صفحه 3 از 97 نخستنخست 1234567132333537388 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 963

موضوع: کلوپ یووه [ یادمان شیر طلایی تورین ] - 3

مدیرفنی تیم

JuventusJuventusJuventusJuventus
    مربی محبوب
    -
    بازیکن محبوب
    -
    تیم محبوب
    -
    سپاس ها
    21,899
    سپاس شده 24,456 در 5,443 پست

به نقل از www.JUVENTUS.com

Io c'ero, voi c'eravate. Noi c'eravamo. E ci siamo, finalmente.
    Siamo tornati
    .

Alessandro

2. 3 کاربر از پست مفید ★.JU.V.E.N.T.US.★ سپاس کرده اند .

shervin_ss
    Guest

ناراحت نباشید جبران میکنیم ...

از الان باید همه فکر و تلاشمون رو بذاریم برای بازی یکشنبه مقابل آتالانتا تا بتونیم یه سه امتیاز دیگه به امتیاز هامون اضافه کنیم ، وگرنه از کورس قهرمانی عقب میمونیم .

4. کاربر روبرو از پست مفید shervin_ss سپاس کرده است .

سرمربی

BarcelonaChelseaJuventusCeltic
    مربی محبوب
    Don Fabio Capello,Jose Mourinho,Guus Hiddink
    بازیکن محبوب
    Buffon,Messi,Terry,Lampard
    تیم محبوب
    Barcelona,Chelsea,Juventus,Celtic,England
    سپاس ها
    18,107
    سپاس شده 12,683 در 3,464 پست

خدا كنه ببریم بازی برگشتو كه 27 دی هست!
    چون واقعا امسال كارمون تو سری آ با این بضاعتمون دشواره!
    باید به جام حذفی هم امیدوار باشیم!
    دیشب یووه با تركیبی از بازیكنای ذخیره به میدان رفت كه خیلی عجیب بود!مثل اینكه رانیری بازیو جدی نگرفته بود!

6. 3 کاربر از پست مفید Saviz سپاس کرده اند .

shervin_ss
    Guest

یاکی : از چهره واقعی یووه دور بودیم

لحظات مهمي براي ياکوئنتا در حال گذر بود ، مهاجم سابق اودينزه که با بازي خود نتوانست از شکست يووه جلوگيري نمايد اما با گل زني در اين ديدار مهم شانس و اميد بيانکونري ها را براي بازي برگشت زنده نگاه داشت وي در گفتگويي گفت : از اينکه زننده گل براي تيمم بودم بسيار خوشحالم، اين يک گل براي بازي برگشت اهميت خاصي دارد. و در تورين مي توانيم انها را شکست دهيم ور اهي مرحله بعد شويم براي ادامه بازي هاي سري ا بايد اماده باشيم و در اين بازي کمي ضعيف بوديم و از چهره واقعي يووه دور بوديم در هر حال هم اکنون مي توانيم به برگشت فکر کنيم و تا پايان ادامه دهيم .

8. 2 کاربر از پست مفید shervin_ss سپاس کرده اند .

shervin_ss
    Guest

نارضایتی بلاردی

بعد از نمايش فوق العاده برابر رجينا ، اين بار يک بازي مهم و کامل براي امانوئله بلاردي در نظر گرفته شده بود اما حيف از نتيجه به دست امده با اين حال او نيز مانند ساير بازيکنان از گل يووه خوشحال است و اميد هاي زيادي به ادامه حضور يوونتوس در کوپا دارد وي نيز پس از اتمام بازي گفت : از موقعيت خودم به هيچ عنوان راضي و خشنود نيستم ما به خوبي بازي نکرديم و فرصتي براي نمايش بزرگ نداشتيم من با دفاع يووه هماهنگ نبودم و در طول بازي تلاش کردم تا به فرم مطلوب برسيم اما در کل نمايش خوبي نداشتم در بازي برابر امپولي بسيار ضعيف شروع کرديم و در نيمه اول انها حاکم مطلق ميدان بودند در نيمه دوم نيز خيلي زود گل دوم را دريافت کرديم اما يک گل ما را نجات داد و هم اکنون به بازي برگشت اميد داريم و مي خواهيم در ان بازي يک نمايش زيبا را برگزار نماييم.

10. 3 کاربر از پست مفید shervin_ss سپاس کرده اند .

shervin_ss
    Guest

یوونتوس ب چهره زیبایی نداشت

دیروز شاهد یک بازی ناامید کننده از یاران بیانکونری بودیم، میزبان با هنرنمایی جوونکو به برتری قابل توجهی دست یافت. جوان یوونتوسی ها در ترکیب تیم حریف مانند یک دشمن ظاهر شد و توان و شایستگی خود را بار دیگر به مربیان و مدیران باشگاه اصلی اش نشان داد. روز گذشته همگان شاهد ناهماهنگی زیاد یاران رانیری بودند، در طول 90 دقیقه به راحتی می توان گفت 60 دقیقه کامل در دست امپولی بود، این ناهماهنگی و بی برنامگی در بازی یووه به هیچ عنوان مورد پذیرش نیست، تیمی به بزرگی یوونتوس باید دو تیم هماهنگ و یکدست داشته باشد و ما شب گذشته یک تیم بسیار متفاوت نسبت به تیم اصلی دیدیم، یووه ب نشانی از تیم نخست باشگاه نداشت، یک تیم بی خطر و بی تکنیک که توان مقابله نداشت 90 دقیقه تنها یک حمله از یووه و یک گل، که این گل نیز از روی تیزهوشی الکس حاصل شد و اگر قرار بود بازیکنی مانند او نیز در ترکیب حاضر نمی شد معلوم نبود چه بر سر بانوی پیر می امد، رانیری او را تنها در کنار پالادینو قرار داده بود و فاصله زیاد پالا با کاپیتان خط حمله یووه را کم خطر کرده بود. تیاگو بیش از حد تصور ضعیف ظاهر شد و یک نمایش ناامید کننده را ارائه کرد. المیرون نیز اثری از بازیکن سابق نداشت وهافبک های یوونتوس هیچ برنامه ای برای حمایت از مهاجمان تیم نداشتند. یوونتوس ب چهره زیبایی نداشت و برای باشگاه بزرگ و مشهور یووه تفاوت بازی مهره ها چندان خوش ایند نیست، رانیری باید هرچه سریعتر به فکر هماهنگی بازیکنان تیمش باشد تا در صورت غیبت ستارگان برای بار دوم دچار مشکلات شب گذشته نشود.

12. 3 کاربر از پست مفید shervin_ss سپاس کرده اند .

shervin_ss
    Guest

الکس سمبل ایتالیا

الکس همیشه به عنوان سنبل ،مهره کلیدی و مورد علاقه در جهان فوتبال معروف بوده و هست و پاسخ برخی از مسولین و چهرهای شناخته شده سرزمین چکمه ای نیز این موضوع را تایید می کند.کاپیتان الکس در تمام دوران بازیگری خود در یوونتوس و ایتالیا از محبوبیت فراوانی نزد هواداران و مردم کشورش برخوردار بوده و همواره یکی از سرشناش ترین و دوست داشتنی ترین چهره های ایتالیا به حساب می اید.امروز در یک برنامه از کلودیو رانیری در خصوص سمبل واسطوره سوال شد و او پاسخ داد: او کاپیتان من است، الکس یگانه است و من به هیچ عنوان او را نمی توانم با هیچ کس دیگرعوض کنم. جووانی کوبولی نیز در پاسخ به این سوال گفت: امیدوارم بازگشت یوونتوس را به رقابت های اروپایی ببینم و در فینال این رقابت ها با گل الکس به پیروزی برسیم. در میان مهاجمان اویک مهره استثنایی است و سالیان سال است که پرچم دار بیانکونری ها است، با اینکه در این فصل فرصت اندکی برای حضور در ترکیب نصیبش شده اما پینتوریکو به طرز فوق العاده ای سایر هم باشگاهی هایش را راهنمایی و کمک می کند. در ادامه از سیلویا باتیستی میس ایتالیا در سال 2007 و انتونلا کارفی میس ایتالیا در جهان سوال شد که فوتبالیست مورد علاقه شما کیست ؟ و شما کدام فوتبالیست را ترجیح می دهید ؟ پاسخ تنها دل پیرو است. به اعتقاد انان الکس در زندگانی مشابهی ندارد.

14. 3 کاربر از پست مفید shervin_ss سپاس کرده اند .

shervin_ss
    Guest

عصبانیت کوبولی

جوواني کوبولي از نتيجه به دست امده برابر امپولي ناراضي است و در گفتگوي کوتاهي اظهار داشت : اين نتيجه نشان از کم تحرکي ما در زمين داشت، ما در حمله بسيار ضعيف بوديم. در طول بازي من زمان اندکي را ديدم که بازي در دست ما باشد. اين يک نبرد شايسته براي ما محسوب نمي شود ما خيلي زود به ميادين بازمي گرديم و برابر اتالانتا بازي خواهيم کرد بايد هرچه سريعتر به فرم ايده ال بازگرديم وي به بازي خوب جیوونکو در برابر يوونتوس اشاره کرد و گفت : بازي او را از قبل نيز دوست داشتم او تنها بازيکني که به طور حتم نزد ما برمي گردد و از نو يک بيانکونري خواهد شد.

16. 3 کاربر از پست مفید shervin_ss سپاس کرده اند .

ســارانــاز

JuventusPerspolisJuventusBarcelona
    مربی محبوب
    قطبی-کاپلو
    بازیکن محبوب
    دل پیرو
    تیم محبوب
    یوونتوس, پرسپولیس, بارسلون
    سپاس ها
    24,905
    سپاس شده 31,833 در 6,902 پست
    کشور من
    Ghati

نقل قول نوشته اصلی توسط saviz نمایش پست ها
    خدا كنه ببریم بازی برگشتو كه 27 دی هست!
    چون واقعا امسال كارمون تو سری آ با این بضاعتمون دشواره!
    باید به جام حذفی هم امیدوار باشیم!
    دیشب یووه با تركیبی از بازیكنای ذخیره به میدان رفت كه خیلی عجیب بود!مثل اینكه رانیری بازیو جدی نگرفته بود!
    منم يه همچين حسي دارم ببم جان اسمه جديد پيشنهاد بدين خوب من ميگم همه بيان يه اسم بگن بعد نظر سنجي كنيم من ميگم :كلوب هواداران بانوي پير يا يه چيز تو مايه هاي تجليل از ندود باشه واسه سال اخر حضورش تو يووه

Can't nothing, bring me down

18. 3 کاربر از پست مفید Peerless Alex سپاس کرده اند .

مدیرفنی تیم

JuventusJuventusJuventusJuventus
    مربی محبوب
    -
    بازیکن محبوب
    -
    تیم محبوب
    -
    سپاس ها
    21,899
    سپاس شده 24,456 در 5,443 پست

رانیری : امپولی بهترین مکان برای Sebastian Giovinco جوان .

رانیری با پافشاری بر ماندن Sebastian Giovinco در تیم امپولی تا پایان این فصل در جواب تعویض Sergio Almiron با Sebastian Giovinco گفت :

(( اگر ما المیرون را با Giovinco تعویض کنیم مطمئنا Giovinco پیشرفت خوبش رو از دست میده ... چون Giovinco فقط در تیم یوونتوس تمرین کرده ... در صورتی که در امپولی بازی میکنه و در حال رشد هست ))
    Io c'ero, voi c'eravate. Noi c'eravamo. E ci siamo, finalmente.
    Siamo tornati
    .

Alessandro

20. کاربر روبرو از پست مفید ★.JU.V.E.N.T.US.★ سپاس کرده است .

صفحه 3 از 97 نخستنخست 1234567132333537388 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 0

فعالیت :(نمایش - خوانندگان)

There are no names to display.