PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آبی دلان - به یاد پیکان طلایی خط حمله " حسن روشن " فصل 1393-1394

Nasser Hejazi
30th July, 2014, 08:48 PM
| | آبی دلان - به یاد پیکان طلایی خط حمله " حسن روشن " فصل 1393-1394 | |

خب اقا میثم گفتند که تاپیک فصل جدید رو بزن منم زدم دیگه !

به یاد بهترین بازیکن تاریخ ایران " حسن روشن " :53::8:

http://uploadax.com/images/63051817810068047309.jpg

نام کامل: حسن روشن

زادروز : ۱۰ دی 1333

زادگاه: تهران

حسن روشن (متولد ۳۱ دسامبر ۱۹۵۶ در شهر تهران) یکی از بازیکنان
تیم ملی فوتبال ایران بود. او عضو باشگاههای تاج و الاهلی امارات بوده است
و در جام جهانی ۱۹۷۸ عضو تیم ملی فوتبال ایران بود و توانست در دیدار برابر
پرو گل ایران را به ثمر برساند؛ نتیجه پایانی بازی ۴ - ۱ به سود تیم پرو بود.
وی تنها بازیکن ایرانیست که هم در جام ملت های آسیا هم المپیک و هم جام جهانی موفق به گلزنی شده است

بــیوگرافی حسن روشن از زبان خودش :

حرفه ، سطح بـاشگاهی :

روشن ، مهاجم و کاپیتان سابق استقلال است که به گمان بسیاری یکی از بهترین مهاجمان و بازیکنان تاریخ ایران است !

روشن در پاسخ به این سؤال که آیا قبل یا بعد از المپیک با پیشنهادهای اروپایی مواجه شدید خاطرنشان میکند: «قبل از المپیک، باشگاه پاری سن ژرمن فرانسه بهصورت رسمی خواهان جذب من و ناصر حجازی شد. آنها بهصورت رسمی به باشگاه استقلال و فدراسیون فوتبال دعوتنامه فرستادند ولی ما ایران را دوست داشتیم و نرفتیم.

آنها برای یک سال مبلغ یک میلیون و 500هزار تومان به ما پول میدادند ولی آن زمان ما برای یک فصل 10هزار تومان از استقلال میگرفتیم و حقوقمان ماهی 800تومان بود. یادم میآید اکثر روزنامه ها و مجلات پیشنهاد پاری سن ژرمن را تیتر کرده بودند».

روشن در قسمتی از حرفهایش میگوید: «باشگاه چلسی هم خواهان جذب من بود. وقتی در باشگاه الاهلی امارات بازی میکردم پایم شکست و برای مداوا به کلینیک چلسی رفتم. آنها مرا شناختند و البته با تیم تاج یک بازی دوستانه با چلسی انجام داده بودیم که بازی مرا پسندیدند».

روشن تأکید میکند:« من میتوانستم آن زمان به چلسی بروم ولی برای کاری دوستم پول لازم داشت به همین دلیل باید خیلی زود با الاهلی قرارداد میبستم که این کار را کردم. البته من هیچ وقت افسوس گذشته را نمیخورم».

روشن : پدر من یکی از هم نسلان عارف قلی زاده بود که در دوچرخه سواران بازی می کرد ، به خاطر او بود که من هم فوتبالیست شدم.

سال 1352 بد که من از طریق رایکوف و اوفارل توانستم به سطح اول فوتبال ایران بیایم. بعد هم تا سال 1359 بازی هایم را ادامه دادم.

به من می گفتند پسر شیرین رایکوف او مرا خیلی دوست داشت حتی خیلی وقت ها می آمد دنبالم تا ببردم سر تمرین.»

حرفه ، سطح ملی :

حسن روشن را باید یکی از بهترین مهاجمان تاریخ فوتبال ایران دانست. او در المپیک مونترال یکی از بازیکنان تیم ملی بود که اتفاقا در این مسابقات در بازی مقابل لهستان برای ایران گلزنی کرد.

روشن در مورد عملکرد تیم ملی در المپیک1976حرفهایش را اینگونه آغاز میکند: «من فکر میکنم بهترین عملکرد را داشتیم.
ما کوبا را بردیم ولی دو باخت به شوروی و لهستان دادیم که تیمهای کوچکی نبودند.

لهستان تیم سوم جام جهانی و تیم اول المپیک بود و شوروی برای خودش اعتباری داشت.

نکته مهم این بود که ما به آنها آبرومندانه باختیم و مقابل این دو تیم دست وپا بسته نبودیم».

روشن در پاسخ به این سؤال که آیا ایران شایستگی برد مقابل لهستان و شوروی را داشت، خاطرنشان میکند: «نباید خودخواهانه حرف بزنیم و بگویم که مستحق برد بودیم. ما خوب بازی کردیم ولی نمیتوانستیم برنده باشیم.

در فوتبال قرار نیست همیشه نتایج شگفتانگیز رخ دهد و بهعنوان مثال شکست ایتالیا مقابل کرهشمالی در جامجهانی 1966یک شگفتی است که هر چند سال یکبار تکرار میشود».

روشن در قسمت دیگری از حرفهایش میگوید: «ما تیم خوبی داشتیم و در المپیک مونترال نزدیک چهار سال بود که در کنار هم بودیم. این زمان در جام جهانی1978به شش سال رسید و آن تیمی که داشتیم واقعا پرقدرت بود».

روشن در پاسخ به این سؤال که چرا فوتبال ایران 36سال در حسرت صعود به المپیک به سر میبرد میگوید: «دلیلش این است که فوتبال ما پایه و اساس ندارد و هیچ توجهی به سازندگی و پرورش بازیکنان نمیشود.

ناپاکی و آلودگی در این فوتبال موج میزند و نمیتوان با این شرایط امیدوار بود. رفتن به جام جهانی و المپیک نماد رشد فوتبال یک کشور است ولی وقتی کمترین سابقه حضور در این دو تورنمنت مهم را داریم خیلی چیزها ثابت میشود».

حاشیه :

روشن در ادامه درباره شادی گل هایش گفت:« من از بچگی همیشه عادت داشتم زبانم بیرون از دهانم باشد.
سر همین کار یکبار زبانم لای دندانم ماند و 37بخیه خورد.»

روشن درباره یکی از بازی هایش برابر کره که مصدوم بود ،
گفت:« من با مصدومیت و مینیسک پاره بازی کردم و با درد شدید توانستم 2 گل بزنم و بازی را ببریم.»
روشن می گوید:« آن سال ها ، سال های طلایی فوتبال ایران بود که به همه افتخارات آن سال ها رسیدیم.»

سال های حضور در باشگاه های حرفه ای :

1350-1357 باشگاه تاج

1357-1361 باشگاه الاهلی

1361-1362 باشگاه استقلال

1362-1363 باشگاه الاهلی

1363------ باشگاه استقلال

نقل قول حسن نظری در مورد بهترین بازیکن تاریخ ایران

" بازیکن خوب زیادی در تاریخ ایران وجود دارد ، اما بهترین حسن روشن است "

×××

فردا هم اولین بازی استقلال در فصل جدید با راه آهن هستش :4:

Nasser Hejazi
30th July, 2014, 10:35 PM
8 سال پیش در چنین روزی ...

" مستر زدراکو رایکوف " سرمربی سابق تیم ملی و تاج در شهر مکزیکو سیتی درگذشت ...

http://uploadax.com/images/13439969057110285424.jpg

مردی که برای اولین بار تاج را به بام افتخار آسیا رساند ، دو بار با تاج قهرمان ایران شد ، 4 دوره قهرمانی جام تهران و یک دوره نایب قهرمان جام حذفی کرد !

کسی که در کوچه و خیابان ها دنبال استعداد می گشت و در طول دوران مربی گریش استعداد های مانند ناصر حجازی ، حسن روشن ، غلامحسین مظلومی و منصور پور حیدری را به فوتبال ایران معرفی کرد !

فردی که روند تمرینات رو در ایران به طور کامل دگرگون کرد و روش های روز رو وارد مراحل تمرینی تیم ها قبل از بازی کرد !

یک نکته جالب هم اینه که در سال 85 باشگاه استقلال تصمیم گرفت برای قدردانی از زحمات رایکوف اون رو پیدا کنه و براش مراسمی رو ترتیب بده اما متاسفانه دیر دست به کار شده بود و رایکوف چند ماه بود که از دنیا رفته بود ...

به یاد یکی از بزرگ ترین سرمربیان تاریخ تاج ، رایکوف کبیر :53:

Nasser Hejazi
31st July, 2014, 12:48 PM
استقلال در برابر راه آهن
http://uploadax.com/images/19551705811963882915.jpg

پیش بینی شما؟

1. به امید خدا برد استقلال

2. مساوی

3. زبونم لال برد راه آهن :22:

Nasser Hejazi
31st July, 2014, 12:53 PM
و اما ترکیب احتمالی استقلال برای بازی امروز :

محسن فروزان

خسرو حیدری ، خرسند نیا ، مگوئیان ، بیک زاده

آندو تیموریان ، مهدی کریمیان

فخر الدینی ، امید ابراهیمی

محمد قاضی

کاپیتان آرش برهانی

سرمربی : امیر قلعه نویی

( مصدومین : حنیف عمران زاده ، امیر حسین صادقی )

نظر شما چیه؟!

Sepehr11
31st July, 2014, 01:09 PM
^^^
به به چه خط دفاع داغوني :4:
اميد ابراهيمي رو واسه نيمكت كه نخريديم ؟ فكر كنم كنار آندو بازي كنه
و از بين آرش و قاضي هم احتمالا يه نفر بازي ميكنن ،‌و جاسم كرار احتمالا ثابت باشه

به اميد يه بازي خوب و شروعي محكم

Nasser Hejazi
31st July, 2014, 01:12 PM
^^^
به به چه خط دفاع داغوني :4:
اميد ابراهيمي رو واسه نيمكت كه نخريديم ؟ فكر كنم كنار آندو بازي كنه
و از بين آرش و قاضي هم احتمالا يه نفر بازي ميكنن ،‌و جاسم كرار احتمالا ثابت باشه

به اميد يه بازي خوب و شروعي محكم

اره فکری هم گفته که این خط دفاع کار دستمون میده :22:
والا من با این کارای جویباری و قلعه نویی موندم ، تو یه پستی که یکی دو تا بازیکن خوب داشتیم رفته یکی دیگه هم خریده اون وقت یه مهاجم 6 دانگ کامل نخریدیم :22:

به امید پیروزیمون :8:

Nasser Hejazi
31st July, 2014, 11:48 PM
استقلال 2 - 1 راه آهن :8:

تبریک به همه آبی دلا :8:

از محضر حضرت عابدزاده کبیر هم عذر خواهی میکنیم که در اولین حضورش در میادین پس از بازگشتش شکستش دادیم ، انصافا گل اولو که خوردیم اما یهو عابدزاده رو که نشون داد داره شادی میکنه گفتم یه گل هم فدا خنده هاش :4: دیگه بیخیال اون یه گل خورده شدم !
اما یه نکته که فوق العاده رو اعصابه ، تاکتیک قدیمی و به درد نخور اردشیر هستش که با جذب این هم هستاره هنوزم تاکتیکش خسرو حیدری و سانتر از جناح راسته ! این تیم راه آهن اصلا وضعش مشخص نبود تو بدترین شرایط بود باید لا اقل 3-4 تا میزدیم اما با حداقل اختلاف بردیم که زنگ خطریه ! بعد هم با این تاکتیک جلوی یه تیمی مثه تراکتور که توش حامد لک رو نبرد های هوایی فوق العاده قویه اصلا جواب نمیده ! همینطور اگر تیمی مداقع های کناری قوی ای داشته باشه .
بر مافیا شر م باد ...

Nasser Hejazi
1st August, 2014, 03:04 PM
از اونجایی که امروز پرسپولیس با تیم نفت به سرمربی گری داوش علی منصور بازی داره ، جا داره یادی کنیم از یکی از متعصب ترین و بهترین کاپیتان های تاریخ تاج

" داوش علی منصوریان " :8:

http://upload7.ir/imgs/2014-08/31727962803143041262.jpg

ایشالا امروز هم پرسپولیسی ها رو سوراخ کنه :53:

Meysam
1st August, 2014, 05:48 PM
کلاب جدید استقلال رو تبریک میگم و برای این تیم آرزوی موفقیت دارم.:53:

بچه ها به این اعلامیه هم توجه کنید:
درخواست مدیر برای انجمن (http://anjoman.parsfootball.com/showthread.php?t=7515)

Nasser Hejazi
3rd August, 2014, 12:11 PM
http://upload7.ir/imgs/2014-08/76273688520440409950.jpg

حسن روشن : هر چه نکونام گفته حقیقت دارد
پیشکسوت باشگاه استقلال گفت : «به عقیده ی بنده صحبت های نکونام از روی غرض ورزی نیست و نکونام این حرف ها را به خاطر کسب شهرت هم نزده، زیرا نکونام کاپیتان تیم ملی است و در فوتبال ایران جایگاه بالایی دارد. شخصی در حد نکونام حق ندارد با این گونه حرف ها به اعتبار خودش خدشه وارد کند و نکونام هم این کار را نکرده است و هر چه که گفته حقیقت دارد و در واقع در این جریان حق با نکونام است.»

بله اقا جان ، اصلا روشن هم که استقلالی نیست ! اون موقع که روشن نمیدونست فوتبال چیه اردشیر کاپیتان استقلال بود ... خخخخخخخ

Nasser Hejazi
3rd August, 2014, 12:13 PM
جواد نکونام : کل افتخاراتت اندازه شماره پیراهنم هم نیست ... :53::8:

زنده باد کاپیتان نکو که خوب جواب بعضیا رو داره میده ! :4:

http://upload7.ir/imgs/2014-08/69234909553339376973.jpg

Nasser Hejazi
4th August, 2014, 05:27 PM
امیر قلعه نویی ( دیروز ) : فردا حتما از نکونام شکایت میکنم !
بهرام افشار زاده ( امروز ) : از نکونام شکایتی نکرده ایم !

ما که تهش نفهمیدیم چی شد :22:

Meysam
8th August, 2014, 12:30 PM
دوستان استقلالی لطفا تو نظرسنجی زیر که مربوط به باشگاهتونم هست، شرکت کنید:

خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال، دروغ یا واقعیت؟ (http://anjoman.parsfootball.com/showthread.php?t=7551)

amirsajjad7
3rd September, 2014, 07:22 PM
جواد نکونام : کل افتخاراتت اندازه شماره پیراهنم هم نیست ... :53::8:

زنده باد کاپیتان نکو که خوب جواب بعضیا رو داره میده ! :4:

http://upload7.ir/imgs/2014-08/69234909553339376973.jpg

:21::21: افتخاراتش !؟ تنها جامی که برده لیگ ایرانه که اونم به اندازه دوران بازی امیرم نمیشه مقایسه فندق با کره زمینه :4: این یارو هم مثل موسوی و رحتمی و کعبی که زرتشون قمسور شد و دروغاشون معلوم دمش رو گذاشت رو کولش الفرار مرد آنست که خود ببوید آقا کوچولو :4: ... .

ashkanzx1
9th October, 2014, 03:47 PM
خوب بود

Taj
20th October, 2014, 08:17 PM
دم همه آبی دلان گرم

Stevie G
12th November, 2014, 05:06 PM
سلام اینجا کسی استقلالی هست؟ : )*

Meysam
14th November, 2014, 08:15 PM
دوستان استقلالی لطفا در نظرسنجی زیر شرکت کنید:

برنده ی داربی - پرسپولیس یا استقلال؟ (http://anjoman.parsfootball.com/showthread.php?t=7768)

Taj4ever
24th November, 2014, 12:27 AM
خداروشکر میکنم که تو بدترین دوران استقلال و ژنرال هم بازم زیرمون هستن ، خوبه هفتم هستن و دهنا انقد باز شده :21:
داوری هم دیدیم،این موقع ها دهنا بسته است،حالا ببینم عادل پرسپولیسی پور این هفته 2 ساعت فنایی رو میاره تا با ژانگولر بازی کارشناسی کنه یا نه؟

خیلی زشته که افتخارات یه نفر (ژنرال ) از کل یه تیم بیشتر باشه ! :24:
تیمی که به هفته دهم نکشیده لیگ رو ول میکنن و شعار قهرمانی سال بعد رو میدن معلومه که ببرن انقد خوشحال میشن :21:

آخر شاهنامه خوش است...
میرسیم به هم دوباره..

Sepehr11
24th November, 2014, 11:28 AM
- داور پست فطرت خيلي حرفه اي و بدون سر و صدا بازي رو "درآورد" واسه پرسپوليس
واقعا بازي رو واسشون درآورد
تعداد اخطارهايي كه بايد به پرسپوليسي ها ميداد و نداد ،‌از دستم در رفت ديگه شمارششون !! هرچي بيشتر اخطار نميداد بازيكنامون بيشتر عصبي ميشدن و تمركزشون رو از دست ميدادن ، و پريسپوليسي ها شجاعانه تر بازي ميكردن . واقعا خيلي تاثير داره اخطار ندادن تو بازي.

بعد هم آخر بازي كه ديگه فرقي نميكرد يكي دو تا سوت به نفع ما زد تا بعدا پرسپوليسي ها بگن متعادل بوده داوري‌!!!

- عملكرد قلعه نوعي هم جالب نبود تو اين بازي. كنار زمين همش استرس وارد ميكرد به بازيكنها و نميتونست آرامش بده بهشون
از نظر فني هم همون نيمه اول كه پرسپوليسي ها كلا توپ به پاشون نميخورد بايد يه گل ديگه ميزديم حداقل ولي نجنبيديم .

Taj4ever
24th November, 2014, 12:59 PM
هرجای دنیا بود عالیشاه رو بخاطر اون هول دادن و وحشی بازیش اخراج میکردن! اونوقت یه زرد میده! از اون احمقانه تر یه زرد هم به فخرالدینی میده !!
بنگر 2-3 بار باید اخراج میشد که نشد !!
پنالتی روی هاشم...

یه چیزی هست که میگه :

میبریم ،زیرمونن
مساوی میکنیم ،زیرمونن
میبازیم زیرمونن :21:

Stevie G
24th November, 2014, 01:15 PM
جدای داوری بد به لحاظ تاکتیکی هم بد بودیم.این که همش حنیف و صادقی دقایق آخر برن خط حمله که نشد تاکتیک. : ( من اعصابم خیلی خورد شد بابت این باخت دیشب شام هم نخوردم. : (

Taj4ever
28th November, 2014, 01:04 AM
دردناکتر از این روزا و این شرایط اینکه هوادارای تیم هفتم جدول (و همیشه دوازدهم سیزدهم) واسه ما کری میخونن !!
تف تو این زندگی...

ما قوی تر از همیشه برمیگردیم...

Stevie G
29th November, 2014, 12:13 PM
این روزای تلخ هم تموم میشه خداکنه نیم فصل دوم تیم متحول بشه عادت نداریم اینجوری باشیم. : (

Stevie G
29th November, 2014, 04:49 PM
پژمان نوری و تیموریان هم احتملا میرن. : (

Taj4ever
1st December, 2014, 09:35 PM
خخخخخخخخ
بعضی ها رفتن تا با برف سال بعد بیان پایین :21:
دوباره از فردا پرسپولیسی ها کم دیده میشن
زبون ها هم بسته شد دوباره :21:

Stevie G
7th December, 2014, 02:33 PM
قلعه‌نويي فهرست موردنظرش را امروز مي‌دهد
سرمربي تيم فوتبال استقلال فهرست بازيکنان مورد نظر خود را امروز (يکشنبه) تحويل بهرام افشارزاده، مديرعامل باشگاه خواهد داد.
امیر قلعه‌نویی، سرمربی استقلال که پیش از این تنها به صورت شفاهی از مسئولان باشگاه خواسته بود تا مقدمات حضور بابک حاتمی، مدافع - هافبک تیم فوتبال سایپای البرز و میلاد نوری، هافبک پیکان را در جمع آبی‌پوشان فراهم کنند، امروز (یکشنبه) فهرست بازیکنان مورد نیاز خود را به افشارزاده خواهد داد.

به گزارش تسنیم، رضا صادق‌پور، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال با اعلام این خبر گفت: امیر قلعه‌نویی فهرست بازیکنان موردنظر خود را به صورت مکتوب به بهرام افشارزاده، مدیرعامل باشگاه می‌دهد تا در هیئت مدیره در مورد آن تصمیم‌گیری شود.

Royal Boy
7th December, 2014, 03:56 PM
شنیدم جانواریو میخواد بیاد اس اس؟!!! حالا جدای از اینکه خیلی دوسش دارم و خیلی از استقلالیا هم همینطور، ولی خب نمیشه یک فصل و نیم دور بودنش از فوتبال رو نادیده بگیریم!

اگه بخواد بیاد تو تعطیلی 50 روزه لیگ شاید یکم بتونه خودشو وفق بده با شرایط. ولی من که چشم آب نمیخوره! اگه بشه همون بازیکن سابق که عالیه!

رضا عنایتی هم که اگه مشهدی ها اجازش بدن میاد استقلال خط حمله مون قوی تر میشه.

میلاد نوری هم که این روزا بحث اومدنش به استقلال هست مثل اینکه سابقه بدی تو مصدومیت داشته و امیدوارم اگه خریدیمش فرداش مصدوم نشه!

در ضمن دوستان فقط حمایت کنید. شرایط تیم جوریه که فقط به حمایت ما هوادارا نیاز داره.یه سریا میرن استادیوم فحش اینو و اون میدن! درسته شاید بد بازی کرده باشه...

ولی بازیکن استقلاله، داره عرق میریزه تلاش میکنه واسه موفقیت تیم! واسه ما همینا ارزش داره.

همین پژمان نوری که رفت، خداییش هر وقت تو زمین بود چقد میدوید؟؟؟ هر کی نمیدونست فک میکرد 24 سالشه انقد میدوه! حالا درسته بازیش رو اعصاب بود ولی واسه تیم تلاش میکرد! من همینجا ازش تشکر میکنم

باید این فرهنگ رو بین خودمون جا بندازیم... نه اینکه فقط با فحش بدرقه کنیم که!

Stevie G
7th December, 2014, 04:48 PM
سوای همه اینا من اومیدوارم وضعیت آندو مشخص بشه.آندو بره جانواریو بیاد این که پسرفت هست.باید نیم فصل دوم رو شده با عنایتی هم بگذرونیم تا فصل بعد یک خونه تکونی حسابی داشته باشیم. : |

Royal Boy
11th December, 2014, 06:25 PM
عجب بازی ای بود نیمه اول !!! یه نیمه 5 تا گل !!! عالی بود از این لحاظ

تیم تو نیمه اول خیلی سرعتی بازی میکرد و اصلا دنبال پاسکاری بیخود نبود. همینش عالیه! حالا درسته 3-2 عقبیم ولی من از بازی تیممون خیلی راضی بودم!!! قشنگ بازی کردیم جلو این تیم سمج!

دفاع بازیم بی دقت...

البته بازیم با اشتباه مهلک عقب افتادیم.خداییش از آرش بعیده این اشتباها ! ناسلامتی یه عمریه داره فوتبال بازی میکنه. این چه طرز پاس دادنه آخه!

خیلی امید دارم نیمه دوم برگردیم و حتی بازیو ببریم!

Royal Boy
11th December, 2014, 07:21 PM
عجب بازی دراماتیکی شد. 4-4 ! 8 گل تو یک بازی! فکر کنم پر گل ترین بازی این فصل لیگ برتر بوده!

جدای از نتیجه بازی خیلی زیبایی رو از دو تا تیم دیدیم.همین که هر 2 تیم برای برد بازی میکردن و بدون هیچ ابایی حمله میکردن باعث شد چنین بازی زیبایی ببینیم

نیمه اول خط دفاعمون خوب نبود ولی نیمه دوم یه ذره بهتر شد! گرچه بازم اشتباهاتی داشتیم.

از بازی خوب کرار ، امید ابراهیمی و یعقوب کریمی نباید گذشت که واقعا عالی بودن. خرسند نیا هم واقعا خوب و مسلط بود وسط زمین و امیدوارم بازم شاهد پیشرفتش باشیم

در کل نتیجه بازی به نظر من عادلانه بود.سوای نتیجه باید بگم خیلی وقت بود که چنین بازی گرم و دلچسبی از استقلال ندیده بودم!

ماشالا بچه ها:53:

Royal Boy
28th December, 2014, 02:00 AM
مثل اینکه استقلالی کم داره اینجا ! یا شایدم هست ولی حالشو نداره پست بزاره!

خداروشکر فعلا رضا عنایتی رو گرفتیم. با یه هافبک بازیساز به اسم هلمکه هم قرارداد بستیم. میلاد کرمانی مقدم هم که نیومده قراردادش فسخ شد تا بتونیم هلمکه رو وارد تیم کنیم!

.طالب لو خبری نشد ازش.پیگیر مشکلاتش با باشگاه راه آهن هست.هنوز وضعیت مسلمان هم مشخص نیست

Stevie G
28th December, 2014, 05:11 PM
خرید ها اسمی خوب هستن اما یکی اینکه جوان نیستن چون قلعه نوعی میگفت تیم را جوان میکنه و نه با کیفیت سابق.مثل طالب لو که تو راه آهن فاجعه بوده ولی خب هر چی باشه اصالت دارن. :1::3:

Stevie G
29th December, 2014, 12:25 PM
مسلمان هم مثل اینکه قطعی شد صادقی هم رفته باشگاه قلعه نوعی که نمیخوادش ای کاش بمونه امیرحسین نیم فصل دوم میتونه به اوج برگرده. :3:

Taj
12th January, 2015, 11:51 PM
چقدر سوت و کور شده اینجا

Stevie G
31st January, 2015, 02:03 PM
سپاهان را بردیم بازم کسی پست نمیده؟:13: من از بازی دیشب راضی بودم از حرکت صادقی هم خوشم اومد.:1: هنوزم عمق دفاع ضعف داریم فروزان روی گل مقصر بود باید میومد جلو کمک صادقی.باید بیشتر شوت زنی کنیم الان ابراهیمی کرار عنایتی بازیکنای شوت زنی هستند میشه اینطوری هم گل زد.:5:

amir-inter milano
31st January, 2015, 02:21 PM
چقد حال داد دیروز
رضا عنایتی تو بازگشت مجددش یه گل ناز زد
کاش وحید دروازه بان بود
پرسپوليس هم باخت!!:))

Stevie G
2nd February, 2015, 12:29 PM
بازی بعدی با سایپاست تیم خوبی دارن این فصل هم دفاع هم حمله اما دیگه نباید امتیاز از دست داد اگه میخوایم قهرمان شیم.رضای آقای گل بازم گل میزنه 1-0 میبریم.:5:

Stevie G
9th February, 2015, 11:11 AM
اینم سومین برد دور برگشت تیم دیگه از بحران بیرون اومده.:1:من خیلی شهباززاده را دوست دارم توز مین فقط فکر خودش نیست خیلی ورجه ورجه داره فخرالدینی هم همینطور تا لحظه اخر تلاش میکنه.پیکان 1 امتیاز میخواس بگیره خیلی دفاعی بودند ضد حمله میکردند ولی حنیف خیلی خوب رهبری کرد دفاع را.چند بار سر میلاد داد زد محکم بازی کن اون ور هم سیاوش و جمشیدیان و بقیه بازی را حساس تر کرده بود خداراشکر بردیم.رضای اقای گل بازم کمک کرد رو گل اونم موثر بود خوشحالم با طالب لو بازم برگشتند حس قدیما را میداد این بازی به من.:1:بازی با گسترش هم میبریم میریم صدر.:5:

Stevie G
12th February, 2015, 04:24 PM
من سید مهدی را خیلی دوست دارم اما حرفاش درباره امیر را شخصی میدونم تیم پیکان پر از مخالفان امیر بود دوست نداشتم بیشتر به خاطر استقلال.استقلال بزرگتر از هر اسمیه.جو داوری که راه افتاده را هم قبول ندارم برای همه تیم ها بوده بزرگنمایی شده این چند هفته عادل هم بی تاثیر نیست خب.:29:

amir-inter milano
12th February, 2015, 04:26 PM
تمرین نوبت صبح تیم استقلال امروز از ساعت 10 در مجموعه انقلاب آغاز شد.* حنیف عمران زاده و امیرحسین صادقی دو مدافع اصلی و با تجربه استقلال در تمرین امروز حضور نداشتند، همچنین یعقوب کریمی مدافع-هافبک چپ استقلال به دلیل مصدومیت در تمرین امروز آبی پوشان پایتخت غایب بود تا 3 بازیکن اصلی استقلال در تمرین حضور نداشته باشند.* در ابتدای تمرین امیر قلعه نویی سرمربی استقلال چند دقیقه با بازیکنان تیم خود حرف زد.* تمرین آبی پوشان امروز سبک بود زیرا یک نوبت عصر هم تیم تمرین برگزار می شود.* محسن فروزان دروازه بان استقلال که با اجازه کادر فنی به رشت رفته بود امروز در تمرین حضور داشت.*برای تمرین ابتدا بازیکنان در محوطه مجموعه بدن های خود را گرم کردند و بعد از آن به سالن وزنه رفتند.*تمرین عضر استقلالی ها امروز در ساعت 15 آغاز می شود.

Stevie G
14th February, 2015, 11:45 AM
باشگاه بیانیه داده درباره صحبت های منصوریان ، این هفته ها همه دارند تیم را زیر سوال میبرند.:2: منصوریان هم فکر منافع تیمشه اما مشکلش با قلعه نوعی را نباید به استقلال ربط بده.

باشگاه استقلال بدون اینکه نامی از علیرضا منصوریان ببرد، در اطلاعیه‌ای نسبت به برخی صحبت‌های اخیر پیرامون این تیم واکنش نشان داد.متن این اطلاعیه که روی خروجی سایت باشگاه استقلال قرار گرفته به شرح زیر است:

«این چه رفتاری است که یک روز قبل از بازی حساس لیگ برتر به هواداران استقلال نامه می‌نویسند و از عشق و علاقه و تعصب خود می‌گویند و روزی دیگر وقتی که موفق نیستند به پیروزی‌های تیم مورد علاقه همان هواداران «چنگ» می زنند و هزار عامل بی‌ربط را دلیل توقف خود می‌دانند؟!آیا برخی مربیان لیگ برتر «قاضی» شهر شده‌اند که خودشان را جای داور و مسئول می‌گذارند و غیرمنصفانه درباره داوری مسابقه استقلال با پیکان نظر می‌دهند و کسی هم نیست از ایشان بپرسد که شما با کدام مسئولیت در این مورد «حکم نهایی» می‌دهید؟ کجای این رفتار حرفه‌ای است؟اگر همین امروز رسانه‌ای بی‌طرف، یک جدول بر اساس اشتباهات داوری تنظیم کند برخی تیم‌ها صدرنشین این جدول خواهند بود. باشگاه استقلال به گواه اکثر کارشناسان «مستقل» در فصل جاری در موضوع اشتباهات داوری، میزان زیان و ضررش بسیار بیشتر از سودش بوده است اما این ادعا هم یک حکم نهایی نیست و بدون تردید درباره آن بحث و بررسی‌های فراوان لازم است.علاوه بر همه این حرف‌ها، فوتبال پاک با حرف اتفاق نمی‌افتد. فوتبال پاک به فوتبال ضد دوپینگ گفته می‌شود، به فوتبالی که قرار است دیگر «کشو»ها حامی آن نباشند و باشگاه‌ها با هوادارانشان حمایت شوند و نه غیر از این!»

amir-inter milano
14th February, 2015, 02:48 PM
خودم استقلالیم ولی اینکار مسئولین استقلالو قبول ندارم
منصوریان بزرگ تر از این حرفاست ... متاسفم واسشون که سعی در تخریب ستاره سابق استقلال کردند ... منصوریان حسابش با بقیه جداست

Stevie G
14th February, 2015, 04:42 PM
منم منصوریان را خیلی دوست دارم اما حرف هاش معنادار بود با کنایه صحبت میکرد.ولی تو تعصب علی منصور شکی نیست اونم فکر تیم خودشه صدرنشین هست ولی دشمنی با قلعه نوعی نباید باعث ضربه خوردن استقلال بشه.:1:

Stevie G
15th February, 2015, 06:05 PM
عنایتی: با داوری نمی‌توانند ما را زیرفشار ببرم
کاپيتان استقلال ادعا مي‌ کند که در بازي با پيکان داوري ها به نفع استقلال نبوده و تيم هاي بازنده هميشه از اين شيوه استفاده مي‌ کنند.
رضا عنایتی در این باره به "ورزش سه" گفت: همیشه تیم هایی که می‌ بازند، عادت کرده اند بحث داوری را پیش بکشند چون راحت ترین کار برای فرار از شکست همین است. داور مثل هر انسانی می‌ تواند اشتباه کند. من مهاجم ممکن است دروازه خالی را گل نکنم پس داور هم می‌ تواند در صحنه ای اشتباه کند مثل هر انسان دیگری.

او ادامه داد: همین بازی با پیکان را نگاه کرده باشید، آرش برهانی 30 متر با دروازه‌بان تک به تک بود و داور به اشتباه آفسایدش را اعلام کرد. اگر آن توپ را داور آفساید نمی‌ گرفت، من و آرش با دروازه‌بان تک به تک می‌ شدیم. پس شما ببینید که داوری اصلا به ضرر پیکان نبوده.

کاپیتان استقلال در مورد فشارهایی که در این مدت به استقلال آمده هم گفت: این موضوع طبیعی است و اصلا جای تعجب ندارد. ما بعد از یک نیم فصل که نتایج دور از انتظاری گرفتیم، حالا در نیم فصل دوم کاملا توانسته ایم خود ما به عنوان یک مدعی جدی قهرمانی جا بزنیم و طبیعی است که خیلی ها دوست دارند آرامش ما را به هم بزنند. فقط من در جواب کسانی که نمی‌ خواهند استقلال قهرمان شود باید بگویم که آنها نمی‌ توانند تمرکز ما را به هم بریزند. ما راهمان را پیدا کرده ایم و می‌ خواهیم قهرمان شویم.

عنایتی در پایان گفت: ما به هیچ عنوان به این حرف ها توجه نداریم و فقط کسانی که برای ما حاشیه سازی می‌ کنند را به خدا واگذار می‌ کنیم. او خودش می‌ داند چطور این صحبت ها را بدهد.

خداراشکر منصوریان و نفت هم دیگه نمیخوان ادامه بدند منطقی هم هست نفت بازی حساسی داره نباید حاشیه برای ما و خودشان به وجود بیارند.:3: کرار هم دوباره محروم شد.:46:

Stevie G
17th February, 2015, 12:11 PM
این خصوصی کردن تیم هم مشکلی شده این روزا با اسپانسر فسخ کردیم مزایده هم لغو شد.باز خوبه از سازمان پولی که طلب داشتیم را گرفتیم دم عنایتی و بزرگان تیم گرم که حاشیه راه ننداختند.:1:
جلوی گسترش معلوم نیست امیر از فروزان یا وحید استفاده کنه.فروزان کلین شیت کرد جلوی پیکان و رحمتی طالب لو اومد.حالا شاید با توجه به انگیزه های فروزان دوباره بیاد جای طالب لو کلین شیت کرده را بگیره.امیر هم خودش با دروازبان ها تمرین و صحبت میکنه رفاقت حرف اول را باید بزنه وقتی در یک پستی مثل دروازبانی دو گلر خوب باشند.
از عادل هم ناراحتم درست نیست اونطوری کسی را مسخره کنه بیشتر از همه خودش را زیر سوال برد با کلیپی که پخش کرد.:46:

amir-inter milano
17th February, 2015, 09:32 PM
اینم به افتخار داش علی منصوریان:):):)

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/users/user146589/status/image_53.jpg

دست پیت بولو از پشت بسته:))

mohssen
19th February, 2015, 01:01 AM
امیدوارم منصوریان سال آینده سرمربیمون شه...ایشالا بیرانوند،کامیابی نیا،مبعلی،پورعلی گنجی و پادوانی رو هم با خودش بیاره....

به امید رفتن فروزان و صادقی و خرسند نیا و خسرو حیدری از استقلال عزیزم........

Stevie G
19th February, 2015, 10:17 AM
فتح الله زاده گفته بیاد،منصوریان را سرمربی میکنه.ولی همه چیز به امیر و نتایجش بستگی داره اگر تیم را امسال قهرمان کنه بعیده سال دیگه نباشه.الان حاشیه های امیر زیاد شده همش بازیکنان دیگه مصاحبه میکنند و اونم شکایت از عادل هم شکایت کرده امیدوارم این حاشیه ها روی تیم و امیر اثر نذاره.منصوریان هم بیشتر تجربه کسب کنه به نفعمان هست.ولی اگه بیاد حتما چند تا بازیکن خوب نفت را هم میاره.:5:وجه خوبی هم داره تو لیگ و طرفدارای بقیه تیم ها.سرمایه آینده مان هست.:1:
محسن جان چرا صادقی و خسرو را تو لیست رفتنی هات گذاشتی؟:-/
محرومیت کرار را هم شاید کم کنند،کرار خیلی عصبی میشه این خوب نیست.بازیکن هر چی فنی هم خوب باشه اخلاق نداشته باشه بدرد نمیخوره. : | اگر جباری را داشتیم منت کرار را هم دیگه نمیکشیدیم.
امیر جان نظر شما چیه ؟:-/

mohssen
21st February, 2015, 12:05 AM
فتح الله زاده گفته بیاد،منصوریان را سرمربی میکنه.ولی همه چیز به امیر و نتایجش بستگی داره اگر تیم را امسال قهرمان کنه بعیده سال دیگه نباشه.الان حاشیه های امیر زیاد شده همش بازیکنان دیگه مصاحبه میکنند و اونم شکایت از عادل هم شکایت کرده امیدوارم این حاشیه ها روی تیم و امیر اثر نذاره.منصوریان هم بیشتر تجربه کسب کنه به نفعمان هست.ولی اگه بیاد حتما چند تا بازیکن خوب نفت را هم میاره.:5:وجه خوبی هم داره تو لیگ و طرفدارای بقیه تیم ها.سرمایه آینده مان هست.:1:
محسن جان چرا صادقی و خسرو را تو لیست رفتنی هات گذاشتی؟:-/
محرومیت کرار را هم شاید کم کنند،کرار خیلی عصبی میشه این خوب نیست.بازیکن هر چی فنی هم خوب باشه اخلاق نداشته باشه بدرد نمیخوره. : | اگر جباری را داشتیم منت کرار را هم دیگه نمیکشیدیم.
امیر جان نظر شما چیه ؟:-/امیدوارم حاجی هم بیاد.ما خاطرات خوبی باش داریم.هرچند تا اینجای کار عملکرد و مدیریت افشار زاده هم جالب بوده و به خصوص حاشیه نداشتنش...واقعا امیر دو فصله خودشو از چشم بقیه انداخته...دقیقا داره راه علی پروینو میره....افتخارات زیادو با درگیری با ستاره ها و البته توجه به حواشی اطرافش خراب کرده...یه بخشی از بد بازی کردن تیممون تو دو فصل اخیر برمیگرده به عدم تمرکز امیر و رفتنش تو کارای ساخت و ساز و سفرهای خارج بی مورد و این قبیل کارا

بالاخره هر بازیکنی یه زمانی موقع رفتنش میرسه...صادقی و خسرو هم اشباع شدن دیگه...خسرو این فصل اصلا سانترها درست و حسابی ای نمیکنه(به جز چند مورد که بدک نبود)..فصل قبل هم بازیش ضعیف بود ... البته منکر ضعف فخر الدینی به عنوان مکمل خسرو نیستم....توی 7 بازی اول فصل هم متوجه شدین که نبودن صادقی بهتر از بودنشه....

کیروش هم متوجه شد که دو تا رو از ترکیب کشید بیرون...

Stevie G
21st February, 2015, 09:57 AM
بهترین فرصت صدرنشینی را از دست دادیم. : |
خیلی بازی بی خود بود یکی از بی هدف ترین و بدترین بازی های فصلمون.درسته باد و زمین تو شرایط بازی تیم تاثیرگذار بود ولی با همه این اینا میشد روی ضربه ایستگاهی یا سانترا به گل رسید که نتونستیم.برای بار دوم سلیمان فلاح سریع تعویض شد سری قبلی که تعویضی اومد تعویضی رفت.خب اگر این بازیکن اینقدر بده باید 1 تعویض را براش سوزوند؟:-/
گسترش خط دفاع ضعیفی داره امسال بر خلاف بخش هجومی که داره اما به هر دلیلی بود چهارمین برد و صدرنشینی را بدست نیاوردیم.
بازی بعدی با نفت.م.س باید حتما برد بیاریم بازی های سختمان داره شروع میشه با ذوب و نفت و فولاد که همه را باختیم دور رفت.

محسن جان صادقی را قبول دارم خیلی افت کرده و خسرو هم مثل سابق نیست اما فکر مکنم لااقل خسرو به اوج بر میگرده.ما جانشین هم در حد اینا فعلا نداریم مخصوصا خسرو. صادقی یکم بهتر شده امیدوارم بهتر از این هم بشه.ولی در نهایت اگر روند همین باشه باهات موافقم.http://gazo.emoji7.jp/img/054mn_760856/__utf-8_B_44OP44O844OI___m.gif
واسه شکل ها هم ازت ممنونم.http://kalkal.takbb.com/images/smilies/packages/pk76cf/4c8f8f.gif

Stevie G
23rd February, 2015, 01:58 PM
الان به مقطعی از فصل رسیدیم که خیلی حساسه چند تا از تیم ها تو اسیا بازی دارند شاید اثر بزاره تو لیگ باید از فرصت استفاده کنیم بازی رو در رو باهاشون را.نیم فصل اول 1 بازی 22 گل خوردیم الان 1 گل تو 4 بازی.اول فصل عمران زاده نبود صادقی هم مصدوم بود یا نااماده و حاشیه داشت مگویان و خرسندنیا هم بازی میکردند اما الان خط دفاعی ثبات داره و پست خودشان هستند.برای قهرمانی باید خط دفاعی خوبی هم داشت الان همه چی نوید روزای خوب میده.:1:
بازی قبلی بازم فحش دادند میدونیم کار کیا بوده :3: هر سری تبریز میریم این اتفاقا پیش میاد حتی به کرار هم رحم نکردند.:-/قلعه نوعی و هاشم که توپ را بی غرض شوت کرد و فروزان بازیکن سابق خودشان و چند نفر دیگه باید کمیته انظباطی جلو این چیزا وایسه اپیدمی نیشه. : |
قضیه کرار هم داره خیلی بی نمک میشه پورعلی گنجی داور را زد کرار فقط عصبانی شد کاش عدالت کامل برقرار شه تو این موضوع.:3::1:

mohssen
23rd February, 2015, 06:18 PM
بهترین فرصت صدرنشینی را از دست دادیم. : |
خیلی بازی بی خود بود یکی از بی هدف ترین و بدترین بازی های فصلمون.درسته باد و زمین تو شرایط بازی تیم تاثیرگذار بود ولی با همه این اینا میشد روی ضربه ایستگاهی یا سانترا به گل رسید که نتونستیم.برای بار دوم سلیمان فلاح سریع تعویض شد سری قبلی که تعویضی اومد تعویضی رفت.خب اگر این بازیکن اینقدر بده باید 1 تعویض را براش سوزوند؟:-/
گسترش خط دفاع ضعیفی داره امسال بر خلاف بخش هجومی که داره اما به هر دلیلی بود چهارمین برد و صدرنشینی را بدست نیاوردیم.
بازی بعدی با نفت.م.س باید حتما برد بیاریم بازی های سختمان داره شروع میشه با ذوب و نفت و فولاد که همه را باختیم دور رفت.

محسن جان صادقی را قبول دارم خیلی افت کرده و خسرو هم مثل سابق نیست اما فکر مکنم لااقل خسرو به اوج بر میگرده.ما جانشین هم در حد اینا فعلا نداریم مخصوصا خسرو. صادقی یکم بهتر شده امیدوارم بهتر از این هم بشه.ولی در نهایت اگر روند همین باشه باهات موافقم.http://gazo.emoji7.jp/img/054mn_760856/__utf-8_B_44OP44O844OI___m.gif
واسه شکل ها هم ازت ممنونم.http://kalkal.takbb.com/images/smilies/packages/pk76cf/4c8f8f.gif

دقیقا!:|

از بی خود هم بیخودتر بود...

ایشالا همه رو میبریم و جبران میکنیم وگرنه ممکنه سهمیه آسیا رو هم نگیریم....

ایشالا عالی بشن...واقعا خسرویی که اون بازیا رو انجام میداد کجا و الان کجا....صادقی هم تیم قوی ای به تورمون نخورده تو این دوسه بازی وگرنه مثل بازی با سپاهان فرت رو میداد!http://www.msnhiddenemoticons.com/Library/words_library/thankful/default/sparkle.gifhttp://upload7.ir/images/90360012713949289758.jpg

خواهشhttp://s3.picofile.com/file/7479000000/20d5d6d86564853d7c502090b0b8d1a6.gifhttp://s3.picofile.com/file/7479017311/20372979189603883644.gifhttp://gazo.emoji7.jp/img/05100_761746/%E3%83%8F%E3%83%BC%E3%83%88%E3%81%A0%E3%82%88%E3%8 0%82%EF%BC%91%E3%81%A4_m.GIFhttp://gazo.emoji7.jp/img/04lx8_767982/%E3%82%9C%2A%E3%82%AB%E3%83%A9%E3%83%95%E3%83%AB_% E3%83%8F%E3%83%BC%E3%83%88%2A%E3%82%9C_m.gifhttp://gazo.emoji7.jp/img/059ha_775897/%E3%82%AB%E3%83%A9%E3%83%95%E3%83%AB%E3%83%8F%E3%8 3%BC%E3%83%88%2A%E3%82%9C_m.gifhttp://www.fantasyflash.ru/anime/pix/image/pix420.gifhttp://yoursmiles.org/gsmile/heart/g13071.gif http://www.fcesteghlalclub.ir/forum/images/smilies/sss.gif

Stevie G
24th February, 2015, 05:08 PM
عجب اوضاعی شده ها !!:29: کرار برای گسترش تمرین نکرده بود اماده نبود الانم 3 هفته محروم شده محرومیت بیشتر شده.:22: نفت مسجد سلیمان هیچی اما نفت تهران و فولاد نیست ابروشم زدن کور کردن اخه این محرومیت درسته بیشترم بشه؟؟کرار میخواد فسخ کنه بیک زاده هم مشکل مالی داره نیامده تمرین یعقوب هم مصدوم و کلی ماجرا دیگه.این افشارزاده بخار نداره اخه 1 حرکتی بزن کاری کن یاد حاجی به خیر اگه بود اشوب به پا میشد حق تیم را میگرفت.
کمیته انظباطی چقدر ماده داره همش استناد به ماده میکنه 2 جلسه بعد 3 جلسه بعد پورعلیگنجی هیچی. : | مهم ترین برهه این بلا سرمان اومده کسی هم نیست صدامون را بشنوه تازه میگن 4 جلسه هم میتونستیم محروم کنیم لطف کردیم خب 4 جلسه هم هست کرار که کل هفته تمرین نکرد بازی قبل بازی کرد با بدن نااماده.:-/ اگه همان 2 جلسه را تصویب میکردند قبل از بازی گسترش الان دیگه بازی نفت تهران و فولاد بود حداقل.:3:

Stevie G
28th February, 2015, 10:19 AM
کرار جاسم از جامعه فوتبال ایران عذرخواهی کرد

کرار جاسم و باشگاه استقلال بعد از هجمه به این بازیکن برای حرف های تندش علیه فوتبال ایران چاره ای غیر از عذرخواهی رسمی پیدا نکردند.

http://yazdiyan.ir/wp-content/themes/Max-3/thumb.php?src=http://yazdiyan.ir/wp-content/uploads/2014/11/%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D8%B1-%D8%AC%D8%A7%D8%B3%D9%85.jpg&w=250&zc=3 (http://yazdiyan.ir/%da%a9%d8%b1%d8%a7%d8%b1-%d8%ac%d8%a7%d8%b3%d9%85-%d8%a7%d8%b2-%d8%ac%d8%a7%d9%85%d8%b9%d9%87-%d9%81%d9%88%d8%aa%d8%a8%d8%a7%d9%84-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%b0%d8%b1%d8%ae%d9%88%d8%a7/)
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدیان ، (http://yazdiyan.ir/%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D8%B1-%D8%AC%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D8%A7%D8%B2-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9%D9%87-%D9%81%D9%88%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B9%D8%B0%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7/)سایت باشگاه استقلال در پی انتقادات صریح بازیکن عراقی از فوتبال ایران با او گفت و گو کرد. گفت و گویی که همراه با عذرخواهی بازیکن عراقی از جامعه فوتبال ایران است. عذرخواهی برای حرف هایی که تقریبا فوتبال یران را علیه این بازیکن متحد کرده است.او با پوزش از رفتارش در بازی با سایپا گفت:«من در آن لحظه احساسی شدم و نسبت به داور بازی عکس‌العمل نشان دادم که یک واکنش احساسی بود. باز هم از داوران ایرانی عذرخواهی می‌کنم و خواهش می‌کنم که به خاطر یک اشتباه من در زمان حضورم در تراکتورسازی با ذهنیت منفی نسبت به من قضاوت نکنند.»هافبک عراقی استقلال در ادامه گفت:« از باشگاه استقلال تشکر می‌کنم که پیگیر مشکلات من است ولی هواداران بدانند که من آنها و باشگاه استقلال را قلبا دوست دارم و به خاطر این تیم حاضرم از جانم نیز بگذرم. استقلال تیم محبوب من و ایران کشور دوم من است و دارای لیگ بسیارقوی و منظمی است.»کرار جاسم که با حضور وکیل خود صحبت می‌کرد اضافه کرد:« می‌بینید که من به زبان فارسی کامل مسلط نیستم و بدون کمک همراهانم نمی‌توانم فارسی را راحت صحبت کنم. در مورد اظهارنظرهای من راجع به فدراسیون هم سوءتفاهم شده است و مطمئن باشید منظور من چیزی نبود که به زبان آورده‌ام. من در فوتبال ایران حضور دارم و مطمئنا درباره فوتبال ایران این حرفها را مطرح نکرده‌ام. از شما می‌پرسم من اگر فوتبال ایران و فدراسیون را قبول نداشتم به اینجا می‌آمدم؟ همه در آسیا می‌دانند فوتبال ایران از پیشرفته‌ترین کشورها است و من صحبت دیگری مطرح کردم که اینگونه برداشت شد. قصد دارم تا پایان فصل بدون حضور وکیل خود با رسانه‌ای صحبت نکنم و تنها از طریق سایت رسمی باشگاه استقلال صحبت‌هایم منعکس خواهد شد و اگر مکالمه‌ای با دوستان رسانه‌ای داشته باشم هم این مکالمات خصوصی است و به شکل مصاحبه نباید منتشر شود تا این سوءتفاهم‌ها ایجاد نشود.»

همان اول معلوم بود شیطنت بوده.:3:
بازی با تیم مهدی پاشا را هم 3-3 کردیم الومینیوم دسته 2 هست تیم خوبی داره اکثر بازیکنان بازی کردند 3-1 جلو بودیم 2 تا پنالتی دادیم اخری دقیقه90 حنیف داد اخراج شد نتونستیم بازی را نگه داریم نگران کننده است ولی خب تدارکاتی بوده.فریدون هم بازی کرده میخواد برگرده به فوتبال.:3:

mohssen
1st March, 2015, 11:48 PM
کاش امیر جباری رو نگه میداشت تا محتاج این بی ادب نمیشدیم:(

Stevie G
5th March, 2015, 11:56 AM
بخدا دیگه خسته شدم از این حواشی ها. : ( به عنوان 1 هوادار میخوام از سرمربی تیم انتقاد کنم.اخه چرا این همه مصاحبه و حواشی ؟؟:-/ ارامش تیم را مربی خودش داره بهم میزنه مگه باید همیشه جواب داد ؟ حاجی هم به لیست سیاه امیر اضافه شد و جوابش را داد . کاری ندارم حق با کی هست اما امیر به عنوان مربی تیم نباید خودش حاشیه را بیشتر کنه بخدا جواب نده هیچ اتفاقی رخ نمیده . : |
جوری شده کنفرانس قبل از بازی و بعد از بازی و طول هفته همش مربی تیم داره جواب این و اون را میده . بازیکن تیم-مربی سابق-پیشکسوت-خبرنگار-مدیرعامل-کرار و غیره خب تیم ارامش میخواد بزار مدیرعامل و سخنگو اینکارا را بکنن امیر خان .:29:
بازی فردا را باید حتما ببریم بازیای سختمان داره شروع میشه جای اشتباه نیست نفت ثبات نداره 1هفته میبره1هفته مساوی 1هم میبازه نباید دست کم بگیریم امیدوارم ببریم خبری از حواشی هم نباشه دوباره . :29:

mohssen
5th March, 2015, 02:25 PM
با این اوضاع و حواشی خداکنه مثل پارسال روز آخر سهمیه ی آسیارو از دست ندیم...قهرمانی پیشکش....

Stevie G
7th March, 2015, 10:26 AM
امدیم صدر فعلن:8:
60دقیقه اول نفت بهتر بود درخشش فروزان نبود شاید بازی را هم میباختیم حتی .:17: درسته گل نخوردیم چند تا بازی اما همش دلیلش خط دفاع و دفاع تیمی نبوده فروزان هم نقش زیادی داشته مخصوصا روی تک به تکی که گرفت فوق العاده بود .:3:
میلاد نوری و یعقوب کریمی و فخردالدینی خوب نبودند تو خط حمله هم برهانی پاس گل داد اما خوب نبود امید ابراهیمی هم تو حمله خوب بود دفاع بد نبود اما هجومی همیشه بهتره . کارت گرفت بازی با نفت هم نیست باید بدون کرار و ابراهیمی بازی کنیم .:29:
رضای اقای گل هم نشان داد تمام نمیشه دود از کنده بلند میشه خیلی دوید و با تعصب بود فرصت طلب هم بود .:8:

محسن جان خوب بازی نمیکنیم دور رفت هم همین هفته ها خیلی خوب بودیم بعدش افت کردیم اگر این چند تا بازی را موفق باشیم من به قهرمانی امیدوارم :5:

mohssen
7th March, 2015, 10:19 PM
استیوی جان ایشالا قهرمان شیم...این دو سه تا بازیو رد کنیم با امتیاز( با توجه به خستگی تیم های آسیایی) احتمالا قهرمانیم....

ولی دو فصله اصلا بازی های زیبا از تاج آسیا نمیبینیم:(

Meysam
8th March, 2015, 03:08 PM
دوستان استقلالی لطفا در انتخابات بهترین های سال پارس فوتبال شرکت کنید:

|| انتخابات بهترین های سال 1393 پارس فوتبال || (http://anjoman.parsfootball.com/showthread.php?t=7974)

Stevie G
10th March, 2015, 01:21 PM
روزی که حاشیه دور و بر تیم نباشه من 1نفس راحت میتونم بکشم . : | افجه ای با اون هدایا و ماجرا مصاحبه بازیکنان توسط وزارت برکنار شده و گفته بعد از بازی با نفت افشاگری میکنه .:29: بعدش شایعه شد اسکوچیچ جای قلعه نوعی میاد و افشارزاده روش نظر داره که دیروز باشگاه رد کرد . حرکت افشارزاده هم بازتاب بدی داشته ولی همه میدونیم شوخی بوده همین شوخی سوژه حاشیه شده . همه جوره تیم تحت فشار و حواشی هست بازی مرگ و زندگی با نفت و تیم هایی که دور رفت برد نداشتیم داره شروع میشه کاش هیچ مورد دیگه پیش نیاد از این به بعد .:2: جناب کرار هم لطف کردند امدند ایران .:29: دلمان به ابراهیمی خوش بود اگر کرار نیست تو یکی از حساسترین بازیا حالا هردوشان نیستند .:-/

mohssen
10th March, 2015, 11:33 PM
داداشی امروز شنیدم برزای هم نیست:( چه کنیم...شانس که نباشه یکی یکی مصدوم و محروم میشن:2:

Stevie G
14th March, 2015, 10:11 AM
مثل دور رفت باختیم . : (
1تحول عظیم باید امیر توی تاکتیکاش داشته باشه اخه اینطوری نمیشه سجاد داره اینطوری هرز میره خب چرا 2 4 4 بازی نمیکنیم ؟ میلاد نوری هم همینطور مثل عنایتی خیلی بد بود عنایتی زیاد تغذیه نشد ولی . بیراوند بهترین گلر روی توپای بلند هست و بازم ما سانتر میکنیم و حنیف را می بریم جلو . : | امیری و رضایی خیلی گوشه ها اذیت کردند هم صادقی هم حنیف تو کورس جا می مانند مثل بازی با ذوب آهن خب نباید اینقد تیم را جلو بکشند با این ضعف . سال را خوب تمام نکردیم و تراکتور و نفت جدا شدند بازیای بعدی هم سخته تازه اینجوری شاید سهمیه هم نتونیم بگیریم اگر مثل دور رفت باشیم .:-/ بدون بازیساز بودیم کرار و اید نبودند ولی بازی با فولاد تو اهواز بعد زا عید باید جبران کنیم .:3:

amir-inter milano
18th March, 2015, 01:03 AM
امشب بعضیا گل کاشتن!!:دی

mohssen
19th March, 2015, 09:30 AM
واقعا خراب کرده امیر..یه بچه دوساله هم میدونه دروازه بانایی که دستای بلندی دارن رو ارسالا قوی و روی شوت ها و توپ های زمینی ضعیفن...ولی این امیر نمیدونه...

ولش کن که اعصاب ندارم مربیه مزخرف...عشق است داش علی منصوریان:2:

amir-inter milano
21st March, 2015, 04:00 AM
تبریک سال نو به سبک استقلالیا:دی

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/users/user9914/status/image_4.jpg

♥perspolis♥
3rd April, 2015, 11:33 PM
بازگشت فولاد به جمع بزرگان
فولاد پس از هفته ها ناکامي با ارائه يک نمايش تهاجمي در نيمه دوم استقلال را در اهواز شکست داد.
http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00947095.jpg

به گزارش "ورزش سه"،فولاد که در نیمه اول نمایش ضعیفی داشت در نیمه دوم با ارائه یک بازی فوق العاده توانست دومین شکست متوالی را به تیم امیر قلعه نویی تحمیل کند. آنها با استقلال هم امتیاز شدند تا دوباره به جمع مدعیان بازگردند.

هفته بیست و چهارم لیگ برتر ساعت 18:55 ورزشگاه غدیر اهواز

داور: محسن ترکی کمک ها: رضا سخندان، سعید قاسمی
اخطار: خرسندنیا (34)،بیک زاده (49) ابراهیمی (92) از استقلال؛ چاگو (38) وکیا (58) خالدی (88) از فولاد

فولاد خوزستان:
علی سلیمی، بهمن کامل، مساریچ، مهرداد جماعتی (27 خالدی)، یوسف وکیا، چاگو، ساسان انصاری،مهدی بدرلو، اسماعیل شریفات، محسن مسلمان و محمد قاضی
سرمربی: دراگان اسکوچیچ

استقلال:
محسن فروزان، محمدرضا خرسندنیا (46 میلاد نوری)، امیرحسین صادقی، حنیف عمران زاده، امید ابراهیمی، سجاد شهباززاده، رضا عنایتی، هاشم بیک زاده، هرایر مگویان، میلاد فخرالدینی (87 محسن کریمی) و یعقوب کریمی (برهانی)
سرمربی: امیر قلعه نویی

شرح گل:
0 – 1 (استقلال): ارسال امید ابراهیمی در محوطه جریمه فولادی با ضربه سر مهاجم این تیم روبرو شد اما این توپ به مدافعین این تیم برخورد کرد و توپ برگشتی را عنایتی در دهانه دروازه فولاد به درون این تیم فرستاد.
1 - 1 (فولاد): ضربه ایستگاهی محسن مسلمان و پرواز بلند اسماعیل شریفات کوتاه قامت به گل تساوی فولاد منجر شد.
2 - 1 (فولاد): در حالی که بازی با حملات فولادی ها ادامه داشت، در دقیقه 83 شوت ناگهانی و سرکش ماتیاس چاگو از پشت محوطه جریمه استقلال از بین بازیکنان این تیم عبور کردو تبدیل به دومین گل فولادی ها در این بازی شد.

شرح بازی:
بازگشت فولاد به لیگ از اواسط نیمه دوم اولین بازی قرمزپوشان در سال 94، رقم خورد. جایی که اسماعیل شریفات با قد و قامت کوتاهش بالاتر از برج های بلند قامت استقلال به پرواز درآمد و دروازه این تیم را باز کرد. آنها با این گل به بازی برگشتند و با شور و حرارت هواداران خونگرمشان توانستند بازی را در دست بگیرند و فرصت های دیگری را روی دروازه استقلال به وجود بیاورند و در نهایت به گل دوم هم برسند.
استقلال که حالا شروع خوب خود در نیم فصل دوم را دوباره با شکست های سریالی از دست داده است در نیمه دوم طرح و برنامه خاصی برای اداره مسابقه نداشت و مقهور حرکات مسلمان، چاگو و شریفات و البته دفاع فداکارانه خالدی، مساریچ و وکیا بود. آنها که حالا از قافله صدرنشینی دورتر هم شده اند برای ادامه لیگ به اتفاقات دل بسته اند.
برای فولاد این یک برد خوب در ابتدای سال 94 بود و آنها را به جمع مدعیان بازگرداند و احتمالا دراگان اسکوچیچ هم در فکر همین موضوع بود که بعد از هرگل شادی گل بی سابقه ای را از خود بروز می داد.

دقایق حساس:
دقیقه 8: ضربه استگاهی استقلالی‌ها را امید ابراهیمی با شوتی زیبا روانه دروازه استقلال کرد اما این توپ با عکس العمل سلیمی به کرنر رفت.
دقیقه 12 : پاس فوق العاده چاگو در گوشه محوطه جریمه استقلال به شریفات رسید اما ضربه وی را فروزان با عکس العملی سریع دور کرد.
دقیقه 19: حرکت محمد قاضی از جناح راست و جاگذاشتن بازیکن پیش رو توسط، منجر به ارسال توپی خطرناک در محوطه شش قدم استقلالی ها شد اما بازیکنی از تیم فولاد حضور نداشت تا بتواند از این فرصت استفاده کند.
دقیقه 23: همکاری چاگو و شریفات، موقعیتی را نصیب شریفات کرد که ضربه وی با اختلاف کمی از بالای دروازه استقلال به بیرون رفت.
دقیقه 25: شوت محکم مهاجم فولاد را فروزان مهار کرد.
دقیقه 28: فخرالدینی با جا گذاشتن مدافع فولاد، ضربه ای دیدنی را روانه دروازه این تیم کرد که با اختلاف کمی از بالای دروازه سلیمی راهی خارج از زمین شد.
دقیقه 29: باز هم همکاری چاگو و شریفات که در این بازی چند بار اتفاق افتاد، با فرار شریفات همراه شد که فروزان سریعتر از این بازیکن توپ را مهار کرد.
دقیقه 45+2: سانتر بازیکنان فولاد روی دروازه استقلالی ها را فروزان از روی دروازه این تیم دور کرد.
دقیقه 46: ارسال فولادی ها را فروزان مهار کرد اما برخورد وی با محمد قاضی باعث مصدومیت او شد.
دقیقه 54: حرکت یعقوب کریمی از جناح چپ استقلال صورت گرفت و ضربه محکم وی را سلیمی مهار کرد.
دقیقه 64: ضربه ناگهانی رضا عنایتی را سلیمی راهی کرنر کرد.
دقیقه 70: فولادی ها ضربه خطای به دست آمده را از سمت راست دروازه استقلال به درون محوطه جریمه این تیم فرستادند و اسماعیل شریفات با پروازی بلند، این توپ را با ضربه سر به گل تیم فولاد تبدیل کرد.
دقیقه 85: شوت تماشایی محمد قاضی با اختلاف کمی از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت.
دقیقه 89 : خطای امید خالدی، ضربه ایستگاهی به بازیکنان تیم استقلال داد و سانتر بازیکنان این تیم را هاشم بیک زاده در موقعیتی ایده آل، با ضربه سر از بالای دروازه این تیم به بیرون زد.
دقیقه 90 + 1 : توپ دزدی شریفات و پاس او به چاگو، یک فرصت عالی را نصیب فولاد کرد اما شوت محکم چاگو با واکنش عالی فروزان به کرنر رفت.

بهترین بازیکن:
اسماعیل شریفات و ماتیاس چاگو دو گلزن فولاد در این مسابقه عملکرد فوق العاده در سراسر بازی داشتند تا فولاد پس از مدت ها ناکامی بردی شیرین را در حضور هواداران به دست آورد.

اتفاق ویژه:
فولاد از چهاربازی برابر استقلال و پرسپولیس دوازده امتیاز کامل به دست آورده است. دو برد دو بر صفر و دو بر یک برابر پرسپولیس و دو پیروزی یک بر صفر و دو بر یک برابر استقلال عملکردی فوق العاده از این تیم خوزستانی برابر سرخآبی ها به ثبت رسانده است.

حاشیه‌های بازی:
*محمد قاضی، محسن مسلمان، اسماعیل شریفات و مهدی بدرلو در ابتدای بازی به سمت نیمکت استقلال رفتند و با امیر قلعه نویی نیز به خوش و بش پرداختند.
*سروش رفیعی، کوروش بختیاری زاده، سروش سعیدی، کرمی و آلویز نانگ با حضور در قسمت وی آی پی ورزشگاه، مشغول تماشای بازی هستند.
*امیر قلعه نویی و دراگان اسکوچیچ مربیان دو تیم در پایان نیمه اول به داور مسابقه، محسن ترکی، اعتراض زیادی داشتند.
*ایمان موسوی بازیکن نیم فصل اول فولادی ها که توسط اسکوچیچ کنار گذاشته شده است، در بین تماشاگران فولادی ها حاضر شد و به دیدن این بازی پرداخت.
*امیر قلعه نویی در بین دو نیمه به سمت فروزان رفت و به وی اعتراض کرد.
* پس از به ثمر رسیدن و گل اول فولادی ها، هواداران این تیم یک صدا و بدون لحظه ای مکث، به تشویق هواداران تیم خود پرداختند.
*شریفات پس از به ثمر رساندن گل خود به استقلال، شادی پس از گل نداشت.
*امید ابراهیمی که کمتر عصبانی می شود روی تصمیم داور در دقیقه 92 اعتراض شدیدی به کمک داور بازی داشت و در حالیکه امیرحسین صادقی قصد داشت او را از اعتراض باز بدارد با عصبانیت هم تیمی ها را کنار می زد تا به کمک داور برسد. استقلالی ها می ترسیدند ابراهیمی کارت زرد دوم را بگیرد و اخراج شود.

Meysam
5th April, 2015, 10:49 AM
بچه ها نتایج انتخابات بهترین های پارس فوتبال در سال 93 اعلام شد:
http://anjoman.parsfootball.com/showthread.php?t=7974&page=6

3 تا از بچه های استقلالی سایت هم جزو بهترین ها بودن.:53:

mohssen
10th April, 2015, 10:46 AM
تبریک بهشون... با اینکه خودم اهوازیم ولی اصلا از فولاد خوشم نمیاد....بازی رو در عین شایستگی از دست دادیم...بازم روی اشتباه دفاع و دروازه بان....

Stevie G
11th April, 2015, 11:17 AM
بازم نبردیم. : | داریم شبیه نیم فصل اول نتیجه میگیریم و همانقدر بد هم هستیم . تیم برنامه مشخصی نداره و برای چندمین باره برتری را از دست میدیم و الکی عقب میکشیم اینطوری که به نظر میرسه به بن بست تاکتیکی رسیده امیر اخه تعویض تعویضی چند بار ؟؟:-/
خدا کنه سهمیه را از دست ندیم قهرمانی که دیگه رویاست .:2:

duygu
11th April, 2015, 11:23 AM
استقلال ک امسال همه چی رو از دست داده خدا کنه برا ما دردسر درس نکنه:12:
خیلی نگرانم...نفت ک امتیاز نمیده ..همش گلهای 85 به بعد:2:

amir-inter milano
11th April, 2015, 01:00 PM
اتفاقا بردن پرسپولیس و تراکتور از برنامه های اصلی استقلال تو نیم فصل دومه :دی

duygu
11th April, 2015, 06:58 PM
فک نمی کنم ....چون کلمه برنامه و امیر قلعه نوعی هیچوری با هم نمیسازن:3:
مطمئنا تو آزادی می بریم..میدونین ک همه جا ایران سرای من است ولی پایتخت خانه ی ماست:16:

amir-inter milano
11th April, 2015, 08:26 PM
بازی رفت که تو زمینتون 2-2 شد این بازی میایم میبریمتون:دی

Stevie G
13th April, 2015, 12:43 PM
بردن تراکتور و دربی از واجبات است . :4: بازی رفت خیلی تماشاگران تراکتور بی احترامی کردن به امیر و بازیکنان حتی خبرنگاران هم بد رفتاری کردند بازی برگشت میتونیم مانع قهرمانی تراکتور بشیم و اینطوری تلافی کنیم . :4:
کرار هم 1 سال محروم شد جای شکرش باقیه که از سال دیگه هست و حق ما ضایع نشد .:3: جلو ملوان امیر حسین و بیگ زاده 3کارته شدند نیستند کارمان سخته ورزشگاه تختی انزلی .:29:

mohssen
14th April, 2015, 08:53 PM
داداش دیدی گفتم قهرمان نمیشیم و امیدوارم سهمیه رو از دست ندیم؟:(

Stevie G
15th April, 2015, 10:01 AM
اره محسن جان الکی امیدوار بودم . : (
اگر ملوان را نبریم سهمیه هم شاید از دست بدیم هنوز بازی با تراکتور و دربی مانده اخه . :29: بازی تو انزلی با نداشتن چند تا بازیکن و شرایط جو و زمین اونجا و وضعیت فعلی ما سخته ولی محکوم به بردیم . داش محسن نتیجه را چی پیش بینی میکنی ؟؟ امیر خان شما چی ؟؟:-/

amir-inter milano
15th April, 2015, 12:24 PM
نمیدونم حقیقتش
فشار رو تیم زیاده
امیدوارم ببریم

Stevie G
18th April, 2015, 09:35 AM
نبردن دیگه برامون عادی شده : ( هم نمیبریم هم خوب بازی نمیکنیم این بازی هم شانس داشتیم ملوان هم اخر بازی شانس اوردیم ارش مثل همیشه جایی که باید گل بزنه گل خالی را اوت زد : |
ملوان خوب دفاع منطقه ای میکرد خوب هم ضد حمله میزد از اون ور ما زیاد جمع میشدیم تو عقب زمین خودمان اینطوری معلومه شوت زنای ملوان استفاده میکنن هم فروزان خوب گرفت چند بار هم تیرک خوردیم . :-/ سهمیه هم دیگه سخت شده محسن جان کجایی که به حرفت رسیدم .:46:
قلعه نوعی باید بره منصوریان بیاد چون چند تا بازیکن خوبم میاره از نفت :29:

amir-inter milano
23rd April, 2015, 02:34 AM
یکی از نچسب ترین استقلال های چند سال اخیر
فک می کردم با اومدن وحید و عنایتی تیم یه خرده از حالت نچسب بودن در میاد اما اشتباه میکردم!
الان دیگه فهمیدم عاملش فقط و فقط امیر قلعه نوییه
فصل بعد منصوریان بیاد داستان 180 درجه تغییر می کنه

Stevie G
23rd April, 2015, 09:21 AM
داش امیر تا حدی بات موافقم .:3: امیر این فصل خیلی تو حاشیه بوده و تیم را هم به حاشیه برده . با ملی پوشامون مثل آندو و خسرو و صادقی و حتی هاشم . 13 تا بازی جلو بودیم نتونستیم بردمان را حفظ کنیم . مضاحبه های پیاپی علیه نکونام و بقیه به کنار . الان دیگه سهمیه هم سخت شده 1سال دیگه باید حسرت بخوریم . : |

mohssen
23rd April, 2015, 04:19 PM
اره محسن جان الکی امیدوار بودم . : (
اگر ملوان را نبریم سهمیه هم شاید از دست بدیم هنوز بازی با تراکتور و دربی مانده اخه . :29: بازی تو انزلی با نداشتن چند تا بازیکن و شرایط جو و زمین اونجا و وضعیت فعلی ما سخته ولی محکوم به بردیم . داش محسن نتیجه را چی پیش بینی میکنی ؟؟ امیر خان شما چی ؟؟:-/
مشخص بود که این تیم با این سبک بازی به جایی نمیرسه... خجالتم نمیکشه اول فصل هی برامون تیم 82... 83 میکرد....

واقعا فکر نمیکردم ببریم.ملوان عادت داره وقتی تیممون خوبه ضدحال بزنه دیگه چه برسه به الان....:(

نبردن دیگه برامون عادی شده : ( هم نمیبریم هم خوب بازی نمیکنیم این بازی هم شانس داشتیم ملوان هم اخر بازی شانس اوردیم ارش مثل همیشه جایی که باید گل بزنه گل خالی را اوت زد : |
ملوان خوب دفاع منطقه ای میکرد خوب هم ضد حمله میزد از اون ور ما زیاد جمع میشدیم تو عقب زمین خودمان اینطوری معلومه شوت زنای ملوان استفاده میکنن هم فروزان خوب گرفت چند بار هم تیرک خوردیم . :-/ سهمیه هم دیگه سخت شده محسن جان کجایی که به حرفت رسیدم .:46:
قلعه نوعی باید بره منصوریان بیاد چون چند تا بازیکن خوبم میاره از نفت :29:
واقعا تنها دوای دردمون منصوریانه....واقعا حیف هیئت مدیره بعد از اون سه بازی فولاد و نفت و ذوب آهنو امیرو برکنار نکرد و واقعا حیف مظلومی رو نیاورد که شوک وارد بشه به تیم:(

یکی از نچسب ترین استقلال های چند سال اخیر
فک می کردم با اومدن وحید و عنایتی تیم یه خرده از حالت نچسب بودن در میاد اما اشتباه میکردم!
الان دیگه فهمیدم عاملش فقط و فقط امیر قلعه نوییه
فصل بعد منصوریان بیاد داستان 180 درجه تغییر می کنه
شک نکن... مربی ای که از 6 بازی مستقیم با فولاد و ذوب آهن و نفت تهران....که 18 امتیاز داره یک امتیاز بگیره ... نشون از ضعف فراوونش داره

داش امیر تا حدی بات موافقم .:3: امیر این فصل خیلی تو حاشیه بوده و تیم را هم به حاشیه برده . با ملی پوشامون مثل آندو و خسرو و صادقی و حتی هاشم . 13 تا بازی جلو بودیم نتونستیم بردمان را حفظ کنیم . مضاحبه های پیاپی علیه نکونام و بقیه به کنار . الان دیگه سهمیه هم سخت شده 1سال دیگه باید حسرت بخوریم . : |

کی دو سال پشت سر هم نمیرفتیم آسیا؟ به لطف امیر خان شدیم پرسپولیس!

amir-inter milano
23rd April, 2015, 07:40 PM
اقا اسیا که میریم!
دربی کیه؟

Stevie G
25th April, 2015, 09:30 AM
امیر جان آسیا میریم چطوری ؟؟:-/ تیم اینقدر بد شده که شاید ذوب آهن هم بیا جامون را بگیره . : | این تیم تاکتیک نداره بخدا پدیده تو آزادی انگار میزبان بود کار تیمی و موقعیت سازیشون بهتر از ما بود امیر داره چیکار میکنه این فصل ؟؟:29:
بازی با تراکتور و دربی خدا به خیر کنه همه امید قلعه نوعی الان دربیه که شاید ببره یا فکر حفظ رکورد نباختن .:22: دربی 25 اردیبهشته امیر
محسن خان دمت گرم تحلیلات را دوست دارم هر چی گفتی و میگی اتفاق میوفته سال بعد باید علی منصور بیاد چند تا از نفتی ها را هم بیاره . :3:

mohssen
29th April, 2015, 12:55 AM
امیر جان آسیا میریم چطوری ؟؟:-/ تیم اینقدر بد شده که شاید ذوب آهن هم بیا جامون را بگیره . : | این تیم تاکتیک نداره بخدا پدیده تو آزادی انگار میزبان بود کار تیمی و موقعیت سازیشون بهتر از ما بود امیر داره چیکار میکنه این فصل ؟؟:29:
بازی با تراکتور و دربی خدا به خیر کنه همه امید قلعه نوعی الان دربیه که شاید ببره یا فکر حفظ رکورد نباختن .:22: دربی 25 اردیبهشته امیر
محسن خان دمت گرم تحلیلات را دوست دارم هر چی گفتی و میگی اتفاق میوفته سال بعد باید علی منصور بیاد چند تا از نفتی ها را هم بیاره . :3:
امیدوارم پیش بینیم اشتباه بشه و بریم آسیا:2:

فدات داداش... لطف داری... ضعف تیمو وقتی فهمیدم که کماسی رو اضافه کرد به کادر...امیری که یه زمانی برای بالابردن روحیه تیمش روانشناس میاورد سر تیم الان یادش رفته ازین کارا بکنه...

amir-inter milano
29th April, 2015, 01:38 AM
من کلا ادم خوشبینیم:دی
بگید میتونیم!
اقا سهمیه میگیریم امیدوار باشین :دی
این تیم فصل بعد به یه شوک نیاز داره. اون شوکم اومدن منصوریان به تیمه

Stevie G
29th April, 2015, 09:49 AM
هم کماسی را اورد هم 1نفر دوم خوب نیاورد کمکش کنه .اندو را داد تراکتور الان داره قهرمانشان میکنه : |
امیر با تراکتور و پرسپولیس بازی داریم روند تیم بد بوده امیدوار کننده نیست مدیریت تیم هم کم ضربه نزده تراکتور و نفت و سپاهان و ذوب اهن و فولاد ثبات مدیریت داشتن اختلاف بینشان نبوده الانم روی فرم هستند تیمی که میخواد قهرمان شه باید اول مدیریت قوی داشته باشه بعد مربی و بازیکن ما که این فصل هیچکدام را نداشتیم : (
امیر منصوریان نه فغقط واسه خودش واسه بازیکنایی که میاره هم خوبه انتخابش تیم باید پوست بندازه :29:

Stevie G
30th April, 2015, 01:05 PM
بازی با صبا مثل تیر خلاصه نبریم شاید هفتم هم بشیم بازی با تراکتور و دربی هم مونده :29:
خریدار ما هم که پوچ بود تیم 1هفته دیگه باید بلاتکلیف باشه من موندم این انصاری چرا جلو نمیاد :39:

در پی حذف تنها تقاضای خرید استقلال از مزایده امروز، مزایده استقلال به احتمال زیاد دوباره تجدید خواهد شد.
http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00945186.jpg

به گزارش "ورزش سه"، میرعلی اشرف پوری حسینی معاون وزیر اقتصاد در جمع خبرنگاران گفت: در جلسه هیات واگذاری نتیجه تکرار یا عدم تکرار مزایده استقلال مشخص می‌ شود و اگر این هیات اجازه صادر کند، مزایده استقلال با فاصله زمانی 10 روزه از روز دوشنبه یا سه شنبه هفته آینده اعلام خواهد شد.

به گفته وی روش واگذاری استقلال از سوی هیات واگذاری متعاقبا اعلام می‌ شود.

Stevie G
3rd May, 2015, 09:38 AM
بالاخره اقای قلعه نوعی محسن کریمی را بازی داد نتیجش را هم دید تا الان برای چی بازی نمیکرد ؟؟:-/ برد حساسی بود دو بازی مرگ و زندگی مونده ذوب و فولاد به این راحتی عقب نمیکشن باید بریم چشم به بقیه بازیا داشته باشیم سهمیه گرفتن تو این شرایط کم از قهرمانی نداره :29: تراکتور الان بدجوری زخمیه نفت و سپاهان چسبیدن بش شرایط ما را داره ولی برای قهرمانی بازی مرگ و زندگیه برای تراکتور قهرمانی برای ما سهمیه :17:
داش رضا هم حرف دل مرا زده :
ضا عنایتی در مورد پیروزی 2 بر یک تیمش برابر صبا به "ورزش سه" گفت: این پیروزی از آن جهت برای ما ارزش داشت که بعداز هفته ها موفق شدیم برنده شویم. در هفته اخیر فشار زیادی روی بازیکنان بود و حالا این فشار برداشته شد.

او ادامه داد: ما در این بازی خیلی خوب بازی کردیم و فکر می کنم که می توانستیم بیشتر هم گل بزنیم. چند موقعیت خوب را از دست دادیم ولی همین که توانستیم برنده بازی شویم اتفاق خوبی است.

کاپیتان استقلال حسرت بازی های گذشته را می خورد: واقعا حسرت امتیازهایی که از دست دادیم را می خوریم. اگر ما در هفته های گذشته می توانستیم در یکی، دو بازی پیروز شویم الان برای قهرمانی می جنگیدیم از وقتی من به این تیم آمدم هدف همه قهرمانی بود ولی اتفاق هایی افتاد که از این هدف دور شدیم. کاش می توانستیم از بازی هایمان امتیاز بهتری بگیریم.

استقلال با اختلاف 6 امتیازی که با تیم سوم جدول دارد تقریبا شانس گرفتن سهمیه آسیایی به صورت مستقیم را از دست داده است و تنها می تواند امیدوار باشد که در پایان فصل چهارم شود تا در صورتی که نفت تهران بتواند در فینال جام حذفی ذوب آهن را شکست بدهد این تیم بتواند سهمیه چهارم لیگ قهرمانان را بگیرد. عنایتی در این باره هم می گوید: ما اول باید خودمان در دو بازی پیش رو برنده شویم. نفت تهران قهرمان لیگ برتر هم که بشود، بی تردید برای جام حذفی انگیزه خواهد داشت ولی ما نمی توانیم روی این صحبت ها حساب کنیم، باید خودمان برنده شویم تا کارمان به اما و اگر کشیده نشود. درست است که منصوریان استقلالی است اما ما کار خودمان را انجام می دهیم و منتظر اتفاق های جدول می مانیم.

mąңđį
3rd May, 2015, 09:12 PM
-- آقا کرار توپ رو زد جایی که عنکبوت تار میبنده ! :4: فقط من موندم اینا مرده بودن چند هفته زودتر این جوری بازی کنن؟
یک اعتراف وحشتناک هم بکنم : این اولین بازی این فصل استقلال بود که من دیدم و استقلال برد :| هر بازی که می دیدیم یا باخت یا مساوی کرد ! :| :4:
حال و روز این روزهای قلعه نوعی رو میخرم.از مردی که اکثر استقلالی ها کشته مرده اش بودن تبدیل شده به کسی که همون اکثریت آرزوی رفتنش رو میکنن.با این حال من هنوز هم قبولش دارم.اگه کمتر دنبال حاشیه باشه دستیار خوب مثل صالح بیاره و مثل سابق جیگر داشته باشه به امثال محسن کریمی بازی بده , هنوز با اختلاف بهترین مربی برای استقلاله.

--راستی شبکه ورزش سیروس دین محمدی رو آورده بودن :4: سینوس کسینوس تانژانت کتانژانت :4:
با اختلاف بهترین کاشته زن استقلالی که من یادم میاد.این محسن کریمی مثل این که کشف سیروسه.امیدوارم پیشرفت کنه و این یک استارتی که به قول گزارشگر مثل مهدوی کیا بود, جرقه نباشه.

Capitan Puyol
3rd May, 2015, 11:14 PM
اگه بگم کشف سیروس نیست و کشف ه.ق هست چی میگی ؟ :4:

mąңđį
3rd May, 2015, 11:36 PM
ه.ق کدوم خریه؟
هوتن قلعه نوعی؟!؟! :-)
نگوو
اون رمضانی مگه کشفش نبود
هوتن کلا بره تو کار همون پورشه بهتره :-) بماند که من اگه اسمم هوتن بود با پورشه خودمو از دره پرت میکردم پایین :-)

amir-inter milano
4th May, 2015, 01:50 AM
دیروز بد مدت ها نشستم بازی استقلالو دیدم
دفاع به شدت شله
فصل بعد تا میتونیم باید دفاعو تقویت کنیم صادقی عمران زاده باید برن. یکی مثل پورعلی گنجی گزینه مناسبیه. هاشم بیک زاده من نمیدونم چطور اسمشو میزارن دفاع کناری! بال راستمون میلاد فخردینیم به شدت تو کارای دفاعی ضعف داره.
در ضمن باست جای کرار یه هافبک خوب بیاریم اون هافبک سپاهان اسمش چی بود؟! (گمونم شریفی!) اون خوبه
یه مهاجم جدید دیدم تو بازی دیروز استقلال استارتاش فوق العاده بود(اسمشو نمیدونم!) اون باید بشه زوج فصل بعد با شهباز زاده
در کل فصل بعد اگه میخوایم برای قهرمانی ببندیم. باید سه تا مدافع خوب بگیریم. (...) مکگویان (...) (...)

Capitan Puyol
4th May, 2015, 09:27 AM
ه.ق کدوم خریه؟
هوتن قلعه نوعی؟!؟! :-)
نگوو
اون رمضانی مگه کشفش نبود
هوتن کلا بره تو کار همون پورشه بهتره :-) بماند که من اگه اسمم هوتن بود با پورشه خودمو از دره پرت میکردم پایین :-)

بعله بعله :4:
محمد هوتن قلعه نوی اول فصل وقتی این بچه می خواست بره مقاومت واسه گذروندن خدمتش امیر رو راضی کرد تا از این تست بگیره. امیر هم گذاشتش تیم امید و زیر دست سیروس شد دومین گلزن لیگ امیدها :4:
خداییش اگه هوتن اینقدر فوتبال میفهمه که رمضانی و کریمی رو امسال بهمون معرفی کرده اگه فردا باهاش قرار داد سنگین استعداد یابی ببندن شخصا هیچ اعتراضی نخواهم داشت :4:

Stevie G
4th May, 2015, 10:10 AM
http://storage.isport.ir/images/ee073c9e-9114-4be6-a125-d25ff34b58c4-cb.Jpeg

پدیده جدید استقلال کشف چه کسی است؟ هوتن قلعه‌نویی!!

کریمی دوست هوتن بود.وقتی یک جلسه تمرین کرد همان زمان مورد تایید کادر فنی قرار گرفت
آی اسپورت-بازی استقلال مقابل صبای قم با یک سورپرایز برای هواداران آبی همراه بود. بازیکن جوانی به نام محسن کریمی که با سرعتش و تاثیری که روی گل دوم تیمش داشت همه را شگفت‌زده کرد. مهم ترین سوالی که بعد از گل دوم استقلال بوجود آمد این بود که این بازیکن تا الان کجا بوده و قلعه‌نویی چرا تا الان به او بازی نداده و چرا الان که کار از کار گذاشته او را در ترکیب اصلی قرار داده.
استقلالیها جواب سوالشان را نگرفته بودند که بیانی با یک افشاگری جالب علامت سوال ها را چندین برابر کرد. صحبتهای بیانی در مورد این که محسن کریمی چطور به استقلال آمده خیلی جالب است:«محسن کریمی را هوتن قلعه نویی در آغاز فصل به کادر فنی معرفی کرد و کریمی دوست هوتن بود.وقتی یک جلسه تمرین کرد همان زمان مورد تایید کادر فنی قرار گرفت.او بسیار بچه خوب و باشخصیتی است.امیدوارم بهترین ها در انتظارش باشد و اسیر حاشیه نشود!»
البته این اولین بازیکنی نیست که توسط هوتن قلعه‌نویی به استقلال آورده میشود و پیش از این هم چند بازیکن ناشناس دیگر به واسطه آشنایی با پسر سرمربی در تمرینات آبیها شرکت کرده بودند. به نظر میرسد هوتن متوجه شده که پسر بازیکنان و مربیان فوتبال هیچ وقت فوتبالیست موفقی نمیشوند و به همین دلیل از الان راه خودش را پیدا کرده و به سمتی رفته که در آن استعداد زیادی دارد!

:13:

Stevie G
5th May, 2015, 09:52 AM
یادم رفت بگم شنیدم بین 2نیمه امیر میخواسته کریمی را تعویض کنه بقیه نذاشتن : | میخواست برهانی را بیاره کشفش که پسرش بود این بازی هم به اصرار بقیه بازی کرد و نگهش داشت امیر باید 1یکم ستاره محوری را کم کنه به امیدا هم میدان بده امثال کریمی کم نداریم 1کم مربی شجاعت باید داشته باشه خود منصوریان تو نفت با جوانا داره نتیجه میگیره و میدان میده :3:
مهدی منصوریان شرایطی که گفتی را نداره ؟؟ به جوانا میدان نمیده دانش خوبی نداره هنوز زوده بیاد استقلال یعنی ؟؟:-/

mohssen
9th May, 2015, 10:55 PM
بازی با صبا رو ندیدم و مسافرت بودم..به خاطر همین بردیم.خخخ:4:

Stevie G
10th May, 2015, 10:18 AM
امروز با تراکتور بازی داریم که حساسیتش کمتر از دربی نیست هم تکلیف سهمیه ما معلوم میشه هم قهرمانی تراکتور محکوم به بردیم . از اون ور آندو با انگیزه میاد و حساسیت بازی را بالا برده باید امیدوار باشیم تلفات ندیم. تراکتوری ها هم خیلی امیر و بچه ها را بازی رفت اذیت کردند و فحش دادند اینم به حساسیت بازی اضافه کرده هیچ چیز بهتر از این نیست هم امید سهمیه مان را نگه داریم و هم مانع قهرمانی تراکتوریا بشیم .:17:
این بازی محک جدی برای امیر هست قبل از دربی امیدوارم ترکیب خوبی بزاره کلید نکنه شهباززاده و برهانی و عنایتی همزمان باشند و عنایتی نوک و اون دو تا وینگر 2-4-4 بازی کنیم . علی منصور قول داده قهرمان حذفی شه باید بازی را ببریم حتما :5:

Stevie G
10th May, 2015, 03:31 PM
محسن فروزان.هرائر مگوییان. امیرحسین صادقی. هاشم بیک زاده . میلاد فخرالدینی. امید ابراهیمی. جاسم کرار. بهنام برزای. محسن کریمی. سجاد شهباز زاده. رضا عنایتی

ترکیب اعلام شده برزای و کریمی از اول فیکس هستند . 1کم دیر ولی امیر داره به خودش میاد دیگه به اسم توجه نداره .حنیف خسرو و ارش تو ترکیب نیتند کرار هم باید مواظب باشه اندو و بقیه تحریکش نکنند 3کارته نشه از دربی محروم:17: برزای جای خسرو هافبک راست باید باشه ترکیب 2-4-4:-/
کاش تماشاچی هم خوب بیاد این تراکتورری ها هر سری اتوبوس کشی میکنند بازی تو ازادی باشه : |

Stevie G
11th May, 2015, 09:31 AM
چی فکر میکردیم قبل بازی چی شد !! : |
4 تا از تراکتور تو تهران ؟؟ برزای را چرا دقیقه 30 کشیدی بیرون ؟؟چی در این برهانی دیدی جای کریمی میاریش ؟؟ هیچی نداشتیم این بازی همان 1گل هم رو اشتباه لک بود :| تراکتوریا خرس وسط بازی میکردن حرکات ترکیبیشان اینقد خوب بود که خط دفاع و هافبک ما که خیلی هم فاصله داشتن با دفاع میخکوب بودن :29:
مگویان صادقی فخرالدینی هاشم ابراهیمی و بقیه یکی از یکی بدتر اخه چتونه شما ؟؟:-/ اینجوری میخواید دربی تلافی کنید ؟؟ کرار که اون وسط برای خودش بازی میکرد فقط دریبل و تکروی بقیه هم تو بازی نبودند تراکتور اراده میکرد با دو ضرب ضد حمله میزد : (
این فروزان هم فقط حرف میزنه تو روزنامه ها کلین شیت میکنه و کری میخونه 1توپ نتونست بگیره هر چی زدن وسط هم زدن گل خورد خود قلعه نوعی هم اعتراف کرد اشتباه کرده روش حساب کرده غیر مستقیم کاش وحید بازی میکرد کاش دربی وحید بازی کنه:29:
دلمان خوش بود جسارت پیدا کرده دقیقه 30 تعویض میکنه اینا چه تعویضایی بود تیم را بدتر کرد ؟؟:-/ سیزدهم شدیم ولی اینقدر بد نبودیم دربی باختیم قهرمانی پیشکش سهمیه از دست رفت 4 تا از تراکتور تو تهران و کمک به قهرمانیشان اونم با اندو .وقتی رحمتی را از دست میدی اندو را هدیه میدی رقیب با خسرو و هاشم و صادقی وحنیف و بقیه دعوا میکنی مدام مصاحبه پشت این و اون میکنی میشه همین دیگه :62:

Sepehr11
11th May, 2015, 12:09 PM
انقدر چمبره زد رو تیم تا آخر باید اینجور از تیم شرش کنده شه ...
فک میکنم چنین خداحافظی تلخی حق قلعه نوئیه . و خوشحالم از این بابت :1:
کلا از هرکسی که فک کنه یک تیم ارث پدریشه ، و یا از هرکسی که وقتی یه فرد دیگه میشه سرمربی تیم کارشکنی میکنه و از هر کسی که فک میکنه خیلی گنده اس بدم میاد (قلعه-دایی-پروین ) ... همه نفرت انگیزن

ولی فک کنم داربی اگه امیر رو نیمکت باشه ، دیگه بزنه به سیم آخر و هجومی بازی کنه تا آخرین شانسش واسه خداحافظی خوب رو از دست نده (خداروشکر رکورد مسخره اش هم شکسته شده دیگه ) ... و این باعث میشه یا
پرگل ببریم یا پرگل ببازیم البته :4:

amir-inter milano
11th May, 2015, 01:14 PM
من بودم باشگاه بازیو ندیدم برگشتم نتیجه و خلاصه بازیو دیدم کپ کردم!
خیلی بدریخت بازی میکنه استقلال خیلی!
من کلا ادم امیدواریم :دی هفته بعد باس دربیو ببریم :دی
دو بازی اخرم 6 امتیازو میخوایم برای سهمیه

Stevie G
11th May, 2015, 01:33 PM
داش سپهر دلت خیلی پره از امیر :17: امیر دیگه امیر سابق نیست زیاد درگیر حواشی شده این دو فصل دیگه به بازیکنان هم گیر میده و دعوا کرده خب بابا این ستون تیمن ملی پوشن نتیجه میشه همین دیگه .:29: داش سپهر واقعا فکر میکنی امیر دربی را هجومی بازی میکنه ؟؟ معلومه امیر را خوب نشناختی :29: روشن هم بی خیال امیر نمیشه به کوبیدن داره ادامه میده با قدرت : |
داش امیر امیدواری الکی میدی کدام 2بازی ؟؟:-/ :4:کدام سهمیه ؟؟:-/ دربی بازی اخره سهمیه هم پرید :29:

amir-inter milano
11th May, 2015, 01:36 PM
نه اقا! امیدوار باش:دی

duygu
12th May, 2015, 08:06 PM
قلعه نویی: کاش در دربی مثل بازی تراکتور باشیم

امیر قلعهنویی سرمربی استقلال در تمرین امروز بالاخره پاسخ سوالات خبرنگاران را داد.
http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/01027758.jpg
:21::21::24::137::150::161::164::166:

جدا بدون تعصب و کل این حرف امیرخان برام جای تعجب داره
هنوزم نمی خواد قبول کنه تیمش هیچ تاکتیکی نداره و همه سر خود باز می کنن
تو مصاحبه ش گفته کلی موقعیت داشتیم ولی گل نشد:13::20:

mohssen
12th May, 2015, 08:07 PM
داش استیوی حال کردی گفتم نمیریم آسیا؟ متاسفانه پیشبینیم درست بود...

اینقدر امیر پررو شده که حتی با این وضع هم استعفا نمیده و دنباله پوله...میترسه استعفا بده و حقشو ندن...

به امید سال دیگه و اومدن داش علی منصوریان... دو سال تلخ رو گذروندیم... دوسالی که به راحتی سهمیه رو از دست دادیم به خاطر اشتباه های امیر تو انتخاباش...برزای به این خوبی...کریمی به این گلی...طالب لو رو برای چی گرفتی وقتی مزخرفی به نام فروزانو میدونی امیدی بهش نیست؟

جالبه که تراکتور شده گربه سیاهمون و تو آزادی به راحتی میبرتمون سه ساله... تو تبریز یا تساوی یا به زور بردن ولی تو آزادی برعکس

mohssen
12th May, 2015, 08:07 PM
ژنرال در راه سلطان
پروین، قلعه‌نویی؛ افول سلاطین با 4 گل
امیر قلعه‌نویی شبیه‌ ترین سرمربی به علی پروین، سرمربی سابق استقلال و تیم ملی بوده است.
http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00997280.jpg

به گزارش "ورزش سه"، قلعه‌نویی درست در زمانی در فوتبال ایران پا گرفت و خود را به عنوان یک سرمربی موفق مطرح کرد که علی پروین از صحنه کنار می‌ رفت. پروین؛ پر عنوان‌ ترین مربی فوتبال ایران در دهه‌ های ۶۰ و ۷۰ که تا اواسط دهه هشتاد هم دوام آورد. او سال‌های سال به عنوان سرمربی پرسپولیس، تیمی یکه‌تاز و بزرگ را به میدان می‌فرستاد و بازی‌های تهاجمی و کسب عناوین آنها را تبدیل به پرطرفدارترین تیم ایران کرد. پروین اما با بالارفتن سن، روند طبیعی نزول را طی کرد و در نهایت با شکست سنگین ۴ بر یک، در ورزشگاه آزادی مقابل فجرسپاسی عصرش به پایان رسید. این اتفاق با اندکی تفاوت و تاخیر درباره قلعه‌نویی رخ داده است. سرمربی استقلال که خود عناوین بسیاری را با استقلال و تیم‌هایی مثل سپاهان و تراکتورسازی فتح کرده است، دیروز در ورزشگاه آزادی و در یک بازی عجیب و غریب با ۴ گل مغلوب تراکتورسازی شد تا هواداران رو به‌ نزول او ایمانشان را به وی از دست بدهند.

حالا قلعه‌نویی برای اولین‌ بار در شرایطی قرار گرفته که جدایی او از استقلال کاملا منطقی به نظر می‌رسد و این اتفاقی است که برای این مربی پر عنوان هرگز رخ نداده بود. قلعه‌نویی که همیشه پیشنهاد چند تیم مختلف را در جیب خود داشت، حالا حداقل از استقلال پیشنهادی برای ادامه همکاری ندارد. اگرچه شاید تیم او تراکتورسازی را می‌برد و در دربی هم به موفقیت می‌رسید موضوع متفاوت می‌شد اما با خوردن ۴ گل در تهران دیگر امیدی به وی نیست. درست مثل علی پروین که در یک چنین روزی رو به خبرنگاران گفت خداحافظ فوتبال!

mohssen
12th May, 2015, 08:11 PM
این رو هم 7 آذر ورزش 3 گذاشته بود:

یادداشت ویژه؛ قلعه‌نویی در مسیر علی پروین
روزگاری بود که هر مسابقه ای با حضور علی پروین برگزار می‌ شد قهرمانی را برایش کنار می‌ گذاشتند، قهرمانی برای علی پروین نتیجه ای معمولی و رتبه دوم برای او نتیجه ای شکست بار بود و ...
http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00997280.jpg

به گزارش "ورزش سه"، از سال 50 به بعد این روند چه در دوره بازی و چه در دوره مربیگریش و علی القاعده در دورانی که او همزمان مربی ـ بازیکن بود وجود داشت.

قهرمان لیگ 51 و 52 و 54، مقام دوم لیگ 55 و 56، قهرمان جام شهیداسپندی 58، مقام دوم تهران 60 و 62، قهرمان تهران 61، 65، 66، 67، 68 و ...

اولین باری که پروین مقامی را به جز اول و دوم به دست آورد، سال 1370 بود که در اولین دوره لیگ آزادگان سوم شد ... پروین که در یک دوره زمانی به دلیل شکست های تلخ در تیم‌ملی از فوتبال ایران حذف شد، دوباره بازگشتی پیروزمندانه به فوتبال داشت، اما او هم مثل همه مربیان بزرگ دیگر، در نهایت به انتهای جاده رسید؛ او درست در فصلی به سمت در خروجی هدایت شد که عصر امیر قلعه‌نویی آغاز می‌ شد.

این دو اولین بار در دربی آبان 84 با هم ملاقات کردند. مسابقه ای که با گل عنایتی به سود قلعه‌نویی به انجام رسید. این همان فصل بحرانی پروین در پرسپولیس است که منجر به خروج همیشگی او از فوتبال شد. در این شرایط هوش قلعه‌نویی، برخوردهای اجتماعی، علاقه ویژه به فوتبال ساده و سنتی و طی طریق در مسیری که برای قاطبه تماشاگر استقلال او را صاحب یک استیلای کاریزماتیک می‌ کرد باعث شد برایش شباهت های عنوانی از سوی جامعه رسانه پیش کشیده شود (ژنرال در تقابل با سلطان) قلعه‌نویی، روند موفق فعالیت خود را از سال 82 با کسب عنوان دوم در لیگ و جام‌حذفی با استقلال آغاز کرد و دوره اول فعالیتش را با قهرمانی در لیگ 84 به پایان رساند. قلعه‌نویی مثل پروین، بعد از ناکامی نسبی در تیم‌ملی به فوتبال باشگاهی برگشت، بلوغ نسبی، نشأت یافته از فرضیه عدم تکرار اشتباهات گذشته، او در سال های 87 تا 91 دست نیافتنی کرد. دوره ای که شباهت های فوق العاده به پروین 77 تا 81 داشت. در این دوره 5 ساله او 4 قهرمانی را با استقلال و سپاهان و یک نایب قهرمانی را با تراکتورسازی به دست آورد ... اما درست مثل پروین روزهای افت این سرمربی هم از راه رسیده است.

در 8 سال فعالیت حرفه ای 5 قهرمانی، 2 عنوان دومی و یک عنوان سومی داشت، نتیجه بدی بود، در عین حال ثبت 5 باخت در نیم فصل لیگ چهاردهم (3 بازی یک باخت) و باخت به پرسپولیس بعد از 19 دیدار بی شکست باعث شد او بالاخره با چالشی جدی مواجه شد. همانطور که علی پروین وقتی اولین بار با مخالفت خوانی یک پارچه در ورزشگاه آزادی مواجه شد، سراسیمه به دوربین ها گفت: خداحافظ فوتبال ...

قلعه‌نویی امروز با شرایطی مواجه شده که علی پروین در دوره افت اول روبه‌رو شده بود. پروین در آن سال ها ناخواسته از فوتبال ایران کنار رفت اما همین بیرون نشینی عامل بازگشت خیره کننده اش شد. دیروز وقتی قلعه‌نویی مورد انتقاد مدیرعامل استقلال قرار می‌ گرفت. به این فکر می‌ کردیم که چرا او در مقام پرافتخارترین مربی تاریخ لیگ ایران، می‌ ایستد و این حرف ها را تحمل می‌ کند؟ شاید یک خداحافظی کوتاه مدت، چاره کار مربی ای باشد که غیر از امسال هرگز حیاکن رهاکن نشنیده بود ... البته فعلا قلعه‌نویی می‌ خواهد بماند و بجنگد و البته هنوز برای او فرصت بازگشت هست.

Stevie G
14th May, 2015, 09:14 AM
داش استیوی حال کردی گفتم نمیریم آسیا؟ متاسفانه پیشبینیم درست بود...

اینقدر امیر پررو شده که حتی با این وضع هم استعفا نمیده و دنباله پوله...میترسه استعفا بده و حقشو ندن...

به امید سال دیگه و اومدن داش علی منصوریان... دو سال تلخ رو گذروندیم... دوسالی که به راحتی سهمیه رو از دست دادیم به خاطر اشتباه های امیر تو انتخاباش...برزای به این خوبی...کریمی به این گلی...طالب لو رو برای چی گرفتی وقتی مزخرفی به نام فروزانو میدونی امیدی بهش نیست؟

جالبه که تراکتور شده گربه سیاهمون و تو آزادی به راحتی میبرتمون سه ساله... تو تبریز یا تساوی یا به زور بردن ولی تو آزادی برعکس
داش محسن حالم گرفته شده ولی ایمان اوردم به حرفت . امیر نیاز به 1انقلاب تاکتیکی داره و تجدید نظر رو دور و اطرافیانش که تیم را خالی از ستاره کرده
ای کاش امیر داربی را هجومی بازی کنه فکر مساوی و نباختن نباشه ما دیگعه بازی نداریم پرسپولیس با الهلال بازی سختی داره ما هستیم که نباید احتیاط کنیم چیزی برای از دست دادن نداریم
داش محسن پیش بینیت از دربی چیه ؟؟

amir-inter milano
15th May, 2015, 07:01 PM
با اختلاف گه ترین سال فوتبالیمه

mąңđį
16th May, 2015, 01:55 AM
-- تموم شد دیگه.
راستش امسال خیلی پیگیر تیم نبودم.
ولی چیزی که متوجه شدم و تابلو بود و همه میگفتن این بود که قلعه نوعی دیگه قلعه نوعی سابق نیست.
آدم زرنگی که برای موفقیت حاضر بود با سیاست حتی با دشمن هاش هم کار کنه دیگه اون زرنگی رو نداشت.
فراری دادن بازیکن های کلیدی, ضربه اساسی به تیم زد.آدمی که مجیدی رو برگردوند و حاضر شده بود با جباری باز کار کنه و بهترین بازی ها رو ازشون بگیره وقهرمان بشه دیگه حوصله این کارها رو نداشت.
کارش شده بود شکایت و مصاحبه و اخراج و تیم ملی و و و .
راستش آمار قلعه نوعی فوق العاده بوده و با حتی دو فصل بد هم قابل چشم پوشی نیست ولی به نظرم برای استقلال و حتی خودش بهتره که کنار بره.
این تیم بازیکن و مربی جدید و با انگیزه میخواد, قبلا گفتم امیر هنوز جای امیدواری داره,هنوز سر حرفم هستم, اما تو این مقطع باید بره تا شاید یک روزی در قامت منجی برگرده به شرطی که اون بار حال و حوصله و انگیزه کار رو داشته باشه.
زیاده دیگه عرضی نیست :4:

Stevie G
17th May, 2015, 09:02 AM
امسال جز اول فصل خیلی بد بودیم ولی دیگه تا این قدر بد بودن هنر میخواست : |
این همه به پرسپولیس نباخت نباخت اون وقت جلو این تیم ضعیفشان رفت و برگشت باخت : | هیچی برای گفتن نیست فقط برو امیرخان فقط برو تا خاطرات خوبمان باهات خراب تر از این نشده برو نمان :29:
داش امیر اینتر میلانو میگفتی امیدوار باش دیدی چی شد

amir-inter milano
18th May, 2015, 11:21 PM
فنایی گفت اون صحنه باید پنالتی اعلام میشد به نفع استقلال

Stevie G
19th May, 2015, 10:08 AM
چه سود داره دیگه .
امیر هم قرار شد بره مربی دیگه باید از داخلیا منصوریان فقط گزینه خوبی میتونه باشه باید ببینیم چی میشه اخر سر:29:
هاشم هم دربی بازی نکرد بخاطر پول الان اینطوری پول جور شد برات اخه ؟؟:-/

amir-inter milano
19th May, 2015, 12:18 PM
پرویز مظلومی و اسکوچیچ بهمون لینک شدن
نمیدونم این اسگلا چرا نمیرن سراغ منصوریان
باور کنین به منصوریان یه ندا بدن با کله میاد

BlUe HeArT
19th May, 2015, 01:38 PM
به نظر من آوردن منصوریان توی این وضعیتی که استقلال از نظر مدیریتی و مالی توش گیر کرده فقط باعث از بین بردن وجهه داش علی میشه!!!

mąңđį
20th May, 2015, 12:15 AM
-- آقا هر خری رو بیارن فقط کلاه گیس رو نیارن :| :4:
امیر جوری گفت پرویز مظلومی بهمون لینک شده هر کی ندونه خیال میکنه کلوپ به رئال لینک شده مثلا ! :4:
با ال استار لیگ نتونست قهرمان بشه , وای به حال الان , تازه اون موقع سلطان کیانوش رحمتی رو داشتیم که الان نداریم :(

-- خریدار استقلال کیه؟سرمایه گذاری سمند؟!! ایران خودرو؟!!
این جیب به اون جیب؟از غلام جمشید به جمشید غلام؟!از وزارت ورزش به وزارت صنعت؟!!
:4:

amir-inter milano
20th May, 2015, 12:56 PM
من نمیدونم این افشار زاده چی داشت اوردنش استقلال!!! نه یه ذره برشی نه سیاستی نه ...
باز اون فتح الله زاده یه خصوصیتی که داشت تا دست رو بازیکنی میذاشت میخرید و بشدت محبوب بود یه جور شبیه مدیرای ایتالیایی اهل جنجال بود مثلا شبیه این زامپارینی مالک پالرمو یا اون ماسیمو فررو مالک سمپدوریا! :دی
تازه اون همه جام و افتخار اورد یه فصل پنجم شد مجبورش کردن بره!

Stevie G
23rd May, 2015, 09:37 AM
این چند روزه فرهاد 1مصاحبه کرده بود که صدا همه را در اورده بود حمله به قلعه نوعی و کادرش با لحن کنایه و سنگین این رویه را خود امیر مد کرد دیگه این قابل انتظار بود اما خود مجیدی هم دو مقطع ما را تنها گذاشت یادمان نرفته:3:
گزینه پاشازاده هم مناسب نیست داخلی فقط منصوریان مصاحبه مهدی پاشا:

پاشازاده با حضور در خبرگزاری فارس:
می‌توانم آزادی را جهنم حریفان استقلال کنم/ فکر نمی‌کردم مجیدی همه را با یک چوب بزند
مدافع اسبق استقلال گفت: با دیدن بیانیه مجیدی هنوز هم با خودم چالش دارم، چون فکر نمی‌کردم او با یک چوپ همه را بزند.

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1394/02/30/13940230000425_PhotoA.jpg

مهدی پاشازاده را شاید بتوان کلاسیک‌ترین مدافع تاریخ فوتبال ایران معرفی کرد؛ مدافعی که خیلی زود به سطح اول فوتبال رسید و حضور در تیم بزرگسالان استقلال را تجربه کرد، هرچند که این حضور در تیم ملی چند سالی به دلایل مختلف به طول انجامید و با اینکه به قول خودش، استقلال روی کاکل او می‌چرخید اما خیلی دیرتر از موعد از لحاظ ملی به حقش رسید.
پاشازاده را باید همبازی با 3 نسل متفاوت فوتبال ایران معرفی کرد، بازیکنی که پس از درخشش در استقلال و تیم ملی به واسطه حضور در فوتبال آلمان به سطح اول فوتبال جهان نیز رسید اما با بدشانسی هرچه تمام و به خاطر مصدومیت‌هایی که نصیبش شد، خیلی زودتر از موعد مقرر مجبور به خداحافظی از بایرلورکوزن شده و به صورت قرضی به لیگ‌های پایین‌تر رفت. در نهایت پاشازاده که پس از چند سال حضور در فوتبال اروپا دوباره به استقلال بازگشته بود، پس از دو سه سال حضور در جمع آبی‌پوشان، دوباره به قاره سبز بازگشت و سال‌های آخر فوتبالش را نیز در اتریش سپری کرد تا به این ترتیب با دوران بازیگری خداحافظی کرده و وارد عرصه بازیگری شود.
مدافع اسبق استقلال که حالا حسرت می‌خورد چرا فوتبالش را در این تیم به پایان نرسانده به آغازی جدید با تیم محبوبش در سمتی جدید می‌اندیشد. پاشازاده چندین سال است وارد عرصه مربیگری شده و شاید خیلی زود مرد اول نیمکت استقلال شود، هرچند که خودش معتقد است همیشه گزینه اولش برای سرمربیگری استقلال است و حتی برای فصل آینده نیز این توانایی را در خود می‌بیند که سرمربی آبی‌پوشان شود.
با مهدی پاشازاده از هر دری در خصوص سال‌های دور و نزدیک از بازیگری تا دوران مربیگری‌اش به گفت و گو نشستیم که متن کامل آن در زیر می‌آید:
فارس: ابتدا از دربی 80 شروع کنیم. شما به عنوان کارشناس در ورزشگاه بودید و استقلال هم بازی پایان فصل را واگذار کرد.
درست است. در استادیوم بازی را می‌دیدم و به قدری حرص خوردم که خدا می‌داند چرا که پرسپولیس را هیچ گاه تا این اندازه ضعیف ندیده بودم. 4 دفاع آنها در زمین خودشان می‌ماندند و محمد نوری هم انگار آمده بود مهمانی چرا که فقط دو بار پا به توپ شد با این حساب پرسپولیس 6 نفر را نگه می‌داشت و فقط با 4 نفر حمله می‌کرد که البته یکی از آنها طارمی بود که او هم هافبک هجومی بود و عملا این تیم در دربی با سه بازیکن به استقلال هجوم می آورد. یکی از این سه بازیکن هم عالیشاه بود که باید به او توپ بدهی تا حرکت کند. در این میان نوروزی متعادل‌تر از سایر بازیکنان بود و اگر استقلال فقط یک مقدار با هوش بود می‌توانست پرسپولیس را آنالیز کرده و این تیم را شکست دهد. استقلال اگر می‌توانست در مرکز زمین به برتری عددی دست پیدا کند به طور حتم نتیجه بهتری برای این تیم به دست می آمد.
فارس: آنالیز خوبی کردید و این نشان می‌دهد آینده درخشانی در مربیگری دارید. اصولا چطور شد که به این حرفه روی آوردید؟
پس از اینکه فوتبال را کنار گذاشتم کار مربیگری را با جوانان و امیدها آغاز کردم. چیزهایی در سرم بود و می‌خواستم آنها را پیاده کنم. در اتریش هم که بودم هم بازیکن بودم و هم کمک و یک بار یادم می‌آید سه چهار هفته‌ای سرمربی تیم مریض شد و نیامد و تیم دست من افتاد. در آن زمان تیم ما نتیجه خوبی نمی‌گرفت و در چهار هفته 10 امتیاز گرفته بودیم اما با کاری که با تیم انجام دادم جان گرفتیم و بعد هم که مربی برگشت شرایط و وضعیت‌مان در جدول خوب شد. سپس به آلمان رفتم و مدرک مربیگری‌ام را گرفتم و به ایران بازگشتم.
این کار را دوست داشتم. در اتریش که بودم و زمانی که در راپیدوین بازی می کردم در هفته دوم هیکزبرگر از من مشورت خواست و نظرم را گرفت و من پیشنهاداتی دادم و او گفت روی آن فکر می‌کند. در نهایت آن بازی را بردیم و پس از آن دیگر سرمربی از من مشورت می‌گرفت. این کار را از اول دوست داشتم و از اول می‌خواستم ایده‌های جدیدی داشته باشم. در حال حاضر کسانی که تیم‌های من را دیده‌اند خیلی راحت می‌فهمند که این تیم‌ها از هر لحاظ، نظم تاکتیکی، نوع بازی‌ کردن و ... با تیم‌های دیگر فرق می‌کند. در تیم شهرداری که بودم در بازی با مس رفسنجان که صدرنشین جدول بود 548 پاس سالم دادیم و 15 فرصت صددرصد گل داشتیم. 14 ضربه ایستگاهی و 15 کرنر جلوی قوی‌ترین تیم جدول داشتیم و گلر من فقط 3 توپ را گرفت. این کار سخت است و کمتر تیمی می‌تواند چنین بازی را انجام دهد هر جا هم که رفته ام گفته‌ام هیچ تیمی نمی‌تواند تیم من را تحت فشار بگذارد. جالب اینکه با همین تیم لیگ دویی استقلال را تحت فشار گذاشتیم و از این تیم مساوی گرفتیم و من حتی به بازیکن 16 ساله هم بازی دادم اما چون سیستم تیم من مشخص است هر کسی کار خودش را انجام می‌دهد و در نهایت موفقیت هم همراهش خواهد شد.
این کاری است که دوست داشتم و می‌خواستم بدانم شدنی است و به خاطر همین از لیگ دو کارم را شروع کردم و خدا را شکر هم در لیگ دو با این زمین‌ها و تیم‌های فیزیکی هر تیمی که رفتم در آن موفق بودم به طور مثال در همین آلومینیوم اراک که هشت مساوی در کارنامه‌اش داشت و از لحاظ روحی و روانی، بازیکنانش بسیار مشکل داشتند را به گونه‌ای جمع و جور کردم که فقط یک بار باختیم و توانستیم به لیگ دسته اول صعود کنیم.
فارس:‌ پس اعتقاد دارید لیگ برتر با زیرگروه متفاوت است؟
واقعا احساس می‌کنم اینچنین است. زمانی که دربی را دیدم احساس کردم با تیمی مثل پرسپولیس راحت‌تر می‌توان بازی کرد. ما حتی پارسال با تیم لیگ دویی تراکتور را به تمام نفراتش بردیم و امسال هم پیکان را مقتدرانه 2 بر صفر شکست دادیم.
فارس: این موضوع علت خاصی دارد؟
بله، اول به طرز تفکر من برمی‌گردد و دوم سیستمی هست که دارم. سیستمی که در تیم‌هایم وجود دارد را در هیچ تیمی از جمله استقلال و پرسپولیس هم ندیده‌ام. من حتی در تمرینات این تیم‌ها از جمله تمرین تیم استقلال در آستانه دربی هم رفتم و چنین سیستم‌هایی را ندیدم. باید به یک جمله نیز اشاره کنم؛ «هر جور تمرین کنید همانطور هم بازی خواهید کرد»در واقع برای سال آینده هم به دنبال آن هستم در تیمم سیستمی را پیاده کنم که بایرن مونیخ و بارسلونا و تاحدودی رئال با آن سیستم بازی می‌کنند. از سوی دیگر شما ببینید امسال استقلال 8-7 گل یک مدل خورد یعنی روی تیر یک توپ می‌ریختند و این توپ‌ها گل می‌شد و یا می‌توان به گل‌هایی که استقلال از روی ضربات ایستگاهی خورد اشاره کنم که دو مورد آن در دربی بود.
فارس:‌ با این حال عده‌ای می‌گویند این گل‌های یک شکل به ضعف دروازه‌بان استقلال مربوط می شود.
خیر، ربطی به گلر نداشت. اول فصل که قرار بود به استقلال بروم کار اصلی‌ام را گذاشته بودم تا دفاع چهار نفره این تیم را درست کنم چون اشتباه زیاد داشتند، هر چند هم که مقصر هم نیستند. شما باید این سیستم را خوب بلد باشید که تجربه در این مورد حرف اول را می‌زند. من یک سوال دارم ، چند سال است تیم‌های ما دفاع خطی بازی می‌کنند؟
فارس: تقریبا کمتر از یک دهه.
همینطور است. بنابراین غیر از دو سه مربی جوان کدام‌یک از مربیان ما 4-4-2 بازی کرده‌اند؟ هیچ‌کدام. شاید برخی بگویند دلیل نمی‌شود اما چرا دلیلش این است که من در این سه سال که خودم تجربه حضور در دفاع خطی را داشته‌ام بهترین دفاع خطی را تحویل داده‌ام. پارسال سیستم دفاعی شهرداری را فقط با تمرین دادن اصولی به دفاع‌ها درست کردم. وقتی 8 بار یک مدل گل می‌خورید حتما ایراد دارید و سوال من این است که این ایراد را چه کسی باید بگیرد.
فارس: احساس می شود فاصله بین مربیان جوان با قدیمی‌ها زیادتر شده است.
یک واقعیت است. همه چیز رو به جلو است و دنیا رو به مربیان جوانی مثل گواردیولا، انریکه، کونته و ... آورده است یعنی از یک طرف مربی جوان می آ‌ید و از آن طرف مربیان قدیمی پیاده می‌شوند و پیاده شدن آنها به این شکل است که زاکرونی به ژاپن می‌رود و آری‌هان به چین می‌رود اما اینجا مربی پیاده که نمی‌شود هیچ تازه به ته صف می‌رود و به هر شکلی می‌خواهد بقیه را هم به کنار بزند .تا دوباره به سر صف برسد. یکسری اتفاقات خیلی عجیب و غریب است. مگر می‌شود یک مربی که در حال انداختن یک تیم است به تیم دیگری برود که این تیم هم در حال سقوط است. هیچ منطقی در این کار وجود ندارد. البته یک مقدار که ما جوانترها نتیجه می‌گیریم، مدیران را به فکر انداخته است. هر چند که در این بین سپاهان توانست با حسین فرکی که البته او را به عنوان یکی از مربیان خوب قبول دارم به عنوان قهرمانی برسد اما با توجه به ساختار سپاهان هر مربی دیگری هم بود می‌توانست با این تیم قهرمان شود چون الان سپاهان از هر لحاظ بهترین تیم ایران است.
فارس: به نظر می‌رسد نظر مردم نیز نسبت به مربیان برگشته و علاقمندان به فوتبال خواستار حضور مربیان جوان هستند.
نظرها خیلی برگشته و خدا را شکر می کنم. امیدوارم نظر مسئولان هم برگردد. نفت و ذوب آهن الان بهترین فوتبال را بازی می‌کنند و این بی‌دلیل نیست. من 10 سال دیگر حال و حوصله الان را ندارم مگر اینکه زرنگ باشم و این زرنگی هم به اینگونه است که یا یک جوان را می آورند و یا یک شغل را کنار می‌گذارند. بنده معتقدم عمر مفید یک مربی 10 تا 15 سال است.
فارس: به اول فصلی که سپری شد برگردیم. به طور شفاف از آن روزها سخن می گویید که چرا قبول نکردید به عنوان دستیار امیر قلعه‌نویی در استقلال کار کنید.
در این مورد دلایل زیادی نقش داشت. دوست نداشتم جایی باشم که فقط باشم چون احتیاجی ندارم. من با تمام وجودم از این شغل لذت می‌برم و هر جا هم که رفتم تأثیرگذار بودم. قرار ما با امیر این بود که بیایم کار کنم تا بتوانیم یک شکل خوب فنی به کار بدهیم. امیر و اطرافیانش می‌دانستند کار فنی من خوب است و بر همین اساس به توافق هم رسیدیم اما در نهایت دیدم همان روش‌ها وجود دارد و خودم خواستم بروم. امیر خیلی اصرار کرد بمان که گفتم نمی‌شود چون اینطوری به شما هم ضربه می‌زنند.
فارس: یعنی می‌خواستید دستیار اول امیر باشید؟
اصلا نمی‌خواستم کمک باشم. تا حالا هم نبودم چون دنبال فلسفه خودم هستم. موضوع کمک یک و دو مطرح نبود چون کارنامه من مشخص است. بحث تأثیرگذاری بود و اینکه کار دست چه کسی باشد. یکی از مشکلات استقلال این بود که چهار مربی در زمین بودند و سه نفر سوت می زدند! و اینطوری نمی شود کار کرد. اینکه هر مربی یک حرفی بزند روی ذهن و روح بازیکن تأثیر می‌گذارد. من اینطور کار کردن را قبول نداشته‌ام و نمی‌توان اینگونه موفق شد.

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1394/02/30/13940230000420_PhotoL.jpg

فارس: برخی از بازیکنان سابق استقلال مثل محمد نوری اعتقاد داشتند که قلعه‌نویی به خاطر نداشتن دستیاران خوب موفق نشد.
این را باید به امیر گفت. من نمی‌توانم روی دوستانم اسم خوب یا بد بگذارم. وقتی دیدم چیزی که می‌خواهم نیست از کار با استقلال انصراف دادم و کنار کشیدم.
فارس: امسال استقلال از لحاظ مهره‌ای چقدر مشکل داشت؟
اگر اینطور حساب کنید که نفت ضعیف تر بود. جالب اینکه همین ایمان مبعلی که استقلال نخواست به نفت رفت. اینجا موضوع بهره‌برداری از بازیکن مطرح است. امسال استقلال بازیکنان بدی نداشت اما شاید آنها بازدهی لازم را نداشتند حتی این تیم بیشترین تعداد ملی‌پوش را نیز داشت.
فارس: پس چرا نتوانست نتیجه لازم را کسب کند؟
همیشه مدلی که هست جواب نمی‌دهد.
فارس: عده‌ای می‌گویند عصر قلعه‌نویی به پایان رسیده است.
فکر نمی‌کنم و من به این موضوع اعتقادی ندارم.
فارس: بازدهی‌اش چطور؟ یک زمانی علی پروین حرف اول را در فوتبال می زد اما بعد از آن هر چقدر هم که خودش خواست نتوانست خوب باشد. خودتان گفتید عمر مفید مربی 10 سال است.
می‌شود مقایسه کرد! البته امیر باهوش است و نمی‌دانم چرا این اتفاق افتاد. من اول فصل گفتم این دفاع خطی فرق می‌کند و من می‌توانم کاری کنم که درست شود اما امیر این حرف را قبول نداشت و گفت همینطوری هم خوب هستیم و می‌توانیم قهرمان شویم.
فارس: استقلال طی دو فصل اخیر همواره در نیم فصل دوم بیشتر تضعیف شد تا قدرتمند شود و قلعه‌نویی کسانی را در نیم فصل دوم به استقلال آورد که علاوه بر اینکه به کارش نیامدند حتی بازیکنانی مثل اولادی وقتی لباس استقلال را از تن درآوردند به این تیم توهین هم کردند. این نشانه‌ها می‌گوید شاید دوران قلعه‌نویی تمام شده است.
من می گویم شاید اشتباهات قلعه‌نویی زیاد شده است. البته من کنار او زیاد نبوده‌ام. خیلی‌ها که نزدیکش هستند می‌گویند او باهوش است اما آدمی که دورش شلوغ باشد این اتفاقات هم برایش می‌افتد چرا که هر چقدر هم آدم باهوش باشد باز هم تحت تأثیر قرار می‌گیرد.
فارس: روحیه شما در مربیگری فوتبال چطور است؟
آدم جسوری هستم. ارنج‌هایی می‌کنم که همه می‌مانند. در خانه حریف کارهایی می‌کنم که موجب تعجب است و ترسو بودن را دوست ندارم آخرش هم این است که نهایتا تیم می بازد.
فارس: امیر قلعه‌نویی هم در سال 83 که به استقلال آمد جسارت و شجاعتش معروف بود. درست است اما شاید اشتباهاتش زیاد شد که دیگر این روحیه را نداشت.
فارس: شما مدافع بودید و معمولا مدافعان در مربیگیری جسور نیستند. شما چطور تا این اندازه نترس شدید؟
من مدافع صرف نبودم. زمان پورحیدری و ناصرخان حجازی هر موقع تیم عقب می افتاد جلو می‌رفتم و فوروارد بازی می‌کردم. در مجموع بازیکن چند پسته بودم و گاها در بین مهاجمان خوبی که داشتیم از جمله اختر، اکبریان، گروسی و اکبرپور یادم است که در یکی از دیدارهای استقلال از نیمه دوم به عنوان مهاجم تغییر پست داده و دو گل هم زدم. البته 7-6 سال آخر فوتبالم را بیشتر در وسط میدان و در پست‌های هافبک دفاعی و حتی هافبک نفوذی بازی کردم.از همان ابتدا هم چه در دوران بازیگری و چه در دوران مربیگری میل هجومی زیادی داشتم و یادم هست در یک فصل حدود 8 گل برای استقلال زدم . از سوی دیگر همیشه در ذهنم به دنبال برد هستم و در تمرینات و حتی در مسابقه والیبال هم پیروزی می‌خواهم. اگر شما در ذهن برنده باشید و خودتان را به حریف واگذار کنید کار تمام است. آن وقت در مربیگری هم جسور خواهید بود. البته باید در این بین ایده هم داشته باشید و بتوانید تصمیم‌گیری درستی داشته باشید.
فارس: دعوای درد استقلال برای فصل آینده چیست؟ با قطع همکاری با امیر موافق بودید؟
این را مدیرعامل باید بگوید. من نمی‌توانم نظر بدهم چون شرایط سخت شده است اول باید تکلیف استقلال مشخص شود و حالا هم که بحث واگذاری به شرکت سمند پیش آمده ابتدا باید بحث واگذاری به صورت قطعی مشخص شود و سپس در این باره تصمیم‌گیری کرد.
فارس‌:خیلی‌ها می‌گویند بحث واگذاری به استقلال ضربه زد.
خیر، این موضوع ربطی به ناکامی‌ها نداشت.

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1394/02/30/13940230000422_PhotoL.jpg

فارس: خود شما هم گویا به این موضوع ورود کرده بودید.
اول بگویم که واگذاری به این شکل غیرمنطقی است. دولت چند سال است در خانه این دو تیم بوده و در این چند سال استفاده‌‌هایش را از هر لحاظی که فکر کنید برده است. هر کسی بگوید این حرف را قبول ندارد من برایش ثابت می‌کنم که دولت استفاده‌هایش را کرده است. حالا هم که می‌خواهد بلند شود می‌گوید به من پول بدهید! برای چه باید پول داد؟ مگر روزی که این تیم‌ها را گرفتید پول پرداخت کردید؟ در این 30 سال اگر سالی 5 میلیارد هم خرج هر کدام از این تیم‌ها کرده باشید که نکردید می‌شود 150 میلیارد. پس 300 میلیارد از کجا آمده است؟ این موضوع کارشناسی نشده و مشخص نیست چه کسی و بر روی چه حساب و کتابی این قیمت را گذاشته است.
فارس: برنامه شما برای خرید استقلال چه بود؟ من روی بحث اجاره صحبت کردم و گفتم سه تا پنج سال استقلال را به ما اجاره بدهید. این تیم سالی 40 میلیارد خرج داشت و من این 40 میلیارد را تضمین می‌کردم.
فارس: اما عشق شما به نیمکت است. فکر نمی کنید این اقدام با کاری که به آن عشق‌ دارید منافات داشت؟
من این دو کار را با هم قاطی نمی‌کنم. اینجا خانه من بود و می‌خواستم کاری کنم که به دست نااهلش نیفتد و دوم اینکه به دوستانم کمک کنم و اینطور نبود که اگر دوستانم تیم را گرفتند خودم هم روی نیمکت بنشینم. چرا که در این صورت سرمربی تیم را هیأت مدیره و مدیرعامل مشخص می‌کردند. من کارم را با این موضوع یکی نمی‌کنم چون برای کارم زحمت کشیدم و اعتقاد دارم از لحاظ فنی کارم درست است.
فارس: قبول دارید شرایط استقلال و پرسپولیس با همه تیم‌ها فرق می‌کند؟
درست است اما من اینجا متولد شدم و از معدود بازیکنانی هستم که از پایه‌های استقلال کارم را آغاز کردم و تمام شرایط این تیم را می‌دانم و سالیان سال با‌ آن زندگی کرده‌ام.
فارس: در خودتان می‌بینید که از پس حاشیه‌ها بربیایید؟اینجا استقلال است و هوادار، سکوها، بازیکنان و ... هر کدام می‌توانند حاشیه‌ای خاص و جداگانه باشند.
این را زمان نشان می‌دهد. من همه این‌هایی که گفتید را قبول دارم اما همه این‌ها 50 درصد است و 50 درصد هم روی فنی خودم زمان و کار می‌گذارم. تا وقتی تیمم به زمین می‌آید به درستی بازی کنند تا آن زمان بقیه چیزها هم درست می‌شود.
فارس: یک شایعه وجود دارد که هر زمانی قلعه‌نویی در استقلال نبوده اجازه نداده است تا سایر مربیان هم در این تیم کارشان را انجام دهند.
شاید 50 درصد فنی کم بوده. من اگر در آن چند سال روی همان 50 درصد فنی کار می‌کردم و همان 50 درصد را داشتم قهرمان می‌شدیم. در واقع فکرم را می‌‌گذاشتم که چطور دربی را ببندم تا آن 10 دقیقه تمام شود و چطور تیمم جسورانه بازی کند و چطور در استادیوم آزادی برای تیم‌های دیگر جهنم درست کنم. من دنبال این‌ها هستم و یک روزی هم محقق خواهد شد.
فارس: یعنی می‌شود تماشاگرانی که از سکوها قهر کرده‌اند را دوباره به ورزشگاه بازگردانیم؟
تنها چیزی که می‌توانم قول دهم این است که فوتبال بازی کنید که کسی که به ورزشگاه می آید از بازی لذت ببرد. من تا دو قدمی تیمم را می‌آورم اما دیگر ضربه آخر را من نمی‌توانم بزنم. اگر تیم من حتی در خانه حریف تحت فشار بود و حریف موقعیت داد دیگر مربیگری نخواهم کرد.
فارس: به کسب ستاره سوم هم فکر می‌کنید؟
الان به چیزی فکر نمی‌‌کنم و فقط روی تمرین فردای تیمم تمرکز دارم.
فارس: مثلث پاشازاده، منصوریان و مجیدی بیرون از گود منتظر مربیگری استقلال هستند و هواداران منتظرند در آینده استقلال با مربیان جدیدش موفق باشد. در حال حاضر هم می گویند وقت آمدن منصوریان است.
صددرصد الان منطقی‌تر هم همین است. با این حال به نظرم فرهاد ابتدا باید قبل از حضور در استقلال کارش را با یک تیم ساده آغاز کند چون من و علیرضا این کار را انجام دادیم. شما یک دوران بازیگری دارید و یک دوران مربیگری. در بازیگری از قلعه‌نویی بزرگتر خیلی‌ها بودند اما امیر از همان ابتدا رهبر بود. با این حال معتقدم که نسبت به سن و سال خودم از همه موفق‌تر هستم.
فارس: خیلی از کارشناسان اعتقاد دارند تصمیمات غلط وزارت ورزش در ابتدای فصل گذشته این بلاها را سر استقلال و پرسپولیس درآورد.
اگر به نتایج و اتفاقات نگاه کنید حرف شما درست است و وزارت ورزش در این مورد ایراد داشته است.
فارس: کمی هم به تیم ملی برسیم. در این تیم جواد نکونام بدون اینکه دوره مربیگری ببیند با پیشنهاد کی‌روش برای دستیاری او مواجه شده. آیا در خصوص این بازیکن مثل علی کریمی فرصت‌سوزی نشده است؟
من این حرکت را بد نمی‌بینم. از یک جهت اینکه برای سرمایه‌های‌مان ارزش قائل هستیم خوب است و این فرصت را به این دسته از بازیکنان داده‌ایم اما اگر سرمایه‌سوزی شود مقصر خودشان هستند هر چند که من این حرکت را بد نمی‌بینم.
فارس: اگر کی‌روش به شما پیشنهاد می‌کرد قبول می‌کردید؟
بستگی دارد طرز تفکرت چه باشد. قطعا‌ آنجا یکسری تجربیاتی کسب می‌کنید که در بیرون این تجربیات وجود ندارد. اما به جواد پیشنهاد می‌دهم بعد از بازیگری یک تیم ساده و بی‌دردسر را بگیرد و ببیند می‌تواند این کار را انجام دهد یا خیر. چون عالم مربیگری با عالم بازیگری زمین تا آسمان فرق می‌کند.
فارس: فکر می‌کنید ادامه همکاری با کی‌روش برای تیم ملی خوب شد و یا معتقدید که کی‌روش باید پس از جام جهانی از ایران می‌رفت؟
کی‌روش مربی خوبی است اما قبل از جام جهانی هم گفتم خیلی به فوتبال ما چیزی اضافه نکرده است و دوباره هم می‌گویم مربی نبوده که فوتبال ما را متحول کند. یکسری مسائل را اضافه کرده و نظم خوب و شخصیت اجتماعی خوبی به تیم ملی داده اما یک ایراد هم از او می‌گیرم و آن ایراد این است که می‌توانستیم جلوی آرژانتین، شیلی و حتی سوئد تا این اندازه دفاعی بازی نکنیم. این بزرگترین ایراد به کی‌روش است و البته یکسری انتخاباتی که برای تیم ملی داشت.
فارس: می‌توانید به نمونه این انتخابات اشتباه اشاره کنید؟
نمونه‌اش دروازه‌بان‌ها. هیچکس فکر نمی‌کرد علیرضا حقیقی در جام جهانی و یا جام ملت‌ها درون دروازه بایستد. البته او در جام جهانی بد نبود اما جام ملت‌ها خیر.
فارس: شما خودتان دفاع بودید و می‌توانید بهتر دلایل موفقیت کی‌روش در فاز دفاعی را ارزیابی کنید. فکر می‌کنید چطور تیم ملی در این فاز موفق است؟
دلیلش سیستم دفاعی است که کی‌روش می‌گذارد و من خودم هم انجام می‌دهم و می‌فهمم که چی به چی است اما در فاز حمله هم باید بیشتر کار کنیم. اگر قهرمانی در آسیا را می‌خواهیم باید فاز حمله قوی‌تری داشته باشیم البته بازیکنان بدی هم در پست‌های هجومی نداریم و می‌توانیم در خط جلو هم خوب کار کنیم.
فارس: آینده تیم ملی را چطور می بینید؟ برخی می‌گویند چون میانگین سنی تیم ملی بالا رفته در دور دوم انتخابی جام جهانی با مشکل روبه‌رو می‌شویم.
جوانان خوبی داریم که می‌توانند پشتوانه‌های مناسبی برای تیم ملی باشند.
فارس: به شرطی که کی‌روش ببیند!
اگر نبیند هم مشکل خودش است. چون واقعا جوانان خوبی داریم و حتی در جام جهانی هم می‌توانستیم بهره بهتری از این جوانان ببریم. همانطور که نتیجه آن را در جام ملت‌ها دیدیم الان هم وضعیت خوب است.
فارس: تیم ملی امید با خاکپور را چطور دیدید؟ خاکپور هم از طیف مربیان جوان و هم‌دوره‌ای‌های شماست.
متأسفانه بازی‌های امید را ندیدم و نمی‌توانم در مورد سیستم و تاکتیک این تیم قضاوت کنم اما می‌دانم مهره‌های خوبی در این تیم هستند و محمد نیز یکی از باشخصیت‌ترین فوتبالیست‌هایی است که در عمرم دیدم.
فارس: از لحاظ فنی خاکپور چطور است؟
از این لحاظ با او نبودم هر چند که او دو تجربه ناموفق در فولاد و استیل آذین داشته که امیدوارم در تیم امید موفق باشد. محمد باهوش است و فکر می‌کنم با فوتبال روز دنیا آشنا است.او هم زبانش خوب است و هم ارتباطاتش. تنها ایرادی که از او می‌توانم بگیرم این است که در فوتبال حضور کمرنگی داشته است.

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1394/02/30/13940230000423_PhotoL.jpg

فارس: چشم‌انداز خودتان از آینده چیست؟ می‌خواهید به استقلال برسید یا همچنین ترجیح می‌دهید به کسب تجربه در لیگ‌های پایین‌تر بپردازید؟
با آ‌لومینیوم قرارداد دارم اما با یکی دو تیم دسته اولی نیز صحبت کردم. یک تیم لیگ برتری نیز به صورت ضمنی با من صحبت کرده اما لیگ برتر تازه تمام شده و 80 درصد تکلیف این تیم‌ها هنوز مشخص نیست. البته استقلال که همیشه گزینه اول من است.
فارس: حتی برای فصل آینده؟
حتی برای فصل آینده.
فارس: این توانایی را در خودتان می‌بینید که سال آینده به عنوان مرد اول نیمکت استقلال انتخاب شوید؟
از لحاظ من مورد خاصی نیست. پیچیدگی‌هایی که وجود دارد به همان اندازه هم ساده هستند و این بستگی دارد شما از چه زاویه‌ای به آن نگاه کنید. ضمن اینکه توان من معطوف به درون زمین است.
فارس: اگر مربی خوب خارجی به استقلال بیاید حاضرید با او کار کنید؟
بستگی دارد چه کسی باشد اما خیلی این کار جزء اهدافم نیست و پاسخم منفی است.
فارس: در حال حاضر هم شاید مدیران استقلال برای انتخاب سرمربی بعدی استقلال کمی دچار سردرگمی شده‌اند.
درست است. این سردرگمی وجود دارد اما بستگی دارد از چه بعدی به آن نگاه کنیم.
فارس: حاضرید با منصوریان زوج نیمکت مربیگری استقلال را تشکیل دهید؟
این امر اصلا شدنی نیست!
فارس: به حدود دو دهه قبل برگردیم. مایلی‌کهن سرمربی تیم ملی بود و بارها در آن زمان این ایراد را به او می‌گرفتند که با استقلالی‌ها از جمله خود شما لجبازی می‌کنند و آبی‌پوشان را به تیم ملی دعوت نمی کنند. در این مورد هم صحبت می‌کنید.
به خدا هنوز دلیل این لجبازی‌ها را نفهمیدم هر چند که فوتبالم در آن دوره تباه شد. یکی دو سال به خاطر سربازی نتوانستم تیم ملی را همراهی کنم و بعد هم خوردم به زمان مربیگری مایلی‌کهن و اتفاقاتی که گفتید. در استقلال آقایی می‌کردم و تمام تیم روی کاکل من می چرخید. همه جا بازی می‌کردم عملکرد خوبی داشتم خدا دوستم داشت و هنوز هم دارد و هر موقع به یک سربالایی رسیده‌ام بعد از آن به سرپایینی افتادم هر چند که در آن زمان شرایط برایم خیلی سخت بود. در شرایطی بازی کردم که سخت‌تر از آن نمی‌شود. یک سال به خاطر سربازی و دو سال هم به خاطر آن شرایطی که گفتید تیم ملی را از دست دادم و واقعا اذیت شدم.
فارس: چند بازی ملی در کارنامه دارید؟
بازی ملی‌ام کم است اما هر کدام از آنها به اندازه 50 بازی ملی می‌انجامد. بازی مقابل استرالیا، یوگسلاوی، آمریکا و آلمان. مسابقات کمی نبوده است. قبل از جام جهانی آن حرف‌ها را زدند و بعد از آن هم مشخص شد حضور در تیم ملی حقم بود و دیگر خودشان من را دعوت می‌کردند. پس از آن در کنار بازیکنان بزرگی بازی کردم و حتی به تیم منتخب جهان هم دعوت شدم که افتخار بزرگی بود.
فارس: شما یکی از بازیکنانی هستید که سابقه قهرمانی با استقلال در آسیا را هم دارید.
درست است. برخی مواقع می‌گویم اگر شاید در ایران می‌ماندم افتخاراتم امروز بیشتر بود حتی اگر سا‌ل‌های آخر فوتبالم را به ایران بازمی‌گشتم وضعیتم امروز خیلی بهتر هم بود. یک مشکل که شاید نسبت به منصوریان و مجیدی دارم این است که آنها سال‌های آخر فوتبال خود را در ایران بازی کردند و در چشم طرفداران جوان بودند اما خیلی‌ها بازی‌های من را شاید یادشان نیاید. شما اگر از 17 سالگی بازی کنید شاید امروز در ذهن بسیاری از جوان‌ترها نباشید. دربی اول من با پنجعلی و چنگیز بود و در دربی‌هایی بازی کردم که 120 هزار نفر در آن بازی کردند و در واقع با سه نسل همبازی بودم و این چیز کمی نیست. فقط ای کاش دو سه سال آخر دوران بازیگری‌ام را در ایران بازی می‌کردم و در این صورت امروز شرایط برایم متفاوت بود.
فارس: به عنوان سوال پایانی فرهاد مجیدی در بیانیه‌ای به شدت به کادر فنی استقلال انتقاد کرده و به هواداران گفته است که منتظر باشید تا بی‌کفایت‌ترین کادر فنی تاریخ استقلال از این تیم برود.
من از فرهاد مجیدی انتظار نداشتم با یک چوب همه را بزند ضمن اینکه همه کسانی که در کادر فنی استقلال بودند و حتی خود امیر قلعه‌نویی همبازی و دوستان مجیدی به شمار می‌روند و من انتظار نداشتم او با این لحن بیانیه صادر کند و هنوز هم باور نمی‌کنم این حرف‌ها از سوی مجیدی بیان شده باشد و در این مورد با خودم چالش دارم. در خصوص اعضای هیأت مدیره استقلال هم باید بگویم آنها همه آدم‌های محترمی هستند.

Stevie G
25th May, 2015, 09:57 AM
رای دربی اعلام شد حنیف 3جلسه محروم شد صادقی و مگویان 1جلسه :|
اولین بازی فصل بعد دفاع وسط نداریم این فصل هم صادقی و حنیف کلی مصدوم بودن اول فصل هر سری 1اتفاقی باید بیفته .تکلیف تیم هم معلوم نیست تیم به خودروسازان میرسه یا نه مربی تیم داخلی یا خارجیه کاش بشه زودتر تکلیف معلوم شه برای شروع خوب نباید دس دس کرد از همین هفته ها باید شروع کرد

Meysam
1st June, 2015, 09:42 PM
یکی از دوستان استقلالی لطف کنه تاپیک فصل جدید استقلال رو افتتاح کنه.:53:

amir-inter milano
2nd June, 2015, 03:34 PM
شیر کپنهاگ در تمرینات اینتر!

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user171853/content-image/hadi_tabatabayi.jpg

ه یاد ماندنی ترین بازی هادی طباطبائی در تاریخ 18 مهر 1378 (1999) مقابل تیم پر مهره دانمارک بود به طوریکه روزنامه های ایران بعد از آن به خاطر عملکرد خیره کننده اش و بسته نگه داشتن دروازه در مقابل بازیکنان مطرح دانمارک لقب "شیر کپنهاگ" را به او دادند .
پیتر اشمایکل نیز بعد از مسابقه در مصاحبه ای عنوان کرد(( فکر میکردم خودم بهترین دروازبان دنیا هستم ولی امروز دیدم که از من بهتر نیز وجود دارد)) و به نشانه تائیید حرفهایش پیراهن خود را به هادی هدیه کرد
همون سال مورد توجه باشگاه اینتر میلان قرار گرفت. وی در تمرینات این تیم حضور پیدا کرد و مورد تایید کادرفنی این تیم نیز واقع شد ولی به جهت اینکه اینتر خارج از اتحادیه اروپا یک بازیکن بیشتر نمی‌توانست جذب کند٬ با توجه به جذب یک دفاع وسط از پاراگوئه٬ قراردادی با طباطبایی منعقد نشد.
حتی بهش پیشنهاد دادن یه سال بره تو یه تیم اتریشی بازی کنه و سال بعد بیاد اینتر ولی چون فقط دو روز به مهلت نقل و انتقالات مونده بود موفق به این کار نشدن و شیر کپنهاگ به ایران بازگشت.

اونی که جای هادی♥ اومد اینتر فک کنم کارلوس کامارا بود اگه اشتباه نکنم!

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user171853/content-image/hadi_tabatabayi1.jpg

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user171853/content-image/hadi_tabatabayi2.jpg

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user171853/content-image/69874_209.png