صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 40

موضوع: بحث درباره دور سوم

بازیکن ذخیره طلایی

بازیکن محبوب
    زيدان-کاسیاس
    تیم محبوب
    رئال مادريد-پیروزی
    سپاس ها
    2,128
    سپاس شده 859 در 315 پست

منم دور بعد خبر کنید!

بازیکن ذخیره طلایی

بازیکن محبوب
    Juve Players
    تیم محبوب
    Juventus
    سپاس ها
    1,751
    سپاس شده 1,375 در 428 پست

خیلی خوب بود! به هر حال بیگناهان به اون سادگی هم که فکر میکردن بازی رو نبردن!

گفته بودم یه سری توضیحات میدم... اول در مورد اعدام خودم! 100% واسه پر حرفی اعدام شدم! تسوکه و بندینی که به آخر داستان رسیدن، رو هم رفته پستاشون به اندازه همون روز اول من نبود. این مشکل اساسی بازی هست که ظاهرا چاره ای نمیشه براش اندیشید! دور دوم، من چون پلیس بودم، تعمدا خودم رو تابلو کردم، بلکه دکتر یه گزینه مطمئن واسه حمایت داشته باشه و اینجوری هر دور یه قتل از قتل های مافیا یا قاتل کم بشه. منم بتونم افراد بیشتری رو شناسایی کنم. اما دکتر خواب بود! این دور اعتراف میکنم اصلا قصد تابلو شدن نداشتم... بیشتر حس میکنم رو جوگیری اعدام شدم. تو دور های قبلی هم خیلی ها رو جوگیری سایرین اعدام شدن. بعضی بی گناه بودن، بعضی هم از روی شانس مافیایی در میومدن. چون حتی اینتر هم که استدلالاش معمولا منطقی بودن، واسه اعدام من دلیل خاص نمی آورد. همه فقط میگفتن تابلو هستی! همین حرفو در مورد حامد هم میزدن!!

یه دلیل دیگه هم ضعف مدیریت بود. اول بازی به من پست زدن که مافیایی هستی و همکارت هم اوراکل هست!!!!!! نامه بازی کردیم، فهمیدیم پخ ها اشتباه شده. اعلام شد که تسوکه همکار من هست. هرچی به تسوکه پخ میزدم جواب نمیداد. فکر کردم باید بازی رو تنهایی جلو ببرم. بعد از اینکه کلی از زمان بازی گذشته بود، رضا ویوا پخ زد که اونم جز مافیا هست و مسعود پخ اون رو هم اشتباه زده! البته اون دیگه وقتی بود که همه رای به اعدام من داده بودن! واسه همین من رای به اعدام تسوکه رو حفظ کردم، بلکه یه سپر بشه واسه اون ( که البته تا دور آخر هم جواب داد این حقه) متاسفانه رضا ویوا هم واسه اینکه وضع من تو دوران تنهایی داغون شده بود، اومد از من دفاع کنه، که خودش هم تابلو شد و اینجوری فقط تسوکه موند. به نظرم اگه از اول سه عضو مافیا هماهنگ بودن راحت میشد این دور رو برد!

به مسعود پخ زدم، همین اعتراض رو در مورد مدریت بهش گفتم. زیادی جو مدیریت گرفته بودش، جای اینکه قبول کنه خرابکاری کرده، گفت: ناراحتی یا الله !!
    بذار آدما بدونن ... میشه بیهوده نپوسید
    میشه خورشید شد و تابید ... میشه آسمونُ بوسید

3. 2 کاربر از پست مفید ORACLE سپاس کرده اند .

بازیکن اصلی تیم

سپاس ها
    2,868
    سپاس شده 1,794 در 488 پست

گمونم من رسما و فقط به خاطر فعالیت زیاد در روز اول و اینكه پیشنهاد من واسه مافیا بودن احسان رای اورد و بعد هم درست درومد كشته شدم!
    خود من ترجیح میدادم اگه اخرین فردی كه تو بازی شركت میكنه دیر اومد بهش رای بدم در واقع می خواستم بیام ببینم كی نیومده تا بهش رای بدم كه دیدم تقریبا تصمیم گرفته شده و دیگه نمی ارزه رایو برگردونم از طرف دیگه احساسم میگفت انتخابم درسته و بهتر از این فرصت كشتن 1 مافیایی استفاده كنم (بیشتر بچه ها به همین دلیل نمیان شخص با كمترین ارسالو بكشن)
    1 دلیل اصلی برای زنده موندن تسوكه همین شركت كمش بود اصلا كسی نمیشناختش! من و احسان به خاطر اینكه من می خواستم از موضعم دفاع كنم و اونم داشت خودشو تبرئه میكرد تعداد ارسالامون تو روز اول بالا رفت و قربانی شدیم اما تسوكه روزی كم میومد و تا روز اخرم زنده موند!
    به نظر من بزرگترین مشكل بازی همینه كه بهتره 1 راهی براش پیدا كنیم مثلا بگیم هر كس در طول روز بین 3 تا 5 و در شب بین 1تا 3 سهمیه ارسال داشته باشه تو همین محدوده هم ارسال كنه نه كمتر نه بیشتر بیش از 1 ارسالشم نباید كمتر از 1 خط باشه اینطوری نهایت فاصله ی ارسالها در 1 روز 2 تا میشه!
    مورد بعدی اینكه وقتی كسی میمیره قانونا بتونه مثل بقیه ارسال كنه فقط حق لو دادن و انالیز نداشته باشه بهتره فكر نكنم كسی با این مورد مخالفتی داشته باشه. البته بهتره ارسال مرده ها رنگ خاصی داشته باشه(مثلا همه قرمز بنویسن) و تو تعداد ارسالها محدودیت بیشتری نسبت به سایرین براشون اعمال بشه اگرم تو روند بازی تاثیر گذاشتن حق ارسالش از بین بره

در اخرم امیدوارم همه احترام همدیگه رو نگه داریم و 1 بازی باعث ناراحتی و كدورت نشه
    خداییش ارزش نداره
    یکی بود... هنوزم هست

5. 3 کاربر از پست مفید Shadow سپاس کرده اند .

کمک مربی

سپاس ها
    2,945
    سپاس شده 3,328 در 1,111 پست

به نظر من مسعود كار درستی كرده. شما مافیایی ها از این بدترش باید سرتون بیاد.

اما خداوكیلی داشتین حركات منو؟ اول كه سطل انداختم رو كله ی اوراكل و كشته شد. بعدم چاقو رو فرو بردم تو قلب پدرخوانده’ دروغین، و آخرش هم این تسوكه نامرد رو به سزای حركات زشتش رسوندم!

شما اگه منو نداشتین چیكار میكردین؟
    Numero Otto Frotunato

کمک مربی

سپاس ها
    2,945
    سپاس شده 3,328 در 1,111 پست

من با شادونه در مورد حرف زدن مرده ها موافقم. مثلا میتونن جمله شون رو با "هـــــــــو" شروع كنن مثه یه روح واقعی
    چیزی رو هم لو ندن نظر هم ندن فقط در حد یه اراجیف باشه كافیه

یه قانون دیگه كه به نظرم لازمه اینه كه مافیا یا مسافران عادی حق ندارن من رو بكشن. چون حس میكنم همتون به وجود من نیاز مبرم دارید

بعدشم شادونه كسی از كسی ناراحت نشده كه! اوراكل گفت مسعود چپه نوشته بود. این تسوكه نامرد هم جواب اوراكل رو نداده تا كشته بشه. از همه خواهش میكنم دقت بیشتر بكنن و گلشاد بازی رو كنار بذارن و بنویسن. اگه كسی میخواد زنده بمونه باید حرف بزنه و برای بیگناهیش دلیل بیاره. كسی كه خفه خون باشه كشته میشه. مثلا تسوكه اصلا حرف نمیزد و آخرش زبون در آورده بود كه من حالشو گرفتم.
    Numero Otto Frotunato

8. 3 کاربر از پست مفید Don Bandini سپاس کرده اند .

سرمربی

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    مربی محبوب
    -----
    تیم محبوب
    آره بابا قرمزته...
    سپاس ها
    12,278
    سپاس شده 25,208 در 4,648 پست
    کشور من
    Bitafavot

تعداد نفرات هم كم بود, اگه بیشتر بشه خیلی بیشتر حال میده...
    منم موافقم, به نظرم هر كسی ثبت نام نشه كسایی ثبت نام بشن كه فعال بودنشون مشخص باشه و بدرد بازی بخورن, اینجوری جذابیت بازی تا اخر حفظ میشه...

سرمربی

RealMadridRealMadridRealMadridRealMadrid
    بازیکن محبوب
    Raúl González-Guti
    تیم محبوب
    RealMadrid - SPAIN
    سپاس ها
    17,660
    سپاس شده 16,263 در 3,583 پست
    کشور من
    Spain

حرفای بچه ها کلا" تایید میشه! من خودم روز دوم تکو تنها بودم! چون امین تسوکه فقط وقتی پیداش شد که کار من تموم شده بود اگه یکم بیشتر فعال بود شاید می تونستیم با هم رای هارو برگردونیم ولی.... واسه منم حرکتش خیلی جالب بود!!! وقتی به کشته شدن من رای داد بازی برده رو کشش داد و لقمرو دور سرش چرخوندتا بذاره تو دهنش!!

فعال بودن کاربرا رو باید شرط اول این بازی بذاریم!این دوره تقریبا" هیچ هماهنگی بین اعضا مافیا نبود...
    در مورد حرف زدن مرده ها هم بهتره از 1 پست یا حداکثرش 2تا بیشتر نشه!

حالا دور بعدی کی شروع میشه؟؟نقش قاتل چرا حذف شده بود از بازی!؟

11. کاربر روبرو از پست مفید viva_realmadrid سپاس کرده است .

سرمربی

RealMadridRealMadridRealMadridRealMadrid
    بازیکن محبوب
    Raúl González-Guti
    تیم محبوب
    RealMadrid - SPAIN
    سپاس ها
    17,660
    سپاس شده 16,263 در 3,583 پست
    کشور من
    Spain

حرفای بچه ها کلا" تایید میشه! من خودم روز دوم تکو تنها بودم! چون امین تسوکه فقط وقتی پیداش شد که کار من تموم شده بود اگه یکم بیشتر فعال بود شاید می تونستیم با هم رای هارو برگردونیم ولی.... واسه منم حرکتش خیلی جالب بود!!! وقتی به کشته شدن من رای داد بازی برده رو کشش داد و لقمرو دور سرش چرخوندتا بذاره تو دهنش!!

فعال بودن کاربرا رو باید شرط اول این بازی بذاریم!این دوره تقریبا" هیچ هماهنگی بین اعضا مافیا نبود...
    در مورد حرف زدن مرده ها هم بهتره از 1 پست یا حداکثرش 2تا بیشتر نشه!

حالا دور بعدی کی شروع میشه؟؟نقش قاتل چرا حذف شده بود از بازی!؟

بازیکن ذخیره طلایی

بازیکن محبوب
    Juve Players
    تیم محبوب
    Juventus
    سپاس ها
    1,751

در مورد مردگان!
    حرف سعید بندینی رو تایید میکنم! اگه میخوان بیان چرت و پرت بگن که بازی جالب تر بشه!!! اما اینکه بخوان نظر بدن اصلاااا.... فرض کنید پلیس بعد از مرگش بیاد لکچر بده... افتضاح میشه بازی... پیشنهاد رنگ هم جالب بود. به نظرم همین که رنگ نوشته رو به رنگ زمینه تغییر میدیم خوبه!
    واسه فعالیت بیشتر باید سیستم مدیرکش رو فعال کنیم. فکر کنم اگه تسوکه مافیا نبود و تعداد اعضای این دور هم اینقدر کم نبودن، حتما مدیر کش میشد. فکر کنم تسوکه روز اول حتی رای هم نداد!!
    حذف نقش قاتل منطقی بود. اونجوری تو فاز شب 2 نفر میمردن! یعنی 2 روزه تموم میشد!! فکر کنم اگه تعداد زیاد بشه، باز این نقش برگرده....

14. 2 کاربر از پست مفید ORACLE سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

بازیکن محبوب
    Juve Players
    تیم محبوب
    Juventus
    سپاس ها
    1,751

نقل قول نوشته اصلی توسط don bandini نمایش پست ها
    از همه خواهش میكنم دقت بیشتر بكنن و گلشاد بازی رو كنار بذارن و بنویسن. اگه كسی میخواد زنده بمونه باید حرف بزنه و برای بیگناهیش دلیل بیاره. كسی كه خفه خون باشه كشته میشه. مثلا تسوكه اصلا حرف نمیزد و آخرش زبون در آورده بود كه من حالشو گرفتم.
    خودت هم خیلی حرف نزدیا !
    هر چی هم گفتی، غیر قابل آنالیز بود!! سری قبل، ساناز رو داشتیم که جو "اره" گفته بودش، این دور هم بندینی "تایتانیک" زده شه بود! :d پست هات جریان بازی رو طبیعی میکرد و بازی رو مفرح کرده بود، اما فکر کنم باید یه قسمت بیشتری رو به خود بازی اختصاص بدی...

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 0

فعالیت :(نمایش - خوانندگان)

There are no names to display.