PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین ضربه آزاد زن ایتالیایی دو دهه ی اخیر ؟

Sepehr11
13th June, 2007, 04:12 AM
بهترین ضربه آزاد زن دو دهه اخیر ایتالیا از نگاه فوتبالدوستان ایتالیایی و دیگر علاقمندان

InTeR
13th June, 2007, 10:42 AM
سوالت واضح نیست.
اگه منظورت تیم ملی که همینا ان.ولی اگه منظوذت لیگ ایتالیاست که میهایلوویچ و رکوبا رو جا انداختی:3:

9July2006
13th June, 2007, 01:52 PM
بدون شك الكس دلپیرو
آمار كه اینو میگه

D JoKeR
13th June, 2007, 03:20 PM
به نظر من هم دل پیرو

Sepehr11
13th June, 2007, 03:39 PM
منظورم فقط بازیکنهای ایتالیایی است

MilAndy
13th June, 2007, 08:02 PM
از این سوالای واضح نپرس. http://qsmile.com/qsimages/38.gif .بالبته همه اینا ضرباتشون فوق العادس...اما روبرتو چیزه دیگه ای بود

ramtin_1986
14th June, 2007, 12:59 AM
be nazare man behtaryn zarbeh azad zane italiai ta be hal fransesco totti boodeh va kahahd boood
ba tashakkor
just fransesco totti

BAYERN-4-LIFE
14th June, 2007, 02:13 PM
من زياد از سبك فوتبال ايتاليا خوشم نمياد ولي بين بازيكنان ايتاليايي جدا الكس دل پيرو يه چيز ديگست به خصوص ضربه ايستگاهي هاي فوق العاده خودش

NoName
14th June, 2007, 07:48 PM
از نظر من بدون شك سلطان فرانچسكو توتی بهترین ضربه ازاد زن تاریخ فوتبال ایتالیاست:8::8::8:

Totti

http://allfootball.kulichki.com/jeni_futbolistov/Totti/L_ex_letterina_Ilary_Blasi_con_il_fidanzato_France sco_Totti_16.jpg

soccerlover
14th June, 2007, 07:53 PM
از نظر من بدون شك سلطان فرانچسكو توتی بهترین ضربه ازاد زن تاریخ فوتبال ایتالیاست:8::8::8:

Totti

http://allfootball.kulichki.com/jeni_futbolistov/Totti/L_ex_letterina_Ilary_Blasi_con_il_fidanzato_France sco_Totti_16.jpg

ایول میثمی.اصلا شکی در این مورد نیست که توتی بهترینه.

Don Bandini
14th June, 2007, 08:33 PM
به نظرم اگه سوال نظر سنجی رو عوض كنیم هم تغییری توی آراء ایجاد نمیشه. نظرات فنی و كارشناسی جای خودشون رو به نظرات احساسی میدن معمولا...

بین گزینه ها باجو و زولا رو داریم. هر دو بازنشسته هستن. به همین دلیل هم رای شون از همه كمتره. در حالی كه این دو بازیكن متخصص در زدن این ضربات بودن و در سالهای پیش غولهای ضربه آزاد ایتالیا بودن. ضربه آزاد هم مطمئنا فقط شوت كاشته ای نیست كه مستقیم توی گل بره... سانتر و پاس گل هم حتما مد نظره... دو بازیكن كهنه كار ایتالیایی تبحر خاصی در زدن این ضربات داشتن... ای كاش كه فراموششون نمیكردیم http://qsmile.com/qsimages/72.gif

رده بندی این بازیكنها از نظر من كه بازیهای هر 5 تا رو یادمه: (نمره گذاشتم كه اختلاف مهارتشون رو نشون بدم. از 20 شروع كردم)

جان فرانكو زولا 20
روبرتو باجو 19
الساندرو دل پیرو 18
فرانچسكو توتی 15
آندره آ پیرلو 13

Don Bandini
14th June, 2007, 09:19 PM
من تو این نیم ساعته یه تحقیق گسترده ای انجام دادم و ارسالم رو یه كوچولو ویرایش كردم http://qsmile.com/qsimages/187.gif

InTeR
14th June, 2007, 09:39 PM
من تو این نیم ساعته یه تحقیق گسترده ای انجام دادم و ارسالم رو یه كوچولو ویرایش كردم http://qsmile.com/qsimages/187.gif

میشه بپرسم چه تحقیقی؟کجا؟
یعنی رفتی امار گلاشونو دیدی؟:67:
به نظر من باجو بالاتر از زولاست:105:

MilAndy
14th June, 2007, 10:18 PM
سعید جان دقیقا با همینی که گذاشتی موافقم فقط جای روبرتو با زولا رو باید عوض کرد....

Don Bandini
14th June, 2007, 11:23 PM
میشه بپرسم چه تحقیقی؟کجا؟
یعنی رفتی امار گلاشونو دیدی؟
به نظر من باجو بالاتر از زولاست

سعید جان دقیقا با همینی که گذاشتی موافقم فقط جای روبرتو با زولا رو باید عوض کرد....

راستش زولا توی چلسی هم گلهای زیادی روی ضربه آزاد زده بود. به خاطر همین با اختلاف یك رای بالاتر از روبی قرار دادمش. روبی تقریبا نیمی از دوران بازیگریش رو روی نیمكت نشست. به خاطر همین خب آمارش در قیاس با زولا پایین تره...

==========================
زولا ضربات ایستگاهیش رو فنی و محكم و با كات زیاد میزد. یعنی اونقدر فنی بود كه از روی دیوار دفاعی یا از كنارش رد بشه. و هم اینكه پر قدرت بود و اگه به قصد دروازه زده میشد مهارش خیلی مشكل بود. در مورد سانتر هم همین كارو میكرد و خیلی دقیق و با كات بسیار زیاد توپ رو روی دروازه میریخت. آمار گلهای زولا روی ضربه ایستگاهی بالاست. نمره 20ش به خاطر همینه...

باجو خیلی فنی میزد و كمتر از زولا به توپ كات میداد. معمولا وقتی به قصد چهارچوب میزد ابتدا توپ ارتفاع زیادی میگرفت. ممكن بود توپ زیر تیرك بخوره و یا روی خط دروازه فرود بیاد! زاویه موافق و مخالف رو امتحان میكرد. یعنی حتما از روی دیوار دفاعی توپ رو رد نمیكرد. ضربات كرنر رو به خیلی محكم و با كات زیاد به دهانه دروازه میفرستاد و ممكن بود حتی توی گل بره. (كه فقط یه بارش رفت تو گل. اما به تیرك زیاد میخورد:4:) از پاس های عالیش كه بگذریم به خصوصیت دیگش میرسیم كه اونو از بقیه مجزا میكرد. روبی از تمام زوایا میتونست توپ رو به قصد باز كردن دروازه بزنه. چپ یا راست... جلوی محوطه یا كنار محوطه! از تنگ ترین زوایا دروازه رو هدف میگرفت. یادش به خیر!

دل پیرو... در مورد ضربات ایستگاهی استیلش خیلی شبیه به باجو بود، و تقریبا الان هم هست! متخصص باز كردن دروازه از فواصل حدود 20 متری. اگه تیمی پشت محوطه و كمی متمایل به چپ به یووه خطا میداد ، تقریبا یك گل خورده بود... از هر 3 ضربه یكیش رو تمیز گل می كرد. بازم تاكید می كنم كه دل پیرو استعداد زیادی در زدن این ضربات داشت اما خلاقیتش مثل باجو نبود و اغلب ضرباتش قابل پیش بینی بود. با این اوصاف مهارش برای گلر خیلی مشكله همیشه...

توتی در ابتدا به سبك روبی و الكس میزد ضربات رو. چند سال پیش یادمه گفته بود "من استیل باجو رو در ضربات كاشته نگاه میكردم و سعی میكردم مثل اون به توپ ضربه بزنم". یعنی الگوش باجو بود. اما كم كم از الگوی باتیستوتا استفاده كرد و الان تقریبا همش رو بسیار پر قدرت و رو پا میزنه. دقت ضرباتش خیلی كمتر از باتیستوتاست. اما با این اوصاف اگه از دیوار دفاعی رد شه و اگه توی چهارچوب باشه مهارش بسیار بسیار مشكله. هنوز دیده میشه كه سعی كنه از روی دیوار دفاعی و فنی بزنه، اما هر 10 تا یكیش میره تو گل. كه استدلال من در مورد نمره 15 برای توتیه.

پیرلو هنوز جوونه. سبك ضربه زدنش رو خودش میگه شبیه جونینیوست. قبلا در اینتر و برشا با روبی همبازی بود و به گفته خودش خیلی چیزها از روبی یاد گرفته. رابطه بسیار خوبی هم با هم داشتن. در اینتر و برشا روبی مسئول زدن ضربه آزاد بود و پیرلو كه بسیار جوان بود بیشتر آموزش میدید... ضرباتش كات كمی داره و مستقیم و با ارتفاع بالا به سمت دروازه میره. ممكنه كمی به چپ یا راست كات بگیره توپهاش. ولی مشكل بزرگ پیرلو اینه كه نمیشه به این ضرباتش اطمینان داشت. شاید 2 تا بزنه و هر دو گل بشه، شاید هم 20 تا بزنه بی ثمر! به خاطر همین نمرش 13 هست. البته به نظر من...

mehdi del piero
14th June, 2007, 11:51 PM
دل پیرو از باجو هم استعدادش بیشتره شك ندارم

soccerlover
15th June, 2007, 12:11 AM
راستش زولا توی چلسی هم گلهای زیادی روی ضربه آزاد زده بود. به خاطر همین با اختلاف یك رای بالاتر از روبی قرار دادمش. روبی تقریبا نیمی از دوران بازیگریش رو روی نیمكت نشست. به خاطر همین خب آمارش در قیاس با زولا پایین تره...

==========================
زولا ضربات ایستگاهیش رو فنی و محكم و با كات زیاد میزد. یعنی اونقدر فنی بود كه از روی دیوار دفاعی یا از كنارش رد بشه. و هم اینكه پر قدرت بود و اگه به قصد دروازه زده میشد مهارش خیلی مشكل بود. در مورد سانتر هم همین كارو میكرد و خیلی دقیق و با كات بسیار زیاد توپ رو روی دروازه میریخت. آمار گلهای زولا روی ضربه ایستگاهی بالاست. نمره 20ش به خاطر همینه...

باجو خیلی فنی میزد و كمتر از زولا به توپ كات میداد. معمولا وقتی به قصد چهارچوب میزد ابتدا توپ ارتفاع زیادی میگرفت. ممكن بود توپ زیر تیرك بخوره و یا روی خط دروازه فرود بیاد! زاویه موافق و مخالف رو امتحان میكرد. یعنی حتما از روی دیوار دفاعی توپ رو رد نمیكرد. ضربات كرنر رو به خیلی محكم و با كات زیاد به دهانه دروازه میفرستاد و ممكن بود حتی توی گل بره. (كه فقط یه بارش رفت تو گل. اما به تیرك زیاد میخورد:4:) از پاس های عالیش كه بگذریم به خصوصیت دیگش میرسیم كه اونو از بقیه مجزا میكرد. روبی از تمام زوایا میتونست توپ رو به قصد باز كردن دروازه بزنه. چپ یا راست... جلوی محوطه یا كنار محوطه! از تنگ ترین زوایا دروازه رو هدف میگرفت. یادش به خیر!

دل پیرو... در مورد ضربات ایستگاهی استیلش خیلی شبیه به باجو بود، و تقریبا الان هم هست! متخصص باز كردن دروازه از فواصل حدود 20 متری. اگه تیمی پشت محوطه و كمی متمایل به چپ به یووه خطا میداد ، تقریبا یك گل خورده بود... از هر 3 ضربه یكیش رو تمیز گل می كرد. بازم تاكید می كنم كه دل پیرو استعداد زیادی در زدن این ضربات داشت اما خلاقیتش مثل باجو نبود و اغلب ضرباتش قابل پیش بینی بود. با این اوصاف مهارش برای گلر خیلی مشكله همیشه...

توتی در ابتدا به سبك روبی و الكس میزد ضربات رو. چند سال پیش یادمه گفته بود "من استیل باجو رو در ضربات كاشته نگاه میكردم و سعی میكردم مثل اون به توپ ضربه بزنم". یعنی الگوش باجو بود. اما كم كم از الگوی باتیستوتا استفاده كرد و الان تقریبا همش رو بسیار پر قدرت و رو پا میزنه. دقت ضرباتش خیلی كمتر از باتیستوتاست. اما با این اوصاف اگه از دیوار دفاعی رد شه و اگه توی چهارچوب باشه مهارش بسیار بسیار مشكله. هنوز دیده میشه كه سعی كنه از روی دیوار دفاعی و فنی بزنه، اما هر 10 تا یكیش میره تو گل. كه استدلال من در مورد نمره 15 برای توتیه.

پیرلو هنوز جوونه. سبك ضربه زدنش رو خودش میگه شبیه جونینیوست. قبلا در اینتر و برشا با روبی همبازی بود و به گفته خودش خیلی چیزها از روبی یاد گرفته. رابطه بسیار خوبی هم با هم داشتن. در اینتر و برشا روبی مسئول زدن ضربه آزاد بود و پیرلو كه بسیار جوان بود بیشتر آموزش میدید... ضرباتش كات كمی داره و مستقیم و با ارتفاع بالا به سمت دروازه میره. ممكنه كمی به چپ یا راست كات بگیره توپهاش. ولی مشكل بزرگ پیرلو اینه كه نمیشه به این ضرباتش اطمینان داشت. شاید 2 تا بزنه و هر دو گل بشه، شاید هم 20 تا بزنه بی ثمر! به خاطر همین نمرش 13 هست. البته به نظر من...

تحلیل خیلی جالبیه.اما من فکر می کنم شما خیلی نوستالژیک به قضیه نگاه می کنید.به هر صورت بازیکنهای قدیمی همیشه جذابیت خاصی دارن باجوی کبیر که جای خود دارد .
در مورد آمار که از 10 تا ضربه چندتاش گل می شه باید بگم به نظر من تحلیل درستی نیست چون برای هر ضربه فاصله و زاویه توپ فرق می کنه.و هر بازیکنی در زدن ضربه از یک وضعیت خاص تخصص داره.مثلا جونینیو ضربات در حدود 35 متر رو بهتر از باجو ،آلکس و توتی میزنه ولی بکام در ضربات مورب متخصصه.در مجموع من توتی رو به خاطر استیل ضرباتش و همین طور به خاطر اینکه از نزدیک و دور خوب میزنه انتخاب کردم. با اینهمه باید بگم این انتخاب نسبیه و همین طور همه می دونیم که باجو خدای فوتباله ایتالیاست.

Don Bandini
15th June, 2007, 12:36 AM
تحلیل خیلی جالبیه.اما من فکر می کنم شما خیلی نوستالژیک به قضیه نگاه می کنید.به هر صورت بازیکنهای قدیمی همیشه جذابیت خاصی دارن باجوی کبیر که جای خود دارد .
در مورد آمار که از 10 تا ضربه چندتاش گل می شه باید بگم به نظر من تحلیل درستی نیست چون برای هر ضربه فاصله و زاویه توپ فرق می کنه.و هر بازیکنی در زدن ضربه از یک وضعیت خاص تخصص داره.مثلا جونینیو ضربات در حدود 35 متر رو بهتر از باجو ،آلکس و توتی میزنه ولی بکام در ضربات مورب متخصصه.در مجموع من توتی رو به خاطر استیل ضرباتش و همین طور به خاطر اینکه از نزدیک و دور خوب میزنه انتخاب کردم. با اینهمه باید بگم این انتخاب نسبیه و همین طور همه می دونیم که باجو خدای فوتباله ایتالیاست.

فوتبال زولا و باجو تموم شده. یعنی پرونده اینها بسته شده و دیگه چیزی ازش كم یا بهش اضافه نمیشه. اما دلپیرو و توتی و پیرلو هنوز وقت دارن تا بیشتر خودشون رو نشون بدن. تو ارسال قبلیم سعی كردم چیزی رو كه از بازیكنهای قدیمی تا پایان فوتبالشون ، و از بازیكنهای الان هم تا الانشون دیدیم رو مد نظر قرار بدم. یهو دیدید پیرلو از سال بعد آمار گلهاش بالا و بالاتر رفت و متخصص زدن ضربه ایستگاهی شد! خدا رو چه دیدید...
در مورد قضیه تعداد ضربات هم فقط خواستم شرایط رو بگم كه مثلا تخصص و توانایی اینها در چه حدی بوده. وگرنه نمیشه گفت اگه یكی 3 تا بزنه حتما یكیش گل میشه... به كلی شرایط وابستش این قضیه...
جونینیو و بكهام در این مورد بدون شك برترین هستن. اما استیل ضربه زدنش و طرز حركت توپشون متفاوته.
به هر حال خب شما استیل توتی رو می پسندید... منم توضیح دادم در مورد طرز شوت زدنش كه به نظرم جالبه.

soccerlover
15th June, 2007, 12:41 AM
فوتبال زولا و باجو تموم شده. یعنی پرونده اینها بسته شده و دیگه چیزی ازش كم یا بهش اضافه نمیشه. اما دلپیرو و توتی و پیرلو هنوز وقت دارن تا بیشتر خودشون رو نشون بدن. تو ارسال قبلیم سعی كردم چیزی رو كه از بازیكنهای قدیمی تا پایان فوتبالشون ، و از بازیكنهای الان هم تا الانشون دیدیم رو مد نظر قرار بدم. یهو دیدید پیرلو از سال بعد آمار گلهاش بالا و بالاتر رفت و متخصص زدن ضربه ایستگاهی شد! خدا رو چه دیدید...
در مورد قضیه تعداد ضربات هم فقط خواستم شرایط رو بگم كه مثلا تخصص و توانایی اینها در چه حدی بوده. وگرنه نمیشه گفت اگه یكی 3 تا بزنه حتما یكیش گل میشه... به كلی شرایط وابستش این قضیه...
جونینیو و بكهام در این مورد بدون شك برترین هستن. اما استیل ضربه زدنش و طرز حركت توپشون متفاوته.
به هر حال خب شما استیل توتی رو می پسندید... منم توضیح دادم در مورد طرز شوت زدنش كه به نظرم جالبه.

کاملا تایید میشه.ضمنا مطلبتون واقعا جالب وعلمی بود من که خیلی استفاده کردم.

BATIGOAL
15th June, 2007, 01:01 AM
چرا دارین باسه هم قصه لیلی و مجنون میگین؟

باتی گل از هر لحاظ بهترینه :king: :king: :king:

Sepehr11
15th June, 2007, 03:09 AM
چرا دارین باسه هم قصه لیلی و مجنون میگین؟

باتی گل از هر لحاظ بهترینه :king: :king: :king:

بابا گفتیم ضربه زنیه که ملیت ایتالیایی داشته باشه کشتی ما رو با این باتیستوتا

Sepehr11
15th June, 2007, 03:15 AM
به نظرم اگه سوال نظر سنجی رو عوض كنیم هم تغییری توی آراء ایجاد نمیشه. نظرات فنی و كارشناسی جای خودشون رو به نظرات احساسی میدن معمولا...

بین گزینه ها باجو و زولا رو داریم. هر دو بازنشسته هستن. به همین دلیل هم رای شون از همه كمتره. در حالی كه این دو بازیكن متخصص در زدن این ضربات بودن و در سالهای پیش غولهای ضربه آزاد ایتالیا بودن. ضربه آزاد هم مطمئنا فقط شوت كاشته ای نیست كه مستقیم توی گل بره... سانتر و پاس گل هم حتما مد نظره... دو بازیكن كهنه كار ایتالیایی تبحر خاصی در زدن این ضربات داشتن... ای كاش كه فراموششون نمیكردیم http://qsmile.com/qsimages/72.gif

رده بندی این بازیكنها از نظر من كه بازیهای هر 5 تا رو یادمه: (نمره گذاشتم كه اختلاف مهارتشون رو نشون بدم. از 20 شروع كردم)

جان فرانكو زولا 20
روبرتو باجو 19
الساندرو دل پیرو 18
فرانچسكو توتی 15
آندره آ پیرلو 13

با نظرت کاملا موافقم به نظر منم ضربه های زولا یه چیز دیگه بود همشون میرفتن کنج دروازه ولی همه از رو تعصب به توتی و دلپیرو رای میدن شاید هم بازیهای زولا رو ندیدن

mehdi del piero
15th June, 2007, 11:49 AM
گاهای دل پیرو تو سری ب حساب كردین؟

MilAndy
15th June, 2007, 11:08 PM
البته بحث باتی گل جدا است.من خودم بهش ملیت ایتالیایی دادم....تقریبا هم سطح باجو قبولش دارم..سعید حرفات در مورد زولا کامل بود..مرسی..

NoName
16th June, 2007, 02:59 AM
ایوالله تا به اینجا اكثریت به توتی و دلپیرو رای دادن:8::8::8:

http://www.asrtalenti.altervista.org/images/giocatori/totti_delpiero2.jpg

InTeR
16th June, 2007, 03:32 AM
یکی بیاد به من بگه توتی تا حالا چندتا ضربه ازاد گل زده؟همون دل پیرو از اتوتی بیشتر گل زده که.
البته من خدایی بازیای باجو و زولا رو ندیدم.اما اینو دیدم دیگه:4:

BATIGOAL
16th June, 2007, 09:03 AM
خوب از بین بازیكنای ایتالیایی فكر كنم باجو از همه بازیكنا بهتر باشه

من كه از بازیكنای ایتالیا طرفدار باجو هستم و به اون رای میدم :67:

Roma4ever
16th June, 2007, 01:43 PM
یکی بیاد به من بگه توتی تا حالا چندتا ضربه ازاد گل زده؟همون دل پیرو از اتوتی بیشتر گل زده که.
البته من خدایی بازیای باجو و زولا رو ندیدم.اما اینو دیدم دیگه:4:

میخای فقط 5-6 تا گل از توتی بذارم که ایستگاهی به اینتر زده ؟

mehdi del piero
16th June, 2007, 11:55 PM
شما كه نمیخواید بگید توتی بیشتر از الكس ضربه ایستگاهی گل زده؟

9July2006
17th June, 2007, 12:43 AM
شما كه نمیخواید بگید توتی بیشتر از الكس ضربه ایستگاهی گل زده؟

نه مهدی جان جراتشو ندارن آخه گوشش خیلی بازه :cigar:
آمار از هر سه تا یكی رو منم می دونستم
آخر آماره

InTeR
17th June, 2007, 01:00 AM
میخای فقط 5-6 تا گل از توتی بذارم که ایستگاهی به اینتر زده ؟

ما منتظریم برادر.
هر چه زودتر بهتر:buba:

sosa
1st July, 2007, 03:09 AM
من چون پرو ساكر زیاد بازی میكنم و تو این بازی امتیاز free cick زولا از همه ایتالیایی ها بیشتره به اون رای میدم .

Hamed big boy
6th July, 2007, 04:30 PM
به نظر من توتي بهترينه.پيرلو ديگه خوب نميزنه.دل پيرو بدك نيست اما هنوز نوچه توتيه عزيزان من

Hamed big boy
6th July, 2007, 04:35 PM
البته چند روز پيش در سايت فوتبال ايتاليا توتي را به عنوان بهترين كاشته زن امسال انتخاب كردن.

Ehsan_Eshghe_Lazio ™
6th July, 2007, 04:39 PM
البته چند روز پيش در سايت فوتبال ايتاليا توتي را به عنوان بهترين كاشته زن امسال انتخاب كردن.

لينك خبريشو بده

Hamed big boy
6th July, 2007, 04:39 PM
ما منتظریم برادر.
هر چه زودتر بهتر:buba:
ما لا اقل به توتي راي ميديم تو ميخواي به كي راي بدي حتما به كوردوبا يا ماتراتزي.در رم توتي و ده روسي و چيوو خوب ميزدن.اگر بازي 3 سال پيش رم و اينتر را نگاه كني كه 3بر3 مساوي شد بهترين گل هفته ايتاليا را با ضربه كوبنده توتي ميبيني بد بخت تولدو مثل بادمجان كش اومد اما افسوس:tease:

Hamed big boy
6th July, 2007, 04:43 PM
لينك خبريشو بده
ميتوني بري تو ارشيو روزنامه دلو اسپورت اما بايد ايتاليايي بلد باشي روزنامه 4 روز پيش:biggrin:

Ehsan_Eshghe_Lazio ™
6th July, 2007, 04:46 PM
لينكشو بزار

Hamed big boy
6th July, 2007, 04:48 PM
اق احسان برو امضاتا ويرايش كن اخه شما كه هميشه زير ما بوديد و هستيد 5 بر 1 يادت مياد يا نه .4 بر 0 چه طور.ماگرگهاي پايتخت هستيم و شما زير گامهاي گرگها له ميشويد

Hamed big boy
6th July, 2007, 04:50 PM
عزيز من ميگم تو گوگل بنويس (كوريريه دلو اسپرت)بعد برو تو ارشيو

Ehsan_Eshghe_Lazio ™
7th July, 2007, 12:01 AM
حامد خان هميشه زير پاي ما بوديد شما كه تيمتون 20 سال ديگه تازه جشنه 100 سالگيشو مي گيره چه ادعايي مي تونه نسبت به ما داشته باشه امضامم هيچ مشكلي نداره و عوضش نمي كنم تو لينكو پيدا كن

Hamed big boy
7th July, 2007, 06:52 PM
حامد خان هميشه زير پاي ما بوديد شما كه تيمتون 20 سال ديگه تازه جشنه 100 سالگيشو مي گيره چه ادعايي مي تونه نسبت به ما داشته باشه امضامم هيچ مشكلي نداره و عوضش نمي كنم تو لينكو پيدا كن
عزيز من من كه نميخوام بحث كنم اما اگر يه ذره انصاف داشته باشي ميفهمي كدام تيم بهتره.هم از نظر افتخارات هم هوادار.تو تاپيك رم لا اقل 5.6 نفر عضو هستند ولي تو تاپيك لاتزيو فقط خودتيا خودت پس برو حال كن سوال بپرس از خودت !جوابشو خودت بده.البته از لحن من ناراحت نشوي اما ............!:graduated:

Hamed big boy
7th July, 2007, 06:54 PM
لينك هم ايشالا بذار برم از مطلبش عكس بگيرم چشم.الهي خر گازت بگيره

InTeR
7th July, 2007, 07:09 PM
ما لا اقل به توتي راي ميديم تو ميخواي به كي راي بدي حتما به كوردوبا يا ماتراتزي.در رم توتي و ده روسي و چيوو خوب ميزدن.اگر بازي 3 سال پيش رم و اينتر را نگاه كني كه 3بر3 مساوي شد بهترين گل هفته ايتاليا را با ضربه كوبنده توتي ميبيني بد بخت تولدو مثل بادمجان كش اومد اما افسوس
برو عمو حالت خوش نیست.این چرندیاتت چه ربطی به حرفای من داشت؟
من دل پیرو رای میدم شما نگران رای خودت باش که از رو احساس میدی.اونیم که اون حرفو زد کم اورد باز تو حرف میزنی؟

InTeR
7th July, 2007, 07:19 PM
عجب رای گیریه مسخره ای شده.یعنی پیرلو از باجو و زولا هم بهتر میزنه؟
بابا این رای گیریو قفل کنین سنگینتره.9746414 میلانی اینجا عضون هی از روی تعصب به پیرلو رای میدن.فردا اختلاف پیرلو با بقیه انقدر زیاد میشه که کسی ندونه فکر میکنه واقعا خبریه:22:

New Story
7th July, 2007, 09:19 PM
من دل پیرو رای میدم شما نگران رای خودت باش که از رو احساس میدی.اونیم که اون حرفو زد کم اورد باز تو حرف میزنی؟

راست میگی زیاد نمیخواد با حامد بحث كنی اون فقط گذشته را یادشه كه یه بار رم از اینتر برده خون خودت به خاطر این كثیف نكن

Sepehr11
7th July, 2007, 10:06 PM
عجب رای گیریه مسخره ای شده.یعنی پیرلو از باجو و زولا هم بهتر میزنه؟
بابا این رای گیریو قفل کنین سنگینتره.9746414 میلانی اینجا عضون هی از روی تعصب به پیرلو رای میدن.فردا اختلاف پیرلو با بقیه انقدر زیاد میشه که کسی ندونه فکر میکنه واقعا خبریه:22:

من خودم این نظر سنجی رو گذاشتم . اما حالا واقعا پشیمونم چون هر كی طرفداره میلانه به پیرلو رای میده و به هیچ چیز دیگه كار نداره .

Sepehr11
7th July, 2007, 10:10 PM
در واقع این نظر سنجی تنها چیزی رو كه نشون میده اینه كه تعداد هوادارهای تیم میلان از بقیه تیمها
تو این سایت بیشتره و هیچ چیز دیگه ای رو مشخص نمیكنه...

Hamed big boy
12th July, 2007, 08:13 PM
اره ما هم اگه تو تیممون بازیکن به درد بخور نداشتیم به پر و پا پیرلو میپیچیدیم:wink_smile:

InTeR
12th July, 2007, 08:30 PM
..................................بازیکن به درد ربطی به ضربه آزاد زن اونم از نوع ایتالیاییش نداره:21:.تازه باجو هم اینتری بوده پسر جان:3:.

Hamed big boy
16th July, 2007, 07:58 PM
چیه سوازو را گرفتین خیال كردین علی اباد شهره.

22222
5th August, 2007, 06:18 PM
پیرلو بهترین ضربه آزاد زن جهانه http://inzaghi.blogfa.com

D JoKeR
5th August, 2007, 08:31 PM
منم موافقم بعد از اون فینال به این نتیجه رسیدم كه اندره ا پیرلو بهترین ضربه ازاد زن جهانه:4:

Benyamin
5th August, 2007, 08:35 PM
ركوردی كه آلكس دل پیرو در زمینه ضربه آزاد گذاشته رو هیچ كس دیگه ای نمیتونه تكرار بكنه
8 گل از 10 ضربه آزاد...

Tesoke
5th August, 2007, 08:57 PM
اره منم موافقم دل پیرو بهترین بوده.....

INTERMILAN
13th August, 2007, 01:00 PM
هيچكدوم
ميهايلويچ از همشون سرتر بود

Sepehr11
13th August, 2007, 10:01 PM
هيچكدوم
ميهايلويچ از همشون سرتر بود

درسته كه میهایلوویچ ضربه آزاداش عالی بود ولی در این تاپیك فقط بازیكنان ایتالیایی مد نظر هستند

Roma4ever
14th August, 2007, 12:48 AM
چیه سوازو را گرفتین خیال كردین علی اباد شهره.

دقیقا

خداییش اینتر هیچوقت قدرتی همچون یووه و میلان و رم نداشته و اگه هم داشته با پول خریده !! میخام بدونم این اینتر تا حالا چندتا بازیکن جوون به فوتبال ایتالیا و جهان معرفی کرده ؟؟غیر ازاینکه میره بازیکن های پیروفرسوده و به نام بزرگ رو باپول های زیاد خریداری میکنه اینتر کار دیگه ای هم بلده ؟

mehdi del piero
14th August, 2007, 12:58 AM
اتفاقا" اینتر با اینكه ازش خوشم نمیاد باید بگم بازیكن خوب زیاد تحویل داده
یكیش پیرلو درسته تو میلان به اوج رسید ولی كشف اینتر بود
مارتینز یكی دیگه
آدریانو
ولی در كل از میالان و یووه از نظر بازیكن نه ولی از نظر شخصیت ضعیف تره

Roma4ever
14th August, 2007, 01:06 AM
دوست عزیز شما فقط عادت دارید سازمخالف بزنید دلیلشم فقط خودت میدونی!

INTERMILAN
17th August, 2007, 02:33 AM
دقیقا

خداییش اینتر هیچوقت قدرتی همچون یووه و میلان و رم نداشته و اگه هم داشته با پول خریده !! میخام بدونم این اینتر تا حالا چندتا بازیکن جوون به فوتبال ایتالیا و جهان معرفی کرده ؟؟غیر ازاینکه میره بازیکن های پیروفرسوده و به نام بزرگ رو باپول های زیاد خریداری میکنه اینتر کار دیگه ای هم بلده ؟

يه نصيحت دوستانه:وقتي از چيزي اطلاعي نداري بيخود نظر نده ودربارش بحث نكناينم جواب شما:

اينتر بستر ساز ظهوربازیکن های زیادی بوده مثل اندارا آبیرلو. تاریخ اینتر هم گواه حضور نام های ایتالیایی بزرگ در این باشگاه هست :

Ermanno Aebi(1910) ,Luigi Cevenini (1920), Giuseppe Meazza,Giovanni Ferrari, Ugo Locatelli(1930), Camillo Achilli(1940), Benito Lorenzi,Giorgio Ghezzi (1950), Armando Picchi, Mario Corso,Giacinto Facchetti, Sandro Mazzola , Tarcisio Burgnich, Aristide Guarneri, Giuliano Sarti, Gianfranco BedinAngelo Domenghini(1960), Roberto Boninsegna, Lido Vieri,Mauro Bellugi, Ivano Bordon, Gabriele Oriali, Giampiero Marini(1970),Alessandro Altobelli , Graziano Bini, Giuseppe Baresi, Evaristo Beccalossi, Riccardo Ferri , Walter Zenga(1980), Nicola Berti, Roberto Baggio, Giuseppe Bergomi , Gianluca Pagliuca, Andrea Pirlo (1990),Christian Vieri, Fabio Cannavaro, Luigi Di Biagio,..(2000)

غيرايتاليايي هار وديگه نميگم چون خيلي بيشتر از اين حرفان!!!

خوش باشي

Don Bandini
17th August, 2007, 02:56 AM
داستان پیرلو اینه:

پیرلو تا 19 سالگی تو برشا بازی كرد و همونجا هم چهره شد و به تیم جوانان ایتالیا هم دعوت شد.
اینتر بعد از جام جهانی 98 با یه پول خوب رو از برشا خریدش. اما عوض كردن پی در پی مربی و سیستم توی اینتر باعث شد یك سال نا امید كننده رو تو اینتر داشته باشه. اون موقع باجو هم اینتری بود. به ناچار پیرلوی 20 ساله رو قرض دادن به رجینا. اونجا خیلی سعی كرد به دوران اوجش برگرده اما نشد. یعنی 2 سال این بچه توی اینتر و رجینا حروم شد. سال بعد پیرلو از اینتری ها خواست كه به جای رجینا به برشا قرضش بدن. چون روبی باجو الگوی بازیش، رفته بود برشا! اونا یك سال بسیار بسیار موفق رو تو برشا با هم داشتن. این پست هافبك دفاعیش رو مدیون روبی باجوئه. اون زمانا پیرلو پشت مهاجما یا به عنوان مهاجم بازی میكرد. حتی كناره ها هم ازش بازی میگرفتن. اما توی برشا با وجود روبی كه همیشه پشت سر مهاجما بود، یك خط به عقب تر برده شد و به یه هافبك دفاعی عالی تبدیل شد. این شد كه پیرلو یكدفعه اوج گرفت... بعد از اون سال قراردادش هم با اینتر تموم شد و بازیكن آزاد بود. بنده خدا از اینتر هیچی ندید. همین شد كه پیشنهاد میلان رو قبول كرد و رفت اونجا. بعدشم میدونین چی شد...

فقط خواستم داستان پیرلو رو بگم... به اینتر اصلا مدیون نیست!

Roma4ever
17th August, 2007, 04:12 AM
خیلی ممنونم از پست به موقت عزیز !
سوالی دارم میخام بدونم اینتر الان چندتا بازیکن جوون و آینده دار داره ؟ وداره تربیت میکنه ؟

S@eed
17th August, 2007, 04:29 AM
خیلی ممنونم از پست به موقت عزیز !
سوالی دارم میخام بدونم اینتر الان چندتا بازیکن جوون و آینده دار داره ؟ وداره تربیت میکنه ؟

باید بگی اینتر سالی چند تا بازیکن رو خراب میکنه

Don Bandini
17th August, 2007, 02:42 PM
بچه ها پست من فقط در مورد پیرلو بود و منظورم این نبود كه اینتر بازیكن خراب كنه. در مورد پیرلو داشت اینطوری میشد كه خودش با عمل به نصیحت باجو خودشو نجات داد.

البته اینتر قبلا بازیكن ساز تر بود. فاكتی فقید و عمو برگومی جزو بزرگترین ستاره های ایتالیا بودن كه از جوانان اینتر به فوتبال ایتالیا معرفی شدن و همونجا هم از فوتبال خداحافظی كردن. یا جوزپه مئاتسا از جوانان اینتر اومد و بیشتر عمر بازیگریش رو تو اینتر بود.

این چند ساله اینتر سیاست خرید بازیكن نسبتا بزرگ رو در دستور كارش داره. همینه كه بعضی بازیكنها رو خراب میكنه یا بعضیاشون خیلی خوب میشن. ركوبا، كاناوارو، كورادی، كیلی گونزالس، گروسو، ون در میده، مورفئو، ونتولا و سیدورف، نمونه هایی هستن از بازیكنایی كه تو این چند ساله كه من یادمه تو اینتر خراب شدن. البته نمونه های موفقش خیلی بیشتره. الان حوصله نداشتم اونا رو بنویسم.

دلیل اینكه اینتر اینطور بازیكن خراب كن نشون میده فقط تعداد بالای ترنسفر بازیكنه. تا یه بازیكنی یه كم گل میكنه میخرش و میذارش تو تركیب اصلی. یه سری بازیكنا خوب جواب میدن و بهتر میشن. یه سری هم متاسفانه محو میشن...

INTERMILAN
18th August, 2007, 01:23 AM
بچه ها پست من فقط در مورد پیرلو بود و منظورم این نبود كه اینتر بازیكن خراب كنه. در مورد پیرلو داشت اینطوری میشد كه خودش با عمل به نصیحت باجو خودشو نجات داد.

البته اینتر قبلا بازیكن ساز تر بود. فاكتی فقید و عمو برگومی جزو بزرگترین ستاره های ایتالیا بودن كه از جوانان اینتر به فوتبال ایتالیا معرفی شدن و همونجا هم از فوتبال خداحافظی كردن. یا جوزپه مئاتسا از جوانان اینتر اومد و بیشتر عمر بازیگریش رو تو اینتر بود.

این چند ساله اینتر سیاست خرید بازیكن نسبتا بزرگ رو در دستور كارش داره. همینه كه بعضی بازیكنها رو خراب میكنه یا بعضیاشون خیلی خوب میشن. ركوبا، كاناوارو، كورادی، كیلی گونزالس، گروسو، ون در میده، مورفئو، ونتولا و سیدورف، نمونه هایی هستن از بازیكنایی كه تو این چند ساله كه من یادمه تو اینتر خراب شدن. البته نمونه های موفقش خیلی بیشتره. الان حوصله نداشتم اونا رو بنویسم.

دلیل اینكه اینتر اینطور بازیكن خراب كن نشون میده فقط تعداد بالای ترنسفر بازیكنه. تا یه بازیكنی یه كم گل میكنه میخرش و میذارش تو تركیب اصلی. یه سری بازیكنا خوب جواب میدن و بهتر میشن. یه سری هم متاسفانه محو میشن...
باهاتون موافقم ولی نه در مورد همه

سیدورف_كاناوارو_ركوبا این سه تا در اینتر خراب نشدن

سیدورف رو كوپر لعنتی چون اعتقادی بهش نداشت خراب كرد!!همونطور كه رونالدو رو فراری داد!!

ركوبا !!علت كمرنگ بودنش فقط وفقط مصدومیت طولانی مدته بطوری كه در 2سال اخیر بغیر از یكی دوماه همش مصدوم بوده!!ربطی به تیم نداره.....

وكاناوارو !!اون در اینتر هم بخوبی یووه بود ولی بازهم مربی بهش اعتقادی نداشت!!!

ولی در مورد ون در میده !!یكی از بازیكنان مورد علاقه من بود كه متاسفانه در اینتر خراب شد..........
گروسو هم اون چیزی نبودكه در تیم ملی نشون میداد ..............
بقیه رو هم كه باهاتون موافقم..كیلی وبقیه

Masoud_A
18th August, 2007, 01:33 AM
به نظر من دل پیرو, چون همیشه خوب میزده و افت توی دقت ضربه هاش نداشته.

9July2006
18th August, 2007, 09:42 AM
بدون شك دلپیرو بهترین ضربه آزادزنه. گذشته از آمار خیره كنندش، استیل خاص الكس تو ضربه های آزاد هم اونو از بقیه متمایز كرده

Hamed big boy
26th August, 2007, 06:31 PM
بازیکنان بزرگ را به قیمت مفت میخره مثلا فیگو را چند خریدین فمر کنم 5 میلیون یورو پول یه بازیکن ضعیف اما جوون

AmirHasan
11th September, 2007, 07:02 AM
میهایلوویچ که ضربات ازادش فوق الاده بود ,
اما در لیسته شما زولا بهتر از همه کشته میزد ,
البته پیرلو و دل پیرو هم جای خودشون رو دارن

Hamed big boy
13th September, 2007, 10:17 AM
پیرلو دیگه خوب نمیزنه برو ضربه های اخیرش را نگاه کن همه به مدافعین میخوره فکر کنم اکثر کسایی که طرفداره میلان نیستند و به پیرلو رای میدند با توتی لجند

★.JU.V.E.N.T.US.★
21st September, 2007, 12:50 PM
خودم به الساندرو دلپیرو رای دادم

http://img33.picoodle.com/img/img33/9/9/21/f_delpierofk2m_1989b18.jpg

ولی اگر میتونستم چند گزینه انتخاب كنم

Alessandro Del Piero ( این تصویر رو اینتریها خوب یادشون هست ) :4:

http://img26.picoodle.com/img/img26/9/9/21/f_DelPierom_092220f.jpg

Roberto Baggio

http://img39.picoodle.com/img/img39/9/9/21/f_baggiom_3c7176f.jpg

Zola

http://img32.picoodle.com/img/img32/9/9/21/f_zolaspurs23m_ff4b962.gif

Totti

http://img33.picoodle.com/img/img33/9/9/21/f_tottifreekim_d7a2cfd.jpg

گزینه های انتخابی من بودند.

Hamed
21st September, 2007, 01:00 PM
پیرلو دیگه خوب نمیزنه برو ضربه های اخیرش را نگاه کن همه به مدافعین میخوره فکر کنم اکثر کسایی که طرفداره میلان نیستند و به پیرلو رای میدند با توتی لجند
برو یكبار دیگه بازی میلان-بنفیكا رو ببین...
در ضمن ضربات آزاد فقط اونایی نیستن كه مستقیم تبدیل به گل بشن بلكه توپهایی كه از كناره ها زده میشن وكرنرهم جز این دسته هستند وفك كنم هیچكی مثل پیرلو نتونه این ضرباتو بزنه...

Hamed big boy
21st September, 2007, 04:09 PM
حالا خوبه بعد مدتها یه گل زد این دلیل نمیشه که.

AlirezzA
12th December, 2007, 01:15 AM
Alexi http://qsmile.com/qsimages/181.gif

NERAZZURRO
1st January, 2008, 04:18 PM
شاید توتی رو قشنگ ترین پنالتی زن بشه گفت ولی تو کاشته پیرلو و اسطوره باجو.اصلا شوت زن فقط باجو

Hamed big boy
6th January, 2008, 12:48 AM
وای پسر اخرین پنالتی توتی را حال کردید بازم چیپ زد

SoulSiick
2nd February, 2008, 04:10 PM
با رای من دلپیرو از پیرلو جلو زد! :d

یه بار دیگه هم الکس به اینتر ضربه ی آزاد گل زد !

OldTrafford
2nd February, 2008, 04:21 PM
فکر کنم اون اوایل به الکس رای دادم و خب سرش هستم ولی...از سال 87 تاحالا؟اینا که اکثراً مال چند سال اخیراً...در ضمن چندتامون دوران اوج روبی رو یادمون میاد؟

INTERMILAN
3rd February, 2008, 08:06 AM
با رای من دلپیرو از پیرلو جلو زد! :d

یه بار دیگه هم الکس به اینتر ضربه ی آزاد گل زد !

اونم چه گلي !!با برخورد به مدافعين رفت تو گل واين هنر حساب نميشه!!

بهترين ضربه آزاد زن..ميهايلويچ_پيرلو............... ..

★.JU.V.E.N.T.US.★
3rd February, 2008, 09:45 AM
با برخورد به مدافعين رفت تو گل

یكبار دیگه سعی كن گل رو با دقت ببینی ... اینقدر كاد توپ سریع بود كه نتونستی حسش كنی ! :1:

كلا الكس ضربه آزاد زدنش بسیار حرفه ای هست :victory: ... مخصوصا در مقابل اینتر :wink_smile:... چند صفحه برگرد عقب تا یك خاطره تلخ براتون یادآوری بشه :13janelle: ... میدونم سخته ولی الكس تا حالا تو ضربه آزاد خوب اینتر رو نابود كرده .:8:

InTeR
3rd February, 2008, 12:10 PM
اینتر نابود شده که الان مرحله بعده؟:4:

★.JU.V.E.N.T.US.★
3rd February, 2008, 09:43 PM
اینتر نابود شده که الان مرحله بعده؟:4:

منظورم از لحاظ روحی و تكنیكی بود نه از لحاظ نتیجه :4:

9midstuta
3rd February, 2008, 10:57 PM
این نظر سنجی چرا باتی گل نداره :4:؟

InTeR
3rd February, 2008, 10:59 PM
چون آرژانتینیه:4:

9midstuta
3rd February, 2008, 11:02 PM
خلاصه خیلی بی انصافی كردید كه باتی گل رو ننوشتید!

OldTrafford
3rd February, 2008, 11:04 PM
ای بابا...میگه آرژانتینیه باز تو بگو چرا نیست!!!بابا بهترین ایستگاهی زن ایتالیا هست...اوکی؟:4:

INTERMILAN
4th February, 2008, 03:55 AM
یكبار دیگه سعی كن گل رو با دقت ببینی ... اینقدر كاد توپ سریع بود كه نتونستی حسش كنی ! :1:

كلا الكس ضربه آزاد زدنش بسیار حرفه ای هست :victory: ... مخصوصا در مقابل اینتر :wink_smile:... چند صفحه برگرد عقب تا یك خاطره تلخ براتون یادآوری بشه :13janelle: ... میدونم سخته ولی الكس تا حالا تو ضربه آزاد خوب اینتر رو نابود كرده .:8:

توروبخدا نگو كه آلكس از عمد توپ رو به مدافعين كوبيد!!خندم ميگيره!!
الكس يه زماني خوب ضربه آزاد ميزد ولي الان از هر10تا يكي هم گل نميشه...
در حال حاظر فني ترينشون رو پيرلو ميزنه
بازي با اينتر زماني كه پيرلو پشت توپ ايستاد من مطمئن بودم كه ضربش گل ميشه!!ولي الكس نه ديگه مثل قديما نيست..............

★.JU.V.E.N.T.US.★
4th February, 2008, 07:51 AM
توروبخدا نگو كه آلكس از عمد توپ رو به مدافعين كوبيد!!خندم ميگيره!!
..............

كجای پست من همچین جمله ای نوشته شده بود ؟ :unknw:

نظرت برای خودت محترمه ... خوش باشی :wink_smile:

INTERMILAN
5th February, 2008, 09:58 AM
شما طوري صحبت از كاد توپ اين چيزا كردي من فكر كردم منظورت اين بوده!!
الكس هيچ هنري رو بخرج نداد تو اون صحنه فقط توپ رو محكم شوت كرد وتوپ به مدافعين خورد ومسيرش عوض شد رفت تو گل!!كارخاصي نكرد
نظرشما هم برا خودت محترمه و..خوش باشي

KAMRAN21
5th February, 2008, 10:37 AM
ضربات کاشته دلپیرو نقص نداره
با این سن و سال هنوزم استادانه میزنه

Peerless Alex
5th February, 2008, 10:49 AM
ولی به نظر من هیشکی تو ضربه ازاد زدن نمیتونه جای میهایلویچ رو بگیره فوق العاده بود ضربه هاش اما خوب چون باید ایتالیایی باشه من اول الکس رو میگم و بعد پیرلو .

Saviz
5th February, 2008, 11:08 AM
ضربات ازاد الكس و پیرلو حرف نداره...خصوصا پیرلو كه چند وقته عالی میزنه !!
ولی منم اول به الكس رای میدم!

Babak Pessottino
4th March, 2008, 10:01 PM
وقتی سلطان الکس باشه اسم از بقیه بردن واقعا بی مورده . پینتوریکو بهترین ایستگاهی زن دنیاست :8:

Ronaldo99
28th April, 2008, 02:45 PM
ولی به نظر من هیشکی تو ضربه ازاد زدن نمیتونه جای میهایلویچ رو بگیره فوق العاده بود ضربه هاش اما خوب چون باید ایتالیایی باشه من اول الکس رو میگم و بعد پیرلو .

ضربه های میهایلوویچ واقعا فوق العاده بود.ولی در حال حاضر استاد ضربه ایستگاهی جهان کسی جز پیرلو نیست نه الکس دلپیرو

معین
28th April, 2008, 03:41 PM
من خودم از دلپیرو خیلی خوشم میاد,اما حقیقتا پیرلو خیلی خوب ضربات رو می زنه و برای همین به پیرلو رای دادم .

davidbeckham
28th April, 2008, 03:54 PM
بدون شک دلپیرو
امیدوارم دونادونی دعوتش کنه تا ایتالیا راحت قهرمان یورو 2008 بشه

ESI BAGGIO
28th April, 2008, 07:02 PM
روبی افسانه ای:heart2::heart2::heart2:

Real Madrid C.F
28th April, 2008, 07:31 PM
دلپیرو

MajiD.BaBY
4th May, 2008, 12:50 PM
بهترین ضربه ازاد زن ایتالیی
عچب سوال سختی خو ب پیرلو مثل مرد:08::151:

Mazzi
4th May, 2008, 12:54 PM
بدون شك سینیشا میهایلوویچ

Mazzi
4th May, 2008, 01:00 PM
این نظر سنجی رو كی طراحی كرده؟
هر كی هست فقط 5 ساله فوتبال رو دنبال می كنه

InTeR
4th May, 2008, 01:58 PM
دو دهه اخیر فوتبال ایتالیا
http://www.pic4ever.com/images/2lxwef8.gif

ONE LOVE_ONE IKER
11th June, 2008, 04:47 PM
فقط پیرلو استاد ضربه ازاد

DaNiOK
16th June, 2008, 10:27 AM
من فكر كردم تو كل جهان میگی.كه اون وقت كسی رو دست جونینیو نیست.

ولی تو ایتالیا پیرلو...

INTERMILAN
17th June, 2008, 01:18 AM
این نظر سنجی رو كی طراحی كرده؟
هر كی هست فقط 5 ساله فوتبال رو دنبال می كنه

شك نكن كه خيليا اينجا كمتر از پنج ساله فوتبالي شدن!!

Roma4ever
17th June, 2008, 02:44 AM
خب انتظار داری یه کاربر 10 ساله اینجا ازچندسالگی فوتبالی شده باشه..؟ به هرحال فوتبال مثه یه آب جاری هست که نمیشه هیچوقت گفت طرف دیر فوتبالی شده یا زود...

BAYERN-4-LIFE
17th June, 2008, 02:52 AM
تو ایتالی فقط الکس! جز معدود بازیکنای ایتالی که در تاریخ ورزشیم(یعنی از موقعی که فوتبال فهمیدم چیه تا الان) دوست دارم همین الکسه!یادمه یه زمانی آمار میدادن از 10 تا 8 تا تو دروازه بود!
هنوزم اگه تو بازیهای ایتالی بعضی مثل پیرلو سیریش نکنن و خودشو رو به هر ضربه ایستگاهی نچسبونن من فکر میکنم الکس بهتر میزنه!

amir_fabregas
29th July, 2008, 06:27 PM
تابلو بود .=پیرلو مرد ضربه ازاد

Golbarca
12th August, 2008, 08:06 PM
اندرا پیرلو بهترین هستش اینو همه می دونن دیگه

JUENTUD
20th August, 2008, 01:28 PM
الكس دل پیرو و بعد پیرلو

Gladiator
20th August, 2008, 01:36 PM
سخته كه بین دل پیرو وپیرلو یكی رو انتخاب كنم

به پیرلو رای دادم چون به نظرم مزیتی كه داره از فاصله ها و زوایای مختلف خوب میزنه اما دل پیرو از زوایای مناسب معمولاً خوب میزنه.

kourosh
20th August, 2008, 01:36 PM
پيرلو - دل پيرلو - توتي

Càmρ Иòu
20th August, 2008, 03:24 PM
بدون شک آلکس دل پیرو

stivengerrard
12th September, 2008, 11:48 PM
به نظر من پیرلو

ricardo kaka
13th September, 2008, 11:01 AM
پیرلو همیشه بهترین ضربات ازاد رو زده:yes:

ricardo kaka
13th September, 2008, 11:03 AM
بدون شک آلکس دل پیرو

پس پیرلو این وسط چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟:treaten:

ricardo kaka
13th September, 2008, 11:09 AM
سخته كه بین دل پیرو وپیرلو یكی رو انتخاب كنم

به پیرلو رای دادم چون به نظرم مزیتی كه داره از فاصله ها و زوایای مختلف خوب میزنه اما دل پیرو از زوایای مناسب معمولاً خوب میزنه.
خوبی پیرلو همینه:thumbs_up:

agha
13th September, 2008, 01:04 PM
من بااین كه منچستریم ولی زولاروخیلی دوست می دارم.:smoke0::hey::N_aggressive (14)::Punk::rambo::give_rose::stinker:

kourosh
21st September, 2008, 12:03 PM
aleX - Pirlo

ricardo kaka
21st September, 2008, 12:27 PM
من بااین كه منچستریم ولی زولاروخیلی دوست می دارم.:smoke0::hey::n_aggressive (14)::punk::rambo::give_rose::stinker:

زولا الان كم ترین رای رو اورده:45:

HHAMI
6th October, 2008, 08:46 PM
آخه باوجود سینیشا واقعا كس دیگه ای میتونه ادعا كنه كه بهترین كاشته زنه؟
خیلی عجیبه كه اسمش نیست بین این نفرات!
اخه چرااااااااااااااااااااااا اا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:c onfused::confused::confused:

ac maryam
13th October, 2008, 09:29 PM
به نظر من هم دل پیرو هست

INTERMILAN
14th October, 2008, 05:44 AM
آخه باوجود سینیشا واقعا كس دیگه ای میتونه ادعا كنه كه بهترین كاشته زنه؟
خیلی عجیبه كه اسمش نیست بین این نفرات!
اخه چرااااااااااااااااااااااا اا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:c onfused::confused::confused:

چرا نميشه ؟؟اينجا بعضي چيزا غير واقعي ترش پسنديده تره!!

IL Diavolo
26th October, 2008, 08:57 PM
اول پيرلو و بعد از اون الكسي

DakmaN
3rd November, 2008, 07:39 PM
خوب به نظر من پیرلو
ولی توتی و دل پیرو هم عالی هستن

mirvis
5th November, 2008, 08:42 PM
اونهایی که به پیرلو رای دادند پیرلو آخرین ضربه ایستگاییش کی بود ولی دل پیرو هر هفته داره ایستگایی میزنه

Hossein Azzurri
5th November, 2008, 08:48 PM
در این مورد فکر نمی کنم فقط منظور گل زدن باشه
تمام گزینه ها گل های قشنگی زدند و یا هنوز دارن می زنن
ولی بحث دیگه ای که هست مفید بودن ضربات برای تیمه.از کرنر ها گرفته تا ضرباتی که ارسال میشه که تو این مورد به نظر من و خیلی از دوستان پیرلو در مجموع قابلیت های بیشتری داره

only_juve
20th December, 2008, 06:43 PM
dell piero:img-gun::272::smile:

ADP10
27th December, 2008, 02:08 AM
اگه تلویزیون داشته باشید میفهمید که کی الان بهترین کاشته زن.
البته من تلویزیونم سیاه سفیده . ولی مشکلی ندارم . چون لباس بهترین کاشته زن دنیا هم سیاه سفیده.:)

Seventy One
7th January, 2009, 01:24 AM
تو ایتالیا پیرلو :wink: بعدشم رونالدینیو و بعدشم دل پیرو

jizer
11th January, 2009, 08:40 PM
مشخصا سینیشا میهایلوویچ
بعد مارکوس اسانکائو
بعد الکس
و پیرلو هم واقعا علکی اسم در کرده

ơɧʂҽɳ♏
14th January, 2009, 01:19 AM
در جواب این نظر سنجی من به زولا رای دادم.
در این نظر سنجی به نظر من با احترام به دل پیرو و پیرلو و تونی من به ایشون رای دادم
کسانی که فوتبال ایتالیا رو تخصصی تر دنبال میکنن یاد ضربات کاشته بی نظیر زولا در تیم چلسی میوفتن البته بعد از ایشون من به الکس رای خواهم داد یه کلاسیه برای خودش کاشته های الکس

mirvis
14th January, 2009, 07:14 PM
یک سوال دارم از کسانی که به پیرلو رای دادند

پیرلو امسال چند گل ایستگایی زده؟

منم قبول دارم که پیرلو یکی از بهترینهاست ولی نباید شما میلانیها از روی تعصب بهش رای بدید اگر پیرلو بهترین ضربه آزاد زن جهان باشه حداقل امسال 2 یا 3 گل میزد ولی کجا در صورتی که آلکس تادلت بخواد گل با ضربه آزاد زده

Mauro Camoranesi
16th January, 2009, 01:15 AM
البته پیرلو این فصل رو بخاطر مصدومیت تو خیلی از بازیها نبود .

ولی اینکه دیگه نظرسنجی نمیخواد ، کاپیتان دل پیرو بهترین ایستگاهی زن جهان هستش .

+Ehsan
11th March, 2009, 06:42 PM
انتخاب بین دلپیرو و پیرلو خیلی سخته.

HHAMI
11th March, 2009, 09:32 PM
Only
Sinisa Mihajlovic
http://www.soccer-gallery.net/pics/mihajlovic1.jpg
سلطان بی چون و چرای ضربات آزاد

Leonardo
11th March, 2009, 10:21 PM
حالا ما هی هیچی نمیگیم... اینا... :62:

HHAMI
11th March, 2009, 11:36 PM
حالا ما هی هیچی نمیگیم... اینا... :62:

"اینا" منظورت "ما" که نیستیم!!:8:
من فقط نظرمو گفتم!:smile:

GUUS
18th May, 2009, 11:33 AM
100% پیرلو بهترین ضربه آزاد زن ایتالیاست. بعد از اون هم دلپیرو. توتی معمولاً ضربه آزادهاشو قدرتی میزنه اما دلپیرو و پیرلو فنی میزنن. به خاطر همینه که گلهای پیرلو و دلپیرو روی ضربات آزاد خیلی از گلهای توتی بیشتره.

Mamad_Madrid
18th May, 2009, 11:39 AM
پیرلو بهترین سانتر کننده توپ در ایتالیاست ولی بهترین ضربه ازاد زن دلپیرو هست.

ơɧʂҽɳ♏
18th May, 2009, 12:16 PM
پیرلو بهترین سانتر کننده توپ در ایتالیاست ولی بهترین ضربه ازاد زن دلپیرو هست.

داش ممد سوال مضمونش دو دهـــه اخیره ...

به نظر من Free KICK ACCECURY و Swerge زولا واقعاٌ بی نظیره ...
البته این نظر منه ... :53:

http://upload.iranblog.com/3/1242665452.jpg

http://upload.iranblog.com/3/1242692018.jpg

http://upload.iranblog.com/3/1242648600.jpg

اون زمان من حتی تو پلی استیشن هم با بچه ها که شرطی مسابقه کاشته میدادم بازیکنم زولا بود ...

S T O I C H K O V
18th May, 2009, 12:40 PM
بهترینش تو ایتالیا تا جایی که من یادم میاد همون باجو بود و بعدشم دل پیرو .

بقیه در حد این دو تا نبودن.

ولی یادش بخیر میهایلوویچ تو لاتزیو خوب میزد ، من خداییش با اون لاتزیو خیلی حال میکردم.

ولی بهترین ایستگاهی زن این 2 دهه کسی نیست جز هریستو استویچکوف

بعدشم توماس هسلر .( گل دقه 90 به روسیه ( اون موقع هنوز اسم و

پرچم جدا نگرفته بودن ) تو مسابقات یورو ).

bahadour
28th August, 2009, 12:48 AM
دل پیرو این كه پرسیدن نداره

اینتریهای بیچاره تویه فصل قبل بازیه برگشت از ترس ضربه های ایستگاهیه دلپیرو در طول 90 دقیقه بازی حتی یك ضربه ایستگاهی به یوووه ندادند چون شك نداشتند دلی جون گلش میكنه

hamidal
4th September, 2009, 04:07 PM
در حال حاضر بدون شك پیرلو و دلپیرو. اما سبك ضربه زدن این دو تا فرق میكنه. پیرلو از راه دور بهتر میزنه دلپیرو از نزدیك. نكته مشتركشون هم اینه كه جفتشون ضرباتشون همیشه خطرناكه و استثنا نداره. من بین این دو تا پیرلو رو انتخاب كردم چون طرفدار میلانم و طبعا این طرفدار میلان بودن باعث شده از یوونتوس متنفر باشم.

samanrossonero
4th September, 2009, 05:22 PM
آندرآ پیرلو و دل پیرو...
من منظور رو نفهمیدم،اگه ملاک هم مستقیم زدن و هم سانتر کردن باشه پیرلو بهتر هست اما اگه گل کردن توپ ها باشه باز تو فواصل مختلف فرق می کنه...
من پیرلو رو انتخاب کردم با اینکه ضربه آزاد آلکس دل پیرو به رئال رو هیچوقت یادم نمیره و اون زبونش که بعدش در آورد،خیلی توپ زد،دمش گرم...
در کل وقتی این دوتا پشت توپ وامیستن به تن دروازه بان تیم حریف لرزه میفته بی شک...

9July2006
5th September, 2009, 06:23 AM
آقا دور رو نزدیک نداره. ضربه آزاد یک تعریف داره مهم اینه که کی درصد گلش بیشتره که فکر می کنم دلپیرو

lazio_negro
6th September, 2009, 07:33 PM
انصافیش جای ندود و میهایلویچ خالیه البته ادو هم ایستگاهی زن خوبی بود

MostafД
17th September, 2009, 09:32 AM
نه تنها در دو دهه اخیر بلکه در یک قرن اخیر فقط کاپیتان الکـــــــــــــس دل پیــــــــــــــرو :kiss:

HHAMI
17th September, 2009, 04:46 PM
انصافیش جای ندود و میهایلویچ خالیه البته ادو هم ایستگاهی زن خوبی بود

راستش منم اول اشتباه سوال رو متوجه شدم.
در واقع فکر کردم منظور بهترین کاشته زن دو دهه اخیر سری آ هست در حالیکه سوال به ایتالیایی بودن اشاره میکنه!

اگه میخوای از بچه های لازیو نام ببری غیر از میهایلوویچ میشه به ورون و استانکوویچ اشاره کرد.

SINISARMAN
26th September, 2009, 11:43 AM
Sinisa mihajlovic

delvapas_2007
14th November, 2009, 02:25 PM
پا طلای میلانو

HHAMI
14th November, 2009, 11:04 PM
تو ایتالیاییها:

دل پیرو
توتی(با کسب اجازه از تیفوسیهای بیانکوچلستی:4:)
پیرلو

تو خارجیهای لیگ ایتالیا:

1-سلطان سینیشا
2-آلورارو رکوبا
3- آدریانو

DuttyHamid
15th November, 2009, 12:33 PM
تو ایتالیاییها:

دل پیرو
توتی(با کسب اجازه از تیفوسیهای بیانکوچلستی:4:)
پیرلو

تو خارجیهای لیگ ایتالیا:

1-سلطان سینیشا
2-آلورارو رکوبا
3- آدریانو

پس كولاروف كو؟ :4:

HHAMI
15th November, 2009, 01:11 PM
کولاروف فقط محکم میزنه!
تازه من یادم نمیاد ضربه آزادش توی گل رفته باشه!
حداقل من ندیدم!
اونایی که گفتم کلی گل از روی ضربه ازاد زدن. کولاروف فعلا باید درس پس بده:4:

reza man_juve
19th November, 2009, 05:24 PM
شک نکنید که الکس یووه یکی از بهترینهاست. میگین نه برید ضربه ازاداش رو ببینید

Mohsen Sniper
19th November, 2009, 07:58 PM
خيلي عجيبه كه دلپيرو رو انتخاب كردين ! فكر ميكنم بخاطر تعدد طرفداران يونتوس هست . . .

من شك ندارم كه اين چهره بهترين در سال هاي اخير هست :

http://i.imagehost.org/0746/francesco-totti-roma.jpg

b3hNaM
20th November, 2009, 11:03 AM
نبینم کسی به حقانیت الکس ما توهین کنه :2mo5pow: :D

Mohsen Sniper
20th November, 2009, 12:32 PM
پس از بررسي مجدد :

در برخي موارد دل پيرو بسيار بهتر از توتي بوده .

afshin-ss
21st November, 2009, 01:00 AM
کسی امار ضربه آزادهای دلپیرو رو میتونه در بیاره؟؟؟فکر کنم بالای ....% تو 4چوب میزنه و ....% هم گل میشه!
دلپیرو در حد خداست!

Mohsen Sniper
21st November, 2009, 01:29 AM
کسی امار ضربه آزادهای دلپیرو رو میتونه در بیاره؟؟؟فکر کنم بالای ....% تو 4چوب میزنه و ....% هم گل میشه!
دلپیرو در حد خداست!

البته در قياس ايتاليايي ها ديگه وگرنه شايد رونالدو و جرارد از دل پيرو بهتر باشن . . .

من تو سال 2007 كه بازي ها رو از كانال tps foot نگاه ميكردم يه بار هم نديدم دل پيرو ضربه آزاد در چهارچوب بزنه :دي البته فكر كينم شانسي بوده باشه و من هم همه بازي ها رو نديدم .

SoulSiick
21st November, 2009, 01:40 AM
دلپیرو همین فصل پیش 6 ضربه ی آزاد گل کرد. آمار ملی رو نمی دونم همراهش هست یا نه. ولی وقتی حساب کنید یکی مثل میهایلویچ تو کل دوران فوتبالش 28 ضربه ی آزاد گل کرد (به عنوان بهترن زننده ی ضربه ی آزاد تاریخ سری آ ) 6-7 گل فقط در یک فصل آمار خیره کننده ای نیست ؟

فصل پیش فکر کنم دوبرابر این تعداد ضربه آزاد به تیر دروازه زد دلپیرو ! درون چهارچوبش رو دیگه بیخیال. فصل قبلش هم چند تایی گل زد، گلش به رم الان خوب توی ذهنمه.

گل ضربه ی آزادش از فاصله ی 40 متری به زنیت هم شاهکار هنریه فصل پیشش بود.

S@eed
21st November, 2009, 01:59 AM
البته در قياس ايتاليايي ها ديگه وگرنه شايد رونالدو و جرارد از دل پيرو بهتر باشن . . .

من تو سال 2007 كه بازي ها رو از كانال tps foot نگاه ميكردم يه بار هم نديدم دل پيرو ضربه آزاد در چهارچوب بزنه :دي البته فكر كينم شانسي بوده باشه و من هم همه بازي ها رو نديدم .

جرارد از کی تا حالا کاشته زن شده؟! :hey: کریس هم اصلا توی کاشته زدن با دل پیرو قابل قیاس نیست فعلا باید بدوه که بهش برسه

Rossoneri
21st November, 2009, 02:07 AM
مشخصه دل پیرو بهترینه تو این زمینه. پیرلو هم با اینکه خاص ترین ضربات آزاد رو میزنه (هنوز سر در نیاوردم چجوری میزنه!:22:) اما اینهمه رای زیادیشه! مگه اینکه سانتر روی دروازه هم حساب بشه:4: اما فکر میکنم این رای گیری فقط مربوط به ضربه آزاد مستقیم به سمت دروازه باشه.

پیرلو بعضی وقتها بدجوری میزنه سه جاف آسمون!:33:

ADP10
11th February, 2010, 10:29 PM
کمترین شکی نیست که نزدیک ترین رقیب دل پیرو در این زمینه ، فرسنگ ها باهاش فاصله داره

واقعا استاد بلامنازع ضربه آزاد جهانه

MaJoR GeNeRaL
19th April, 2010, 11:57 AM
دل پیرو تنها بازیکن فوتبال جهانه که 100% بالای 10 ضربه داره.یعنی تو 1 فصل بیش از 10 ضربه ایستگاهی زد و 10 تاش گل شد.
آمارش هم از همه بهتره.
البته وقتی حرف از ضربه ایستگاهی میاد حیفه که اسم جونینهو بازیکن لیون رو نیاریم.

MaJoR GeNeRaL
19th April, 2010, 12:27 PM
اینم نظرسنجیه گل دات کام
http://www.goal.com/en/news/1675/goalcom-polls/2008/11/17/968470/poll-results-alessandro-del-piero-wins-free-kick-award

Drughi
19th April, 2010, 05:33 PM
بدون شک اله .

alexdelpiero
30th April, 2010, 05:21 PM
سلام دوستان.
باید عرض کنم که تو این سن که الکس هست تنها کاری که خیلی خوب ازش بر میاد ضربه آزاده. یادتون هست با کاسیاس چی کار کرد. اون ضربه آزاد خیلی به دلم نشست.
5 ، 6 سال پیش تو بازی با برشا که یووه 5 صفر برد و باجیو هم تو برشیا بود یووه 3 تا از گلاشو از رو ضربه آزادای الکس زد.
اون اولین بازی بود که من از الکس میدیدم.
به خاطر همین عاشقش شدم.:love05:

rooney_22
4th August, 2010, 05:53 AM
منم به الکس رای دادم.
دل پیرو پا طلایی.سرور تاجیایی!!!

پ.ن:اینجا تاج=میلان:4:

gpep
4th August, 2010, 02:35 PM
بدون شک الکس دل پیرو

Capitan Alex
2nd November, 2010, 03:19 PM
اين ويديو رو ببينيد و عظمت اله رو ببينيد فرق اله و ديويد تو اينهکه
حدود 18 سال تو اين سطح شوت زده
http://dc143.4shared.com/download/CqPGbNjR/del_piero_vs_beckham.3gp?tsid=20101102-064112-d671eed0

ДČ ḾįŁДŅΘ
6th May, 2011, 04:35 PM
پیرلو

maryam_21
17th May, 2011, 09:05 PM
همه ی گزینه ها خوب میزنن ولی آندرئا هم تکنیکی میزنه هم با قدرت هم زیبا و......
خلاصه که محشره این پیرلو
البته همه ی ایتالیایی ها خوبن:Smilebb (69):