PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لیگ قهرمانان آسیا :: پرســـپولـــیس × لخــویــا ::

♥perspolis♥
22nd February, 2015, 12:46 AM
جـــام باشگــــاه هـــای آسیـــــــا 2015

هفتــــــــه اول مرحلـــــــه گروهـــــــی

http://8pic.ir/index.php?module=thumbnail&file=r8wiisnh3zr3d81segjo.png (http://8pic.ir/viewer.php?file=r8wiisnh3zr3d81segjo.png)پرسـ ــــپولـــیس ـ لخـــویــــــــاhttp://8pic.ir/index.php?module=thumbnail&file=j6kn4vj3n0u6zi06u8a3.png (http://8pic.ir/viewer.php?file=j6kn4vj3n0u6zi06u8a3.png)

داورمسابقه
؟؟؟

تاریخ مسابقه
سه شنبه 5 اسفند 1393

http://8pic.ir/images/59820245970824144817.png
ساعت مسابقه
18:30 به وقت ایران

استادیوم
ورزشگاه آزادی تهران

Meysam
22nd February, 2015, 12:41 PM
کسی میدونه اوضاع لخویا الان چطوریاست؟!؟؟

MeHraD
22nd February, 2015, 01:06 PM
لخویا تیم خیلی خیلی قوی هستش..
با اختلاف 1 امتیاز تیم دوم قطره....بازیکنای بسیار خوب..از نظر فنی 3.4 برابر بازیکنای ما هستن...
ولی خو فرگوسن رو رو نیمکت داریم که تیمش مث بارسا بازی میکنه....اونور هم لادروپ نشسته رو نیمکتشون...تیمشون خیلی خوب بازی میکنه
من با اینکه زدم برد پرسپولیس...ولی میگم میبازیم..فقط امیدوارم ابرومون نره تو ایران

Meysam
22nd February, 2015, 01:33 PM
مهراد جان مرسی بابت توضیحاتت. با این تفاسیر بازنده هستیم!
تنها شانسمون امتیاز میزبانیه... .

MeHraD
22nd February, 2015, 01:58 PM
مهراد جان مرسی بابت توضیحاتت. با این تفاسیر بازنده هستیم!
تنها شانسمون امتیاز میزبانیه... .

دقیقا منم امیدم به جویه که هوادارا راه میندازن...البته فک نکنم به 50هزارتا برسه هوادارامون
وگرنه نه امیدی به درخشان دارم نه به بازیکنا....

کالچو ایتالیا
22nd February, 2015, 02:18 PM
کسی میدونه اوضاع لخویا الان چطوریاست؟!؟؟یه بازیکن از آمریکای جنوبی هم خریدن که عالیه، سباستین سوریا هم در این تیم بازی میکنه، سرمربیش هم میشل لادروپ دانمارکی هستش که سوانزی رو برای اولین بار در تاریخ به یه رقابت اروپایی رسوند! در لیگ قطر هم برای قهرمانی میجنگه، ثروتمند ترین باشگاه آسیایی از نظر توان خرید بازیکن هم هستش! گروه پرسپولیس هم گروه مرگ هستش!

TTRR
22nd February, 2015, 03:35 PM
لادروپ مربیشونه؟
وقتی بازیکن بود رو ابرها بود باید دید چطور مربیگری می کنه

TTRR
23rd February, 2015, 02:13 AM
هر 4 نماینده ما نهایت تا 8 تیم برن و محتمل تو مراحل گروهی حذف بشن

ما چمن های نامناسبی داریم و استادیوم های غیر استاندارد، نمیشه روی چمن فوتبال بازی کرد و نمیشه سرمایه گذاری کرد، تیمها بدهی دارن
اینجا کسی فوتبال رو به چشم یک تجارت نمی بینه،
مدیرای ما متوجه نیستن که وقتی چند ملیون دلار بابت یک بازیکن خرج می کنن می تونن چند ده ملیون دلار برداشت کنن ولی فعلا زیرساخت ها ایراد داره

سخت افزارها و خصوصا استادیوم ها و کمپ های تمرینی
شبکه های خصوصی
حامیان مالی و اسپانسرها

جالبه انتظار داریم همیشه هم مقام بیاریم هنوز نمی دونیم که اگه بشه هم غیر عادی شده

الان فوتبال ژاپن رو ببینید چند تا مربی درجه یک داره؟
یا چین؟
همین استرالیا یا کشورهای عربی

فوتبال ما چند دهه هم این طوری درجا بزنه میشه درجه 3 آسیا

الان هم از نظر ساختار فک کنم همون درجه 3 هستیم.پس زیاد خوشبین نباشین اگرم تیمای ما بردن فقط به خاطر تماشاگر هستن و مقطعی

red_girl
23rd February, 2015, 03:08 AM
لخویا تیم دوم جدول لیگ ستارگان با یک امتیاز اختلاف نسبت به السد .. 18 بازی 42 امتیاز ..
39 گل زده 17 گل خورده تفاظل +22

چیزی که معلومه اونا خط حمله خیلی خوبی دارن که میانگین گل زدشون در هر بازی 2.16 هست
از اونطرف خط دفاع خیلی خوبی هم داشتن با میانگین 0.94 گل خورده در هر بازی ..
این تیم از 6 بازی آخر خودش 5 برد و یک باخت آورده

لخویا پدیده لیگ ستارگان بوده که تو این سالها پیاپی قهرمان شده ..

جالبه بدونید این تیم همش چند ساله از عمرش میگذره و اصلا تیم ریشه داری نیست .. لخویا سال 2009 تاسیس شده .. سال 2009-2010 اونا لیگ دسته دوم قطر بودن که قهرمان شدن و به لیگ ستارگان صعود کردن و تو اولین سال حضورشون توی لیگ قهرمان هم شدن .. با اختلاف 5 امتیازی نسبت به تیم دوم
اونا سال 2011 و 2012 و 2014 قهرمان لیگ ستارگان شدن و سال 2013 نایب قهرمان شدن..
لخویا جزء ثروتمندترین باشگاه های آسیاست و البته ثروتمندترین باشگاه قطر

3 سال پیاپی توی لیگ قهرمانان آسیا بوده و یک بار تا یک چهارم بالا رفته

سال 2012 چهارم شدن با 6 امتیاز (گروه سپاهان الاهلی و النصر) ..

سال 2013 با 11 امتیاز بعنوان صدرنشین به دور بعد صعود کردن ( الشباب دوبی الاتفاق و پاختاکور ) .. دور بعد الهلال رو حذف کردن و به یک چهارم رفتن .. اونجا با دو باخت 2-0 و 4-1 از گوانگژو حذف شدن

سال 2014 سوم شدن تو گروهشون با 7 امتیاز .. (العین الاتحاد و تراکتورسازی)

لخویا با تیمهای ایرانی هم چند بار بازی کرده

سال 2012 همگروهی سپاهان بودن که 1-0 سپاهان رو تو دوحه شکست دادن و 2-1 تو اصفهان شکست خوردن
سال قبل هم همگروهی تراکتور بودن که در دوحه بازیشون 0-0 مساوی شد اونا یه پنالتی هم از دست دادن و تو تبریز 1-0 تو یه بازی تشریفاتی تراکتور رو بردن با یه پنالتی و البته تو هوای شدیدا بارانی و تگرگی تبریز

بازیکنان

لخویا 6 بازیکن خارجی داره که تابعیت قطری گرفتن که تابعیت قطری گرفتن

محمود رزاق مهاجم 28 ساله اهل غنا
ترائوره مدافع 28 ساله فرانسوی
لوییز جونیور مدافع 28 ساله برزیلی
کریم بودیاف هافبک 24 ساله فرانسوی
ترسور کانگامبو وینگر 27 ساله کنگویی
سباستین سوریا اروگوئه ای که همه میشناسنش .. این بازی 42 بازی برای لخویا بازی کرده و 31 گل زده

بازیکنان خارجی

- Chico Flores مدافع وسط اسپانیایی که بازیکن بسیار خوبیه و لیدر عقب زمین لخویا هم هست .. این بازیکن سابقه بازی تو بارسلونا B و تیم ملی زیر 21 سال اسپانیا رو داره .. از دو سال پیش تو لیگ برتر انگلیس تیم سوانزی بازی میکرد و شاگرد میشل لادورپ بود که با هم به لخویا اومدن ..
همچنین سال قبلش تو تیم رئال مایورکا بازی میکرده و جنووای ایتالیا ..

- نام تائه هه وینگر 23 ساله که در رده های مختلف تیم ملی کره هم بازی کرده و یکی از بهترین بازیکنانشون هم هست ..

- ولادمیر ویس وینگر اهل چک اسلواکی که بازیکن اکادمی منچسترسیتی بوده و سال قبل توی تیم المپیاکو یونان بازی میکرده .. همینطور سابقه بازی توی بولتون ، رنجرز و اسپانیول رو هم داره

- يوسف المساكني از تونس ، Amine Lecomte دروازه بان فرانسوی، Ivanildo Rodrigues گلر برزیلی و احمد علی گلر بحرینی هم بقیه بازیکنای خارجی لخویا هستن .. اونا 3 تا گلر خارجی دارن

مربی لخویا رو هم حتما میشناسید .. میشل لادروپ دانمارکی بازیکن سابق بارسا و رئال که چند روز پیش پیشنهاد مربیگری تیم ملی ژاپن رو هم رد کرد .. اون از 2 سال قبل مربی سوانزی بوده ..

به نظر من ما اصلا از پیش باخته نیستیم و با این وضعیت تیممون بازم حتی ببریم
درسته که لخویا توی لیگ قطر تیم خوبیه و جزء صدرنشینهاست اما کیفیت لیگ اونا از ایران پایین تره .. مثلا یه تیمی مثل الریان چندسال سهمیه اسیا میگرفت و جزء بالانشین های لیگ قطر بود ولی مقابل تیمهای ایرانی همیشه بازنده بود
امتیاز میزبانی هم میتونه خیلی بهمون کمک کنه .. اگه هوادارا استادیوم رو پر کنن که امیدوارم همینطور بشه

رامینی
23rd February, 2015, 03:11 PM
با این وضعیتی که داریم بازی خیلی سختی بنظر میرسه. تنها امیدمون میتونه رهایی پیام صادقیان از مصدومیت باشه؛ البته اگه به اعصابش مسلط باشه!
امیدوارم همونجور که دورتموند تو ucl خیلی بهتر بوده پرسپولیسم تو acl همینجور باشه. البته این مقایسه خنده دارهhttp://www.ghermezete.net/forum/images/smilies/Yahoo/1.gif
با وضعیتی که تیم قطری داره شیش تایی نشیم صلوات:22:

VICTOR
24th February, 2015, 04:48 PM
بعد مدتها میخواستیم بریم استادیوم قسمت نشد! حالم گرفتس...!
اینقدر فشار زندگی زیاد شده که آدم نمیدونه به کدوم کارش برسه!البته بی شک کارایی که تو لیست علاقه مندی هامونه بهشون نمیرسیم!
القصه دلمون امروز تو استادیومه :| البــــــــته خدا کنه ملت بلند شن برن استادیوم که بعیدِ :4:

با این نتایجِ درخشانِ درخشان! :|

لخویا رو هیچ رقمه یادم نمیاد بازهاشو،اما مسلما" نمیان طهران که ببازن!اونم قطری های دشمن ایران!
ایشالله که میزنیم از طرفی هم با این پرسپولیس ( مفلوک ترین تیم این چند سال از نظر بازیکن) چِشم آب نمیخوره بازی قشنگ ببینیم!

بازم میگم ایشالله که نتیجه به نفع ما باشه!

-----

بازی های آسیایی شروع شده!استقلال کجاست راستی؟ :4: :4:

مُــــــخاطــــــــب خـــــــاص :4:

KING KIA
24th February, 2015, 09:29 PM
اوووووووووووووووف
من هنوز تو کف پاس گل طارمی موندم
چه میکنه گابریل
خدایی میمیرن اینجوری تو لیگ بازی کنن؟؟؟

VaHiD BaGgIo
25th February, 2015, 02:35 PM
الان رفتم و به برد پرسپولیس تو نظر سنجی رای دادم! :4:
کلا باید برای نظر سنجی ها یه بازه ی زمانی در نظر گرفت دیگه؛ این یه مشکل کلی تو پی افه که تو اینجور موارد می تونی سالها بعد هم شرکت کنی! :4:

بعد یه پیشنهاد دارم؛ می دونم تو انجمن هواداران مرجع خبری و یا انجمن ارتش سرخ و خیلی انجمن های دیگه میان برای هر بازی یه تایپیک جداگانه میزنن که قصدم نقد و یا تایید این داستان نیست.
پی اف همیشه و تو همه ی کلوپ هاش ( ائم از فوتبال داخلی و یا خارجی- باشگاهی و یا ملی ) فقط یه تایپیک داشته که توی اون در مورد همه ی بازیها و حواشی و بحث های راجب تیم محبوب و مقصود صحبت میشده و این روندیه که خب از دیر باز اینجا بوده و همه به این سیستم عادت کردن!

اما اگه الان قرار این رویه رو تغییر بدیم، باید تایپیک ارتش سرخ رو ببندیم و دیگه کلا از این به بعد برای هر بازی و هر مبحثی یه تایپیک جداگانه بزنیم.
من خودم به شخصه همون سیستم سنتی رو می پسندم و اگر قرار بر تغییر اون سبک کلاسیکه انجمنه، باید از اول فصل بعد و از همون اول این کار رو انجام بدیم.

الان اکثر بچه ها نظراتشون راجب لیگ قهرمانان رو تو همون تایپیک ارتش سرخ گذاشتن و خود من اصلا اینجا یادم نبود و از پست حامد متوجه اینجا شدم.
در هر صورت بازم هر جور خود سمیه خانم و میثم صلاح می دونن. :53:

red_girl
25th February, 2015, 03:49 PM
الان رفتم و به برد پرسپولیس تو نظر سنجی رای دادم! :4:
کلا باید برای نظر سنجی ها یه بازه ی زمانی در نظر گرفت دیگه؛ این یه مشکل کلی تو پی افه که تو اینجور موارد می تونی سالها بعد هم شرکت کنی! :4:

بعد یه پیشنهاد دارم؛ می دونم تو انجمن هواداران مرجع خبری و یا انجمن ارتش سرخ و خیلی انجمن های دیگه میان برای هر بازی یه تایپیک جداگانه میزنن که قصدم نقد و یا تایید این داستان نیست.
پی اف همیشه و تو همه ی کلوپ هاش ( ائم از فوتبال داخلی و یا خارجی- باشگاهی و یا ملی ) فقط یه تایپیک داشته که توی اون در مورد همه ی بازیها و حواشی و بحث های راجب تیم محبوب و مقصود صحبت میشده و این روندیه که خب از دیر باز اینجا بوده و همه به این سیستم عادت کردن!

اما اگه الان قرار این رویه رو تغییر بدیم، باید تایپیک ارتش سرخ رو ببندیم و دیگه کلا از این به بعد برای هر بازی و هر مبحثی یه تایپیک جداگانه بزنیم.
من خودم به شخصه همون سیستم سنتی رو می پسندم و اگر قرار بر تغییر اون سبک کلاسیکه انجمنه، باید از اول فصل بعد و از همون اول این کار رو انجام بدیم.

الان اکثر بچه ها نظراتشون راجب لیگ قهرمانان رو تو همون تایپیک ارتش سرخ گذاشتن و خود من اصلا اینجا یادم نبود و از پست حامد متوجه اینجا شدم.
در هر صورت بازم هر جور خود سمیه خانم و میثم صلاح می دونن. :53:

بله حق با شماست .. من نظرسنجیای جام ملتها رو که خودم میزدم طوری بود که بعد از بازیها نظرسنجیش بسته شه الانم ابزار ویرایش نظرسنجی رو ندارم
البته قرار نبود تاپیکای بازیای آسیایی پرسپولیس جدا باشه ولی سینا زده بود این تاپیک رو .. منم مونده بودم حذفش کنم یا نه که دیگه گذاشتم بمونه .. اما برای بازیهای بعد دیگه تاپیک جدا زده نمیشه این تاپیک هم به ارشیو میره :53:

Meysam
25th February, 2015, 07:22 PM
سمیه خانم من برعکس وحید با زدن تاپیک جدید برای هر بازی موافق ترم!:4:

این نظرسنجی ها و دلایل رایی که اعضا میدن باعث افزایش فعالیت انجمن پرسپولیس میشه.:53:

VaHiD BaGgIo
26th February, 2015, 05:25 PM
میثم، من که نگفتم مخالف این طرحم؛ گفتم اگه قراره همچین رویه ای رو درپیش بگیریم، بهتره از همون ابتدای فصل و برای همه بازیهای پرسپولیس و همه ی مباحث مربوطه و مطروحه، تایپیک جداگانه زده بشه!

اونجوزی یه حسنی که داره اینه که راحت تر میشه به آرشیو پست هامون دسترسی پیدا کنیم و به قول شما شاید انگیزه ای بیشتری باشه برای فعالیت!

♥perspolis♥
26th February, 2015, 11:51 PM
شاید تنها کسی که خوشبین بوده من بودم! به سمیه گفتم لخویا اونقدرام قوی نیست.چون اگه بود با چند امتیاز اختلاف صدرنشین بود

ما نیمه دوم مثل بازی با استقلال بازی کردیم و این خیلی عالی بود.گل دوم ما یه گل اروپایی بود و بچه ها هر چی زدن گل شد

گابریل بدون شک ستاره خریدهای نیمفصل دوم بود

البته بهترین کار رو کرد خالقی فر رو بازی نداد.تادو هم به درد هیچی نمیخوره