صفحه 1 از 101 12345112131517186 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1001

موضوع: آبی دلان 2 ( یادواره ی پیشکسوت پرویز کوزه کنانی )

بازیکن اصلی تیم

مربی محبوب
    آقامون مونتلا
    بازیکن محبوب
    وینچنزو مونتلا
    تیم محبوب
    رم - کاتانیا ، بخاطر مونتلا
    سپاس ها
    1,601
    سپاس شده 3,827 در 542 پست

پیش فرض آبی دلان 2 ( یادواره ی پیشکسوت پرویز کوزه کنانی )

بسمه تعالی

با توجه به صد صفحه ای شدن تاپیک قبلی و عدم اعلام آمادگی توسط دوستان برای زدن تاپیک جدید این حقیر مجبور به زدن این تاپیک شدم !!

و بنا به سنتی که انشالله زین پس باز هم اجرا خواهد شد نام یک پیشکسوت بزرگ رو برای آشنایی بیشتر کاربران با وی در سر تاپیک قرار داده و توضیحاتی هرچند اجمالی در باره ی وی خواهیم داد به امید موفقیت استقلال

پرویز کوزه کنانی

از بازیکنان نسل اول تاج بود . همزمان با مرحوم دهداری و دیگر سردمداران فوتبال ایران توپ می زد در نوک حمله تیم ملی و کلاب تاج بازیکن بی چون وچرای میدان بود.
    کاپیتان تیم ملی بود و از اولین لژیونرها کشور بود که در آلمان با تیم کلن قرارداد بست اما وقتی که شرایط بهتری در بایرن لورکوزن دید به این تیم رفتول بازیهای آسیایی 1958 و نیاز مفرط تیم ملی به وی او را به تهران کشانید.در آن زمان باشگاه تاج در وضعیتی بحرانی به سر می برد و حضور مجدد او در تاج باعث شد که تیم تاج دوباره قدرت بگیرد وقهرمانی این تیم را تکرار شود.در سال 1960 به آمریکا رفت و پس از دو سال مجداد به ایران بازگشت و سه سال تیم تاج را همراهی کرد اما در یک دیدار تدارکاتی با استلال دچار مصدومیت شد واین مصدومیت باعث شد که دیگر نتواند به جدی فوتبال بازی کند.کوزه کنانی در سا 49 سرپرست تیم فوتبال تاج شد.

ایشان در حال حاضر در آمریکا سکونت می کنند .

موفق باشید و سربلند
    مانی
    باز هم شروعی دوباره ! .[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 19 کاربر از پست مفید مانی سپاس کرده اند .

سرمربی

PerspolisBarcelonaMilanNaftAbadan
    مربی محبوب
    كرايوف - فرگوسن- گوارديولا
    بازیکن محبوب
    كريمي مسي رونالدينيو
    سپاس ها
    10,802
    سپاس شده 16,481 در 3,580 پست
    کشور من
    Mehrabon

سلام داش مانی. تاپیک جدیدت مبارک. اگه بگم انشالله همش با این تاپیک ببرید دروغ گفتم. اما ارزوی موفقیت برات دارم داش مانی
    جهت انجام بازي آنلاين pes2013 آماده هستيم. فقط پيشنهاد بديد

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

اگر قرار باشد بایستی و به طرف هر سگی که پارس می‌کند سنگ پرتاب کنی، هرگز به مقصد نمی‌رسی.
    لارنس استرن

4. کاربر روبرو از پست مفید Amin سپاس کرده است .

بازیکن ذخیره طلایی

PerspolisArsenalJuventusTeraktorsazi
    بازیکن محبوب
    .Meydavoudi Totti,Pirlo,Fabregas,Delpiero
    تیم محبوب
    Persepolis,A.S Roma,Arsenal,Juventus
    سپاس ها
    433
    سپاس شده 819 در 277 پست

منم تبریک میگم انشا الله شما دوم بشید ما اول
    همیشه رقابت این دو تیم هست که لیگ رو جذاب میکنه

6. 2 کاربر از پست مفید The Gunners سپاس کرده اند .

کمک مربی

ChelseaEsteghlal
    مربی محبوب
    Jose Mourinho
    بازیکن محبوب
    Lampard
    تیم محبوب
    Chelsea
    سپاس ها
    2,497
    سپاس شده 10,138 در 2,264 پست

سلام تاپیك جدیدو تبریك میگم

بازیکن اصلی تیم

مربی محبوب
    امیر قلعه نویی
    بازیکن محبوب
    پژمان منتظ
    سپاس ها
    195
    سپاس شده 1,189 در 478 پست

آقاي آبادان من اصلا 1 سال پيش عضو پارس فوتبال نبودم.احتمالا اون يكي ديگه بوده. ولي خب واقعيت اينه كه اينجا آبي قرمز كمتر از پاسي ها هستن

ویرایش توسط Farhad-Abidel : ۱۳۸۷/۰۸/۰۱ در ساعت ۱۰:۲۰ بعد از ظهر

9. کاربر روبرو از پست مفید Farhad-Abidel سپاس کرده است .

بازیکن ذخیره طلایی

Atletico MadridEsteghlal
    سپاس ها
    1,589
    سپاس شده 1,086 در 357 پست

منيعى: همه تيم ها از نام استقلال وحشت دارند

استقلال از ۶ بازى گذشته خود ۱۴ امتياز كسب كرده است و اين موضوع اندوخته اى مناسب براى تيم آبى پوش پايتخت تلقى مى شود. اين تيم اكنون با ۱۸ امتياز در رده مناسبى از جدول رده بندى قرار دارد. ميثم منيعى كه پس از بازى تيمش مقابل پرسپوليس در تمام ديدارها به طور ثابت در تركيب استقلال به ميدان رفته است شرايط تيمش را پس از بازى با پاس بسيار خوب توصيف كرد و استقلال را مدعى قهرمانى در هر ۳ جام دانست. گفت وگوى ما با منيعى را در ذيل بخوانيد:

• در مورد ديدار با پاس صحبت كنيد.
    - بازى خوبى بود. در اين مسابقه خيلى خوب بازى كرديم و خوشحالم كه در پايان مزد زحمات خود را گرفتيم و ۳ امتياز ديگر را به اندوخته خود افزوديم. قبل از شروع بازى مى دانستيم كه ديدار مشكلى را پيش رو داريم و به همين خاطر بسيار باهوش عمل كرديم و توانستيم نتيجه را به سود خودمان رقم بزنيم.
    • بعد از اينكه مقابل برق در خانه متوقف شديد فكر مى كرديد كه پاس را در همدان شكست دهيد؟
    - چرا كه نه. با نتايج خيره كننده اى در بازى هاى اخير خود گرفته بوديم مى دانستيم كه توان پيروزى مقابل پاس را داريم. در اين مسابقه با نگاهى مثبت بازى را شروع كرديم و به پيروزى خيلى اميدوار بوديم.
    • استقلال توانايى ادامه اين روند را دارد؟
    - صددرصد. با نتايجى كه كسب كرده ايم اكنون همه تيم ها از نام استقلال وحشت دارند و ما بايد از اين موضوع نهايت استفاده را بكنيم و ديدارهاى بعدى را نيز با موفقيت پشت سر بگذاريم. استقلال تيم بزرگى است و مطمئن هستم در آينده هم اين روند را ادامه خواهيم داد و در پايان ليگ به عنوان قهرمانى دست پيدا خواهيم كرد.
    • پس از بازى با پرسپوليس به طور ثابت در تمام ديدارهاى استقلال بازى كرده ايد. به نظر خودتان علت اين موضوع چيست؟ فكر نمى كنيد مصدوميت بيك زاده هم در اين موضوع تأثيرگذار بوده است؟
    - من با هيچ كس كارى ندارم. فقط تمرين مى كنم و بدن خودم را آماده نگه مى دارم. قبل از بازى با پرسپوليس هم آماده بودم اما نظر اميرخان بود كه روى نيمكت بنشينم. من يك بازيكن حرفه اى هستم و فقط با صلاحديد سرمربى براى تيمم به ميدان مى روم. اگر به من بازى برسد براى موفقيت تيمم نهايت تلاش خود را به كار خواهم بست و اگر هم نيمكت نشين باشم پيروزى استقلال را آرزو مى نمايم.
    • ديدار اين هفته مقابل پيكان را چگونه ارزيابى مى كنيد؟
    -پيكان تيم قدرتمندى است. آنها در هفته هاى اخير نيز نتايج بسيار خوبى كسب كرده اند و حضور آنها در رده هاى بالاى جدول اتفاقى نيست. اين بازى يك ديدار خانگى است و بايد از اين موضوع استفاده كنيم و ۳ امتياز را به چنگ آوريم. اميدوارم هواداران خوبمان در اين مسابقه هم به ورزشگاه بيايند و با تشويق هاى خود زمينه را براى برد استقلال فراهم نمايند.
    • استقلال در اين فصل مى تواند مدعى ۳ جام باشد؟
    - شك نداشته باشيد كه تيم كنونى مدعى قهرمانى ۳ جام خواهد بود. تيم ما ۲۵ بازيكن آماده دارد و تمام اين بازيكنان با هم همقسم شده اند براى موفقيت استقلال در هر ۳ جام از هيچ كوششى دريغ نكنند. اميدوارم لطف خداوند نيز شامل حالمان شود و بتوانيم به مقصود خود دست پيدا كنيم.

Everyone has their fight!

11. 2 کاربر از پست مفید AnarchAshkan سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

بازیکن محبوب
    Juve Players
    تیم محبوب
    Juventus
    سپاس ها
    1,751
    سپاس شده 1,376 در 429 پست

تاپیک جدید مبارک !!

به امید استمرار پیروزی های پر گل
    بذار آدما بدونن ... میشه بیهوده نپوسید
    میشه خورشید شد و تابید ... میشه آسمونُ بوسید

13. 2 کاربر از پست مفید ORACLE سپاس کرده اند .

کمک مربی

PerspolisBarcelonaManchester UnitedRoma
    مربی محبوب
    سر الکس فرگوسن
    بازیکن محبوب
    فرانچسکو توتی و علی کریمی
    تیم محبوب
    پرسپولیس
    سپاس ها
    8,664
    سپاس شده 7,067 در 1,968 پست

تاپیك جدبد رو به مانی و همه استقلالی ها تبریك میگم ایشالله همینجور تا آخر لیگ رقیبمون باشین

15. 2 کاربر از پست مفید rasoul_totti سپاس کرده اند .

سرمربی

PerspolisBarcelonaMilanNaftAbadan
    مربی محبوب
    كرايوف - فرگوسن- گوارديولا
    بازیکن محبوب
    كريمي مسي رونالدينيو
    سپاس ها
    10,802
    سپاس شده 16,481 در 3,580 پست
    کشور من
    Mehrabon

نقل قول نوشته اصلی توسط pas-hamedan نمایش پست ها
    آقاي آبادان من اصلا 1 سال پيش عضو پارس فوتبال نبودم.احتمالا اون يكي ديگه بوده. ولي خب واقعيت اينه كه اينجا آبي قرمز كمتر از پاسي ها هستن
    شما لیگ سال قبل توی پارس فوتبال نبودی؟
    خلاصه یه همچین بحثی پیش اومد. بیشتر که حتما هست اما نه اینه 700 نفر به 7000 نفر
    جهت انجام بازي آنلاين pes2013 آماده هستيم. فقط پيشنهاد بديد

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

اگر قرار باشد بایستی و به طرف هر سگی که پارس می‌کند سنگ پرتاب کنی، هرگز به مقصد نمی‌رسی.
    لارنس استرن

کمک مربی

PerspolisBarcelonaManchester UnitedRoma
    مربی محبوب
    سر الکس فرگوسن
    بازیکن محبوب
    فرانچسکو توتی و علی کریمی
    تیم محبوب
    پرسپولیس
    سپاس ها
    8,664
    سپاس شده 7,067 در 1,968 پست

بچه ها یه نظرسنجی تو قسمت مباحث عمومی گذاشتم تا ببینیم محبوب ترین بازیكن لیگ ایران كیه!
    اگه میشه برید توش شركت كنید! [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

18. کاربر روبرو از پست مفید rasoul_totti سپاس کرده است .

صفحه 1 از 101 12345112131517186 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 0

فعالیت :(نمایش - خوانندگان)

There are no names to display.

کلمات کلیدی این موضوع