پلي اتيلن ماده ای است که از لحاظ شيميايی غير فعال بوده و با مواد ديگر واکنش نمی دهد. اين خصوصيت باعث شده [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]، برای نگهداری موادی نظير آب آشاميدنی که مسائل بهداشتی و زيست محيطی نظير عدم تغيير بو، مزه و خصوصيات (با گذشت زمان) برای آنها بسيار مهم است بهترين گزينه باشند. مخزن پلی اتيلن به علت مقاومت مناسب در برابر شرايط جوی مختلف و انعطاف پذيری از دوام بالايی برخوردار بوده و زمان کاربری نسبتاً طولانی دارند. ضمناً در مواردی که نياز به مدفون نمودن تانک وجود دارد (نظير تانکهای سپتيک) انعطاف پذيری پلی اتيلن مقاومت آن را در مقابل فشار ها و نيروهای اعمالی بالا می برد. به علاوه، به علت خاصيت ضد خوردگی پلی اتيلن، تانک های پلی اتيلنی در زمين های مرطوب از دوام بسيار بالايی برخوردار هستند.


انواع [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] :
1.مخازن افقی
2.مخازن عمودی
3.مخازن مکعبی
4.مخازن بیضی
5.مخازن سم پاش
6.مخازن انبساط
7.مخازن قیفی


مخزن های سه لایه :


در این نوع مخازن پلی اتیلن ، به سبب جلوگیری از نفوذ نو خورشید توسط لایه ضد اشعه ماوراء بنفش در مقابل هر گونه تغییرات ماده ذخیره شده در این مخازن مقاومت بالایی دارد.


-دارای تاییدیه اداره بهداشت


-دارای ایزو 9001 و 6 سال گارانتی


-طراحی شده برای تمام حالات آب و هوایی


-حجم مخزن تا 20000 لیتر


-مقاوم در مقابل تغییر رنگ


-ضد بو


-ضد خزه


-در حالات افقی و عمودی


-مناسب جهت ذخیره آب و دیگر مایعات خوراکی


مخزن های تک لایه :


مورد استفاده این نوع [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ، می توان به موارد زیر اشاره کرد :


- صنایع شیمیایی


- صنایع مواد غذایی


- صنایع نساجی


- و بسیاری از صنایع کوچک و متنوع


-ظرفیت مخزن های پلی اتیلن تک لایه تا 65000 لیتر می باشد .


-در حالات افقی ، عمودی و قیفی


- قیمت بسیار مناسب