صفحه 99 از 99 نخستنخست ... 1429496979899596979899
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 989 , از مجموع 989

موضوع: کلوپ تیفوسی های روسونری - 4

مدیر باشگاه

بازیکن محبوب
    Kaka
    سپاس ها
    8,010
    سپاس شده 12,090 در 3,405 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Vahid-KAKA نمایش پست ها
    یکی از وظایف مهاجم اینه که برای خودش موقعیت سازی کنه یا حداقل تو زمین یه قدمی بزنه.این جیلا فقط وایساده بود تو محوطه تا توپ بیاد اینم یه اشاره بهش بکنه تا بره تو اوت! ضربات سرشو البته خوب زد

جیلا اتفاقا دوندگی و تلاش زیادی داشت . ولی زیاد تو موقعیت قرار نگرفت . یه بخشی از این قضیه كه تو موقعیت قرار بگیره یا نه به عهده ی خود مهاجمه ولی بخش عمده ش حركات هافبكهاس كه بتونن با پاس های صحیح مهاجم رو صاحب توپ و موقعیت بكنن . اما وقتی هافبك وسطهامون تو بد بازی كردن با هم كورس گذاشتن جیلا هر چقدر هم خودشو بكشه موقعیت مناسبی گیرش نمیاد
    All In All You're Just Another Brick In The Wall

2. کاربر روبرو از پست مفید KAKA سپاس کرده است .

بازیکن ذخیره طلایی

سپاس ها
    454
    سپاس شده 470 در 222 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Don Bandini نمایش پست ها
    آقا عجب شلوغش كردی!! همه رو از دم تیغ گذروندی كه!!
    مشكل میلان الان تاكتیكهای تكراری و شناخته شده هست. كناره ها فعالیتشون كم شده. كافو پیر شده و اودو و بونرا هم نمیتونن خوب نفوذ كنن. از چپ یانكولوفسكی نیست و مالدینی كاملا از كار افتاده و فاوالی هم در حد میلان نیست. این وسط ، كالادزه خیلی افت كرده فقط. به بقیه نمیشه گیر داد. اگه یانكولوفسكی خوب بشه و یه دفاع راست بگیرید + یه دفاع وسط خوب (كه شاید بشه به بونرا فرصت داد. تو برشا هم وسط عالی بود!) تیم خوب میشه. هم اینكه رونالدو باید برگرده. پاتو هم هنوز نمیتونه بازی كنه. ضمن اینكه كاكا باید هافبك نفوذی بازی كنه. و اینكه باید با 2 مهاجم بازی كنیم یا اینكه با تك مهاجم خیلی بزرگ.
    روحیه تیم هم فعلا خرابه... یه كم فرصت لازم هست. شاید این مشكلات رو تا ژانویه داشته باشه میلان.
    نمی دونم منظورت با كی بود. اگه نوشته من بود؛ من برام تو میلان همه یک جورن. وقتی تیم چند بازیشو بشت سرهم گند می رنه یعنی اینكه عیب از یکی دونفر نیست. در کل هم ،به قول امین ،خانواده بازی که در میلان و ایتالیا هست باعث نمی شه که جشممو روی حقایق ببندم . اینو اگه ندیدی ببین از کارای برونو بوزه تو هست با حاله و این خانواده بازی رو خوب نشون می ده:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    All that I know of morality and obligations, I owe to football -- Albert Camus
    ویرایش توسط amir_bozar : 28th October, 2007 در ساعت 09:55 PM

کمک مربی

سپاس ها
    2,944
    سپاس شده 3,329 در 1,111 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_bozar نمایش پست ها
    نمی دونم منظورت با كی بود. اگه نوشته من بود؛ من برام تو میلان همه یک جورن. وقتی تیم چند بازیشو بشت سرهم گند می رنه یعنی اینكه عیب از یکی دونفر نیست. در کل هم ،به قول امین ،خانواده بازی که در میلان و ایتالیا هست باعث نمی شه که جشممو روی حقایق ببندم . اینو اگه ندیدی ببین از کارای برونو بوزه تو هست با حاله و این خانواده بازی رو خوب نشون می ده:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    عزیزم من منكر خانواده بازی تو میلان نشدم كه. شما تقریبا از همه بازیكنها ایراد گرفتی كه من توضیح دادم اشكال تیم كجاست.
    میلان قبلا با كناره ها خیلی خوب بازی میكرد و جا برای بازی در وسط هم فراهم میشد. بازی رو توی عرض انجام میداد. اما الان گفتم كه گوشه ها از كار افتادن. سیدورف و كاكا مجبور میشن بیان لب خط. همین نشون میده كه ضعیفیم تو اون قسمت. اون پاسهای تند و قشنگ به لب خط و عمق یا پشت دفاع حریف، جای خودش رو به پاسهای مستقیم به تك مهاجمی مثل جیلا داده. جیلا بازیكن بدی نیست اما نباید به عنوان تك مهاجم ازش استفاده كرد. كاكا هم بازدهیش در هافبك 10 برابر میشه. پاسهای دقیق پیرلو باید حركت از كنار و عمق رو همراه داشته باشه. جنگندگی گتوسو برای موقعی خوبه كه تیم سوار بر بازیه.
    Numero Otto Frotunato

5. کاربر روبرو از پست مفید Don Bandini سپاس کرده است .

کــــرگـــدن

InterDortmundPerspolisAboumoslem
    مربی محبوب
    یورگن کلوپ - خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    Javier Zanetti
    سپاس ها
    8,430
    سپاس شده 23,255 در 6,071 پست
    کشور من
    Argentina

نقل قول نوشته اصلی توسط Don Bandini نمایش پست ها
    عزیزم من منكر خانواده بازی تو میلان نشدم كه. شما تقریبا از همه بازیكنها ایراد گرفتی كه من توضیح دادم اشكال تیم كجاست.
    میلان قبلا با كناره ها خیلی خوب بازی میكرد و جا برای بازی در وسط هم فراهم میشد. بازی رو توی عرض انجام میداد. اما الان گفتم كه گوشه ها از كار افتادن. سیدورف و كاكا مجبور میشن بیان لب خط. همین نشون میده كه ضعیفیم تو اون قسمت. اون پاسهای تند و قشنگ به لب خط و عمق یا پشت دفاع حریف، جای خودش رو به پاسهای مستقیم به تك مهاجمی مثل جیلا داده. جیلا بازیكن بدی نیست اما نباید به عنوان تك مهاجم ازش استفاده كرد. كاكا هم بازدهیش در هافبك 10 برابر میشه. پاسهای دقیق پیرلو باید حركت از كنار و عمق رو همراه داشته باشه. جنگندگی گتوسو برای موقعی خوبه كه تیم سوار بر بازیه.
    لو رفتی.من از اول میدونستم یک رگت میلانیه

7. کاربر روبرو از پست مفید InTeR سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

تیم محبوب
    A.C. Milan
    سپاس ها
    2,208
    سپاس شده 3,862 در 1,441 پست

بین دو نیمه گفتم فکر میکنم میلان ببازه و در اشتباه نبودم. رم با یک بازی کاملا برتر و فوتبال خاص s e x y و پاسکاری های منظم خودشون، میلان بی دندون رو تسلیم کرد!

در مورد بازیکن ها چی میشه گفت؟ فقط انگیزه ی جیلاردینو برام جالب بود. درسته باز هم در لیگ گل نزد، ولی میتونه به این تلاشی که کرد افتخار کنه. در مورد کاکا هم باید بگم واضحا ضعیف بود و همه دیدن نمایشی در حد بهترین بازیکن جهان نداشت که هیچ، حتی یک شوت خطرناک هم به سمت چارچوب نداشت (اگه اشتباه میکنم بهم یادآوری کنید). ولی مشکل بیشتر از اینکه برگرده به خودش، برمیگرده به اون احمق هایی که میخوان به کاکا رو به عنوان مهاجم جا بزنن (تا مهاجم نخریدنشون رو توجیه کنن) و نمیتونن. بازی دادن کاکا در پست مهاجم اشتباهی بود که این فصل باعث شد تیم حتی ضعیف تر از قبل کار کنه. هیچ نگرانی بابت بازی ضعیف امروز کاکا هم ندارم چون حتی برگشتن رونالدو میتونه کاکا رو برگردونه به جایی که بهش تعلق داره و بهترین بازی رو ارائه میده.
    اینکه مشکل میلان از کجا آب میخوره رو همه میدونن. اینکه میلان تو اروپا خوب کار میکنه و تو لیگ بد، حرف مفته. صبر کنید تا به بازی های سخت برسیم اون وقت معلوم میشه در اروپا هم کاری نمیتونیم بکنیم (مگر اینکه در ژانویه اتفاقاتی بیفته). بردن شاختار واقعا هنر نیست و بیشتر شبیه اتفاق بود. بازی برگشت در اوکراین می بینمتون!

نظر شخصی من در مورد قضاوت: پنالتی 100% صحیح بود. روزتی میتونست کمی ترحم به خرج بده و آمبرو رو دو کارته نکنه. ولی این تصمیم هم درست بود. در مورد اون صحنه ی خطای فاوالی که انواع و اقسام اعتراض و تمسخر رو در برداشت هم یه کارشناس داوری آماتور هم میتونست تشخیص بده همچین تکل دو پایی که کاملا میتونه بازیکن حریف رو راهی بیمارستان کنه حداقل جریمه اش یه کارت زرده (از پشت باشه هم که کارت قرمز). فاوالی توپ و پا رو با هم زد و کاملا تصمیم روزتی درست بود. من هم مشکلی با قضاوت اش نداشتم چون میدونم مشکل میلان این چیزا نیست.

-
    !Once a Milan great, forever a Milan great. you will be remembered, Paolo and Ricky

9. 4 کاربر از پست مفید Eroica سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

سپاس ها
    454
    سپاس شده 470 در 222 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط InTeR نمایش پست ها
    بایدم باشه. بلاخره روبرتو باجو یک زمانی تومیلان هم بازی می کرد .فقط تو اینتر ، یووه و برشیا که نبوده:wink_smile:
    All that I know of morality and obligations, I owe to football -- Albert Camus

11. کاربر روبرو از پست مفید amir_bozar سپاس کرده است .

مدیر باشگاه

بازیکن محبوب
    Kaka
    سپاس ها
    8,010
    سپاس شده 12,090 در 3,405 پست

این تایپیك به علت صد صفحه ای شدن قفل میشه
    All In All You're Just Another Brick In The Wall

13. کاربر روبرو از پست مفید KAKA سپاس کرده است .

کمک مربی

سپاس ها
    2,944
    سپاس شده 3,329 در 1,111 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط InTeR نمایش پست ها
    من كه رگ زیاد دارم. اتفاقا یكیش هم اینتریه!
    مهم شاهرگه... كه اونم خدا رو شكر برشائیه!

امیر خان از شمام ممنونم به خاطر پاسخ بجاتون...
    Numero Otto Frotunato

15. 2 کاربر از پست مفید Don Bandini سپاس کرده اند .

کمک مربی

InterInterInterInter
    مربی محبوب
    Jose
    بازیکن محبوب
    Zanetti,Cambiaso,Milito
    تیم محبوب
    Inter
    سپاس ها
    6,834
    سپاس شده 5,049 در 1,021 پست

این تاپیك به كتابخونه ی انجمن منتقل میشه

صفحه 99 از 99 نخستنخست ... 1429496979899596979899

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 0

فعالیت :(نمایش - خوانندگان)

There are no names to display.