PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ♥هواداران بازنشسته های همیشه در صدر لندن |فصل 15-2014| بازگشت اسطوره به خانه♥

BlUe HeArT
27th July, 2014, 06:42 PM
"دروگبا به چلسی بازگشت و این می تواند بهترین خبر برای هواداران چلسی باشد مخصوصا وقتی که فرانک لمپارد اسطوره این باشگاه از این تیم جدا شده است."

http://iranjadid.com/wp-content/uploads/2014/02/didier-drogba6.jpg-photos-26.jpg

http://foot.lv/wp-content/uploads/drogba-chelsea.jpeg http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSC_0IqwkSkrh_QBILTuv5HDpHT976jl N1KN7u4QOWtXKzkFzbj

به امید درخشش و قهرمانی دوباره تیم در انگلیس و اروپا با حضور ستاره همیشگی آبی ها :53:

Meysam
27th July, 2014, 07:06 PM
منم کلاب هواداران چلسی رو در فصل جدید تبریک میگم.:53:
اومدن دروگبا به چلسی خبر خوبیه. دروگبا مثل دکتر سوکراتس جزو بازیکنانیه که بازیش فراتر از زمین فوتباله... .

champion jose
28th July, 2014, 03:08 AM
بازی امروز با تیم اسلوونیایی رو ۲-۱ بردیم!گلا روکاستا و زوما زدن!و تورس هم تاثیر خودش رو گذاشت و از ۲ متری توپ رو گل نکرد.واقعا نمیدونم به چی این دلمون خوشه که هنوزم داریم این همه پول هفتگی میدیم بهش!!!.ظاهرا لوکاکو هم نمیخواد با کاستا و دروگبا رقابت کنه و در شرف اورتون یا وولفسبورگ !!حیف که خودش نمیخواد بمونه !باید قبول کرد با وجود کاستا و دروگبا بازم باید مهاجم خرید و به امثال تورس نمیشه ذل بست!!!!
زوما هم خوب بازی میکنه!بعید میدونم براساس اخبار اولیه قرضش بدیم!ولی بازم دفاع اخر میخوایم!محمد صلاح اشغال بازی میکنه!در حد لیگ قطر هم نبوده فعلا!!فابرگاس برا بازی اول خوب بود!فن خینکل هم در کل بازیای پیش فصل خوب بوده.فکر کنم رومئو هم نگه داریم!!هازارد و برزیلیا و شورله هنوز نیومدن!سه نفر پشت کاستا تقریبا به تیم اضافه نشدن هنوز!!خیلیا میگن نسبت به پارسال بازیکنای بهتری داریم ولی من شک دارم!!!حالا بعدا میگم چرا!!

Eglantine
3rd August, 2014, 08:33 AM
یه اسطوره اومد، یه اسطوره هم رفت من سیتی ! انتقال خیلی بحث برانگیزی بود .. حالا چرا انقدر دور زد لمپارد ؟! :22:

GUUS
3rd August, 2014, 10:00 AM
رفتار باشگاه با فرانکی وحشتناک بود!! مثل آب خوردن کنارش گذاشتن!!
اونم در شرایطی که هنوزم عالی بود. تنهایی بازی رو برمیگردوند!!! و از نظر بدنی هم رو فرم بود!!
متاسفم برای مورینیو که اگه لب تر کرده بود الآن لمپارد رو داشتیم!! نمیدونم دیگه چه انتظاری ازش داشت که نمیتونست برآورده کنه!!
خوب که فکر میکنم میبینم لیاقت مورینیو داشتن بازیکنی مثل ویلیانه!! نه لمپارد!!
خیلی ناراحتم!! برای خودم! برای باشگاه!! برای گلزن ترین هافبک دنیا!!
خاک بر سر مسئولان و مربیان چلسی!

یه اسطوره اومد، یه اسطوره هم رفت من سیتی ! انتقال خیلی بحث برانگیزی بود .. حالا چرا انقدر دور زد لمپارد ؟! :22:
بحث خاصی نداشت!!
لیگ آمریکا حالا حالا ها بازی نداره!!
یه 6 ماه قرضی رفت من سیتی چون اونجا قدرشو میدونستن!! بعدشم که برمیگرده آمریکا!!
اگه این کارو نمیکرد باید 6 ماه تو خونه فوتبالدستی بازی میکرد!!

champion jose
4th August, 2014, 06:41 PM
از امروز دقیقا دو هفته مونده به بازی اول مقابل بارنلی!! و اوضاع تیم خیلی خوب نیست!!دروازبان هنوز مشخص نیست.امیدوارم مورینیو چک رو بذاره که بدجور عصبی میشم !!دفاغ چپ جدیدمون یعنی فیلیپه لوییس اصلا اماده نیست!!به طرز عجیبی بهش شک دارم که اصلا بدرد بخور هست یا نه!!وضعیت بازیکنای پشت کاستا هم که قبلا گفتم همشون تازه امروز به تیم اضافه میشن بغیر هازارد که دیروز بازی کرد!!وضعیت مهاجم نوک هم زیاد جالب نیست!!بغیر کاستا من فکر نکنم دروگبا بتونه در صورت نبود کاستا اون مهاجمی باشه که بتونه بار تیم رو دوشش باشه!! بهرحال بخاطر سن و سالش احتمالا کم بیاره!! تورس هم که حساب نیست کلا!! هنوز در عجبم خوزه نگهش داشته برا چی!! این همه پول مفت هفتگی داره میگیره!!هر چند اینا همه تکرار مکررات!!دفاع اخر هم باید خریداری بشه!! اینکه ایوانوویچ رو هم دفاع راست قبول کنیم هم دفاغ اخر کار درستی نیست!! بازیا پیش فصل هم موقعی که جام جهانی برگزار میشه همیشه شلخته و بی نظم!! الان جمعه جلو دو تا تیم ترکیه ای بازی میکنیم و یکشنبه جلو تیم مجارستانی و سه شنبه دربریذج جلو سوسیداد!! یعنی من موندم چجور سه تا بازی در پنج روز اونم در سه کشور مختلف قرار باعث بشه برا لیگ اماده بشیم!!!!
در مورد رفتن لمپارد به سیتی!! پارسال مورینیو پنجاه بار گفت میخواد لمپارد بمونه ولی درباشگاه در مورد بازیکن سی سال به بالا فقط مربی نظر نمیده!! باشگاه هم بهش پیشنهاد داد ولی لمپارد تصمیم گرفت بره لیگ امریکا ذر دو سه سال اخر بازیش!! و از اونجا که نیویورک با سیتی رابطه داره بهش پیشنهاد داد و چه پیشنهادی بهتر از قهرمان فعلی لیگ برتر!! قطعا کسی که سیزده سال فوق العاده داشته ترجیج میده شش ماه متفاوت داشته باشه و شان خودش رو حفظ کنه!! من خودم خیلی عصبی شدم وقتی دیدم لمپارد میره سیتی ولی تصمیمی که خودش و نیویورک و سیتی براش گرفتن و فقط باید باهاش کنار اومد!! بهرحال قبل از باز کردن بی موقع دهن اگر اطلاغات ادما بره بالا این چرت و پرتا نوشته نمیشه!! ۹۹ در صد مشکلات ادما اینه که اطلاعات کافی ندارن و به موقع سکوت نمیکنن!! همینا باعث میشه ادمای دیگه هم به مشکل بخورن!!

Meysam
9th August, 2014, 08:55 PM
دوستان لطفا تو نظرسنجی زیر شرکت کنید:

بهترین گزینه ی کاپیتانی تیم ملی انگلیس (http://anjoman.parsfootball.com/showthread.php?t=7558)

champion jose
23rd August, 2014, 11:41 PM
بازی دوم رو هم با سه امتیاز تموم کردیم و شدیم ۶ امتیاز!! نیمه اول کند و افتضاح بودیم ولی نیمه دوم مخصوصا ۱۵ دقیقه اول خیلی خوب شدیم!!..جلو دو تا تیم که از دسته اول اومدن لیگ برتر دو برد اوردیم که قابل انتظار بود!!تست اصلی هفته بعد جلو اورتون!!..البته دفاع نسبت به سال قبل ضعیف تر بنظرم و راحتتر موقعیت میدیم که باید پیشرفت کنیم!!..بهرحال اگر قرار قهرمان لیگ بشیم باید از همین بازیا امتیاز گرفت وگرنه سال قبل لیور و سیتی رو دبل کردیم ولی چیزی گیرمون نیومد!!اینم بگم انزجار خودم رو از از تصمیم خوزه برا گذاشتن این دیلاق بجای پیتر چک باید اعلام کنم!! فکر کنم اولین تصمیمش در طول این سالا بوده که هر چقدر توضیحش میده من قانع نمیشم چون هیچ دلیل و نقطه ضعفی از پیتر چک ندیدم سال قبل!!فقط امیدوارم چک تصمیم به رفتن نگیره که البته هر تصمیمی بگیره حقش!! ولی اگر در تیم بمونه مطمپنم میتونه جاش رو پس بگیره!!دیگو کاستا هم خوب داره گل میزنه! گلاش سادست ولی مطمین باشید تورس در زمین بود اصلا نمیفهمیدیم اینا موقعیت گل هستن!!

champion jose
31st August, 2014, 04:29 PM
عجب بازی بود دیروز!! نه تا گل! مخصوصا نیمه دوم بازی بنظرم رو دستش نمیاد تا اخر فصل!!دیگو کاستا که واقعا داره دلبری میکنه!!۴ گل در ۳ بازی!! نکته جالب توجه اینکه تورس ۳۹ بازی طول کشید تا ۴ گل بزنه!! تازه دیروز کاستا قرار بود به بازی نرسه ولی تقریبا همه جنگای تن به تن رو برد!! بغیر دو گلی که زد خیلی کمک کرد در گلای دیگه ودوندگی که داشت و حرکات بدون توپش خیلی خوب بود!! فابرگاس هم در ۳ بازی ۴ پاس گل داده!!هر چند بدترین مشکلش اینه که زیاد توپگیری و دوندگی نداره!! ولی وسط زمین خیلی خوب!! هنوز نفهمیدم دلبوسکه و مربیای بارسا چرا اینو میذاشتن مهاجم کاذب!! هر چند میدونم در بازی مقابل تیمهای بزرگتر همین که وسط زمین نمیدوه مشکل ساز میشه!! همین بازی هم شاید یکی از دلایلی که گل زیاد خوریدم همین کارهای ضعیفش در دفاع بود!! واقعا در حمله خوب شدیم و راحت گل میزنیم! ایوانوویچ هم جز بهترین بازیکنای این فصل بوده در کارهای هجومی!!بدترین نکته این بازی گلایی بود که خوردیم که دو تاش تقصیر اون در وازبان بی همه چیز یود!!نمیدونم چرا هیچ جا اشاره نکرده!! هم گل اول و هم گل سوم رو فقط نگاه به جایگیریش کنید متوجه میشید هر دو گل مقصر بود بعلاوه کهیل و ایوانوویچ که من مارکشون گل رو زد!!.. پیتر چک از همه نظر از کورتوا سر!! کورتوا فقط برا اینکه قراردادش رو تمدید نمیکرد و چلسی نمخیواست از دستش بده باشگاه و خوزه رو تحت فشار گذاشت و بطور مسخره ای فیکس شد!! نه که دورازبان بدی باشه!! اتفاقا میتونه دروازبان بهتری هم بشه ولی نه در چلسی فعلی!! اولین بازیکنی که وقتی خوزه گذاشتش رو نیمکت به هیچ عنوان حق با مورینیو نبود!! کاسیاس و شوچنکو و کاکا و ادریانو یا ماریو بالوتلی همشون حقشون بود که به دلایلی برن رو نیمکت ولی پیتر چک هیچ دلیل خاصی نداشت!! اگر چک داخل دروزه بود این بردا ۱۰۰ برابر بهم حال میداد!!هرچند تیم مهم ولی مسئله اینه که چک تیم رو خیلی بهتر میکنه!کمتر از ۴۸ ساعت به نقل وانتقالات تابستون باقی مونده و اگر اتفاق خاصی نیفته چک میمونه در تیم و امیدوارم که خوزه برگردونش به ترکیب!!تورس هم که خدا رو شکر مفتی رفت به میلان و از شرش راحت شدیم!! احتملا لویک رمی به تیم میاد که مهاجم خوبی هست و پارسال هم بازی رفت نیوکاسل بهمون گل زد!! من پارسال هم گفتم مهاجم خوبیه و در زانویه گفتم باید بریم بخریمش!! برا مهاجم سوم یا دوم مهاجم خوبی و با قیمتی هم که داره راحت میشه گذاشتش رو نیمکت و به موقع ازش استفاده کرد!! احتمالا ون خینکل هم میره میلان یا هال سیتی به صورت قرضی تا مشکل ۱۸ بازیکن خارجی تیم هم حل بشه!! امیدوارم بره هال تا با لیگ انگلیس بیشتر اشنا بشه!!
در کل تیم تا اینجا خیلی خوب بوده و در صدر هم هستیم و بازی بعدی هم با سوانسی ۹ امتیازی بازی داریم در بریدج!!

AdLeR
31st August, 2014, 07:35 PM
لویک رمی با 10.5 میلیون پوند به چلسی پیوست.

champion jose
1st September, 2014, 06:17 PM
_ لویک رمی برا چهار سال بست!مهاجم خوبیه! قیافشم یکم شبیه آنری! حتی گوشه هم میتونه بازی کنه!
_فن خینکل برا یکسال قرضی رفت میلان! میلان بدجوری بازیکن مفت میگیره!! کارشون شده خریدن بازیکن مفت! هر چند هیچی از باشگاهشون نمونده و این انتقال برا فن خینکل خوبه که برا یکسال زیاد بازی کنه و آماده تر برگرده!!ولی با توجه به اینکه امسال جام ملتهای افریقا وسط زمستون برگزار میشه با کمبود مهره در وسط زمین روبرو میشیم!! فقط رامیرز و فابرگاس و ماتیچ و میکل رو در وسط داریم!!باید ببینیم در این تقریبا ۹ ساعت باقی مونده هافبکی خریداری میشه! نظر من اینه که صلاح رو باید قرض بدیم و هافبک بخریم!از این جهت که بازیکن خارجیامون از نظر قانونی باید ۱۷ باشه!پس اگر هافبکی خریده بشه باید بازیکن بفروشیم!هر چند هیچ خبری از خرید هافبک نیست!
_پیتر چک مصاحبه مفصلی انجام داد با سایتهای کشورش و تقریبا گفته میخواد رقابت کنه و بمونه! هر چند در مصاحبش جوری صحبت کرده که اگر پیشنهاد خیلی خوبی بهش داده بشه روش فکر میکنه!! بهترین خبر ممکن موندن پیتر چک و برگشتش به ترکیب!یجوری انگار در روز نهایی نقل وانتقالات دروازبان ۶۵ میلیون یورویی خریدیم!!یچی تو مایه های فالکایو!! فالکایو و دیماریا و رونی و ونپرسی!! خداییش اگر منچستر از ۹ امتیاز اول فصلش ۵ امتیاز هم گرفته بود میگفتم بدون شک با مربی بزرگی مثل ونگال قهرمان ولی الان هم اصلا نباید به قول انگلیسیا رایت آفشون کرد!! خیلی قوی شدن! خیلی قوی!!

champion jose
2nd September, 2014, 02:33 AM
پنجره نقل و انتقالات بسته شد و بهترین دروازبان جهان در تیم باقی موند! پیتر چک سریعا بعد از تمام شدن نقل وانتقالات در ساعت ۲:۳۰ به وقت ایران در صفحه تویترش :
✔ @PetrCech
" Blue is the colour ! " ... It hasn't changed... ;-) have a good night everyone .

شب خوش!(خوزه بیارش داخل ترکیب شبا بیشترم خوش میگذره!!)

champion jose
13th September, 2014, 11:38 PM
بازم برد و بازم کاستا!! ادم کاستا رو میبینه میفهمه تورس یه چی تو مایه های تجاوز جنسی بود برا چلسی!!!!رمی هم اولین بازیش برا تیم گل زد!! هر چند نمیشه زیاد در موردش حرف زد چون وقتی تیم سه بر یک جلو نباید بازیکن رو سنجید و عملا روش فشاری نبود!! تیم ۲۵ دقیقه اول افتضاح بود و میتونستیم حداقل یک گل دیگه بخوریم ولی هازارد که راه افتاد بهتر شدیم و گل اخر نیمه اول کاستا تیم رو کامل برگردوند!! بعد از اون هم کاستا با گلایی که زد نشون داد که گل زدن کار سختی براش نیست و برا امثال تورس گل زدن آسون نیست!! لذت میبره ادم این کاستا رو میبنیه!! پاش رو دراز میکنه و توپ میره تو گل!!اگر مصدوم نشه تا اخر فصل میتونه خیلی کمک حال تیم باشه!! هازارد و اسکار هم فوق العاده خوب بودن!! فابرگاس هم امروز دو تا پاس گل داد!! ولی من هنوز میگم یکی از مشکلات دفاعی تیم ندویدن قابرگاس!!تیم زیاد گل میخوره بنظرم!! این کورتوا هم به هیچ توپی نه نمیگه!! من نمیدونم کی قرار بره رو نیمکت!! چک خیلی مطمین ترش!! گل به خودی تری هم فدا سرش!! اگر کاپیتان نزنه تو گل قرار کی بزنه گل به خودی بزنه!!!گل بخودیاش هم لذت داره!!
فعلا خیلی خوب شروع کردیم و بازی هفته بعد با سیتی محک جدی و اگر بتونیم بزنیمشون در اتحاد فاصله رویایی میشه با این سیتی حال به هم زن!!

Meysam
21st September, 2014, 10:40 AM
از این مصاحبه مورینیو خوشم اومد! گفتم شاید واسه شما هم جالب باشه!

10 دقیقه با خوزه مورینیو
http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=283680
آقای خاص بدون شك یكی از موفق‌ترین مربیانی است كه دنیای فوتبال به خود دیده است. او معمولا در هر تیمی بوده، موفقیت‌های ریز و درشتی كسب كرده است و جدا از این موفقیت‌ها او شیك‌پوشی، مصاحبه‌های خاص و مسائل حاشیه‌ای جدیدی را هم وارد دنیای فوتبال كرده است. حالا یك مصاحبه 10 دقیقه‌ای با او داریم درباره موفقیت، افكار و اسرار، شیك‌پوشی و حتی ترس‌های او...

در مورد تیپ چه توصیه‌ای به دیگران دارید؟

مهمترین نکته این است که بسته به شرایط باید لباس پوشید. قطعا خوب نیست با یک شلوار جین و تی‌شرت به مهمانی عروسی بروید. از آنسو نمی‌توانید برای قدم زدن در پارک کت‌وشلوار بپوشید. درواقع مهم است که شرایط را درک کنید. این اولین نکته‌ای است که همیشه هنگام تصمیم‌گیری برای پوشیدن لباس در نظر می‌گیرم.

فکر می‌کنید چالش بعدی در زندگی شما چه خواهد بود؟

می‌دانم وقتی به همه اهدافم می‌رسم که بخواهم به آنها برسم. همیشه هم خواسته‌ام تا موفق شوم. مثل وقتی که در اینتر بودم و همه رقابت‌ها را بردم که موفقیت باورنکردنی برای خود من و حتی باشگاه بود. من همیشه دوست داشتم در هر کاری به نقطه‌ای برسم که تمام پیروزی‌های آن را کسب کرده‌ام. چالش بعدی من هم موفقیت‌های بیشتر در هر زمینه‌ای است که در آن وارد شوم.

شما در 16 سالگی چه فکرهایی داشتید؟

خیلی خاطرم نیست اما طوری بودم که دلم می‌خواهد باز هم به آن روزها برگردم و همان کارهای دیوانه‌وار را انجام دهم. به نظرم کارهای درستی کردم و هرکاری را کامل انجام دادم. البته از آن دست بچه‌هایی بودم که به آینده هم فکر می‌کردم. به کارم فکر می‌کردم و همیشه در ذهنم این بود که آدم متعادلی باشم.

بهترین کار برای غلبه بر شکست‌های زندگی‌تان چه بود؟

به نوعی در این زمینه آدم خوش‌شانسی بودم چون حس می‌کنم دقیقا کاری را انجام دادم که می‌خواستم. کاری را می‌کنم که دوست داشتم. دنیا در حال‌حاضر وضعیت پیچیده‌ای دارد و گاهی بیکاری غوغا می‌کند. توصیه‌ای که می‌توانم داشته باشم این است که اگر امکان دارد کاری را انجام دهید که از آن لذت ببرید. حتی اگر شکست خوردید، بودن در کاری که به آن علاقه دارید به شما کمک می‌کند تا خودتان را پیدا کنید، بازگردید و با قدرت بیشتر مبارزه کرده و ادامه دهید. خود را ثابت کنید و از هر اشتباه خود درس بگیرید.

مهمترین نکته این است که بسته به شرایط باید لباس پوشید. قطعا خوب نیست با یک شلوار جین و تی‌شرت به مهمانی عروسی بروید. از آنسو نمی‌توانید برای قدم زدن در پارک کت‌وشلوار بپوشید. درواقع مهم است که شرایط را درک کنید. این اولین نکته‌ای است که همیشه هنگام تصمیم‌گیری برای پوشیدن لباس در نظر می‌گیرم
قهرمان شما چه کسی است و چرا؟

من هیچ قهرمانی ندارم. چون فرزند یک فوتبالیست بودم و او از باشگاهی به باشگاه دیگر می‌رفت. سعی کردم تا از نظر ذهنی حرفه‌ای شوم و هر باشگاهی که پدرم به آن می‌رفت را حمایت کنم. شاید چون به این علت که اصلا نگران شخص دیگری نبودم هرگز نخواستم مانند کسی شوم.

از چه چیزی می‌ترسید؟

همیشه گفته‌ام که از خدا می‌ترسم. من به خدا ایمان دارم و به نظرم قدرتمندتر از او در جهان نیست. از سویی معتقدم اگر آدم خوبی باشید، یک مرد خانواده، کسی که به دیگران کمک می‌کند و احترام می‌گذارد، کسی که مهربان است و قدردان زحمات دیگران، به نیازمندان کمک می‌کند و در کل انسان بهتری شوید دیگر لزومی ندارد از خدا بترسید بلکه همیشه خدا را کنار خود احساس می‌کنید.

بعد از مسابقه و تمرین‌ها چکار می‌کنید؟

وقتم را با خانواده می‌گذرانم. به خودم می‌رسم، به کارهای شخصی‌ام می‌رسم. کارهایی که دوست دارم انجام می‌دهم. راستش خیلی دوست ندارم خودم را در معرض دید قرار دهم. دلم نمی‌خواهد مردم مرا در زندگی شخصی‌ام دنبال کنند.

چه کارهایی با خانواده و یا در خلوت خود انجام می‌دهید؟

با آنها وقت می‌گذرانم، بیشتر وقت با فرزندانم هستم. دلم می‌خواهد با دستیارهایم وقت بگذرانم چون آدم‌های بسیار مهمی در زندگی من هستند. وقتی با هم هستیم سعی می‌کنیم آرامش داشته باشیم و درباره موضوعات مختلفی چون شغل و سعی در بهتر شدن حرف می‌زنیم. گاهی تنیس بازی می‌کنم. از رانندگی کردن لذت می‌برم. عاشق ماشین‌هایم هستم. از فیلم‌های خوب استقبال می‌کنم، اما از همه مهمتر بودن در کنار خانواده است.

آیا اتومبیل‌های شما نشانه‌ای از بخش‌های زندگی شماست؟

آنها خاطرات لحظاتی خاص از زندگی من هستند. من راستش به هر علتی ماشین متفاوتی می‌رانم. به علتی مینی و به علتی فراری می‌رانم. برای انتخاب هرکدام از آنها در هر لحظه برای رانندگی علتی دارم. همه چیز بستگی به حالت ذهنی من در آن لحظه دارد.

به نظر می‌آید ارتباط شما با بازیکنان‌تان خیلی مهم است...

بله، اهمیت دارد چون معتقدم رابطه خوب منجر به نتیجه خوب می‌شود. البته این معنایش این نیست که به آنها سخت نمی‌گیرم یا تنبیهی وجود ندارد اما همیشه سعی کرده‌ام با آنها صادق باشم. همیشه خیلی روراست هستم. صداقت چیزی است که از آنها هم انتظار دارم. یک رابطه مانند خانواده. اگرچه ممکن است بالا و پایین داشته باشد اما همدیگر را دوست داریم و دلمان می‌خواهد خوب کار کنیم.

رابطه شما پدر و پسری است یا دوستانه و برادرانه؟

بستگی دارد. معتقدم آنقدر باید درست رفتار کنم که آنها مرا دوست قدیمی یا برادر بزرگتر خود ببینند. این باعث می‌شود با من در عین احترام، راحت باشند. در این حالت آدم‌ها راحت مشکلات هم را می‌گویند و ترس یا پنهان‌کاری وجود ندارد. آنها جزئیات زندگی خود را به من می‌گویند و این حس اعتماد، صمیمیت به دنبال دارد.

آینده شما چه شکلی است؟

آینده من همیشه با فوتبال خواهد بود. شانس دیگری برای خودم نمی‌بینم. زندگی من، خانواده‌ام و فوتبال است. خانواده همیشه با من خواهد بود، فوتبال نیز قطعا در زندگی حال و آینده من جای دارد.

http://hyperclubz.com/ImageLoader.ashx?Image=~/common/img/Golestan/Article/f0cefb62-5168-4218-8164-aed780ea4637.jpg

Meysam
28th September, 2014, 12:35 AM
چلسی حسابی این فصل ترکونده ولی معلوم نیست هواداراش تو این تاپیک کجان! بعضی هاشون تو تاپیک های دیگه پست میدن ولی اینجا نیستن!
قبلا یادمه حداقل 5-6 نفر هوادار چلسی داشتیم تو این تاپیک!!

Meysam
1st October, 2014, 10:32 AM
دیشبم چلسی برد! من فکر میکنم این تیم به راحتی به دور بعد میره! گروه سختی نیست!

Chelsea Amir
4th October, 2014, 03:22 PM
سلام بچه ها ( کسی هست اصلا یا به خودم دارم سلام میدم ؟ )
از اول فصل تا الان که خیلی حرف دارم که اصلا ولی حال و حوصله نوشتن تومار نامه ای که میدونم هیچکسی هم نمیخونه را ندارم :4:
مرسی سپیده واسه افتتاح این تاپیک ( ولی این همه آدم یکی دیگه نبود انتخابش کنی ؟ دو جلد قبلی مال دیدیر بود :4:)
یه چندتا مطلب را تیتر وار میرم جلو ، از نقل ونبات تیم تقریبا راضیم ، هر چند میشد بهتر از این هم باشه ، بلاخص یه هافبک میانی دیگه هم میشد جذب کرد + یه دفاع وسط
کاستا عالی است
کاستا خیلی خوبه
ایولا کاستا
:4:
تو تمام بازیهایی که انجام دادیم در مجموع اورتون خیلی عالی بود ( ولی اگر یه نیمه را حساب کنیم نیمه دوم سوانسی هم خیلی خوب بود )
همه جوره از بازگشت چک به ترکیب اصلی حمایت میشه
و دیگر هیچ :4:
ماشالا فردا هم با آرسنالی بازی داریم که دیدیر ...... :4: قطعا که تو ترکیب اصلی نیست ولی خیلی دوست دارم یه 15-30 دقیقه بهش بازی برسه و کار خودش را بکنه :4:

میثم : تو با نوستراداموس نسبتی نداری ؟ آخه اینم پیش بینیه تو میکنی ؟ :22: از اون آقای فیلیکس ماگاتتون چه خبر ؟ با اردنگی پرتش کردن بیرون ؟ آخی دلم سوخت واسش :4:

Meysam
4th October, 2014, 06:24 PM
دکتر شرخر خوب شد اومدی! این هوادارای چلسی بی بخار شدن جاهای دیگه پست میدن جز اینجا!:4:
نوستراداموس؟! شاگردمو میگی؟:39:

champion jose
5th October, 2014, 11:39 PM
آرسنال رو دوباره بردیم!! من نمیدونم این ونگر با چه رویی خوزه رو هل میده!!۱۲ بازی کرده و هیچی رو نتونسته ببره!! از سال قبل هم که همه رو باخته و فقط تونسته یک بازی داخل خونه خودشون مساوی کنه با دعا و صلوات!!گل هم نتونسته بزنه تیمش به چلسی مورینیو در این یکسال و اندی!!تنها نکته مثبت بازی امروزش این بود که مثل سال قبل ۶ تا نخورد و دو تا خورد که بهرحال پیشرفتی حساب میشه!!بازی امروز رو خوب شروع نکردیم که دلیلش پرس شدید آرسنال وسط زمین بود!! کلا فابرگاس و ماتیچ زیاد نمیتونستن بازیسازی کنن!!ولی حرکت ادن هازارد همه چی رو به نفع تیم عوض کرد!!به قول خوزه انگار یک کارت جادویی از جیبش در اورد بیرون!!تا اخر بازی هم اجازه حمله به آرسنال ندادیم و کاستا هم کار خودش رو کرد!! عجب مهاجمی!! هر گلی میزنه یاد تورس میفتم و به عظمت پروردگار پی میبرم که چجور اینقدر موجودات متفاوتی رو ول داده بیرون!!...بدترین بازیکن امروز شورله بود ولی بقیه بازیکنا عملکرد خوبی داشتن!!پیتر چک هم تقریبا کل بازی رو بازی کرد و کلین شیت کرد!!که لذت برد رو بیشتر کرد!!فابرگاس هم زیاد تحت تاثیر بازی مقابل تیم سابقش نداشت و بهترین بازیکن زمین شد از نظر اسکای اسپورت!!
این فصل همه بازیای لیگ رو بردیم و فقط یک بازی رو نبردیم که اونم بازیکن خود چلسی مساویش کرد!! بهرحال لمپارد اینقدر خدمت کرده که اگر گل فینال چمپیونز لیگ رو هم به چلسی بزنه بازم کسی ازش دلگیر نشه!! در کل امسال تا حالاش خوش گذشته امیدواریم آخرش هم خوش باشه!!

Chelsea Amir
6th October, 2014, 04:46 PM
خب خدا را شکر که بردیم :4: قط حیف که دیدیر مصدوم بود و نبود :62:

دقیقا چمپیون زد تو خال ، شورله با اختلاف ضعیفترین بازیکن زمین بود حتی ضعیف تر از بازیکنهای تیم آرسنال ، تقریبا دیگه خودش را جوری داره اثبات میکنه که بازیکن ثابت نیست و همون نیمکت نشین بودنش بهتره تا ثابت بودنش و اونجوری بیشتر به کمکمون هم تا حالا اومده ، حیفِ این ویلیان آماده که از اول تو زمین نبود
دوم هم کاستا که لامصب هر جور شده بلاخره زهرش را میباس بپاشه :4: فقط تا حالا تو یه بازی لیگ گل نزده که اونم از بدشانسیش توپش خورد به تیرک :4: هازارد این چند وقته هر چقدر نوسان داشت ولی خدایی دیشب خوب بازی کرد ، فقط حیف که چهارچوب شناس نیست و موقعیت به اون هلویی را خراب کرد
والا دیگه به تورس سعی کردم کاری نداشته باشم :4: ولی گاهی اوقات خاطراتی که واسمون گذاشته را مرور میکنیم ارزش کاستا بیش از پیش دستمون میاد خدایی
یه مبحث دیگه این که آرسنال واقعا تانش جلوی تیمهای تاپ همینجوری کم هست و فکر کنم هر چی طرفدار چلسی تو این کره زمین بود به غیر از برد راضی نمیشد تو بازی دیروز
متاسفانه تا میایم تو فاز بازیها بریم بلافاصله تعطیلات بازیهای ملی شروع میشه و یه دو هفته دیگه باید صبر کنیم واسه بازی بعد ، در هر صورت خیلی خیلی مشتاقم تا دو هفته ی دیگه ( در لیگ) بازی با منچستر شروع بشه :4: خیلی دوست دارم منچستر با تمام توانش باشه و جونز و ایوانز و هررا و .. که مصدوم هستن به بازی برسن تا دست ون خال باز باشه و ایشالا یه بازی خیلی خوب را اونجا شاهد باشیم
مرسی بچه ها ، ایشالا تا آخرش همینجور باب میل باشه :4:

Chelsea Amir
18th October, 2014, 08:30 PM
خدا را شکر که بردیم ، ولی جای خیلی نقد داشت تیم
دقیقا بعد گل دوم تا آخر بازی یه تیم کاملا سرد و بیروح و بی انگیزه شدیم ، یعنی وحشتناک و با اختلاف بدترین بازی فصل تا اینجا
هر دو گلمون واقعا خوب بود ، اولی از اون شوت اسکار بگیر و حرکت ترکیبی رو گل دوم
آخرهای نیمه دوم دقیقا قلبم اومد تو دهنم که سزار اخراج شد ، دقیقا با رویه ای که بازی داشت احتمالش خیلی زیاد بود که تو همین بازی امتیاز از دست بدیم که خدا را شکر دو دیقه بعد از اونا هم یکی اخراج شد :4:
یه جورایی البته بابت اخراجش خوشحال هم هستم که حداقل لوئیس بازی جلو منچستر فرصت داره که فیکس بازی کنه هر چند رو گلی که خوردیم مقصر اصلی بود
گلی هم که خوردیم خیلی بد بود ، تیمی که اینقدر بد و بی انگیزه بازی میکنه تاوانش هم همین بود آخر بازی دیگه ، خوبه بازی ادامه نداشت وگرنه شاید یه گل دیگه هم اگه زمان داشتن میخوردیم :22:
با این نحوه بازی کردن هیچ جوره برد بهم نمیچسبه ، البته قراموش هم نمیکنم سال پیش تو این ورزشگاه 1-0 باختیم و تقریبا از دلایل اصلی عقب موندنمون از کورس قهرمانی بود ولی این تیم با این پتانسیل توانش خیلی بیشتره که اینجوری بخوایم بازی کنیم
لیگ قهرمانان که بازی مهمی نداریم ولی هفته دیگه با منچستر یونایتد داریم که امیدوارم مثل امروز بازی نکنیم :22: حالا هر دلیلی که داره برام زیاد مهم نیست ( بازیهای ملی ، خستگی ، ارزا بودن تیم و.... ) مهم واسم اینه که بتونیم یه ریتم بهتری تو بازی داشته باشیم

---
هم کاستا وهم فابرگاس این هفته شریک پیدا کردن
آگرو 9 گله شد امروز و همراه با کاستا در صدر جدول هستن
تادیچ هم با 7 پاس گل در صدر جدول قرار گرفت

champion jose
19th October, 2014, 12:16 AM
بازم بردیم!! میتونستیم چهارمین کلین شیت پشت سر هم رو کنیم که نشد!!دلبوسکه احمق که دیگو کاستا رو برا تیمای مذخرفی مثل اسلواکی و لوکزامبورگ ازمون گرفت!!..واقعا ظلم بزرگی کرد این دلبوسکه!! بازیکنی که همه میدونستن اگر سه روز یکبار بازی کنه احتمال مصدومیتش بالاست رو در عرض دو روز ۱۷۰ دقیقه بازی کرد!! و اخر سر هم مصدوم شد و بازی لیگ قهرمانان رو هم از دست داد و حتی ممکن برا بازیای بعدی هم شک باشه!!..واقعا نبود دیگو کاستا اونم اینجوری ظلم! اگر یواخیم لو بود این همه که مورینیو صحبت کرد در موردش که این بچه مشکل دارهقطعا بهش بازی نمیداد بازی دوم رو!! تازه با همه این کاراش به اسلواکی باخت!!..رمی بد نبود ولی مشخص خیلی کار داره تا حرکات اسکار و فابرگاس و هازارد رو بفهمه!!..هماهنگ نبود! اون جلو هم فقط راه میره دریغ از یکم مشغول کردن دفاعای حریف!!فقط توپ رو که میگیره میره رو سرعت دیگه پایین هم نمیاد!! دروگبا هم آماده نبود و مورینیو گفت کلا تمرین نکرده بود و مجبور شد بازیش بده اون ۴ دقیقه اخر!! درسته مثل بازیای قبل نبودیم ولی بازم بازی رو خوب کنترل کردیم بغیر ۲۰ دقیقه اول که کورتوا و ایوانوویچ و مخصوصا کهیل گند زده بودن به سر تا پای تیم و هر کاری دلش خواست کمپل باهاشون کرد!! فابرگاس هم خوب گرفته شده بود ولی اسکار بهترین بازیکن زمین بود!!اخراج آزپیلی هم خیلی احمقانه بود!! یعنی کارش هیچ توجیهی نداشت!! نمانیا ماتیچ هم مثل همیشه اون وسط خیلی خوب توپگیری میکرد و کلا از اون خریدایی که خیلی خوب جواب داده!! روزی که ماتیچ بهر دلیلی نباشه میفهمیم که وسط زمین چقدر خوبه!!امروز هم ۵۰۰ بازی جان تری بعنوان کاپیتان بود که نشون داد چرا رو سر ما جا داره!!بهترین دفاع امروز چلسی خودش بود و اگر نبود معلوم نبود کهیل و ایوانوویچ چی به سر تیم میاوردن!!..
سیتی هم امروز واقعا شانس اورد که برد!! به قول پوچتینو واقعا لحظه های کلیدی بازی مقابل تاتنهام بود وگرنه می تونستن مساوی رو بگیرن!! بهرحال بازی هفته بعد با منچستر هر اتفاقی ممکن بیفته و منچستر حتی اگر به وستبروم هم ببازه بازم بردنش در الدترافورد خیلی سخت!!!

یه جورایی البته بابت اخراجش خوشحال هم هستم که حداقل لوئیس بازی جلو منچستر فرصت داره که فیکس بازی کنه هر چند رو گلی که خوردیم مقصر اصلی بود
اصلا قبول ندارم!! من آزپیلی رو از لوییز بیشتر قبول دارم! ازپیلی فاکتورایی داره که خیلی دفاعا ندارن!! بنظر من جلو منچستر از دستش میدیم!!

Chelsea Amir
19th October, 2014, 04:56 PM
والا چمپیون خان تو اف بی هم که بودم خیلیها آزپیلی را دوسش دارن ، تا بدینجای لیگ هم بیشترین تعداد تکل صحیح را بین تمام بازیکنهای لیگ داشته ولی صرفا یه دفاع کناری فقط کارش دفاع کردن نیست ! توازن دادن به کناره های زمین و حمله و شرکت کردن تو کارهای تاکتیکی هم سهمی از کارهای یه دفاع کناریه که کلا تو این قسمت آزپیلی خیلی فلجه :4: یه دفاع کناری داشته باشیم که تو کار تهاجمی و دفاعی نمرش 50 باشه را به یه دفاعی که تو کارهای دفاعی 100 باشه و تو کارهای تهاجمی 0 را ترجیح میدم
یه مصاحبه همین هفته پیش خوزه با گری نویل داشته که در مورد تمام مسائل تقریبا با هم دیگه همصحبت شدن
قشنگترین قسمتش واسم قیاس این تیم با تیم سال 2004-2005 بود که به شدت موافق حرفاش هستم

در پایان، من از می پرسم که چلسی امسال را با چلسی اولین سال حضورش در باشگاه مقایسه کند: "من فکر می کنم که چلسی سال 2005 یک برتری نسبت به تیم امسال داشت و آن غریزه قتل و بی رحمی بود. هر بار که می توناستیم بازی را تمام کنیم، این کار را می کردیم. به یاد نمی آورم بازی ای بوده باشد که ما به حریف برتری داشته بودیم و کارش را تمام نکرده باشیم. آن تیم، تیمی بود که به حریف فرصت زنده ماندن نمی داد.
"این تیم هنوز آن جا نیست. ما هنوز کمی آرتیستی بازی می کنیم، من اینطور فکر می کنم. ما کنترل بهتری از بازی با در اختیار داشتن توپ و دانستن اینکه بازیکنان باید چگونه حرکت کنند داریم.
هر چی هافبک تهاجمی تو تیمه الان دقیقا همین حال را دارن ، قدرت تمام کنندگی همشون تقریبا خوب نیست !

Chelsea Amir
26th October, 2014, 11:02 PM
باید ابراز تاسف کنم که بازی مساوی شد ؟ :4:
حس خوبی ندارم مواقعی هم که خوب بازی نمیکنیم و یه تیم معمولی هستیم برنده بشیم ، اونجوری این ذهنیت واسه کل تیم هم پیش میاد که همون روند را ادامه بدن و فقط نتیجه را بگیرن ، هم بازی هفته پیش و هم این بازی نشون داد که واقعا الان آماده نیستیم و جاهایی که باید کار تیم حریف را تمام نمیکنیم و به همون یکی دو گل تکیه میکنیم که با این خط دفاعی که داریم حتما میتونیم حفظش کنیم ، دو هفته پیاپی میشد کلین شیت کرد و نکردیم و تو وقتهای اضافه کیلین شیت را از دست دادیم
این منچستر منچستری نبود که بخوایم واسه مساوی گرفتن تو زمینشون خوشحالی کنیم ، اونا از ما مساوی گرفتن و خوشحالیش واسه اونا است ولی ای کاش این ریتم تیم از حالت کسلل کننده در میومد ، کل لذت بازی فقط به همین شده که هازارد دو تا دریبل بزنه :4: حالا یه کم که غلو کردم ( به قول میثم ) و یه سری کارهای ترکیبی شیک هم تو تیم انجام میشه ولی این سبک وسیاق زیبنده تیمی نیست که میخواد قهرمان لیگ بشه ! فقط یه نگاه به لیست مهرهایی که واسه منچستر بازی کردن و واسه ما بازی کردن نگاه کنیم کفایت میکنه که این حق را واسه خودمون قائل باشم که واقعا داریم بد بازی میکنیم ، دقیقا با تیمهای که از لحاظ مهره مشکل دارن داریم در مقابلشون یه بازی خیلی معمولی را جلوشون اجرا میکنیم
دو تا بازی را تا حالا نبردیم که هر دو تا بازی هم بازی برده را با مساوی عوض کردیم
گل دیدیر :8: شیر پیرشم شیره ، تقریبا قرینه همون گلی که به بایرن زد :4: خدایی این دیدیر عالیه ، یه روحیه ای کلا تو وجودش نهفته است که فقط قیافش را از تی وی میبینی بشاش میشی :4: حقش هم بود که بهترین بازیکن زمین بشه ، لامصب با اون سرش بهتر میتونه کنترل بکنه تا با پاش :4:
دوما هم این که هفته دیگه با کی پیو آر بازی داریم که اصلا دفاع راست تو تیم دیگه نداریم :4: هم ایوا محرومه هم سزار ، شاید آکی یا کریستنسن بیاد به تریکب اصلی یا زوما بیاد دفاع راست ! اولین معایب مشکل یارگیری تو خط دفاعی که تو تابستون داشتیم ، دیگه بیش از حد مهره های جایگزین جوان و کم تجربه هستن ، اونم برای خط دفاعی

و آخرم این که خیلی خوشحالم که اکثر بازیهای سنگین دو ر رفت لیگ برتر را داریم تو زمین تیمهای حریف برگزار میکنیم ! یه تیم آرسنال را این وسط استثنا کنیم که تو دور رفت تو زمین خودمون میزبان بودیم تقریبا دیگه بقی تیمهای مدعی با همشون تو زمین اونا بازی کردیم یا میکنیم ، دو تیم شهر منچستر و اورتون که گذشت ، میمونه لیورپول و ساوتپمتون که با اینا هم تو دور رفت باید بریم تو زمینشون بازی کنیم ! خیلی اینجوری بهتره ، نیم فصل دوم را بیشتر بهش امید دارم تا نیم فصل اول و موقعی که تیم تقریبا به بلوغ ایشالا میرسه تو زمینمون باهاشون بازی میکنیم ( با آرسنال هم که کلا فرقی نداره کجا بازی میکنیم :4:)

پ.ن : پس فردا با یه تیم درپیت به نام شروزبری تو لیگ کاپ بازی داریم که تا جایی که من میدونم محرومیت ایوا تو اون بازی میباس باشه ، خو خدا را شکر که هفته دیگه هم داریمش ایوا رو :4: خو اگه اینجوری باشه که سزار را هم داریم :4:

champion jose
10th November, 2014, 07:16 PM
با یکم تاخیر برد جلو لوزرپول در آنفیلد با این همه سر و صدای بیخودشون رو تبریک میگم!!..استرس بازی خیلی بالا بود و فقط هم بخاطر این بود که لیور فقط برا امتیاز اومده بود و با پوزیشن و حفظ توپ میخواست بره رو اعصاب!! همه حفظ توپشون هم اسکرتل و لورن و مینولت انجام میدادن!! یعنی عملا وقت تلف کردن به سبک گواردیولا!!!!!ولی خوب موقعی کهیل اشتباهش رو جبران کرد!! هر چند اشتباه نبود و میخواست توپ رو بلاک کنه ولی کلا بازی با لیورپول خوب نبود!! و شاهکارای احمقانه زیاد انجام داد!! ادن هازارد هم همه کار کرد و هر کی جلو روش بود دریبل میزد!! پیشرفتش سال به سال بیشتر میشه و بنظرم عملا داره استعدادی که داره رو بروز میده!! و بهترین بازیش رو داره انجام میده!! فقط گل نمیزنه!! واقعا اگر دقت شوت مسی یا قدرت شوت رونالدو رو داشت شاید بیشتر به چشم میومد برا اینکه ستاره بین المملی تری بشه!! بازی ماریبور هم همه رو دریبل میزد ولی جلو دروازه گند میزد!!پنالتیش رو هم که گل نکرد!!.برد خیلی خوبی بود جلو لیورپول و با این برد اختلاف رو به ۴ با ساوتمپتون رسوندیم!! و با سیتی ۸ و آرسنال ۱۲ و یونایتد ۱۳و لیور هم ۱۵ کردیم!! این اختلاف خیلی خوب ولی واقعا با مساوی دقیقه ۹۴ جلو منچستر بازم باید بیشتر برد بیاریم تا اون بازی اعصاب خرد کن فراموش بشه!! این اختلاف رو باید تا بعد از بازیهای باکسینگ دی یا همون بازیهای فشرده زمستون حفظ کنیم!! اگر بتونیم حفظ کنیم این امتیاز رو میتونیم امیدوار باشیم برا بردن جام!! هر چند در طول فصل مصدومیتای زیادی ممکنه رخ بده که جریان فصل رو عوض کنه!! یا همین حذف احتمالی سیتی از چمپیونز میتونه کار رو برامون سختتر کنه!! چون اگر صعود کردیم دور بعد چمپیونز عملا بازیهای فشرده تری برا ادامه فصل نسبت به رقیبای اصلی داریم!!مخصوصا که چمپیونز کلا انرژی تیم رو از بین میبره!!
اسکار هم قراردادش رو تمدید کرد تا ۲۰۱۹!! وسطای زمستون که میشه اسکار خوب بازی نمیکنه!! تا اینجاش نسبت به سال قبل بهتر بوده در ادامه هم میتونه بهتر باشه!!احتمالا گری کهیل و هازارد هم تمدید کنن!!

Chelsea Amir
14th November, 2014, 07:14 PM
بابا من دهنم کف کرد از دست این هازارد ، لامصب نمیدونم چرا اینقدر تمام کنندگیش بده ! دو سال این پسر چطوری دو گل از فاصله 40 متری زد آخه ؟ :4: ( یکیش به استوک بود فکر کنم و دومیش تو یورو لیگ به استوا بخارست ) ولی الان تو 6 قدم هم همه توپاش میخوره به دروازه بان :22: اصلا تو فکر کن اون سه جاف دروازه یکی از هم تیمی ها واستاده میخوای بهش پاس بدی ، دیگه از این ساده تر ؟ :4: قدرت و دقت ضربات آخرش را خیلی باید بیشتر بکنه ! خیلی بده با این عملکردی که تو زمین داره چنین آمار گلزنی داشته باشه و بلاخص این که تو خیلی مواقع به گلزنیهای بازیکنهای خط سوم خیلی نیاز پیدا میکنیم

ولی چمپیون جان در مورد اسکار باهات مخالفم ، اسکار سال پیش تا همینجای فصل تقریبا بهترین بازیکن تیم بود و تو همین حدود بود که خود خوزه هم مصاجبه کرده بود که تا اون موقع فصل بهترین بازیکن تیم بوده ، از لحاظ آماری هم تعداد پاس گل و گلهاش بیشتر بوده تا این فصل ولی به قولی میشه گفت پیشرفت تو خود بازیکن مشخصه

ثالثا خیلی خوشحال شدم وقتی فهمیدم هم فابرگاس و هم کاستا نرفتن تیم ملیشون :4: ولی فابرگاس را احتمالا برای بازی وست برومویچ نداریم

بعدشم نمیدونم چرا اینقدر کلا من سرخوشم :15: با شنیدن شایعه خریدن گرت بیل و رویس هم خوشحال میشم :4: میدونم عمرا بریم سمت و سوی گرت بیل با این ورچسب مبلغی که بهش چسبیده ولی رویس دور از دسترس نیست با شرایطی که داره

HHAMI
16th November, 2014, 12:55 PM
خالی نبند دیگه گلش به استوا کجاش از 40 متری بود :4:

Stevie G
20th November, 2014, 11:28 AM
تمجيد رونالدو از مورينيو
رونالدو، اسطوره برزيل عنوان کرد که ژوزه مورينيو براي پرورش و پيشرفت اسکار و ويليان، بهترين گزينه است.
به گزارش "ورزش سه"، اسکار سه فصل پیش و ویلیان یک فصل پیش به چلسی پیوستند و هر دو تحت هدایت مورینیو، بازی‌های خوبی از خود به نمایش گذاشتند. رونالدو به تمجید از تصمیم اسکار برای پیوستن به لیگ برتر پرداخت و گفت:" فکر می‌کنم که تصمیم خوبی گرفتند که به انگلیس رفتند زیرا در انگلیس، سبک بازی‌ها سریع است و گل‌های زیادی به ثمر می‌رسد.آنها تحت هدایت مورینیو بازی می‌کنند و استعداد زیادی دارند و با بازی کردن در تیم او، پیشرفت زیادی خواهند کرد. در مجموع، اینکه استعدادهای جوان به لیگ برتر بروند تصمیم درستی است."

رونالدو سپس راجع به نیمه نهایی جهانی مقابل آلمان و شکست 7-1 گفت:" نیمه نهایی بازی عجیبی بود. دردناک بود، آن 5 دقیقه که بازی کاملا تغییر یافت، خیلی ناراحت کننده بود. در مجموع از جام جهانی راضی بودم و به برزیل افتخار می‌کنم."

BlUe HeArT
23rd November, 2014, 06:35 PM
روند شکست ناپذیری همچنان ادامه داره... نمیخوام واسه بردمون جلوی تیم 13 جدولی تبریک بگم، نیمه اول بازی رو فقط دیدم که نتیجه آخر بازی هم همون نتیجه نیمه اول بود.

ولی یه فوتبال کاملا مورینیویی دیدم، همه یکپارچه دفاع و همه یکپارچه حمله... هازارد و کاستا و ویلیان ممکن بود جلوی دروازه خودی توپگیری کنن و ایوا و کیهیل و سزار ممکن بود گل بزنن!

همون فوتبالی که همیشه دوست دارم ببینم از تیم مورینیو! وحدت در عین کثرت و کثرت در عین وحدت...

Chelsea Amir
26th November, 2014, 11:02 PM
خدایی خیلی خوب بودیم دیشب ! ویلیان تارعنکبوتی :4: صاف دیشب تمام پاسهای ریسکی و بلندش میچسبید به روی بند کفش کسی که میخواست بهش پاس بده ! هر چی جلوتر میریم بیشتر ازش خوشم میاد و نکته دیگش هم اینه که تو لیگ قهرمانان تا الان برامون بازیکن بهتری بوده تا توی لیگ ( تو دو سال اخیر ) و کم کم هم تو تیم خودمون هم تو تیم برزیل جاشو محکم داره میکنه تو ترکیب ثابت ! حیف اون پاسی که به ایوا داد و ایوا به صورت والی زد و توپ تبدیل به گل نشد که اگه میشد چی میشد :4:
از آمار چند سال اخیر تیم تو خاک آلمان خُرسندیم :4: :1:
دیشب البته یه جا خدایی شانس آوردیم که گل را نخوردیم و بازی مساوی نشد ، مثل بازی با لیورپول داشت کم کم توپ بعد از برخورد به کیهیل میرفت تو گل که خدا راشکر نرفت :4: و تقریبا تو کل دقایق بازی دیگه آنچنان موقعیت خاصی هم شالکه نداشت ! مرسی بچه ها :8: مرسی خوزه :8: ولی خدایی میگم هنوز این تیم جای بهتر شدن داره ، واقعا مطمئنم که بهتر از این میتونیم بشیم ، شاید دو مهره اصلی و مهم تیم که هازارد و کاستا باشن دیشب بازی خوبی نکردن و بلاخص کاستا کم موقعیت از دست نداد و بیشترم البته بد شانسی آورد ! یه جا دروازه بان را هم دریبل کرد و دروازه خالی را میخواست بزنه که شپلق خورد زمین :4:
و بخش مهم دیگه هم این که هیچ چیز بهتر و خوشحال کننده تر از این نبود که کاپیتان :8: باز هم گل بزنه و مشت محکمی بخوابونه تو دهن اون کسایی که دارن لیست بهترینهای سال دنیا را انتخاب میکنند ( با چه رویی خدایی اسم جان تری را نگذاشتن ؟ :22: با چه رویی اسم گری کیهیل را نگذاشتن ؟ :22: )
و بعدشم این که دیدیر به رکورد 50 گل اروپایی رسید :8: جون مادرت یه گل قهرمانی دیگه واسمون تو سی ال بزن بعد خداحافظی کن :cry:

همون فوتبالی که همیشه دوست دارم ببینم از تیم مورینیو! وحدت در عین کثرت و کثرت در عین وحدت...
چه تمثیل قشنگی :4: ولی شانست گفت نیمه دوم را ندیدی وگرنه بعید بدونم این حرفو میزدی :4:
اما دیشب همینی بود که باید میبود

Chelsea Amir
4th December, 2014, 03:01 AM
خو خدا را شکر که بردیم
اول بازی به نحوی تاتنهامیها ریختن رو سرمون که خدایی خیلی ترسیدم :4:
کینگ حتی 36 سالشم کینگه :8: عالی بود امشب ، تو گل زدن پاس گل دادن و حتی تو دفاع کردن ! این وسط یه کم از ویلیان دلگیر شدم با اون ضربات آخری که میزد ، نمیدونم چرا اصلا همه بازیکنها گیر داده بودن به سمت چپ دروازه میخواستن ضرباتشون را بزنند :22: یه بار رمی زد سمت راست و شد :4: همه مهاجمهامون واسشون مثل آب خردنه گل زدن خدایی ، امسال چه مهاجمهایی داریم و سال پیش چی داشتیم ، حالا دارم فکرش را میکنم هر چی به تورس فوحش میدادم واقعا کمش بوده :46:
و به بقیه بازیکنها که کلا زیاد کاری ندارم تو بازی امروز ! اما در مجموع این که این همه تو یک بازی افت و خیز داریم رو اعصابمه
بعدشم این که یه کم هم شانس داشتیم تو هر سه تا بازی آخرمون ( ساندرلند ، شالکه ، تاتنهام ) که توسنتیم کیلین شیت بزنیم ، تو هر سه تا بازی یه تیر خوردیم

قبلا یادم نمیاد اینجا گفتم یا تو فیس بوک ، ولی بازم روی حرف خودم هستم که تو این شرایط ما دومهاجمه بازی کنیم بهتره تا تک مهاجم ! کینگ بیاد نوک و کاستا بره گوش راست ، یا کاستا نوک باشه و رمی از کنار بهش کمک کنه اونم با این شرایط که بلاخص کینگ و کاستا تو کارهای دفاعی هم خیلی خوب شرکت میکنند و از بین ویلیان یا اسکار یه نفر میاد رو نیمکت ! تو این بازی حداقل خوب بود ولی یه کم تمام نکنندگی بقیه بازیکنهای تیم رو اعصابه

ماتیچ 5 کارته شد و بازی بعد نیست ( نیوکاسل)

BlUe HeArT
4th December, 2014, 06:58 PM
توی جزیره داریم تیمهایی رو میبینیم که وابسته به یه نفرن... سانچز، آگوئرو یا سوارز فصل پیش... اگه توی مقطعی از فصل نباشن، شاید این تیمها نتونن مثل الان ادامه بدن.

تیمی میتونه بدون ریسک و استرس محرومیت یا مصدومیت یه بازیکن ادامه بده که "تیم" باشه!

ما امسال چندین گلزن مختلف داریم... برای هیچ بازیکنی منطقه بازی ثابت نمیشه در نظر بگیریم، همه میخوان گل بزنن و توانش رو هم دارن!
مدافعان حریف "هدف" مشخصی ندارن، 10 نفر رو میشه با هم پرس کرد؟ :4: تارگت چلسی کیه؟ کاستا، هازارد، فابرگاس، اسکار، ... ؟؟
مهاجمان حریف از سد کی بگذرن؟ 10 نفر بین اونها و کورتوا هستن؛ همه سمج، توانایی پرس دارن، قدرت سرزنی دارن... :4:

این سیستم ماست... به قول اون کارتون قدیمی بچگیامون "همه برای یکی و یکی برای همه" :4:

پ.ن: یه دفعه دلم واسه تیممون ضعف کرد، گفتم یه پست بدم و یه کم احساسات خودمو خالی کنم :4:

Meysam
5th December, 2014, 09:00 AM
پیشاپیش قهرمانیتونو تو لیگ برتر میتبریکم!:4::53:

پس از برتري 3-0 مقابل تاتنهام
سلفي آبي ها پس از فتح دربي لندن(عکس)
چلسي شب گذشته با برتري قاطعانه 3-0 مقابل تاتنهام، يکبار ديگر فاتح اين دربي حساس شهر لندن شد.

به گزارش "ورزش سه"، رکورد شکست ناپذیری چلسی در مقابل تاتنهام در ورزشگاه استمفوردبریج، 24 ساله شد. آبی های لندن از سال 1990 در ورزشگاه خانگی خود مقابل تاتنهام شکست نخورده اند. ادن هازارد که زننده گل اول تیمش در دربی شب گذشته بود، در پایان بازی، این عکس را در اینتساگرام خود منتشر کرد :

http://static2.varzesh3.com/files/picture/00997760.jpg

HHAMI
7th December, 2014, 01:29 PM
هفته پیش این موقه ها 9 امتیاز از سیتی جلو بودیم و حالا شده سه امتیاز :22:
شاید اگه بدشانسی تاتنهام تو ربع ساعت اول بازی با ما گرفتارشون نمیکرد الان این اختلاف به 1 یا حتی 0 رسیده بود :22:

حقیقت اینه که به نسبت مهره هایی که داریم تو چند هفته اخیر خوب بازی نکردیم. خیلی خیلی خیلی بهتر از این باید باشیم. دیروز حقمون باخت نبود ولی این اون بازی نیست که از یه چلسی پرمهره با مربیگری مورینیو انتظار میره

هازارد چیکار میکنه؟! تو بعضی بازیها به تنهایی بازی رو برای حریف در میاره :22: انگار نمیتونه از پتانسیل بالایی که داره درست استفاده کنه. تو بعضی بازیها میشه بهترین بازیکن جهان ! بعضی بازیها هم مثل دیروز , موثرترین بازیکن در شکست تیم !
دیروز خیلی دوست داشتم به میکل گیر بدم ولی واقعاً خوب بود! یعنی مشکل از میکل نبود
اسکار فابرگاس هازارد و کاستا خیلی بد بودن

فرانکی کجایی.... :2:

Stevie G
7th December, 2014, 02:32 PM
شانس بالاي چلسي براي خريد مارکو رويس
نشريه ساندي پيپل ادعا کرد که چلسي از بيشترين شانس براي به خدمت گرفتن مارکو رويس، ستاره ملي پوش دورتموند، در تابستان آينده، برخوردار است.
به گزارش "ورزش سه"، در ماه های اخیر شایعات زیادی در مورد جدایی رویس از دورتموند منتشر شد و در این بین از آرسنال، بایرن مونیخ و منچستریونایتد به عنوان مقصدهای احتمالی او نام برده می شد اما اکنون گفته می شود چلسی شانس بیشتری برای جذب این ستاره آلمانی نسبت به سایر رقبا دارد.
در قرارداد رویس بندی وجود دارد که براساس آن، او می تواند در تابستان آینده با انتقالی 25 میلیون یورویی راهی باشگاه دیگری شود و این موضوع شایعه جدایی او را قوت بخشیده است. البته او در حال حاضر مصدوم است اما به نظر می رسد مشتریانش همچنان در حال فعالیت برای جذب او هستند.
مورینیو در حال حاضر از ادن هازارد و اسکار به عنوان دو گزینه ثابت در سپر هجومی خط میانی اش استفاده می کند اما برای جایگاه سوم، ویلیان و آندره شورله رقابت دارند.

نخرید : (

HHAMI
8th December, 2014, 01:18 AM
چرا نخریم؟! :4:

درسته ما الان ترافیک وینگر داریم ولی هیچکدومشون شعور بالای رویس رو ندارن! (در مورد هازارد توضیح دادم)
بشدت حمایت میکنم از این خرید. یکی از معدود دورتموندیاییه که خیلی دوسش دارم :4:

Chelsea Amir
8th December, 2014, 03:42 AM
نیمه دوم بازی را من ندیدم ، اما میثم تو نیمه اول هازارد خدایی خوب بود ! جز معدود مرتبه هایی بود که خودش تو دل خط دفاعی حریف میزد ( دقیقا بلعکس اکثر اوقات که همیشه توپ را به کناره ها میبرد تو ضد حمله و منتظر بقیه بازیکنها میموند ) و یه مقدار از برشی هم که داشت تو این زمینه استفاده میکرد ! اونقدر از این دسته حرکتش واسم عجیب بود که دو سه بار تکرار را هم با دقت نگاه میکردم که ببینم واقعا خودشه یا یکی دیگه بوده :4:
دو تا گلی که خوردیم یه کم چاشنی شانس هم باهاش بود دیگه ، توپ اول که کیهیل بگم خدا چکارت نکنه با این دفع کردنت توپ دوم هم شانسی تو یک موقعیتی که دروازه خالی بود به سیسه رسید ! تو کارهای دفاعی خیلی به سسک میشه ایراد گرفت

بعدشم این که من هنوز رو حرفم هستم که دو مهاجمه بازی کنیم و دیدیر بیاد نوک و کاستا بره گوش راست ، از بین اسکار و ویلیان هم یکی بره رو نیمکت :4:

----
در مورد نیم فصل واقعا امیدوارم یه هافبک تهاجمی یا وینگر با خصوصیات متفاوت نسبت به بازیکنهایی که داریم بخریم !
بیشتر از همه تو هافبکها الان اسکار رو اعصابمه ، اگه روزش نباشه دقیقا یه بازیکن درجه دو بیشتر نیست ( تازه اون روز خوبش هم هر دوماه یکبار اتفاق میفته ) ! ویلیان هم که کلا نزدیک محوطه جریمه نشه بهتره با این شوتهاش :4:
ولی راستش الان گزینه رویس روی میز من نیست :4: یه بازیکنی با این همه سابقه مصدومیت بیاد تو لیگ انگیلیس که کلا سالی یک ماهش را مصدوم نیست ، زیاد از حد دیگه جنس نازکی داره ( غیر از این که با همین 20 میلیون که میگن بتونیم بخریم که کلا بعیده)

Meysam
9th December, 2014, 02:37 AM
امیدوارم دروازه بان بزرگی مثل چک از چلسی بره تا اینکه نیمکت نشین باشه!
اونم مثل لمپارد جایگاه خودشو در تیم دیگه ای پیدا میکنه!

مورينيو: پتر چک هنوز بازيکن مهمي براي ماست
ژوزه مورينيو، سرمربي چلسي، اعلام کرد که پتر چک، دروازه بان باتجربه تيمش، علي رغم از دست دادن جايگاهش در ترکيب اصلي آبي ها، هنوز در اين تيم جايگاه مهمي دارد.
http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00998063.jpg

به گزارش "ورزش سه"، چک بعد از 10 فصل بازی برای چلسی به عنوان دروازه بان اول، این فصل جایگاهش را در ترکیب اصلی از دست داده و تنها 66 دقیقه در لیگ برتر بازی کرده است. شایعاتی در مورد احتمال جدایی این دروازه بان باتجربه از چلسی در ژانویه به گوش می رسد اما مورینیو تاکید کرد که چک همچنان بازیکن مهمی برای تیمش است.
او به خبرنگاران گفت:" مهمترین مسئله آن چیزی است که او در زمین برای تیم انجام می دهد؛ آن هم یک نمایش باکیفیت است. وقتی کورتوا مقابل آرسنال آسیب دید، چک در دقیقه 20 به میدان رفت و من کاملا خیالم راحت بود. من برای تغییر مربی اصلا نگران نیستم.
وقتی روی نیمکت یک دروازه بان فوق العاده مانند پتر چک داشته باشید، برای تیم خیلی مهم است. واضح است که او دوست دارد بازی کند و به همین دلیل من گاهی اوقات به او بازی می دهم. باید به جاه طلبی یک دروازه بان بزرگ پاسخ بدهم. نمی گویم می خواهم او را راضی کنم زیرا یک بازیکن برای راضی شدن، باید در هر دیدار بازی کند اما ما تلاش می کنیم تا به احترام بگذاریم و نشان بدهیم که به او احترام می گذاریم."

Chelsea Amir
11th December, 2014, 03:09 AM
خو پنج تیمی که احتمال داره بهشون بخوریم تو دور دوم

لورکوزن،پی اس جی،شاختار،یووه،بازل
اصلا اولویت مولویت حالیم نمیشه دیگه ، یه بازی میخوام که دو ساعت از هیجان بازی لذت ببرم نه این که بشینم برد تیم جلوی لورکوزن و ..... را ببینم ! به تلافی دو فصل گذشته ایشالا میخوایم از خجالتشون اساسی در بیام
فقط و فقط دوست دارم بخوریم به یوونتوس ، تصور این بازی تو دور بعدی برابره با شور و جذابیت واسم
بقیه قرعه ها والا اصلا برام جذابیت آنچنانی دیگه نداره
و از یک جهتی هم خوبه که شاید بیشتر به تقویت تیم تو نیم فصل حساسیت به خرج بدیم

در مورد بازی دیشب فقط میخواستم بگم که کاستا نتونستی هم گل بزنی تو یک مقطعی فدای سرت ، ولی یاد بگیر از خوشحالی تیم تو هم لذت ببر نه این که فقط به فکر گل زدن خودت باشی

Meysam
11th December, 2014, 10:24 AM
رفتن چلسی به دور بعد رو به هوادارانش تبریک میگم.:53:

خب پارتی چلسی تو این گروه راحت تموم شد!
این مرحله جنم واقعی مورینیو و تیمش رو نشون میده!

Stevie G
11th December, 2014, 12:26 PM
صعودتون رو تبریک میگم.:5: حیف شد ما صعود نکردیم کاش سال دیگه منم مثل شما خوشحال باشم.:2:

Meysam
13th December, 2014, 10:46 AM
به نظر من راحت هال سیتی ته جدولی رو تو زمین خودتون میترکونید‍!:4:

با از دست دادن تيبو کورتوا و محروميت فابرگاس
بدشانسي چلسي در آستانه جدال با هال سيتي
چلسي براي جبران شکست هفته گذشته مقابل نيوکاسل، محکوم به پيروزي مقابل هال سيتي در بازي فرداست.
http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00998297.jpg

به گزارش "ورزش سه"، "ژوزه مورینیو"، سرمربی چلسی، ساعتی پیش در نشست خبری دیدار مقابل هال سیتی تایید کرد که "تیبو کورتوا"، دروازه بان بلژیکی این تیم، به دلیل مصدومیت عضلانی در این بازی حضور نخواهد داشت. ضمن اینکه "سسک فابرگاس" نیز به دلیل محرومیت، دیگر غایب چلسی در این مسابقه خواهد بود.

مورینیو به خبرنگاران گفت:" کورتوا امروز در تمرین دچار آسیب دیدگی عضلانی شد و به همین دلیل نمی تواند فردا مقابل هال سیتی بازی کند. ما فابرگاس را هم در اختیار نداریم و این یک بدشانسی برای ماست. به او هم برای این بازی فکر نمی کنم. با این حال روی دیگر بازیکنان حساب باز کرده ام. پیتر چک مورد اطمینان کامل من قرار دارد و می دانم که او چه توانایی هایی دارد. چک نیازی ندارد چیزی در بازی فردا به کسی اثبات کند و می دانم که به خوبی جای کورتوا را پر خواهد کرد."

Meysam
14th December, 2014, 10:00 AM
بردتون رو تبریک میگم.:53:
سیتی با درخشش فرانکی در یک قدمیتون قرار داره و منتظر لغرش شماست... .

مورينيو: خوب بوديم اما نه خيلي ويژه
ژوزه مورينيو، سرمربي چلسي، پس از پيروزي 2-0 مقابل هال سيتي، تاييد کرد که نمايش شاگردانش در اين ديدار چندان ‏ويژه نبود.‏
http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00996690.jpg

به گزارش "ورزش سه"، آبی ها با گل های ادن هازارد و دیگو کاستا در این دیدار به پیروزی رسیدند تا فاصله سه ‏امتیازی شان با منچسترسیتی را حفظ کنند. ‏
مورینیو به خبرنگاران گفت:" ما به اندازه کافی خوب بازی کردیم؛ هرچند نمایش ویژه ای نداشتیم. این از آن نمایش هایی ‏نبود که به خاطر آن کسی از خود بی خود شود. این بازی ما، از این دست نمایش ها نبود. این نمایش ما با رضایت و ‏خلاقیت و یک فوتبال خوب همراه بود و به اندازه کافی خوب بود که به پیروزی برسیم.‏
همه بازیکنان به اندازه کافی خوب کار کردند. بار دیگر تکرار می کنم، نمایش خوبی داشتیم اما خیلی ویژه نبودیم."‏
مورینیو همچنین دیگو کاستا، مهاجم اسپانیایی تیمش را مورد ستایش قرار داد و گفت:" از دیگو کاستا هم راضی هستم. نه ‏به خاطر گلی که به ثمر رساند؛ گل مهم نیست بلکه به خاطر جابجایی هایش. تحرکی که به تیم اضافه می کند و همین ‏طور شیوه پرسینگش. به نظر من، او در حال حاضر بدون هیچ ترسی بازی می کند."‏

Chelsea Amir
15th December, 2014, 05:21 PM
پارس سن ژرمن !
بازگشت لوئیس ، تقابل کاستا و لوئیس :4:
قرعه تقریبا سختی هست ، ولی من خیلی دوست داشتم قرعه را ، دو تا بازی سراسر هیجانی پیش رومونه ( آماده باش تا آخر بهمن ماه )

ایشالا یه کم ترس به جون خوزه بندازه این قرعه و تو ژانویه یه هافبک تهاجمی خوب خریداری بکنه

BlUe HeArT
15th December, 2014, 09:17 PM
امید دارم به تیممون، قرعه رو هم خیلی دوست داشتم... از اینکه تیمم تیمهای قوی و سرسخت رو ببره بیشتر لذت میبرم.

به یاد یک چهارم پارسال که تا دقایق آخر با روح و روان هممون بازی شد :4:

http://www.axgig.com/images/41042378441925622410.jpg

Meysam
16th December, 2014, 10:02 AM
عجب بازی هیجانیی هست! به هیچ وجه نمیشه نتیجه این بازی رو پیش بینی کرد!

champion jose
19th December, 2014, 11:43 PM
از اون موقعی که نبودم اختلاف شده ۳ امتیاز!! به نیوکاسل نباید میباختیم و حقمون باخت نبود!! ولی بعد از باخت ۳ تا برد داشتیم که برا اعتماد به نفس تیم خوبه!!من نمیدونم چه اصراری که خوزه گیر داده به اسکار و ویلین با هم!! جفتشون گل نمیزنن!! اسکار هم که فقط گل خرکی میزنه!! همون اول فصل گفتم این تیم نیاز به وینگر گلزن داره!! یکی مثل الکسسیس سانچز بدرد این وینگر بی در و پیکر میخورد!! هازارد تازه اولین گل بیرون خونش رو به تیم دسته دویی دربی کانتی زد! نون میده چقدر وینگرامون در امر گلزنی داغونن! ویلین که هیچ و اسکارم مثل هر سال زمان زمستون که میشه سردش میشه!!! دیگو کاستا هم که فرمش مذخرف شده این چند هفته و جنازه دروگبا دقیقه ۶۰ بهتر کارایی داره تا این الاغ که فقط به فکر گل زدن خودش و کل و کل های دو زاری که هیچ ارزش نداره وقتی تیم نیاز به امتیاز داره!!شاید مساوی با ساندرلند طبیعی باشه در لیگی مثل لیگ انگلیس ولی بازی با نیوکاسل رو فقط به خاطر از دست دادن موقعیتای گل از دست دادیم!!چون تیم نبود نیوکاسل!!گفتیم مثل ادم تیم داره میره صدر جدول و فاصله ای که زیاد شده رو حداقل در عرض ۸ هفته از دست میده!!دیدیم دوباره در عرض ۳ هفته نزدیکمون شدن این عربا!!..بازی بعدیمون با استوک و در این ۴ هفته یا همون باکسینگ دی بازیای به مراتب سختتری نسبت به سیتی داریم!!
قرعه چمپیونز لیگ هم با پاریسن زرمن و قرعه کپیتال وان با لیورپول!! از قرعه هم شانس نیاوردیم!!...به هر حال ماههای سختی داریم و خوزه باید سیستم چرخشی انجام بده و به بازیکنا بیشتر استراحت بده!!هر چند نیمکت خوبی نداریم!

Stevie G
20th December, 2014, 10:16 AM
با توجه به اتمام قرارداد صدرنشین لیگ جزیزه با شرکت سامسونگ، آنها فصل آینده نام هواپیمایی ترکیه، که برای مدتی، با دیدیه دروگبا هم همکاری کرده، را روی پیراهن های خود خواهند دید.
پیراهن احتمالی اول تیم تقریبا شبیه یقه هفت خواهد بود و پیراهن دوم، یقه گرد ساده طراحی شده است. این پیراهن ها همانند سالیان اخیر، ساده ولی شیک به نظر می رسند.
http://tarafdari.com/sites/default/files/users/user7002/1_10.jpg
http://tarafdari.com/sites/default/files/users/user7002/2_9.jpg

Chelsea Amir
22nd December, 2014, 03:55 PM
خوزه با نقل قول پریشبش دیگه آب پاکی را کامل ریخت رو سَر تا پام
خوشحال بودم تا نیم فصل صبر میکنیم یه هافبک تهاجمی میخریم که اونم نمیخریم :4:
خوزه گفت که هیچ ورودی وخروجی تو نیم فصل نداریم ( غیر از این که مجبور بشه )، یه سری خبرها هم بود که چلسی 70 میلیون پوند بودج برای خرید تو سال 2015 در نظر گرفته که خوزه همش را میخواد تابستان سال دیگه خرج کنه برای جذب یک یا دوتا استار واقعی
اینجوری اگر باشه که بهتر از اینه که 10 تا بازیکن مثل شورله بخریم و بعد بزاریم روی نیمکت :4:

HHAMI
23rd December, 2014, 03:47 AM
نیمه اول رو ندیدم
نیمه دوم رو کامل دیدم و لذت بردم از دیدن بازی دو تا تیم بد بدن !
از بازی خودمون فقط در فاز دفاعی خوشم اومد
و بیشتر از همه از سه نفر : کورتوآ - میکل - متیچ !
کورتوآ و متیچ که مثل همیشه عالی هستن و میکل چقدر خوب شده اخیراً ! و میفهمم وقتی که خوب باشه چقددددددر خوشم میاد ازش :4:

نیمه دوم دقیقه به دقیقه سخت تر میشد. دقیقه 55 درصد مالکیت نیمه دوم رو انداخت! 69 به 31 به نفع اونا !!!
و چقدر خوش شانس وبودیم که تو اوج حملات اونا یه گل اطمینان بخش و عالی زدیم
هازارد دوباره رو اعصاب من بود و فقط همین پاس گلش یه کم نظرمو بهش مثبت کرد
البته اونجا هم که چندتا تو سر توپ زد و بعد یه پاس عالی داد به سسک خیلی خوب بود هرچند بازم کاراش زیادی بود
یه صحنه هم وسط زمین خودمون توپ رو گرفت و انقد معطل کرد (به هوای خطا گرفتن) که توپ رو ازش گرفتن و نزدیک بود گل بخوریم!
(چندبار حین این بازی فوشش دادم :4: ولی آخرش که مصدوم شد واقعاً نگرانش بودم. آخرم تعویض شد . امیدوارم جدی نباشه)

متیچ تو یه صحنه دوسه تا دریبل قشنگ کرد و بشدت لذت بردم و پیش خودم لقب کریم باقریِ ثانی رو بهش دادم :4: استیلش شبیه کریمه با همون خصوصیات
(البته بدون شوخی میگم اگه کریم تو لیگ انگلیس بزرگ میشد بازیکنی به مراتب بهتر از همین متیچ میشد حتی و یکی از بهترینهای تاریخ فوتبال)

ده دقیقه آخر اتفاقات زیادی داشتیم
وحشی بازیهای آدام . پیرِ خشن استوکی که همینجوری داشت بازیکنای مارو میزد ! البته جذاب هم بود برام این حرکاتش :4:

بدترین صحنه این بازی برای من توپی بود که با کار خوب هازارد و شورله به کاستا رسید و او نتونست توپ رو تبدیل به گل کنه و بلافاصله تعویض شد! قیافش موقع تعویض نشون میداد تا چه حد ناراحته بابت این صحنه. خیلی حیف شد

دیدیه هم که به بازی اومد عالی بود. تو فاز دفاعی هم توپ دفع میکرد هم توپ میگرفت از حریف و عالی میجنگید که یه صحنه دودستی بازیکن اونا گرفت انداختش زمین. نمره قبولی گرفت توی 10 دقیقه حضورش. هر چی بگم از دیدیه کم گفتم
یه پاس پشت پای قشنگ هم داد که نرسید به شورله
و البته یه شوت 40 متری خنده دار هم زد :4:

چقد اذیت میکرد استوک! حتی وقتی 2-0 بودیم نذاشتن بدون استرس بازی رو دنبال کنیم!
آخرشم شانس آوردیم که یه بار کورتوآ عالی کار کرد و یه بار هم شوت بویان نرفت تو گلمون
حقیقتش خیلی هم آخرش برام حساس بود که این کلین شیتش خراب نشه

اون مصدومیت هازارد یه خوبی داشت فقط اونم اینکه بعد از مدتها اِوا خانوم رو زیارت کردیم :4:

دقیقه آخر هم یه گل میتونستیم بزنیم که متاسفانه شورله پاس نداد به دیدیه
شورله باید بیشتر بازی کنه. میدونم خوزه هم میدونه شورله تواناییهای فنیش بیشتر از ویلیانه و ویلیانو فقط بخاطر دوندگی فوق العادش بازی میده. منم زیاد مخالف نیستم با این کارش. ولی نباید بذاره این وسط شورله خراب بشه

بعد از بازی هم گل جی تی رو دیدم. مثل همیشه عالی زد. مثل همیشه گلش رو جوری زد که حسابی جای تحسین داشته باشه.
گلزنترین دفاع تاریخ (تا اونجا که من دیدم و میدونم) 35 گله شد در لیگ برتر !
(بازم باید بگم که منظور همون گلزنی غیر از ضربات کاشته و پنالتی هست)

خلاصه تونستیم سه امتیاز با سیتی رو حفظ کنیم که توی این برهه برای من خیلی متفاوت نیس با 1 امتیاز یا حتی صفر امتیاز
یعنی اگه برعکس بود و ما تونسته بودیم فاصله 8 امتیازی رو به سه برسونیم بلکه من الان راضی تر هم بودم

پ ن : گفتم بعد از مدتها یه پست بلند بدم اینجا
یهویی حسش اومد :4:

Meysam
26th December, 2014, 10:42 AM
گفتم شاید این خبر برای هواداران چلسی جالب باشه!
یک روزی خط حمله چلسی زولا و فلو بودن... .

جان فرانکو زولا سرمربي کالياري شد
جان فرانکو زولا، ستاره سابق تيم ملي ايتاليا، به عنوان سرمربي جديد کالياري معرفي شد.‏
http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00999209.jpg

به گزارش "ورزش سه"، زولای 48 ساله که دسامبر 2013 از واتفورد جدا شد، در یک سال اخیر هدایت هیچ تیمی را ‏برعهده نداشت اما اکنون جانشین زدنک زمان در کالیاری شد.‏
پیرلوئیجی کاسیراگی، دیگر ملی پوش سابق ایتالیایی، هم دستیار زولا در کالیاری خواهد بود. در بیانیه این باشگاه آمده ‏است." زولا و کاسیراگی قصد دارند از تجربه بین المللی و ذهنیت پیروزی خواهشان برای موفقیت باشگاه استفاده کنند و ‏نتایجی را به دست بیاورند که هواداران کالیاری شایسته آن هستند."‏
زولا در دو سال آخر دوران حرفه ای اش، برای کالیاری بازی کرده بود. کالیاری در 11 دیدار اخیرش با هدایت زدنک ‏زمان، تنها 1 پیروزی کسب کرد و زولا کار سختی برای خارج کردن این تیم از بحران دارد.‏

Meysam
1st January, 2015, 10:18 AM
هوادارای چلسی هم بگیر نگیر دارنا!:4: دور روز همگی باهم فعالن بعد همشون باهم غیبشون میزنه!:4:

مورينيو: بازي آساني وجود ندارد
ژوزه مورينيو، سرمربي چلسي عنوان کرد که عملکرد نه چندان خوب چلسي در خارج از خانه، نمي‌تواند بهانه‌اي براي نتيجه نگرفتن مقابل تاتنهام باشد.
http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00998111.jpg

به گزارش "ورزش سه"، چلسی تنها در 5 بازی فصل در لیگ برتر امتیاز از دست داده و در حال حاضر با 3 امتیاز اختلاف در صدر جدول قرار دارد. با این حال، چهارمین تساوی و تنها شکست آنها در طول فصل ، در چند هفته ی اخیر رقم خورده است.

مورینیو در مصاحبه با خبرنگاران گفت:" بازی های سختی پیش روی داریم. یک بازی را باختیم که شایسته باخت نبودیم. خوب کار کرده ایم. هر بازی برایمان سخت است. وقتی مقابل تاتنهام قرار می‌گیریم، کار سختی داریم، وقتی مقابل سوانسی قرار می‌گیریم هم کار سختی داریم، مقابل کوئین پارک رنجرز و ... فکر نمی‌کنم بازی آسانی وجود داشته باشد. در پایان فصل، 19 بازی در داخل خانه و 19 بازی در خارج از خانه برگزار می‌شود. البته که حالا دوره ی سختی را سپری می‌کنیم و تیم‌های دیگر کارشان راحت تر است. ولی اگر با قرعه کشی لیست بازی‌ها مشخص می‌شود، نمی‌توان به آن ایرادی گرفت.

Meysam
2nd January, 2015, 01:19 AM
عجب نتیجه ی باورنکردنیی بود!!!

مورينيو:در خط دفاع، مرتکب اشتباه فردي شديم
ژوزه مورينيو، سرمربي چلسي، پس از شکست 5-3 مقابل تاتنهام، تاييد کرد که اين شکست، به دليل ناکامي شاگردانش در ‏مهار هري کين و ناصر چدلي بود.‏
http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00999627.jpg

به گزارش "ورزش سه"، چلسی در حالی پای به وایت هارت لین گذاشت که بسیاری شانس این تیم برای پیروزی را ‏بیشتر می دانستند. آبی ها در دقیقه 18 با گل دیگو کاستا پیش افتادند اما سه گل از تاتنهام در همان نیمه اول، نشان داد که ‏آبی ها شب دشواری خواهند داشت. هری کین و ناصر چدلی در نیمه دوم دو گل دیگر زدند تا گلزنی هازارد و جان تری ‏هم از سنگینی شکست چلسی کم نکند.‏
مورینیو در پایان بازی تایید کرد که مهار دو ستاره حریف برای شاگردانش کار راحتی نبوده است. او به خبرنگاران ‏گفت:" فکر می کنم اشتباهاتی در کارهای دفاعی داشتیم؛ چند اشتباه فردی . برای مدافعان، مهار هری کین و ناصر چدلی ‏کار آسانی نبود. برای خط دفاعی تاتنهام هم مهار کردن ادن هازارد و دیگو کاستا دشوار بود. ‏
می توان در مورد لحظات حساس بازی صحبت کرد اما من ترجیح می دهم در مورد نتیجه صحبت کنم. بازیکنان تلاش ‏زیادی انجام دادند اما 5 گل اندکی واکنش های ما را بی اثر کرد."‏

Chelsea Amir
2nd January, 2015, 01:35 AM
اومدیم که بعد نگن طرفدارهای چلسی فقط موقع باخت پیداشون میشه :4:
در مورد خیلی مسائل تو بازی میشه صحبت کرد ، بلاخص تو ترکیب اولیه تیم ! یا حتی اشتباهات ایوا و کیهیل و مثلث برزیلیهای تیم
5 تا گل خوردیم هر 5 تا را هم از یک ناحیه ضربه خوردیم ! از فضای بین کیهیل و ایوا و بلاخص فضای جلوی این دو نفر که توسط هیشکی درست پوشش داده نشد ! واقعا نمیدون چرا خوزه امروز اسکار را یک مرتبه آورد تو ترکیب اصلی ! میکل باز هم باید مثل بازی قبل همون جلوی کیهیل و ایوا را پوشش میداد که حتی به عنوان تعویضی هم نیاوردش تو اون قسمت ( البت تو بازی بیشتر به این فکر میکردم که فقط میخواد جبران کنه نتجیه را و اصلا به فکر گل خوردن دیگه نیست ) ! تو 5-6 بازی اخیر بیرون خونه اولین مرتبه بود که میکل را بازی نمیداد ! فابرگاس هر چقدر تو کارهای حجومی خوب باشه برای کارهای دفاعی بی نهایت ضعیفه ! نیمه دوم بلافاصله اومد پشت مهاجم بازی کرد و یه پاس گل و چندتا تک به تک هم واسه بقیه بازیکنها درست کرد ! اسرار بی موردیه که خوزه باز هم بخواد بیارتش واسه هافبک دفاعی
و مهمتر از هر مسئله ای اشتباهات ایوا و بلاخص کیهیل بود ! این کیهیل چه بلایی سرش آمده را خدا میدونه ، با سال پیشش تومنی دو زار فرق کرده ! و از طرفی هم ایوا که کم امروز دریبل نخورد ( از چادلی ، اریکسن ، کین و... هر کسی که فکرش را بکنین :4:)
اسکار هم که هیچی ، کلا دو ماه یه بار یه بازی خوب میکرد ، تازگیها شده 4 ماه یک بار :4: از این اسکار هیچ آبی واسه ما گرم نمیشه
و از طرف مقابل هازاد امروز فوقالعاده بود ، هر کاری که دلش خواست کرد تو بازی اما حیف که واقعا دست تنها بود اون جلو

از همه اشتباهات خودمون بگذریم ولی خدایی این هری کین عجب جگریه :4: چند وقت پیش حامد در موردش حرف میزد که فوق العاده است و عالیه که زیاد باهاش موافق نبودم ، و بیشتر اینجوری پیش خودم تصور میکردم که یه بازیکن با پتانسیل بالا است که میتونه خوب بشه بعدها نه این که الان حکم ستاره را تو یه بازی بتونه پیدا بکنه ، فوق العاده است این پسر ! این جدای از اینه که والکر هم بعد مدتها اومد واسه تاتنهام فیکس بازی کرد و الحق نشون داد یه سر وگردن از تمام دفاع راستهای انگیلیسی بالاتره

والا زیاد حرس نخوردم واسه باخت ، درسته ناراحت شدم واسه چنین باخت سنگینی اما از طرفی هم خوبه که خوزه این مشکلات را الان ببینه ! این اسب بزرگی که در موردش حرف میزد را الان ببینه که این اسب بزرگش هم نیاز به تقویت بهتر و بیشتر داره ! این تیم هنوزم راحت مینوه قهرمان لیگ بشه ولی تو سی ال بیش از چیزی که نشون میده میتونه به مشکل بخوره

Meysam
7th January, 2015, 09:53 AM
شوارتز تا زمانی که تو فولام بود دروازه بان نسبتا خوبی بود و تو تیم ملی هم ثابت بود! با ما نایب قهرمان جام یوفا هم شد!
ولی رفت چلسی نیمکت نشین کامل شد و دیگه فوتبالش تموم شد!
الان تو 42 سالگی نمیدونم میتونه هنوز بازی کنه یا نه!

رسمي:دروازه بان چلسي به لسترسيتي پيوست
لسترسيتي سرانجام مارک شوارتزر، دروازه باتجربه استراليايي را از چلسي به خدمت گرفت.‏
http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/01000244.jpg

به گزارش "ورزش سه"، این دروازه بان 42 ساله که در این فصل پشت سر تیبو کورتوا و پتر چک، ‏شانسی برای بازی کردن در استفموردبریج نداشت، تا سال 2016 با لسترسیتی قرارداد امضا کرد.‏
او که سابقه بازی در تیم های میدلزبورو و فولام را هم دارد، در طول دوران حرفه ای اش بیش از 600 ‏بازی انجام داده است.‏
ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، چند روز قبل با تایید پیوستن شوارتزر به لسترسیتی، اعلام کرده بود که ‏جمال بلکمن، دروازه بان جوان این باشگاه که به طور قرضی برای میدلزبورو بازی می کرد، به ‏استمفوردبریج باز خواهد گشت. ‏
در حال حاضر کاسپر اشمایکل، دروازه بان اصلی لستر، در حال حاضر به دلیل مصدومیت دور از میادین ‏است و شوارتزر برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی، باید با بن همر رقابت کند.‏

champion jose
19th January, 2015, 06:20 PM
اختلاف رو دوباره ۵ کردیم و نشون دادیم تیم برتریم!! اگر عرضه داشته باشیم و امثال فیل داود و مایک دین و کریس فوی بذارن باید کار این عربا رو بریدج تمام کنیم و وفاصله رو ۸ کنیم!! اگرم که نبریم یعنی نمیخوایم قهرمان بشیم!! خدا رو شکر بازی دو هفته دیگه هست و فعلا پرمیر تعطیل میشه!! ولی دو بازی سخت جلو لیور داریم که بعید میدونم خوزه بخواد استراحت بده !! بازی فردا رو که فطعا بای ترکیب کامل بره چون شنبه جام حذفی ولی بازی سه شنبه بعد اگر نتیجه بازی فردا مثبت بود میتونه ریسک کنه و بازی سیتی رو ترجیح بده به سمی فاینال کارلینگ کاپ!! هرچند بازم میگم از مورینیو بعید!! یادم ۲۰۰۶۲۰۰۷ بود با وایکوم داشتیم سمی فاینال کارلینگ کاپ همه رو بازی داد و هیچ استراحتی هم نبود حالا این که لیورپول!!..بهرحال من امسال فقط لیگ میخوام و اگر بخوایم به لیگ فکر کنیم باید سیتی رو له کنیم در بریدج چون این شانسا رو استفاده نکنیم فقط میریم زیر فشار بیخودی!! زیر فشار هم هیچوقت تیمی که شایسته هست قهرمان نمیشه!!
اینم بگم من کلا وقتی میام نظر میدم که تیم برده باشه!!تیم نبرده باشه دستم به نوشتن نمیره!!گفتم هر کی داره فکر میکنه پیش خودش هم دو تا برد اوردن این اومد پست داد!! دقیقا داره درست فکر میکنه!!

Meysam
28th January, 2015, 12:04 PM
من فقط واسه ی چک ناراحتم که نیمکت نشین مطلق شده!!! حیفه! واقعا حیفه!
دیشب بازی خیلی زیبایی بود. هر دوتیم جنگنده بازی کردند... .

رفتنتون به دور بعد رو بهتون تبریک میگم.:53:

ƁΛƬMΛN
1st February, 2015, 03:23 AM
- چلسی کوادرادو رو از فیورنتینا گرفت، خرید خوبی ـه، کوادرادو از اون دسته از بازیکن هایی هست که از نظر تکنیکی فوق العاده ست، فقط شاید گاهی نمی تونه تعادل و توازن استفاده از تکنیک و مغز رو حفظ کنه ! البته شورله هم رفت. در واقع باید شورله رو می فروخت چلسی تا تراز مالی رو برقرار کنه.

البته چلسی کنونی هم از چلسی اوایل فصل کمی فاصله گرفته، ولی همچنان چلسی رو تیم بدون رقیبی در انگلیس می دونم و جدی ترین مدعی عنوان قهرمانی ـه.

Meysam
8th February, 2015, 02:08 PM
با توجه به نتایج اختلافتون با سیتی به 7 امتیاز رسید! دیگه باید قهرمانیتونو تبریک گفت... .
بعیده سیتی بهتون برسه... .

champion jose
12th February, 2015, 02:31 AM
برد رو تبریک میگم!!
عجب بردی بود!! اینجور موقعا حرف زدن در مورد کی خوب بود و کی بد بود احمقانست!! یکم باید بگذره بعدا صحبت بشه!! اینکه فاصله با تیم سیتی ۷ امتیاز موند کافیه!! همین که طرفدارا سیتی زدن لایو اسکور دیدن بازی یک هیچ شده کافیه!! همین که بدون دیگو کاستا فاصله رو افزایش دادیم( منظورم در طول سه بازی محرومیتش!!) همین کافیه!! هر چند برا قهرمانی باید روندمون ادامه پیدا کنه!! و این ۷ امتیاز اختلاف تنها چیزی که کافی نیست برا قهرمانی!!
پیتر چک هم که تنها کسی که باید در موردش صحبت بشه!! خوزه هم به اولین کسی که تبریک گفت پیتر چک بود!!..فعلا!

Meysam
11th March, 2015, 07:18 PM
دوستان و هواداران چلسی لطفا در انتخابات بهترین های سال پارس فوتبال شرکت کنید:

|| انتخابات بهترین های سال 1393 پارس فوتبال || (http://anjoman.parsfootball.com/showthread.php?t=7974)

champion jose
23rd March, 2015, 12:08 AM
برد رو تبريك ميگم!! فاصله 6 امتيازي با يك بازي كمتر!! حاشيه امنيت خوبي و اگر كهيل و كورتوا و امثالهم بذارن بايد تا جايونيم حفظش كنيم!! بعد از حذف از اروپا و اون بلايي كه هنوز من نفهميدم چرا اين همه بلا يه راست بايد سر يك تيم در بدترين زماناي بازي بيفته بايد ليگ رو بچسبيم!! بهرحال اينجور اتفاقات در فوتبال ميفته!!! همين اتفاقات باعث ميشه خيلياا بتونن خودشون رو خالي كنن و از ته دل لذت ببرن!! بهرحال مادراشون برا همچين روزايي انداختنوشن بيرون!!..ولي اگر بتونيم قهرمان ليگ بشيم اونوقت مايه پشيموني پدر و مادرشون ميشيم!!!

♥perspolis♥
28th March, 2015, 04:46 PM
چلسی قادر به تصاحب پنجمین قهرمانی لیگ برتر است؟
Http://www.varzesh11.com/images/article/chelsea-flag-3477.jpg
تیم فوتبال چلسی تحت مربیگری ژوزه مورینیو از هفته دوم رقابت‌های این فصل لیگ برتر انگلیس در صدر جدول قرار داشت. هر چند آبی‌پوشان توسط رقبای صاحب نام دیگری مانند منچستر سیتی، مدافع عنوان قهرمانی فصل گذشته، ساوتهمپتون و یا منچستر یونایتد تحت تعقیب هستند، اما عملکرد شاگردان مورینیو در اکثر بازی‌ها به اندازه‌ای درخشان و قابل ملاحظه است که همه کارشناسان این تیم را قهرمان فصل 2014-2015 می‌دانند.

چلسی تا کنون در فصل‌های 1954-1955، 2004-2005، 2005-2006 و 2009-2010 به قهرمانی در لیگ برتر انگلیس رسیده است.

آنها همچنین 7 مرتبه قهرمانی در جام حذفی انگلیس و یک مرتبه در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کرده‌اند.

در ادامه به مرور تاریخچه باشگاه اف‌ سی چلسی می‌پردازیم:

باشگاه فوتبال چلسی در سال 1905 تاسیس شده و در غرب لندن واقع است. این تیم همواره در رده‌های بالای فوتبال انگلیس قرار داشته و دارای ورزشگاه اختصاصی با ظرفیت 41 هزار و 841 نفر به نام استمفورد بریج است.

رومن آبراموویچ تاجر اهل روسیه در سال 2002 سهام باشگاه چلسی را به مبلغ 140 میلیون پوند خریداری کرد.

http://www.varzesh11.com/images/upload/-jose-mourinho-20644.jpg

پیراهن و شورت ورزشی آبی روشن به همراه جوراب های سفید رنگ بازیکنان چلسی از فصل 1965-1964 مورد استفاده قرار گرفت و تا به امروز هم همین ترکیب رنگی حفظ شده است.
البته نماد باشگاه چلسی تا کنون چندین مرتبه تغییر کرده اما از دهه 1950 به بعد، نماد شیر به عنوان نماد اصلی باشگاه مورد استفاده قرار گرفته است.

هواداران

هواداران باشگاه چلسی به طور متوسط در جایگاه پنجم حضور مداوم در ورزشگاه‌های انگلیسی قرار دارند.

چلسی با داشتن هواداران بسیار در نقاط مختلف لندن و انگلیس، از تیم‌های محبوب فوتبال در این کشور و سراسر جهان محسوب می‌شود.

هواداران چلسی، تیم‌های آرسنال، تاتنهام و منچستر یونایتد را مهمترین رقیبان تیم خود می‌دانند.

http://www.varzesh11.com/images/upload/chelsea-fans-3776.jpg

رکوردها

1- بیشترین حضور و بازی برای تیم چلسی در اختیار رون هریس کاپیتان سابق چلسی با 795 بازی بین سال‌های 1961 تا 1980 می‌باشد که بعید به نظر می‌رسد تا سال‌ها کسی توان شکستن این رکورد را داشته باشد.
2- در میان دروازه‌بانان، پیتر بونتی با 600 بازی بین سال‌های 1059 تا 1979 رکوردار است.
3- فرانک لمپارد (2001 تا کنون) با 203 گل زده و بابی تا مبلینگ (1959 تا 1970) با 202 گل زده برای چلسی به ثمر رساندند.
4- چلسی دارای رکورد بیشترین امتیاز کسب شده در یک فصل (95 امتیاز)، کمترین گل خورده در یک فصل (15 گل)، بیشترین پیروزی در یک فصل (29 بازی)، بیشترین بازی بدون گل خورده دریک فصل (25 بازی شامل تمام بازی‌های فصل 2004-2005) و بیشترین بازی بدون گل خورده از ابتدای فصل (6 بازی در فصل 2005- 2006) است.
5- چلسی دارای رکورد اولین‌ها نیز می‌باشد. چلسی به همراه تیم آرسنال اولین استفاده کنندگان لباس دارای شماره در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس در 25 آگوست 1928 بود. چلسی برای اولین بار در انگلیس در یک مسابقه داخلی با هواپیما به ورزشگاه تیم نیوکاسل رفت. این تیم برای اولین مرتبه در لیگ برتر جزیره، در روز یکشنبه بازی انجام داد. چلسی در فصل 2009-2010 برای اولین مرتبه به رکورد 100 گل زده در یک فصل تاریخ فوتبال لیگ برتر انگلیس رسید.

بهترین بازیکنان

بازیکنان برتر چلسی از سال 2000 تا 2014 به ترتیب عبارتند از:

2000-دنیس ویسه
2001- جان تری
2002-کارلو کودیچینی
2003- جان فرانکو زولا
2004- فرانک لمپارد
2005- جان تری
2007- مایکل اسین
2008- جوکول
2009-فرانک لمپارد
2010- دیریه دروگبا
2011- پیتر چک
2013- خوان ماتا
2014- ادن آزارد

http://www.varzesh11.com/images/gallery/chelsea-trophy-celebration-36275.jpg

بهترین مربیان

بهترین مربیان باشگاه چلسی از سال 2000 به بعد عبارتند از:

1998-2000 : جان لوکا ویالی- قهرمانی در جام اتحادیه، جام حذفی، جام خیریه انگلیس، جام در جام اروپا، سوپر جام اروپا
2004-2007: ژوزه مورینیو- 2 لیگ برتر انگلیسی، 2 جام اتحادیه، جام حذفی، جام خیریه انگلیس
2009: گاس هیدینگ- قهرمانی در جام حذفی
2009-2011 : کارلو آنچلوتی- لیگ برتر انگلیس، جام حذفی، جام خیریه انگلیس
2012: روبرتو دی ماتئو: جام حذفی، لیگ قهرمانان اروپا
2013: رافا بنیتس- لیگ اروپا

♥perspolis♥
4th April, 2015, 11:50 PM
پیروزی دشوار چلسی مقابل استوک سیتی
چلسي در ديداري خانگي مقابل استوک به پيروزي 2-1 رسيد و فاصله اش با تيم دوم جدول را به 7 امتياز افزايش داد.
http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/01026397.jpg

به گزارش "ورزش سه"، در شبی که استوک نمایش خوبی در استمفوردبریج ارائه داد، چلسی به یک ‏پیروزی دیگر رسید و بار دیگر فاصله اش با تیم های تعقیب کننده را افزایش داد.‏

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01026393.jpg

چلسی بازی را هجومی آغاز کرد و در همان 15 دقیقه ابتدایی، دو بار می توانستند به گل برسند اما ‏ضربات بازیکنان این تیم در چهارچوب نبود. برتری آبی ها ادامه پیدا کرد اما درخشش آسمیر بگوویچ و ‏کم دقتی بازیکنان میزبان در زدن ضربات آخر، باعث شد دروازه استوک بسته بماند.‏
‏ تا اینکه سرانجام در دقیقه 39، چلسی به گل رسید. خطای وولشید روی فابرگاس، یک ضربه پنالتی ‏نصیب آبی ها کرد که توسط ادن هازارد به گل اول بازی تبدیل شد.‏

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01026398.jpg

اما این برتری تنها 5 دقیقه پایدار بود و چارلی آدام با یک ضربه خارق العاده، دروازه کورتوا را باز کرد. ‏در حالی که بازیکنان چلسی منتشر اعلام یک ضربه خطای روی هازارد در پشت محوطه جریمه استوک ‏بودند، بازیکنان میهمان یک ضد حمله را ترتیب دادند؛ ولی توپ هنوز به وسط زمین نرسیده بود که آدام ‏از روی خط دایره وسط زمین خودی، با یک ضربه بلند، دروازه چلسی را هدف گرفت. کورتوا که از ‏دروازه خارج شده بود، تلاش زیادی برای دفع توپ کرد اما ضربه توپ به قعر دروازه رفت وکار به ‏تساوی کشیده شد. به این ترتیب، نیمه اول با تساوی 1-1 به پایان رسید.‏
ورود دیگو کاستا به جای اسکار در زمین در ابتدای نیمه دوم؛ ترکیب چلسی را هجومی تر کرد؛ هرچند ‏ستاره اسپانیایی تنها 12 دقیقه در زمین ماند و خیلی زود جای خود را به دیدیه دروگبا داد. با این وجود، ‏آبی ها سرانجام در دقیقه 62 به گل برتری رسیدند.‏

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01026391.jpg

اشتباه بگوویچ در شروع بازی، یک موقعیت خوب را نصیب هازارد کرد و او هم بعد از پشت سر گذاشتن ‏مدافع استوک، لوئیک رمی را در موقعیت گلزنی قرار داد. این مهاجم فرانسوی هم اشتباه نکرد و دروازه ‏بگوویچ را باز کرد.‏
علی رغم رسیدن به گل برتری، حملات چلسی ادامه پیدا کرد اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور ‏نکرد و چلسی با همین پیروزی 2-1، 70 امتیازی شد تا با 7 امتیاز برتری نسبت به آرسنال، جایگاهش در ‏صدر جدول را مستحکم تر کند.‏

♥perspolis♥
4th April, 2015, 11:50 PM
افسوس خوردن جالب مورینیو (عکس)
ژوزه مورینیو در دیدار امشب تیمش مقابل استوک حسابی حرص خورد.

به گزارش "ورزش سه"، در شبی که آبی ها 2-1 به پیروزی رسیدند، بازیکنان این تیم موقعیت های زیادی را از دست دادند. از جمله در دقیقه 82 که خوان کوادرادو دو موقعیت پیاپی را در مصاف با آسمیر بگوویچ، دروازه حریف خراب کرد. از دست رفتن این موقعیت باعث شد تا مورینیو اینطور واکنش نشان بدهد.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01026400.jpg

Meysam
5th April, 2015, 10:51 AM
بچه ها نتایج انتخابات بهترین های پارس فوتبال در سال 93 اعلام شد:
http://anjoman.parsfootball.com/showthread.php?t=7974&page=6
تارا از چلسی هم جزو بهترین ها بود.:53:

Meysam
3rd May, 2015, 08:43 PM
قهرمانی چلسی در لیگ برتر انگلیس رو به هوادارانش تبریک میگم.:53:

champion jose
3rd May, 2015, 09:40 PM
اقا تبريك ميگم قهرماني قاطعانه رو!!! تيم از روز اول بهترين بود تا اخر!! فكر كنم هيچ شبه انساني هم بتونه ادعا كنه چلسي شايسته قهرماني نبود!!هفته بعد هم ليورپوليا بايد تونل باز كنن برا قهرمان تا الكي الكي تحقير بشن!!( يعني خودشون هم نميدونن چرا؟!!!) در ضمن ركورد منچستر 93-94 هم كه 254 روز صدرنشين بود رو شكونديم و با 262 روز صدر اين ركورد هم به تاريخ پيوندونديم در سختترين ليگ دنيا!!حرف ديگه اينكه منچستر سيتي هم 1-0 تاتنهام رو برد!!!!! و ارسنال هم دوشنبه با هال سيتي داره!!!!!!!!!!
اينم جمله خوزه برا كسايي كه ميخوان انتقاد كنن از سبك بازي تيم:
Jose on Chelsea critics: 'The dogs bark and the caravans go by'

champion jose
18th May, 2015, 05:06 PM
امشب بازي 37 ليگ رو انجام ميديم و دريغ از استرس يك در صدي!!!....بايد كم كم بريم برا فصل نقل و انتقالات رو به رو!!..بايد دفاع وسط در حد نيمكت بخريم چون نميشه فقط به زوما دل بست!! اگر بتونيم ميراندا اتلتيكو رو بخريم خيلي خوب ميشه!! هافبك قطعا لازم داريم!! اگر پوگبا رو بشه خريد با فيمت واقعي خوبه!! ولي با اين قيمتاي تخيلي بايد بريم دنبال هافبكي كه كم مصدوم بشه و بازيش بتونه كاري كنه اسكار نيم فصل دوم فكر خوشگذروني نيفته!! و حداقل بتونه بهش فشاري وارد كنه!! برا وينگر هم نياز به وينگر گلزن داريم!! اگر گريزمان بياد عالي!! البته وينگر نبوده اين فصل كه اينقدر گل زده و لي قابليت بازي در وينگر رو داره!! مهاجم نوك هم قطعا لازم داريم چون يكي مثل رمي هر وقت كاستا مصدوم اونم مصدوم ميشه!!بايد رمي رو رد كنيم و بريم مهاجم در حد نيمكت بخريم. مهاجمي در حد همين رمي كه كمتر مصدوم بشه!! از نظر بازيكن گروه متعادلي داريم و همين خيلي خوبه و فقط يكم نياز به تقويت نيمكت داريم!!...مثل يونايتد يا سيتي نيستيم كه نيمكت نشينمون ژكو و بوني يا فالكائو و ديماريا باشه!! يا ارسنال كه كل نيمكتش وينگر با كيفيت!! ( ليورپول هم كلا حساب نيست!!!!!)..

مثل اينكه پرز هم رفته دنبال مورينيو ولي خوزه رد كرده پيشنهاد رئال رو!!..اينكه رد كرده مشخص بود كه رد ميكنه چون اگر اتفاقي نيفته تا هر وقت چلسي بخواد ميمونه !!...ولي وقتي رئال مياد برا مربي قبلي كه بعضا ادماي كودني پيدا ميشن كه ميگن موفق نبوده معناي زياد داره!!..اينكه بارسا تيم بزرگي شكي درش نيست ولي اين بارسا نيمي از اون بارساي 2010 نيست!! اون بارسا تيم بود ولي اين بارسا فقط بازيكن...امثال نيمار و سوارز رو با اعجوبه اي مثل مسي داشته باشي فقط بايد هلو انجيري باشي كه موفق نشي!! كه انريكه داره ثابت ميكنه هلو انجيري نيست!!!..تيمي كه وابسته به بازيكن باشه رو ميشه راحت نابود كرد!! كجاست اون رئالي كه بازيكناي 12 ميليون يوروريي مثل خديرا و اوزيل و 25 ميليون يورويي مثل ديماريا داشت و نميذاشت بهترين بارساي تاريخ سه گانه داشت يا اون رئالي كه 100 امتياز ميگرفت و گوارديولا رو فراري ميداد!!!(هر چند گوارديولا كيفيتش رو در نيمه نهايي دو سال اخير نشون داده!!!!)....ولي فوتبال تغيير ميكنه و مردم فراموش ميكنن در گذشته چي اتفاق افتاده!! اما گذشته رو فقط ادماي كودن فراموش ميكنن!!

Mazzi
21st May, 2015, 03:26 PM
دوست عزیز...
گواردیولا خودش رو تو این دو سال نشون داده و دو بار بازنده بوده تو نیمه نهایی
میشه مشخصا اعلام کنید مورینیو تو این 2 سال چیکار کرده؟
.
با معذرت از دوستان هوادار چلسی
قهرمانی هم با تاخیر بهتون تبریک میگم

champion jose
22nd May, 2015, 05:02 PM
ولي جواب سوالت مشخص و واضح! بر ميگردي مورينيو تيمي رو تحويل گرفته بود در فصل 2013-2014 كه قبلش سوم شد با اختلاف 20 امتياز نسبت به تيم اول!بهترين بازيكناي تاريخش مثل لمپارد و دروگبا و چك و تري و كول و اسين اون بازدهي قبلي رو نداشت!! فرانكي و كول كه باشگاه رو ترك كردن دروگبا فقط بازيكن داخل رختكن و اسين خراب شده بازيش و جان تري به بهترين فرم خودش برگشته كه كافيه صحبتاي خود جان تري رو بخوني تا ببيني اين بنيتز كودن تا مرز نابود شدن بردش ولي هم خودش و هم مورينيو ذوباره تونستن تري رو بهترين دفاع اروپا كنن( نظر شخصيم!!) پتر چك وضعيتش متفاوت بود!! هوز بهترين دروازبان اروپا ولي كورتوا جوون تر و به دلايل تخيلي جاش رو به كورتوا داد( بدترين تصميمي كه مورينيو گرفته در مربيگريش احتمالا چون خودش هم دليل متقاعد كننده اي نداره برا نيمكت نشين كردن چك!)..مورينيو برگشت و با تمام اين وجود چلسي رو پارسال تا اخرين روز در كورس نگهداشت!!اما تغييراتي در تيم بوجود اورد برا اين فصل مثل ماتيچ- فابرگاس- كاستا ويلين و ازپيليكوئتا و كورتوا!!اين شد كه تيمش بعد از پنج سال شد قهرمان سختترين ليگ جهان در فاصله سه هفته مونده به ليگ!!اونم چلسي كه امارش در ليگ در اين چند سال اصلا خوب نبود!! حذف از ليگ قهرمانان امسال اتفاق ميفته هر 10 سال يكبار و امسال نوبت چلسي بود!!
اما گوارديولا فقط به چند جمله كوتاه نياز داره تا توضيح بدم چكار كرده در اين دو فصل!! تيم سه گانه رو تحويل گرفت و تيمي كه از 2010 تا قبل گوارديولا سه بار فينال چمپيونز ليگ بود رو هم تحويل گرفت!!..نتيجش اين شد به اولين تيم قوي كه خورد مجموعا 10 گل خورد و سه گل زد!!..اگر منظورت بردن بوندسليگا كار خاصي بهت قول ميدم هيچ جوره من يكي نميتونم قانعت كنم اين يكي كار خاصي!! با اين گروه بازيكني كه بايرن مونيخ داره و رقبايي كه داره يك تيكه اجر هم كت و شلوار بدي بوندسليگا رو ميبره!! نميگم مثل گوارديولا زود هنگام ميبره ولي تحت هر شرايطي ميبره!! چون از 10 بوندسليگا 8 تاش هميشه مال بايرن!!
البته اگر ادم باهوشي بودي از پست اول من اين سوال نبايد به ذهنت خطور ميكرد!!!..چون بحث من گوارديولا نبود! پست من نه ضد گوارديولا بود و نه ضد رئال بود!!حتي دفاع از مورينيو هم نبود!!

champion jose
8th June, 2015, 07:19 PM
خبری از نقل و انتقالات نیست!! نصف و نیمه خبر میاد بیرون ولی نه در حدی که خیلی جدی باشه!!
گفته میشه فالکائو جدی ترین بازیکنی که قرار برای مهاجم به تیم اضاف بشه!! مهاجم خوبی برا الترناتیو کاستا ولی من شک دارم قبول کنه که ۱- پول هفتگیش رو پایین بیاره و ۲- اینکه قبول کنه وقتی کاستا مصدوم شد شانس بازی داره!!! تازه اینم باید اضاف کرد که فصل خوبی نداشت درست ونگال بهش شانس نداد ولی قطعا اگر خوب بود مربی مجاب میشد بازیش بده!!بهرحال برای فصل بعد دل بستن به کاستا که ۴ بازی پشت سر هم نمیتونه بازی کنه خریت!! و مهاجم گلزن خوب باید داشته باشیم!!..بغیر این تیم باید برا چمپ‍یونز لیگ تقویت بشه!! درسته بردن چمپ‍ونز لیگ به اعصاب مسی بستگی داره ولی بازم بازیکنای بهتر شانس قهرمانی در این تورنمنت رو افزایش میده!!..بغیر از این بردن لیگ برتر هم سال بعدی دو برابر امسال سختتر میشه!! امثال یونایتد و سیتی بازم بازیکن میخرن و ارسنال که نیازی به بازیکن نداره!!

masoud 99
10th June, 2015, 03:39 PM
آقا کسی از بچه های چلسی از امیر جان خبرنداره خیلی وقته خبری ازش نی

Meysam
10th June, 2015, 05:18 PM
یکی از دوستان هوادار چلسی لطف کنه تاپیک فصل جدید چلسی رو تاسیس کنه.:53: