یک تیر و سه نشان با استفاده از این بسته شگفت انگیز [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] و کاهش وزن:

هم به راحتی لاغر شوید، هم [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] اتان را تثبیت کنید (توسط تکنیک های ذهنی) و هم یاد بگیرید چگونه از لاغر شدنتان درآمد میلیونی کسب کنید!

آیا تاکنون برای کاهش وزن اقدام کرده اید اما موفق نشده اید؟
آیا تجربه شکست در [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] را دارید؟
آیا در چند روز اول ثبت نام باشگاه انگیزه ی خود را از دست داده اید و دست از تلاش کشیده اید؟
آیا وقتی افراد با تناسب اندام را می بینید آرزو می کنید ای کاش مثل آنها بودید؟
آیا دوست دارید مثل بعضی از دوستانتان هر چه تمایل دارید میل کنید و چاق نشوید؟
آیا فکر می کنید رازی در لاغر شدن هست که شما هنوز نتوانسته اید آن را کشف کنید؟

توجه!ما راز لاغر شدن را به شما خواهیم گفت

راز لاغر شدن فقط در این نهفته شده است که از خود بپرسید روشی که برای لاغر شدن انتخاب کرده ام پاسخ کدامیک از سوالات زیر است؟

چگونه چربی هایم را آب کنم؟

چگونه به بدنم بفهمانم که نیازی به این همه ذخیره چربی در بدنم نیست؟!

هر روشی که به سوال اول پاسخ دهد ممکن است مدتی شما را از شر چربی های اضافه اتان رها کند؛ اما بلافاصله پس از رسیدن به وزن دلخواه و توقف انجام آن روش، بدن مجدداً شروع به ذخیره چربی خواهد کرد و شما را به وزن قبلی یا حتی بیشتر باز خواهد گرداند. روش هایی مثل انواع رژیم کالری شماری، ورزش، کمربند [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] و… در این دسته جای دارند.
سوال دوم سوالی اساسی است و اگر روشی باشد که به این سوال پاسخ دهد شما می توانید کاهش وزنی بدون دردسر و زحمت زیاد و همچنین ماندگار را تجربه کنید.
واقعیت این است که بدن شما مثل کامپیوتر تنظیمات خاصی دارد که اگر از آن تنظیمات خارج شود عوارضی مثل چاقی یا بیماری را به شما نشان خواهد داد!
بنابراین راه حل اصولی مشکل چاقی این نیست که با روش های مختلف سعی در حذف چربی که علامتی بر ناهماهنگی درونی بدن است کنیم، بلکه روش اصولی این است که به طریقی بتوانیم تنظیمات بدنمان را به نحوی اصلاح کنیم که بدنمان فرمان به ذخیره میزان نرمال چربی و آب را در بدنمان صادر کند.
ما می خواهیم روشی را به شما معرفی کنیم که قادر است به بدن بفهماند که نقطه تنظیم چربی (body fat set point) بدن شما بالاست و میبایست کاهش یابد.
بنابراین بدن شما خود به خود این موضوع را درک کرده و آرام آرام این نقطه تنظیم را پایین می آورد تا جایی که نقطه تنظیم به حالت نرمال بدن شما باز خواهد گشت. از آن به بعد شما به وزن متعادل خود رسیده اید و می توانید با استفاده از تکنیک های ذهنی که در پکیج آموزشی استفاده از این روش به شما خواهیم آموخت، وزن خود را در ذهنتان نیز تثبیت کرده و از آن به بعد بدون نگرانی از چاق شدن به زندگی بی نظیر خود ادامه دهید.
پس با این روش در دو سطح به بدن خود می فهمانید که نیاز به این مقدار ذخیره چربی ندارید. در سطح جسمانی با استفاده از دمنوش هایی که برای شما طراحی می شود به جسم خود می فهمانید که می خواهید اندامتان متناسب باشد و در سطح ذهنی نیز این موضوع را به ذهنتان می فهمانید. پس از اینکه این دو اتفاق افتاد، دیگر بدن شما هیچگاه نه فرمان به گرسنه کردن بیش از اندازه شما خواهد داد و نه تمایلی به ذخیره کردن بیهوده چربی از خود نشان می دهد و این دقیقاً همان چیزی است که همه ی چاق ها آرزوی آن را دارند.
پس برای رسیدن به تناسب اندام نیازی نیست خود و بدنتان را آزار دهید، فقط کافیست با بدن خود به صلح برسید. ما در این بسته شگفت انگیز شما را در دو بعد جسمانی و ذهنی با بدنتان به صلح می رسانیم.

روش های مختلف [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] را می توان در ۵ لایه دسته بندی کرد:

لایه اول- از بین بردن فوری نشانه های چاقی: حل مشکل در این لایه شامل روش هایی است که قسمت های نامتناسب اندام شما را می پوشاند مثل بستن گن های لاغری
لایه دوم- کوچک کردن سلول های چربی: روش هایی که در این لایه ارائه می شوند سعی در کار کردن روی سلول های چربی دارند و می خواهند انرژی ذخیره شده آنها را به نحوی بسوزانند. مثل روش های کالری شماری، رژیم و ورزش، کمربندهای حرارتی، گذاشتن بالن در معده و…
لایه سوم- حذف سلول های چربی: روش های این لایه شامل اعمال جراحی لیپوساکشن و ابدومینوپلاستی است که با عمل جراحی کل صورت مسئله را ناگهان پاک می کنند!
لایه چهارم- تغییر دادن عواملی در جسم به نحوی که بدن به طور طبیعی دستور به کاهش میزان ذخیره سازی چربی داده و شروع به استفاده از چربی های ذخیره شده کند. در این لایه روش هایی مطرح هستند که بصورت طبیعی به بدن می فهمانند که نیازی به این همه ذخیره چربی نیست! پاسخی که در این لایه وجود دارد بر پایه تنظیم هورمون های بدن و متعادل سازی اخلاط در بدن است.
لایه پنجم- برنامه ریزی ذهنی برای رسیدن به اندام متناسب: این لایه نقش اساسی در بالا رفتن سرعت رسیدن به تناسب اندام و نیز تثبیت [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] دارد. اگر روشی برای این لایه استفاده نشود هر روش دیگری از لایه های بالاتر را برای لاغری انتخاب کنید، بعد از مدتی وزن شما بر خواهد گشت.

روشی که در اینجا به شما معرفی می شود روشی بر پایه رفع مشکل چاقی در لایه های ۴ و ۵ است. در لایه ۴ با استفاده از طب سنتی و دمنوش های گیاهی که اثر بخشی آنها در تحقیقات علمی به اثبات رسیده است، مشکل را بصورت ریشه ای در بدن شما برطرف می سازیم.
اما به منظور افزایش سرعت لاغر شدن و نیز تثبیت حالت متناسب اندام، نیاز به کار کردن روی ذهن است. به همین منظور ما در یک دوره آموزشی ۴۰ روزه که نظیر آنرا در هیچ کجا نخواهید یافت ، اطلاعاتی را به شما آموزش خواهیم داد که بتوانید ذهنتان را برای لاغر بودن برنامه ریزی کنید و فقط با کار کردن روی ذهن است که می توانید لاغری اتان را برای همیشه تثبیت کنید.
شما می توانید بجای این دمنوش ها از دیگر روش های لاغری در لایه های دیگر استفاده کنید. اما قبل از آن با خود کنار بیایید که یک روش ساده و اصولی وجود داشت که می توانست چاقی شما را از ریشه بسوزاند؛ اما شما راه سخت تر را انتخاب کردید و مطمئن باشید هر راهی را که انجام دهید بدون انجام دادن تکنیک های ذهنی در مرحله تثبیت لاغری، تناسب اندام پایداری را تجربه نخواهید کرد.

ویژگی های منحصر به فرد بسته لاغری با [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] و تکنیک های ذهنی:

به راحتی نوشیدن چند دمنوش خوشمزه می توانید وزن کم کنید.
نیاز به مکان خاصی برای تمرین و یا نوشیدن دمنوش ها نیست. هر کجا باشید انجام این روش میسر و موثر است.
با این روش در وقتتان صرفه جویی خواهید کرد. نیازی نیست هر روز ساعتها زمان بگذارید و سخت ورزش کنید.
این روش هیچ عارضه ای ندارد. پس با خیالی راحت بنوشید و با خیالی آسوده به طب سنتی و قدرت گیاهان دارویی اعتماد کنید تا بدنتان را بهینه تنظیم کنند.
تکنیک های ذهنی تثبیت لاغری اتان را یاد بگیرید و دیگر نگران کالری غذاهایی که می خورید نباشید.
در طی ۴۰ روز آموزش، با طب سنتی آشنا خواهید شد، انواع مزاج ها را خواهید شناخت، با علت چاقی و روش کاهش وزن با [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] صورت اصولی آشنا خواهید شد.
آموزش کسب در آمد از این روش: آموزش خواهید دید که چگونه پس از اینکه خودتان به بهترین نحو نتیجه گرفتید، چگونه با معرفی این روش به دیگران درآمدهای عالی کسب کنید و از لاغر شدنتان درآمد غیر فعال بسازید (درآمد غیر فعال درآمدی است که نیازی به حضور شما برای کسب آن نیست)

کمی بیشتر در رابطه با کسب درآمد از این روش بدانید:

فرض کنید که شما یک ساعت بسیار زیبا و شیک را برای خود خریداری کرده اید و دوست شما پس از دیدن آن روی دستتان از شما می پرسد که این ساعت زیبا را از کجا خریده اید و از شما درخواست می کند که آدرس مغازه یا وبسایتی که آن ساعت را از آنجا خریداری کرده اید را به او بدهید و شما نیز پس از بیان تجربه لذت بخش خودتان از خرید، آدرس فروشنده ی ساعت را به دوستتان می دهید. آیا فروشنده ساعت بابت این مشتری که برایش فرستاده اید به شما مبلغی پرداخت می کند؟
حال خود را تصور کنید که پس از مصرف این دمنوش ها شروع به لاغر شدن کرده اید و این کاهش وزن و سایز شما به چشم سایرین آمده است.
در واقع پس از شروع عملکرد دمنوش ها در بدن، شما تبدیل به یک بیلبورد متحرک می شوید که هر جا می روید از شما می پرسند چطور این همه وزن کم کرده اید؟
اینجا جاییست که شما می توانید کسب درآمد کنید.
بعضی با گفتن روش لاغر شدنتان به بقیه و سفارش دمنوش های آنان از کمپانی نیوشا برای خود شروع به کسب درآمد کنید. توضیحات کامل چگونگی انجام این کار در فایل های صوتی که پس از خرید برای شما ارسال خواهد شد خواهد آمد.
چقدر می توانم از این روش کسب درآمد کنم؟

شاید باورتان نشود، اما این روش سقف درآمدی ندارد. انجام این کار برای شما یک درآمد غیرفعال بی نظیر ایجاد خواهد کرد.
درآمد غیر فعال درآمدی است که الزامی به حضور شما برای کسب آن درآمد وجود ندارد. مثل خانه ای که کسی اجاره می دهد یا سود حاصل از سپرده گزاری یا سرمایه گزاری. هیچکدام از این روش های کسب درآمد نیازی به حضور فرد و کارکردن فیزیکی ندارد. این روش هم یک درآمد غیر فعال برای شما ایجاد خواهد کرد که در فایل های صورتی مربوط به دوره ۴۰ روزه آموزشی در مورد آن با شما صحبت خوهیم کرد.
یک تیر و دو نشان برای کارمندان و خانه داران:

اگر کارمند هستید یا خانه دار و دوست دارید وزنتان را کم کنید و در غین حال درآمدی نیز داشته باشید مطمئن باشید درست زده اید به خال. این همان چیزی است که دنبالش بودید…

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

سوالات متداول:

من می ترسم از این دمنوش ها جواب نگیرم. آخه این دمنوش ها چه تاثیر بر کالری ورودی و خروجی بدن من دارند؟

کمی به هوشمندی بدن خود توجه کنید. به این فکر کنید که چگونه شما فقط غذا را می خورید و بدنتان همه ی کارها را انجام می دهد تا انرژی شما و سلول هایتان را تامین کند. به این فکر کنید که چرا برخی افراد را می شناسید که خیلی غذا می خورند اما هرگز چاق نمی شوند! به این فکر کنید که چرا برخی دیگر به قول خودشان آب هم بخورند چاق می شوند!
آیا واقعاً فکر می کنید که فرمول چاق شدن شما این است؟
کالری ورودی=کالری سوزانده شده + چربی
همین؟!! هیچگاه از خود نپرسیده اید که چه عواملی می تواند باعث شود که بدن من نیاز به کالری بیشتری داشته باشد؟
هیچگاه از خود نپرسیده اید که چه عواملی باعث می شود بدن من کالری کمتری را بسوزاند؟
هیچگاه از خود نپرسیده اید که چه عواملی باعث می شود بدن من تمایل به ذخیره انرژی بصورت چربی پیدا کند؟
هیچگاه از خود نپرسیده اید که آیا بهتر نیست به جای تلاش طاقت فرسا برای تحمل گرسنگی و انجام تمرینات ورزشی سخت یا گرفتن رژیم های عجیب و غریب؛ آیا هیچ روش آسانتری نیست که بدن من هم مثل بدن خیلی افراد دیگر خودش بفهمد که نیاز نیست این همه مرا گرسنه کند تا غذا بخورم و بعد هم آن غذاها را تبدیل به چربی کند؟ خب بدن عزیز من از همان چربی هایی که تاحالا ذخیره کردی بردار و استفاده کن و من را هم اینقدر گرسنه نکن تا مجبور شوم غذای زیادی بخورم. اینجوری هم من لاغر می شوم هم تو زیباتر و جذاب تر می شوی! چرا اینقدر هم خوردت را اذیت می کنی هم من را؟
با بدن خود به صلح برسید، دشمنی دیگر کافیست!
یکی از آشنایان من قبلاً این دمنوش ها را از جای دیگری گرفته بود، اما نتیجه نگرفت. چه تضمینی هست که من هم مثل او نشوم؟

راز بزرگ گرفتن بهترین نتیجه از این روش، نوشیدن مستمر دمنوش های مناسب شما و داشتن بینش ذهنی مثبت است. یعنی قدم اول این است که مشاوره ی تخصصی بر پایه طب سنتی برای شما درست انجام شود که مشاوران تیم سلامت تی ۲۴ با توجه به گذراندن دوره های مختلف طب سنتی، این مرحله را به نحو احسن برای شما انجام خواهند داد. قدم دوم وابسته به شماست که دمنوش هایتان را به صورت مستمر مصرف کنید و با استفاده از تکنیک های ذهنی، بینش خود را نسبت به چاقی اصلاح کنید. در این قدم نیز تیم سلامت تی ۲۴ با ساخت دوره آموزشی چهل روزه در کنار شماست.
بنابراین مطمئن باشید اگر خودتان بخواهید و طبق برنامه ما پیش بیایید امکان نتیجه نگرفتن شما صفر درصد است و ما نیز این موضوع را برای شما تضمین می کنیم.
آیا دمنوش هایی که در این روش استفاده می شود کاملاً گیاهی است و مجوز های لازم را دارد؟

دمنوش هایی که در این روش استفاده می شود دمنوش های ساخت کمپانی معتبر و برند محبوب نیوشا است که دارای علامت استاندارد ملی ایران و پروانه بهداشتی ساخت به شماره ۲۱۹۱۷ از اداره نظارت بر مواد غذایی وزارت بهداشت می باشد. علاوه بر این از آنجا که محصولات این شرکت به خارج از کشور نیز صادر می شود، میبایست استانداردهای بسیار بالاتری را جهت پذیرش در کشورهای خارجی خصوصاً اروپا و امریکا با موفقیت بگذراند. به همین دلیل، شرکت نیوشا در سال ۹۷ اقدام به اخذ گواهینامه های بین المللی HACCP و ISO از موسسه بین المللی TUV نموده که خود نشان دهنده کیفیت بالا و اصالت محصول است.

اگر این دمنوش ها موثر هستند چرا من هیچ تبلیغ وسیعی از آن ندیده ام؟

اگر شما الان مشغول مطالعه این متن هستید یعنی یا کسی را دیده اید که با استفاده از این روش لاغر شده است یا شنیده اید که این دمنوش ها اثر بخش هستند. آیا فکر می کنید واقعاً اگر به جز این بود هرگز امکان این وجود داشت که شما بدون اینکه تبلیغات وسیعی از این محصول ببینید، صرفاً به وسیله دیدن و شنیدن از دیگران علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول شوید؟ آیا این خود نشان دهنده کیفیت بالای محصول و اثر بخشی عالی آن نیست که بدون تبلیغات خاصی هر روز مخاطبان و مصرف کنندگان بیشتری را به خود جذب می کند؟
اکنون شما نیز می توانید به این محصول و به این برند و به طب سنتی و تکنیک های ذهنی اعتماد کرده و چند صباحی دیگر که نتایج شگفت انگیز آن را مشاهده کردید، با افتخار به اطرافیانتان خواهید گفت که خوشحالم که روزی به این محصول اعتماد کردم.
من تا بحال چندین بار برای لاغری اقدام کرده ام و شکست خورده ام. فکر نمی کنم با این روش هم پیروز شوم. چه برنامه ای برای ایجاد انگیزه در من دارید؟

اکثر کسانی که دچار مشکل چاقی هستند یا با شرایطشان کنار آمده اند یا خود و اعتماد به نفس و حس خوب زندگی اشان را قربانی بدنی می بینند که همه چیزشان را از آن ها گرفته است. این تفکرات باعث می شود از زندگی اشان لذت نبرند و انگیزه اشان را برای حرکت از دست بدهند.
برای این افراد چه چیزی لذت بخش تر از روشی که نه تنها بتواند به راحتی آنها را به تناسب اندام برساند، بلکه فرصت کسب درآمد های عالی از این روش را به آنها بدهد؟
چرا اینقدر درباره این افراد مطمئنیم؟ چون ایمان داریم که هر چه افراد در شرایط سخت تری باشند و تعداد شکست های بیشتری خورده باشیند بهتر می توانند در این روش اصولی و شگفت انگیز هم لاغر تر شوند و هم توجه بقیه را با تغییرات زیادی که در وجودشان اتفاق می افتد به خود جلب کرده و کسب درآمد کنند. این روش ها در دوره ۴۰ روزه صوتی آموزش داده خواهد شد.
هزینه این روش نسبت به روش های دیگر چگونه است؟

بیایید با هم چند روش مختلف را از نقطه نظر های مختلف علاوه بر بحث هزینه مقایسه کنیم. جدول زیر به همین منظور طراحی شده و اطلاعاتی عالی را به شما خواهد داد:

با توجه به جدول بالا شاید باورتان نشود که اینچنین راه حل اصولی برای لاغری شما به ازای هر ۴۰ روز، قیمتی معادل یک بسته قرص مولتی ویتامین خارجی داشته باشد! ویا ثلث قیمت یک لباس مجلسی! و یا هزینه یک ماه استفاده از وسایل یک باشگاه ورزشی!

البته هزینه دقیق بعد از مشاوره تخصصی شما مشخص خواهد شد. ولی حدود قیمت هر دوره ۴۰ روزه در همین حدود گفته شده است.
توجه کنید:

در صورتی که شما از این بسته استفاده کنید و دوره آموزشی ۴۰ روزه را با دقت گوش داده و آموزش ببینید، به راحتی می توانید پس از اینکه خودتان شروع به کسب نتایج در کاهش وزنتان شدید، از این تجربه شیرینتان کسب درآمد نیز کنید و می توانید چندین برابر مبلغ پرداختی خود را با استفاده از همین آموزش ها و تجربه لذت بخش پول خلق کنید. چه چیزی لذت بخش تر از این؟
پس از سفارش چه چیزهایی دریافت خواهم کرد؟

پس از ثبت سفارش، دستورالعمل اختصاصی خود را دریافت خواهید کرد. فایل ضمانت نامه تیم سلامت تی ۲۴ را نیز دریافت خواهید نمود. سپس در باشگاه مشتریان ما عضو خواهید شد و تمامی فایل های آموزشی به همراه اطلاعات بی نظیر دیگری که راهنما و انگیزاننده شما در مراحل کاهش وزن شماست را دریافت خواهید کرد. اما هزینه ای که می پردازید فقط و فقط هزینه دمنوش ها به قیمتی که پشت بسته درج شده است به اضافه هزینه ارسال می باشد. قیمت دوره ۴۰ روزه ی آموزشی ۱۹۹ هزار تومان می باشد که تا اطلاع ثانوی به رایگان برای تمامی خریداران ارسال خواهد شد. بنابراین ممکن است یک ساعت دیگر به این صفحه سر بزنید و این امکان رایگان از این محصول حذف شده باشد.
چند روز طول می کشد تا سفارش من به دستم برسد؟

سفارش شما شامل دو قسمت است. یکی فایل های الکترونیکی که بعد از سفارش برای شما ارسال خواهد شد. قسمت دیگر دمنوش های گیاهی است که بنا به محلی که می خواهید تحویل بگیرید از یک روز تا یک هفته در کشور و در صورتی که محل تحویل خارج از کشور باشد از سه تا هشت هفته زمان خواهد برد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ضمانت:

این محصول دارای ضمانت اثر بخشی است و در صورتی که پس از مصرف دوره یا دوره هایی که در مشاوره تخصصی رایگان، با توجه به شرایط فعلی شما مشخص می شود نتیجه ای حاصل نشد، می توانید بسته های خالی دمنوش را به همراه فرم پر شده استفاده از شرایط گارانتی که پس از خرید برای شما ارسال خواهد شد، برای ما بفرستید و کل مبلغ پرداختی خود را پس بگیرید.