صفحه 1 از 23 123451121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 230

موضوع: مافیا ( دور چهارم)

کمک مربی

مربی محبوب
    ....
    بازیکن محبوب
    Oliver Kahn
    تیم محبوب
    ذوب آهن.سپاهان.بایرن مونیخ
    سپاس ها
    543
    سپاس شده 4,556 در 1,698 پست

پیش فرض مافیا ( دور چهارم)

-عجب حالی بده این آخر هفته
    -قضیه چیه؟
    -مگه نمیدونی با بچه ها هماهنگ کردیم بریم شهربازی!
    - نه بابا چرا به من نگفتی؟
    -خوب حالا گفتم
    -حالا کیا هستند؟
    - 10 تا بودیم با تو میشیم 11 تا
    - ایول پس حال میده
    بندینی و سیاوش راهشون رو به طرف رستوران ادامه دادند.

-پس اینا چرا نیومدند؟ اه خسته شدم از بس صبر کردم. ملت رو ببین همه دارند میرند خوش میگذرونند ولی
    ما هنوز منتظریم
    - میان دیگه. دخترا رو که میشناسی قرنی طول میکشه تا آماده بشن.
    امین و نیما که از خوسردی بقیه نسبت به معطل شدن تعجب کرده بودند ترجیح دادند دیگه غر نزنند.

1 ساعت بعد شادی و راضیه به بقیه ملحق شدند و به پیشنهاد کوروش از کاترپیلار شروع کردند دون بندینی
    باجه قو سواری رو پیشنهاد کرد که کسی استقبال نکرد. سیاوش و کوروش باجه مسابقه همبرگر خوری رو
    پیشنهاد کردند که مورد استقبال زیادی قرار گرفت. برنده مسابقه که معلوم بود از اول ولی تسوکه آخر شد
    نکته قابل توجه سوم شدن شادی بود که تعجب همگان رو برانگیخت.

بعد از امتحان کردن تقریبا همه ی باجه ها به جز قو سواری مسعود پیشنهاد کرد که به باجه جادو جمبل که تازه باز شده بود یه سر بزنند.
    وقتی به اونجا رسیدند یک پیرزن که خودش رو مثل جادوگر پیر زیبای خفته درست کرده بود دیدند که توی یک چادر پانوراما پشت یک میز گرد نشسته. شباهت زیاد پیرزن جادوگر به
    ساناز باز هم تعجب همگان رو برانگیخت.
    پیرزن به همه خوش آمد گفت در حالی نگاه و لبخند عجیبی به بندینی میکرد جوری که بقیه به گذشته بندینی شک کردند.
    وقتی همه دور میز نشستند مسعود اومد یه چیزی بگه که پیرزن ناگهان دستش رو به طرف مسعود برد در هوا تکانی افقی داد. مسعود بعد از اون کار ترس تو صورتش نمایان شد. مسعود دهانش رو
    پیوسته باز و بسته میکرد ولی صدایی ازش در نمیومد اولش همه فکر کردند مسعود داره شوخی میکنه ولی
    رفتار وحشت زده مسعود چیز دیگه رو ثابت میکرد. نیماز که خیلی بیشتر از همه ترسیده بود جیغ زد و خواست
    فرار کنه که پیرزن بلند شدو دست هاش رو بالا برد و یعد از اون دیگه خبری از چادر و شهربازی نبود همه جا تاریک بود و تنها نور ضعیفی از یک روزنه کمی دور ور رو روشن میکرد. همه سعی داشتند
    چشمهاشون رو عادت بدهند که بدن آتشین پیرزن کل فضای اتاق رو روشن کرد. اتاق شبیه یک زیرزمین بود
    که هیچ دکوری به جز همون میز و صندلی هایی که روش نشسته بودند رو نداشت.
    بعد از مدت ها بالاخره پیرزن به صحبت در اومد: " شما 11 نفر که اینجت هستید بینتون 3 روح شیطانی دارید که من اونا رو میخوام
    ولی یک قدرتی هست که به من اجازه نمیده بفهمم کدوم از شماست و اینکه
    روحشون رو برای افزایش قدرت خودم تسخیر کنم. شما باید هر روز یک نفر رو به نام من قربانی کنید
    تا وقتی که من سه روح شیطانی رو جذب نکنم شما جایی نخواهید رفت." حرفش که تموم شد نگاهش به
    مسعود افتاد که خیره او رو نگاه میکرد. پیرزن ادامه داد " من از طریق این یکی باهاتون ارتباط برقرار میکنم. هر کی رو انتخاب کردید کافیه توی گوشش زمزمه کنید." و ناپدید شد.
    نوری که از روزنه به داخل میتابید از سفید به زرد تغییر پیدا کرده بود. شاید الان بیرون روز شده؟
    The tears of the world are a constant quantity. For each one who begins to weep somewhere else another stops. The same is true of the laugh. Let us not then speak ill of our generation, it is not any unhappier than its predecessors. Let us not speak well of it either. Let us not speak of it at all. It is true the population has increased

2. 9 کاربر از پست مفید Masoud_A سپاس کرده اند .

کمک مربی

مربی محبوب
    ....
    بازیکن محبوب
    Oliver Kahn
    تیم محبوب
    ذوب آهن.سپاهان.بایرن مونیخ
    سپاس ها
    543
    سپاس شده 4,556 در 1,698 پست

نقش های این بازی:

روح پاک: شما توانایی خاصی ندارید و باید با تکیه بر ذکاوت خود بازی رو به نفع خودتون تمام کنید.

روح خبیث: شما یک روح خبیث هستید که باید سعی در پوشاندن هویت خود داشته باشید تا توسط دیگران قربانی نشوید. شما میتوانید شبها به صورت پنهانی یک نفر رو قربانی کنید.

عارف: شما یک عارف با قدرت چشم برزخی هستید و میتوانید شب ها هویت اصلی یکی از حاضران رو دریابید.

دیو: شما یک روح بسیار قوی ولی سرگردان هستید به این معنی که تعلق خاطری به کسی ندارید و فقط به از بین بردن دیگران فکر میکنید. شما محدودیت 3 قتل در 4 شب اول رو دارید. به این معنی که بعد از اینکه شما 3 روح رو قبض کردید تا سه شب بعد دیگر
    توانایی از بین بردن کسی را ندارید. ولی شما این اجازه رو دارید که سهمیه قتل خود را نگه دارید. مثلا شما میتوانید در شب سوم یا چهارم 3 قتل خود را یک جا انجام بدهید.
    The tears of the world are a constant quantity. For each one who begins to weep somewhere else another stops. The same is true of the laugh. Let us not then speak ill of our generation, it is not any unhappier than its predecessors. Let us not speak well of it either. Let us not speak of it at all. It is true the population has increased

4. 6 کاربر از پست مفید Masoud_A سپاس کرده اند .

بازیکن اصلی تیم

سپاس ها
    2,868
    سپاس شده 1,794 در 488 پست

خوبیش اینه كه این دور جایی هستیم كه غذا نداره! با اون همه همبرگری كه خوردم خطر افزایش وزن تهدیدم میكرد! 1رژیم اجباری_تضمینی افتادیم
    حالا من كه راضیم سیاوش و كوروشم كه شدید به این رژیم احتیاج داشتن موندم امثال سعید بندری و تسوكه می خواد چیو اب كنن؟ استخون یا پوست؟! :106:
    یکی بود... هنوزم هست

6. کاربر روبرو از پست مفید Shadow سپاس کرده است .

سرمربی

سپاس ها
    13,098
    سپاس شده 16,721 در 2,436 پست
    کشور من
    Khabalod

آقا یعنی چی ؟!! یكی تو كولش تنقلات نداره ؟!! من كه همبرگرد (!) دوست نداشتم و تماشاچی خوردن شما بودم !! الان گشنمه !! از همین الان بگم من تحمل گرسنگی رو ندارم, پاشید بگردید ببینید این جادوگره تو صندوقچش چیزی واسه خوردن نداره !! پاشید دیگه !!

8. کاربر روبرو از پست مفید L a V i N سپاس کرده است .

کــــرگـــدن

InterDortmundPerspolisAboumoslem
    مربی محبوب
    یورگن کلوپ - خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    Javier Zanetti
    سپاس ها
    8,430
    سپاس شده 23,250 در 6,071 پست
    کشور من
    Argentina

حالا من كه راضیم سیاوش و كوروشم كه شدید به این رژیم احتیاج داشتن موندم امثال سعید بندری و تسوكه می خواد چیو اب كنن؟ استخون یا پوست؟!

تو لاغری کسی با من رقابت نمیکنه
    مسعود جان دستشویی کجاس؟

ســـوسـکــه

LiverpoolEsteghlalNaftAbadanFoolad
    سپاس ها
    7,294
    سپاس شده 8,291 در 2,113 پست
    کشور من
    Iran

اگه جا همبرگرا فلافل بود من اول می شدم :beee:

کاپیتان تیم

سپاس ها
    7,131
    سپاس شده 8,645 در 1,618 پست

من کجام ؟
    اینجا کجاست ؟

جنگیدن با سیاوش کار خیلی احمقانه ای بود، باید خودم رو تسلیم می کردم ، دارم بالا میارم :31:

کاپیتان تیم

سپاس ها
    7,131
    سپاس شده 8,645 در 1,618 پست

من کجام ؟
    اینجا کجاست ؟

جنگیدن با سیاوش کار خیلی احمقانه ای بود، باید خودم رو تسلیم می کردم ، دارم بالا میارم :31:

کــــرگـــدن

InterDortmundPerspolisAboumoslem
    مربی محبوب
    یورگن کلوپ - خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    Javier Zanetti
    سپاس ها
    8,430
    سپاس شده 23,250 در 6,071 پست
    کشور من
    Argentina

ساناز این مسعود اصلا پاسخ گو نیست.یکی دیگه رو مدیر ما کن.معلوم هست دستشویی اینجا کجاس؟این کوروش گند زد به اتاق

کمک مربی

ChelseaChelseaChelseaDortmund
    مربی محبوب
    Guus
    بازیکن محبوب
    Franking, Juan Mata
    تیم محبوب
    Chelsea
    سپاس ها
    4,286
    سپاس شده 4,889 در 1,829 پست

اقا وایسین ببینم من کدوم کورشم ؟
    منو بگین کورش چلسی کورش ام ام را بگین کورش تا قاطی نشیم
    So cheer us through the sun and rain
    Cause Chelsea, Chelsea is our name

صفحه 1 از 23 123451121 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 0

فعالیت :(نمایش - خوانندگان)

There are no names to display.