صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 40

موضوع: بحث درباره دور سوم

کمک مربی

سپاس ها
    2,945
    سپاس شده 3,328 در 1,111 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Oracl3 نمایش پست ها
    خودت هم خیلی حرف نزدیا !
    هر چی هم گفتی، غیر قابل آنالیز بود!! سری قبل، ساناز رو داشتیم که جو "اره" گفته بودش، این دور هم بندینی "تایتانیک" زده شه بود! :d پست هات جریان بازی رو طبیعی میکرد و بازی رو مفرح کرده بود، اما فکر کنم باید یه قسمت بیشتری رو به خود بازی اختصاص بدی...
    من كم گوی و گزیده گوی چون دُر هستم عزیز دلم

اینم بگم كه جای قاتل اصلا خالی نبود. چون من خودم كنتوراتی نقش قاتل رو ورداشته بودم
    Numero Otto Frotunato

کاپیتان تیم

سپاس ها
    7,131
    سپاس شده 8,645 در 1,618 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed kaka نمایش پست ها
    بازی جالبی بود...بسی لذت بردیم

فقط من اختیارات این پلیس رو نفهمیدم چیه

مثلا فرق منی كه توریست بودم با كوروش كه پلیس بود چیه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط n i m a نمایش پست ها
    تسوكه اصولا فكر نمیكنه
    ولی این كوروش با اینكه پلیس بود بیشتر به مافیا كمك كرد تا مسافرا..:yess:
    كاملا ما رو گیج كرده بود...
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed kaka نمایش پست ها
    بازی جالبی بود...بسی لذت بردیم

فقط من اختیارات این پلیس رو نفهمیدم چیه

مثلا فرق منی كه توریست بودم با كوروش كه پلیس بود چیه؟
    پلیس هر شب می تونست هویت یه نفر رو از حاکم بپرسه که اگه پدرخوانده بود طرف بهش میگفتند بی گناهه .
    من شب اول پرسیدم رضا چی کارست که گفتند بی گناهه ، احتمال اینکه واقعا بی گناه بود به اینکه پدرخوانده بود 5 برابر بود و از طرف دیگه توجیه منطقی هم داشت که رضا بی گناه باشه ، واسه همین من روی بی گناهیش اصرار کردم که اون جوری شد. وقتی هم که معلوم شد پدرخواندست من یکی دو بار تاکید کردم که پدرخووانده بود نه عضو معمولی مافیا که این احتمال رو بدید من پلیسم .
    شب دوم پرسیدم حامد چی کارست و دیدم بی گناهه ، بعدش هم گفتم که شما الان روی من و حامد بیش تر از همه شک دارید و اگه من رو بکشید و ببینید بی گناهم و به حامد رای دادم ، میرید سر وقت اون . واسه همین بی گناهی حامد رو افشا کردم ( که مافیا مجبور شد بکشدش ) و نقش خودم هم با مرگم افشا شد. من پیش بینی می کردم اگه این کار رو نکنم مافیا اون شب نیما رو بکشه و روز بعدش حکم به مرگ حامد بدید

3. 3 کاربر از پست مفید Kopite سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

سپاس ها
    7,131

نقل قول نوشته اصلی توسط oracl3 نمایش پست ها
    خیلی خوب بود! به هر حال بیگناهان به اون سادگی هم که فکر میکردن بازی رو نبردن!

گفته بودم یه سری توضیحات میدم... اول در مورد اعدام خودم! 100% واسه پر حرفی اعدام شدم! تسوکه و بندینی که به آخر داستان رسیدن، رو هم رفته پستاشون به اندازه همون روز اول من نبود. این مشکل اساسی بازی هست که ظاهرا چاره ای نمیشه براش اندیشید! دور دوم، من چون پلیس بودم، تعمدا خودم رو تابلو کردم، بلکه دکتر یه گزینه مطمئن واسه حمایت داشته باشه و اینجوری هر دور یه قتل از قتل های مافیا یا قاتل کم بشه. منم بتونم افراد بیشتری رو شناسایی کنم. اما دکتر خواب بود! این دور اعتراف میکنم اصلا قصد تابلو شدن نداشتم... بیشتر حس میکنم رو جوگیری اعدام شدم. تو دور های قبلی هم خیلی ها رو جوگیری سایرین اعدام شدن. بعضی بی گناه بودن، بعضی هم از روی شانس مافیایی در میومدن. چون حتی اینتر هم که استدلالاش معمولا منطقی بودن، واسه اعدام من دلیل خاص نمی آورد. همه فقط میگفتن تابلو هستی! همین حرفو در مورد حامد هم میزدن!!
    قبول کن تابلو بودی دیگه

به نظرم تو میخواستی خودت رو پلیس جا بزنی :
    1- گفته بودی به نظرم پخش کردن نقش رندوم نیست . چون دور قبل پلیس بودی ، مافیا بود یا عضو عادی بودنت اتفاقی غیر رندومی نبود ، یعنی احتمال بالایی داشت . اما پلیس شدنت احتمال کمی داشت و من برداشتم از این حرفت این بود که میخواستی بگی من همون نقش دور قبل رو دارم
    2- گفته بودی من این دور کرفسم ، پشتش هم گفته بودی پلیس یعنی کرفس

من گفتم که به کسی که پست نده رای میدم ام تو اینقدر تابلو بودی که مجبور به تغییر رایم شدم

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi نمایش پست ها
    گمونم من رسما و فقط به خاطر فعالیت زیاد در روز اول و اینكه پیشنهاد من واسه مافیا بودن احسان رای اورد و بعد هم درست درومد كشته شدم!
    خود من ترجیح میدادم اگه اخرین فردی كه تو بازی شركت میكنه دیر اومد بهش رای بدم در واقع می خواستم بیام ببینم كی نیومده تا بهش رای بدم كه دیدم تقریبا تصمیم گرفته شده و دیگه نمی ارزه رایو برگردونم از طرف دیگه احساسم میگفت انتخابم درسته و بهتر از این فرصت كشتن 1 مافیایی استفاده كنم (بیشتر بچه ها به همین دلیل نمیان شخص با كمترین ارسالو بكشن)
    1 دلیل اصلی برای زنده موندن تسوكه همین شركت كمش بود اصلا كسی نمیشناختش! من و احسان به خاطر اینكه من می خواستم از موضعم دفاع كنم و اونم داشت خودشو تبرئه میكرد تعداد ارسالامون تو روز اول بالا رفت و قربانی شدیم اما تسوكه روزی كم میومد و تا روز اخرم زنده موند!
    به نظر من بزرگترین مشكل بازی همینه كه بهتره 1 راهی براش پیدا كنیم مثلا بگیم هر كس در طول روز بین 3 تا 5 و در شب بین 1تا 3 سهمیه ارسال داشته باشه تو همین محدوده هم ارسال كنه نه كمتر نه بیشتر بیش از 1 ارسالشم نباید كمتر از 1 خط باشه اینطوری نهایت فاصله ی ارسالها در 1 روز 2 تا میشه!
    مورد بعدی اینكه وقتی كسی میمیره قانونا بتونه مثل بقیه ارسال كنه فقط حق لو دادن و انالیز نداشته باشه بهتره فكر نكنم كسی با این مورد مخالفتی داشته باشه. البته بهتره ارسال مرده ها رنگ خاصی داشته باشه(مثلا همه قرمز بنویسن) و تو تعداد ارسالها محدودیت بیشتری نسبت به سایرین براشون اعمال بشه اگرم تو روند بازی تاثیر گذاشتن حق ارسالش از بین بره

در اخرم امیدوارم همه احترام همدیگه رو نگه داریم و 1 بازی باعث ناراحتی و كدورت نشه
    خداییش ارزش نداره
    واسه ی زنده موندن تسوکه ،
    1- تسوکه خودش مافیا بود و شانس اینکه توسط مافیا کشته بشه رو نداشت! عجیب نبود که دیر بمیره
    2- روز اول ، تا یه مدتی تسوکه دو رای اعدام داشت و چون گزینه ی مطمئن تری بود کسی سراغ اون نرفت
    3- روز دوم چون رضا به تو رای داده بود و اوراکل به تسوکه ، خیلی به تسوکه گیر داده نشد
    4- تسوکه عامل مرگ رضا بود ، پس طبیعی نبود کسی بهش رای بده

با این وجود کم تر فعال بودنش حاشیه ی امنی نسبی به وجود اورده بود که امیدوارم تو دورای بعد بر طرف بشه

5. 4 کاربر از پست مفید Kopite سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

سپاس ها
    7,131

در مورد ارسال کردن مرده ها :

1- همون طور که بقیه گفتند ارسال هایی که حاوی آنالیز و بیان نظر و عقیده باشه نباید مطرح بشه
    2- ارسال های دیگه باعث مفرح شدن بازی میشه
    3- یه نکته ی دیگه تشکر کردنه ، کسی که کشته میشه نباید از پست های تحلیلی و رای به اعدامی تشکر کنه

=-=-=-=-=-=-=-=-=-

یه چیزه دیگه که تو قوانین بود ولی وقعی بهش ننهادیم حالت مخفی بود ، من وقتی می خواستم به مسعود پخ بزنم اگه همینجوری می رفتم تو پروفایلش و اینا توسط کاربران آنلایت قابل دیدن می شدم و معلوم میشد یه کاره ای هستم ، اگه هم می رفتم وسط بازی خودم رو مخفی می کردم هم که خیلی مشکوک بود . واسه همین از مسنجر استفاده کردم

بهتره دور بعد همه قبل از شروع بازی برند خودشون رو مخفی کنند

7. 3 کاربر از پست مفید Kopite سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

بازیکن محبوب
    Juve Players
    تیم محبوب
    Juventus
    سپاس ها
    1,751
    سپاس شده 1,375 در 428 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Fernando Torres نمایش پست ها
    قبول کن تابلو بودی دیگه

به نظرم تو میخواستی خودت رو پلیس جا بزنی :
    1- گفته بودی به نظرم پخش کردن نقش رندوم نیست . چون دور قبل پلیس بودی ، مافیا بود یا عضو عادی بودنت اتفاقی غیر رندومی نبود ، یعنی احتمال بالایی داشت . اما پلیس شدنت احتمال کمی داشت و من برداشتم از این حرفت این بود که میخواستی بگی من همون نقش دور قبل رو دارم
    2- گفته بودی من این دور کرفسم ، پشتش هم گفته بودی پلیس یعنی کرفس

من گفتم که به کسی که پست نده رای میدم ام تو اینقدر تابلو بودی که مجبور به تغییر رایم شدم

ای خدا!! پس ببین من چه جوری رای آوردم!!! من گفتم باز کرفس شدم! شادی گفت که دور قبل پلیس بودی! منم گفتم پلیس و دکتر و مردم عادی همگی کرفس هستن!! چون کاری از دستشون بر نمیاد... مگه اسکلم وقتی تو بازی دکتر نیست، خودم رو تابلو کنم که پلیسم! اونجوری که میشدم گزینه اول اعدام واسه مافیا. پس میبینیم که با یه آنالیز اشتباه رای به اعدامم دادی... راستش اول بازی شادی یه داستان ساخت. منم گفتم تا بازی گرم بشه، یه خورده به این داستان ساختگی شاخ و برگ بدم!! اما یهو یه عده گفتن تو مافیا هستی که بندینی رو محکوم میکنی و بقیه ماجرا... یهو دیدم 3-4 تا رای آوردم! تازه اون موقع رضا پیداش شد! خواستیم به یکی دیگه گیر بدیم که هر کاری کردیم، تسوکه پیداش نشد.

حرف های تابلوم هم مربوط به وقتی بود که دیگه کار از کار گذشته بود. آدم پای چوبه دار چرت و پرت زیاد میگه! و نهایتا اینکه من تازه این بازی رو شروع کردم! شاید واقعا کار هایی که در نظر من عادی به نظر میرسه، در نظر شما دوستان حرفه ای سوتی هست... ایراد نداره! تجربه این رو هم درست میکنه....
    بذار آدما بدونن ... میشه بیهوده نپوسید
    میشه خورشید شد و تابید ... میشه آسمونُ بوسید

9. 2 کاربر از پست مفید ORACLE سپاس کرده اند .

ســـوسـکــه

LiverpoolEsteghlalNaftAbadanFoolad
    سپاس ها
    7,294
    سپاس شده 8,291 در 2,113 پست
    کشور من
    Iran

اگر من به نیما رای میدادم یه بیگناه کشته میشد ...وقتی بدون دلیل رای بش میدادم شک همه رو ورمیداشت که من حتما میدونم بیگناهه!ویوا هم حداقل 2 رای رو میاورد ...تو این بین هم پلیس حتما بم مشکوک میشد..پس راهی جز این به نظرم نداشتم...
    این دور مافیا خیلی خوب به بازی هیجان داد دوره های بعد کسی نمیتونه بگه که چون این چند نفر به یه نفر رای دادن مافیا هستند!!!!
    الان دوستان تجربه کسب کردن که حتما دور بعد خیلی هیجان انگیز میشه...بی صبرانه منتظریم!!!

1 دلیل اصلی برای زنده موندن تسوكه همین شركت كمش بود اصلا كسی نمیشناختش! من و احسان به خاطر اینكه من می خواستم از موضعم دفاع كنم و اونم داشت خودشو تبرئه میكرد تعداد ارسالامون تو روز اول بالا رفت و قربانی شدیم اما تسوكه روزی كم میومد و تا روز اخرم زنده موند!
    واسه ی زنده موندن تسوکه ،
    1- تسوکه خودش مافیا بود و شانس اینکه توسط مافیا کشته بشه رو نداشت! عجیب نبود که دیر بمیره
    2- روز اول ، تا یه مدتی تسوکه دو رای اعدام داشت و چون گزینه ی مطمئن تری بود کسی سراغ اون نرفت
    3- روز دوم چون رضا به تو رای داده بود و اوراکل به تسوکه ، خیلی به تسوکه گیر داده نشد
    4- تسوکه عامل مرگ رضا بود ، پس طبیعی نبود کسی بهش رای بده

با این وجود کم تر فعال بودنش حاشیه ی امنی نسبی به وجود اورده بود که امیدوارم تو دورای بعد بر طرف بشه
    تنها اشتباه من این بود كه روز آخر نباید حامد رو می كشتم...منظورم اینه كه نباید قتلی انجام میدادم!!!جو گرفتم دیگه

کمک مربی

سپاس ها
    2,945

به هر حال بازی تموم شده و امیدوارم مقتولین بیان و قاتلین رو حلال كنن و از سر تقصیرات هم بگذریم.
    Numero Otto Frotunato

12. کاربر روبرو از پست مفید Don Bandini سپاس کرده است .

کمک مربی

سپاس ها
    2,945

به قول این روضه خون ها: خدا همه رو بیامرزه از جمله مسلمین، مسلمات، مومئین، مومنات، قاتلین، قاتلات، مقتولین، مقتولات، پلیسین، پلیسات، مسافرین، مسافرات، ناخدائین، ناخدائات و خلاصه همه رو خدا حفظ كنه... بعدم از وسط نصف كنه
    Numero Otto Frotunato

14. 2 کاربر از پست مفید Don Bandini سپاس کرده اند .

بازیکن اصلی تیم

سپاس ها
    2,868
    سپاس شده 1,794 در 488 پست

میگم نظرتون چیه بجای نقش قاتل هر شب کسی که کمترین ارسالو انجام داده به شرط داشتن کمتر از 3 ارسال در اون روز تو فاز شب مدیرکش بشه؟
    یکی بود... هنوزم هست

16. کاربر روبرو از پست مفید Shadow سپاس کرده است .

کمک مربی

سپاس ها
    2,945

مدیركش یعنی چی؟
    Numero Otto Frotunato

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 0

فعالیت :(نمایش - خوانندگان)

There are no names to display.