PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : .: ال کلاسیکو El Clásico :.

viva_realmadrid
14th March, 2014, 08:02 PM
http://arntrnassets.mediaspanonline.com/radio/z18/423208/elclasico.jpg

- هدف این تاپیک فقط صحبت درباره بازی آینده رئال و بارساست

- هر مطلب ، صحبت یا خاطره جالبی در مورد این بازی دارید می تونید رونماییش کنید :4:

- شرط بندی تا اطلاع ثانوی حلال اعلام میشه :Smilebb (7): (امضا آواتور شارژ خونه ماشین ... )

- نظرسنجی هم مایل بودید می تونید شرکت کنید ...

- خلاصه این تاپیک جنبه فان داره ، پس پست اسپم رکن اصلیشه :4:

+ صحبت راجب بازی یکم به حیجان بازی اضافه کنیم هم اینکه از استرس خودمون کم کنیم :Smilebb (7):

(ادب ، احترام و.. هم رعایت بشه )

Meysam
14th March, 2014, 08:13 PM
من به برد رئال مادرید رای دادم. بارسلونا اون بارسلونای قدرتمند سابق نیست. کلا از تیم امسال بارسلونا راضی نیستم.
بارسلونا روی توانایی ها فردی بازیکنانش داره نتیجه میگیره.
در حالی که برعکس رئال نشون داده تیم قدرتمندتریه. فکر میکنم بعد از بایرن مونیخ قدرتمندترین تیم اروپا رئال مادرید باشه.
ضمن اینکه رئال میزبانه و بعید میدونم آنجلوتی این فرصت خوب رو از دست بده!

Carles Puyol
18th March, 2014, 04:24 PM
یک هفته امضا و آواتر شرط میبندم نبود ؟
شارژ ایرانسل هم میبندم
اگه کسی بود 20 لیتر بنزینم میبندم :|

Meysam
18th March, 2014, 05:39 PM
ارسلان من باهات شرت (با سواد بندینی) میبندم که بارسا نمیبره! حالا شاید مساوی بشن ولی دور برد بارسارو خط بکش!

راستی ارسل از طرف باشگاه فولام اعلام میکنم حاضریم سرمربیمون که سابقه سرمربیگری بایرن مونیخ داره بهتون قرض بدیم.

راستی سوابق سرمربی بارسا چیا بود؟ به نظرم اگه یک بار فوتبال دعوتش میکردیم مثلا یک قهرمانی مسابقات سالن 13 آبان حداقل میرفت تو کارنامش یکمی بهتر میشد!

ارسل همه اینا شوخی و کل کل بودا!:4::4:

adam johnson
18th March, 2014, 06:25 PM
من از اونجا که رمی هستم به خاطر کارلتو این فصل طرفدار رئالم و این بازی رو هم مطمئنم رئال میبره . :dirol:

سر امضا و آواتار هم حاظرم شرط ببندم :yes:

Carles Puyol
18th March, 2014, 06:54 PM
بابا من شوخی کردم مغلطه بود تاپیک بیاد بالا :4:

ولی در کل میگم مساوی میشه بازی !!

میثم تو بیا چت بهت میگم چی کار کنی :4:

Montolivo
18th March, 2014, 08:41 PM
واقعا خیلی برای رئال زشته اگه این بازیو نبره. البته کارلتوی ما زمانی که تیمش آماده باشه خیلی سخت بازی های حساس رو میبازه.

بارسا این روزها اصلا تیم خوبی نیست ولی اونا همیشه برای کلاسیکو خیلی نقشه دارن، با تمام این اوصاف رئال این روزها کاملا آماده است و اگه در دفاع سوتی خاصی ندن و همون بازی همیشگی رو در حمله انجام بدن میتونن به راحتی برنده باشن.

A M I R 7
19th March, 2014, 08:47 PM
http://axgig.com/images/05066536635377732401.jpg

لالیگا:

83 بازی تو سانتیاگو برنابئو

51 برد رئال

15 مساوی

17 برد بارسا

W.I.N.T.E.R
19th March, 2014, 10:19 PM
قطعا مطابق انتظار بازی قشنگی خواهد بود .
بارسلون خط دفاعی ش بسیار اسیب پذیره و از این نظر احتمال گل زنی رونالدو اون هم با اوج گیری بنزما و بیل خیلی بالا خواهد بود .
از اونور بارسلون هم همیشه خط حمله ش جلو رئال خیلی خوب کار کرده و صد البته امادگی این روز های مسی میتونه قاتل رئال باشه .

در کل اگر بخوایم بگیم شانس رئال بیشتره با توجه به نتایج هفته های اخیر و اینکه بازی تو سانتیاگو هست . اما بارسا حتی تو روز بدش هم میتونه رو نبوغ ستاره هاش بازی رو ب نفع خودش کنه .
فکر میکنم راه رئال برای بردن اینه که بتونه خیمه بزنه رو بارسلون . اینطوری هم دفاع اسیب پذیرش راحت تر باز میشه و هم خلاقیت از بازیکنای بارسلون گرفته میشه . ولی اگه بخواد پر تعداد تو زمین خودش ظاهر بشه هر لحظه ممکنه با یک حرکت انتحاری بارسلون به گل برسه !
بارسا هم فکر میکنم باید یک برنامه خیلی ویژه رو گرفتن مودریچ داشته باشه . این روزا حملات رئال همه از مودریچ شروع میشه ... .
در کل شاهد یک بازی زیبا اون هم در عید خواهیم بود ...

Moh@mmad_67_b
21st March, 2014, 01:19 AM
خیلی وقته که هیچ کدوم از بازی های رئال و بارسلونا ( الکلاسیکو نه ها ، کلا میگم ) رو ندیدم .
اما در سال جدید وقتم بیشتره و میتونم بازی ها رو بیشتر دنبال کنم و فکر میکنم اولین بازی هم که میبینم ال کلاسیکو باشه .
تا اونجایی که من خبر دارم اوضاع رئال امسال خوبه و من امیدوارم بتونه ببره این بازی رو .

پ ن : شرط هم میبندم :4:

Meysam
24th March, 2014, 10:47 AM
این پیروزی رو به دوستان بارسایی تبریک میگم.:53:
این نتیجه باعث شد دوباره رقابت داغ و نزدیک برای قهرمانی به لالیگا برگرده. در حال حاضر جذاب ترین لیگ دنیا لالیگاست.:53: