PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قرار دسته جمعی در استادیوم...

NoName
20th May, 2007, 02:53 AM
سلام به همه بروبكس گل پرسپولیسی:53: :8::8::8:

بچه ها این تاپیك واسه برنامه ریزی قرار های دسته جمعی اعضای ارتش سرخ تو استادیوم درست شده:53: :8::8::8:

NoName
20th May, 2007, 02:57 AM
خوب من و كامیك واسه اولین بار سر بازی پرسپولیس و راه اهن اولین قرار پارسفوتبالی ها رو تواستادیوم گذاشتیم:8::8::8:

این عكس هامون :

این عکسو از جایی که نشسته بودیم قبل از بازی گرفتم :

http://i11.tinypic.com/52ymtlf.jpg

این یک عکس تکی از من:

http://i15.tinypic.com/6fqi1zb.jpg

اینم یک عکس تکی از کامیک :

http://i19.tinypic.com/6h88ba1.jpg

اینم یک عکس از هردومون :

http://i1.tinypic.com/5zdfw3a.jpg

soshiant
20th May, 2007, 10:37 PM
كاشكی منم تهران می بودم
اونوقت حتما می اومدم.

farhad1366
22nd May, 2007, 12:31 AM
اگه خدا بخواد بازی با سپاهان تموم پرسپولیسیهای پارس فوتبال رو توی آزادی ببینیم

NoName
22nd May, 2007, 02:27 AM
اگه خدا بخواد بازی با سپاهان تموم پرسپولیسیهای پارس فوتبال رو توی آزادی ببینیم

اون بازی رو كه حتما میریم:8::8::8:

بچه ها بازی ذوب اهن پرسپولیسم منو كامیك میریم استادیوم...خوب كیا اون بازیو میان استادیوم؟

NoName
22nd May, 2007, 02:28 AM
كاشكی منم تهران می بودم
اونوقت حتما می اومدم.

تو كدوم شهری؟

KASPER
22nd May, 2007, 02:31 AM
منم ميام آقا ميثم!:4:
دوستان! اگه به برنامه هاتون ميخوره، قرار بذاريم همه كسايي كه ميتونن يا ميخوان بيان هم يه ملاقات و آشنايي باشه و هم يه استاديوم رفتن جذاب و لذت بخش!

NoName
22nd May, 2007, 02:33 AM
منم ميام آقا ميثم!:4:
دوستان! اگه به برنامه هاتون ميخوره، قرار بذاريم همه كسايي كه ميتونن يا ميخوان بيان هم يه ملاقات و آشنايي باشه و هم يه استاديوم رفتن جذاب و لذت بخش!

ایول:4:كاسپر هم میادش:8::8::8:
بچه ها بیایید باهم اشنا میشیم:friends: :drinks: :8::8::8:

barça
22nd May, 2007, 01:50 PM
من اگه بازی 5 شنبه یا جمعه باشه پایه ام.

NoName
22nd May, 2007, 04:57 PM
من اگه بازی 5 شنبه یا جمعه باشه پایه ام.

ایول بارسا جون:8::8::8:

farhad1366
22nd May, 2007, 05:23 PM
منم هستم فقط شما بگید ما آماده ایم .

SAEED
22nd May, 2007, 05:27 PM

ای لشكر صاحب زمان آماده باش آماده باش!:clapping:

InTeR
22nd May, 2007, 05:39 PM
منم اگه بازی مشهد باشه میام:king: :drag:
ولی تو ابومسلمیا میشینم:biggrin: :drinks:

SAEED
22nd May, 2007, 05:44 PM
منم اگه بازی مشهد باشه میام:king: :drag:
ولی تو ابومسلمیا میشینم:biggrin: :drinks:

من هم میام تو ابومسلمیها! مشكی ته!

soccerlover
22nd May, 2007, 05:49 PM
بازی كیه؟
منم دوست دارم بیام.
بازی سپاهانو اگه تهران باشه حتما می یام

NoName
23rd May, 2007, 12:37 AM

ایوالله واسه بازی با ذوب اهن تا حالا من كاسپر كامیك فرهاد و بارسا اعلام امادگی كردند:8::8::8:
راستی بچه ها عكساتونو بذارید كه اونجا همدیگرو بشناسیم...منو كامیك كه عكسامون رو صفحه قبل گذاشتیم:ghelioon:

NoName
23rd May, 2007, 12:40 AM
بازی كیه؟
منم دوست دارم بیام.
بازی سپاهانو اگه تهران باشه حتما می یام

بازی با سپاهانو كه حتما میریم ولی بازی با ذوب اهنو همه باید بیاییم كه با هم یك ذره بیشتر اشنا شیم كه تو بازی با سپاهان دیگه اماده اماده بریم استادیوم:8::8::8:

Masoud_A
23rd May, 2007, 12:46 AM
بیاید باخت تیمتون رو توی 2 بازی ببینید :4:

farhad1366
23rd May, 2007, 01:02 AM
بازی با سپاهانو كه حتما میریم ولی بازی با ذوب اهنو همه باید بیاییم كه با هم یك ذره بیشتر اشنا شیم كه تو بازی با سپاهان دیگه اماده اماده بریم استادیوم:8::8::8:

كاملا درست میگی میثم . من این مسئله رو سال قبل گفتم اما بعضی ها گفتن غیر ممكنه . به نظر من خیلی خوبه كه حداقل بچه ها همدیگرو هفته ای یه بار ببینن . این حركت میتونه سرآغاز حركات بزرگتری باشه.

farhad1366
23rd May, 2007, 01:10 AM
بیاید باخت تیمتون رو توی 2 بازی ببینید :4:

كولر بدم خدمتتون .بد جوری داری میسوزی قهرمانی رو از دست دادیدا و بازم آسیا نمیرید . یه سوال دارم ازت :باخت به مرصاد سخت تر بود یا به سایپا؟:barareh: :barareh: :barareh: :barareh: :barareh:

Masoud_A
23rd May, 2007, 01:12 AM
كولر بدم خدمتتون .بد جوری داری میسوزی قهرمانی رو از دست دادیدا و بازم آسیا نمیرید . یه سوال دارم ازت :باخت به مرصاد سخت تر بود یا به سایپا؟:barareh: :barareh: :barareh: :barareh: :barareh:

حاجی یه نیگاه به تیم های محبوب من بنداز بعد فحش بده بگو استقلالیم! :lol: :lol: :lol:

Ehsan_Eshghe_Lazio ™
23rd May, 2007, 01:13 AM
خوش بحالتون چه صفایی می کنید خیلی دوست داشتم باهاتون باشم جای ما رو هم خالی کنید.
فقط برای یه بازی میرید یا اینکه ادامه داره رفتنتون برای بازیهای بعدی

farhad1366
23rd May, 2007, 02:17 AM
حاجی یه نیگاه به تیم های محبوب من بنداز بعد فحش بده بگو استقلالیم! :lol: :lol: :lol:

بابا شوخی كردم .

farhad1366
23rd May, 2007, 02:26 AM
خوش بحالتون چه صفایی می کنید خیلی دوست داشتم باهاتون باشم جای ما رو هم خالی کنید.
فقط برای یه بازی میرید یا اینکه ادامه داره رفتنتون برای بازیهای بعدی

احتمالا همه بازیها اگه درست بشه .

KASPER
23rd May, 2007, 03:10 AM
صفاي همه دوستان پرسپوليسي!
كسايي كه بصورت جدي مايل به استاديوم اومدن هستن اعلام آمادگي كنن!
فعلا اولين قرار بازي ذوبه!

ضمنا آقا مسعود! اميدوارم سپاهان با شايستگي به مرحله ي بعد بازيهاي ليگ قهرمانان صعود كنه! اما نخواه كه به فينال حذفي برسه! چون گذشتن از پرسپوليس براش مقدور نيست!

soccerlover
23rd May, 2007, 02:06 PM
من هم اعلام آمادگي مي كنم .مسوول هماهنگي كيه تا من توي پيام خصوصي شماره تماسشو بگيرم تا هماهنگ بشيم؟:Hooraa:

farhad1366
23rd May, 2007, 02:46 PM
میثم جون خودت مسئول هماهنگی شو .شماره موبایلتو بده هماهنگ بشیم .

NoName
24th May, 2007, 02:14 AM
بروبكس من مسول هماهنگی میشم شماره موبایلمم اینه :

09126049662

بچه هایی كه میخوان بیان باهام تماس بگیرن:8::8::8:

فقط بچه ها محل قرارمون كجا باشه؟

Masoud_A
24th May, 2007, 02:20 AM
بروبكس من مسول هماهنگی میشم شماره موبایلمم اینه :

بچه هایی كه میخوان بیان باهام تماس بگیرن:8::8::8:

فقط بچه ها محل قرارمون كجا باشه؟

نظر من تلفن رو سریع پاك كن, به جاش هر كی خواست پخ بده شمارتو بگیره.

NoName
24th May, 2007, 02:22 AM
نظر من تلفن رو سریع پاك كن, به جاش هر كی خواست پخ بده شمارتو بگیره.

اخه چرا مسعود جون؟

Masoud_A
24th May, 2007, 02:28 AM
اخه چرا مسعود جون؟

آدم كه یه جایی كه همه میتونند ببینند به راحتی اطلاعات شخصیش رو نمیذاره كه! اونم شماره موبایل!
شما اگاه كن غیر از اعضا چند نفر مشاهده میكنند فورم رو؟ اینترنت اصلا امن نیست حاجی.
البته فقط یه هشدار بود.

NoName
24th May, 2007, 02:31 AM
آدم كه یه جایی كه همه میتونند ببینند به راحتی اطلاعات شخصیش رو نمیذاره كه! اونم شماره موبایل!
شما اگاه كن غیر از اعضا چند نفر مشاهده میكنند فورم رو؟ اینترنت اصلا امن نیست حاجی.
البته فقط یه هشدار بود.

دمت گرم مسعود جون از راهنماییت:8::8::8:
ولی مسعود جون اشكالی نداره...اخه اتفاقی كه نمیفته ... فوقش اینه كه سیمكارتمو عوض میكنم ...

راستی مسعود جون خداییش تنبلیم میشه جواب دونه دونه پیغام خصوصی هارو بدم:4:

Masoud_A
24th May, 2007, 02:34 AM
دمت گرم مسعود جون از راهنماییت:8::8::8:
ولی مسعود جون اشكالی نداره...اخه اتفاقی كه نمیفته ... فوقش اینه كه سیمكارتمو عوض میكنم ...

شما صلاحت رو بهتر میدونی حاجی :N_aggressive (41): :N_aggressive (41):

NoName
24th May, 2007, 02:36 AM
شما صلاحت رو بهتر میدونی حاجی :N_aggressive (41): :N_aggressive (41):

مسعود جون تو بزرگ مایی:8::8::8:

farhad1366
24th May, 2007, 09:38 AM
بابا اینقدر هندوانه زیر بغل هم ندید . :blum: :blum:

NoName
25th May, 2007, 02:41 AM
بچه ها میدون ازادی برای قرار خوبه؟؟؟

KASPER
25th May, 2007, 07:50 AM
خب اين از قرار!
حالا كي ميدونه بازي كي هست؟

soccerlover
25th May, 2007, 08:43 PM
دوشنبه.ولی چون پرسپولیس شانس قهرمانی داره باید همزمان با استقلال بازی كنه كه معلوم نیست كدوم توی آزادی بازی می كنه.اگه كسی چیز دیگه ای می دونه اینجا ارسال كنه.

barça
25th May, 2007, 08:50 PM
ای بابا اینكه شد وسط هفته...:20:

من از كارو زندگیم میوفتم , نمیتونم وسط هفته بیام.:mega_shok:

InTeR
25th May, 2007, 08:55 PM
ایشالا همون 2شنبه معلوم میشه بازی ساعت چنده.تازه ممکنه اصلا بازی برگذار نشه(ایرانه دیگه)

Masoud_A
25th May, 2007, 08:57 PM
بازی بچه ها همون یك شنبه شد آزادی.

forever_failure
25th May, 2007, 11:58 PM
بچه ها بازي سپاهان ميدونيد كيه؟

Masoud_A
26th May, 2007, 12:00 AM
بچه ها بازي سپاهان ميدونيد كيه؟

جمعه ای كه میاد.

KASPER
26th May, 2007, 05:15 AM
بعضي از دوستان مثل اينكه اومدن به ورزشگاه رو براي خوددشون افت شخصيت مي دونن!
اما فقط براي ديدگاهشون متأسفم! هواداران پرسپوليس بهترين و وفادارترين و با فرهنگ ترين هواداران فوتبال لا اقل در ايران هستند!

NoName
26th May, 2007, 01:31 PM
حالا از شانسمون این بازیی كه میخواهیم بریم استادیوم نه مكانش و نه زمانش دقیقا مشخص نیست!!
بچه ها با این وضعیت مجبوریم صبح روز مسابقه محل و زمان قرار رو مشخص كنیم!
پس بچه هایی كه میان صبح قبل از مسابقه این تاپیكو حتما بخونن كه اون موقع من بعد از قطعی شدن زمان و مكان مسابقه محل و زمان قرارو مینویسم!

The Koroush
26th May, 2007, 01:35 PM
حالا از شانسمون این بازیی كه میخواهیم بریم استادیوم نه مكانش و نه زمانش دقیقا مشخص نیست!!
پس بچه هایی كه میان صبح قبل از مسابقه این تاپیكو حتما بخونن كه اون موقع من بعد از قطعی شدن زمان و مكان مسابقه محل و زمان قرارو مینویسم!

برید اما مواظب قلبتون باشید . بهتره فقط نتایج رو دنبال كنید . قهرمانی امسال به اندازه كافی مدعی داره واسه خودش .:72:

Siyavoush
26th May, 2007, 04:06 PM

بازی فعلا محلش و ساعتش اینه:
یكشنبه ساعت 16:30 در ورزشگه ازادی

NoName
27th May, 2007, 02:39 AM
خوب بچه ها راس ساعت 30/3 دقیقه زمان قرارمون باشه.
محل قرار:
میدون ازادی سمت انقلاب یك پل هوایی داره كه بچه ها زیر اون پل وایسید!!
اگه ادرسو پیدا نكردید بهم زنگ بزنید...

forever_failure
27th May, 2007, 02:03 PM
بچه ها عكس ياتون نره براي ما كه نميتونيم بيايم.

NoName
28th May, 2007, 12:06 AM
خوب منو كامیك رفتیم استادیوم كلی هم عكس گرفتیم كه براتون میذارم:8::8::8:

NoName
28th May, 2007, 12:12 AM
اول از همه میخوام عكس یك عاشق واقعی پرسپولیس رو بهتون نشون بدم :
این عكس پسریه كه با وجود معلولیت دست و پا و كمر و گردنش برای پرسپولیس و به عشق پرسپولیس تمامی بازیهای پرسپولیس رو به استادیوم میاد :
این عكسو برای این میذارم كه یك تلنگری براتون باشه و معنای عشق واقعی به پرسپولیس رو بفهمید!!
بفهمید كه به كی میگن پرسپولیسی :
(دلیل اینكه از صورتش عكس ننداختم این بود كه فكر كردم شاید خوشش نیاد و ناراحت بشه )

http://i7.tinypic.com/4lj6bsj.jpg

NoName
28th May, 2007, 12:31 AM
به عنوان دومین عكس میخوام عكس یك دختر كوچولوی خوشگل پرسپولیسی رو براتون بذارم كه با وجود سن كمش برای تشویق پرسپولیس به استادیوم اومده بود. اینطوری هم كه دیدیمش یك پرسپولیسی دو اتیشه و متعصبه و در اینده چیزی شبیه راضیه الناز فرناز و سایر دختران متعصب پرسپولیسی خواهد شد :

http://i8.tinypic.com/6blxb2r.jpg

NoName
28th May, 2007, 12:45 AM
اینم دو تا عكس تكی از داش كامی خودمون:

http://i19.tinypic.com/4raamw7.jpg

http://i17.tinypic.com/538eb6o.jpg

NoName
28th May, 2007, 12:50 AM
اینم یك عكس تكی از من :

http://i7.tinypic.com/4lenpc0.jpg

NoName
28th May, 2007, 01:32 AM
اینم شادی هواداران پرسپولیس بعد از بازی : (دیدیم همه دارن عكس میگیرن خوب ما هم عكس انداختیم:4:)

http://i15.tinypic.com/507twur.jpg

NoName
28th May, 2007, 01:50 AM
این 3 تا عكس از دختر بچه ها و پسر بچه های كوچولوی پرسپولیسی كه خبرنگارا اونارو كنار هم جمع كرده بودند كه ازشون عكس بندازن منم از این فرصت استفاده كردم چند تا عكس تمیز انداختم:

http://i17.tinypic.com/5ywh35v.jpg

http://i15.tinypic.com/68bffpx.jpg

http://i13.tinypic.com/6ewl10g.jpg

KASRA
28th May, 2007, 02:05 AM
بچه ها میخوام یه چیزی بتون بگم:12:
متاسفانه ما افتادیم اینور و نمیتونیم بازی رو از نزدیك كنار هزاران تیفوسی عاشق نگاه كنیم:12: :12: :12:
شما ها كه ایرانین تو رو به خدا جمعه تیم رو تنها نذارید و با عشق تشویق كنید
یك قولی هم به من بدید:22:
كه جای من رو هم خالی كنید و به یاد من و بقیه كه امكان بودنشون نیست تشویق كنید و شادی:wavetowel2:
من خودم اینجام و دلم با شما:friends:
یه كار كوچولوی دیگه هم دارم:wavetowel2:
هر استقلالی و یا سپاهانی دیدید یه حال مشتی بش بدید و ...............................:biggrin: :biggrin: :drinks:
جمعه روز ماست پس ورزشگاه رو به اتیش میكشیم:19: :19:

soccerlover
28th May, 2007, 02:18 AM
میثم جان ممنون بابت عکسها .من که حسابی لذت بردم.

انشاله جمعه شب جشن شکست سپاهانو با هم توی آزادی برگزار می کنیم.

barça
28th May, 2007, 02:33 AM
میثم جون بابت عكسا ممنون , خیلی باحال بودن...

میگم نمیشه قرار تو خود استادیوم باشه..؟؟؟

KASPER
28th May, 2007, 09:52 PM
میثم جون بابت عكسا ممنون , خیلی باحال بودن...

میگم نمیشه قرار تو خود استادیوم باشه..؟؟؟

برادر بهزاد! فرقي نميكنه!
ما مي خواستيم قبلش همديگه رو ببينيم و باهم آشنا بشيم!
حالا اگه ميخواي ما جايگاه 1 يا 2 هستيم اصولا! اما حالا با ميثم دقيق هماهنگ كن! چون تو استاديوم پيدا كردن همديگه سخت تره!

ya_hoo
28th May, 2007, 10:08 PM
بازی ساعت چنده؟

farhad1366
29th May, 2007, 01:42 AM
دوستان شرمنده شدم نتونستم بیام.یه حادثه غیر قابل پیش بینی افتاد تمام برنامه هام رو بهم زد .

NoName
29th May, 2007, 02:15 AM
خوب بهزاد نیما فرهاد كاسپر و من بازی روز جمعه رو میریم استادیوم:8::8::8:به جای كسری هم تشویق میكنیم:8::8::8:
راستی بهزاد جون فكر نكنم بتونیم تو استادیوم همدیگرو پیدا كنیم به خصوص اینكه استادیوم پر میشه.
ولی اگه همه موبایل داشته باشن میشه داخل استادیوم همدیگرو یك جورایی پیدا كنیم ولی اگه یكیمون موبایل نداشته باشه فكر نمیكنم تو استادیوم مارو بتونه پیدا كنه!! تازه اونهایی كه زودتر میرسن نباید وارد ورزشگاه بشن چون معلوم نیست بقیه كجا میشینن كه به همین خاطر یك ساعت مشخص رو اعلام میكنیم و میگیم مثلا فلان ساعت همه اونجا باشیم.
حالا بچه ها همه نظراتتون رو بگید تا روش تصمیم گیری كنیم...
به نظر من محل قرار همون میدون ازادی سمت انقلاب و زیر پل هوایی باشه خوبه و از اونجا همه باهم با ماشین كاسپر میریم استادیوم.
حالا نظر شما چیه بچه ها؟
راستی بچه ها پرچم رو هم یادتون نره:4:

NoName
29th May, 2007, 02:15 AM
بازی ساعت چنده؟

30/16

soccerlover
29th May, 2007, 02:46 AM
میثم جان حله.

من تماس می گیرم تا هماهنگ شیم.ضمنا حتما زود بریم تا جاهای خوب پر نشده باشن.

Masoud_A
29th May, 2007, 04:11 AM
خوب بهزاد نیما فرهاد كاسپر و من بازی روز جمعه رو میریم استادیوم:8::8::8:به جای كسری هم تشویق میكنیم:8::8::8:
راستی بهزاد جون فكر نكنم بتونیم تو استادیوم همدیگرو پیدا كنیم به خصوص اینكه استادیوم پر میشه.
ولی اگه همه موبایل داشته باشن میشه داخل استادیوم همدیگرو یك جورایی پیدا كنیم ولی اگه یكیمون موبایل نداشته باشه فكر نمیكنم تو استادیوم مارو بتونه پیدا كنه!! تازه اونهایی كه زودتر میرسن نباید وارد ورزشگاه بشن چون معلوم نیست بقیه كجا میشینن كه به همین خاطر یك ساعت مشخص رو اعلام میكنیم و میگیم مثلا فلان ساعت همه اونجا باشیم.
حالا بچه ها همه نظراتتون رو بگید تا روش تصمیم گیری كنیم...
به نظر من محل قرار همون میدون ازادی سمت انقلاب و زیر پل هوایی باشه خوبه و از اونجا همه باهم با ماشین كاسپر میریم استادیوم.
حالا نظر شما چیه بچه ها؟
راستی بچه ها پرچم رو هم یادتون نره:4:

من جام حذفی اول فصل اومدم تهران بازی رفت پرسپولیس-سپاهان رو آزادی بودم, با تجربه های قبلی كه از آزادی دارم (بازی های مقدماتی جام جهانی آلمان) یه بار نشده تو ورزشگاه بتونم به كسی با موبایل زنگ بزنم میثم جان, بهتره روی اون موضوع خیلی حساب نكنی.

farhad1366
29th May, 2007, 11:04 AM
تجربه ثابت كرده تو استادیوم نمیشه كسی رو راحت پیدا كرد .فكر كنم همومن اول خیابون انقلاب مناسب باشه .

KASPER
29th May, 2007, 12:49 PM
بنده هم كاملا موافقم!
دوستمون ديويد بكهام هم اعلام آمادگي كرده بود تو ارتش سرخ! اگه كسي باهاش در ارتباطه ببينه مي خواد با ما هماهنگ بشه يا نه؟!

barça
29th May, 2007, 09:52 PM
آقا یه ساعت قبل از بازی میخوایم قرار بذاریم...تا بریم برسیم استادیوم میشه 4....

بنظر شما نیم ساعت مونده به بازی تو طبقه’ اول استادیوم , اونم جایگاه...میشه جا برای نشستن پیدا كرد..؟؟؟

من میگم بریم طبقه’ دوم حالشو ببریم , هم به كل بازی مسلطیم هم به تمام حواشی...

NoName
29th May, 2007, 10:13 PM
میثم جان حله.

من تماس می گیرم تا هماهنگ شیم.ضمنا حتما زود بریم تا جاهای خوب پر نشده باشن.

ایول نیما جون...

من جام حذفی اول فصل اومدم تهران بازی رفت پرسپولیس-سپاهان رو آزادی بودم, با تجربه های قبلی كه از آزادی دارم (بازی های مقدماتی جام جهانی آلمان) یه بار نشده تو ورزشگاه بتونم به كسی با موبایل زنگ بزنم میثم جان, بهتره روی اون موضوع خیلی حساب نكنی.

حق با مسعوده بچه ها تو ازادی ممكنه موبایل انتن نده...

تجربه ثابت كرده تو استادیوم نمیشه كسی رو راحت پیدا كرد .فكر كنم همومن اول خیابون انقلاب مناسب باشه .

اره فرهاد جون كاملا تایید میشه...من با اكثر بچه ها صحبت كردم همه نظرشون همینه همون میدون ازادی...

بنده هم كاملا موافقم!
دوستمون ديويد بكهام هم اعلام آمادگي كرده بود تو ارتش سرخ! اگه كسي باهاش در ارتباطه ببينه مي خواد با ما هماهنگ بشه يا نه؟

كاسپر جون من یك بار با این دیوید بهكام بدجوری كنتاكت داشتم یك جوری تو پیغام خصوصی بهش بگو بیاد والله ادم عجیبیه...خیلی دوست دارم از نزدیك بیبینمش...

آقا یه ساعت قبل از بازی میخوایم قرار بذاریم...تا بریم برسیم استادیوم میشه 4....

بنظر شما نیم ساعت مونده به بازی تو طبقه’ اول استادیوم , اونم جایگاه...میشه جا برای نشستن پیدا كرد..؟؟؟

من میگم بریم طبقه’ دوم حالشو ببریم , هم به كل بازی مسلطیم هم به تمام حواشی...

نظر بهزاد هم به نظرم بد نیست...بچه ها بقیه نظرشون چیه؟

KASPER
30th May, 2007, 12:09 AM
من موافقم اگه دوستان هم موافق باشن!
تنها مشكل آفتابه كه اون موقع از رو اونجا اذيت ميكنه!

soccerlover
30th May, 2007, 12:32 AM
نظر من اینه که برای ساعت 2 قرار بزاریم تا نهایتا 3 اونجا باشیم. من با طبقه دوم زیاد حال نمی کنم .البته نظر اکثریت هر چی باشه من تابعم.

InTeR
30th May, 2007, 12:38 AM
منم هستم
اما هروقت بازی مشد باشه میام:4:
(اینو قبلا نگفته بودم؟):4:

soccerlover
30th May, 2007, 12:49 AM
ما هم با کمال میل می اییم مشهد.می گم یه موقع بابا مامانت ناراحت نشن بیرونمون کن از خونتون؟

barça
30th May, 2007, 01:10 AM
من خودم اون اوایل كه استادیوم میرفتم خیلی عشق طبقه’ اول بودم...خداوكیلی بدون كوچكترین تعصبی میگم كه طبقه’ دوم خیلی بهتر از اوله...منم هر چی اكثریت بگه تابعم.

اما الان بعد از تقریباً هفت هشت ده سال استادیوم رفتن تجربه بهم ثابت كرده كه یه ساعت قبل از بازی برم استادیوم(اونم بازهای مهم كه جمعیت زیاد میره استادیوم) از طبقه’ دوم بازیو راحت ببینم و مثل آقاها:4: هم برگردم خونمون.

برای اینجور بازیها كه میخوای طبقه’ اول بشینی(تازه اونم جایگاه) باید حداقل 4-5 ساعت قبل استادیوم باشی.

farhad1366
30th May, 2007, 01:12 AM
از طبقه دوم فقط میشه بازی رو آنالیز كرد .به درد بازی نگاه كردن نمیخوره.همون طبقه اول عالیه

nikyperspolisi
30th May, 2007, 01:28 AM
شما ها را میبینم حسرت میخورم ایران نیستم بیام ورزشگاه 10 تیر میام ایران خیلی تلاش كردم زودتر بیام اما حیف امتحان دارم نمیشه

KASRA
30th May, 2007, 02:19 AM
شما ها را میبینم حسرت میخورم ایران نیستم بیام ورزشگاه 10 تیر میام ایران خیلی تلاش كردم زودتر بیام اما حیف امتحان دارم نمیشه

نیكی جون نگران نباش میثم-فرهاد و بهزاد و بقیه ی بروبكس میتركونن:wavetowel2:
قول دادن جای مارو هم خالی كنن:drinks:
بچه میگم صورتاتون رو همگی قرمز كنید تا ما از تلویزیون بهتر بتونیم تشخیصتون بدیم:biggrin:
مخصوصا داش بهزاد و :friends:

InTeR
30th May, 2007, 02:27 AM
ما هم با کمال میل می اییم مشهد.می گم یه موقع بابا مامانت ناراحت نشن بیرونمون کن از خونتون؟

قدمتون روی چشم.پاشین بیاین:welcome1:

barça
30th May, 2007, 11:13 AM
خب پس بالاخره كِی و كجا تصویب شد..؟؟؟

NoName
30th May, 2007, 01:14 PM
خوب بچه ها ساعت 30/14 میدون ازادی باشید. البته قبلش هم همتون یك زنگ بهم بزنید تا بیشتر هماهنگ باشیم.
ادرس قرار هم : میدون ازادی سمت خیابان انقلاب - همون یك 50 قدم از میدون ازادی به سمت خیابون انقلاب حركت كنید یك پل هوایی میبینید كه همتون اونجا باشید. زیر پل هوایی هم یك پراید سفید پاركه كه مال كاسپره.
ادرس فكر میكنم خیلی راحت باشه وی اگه باز نتونستید ادرسو پیدا كنید باهام در تماس باشید.

بچه ها علت اینكه گفتم ساعت 30/14 باشه این بود كه گفتم تا برسیم استادیوم ساعت 3 میشه درست یك ساعت نیم قبل از بازی. اینجوری تو استادیوم كه رسیدیم هم میتونیم بالا بشینیم هم پایین.
در مورد بالا نشستن یا پایین نشستن هم تو استادیوم صحبت میكنیم بیبینیم اكثریت چی میگن!

خوب بچه ها همه موافقید؟ اگه موافقید یك Ok بدید:8::8::8:

Iman
30th May, 2007, 01:21 PM
ای كاش من تهران بودم و میومدم !!
دلم واسه استادیوم رفتن كلی تنگ شده !!
بچه ها جای من رو هم خالی كنین
آخرین باری كه رفتم استادیوم بازی تیم ملی ایران- امارات بود مرداد 85
ایشالا امسال كه لیگ زودتر شروع میشه من هم تهرانم و همگی با هم میریم

Kian-S
30th May, 2007, 01:26 PM
ای كاش من تهران بودم و میومدم !!
دلم واسه استادیوم رفتن كلی تنگ شده !!
بچه ها جای من رو هم خالی كنین
آخرین باری كه رفتم استادیوم بازی تیم ملی ایران- امارات بود مرداد 85
ایشالا امسال كه لیگ زودتر شروع میشه من هم تهرانم و همگی با هم میریم

ایشالا منم تهرانم :4:

KASPER
30th May, 2007, 07:16 PM
ایشالا منم تهرانم :4:

جدي تهراني؟؟

KASPER
30th May, 2007, 07:20 PM
اطلاعيه ي باشگاه پرسپوليس:

با پيراهن قرمز به ورزشگاه بياييد!

باشگاه پرسپوليس با صدور اطلاعيه اي از هواداران دعوت كرد تا روز جمعه با حضور يكصد هزار نفري خود در ورزشگاه آزادي ضمن حمايت همه جانبه زمينه ي صعود به ديدار نهايي جام حذفي را فراهم سازند. به گزارش سايت رسمي باشگاه پرسپوليس در اين اطلاعيه آمده است هواداران با درك شرايط و موقعيت تيم همواره بهترين حامي و پشتيبان براي اعضاي تيم فوتبال بوده اند و بدون شك روز جمعه نيز با حضور پر شور خود ثابت خواهند كرد كه بي دليل عنوان محبوب ترين و پر طرفدارترين تيم آسيا را به خود اختصاص نداده است. روز جمعه پرسپوليس با استفاده از شرايط ميزباني با حماسه ي صدهزار نفري هوادارانش مي تواند به فينال راه يافته و بد شانسي هاي فينال جام حذفي فصل گذشته و رقابتهاي فصل جاري ليگ برتر را به فراموشي سپرده و با قهرماني ضمن پايان داادن به ناكامي هاي چندين ساله به حق واقعي خود برسد. باشگاه پرسپوليس در اين اطلاعيه ضمن تشكر و قدرداني از حمايت همه جانبه هواداران در فصل جاري رقابتهاي ليگ برتر تأكيد كرده است در شرايطي كه پرسپوليس از كورس قهرماني خارج شده بود به واسطه ي حمايت همه جانبه هوادارانش با 5 برد متوالي و 10 بازي بدون شكست توانست در روزهاي آخر به مدعي فتح جام ششم رقابتهاي ليگ برتر تبديل شود و حالا وقت آن فرا رسيده است كه پرسپوليس در سايه ي حمايت پرشور و بي نظير هوادارنش بعد از سالها به ليگ قهرمانان آسيا راه يابد.
باشگاه پرسپوليس از هواداران درخواست كرده كه فارغ از حاشيه ها تا دقيقه ي آخر از حمايت تيم غافل نشده و با پيراهن قرمز به ورزشگاه بيايند.
باشگاه پرسپوليس قصد دارد قبل از شروع بازي پرسپوليس و سپاهان با اجراي برنامه هاي فرهنگي ورزشي و هنري ساعات خوشي را براي هواداران فراهم نمايد.

Siyavoush
30th May, 2007, 10:05 PM
جدي تهراني؟؟

بله من و كیان و ایمان یك ماهه دیگه این موقع تهرانیم:russian:

KASRA
30th May, 2007, 11:03 PM

اقا حالا كه همه هستن دلتون میاد من نباشم:277:
حالا كه اینطوریه یهو دیدیدن زد به سرم من اومدم دو رو هم بتركونیم:bomb: :dadoom: :dadoom:

KASPER
30th May, 2007, 11:18 PM

تو براي چي مي خواي بياي؟! :4:

forever_failure
30th May, 2007, 11:24 PM

پس سام چي؟

InTeR
30th May, 2007, 11:37 PM
خوش خواهید امد(عجب جمله بندی:4:)

Siyavoush
31st May, 2007, 12:50 AM
اقا حالا كه همه هستن دلتون میاد من نباشم
حالا كه اینطوریه یهو دیدیدن زد به سرم من اومدم دو رو هم بتركونیم
نیایی نامردی:perspolis:

تو براي چي مي خواي بياي؟
چرا نیام؟:4:

پس سام چي؟
نه بابا اون كه استقلالیه:focus:

KASRA
31st May, 2007, 12:55 AM
نیایی نامردی:perspolis:

چرا نیام؟:4:

نه بابا اون كه استقلالیه:focus:

نامرد چیه:huh: :rambo:
میگم سیا حرف های تازه میزنی:hi:
به خاطر تو هم كه شده میام:Punk: :give_rose:

Kian-S
31st May, 2007, 03:05 AM
جدي تهراني؟؟

تابستون كه میام ایران. امیدوارم تا وقتی كه لیگ شروع میشه تهران باشم.

barça
31st May, 2007, 04:54 PM
میثم جون من فردا سر ساعت 14:30 زیر پل هوایی وایستادم...اتفاقاً امروز كه داشتم از زیر پل مورد نظر كه رد میشدم یه نیگا بهش انداختم كه یاد قرار فردامون افتادم.:4:

آقا من كه Ok یَم...:4:

NoName
1st June, 2007, 03:04 AM
میثم جون من فردا سر ساعت 14:30 زیر پل هوایی وایستادم...اتفاقاً امروز كه داشتم از زیر پل مورد نظر كه رد میشدم یه نیگا بهش انداختم كه یاد قرار فردامون افتادم.:4:

آقا من كه Ok یَم...:4:

ایوالله بارسا جون:8::8::8:
خوب بچه ها قرارمون فردا میدون ازادی - زیر پل هوایی ساعت 14:30 :8::8::8:

KASRA
1st June, 2007, 03:11 AM
خوش با حالتون:search:
فقط به امید خدا بعد از بازی سریع بیان با هم جشن رو تو خونمون ارتش سرخ بگیریم:nish:

SAEED
1st June, 2007, 09:50 AM

من هم اون موقع تهرانم. البته فقط برای چند روز!:biggrin:

Siyavoush
1st June, 2007, 09:57 AM
من هم اون موقع تهرانم. البته فقط برای چند روز!:biggrin:

وی خب شما كه خودتو نشون نمیدی دكتر!:clap:

SAEED
1st June, 2007, 10:04 AM
وی خب شما كه خودتو نشون نمیدی دكتر!:clap:

منو میتونین حوالی سفارت سنگاپور رویت كنین! راستی آدرس سفارتش كجاست؟ میدونی؟ كسی در مورد تورهای سنگاپور اطلاعی داره؟

Siyavoush
1st June, 2007, 10:08 AM
منو میتونین حوالی سفارت سنگاپور رویت كنین! راستی آدرس سفارتش كجاست؟ میدونی؟ كسی در مورد تورهای سنگاپور اطلاعی داره؟

دكتر پس خواستیم قرار بذاریم ا بچه ها بریم بیرون بیاییم دم سفارت بگیم با دكتر كار داریم؟:N_aggressive (34):

barça
2nd June, 2007, 12:36 AM
عجب سرِ كاری ای بود..!!!

Siyavoush
2nd June, 2007, 03:27 AM
یعنی هیچ عكسی چیزی ندارین؟!
بهتره زودتر این باختو فراموش كنین

NoName
2nd June, 2007, 04:08 AM
سلام بچه ها:8::8::8:
بچه ها من و كاسپر و نیما (ساكر لاور) و پسر عموم حامد امروز رفتیم استادیوم. راس ساعت 14:30 دقیقه هممون سر قرار اومدیم ولی نمیدونم چرا بهزاد و فرهاد نیومدند. به نظر من حداقل باید یك زنگ بهم میزدند چون ما اونجا منتظرشون موندیم. خلاصه رفتیم استادیوم. پاركینگ ها پر شده بود و مجبور شدیم ماشین رو جلوی درب استادیم پارك كنیم و درست 1 ساعت نیم قبل از مسابقه وارد ورزشگاه شدیم كه جمعیت كیپ تا كیپ نشسته بودند و جای نشستن نداشتیم. مجبور شدیم روی پله ها كه محل رفت امده بشیینیم كه خیلی هم اونجا اذیت شدیم چون كه كل ملت از اونجا رفت و امد میكردند.
كلی هم عكس گرفتیم كه من یكی یكی اپلود میكنم و تو این تاپیك میذارم.

NoName
2nd June, 2007, 04:16 AM
این دو تا عكسو درست یك ساعت نیم قبل از بازی گرفتم :

http://i10.tinypic.com/62528ub.jpg

http://i10.tinypic.com/4pd5gn4.jpg

NoName
2nd June, 2007, 04:21 AM
اینم یك دختر كوچولوی عاشق پرسپولیس كه همراه 100 هزار نفر ساعت ها قبل از مسابقه تو جمعیت نشسته و پرسپولیسو تشویق میكنه:8::8::8:

http://i12.tinypic.com/4tsxl4i.jpg

NoName
2nd June, 2007, 04:26 AM
اینم 3 تا تیفوسی پرسپولیسی كه این افتخار رو به ما دادند تا یك عكس ازشون بگیریم :

http://i17.tinypic.com/4yyqgl4.jpg

NoName
2nd June, 2007, 04:40 AM
خوب اینم یك سری عكس اختصاصی از خودمون : :drinks:

سمت راستی كاسپره سمت چپی نیماست و پایینی هم حامده :

http://i11.tinypic.com/4pxrgyg.jpg

اینم یك عكس تكی از حامد با اون شیپورش :

http://i10.tinypic.com/4v3uav7.jpg

سمت راستی كاسپره و سمت چپی نیماست و پایینی هم منم :

http://i12.tinypic.com/4vg33lz.jpg

اینم یك عكس تكی از من :

http://i13.tinypic.com/5xxll42.jpg

barça
2nd June, 2007, 10:21 AM
سلام بچه ها:8::8::8:
بچه ها من و كاسپر و نیما (ساكر لاور) و پسر عموم حامد امروز رفتیم استادیوم. راس ساعت 14:30 دقیقه هممون سر قرار اومدیم ولی نمیدونم چرا بهزاد و فرهاد نیومدند. به نظر من حداقل باید یك زنگ بهم میزدند چون ما اونجا منتظرشون موندیم. خلاصه رفتیم استادیوم. پاركینگ ها پر شده بود و مجبور شدیم ماشین رو جلوی درب استادیم پارك كنیم و درست 1 ساعت نیم قبل از مسابقه وارد ورزشگاه شدیم كه جمعیت كیپ تا كیپ نشسته بودند و جای نشستن نداشتیم. مجبور شدیم روی پله ها كه محل رفت امده بشیینیم كه خیلی هم اونجا اذیت شدیم چون كه كل ملت از اونجا رفت و امد میكردند.
كلی هم عكس گرفتیم كه من یكی یكی اپلود میكنم و تو این تاپیك میذارم.

میثم جون من 5 دقیقه دیر رسیدم سر قرار كه دیدم هیشكی اونجا نبود...بابا یه 5 دقیقه منتظر میشدین دیگه..!!!

شماره تم كه اصلاً در شبكه موجود نیست.:shok:

Ehsan_Eshghe_Lazio ™
2nd June, 2007, 10:23 AM
پس اون کاسپر چیه میگه عکسه تکی گرفتی بهزادم سر کار گذاشتیم مثل اینکه

KASPER
2nd June, 2007, 05:50 PM
پس اون کاسپر چیه میگه عکسه تکی گرفتی بهزادم سر کار گذاشتیم مثل اینکه

احسان جان! با لازيو كاملا باهاتم!
اما برادر من! ارسالت رو يه ترجمه بكني هم بد نيست!

بهزاد جان! ما تا 14:40 وايساديم! اما جنابعالي تشريف نياوردين! البته كلي هم شاكي شديم ازت! لا اقل يه شماره تماسي چيزي از خودت ميدادي تا باهات تماس بگيريم ببينيم تكليفمون رو بدونيم!

Ehsan_Eshghe_Lazio ™
2nd June, 2007, 06:06 PM
چه حالی کردم با این ارسال کاسپر
میثم یه عکس گداشته بود بعد بالاش نوشته بود عکسه تکی در صورتی که تو پشت سرش بودی من گفتم اینکه نشد تکی ترجمه متن بالایی بود

KASPER
2nd June, 2007, 06:28 PM
چه حالی کردم با این ارسال کاسپر
میثم یه عکس گداشته بود بعد بالاش نوشته بود عکسه تکی در صورتی که تو پشت سرش بودی من گفتم اینکه نشد تکی ترجمه متن بالایی بود

اهان!
اما فكر كنم ميثم اشتباهشو درست كردش!

barça
2nd June, 2007, 10:24 PM
بهزاد جان! ما تا 14:40 وايساديم! اما جنابعالي تشريف نياوردين! البته كلي هم شاكي شديم ازت! لا اقل يه شماره تماسي چيزي از خودت ميدادي تا باهات تماس بگيريم ببينيم تكليفمون رو بدونيم!

آقا من خداوكیلی 14:35 دقیقه اومدم رو پل هوایی روبروی جهان فیلم..ولی اثری از هیچ جنبنده ای ندیدم.

یكمی جلوتر(بسمت میدون آزادی) یه ماشین آتش نشانی وایستاده بود كه داشتن با یه ساختمون ور میرفتن , گفتم شاید رفتین اونجا ولی اونجا هم خبری نبود , زیر پل فقط یه پیكان وانت سفید وایستاده بود.

من یه آژانس گرفتم كه بدبختی خوردیم به ترافیك , بخاطر همون 5 دقیقه تاخیر داشتم.

بهرحال اگه تقصیر از من بوده من شرمنده ام.

NoName
3rd June, 2007, 01:19 AM
بهزاد جون خداییش ما تا 2:40 دقیقه زیر پل هوایی وایستادیم. ولی خوب حالا اشكالی نداره گذشته ها گذشته. قسمت نبود ایندفعه همدیگرو بیبینیم انشالله در قرارهای دسته جمعی اینده همدیگرو ملاقات میكنیم:8::8::8:

SAEED
3rd June, 2007, 01:25 AM
مخور غم گذشته! گذشته ها گذشته!! هرگز به غصه خوردن گذشته برنگشته!!

NoName
3rd June, 2007, 02:03 AM
مخور غم گذشته! گذشته ها گذشته!! هرگز به غصه خوردن گذشته برنگشته!!

دكتر تهاجم فرهنگی بهمون نكن:4: اهنگهای لس انجلسی برامون نخون:4:

SAEED
3rd June, 2007, 02:13 AM
دكتر تهاجم فرهنگی بهمون نكن:4: اهنگهای لس انجلسی برامون نخون:4:

معین هم شد لوس آنجلسی؟!:nish:
پس یه آهنگ دیگه میخونم:

ای پادشه خوبان....داد از غم تنهایی....دل بی تو به جان آمد....وقتست كه باز آیی

منحرف نشین ها! این از هایده نبود! از حافظ بود!:nish:

NoName
3rd June, 2007, 02:16 AM
معین هم شد لوس آنجلسی؟!:nish:
پس یه آهنگ دیگه میخونم:

ای پادشه خوبان....داد از غم تنهایی....دل بی تو به جان آمد....وقتست كه باز آیی

منحرف نشین ها! این از هایده نبود! از حافظ بود!:nish:

سعید جون با تهاجمات فرهنگیت مارو شكست دادی:4:

SAEED
3rd June, 2007, 02:21 AM
سعید جون با تهاجمات فرهنگیت مارو شكست دادی:4:

من غزل حافظ میخونم آقا میثم! تو فكرت منحرفه!:man_in_love:

NoName
3rd June, 2007, 02:30 AM
من غزل حافظ میخونم آقا میثم! تو فكرت منحرفه!:man_in_love:

به نظر من به حافظ هم تهاجم فرهنگی شده كه شعرهای خواننده های لس انجلسی رو نوشته:4:

barça
3rd June, 2007, 06:04 AM
بهزاد جون خداییش ما تا 2:40 دقیقه زیر پل هوایی وایستادیم. ولی خوب حالا اشكالی نداره گذشته ها گذشته. قسمت نبود ایندفعه همدیگرو بیبینیم انشالله در قرارهای دسته جمعی اینده همدیگرو ملاقات میكنیم:8::8::8:

میثم جون اون ماشین آتشنشانی ای كه گفتمو دیدی یانه..؟؟؟

به امید خدا از دفعه’ بعد كه معلوم نیست كِیه همه چی رو حل میكنیم.:good:

NoName
3rd June, 2007, 02:05 PM
میثم جون اون ماشین آتشنشانی ای كه گفتمو دیدی یانه..؟؟؟

به امید خدا از دفعه’ بعد كه معلوم نیست كِیه همه چی رو حل میكنیم.:good:

انشالله دفعه بعد همدیگرو میبینم بهزاد جون:drinks: :8::8::8:

soccerlover
4th June, 2007, 08:52 PM
میثم جون ممنون بابت عكسها.
امیدوارم برای بازیهای بعدی همه سروقت بیان تا جمعمون جمعتر بشه.

ضمنا چون پرسپولیس این بازی رو باخته من عكسارو آپلود نمی كنم .باشه برای دفعه های بعدی .

قربون رفقای عزیز میثم و كاسپر

NoName
5th June, 2007, 12:53 AM
میثم جون ممنون بابت عكسها.
امیدوارم برای بازیهای بعدی همه سروقت بیان تا جمعمون جمعتر بشه.

ضمنا چون پرسپولیس این بازی رو باخته من عكسارو آپلود نمی كنم .باشه برای دفعه های بعدی .

قربون رفقای عزیز میثم و كاسپر

4كرتیم نیما جون:8::8::8:
انشالله تو قرار بعدی بازم همدیگرو میبینیم:8::8::8:

NoName
24th August, 2007, 09:25 AM
خوب امروز من سیاوش ایمان كیان سام و بهزاد به استادیوم میریم:8::8::8:

ya_hoo
24th August, 2007, 01:35 PM
بچه ها منم اگه مورد قبول درگاه حق قرار بگیره و قسمت کنه میام . دارم تنهایی میرم خوشحال می شم شمارم اونجا ببینم.

Peerless Alex
24th August, 2007, 04:54 PM
پدر من رو فرستادی دنبال نخود سیاه گرفتارم کردی تو تورین خودتون پا میشین میرین ورزشگاه .اصلا من قهرم با شما :5: یکی از طرف من یه بطری اب محکم بکوبونه تو کله ی دروازه بان حریف :4:راستی میثم جو نگیردت مثه اون تماشگر نما استقلالیه وسط زمین ببینیمت؟!

Ehsan_Eshghe_Lazio ™
24th August, 2007, 05:29 PM
مگه ميثم مسله توئه كارايي كه خودت مي كني همه كه نمي كنن دختر
---------------
اين ورزشگاه كجا هست يه آدرسي نشوني؟

forever_failure
24th August, 2007, 08:10 PM
احسان جان شوخي ميكني؟ورشگاه ازادي رو ميگنا!
حيف كه نتونستم از بازي سايپا بگذرم وگرنه شايد من هم خدمت ميرسيدم.راستي مگه بهزاد نيومد؟

Soheil 7
25th August, 2007, 03:07 AM
حيف كه نتونستم از بازي سايپا بگذرم وگرنه شايد من هم خدمت ميرسيدم.
یعنی بازیه سایپا اینقدر مهم بود كه قید پرسپولیس رو بزنی؟
منم از چند مدت پیش برنامه ریزی كردم كه بیام استادیم امروز با رفقا, ولی از اونجایی كه من به شدت خوش شانسم یه مشكلی برامون پیش اومد نتونستیم بیایم. حیف.

NoName
26th August, 2007, 04:12 AM
بچه ها منم اگه مورد قبول درگاه حق قرار بگیره و قسمت کنه میام . دارم تنهایی میرم خوشحال می شم شمارم اونجا ببینم.

دویل جون قسمت نشد. ارسالتو دیر دیدم. انشالله دفعه بعد باهم میریم:3::8::8::8:

NoName
26th August, 2007, 04:22 AM
پدر من رو فرستادی دنبال نخود سیاه گرفتارم کردی تو تورین خودتون پا میشین میرین ورزشگاه .اصلا من قهرم با شما :5: یکی از طرف من یه بطری اب محکم بکوبونه تو کله ی دروازه بان حریف :4:راستی میثم جو نگیردت مثه اون تماشگر نما استقلالیه وسط زمین ببینیمت؟!

دخترم همراه خودمون یك استقلالی به نام سام برده بودیم استادیوم.هی میخواست بپره وسط زمین ولی من و داداشش سیا به شدت جلوشو گرفته بودیم.:4:
این پسر عموم هم كه هی میخواست نارنجك بندازه. ایمان هم كه هی شعار توپ تانك فشفشه داور دقت كن رو میداد.
كیان هم كه داشت شعارهای ایمان رو حفظ میكرد كه وقتی رفتش قبرس تو بازی های اپولون بگه:4:
سعید بندری و دارو دستش هم دقیقه 86 به بعد اومدن و اصلا نمیدونستن كی با كی بازی داره.( خوب طفلكیا از برشا و بولونیا اونورترو ندیدن. )
بهزاد هم كه فقط به فكر خوردن بود.
كامیك هم كه همزمان با بازی اهنگ گوش میكرد.

و منم تماشاگر نمونه انتخاب شدم:4: چون همه كارهایی كه اینا میكردند من همرو باهام انجام میدادم:4:

NoName
26th August, 2007, 04:31 AM
مگه ميثم مسله توئه كارايي كه خودت مي كني همه كه نمي كنن دختر

احسان جون یادم رفته بود دخترم رو خدمتت معرفی كنم.:vahidrk1: :8::8::8:
این دختر دختر خونده منه و همه ارث و میراث رو به نامش كردم:4:
زیاد شیطون نیستش مثلا فوقش همراه خودش اصلحه به استادیوم میبره:4:

--------------------------------------------------

به سهیل و سروش :
انشالله بازی های بعدی رو باهم میریم:8::8::8:

NoName
26th August, 2007, 04:33 AM
بچه ها به زودی عكسهای داخل استادیوم رو براتون میذارم:8::8::8:

Masoud_A
26th August, 2007, 04:41 AM
ما پارسال بازی رفت فینال جام حذفی كه 1-1 شد اومدی استادیوم وسط 200 تا پرسپولیسی تو جایگاه تهش نزدیك بود كتك بخوریم.

KASRA
26th August, 2007, 08:26 AM
ما پارسال بازی رفت فینال جام حذفی كه 1-1 شد اومدی استادیوم وسط 200 تا پرسپولیسی تو جایگاه تهش نزدیك بود كتك بخوریم.

مسعود جان اشتباهی رفتی:4:
احتمالا رفتی تو جایگاه سینه چاكا و تیفوسی ها عین عكسی كه در امضای منه:4: :107:
میرفتی تو جایگاه استقلالی ها و یا جایگاهی كه بی طرف ها و بچه مثبت ها میشینن:5:

forever_failure
26th August, 2007, 10:13 AM
یعنی بازیه سایپا اینقدر مهم بود كه قید پرسپولیس رو بزنی؟
منم از چند مدت پیش برنامه ریزی كردم كه بیام استادیم امروز با رفقا, ولی از اونجایی كه من به شدت خوش شانسم یه مشكلی برامون پیش اومد نتونستیم بیایم. حیف.

سهيل جان اخه من طرفدار سايپا هم هستم.در ضمن پرسپوليس به اندازه ي كافي طرفدار داره ولي سايپا نه.حتي اونايي كه ميان ورزشگاه هم طرفدار سايپا نيستن خيلي هاشون فقط براي سرگرمي ميان ورزشگاه.مثلا تو همين بازي اخر وقتي سايپا گل خورد هر كي سمت ما بود فجر رو تشويق كرد.جالب بود كه وقتي هم سايپا گل ميزد سايپا رو تشويق ميكردن.

KAMRAN21
26th August, 2007, 10:31 AM
مسعود جان اشتباهی رفتی:4:
احتمالا رفتی تو جایگاه سینه چاكا و تیفوسی ها عین عكسی كه در امضای منه:4: :107:
میرفتی تو جایگاه استقلالی ها و یا جایگاهی كه بی طرف ها و بچه مثبت ها میشینن:5:

بابا تیفوسی...بابا خطرناک!
بابا ساوت سایدی!

KASRA
26th August, 2007, 10:47 AM
بابا تیفوسی...بابا خطرناک!
بابا ساوت سایدی!

:16gaya: :16gaya: :16gaya: :mellow: :mellow: :mellow:
حالا خوبه به شوخی گفتیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mega_shok: :39:
كامی چرا ناراحتی یقه ی منو میگیری:106:

KAMRAN21
26th August, 2007, 10:49 AM
بابا وست وودی:4:
عجب

KASRA
26th August, 2007, 10:53 AM
بابا وست وودی:4:
عجب

وست وود-خطر-سایدی-دیوانه!!!!!!!!!!!
ما كه نفهمیدیم:cigar:

KAMRAN21
26th August, 2007, 10:57 AM
نگرفتی منظور رو.بیخیال!
کسری این تیمتون با بکهامم کما فی السابق نتیجه میگیره که!:26:
واسه بازیای گلکسی استادیوم میری؟

KASRA
26th August, 2007, 11:03 AM
نگرفتی منظور رو.بیخیال!
کسری این تیمتون با بکهامم کما فی السابق نتیجه میگیره که!:26:
واسه بازیای گلکسی استادیوم میری؟

نه بابا گلكسی تیم نیست دیگم تو گلكسی بازی نمیكنم:sigar:
پیشنهاد بهتری رسید باشگاه عوض كردیم:4:
الان در fc porto لس انجلس بازی میكنم كه از شانس بدم ما لباس از جوراب گرفته به بالا ابی هست:20: :mega_shok:

KAMRAN21
26th August, 2007, 11:08 AM
موفق باشی
انشالا یه روز زوج لندن دونوان تو تیم گلکسی میشی:292: :biggrin:

barça
26th August, 2007, 05:08 PM

عجب آدمی هستی تو..!!! :hey:
من كه تو كل اون 3-4 ساعتی كه تو استادیوم بودیم فقط یه بستنی خوردم.
كامران هم كه بنده خدا از اول تا آخرش داشت با منو سیا حرف میزد , حالا كِی آهنگ گوش داده خدا میدونه..!!!

كلاً فِك كنم تو استادیوم زیادی جوگیر شده بودی و توهم داشتی...چون تمام گزارشت خالی بندی بود.:tongue:

KASPER
26th August, 2007, 07:02 PM
دخترم همراه خودمون یك استقلالی به نام سام برده بودیم استادیوم.هی میخواست بپره وسط زمین ولی من و داداشش سیا به شدت جلوشو گرفته بودیم.:4:
این پسر عموم هم كه هی میخواست نارنجك بندازه. ایمان هم كه هی شعار توپ تانك فشفشه داور دقت كن رو میداد.
كیان هم كه داشت شعارهای ایمان رو حفظ میكرد كه وقتی رفتش قبرس تو بازی های اپولون بگه:4:
سعید بندری و دارو دستش هم دقیقه 86 به بعد اومدن و اصلا نمیدونستن كی با كی بازی داره.( خوب طفلكیا از برشا و بولونیا اونورترو ندیدن. )

و منم تماشاگر نمونه انتخاب شدم:4: چون همه كارهایی كه اینا میكردند من همرو باهام انجام میدادم:4:

اول اينكه از دستگيري خودت توسط نيروي انتظامي به جرم همراه نداشتن كارت اقامت هم بگو!:4:
هي افكار رو به سمت ديگران منحرف نكن من مجبور شدم به نمايندگي از بقيه سكوت رو بشكنم و افشاگري كنم!
حتي عكساي لحظات درگيري ميثم با نيروي انتظامي هم هست و بعدش دستگيريش!
خلاصه اينكه از اين پس منتظر افشاگري هاي ما باشيد!

راستي اسلحه درسته نه اصلحه!:4:

NoName
27th August, 2007, 03:25 AM
به بهزاد :
بهزاد جون تخمه رو فراموش كردی:4: پس معلوم شد خالی بستی:4:

به كاسپر :
حالا خوبه من به خاطر تو با پلیس درگیر شدم یادت رفت پلیسه موقع بازرسی میخواست گوشیتو بگیره ولی من با پلیس درگیر شدم و گوشیتو پس گرفتم:4:

barça
27th August, 2007, 04:47 AM
به بهزاد :
بهزاد جون تخمه رو فراموش كردی:4: پس معلوم شد خالی بستی:4:

اتفاقاً خودت خالی بندیت رو شد...سیاوش هست , میتونی ازش بپرسی.

من تخمه نخوردم.:19:

NoName
27th August, 2007, 05:49 AM
بچه ها انشالله فردا شب عكس های استادیوم رو براتون میذارم:8::8::8:

NoName
28th August, 2007, 07:45 AM
بچه ها تمام عكس ها اپلود شدند تا دقایقی دیگه براتون میذارم:king:

NoName
28th August, 2007, 07:47 AM
خوب برسیم به گزارش تصویری از استادیوم :

اول از همه از پرچم مقدس پرسپولیس شروع میكنم :

http://i18.tinypic.com/53yq3uo.jpg

اینم یك عكس از یك استقلالی به نام سام در بین 70 هزار پرسپولیسی :

http://i10.tinypic.com/4pknbkm.jpg

اینم یك عكس دسته جمعی از بچه ها قبل از شروع مسابقه كه به ترتیب ایمان كیان سام بهزاد و سیاوش رو در عكس میبینید :

http://i15.tinypic.com/4kf0whj.jpg

اینم یك عكس دو نفره از ایمان و كیان :

http://i17.tinypic.com/5zfz384.jpg

اینم یك عكس تكی از كامیك :

http://i12.tinypic.com/4po5qn5.jpg

اینم یك عكس از تماشاگران پرسپولیس در زمانی كه بازیكنان پرسپولیس برای گرم كردن وارد زمین شدند :

http://i17.tinypic.com/6cerg49.jpg

اینم دو تا عكس از مراسم استقبال تماشاگران از افشین قطبی :
افشین قطبی حدود 30 دقیقه مونده به شروع مسابقه اومد و یك دور به دور كل استادیوم زد و با استقبال پر شرور و پر حرارت تماشاگران پرسپولیس مواجه شد. زیباترین صحنه بوسیدن پرچم مقدس پرسپولیس توسط افشین قطبی بود.
تو این عكس افشین قطبی به جلوی ما رسید كه استقبال پر شور هواداران از اورو تو این عكس میبینید :

http://i17.tinypic.com/5znxk4j.jpg

اینم یك عكس دیگه از مراسم استقبال از افشین قطبی :

http://i17.tinypic.com/4ptxe2w.jpg

و در اخر هم یك عكس از میثم فولهامی در كنار ایمان موتمنی :

http://i17.tinypic.com/4uughnq.jpg

نكته : به علت اینكه سعید بندری از دقیقه 86 به بعد به استادیوم اومد عكسی ازش در دسترس نیست!

barça
4th September, 2007, 09:38 PM
اینم اون دوتا دونه عكسی كه من گرفتم...
البته با یكی دو هفته تاخیر.:4:

اینجا كیان از فرط بیكاری داره تیمو تشویق میكنه:blink: ...فك كنم هنوز یه ساعتی مونده بود به شروع بازی.:lol: البته گرفتن این عكس بدون همكاریه سام میسر نبود.:4:

http://i18.tinypic.com/4zuw3za.jpg

اینم وقتی كه سیاوش دچار احساسات میشه...:4:
افشین قطبی اومده برای تماشاگرا دست تكون میداد كه سیا بلند شد وایستاد رو صندلی خودش..!!!من همونجا سر جام نشسته بودم كه این لحظه رو شكار كردم.:19:
فقط یه نمه تیرهُ تاریك افتاده.:blink:

http://i5.tinypic.com/6hdutqg.jpg

KASPER
6th September, 2007, 11:01 PM
سلام بر دوستان!
این هفته بازی پیکان برنامه ی استادیوم داریم؟
من اولین پایه میباشم برای فردا.

SAEED
6th September, 2007, 11:10 PM
به یك تروریست (با حقوق مكفی) برای منصرف كردن میثم از رفتن به استادیوم نیازمندیم!

soccerlover
6th September, 2007, 11:19 PM
كاسپر من فكر كنم بتونم بیام .اگه خواستی یا زنگ بزن یا پیام خصوصی بده تا هماهنگ كنیم.

NoName
7th September, 2007, 10:51 AM
به یك تروریست (با حقوق مكفی) برای منصرف كردن میثم از رفتن به استادیوم نیازمندیم!

سعید جون اون تروریستت موفق شد:4: من مسافرت هستم و این بازی رو نمیتونم برم استادیوم:4:

SAEED
7th September, 2007, 12:56 PM
سعید جون اون تروریستت موفق شد:4: من مسافرت هستم و این بازی رو نمیتونم برم استادیوم:4:

شکلک سجده شکر!!:perspolis:

Iman
7th September, 2007, 01:51 PM
حیف نیستم وگرنه امروزم میرفتم استادیوم !!
من تازه رسیدم دبی و از دو هفته یش تازه عكسهاش رو دیدم ! جای همگی خالی كلی خوش گذشت
این كیان عین این ندید بدیدها هی می پرسید: اونی كه زرد پوشیده با كیه؟
فكر می كرد تو استادیوم داورش با داور تو تلوزیون فرق داره
بهزاد كه اون دور بود فقط داشت می خندید، حالا به چی دقیقاَ اطلاع ندارم
میثم هم با این فامیلشون اومده بود تو نیمه دوم هر 10 دقیقه یه بار یه بوق می زد و چرت ما رو می پروند !!
خود میثم هم عكاس شده بود هی عكس می گرفت !!
سعید بندری هم كه با اعتماد به نفس بالا 1 ساعت بعد از شروع بازی اومد تو استادیوم و با صدایی كه میثم از خودش در آورد تونست مارو پیدا بكنه !!
حالا اون صدا چی بود؟؟ میثم داد زد برشاااااااااااه !!
اون هم فوری برگشت !!
حالا جالبه به پیراهن مهدی واعظی گیر داده كه این مشكی و سبز مال پالیوكاس !!!
حالا واعظی اصلاَ پالیوكا رو یادش نمیاد، نیست پالیوكا 4 سال از خدا كوچكتره، واعظی بنده خدا نمی دونست اون كیه دیگه !!
خلاصه در جوار ما به همه خوش گذشت !!

The Psychotic Eyes
8th September, 2007, 07:31 PM
یه سوال فنی :

چرا همه تو استادیوم تخمه میشکنن ؟
تو این عکسهایی که گذاشته بودین اکثریت مشغول شکستن این موجد سرکاری بودن :baaasmiley:

sara
9th September, 2007, 01:45 AM
بچه ها از بین شما ها كه استادیوم میرید كسی لیدری به نام رامین می شناسه؟ جایگاه 23؟

M e S s I
13th September, 2007, 01:07 AM
شما رو به جايگاه 36..جايگاه تيفوسي هاي جنجالي شورشي پرسپوليس دعوت ميكنم فقط مياين استقلالي نيارين كه مسئوليت سلامتيش با خودتونه!

KASPER
13th September, 2007, 10:22 PM
حالا دعوتو بيخيال!
ما جايگاه 2 ميشينيم!
اگه دوست داشتي اونجا در خدمتيم!

M e S s I
13th September, 2007, 10:30 PM
ممنون..ولي اونجاها خشك و بي روحه اصلا هيجان نداره..تو بيا جايگاه 36 با تيفوسي ها ببين چقدر خوش ميگذره:perspolis:

KASRA
13th September, 2007, 10:35 PM
ممنون..ولي اونجاها خشك و بي روحه اصلا هيجان نداره..تو بيا جايگاه 36 با تيفوسي ها ببين چقدر خوش ميگذره:perspolis:

من كه الان ایران نیستم زمانی هم كه بودم خیلی بچه بودم كه جایگاه تیفوسی ها رو بدونم كجاست :wink2:
ابی ها فكر میكنم جایگاه 8 رو دارن ما كدوم جایگاه رو داریم كه قرارگاه بروبچ تیفوسی شورشی سینه چاك قرمز هست:barareh:
یعنی جایگاه 36 میشینن یا جای دیگه ای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:hair:

M e S s I
13th September, 2007, 10:39 PM
جايگاه 35-36 جايگاه تيفوسي هاي پرسپوليسه...با يك سري بچه هاي با تعصب كه واقعا براي پرسپوليس حاضرن جونشونو بدن ميريم اونجا ..فكر كنم عليرضا رو بشناسي اينم وبلاگش www.ultra35.myblog.ir
قاتل استقلالياست:4:

KASRA
13th September, 2007, 10:42 PM
جايگاه 35-36 جايگاه تيفوسي هاي پرسپوليسه...با يك سري بچه هاي با تعصب كه واقعا براي پرسپوليس حاضرن جونشونو بدن ميريم اونجا ..فكر كنم عليرضا رو بشناسي اينم وبلاگش www.ultra35.myblog.ir
قاتل استقلالياست:4:

اره بابا خیلی بچه یاحالیه چند باری باش چت زدیم:hi:
كاش منم بودم با هم میرفتیم وای خدا:cry:
صورت مورت رو قرمز میكردم و به عشق پرسپوليس فریاد میزدیم:N_aggressive (14):

KASRA
13th September, 2007, 10:43 PM
اون عكسی رو هم كه در اواتارم داشتم رو هم از اون گرفتم:friends

M e S s I
13th September, 2007, 10:50 PM
آره بابا حتي خود بازيكناي پرسپوليس هم ميدونن ما اونجاييم...استقلاليا كه جرات ندارن از اونجا رد بشن:ghelioon:

KASPER
15th September, 2007, 10:10 PM
آقا فردا استاديوم!
نبود؟!:4:

NoName
16th September, 2007, 03:46 AM
آقا فردا استاديوم!
نبود؟!:4:

كاسپر جون منم به احتمال زیاد میام:8::8::8:

barça
16th September, 2007, 03:47 AM
منم كه طبق معمول پایه ام...:4:

Iman
16th September, 2007, 03:51 AM
كاش تهران بودم و فردا باهاتون میومدم
جای من رو هم خالی كنین

Soltan Ali Daei
16th September, 2007, 04:22 AM
ایمان خان طی مدتی كه جمهوری اسلامی بودی كدوم بازیها رو رفتی؟

Iman
16th September, 2007, 05:09 AM
ایمان خان طی مدتی كه جمهوری اسلامی بودی كدوم بازیها رو رفتی؟

من جمهوری اسلامی نبودم
من ایران بودم !!

فقط بازی با پگاه رو تونستم برم چون بازی 2 روز قبل از بازی با پیكان من پرواز داشتم !
اما كلاَ خیلی رفتم استادیوم آزادی و همه جا(غیر از زیر اسكوربورد) نشستم !

KASPER
17th September, 2007, 04:54 PM
با عرض شرمندگي! من ديروز رفتم!
اما در لحظات آخر يعني در حالي كه منصرف شده بودم. به اصرار يه نفر ديگه پاشديم رفتيم! :4:

barça
17th September, 2007, 11:57 PM
منم دیدم خبری نشد خودم انداختم رفتم...

یه سری عكس گرفتم كه به زودی میذارم همه ببینن...:4:

NoName
18th September, 2007, 09:23 AM
من نتونستم بازیو برم استادیوم...

barça
21st September, 2007, 01:57 AM
فردا كسی پایه نیست بریم استادیوم..؟؟؟

arsenal_ir
16th October, 2007, 07:03 PM
http://pics.freekick.ir/cpg1413/albums/userpics/10001/estegfhal1-1perspolis_27.jpg

بقیه عکسا : http://pics.freekick.ir/cpg1413/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=4

http://pics.freekick.ir/cpg1413/albums/userpics/10001/normal_estegfhal1-1perspolis_28.jpg

Soheil 7
27th October, 2007, 01:00 PM
كسی اینجا بازی با ملوان رو رفته استادیوم تختی انزلی؟ من كه رفتم با اجازتون. انزلی چی های نامرد آخر بازی چند تا از پرسپولیسیها رو اذیت میكردن. ای كاش می بردیمشون جواب فحش هاشون رو میدادیم.

zamara
8th February, 2008, 04:42 PM
با سلام به همه پرسپوليسيهاي عزيز :
بازي اين هفته پرسپوليس در مشهد و در استاديوم ثامن اين شهر برگزار ميشه . من از طرف همه كساني كه در مشهد نيستند ،به استاديوم ميرم و از طرف اونا تيم محبوبمان را تشويق ميكنم .
واي چه كار سختي !!!!!!!!

S@eed
8th February, 2008, 04:45 PM
با سلام به همه پرسپوليسيهاي عزيز :
بازي اين هفته پرسپوليس در مشهد و در استاديوم ثامن اين شهر برگزار ميشه . من از طرف همه كساني كه در مشهد نيستند ،به استاديوم ميرم و از طرف اونا تيم محبوبمان را تشويق ميكنم .
واي چه كار سختي !!!!!!!!

دوست عزیز بازی که توی تهران برگزار میشه:60:

zamara
8th February, 2008, 07:48 PM
واي !!!! عجب سوتي دادم !! شرمنده .
چون تازه وارد هستم كمي هول شدم . بخدا ميدونستم كه اين بازي در تهران برگزار ميشه ولي نميدونم چرا فكر كردم بازي رفت است و موقع نوشتن ، اينجوري به ذهنم اومد !!
به بزرگي خودتون منو ببخشيد .

KASPER
10th February, 2008, 02:46 AM
دوستان!
فردا استاديوم نبود؟!:4:

Peerless Alex
10th February, 2008, 03:06 PM
ببین کاسپر جلو همون در استادیوم وایستی من اومدم یه کلاه قرمز خریدم روش نوشته اونلی پرسپولیس یه بوق قرمزم دستم میگیرم !!فک کنم دیگه بشناسی نری تو تا من بیاما:4:

KASPER
17th February, 2008, 02:23 AM
اااا!
ديدمت ها!! اما فكر نميكردم تو باشي!:4:
بازي راه آهن , نبود استاديوم؟!
واقعا براي من يكي از لذت بخش ترين تفريحات در دنياست رفتن به استاديوم! البته فقط بازي هاي پرسپوليس!

KASPER
1st May, 2008, 12:53 AM
دوستان در صورت تمايل به حضور در جمع پرسپوليسي ها در آستاديوم آزادي براي بازي هاي باقيمانده لطفا هماهنگي لازم را جهت حضور جمعي به عمل آوريد!
با تشكر! انجمن مشوقان ارتش سرخ پارسفوتبال!

nikyperspolisi
1st May, 2008, 03:06 AM
من قول نمیدم اما اگه بتونم كارام را بكنم زودتر شاید بشه برای دو بازی آخر بیام ایران و ورزشگاه آزادی

PrV
1st May, 2008, 10:07 AM
منم قول نمیدم ولی سعی میکنم بیام

KASPER
1st May, 2008, 05:43 PM
خوبه والا! اينم پرسپوليسي هاي انجمن ما!

PrV
1st May, 2008, 06:34 PM
خوبه والا! اينم پرسپوليسي هاي انجمن ما!

خوب خوبه قول بدیم و نیایم

KASPER
2nd May, 2008, 12:16 AM
منظورم نيومدنه!
خدائيش من خودم از كار و زندگيم ميزنم و ميرم استاديوم!
خيليا هم هستن كه اين كارو ميكنن!
خب هر كسي تا يه حدي و به يه اندازه اي از يه تيم طرفداري ميكنه!!!

PrV
2nd May, 2008, 12:27 AM
منظورم نيومدنه!
خدائيش من خودم از كار و زندگيم ميزنم و ميرم استاديوم!
خيليا هم هستن كه اين كارو ميكنن!
خب هر كسي تا يه حدي و به يه اندازه اي از يه تيم طرفداري ميكنه!!!

منم باهات موافقم کاسپر جان ولی خوب بعضی وقتا یه مشکلاتی پیش میاد که ادم نمیتونه ازشون بگذره

KASRA
2nd May, 2008, 01:44 AM
حیف کاسپر جان
كاش من ایران بودم قطعا بات میومدم میرفتیم جایگاه 36 حال میكردیم:8::8:

PrV
2nd May, 2008, 02:02 AM
حیف کاسپر جان

من میگم میخوای پرچم بزرگ ببریم اسمتو روش بنویسیم بزنیم سر در 36

KASRA
2nd May, 2008, 02:07 AM
من میگم میخوای پرچم بزرگ ببریم اسمتو روش بنویسیم بزنیم سر در 36

:4::4::4:
نه ما به همین تجلیل در اینجا راضی هستیم خودتون رو به درد سر نندازید:4::4:
ولی خدا وكیلی عشق و حال جایگاه 36
جایگاه مرگ و زندگی:8:

قتلگاه ابی ها:13janelle:

N I M A
2nd May, 2008, 02:09 AM
منم احتمال داره با 3 یا 4 تا رفیقام بیام..
احتمالا شتبه از اراك راه میوفتم كه مستقیم بیام استادیوم...
شمارتون رو بدید كه همدگیرو تو استادیوم ببینیم...

PrV
2nd May, 2008, 02:27 AM

شنبه خبرت میکنم
شمارمو برات میفرستم

KASPER
2nd May, 2008, 03:29 AM
حیف کاسپر جان

عزيزم من جايگاه 36اي نيستم!
سه تا اينور ترش يعني جايگاه3!:4:
اونجا رو خيلي دوست دارم!
اما خدائيش آدم تو استاديوم هيچوقت نميتونه چشم از جايگاه 36 برداره! هرچند كه جايگاه3 رو عشقه!:8:

N I M A
2nd May, 2008, 10:39 AM
ما هر جایگاهی كه داش سعید حال كنه میشینیم:4:

HOJÁT
2nd May, 2008, 11:36 AM
جاي ما شهرستاني هارم توي ورزشگاه خالي نگه داريد...

Mazzi
2nd May, 2008, 11:39 AM
منم هستم
كی و كجا قرار می زارید؟

Hamed
2nd May, 2008, 12:30 PM
مگه تو اراك هستی؟؟:goatee:
پس تقریبا همشهری هستیم:chase:
(خدا نكنه من اراكی باشم:31::4:)

N I M A
2nd May, 2008, 12:34 PM
مگه تو اراك هستی؟؟:goatee:
پس تقریبا همشهری هستیم:chase:
(خدا نكنه من اراكی باشم:31::4:)

منم اراكی نیستم ولی زندگی میكنم:4:

Hamed
2nd May, 2008, 12:36 PM
منم اراكی نیستم ولی زندگی میكنم:4:
خب خدا رو شكر:4:
دانشجویی؟؟

N I M A
2nd May, 2008, 12:37 PM
من امروز ساعت 2:30 بلیط گرفتم:4:
قرارمون استادیمو ازادی...دیر نكنی منتظرم:4:

N I M A
2nd May, 2008, 12:39 PM
خب خدا رو شكر:4:
دانشجویی؟؟

اره ترم دو حقوق
تو نمیای شنبه؟:4:

Hamed
2nd May, 2008, 12:42 PM
اره ترم دو حقوق
تو نمیای شنبه؟:4:
بابا ایول!!!
سلام ما رو به خانوم حكمت نژاد برسون:4:
نه بابا..درسا اجازه نمیدن!

KASPER
2nd May, 2008, 12:57 PM
دوستان با پ.خ با سعيد پروا هماهنگ كنيد!

N I M A
2nd May, 2008, 01:17 PM
ما هماهنگ كردیم:4:

KASPER
2nd May, 2008, 01:19 PM
پس ان شاءالله فردا استاديوم ميبينيم همديگه رو!

nikyperspolisi
2nd May, 2008, 03:59 PM
خوش به حالتان حسرت شما ها را ميخورم دعا كنيى بتونم زودتر بيام ايران و با شماها بيام ازادي

Mostafa
2nd May, 2008, 04:07 PM
كاسپر جون این عكس تو امضات نظم صفحه رو به هم می ریزه.
اگه می تونی ادیتش كن.

N I M A
3rd May, 2008, 11:08 AM
دعا كن ببره , در غیر این صورت من كه حال برگشت ندارم:4:

KASPER
9th May, 2008, 07:52 PM
دوستان!
آخرين اعلام براي بازي روز يكشنبه!
كساني كه قطعا ميان اعلام آمادگي كنن!

N I M A
9th May, 2008, 10:59 PM
دوستان!
آخرين اعلام براي بازي روز يكشنبه!
كساني كه قطعا ميان اعلام آمادگي كنن!

میام صد در صد:4:

BAYERN-4-LIFE
9th May, 2008, 11:19 PM
من خیلی خیلی دوست دارم بیام! ولی فعلا افتادیم وسط امتحانا!
ولی سعی میکنم جهنم سرخ رو که آخرین بازیمونه از دست ندم!

PrV
10th May, 2008, 10:53 PM
من خیلی دوست دارم بیام ولی فکر نکنم چون خیلی کار دارم ولی با سپاهان حتما میام رسیدین استادیوم از طرف منم تشویق کنید

N I M A
11th May, 2008, 12:20 AM
بابا من دارم از امتحانم میزنم فردا صبح میام:4:
تو هم از كارت بزن:4:

PrV
11th May, 2008, 12:29 AM
بابا من دارم از امتحانم میزنم فردا صبح میام:4:
تو هم از كارت بزن:4:

هر وقت تو قرار با gf رو بهم زدی اومدی اون موقعه شرطه :wink_smile:

N I M A
11th May, 2008, 12:32 AM
هر وقت تو قرار با gf رو بهم زدی اومدی اون موقعه شرطه :wink_smile:

ای بابا :4:
7 روز هفته رو ول كردی صاف امروز قرار گذاشتی:4:

PrV
11th May, 2008, 12:44 AM
ای بابا :4:
7 روز هفته رو ول كردی صاف امروز قرار گذاشتی:4:

خوب دیگه یادم نبود نه قرار مهمی نیست باید یه کتاب بگیرم ازش خیلی لازم دارم تا 5 هم کلاس داره پس نمیتونم زودتر سروته قضیه رو هم بیارم
انشالله بازی بعدی از الان بگو کیه تا قرار نذارم

N I M A
11th May, 2008, 12:46 AM
خوب دیگه یادم نبود نه قرار مهمی نیست باید یه کتاب بگیرم ازش خیلی لازم دارم تا 5 هم کلاس داره پس نمیتونم زودتر سروته قضیه رو هم بیارم
انشالله بازی بعدی از الان بگو کیه تا قرار نذارم

چهارشنبست:4:

PrV
11th May, 2008, 11:55 AM
چهارشنبست:4:

ممنون نیما جون 90% میام

nikyperspolisi
11th May, 2008, 09:00 PM
سعید جون میدونستی پرسپولیس نمیبره رفتی با خانوم بچه ها قرار گذاشتی ورزشگاه نری؟

PrV
11th May, 2008, 10:08 PM
سعید جون میدونستی پرسپولیس نمیبره رفتی با خانوم بچه ها قرار گذاشتی ورزشگاه نری؟

تقریبا :4:
ولی امروز ما هم کمکی جرو بحث داشتیم

PrV
14th May, 2008, 12:07 AM
آقایون هرکی خواست فردا بره استادیوم یه خبری به من بده

NoName
6th August, 2008, 12:14 PM
با سلام خدمت بروبكس گل پرسپوليسي:8::8::8:
بازي پرسپوليس با سايپا رو به همراه سياوش مصطفي (مازی كا 364) كامران (كسپر) محمد( محمد پویول) و سعيد(سعید پروا) رفته بوديم استاديوم. من زودتر از همه رسيدم استاديوم كه ديدم بيش از بيست هزار نفر فقط تو صف بليط ايستادن كه اين موضوع كمي نا اميدم كرده بود. اونجاها هم شايعه شده بود كه بليط جایگاه رو بازار سياه به قیمت چهار هزار تومان ميفروشه. در حالي كه باجه بلیط فروشی 2 هزار تومان!!! تا اينكه بهزاد با ماشينش بچه هارو رسوند و رفت. اونا كه اومدن رفتيم كمي تو صف دراز بليط فروشي ایستاديم. بعضيامون ميگفتيم برگرديم بعضيا ميگفتن بريم تو. سر دوراهي مونده بوديم كه محمد پويول گفتيم بريم بازار سياه ارزونتر ميفروشن!!! كه يك دفعه صداي كامران از اون دور اومد كه داد ميزد و ميگفت بالا مجانيه و بدون صف ميريم داخل این سربازه همین الان گفت. كه ما هم رفتيم و بالا زير سايه نشستيم تا بازي شروع شه. تو اين مدت شاهد مراسم بي نظير افتتاحيه مسابقات جام خليج فارس بوديم. كه اون پايين چند تا چيني رو ديديم كه داشتن از مراسم افتتاحيه الگو برداري ميكردند!!! خلاصه بازي شروع شد. كامران با حساسيت خاصي داور رو مورد نقد قرار ميداد و منتظر بود كوچكترين اشتباهي از بازيكنان سر بزنه تا بهشون گير بده و اونارو زير سوال ببره ولي در كل از بازي پژمان نوري كريم باقري مازيار زارع عليرضا محمد دراجوويچ ميثاق معمار زاده و... راضي بود ولي به شدت عملكرد بادامكي رو زير سوال ميبرد. همچنين از بازي عليرضا نيكبخت واحدي و خیرخواه هم زیاد راضي نبود. مصطفي هم دم به دقيقه به فولهام من گير داده بود و ول نميكرد و درياچه استاديوم آزادي رو نشون ميداد و ميگفت فيلم لاست رو اينجا فيلمبرداري كردن. سياوشم فقط لبخند ميزد. محمد پويولم كه اولين بارش بود يك مجموعه ورزشي رو از نزديك ديده بود همش پرسپوليس رو با بارسلونا مقايسه ميكرد كه من بالاخره متوجه ارتباط اين دو تيم نشدم!!! سعيد هم كه پشت سر هم از زمين و آسمون عكس ميگرفت. تنها كسي كه متفكرانه فوتبال رو تماشا ميكرد من بودم كه اين سكوت من موجب تعجب همگان شده بود! كلا چند كلمه بيشتر صحبت نكردم. تنها تحليلم در نيمه اول بود كه گفتم بايد نيكبخت جاي بادامكي بازي كنه و ساير حرفامم در واقع همون حرفهاي كامران در ارتباط با بازي بود. البته نه در ارتباط داوری. نكته جالب در مورد امكانات ورزگاه آزادي خدمتتون عرض كنم كه بين دو نيمه من و سعيد بالا و پايين طبقه دوم استاديوم رو گشتيم ولي حتي يك بوفه پيدا نكرديم ولي اون بالا يكيو ديديم كه تو قابلمه آب پرتغال ريخته بود ( البته فقط شبیه آب پرتغال بود ) و ليواني 500 تومن ميفروخت!!! كه من حاضر بودم خودمو از اون بالا به داخل درياچه استاديوم آزادي پرت كنم ولي اونو نخورم ولي سياوش مزدور انگليسي براي اينكه تهاجم فرهنگي كنه به زور ميگفت كه اونو بايد بخريم. غير از اون محمد تعريف ميكرد وقتي اون با سياوش با ميني بوس داشتن ميومدن محل قرارشون تو صادقيه راننده پير ميني بوس كه بيش از 70 تا سال سنش بود داشت با خيال راحت رانندگي ميكرد كه سياوش ميره و اون بوق دو متريش كه صداش تا شعاع صد متري به عمق وجود آدم نفوذ ميكنه رو گذاشت در گوش راننده و زد كه ماشين نزديك بود چپ كنه. سياوش با اين كارش ميخواست بهمون تهاجم فرهنگي كنه. غير از اون هم موقع برگشت داخل اتوبوس پاشو گذاشت روي صندلي جلويي كه سايرين ( غير از من ) از اين تهاجم فرهنگي سياوش استقبال كردند و اونها هم همين كار مشابه رو انجام دادند. كه عكسش تو گوشي مصطفي هست. خلاصه تو استاديوم دو تا بستي و آب معدني خورديم و اومديم بيرون كه بچه ها رفتن شام بوخورن ولي من از بقيه جدا شدم و به سمت خونه حركت كردم. اما برسیم به تصاویر و عكس هایی كه گرفتیم.

در ابتدا با یك عكس از میثم با پرچم پرسپولیس شروع میكنیم :

http://i34.tinypic.com/27zr6f.jpg

اینم یك عكس دسته جمعی كه معرفی میكنم. به ترتیب از سمت راست به چپ مونیتور شما :
سیاوش - كامران - مصطفی - محمد - میثم - سعید

http://i34.tinypic.com/2myp2jd.jpg

اینم دو تا عكس دسته جمعی دیگه از افراد حاضر در استادیوم در دو زاویه مختلف :

http://i35.tinypic.com/2po4die.jpg

http://i38.tinypic.com/r7kfuu.jpg

اینم گوشه هایی از مراسم افتتاحیه مسابقات لیگ برتر:
البته بیش از 50 بادكنك هم به آسمان رها شد كه به دلیل اینكه حاظه گوشیم پر شد پاكشون كردم.

http://i33.tinypic.com/a2vrpv.jpg

و در آخر هم یك عكس از هر دو تیم پرسپولیس و سایپا قبل از شروع بازی :

http://i33.tinypic.com/bgo4g1.jpg

Sir Bob Paisley
7th August, 2008, 09:30 PM
اینم یك عكس دسته جمعی كه معرفی میكنم. به ترتیب از سمت راست به چپ مونیتور شما :
سیاوش - كامران - مصطفی - محمد - میثم - سعید

http://i34.tinypic.com/2myp2jd.jpg

اینم دو تا عكس دسته جمعی دیگه از افراد حاضر در استادیوم در دو زاویه مختلف :

[CENTER]http://i35.tinypic.com/2po4die.jpg

و در آخر هم یك عكس از هر دو تیم پرسپولیس و سایپا قبل از شروع بازی :

http://i33.tinypic.com/bgo4g1.jpg

تواین عکس دسته جمعی آثارپیری http://qsmile.com/qsimages/301.gif و گذرعمر درچهره سیا و کامران دیده میشه http://qsmile.com/qsimages/303.gif
طفلی کامران نصف شده http://qsmile.com/qsimages/48.gif http://qsmile.com/qsimages/48.gif

emotion
28th September, 2008, 11:21 AM
خوش به حالتون.
كاش منم می تونستم.
جای منم پرسپولیس رو تشویق كنید.
از تماشاگر نما ها هم فاصله بگیرین.:cheshmak:

only red
15th December, 2008, 03:28 PM
خوش بحالتون که می تونید برید استادیوم و پرسپولیس را تشویق کنید کاشکی ما دخترها را هم می گذاشتند . واقعا که ظلم بزرگی در حق ما می کنند .:heart:

در این مورد خاطره جالبی دارم که بعدا تعریف می کنم .:clap:

N I M A
8th March, 2009, 03:27 PM
امت سرخ بپاخیزید تا سه شنبه با جهنم آزادی لرزه بر تن رقبای آسیایی بندازیم... :4:
هر کی پایه ی استادیوم هست بگه تا با هم بریم :4:

N I M A
9th March, 2009, 02:22 PM
امت سرخ بپاخیزید تا سه شنبه با جهنم آزادی لرزه بر تن رقبای آسیایی بندازیم... :4:
هر کی پایه ی استادیوم هست بگه تا با هم بریم :4:

چه امت بی حالی....:angry:

KASPER
27th May, 2009, 11:56 AM
آقایون و دوستان!
الان وقت فعال شدن این تاپیکه ها!
کسایی که امروز باید برن استادیوم اگه می خوان باهم برن بیان بگن و اگه نمی خوان هم باز بیان بگن که لااقل قصد رفتن دارن!

NoName
27th May, 2009, 11:58 AM
با عرض شرمندگی بنده تهران نیستم!
اگه بودم بدون تردید میومدم!
آقا میثم! بسم الله!

داش کامران منم پایه ام. بازی مهمیه و باید هممون بریم استادیوم چون تیممون به تشویق نیاز داره.
نیما 3 تا شماره ازش دارم ولی همشون در دسترس نیستن که باهاش قرار بذارم!:40:
نیما داخل پیغام خصوصی شمارتو چهارمتو بفرست...

NoName
27th May, 2009, 12:21 PM
همین الان با نیما زیدان هم صحبت کردم و گفت بهت خبر میدم. بهزادم گوشیش در دسترس نیست.
نیما تیفوسی این شماره چهارمتو بفرست!:4:

PrV
27th May, 2009, 12:25 PM
همین الان با نیما زیدان هم صحبت کردم و گفت بهت خبر میدم. بهزادم گوشیش در دسترس نیست.
نیما تیفوسی این شماره چهارمتو بفرست!:4:

هی فولامی منم میام
خبرم کن

NoName
27th May, 2009, 12:42 PM
هی فولامی منم میام
خبرم کن

ایول خوبه.:8::8::8:
نیما ساکرلاورم بهش میزنگ ببینم میادش یا نه...

KASPER
27th May, 2009, 12:44 PM
خوبه بچه ها!
به امید پیروزی!
شانس آوردین من باهاتون نمیام!:4:
تو بازیهای حساس خطرناک میشم!:4:

PrV
27th May, 2009, 01:05 PM
خوبه بچه ها!
به امید پیروزی!
شانس آوردین من باهاتون نمیام!:4:
تو بازیهای حساس خطرناک میشم!:4:

راست میگه من چندتا بازی حساس باهاش تو استادیوم بودم باید کلا در این جور مواقع خداقل یه متر باهاش فاصله داشته باشی:66:

NoName
27th May, 2009, 02:17 PM
بچه ها متاسفانه نیما زیدان هم نمیتونه بیاد. نیما تیفوسی هم مثل اینکه راه افتاده رفته استادیوم و شمارشو نفرستاد...
انگار فقط منو سعید پروا موندیم...

Carles Puyol
27th May, 2009, 02:21 PM
اخه میثم شما میخواید الان برید ؟ تا برید ورزشگاه پر شده !

NoName
27th May, 2009, 03:50 PM
اخه میثم شما میخواید الان برید ؟ تا برید ورزشگاه پر شده !

نه دیگه ارسلان جون منو سعیدم کنسلش کردیم...
امیدوارم بازی های آینده هماهنگ باشیم...

Carles Puyol
27th May, 2009, 04:02 PM
من میخواستم برم ! با دوستام اونا ساعت 9 رفتن من با یکی از بچه ها قرار داشتم ! نتونستم برم ایندفعه نشد دفعه دیگه اگه صعود کرد میریم !

N I M A
28th August, 2009, 11:40 AM
من دارم میرم هر کی میخواست بیاد شمارمو میزارم هماهنگ کنیم یه جایگاه بریم همو ببینیم.
09363249391

perspolis2010
27th March, 2010, 01:39 PM
دیدم چند وقته اینجا کسی قرار نمیذاره گفتم یه پست بدم....:3:
از امروز تا بازی پرسپولیس-سایپا 1 هفته وقت مونده هر کی میاد بریم استادیوم ازادی یه پست تو همین تاپیک بده . شمارم هم میدم اگه دوست داشتید تلفنی هماهنگ کنیم:2189169-0938
چشم انتظار پرسپولیسی های دو اتیشه....:perspolis:

modoost
14th July, 2010, 11:39 AM
ایشالا اومدم تهران منم حتما میام

NoName
27th July, 2010, 05:42 PM
من - محمد پویول - سیاوش - سام - بهزاد - رضا ویوا - مصطفی مازی و نیما زیدان داریم میریم استادیوم. هر کی از بکس پرسپولیسی میاد استادیوم، این شمارمه بزنگه داخل استادیوم همدیگرو ببینیم:
09126049662

Carles Puyol
27th July, 2010, 06:03 PM
عجب بابا ! حالا ما کنکور داریم اینا میخوان همه جا برن :22:

PrV
28th July, 2010, 11:18 AM
با این قیمت بلیطا کی میره استادیوم:65: