PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : .:: مباحث عمومی یازدهمین دوره لیگ فانتزی | ParsFootball | - جلد اول ::.

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

unexi
28th January, 2014, 08:01 PM
سلام.

به این میثم گفتم این لیگو قبلو آرشیو کنه گرفت کلا زد کل لیگه قبلو پاک کرد:4: البته خودش که میگه اشتباهی شد.
این شد که دوباره شدیم 11 امین دوره لیگ فانتزی.:sigar:

افراد که مشخص شدن واسه برگزاری ولی بهتره دیگه رسمی بشه.

قوانین:
-تیم های انتخابی حتما باید اروپایی باشند.

-اولویت انتخاب تیم با کسانی هست که دوره قبل اون تیمارو داشتن. بقیه تیم ها هم که تیمشونو انتخاب نکردن از تیم های آزاد موجود تیمشونو انتخاب کنن.

تیم های انتخاب شده تا اینجا :

1-اینتر: هادی اس اچ اس و کرگدن
2-میلان: سنجاب و نیلوفر
3-یوونتوس: قرفه و آرزو
4- بارسلونا: مسعود لئو و ممد کاتال
5-بایرن: رضا رویا و حامد کاکائو
6: اتلتیک بیلبائو: رضا ویوا مادرید محمد پویول
7- منچستر یونایتد: علی خوشکله موشرابی
8- چلسی: صاحب و شرخر و تارو + هسته
9- آرسنال: بهناز و سپر
10- لیورپول: امین تسوکه و پانیشر

از این افراد هم هرکس میخواد تیمشو عوض کنه زودتر تا کسی تیم های آزادو نگرفت اقدام کنه وگرنه من مسئولیتشو دیگه به عهده نخواهم داشت:17:

تاپیک قوانین هم زده شد در حال تکمیل اطلاعاتشم حتما بش سر بزنید:

http://anjoman.parsfootball.com/showthread.php?t=7242

viva_realmadrid
28th January, 2014, 08:48 PM
ما هم ثبت نام می نمائیم تا باشد خیلی خوب آبروی باشگاه رو نابود کنیم :4:

مشخصه تیمم هم رئاله

ŞĄĤĘƁ
28th January, 2014, 09:29 PM
ما اینجا بوقیم؟؟؟؟؟ گرفتیم بایو دانلود کردیم اسممونو نزاشت الاخ :vahidrk1:

من و خر شر و تارو رو بنویس .

من نمیدونم باید شرکت کنم رو پولش حساب کردیم ما :Smilebb (7):

viva_realmadrid
28th January, 2014, 09:42 PM
قبلاً بودجه ها واسه همه فرق می کرد یکی کمتر داشت یکی زیاد ( زمان سعید بندری با اون تیمش :4: )! الانم اونجوریه یا مساویه؟

unexi
28th January, 2014, 09:56 PM
صاحب اسمه تیمو انتخاب کن بفرستمت تو پست اول. وگرنه همین پایینی.:3:

بودجه ها کاملا مساویه:1: یه 8-10 تا تیم بستم از 520 ملیون در اومد تا 990 ملیون یه 7-8-10 تای دیگه هم میبندم بودجه دقیو تعیین میکنم. ولی تا اینجا نظرم حدودا 700 ملیونه...

adam johnson
28th January, 2014, 10:04 PM
تیم اول شهر منچستر :4:

Manchester City

ŞĄĤĘƁ
28th January, 2014, 10:09 PM
خب بزار ارسنال . حالا اسم تیم واسش انقد مهم شده :4:

Pouya_MU
28th January, 2014, 10:22 PM
تیم اول شهر منچستر :4:

Manchester City

جالب بود خندیدم! :4:

adam johnson
28th January, 2014, 10:24 PM
جالب بود خندیدم! :4:

خندیدی؟

جدول لیگو ندیدی ظاهرا :4:

adam johnson
28th January, 2014, 10:33 PM
علی میگم بودجه هر تیم رو طبق بودجه واقعیش در نظر بگیر . مثلا اگه میان 700 میلیونه ، سیتی باید کمه کم 3 میلیارد باشه دیگه ؟ :sigar:

آقایون خانما بد میگم ؟ :nish:

Pouya_MU
28th January, 2014, 10:50 PM
خندیدی؟

جدول لیگو ندیدی ظاهرا :4:

چرا دیدم. ولی تعداد قهرمانیاتونم دیدم. همین بس که تعداد کل قهرمانیاتون با یه بازیکنی که 5 - 6 ساله تو منچستر داره بازی میکنه برابره. مثلا رافائل دا سیلوا :4: یعنی از رافائل ضایع تر به ذهنم نرسیدا
من دیگه حرفی ندارم واسه گفتم

Big Ali G
28th January, 2014, 11:46 PM
Reina - Evra - Terry - Kaboul - Srna - De Rossi - Carrick - Iniesta - Ribery - Lavezzi - Van Persie

حوصله و وقت گشتن و تست کردن رو نداشتم مثل قدیما پس : Fixed & Won't change

بازیکن مجانی نمیدی ؟ چندتا 20 میلیونی میشه برداشت ؟ حداقل 18 نفر ؟
من حساب کردم خرجم نزدیک 685 میلیون شد اگه بازیکن مجانی ندی کلا و بشه هرچندتا 20 میلیونی برداشت !
بنظرم 750 باشه بودجه عالیه یکم قدرت مانور هست واسه مزایده
یا یکی که تیم یدست میبنده و ستاره نمیخواد میتونه ذخیره های خیلی خوبی داشته باشه
700 هم بدی میشه ولی سر مزایده های الکی که قطعا پیش میاد بعضیا خیلی ضرر می کنن و از اونور بازیکنای خوب زیادی خالی میمونن قطعا !!

adam johnson
29th January, 2014, 12:22 AM
چرا دیدم. ولی تعداد قهرمانیاتونم دیدم. همین بس که تعداد کل قهرمانیاتون با یه بازیکنی که 5 - 6 ساله تو منچستر داره بازی میکنه برابره. مثلا رافائل دا سیلوا :4: یعنی از رافائل ضایع تر به ذهنم نرسیدا
من دیگه حرفی ندارم واسه گفتم

گرچه ما رو چه به کل کل با تیم رده هفتم :nish: ولی گذشته مهم نیست حال مهمه . و صد البته آینده :graduated:

unexi
29th January, 2014, 04:23 AM
نمیدم آقا بازیکن مجانی نمیدم این همه بتون پول دادم خودتون باید بازیکن بخرین:17:
730 ملیون دادم میدونین یعنی چقدر؟ 12 تا 730 ملیون میشه 9 میلیارد!:cry:

بعد از پایان نقل و انتقالات فقط بهتون 3 تا بازیکن با کارنت ابیلیتیه پایین میدم که تیماتون بشه حداقل 21 بازیکنه. مقدارشو خودم بعدا تعیین میکنم:3:

_________

ثبت نام همچنان ادامه داره بیاین تیم بگیرین. :sigar:

قوانین هم کامل بخونین:

http://anjoman.parsfootball.com/showthread.php?t=7242 (http://anjoman.parsfootball.com/showthread.php?t=7242)

Meysam
29th January, 2014, 11:08 AM
یونکسی ازت درخواست میکنم منو به سمت رئیس کمیته افتضاحی چیز ببخشید انضباطی لیگ قرار بده.
خیلی دوس دارم تیم هارو جریمه و کنم و پول دار بشم!:4:

Big Ali G
29th January, 2014, 12:09 PM
Reina- Evra - Terry - Kaboul - Srna - De Rossi - Carrick - Iniesta - Ribery - Lavezzi - Van Persie
Sirigu - Vermaelen - Richards - Van Der Vaart - Sahin - Elia - Rossi

Tesoke
29th January, 2014, 05:13 PM
پس از رایزنی های فراوان با پانیشر :Smilebb (14): لیورپول شد تیم ما . صبر کنید یخورده تا بازی قشنگ بیاد زیر دستمون بعد شروع کنید :Smilebb (41):

viva_realmadrid
29th January, 2014, 06:17 PM
چقدر بازیکن خریدن سخت شده مثل قبل اسمو مبلغ میذاشتی ،اینهمه کارو کی می خواد بکنه :4:

حالا تا کی وقت هست؟ همینجا باید بگیم؟ حداکثر چند تا بازیکن میشه بخریم یا حداقل ؟ (حوصله خوندن قوانین نیست :Smilebb (7): )

amirsajjad7
30th January, 2014, 12:28 AM
خیلی مردی جیشو :4: یعنی با دقت نظمت و مسئولیتپذیریت حتی جیشو بودنت حال میکنم اجرت با سگا :4: .

هیچ بازیکنی از میلان رو کلا بهش فکرم نکنین باربارا نیلوسکونی گفته زاکاردو رو هم مفتی نمیدیم :lol: .

CaT WoMaN
30th January, 2014, 01:33 AM
ویرایش : نخیر تیم نمیخوایم . در کاررارزه با فراز خواهیم بود :4:

unexi
30th January, 2014, 02:47 AM
چقدر بازیکن خریدن سخت شده مثل قبل اسمو مبلغ میذاشتی ،اینهمه کارو کی می خواد بکنه :4:

حالا تا کی وقت هست؟ همینجا باید بگیم؟ حداکثر چند تا بازیکن میشه بخریم یا حداقل ؟ (حوصله خوندن قوانین نیست :Smilebb (7): )

4شنبه ساعت 9 شب نقل و انتقالات شروع میشه. تاپیک نقل و انتقالات زده میشه و همه لیستاشونو میدن. حداقل باید 18 بازیکن باشه. حداکثر هم آزاده دیگه هرچقدر دلت خواست میتونی بخری. :4:

------

حتما همگی یدور قوانین رو بخونن یه چند قانون اضافه شد و چنتا قانون هم دستکاری شده.همه بخونن چون در صورت اشتباه لیست دادن من مجبورم با کمال شرمندگی فقط لیستتونو رد کنم و قبول نکنم. :cry:

قوانین :
http://anjoman.parsfootball.com/showthread.php?t=7242

پ.ن: سنجاب:62: جیشو خودتی :62:

amirsajjad7
30th January, 2014, 03:04 AM
بهمن لامصب از تو نقشش در نمیاد :4:

میخوامت یونیکی حتی با این بوئی که میدی :4:

خیلی بازی سخت شده هی گل میخورم :sad53:

CaT WoMaN
30th January, 2014, 08:47 AM
بهمن لامصب از تو نقشش در نمیاد :4:

میخوامت یونیکی حتی با این بوئی که میدی :4:

خیلی بازی سخت شده هی گل میخورم :sad53:

قصد دارم نگهش دارم سنجاق :4:

ŞĄĤĘƁ
30th January, 2014, 04:27 PM
علی حداقل چنتا امتیاز که دوره قبل بهنام به همه داد رو تو هم بده مثلا 2 تا بازیکن که ابیلیتیشون زیر 160 بود و سنشون هم زیر 25 قیمتشون 22 حساب بشه

قیمتا خیلی بالاست

unexi
30th January, 2014, 04:37 PM
کی بهنام از این امتیازا داده؟

160 تو اصلا میدونی چقدره؟:nish: یعنی خیلی! من خودم لیگ قبل 3 تا بازیکن بالا 160 داشتمن فقط. پیرلو - بوفون - مارکیزیو.

بهنام لیگه قبل گفته بود بازیکن زیر 150 میتونین بگیرن اونم یدونه! که قیمتش 20 تا حساب میشه. منم نرم افزارو طوری طراحی کردم که خودش بازیکنای زیر 150 رو اکثرشونو 20 تا قیمت میده.

کجاش قیمتا بالاست؟ :sigar:

ŞĄĤĘƁ
30th January, 2014, 04:42 PM
بابا 3تا بود که بهنام بهمون داد دقیقا یادمه .

اونموقع 90% این بازیکنا که الا نزدیک 160 هستن زیر 140 بودن مثلا شقیری

حداقل دوتا زیر 155 بده بگیریم .

قیمت ریبری 90 تا روبن 84تا

کروس 60 تا - گوتزه 70 تا - رویس 79تا خو چه خبره مگه سر گنج نشستیم :22:

خب بازیکن خوب که زیاده چرا باید ذخیرمون ضعیف باشه؟

خودت میدونی تیم بستن تو با همه فرق داشت و فقط دوست داشتی اونایی که دوس داری باشن خب ماهم اینو بخوایم خرج تیم زیاد میشه :4:

unexi
30th January, 2014, 04:57 PM
خب چه ربطی داره الان این بازیکنا قویتر شدن همه بازیکنای 150 که یهو نشدن 160 که!

بعدم یه فرق ریادی بین بازیکن زیر 170 با بازیکن بالای 170 باید باشه. یه فرق هم برا بازیکن جوونی مثل شکیری با بازیکن پیر تر باید باشه. یه فرقی بین بازیکنی که تو دفاع کناری بازی میکنه با بازیکن مهاجم یا وینگره باید باشه.

بنظرم نرم افزار کاملا قیمتارو منصفانه میده.

من قیمت تیم های پارسالو حساب کردم بایرنو بارسلونو دورتموند - 150 ملیون بالا تر از تیم های دیگه تیم بسته بودن. در حالی که بودجه ها مساوی بود. واسه همین اختلاف تیم ها انقدر زیاد بود...

ŞĄĤĘƁ
30th January, 2014, 05:02 PM
کجا بایرن بالا بسته شده بود :4:

الان که میبینم خوب قیمت میده بازیکنهای عقب زمین همه رو میگه 20 :4: خیلی خوبه فک کنم اخرش 100 بهت قرض بدم :lol:

یهو اخر میبینیم نرم افزار خراب بود

ŞĄĤĘƁ
30th January, 2014, 09:36 PM
طی یه حرکت انتحاری 100میلیون پول کم اوردم :Smilebb (29)::Smilebb (29): علی نمیشه والا نمیشه

کوریتیس - استارکه - سانیا - هوملس - مرته ساکر - کیهیل - فرمایلن - الابا - شواینی - گوتزه - اسون بندر - ویلیان - دروسی - اسکار - اشلی یانگ - رمزی - لواندفسکی - لوکاکو

اقا اشتب کردم شد 690 تا پ 40 تا اضافه میارم ون پرسی میاد جا لواندوفسکی و احتمالا اوزیل هم میاد جا ویلیان

تداخلا رو بگین .

CaT WoMaN
30th January, 2014, 11:19 PM
تا اینجای کار ، ون پرسی ، اشلی یانگ و آلابا . در مجموع تیم ما : یوونتوس + یک دفاع چپ + دو عدد وینگر + یک مهاجم غیر یوونتوسی . که سه تاشون مثل ماله صاحب شدن :4: وینگر دیگه هم دی ماریا هست احتمالا :4:

ŞĄĤĘƁ
30th January, 2014, 11:30 PM
تا اینجای کار ، ون پرسی ، اشلی یانگ و آلابا . در مجموع تیم ما : یوونتوس + یک دفاع چپ + دو عدد وینگر + یک مهاجم غیر یوونتوسی . که سه تاشون مثل ماله صاحب شدن :4: وینگر دیگه هم دی ماریا هست احتمالا :4:

کاری نکن همینجا واست رای جمع کنم اعدامت کنم :4:

مهاجم که یوونتوس تا دلت بخواد داره لورنته عالیه نگهش دار .

الابا هم که بچه خودمو نگهش میدارم .

اشلی یانگ هم همچین مالی نی ولش کن بره :4:

البته این لیست ابتدایی منمنتظرم تا کادرم تکمیل بشه البته شده منتظرم بیان مشورت کنم تا به جمع بندی کلی رسید .

این 3دور رو که من بودم همش بهترین تیم رو داشتم ولی کوفت بازی نمیکردن :sad2:

CaT WoMaN
30th January, 2014, 11:44 PM
بازم باید دانلود بازی تموم شه . 400 مگ مونده فقط . ولی خب اینا تو ذهنمون بود از دیشب که حرف میزدیم :4: لیستتو دیدم گفتم جالبه بذار بگم :4:
حالا دانلود تموم شه صحبت میکنیم . نگرانی نداره ، حوصله چک و چونه زدن سر نقل و انتقالاتم ندارم خدایی :4:

Meysam
31st January, 2014, 11:54 AM
آقا این خانوم کت وومنه کیه؟ همه جای سایت که میرم هستش. بفرستینش بیاد دفتر کمیته انضباطی پیش خودم یک بازجویی ازش بکنم.:8:

CaT WoMaN
31st January, 2014, 12:30 PM
میثما مرد نکونام ، نمیرد هرگز :4: همینجوری بی ارتباطیش قشنگه :4:

در ضمن ، ما کمیته انظباتی نمیریم . اگه با من کاری دارن ، بگین اونا شرفیاب شن :4:

CaT WoMaN
31st January, 2014, 12:33 PM
یونسی بیا جوابگو باش :4: توی بازی اسم بازیکنا چرت و پرته :4: اسم مسی مثلا محمد خسوسه :4:

ŞĄĤĘƁ
31st January, 2014, 02:52 PM
علی از بچه بپرس اگه بازیو تهیه کردن نقل و نبات رو زودتر استارت بزنیم تا بازی هم زودتر بپایان برسه .

اگه میشد هفته ای دوبار برگزار بشه عالی میشد :4:

بهنام من ون پرسی رو نمیخوام ماله خودت ولی اشلی یانگ و الابا رو میخوام البته بازم باید خر شر بیاد

amirsajjad7
31st January, 2014, 05:40 PM
یونسی بیا جوابگو باش :4: توی بازی اسم بازیکنا چرت و پرته :4: اسم مسی مثلا محمد خسوسه :4:

برای من درسته باید نسخه اسکیدرو رو دان کنین این نشخه روولوشن این مشکل رو داره لینک نسخه اسکیدرو رو هم سرچ کنین پیدا میکنین فکر کنم p30download هم داشته باشتش .

CaT WoMaN
31st January, 2014, 05:44 PM
برای من درسته باید نسخه اسکیدرو رو دان کنین این نشخه رولوشن این مشکل رو داره لینک نسخه اسکیدرو رو هم سرچ کنین پیدا مکنین فکر کنم p30download هم داشته باشتش .

یعنی 2 گیگ رو بیخودی دانلود کردم ؟ : |
نمیشه با کرک و آپدیت و کوفت و زهرمار درستش کرد ؟

amirsajjad7
31st January, 2014, 05:46 PM
یعنی 2 گیگ رو بیخودی دانلود کردم ؟ : |
نمیشه با کرک و آپدیت و کوفت و زهرمار درستش کرد ؟

نه نمیشه :4: آره تو بیخود کردی :lol:

unexi
31st January, 2014, 05:46 PM
من والله در توانم نیست هفته ای دوبار برگزار کنم. هفته ای یبار فقط میتونم. :62:

نقل و انتقالاتم چهارشنبه ساعت 9 شب شروع میشه.:17:

بهناز جون راه حل مشکلتو پیدا کردی بیا بگو:4:شاید یکی دیگه هم از این مشکلای فرا زمینی داشته باشه:17:

amirsajjad7
31st January, 2014, 05:47 PM
من والله در توانم نیست هفته ای دوبار برگزار کنم. هفته ای یبار فقط میتونم. :62:

نقل و انتقالاتم چهارشنبه ساعت 9 شب شروع میشه.:17:

بهناز جون راه حل مشکلتو پیدا کردی بیا بگو:4:شاید یکی دیگه هم از این مشکلای فرا زمینی داشته باشه:17:

منم نسخه روولوشنو دان کردم این مشکل رو داشتم لینک اسکیدرو رو هم بزار یونیکسی :4:

CaT WoMaN
31st January, 2014, 05:50 PM
سنجاق رفته تو پاچت بار دوم که دانلود کردی :nish:
با اون فایل کرک و آپدیت اسکیدرو که 70 مگ هم نیست حجمش ، درست شد :4:

amirsajjad7
31st January, 2014, 06:05 PM
سنجاق رفته تو پاچت بار دوم که دانلود کردی :nish:
با اون فایل کرک و آپدیت اسکیدرو که 70 مگ هم نیست حجمش ، درست شد :4:

برای من درست نشد :Smilebb (7):

ŞĄĤĘƁ
1st February, 2014, 02:59 PM
علی جان با عرض پوزش میدونم دیر شده ولی یه بار رو ببخش .

با صحبتهایی که با شرخر عزیز داشتم ارسنال رو گزینه مناسبی نمیبینم و بجاش چلسی :22: رو بر میداریم .

جان بچت قبول کن

The Royal Blues
1st February, 2014, 06:07 PM
من لیستم رو درآوردم اگه کسی تداخل داره همین الان بگه هماهنگ کنیم بودجه زیاد اضافه آوردم نمیخوام الکی رو مزایده بدم.

نوئر-دانته-لام-کنتنتو-خاوی مارتینز-شواینی-مولر-ماندزوکیچ-هونتلار-دراکسلر-فان بویتن-رافینیا

ŞĄĤĘƁ
1st February, 2014, 06:10 PM
شواینی :4:

بشدت پشیمانم چرا بایرن رو بر نداشتم میدونستم اخر خر شر وادارم میکنه چلسی رو بگیریم :4:

از بایرن شواینی و گوتزه و احتمالا الابا تو لیستم هستن .

البته لیست اصلیم احتمالا امشب اوکی میشه چون امیر امشب میاد باهاش صحبت میکنم .

unexi
1st February, 2014, 07:17 PM
یه دوتا نکته:

1- بازیکن هایی با پتانسیل های -6 / -7 / -8 / -9 / -10 گوشه بالایی سمت راست نرم افزار نوشته که پتانسیل معادلش چقده و شما تو نرم افزار باید معادلشو وارد کنید.

http://www.shiaupload.ir/images/14095815096136011753.jpg

2- حتما برای اطمینان لیسستتونو قبل نقل و انتقالات برام بفرستید یدور قیمت بازیکنارو دوباره منم محاسبه کنم یوقت جایی ایراد نداشته باشه. چون ایراد داشته باشه کل لیست رد میشه:53::53::53:

amirsajjad7
1st February, 2014, 10:28 PM
جوخه ترور نیلوسکنی اعلام کرد در بیانیه ای رسمی از شبکه اسکای که عمرا بازیکنای لیستشو اگه کسی برداره تو پی اف سالم بمونه :sigar:

نشسته از چپ

دروازه بان : هوگو لوریس و متیا پرین

دفاع : آلکس ساندرو - بالانتا - تیاگو سیلوا - ماریو فرناندز - متیا دیچیلیو - خاویر ماسچرانو

ایستاده از راست

هافبک : ریکی مونتولیوو - استفان الشراوی - اگنه کونوپلیانکا - تیاگو - دانیله ده روسی - موسی دمبله - لوکا مودریچ - آرین روبن

مهاجم : ماریو بالوتلی- آلکساندر پاتو

مدیر و چیرلیدر :4: : نیلو
سرمربی و تمرین دهنده و دکتر و روانشناس و مابقی مسائل : امیرسجاد

بیانیه نهائی : میلان قهرمان میشه خدا میدونه که حقشه :nish: .

Chelsea Amir
1st February, 2014, 11:15 PM
چیرلیدر :4: : نیلو
.
:Smilebb (9)::Smilebb (73):
خیلی هم بهش میاد ، این شقل کلاسش نسبت به شقلهای قبلیش خیلی بیشتره :4:
یک ساعت تایپ کرده فقط دوتا کلمه به درد بخور نوشته داخلش ، ما بقیش که از توههمات سنجاقکم نشات میگیره :4:

Big Ali G
1st February, 2014, 11:16 PM
Reina - Evra - Terry - Kaboul - Srna - Carrick - De Rossi - Iniesta - Ribery - Lavezzi - Van Persie

Sirigu - Vermaelen - Richards - Sahin - Van Der Vaart - Elia - Rossi

این دیگه لیستیه که شروع نقل و نباتات میزارم :5:

unexi
2nd February, 2014, 01:49 AM
خب یه توضیحی بدم...

همونطور که میدونین این دوره بازیا بصورت دوستانه برگزار میشه. و این فرصتی میتونه باشه که مربیایی که با تاکتیک بازی میکنن اسیره هماهنگی تیمی و فرم بازیکنای تیم حریف نشن.
اما یه تفاوت اینجا هست:

من برای تیم ها بصورت دیفالت با هر پلنی که هر هفته وارد بشن هماهنگی تیمی رو با ادیتوره رئالتایم روی 74 تنظیم میکنم.

اینشکلی:4::

http://www.shiaupload.ir/images/42815075117672846962.jpg

شما اگه هفته بعد با همون پلن ادامه بدین هماهنگیتون +2 میشه. یعنی هفته دوم 76 میشه دوباره ادامه بدین 78 در هفته سومو ادامش 80 در هفته چهارم و همینجور ادامه پیدا میکنه. تاکید میکنم فقط در صورت حفظ پلن این اتفاق می افته.
ولی اگه پلنتونو عوض کنین همون 74 میمونه.

البته 74 هم خیلیه. شما که پلن جدیدو که خودتون وارد میکنین پلن هماهنگیش روی 10 ئه نهایتا:4: که خیلی وقت ها همونم نتیجه میده. پس احتمالش خیلیه که پلنای 74 بزنه بپوکونه پلنای 100 رو حتی!:4:

هشدار: سعی کنین در وسط بازی پلن عوض نکینین. مثلا دقیقه 45! چون من قابلیت اینو دیگه پیدا نمیکنم که هماهنگی روی 74 بزارم و با همانگی 5یا6یا7 باید تیمتون بازی کنه و احتمال اینکه نتیجه نگیره زیاده:53::53::53:

amirsajjad7
2nd February, 2014, 02:14 AM
یعنی علی یونس پور :nish: مارو انداختی وسط انگشتات باهامون بازی میکنی دیگه !! :mad:

unexi
2nd February, 2014, 02:20 AM
من احساس میکنم تحت تاثیر گلی که امشب از ایموبیله خوردین با آواتاره من لج کردی که اینجوری حرف میزنی:nish:

adam johnson
2nd February, 2014, 01:11 PM
بچه ها من دیشب فکرامو کردم. تصمیم گرفتم انصراف بدم . از همتون به خصوص علی معذرت میخوام . :53:

من کلا تو منیجر قوی نیستم . بیام باز زنگ تفریح میشم :cry:

هر چی فکر کردم دیدم الان برم کنار خیلی بهتره.

امیدوارم همگی لیگ خوب و لذت بخشی داشته باشید که با حضور علی قطعا همینطوز خواهد بود . باز هم ببخشید :53:

پ.ن : از تیم دوم شهر منچستر هم میخوام آبروی شهرمون رو حفط کنه :nish:

Tesoke
2nd February, 2014, 03:45 PM
جناب سروان رزمنده دارای 4 ستاره رو این دوش و 4 ستاره رو اون دوش ، محمد 67 با باشگاه لیورپول قرارد داد امضا کرد :wacko:

من بعد کارای معافیتی و امور مشمولیتی بازیکنا رو جناب سروان زحمتشون رو میکشن .

این شرخر اگه شرخره واسه ما خرمگسم نیست :4: زلاتان رو دست بزاره روش دستشو براش قطع میکنم . درسته تارو فامیله من تو تیمشونه ولی من حالیم نیس :Smilebb (47):

Moh@mmad_67_b
2nd February, 2014, 03:48 PM
سلام :nish:

از همین الان بگم ما هیچ معامله ای یا پیمان خواهر و برادری و یا هر چیزی که با این شرخر در ارتباط باشه رو امضا نمیکنیم .
مرتیکه فقط منافع خودش رو در نظر میگیره :22:

ŞĄĤĘƁ
2nd February, 2014, 03:50 PM
عه کجا مسعود اینطوری که لیگ ناقص میشه .

تعداد تیما شد 9تا . علی یه تیم پیدا کن . اطلاعیه بزن حتما بچه ها میان .

امین شرخر زلاتانو نمیخواد ما فعلا رو لواندوفسکی و کاوانی در تردید هستیم

ŞĄĤĘƁ
2nd February, 2014, 06:47 PM
اقا بعد از 7 ساعت مذاکره با خر شر سعی کردیم با کسی تداخل نداشته باشیم خواهشا دیگه رعایت کنین وگرنه من کل لیستمو بهم میزنم .

کورتوآ- استارکه - زابالتا - هوملس - لوییز - فرمایلن - ایوانوویچ - بینز - یحیی توره - جرارد - گوندوگان - یانگ - رمزی - رویس -اتوئو - لوکاکو - روبن - لمپارد

احتمالا جای توره با یکی عوض میشه

بعد توافق با رضا توره رو دادیم و مارتینز رو گرفتیم

unexi
2nd February, 2014, 11:53 PM
من سعی کردم مسعود ادم جانسونو تو لیگ نگه دارم ولی مثل اینکه نشد:cry:مسعود دیگه صدامو نمیشنید:cry: مسعود رفتنی بود:sad53:

_________

از این رو با بهنام صحبتی انجام دادم بهنامم قبول کرد که تیمه 10 ام بشه.

حالا من نمیدونم این یوونتوسه؟ فراز یوونتوسه؟ کدوم یوونتوسن؟ فقط میدونم هر کدوم که یوونتوس باشه قهرمان میشه... خدا میدونه که حقشه :sigar:

SHS
3rd February, 2014, 12:05 AM
منم 11 تا اصلیمو میذارم با من تداخل داشتین نداشتینا :4: باور کنین تو دهه فجر اصلاً وقت سر خاروندن ندارم :4:

Handanovic - Baines - Bonucci- Kompany - Maicon - Sandro - Moutinho - Hamsik - Cavani - Hulk - Reus

این 11تای اصلی ، البته تیمو کامل بستم و با علی هم چک کردم ولی خب به خاطر مسائل امنیتی همینارو میذارم :4:

به نظرم رقم بودجه خیلی خوب و حساب شده بود ، مثه فصلهای قبل نمیشه 7-8 تا بالای 170 تو تیم بچینی

amirsajjad7
3rd February, 2014, 12:41 AM
تیم من دچار تغییراتی شده خوشحال نباشین تداخلم داریم زیاد :4:

Tesoke
3rd February, 2014, 02:51 AM
امیر سجاد سمت رونالدو رفتی باشگاهتون رو آتیش میزنم:mad:

من هر چی میزنم بودجه کم میاد :wallbash:

ŞĄĤĘƁ
3rd February, 2014, 03:00 AM
تو ریاضیت ضعیفه صفر اضافه میزاری :Smilebb (89):

هادی بیا مذاکره .

سجاد تو هم بیا روبن

amirsajjad7
3rd February, 2014, 04:12 AM
تیم نهائی شد انشاالله همتونو منفجر میکنم :nish: لیست رو به علی میدم ایراد نداشت میزارم تداخلاتونو برطرف کنین چون بودجه زیاد آووردم بس زیاد :nish:

Orphée
3rd February, 2014, 04:33 AM
حداقل قبلش یه صحبتی با من میکردی علی. مستقیماً رفتی با یارمون وارد مذاکره شدی؟ اونم الان که چسبیده س به زمان شروع ترنسفر و من همه چی رو سپرده بودم به بهناز و نمیدونم اصن چی به چیه؟ :22: خودشم که اصن چیزی به من نگفت! منم والا حوصله تیم داری ندارم و بویژه حوصله هم تیمی پیدا کردن. خواهشاً رو منم حساب نکن.
مرسی

CaT WoMaN
3rd February, 2014, 06:33 AM
با فراز صحبت کردم ، یعنی الآن دارم صحبت میکنم :4:
فراز میمونه ، تیمش هم همون یوونتوسه :4:

منم عللحساب همون من سیتی ، مگر تیم دیگری یادم بیاد تا وقتی :4:

CaT WoMaN
3rd February, 2014, 09:57 AM
آرسنال :

هارت - لنو - په په - واران - کریشیتو - ریچاردز - فیل جونز - سانتون - لیوا - ویلشیر - پوگبا - گوستاوو - نیمار - کازورلا - ایسکو - کاندروا - ویا - مارتینز .

اگه تداخل دارین بگین . البته بجز پوگبا لیستم ثابته . پوگبا هم چون کپی رایتش ماله فرازه میگم :4: اگه اجازه نده ماله فراز میشه جاش یه هافبک دیگه میگیرم .
با کسایی که لیست تو تاپیک گذاشتن هم تا جایی که دیدم تداخل ندارم . کلا هم لیست رو توی 1 ساعت بستم . تغییری هم نمیکنه تقریبا چون وقت ندارم . پول هم داریم :4:

فعلا :4:

Big Ali G
3rd February, 2014, 11:01 AM
Reina- Evra - Terry - Kaboul - Srna - Carrick - De Rossi - Iniesta - Ribery - Lavezzi - Van Persie

تداخلای کوچیک رو حذف کردم تو ذخیره هام بود
ایشالا که تداخلی پیش نیاد تو لیستای جدید که اگه پیش بیاد مجبورم لیستو یکم تغییر بدم بودجه زیاد کنم

CaT WoMaN
3rd February, 2014, 01:42 PM
لیست قطعی و نهایی آرسنال انشالله :

هارت - لنو - په په - واران - کریشیتو - ریچاردز - هاودس - سانتون - لیوا - ویلشیر - زابالتا - گوستاوو - نیمار - کازورلا - ایسکو - کاندروا - ویا - مارتینز

والسلام . :4:

ویرایش : موتینیو به هادی میرسه احتمالا مگر خودش ببخشتش :4: در این صورت من این یارو سیاهه تو سیتی رو بر میدارم :4: یایا توره نه اون که اسمش اولش ز داره . یادم نمیاد . زابالتا بود نمیدونم چی بود :4:

ویرایش 2 : کلا حذف کردم موتینیو رو . زابالتا اومد :4:

amirsajjad7
3rd February, 2014, 02:21 PM
لیست تکمیل شده و چند نفر حذف شده و اضافه شده میلان

لوریس - پرین - ماریو فرناندز - متیا دیچیلیو - گائل کلیچی - وینسنت کمپانی - تیاگو سیلوا - آلوارز بالانتا - عادل رامی - خاویر ماسچرانو - لوکا مودریچ - استفان الشراوی - اگونه کونوپلیانکا - وسلی اشنایدر - ایوان راکیتیچ - ازکوئل لاوتزی - آلکساندر پاتو - ماریو بالوتلی

فعلا همینه دیگه .

ŞĄĤĘƁ
3rd February, 2014, 02:35 PM
با تشکر از امیر سجاد بابت حذف روبن از لیستش .

الان علی یه چیزی گفت قلبم گرفت . خر شر کجایی که صاحبتو کشتن :4: فکر کنم مهاجمم ارش برهانی بشه اخر .

اقا این چه وضعشه فصل قبل حداقل بهنان 3تا بازیکن قرضی اجازه میداد بگیریم که خیلی کمکمون میکرد این فصل از هیچی خبر نیست و بودجه هم زیاد اضافه نشده .

خاوی مارتینز تو لیست منم هستا . توره رو دادم به رضا مارتینز رو گرفتم

viva_realmadrid
3rd February, 2014, 02:52 PM
ایسکو رو تداخل داریم ، همینطور خاوی مارتینز ... بودجه واسه بالابردن قیمتشون ندارم ...اگه میشه حداقل ایسکو رو بی خیال شید :4:

اینم لیست منه البت کامل نیست فعلاً ولی اگه بازیکنی ازش حذف بشه دیگه گزینه ای واسش ندارم :tired:

casillas
moya
ramos
pique
albiol
carvajal
jurdi alba
javi garcia
javi martinez
isco
koke
jese
silva
navas
diego costa
negredo

The Royal Blues
3rd February, 2014, 03:13 PM
لیست کاملم رو در آوردم دیگه خودتون نگاه کنید اصن دنبال ستاره‌ نبودم اکثرا جوون و آینده‌دارن! :4:

نوئر-دانته-دِدِ-لام-کنتنتو-یایا توره-شواین‌اشتایگر-گورتزکا-مولر-فولاند-ماندزوکیچ-تراپ-هوودس-رافینیا-لارس بندر-ژاکا-دراکسلر-هونتلار

30تا اضافه آوردم که اگه تداخل نداشته باشم سباستین روده رو هم برمیدارم! :4:

The Royal Blues
3rd February, 2014, 04:03 PM
یعنی شما دیگه کی هستید با همین بازیکنای عتیقه‌ام تداخل داشتم! :22:

این دیگه لیست نهاییمه:

نوئر-دانته-دِدِ-لام-کنتنتو-یایا توره-شواین‌اشتایگر-گورتزکا-مولر-فولاند-ماندزوکیچ-تراپ-پاپادوپولوس-رافینیا-تونی کروس-ژاکا-دراکسلر-هونتلار

اگه با این بازیکنای 130-140 هم تداخل دارید دیگه باید بریم مزایده! :22:

Tesoke
3rd February, 2014, 04:10 PM
یعنی شما دیگه کی هستید با همین بازیکنای عتیقه‌ام تداخل داشتم! :22:

این دیگه لیست نهاییمه:

نوئر-دانته-دِدِ-لام-کنتنتو-یایا توره-شواین‌اشتایگر-گورتزکا-مولر-فولاند-ماندزوکیچ-تراپ-پاپادوپولوس-رافینیا-تونی کروس-ژاکا-دراکسلر-هونتلار

اگه با این بازیکنای 130-140 هم تداخل دارید دیگه باید بریم مزایده! :22:

به نفعت شد که ، بندر انداختی بیرون کروس آوردی تو :vahidrk1:

امیر سجاد کلیشی :vahidrk1:

CaT WoMaN
3rd February, 2014, 05:50 PM
به دلیل تداخل با رئال مادرید و لج بازی صاحبش :4: ، مسعوت اوزیل به جای ایسکو به تیم ما خواهد پیوست . انشالله :4:
گفتم بگم که سمت این پسرک ترک نژاد ژرمن نرین :4:

ŞĄĤĘƁ
3rd February, 2014, 05:58 PM
از دست شر خر :4:

کورتوآ - سانیا - هوملس - لوییز - فیلیپه لوییز - گری کیهیل - لیتون بینز - استارکه - مارتینز - جرارد - گوندوگان - جیمز میلنر - ارون رمزی - مارکو رویس - ارین روبن - لمپارد - ساموئل اتوئو - لوکاکو

احتما تا اخر شب یه تغییر فوق العاده کوچیک رخ میده .

شمارو حضرت عباس تداخل نداشته باشین :4: اخه چقدر کوتاه بیام

SHS
3rd February, 2014, 06:13 PM
صاحب با من کل کل نکن رویسو بردار از لیستت کاری نکن هم برم بینز بگیرم هم رویس :4:

اینم لیست نهایی من

Handanovic - Marchetti - Cole - Bonucci - Kompany - Maicon - Jagielka - Zanetti

Sandro - Moutinho - Hamsik - Alex - Nainggolan - Cerci - Cavani - Sanchez - Reus - Milito

Chelsea Amir
3rd February, 2014, 06:29 PM
هادی تا الان کسی تو ساعت 17:33 دقیقه بعد از ظهر خوابونده زیر گوشت که برق از چشات بپره ؟
خب اگه رویس را بر نداری باید دنبال برق چشات بگردی :sleep:

Big Ali G
4th February, 2014, 02:09 AM
Reina - Evra - Terry - Kaboul - Srna - Carrick - De Rossi - Iniesta - Ribery - Lavezzi - Van Persie

خواهشا انقدر لیستاتونو تغییر ندین تداخل بندازید
میخوام این لیست آخرم باشه دیگه

Capitan Puyol
4th February, 2014, 02:24 AM
لیست اولیه ما تا فردا شب منتشر میشه انشاالله!
با تشکر :4:
درگیر جشنواره هستیم با مسعود اصلا وقت لیست پیدا کردن نداریم

Tesoke
4th February, 2014, 12:17 PM
یکی بیاد بگه این اسم بازیکنا با کدوم کرک و چطوری درست میشه وگرنه نمیذارم این لیگ برگزار بشه :Smilebb (31):

Capitan Puyol
4th February, 2014, 01:05 PM
یکی بیاد بگه این اسم بازیکنا با کدوم کرک و چطوری درست میشه وگرنه نمیذارم این لیگ برگزار بشه :Smilebb (31):

منم دقیقا همین مشکل رو دارم :4:
قبلا بازی هی میپرید بیرون حالا اسمها :4:

ŞĄĤĘƁ
4th February, 2014, 06:21 PM
بعد از 12 ساعت تونستم کسری که داشتم رو جبران کنم . بخدا چشام ضعیف شد 40 تا کسری داشتم دیگه عمرا هم لیستمو دست نمیزنم شمارو به جان یدونه دخترتون تداخل نداشته باشین .

کورتوآ - چزنی - سانیا - هوملس - لوییز - گری کیهیل - فیلیپه لوییز - لیتون بینز - خاوی مارتینز - ارون رمزی - ایلکای گوندوگان - استیوی جرارد - فرانکی لمپارد - مارکو رویس - ارین روبن - ماریو گومز - الیور ژیرود - جیمز میلنر

viva_realmadrid
4th February, 2014, 07:31 PM
خاوی مارتینز رو تداخل داریم که :Smilebb (29): 200دفعه لیستمو عوض کردم ...

کسی سرخیو بوسکتس رو نمی خواد؟اگه نه که بجای مارتینز بذارمش!

amirsajjad7
4th February, 2014, 07:31 PM
محمد و امین اول آپدیت رو بریزین اونجا که میسوزه :Smilebb (59): بعد کرک رو . اگه درست نشد باید نسخه اسکیدرو رو دان کنین :nish:

ŞĄĤĘƁ
4th February, 2014, 07:37 PM
خاوی مارتینز رو تداخل داریم که :Smilebb (29): 200دفعه لیستمو عوض کردم ...

کسی سرخیو بوسکتس رو نمی خواد؟اگه نه که بجای مارتینز بذارمش!
چرا الونسو رو بر نمیداری؟؟ :4: خدیرا و ایرامندی هم واسه ذخیره خوبن

بوسکتس رو فعلا کسی نمیخواد البته فعلا مسعود مونده شاید تو لیست اون باشه .

مارتینز رو اون رضا هم میخواست من بهش گفتم توره رو بردار که راضی شد چون توره رو میگرفتم پول کم میاوردم .

viva_realmadrid
4th February, 2014, 07:56 PM
چرا الونسو رو بر نمیداری؟؟ :4: خدیرا و ایرامندی هم واسه ذخیره خوبن

بوسکتس رو فعلا کسی نمیخواد البته فعلا مسعود مونده شاید تو لیست اون باشه .

مارتینز رو اون رضا هم میخواست من بهش گفتم توره رو بردار که راضی شد چون توره رو میگرفتم پول کم میاوردم .

آلونسو رو گذاشتم گزینه آخر... خدیرا که تعطیله ....

ممد کاتال؟ با اونا صد در صد تداخل دارم :4:

خدایی خیلی سخته تیم بستن ، هرکاری می کنی یه جای کار می لنگه

Tesoke
4th February, 2014, 07:57 PM
الکی میگه سجاد :45: من کاری که گفت انجام دادم اصلا بازی بالا نیومد :66:

صاحب ساکت ، آلونسو 5 روزه تو لیست منه . دنبال شری ؟:Smilebb (31):

رضا رویس ، روبن اینا خوبن بزار تو لیستت:Smilebb (2):

ŞĄĤĘƁ
4th February, 2014, 08:24 PM
الکی میگه سجاد :45: من کاری که گفت انجام دادم اصلا بازی بالا نیومد :66:

صاحب ساکت ، آلونسو 5 روزه تو لیست منه . دنبال شری ؟:Smilebb (31):

رضا رویس ، روبن اینا خوبن بزار تو لیستت:Smilebb (2):

کوفت نمیدونستم تو لیستته . خب همه از لیستشون رونمایی کنن .

رضا اینطور که نشون میده تو لیستت زیاد هزینه بر نداشته برو دنبال بازیکنا تاپی که بدون تیمن خب . خیلیا هستن الان

viva_realmadrid
4th February, 2014, 09:08 PM
ای بابا اینهمه بازیکن همه درگیریم :4:

پولم کم اوردم ...لیست اولم 54 میلیون باالاتر زده بود

لیست نهایی روکی بدیم؟

مسعود و کاتال لیست بارسا رو بدن تکلیف منم معلوم میشه

ŞĄĤĘƁ
4th February, 2014, 09:11 PM
توکه لیستت بازیکن انچنان گرون نداری . اخر کار بده علی حساب کنه ببینه چقدره قیمت بازیکنات

نقل و نبات فرداست که تایپیکش باز میشه و احتمالا یکی دو روز باشه مهلتش

amirsajjad7
5th February, 2014, 03:35 AM
لیست نهائی من که با خون جیگر بستم :Smilebb (41):

لیورس و پرین

دیچیلیو - کمپانی - تیاگو سیلوا - بالانتا - کلیشی - ماریو فرناندز

ماسچرانو - تونی کروس - مودریچ - وراتی - الشراوی - هالک - چرچی - کونوپلیانکا

بالوتلی - پاتو

Big Ali G
5th February, 2014, 01:35 PM

اینم لیست نهایی ما

Capitan Puyol
5th February, 2014, 03:16 PM
با 12 ساعت تاخیر و عرض پوزش
والدس پیکه ورتانگن آرمرو والکر آلونسو ژواموتینهو مسی پدرو هالک لواندوفسکی ماتری اینلر بارترا کاسترو کوادرادو سید مهدی رحمتی و یه نیمکت نشین دیگه که احتمالا تیو باشه!

با کی تداخل داریم جز امیر سجاد؟
خیلی هارو به خاطر خیلیا حذف کردیم...گومز رو واسه صاحب نذاشتیم تو تیم.یایا توره و روبن هم بودن که تو لیست بچه ها حضور داشتن.
یکم با من راه بیاید لیگ اولم هست :4:

Tesoke
5th February, 2014, 04:24 PM
دخه آ ، ویدیچ . واران . کلیشی .گلن جانسون .مرتساکر.آربلوا. فابرگاس.رامیرس. مونتولیوو. لارس بندر . پاستوره.کاکا. رونالدو.استوریج.تورس

:Smilebb (40):

unexi
5th February, 2014, 05:15 PM
تاپیک نقل و انتقالات امشب ساعت 9 زده میشه. از همون لحظه که مشاهده شد میتونین لیستاتون رو بزارین. :sigar:

ویرایش لیست ممنوعه پاک کردن پست هم ممنوعه. فقط در صورت عوض شدن لیست لیسته جدیدو تو یه پست حدید بزارین و باقی مونده و خرج کردتون هم معلوم کنین.

این لیستایی که برا من اومد همه یسری بازیکنو خاصو هی انتخاب کردین فکر میکنم تداخل زیاد باشه باز هم. امشب تو تاپیک نقل و انتقالات تداخلاتونو درست کنین.

در صورت فعلال بودن تاپیک نقل و انتقالات تا سه روز بازه در صورت نهایی شدن لیستا خوابیدن تاپیک بسته میشه و زودتر به مزایده میریم:1:

نمونه ی صحیح لیست دادن:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/e/ed/Empoli_FC_logo.svg/150px-Empoli_FC_logo.svg.png

نام تیم: امپولی

مدیر عامل: علی انگزی

سرمربی: مائوریتزیو ساری

دیگر اعضا: ------------

دروازه بانان: 99.100.000
Leali -------------- Spezia -------------- 79.100.000
Rossini -------------- Cesena -------------- 20.000.000

مدافعان: 213.000.000
Capuano -------------- Pescara -------------- 65.300.000
Castiglia -------------- Empoli-------------- 24.100.000
Mori -------------- Brescia -------------- 20.000.000
Rugani -------------- Empoli-------------- 61.600.000
De Vito -------------- Avellino -------------- 20.000.000
Paci -------------- Brescia -------------- 22.000.000

هافبک ها: 240.800.000
Crisetig -------------- Cortone -------------- 64.700.000
Viviani -------------- Latina -------------- 33.300.000
Bolzoni -------------- Palermo -------------- 40.600.000
Schiattarella -------------- Spezia -------------- 44.400.000
Millesi -------------- Avellino -------------- 20.000.000
D'Alessandro -------------- Cesena -------------- 37.800.000

مهاجمان:171.000.000
Caprari -------------- Pescara -------------- 57.200.000
Mazzarani -------------- Modena -------------- 22.000.000
Raimondi -------------- Trapani -------------- 24.000.000
Comi -------------- Lanciano -------------- 67.800.000

بودجه: 730.000.000
خرج شده: 723.900.000
باقی مانده: 6.100.000

Orphée
5th February, 2014, 05:41 PM
:peaceflag:

بوفون، تراشتگن، کیه لینی، دیامانتی، باردزالی، پوگبا، فلورنزی، لیخی، ویلشر، سانتون، دمیکلیس، لواندوفسکی، سوآرز، دروگبا، کولاروف، ویدال، پیرلو، ماتا

amirsajjad7
5th February, 2014, 07:35 PM
ممنون که هیچکی با من تداخل نداره :asab: هر کی بازیکنای منو برداره خره :nish: لطفا حذف کنین بازیکنای تداخلیتونو بابا من کارم :nish: ... .

CaT WoMaN
5th February, 2014, 07:52 PM
1 - دوستانی که مشکل اسم بازیکنا رو دارن ، منم داشتم :4: اون فایل کرک و آپدیت رو دانلود کنن باید درست شه . اول فایل های آپدیت رو کپی کنین بعد فایل های کرک رو . باید درست باشه .

2 - لیست نهایی تیم ما با تغییرات زیر :

ایسکو به علت تداخل با رئال با اوزیل عوض شد .
ویلشیر و سانتون به علت تداخل با یووه با کسرس و مارکیزیو عوض شدن .
واران به علت تداخل با امین زمبه ( همون تسوکه که نمیدونم اسم تیمش چیه :4: ) با سبوتیچ عوض شد .

این لیست نهایی ما :

GK: 74
Hart -------------- Man City -------------- 54.000.000
Leno -------------- Leverkusen -------------- 20.000.000

DF : 192.2
Pepe -------------- Real -------------- 44.800.000
Zabaleta -------------- Man City -------------- 39.000.000
Howedes -------------- Schalke 04 -------------- 24.400.000
criscito -------------- zenit -------------- 22.000.000(21.300.000)
caceres -------------- Juventus -------------- 22.000.000
Subotic -------------- Dortmund -------------- 20.000.000
Schmelzer -------------- Dortmund -------------- 20.000.000

DMF : 281.4
Ozil -------------- Arsenal -------------- 71.900.000
Cazorla -------------- Arsenal -------------- 65.100.000
Marchisio -------------- Juventus -------------- 49.300.000
Leiva -------------- Liverpool -------------- 40.600.000
Candreva -------------- Lazio -------------- 34.500.000
gustavo -------------- Wolfsburg -------------- 20.000.000

ST : 170.4
Neymar -------------- Barca -------------- 84.000.000
Villa -------------- Atletico -------------- 55.800.000
Martinez -------------- FCP -------------- 30.600.000

MAsraf shode : 718.000.000
baghimande : 12.000.000

علی چک کن اگه مشکلی داشت برام پخ کن :4:

امشب ساعت 9 یا حالا یکم دیرتر که برسم خونه ، این لیست میره تو تاپیک .

با تشکر
فعلا .

Big Ali G
5th February, 2014, 08:28 PM
دروگبا تو لیست فراز بود حذفیدم
بخاطر قانونی که بعد از 24 ساعت میشه بازیکن حذف کرد و اینکه تعداد تیما کمه و همه هم لیست دادن نیازی ندیدم بودجه زیادی بزارم همون اول لیست ایده آلمو میزارم
اگه تداخلی ایجاد شد حتی تو آخرین دقایق قبل 24 ساعت میشه راحت بودجه اضافه کرد

CaT WoMaN
5th February, 2014, 11:21 PM
بودجه تسوکه خیلی باحاله :4:

بودجه : 730.000.000
خرج شده : 769.500.00
باقیمانده: 500.000

دلش خوشه ، 40 میلیون هم از جیبه یونسی کش رفته :4: تازه 500 تا هم باقیمانده داره :4:
لیست دادی در حد لالیگا یعنی امین :4:

Chelsea Amir
5th February, 2014, 11:57 PM
صاحب الان اینترنت نداره تیم ما بی صاحَب شده ، معلوم هم نیست این تیم بی صاحَب شده کی صاحبش برمیگرده :4:
برای همین لیست را خودم گذاشتم تو تاپیک نقل ونبات
دو نکته
1. رویس را با هادی احتمالا تداخل داریم که مشکلی نیست ، اگر هادی بهش واقعا نیاز داره یک نفر دیگه را جایگزینش میکنیم
2. آیا با کسی سر خاوی مارتینز تداخل داریم ؟

پ.ن : متین هم به عنوان مدیر ارشد باشگاه چلسی به تیم اضافه شد ، ایکیپ اصفهانیا جمعِ دیگه :4:

ŞĄĤĘƁ
6th February, 2014, 01:12 PM
با 12 ساعت تاخیر و عرض پوزش
والدس پیکه ورتانگن آرمرو والکر آلونسو ژواموتینهو مسی پدرو هالک لواندوفسکی ماتری اینلر بارترا کاسترو کوادرادو سید مهدی رحمتی و یه نیمکت نشین دیگه که احتمالا تیو باشه!

با کی تداخل داریم جز امیر سجاد؟
خیلی هارو به خاطر خیلیا حذف کردیم...گومز رو واسه صاحب نذاشتیم تو تیم.یایا توره و روبن هم بودن که تو لیست بچه ها حضور داشتن.
یکم با من راه بیاید لیگ اولم هست :4:

مرسی محمد واقعا مرسی :4:

میدونستیم گومز رو احتمالا تو و مسعود بر میدارین بعد از کلی گشت و گذار واقعا بودجمون نرسید کسی دیگه رو برداریم گفتیم گومز رو میزاریم بعدا با شما مذاکره میکنیم که خودت آقایی کردی و نزاشتیش .

صاحب الان اینترنت نداره تیم ما بی صاحَب شده ، معلوم هم نیست این تیم بی صاحَب شده کی صاحبش برمیگرده :4:
برای همین لیست را خودم گذاشتم تو تاپیک نقل ونبات
دو نکته
1. رویس را با هادی احتمالا تداخل داریم که مشکلی نیست ، اگر هادی بهش واقعا نیاز داره یک نفر دیگه را جایگزینش میکنیم
2. آیا با کسی سر خاوی مارتینز تداخل داریم ؟

پ.ن : متین هم به عنوان مدیر ارشد باشگاه چلسی به تیم اضافه شد ، ایکیپ اصفهانیا جمعِ دیگه :4:

کوفت :4: یه روز نبودم تیم رو به فنا دادی .

متین اخراجی :lol: بدون اجازه من عضو میاری تو باشگاه از الان حسین باتیستا مدیر عاملمونه :4:

Capitan Puyol
6th February, 2014, 02:09 PM

میدونستیم گومز رو احتمالا تو و مسعود بر میدارین بعد از کلی گشت و گذار واقعا بودجمون نرسید کسی دیگه رو برداریم گفتیم گومز رو میزاریم بعدا با شما مذاکره میکنیم که خودت آقایی کردی و نزاشتیش .

چاکریم داداش
ما هر کی رو برداشتیم چون 2روز دیر پست دادیم قبلا صاحب داشتن ما هم باید بگیم ماله شما!
3-4 تا تداخلی بعد از ارائه لیست داشتیم که یک نفر هم کوتاه نیومد محض رضا خدا...اشکال نداره...خدا بزرگه

M A T I N
6th February, 2014, 02:38 PM
کوفت :4: یه روز نبودم تیم رو به فنا دادی .

متین اخراجی :lol: بدون اجازه من عضو میاری تو باشگاه از الان حسین باتیستا مدیر عاملمونه :4:

صاحب حس میکنم نقشی نداری که بخوای منو برکنار کنی :10: :4:
اکیپ اصفهانی ها و فعلا صاحب جمعه :4:

ŞĄĤĘƁ
6th February, 2014, 02:38 PM
چاکریم داداش
ما هر کی رو برداشتیم چون 2روز دیر پست دادیم قبلا صاحب داشتن ما هم باید بگیم ماله شما!
3-4 تا تداخلی بعد از ارائه لیست داشتیم که یک نفر هم کوتاه نیومد محض رضا خدا...اشکال نداره...خدا بزرگه

قربونت برم .

بدون تعارف هر بازیکنی از لیست من به دلت نشست بدون تعارف بگو دو دستی تقدیم میکنم :4:

به کوری چشم خر شر .

صاحب حس میکنم نقشی نداری که بخوای منو برکنار کنی :10: :4:
اکیپ اصفهانی ها و فعلا صاحب جمعه :4:

شکر خوردی با دو تا اصفهانی دیگه تیم :4: . کاری نکنین 3تا دستمال بدم شیشه های باشگاه رو تمزی کنینا :lol:

M A T I N
6th February, 2014, 02:42 PM
شکر خوردی با دو تا اصفهانی دیگه تیم :4: . کاری نکنین 3تا دستمال بدم شیشه های باشگاه رو تمزی کنینا :lol:
اختلافات داخلی تیم تو مطبوعات نباید مطرح بشه حاشیه درست میکنه :4: هنوز که هنوز این چیزا نمیفهمی :71:

Sepehr11
6th February, 2014, 06:13 PM
چرا هیشکی از من دعوت نکرد :22: :4:
کدوم تیمها خالیه پست مدیریتش ؟ (بوقچی :4: )

Big Ali G
6th February, 2014, 06:34 PM
من یه نفر میخوام سر لایو اسکورهام حاضر باشه :53:

viva_realmadrid
6th February, 2014, 06:46 PM
سپهر تو کلاً همه جا موقع ته دیگش میرسی:4:

یه کادر جدید به تیمم اضافه شده و اسمش هم عوض شد به خاطر همون کادر جدید :4: اطلاعات کامل رو تو لیست میذارم

Sepehr11
7th February, 2014, 03:05 AM
من یه نفر میخوام سر لایو اسکورهام حاضر باشه :53:

منظورت اینه که به یه نفر کارگر ساده نیازمندی ؟ :4:

====

خب بیگ علی از منچستر
امیرسجاد و نیلو از میلان ... و
بهنام از آرسنال پیشنهاداتی بود که بهم رسید

منچستر که هیچ زیر بار پرچمش نمیرم :nis2h:
میلان هم که با اون لولو نمیسازم :22: :4:
میمونه آرسنال ...
از اونجائیکه جزو تیمهای محبوبمه و نگاه کردم دیدم اوزیل رو هم نیگه داشته بهنام ، افتخار همکاری با توپچی های لندن رو خواهم داشت این فصل :nis2h:

اسم منو اضاف کن تو آرسنال علی . کمک مربی خوبه . به یاد پت رایس

:arsenal::arsenal::arsenal::arsenal::arsenal::arse nal:

Capitan Puyol
7th February, 2014, 03:38 AM
من لیست نهاییم رو دادم.
فکر کنم دیگه تداخل و اینها هم نداشته باشه
اما دم همه اونایی که تداخل داشتیم حتی با نیمکت نشیناشون و حاضر نشدن از ستونهای اصلی نیمکت تیمشون هم بگذرن گرم!
مطمئنا اگه یکم وقتم باز تر بود و بازی رو داشتم میشد یه چند روز زودتر منم لیست اولیه بدم و چونه بزنم اما حدس میزدم حداقل یکی دو نفر کوتاه بیان که نیومدن!

Niloo Ettore
7th February, 2014, 03:50 AM
سپهر کی از تیم ما به تو پیشنهاد داده؟!
یه پست خوب و راحت بهت میتونیم بدیم اگه میخوای بیای ..
تو تمرینات آلوچه های بازیکنارو نمکشو بگیری بعد بذاری تو دهنشون..:4: سابقه هم داری و خودتم علاقه مندی به این شغل :4:

Chelsea Amir
7th February, 2014, 04:14 AM

@ به اشتراک گذاری برای تمام بچه های پارس فوتبال
کسی تا حالا تو نقل ونبات دیده یه نفر اینجوری برای کسی نوشابه باز کنه ؟:4:
بلافاصله بعد این کار میره هازارد من را هم حراج میکنه :22: :crazy:

رو آب بخند :4: داداش من بعد یه سری خواهشا و توافق نامه ها و ..... وسط یه قهوه خونه قراردادش را با من برای ملحق شدن به تیم امضا کرده :4: قهوه خونه هم خیلی شلوق بود شاهد زیاد داره نمیشه زیرش زد :4:

چرا هیشکی از من دعوت نکرد :22: :4:

کسی مگه عقلش را از دست داده که بخواد به تو پیشنهاد بده ؟ :Smilebb (71)::eek:

اما دم همه اونایی که تداخل داشتیم حتی با نیمکت نشیناشون و حاضر نشدن از ستونهای اصلی نیمکت تیمشون هم بگذرن گرم!

یعنی خاک تو سر هر کسی که با داشش ممد راه نیومده ، ( امیدوارم جز این خاک بر سرها مسئولان میلان هم باشن :4: )

راستی ممد فکر نکنی سر هازارد دارم باهات چک و چونه میزنم ها ، اساس تیم ما روی شخصیت سه نفر بنا شده کلا
1. فرانکی
2. استیوی
3. هازاردی
:4:
مطمئنا برای این سه نفر حتی صاحب را از تیم مینداختم بیرون تا جا باز بشه بیارمشون :4:

CaT WoMaN
7th February, 2014, 10:05 AM
از اونجائیکه جزو تیمهای محبوبمه و نگاه کردم دیدم اوزیل رو هم نیگه داشته بهنام ، افتخار همکاری با توپچی های لندن رو خواهم داشت این فصل :nis2h:

اسم منو اضاف کن تو آرسنال علی . کمک مربی خوبه . به یاد پت رایس

:arsenal::arsenal::arsenal::arsenal::arsenal::arse nal:

خوش آمدی ای نگار سر مست :4: کمک مربی چیه ، شما مدیر عاملی برا ما :4:

پ.ن : اولین نفری که به سپهر بگه تو لیگ فانتزی مدیر عامل نقشش در حد مدیر فنیه مدیونه :Smilebb (71):

کسی مگه عقلش را از دست داده که بخواد به تو پیشنهاد بده ؟ http://anjoman.parsfootball.com/images/smilies/Smilebb%20%2871%29.gifhttp://anjoman.parsfootball.com/images/smilies/eek.png

هـــــــان ؟ :4: یه بار دیگه به مدیر عامل ما توهین کنی ، توهین میکنمتا شرخر :4: نبینم سمت مدیر عامل ما را آمده ای ها :Smilebb (2):

ŞĄĤĘƁ
7th February, 2014, 12:57 PM
@ به اشتراک گذاری برای تمام بچه های پارس فوتبال
کسی تا حالا تو نقل ونبات دیده یه نفر اینجوری برای کسی نوشابه باز کنه ؟:4:
بلافاصله بعد این کار میره هازارد من را هم حراج میکنه :22: :crazy:

مردک اسب . اومدی الکی الکی چلسی رو بهم قالب کردی :4: بازیکنای درپیتش رو هم بهم انداختی . از جلو چشام خفه شو . من حس انسان دوستی بالایی دارم سر یه بازیکن ادم نمیکشم :4:

هازارد من :4:

محمد والله بالله من دو ساعت داشتم بهش میگفتم هازارد رو بیخیال شه و یه وینگر دیگه برداریم ولی تو کتش نرفت الاخ وگرنه من حرفی نداشتم واسه دادن هازارد .

رو آب بخند :4: داداش من بعد یه سری خواهشا و توافق نامه ها و ..... وسط یه قهوه خونه قراردادش را با من برای ملحق شدن به تیم امضا کرده :4: قهوه خونه هم خیلی شلوق بود شاهد زیاد داره نمیشه زیرش زد :4:

:bad: قراردادتون بوی قلیون میده . فعلا 7 ماه به هیچکدومتون حقوق نمیدم . بعد وقت اداری هم میمونین تو باشگاه و کفش رو با دستمال تمیز میکنین

مطمئنا برای این سه نفر حتی صاحب را از تیم مینداختم بیرون تا جا باز بشه بیارمشون :4:

منو رو دنده لج نندازا خرشر گرام . هرسه نفرو ایتیوی و تد و فرانکی و ادی رو خلاصه همتون رو میندازم بیرون

میبینم که سر و کله بوقچی بزرگ اقا سپهر هم اینورا پیدا شد :4: . تو با م ع نسبتی داری؟ اون که دلاله بازیکن جا به جا میکنه ؟ :lol:

Sepehr11
7th February, 2014, 01:10 PM
سپهر کی از تیم ما به تو پیشنهاد داده؟!
یه پست خوب و راحت بهت میتونیم بدیم اگه میخوای بیای ..
تو تمرینات آلوچه های بازیکنارو نمکشو بگیری بعد بذاری تو دهنشون..:4: سابقه هم داری و خودتم علاقه مندی به این شغل :4:

رو آب نیشخند بزنی :4: خیلی نامردی ،هیچ جوابی راجع به این موضِع خاص و قویت ندارم متاسفانه :4:

کسی مگه عقلش را از دست داده که بخواد به تو پیشنهاد بده ؟ :Smilebb (71)::eek:

یعنی میگی علی و امیرسجاد و بهنام که پیشنهاد دادن عقل نداشتن ؟!
اکی جوابت با خودشون :N_aggressive (31): :4:

خوش آمدی ای نگار سر مست :4: کمک مربی چیه ، شما مدیر عاملی برا ما :4:

پ.ن : اولین نفری که به سپهر بگه تو لیگ فانتزی مدیر عامل نقشش در حد مدیر فنیه مدیونه :Smilebb (71):

هـــــــان ؟ :4: یه بار دیگه به مدیر عامل ما توهین کنی ، توهین میکنمتا شرخر :4: نبینم سمت مدیر عامل ما را آمده ای ها :Smilebb (2):
مدیرعاملم دیگه ؟
برای شروع بهت دستور میدم با یوزر خودت بیای :22:
یعنی چی این از هم گسیختگی سلولهای تحتانی که تو بهش دچار شدی ؟ :4:

میبینم که سر و کله بوقچی بزرگ اقا سپهر هم اینورا پیدا شد :4: . تو با م ع نسبتی داری؟ اون که دلاله بازیکن جا به جا میکنه ؟ :lol:

زهرمار :4:

Capitan Puyol
7th February, 2014, 01:30 PM
راستی ممد فکر نکنی سر هازارد دارم باهات چک و چونه میزنم ها ، اساس تیم ما روی شخصیت سه نفر بنا شده کلا
1. فرانکی
2. استیوی
3. هازاردی

مرد حسابی این هازارد تو لیست اولیت نبود :4:
چرا خالی میبندی؟
جای رویس برش داشتی !

CaT WoMaN
7th February, 2014, 01:41 PM
مدیرعاملم دیگه ؟
برای شروع بهت دستور میدم با یوزر خودت بیای :22:
یعنی چی این از هم گسیختگی سلولهای تحتانی که تو بهش دچار شدی ؟ :4:

یور کال از بی اینگ دایورتد آن د لفت لاین ، پلیز ویت :Smilebb (70):

بعد نقل و نباتات با یوزر خودم میام :4: الآن همه مکاتبات مکتوبم تو این یوزره :4:

Tesoke
7th February, 2014, 01:46 PM
من تا ته امروز اون دوتا تداخل رو اوکی میکنم . دروازبان دومم رو با فراز و اون کلیشی رو با سجاد اینا :jt5o21:انتخاب واحد دارم :Smilebb (7):

سپهر بیا تیم من ، از این بهتر که اهواز بیقراره لیورپول باید گل بزنه :Smilebb (113)::ghelioon:

ŞĄĤĘƁ
7th February, 2014, 09:28 PM
علی جان نقل و انتقالات که تموم شد زودتر لیگ رو استارت بزن اخه عید هم نزدیکه دیگه میخوریم به تعطیلات و باز معلوم نیست چند روز بچه ها نباشن .

روز و ساعت بازیها هم نظرسنجی بزاری خوبه :4: آی لاو یو

unexi
7th February, 2014, 11:57 PM
دیگه کسی نمیخواد لیست بده؟ :sigar: تموم شد؟ :sigar:

تنها تداخل تونی کروس بین تیم های میلان و بایرنه

تیمارو یه نگاه انداختم جالب بود تنها تیمی که بازیکن زیر 150 نداره تیم منچستر یونایتده. :17:

برای مرحله دوم نقل و انتقالات آماده باشین.
همه 3 تا بازیکن زیر 140 ( خود 140 هم قبوله) انتخاب کنید که هدیه بگیرین. هر کی زودتر انتخاب کنه مال اون میشه. تیصره اینکه برخلاف اون دفعه میتونین پستتونو (تا ارسال پست توسط تیم دهم) ویرایش کنید. بعد از ارسال تیم دهم هم مرحله دوم تموم میشه.

زمان مرحله دوم نقل و انتقالاتو بعد از مشخص شدن تکلیف کروس اعلام میکنم.

:53::53::53:

ŞĄĤĘƁ
8th February, 2014, 12:10 AM
1- ویکتور موسز

2- مارکینیو

3- مهدی مهدوی کیا

unexi
8th February, 2014, 12:15 AM
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

این الان چیه:nish:؟

ŞĄĤĘƁ
8th February, 2014, 12:16 AM
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

این الان چیه:nish:؟

3تا دیگه :24:

unexi
8th February, 2014, 12:22 AM
مردک من دارم میگم زمانشو اعلام میکنم:Smilebb (100): اونوقت واسه من موزو گلابی ردیف کردی:62:؟

صاحب چرا قبل از اینکه حرف بزنی یکم فکر نمیکنی؟:nish::nish::nish:

ŞĄĤĘƁ
8th February, 2014, 12:26 AM
مردک من دارم میگم زمانشو اعلام میکنم:Smilebb (100): اونوقت واسه من موزو گلابی ردیف کردی:62:؟

صاحب چرا قبل از اینکه حرف بزنی یکم فکر نمیکنی؟:nish::nish::nish:

:Smilebb (9)::Smilebb (9)::Smilebb (9)::Smilebb (9)::Smilebb (9): من چشمم خورد به 3تا بازیکن 140 ادیتور رو باز کردم .

حالا این 3تا رو کسی بر نداره :Smilebb (9):

Sepehr11
8th February, 2014, 01:30 AM
یعنی خدایی فقط یه لحظه فکرشو کنید صاحب تو سایت نباشه :lol:

خیلی خوبی صاحب . خیلی :Smilebb (71): :4:

Capitan Puyol
8th February, 2014, 02:40 AM
منم مثه صاحب 3تا بازیکنم رو انتخاب کردم.
لطف کنید رو اینا حساب باز نکنید دوستان.اونجا من کوتاه اومدم اینجا شما این لطف رو بکنید این 3تا بنجل رو بدید به من :4:
ویکتور رویز(والنسیا).جوردن هندرسون(لیورپول).دنی پارخو(والنسیا)
با سپاس از همکاری شما دوستان عزیزم :4:
ویرایش : میدونم الان نباید بگم و بعدا باید بگم...فکر نکنید با صاحب طرفید :4: منظور اینه لطف کنید رو اینها حساب وا نکنید :4:

viva_realmadrid
8th February, 2014, 07:52 AM
تا سر مام بیشتر از این بی کلا نمونده بازیکنارو اعلام کنم! البت اونایی که می خواستم بگم تغییر کرد :4:

San Jose

ibai gomez

Bojan

Orphée
8th February, 2014, 10:06 AM
هیچ دقت کردید این بهناز موند موند موند، تا لیگ فانتزی شروع بشه و بعد سر و کله اش پیدا شد؟ :4:
خودشم میدونست که اگه زودتر بیاد، همه خِرشو میگیرن بخاطر نافرجامی لیگ قبلی و تیکه بزرگه ش یکی از تیکه های گوشتی بدنشه :nish:

CaT WoMaN
8th February, 2014, 11:01 AM
اشتباهت همینجاست :4: به خاطر مافیا برگشتم ، لیگ فانتزی جاییزش بود :4:

Orphée
8th February, 2014, 11:04 AM
همانا که مافیا بهونه ای بیش نبود تا به جایزه های پلیدت برسی :4:

unexi
8th February, 2014, 04:44 PM
خب لیستا دیگه نهایی شده و دیگه کسی نمیتونه بازیکناشو عوض کنه. با این حساب مرحله اول نقل و انتقالات یه 6 ساعت قبل از موعد مقرر تموم شد...

یه پیشنهادی برای تونی کروس دریافت کردم به مبلغ 60.400.000 از میلان. با این حساب کروس به میلان میرسه. بایرنم بودجه ای نداره برای ارائه پیشنهاد بیشتر...
بایرن لطفا زودتر جانشین کروسو اعلام کنه:53::53::53:

مرحله دوم نقل و انتقالات امشب ساعت 9 شب شروع میشه. از اونجایی که قابلیت اینو ندارم از اون سوسول بازیا در بیارم ( قفل کردن و باز کردن تاپیک :nish:) برای همین مرحله دوم نقل و انتقالات تو تاپیک .:: مرحله دوم نقل و انتقالات لیگ فانتزی ::. که راس ساعت 9 زده میشه انجام میشه.در این تاپیک همه سه تا بازیکن با کارنت ابیلیتیه زیر 140 اعلام کنند. هرکی هم زودتر اعلام کنه بازیکن مال اون میشه...

فراز و سپهر یکدومتون زحمت بکشه بعد از پایان این مرحله . این دو تا تاپیکو با هم ادغام کنه:53:

در نظر سنجی همه شرکت کنند...

ŞĄĤĘƁ
8th February, 2014, 04:52 PM
عه چنتا رای میتونستیم بدیم؟؟؟؟ من فکر کردم یدونه رای باشه .

رای من پنجشنبه 23 و جمعه 23 هست .

پنجشنبه باشه خیلی خیلی بهتره چون اون شب تلویزیون هیچی نداره . فوتبالم که معمولا برگزار نمیشه و فرداش هم تعطیله و اکثرا میتونن بیان .

Orphée
8th February, 2014, 05:19 PM
آخه صاحب یدفعه دیدی 5 شنبه هم فوتبالی چیزی باشه باز. من که دیدم پیش بیاد... بنظر من ساعتش خیلی مهمتره تا روزش.
الان فوتبالا ساعت 23 اینا شروع میشن ولی بعد از تغییر ساعت ممکنه برگردن به همون 10.
بنابراین بنظر من ساعت 21 خیلی بهتره که دیگه تا 22 هم تموم میشه و به فوتبالمونم میرسیم

فراز و سپهر یکدومتون زحمت بکشه بعد از پایان این مرحله . این دو تا تاپیکو با هم ادغام کنه:53:

:blackeye2:

ŞĄĤĘƁ
8th February, 2014, 05:24 PM
اخه پنجشنبه چه فوتبالیه :4: جام یوفا که تو کشور ما نشون نمیده . اکثر بازیهای جام یوفا هم 21 یا 22 هستن تقریبا .

حالا تصمیم جمع مهمه دیگه

Orphée
8th February, 2014, 05:35 PM
منظورم این نیست که بصورت یه روز فیکس شده و دائمی و ثابت و یا برای یه جام خاص معین شده باشه این روز. میگم گاهی اوقات دیدم که 5 شنبه ها هم فوتبال بوده
نه حالا که گیر رو 5 شنبه باشه فقط. نه... ممکنه جمعه و 2 شنبه و... هم دری به تخته بخوره و توش بازی بذارن. قبلاً هم دیدیم و پیش میاد بهرحال...
مسئله اینه که نمیخوام اصن "احتمال" تداخل بین فوتبال و لایو هم وجود داشته باشه واسم :4: واسه همین میگم ساعت مهمتره تا روز...

Tesoke
8th February, 2014, 06:06 PM
جمعه باشه خوبه ، 5 شنبه من کلاس دارم و شبش تو قطارم :105:

صاحب نظر نده تو :Smilebb (108):

amirsajjad7
8th February, 2014, 07:53 PM
صاحب مثل اینکه تو از مردم گریزونیا ؟! بابا 5 شنبه شب من هیچوقت خونه نیستم یعنی اکثرا نیستن

ممنون از زحمات یونیکسی :53:

Big Ali G
8th February, 2014, 09:59 PM
علی جوون مثکه خودت با 4شنبه ها راحت تری
من فقط با 5شنبه اصلا موافق نیستم !
و الا با 4 شنبه و جمعه موافقم اونم ساعت 11 !
چون زیاد پیش میاد بیرون باشم ولی تا 11 خونم دیگه !!!

viva_realmadrid
8th February, 2014, 10:10 PM
Deulofeu

San Jose

ibai gomez

--

اینجا باید می گفتیم ؟ :4:

unexi
8th February, 2014, 10:48 PM
من فکر میکنم این داره صاحبو مسخره میکنه:nish:

Tesoke
8th February, 2014, 10:58 PM
اینم بگم من وقتی 5 شنبه دارم با قطار برمیگردم 4 شنبه دارم با قطار میرم :2mo5pow:
پانیشر و سروان بیاین به جمعه ها رای بدین :2mo5pow:

ŞĄĤĘƁ
8th February, 2014, 11:02 PM
کاری نکنین برم یه خاور ادم بیارم اینجا اون ساعتی رو که من میخوام رای بدنا.:4:

علی فقط رای 10 نفر سرمربی ها حسابه رای خودتم حساب نیست وگرنه من لیگ رو تحریم میکنم :4: .

رای من جمعه 23

amirsajjad7
8th February, 2014, 11:08 PM
رای من خودش 6-7 تا حساب میشه :sigar: یونیسکی هم که حق وتو داره پس چهارشنبه ساعت 9 تصویب شد دیگه :pleasantry: امین تسوکه هم که خونه بود نمیومد حالا هم 2 هفته 5-6 تا بخوره همون تو قطار سیاوش گوش میده :4:

unexi
8th February, 2014, 11:12 PM
رای من وقتی حسابه که دو گزینه مساوی بشه. مثلا جمعه ساعت 23 با چهارشنبه ساعت 21 الان مساویه:4: پس چهارشنبه ساعت 21:nish:

رای همه افرادی که تو لیگ هستن هم حسابه:4: خب به من چه شمام میخواستین برین تعداد نفراتتونو بالاتر ببندیدن:sigar:

رای صاحب همونیه که من دارم میبینم:nish: که نوشته 5 شنبه ساعت 23:nish: مگه خونه خالست هرکی یه حرفی میزنه میاد پس بگیره:62::62::62:

حال کردین؟:sigar: با جذبه ترین مدیر تاریخ لیگ فانتزی مقابل شماست:poz:

Tesoke
9th February, 2014, 12:09 AM
4 تا سرمربی کارکشته اومدن رای دادن به جمعه بعد 5 تا که 2 تاشون فقط سرمربین اومدن رای دادن . تازه سجاد هم کلا هروقت بوده زنگ تفریح بوده با اون مربیگریش . دریغ از یک برد :Smilebb (101):

بیاین جمعه رای بدین ، 4 شنبه جام باشگاهاس ، فیلم میزارن ، دیگه نمی دونم بازار بازه و مردم میرن بیرون ، باشگاها بازه .امین تو قطاره :Smilebb (23):

viva_realmadrid
9th February, 2014, 01:59 AM
رای 4 و جمعه که مساویه! ولی به خاطر اینکه جمعه ساعت 10 هم رای بیشتری داره می تونه اولوییت اول باشه! جمعه روز تعطیله مثل روزای دیگه کار خاصی نیست... تازه شاید این جمعه هم بیایید شاید ! :cigar:

Capitan Puyol
9th February, 2014, 02:03 AM
علی فایل بازیها کی آماده میشه؟
ایام بازی تدارکاتی و اینها هم تو تقویم در نظر گرفته شده؟
قرعه کشی کی هست؟

unexi
9th February, 2014, 02:35 AM
من فعلا فقط منتظر تیم بایرنم!
نه جاگزینه کروس کسیو انتخاب کرده نه اینکه سه بازیکن هدیشو انتخاب کرده.

فایل بازی ها آمادست. هر 10 تیم رفتن توی یک لیگ به نام PFL و بازیکناشونم (به غیر از بایرن) جا به جا شدن. بایرن که بیاد تکلیفمونو مشخص کنه:4: فایلو میزارم تو تاپیک میتونین بازی های دوستانه برگزار کنین...

قرعه کشیه لیگو هم بزودی انجام میدم.

فقط اگه جمعه بیفته لایو که به احتمال زیاد همین میشه. من برای برگزاری بازی ها فقط یه 4 شنبه رو فرصت دارم. پس باید یه زحمت بکشین پلناتونو تا سه شنبه بدستم هر هفته برسونین:cry:

unexi
9th February, 2014, 01:40 PM
:jazzy:
بــــــــــــــــــــــا یــــــــــــــــــــــــ ــــــــــرن! :jazzy:
بی تو تنها و غریبم! تاپیک خالیم بی تو چه سرده!:jazzy:

بــــــــــــــــــــــا یــــــــــــــــــــــــ ــــــــــرن! :jazzy:
بایرنه خوبو قشنگم. بدونه تو دله من پر درده!:jazzy:

فضای تاپیک بی لیسته تو هیچه! بازیکن نگیری هدیه نمیشه!:jazzy:
بــــــــــــــــــــــا یــــــــــــــــــــــــ ــــــــــرن! بــــــــــــــــــــــا یــــــــــــــــــــــــ ــــــــــرن! :jazzy:

دره دره دن :jazzy:دن دن دن دئن:jazzy:

هنــــــــوزم تو لیستت! ژولین دراکسلر جووووونـــه. تونی کـــــــوروس دیگه توی باشگاه تو! نمیخواد که بموووونـــــه!:jazzy:
بــــــــــــــــــــــا یــــــــــــــــــــــــ ــــــــــرن! بــــــــــــــــــــــا یــــــــــــــــــــــــ ــــــــــرن! :jazzy:

:jazzy:

ŞĄĤĘƁ
9th February, 2014, 01:44 PM
هیشکی اینجا شماره رضا رو نداره؟؟؟؟؟؟ حامد هست از اون بگیرین یا خودش بیاد یه بازیکن انتخاب کنه .

احتمالا رضا گوندوگان رو میگیره بازیکن خوبیه

یکی زنگ بزنه بهش

Orphée
9th February, 2014, 02:45 PM
گفتم بهش...
ولی این سنجاقک نامردی کرد و کروسو ازش گرفت :cry: اون بچه نبود تا از حیثیت خودش و تیمش دفاع کنه. ای سنجاقسرِ فرصت طلبِ سنگدل :cry:

amirsajjad7
9th February, 2014, 05:42 PM
گفتم بهش...
ولی این سنجاقک نامردی کرد و کروسو ازش گرفت :cry: اون بچه نبود تا از حیثیت خودش و تیمش دفاع کنه. ای سنجاقسرِ فرصت طلبِ سنگدل :cry:

بابا من بهش پیغام دادم بیاد عونضش کنه من قبلش ورش داشته بودم خودش نیومد تو هم که پیرلو رو ندادی خودتو زدی به اون راه میخوای من با تیم جوانان تراکتور بازی کنم !؟ ماشاالله همتون تا خرخره بودجه رو خرج کردین سر بازیکنای اصلی هم که هیچکدوم راه نیومدین آخرم ارزونترین تیم ما شدیم بدهکارم شدیم ؟! :blink: .

The Royal Blues
9th February, 2014, 08:02 PM
آقا من از همه معذرت میخوام به علی گفتم ترافیکم تموم شده بود تازه امروز شارژش کردم.

سنجاب کروس رو آخرم بیخیال نشدی ایشالا همش مصدوم بشه چرخش واست نچرخه!(شوخی:4:)

Orphée
9th February, 2014, 09:16 PM
بابا من بهش پیغام دادم بیاد عونضش کنه من قبلش ورش داشته بودم خودش نیومد تو هم که پیرلو رو ندادی خودتو زدی به اون راه میخوای من با تیم جوانان تراکتور بازی کنم !؟ ماشاالله همتون تا خرخره بودجه رو خرج کردین سر بازیکنای اصلی هم که هیچکدوم راه نیومدین آخرم ارزونترین تیم ما شدیم بدهکارم شدیم ؟! :blink: .

:pokerface:

شوخی میدونی چیه؟ شوخی؟ :22:
بعدشم من اصن حود بازی رو هم هنوز نتونستم نصب کنم حتی! و بازیکنایی رو که گرفتم با کمک بچه ها بوده. اگه میخواستم هم نمیتونستم جایگزینی برای پیرلو پیدا کنم. علاوه بر این پ.خ ات رو خیلی دیر دیدم و تو دیگه تا اون موقع تصمیمت رو در مورد کروس گرفته بودی. بهتم گفتم سرم شلوغه و زیاد حواسم به جریان نقل و انتقالات نبود و تو باغشم نبودم زیاد، آخه یه پیرلوی فانتزی چه ارزشی داره که من بخوام دروغ بگم بابتش و خودمو بزنم به اون راه؟ :22:

کلاً پشیمون شدم که باهات شوخی کردم :22:

amirsajjad7
9th February, 2014, 09:51 PM
:pokerface:

شوخی میدونی چیه؟ شوخی؟ :22:
بعدشم من اصن حود بازی رو هم هنوز نتونستم نصب کنم حتی! و بازیکنایی رو که گرفتم با کمک بچه ها بوده. اگه میخواستم هم نمیتونستم جایگزینی برای پیرلو پیدا کنم. علاوه بر این پ.خ ات رو خیلی دیر دیدم و تو دیگه تا اون موقع تصمیمت رو در مورد کروس گرفته بودی. بهتم گفتم سرم شلوغه و زیاد حواسم به جریان نقل و انتقالات نبود و تو باغشم نبودم زیاد، آخه یه پیرلوی فانتزی چه ارزشی داره که من بخوام دروغ بگم بابتش و خودمو بزنم به اون راه؟ :22:

کلاً پشیمون شدم که باهات شوخی کردم :22:

:Smilebb (29): کلا من و تو سخت میتونیم حرف بزنیم :4: از بس این ممد و خرشر و دوستان غر زدن سرم :4: پیرلو رو همون اول بهمراه یکی دیگه بود فکر کنم علی گفت بزار یووه بمونن فقط برای اینکه رضا هم کروس رو میخواد گفتم بهت اگه نمیخوایش بده به من که کروس رو بدم رضا که دیر دیدیش دیگه :4: ... .

b3hNaM
10th February, 2014, 10:33 AM
بازی اول با مسعود ایناست که :4:

میگم علی ، برای فرم بازیکنا میخوای چیکار کنی ؟ قبل از بازیها چه حرکتی میزنی که فرم ها بهتر بشه ؟ نگو نمیخوای حرکتی بزنی :4:

Capitan Puyol
10th February, 2014, 12:13 PM
اینجوری که من دارم میبینم 9تا بازی اولمون سخته.
بقیش دیگه آسون میشه!

بازی تدارکاتی چجوریه سیستمش؟
جز من مربی تازه کار هست :4:؟

ŞĄĤĘƁ
10th February, 2014, 12:33 PM
خب به میمنت و خوشی و میمونیت و خلاصه هر کوفتی فک کنم بازیها افتاد جمعه ساعت 23 :4:

از هم اکنون هم پلن واسه بازی دوستانه پذیرفته میشه .

اصن برنامه رو هم نگاه نکردم چون همه تیمها رو به یه چشم میبینم و همتون سوکسید به جان خر شر

اقا من این لینک رو دانلود کردم گذاشتم تو ادیتور دیتا چیزی بالا نیومد

viva_realmadrid
10th February, 2014, 12:39 PM
اینجوری که من دارم میبینم 9تا بازی اولمون سخته.
بقیش دیگه آسون میشه!

بازی تدارکاتی چجوریه سیستمش؟
جز من مربی تازه کار هست :4:؟

آی اَم وِری نوب تو لیگ فانتزی :4:

الکی الکی یار گرفتم ، مردک یه دفعه ام نیومد سر بزنه! :Smilebb (7):

این 9تا بازی تدارکاتیه فعلاً ، دور بعدی بازیا شروع میشه :4:

unexi
10th February, 2014, 01:37 PM
بازی اول با مسعود ایناست که :4:

میگم علی ، برای فرم بازیکنا میخوای چیکار کنی ؟ قبل از بازیها چه حرکتی میزنی که فرم ها بهتر بشه ؟ نگو نمیخوای حرکتی بزنی :4:

نمی خوام حرکت بزنم:4: همینجوری فرمشون رندومه. مثلا مسی بخواد یه بازی جیش کنه دیگه قبلش خبر نمیده که همینجوری میره تو بازی میجیشه:4:

ولی اول بازی من گفتمان خوبو با شخصیت با تیم انجام میدم که فرماشون معمولا خوب باشه:sigar:

هفته دیگه میخواین لیگو شروع کنین و این هفته بازی های دوستانه برگزار کنین؟ برا من فرقی نمیکنه همین هفته هم میتونم لیگو شروع کنم:sigar:

هرچی جمع بگه...

ŞĄĤĘƁ
10th February, 2014, 02:00 PM
علی این مصدومیتها رو درست نمیکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این روبن که همش مصدومه .

بازیها هم این هفته برگزار بشه بنظر من 3 روز واسه دوستانه کافیه

b3hNaM
10th February, 2014, 02:06 PM
علی فرم ها ثابته ، رندوم نیست . یه سری بازیکنا همیشه خوبن یه سری کلا خوب نیستن . همیشه هم ماله تیما تو روز اول یکیه رندوم نیست .

دوتا کار میتونی بکنی براش !

یکی اینکه با ادیتور آنلاین همه تیمارو سبز پر رنگ کنی ( همه میرن تو بهترین فرمشون اما حداقل شرایط برابره ، اما بازم بده )

بیای یه بازی جدید شروع کنی هر 10 تیم رو بذاری توش و برای هر 10 تاشون مربی انتخاب کنی ، برای هر تیم یه بازی دوستانه بذاری یا مثلا باهاشون حرف بزنی و خوبشون کنی ، بعد همون فایلو سیو کنی .
هر هفته هر دو تیم که بازی دارن ، توی همون فایل سیو بهشون درخواست بازی میدی . اینطوری هم فرم بازیکنا قبل از همه بازیهای دوستانه ثابته .
این فایل رو برای ما هم میتونی بذاری و همه فرم هاشونو میدونن .

ها ؟

راستی منم میگم این هفته شروع بشه :4:

amirsajjad7
10th February, 2014, 02:35 PM
فرم بازیکنا باید یکسان بشه اما مصدومیتها نه بنظرم ضمن اینکه کسی بازی دوستانه هست بسم الله :sigar:

unexi
10th February, 2014, 02:43 PM
صاحب همه مصدومیت ها درست شدست. اون بازیکنته که مشکل داره:4:

بهنام فرم رندومه:4:

دفعه اول که بازیو لود کردم بازیکنای یووه:

http://www.shiaupload.ir/images/65610776213658957251.jpg

دفعه دوم که بازیو لود کردم:همون بازیکنای یووه:

http://www.shiaupload.ir/images/46674741148972487469.jpg

پس نیاز به این همه کار که گفتی هم نیست:nish:

b3hNaM
10th February, 2014, 03:01 PM
د میگم هست . من تیمم همیشه نارنجیه : |

unexi
10th February, 2014, 03:17 PM
بهنام خب شاید تو بدشانسی:cry:
بیا بهنام این تیمه خودت. توی 3بار مختلف:17:

http://www.shiaupload.ir/images/14342183050221599193.jpghttp://www.shiaupload.ir/images/42781376427825653034.jpghttp://www.shiaupload.ir/images/45808229304658686908.jpg

دیدی رندومه؟:cry:

تازه من با بچه ها بعد این مرحله حرف میزنم یه درجه بهتر از اینی میشن که الان هستن:1:

کلا همه تیم ها شرایط براشون مساویه:1: اکثرا هم تیما تو وضعیت خوب و رو به بالان:3:

Tesoke
10th February, 2014, 05:36 PM
ایول بهترین قرعه بود و هفته اول میلان رو گوشمالی میکنیم :Smilebb (59): ولک قراره چپ و راست شن :drag:

The Royal Blues
10th February, 2014, 07:47 PM
لیست بقیه تیما رو نگاه کردم فکر کنم بی‌ مهره‌ترین تیم لیگ باشیم به همراه بیلبائو! :4:

من تازه امروز بازی رو نصب کردم ظاهرا نسبت به 13 زیاد تغییر کرده من تاکتیک و خریدهام همه بر اساس 13 بود شانس بیارم تو 14 هم جواب بده! :Smilebb (29):
حاج ممد بیل و مسی رو با هم گرفتی بی‌ستاره نشه تیمت! :nish: این دور چطوری مقابل هم بازی کنیم! :cry:

غُرفه ماشالا هرچی مهاجم خوب و نامی بوده تو تیمت جمع کردی بعد تو دروازه‌بانم میخوای سیستم چرخشی استفاده کنی با بوفون و تراشتگن!؟ :4:

منم با همین هفته موافقم، جمعه ساعت 23 هم خوبه.

amirsajjad7
10th February, 2014, 10:24 PM
من از تو وضعم کثافتتره :cry: رضا

امین تسوکه یجوری میبرمت عربده بزنی :nish:

یونیکسی بازی برگزار نمیکنی دوستانه دست خودتم راه بیفته !؟ :nish:

Capitan Puyol
11th February, 2014, 01:26 AM
حاج ممد بیل و مسی رو با هم گرفتی بی‌ستاره نشه تیمت! :nish: این دور چطوری مقابل هم بازی کنیم! :cry:

حاجی کل تیم من این 2تاس :4:
هیچکی اندازه من بازیکن 22 تایی نداره والا :4:
من دیدم تا بخوام تاکتیکهارو مسلط بشم تیم سقوط کرده و هوادارا بنر مسعود برگرد به تیمت میزنن گفتم 2تا ستاره بگیریم به امیدشون بریم تو زمین:4:

کسی از دوستان نمیخواد دوستانه برگذار کنه؟!
پلن از ما بازی از شما :4:

viva_realmadrid
11th February, 2014, 03:27 AM
من از همین الآن آماده هر جور فحاشی هواداران متعصب بیلبائو هستم، از شانس بدم درست اومدم جایی که یه مساوی بگیرم اونجارو پاره میکنن :4:

ستاره و فوق ستاره برن کشکشونو بسابن خط حمله رو آقام رائول می چرخه دفاعم که حضرت پویول اونجاس دیگه اگه نتیجه ای غیر از برد نصیبمون بشه باید دنبال دست های پشت مانیتور بگردیم!

البت اینم داخل پرانتز بگم که با ژ3 داریم به جنگ تانک می ریم :tired:

unexi
11th February, 2014, 10:58 AM
کلا رسم نیست بازی های دوستانرو مسئول لیگ برگزار کنه.

ولی امروز از هر تیم 2 پلن فقط 2 پلن برای 2 بازی دوستانه قبول میکنم.

باهم دیگه توافق کنین بعد پلن بفرستین برام. اینجور نباشه یکی بفرسته یکی نفرسته نصف شب بفرسته و اینا...

The Royal Blues
11th February, 2014, 11:50 AM
داش ممد تو ناپولی هم فقط مسی و رونالدو رو داشتید که آخرش قهرمان شدید! :4:

سنجاب تو فقط آبرو میلان رو حفظ کن قهرمانی نمیخوایم! :happy:

ستاره و فوق ستاره برن کشکشونو بسابن خط حمله رو آقام رائول می چرخه دفاعم که حضرت پویول اونجاس دیگه اگه نتیجه ای غیر از برد نصیبمون بشه باید دنبال دست های پشت مانیتور بگردیم!

سینیور رائول تو 36 سالگی هم کابوس هر دفاعی میشه! :cry:

Capitan Puyol
11th February, 2014, 01:25 PM
داش ممد تو ناپولی هم فقط مسی و رونالدو رو داشتید که آخرش قهرمان شدید! :4:

داری قهرمانی رو پیش پیش تبریک میگی :4:؟
مرسی حاجی.چاکرم.
چه کنیم دیگه...ستاره ها فقط با مربی های بزرگ کار میکنن :4:

amirsajjad7
11th February, 2014, 01:48 PM
یعنی قربونت برن کل بچه های لیگ علی :nish: به افتخار یونیکو :41:

:53:

unexi
11th February, 2014, 01:51 PM
اولین بازی دوستانه بین منچستریونایتد و لیورپول بود
که نیمه اول منچستر بهتر بود ولی نیمه دوم کلا بازیکنای اصلیشو کشید بیرون و تغییر تاکتیک داد باعث شد لیورپول بازیو بگیره یبارم دقیقه 50 دیناتاله توپو زد به تیرک. که در نهایت با گل دقیقه 87 تورس که روی ضد حمله بود بازیو لیورپول برنده شد.
لیورپول با اینکه برنده بازی شد ولی باید بدونه بازیکنای هافبک اصلا بازی سازی انجام نمیدن همینجوری اکثر توپارو شوت میزننو موقعیت ها هدر میره. و کرنراشم کاملا بی هدف ارسال میشد.
برعکسش منچستر روی کرنر خیلی خطرناک بود:22:

منچستریونایتد 1- 2 لیورپول

http://www.shiaupload.ir/images/47588220819562716230_thumb.png (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=47588220819562716230.png)

http://www.shiaupload.ir/images/14438510051452872045_thumb.png (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=14438510051452872045.png)

چون دوستانست فرومیشن بازیو نمیزارم:3:

Tesoke
11th February, 2014, 02:46 PM
میخواست تغییر تاکتیک نده :Smilebb (31):

این زهر چشم رو داشته باش جناب سجاد ، هفته بعد نوبت تویه:Smilebb (2):

هافبک ها هم گفتن تو بازی های دوستانه جای عرض اندام نیست و تو بازی میلان میخوان همه توپرو با هدف بزنن تو کاسه سجاد :nish:

مرسی یونوکس:Smilebb (34)::4:

unexi
11th February, 2014, 06:39 PM
دوستانه دوم: کلا بازی قشنگی بود خیلی خوب بود:happy:

میلان 1 - 1 منچستر یونایتد

http://www.shiaupload.ir/images/75532154910357440638_thumb.png (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=75532154910357440638.png)

http://www.shiaupload.ir/images/03240669385499554558_thumb.png (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=03240669385499554558.png)

دوستانه سوم: بازی ای که یه طرفش رضای ضد فوتبال باشه کلا قشنگ نیست کسالت آوره:nish:

چلسی 0 - 1 بایرن مونیخ

http://www.shiaupload.ir/images/92576258180097783747_thumb.png (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=92576258180097783747.png)

http://www.shiaupload.ir/images/12431047752267149211_thumb.png (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=12431047752267149211.png)

amirsajjad7
11th February, 2014, 06:58 PM
مرسی علی یونیکی واقعا فکر نمکیردم منچستر علی بتونه ازم مساوی بگیره :4: احتمالا سیستمش شبیه خودم بوده :4: ضعف بازی تیم منم بگو علی جون

unexi
11th February, 2014, 07:30 PM
چیز زیادی حس نمیشد. خیلی بازی قشنگگی بود تمپو بالا بود. فقط وینگرات اصلا تو کار حجومی دخالت نمیکردن. دقیقه 9 ایبراهیمویچ یه توپو با سر زد به تیر که نشون بده منچستر یه تیر همیشه اشانتیون میده:4:

اونورم خیلی حرکات ترکیبی قشنگ انجام میداد منچستر. نیمه دوم بود اینیستا یه توپه برگشتی دروازه خالیو زد بیرون.این صحنرو چند بار دیدم هی با خودم میگفتم اینو چطور زد بیرون:4:

تو بازیه سوم هم کلا بایرن چلسیو بسته بود هیچکار مثبتی ندیدم بکنن به غیر از یه شوت از وسطای زمین اولای بازی که نویر فرستاد کرنر. یه موقعیتمو وقتی ژیرو اومد توبازی بود براش سانتر کردن موقعیت به این خوبیو خراب کرد :17:
بایرن نیمه اول خیلی بهتر بودن فقط این ماندزوکیچ داشت هی پی پی میکرد تو زمین. گلم رویه یه سانتر بود نیمه دوم که سانتره لام خورد به شکمه کورتوآ رفت تو گل:4:
هافبکای بایرنم خیلی شوت میزنن اعصاب واسه آدم نمیزارن:17: اونورم چلسی شوت میزد همه شوت ها هم مزخرف بود بازیه رو اعصابی بود:17:

The Royal Blues
11th February, 2014, 07:42 PM
علی ضد فوتبال چیه آمار خودش داره حرف میزنه 25 شوت 10تا درون چارچوب این کجاش اتوبوسیه! :4: من نتیجه 1-0 یا 2-0 رو به 4-1 یا 5-2 ترجیح میدم کلا از گل خوردن خوشم نمیاد! :22:
این دور تیم در حد قهرمانی نیست چون ستاره آنچنانی مثه بقیه تیما تو خط حمله ندارم که نتیجه بازی رو عوض کنن ولی همه تیما رو به چالش میکشم! :nish:

amirsajjad7
11th February, 2014, 07:43 PM
چیز زیادی حس نمیشد. خیلی بازی قشنگگی بود تمپو بالا بود. فقط وینگرات اصلا تو کار حجومی دخالت نمیکردن. دقیقه 9 ایبراهیمویچ یه توپو با سر زد به تیر که نشون بده منچستر یه تیر همیشه اشانتیون میده:4:

اونورم خیلی حرکات ترکیبی قشنگ انجام میداد منچستر. نیمه دوم بود اینیستا یه توپه برگشتی دروازه خالیو زد بیرون.این صحنرو چند بار دیدم هی با خودم میگفتم اینو چطور زد بیرون:4:

تو بازیه سوم هم کلا بایرن چلسیو بسته بود هیچکار مثبتی ندیدم بکنن به غیر از یه شوت از وسطای زمین اولای بازی که نویر فرستاد کرنر. یه موقعیتمو وقتی ژیرو اومد توبازی بود براش سانتر کردن موقعیت به این خوبیو خراب کرد :17:
بایرن نیمه اول خیلی بهتر بودن فقط این ماندزوکیچ داشت هی پی پی میکرد تو زمین. گلم رویه یه سانتر بود نیمه دوم که سانتره لام خورد به شکمه کورتوآ رفت تو گل:4:
هافبکای بایرنم خیلی شوت میزنن اعصاب واسه آدم نمیزارن:17: اونورم چلسی شوت میزد همه شوت ها هم مزخرف بود بازیه رو اعصابی بود:17:

مرسی آره وینگرام اینساید فورواردن و چون خیلی هم قوی نیستن نباید زیاد با توپ راه برن توی اون قسمت مشخصات بازیکنا مجزا درستشون کردم ولی توی فایلی که بهت دادم نمیشد بزارم نه اینکه عکس بگیرم ازش :4: در هر صورت ممنون روش کار میکنم :53:

Chelsea Amir
11th February, 2014, 08:10 PM
صاحب از این سیستم های چیز و تخیلیت بکش بیرون :22:
البته ما باختهامون را تو بازیهای دوستانه میدیم عیبی نداره ولی تو خود لیگ میباس فقط چپ و پاس راست کنی حریفها را ، سر بازی میلان خودم میام رو نیمکت میشینم میخوام انگشت دستم را بکنم تو چش نیلوفر انگشت شصت پام را هم میخوام بکنم تو چش سنجاق :nish:
خوشحال باشید دوستان ، که این خوشحالی بسیار موقتی و کوتاه مدته پس سعی کنید با این بردها تو بازیهای دوستانه تا میتونین خودتون را خالی کنید :4:

ŞĄĤĘƁ
11th February, 2014, 09:31 PM
بسم الله الرحمن الرحیم

خر شر ببند .

من تا حالا 73 تا پلن درست کردم این پلنم قطعا بازی نمیکنم امتحانی بود :4: ولی با همین پلن خیلی از دوستانه ها رو بردم .

رضا برادر من نکن اینکارا رو اخر عاقبت نداره اتوبوس چیدن :4: تو دوستانه حداقل هجومی بازی کن :4:

نمیدونم این چلسی چشه اصن نمیشه باهاش هجومی بازی کرد :angry:

این منیجر 2014 اصن هیچی نداره تو قبلیا حداقل نحوه حمله و پاسکاریها اینا رو مشخص میکردیم ولی اینجا نوچ

بالاخره چی شد این هفته شروع میشه؟>؟؟؟

علی مرسی بابت برگزاری

unexi
11th February, 2014, 10:23 PM
و بدین ترتیب رضا اتوبوسی مشت محکمی بر دهانه یاوه گویان کوبید:nish:

بایرن مونیخ 4-1 آ.ث.میلان

http://www.shiaupload.ir/images/66957103597324136959_thumb.png (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=66957103597324136959.png)

http://www.shiaupload.ir/images/33390873542617215331_thumb.png (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=33390873542617215331.png)

برخلاف چلسی که تقریبا اسیره بایرن بود. اینبار میلان خیلی حمله کرد ولی نوئیر خیلی سیو های عجیب غریب داشت.:eek:
دوتا گل هم از روی کرنر بدست اومد. که حرفان بایرن روی این موضوع فکرکنن. چون بازی با چلسی هم رو کرنر خطرناک بود.
همچنان مشکل دوبال میلان وایسادن یه جا موقع حملست. ولی خوبیه این دوبالم اینه که خوب زلاتان رو تغذیه میکنن...

b3hNaM
11th February, 2014, 10:45 PM
من الآن اومدم :4: پلنم هم حاظره :4:
کسی هست دوستانه بخواد همین الآن تو پخ بهم بگه زود بفرستیم :4:

The Royal Blues
11th February, 2014, 10:48 PM
سجاد اگه اینطوری میخوای آبروی میلان رو حفظ کنی به سرنوشت دکتر آلگری دچار میشی! :Smilebb (29):

من به همون 1-0 راضی بودم ولی ثابت شد اگه منم بخوام بایرن تیم اتوبوسی نمیشه، اتوبوس مخصوص بعضی تیمای خاصه! :4:

نوئر عشقه :8:

unexi
12th February, 2014, 12:46 AM
شروع لیگ این هفته؟

موافقین این طرح: تیم آرسنال - تیم بایرن - تیم چلسی.

مخالفین: بعد الویرایش: تیم لیورپول - تیم میلان - تیم سه ستاره یوونتوس - تیم بیلبائو

کسی دیگه نظر خاصی نداره؟ اگه بخوایم این هفته لیگو شروع کنیم باید همین فردا پلناتونو دستم برسونینااا. پس خواهشن نظراتونو اعلام کنین.

amirsajjad7
12th February, 2014, 12:54 AM
اولا که رضا طبق آمار لوله بودی هم مالکیت توپ هم شوت تو چارچوب خلاصه شانس آووردی در ثانی شکست مقدمه پیروزیه :4: چون داشتم میرفتم عروسی نتونستم تغییراتو بدم مشکلات بزودی برطرف میشه تو لیگ میبینمت جوجو :sigar: ضمنا خوبه نویر ستاره نیستش کروس ستارست :22: لااقل باید شیشتا میخوردی هرچند تخصیره منه تیم ما هنوز 50 درصدم آماده نیستش بزودی قول میدم با یه هیولا روبرو بشین بالاخره بازیای دوستانست ولی بهمن سولاخه خودته آماده کن بهمن سولاخ :nish: ... .

ویرایش : شروع لیگ زوده این هفته یکم بازی دوستانه بکنیم بنظرم 2-3 تا سیستم رو آزمایش کنیم لااقل !!

Orphée
12th February, 2014, 01:05 AM
غُرفه ماشالا هرچی مهاجم خوب و نامی بوده تو تیمت جمع کردی بعد تو دروازه‌بانم میخوای سیستم چرخشی استفاده کنی با بوفون و تراشتگن!؟ :4:

به همه شون علاقه مندم خب. بویژه دروگبا :goodsigh1:
در مورد گلرا و سیستم چرخشی هم زبونتو گاز بگیر :crazy: تراشتگن اومده فیکس نیمکت باشه و #1 رو خوب زیر نظر گیره و نکته برداری کنه. نه یه کلمه بیشتر، نه یه کلمه کمتر :4:

+++

شروع لیگ این هفته؟

موافقین این طرح: تیم آرسنال - تیم بایرن - تیم چلسی.
مخالفین: تیم 3 ستارۀ یووه :syellow1:

viva_realmadrid
12th February, 2014, 01:17 AM
تازه امشب تونستم بازیو ردیف کنم (به کمک امین ) :4: فق الواقع هنوز نمی دونم چی به چیه!! پس اگه یکم وقت بیشتر باشه بهتره

Capitan Puyol
12th February, 2014, 01:27 AM
دوستانه نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو بازیهای درون تیمی که خود بچه ها انجام میدن تونستیم رضا رو زمین بزنیم :4:
احسنتم به بچه ها :4:
صاحبم زمین زدیم و زمینمون زده :4:

Taj4ever
12th February, 2014, 01:59 AM
راضی ام ازت پسر
ماژالله
سلام به بکس فانتزی
مسعوت هستم یک لاپورتا (پپ سابق) (:4:)

unexi
12th February, 2014, 02:56 AM
دوستانه پنجم:
لیورپول 3-4 بارسلونا

لیورپول کلا رو ضعفاش مثل اینکه کار کرده این دفعه هافک ها کاملا با هم همکاری میکردن و شوتای بیخود نمیزدن وخیلی قشنگ بازیو جلو میبردن. تازه روی کرنر هم 2 بار دروازه حرفو باز کردن:17:
ولی والدس هم با اینکه سه تا گل خورد با این حال یه روز فوق العاده رو تجربه کرد 2-3 تا موقعیت صد در صد گلو از رونالدو و همچنین از والنسیا گرفت!

http://www.shiaupload.ir/images/05418611037596235201_thumb.png (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=05418611037596235201.png)
http://www.shiaupload.ir/images/13467827565211464186_thumb.png (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=13467827565211464186.png)

b3hNaM
12th February, 2014, 11:36 AM
میگم تایم بازی هایی که یونسی برگذار میکرد که تموم شد نه ؟ :4: علی بیا امروزم برگذار کن دیگه دیروز من گناه داشتم نبودم :4:

به خودم پلن بدین خودم برگذار میکنم اگه تموم شده :4: هرکی خواست بازی کنه :4: یا اگه خواستین بگین من پلن بدم نمیدونم فرقی نداره :4:

unexi
12th February, 2014, 04:35 PM
با نظر اکثریت بازی های لیگ هفته بعد جمعه برگزار میشه:1: تا سه شنبه 29 بهمن ساعت 23:59 دقیقه پلناتونو بفرستین وگرنه تیمتون با این پلن میره وسط زمین:nish:
من همینجا اتمام حجت کردم دیگه:nish: خودتون میدونین دیگه:nish:

http://www.shiaupload.ir/images/01848477994411563482.jpg

2 بازی دوستانه ناقص هم داریم :4: بارسلونا و بایرن پلن دادن. سنجابو و علی پلن ندادن..

همه تیم ها هم دوتا کپن دارن. حتی با تیم هایی که کپنشون سوخته هم میتونن دوستانه برگزار کنن:sigar:

بدین بیاد:sigar:

unexi
12th February, 2014, 08:28 PM
دوستانه ششم: اینتر 2- 2 لیورپول
بازی خوبی انجام دادن دو تیم. اینتر نیمه اول غیر از دو گلش دوبار هم توپو به تیر زد. ولی دقیقه 85-87 دیگه کم آوردنو دو گل از لیورپول خوردن.

http://www.shiaupload.ir/images/34877043450448039793_thumb.png (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=34877043450448039793.png)

http://www.shiaupload.ir/images/76964495126312808558_thumb.png (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=76964495126312808558.png)

دوستانه هفتم: لیورپول 3-1 یوونتوس
یوونتوس 50 دقیقه 10 نفره بازی کرد. تو این بازی غیر از کیلینی که بیشترین سهمو تو باخت داشت. ویدالو و لواندفسکی هم بدترین بازیکن زمین بودن که از هرجای زمین توپ میگرفتن شوت میکردن به سمت دروازه:17:.
و بدین ترتیب دو بازی خانگی لیورپول تموم شد و کپنش سوخت.:nish:

http://www.shiaupload.ir/images/79218774119396896657_thumb.png (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=79218774119396896657.png)

http://www.shiaupload.ir/images/17460819394022866356_thumb.png (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=17460819394022866356.png)

دوستانه هشتم: منچستریونایتد 1-3 بایرن مونیخ
بیشترین ضربرو توی این بازی تغییر تاکتیکه که به منچستر میزنه. توی نیمه اول حتی یک بارم بایرن نتونست فشار بیاره ولی بین نیمه منچستر تغییر تاکتیک داد. تا کلا بازیو بایرن بگیره. یه باره دیگه هم دقیقه 78 تغییر تاکتیک داد که دیگه حتی نتونن توپو از خط وسط زمین اونور تر ببرن:nish:
منچستر هم بازی های دوستانه خانگیش تمووم شد از این به بعد میتونه مهمان فقط دوستانه برگزار کنه.

http://www.shiaupload.ir/images/02817751095916290864_thumb.png (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=02817751095916290864.png)

http://www.shiaupload.ir/images/32928835489646460411_thumb.png (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=32928835489646460411.png)

Capitan Puyol
12th February, 2014, 09:20 PM
این سجاد مارو مچل کرده انگار!
20دقیقه شد 20 ساعت :4:

علی جون بازی تو زمین بی طرف هم انجام میدی ؟!

amirsajjad7
12th February, 2014, 09:42 PM
هاردسن ممد پویول !؟ :4: یه اهنی یه تولوپی :4: خب وقتی جواب نمیدی من از کجا بفمم !؟ :4:

Capitan Puyol
12th February, 2014, 10:01 PM
حق داری.من اصولا اینجوریم با اطرافیان :4:
فک کردم فهمیدی سکوت علامت رضاست :4:

unexi
12th February, 2014, 11:46 PM
دوستانه نهم: یوونتوس 3-2 آرسنال

این یوونتوس و آرسنال شدیدا عجولن اصلا انگار فقط میخوان بزنن تو گل جیش دارن هیچ کدوم اعصاب معصاب ندارن. یه بازیه کاملا انگلیسی رو شاهد بودیم که من از این بازیا اصلا خوشم نمیاد:crazy:

http://www.shiaupload.ir/images/25548937310385988153_thumb.png (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=25548937310385988153.png)

http://www.shiaupload.ir/images/38120433083990570956_thumb.png (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=38120433083990570956.png)

دوستانه دهم: بیلبائو 2-2 لیورپول

نکته جالب گله ویا به خودشون بود که روی کرنر پرید به سر همچین گل زد بخودشون که تو نگاه اول فکر کردم مهاجم حریف زده:nish: ولی خب کاره ضایعشو حبران کرد تو ادامه.

http://www.shiaupload.ir/images/11328105241777703540_thumb.png (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=11328105241777703540.png)

http://www.shiaupload.ir/images/10165803940224531684_thumb.png (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=10165803940224531684.png)

دوستانه یازدهم: بارسلونا 5-2 میلان

خدایی میلان خیلی تو فاز حجومی بهتر شده بود. هردوگلشم روی پاس وینگراش یه بار تو محوطه و یبار بیرون محوطه بدست اومد اونا یبارم به به تیر زدن ولی تو خط دفاعی:pf:
اینبار تعویض بارسلون خیلی خوب جواب داد. کوادرادو غیر از گلش یک پاس گل هم داد. و من نمیدونم هنوزم تو شوکم این ماتری و کاردوزو چرا انقدر خالی میبندن!؟

http://www.shiaupload.ir/images/58326312310541015025_thumb.png (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=58326312310541015025.png)

http://www.shiaupload.ir/images/14517606476922953249_thumb.png (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=14517606476922953249.png)

b3hNaM
13th February, 2014, 12:02 AM
هرکی بازی آخر با مارو میخواد رزرو کنه بگه :4:

ویرایش : هه هه هه ما هنوز دوتا بازی داریم :4:

Taj4ever
13th February, 2014, 12:23 AM
من نمیدونم هنوزم تو شوکم این ماتری و کاردوزو چرا انقدر خالی میبندن!؟
what does mean khali minamdan ? :4:

Capitan Puyol
13th February, 2014, 01:28 AM
کاردوزو کشف مسعوده و ماتری کشف من :4:
از این کشفها رو نیمکت هم داریم...نگران نباشید :4:

amirsajjad7
13th February, 2014, 02:02 AM
:Smilebb (7): بازی دوستانست دیگه برطرف میشه مشکلات :4: یجاشو میگیریم اونورش در میره :4: دفاع رو هم درست میکنیم به امید خدا :cry: ... .

unexi
13th February, 2014, 02:23 AM
خالی بندن یعنی دارن خالی میبندن :4: یعنی تو روز روشن دارن دروغ میگن:4: یعنی کارنت ابیلیتیشون 140 و خوردیه ولی فن پرسی 180 غلط بکنه اینطوری بازی کنه و گل بزنه:17:

دوستانه دوازدهم: آرسنال 1-0 اینتر

آرسنال نسبت به بازیه قبلش خیلی بهتر بازی میکرد سازمان یافته و با برنامه. درکل بازی متعادل و تاکتیکی بود دو تیم بی گدار به آب نمیزدن:1:

http://www.shiaupload.ir/images/83246549947441473026_thumb.png (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=83246549947441473026.png)

http://www.shiaupload.ir/images/18366770336667561589_thumb.png (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=18366770336667561589.png)

viva_realmadrid
13th February, 2014, 03:40 AM
با وجود اینکه نصف بازیکنای تیم ما برای بار اولشون بود توپو از نزدیک می دیدن همین مساوی هم حکم برد رو داره :4:

"اگه تیمی هنوز می خواد بازی دوستانه داشته باشه ، بیلبائو با آغوش گرم پذیراییش می کنه :nish:

SHS
13th February, 2014, 01:31 PM
هرکی با من دوستانه میزنه پلنشو بده به علی :4:

ما منتظریم

unexi
13th February, 2014, 04:57 PM
دوستانه سیزدهم: اینتر 4-1 چلسی

http://www.shiaupload.ir/images/40086098462443191411_thumb.png (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=40086098462443191411.png)

http://www.shiaupload.ir/images/16620009064871194321_thumb.png (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=16620009064871194321.png)

دوستانه چهاردهم: آرسنال 0-0 بارسلونا

فکرکنم کاردوزو رو چشم زدم:4: 3-4 تا موقعیت خوبو هدر داد:nish:

http://www.shiaupload.ir/images/07401303047467099091_thumb.png (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=07401303047467099091.png)

http://www.shiaupload.ir/images/10258728798531030064_thumb.png (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=10258728798531030064.png)

تیمای بایرن - چلسی - میلان - یووه - بارسا - بیلبائو میتونن هرکدوم یک بازیه دیگه هم با هر تیمی دوست داشتن یه بازیه خونگی داشته باشن:3:

این چه جمله بندی ای بود:dry:

b3hNaM
13th February, 2014, 05:51 PM
این کاردوزو رو خیلی مورد مطالعه قرار دادم :4:
فقط گل های عجیب میزنه :4: شوت پشت محوطه مثلا ، ضربه سر تو ارتفاعی که اف 14 هم نمیپره :4: گل های خیلی قشنگی هم میزنه زیاد هم میزنه :4: نمیشه گفت شانسیه :4: کشف فوق العاده ای بوده :4:

ولی مثلا تک به تک هارو نمیزنه معمولا :4:

unexi
13th February, 2014, 07:36 PM
دوستانه پانزدهم: اتلتیک بیلبائو 5-2 آرسنال

کلا بازیکنای بیلبائو هر کار دلشون خواست کردنو چنین بلایی سر آرسنال آوردن:4:

http://www.shiaupload.ir/images/91959009861871776538_thumb.png (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=91959009861871776538.png)

http://www.shiaupload.ir/images/22195845716074863130_thumb.jpg (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=22195845716074863130.jpg)

5تا بازی مونده تا رسالت من تموم شه برم بخوابم تا 3 شنبه:sigar:

viva_realmadrid
13th February, 2014, 07:55 PM
جدا از شوخی با این ترکیب جدیدی که دادم انتظار یه باخت خرکی داشتم ولی برعکس شد :4:

غیورمردان باسک تا همینجا رسالت خودشونو انجام دادن

=-=-

علی چه حوصله ای داری !!خدایی جای تشکرات داره ، من واسه یه پلن خشک و خالی بازیو زورم میاد باز کنم

Tesoke
13th February, 2014, 08:24 PM
تشکر از یونوکس که دوستانه هارو ردیف کرد :love:

تیم ما خوب هست ، ولی من دیدم فقط تو زمین خودمون مث خر خوب بازی میکنن و بیرون زمین شاس میزنن:crazy: همش هم پور و وری پور هستن :uglylolmk4:

یونوکس این پیش بینی رو هم راه بنداز.

ŞĄĤĘƁ
13th February, 2014, 09:19 PM
:22: چه خبره 5تا 5تا میخوریم :22:

تو لیگ همتونو جیز میدم :4:

مرسی علی

بازی اخرم که میزبانم با ارسنال بازی میکنم ولی منتظرم خر شر بیاد تا با پلن اصلیم بازی کنم .

اگه میخواین دوستانه بزنیم بگین از فرصت میزباننیتون استفاده کنین 5تا بهم بزنین :4:

b3hNaM
13th February, 2014, 09:43 PM
من بر عکس ، انتظار داشتم از بارسا 5 تا بخورم ، بجاش از اتلتیکو خوردم :4:
ایشالا با یه پلن حساب شده ، و فوق تهاجمی :4: ، این فصل بازی خواهیم کرد :4: چیزی که کلا بر عکس کرکتر منیجیری منه :4:

ببینیم چی میشه دیگه :4:
بازی دوستانمون با بایرن هم قطعی شد ، طبق توافقی که بین دو طرف صورت گرفت ، با پلن اصلی بازی خواهیم کرد :4: یه جورایی جام ولایت خواهد بود :4:

unexi
14th February, 2014, 04:20 AM
مقایسه قدرت 11 بازیکن اصلی تیم های 11 مین دوره لیگ فانتزی:(از 100)

نام تیم
قدرت

1
منچستریونایتد
82.72

2
یوونتوس
82.04

3
چلسی
81.72

4
بارسلونا
81.59

اینتر
81.59

آرسنال
81.59

7
میلان
81.50

لیورپول
81.50

9
بیلبائو
81.45

10
بایرن
81.36

فکر میکنم یکی از یکدست ترین دورهاستو. نمیشه برندرو قبل از انجام بازی فهمید.
حیف که میثم تاپیکه قبلو پاک کرد. وگرنه لینکشو میزاشتم ببینید . که یوونتوسو اینترو شالکه و چنتا تیم دیگه 79 و 80 بودن در مقابلش دورتمود 87 و بایرن 86 و...:17:

ŞĄĤĘƁ
14th February, 2014, 01:19 PM
:hey::hey: من هر 11 تا بازیکنم نیم فصل تو لیست فروشن .

غلطی کردم حرف خرشر رو گوشیدم :22:

یه اسب بهتر دوندگی داره تا اینا .:4: همه از دم شوت مغز . خدا این لیگ رو با این تیم بخیر کنه

علی دوره های قبل قدرت تیما فرق میکرد بخاطر چی بود؟؟؟ خب معلومه بخاطر هوش ما :4: بودجه ما که از اول بیشتر از بقیه تیمها نبود همه یه بودجه داشتیم .

منم که حساس فقط روبری رو نبخشیدم همه رو بخشیدم

دیگه تو عمر ورزشیم اگه تو فانتزی شرکت کنم فوق فوق فوقش یه وینگر خوب میگیرم . وجدانا این وینگرهای ضعیف بهتر حرکت میکنن

unexi
14th February, 2014, 05:18 PM
هوش؟:nish:
بفرض ریبریو میخریدی! اونوقت آیا پول داشتی دیگه یکی مثل هازارد رو هم بخری؟:sigar: هرکاری میکردی تیمت در همین سطح بسته میشد چون بودجه بت اجازه نمیداد :sigar:

اطلاعیه جام حذفی:

این جدولیو ببینید:

http://www.shiaupload.ir/images/32911472215555640841.jpg

میخوام قرعه کشیه جام حذفیو به کمک شما انجام بدم. پشت هر علامت سوال یک عدد هست. هر تیم از 1 تا 10 یک عددو انتخاب کنه.
جدول اصلی(جدولی که بجای علامت سوالها عدد گذاشته شدست) ساخته شدست . بعد از انتخاب همه جدول اصلیو میزارم.

برای مطمئن شدن از سالم برگزار شدن این قرعه کشی شما کافیه به properties عکس جدول اصلی برین و تاریخ و زمان ساخته شدن اثر را نگاه کنید:3:

http://www.shiaupload.ir/images/03481224689976835222.jpg

اون 5 تیمی که یه بازیه دوستانه میتونن برگزار کنن. بدونن که اگه جمعه تموم شه من دیگه به هیچ وجه من الوجوه:4: براشون دوستانه برگزار نمیکنم. یعنی آخرین تایم دوستانه تا آخره امروزه و تمام...

viva_realmadrid
14th February, 2014, 07:06 PM
الآن میشه قرعه کشی رو اوکی کرد؟ :4:

7 عزیز رو واسه من کنار بذار ... به امید همین هفت تا فینال میریم بالا :105:

نیم فصل میشه بازیکن خرید؟ بودجه تو چه مایه هایه؟! بازیکنای تیم دیگه رو میشه خرید؟

unexi
14th February, 2014, 07:26 PM
منم گذاشتم همین الان شرکت کنین دیگه.:4:هفته 4 ام اولین مرحله جام حذفیه. که دو بازی انجام میشه تا تکلیف 8 تیم مشخص شه.

نیم فصل یه بودجه ای بتون میدم دستتون هم باز میزارم هرکار دلتون خواست با تیمتون بکنین. ولی خرید از تیم های دیگه سقفو کفه قرار داد داره که یه وقت تبانی صورت نگیره:3:

بیلبائو: 7
یوونتوس: 4
لیورپول 1
اینتر: 8
آرسنال: 10
چلسی: 6
بایرن: 3
منچستر: 5

b3hNaM
14th February, 2014, 08:02 PM
10 باشد برای ما :4:

ŞĄĤĘƁ
14th February, 2014, 08:41 PM
6

بهنام بیا پلن رو بده علی تا برگزار بشه امشب .

علی منظورم اینه بقیه هم میتونستن تیم هم سطح ما ببندن ولی نبستن .

Capitan Puyol
14th February, 2014, 09:33 PM
آخرین عددی که موند واسه ما

Hamed
14th February, 2014, 10:32 PM
3 هم برای ما

ŞĄĤĘƁ
14th February, 2014, 10:42 PM
اقایون خانوما مسولین تیمها

آی خونه دار و بچه دار تیمتو بردار و بیار

میخوام یدونه چهار جانبه برگزار کنم هر کسی تمایل داره شرکت کنه اعلام آمادگی کنه .

به قهرمان هم جوایز نفیسی اهدا خواهد شد و سعی میکنیم مراسم اهدای جام هم از این مراسمات که سازمان لیگ برگزار میکنه بهتر باشه .

تورنومنت چهارجانبه شرخریان .

چلسی - لیورپول - ارسنال

یه تیم دیه

b3hNaM
14th February, 2014, 10:53 PM
صاحب بنویس اسم مارو :4:

Tesoke
14th February, 2014, 11:01 PM
باشگاه ورزشی فرهنگی لیورپول هر چند می داند که این از اون جاماست که برگزارکنندش قهرمانه ولی در هر صورت ثبت نام میکند . :smoke0:

Big Ali G
14th February, 2014, 11:24 PM
5 for us :65:

unexi
15th February, 2014, 01:27 AM
سنجابو نیلو هرکدوم صدای منو میشنوید:cry: بیایین از بین 2 و 9 یدونرو انتخب کنید تکلیف قرعه کشیو معلوم شه:cry:

دوستانه شانزدهم: چلسی 3-1 آرسنال

این بهناز آخر اسمه تیمه چلسیو یاد نگرفت هی میگفت بایرن بایرن بایرن:17:

http://www.uploadax.com/images/62283717560679549480_thumb.png (http://www.uploadax.com/viewer.php?file=62283717560679549480.png)

http://www.uploadax.com/images/90349081414593923564_thumb.png (http://www.uploadax.com/viewer.php?file=90349081414593923564.png)

ŞĄĤĘƁ
15th February, 2014, 01:30 AM
الاخ هر بازیو میباختم توضیح میداد ایندفعه بردم هیچی نگفت .

خوب بود بد بود چی بود . یه چی بگو خو :4:

امید داشته باشم رو این پلن؟

برنامه جام خرشریان

ارسنال - لیورپول

چلسی - بهنام قراره مشخص کنه اخریو

unexi
15th February, 2014, 03:04 AM
بنده خدا صاحب تو عمرش نبرده بود:cry:
آمار مشخصه بازی کاملا یه طرفه بوده. انتظار نداشتم ازت با این پلن تیمت اینجوری بازی کنه. یه بار کهیل یه بار هم جراررد توپو به تیر زدن. بهناز:cry:

سنجابم بلاخره شماره 9 رو انتخاب کرد...

http://www.uploadax.com/images/83481173623782219569_thumb.jpg (http://www.uploadax.com/viewer.php?file=83481173623782219569.jpg)

بیلبائو: 7
یوونتوس: 4
لیورپول 1
اینتر: 8
آرسنال: 10
چلسی: 6
بایرن: 3
منچستر: 5
میلان: 9
بارسلونا: 2 (تنها عدد باقی مونده)

برای اطلاعات بیشتر به اسکوربورد سر بزنید

http://anjoman.parsfootball.com/showthread.php?t=7262&p=899456#post899456

ŞĄĤĘƁ
15th February, 2014, 03:24 AM
بنده خدا صاحب تو عمرش نبرده بود:cry:
آمار مشخصه بازی کاملا یه طرفه بوده. انتظار نداشتم ازت با این پلن تیمت اینجوری بازی کنه. یه بار کهیل یه بار هم جراررد توپو به تیر زدن. بهناز:cry:

بیشین بینیم بوآآآآآآآآآآ با همین پلن قهرمانم شک نکن :4:

من خونه دل خوردم واسه این پلن .

انگل یادش رفته دو فصل پپیش شیشتاییش کردم :lol::lol:

3نفرو شیشتایی کردم اینجا

unexi
15th February, 2014, 03:40 AM
داری هزیون میگی صاحب؟ :nish: فصل قبل که 2 تا تو زمینه خودت ازم خوردی که. 2-0:nish: اونم از تیمی که قویترین بازیکناش 3 تا 160 ای بودن:nish:

من بد ترین باخت فانتزیم مربوط میشه به پارسال که 4-1 از دورتموند باختم. اینم با 5 نفر مصدومو محروم. اونم با این پلن

اون سانسونه رو میبینی؟ 117 ئه کارنت ابیلیتیش. اون کریشیتورو تو دفاع وسط میبینی؟:nish: یعنی یه دفاع ذخیر هم ندارم تو اگه تو میخواستی با این تیم مقابل دورتموند بازی کنی 10-15 تا میخوردی:nish:

ا

http://www.shiaupload.ir/images/01848477994411563482.jpg

پلن ندین با همین پلن میرین تو زیمنا گفته باشم:62:

ŞĄĤĘƁ
15th February, 2014, 03:44 AM
برو کنارر ضد فوتبال :22:

دو فصل قبلو گفتم 4تا خوردی :4:

unexi
15th February, 2014, 04:00 AM
4تا:nish:؟ گلای منم جزو گلای خودت حساب میکنی:nish:

بازی رفت 3-1 شد:17:

http://www.shiaupload.ir/images/26805970978036992015.jpg
لینک (http://anjoman.parsfootball.com/showthread.php?t=6391&p=857283&viewfull=1#post857283)

بازی برگشت هم 3-1 :nish: که جبران کردم حقتو گذاشتم کف دستت بچه پررو:62:

http://www.shiaupload.ir/images/52086822656621720719.jpg

لینک (http://anjoman.parsfootball.com/showthread.php?t=6391&p=869153&viewfull=1#post869153)

تنها تیمی که نتونستم بیشتر از مساوی ازش بگیرم همین تیمه رضا بود. پارسال بهترین شانس بود هم 5 هفته پشت هم برده بودم فرم تیم عالی بود هم تیم رضا ضعیف ترین تیمه تاریخ فانتزیش بود هم بازی خونگیم بود. که بهناز گذاشت رفت این بازی هیچوقت برگزار نشد تا من همچنان بردن رضا رو دلم بمونه:cry:

b3hNaM
15th February, 2014, 11:24 AM
یک نفر به عنوان تیم چهارم شرخر کاپ اعلام آمادگی کنه لطفا :4:

دوتا آپشن روی بازیها میذارم :

1 - پلن تمامی تیمها آخر بازیا برای همشون ارسال میشه که شرایط بعد از اجرای کاپ برابر باشه :4:

2 - به تیم قهرمان یه بن خرید 5 میلیونی از تیم آرسنال برای خرید در نیم فصل به عنوان هدیه اهدا خواهد شد :4:

ŞĄĤĘƁ
15th February, 2014, 01:45 PM
4تا

بازی رفت 3-1 شد:17:

http://www.shiaupload.ir/images/26805970978036992015.jpg

بازی برگشت تیم ذخیرمو گذاشتم هفته های اخر بود حساس نبود :4:

تو اتوبوسی بیش نیستی :4:

سیسه :29: چه کرد تو اون لیگ

تمام رکوردهای عجیب غریب لیگ فانتزی دست منه هر کی شکوند جایزه داره :4:

اخه تو خواب هم میتونین ببینین هر 11 تا بازیکن منتخب هفته از یه تیم باشه؟؟؟؟/:4:

میلان 1-4 بایرن مونیخ : اولین شکست رضا تو خونه رو من رقم زدم با این نتیجه :4:

بایرن مونیخ 6-0 استقلال :4:

مانوئل نوئر
گرت بیل - بداشتوبر - فردیناند - راموس
شواینی - مارتینز - رامیرس
رونی - سیسه - مولر

تیم منتخب :4:

جیشو هر وقت اینا رو شکوندی بیا کری بخون :4:

اقا یه تیم بیاد دیگه عه . بیاین نیمه نهایی با من دارین میبرین میرین فینال

Capitan Puyol
15th February, 2014, 02:25 PM
رد کنین اسم مارو.
شرکت میکنیم تو این تورنمنتتون

unexi
15th February, 2014, 02:27 PM
هفته آخر بود ذخیره گذاشتم:nish:؟ ریلی:nish: ریلی:nish: ریلی؟:nish:
لیگه 12 تیمه هفته 16 امش میشه هفته آخر؟:nish:

صاحب نزار بگردم تو آرشیوم عکسه اون بازیو رو کنم روسوای عالم بشی دوباره ها:nish:

با تیم 1 ملیاریدیت 3 تا ازم خوردی تو چشام نگاه هم میکنی میگی آره رکورد زدم؟:nish:

یوونتوس اونسال: مودنگای - میکولی - ارمرو - ترش ( این 4 تا همه حدود 130بودن ولی حتی یه بازیم نیمکت ننشستن)

یادمه انقدر بودجرو این شرخر داغون بسته بود 120 ملیون اضافی آورده بودم اونفصل...
یعنی همه هم یه تیم الاستار داشتن حتی یدونه رو هم به من ندادن. منم نخواستم دعوا بشه بدونه هیچ حاشیه ای فقط بازیکنای آشغال تیم بستمو نون بازوی خودمو خوردم نه بازیکنام.

مربی نیستس صاحب:nish: با پلن دیفالت تیمات بازی کنه بهتر نتیجه میگیره:nish:

b3hNaM
15th February, 2014, 03:16 PM
چلسی ، بارسا و لیورپول :4: پلن هاتونو بفرستین .

به محض رسیدن پلنها بازیها برگذار میشه :4: فعلا :4:

b3hNaM
15th February, 2014, 05:19 PM
بارسا پلن بده تا 2-3 ساعت دیگه لطفا ، برگذار کنیم :4: بقیه پلن دادن .
تسوکه و صاحب هم میزبانن در ضمن .

b3hNaM
15th February, 2014, 09:26 PM
بازی لیورپول - آرسنال انجام شد :4:

لیورپول 1 - 1 آرسنال

http://upload7.ir/imgs/2014-02/98271054734509373643_thumb.jpg (http://upload7.ir/viewer.php?file=98271054734509373643.jpg)

http://upload7.ir/imgs/2014-02/77063538213683956296_thumb.jpg (http://upload7.ir/viewer.php?file=77063538213683956296.jpg)

بازی برابری بود . لیورپول خوب پاسکاری میکرد و روون بازی میکرد . اما مشکل موقعیت سازی توی تیمش به چشم میخورد :4: گل مساوی هم دقیقه 80 و خورده ای روی ضربه آزاد رونالدو زدن نامردا :4:
ما هم که دیگه خدای تیم های موقعیت نسازیم :4:

این بازی با همین شرایط تکرار خواهد شد که برنده داشته باشه :4: فعلا :4:

b3hNaM
15th February, 2014, 11:07 PM
تکرار بازی لیورپول - آرسنال :4:

لیورپول 4 - 2 آرسنال

http://upload7.ir/imgs/2014-02/44795961332170644565_thumb.jpg (http://upload7.ir/viewer.php?file=44795961332170644565.jpg)

http://upload7.ir/imgs/2014-02/38087686445738517477_thumb.jpeg (http://upload7.ir/viewer.php?file=38087686445738517477.jpeg)

کلا لیورپول بیخودی برد :4: دقیقه 2 روی اشتباه هارت گل زدن :4: که با گل دقیقه 30 شاهزاده که روی کرنر زده شد بازی مساوی شد .
دقیقه 60 روی سانتر کریشیتو و شوت بنزما بازی 2-1 شد .
متاسفانه دقیقه 77 ، روی ضربه کرنر لیورپول و ضربه سر شاهزادی با گل به خودی ما بازی 2-2 شد :4: دقیقه 79 بازهم روی کرنر لیورپول اینبار با ضربه سر کاکا گل سومش رو زد :4:
دقیقه 81 هم رونالدو از روی ضربه آزاد بازی رو 4-2 کرد و تمام :4:

البته لیورپول این بازی بهتر از ما بود ... اما باز هم گل هاشو بیخودی زد :4: لیورپول به فینال جام ولایت رفت خلاصه دیگه :4:

تا یک ساعت دیگه ایشالا بارسا پلن میده و بازی بایرن و بارسا هم انجام میشه :4:

b3hNaM
16th February, 2014, 12:38 AM
بازی دوم ... :4:

چلسی 3 - 7 بارسلونا :4:

http://upload7.ir/imgs/2014-02/32207061223464485954_thumb.jpg (http://upload7.ir/viewer.php?file=32207061223464485954.jpg)

http://upload7.ir/imgs/2014-02/49982247861464997035_thumb.jpg (http://upload7.ir/viewer.php?file=49982247861464997035.jpg)

انتظار ندارین که 10 تا گل رو حفظ شده باشم ؟ :4:

بازی رو بارسا طوفانی شروع کرد :4: تو 10 دقیقه اول پیکه روی کرنر و آلونسو هم روی یه ریباند پشت محوطه دوتا گل زدن :4: نیمه اول 5 - 1 تموم شد :4:
نیمه دوم بازم بارسا بهتر بود . کوادرادو فوق العاده بازی میکرد هت تریک هم کرد :4: چلسی هم دقیقه 89 ؛ با نتیجه 7 - 1 عقب بود که دوتا گلش هم روی دوتا سانتر میلنر تعویضی زد تو دقایق 90 نو 92 :4:

کلا دلیل اصلی این نتیجه ، و اینکه بارسا بالای 40 تا شوت به چهار چوب چلسی زد :4: ، پلن خرکی چلسی بود که کلا چپ و راستش اتوبان همت بود ، و در طرف مقابل هم زیاد کردن عرض بازی توسط بازیکنان بارسا که همه مدل گلی زدن دیگه :4:
کلا بارسا تیم ترسناکیه :4: هفته اول 7 تا نخوریم صلوات :4:

===

بارسا و لیورپول پلن بدن برای فینال :4:
بارسا میزبان خواهد بود چون این بازی مهمان بوده . اگه تا آخر شب که بیدارم پلن بدین امشب ، وگرنه فردا بازیو برگذار میکنم :4: فقط خواهشن یه جوری پلن بدین صبح برسم برگذار کنم :4:

ŞĄĤĘƁ
16th February, 2014, 12:50 AM
:lol::lol: کمر به نابودی چلسی بستم

Capitan Puyol
16th February, 2014, 01:12 AM
تا قبل از این بازی پلن مسعود رو تست میکردیم و نتیجه میگرفتیم
جام ولایت پلن خودم رو تست کردم :4:
الان با توجه به نتایج خوبی که کسب شده سر 2راهی میره تیم که با پلن کی بازی کنه :4:

بهنام الان حست چیه قبل از بازی هفته ی اول پلن تیم مارو داری و میتونی راحت آنالیز کنی و با تفکرات دفاعیت تیم رو ببندی :4:؟