PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما درمورد انتخاب سرمربی پرسپولیس

red_girl
17th February, 2015, 12:30 AM
خب با اومدن مدیریت جدید این روزها اخباری میشنویم از تغییر سرمربی و گزینه هایی مثل برانکو و قطبی بیشترین گمانه زنی درموردشون هست .. بازیای پرسپولیس تو لیگ قهرمان آسیا هم از هفته بعد شروع میشه این تاپیک رو زدیم درمورد آینده سرمربی پرسپولیس بحث بشه اگه غیر از گزینه های نظرسنجی مربی دیگه ای رو دوست دارید اسم ببرید و یه توضیح کوتاه درمورد کارنامه این چند سالشون ..

Meysam
17th February, 2015, 01:05 PM
من به افشین قطبی (قلب شیر) به خاطر علاقه ی خاصی که بهش دارم رای دادم.:53:

فکر نمیکنم نتایج خوبی در لیگ ژاپن گرفته باشه ولی همین تجربه اش در اونجا در رقابت های آسیایی خیلی کمکمون میکنه.:53:

mohssen
17th February, 2015, 04:50 PM
بهترین گزینه ثباته تو یه تیم...ما که دوس داریم درخشان بمونه و مثل امیر ما توی ثبات دادن بهتون کمک کنه....

Hamed
17th February, 2015, 09:11 PM
دنیزلی 71 سالشه ها!!

فرگوسنم به اون فرگوسنیش تا این سن مربیگری نکرد

VaHiD BaGgIo
18th February, 2015, 12:42 AM
حامد، فرگوسن زمانی که بازنشسته شد، 72 سال سن داشت؛ اونم در شرایطی که هنوز می تونست تا چند سال دیگه به حضورش در بالاترین سطح فوتبال جهان ادامه بده که خب ترجیح داد دیگه باقی عمرش رو استراحت کنه و خلاصه فلسفه ی خاص خودش رو داشت!

در ضمن عمو مصی 65 سالشه و البته اینجا داریم در مورد لیگ بسیار بی کیفیت و سطح پایین ایران صحبت می کنیم که نخبه های مربیگریش مثلا نفراتی چون دایی و قلعه نوعی و . . . هستن و عملا هیچ گونه تاکتیک و طرحی تو بازی تیم ها دیده نمیشه و خلاصه مربیگری در این فوتبال بی در و پیکر کار سختی نیست؛

کما اینکه اسکوچیچ مربی 120 هزار دلاری فصل قبل ملوان!!؟، حالا نامبر وان فوتبال ایران شده و با اختلافی فاحش، هیچ مربی ایرانی ای به گرد پاش هم نمیرسه و یا کرانچار که 3، 4 سال تو فوتبال داخلی مون آقایی کرد و تنها مربی تمام سالهای اخیر یک تیم بزرگ ایرانی بود که این همه موندگار شد روی نیمکت تیم!

با این همه منم به عنوان طرفدار شماره یک افندی تو این انجمن، بدم نمیاد انتخاب جوانتری داشته باشیم؛ ولی خیلی به برانکو علاقه ای ندارم و معتقدم می تونیم گزینه های بهتری رو انتخاب کنیم و اگر قرار به حضور افرادی است که قبلا سابقه ی حضور در فوتبال ایران رو داشتن، من ترجیح میدم از بین افندی یا قطبی یکیو انتخاب کنیم!

برانکو مربی شجاعی نیست؛ چه در سبک بازی تیمش و چه در چینش و تعویض هاش و چه در مواجهه با حواشی پیرامونش!
البته این پارامترهایی که بیان کردم، در حد یک مربی استاندارد خوب بین المللی و خارجی بود؛ و گرنه در این مطلب شک ندارم که برانکو حتی قیاسش با مربیان ضعیف ایرانی خنده داره و در برتریش نسبت به گزینه های داخلی شکی وجود نداره!

تمایل قلبی من همیشه به سمت افندی بوده و واسه همین تو نظر سنجی بهش رای دادم؛ ولی احساس می کنم تو شرایط حال حاضر، حضور قطبی می تونه موثرتر باشه!

نتایج ضعیف قطبی با شیمیزو اسپالس هم بیشتر متاثر از سیاست افشین و باشگاه ژاپنی بود که در تیمشون جوانگرایی کردن و تغییر نسل دادن و همین حضور سه سالش در بهترین لیگ آسیا، تجربه خوب و مثبتی براش به حساب میاد در کنار کار کردن کنار مربیان بزرگی چون هیدینگ و ادوکات و البته تجربه ی شیرینش با پرسپولیس!

جالبه که بدونید البته برانکو بعد از رفتنش از ایران، کارنامه موفقی داشته؛

دو قهرمانی پیاپی در لیگ و حذفی کرواسی بلافاصله بعد از جام جهانی 2006 با دیناموزاگرب که البته خب سلطان بلا منازع فوتبال کرواسیه و این قهرمانی هاش چندان عجیب نیست!

بعد در لیگ چین با تیم شاندونگ هم قهرمان لیگ چین میشه و راهی لیگ قهرمانان!

بعد از اون در عربستان، موفق میشه با الاتفاق راهی لیگ قهرمانان بشه با کسب رتبه ی 4 امی لیگ این کشور!

فقط تو امارات با الوحده 7 ام میشه که خب از شرایط ابتدای فصل این تیم در سال 2012 خبر ندارم و نمی دونم برانکو در چه شرایطی راهی این تیم شده!

بعدا مجددا به دینامو زاگرب برمیگرده!
حالا اگر به پرسپولیس اومد و وقتی موند برام، شاید تصمیم گرفتم روزمه اش رو دقیق در بیارم و اینجا ارائه کنم!

جالبه که برانکو برای یک فصل و نیم 700 هزار دلار میخواد بگیره و علی دایی برای دو سال 1.3 میلیون دلار؛ خودتون قضاوت کنید! :4:

پ.ن.: داوود خان، شما که به سایر گزینه ها رای دادی، نکنه منظورت بازگشت دایی به تیمه!؟:2:

Meysam
18th February, 2015, 07:05 PM
اظهارنظر قطبی درباره پرسپولیس کذب است
مديربرنامه‌هاي قطبي هرگونه اظهارنظر اين مربي را در خصوص پرسپوليس تکذيب کرد.
http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00940749.jpg

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، مدیربرنامه‌های قطبی در مورد اخبار منتشر شده در برخی رسانه‌ها مبنی بر اینکه افشین قطبی برای 21 بازی به پرسپولیس برنامه داده است،‌ گفت: هر گونه اظهار نظر و مصاحبه از افشین قطبی در مورد مربیگری پرسپولیس و شرایط سرخ‌پوشان کذب است.

وی ادامه داد: قطبی به عنوان یک هوادار پرسپولیس در شرایط فعلی آرامش این تیم را می‌خواهد و ترجیح می‌دهد کادر فنی این تیم با آرامش و تمرکز به کارش ادامه دهد. بنابراین هیچ گونه اظهار نظری در مورد سرمربیگری پرسپولیس مورد تائید بنده که مدیربرنامه او هستم و خود آقای قطبی نیست.

از قطبی و برانکو به عنوان جایگزین‌های درخشان در پرسپولیس نام برده می‌شود که با این اظهارنظر مدیربرنامه‌های قطبی باید فعلا نام این مربی را از فهرست مربی‌های بعدی پرسپولیس کنار گذاشت.

Sepehr11
18th February, 2015, 07:38 PM
برانكو يه كودنيه مثل كيروش گول نخوريد باز :4:
هرچي مربيه خارجيه چپل چلاغه هي مياد تو فوتبال ايران دوياره ميره و دوباره مياد تو فوتبال ايران :4:
حسرت به دل موندم يه مربي خارجي خوب بياد تو اين كشور

S@eed
18th February, 2015, 08:20 PM
سپهر راست میگه فقط راینر زوبل و اشمیت و رولند کخ خوب بودن تو مربی های خارجی :4: ما که آخر نفهمیدیم از نظر سپهر مربی خوب خارجی کیه؟ البته وقتی یواخیم لو هم مربی نیست از نظرش دیگه حرفی نمیمونه:4:

gpep
18th February, 2015, 10:09 PM
یحیی بهترین گزینه س که میشه سایر گزینه ها:4: هر چند هنوزم از دستش دلخورم بابت اون حرکت ... ولی خداییش مربی خوبیه. ولی اگه یحیی نباشه از بین گزینه ها برانکو بهترین گزینه س هرچند یه مقدار ترسوئه:4:

Hamed
18th February, 2015, 10:27 PM
در ضمن عمو مصی 65 سالشه

دنیزلی متولد 1 ژانویه 1944 که میشه 71 سالش،واقعا واسه شغل سختی مث مربیگری خیلی پیره

اون فرگوسن بود تونست تا اون موقع دوام بیاره

Bianconeri
18th February, 2015, 11:34 PM
لامصب این وحید یا خود ا.نژاد هست یا یه نسبت خیلی نزدیکی باهاش داره
همه اماراش جوری ارائه میشه که توش کسی که طرفدارش باشه قهرمان داستان باشه
از یه طرف دنیزلی رو 7 سال جوون میکنه
از یه طرف میگه قرارداد دایی 1.3 میلیون دلار بوده برای یک فصل
یعنی دایی چیزی بالغ بر 4.6 میلیارد برای اون فصل گرفته
جز یه احمق کی میتونه این ارقام رو باور کنه ؟!
جالب اینجاست مجموع قرارداد دایی برای سه فصل که رویانیان باهاش بست و اسمش شد ترکمانچای همه به این ارقامی که وحید میگه نزدیک نبود یک میلیارد برای فصل اول ،1.2 برای فصل دوم ،1.5 برای فصل سوم
خیلی مشخص و خیلی واضح یه قرارداد خالص و بدون مشکل
که به نظر من خیلی شکیل تر هست همچین قراردادی ببندی و امثال مافیا و درخشان ها نباشی که مبلغ تو برگ قراردادت با دریافتی که از روش های مختلف بدستت میرسه زمین تا اسمون متفاوت باشه
-----------------------------------------------
بگذریم
برانکو شاید مربی تاپی نباشه
اما بهترین نتایج چند سال اخیر تیم ملی رو گرفته اونم با چه بازیکنایی !بداوی ،ستارزارع ،محمد علوی،جلال کاملی مفرد ،میییییرزاپووووور :21: و بقیه دوستان (البته انتخابای خودش بوده)
اون زمان که مربی تیم ملی بود حالم ازش بهم میخورد اما مربی که دفاع با برنامه سرلوحه کاراش باشه تو پرسپولیس جواب میده
از استانکو بگیر تا قطبی و دایی که قهرمانی اوردن (تو شرایط سن من ) همین شرایط رو داشتن
دفاع منطقی ،فوتبال متکی به کم گل خوردن و نتیجه
اصلا تابلو نیست حامی فوتبال ایتالیا و کاتاناچیو هستم نه؟!

VaHiD BaGgIo
19th February, 2015, 12:06 AM
حسین شما هم تو مغلطه کردن داری داوود رو جا میذاری ها!؟

اولا سن مصطفی دنیزلی رو من بر اساس ویکی پدیای فارسی وارد کردم و الان متوجه شدم تو ویکی پدیای انگلیسی همینی که حامد گفت رو زده!

دوما منظورم در مورد دایی برای دو سال بود که با اخراجش تو همون هفته های ابتدایی لیگ، عملا کمی بیشتر از یک سال تو پرسپولیس دووم آورد و با دریافت کل پول این فصلش به اضافه پول فصل گذشته، بیش از 4 میلیارد ناقابل به جیب زد که حدودا میشه 1.3میلیون دلار!

بعدشم ظاهرا شما قرارداد یک مربی دیگه رو اینجا اعلام کردی؛ چون بر طبق قرارداد، مبلغ قرارداد دایی هر سال به صورت تصاعدی بالاتر میرفت و سال سوم مبلغ بیشتری باید می گرفت ( نزدیک به 3 میلیارد! )؛ نه اینکه کمتر از سال دوم حضورش بگیره!

حالا فرض کنیم همون اعداد و ارقامی که شما میگی درست باشه؛ بینی و بین الله علی دایی در قامت مربیگری، 3 میلیارد و خرده ای ( یعنی یک میلیون دلار!؟ ) می ارزه که در طی دو سال فقط پول قراردادش این باشه و پاداش قهرمانی و . . . به کنار!؟

Bianconeri
19th February, 2015, 02:08 PM
دوما منظورم در مورد دایی برای دو سال بود که با اخراجش تو همون هفته های ابتدایی لیگ، عملا کمی بیشتر از یک سال تو پرسپولیس دووم آورد و با دریافت کل پول این فصلش به اضافه پول فصل گذشته، بیش از 4 میلیارد ناقابل به جیب زد که حدودا میشه 1.3میلیون دلار!

بعدشم ظاهرا شما قرارداد یک مربی دیگه رو اینجا اعلام کردی؛ چون بر طبق قرارداد، مبلغ قرارداد دایی هر سال به صورت تصاعدی بالاتر میرفت و سال سوم مبلغ بیشتری باید می گرفت ( نزدیک به 3 میلیارد! )؛ نه اینکه کمتر از سال دوم حضورش بگیره!

حالا فرض کنیم همون اعداد و ارقامی که شما میگی درست باشه؛ بینی و بین الله علی دایی در قامت مربیگری، 3 میلیارد و خرده ای ( یعنی یک میلیون دلار!؟ ) می ارزه که در طی دو سال فقط پول قراردادش این باشه و پاداش قهرمانی و . . . به کنار!؟

اختیار داری عزیزم تو مغلطه کردن و سفسطه کردن من به گرد پای تو هم نمیرسم عزیزم
همیشه دوست داشتم واقعیت ها رو ببینم

فصل اول
یک میلیارد و هفتصد میلیون
فصل دوم
2 میلیارد وصد میلیون
فصل سوم
2 و نیم میلیارد

واضح نیست ارقام ؟الان کدوم سال نسبت به سال قبل افزایش نداشته!؟
از طرفی سال سومی وجود نداشت و سال دوم هم من جایی ندیدم گفته شده باشه دایی مبلغ کل فصل رو برای 7 هفته گرفت ،که اگه گرفته باشه از نظر معرفتی اشکال داره نه قانونی

بینی و بین الله اگر قیمت فوتبال بازی کردن اندو تیموریان تو این فوتبال 4 میلیارد برای یک فصله
بینی و بین الله اگر فیمت فوتبال بازی کردن حدادی فر ها و ... 1.5 میلیارد هست
اره حق مربی هم هست حداقل نزدیک به بازیکن ها حقوق بگیره
این سه و نیم ملیاردی که تو میگی و البته پرسپولیس پرداختش نکرده ،برای 3 فصل متوالی هست ،عزیزم
یعنی 1 و خورده ای میلیون دلار برای دو فصل
که در مقابلش وقتی به پولای پرداختی به قطبی(سال دوم ) ژوزه ،دنیزلی ،نگاه کنیم تو این چند سال (حتی همین درخشان رو با حق دلالیش حساب کنی برای این نیم فصل بالای 1 میلیارد زده به جیب) چیز خیلی عجیب غریبی نیست که در مقابلش این شکلی بشیم:13:

قیمت فوتبالی ها تو ایران کلا دسته جمعی بیخودی بالاست
وقتی یکی مثل سید جلال تو ایران نهایتا 500 میلیون گرفت اون وقت یکی مثل دایی و بقیه مربی های ایرانی حقشون هست که 300 میلیون بگیرن و کمتر

پ ن:تو مبالغ یکم اشتباهات میلیاردی داشتم اصلاح کردم :دی
از وحید هم عذر میخام .اما بازم ارقام با ارقام وحید جور در نمیاد :دی

VaHiD BaGgIo
19th February, 2015, 09:17 PM
پ ن:تو مبالغ یکم اشتباهات میلیاردی داشتم اصلاح کردم :دی
از وحید هم عذر میخام .اما بازم ارقام با ارقام وحید جور در نمیاد :دی

حاج حسین شما تو پست اولت گفتی فصل اول 1 میلیارد و فصل دوم 1.2 میلیارد و فصل سوم 1.5 میلیارد که من فکر کردم منظورت واسه فصل دوم 2.1 میلیارده و از این حیث گفتم روند مبالغت صعودی نیست؛ در هر صورت همین ارقام هم به قول خودت درست نبود!

حالا طبق پست دومت، مجموع مبلغ قرارداد دایی تو این دو فصل میشه 3.8 میلیارد که به دلار 3300 تومانی حدودا میشه بیش از 1.1 میلیون دلار!
من تو پست اول دلار رو 3000 تومان و خلاصه همین حدودا در نظر گرفته بودم که میشد همون 1.3 میلیون دلار!

اما حرفت رو کاملا قبول دارم که وقتی یکی مثل صادقیان با این همه حاشیه و گندکاری 1 میلیارد می گیره؛
وقتی سوشای آقای گل :4:، همین حدود پول میگیره و الی آخر؛
به قول شما بایدم یکی مثل دایی که یه برند جهانیه و با بزرگان فوتبال جهان سر و کار داره و تو فیفا رفت و آمد داره و خلاصه در کل جهان مورد احترامه و . . . همچین پولی بگیره!

من از این حیث خرده ای نمی گیرم؛ بحث من این قیاس مبلغ و هزینه ی مربیگری دایی با مبالغ مورد نیاز برای حضور مربیان خارجی و از جمله برانکو بود که با وجود کیفیت برتر و بهتر امثال برانکو، عملا حتی با وجود بی ارزش بودن پول ملی ایران، قراردادشون ارزانتر از علی دایی است!

اینم بگم که باز فکر نکنین این حرفا رو به خاطر دایی میزنم؛ از نظر من یکی مثل درخشان بدون توجه به نتایج کسب شدش و با فرض اینکه به همون روز اول حضورش برگردیم، با توجه روزمه ی بدون قهرمانی و نکته ی مثبت پر رنگ و خلاصه غیر قابل استنادش ( اینو بگم البته که مربی سقوطی بودن درخشان حقیقت نداره! )، نهایتا حقش برای نیم فصل 200 میلیون تومان بود با ارفاق؛
دیگه الان که بابت این نتایج و این کیفیت تیمش، باید یه پولی هم به باشگاه بده!

بگذریم، به هر حال ورود برانکو رو به تیم پیشاپیش تبریک میگم و امیدوارم که حضور این مربی، هم باعث موفقیت تیم بشه و هم دوباره یکدلی و وحدت رو بین پرسپولیسی ها بوجود بیاره!
( هر چند کماکان ترجیح میدم قطبی به پرسپولیس برگرده! )

اینم خطاب به سپهر جونیش: سپهر جان، منو با بعضی موضع گیری هات، یاد سلطان علی پروین میندازی که فقط آقا دل بوسکه رو قبول داشت و بکل هیچ مربی خارجی رو نمی پسندید!
بابا روزمه ی پرکار و البته موفق برانکو حتی بعد از رفتنش از ایران، نشون میده که مربی بدی نیست و حداقل سطحش از فوتبال ما بالاتره؛ هر چند که مربی ترسو و محتاط و دفاعی ای باشه!

DATAM
19th February, 2015, 09:21 PM
سپهر رو که ول کنید. اون درک فوتبالی نداره:4: :10:

با برانکو موافقم. منتهی در یک پروسه حداقل چهار فصله. اگه قراره سه ماه دیگه بگن برانکو حیا کن، پرسپولیس رو رها کن که نمیشه

همش میترسیدم امثال مایلی کلنگ و دایی سرمون خراب بشن که خدا رو شکر فعلا پرسپولیس در امانه

VaHiD BaGgIo
19th February, 2015, 09:29 PM
آره؛ امسال رو دیگه باید کلا فراموش کنیم و به برانکو ( و یا قطبی و . . . ) این فرصت رو بدیم که تیم رو مد نظر خودشون بسازن و خلاصه باقی فصل رو هر چی شد، تحمل کنیم و فصل بعد هم ازش کامل حمایت کنیم تا تیمش به لحاظ روحی روانی مثل تیم امسال تخلیه نشه!

ضمن اینکه به نظر میرسه نژاد فلاح گزینه ی هدایتی است و احتمالا پرسپولیس به زودی توسط هدایتی خریداری میشه و این خوش بینی رو میشه احساس کرد که فصل بعد شاهد حضوری موفق در فصل نقل و انتقالات باشیم و خلاصه تیم خوبی رو ببندیم!

DATAM
19th February, 2015, 09:39 PM
البته هر کی پرسپولیس/ استقلال رو بخره، ابلهی بیش نیست
290 میلیارد بدی واسه یه مجموعه ورشکسته و ضررده ، تازه بعدش میلیارد میلیارد بدهیش رو هم صاف کنی.
ولی جالبه که بعد از این همه خرج، هنوز هم مالک باشگاه نمیشی. تازه میشی قائم مقام!

VaHiD BaGgIo
19th February, 2015, 09:50 PM
ابوالفضل، بالاخره هیچی هیچی هم که نیست؛ حتما یه چیزای گیرشون میاد که همچین خریتی می کنن که تو این فوتبال زیان ده و مصرف کننده، میان پیشنهاد 200، 300 میلیاردی رو قبول کنن!
کلی رانت و زد و بند و پشت پرده وجود داره سر این داستان ها؛ وگرنه کدوم آدم عاقلی پیدا میشه که سرمایشو بیخود و بی جهت هدر بده!؟

خوبی هدایتی نسبت به سایر گزینه ها اینه که اولا با فوتبال بیگانه نیست و حدودا 7،8 ساله که وارد فوتبال شده و هم تو پرسپولیس حضور داشته و هم خودش تیمداری کرده و خلاصه بی تجربه و خام نیست و از طرفی نمیشه کتمان کرد که انصافا یه نیمچه علاقه ای هم به پرسپولیس داره و یخورده هم واسه خاطر همین علاقش یه کارایی می کنه و از طرفی هم آدم دست و دلبازیه و مثل این کچلی که اول فصل گیرمون اومد و یا دیگرانی که آمدن و رفتن، خسیس نیست و از خرج کردن نمی ترسه و از همین ملاحظات، احساس می کنم نسبت به سایر گزینه ها ( شایدم تنها گزینه باشه! ) ارجحیت و برتری داشته باشه؛ مضافا اینکه با مسئولان حکومت هم رابطه ی خوبی داره!

در هر صورت امیدوارم اونچه که مصلحت پرسپولیسه، رخ بده و کسی تیم رو بخره که ما رو دوباره به روزهای خوبمون برگردونه!

Sepehr11
21st February, 2015, 08:45 PM
سپهر راست میگه فقط راینر زوبل و اشمیت و رولند کخ خوب بودن تو مربی های خارجی :4: ما که آخر نفهمیدیم از نظر سپهر مربی خوب خارجی کیه؟ البته وقتی یواخیم لو هم مربی نیست از نظرش دیگه حرفی نمیمونه:4:

- آيا من گفتم اين زوبل و اشميت و اينا مريها خوبين ؟ :22:
- آيا من كي گفتم لو مربي نيست ؟؟؟ :13: فقط ازش انتقاد داشتم راجع به يه سري چيزا كه كاملا هم درست بود . و همون انتقاداها رو هم مطبوعات آلمان ديرتر از من :4: مطرح كردند و باعث شدند لو دست از لجبازي برداره و آلمان قهرمان شه

تا اينجا تفهيم شدي سعيد ؟ :4:

اكي . خوشحالم . :1:

خب مساله بعدي برانكوئه . كه تابلوئه مربيه تاپي نيست و نيازي به بحث نداره . ايشالله كه مربيتون بشه و ما حال كنيم :4: (البته از دايي و درخشان بهتره مسلما )

♥perspolis♥
22nd February, 2015, 12:25 AM
کاش دنیزلی می اومد و هر کی مالک میشد نگهش میداشت....

فقط درخشان بره

davoodrahimi
4th May, 2015, 07:04 PM
سلام
ایشالا سال بعد نتیجه میگیریم