صفحه 100 از 100 نخستنخست ... 15305070809096979899100
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 994 , از مجموع 994

موضوع: ارتش سرخ(جلد دوم)

سرمربی

سپاس ها
    13,098
    سپاس شده 16,722 در 2,436 پست
    کشور من
    Khabalod

نقل قول نوشته اصلی توسط gudjohnssen نمایش پست ها
    ببخشيد دوستان عزيز چطور وقتي جناب قطبي ميگويد كريزي دارد از حق خودش و تيمش دفاع ميكند ولي وقتي امير ميگويد علي !! انگار فحش فلان داده است؟؟ شما كه آنجا نبوديد چطور تهمت ميزنيد كه طرف شرخر بوده؟؟ (اين كلمه شرخر يا باديگارد رو كه خوندم واقعا براي سطح فكر بعضي ها متاسف شدم و البته باكي هم نيست چون اگر اشتباه نكرده باشم احتمالا دختر باشند واصلا چنين چيزهايي رو از نزديك نديده اند. ) اصلا مگر همون علي!! چيكار كرد؟؟ كسي رو كتك زد؟؟ دهن كسي رو گرفت؟؟ به كسي فحش داد؟؟ بهتر است به جايي كه به فكر اخلاق اميرخان باشيد به بنده خدا ياد بدهيد كه اينجا ايران است و كريزي و حيوان معني بدي دارد. امير كسي بوده كه از 7 سالگي يتيم شده و از 13 سالگي كار ميكرده و بچه محله هاي جنوب و فقير نشين تهران بوده و هيچ كسي هم ازش انتظار جنتلمن بودن رو نداره ولي جناب قطبي كه دانشگاه فلان درس خونده و فلان كشور بوده چي؟؟؟؟ يه سوزن به خودتون بزنيد يك جوالدوز به ديگران.

بيژن بچه صاف و ساده اي است.بعد از بازي قلعه نوعي بدجور بهش توپيد و اعصابش كاملا خراب بود. كار كوشكي به هيچ وجه درست نبود ولي خب آدم وقتي خون به مغزش نميرسه خيلي كارها رو انجام ميده.اگر بازيكن ديگري بود ازش حمايت نميكردم ولي بيژن رو چون كامل ميشناسم ازش حمايت كردم به هر حال كارش درست نبود و تاوانش را حتما ميدهد !! ما مثل هدايتي و عابدزاده شانس نداريم !! شما هم بهتر است فحش خارومار دار بازيكن محبوبتون به سرمربي محبوبتون رو بشماريد !! لازم نيست به كوشكي درس اخلاق ياد بدهيد !!
    كلمات گوجه ! و جعبه ! دار به وضوح هر چه تمام ديده ميشد !!

110

هي رفيق ! من هم گفتم اول يك سوزن به خودتان بزنيد بعد يك جوالدوز به ديگران !! شما به جاي اين كه به الفاظ دقيق! نيكبخت و صندلي شكستن و پريدن وسط زمين ! دقت كنيد و توجه كنيد گير داده ايد به امير قلعه نوعي و منتظريد تا بهانه اي باشد و شروع كنيد به شخصيت (دقيقا شخصيت امير) توهين كردن.از نظر شما قطبي آزاد است هر چه خواست بگويد ولي قلعه نوعي كوچكترين حرفي نبايد بزند وگرنه به بي فرهنگي . بي اخلاقي و نداشتن ادبيات مناسب متهم ميشود !! (رجوع شود به پست هاي اعضاي مونث !) شما اول خودتان را نقد كنيد بعد برويد سراغ تيم حريف !! انصاف هم خدا وكيلي چيز خوبي است. اين نيز بگذرد.........

110
    بله! اين درست نيست بيام بگيم كار شما از ما بدتر بوده و قبول نيست تو ديدي! و اين حرف هاي بچگانه.من ميگويم بهتر است اول شما عملكرد تيم خودتان را نقد كنيد بعد برويد سراغ تيم حريف.باز اگر منطقي حرف زده بوديد هيچ مشكلي نبود ولي شما آمديد سريع گير داده ايد به اخلاق و ادبيات امير !! و كلي به ايشان ارادت داشتيد.(كاش علت اين نفرت عجيب پرسپوليسي ها از امير رو ميدونستم!) بعد هم كلي براي شخصيت پايين كوشكي تاسف خورديد و پيش خود نگفتيد اگر من جاي اون بنده خدا بودم در آن فشار شديد رواني حركت بهتري ازم سر ميزد؟؟(اگر ميخواهيد در باره نيكبخت هم اين استدلال رو به كار ببريد بايد بگويم بار اولش نيست ولي بيژن اولين بار هست كه برايش حاشيه درست ميشود) ميتونيد تك تك پست هاي بنده در اين سايت را ببينيد.كوچكترين حرف و نقدي عليه پرسپوليس نداشتم و اگر هم بوده در جواب به دوستان بوده چرا؟؟ چون وقتي تيم مورد علاقه خودم ايراد دارد درست نيست به تيم رقيب درس درستكاري ياد بدهم !! وشخصيت مربي و بازيكنانش را زير سئوال ببرم.بهتر باشيم....

110
    آقای محترم! شما كه به خوندن ارسال های ارتش سرخ علاقه دارید همه ی پست ها رو بخونید! بعد از بازی بنده پرت كردن صندلی ها از جانب پرسپولیسی ها رو كاری زشت و غیر قابل توجیه عنوان كردم! بعد از مصاحبه ی قطبی گفتم قطبی باید آرامش خودش رو حفظ كنه و با زردنامه ها (!) با سیاست رفتار كنه! فصل گذشته بعد از حركات زشت و بچگانه ی شیث و مامانی همه ی ما از این دو نفر انتقاد كردیم و با گفتن اینكه "شیث پسر خوبیه و هیچی دلش نیست..." كار ایشون رو توجیه نكردیم! (همون كاری كه شما برای بیژن كوشكی انجام دادید !!)
    پس قضیه ی سوزن و جوالدوز در مورد ماها صدق نمی كنه !!
    دومآ اینجا ما قانونی نداریم كه پرسپولیسی ها فقط از تیم خودشون ایراد بگیرن و به ژنرال خان و تیمش كاری نداشته باشن همون طوری كه تاپیك "آبی دلان" هم همچین قانونی نداره!!
    در ضمن كسی به امیر خان شما تهمت نزد! فقط چیزهایی كه دیده بودیم رو نقل كردیم!
    باز هم در ضمن ارسال های ما و جواب شما چه ارتباطی به مونث یا مذكر بودن ماها داره كه چندین بار روی این نكته تاكید داشتید ؟!!
    راستی شماها و سیاوش اكبرپور خیلی خوش شانس تر از ماها هستید !! به همین زودی الطاف رئیس كمیته ی انضباطی و قصه ی حلقه زدن اشك تو چشم های سیاوش خان رو فراموش كردید ؟!!

2. 10 کاربر از پست مفید L a V i N سپاس کرده اند .

سرمربی

سپاس ها
    13,098
    سپاس شده 16,722 در 2,436 پست
    کشور من
    Khabalod

اینجا ارتش سرخه ! سردر تاپیك این رو نشون میده! آبی دلان هم همین نزدیكی هاست!
    در مورد اینكه تیمتون تبانی می كنه یا نمیكنه یا تمیز و كثیف بودن فوتبال حریفتون اونجا باید بحث كنید !!!
    در ضمن وقتی احساساتی میشید كاری به حریفتون نداشته باشید حتی اگه جوابی تمسخر آمیز باشه به اظهارات بعد از بازی با استقلال اهوازه ارتش سرخی ها !! (تف به ..., هر چند كه این ارسال پاك شد!!)

4. 11 کاربر از پست مفید L a V i N سپاس کرده اند .

مدیر باشگاه

FulhamPerspolisRomaDortmund
    مربی محبوب
    ویسنته دلبوسکه
    بازیکن محبوب
    فرانچسکوتو
    تیم محبوب
    پرسپولیس- رم- فولهام- مايوركا- دورتموند- تیم ملی اسپانیا
    سپاس ها
    52,210
    سپاس شده 25,766 در 7,885 پست

انتقال به کتابخانه
    به هر كاری كه دست زدید، نیاز به خداوند و خدمت به مردم را در نظر داشته باشید، زیرا این شیوه ی زندگی معجزه آفرینان است.
    دکتر وین دایر

مدیر باشگاه

FulhamPerspolisRomaDortmund
    مربی محبوب
    ویسنته دلبوسکه
    بازیکن محبوب
    فرانچسکوتو
    تیم محبوب
    پرسپولیس- رم- فولهام- مايوركا- دورتموند- تیم ملی اسپانیا
    سپاس ها
    52,210
    سپاس شده 25,766 در 7,885 پست

انتقال به کتابخانه
    به هر كاری كه دست زدید، نیاز به خداوند و خدمت به مردم را در نظر داشته باشید، زیرا این شیوه ی زندگی معجزه آفرینان است.
    دکتر وین دایر

7. کاربر روبرو از پست مفید NoName سپاس کرده است .

صفحه 100 از 100 نخستنخست ... 15305070809096979899100

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 0

فعالیت :(نمایش - خوانندگان)

There are no names to display.