صفحه 1 از 99 12345112131517186 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 989

موضوع: کلوپ تیفوسی های روسونری - 6

بازیکن اصلی تیم

MilanMilanMilanMilan
    مربی محبوب
    Carletto - Don Fabio Capello
    بازیکن محبوب
    Saint-Maldini
    تیم محبوب
    Land Of Legends, Milan
    سپاس ها
    2,980
    سپاس شده 4,144 در 812 پست

کلوپ تیفوسی های روسونری - 6

ورژن شماره 6 کلوپ درست چند ساعت بعد از قهرمانی میلان توی جام باشگاه های جهان استارت خورد ... امیدوارم که اینجا هم مثل همیشه پر از خبرای خوب از پیروزی ها و افتخار آفرینی های روسونری پوشان کبیر باشه ...

Let's Born Again ...
    [SIGPIC][/SIGPIC]

زیدان : توپ را به من دادن، از سمت راست حمله کنم یا چپ؟ مسلما از چپ؛ چون مالدینی طرف دیگر زمین است !

2. 6 کاربر از پست مفید Mr.Maldini سپاس کرده اند .

DeLaRaMa
    Guest

چه قدر عدد 6 رو دوست دارم(از شانس من میشه نحس ترین كلوپ)

ولی با این حال سعید جان مرسی بابت ایجاد تایپیك جدید

بازیکن اصلی تیم

MilanMilanMilanMilan
    مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    Saint-Maldini
    تیم محبوب
    Land Of Legends, Milan
    سپاس ها
    2,980

خواهش میکنم ... میگم کلوپ های دیگه تو هر ورژنشون یه اسم دارن ... ما هم عوض میکنیم یا ما استوار و پابرجا همیشه همینیم؟
    گفتی 6 یاد یه خدایی افتادم ... کاپیتان فرانکو بارسی ... شماره ی 6 همیشه جاودان میلان ... کاش چند تا بارسی دیگه توی فوتبال ایتالیا پدید میومد ...

Let's Born Again ...
    [SIGPIC][/SIGPIC]

زیدان : توپ را به من دادن، از سمت راست حمله کنم یا چپ؟ مسلما از چپ؛ چون مالدینی طرف دیگر زمین است !

5. کاربر روبرو از پست مفید Mr.Maldini سپاس کرده است .

DeLaRaMa
    Guest

نه راستش بچه ها زياد موافق اين كار نبودن ....به هر حال ميلان مجموعه اي از جاودانه هاست و درست نيست از شخص خاصي نام ببريم ..ميلان اسطوره پروره و به شخصي متكي نيست ...
    آره 6 كلا از هر زاويه اي نگاه كني خوشگله

7. کاربر روبرو از پست مفید DeLaRaMa سپاس کرده است .

بازیکن اصلی تیم

MilanMilanMilanMilan
    مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    Saint-Maldini
    تیم محبوب
    Land Of Legends, Milan
    سپاس ها
    2,980

راستی ... راستی ... راستی ... بچه ها امشب ساعت 9 می خوایم یه کنفرانس تو مسنجر بزنیم و با میلانی ها عشق و حال کنیم ... یه چیزی تو مایه های جشنه :D
    آی دی بعضی از بچه ها رو دارم اونایی رو هم که ندارم خودشون زحمت بکشن بهم پی ام بدن (saeed_maldini3) ... هر چی میلانی میشناسین خبر کنین حتما ...
    پس ساعت 9 همتون رو میبینم

Let's Born Again ...
    [SIGPIC][/SIGPIC]

9. کاربر روبرو از پست مفید Mr.Maldini سپاس کرده است .

vahid85a
    Guest

11. 6 کاربر از پست مفید vahid85a سپاس کرده اند .

Kaka&Majid
    Guest

Maldini: Time to call it a day

Paolo Maldini has lifted his third Club World Cup at the age of 39 and announced his retirement.

“I think it is tough for someone to reach 39 and still play for the top trophies,” said the Milan captain after he starred in the 4-2 win over Boca Juniors.

“I am satisfied with what I have achieved today and throughout my career.”

There were reports Maldini would hang up his boots straight after this Final in Yokohama, but he sets a firm date for his retirement.

“In June I will retire and certainly have no regrets. It is a struggle now and I have niggling pains, but I still have so much fun on the pitch.”

He has played for the club since 1984, winning seven Scudetti, five Champions League trophies, three Intercontinental Cups, four European Super Cups, the Coppa Italia and five Italian Super Cups.

13. کاربر روبرو از پست مفید Kaka&Majid سپاس کرده است .

بازیکن اصلی تیم

MilanMilanMilanMilan
    مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    Saint-Maldini
    تیم محبوب
    Land Of Legends, Milan
    سپاس ها
    2,980

علی الحساب عکس های آث میلان دات کام رو داشته باشن تا بقیشون برسن ...

Let's Born Again ...
    [SIGPIC][/SIGPIC]

15. 3 کاربر از پست مفید Mr.Maldini سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

ManchesterUnitedMilanPerspolisManchesterUnited
    مربی محبوب
    پسر خدا سر آلکس فرگوسن - پپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    Roony - gigzy -CR7-X
    تیم محبوب
    منچستر یونایتد -آث میلان-پرسپولیس
    سپاس ها
    44,962
    سپاس شده 29,674 در 6,610 پست

میلان قهرمان جهان شد

تیم فوتبال آث میلان ایتالیا با برتری مقابل بوکاجونیورز آرژانتین در دیدار نهایی مسابقات فوتبال جام باشگاه های جهان عنوان قهرمانی این رقابت ها را از آن خود کرد.به گزارش خبرگزاری مهر، ورزشگاه یوکوهامای ژاپن از ساعت 14 امروز پذیرای دو تیم فینالیست جام باشگاه های جهان بود. تیم های آث میلان ایتالیا (قهرمان لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا) و بوکاجونیورز (قهرمان جام لیبرتادورس) با برتری مقابل حریفان خود به این مرحله از مسابقات رسیده بودند.

رقابت جذاب و تماشای دو غول اروپا و آمریکا در پایان به برتری 4 بر2 آث میلان ایتالیا انجامید تا برای نخستین بار تیمی از قاره اروپا عنوان قهرمانی جام باشگاه های جهان را از آن خود کند.

در این بازی تماشایی ستاره بازی کسی نبود جز کاکای برزیلی که یک گل زد و 2 پاس گل داد. در این بازی ابتدا آث میلان در دقیقه 21 به گل رسید. هنوز شادی آث میلانی ها تمام نشده بود که پلاسیو در دقیقه 22 بازی را به تساوی کشاند. نتیجه تساوی یک بریک حاصل کار دو تیم در پایان نیمه نخست بود.
    اما نیمه دوم جذاب و تماشایی و پرگل بود که برتری قاطع آث میلان را به دنبال داشت. شروع طوفانی آث میلان از دقیقه 50 و همزمان با گل نستا آغاز شد. 11 دقیقه بعد کاکا اختلاف را به دو گل رساند و با گل دقیقه 71 تیر خلاص بر پیکر بوکا شلیک شد. به دنبال اخراج کالادزه در دقیقه 77 بوکا جانی تازه گرفت و در دقیقه 85 پس از فشاری بی امان بروی اشتباه آمبروزینی که دروازه تیم خود را گشود موفق به جبران یکی از گل های خورده شد.

شاید مهمترین اتفاق بازی در دقایق پایانی اخراج لدسما در دقیقه 88 بود که زخم آرژانتینی ها را جریحه دار تر کرد. و در نهایت مسابقات فوتبال جام باشگاه های جهان تمام شد. این بار آث میلان به جام قهرمانی بوسه زد و دست آمریکایی ها از جام کوتاه ماند.

داوراین بازی مارکو رودریگوئر از مکزیک بود که 5 کارت زرد و 2 کارت قرمز به بازیکنان دو تیم نشان داد.
    Welcome

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

کاپیتان تیم

تیم محبوب
    A.C. Milan
    سپاس ها
    2,208
    سپاس شده 3,862 در 1,441 پست

من هم به نوبه خودم افتتاح جلد جدید رو تبریک میگم.

-
    !Once a Milan great, forever a Milan great. you will be remembered, Paolo and Ricky

صفحه 1 از 99 12345112131517186 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 0

فعالیت :(نمایش - خوانندگان)

There are no names to display.