PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هواداران Nec نایمخن

Stevie G
9th November, 2014, 04:37 PM
خبرای جهانبخش اینجا گذاشته میشه : )

Stevie G
10th November, 2014, 10:47 AM
به گزارش "ورزش سه"، نایمخن که علیرضا جهانبخش را در اختیار دارد در هفته سیزدهم لیگ دسته یک هلند به مصاف ونلو رفت و با نتیجه 2 بر یک به پیروزی رسید.

در این دیدار علیرضا جهانبخش نقش مهمی در پیروزی تیم نایمخن ایفا کرد. جهانبخش روی گل اول تیمش ضلع سوم پاس گل بود. جهانبخش در این دیدار در دقیقه 89 تعویض شد .

گلهای نایمخن را آنتونی لیمبومبه در دقایق 32 و 87 به ثمر رساند و تک گل ونلو توسط گاس جوپن در دقیقه 59 به ثمر رسید.

نایمخن با 34 امتیاز از 13 بازی در صدر جدول قرار دارد.

جهانبخش تنها اسیایی نایمخن هست و بهترین بازیکن تیمش و لیگ دو هلند : )

Meysam
10th November, 2014, 01:02 PM
افتتاح کلاب هواداران ان ای سی رو تبریک میگم.:53:
استیوی امیدوارم اینجا موندگار بشی و این تاپیک رو آپدیت نگه داری.:53:

Meysam
18th November, 2014, 07:21 PM
استیوی کجایی؟! کلاب رو اکتیو نگه دار دیگه.:53:

شرط جالب مدير نايمخن براي جدايي جهانبخش
http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1185667&title=%D8%B4%D8%B1%D8%B7_%D8%AC%D8%A7%D9%84%D8%A8_ %D9%85%D8%AF%D9%8A%D8%B1_%D9%86%D8%A7%D9%8A%D9%85% D8%AE%D9%86_%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%8A_%D8%AC%D8%AF% D8%A7%D9%8A%D9%8A_%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%D8%A8%D 8%AE%D8%B4
عليرضا جهانبخش پيشنهادهاي بسياري از تيمهاي هلندي و غير هلندي دريافت کرده اما هنوز مشخص نيست که آيا اجازه جدايي او در زمستان از سوي مديران نايمخن صادر خواهد شد يا نه؟
به گزارش "ورزش سه"، علیرضا جهانبخش فصل فوق العاده ای را سپری کرده. او به عنوان بهترین بازیکن ژوپیلرلیگ پیشنهادهای بسیاری در جیب دارد اما مدیران نایمخن، درست مثل تابستان که اجازه جدایی جهانبخش را صادر نکردند، شاید در زمستان هم جلوی ترانسفر او را بگیرند. در تابستان ، علیرضا به خرونینخن نزدیک شده بود اما پروژه بازگشت نایمخن به لیگ برتر هلند مدیران نایمخن را بر آن داشت تا با جدایی ستاره ایرانی تیمشان مخالفت کنند.

حالا و برای نقل و انتقالات ژانویه هم علیرضا چندین و چند پیشنهاد از داخل و خارج از هلند دارد اما فعلا که مدیران نایمخن با جدایی او موافقت نکرده اند. آنها شرط جالبی پیش روی علیرضا قرار داده اند. به او گفته اند در صورتی اجازه جدایی اش را صادر خواهند کرد که یک بازیکن ایرانی همسطح با خودش، هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ اخلاقی به آنها معرفی کند تا جایگزینش کنند. به نظر می رسد علیرضا توانسته آینده خوبی برای فوتبال ایران در هلند باشد و شاید همین موضوع راه را برای حضور بازیکنان جوان ایرانی در تیمهای هلندی باز کند.
http://hyperclubz.com/ImageLoader.ashx?Image=~/common/img/Golestan/Article/f799b853-200b-4bfd-9af2-088bc4df0082.jpg

Stevie G
20th November, 2014, 11:14 AM
جهانبخش:‌ جدایی از نایمخن هنوز مشخص نیست/با تمام وجودم برای ایران بازی می‌کنم

خبرگزاری آنا: مهاجم ایرانی تیم نایمخن هلند ادامه حضور یا قطع همکاری با این تیم را مبهم دانست.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا، درخشش مهاجم ایرانی نایمخن هلند که تاثیر بسیار زیادی در پیروزی‌های به دست آمده این باشگاه داشت باعث شد تا او بتواند به عنوان برترین بازیکن لیگ دسته 2 هلند دست یافته و گاو برنزی را از آن خود کند.اما کسب همین عنوان و مبلغ بالای قرارداد وی اکنون مسئولان نایمخن را با مشکل بزرگی مواجه کرده و آنها در صدد هستند برای تامین نیاز مالی باشگاه این بازیک را در ژانویه به فروش برسانند.علیرضا جهانبخش در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا تاکید کرد: بحث جدایی من از نایمخن تازگی ندارد زیرا پیش از این نیز صحبت‌هایی در این زمینه انجام شده بود.وی ادامه داد: من به این موضوع اهمیت زیادی نمی‌دهم و تا زمانیکه در نایمخن حضور داشته باشم با تمام قدرت برای این تیم مقابل حریفان هلندی به میدان خواهم رفت.وی افزود: همه چیز در آینده‌ای نزدیک مشخص خواهد شد اما آنچه‌ حقیقت دارد این است که هنوز وضعیت جدایی من از نایمخن هنوز مشخص نیست و هیچ احتمالی را هم نمی‌توانم برای این موضوع در نظر بگیرم.جهانبخش درباره عملکرد خود در دیدار با کره جنوبی به آنا گفت:‌ پیروزی تیم ملی برای من از هر چیز دیگری با ارزش‌تر است و مطمئن باشید من در هر بازی با تمام وجود برای ایران به میدان می‌روم.وی اضافه کرد: دیدار با کره جنوبی برای بازیکنان ایران بسیار مفید بود و خوشبختانه در این بازی توانستیم بهترین نتیجه را از حریف با کسب برتری یک بر 0 به دست آوریم.

Stevie G
24th November, 2014, 02:06 PM
کیروش گفته جهانبخش رو به تیم امید نمیدیم. :-/

Stevie G
25th November, 2014, 10:08 AM
ساوي نايمخن در حضور 90 دقيقه‌اي جهانبخش
نايمخن در حضور جهانبخش به مصاف تيم آژاکس ب رفت.
نایمخن که علیرضا جهانبخش را در اختیار دارد در چارچوب هفته چهاردهم لیگ یک هلند در ورزشگاه اسپورت پارک شهر آمستردام به مصاف تیم ب آژاکس رفت که در نهایت این دیدار با نتیجه تساوی یک- یک خاتمه یافت.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، در این دیدار با حضور 90 دقیقه‌ای علیرضا جهانبخش برگزار شد.

جهانبخش در این فصل 1186 دقیقه برای نایمخن در زمین حضور داشته که 6 گل و 2 کارت زرد را برای وی به همراه بوده است

بازیکن 21 ساله ایرانی در این دیدار آمار خوبی داشت اما نتوانست موجبات پیروزی تیمش را فراهم کند.

در جدول لیگ یک هلند نایمخن با 35 امتیاز در صدر جدول قرار دارد و کرکراده که در این هفته شانس حضور در صدر جدول را داشت بازی را در واگذار کرد و همچنان در مکان دوم قرار گرفت.

نایمخن هفته آینده در مقابل توئنته قرار خواهد گرفت.

Stevie G
25th November, 2014, 03:31 PM
جهانبخش: ترجیح می‌دهم شاگرد فن‌خال شوم نه مورینیو (http://www.tarafdari.com/node/234186)

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان گفت که در صورت داشتن پیشنهاد از منچستریونایتد و چلسی ترجیح می‌دهد شاگرد فن‌خال هلندی شود.

کارلوس کی‌روش در اردوی تهران و بازی دوستانه با کره‌جنوبی نشان داد قصد دارد تیم ملی را کم‌کم جوان کند. اضافه شدن بازیکنانی مانند سردار آزمون، سروش رفیعی، وریا غفوری، مرتضی پورعلی‌گنجی و ... به تیم ملی و حضور ثابت علیرضا جهانبخش در ترکیب تیم ملی نشانگر برنامه‌های آتی کی‌روش است.علیرضا جهانبخش در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص اردوی تدارکاتی تیم ملی در تهران، بازی با کره‌جنوبی، حضور در جام ملت‌های آسیا، وضعیتش در نایمخن و احتمال جدایی‌اش از این تیم صحبت‌هایی را مطرح کرده است که در زیر مشروح آن می‌آید:

صحبت را از بازی تدارکاتی ایران و کره‌جنوبی آغاز کنیم.
بازی خیلی خوبی را مقابل کره‌جنوبی انجام دادیم که در نیمه اول و دوم شرایطی متفاوت داشت. ما در این دیدار بیشتر سعی داشتیم بازی را کنترل کنیم و اجازه دادیم کره‌ای‌ها جلو بیایند و برنامه‌مان روی ضدحملات بود. با این روش موفق شدیم موقعیت‌های خوبی هم به دست بیاوریم. با اینکه بازی سختی بود اما خوشبختانه بردیم. مهمتر از نتیجه این بود که مقابل کره‌جنوبی که از شانس‌هاش قهرمانی در جام ملت‌های آسیاست، محک خوبی خوردیم.

تیم ملی توانست در اولین بازی تدارکاتی جدی که بعد از جام جهانی داشت، مقابل یکی از شانس‌های قهرمانی جام ملت‌های آسیا به پیروزی برسد. این پیروزی یک اتفاق بود یا نوید این را می‌دهد که تیم ملی در جام ملت‌ها نیز می‌تواند این پیروزی‌ها را تکرار کند و به قهرمانی برسد؟
قطعاً محک خیلی خوبی مقابل کره‌جنوبی خوردیم. کره‌ای‌ها همیشه جزو تیم‌های خوب آسیا بوده و در بیشتر دوره‌های جام جهانی نیز حضور داشته‌اند. با توجه به اینکه تا پیش از دیدار با کره‌جنوبی، بازی تدارکاتی خاصی نداشتیم به نظرم این بازی می‌تواند نتایج مثبتی برای ما داشته باشد. ما بدون انجام دیدار تدارکاتی توانستیم مقابل کره‌ای که تا به اینجا بازی‌های تدارکاتی خوبی داشته پیروز شویم و این موضوع اهمیت دارد. درست است این بازی دوستانه بود اما برای ما و کره‌ای‌ها بسیار اهمیت داشت.

البته چندان هم دوستانه نبود...
درست است، این بازی دوستانه بود اما خیلی هم دوستانه نبود، چون این بازی حساسیت زیادی داشت. به هر صورت امیدوارم که با تدابیر کادرفنی بتوانیم تا جام ملت‌های آسیا آمادگی‌مان را حفظ کرده و بهتر شویم.

شکست خوردن کره‌ای‌ها خیلی برای‌شان سخت بود و به نظر می‌رسید حسابی از سومین شکست پیاپی عصبانی شده بودند.
طبیعی بود. آنها خودشان گفته بودند که هزاران کیلومتر آمده‌اند تا مقابل ما پیروز شوند. دو بازی قبلی که ما در آنها به برتری رسیدیم خیلی برای کره‌ای‌ها سنگین بود، به خصوص دیداری که آنها در اولسان شکست خوردند و تیم ما به جام جهانی صعود کرد. به همین دلیل سومین شکست پیاپی خیلی برای آنها سخت‌تر شد و برای هواداران ما بسیار شیرین بود.

دلیل درگیری‌های پایان بازی هم به عصبانیت بعد از شکست کره‌ای‌ها ارتباط داشت؟
خیلی سخت بود سه بازی پی در پی را ببازند. آنها از شرق آسیا به غرب آسیا آمدند و با تمام خستگی سفر و طی کردن هزاران کیلومتر بازهم باختند. چیزی که باعث درگیری شد و ما را هم عصبانی کرد، این بود که کره‌ای‌ها آمدند و در خانه خودمان به ما بد و بیراه گفتند. بچه‌هایی که در مقدماتی جام جهانی بودند، می‌گفتند کره‌ای‌ها بعد از شکست در اولسان هم رفتار خوبی با ما نداشتند. این موضوعات بود که باعث درگیری‌ها شد. کره‌ای‌ها بعد از باخت دوباره حرصی شده بودند!

همین حرصی شدن و عصبانیت‌ها باعث شد سرمربی کره بعد از بازی بگوید در جام ملت‌ها ایران را شکست می‌دهیم؟
باید ببینیم می‌توانند این کار را بکنند یا نه. هم روی کاغذ و هم در واقعیت ما بردیم و آنها سه بازی پیاپی را شکست خورده‌اند. ما باید این بازی را فراموش کنیم و به موفقیت در دیدارهای آینده فکر کنیم. این بازی با وجود حساسیت بالا، دوستانه بود و باید دید در بازی رسمی چه می‌شود.

از عملکردت در اولین باری که به صورت ثابت در ترکیب تیم ملی قرار گرفتی، راضی بودی؟
تمام سعی‌ام را کردم تا خواسته‌های کادرفنی را در این دیدار پیاده کنم. مهمترین دستورات کی‌روش برای ما انجام کارهای دفاعی بود که به نظرم توانستیم به نحو احسن از عهده این کار بر بیاییم. در کارهای هجومی هم می‌توانستم بهتر از این باشم و از کناره‌ها بهتر استفاده کنم اما نشد. از سوی دیگر این اولین باری بود که به صورت ثابت برای تیم ملی بازی می‌کردم و شاید می‌توانستم بهتر از این عمل کنم اما کار سختی مقابل کره‌جنوبی داشتم. با این حال سعی کردم بهترین عملکرد را داشته باشم و از این به بعد هم سعی و تلاشم را بیشتر خواهم کرد تا به تیم ملی کمک کنم.http://tarafdari.com/sites/default/files/users/user8005/139309031456186184149034.jpg

به نظر می‌آمد در نیمه اول بازی مقابل کره‌جنوبی زیاد با دیگر بازیکنان هماهنگ نبودی؟
برای اولین بار بود کنار خسرو حیدری بازی می‌کردم. زیاد با هم هماهنگ نبودیم و زمان زیادی هم نداشتیم که به هماهنگی برسیم. شاید دلیل این ناهماهنگی همین بود اما در نیمه دوم شرایط تغییر کرد. البته معتقدم در کارهای دفاعی خوب بودیم و می‌توانستیم در حمله بهتر باشیم. در نیمه دوم بهتر شدیم و به هماهنگی رسیدیم و با اضافه شدن وریا غفوری هم سمت راست جان تازه‌ای گرفت. با حضور وریا توانستیم روان‌تر کار کنیم و در کارهای هجومی هم بهتر شدیم.

حضور ثابتت در ترکیب تیم ملی ادامه‌دار است و آیا علیرضا جهانبخش در جام ملت‌های آسیا جزو 11 سرباز اصلی ایران خواهد بود؟
به امید خدا و من تمام تلاشم را می‌کنم در بهترین شرایطم باشم و به تیم ملی کمک کنم. هر وقت هم کادرفنی صلاح بداند بازی می‌کنم و تمام تلاشم را می‌کنم تا در خدمت تیم ملی باشم. امیدوارم بتوانم این روند را حفظ کنم.

اردوی آفریقای جنوبی چقدر می‌تواند به آماده‌سازی تیم ملی برای جام ملت‌ها کمک کند؟
ما پیش از جام جهانی هم در آفریقای جنوبی اردو داشتیم و در نهایت عملکرد تیم ملی را در این تورنمنت دیدید. به نظرم می‌توانیم در آفریقا اردوی خوبی را پشت سر بگذاریم و به شرایط بسیار خوبی برسیم. امیدوارم بازیکنان بتوانند به یک آمادگی بسیار خوب برسند تا دل مردم را شاد کنیم.

خودت چقدر برای این اردو انگیزه داری؟
ما در اردوی تهران که بودیم، از روز اول بسیار سرحال و با انگیزه کارمان را آغاز کردیم و هدف‌مان موفقیت در جام ملت‌هاست. انگیزه ما در اردوهای بعدی مسلماً بیشتر هم خواهد شد. بعد از عملکرد خوبی که در جام جهانی داشتیم و نگاه‌ها نسبت به ما مثبت بود، همه انتظار دیگری از تیم ایران دارند و به همین جهت باید یک آماده‌سازی خوب داشته باشیم و این آمادگی را در جام ملت‌ها نشان دهیم.

به جز ایران، تیم‌های استرالیا، ژاپن و کره‌جنوبی از شانس‌های اصلی قهرمانی در جام ملت‌های 2015 آسیا هستند. به نظرت کدامیک از این تیم‌ها رقیب اصلی ما خواهند بود؟تیم‌های خوب دیگری هم در آسیا هستند. ازبکستان تیم خوبی دارد و همچنین امارات که تیم حاضر در المپیک لندن را به جام ملت‌های آسیا می‌فرستد. همه تیم‌ها پیشرفت کرده‌اند و مطمئناً کار بسیار سختی پیش رو داریم. اگر روی کاغذ حساب کنید ایران، استرالیا، ژاپن و کره‌جنوبی شانس رسیدن به مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا هستند اما تیم‌های خوب دیگری هم هستند که روز به روز پیشرفت می‌کنند. نمی‌توان خیلی جدی گفت که رقابت بین این چهار تیم است، چرا که همه می‌خواهند در جام ملت‌ها خودشان را نشان دهند.

تیم ملی می‌تواند به فینال جام ملت‌های 2015 آسیا برسد و قهرمان شود؟
پیش‌بینی کردن سخت است. اگر همین روند را ادامه دهیم، تا جام ملت‌ها شرایط خوبی داشته باشیم و البته روند آماده‌سازی به خوبی پیش برود، می‌توان به کسب مقام در جام ملت‌ها امیدوار بود. به نظرم باید قدم به قدم پیش برویم. برای ما هر بازی یک فینال است و در مرحله گروهی هم کارمان سخت است. در جام ملت‌ها مقابل تیم‌هایی بازی می‌کنیم که همیشه شرایط‌شان برای ما خاص بوده است و دوست نداریم مقابل آنها تن به شکست بدهیم.

به موفقیت شخصی هم فکر کرده‌ای؟ اینکه آقای گل شوی یا آقای پاس گل؟
در جام ملت‌ها کار خیلی سخت است و همه تیم‌ها با قدرت به مسابقات می‌آیند. من سعی می‌کنم مثمرثمر باشم و برنامه‌های کادرفنی را اجرا کنم. مهم گل زدن نیست بلکه نتیجه گرفتن تیم مهم است. مثمرثمر بودن از هر چیز دیگری مهمتر است و آقای گلی یا آقای پاس گلی من مهم نیست.

آیا درخشش احتمالی‌ات در جام ملت‌های آسیا باعث می‌شود به تیم‌های بزرگتری بروی، چون صحبت از این است که علیرضا جهانبخش نیم فصل از نایمخن جدا می‌شود.
نمی‌توان چیزی را پیش‌بینی کرد، از این جهت که با باشگاه نایمخن قرارداد دارم و اگر هم قرار به جدایی باشد باید با باشگاه مذاکره شود. تابستان هم پیشنهادهای خوبی داشتم اما دیدید که باشگاه با جدایی‌ام موافقت نکرد. از طرف دیگر از شرایطم در نایمخن راضی‌ام و شرایط خوبی هم در لیگ دو هلند داریم. کمی سخت است از حالا بخواهم درباره جدایی صحبت کنم اما واقعیت این است خودم هم دوست دارم شرایط بهتری را تجربه کنم.می‌خواهم به تیم و لیگ بالاتری بروم و شرایط جدیدی را تجربه کنم که این هم به تصمیم باشگاه بستگی دارد. ما اکنون در لیگ دو هلند شرایط خوبی داریم، تیم در صدرجدول قرار دارد و از شانس‌های اصلی صعود به لیگ برتر هلند است. به همین دلیل فقط به نایمخن فکر می‌کنم تا به تیمم کمک کنم. هر اتفاقی که بخواهد رخ بدهد برای آینده است.http://tarafdari.com/sites/default/files/users/user8005/139309031500143764149454.jpg

تابه آینده برسی، صحبت‌های زیادی در خصوص تو به میان می‌آید. در همین مدت صحبت از این است که فن‌خال و مورینیو چشم‌شان به درخشش توست و برنامه جذبت را در دستور کار قرار داده‌اند. این اخبار و گزارش‌ها برایت اهمیت دارد و به آنها فکر می‌کنی؟
خیلی اخبار خوبی است که باعث می‌شود یک بازیکن اهمیتش را بیشتر درک کند. اینکه درباره من صحبت می‌شود و از این دست اخبار را در رسانه‌های مختلف جهان می‌بینیم، بسیار مثبت است و در مسیر فوتبالی‌ام امیدواری بیشتری به من می‌دهد. با این حال خودم دوست دارم پله‌پله پیش بروم تا بتوانم هر جایی که می‌روم بازی کنم. به یکباره رفتن به تیمی بزرگ کار را سخت می‌کند اما امیدوارم بتوانم شرایطی که دارم را حفظ کنم تا پیشنهادهای بهتری بگیرم و در مسیر فوتبالی‌ام پیشرفت کنم.

حالا اگر این صحبت‌ها واقعیت پیدا کند و روزی بخواهی از بین فن‌خال و مورینیو کار کردن با یکی از آنها را انتخاب کنی، ترجیح می‌دهی شاگرد کدامیک شوی؟
از حالا صحبت کردن در این خصوص خیلی سخت است اما چون فن‌خال هلندی است و من با افکار هلندی‌ها و فوتبال آنها بیشتر آشنایی دارم، کار کردن با او را ترجیح می‌دهم. فکر می‌کنم کار کردن با فن‌خال بسیار جذاب‌تر باشد اما در نهایت نمی‌توان تا چیزی قطعی نشده در مورد این مسائل صحبت کرد. امیدوارم در آینده پیشنهادهای خوبی داشته باشم.

ترجیح دادن فن‌خال به مورینیو نشانگر این است که منچستریونایتد را به چلسی ترجیح می‌دهی یا نه؟
نه؛ به تیم خاصی فکر نمی‌کنم. قاعدتاً وقتی شرایط خوب باشد، پیشنهاد خوب و بزرگ به شما می‌رسد که این بسیار مثبت است. امیدوارم این پیشنهادها رسمیت پیدا کند.

حالا که این همه اتفاق خوب برای تو رقم خورده است، می‌خواهیم بدانیم علیرضا جهانبخشِ قبل از جام جهانی چه تفاوتی با بازیکنی دارد که تجربه حضور در جام جهانی را پیدا کرده و در حال حاضر نیز در فوتبال اروپا و هلند جا افتاده است.
من از اولین اردویی که به تیم ملی دعوت شدم (پنج شش ماه قبل از جام جهانی) سعی کردم تمرکزم را حفظ کنم. بازیکن بسیار جوانی بودم که به تیم ملی رسیدم و جزو نفرات جدید تیم ملی محسوب می‌شدم. همیشه سعی کردم اردو به اردو بهتر شوم و میزان تأثیرگذاری‌ام را به کادرفنی تیم ملی نشان دهم. به تازگی وارد فوتبال هلند هم شده بودم، فوتبالی که کمک زیادی به بازیکنان جوان می‌کند و همین موضوع باعث شد اعتمادبه‌نفس من برای حضور در تیم ملی بیشتر شود و این اعتمادبه‌نفس را در اردوها نشان دادم.قبل از جام جهانی اردوهای بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم و من آمادگی‌ام را به خوبی نشان دادم. بعد از پایان اردوها نیز به عنوان جوانترین بازیکن تیم ملی راهی جام جهانی شدم که توانستم پیراهن تیم ملی را در این تورنمنت بزرگ به تن کنم. این موضوع برای من افتخار بزرگی محسوب می‌شد و بزرگترین محکی بود که خوردم. مقابل بازیکنان بزرگ دنیا بازی کردم و این موضوع به من خیلی مسائل را یاد داد.

چه مسائلی؟
اینکه با تلاش کردن می‌توان به جاهای بزرگتری رسید. من در بازی با آرژانتین و بوسنی با بازیکنان بزرگ دنیا روبه‌رو شدم. بازی مقابل آنها به من ثابت کرد، می‌توانم با تلاش در سطحی بازی کنم که بازیکنان آرژانتین و بوسنی هستند. این تجربه‌ام را به نایمخن هم منتقل کردم و البته در باشگاه نیز نگاه‌ها نسبت به من تغییر کرده بود. انتظار از من بیشتر شده بود، چون بازیکنی بودم که از جام جهانی برگشته‌ام. خودم هم کم نگذاشتم و تمریناتم را بیشتر و بیشتر کردم و خواستم به عنوان بازیکنی که از جام جهانی برگشته بیشتر از قبل تأثیرگذار باشم. حالا نیز امیدوارم این آمادگی‌ام را حفظ کنم و روزبه‌روز بهتر شوم.

به عنوان یک بازیکن جوان سؤالی هم در خصوص بازیکنان جوان دارم. اینکه چرا در فوتبال ایران بازیکنان جوان خیلی زود اسیر حاشیه‌ها می‌شوند، به تصمیم مربی اعتراض می‌کنند، با یک تعویض تیم را به حاشیه می‌برند و با همین روند خودشان را هم وارد حاشیه می‌کنند. این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که تو هم جزو بازیکنان جوان ایرانی هستی اما می‌بینیم که در فوتبال اروپا به خوبی راه پیشرفت را پیدا کرده‌ای؟
من در چند رده ملی بازی کرده‌ام و با بازیکنان هم رده خودم به خوبی آشنا هستم. زمانی که به فوتبال هلند رفتم سعی کردم آنقدر پیشرفت کنم و خوب باشم که راه برای دیگر بازیکنان جوان ایرانی هم باز شود، آنهم به این دلیل که می‌دانم بازیکنان با استعداد زیادی در ایران وجود دارند. در رده‌هایی که من بازی کردم استعداد آنقدر زیاد بود که به نظرم آنها فقط نیاز به پرورش دارند و به جرأت می توانم بگویم ایران با استعدادترین فوتبالیست‌های آسیا را دارد که به خوبی پرورش نمی‌یابند. شاید هم مسیر را اشتباه می‌روند.

همانطور که می‌گویی انتخاب مسیر درست مهمترین عامل است. چگونه باید این مسیر درست را انتخاب کرد که مانند بازیکنان فعلی فوتبال ایران وارد حاشیه نشد؟
بهترین سن برای انتخاب مسیر یک بازیکن 17 تا 22 سال است. یک فوتبالیست باید در این سن مهمترین انتخابش را انجام دهد اما اینکه بازیکنان خیلی زود وارد حاشیه می‌شوند فکر کنم به این دلیل است که در فوتبال ایران به حاشیه توجه زیادی می‌شود. فوتبال یک بخش داخلی دارد و یک بخش بیرونی. بخش داخلی همان فوتبال و داخل زمین است و بیرون فوتبال نیز مسائل اخلاقی و حاشیه‌هایی محسوب می‌شود که در فوتبال ایران به این مسائل اهمیت زیادی داده شده است. پرداختن به مسائل بیرونی می‌تواند به مسائل داخلی منتقل شود و فوتبال یک نفر را به نابودی بکشد، موضوعی که در فوتبال اروپا وجود ندارد. در اروپا تأکید می‌شود که بیشتر به مسائل داخلی بپردازید و فقط فوتبال اهمیت دارد اما در ایران اینطور نیست.

masoud 99
29th November, 2014, 02:32 AM
هفته پانزدهم لیگ دسته یک هلند
با گلزنی جهانبخش نایمخن دوازدهمین پیروزی خود را کسب کرد
نایمخن در شب گلزنی علیرضا جهانبخش صدرنشینی خود را تداوم بخشید.

نایمخن که علیرضا جهانبخش را در اختیار دارد در هفته پانزدهم لیگ دسته یک هلند از ساعت 22 و 30 دقیقه به مصاف توئنته رفت و با نتیجه 5بر یک بر حریف خود غلبه کرد.

علیرضا جهانبخش در این دیدار از ابتدا در ترکیب حضور داشت و در دقیقه 8 زننده گل اول تیمش به توئنته بود.

گل علیرضا در مقابل توئنته هفتمین گل وی در طول فصل جاری به حساب می آید.

هافبک مهاجم گلزن نایمخن در طول فصل جاری 1276 دقیقه برای تیمش به میدان رفته و بیشترین حضور را در بین همبازی‌هایش تجربه کرده است.

گل‌های بازی را جهانبخش در دقیقه 8 و ارس 4 گل در دقیقه 27،47، 75، 78 به ثمر رساندند.

نایمخن با 35 بازی و 38 امتیاز در صدر قرار دارد.

در چارچوب هفته شانزدهم نایمخن در خانه‌ای تل استار به میدان خواهد رفت.

Meysam
2nd December, 2014, 02:09 AM
استیوی کلا تاپیکو ول کردیا!:22::62::14:

پيروزي نايمخن در شب اخراج جهانبخش
در چارچوب هفته شانزدهم ليگ يک هلند، نايمخن به مصاف تل استار رفت.
http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00997351.jpg

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، نایمخن که علیرضا جهانبخش را در اختیار دارد در چارچوب هفته شانزدهم لیگ یک هلند به مصاف تل استار رفت.

این دیدار که به میزبانی تل استار برگزار می شد در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود نایمخن خاتمه یافت.

تک گل بازی توسط کریستین سانتوس در دقیقه 24 به ثمر رسید.

نایمخن در هفته گذشته در دیداری که جهانبخش موفق به گلزنی شده بود با نتیجه 5 بر صفر به توئنته غلبه کرده بود و در این هفته برای تداوم صدرنشینی در مقابل تل استار نیاز به پیروزی داشت.

جهانبخش در ترکیب اصلی نایمخن حضور داشت اما در دقیقه 71 با کارت قرمز مستقیم از بازی اخراج شد و بازی هفته آینده را از دست داد.

در جدول لیگ یک هلند نایمخن با 41 امتیاز در صدر قرار دارد.

در جدول گلزنان لیگ یک هلند، ارس از نایمخن با 13 گل در صدر قرار دارد.

نایمخن در هفته آینده به مصاف آچلس خواهد رفت.

Stevie G
7th December, 2014, 10:58 AM
جهانبخش به خاطر تکلش سه جلسه محروم شده بود که فرجام خواهی شد و شد دو جلسه که یکیش تعلیقیه یعنی امشب برابر آشیلس بازی نمیکنه ولی هفته دیگه هست. :1:

Stevie G
18th December, 2014, 12:35 PM
نایمخن به الکمار 2-1 باخت و حذف شد از جام حذفی. : | جهانبخش کامل بازی کرد.یک خبر دیگه درباره جهانبخش:

پایگاه خبری مسابقات فوتبال جام ملت های آسیا در سال 2015، از علیرضا جهانبخش به عنوان یکی از پنج ستاره جوان این رقابت ها نام برد.

این سایت در گزارش خود از سون هئونگ مین بازیکن 22 ساله تیم کره جنوبی، یوشینوری موتو هافبک 22 ساله ژاپن، تامی اوآر بازیکن جوان تیم استرالیا و احمد یاسین که به کریستیانو رونالدوی عراق مشهور است، به عنوان دیگر ستارگان جوان شانزدهمین دوره مسابقات جام ملت های آسیا یاد کرده است.
در این گزارش در مورد علیرضا جهانبخش آمده است: وی فوتبال را از زمین های خاکی خیابان های شهری به غیر از تهران پایتخت ایران آغاز کرد و رونالدو ستاره فوتبال برزیل را الگوی خود قرار داد.
جهانبخش از همان ابتدا می خواست که یک مهاجم شود و اکنون در 21 سالگی به خوبی در اروپا جا افتاده و چندین بار زیر نظر کارلوس کی روش برای تیم ملی فوتبال ایران بازی کرده است.
او بدون تردید یکی از دارایی های ارزشمند فوتبال ایران به شمار می رود. جهانبخش بعد از چند فصل حضور در لیگ ایران در ازای مبلغی که به گفته رییس باشگاه داماش ایران کمک چشمگیری به بقای این باشگاه که دچار بحران مالی شده بود کرد، به تیم نایمخن هلند رفت.
این بازیکن در تیم جدیدش هم طولی نکشید که با به ثمر رساندن گل های حساسی مانع سقوط آن به دسته پایین تر شد.
وی پس از اینکه به عنوان یکی از استعدادهای جوان لیگ هلند انتخاب شد، مورد توجه برخی از باشگاه های انگلیس از جمله منچستریونایتد و چلسی قرار گرفت.
جهانبخش در سال 2014 یکی از چندین بازیکن جوانی بود که به تیم ملی ایران برای مسابقات جام جهانی دعوت شد و با اینکه در این رقابت ها در ترکیب اصلی حضور نداشت اما در هر سه بازی ایران به عنوان بازیکن ذخیره وارد زمین شد.
او به همراه کریم انصاری فرد و رضا قوچان نژاد، دیگر بازیکن ایرانی شاغل در هلند، از بهترین مهاجمان مسابقات جام ملت های آسیا به شمار می روند.
این گزارش در پایان تأکید کرد: جهانبخش به عنوان یک مهاجم بلندقامت و باریک اندام امیدوار است با سرعت و مهارتی که دارد به نخستین قهرمانی تیم ایران در جام ملت های آسیا از سال 1976 تا کنون کمک کند.

Stevie G
22nd December, 2014, 01:09 PM
نایمخن با جهانبخش 4-1 ماستریخت رو شکست داد.یک جورایی ماست،ریخت! : )) دقیقه 62 هم تعویض شد.:5:

Stevie G
17th January, 2015, 10:25 AM
شکست ياران جهانبخش برابر آيندهوون

شاگردان رود برود در غياب مهاجم ايراني خود مقابل اف‌سي آيندهوون تن به شکست دادند.

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00945427.jpg

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، در چارچوب هفته بیستم لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های هلند موسوم به ژوپیلر لیگ، شب گذشته (جمعه) تیم اِن‌ای‌سی نایمخن در دیداری خارج از خانه با نتیجه 3 بر صفر مغلوب اف‌سی آیندهوون شد.

نایمخن که در این بازی علبرضا جهانبخش، مهاجم ایرانی خود را به دلیل حضور در جام ملت‌های 2015 آسیا در اختیار نداشت، دروازه‌اش توسط جوی اسلیگرز (13)، ینس فن‌سون (54) و برانکو فن‌دن بومن (67) باز شد.

شاگردان رود برود با این شکست خارج از خانه 50 امتیازی باقی ماندند ولی همچنان با 6 امتیاز برتری نسبت به تیم دوم جدولی رودا صدرنشین هستند. آیندهوون هم با این پیروزی شمار امتیازات خود را به عدد 43 رساند و جایگاه سومی خود را استحکام بخشید.

Meysam
24th January, 2015, 03:44 PM
استیوی کجایی؟

نایمخن منتظر بازگشت جهانبخش
مسئولان تيم فوتبال نايمخن هلند منتظر بازگشت مهاجم ايراني‌شان از جام ملت‌هاي آسيا هستند.
http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00945427.jpg

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، پس از شکست ایران مقابل عراق در مرحله یک چهارم نهایی شانزدهمین دوره مسابقات جام ملت‌های آسیا، بازیکنان تیم ملی کشورمان باید برای همراهی تیم‌های باشگاهی خود آماده شوند. از این رو مسئولان باشگاه نایمخن هلند نیز منتظر بازگشت علیرضا جهانبخش هستند.

یک سایت هلندی در گزارشی کوتاه به حذف تیم ملی ایران از جام ملت‌های آسیا پرداخته و به مدت زمان حضور علیرضا جهانبخش در ترکیب ایران و همچنین حذف تیم ملی در ضربات پنالتی مقابل عراق اشاره کرده است.

بر اساس این گزارش، علیرضا جهانبخش از هفته آینده تیمش را در لیگ دسته یک هلند همراهی خواهد کرد و می‌تواند در بازی اول فوریه نایمخن مقابل هلموند به میدان برود.

Stevie G
31st January, 2015, 12:06 PM
جهانبخش فردا تیمش بازی داره شاید بازی نکنه مربی بگه خستس ای کاش بازی کنه و بازم بدرخشه. : )

Stevie G
2nd February, 2015, 11:48 AM
جهانبخش نیامده گل زده برای نایمخن.:8: گل دوم تیمش رو زد و 3-1 بردند.:53:

Stevie G
2nd February, 2015, 01:00 PM
گل فوق العاده جهانبخش در بازی مقابل هلموند (http://video.varzesh3.com/video-clips/margins/%da%af%d9%84-%d9%81%d9%88%d9%82-%d8%a7%d9%84%d8%b9%d8%a7%d8%af%d9%87-%d8%ac%d9%87%d8%a7%d9%86%d8%a8%d8%ae%d8%b4-%d8%af%d8%b1-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d9%85%d9%82%d8%a7%d8%a8%d9%84-%d9%87%d9%84%d9%85/)

:5:

Stevie G
14th February, 2015, 11:42 AM
جهانبخش: باید قهرمان شویم

مهاجم ايراني نايمخن عقيده دارد که تيمش بايد قهرمان دسته دوم فوتبال هلند شود.

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/01003436.jpg

به گزارش "ورزش سه"، نایمخن در ادامه نتایج خوبی که این فصل گرفته، دیشب موفق شد اف سی امن را شکست دهد که جهانبخش یکی از گلهای تیمش را به ثمر رساند.

جهانبخش بعد از این بازی به خبرنگاران گفت: ما باید قهرمان شویم. این هدف ماست و تمام بازیکنان تیم در مورد آن صحبت می کنند. ما شایسته رسیدن به عنوان قهرمانی هستیم و تنها باید همین روند خوب را ادامه دهیم"

نایمخن با پیروزی در بازی دیشب فاصله اش با تیم دوم جدول را به 15 امتیاز رساند.

:8:

Stevie G
23rd February, 2015, 02:05 PM
هفته 26 بازم نایمخن برد بازم جهانبخش گل زد.:5: صعودشان قطعی شده دیگه فصل دیگه علیرضا هم بیشتر تو چشم هست.:3: راستی بازم گل سوم را زد.:1:

Stevie G
28th February, 2015, 02:21 PM
هفته27 نایمخن با رودا بازی کرد تیم 2 جدول بود و برد 71امتیازی شد جهانبخش فیکس بود 10دقیقه اخر تعویض شد .:1:اخلاف با رودا 15 16 امتیاز شده صعود قطعی شده دیگه .:3:

Stevie G
9th March, 2015, 09:45 AM
رودی برود گفته برای اطمینان بیشتر جهانبخش را بازی نمیده این هفته چون صعودشان تقریبا قطعی شده به لیگ برتر هلند .:3: جهانبخش 1مصدومیت جزیی داره واسه همین جلوی توئنته بازی نمیکنه . :1:

Stevie G
10th March, 2015, 10:24 AM
نایمخن توئنه را برد و 74 امتیازی شد .:1: جهانبخش تو لیست نبود اما سانتوس جور جهانبخش را دقیقه 41کشید .
هفته دیگه باید با تله استار بازی کنند دیگه تشریفاتی شده دیگه 1جورایی:5:

Stevie G
3rd May, 2015, 10:42 AM
نایمخن بدون جهانبخش 101 امتیازی شد
تیم فوتبال نایمخن بدون مهاجم ایرانی خود بار دیگر به پیروزی رسید.
http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00946224.jpg

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، تیم فوتبال نایمخن در یکی از دیدارهای هفته سی و هفتم لیگ دسته دوم فوتبال هلند موسوم به ژوپیلر لیگ شب گذشته (جمعه) در خانه به مصاف تیم دوم آژاکس رفت و موفق شد با نتیجه 2 بر یک به پیروزی برسد.

در این دیدار که علیرضا جهانبخش مانند سایر دیدارهای قبلی نایمخن در ترکیب تیمش حضور نداشت، سانتوس در دقیقه 17 و ناوارونه فور در دقیقه 33 دروازه آژاکس را باز کردند و تک گل تیم میهمان را نیز تام نوردهوف در دقیقه 85 به ثمر رساند.

نایمخن که چند هفته پیش قهرمانی اش را مسجل کرده است، با این پیروزی 101 امتیازی شد تا یک هفته پیش از پایان لیگ به رکوردی خوب دست پیدا کند.

Stevie G
4th May, 2015, 10:25 AM
جهانبخش بهترین بازیکن سال NEC هلند شد
بازیکن جوان کشورمان به عنوان بهترین بازیکن سال ان ایی سی هلند از سوی هواداران این تیم انتخاب شد.
http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/01003436.jpg

علیرضا جهانبخش ملی‌پوش فوتبال کشورمان که در تیم ان ایی سی هلند بازی می‌کند از سوی هواداران این تیم به عنوان بهترین بازیکن سال انتخاب شد.

به گزارش فارس، جهانبخش با انتشار عکسی در صفحه شخصی خود از هواداران تیمش بابت این انتخاب تشکر کرد.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01028320.jpg

Meysam
10th June, 2015, 05:55 PM
استیوی تاپیک فصل جدید رو بزن.:53: