PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : || پرهوادارترین تیم ملی در پارس فوتبال ||

Meysam
31st May, 2014, 05:39 PM
دوستان این نظرسنجی رو به راه انداختیم که ببینیم چه تیم ملیی بیشترین هوادار رو در پارس فوتبال داره. http://anjoman.parsfootball.com/images/icons/3%20WorldC.png
(البته غیر از تیم ملی ایران که همه طرفدارشیم و پرچمش بالاست!http://anjoman.parsfootball.com/images/icons/Iran.png)

1- آرژانتینhttp://anjoman.parsfootball.com/images/icons/Argentina.png
2- آلمانhttp://anjoman.parsfootball.com/images/icons/Germany.png
3- اسپانیاhttp://anjoman.parsfootball.com/images/icons/Spain.png
4- انگلستانhttp://anjoman.parsfootball.com/images/icons/England.png
5- ایتالیاhttp://anjoman.parsfootball.com/images/icons/Italy.png
6- برزیلhttp://anjoman.parsfootball.com/images/icons/Brazil.png
7- پرتغالhttp://anjoman.parsfootball.com/images/icons/Portugal.png
8- فرانسهhttp://anjoman.parsfootball.com/images/icons/France.png
9- هلندhttp://anjoman.parsfootball.com/images/icons/Nederland.png
10- تیمی دیگر(با ذکر نام)http://anjoman.parsfootball.com/images/icons/3%20WorldC.png

http://football2014wc.com/wp-content/uploads/2014/05/FIFA-World-Cup-2014-Squads1.jpg

adam johnson
31st May, 2014, 05:53 PM
من تیم محبوبم بعد از ایران سوئده ، اگه سوئد بود گزینه آخرو میزدم ولی حالا بین اینا تصمیم گرفتم ایتالیا رو انتخاب کنم . ضمنا آمریکا رو هم دوست دارم و بلژیک هم امسال برام تیم جذابی شده . این سه تیم تیمای محبوبم تو این جام هستند .

ŞĄĤĘƁ
31st May, 2014, 06:36 PM
ای کاش میشد علاوه بر رای دلیل رای رو هم بگیم و اینکه چند ساله طرفدار اون تیم هستیم . نظرهای جالبی میدیدیم :دی

Meysam
31st May, 2014, 06:59 PM
- صاحب من از بچگی که فوتبال ملی رو شناختم طرفدار تیم ملی اسپانیا بودم.:53:
علت هواداریم هم پدرم بود که اونم طرفدار اسپانیا بود و منم اسپانیایی کرد.:53:

- من که به تیم ملی محبوبم اسپانیا رای دادم.:53::8:

http://sports.ndtv.com/images/stories/spain_fans_300.jpg

AMIR.FARZAD
31st May, 2014, 07:02 PM
تیم ملی‌ فقط کلمبیا :barareh:

http://vivaupload.ir/images/m65t3pr0ubphpxbghz5a.jpg

gpep
31st May, 2014, 07:32 PM
من طرفدار سه تا تیمم :دی

آرژانتین و ایتالیا در یه حد تقریبا... اسپانیا هم یه کم کمتر.

آرژانتین و ایتالیا رو از بچگی دوست داشتم، اسپانیا رو هم به خاطر بارسا کم کم بهش علاقه مند شدم.

ولی به آرژانتین رای دادم :دی

NuMbEr OnE
31st May, 2014, 07:50 PM
مسعود یه 3-4 تا تیم دیگه رو هم نام می بردی:4:

قطعا اسپانیا:8:

Meysam
31st May, 2014, 07:53 PM
بچه ها زمانی که بچه بودیم تقریبا هر کسی که عشق فوتبال بود میشناختیم طرفدار برزیل بود یا حداقل این تیمو دوست داشت!

فکرشو میکردید یک روزی برزیل اینچنین بدون هوادار بشه؟ حتی یک کلاب هواداری هم تو پارس فوتبال نداره! بعید میدونم اینجا هم کسی بهش رای بده!

انگار کاملا فراموش شده! برزیل دهه ی 90 و اوایل دهه ی دو هزار کجا این برزیل کجا... .

کارلوس، ریوالدو، رونالدو، کافو، امرسون، دنیلسون و... چه غول هایی کنار هم تو تیم ملی برزیل بازی میکردن ولی حالا... .

VICTOR
31st May, 2014, 07:56 PM
فقط ایران :4: @};-

Meysam
31st May, 2014, 07:58 PM
فقط ایران :4: @};-
کسری تو مغز داری؟:4:
بالای تاپیک نوشتم که غیر از ایران که همه طرفدارشیم به تیم محبوبتون رای بدین! غیر از ایران!!!

Sepehr11
31st May, 2014, 08:17 PM
بچه ها زمانی که بچه بودیم تقریبا هر کسی که عشق فوتبال بود میشناختیم طرفدار برزیل بود یا حداقل این تیمو دوست داشت!

فکرشو میکردید یک روزی برزیل اینچنین بدون هوادار بشه؟ حتی یک کلاب هواداری هم تو پارس فوتبال نداره! بعید میدونم اینجا هم کسی بهش رای بده!

انگار کاملا فراموش شده! برزیل دهه ی 90 و اوایل دهه ی دو هزار کجا این برزیل کجا... .

کارلوس، ریوالدو، رونالدو، کافو، امرسون، دنیلسون و... چه غول هایی کنار هم تو تیم ملی برزیل بازی میکردن ولی حالا... .

چرا فكر ميكني برزيل طرفداري نداره ؟
مگه ما پارسفوتباليها چند نفريم ؟!‌آخه تو مغز داري ؟ :4:
بنظرم برزيل هنوز هم پر طرفدارترين ملي تو ايران بايد باشه اگه آمار دقيق بگيرن :4:

==
من هم كه تقريبا از 8 سالگي طرفدار آلمانم ...

masoud 99
31st May, 2014, 09:10 PM
انگلستانhttp://anjoman.parsfootball.com/images/icons/England.png

Hamed
31st May, 2014, 09:16 PM
من از 7 سالگی و جام جهانی 1994 طرفدار آلمانم

سپر از یورو 96 طرفدار آلمان شدی؟

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
31st May, 2014, 09:30 PM
من اعتقاد دارم در بحث ملی ، نفر باید ی تیم ِ ملی ِ "خاص" داشته باشه.(سوای ایران)

من خودم زمان ریوالدو بازیهای برزیل رو دنبال میکردم ، ایتالیا از سالیان بسیار کهن تیمی محبوب بوده برام اما خاص نه.کلاً تیم های باشگاهیم به خاطر بازیکناشون تیم ملی شون هم برام جذاب هستن.اسپانیا که اکثراً بارسائی بوده و در نتیجه این اواخر کمی محبوب تر.انگلیس هم بابت بازیکنان سیتی نیم نگاهی بهش دارم.

اما این آرژانتین بوده که از گذشته برام "خاص" بوده ، به خاطر مارادونا از همون عنفوان کودکی.بیشتر پوستر های آرژانتین رو جمع میکردم.

قدیمی ترین لباسی که از ی تیم ملی دارم ، جالبه که برای آلمان و یورو 96 فک کنم بوده :| ، لباس ایتالیا 98 هم ارزون بود و زیبا بود و محبوب البته ، تو مشهد خریدم! :دی فک کنم یک دو ایتالیای تا دیگه هم خریده باشم که یادم نمیاد البته!

بالاخره لباس آرژانتین 2010 رو هم با نام مبارک و مطهر بهترین بازیکن تاریخ خریدم.ننگ بر دشمنان من باد بابت این تاخیر.:|

پس شد 3 تا ، اولی بابت طرح و همینجوری ، دومی محبوبیت و سومی "خاص" بودن ، این بود انشای من در مورد لباس های ورزشی ِ ملی ِ من! :دی

Bianconeri
31st May, 2014, 09:31 PM
از 98 و هشت سالگی طرفدار ایتالیانم اما از یورو 2000دیگه یه هوادار متعصبشونم.از اون موقع هیچ بازی تو هیچ تورنمنتی رو از دست ندادم.
اون سال وقتی ایتالیا حذف شد توی فینال ارزو داشتم فرانسه بزنه برزیل رو له کنه ،یعنی داغون داغون ها له له
اا اون زمان تو فرانسه عاشق پتی بودم و زیدان و ویلتورد
حتی یادمه میگفتن زن پتی ایرانیه ،حتی یه بار خواب دیدم با زنش دارن از محلمون رد میشن ینی تا این حد دوسش داشتم.:-s

یه علایق ریزی هم به این لاله های نارنجی توم دیده میشد ،البته نسل های قبلی ها نه الان .زمان برگمپ و اورمارس و کلایورت و اینا
همش هم به خاطر دوس داشتن ارسنال بود این علایق به فرانسوی و هلندی ها.

KING KIA
31st May, 2014, 10:06 PM
من جام 94 بخاطر موهای روبی هوادار ایتالیا بودم. اما جام 96 عشق به آلمان جزیی از خون و پوست و استخونم شد. هنوزم بعد از آلمان ایتالیا رو دوست میدارم.
از هلند و آرژانتین هم خوشم میاد. از اسپانیا و برزیل و فرانسه متنفرم
انگلیس هم که دشمن ماست
-----
کلا ما آلمانیها خاصیم :sigar:

VICTOR
31st May, 2014, 10:16 PM
^^^

اسپانیا هم از تو متنفره

بالای تاپیک نوشتم که غیر از ایران که همه طرفدارشیم به تیم محبوبتون رای بدین! غیر از ایران!!!

:4:

ایران ;;):4:

تو بازیای ملی دوست دارم از دیدن ِ فوتبال لذت ببرم. واقعا" هم برام فرقی نداره چه تیمی میبره چه تیمی میبازه. دوست دارم فوتبال ِ قشنگ ببینم.
از بچگی هم همینطوری بودنم. اگه میشد تیم منفورمون رو انتخاب میکردیم مطمئنا" میتونستم اسم ببرم :4:

gamper
31st May, 2014, 10:56 PM
من به شخصه از جام جهانی 94 فوتبال ها رو کاملا دنبال میکنم و طرفدار ارژانتین
جام 90 سنم کم بود خیلی یادم نمیاد

من اون سالها از دوتیم متنفر بودم
البته با عرض پوزش از دوستان المانی یکیشون المان بود یکیشون هم برزیل

ارژانتین 94 بازی با یونان اون گل زیبا مارادونا و بعدش اتفاقاتی که براش افتاد
الکسی لالاس با اون ریشاش که اون موقع هم در موردش بحث میکردن
یه تقویم هم بعدش گرفتم که عکس روش روبرتو باجو در کنار یه خبرنگار و لحظه گریه کردن باجو هستش و هنوز هم دارمش

امسال هم ساعت برگزاری بازی ها جوری که جام 94 تداعی میکنه

VaHiD BaGgIo
31st May, 2014, 11:29 PM
به طور خاص و نامبر وان که همیشه طرفدار ایتالیا بودم و از جام رویایی 94 و به عشق آقا ( باجیو ) بود که طرفدار ایتالیا شدم و هنوزم طرفدار این تیم هستم!
صادقانه میگم در شرایط کنونی چندان علاقه ای به تیم ملی خودمون ندارم و اگر ایران هم تو نظر سنجی ها بود، بازم تیم اولم ایتالیا بود؛ این نسل لیاقت دل بستن و تعصب رو ندارن . . . اینو گفتم تا لج کسری در بیاد!

ولی در کل به جز ایران و ایتالیا که همیشه طرفدارشون بودم؛ همیشه دوست داشتم تیم های مدعی نتایج خوبی بگیرن و بیان بالا و در این حین، طرفدار یه سری تیم های خاص و گمنام هم میشدم به خاطر بازیکناشون و کلا من جام جهانی رو سعی می کنم با تمام وجودم ازش لذت ببرم!

تو جام 94 یادمه از حذف آلمان ناراحت شدم و یا حذف مکزیک با اون دروازه بان خوش پوش و دوست داشتنیش یعنی خورخه کامپوس تو ضربات پنالتی که هر دوتاشونم جلوی بلغار رخ داد! و البته تیم محبوب دیگم، آرژانتین مارادونایی بود که تو اون برهه بدون شک محبوب ترین تیم بین همه ی ایرانی ها بود!

تو جام 98 به جز ایران و ایتالیا ( اونجا واقعا عاشق تیم ملی مون بودم و تیم اولم بود با اختلاف! )، هلند رو دوست داشتم به خاطر دنیس برگکمپ و اون تیم پر ستارش و البته طرفدار متعصب کرواسی بودم و عاشق داوور شوکر؛ تا حدی که به عشق داوور شوکر، دیگه از اون موقع تلاش کردم یه چپ پا بشم به جای راست پا بودن تو گل کوچیک های محلمون!

تو جام 98 به شدت ضد تیم های آسیایی بودم و ار باخت هاشون به شدت خوشحال میشدم؛ چون دوست داشتم خودمون بهترین باشیم تو آسیا!
و البته حذف اسپانیا برام خیلی تلخ بود اونم بعد از 6 تایی کردن بلغارستان!

تو جام 2002 باز به جز ایتالیا، طرفدار ژاپن و کره بودم و ضد عربستان و چین که خیلی از باخت های سنگینشون خوشحال شدم!
از حذف ژاپن جلوی ترکیه، خیلی ناراحت شدم؛ ولی از کره به خاطر حذف کردن ایتالیا اون هم به شکل ناجوانمردانه و با کمک داوری، به شدت متنفر شدم و بعد اون بازی رگ گردنم از شدت خشم و غضب و ناراحتی زده بود بیرون و با رفیقم که طرفدار کره بود، به شدت بحث و مجادله داشتم و یه بغض وحشتناکی تو صدام بود و . . .

از اون جام، عاشق کلوزه شدم و همش دوست داشتم آقای گل بشه و رکورد گلزنی تو جام جهانی رو بشکنه!

تو اون جام از حذف فرانسه و آرژانتین ناراحت شدم و البته بعد حذف ایتالیا، دوست داشتم انگلستان یا آلمان قهرمان بشه!

تو جام 2006 هم که به جز ایران و ایتالیا، طرفدار کره و ژاپن بودم و البته استرالیا و بازیکن محبوبم فرانچسکو توتی و فابیو گروسوی چپ پا بود!

تو جام 2010 هم که به جز ایتالیا که به شدت ضعیف بود، دوست داشتم آلمان قهرمان بشه و از برزیل و هلند اون دوره هم اصلا خوشم نمی اومد و البته آرژانتین رو به عشق مربیگری مارادونا دوسش داشتم! و باز هم طرفدار کره و ژاپن بودم و خیلی دوست داشتم به مرحله ی یک چهارم برسن که نشد!
تو این جام از بازیکن خاصی خوشم نیومد جز همون کلوزه!

حالا باید ببینم این جام به جز ایتالیا و ایران، متمایل به چه تیم و یا بازیکنی میشم!؟

viva_realmadrid
1st June, 2014, 01:48 AM
(البته غیر از تیم ملی ایران که همه طرفدارشیم و پرچمش بالاست!http://anjoman.parsfootball.com/images/icons/Iran.png
)

چرا حرف تو دهن ما میزاری :4:

ایران فقط به خاطر حس وطن دوستی میشه ازش حمایت کرد که اونم ما نداریم ! در کل هیچیش جذاب نیست من شخصاً 1درصد هم علاقه ای به دیدن بازیاش ندارم ...

SAEED
1st June, 2014, 06:15 AM
هیچ کس طرفدار تیم ملی برزیل نیست؟؟!!:4333:

W.I.N.T.E.R
1st June, 2014, 07:41 AM
من تو تیم های ملی بلک لیست ندارم :4: همه تیم ها برام یک جورایی جذاب به نظر میان و تیمی که قشنگ تر بازی کنه رو دوست دارم قهرمان بشه .
ولی خب پرتغال رو بخاطر یک دستی و اتحادی که بین بازیکن هاش هست و بلند پروازی شون دوست دارم .
البته اگه بخوام دقیق بگم از ایتالیا خیلی خوشم نمیاد . نه از لیگش نه از تیم ملی ش و نه کلا سبک شون .
تو ج.ج قبلی ترجیح میدادم اسپانیا قهرمان نشه . بازیش حداقل برای من یکی هیچ زیبایی نداشت و اکثر بازی ها رم با اختلاف یک گل برد . ترجیح میدادم المان که با قدرت فوق العاده ای اومده بود قهرمان بشه چون واقعا قشنگ بازی میکردن .
این جام جهانی هم احساس میکنم برزیل حرفای زیادی برا گفتن داشته باشه ...

BlUe HeArT
1st June, 2014, 08:05 AM
از وقتی فوتبال دیدنو شروع کردم (98) طرفدار که نه، ولی آلمانو خیلی دوست داشتم (بچه بودم نمیدونستم طرفداری چی هست اصلا :4:)
از سال 2002 هی گرایش پیدا کردم به طرف اسپانیا، ولی بازم آلمان واسم مهمتر بود و حتی توی فینال واسه باخت آلمان گریه کردم.
یورو 2004 دیدم که اسپانیا واسم مهمتر از آلمانه و از اون موقع هم طرفدار این تیمم! شاید اون بازی معروف کره-اسپانیا روم تاثیر گذاشت واسه این انتخاب!
مسلما بعد از اسپانیا هم واسم موفقیت آلمان لذت بخشه :)

تیم منفور خیلی شدید ندارم، ولی بین تمام تیمها از آرژانتین و فرانسه خوشم نمیاد!

Sir Amir United
1st June, 2014, 08:53 AM
برای من همیشه بعد ازتیم ملی فقط یه تیم بوده و هست و خواهد بود فقط انگلیس
مخصوصا زمانی که بکام هم بود

Meysam
1st June, 2014, 10:31 AM
- بچه ها واقعا فکرشو نمیکردم آرژانتین این همه طرفدار داشته باشه تو سایت.
تصور میکردم رقابت اصلی بین اسپانیا و ایتالیا باشه... .

چرا فكر ميكني برزيل طرفداري نداره ؟
مگه ما پارسفوتباليها چند نفريم ؟!‌آخه تو مغز داري ؟ :4:
بنظرم برزيل هنوز هم پر طرفدارترين ملي تو ايران بايد باشه اگه آمار دقيق بگيرن :4:

==
من هم كه تقريبا از 8 سالگي طرفدار آلمانم ...
سپهر همین الان 44 نفر تو رای گیری شرکت کردند که هیچکدوم به برزیل رای ندادن!:4:
تیمی دیگر بیشتر از برزیل رای آورده!:4:
بازم مثل داستان اتلتیکو و رئال ضایع میشی ها!:4:

Sepehr11
1st June, 2014, 10:54 AM
من از 7 سالگی و جام جهانی 1994 طرفدار آلمانم

سپر از یورو 96 طرفدار آلمان شدی؟

آره زمانش همون موقع ها بود
خيلي ها با ديدن فوتبال يك تيم ،‌يا با ديدن يك بازيكن خاص ،‌ طرفدار يك تيم ميشن ... كه كاملا هم طبيعيه :4:

ولي من خيلي الكي و مسخره آلماني شدم :4:
با داداشم ميخواستيم بريم مدرسه فوتبال . پدر بردمون كه واسمون لباس فوتبالي بخره ...
فروشنده كه رفيق بابام بود ،‌ چند تا شورت و بلوز گذاشت رو ميز ،‌ بابام گفت نميخواد بابا ،‌برزيل بشون بده بريم :22:

ولي من اون موقع ها عكس بازي كه ميكرديم ، عكس ماتيوس رو بيشتر تمام عكسها دوس داشتم
گفتم اين سفيد و سياهه مال آلمانه ديگه ؟ فروشنده گفت آره "ژرمنه" !‌
اصن با شنيدن اين كلمه ژرمن دلم افتاد پايين :4: عشق واقعي همينه اصن كه يهو دلت بلرزه و بعد ديگه نتوني بيخيال اون چيزي كه دلت رو لرزونده بشي :4:

اين جريان مال چند ماه قبل از يورو 96 بود ،‌ ولي لباسي كه از آلمان تو بازار موجود بود همون پيرهن يورو 96 بود...
خلاصه اولين لباس فوتبالي كه خريدم ،‌ لباس يورو 96 آلمان بود . با همون لباس مينشستم بازيا يورو 96 رو نگاه ميكردم ولي هيچي ازشون يادم نمياد ، فقط هي دنبال ماتيوس ميگشتم كه نبودش و يادمه انگار ميگفتن تقصيره كلينزمنه كه نيستش يا يه همچين چيزايي !! واسه همين زياد از كلينزمن خوشم نميومد :22:
... و گل طلايي بيرهوف كه خيلي خوشحالم كرد و همه جا پز ميدادم كه اولين گل طلايي تاريخ رو آلمان زده :4:

از اون موقع هم ديگه قهرماني اي از آلمان نديدم :4: نحسم يعني من :4:

پيرهن سفيد و شورت سياه خيلي واسم دوس داشتني بود ، همش خودمو از بالا به پايين نگاه ميكردم و حس ميكردم خوش تيپم :4:
امسال واقعا مسخرس كه شورتمون سياه نيست .

==========

و يه چيز ديگه ميبينم كه خيليها فوتبال باشگاهي واسشون مهمتره ، يا تيمهاي ملي زيادي رو دوس دارن و رو يك تيم خاص تعصب ندارن .(ولي رو باشگاهي تعصب دارن)
ولي من دقيقا برعكسم . علاقم به فوتبال ملي بواسطه همين آلمان ،‌10 برابر بيشتر از فوتبال باشگاهيه.

خدائي جام جهاني اصن يه چي ديگس ،‌همش نوستالژيه انگار :4:

ضمن اينكه قبلا هم گفتم فوتبال ملي رقابت بين استعدادهاي فوتباليه كشورهاست ، واسه همين جذابه . طبيعيه واسم .
ولي فوتبال باشگاهي امروزي خصوصا ... مثلا اگه شالكه پولدار تر بود و روبن و ريبري رو ميخريد ،‌ شايد جاي بايرن قهرمان اروپا ميشد اصن :4:
والا ! :4:
نه كه كلا بخوام زير سوال ببرم ،‌مسلما همين روش بايرن ،‌سبك بايرن ،‌تاريخ بايرن ، استراتژي و برنامه ريزي باشگاه بايرن مونيخ خيلي تاثير گذاره ...
ولي خب ...
فوتبال ملي يه چيز ديگس :4:

ŞĄĤĘƁ
1st June, 2014, 03:34 PM
میثم منم با سپر خنگ موافقم . شک نداشته باش تو ایران هیچ تیمی مثل برزیل طرفدار نداره .

حالا چون اینجا طرفدار نداره معنی نمیده که طرفدار نداره .

50% افرادی که رای دادن بخاطر اینکه چون باشگاهشون ماله اون کشوره طرفدارشن و بعضیا هم بخاطر رونالدو پرتغالین و بعضیا بخاطر مسی ارژانتین .

بعضیا هم ....:دی

اینکه خیلیا میگن من دوست دارم فلان تیم ببره نشون نمیده طرفدارشن . تو تیم ملی فقط باید طرفدار یه تیم بود . حالا اینکه دوست داری فلان تیم ببره و ببازه طرفداری ازش نیست .

برای من اولویت اول و اخر و دوباره اول و اخر ایتالیاست . اگه زبونم لال ایتالیا نتیجه نگیره دوست دارم المان ببره بخاطر بایرن و بازیکنای بایرنیش . بقیه تیمها واسم فرقی ندارن .

تنفرمم از دوتا تیمه که نمیگم :دی

NuMbEr OnE
1st June, 2014, 04:38 PM
از وقتی یادم میاد اسپانیا و ایتالیا رو دوس داشتم،کوچیکتر که بودم نمی تونستم بین این دو تا انتخاب کنم کدومو بیشتر،دوس نداشتم با هم بازی کنن و اگه بازی می کردن نمی تونستم از یکیشون طرفداری کنم.اما از وقتی نسل طلایی ایتالیا عوض شد حس کردم دیگه علاقه خاصی ندارم به این تیم.سبک فوتبالشون رو هم سالهاست که نمی پسندم
اما اسپانیا با اینکه بازیکنایی که دوس داشتم و خاطره های خوبی باهاشون داشتم دیگه نیستن،ولی هنوز هم عاشقانه تیم ملیش رو دوس دارم،هم سبک فوتبالشو خیلی می پسندم
یادشون بخیر،کانیزارس...هیرو...رائول ...مورینتس...سالگادو...

به عنوان طرفداری فقط اسپانیا...اما تیم دلنشین و قابل احترام آلمان رو هم دوس دارم بقیه تیما رو شکست بده،بعد برسه به ما و یه 4-5 تا بخوره و چیزی از ارزشهاش کم نشه:4:

mohsen_arg
1st June, 2014, 07:16 PM
در این که آرزانتین یکی از پرطرفدارترین تیم ها در ایران هیچ شکی نیست در نظر سنجی برنامه نود با بالاترین رای به عنوان تیم مورد علاقه مردم برای روبروی با اون رای اورد و در همین برنامه بعد از اسپانیا دومین تبم مورد علاقه مردم ایران شد اسپانیا به واسطه در پی درخشش چند سال اخیرش خیلی از مردم بی تیم و هواداری نوجون جذب خودش کرد البته یه سری طرفذار خاص داره که خود من وبرادر بزرگترم همیشه در اروپا هوادار اسپانیا بوذیم
در مورد آرزانتین هم یکی از دلایل پرطرفدار بودنش حضور عجوبه ای مثل مارادونا در این تیم بود بعد از اون بازیکنانی مثل باتیستوتا و مسی به جمعیت هوادارای این تیم اضافه کرد سبک بازی و فوتبال تکنیکی و قدرتی ارزانتین هم در گرایش مردم به این تیم بی تاثیر نبود
خودم به تبیعت از برادرم که عشق دیوانه وار به آرزانتین داشت عاشق این تیم شدم اولین جام جهانیم جام نود بود که بازی با کامرون و و اون خطا روی کانگیا هیچ وقت از یادم نمیره تو جام جهانی 1994 که بهترین ارزانتین تاریخ داشتییم و محرومیت مارادونا و حذف به دست رومانی یکی از بدترین لحظات زندگیمون بود چون بعد بازی که داشتم گریه میکردم خبر دار شدم برادر بزرگترم در اصفهان بخاطر باخت ارزانتین خودکشی کرده که خدا رو شکر جون سالم بدر برد این اتفاق اونقدر تاثیر منفی رو من گذاشت که عشقم به آرزانتین به جنون کشیده شد و زندگیم وقف فوتبال ارزانتین و تیم ملیش کردم واسه جام جهانی 2006 اوج حماقتم بود که کل واحدام حذف کردم تا از یک ما جلوتر به استقبال جام جهانب برم!

Sepehr11
1st June, 2014, 07:54 PM
که داشتم گریه میکردم خبر دار شدم برادر بزرگترم در اصفهان بخاطر باخت ارزانتین خودکشی کرده که خدا رو شکر جون سالم بدر برد

...

واسه جام جهانی 2006 اوج حماقتم بود که کل واحدام حذف کردم تا از یک ما جلوتر به استقبال جام جهانب برم!

يا پيغمبر :4:

آقا بخدا تعصب به اين چيزا و اين كارا نيست . ميشه بدون هيچ گونه ضايع بازي (با عرض معذرت) يا كارهاي عجيب غريب ،‌ هم يك طرفدار خيلي متعصب بود !
بهرحال آدم بايد از تعصبش هم "لذت" ببره ...
غم و غصه هاش جا خودش ،‌ميشه لذت هم برد از تعصب
==
ولي ياد eleven 3 پلي استيشن بخير ... گزارشگرش خيلي با حال ميگفت باتيستووووتاااااااااااااا :4:

araad
1st June, 2014, 08:07 PM
در این که آرزانتین یکی از پرطرفدارترین تیم ها در ایران هیچ شکی نیست در نظر سنجی برنامه نود با بالاترین رای به عنوان تیم مورد علاقه مردم برای روبروی با اون رای اورد و در همین برنامه بعد از اسپانیا دومین تبم مورد علاقه مردم ایران شد اسپانیا به واسطه در پی درخشش چند سال اخیرش خیلی از مردم بی تیم و هواداری نوجون جذب خودش کرد البته یه سری طرفذار خاص داره که خود من وبرادر بزرگترم همیشه در اروپا هوادار اسپانیا بوذیم
در مورد آرزانتین هم یکی از دلایل پرطرفدار بودنش حضور عجوبه ای مثل مارادونا در این تیم بود بعد از اون بازیکنانی مثل باتیستوتا و مسی به جمعیت هوادارای این تیم اضافه کرد سبک بازی و فوتبال تکنیکی و قدرتی ارزانتین هم در گرایش مردم به این تیم بی تاثیر نبود
خودم به تبیعت از برادرم که عشق دیوانه وار به آرزانتین داشت عاشق این تیم شدم اولین جام جهانیم جام نود بود که بازی با کامرون و و اون خطا روی کانگیا هیچ وقت از یادم نمیره تو جام جهانی 1994 که بهترین ارزانتین تاریخ داشتییم و محرومیت مارادونا و حذف به دست رومانی یکی از بدترین لحظات زندگیمون بود چون بعد بازی که داشتم گریه میکردم خبر دار شدم برادر بزرگترم در اصفهان بخاطر باخت ارزانتین خودکشی کرده که خدا رو شکر جون سالم بدر برد این اتفاق اونقدر تاثیر منفی رو من گذاشت که عشقم به آرزانتین به جنون کشیده شد و زندگیم وقف فوتبال ارزانتین و تیم ملیش کردم واسه جام جهانی 2006 اوج حماقتم بود که کل واحدام حذف کردم تا از یک ما جلوتر به استقبال جام جهانب برم!

عجب!
نميدونم الان بايد از شما و داداشتون تعريف كنم يا نه!
من برعكس شما با دوتا داداشم اصلا تفاهم ندارم.
يكيش كه طرفدار منچستر و انگليسه:-qبخاطرموهاي ديويد بكام:154:
يكيشم ميلان و ايتاليا،با اينكه بايرنيها با ميلان و ايتاليا مشكل دارن ولي من بخاطر اين داداشم نفرت آنچناني (آنچناني)نسبت به ايتاليا و ميلان ندارم.ولي از كارلتو چرا.
جالبه هردو هم اول طرفدار برزيل بودن:دی
من به عشق مارادونا طرفدار آرژانتين شدم از بازيكن تكنيكي خيلي خوشم ميومد و كلا از اسم آرژانتين و مارادونا و پيرهنشون خيلي خوشم ميومد.من از جام98يادم مياد.كلا كمتر فوتبال رو دنبال ميكردم، بيشتر خودم بازي ميكردم و از آرژانتينم خوشم ميومد.ميدونم انگليس رو حذف كرديم ولي اوون يه گل قشنگ بهمون زد.بعدشم كه هلند با گل برگكممپ حذفمون كرد.
از باتيستوتا و اورتگا هم خيلي خوشم ميومد هميشه پلي كه بازي ميكرديم ميرفتم آرژانتين رو ميگرفتم ولي همش ميباختم.چون حريف هميشه منتخب جهان رو ميگرفت:دی
با اين دادشم كه طرفدار منچستر و انگليسه خيلي مشكل داشتم اونموقع،بعد جام 2002 اون پنالتي مشكوك وضربه ي بكام با تمام نفرت و حس انتقام . بعد از اون بكام فك كرد اگه چشاتو ببندي و مجكم توپو شوت كني حتما گل ميشه:دی.اوون تو اون بازي دوستانه2006بازم زهر خودشو ريخت و بقول فردوسي پور شايد اوون آرزوش بود كه همه ي تيمها آرژانتين باشن:دیيه همچين چيزي گفت بعد گلهاي اوون،هرچند بايد 10تا به اون انگليس ميزديم.
از اسپانيا هم خيلي بدم مياد.احساس ميكنم همون بارساست بدون مسي،
چون از بارسا بدون مسي هم بدم مياد.
تقريبا از همه ي تيمها بدم مياد بجز آرژانتين:دیالبته برعكس تمام آرژانتيني ها از آلمان بدم نمياد دليلشم معلومه ديگه.بعد باخت2010ناراحت شدم اما نه به اندازه ي 2006چون تيم مارادونا بالا هم ميرفت هيچي نميشد،فقط از تحقير تيم و حرفهاي مارادونا خيلي ناراحت شدم. اما تيم پكرمن شايد ميتونست ايتاليا رو ببره.بازي ندادن به مسي و تعويض ريكلمه شايد اشتباهات پكرمن بودن كه تو بازي با المان تاثير زيادي رو داشت.اون تيم خيلي شايسته بود.
البته ببخشيد از هواداراي انگليس:دیگفتم كه دادشمم طرفدار انگليسه.
شرمنده آقا امير:دی

اين جمله ي مارادونا بعد باخت به آلمان هيچوقت يادم نميره: انگار كه زير مشتهاي كلي تو گوشه ي رينگ گير افتاده باشي و هيچ راه فراري نداري.

Saint Etienne
1st June, 2014, 08:12 PM
کاری ندارم الآن چجوری هست اما یه زمانی تیم ملی فرانسه یکی از تیمایی بود که بیشترین هوادار رو میون مردم ایران داشت . اکثرم بخاطر حضور زیدان و تورام و هانری و هزارتا جونور دیگه هوادارش میشدن :دی حالا شاید فرانسه از تنهاترین تیمهای اروپاییه که مقابل برزیل آماره خوبی داشته ، روی همین موضوع هم دخیل بوده :دی

البته تو کشور ما که تعصب و وفاداری به تیم محبوب کیلویی هستش بایدم تیمی مثله اسپانیا که فاصله بین دو نیمه نهایی پیاپی ـش 60 سال ـــه انقدر هوادار پیدا کنه . البته توهین نباشه ، بودن یه سری ها که اسپانیای سابق رو بخاطر مهره هاش دوست داشتن اما این حجمه هوادار و اینا کمی زیادی هستش دیگه . ;)

Chelsea Amir
2nd June, 2014, 11:32 AM
کاری ندارم که کلا آمارها چطوری هست :4: ولی تا خون در رگ ماست ، انگیلیس خونه ی ما است
:4:
آفرین بر مسعود 99 و امین تسوکه و سر امیر که خدایی خوش سلیقن :4: :8:
مرسی میثم که آرا را باز گذاشتی تا بعضی ها مجبور باشن که فقط به یک تیم رای بدن ، اگر غیر از این بود که احتمالا 10-15 نفری از این لیست انتخابهای چندین گانه ای داشتن که کلا دوباره باید میومدم میگفتم اهههههه ، بابا یکی را را انتخاب کنین :4: ولی خیلی هم قشنگ شد که بچه ها از خاطرات خودشون صحبت کردن و کلا حال و صفایی دادن به تاپیک

همیشه ارادت خاصی به انگلیس داشتم ، کلا علاقه مندی من به فوتبال با انگلیس شروع شده ، ولی تو جام جهانی 98 تا 2006 به عنوان تیم دوم میتونستم از فرانسه حرف بزنم که خیلی دوسشون داشتم ، تیری آنری :8: فابین بارتز :8: آنلکا و دشام و دسایی و سانیول و ماکه له له ، خیلی از بازیکنهاش واسم دوست داشتنی بودن که همین تیمشون را هم واسم دوست داشتنی میکرد ، ولی واقعا هیچ تیم تا الان برام بالاتر از انگیلیس نبوده ! هیچ وقت هم موفق نبودیم از موقعی که من فوتبال را دنبال کردم ولی همیشه هم به آینده امیدوار بودم :4: یه روزی خدا جواب این صبر ما را بهمون میده ، مطمئنم :148:

-----
برزیل 0 ؟ :4: واقعا ؟ :4: تو همین فروم بودن کسایی که برزیلی باشن ها ، امین آبادانی و علی زروگبا و ..... :4: ولی نیستن دیگه :4:
در ثانی حامی تو که قرار بود طرفدار انگیلیس باشی تو این جام ، ای خائن :153: :4:

HHAMI
2nd June, 2014, 11:47 AM
^^^
کی همچین قولی دادم من؟ :22: :4:
من هیچوقت طرفدار انگلیس نبودم و صرفاً موفقیت بچه های چلسی برام لذتبخشه
یعنی با اینکه طرفدارش نیستم ولی اگه امسال قهرمان بشه بی نهایت خوشحال میشم بخاطر فرانکی :4:

فرانسه... بخاطر دشام , پوگبا , والبوئنا و اینکه بهرحال تیمی بوده که از بچگی دوستش داشتم

طرفدار نداشتن برزیل توی فروم هم واقعاً باعث تاسفه :22:
البته خود من ذاتا طرفدار برزیل هستم و این برزیل هم اگه اسکولاری و نیمار توش نبودن خیلی دوست داشتنی تر بود برام
(احتمال اینکه این دوتا بهترینهای جام و برزیل هم قهرمان بشه کم نیست!)

در مورد طرفدارای اسپانیا هم باید بگم مسلمه تیمی که سه عنوان قهرمانی متوالی رو بزرگترین تورنمنتهای جهان بدست بیاره معلومه که باید طرفداراش زیاد بشن!
خود من 98 و 2000 خیلی اسپانیا رو دوس داشتم ولی نه بعنوان تیم اول. خیلی دوست داشتنی و مظلوم بود اون موقع
در مجموع فک میکنم کساییکه طرفدار رئال و بخصوص بارسا هستن خیلی طبیعیه که تو این چندسال بیش از پیش طرفدار اسپانیا شده باشند.

The Citizens
2nd June, 2014, 04:58 PM
http://8pic.ir/images/92705161523023819103.jpg
:x

من جام جهانی رو از 98 شروع کردم، فقط 4 سالم بود و بازی های ایران رو کمی یادمه، اما به صورت جدی از سال 2002 به آرژانتین علاقه پیدا کردم و پا قدمم نحس بود و آرژانتین صعود نکرد از گروه مرگ، دیدن اشک های باتی گل واقعا دردناک بوده برام :436: بعد از حذف
بعد از آرژانتین به تیم ملی هلند علاقه دارم اما نه به صورت جدی و تعصب خاصی ندارم زیاد روش
از تیم های آلمان و اسپانیا هم خوشم نمیاد >:/

W.I.N.T.E.R
3rd June, 2014, 10:12 AM
کلا در عرصه ملی تعصب کمتره :4:
اکثرا هم همون تیم ملی رو دوست دارن که باشگاهشون از اون کشوره . یعنی خیلی کم پیش میاد مثلا کسی طرفدار بارسلون باشه بعد تیم ملی هلند رو دوست داشته باشه .
من بشخصه ج.ج رو بخاطر هیجان و اینکه هر 32 تیم حاضر در اون با برنامه بلند مدت و تمام هم و غم شرکت میکنن دوست دارم .
ولی بغضی تیم ها هر دوره واقعا خیلی دوست داشتنی ان :4: تو ج.ج قبلی اروگوئه و حتی ژاپن واقعا تیم های خوبی بودن و حیف شد ژاپن حذف شد :4:
تیمی مثه پرتغال هم یک جورایی مثه دورتموند هست . بی ادعا و یکدل هستن .
از اونور مثلا هلند بازیکنهاشون همه ادعان کلا :4: (البته لیستشون برا امسال رو نمیدونم کیان )

ولی خب واقعا بعضی تیم ها خیلی رو اعصابن :22: تو همین یورو یا ج.ج قبلی اسپانیا واقعا رو اعصاب من بود :4: بازی های کم گل و خیلی خشک . نه خودش حمله میکرد نه میزاشت حریف حمله کنه :4: کلا نمیدونم چرا سبک بازی اسپانیا به من نمیچسبه . بازی المان ها یا برزیل یا انگلیس ( البته انگلیس اماده ) و البته ارژانتین خیلی پرهیجان تره و ادمو بیشتر از قبل به وجد میاره .

برزیل هم هواداراش کمتر شدن چون الان ستاره های تاپ دنیا مثه قدیم توش نیستن . شاید بشه فقط نیمار رو نام برد . وگرنه اون نسل طلایی شون تو هر پست به معنای واقعی بهترین ها بودن . هوادارای جهان هم چون خیلی ها طرفدار تیم قوی تر و پرستاره تر هستن الان گرایششون بیشتر به اسپانیاست :4: ولی خب برزیل کلا با فوتبالش میشناسن همه :4: از مادربزرگ هاتون بپرسین شاید ندونن همین ایران هم تیم داره ولی میگن برزیل قهرمان خواهد شد :4::4:

Meysam
3rd June, 2014, 10:28 AM
آقا یکی بیاد به برزیل رای بده حداقل من ضایع نشم که اسمشو تو گزینه ها نوشتم!:4:

araad
3rd June, 2014, 10:32 AM
تعصب به فوتبال ملي قبلا خيلي بيشتر بود.
يعني اونموقع عاشق بازيهاي ملي بودم من.ديدن ستاره ها باشگاه هاي مختلف تو 1تيم هيجان خاصي روداره.همين الان تو آرژانتين ديماريا و مسي كنار هم خيلي جالبه.
قبلا هيجان و تعصبي كه تو بازي هاي ملي بود به هيچ وجه تو بازي هاي باشگاهي نميشد پيدا كرد.
البته كيفيت سي ال به مراتب بالاتر از جام جهانيه اما از نظر هيجان قابل مقايسه نيستن.تو بازي هاي ملي تيمها كمتر نظم تيمهاي باشگاهي رو دارن و درخشش ستاره ها سخت تره تو اين جام.
شايد بخاطر همينه هنوز خيلي ها ميگن مسي بايد قهرمان جام جهاني بشه تا با مارادونا قابل قياس باشه.

KING KIA
3rd June, 2014, 12:56 PM
کاری ندارم الآن چجوری هست اما یه زمانی تیم ملی فرانسه یکی از تیمایی بود که بیشترین هوادار رو میون مردم ایران داشت . اکثرم بخاطر حضور زیدان و تورام و هانری و هزارتا جونور دیگه هوادارش میشدن :دی حالا شاید فرانسه از تنهاترین تیمهای اروپاییه که مقابل برزیل آماره خوبی داشته ، روی همین موضوع هم دخیل بوده :دی

البته تو کشور ما که تعصب و وفاداری به تیم محبوب کیلویی هستش بایدم تیمی مثله اسپانیا که فاصله بین دو نیمه نهایی پیاپی ـش 60 سال ـــه انقدر هوادار پیدا کنه . البته توهین نباشه ، بودن یه سری ها که اسپانیای سابق رو بخاطر مهره هاش دوست داشتن اما این حجمه هوادار و اینا کمی زیادی هستش دیگه . ;)

مورد اول. من از جام 94 هم از فرانسه متنفر بودم و حتی بازی افرادی چون زیدان. ویلتورد. ترزگه. دسایی. لبوف. پاپن و... باعث نمیشد از این تیم خوشم بیاد و تنها بازیکن فرانسوی که دوستش داشتم دیوید ژینولا بود

مورد دوم هم شدیدا باهات موافقم. البته چون اسپانیا تازه به دوران رسیدست اکثر جوونا که سن و سالشون تقریبا کمه طرفدار اسپانیا هستن و گذشت اون نسلی که آلمانی و ایتالیایی و برزیلی بودن

VaHiD BaGgIo
4th June, 2014, 10:18 AM
حامد، فرانسه که اصلا تو جام جهانی 94 نبود!؟ یعنی از همون دور مقدماتی و انتخابی جام جهانی هم، باهاشون مشکل داشتی!؟ :4:

علی77
4th June, 2014, 10:46 AM
اسپانیا...

Mazzi
5th June, 2014, 11:47 AM
البته من تیم اولم سوییس هستش ولی خوب آلمان تیمیه که از کوچیکی خوشم میومد مخصوصا اون لباس فوق العاده (دیگه مثل و مانندش هیچوقت نه در رده ملی و نه باشگاهی نیومد) سال 1990
قهرمان منم کلینزمن بود که واقعا دوستش داشتم