PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Goo Goo Goonners .. 2014-2015

Eglantine
27th July, 2014, 02:04 PM
فصل جدید، تاپیک جدید .. امیدوارم این فصل مالِ ما باشه

- سانچز و دبوشی رو خریدیم .. سانیا از تیم جدا شد و احتمالا فرمائلن هم همین سرنوشت رو خواهد داشت

- خدیرا که با توجه به دستمزدی که خواسته احتمال خیلی زیاد کنسل هست ! نمیدونم .. شاید اتفاق تازه ای تو این زمینه بیوفته ولی تا اونجائیکه مذاکرات نشون میده این انتقال نشدنیه

- اسپینا دروازه بان شماره ی یک کلمبیا رو هم گرفتیم .. رقابت جذابی برای شماره ی یک شدن بین ژسنی و اسپینا خواهیم دید این فصل

- و چمبرز هم احتمالا یکی از دیگه از خریدهامونه

- هال سیتی به جنکینسون علاقه نشون داده .. امیدوارم که اگه قراره جایی هم بره قرضی باشه چون واقعا حیفه

در کل از خریدهای تیم راضیم .. برخلاف چند سال ِ گذشته خیلی راحت خرید کردیم، حرص و جوش الکی و اضافه هم نخوردیم ! هلوها به سادگی پریدن تو گلو :4: .. به غیر از لارس بندر :22: امیدوارم پرونده ی خریدهای اول فصل رو با بندر ببندیم :633:

Meysam
27th July, 2014, 09:10 PM
منم تاپیک جدید آرسنال رو تبریک میگم.:53:
آرسنال دو سالی هست که داره نشون میده نمیخواد فجر سپاسی باشه!:4:
سعی میکنه بازیکنان بهتر رو بخره. چیزی که در یک دهه ی اخیر خیلی کم دیدیم و کارش فقط فروش بازیکنان بوده!

Meysam
28th July, 2014, 12:05 PM
با این صحبت ونگر موافقم. آرسنال دیگه نیازی به خرید مهاجم نداره.
به اندازه کافی مهاجم داره. حس خیلی خوبی به تیم این فصل آرسنال دارم.
امسال آرسنال جزو مدعیان شماره ی یک قهرمانیه. البته حریفان سرسختی هم داره!

ونگر: آرسنال به مهاجم نياز ندارد

آرسن ونگر گرانترين خريد مهاجم در فصل تابستان را به انتقال 32 ميليون پوندي الکسيس سانچس از باشگاه بارسلونا اختصاص داد با توجه به حضور تئو و الکات، يحيي سانوگو و لوکاس پودولسکي، مربي فرانسوي ديگر قصد خريد هيچ مهاجمي براي توپچي‌هاي لندن ندارد اما وي هنوز در مورد خط دفاعي دچار ترديدهايي است بطوريکه مصدوميت چند بازيکن مياني موجب شد ونگر به فکر خريد يک مدافع هافبک باشد.

ونگر در مورد ديگر تيمهاي حاضر در ليگ برتر انگليس گفت: چلسي، منچستر يونايتد و ليورپول هر کدام بازيکنان بزرگ و صاحب نامي را به خدمت گرفته‌اند خريدهاي ما بايد حساب‌شده باشد به طور حتم مسابقات تماشايي و حساسي را در فصل جديد ليگ جزيره شاهد خواهيم بود پس بايد تمامي پستهاي موجود در زمين را تقويت سازيم تا قادر به حضور در اين رقابت فشرده سخت باشيم.

Eglantine
28th July, 2014, 01:30 PM
میثم باز این فولهام رفت دسته دو، تو پرچمت رو عوض کردی ؟ :4:

ما الان از واجباتمون هافبک دفاعیه .. آرتتا تو این چند ساله به عنوان هافبک دفاعی بکار برده شده ولی واقعا کارش این نیست و ما از اون قسمت خیلی ضعیف عمل کردیم .. خیلی دوست دارم یه هافبک دفاعیه درست و درمون بگیریم

اگرم فرمائلن بره، یه دفاع خوب هم میخوایم .. کاش نره ترمیناتور :1112:

Meysam
31st July, 2014, 12:18 PM
نسترن من تیم های اصلیم رم دورتموند و پرسپولیس هستند!:4:
ولی غیر از اونها اخبار همه تیم هارو دنبال میکنم و بازیهاشونو میبینم.

میدونی مبلغ قرارداد اوسپینا چقدره؟ به نظرم اگه بالا باشه نمی ارزه! چون آرسنال خودش دروازه بان داره!
همین پول رو اگه آرسنال هافبک میخرید بیشتر منفعت میبرد.

Eglantine
2nd August, 2014, 09:17 AM
چیزی نشده مبلغش ، سه چوق ناقابل برای چهار سال ! شما برو نگران تیم دست دومیه خودت باش :21:

Meysam
2nd August, 2014, 06:57 PM
نسترن بده برای باشگاهتون ابراز نگرانی میکنم؟:4:

اینو یادش بخیر... مربوط به زمان های آرسنالی بودنم بود!:5:

پيرس در سوپر ليگ هند بازي مي‌کند
http://www.varzesh3.com
هافبک بازنشسته تيم ملي فرانسه عنوان کرد در سوپر ليگ هند بازي خود را از سر خواهد گرفت.

رابرت پيرس، هافبک پيشين تيم فوتبال آرسنال که در ماه اکتبر 41 ساله مي‌شود تأييد کرد قصد دارد دوران حرفه‌اي خود را در سوپر ليگ هند از سر بگيرد. اين در حالي است که او از 3 سال گذشته پس از جدايي از استون‌ويلا تاکنون براي هيچ تيمي بازي نکرده است.

پيرس نام تيمي که قرار است برايش بازي کند را فاش نکرده ولي اگر اين اتفاق عملي شود او در ليگي به ميدان خواهد رفت که بازيکنان اسپانيايي همچون لوئيز گارسيا و خوان کاپدويا در آن مشغول به بازي هستند.

پيرس در صفحه رسمي «توئيتر» سوپر ليگ هند اين پيام را داده است: اطمينان دارم که حضور در سوپر ليگ هند موفقيت بزرگي خواهد بود و از اينکه جزيي از اين ليگ خواهم بود، خوشحالم.

رقابت‌هاي سوپر ليگ هند بين 8 تيم بين ماه‌هاي اکتبر تا دسامبر 2014 برگزار مي‌شود.

http://hyperclubz.com/ImageLoader.ashx?Image=~/common/img/Golestan/Article/dd15157e-f7b6-45c8-9e9a-07224f905d13.jpg

Eglantine
3rd August, 2014, 10:24 AM
دیروز با چهار گل سونوگو و یک گل کمپبل بنفیکا رو بردیم .. خریدهای جدید بازی کردن و مهاجمهای دوممون هم خیلی خوب کار کردن .. امروز هم با موناکو بازی داریم

Meysam
3rd August, 2014, 12:52 PM
بیتا چامبرز هم بازی کرد؟
بازیکن آینده داری به نظر میرسه. از اوناییه که چند سال دیگه مبالغ سنگین جا به جا میشه!

Eglantine
3rd August, 2014, 01:43 PM
بازی از جائیکه من بتونم ببینم پخش نشد، ولی کامنتهای کسایی که دیده بودن رو میخوندم راضی بودن از عملکردش .. نود دقیقه به عنوان دفاع وسط بازی کرده و نمایش بی نقصی هم داشته

خیلیا اعتراض کردن که یازده چوق با آپشن افزایش به شونزده تا برای بازیکن نوزده ساله زیاده ! امیدوارم که ارزشش رو داشته باشه ..

به شدت دلم میخواد بازیهای پیش فصل رو ببینم .. ممکنه امشب برم خلاصه دانلود کنم

Eglantine
6th August, 2014, 02:09 PM
فکر میکنم انتقال فرمائلن به بارسلونا دیگه قطعی شده باشه .. رقمی که تو خبرها اومده ده چوقه ! ورمیناتور خیلی برای تیم زحمت کشید و امیدوارم تو تیم جدیدش هم موفق باشه .. امیدوارم همیشه همینطور حرفه ای باقی بمونه ( فوتبال و خارج از فوتبال )

C.Maldini
6th August, 2014, 04:27 PM
نسترن این goonners یه N اضافه نداره؟قشنگتر میشه اونجوری :4:

Eglantine
9th August, 2014, 09:03 AM
چرا یه "ن" اضافه داره ولی اینطوری خوشگلتره ها ؟ برو تاتنهامی ِ حسود :4:

---

مقدماتی لیگ قهرمانان با بشیکتاش بازی داریم .. این تیمهای تورک بسیار جوگیر هستن و غیرقابل پیش بینی .. بخصوص تو ورزشگاههای خودشون و حضور تماشاگرهاشون نتایج عجیب و غریب زیاد گرفتن .. منچستر رو تو الدترافورد بردن، چلسی رو تو زمین خودش بردن ! بارسا رو تو نیوکمپ و لیور رو تو استانبول !! .. کلا تیم خطرناکی هستن

---

یوهان ژورو هم قراردادش رو با هامبورگ دائمی کرد .. برای هامبورگ متاسفم :4:

Meysam
9th August, 2014, 08:59 PM
دوستان لطفا تو نظرسنجی زیر شرکت کنید:

بهترین گزینه ی کاپیتانی تیم ملی انگلیس (http://anjoman.parsfootball.com/showthread.php?t=7558)

Eglantine
11th August, 2014, 08:39 AM
شخصیت یه همچین چیزیه که هر کسی نداره ..

http://upload7.ir/imgs/2014-08/01892812096110511491.jpg

---

دیشب هم به آخرای نیمه ی دوم رسیدم که دیدم سه تا زدیم .. سانتی، رمزی و جیرود گلزنی کردن برامون .. اتفاق خواستی تو اون چند دقیقه نیوفتاد که بخوام در موردش حرف بزنم و اونقدر ترکیبها تغییر کرده بود که راجع به تیم هم نمیشه نظر داد .. ولی باید بگم چمبرز عالیه ! انتظاراتم رو خیلی بالا برد

Meysam
11th August, 2014, 10:42 AM
بیتا قهرمانی آرسنال در جام خیریه رو بهت تبریک میگم.:53:
نمیدونستم دیروز بازیه و نتونستم بازیو ببینم!

ŞĄĤĘƁ
11th August, 2014, 12:27 PM
تبریک میگم :4:

عالی بود دیروز آرسنال . یه تیم کامل و بی نقص . یکی دوتا بازیکنش برسن و یه تغییرات کوچیک تو ارنج ایجاد بشه تیمش عالیه . البته پارسال هم تا قبل مصدومیت بازیکنا داشت عالی کار میکرد ولی این مصدومیت نمیزاره ارسنال یکنواخت نتیجه بگیره .

اگه مصدوم نده این فصل رقابت شدیدی بین منچستر و ارسنال و چلسی برقراره والبته لیورپول .

این سانوگو عالیه . یه مهاجم جنگنده و دونده که فقط یکم تمام کنندگیش پایینه . بین بازیکنای تکنیکی ارسنال یه همچین مهاجمی لازمه .

عشق من ویلشر :8: هم که مثل همیشه عالی بود .

چمبرز هم دیروز عالی بود ولی خب نمیشه به یه بازی استناد کرد . یکم خط عقب مخصوصا دفاع وسط و هافبک دفاعشو با یه بازیکن اسمی تقویت کنه عالیه .

Eglantine
16th August, 2014, 09:13 AM
به یه بازی استناد نشده ! دو/سه تا بازی بوده :4:

- مربی کریستال پالاس چهل و هشت ساعت قبل از شروع لیگ کناره گیری کرد :22:
- ساعت 9 هم شبکه ی ورزش بازی رو مستقیما نشون میده

Eglantine
17th August, 2014, 08:52 AM
من بازم به نیمه ی دوم رسیدم .. با اینکه تقریبا نزدیک به 75 درصد مالکیت توپ رو داشتیم و حدود هشتصد پاس رد و بدل کردیم اما بازی دلچسبی ارائه ندادیم .. پالاس خیلی خوب تونسته بود پشت محوطه ی جریمه روزنه ها رو ببنده و اجازه ی شوت یا پاسکاری رو به ما نده .. البته اینم باید در نظر بگیریم که ترکیب ناقص بود و بازیکنها هم هنوز به هماهنگی کامل باهم نرسیدن

http://www.xum.ir/images/2014/08/17/ramsey.jpg

- الکسیس پرتلاش بود اما زیاد دور خودش میچرخید که نشون میداد هنوز هماهنگ نیست
- سانتی روز خیلی خیلی معمولی رو داشت و توپهای زیادی رو هم لو داد
- سانوگو رو هیچ حرکت مفیدی ازش ندیدم
- ویلشیر هم معمولی کار کرد .. من نگرانی زیادی دارم بابت جک ! و میترسم که استعدادش رو حروم کنه با کارایی که میکنه
- رمزی که باز تو لحظات حساس به داد رسید .. من پیشاپیش طلب مغفرت میکنم برای اون عزیز از دست رفته :4:
- دبوشی تو کارای هجومی قوی تر کار میکنه
- آرتتا هم مثل همیشه بود
- گییبز مصدوم شد .. هنوز خبری ندارم از وضعیت مصدومیتش .. ناچو جایگزینش اومد که خوب کار کرد
- کوش عالی بود
- چمبرز ! چقدر خوبه این پسر ..

Eglantine
20th August, 2014, 08:50 AM
همونطور که پیش بینی میشد جلوی بشیکتاش به مشکل خوردیم ! علاوه بر اینکه تاکتیک و بازیمون رو خراب کردن، باعث شدن رمزی اولین اخراج دوران حرفه ایش رو تجربه کنه :22: که البته اخراجش خیلی سختگیرانه بود ! آرتتا رو هم مصدوم کردن، احتمالا پیچ خوردگی مچ پا .. یعنی دقیقا اونجایی که نباید بازیکن از دست بدیم دادیم :29:

علاوه بر همه ی اینها وضعیت چمن ورزشگاهشون هم افتضاح بود ! حالا ایشالا بازی برگشت میان زمین چمن واقعی میبینن :15:

مساوی ِ بدون گل تو زمین حریف نتیجه ی خوبی نیست ! امیدوارم به سلامت از این مرحله عبور کنیم ..

* قدرت تمام کنندگی ِ جیرود واقعا رو اعصابه .. سانوگو از اون بدتر .. با اینها نمیتونیم به نتیجه برسیم

OVO
20th August, 2014, 01:53 PM
سلام عرض شد !

به جای فحش خانوادگی از عنوان " ژیرو " استفاده می کنم زین پس :22: آرتتا هم که خوشحال شدم مصدوم شد :23:

بازی آشغالی بود :4: از همه نظر ! تیم داغون ؛ آماده نبودن به هیچ وجه بچه ها ، هماهنگم نبودن ، تمام تلاش هاشونم ختم میشد به استاد ژیرو :62::22:

این بازی فکر کنم حاج ونگر رو مجبور کنه که یه فکری به حال خط حمله بکنه و برخلاف حرفش که گفته بود اونجا دیگه خریدی نمیکنیم یکی رو بخره ...

تو خط دفاع هم که با مانولاس به توافق رسیدیم انگار :15: می مونه هافبک دفاعی که بحثش خیلی طولانیه ! اصلاً معلوم نیست کسی رو میخوایم بخریم یا نه :39:

خدیرا که هنوز مختومه نشده پروندش و هر لحظه ممکنه اونم بیاد ! از یه طرف شایعه شده که با آدرین رابیوت به توافق رسیدیم :9: خلاصه ما طبق معمول تراست میکنیم ببینیم به کجا میرسیم :22:

ŞĄĤĘƁ
20th August, 2014, 02:13 PM
مانولاس رو بعنوان پدیده جدید فوتبال اروپا میدونن . خیلیا دنبالش بودن و حتی ازش بعنوان جانشین مارتینز تو بایرن نام برده میشد .

بازیکن چند پسته هست مانولاس و احتمال داره ونگر ازش بعنوان هافبک دفاع استفاده کنه .

یه مهاجم تموم کننده بخره آرسنال تیمش عالیه .

Eglantine
24th August, 2014, 09:11 AM
هنوز سردرگمیم پشت محوطه ی جریمه ی حریف ! پشت هجده قدم محاصره میکنیم حریف رو اما همه ی بازیکنا بیرون محوطه ن به غیر از تک مهاجم .. هر موقعیتی هم جور بشه اون وسط انقدر با بازیکنهای حریف شلوغه که عملا مهاجم هیچ کاری نمیتونه بکنه .. خلاقیت هم که قربونش برم خبری ازش نیست نمیدونم دیشب اگه رمزی و اوزیل نبودن چه بلایی به سر تیم میومد :22: امیدوارم که والکات زودتر برگرده تا جای خودش قرار بگیره، الکسیس بره چپ و اوزیل هم برگرده سرجاش .. جیرود هم اون نوک بمونه، همه چیش خوبه این جیرود به غیر از تمام کنندگیش .. البته قبلا هم گفتم دوس داشتم به جای پا سر داشت :4: پولدی هم انگار داره میره ! :cry: رو نیمکت هم نبود دیشب :cry:

Meysam
24th August, 2014, 12:38 PM
من دیشب از دقیقه 80 بازی رو دیدم. علت اینکه آرسنال تونست بازی رو برگردونه این بود که من از همون دقیقه تلویزیون رو روشن کردم!:4:

OVO
24th August, 2014, 01:08 PM
تیم که اصلاً آماده نیست ! یعنی نقطه قوت هامون نقطه ضعفمونن فعلاً :22::17: درسته رمزی دیشب گل زد ، ولی هیچجوره نمیشه چشم بست روی بازی ضعیفش :46:

از همه ی اینها هم بگذریم اورتون واقعاً تیم چرکیه :2: منو یاد ملوان میندازن :2: چلسی رو هم پارسال بردن :4:

پشت محوطه هم که دیگه هیچی :4: انگار لولو میبینن بازیکنا وقتی میرسن به پشت محوطه :4:

فقط میتونم آرزو کنم یه هافبک دفاعی بخریم زودتر ! و امیدوار باشم که تیم آماده تر بشه ...

گل آفسایدم که میخوریم صدامونم در نمیاد :46::17:

Eglantine
26th August, 2014, 11:20 AM
مانولاس رو بعنوان پدیده جدید فوتبال اروپا میدونن . خیلیا دنبالش بودن و حتی ازش بعنوان جانشین مارتینز تو بایرن نام برده میشد .

فکر کنم دیگه انتقالش به رم داره قطعی میشه !

- جیرود هم به جمع مصدومان پیوست :22: خبر قطعی هنوز نیومده ولی احتمال شکستگی استخون مچ پاش وجود داره :22: ولکام بک سونوگو :22:

- خیلی بدبختیم به قرعان ! رمزی رو داور اشتباه اخراج کرد بازی با بشیکتاش، درخواست بازبینی مجدد نمیدیم که بازیکنمون بخشیده بشه .. بعد طرف یکی رو گاز گرفته به جریمه ش تخفیف دادن .. مقصر خودمونیم

Eglantine
16th September, 2014, 10:32 AM
brace yourself .. champions league is coming .. :4:

میتو دبوشی رو بازی با سیتی از دست دادیم و احتمالا برای مدت دو الی سه ماه خارج از میدون باشه :17: .. کالوم چمبرز هم مشکلی داره که احتمال حضورش برای امشب رو پنجاه پنجاه میکنه .. فکر میکنم برلین سمت راست بازی کنه

شرایط بد خط دفاعی منو واقعا برای امشب میترسونه :2:

راستی سونوگو هم به دلیل مصدومیت با تیم سفر نکرده :22:

Meysam
18th September, 2014, 01:50 AM
واقعا من متوجه نمیشم ونگر کاسیاس رو میخواد چی کار؟
آرسنال وقتی یک دروازه بان اصلی خوب داره و یک نیمکت نشین خوب هم داره، دیگه یک دروازه بان مدعی دیگه میخواد چی کار؟!؟
انگار ونگر با این چزنی لجه! به نظرم آرسنال باید وقتشو بذاره روی سایر پست هاش!

OVO
18th September, 2014, 02:26 AM
واقعا من متوجه نمیشم ونگر کاسیاس رو میخواد چی کار؟
آرسنال وقتی یک دروازه بان اصلی خوب داره و یک نیمکت نشین خوب هم داره، دیگه یک دروازه بان مدعی دیگه میخواد چی کار؟!؟
انگار ونگر با این چزنی لجه! به نظرم آرسنال باید وقتشو بذاره روی سایر پست هاش!

وات د فاز ؟ :22:

Meysam
18th September, 2014, 06:07 PM
وات د فاز ؟ :22:
دیشب یک خبر تو ورزش 3 دیدم نوشته بود که ونگر علاقه منده کاسیاس رو به خدمت بگیره!

OVO
19th September, 2014, 04:31 PM
دیشب یک خبر تو ورزش 3 دیدم نوشته بود که ونگر علاقه منده کاسیاس رو به خدمت بگیره!

میدونم :))

من این وات د فاز رو به خودت گفتم که چرا : 1 - اصلاً ورزش 3 رو باز میکنی ! 2 - به خبر هاش اعتماد میکنی ! 3 - چنین خبری رو (!) بهش اعتماد میکنی ...

خب میثم ، اولاً به کاسیاس اصلاً میخوره از رئال بره ؟ دوماً سیاست های ونگر رو که میشناسی ... 3 ساله داره با تکیه به امثال آرتتا ، دیابی ، فلامینی خط هافبکش رو میبنده و حتی حاضر نمیشه یه هافبک دفاعی جنگنده بگیره با وجود ضعف شدید تو اون پست و کمبود بازیکن ...
بعد توقع داری تو پستی که دو تا مهره ی خوب و آماده و جوان رو داره ، بیاد دست به چنین خریدی بزنه !؟ :| مگه داریم ؟! :))

Meysam
21st September, 2014, 11:59 AM
اوزیل حسابی ترکونده!
یک گل زد! دوتا سانترشم یکی رو ولبک گل کرد و یکی دیگه رو بازیکن خودی ویلا! البته اونم نمیزد مهاجم آرسنال پشتش بود و توپ رو گل میکرد!

Sepehr11
21st September, 2014, 12:08 PM
^^^
ديگه جو نده زياد ،‌ سانتر دومي رو "گيبس" انجام داد :4:

ولبك خوب بود ،‌ولي نيم فصل كاواني اگه بياد آرسنال من قول قهرماني رو ميدم :4:

Meysam
21st September, 2014, 12:14 PM
اصلاح میشه! سانتر دومی گیبز بود! یک لحظه گزارشگر خارجی اسم اوزیل رو آورد!:4:

Eglantine
22nd September, 2014, 10:29 AM
میثم میدونستی هوآوی ascend p7 رو با طرح آرسنال داده بیرون :4: از این به بعد به هوآوی حرف بزنی خودت میدونی :pfft2:

میشه من اینو میخوام ؟ :omycrying:

http://cdn.gsmarena.com/vv/newsimg/14/07/huawei-ascend-p7-arsenal-edition/gsmarena_001.jpg

--

تا حالا کسی اوزیل رو اینطوری دیده بود ؟ :22:

http://8pic.ir/images/wrafehg1htee7pqmsxa5.png

معلومه که تو این مدت چقدر فشار بهش وارد شده :cry:

Meysam
22nd September, 2014, 11:18 AM
بیتا هواوی؟:24: اگه بخری و با گارانتی مایکروتلش خراب بشه صاحاب اول و آخرش خودتی!:24:
مال من همچنان در گارانتی به سر میبره و آمادست که در کتاب رکوردهای گینس ثبت بشه!:4:

EASTWOOD
22nd September, 2014, 11:55 AM
سلام وابتدائا با آرزوی موفقیت هر چه بیشتر آقا ونگر...:16::53:

اگه به ما لغتی سخیفانه نمیکنید ..دمتون گرم ...این از مرام شماست ...
ولی دیگه خودزنی نکنید دیگه :)))
لغت Goon رو توی دیکشنری سرچ بفرمائید تا متوجه بشید چه جوریاس :| :(

نسترن هوآوی؟!!
خدائیش این شب نامه های میثم رو نخوندی این چن وقته ....
امروز روز چهارمیه که گوشیم توی گارانتیه
امروز روز چهارمیه که گوشیم توی گارانتیه
امروز روز پنجمیه که گوشیم توی گارانتیه
امروز روز دهمیه که گوشیم توی گارانتیه
امروز روز صد و بیست و هشتمیه که گوشیم توی گارانتیه
امروز روز چهارصدمیه که گوشیم توی گارانتیه ....!!!

همون بچسب به رویات ویندوز فون ....خیلی بهتره ...!!
خدا رو شکر توی این زمینه من به حرف میثم گوش نکردم وگرنه منم میودم کنارش با هم شب ناله مینوشتیم :/

Eglantine
22nd September, 2014, 12:10 PM
میثم اشکال کارت همینجاست که با گارانتی گرفتی، بدون گارانتی تکلیفت مشخصه و خراب بشه میدی تعمیر و نهایتا دو روزه تحویلش میگیری .. از کجا خریدی راستی ؟ علاءالدین ؟ :4:

وحید من اومدم خلاقیت به خرج دادم تو رفتی معنی گوون رو سرچ کردی ؟! :22:

مراحل خلاقیتم اینطوری بوده :
go go gunners
بعد بخاطر عرض ارادت به goo goo dolls شد :
goo goo gunners
بعد دیدم از نظر نوشتاری u خوشگلش نمیکنه شد :
goo goo goonners

آقا اصلا ما تروریست نالایق و بی عرضه ! بهتر از اینه که پنج تا از لستر بخوریم، چهارتا از میلتون :21:

EASTWOOD
22nd September, 2014, 12:48 PM
میثم اشکال کارت همینجاست که با گارانتی گرفتی، بدون گارانتی تکلیفت مشخصه و خراب بشه میدی تعمیر و نهایتا دو روزه تحویلش میگیری .. از کجا خریدی راستی ؟ علاءالدین ؟ :4:
وحید من اومدم خلاقیت به خرج دادم تو رفتی معنی گوون رو سرچ کردی ؟! :22:
مراحل خلاقیتم اینطوری بوده :
go go gunners
بعد بخاطر عرض ارادت به goo goo dolls شد :
goo goo gunners
بعد دیدم از نظر نوشتاری u خوشگلش نمیکنه شد :
goo goo goonners
آقا اصلا ما تروریست نالایق و بی عرضه ! بهتر از اینه که پنج تا از لستر بخوریم، چهارتا از میلتون :21:

کلا گارانتی توی ایران واژه ی توهمی بیش نیست !! هر جا خواستید گوشی بخرید بگید بدون گرانتی باشه ...طرف میفهمه با آدم چغر و بد بدنی طرفه و حساب کار دستش میاد... :4:

نسترن مراحل خلاقیتت تو حلقم دختر...خیلی خلاقانه و جادار رسدی به این نتیجه ..قشنگ معلومه ...
ولی باور کن سرچی در کار نبود...این یه واژه ئیه که من خیلی وقته تو حرفام استفاده میکنم ...مثلا میگم مرتیکه فلان فلان شده ی گوووون!! :22:
معنیشم که اینه کامل!!
goon : آدمکش، تروریست بی عرضه و نالایق، آدم کودن .

باور کن از تماشای بازی تیمم با دیماریا و فالکائو و رونی و ون پرس ی و هررا انقدر لذت میبرم که نتایج "الآن" برام مهم نیست ...
نبایدم باشه چون مزخرف نتیجه میگیریم ..ولی این قابل پیش بینی بود...با اساتید خط دفاعیمون ...یه مشت بی عرضن بیشتر تا خط دفاعی!! والا کرم ها هم پوست میندازن پروانه میشن ..دفاع ما پوست انداخته "گولاخ" تحویل لیگ برتر داده .. :(
ولی خدا کنه فوتبال نخواد روی دیگش رو نشون بده به یه تیم ..دیروز لیستری ها داور و شانس هم آوردن ولی خب دیگه اصل هواداری واسه روزای سختشه ... به قول معروف این نیز بوگوذرد ...

Meysam
22nd September, 2014, 01:12 PM
بچه ها چیزی که متوجهش نشدید همینه! فکر کردید من منتظرم گارنتی مفتی برام تموم بشه!:4:
از خود نمایندگی رسمیشم گوشیمو خریدم!:4:

من حاضر بودم 200 هزار تومن! حتی سیصد هزار تومن که تقریبا نصف پول گوشیه بدم همون روز گوشیمو تحویل بگیرم!
منتاها قطعش اصلا تو ایران نیست! گوشی هواوی چه گارانتی داشته باشه و چه نداشته باشه اگه خراب بشه فقط به درد بازی صندلی داغ قرار عمومی میخوره!
من به خود گارانتیشم گفتم اسم قطعش چیه با هزینه خودم تهیه میکنم یا خودتون با هزینه من تهیه کنید که گفتن فرقی نمیکنه! قطعش اصالا تو ایران نیست!

امروزم زنگ زدم خانومه خیلی راحت میگه اشکال از شرکت هواوی هست که قطعه ی شمارو دیر فرستاده!
ما هم مثل شما منتظر قطعتون برای تعمیر هستیم!

مصرف کننده رو در حد .... حساب کردن!:4:

Eglantine
22nd September, 2014, 02:27 PM
ولی باور کن سرچی در کار نبود...این یه واژه ئیه که من خیلی وقته تو حرفام استفاده میکنم ...مثلا میگم مرتیکه فلان فلان شده ی گوووون!! :22:

من اگه بفهمم کی این صیغه ی استفاده از کلمات انگلیسی رو تو مکالمات روزمره ی فارسی باب کرده، یه گوشمالی درست حسابی بهش میدم :22: یو آر لاست مای فرند، یو آر لاست !

--

یعنی چی قطعش اینجا نیست ؟ جنس رو وارد میکنن و نمایندگی هم براش میزنن بعد قطعه ندارن ؟! :22: اون اسمش نمایندگی نیست دیگه، آدامس خرسی فروشیه .. کاش همون موقع میفروختیش و انقدر خودت رو درگیر نمیکردی .. سیصد هم میفروختی به قول خودت پول نصف گوشی درمیومد

ولی انصافا برند مشکلی نداره، من الان خیلی ها رو میبینم که دارن از گوشیهای این برند استفاده میکنن و راضی هم هستن، مشکل ما وضعیت کشور هست که یه قطعه نمیتونه وارد بکنه .. :17:

Meysam
22nd September, 2014, 02:41 PM
بیتا جالبه بدونی این شرکت گارانتی علاوه بر هواوی نماینده سامسونگ و اچ تی سی هم هستن! این سایتشونه:
http://pmtel.ir/sn/brands/productType/mobile

بیتا باور کن 100 تومن هم نمیخرنش! چون وقتی قطعش نیست کسی به دردش نمیخوره! حتی روشن هم نمیشه بدون اون قطعه!
اینکه خودشم واسه یک قطعه از چین براش بفرستن، اصلا صرفش نمیکنه! یکی نو بخره بهتره!

منم موافقم برندش مشکلی نداره! مشکل کشور ایرانه که برای مصرف کننده های ایرانیشون ارزشی قائل نیستن!
همین هواوی رو اگه تو یک کشور پدر و مادر دار میخریدم درجا قطعشو برام میاوردن یا عوضش میکردن! مطمئنا نمیگفتن گوشیتون یک ماه باید اینجا بمونه!!!

Meysam
24th September, 2014, 10:41 AM
با احترام به دوستان آرسنالی باید یگم که شکست به ساوتهمپتون طبیعی بود!!!
این تیم الان آماده ترین تیم فوتبال انگلستانه. 3 تا نتیجه ی آخرش تو لیگ رو نگاه کنید متوجه قدرتش میشید!

سوانسی 0 ساوتهمپتون 1
ساوتهمپتون 4 نیوکاسل 0
وستهام 1 ساوتهمپتون 3

EASTWOOD
27th September, 2014, 11:07 AM
من اگه بفهمم کی این صیغه ی استفاده از کلمات انگلیسی رو تو مکالمات روزمره ی فارسی باب کرده، یه گوشمالی درست حسابی بهش میدم :22: یو آر لاست مای فرند، یو آر لاست !

فلسفش خیلی سادس! طرف نمیفهمه چی میگم من،هم حالش کمتر بد میشه!! هم اینکه نمیپره یَخَمون کنه ... :4::4:
یه لغتی هم هست که خیلی میشه با احساس روون بشه رو لب و دهن آدم :21:

http://anjoman.parsfootball.com/images/icons/icon1.png

با احترام به دوستان آرسنالی باید یگم که شکست به ساوتهمپتون طبیعی بود!!!
این تیم الان آماده ترین تیم فوتبال انگلستانه. 3 تا نتیجه ی آخرش تو لیگ رو نگاه کنید متوجه قدرتش میشید!

سوانسی 0 ساوتهمپتون 1
ساوتهمپتون 4 نیوکاسل 0
وستهام 1 ساوتهمپتون 3

میثم نکنه میخوای طرفدار ساوتهپتون بشی؟!! :19::22::2:

Eglantine
27th September, 2014, 11:32 AM
- وحید این ریسک رو نکن، یه وقت دیدی طرف آندراستند شد ! حالا دانکی بیار فاوا بین بار کن !

- میثم .. آماده ترین تیم لیگ برتر الان چلسی ِ ! :22:

- امشب دربیه، کی مرغ ِ سوخاری میخواد ؟! :10:

- ونگر گفته از این به بعد دیابی رو تو نقش هافبک دفاعی بکار میگیره

Meysam
28th September, 2014, 12:50 AM
- بیتا و وحید فعلا که ساوتهمپتون به ترکوندن ادامه میده ولی چلسی مقابل شالکه و سیتی مساوی میکنه!:4:

- کسی میدونه این ناصر که به آرسنال گل زده کجاییه؟

ŞĄĤĘƁ
28th September, 2014, 12:57 AM
ناصر چادلی بلژیکیه .

این بازیکنایی که بلژیک داره راحت میتونه قهرمان جهانم بشه .

آرسنالم باز شروع کرد :4: خیلی نامتوازنه تیمش . دیگه وقتشه مهندس باز نشسته شه :17:

اوزیل و یکی دوتای دیگه رو هم باس بقروشه تیمو درست حسابی تقویت کنه .

Eglantine
28th September, 2014, 10:08 AM
ایشون مهندس نیستن و پروفسور هستن ! زمان بازنشستگیشون رو هم خودشون تعیین میکنن :4: .. چشم صاحب جان حتما پیشنهاداتت رو به سمع و نظر مسئولان میرسونم :4:

دیشب به زحمت خودم رو به بازی رسوندم ولی اومدم دیدم بازی بین بارسا و تشتک سازی خرانادا در حال پخش ِ ! :21: شعور مسئولای تلوزیونمون در همین حد ِ دیگه که دربی لندن رو پخش نکنن .. بابا خرانادا یکی از پرطرفدارترین تیمها داخل کشوره :21:

ŞĄĤĘƁ
28th September, 2014, 10:52 AM
ایشون مهندس نیستن و پروفسور هستن ! زمان بازنشستگیشون رو هم خودشون تعیین میکنن :4: .. چشم صاحب جان حتما پیشنهاداتت رو به سمع و نظر مسئولان میرسونم :4:

دیشب به زحمت خودم رو به بازی رسوندم ولی اومدم دیدم بازی بین بارسا و تشتک سازی خرانادا در حال پخش ِ ! :21: شعور مسئولای تلوزیونمون در همین حد ِ دیگه که دربی لندن رو پخش نکنن .. بابا خرانادا یکی از پرطرفدارترین تیمها داخل کشوره :21:

میدونم پرفسوره:4: دیگه کم کم تنزل کرده به مهندسی .

تلویزیون مارو دیگه باید بیخیال شد :4: الان بازی بایرن رو شبکه 3 نشون بده نمیبینم و میرم همون یورو اسپورت . مگر اینکه فقط شبکه 3 پخش کنه . تلویزیون مارو رئال و بارسا خریدن :4: با افتوبه سازی کرمانم بازی داشته باشن باید بازیشون پخش بشه . ماهم عادت کردیم

Meysam
28th September, 2014, 11:38 AM
بچه ها البته من به صدا و سیما حق میدم که بازی های رئال و بارسارو بیشتر پخش کنن!
قبل از اینکه مغازه لوازم ورزشی بزنم مخالف بودم ولی تو این دوسال شاید هزاران مشتری رئالی و بارسایی داشتم، ولی کمتر از انگشتان دو دست مشتری از هواداران سایر تیم ها... . الان تو منیریه برید و لباس های ورزشیی که مغازه ها میفروشن رو نگاه کنید همه جا رئال و بارسارو میبینید ولی سایر تیم های خارجی خیلی کمتر شاید 10 درصد لباس هارو تشکیل بدن! نگاه به محیط مجازی نکنید تو دنیای واقعی همه مسی و رونالدو رو میشناسن!

خود من از جام جهانی به اینور لباس روبن فن پرسی رونی ریبری ژاوی اینیستا پیرلو و بالوتلی رو با لباس های تیم ملیشون آوردم ولی حتی یکدونشم فروش نرفته و دیگه باید جزو ضرر کارم محسوبشون کنم در حالی رئال و بارسا و پرسپولیس و استقلال و لباس مسی آرژانتین و لباس رونالدوی پرتغال و البته لباس آلمان که قهرمان شده، مثل نقل و نبات فروش میره! درواقع رونالدو مسی تا حدودی نیمار و کمی بیل به اضافه پرسپولیس و استقلال ضرر آوردن لباس های دیگر تیم هارو جبران میکنن!

ŞĄĤĘƁ
28th September, 2014, 11:44 AM
میثم هوادار بیشتر به این معنی نیست که فقط فوتبال اونا رو پخش کنن . ما نمیگیم پخش نکنن ولی رعایت کنن . دیگه بازی بارسا و گرانادا کجا و ارسنال تاتنهام کجا ؟؟؟

ارسنال هم کم طرفدار نداره تو ایران و باید به همه تیمها احترام بزارن .

البته نظر من اینه فوتبال زیبا رو پخش کنن نه اینکه تیمی که طرفدار بیشتری داره . بارسلونا هم فوتبال زیبایی ارائه میده ولی حریفشم بستگی داره کی باشه .

Meysam
28th September, 2014, 11:54 AM
صاحب به اون دید اگه نگاه کنیم باید بازی های فولام و مایورکا رو هم نشون بدن!:4:

فقط دوتا شبکه برای دیدن فوتبال تو ایران وجود داره که خیلی کم هست. طبیعیه که بر اساس تعداد بیننده اولویت بندی میکنند!

اگه بازی بارسا و مسی و نیمار با تشتک سازی ورامین 5 میلیون بیننده داشته باشه مطمئن باش بازی آرسنال و تاتنهام 2000 بیننده هم نداره!

تو این دوسالی که تو کار لوازم ورزشی هستم، حتی یک مشتری آرسنال نداشتم چه برسه تاتنهامی! اصلا ملت نمیدونن اسم دوتا از بازیکنان تاتنهام چیه!

قشنگ همین الان شال هوادارایش و جاسوییچی ها و وسایل آرسنال همین الان جلوی چشممه که دوسال پیش آوردمشون هنوزم همینجا هستند. گوشی ندارم واگرنه عکسشم برات میفرستادم! چون آرسنالی پیدا نمیشه! خونه ی بیتا اون طرفا هم نیست بیاد اینارو بخره خاک گرفتن!:4:

ولی عوضش همیشه دیدن بازی های مسی و بارسا برای همه لذت بخشه! از بچه های 3-4 ساله میان لباس و کوله پشتی و پوستر و چتر و قمقمه و توپ و کلاه و سایر وسایل بارسارو میخوان تا آدم های بزرگ... .

ولی آرسنال که هیچی تاتنهام؟!؟

ŞĄĤĘƁ
28th September, 2014, 12:07 PM
صاحب به اون دید اگه نگاه کنیم باید بازی های فولام و مایورکا رو هم نشون بدن!:4:

فقط دوتا شبکه برای دیدن فوتبال تو ایران وجود داره که خیلی کم هست. طبیعیه که بر اساس تعداد بیننده اولویت بندی میکنند!

اگه بازی بارسا و مسی و نیمار با تشتک سازی ورامین 5 میلیون بیننده داشته باشه مطمئن باش بازی آرسنال و تاتنهام 2000 بیننده هم نداره!

تو این دوسالی که تو کار لوازم ورزشی هستم، حتی یک مشتری آرسنال نداشتم چه برسه تاتنهامی! اصلا ملت نمیدونن اسم دوتا از بازیکنان تاتنهام چیه!

قشنگ همین الان شال هوادارایش و جاسوییچی ها و وسایل آرسنال همین الان جلوی چشممه که دوسال پیش آوردمشون هنوزم همینجا هستند. گوشی ندارم واگرنه عکسشم برات میفرستادم! چون آرسنالی پیدا نمیشه! خونه ی بیتا اون طرفا هم نیست بیاد اینارو بخره خاک گرفتن!:4:

ولی عوضش همیشه دیدن بازی های مسی و بارسا برای همه لذت بخشه! از بچه های 3-4 ساله میان لباس و کوله پشتی و پوستر و چتر و قمقمه و توپ و کلاه و سایر وسایل بارسارو میخوان تا آدم های بزرگ... .

ولی آرسنال که هیچی تاتنهام؟!؟

:24: حتما صحبت میکنم با عزت خان تا بازیهای این دو تیم مورد علاقتو پوشش بده . مرد حساب بازی در این سطح رو با فولهام مقایسه میکنی :4: صحبت من ارسنال و تاتنهام نیست و کلیه .

اینکه جا سویچی تو فروش نمیره معنی نمیده طرفدار نداشته باشه . تو همین محل 5000 نفری ما بالای 10 15 تا ارسنالی هستن :4: . همون اون مطقه ای که تو مغازه داری شعور فوتبالی کمه :4: .

بالطبع با اوج بودن هر تیمی جوانها و نوجوانها و خردسالان از اون تیم و محصولاتش بیشتر خرید میکنن . یه بچه خردسال که وارد یه باشگاه میشه باباش میره براش پیراهن مسی رو میخره .

الان همین شبکه یورو اسپورت که وقتی بایرن بازی داشته باشه به هیچچچچچچچچچ وجه بازی دیگه ای از بوندسلیگا رو پوشش نمیده ولی دیروز دربی شالکه و دورتموند رو ارجحیت داد پس به تمام طرفداران تیمها احترام میزاره .

Meysam
28th September, 2014, 12:32 PM
صاحب اینایی که میگی چه ربطی به شعور فوتبالی داره؟:4:
مثلا تو شعور فوتبالیت خیلی بالاست که بازی تاتنهام و آرسنال رو میبینی و اونی که بازی بارسا و گرانادارو میبینه شعور فوتبالیش کمه؟!:4:

هر کسی دوست داره بازی های تیم محبوبشو نگاه کنه! کل هواداران تاتنهام و آرسنال رو در ایران ضربدر 100 کنی میشه مساوی هواداران بارسا!
اینکه این تعداد هوادار دوست دارن بازی های تیم مورد علاقشونو ببین ربطی به شعور فوتبالی نداره!

یورو اسپورت دقیقا مثال خوبی زدی منتاها خودت روی مثالی که زدی اگه یک مقدار وقت بذاری و فکر کنی به جوابی که تو چند تا ارسال دارم برات توضیح میدم میرسی!
یورو اسپورت به چه دلیلی بیشتر مواقع بازی های بایرن رو پخش میکنه؟!؟ دلیل چیه؟ اگه دنبال دلیلش بگردی متوجه میشی داستان چیه!

صحبت در مورد منطقه و محله و کوچه من و تو و اینا نیست! پایتخت لوازم ورزشی ایران منیریست. حتی یک مغازه پیدا نمیکنی که لباس مسی و رونالدو رو نداشته باشه در حالی که شاید کلا یکی دو تا مغازه پیدا کنی لباس های سایر تیم هارو داشته باشن! تازه اونم خارجیشون هست که خیلی خیلی گرونتره! تازه خیلی از لباس ها اصلا نیست! پارسال واسه وحید کلی گشتم یک لباس توتی پیدا کنم هیچ جا نبود! توتی که تازه بازیکن شناخته شده ایه و این همه سال داره فوتبال بازی میکنه!

ŞĄĤĘƁ
28th September, 2014, 12:42 PM
صاحب اینایی که میگی چه ربطی به شعور فوتبالی داره؟:4:
مثلا تو شعور فوتبالیت خیلی بالاست که بازی تاتنهام و آرسنال رو میبینی و اونی که بازی بارسا و گرانادارو میبینه شعور فوتبالیش کمه؟!:4:

هر کسی دوست داره بازی های تیم محبوبشو نگاه کنه! کل هواداران تاتنهام و آرسنال رو در ایران ضربدر 100 کنی میشه مساوی هواداران بارسا!
اینکه این تعداد هوادار دوست دارن بازی های تیم مورد علاقشونو ببین ربطی به شعور فوتبالی نداره!

یورو اسپورت دقیقا مثال خوبی زدی منتاها خودت روی مثالی که زدی اگه یک مقدار وقت بذاری و فکر کنی به جوابی که تو چند تا ارسال دارم برات توضیح میدم میرسی!
یورو اسپورت به چه دلیلی بیشتر مواقع بازی های بایرن رو پخش میکنه؟!؟ دلیل چیه؟ اگه دنبال دلیلش بگردی متوجه میشی داستان چیه!

صحبت در مورد منطقه و محله و کوچه من و تو و اینا نیست! پایتخت لوازم ورزشی ایران منیریست. حتی یک مغازه پیدا نمیکنی که لباس مسی و رونالدو رو نداشته باشه در حالی که شاید کلا یکی دو تا مغازه پیدا کنی لباس های سایر تیم هارو داشته باشن! تازه اونم خارجیشون هست که خیلی خیلی گرونتره! تازه خیلی از لباس ها اصلا نیست! پارسال واسه وحید کلی گشتم یک لباس توتی پیدا کنم هیچ جا نبود! توتی که تازه بازیکن شناخته شده ایه و این همه سال داره فوتبال بازی میکنه!

بحث رو خیلی خیلی پیچیده کردی:4: راه اصلیو گم کردیم .

منظورم شعور فوتبالیه بچه محلاته که دستبند خوشگل ارسنال رو نمیخرن :24:. منظورمو بد گرفتی . اون بچه هم بخاطر مسی میره پیراهنشو میخره . مسی اگه استقلال اهوازم همین کیفیت رو داشت پیراهنش رو میخریدن .

من نه گفتم بارسا کم طرفدار داره نه حرف دیگه ای . بارسا تو ایران خیلیم زیاد طرفدار داره ولی این شبکه ای که فوتبال پخش میکنن ماله عمه مدیر عامل بارسا نیست . ماله ملته ایرانه . پس وقتی بارسا و رئال با افتوبه سازی بازی دارن حداقل میتونن دیدارهای مهمتری رو نگاه کنن . منچستر و تاتنهام داشتن همین بود . منچستر کم طرفدار داره؟ بحث من اصلا تعداد هوادارا نیست .

این تعداد هوادار دوست دارن بازی تیمشونو ببینن برن اینهمه شبکه خارجی بازیشو پخش میکنه :4: . این پولی که صدا سیما واسه خرید بازیها خرج میکنه یا هر کوفت دیگه فقط پول هوادارای بارسا نیست .

یورو اسپرت ماله بایرنه مگه؟ :4:

خدا حفظت کنه خودتم داری میگی بخاطر مسی و رونالدو .

Eglantine
28th September, 2014, 12:50 PM
میثم انقدر چرت و پرت نگو .. همه قبول دارن طرفدارای رئال و بارسا زیادن ولی درجه ی حساسیت و جذابیت فوتبالها هم باید سنجیده بشه

انصافا چند تا بازی بارسا و خرانادا دیدی که نسبت به دربی تاتنهام و آرسنال قشنگ تر بوده باشه .. بازی یکطرفه از طرف بارسا و خوردن پنج تا گل خرانادا واقعا جذابیتش بیشتره ؟! :22: .. بعد اینکه دو تا کانال داریم برای پخش فوتبال ولی یکیش سینمایی پخش میکنه تو اون ساعت ! :22: این چه جور کانال ِ ورزشی ای شد :22:

ضمنا حاج آقا ! بنده چند بار بهت گفتم کیف آرسنال بیار من میخرم یا لیست وسایلی که داری رو بهم بگو که خواستم بیام از تو بخرم ! الان میگی دارن خاک میخورن :22: .. اگه یکم به حرف من گوش میدادی و یه فروشگاه مجازی میزدی الان وسایل ِ آرسنالیت هم خاک نخورده بودن و فروش کرده بودی، ملت از کجا بدونن تو دم خونه تون مغازه لوازم ورزشی داری جز بچه محلهای خودت ! هم تو منیریه لوازم آرسنال هست و هم تو فروشگاههای معتبر دیگه، فروش هم دارن به اندازه ی طرفداراش .. همین چند وقت پیش یه مچ بند آرسنال از فروشگاه هایپر می خریدم ! یا از کیش گرمکن و شلوارش رو خریدم، کیفش رو هم داشت اما چون مدلش تقریبا بچه گانه بود برنداشتم :4:

بعد همچین میگه دنیای مجازی و واقعی که انگار آدمای دنیای مجازی از مریخ اومدن :22: اینها هم از دل جامعه بلند شدن دیگه :4: .. اتفاقا چند نمونه ی زنده اش رو خودم تو خیابون دیدم :4: یکبار نمیدونم با منچستر یا چلسی بازی داشتیم و منم داشتم برای بازی میرفتم خونه، یه پسری پشت فرمون لباس آرسنال تنش بود ! .. همین چند روز پیش یه پسربچه دیدم که کیف آرسنال رو کولش بود .. چند وقت قبل ترش هم یه آقای فوق العاده هاتی بود که تیشرت با آرم آرسنال پوشیده بود ! اینا از هوا نیومدن که !

کم چرت بگو ، حالا مغازه ی فکستنی ِ تو شده جامعه ی آماری ؟! :21:

Meysam
28th September, 2014, 01:10 PM
من دیگه حرفامو جمع بندی کنم چون بحث بی فایدست! بیتا به حالت طبیعی دوست داره بازی های آرسنال رو ببینه!
صاحبم که معلوم نیست طرفدار چه تیمیه! دوست داره همه ی بازیهارو ببینه!

"بازی بارسا (خصوصا مسی) یا رئال مادرید (خصوصا رونالدو) حتی اگه با تشتک سازی ورامین هم باشه برای اکثریت مردم و طرفداران ایرانی جذابیت و حساسیتش بیشتر از دیدن بازی آرسنال و تاتنهام هست! مطمئنا تو اولویت برای دیدن هست!"

حالا دیگه به این کاری ندارم که صدا و سیما میخواد فیلم سینمایی پخش کنه، میخواد بسکتبال پخش کنه یا هر چیز دیگری! اونا دیگه به من ربط نداره!
بازی تاتنهام و آرسنال در صورتی از دید یک ایرانی حساس میشد که به همون نسبت تاتنهام هم طرفدار داشت! یعنی یک کل کلی بینشون وجود داشت!
من کل کلشو حتی تو محیط مجازی هم ندیدم چه برسه به واقعی!

اگه به حساسیت باشه بازی بوکا-ریور یا سلتیک-رنجرز هزار برابر حساس تر از دربی لندنه!
کلا نصف بازی های لیگ برتر انگلیس شامل دربی لندن میشن! ماشالله لندن یکی دوتا دربی هم نداره!

Eglantine
28th September, 2014, 02:22 PM
بله من دوس دارم بازیهای آرسنال رو همه ش رو ببینم ولی وقتی ببینم بازی بایرن-دورتموند همزمان با بازی ِ تیم منه ارجحیت رو به اون بازی میدم چون بیننده بازی دو تیم خوب براش زیباتره تا بازی آرسنال با یه تیم متوسط یا ضعیف ! یعنی منطقیش هم همینه .. نه اینکه من ِ ببینده مجبور باشم تحت هر شرایطی بازی رئال یا بارسا رو ببینم .. خب اینطوری قطعا این دو تا تیم روز به روز طرفدارای بیشتری هم پیدا میکنن دیگه ! غیر از این ِ ؟!

Meysam
28th September, 2014, 03:06 PM
بیتا صددرصد هم همینطوره که میگی. روز به روز این تیم ها طرفداران بیشتری پیدا میکنند.
اما وقتی تعداد شبکه ها محدود باشه و فقط یکی دو کانال فوتبال پخش میکنند چه انتظاری داری؟!

درستش اینه که حداقل 15 تا کانال بازی های تیم های مختلف رو نشون بدن تا هر کسی هر بازیی که دوست داشته باشه رو انتخاب کنه!

Orphée
28th September, 2014, 05:00 PM
همۀ این مشکلات بخاطر غیر خصوصی بودن رادیو تلویزیونه. باید پکیجیش کنن و هر تیم بزرگی پکیج خودشو داشته باشه با گزارشگری که طرفدار اون تیمه، مثه اسکای. ولی حالا که اینطوری نیس، انتظار اینه که بازی محور باشن تا تیم یا بازیکن محور. خود این دوستان میرن به دجالواره (!) گیر میدن که داری سلیقه سازی و فرهنگ سازی میکنی، اونوقت خودشون عیناً همینکارو انجام میدن! چیزی که بده، باید همیشه و همه جا بد باشه اما خب دیگه چون ادعای اتصال به آسمونا رو دارن و توپ و تشر هم پشتیبانشونه، هر کاریم که انجام میدن درسته.

صاحب کی گفته صدا و سیما مال ملت ایرانه؟ مال یه بخش از ملت ایرانه که تو همین انتخابات 92 هم معلوم شد که فقط 9 % از جامعه ان. اما خب زبونشون از اون 91 % درازتره!

The Royal Blues
28th September, 2014, 09:43 PM
میثم مشکل اینه برچسب "ملی" به صدا و سیما میزنن ولی از اونطرف کاملا شخصی و از رو علاقه کار میکنن! همه قبول دارن رئال و بارسا در حال حاضر طرفدارای زیادی دارن بخصوص تو قشر "نوجوان" جامعه ولی به این معنیه که طرفدارای بقیه تیما رو به هیچ جاشون هم حساب نکنن!!

دیروز 3تا دربی حساس و پر هیجان بود اولیش بین لیورپول و اورتون(مرسی ساید) دومیش بین شالکه و دورتموند(روهر) و سومیش هم بین آرسنال و تاتنهام(لندن) ولی هیچکدوم رو پخش نکردن در عوض بازیای رئال و بارسا که از قبل برندش معلوم بود پخش شد! بازی تیم صدرنشین ایتالیا هم با اینکه تداخل نداشت نشون ندادن! بنظر تو طرفدارای لیگ های انگلیس و آلمان و ایتالیا اندازه رئال و بارسا نیستن که یه ذره احترام واسشون قائل نمیشن؟!!

من که تکلیفم با صدا و سیمای "میلی" مشخصه و سرعت اینترنتم رو تا 8 مگ بالا بردم که دیگه محتاج اینا نباشم ولی باید قبول کرد کاملا سلیقه ای عمل میکنن و یه ذره واسه نظر مردم احترام نمیذارن. حداقل اسم شبکه سه و ورزش رو بذارن لالیگا تی وی تا تکلیف همه مشخص بشه و دیگه به شعورشون توهین نشه!

DATAM
28th September, 2014, 10:04 PM
یعنی من اگه بین اسپرت رو خونه مون بیم میداشت!!!!!!!! کلا آنتن پشت بوم ( متعلق به سردار عزت) رو به زباله دانی تاریخ میسپردم. تلویزیونی که در شب سه داربی مهم هیچکدوم رو پخش نکنه و بازیهای رئال و بارسا با دو تا تیم خسته رو پخش کنه، بوی تعفن میده

Taj4ever
28th September, 2014, 10:06 PM
رضا چجوری باید به نظر مردم احترام بذارن؟
نمیخوام به عنوان یه هوادار بارسا نظر بدم اما یادمه شبکه 3 یه نظر سنجی گذاشت و گفت طرفدارای کدوم تیم بیشتره و هوادارا دوس دارن بیشتر کدوم بازی ها رو ببینن که بارسا اول شد و بعدم رئال شد ..
خب این الان سلیقه ایه؟ احترام نذاشتنه ؟ من موافق سیاست های عزت تی وی نیستم اما شما هم دارید غیرمنصفانه حمله میکنید
من به عنوان یه استقلالی-بارسایی دیدن بازی این 2 تا تیم رو با تیم محلات هم به کل دربی های دنیا ترجیح میدم ! همین چندوقت پیش 2 بار بازی استقلال با والیبال ایران تداخل پیدا کرد و والیبال رو نشون داد! چرا ؟ چون والیبال ایران بیشتر طرفدار داره تا یه تیم باشگاهی ! اصلا استقلال هم نه اگه الکلاسیکو هم تداخل پیدا میکرد بازم والیبال رو نشون میداد ،فکر نمیکنم از این بازی جذابتر تو دنیا باشه !

یادم هم هست قدیم سری آ زیاد پخش میشد چون رو بورس تر بود و متقاضی بیشتر داشت تا سایر لیگ ها بعدترش لیگ جزیره بود الانم لالیگا ..

به قول خودت هم رضا که میگی تا 8 مگ اینترنتت رو بالابردی،کسی که عاشق تیمش باشه هرطور شده بازی تیمش رو میبینه..من خودم n بار از اینترنت بازی دیدم

بعدم این رو هم در نظر بگیرید که عزت با پخش این بازی ها و نشوندن ملت پای تی وی از تبلیغات بین بازی و قبل بازی کلی نون میخوره! قطعا بازی رو پخش میکنه که تماشاچی بیشتری بشینه پاش!

The Royal Blues
28th September, 2014, 10:53 PM
مسعود رئال و بارسا چون الان طرفداراشون زیاده حقشونه بازیاشون پخش بشه کسی هم ایرادی نمیگیره ولی نباید رسانه به حساب ملی انحصاری در اختیار این دو تیم باشه طرفدارای بقیه تیم ها هم حق دارن. مثلا اون زمان که میلان تو اروپا ابر قدرت بود و کلی طرفدار داشت بازم هر هفته بازیاش پخش نمیشد فقط بازیای حساسش رو نشون میدادن!

طبق همون نظر سنجی که میگی بایرن مونیخ سوم شد ولی یک چهارم رئال و بارسا بازیاش رو پخش نکردن! طرفدارای آلمان که دیگه حالشون از این صدا و سیما و شخص ضرغامی بهم میخوره سالی یک بازی از بوندسلیگا پخش نمیکنن هر وقت هم بازیای تیم ملی آلمان پخش میشه فرصت خوبیه تا گزارشگرای عقده ای خودشون رو خالی کنن!

کاش قبل بازی بارسلونا - گرانادا و آرسنال - تاتنهام نظر سنجی میذاشتن مطمئن باش اکثریت ترجیح میدادن دربی لندن رو ببینن. دیگه انصافا وقتی رئال و بارسا با تیمای ضعیف بازی دارن و از اون طرف بازیای خیلی حساسی هست باید اونا رو نشون بدن رئال و بارسا که به اندازه کافی بازیاشون پخش میشه!

اوج خنده اینجاست که اینا شبکه ورزش رو زدن تا بازیای بیشتری رو پخش کنن بعد مثلا موقع بازی لیورپول - اورتون که سر ظهره و هیچ برنامه دیگه ای ندارن میان رالی و موتور سواری پخش میکن حتما اونم بینندش بیشتره!!

کل حرف من اینه حداقل وقتی اسمشون رو رسانه ملی میذارن عدالت رو رعایت کنن. رئال و بارسا بیشتر طرفدار دارن بازیاشون باید بیشتر پخش بشه ولی نه اینکه فقط بازیای این دو تیم رو پخش کنن! مشکل از اوناییه که تو راس کار هستن و از طرف ملت تصمیم میگیرن.

S@eed
29th September, 2014, 03:45 AM
میگم شما هنوز که هنوزه از این رسانه ی ملی نکشیدید بیرون؟؟ :39: بابا ول کنید این شبکه 3 رو بخدا من 6 7 ساله سر جمع 10 تا فوتبال از شبکه 3 ندیدم . بابا سی سی کم 6 ساله اومده شما هنوز معطله شبکه 3 موندین با اون کیفیت داغون و گزارشگر های داغونتر . الان هم که رسیور اومده رو خودش اکانت داره 200 تومنه . خیلی هاتون موقعه حرف که میشه خدای تعصب میشین ولی واسه دیدنه بازی های تیمتون حاضر نیستین 2 ریال خرج کنین .

در مورد اینکه تلویزیون بازی های رئال و بارسا رو نشون میده به نظرم تا حدی درسته چون این تیم ها بیشتره همه تو ایران طرفدار دارن . ولی بازی های مهم رو باید لیگ های دیگه رو نشون بده

Eglantine
29th September, 2014, 10:14 AM
ما هم اون زمان که میتونستیم اکثر بازیها رو ببینیم اکانت داشتیم ولی الان من تقریبا شصت درصد بازیهای آرسنال رو از دست میدم .. دیوونه نیستم که پول اکانت بدم :4: .. تازه حیف نیست گزارشهای سرهنگ رو ول کنی بری بازی رو از کانالهای دیگه ببینی ؟ :4: طفلک اینهمه اطلاعات مفید میده به بیننده و تلاش میکنه سطح کیفی ِ گزارشگرها رو بالا ببره، حیف نیست واقعا ؟! :cry:

ŞĄĤĘƁ
29th September, 2014, 10:47 AM
شبکه ورزش باز به نسبت لیگ انگلیس رو خوب پخش میکنن . ولی بعضی مواقع گیج میشن :4: موتور سواری و رالی و شطرنج پخش میکنن :4:

تا فصل قبل ما راحت بودیم چون دوبی اسپورت عزیز جان رو روشن میکردیم با خیال راحت بازی ها رو با گزارشگرای عالیش میدیدیم . اصن حال میکنم با گزارشگرای عرب .

امسال متاسفانه شبکه الدنگ بین اسپورت حق پخش بوندسلیگا رو از دوبی اسپورت خریده و کار مارو یکم سخت کرد و مجبور کرد مارو متوسل به برادر گرام در طبقه پایین بشیم و خوشبختانه یورواسپورت2 همه بازیهای بایرن رو پوشش میده و تا اینجا بازی ای از دستمون در نرفته . البته این هفته با کلن رو ندیدم چون بازی شالکه و دورتموند رو پخش کردن .

The Royal Blues
29th September, 2014, 01:23 PM
میگم شما هنوز که هنوزه از این رسانه ی ملی نکشیدید بیرون؟؟ :39:

دایی سعید من بازیا رو همیشه از نت میبینم بحثم سر این بود نباید برچسب ملی به این صدا و سیما بزنن چون بیشتر شخصی و از رو علاقه تصمیم میگیرن.

بعد یکی از دلایلی که رئال و بارسا اینقد طرفداراشون تو ایران زیاد شده جدا از ستاره ها و کیفیتشون بخاطر اینه همیشه بازیاشون پخش میشه و مردم بیشتر این دو تیم رو میبینن! اگه بازیای بقیه لیگ ها رو هم اینقد نشون میدادن مطمئن باش اونا هم به اندازه کافی طرفدار پیدا میکردن خودم اون زمان که بازیای بوندسلیگا پخش میشد طرفدار شالکه شدم. اینا حتی اجازه نمیدن مردم بازیای بقیه تیما رو ببینن شاید از اون تیم خوششون بیاد!

ایشالا که همه امکانات کافی واسه دیدن بازیای تیم مورد علاقشون داشته باشن و هیچکس محتاج اینا نباشه.

Orphée
29th September, 2014, 06:11 PM
اونموقع که سری آ پخش میشد، 7 تا تیمش داشتن برای قهرمانی میجنگیدن با قدرتای کم و بیش برابر و بهترین مربیای دنیا هم بالاسرشون بودن. [تو لالیگا بجز بارسا و رئال و اتلتیکو، نمیشه قهرمان دیگه ای رو متصور شد] ولی اگه اونزمان هم تیمای لیگهای دیگه بازیای مهمشون پخش نمیشد، بازم کار اشتباهی بود چون یه منچستری و بایرنی و بارسایی همونقدری با مالیاتی که میدن تو تامین بودجۀ سالیانۀ صدا و سیما نقش داشتن و دارن که یه یوونتوسی و میلانی داشته و داره و اون مالیات براشون حق بهره وری از امکانات و منابع و خدمات این سازمانو ایجاد میکنه و متعاقباً انتظار برای احترام به سلایقشون رو. حالا بگذریم از درآمد حاصل از آگهی و مجموعۀ سروش و جام جم و آبونمان برق و... که بودجۀ سالیانه رو از 1600 میلیارد تومن هم فراتر میبره! بیشتر بازیارم که میدزدن... والیبال ایران و یا سایر ورزشهاش هم که بحثشون ملیه و وظیفه شونه پخش کنن و قیاسش با فوتبالای خارجی درست نیس. البته همین چند وقت پیش یکی از کشتی گیرای تیم ملی میگفت من باید بشینم فوتبال فلان تیم خارجی تموم بشه تا کشتی ببینم و ورزش اول ما کشتی و...

DATAM
30th September, 2014, 10:02 AM
منم خوشبختانه تا اینجا به لطف پکیج کانال* پلاس و srf اکثر بازیهای لیورپول خودم رو دیدم تو این فصل ( حتی بازی با لوگرودتس که فکر نمیکردم بتونم ببینم رو با کیفیت fhd دیدم که منو اونهمه خوشبختی محال بود اصن) .
عزت تی وی فقط به درد طرفدارای لالیگا میخوره. یک خرده به نفع طرفدارای bpl . طرفدارای سری آ و بودندس لیگا کلا باید بی خیال عزت بشن
رضا به نکته خوبی اشاره کرد. اگه بازیهای لورین هم هرهفته بصورت منظم پخش بشه، لورین ظرف دو فصل تبدیل میشه به سومین تیم پرطرفدار در ایران

Meysam
2nd October, 2014, 12:39 PM
- باید اسم صدا و سیمارو آرسنال تی وی بذاریم! بسکه بازی های آرسنال رو نشون میدن!:4:
دیشب بازی رئال رو نشون ندادن ولی بازی آرسنال رو نشون دادن! مگه صدا و سیما مال هواداران آرسناله که این کارارو میکنند!؟:4:
رئالی ها هم به همون نسبت مالیات پرداخت میکنند!:4:

- بازی خیلی قشنگی بود. هی میزدم اون کانال بازی کسل کننده یووه و اتلتیکو رو میدیدم دوباره میزدم این کانال بازی قشنگ آرسنال و گالارو میدیدم!
من آخرا طرفدار گالا شده بودم و دوست داشتم گل بزنن ولی لامصب این اوسپینا مگه میذاشت!؟
حیفه این دروازه بان که باید نیمکت نشین باشه! تو هر تیم دیگه ای بود دروازه بان اصلی میشد!

Meysam
23rd November, 2014, 03:03 PM
- از وقتی آرسنال داره نتایج لذت بخش میگیره بیتا پیداش نیست!:4:

- همش صدا و سیما بازی های آرسنال رو نشون میده! واقعا چرا!؟!:4:
دیشبم بازیشون با منچسترو نشون داد!:4: آرسنال تی وی!:4:

ŞĄĤĘƁ
23rd November, 2014, 03:08 PM
دیشب خیلی خوب بازی کرد ارسنال ولی هنوز مشکل تموم کنندگیش پابرجاست و ازارشون میده .
این هفته هم یه بازی مرگ و زندگی با دورتموند دارن که اگه ببازن شاید منجر به حذف آرسنال بشه در مجموع

Meysam
24th November, 2014, 11:44 PM
واقعا عجیبه! آرسنال پول داره و ونگر خرج نمیکنه!!!

انتقاد دومين سهامداربزرگ آرسنال ازآرسن ونگر
عليشير عثمانوف ازبک که دومين سهامدار بزرگ باشگاه آرسنال محسوب مي شود، سياست هاي آرسن ونگر در بازار نقل و انتقالات را زير سوال برد.
http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00996976.jpg

به گزارش "ورزش سه"، آرسنال روز شنبه در زمین خود از یونایتد شکست خورد تا فاصله این تیم با چلسی صدرنشین به 15 امتیاز افزایش یابد. عملکرد بد آرسنال تا بدینجای فصل، انتقاد سهامداران این تیم و در راس آنها عثمانوف را نیز موجب شده است.

وی به دیلی میل گفت:" نمی دانم چرا ونگر در بازار نقل و انتقالات، سیاست های محدودی را در پیش می گیرد و به نوعی خساست می کند. پول زیادی در خزانه باشگاه موجود است و تنها راه بیرون آوردن آرسنال از این شرایط، تنها پول خرج کردن در بازار است."

وی ادامه داد:" به اعتقاد من، آرسنال در هر پست نیاز به تقویت دارد و با سیاست فعلی ونگر، پیشرفتی را در تیم شاهد نخواهیم بود.به اندازه کافی پول در باشگاه وجود دارد و همه چیز به تصمیمات سرمربی تیم بستگی دارد که چگونه آن را خرج کند.البته او مربی بزرگی است و افتخارات زیادی را برای باشگاه به ارمغان آورده است اما باشگاه بزرگی مثل آرسنال با چالش های زیادی مواجه است و نباید مرتکب اشتباهات زیادی شود.فکر می کنم مردی که قهرمانان زیادی تربیت کرده است خودش نیز باید برای آنها یک مربی قهرمان باشد."

Stevie G
7th December, 2014, 02:36 PM
ونگر: در خط دفاع شکننده بوديم
آرسن ونگر، سرمربي آرسنال، پس از شکست 3-2 تيمش مقابل استوک، با انتقاد از عملکرد شاگردانش در نيمه اول اين ديدار، خط دفاعي تيمش را شکننده توصيف کرد.
به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار آرسنالی ها در نیمه اول 3 گل دریافت کردند تا علی رغم زدن دو گل در نیمه دوم، دست خالی به خانه برگردند. ونگر همچنین داور بازی را به دلیل اخراج کالوم چمبرز مورد انتقاد قرار داد.
او به خبرنگاران گفت:" ما کاری که قبل از بازی قولش را داده بودیم، انجام ندادیم و به همین دلیل، عصبانی هستیم. ما بازیکنان زیادی را در خط دفاعی به دلیل آسیب دیدگی در اختیار نداشتیم و خیلی شکننده بودیم. مونرئال و کوشیلنی را نداشتیم و غیبت آنها برای ما بسیار تاثیرگذار بود.
شروع بدی داشتیم. آنها در ضربات نهایی بهتر از ما بودند. ما روی ضربات سر بهتر بودیم و همینطور در استفاده از توپ های دوم. اما در خط دفاعی کمی ضعیف عمل کردیم. در نیمه دوم ما واکنش خوبی داشتیم و هر کاری می توانستیم، انجام دادیم اما بدشانس بودیم."
سرمربی فرانسوی در مورد اخراج چمبرز هم گفت:" داور اصلا نمی داند چرا به او کارت زرد دوم را نشان داد."

Stevie G
8th December, 2014, 10:00 AM
واکنش‌ها به هو شدن آرسن ونگر
هواداران آرسنال پس از شکست 3-2 تيمشان مقابل استوک، آرسن ونگر، سرمربي تيمشان را هو کردند.
به گزارش "ورزش سه"، پس از بنرهایی با مضمون درخواست استعفا ی ونگر در ورزشگاه امیریتس، حال هو کردن تاکتیک جدید هواداران ناراضی از عملکرد آرسنال در فصل جدید است. این موضوع، به مذاق هواداران متعصب آرسنال خوش نیامده و اعتراضات زیادی در شبکه های اجتماعی به این موضوع شده است.

گری لینه‌کر، مجری مشهور و هوادار سرسخت آرسنال در صفحه اجتماعی اش نوشت:" ویدئو ی توهین به ونگر را تماشا کردم. خجالت آور و کاملا غیر قابل توجیه بود. هیچ بویی از فوتبال در آن دیده نمی‌شد."

جان برون، مجری شبکه ای اس پی ان نیز در شبکه اجتماعی خود نوشت:" ونگر توسط هواداران در ایستگاه قطار هو شد. آنهایی که مسئول این کار بودند، یک مشت احمق هستند."

Meysam
8th December, 2014, 10:18 AM
آرسنال هنوز شانس داره سهمیه سی ال رو بدست بیاره... .:39:
همه ی تیم های خوب انگلیسی اینقدر زیاد امتیاز از دست دادن که یکی دوتا باخت اصلا به چشم نمیاد!

Meysam
9th December, 2014, 10:17 AM
من فکر میکنم نتایج بازی های هفته آخر سی ال تاثیری در در جایگاه تیم اول و دوم جدول نخواهد داشت!

ونگر:بايد شکست مقابل استوک را جبران کنيم
آرسن ونگر، سرمربي آرسنال، ترکيب اصلي تيمش براي ديدار مقابل گالاتاسراي در چمپيونزليگ را يک روز زودتر اعلام کرد که در آن نام متيو دبوشي هم ديده مي شود.
http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00997495.jpg

به گزارش "ورزش سه"، دبوشی در دیدار رفت مقابل گالاتاسرای در ماه سپتامبر دچار آسیب دیدگی شد اما اکنون آماده است تا بار دیگر برای توپچی ها به میدان برود.
آرسنال در حال حاضر با دو امتیاز اختلاف نسبت به دورتموند، در رتبه دوم گروه قرار دارد و ونگر از شاگردانش خواست تا با پیروزی در دیدار فردا شب، به شکست این هفته مقابل استوک واکنش خوبی نشان بدهند.
او به خبرنگاران گفت:" ما حرفه ای هستیم و آنچه مهم است، دیدار بعدی است. ما باید به بهترین شکل به شکست قبلی واکنش نشان بدهیم و در آن به پیروزی برسیم. این بخشی از کار ماست. نمی توان همیشه به دنبال بهانه بود. وقتی خوب کار نکردیم، یعنی خوب نبودیم. وقتی ناامید کننده ظاهر شدیم، باید پاسخ قدرتمندانه ای بدهیم."
ونگر همچنین اعلام کرد که قصد ندارد از چند بازیکن تیمش از جمله الکسیس سانچز و کوشیلنی در دیدار فردا شب استفاده کند:" چند بازیکن با ما به ترکیه نمی آیند زیرا ما نیاز نداریم در این دیدار خیلی فشار بیاوریم و در مقابل، در دو هفته آینده دیدارهای دشواری داریم. باید کمی ریکاوری کنیم. الکسیس با ما سفر نمی کند و فکر نمی کنم به کوشیلنی بازی بدهم.
کوشیلنی روز شنبه بازی نکرد و نمی دلیلی ندارد که بخواهم در چنین دیداری در مورد او ریسک کنم. شاید شانس بازی او 10 درصد باشد."
ترکیب اصلی آرسنال برای بازی فردا شب: شزنی، دبوشی، مرتساکر، چمبرز، بلرین، اکسلید-چمبرلین، فلامینی، رمزی، کمپبل، سانوگو، پودولسکی

Meysam
10th December, 2014, 09:05 AM
بیتا تصمیم نداری حتی بعد از این پیروزی سنگین اینجا پست بذاری؟!:4:

Eglantine
10th December, 2014, 10:16 AM
چه برد سنگینی ؟ تیمی که همه زدنش !! .. حرف خاصی ندارم جز دو تا سوپر گل ِ رمسی .. عالی بود

Stevie G
11th December, 2014, 12:33 PM
صعود ارسنال را که تو گروه خودمون بود رو تبریک میگم به
Eglantine (http://anjoman.parsfootball.com/member.php?u=31806) :5:

Meysam
13th December, 2014, 10:33 AM
بیتا نظرت چیه؟ تو در مورد قرارداد فابرگاس میدونستی؟!؟
پس وقتی باشگاهتون خودش نخواستش دیگه چرا ازش انتقاد میکنی؟!:4:

يان رايت و انتقاد از آرسنالي ها
يان رايت، اسطوره باشگاه آرسنال، معتقد است فردي که مقصر از دست دادن سسک فابرگاس و عدم بازگشت اين ستاره ‏اسپانيايي به اميريتس است، بايد از کارش برکنار شود.‏
http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00938841.gif

به گزارش "ورزش سه"، براساس بندی که در انتقال فابرگاس از آرسنال به بارسا گنجانده شده بود، توپچی ها می ‏توانستند این بازیکن را بار دیگر به خدمت بگیرند اما این باشگاه اجازه داد تا او راهی چلسی شود.‏
فابرگاس از زمان پیوستن به چلسی، در 21 دیداری که به میدان رفت، علاوه بر به ثمر رساندن سه گل، 14 پاس گل نیز ‏برای هم تیمی هایش فراهم کرد. ‏
در مقابل آرسنال در لیگ برتر شرایط خوبی ندارد و با 13 امتیاز اختلاف نسبت به چلسی صدرنشین، در رتبه ششم جدول ‏قرار دارند. ‏
رایت که در دوران حرفه ای، 175 گل برای آرسنال به ثمر رسانده، معتقد است آرسن ونگر یا هر کسی که مسئول از ‏دست دادن فابرگاس است، باید از این باشگاه اخراج شود.‏
فابرگاس بین سال های 2003 تا 2011، بیش از 300 بازی برای آرسنال انجام داده بود و در نهایت با انتقالی 30 میلیون ‏یورویی، راهی بارسا شد.‏‎ ‎

Eglantine
13th December, 2014, 09:46 PM
بله میدونستم، بند قراردادش این بود که بعد از بارسا اولین گزینه برای خریداریش آرسنال باشه .. من ابدا دوس نداشتم دوباره برگرده، فکر کنم اکثر آرسنالی ها هم همین حس رو داشته باشن .. اونی که رفته دیگه رفته ! اما از اونطرف هم رفتنش به تیم رقیب موجب منفور شدنش میشه .. میتونست بره یه لیگ دیگه، اگه واقعا طبق گفته های خودش به آرسنال علاقه داشت میتونست مثل آقا دنی اگر بره یه لیگ دیگه کلا تا به تیمش خیانت نکنه ! .. در نهایت این وفاداریه که تو ذهن هوادارها میمونه نه تعداد پاسها

Meysam
14th December, 2014, 09:55 AM
بیتا خب بارسا که تو یک لیگ دیگه بود! همونطوری که خودت میگی خیانت محسوب نمیشه!
مطمئنا اگه به جای چلسی به آرسنال برمیگشت و همین آمار خوب رو به جای میگذاشت دوباره بین هواداران آرسنال محبوب میشد! غیر از اینه؟

ونگر: از هواداران به خاطر حمايت شان متشکرم
آرسن ونگر، سرمربي آرسنال، پس از پيروزي 4-1 تيمش مقابل نيوکاسل، از هواداران تيمش به خاطر حمايت شان در ‏اين ديدار، تشکر کرد.‏
http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00998406.jpg

به گزارش "ورزش سه"، شکست هفته گذشته آرسنال مقابل استوک سیتی، انتقادهای زیادی را از ونگر به همراه داشت اما ‏در دقایق پیروزی پرگل امروز توپچی ها مقابل نیوکاسل، هواداران یک صدا مربی فرانسوی را تشویق کردند.‏
ونگر به اسکای اسپورتس گفت:" البته که از هواداران به خاطر حمایت شان متشکرم. اما آنچه می خواهیم این است که ‏هواداران مان راضی باشند زیرا ما در بازی مان به پیروزی رسیدیم. وظیفه من است که در تیم را در دیدارهای مان به ‏پیروزی برسانم و وقتی این اتفاق رخ نمی دهد، به آنها حق می دهم که راضی نباشند.‏
ما در این دیدار تحرک خوبی داشتیم و مقابل تیمی که خوب دفاع می کند، حملات خوبی انجام دادیم. زدن گل اول در ‏دقایق ابتدایی به ما کمک کرد زیرا می دانستیم که نیوکاسل معمولا شروع خوبی ندارد. البته در نیمه دوم هم خوب بودیم.‏
در مجموع به خوبی با بازی را کنترل کردیم؛ به ویژه با در نظر گرفتن اینکه در عقب زمین با کمبود بازیکن روبرو ‏بودیم."‏
الیویه ژیرو با زدن دو گل یکی از بهترین های آرسنال مقابل نیوکاسل بود و ونگر از اینکه مهاجم فرانسوی تیمش به ‏روزهای خوبش برگشته، خوشحال است:" الیویه تازه مصدومیت را پشت سر گذاشته و هنوز 100 درصد آماده نیست. اما ‏او قدرت بدنی خوبی دارد که می تواند روی حریف تاثیر بگذارد و در به کمک آن، گلزنی کند."‏

Stevie G
14th December, 2014, 03:43 PM
اونی که رفته دیگه رفته هیچ وقت مثل قبلی نمیشه اگرم بیاد.الان گوتزه برگرده دورتموند من حسی بهش ندارم ببین به چه روزی افتادیم اخه. : ( من با
Eglantine (http://anjoman.parsfootball.com/member.php?u=31806) موافقم.اسمتو نمیدونم فقط سخته اشاره کردنش.

Eglantine
15th December, 2014, 11:18 AM
^^

اسمم نسترن هست ! :1:

خب بارسا که تو یک لیگ دیگه بود! همونطوری که خودت میگی خیانت محسوب نمیشه!
مطمئنا اگه به جای چلسی به آرسنال برمیگشت و همین آمار خوب رو به جای میگذاشت دوباره بین هواداران آرسنال محبوب میشد! غیر از اینه؟

من اصلا حرفم با بارسا نیست، از بچگی اونجا پرورش داده شده بود و همیشه آرزوش بود برگرده برای تیم خونه اش بازی کنه .. حرفی تو این نیست .. همینطور که هیچوقت برای آنری حرفی نبوده ! البته یه تفاوتی این وسط هست که فابرگاس تقریبا تو دو سال آخر دنبال رفتن بود و تمرکز کافی رو آرسنال نداشت اما آنری تا آخرین لحظه یه توپچی بود .. وقتی هم رفت کسی ازش متنفر نشد و وقتی هم برگشت اون استقبال فوق العاده ازش شد و هنوزم میشه، حالا به هر طریقی که برگرده .. اما برای فابرگاس این اتفاق نمیوفته

Meysam
16th December, 2014, 10:00 AM
بیتا (نسترن) نظرت رو درباره موناکو ننوشتی!
درسته وضعیتش تو جدول فرانسه خوب نیست ولی همین هفته مارسی صدرنشین رو شکست داد!

Eglantine
17th December, 2014, 10:31 AM
فعلا موناکو رو ول کن ! از دیشب که خبر رو فهمیدم غمگینم ..

http://thesportsquotient.com/media/posts/7921/PA-12438056-1.jpg

بخاطر تمام خاطراتی که برامون رقم زدی ازت ممنونم، مثل تو دیگه هرگز نخواهد اومد .. :17:

Meysam
23rd December, 2014, 09:48 AM
بیتا گفتم یک خبر خوب بذارم بلکه روحیت عوض بشه!:8:

آرسنال، پرطرفدارترين باشگاه ليگ برتري در توئيتر
آرسنال به اولين باشگاه ليگ برتري تبديل شد که صفحه شان در توئيتر را 5 ميليون نفر دنبال مي کنند.‏
http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00998844.jpg

به گزارش "ورزش سه"، آرسنالی ها در حالی امروز به این رکورد رسیدند که نزدیک ترین تعقیب کننده آنها، چلسی، 4 ‏میلیون و هشتصد هزار فالوئر در توئیتر دارد.‏
البته توپچی ها برای تبدیل شدن به پرطرفدارترین باشگاه در توئیتر راه درازی دارند زیرا باشگاه های بارسلونا و رئال ‏مادرید با بیش از 14 میلیون هوادار در توئیتر، پیشتاز هستند. ‏
باشگاه ترکیه ای گالاتاسرای هم در بین 5 باشگاه پرطرفدار در توئیتر، قرار دارد و بعد از آنها، منچستریونایتد و لیورپول ‏در رتبه های ششم و هشتم جای دارند. ‏

Meysam
26th December, 2014, 10:46 AM
من فکر میکنم غیر ممکن باشه ولی اگه شدنی بشه یک خرید فوق العادست... .

ادعاي آ.اس؛ آرسنال به دنبال سرخيو راموس
نشريه آ.اس ادعا کرد که آرسن ونگر، سرمربي آرسنال، با مدير برنامه هاي سرخيو راموس، مدافع ملي پوش رئال تماس ‏گرفت تا در مورد انتقال احتمالي اين بازيکن به اميريتس با او صحبت کند.‏
http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00998839.jpg

به گزارش "ورزش سه"، راموس که در سال 2005 با انتقالی 25 میلیون یورویی از سویا به رئال مادرید پیوست، هنوز ‏برای تمدید قرارداد جدید با این باشگاه به توافق نرسیده و به همین دلیل، شایعاتی در مورد احتمال جدایی او از رئال ‏منتشر شده است. ‏
مانوئل استبان مانولته، روزنامه نگار نشریه آ.اس، اعلام کرد که ونگر با مدیر برنامه های راموس در تماس بوده و علاقه ‏مندی این باشگاه برای به خدمت گرفتن این مدافع باتجربه را اعلام کرده است. او به یک برنامه رادیویی گفت:" ونگر به ‏رنه راموس، برادر و مدیر برنامه های سرخیو، تماس گرفت."‏
این در حالی است که ونگر پس از تساوی 2-2 این هفته تیمش مقابل لیورپول که با دریافت یک گل در دقایق پایانی رقم ‏خورد، تایید کرد که تیمش در خط دفاعی فاقد یک لیدر است. ‏

S@eed
26th December, 2014, 06:54 PM
راموس الان بهترین و آماده ترین دفاع دنیاست حتما الان رئال دو دستی تقدیمش میکنه ! :4:

Eglantine
27th December, 2014, 10:21 AM
متنفرم از راموس ! :3221:

- آرسن دیشب 400 مین برد خودش رو تو لیگ برتر کسب کرد و در کل 694 برد تو کارنامه ی آرسنالیش هست :1:

OVO
28th December, 2014, 11:16 PM
به به ! به به ! چقد جالب :4:

تساوی خانگی سیتی جلو برنلی :4: تساوی چلسی - ساوتمپتون :4: یونایتد :4: و برد تیممون :4: چه حالی داد :4:

Meysam
29th December, 2014, 09:54 AM
آرسنال دوباره شاخ شد‍!:4:
اما هفته ی بعد مهمتره که تو خونه ساوتهمپتون بازی دارین!:4:
ساوتهمپتون این هفته ترمز چلسی رو کشید!:16:

ونگر و تاييد تلويحي جدايي پودولسکي

آرسن ونگر، سرمربي آرسنال عنوان کرد که ممکن است لوکاس پودولسکي در نقل و انتقالات زمستاني از آرسنال جدا شود.

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00993947.jpg

به گزارش "ورزش سه"، مهاجم آلمانی هنوز در طول فصل جدید نتوانسته برای آرسنال به عنوان بازیکن فیکس در لیگ برتر به میدان برود و از شرایطش در این تیم ناراضی است. حال ونگر نیز احتمال جدایی این مهاجم 29 ساله را مطرح کرد.

او گفت:" در حال حاضر هیچ چیز پودولسکی را نگران نکرده است. در حال حاضر هیچ بازیکنی از تیم جدا نمی‌شود ولی ممکن است رقابتی پیش رو باشد. مسون اوزیل در اوایل ژانویه به ترکیب بازخواهد گشت و مسلما رقابت شدیدی در پست‌های میانی و هجومی خواهیم داشت."

Meysam
1st January, 2015, 10:16 AM
فکر میکنم این بازیکن از هیچی بهتر باشه!:4:

آرسنال به دنبال هافبک اتلتيکومادريد
آرسنال قصد دارد ماريو سوارز، هافبک اتلتيکومادريد را به خدمت بگيرد.
http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00999736.jpg

به گزارش "ورزش سه"، هافبک 27 ساله، فصل گذشته 22 بازی برای اتلتیکو انجام داد و موفق شد به همراه این تیم قهرمان اسپانیا شود و به فینال لیگ قهرمانان صعود کند. با این حال، او در فصل جاری جایگاه ثابت خود را از دست داده و نیمکت نشین شده است. با حضور گابی، تیاگو، رائول گارسیا و ساول نیگوئز، سیمئونه نیازی به حضور او در تیمش احساس نمی‌کند.

به گزارش مارکا، سوارز در زمستان قطعا اتلتیکو را ترک خواهد کرد و روزنامه‌های انگلیسی مثل دیلی میل، مقصد او را آرسنال می‌دانند. با مصدومیت‌های متعددی که در خط میانی آرسنال رخ داده، ونگر خواهان جذب یک هافبک میانی قدرتمند است که سوارز می‌تواند گزینه ی خوب و ارزانی باشد.

Meysam
2nd January, 2015, 01:18 AM
بهتون هشدار داده بودم که ساوتهمپتون خطر داره حسن! خطر داره حسن!:4:

پودولسکي: روزنامه ميرر درباره ام دروغ مينويسد
لوکاس پودولسکي، مهاجم آلماني آرسنال، از اينکه رسانه هاي انگليسي مطالبي خلاف واقع در مورد او منتشر مي کنند، ابراز ناراحتي کرد.
http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00999749.jpg

به گزارش "ورزش سه"، روزنامه‌های انگلیسی امروز نوشتند پودولسکی با هدف اعتراض به وضعیتش، تمرین دیروز توپچی‌ها را با عصبانیت ترک کرده است.
اما این مهاجم آلمانی به "بیلد" گفت:" همه چیز روبراه است. چند روزی است که پایم درد می‌کند و مربی و پزشکان تیم در جریان وضعیت جسمی‌ام قرار دارند."
وی در توئیتر خود هم نوشت:" سعی ام بر این است که به مطالب روزنامه‌ها واکنشی نشان ندهم. اما وقتی می‌بینم که علاقه‌ام به باشگاه زیر سوال برده می‌شود، باید اعتراض کنم. امروز روزنامه "میرور" سعی کرده بود از هیچ داستان‌سرایی کند. باورم نمی‌شود که روزنامه‌ها اینقدر راحت دروغ بگویند فقط برای اینکه توجه مردم را به خود جلب کنند."
لوکاس پودولسکی سال 2012 در ازای مبلغ 10 میلیون یورو از اف ث کلن به آرسنال پیوست. اما در فصل جاری مجموعا تنها در دوازده بازی آن هم به عنوان یار تعویضی به زمین فرستاده شده است.

Eglantine
6th January, 2015, 12:23 PM
خب پولدی هم رفت، البته قرضی اما تفاوتی ایجاد نمیکنه :(

--

دور بعدی اف ای کاپ هم قرعه مون به برنده ی برایتون یا هوو آلبیون خورد !

Meysam
9th January, 2015, 10:36 AM
از خرید این بازیکن شدیدا حمایت میشه.:53:

آرسنال درآستانه جذب ستاره 17 ساله لهستاني
باشگاه آرسنال و باشگاه لژيا ورشو در آستانه رسيدن به توافق بر سر ستاره 17 ساله اين باشگاه قرار دارند.
http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/01000432.jpg

به گزارش "ورزش سه"، "کریستین بیه لیک" که تنها 17 سال سن دارد و در این فصل به تیم اول لژیا ورشو راه یافته و 6 بازی ملی نیز برای لهستان انجام داده است، مورد توجه آرسن ونگر قرار گرفته و به گفته ایجنت این بازیکن، توافق نهایی دو باشگاه نزدیک است.
توپچی ها در مرحله اول، پیشنهادی 2 میلیون یورویی برای خرید این بازیکن ارائه دادند که مورد توافق قرار نگرفت. ایجنت بیه لیک در مصاحبه با گاردین گفت:" ما در حال صحبت با آرسنالی ها هستیم و امیدوارم که به زودی یک راه حل مناسب برای این انتقال پیدا شود."
بیه لیک نیز به وبسایت "legia.sport.pl" گفت:"امیدوارم دو باشگاه خیلی زود به توافق برسند و من بتوانم به رویایم که بازی در آرسنال است دست یابم.ونگر به خوبی از مهارت ها و توانایی هایم آگاه است و خواهان پیوستن من به آرسنال در سریعترین زمان ممکن شده است."

Meysam
15th January, 2015, 11:16 AM
بیتا ونگر چیو میدونه؟

پودولسکي:ونگرميداند چرا درآرسنال بازي نميکردم
لوکاس پودولسکي، مهاجم جديد اينتر، با انتقاد دوباره از آرسن ونگر، اعلام کرد که تنها اين مربي ‏فرانسوي مي داند که چرا او در آرسنال به طور مرتب بازي نمي کرده است.‏
http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/01000433.jpg

به گزارش "ورزش سه"، این ملی پوش آلمانی که به تازگی با قراردادی قرضی به اینتر پیوست، پیش از ‏این ونگر را متهم کرده بود که به او بی احترامی کرده است. پودولسکی این فصل حتی در یک بازی هم ‏در ترکیب اصلی آرسنال قرار نگرفت اما او معتقد است با توجه به آمار گلزنی اش، 19 گل در 60 بازی، ‏باید فرصت بیشتری به او داده می شد. ‏
او به نشریه بیلد گفت:" من هرگز با ونگر مشکلی نداشتم؛ پیشتر چیزهایی که منتشر می شد، شایعه بود. ‏تنها انتقادی که من از او کردم این بود که برایم در اینتر آرزوی موفقیت نکرد.‏
اینکه چرا او به طور مرتب از من استفاده نمی کرد را خودش می داند. بعد از جام جهانی، او گفت که من ‏بازیکن مهمی برای تیم هستم. وقتی هم بازی می کردم، عملکرد خوبی داشتم. آمار دروغ نمی گویند. ‏
مسئولیت آمادگی بازیکنان تنها مسئولیت مربی است. پس اوست که باید بداند چرا من فرصت بازی پیدا ‏نمی کردم. در این شرایط من باید یک راه حل پیدا می کردم و آن راه حل، آمدن به اینتر بود. اینتر هنوز ‏یکی از 10 باشگاه برتر دنیاست."‏

HHAMI
19th January, 2015, 03:47 PM
خیلی ممنون :1:

Meysam
20th January, 2015, 10:45 AM
رمزی شب بیا باغ!:4:

رمزی: هنوز در کورس قهرمانی قرار داریم
آرون رمزي، هافبک آرسنال عنوان کرد که تيمش از کورس قهرماني ليگ برتر خارج نشده است.
http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/01000111.jpg

به گزارش "ورزش سه"، پس از پیروزی 2-0 روز گذشته توپ‌چی ها مقابل منچسترسیتی، حالا شاگردان ونگر در 13 امتیازی صدرنشین یعنی چلسی قرار دارند.

رمزی در مصاحبه با گاردین گفت:" باید تمام بازی‌های پیش رویمان را مهم تلقی کنیم. هنوز راهی طولانی در لیگ برتر پیش روی ماست.همه ی تیم‌ها سعی دارند از یکدیگر امتیاز بگیرند و تنها باید روی بازی خودمان متمرکز باشیم و امیدوار باشیم که تا پایان بتوانیم نتیجه بگیریم."

رمزی درباره شکست دادن سیتی گفت:" فکر می‌کنم نمایش کاملی داشتیم.فکر می‌کنم خیلی خوب در دفاع شرکت کردیم و تلاش کردیم که بازی را نگه داریم و از کناره ها استفاده کنیم. همیشه با اطمینان خاطر پا به چنین دیدارهایی می‌گذاشتیم ولی در چند بازی اخیر مقابل تیم‌های بزرگ خیلی باز بازی کردیم و ضربه خوردیم."

Eglantine
20th January, 2015, 04:37 PM
خیلی ممنون :1:

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user29456/content-image/wengerr.jpg

:4:

---

میثم مطمئنی با رمزی میخوای بری تو باغ ؟! :4:

---

و اینکه لازمِ بگم اولین کار آنری برای اسکای، تفسیر بازی آرسنال و سیتی بود :8:

Meysam
24th January, 2015, 03:41 PM
بیتا آرسنالی ها همه سوسولن! من با بهنودم میرم باغ!:4:

ونگر: اوزیل از لحاظ بدنی پیشرفت کرده
آرسن ونگر، سرمربي آرسنال عنوان کرد که مسوت اوزيل در بازگشت به ميادين، روي قدرت بدني اش تمرکز ويژه اي داشته و پيشرفت خوبي در اين زمينه پيدا کرده است.
http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00999860.jpg

به گزارش "ورزش سه"، مصدومیت زانوی اوزیل باعث شد تا او چیزی حدو د 3 ماه از میادین فوتبال به دور باشد. اوزیل دو فصل پیش با 56.8 میلیون یورو از رئال مادرید به آرسنال پیوست و سرمربی فرانسوی مدعی شد که او از لحاظ بدنی پیشرفت چشم گیری در این مدت داشته است.

او گفت:" اوزیل به سختی تلاش کرد. فکر می‌کنم او واقعا می‌خواهد قوی تر باشد. درزمان مصدومیت باید متمرکز تر بود. او هر روز در حال تمرین کردن است و تلاش بسیار یانجام می‌دهد."

ونگر ادامه داد:" همه چیز فقط به قدرت بدنی در فوتبال باز نمی‌گردد. بیشتر به این است که چه زمانی بین قدرت و خلاقیت خود منتقل شوید. بازیکنانی مثل کلود ماکه‌له‌له، برای مثال، هیولا نبودند ولی وقتی در یک درگیری شرکت می‌کردند، به بهترین نحو و با تاکتیک‌های ویژه، از قدرت بدنیشان استفاده می‌کردند."

Eglantine
25th January, 2015, 10:07 AM
پائولیستا، مدافع ویارئال رو به صورت قرضی با قرارداد بلند مدت گرفتیم و جوئل کمپل رو قرضی دادیم بهشون ..

امشب هم بازی ساعت هفت و نیم از شبکه ی ورزش پخش میشه .. راه سختی رو برای گرفتن این جام نداریم، گنده ها حذف شدن و تقریبا راه همواری برای رسیدن به فینال داریم

Meysam
27th January, 2015, 10:44 AM
آرسنال چقدر داغونه که راحت صفحش دستکاری میشه!:4:
مثلا چرا فولام صفحش دستکاری نمیشه؟ علتش واضحه! اعتبار!:4:

آزمون از طریق ویکی پدیا آرسنالی شد! (عکس)
سردار آزمون به باشگاه آرسنال انگليس پيوست البته از طريق ويکي پديا.

به گزارش "ورزش سه"، سایت متروی انگلیس نوشت: هواداران تیم آرسنال انگلیس با دیدن صفحه ویکی پدیای تیمشان شوکه شدند چرا که نام سردار آزمون مهاجم جوان تیم ملی ایران هم در این صفحه دیده می شود و معلوم است که صفحه ویکی پدیای تیم آرسن ونگر دست کاری شده است.

آزمون که معروف به مسی ایرانی است برای تیم روبین کازان در لیگ روسیه بازی می کند و جالب اینکه به عنوان یک مهاجم پیراهن تیم شماره 5 را خواهد پوشید.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01002180.jpg

Stevie G
2nd February, 2015, 11:55 AM
هانری: پس از جدایی از آرسنال گریه کردم
تيري هانري، مهاجم سابق آرسنال عنوان کرد که در سال 2007، وقتي آرسنال را ترک کرد و به عنوان مهاجم چهارم در تيم گوارديولا شناخته شد، گريه مي‌کرده است.
http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00036724.jpg

به گزارش "ورزش سه"، هانری که ماه گذشته از فوتبال اعلام بازنشستگی کرد، به آرسنال کمک کرده بود که دو بار قهرمان لیگ برتر و دو بار قهرمان جام حذفی شود و همچنین با 228 گل، رکورد دار گلزی این باشگاه است.

او در مصاحبه با بی این اسپورت گفت:" هیچگاه تصمیم بر جدایی از آرسنال نگرفتم. ولی در 29 سالگی، کاملا روی فرم بودم و فکر کردم که همه بازیکنان رفتنه اند و ونگر هم به زودی خواهد رفت. تصمیم آسانی نبود و وقتی از تیم جدا شدم، گریه کردم. از گفتنش خجالت نمی‌کشم. من رقابتی هستم و باید از تیم می‌رفتم."

هانری ادامه داد:" وقتی به بارسلونا رفتم، گواردیولا به من گفت که انتخاب چهارم او در خط حمله هستم و مهاجم فیکس نخواهم بود. من این رقابت را پذیرفتم و تلاش کردم. رقابت سطح شما را بالا می‌برد. مردم درباره شانس صحبت می‌کنند ولی شما خودتان باید خوب بازی کنید. وقتی تلاش کنید، نتیجه آن را می‌گیرید."

هانری ادامه داد:" وقتی در یوونتوس بودم، مشکلات زیادی وجود داشت. تیم خوب کار نمی‌کرد و ما تحت هدایت آنچلوتی با سیستم 2-5-3 به میدان می‌رفتیم که مشکل زیادی در هماهنگ شدن با آن داشتیم. من در یووه خوب کار نکردم و در گلزنی مشکل داشتم ولی من به خاطر دلایل دیگر از این تیم جدا شدم زیرا لوچیانو ماجو(مدیر ورزشی یووه در ان زمان)، قصد داشت تجارت انجام دهد. کاری که انجام داد، قابل احترام نبود."

Meysam
8th February, 2015, 01:52 PM
آرسنال بددربیی رو باخت! این 3 امتیازی که آرسنال از دست داد خیلی براش مهم بود!
میتونست هم امتیاز ساوتهمپتون بشه که این موقعیت طلایی رو از دست داد!
هنوز بازی های زیادی مونده و امید زیادی دارین سهمیه سی ال رو بگیرین.

Meysam
24th February, 2015, 08:26 PM
موناکو تیم ضعیفی نیست! تو لیگ فرانسه چهارمه!
آرسنال نباید این تیمو دست کم بگیره. اگه تو لندن یک گل بخوره کارش برای بازی برگشت خیلی سخت میشه!

شروع کرکري بين موناکو و آرسنال توسط نايب رئيس موناکو
آرسنالیها شکست در امیریتس کاپ رایادشان نرفته
واديم واسيليف با يادآوري شکست 1-0 آرسنال از موناکو در اميريتس کاپ، جنگ کرکري را بين دو باشگاه آغاز کرد.
http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/01004178.jpg

به گزارش "ورزش سه"، موناکو با وجود یک شروع بسیار بد در لیگ فرانسه، توانست به تدریج به فرم خوب خود باز گردد و در حال حاضر با 11 امتیاز اختلاف نسبت به لیون، در رده چهارم جدول جای دارد. البته آنها فصل گذشته با بازیکنانی چون خامس روردیگز و فالکائو، مهمترین رقیب پی اس جی برای کسب عنوان قهرمانی لوشامپیونه بودند.

هرچقدر موناکو در ماه های ابتدایی فصل در لیگ فرانسه شروع بدی داشت اما در لیگ قهرمانان توانست با ارائه بازی های برتر، به عنوان تیم اول به یک هشتم راه یابد و فردا در زمین آزسنال باید دیدار رفت یک هشتم لیگ قهرمان را مقابل حریف قدرتمند و سرشناس خود برگزار کند.

وادیم واسیلیف، نایب رئیس موناکو در این رابطه به اکیپ گفت:" تاریخچه و اشتراکات زیادی بین دو باشگاه وجود دارد. آرسن ونگر چندین سال مربی موناکو بود و سپس به آرسنال رفت.تیری هانری نیز اسطوره هر دو باشگاه به حساب می آید. ما تابستان گذشته، آرسنال را در امیریتس کاپ و در جلوی چشم هوادارانشان شکست دادیم. مسلما آنها این باخت را یادشان نرفته است.

ما چیزی برای از دست دادن نداریم و فشار اصلی روی آرسنال است که چندین فصل است به یک چهارم صعود نکرده. ما با تکیه بر بازیکنان جوانی که داریم، می توانیم باز هم در این جام جلوتر برویم. پس از نتایج ضعیفمان در ابتدای فصل، همه فکر می کردند که پروژه بزرگی که ما در موناکو شروع کرده ایم مرده است اما در ادامه، خلاف این قضیه ثابت شد."

Meysam
26th February, 2015, 01:42 PM
بیتا و بهنود کجایین که تیمتون به فنا رفت!!!

ژاردیم: از لحاظ تیمی برتر از آرسنال بودیم
لئوناردو ژارديم، سرمربي موناکو پس از پيروزي 3-1 مقابل آرسنال عنوان کرد که عملکرد تيمي خوب، کليد موفقيت آنها در اين بازي بوده است.
http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/01004336.jpg

به گزارش "ورزش سه"، موناکو با گل‌های کوندوگبیا و برباتوف پیش افتاد ولی در دقیقه 90، چمبرلین اختلاف را به حداقل رساند. با این حل، کاراسکو در دقیقه 94 موفق شد گل سوم تیمش را به ثمر برساند تا خیال آنها از بابت صعود تقریبا قطعی شود. ژاردیم به تمجید از روحیه تیمش پرداخت و گفت که این مهم ترین پیروزی فصل آنها بوده است.

او گفت:" این بزرگترین پیروزی ما در چمپیونزلیگ نیست. ما زنیت و لورکوزن را هم شکست دادیم. پیروزی در آلمان مهم ترین پیروزی ما بود که به ما اجازه داد به دور بعد صعود کنیم. آرسنال در نیمه اول خیلی قوی بود ولی پس از آن کمی ضعیف ظاهر شد. در نیمه اول، ما در دفاع خیلی خوب بودیم و از فضاها استفاده کردیم. آرسنال بازیکنان خیلی خوبی دارد ولی ما یک تیم هستیم و توانستیم از همین موضوع به آنها صدمه بزنیم. خیلی سازمان یافته بودیم و همچنین با کیفیت در حملات ظاهر شدیم. هیچکس فکر نمی‌کرد که ممکن باشد ولی ما توانستیم. البته بازی برگشت همچنان پیش روست."

ژاردیم ادامه داد:" هنوز چیزی کسب نکرده ایم. تنها نسبت به حریف برتری داریم. فوتبال یک هنر است، باید بدانید که چگونه حمله کنید و چگونه دفاع کنید. تیم من خیلی تناسب دارد."

Meysam
26th March, 2015, 12:51 AM
در این صورت اسممو میذارم عبدی!:4:

اوزیل: در آرسنال توپ طلا خواهم برد
مسوت اوزیل، هافبک آرسنال عنوان کرد که در این تیم می‌تواند توپ طلا را به دست آورد.
http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/01005129.jpg

به گزارش "ورزش سه"، هافبک آلمانی که در تابستان دو سال پیش از رئال مادرید به آرسنال پیوست، نتوانست عملکرد درخشان خود در رئال را در پیراهن توپ‌چی ها تکرار کند. با این حال، او عنوان کرد که آماده رقابت با مسی و رونالدو برای کسب توپ طلا در پیراهن آرسنال است.
او گفت:" اگر به روند پیشرفت و رشد خود ادامه دهم؛ در طول چند سال آینده توپ طلا را خواهم برد.مطمئنم که این اتفاق در طول چند سال آینده رخ خواهد داد. احساس خیلی خوبی دارم. من قهرمان جهان شده ام و برای یکی از بهترین تیم‌های لیگ برتر بازی می‌کنم. اینجا رقابت فیزیکی خیلی بیشتر از اسپانیا و بوندس لیگا است و من دائما دچار مصدومیت می‌شوم ولی این موضوع باعث تقویت قوای بدنی ام شده است. از لحاظ بدنی، احساس بهتری نسبت به همیشه دارم."

♥perspolis♥
3rd April, 2015, 11:54 PM
پیش بازی آرسنال - لیورپول: توپچی ها در فکر قهرمانی، قرمزها در فکر سهمیه http://www.tarafdari.com/sites/default/files/styles/large/public/contents/user7024/news/ars.jpg?itok=bwAyAy-_

در چارچوب هفته سی و یکم لیگ برتر در حالی دو تیم آرسنال و لیورپول در ورزشگاه امارات به قضاوت آنتونی تیلور با یکدیگر روبرو می شوند که توپچی در 9 دیدار از ده دیدار اخیر و قرمزها در 5 دیدار از شش دیدار اخیر لیگ برتر به پیروزی دست پیدا کرده اند.

آرسن ونگر که امروز جایزه مربی ماه لیگ برتر را از آن خود کرد امیدوار است بتواند با فرم خوب تیمش در لیگ برتر پس از حذف از لیگ قهرمانان اروپا، در هفته های آینده و با لغزش احتمالی چلسی و منچسترسیتی در آخرین هفته ها به کورش قهرمانی بپیوندد. این بازی در حالی برگزار می شود که احتمال رویارویی دو تیم در فینال جام حذفی نیز می رود.
ونگر در خصوص این دیدار گفت: "ما استراحت خوبی پیش از این بازی داشتیم. پس از برد قبلی به دنبال برد در این دیدار هستیم. هرچیزی از نظر ریاضی ممکن است و تلاشمان را می کنیم هرچند این تنها مربوط به ما نمی شود. چیزی که قطعا تنها به ما مربوط است این است که به عملکرد خوب ادامه دهیم و نتایج را به دست آورده و تمرکزمان را حفظ کنیم. پس از آن ممکن است همه چیز به نفع ما پیش برود. با این حال همچنان واقع نگر باقی می مانیم و به تلاش برای بردن بازی ها ادامه می دهیم."

در سوی دیگر برندان راجرز که با شکست مقابل یونایتد رکورد عالی تیمش را در سال 2015 تا حدودی مخدوش شده می بیند گفت: "در بازی آخر مالکیت خوبی نداشتیم. هیچوقت در موقعیت گرفتن توپ و حفظ آن قرار نگرفتیم. باید از نظر تکنیکی بهتر عمل کنیم. با تاکتیکی شفاف به امارات می رویم. می رویم تا از این مسابقه چیزی کسب کنیم."

راجرز در این بازی نمی تواند از استیون جرارد و مارتین اسکرتل محروم استفاده کند. همچنین رحیم استرلینگ، دنیل استوریج و آدام لالانا سه بازیکن ملی پوش لیورپول بازیکنانی هستند که به دلیل مصدومیت های جزئی ممکن است این بازی را از دست دهند. از سوی دیگر برد جونز و جان فلاناگان پس از بازگشت از مصدومیت طولنی هنوز آمادگی کامل را به دست نیاورده اند. جردن آیب نیز در این بازی حضور ندارد.

در ترکیب آرسنال جک ویلشر پس از بازی برای تیم زیر 21 سال، ممکن است در این دیدار به میدان برود. همچنین دنی ولبک که بازی مقابل ایتالیا را به دلیل مصدومیت از دست داد ممکن است به این دیدار برسد. الکس اکسلاد چمبرلین در این دیدار غایب خواهد بود. میکل آرتتا، متیو دبوشی و آبو دیابی سایر بازیکنان حاضر در ترکیب زیر 21 سال آرسنال ممکن است در این بازی در دسترس باشند.

ترکیب احتمالی دو تیم:

http://tarafdari.com/sites/default/files/users/user7024/ars_lfc.jpg

حقایقی در مورد این بازی:

در بازی های رو در رو تاکنون لیورپول 76 بار و آرسنال 71 بار پیروز شده اند. این آمار در زمین آرسنال 43 برد برای صاحب خانه و 21 برد برای تیم مهمان بوده است.
لیورپول تنها یک بار در هفت دیدار اخیر موفق به بردن آرسنال شده است و آن هم مربوط به پیروزی 5-1 فصل قبل در آنفیلد می شود.
آرسنال در هفت دیدار اخیر خانگی خود در نیمه اول و انتهای بازی تیم برنده میدان بوده است.
لیورپول در 6 بازی اخیر خارج از خانه دروازه خود را بسته نگه داشته است. آن ها با حفظ این روند در بازی فردا رکورد باشگاه را جابجا می کنند.
شش دیدار خارج از خانه اخیر لیورپول در لیگ برتر کمتر از 3 گل داشته است.
آرسنال در هفت دیدار اخیر خانگی خود حداقل دو گل به ثمر رسانده است.
در هفت دیدار از هشت دیدار اخیر آرسنال در لیگ برتر، توپچی ها به طور میانگین 2.5 گل به ثمر رسانده اند.
آرسنال در 17 دیدار از 18 دیدار خانگی خود مقابل لیورپول شکست ناپذیر بوده است. (هفت مساوی و ده پیروزی)
لیورپول پنج دیدار از شش دیدار اخیر خارج از خانه را با برد پشت سر گذاشته است.
آرسنال در شش دیدار از هفت دیدار اخیر مقابل لیورپول در تمام جام ها حداقل دو گل به ثمر رسانده است.
آرسنال در پنج دیدار اخیر خانگی خود تنها یک گل دریافت کرده است.
در دوازده دیدار اخیر دو تیم، دوازده گل در اوقات تلف شده به ثمر رسیده است. ده گل از این تعداد پس از دقیقه 90 بوده اند.
لیورپول در 18 دیدار اخیر مقابل آرسنال تنها یک بار دروازه خود را بسته نگه داشته است. (پیروزی 2-0 سال 2012 در امارات)
آخرین باری که آرسنال توانسته بود در هشت دیدار پیاپی به پیروزی دست پیدا کند، به نوامبر 2005 باز می گردد.
تنها منچستر یونایتد (7) بیشتر از لیورپول (6) توانسته است در خانه آرسنال به پیروزی دست پیدا کند.
آرسنال بیشترین تعداد گل زن را در لیگ برتر (15 بازیکن) داراست و پس از آن ها لیورپول (14 بازیکن) قرار دارد.

♥perspolis♥
4th April, 2015, 07:35 PM
پیروزی درخشان آرسنال مقابل لیورپول
آرسنال با پيروزي 4-1 مقابل ليورپول، انتقام شکست سنگين فصل گذشته مقابل قرمزها در آنفيلد را گرفت.
http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/01026377.jpg

به گزارش "ورزش سه"، ‏شاگردان آرسن ونگر که فصل گذشته در خانه لیورپول 5-1 شکست خورده بودند، ر دیدار امروز با ارائه یک نمایش برتر، توانستند لیورپول را در هم بکوبند و به رتبه دوم جدل صعود کنند.
آرسنال بازی را بسیار هجومی آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی دو موقعیت بسیار خطرناک داشت اما ‏هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد.‏
بعد از سپری شدن 15 دقیقه ابتدایی که با برتری کامل آرسنال همراه بود، لیورپولی ها رفته رفته از زیر ‏فشار میزبان خارج شدند و چیزی نمانده بود که در دقیقه 19 به برسند اما لازار مارکوویچ و استرلینگ ‏یک موقعیت دو به تک عالی را از دست دادند و دروازه داوید اوسپینا بسته ماند.‏

بازی تا 10 دقیقه پایانی نیمه اول متعادل دنبال شد تا اینکه طوفان توپچی ها آغاز شد. ابتدا در دقیقه 37، ‏هکتور بلرین، مدافع راست اسپانیایی آرسنال، تیمش را پیش انداخت. حرکت خوب آرون رمزی از سمت ‏راست و پاس او برای بلرین، با حرکت عرضی این بازیکن در محوطه جریمه و ضربه تماشایی اش همراه ‏شد و به این ترتیب، توپ در گوشه دروازه مینیوله جای گرفت.‏

تنها سه دقیقه بعد، اوزیل برتری تیمش را دو برابر کرد. خطای ساخو روی اوزیل، یک ضربه آزاد ‏نصیب آرسنال کرد وخود ستاره آلمانی با یک ضربه تماشایی، دروازه لیورپول را بار دیگر باز کرد.‏
بعد از این دو گل هم حملات آرسنال ادامه پیدا کرد و در آخرین ثانیه های نیمه اول، سرانجام به گل سوم ‏رسیدند. الکسیس سانچس که روی پاس رمزی در موقعیت خوبی قرار گرفت، با یک شوت سنگین و ‏غیرقابل مهار، گل سوم تیمش را به ثمر رساند تا این نیمه با برتری 3-0 میزبان به پایان برسد.‏

نیمه دوم را لیورپول با یک تعویض آغاز کرد و استوریج جای مارکوویچ را گرفت اما این تعویض هم ‏تغییری در روند بازی نداد و آرسنالی ها بازی را بهتر آغاز کرد.‏
الیویه ژیرو می توانست در دقیقه 55، با یک ضربه سر تماشایی، گل چهارم را به نام خود ثبت کند اما ‏واکنش دیدنی مینیوله، دروازه لیورپول را نجات داد.‏

بعد از سپری شدن دقایق ابتدایی نیمه دوم، آرسنالی ها تا اندازه ای عقب کشیدند و این فرصت برای ‏شاگردان راجرز فراهم شد تا حملات بیشتری ترتیب دهند؛ هرچند هیچ یک از این حملات، خطر ویژه ای ‏روی دروازه میزبان ایجاد نکرد. تا اینکه در دقیقه 76، خطای هکتور بلرین روی رحیم استرلینگ، یک ‏ضربه پنالتی نصیب لیورپول کرد که جوردن هندرسون آن را به گل اول لیورپول تبدیل کرد.‏
در حالی که لیورپولی ها به دنبال گل های بعدی بودند، اخراج امره جان در دقیقه 81، کار را برای آنها ‏دشوار کرد. این ستاره ترک تبار که در نیمه اول یک کارت زرد دریافت کرده بود، با تکل دو پا روی دنی ‏ولبک، دومین کارت زرد را هم از آنتونی تیلور دریافت کرد و اخراج شد.‏
با 10 نفره شدن لیورپول، آرسنالی ها بار دیگر بر بازی مسلط شدند و سرانجام در دقیقه 91، به گل چهارم ‏رسیدند. الیویه ژیرو روی پاس الکسیس صاحب موقعیت شد و با یک ضربه تماشایی، توپ را به گوشه ‏دروازه مینیوله فرستاد. بازی در نهایت با برتری 4-1 آرسنال به پایان رسید تا این تیم با این سه امتیاز، ‏‏63 امتیازی شده و به رتبه دوم جدول صعود کند.‏
لیورپول هم با 54 امتیاز، پنجم است و اگر ساوتهمپتون و تاتنهام در دیدارهای این هفته مقابل اورتون و ‏برنلی به پیروزی برسند، شاگردان راجرز تا رتبه هفتم سقوط خواهند کرد.‏

Meysam
5th April, 2015, 10:55 AM
بچه ها نتایج انتخابات بهترین های پارس فوتبال در سال 93 اعلام شد:
http://anjoman.parsfootball.com/showthread.php?t=7974&page=6

از بچه های آرسنالی حامد جزو بهترین ها بود.:53::8:

♥perspolis♥
5th April, 2015, 01:09 PM
ونگر: پیروزی برابر لیورپول برای قهرمانی کافی نیست
سرمربی فرانسوی توپچی‌ها از برد قاطع شاگردانش برابر لیورپول ابراز رضایت کرد اما اعتراف کرد هنوز نمی‌تواند به قهرمانی فکر کند.
آرسن ونگر درباره پیروزی قاطع 4 بر یک آرسنال مقابل لیورپول در ورزشگاه امارات، اظهار داشت: در هر بازی یکسری نقص‌ها در عملکردمان وجود دارد اما من احساس می‌کنم که ما با انسجامی فوق‌العاده کارمان را شروع کردیم و از همان ابتدای کار می‌خواستیم حریف را تحت فشار قرار دهیم. در ابتدای بازی چند موقعیت خوب داشتیم اما پس از آن کمی از فشارمان کاستیم و همین سبب شد که لیورپول یکی دو موقعیت گلزنی به دست آورد.

سرمربی فرانسوی توپچی‌ها ادامه داد: لیورپول تیم خوب و هجومی است و همیشه خطرناک ظاهر می‌شود. اما غریزه کُشندگی مهاجمان سبب شد که آن‌ها از موقعیت‌های خود نهایت استفاده را ببرند. منصفانه است بگویم که ما با سرعت خوبی بازی کردیم و در یک سوم دفاعی حریف بازی ترکیبی خوبی انجام دادیم. در نهایت با نتیجه 4 بر یک بازی را بردیم که یک نتیجه قاطعانه‌ در یک بازی بسیار مهم بود.

ونگر درباره کورس قهرمانی لیگ برتر که در آن مردانش با هفت امتیاز اختلاف نسبت به چلسی صدرنشین، دوم هستند هم گفت: این پیروزی برای قهرمانی کافی نیست. چیزی که اکنون می‌توانیم درباره‌اش با اطمینان صحبت کنیم این است که فعلاً جزو چهار تیم بالای جدول هستیم و این همان جایگاهی است که می‌خواهیم در آن فصل را به پایان برسانیم. برای رسیدن به عنوان قهرمانی ما باید بی‌عیب و نقص بازی کنیم و بالعکس چلسی باید از خود ضعف نشان دهد. پس بگذارید روی کاری که از دست‌مان ساخته است تمرکز داشته باشیم و آن چیزی نیست جز اینکه در تمام بازی‌های بعدی‌ خود تا پایان فصل با تمرکز کامل به میدان برویم.

ونگر در پاسخ به این سؤال که آیا از نتیجه پایانی بازی غافلگیر شده است، عنوان کرد: من همیشه محتاطانه در این‌باره حرف می‌زنم. ما از موقعیت‌های خود به خوبی استفاده کردیم و طی دو دقیقه دو گل به ثمر رساندیم. تفاوت میان دو تیم همیشه بیشتر از آن چیزی که هست به نظر می‌رسد. لیورپول تیم خوبی است و این شکست را جبران خواهد کرد.

duygu
5th April, 2015, 10:01 PM
http://www.arsenal.com/assets/_files/scaled/696x392/apr_15/gun__1428159942_giroud.jpg

صحبت های جیرود و بلرین: لیورپول

پایگاه خبری GunnersTrust: (http://gunnerstrust.com/gt/news/show/11978)مصاحبه هکتور بلرین و اولویر جیرود بعد از دیدار مقابل لیورپول.

اولویر جیرود
در مورد پیروزی...

می داسنیتم که لیورپول بازی را خوب شروع می کند و می خواستیم از ابتدای بازی آنها را زیر فشار قرار دهیم. از جلوی زمین به خوبی آنها را تحت فشار قرار دادیم و آنها توپ های زیادی را در دفاع از دست دادند و در نیمه اول حتی می توانستیم گل های بیشتری به ثمر برسانیم و واقعا از نتیجه بدست آمده در آن نیمه راضی بودیم.

در مورد چلسی...

می خواهیم کار را قدرتمند تمام کنیم و بازی به بازی یپش برویم. نیاز است قبل از اینکه به نتایج بازی های چلسی و سیتی توجه کنیم، بر روی نتایج خود متمرکز شویم. اکنون می خواهیم به جلو نگاه کنیم و در تک تک بازی ها برنده شویم. سپس اجازه دهید ببینیم چه اتفاقی صورت می گیرد.

هکتور بلرین
در مورد صحبت در مورد قهرمانی...

تیم قطعا عالی کار می کند و تنها بازی به بازی پیش می رویم تا بهترین عملکردهای خود را ارئه کنیم و بیشترین امتیازات ممکن را بدست بیاوریم. تیم در شتاب خوبی قرار دارد و تنها می خواهیم شدیدا رو به جلو حرکت کنیم. تیم به سختی تلاش می کند و استحکام بسیاری دارد. اگر به این روند ادامه دهیم واقعا می توانیم کار بزرگی انجام دهیم.

TTRR
5th April, 2015, 10:18 PM
بچه های آرسنال
کی جواب این سؤال رو میدونه؟

آرسنال در مسابقات زیر در سال 2015 روی هم رفته چند گل تا به حال ( 16 فروردین ) زده است ؟
Premier League
FA Cup
UEFA Champions League

Eglantine
6th April, 2015, 10:12 AM
بچه های آرسنال
کی جواب این سؤال رو میدونه؟

آرسنال در مسابقات زیر در سال 2015 روی هم رفته چند گل تا به حال ( 16 فروردین ) زده است ؟
Premier League
FA Cup
UEFA Champions League

40 تا .. منبع سایت رسمی باشگاه (http://www.arsenal.com/fixtures/first-team/results)

Meysam
31st May, 2015, 11:53 AM
منم قهرمانی آرسنال در جام حذفی رو به هواداران این تیم تبریک میگم.:53:

Meysam
10th June, 2015, 05:19 PM
یکی از دوستان آرسنالی لطف کنه تاپیک فصل جدید آرسنال رو تاسیس کنه.:53:

Eglantine
10th June, 2015, 05:22 PM
یکی ؟ چند تاییم مگه ؟ :4:

Meysam
10th June, 2015, 05:28 PM
یکی ؟ چند تاییم مگه ؟ :4:
چمیدونم تو حامد بهنود اینا دیگه!:4:

Meysam
22nd June, 2015, 11:41 AM
بیتا تاپیک جدید تیم در پیتتونو بزنید در مورد فصل جدید بحرفیم!:4:

توافق پتر چک با آرسنال
آرسنال با پتر چک، دروازه بان چلسی به توافق رسید.
http://static2.varzesh3.com/files/picture/thumb/00998790.jpg

به گزارش "ورزش سه"، توپ‌چی‌ها به دنبال جذب یک دروازه بان بودند که جانشین شزنی کنند که در آستانه خروج از باشگاه قرار دارد. حال Sky Sports گزارش داد که آرسنال با پتر چک بر سر مدت قرارداد و حقوق به توافق رسیده ولی هنوز توافقی با چلسی برای انتقال او صورت نگرفته است.

چلسی تمایل ندارد چک را به یک تیم لیگ برتر بفروشد و حالا که چک خود علاقه مند به پیوستن به آرسنال است، رقم انتقال را بالاتر برده است.

Meysam
29th June, 2015, 07:21 PM
انتخاب درستی کرد. حالا میتونه از روی نیمکت بلند شه.:53:

رسمی: پتر چک به آرسنال پیوست (عکس)
پتر چک امروز بصورت رسمی با عقد قراردادی به ارزش 11 میلیون پوند از چلسی به آرسنال منتقل شد.

به گزارش "ورزش سه"، سرانجام پس از چند هفته کشمکش، پتر چک از چلسی به آرسنال پیوست. رقم این انتقال 11 میلیون پوند است.بدین ترتیب، این دروازه بان 33 ساله پس از 11 سال، آبی های لندن را ترک گفت و به جمع توپچی ها اضافه شد.
او که فصل گذشته به دلیل آمدن تیبو کورتوا، جایگاه ثابتش را در چلسی از دست داده بود، سرانجام تصمیمش برای جدایی از این تیم را عملی کرد. حقوق هفتگی چک، 100 هزار پوند گزارش شده که او را همراه اوزیل و الکسیس، در ردیف بازیکنانی که بیشترین حقوق را از آرسنال دریافت می کند قرار می دهد.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01031852.jpg