صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30

موضوع: ارزشیابی مدیریت مافیا

کمک مربی

مربی محبوب
    ....
    بازیکن محبوب
    Oliver Kahn
    تیم محبوب
    ذوب آهن.سپاهان.بایرن مونیخ
    سپاس ها
    543
    سپاس شده 4,556 در 1,698 پست

پیش فرض ارزشیابی مدیریت مافیا

با سلام خدمت دوستان

میخواستم نظرتون راجع به نحوه مدیریت من در بازی رو بدونم.

1- نحوه ثبت نام
    2- ارتباط با بازیکنان از طریق پخ
    3- راهنمایی های به موقع و توضیحات
    4- رفتار و پست ها در تاپیک بازی
    5- توصیف صحنه های اعدام.

ممنون میشم اگه نظرتو رو بدین.
    The tears of the world are a constant quantity. For each one who begins to weep somewhere else another stops. The same is true of the laugh. Let us not then speak ill of our generation, it is not any unhappier than its predecessors. Let us not speak well of it either. Let us not speak of it at all. It is true the population has increased

2. کاربر روبرو از پست مفید Masoud_A سپاس کرده است .

مدیر باشگاه

PerspolisRomaDortmund
    مربی محبوب
    Fabio Capello
    بازیکن محبوب
    Owen-Daei-Casillas-R
    تیم محبوب
    Real madrid-Perspolis-Dortmund-Roma
    سپاس ها
    12,904
    سپاس شده 12,382 در 4,615 پست

به نظر من كه همهچیز عالی بوده.واقعا ازت ممنونم مسعود.فقط دوره بعد رو هم راه بندازفقط ایندفعه یك سری شرایط رو هم اضافه كن كه اینطوری نشه دیگه

من هنوز همونم، همون
    عوض اونایی شدن که نموندن پهلوم
    این که همیشه حاضر نبودم، قبول
    ولی باور کن در اون حد نبود
    من که دیگه انتظاری ندارم ازش جز یکی‌
    که پیشرفت بکنه و ما هم پز بدیم
    عجول بود، وقتی گفتم بکنه صبر
    شاید فکر کرده حاجیت اونو بکنه دک
    ولی‌ تقصیر اون نیست، چون کل شهر
    در هم میمالن، حق میدم بکنه شک

میدونه با کی‌ ام
    تخم چشم بود، نشون میدادم کلی نکته بهش
    خوبش رو میخواستم، خدا شاهده، لعنت به منکرش

کاپیتان تیم

سپاس ها
    7,131
    سپاس شده 8,646 در 1,618 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud_A نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

1- نحوه ثبت نام
    5- توصیف صحنه های اعدام.

1- به نظر من از این دور سوم به بعد که هم بچه ها با بازی آشنا شدند و هم خودت با بازی بچه ها آشنا شدی باید ملاک های دیگه ای هم برای ثبت نام در نظر بگیری و به ترتیب زمانی خیلی توجه نکنی ، اصلا بهتره از اونایی که ثبت نام میکنی مصاحبه بگیری باید گوزینش بشند
    ولی جدی سابقه ی فعالیت و عدم فعالیت در بازی در دور های قبلی ، آشنایی با بازی ، فعالیت در سایت و سابقه در بازی های دیگه - مثلا کسی نباشه که تو مسابقات دیگه مثه پیش بینی و لیگ فانتزی دبه کرده باشه - رو علاوه بر ترتیب زمانی در نظر گرفت

2- عالی
    3- عالی

4- آقا من هنوز از اعدامم شاکیم یه کم به نظر من وقتی تعداد رای ها به هم فشردست و یکی از متهمین تازه دفاعیاتش رو اعلام کرده ، باید بیش تر صبر کنی تا رای ها از حالت شناور در بیاد

5- درجه یک ، فقط دورهای بعدی یه کم خشونتش رو زیاد کن

کمک مربی

ChelseaChelseaChelseaDortmund
    مربی محبوب
    Guus
    بازیکن محبوب
    Franking, Juan Mata
    تیم محبوب
    Chelsea
    سپاس ها
    4,286
    سپاس شده 4,890 در 1,829 پست

1- نحوه ثبت نام
    خوبه بد نیست
    با این که من بازی نکردم ولی باید خوب باشه
    عالی
    - 4رفتار و پست ها در تاپیک بازی
    ok
    5- توصیف صحنه های اعدام.
    اینت خیلی خوبه من که خیلی حال کردم
    So cheer us through the sun and rain
    Cause Chelsea, Chelsea is our name

بازیکن اصلی تیم

سپاس ها
    2,868
    سپاس شده 1,794 در 488 پست

Man hanoz ba farsi neveshtan moshkel daram.
    Be nazare man vase sabte nam az 16 nafare dore ghabl 4 ya 5 nafar ke kamtarin ersalo dashtan 1 dore mahrom beshan hata zamani ke hame fa'al bodan in ghanon ejra beshe ta hame sai konan az ghare jadval farar konan
    Dar morede tozihe nahveye koshtan be nazaram age mese gozaresh rozname &... Bashe behtaro malmostare masalan shayad mafia bekhad 1jori yeki ro bokoshe ke khodkoshi be nazar biad!
    یکی بود... هنوزم هست

سرمربی

RealMadridRealMadridRealMadridRealMadrid
    بازیکن محبوب
    Raúl González-Guti
    تیم محبوب
    RealMadrid - SPAIN
    سپاس ها
    17,659
    سپاس شده 16,263 در 3,583 پست
    کشور من
    Spain

من برای بار اول اینجا با این بازی آشنا شدم ، دور اول تا وسطای بازی اصلا" متوجه جریان بازی نبودم !! مسعود خیلی خوب راهنمایی می کنه و توضیح میده و بازیرم خوب اداره می کنه....
    منم ایراد بزرگ این بازی رو فعال نبودن بعضی از شرکت کننده ها میدونم که از خود بازی نیست!! تا وقتی پستی از کسی نبینیم نمی تونیم راجبش نظر بدیم و بعضی وقتا کسی که بیشتر تو چشمه رای ها هم به طرف اون میره که با فعال بودن همه این مشکلم پیش نمیاد.

راستی تا الآن به نظر من کوروش بهترین شرکت کننده بازی بود! پیشنهاد می کنم آخر بازی مسعود به نظر خودش بهترین شرکت کننده رو انتخاب کنه و دور بعدی اگه شرکت کنه یه امتیازی بهش بده(مثلا" برای یکبار بتونه در مورد نقش یکی از کاربرا بپرسه!)

بازیکن ذخیره

بازیکن محبوب
    طالب لو-رونالدینیهو
    تیم محبوب
    فجر-برق-مرصاد-بارسلون-چلسی!!
    سپاس ها
    322
    سپاس شده 694 در 381 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud_A نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

1- نحوه ثبت نام
    5- توصیف صحنه های اعدام.

ثبت نام که باید گزینش باشه
    نه این کنه هر کی زودتر نوشت بر اساس فعال سالاری

به نظر من مشکل اصلی بازی فعال نبودن بروبچز
    ما الان توی هتریک برای ثبت نام که 36 ساعتع 16 نفر ثبت نام کردن
    الان هم که تازه آغاز روز سوم هست به صفحه ی 34 رسیدیم نشون میده بچه ها بیشتر علاقه نشون میدن
    این لینک بازی ما هست
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

باید دید مشکل چیه ؟
    مسعود من فکر می کنم برای کسانی که تازه وارد نقش هایی مثل دوست و قاتل سریالی و پدرخونده زیاده(راستش خودم هم خیلی وظایف این 3 نفر و سودرسانیشون رو توی بازی نفهمیدم مخصوصا قاتل سریالی!! 1 نفر الکی بیاد بدون انگیزه همه رو بکشه که چی بشه؟مگه 1 نفر می تونه از پس 15 نفر بر بیاد؟؟؟ 2نفر دوست هم همدیگه رو بشناسن که جیطو بشه؟)
    نقش های ما توی سایت هتریک :
    مافیا
    شهروند عادی
    پلیس
    دکتر
    کارآگاه هست
    پلیس شبا 1 نفرو که فکر میکنه مافیا هست رو میکشه
    کارآگاه هم هر شب هویت 1 نفرو از خدا می خواد که خدا هم بهش میگه

من فکر کنم توی بازی شما پلیس و کاراگاه ادغام شدن

همین دیگهبنظر من همین نقش ها که من نوشتم بذار
    من گذوشتم جواب داده وگرنه بروبچز اون سایت عاشق چش ابروی من نیستن که این همه فعالن!!
    با تشکر امید.
    دی شیخ با چراغ...

... ومن امروز به دنبال چراغی هستم كه روشنگر راهم باشد.

کمک مربی

مربی محبوب
    ....
    بازیکن محبوب
    Oliver Kahn
    تیم محبوب
    سپاس ها
    543

نقل قول نوشته اصلی توسط omid نمایش پست ها

به نظر من مشکل اصلی بازی فعال نبودن بروبچز
    ما الان توی هتریک برای ثبت نام که 36 ساعتع 16 نفر ثبت نام کردن
    الان هم که تازه آغاز روز سوم هست به صفحه ی 34 رسیدیم نشون میده بچه ها بیشتر علاقه نشون میدن
    این لینک بازی ما هست
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

باید دید مشکل چیه ؟
    مسعود من فکر می کنم برای کسانی که تازه وارد نقش هایی مثل دوست و قاتل سریالی و پدرخونده زیاده(راستش خودم هم خیلی وظایف این 3 نفر و سودرسانیشون رو توی بازی نفهمیدم مخصوصا قاتل سریالی!! 1 نفر الکی بیاد بدون انگیزه همه رو بکشه که چی بشه؟مگه 1 نفر می تونه از پس 15 نفر بر بیاد؟؟؟ 2نفر دوست هم همدیگه رو بشناسن که جیطو بشه؟)
    نقش های ما توی سایت هتریک :
    مافیا
    شهروند عادی
    پلیس
    دکتر
    کارآگاه هست
    پلیس شبا 1 نفرو که فکر میکنه مافیا هست رو میکشه
    کارآگاه هم هر شب هویت 1 نفرو از خدا می خواد که خدا هم بهش میگه

من فکر کنم توی بازی شما پلیس و کاراگاه ادغام شدن

همین دیگهبنظر من همین نقش ها که من نوشتم بذار
    من گذوشتم جواب داده وگرنه بروبچز اون سایت عاشق چش ابروی من نیستن که این همه فعالن!!
    با تشکر امید.
    بازی مافیا انواع زیادی داره. من خودم چند سالیه روی فورم ها بازی میکنم. شاید به خاطر اینکه من روی فورم های
    غیر ایرانی بازی میکنم فرق میکنه قوانین بازیم.
    به هر حال من سعی میکنم بازی همیشه حالت وانیلی و کلاسیک نداشته باشه چون خسته کننده خواهد بود.

این نوعی که من الان شروع کردم و شما هم راه انداختی یعنی تیم بد و خوب خیلی کلاسیک هست و برای تازه وارد ها. من به شخصه از این نوع خوشم نمیاد چون خیلی راحت هستش ولی باری شروع باید این نوع رو بگذارم.
    تازه این نقش هایی که من گذاشتم سر کوه یخی هست. مافیا خیلی پیشرفت کرده. من 4 ساله همه جورشو هم
    تو کمپ با بچه ها هم تو فورم های دیگه بازی میکنم ولی هنوز ادعا نمیکنم بازی رو بلدم و نمیام به کسی بگم اینکاری که من میگم بکن. پس بهتره شما هم زیاد خودتو جدی نگیری.
    موفق باشی عزیزم. دفعه دیگه هم پخ زدی واسه اینکه بهت راهنمایی کنم چجوری بازی رو راه بندازی تو فورم
    یاد این پستت بیفت
    نمیخواستم اینو بگم ولی خوب حرکتت خیلی ضایع بود. تو کل نوع مدیریت بازیت یه کپی از من هستش از نحوه
    رای گیری و حتی صحنه های اعدامت. اونوقت میایی به من میگی بازی رو چجوری اداره کنم؟ حداقل اگه خودم بهت نگفته بودم چیکار بکنی و نحوه اجرای بازیت رو از من کپی نکرده بودی شاید حرفات به درد بخور میشد.
    بیخیال اصلا کسانی که اینجا بازی میکنند خودشون قضاوت میتونند بکنند.:30:
    The tears of the world are a constant quantity. For each one who begins to weep somewhere else another stops. The same is true of the laugh. Let us not then speak ill of our generation, it is not any unhappier than its predecessors. Let us not speak well of it either. Let us not speak of it at all. It is true the population has increased

کمک مربی

مربی محبوب
    ....
    بازیکن محبوب
    Oliver Kahn
    تیم محبوب
    سپاس ها
    543

نقل قول نوشته اصلی توسط omid نمایش پست ها

ب
    باید دید مشکل چیه ؟

با تشکر امید.
    راجع به انتقادت به نقش های جدید هم بگم که دوستان اینجا به خوبی نقش هاشونو درک کردن. سودرسانی پدرخوانده به خود مافیا هستش چون مصونیت داره به شناسایی پلیس.
    قاتل یک فکشن خنثی هست که به فکر منافع خودش و تموم کردن بازی به نفع خودش هست. اگر تواناییشون داشته
    باشه میتونه بازی رو به نفع خودش تموم کنه. من این نقش رو اضافه کردم برای آماده کردن بچه ها برای سبک پست مدرن مافیا که از 3 تیم تشکیل میشه این نوع بازی مال خبره های بازی هست و من امیدوارم در آینده دوستان اینقدر
    حرفه ای بشوند که بتونیم این نوع رو هم راه بندازیم. ببخشید اگه من یکم حرفام برات ممکنه گیج کننده باشه ولی خوب یک سری حرفایی زدی که صلاح دیدم جواب خودم رو بدم.
    اینکه شما به هر دلیلی نمیتونی این نقش ها رو درک کنی ایراد از بازی نیست. وقتی هم درک کنی خودت ازشون استفاده میکنی تو بازیهایی که خودت مدیریت میکنی.

کمک مربی

مربی محبوب
    ....
    بازیکن محبوب
    Oliver Kahn
    تیم محبوب
    سپاس ها
    543

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi نمایش پست ها
    man hanoz ba farsi neveshtan moshkel daram.
    Be nazare man vase sabte nam az 16 nafare dore ghabl 4 ya 5 nafar ke kamtarin ersalo dashtan 1 dore mahrom beshan hata zamani ke hame fa'al bodan in ghanon ejra beshe ta hame sai konan az ghare jadval farar konan
    dar morede tozihe nahveye koshtan be nazaram age mese gozaresh rozname &... Bashe behtaro malmostare masalan shayad mafia bekhad 1jori yeki ro bokoshe ke khodkoshi be nazar biad!
    در مورد صحنه های کشتن هم باید بگم اگه به پست های من توجه کنی میبینی که من فقط صحنه های اعدام از خودم هست.
    صحنه های قتل هایی که مافیا و یا قاتل سریالی انجام میده رو خودشون مینویسند و من فقط اونها بعد از شب پست میکنم.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 0

فعالیت :(نمایش - خوانندگان)

There are no names to display.