صفحه 2 از 7 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 67

موضوع: وب سایت خبری باشگاه تراکتورسازی تبریز

بازیکن تیمهای پایه

TractorGalatasarayBarcelonaManchesterUnited
    تیم محبوب
    تراکتورسازی
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 7 در 6 پست

مدیران سابق سرخابی گزینه های روی میز مدیرعاملی تراکتورسازی

خبرگزاری میزان- هیات مدیره تراکتورسازی در حال بررسی گزینه های مدیرعاملی این باشگاه است.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، با برکناری مصطفی آجورلو بعد از نتایج ضعیف تراکتورسازی و حذف این تیم از لیگ قهرمانان آسیا اعضای هیات مدیره به دنبال انتخاب گزینه جدید مدیرعاملی این باشگاه هستند.
    در حالی که فعلا مصطفی الیاسی به عنوان سرپرست مدیرعاملی کارها را پیش می برد اما چند گزینه دیگر هم نامشان برای تصدی این پست مطرح است.
    به جز زنوزی مالک متول گسترش که اجماع خوبی برای او در تبریز به وجود آمده گزینه های دیگری هم مطرح هستند.
    رحیمی مدیرعامل شهرداری تبریز و ستوده نژاد معاون ورزشی اداره کل ورزش تبریز هم از گزینه های مطرح شده اند.
    در این اما نام دو گزینه مطرح دیگر هم در میان است. علی فتح الله زاده و علی اکبر طاهری مدیران عامل سرخابی ها که سابقه قهرمانی با استقلال و پرسپولیس را دارند هم نامشان در فهرست مدیرعاملی تراکتورسازی دیده می شود.

در حالی که گفته می شود مطرح کردن نام فتح الله زاده و طاهری شاید یک نمایش برای به صندلی نشاندن گزینه مدنظر هیات مدیره باشد اما در صورت جدی بودن انتخاب این دو گزینه موفق آنها کار سختی در تبریز بابت حساسیت هواداران به گزینه های غیربومی خواهند داشت.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    آخرین اخبار فوتبال تبریز و تیم تراکتورسازی تبریز

بازیکن تیمهای پایه

تیم محبوب
    تراکتورسازی
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 7 در 6 پست

نخستین روز کاری سرپرست جدید باشگاه؛

الیاسی: مشکلات جاری تراکتورسازی با همدلی مجموعه حل می شود

سرپرست جدید باشگاه تراکتورسازی امروز با حضور در تبریز فعالیت خود را به طور رسمی در این باشگاه آغاز کرد.
    به گزارش تبریزمن، عباس الیاسی امروز با حضور در تبریز فعالیت خود را در این باشگاه آغاز کرد.
    وی در نخستین روز کاری خود نشستی با قائم‌مقام، معاون ورزشی، معاون اقتصادی باشگاه و مدیر اجرایی و مدیر تیم بزرگسالان برگزار کرد و آخرین وضعیت باشگاه را بررسی کرد .
    سرپرست جدید باشگاه تراکتورسازی همچنین با اعضای تیم دیداری داشته و برای دقایقی با آن‌ها به گفت‌و‌گو پرداخت.
    در این نشست صمیمی که با حضور بازیکنان و کادرفنی تیم برگزار شد الیاسی به لزوم همدلی و وحدت مجموعه باشگاه تاکید کرد .
    وی در این دیدار ابراز امیدواری کرد مشکلات جاری با یکدلی مجموعه باشگاه در سریعترین زمان ممکن حل گردد
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

بازیکن تیمهای پایه

تیم محبوب
    تراکتورسازی
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 7 در 6 پست

واگذاری تراکتورسازی از بخش نظامی به بخش خصوصی جدی تر از همیشه

در ادامه گمانه زنی ها پیرامون واگذاری باشگاه تراکتورسازی به بخش خصوصی صحبت های فرمانده سپاه عاشورا این ماجرا را به سمت جدی بودن این اتفاق سوق داد.
    به گزارش فرتاک ورزشی،هنوز یکی دو روز بیشتر از تغییرات مدیریتی در تراکتورسازی نگذشته بود که گمانه زنی ها در خصوص واگذاری این باشگاه از بخش نظامی به بخش خصوصی جدی تر از همیشه نقل محافل خبری شد. موضوعی که با صحبت های اخیر فرمانده سپاه عاشورا تبریز وارد فاز جدی تری در راستای واگذاری این باشگاه به بخش خصوصیشد.در نشست خبری فرمانده سپاه عاشورا که در تبریز برگزار شد سردار عابدین خرم با اشاره به وضعیت مدیریت باشگاه تراکتورسازی و این که این فصل مدیریت خوبی در باشگاه صورت نگرفت، گفت:« با صحبت هایی که با فرماندهی سپاه داشتیم به جد در حال پیگیری واگذاری باشگاه تراکتور سازی هستیم. هر بخش خصوصی که توان خوبی برای اداره باشگاه تراکتورسازی داشته باشد تیم را واگذار خواهیم کرد و در این راه مشکلی نداریم».هنوز یکی دو روز بیشتر از تغییرات مدیریتی در تراکتورسازی نگذشته بود که گمانه زنی ها در خصوص واگذاری این باشگاه از بخش نظامی به بخش خصوصی جدی تر از همیشه نقل محافل خبری شد. موضوعی که با صحبت های اخیر فرمانده سپاه عاشورا تبریز وارد فاز جدی تری در راستای واگذاری این باشگاه به بخش خصوصی شد.در نشست خبری فرمانده سپاه عاشورا که در تبریز برگزار شد سردار عابدین خرم با اشاره به وضعیت مدیریت باشگاه تراکتورسازی و این که این فصل مدیریت خوبی در باشگاه صورت نگرفت، گفت:« با صحبت هایی که با فرماندهی سپاه داشتیم به جد در حال پیگیری واگذاری باشگاه تراکتور سازی هستیم. هر بخش خصوصی که توان خوبی برای اداره باشگاه تراکتورسازی داشته باشد تیم را واگذار خواهیم کرد و در این راه مشکلی نداریم».

بازیکن تیمهای پایه

تیم محبوب
    تراکتورسازی
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 7 در 6 پست

برخورد گرم ارطغرول ساغلام و فراز کمالوند با یکدیگر در نشست خبری

عکس یادگاری سرمربیان تراکتورسازی و صنعت نفت در حاشیه نشست خبری

سرمربیان دو تیم تراکتورسازی و صنعت نفت آبادان درحاشیه نشست خبری امروز حدود ۲۰ دقیقه باهم جلسه ای را برگزار کردند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :در حاشیه نشست خبری امروز سرمربیان تیم های تراکتورسازی و صنعت نفت،ارطغرول ساغلام و فراز کمالوند با یکدیگر روبه رو شدند و برخورد گرمی داشتند.
    ساغلام که توسط دوستانش از دوران حضور کمالوند در تراکتورسازی اطلاعاتی کسب کرده بود، شناخت مناسبی از سرمربی کنونیصنعت نفت داشت و به همین خاطر او را به جلسه ای دوستانه دعوت کرد.
    در این نشست که حدود ۲۰ دقیقه به طول انجامید ساغلام از کمالوند درباره دوران حضورش در تراکتورسازی پرسش هایی را مطرح کرد. برای او جالب بود که چطور در زمان سرمربیگری کمالوند همواره ورزشگاه یادگار امام مملو از تماشاگر می شد.
    جالب اینکه سرمربی صنعت نفت تعدادی از فیلم های تراکتورسازی در دوران خود و پر شدن ورزشگاه را به ساغلام نشان داد تا این مربی به وجد بیاید و لبخند به لبانش بنشیند. کمالوند همچنین اطلاعاتی از تراکتورسازی در دوران سرمربیگری خود به ساغلام داد و در پایان برای سرمربی ترکیه ای آرزوی موفقیت کرد.
    همچنین فراز کمالوند در پایان این نشست با اعضای کادرفنی تراکتورسازی و ساغلام و کاظم محمودی عکسی به یادگار گرفت.

بازیکن تیمهای پایه

تیم محبوب
    تراکتورسازی
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 7 در 6 پست

محمد ابراهیمی: هر کسی عاشق تراکتور است، کمک کند

درخواست مهاجم تراکتورسازی از عاشقان تراکتور

مهاجم تراکتورسازی ابراز امیدواری کرد با آرامش و حمایت هواداران این تیم به روزهای اوج خود برگردد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :محمد ابراهیمی درباره شرایط تراکتورسازی در آستانه دیدار با صنعت نفت آبادان بیان کرد:
    شرایط تیم ما تعریفی ندارد. همه می دانند که نتایج خوبی کسب نکردیم و این موضوع برای خودمان هم آزار دهنده است. واقعا شرمنده هواداران هستیم و باید بتوانیم هرطورشده تیم را از این شرایط خارج کنیم. الان دیگر چیزی برای از دست دادن نداریم و هرطوری که هست باید بتوانیم دو بازی پایانی لیگ را با برد پشت سر بگذاریم.
    وی ادامه داد:
    امروز بازی سختی با صنعت نفت داریم. تیم های آقا فراز(کمالوند) همیشه فوتبال زیبایی را به نمایش می گذارند و مقابل این دست تیم ها بازی کردن دشوار است. با این حال ما نیز برای شاد کردن هواداران خود باید هرطور شده پیروز شویم. برنامه مان را روی برد گذاشتیم و انشاءالله به هدفی که در این خصوص داریم، دست یابیم.
    محمد ابراهیمی مهاجم تراکتورسازی با اشاره به تغییرات مدیریتی انجام شده در این تیم خاطرنشان کرد:
    جا دارد از آقای آجورلو تشکر کنیم که برای تیم زحمات زیادی کشید. برای او آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم آقای الیاسی نیز که به تازگی به مجموعه اضافه شده، بهترین شرایط را برای تراکتورسازی رقم بزند.
    محمد ابراهیمی همچنین گفت:
    دیروز با آقای الیاسی دیدار داشتیم و حرف های ایشان را شنیدیم. من او را مردی باشخصیت و صادق دیدم که می خواهد به تراکتورسازی کمک کند. او خیلی شفاف و روشن با ما بازیکنان حرف زد و صحبت هایش واقعا به دلمان نشست. امیدوارم همه با هم کمک کنیم تا تراکتورسازی به جایگاه واقعی اش دست پیدا کند.
    وی درباره ناراحتی هواداران خاطرنشان کرد:
    من گفتم که هواداران حق دارند ناراحت باشند؛ ما نتایج خوبی را برای آنها رقم نزدیم و همه اعضای تیم در این ناکامی ها مقصر هستند. الان اما زمان کمک و حمایت است. همه باید دست به دست یکدیگر دهیم و هرکسی که عاشق تراکتورسازی است باید هر کاری از دستش برمی آید انجام دهد تا به هدفمان برسیم و بار دیگر شادی را به هواداران هدیه کنیم.

بازیکن تیمهای پایه

تیم محبوب
    تراکتورسازی
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 7 در 6 پست

مثل آب خوردن می‌شود تراکتور را به 8 سال پیش برگرداند

کمالوند: سال بعد در تیمی هستم که مدعی قهرمانی باشد

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان اعلام کرد دوای درد تراکتورسازی واگذاری این باشگاه به بخش خصوصی است.

به گزارش "ورزش سه"، فراز کمالوند بعد از تساوی صنعت نفت مقابل تراکتورسازی در نشست خبری حضور یافت و صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می‌خوانید:
    • از سکوهای خالی یادگار ناراحت شدم

من خاطرات بسیار خوبی از تبریز دارم و لحظه به لحظه این شهر برایم خاطره انگیز است، اما ناراحتم از اینکه وقتی وارد استادیوم شدم، تماشاگران کمی در ورزشگاه بودند و من به یاد دارم که زمانی، ۴ ساعت قبل از بازی، ظرفیت پر می شد.
    • بهترین نتیجه تاریخ نفت آبادان را کسب کردیم

ما امروز غایبان زیادی داشتیم و در کل، بازی خوبی بود و مساوی عادلانه بود. البته لغزندگی زمین نیز برای دو تیم مشکل ساز شد. خوشحالم که بهترین نتیجه نفت آبادان را در طول این سال ها کسب کردیم و امیدوارم باز هم فضای ورزشگاه‌ها مثل آن سال‌ها شود.
    • روزی به تراکتور برمی‌گردم که شرایط مثل گذشته باشد

همیشه بحث حضورم در تراکتور مطرح می شود و من دو مرتبه تا آخرین لحظه در حال عقد قرارداد بودم و برای اولین بار می خواهم بگویم که در ابتدای فصل، در شرف حضور در تراکتور بودم و آقای آجورلو با من به عنوان گزینه اول صحبت کرده بود، اما می‌خواهم روزی به تراکتور برگردم که شرایط، مثل آن فصلی شود که به لیگ آمدیم. اما امسال تاکنون صحبتی با من برای فصل آینده نشده است.
    • مثل آب خوردن می‌شود تراکتوررا به 8 سال قبل برگرداند

مثل یک لیوان آب خوردن، می‌شود شرایط را به هشت سال قبل برگرداند، این مردم، مردم قدرشناسی هستند و امروز هم در ابتدای بازی، من را شرمنده کردند و اگر به نظرم، تعصب به این تیم برگردد و دل‌ها یکی شود، همه چیز مثل آن روزها می‌شود. در آن سال‌ها، عشق و علاقه وجود داشت و برگرداندن آن مردم به ورزشگاه‌ها، زیاد کار سختی نیست.
    • مردم آبادان مثل 8 سال قبل تبریزی‌ها هستند

من همیشه با آقای زنوزی در ارتباطم و به نظرم جدایی ام از گسترش فولاد، به خاطر ایجاد تنوع در تیم گسترش فولاد بود و احساس کردم باید فکر نویی به این تیم بیاید و من هم دوست داشتم چالش جدیدی را تجربه کنم. مردم آبادان، مثل هشت سال پیش تبریزی ها هستند و به من می‌گفتند که تاکنون هیچ مربی‌ای، تا پایان فصل در نفت آبادان نمانده و خوشبختانه توانستیم این تابو را بشکنیم. امیدوارم نفت آبادان در فصل های آینده موفق باشد.
    • سال بعد در تیمی هستم که برای قهرمانی بجنگند

من بعد از کسب تجربه در تیم‌های مختلف، احساس می‌کنم وقتش رسیده که برای فصل آینده، با تیمی باشم که بتوانیم برای قهرمانی جهش کنیم و به نظرم، سال ۹۷، سال متفاوتی برای من خواهد بود.
    • مردم تبریز قدرشناس هستند

آقای آجرلو در بحث درآمدزایی، عملکرد فوق العاده ای در تراکتور داشت و توانست بدهی های کلان این تیم را پرداخت کند و مردم تبریز قدرشناس هستند و این موضوع را فراموش نمی کنند.
    • چاره تراکتورسازی واگذاری به بخش خصوصی است

چاره تراکتور، واگذاری به بخش خصوصی است و بهترین گزینه برای این کار، واگذاری به آقای زنوزی است؛ چراکه هم تیمداری کرده و هم تبریزی است. این را هم بگویم که تراکتور مدیون سپاه است و روزی که تراکتور روی زمین مانده بود، سپاه این تیم را در اختیار گرفت و اگر این چنین نمی شد، تراکتور هم به سرنوشت پاس دچار می شد. تراکتور به جمع بندی رسیده که این تیم را به بخش خصوصی واگذار کند و بهترین گزینه برای واگذاری آقای زنوزی است. سپاه در این سال ها بالای ۶۰-۵۰ میلیارد تومان برای تراکتور هزینه کرده و به جرات می گویم که اگر حمایت سپاه نبود، تراکتور هم نبود.

بازیکن تیمهای پایه

تیم محبوب
    تراکتورسازی
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 7 در 6 پست

مشکلات تیم انگیزه بازیکنان ما را کاهش داد
    سائلام: خدا را شکر این فصل کابوس وار را بدون هیچ خجالتی به پایان می‌رسانیم!/ صنعت نفت را می‌بردیم برد را به آجورلو تقدیم می‌کردیم

خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: خدا را شکر این فصل کابوس وار را به پایان رساندیم و بدون هیچ خجالتی، این فصل را به پایان می‌رسانیم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، ارطوئرول سائلام بعد از تساوی تیمش مقابل نفت آبادان اظهار کرد: وقتی که به تبریز آمدیم، تراکتور در چهار بازی آخرش فقط یک امتیاز کسب کرده بود و نارضایتی در تیم به وجود آمده بود و هواداران هم با تیم قهر کرده بودند. در مدت کوتاهی کارمان را شروع کردیم و چهار بازی سخت پشت سرهم دادیم، چرا که سه بازی، خارج از خانه بود.
    وی افزود: بازیکنان ما در روز‌های ابتدایی، تصمیم گرفتند تراکتور را سرپا نگه دارند، اما اگر امروز در لیگ ماندیم، به خاطر هشت امتیازی بود که در آن چهار بازی کسب کردیم. ما مجبور بودیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا بجنگیم و در آن برهه، بخاطر موقعیت‌هایی که خلق می‌کردیم و فوتبالی که ارائه می‌دادیم، همه از تیم راضی بودند.
    سائلام بیان کرد: در ادامه با مشکلات مختلف و شرایط اقتصادی، دچار وضعیت بدی شدیم و انگیزه بازیکنان ما به شدت کم شد. این موضوع، تاثیر مستقیمی روی نتایج ما داشت و بازیکنان انگیزه‌ای در تمرینات نداشتند و حتی برخی از آن‌ها به تمرینات هم نیامدند و از فوتبال دور شدیم. ما نتوانستیم به بازیکنانمان استراحت دهیم و هر سه روز یک مسابقه انجام می‌دادیم و مصدومیت‌هایی هم دچار بازیکنان ما شد. دوره سختی را سپری کردیم و بازیکنان هم خیلی مشکل داشتند و نخواستیم نشان دهیم که داخل تیم چه مشکلاتی وجود دارد.
    وی بیان کرد: ما هفته آینده به مصاف فولاد می‌رویم و تنها چهار بازی خانگی داشتیم که در آن چهار بازی هم، هواداران ما را حمایت نکردند و هیچ دیداری نداشتیم که از حمایت آن‌ها برخوردار باشیم. طرفداران هم شاید حق داشته باشند، اما عدم حمایت آنها، روی بازی ما تاثیر منفی می‌گذاشت و به نظرم کار سختی بود که در این دوره سخت با کادر ناقص، برای تیمی که هوادارانش از تیم قهر بودند و برخی از آن‌ها حتی علیه تیم شده بودند.
    سرمربی تراکتورسازی اضافه کرد: خدا را شکر این فصل کابوس وار را به پایان رساندیم و بدون هیچ خجالتی، این فصل را به پایان می‌رسانیم و امیدوارم این مشکلات بزرگ، برای آیندگان، درسی بشود.
    سائلام در پایان عنوان کرد: از آجورلو تشکر می‌کنم که ما را به این تیم آورد. تصمیم داشتم اگر می‌بردیم، این پیروزی را به او تقدیم کنم که متاسفانه چنین اتفاقی نیفتاد و این بازی هم مثل مسابقات قبلی مان شد و نتوانستیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم. اما در کل سربه زیر نیستیم.

بازیکن تیمهای پایه

تیم محبوب
    تراکتورسازی
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 7 در 6 پست

سرپرست جدید باشگاه تراکتورسازی:
    تراکتورسازی خصوصی می شود/ باید برای استعدادهای جوان ارزش قائل شد

تبریز- سرپرست جدید باشگاه تراکتورسازی گفت: تراکتورسازی خصوصی می شود.به گزارش خبرنگار مهر، عباس الیاسی ظهر امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: چهار سالی است که در کنار خانواده باشگاه تراکتورسازی حضور دارم و تاکنون بیشتر نگاهم به مسائل اقتصادی بوده و در این مسائل کنار مدیرعامل بودم.وی افزود: هدف ما از حضور در باشگاه تراکتورسازی انتقال این باشگاه به بخش خصوصی است که هواداران هم خواهان این موضوع هستند و ما هم می‌خواهیم اقدامات لازم را در این راستا انجام دهیم. البته باید بدانیم انتقال باشگاه‌هایی مثل تراکتورسازی، پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی کار دشواری است و با همه این مسائل ما تمامی تلاشمان را به کار می‌گیریم تا این اتفاق طی روزهای آینده رخ دهد.سرپرست جدید باشگاه تراکتورسازی خاطرنشان کرد: سردار خرم فرمانده سپاه عاشورا عنوان کردند که قصد واگذاری این باشگاه را داریم و ما هم می‌خواهیم ترازهای مالی باشگاه را تنظیم کنیم تا این اتفاق خیلی زود رخ دهد.سرپرست جدید باشگاه تراکتورسازی با اشاره به ارتباط خوب خود با زنوزی گفت: زنوزی یکی از دوستان خوب من است که به‌عنوان یک هوادار پیش‌قدم شده و یک هواپیمای اختصاصی در اختیار باشگاه قرار داده است تا تیم را برای سفر به اهواز همراهی کند.وی درباره توجه به استعدادهای موجود در سطح استان خاطرنشان کرد: در دهه‌های قبل باشگاه تراکتورسازی نزدیک ۱۲ بازیکن در تیم ملی داشت ولی در حال حاضر شرایط به‌گونه‌ای دیگر رقم خورده است. من معتقدم باید به استعدادهای موجود در خطه آذربایجان بها دهیم و به این دلیل علاقه‌مندم تا در تیم‌های پایه سرمایه‌گذاری لازم را داشته باشیم.

بازیکن تیمهای پایه

تیم محبوب
    تراکتورسازی
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 7 در 6 پست

حاشیه های استقبال از رییس جمهور و شعارهواداران تراکتور سازی تبریز در ورزشگاه تختی

شوخی هواداران تراکتور با ریاست محترم جمهوری

سفر حسن روحانی به تبریز و سخنرانی وی در ورزشگاه تختی تبریز همراه با حاشیه‌هایی بود.
    خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :دور دوم سفرهای استانی حجت الاسلام دکتر حسن روحانی در ورزشگاه تختی تبریز با حاشیه‌هایی همراه بود.
    حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهوری کشورمان برای شرکت در آیین افتتاح رسمی رویداد بین المللی تبریز ۲۰۱۸ صبح امروز (سه‌شنبه) از طریق فرودگاه شهید مدنی وارد تبریز شد.دیدار مردمی در ورزشگاه تختی، حضور در شورای اداری آذربایجان شرقی، افتتاح چندین پروژه عمرانی و افتتاح رسمی رویداد گردشگری «تبریز ۲۰۱۸» از برنامه‌های رییس‌جمهور در این سفر دو روزه است.
    یکی از حاشیه های جالب سفر آقای روحانی به تبریز در مراسم سخنرانی او در ورزشگاه باغشمال (تختی) بر می گشت.
    در این مراسم، مجری سخنرانی رئیس جمهور در حین اجرای برنامه شعار “محبوب هر ایرانی” را سرداد و حاضران در استادیوم تختیدر پاسخ به این شعار علاقه خود به تیم تراکتورسازی را نشان داده در اقدامی جالب توجه بصورت متوالی شعار ” تراختور تراختور” سر دادند. اتفاقی که در نوع خود قابل تامل است.

بازیکن تیمهای پایه

تیم محبوب
    تراکتورسازی
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 7 در 6 پست

ستاره‌ها تمدید می کنند؟
    ماموریت سخت تراکتور برای حفظ 9 بازیکن

قرارداد 9 بازیکن تیم تراکتورسازی در پایان فصل با این تیم به پایان می رسد و بازیکن آزاد خواهند بود.

به گزارش "ورزش‌سه"، با نزدیک شدن به هفته پایانی لیگ برتر فوتبال بحث نقل و انتقالات باشگاه ها برای فصل جدید داغ می شود. در این بین اولویت تیم ها برای لیگ هجدهم این خواهد بود که نفرات کلیدی خود را حفظ کنند و بعد برای جذب نفرات مورد نیاز اقدام کنند. تراکتورسازی نیز از این قاعده استثنا نیست اما مساله ای که مدیران تراکتورسازی با آن روبه رو هستند پایان قرارداد 9 بازیکن این تیم است که در این بین برخی ستاره های قدیمی نیز حضور خواهند داشت.

با بررسی لیست تراکتورسازی در لیگ هفدهم به این نتیجه می رسیم که 9 بازیکن این تیم بعد از بازی با فولاد قراردادشان تمام می شود. ژوردی آلمیدا، فرزین گروسیان، محمد ایرانپوریان، مهدی کیانی، علی طاهران، محمد ابراهیمی، سلیمان کرپیچ، فرزاد حاتمی و فاخر تهامی نفراتی هستند که قراردادشان تمام شده و در صورت صلاحدید کادرفنی تراکتور باید برای تمدید قرارداد با آنها اقدام شود.

از این رو بازیکنان دیگر تراکتورسازی همه با تیم قرارداد دارند و به همین خاطر شاید شاهد تغییرات زیادی در جمع سرخپوشان نباشیم اما به هر حال تمدید قرارداد با بازیکنانی که در سال های گذشته جزو ستاره های تیم هم بوده اند، کار آسانی تلقی نمی شود.

بی تردید مهدی کیانی کاپیتان تراکتورسازان سرآمد این بازیکنان محسوب می شود و احتمالا در اولویت تمدید قراردادها قرار می گیرد. کیانی پارسال نیز اولین نفر قراردادش را تمدید کرد و باید دید در آینده چه اتفاقاتی پیرامون این مساله رخ می دهد.

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع