صفحه 3 از 79 نخستنخست 12345671323335373 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 790

موضوع: كلوپ تیفوسی های روسونری - 9

کاپیتان تیم

تیم محبوب
    A.C. Milan
    سپاس ها
    2,208
    سپاس شده 3,862 در 1,441 پست

من بازی رو ندیدم ولی گل ها دیدم... چند تا نکته:

کاکا ... اول از همه تولد اش رو تبریک میگم پیشاپیش. چند بازی هست که شده کاکای فصل قبل امیدوارم یه فرم خوب و این گل هاش بتونه کمی، فقط کمی از ناراحتی های بزرگترین هوادارش در این روز ها کم کنه.

پاتو ... واقعا چی بگم دیگه؟ بازیکنی که بعد از چند هفته غیبت دقیقه 70 میاد تو زمین یه بار به تیرک میزنه (و پیپو هم رو ریباند اش گل آفساید میزنه!) و یه بار هم در کمال خونسردی (انگار که داره تو میلانلو تمرین میکنه) با ضربه سر گل میزنه، چی میشه درباره اش گفت؟... میشه حداقل گفت خداحافظ جیلا حالا دیگه یه بچه 18 ساله در یک نیم فصل از تو در طول یک فصل بیشتر گل زده...!

به شخصه امیدی به رسیدن به جمع چهار تیم ندارم و معتقدم دنیا هم به آخر نمیرسه اگه این اتفاق بیافته. ولی خب، ببینیم سمپدوریا چکار میکنه. اگه فیورنتینا تونست این بازی رو هم ببره در اینکه این فصل بیشتر از ما شایسته بودن این فصل شک نکنید!

2. 3 کاربر از پست مفید Eroica سپاس کرده اند .

سرمربی

BarcelonaLiverpoolInterBayern
    مربی محبوب
    مانچینی& پپ
    بازیکن محبوب
    ژاوی& باجو
    تیم محبوب
    تيم ملي آلمان& پرسپولیس& بارسلونا
    سپاس ها
    17,873
    سپاس شده 19,162 در 3,659 پست
    کشور من
    Eritrea

منابع خبري اعلام كردند

كاكا با عدم راهيابي ميلان به ليگ قهرمانان راهي المپيك مي‌شود

خبرگزاري فارس: ستاره خط مياني و برزيلي تيم آ.ث ميلان در صورت راهيابي مجدد اين تيم به رقابت هاي ليگ قهرمانان اروپا به مسابقات المپيك چين اعزام نخواهد شد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از خبرگزاري ايتاليا، كاكا 25 ساله كه از ماه‌ها قبل بحث حضورش به همراه تيم فوتبال المپيك برزيل مطرح بود،‌ در صورتي كه تيم ميلان بتواند يكي از چهار سهميه كالچو در ليگ قهرمانان اروپا را بدست آورد،‌ اجازه همراهي تيم المپيك كشورش را پيدا نمي كند.
    منابع خبري طي روز هاي اخير از قول مقامات باشگاه ايتاليايي عنوان كردند درصورتي كه ميلان بازهم در ليگ قهرمانان حاضر باشد،‌ اين تيم برنامه هاي گسترده اي براي آماده سازي خود در فصل تابستان خواهد داشت، از اين رو همراهي احتمالي او در تيم المپيك برزيل باعث اختلال در اين برنامه ها خواهد شد.
    در شرايط حاضر تيم آ.ث ميلان پس از حذف از رقابت هاي فصل جاري ليگ قهرمانان اورپا ،‌در كالچو با 52 امتياز در رتبه پنجم جدول قرار دارد و براساس جايگاه كنوني، امكان حضور كاكا در رقابت هاي المپيك چين مهيا خواهد بود.
    به اين ترتيب برزيلي ها مي توانند با اميدواري بيشتري در صدد كسب عنوان قهرماني المپيك در رشته فوتبال باشند تا مجموعه افتخارات خود را از اين لحاظ كامل سازند.
    با توجه به قوانين مربوط به تيم هاي فوتبال المپيك هر تيم شركت كننده در اين مسابقات مي تواند از سه بازيكن بالاي 23 سال استفاده كند كه كاكا در صورت عدم راهيابي ميلان به ليگ قهرمانان اروپا اين شرايط را داراست.

مدیر باشگاه

JuventusJuventusJuventusArsenal
    مربی محبوب
    لیپی-ونگر
    بازیکن محبوب
    بوفون-ندود-دلپیرو
    تیم محبوب
    یوونتوس
    سپاس ها
    16,319
    سپاس شده 34,428 در 6,106 پست

یه خبر جالب،امروز گالیانی گفته با توافقاتی که فکر میکردیم به بارسا نرسیدیم.و قیمت رونالدینیو برای میلان بیش از حد خواهد بود.

گالیانی گفته : ما با قرارداد با رونالدینیو خیلی فاصله داریم،هنوز هیچ توافقی صورت نگرفته،اگر بارسا با پیشنهاد ما توافق نکنه،ما اهداف خودمون رو تغییر می دیم.

گالیانی ادامه داده : من هیچوقت نگفتم ما به بارسا به توافق رسیدیم،من گفتم ما با رونالدینیو به توافق رسیدیم،و مشکل باشگاه چیز دیگری است.

خیلی راحت هم آخرش گفته :
    "If Barcelona accept our offer we'll do a deal, if not we won't."

لینک خبر در یاهو :

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    I'm giving you a night call to tell you how I feel
    I want to drive you through the night, down the hills
    I'm gonna tell you something you don't want to hear
    I'm gonna show you where it's dark, but have no fear

5. 4 کاربر از پست مفید SoulSiick سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

تیم محبوب
    A.C. Milan
    سپاس ها
    2,208

نقل قول نوشته اصلی توسط soulsiick نمایش پست ها
    یه خبر جالب،امروز گالیانی گفته با توافقاتی که فکر میکردیم به بارسا نرسیدیم.و قیمت رونالدینیو برای میلان بیش از حد خواهد بود.

گالیانی گفته : ما با قرارداد با رونالدینیو خیلی فاصله داریم،هنوز هیچ توافقی صورت نگرفته،اگر بارسا با پیشنهاد ما توافق نکنه،ما اهداف خودمون رو تغییر می دیم.

گالیانی ادامه داده : من هیچوقت نگفتم ما به بارسا به توافق رسیدیم،من گفتم ما با رونالدینیو به توافق رسیدیم،و مشکل باشگاه چیز دیگری است.

خیلی راحت هم آخرش گفته :
    "If Barcelona accept our offer we'll do a deal, if not we won't."

لینک خبر در یاهو :

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    شما آخه نمیدونید این گالیانی چه آدم مارمولکیه. 90% حرف هایی که میزنه راه گم کنی و دروغه! کلا آدم جالبیه... بعضی اوقات از دست اش کفری میشم ولی آخرش فکر میکنم اگه گالیانی و برلوسکونی نبودن و میلان رو بیست و خورده ای سال پیش از بحران نجات نمیدادن شاید الان من طرفدار این تیم نبودم چون احتمالا حتی نمیدونستم میلان چی هست! کم نیستن تیم های پر افتخاری که در ایتالیا کم کم از یاد ها رفتن. همین تورینو الان در چه حدیه؟ اون وقت میشه باور کرد از رم پرافتخار تر هستن؟! نه! به همچنین جنوا... حتی بولونیایی که الان نمیدونم سری چند هستن! خلاصه اینکه برلوسکونی به عنوان مالک و گالیانی به عنوان مدیر میلان رو تبدیل کردن به پر افتخارترین تیم بیست سال اخیر اروپا. پس نمیشه به سیاست هاشون ایراد گرفت... ولی در این مورد باید بگم تجربه به من ثابت کرده هر وقت گالیانی سر یه بازیکن اینجوری ادا اطوار در آورده اون بازیکن دست آخر میلانی شده. معمولا وقتی انکار کنه امیدوار تر میشم! دقیقا عین این جملات رو در مورد پاتو هم گفت پارسال...

-
    !Once a Milan great, forever a Milan great. you will be remembered, Paolo and Ricky

7. 2 کاربر از پست مفید Eroica سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Mourinho
    بازیکن محبوب
    Kakà
    تیم محبوب
    Milan
    سپاس ها
    1,944
    سپاس شده 1,622 در 717 پست

maxes has an ₤11 million release clause in his contract

چه جالب!! پس مكسز هم می تونه میلانی شه...یكم سر كیسه رو باید شل شه..

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaká نمایش پست ها
    ... ولی در این مورد باید بگم تجربه به من ثابت کرده هر وقت گالیانی سر یه بازیکن اینجوری ادا اطوار در آورده اون بازیکن دست آخر میلانی شده. معمولا وقتی انکار کنه امیدوار تر میشم! دقیقا عین این جملات رو در مورد پاتو هم گفت پارسال...
    رونی رو میلان 20 میلیون یورو گفته ..بارسا 35 تا میخاد..
    اینم هست كه میلان سر "تونی" 25 تا حاضر نشد بده و بایرن دزدیدش!!! الانم اینتر 4چنگولی وایساده...بهتره میلان هواسش رو حسابی جمع كنه..

9. 2 کاربر از پست مفید kaka22 سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

تیم محبوب
    A.C. Milan
    سپاس ها
    2,208

این مطلب در مورد پاتو جالب بود. میذارمش اینجا تا غیر میلانی ها که به سایت میلان سر نمیزنن هم بخونن.

SPEEDY PATO

The young Brazilian scored 8 goals for the Rossoneri in just 4 months. The first goal came at San Siro against Napoli after just 74 minutes of play: this is Alexandre Pato.

Alexandre Pato, born in 1989, is a professional runner. He was born a few months after his captain Paolo Maldini lifted his first European Champions' Cup. Eighteen years later Paolo Maldini has already run to him several times to embrace him after he scored a goal.

Alexandre Pato has only played a little more than three months of official matches in Italy and has already scored 8 goals for Milan and 1 for the Brazilian national team. Pato has made 15 appearences in the league: in 7 of those he scored, and in the other 7 he made himself very useful, taking part in the moves that led to Gilardino's goal at Udine and Paloschi's against Samp.

(on the picture: ALEXANDRE PATO AFTER HIS GOAL IN MILAN-REGGINA ON 20 APRIL 2008)

Perhaps because of his precocious familiarity with the Milan colors, Pato managed to score on his debut game against Napoli after 74 minutes, wearing the number 7 shirt, in front of an excited crowd who were only waiting for him to get his first goal.

With yesterday's goal against Reggina, the young Brazilian scored his 8th goal in the league in just 1175 minutes, an average which is self-explanatory: practically 8 goals in a minute total which equals 13 matches... that's one goal every 60 minutes.

A striker who turned 18 on 2 September, and who has become known for his agility and speed, as well as his notable goalscoring instincts. He also has a powerful shot, which he can calibrate to perfection, both with his left foot and his right foot, like in the match against Catania on 27 February. Eight goals, eight pearls which Pato celebrated with his team mates and the fans, dedicating his 'heart' to the Milan family, which is now his family.

(on the archive photo: ALEXANDRE PATO CELEBRATES AFTER HIS GOAL IN EMPOLI-MILAN OF 9 MARCH 2008)

THESE ARE THE 8 GOALS SCORED BY PATO WITH THE ROSSONERI:

MILAN-NAPOLI 5-2: 90 MINUTES - 1 GOAL
    MILAN-GENOA 2-0: 89 MINUTES - 2 GOALS
    FIORENTINA-MILAN 0-1: 24 MINUTES - 1 GOAL
    CATANIA-MILAN 1-1: 90 MINUTES - 1 GOAL
    EMPOLI-MILAN 1-3: 90' MINUTES - 1 GOAL
    TORINO-MILAN 0-1: 87 MINUTES - 1 GOAL
    MILAN-REGGINA 5-1: 21 MINUTES - 1 GOAL

-
    !Once a Milan great, forever a Milan great. you will be remembered, Paolo and Ricky

11. 2 کاربر از پست مفید Eroica سپاس کرده اند .

Soheil 7
    Guest

سلام خدمت میلانیهای گل فروم. دلم واسه تك تكتون تنگ شده بود.
    اول از همه تولد كاكا ی عزیز رو تبریك میگم امیدوارم كه همیشه سالم و اینكه بتونه تا آخر عمر بازیشو در كنار ما باشه.و البته هت تریك ریكی رو هم تبریك میگم. خدا كنه بتونیم تو بازیهای باقیمونده چهارم بشیم و بریم چمپیونز لیگ و بعد اون كارلتو رو بیرون كنیم!
    راستی تو این چند صفحه خوندم دیدم همه منتظر برگشت امین هستین. داستان چیه؟ كجا رفته مگه؟

13. 4 کاربر از پست مفید Soheil 7 سپاس کرده اند .

Soheil 7
    Guest

دیگه فهمیدم چه اتفاقی برا امین افتاده. امین جان بازم تسلیت میگم. امیدوارم دیگه از این غمها نبینی.

15. 3 کاربر از پست مفید Soheil 7 سپاس کرده اند .

کمک مربی

MilanMilanMilanTottenham
    مربی محبوب
    AVB
    بازیکن محبوب
    Zlatan
    سپاس ها
    12,990
    سپاس شده 7,160 در 1,495 پست
    کشور من
    Denmark

تولد کاکا رو به همه کاکا دوستان و میلانی ها تبریک میگم.امیدوارم سالهای دیگه هم بتونه تمام افتخارات رو مال خودش کنه

ویرایش توسط C.Maldini : 10th June, 2008 در ساعت 06:36 PM

17. 3 کاربر از پست مفید C.Maldini سپاس کرده اند .

مدیر باشگاه

بازیکن محبوب
    Kaka
    سپاس ها
    8,010
    سپاس شده 12,090 در 3,405 پست

خب همون طور كه همگی میدونید امروز مصادف هست با یوم الله 22 اپریل كه همانا تولد جیگرترین موجود جهان هست . از همین جا تولدش رو به خودش و تمام میلانیهای دنیا به خصوص دوستای خودم تو این تایپیك كه دلم برای همشون تنگ شده تبریك میگم . امیدوارم این سال زندگیش هم مثل سال های قبل به همراه درخشش فراوانش و موفقیتهاش باشه . پریروز هم كه باز برای میلان هت ریك كرد به این ترتیب كاكا سومین فصل متوالیه كه تو یك بازی برای میلان هت ریك میكنه كه خب واقعا آمار بی نظیریه و برای خیلی از ( مهاجمان ) دنیا دست نیافتنی . ولی خب برای بهترین بازیكن جهان خیلی مشكل نبوده .

ضمنا تایپیك نهم این فصلمون رو هم تبریك میگم و امیدوارم برامون خوش یمن باشه و بتونیم به جمع چهار تیم برتر سری آ برسیم . البته كار مشكلیه ولی به نظر من اگه میلان از 4 بازی مونده ش 10 امتیاز بگیره میتونه به سی ال راه پیدا كنه . حتی در صورت امتیاز مساوی با فیو هم ما از نظر گل شماری و بازی مقابل وضعیت بهتری دارم . البته ممكنه بین دو تیم بازی گذاشته بشه . بهرحال همونطور كه گفتم به نظرم باید از این 4 بازی 10 امتیاز بگیریم در غیر این صورت احتمالا باید در جام یوفا شركت كنیم . هر كدوم از دوستان هم كه موضوع برداشتن آواتارش مربوط به منه ازش خواهش میكنم یه آواتار قشنگ از كاكا انتخاب كنه و بزاره . ضمنا امیدوارم اجازه ندین این تایپیك از رونق بیفته . منم سعی میكنم هر موقع شرایطم بهتر بود برگردم تا اون موقع امیدوارم اینجا رو همچنان فعال نگه دارین
    آرزوی موفقیت دارم برای همگی
    All In All You're Just Another Brick In The Wall

ویرایش توسط KAKA : 22nd April, 2008 در ساعت 11:28 PM

صفحه 3 از 79 نخستنخست 12345671323335373 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 0

فعالیت :(نمایش - خوانندگان)

There are no names to display.

کلمات کلیدی این موضوع