PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : .:: هواداران لاله های نارنجی | هلند سربلند "یادواره ی دنیس برگکمپ کبیر" | ::.

OVO
21st May, 2014, 07:37 PM
The Oranjes

" با درود به هواداران لاله های نارنجی "

http://8pic.ir/images/28581922851608655364.png

با کسب اجازه از پیشکسوت های انجمن و به ویژه دوستان نارنجی پوش عزیزم که از من خیلی لایق تر بودن واسه افتاح تاپیک ، تاپیک لاله ها رو افتتاح می کنم و خیلی هم خوشحالم که این افتخار نصیب من شد امسال ...

امیدوارم امسال هم مثه جام جهانی 2010 این تاپیک ، برای همه ی دوستان هلندی خاطرات تلخ و شیرین زیادی رو به جود بیاره و کنار هم لحظات خوشی رو سپری کنیم ...

به امید درخشش در برزیل ...

http://8pic.ir/images/53633636402281184732.jpg

unexi
21st May, 2014, 10:14 PM
عادت کردیم به نداشتن مهره هاممون تو جام های مختلف. ایندفعه هم استروتمن و شارز ولی این بازیکنا کجا و ستاره های پر تعداد ده های اخیر فوتبال هلند کجا...

لعنت به ساختار فدارسون هلند که اون عظمت فوتبال. امروز به این روز انداخته. و الان فقط چشمش به این دوخته که هلند موفق از بازی های ملی بیرون بیاد.که پول بیاره براش نگاه ها روش باشه و اسپانسراو فروش بلیطارو مال خودش کنه. و استعداد هلندیو غالب کنه به سطح اول اروپا. چون خودش دیگه هیچی نداره. فقط یه سری بازکن جوون با استعداد که کسی پرو باله اینارو نگیره تباه میشن. هلندی که یه عمر صادر کننده فوتبال به همه ی اروپا بود بازیکن... مربی ... و روش های نوع فوتبال هلند. و امروز انقدر حالش خرابه که نه تنها دارای شیوه جدیدی برای اجرا در زمین نیست. مثل همه داره فقط به توپ لگد میزنه...

برای من دیدن این وضعیت خیلی سخته. روز بروز تعداد ستاره های نامیمون تو جهان رو به کاهشه. ستاره های گذشته ای که همه به سحر و جادشون ایمان داشتن رایکارد - فن باسن - گولیت... و امروز بازیکنایی که فقط پا به سن گذاشتن فن پرسی روبن اسنایدر. نسل بعد هلند کجاست؟؟؟؟
هلندی که استایل جدیدو با کرایوف - میشل و فن هانیخم به جهان ارائه کرد امروز کجاست؟

هلندی که پی اس وی و اژاکس روزی با فن خال و هیدینک فاتح اروپا شد امروز به جایی رسیده که حتی 1 سهمیه هم برای لیگ قهرمان برای اونها زیاده. واقعا این همه نزول چطور اتفاق افتاد؟ ما نیاز به تغییر داریم ما باید ساختارمون کامل تغییر کنه. چون امروز نه من که هوادارم نه هیچ کسه دیگه امیدش به تیم بزرگی مثل هلند مثل گذشته نیست.
ما نیاز به برگشتن به سبک بازی خودمون داریم. هدف هیچچوقت بردو باخت برای نبوده ما با ختاممونم به دنیا سبک شناسوندیمو همیشه یه سربلند بودیم. ولی این روشی مه این چند سال در انتخاب مربی پیش گرفته شده همینطور به ضرر فوتبال هلند شد. فن باستن - فن ماوریک و یه مسخره مثل اسمش ادوکات!ما نیاز به تغییرات زیادی دارم. تا دوباره هلند سربلند باشیم....

با همه این ها کاری نمیتونیم کنیم جز هواداری به جایی که بش تعلق خاطر داریم .برای تیم فن خال از صمیم قلبم ارزوی موفقیت میکنم و امیدوارم مثل یک برنده بازی کنیم. مئفقیت تیم ملیمون میتونه به بهبود ساختارمونو موفقیت دوبارمون کمک کنه...

mehdicantona
29th May, 2014, 08:53 AM
http://www.tarafdari.com/%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85/101567/%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D9%85%D9%84%DB%8C-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D8%A7%D9%85-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%B1%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C

unexi
30th May, 2014, 06:03 PM
فردا شب ساعت یازده یه بازی دوستانه با غنا تو روتردام داریم کانال nuvolari 11334 H 27500 روی هاتبرد گفته بازی رو رایگان پخش میکنم.. نمیدونم راس میگه یانه:17: از اونجایی که کانال دیگه هم روی هاتبرد این بازی نمیده باید دل ببندیم به همین...

بعد از این 48 ساعت وقت هست برای اعلام لیست نهایی 23 نفره قطعا بازی فردا شب خیلی تاثیر داره داره روی نظر نهایی فن خال...

امیدوارم این گند زدن های اخیرمون تو بازی های دوستانه رو فردا شب تموم کنیم. با یه دو سه چهارتایی بدرقشون کنیمو همون هلندیو ببنیم که مقتدرانه ترین صعودو بین همه تیم ها به جام جهانی داشته...:holland:

Meysam
31st May, 2014, 05:14 PM
تیم ملی هلند خط حمله خیلی خوبی داره ولی تو باقی پست ها به نظرم یک تیم معمولیه.
حداقل از روی باشگاه هایی که بازیکنانش بازی میکنند میشه اینطور برداشت کرد!
البته عیار واقعیشون رو تو جام جهانی باید نشون بدن!

فهرست 23 نفره تيم ملي هلند اعلام شد
http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1117046&title=%D9%81%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA_23_%D9%86%D9% 81%D8%B1%D9%87_%D8%AA%D9%8A%D9%85_%D9%85%D9%84%D9% 8A_%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF_%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8% A7%D9%85_%D8%B4%D8%AF
لوييس فان‌خال شنبه (امروز) فهرست 23 بازيکن نهايي خود را براي حضور در جام جهاني 2014 اعلام کرد. مربي نارنجي‌پوشان براي اين منظور نفراتي که از قبل پيش‌بيني مي‌شد برگزيد و همچنين بازيکناني مثل وسلي اسنايدر و ديرک کوييت را جزو مسافران جام جهاني قرارداد.

23 بازيکن نهايي هلند به اين شرح هستند:

دروازه‌بان:

ياسپار کليسن(آژاکس)، ميشل فورم(سوانسي)، تيم کرول(نيوکاسل)

خط دفاع:

پل ورهاگ(آگسبورگ)، داريل يان‌مات(فاينورد)، يوئل فلتن(آژاکس)، استفن دي‌وريچ(فاينورد)،‌رن ولار(آستون‌ويلا)، برونو مارتينز ايندي(‌فاينورد)، ترنس کونگلو(فاينورد)، دالي بليند(آژاکس )

خط مياني:

لئوري فر(نوريچ)، نيگل ديونگ(آ.ث‌ميلان)،‌جوردي کلاسي(فاينورد)، جاناتان دوگوژمان(سوانسي)، گئورگينو وينالدوم(آيندهوون)، وسلي اسنايدر(گالاتاسراي)

خط حمله:

آرين روبن(بايرن)،‌روبين‌فان پرسي(منچستريونايتد)، کلاس يان‌هونتلار(شالکه)، ديرک کوييت(فنرباغچه)،ژرمين ينس(ديناموکيف)، ممفيس دپاي(آيندهوون)

مسابقات جام جهاني از تاريخ 23 خرداد با حضور 32 تيم در 8 گروه 4 تيمي آغاز مي‌شود.

OVO
31st May, 2014, 05:38 PM
واقعاً لیست ناراحت کننده ایه ! دلم خیلی واسه فن در فارت سوخت :(
امیدوارم برخلاف تصوری که همه از تیممون دارن امسال پدیده ی بازی ها بشیم و از همه مهمتر اسپانیا رو ببریم !

unexi
1st June, 2014, 02:24 PM
حالا فهمیدیم دلیل دعوت این همه دفاع چیه... استفاده از سیستم 3-4-1-2

لاین آپ دیشب

سیلسن
ایندی ----- فلار ----- ده فری
بلیند ---- دی یونگ -----دگوزمن -----یانمات
اشنایدر
روبن-----فن پرسی

اگه جای اون کچل بی خاصیت روبن. دروازه بان ذخیره فرمو میزاشتیم بازی دیشبو با 3-4 گل برده بودیم...:nish:

خط دفاعی واقعا بهتر شده نسبت به 2010 و 2012 حداقل از شر انگلی مثل هیتینگا راحت شدیم. بلیند و یانمات خیلی به دفاع کمک میکنن وقتی تیم تو فاز دفاعیه.
ولی هنوز هم اونقدر خوب نیستیم. چون دیشب اکثر سانتر هارو بازیکنای غنا میزدن درسته به درو دیوار ولی این باعث نگرانیه برام. امیدوارم تا چام جهانی هماهنگ ر شن. همینطور ایندی به نظرم دیشب اصلا شب خوبیو نداشت همه راحت باسرعت ازش رد میشدن و ضعیف ترین بازکنمون بود جالبه پست اصلیشم دفاع چپه ولی با این سرعت کم همون دفاع وسط هم نمیتونه بازی کنه.

با وجود سه دفاع 2 هافبک دفاعیو 2 وینگ بک فکر میکنم خیلی تدافعی ایم:17:
ولی مثل زمان فن مارویک اتوبوس نیستیم. سیستم انعطاف خوبی داره روبن راحت به دو طرف حرکت میکنه و کاملا ازاده میتونه دفاع حریفو به هم بریزه. اشتایدر یه هافبک حجومی نفوذیه میشه گفت حتی یه مهاجمه. که روی صحنه گل هم دیدیم تک به تک شده بود با دروازه بان و پاس به دهانه دروازش برای فن پرسی.

واقعا ضرر کردیمبابت نداشتن استروتمن. الان دی یونگ داره نقش استروتمنو بازی میکنه(هافبک دفاعیه یکم جلو تر:4:) و دگوزمن رفته جای دی یونگ (هافبک دفاعی مایل به دفاع) ولی اگه زوج استروتمن و دی بوتگ بودن فوق العاده میشد خط هافبکمون... با این حال کسی هم جا گزین این ها نیست جز فر. پس میتونیم بگیم خط هافیک بدون هیچ تغییری تا آخر ج.ج با همین نفرات بازی میکنن:2:....

کرول یعنی باید بشینه ذخیره سیلسن؟:cry:

OVO
9th June, 2014, 03:59 PM
یه کم بازیای دوستانه ی آخر من رو امیدوار کرد ! اولش خیلی ناامید بودم به جام جهانی امسال ... ولی فن خال نشون داد تجربش رو نباید دست کم بگیریم ... از یه سری بازیکن گمنام که حتی سطحشون از بازیکنای تیم ملی بلژیکم پایین تره در ظاهر تونتسته تیمی با این انسجام بسازه ( دمش گرم ) اولین بازی خیلی مهمه :( اسپانیا رو ببریم ، اصلاً از بقیه 6 تا بخوریم ! همین بازی اول فقط واسم مهمه !

BlUe HeArT
13th June, 2014, 04:16 PM
ترکیب هلند در بازی امشب

"دروازه‌بان: يسپر کيلسن

مدافعان: دريل يانمات، ران ولار، استفان ديبريج و برونو مارتينز

هافبک‌ها: دني بليند، جاناتان دگوژمان، وزلي اسنايدر، نايجل ديانگ

مهاجمان: آرين روبن، روبين فان پرسي"

unexi
14th June, 2014, 12:28 AM
واقعا نمی فهمم برای من جای سواله این ریتزولی احمق با اون همه گندی که تو سری آ زد این فصل چجوری شده داور جام جهانی!!!!؟؟؟؟
جیش به این مسابقات جام جهانی که بوی شاش میده. دیگه گندش در اومده...

سیستمه سه دفاعهمونم که هنوز هماهنگ نیست ... :62::62::62::62:

ŞĄĤĘƁ
14th June, 2014, 12:54 AM
کچل کچل کچل :15:

KING KIA
14th June, 2014, 01:00 AM
کاسیاس آقای گل جام جهانی خواهد شد.
روبین فن پرسییییییی:8:
کچل:8:

KING KIA
14th June, 2014, 01:05 AM
الان اسپانیا میگه توپ ما رو بدین ما بریم :lol:

KING KIA
14th June, 2014, 01:20 AM
تبریک میگم بهتون. من هلندی نیستم اما از جام 98 و اون فوتبال شناورشون عاشق بازی هلند بودم
روبن لامصب ول کن معامله نبود. به قصد کشت بازی میکرد.
هلند انتقام سختی از اسپانیا گرفت و تحقیرش کرد

Bianconeri
14th June, 2014, 01:21 AM
علی جیشو تبریک میگم بهت در حد قهرمانی سری آ.خیلی حال داد.خیـــــــــــــــــــ ـلی

b3hNaM
14th June, 2014, 01:30 AM
عالی بود بازی ... از لحظه گل اوله فن پرسی با لحظه لحظه بازی هلند حال کردم .
دمشون گرم واقعا عالین . تبریک به همتون ... تبریک علی :ایکس

Netherlands
14th June, 2014, 12:07 PM
سلام. بازي عالي بود. فن پرسيو روبن دست از حمله بر نمي داشتن! بعد داشتن يه تجربه تلخ از يورو 2012 و جام جهاني 2010 بر شيريني بود. تا اسپانيا باشه كه پرو بازي درنياره! دل بوسكه از قهرمانيش تو جام جهاني قبلي پشيمون شد!:)):x

OVO
14th June, 2014, 04:04 PM
سلام :) چی بگم الان ؟ میتونم فقط بگم منو به حال خودم بذارین یه هفته حداقل تو حالت عادی نیستم ! بعداً میام راجع به بازی صحبت می کنم :) هلند سربلند ...

hoomankhan127
14th June, 2014, 05:09 PM
کیروش آرین روبن را بهترین بازیکن تورنمنت میداند.
مسلما همینم میشه

unexi
15th June, 2014, 07:36 PM
خب بعد عمری یه دو تا پست تو تاپیک هلند هم دیدیم . مرسی بچه. ممنون واسه تبریکاتون:1:

من واقعا گوشه گوشه این انجمن یه تحلیل هایی از بازی هلند با اسپانیا می بینم که بعید میدونم اصلا پست دهندش این بازیو دیده باشع؟ بازی هم سطح؟ دقیقا حداقل نتیچه ای بود که ما میتونستیم این بازیو برنده باشیم همین 5-1 بود. یکی از 3 یا 4 موقعیت صد در صدی که هلند حتی از دست داد نه اونایی که گل شدا از دست دادو اسپانیا اصلا داشته که بخوایم بگیم در یک سطح؟ نهایت موقعیت اسپانیا یه زاویه بسته که سیلسن واکنش نشون داد و یه موقعیت که تورس داشتو که ضعف خوده تورس بودو دفری حالشو گرفت جزو موقعیت اصلا حساب نشد.. وگرنه موقعی های ما خیلی خیلی بیشتر و خطرناک تر بوده. نیمه اول که داشتم بازیو میدیدم خاطرات بازی پاراگوئه و اسپانیا 4ساله قبل و برد نا حقی و با کمک داوری اسپانیا یادم اومد. داور بیخودو بی جهت به دگوزمن و دی فری کارت داد شاهکارشم اون پنالتی مسخره بود. ولی خب بازی تو نیمه دوم بهتر برامون پیش رفت دیگه جای بحثی نذاشت هلند با بازیه یه طرفه ای که اائه داد. کار خوبی بود بیرون کشیدن دگوزمن بااین اومدن دایوری به اسم پدرو هرچند که وینالدمو هیچوقتت یادم نمیاد که هافبک دفاعی بازی کنه:4: ولی خب مجبوریم دیگه هرچی هافبک دفاعی داشتیمو قبل جام جهانی از دستدادیم:cry:

بازیه بعد بازی نسبتا ساده ای مقابل استرالیا داریم. بیشتر نگام به بازی شیلی اسپانیاست. تساوی یا برده شیلی مقابل اسپانیا میتونه کاره مارو راحت تر کنه و بتونیم به چند بازیکن کلیدیم تو بازی آخر یه استراحتی بدیم. واقعا گروه سختیه جیش تو اون رنگکینگه فیفا که اینطوری گروه گروه بندیارو به جیش کشونده. حیفه اسپانیا و شیلی که بخوان حذف شن...

unexi
18th June, 2014, 05:59 AM
این آمار میانگین سنی تیم ها تو جام جهانیه. یه نگاه که میندازیم بش میبنیم تیم هلند 6 ام تیم جوون این مسابقاته. تازه ما یدونه کویت داریم که 10-15 سال به تنهایی میانگین سنی تیمو برده بالا:nish:

http://www.shiaupload.ir/images/56197140339818475400.png

این تیم های پیر این دوره از مسابقات تو بازی اول به غیر از آرژانتین همشون جیشیدن. پرتغال 4 تا یونان 3 تا هندوراس 3 تا اروگوئه 3 تا اسپانیا 5 تا خوردن . برزیلم اگه بازی هاش خونگی نبود یه چنتایی حتما میخورد:10:

میانگین قیمت بازیکنامون 7.9 ئه و 11 امین تیم جام جهانی هستیم از نظر قیمت که نسبت به 4 سال پیش این قیمت پایین اومده 4ساله پیش میانگین قیمت 10.1 بوده.

14بازیکن زیر 25 سال داریم که میتونن جام جهانی بعدیم برامون بازی کنن همینطور استروتمنم بشون اضافه میشه. البته این یه حرفه چون بعیده چون بازکنای هلند خیلی زود اوج میگیرن ولی خب نمیتونن روند پیشرفتشونو ادامه بدن واسه همین نصف این 14 نفرم دوره بعد تو مسابقات نمیبینیم. نمونش دوره قبل ما فن در ویل - الیا - برافهاید - بروما افلای و... رو داشتیم ولی خب همه با انتخاب غلط خودشون مانع پیشرفت خودشون شدن.

هردو بازی اول گروه رو اول باید ما انجام بدیم. سومیشم که همزمانه. ولی با این شرایط که بازی اولو خوب برنده شدیم فرقی نمیکنه زیاد که نتیجه اون بازیو بدونیم یا ندونیم. زیاد کار سختی نداریم امیدوارم بههمین راحتی که گفتم از پسش بر بیاییم.:Ned:

OVO
18th June, 2014, 05:10 PM
علی جو انجمن اسپانیایی و ضد هلنده دیگه :) چه انتظاری داری خب ! والله امشب کانگورو سوخاری میخوایم بخوریم ، امیدوارم امشب تیم دوم رو بذاره تو زمین تا هم به جوونای با استعدادمون بازی داده باشه و هم بازیکنای اصلی رو نگه داشته باشه واسه شیلی که به مراتب قوی تر و خطرناک تر از اسپانیاست :d دیگه اینکه بزرگترین ترس من در حال حاظر ، تکرار شدن تجربه ی یورو 2008 تو مرحله ی بعد هستش ، و گرنه اگه همین بازی رو بتونیم بکنیم تا آخر مسابقات همه چی عالی میشه ... فن خال از کیا چی ساخت خدا وکیلی ! چقدر بهتر شدن روبن و فن پرسی ! اونم تو شرایطی که نصف آمادگی 4 سال پیششون رو ندارن ... پ.ن : بلیند عشق منه

unexi
18th June, 2014, 10:55 PM
بردو تبریک میگم:taz:

Joeدلالتونو دیدین؟ همون برادر کوچلو تره دالتونا! من در حال بازی همون شکلی بودم داشتم از شدت غصبانیت تند تند زمینو مشت میکوبیدم از دست داور. یعنی هرچی حروم زادست میزارن داور بازی ما. خستنه شدم انقدر که انرژی واسه این بازی مصرف کردم. به تنهایی داشت بازی برامونپ یچیده میکرد. الان در شرایط عادی نیستم بتونم چیزه دیگه بگم. واقعا مسخرست حدود 30 تا خطا به نفع استرالیا گرفت!!!! بازیه بعد هم که فن پرسی محروم کرد خطا نبود هیچ روی فن پرسی خطا هم انجام شده بود.

نگرانیم فقط از مصدومیت ایندیه :sad53:

unexi
19th June, 2014, 04:20 AM
خیلی خوشحالم که سه دفاعه بازی میکنیم. روبن و چند تا بازیکن دیگه هم گفته بودن این سیستم به ما ارامش میده... الان منم به همین نتیجه رسیدم یه نگاه به هلند از دقیقه 1 تا 40 که بکنیم میبینیم خیلی بهتر بودیم تو دفاع ولی از اون به بعد که ایندی مصدوم شدو یه وینگر اضافه کردیم. با رو آوردن به سیستم 4 دفاعه یه چیز اونور فاجعه بودیم:4: دقیقا خاطرات ماتیسن هیتینخا برام زنده شد:pf:
ولی خب در کل دفاع 3 نفرمومون هنوز جای کار داره و باید هماهنگ تر شن... چچون بازی اسپانیا و هلند اگه یادمون باشه ده فری و ایندی درسته که فوق العادن سرعت قدرت و هوش بالایی دارن ولی اونجایی که باید پوشش میدادنو کاور میکردن نمیکردن. ما فقط یدونه فلارو میدیدمو تو دفاع. هنوز 23 سالشونه جفتشونو خیلی جا دارن برای پخته تر شدن...

این لاین اپ اولیه ما:

سیلسن
ایندی - فلار - ده فری
بلیند - دی یونگ - د گوزمن - یانمات
اشنایدر
روبن-فن پرسی

ترکیب دفاع سوراخ شونده هلند از دقیقه 40 به بعد:nish::

سیلسن
بلیند-ده فری - فلار - یانمات
دی یونگ
اشنایدر - وینالدوم
دیپای - فن پرسی - روبن

متاسفانه خیلی گشتم ولی هنوز خبری از مصدومیت ایندی پیدا نکردم نمیدونم بازی بعد میرسه یا نه.فقط یه توئیت از یکی از اعضای فنی هلند یددیم که نوشته بود احتمالا بازی با شیلیو از دست داده...

:sad53:
http://www.shiaupload.ir/images/61849485211162401835.jpg

فکر نمیکنم حتی اگه از دستشم بدیم دیگه بازی 4 دفاعه بازی کنیم. کونخولو که بهترین دفاع رقابت های زیر 21 سال شده مهره قابل اطمینانیه و میتونه جای ایندیو پر کنه.
البته عشقه بهنود فلتمان هم هست:nish:
فقط عکسو داشته باش بنهور...:nish:

http://www.shiaupload.ir/images/18639014678840513827.png

کلا در سطح ما نبودن دو گلی که زدن یکش که نوادر فوتبال بود.

http://static.guim.co.uk/sys-images/Guardian/Pix/pictures/2014/6/18/1403108987634/6e577f0a-c385-4b74-b593-7ff727771742-460x276.jpeg

دومیشم که هدیه داور به اونا. امار خطا ها جالبه تیم اونا فیزیکو درگیرانه بازی میکرد تیم ما 28 تا خطا کرده یعنی داور یه گوسفند تمام عیار بود در نوع خودش. مرتیکه آفریقاییه سیاه سگ...:62:

من که به اندازه کافی تو این بازی از برخورد داور ها اعصابم خورد شده دوست ندارم بازیمون مرحله بعد با برزیل باشه و باز هم همینارو ببینیم...
کلا فکر میکنم برای شیلی هم بازی با برزیل براش بهتر باشه چون شناخت بهتری ازشون داره. پیش بینی میکنم بازی آخرو دو تیم به تساوی رضایت بدن...

Gunner90
19th June, 2014, 01:47 PM
خوب سلام به همگی:144:

راجع به بازی دیروز و کلا هلند 2014...به نظرم این تیم کم ستاره ترین هلند سال های اخیره..امااااا..اما با برنامه ترین اون ها هم هست...فن خال برای من هیچ وقت یه مربی محبوب نبوده...به خاطر گندی که سر 2002 زد هیچ وقت نمیتونم فراموشش کنم ! اما همیشه به قابلیت هاش اعتقاد داشتم...واقعا خیلی خوب اومد نسل تیم رو عوض کرد بدون این که ضربه سنگینی بخوره تیم

دوستان این تیم هدفش قهرمانی تو این جام جهانی شاید نباشه...من به شخصه رسیدن به 1/4 برام رضایت بخشه...حالا اگر از اون هم بالاتر بریم که چه بهتر...تیم فوق العاده جوونی داریم که تو آینده با یه جواهر به نام هیدینک قطعا جام خواهد آورد برای ما !!
اما از طرفی امسال به جز آلمان و تا حدی ایتالیا ، بقیه تیم ها خوب نشون ندادن...یهو دیدی رفتیم اون بالا بالاها:1512: اگر تو گروهمون اول شیم تو 1/4 میخوریم به ایتالیا...البته کرواسی رو فراموش نکنید !

به نظرم آینده دارترین جوون های این تیم به ترتیب : ممفیس دپای ، یانمات ، بلیند ، مارتینس ایندی هستن

د ورای داره زیادی سوتی میده !! نمیدونم چشه

بازی آخر هم فوق العاده مهمه...باید اول شیم حتما...هر جور شده باید یه مساوی رو از شیلی بگیریم...فن پرسی و ایندی هم که نیستن احتمالا...د گوژمان هم کارت زرد داره شاید به اون هم بازی نده.. شیلی هم لامصب خیلی قویه !
استرالیا هم این جوری که دیروز بازی کرد بازی کنه احتمال زیاد اسپانیا رو خواهد برد

OVO
19th June, 2014, 11:13 PM
جون :) فلتمان :)والله استرالیا چیزی برا از دست دادن نداشت ... اومد از جون مایه گذاشت ، داورم که قربونش برم فقط مونده بود بگه با سیستون حال نمی کنم 3-0 به نفع استرالیا ! بازی آخر خیلی سخته و از اون سخت تر ، بازی جلو کرواسی آماده یا مکزیک چرکه :/ خیلی خطرناکن جفتشون ! مخصوصاً با در نظر گرفتن خاطره ی تلخ یورو 2008 :(ولی تیمی که میخواد قهرمان شه دیگه این چیزا واسش مهم نیست که ! ما فقط داریم احتمالات رو بررسی می کنیم مثه بعضی دوستان :)))دو کارته شدن فن پرسی خوشحالم کرد ... چون مطمئنم اگه فن خال داشتش ، جلو شیلی هم میذاشتش که اصلاً اتفاق خوبی نبود بازی کردنش تو هر 3 بازی و بدجوری خسته میکردش ! هانتر بازی میکنه یعنی ؟ یا دوباره لنس ؟

طرفدار فوتبال
28th June, 2014, 01:42 AM
با سلام من تازه عضو شدم و طرفدار دو اتیشه هلند هستم میمیرم واسه هر چی هوادار هلند به امید فتح جام 2014

طرفدار فوتبال
1st July, 2014, 03:56 AM
اخه این چه بخش سایت هواداری ست نه از بازی شیلی چیزی گفته شد نه از بازی مکزیک من به عشق هلند این جا ثبت نام کردم ولی الان صد در صد پشیمونم

S@eed
6th July, 2014, 03:15 AM
فکر کنم تنها طرفداره هلند خودمم تو سایت اونم واسه خاطر لوییس فن خال ! :4:

بازی باید تو همون 90 دقیقه و وقت های معمول تموم میشد ولی با خر شانسی کاستاریکا و بی دقتی بازیکن ها موقعیت ها یکی بعد از دیگری از دست رفت ! اما مطمئنم بود تو پنالتی می بریم تیم کرول سابقا پنالتی لمپارد رو تو لیگ گرفته بود میدونستم پنالتی گیره از اونور بازیکن ها عالی پنالتی زدن !

بازی جلوی آرژانتین رو باید خیلی حواسمون به مسی باشه وگرنه کارمون ساختست !

اون سیاهه کی بود جلو اسمش یادم رفت افتضاح بازی کرد فکر نکنم فن خال بازی بعدی بازیش بده !