صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 30

موضوع: ارزشیابی مدیریت مافیا

بازیکن ذخیره طلایی

بازیکن محبوب
    Juve Players
    تیم محبوب
    Juventus
    سپاس ها
    1,751
    سپاس شده 1,375 در 428 پست

منم که همینو میگم کورش خان!
    چه جوری نظر اون دوست محترم رو جلب کنم؟! فکر کنم خلاف قوانین باشه که مثلا من بهش پ.خ. بزنم بگم من پلیسم و میدونم تو دوستی!! البته تو همون دور هم سعی کردم به روش خودم بهش بفهمونم که من نقششو میدونم. بلکه اونم بتونه حدس بزنه من پلیسم و قضیه اونجوری که شما گفتی پیش بره. نمیدونم ایشون متوجه شدن یا نه. هر چند خیلی مهم نبود! چون اونی که نباید می فهمید، فهمید و همون شب به قتل رسیدم. جالب این بود که از هیچ حمایتی هم خبری نبود. در حالی که من همه سعیمو کرده بودم که حسابی خودم رو در نقش یه فرد عادی تابلو کنم تا دکتر یه گزینه واسه حمایت داشته باشه! اما نفهمیدم دکی کی رو ساپرت کرد اون شب که تابلو تر از من بود...
    مخلص کلام اینکه اگه پلیس بتونه به طرف مقابل بفهمونه که پلیس هست، اون موقع غمی نداره! اما بیاین قبول کنیم که کار آسونی نیست... باید یه فکری به حالش کرد.
    بذار آدما بدونن ... میشه بیهوده نپوسید
    میشه خورشید شد و تابید ... میشه آسمونُ بوسید

بازیکن ذخیره طلایی

بازیکن محبوب
    Juve Players
    تیم محبوب
    Juventus
    سپاس ها
    1,751

چه جوری نظر اون دوست محترم رو جلب کنم؟! فکر کنم خلاف قوانین باشه که مثلا من بهش پ.خ. بزنم بگم من پلیسم و میدونم تو دوستی!! البته تو همون دور هم سعی کردم به روش خودم بهش بفهمونم که من نقششو میدونم. بلکه اونم بتونه حدس بزنه من پلیسم و قضیه اونجوری که شما گفتی پیش بره. نمیدونم ایشون متوجه شدن یا نه. هر چند خیلی مهم نبود! چون اونی که نباید می فهمید، فهمید و همون شب به قتل رسیدم. جالب این بود که از هیچ حمایتی هم خبری نبود. در حالی که من همه سعیمو کرده بودم که حسابی خودم رو در نقش یه فرد عادی تابلو کنم تا دکتر یه گزینه واسه حمایت داشته باشه! اما نفهمیدم دکی کی رو ساپرت کرد اون شب که تابلو تر از من بود...
    مخلص کلام اینکه اگه پلیس بتونه به طرف مقابل بفهمونه که پلیس هست، اون موقع غمی نداره! اما بیاین قبول کنیم که کار آسونی نیست... باید یه فکری به حالش کرد.

3. کاربر روبرو از پست مفید ORACLE سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

سپاس ها
    7,131
    سپاس شده 8,646 در 1,618 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط oracl3 نمایش پست ها
    فکر نکنم پیغام خصوصی زدن پلیس به صورت نرمال ( نه مثلا اینجوری که اگه شک داری این یوزر و پس منه خودت برو ببین ) با قوانین بازی منافاتی داشته باشه . من اگه پلیس بودم پیغام خصوصی می زدم

5. کاربر روبرو از پست مفید Kopite سپاس کرده است .

بازیکن ذخیره طلایی

بازیکن محبوب
    Juve Players
    تیم محبوب
    Juventus
    سپاس ها
    1,751

نمیدونم!
    پس اینو باید مدیر بگه...
    اگه پلیس حق داشته باشه به این و اون پ.خ. بزنه که یه بخشی از مشکلات حل میشه. ولی من فکر میکردم هرگونه پ.خ. در مورد بازی، بجز واسه افراد مافیا و 2 دوست ممنوع هست.
    مسعود جان، راهنمایی کن

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio CapelLo & Sir AleX Fergusen
    بازیکن محبوب
    KhaliLi & Karimi & KaKa & Sergio RamoS & C.RonaLdo
    تیم محبوب
    Perspolis & Real Madrid * ManchesTer Utd & A.C MiLan
    سپاس ها
    109
    سپاس شده 1,609 در 613 پست

به نظر من هم بهتر هست کمی قدرت دکتر و پلیس بیشتر بشه ! ضمن اینکه این اصلا درست نیسن که هر کسی که بیشتر فعال هست رو سریع بهش مشکوک بشن و اعدامش کنن !
    دلم بی قراره کارش انتظاره
    میخواد ببینتت بهت بگه دوست داره
    تو نیستی و این دل فقط چشم براته
    فقط منتظر شنیدن اون صداته

کمک مربی

مربی محبوب
    ....
    بازیکن محبوب
    Oliver Kahn
    تیم محبوب
    ذوب آهن.سپاهان.بایرن مونیخ
    سپاس ها
    543
    سپاس شده 4,556 در 1,698 پست

خوب من برگشتم
    1- دوستان این نقش هایی که من تعیین کردم رو از خودم در نیاوردم. این نوع نقش ها مثل نقش های کلاسیک شده اند دیگه. همه چیشون بررسی شده و دیگه امتحان پس داده هستند. هرگونه تضعیف و یا تقویت هرگونه از این نقشها توازن بازی رو بهم میزنه.
    بگذارید یک مثال بزنم. الان در فوتبال نقش دروازه بان دیگه همه جوره بعد از صدسال معلوم شده و حد توانایی هاش معلوم هست.
    مثل این میمونه که ما فوتبال رو الان شروع کنیم و هنوز در دروازه بانی اشکال داشته باشیم پس بیایم قانون بذاریم دروازه بان کل زمین بتونه توپ رو با دست بگیره. یا اینکه مهاجمان هنوز آماده نباشند و برای راحت شدن بازی بگیم آفساید رو برداریم.

2- در مورد ارتباط با پخ همونطور که قبلا گفتم تنها نقشهایی که خودم بهشون میگم میتونند ارتباط داشته باشند با هم. در بازی قبلی
    من به ساناز و قاسم گفتم در صورت نیاز میتونند نقششون رو افشا کنند. که البته این مستلزم اینه که یک کدی یا یک ردپایی با توافق
    خودشون درست کنند که موقع افشا کردن بقیه باورشون کنند. یکی از روشهای معمول اینه که مثلا بیاند و در پست های شماره جفتی
    جوری پست کنند که حرف آخر هر پست در کل بشه: دوست دقیقا مثل کدهای رمزی که تو فیلم ها
    مطمئنا دیدید.
    The tears of the world are a constant quantity. For each one who begins to weep somewhere else another stops. The same is true of the laugh. Let us not then speak ill of our generation, it is not any unhappier than its predecessors. Let us not speak well of it either. Let us not speak of it at all. It is true the population has increased

کمک مربی

مربی محبوب
    ....
    بازیکن محبوب
    Oliver Kahn
    تیم محبوب
    سپاس ها
    543

دوستان لطفا هرگونه سوال یا اشکال دیگه ای دارید اینجا مطرح کنید تا من دور بعد رو که شروع میکنم خیلی چیزا حل شده باشه.
    The tears of the world are a constant quantity. For each one who begins to weep somewhere else another stops. The same is true of the laugh. Let us not then speak ill of our generation, it is not any unhappier than its predecessors. Let us not speak well of it either. Let us not speak of it at all. It is true the population has increased

کمک مربی

مربی محبوب
    ....
    بازیکن محبوب
    Oliver Kahn
    تیم محبوب
    سپاس ها
    543

در ضمن من از یک برنامه قرعه کشی که ویژه همین بازی ساخنه شده استفاده میکنم. و خودم به هیچ وجه دخالتی درش ندارم.

کاپیتان تیم

سپاس ها
    7,131
    سپاس شده 8,646 در 1,618 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_a نمایش پست ها
    2- در مورد ارتباط با پخ همونطور که قبلا گفتم تنها نقشهایی که خودم بهشون میگم میتونند ارتباط داشته باشند با هم. در بازی قبلی
    من به ساناز و قاسم گفتم در صورت نیاز میتونند نقششون رو افشا کنند. که البته این مستلزم اینه که یک کدی یا یک ردپایی با توافق
    خودشون درست کنند که موقع افشا کردن بقیه باورشون کنند. یکی از روشهای معمول اینه که مثلا بیاند و در پست های شماره جفتی
    جوری پست کنند که حرف آخر هر پست در کل بشه: دوست دقیقا مثل کدهای رمزی که تو فیلم ها
    مطمئنا دیدید.

یعنی پلیس نمی تونه به کسی که شناسایی کرده پخ بزنه ؟

کمک مربی

مربی محبوب
    ....
    بازیکن محبوب
    Oliver Kahn
    تیم محبوب
    سپاس ها
    543

نقل قول نوشته اصلی توسط fernando torres نمایش پست ها
    یعنی پلیس نمی تونه به کسی که شناسایی کرده پخ بزنه ؟
    نه عزیزم.

13. کاربر روبرو از پست مفید Masoud_A سپاس کرده است .

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 0

فعالیت :(نمایش - خوانندگان)

There are no names to display.