PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ♠ کلوپ هواداران رئال مادرید ( تقدیر از لورنزو سانز ) جلد دوم ♠

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

Davôôd
8th February, 2014, 06:15 PM
بنام خدا

کلوپ هواداران رئال مادرید (تقدیر از لورنزو سانز ) جلد دوم

http://www.shiaupload.ir/images/23889536500405722656.jpg

لورنزو سانز (متولد 19 اپریل 1943 مادرید) بازرگان اسپانیایی , رئیس اسبق باشگاه رئال مادرید و مالک اسبق تیم فوتبال مالاگا اسپانیا است .

ریاست باشگاه رئال مادرید :

http://www.shiaupload.ir/images/00363846899419434376.jpg

لونرنوز سانز از سال 1985 تا سال 1995 مدیر روابط عمومی باشگاه رئال مادرید بود . سانز در 25 نوامبر 1995 و پس از انکه رامون مندوزا (رئیس وقت رئال مادرید ) به علت مشکلات اقتصادی , اجتماعی و ورزشی باشگاه مجبور به استعفا شد به عنوان رئیس باشگاه رئال مادرید انتخاب شد . سانز پس از انتخاب به عنوان رئیس باشگاه رئال مادرید تلاش کرد تا با هزینه شخصی خود ستارگانی همچون داور شوکر و پدارگ میاتویچ را به خدمت گرفته و باشگاه را متحول کند . این تلاش ها در سال 1998 نتیجه داد و رئال مادرید موفق شد هفتمین قهرمانی خود در جام باشگاه های اروپا را که از سال 1966 در انتظار ان بود به دست اورد . باشگاه قهرمانی هشتم را نیز در سال 2000 به دست اورد ولی این قهرمانی ها نتوانست سرپوشی بر مشکلات اقتصادی باشگاه که همچنان به قوت خود باقی بودند باشد. به این ترتیب سانز چند هفته پس از فینال 2000 در انتخابات باشگاه شکست خورد و جای خود را به فلورنتینو پرز داد .

http://www.shiaupload.ir/images/32793933218760131452.jpg

Hala Madrid

حسین باتیستا
8th February, 2014, 09:54 PM
تاپيك جديد رو تبريك ميگم .دست داوود هم درد نكنه:smile:

A M I R 7
8th February, 2014, 11:02 PM
تبريك بابت تاپيك جديد و با تشكر از داش داوود ،

چرخش واسمون بچرخه :4:

اميدوارم امشب بتونيم سه امتيازو بگيريم .

ايرانم بازي رو پخش نميكنه !

Blanco
9th February, 2014, 12:16 AM
تاپیک جدید رو تبریک میگم

نیمه اول رو دو بر صفر بردیم به نظرم بد بازی نکردیم
توی فاز تهاجمی خوب بودیم به اندازه کافی موقعیت سازی کردیم و موقعیت جدی هم به حریف ندادیم به جز موردی که روش گل خوردیم که مدافعین راحت اجازه دادن بازیکن حریف وارد محوطه بشه و ضربه بزنه !

بیل بهترین بازیکنمون بود با توجه به گلی و پاس گلی که داد !
اکثر بازیکنا پرتلاش بودن و خوب بازی کردن

یه توپ اومد روی دروازه همون هم رفت توی گل نمیشه گفت لوپز هم مقصر بود چون ضربه محکمی بود
اما زور داره به نوعی با یه توپ یه گل بخوری

توی نیمه دوم باید اختلاف رو بیشتر کنیم چون این نتیجه با این دفاع خیلی شکننده است

Blanco
9th February, 2014, 01:16 AM
خب بازی رو خدا رو شکر با اختلاف دو گل بردیم

این مودریچ چرا انقدر خوب بازی میکنه ؟
واقعا یه نعمته برای تیم این لوکا
خسه هم مثل همیشه عالی بود
واقعا این بازیکن توی این سن یه بازیکن بزرگه
فقط کافیه به گلش با دقت نگاه کنیم ؛ توپ به پاش چسبیده بود و اونجوری توپ رو به گوشه دیگه فرستاد توی اون سرعت !‌کار خیلی سختیه !

دیماریا هم بازی خوبی رو انجام داد
کلا فاز تهاجمی همه خوب بودن
از اون جور بازیهایی بود که نمیشد بازیکن بد توی تیم پیدا کرد ( بجز اربلوا!!!)‌
گلی که خوردیم هم ضربه ازاد خوب جووانی بود و نمیشد واقعا کاریش کرد !
کلا لوپز روی شوت موت ضعف داره به نظرم

یه چیزی که از بازی با اتلتیکتو توی تیم به وجود اومده حفظ توپه !
توی این بازی هم از وقتی ژابی به بازی اومد خیلی خوب این کارو انجام دادیم
با بودن ژابی و ایبرا و مودریچ خط هافبک خیلی خوب جفظ توپ میکرد !

به هر حال تیم خیلی بهتر از اول فصل بازی میکنه
همین که بدون کریس راحت گل میزنیم به نظرم خیلی حرفا توش هست !

Real Madrid C.F
9th February, 2014, 01:31 AM
تایپیک جدید و برد تیم رو هم تبریک میگم.
دست حاج داوود درد نکنه.
قیافه ی سانز مثل سران مافیای نیویورک نمیمونه حاج داوود؟:Smilebb (68):

بازی رو ندیدم چطور بودیم؟بنزما دو تا گل زده؟!خسه هم که دمش گرم واقعا داره راه رائول بزرگ رو میره.

بنظرم اگه اتلتیکو رو تو جام حذفی ببریم و حذف کنیم مطمئنا تو لیگ هم میبریمشون.چون واقعا تیم احساسی و جو گیری نشون دادن.
اما یکم شل بگیریم ممکنه خدومون حذف بشیم.

Davôôd
9th February, 2014, 01:37 AM
منم تبریک میگم .
گل خسه عالی بود ! هیچ کدوم از بازیکنای دیگمون وقتی تک به تک میشن اینطوری ضربه نمیزنن به توپ !
نیمه اول بیل در سمت راست خوب بود ولی خسه ضعیف بود اما تو نیمه دوم خسه خوب بود و بیل ضعیف ...
نمیدونم چرا کارواخال نفوذ نمیکنه ! این بشر پتانسیل این رو داره که در هر بازی بارها نفوذ کنه و توپ بفرسته ولی چرا اینکارو انجام نمیده رو نمیدونم ! شاید انجلوتی ازش اینطوری خواسته !
اگه اینطوری هست پس چرا اربلوا وقتی بازی میکنه سعی میکنه نفوذ کنه درحالی که اینکاره نیست ؟

اربلوا چرا به بازی اومد ؟ کونتور مصدوم شد ؟ امیدوارم مصدومیت مارسلو هم جدی نباشه ...
یه نفر باید بساط لوپز رو جمع کنه ! همه میگن مقصر نبود پس چرا وقتی ایکر هست از این گل های زیبا نمیخوریم یا کم میخوریم ؟ به نظر من لوپز هیچ نفوذی رو بازیکنای دفاعی تیم نداره !
اینکه دروازه بان بتونه با بازیکنای تیم ارتباط برقرار کنه و موقع دفاع کردن بهشون راهنمایی بده و مدیریتشون کنه نکته مهمی هست که اصلا بهش توجه نمیشه ! ایکر در بدترین روزش هم این قابلیت رو داره ولی برای لوپز تره هم خرد نمیکنن !

مودریچ هم عالی بازی میکنه . کلا یجورایی میشه گفت شکوفا شده ! فصل قبل که هیچی حتی تو تاتنهام هم فکر نمیکنم اینطوری بازی کرده باشه ! در برخی از صحنه ها حفظ توپ ها و حرکت بدن و توپ در اوردن ها و ... که انجام میده شبیه اینیستا هست به نظرم . اگه همینطوری بتونه ادامه بده و در بازیهای بزرگ هم اینطوری باشه تبدیل به یکی از بهترین هافبک های دنیا میشه .

تنها نکته منفی هم سوختن ایسکو هست ... استعدادش زیاده ولی به سبک بازی ما نمیخوره . اگه اینطوری به نیمکت بچسبه احتمال داره فصل بعد جدا بشه از تیم .

قیافه ی سانز مثل سران مافیای نیویورک نمیمونه حاج داوود؟

اره حاجی الکاپونی هست برای خودش :4: . فکر کنم چند سال پیش به جرم قاچاق عتیقه دستگیر شده بود :4: یه بار هم سر دادن چک تقلبی چند ساعتی دستگیر شده :4: جالبه میخواسته در ایتالیا هم باشگاه بخره .

Real Madrid C.F
9th February, 2014, 01:44 AM
منم تبریک میگم .
گل خسه عالی بود ! هیچ کدوم از بازیکنای دیگمون وقتی تک به تک میشن اینطوری ضربه نمیزنن به توپ !
نیمه اول بیل در سمت راست خوب بود ولی خسه ضعیف بود اما تو نیمه دوم خسه خوب بود و بیل ضعیف ...
نمیدونم چرا کارواخال نفوذ نمیکنه ! این بشر پتانسیل این رو داره که در هر بازی بارها نفوذ کنه و توپ بفرسته ولی چرا اینکارو انجام نمیده رو نمیدونم ! شاید انجلوتی ازش اینطوری خواسته !
اگه اینطوری هست پس چرا اربلوا وقتی بازی میکنه سعی میکنه نفوذ کنه درحالی که اینکاره نیست ؟

اربلوا چرا به بازی اومد ؟ کونتور مصدوم شد ؟ امیدوارم مصدومیت مارسلو هم جدی نباشه ...
یه نفر باید بساط لوپز رو جمع کنه ! همه میگن مقصر نبود پس چرا وقتی ایکر هست از این گل های زیبا نمیخوریم یا کم میخوریم ؟ به نظر من لوپز هیچ نفوذی رو بازیکنای دفاعی تیم نداره !
اینکه دروازه بان بتونه با بازیکنای تیم ارتباط برقرار کنه و موقع دفاع کردن بهشون راهنمایی بده و مدیریتشون کنه نکته مهمی هست که اصلا بهش توجه نمیشه ! ایکر در بدترین روزش هم این قابلیت رو داره ولی برای لوپز تره هم خرد نمیکنن !

مودریچ هم عالی بازی میکنه . کلا یجورایی میشه گفت شکوفا شده ! فصل قبل که هیچی حتی تو تاتنهام هم فکر نمیکنم اینطوری بازی کرده باشه ! در برخی از صحنه ها حفظ توپ ها و حرکت بدن و توپ در اوردن ها و ... که انجام میده شبیه اینیستا هست به نظرم . اگه همینطوری بتونه ادامه بده و در بازیهای بزرگ هم اینطوری باشه تبدیل به یکی از بهترین هافبک های دنیا میشه .

تنها نکته منفی هم سوختن ایسکو هست ... استعدادش زیاده ولی به سبک بازی ما نمیخوره . اگه اینطوری به نیمکت بچسبه احتمال داره فصل بعد جدا بشه از تیم .

حاج داوود چند وقته میخوام همینو بگم.
نمیدونم امشب چطوری گل خورده و مقصر بوده یا نه
اما با توجه به قبل
لوپز هر چقدر هم که عالی باشه به اندازه ی کاسیاس عالی نیست این به کنار
کاسیاس خط دفاع رو همیشه سر و سامون میده
شما نگاه کنید وقتی کاسیاس تو دروازست تیم چطوری دفاع میکنه(بخصوص سر کرنرا یا ضربات آزاد)و وقتی لوپز تو دروازست خط دفاع چقدر آشفته میشه.
الان تو این لحظات حساس فصل بنظرم لوپز تو جام حذفی و ایکر تو لیگ و سی ال باید بازی کنه.

ایسکو منو یاد اشنایدر میندازه نمیدونم چرا!
دقیقا بازیای اول عالی بود اشنایدر اگه اشتباه نکنم اول فصل 4 گل زد تو 4-5 تا بازی
بعد یه مصدومیت جزئی براش پیش اومد و دیگه یه بازی خوب هم نداشت.
ایسکو هم همین روند رو داره میره
بعضی بازیکنا از نظر روحی توانایی بازی تو تیمای بزرگ و فشار رو ندارن واقعا.کاریشم نمیشه کرد
امیدوارم ایسکو برگرده چون واقعا استعداد داره.

viva_realmadrid
9th February, 2014, 01:53 AM
برد و تاپیک ججدید رو باهم تبریک می گم ، مرسی داوود ...

وقتی رونالدو تو زمین نیست به نظر تیم ثبات بیشتری داره ، بازی بیشتر پخش میشه و فعلاً که مشکلی ندیدم در نبود رونالدو!

کریم هم بالاخره یه کار کرد زیاد بهش گیر ندم :4: البت بازم بازیش خیلی تو مخ بود!

خسه بازم عالی بازی کرد به نظرم باید دی ماریا با این بازی افتضاحش فروخته بشه تا جا واسه خسه تو ترکیب اصلی بازتر باشه...زیر نظر کارلتو داره خیلی خوب پیشرفت می کنه...

ایسکو هم بدبختانه داره نابود میشه ، با این اوصاف به نظر نمی رسه دیگه آنجلوتی بهش بازی بده!

امیدوارم بازیهای بعدی بدون رونالدو هم بخیر بگذره

قیافه ی سانز مثل سران مافیای نیویورک نمیمونه حاج داوود؟

تو عکس اولی یکم شبیه جانی سک شده :4:

Blanco
9th February, 2014, 02:18 AM
بله داوود خان
مارسلو مصدوم شد و کونترائو اومد
کونترائو هم مصدوم شد و دوست عزیزت اربلوا اومد !
این دو هم همیشه با هم مصدوم میشن !

MADRIDISTA
9th February, 2014, 02:35 AM
منم برد رو تبریک میگم
تاپیک جدید رو هم تبریک میگم(دستت درد نکنه داوود)

کلا خیلی زورم میاد تعویض های تیم الکی الکی میسوزه یا مصدومیت های مفت پیش میاد یا جناب راموس خان اخراج میشه و یا ...
الان وقتش بود واران چند دقیقه بازی میکرد ولی دو تا تعویض اونم تو یه پست کار رو خراب کرد

مطمئن باشید اگه مودریچ تو تاتنهام اینجوری بازی میکرد عمرا مدیرعاملشون میزاشت چنین بازیکنی زیر 60 70 میلیون از تیمش بره
تازه امشب به نظرم نیمه دوم خیلی خوب بود نیمه اول که نقشش خیلی کمرنگ بود تو بازی به خصوص اولای نیمه اول
شاید یکی از دلایلی که فصل قبل اینجوری نبود به خاطر این بود که پیش فصل نداشت

اون ضربه آخر خسه هم خیلی خوشم اومد یه جورایی آموزشی بود واسه خیلی از مهاجما خصوصا بنز خودمون

بیل هم بد نبود یه نیمه خیلی خوب داشت...اگه دیگه مصدوم نشه مطمئنا بهتر از این هم خواهد شد..از نظر آماری فعلا عالیه
ولی به هر حال خسه نباید از ترکیب اصلی دور بمونه...

Blanco
9th February, 2014, 02:56 PM
من همچنان زورم میگیره که چرا باید بابت بیل یه همچین پولی بدیم در حالی که میشه امثال خسه رو کشف کرد !
اگر به اکادمی بیشتر توجه کرده بودیم الان چندتا خسه و کارواخال توی تیم داشتیم
واقعا این کارواخال هم بازیکن خیلی خوبیه
هر بازی که توی ترکیب هست خوب بازی میکنه
واقعا پرس با کارهایی که کرد تیشه به ریشه کاستیا و اکادمی زده به نظرم

تیم توی این دو بازی خیلی خوب بازی میکنه
مخصوصا درصد مالکیت توپ خیلی بیشتر شده و پاسهای تک ضرب به نظرم بیشتر شده
ریتم بازی تیم خیلی هماهنگ تر شده
فقط مشکل یه چیزی که ایکر نیست !

p_s_3
9th February, 2014, 04:20 PM
بچه ها من تایپیک جدید رو تبریک میگم هم برد هامون رو ...من دلم برای انچلوتی میسوزه اگه من جاش بودم دیونه میشدم ..بیل خوب بازی میکنه با اینکه هی مصدوم میشه .خسه که عالی هست دی ماریا هم خوب بازی میکنه اونورم ایسکو هست نمیدونه چه کار کنه به نظر من دی ماریا رو بفروشیم ..که بازم اصلا دوست ندارم دی ماریا بره ولی کاریش نمیشه کرد . اون ضربه آخر خسه حرف نداشت من میدونم با اومدنه رونالدو خسه میره نیمکت .راستی خوب شد اوزیل رفت .....

حسین باتیستا
9th February, 2014, 08:22 PM
با تاخير برد رو تبريك ميگم:3:
عشق من بيل همين :rolleye:

M A T I N
9th February, 2014, 10:43 PM
تو این چند سالی حدود (8 تا 10 سال)که بازی های رئال کلا دنبال میکنم واقعا اولین بار ثبات واقعی تو تیم میبینم . تو تمام خطوط .
تو دروازه بان دوتا گلر تراز اول داریم که جقتشون عالین ولی ایکر بهتر .
تو خط دفاع واقعا به ثباتی رسیدیم که به هیچ وجه تو این چند سال از رئال این خط دفاعی ندیدم . دقت کنید گل هایی که خوردیم واقعا هیچ ربطی به خطر دفاعی نداشت همش سوپر گل بودن . گل بیلبائو و 2گل ویارئال . این یعنی تیم گل مفت نمیخوره و این عالیه . موقعیت به حریف خیلی کم میدیم .
تو خط هافبک که با وجود بازی هایی که الان مودریچ و الونسو دارن انجام میدم فوق العاده شدیم مالکیت تو رفته بالا . نبض بازی میتونیم دست بگیریم .
تو خط حمله هم که امار فوق العاده ای داریم حتی بدون رونالدو .
این ثباتی که تو تیم هست محشر و لذت میبرم از انجلوتی که تو این مدت کم تونسته این ثبات به تیم القا کنه . من به این فصل خیلی امیدوارم و اگر به هر دلیلی نتونستیم دهمین قهرمانی اروپا بگیریم نباید به انجلوتی خورده گرفت تا اینجا هم عالی بوده . باید بهش فرصت داد .

پ.ن : یک مثلی هست که میگه تو مو میبینی و من پیچش مو . باید برای ما بکار گرفته بشه مایی که به خاطر فروش اوزیل اینقدر فحش و بد بیراه به پرز و انجلوتی دادیم ولی اونا کل فصل میدیدند و حالا میفهمم که اوزیل خودش رفت و نخواست بجنگه . با این سیستم چرخشی که انجلوتی داره استفاده میکنه قطعا به اندازه اوزیل بهش بازی میرسید ( الان داریم چند بازی که خسه فیکس میبینم ) اما خودش نخواست و رفت .

Real Madrid C.F
9th February, 2014, 11:05 PM
نبش قبر میکنید چرا؟

-------

الان فرض کنید به جای بیل اوزیل تو تیم بود
قدرت بازیسازی و هجومی تیم دوبرابر الان بود
یه جوری میگید اوزیل که انگار در مورد بادامکی دارید حرف میزنید.
حالا اینکه خودش رفت یا خواستن بره یه بحث دیگست
نظر من اینه که هر طوری بود باید حفظش میکردیم
الان بیل و مودریچ میخواستن بیان رئال و اومد و تاتنهام فروخت
آیا این بی لیاقتی مدیر تاتنهام نبوده که نتونسته حفظشون کنه؟
اگه مسئله پول این دو تا بوده یعنی پول اوزیل برای رئال مطرح بوده؟
چرا رئال باید ایارامندی رو 40 تا بخره و چشمش به 45 تا از اوزیل باشه مگه مجبوره.
در هر صورت مدیریت رئال سر قضیه اوزیل محکومه.

حسین باتیستا
9th February, 2014, 11:07 PM
حرف متين رو بايد طلا گرفت
به نظر منم تيم امسال خيلي با برنامه شده تا اين لحظه.
آنجلوتي هم خدايي داره تلاش ميكنه .يادمه با اومدنش خيلي ها ناراحت بودن ولي الان اكثرا دارن ازش حمايت ميكنن.هم ابهت داره هم كار بلد
بازيكن مصدوم نديم خيلي بهتر هم ميشيم .
خيلي خيلي خيلي خيلي خوشحالم جواهري مثل خسه تو رئاله
خلاصه اينكه روند رئال درخشانه
با تشكر حسين باتيستا:goatee:

M A T I N
9th February, 2014, 11:22 PM
نبش قبر میکنید چرا؟

-------

الان فرض کنید به جای بیل اوزیل تو تیم بود
قدرت بازیسازی و هجومی تیم دوبرابر الان بود
یه جوری میگید اوزیل که انگار در مورد بادامکی دارید حرف میزنید.
حالا اینکه خودش رفت یا خواستن بره یه بحث دیگست
نظر من اینه که هر طوری بود باید حفظش میکردیم
الان بیل و مودریچ میخواستن بیان رئال و اومد و تاتنهام فروخت
آیا این بی لیاقتی مدیر تاتنهام نبوده که نتونسته حفظشون کنه؟
اگه مسئله پول این دو تا بوده یعنی پول اوزیل برای رئال مطرح بوده؟
چرا رئال باید ایارامندی رو 40 تا بخره و چشمش به 45 تا از اوزیل باشه مگه مجبوره.
در هر صورت مدیریت رئال سر قضیه اوزیل محکومه.
اصلا قبول ندارم . اولا بحث رفتن اوزیل با مودریچ و بیل اصلا یکی نیست . اوزیل از یک تیم بهتر رفت تو یک تیم ضعیف تر این خیلی فرق تا یکی از یک تیم ضعیف تر بره تو یک تیم بهتر .
الان قدرت هجومی رئال عالیه و با بودن اوزیل هیچ فرقی هم نمیکرد . در کناره ها که الان بهترین های جهان داریم از چپ و راست داریم حمله میکنیم .
وسط هم ایسکو داریم و الان دیماریا که تدبیر فوق العاده انجلوتی بود . تازه مودریچ هم میتونه این پست بازی کنه .
خرید ایارا هم ضروری بود . الان یک بازی مودریچ یا الونسو محروم یا مصدوم بشن دیگه کاسه چه کنم چه کنم دستمون نمیگیریم .
اوزیل رفت فقط به خاطر اینکه نخواست بجنگه . قبل اومدن بیل همه گفتن به خسه و دیماریا که اصلا بازی نمیرسه بهتر برن اما حالا میبینیم جفتشون تو ترکیب اصلی رئال هستند .
جنگیدن خوب بازی کردند و مزد بازی خوبشون دارند میبینند .
اینم یک پست راجع به اوزیل یک به شدت تایید میشه

گرگ بیابون به حال و روز اوزیل نیفته. خیلی سخته از این همه عزیزی تو تیمی مث رئال بری به تیمی مث آرسنال و نه محبوب باشی نه مهره کلیدی تیمت. بیشتر از هر کسی اوزیل ـه که داره میسوزه. از ترس رقابت با ایسکو رفت حالا باید زیر سایه کازورلا و روسیچکی جون بکنه. اونم در حالی که کارلتو به بهترین نحو ممکن داره سیستم چرخشی رو استفاده می کنه. ایسکو، خسه، موراتا، دیماریا، بیل. حالا موراتا کمتر ولی جوری ترکیب چیده که به همه این بازیکنا در حد خودشون بازی رسیده. شک نکنید اوزیل هم می موند تو حد و اندازه های خودش بهش بازی می رسید.

من هوادار هم بیشتر از هر وقتی، وقتی می سوزم که اوزیل برای هوادارای رئال پزیشی ارزش قائل نشد و با اون همه محبوبیت به خاطر 2 میلیون بیشتر رفت ولی هنوزم کسایی هستن که میان به کارلتو و پرز فحش می کشن که نفهم! چرا اوزیل رو فروختی برای این که پول بیل رو جور کنی. اوزیل کسی بود که بعد از گریه زاری رئالی ها پیج ـش رو ریست کرد. دیگه 1 درصد دوست ندارم اسم اوزیل رو دور و ور رئال ببینم. اوزیل یه بار نشون داد لیاقت و ارزش این همه محبوبیت رو نداشت. تو رئال بازیکنا بر اساس حرفی که تو زمین می زنن حقوق ـشون افزایش پیدا می کنه. کاری هم به سن و سال ندارن. لوپز و ژابی درخواستی واسه افزایش حقوق داشتن؟؟ با اینکه 30 و 34 سالشون بود به خاطر چیزی که تو زمین نشون دادن دستمزدشون دو برابر شد. تو این 1 سال از دیوار صدا در اومد از لوپز در نیومد. با این که 1 سال از قراردادش گذشته بود دستمزدش رو دو برابر کردن. اوزیل فقط به بهونه ی اهمیت ندادن!!! رفت.

Blanco
9th February, 2014, 11:40 PM
من قبول ندارم
به نظرم رفتن اوزیل ما رو تضعیف کرد !
شما به این دو بازی اخیر نگاه نکنید
درسته ما توی این فصل هم به اندازه کافی گل زدیم اما تیم ما توی خیلی از بازیها توانایی موقعیت سازی انچنانی رو نداره !
یه بازیسازی به تمام معنا توی فاز تهاجمی تیم نیست
توی بازیهای زیادی بود که ما دست به عصا راه میریم !

الان مودریچ چند بازیه خوب شده و یه کم وضعیت بهتر شده
خرید بیل اضافه بود و نیاز اساسی ما نبود ولی نیاز به یه طراح مثل اوزیل اساسی هست لااقل از بیل اساسی تر بود
در کل اوزیل خواسته یا ناخواسته از مادرید جدا شد اینکه خودش نخواسته هم فرضیه محتملیه ولی بازیکن خوبی رو از دست دادیم
اما نبودش ما رو نابود نکرد چون هیچکس بزرگتر از مادرید نیست
ولی متضرر شدیم

Real Madrid C.F
9th February, 2014, 11:49 PM
بحث بهتر و بدتر نیست

من دارم میگم فراتر از رئال به قضیه نگاه کنید
بحث بحث لیاقته و مدیریت

خب شما مشکلت اینه که دو تا بازی خوب از تیم دیدی و تمام ضعفها یادت رفته.
تو همین بازیای آینده ببین چطور حسرت یه هافبک هجومی مثل اوزیل رو خواهیم خورد.
رئال الان هافبک هجومی نداره و این برامون گرون تموم میشه.
فقط خواهشا به مودریچ و ژابی و ایارا نگید هافبک هجومی!ایسکو هم که سرش به ...
این حرف رو هم قبلا شنیدیم که آنجلوتی سیستمش 4-3-3 هست و برای اوزیل جا نداره.
مربی مثل دل بوسکه سیستمش رو بر اساس بازیکنایی که داره میچینه و همیشه جواب گرفته
کسی مثل فرگوسن که چند دهه تو یه تیم مونده بود بیاد بازیکن رو فدای سیستم کنه حرفی نیست ولی مربی که تازه میاد و اگه نتیجه نگیره پرتش میکنن بیرون نمیدونم چرا باید ستاره ای مثل اوزیل رو نخواد یا تلاش نکنه حفظش کنه.
حالا فعلا در گیر به به و چه چه باشید در آینده میبینیم رفتن اوزیل چقدر باعث ضعف تیم شد
کما اینکه تا الان هم کسی حقیقت رو قبول میکنه دیده.

مشکل بعدی این هست که من مطمئنم این بلا سر مودریچ و خسه و ... هم درآینده ی نزدیک میاد.

Davôôd
9th February, 2014, 11:53 PM
ببینید چه تاپیکی زدم
دیشب خودمون که بردیم هیچ اتلتیکو هم باخت ! اونم به المریا :4:
تازه امشب هم بسکتبال رئال در فینال حذفی با شکست بارسلونا قهرمان شد .

خیلی از حرف های متین رو هم اصلا قبول ندارم ! دو تا بازی ایسکو درخشید گفتیم دیگه نیازی به اوزیل نیست و به سبک ما نمیخوره و ... درحالی که اوزیل کجا و ایسکو کجا ... به نظر من اوزیل تقصیری نداشته .
رفتنش هم به ضرر تیم بود ! امثال دیماریا و خسه هم برای این بازی میکنن چون بیل از وقتی اومده یه در میان مصدوم بوده ! وگرنه باید پیچ و مهره نیمکت سفت میکردن . در مورد خوب بودن تیم هم باید دید تو بازیهای سخت چیکار میکنه ! فعلا که امار خوبی نداشتیم تو بازیهای سخت ! همه این امیدواری ها بعد از برد هفته پیش جلو اتلتیکو ایجاد شده . باید دید این دفاع سوراخی که متین داره ازش تعریف میکنه جلو امثال بایرن که هیچی جلو امثال بارسا و سیتی و چلسی و دورتموند و پاریسن ژرمن میتونه حرفی برای گفتن داشته باشه یا نه . انجلوتی حداقل باید بارسا رو تو برنابئو ببره تا من راضی باشم .

Whiteheart
10th February, 2014, 12:08 AM
اوزیل یکی از ارکان موفقیت تیم ما در این دو سال اخیر بود و ما نباید به هیچ وجه از دستش میدادیم ! ما چه چیزیمون از من سیتی یا بارسا کمتر بود که نتونستیم اوزیل را حفظ کنیم ! فقط عدم حمایت و اعتقاد انجلوتی به اوزیل بود که باعث شد این بازیکن تصمیم به رفتن بکنه ! اوزیل دیوانه نبود که پسرفت را قبول کنه و از رئال به ارسنال بره !
در حال حاضر هم ما اکثر گلهامون را با خلاقیت فردی و اشتباهات دفاع حریف میزنیم و اصلا خبری از نبوغ و خلاقیت و پاسای خوب در یک سوم دفاع حریف نیست - همین دو بازی اخر را نگاه کنیم اگه گلهای شانسی په په ، دی ماریا و گرت بیل در نیم ساعت اول بازی با تیمهای حریف نبود ، مطمئنا به مشکل میخوردیم ، همونطور که جلوی اتلتیک بیلبائو به مشکل خوردیم !

توجه کرده باشید هم رونالدو در مصاحبه ی اخیرش گفته امیدوارم خوش شانسی انجلوتی به کمکمون بیاد ! واقعا این فصل تو فاز خوش شانسی هستیم ، البته بر خلاف اینکه داوود سالای گذشته را سالهای خوش شانسی ما میدونه :دی

از کسایی که با یه پاس ندادن بازیکن براشون تموم میشه ولی 10 بازی ضعیف رونالدو به حساب ماورالطبیعه ، دسته ی خراب بازی و زمین کج مسابقه و غرض ورزی داور میزارن چنین قضاوتهایی تعجب اور نیست !

MADRIDISTA
10th February, 2014, 12:36 AM
منم قهرمانی بسکت رو تبریک میگم به امید قهرمانی تو لیگ و اروپا(که فوق العاده مشکله)

دیگه خیلی دوست ندارم به رفتن اوزیل و اینکه چکسی مقصر بود فکرکنم
چون واقعا اون شبی که رفت خیلی ناراحت شدم
ولی
یکی از دلایلی که زورم اومد اوزیل رفت یا گذاشتن بره این بود که این فصل و فصل های بعد موقع برداشت محصول بود ما گذاشتیم یه استعداد تو تیممون رشد کنه و کم کم درحال به بلوغ رسیدن فوتبالیش بود ...سه سال صبر کردیم..طرف فصل اول نمیتونست نود دقیقه بازی کنه تو درگیری ها بازنده مطلق بود با همه ی این نقطه ضعف هاش ساختیم ولی الان که موقع برداشت محصول بود نباید میزاشتن بره
و همین رفتن کلی به ضررمون شد یه نیم فصل طول کشید تا کارلتو بتونه ترکیب مورد نظرش رو پیدا کنه..این قدر ترکیب های مختلف رو امتحان کرد تا تونست به ترکیب ایده آل برسه
چون فقط با اوزیل میتونستیم 4231 بازی کنیم...
البته اینو هم بگم با این سیستمی که الان بازی میکنیم(4-3-3) فکر نکنم اوزیل میتونست جواب بده (شایدم من اشتباه میکنم)

فعلا که آنجلوتی بد نبوده(البته باخت به اتلتیکو تو برنابئو نقطه تاریکیه تو کارنامه ش) تا ببینیم بازی رو در رو با صدر نشینا رو چیکار میکنه

Whiteheart
10th February, 2014, 01:45 PM
یه تبریک جانانه ی دیگه باید به پابلو لاسو بگیم که به سلطه ی بارسا در اسپانیا پایان داد و سلطه ی خودمون در اسپانیا را کلید زد

مثل دو سال گذشته ، امسال هم قهرمان کوپا شدیم با برد خفیف مقابل بارسا

http://www.shiaupload.ir/images/80792947045150198345.jpg

حسین باتیستا
10th February, 2014, 08:42 PM
تبريك ويژه بابت بسكت .:N_aggressive (31):
اينم ليست 22 نفره آنجلوتي براي بازي فرداشب با اتلتيكو تو جام حذفي

Goalkeepers: Casillas, Diego López and Jesús.

Defenders: Sergio Ramos, Pepe, Varane, Arbeloa, Carvajal, Coentrão, Marcelo and Nacho
.
Midfielders: Xabi Alonso, Illarra, Isco, Bale, Casemiro, Modric and Di María
.
Forwards: Cristiano Ronaldo, Benzema, Morata and Jesé.

Blanco
11th February, 2014, 12:52 AM
امروز مثل اينكه تيم پرفشار تمرين نكرده
فكر كنم بازيو چندان جدي نگرفتن

مارسلو هم با تيم تمرين كرده و مشكلي نداره
كونترائو مثل اينكه نميرسه

M A T I N
11th February, 2014, 12:44 PM
من واقعا نمیدونم کاملا معلوم که اوزیل ضعیف شده و یا رئال . رئال که اگه بهترین تیم جهان نباشه جزو 3 تیم برتر جهان هست اما اوزیل کاملا از اون اوزیل بهترین بازیساز جهان فاصله گرفته .

روبینیو - 2008:" رئال مادرید را ترک میکنم تا بتوانم به توپ طلا برسم، تا بتوانم تبدیل به بهترین بازیکن جهان شوم".

سناریوی روبینیو از اول مو به مو داره تکرار میشه. وقتی ما روبینیو رو خریدیم یه پسر 18 ساله ی نحیف و لاغر اندام بود که حتی خودش رو هم به زور جا به جا میکرد اما با تلاش مجموعه ی رئال مادرید و حمایت هوادارا در عرض دو سال تبدیل به یکی از بهترین بازیکن های جهان در پست خودش شد. روبینیویی که تو کسب لالیگا 2007/08 اگر نگیم عامل اصلی نبود یکی از عوامل اصلی و ستون های محکم ــه تیم ــه برند شوستر بود اما خب این رئال مادرید ــه، هیچ شباهتی به بقیه تیم های دنیا نداره.

اگر اشتباه نکنم سانتیانای افسانه ای بود که میگفت رئال مادرید مثل یه قطار سریع و سیر میمونه، اگر ازش پیاده بشی یا ازش جا بمونی دیگه هیچ راه برگشتی نداره. "تو" ممکنه نابود بشی اما رئال مادرید همواره پا بر جا هستش. رئال مادریدی که کاروالیو به خاطرش حاضره از استمفورد بریج تا خود ـــه خیابان ــه کاستیانا رو سینه خیز بیاد، لوکا مودریچی و گرت بیلی که با تیم ــه خودشون در میفتن تا بتونن بیان رئال مادرید چون میدونن رئال مادرید فقط یه بار در میزنه. شانس یه انسان تو بردن لاتاری بیشتر از این هست که افتخار بازی در رئال مادرید رو به دست بیاره.

نمیدونم از حال و روزی که اوزیل این روز ها داره خوشحال بشم که چون داره چوب ــه غرور بی جای خودش رو میخوره، چوب ــه دهن کجی ای که به هوادارایی که اون همه دوستش داشتن رو داره میخوره، اکانت فیسبوکش رو ریست کرد تا رئالی های پیجش ریزش کنن و ... یا اینکه ناراحت بشم چون که یکی از بهترین بازیکن های جهان داره نابود میشه، ناراحت بشم چون که یکی از کاندید های اصلی کسب توپ طلا در سال های آینده داره روز به روز عقب گرد میکنه. اوزیل هم مث روبینیو بود. وقتی اوزیل اومد یه جوون خام و ضعیف بود که بعد از دقیقه ی 55 بازی به خاطر ناتوانی فیزیکی سرخ میشد و بلافاصله هم تعویض میشد چون توانایی بازی فوتبال 90 دقیقه ای رو نداشت. اوزیل پاس گل خوب میداد اما گل نزن بود. ما خون و دل خوردیم و ازش حمایت کردیم تا اینکه شد بهترین بازیساز جهان. سانتیاگو برنابئو به خاطر موقعیتی که هیگواین جلو لیون خراب کرد هیچوقت اونو نبخشید حتی با اینکه میدونست هیگواین از عوامل اصلی کسب دو لالیگای متوالی در دوران کالدرون بود اما اوزیل از عوامل اصلی ــه از دست رفتن ــه کوپا و سی ال ــه سال پیش بود اما هوادارا همیشه دوستش داشتن و عشقشون به اوزیل روز به روز بیشتر میشد. اوزیل وقتی از اینجا رفت با لیبل ــه بهترین بازیساز جهان رفت چون واقعا بود اما الان چیزی نیست جز یه مرده ی متحرک که داخل زمین سعی میکنه فوتبال بازی کنه.

اوزیل خوب یا بد همیشه باید تو ترکیب میبود چون سانتیاگو برنابئوی بی رحم برخلاف رفتاری که با بقیه داشت عاشق اوزیل بود، بازیکنای تیم دیوانه وار دوستش داشتن حتی راموس کاپیتان تیم به خاطر اعتراض به نیمکت نشینی اوزیل که به جا هم بود یاغی گری میکنه و ریسک درگیر شدن با یکی از جدی ترین و بی رحم ترین مربی های تاریخ که مورینیو باشه رو به جون میخره تا از دوستش حمایت کنه اما جواب همه ی اینا "اطمینان" بود. جواب ساده ای که اوزیل به عنوان دلیل رفتنش از رئال مادرید عنوان کرد. بازیکنی که سانتیاگو برنابئو حاضر بود جونش رو براش بده به خاطر چندرغاز بیشتر حاضر شد بیخیال رولز رویز فانتوم بشه و بره پراید سوار بشه، زیر نظر هوادارایی بازی کنه که هیچ اهمیتی نمیدن بهش، کنار بازیکنایی مث مرتساکر بازی کنه به خاطر کم کاری های خودش و هم تیمی هاش برن سر اوزیل داد بزنن، حالا همه ی اینارو مقایسه کنید با حرکت راموس در حمایت از اوزیل، با کتکی که تو فصل 2011/12 تو مایورکا چیکو فلورس و رامیس از رونالدو و بنزما خوردن چون داشتن اوزیل رو اذیت میکردن.

اشکال نداره، ممکنه ما الان اوزیل رو نداشته باشیم اما یکی بهترش رو که خسه رودریگز هست رو داریم، الان ما حسرت نداشتن اوزیل رو نمیخوریم چون همه چیز رو به راه ــه اما اوزیل خیلی دلش میخواد که الان اینجا میبود. وقتی از رئال مادرید پیاده بشی دیگه هیچ راه برگشتی برای سوار شدن وجود نداره مگه اینکه خودت رو ثابت کنی، چیزی که اوزیل یه بار خیلی بد سانتیاگو برنابئو رو سرافکنده کرد.

Blanco
12th February, 2014, 01:19 AM
نیمه اولو با دو گل کریس که پنالتی بود بازی رو بردیم
مثل دو بازی گذشته خیلی خوب بودیم
انسجام خوبی توی وسط زمین داریم و هافبک هامون خیلی خوب بازی رو کنترل میکنن
صعودمون که قطعی شده

گلا رو توی موقه خوبی زدیم و جو ورزشگاه رو خیلی خوب خوابوندیم
اون نیمه امیدی که داشتن هم از بین رفت با گلای کریس

حضور همزمان ژابی و مودریج و ایبرا باعث میشه قدرت حفظ توپمون خیلی خوب بشه

بیل به جز پنالتی که گرفت کار خاصی نکرد
هر چند یک دوش با ایسکو عالی بود

به دفاع هم فشار چندانی نیومد
ایکر همچنان بدون گل خورده
این بشر چرا انقدر دوست داشتنیه !؟

حسین باتیستا
12th February, 2014, 02:33 AM
از اينكه رفت و برگشت اتلتيكو رو 5تايي كرديم و گلي نخورديم تبريك ميگم
بارسا هم فرداشب صعودش قطعيه .حدودا دو ماه بعد فيناله.حالا رفت و برگشته يا تك بازي خبر ندارم

A M I R 7
12th February, 2014, 02:38 AM
خب صعود به فينال رو تبريك ميگم.

تو اين بازي هم اتلتيكو چيز خاصي واسه گفتن نداشت

شايد خودشونم فقط واسه حفظ
آبرو تلاش ميكردن كه نتيجه نداد

اون دو گل اول بازي آب سردي ريخت بر پيكرشون :4:

بعد از دو گل هم نيازي نبود خودمونو به آب و آتيش بزنيم و بيشتر سعي كرديم حفظ توپ كنيم.

واران هم بعد از رهايي از مصدوميت نمايش خوبي داشت،ايكر هم باز بدون گل خورده موند و يه سيو خيلي خوبم داشت.

خداروشكر راموس و ژابي هم كارت نگرفتن وگرنه واسه فينال محروم ميشدن.

بازم تبريك

حسین باتیستا
12th February, 2014, 03:37 AM
پرتاب فندك توسط هواداران اتلتيكو به كريستيانو

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2014/02/11/copa_del_rey/1392152836_122406_1392152988_noticia_normal.jpg

مرجع خبري رئال مادريد : پيش از اتمام نيمه اول بازي رئال و اتلتيكو ، هواداران تيم ميزبان به كريستيانو فندك پرت كردند . بازيكن پرتغالي قبلش به علت برخورد با مانكيو كارت گرفته بود و البته به خاطر اين صحنه از اين بازيكن عذرخواهي كرد .

در زمان خروج از زمين ، اتلتيكويي ها يك فندك را به سمت بازيكن رئال پرت كردند كه چند ثانيه روي زمين افتاد و بعدش به رختكن رفت . اتلتيكو مدعي شد كه خاطي را دستگير كرده اند و در اختيار پليس گذاشته اند .

اگر داور اين ماجرا را در گزارش خود قيد كند ، احتمال جريمه مالي يا جريمه اي بين يك تا چهار جلسه بستن استاديوم وجود دارد .

++++++++++++

آنجلوتي :" كوپا كم اهميت ترين جام است اما رسيدن به فينال خوب است "

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2014/02/11/copa_del_rey/1392157310_024682_1392157404_noticia_normal.jpg

مرجع خبري رئال مادريد : كريستيانو پس از بازي با اتلتيكو در مورد دو گل كريستيانو و فندكي كه به او پرتاب شد ، گفت :"‌دو گل زد و روبراه است . "‌

خرسندي از كارت زرد نگرفتن :"‌مشخصا بايد از آن خودداري مي كرديم . راموس در نيمه اول خيلي احتياط كرد و بعدش او را بيرون آورديم تا مشكلي ايجاد نشود . "

كوپا :"‌به نظرم در اين جا حائز اهميت است چرا كه تيمهاي مهمي در اين تورنمنت تا پايان آمده اند . البته شايد در انگليس مهمتر باشد . ما در همه تورنمنت ها حاضر هستيم . حقيقت اين است كه كوپا كم اهميت ترين جام در مسير ماست . لاليگا و چمپيونزليگ را داريم اما يك فينال براي تيم خوب است . "‌

+++++++++++

راموس :"‌چند ماه پيش مي گفتند خط دفاع ما يك ويرانه است "

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2014/02/11/copa_del_rey/1392158675_310580_1392158974_noticia_normal.jpg

مرجع خبري رئال مادريد :‌سرجيو راموس پس از بازي با اتلتيكو در مورد فيكس شدن خودش و استراحت په په گفت :" در چنين بازيهايي فشارها مضاعف است و مربي تصميم گرفت كه از من استفاده كند . "‌

احترام به اتلتيكو :"‌بازي در كالدرون مشكل است . آمار اتلتيكو بي نظير هستند . امروز سعي كرديم نتيجه بازي ر فراموش كنيم چرا كه بايد فراموش مي شد . كنترل بازي در اختيار داشتيم و استاديوم آساني نبود . "‌

خطر كارت گرفتن :"‌سعي كردم از تجربه ام استفاده كنم و حس ششم خودم را فعال كردم . روي حركات هوايي خيلي آرام بودم . مربي مرا انتخاب كرد تا په په استراحت كند چرا كه فشار هواداران بالا بود . خوشبختانه نتيجه داد . "

رسيدن به فينال بدون گل خورده :"‌چند ماه پيش مي گفتند كه خط دفاع ما ويرانه است و حالا اين خط دفاع نقطه قوت ماست . ما مي دانيم چه كار مي كنيم . "

حريفان :"‌فرقي ندارد . فردا بازي بزرگي خواهد بود اما ما كار خودمان را مي كنيم . "

درگيري ها در دربي :"‌هنوز بازيهاي زياد مانده است اما نايد بازي دربي در لالگيا را دستكم بگيريم . "‌

پتاب فندك به كريستيانو :"‌فقط صحبت كرديم ، نمي دانم دقيق چه شد . نبايد كل استاديوم به پاي يك نفر بسوزد و فكر نمي كنم محروميتي در كار باشد . "

+++++++++++
هواداراشون سكته زدن:71:

MADRIDISTA
12th February, 2014, 03:10 PM
صعود به فینال رو تبریک میگم
برد دیشب واسه من یکی لذتی آنچنانی نداشت چون بازی رفت کار رو تموم کرده بودیم...ببینیم بازی برگشت لیگ باهاشون چی میشه؟
بازی برگشت لیگ فقط سه امتیاز مهمه ولی خیلی دوست دارم رونالدو اون بازی هم گل بزنه تا یه سیلی محکمی بزنه به اون هواداراشون

راستی اون گارسیا هم مثل دیگو کاستا شون شدید خرده شیشه داشت

A r y A
12th February, 2014, 06:10 PM
بازی رفت کار رو یکسره کرده بودیم بازی دیشب هم بردیم تا قاطعانه به فینال برسیم

تبریک میگم و ایشالله قهرمانی حذفی مال رئال میشه خوشحالم دو گل بازیم کریس زد

ایشالله تو چمپیون لیگ هم امسال یه پای فینال باشیم

http://s03.imageupper.com/1_t/7/Z13921526281079842_12.jpg (http://imageupper.com/i/?S0300010070121Z13921526281079842) http://s03.imageupper.com/1_t/7/Z13921526281079842_11.jpg (http://imageupper.com/i/?S0300010070111Z13921526281079842)http://s04.imageupper.com/1_t/8/D13921792631077905_1.jpg (http://imageupper.com/i/?S0400010080011D13921792631077905) http://s04.imageupper.com/1_t/8/D13921792631077905_2.jpg (http://imageupper.com/i/?S0400010080021D13921792631077905) http://s04.imageupper.com/1_t/8/D13921792631077905_3.jpg (http://imageupper.com/i/?S0400010080031D13921792631077905) http://s04.imageupper.com/1_t/8/D13921792631077905_4.jpg (http://imageupper.com/i/?S0400010080041D13921792631077905) http://s04.imageupper.com/1_t/8/D13921792631077905_5.jpg (http://imageupper.com/i/?S0400010080051D13921792631077905) http://s04.imageupper.com/1_t/8/D13921792631077905_6.jpg (http://imageupper.com/i/?S0400010080061D13921792631077905) http://s04.imageupper.com/1_t/8/D13921792631077905_7.jpg (http://imageupper.com/i/?S0400010080071D13921792631077905) http://s04.imageupper.com/1_t/8/D13921792631077905_8.jpg (http://imageupper.com/i/?S0400010080081D13921792631077905) http://s04.imageupper.com/1_t/8/D13921792631077905_9.jpg (http://imageupper.com/i/?S0400010080091D13921792631077905) http://s04.imageupper.com/1_t/8/D13921792631077905_10.jpg (http://imageupper.com/i/?S0400010080101D13921792631077905) http://s04.imageupper.com/1_t/8/D13921792631077905_11.jpg (http://imageupper.com/i/?S0400010080111D13921792631077905) http://s04.imageupper.com/1_t/8/D13921792631077905_12.jpg (http://imageupper.com/i/?S0400010080121D13921792631077905) http://s04.imageupper.com/1_t/8/D13921792631077905_13.jpg (http://imageupper.com/i/?S0400010080131D13921792631077905) http://s04.imageupper.com/1_t/8/D13921792631077905_14.jpg (http://imageupper.com/i/?S0400010080141D13921792631077905) http://s04.imageupper.com/1_t/8/D13921792631077905_15.jpg (http://imageupper.com/i/?S0400010080151D13921792631077905) http://s04.imageupper.com/1_t/8/D13921792631077905_16.jpg (http://imageupper.com/i/?S0400010080161D13921792631077905) http://s04.imageupper.com/1_t/8/D13921792631077905_17.jpg (http://imageupper.com/i/?S0400010080171D13921792631077905) http://s04.imageupper.com/1_t/8/D13921792631077905_18.jpg (http://imageupper.com/i/?S0400010080181D13921792631077905) http://s04.imageupper.com/1_t/8/D13921792631077905_19.jpg (http://imageupper.com/i/?S0400010080191D13921792631077905) http://s04.imageupper.com/1_t/8/D13921792631077905_20.jpg (http://imageupper.com/i/?S0400010080201D13921792631077905) http://s04.imageupper.com/1_t/8/D13921792631077905_21.jpg (http://imageupper.com/i/?S0400010080211D13921792631077905) http://s04.imageupper.com/1_t/8/D13921792631077905_22.jpg (http://imageupper.com/i/?S0400010080221D13921792631077905) http://s04.imageupper.com/1_t/8/D13921792631077905_23.jpg (http://imageupper.com/i/?S0400010080231D13921792631077905) http://s04.imageupper.com/1_t/8/D13921792631077905_24.jpg (http://imageupper.com/i/?S0400010080241D13921792631077905)

http://s03.imageupper.com/1_t/7/Z13921526281079842_1.jpg (http://imageupper.com/i/?S0300010070011Z13921526281079842) http://s03.imageupper.com/1_t/7/Z13921526281079842_2.jpg (http://imageupper.com/i/?S0300010070021Z13921526281079842) http://s03.imageupper.com/1_t/7/Z13921526281079842_3.jpg (http://imageupper.com/i/?S0300010070031Z13921526281079842) http://s03.imageupper.com/1_t/7/Z13921526281079842_4.jpg (http://imageupper.com/i/?S0300010070041Z13921526281079842) http://s03.imageupper.com/1_t/7/Z13921526281079842_5.jpg (http://imageupper.com/i/?S0300010070051Z13921526281079842) http://s03.imageupper.com/1_t/7/Z13921526281079842_6.jpg (http://imageupper.com/i/?S0300010070061Z13921526281079842) http://s03.imageupper.com/1_t/7/Z13921526281079842_7.jpg (http://imageupper.com/i/?S0300010070071Z13921526281079842) http://s03.imageupper.com/1_t/7/Z13921526281079842_8.jpg (http://imageupper.com/i/?S0300010070081Z13921526281079842) http://s03.imageupper.com/1_t/7/Z13921526281079842_9.jpg (http://imageupper.com/i/?S0300010070091Z13921526281079842) http://s03.imageupper.com/1_t/7/Z13921526281079842_10.jpg (http://imageupper.com/i/?S0300010070101Z13921526281079842) http://s03.imageupper.com/1_t/7/Z13921526281079842_13.jpg (http://imageupper.com/i/?S0300010070131Z13921526281079842) http://s03.imageupper.com/1_t/7/Z13921526281079842_14.jpg (http://imageupper.com/i/?S0300010070141Z13921526281079842)http://s04.imageupper.com/1_t/8/L13921530401071438_1.jpg (http://imageupper.com/i/?S0400010080011L13921530401071438) http://s04.imageupper.com/1_t/8/L13921530401071438_2.jpg (http://imageupper.com/i/?S0400010080021L13921530401071438) http://s04.imageupper.com/1_t/8/L13921530401071438_3.jpg (http://imageupper.com/i/?S0400010080031L13921530401071438) http://s04.imageupper.com/1_t/8/L13921530401071438_4.jpg (http://imageupper.com/i/?S0400010080041L13921530401071438) http://s04.imageupper.com/1_t/8/L13921530401071438_5.jpg (http://imageupper.com/i/?S0400010080051L13921530401071438) http://s04.imageupper.com/1_t/8/L13921530401071438_6.jpg (http://imageupper.com/i/?S0400010080061L13921530401071438)http://s07.imageupper.com/1_t/1/N13921542081072096_1.jpg (http://imageupper.com/i/?S0700010010011N13921542081072096) http://s07.imageupper.com/1_t/1/N13921542081072096_2.jpg (http://imageupper.com/i/?S0700010010021N13921542081072096) http://s07.imageupper.com/1_t/1/N13921542081072096_3.jpg (http://imageupper.com/i/?S0700010010031N13921542081072096) http://s07.imageupper.com/1_t/1/N13921542081072096_4.jpg (http://imageupper.com/i/?S0700010010041N13921542081072096) http://s07.imageupper.com/1_t/1/N13921542081072096_5.jpg (http://imageupper.com/i/?S0700010010051N13921542081072096) http://s07.imageupper.com/1_t/1/N13921542081072096_6.jpg (http://imageupper.com/i/?S0700010010061N13921542081072096) http://s07.imageupper.com/1_t/1/N13921542081072096_7.jpg (http://imageupper.com/i/?S0700010010071N13921542081072096)http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_1.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090011N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_2.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090021N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_3.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090031N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_4.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090041N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_5.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090051N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_6.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090061N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_7.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090071N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_8.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090081N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_9.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090091N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_10.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090101N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_11.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090111N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_12.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090121N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_13.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090131N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_14.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090141N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_15.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090151N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_16.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090161N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_17.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090171N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_18.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090181N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_19.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090191N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_20.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090201N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_21.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090211N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_22.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090221N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_23.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090231N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_24.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090241N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_25.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090251N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_26.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090261N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_27.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090271N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_28.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090281N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_29.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090291N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_30.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090301N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_31.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090311N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_32.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090321N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_33.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090331N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_34.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090341N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_35.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090351N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_36.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090361N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_37.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090371N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_38.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090381N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_39.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090391N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_40.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090401N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_41.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090411N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_42.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090421N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_43.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090431N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_44.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090441N13921778121074715) http://s02.imageupper.com/1_t/9/N13921778121074715_45.jpg (http://imageupper.com/i/?S0200010090451N13921778121074715)

Blanco
13th February, 2014, 12:40 AM
رونالدو بدبخت هم همه روش زووم شدن
بلند شد ضربه سر بزنه بازیکن حریف بهش خورد و کمرش در رفت !
داورم بیخود به کریس کارت زرد داد !
به هر حال اونجوری که توی خبرها شنیدم کریس دو سه بار به پدر بازیکن هم زنگ زده که جویای حالش بشه

از طرفی دختر انجلوتی هم معلوم نیست برای چی چرندیاتی در مورد ایکر بهم بافته !
انجلوتی مجبور به عذرخواهی از ایکر شده

این کارلتو هم بدتر از علی دایی همه اعضای خونواده اش رو درگیر تیم کرده !

Blanco
16th February, 2014, 12:13 AM
بذر میت اینجا پاشیدن که اینهمه سوت و کوره ؟
بعد ممد میگه فعالیت تو کمه !
اصلا دو روزه یکی هم نیومده بگه اقا خرتون به چندمن؟

Real Madrid C.F
16th February, 2014, 01:02 AM
عبدی خرت به چندمن؟:nish:

دهن سرویس مثلا تو پیشکسوت انجمن هستی!ما چی بگیم...

Davôôd
16th February, 2014, 01:51 AM
من که چند روزی بود اینترنتم قطع شده بود .
برد مقابل اتلتیکو رو هم تبریک میگم .
اتلتیکو که میدید حذف شده و نمیتونه کاری بکنه میخواست از ما محروم بگیره برای فینال که خدارو شکر موفق نشد .

ایکاش بتونیم در بازی لیگ هم اتلتیکو رو به این راحتی ببریم ! فکر کنم بازی لیگ به کلی متفاوت باشه با بازی حذفی .
نکته مثبت هم حضور مطمئن واران در ترکیب بود . باید هر چه زودتر به امادگی کامل برسه چون شدیدا بهش نیاز داریم .

امیدوارم ختافه پاچمون رو نگیره و راحت ببریمش ! راستی دختر انجلوتی چی گفته ؟ یه عکس ازش بزارید ببینیم به درد میخوره یا نه :4:

Blanco
16th February, 2014, 02:03 AM
ممد خجالت بكش
مردك اندازه سن بابا بزرگم من توي اين انجمني بعد به من ميگي پيشكسوت؟

به به داوود خطر
چشممون روشن

گفته چرا همه انقدر به ايكر توجه دارن به لوپز توجه ندارن؟
بعد انجلوتي توي رختكن مثل اينكه با ايكر صحبت كرده و بابت حرف دخترش عذر خواهي كرده

Whiteheart
16th February, 2014, 02:07 AM
بچه های کاستیلا ، بارسا را بردند ولی همچنان قعر نشین هستند ! نیم فصل هم چند تا بازیکن گرفتیم ولی معلوم نیست بازی میکنند یا نه !

انجلوتی هم داره در حق موراتا ظلم میکنه ، برای بازی امشب هم از لیست بیرونش گذاشته ! در حالی که پتانسیل خوبی داره ولی معلوم نیست چرا بهش اعتقادی نداره ! ایسکو را هم که فعلا سوزونده و به جمع بازیکنان سوخته ی رئال یکی دیگه هم داره اضافه میشه ! اونم در حالی که میشه با تغییر اندک 4-3-3 و گذاشتن ایسکو جلوی هافبکای دفاعی و پشت خط حمله کارایی بیشتری ازش گرفت تا اینکه ازش به عنوان مهاجم استفاده بشه ! :Smilebb (74):

Real Madrid C.F
16th February, 2014, 02:23 AM
دختر آنجلوتی چی گفته؟:cigar:
خوشگل باشه داوود کار نداره چی گفته!:lol:
همش تقصیر خود انجلوتیه که زن و بچه و همه ی بچه محلاشو اورده تو تیم یه کاره ای کرده!
ظاهرا ایتالیا واقعا بحران کمبود کار داشته!

-------------------

عبدی ما به نکشی خوردیم دیگه باید قبول کرد.(میدونی نکشی چیه معاف شده از خدمت مقدس سربازی؟:4:)
نسل جدید رئالیاش همه عشاق رونالدو هستن و اکثرا تو فیصبوغن یا تو مرجع رئال مادرید دارن به دل بوسکه و رائول فحش میدن!
نسل قدیم هم که ما هستیم مثلا زورمون میاد تشکر بزنیم دیگه پست که بماند!

viva_realmadrid
16th February, 2014, 05:58 AM
خدایی تشکرو می زنم ولی پست دادنو دیگه مثل حال و هوای قدیم رو ندارم:4:

با ختافه بازی داریم بعد دوباره تو لالیگا؟ بعد سی ال؟

نمی دونم باید یه معجزه ای اتفاق بیوفته تا این تیم جام بگیره، هنوز معلوم نیست تو بازیهای مهم تیم چه مدلی بازی میکنه !! تیم انجلوتی اصلاً قابل پیش بینی نیست! یه بازی عالی یه بازی در حد شموشک نوشهر

پ.ن .عبدی و حاج ممد جفتتون خجالت بکشید :4:

Blanco
16th February, 2014, 10:14 PM
خب همونطور که پیش بینی میشد بازی سختی برامون نبود
تیم مثل بازیهای گذشته خوب بازی کرد و بازهم خسه !
این پسر واقعا بازیکن خیلی خوبیه
هر بازی که میگذره و خسه بهتر و بهتر از قبل میشه حسرت میخورم چرا به یک مفت خور مثل بیل اینهمه پول دادیم در حالی که کاستیا میتونه بازیکنی مثل خسه بهمون بده !
گل خسه همون در موقه خوبی زده شد و هم خیلی زیبا زده شد
این بازی هم از اون دست بازیهایی بود که اگر زود به گل نرسی به مشکل میخوری
ولی گل خسه عالی بود از هر نظر

بعد از گل اول بازی متعادل بود و ختافه خیلی ضعیف تر از اون بود که بیاد و ما رو تحت تاثیر بزاره
خوب بازی رو کنترل کردیم و پاس خوب دیماریا به بنزما رسید و کریم هم نامردی نکرد گل دوم رو زد
استپ کریم خیلی خوب بود و کنترلش روی توپ
اگه کریم همیشه اینجوری خوب باشه میتونه اندازه مهاجم ششدنگ باشه اما حیف که کریم شیره ایی هست دیگه :4:

بعد از اون حرکت دیماریا و کریم یه موقعیت طلایی رو به بیل داد که جناب بیل توپ رو از دو قدمی شوهر داد !
واقعا این بازیکن صد میلیون بیشتر می ارزه !!!

نیمه دوم هم بازی کم حادثه بود
مشخصا ختافه زوری نداشت مخصوصا که دو گل هم عقب بود
بازی بیشتر در میانه بود رئال هم فشاری نمی اورد
یکی دو ضربه پراکنده زده شد که راهی به جایی نبرد

تا اینکه شوت زیبای مودریچ زده شد و گل سوم همانا
مودریچ امشب هم عالی بازی کرد
کلا این بازیکن هم دوست داشتنی بازی میکنه
این گل هم ثمره چند بازی عالی بود که انجام داده بود

تیم بدون رونالدو تغییر چندانی نکرده خدا رو شکر
همون تیمی که بودیم هستیم
این نکته مثبت تیمه به نظرم

اما خلا بازیساز توی فاز تهاجمی همچنان توی ذوقه !
توی بازیهایی که تیمای مقابل بسته باشن به مشکل میخوریم !

حسین باتیستا
16th February, 2014, 10:40 PM
تبريك ميگم .
خسه هم بمب انگيزه شده اين چند ماهه .
عشق است سيستم چرخشي آنجلوتي

+++++++++++++++
شاهكار آنجلوتي در مقطع حساس فصل : 12 برد ، يك تساوي

مرجع خبري رئال مادريد :‌رئال مادريد حساس ترين مقطع فصل را با موفقيت پشت سر گذاشت . در حقيقت تيم آنجلوتي در يك ماه و نيم اخير بي وقفه بازي مي كرد و حالا پس از يك ماه و نيم مي تواند يك هفته استراحت كند . رئال بين بازي با سلتا و بازي با ختافه در 41 روز 13 بازي در كوپا و لاليگا داشت ، يعني هر 3.15 روز يك بازي .

اما با وجود تعدد بازيها ، رئال مادريد نتايج بي نظيري گرفت : 12 برد و فقط يك تساوي در سن مامس . رئال در اين مدت 30 گل زد و فقط سه بار دروازه اش گشوده شد : يك بار مقابل اتلتيك و دو با برابر ويارئال . رئلا بدين ترتيب در يازده بازي كلين شيت كرد تا به انسجام كامل تدافعي برسد . رئال در 12 هفته اول لاليگا فقط دو بار كلين شيت كرده بود اما حالا اين آمار را به 9 رسانده است . رئال در كوپا بدون دريافت حتي يك گل به فينال رسيده و در چمپيونزليگ هم شانس صعودش به مرحله يك چهارم خيلي بالاست .

Whiteheart
16th February, 2014, 11:19 PM
نیمه ی اول را خونه نبودم و ندیدم ولی الان گل خسه را دیدم :huh: / گلش فوق العاده بود ! بیل و رونالدو برند یاد بگیرند ! کیفیت خسه فوق العاده بالا هستش ولی مشکلی که داره وقتی تیم توپ نداره از بازی خارج میشه و تو جریان بازی قرار نمیگیره ولی کیفیتش الحق و النصاف خیلی خوبه !

برسیم به نیمه ی دوم که دو زار ارزش دیدن نداشت ! ختافه ی مادر مرده فقط توپ میریخت رو دروازه ی ما !

کیفیت تیم در نیمه ی دوم بدون اغراق در حد لیگ محلات بود !

خط جلوی تیم هم ، همچنان داره تاوان نبود یه طراح مثل اوزیل را پس میده !

امروز هم گل اول حاصل یه فعل و انفعال شانسی و صد البته ضربه ی فوق العاده ی خسه بود ( چند بازی گذشته هم گلهای اولمون به اصطلاح شانسی به ثمر رسید) ، گل دوم و گل سوم هم مثل گل های گذشته ی تیم ، ادم را ستیسفای نمیکنه !

نکته ی اخر هم اینه که یه زمانی تیم روی ضربات شروع مجدد و کرنر به واسطه ی ضربات بسیار خوب مسوت قاتل هر تیمی بود و اسلحه ی مهم ما در مقابل بارسا ولی از اول فصل رفته ، رفته تو این مورد هم کبریت بی خطر شدیم

فعلا فقط میبریم و گرنه نشانه ای از پیشرفت تیم نیست !

Blanco
17th February, 2014, 02:14 AM
خب طبيعيه توي بازي كه نيمه اول رو با دو گل ببري نيازي نيست نيمه دوم به اب و اتيش بزني ديگه
بايد فكر ساق هم بود
به نظرم نيمه دوم بايد كنترل ميكردم كه اينكارو خيلي خوب انجام داديم
نكته ديگه اينكه همچين بازيهايي رو به نظرم فقط بايد برد
سال پيش توي همين ورزشگاه بازي رو باختيم در حالي كه گل اولو زديم و يكي دو موقعيت عالي رو هم نزديم
اما امسال خيلي راحت كنترلشون كرديم
دو سال پيش هم فكر كنم سه دو برديمشون

تيم ايده ال نيست
ولي بي انصافيه اين تيم رو با تيم داغون اول فصل مقايسه بكنيم!

p_s_3
17th February, 2014, 11:49 AM
منم برد رو تبریک میگم .گل خسه خیلی خوب بود داره چطوری پیشرفت مبکنه ...راستی رونالدو بیاد میره نیمکت ؟؟؟

حسین باتیستا
22nd February, 2014, 10:11 PM
با برد 3-0 مقابل الچه موقتا رفتيم صدر جدول تبريك ميگم
بازي رو نتونستم ببينم و دوستاني كه ديدن بگن چطور بوديم و يه توضيح كارشناسي بد نيست:4:
با تشكر :4:

Whiteheart
22nd February, 2014, 11:28 PM
بازی زیاد خوبی نبود !

نیمه ی اول بازم با یه فعل و انفعال روی کرنر و ضربه ی ایارا و برخودش باز به بازیکن حریف پیش افتادیم و بعد هم که شاهد بازی ضعیف کریم بنزما ملقب به کریم شیره ایی بودیم ! به قول گزارشگر شبکه ورزش خیمه زده بود تو افساید

نیمه ی دوم هم همینطور ضعیف ادامه پیدا کرد تا شوت دیدنی گرت از راه رسید ، واقعا ضربش ازرش بارها دیدن را داره ! بعد هم که ایسکو گل زد ، روی پاس بسیار بد کریم بنزما !
رو این صحنه ایسکو اوج تکنیک و بازی خودش را نشون داد !

موراتا هم واقعا بد شانس بود و رو دو صحنه با واکنش های خیلی خوب دروازبان الچه مواجه شد

در کل خوب کم داشتیم ولب بازی ایسکو ، ایارامندی و واران را قابل ستایش دیدم / بر عکس کریم بنزما و گرت بیل خوب نبودند ! ژابی هم زیاد روپا نبود هر چند بد هم نبود

مشکل بزرگ تیم هم ایجاد موقعیت و بازی سازی مناسب هستش ! بازیکنا سردرگم بازی میکنند تو خط جلو ، در نبود یکی مثل ایسکو یا مودریچ هم که وضع خیلی بدتر میشه !

من نمیفهم چه اصراری هست به بازی نکردن ستاره ایی مثل ایسکو که میتونه هر لحظه جادو کنه !

ath91
22nd February, 2014, 11:30 PM
من خلاصه بازیو از ورزش 3 دانلود کردم.گل بیل که خیلی خفن بود.ایارا هم گل قشنگی زد.باقی قضیه رو نمیدونم

CR7
22nd February, 2014, 11:31 PM
تبریک میگم برد تیم رو.
حسین بازی خیلی بی حال بود چیز خاصی رو از دست ندادی. نیمه اول بیشترین چیزی که توی چشم می اومد نبود مودریچ بود، و بازی پایینتر از معمولی (نه خیلی ضعیف ) ایارا باعث شده بود که سرعت بازی تیم تا حدودی گرفته بشه و نتونیم خطر جدی رو دروازه الچه ایجاد کنیم تا اینکه روی برگشت یک ضربه کرنر ایارا از پشت محوطه جریمه ضربه ای زد که شانسی گل شد البته کرنر به اشتباه گرفته شد و این گل حقمون نبود هر چند که الچه خیلی ضعیف بود و با هر ترکیبی هم که بازی میکردیم کاری از دستشون بر نمی اومد.
بعد از اون هم تا اخر نیمه اول بازی خیلی اروم ادامه پیدا کرد. اربلوا مثل همیشه بود واقعا این بازیکن وزنه ای حساب میشه برای تیم حریف. بنزما هم دیدنش باعث افسردگی میشه بی وجدان، اصلا یاس و نا امیدی از چهرش میباره حس میکنم خودش هم خودش رو قبول نداره بازیکن خیلی خوب هم نداشتیم در کل که ازش تعریف بشه
نیمه دوم هم بیل گل خیلی قشنگی از فاصله دور زد و بعد از اون هم ایسکو که به جای خسه به زمین اومده بود رو پاس بنزما از زاویه بسته زد که یه خورده بنزما هم یاد بگیره و خجالت بکشه

داور نیمه دوم برای جبران سوتی تیمش توی نیمه اول و دلجویی از بازیکنای الچه هر کاری از دستش بر می اومد انجام داد

واقعا حسش نبود مفصل تر توضیح بدم:Smilebb (7):( این مدل پستها تخصص عبدی هست ) شرمنده

Blanco
23rd February, 2014, 01:29 AM
تايم بازيهاي رئال مزخرف شده
منم بازيو نديدم
برد رو تبريك ميگم
گلها رو هم هنوز وقت نكردم ببينم

با توجه به شكست بارسا توي صدر مونديم
خدا كنه فردا اساسونا هم بتونه اتلتيكتو رو متوقف كنه

Whiteheart
23rd February, 2014, 01:58 AM
درسته که نشستیم تو صدر ولی بازی هفته ی دیگه تعیین میکنه که لیاقت قهرمانی را داریم یا نه ؟
بازی هفته ی دیگه مقابل اتلتیکو مادرید ! بازی بسیار مهمی هستش . جایی که ویا و دیگو کاستا هم بر میگردن و دیگه فکر نکنم خبری از پنالتی باداورده باشه ! اون بازی را ببریم یا مساوی کنیم خودمون را تا یه حدی جدا کردیم !
نکته ی دیگه هم اینه که ما با همین سوسیه داد در ورزشگاهشون بازی داریم جایی که سال پیش هم فکر کنم یا باختیم یا پر گل مساوی کردیم !

در مجموع انجلوتی باید خصلت ایتالیایی بودنش را تو این مقطع حساس نشون بده ! و حداقل تا قبل از بازی با بارسلونا در فروردین با چند امتیاز بالاتر بریم تو زمین !

نکته اخر اینکه ما با والنسیا هم در زمین خودمون بازی داریم که یکی دیگه از بازیهای سختمون بشمار میره (والنسیا نیم فصل دوم متحول شده و نتایج خوبی داره میگیره)

Blanco
23rd February, 2014, 02:37 AM
بازيهاي هفته گذشته سي ال به نظرم ميتونه بهمون كمك كنه!
بارسا امروز خسته بازي ميكرد مخصوصا توي نيمه دوم
فكر ميكنم اين بلا سر اتلتيكتو هم بياد
انجلوتي اگر بتونه از مهره ها استفاده كارامد بكنه ما اندازه دو تيم بازيكن داريم و به اين مشكل نميخوريم
خودشم توي مصاحبه اش به نوعي اعلام كرده بود
به هر حال رئال خيلي نسبت به اوايل فصل بهتر شده

اتلتيكتو هم تيم قدري نيست زياد
فقط سيموئه ميدونه چه جوري بازي رو به حاشيه ببره
فكر ميكنم با توجه به برد خوب توي حذفي بتونيم ببريمشون

MADRIDISTA
23rd February, 2014, 02:59 AM
منم برد رو تبریک میگم
بازی نیمه اول اصلا خوب نبود...خلا بازیساز حس میشد..کلا به سختی میشد موقعیت خلق کرد و وارد جریمه حریف شد
البته بازی حریف بیشتر باعث این قضیه بود
اما نیمه دوم بهتر شدیم مخصوصا بعد از گل بیل ..کلا تیم بعد از اون گل واسه رسیدن به گل های بعدی حریص تر شده بود
موقعیت های خوبی هم داشتیم و میشد بیشتر گل زد...به خصوص موقعیت موراتا
در مورد موراتا هم بگم که اصلا چارچوب شناسیش خوب نیست ..این بار اولش نیست ...بارها شده اومده تو بازی و موقعیت های صددرصد گل رو هدر داده
اما کلا دونده و چابک تر نشون میده نسبت به بنزما...و بعضی مواقع خوب خودشو تو موقعیت قرار میده
شاید اگه بیشتر بازی کنه اون مشکل چارچوب شناسیش هم بهتر بشه

دیماریا هم این بازی عالی بود...لو دادن توپش به حداقل رسیده بود...دریبل هاش هم اغلب موفق بود
یکی از معدود بازی های خوب و کم اشتباهش تو این فصل بود

بیل و خسه هم بازیشون راضی کننده نبود

Davôôd
23rd February, 2014, 03:18 AM
این بازیهای ضعیفی که بعضا ارائه میدیم نگران کننده هست .
به نظر من که خیلی بد بازی کردیم جلو الچه ! اصلا قابل قبول نیست .
درسته مهم سه امتیاز هست ولی اگه تیم خوب بازی کنه ادم میتونه به تیم اعتماد کنه و به بازیهای اینده امیدوار باشه .
حقیقتش ادم وقتی همچین بازیهایی رو میبینه دور سی ال رو خط میکشه و با شک و تردید به لیگ و جام حذفی نگاه میکنه !

عبدی به نظر من که ما زیاد هم بازیکن نداریم ! فرض کن ترکیب اصلی ما این باشه :

مارسلو , راموس , په په , اربلوا
دیماریا - ژابی - مودریچ
رونالدو بنزما بیل

رو نیمکت میمونه خسه و موراتا و کارواخال و ایسکو و کوئنترائو و ایارا و وارن ! الان به نظرت اینا بهتر از ذخیره های بارسا هستن ؟ خدیرا رو نگفتم چون طولانی مدت مصدوم شده و بیشتر فصل رو از دست داده و به حساب نمیاد .

فابرگاس بازیکن بزرگتر و اسم و رسم دار تری هست یا ایسکو ؟ (البته فابرگاس نیمکت نشین نیست ولی حتی اگه ژاوی یا سانچز رو هم حساب کنیم باز کفه ترازو به نفع اونها هست ) پدرو بزرگتر هست یا خسه ؟ ایارا چی بیشتر از سانگ داره ؟ باز سانگ تو ارسنال بازیهای خوبی داشته ولی ایار فقط قیمتش زیاد بوده و تا پیش از این در سوسیداد بازی میکرده و کسی اصلا توجهی بهش نداشته . مونتویا بهتر از کارواخال نباشه بدتر نیست . در تیم پایه اسپانیا هم بیشتر از کارواخال بازی کرد .تیو و موراتا هم بگیم هم سطح . کوئنترائو هم که والا تا اینجای فصل کلی مصدوم بوده و ادریانو اونها بیشتر به دردشون خورده . میمونه یه واران که بیشتر از پویول اونها میتونست کارایی داشته باشه که اونم تا اینجا مصدوم بوده و باید دید در ادامه به کارمون میاد یا نه ! بارترا هم که باز بهتر ازناچو . کاسیمیرو و سرخی روبرتو هم بگیم هم سطح (وقتی میگم هم سطح منظورم کمکی هست که میتونن به تیمهاشون بکنن نه اینکه سطح بازیشون یکی باشه ) کسی از قلم افتاد ؟

در کل من سطح نیمکت رو حداقل از نظر اسم و رسم بازیکنا بهتر از بارسا نمیبینم . تازه سطح تیم اصلی هم به نظرم پایینتر هست . خط هافبک اونا که بهتره . خط حمله رو بگیم مساوی . در دفاع هم دفاع چپ ها رو بگیم مساوی دفاع وسط ما بهتر دفاع راست هم اونا بهتر . گلر هم که لوپز هست پس مساوی :4:

viva_realmadrid
23rd February, 2014, 07:34 AM
اتلتیکو 99% بازی رو برده هفته بعد هم اگه بازم مدل بازی رفت باشه صد در صد نهایت بتونیم یه امتیاز بگیریم ازشون!

برد رو تبریک می گم

تیم کلاً تاکتیک خاصی نداره وقتی رونالدو هم نیستش هرکی توپو می گیره میخواد مستقیم بره تو گل !! داشتم قبل از صحنه گل بیل ، فکر می کردم چقدر بد خریدیم این بازیکن متوسطو که یه شوت خفن زد :4: ایسکو هم وقتی اومد تو ذهنم داشتم فکر می کردم عجب احمقیه آنجلوتی که بهش بازی نمیده که اونم گل زد ، تاحالا این مدلی نشده بودم :4:

تیم باید فصل بعد بازیکن بخره یه سری خرید مزخرف هم از تیم بندازه بیرون ، بنزما تو صدر بازیکنای خروجیه! خدایی پایان رافت یه سرو گردن از این بالاتره ... هر موقع تو زمینه ناراحتی اعصاب می گیرم ...

این 2تا بازی نشون میده تیم چیکارس! آنجلوتی که تو پ.اس.جی هم از نیم فصل دوم به بعد ترکوند یعنی اینجام می تونه همون اتفاقو تکرار کنه!

نیمکت نشینی ایکر همچنان رو اعصابه!

داوود تاپیک خوبی زدی خدایی:4:

Blanco
24th February, 2014, 12:40 AM
داوود اشتباه نکن
به نظر من نیمکت ما بهتره
کاری به اسم و رسم نداشته باش
ما الان با سیستم چرخشی که زمان مورینیو اجرا میشد و الان انجلوتی داره بهتر استفاده میکنه دو تیم خوب داریم !
بارسا در نبود مسی به مشکل خورد
در حال که ما چه در وحله اول چه الان در نبود کریس تیممون فرقی نکرده !
به نظر من ما دو دفاع چپ یکسان داریم و دو دفاع راست که حالا نمیگم اربلوا خوبه
حتی مدافعین وسط هم سه چهارتایی که داریم بهتر از اونوره
همین واران توی بازی با اتلتیکتو واقعا خوب بازی کرد !

خط حمله به قول خودت یکیه
وسط زمین به نظرم ما الان در نبود خدیرا به هیچ مشکلی نخوردیم
به نظرم ایبرا واقعا ژابی دومه کم کم داره خودش رو پیدا میکنه و به نظرم حق داشتیم اینهمه پول بابتش بدیم !
خسه الان خیلی اماده تر و بهتر از پدرو هست این رو بازیهاش نشون میده حالا دچار افت بشه یا نه الله اعلم
مودریچ الان اماده ترین بازیکن تیمه ! به نظرم یکی از عوامل اصلی اینکه تیم داره خوب نتیجه میگیره همین امادگی خوب مودریچ و بازیهای بی نقصش هست
توی بازی با الچه هم چون نبود یکم توی بازی سازی و موقعیت سازی مشکل داشتیم

به نظر من تیم الان هم به خودباوری خوبی رسیده و هم حریفامون قدرت سال پیش رو ندارن
به نظرم بارسا از سال پیش ضعیف تر شده و اتلتیکتو هم داره دچاره افت میشه یواش یواش چیزی که انتظارش رو داشتیم

هر چی بیشتر داره پیش میره تیم ما بهتر داره شکل میگیره

الان فقط باید برد به نظرم بازیهای زیبا رو نباید انتظار داشت تیم خوب بردن رو داره یاد میگیره

حالا بازی با شالکه میتونه خیلی مشخص کنه این تیم چند مرده حلاجه !

فعلا اساسونا هم یکی زده به اتلتیکتو
امتیاز دادنش خیلی خوبه برای هفته بعد

ویرایش : گل دوم رو هم زد
چه گلی هم زد :4:

Real Madrid C.F
24th February, 2014, 01:18 AM
3-0 اوساسونا هستش تا الان!
اگه بدنسازی تیم خوب بوده باشه الان نشون میده نه اول فصل
بنظر میاد اتلتیکو واقعا کم آورده
اگه هفته ی بعد اتلتیکو رو بزنیم قدم بزرگس برداشتیم برای قهرمانی و میمونه ال کلاسیکو برگشت که سرنوشت قهرمان رو مشخص میکنه.
اما عبدی درسته چند بازی قبل رو بردیم و تیم خوب نتیجه گرفته ولی خیلی سطح بازیکنا رو بردی بالا
یه دور دیگه پستت رو بخونی متوجه میشی
هنوز عیار تیم مشخص نشده بنظرم.ال کلاسیکوی برگشت یا بازی مقابل بایرن و دورتمند و چلسی نشون میده واقعا تیم چکارست.
البته لالیگا به عنوان فصل اول انجلوتی عالیه
حالا باید دید چی میشه.

Davôôd
24th February, 2014, 01:31 AM
عبدی اینکه ما بیشتر مهره داریم یه چیزه اینکه از مهره هایی که داریم خوب استفاده میکنیم یه چیز دیگه .
من قبول دارم که انجلوتی خوب داره از داشته هاش استفاده میکنه . مثلا زمان مو نیمکت بهتری داشتیم ولی کارایی نیمکت فعلی رو نداشت .
الان تعویض ها اکثرا موثر واقع میشن و سیستم چرخشی درنتیجه گیری تیم مشکل ایجاد نمیکنه .

تاپیک رو حال میکنید ؟ اوسا 3-0 اتلتیکو !
البته اگه یهو ورق برگرده و و رئال گند بزنه هیچ مسئولیتی رو قبول نمیکنم :4:

Blanco
24th February, 2014, 01:57 AM
حالا شايد منم جو گيرانه پست دادم
كلا تيم نسبت به اوايل فصل خيلي بهتر شده
اين نكته خوبيه
حالا شالكه ميتونه محك خوبي باشه
سي ال بازيهاي سنگين بارسا و اتلتيكتو باعث شده هر دو خسته باشن به نظرم
اميدوارم هفته بد نسيب ما نشه

تتمه : به به ممد اقا
پارسال دوست امسال منتقد از اينورا؟:4:

viva_realmadrid
24th February, 2014, 06:20 AM
اتلتیکو 99% نابود شد :4: اوساسونای داغون چه حالی بهشون داد ! عجیباً غریبا :4:

آنجلوتی هم کارش در اومد از یه طرف سی ال رو داره که هوادارا خیلی روش حساس شدن از طرفی لیگ هم خیلی مهمه!

بنزما هم گفته تو مادرید خیلی راحته ! :Smilebb (97): منم جات بودم خیلی راحتتر می بودم !! با این وضع بازیش همیشه فیکس تیمه! اونم تو رئالی که همیشه حداقل 2تا مهاجم آماده داشته

از اینجا به بعد دیگه تیم جای هیچ اشتباهی رو نداره ، تمام بازیها فشرده میشه ... این اختلاف 3 امتیازی خیلی راحت می تونه از بین بره ، که تیم آنجلوتی هم نشون داده پتانسیل این کارو داره...

ولی همه اینا به کنار ، اگه تمام جامهارم درو کنیم ولی ایکر از رئال بره کل این جاما 2زار نمی ارزه! با این وضعی که کارلتو درست کرده همه تیما دندون تیز می کنن واسه همچین دروازبانی!

p_s_3
24th February, 2014, 10:25 AM
پیش به سوی قهرمانی ....................البته هر سه جام .....خدا کنه افت نکنیم و همینجوری پیش بریم ...:Smilebb (77):

حسین باتیستا
25th February, 2014, 10:21 AM
اوساسونا هم مدعي قهرماني تو ليگ شده :Smilebb (48):
بايد حواسمون به اوساسونا و آسانسور باشه :5:

حسین باتیستا
25th February, 2014, 11:55 PM
آغاز بلیط فروشی برای فینال کوپا

مرجع خبری رئال مادرید : رئال مادرید بلیط فروشی را برای بازی فینال کوپا مقابل بارسلونا در روز 27فروردین از همین امروز آغاز کرد . رئالی ها می توانند از طریق وبسایت باشگاه یا تلفنی به خرید بلیط اقدامکنند.

این بازی قرار است که در استادیوم مستایا برگزار شود که هر تیم حدودا20 هزارسهم برای هوادارانش دارد .

++++++++++

سرعت شوت گرت بیل به الچه ٰ 110کیلومتر بر ساعت

مرجع خبری رئال مادرید : شوت گرت بیل مقابل الچه یک شوت تماشایی وغیر قابل مهار بود و باعث شد که یکی از زیباترین گلهای فصل رقم بخورد . در حقیقت شوت گرت 110 کیلومتر برساعت قدرت داشت .

به نظر می رسد که عضلات پای گرت عضلاتی ویرانگر و کشنده هستند و بازیکن ولزی حتی الممکن زهرش را به حریفان می رساند.

Whiteheart
26th February, 2014, 02:50 AM
بازی امشب من یو - المپیا نشون داد ، نباید هیچ تیمی را دست کم گرفت ! اگه بهترین بازیکنای دنیا را هم داشته باشی ولی انگیزه نداشته باشی و صدرصد نباشی یه بازنده هستی !
سال پیش جلوی دورتموند به ضعف تاکتیکی باختیم که مو هیچ وقت نتونست درستش کنه ولی امسال فرق میکنه و انسجام خط هافبک و دفاعمون بهتر شده ! ولی تنوع و زهر خط حملمون سی درصد کاهش داشته

به هر حال من مشکل بازی فردا را در گل اول می بینم ، که اگه زود اتفاق بیفته برای ما میتونیم کار صعود را یکسره کنیم و به فکر افزایش فاصله در لالیگا باشیم ! فقط امیدوارم کریم علف را زده باشه که دچار مشکل نشیم

Real Madrid C.F
26th February, 2014, 05:17 AM
کریم ، شیره میزنه برادر ، علف غذاشه.:181:
پارسال هم امثال همین کریم گند زدن به تیم.
اتفاقا من امسال خط حمله رو با وجود خسه و بیل زهردار تر از پارسال میدونم اما مشکل همون چیزیه که قبلا گفتم هافبک هجومی که باعث میشه تو بازیایی که توپ دستمون نیست به مشکل بخوریم و قدرت ضد حمله ی تیم در واقع کم شده.دفاع تیم بنظرم منسجم تر از پارساله اما هنوز امتحان مهمی پس نداده.
بهر صورت نباید شالکه رو دستکم گرفت بخصوص تو خونه خودش.

Blanco
27th February, 2014, 01:04 AM
نیمه اول که عالی بودیم
خیلی خوب بازی رو کنترل کردیم
یکی از بزرگترین شانس های ما اینه که ما ایکر کاسیاس رو داریم !
واقعا نمیدونم چی بگم در مورد انجلوتی که لوپز رو به ایکر مقدس ترجیح میده !

اگر رونالدو کمی بیشتر دقت میکرد و البته بدشانسی نمی اورد باید نیمه اول رو 5 تا میزدیم !
خط دفاع شالکه خیلی متزلزل نشون میده
گل بیل به نظرم یه گل عالی بود
یه گل سالنی زد

خط دفاعی هم به جز اون سوتی که داد که ایکر جمعش کرد دیگه مشکلی نداشت البته شالکه هیچ فشاری نیاورد به نظرم !

ممد کریم شیره ایی امروز تا الان خوب کار کرده بدبخت
یه گل زد
روی گل بیل هم یه توپ مرده رو به زمین برگردوند :4:
ولی یه توپ عالی رو خراب کرد :4:

در کل میتونیم این بازی رو همینجا تموم کنیم با زدن یکی دو گل دیگه
امیدوارم به سبک تیمای ایرانی نیمه دوم رو نریم دفاع !

Real Madrid C.F
27th February, 2014, 01:34 AM
نیمه اول که عالی بودیم
خیلی خوب بازی رو کنترل کردیم
یکی از بزرگترین شانس های ما اینه که ما ایکر کاسیاس رو داریم !
واقعا نمیدونم چی بگم در مورد انجلوتی که لوپز رو به ایکر مقدس ترجیح میده !

اگر رونالدو کمی بیشتر دقت میکرد و البته بدشانسی نمی اورد باید نیمه اول رو 5 تا میزدیم !
خط دفاع شالکه خیلی متزلزل نشون میده
گل بیل به نظرم یه گل عالی بود
یه گل سالنی زد

خط دفاعی هم به جز اون سوتی که داد که ایکر جمعش کرد دیگه مشکلی نداشت البته شالکه هیچ فشاری نیاورد به نظرم !

ممد کریم شیره ایی امروز تا الان خوب کار کرده بدبخت
یه گل زد
روی گل بیل هم یه توپ مرده رو به زمین برگردوند :4:
ولی یه توپ عالی رو خراب کرد :4:

در کل میتونیم این بازی رو همینجا تموم کنیم با زدن یکی دو گل دیگه
امیدوارم به سبک تیمای ایرانی نیمه دوم رو نریم دفاع !

حاجی مثل اینکه کریم ساقیشو عوض کرده دوباره:4:
تا الان 4-0 ماست.
شالکه رسما ترکید!

ویرایش:5-0!!!

Blanco
27th February, 2014, 02:02 AM
شش تا زديم
حيف دقيقه نود يه گل استثنايي خورديم :4:
دوست داشتم ركورد دوست داشتني ترين مرد دنيا حفظ بشه

عالي بوديم امشب
يكي از بهترين بازيهاي تيم انجلوتي بود
همه خطوط عالي كار كردن
كريس هم نيمه دوم تركوند
بنزما و بيل هم عالي بودن
از بازيهايي بود كه اصلا بازيكن بد نداشتيم
صعودمون هم قطعيه ديگه بايد به فكر مرحله بعد بود

تتمه:مثلث بيل و كريس و بنزما به نظرم ميتونه بيشتر از اين حرف براي گفتن داشته باشه

Whiteheart
27th February, 2014, 02:29 AM
یا شالکه کیفیت حضور تو این مرحله را نداشت و یا ما خیلی خوب تونستیم مهارشون کنیم ! به هر حال سیو ایکر تو نیمه ی اول بازی را برای ما نگه داشت ! در ادامه هم که همه چیز خوب پیش رفت ولی دوست داشتم فشار بیشتری میزاشتیم رو شالکه !
بهر حال نتیجه جوری هستش که اصلا نمیشه ایراد گرفت حتی به ساقی کریم ! البته بنظرم رونالدو میتونست بهتر باشه و اینقدر عقده ی گل نداشته باشه !

کارواخال عالی بود و به خوبی دراکسلر را از بازی خارج کرد ! راموس هم خیلی خوب بود !

این بازی مهم نبود ! دربی مادرید مهمه و کارلتو باید روی اون بازی تمرکز کنه !

MADRIDISTA
27th February, 2014, 02:33 AM
بازی و نتیجه هر دو عالی بود
از موقعیت خیلی خوب استفاده کردیم بیل و بنز و کریس خوب بودن(البته کریس نیمه دوم عالی تر بود)
تقریبا همه خوب بودن به قول عبدی بازیکن بد نداشتیم

از حق نگذریم کریم 2014 عوض شده و در مسیر بهتری قرار داره ...ولی هنوز من بهش اعتماد ندارم

بیل هم این بازی برعکس چندبازی قبل خوب بازی کرد

ایکر هم باز امشب بزرگیش رو نشون داد ...حرفی واسه گفتن نیست درموردش..فقط عدالت در قبالش رعایت نمیشه
خیلی دوست داشتم رکوردش حداقل به 1000 دقیقه می رسید ولی حیف که نشد

بازی برگشت هم باید واران-کونترائو-ایسکو-خسه فیکس باشن

ath91
27th February, 2014, 02:35 AM
یه بدی این بازی داشت.اونم این بود که همچین نسخه شالکه پیچیده شد که دیگه عمرا شبکه 3 بازی برگشتو مستقیم پخش کنه

viva_realmadrid
27th February, 2014, 07:50 AM
دلم واسه شالکه سوخت! خیلی بد بازی کردن

دیگه با این نتیجه جای بحثو نظرو انتقادی نمی مونه! فقط میشه تبریک گفت! بازی برگشت 20 روز دیگس تقریباً ، تا اون موقع کلی بازی مهم داریم....

مودنم با اتلتیکو می خوان چیکار کنن، اونجا معلوم میشه آنجلوتی داره چیکار می کنه

لیورپول دنبال ایسکوئه! یعنی خاک توسر پرز اگه یه همچین بازیکنیو بفروشه! البت مقصر کارلتوئه که بهش بازی نمیده

M A T I N
27th February, 2014, 02:31 PM
واقعا وقتی تیم اینقدر عالی بازی میکنه اصلا نمیدونم چی پست بدم http://forum.onlyrealmadrid.ir/images/smilies/4.gif همش باید تعریف کنم و خیلی پست اسپم واری میشه http://forum.onlyrealmadrid.ir/images/smilies/4.gif
نکته اصلی این بازی سیو محشر ایکر بود که اگه اون توپ گل میشد بازی 1 1 میشد و روند بازی به کل عوض میشد . و تازه اگه اون توپ هم گل میشد بعد از 6 7 هفته اولین گلی بود میخوردیم و مدافعان سوتی وحشتناکی دادند http://forum.onlyrealmadrid.ir/images/smilies/4.gif
دقت کنید گل هایی که خوردیم همش سوپر گل بودند . گل هانتلار این بازی هم عالی بود . دیگه این گل ها از اون دسته گلهایی هستند که هیچکاریش نمیشه کرد http://forum.onlyrealmadrid.ir/images/smilies/4.gif
گل اول بیل و گل دوم بنزما دوتا گل خیلی زیبا بودند که نهایت لذت بردم http://forum.onlyrealmadrid.ir/images/smilies/4.gif
بازی های عالی مودریچ این روزا نمیتونم فراموش کنم اصلا :) لذت خاصی بهم میده شیوه بازیش http://forum.onlyrealmadrid.ir/images/smilies/4.gif اصلا نمیدونم چی بگم فقط میگم که فوق العاده بودیم http://forum.onlyrealmadrid.ir/images/smilies/4.gif
شالکه خیلی ضعیف نبود تیم ما این بازی محشر بازی کرد http://forum.onlyrealmadrid.ir/images/smilies/4.gif تنها تیمی که فعلا ازش میترسم که اگه مرحله بعد باهاش روبرو بشیم کار سخت میکنه بایرن http://forum.onlyrealmadrid.ir/images/smilies/4.gif
فقط یک مسئله الان میترسم اونم این غروریه که ممکن تیم داشته باشه و بازی اتلتیکو خراب کنه . که امیدوارم اینجوری نشه :)

به امید لادسیما http://forum.onlyrealmadrid.ir/images/smilies/4.gif

حسین باتیستا
27th February, 2014, 03:20 PM
اگه نيم ساعت بازي ادامه داشت شالكه دو رقمي ميشد .
به هر حال 6 تايي شدنشون رو تبريك ميگم
گريت بيل هم عالي بود .
عشق من انجلوتي :5:

Whiteheart
28th February, 2014, 02:20 AM
درسته تو بازی رفت کار صعود را یکسره کردیم ، 6 گل زدیم و سه تا هم با بدشانسی نزدیم ! ولی با این تیم فعلی باید خاطره سازی کرد ! و چه خاطره ایی بهتر از یه 7 ، 8 تایی دیگه و یه برد در مجموع 15 تایی خوشگل در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا !

بازی برگشت را هم مطئنم رونالدو و بقیه بازیکنا میرند برای حک کردن یه سند تاریخی تو قلب ژرمن ها ! ولی فعلا بازی با اتلتیکو خیلی مهمتر هستش ! بعد هم که ویروس فیفا ممکنه گریبانگیر بشه ! :wacko:

یکی مثل خدیرا تو بازیای حساس پیش رو خیلی میتونست تیم را سیف کنه ولی از شانس بد و ویروس فیفا همچین مهره ایی را از دست دادیم

Hamed
28th February, 2014, 02:25 AM
دلم واسه شالکه سوخت! خیلی بد بازی کردن

دیگه با این نتیجه جای بحثو نظرو انتقادی نمی مونه! فقط میشه تبریک گفت! بازی برگشت 20 روز دیگس تقریباً ، تا اون موقع کلی بازی مهم داریم....

مودنم با اتلتیکو می خوان چیکار کنن، اونجا معلوم میشه آنجلوتی داره چیکار می کنه

لیورپول دنبال ایسکوئه! یعنی خاک توسر پرز اگه یه همچین بازیکنیو بفروشه! البت مقصر کارلتوئه که بهش بازی نمیده

خیلی بی انصافی دیگه!!!

بیچاره کیو بذاره تو؟رونالدو،بیل،بنزما،دی ماریا،خسه،موراتا،ایسکو....!! ؟

مگه چند نفر بازیکن هجومی میتونه بذاره توی ترکیب؟هر کیو میذاره،اعتراض دارین چرا اون یکیو نذاشته:22:

Real Madrid C.F
28th February, 2014, 02:28 AM
یه حقیقتی رو باید قبول کرد
خدیرا به تیم مورینیو و سبک مورینیو خیلی میخورد ولی اصلا به سبک آنجلوتی نمیخوره!
هر چند از بهترین هافبک دفاعیای دنیا شاید باشه ولی بیشتر بدرد ربایش سریع توپ میخوره و بازی فیزیکی تا حفظ توپ و پاسکاری
البته مطمئنم جلوی تیمای قدر خلاش حس میشه (بازیایی که نمیتونیم بیشتر از حریف مالکیت توپ داشته باشیم.)
اما تو بازیای معمولی نبودش یه جورایی به نفع تیم هم هست.

-------------------------

ای کاش آنجلوتی از خر شیطون میومد پایین و این یه بازی با اتلتیکو از ایکر مقدس استفاده میکرد!
لوپز یه دروازبان معمولی بیشتر نیست اما برای قهرمان شدن باید قهرمان تیمت بازی کنه.
لوپز منو یاد فینال جام حذفی پارسال میندازه که جلوی اتلتیکو وا رفت(مقصر صد در صد گل نبود اما رئال به یه چیزی فراتر از معمولی نیاز داره مثل کاسیاس)
تو بازی با همین شالکه ممکنه بود شالکه گل مساوی رو بزنه و معلوم نبود چی میشد بعدش، ولی با یه واکنش استثنایی توپ رو گرفت و بعدش رئال گل دوم رو زد.
اما بهر حال صلاح مملکت خویش خسروان دانند...

Whiteheart
28th February, 2014, 02:49 AM
انجلوتی نباید این بازی را شروع میکرد و حالا هم برای دوری از حاشیه مجبوره به همین روش ادامه بده تا جایی که لوپز سوتی بده و یا بد بازی کنه ! در هر صورت ما با ایکر شخصیت یه قهرمان را داریم نه با امثال لوپز (قیافش مثل فلک زده ها میمونه)

حاج ممد خدیرا ریتم تیم را شاید کند کنه یا بدرد سبک ارائه یه فوتبال روون نخوره ولی خیلی چیزا را هم به تیم میده بخصوص جلوی تیمهای فیزیکی یا جاهایی که نیاز به دوندگی کشتن فضا باشه یا مارک کردن هافبک های حریف

اینقدر خوب هست که یوگی لوو هر بار تو مصاحبش بگه من رو خدیرا برای برزیل حساب میکنم یا یورگن کلوپ و ... دنبالش باشند. اینم در حالی هستش که المان بهترین و بیشترین هافبک ها در کل اروپا داره !

در کل همونطور که گفتی خلاءش تو بازیای حساس امیدوارم نمود نکنه تا حسرت نخوریم

Real Madrid C.F
28th February, 2014, 02:55 AM
البته سبک بازی آلمان بیشتر شبیه رئال خوزه هست و خدیرا خیلی به کار تیم ملی آلمان میاد.
در کل بازیکن خیلی خوبیه و امیدوارم هر چه زودتر برگرده ولی نبودنش تو بازیای آسون یه جور توفیق اجباری شده ...

الان همه میدونن که اگه اتلتیکو رو ببریم قدم بزرگی برداشتیم برای قهرمانی ولی اگه خدای نکرده ببازیم ممکنه کلا روحیه ی قهرمانی رو از دست بدیم.
چه اشکالی داره همین یه بازی مهم ایکر مقدس برگرده تو چارچوب و از بازیای بعدی دوباره لوپز رو تو لالیگا ببینیم!
اگه سیستم آنجلوتی چرخشی باشه باید به بازیکن آماده تر بازی بده و الان کاملا مشخصه ایکر اماده تر و سر حال تر هست و همونطور که گفتم کاریزما و شخصیت یه قهرمان رو داره ولی لوپز...

Abolfazl
28th February, 2014, 10:57 AM
بهروز، میزنم سیاه و کبودت میکنم ها!!! :jt5o21: مردک کلاً در بهترین حالت هم تو منفی نگر هستی! bad_egg
-----------------
اما در مورد بحث دروازه بانی، با بهروز موافقم! :pleasantry:
آنجلوتی یه بازی رو شروع کرده که پیش از هر کسی گریبان خودش رو گرفت! و الانم یجورایی واسش حکم قمار با هوادارا رو داره! (هرچند با اینکه شاید نزدیک 95% از هوادارا فن ایکر باشن).
اما امیدوارم بالاخره تصمیم درستو بگیره و ایکر مقدس به جایگاه اصلیش برگرده که واقعاً حقشه. جالبه که معیار آنجلوتی در اول فصل، بودن بازیکنا بطور کامل در پیش فصل به همراه تیم هستش! اگه بخوای اینجوری در نظر بگیری، تمام بازیکنای ملی پوش دیرتر به تیم اضافه شدن. گرث بیل اصلاً پیش فصل رو نبود و ...! و با این تنفکر، راموس، رونالدو، بیل و . . . هم باید مثل کاسیاس بازی میکردند!
طبیعتاً فصل آینده هم چون جام جهانی پیش رو هستش، کاسیاس مثه بقیه ملی پوشا دیرتر به تیم اضافه میشه!
معیار قضاوت آنجلوتی شده مثه ترازوی عدالت تو مملکت ما! واسه همینه که میگم بعیده این تصمیم آنجلوتی باشه و بنظر من برمیگرده به اون پرز ابله!
امیدوارم لوپز از این تیم بره، چون دوس ندارم واسه بازیکنی آرزوی مصدومیت بکنم!

MADRIDISTA
28th February, 2014, 11:52 AM
درسته تو بازی رفت کار صعود را یکسره کردیم ، 6 گل زدیم و سه تا هم با بدشانسی نزدیم ! ولی با این تیم فعلی باید خاطره سازی کرد ! و چه خاطره ایی بهتر از یه 7 ، 8 تایی دیگه و یه برد در مجموع 15 تایی خوشگل در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا !
بهروز به نظرمن چنین کاری ارزش نداره
ما 5 روز بعد از این بازی با بارسا بازی داریم و بهتره چندتا بازیکنانمون کلا استراحت کنن و بعضی هاشون هم فقط دقایقی بازی کنن و خیلی به اب و آتیش نزنیم
بازیکنایی مثل رونالدو بیل ژابی که خطر مصدومیت واسشون وجود داره بهتره کامل بازی نکنن
تازه وضعیت اخطاری های تیم تو سی ال رو نمیدونم چه جوریاست ولی یکی مثل دیماریا که بازی قبل کارت گرفت بهتره بازی نکنه..

از اینا گذشته یه جوری باید نیمکت تیم هم آماده باشه واسه بازی با بارسا و همچنین بازی های بعدی و چه فرصتی بهتر از بازی با شالکه تو برنابئو

viva_realmadrid
28th February, 2014, 01:28 PM
خیلی بی انصافی دیگه!!!

بیچاره کیو بذاره تو؟رونالدو،بیل،بنزما،دی ماریا،خسه،موراتا،ایسکو....!! ؟

مگه چند نفر بازیکن هجومی میتونه بذاره توی ترکیب؟هر کیو میذاره،اعتراض دارین چرا اون یکیو نذاشته:22:

مگه من چی گفتم!؟

شخصاً نظرم اینه بیل خیلی استعداد کمتری نسبت به ایسکو داره! الآن داره یه همچین بازیکنی می سوزه ! درسته مهم نتیجه گرفتنه ولی دیگه داره ترو خشک باهم می سوزه!
یه نفر مثل بنزماکه از هر صدتا بازی 90تاشو بد بازی می کنه بازم همیشه فیکسه! حداقل می تونه یه حرکتی بزنه زور تعویضش کنه یا یکی 2بازی که مهم نیس نیمکت باشه

=-=-=-

خدیرا اندازه ناخن پای چپ آلونسو هم نمیشه ! :4: فقط خاصیت تخریبی داره ... البت ایرامندی همون یه خاصیتم نداره ! این پولای بی زبون و پرز چجوری حروم می کنه!

تیم بعد آلونسو یه مشکل خیلی بزرگ پیدا می کنه !

اتلتیکو رو ببریم هم یه مدعی رو حذف کردیم از قهرمانی هم اینکه تیم یه روحیه ای می گیره! تیم سیمئونه فقط باید بازیکنای کلیدیش رو از کار بندازن دیگه بقیه بازیشون فیزیکی و هردنبیلیه :4:

Whiteheart
28th February, 2014, 02:02 PM
کارلتو باید بازی به بازی حرکت کنه و تو بازی های حساس کمتر دست به ریسک بزنه ! الان یه دنیا منتظر شکست ما جلوی تیم کارگری مادرید هستش ! ولی موتور تیم تازه راه افتاده و نباید به این زودی روند خوب تیم با افت مواجه بشه اونم تو این مقطع حساس ! بازی با اتلتیکو مشکلمون گل اول و گذشتن از خط دفاع مستحکم این تیم هستش که امیدم به خلاقیت دی ماریا و حرکات بعضا خوب گرت بیل هستش و بعد هم باید زیر فشار اتلتیکو دووم بیاریم !

در کل یکی از فینالهای کارلتو یکشنبه عصر برگزار میشه و امیدوارم کارلتو هنر مربیگریش را نشون بده و گرنه این بازیکنا را به شاغلام هم بدین رکورد میزنه :Smilebb (38): /

یه چیز دیگه هم که ذهن من را مشغول کرده نداشتن پلن بی هستش ! در صورت محو شدن بی بی سی تیم عملا چیزی برای نشون دادن نداره و عملکرد جانشین ها هم خیلی سینوسی و فاقد ریتم هستش !

کلا بعد از تعویضهای تیم ، تیم ریتم خودش را از دست میده و چند پاره میشه و این موضوع در مقاطع حساس فصل و عقب افتادن ها خیلی به ضررمون خواهد بود

Sepehr11
2nd March, 2014, 09:01 AM
البته سبک بازی آلمان بیشتر شبیه رئال خوزه هست و خدیرا خیلی به کار تیم ملی آلمان میاد.
.

این دیگه از اون حرفها بودا حاجی :nis2h:

آلمان در حال حاضر سبکش کاملا بر پایه ی مالکیت توپ و پاسهای نزدیکه...
ولی تیمهای خوزه دقیقا برعکس ... بر پایه ی ضدحمله و پاسهای بلنده (خصوصا اگه با تیمهای بزرگ بازی کنن )

شاید با آلمان زمان مربیگری رودی فولر بشه مقایسه کرد سبک خوزه رو :4: ولی با تیمِ فعلی یواخیم لو کوچکترین شباهتی نداره

=====
خدیرا یا هرکی شبیه خدیرا هم واسه هر تیمی میتونه مفید باشه بازی تخریبیش .
چه تیمهایی که مالکیت توپ دارن ، چه تیمهایی که پایه شون ضدحمله اس ، چه تیمهای هجومی چه تیمهای دفاعی ...

Real Madrid C.F
2nd March, 2014, 05:12 PM
این دیگه از اون حرفها بودا حاجی :nis2h:

آلمان در حال حاضر سبکش کاملا بر پایه ی مالکیت توپ و پاسهای نزدیکه...
ولی تیمهای خوزه دقیقا برعکس ... بر پایه ی ضدحمله و پاسهای بلنده (خصوصا اگه با تیمهای بزرگ بازی کنن )

شاید با آلمان زمان مربیگری رودی فولر بشه مقایسه کرد سبک خوزه رو :4: ولی با تیمِ فعلی یواخیم لو کوچکترین شباهتی نداره

=====
خدیرا یا هرکی شبیه خدیرا هم واسه هر تیمی میتونه مفید باشه بازی تخریبیش .
چه تیمهایی که مالکیت توپ دارن ، چه تیمهایی که پایه شون ضدحمله اس ، چه تیمهای هجومی چه تیمهای دفاعی ...

آلمان الان رو نمیدونم ولی آلمان 2012 که یادمه خیلی شبیه رئال خوزه بود.
رئال زمان خوزه هم همیشه دفاعی نبود و با چلسی و اینتر یه سری تفاوتایی داشت...
بیشتر از این نظر میگم که روی ضد حمله گل میزد و نیاز به هافبک دفاعی که توپ نگه دار باشه یا خوب پاس بده نداشت و بیشتر نیاز به یه توپ گیر و یه هافبک هجومی با پاسای سریع مثل اوزیل داشت،اما رئال فعلی چون نیاز به حفظ توپ داره و یکی مثل اوزیل هم نداره نیاز به یکی مثل خدیرا که قدرت حفظ توپش کمه، اکثرا پاس رو به جلو نمیده یا اگر هم بده نود درصد خراب میکنه نداره.
اگه خدیرا به ترکیب رئال برگرده باید شاهد تغییر سیستم و تاکتیک بازی رئال باشیم وگرنه اگه بیاد مثلا کنار مودریچ و ژابی بازی کنه ،این ترکیب هافبک بعید میدونم بجز حفظ نتیجه بدرد کار دیگه ای بخوره.

viva_realmadrid
2nd March, 2014, 05:36 PM
سپهر فاز نازیسم نگیر :4:خدیرا فقط قدرت تخریبی داره دیگه به هیچ کار تیم نمیاد! البت تو همین پستش یکی از بهتریناس ...ولی من خوشم نمیاد بازیکن فقط یه وظیفه تو زمین داشته باشه

بعضی وقتا سعی میکنه حجومی باشه یا تو حمله کمک کنه ولی چون تو ذاتش نیست تیمو به فنا میده... عوضش آلونسو هم بازیکن تخریبیه هم بازیساز خوبیه! اون زمانی که مصدوم بود تیم فلج شده بود

دیگه چیزی به بازی نمونده !!

این ترکیب کارلو فعلآً که خوب جواب داده ، یعنی رونالدو فقط حمله کنه و دی ماریا پشتش کاور بده! فقط بدیش اینه اکثراً بازی از یه طرف جریان داره ... جلوی تیمایی هم که گوشای خیلی خوبی دارن سخت جواب میده

لوپز اگه همینجوری ثابت باشه ، ایکر فصل بعد تو رئال نمی مونه! هرچقدرم عاشق رئال باشه بازم وقتی می بینه از بهترین دروازبانی دنیا به نیمکت نشینی رسیده تصمیم دیگه ای می گیره!
خوشم میاد دل بوسکه اصلاً لوپزو حرفشم نمیزنه بازم ایکرو دعوت میکنه! یعنی شعور این آدم باور نکردنیه! کاش هنوزم مربی رئال بود

" بعد از چند وقت استرس بازی گرفتم :4:

W.I.N.T.E.R
2nd March, 2014, 09:17 PM
این لوپز اون لوپز فصل پیش نیست .
فصل پیش واقعا عالی بود . تو هر بازی یکی دو تا سیو داشت !
گل اول رو که افتضاح کار کرد .
گل دوم هم با اینکه دید نداشت ولی به نظرم توپ گرفتنی بود ...

نیمه دوم نیاز به یک شوک داره رئال ...

Real Madrid C.F
2nd March, 2014, 10:19 PM
دیروز گفتم لامصب این یه بازی رو نمیشه ایکر فیکس باشه!!
اینم نتیجه ی فیکس بودن احمق در بهترین حالت معمولی یعنی دیگو لوپز !
بهترین دروازبان دنیا و اسطورت رو نیمکت باشه بعد یه اسکلی مثل لوپز رو فیکس تیمت کنی فقط بخاطر سیاست مزخرف که یکی به نعل بزنی یکی به میخ
لوپز هم مقصر نیست مقصر اونیه که به این بیشعور بازی میده و اونی که سیاستش مجابش میکنه که بزنه تو سر اسطوره های رئال تا خودش شاخ بشه
یعنی آنجلوتی و تو راس کار هم پرز!
واقعا دو امتیاز مفت رو بخاطر لوپز از دست دادیم
حالا شانش آوردیم مساوی شد و اختلاف با اتلتیکو رو حفظ کردیم
اگه تو بازی با بارسا هم این اسکل تو دروازه باشه باید خواب قهرمانی رو ببینیم!:tired:

viva_realmadrid
2nd March, 2014, 10:42 PM
تبریک و تسلیت رو یکجا عرض می نمایم :4:

اول بازی دیدم آربلوای مغز فندقی با کوئنترائو تو زمینن گفتم خدا کنه مساوی بگیریم !! این آنجلوتی تو سرش چی می گذره؟!! بازی قبلی تیم به اون خوبی بازی کرده ورداشته شخم زده تو سیستم رفته!!
آربلوایی که تو بازیهای مهم گند میزنه به تیم میره تو هیچ کدوم از بازیا نیستشش جز بازیهای مهم ... که بالاخره فهمید این 2تا نفهمو از تیم بکشه بیرون

دقیقه 87 آفساید بنزما شاهکار داور بود.. البت یه پنالتی هم واس اتلتیکو نگرفت کلاً تیم داوری حالش خوب نبود امشب!!

سیمئونه معلوم نیست با اتلتیکو چیکار کرده هرکدومشون اندازه یه هلیکوپتر آپاچی شدن !

لوپز هم قراره تا کی رو اعصاب ما باشه مشخص نیست

Real Madrid C.F
2nd March, 2014, 10:46 PM
Zidane

مسعود جان کجایی؟بعد خدمت کم پیدا شدی بیا دو تا پست بده جای دوری نمیره...

------------------------

آنجلو امشب رید تو اعصابمون قشنگ با این دیگو لوپز عتیقه ی سوگولی پرز

حسین باتیستا
2nd March, 2014, 11:01 PM
تسليت بابت تساوي كوفتي:13janelle:

Whiteheart
2nd March, 2014, 11:11 PM
انجلوتی تو این بازی هم مثل سایر بازیهای بزرگمون یه فلوپ به تمام معنا بود ! بازم لاین اپ اشتباه ! بازم نشون دادیم زیر پرس هیچی نیستیم و فعلا نصف خوفناکی تیم ما حصل باد کردن تیم توسط مطبوعات مادریدی هستش !

حضور خدیرا هم تو چنین بازیهایی اهمیت خودش را به طور واضح نشون میده ! جایی که اردا توران و دیگو کوستای وحشی بازیکنای ما را با بازی فیزیکی از بازی خارج میکنند !

از اتلتیکوی وحشی ، مربی وحشی و توپ جمعکنای ایرانیسیزه شدشون هم نمیشه به راحتی گذشت کرد !

در مجموع در وهله ی اول به انجلوتی ، بازی ضعیف تک تک بازیکنا بخصوص لوپز (مادر مرده) و در ادامه به عرب بازی های اتلتیکوی بزدل باختیم ! سیموئه فکر کنم این کاراها را از لیگ های عربی یاد گرفته ! فکر کنم یه زمانی تو تیمای حاشیه خلیج فارسا بازی کرده ! امیدوار که نیستم ولی کاش این وحشی گری ها و از جون مایه گذاشتن ها جلوی همه ی تیما باشه ! و جلوی یه سری تیما نرند هالیدی !

به هر حال هنوز از چیزی که باید باشیم فرسنگ ها فاصله هستش ! اولیش برگشت ایکر به دروازه !

Davôôd
3rd March, 2014, 01:21 AM
الان اتلتیکو سالهاست در حسرت بردن رئال در حضور ایکر هست !
نمیدونم چرا وقتی ایکر جلو اتلتیکو بازی میکنه میبریم و وقتی لوپز بازی میکنه میبازیم یا مساوی میکنیم !
اتلتیکو موقعیت های خوبی داشت ولی دو تا گلی که زد به خاطر واکنش تخیلی و تاخیری لوپز بود ! گل دوم واقعا مسخره بود ! صد در صد ایکر میگرفت اون توپ رو .
بزرگترین خود زنی تاریخ رو داریم انجام میدیم ...

از اینها گذشته تیم در کل افتضاح بازی کرد . کلا مو در بازیهای کوچیک تر میزد انجلوتی هم ظاهرا در بازیهای بزرگ میخواد تر بزنه ! باخت بازی رفت به اتلتیکو باخت بازی رفت به بارسا مساوی در زمین ویارئال مساوی در زمین بیلبائو و الانم مساوی در زمین اتلتیکو . قراره ال دربی و بازی با سویا رو هم برای مساوی به زمین بریم ؟ یعنی اگه بارسا رو نتونه تو زمین خودی شکست بده حتی در صورت قهرمانی در لیگ هم عملکردش ضعیف تلقی میشه . حداقل اگه بازی رفت جلو اتلتیکو رو میبرد مساوی امشب زیاد به چشم نمیومد .

Whiteheart
3rd March, 2014, 02:51 AM
به تیمم که در مقابل همه چیز و همه کس در حال جنگ است، افتخار می‌کنم."

ادم این جمله ی سیموئه را میخونه ، اینجوری میشه :Smilebb (116):

وقتی با تفکرات بزدلانه و اشتباه یه مربی که 90 درصد بازیای بزرگ را فلوپ بوده (چه تو میلان ، چه تو چلسی) از دست بدیم ، این میشه که گابی و سیموئه و ... حرف از ادامه ی لالیگا و امتیاز از دست دادن ما مقابل بارسا بگند !

در حقیقت ما در حال حاضر به لطف سخت کوشی سایر تیمهای لالیگا یه برتری ناچیز داریم و در بازیهای رودرو فعلا سوم هستیم ! انجلوتی در حال حاضر بین قهرمان بودن و فلوپ بودنش یه مرز باریکه ! که فعلا به نظر من به لطف شانس زیادش و افت بارسا نسبت به سالهای گذشته هنوز قهرمان مطبوعات مادرید مونده و گرنه در صورت ادامه دار بودن این موقعیت بزودی تیغ تیز مطبوعات رو گردنش میاد !

به نظرم حتی بهم ریختگی هم که برای تغییر تاکتیک اعمال کرده به زودی شکست میخوره ! چون همونطوری که مشخصه در بازیهای سخت نه در دفاع تعادل داریم و نه در حمله !

بیست دقیقه ی اخر امشب به تیم کریدیت داد و گرنه 65 دقیقه ی اول بازی را من موندم چطور انالیز کنم . هر چی اروم تر میشم تازه به عمق فاجعه بازی امروز پی میبرم !

p_s_3
3rd March, 2014, 02:35 PM
یکی من رو توجیح کنه چرا کاسیاس تو دروازه نیست !!!!اینجورش رو ندیده بودم ....دارم قاطی میکنم !!!!!!!!!!!!!!!!!

yasin16
3rd March, 2014, 03:22 PM
دیشب اگه بازی رو دیده باشین خیلی جذاب بود.ولی خداروشکر رئال مادرید اول قراردارد بااینکه بارسلونا برد.

من که میگم رئال همینطوری به صدر نشینی ادامه میده و امسال قهرمان رئال مادرید.

نظر شما چیه؟؟

دیشبم مثل همیشه بنزما و رونالدو گل زدن.

Real Madrid C.F
3rd March, 2014, 09:10 PM
دیشب اگه بازی رو دیده باشین خیلی جذاب بود.ولی خداروشکر رئال مادرید اول قراردارد بااینکه بارسلونا برد.

من که میگم رئال همینطوری به صدر نشینی ادامه میده و امسال قهرمان رئال مادرید.

نظر شما چیه؟؟

دیشبم مثل همیشه بنزما و رونالدو گل زدن.

سلام یاسین جان خوش اومدی به جمع رئالیای پارسفوتبال
همه اینجا امیدواریم رئال قهرمان بشه
ولی بعید میدونم اگه بیست روز دیگه جلوی بارسا لوپز فیکس باشه رئال بتونه قهرمان لیگ بشه...

--------------------------

حسین باتیستا قرار بود خبر بزاری ،من ندیدم
سایت گل فارسی هم خوشبختانه و متاسفانه از کار افتاده و مرجع خبری هم انقدر خبر میذاره آدم نمیرسه بخونه
اطلاعاتم در مورد تیم خیلی وقته اپدیت نمیشه دیگه

Real Madrid C.F
3rd March, 2014, 09:22 PM
دوباره دارم دو تا گلی که لوپز دیشب خورد رو نگاه میکردم
واقعا این دروازبان رو نمیشه لقب معمولی و متوسط هم بهش داد.
روی گل اول بجای اینکه شیرجه بزنه فقط میخوابه رو زمین
روی گل دوم مقصر صد در صد ،توپ رو که میبینه جهت توپ رو تا وقتی به خط دروازه نرسیده نمیتونه تشخیص بده!
اول خیز برمیداره جهت مخالف و بعد تا میاد خودش رو جمع کنه توپ رسیده به دروازه
طبق معمول خودش رو میکشه سمت و توپ و بازم از شیرجه زدن عاجزه.

همه ی اینا در حالیه که اسطوره ی تیم و بهترین دروازبان دنیا رو نیمکت میشینه!

Whiteheart
3rd March, 2014, 11:55 PM
امروز با همکارا صحبت فوتبال را میکردم . همه بدون استثنا میگفتند اگه ایکر بود گل دوم را نمیخورد ! الان 90 درصد دنیا رو این موضوع توافق دارند که ایکر باید فیکس باشه بعد این انجلوتی با نفهم بازی و مصلحت اندیشی که راه انداخته داره تبر به تنه ی تیم میزنه ! جالبه که مطبوعات مادریدی هم که برای بازی ندادن ایکر توسط مورینیو خشتک ها پاره کردند تو خواب زمستونی هستند و در سکوت به سر میبرند !

من نمیدونم عامل نیمکت نشینی ایکر پرز هستش یا انجلوتی ولی این را میدونم که هوادار مادرید مثل من اخر فصل نتیجه میخواد! هیچ بهونه ایی هم قابل درک نیست !

من نمیدونم این چه مربی هستش که میاد مصاحبه میکنه و میگه ترکیب ها را قبل بازی نشون پرز میدم ! یا اینقدر ترسو و مصلحت اندیش هستش که برای ناراحت نکردن بازیکنای تیم یکی در میون بهشون بازی میده !

وقتی مارسلو و کارواخال بهتر هستند چرا باید دو تا جنازه بازی کنند !
چرا وقتی ایکر بهتره باید لوپز زیر متوسط بازی کنه ! لوپز تو سویا دروازبان سوم هم بزور بود ، بعد حالا شده شماره ی یک رئال / بارسایی ها از والدز مینالن من نمیدونم ما باید از این وضعیت سرمون را بکوبیم به دیوار
خط دفاع با زوجیت واران یه ارامش و هارمونی منحصر به فرد پیدا میکنه ، بعد باید شاهد زوج سوتی په په و راموس باشیم ! این ازمون و خطاها را مورینیو کرد و رفت ! به تیم زوج راموس و واران را داد و رفت / معلوم نیست چرا باید باز اشتباه کنیم ! از روی گل راموس یا په په ! از روی گل مستر پرز !

اول فصل تمام دنیا میدونست با رفتن هیگوایین و اعتیاد شدید بنزما رئال مادرید نیاز به یه مهاجم نامبر وان در حد فالکائو یا سوارز داره ولی چه مصلحت اندیشی بود که باید شیره ایی تو تیم میموند را فقط انجلوتی میتونه توضیح بده !

بنزما در حد بازی دیشب نبود ! اصلا نتونست فشار روی دفاع اتلتیکو بیاره ! یا مدافعاشون را اذیت کنه ! اینجا رئاله ، جایی که رائول و رونالدو نازاریو و هگو سانچز و ... بازی کردند ! بعد الان چه اتفاقی افتاده که ما باید روی یه بازیکن معتاد ، مفنگی که هر وقت بست زده باشه در حد متوسطه و هر وقت بست نزده باشه زیر متوسطم نیست باشیم !

رئال جای مهاجمی هستش که هر ثانیه برای دفاع حریف خطر باشه ، نه بازیکنی که دری به تخته ایی بخوره یک و دوهاش بگیره !

yasin16
5th March, 2014, 04:04 PM
اقایون زیاد خودتون رو ناراحت نکنید این چیزی که شده بیشتر هواداران هم دوست دارن ایکر بیاد دروازه ولی حیف اما

امیدوارم رئال امسال قهرمان بشه

Blanco
6th March, 2014, 12:09 AM
من بازی رو ندیدم
گلا رو دیدم فقط جز لعنت فرستادن به کارلتو چیزی برای گفتن نداشتم !
لوپز هم از خود ماست ولی دیگه تا حدی میشه تحمل کرد این مسخره بازی رو

بازیهای ملی شروع شد و باید منتظر مصدومیت ها بود !

FaNtAsTiCo
6th March, 2014, 09:43 PM
گزیده ی صحبت های امروز کاپیتان :

http://www.shiaupload.ir/images/34903418219847812201.jpg

-یک هفته است که در مورد گل گابی صحبت میکنید.دیگو دید نداشت جلوی چشم او را گرفته بودند.بحث را تمام کنید!

-به عنوان کاپیتان رئال مادرید از شما تقاضا دارم به هم تیمی های من احترام بگذارید

-آربلوا و کونترائو و مارسلو و کارواخال همگی خوب هستند و هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند

-مربی به من گفت که در کوپا و لیگ قهرمانان بازی خواهی کرد و من تصمیم گرفتم در هر بازی بهترین خود را ارائه کنم و به تیمم کمک کنم

-ما صدرنشین لیگ هستیم و بخشی از آن به خاطر دیگو است.او بسیار خوب است

-من برای پویول بهترین خودش شانسی ها را آرزو میکنم همه باید به تصمیم او احترام بگذارند او یک هم تیمی فوق العاده است.تصمیم پویول نشان داد که در زندگی اتفاقاتی میفتد که فکرش را نمیکنید اون حس کرد که نیاز به تغییر دارد.

-ممکن است تا 5 سال دیگر من نیز تصمیم مشابهی بگیرم ولی تا 5 سال به راحتی میتوانم در سطح اول فعال باشم

-تیم های بسیار خوبی در یک چهارم لیگ قهرمانان هستند مشتاق قرعه کشی مرحله ی بعدی میباشم.من به دنبال دسیما هستم

-مهم ترین چیز بردن سه گانه هست وتنها چیزی که به آن فکر میکنم باشگاهم است

-تا جام جهانی سه ماه فرصت باقی مانده این یک رویداد فوق العاده است اما من در واقعیت زندگی میکنم و به زندگی روز به روز با باشگاهم توجه میکنم

-بالاتر از هرچیزی این است که به خودتان ارزش بدهید.انالیز های سریع انجام بدهید و اعتماد به نفش داشته باشید

-من ارزشم را از دست داده ام؟نه این گونه نیست هر وقت بیرون میروم پیام های بسیار گرمی از مردم دریافت میکنم این برای من بسیار مهم است

-این باشگاه مربی دارد و او تصمیم میگیرد باید پذیرفت و نباید حمله کرد

-هرگز نباید از هم بپاشید.رئال مادرید همیشه در معرض توجهات است اما شما باید بهترین خود را ارائه بدهید

-نباید با فکر فینال لیگ قهرمانان جلو برویم.باید بازی به بازی قدم برداریم

حسین باتیستا
8th March, 2014, 09:49 PM
به سلامتي بارسا هم 1-0 به وايادوليد باخت .:N_aggressive (14):
فرداشب هم با برد احتمالي مقابل لوانته تو سانتياگو اختلاف به 4 ميرسه

Real Madrid C.F
8th March, 2014, 11:43 PM
اگه بتونیم فاصله رو بیشتر کنیم تا بازی ال کلاسیکو خیلی خوبه.

فردا حتما باید ببریم و هیچ عذری پذیرفته نیست!

حسین باتیستا
8th March, 2014, 11:45 PM
حتما درجريانيد بچه اينيستا متاسفانه سقط شد . خبر بدي بود:33::Smilebb (29):
رونالدو هم دلداريش داده و گفته قوي باش

http://isport.ir/manage/Storage/Images/ea71dd85-c57d-41d9-a575-7715e09935f0-cb.Jpeg

Blanco
9th March, 2014, 12:26 AM
نتیجه خوبی به سودمون رقم خورده
منم با ممد موافقم باید حتما تا قبل الکلاسیکو این فاصله رو حفظ کنیم
اگه این فاصله رو به چهار برسونیم میشه خیلی امیدوار بود به الکلاسیکو
با توجه به اینکه انجلوتی نشون داده توی بازیهای بزرگ چیزی توی چنته نداره باید از این فرصتهای طلایی استفاده کرد

p_s_3
9th March, 2014, 10:08 AM
امشب باید ببریم که خیالمون در ال کلاسیکو راحت باشه البته این بارسلونایی که من دیدم باید راحت ببریمش یعنی ما از وایادولید کم تریم !!!! ولی کاری ندارم از وایادولید باختن خیلی ضایع هست :crazy:

yasin16
9th March, 2014, 07:29 PM
http://futbol.as.com/futbol/imagenes/2014/03/08/album/1394292914_224458_1394295391_album_grande.jpg

وایادولید در هفته بیست و هفتم از رقابت های لالیگا توانست با یک گل بارسلونا را شکست دهد.

به گزارش سایت اخبار روز فوتبال (http://www.myfootballnews.ir)، امروز از ساعت 18 و30 یک دیدار از رقابت های لالیگا با بازی بارسلونا و وایادولید پیگیری شد.

تک گل این بازی را فوستو روسی در دقیقه 17 به ثمر رساند

بارسلونا با این نتیجه با 63 امتیاز در رده ی دوم باقی ماند وباید منتظر باشد تا ببیند اتلتیکومادرید در بازی امشب خود مقابل سلتاویگو به چه نتیجه ای دست میابد.

رئالی ها شما هم با من موافقید که بارسا این فصل قهرمان نمیشه.

Real Madrid C.F
9th March, 2014, 10:00 PM
میترسم این لوپز امشب دوباره کار دستمون بده!

تا وقتی این تو دروازه ی رئاله حتی جلوی مالدیو هم میترسم ببازیم!
به هیچ توپی نه نمیگه ماشالا!

الان اتلتیکو واقعا خطرناکه و بازیای راحت تری داره نسبت به ما.
فقط خوبیش اینه که بازی آخرش با بارساست.

Davôôd
10th March, 2014, 12:28 AM
کارواخال به ف رفت ؟
اگه شدید مصدوم بشه خیلی به ضررمون تموم میشه !
اربلوا هم مصدوم هست . البته میشه راموس رو اورد به راست ولی ...

برد رو هم تبریک میگم .
اگه بشه مالاگا - بارسا - سویا رو ببریم شانس قهرمانی واقعا زیاد میشه .
ببینیم انجلوتی در سه بازی حساس اینده چیکار میکنه . اتلتیکو هم من فکر میکردم افت میکنه ولی ظاهرا قرار نیست حالا حالا ها کم بیارن !
داره خطرناک میشه اتلتیکو . بازیهای باقی موندش هم زیاد سخت نیست ! بازی هفته اخرشون با بارسا هم اگه بارسا شانس قهرمانی نداشته باشه با تیم ب به زمین میره و نمیشه به اون بازی دل بست .

ath91
10th March, 2014, 12:59 AM
بردو تبریک میگم.دو تا صحنه عجیب این بازی داشت
یکی گل محیرالعقول مدافع لوانته بود که هنوز تو کفش موندم.یکی هم اون صحنه ای بود که رونالدو توپو به تیر دروازه زد بعدش توپ رو خط حرکت کرد از جلو پای بیل رد شد ولی بیل گلش نکرد.واقعا بعضی وقتا این بیل شاهکاره

Real Madrid C.F
10th March, 2014, 03:20 AM
منم برد رو تبریک میگم.

داوود مصدومیت کارواخال 2-3 روزه نوشته بود خوب میشه شانس اوردیم!
راموس دفاع راست باشه،اونم جلو بارسا یعنی فاجعه!
همون 3 دقیقه اول اخراج میشه
بازی بعدی با مالاگا بازی سختیه
یه بازی غفلت یک عمر پشیمانی:4:
باید تیم طوری بازی کنه که انگار هر بازی فیناله

p_s_3
10th March, 2014, 11:44 AM
منم برد رو تبریک میگم ..همه بازی ها رو باید ببریم دیگه نباید اشتباه کنیم و امتیاز از دست بدیم.. ما قهرمانیم :N_aggressive (41):

MADRIDISTA
10th March, 2014, 12:36 PM
این کم گل زدن تیم تو برنابئو بدجوری رو اعصابمه
البته دیشب واقعا بدشانس بودیم سه بار به تیرک زدیم ...دروازه بان حریف هم تو بعضی صحنه ها عالی بود
هرچند این روزا فقط سه امتیاز مهمه و بس...
اختلاف خوبی بوجود اومده با رقیبامون ولی سه بازی آینده ما (مالاگا-بارسلونا-سویا) همه چیز رو مشخص میکنه...این سه تا بازی رو پیروز بیایم بیرون راحت میشه گفت قهرمانی تو چنگمونه...فوق العاده سخته ولی دور از دسترس نیست
------------------
دیشب درسته کریم گل نزد و یکی دو تا موقعیت خراب کرد ولی در کل کریم 2014 فعلا متفاوت ظاهر شده
--------------------------
البته بازی های اتلتیکو هم آنچنان ساده نیست
با والنسیا و بیلبائو خارج از خونه داره و همین لوانته بازم خارج از خونه ...تازه اگه بازی با بارسا رو حساب نکنیم ---یه بازی با ویارئال هم دارن
کلا به نظر من احتمال اینکه سوم بشن بیشتر از رتبه های اول و دومه

حسین باتیستا
12th March, 2014, 02:00 PM
http://www.shiaupload.ir/images/79256830214890633273.jpg

viva_realmadrid
16th March, 2014, 01:33 AM
این برد زیبا رو تبریک می گم

جزو معدود دفعاتی بود که دیدم آنجلوتی با سیستمی که مشخصه حریف کاملاً گرفتازش شده وارد زمین شد! که البت اینم زیاد دووم نیورد و کریم شیره ای با اون حرکت مسخرش هم تیمو به فنا داد هم خودشو!
با اینکه وقتی بنزما نباشه از بازی 10 برابر بیشتر لذت می برم ولی وظیفه کریم این بود که خط دفاع مالاگا رو سرگرم کنه تا رونالدو از پشت اونا فرار کنه....

در کل خیلی راحتتر می شد ببریم که هم بی دقتی مهاجمای ما و هم کمتر شدن میل به حمله باعث شد آخرای بازی استرس بگیریم

ایسکو بد بازی کرد خیلیم ناراحت شدم! اون تک به تک اگه جلوی هر تیم دیگه ای بود به احتمال خیلی زیاد گل می شد ولی مشخص بود هنوز با بازی جلوی تیم سابقش مشکل داشت!

بیل نیمه اول خیلی خوب بازی کرد ، دی ماریا نیمه دوم سرعت بازیو بیشتر کرد .... آلونسو که یدونه باشه هم دفاع هم بازیسازی ... مودریچ هم همینطور... کارواخال خیلی عالی بازی کرده این چندتا بازی آخر... در کل اگه دوباره فوق ستاره ای مثل آربلوا بیاد تو زمین تو هر بازی که باشه باید منتظر سوتی های منحصر به فرد خودش باشیم !

مارسلو هم بدجور جو کاپیتانی گرفته بودتش:4:

لوپز نمی دونم در حال حاضر چه برتری به ایکر داره که باید فیکس باشه! ایکر خیلی مرد بوده که هنوز آمادگیش رو حفظ کرده

بازی بعدی که تشریفاتیه ، ولی بازی با بارسا دیگه مشخص می کنه کی قهرمانه !

10 تا بازی تو لیگ مونده ، که 4تاش خارج از خانس ! هر بازی هم حکم فینال رو داره ! هیچ تیمی نیس که بشه گفت از الان برنده ایم از بارسا والنسیا سویا بگیریم تا آلمریا سوسیئداد

=============

اگه صحبتی هم در مورد الکلاسیکو دارید می تونید تو این تاپیکم بیان کنید : .: ال کلاسیکو El Clásico :. (http://anjoman.parsfootball.com/showthread.php?t=7309)

Blanco
16th March, 2014, 01:36 AM
بازی خوبی انجام دادیم
بازی رو خوب کنترل کردیم
نمیدونم چرا نتونستیم بیشتر گل بزنیم
بازی رو با نتیجه شکننده ایی بردیم
کلا از بازی با مالاگا اونم توی زمین خودش کمی هراس داشتم که خدا رو شکر تونستیم سه امتیاز رو بگیریم
اگه کمی کریس دقت کرده بود میتونستیم بیشتر هم بزنیم
البته از احمق بازی ایسکو هم نمیشه گذشت که حرکت عالی دیماریا رو شوهر داد رفت !!!

کلا تیم خوب بازی کرد و میتونستیم بیشتر هم بزنیم که نزدیم
نکته منفی بازی مصدومیت بنزما بود که معلوم نیست تا کی نباشه

نکته مثبت هم حفظ تک گل بود
هر چند اونا بعضی اوقات خطرناک میشدن اما در مجموع دفاع بدون اشتباه کار کرد

Real Madrid C.F
16th March, 2014, 01:56 AM
تبریک میگم.
رضا خیلی جو دادی،سویا و سوسیداد و بخصوص والنسیا و المریا اونقدرا هم پرشور!:4: نیستن که بخوان مشکل ساز بشن!

مصدومیت شیره ای توفیق اجباری شد عبدی.اکثر الکلاسیکو ها رو گند زده
حتی روزیم که گل زده ،...ده به بازی تیم.

متاسفانه سه تا نکته ال کلاسیکو خطریه.
یکیش دیگو لوپزه
اون یکی اینکه آنجلوتی جلوی تیمای بزرگ امسال گند زده
از اون طرف مربی بارسا بازیای بزرگ رو خوب جمع کرده و تیمای بزرگ رو برده!
بازم باید بشینیم ببینیم چی میشه...
هیچ چیزی صد در صد نیست
ال کلاسیکو غیر قابل پیش بینی ترین بازی دنیاست.

حسین باتیستا
16th March, 2014, 11:12 AM
عجب الكلاسيكويي بشه .از همين الان استرس شروع شده برام
ديماريا و مارسلو ديشب عالي بودن .
شوستر هم ضايع شد:19:

viva_realmadrid
17th March, 2014, 12:12 AM
رقیبامون بردن پس یک شنبه باید از جون مایه بذاریم... اگه ببازیم کارو خیلی سخت کردیم!

بنزما هم به سی ال نمیرسه ، وضعیتش واسه بازی با بارسا هم مشخص نیست... خداکنه نباشه ! صد در صد تیم بهتر کار می کنه تو نبودش :4:

فصل بعد باید یه مهاجم درست درمون بخریم ، تیم فقط یه بازیساز حجومی کم داره (البت ایسکو آماده بشه اونم نیازی نیست بهش ) تو بقیه پستا بازیکن هست

Abolfazl
17th March, 2014, 01:04 AM
رقیبامون بردن پس یک شنبه باید از جون مایه بذاریم... اگه ببازیم کارو خیلی سخت کردیم!

بنزما هم به سی ال نمیرسه ، وضعیتش واسه بازی با بارسا هم مشخص نیست... خداکنه نباشه ! صد در صد تیم بهتر کار می کنه تو نبودش :4:

فصل بعد باید یه مهاجم درست درمون بخریم ، تیم فقط یه بازیساز حجومی کم داره (البت ایسکو آماده بشه اونم نیازی نیست بهش ) تو بقیه پستا بازیکن هست

باهات کاملاً موافقم رضا. منم امیدوارم به بارسا نرسه و از اون طرفم آنجلوتی حماقت نکنه و از ایسکو تو پست این شیره ای استفاده کنه! بهترین گزینه واسه این پست خسه هستش.
واقعاً دلم نمیخواد واسه کسی بگم: خدا کنه مصدوم شه! اما واقعاً دیگه دارم با دیدن لوپز بالا میارم! امیدوارم آخرین فصل حضورش در رئال باشه و بره واسه همیشه. بره و دیگه بر نگرده!
واسه هافبک هجومی هم با رضا موافقم. اگه ایسکو آماده بشه، که خیلی عالیه. اما اگه نشه، علاوه بر مهاجم باید به فرک یه هافبک هجومی هم باشیم. در کل به یه هافبک هجومی دیگه نیاز داریم واسه رقابت با ایسکو.
اما واسه مهاجم، من واقعاً همیشه دوست داشتم و دارم که آگئرو بیاد به رئال. امیدوارم این فصل این اتفاق بیفته . . .

Blanco
19th March, 2014, 12:57 AM
بازی موراتا رو دیدم حالم بد شد
این پسر الان سال سومشه توی تیم اصلیه !
نمیدونم چرا هیچ پیشرفتی توی بازیش دیده نمیشه
میشه گفت بیشتر از بازیکنان این تریپی بازی هم بهش میرسه اما تقریبا هیچ پیشرفتی نداره !

بازی رو توی نیمه اول خوب شروع کردیم و به گل هم رسیدیم
میتونستیم گلای دیگه رو هم بزنیم که نشد
یه گل تصادفی خوردیم
میتونستیم یه گل دیگه هم بخوریم
عمق دفاع فاجعه کار کرد
تیم بدون مودریچ وسط زمین کمی میلنگه
ایسکو خیلی زودتر از اون چیزی که فکر میکردیم به نظرم افت کرد

به هر حال بازی خیلی مهمی هم نیست برامون باید به یکشنبه فکر کنیم
من که هیچ توقعی ندارم
اما دفاع تیم کمی نگرانم کرده
هر چند دو سه بازیکن اصلی نیستن توی خط دفاعی اما عمق فاجعه است

حسین باتیستا
19th March, 2014, 11:27 AM
شالكه بهترين حريفمون بود :78:
اگه يه نيمه ادامه داشت 20 تا ديگه هم ميخوردن:hey:
موراتا براي تفريح اومده رئال :78:
الكلاسيكو بيل بايد بهترين بازيش رو انجام بده .كلي پول گرفته مثلا

++++++++++++++
از شانس ما خسه هم 6 ماهي مصدوم شد :45:

http://www.realmadrid.com/cs/Satellite?blobcol=urldata&blobheader=image%2Fjpeg&blobkey=id&blobtable=MungoBlobs&blobwhere=1203342178028&ssbinary=true

A M I R 7
19th March, 2014, 11:34 AM
خسه تو اوج فوتبالش تو 21 سالگیش رباط صلیبى پاره کرد :22: خىلى دیشب ناراحت شدم از مصدومیتش.

امىدوارم زودتر خوب بشه :(( كولاسيناچ که باعث مصدومیتش شد و چند بار دیگه هم رو رونالدو و موراتا خطا کرد حتی یه کارت زرد هم نگرفت :22:

صعودمون از قبل مشخص بود,دیشبم سه چهارتا دیگه باید میزدیم که نزدیم.

گل اونا رو هم که راموس زحمتشو کشید و ایکر هیچ تقصیرى توش نداشت و خودشونم تاثیر خاصی روش نداشتن :4:

بیل که با مصدومیت خسه اومد تو عالى کار کرد و رو سه تا گل تأثیر مستقیم داشت.

واران رو فرم خوبیه و بعد از مصدومیتش نشون داد افت زیادى نکرده...ژابی مث اینکه حال و حوصله این بازی رو نداشت و اشتباهاش کم نبود:4: ولی ایارا بد بازی نکرد

بهترین هاى بازی هم رونالدو و ایسکو و بیل بودن.

پ.ن: ایکر هم با عبور از 12000 دقیقه به بیشترین دقایق حضور تو تاریخ لیگ قهرمانان رسید....نفرات بعدی هم رائول و ژاوی هستن

Animo Jese <3

Whiteheart
19th March, 2014, 11:21 PM
شانس داوود که تا الان کرلئونه ایی بوده و تاپیک با نتایج خوبی روبرو شده ولی جمعه و هفته ی بعد هفته ی سرنوشتمون در دو جام هستش ! جمعه ببینیم چی از قرعه در میاد ، البته تیمی که میخواد قهرمان بشه براش بایرن و چلسی و بارسا نداره هر چند که شانس خوب هم دخیل هستش و نمیشه ازش گذشت کرد به سادگی ولی نکته اینه که قلب ماها کشش چند تا الکلاسیکوی فرسایشی تو ماه فروردین را نداره

گزینه ی من برای مرحله ی بعد المپیاکوس یا دورتمونده ، نهایت پی اس جی

لیگ هم که اگه با برد ما مقابل بارسا همراه بشه یه جورای تکلیفش مشخصه میشه و صد البته بازی سخت و مهم تو سانچز پیزخوان ! حالا باید ببینیم هفته ی دیگه چطور پیش میره ، فعلا که افتادیم رو دور مصدومیت اربلوا و خسه !

خدیرا هم که یه دو تا خبر ازش اومد که به تمرینا اضافه میشه ولی هنوز خبری نیست ! تیم تو بد برهه ایی مصدوم داره میده ! موراتا هم خیلی خوبه ولی تو زدن ضربات اخر شبیه به استاد اسدی عمل میکنه ! البته کارلتو هم اصلا نتونست از لحاظ روحی موراتا را اماده کنه و اگه یه گوشه چشمی که به شیره ایی نشون میداد را به موراتا نشون میداد الان یه لواندوفسکی داشتیم تو تیممون

viva_realmadrid
21st March, 2014, 12:52 AM
کارلتو گفته مهاجم نمی خواد به همین شیره ای عزیز راضیه! یعنی اگه مصدوم بشه موراتا میاد بجاش ! خسه هم که نیست اوایل فصل... اگه یه مهاجم درست حسابی نخرن من یکی که دیوونه میشم! هر موقع قیافه کریمو می بینم اعصابم به می ریزه

بین لوپزو ایکرم یکیشون میره! این وسط اگه اتفاقی به جز جدایی لوپز بیوفته با کمال شرمندگی باید در باشگاهو گل مالید :22:

فردا قرعه کشی سی اله ! تقریباً به هر تیمی بخوریم کارمون سخته ! واسه من فقط مهمه به بایرن نخوریم

Zidane
21st March, 2014, 02:15 AM
سال نو رو به همه دوستان عزیز رئالی تبریک میگم...امیدوارم سالی خوب و خوش و توام با موفقیت داشته باشین:53:
امیدوارم امسال واسه رئال هم سال خوب و موفقی باشه وبالاخره بعد از چند سال بتونیم قهرمان سی ال بشیم...

حسین باتیستا
21st March, 2014, 01:26 PM
منم سال نو رو به دوستان رئالي تبريك ميگم:smile:
بخوريم به منچستر عالي ميشه .:smile:

حسین باتیستا
21st March, 2014, 04:06 PM
باز خورديم به دورتمند .عشق است انتقام گرفتن :19:
به نظرت راحت صعود ميكنيم
++++++++++++++++
بايرن -منچستر
بارسا -اتلتيكو
چلسي -پي اس جي

Real Madrid C.F
21st March, 2014, 04:13 PM
مسلما دورتمند قدرت پارسال رو نداره
اما تیم آنجلوتی تا الان چیزی تو بازیای بزرگ و حساس نشون نداده
نتیجه ی ال کلاسیکو،نتیجه ی بازی با دورتمند رو هم تقریبا مشخص میکنه که صعود میکنیم یا ...

حسین باتیستا
21st March, 2014, 04:46 PM
بازي اول ميزبانيم .
اگه حذف بشيم بايد باشگاه رو تعطيل كرد:Smilebb (81):

http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/Draws/02/07/64/01/2076401_w2.jpg

A M I R 7
21st March, 2014, 05:19 PM
خب به دورتموندی خوردیم که پیش بینی کرده بودم :4:

دورتموند نسبت به پارسال افت داشته و دیگه مثل قبل نیست و ما هم نسبت به پارسال قویتر شدیم،هر چند پارسالم تو بازی برگشت انواع موقعیت های صد در صد گل رو از دست دادیم

وگرنه همون پارسال میتونستیم افتضاح بازی رفت رو جبران کنیم و صعود کنیم.

بازی رفت تو برنابئو برگزار میشه و چون بازی برگشت تو وستفالن کار آسونی نداریم باید بازی رفت کار و تقریبا تموم کنیم

با توجه با اینکه بازی رفت لواندوفسکی محرومه و گوندوغان و سوبوتیچ و چند بازیکن دیگشون مصدومن...البته همونطور که حاج ممد گفت امسال تو بازیای حساس،اونجور که باید کار نکردیم

با این حال 2 روز دیگه تو ال کلاسیکو عیار تیم مشخص میشه...این فصل مثلث بیل،بنزما،رونالدو 76 گل زدن که فک کنم بهترین خط حمله اروپا واسه رئال باشه

بازی رفت 12 فروردین و بازی برگشت 18 یا 19 فروردین برگزار میشه

حسین باتیستا
21st March, 2014, 06:45 PM
بازیکنانی که سال قبل برابر رئال حضور داشتند ولی امسال به دلیل مصدومیت محرومیت و .. نیستند:victory:

https://scontent-a-sjc.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/1513956_764084360269519_9609974_n.jpg

Blanco
22nd March, 2014, 12:43 AM
بايد ديد توي الكلاسيكو كيفيت رئال چه جوري هست
اگه با كيفيتي كه توي اين چند وقته بازي كرديم ادامه بديم ميشه اميدوار بود
ولي اگر مثل بازي رفت بي كيفيت بازي كنيم نميشه به بازيهاي اينده اميدوار بود
در كل قرعه خوبي بود

p_s_3
22nd March, 2014, 03:21 PM
سلام اول تبريك براي سال نو كه اميدوارم براي همه سال خوبي باشه و رئال هم سه جام رو بگير ...خيلي خوشحال شدم به دورتموند خورديم چون واقعا دوست دارم لحشون كنيم واقعا در سطح ما نيستند پارسال تو بازي برگشت شانس داشتند اخراشم خيلي ترسيده بودند امسال نابودشون ميكنيم حالا ببينيد ..و آرزوي برد در ال كلاسيكو

ath91
22nd March, 2014, 06:50 PM
سال نو رو تبریک میگم به همگی
من که اصلا از قرعه کشی خوشحال نشدم.به نظرم دورتمند دومین تیم خطرناک ممکنه بود.سبک بازیشون خیلی خطرناکه

حسین باتیستا
22nd March, 2014, 10:29 PM
بچه ها اين خبر رو با دقت كامل بخونيد . رئال تو 24 روز كامل ميتونه سرنوشت خودشو تو ليگ -ليگ قهرمانان عوض كنه .

ماراتن 24 روزه رئال با 8 بازي حساس

مرجع خبري رئال مادريد :‌از روز يكشنبه ، ماراتن 24 روزه رئال مادريد با 8 بازي آغاز مي شود . ماراتني كه در تن آن رئال مي تواند سرنوشتش در سه تورنمنت را رقم بزند .

كار با بازي يكشنبه با بارسلونا آغاز مي شود . سه روز بعدش رئال بايد دز پيزخوان به مصاف سويايي برود كه به مرحله يك چهارم ليگ اروپا صعود كرده است . پس از آن رئال بايد سومين بازي ليگي خود را در يك هفته با بازي نسبتا آسان با رايو در روز شنبه ، 9 فروردين داشته باشد . رئال اگر در اين سه بازي 9 امتياز بگيرد ، 75 درصد مسير لاليگا را پيموده است .

پس از آن نوبت چمپيونزليگ است . تيم كارلو بايد 12 فروردين ساعت 23:15 به مصاف دورتموند در برنابئو برود و شش روز بعدش در وستفالن بازي كند . بين اين دو بازي رئال بايد با سوسيه داد در آنوئتا بازي كند كه بازي آساني نخواهد بود .

پس از دو بازي با دورتموند ، نوبت بازي با آلمريا خواهد بود . پس از بازي با آلمريا هم فينال كوپا در روز 27 فروردين برگزار مي شود .

Real Madrid C.F
22nd March, 2014, 11:01 PM
برنامه ی سنگینیه!
ولی خب برای اکثر تیمای مطرح که تو سه جام میجنگن وضعیت همینه!
باید برنده ی باشیم تمام این بازیا رو چون اگه یه بازی رو ببازیم تو روحیه تیم تاثیر داره و بقیه بازیا هم وا میدیم...
بخصوص ال کلاسیکو
از طرفی ال کلاسیکو که بازی اوله رو بتونیم ببریم قدم محکمی برداشتیم و هم روحیه تیم میره بالا و روحیه رقبایی که با رئال بازی میکنن کم میشه و خودشون رو از پیش باخته میدونن.

Davôôd
23rd March, 2014, 12:42 AM
به نظر من هم قرعه خوبی بود !
البته به شرطی که دورتموند واقعا ضعیفتر شده باشه نسبت به فصل قبل که به نظر میرسه ضعیفتر شدن .
اینکه ما قویتر شدیم یا ضعیفتر در بازی الکلاسیکو و دورتموند مشخص میشه .

البته از المانی بودن دورتموند (درسته انجلوتی شالکه رو زد ولی نمیشه گفت مشکل تیم جلو تیم های المانی بیرون از خونه حل شده ) و انگیزه مضاعفی که دورتموندی ها میتونن جلو رئال پیدا کنن نمیشه به سادگی گذشت . ممکنه بازیکنای ذخیره با کمک همین انگیزه جای اصلی ها رو به خوبی پر کنن . در مقابل حس انتقام رئال هم میتونه برای دورتموند خطرناک باشه .

اگه صعود کنیم و مرحله بعد به بایرن بخوریم خیلی جالب میشه ! شالکه - دورتموند - بایرن ! مرحله بعد واقعا سخت هست و همه تیمها خطرناک هستن . چلسی - بایرن - بارسا به احتمال 90 درصد تیمهای مرحله بعد هستن و باید دید از بین رئال و دورتموند کدوم تیم صعود میکنه ! بازی چلسی و پی اس جی و رئال و دورتموند فکر میکنم نزدیکترین بازیها باشه . بایرن راحت میزنه منچستر رو بارسا هم احتمال بردش جلو اتلتیکو 70-30 هست به نظرم .
% موفقیت بایرن جلو من یو : 80-20 به نفع بایرن

% موفقیت رئال جلو دورتموند : 65-35 به نفع رئال

% موفقیت چلسی جلو پی اس جی : 60-40 به نفع چلسی

% موفقیت بارسا جلو اتلتیکو : 70-30 به نفع بارسا

حسین باتیستا
23rd March, 2014, 10:03 PM
آنجلوتي :”‌بايد با شهامت و شخصيت پيروز شويم “

مرجع خبري رئال مادريد : كارلو آنجلوتي ، مربي ايتاليايي رئال در آخرين صحبت هايش پيش از الكلاسيكو گفت :”‌بازي بسيار مهمي است . ما تيم منسجمي هستيم . آنها نيز همين طور . يك برتعري جزئي داريم اما به چهار امتياز برتري فكر نمي كنيم . اين استراتژي ما را تعيين نمي كند . رئال بايد در بهترين سطح باشد و كيفيتش را نشان دهد . “‌

كارلو در مورد رشد رئال در بازيهاي اخير نيز گفت :” مشكلاتي داشته اند اما در مقابل ما يك الكلاسيكو را برگزار مي كنند . همه چيز را فراموش مي كنند تا يك بازي عالي داشته باشند . وقتي بارسلونا در بهترين سطحش باشد خيلي خطرناك مي شود . “

وي در مورد بحث جنجال هاي دروني بارسا مثل دادگاهي شدن مسي و نيمار روي اين تيم گفت :” تاثير مي گذارند اما در دراز مدت . روي يك بازي به اين مهمي تاثير نمي گذارند . رئال بايد بهترين عملكردش را داشت هباشد . چنين بازيهايي ، بحث شهامت و شخصيت است . “

++++++++++++
برنابئو كاملا پر مي شود

مرجع خبري رئال مادريد :‌برنابئو مملو از جمعيت خواهد بود . در حقيقت اين طور كه باشگاه اعلام كرده امشب يك صندلي نيز خالي نمي ماند .

گزارشات نشان مي دهند كه استاديوم كاملا پر مي شود . باشگاه از ساعات آغازين صبح امروز ” بليط نداريم “‌را بر سر در بليط فروشي نصب كرده است .

حسین باتیستا
23rd March, 2014, 10:50 PM
الان رفتم سايت رسمي باشگاه ارزون ترين بليط 70 يورو به پول ما 210 هزار تومن (اگه يورو 3 تومن باشه)
گرون ترين بليط جايگاه ويژه 1200 يورو حدودا 3ميليون و 600 هزار تومن
امشب 700 خبرنگار هم حضور دارن
اطلاعات مختصر براي الكلاسيكو:king:

Davôôd
23rd March, 2014, 11:56 PM
ببینیم انجلوتی چیکار میکنه .
همه ازش برد میخوان ولی اگه نبریم حداقل باید یه مساوی رو بتونیم در زمین خودمون بگیریم در غیر اینصورت باید بره بمیره :4:
بنزما به بازی میرسه ؟ اگه نرسه خیلی به ضررمون تموم میشه ! جای خدی هم خالی هست ! امیدوارم دیماریا به بهترین شکل ممکن به ژابی و مودریچ کمک کنه !
البته اول باید ببینیم از چه ترکیبی استفاده میشه ...

حسین باتیستا
23rd March, 2014, 11:59 PM
داوود بنزما هم ميرسه :hair:

ترکیب اعلام شد :
López, Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo, Modric, Xabi, Di María, Bale, Cristiano & Benzema

p_s_3
24th March, 2014, 12:18 AM
اي بابا چرا لوپز!!!!!!!!!!:Smilebb (16)::Smilebb (29):بدونه كاسياس مگه ميشه !

حسین باتیستا
24th March, 2014, 01:14 AM
دفاع خيلي وضعش خرابه .
بنزما دو تا فرصت 100 درصد گل رو راحت از دست داد
رونالدو -كاروخال افتضاح بودن
با اين دفاع مساوي بگيريم هم كلي غنيمته

Blanco
24th March, 2014, 01:17 AM
نيمه اول مساوي شد
هم دفاع ما ول معطله هم دفاع اونا
گل دوم كه خورديم همش از احمقي راموس بود
يار من توو من با مسي بود يهويي ولش كرد
از اونور هم بنزما دو تا موقعيت خوب رو هدر داد ولي دوتا گل زد
در مجموع خوب بود
كريس افتضاح مثل بيل
ديماريا عالي
باقي بازيكنا همه معمولي و ضعيف

انجلوتي بعد گل دوم رئال بايد بازي رو كنترل ميكرد ولي تيم شوهر رفت
ميشد راحت به بارسا بيشتر زد مثل توپي كه پيكه در اورد
ولي اين انجلوتي اسكول ميزنه
اميدوارم نيمه دوم حمله كنيم بايد بازي رو ببريم چون ميتونيم دفاع بارسا خيلي ضعيفه

p_s_3
24th March, 2014, 01:20 AM
من نميدونم چرا انقدر راحت گل مي خوريم !!!بنزما ميتونست راحت هتريك كنه ولي نتونست راستي اين ديماريا اسفناج زده ؟يه خورده هم بده دفاع بخوره

حسین باتیستا
24th March, 2014, 01:23 AM
حسرت يه دفاع مستكم تو اين چند سال رو دلمون موند :29:
++
ببريم 70 درصد راه قهرماني رو رفتيم
ديماريا خدا بود نيمه اول

Blanco
24th March, 2014, 02:15 AM
باختيم
اونم به يك اشغال عوضي مثل راموس
دست من باشه راموش رو براي هميشه سكو نشين ميكنم
انجلوتي هم پخي نيست

Davôôd
24th March, 2014, 02:22 AM
اول به داور باختیم بعد هم به شیره ای ...
دم انجلوتی گرم تنها ایرادش این بود که دیر تعویض کرد ! باید یه بازیکن دونده مثل کوئنترائو رو جای دیماریا یا بیل میاورد تا تو کارهای دفاعی کمک کنن .
کارواخال -بیل - رونالدو و ژابی هم ضعیف بودن . دیماریا عالی بود :smile: هنوز یه امتیاز جلو هستیم و باید قدرش رو بدونیم !

حسین باتیستا
24th March, 2014, 02:28 AM
امتحان اول رو مردود شديم :71:
امتحان دوم هم احتمالا دورتمند ما رو حذف ميكنه:71:
امتحان سوم هم فينال جام حذفي ضايع ميشيم:71:
در كل هيچ كوفتي نميشيم:71:

Real Madrid C.F
24th March, 2014, 02:30 AM
دو سه خط فحش +18 نوشته بودم به داور و بازیکنا و شخص انجلوتی پاکش کردم

چون ارزش فحش هم ندارن!وقتی خودشون برای خودشون ارزش قائل نیستن من چرا اعصاب داغون خودم رو خورد کنم بخاطر اینا که از این گند کاریاشون درامد هم دارن!
با عرض معذرت اما گور پدرشون
وقتی این تیم یه نفر مثل کاسیاس رو نمیتونه تحمل کنه و باید بره رو نیمکت و تر زدنای لوپز رو ببینه و مصاحبه کنه و از لوپز تشکر کنه!! من دیگه چی بگم.

از طرفی وقتی امثال پرز که مدیر باشگاهه انقدر بی خاصیته که با این همه ادعا داور بازی تو رفت و برگشت سر تیمش رو میبره و هیچ گهی نمیتونه بخوره بازم من چی بگم؟
اگه گوساله ها یه فصل لیگ رو تحریم کنن و بیننده ی لالیگای مزخرف نصف بشه این گه کاریا بالا نمیاد که رفت و برگشت یه داور بی پدر برینه به هیکل این همه تماشاگر و طرفدار تیم تو سراسر دنیا!

پ.ن1:این پست ویرایش شده بود ! پست غیر ویرایش شده رو اگه خواستید میزارم بخونید.
پ.ن2:اگه بر وبچ اولتراسور نبودن تو استادیوم دیگه هیچی!این غربتیای شرقی چشم بادومی بی ... گند زدن با این تشویقاشون
پدر سگا انگار اومدن سینما!

Real Madrid C.F
24th March, 2014, 02:32 AM
امتحان اول رو مردود شديم :71:
امتحان دوم هم احتمالا دورتمند ما رو حذف ميكنه:71:
امتحان سوم هم فينال جام حذفي ضايع ميشيم:71:
در كل هيچ كوفتي نميشيم:71:

مطمئن باش این باخت نتایج بدی داره!
اولیش سوم شدن تو لیگه
و شاید باخت سنگین به دورتمند
دیگه مهم هم نیست که داور سرمون رو بریده یا نه
روحیه تیم به فاکنده رود رفت!

A M I R 7
24th March, 2014, 02:36 AM
کاش راموس بى پدر بار اولش بود...چندمىن بارش بود که تو بازى حساس گند مىزنه به تىم.

کرىم با اىنکه دو تا گل زد ولى دوتا موقعىت عالى رو نزد...بىل هم که ماشالا توپو بر مىداشت از سمت راست مستقىم مىرفت تو اوت.

به جز دىمارىا و بنزما همه بد بودن.

بعد از هر گلى هم که مىزدىم مىکشىدىم عقب تا بارسا حمله کنه!

مورىنىو که اوند ىه مدت ازون کشىدىم تا بازى تو ال کلاسىکو ها نترسه,حالا باىد از کارلتو بکشىم تا چن وقت

کاش راموس زودتر گورشو از تىم گم کنه که ضررش خىلى بىشتر از منفعتشه

حسین باتیستا
24th March, 2014, 02:38 AM
محمد اين دفاع تو ليگ قهرمانان دورتمند رو حذف كنه شاهكار كرده چه برسه به مرحله بعدش مثلا بخوريم به بايرن
عيدمون رو خراب كردن تف

p_s_3
24th March, 2014, 02:42 AM
من ديگه واقعا نميدونم از ناراحتي چي بگم كوشيم همينجوري داره اس مياد مسخره ميكنند .حالا خوبه هنوز اوليم كه ميدونم اول نميمونيم . ٥ شنبه سويا حالمون رو ميگيره ..

CR7
24th March, 2014, 02:43 AM
نه محمد دورتموند رو با زور ميزنيم بعدش اون اتفاق لجني ميفته كه نبايد بيفته ريه هاي نا سالم ما رو بعد از بازي خراب تر ميكنه
از هيچكس اندازه مودريچ نيمه اول زورم نگرفت، حتي راه نميتونست بره ،كلن يه سري خود شيفته توي تيم هستن كه تا يه تيم قوي ميبينن خودشون رو خيس ميكنن، يكيشون هم بيل ، سه تا استارت زد چهارتاش رو رفت تو كلما
اين صحنه اخراج راموس درست بود؟ اگه بازم مثل بازي رفت شيرين كاري كرده باشه و خوش خدمتي از خودش نشون داده باشه بايد ايل و تبار فدراسيون و داوراي اسپانيا رو مورد پيگرد قرار داد

Real Madrid C.F
24th March, 2014, 02:49 AM
فکر کنم نسب داور بی ریشه ماینکو،به کوهای جنوب فرانسه میرسه
یه تست دی ان ای باید بگیرن ازش

Real Madrid C.F
24th March, 2014, 02:55 AM
نه محمد دورتموند رو با زور ميزنيم بعدش اون اتفاق لجني ميفته كه نبايد بيفته ريه هاي نا سالم ما رو بعد از بازي خراب تر ميكنه
از هيچكس اندازه مودريچ نيمه اول زورم نگرفت، حتي راه نميتونست بره ،كلن يه سري خود شيفته توي تيم هستن كه تا يه تيم قوي ميبينن خودشون رو خيس ميكنن، يكيشون هم بيل ، سه تا استارت زد چهارتاش رو رفت تو كلما
اين صحنه اخراج راموس درست بود؟ اگه بازم مثل بازي رفت شيرين كاري كرده باشه و خوش خدمتي از خودش نشون داده باشه بايد ايل و تبار فدراسيون و داوراي اسپانيا رو مورد پيگرد قرار داد

بیل که اسطورست!گوساله شاید 7-8 بار با توپ دوید رفت تو تبلیغات پشت دروازه حریف.
400 میلیارد تومن خرج کارگر افغانی کنی و سالی 10 میلیارد تومن بهش بدی فکر کنم انقدر غیرتی بشه 20 بار توپ طلا بگیره حداقل
بعد این بیل و کلنگ در حد درنته بازی میکنه.

Blanco
24th March, 2014, 02:56 AM
راموس بازي رو خراب كرد
رونالدو واقعا بد بازي كرد
بعضي وقتا استب هم نميتونست بكنه معلوم نبود چش بود
مسخره است داوري كه بازي رفت اونجوري قضاوت كرد اين بازي هم گذاشتنش!!!
توي ليگ ايران هم امكان چنين اتفاقي نيست!
خلاصه اين كه انجلوتي در مجموع بد كار نكرد
راموس معادلات بازي رو بهم زد
روي گلي كه مسي توي جريان بازي زد هم اشتباه اصلي رو كرد!

Ali madridi
24th March, 2014, 03:04 AM
سلام بچه ها
نیمه دوم بازی دست ما بود که راموس گند زد به بازی، کلا راموس از هر هفت تا بازی یکیشو گند میزنه
معمولا اون یکی تو بازی های حساسه و اساسی هم گند میزنه.
کارواخال هم که اصلا تو باغ نیست!!!!

حسین باتیستا
24th March, 2014, 03:11 AM
چه خبره تو فرومهاي رئال همه بيدارن و دارن حرص ميخورن چرا راموس تو رئاله
خدايي سرطانه اين بشر .يه بازي نشد اخطار نگيره
به قول يكي از دوستان فينال جام حذفي ام آرزوست

Real Madrid C.F
24th March, 2014, 03:24 AM
عبدی بلانکو لعنت الله علیه پست ویرایش شده ی من رو دوباره ویرایش کرد!:4:
عبدی خائن آواره گردی:4:
البته حق داری یمقدار زننده هست پستا ولی حقیقته و نمیتونی منکرش بشی.
بریم پی کار و زندگیمون
از بیل و کلنگ آبی گرم نمیشه.
به امید روزی که این تیم به اصلش برگرده و بیفته دست رائول ها و هیرو ها و دل بوسکه ها.
نه غربتیا
طرفداراش هم حتی اگه کم شدن اما یه مشت توریست غربتی فوتبال ندیده نباشن
بچه های خود مادرید باشن که این تیمو ساختن که شاید پول ندارن انقدر بدن بیان استادیوم یا دلسرد شدن از این تیم!
مدیرش یه ادم دنیا دیده و با ... نه یه بیزینسمن ترسوی هول!
طرفدارای خارجیش هم عاشق ... و ... ستاره هایی که مدیر میخره نباشن طرفدار خود باشگاه و لباس تیم باشن(خدا رو شکر اینجا همه از نوع دومن و مشتین)
دیگه عرض خاصی نمیمونه.
عبدی جون بچت این پستو ویرایش نکن خودم دوبار ویرایش کردم.دمت گرم.:nish:

حسین باتیستا
24th March, 2014, 03:34 AM
محمد جان برو استراحت كن فينال جام حذفي با اولين پرواز ميريم تيم رو تشويق ميكنيم:4:
عيدت هم مبارك:4:
داوود بيا انتقاد كن خستگيمون دربره يكم:71:

Blanco
24th March, 2014, 01:33 PM
ممد
من زورم گرفت فقط از راموس
بازي نبود كه ببازيم چون روند تيم خوب بود
اما راموس بازم مثل اكثر وقتا بازيو خراب كرد
حالا تموم شد هنوز يك امتياز بالاييم
بايد با چنگ و دندون حفظش كرد
اميدوارم ريخت راموس رو نبينم
اين بيل توي زمين چه غلطي ميكرد واقعا؟

A M I R 7
24th March, 2014, 02:19 PM
صحنه ى لگد شدن صورت په په توسط استوک هاى بوسکتس که از دىد همه دور موند

http://www.tarafdari.com/خبر/83880/عکس-روز؛-حرکت-زشت-بوسکتس-روی-په-په

البته صد در صد بارساىىا مىگن اىن صحنه هم اخراج نداشت!!

اگه بازىکناى ما اىنکارو کرده بودن
الان اىنا تو سازمان ملل بىانىه صادر مىکردن

با اىنکه باختىم ولى بازم هنوز لىگ واسه ماست...ىه نگاه بالا سر کنىد مىبىنىدمون.

امىدوارم جاى راموس تو بازىاى مهم واران و ببىنىم

پ.ن: جونم داىو هاى نىمار

W.I.N.T.E.R
24th March, 2014, 03:52 PM
با اینکه باختیم ولی به تیم امیدوار شدم . روند تیم خیلی خوب بود و میتونستیم برنده بیایم بیرون و اختلاف بشه 7 امتیاز !!!
راموس خرابش کرد ...
خیلی خوب موقعیت درست کردیم .
دیماریا و بنز عالی بودن .
منتهی بیل کاملا تو جو ال کلاسیکو گم بود . ولش میکردن خودش میرفت تو تبلیغات !!
حدا خیلی حیف شد .

یکی لطفا امار 3 تا تیم برای بازی ها تا اخر فصل رو بزاره ... . خیلی بد شد اتلتیک بالای ماس ...

BlUe HeArT
24th March, 2014, 04:24 PM
بازیهای باقیمانده رئال مادرید
بازیهای باقیمانده اتلتیکو مادرید
بازیهای باقیمانده بارسلونا

سویا-رئال مادرید
اتلتيكو مادريد - گرانادا
بارسلونا - سلتا

رئال مادرید-رايو وايكانو
اتلتيك بيلبائو - اتلتيكو مادريد
اسپانيول - بارسلونا

سوسیه داد-رئال مادرید
اتلتيكو مادريد - ويارئال
بارسلونا - بتیس

رئال مادرید-آلمریا
ختافه - اتلتيكو مادريد
گرانادا - بارسلونا

وایادولید-رئال مادرید
اتلتيكو مادريد - الچه
بارسلونا - اتلتيك بيلبائو

رئال مادرید-اوساسونا
والنسيا - اتلتيكو مادريد
ويارئال - بارسلونا

رئال مادرید-والنسیا
لوانته- اتلتيكو مادريد
بارسلونا - ختافه

سلتا-رئال مادرید
اتلتيكو مادريد - مالاگا
الچه- بارسلونا

رئال مادرید-اسپانیول
بارسلونا - اتلتيكو مادريد
بارسلونا - اتلتيكو مادريد

Real Madrid C.F
25th March, 2014, 06:46 AM
ممد من زورم گرفت فقط از راموس بازي نبود كه ببازيم چون روند تيم خوب بود اما راموس بازم مثل اكثر وقتا بازيو خراب كرد حالا تموم شد هنوز يك امتياز بالاييم بايد با چنگ و دندون حفظش كرد اميدوارم ريخت راموس رو نبينم اين بيل توي زمين چه غلطي ميكرد واقعا؟
این جریان راموس واقعا شده دندون درد اصلا بازی دیشب رو که فاکتور بگیریم تا بحال نشده تو بازیای بزرگ تیم رو به پاک! نده.
من نمیدونم چطوری شد(البته میدونم:4:) که بازوبندی که ما چشم وا کردیم رو بازوی سانچیز و هیرو و رائول و حتی بعضی اوقات سلطان گوتی بود و میشل سالگادو با اون عظمت و پیشکسوتی جز بازیای تدارکاتی بازوبند رو نمیدید حالا میرسه به یه اسکلی مثل راموس
باز اگه کاسیاس تو زمین باشه دو تا داد سر این میزنه این اسطوره ی بلاهت کمتر سوتی میده
ولی وقتی نیست این هر غلطی که میخواد میکنه وسط زمین هیچ مربی هم نیست که جرئت کنه نیمکت نشینش کنه
حتی خوزه با اون همه ادعا و غرور هم نتونست این راموس اسکل رو بیشتر از یه بازی ببره رو نیمکت که حساب کار دستش بیاد.
از اونطرف عبدی کارواخال منو بدجور ناامید کرد روی گل اول در حد حسین کعبی خدا بیامرز هم نبود!
در کل هنوز خیلی مونده فیکس رئال بشه اونم تو بازیای بزرگ.
از انجلوتی هم آبی گرم نمیشه که هیچ سردترم میشه!
از مجموع بازی با اتلتیکو و بارسا 1 امتیاز گرفتیم یعنی فاجعه
یعنی مثل زمان پلگرینی فقط ضعیف کشی بلده

یه حسی به من میگه این تیم تا رائول نیاد بالاسرش تیم نمیشه! ای کاش میشد رائول سرمربی میشد.
خدا وکیلی اگه رائول مربی میشد من تا دو سال انتظار هیچ جامی نداشتم از تیم!
مطمئنم تو بلند مدت یکی مثل رائول در حد میگل مونیز رئال رو جمع میکنه
حتی گوتی و مورینتس هم گزینه های خوبین مورینتس بنظرم جنم مربی بودن رو داره.
الانم اگه اشتباه نکنم مربی تیم پایه ی رئاله

viva_realmadrid
26th March, 2014, 09:47 PM
واقعاً گند زدیم رفت!

بنز و دی ماریا خیلی خوب بازی کردن ! کریم ناپرهیزی کرد تو این بازی نذاشت ما بدو بیرا نثارش کنیم :4:

گفتنیارو گفتید دیگه حرفی نمونده بزنیم! فقط راموس دیگه تقصیر خودشه فحش می خوره ! جای هیچ دفاعی نمیذاره مردک زیر کارت قرمز نمی گیره کلاً

کلی بازی مونده و کلی اتفاق دیگه امیدوارم باقیش به خوبی بگذره

حسین باتیستا
26th March, 2014, 11:00 PM
محرومان رئال برای بازی امشب با سویا
+ دی ماریا به دلیل 5 کارته بودن قادر به همراهی رئال تو بازی امشب نیست ، راموس هم به دلیل محرومیت .
++کریستیانو اگه یک کارت زرد دیگه بگیره پنج کارته میشه و بازی بعدی رو از دست میده . رونالدو در حال حاضر با 4 کارت در خطر محرومیت هستو هنوز 9 بازی تا پایان فصل باقی مونده .
بازی امشب ، بامداد پنجشنبه ، ساعت 1:30 پخش میشه و شبکه ورزش پخش زنده میکنه .

Ali madridi
27th March, 2014, 01:48 AM
بچه ها شبکه ورزش که داره المپیک زمستانی پخش می کنه!!!!
چه جوریاس؟

Blanco
27th March, 2014, 02:19 AM
راموس ميره
واران مياد!!!
نميدونم مشكل اين دفاع سرطاني كي ميخواد حل بشه!!!
كلي موقعيت شوهر داديم!
بعد كريس يه گل نسبتا تصادفي زد
اولين حمله سويا براشون گل داشت
لوپز هم ماست تشريف داره!
بيل با اين بازي كردنش حالم رو بهم زد
نميدونم به چي اين يارو صد ميليون داديم؟
با بدشانشي نيمه اول رو مساوي به رختكن رفتيم بايد حداقل سه يك ميشد
اميدوارم نيمه دوم جبران كنيم
توپ كريس اوج بدشانسي بود كه به تير خورد!

CR7
27th March, 2014, 02:31 AM
تيم اصلا روحيه نداره! دفاع تيم فاجعست ايارا هم به اين وضعيت كمك ميكنه واقعا ضعيفه اين بشر.

فرق نميكنه توپ كجاي زمين باشه هر جا باشه اين لوپز امادگي گل خوردن داره، حال آدم به هم ميخوره از اين وضعيت

رونالدو هم همچنان بد شانسه و توپاش به تير ميخوره

علي آره داره از المپيك سوچي نشون ميده و مردم رو مسخره كردن

Blanco
27th March, 2014, 03:21 AM
مبارك انجلوتي باشه !
دوتا توپ دو تا گل خورديم
نميدونم بن و بساط اين لوپز كي ميخواد جمع بشه
مطمئنا تا وقتي يه گلر احمق مثل لوپز داريم هيچي پخي نميشيم !!!
دقيقا سويا دوتا توپ روي دروازه رئال اورد
گل دوم شاهكار په په و دفاع تيم و اقاي گلر شماره يك قلابي بود!
ادمي كه خوابه رو ميشه بيدار كرد ادمي كه خودشو به خواب زده نه! حالا جناب كارلتو راحت به خوابش ادامه بده

مارسلو افتضاح بود و بازوبند براش گشاد

بيل باعث شد سه چهارتا از نورافكن ها شكسته بشه فكر كنم چون همه شوت هاش به سمت نورافكن ها بود
تهوع اور بازي كرد بيل!!!
بنزما =باز همون كريم شيره شد كه ميشناختيم!

كلا حيف اعصاب كه بزاري واسه يه مفت خور

حسین باتیستا
27th March, 2014, 03:21 AM
لعنت به شبكه ورزش
بازي رو نديدم .بازم باختيم تف
لاليگا ديگه داره باي باي ميكنه باهامون دي
دوستاني كه بازي رو ديدن بگن نيمه دوم موقعيت داشتيم نداشتيم ؟

viva_realmadrid
27th March, 2014, 03:22 AM
یه زمانی قرار بود این تیم 3تا جامو بگیره ولی چیزی که واضحه با این وضعیت تو هر 3تا جام شکست می خوریم!

لوپز هر بازی داره بدتر از بازی قبلی میشه ، حالا فلسفه موندنش چیه معلوم نیست؟ قیمتش پائین نیاد؟ سنت مسخره حفظ بشه!؟

خط دفاع هم مشکل زیاد داره ، سویا هر کاری خواست تو ضد حمله کردش... ایرامندی در حد تیمای محلات بازی میکنه هیچ خاصیتی نداره این بشر!!

خیلی باخت بد موقعی بود...

بیل هم با اون شوتای مسخرش اعصاب نذاشته واسمون

حسین باتیستا
27th March, 2014, 03:29 AM
خريد ايرانمندي رو كل دنيا متوجه نشدن چه برسه به ما
پرز هم بايد كم كم گورش رو گم كنه .
سال 93 خيلي مزخرف بوده تا الان
لوپز هم ديگه رفته رو اعصاب

CR7
27th March, 2014, 04:03 AM
داوود تاپيكت مثل انجلوتي تو روزاي سخت وا داد.

واقعا سويا تيمي نبود كة بهش ببازيم، دو تا موقعيت نصفه و نيمه داشتن كه لوپز نه نگفت، موندن لوپز توي دروازه مثل اين ميمونه كه پورش كاين داشته باشي بعد با پرايد بري مسافرت اونم به اين خاطر كه يه زماني توي شرايط بد با پرايده يكي دو تا مسير رو رفتي. اين بيچاره مقصر نيست توانش همينه ولي وقتي مربي حقيرمون بهش ميگه تو بازي كن اينم از خدا خواسته مياد نابود ميكنه و ميره

چه قدر الونسو ضعيف بود امشب، يادم نمياد تا حالا به اين بدي بازي كرده باشه، بنزما هم نه بد بود و نه خوب چون كلا توپ زياد به پاش نخورد كه بشه نظري راجبش داد، همون گوشه داشت قدم ميزد واسه خودش طفلك،

گرت بيل خيلي قابل پيش بيني هست كاراش و با اين وضعيت ديماريا صد پله بهتر از اونه. هر جاي تيم رو نگاه ميكنم ايراده فقط خدا كنه زودتر اين بحران رو رد كنيم.
موراتا دقيقه نود اومد بازي كه يه خورده وقت رو بگيره كه بيشتر گل نخوريم، تيم نود دقيقه داره بدون مهاجم بازي ميكنه بعد اين كارلتو اخر بازي كه قرصاش رو خورد يادش اومد. واران و كاروخال هم به نظر ميومد گيج هستن گمونم تحت تاثير حشره كش بودن

Davôôd
27th March, 2014, 11:35 AM
برق ما رفت و نتونستم بازی رو ببینم ولی صبح که نتیجه رو دیدم خدارو شکر کردم که برق رفته بود !
انجلوتی در بازیهای بزرگ لیگ ریده ! عملکردش درست برعکس مورینیو بوده ! با مورینیو مشکلمون جلو تیمهایی مثل سویا تا حدود زیادی رفع شده بود !
نه فقط سویا و اتلتیکو و بیلبائو و ... بلکه مشکل تیم جلو بارسا هم حل شده بود . ولی چه فایده که در بازیهای کوچیک کلی امتیاز میدادیم .الان در چلسی هم همینطوری داره نتیجه میگیره .
تیمهای بزرگ پریمر لیگ رو برده ولی به امثال استون ویلا و فولام و ... امتیاز داده ! مطمئنم با مربی مثل انجلوتی خیلی بیشتر میشه امتیاز جمع کرد تا مربی مثل مورینیو .

البته انجلوتی کلا مربی لیگ نیست و امارش تو میلان افتضاح بوده ! ولی وقتی پرز احمق هاینکس رو ول میکنه میره انجلوتی رو رو با خواهش و التماس میاره نمیشه تقصیرها رو گردن انجلوتی انداخت .
بنده خدا توانش همینه . مثل بیل که توانش همینه و فقط مثل فارست گامپ میدوه ! اون پرز گور به گور شده هست که اینا رو اورده به تیم .شنیدم لوپز بازم مقصر بوده ... بزار ببازیم ! با این نامردی که در حق کاسیاس میکنیم همون بهتر که ببازیم . من میگم بازی نکردن کاسیاس هم زیر سر پرز هست !

با همه این حرف ها فکر میکنم دورتموند رو میبریم :4:

حسین باتیستا
27th March, 2014, 01:30 PM
من كه رسما بي خيال لاليگا شدم .8 تا بازي باقي مونده رو هم تي وي نشون بده نميبينم
پير شديم از دستشون
الكلاسيكو كمر تيم رو شكوند .
آنجلوتي احتمال داره بازم لوپز رو بزاره دروازه .عقلش رو از دست داده كلا
گريت بيل هم مثل سرنوشت كاكا دچار ميشه. دیشب رو گل دوم اقا بیرون بود داشت کفششو عوض میکرد

http://futbol.as.com/futbol/imagenes/2014/03/27/primera/1395878576_583383_1395878663_noticia_grande.jpg

p_s_3
27th March, 2014, 04:02 PM
چه عيدي شد براي ما !!!تو يك هفته همه چيز پر واقعا حق ما قهرماني لاليگا نيست چون تو بازي هاي رو در رو با بارسلونا و اتلتيكو هيچي براي گفتن نداشتيم .ال كلاسيكو رو كه باختيم دلم خوش بود كه اوليم گفتم همه بازي ها رو ميبريم تموم ميشه ميره ولي زكي رفتيم سوم قهرماني رو خودمون داديم دست تيم هاي ديگه حالا بشينيم ببينيم كي امتياز از دست ميدند ما بريم اول

Blanco
27th March, 2014, 04:16 PM
ممد كجاست؟:4:
ديشب حقمون باخت نبود چون فقط به احمقي مدافعين و گلرمون باختيم
دريبلي كه په په از راكتيچ سر گل دوم خورد اونم وسط زمين گوياي همه چي هست
يا لاي خوردن گلر قلابي!
يا معلق بازي اخوي بيل كه من نميدونم به چي اين يارو اينهمه پول دادن!!!
خلاصه وقتي بازوبند كاپيتاني از منگول اولي(راموس) به منگول ثاني(مارسلو) كه ديشب افتضاح بود ميرسه و دست به دست ميشه
تيم هم اينجوري به فنا ميره!
ديگه به انجلوتي و تيمش هيچ اعتمادي نميشه كرد

حسین باتیستا
28th March, 2014, 07:58 PM
آنجلوتي رسما خل شده :71:
ميگه فردا هم لوپز فيكسه .
با لوپز امسال ميخاد سه گانه رو فتح كنه :71:

A M I R 7
28th March, 2014, 09:56 PM
واقعا به این شانس چی میشه گفت؟

بازی رو ندیدم ولی مثل اینکه 26 شوت به دروازه داشتیم که فقط یکیشو گل کردیم،با این اوصاف این بازی رو فقط به خودمون باختیم....

اونم از وضع دروازه و خط دفاع که به عنوان ستون پنجم حریف دارن

نقششونو به بهترین شکل ممکن ایفا میکنن.تو دو بازی اخیر مقابل بارسا و سویا 6 تا توپ خطرناک رو دروازه لوپز اومده که ماشالا جناب لوپز بزرگ به هیچکدوم ازین 6 تا نه نگفته !!

آنجلوتی سر مسئله ایکر یا داره لجبازی میکنه یا از طرف پرز تحت فشاره که هنوز با وجود افتضاح لوپز رو تصمیمش وایستاده و حاظر به بازی دادن کاسیاس تو لالیگا نیست

رونالدو هم که 13 تیرک این فصلشو تو این بازی زد :22:

با اینکه کارمون تو لیگ سخت شده ولی من هنوز امیدوارم که بارسا و اتلتیکو امتیاز از دست بدن....ما چهار ماه پیش 5 امتیاز با صدر فاصله داشتیم و با امتیاز از دست دادن بارسا و اتلتیکو

صدر و گرفتیم،الانم به نظر من لیگ واسمون تموم شده نیست و تو این 8 بازی باقیمونده اگر ما دیگه امتیاز ندیم شاید بشه صدر جدول رو پس گرفت با توجه به بازی های سختی که اونا دارن !!

حسین باتیستا
28th March, 2014, 11:02 PM
ليست بازيكنان دعوت شده .

http://www.realmadrid.com/cs/Satellite?blobcol=urldata&blobheader=image%2Fpng&blobkey=id&blobtable=MungoBlobs&blobwhere=1203342715387&ssbinary=true

دروازه بان ها : ايكر ، لوپز و خسوس

مدافعان : واران ،‌په په ،‌راموس ، كوئنت رائو ، مارسلو ، كارواخال و ناچو

هافبك ها : ژابي ،‌گرت بيل ،‌كاسميرو ،‌مودريچ ، ايارامندي ، ايسكو و دي ماريا

مهاجمان : كريستيانو ، بنزما و موراتا .

حسین باتیستا
30th March, 2014, 02:13 AM
چه نيمه اول افتضاحي :31:
گريت بيل تك به تك رو گل نميكنه راه ميره مي افته
بنزما شيره اي بدتر
تماس پاسها اشتباه
باور كنيد با اين بازي دورتمند رو بردن هم سخته

Blanco
30th March, 2014, 03:17 AM
برد روحيه بخش و خوبي بود
نيمه دوم بهتر از نيمه اول بوديم و خدا رو شكر توپي روي دروازمون نرفت چون گل ميخورديم!
بيل نيمه دوم خيلي خوب بازي كرد علاوه بر دو گلي كه زد پايه ريز گل دوم هم بود
موراتا هم گل عالي رو زد و گل زدن رو به اون كريم شيره ايي ياد داد

در مجموع برد خوبي بود و به اين برد نياز داشتيم تا يكم وضعيت تيم ارماني بشه بعد از دو شكست
نكته بعدي اينكه كريس پرتلاش و با غيرت بازي ميكنه
با پاي خوني و مصدوم سزاوار تشويقه
امايكي دو صحنه خيلي خودخواهي كرد!

تتمه: لعنت به زنگوله پا تابوت(اربلوا)

p_s_3
30th March, 2014, 01:06 PM
منم برد رو تبریک میگم ولی معلوم شد ما فقط تیم های ضعیف رو سر میبریم !!!!! اصل اون دو بازی بود که باختیم ...

A M I R 7
30th March, 2014, 04:59 PM
برد رو تبریک میگم

نیمه اول پاسکاری ها ضعیف و پر اشتباه بود،بیل هم تو چند تا صحنه بیشتر به حریف پاس میداد تا بازیکنای خودمون،یه تک به تکم که خیلی راحت با شوت کردن زمین از دست داد

نیمه دوم با اومدن ایسکو به زمین تیم هجومی تر شد و بلافاصله تو 2 دقیقه بیل دو گل زد.عملکرد بیل تو بازی دیشب راضی کننده بود.

کریم هم که دو تا موقعیت عالی رو از دست داد،من موندم چجوری اون توپو از دو قدمی و بدون دروازه بان گل نکرد :22:

رونالدو هم دوباره تعصبشو نشون داد. این چندمین باره که با وجود مصدومیت به بازی ادامه داده و گل هم زده...پارسال هم بعد از پارگی ابروش جلو لوانته گل زد.الانم چند بازیه که مصدومه

امیدوارم مصدومیتش تشدید نشده باشه....کوئنترائو دیشب خوب و بی نقص بازی کرد و یکی از بهترینا بود.

پ.ن:روی گل دوم که بیل 60 متر توپو خودش جلو برد،رونالدو مثل چیتا کنارش داشت میدوئید اصن موهام سیخ شد :4:

پ.ن2: مثل اینکه خدیرا هم به تمرینات برگشته

حسین باتیستا
30th March, 2014, 08:08 PM
چند تا اطلاعات مختصر .

http://www.realmadrid.com/cs/Satellite?blobcol=urldata&blobheader=image%2Fjpeg&blobkey=id&blobtable=MungoBlobs&blobwhere=1203342697006&ssbinary=true

راموس 28 سال شد . 9 فصل 351 بازي براي ما انجام داده. تولدش رو تبريك نميگم هه

ديشب رونالدو و بنزما هو شدن

p_s_3
30th March, 2014, 08:23 PM
چرا هو شدند ؟؟؟

حسین باتیستا
30th March, 2014, 10:28 PM
چرا هو شدند ؟؟؟

بخاطر عملكرد ضعيف تو الكلاسيكو .:29:

+++++++++
بازي با رايو هم اصلا حال نداد .هر گلي ميزدن خوشحالي نكردم .
دورتمند رو بايد پر گل ببريم كمي روحيه بگيريم

ath91
1st April, 2014, 11:22 PM
آقایون من یه سوال دارم.امسال جدا از فوتبال برای شما بد شروع نشد؟
فوتبالم که بدجوری افتضاح کردیم.واقعا جای خدیرا تو ال دربی خالی بود.وسط زمینو راحت داده بودیم.حمله ها کم تعداد بود
دورتمندم تیم خطرناکیه اگه همونجوری افتضاح باشیم.بعید نیست یکی دوتا گل تو برنابئو بخوریم

A M I R 7
2nd April, 2014, 01:17 PM
بکس رئالى به تاپىک مناظره رئال-دورتموند هم ىه سر بزنىد لطفا :4:

http://anjoman.parsfootball.com/showthread.php?t=7334&p=903508#post903508

p_s_3
2nd April, 2014, 08:10 PM
امشب بريم به اميد پيروزي .قوهاي سفيد بريد براي انتقام

کالچو ایتالیا
2nd April, 2014, 08:30 PM
دورتموند صعود میکنه

p_s_3
2nd April, 2014, 10:11 PM
زرشک !!!

messi king
2nd April, 2014, 11:14 PM
سلام به همه دوستان رئالی بزرگئار. سال نوتون مبارک

من معتقدم رئال در مجموع دو بازی رفت و برگشت با اختلاف 3 تا 4 گل برنده مسابقه رفت و برگشت خواهد شد و صعود می کنه

Blanco
3rd April, 2014, 12:01 AM
نيمه اول خوب بوديم
دو گل در زمان مناسب زديم و بيشتر نيمه رو اداره كرديم
دو ضربه ازاد خوب رو كريس و بيل هم زدن كه گلر حريف عالي در اورد
ميشه بازم به دورتموند گل زد
ولي اواخر نيمه اول دورتموند داشت خطرناك بازي ميكرد
به هر حال نتيجه دو صفر اگه حفظ بشه نتيجه خيلي خوبيه ولي به نظرم دورتموند ميتونه بازم گل بخوره
اكثر بازيكناي توي اين نيمه خوب بودن
بجز بنزما كه كلا توي بازي نبود !

p_s_3
3rd April, 2014, 12:09 AM
خوب نيمه اول رو خوب بوديم باز جا داره گل بزنيم دو تا كمه دو تا ديگه جا داره .فقط احساس ميكنم دفاع ديگه خيلي حمله حريف رو دسته كم گرفته انگار با تيم محلات بازي داريم :4:

Blanco
3rd April, 2014, 01:06 AM
خوب بازي رو سه بر صفر برديم
تيم خيلي خوب بدون اشتباه بازي كرد
خوشبختانه گلي نخورديم
نكته نگران كننده مصدوميت كريس بود ، اميدوارم جدي نباشه
اين موراتا هم چقدر توپ لو ميداد كي ميخواد يكم بازي كردن ياد بگيره نميدونم
بيل هم دو تك به تك رو از دست داد

واقعا انجلوتي با خودش چي فكر ميكنه كاپيتان رو توي ليگ ميزاره روي نيمكت!!!!؟
اصلا تيم با ايكر يه جور ديگه است
يه جوري ديگه بازي ميكنه يه جوري ديگه دفاع ميكنه

Davôôd
3rd April, 2014, 01:31 AM
تبریک میگم .
گفتم دورتموند رو میزنیم ! بیل مسخره بازی در نمیاورد میشد به 5 تایی هم فکر کرد !
ولی در کل 3-0 هم خوب بود ! یه گل در زمین اونا بزنیم باید 5 تا بزنن تا حذف بشیم .

درسته دورتموند هم ضعیف شده ولی همون دورتموند فصل گذشته هم در حدی نبود که بخواد رئال رو حذف کنه .
اگه دو دستگی ها و اون اتفاقات پیش نمیومد و تیم فصل دوم مو که جلو بایرن بازی کرد با دورتموند بازی میکرد بالا میرفتیم .
هرچند همون تیم مشکل دار فصل پیش هم اگه کمی بیشتر دقت میکرد میتونست تو برنابئو کارو تموم کنه ...

دنی و په په عالی بودن امشب . کونتور باید در همه بازیهای بزرگ فصل بازی کنه ! چرا انجلوتی اینو نمیفهمه ؟
ایسکو هم دمش گرم خوب پر کرد جای دیماریا رو ! مودریچ هم بد بود ولی از ژابی و راموس و بیل و رونالدو و کریم راضی نیستم !
ایکر هم خوب بود اصلا با ایکر تازه میشیم رئال ! بی ایکر انگار تیم یه چیزی کم داره ! ادم هر وقت لوپز رو تو دروازه میبینه فکر میکنه داره بازی تیم دیگه ای رو نگاه میکنه .
چه فایده انجلوتی اینم نمیفهمه :4:

Capitan Raul
3rd April, 2014, 01:33 AM
من هم این برد رو به همه رئالی های عزیز تبریک میگم. فقط چند نکته مهم در این بازی بود :

1- هنوز تیم در ساختار دفاعی مشکل داره و بدجوری ضدحمله میخوره ( که در بازی با بارسا هم چندین بار ضد حمله خوردیم و اخراج راموس هم روی ضد حمله بود ). په په مثل بیشتر فصل که خوب بوده این بازی هم خیلی خوب بود و پشت دفاع رو جمع میکرد ولی راموس خیلی راحت جا میموند. خلاصه اینکه باید بیشتر به این مسئله توجه کنیم. شانس اوردیم که گل نخوردیم.

2- آلونسو به شکل محسوسی افت کرده و این افت به تیم سرایت کرده چونکه مرکز ثقل تیم محسوب میشه ژابی. و وقتی افت کنه روند حرکتی تیم افت میکنه فک میکنم ایرامندی حقشه بیشتر بازی کنه هرچند هنوز با ژابی فاصله داره ولی داره یواش یواش اعتماد به نفس خوبی پیدا میکنه.

3- اصلا نمیشه رو موراتا حساب کرد! خیلی توپ لو میده ! واسه بازیهای بزرگ خراب کردن اینجور فرصتا خیلی واسمون گرون تموم میشه. به نظرم باید موراتا رو در آخر فصل با بند بازگشت بفروشیم و یه مهاجم خوب بخریم که در کنار بنزما 2 تا مهاجم خوب داشته باشیم. تا همینجای کارم شانس آوردیم که کریم مصدوم نشده! هرچند تو بعضی بازیا بود و نبودش فرقی نمیکنه ولی به هر حال گل های زیادی زده امسال.

4- حیف از ایکر ...

A M I R 7
3rd April, 2014, 12:42 PM
خب برد رو تبریک میگم....به اختمال 90 درصد به نیمه نهایی صعود می کنیم با این برد 3-0

دورتموند حتی اگر تو زمین خودش ما رو مثل پارسال 4-1 ببره بازم ما صعود میکنیم.

گل دقیقه 2 بیل کارمون و راحت تر کرد...تنها حرکت مفید بنزما تو بازی دیشب هم روی گل اول انجام شد که با یه چرخش خوب توپ رو به کارواخال داد.

دورتموندیها موقعیت گلای خوبی داشتن که نشون دهنده پابرجا بودن ضعف خط دفاعیمونه و اگه یه گل میزدن کار واسمون سخت تر میشد.په په دیشب عالی کار کرد و بازی رفت

پارسال رو جبران کرد.

وقتی کاسیاس تو دروازه اس واقعا تیم یه جوره دیگه اس انگار ! چند تا سیو خیلی خوب هم داشت مخصوصا اون تک به تکی گرفت و داور قبلش خطای هند گرفته بود.

ژابی با اینکه افت کرده ولی دیشب بد نبود و روی گل ایسکو تاثیرگذار بود و تو دفاع هم خوب کار کرد.رونالدو هم با وجود مصدومیتش خوب بود.یه حرکت خوب هم از سمت راست کرد و

به کریم پاس داد که سوکراتیس نذاشت کریم از روی خط گل بزنه.بیل رو دو تا صحنه میتونست رونالدو و بعد موراتا رو تو موقعیت عالی قرار بده که با تعلل و خودخواهی اینکار و نکرد.

موراتا ضعیفترین بازیکن دیشب بود و بنظرم اگه اون توپا به میرسید حداقل یکیشون و گل میکرد.ایسکو هم جای دیماریا رو به خوبی پر کرد و یکی از بهترینا بود.

مثل اینکه مصدومیت رونالدو زیاد جدی نیست و به بازی سوسیداد و بازی برگشت صد در صد میرسه.

Meysam
3rd April, 2014, 04:59 PM
پیروزیتون مقابل تیممون رو تبریک میگم. 3 گل زدید و دروازه بان ما واقعا چند گل رو نجات داد.
از اونور هم میختاریان دو موقعیت عالی رو از دست داد و مدافعان رئال دقیقه آخر به کمک تیمتون رسیدن!
البته ما غایبین مهمی داشتیم و این یکی از دلایل ضعفمون بود!

رونالدو یک بار دیگه ثابت کرد جایزه بهترین بازیکن جهان حقشه:53:

14 گل : کریس رونالدو از رئال مادرید
10 گل : زلاتان ابراهیموویچ از پاری سن ژرمن
8 گل : لیونل مسی از بارسلونا
7 گل‌ : دیه گو کوشتا از آتلتیکومادرید
6 گل : سرخیو اگوئرو از منچسترسیتی و روبرت لواندوفسکی از بوروسیا دورتموند
در آستانه دیدارهای دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا نیز برترین گلزنان این رقابت ها به شرح زیر هستند :
8 گل : خوناتان سوریانو از سالزبورگ اتریش
6 گل : رومن بژیاک از لودوگورتس بلغارستان
5 گل : جرمین دیفو از تاتنهام و اولجان آدین از ترابزون اسپور ترکیه

FaNtAsTiCo
4th April, 2014, 05:41 PM
گزیده ی صحبت های کاپیتان در مراسم H & S

http://www.shiaupload.ir/images/24885655761257756108.jpg

-مسئله ی دروازه دیگر خیلی خسته کننده شده است

-رونالدو احتیاج دارد که کمی استراحت و ریکاوری داشته باشد و برای بازی های بعدی 100% آماده شود به همین دلیل با تیم نمیتواند سفر کند

-رونالدو 5 سال است که بالاترین درجه انرژی را برای تیم میگذارد
-

-مربی قبل از هر بازی تصمیم میگیرد که چه کسی بازی کند و همه احترام میگذارند

-دیگو لوپس شایسته ی احترام و حمایت است .لیگ را شروع کرده و باید به پایان برساند این برای من و تیم هم خوب است

-من فکر نمیکنم که ما لیگ را از دست داده باشیم

-صحنه ی لگد بوستکس واضح بود.تصویر خودش صحبت میکند .بوستکس کاری خوبی انجام نداد وقتی او را ببینم او را مواخذه خواهم کرد

-په په حمایت تمام تیم را دارد

-بعد از پایان فینال 2002 لیگ قهرمانان اولین کسی که در آغوش گرفتم سزار بود و در پایان جام جهانی 2010 پویول را بغل کردم اگر دسیما را ببریم نزدیک ترین فرد به خودم را در آغوش خواهم کشید

-بازی در لالیگا؟دوست دارم این سوال را 2 می از من پرسید چون به این معنی است که ما به فینال لیسبون رسیده ایم

- لوپس در حد و اندازه ی تیم ملی است درهای تیم ملی به روی لوپس باز است.دلبوسکه بهترین تصمیم را خواهد گرفت

-نمیدانم در برزیل حاضر خواهم بود یا نه!من تلاش میکنم بهترینم را ارائه بدهم

-صعود به نیمه نهایی قطعی نیست ما سه گل زده ایم ولی بازی برگشت باقی مانده است منتظر می مانیم

-وقتی فصل آغاز شد من فقط در کوپا و سی ال بازی کردم مثل سال های گذشته نبود ولی همه چیز خوب پیش رفته است من از دقایقم استفاده میکنم

-آروزی من ماندن در مادرید تا پایان قراردادم است اما مسئه ی مهم این است که فصل را به بهترین شکل ممکن به پایان ببریم

حسین باتیستا
5th April, 2014, 01:59 AM
با تاخير چند روزه برد رو تبريك ميگم :rolleye:
همونجور كه داوود گفت بيل بيشتر دقت مكيرد 5 تايي هم ميشدن
در كل په په شب خوبي داشت
بازي برگشت هم گل ميزنيم شك نكنيد .
رونالدو هم مصدومه و آنجلوتي با سوسيه داد بهش استراحت داده

Blanco
6th April, 2014, 12:22 AM
برد عالي بود
سوسيه داد رو توي زمين خودش بخار كرديم :4:
اونم بدون رونالدو و دفاع چپ تخصصي و ديماريا
نيمه اول بازي كسل كننده ايي بود
اما نيمه دوم تيم جوون دار بازي كرد
ايارمندي يه گل تصادفي مانند زد ولي به نظرم بازي خوبي كرد
په په هم عالي بود مثل بازي با دورتموند و يه گل خوب رو زد دمش گرم از تعصبش خوشم مياد
گل بيل هم اب سردي به پيكره باسكي ها پاشيد
امشب بيل خوب بازي كرد
موراتا هم نشون داره بهتر ميشه دو گل توي دو هفته ! كاري كه بنزما بلد نيست بكنه
هر چند شيره ايي امروز بدشانس بود و توپاش به تير خورد
جالبه بدون رونالدو تيم هميشه چهارتا ميزنه

حسین باتیستا
6th April, 2014, 12:25 AM
.با گل بيل خيلي حال كردم
با اين كه پاهاش خون مي اومد بازي كرد (اي كاش قيمتش ارزون تر بود :71:)
تا يادم نرفته ضايع شدن سوسيه داد هم تبريك ميگم

p_s_3
6th April, 2014, 03:20 PM
منم یردرو تبریک میگم اول بازی اصلا خوب نبودیم ولی رفته رفته خوب شدیم ..ولی بازم میگم الکی صدر رو از دست دادیم .امیدی به بارسلونا نیست مطمئن هستم امتیاز از دست میده من بیشتر نگران اتلتیکو هستم فکر نکنم امتیاز از دست بده ..

Meysam
8th April, 2014, 07:50 PM
سایت sport.shafaqna.com عکس کفش های جدید رونالدو رو گذاشه بود که خیلی حال کردم. نایک عجب طراحیی کرده.
رونالدو بازی با دورتموند با این کفش ها بازی میکنه:

http://hyperclubz.com/ImageLoader.ashx?Image=~/common/img/Golestan/Article/fddc13c7-9c33-4021-b4a5-2ec7655e60a7.jpg

Hamed
8th April, 2014, 07:54 PM
آقا امشب رونالدو و دیماریا بالاخره بازی می کنن یا نه؟مهمه برام:4:

ath91
8th April, 2014, 09:30 PM
آقا امشب رونالدو و دیماریا بالاخره بازی می کنن یا نه؟مهمه برام:4:
من که شنیدم رونالدو بازی نمیکنه. به نظر من بود و نبودش فرقی نمیکنه.امشب ساختار دفاعی مهمه

BlUe HeArT
8th April, 2014, 10:18 PM
من که شنیدم رونالدو بازی نمیکنه. به نظر من بود و نبودش فرقی نمیکنه.امشب ساختار دفاعی مهمه
حامد واسه خودش مهمه که رونالدو هست یا نه، کاری به برد و باخت تیم نداره :4:

لاین آپ بازی هم رسید:

کاسیاس- پپه- راموس- کوئنترائو- کارواخال- بیل- آلونسو- مودریچ- دیماریا- ایارامندی- بنزما

مابقی لیست 18 نفره: لوپز- واران- ناچو- کاسمیرو- ایسکو- رونالدو-موراتا

A M I R 7
8th April, 2014, 10:48 PM
خب با توجه با بازی رفت به احتمال 90 درصد امشب صعود میکنیم,یه گل تو 30 دقیقه اول میتونه کامل امیدشونو ناامید کنه و کارشون تموم بشه چون در اونصورت باید 5 گل بزنن.

با اینکه لواندوفسکی امشب بازی میکنه ولی بازم سوبوتیچ و اشملزر,بلاژیکوفسکی,بندر و گوندوگان و سباستین کل غایبن !

آنجلوتی گفته به احتمال زیاد ریسک نمیکنه و رونالدو رو تو بازی نمیزاره تا واسه بازیامون تو لالیگا و فینال کوپا کاملا آماده شه.

احتمالا ایارامندی فیکسه و ایسکو و دیماریا هم سمت چپ بازی میکنن....بیل با 5 گل و 3 پاس گل تو اروپا بد کار نکرده.بنزما و دیماریا هم هر کدوم 5 پاس گل داشتن.

حسین باتیستا
8th April, 2014, 11:59 PM
خنده دار ترين باشگاه جهانيم
يعني يه دفاع مسخره و يه مربي ترسو فقط ميتونه گند بزنه به بازي
لعنت به په په و ايرانمندي .
رونالدو نيمه دوم نياد حذف ميشيم خلاص

ath91
9th April, 2014, 12:00 AM
اینا دارن چه غلطی میکنن؟ دو هیچ نیمه اول؟ هرکی بازیو دیده بیاد یه توضیحی بده

p_s_3
9th April, 2014, 12:02 AM
يعني قرار نيست ما يك شب راحت بخوابيم ! داريم چه ميكنيم معلوم نيست نيمه دوم هم گل ميخوريم شكي توش نيست ما فقط بايد گل بزنيم كه با اومدن رونالدو ميشه وگرنه من چشم آب نميخوره . په په خيلي احمق تشريف داره هر دو كل تقصير كار بود انگار استرس داره ميخورش خاك تو سرش كه مارو انقدر حرس ميده

Blanco
9th April, 2014, 12:03 AM
یعنی میخوام با سر برم توی دیوار !!!!
اینا دیگه کین ؟
از کدوم سیاره اومدن !
یه مربی ترسوی احمق میتونه این بازی رو به تیمش القا کنه !
په په گند زد ‍!
راموس گند تر
ژابی حال بهم زن
ایارامندی تهوع !
دیماریا !‍!!!
بنزما !
بیل !

فقط یه کونترائو و ایکر تا حدودی خوب بودن
مسخره است واقعا
نمیدونم چی بگم !

حسین باتیستا
9th April, 2014, 12:07 AM
تف به شرف بازيكنا
خستمون كردن
خدا نيمه دوم رو بخير كنه
ديماريا رو به چه پنالتي آخه
آنجلوتي شيرين عقل

MeHraD
9th April, 2014, 12:09 AM
یکی به این ایارامندی بگه تو ژابی نیستی و نخوایی شد احمق...

p_s_3
9th April, 2014, 12:09 AM
دارم منفجر ميشم استرس داره من رو ميكشه نيمه دوم نبينيم بهتره چون داره ابرومون ميره چقدر بهمون بخندند

Zidane
9th April, 2014, 01:04 AM
لعنت به آنجلوتی احمق.. لعنت به ایارای ابله و بی دست و پا... لعنت به دیماریا و په په و...
فقط از ابلهی مثل انجلوتی برمیاد که تیم نصف و نیمه و درب و داغونی رو که 3-0 زده بیاد اینجوری باهاش بازی کنه که تا دم حذف پیش بریم لعنت به آنجلوتی احمق...

SAEED
9th April, 2014, 01:06 AM
چقدر دست کم گرفتن بده! از اون بدتر ترسو بودن هست. خیلی شانس آوردیم که با این بازی افتضاح به لطف نتیجه دیدار رفت صعود کردیم.

p_s_3
9th April, 2014, 01:09 AM
خدا به ما رحم كرد مرديم و زنده شديم واقعا تيم نشون داد مرد روزهاي سخت نيست !!!!

حسین باتیستا
9th April, 2014, 01:10 AM
دورتمند بازنده سربلند
اين جور صعود كردن ها حال نميده .موهاي سرمون از دست اينا سفيد شده
خيلي ها خريد ايرامندي رو متوجه نشدن .چرا اومد رئال .خدا لعنتش كنه

Blanco
9th April, 2014, 01:12 AM
خاك تو سر انجلوتي با اين نوع بازي كردن تيمش!
واقعا مونده بوديم چيكار كنيم
تير دروازه و ايكر به كمكون اومد وگرنه الان يه حماسه بزرگ واسه تاريخ وست فالن رقم زده بوديم!!!
نميدونم اين احمقا با خودشون چي فكر كرده بودن
توي تيم همه بد بودن
تنها ايكر و كونترائو و كارواخال خوب هاي تيم بودن
باقي به نوبه خودشون همه گند زدن!
انجلوتي بازم نشون داد توي بازيهاي بزرگ يه بازنده بزرگه
از همين از دست رفتن فينال كوپا رو از همين الان قطعي ميدونم

ديماريا
بنزما
ژابي
ايارمندي
په په
واقعا روي اعصاب بودن

جالبه ايسكو هم وقتي اومد مزخرف بازي كرد !
فقط تاخير داد به تيم
خدا به خير بكنه !

Davôôd
9th April, 2014, 01:25 AM
اون خری که دیماریا رو پنالتی زن تیم انتخاب کرده رو باید اعدام کرد !
ژابی و مودریچ و بیل نمیتونن پنالتی بزنن ؟ حتما باید این افلیج بزنه ؟ دیماریا باید اخرین گزینه پنالتی باشه ! حتی بعد از نیمکت نشین ها !

میشه گفت سناریوی فصل قبل تکرار شد منتها اینبار به نفع ما تموم شد بازی !
دورتموند خوب بازی کرد ولی گلهایی که زد روی اشتباهات بچه گانه خودمون بود .
ایارا خیلی ضعیف بازی کرد ! مطمئنا اگه انجلوتی میدونست قراره اینطوری بازی کنه اصلا بهش بازی نمیداد .
دیماریا هم بعد از مریضیش خیلی افت کرده و اصلا دوندگی نداشت امشب ! بیل هم که طبق معمول تر زده بود . بنز هم فقط قدم میزد ...
همینا از عوامل اصلی بد بودن تیم بودن امشب .

در کل مهم صعود بود که اوکی شد ولی مشخصه با همچین بازی بازم در نیمه نهایی گیر میکنیم ! فقط اگه اتلتیکو بالا بیاد و بهش بخوریم ممکنه شانس فینال داشته باشیم .

حسین باتیستا
9th April, 2014, 01:26 AM
منم مثل عبدي بعيد ميدونم فينال جام حذفي كاري دستمون بربياد
سوتي په په رو بايد تو تاريخ ثبت كرد .
ايرانمندي براي تفريح اومده رئال .
بچه هاي سايت تيم ميدادن بازي مساوي رو ميشد حداقل :cheshmak:

ath91
9th April, 2014, 01:30 AM
کاش صعود نمیکردیما.از همین الان دلشوره نیمه نهاییو دارم.با این اوضاع دفاع فقط اگه به چلسی بخوریم آبرومندانه حذف میشیم
دوستانی که خدیرا رو به درد نخور میدونستن امشب باید نظرشونو بگن
داستان فصل پیش تکرار شد ولی این دفعه به نفع ما

حسین باتیستا
9th April, 2014, 01:36 AM
اگه به چلسي بخوريم عجب بازي بشه .خوزه فكر انتقامه فقط
اتلتيكو هم صعود كنه خونمون تا صبح بزن برقصه هه هه هه هه هه:biggrin:
نمره 1 هم به تيم نميشه داد .واقا فاجعه بوديم
حسرت يه بازي خوب تو بازي حساس رو دلمون مونده

viva_realmadrid
9th April, 2014, 02:26 AM
واقعاً شعور و مغز این بازیکنارو باید قاب گرفت زد تو موزه برنابئو!

2تا گل از آسیر ماست بند و په په داشت به فنامون میداد! تیم محلات مادرید اینجوری خودشو گم نمی کرد که اینا اول بازی انقدر سوتی دادن!

در کل آنجلوتی مقصر اصلی بودبا اون پلنش ... بعدش بازیکنایی که دور بعد مطمئن باشید بازم شاهد سوتی دادنشون هستیم!

دورتموند در حدی نبود که بخواد اینجوری تو منگنه بذاره ولی دیگه کاریش نمیشه کرد رئالئو اینجور حرکات مسخره ...

از حماقت بازیکنای خودمون و مربیمون همین بس که همه تیما جلومون شاخ میشن

از اهم واجبات یه مهاجم درست حسابیه ، من این کریمو هر دفعه می بینم نقرص می گیرم :4: دی ماریام که که بازی خوبه 10 تای بعدی شخم میزنه به تیم میره....بیل هم فقط می خاد با شوتای بی دقتش خودشو نشون بده

در هر صورت صعود کردیم باید منتظر شیم ببینیم شاید معجزه ای بشه تا فینال برسیم

W.I.N.T.E.R
9th April, 2014, 11:46 AM
به نظرم انقدر ها هم که دوستان میگن فاجعه نبود !
اول از همه مقصر انچلوتی هست . همیشه تیم پیروز اینجور وقتا میاد که بازی رو در دست داشته باشه و نذاره حریف فشار بیاره . منتهی اشتباه کارلتو این بود که توپ رو داد به دورتموند و خواست با دفاع چند لایه مقابلشون وایسه که یک حرکت بسیار احمقانه بود . با این همه مهره خیلی راحت میشه بازی رو دست خودمون بگیری . ایسکو مودریچ بیل ژابی همه بازیکن های توپ نگه داری هستن و از همین رو کار سختی پیش رو نداریم برای به دست گرفتن بازی !!

ژابی شاید بدترین بازیکن زمین بود . گل دوم که پاس گل داد . بقیه بازی هم خیلی بی تمرکز و شلخته بازی کرد ! راموس هم توی دفاع تیمی افتضاحه .
کارواخال ، کوئنترائو و کاسیاس عالی بودن .
بیل به نظرم دوندگی ش عالی بود و خوب اون جلو توپ نگه داشت و مدافعای دورتموند رو عقب نگه داشت .
ایسکو هم وقتی به بازی اومد وظیفه ش این بود که به بازی تاخیر بده و جلو سرعت بازی رو بگیره که به نحو احسن انجام داد .
البته میتونستیم دقایق 75 تا 90 راحت دروازه دورتموند رو باز کنیم . چون تیمشون احساسی بازی میکرد و تقریبا 3 4 تا موقعیت گیرمون اومد که 3 مهاجم ما در مقابل 2 مدافع اونا بودن که استفاده نکردیم .
بنزما و دی ماریا بسیار ضعیف بودن ... .

در کل نتیجه دیشب به خاطر محاسبات اشتباه کارلتو بود . اینجور وقتا تیمایی مثه بایرن و بارسلون با نگه داشتن توپ خیلی راحت بازی رو اداره میکنن . ولی رئال ( خوزه هم همینطور بود ) به خاطر اعتماد به نفس نداشتن توپ رو میدن به حریف و این بزرگترین اشتباهه .

جا داره دوباره از بیل و کارواخال بخاطر دوندگی بی امانشون تشکر کرد !
ضمنی که کاسمیرو هم خوب بود .

یک نکته هم نباید فراموش بشه که بالاخره دورتموند هم با تمام وجود بازی میکردن و این کار رو برای هر تیمی سخت میکنه !
وگرنه بازی برگشت پارسال هم دقیقا عکسش بود . رئال با تمام وجود بازی کرد و اگه یکی ازون موقعیت های اول بازی که اوزیل و هیگی خراب کردن گل میشد نتیجه عوض میشد ! این طبیعت فوتبال که تیمی که با غیرت و بدون ترس از دست دادن نتیجه بازی میکنه فشار بی امانی میاره !

MADRIDISTA
9th April, 2014, 11:47 AM
نمیدونم این ایارا چی داره که رفتیم خریدیمش..جدا از بازی دیشب و اون اشتباهات فاحشش حضور همزمان ایارا و ژابی خیلی خطرناک هست
این دو زیر پرس راحت وا میدن...کلا من دیگه به ژابی هم اعتماد ندارم...شاید هنوز کیفیت پاس هاش عالی باشه ولی فاکتورهای دیگش خیلی ضعف داره
کلا اگه من جای سرمربی بودم و میخواستم 4-3-3 بازی کنم ژابی تو ترکیب اصلی نبود

بیل و ایسکو از دیگر بدهامون بودن...معلوم نیست چی پیش خودش فکرکرده بودن که همینجوری توپو برمیداشتن و میخواستن سه چهار نفر رو باهم دریبل بزنن
شوت هاشون هم مسخره تر از خودشون

دیماریا هم که با گل نکردن پنالتی داشت تیم رو از رسیدن به نیمه نهایی محروم میکرد
قشنگ اگه اون پنالتی گل شده بود..تیم حریف با فکر اینکه باید 5 گل بزنن روحیه شون از دست میدادن و بازی رو از دست رفته میدونستن

نبود رونالدو هم اون جلو محسوس بود شاید اگه بود تو ضدحملات شاید گل میزدیم

به غیر از کاسیاس و کونترائو و مودریچ همه بد بود

ولی از همه بدتر اون سرمربی مون بوده که تا به الان تو بازی های بزرگ حرفی واسه گفتن نداشته..بعیده با این تیم به فینال رسید

A M I R 7
9th April, 2014, 02:19 PM
دیشب تا مرز سکته پیش رفتم تا بازی تموم شد.دقیقا همون فشاری که پارسال ما به دورتموند وارد کردیم امسال اونا به ما وارد کردیم.

دیشب دیگه کاملا از ایارامندی قطع امید کردم.اصلا در حد یه استعداد 20 میلیونی هم نیست چه برسه به اینکه 40 میلیون واسش دادیم :22:

خداروشکر آنجلوتی اشتباهشو فهمید و ایسکو رو جای دیماریا اورد که با حفظ توپ به تیم کمک کرد

من موندم چرا وقتی آلونسو و بیل هستن چرا دیماریا باید پنالتیمون و بزنه و اونجوری خرابش کنه.

گلایی هم که خوردیم کاملا بر اثر اشتباهات فردی ایارا و په په بود....په په با اینکه بازی رفت عالی بود ولی دیشب مثل بازی رفت پارسال ضعیف کار کرد

امسال بیشترین ضربه رو داریم از اشتباهات فردی بازیکنامون میخوریم که حتی مربی بهتر از کارلتو هم بود با این اشتباهات همین میشد ولی خب معلوم بود که

آنجلوتی از اول بازی دستور به بازی رو به عقب و دفاعی رو داده بود...دیشب بهترین بازیکنمون ایکر بود.

اون اشتباهات حداقل از ایارا که بی تجربست قابل انتظارتر بود تا په په که میخواست از 30 متری با سر توپو به ایکر بده :22: بنزما و بیل و دیماریا هم خیلی ضعیف بودن

اتفاقات بازی های پارسال به طور برعکسش اتفاق افتاد و خوشبختانه صعود کردیم.

Davôôd
9th April, 2014, 03:04 PM
از پنالتی که بگذریم هدر دادن موقعیت ها هم رو اعصاب بود !
کاری به ضد حملات اخر بازی ندارم که هر کدوم میتونست یه گل یا موقعیت خطرناک باشه ولی به هدر میدادیم !
در همون نیمه اول یه پاس عالی فرستاده شد که قشنگ دو نفر از تیم میتونستن تک به تک بشن ولی جناب بنزمای کبیر (اگه اشتباه نکنم ) با پشت پا توپ رو برگشت دادن !!!
یا در نیمه دوم که باز بنزما موقعیت عالی رو به هدر داد ! یا اون صحنه که بیل دو تا از بازیکنای دورتموند رو دریبل زد ولی نتونست پاس درست به بنزما برسونه !

درسته انجلوتی ری... ولی از اشتباهات بازیکنا هم نمیشه گذشت !

BlUe HeArT
9th April, 2014, 03:46 PM
دیشب رئال نشون داد که علی رغم پیشرفتی که توی کیفیت بازیهاش از نیمه نهایی پارسال تا حال داشته، هنوزم توانایی مقابله با فوتبال آلمان رو نداره. فقط امیدوارم اگه بایرن صعود کرد، به بایرن نخوریم واسه مرحله بعد!!!

Blanco
9th April, 2014, 07:53 PM
وينتر جان اشتباه گل دوم رو ايارمندي انجام داد
منتهي الونسو مزخرف داره بازي ميكنه
توي بازي با بارسا هم يكي از دلايل ضعف تيم همين ژابي بود!
كلا وحشتناك افت كرده ژابي
توي هيچ فصلي انقدر ضعيف نديدمش

بنزما واقعا روي اعصابه
من موندم تيم بزرگي مثل مادريد بايد بنزما فيكس خط حملش باشه؟!

ايسكو هم مزخرف بود!
فقط داشت ريتم تيم رو ميگرفت
سرعت تيم رو كاملا كند كرده بود هر چي توپ بهش ميرسيد به جاي اينكه پاس فرار بده هي اطرافشو نگاه ميكرد يه دور ميزد بعد پاس رو به عقب ميداد!!!
بيل هم فقط ميدويد منتهي پرتلاش بازي كرد

مودريچ نيمه دوم خيلي خوب شد
كونترائو هم در كل خوب بود
كارواخال واقعا با جوون و دل بازي كرد و تلاش ميكرد از تعصبش خيلي خوشم مياد
ايكر هم كه ايكره ديگه

فقط يه ابله مثل كارلتو ميتونه اينكارا رو بهاش بكنه!!

يكي از دوستان اشاره كرده بود كارلتو مربي بزرگيه و ما قدرشون رو نميدونيم و به نا حق توهين كرديم بهش!
شخصا معتقدم كارلتو از نظر كلاس مربيگري از مورينيو نه تنها يك سطح بلكه خيلي بيشتر پايينه
توي اين ساليان مربياني مثل كاپلو و دلبوسكه و كمي دورتر هوينس در مادريد بودن و نتايج خوبي هم گرفتن

من كارلتو رو يكي مثل پيگريني و لوكس و كمي بالاتر از كاماچو ميدونم!
مربي توي شرايط بحراني بايد خودش رو نشون بده
نه مثل كارلتو عين سيب زميني پشندي وايسه كنار زمين و سقظ بجوونه!!!

تاريخ رئال بزرگتر از كارلتو زياد داشته ، كارلتو چيز خاصي به رئال اضافه نكرده كه براش سوت و كف بزنيم
اينجا رئاله جايي كه شب بد باشي ممكنه خيلي چيزا رو از دست بدي!
پس كارلتو مربي بزرگي نيست براي ما ، ما باشگاه خيلي بزرگتري هستيم نسبت به كارلتو !

وقتي چهارتا از بازي تيم كارلتو رو ديدي تز بدي بهتره :4:

تتمه: اين ممد كجاست؟!!!!

Ali madridi
10th April, 2014, 03:26 AM
بارسا هم که حذف شد.قرعه کشی کی هستش حالا؟به کی بخوریم؟
اتلتیکو قرعه ی خوبیه. خط دفاعی که تو بازیه با دورتمند تعطیل بود ، ولی امیدوارم تیم جمع و جور بشه ، آبرومند بازی کنیم!!

حسین باتیستا
10th April, 2014, 12:01 PM
بارسا هم كه حذف شد .:ok:
قرعه كشي هم فردا ساعت 2 و 30 بعداظهر به وقت ما .
+++++++++
چه تيمي شده اتلتيكو مادريد كي ميخاد اينو حذف كنه

ath91
10th April, 2014, 02:03 PM
فکر نمیکردم اتلتیکو بتونه بارسارو حذف کنه.قدر مسلم اینه که این اتلتیکو از اونی که رفت و برگشت 5-0 بردیم بهتره.خیلی هم بهتره.من هنوز فکر میکنم بهترین قرعه چلسیه هرچند در نهایت احتمالا بایرن اول میشه. ولی اتلتیکو شاید بتونه بایرنو اذیت کنه
فینال کوپا چند شنبه ست؟

Real Madrid C.F
10th April, 2014, 02:32 PM
تجربه ثابت کرده بهترین گزینه در حال حاضر اتلتیکوئه و بدترین گزینه بایرن.
اتلتیکو رو اگه بازیکنا درست بازی کنن مثل جام حذفی میشه یکاریش کرد.(الان امید اتلتیکو به قهرمانی لیگ هست و خودشون هم میدونن تا همینجا تو اروپا که اومدن بالا ناپرهیزی کردن!)

گزینه ی بعدی که بنظرم سرسخت تر از بایرنه ولی ریسک بازی جلوش کمتره چلسیه
چلسی رو هم اگه منطقی بازی کنیم و مثل آدم(ایارامندی بازی در نیاریم) میتونیم ببریم و جو استادیومش هم چندان قوی نیست.
اما بایرن بدترین گزینه هست که باهاش روبرو میشیم.
نظر من اینه با یه بازی منطقی و حساب شده قدرت بردن بایرن در یه تک بازی تو یه زمین بی طرف رو داریم ولی بازی رفت و برگشت؟!
الان قدرت بایرن دو برابر دورتمند بیشتر نباشه کمتر نیست.
حالا نگاه کنید به بازی برگشت رئال دورتمند و وضعیت اسفناک تیم وقتی یمقدار جو استادیوم علیه تیم میشه
نتیجش میشه یه باخت مساوی یا برد خفیف تو برنابئو و یه شکست سنگین تو آرنا
اما اگه تک بازی فینال باشه کلا قضیه فرق میکنه...
بازی با اتلتیکو یه خوبی دیگه هم داره
چلسی و بایرن هم حسابی همدیگه رو خسته میکنن و به نفع ماست اما شاید چلسی بیاد فینال(که بردن تیمای مورینیو تو تک بازی سخته)

Davôôd
10th April, 2014, 05:00 PM
بهترین قرعه برای ما اتلتیکو هست !
در جام حذفی نشون دادیم توان زدن اتلتیکو رو داریم + اینکه در بازی لیگ هم 2-2 مساوی کردیم تو ویسنته که نشون میده توان گلزنی در زمین اتلتیکو رو داریم .
اگه به جای لوپز ایکر بود شاید اون بازی رو هم میبردیم .

از بین چلسی و بایرن هم هردو تیم های خطرناکی هستن ولی مسلما چلسی رو ترجیح میدم .

از بین این 4 تیم به نظرم فقط اتلتیکو هست که براش فرقی نمیکنه حریفش کدوم تیم باشه چون تا همینجا هم که اومده کار بزرگی انجام داده و چیزی برای از دست دادن نداره ! بایرن حتما نگران اتوبوس چلسی و اتلتیکو هست ما هم نگران دفاع سوراخمون جلو بایرن ! چلسی هم احتمالا دوست نداره با رئال بازی کنه و در این مرحله اتلتیکو رو ترجیح میده !

ممد البته بایرن جلو ارسنال و من یو نشون داد زیاد هم پرفکت نیست ! یا در بازی برگشت جلو سیتی . البته شاید خودشون دست کم گرفتن ولی در کل تکرار قهرمانی سالهاست که اتفاق نیافتاده . به نظرم اصلا نمیشه گفت هیچ شانسی جلو بایرن نداریم ! مخصوصا اگه بازی رفت رو میهمان باشیم .

MeHraD
10th April, 2014, 07:38 PM
تجربه ثابت کرده بهترین گزینه در حال حاضر اتلتیکوئه و بدترین گزینه بایرن.
اتلتیکو رو اگه بازیکنا درست بازی کنن مثل جام حذفی میشه یکاریش کرد.(الان امید اتلتیکو به قهرمانی لیگ هست و خودشون هم میدونن تا همینجا تو اروپا که اومدن بالا ناپرهیزی کردن!)
)

اشتباه نکن داداش.... تجربه اینو ثابت کرده که هر وقت تیم ما به یه تیمه نسبتا راحتی تو این مرحله خوردیم تیم گند زده و حذف شدیم...
پارسال وقتی قرعه ی دورتموند خورد بمون هممون فکر میکردیم که صعود کردیم...ولی وقتی بازیکنا با خیال راحت و دست کم گرفتن حریف وارد زمین شدن فاجعه ی وست فالن رخ داد...
امسال تو حذفی اگه اون دو گل شانسی نبودن عمرا میتونستن اتتیکو رو به این راحتی بندازن...
اتلتیکو امسال قدرت انداختن هر تیمی رو داره...
دقت کردی بازی رفت امسال با دورتموند بازیکنا چه انگیزه ای داشتن و دورتموند رو دست کم نگرفتن چیکار کردن؟
ولی بازی برگشت شک ندارم تیم خودشو از پیش صعود کرده میدونست....
اگه ما پارسال به بایرن میخوردیم شاید صعود میکردیم!!!
بایرن و تو ورزشگاه ارسنال ندیدید؟چیکار تونست بکنه قبل از اینکه ارسنال 10 نفره بشه...
تو بازی برگشت چیکارکرد!!!
من از اتلتیکو خیلی میترسم..تیمی کاملا دفاعی با قدرت ضد حمله ی بسیار قوی...تیمی که اون بلا رو سر بارسا میاره کم تیمی نیست...
من دوس دارم به یه تیمه قوی بخوریم که بازیکنا یه جورایی بترسن و با تمام وجود بازی کنن!!!

راستی این خبری که ورزش سه زده چیه درباره رونالدو؟!

ath91
10th April, 2014, 09:11 PM
راستی این خبری که ورزش سه زده چیه درباره رونالدو؟!

نوشته احتمال پارگی تاندونای عضلات همسترینگ داره.اگه مصدوم باشه به الکلاسیکو نمیرسه.با اینکه تو الکلاسیکو قبلی موثر نبود اما بودنش خودش یه وزنه روحیه. نبودشم روحیه ست برای بارسا

حسین باتیستا
10th April, 2014, 10:44 PM
تو چند تا فروم هم نوشته شده رونالدو دو هفته غايبه و فينال كوپا نميرسه . شانس بارسا خيلي بيشتر شد
پيشاپيش تسليت:Smilebb (29):

+++++++++++++
خطاب به كاربر ath91
فينال كوپا چهارشنبه 27 فروردين

Blanco
10th April, 2014, 11:35 PM
به به ممد هم بالاخره پيداش شد
كجايي مرد مومن!؟ مثل اينكه دائم در حال عبادتي وقت اومدن به اينجا رو نداري!

به نظر من اتلتيكتو بهترين گزينه است و ميشه راحت بردش!
بجز بازي رفت امسال توي سه بازي ديگه كه طوي امسال بهاشون داشتيم چيزي نداشتن جلومون بجز جو سازي !
نكته اصلي اينه كه توي سي ال ايكر رو داريم و يه جفنگ مثل راموس كاپيتان نيست اين مهمترين نكته است

بعد از اتلتيكتو چلسي قرعه متوسطيه !
هم خوبه هم بد
نه ميشه گفت قطعا برتريم و نه ميشه گفت قطعا مغلوب

اما بايرن قطعا بدترين قرعه است با توجه به ضعف مادريد توي المان!
جو بد المان
بازي با دورتموند نشون داد بار رواني اونجا برامون همچنان سنگينه
به نظرم برخورد با بايرن توي اين مرحله يعني هفتاد درصد حذف روي كاغذ!

اما تك بازي ميشه يه كارايي كرد
هر چند بايرن هوينس خيلي خطرناك تر و قوي تر از اين بايرن بود ولي همين بايرن هم قوي ترين تيم اين مرحله است!

هر چند رئال نيمه اول بازي با دورتموند پتانسيل باخت به هر تيمي رو داره!!!

viva_realmadrid
10th April, 2014, 11:54 PM
رونالدوم مصدوم نمیشه وقتیم مصدوم میشه که خیی بهش احتیاجه! البت اونشب که حالش خوب بود شایدم کارلتو واسه اینکه تضعیف روحیه رو نیمکت گذاشته بودش :4:

قرعه با این وضع تیم زیاد فرقی نداره اتلتیکو از یه لحاظ واسمون مشکل درست می کنه چلسی هم از یه لحاظ... بایرنم که از هر لحاظ :4:

به هر تیمی بخوریم اگه مثل بازی با دورتموند قرار به سوتی دادن باشه صد در صد حذفیم!

من بیشتر دوست دارم به چلسی بخوریم چون مورینیو اصولاً با احتیاط بازی می کنه .... شانسمون واسه اینکه صعود کنیم بیشتره