صفحه 3 از 101 نخستنخست 1234567132333537388 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1001

موضوع: کلوپ افعی های مه آتزا - 5 { مرگ کالچوپولی با قهرمانی 16 }

بازیکن ذخیره طلایی

سپاس ها
    2,211
    سپاس شده 1,519 در 300 پست

میلان اینتر
    هوادار در مقابل هوادار

هوادار مصمم میلان، روبرتو ریورا و هوادار متعصب اینتر، مارتین اولمدا در آستانه رویارویی غولهای شهر میلان رو در روی هم قرار میگیرن...
    رنگ قرمز پاسخهای هوادار میلان و رنگ آبی پاسخهای هوادار اینتر رو نشون میده

اول از همه، در مورد این فصل تیمتون چی فکر میکنید؟

خیلی ناامیدم، جدا ناامیدم. مکان ما در جدول باور نکردنیه و باید تمام بازیامون رو ببریم تا تازه به لیگ قهرمانان راه پیدا کنیم

اگر باخت وحشتناکمون به یووه رو در نظر نگیریم، ما تقریبا در سری آ بی نقص بودیم، اگرچه به اندازه فصل پیش فوق العاده نبودیم. اما در اروپا مثل همیشه ناامیدکننده بودیم. در آغاز حس میکردم این فصل دیگه فصل ماست چرا که 5 بازی پشت سر هم رو در گروهمون بردیم تا با اعتماد بنفس مقابل لیورپول قرار بگیریم. اما اونا بازم ثابت کردند که سرسخت هستند و با شایستگی ما رو حذف کردن

اهدافتون در ابتدای فصل و آیا تغییری حاصل شده؟

قرار بود برای اسکودتو بجنگیم اما حالا باید برای چهارم شدن با فیو مبارزه کنیم که اینم خیلی سخته، چون فیو حالا از یوفا هم حذف شده و میتونه روی لیگ تمرکز کنه

شخصا من احساس میکردم که این مهم بود که روی لیگ متمرکز باشیم، چون در لیگ قهرمانان همیشه شانس دخالت داره و شما به آسونی با چند تا اشتباه حذف میشید. فصل پیش بردن لیگ تقریبا آسون بود، و ما باید ثابت میکردیم در لیگی که شرایط عادی داره هم قهرمان میشیم، لیگی با یوونتوس که همه تیمها با امتیاز یکسان بازیا رو شروع کردن، در میانه فصل تیم واقعا قدرتمند بود و بنظر میرسید که لیگ و لیگ قهرمانان روو با هم میره اما متاسفانه دیدیم که اینتر هنوز آماده بردن این دو با هم نیست

اهمیت این بازی تا چه اندازه هست؟

بردن این بازی ضروریه، باخت به اینتر اگرچه بطور کامل ما رو ناامید نمیکنه اما به این معنیه که به احتمال زیاد ما پنجم میشیم

خوب خیلی مهمه، چون برد ما به معنای اسکودتوست. البته اگه رم نتونه سمپ رو ببره تساوی هم واسه ما کافیه. اینم بگم حتی اگه ببازیم اسکودتو مال ماست اما یه خورده جشنمون خراب میشه

فصل حریفتون رو چطور ارزیابی میکنید؟

اونا مثل فصل پیش درخشان شروع کردند اما در 2008 افت داشتند. ما تقریبا در 2008 امتیازهامون با اونا مساوی بود (2امتیاز کمتر داشتن فقط)، و این افتشون رو نشون میده

با توجه به استانداردهای میلان، تقریبا افتضاح. هم در سری آ و هم در اروپا. فصل پیش با همه مشکلات مربوط به کسر امتیازشون تقریبا راحت به لیگ قهرمانان صعود کردن اما این فصل بدون هیچ کسر امتیازی 23 امتیاز کمتر از ما دارن و مترصد اشتباه بقیه تیمها هستن تا صعود کنن به اروپا. فکر میکنم بزرگترین اشتباهشون تمرکزشون روی جام باشگاه های جهان بود. چرا میخواستن این رقابت رو مهمتر از اونچه که واقعا بود جلوه بدن؟ بنظر میرسید به لیگ اهمیتی نمیدادن و به ما اجازه دادن تا کنترل لیگ رو بدست بگیریم بخصوص بعد از برد خارج از خونمون مقابل رم. اونا خودشون خودشون رو نابود کردن

فکر میکنید کدوم تیم انگیزه لازم برای برد رو داره و چرا؟

سخته که بگیم کدوم. در یک سو اینتر میخواد با برد اسکودتو رو تضمین کنه و در سوی دیگر میلان هدفش رو میدونه، فیو این اواخر افت کرده و ما میتونیم از یه بازی ضعیف دیگه اونا بهره برداری کنیم. اما در کل بنظر میرسه که توازن در انگیزه دو تیم وجود داره

متنفرم از گفتن این، اما فکنم میلان شانس بیشتری داره در این بازی. با اینکه ما 4 برد پیاپی داشتیم در 2008 هیچوقت خوب بازی نکردیم، اگرچه شرایط اخیرا بهبود یافته. در ضمن اونا هم فرم خوبی داشتن. باید در نظر داشت کمتر پیش اومده که میلان در بازیایی که به هر قیمتی باید برنده بشه برنده نشه و اینم یکی از اون بازیاست

از نقطه نظر تاکتیکی، فکر میکنید نقاط کلیدی در این بازی کجاهاست؟

با توجه به اینکه خط حمله دو تیم برای گل زدن به میدان میان، دفاع بهتر برنده رو مشخص میکنه. هر دو طرف در دفاع مصدومانی دارن و باید بازیکنان جانشین آماده باشن

فکنم سخت ترین کار برای ما متوقف کردن اینزاگیه، که اخیرا عالی بوده. او در هر زمانی میتونه گل بزنه. اگر دفاع ما او رو از گل زدن بازداره، بازی رو میبریم چرا که ما در خانه همیشه گل میزنیم

کدوم بازیکن حریف بزرگترین تهدید برای تیم شما محسوب میشه؟

درحالیکه اکثرا به زلاتان اشاره خواهند کرد، که البته بازی نخواهد کرد، باید بگم کروز برای ما دردسرساز خواهد شد ولی خطرناکترین بازیکنشون کامبیاسو هست. او در مسابقه رفت اشک ما رو درآورد

قطعا اینزاگی، اگرچه سیدورف و کاکا هم اخیرا بهتر شدن. در بازیای اخیر در حمله خوب بودن اگرچه دو تا از بازیاشون مقابل تیمای ته جدولی لیورنو و رجینا بوده

دوست دارید به تیمتون بیاد؟

قطعا مفید خواهد بود. میتونه ترکیب خوبی با گتوزو و پیرلو ایجاد کنه، او بطور یکسان در حمله و دفاع خوبه

نه، ما گلزنان خوبی مثل کروز و کرسپو و جوونی مثل بالوتلی رو داریم و او هم 34 ساله هستش

نقطه قوت تیمتون در حال حاضر چیه؟

آمار گل زده ما اخیرا شگفت آور بوده، کاکا و اینزاگی جدیدا هت تریک کردن که این خیلی خوبه

قطعا نمایش خط دفاعیمون. اگه جدول سری آ رو ببینید متوجه میشید که بهترین خط دفاعی با فاصله زیاد مال ماست.

و نقطه ضعف؟

مثل همیشه، دفاعمون سوراخ بوده این فصل و هر لحظه میتونیم گل بخوریم، احتیاج داریم که نستا و کالادزه در اوج باشن

شاید کمبود خلاقیت. ما شانسهای زیادی ایجاد نمیکنیم، پس ما اجازه از دست دادن فرصت رو نداریم. مهاجمان ما باید درزدن ضربات آخر دقیق باشن

بازیکنی از تیمتون که بخواید بطور ویژه ازش یاد کنید

اینزاگی بعد از مصدومیتش عالی بوده. 8 گل در 4 بازی همه چیز رو میگه

کروز در 2 دربی اخیر گل زده و در چند بازی گذشته هم روی فرم بوده، بعد از سه ماه گلنزنی حالا بهتر شده

چه کسی منفور شماره یک تیم اوناست برای شما؟ یا چه چیزی

من هیچوقت کوردوبا رو دوست نداشتم، او کثیف بازی میکنه. مخصوصا مقابل روسونری

من از کریستین بروکی متنفرم. او یه فصل قبل از پیوستن به میلان بازیکن ما بود و هر وقت شانسی پیدا میکرد آبروی ما رو میبرد. ولی خودش یه سرگرمیه واسه ما، او در میلان هم یه ذخیره ثابته

به چه چیز اونا حسودیتون میشه؟

نیمکت ذخیره هاشون، اونا بازیکنانی در سطح بالا روی نیمکتشون دارن

رکورد اروپاییشون در 20 سال اخیر که بخاطرش باید ممنون پول برلوسکونی باشن. قبل از برلوسکونی ما تیم برتر شهر میلان بودیم و اسکودتوی بیشتری برده بودیم ( 10 به 12 جلو بودیم) و همچنین دو بار لیگ قهرمانان رو برده بودیم

بهترین معامله ای که بین دو باشگاه صورت گرفته چی بوده؟

ما معامله های سودآوری با اونا انجام دادیم اما بهترینشون خرید پیرلو در 2001 بود. در اون زمان قیمت او فقط 11 ملیون یورو بود

از دیدگاه ما، انداختن امثال ویری و فاوالی افت کرده به اونا. در ضمن هیچوقت از رفتن بر.کی به میلان حسرت نمیخورم، البته در مورد پیرلو و سیدورف قضیه متفاوته

بهترین خاطره شما از بازی با اونا؟

دور برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان در 2003. میلان در بازی رفت میزبان بود و بازی 0-0 تموم شد. در بازی برگشت در مقابل دیدگان هزاران نراتزوری نتیجه ای بهتر از 1-1 نصیب اینتر نشد. با پاس سیدورف در وقت تلف شده نیمه اول، شوا توپ رو درون دروازه تولدو قرار داد. اوبا مارتینز در دقیقه 84 بازی رو مساوی کرد و فشار اینتر در دقایق پایانی باورنکردنی بود. وقتی داور سوت پایان رو زد شوا دور زمین دور افتخار زد و با همه هم تیمی هاش جشن گرفت.

سخته که فقط به یکیش اشاره کنم. ما اخیرا پیروزی های خاطره انگیزی مقابل اونا کسب کردیم. برد 3-2 در دسامبر 2005 عالی بود چون ما سه سال و نیم بود که دربی رو نبرده بودیم، همچنین گل پیروزی بخش آدری در وقت تلف شده زده شد، اونم با ضربه ای که روی سر قهرمان سابق ما ویری زدش. همچنین باید به 4-3 فصل پیش اشاره کنم، وقتی که تقریبا حاکم بازی بودیم با اخراج ماتراتزی چیزی نمونده بود که 4-1 رو با 4-4 عوض کنیم. همچنین بردمون با سوتی دیدا در بازی رفت هم خیلی لذت بخش بود

و پیش بینی شما از نتیجه، این نتیجه بر ادامه هفته شما چه تاثیری میذاره

من جدا معتقدم که این بازی رو میبریم، شاید با نتیجه 2-1. کاکا و اینزاگی در اوج خواهند بود و پیرلو و سیدورف به ما در رسیدن به هدفمون کمک خواهند کرد. برد امیدهای ما رو زنده میکنه و باخت متاسفانه نابخششودنیه

فکر میکنم 1-1 مساوی میشه، برای من مساویم خوبه چرا که فکر نمیکنم رم سمپ رو ببره که این به معنی بردن اسکودتو در دربیه، که بی سابقه بوده در سری آ و در تاریخ ثبت میشه. در اینصورت در تمام طول هفته لبخندی به لب من خواهد بود

2. 4 کاربر از پست مفید inter_4ever سپاس کرده اند .

سرمربی

InterInterInterInter
    مربی محبوب
    خوزه_تراپ_كاپلو_مانچيني
    بازیکن محبوب
    همه بازيكنان تاريخ اينتر وبرزيل
    تیم محبوب
    اينتر_برزيل
    سپاس ها
    4,806
    سپاس شده 6,192 در 2,189 پست

خب بچه ها بنظر شما نتيجه دربي چي ميشه؟؟

Ti Amo per sempre julione

4. کاربر روبرو از پست مفید INTERMILAN سپاس کرده است .

کــــرگـــدن

InterDortmundPerspolisAboumoslem
    مربی محبوب
    یورگن کلوپ - خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    Javier Zanetti
    سپاس ها
    8,430
    سپاس شده 23,256 در 6,071 پست
    کشور من
    Argentina

وای که اگه ببریم!!!

مدیرفنی تیم

JuventusJuventusJuventusJuventus
    مربی محبوب
    -
    بازیکن محبوب
    -
    تیم محبوب
    -
    سپاس ها
    21,899
    سپاس شده 24,456 در 5,443 پست

چون میلان برای حضور تو لیگ قهرمانان میجنگه یقینا اینتر بازی سختی پیشه رو داره !

از اون طرف انگیزه اینتر برای كسب اسكودتو مطمئنا میلان رو دچار مشكل میكنه !

حدس میزنم بازی قشنگی باشه ... شاید هم خسته كننده ( این دفاع میكنه گل نخوره ... اون دفاع میكنه گل نخوره )
    Io c'ero, voi c'eravate. Noi c'eravamo. E ci siamo, finalmente.
    Siamo tornati
    .

Alessandro

7. کاربر روبرو از پست مفید ★.JU.V.E.N.T.US.★ سپاس کرده است .

کــــرگـــدن

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    Javier Zanetti
    سپاس ها
    8,430
    کشور من
    Argentina

رسما فقط دفاع کردیم.یک ترکیب مخصوص از مانچو.8 تا بازیکن با قدرت دفاعی.2 تا بابا لنگ دراز اون جلو

9. کاربر روبرو از پست مفید InTeR سپاس کرده است .

کــــرگـــدن

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    Javier Zanetti
    سپاس ها
    8,430
    کشور من
    Argentina

قهرمانی پر پر پر:69:

11. کاربر روبرو از پست مفید InTeR سپاس کرده است .

کمک مربی

InterInterInterInter
    مربی محبوب
    Jose
    بازیکن محبوب
    Zanetti,Cambiaso,Milito
    تیم محبوب
    Inter
    سپاس ها
    6,834
    سپاس شده 5,049 در 1,021 پست

افتضاح بودیم اقتضاح!!
    مانچینی 3 تا هافبك دفاعی گذاشته تو زمین و در كنارش 2 مهاجمی حضور دارند كه فقط قدرت تمام كنندگی دارند و نمیشه ازشون انتظار بازی سازی داشت و به همین ترتیب 50 دقیقه تو قوطی بودیم و 2 گل رو دریافت كردیم
    گل اول كه روی اشتباهات ماتراتزی در مهار كاكا و ریواسی بود كه اتفاقا امروز بازی خوبی رو به نمایش گذاشت
    گل دوم هم نفهمیدوم روی شیرین كاری ویرا بود یا مایكون گه اون گلو تقدیم میلان كرد
    و تازه بعد این 2 گل بود كه اینتر كمی به خودش اومد كه خیلی دیر شده بود
    من یه سوال دارم اگه امتیازا مساوی بشه بازی مستقیم قهرمانو مشخص میكنه یا دوباره بازی میكنن؟!

و در آخر كلام من نمیدونم كی به این امینه اجازه داد كه این تایپكو بزنه؟!!

13. کاربر روبرو از پست مفید Kafkaica سپاس کرده است .

کمک مربی

ChelseaRealMadrid
    مربی محبوب
    mourinho
    بازیکن محبوب
    lampard.ramos.karimi
    تیم محبوب
    chelsea.real madrid.
    سپاس ها
    4,947
    سپاس شده 4,361 در 1,732 پست

من جای شما بودم
    امینو خفه میكردم
    قهرمانیتونو گرفت
    چه حالی میده قهرمان رم بشه

هراس من باری از همه مردن ز بهای آزادی افزون باشد شاملو

[SIGPIC][/SIGPIC]

15. کاربر روبرو از پست مفید New Story سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

تیم محبوب
    A.C. Milan
    سپاس ها
    2,208
    سپاس شده 3,862 در 1,441 پست

من شک کردم نکنه اینتر این باخت رو به ما هدیه کرد!!!؟ این چه بازی ای بود انجام دادید؟ مرسی به هر حال! بازی ضعیف تون باعث شد شانس اینکه چهار قدرت اصلی ایتالیا برن اروپا بیشتر بشه. شما هم حالا قهرمانی رو هفته آینده جشن بگیرید.

-
    !Once a Milan great, forever a Milan great. you will be remembered, Paolo and Ricky

17. کاربر روبرو از پست مفید Eroica سپاس کرده است .

کمک مربی

InterInterInterInter
    مربی محبوب
    Jose
    بازیکن محبوب
    Zanetti,Cambiaso,Milito
    تیم محبوب
    Inter
    سپاس ها
    6,834
    سپاس شده 5,049 در 1,021 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Kasra_Intery نمایش پست ها
    من یه سوال دارم اگه امتیازا مساوی بشه بازی مستقیم قهرمانو مشخص میكنه یا دوباره بازی میكنن؟!

!!

صفحه 3 از 101 نخستنخست 1234567132333537388 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 1