صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 30

موضوع: ارزشیابی مدیریت مافیا

کــــرگـــدن

InterDortmundPerspolisAboumoslem
    مربی محبوب
    یورگن کلوپ - خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    Javier Zanetti
    سپاس ها
    8,430
    سپاس شده 23,256 در 6,071 پست
    کشور من
    Argentina

صحبتها رو در مورد گزینش بچه ها زدن.فقط من خواستم بگم این صحنه های بعد اعدام یکم طبیعی تر باشه بهتره.مثلا بعد از مردن من تو متنت گفته بودی که مسعود یک تیر میزنه تو مغز اینتر و بعد که میبینش میگه بیگناه و بعدم میره.:confused_smile:
    اگر میدونستی من بیگناهم چرا منو کشتی؟و اگر نمیدونستی کاش یکم دیرتر بفهمی.(همون گشتن وسایل و شهادت و غیره!)
    یجورایی تمام هیجان داستان و اومدن اسب و شکنجه من با اون مرگم و اعلام بیگناهیم از بین رفت
    بقیه موارد هم خوبه!

کمک مربی

مربی محبوب
    ....
    بازیکن محبوب
    Oliver Kahn
    تیم محبوب
    ذوب آهن.سپاهان.بایرن مونیخ
    سپاس ها
    543
    سپاس شده 4,556 در 1,698 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط inter نمایش پست ها
    صحبتها رو در مورد گزینش بچه ها زدن.فقط من خواستم بگم این صحنه های بعد اعدام یکم طبیعی تر باشه بهتره.مثلا بعد از مردن من تو متنت گفته بودی که مسعود یک تیر میزنه تو مغز اینتر و بعد که میبینش میگه بیگناه و بعدم میره.:confused_smile:
    اگر میدونستی من بیگناهم چرا منو کشتی؟و اگر نمیدونستی کاش یکم دیرتر بفهمی.(همون گشتن وسایل و شهادت و غیره!)
    یجورایی تمام هیجان داستان و اومدن اسب و شکنجه من با اون مرگم و اعلام بیگناهیم از بین رفت
    بقیه موارد هم خوبه!
    اون صحنه رو اگه درست خونده باشی میبینی که داشتی از وسط پاهات نصف میشدی واسه همین راحتت کردم.
    اون شکنجه ی بیگناه از عدم دانش بقیه به اینکه بیگناهی به وجود میاد و یه جورایی طرز تفکر عامی که ملت دارند و بدون نگرش یکی رو اعدام میکن. یه جواریی صحنه هایی که من توصیف میکنم نشات گرفته از حرفها و عملکرد بازیکنان هستش.
    بگذار یه مثال بزنم برات: راند یک روز اول ساناز بدون تفکر و دلیل همینجوری اعدام شد ولی چون روز اول بود صحنه خشن نبود چون مردم اولین باری بود که کسی رو اعدام میکردند و هنوز بیگناهی کشته نشده بود ولی مورد تو بعد از کشته شدن بیگناه اتفاق افتاد و این خون مردم رو به جوش آورده بود واسه همین میخواستن مسئول قتل رو خیلی خشن بکشند. من سعی میکنم سطحی صحنه اعدام رو توصیف نکنم خیلی هم وقت میذارم براش که با دلیل و منطق توصیف بشه اگه نبود الان نمیتونستم جوابی داشتم راجع به انتقادت. ولی اگه نمیخواهید میتونم راحت مثل جاهای دیگه یه صحنه اعدام سطی پست کنم اینجوری وقت خودم هم گرفته نمیشه.
    The tears of the world are a constant quantity. For each one who begins to weep somewhere else another stops. The same is true of the laugh. Let us not then speak ill of our generation, it is not any unhappier than its predecessors. Let us not speak well of it either. Let us not speak of it at all. It is true the population has increased

کـُـــلـــــنگ

BarcelonaBarcelonaBarcelonaBarcelona
    مربی محبوب
    P3P Guardiola
    بازیکن محبوب
    Carles Puyol** & Lio
    تیم محبوب
    F.C.Barcelona.Perspolis
    سپاس ها
    72,601
    سپاس شده 42,757 در 7,450 پست
    کشور من
    Ghati

گزینه ی 1 تا 3 خوبه توپه ولی رفتار تو پستها به نظرم یکم مشلل داره و گزینه 5 که اگه اینا برطرف بشه بازیه توپی خواهد بود !

بازیکن ذخیره

بازیکن محبوب
    طالب لو-رونالدینیهو
    تیم محبوب
    فجر-برق-مرصاد-بارسلون-چلسی!!
    سپاس ها
    322
    سپاس شده 694 در 381 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_a نمایش پست ها
    بازی مافیا انواع زیادی داره. من خودم چند سالیه روی فورم ها بازی میکنم. شاید به خاطر اینکه من روی فورم های
    غیر ایرانی بازی میکنم فرق میکنه قوانین بازیم.
    به هر حال من سعی میکنم بازی همیشه حالت وانیلی و کلاسیک نداشته باشه چون خسته کننده خواهد بود.

این نوعی که من الان شروع کردم و شما هم راه انداختی یعنی تیم بد و خوب خیلی کلاسیک هست و برای تازه وارد ها. من به شخصه از این نوع خوشم نمیاد چون خیلی راحت هستش ولی باری شروع باید این نوع رو بگذارم.
    تازه این نقش هایی که من گذاشتم سر کوه یخی هست. مافیا خیلی پیشرفت کرده. من 4 ساله همه جورشو هم
    تو کمپ با بچه ها هم تو فورم های دیگه بازی میکنم ولی هنوز ادعا نمیکنم بازی رو بلدم و نمیام به کسی بگم اینکاری که من میگم بکن. پس بهتره شما هم زیاد خودتو جدی نگیری.
    موفق باشی عزیزم. دفعه دیگه هم پخ زدی واسه اینکه بهت راهنمایی کنم چجوری بازی رو راه بندازی تو فورم
    یاد این پستت بیفت
    نمیخواستم اینو بگم ولی خوب حرکتت خیلی ضایع بود. تو کل نوع مدیریت بازیت یه کپی از من هستش از نحوه
    رای گیری و حتی صحنه های اعدامت. اونوقت میایی به من میگی بازی رو چجوری اداره کنم؟ حداقل اگه خودم بهت نگفته بودم چیکار بکنی و نحوه اجرای بازیت رو از من کپی نکرده بودی شاید حرفات به درد بخور میشد.
    بیخیال اصلا کسانی که اینجا بازی میکنند خودشون قضاوت میتونند بکنند.:30:
    پست من صرفا یک سری پیشنهاد دوستانه بود
    اصلا به من چه به درک. هر کار می خوای بکن!
    اصلا این تاپیک رو باسه چی بازی کردی؟
    ممنون از این همه استقبالت جناب مسعود اصفهانی

((مجتبی حالا هی بگو چرا توی پارس فوتبال فعال نیستی!!))
    دی شیخ با چراغ...

... ومن امروز به دنبال چراغی هستم كه روشنگر راهم باشد.

کمک مربی

مربی محبوب
    ....
    بازیکن محبوب
    Oliver Kahn
    تیم محبوب
    سپاس ها
    543

نقل قول نوشته اصلی توسط omid نمایش پست ها
    پست من صرفا یک سری پیشنهاد دوستانه بود
    اصلا به من چه به درک. هر کار می خوای بکن!
    اصلا این تاپیک رو باسه چی بازی کردی؟
    ممنون از این همه استقبالت جناب مسعود اصفهانی

((مجتبی حالا هی بگو چرا توی پارس فوتبال فعال نیستی!!))
    من این پست رو زدم تا دوستانی که بازی کردند یا دنبال کردند بیان و پیشنهاد ها و انتقاد هاشون رو به من بگن. نه اینکه حرفا خودمو بهم پس بدند.
    The tears of the world are a constant quantity. For each one who begins to weep somewhere else another stops. The same is true of the laugh. Let us not then speak ill of our generation, it is not any unhappier than its predecessors. Let us not speak well of it either. Let us not speak of it at all. It is true the population has increased

gamper_1898
    Guest

به نظر من وقتی می خوای شرح كشته شدن كسی رو تو شب و یا اعدام افراد رو توضیح بدی باید یه سر نخ خیلی كوچیك هم برای شناسایی بهتر مافیا و یا قاتل به جا بزاری. مافیا همه همدیگه رو می شناسن درحالی كه مردم عادی شهر اصلا شناختی از بقیه ندارن. نقش دكتر هم نباشه سنگینتره! اصلا این نقش به چه درد می خوره؟ یا فرق یه پلیس با یه فرد عادی چیه!؟ هیچی!! واقعا چه فرقی بین پلیس و دكتر مردم عادی هست!؟

کمک مربی

مربی محبوب
    ....
    بازیکن محبوب
    Oliver Kahn
    تیم محبوب
    سپاس ها
    543

نقل قول نوشته اصلی توسط gamper_1898 نمایش پست ها
    به نظر من وقتی می خوای شرح كشته شدن كسی رو تو شب و یا اعدام افراد رو توضیح بدی باید یه سر نخ خیلی كوچیك هم برای شناسایی بهتر مافیا و یا قاتل به جا بزاری. مافیا همه همدیگه رو می شناسن درحالی كه مردم عادی شهر اصلا شناختی از بقیه ندارن. نقش دكتر هم نباشه سنگینتره! اصلا این نقش به چه درد می خوره؟ یا فرق یه پلیس با یه فرد عادی چیه!؟ هیچی!! واقعا چه فرقی بین پلیس و دكتر مردم عادی هست!؟
    منظورت رو نمیفهمم؟ پلیس و دکتر بزرگترین کمک کارهای مردم هستند. سوالت رو دست متوجه نمیشم.

بازیکن ذخیره طلایی

بازیکن محبوب
    Juve Players
    تیم محبوب
    Juventus
    سپاس ها
    1,751
    سپاس شده 1,375 در 428 پست

دکتر اگه خوب بازی کنه میتونه خیلی موثر باشه! هر دور افراد فعال و اونایی که بیشتر تو چشم هستن، مشخص میشه! وظیفه دکتر اینه که اونارو شناسایی کنه و به این ترتیب یه شانس رو از قاتل یا مافیا بگیره... اما نقش فوق العاده سختی هست. اگه روش قوی کار بشه، برگ برنده مردم عادی خواهد بود. چون اکثر تلفات مردم عادی تو فاز شب و بدون رای گیری هست که فقط دکتر میتونه جلوشو بگیره!

اما در مورد پلیس! من دور قبل پلیس بودم. فردی رو هم که روش دست گذاشتم واسه شناسایی، جز مردم عادی نبود. یعنی یکی از دو دوست شهر بود. ولی حالا مشکلی که پیش میاد اینه که جوری ازش حمایت کنم!!! فوقش وقتی تو خطر هست، میتونم یه رای مخالف بهش بدم. اما عملا کار دیگه ای از دستم ساخته نیست. حتی اگه بدونم مافیا هم هست، واقعا دستم خالی میمونه. اگه خیلی هم رو اعدام یه نفر تاکید کنم، مردم عادی گیر میدن که قاتل هستی یا مافیا.... در مورد متحدین، به نظرم اگه اون فرد هم پلیس رو بشناسه خوب میشه! اینجوری پلیس هر دور متحدان بیشتری به دست میاره و قوی تر میشه... این قدرت پلیس، در مقابل قدرت مافیا قرار میگیره که اونا هم اکثر اوقات هر دوره با از بین رفتن مردم شهر قوی تر میشن. شاید در این حالت بشه گفت که نقش پلیس به یه دردی میخوره! یه کار دیگه هم که واسه تقویت این نقش میشه کرد، اینه در فاز روز، یه رای مخفی به پلیس تعلق بگیره... غیر از اون رای که تو عموم اعلام میکنه. اینجوری میتونی بهتر از یه فرد بیگناه دفاع کنه یا یه نفر رو که میدونه متهم هست به مجازات نزدیک کنه!

صحنه های قتل جالب و متنوع بودن. ممنون. با دادن راهنمایی هم مخالفم. به نظرم بازی آسون میشه!
    بذار آدما بدونن ... میشه بیهوده نپوسید
    میشه خورشید شد و تابید ... میشه آسمونُ بوسید

9. کاربر روبرو از پست مفید ORACLE سپاس کرده است .

کــــرگـــدن

InterDortmundPerspolisAboumoslem
    مربی محبوب
    یورگن کلوپ - خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    Javier Zanetti
    سپاس ها
    8,430
    سپاس شده 23,256 در 6,071 پست
    کشور من
    Argentina

به نظر منم نقش پلیس به کار نمیاد اینجوری.1 رای در بین 10 رای غرقه!اما دکتر میتونه یک کارایی بکنه.
    یک سوال فنی.این نقشا با قرعه اس؟شانسیه؟انتخاب خودته؟چجوریه کلا؟می خوام ببینم ممکنه همیشه یک نفر یک نقش بگیره؟(شانسی)

کاپیتان تیم

سپاس ها
    7,131
    سپاس شده 8,646 در 1,618 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط oracl3 نمایش پست ها
    دکتر اگه خوب بازی کنه میتونه خیلی موثر باشه! هر دور افراد فعال و اونایی که بیشتر تو چشم هستن، مشخص میشه! وظیفه دکتر اینه که اونارو شناسایی کنه و به این ترتیب یه شانس رو از قاتل یا مافیا بگیره... اما نقش فوق العاده سختی هست. اگه روش قوی کار بشه، برگ برنده مردم عادی خواهد بود. چون اکثر تلفات مردم عادی تو فاز شب و بدون رای گیری هست که فقط دکتر میتونه جلوشو بگیره!

اما در مورد پلیس! من دور قبل پلیس بودم. فردی رو هم که روش دست گذاشتم واسه شناسایی، جز مردم عادی نبود. یعنی یکی از دو دوست شهر بود. ولی حالا مشکلی که پیش میاد اینه که جوری ازش حمایت کنم!!! فوقش وقتی تو خطر هست، میتونم یه رای مخالف بهش بدم. اما عملا کار دیگه ای از دستم ساخته نیست. حتی اگه بدونم مافیا هم هست، واقعا دستم خالی میمونه. اگه خیلی هم رو اعدام یه نفر تاکید کنم، مردم عادی گیر میدن که قاتل هستی یا مافیا.... در مورد متحدین، به نظرم اگه اون فرد هم پلیس رو بشناسه خوب میشه! اینجوری پلیس هر دور متحدان بیشتری به دست میاره و قوی تر میشه... این قدرت پلیس، در مقابل قدرت مافیا قرار میگیره که اونا هم اکثر اوقات هر دوره با از بین رفتن مردم شهر قوی تر میشن. شاید در این حالت بشه گفت که نقش پلیس به یه دردی میخوره! یه کار دیگه هم که واسه تقویت این نقش میشه کرد، اینه در فاز روز، یه رای مخفی به پلیس تعلق بگیره... غیر از اون رای که تو عموم اعلام میکنه. اینجوری میتونی بهتر از یه فرد بیگناه دفاع کنه یا یه نفر رو که میدونه متهم هست به مجازات نزدیک کنه!

صحنه های قتل جالب و متنوع بودن. ممنون. با دادن راهنمایی هم مخالفم. به نظرم بازی آسون میشه!
    به نظرم پلیس میتونه یه لابی بزرگ تشکیل بده و در هر مرحله قدرت لابیش رو اضافه کنه
    مثلا دور قبل که شما پلیس بودید ، یه دوست رو شناسایی کردید ، فرض کنیم اون یکی دوست شناسایی نشده بود ، پس دو تا دوست با پلیس می تونند یه لابی قوی رو تشکیل بدند که تقریبا یک پنجم رای ها رو دارند ، دور بعد اگه پلیس یه مافیا رو پیدا می کرد اون سه نفر می تونستند راحت تر رای خودشون رو به کرسی بنشونند و اگه هم یه فرد عادی می دید میشد 4 نفر و یک چهارم آرا ، بهترین حالت هم احتمالا شناسایی دکتر هست که میتونه مصونیت برای پلیس به ارمغان بیاره .
    نقش پلیس به نظر من افق جدیدی رو به بازی اضافه می کنه و میتونه به سود مردم عادی باشه و میتونه مورد نفوذ مافیا قرار بگیره ( مثال سادش وقتی که پدرخوانده رو پلیس شناسایی می کنه )

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 0

فعالیت :(نمایش - خوانندگان)

There are no names to display.