PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سپاهان قهرمان لیگ چهاردهم شد!

red_girl
27th April, 2015, 06:13 PM
3 هفته به تموم شدن لیگ تیمهای مدعی تقریبا خودشون رو نشون دادن . به نظر شما کدوم تیم قهرمان لیگ چهاردهم میشه؟

جدول لیگ برتر تا پایان هفته 27م:

http://s2.img7.ir/bXB1i.jpg

بازیهای باقی مونده تیمهای مدعی:

تراکتور سازی: گسترش - استقلال - نفت تهران

نفت تهران: پدیده - صبای قم - تراکتورسازی

سپاهان: استقلال خوزستان - نفت مسجدسلیمان - سایپا

فولاد: ملوان - پدیده - صبای قم

ذوب اهن: نفت مسجدسلیمان - ملوان - پدیده

استقلال: صبای قم - تراکتورسازی - پرسپولیس

TTRR
27th April, 2015, 06:37 PM
این هفته نفت تهران و سپاهان امتیاز از دست میدن و تراکتور احتمالا خواهد برد. پس فاصله خوشبینانه در دو هفته باقی مانده 4 امتیاز خواهد شد.
و اگر این طور نشه و در بدترین شرایط تراکتور گسترش رو ببره و به استقلال ببازه ( که محال هست!) و مدعیان هر دو هفته ببرن (خیلی سخت هست)، فکر نکنم هفته آخر تراکتور به نفت ببازه، پس باز هم تراکتور قهرمانه. مگر اینکه از اون بازی های خاص بشه.

masoud 99
27th April, 2015, 06:59 PM
دوسداشتم فولاد قهرمان بشه ولی با باخت دیروز عملا دیگه شانسی برا قهرمانی نداره
به دلیل بازی هفته ی آخر تراکتور و نفت تهران من شانس سپاهان بیشتر میدونم تراکتور یه بازیسخت با استقلالم داره

AdLeR
27th April, 2015, 07:07 PM
به احتمال زیاد تراکتور با الیویویرا لیگ برتر رو فتح خواهد کرد ... چه غوغایی بشه تبریز
اگه مدافعان سطح بالایی رو هم داشت قطعا میتونست در لیگ قهرمانان هم موفق باشه .
دو سال پیش که که بازی با اس اس و سپاهان حقمون رو خوردند ولی امسال نمیزاریم.ایشاالله قهرمانیم
یل یاتار طوفان یاتار یاتماز تراختور پرچمی

Meysam
27th April, 2015, 07:09 PM
به نظر من تراکتور برای قهرمانی ساخته نشده! آخرا کم میارن! الانم به همین منوال پیش میره مگر اینکه خلافش ثابت بشه!

amir-inter milano
27th April, 2015, 09:08 PM
نفت

duygu
27th April, 2015, 09:34 PM
شامپیونلیخ یاراشیر سنه قارتال ترختور
پ ن:مدیر چشت درآد:3222:

ŞĄĤĘƁ
27th April, 2015, 09:45 PM
از شانسی که سپاهان میگم 95% سپاهان قهرمانه . بازیاشم راحتتره . از اون 5% هم 4.9% تراکتور:4:

b3hNaM
28th April, 2015, 01:29 PM
من دوست دارم نفت قهرمان شه ، اما شانس قهرمانی سپاهان رو از همه بیشتر میدونم :4:
و البته ، با اجازه دوستان ، تضمین میکنم که تراکتور قهرمان نمیشه :4:

red_girl
28th April, 2015, 06:54 PM
خیلی دوست داشتم ذوب آهن قهرمان بشه با بازیهاییم که داره احتمالا 9 امتیاز دیگه میگیره
اما شانس سپاهان از همه بیشتره با این بازیای راحت .. من فکر میکنم سپاهان قهرمان میشه

gpep
28th April, 2015, 09:29 PM
من احتمال میدم تراکتور قهرمان بشه... شانس بعدی هم سپاهانه به نظرم.

amoz
29th April, 2015, 12:09 PM
من شانس نفت و تراکتور و سپاهان را مساوی میدونم
بازی های این هفته مهمه مخصوصا برای نفت و سپاهان
من نظرم را بعد بازی های این هفته میگم:4:

TTRR
4th May, 2015, 02:26 AM
آقا من حرفم رو پس گرفتم :4:
خواهر خوانده! قهرمانه

یاد جمله آقای فردوسی پور افتادم: گفت: چی میشه سپاهانیا یه بارم بزارن تراکتور قهرمان شه :21:
اولش فکر کردم منظورش اینه که بهمون آوانس بدن! تازه فهمیدم منظورش چی بوده

این حاشیه های 10 روز ما یه طرفش سپاهان بوده حالا شایدم کسایی از اسم این باشگاه سوء استفاده کردن ولی امیدوارم تراکتور قهرمان نشد نفت بشه

amoz
12th May, 2015, 06:08 PM
شانس تراکتور بیشتره
اما ایشالا سپاهان بشه:8::4:

BlUe HeArT
12th May, 2015, 07:54 PM
من فقط امیدوارم تراکتور نبره و قهرمان نشه. یعنی یا نفت ببره یا مساوی کنن و سپاهان ببره :22:

duygu
12th May, 2015, 07:57 PM
90دقیقه توی سهند تبریز خیلی طولانیه....طولانی تر از برنابئو:3::3:
بدون تعصب بازم میگم تراکتور

mohssen
12th May, 2015, 08:15 PM
نفت....شک نکنید...

Meysam
12th May, 2015, 08:36 PM
90 دقیقه توی استادیوم آزادی خیلی طولانیه....طولانی تر از سهند تبریز!:4:

امیدوارم پرسپولیس بزنه استقلالو بترکونه!:4:

از بین این سه تا تیم ترجیح میدم نفت قهرمان شه!:3:

BlUe HeArT
12th May, 2015, 08:41 PM
احتمال قهرمانی تراکتور بیشتر از نفت و نفت بیشتر از سپاهانه. ولی فوتباله دیگه و ما امیدوار به قهرمانی علی منصوریان :8:

red_girl
12th May, 2015, 08:54 PM
تراکتور تو یه استادیوم پر از تماشاگر شانسش از همه بیشتره ..
چندتا از بازیکناش محروم شدن اما از نظر مهره هم از نفت قوی تره .
همه تیمای مدعی که منفور هستن واسه من ولی دوست دارم تراکتور قهرمان بشه هرچی باشه بهتر از سپاهانه:4:
حیف که ذوب آهن دیر جنبید :46:

EHSAN
16th May, 2015, 02:16 AM
قهرمانی ارث بابامونس

TTRR
16th May, 2015, 02:37 AM
نایب قهرمانی تراکتور و سومی نفت رو تو لیگی که قهرمان نداشت تبریک می گم.
و البته یک تسلیت هم برای فوتبال.

برد 11-1 رئال برابر بارسلونا رو یادآور میشم. زمان بسرعت اوراقش رو یکی پس از دیگری به باد قضا می سپاره اما تاریخ تاریک همیشه تاریک هست.

Meysam
16th May, 2015, 11:59 AM
واقعا متاسفم برای مسئولین استان تبریز که از ترس عدم تواناییشون در کنترل تماشاگران باعث شدند سپاهان قهرمان بشه!

8 دقیقه آخر بازی موبایل و تلفن و اینترنت و همه چیز قطع کردند و به تراکتوری ها گفتند شما قهرمان شدین!

تراکتور تو لاک دفاعی فرو رفت و ادینهوور کشید بیرون، لک وقت کشی میکرد و... .

مشخص بود اگه تراکتورها میدونستند قهرمان نمیشن رو به بازی انتحاری میاوردن و یا نفت یا تراکتور یکیشون تو اون 8 دقیقه گل میزد!

سپاهانی ها در این ماجرا مقصر نبودن ولی قهرمانیشون به لطف بی عرضگی مسئولین استان تبریز و فدراسیون شکل گرفت!

یکی نیست بره بگه اگه عرضه ندارین تماشاگران رو کنترل کنید بازی رو یک شهر دیگه مینداختین! خب مشخصه تراکتور ممکنه نتیجه نگیره و تماشاگران شورش کنند!

TTRR
16th May, 2015, 01:41 PM
واقعا متاسفم برای مسئولین استان تبریز که از ترس عدم تواناییشون در کنترل تماشاگران باعث شدند سپاهان قهرمان بشه!

8 دقیقه آخر بازی موبایل و تلفن و اینترنت و همه چیز قطع کردند و به تراکتوری ها گفتند شما قهرمان شدین!

تراکتور تو لاک دفاعی فرو رفت و ادینهوور کشید بیرون، لک وقت کشی میکرد و... .

مشخص بود اگه تراکتورها میدونستند قهرمان نمیشن رو به بازی انتحاری میاوردن و یا نفت یا تراکتور یکیشون تو اون 8 دقیقه گل میزد!

سپاهانی ها در این ماجرا مقصر نبودن ولی قهرمانیشون به لطف بی عرضگی مسئولین استان تبریز و فدراسیون شکل گرفت!

یکی نیست بره بگه اگه عرضه ندارین تماشاگران رو کنترل کنید بازی رو یک شهر دیگه مینداختین! خب مشخصه تراکتور ممکنه نتیجه نگیره و تماشاگران شورش کنند!

آقا میثم متأسفانه همیشه رسانه طور دیگه ای مسائل رو تصویر کرده ولی واقعیت همیشه یک چیز دیگه بوده
این اولین بار نیست منتهی این بار کل ایران فهمید!

مگه سه سال پیش تو جریان محسن ترکی یک نفر وارد زمین شد؟

باور کنید نهایت اعتراضی که اینجا می کنن تشویق و کف زدن های معنی دار هواداران برای تیم خودی هست! یعنی آخرش همینه. اونم اگه تیم خوب بازی کنه هر دو تیم رو تشویق می کنن.

بخدا اگه نفت فوتبالی می برد نمی گم ناراحت نمی شدیم ولی هر دو تیم رو تشویق می کردیم.

این مسأله از قبل تعیین شده بود. یعنی من هیچ جوری نمی تونم باور کنم که یهویی شد!

شما ببین سپاهان از بازی رو در و جلو تراکتور یهویی مدعی شد!

مگه تو 90 نگفت پریرا تمارض کرد؟ مگه فغانی پنالتی نگرفت؟ بعدش مگه تو تهران پرسپولیس رو اون طوری نبردن؟ بعدش مگه عادل نگفت سپاهان یک بارم اجازه بده تراکتور قهرمان بشه؟ معنی حرفش چی بود؟ بعدش مگه تو نفت مسجد سلیمان 20 دقیقه بازی تعطیل نشد؟ چرا باید برا این بازی حساس دوباره این آقا داور بازی می شد؟

این آقا تو بازی رفتم یک امتیاز مفت به سپاهان داد. گل خطا زدن، اونم همین برنامه نود گفت، من نمیگم.

الان چطوری وقتی همه رسانه ها حواسشون به بازی هست یک آقا مخفیانه وارد تبریز میشه و بعد فوری میره اصفهان!؟ وقتی تراکتور داره می بره، آندو یه کارت الکی میگیره!
مگه پیرهنش رو دراورد که داور کارت زرد نشون داد!؟ وقتی گل سوم رو میزنیم بالافاصله آندو اخراج میشه! تو این بازی حساس! بعدش همه خطوط ارتباطی یهویی قطع میشه و بعدش داور رو فراری میدن. من نمیگم واقعا اتفاقی می افتاد یا نه. شاید فغانی کشته میشد شایدم مثل همیشه هیچ اتفاقی نمی افتاد. ولی تا امروز مگه کسی وارد زمین بازی شده و به داور جیک گفته؟ همین فغانی چند سال پیش ماجرای پمپ بنزین و غمزه رو پیش کشید! چرا غمزه یک بار نیومد تو تی وی و بگه اینجای من کبود شده؟

جالبه اولش نمی گفتن کدوم پمپ بنزین بعدش گفتن فلان جا. وقتی تصاویر دوربین ها بررسی شد و چیزی پیدا نشد گفتن پاکش کردن! مگه الکیه؟
یه اتفاقی بیفته تو کل شهر جار می افته.

به نقطه قشنگی اشاره کردین، مسؤلین ما از ترس عدم کنترل مردم دست رو دست فدراسیون و اصفهان گذاشتن ولی نه به خاطر استادیوم. 15 ساله کار ما همین شده. اونا از ریختن یکباره چند صد هزار نفر تو خیابونا وحشت دارن. می ترسن، دست خودشون نیست.
ولی از قدیم گفتن آنکس که حساب پاک است از محاسبه چه باک است. نمیدونم معادل اوغرو پیشیک چی میشه. اگه یه گربه بیاد دزدی کنه و یه آدم رو تو حیاط خونه ببینه یه جوری بهش نگا می کنه یا خرابکاری می کنه یا فرار می کنه یا غر غر می کنه. صاحب خونه هم می فهمه بله، این گربه هه یه چیزی دزدیده. الانم جریان ما و مسؤلین با کفایتمون همینه.

به هر صورت مسأله فوتبال نیست. اگه قراره من یک سال برم استادیوم، دیروز آب همون دو ساعت اول تا 12 تموم شد. بچه های 6-7 ساله از تشنگی داشتن همدیگه رو نگا می کردن. تو سرما تو گرما. لااقل اول فصل بگن تکلیف ما رو مشخص کنن. ما بدونیم وقتی نایب قهرمان شدیم یعنی قهرمان شدیم. توهینشون به آدم غیر قابل درکه.

الان ببین موضع رسانه ها چطور عوض میشه. شاید تو نودم رقص و شادی چند نفر فوتبال نافهم رو تو خیابون نشون بدن و آخر سر بگن اینا دیگه کین! و همه چی ماسمالی بشه. هیچ چی نشده شایعه رو میندازن گردن پسر تونی! اینو که دیگه علی منصور خودش دیدو شنید شایعه از طرف ناظر فدراسیون بود. لابد پسر تونی موبایل و آنتن رو قطع کرده.

BlUe HeArT
16th May, 2015, 02:40 PM
این پازل یه جاهاییش با هم نمیخونه.

یعنی از دقیقه 80 که نفت گل مساوی رو زد و همه میدونستن که سپاهان 2-0 جلو بوده، یه دفعه همه چی قطع بشه و مردم هم باور کنن که توی این 10 دقیقه سپاهان 2 گل خورده؟!
ضمن اینکه حالا اینا همه درستم باشه، باید فکر میکردن سپاهان ممکنه هر لحظه گل بزنه، تیم تراکتور در هر صورت به برد احتیاج داشت... چون بازیها همزمان بود!
پس اینکه بگن سپاهان مساویه بازیش و تراکتور بخواد بازی رو کنترل کنه که جور در نمیاد!

به نظر من این حرفا مثل اون سالی که پرسپولیس قطبی قهرمانی رو از سپاهان گرفت و همه گفتن داور بازی رو واسشون درآورد، حرفه فقط!

Meysam
16th May, 2015, 06:05 PM
ضمن اینکه حالا اینا همه درستم باشه، باید فکر میکردن سپاهان ممکنه هر لحظه گل بزنه، تیم تراکتور در هر صورت به برد احتیاج داشت... چون بازیها همزمان بود!
پس اینکه بگن سپاهان مساویه بازیش و تراکتور بخواد بازی رو کنترل کنه که جور در نمیاد!
تارا اگه بازی تراکتور و نفت رو دیده باشی میدیدی که تونی ادینهورو کشید بیرون و لک چطوری خوابیده بود روی زمین و وقت کشی میکرد!
کاملا بازی تدافعی تراکتور مشخص بود! خوشحالی بی حد و مرز تونی و بازیکنان تراکتور کاملا مشخص بود!
عکس هاشم هست اگه ندیدی برات اینجا میذارم!

این اتفاقی که در 8 دقیقه ی آخر بازی تراکتور و نفت افتاد یک فاجعه بود که کسی نمیتونه انکارش کنه!

red_girl
16th May, 2015, 07:28 PM
تیموریان تو استقلال یه حاشیه امنیت داشت هرکاری که میکرد اخراج نمیشد .. بازی ذوب اهن با آرنج زد تو چشم سینا عشوری حتی ممکن بود نابینا بشه ولی یه کارت زرد هم نگرفت . بازی با استقلال خوزستان با آرنج زد دهن بازیکن خارجی حریف رو خونی کرد بازم اخراج نشد .. تو دربی 90 دقیقه تو روی مظفری زاده داد و فریاد میکرد و لات شده بود بازم کارت نگرفت .. چند بار خطاهایی کرد که همونجا باید مستقیم اخراج میشد کمیته انظباطی هم با حکمای فرمالیته جرات برخورد باهاش رو نداشت .. شاید اگه اونموقع با تیموریان برخورد میشد الان تراکتور قهرمان شده بود
شاید تیموریان فکر کرده چون اسم بزرگی داره کسی جرات نداره اخراجش کنه
درمورد فغانی یادمه که چند بار دیگه هم بخاطر اعتراض کارت زرد دوم رو همونجا به بازیکن داده . یه بار بازی استقلال ملوان دقیقه 30 به رافخایی کارت داد اعتراض کرد همونجا کارت دوم رو بهش داد اخراجش کرد . بازی استقلال سایپا همین فصل به کرار دو تا کارت پشت هم داد. بازی با تراکتور بدون اینکه ملاحضه 2 کارته بودنش رو بکنه بخاطر اعتراض به کرار کارت داد و از دربی محرومش کرد. فغانی داوریه که شجاعت اخراج بازیکن تو این بازیای حساس رو داره یه بارم که اولادی رو به اشتباه تو بازی دربی اخراج کرد که هر داوری جرات اینکار رو نداره ..
پس خیلی هم بعید نبود این بازی کسی رو اخراج کنه و به نظر من این اشتباه تیموریان بود و این تیموریان بود که قهرمانی رو از تراکتور گرفت.. هوادارای تراکتور نباید از تیموریان اسطوره بسازن

TTRR
16th May, 2015, 10:34 PM
تیموریان تو استقلال یه حاشیه امنیت داشت هرکاری که میکرد اخراج نمیشد .. بازی ذوب اهن با آرنج زد تو چشم سینا عشوری حتی ممکن بود نابینا بشه ولی یه کارت زرد هم نگرفت . بازی با استقلال خوزستان با آرنج زد دهن بازیکن خارجی حریف رو خونی کرد بازم اخراج نشد .. تو دربی 90 دقیقه تو روی مظفری زاده داد و فریاد میکرد و لات شده بود بازم کارت نگرفت .. چند بار خطاهایی کرد که همونجا باید مستقیم اخراج میشد کمیته انظباطی هم با حکمای فرمالیته جرات برخورد باهاش رو نداشت .. شاید اگه اونموقع با تیموریان برخورد میشد الان تراکتور قهرمان شده بود
شاید تیموریان فکر کرده چون اسم بزرگی داره کسی جرات نداره اخراجش کنه
درمورد فغانی یادمه که چند بار دیگه هم بخاطر اعتراض کارت زرد دوم رو همونجا به بازیکن داده . یه بار بازی استقلال ملوان دقیقه 30 به رافخایی کارت داد اعتراض کرد همونجا کارت دوم رو بهش داد اخراجش کرد . بازی استقلال سایپا همین فصل به کرار دو تا کارت پشت هم داد. بازی با تراکتور بدون اینکه ملاحضه 2 کارته بودنش رو بکنه بخاطر اعتراض به کرار کارت داد و از دربی محرومش کرد. فغانی داوریه که شجاعت اخراج بازیکن تو این بازیای حساس رو داره یه بارم که اولادی رو به اشتباه تو بازی دربی اخراج کرد که هر داوری جرات اینکار رو نداره ..
پس خیلی هم بعید نبود این بازی کسی رو اخراج کنه و به نظر من این اشتباه تیموریان بود و این تیموریان بود که قهرمانی رو از تراکتور گرفت.. هوادارای تراکتور نباید از تیموریان اسطوره بسازن

دقیق نمیتونم بگم

ولی تو صحنه دوم چون بعضی داورا میگن با سوت شروع کن ولی بعضیا نمیگن می بینی 4 تا بازیکن با داور جر و بحث می کنه اون یکی بازی رو شروع کرد!
حتی یادتون باشه تو بازی ذوب آهن و پرسپولیس فصل قبل این طوری گل خوردین!

تیموریان جلو توپ وایساد! تا تکلیف مشخص بشه اینکه داور با سوت شروع می کنه یا نه تا غافل گیر نشن. حتی اگه حق با شما باشه هیچ جای دنیا تو شرایطی که بازیکن کارت زرد داره کارت زرد دوم رو زرتی نمیدن! مخصوصا اگه میزبان باشن و تو اون شرایط

پس ضربه های خشونت آمیز نفتی ها رو چی میگین؟

این صحنه رو چی میگین؟
یعنی یکی باید حتما خودش رو زمین بندازه تا داور پنالتی بگیره!؟ اون ورم ادینهو خالی بود.قشنگ نگهش داشت

http://uupload.ir/files/ugo_photo_2015-05-16_14-27-26.jpg

duygu
17th May, 2015, 12:51 AM
این قضیه ننگ فدراسیون فوتبال این مملکته
بی شرفی یه عده حروم زاده مثله فغانی و تاجه
آقا میثم مسئولین استان تبریز ک میگی دقیقا منظورت کیه؟؟یه مشت س پ اه هی ک فوتبال و احساسات مردم براشون اهمیتی نداره؟ناراحتی مردم ما مهم نیس ...مهم فلسطینه ....سوریه س ...یمنه
تنها چیزی ک میتونم بگم اینه ک من یه ترکم ...هم تو این مملکت هم بیرون از اینجا....تا جون دارم تراکتورییم

BlUe HeArT
17th May, 2015, 01:21 AM
تارا اگه بازی تراکتور و نفت رو دیده باشی میدیدی که تونی ادینهورو کشید بیرون و لک چطوری خوابیده بود روی زمین و وقت کشی میکرد!
کاملا بازی تدافعی تراکتور مشخص بود! خوشحالی بی حد و مرز تونی و بازیکنان تراکتور کاملا مشخص بود!
عکس هاشم هست اگه ندیدی برات اینجا میذارم!

این اتفاقی که در 8 دقیقه ی آخر بازی تراکتور و نفت افتاد یک فاجعه بود که کسی نمیتونه انکارش کنه!
میثم من بعد از گل سوم نفت تا سوت پایان بازی و شادی تراکتوریا دهنم همینجور باز بود.

ولی واقعا درک نمیکنم که چرا این بازی با احساسات مردم رو به تیم سپاهان و مافیا بازی واسه قهرمانی سپاهان نسبت میدن!!!
کاش این دوستان اهل نظر میگفتن که واسه نزدن گل چهارم نفت و قهرمان نشدن اون تیم، سپاهانیا چه تمهیداتی چیده بودن!!!

Stevie G
17th May, 2015, 09:15 AM
قهرمان نشدن تراکتور و نفت از قشنگی های فوتبال بود تراکتور 3-1 جلو افتاد و با رفتن تیموریان ورق برگشت من همونجا گفتم بازی مساوی میشه . چون هم 10 نفره شدند هم لک دروازبان بود تراکتوریای عزیز باید یکی از دلایل قهرمان نشدن را همین لک روی گل سوم بدونند تو این ماجرا هم پسر تونی انگار مقصر بود هر چی بود تو خود استان اتفاق افتاد انتن را مگه از تهران قطع کردند ؟؟ مگه تماشاگران دربی گفتند بازی 2-2 شده ؟؟ اینجا مظلوم تیم نفت بوده تو این جریان بازی ادامه داشت نفت گل برتری را میزد زمانی که 3-3 شد نفت 1موقعیت عالی از دست داد اینکه گفتن بازی سپاهان 2-2 شده به ضرر نفت بود بیشتر:1:
ولی خب سپاهان قهرمان شده سرنوشت قهرمانی دست خودش نبوده بهش انگ بزنیم بازم میگم این وسط نفت بیشتر ضرر کرد و مستحق اعتراض هست تا تراکتور:1:

duygu
17th May, 2015, 11:37 AM
اصلا گیریم که هوادار ترختور نفهم بود و برای نائب قهرمانی شادی کرد...
گیریم که داور بازی هیچ اشتباهی در این بازی انجام نداد...
گیریم که ماموران اطلاعات شایعه تساوی سپاهاران را بین مردم پخش نکردند...
گیریم که ناظر فدراسیون خبر تساوی را به کادر فنی تیم اطلاع نداد...
گیریم که سفر ناگهانی تاج به اصفهان اتفاقی بود...
گیریم که بهروان و کفاشیان و بهمنی با بهترین امکانات قهرمانی در تبریز حضور داشتند...
گیریم که همه ی وسایل ارتباطی یادگار امام مثل ساعت کار میکرد...
گیریم که یک دروغ مصلحتی برای آرام کردن هوادار بود...
گیریم که همه ی شما و همه ی این سخن ها درست است
ولی یک آدم منطقی توضیح دهد که چرا آقای کفاشیان نیم ساعت مانده به بازی در شرایطی ک بازی 3 بر 1 به نفع ترختور است ، از استادیوم خارج میشود؟مگر قرار نیست که مراسم اهدا جام توسط ایشان برگزار شود؟
یا خدایی نکرده نیم ساعت به پایان بازی ، خبر قهرمانی سپاهان به گوش ایشان رسانیده اند؟

http://tabrizeman.ir/wp-content/uploads/2015/05/IMG_20150516_223820.jpg

duygu
17th May, 2015, 11:38 AM
متن زیر رو جناب علی حق شناس از روزنامه نگاران اصلاح طلبی ورزشی همین الان نوشتن در فیس بوک
ترك زبان نيستم، بچه تهرانم. اما آرزويم قهرماني تراكتورسازي بود. فقط به خاطر فوتبال، فوتبال ايران. اما نشد كه نشد. در اين مورد حرف زياد است، ولي باند اصفهاني هاي ورزش و به ويژه فوتبال را دست كم نگيريد. چند ماه قبل هم نوشته بودم. باند اصفهاني ها فوتبال ايران را تحت سلطه خود دارد. به بازي تراكتورسازي و نفت نگاه كنيد. رد پاي اين باند را به راحتي مي بينيد. اين باند در همه بخش هاي اين فوتبال نفوذي عجيب دارد. آنها هم پول دارند، هم برنامه ريزي، هم نفر.
اين نوشته به معناي نفي لياقت سپاهان نيست، حرف از اتفاقاتي است كه در پشت پرده جريان دارد. باند اصفهاني ها با رويكردي به شدت قوم گرايانه همه چيز را براي خود مي خواهند. كافي است در جلسات مختلف فدراسيون فوتبال شركت كنيد تا صداي آنها را بشنويد، گويش اصفهاني "زبان رسمي" فوتبال ماست.
فقط به اين فكر كنيد كه آندو اخراج نمي شد....

(https://www.facebook.com/TTTT2/photos/a.235488316588808.56824.235257989945174/589944761143160/?type=1)

منصور قنبرزاده در گفتوگو با ایسنا درباره علت این اتفاق گفت: اتفاق عجیبی در ورزشگاه رخ داد. ما از طریق تلویزیون از داخل رختکن بازیهای دیگر را پیگیری میکردیم اما از دقیقه 87 شبکههای تلویزیونی، رادیویی و حتی شبکه موبایل قطع شد و هیچ راه ارتباطی نداشتیم. در همان لحظات بود که اعلام کردند دیدار سپاهان و سایپا در اصفهان دو بر دو مساوی شده است!
واقعا باید بررسی شود که چرا این خبر کذب به نیمکت تراکتورسازی، بازیکنان این تیم و سپس تماشاگران انتقال پیدا کرد. معلوم نیست چه کسی به نیمکت تراکتورسازی این خبر را اعلام کرده است و چرا تمام کانالهای ارتباطی از دقیقه ۸۷ قطع شد و سه چهار دقیقه پس از تمام شدن بازی دوباره وصل شد.
به گزارش خبرنگار ورزشی ایفنام، علیرضا منصوریان پس از تساوی ٣ بر ٣ مقابل تراکتورسازی در جمع خبرنگاران گفت: به همه خسته نباشید میگویم از نظر کادر فنی و مدیریت باشگاه بازیکنان ما قهرمان لیگ هستند آنها با تمام وجود بازی کردند قبل از بازی به تونی اولیویرا گفتم یا شما ما را میبرید یا ما شما را و یکی از ما قهرمان میشود اما ٦، ٧ دقیقه آخر بازی یک کار غیرحرفهای و کثیف انجام شد گفتند سپاهان بازی را مساوی کرده و برنامه حمله و دفاع ما و تراکتورسازی را به هم زدهاند.
وی ادامه داد: نتوانستیم از ٦ دقیقه وقت اضافه خودمان سود ببریم ای کاش اول بازی یا تراکتورسازی گل چهارم را به ما میزد و یا ما میتوانستیم گل چهارم را بزنیم کار غیرحرفهای را عملیاتی کردند. یک نفر دستش را بالا برد و گفت بازی ٢، ٢ شده است.

Hamid_Catalan
17th May, 2015, 11:50 AM
درود به تمام دوستان
نمیدونم بعد از چند سال دوباره اومدم تو پارس فوتبال دارم پست میدم. اونموقعه ها که میومدم ، اینجا خاکی بود :4:
والا هفته ی آخر لیگ اینقد جنجال داشت که از اون روز خیلی ترغیب شدم و دارم تالارهای مختلف رو بررسی میکنم که نظرات رو بدونم. برام جالبه.
در مورد بحث فوتبالی من احتمال تبانی رو خیلی کم میدونم. البته بگم که بعد دربی بدلیل اینکه جایی مهمون بودم از خونه زدم بیرون و بازی رو ندیدم. در نتیجه نظری در مورد صحنه ی اخراج تیموریان که خیلی هم بحث روشه ندارم، ولی این صحنه که دوستان تراکتوری عکسشو گذاشتن بطرز عجیبی خطاست ( همین که دارن شورت بنده خدا رو میکشن)، اگر تو محوطه بوده که به نظر من 100% پنالتیه. باید دید داور تو این صحنه کجا بوده و نظرش رو در مورد این صحنه بپرسن چون خیلی عجیبه که خطا اعلام نشده.
با این حال من فکر نمیکنم که تبانی باشه، بهرحال اونچه که من خوندم و شنیدم ( بازم تاکید میکنم که ندیدم) اینکه بعد اخراج آندو نفت حمله میکرده و تراکتور مجبور شده که بکشه عقب. اینکه 8 دقیقه مونده به پایان بازی بگن سپاهان بازیش مساویه خیلی دلیل خوبی نیست، بازیا همزمان بوده در نتیجه 8 دقیقه خیلی زمان زیادیه و ممکن بوده هر لحظه سپاهان گل بزنه ( با فرض مساوی بودن بازیش). پس تنها نتیجه مطمئن واسه تراکتور برد بوده ولی خب با توجه به یه یار کمتر امکان حمله نداشته.
با توجه به این قضایا من میگم که برنامه ای نبوده که سپاهان رو بخاد قهرمان کنه بلکه خود جبر فوتبال بود که قهرمانی رو از تراکتور گرفت.
اما نکته ی مهمتر از قهرمانی به نظر من دروغی بود که تبریز گفته شد، این نکته اصلن جای دفاع نداره و توهین به هوادارای تراکتور بوده حالا به هر دلیل و مصلحتی که میخاسته باشه ( که اصولن از نظر من دروغ زشته و دروغ مصلحتی چرنده حالا در هر زمینه ی که میخاد باشه). شاید دلیل یاس و سرخوردگی و ناراحتی زیاد هوادارای تراکتور هم همین دورغی باشه که به کل تبریز گفته شد. با این کارشون آبروی فوتبال ایران رو بردند ( البته اگر آبرویی مونده بود)، اینکه بخاید به هر دلیلی سر مردم رو گرم کنی، بیخودی بهشون امید و شادی بدی و بعد از اون اوج شادی یهو با سر بکوبونیشون زمین، این کار خیلی پستیه.
در آخر هم بگم که بعد از تیم خودم که البته امسال هیچی نشدیم:4:،دلم میخاست تراکتور قهرمان بشه، چون هوادارای پرشور زیادی داشت، درسته که اگر قهرمان میشدن از این به بعد یه رقیب خیلی سرسخت به لیگ اضافه میشد که به کمتر از قهرمانی رضایت نمیداد ولی خوب شادی و شور این همه هوادار و هموطن به دردسر لیگهای آینده میارزید.
بدرود

duygu
17th May, 2015, 12:18 PM
اتفاقات تبریز سوژه گاردین هم شد

اتفاقات عجیب هفته پایانی لیگ برتر فوتبال ایران سوژه روزنامه‌های معتبر خارجی شده است.به گزارش ایسنا، سپاهان در حالی در هفته پایانی به قهرمانی لیگ برتر رسیده بود که چند کیلومتر آن طرف‌تر در تبریز نیز هواداران و بازیکنان تراکتورسازی به گمان توقف خانگی سپاهان جشن قهرمانی برپاکرده بودند.روزنامه گاردین امروز یکی از سوژه‌های خود را به این دیدار اختصاص داد و نوشت: وقتی سوت پایان بازی تراکتورسازی و نفت به صدا درآمد هواداران خوشحال تبریزی به زمین ریختند تا اولین قهرمانی خود را در لیگ برتر جشن بگیرند. هواداران خوشحال تراکتورسازی که سر از پای نمی‌شناختند به زمین ریختند و سرمربی خود را در آغوش گرفتند ولی دقایقی بعد مشخص شد سپاهان در اصفهان پیروز شده است و تراکتورسازی در رده دوم جدول قرار گرفته است.
همچنین یاهو اسپورت، مترو و چند پایگاه اینترنتی فوتبال جهان نیز این اتفاق عجیب را پوشش دادند.

http://tabriz.isna.ir//Files/News/Image/13942/63508.jpg

hamedxxx24
17th May, 2015, 12:40 PM
من داشتم بازی و میدیم وقتی تراکتور 3 بر 1 جلو بود به بابام گفتم ببین فوتبالمون سالمه دخالتی نمیکن چه تیمی قهرمان بشه یا دربی مساوی بشه یه سر رفتم سر کوچه امدم دیدم مساوی شدن برق از کلم پرید شادی بعد گل تراکتور که دیگه اخرش بود
خدایی اینم فوتباله ماداریم پارسال فولاد به نیم دوجین بازیکن سرباز قهرمان شد هیچی هم نشد امسال سپاهان به لطف داوری بازی با پرسپولیس قهرمان شد اون بازی سخترین بازی سپاهان بود اگه بازی با پرسپولیس مساوی میشد یا میباخت دیگه به گرد پای تراکتور نمیرسید اون بازی و برای سپاهان در آوردن یه آبم روش :3222:
فوتبال ما افتاده دست اصفهانیا و تمام سپاهان قهرمان کشکی فوتبال ایران

red_girl
17th May, 2015, 09:44 PM
دقیق نمیتونم بگم

ولی تو صحنه دوم چون بعضی داورا میگن با سوت شروع کن ولی بعضیا نمیگن می بینی 4 تا بازیکن با داور جر و بحث می کنه اون یکی بازی رو شروع کرد!
حتی یادتون باشه تو بازی ذوب آهن و پرسپولیس فصل قبل این طوری گل خوردین!

تیموریان جلو توپ وایساد! تا تکلیف مشخص بشه اینکه داور با سوت شروع می کنه یا نه تا غافل گیر نشن. حتی اگه حق با شما باشه هیچ جای دنیا تو شرایطی که بازیکن کارت زرد داره کارت زرد دوم رو زرتی نمیدن! مخصوصا اگه میزبان باشن و تو اون شرایط

پس ضربه های خشونت آمیز نفتی ها رو چی میگین؟

این صحنه رو چی میگین؟
یعنی یکی باید حتما خودش رو زمین بندازه تا داور پنالتی بگیره!؟ اون ورم ادینهو خالی بود.قشنگ نگهش داشت

اگه بازیکن بدون سوت داور و وقتی که همه دارن جر و بحث میکنن هم کاشته رو بزنه خطا نیست و موردی نداره
پرسپولیس ذوب آهن فصل قبل یه بازیش که 0-0 شد یه بازیشم 2-1 پرسپولیس برد که گل اونا رو اشتباه مسلمان بود و اصلا کاشته نبود ..
شاید منظور شما پرسپولیس پدیده جام حذفیه که بازیکنای اونا بدون سوت داور سریع بازیو شروع کردن و راحت گل زدن .. همون موقع کارشناس داوری گفت این خطا نیست و بازیکن میتونه بلافاصله بازی رو شروع کنه
ببینین هیچ داوری نمیتونه از رو شرایط میزبانی قضاوت کنه .چندتا مورد هم براتون گفتم فغانی تو بازیای دیگه هم پیش اومده که 2 تا کارت پشت هم به بازیکن داده ...
هرجای دنیا هم فیلمش رو نشون بدید میگن فغانی اشتباه نکرده . درسته تصمیمش سختگیرانه بوده و شاید خیلی از داورها اصلا اعتراض رو کارت ندن ولی اگه بدن هم تصمیم درستیه ..
تیموریان دیگه عادتش شده مثلا تو دربی 90 دقیقه تو روی مظفری زاده داد و فریاد کرد فکر میکنه تو زمین هرکاری بخواد میتونه بکنه ولی اگه یکم رفتارش رو کنترل میکرد الان مدیون مردم تبریز نبود ..
درمورد بقیه صحنه ها هم حرفتونو قبول دارم .. اما اینم درنظر داشته باشید بازی قبل با استقلال 2 بازیکن تراکتور باید اخراج میشدن .. به نظر من تراکتور بیشتر به تیموریان و لک باخت تا فغانی

TTRR
17th May, 2015, 10:39 PM
اگه بازیکن بدون سوت داور و وقتی که همه دارن جر و بحث میکنن هم کاشته رو بزنه خطا نیست و موردی نداره
پرسپولیس ذوب آهن فصل قبل یه بازیش که 0-0 شد یه بازیشم 2-1 پرسپولیس برد که گل اونا رو اشتباه مسلمان بود و اصلا کاشته نبود ..
شاید منظور شما پرسپولیس پدیده جام حذفیه که بازیکنای اونا بدون سوت داور سریع بازیو شروع کردن و راحت گل زدن .. همون موقع کارشناس داوری گفت این خطا نیست و بازیکن میتونه بلافاصله بازی رو شروع کنه
ببینین هیچ داوری نمیتونه از رو شرایط میزبانی قضاوت کنه .چندتا مورد هم براتون گفتم فغانی تو بازیای دیگه هم پیش اومده که 2 تا کارت پشت هم به بازیکن داده ...
هرجای دنیا هم فیلمش رو نشون بدید میگن فغانی اشتباه نکرده . درسته تصمیمش سختگیرانه بوده و شاید خیلی از داورها اصلا اعتراض رو کارت ندن ولی اگه بدن هم تصمیم درستیه ..
تیموریان دیگه عادتش شده مثلا تو دربی 90 دقیقه تو روی مظفری زاده داد و فریاد کرد فکر میکنه تو زمین هرکاری بخواد میتونه بکنه ولی اگه یکم رفتارش رو کنترل میکرد الان مدیون مردم تبریز نبود ..
درمورد بقیه صحنه ها هم حرفتونو قبول دارم .. اما اینم درنظر داشته باشید بازی قبل با استقلال 2 بازیکن تراکتور باید اخراج میشدن .. به نظر من تراکتور بیشتر به تیموریان و لک باخت تا فغانی
کارت اول چی؟
پیرهن درنیاورد که
برا وقت تلف کردن بعد شادی گل کارت داده!

amoz
18th May, 2015, 08:21 AM
http://tabrizeman.ir/wp-content/uploads/2015/05/IMG_20150516_223820.jpg
وای اونی که اینو طراحی کرده چقدر داغون بوده که فردوسی پور را هم گذاشته قاطیشون:21:

amoz
18th May, 2015, 08:25 AM
تراکتور چوب اشتباه بچه گانه ی خودشو خورد که به شایعات تو بازی به اون مهمی توجه کرد.
چطور میشه وقتی بازی ها همزمانن بازی سپاهان ده دقیقه زودتر تموم بشه؟
چطور گزارشگر بازی از نتیچه ی بازی سپاهان مطلع بود و آخر بازی هم گفت تراکتور دوم میشه؟
من مطمئنم خیلی از تماشاچی ها در جریان سایر نتایج بوده اند و فقط از حرکات بازیکنان فریب خورده اند.
البته تراکتور تو اون شرایط هرگز نمیتونست گل چهارم را بزنه و اگه قرار بود بازی گل داشته باشه نفت میزد نه تراکتور ده نفره

duygu
18th May, 2015, 01:37 PM
طنز/ بوی گند لیگ!

http://images.khabaronline.ir/images/2015/5/position50/15-4-7-7319unnamed.jpg

ليگ خليج فارس رسيده به آخرَ ش
ليگي كه گفته شد به خطا ليگ برترش
برتر چه گويمش كه چنين ليگ ناب را
من مينويسمش، تو بخوان ليگ كمترش

ليگ مصاف ضعيفان و قلدران
تيمي سوار بنز و دگر تيم با خرش

تيمي به هر جهت شده تجهيز با زره
تيم دگر همه با توپهاي پنچرش
تيمي كه مي خريد صغير و كبير را
تيمي كه ميفروخت به ناچار استرش

از سرخ ها مگو كه ندارد به چهره رنگ
وز آبي نزار كه كردند پرپرش
از داستان خصوصي شدن بگويمت
يادي كه كرده ايم ز" لوطي و عنترش"
از شاهكار شايعه هايش بگويمت
تبريز را كه كرده مبدل به محشرش

اين فوتبال سياسي شده، چونان
يك گاري شكسته كه مانده به گل خرش
بر مسند رياست ما "ابن قهقهه"
تنها به فكر صندلي و حفظ سنگرش

داور به اشتباه زند سوت و مثل آب
از تن جدا كند سر تيمي به خنجرش
در تسويه حساب تماشاگران نگر
آيد هميشه خاور و شير و سماورش
احكام آن كميته بي انظباط را
مردم براي مضحكه دارند از برش

در صدر مسند ورزش همه به جنگ
شمشير را كه بسته ز رو در برابرش
اي تاجدار ليگ كه جانم فداي تو
گنديده ليگ تو، بشنو بوي عنبرش
اسطوره ساز نه كه بل اسطوره كش شده
باشد كه گفته ها نخورد بر به محضرش

"بر ما گذشت نيك و بد اما تو روزگار"
فكري بكن كه آتيه بينند بهترش

مجيد مرسلي. خبرآنلاین

duygu
18th May, 2015, 01:46 PM
تراکتور بازهم قهرمان نشد؛ بیایید پشت پرده ها را جدی بگیریم

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/styles/large/public/contents/user9742/news/10407494_1603897563211751_8721118878797827809_n.jp g?itok=UGX1RNAM

تراکتورسازی در یک بازی دراماتیک در حالی قهرمانی را در حضور هشتاد هزار هوادار حاضر در یادگار امام از دست داد که تنها یک قدم تا رسیدن به این مهم فاصله داشت.

سوای هر دلیل فنی که در قهرمان نشدن تیم تراکتورسازی می توان به آن پرداخت، عواملی بودند که در این امر نقش داشتند. عوامل یاد شده دست در دست هم دادند و روز جمعه 25 اردیبهشت اتفاقاتی را رقم زدند که هنوز ابهامات مربوط به آن اذهان عمومی را درگیر خود کرده است.

موومان اول؛ حضور سپاهان در بین مدعیان قهرمانی
شکست پر حرف و حدیث تراکتورسازی مقابل سپاهان در هفته بیست و پنجم مصادف شد با کلید خوردن حضور زرد پوشان اصفهانی در بین مدعیان قهرمانی لیگ چهاردم؛ این اتفاق در حالی رقم خورد که سپاهانی ها پیش از این با عملکرد سینوسی خود پایین تر از تیم های تراکتورسازی، نفت و فولاد تنها دل به کسب سهمیه دوخته و عملا شانس زیادی برای قهرمانی نداشتند. چند صحنه مشکوک و بحث برانگیز داوری در این دیدار باعث شد تا تراکتورسازان که بعد از هفته ها طعم شکست را می چشیدند به شدت از قضاوت علیرضا فغانی انتقاد کرده و تصمیمات وی را توام با سو گیری به سمت تیم سپاهان بدانند. سازمان لیگ و کمیته داوران پس از این دیدار موضع خاصی در خصوص اشتباهات اثبات شده فغانی نداشت و سرخ پوشان تبریزی نیز با توجه به فشردگی بازی ها از ادامه اعترضات خود علیه داوری این دیدار صرف نظر نمودند.

موومان دوم؛ چهار بازی تا فینال لیگ؛ سلام حاشیه!
از هفته های میانی لیگ برتر می شد حدس زد که بازی هفته پایانی تراکتورسازی و نفت تهران می تواند یک بازی حساس و تعیین کننده در قهرمانی لیگ چهاردهم باشد و هر چه به هفته های پایانی نزدیک تر می شدیم این ادعا بیش از پیش رنگ واقعیت را به خود می دید. هفته ها یک به یک سپری می شدند و هرچه به روزهای پایانی نزدیک تر می شدیم، اتفاقات عجیب پیرامون تیم تراکتورسازی بیشتر می شد. یکی از مهم ترین این اتفاقات، حواشی قبل و بعد دربی تبریز بود؛ این حواشی از زیر سوال رفتن نتیجه بازی و مطرح کردن نام چند بازیکن تراکتور به عنوان مقصران این اتفاق و قرار دادن آنها در مقابل سرمربی و هواداران تیم آغاز و صدرنشین لیگ را در یک چالش سخت قرار داد که یکی از عواقب آن کنار گذاشتن حبیب گردانی ملی پوش تراکتورسازان از این تیم بود.

موومان سوم؛ فغانی داور فینال لیگ شد
انتخاب علیرضا فغانی به عنوان داور بازی حساس تیم های تراکتورسازی و نفت تهران در حالیکه این داور چند هفته قبل با تصمیمات بحث بر انگیر خود به شدت تراکتوری ها را معترض کرده بود، تصمیم عجیبی بود که همه را شوکه کرد. پس از این انتخاب حرف و حدیث ها آغاز شد و عده زیادی از هواداران تیم تبریزی این مساله را یک توطئه بر علیه تیم شان دانستند. مسئولان تراکتورسازی که تمایل نداشتند مستقیما وارد این جریان شوند، به صورت غیر مستقیم و با حساس عنوان کردن این بازی و لزوم تدوین تدابیر ویژه در خصوص داوری آن، موضع خود را همسو با هواداران اما با لحنی متفاوت اعلام کردند.

موومان چهارم؛ روز حادثه!
سرانجام روز بازی فرا رسید و تیم های تراکتورسازی و نفت تهران به عنوان تیم های اول و دوم جدول رده بندی تا پیش از برگزاری بازی های هفته سی ام، در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز مقابل هم صف آرایی کردند. یک بر صفر به سود نفت، تبدیل این نتیجه به برد سه بر یک از سوی تراکتور و سر انجام اتمام بازی با نتیجه مساوی سه بر سه پایان تلخی بود که میلیون ها هوادار تراکتور را یک بار دیگر در فتح لیگ حسرت به دل گذاشت. مرور حوادث این بازی و رصد چند تصمیم اشتباه سرنوشت ساز از سوی علیرضا فغانی بار دیگر این داور را مورد غضب تراکتوری ها قرار داد اما کار از کار گذشته بود و تبریزی ها جز حسرت کار دیگری نمی توانستند بکنند.

موومان پنجم؛ تراکتور بازهم قهرمان نشد، بیایید پشت پرده ها را جدی بگیریم
اشتباهات داوری و موارد فنی تنها اتفاقات فینال بدون قهرمان یادگار امام تبریز نبود. پس از به صدا در آمدن سوت پایان بازی بینندگان تلویزیونی و افراد حاضر در ورزشگاه با صحنه هایی روبرو شدند که در تاریخ بی سابقه بود. اتفاقی که در پایان این بازی رخ داد باعث رقم خوردن یک صحنه زشت از سوی افرادی که هنوز هویت و مقصودشان مشخص نیست شده و لکه پر رنگ دیگری را به دفتر پر از ننگ فوتبال ناپاک ایران اضافه کرد. قطع رادیو و تلویزیون ورزشگاه در دقایق پایانی بازی، از دسترس خارج شدن خطوط تلفن همراه و خبر دروغین تساوی سپاهان در بازی همزمان و جشن پوشالی و تلخ سرخ پوشانی که ناخواسته وارد بازی کثیف عده ای مجهول الهویت قرار گرفته بودند این فینال بی جام را یک تنه از فوتبال به هر چیزی به جز فوتبال تبدیل کرد. حیرتی که در چهره تراکتورسازان پس از اعلام دروغ بودن تساوی سپاهان می شد دید به ما ثابت کرد که باید پشت پرده ها را جدی بگیریم و صرفا مستطیل سبز را محل تعیین نتیجه بازی ندانیم.

مووان ششم؛ الزاما همه چیز داخل زمین مشخص نمی شود!
ساعت ها از بازی تراکتورسازی و نفت تهران می گذرد ولی هنوز ذهن میلیون ها عاشق تراکتور درگیر یک سوال است. هضم اینکه قهرمان نشدند به کنار، داوری ها هم که شرایط خاص خودشان را دارند اما آن اتفاق مضحک را کجای دل مان بگذاریم؟ چه فوتبالی باشی و چه نباشی، چه تراکتوری باشی و چه نباشی بی هیچ تردیدی ذهنت ناخودآگاه این سوال را در خود هلاجی می کند که چه اتفاقی پس از سوت پایان بازی افتاد! جواب را نمی دانیم و مقصر را هم نمی شناسیم اما به خوبی می دانیم که حفظ امنیت جانی داور از کمند هواداران ناراضی نمی تواند دلیل این اتفاق بزرگ باشد. سکوت می کنیم اما با زمزمه ای آرام می گوییم که : "نگرانی از جای دیگری بود و راهکار مهارش نیز به زیبایی اجرا شد و خیلی ها ناخواسته خود را تبدیل به بازیگران این راهکار کردند!"

به این ترتیب لیگ چهاردهم هم با ابهاماتی اساسی به پایان رسید؛ قهرمان چه سپاهان باشد و چه هر تیم دیگری مساله این است که با احساسات میلیون ها هوادار بازی شد، شخصیت بسیاری به سخره گرفته شد و هدف های پشت پرده با ظرافتی خاص به بار نشستند، حال ما هم که مثل همیشه خوب است!