PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارتش سرخ (10)

صفحه ها : [1] 2 3

SAEED
10th April, 2007, 05:36 PM
ادامه بحث در مورد ارتش همیشه سرخ

Iman
10th April, 2007, 06:08 PM
خوشم میاد دكتر سریع عكس العمل نشون میده !!

بازی با فجر افتاد یكشنبه جدی جدی !!

Kian-S
10th April, 2007, 06:35 PM
كلا نظرتون چیه در مورد بازی با فجر؟
میتونیم بزنیم؟

forever_failure
10th April, 2007, 07:43 PM
اگه اشتباه نكنم نيكبخت معدنچي و كعبي نيستن براي همين من شانس برد رو خيلي كم ميدونم.

nikyperspolisi
11th April, 2007, 01:46 AM
نظرتان در مورد انتقال بازیكنان پرسپولیس-استقلال چیه؟ به نظرتان راسته؟ اگر راست باشه با بازیكنانی كه نام آوردند كدام تین ضررر میكند؟

Siyavoush
11th April, 2007, 01:58 AM
نظرتان در مورد انتقال بازیكنان پرسپولیس-استقلال چیه؟ به نظرتان راسته؟ اگر راست باشه با بازیكنانی كه نام آوردند كدام تین ضررر میكند؟

باید صبر كرد و دید كه انصاری فرد در پرسپولیس میمونه
اگر بمونه احتمالا یكی دو انتقال از استقلال به پرسپولیس خواهیم دشات
ولی باید از اونور هم دید كه مدیر عامل استقلال میش این خیلی مهمه

SAEED
11th April, 2007, 02:02 AM
معدنچی میخواد بره استقلال یا بازار گرمی میكنه یا جنجال مطبوعاتیه؟!

Siyavoush
11th April, 2007, 02:06 AM
معدنچی میخواد بره استقلال یا بازار گرمی میكنه یا جنجال مطبوعاتیه؟!

دقیقا مثل جریان نیكبخت شایعه هستش
البته فعلا!
استقلال مدیری نداره كه بخواد بیاد بازیكنم بخره
اگر داشتن قرارداد بازیكناشون رو تمدید میكردن

SAEED
11th April, 2007, 02:08 AM
دقیقا مثل جریان نیكبخت شایعه هستش
البته فعلا!
استقلال مدیری نداره كه بخواد بیاد بازیكنم بخره
اگر داشتن قرارداد بازیكناشون رو تمدید میكردن

بره هم بد نیست!! كلكسیون گل نزنان اس اس تكمیل میشه!

Siyavoush
11th April, 2007, 02:12 AM
بره هم بد نیست!! كلكسیون گل نزنان اس اس تكمیل میشه!

خب اون كه اره ولی به نظر من معدنچی به یك مربی خوب و بیشتر روانشناس نیاز داره:4:دقیقا مثل هان كه یجورایی معدنچی رو متحول كرد

Soltan Ali Daei
11th April, 2007, 02:13 AM
مثل اینكه بهمنی معروفیت به مذاقش خوش اومده و با این كارا میخواد بازارگرمی كنه و موندنی بشه تو اشتقلال

nikyperspolisi
11th April, 2007, 02:15 AM
من میگم با طالب لو-قربانی-صادقی دفاع ما قوی میشه اما بدون نیكی-معدنچی-بادامكی در حمله دچار مشكل میشیم

SAEED
11th April, 2007, 02:15 AM
خب اون كه اره ولی به نظر من معدنچی به یك مربی خوب و بیشتر روانشناس نیاز داره:4:

كی بهتر از صمد آقا!!:66:

SAEED
11th April, 2007, 02:17 AM
من میگم با طالب لو-قربانی-صادقی دفاع ما قوی میشه اما بدون نیكی-معدنچی-بادامكی در حمله دچار مشكل میشیم

با طالب لو و تا حدی صادقی موافقم اما قربانی خیر!

nikyperspolisi
11th April, 2007, 02:31 AM
طالب لو كه میدونید بازیكن جوانان پرسپولیس بوده

Rangin Kaman
11th April, 2007, 02:56 AM
با طالب لو و تا حدی صادقی موافقم اما قربانی خیر!

با میر قربانی چطور؟؟؟البته طالب لو كه بعیده از استقلال جدا شه

barça
11th April, 2007, 03:24 AM
تبریك به خاطر تاپیك جدید...

این خبرنگارای روزنامه’ البرز كیا هستن..؟؟؟ اصلاً چیزی از فوتبال حالیشونه یا نه..؟؟؟

KASRA
11th April, 2007, 05:36 AM
اقا باید یه حالی به ایران البرزی ها و به قول ایمان احمق پور داده شه
معدنچی هم حالا برای ما بازارگرمی میكنه
اگه یه مهاجم درست و حسابی بیاد معدنچی كیلو چنده هری میخوادبره بره:sigar:
بازیكن خوبیه ولی اصلا هوش و مغز فوتبالی نداره

Siyavoush
11th April, 2007, 06:34 AM
این جریان معدنچی رو گفتم فقط برای اینه كه با جریان صادقی مقابله كنن و همونطور كهخ دیدین یك مصاحبه ساختگی از نیكبخت هم چاپ كردن كه هركی پول بیشتر بده من میرم اونجا

KASRA
11th April, 2007, 09:47 AM
امروز خوندم كه جمشیدی خدمتش تموم شده و ازاد هستش
این همون بازیكنی هست كه همین دنیزلی ازش یك ستاره ساخت و اگر لجبازی های برانكو نبود تیم ملی هم رفته بود
تو این یك ساله افت كرده ولی جانشین خوبی برای شیثی میتونه باشه كه دم از جدایی میزنه
جمشیدی افت كرده ولی من واقعا امثال جمشیدی و حامد رو دوست دارم و فكر میكنم پرسپولیسی واقعی هستن نه مثل امثال معدنچی

من به جرات رو همچین بازیكنانی حاضرم قسم بخورم شاید من اشتباه میكنم ولی برای من اول مهم اینه كه بازیكن واقعا یك پرسپولیسی متعصب باشه
من دوست دارم امثال جمشیدی و حامد دوباره برگردن و شاید با شوك برگشت دوباره به اوجشون برگردن
درمورد حامد هم من اصلا اعتقادی به دو پینگش ندارم و فكر میكنم ناخواسته بوده یا براش پا پوش درست كردن
اینا فقط نظر من همین

messi king
11th April, 2007, 10:16 AM
اموزه تعصب خیلی كم رنگ شده و بیشر برای پول یا رو كم كنی به باشگاه های دیگر می روتد.

جمشیدی می تواند گزینه مناسبی باشد.ولی 3-4 ماهی باید تمرین كنه كه روی فرم بیاید.

forever_failure
11th April, 2007, 11:00 AM
جمشيدي تو اين فصل خيلي كم بازي كرده وقتي دنيزلي تو پاس بود جمشيدي تقريبا يه ستاره براي تيمش شده بود.اگه بتونه بياد رو فرم بازيكن خوبيه.

Iman
11th April, 2007, 01:27 PM
والا این البرز یه چیزایی می نویسه شما زیاد جدی نگیرینش !!
بین ورزشی نویسهای تهران ناصر احمدپور به ناصر خله معروفه !! پس زیاد نمیشه چیزهایی كه می نویسه رو جدی گرفت !!

اما در مورد پژمان و حامد
من به نظرم تعصب دیگه مرده تو این دور و زمونه و امثال حامد و پژمان هم با اینكه بازیكنهای خوبی بودن اما سن و سالشون هم بالاس و خیلی سخته بازیكنی با این پتانسیل و ظرفیت رو بشه دوباره به اوج برگردوند !!
اما روی هم رفته من به شخصه مخالفتی با حضورشون ندارم چون حد اقل پژمان در فاز دفاعی یه بازیكن فوق العاده سمج و خوبیه !!
اما حامد اگر آماده باشه كه خیلی خوبه ولی اگر آماده نباشه تبدیل میشه به سرطان و از بادامكی بد تر میشه !!

Peerless Alex
11th April, 2007, 03:00 PM
این همون بازیكنی هست كه همین دنیزلی ازش یك ستاره ساخت و اگر لجبازی های برانكو نبود تیم ملی هم رفته بود
تو این یك ساله افت كرده ولی جانشین خوبی برای شیثی میتونه باشه كه دم از جدایی میزنه
جمشیدی افت كرده ولی من واقعا امثال جمشیدی و حامد رو دوست دارم و فكر میكنم پرسپولیسی واقعی هستن نه مثل امثال معدنچی

من به جرات رو همچین بازیكنانی حاضرم قسم بخورم شاید من اشتباه میكنم ولی برای من اول مهم اینه كه بازیكن واقعا یك پرسپولیسی متعصب باشه
من دوست دارم امثال جمشیدی و حامد دوباره برگردن و شاید با شوك برگشت دوباره به اوجشون برگردن
درمورد حامد هم من اصلا اعتقادی به دو پینگش ندارم و فكر میكنم ناخواسته بوده یا براش پا پوش درست كردن
اینا فقط نظر من همین

به شدت تایید میشه منم با پژمان موافقم ولی بازم معدنچی رو به حامد ترجیح میدم اینکه مهرزاد میخواد بره استقلال راسته :sad:

messi king
11th April, 2007, 03:34 PM
حامد و معدنچی قابل مقایسه نیستند.حامد یک سروگردن بالاتر از معدنچی هست.سرعت بالی حامد خصیصه ای هست که معدنچی از آن بی بهره مانده.

1364
11th April, 2007, 04:25 PM
حامد و معدنچی قابل مقایسه نیستند.حامد یک سروگردن بالاتر از معدنچی هست.سرعت بالی حامد خصیصه ای هست که معدنچی از آن بی بهره مانده.

البته اینم باید اضافه كنید اگر همون حامد 5 سال پیش باشه نه حامدی كه تو تركیه هم دوام نیاورد.هر چند معدنچی هر چه زودتر از پرسپولیس بره به نفع همه است هم خودش و هم پرسپولیس

Siyavoush
11th April, 2007, 06:56 PM

اینا فقط نظر من همین

این جمشیدی رو فكر میكنم 2-3هفته پیش گفته بودم
به هر حال وقتی هم كه رفت پاس گفت كه میخواد برگرده پرسپولیس گزینه خیلی خوبی هستش
ولی در مورد حامد باید بگم اگر بخواد مثل فصل اخرش بازی كنه به درد پرسپولیس نمیخوره ددر ضمن ما با این همه هافبك واقعا نمیدونیم چی كار كنیم بازم هافبك بیاریم؟!
اگر دوپینگی نبود حداقل اعتراض میكرد نه اینكه تا یكی دو ماه حتی مصاحبه هم نكنه

forever_failure
11th April, 2007, 08:09 PM
اره دوپينگي كه بوده ولي خوب با وجود داشتن هافبك هاي زياد ما هافبك راست پاي خوب نداريم البته به نظر من اگه جمشيدي بياد و اماده باشه حامد خيلي لازم نيست.

davidbeckham
11th April, 2007, 10:10 PM
معدنچی بره از شرش راحت میشیم

messi king
11th April, 2007, 11:03 PM
البته شر نیست.به هر حال 9 تا گل زده این فصل برامون.

davidbeckham
11th April, 2007, 11:14 PM
البته شر نیست.به هر حال 9 تا گل زده این فصل برامون.
n, دو برابرش هم نزده

Siyavoush
12th April, 2007, 01:49 AM
معدنچی بره از شرش راحت میشیم

این ارسالت منو یاد اون ارسالت كه سال پیش همین موقع ها گفتی باید زیدان رو از رئال اخراج كنن انداخت
و بعد از 3 ماه پشیمون شدی
حالا هم میگی بهترین گلزن تیم بره
حالا كی جاش بیاد خدا میدونه فقط بره مهم همینه نه؟

nikyperspolisi
12th April, 2007, 01:52 AM
بدون معدنچی بازیهلی پرسپولیس قشنگ نیست

Rangin Kaman
12th April, 2007, 01:55 AM
بازی فجر با پرسپولیس رو موكول كردن 1شنبه چون قرار بود 5شنبه رییس جمهور بره شیراز.ولی تا این لحظه هنوز معلوم نیست كی قراره بره.میگن استان فارس بارندگیه واسه همین سفر لغو شده.اگه سفر بیفته هفته دیگه باز دوباره بازی عقب میفته....

Iman
12th April, 2007, 02:02 AM
بازی فجر با پرسپولیس رو موكول كردن 1شنبه چون قرار بود 5شنبه رییس جمهور بره شیراز.ولی تا این لحظه هنوز معلوم نیست كی قراره بره.میگن استان فارس بارندگیه واسه همین سفر لغو شده.اگه سفر بیفته هفته دیگه باز دوباره بازی عقب میفته....

آلبرت گریگوریان گفته بازی دیگه دچار تغییر زمان نمیشه !!

KASRA
12th April, 2007, 06:05 AM
من نگرانم خیلی
مدیریت تیم داره به هم میریزه
این دسته ی مخالف ها و در راس اون احمق پور و دارودستش دارن زیراب تنها مدیری كه هم ورزشی هست و هم
زحمت كش و از جنس باشگاه رو میزنن تا اون مرتیكه گامبو كاشانی و داره دستش كه فرق بین بادكنك و توپ فوتبال رو نمیدونن بیان رو كار
مگه مدیران قبلی كه همه سیاسی بودن چه شكری خوردن كه حالا این كاشانی میخواد بكنه
یارو شرط هم میذاره كه اگه فلانی نیاد ما نیستیم
جمع كن بابا كاس كوزتو تو اگه مدیری برو مملكت درست كن نمیخواد بیای تو فوتبال
گزینه هاشم بره مربی گری لابد استیلی كه تجربه نداره یا كاظمی هست كه تو این چند سال هر كجا رفته اخراجش كردن
بازم دم لیدرها گرم كه گفتن اگر انصاریفر بره جو ورزشگاه رو به علیه این روباه ها میكنن

Siyavoush
12th April, 2007, 11:45 AM
من نگرانم خیلی
مدیریت تیم داره به هم میریزه
این دسته ی مخالف ها و در راس اون احمق پور و دارودستش دارن زیراب تنها مدیری كه هم ورزشی هست و هم
زحمت كش و از جنس باشگاه رو میزنن تا اون مرتیكه گامبو كاشانی و داره دستش كه فرق بین بادكنك و توپ فوتبال رو نمیدونن بیان رو كار
مگه مدیران قبلی كه همه سیاسی بودن چه شكری خوردن كه حالا این كاشانی میخواد بكنه
یارو شرط هم میذاره كه اگه فلانی نیاد ما نیستیم
جمع كن بابا كاس كوزتو تو اگه مدیری برو مملكت درست كن نمیخواد بیای تو فوتبال
گزینه هاشم بره مربی گری لابد استیلی كه تجربه نداره یا كاظمی هست كه تو این چند سال هر كجا رفته اخراجش كردن
بازم دم لیدرها گرم كه گفتن اگر انصاریفر بره جو ورزشگاه رو به علیه این روباه ها میكنن

كسری من شخصا با خبرایی كه هر روز میخونم احساس میكنم انصاری فرد هر روز امكان داره بره و متاسفانه یك تعداد كه اصلا هیچ كاری ازشون بر نمیاد فقط دارن زیراب زنی میكنن

Sir Bob Paisley
12th April, 2007, 07:04 PM
میگم زیاددرجریان اتفاقات اخیرمدیریتی پرسپولیس نیستم.
جریان چیه؟
بعداین جریان زاییده تخیلات ناصرخله است یاواقعیت هم داره؟
اگه واقعیت داره چقدرجدیه؟
یكی جواب بده

Rangin Kaman
14th April, 2007, 02:31 AM
چرا ایجا اینهمه خلوته.از دیروز تا الان 1 ارسال هم نیومده.استقلالی ها هم نیمدن سربه سر قرمزها بذارن.استقلال امروز برده فكر كنم قرمز ها عزا دارن همه.امروز هم تو خبر بود شاید بازی پرسپولیس با فجر بازم عقب بیفته.ولله اعلم...

Sir Bob Paisley
14th April, 2007, 12:26 PM
یعنی چی این مسخره بازیها؟
من حمایت كامل خودم روازانصاری فرداعلام میكنم.
شایدازنظرنتیجه گیری تیم خوب عمل نكرده باشه ولی همین نتایجی كه گرفته باتوجه به بضاعت اندكش خیلی بدنبوده. شایدبعضی عامعتقدباشن كه پرسپویس بازیكتان اسمی زیادی داره وبضاعتش خوبه ولی درواقع بیشتراین بازیكنافقط اسم دارن .ببركاغذی هستن. درنتیه باچنین بازیكنان ناآماده ای دركل عمككردتیم خیلی هم بدنبوده.
یادمون نره كه انصاری فردوقتی اومدتیم 5/4 تومان بدهی داشت ولی انصاری فربخش وسیعی ازبدهی هاروپرداخت كرده. نذاشته كه اوضاع پرسپولیس درفیفا ازاینهم بدتربشه
انصاری فردپرسپولیسیه. اهل فوتباله. فوتبال رومیشناسه. حداقل نسبت به خیلی هانسبت به كارش وپرسپویس د میسوزونه.
پرسپویس بایدیك مدیربلندپروزاداشته باشه كه انصاری فرهمین ویژگی روداره. كلابخاطریك فصل خوب نتیجه نگرفتن والله اگه قراربه بركناری باشه مربی روبركنارمیكنند نه رئیس یامدیرباشگاه رو. ابته اینجاایرانه و همه چیزش منحصربه فرده

وای اگه این آدمای وفوتبال نشناس بخوان زمام پرسپولیس روبه دست بگیرن . تازه پروین هم برگرده.

نگذاریم كه این ظریف نوپالگدمال حرامیان شود

Peerless Alex
14th April, 2007, 05:31 PM
خبر عقب افتادن بازی صحت داره اگه اره این لیگه ما اخرش به کجا میرسه

Siyavoush
14th April, 2007, 07:26 PM
خبر عقب افتادن بازی صحت داره اگه اره این لیگه ما اخرش به کجا میرسه

فعلا قراره همون 1 شنبه برگزار بشه هنوز تغییری نكرده

Siyavoush
15th April, 2007, 06:55 PM
پايان

پرسپوليس فجرسپاسی
1 1
گزارش
دقيقه

اين ديدار با نتيجه مساوی يک بر يک به پايان رسيد. 90
پرسپوليس از چپ و راست به روی دروازه فجر حمله می کند. فجری ها هم دل به ضد حمله بسته اند. 88
گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگل برای تيم پرسپوليس: فرزاد آشوبی ( از روی نقطه پنالتی ) ( در محوطه جريمه تيم فجر توپ به دست مدافع فجر برخورد کرد. در حالی که اين صحنه پنالتی نبود ولی داور اعلام پنالتی کرد تا اشتباه قبلی خود را به نوعی جبران کند!!!! ) 78
پژمان نوری از زمين بازی اخراج شد. نوری خود را در محوطه جريمه تيم فجر به زمين انداخت و داور کارت زرد دوم را به او نشان داد و از زمين بازی اخراج شد. 74
اشتباه داور باعث شد يک پنالتی به نفع تيم پرسپوليس گرفته نشود. توپ داشت وارد دروازه فجر می شد که مدافع فجر با دست توپ را کنترل کرد. داور نديد و اعلام پنالتی نکرد. اعتراض شديد بازيکنان پرسپوليس هم باعث شد داور به يکی از بازيکنان کارت زرد نشان دهد. 65
گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگلل لل گگگگگل برای تيم فجرسپاسی: رضا خالقی ( در حالی که پرسپوليس به روی دروازه فجر خيمه زده بود تيم فجر از موقعيت استفاده کرد و در يک ضد حمله خالقی را صاحب توپ و در حالی که او يک تنه به سمت دروازه فرشيد کريمی حمله می کرد موفق شد با ورود به محوطه جريمه اين تيم و با شوتی محکم دروازه را باز کند ) 62
شوت ابراهيم اسدی از پشت محوطه جريمه تيم فجر با اختلاف از کنار دروازه به بيرون رفت. 54
با آغاز نيمه دوم تيم فجر توپ و ميدان را در اختيار گرفته و تا اين لحظه دو موقعيت خوب گلزنی را از دست داده است. 50
نيمه دوم توسط تيم فجر آغاز شد. 46
نيمه اول با نتيجه مساوی بدون گل به پايان رسيد. 45
فجر خيلی خوش شانس بود که دروازه اش باز نشد. شوت محکم نوری در حالی که داشت وارد دروازه فجر می شد توسط دروازه بان دفع شد. توپ برگشتی به مهاجم پرسپوليس رسيد. در حالی که او با دروازه با تک به تک شده بود و فقط يک قدم تا خط دروازه فاصله داشت ولی به شکل عجيبی توپ را از بالای دروازه به بيرون زد. 42
ضربه سر کريم باقری با اختلاف زياد از بالای دروازه فجر به بيرون رفت. 40
پرسپوليس عقب کشيده. حالا اين تيم فجر است که از جناح چپ به روی دروازه پرسپوليس حمله می کند. 35
حملات زياد تيم پرسپوليس تا اين لحظه بی نتيجه بوده است. فجری ها فقط دفاع می کنند. 25
شوت محکم اسدی از ميانه ميدان در دستان دروازه بان فجر جای گرفت. 14
حملات تیم پرسپوليس از جناح راست به روی دروازه فجر ادامه دارد. پرسپوليس هنوز موفق نشده دروازه فجر را باز کند. 12
پرسپوليس از همان دقايق اوليه بازی به روی دروازه فجر فشار می آورد. 05
نيمه اول آغاز شد. 01
بازيکنان دو تيم وارد زمين شده اند

Siyavoush
15th April, 2007, 06:59 PM
با این مساوی و دو بازی كمتر نسبت به سپاهان 38 امتیازی شدیم و به رده چهارم رفتیم:pilot:

davidbeckham
15th April, 2007, 07:08 PM
داوری افتضاح بود
شعبو هم در حد پرسپولیس نیست
ولی خوب بازی كردیم

Rangin Kaman
16th April, 2007, 02:00 AM
بازیهای بد پیروزی حال و حوصله واسه كسی نذاشته كه بیاد اینجا چیزی بنویسه.

Nima Sharifi
16th April, 2007, 02:23 AM
با این مساوی و دو بازی كمتر نسبت به سپاهان 38 امتیازی شدیم و به رده چهارم رفتیم:pilot:

این فلاش بك بود به فصول گذشته یا پیش بینی فصل آینده؟:mega_shok:

پرسپولیس با یك بازی بیشتر نسبت به سپاهان و 38 امتیاز در رده پنجم قرار گرفت! این در حالی است كه اگر سپاهان بازی عقب مانده خودش رو ببره 42 امتیازی میشه! الآن سپاهان با 24 بازی 39 امتیاز داره. پرسپولیس با 25 بازی 38 امتیاز.:mega_shok:

1 Esteghlal 25 14 8 3 35 23 +12 50 1
2 Saipa 25 12 10 3 38 27 +11 46 2
3 Est-Ahvaz 24 14 3 7 27 21 +6 45 3
4 Sepahan 24 11 6 7 31 22 +9 39 4
5 Persepolis 25 9 11 5 40 30 +10 38 5

KASRA
16th April, 2007, 02:30 AM
من تنها چیزی كه الان داره زجرم میده این لباس تیم به تنهاچیزی كه نمیبره قرمزی
از پرسپولیس فقط 3 چیز مونده
1.هواداران
2. افتخارات و خاطرات گذشته و
3. لباس قرمزش كه فكر كنم تا چند وقته دیگه كاملا محو بشه
پرسپولیس باید تمام قرمز باشه

barça
16th April, 2007, 02:33 AM
من از هر كی شنیدم میگفت داوری افتضاح بوده...

------

بازی بعدی با چه تیمیه و چه روزیه..؟؟؟

KASRA
16th April, 2007, 02:41 AM
من از هر كی شنیدم میگفت داوری افتضاح بوده...

------

بازی بعدی با چه تیمیه و چه روزیه..؟؟؟

------------------------------------------------------
داوری كه افتضاح رو هم رد كرد مرتیكه:asab:

داش بهزاد با فولاد تو تهران
روزش رو نمیدونم

forever_failure
16th April, 2007, 09:09 PM
برای من تو لیگ ایران تفاوتی بین تیم دوم با دهم نیست البته قبول دارم که زمین تا اسمون فرق دارن ولی وقتی هیچ کدومشون به جایی نمیرسن برای چی اصلا اهمیت بدم.

Kian-S
16th April, 2007, 09:17 PM
بازیهای بد پیروزی حال و حوصله واسه كسی نذاشته كه بیاد اینجا چیزی بنویسه.

:24::24:

همه داریم میگیم پرسپولیس خوب بازی میكنه ولی جلوی دروازه نتیجه نمیگیره! زیباترین بازیهای این فصل رو تقریبا تو همه روزنامه های ورزشی ذكر شده كه پرسپولیس انجام میده!
الان دغدغه ما جام حذفیه و نه لیگ!!

barça
16th April, 2007, 10:03 PM
یعنی بازی بعدی پرسپولیس معلوم نیست چه روزیه..؟؟؟

KASRA
17th April, 2007, 03:25 AM
هرجوری بتونن سرمون میبرن
اون از داوری اینم از جام حذفی
11 خرداد:wacko2:
میگن 4 خرداد لیگ رو تموم میكنیم بعدشم مثل سال قبل جام حذفی بعد از لیگ چرا چون سپاهان شده سوگلی فدراسیون و داره تو اسیا هنرنمایی میكنه

اگر بتونن اصلا نمیذارن بازی كنیم تا خیال همه اون............كه نمیخوان قهرمان شیم راحت شه

Siyavoush
17th April, 2007, 03:29 AM
یعنی بازی بعدی پرسپولیس معلوم نیست چه روزیه..؟؟؟

1شنبه هفته دیگه با فولاد در تهران و ساعت 16:30

barça
19th April, 2007, 02:39 AM
عجب آدم پُرروئیه این ساكت...

عوض اینكه پرسپولیس بره خواهان حضور داور خارجی برای این بازی بشه , اونا رفتن گفتن داور خارجی بیاد , بازی سال پیش بیشترین سود رو از مسعود مرادی بردن حالا برای اینكه تابلو نشه اومدن گفتن كه داور خارجی برای بازی پرسپولیس سپاهان بیارن.

amoz
19th April, 2007, 08:18 AM
هرجوری بتونن سرمون میبرن
اون از داوری اینم از جام حذفی
11 خرداد:wacko2:
میگن 4 خرداد لیگ رو تموم میكنیم بعدشم مثل سال قبل جام حذفی بعد از لیگ چرا چون سپاهان شده سوگلی فدراسیون و داره تو اسیا هنرنمایی میكنه

اگر بتونن اصلا نمیذارن بازی كنیم تا خیال همه اون............كه نمیخوان قهرمان شیم راحت شه

ولی این تصمیم هم به نفع سپاهانه هم پرسپولیس:
سپاهان با خیال راحت به بازی های آسیایی میره
پرسپولیس هم یه ماه بیشتر تو جام حذفی می مونه:4:

حالا گذشته از شوخی چرا اصرار دارین بازی زودتر برگزار بشه؟
سپاهان که این روز ها خیلی آماده است
در ضمن خدایی برنامه بازی های سپاهان فوق العاده فشرده است.

KASRA
19th April, 2007, 08:25 AM
ولی این تصمیم هم به نفع سپاهانه هم پرسپولیس:
سپاهان با خیال راحت به بازی های آسیایی میره
پرسپولیس هم یه ماه بیشتر تو جام حذفی می مونه:4:

حالا گذشته از شوخی چرا اصرار دارین بازی زودتر برگزار بشه؟
سپاهان که این روز ها خیلی آماده است
در ضمن خدایی برنامه بازی های سپاهان فوق العاده فشرده است.

دوست عزیز خودتم میدونی سپاهان نفوذ زیادی داره
سال قبلم كه بازی رو اینداختن 4 شنبه و فقط 85 تا اومدن
اون همه اعصاب خورد كردن
پنالتی دقیقه 117 روی خرسندی گرفته نشد

به قول معروف وعده ی ما روز بازی تو جنهم ازادی با 100 هزار تیفوسی كه لرزه بندازن بتنتون مقابل 200-300 نفر
سپاهانی:4:
داریم واستون:107:

Sir Bob Paisley
19th April, 2007, 10:58 AM
عجب آدم پُرروئیه این ساكت...

عوض اینكه پرسپولیس بره خواهان حضور داور خارجی برای این بازی بشه , اونا رفتن گفتن داور خارجی بیاد , بازی سال پیش بیشترین سود رو از مسعود مرادی بردن حالا برای اینكه تابلو نشه اومدن گفتن كه داور خارجی برای بازی پرسپولیس سپاهان بیارن.

اتفاقداورخارجی برای پرسپولیس بهتره. من كه ازخدامه تمام بازیهای پرسپولیس داورخارجی داشته باشه تاگرفتارمسعودمرادی ها نشیم.
البته سپاهانی واقعارودارن. اصلاانگارنه انگاركه ازصدقه سرداورایرانی نابینای بزرگ جناب مرادی- به اسیارفتن. یك چیزی هم طلبكارن. انگارتوبازی فینال سال قبل داوربه نفع پرسپولیس سوت زده!!!

Sir Bob Paisley
19th April, 2007, 11:00 AM
میدونم بایدتوتاپیك اخبارباشه این مطلب ولی بدلیل اهمیتش اینجامیذارم

جهان فوتبال

معاون رئيس سازمان تربيت‌بدني درباره اضافه شدن عضو جديد به هيات مديره باشگاه پرسپوليس گفت: <در حال حاضر بنا نداريم عضو جديدي به هيات مديره پرسپوليس اضافه كنيم و اين باشگاه با شش عضو كنوني به كار خود ادامه خواهد داد.>كيومرث هاشمي كه هم در فدراسيون فوتبال دستي دارد، هم ورزش قهرماني ايران را هدايت مي‌كند، انگار دغدغه‌هايي هم در مورد وضعيت پرسپوليس و استقلال در سر جاي داده!
او 6 نفره شدن هيات مديره را كافي مي‌داند و مي‌گويد: <با اضافه شدن آقاي سروري به جمع اعضاي هيات مديره باشگاه پرسپوليس درحال حاضر گزينه ديگري براي حضور در اين باشگاه مد نظر سازمان تربيت‌بدني قرارندارد و باشگاه پرسپوليس با هيات مديره شش نفره به كارخود ادامه خواهد داد.>
هاشمي درباره احتمال تغيير و تحولات مديريتي درباشگاه پرسپوليس اين‌گونه توضيح مي‌دهد: <سازمان تربيت‌بدني با انتخاب اعضاي هيات مديره كليه تصميم گيري‌ها را به هيات مديره واگذار مي‌كند و درصورتي كه اعضاي هيا‡ت مديره باشگاه پرسپوليس به اين جمع بندي برسند كه باشگاه درسطح مديريت نيازبه تغيير و تحول دارد، به‌طور مستقل در اين زمينه تصميم گيري خواهد كرد.>
معاون رئيس سازمان تربيت‌بدني درخصوص معرفي اعضاي جديد هيات مديره باشگاه استقلال مي‌گويد: <در باشگاه استقلال حداقل تا پايان فصل جاري مسابقات ليگ برتربنا نداريم هيات مديره جديد را معرفي كنيم، ضمن اين‌كه استقلال درحال حاضر بدون هيات مديره نيز نتايج قابل قبولي كسب كرده و هرگونه تغييري مي‌تواند تمركز اين تيم را در راه كسب عنوان قهرماني ليگ برتر از بين ببرد.>به اين ترتيب مشخص مي‌شود كه كيومرث هاشمي هم از هواداران دو آتشه قهرماني استقلال است! به سلامتي سازماني‌ها همه يكدست استقلالي هستند!
وي در پاسخ به اين سوِال كه امضاي طوماربازيكنان استقلال تا چه اندازه در به تعويق افتادن معرفي اعضاي هيا‡ت مديره باشگاه استقلال تا‡ثيرگذار بوده، توضيح مي‌دهد: <انتخاب اعضاي هيات مديره باشگاه استقلال تنها در حيطه اختيارات رئيس سازمان تربيت‌بدني به عنوان رئيس مجمع باشگاه‌هاي استقلال و پرسپوليس قرار دارد، از همين رو تصميم گيري بر روي تركيب نفرات انتخابي نياز به دقت نظر و حساسيت خاصي دارد تا بهترين نفرات اداره باشگاه را در دست بگيرند و اگر تاكنون انتخاب هيات مديره جديد دچار تاخير شده تنها به جهت انتخاب گزينه‌هاي مناسب و كارآمد براي قرار گرفتن در اين مسوِوليت است و تهيه طومار و يا حمايت بازيكنان از برخي نفرات تاثيري در تصميم گيري‌هاي كلان باشگاه‌هاي استقلال و پرسپوليس نخواهد داشت.>
حالا ذهن آقاي همه‌كاره را از پرسپوليس و استقلال دور مي‌كنيم و به سمت وضعيت اساسنامه پيش مي‌بريم. كيومرث در مورد اساسنامه فدراسيون مي‌گويد: <اساسنامه فدراسيون فوتبال پس از طي مراحل تدوين و ترجمه به مقر اصلي فيفا ارسال شده و كميته حقوقي فيفا در حال انطباق اساسنامه پيشنهادي كشورمان با اساسنامه استاندارد خود است و تصورمي كنم حداكثر ظرف دوهفته آينده فيفا نظر نهايي خود را در اين زمينه به فدراسيون فوتبال اعلام كند.>سخنگوي كميته انتقالي فدراسيون فوتبال با بيان اين‌كه جلسات هفتگي اين كميته همچنان ادامه خواهد داشت، مدعي مي‌شود: <اعضاي كميته انتقالي درحال تدوين دستورالعمل اجرايي برگزاري انتخابات فدراسيون فوتبال هستند و درجلسه عصر ديروز نيز بخش ديگري ازنحوه و شرايط ثبت نام كانديداها مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.>وي درخصوص زمان احتمالي برگزاري مجمع انتخابات فدراسيون فوتبال آخرين حرف را مي‌زند: <پس از تاييد اساسنامه پيشنهادي ايران ظرف يكماه تا 45 روزنسبت به برگزاري مجمع اقدام خواهيم كرد و پيش بيني مي‌كنم درصورتي كه با مشكل خاصي ازنظر تاييد اساسنامه از سوي فيفا روبه‌رو نشويم، اوايل خرداد ماه بتوانيم انتخابات مجمع فدراسيون فوتبال را برگزار كنيم.>

forever_failure
19th April, 2007, 11:01 AM
چه فرقی بین ایران و اروپا هست كه این جا دو بازی در هفته اون هم دو ماه یك بار فشرده به حساب میاد ولی اون جا این همه بازی جام حذفی و جام باشگاه ها رو وسط هفته انجام میدن و مشكلی هم براشون پیش نمیاد؟چون سپاهان رفته اسیا كه نباید برنامه ی جام حذفی تغییر كنه.

nikyperspolisi
20th April, 2007, 02:47 AM
من در اخبار ورزشی جام جم دیدم قلعه نویی گفت که بعد از پایان لیگ اردو تیم ملی شروع میشه این یعنی مشکل سال قبل ما باید بدون نیکبخت-معدنچی-کعبی-بادامکی با سپاهان بازی کنیم

forever_failure
20th April, 2007, 05:56 PM
ولی تا جایی كه من یادمه تو قوانین لیگ ما هم هست كه اگه سه تا بازیكن بزرگسال نباشن بازی انجام نمیشه.

davidbeckham
20th April, 2007, 07:14 PM
سپاهان دمت گرم سوزوندی تاجیها رو

Kian-S
20th April, 2007, 09:01 PM
اینم محض احتیاط:

نظر کارشناسان داوری در مورد پنالتی تیم سپاهان :
فنایی : پنالتی نبود / سیار : پنالتی بود / نصیرزاده : پنالتی محرز بود
در حالی که محمد فنایی خطای مرتضی ابراهیمی روی حامد رسولی را پنالتی ندانست دیگر کارشناسان داوری این حرکت را صددرصد پنالتی تشخیص دادند.

به گزارش خبرگزاری مهر، پنالتی جنجالی سپاهان در اواخر بازی اعتراض بازیکنان و مربیان تیم فوتبال استقلال را به دنبال داشت. اظهار نظر صریح محمد فنایی در پایان بازی باعث شد تا فوتبالدوستان عملکرد داور را زیر سئوال ببرند . فنایی گفت اعلام خطای پنالتی اشتباهی بود که از جانب آقای افشاریان سر زد.

با این حال نگاه دیگر کارشناسان داوری به این پنالتی را هم از نظر بگذرانید.

سیار : پنالتی صحیح بود

پروز سیار دیگر کارشناس داوری فوتبال بر صحت حرکت خداداد افشاریان در اعلام پنالتی به سود تیم فوتبال سپاهان تاکید کرد و اظهار داشت : تشخیص این خطای پنالتی حتی برای یک کودک هم آسان بود. ابراهیمی مدافع تیم فوتبال استقلال پای چپ مهاجم سپاهان را زد که این حرکت یک خطای پنالتی مسلم است.

نصیرزاده : خطای ابراهیمی یک پنالتی محرز بود

هوشنگ نصیرزاده نیز همچون پرویز سیار بر درستی حرکت خداداد افشاریان صحه گذاشت و اذعان داشت: تعجب می کنم این بار که دوربین های تلویزیونی به کمک کارشناسان داوری آمدند متاسفانه کارشناس داوری به اشتباه حرکت افشاریان را نادرست خواند. در حالی که وی بدرستی خطای ابراهیمی را پنالتی دانست. این مدافع استقلال در زمانی که رسولی قصد عبور از سد وی را داشت پای چپش را زد و این حرکت یک پنالتی محرز به سود سپاهان بود.

forever_failure
20th April, 2007, 11:35 PM
البته اینا همه كارشون رو عالی بلدن و در ایران هم بهترینن.ولی به نظر من پنالتی مشكوك بود.

1364
20th April, 2007, 11:51 PM
بچه ها آماده برای شكست های بیشتر از استقلال
از امروز دور شكست ها شروع شد
2 تا شكست دیگه تضمین شده است.
یكی جلو سایپا یكیم جلو استقلال اهواز

Mahyar
21st April, 2007, 12:05 AM
البته اینا همه كارشون رو عالی بلدن و در ایران هم بهترینن.ولی به نظر من پنالتی مشكوك بود.

پنالتی کاملاً صحیح بود من چند بار فیلمشو دیدم

http://www.irangoals.com/2007/04/20/video-sepahan-esteghlal-tehran/

Siyavoush
21st April, 2007, 12:14 AM
ولی تا جایی كه من یادمه تو قوانین لیگ ما هم هست كه اگه سه تا بازیكن بزرگسال نباشن بازی انجام نمیشه.

تو لیست 25 نفره هر تیم باید حداقل 3 بازیكن زیر 23 سال باشه

forever_failure
21st April, 2007, 12:15 AM
ممنون باید دوباره نگاه كنم ولی به نظر من حتی اگه پنالتی هم بود بازیكن سپاهان بزرگنمایی كرد.

forever_failure
21st April, 2007, 12:19 AM
تو لیست 25 نفره هر تیم باید حداقل 3 بازیكن زیر 23 سال باشه

سیاوش جان منظورم این بود كه اگه سه تا بازیكن بزرگسال از یه تیم باشگاهی دعوت بشن به تیم ملی بازی اون تیم انجام نمیشه.

SAEED
21st April, 2007, 12:29 AM
پنالتی کاملاً صحیح بود من چند بار فیلمشو دیدم

http://www.irangoals.com/2007/04/20/video-sepahan-esteghlal-tehran/

نصیر زاده-عنایت و سیار هم معتقد به صحت پنالتی و درخشان بودن داوری هستند.

Rangin Kaman
21st April, 2007, 01:31 AM
تیم شما كه الان نیمه جدوله.بهتره برین به جام حذفیتون برسین.استقلال همچنان صدر نشینه . قهرمانیش هم دست خودشه.اگه خدای نكرده استقلال قهرمان نشه نایب بر حقش استقلال اهواز پشت سرشه.به هر حال قهرمانی تو دستای استقلاله

Soltan Ali Daei
21st April, 2007, 01:34 AM
ممنون باید دوباره نگاه كنم ولی به نظر من حتی اگه پنالتی هم بود بازیكن سپاهان بزرگنمایی كرد.

همه پنالتی ها بزرگنماییه........وقتی مدافع پای مهاجم رو میزنه مهاجم اگه خودش رو پرت نكنه كه داور پنالتی نیمگیره

amoz
21st April, 2007, 08:54 AM
دوست عزیز خودتم میدونی سپاهان نفوذ زیادی داره
سال قبلم كه بازی رو اینداختن 4 شنبه و فقط 85 تا اومدن
اون همه اعصاب خورد كردن
پنالتی دقیقه 117 روی خرسندی گرفته نشد

به قول معروف وعده ی ما روز بازی تو جنهم ازادی با 100 هزار تیفوسی كه لرزه بندازن بتنتون مقابل 200-300 نفر
سپاهانی:4:
داریم واستون:107:

کسری جون
1-بازی را ما نیانداختیم چهارشنبه و قرعه کشی بود. پس ما هم بگیم حالا شما بازی را انداختین جمعه و تو تهران!
2-اگه پنالتی برای شما نگرفتن نیکبخت را هم نیمه ی دوم اخراج نکردن که اگه می کردن اصلا دقیقه ی117 درکارنبود:4:
3-همون200-300نفر براتون کافیه!
4- یادتونه پارسال چه آشوبی برای فینال راه انداختین و بی جهت اون را عقب انداختین؟ یادتونه نرفتین تبریز؟ یادتونه می گفتین بعد از جام جهانی باشه؟ یادتونه می گفتین با بازیکن های جدید؟ و یادتونه که آخرش چی شد؟ حالا داری برای ما می گی؟

Soheil 7
21st April, 2007, 02:01 PM
وقتی هوشی سوت خونی میگه پنالتی بود یعنی بود دیگه. ولی اصلا گیریم پنالتی نبوده باشه اگه تا آخر فصل 10 تا پنالتی به ضرر استقلال بگیرن حقشه. این همه داورا بهش لطف كردن و به نفعش گرفتن.

forever_failure
21st April, 2007, 02:15 PM
کسری جون
1-بازی را ما نیانداختیم چهارشنبه و قرعه کشی بود. پس ما هم بگیم حالا شما بازی را انداختین جمعه و تو تهران!
2-اگه پنالتی برای شما نگرفتن نیکبخت را هم نیمه ی دوم اخراج نکردن که اگه می کردن اصلا دقیقه ی117 درکارنبود:4:
3-همون200-300نفر براتون کافیه!
4- یادتونه پارسال چه آشوبی برای فینال راه انداختین و بی جهت اون را عقب انداختین؟ یادتونه نرفتین تبریز؟ یادتونه می گفتین بعد از جام جهانی باشه؟ یادتونه می گفتین با بازیکن های جدید؟ و یادتونه که آخرش چی شد؟ حالا داری برای ما می گی؟

بله اون 200 -300 نفر رو خوب یادمه.بعد یك عمر زفتیم ورزشگاه تیممون رو تشویق كنیم موقع برگشتن اون 200-300 نفر انقدر شنگ پرتاب كردن و با عرض پوزش وحشی بازی دراوردن و فحش دادن كه پلیس میگفت شیشه هاتون رو ببندید كه سنگ نیاد توی ماشینتون بلكه بخوره به شیشه و شیشه بشكنه تو صورتتون.با عرض پوزش اینا بی فرهنگ ترین تماشاچی هایی بودن كه دیده بودم.این رو هم بگم كه من اصلا اینا رو نماینده ی اصفهانی ها نمیدونم و وقتی میگم اینا بد بودن منظورم به اصفهانی ها نیست.

Mahyar
22nd April, 2007, 08:12 PM
حیف این پرسپولیس که قهرمان نشد

Soheil 7
22nd April, 2007, 08:19 PM
تبریک میگم. بازیه خوبی رو از پرسپولیس شاهد بودیم. 2 تا حسین خیلی خوب بودند. ایشالا با ترمیم دفاع قهرمان جام حذفی شیم.

NoName
22nd April, 2007, 08:36 PM
پرسپولیس 2 فولاد 1

تبریك

nikyperspolisi
22nd April, 2007, 08:45 PM
این برد میتواند به روند رو به جلو پرسپولیس كمك كند

Peerless Alex
22nd April, 2007, 09:52 PM
بازی فوق العاده خوبی بود گرچه نیمه اولش خیلی بهتر بود به نظرم خرید کعبی خیلی خیلی میتونه واسه تیم مخصوصا واسه بازیای جام حذفی مفید باشه فوق العادس این پسر

پرسپولیس زلزله همینه

KASRA
23rd April, 2007, 12:21 AM
باید میبردیم كه خدارو شكر بردیم
1. این بردها میتونه بردن تمرین كردن رو عادت تیم كنه
2.جایگاه انصاریفرد محكم تر میشه
3. روحیه ی تیم برای جام حذفی بالا میره
4.كعبی باید اولین كسی باشه كه باش تمدید كنن این بازیكن به تنهایی میتونه یه تیم رو قهرمان كنه
5.من امروز بادامكی رو بهتر از قبل دیدم اگر همین جور اروم اروم بهترشه برای جام حذفی مثلثمون میشه مربع:nish:

به امید بازیه بعدی و یه برد دیگه:N_aggressive (31):

Soltan Ali Daei
23rd April, 2007, 04:03 AM
خدا را شكر بردیم و دینمون رو به ملوان ادا كردیم...

amoz
23rd April, 2007, 08:39 AM
بله اون 200 -300 نفر رو خوب یادمه.بعد یك عمر زفتیم ورزشگاه تیممون رو تشویق كنیم موقع برگشتن اون 200-300 نفر انقدر شنگ پرتاب كردن و با عرض پوزش وحشی بازی دراوردن و فحش دادن كه پلیس میگفت شیشه هاتون رو ببندید كه سنگ نیاد توی ماشینتون بلكه بخوره به شیشه و شیشه بشكنه تو صورتتون.با عرض پوزش اینا بی فرهنگ ترین تماشاچی هایی بودن كه دیده بودم.این رو هم بگم كه من اصلا اینا رو نماینده ی اصفهانی ها نمیدونم و وقتی میگم اینا بد بودن منظورم به اصفهانی ها نیست.

خسته نباشي آقا سروش. به به چه ارسال قشنگي. چه زيبا و مودبانه صفات توحش و بي فرهنگي را به تماشاچي هاي ما نسبت داده اي. دمت گرم بابا. خوبه خودتم جزء اونها بوده اي والا معلوم نبود چي مي گفتي! از تو انتظار نداشتم...:68:

forever_failure
23rd April, 2007, 01:11 PM
خسته نباشي آقا سروش. به به چه ارسال قشنگي. چه زيبا و مودبانه صفات توحش و بي فرهنگي را به تماشاچي هاي ما نسبت داده اي. دمت گرم بابا. خوبه خودتم جزء اونها بوده اي والا معلوم نبود چي مي گفتي! از تو انتظار نداشتم...:68:

amoz عزیز اول از همه هم گفتم من منظورم با اصفهانی ها نیست فقط تماشاچی هایی رو که اون روز اومده بودن دارم میگم.خوب اون روز یک سری از طرفدارهای سپاهان کمی دیرتر اومدن و براشون توی طبقه ی دوم بالاسر سایر تماشاچی های سپاهان مکانی تدارک دیده بودن ولی وقتی وارد شدن یه جوری به سمت پرسپولیسی ها حمله ور شدن که سربازها هم نمیتونستن جلوشون رو بگیرن.موقع برگشتن هم هر چی فحش بود از دهنشون در اومد و به ما دادن.بعد هم با سنگ ماشین ها و حتی ادم ها رو میزدن.حالا میشه به من بگید باید به این جور افراد چی بگم.بله من هم ورزشگاه بودم ولی ما هیچ کاری با کسی نداشتیم.رفتیم تیممون رو تشویق کردیم بعد تو شهر خودمون فحش و سنگ خوردیم و برگشتیم.

Sir Bob Paisley
23rd April, 2007, 02:57 PM
برددیروز روتبریك میگم.
نیمه اول بازی تیم خیلی خوب بودوكاملاآدمی روامیدوارمیكرد.

اما عیب بزرگ این فصل بازهم خودش رونشون داد: سیرشدن
این تیم به محضی كه جلومیفته كاملاسیر- بی خیال و شل وول بازی میكنه. امسال چندباربرتری هاون روازدست دادیم؟
دیرزوهم بعدازگل دوم كلابازی راوادادیم. دنیزلی بایدیك چاره ای برای این زودسیرشدن تیم پیداكنه.

این كعبی هم واقعاداره تاخت وتازمیكنه

Siyavoush
24th April, 2007, 12:53 AM

پرسپولیس اشوب راه ننداخت حقشو میخواست كه درست هم بود
میگفت فینال طبق گفته قبلی فدراسیون در زمین بی طرف نباشه و در دو بازی رفت و برگشت باشه كه طرفداران دو تیم بتونن از حمایت طرفدارانشون استفاده كنن
این تنها حرف پرسپولیس بود

Siyavoush
24th April, 2007, 12:59 AM
من فقط گلهای بازی رو دیدم قشنگ بودن:butcher: :pleasantry:
چقدر تماشاگر رفته بود برای بازی؟

KASRA
24th April, 2007, 01:49 AM
باور كنیم یا نه:ohmy: :ohmy: :barareh:

دنيزلى‌ ليست‌ داد اولروم، کاظميان‌ و منيعى‌ در پرسپوليس!

مصطفى‌ دنيزلى‌ علاقه‌ بسيار زيادى‌ براى‌ مربيگرى‌ در ايران‌ دارد و اگر محمدحسن‌ انصارى‌فرد در مديريت‌ پرسپوليس‌ بماند، قطعاً‌ دنيزلى‌ نيز گزينه‌ اول‌ پرسپوليس‌ براى‌ مربيگرى‌ خواهد بود. دنيزلى‌ براى‌ فصل‌ آينده‌ خود نيز به‌ دنبال‌ بهتر کردن‌ تيم‌ خود است‌ و مى‌خواهد پرسپوليس‌ را آنطور که‌ دوست‌ دارد بسازد و از هم‌ اکنون‌ به‌ دنبال‌ بازيکنان‌ دلخواهش‌ است.
او براى‌ خط‌ حمله‌ تيمش‌ در فصل‌ آينده‌ عرفان‌ اولروم‌ را در نظر دارد تا بتواند به‌ خط‌ حمله‌ پرسپوليس‌ سر و سامان‌ بدهد.
جواد کاظميان‌ نيز از مدتها قبل‌ مورد توجه‌ دنيزلى‌ قرار داشت‌ و کاظميان‌ نيز علاقه‌ بازگشت‌ به‌ پرسپوليس‌ دارد. باتوجه‌ به‌ اينکه‌ پرسپوليس‌ دو چپ‌ پاى‌ خوب‌ دارد ولى‌ دنيزلى‌ علاقه‌ بسيارى‌ به‌ بازى‌ ميثم‌ منيعى‌ دارد و مى‌خواهد اين‌ چپ‌ پاى‌ پاس‌ را به‌ پرسپوليس‌ بياورد.
باشگاه‌ پرسپوليس‌ نيز در حال‌ مذاکره‌ با گزينه‌هاى‌ اولين‌ ليست‌ دنيزلى‌ است‌ تا او ليست‌ بعدى‌ خود را اعلام‌ کند.

Soltan Ali Daei
24th April, 2007, 02:46 AM
من فقط گلهای بازی رو دیدم قشنگ بودن:butcher: :pleasantry:
چقدر تماشاگر رفته بود برای بازی؟

15000

Rangin Kaman
24th April, 2007, 02:54 AM
بازی پیروزی با صبا باتری تو آزادیه یا استادیوم صبا باطری؟؟؟

Siyavoush
24th April, 2007, 03:02 AM
بازی پیروزی با صبا باتری تو آزادیه یا استادیوم صبا باطری؟؟؟

صبا خواسته تو صبا شهر باشه هنوز حرفی نزدن در موردش

KASRA
24th April, 2007, 03:08 AM
ما شدیم موش ازمایشگاهی
اگر بازی تو صبا شهر باشه استقلالم باید بازی هایی كه مهمان و تو تهرانم بره خونه ی تیم ها
الان برای این كارا دیره
اینم شده كلك صباهایی ها مثل امثال استقلال اهواز و سپاهان
بازی به احتمال زیاد در ازادیه

Soltan Ali Daei
24th April, 2007, 03:10 AM
به هر حال حق هر تیمیه كه تو ورزشگاه خودش بازی كنه

Siyavoush
24th April, 2007, 03:13 AM
حرف هردوتون درسته الان واقعا دیره برای همچین تصمكیمی به نظر منم مسخرست وقتی پاس و صبا ورزشگاه خوب دارن بازیشون تو ازادی برگزار بشه

Soltan Ali Daei
24th April, 2007, 03:33 AM
بهانشون اینه كه با هجوم مردم مواجه میشن..............میتونن از چند روز قبل بازی 10% بلیت رو در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار بدن تا چنین اتفاقی روز بازی نیفته

KASRA
24th April, 2007, 03:48 AM
در كل به نفع ما نیست ولی منم موافقم ولی از فصل بعد و برای همه
نه الان
من نمیدونم صبا مثلا در خطر سقوط یا كورس قهرمانی كه الان این موضوع رو مطرح میكنن
اگرم میخوان هر قانون جدیدی باشه دیگه باید از فصل بعد باشه
اگر ما سپاهان رو زدیم بازی بعدی 100 درصد با صباست یا پیكان كه اونموقع كار به قرعه كشی میكشه و اصلا به نفع ما نیست
از فصل دیگه:wavetowel2:

barça
24th April, 2007, 04:03 AM
من استادیوم دستگردی اكباتان یه 10-12 باری رفتم چون خونمون اونجاس:4: , ورزشگاهش ظرفیت بازیه پاس با یه تیم در پیت رو زور داره چه برسه یه اینكه با تیم مثل پرسپولیس بخواد بازی كنه....

بهترین راه بازی تو همون استادیوم آزادیه , شك نكنید.

L a V i N
24th April, 2007, 10:24 AM
با صحبت های دیشب رئیش شورای امنیت (روشن) به احتمال 90% بازی تو آزادی برگزار میشه!
هر چند كه مرادی مصرآ می گفت ما فقط تو استادیوم صبا شهر بازی می كنیم! به نظر من درخواستشون كاملآ منطقیه! ولی چرا الان كه فقط 4 هفته به پایان لیگ مونده دارن این درخواست رو مطرح می كن؟! مرادی می گفت چون فدراسیون داره قانونمند میشه پس بهتره همه چی بره سر جای خودش! ولی خب هنوز كه فدراسیون قانونمند نشده!!

Siyavoush
24th April, 2007, 10:04 PM
من استادیوم دستگردی اكباتان یه 10-12 باری رفتم چون خونمون اونجاس:4: , ورزشگاهش ظرفیت بازیه پاس با یه تیم در پیت رو زور داره چه برسه یه اینكه با تیم مثل پرسپولیس بخواد بازی كنه....

بهترین راه بازی تو همون استادیوم آزادیه , شك نكنید.

ورزشگاه پاس 15 هزار نفری هستش و این تعداد در اروپا یك عدد كاملا استاندارد هستش
اگر 15 هزار نفر كافی نیست پس لابد پاس باید 50 هزار نفری درست كنه!
وقتی مسئولان پاس با تمام ان هزینه میبینن نمیتونن از امتیاز میزبانیشون تو مهمترین بازیهای فصل استفاده كنن قطعا بزرگترش نمیكنن
اگر بازیها واقعا رفت و برگشت باشه لیگ بهتری میشه واقعا اینجور لیگ كه مثلا پرسپولیس در نیم فصل 12 بازی خانگی از 15 تا داره لذت نداره واقعا اینكه پرسپولیس و استقلال نمیتونن قهرمان بشن یك افتضاح هستش اونم با این همه بازی خانگی

Siyavoush
24th April, 2007, 10:06 PM
با صحبت های دیشب رئیش شورای امنیت (روشن) به احتمال 90% بازی تو آزادی برگزار میشه!
هر چند كه مرادی مصرآ می گفت ما فقط تو استادیوم صبا شهر بازی می كنیم! به نظر من درخواستشون كاملآ منطقیه! ولی چرا الان كه فقط 4 هفته به پایان لیگ مونده دارن این درخواست رو مطرح می كن؟! مرادی می گفت چون فدراسیون داره قانونمند میشه پس بهتره همه چی بره سر جای خودش! ولی خب هنوز كه فدراسیون قانونمند نشده!!

بازی 100 درصد در ازادی هست شك نكن اینم مثل جریان بازی با پیكان و استقلال هواز هستش فقط بلدن ملت رو بازی بدن!

rasoul_totti
24th April, 2007, 10:12 PM
بالاخره قرار شد بازي تو آزادي باشه(از اولشم معلوم بود)

barça
24th April, 2007, 10:50 PM
ورزشگاه پاس 15 هزار نفری هستش و این تعداد در اروپا یك عدد كاملا استاندارد هستش
اگر 15 هزار نفر كافی نیست پس لابد پاس باید 50 هزار نفری درست كنه!
وقتی مسئولان پاس با تمام ان هزینه میبینن نمیتونن از امتیاز میزبانیشون تو مهمترین بازیهای فصل استفاده كنن قطعا بزرگترش نمیكنن
اگر بازیها واقعا رفت و برگشت باشه لیگ بهتری میشه واقعا اینجور لیگ كه مثلا پرسپولیس در نیم فصل 12 بازی خانگی از 15 تا داره لذت نداره واقعا اینكه پرسپولیس و استقلال نمیتونن قهرمان بشن یك افتضاح هستش اونم با این همه بازی خانگی

كی گفته استادیوم پاس 15 هزار نفریه..؟؟؟

من خودم رفتم نمایشگاه باشگاه پاس اونجا ماكِت استادیوم پاس رو گذاشته بود روش نوشته بود ورزشگاه پاس دارای 7,700 صندلی میباشد , این خیلی تابلوئه كه ورزشگاهش زیر 10,000 نفر گنجایش داره...

شما فقط توی استادیوم رو میبینی , اگه یه بار تشریف بیاری میبینی كه امكانات خارج از استادیوم مثل پاركینگ در حد صفره....

یه خیابونه كه سمت راستش باشگاه پاسه , سمت چپش باشگاه راه آهنه...این دوتا باشگاه به اندازه’ عرض یه خیابون با هم فاصله دارن.:smiling:

Siyavoush
24th April, 2007, 10:54 PM
كی گفته استادیوم پاس 15 هزار نفریه..؟؟؟

من خودم رفتم نمایشگاه باشگاه پاس اونجا ماكِت استادیوم پاس رو گذاشته بود روش نوشته بود ورزشگاه پاس دارای 7,700 صندلی میباشد , این خیلی تابلوئه كه ورزشگاهش زیر 10,000 نفر گنجایش داره...

شما فقط توی استادیوم رو میبینی , اگه یه بار تشریف بیاری میبینی كه امكانات خارج از استادیوم مثل پاركینگ در حد صفره....

یه خیابونه كه سمت راستش باشگاه پاسه , سمت چپش باشگاه راه آهنه...این دوتا باشگاه به اندازه’ عرض یه خیابون با هم فاصله دارن.:smiling:

تا اونجایی كه من خونده بودم 15 هزار تا نوشته بودن شاید اونا اشتباه كرده بودن ولی بهزاد جان وقتی مسئولانشون میدونن كه مهمترین بازی فصل تو خونشون نیست به نظر دلیلی برای افزایش امكانات براشون وجود داره؟!

barça
25th April, 2007, 01:47 AM
تا اونجایی كه من خونده بودم 15 هزار تا نوشته بودن شاید اونا اشتباه كرده بودن ولی بهزاد جان وقتی مسئولانشون میدونن كه مهمترین بازی فصل تو خونشون نیست به نظر دلیلی برای افزایش امكانات براشون وجود داره؟!

نه والا همینم از سرشون زیاده...

خب این كه پاس بخواد برای 2 تا بازی تو كل فصل استادیومشو وسعت ببخشه كه اصلاً با عقل جور در نمیاد.

واقعیت فوتبال ما همینه , كل تیمای تهرانی(و حتی شهرستانی) یه طرف , پرسپولیس استقلال یه طرف...

وقتی مجموع كل تماشاگرای بازی پاس تو خونه’ خودش در كل فصل به زحمت به بیست هزار نفر میرسه معلومه كه هیچ وقت نمیرن استادیوم 50 هزار نفری درست كنن.

Siyavoush
25th April, 2007, 01:57 AM
نه والا همینم از سرشون زیاده...

خب این كه پاس بخواد برای 2 تا بازی تو كل فصل استادیومشو وسعت ببخشه كه اصلاً با عقل جور در نمیاد.

واقعیت فوتبال ما همینه , كل تیمای تهرانی(و حتی شهرستانی) یه طرف , پرسپولیس استقلال یه طرف...

وقتی مجموع كل تماشاگرای بازی پاس تو خونه’ خودش در كل فصل به زحمت به بیست هزار نفر میرسه معلومه كه هیچ وقت نمیرن استادیوم 50 هزار نفری درست كنن.

خب بله درسته در كل فصل به زحمت به 20 هزار نفر میرسه میدونی چرا؟چون وقتی كه من و شما بچه هستیم و سالهای اول هست كه فوتبال نگاه میكنیم تا چشممون رو باز میكنیم یمبینیم تلویزیون و روزنامه ها همگی در اختیار این دو تیم هستن عملا برای ما دو انتخاب گذاشتن
در مورد اون دو بازی فصل خب اون دو بازی تنها بازیهایی هست كه بیشترین تماشاگر میاد و تلویزیون بازیشو مستقیم نشون میده(100 درصد) و البته روزنامه ها راجع بش مینویسن

Peerless Alex
25th April, 2007, 04:50 PM
کسی میدونه داور بازی کیه ؟ راستی بازی ساعت چنده؟

Siyavoush
25th April, 2007, 07:20 PM
کسی میدونه داور بازی کیه ؟ راستی بازی ساعت چنده؟

یكشنبه ساعت 17 به وقت تهران با صبا

nikyperspolisi
26th April, 2007, 02:22 AM
پرسپولیس با برد برای صبا در جام حذفی خط و نشان میكشه

Rangin Kaman
26th April, 2007, 02:40 AM
واسه كی خط و نشان میكشه؟

nikyperspolisi
26th April, 2007, 03:46 AM
برای خود صبا در جام حذفی

Soltan Ali Daei
26th April, 2007, 03:53 AM
هنوز معلوم نیست كه صبا بیاد فینال یا پیكان تازه پرسپولیس هم از كجا معلوم ببره

payamtaj
26th April, 2007, 03:44 PM
استقلال قهرمان میشه :4:

من بازم برگشتم ... می دونم خیلی خوشحالید :4: ... از امروز اومدم .

و اما در مورد بازی پرسپولیس - صباباطری

تركیب احتمالی پرسپولیس :

--------------------------------------مهدی واعظی----------------------------------------
نیكبخت----------------الونگ------------------------------حاجی زاده---------------رضایی
-------------------------------------------نوری----------------------------------------------
-------------------------آشوبی------------------------------اسدی------------------------
----------بادامكی--------------------------------------------------------كعبی-------------
------------------------------------------معدنچی-------------------------------------------

بعد از نا امیدی از قهرمانی ء دنیزلی و یارانش دو هدف عمده را در ادامه ی لیگ دنبال می كنند :

1- آمادگی برای جام حذفی
2- به دست آوردن رتبه ی بهتر و خصوصا حضور در جمع سه تیم برتر

در این میان صباباطری به عنوان رقیب احتمالی پرسپولیس در دیدار فینال می تواند محكی بسیار جدی برای این تیم باشد .

پرسپولیس مانند بازی با فولاد ، از همان ابتدا روی به بازی هجومی خواهد آورد تا بتواند ضمن كسب سه امتیاز ، روحیه ی خوبی برای دیدار با صباباطری در فینال جام حذفی به دست آورد .

اما در طرف دیگر میدان هم شاگردان ضیایی قصد دارند تا با شكست دادن پرسپولیس انتقام دور رفت را گرفته و برای این تیم خط و نشان بشكند .

در هر حال من شخصا نتیجه ی بازی را 2-2 مساوی پیشبینی می كنم .

Siyavoush
26th April, 2007, 08:26 PM
پیام فقط فكر میكنم بهتر بود جای نیكبخت ساها رو میذاشتی و جای اشوبی نیكبخت رو (البته جلوتر)

NoName
26th April, 2007, 09:01 PM
سلام به همه دوستان گل پرسپولیسی:8::8::8:
خوب نتایج و بازیهای زیبای پرسپولیس باعث شد تا من دوباره تو این تاپیك فعال بشم و مثل قدیم تو بحث های این تاپیك شركت كنم:8::8::8:
ابتدا قبل از هر چیز باید بگم پرسپولیس در سال 1386 به طور كلی متحول شده و دوباره اون بازیهای رویایی و تماشاگر پسندانش رو داره ارائه میده. استقلال كه با كمك شانس از پرسپولیس مساوی میگیره. مس كه زیر پاهای پرسپولیس له میشه. فجرسپاسی با كمك داور و شانس از پرسپولیس مساوی میگیره و فولاد حریف بازی تمرینی پرسپولیس نمیشه...
همه و همه و همه حاكی از اینه كه پرسپولیس با این بازیهایی كه انجام میده با انگیزه بالا میخواد جام قهرمانی جام حذفی رو بالای سر ببره!
این بازی های زیبای پرسپولیس باعث شده تا جایگاه مدیر عامل محبوبمون تو پرسپولیس حفظ بشه و مخالفینش نتونند اون رو از مدیر عاملی باشگاه كنار بگذارند.این بازی های زیبای پرسپولیس باعث شده تا كنترل تیم كاملا در دست دنیزلی بیوفته و دوباره با قدرت و اعتماد به نفس به كارش در پرسپولیس ادامه بده.
به قول معروف:
پرسپولیس زلزله همینه همینه
به نظر من یكی از دلایل اصلی تحولات در پرسپولیس حضور حسین كعبیه...از نظر من كعبی بهترین بازیكن فوتبال ایرانه و دنیزلی با شناختی كه از حسین داشته اونو در بهترین جای ممكن یعنی خط حمله پرسپولیس قرار داده و حسین هم با تعصب جنگندگی و سرعت بالاش ستاره این روزهای پرسپولیس شده.

حسین كعبی دوستت داریم

و اما در مورد بازی بعدیمون :

پرسپولیس - صبا باتری :

در مورد این بازی به اعتقاد من پرسپولیس با ارائه یك بازی هجومی مثل چند بازی اخیر میتونه صبا باتری رو شكست بده ولی اگر شكست هم نداد مسئله ای نیست...
چون رتبه دوم و دهم در لیگ برتر هیچ تفاوتی نداره و برای ما ملاك مسابقات جام حذفیه و این مسابقات تنها مقدمه ایه برای مسابقات جام حذفی...
به امید موفقیت پرسپولیس:8::8::8:

Vicente
26th April, 2007, 10:16 PM
فرداس بازی پرسپولیسم؟

Siyavoush
27th April, 2007, 12:59 AM
فرداس بازی پرسپولیسم؟

نه یكشنبست

barça
27th April, 2007, 02:49 AM
كی میدونه این فصل پرسپولیس چندتا بازی جمعه داشته..؟؟؟

Rangin Kaman
27th April, 2007, 03:06 AM
عمدا بعضی از بازی های استقلال و پیروزی رو روز جمعه نمیذارن تا تماشاگر كمتری بیاد ورزشگاه.واسه اینكه كنترل مردم از دستشون خارج نشه.البته فردا چون استقلال تو آزادی بازی داره واسه همین بازی پیروزی 2روز بعد انداختن تا چمن خراب نشه.البته تا اونجایی كه آفای مرادی میگفت اگه نذارن بازی تو ورزشگاه خودشون برگزار بشه از لیگ و جام حذفی كنار میكشن.حالا باید دید زور كی بیشتر میشه

barça
27th April, 2007, 04:15 AM
عمدا بعضی از بازی های استقلال و پیروزی رو روز جمعه نمیذارن تا تماشاگر كمتری بیاد ورزشگاه.واسه اینكه كنترل مردم از دستشون خارج نشه.البته فردا چون استقلال تو آزادی بازی داره واسه همین بازی پیروزی 2روز بعد انداختن تا چمن خراب نشه.البته تا اونجایی كه آفای مرادی میگفت اگه نذارن بازی تو ورزشگاه خودشون برگزار بشه از لیگ و جام حذفی كنار میكشن.حالا باید دید زور كی بیشتر میشه

ای بابا , توام حوصله داریا....

تا حالا چندتا از این فیلمای مسخره بازی تو فوتبال ایران دیدی..؟؟؟ اینم یكی از هموناس.

KASRA
27th April, 2007, 11:55 PM
دویاره این البرزی ها شكر خوری رو شروع كردن
اینا دشمنان قسم خورده ی ما و انصاریفر هستن
مرتیكه احمق میگه چرا انصاریفرد مثل كاشانی به پروین پیشنهاد مدیر فنی تیم رو نمیده
چرا كسی اسم از كلانی و بهزادی نمیبره كه مثل پروین دنبال قدرت و سلطون بازی نیستن
سوادشون هم سه برابر پروینه
امیدوارم بختك پروین-كاشانی-البرزی ها یك روز دست از سرما بردارن
الان یكی از ارزوهام اینه كه پروین و دارو دستش برن یه تیم بخرن و تمام جیره خارا شون رو هم ببرن

Soroush
28th April, 2007, 12:25 AM
یه تیمو خریده
و می خواد حتی امثال عنایتی و کریمی و .... رو بخره
خودش گفته حتی پیشنهاد پرسپولیسو هم بهش بدن قبول نمی کنه
گفته اگه دنیزلی از پرسپولیس جدا شه از اونجایی که قبولش داره شاید مبی تیمش کنه
این احمد پور رو هم که ولش کنید از لقبش پیداست !!!

Rangin Kaman
28th April, 2007, 02:20 AM
واعظی از كریمی خیلی بهتره.هرچند كه هر دوتاشون زیاد مطمئن نیستن.چند سال قبل ناصر حجازی گفت واعظی اگه تلاش كنه میتونه دروازه بان اول ایران بشه و حتی ناصر حجازی دوم بشه.ولی الان میبینیم این طور نشده

payamtaj
28th April, 2007, 02:32 AM
پیام فقط فكر میكنم بهتر بود جای نیكبخت ساها رو میذاشتی و جای اشوبی نیكبخت رو (البته جلوتر)

بله ... من هم فكر می كنم حق با شماست ... البته آشوبی و اسدی را در میانه ی میدان گذاشته بودم .

payamtaj
28th April, 2007, 02:39 AM
در مورد انصاری فرد به هر حال بین هواداران پرسپولیس محبوبه و به نظر من حقش نیست كه كنار بره ... شخصا میانه ی خوبی با او ندارم اما معتقدم حالا كه مورد تایید هواداران است باید بماند .

barça
28th April, 2007, 03:08 AM
در مورد انصاری فرد به هر حال بین هواداران پرسپولیس محبوبه و به نظر من حقش نیست كه كنار بره ... شخصا میانه ی خوبی با او ندارم اما معتقدم حالا كه مورد تایید هواداران است باید بماند .

آخه كی تو ایران به نظر مردم و هوادارا احترام میذاره..؟؟؟

من زیاد در جریان مسائل پرسپولیس نیستم , ولی فكر كنم زیرآب ممد حسن بدجوری خورده باشه.

Siyavoush
28th April, 2007, 03:25 AM
پیام درست میگه اگر بین هوادارا محبوبه و ازش راضی هستن دلیلی برای تعویضش نیست واقعا اینكارشون رو فقط با منافع شخصی دنبال میكنن

KASRA
28th April, 2007, 05:19 AM
واعظی از لیست رفته بیرون
به نظر منم از كریمی بهتره
خرسندی بازیكن اینده داری هست
اگر یك بازیكن گلزن و خوب میخوایم بهترین كس خرسندی
اگر یك فصل دیگم بازی كنه و تجربه جمع كنه یكی از مهاجمان خوب میشه

nikyperspolisi
28th April, 2007, 09:01 PM
بازی فردا به نظر من بازی سختی هست چون صبا تیم با تجربه هست اما چون با تجربه هستند و سن بالا هستند كمی كند هستند و این یك امتیاز برای تیم سرعتی مثل پرسپولیس است

SAEED
28th April, 2007, 10:00 PM
خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال

مدير عامل موسسه فرهنگي - ورزشي پيروزي (پرسپوليس) رسما از سمت خود استعفا كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، محمدحسن انصاري‌فرد عصر امروز در پي تغيير و تحولات ايجاد شده در هيات مديره‌ موسسه‌ فرهنگي - ورزشي پيروزي، از سمت خود كناره‌گيري كرد.

متن استعفا‌نامه انصاري‌فرد تا دقايقي ديگر ارسال مي‌شود.

ا

ELI PERSPOLISI
28th April, 2007, 10:49 PM
روز از نو روزی از نو ...خدا خودش به داد این تیم برسه!!!

barça
29th April, 2007, 12:31 AM
خب دیگه با این كار سند قتل پرسپولیسو جناب ممد حسن خان امضا، كردن , البته مجبورش كردن كه امضا، كنه.....

Siyavoush
29th April, 2007, 12:46 AM
لعنت به علی ابادی !لعنت به هرچی بی وجدان!كاملا مشخصه كه مجبورش كردن تا خوش استعفا بده و بره كه بعدا نگن كنار گذاشتنش
من شخصا هیچ بازی دیگه ای از فوتبال ایران برام اهمیت نداره
ایران و مكزیك هم 12 خرداد ظاهرا قراره بازی كنن كه احتمال داره كه بازیكنان پرسپولیس هم برن برای این بازی
به تمامی دوستان پیشنهاد میكنم اگر وقت اضافه داشتن بازهای رسپولیس رو نگاه كنن چون وقتتون ارزشش خیلی بیشتر از لیگ و جام حذفی هست كه قهرمانش مشخص شده!

SAEED
29th April, 2007, 01:07 AM
لعنت به علی ابادی !لعنت به هرچی بی وجدان!كاملا مشخصه كه مجبورش كردن تا خوش استعفا بده و بره كه بعدا نگن كنار گذاشتنش
من شخصا هیچ بازی دیگه ای از فوتبال ایران برام اهمیت نداره
ایران و مكزیك هم 12 خرداد ظاهرا قراره بازی كنن كه احتمال داره كه بازیكنان پرسپولیس هم برن برای این بازی
به تمامی دوستان پیشنهاد میكنم اگر وقت اضافه داشتن بازهای رسپولیس رو نگاه كنن چون وقتتون ارزشش خیلی بیشتر از لیگ و جام حذفی هست كه قهرمانش مشخص شده!

احسنت. مخصوصا جمله آخر كاملا تایید میشه.

KASRA
29th April, 2007, 01:08 AM
تموم شد
امروز خیلی از چیزها تموم شد
دنیزلی پر
بازی زیبا پر
قهرمانی پر
سلام به سلطان بازی
سلام به دو دستگی در تیم
سلام به نتیجه نگرفتن ها

مرگ بر باعث و بانیش كه فقط برای اون سیاست لجن دست به هر كاری میزنن
مرگ بر روزنامه ی كثیف البرز با حاشیه هایی كه برای تیم درست كرد

و درود بر خودمون و هوادارانمون كه در هر شرایط تیم مال ماست و كسی هم نمیتونه از ما بگیرتش

payamtaj
29th April, 2007, 01:15 AM
واقعا كه برای فوتبال ایران متاسفم ... دارند با این دو تیم چه می كنند ؟

راننده ی مجلس عملا به مدیر استقلال تبدیل میشه و انصاری فرد با آن همه محبوبیت مجبور به استعفا .

به پرسپولیسی های عزیز پیشنهاد می كنم طومار درست كنند ... هر چند فایده ای ندارد اما حداقل آدم احساس می كند تلاشش را كرده ... ما واسه آسیا طومار امضا كردیم و هیچی هم نشد ... اما شخصا احساس كردم یه كاری انجام دادم .

KASRA
29th April, 2007, 01:21 AM
نه مثلا اینا نیست
مثلا انصاریفرد با گروه سیاسی اون گلابی هم فكر نبوده یا اون رو قبول نداشته بعد زیرابشو زدن
باور كن از این كارها تو مملكت گل وبلبلی ما اتفاق میفته
به هر حال در روز روشن تو این وضعیت كه تیم داشت خوب ادامه میداد و داشت میرفت برای جام حذفی این كار و كردن ابن تنها یه معنی داشت و دارد اینا نمیخوان بزرگترین تیم ایران و محبوب ترین تیم اسیا دوباره بلند شه و همواداراشو امیدوار كنه
اصلا بعید نیست تیر بعدی رو هم خلاص كنن و امروز فزدا دنیزلی رو هم ردش كنن بره و سلطان قلابی رو برگردونن

SAEED
29th April, 2007, 01:23 AM
لعنت بر مافیای فوتبال ایران!

payamtaj
29th April, 2007, 01:26 AM
بچه ها به یك نكته دقت كنید ... در زمان ریاست مهندس ع . آ اتفاقات فرخنده ی بسیاری در فوتبال ایران رخ داده خصوصا این سه تای زیر :

1- نداشتن رییس فدراسیون فوتبال و تعلیق فوتبال ایران توسط فیفا بخاطر مسائل سیاسی

2- حذف استقلال از آسیا بخاطر ناكاربلدی منتخبان این مخلوق

3- استعفای اجباری انصاری فرد كه حداقل محبوبیت فراوانی داشته است .

Rangin Kaman
29th April, 2007, 01:39 AM
پنجشنبه هفته گذشته، اولین جلسه هیات مدیره پرسپولیس با حضور اعضای جدید برگزار شد.اعضای شورای شهری هیات مدیره قصد داشتند در این جلسه حبیب کاشانی رابه جای انصاری فرد به عنوان مدیر عامل جدید باشگاه منصوب کنند . اما قهر کردن انصاری فرد و حضور پیدا نکردن او در جلسه موجب شد که این جلسه به نتیجه نرسد. دوشنبه جلسه بعدی برگزار می شود و بنظر می رسد کار انصاری فرد تمام شده است. با این شرایط استیلی همه کاره پرسپولیس می شود

nikyperspolisi
29th April, 2007, 02:00 AM
فردا هر كس غیرت داره باید در ورزشگاه فقط انصاری فرد را تشویق كند و پرسپولیس را ول كند چون دیدن هواداران خواهان ماندنش هستند مجبورش كردند استعفا بده تا بگن خودش رفته

KASRA
29th April, 2007, 02:01 AM
تو شرایط سخت هواداران باید خودی نشون بدن
نباید ناامید شد
با این تغییرات شانس كمتری برای قهرمانی داریم ولی باید وایستاد و جنگید براش
اینا میان و میرن
خود كاشانی مطمئنا 6-7 ماه بیشتر مهمون باشگاه نیست بعد نفر بعدی
این كه نمیذاره حرفه ای شیم و تنها راهشم خصوصی سازی هست كه اونم حالا حالا اتفاق نخواهد افتاد
بدترین كار دست كشیدن از تیم محبوبمون كه دیگه كامل داغون میشه
بدست انصاریفرد درد نكنه
زحمات زیادی كشید تو قلب ما هم همیشه میمونه ولی تیم رو بچسبید
این تیم مال ماست و كسی هم هیچ وقت هیچ وقت نمیتونه از ما بگیرتش چون عشق گرفتنی نیست
پرسپوليس‌ مال ماست

KASRA
29th April, 2007, 02:08 AM
پيغام‌ جدى‌ پروين‌ به‌ رئيس‌ سازمان‌ تربيت‌بدني: آقاى‌ على‌آبادي، پرسپوليس‌ را به‌ من‌ بدهيد تمام‌ هزينه‌هايش‌ را مى‌دهم‌

دستگاههاى‌ دولتى‌ برابر اصل‌ 44 در حال‌ تکاپو هستند تا زمينه‌ حضور بخش‌ خصوصى‌ در شرکت‌ها، مؤ‌سسات‌ و اموال‌ دولتى‌ را فراهم‌ کنند. در همين‌ راستا نيز اخيراً‌ مهندس‌ على‌آبادى‌ در مصاحبه‌اى‌ صراحتاً‌ اعلام‌ کرد که‌ سازمان‌ در حال‌ فراهم‌نمودن‌ شرايط‌ براى‌ واگذارى‌ دو باشگاه‌ استقلال‌ و پرسپوليس‌ به‌ بخش‌ خصوصى‌ است، البته‌ يادمان‌ هست‌ که‌ اواخر سال‌ 85 معاون‌ رئيس‌جمهور در مصاحبه‌ اختصاصى‌ خود با خبرورزشى‌ به‌ همکارمان‌ گفته‌ بود که‌ باشگاههايى‌ مثل‌ استقلال‌ و پرسپوليس‌ مى‌بايستى‌ توسط‌ سرمايه‌هاى‌ آن‌ يعنى‌ امثال‌ پروين، حجازى‌ و... اداره‌ شوند و اين‌ عزيزان‌ مى‌بايستى‌ با دريافت‌ وامهاى‌ بلندمدت‌ و کم‌بهره‌ اداره‌ اين‌ باشگاه‌ها را برعهده‌ گيرند و... در همين‌ خصوص‌ شنيديم‌ پروين‌ در جلسه‌اى‌ که‌ قبل‌ از عيد با مهندس‌ على‌آبادى‌ داشته‌ پيشنهاد مکتوب‌ و جدى‌ خود را به‌ رئيس‌ سازمان‌ ارايه‌ داده‌ است.
جالب‌ است‌ بدانيد شرکت‌ سرمايه‌گذارى‌ که‌ حاضر شده‌ پرسپوليس‌ را تحت‌ حمايت‌ و اداره‌ پروين‌ خريدراى‌ کند يکى‌ از بزرگترين‌ شرکت‌هاى‌ بين‌المللى‌ در جهان‌ محسوب‌ مى‌شود که‌ اتفاقاً‌ مديران‌ آن‌ ايرانى‌ و على‌ پروينى‌ هستند. برنامه‌هاى‌ آنها براى‌ پرسپوليس‌ آنقدر جدى‌ و جالب‌ است‌ که‌ حتى‌ آنها براى‌ خريد ستاره‌هاى‌ مطرح‌ فوتبال‌ اروپا نيز مشکلى‌ ندارند، همچنين‌ از ديگر برنامه‌هاى‌ آنها راه‌اندازى‌ و ساخت‌ ورزشگاه‌ 80 هزار نفرى‌ در حاشيه‌ تهران‌ است‌ که‌ گويا مقدمات‌ اين‌ کار هم‌ با يک‌ شرکت‌ اروپايى‌ براى‌ ساخت‌ مهيا شده‌ و ظرف‌ 2 سال‌ اين‌ ورزشگاه‌ قابل‌ بهره‌بردارى‌ است، فقط‌ به‌ شرطى‌ که‌ مهندس‌ على‌آبادى‌ مراحل‌ قانونى‌ واگذارى‌ باشگاه‌ پرسپوليس‌ را به‌ اين‌ شرکت‌ بخش‌ خصوصى‌ فراهم‌ کند. البته‌ شرکت‌ مذکور به‌ پروين‌ اختيار تام‌ داده‌ تا چنانچه‌ زمينه‌ خريد پرسپوليس‌ فراهم‌ نشد او با يک‌ تيم‌ دسته‌ اولى‌ شروع‌ کند اما مهره‌هاى‌ بزرگ‌ فوتبال‌ ايران‌ مثل‌ کريمي، عنايتي، خطيبى‌ و... را جذب‌ نمايد که‌ بدون‌ هيچ‌ گونه‌ مشکلى‌ سال‌ بعد به‌ ليگ‌برتر صعود کند.
حالا بايد ديد آيا مهندس‌ على‌آبادى‌ که‌ دغدغه‌ هزينه‌هاى‌ سرسام‌آور تيمدارى‌ اين‌ 2 باشگاه‌ را دارد حاضر است‌ در راستاى‌ اصل‌ 44 زمينه‌ خصوصى‌سازى‌ پرسپوليس‌ را فراهم‌ کند تا از اين‌ طريق‌ پرسپوليس‌ را جهانى‌ کند يا نه...

nikyperspolisi
29th April, 2007, 02:08 AM
آخه عزیز من برادر من اینها كه چیزی از فوتبال حالیشون نیست فقط در فصل بعد رو اعصاب هواداران راه میرن

KASRA
29th April, 2007, 02:14 AM
آخه عزیز من برادر من اینها كه چیزی از فوتبال حالیشون نیست فقط در فصل بعد رو اعصاب هواداران راه میرن

درست میگی نیكی جون ولی اگر خود ما هم تیم رو ول كنیم این اقایون میرن نه
اگر ما تیمی كه مال ماست رو تو روز های سخت ول كنیم كه دیگه هوادار و 2اتیشه نیستیم
تو روز های شادی همه هستن ولی تو روزهای سخته كه عشق واقعی به تیم معلوم میشه
فردا نباید تیم رو تنها گذاشت
انصاریفرد چه حالا چه 2 یا 3 ماه دیگه با تمام شایسنگیش میرفت ولی ما كه نباید تیم رو ول كنیم
درست نمیگم

nikyperspolisi
29th April, 2007, 02:23 AM
اگر حمایت كنیم فكر میكنند از مدیر بی كفایت هم داریم حمایت میكنیم به خدا دلم میخواست گریه كنم اما خبرت در مورد علی پروین اگر راست باشه كمی من را آرام كرد

KASRA
29th April, 2007, 02:28 AM
اگر حمایت كنیم فكر میكنند از مدر بی كفایت هم داریم حمایت میكنیم به خدا دلم میخواست گریه كنم اما خبرت در مورد علی پروین اگر راست باشه كمی من را آرام كرد

میدونم چی میكشی نیكی جون
صبح كه بلند شدم انگار یه سطل اب یخ خالی كردن رو سرم
واقعیت تلخه
انصاریفرد خیلی هم میموند تا 1 ماه دیگه بود
خبر رو هم از خبرورزشی گرفتم
چرا دروغ باشه
اونقدر ایت تیم عاشق داره كه حاضرند براش میلیاردی خرج كنن
همین 2 سال قبل یك شخص ایرانی كه سهام داره چند شركت ساعت سازی هم بود حاضر بود تیم رو فقط 20 میلیون دلار از سازمان بخره و تازه بدهی هاشو و خرجشم خودش بده

Rangin Kaman
29th April, 2007, 02:31 AM
هر اومدنی یه رفتنی داره.انصاریفرد یه روز اومد.یه روزی هم باید میرفت.حالا اون روز رفتنش امروز بود.همه چیز همین جوریه.هیچ چیز برای همیشه ماندگار نیست.این زندگیه كه ادامه داره و ما باید این راه رو تا آخرش بریم.مهم نیست این كه چه اندازه ای یكی یر یه كاری باشه.مهم اینه كه تو این مدت چه كار مثبتی انجام داده و این كه آیا مردم از اون راضی هستن یا خیر.در مورد انصاری فرد هم همینطور. تو این مدتی كه سر كار بوده عملكرد بدی نداشته.حد اقل از مدیران سابق بهتر كار كرده.گذشت زمان عملكرد خوب انصاریفرد رو مشخص خواهد كرد.به راستی این خوبیهاست كه بر جای خواهد ماند...

nikyperspolisi
29th April, 2007, 02:42 AM
آقا هیچ جای خبر ورزشی پیداش نكردم اما خدا كند پروین بیاد چون پروین هم دنیزلی را نگه میداره

KASRA
29th April, 2007, 06:29 AM
امروز؛ زمان اتحاد من و تو و انسجام تيم است
پرسپوليس بار ديگر با تغيير و تحولي روبرو شده است. حضور مديريت جديد باشگاه، امري تمام شده تلقي مي شود، اما زندگي همچنان ادامه خواهد داشت. شايد بسياري بر اين باورند كه ما اين بار اصل اوليه را فراموش مي كنيم، اما اينگونه نيست. آنچه روي مي دهد يك اجحاف است. اجحافي در حق محمد حسن انصاري فرد كه مي دانيم اگر حركتش ايده آل نبود، اما به تحولاتي ايده آل انجاميد. آن ها كه با اين استدلال موافق نيستند در واقع تفكرات و تدبيري را زير سوال مي برند كه همچنان بر اين باشگاه مستولي خواهد ماند. بعضي دوستان راهي دراز در زندگي پيش رو دارند تا امثال ما را بشناسند.

من نگارنده امروز با يك نگراني بزرگ روبرو هستم. اجحاف در حق مدير عاملي كه توانست برغم به كار نبستن تمام توصيه هايي كه داشتيم، پرسپوليس را از نقطه اي زير صفر به وضعيتي برساند كه اكنون سر و شكلي دارد، نبايد به اجحاف در حق پرسپوليس بدل شود. اين امر غير ممكن است، مگر اين كه شاهد عملكردي به مراتب بهتر باشيم. در اين ميان نبايد فراموش كنيم پرسپوليس بايد تا سال ۲۰۰۹ به جايگاهي برسد كه قابل واگذاري به بخش خصوصي باشد. پرسپوليس در اين مسير گام نهاده بود و درست در زمان به كار بستن تجارب با دستور حركت از نو مواجه شده ايم.
اصل اول ما، پرسپوليس است. مدير پرسپوليس هر كه باشد و هر گونه كه وارد كار شده باشد، مورد حمايت ما هواداران است. تمام علاقه هاي شخصي ما هواداران در ارتباط با پرسپوليس در مقابل اين اصل اوليه رنگ مي بازد، هر چند كه مانند اين مورد اخير آن علاقه ثانويه ناشي از آن باشد كه مصلحت تيم محبوب خود را در آن مي بينيم و برخلاف مواردي ديگر نشأت گرفته از مجموعه خاطرات و سير در گذشته نيست.امروز اگر از نگارش بسياري مسايل سر باز زده ايم تنها به دليل جلوگيري از تاثير سوء آن بر پرسپوليس بوده است. مثل هميشه اين مردم هستند كه از مسئولان پيش افتاده اند. كار سختي پيش رو قرار دارد.
پرسپوليس بايد به پوست اندازي خود ادامه دهد تا زماني كه به تكامل برسد. بطور قطع وقفه در اين مسير را بر نمي تابيم. آنكه به پرسپوليس بيايد، با فرض اوليه ما روبروست كه براي اين تيم و هوادارانش آمده است، حتي اگر آنچه كه مي دانيم بر ما نهيب بزند كه اينگونه نيست و اين رويه تا آن زمان ادامه خواهد داشت كه مصلحت پرسپوليس در خطر نباشد و اين را به كرّات ثابت كرده ايم و بر سر اين موضوع نه معامله مي كنيم، نه مماشات!پرسپوليس امروز شرايط حساسي را پشت سر مي گذارد. كاري به ساختار، مسايل اقتصادي و استراتژي اداره باشگاه نداريم كه در نهايت مسايل مهم تري هستند، بلكه صحبت از همين بازي هاي تيم است.حتي كاري به عملكرد مديران قديم و جديد در اين بخش نيز نداريم، صحبت از انسجامي است كه در بازي هاي گذشته بدست آمده و بايد حفظ شود. هر كس برخلاف اين حركت كند. دشمن پرسپوليس است حتي اگر يك عمر براي آن قدم برداشته باشد.
هر كس برخلاف اين تصور كند، منفعتي دارد كه به خاطر آن حاضر به قرباني كردن پرسپوليس شده است. امروز در ورزشگاه آزادي، امتحان سختي را پيش رو داريم. از بازيكنان در داخل زمين گرفته تا تماشاگران روي سكوها، مسئوليتي مهم بر عهده دارند كه هيچ يك از ما را گريزي از آن نيست. همه ما از سر هواداري پرسپوليس گرد هم آمده ايم. ديروز، اين گزارش نقل محافل خبري و فوتبالي بود كه امروز تماشاگران پرسپوليس دو گروه مي شوند. گروهي نگران از توقف اصلاحات در حمايت از محمد حسن انصاري فرد شعار خواهند داد و گروهي ديگر كه با اعضاي جديد هيات مديره ارتباط دارند، در نقطه مقابل قرار خواهند گرفت. اين اتفاق نبايد روي دهد. اگر چنين شود، سر گروه ها مسئول مستقيم اختلافي هستند كه پرسپوليس را دچار مشكل خواهد كرد.
امروز بايد در كنار هم باشيم. همان طور كه هميشه بايد اينگونه مي بود و بعضي اوقات برخلاف اين عمل شد. امروز، زمان آن نيست كه به اختلاف ها دامن زده شود. فردا همه چيز به نقطه پايان مي رسد، اما اين زمان اگر از دست برود، قابل جبران نخواهد بود. امروز اين تيم چشم به سكوها دارد. براي تشويق كردن، آنقدر سوژه و شعار داريم كه به يكديگر تعرض نكنيم. روي سخن ما با تك تك سرخپوشان نيز هست. اين انسجام تيمي به آساني بدست نيامده است و به سادگي هم نبايد از دست برود. امروز هم بايد مثل همه روزها، روز اتحاد پرسپوليس باشد

IL Diavolo
29th April, 2007, 11:38 AM
واقعا متاسفم ........ پرسپولیس مدیر بزرگی رو از دست داد

L a V i N
29th April, 2007, 12:05 PM
واقعآ متاسفم واسه ورزش این كشور!!
در حالی كه پرسپولیس روزهای آرومی رو سپری می كرد یه عده كه آرامش با روحیاتشون سازگار نیست و مرتبآ به دنبال تنش و جنگ روانی هستن همه چی رو خراب كردن! تجربه ثایت كرده اگه تیم به دست پروین و دار و دستش بیفته نابود میشه!!

Siyavoush
29th April, 2007, 01:01 PM
بچه ها به یك نكته دقت كنید ... در زمان ریاست مهندس ع . آ اتفاقات فرخنده ی بسیاری در فوتبال ایران رخ داده خصوصا این سه تای زیر :

1- نداشتن رییس فدراسیون فوتبال و تعلیق فوتبال ایران توسط فیفا بخاطر مسائل سیاسی

2- حذف استقلال از آسیا بخاطر ناكاربلدی منتخبان این مخلوق

3- استعفای اجباری انصاری فرد كه حداقل محبوبیت فراوانی داشته است .

حالا ببین اون لقب مهندس رو بی وجدان با چقدر پول چسبونده به اسمش!
علاوه بر اینها صحبتی كه در مورد قهرمانی استقلال كرد رو یادت بیاد شاید خوشت نیاد بگی یا بگی كه نه از استقلال حمایت نمیشه ولی یك مدیر هیچوقت نباید علنا بگه كه همهكاری رو برای قهرمانی استقلال میكنیم

Siyavoush
29th April, 2007, 01:08 PM
یك نكته تقریبا مشتركی در ارسال دوستان بود اونم اینكه انصار فرد یك روزی میره و معمولا اون روز رو خیلی زود تخمین زدند و این اصلا برای من قابل فهم نیست
مدیر عامل یك باشگاه مثل مربی تیم نیتس كه هر سال عوض بشه!وقتی مدیرعاملی انتخاب میشه حالا منصوب یا انتخاب حداق در فوتبال حرفه ای 4 سال میمونه نه 17 ماه یا 20-21 ماه
انصاری فرد سالها میتونست به پرسپولیس كمك كنه درتسه كه یك روزی میرفت ولی اون روز 1 ماه یا 6 ماه دیگه نبود حداقل 4 سال دیگه بود
به هر حال امیدوارم برگرده ولی ظاهرا استعفاش رو قبول كردن و عملا این فصل هم تموم شد

rasoul_totti
29th April, 2007, 03:07 PM
واقعا حيف شدددددددددددددددددددد
انصاري فرد واقعا زحمت كشيد

NoName
29th April, 2007, 04:15 PM
باز هم دخالت سیاست در فوتبال!!!!

رفتن انصاریفرد از پرسپولیس:

بر عكس شما دوستان كه از این موضوع متعجب شدید برای من اصلا جای تعجب نداشت چون تو كشور جمهوری اسلامی سیاست در همه كارها دخالت میكنه و هیچ وقت مدیری كه بخواد پاك مدیریت كنه مدیریتش دوام نخواهد داشت و این اولین بارشون نیست که مدیران لایق رو کنار میگذارند!!
همون طوری كه یك ادم بیسواد رو مدیر استقلال كردند حالا دارند یك مدیر باسواد رو از پرسپولیس میگیرند...
متاسفانه تا وقتی که باشگاه های پرسپولیس و استقلال دولتی هستند این روند ادامه خواهد یافت و همیشه 4 تا مثل علی ابادی که از فوتبال هیچی حالیشون نیست در کارهای این دو باشگاه دخالت خواهد کرد...

KASRA
29th April, 2007, 07:06 PM
یك نكته تقریبا مشتركی در ارسال دوستان بود اونم اینكه انصار فرد یك روزی میره و معمولا اون روز رو خیلی زود تخمین زدند و این اصلا برای من قابل فهم نیست
مدیر عامل یك باشگاه مثل مربی تیم نیتس كه هر سال عوض بشه!وقتی مدیرعاملی انتخاب میشه حالا منصوب یا انتخاب حداق در فوتبال حرفه ای 4 سال میمونه نه 17 ماه یا 20-21 ماه
انصاری فرد سالها میتونست به پرسپولیس كمك كنه درتسه كه یك روزی میرفت ولی اون روز 1 ماه یا 6 ماه دیگه نبود حداقل 4 سال دیگه بود
به هر حال امیدوارم برگرده ولی ظاهرا استعفاش رو قبول كردن و عملا این فصل هم تموم شد

سیاوش حق باتو
ولی اون برای باشگاهی هست كه یا خصوصی باشه و یا واقعا برای رای مردم احترام قائل شن نه در ایران
همین كاشانی 6-7 ماه دیگه رفته یه .....دیگه میاد
این وسط فقط تیم میمونه و ما كه هیچ وقت كسی نمیتونه عوضش كنه:101:

Siyavoush
29th April, 2007, 07:19 PM
سیاوش حق باتو
ولی اون برای باشگاهی هست كه یا خصوصی باشه و یا واقعا برای رای مردم احترام قائل شن نه در ایران
همین كاشانی 6-7 ماه دیگه رفته یه .....دیگه میاد
این وسط فقط تیم میمونه و ما كه هیچ وقت كسی نمیتونه عوضش كنه:101:

در همین باشگاههای غیر خصوصی هم هر فصل مدیر عوض نمیكنن
مدیر عامل فجر سپاسی رو ببین
یا ساكت رو
رضاییان و...

KASRA
29th April, 2007, 08:01 PM
در همین باشگاههای غیر خصوصی هم هر فصل مدیر عوض نمیكنن
مدیر عامل فجر سپاسی رو ببین
یا ساكت رو
رضاییان و...

اونا بابا فجرن و فولاد
دوما این همه حاشیه ندارن و اصلا برای قهرمانی نمبجنگن
قضیه ما با همه فرق داره
تا ثباتی در كار نباشه به موفقیت زیادی نخواهیم رسید

Siyavoush
29th April, 2007, 08:21 PM
در یك بازی كسل اور پرسپولیس از صبا برد و به رده چهارم صعود كرد

nikyperspolisi
29th April, 2007, 09:52 PM
پرسپولیس حق داشت بد بازی كند چون شب بازی شوك منفی به تیم وارد شد

KASRA
29th April, 2007, 11:46 PM
بجث حضور استیلی مثل اینكه جدیه حتی گفته میشه در جام حذفی با استیلی بازی خواهیم كرد نمیدونم
با تمام احترامی كه برای استیلی قائلم ولی ادمی هست كه به خاطر منافع خودش حاضره با همه كار كنه
واقعا استیلی میتونه تیم رو قهرمان كنه
استیلی درحد مربیگری تیمی مثل پرسپولیس هست
لااقل پیوس و درخشان گزینه های بهتری هستن
نظر شما چیه بچه ها

Siyavoush
29th April, 2007, 11:52 PM
بجث حضور استیلی مثل اینكه جدیه حتی گفته میشه در جام حذفی با استیلی بازی خواهیم كرد نمیدونم
با تمام احترامی كه برای استیلی قائلم ولی ادمی هست كه به خاطر منافع خودش حاضره با همه كار كنه
واقعا استیلی میتونه تیم رو قهرمان كنه
استیلی درحد مربیگری تیمی مثل پرسپولیس هست
لااقل پیوس و درخشان گزینه های بهتری هستن
نظر شما چیه بچه ها

مگه نظر ما هم مهمه؟وظیفه ما فقط اینه كه بریم ورزشگاه تشویق كنیم و بعد برگردیم خونمون

KASRA
29th April, 2007, 11:59 PM
مگه نظر ما هم مهمه؟وظیفه ما فقط اینه كه بریم ورزشگاه تشویق كنیم و بعد برگردیم خونمون

:7:
سیا جون شاید از دست من ناراحت شده باشی چون من هنوزم معتقدم تیم رو باید حمایت كرد
مگر قراره اسم كاشانی رو فریاد بزنیم؟؟؟؟
اگر حمایت نكنیم غیر از اینه كه همون شانس كوچك برای قهرمانی رو با دستای خودمون چال كردیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پرسپولیسی واقعی باید تیم رو با هر كسی كه باشه فقط برای پرسپولیس و عشق به تیمش قبول كنه
ما اگر تشویق نكنیم انصاریفرد برمیگرده
خود انصاریفرد هم راضی به این كار نیست
تیم رو باید چسبید نه شخص رو

Siyavoush
30th April, 2007, 12:09 AM
:7:
سیا جون شاید از دست من ناراحت شده باشی چون من هنوزم معتقدم تیم رو باید حمایت كرد
مگر قراره اسم كاشانی رو فریاد بزنیم؟؟؟؟
اگر حمایت نكنیم غیر از اینه كه همون شانس كوچك برای قهرمانی رو با دستای خودمون چال كردیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پرسپولیسی واقعی باید تیم رو با هر كسی كه باشه فقط برای پرسپولیس و عشق به تیمش قبول كنه
ما اگر تشویق نكنیم انصاریفرد برمیگرده
خود انصاریفرد هم راضی به این كار نیست
تیم رو باید چسبید نه شخص رو

چه فایده؟یكی دیگه میاد تیمو درست میكنه بعد فرداش دوباره میندازنش بیرون
دنیزلی تیمو میبره اسیا(اگر) فردا استیلی رو میارن جاش (شاید) بعد هم كاشانی میزنه تو سر انصاری فرد كه دیدی قهرمان شدیم درواقع میزنه تو سر طرفداراش

KASRA
30th April, 2007, 12:43 AM
چه فایده؟یكی دیگه میاد تیمو درست میكنه بعد فرداش دوباره میندازنش بیرون
دنیزلی تیمو میبره اسیا(اگر) فردا استیلی رو میارن جاش (شاید) بعد هم كاشانی میزنه تو سر انصاری فرد كه دیدی قهرمان شدیم درواقع میزنه تو سر طرفداراش

حرفت حسابه
چاره ای نیست به عشق پرسپولیس باید تحمل كرد

Soltan Ali Daei
30th April, 2007, 01:43 AM
درود بر هوادارانی كه یكصدا انصاریفر رو تشویق كردن
وقتی میگفتن كاشانی حیا كن, صدای ورزشگاه رو خاموش میكردن خیلی عجیب بود این كار صدا سیما

barça
30th April, 2007, 01:46 AM
تا ما میایم یه ذره به تیم امیدوار بشیم یه آدم فوق تحصیل كرده و مدیری مثل علی آبادی میاد مارو به كل نا امید میكنه.

یارو علی آبادی سابقه’ فوتبال دستی(از اینایی كه با سه تا نخود بازی میكنن) هم نداره , بعد میاد واسه پرسپولیس استقلال هیئت مدیره انتخاب میكنه , واقعاً نمیدونم چی بگم كه كه فردا بهم تذكر ندن.

nikyperspolisi
30th April, 2007, 02:09 AM
جلسه فردا فقط اسمش جلسه بدبختی پرسپولیس است

Mahyar
30th April, 2007, 02:48 AM
حالا خدا کنه با این اوضاع جام حذفی رو از دست ندیم !!

nikyperspolisi
30th April, 2007, 03:16 AM
انصاری فرد در ورزش و مردم گفت 2تا پیشنهاد به من شده اما با وضعیتی كه در پرسپولیس تجربه كردم دیگر دوست ندارم پستی را قبول كنم و گفت میخوام برم كه دیگه انشاالاه دیگه هیچ اثری از من نباشد با این حرفش دلم میخواست گریه كنم

Siyavoush
30th April, 2007, 01:38 PM
جلسه فردا فقط اسمش جلسه بدبختی پرسپولیس است

نه ظاهرا جلسه برگشت انصاری فرد شده :wavetowel2:

NoName
30th April, 2007, 04:33 PM
90 دقیقه انصاریفرد تشویق شد

تبریك:8::8::8:پرسپولیس 1 صبا باتری 0

قبل از هر چیز راجع به این مسابقه باید بگم که شوک روحی رفتن انصاریفرد بر بازیکنان پرسپولیس تاثیر منفی گذاشته بود و به هیچ وجه اون پرسپولیس سر حال و اماده بازیهای قبل رو مشاهده نكردیم!!
و اما در مورد بازی :
نیمه اول بازی متعادلی رو شاهد بودیم كه پرسپولیس تا حدودی برتری نسبی نسبت به حریف داشت و تونست از همین برتری نسبی استفاده كنه و تك گل مسابقه رو به ثمر برسونه ضمن اینكه اخراج سهراب بختیاری زاده از زمین هم تاثیری در شرایط مسابقه نداشت!! در نیمه دوم بازی دیگه كاملا متعادل شد و همین باعث شد كه بازی با همون تك گل فرزاد اشوبی از روی نقطه پنالتی به سود پرسپولیس به پایان برسه.
در مورد دروازه بان : به نظر من هر دو دروازه بان پرسپولیس هم فرشید كریمی و هم واعظی در شرایط مطلوبی قرار دارند و این میتونه خیلی برای تیممون امیدوار كننده باشه.
در مورد خط دفاع : بعد از هفته ها بالاخره پرسپولیس گل نخورد كه این نشانگر بهبود وضعیت خط دفاعی نسبت به بازیهای قبل میتونه باشه.
در مورد خط حمله : به نظر من ضعیفتر از مسابقات قبل ظاهر شد ولی همین كه یك گل زدند خودش جای امیدواری داره.
در مورد وضعیت داوری : از نگاه من نسبتا خوب بود!
یكی از نكات قابل توجه و مهم این مسابقه تشویق 90 دقیقه ایه انصاریفرد از طرف تماشاگران پرسپولیسی بود :

مدیر محبوب ما
محمد حسن انصاریفرد

كاشانی حیا كن پرسپولیسو رها كن

من فكر میكنم این تشویق تماشاگران در جلسه اعضای هیئت مدیره پرسپولیس خیلی تاثیر خواهد داشت!:53: :8::8::8:
(البته اگه نظر هواداران براشون مهم باشه!!)

تبریك:8::8::8: مس 2 سپاهان 1

خوب با این نتیجه پرسپولیس یك پله بالاتر از سپاهان به رده چهارم رفت كه این جابجایی میتونه برای افزایش شرایط روحی پرسپولیس در جام حذفی ماثر باشه.

به امید موفقیت پرسپولیس در بازی های اینده:79: :8::8::8:

Kian-S
30th April, 2007, 05:14 PM
پروین با 800 میلیون تومان امتیاز تیم اكباتان رو خرید.

http://mehrnews.com/fa/NewsDetail.aspx?NewsID=478553

Sir Bob Paisley
30th April, 2007, 06:23 PM

یعنی میتونیم امیدوارباشیم كه گذرش به پرسپولیس نیفته؟

soccerlover
30th April, 2007, 06:28 PM

این طوری برای خود علی پروین هم بهتره.ولی این جوری كه من می بینم كاشانی می خواد استیلی رو به عنوان سرمربی معرفی كنه. و این یعنی تولد یك پروین جدید(استیلی یك مربی ایرانی سنتی و فاقد تحصیلات آكادمیك فوتبالیه مثل پروین) كه برای پرسپولیس یه فاجعه است. من كه نمی تونم تحمل كنم كه كاشانی جای انصاری فرد و استیلی جای دنیزلی بشینه.

Soheil 7
30th April, 2007, 06:29 PM
واقعا لعنت بر علی آبادی و سایر کسانی که باعث رفتن انصاری فرد شدن. نمی دونم اینا موفقیت رو تو چی می دونن. به هر حال خیلی متاسفم که مدیر محبوب ما رفت و فکر کنم دیگه از این بعد آش همون آش فصل پیش و کاسه هم همون کاسه فصل پیش.
در ضمن برد پرسپولیس رو تبریک میگم ایشالا این 3 بازی رو هم ببریم.نمیدونم با این وضعیت میتونیم تو جام حذفی کاری کنیم یا نه.خدا به خیر بگذرونه.

forever_failure
30th April, 2007, 06:30 PM
میگم این امكان وجود داره كه در صورت رفتن دنیزلی دایی به جاش بیاد؟

nikyperspolisi
30th April, 2007, 06:59 PM
یعنی میتونیم امیدوارباشیم كه گذرش به پرسپولیس نیفته؟
تنها امید ما این بود كه پروین پرسپولیس را بخرد چون اون هم فوتبالی هست و هم دلسوز و هم این كه به دنیزلی اعتقاد دارد نه مثل كاشانی ه میخواد استیلی-درخشان را بیاورد

forever_failure
30th April, 2007, 08:31 PM
نیكی جون یه خورده حرفت عجیب بود!!!

nikyperspolisi
30th April, 2007, 08:38 PM
نیكی جون یه خورده حرفت عجیب بود!!!

دادش من عزیز من كجای حرفم عجیب بود این كه پروین فوتبالی هست عجیب بود یا اینكه دلش با پرسپولیس هست؟ یا این كه حمایتش از دنیزلی هر روز در روزنامه ها یا این كه گفتم بهتر از كاشانی هست و كاشانی از فوتبال چیزی نمیفهمد و مربی ایرانی میاورد مثل استیلی-درخشان؟ هرچی فكر كردم نفهمیدم كجای حرفم عجیب بود ممنون میشم بگید تا بفهمم

forever_failure
30th April, 2007, 08:45 PM
نه ولی اول این كه پرسپولیس تا من و تو زنده ایم دواتی میمونه و باید بدهكار باشه.علی پروین شاید فوتبالی باشه ولی به نظرت اگه میومد پرسپولیس وضع پرسپولیس چه طوری بود؟دو فصل به عنوان مدیر فنی بود رو یادت رفته؟

Siyavoush
30th April, 2007, 09:34 PM
جلسه امشب لغو شد!و فردا ظاهرا قراره مصاحبه مطبوعاتی انصاری فرد برگزار بشه

forever_failure
30th April, 2007, 09:53 PM
یعنی چی؟انصاریفرد میمونه یا میره؟

Siyavoush
30th April, 2007, 09:57 PM
یعنی چی؟انصاریفرد میمونه یا میره؟

باد تا جلسه صبر كرد كه هنوز تاریخش اعلام نشده و دید كه موافقت میكنن با استعفاش یا نه

davidbeckham
30th April, 2007, 10:07 PM
پروین رفته دوباره تیم خریده
خجالت نمیکشه
بابا دورانت تموم شده

Iman
30th April, 2007, 10:43 PM
این جناب دیوید بكام یه زمانی امضاشون این بود كه "انصاریفرد حیا كن پرسپولیس رو رها كن"
حالا كه انصاریفرد حیا كرده و پرسپولیس رو رها كرده خیلی علاقه دارم نظراتشون رو بدونم !!

barça
1st May, 2007, 12:20 AM
من كه به شخصه كمترین امیدی به بازگشت انصاری فرد ندارم...

خودشم نباید بهونه دست كسی بده , باید امشب تو جلسه شركت میكرد هر چند كه رئیس هیئت مدیره خودشم نبود ولی از یه طرفم بهش حق میدم......منم اگه بدونم زیرآبم اساسی خورده و هیچ امیدی به موندنم نیست معلومه كه خودم استعفا میدم كه شا’ن و شخصیتمم حفظ بشه....

Siyavoush
1st May, 2007, 01:58 AM
این جناب دیوید بكام یه زمانی امضاشون این بود كه "انصاریفرد حیا كن پرسپولیس رو رها كن"
حالا كه انصاریفرد حیا كرده و پرسپولیس رو رها كرده خیلی علاقه دارم نظراتشون رو بدونم !!

ایمان مگه روشش رو نمیدونی؟همه باید برن فقط خدا میدونه كی و چجوری و كی بیاد جاشون فقط مهم اینه كه برن:N_aggressive (3):

barça
1st May, 2007, 02:09 AM
بنده خدا این انصاری فردُ كه الان تو نود دیدمش خیلی دلم براش سوخت , از قیافش معلوم بود كه چه بلایی سرش آوُردن كه مجبور بشه استعفا بده.....

بنده خدا با زبون بی زبونی داشت میگفت كه فقط به خاطر مسائل سیاسی مجبور شده استعفا بده...

حالا این یارو كه میخواد بیاد جاش كی هست..؟؟؟

Siyavoush
1st May, 2007, 02:17 AM
بنده خدا این انصاری فردُ كه الان تو نود دیدمش خیلی دلم براش سوخت , از قیافش معلوم بود كه چه بلایی سرش آوُردن كه مجبور بشه استعفا بده.....

بنده خدا با زبون بی زبونی داشت میگفت كه فقط به خاطر مسائل سیاسی مجبور شده استعفا بده...

چی گفت؟من بدجوری خوابم میومد نتونستم خودمو نگه دارم:23: بگو لطفا چه خبر بود تو 90 امروز

Rangin Kaman
1st May, 2007, 02:36 AM
باید مایلی كهن بشه مدیر عامل.پروین مدیر فنی.استیلی سرمربی.

Mahyar
1st May, 2007, 02:59 AM

فقط همینو کم داریم ...

KASRA
1st May, 2007, 02:59 AM
شایعات شروع شد:
میگن هیت مدیره و در راس اون استیلی دارن دوباره با هان مذاكره میكنن و میگن شنبه برای امضای قرداد به تهران میاد
كی باورش میشه:7: :mellow: :mellow:

nikyperspolisi
1st May, 2007, 03:10 AM
در 90 حرفای انصاری فرد نشان داد استعفاش دادند ولی بدش نمیامد برگرده این حرفای انصاری فرد دله هواداران را بیشتر به درد آورد و جمعه كه روز تعطیلی است مردم بیشتر میرن باید از انصاری فرد حسابی حمایت شود

nikyperspolisi
1st May, 2007, 03:13 AM
برای شما استقلالیها این بهترین كادر پرسپولیس هست

KASRA
1st May, 2007, 03:16 AM
الان كه حرف های كاشانی رو تو جهان فوتبال خوندم یكم امیدوار شدم
گفته كه استعفای انصاریفرد هنوز قبول نشده و امكان بازگشتش هست
در مورد دنیزلی هم گفته اگر جام حذفی رو بگیره احتمال موندش هست
خدا كنه فقط این حرف هایی كه میزنه رو فردا یادش نره

KASRA
1st May, 2007, 03:22 AM
تمکين‌ هوشمندانه‌ به‌ درخواست‌ مردم ‌ فتح‌ا...زاده‌ برگشت، انصارى‌فرد هم‌ برمى‌گردد!

ديروز در جامعه‌ فوتبال‌ کشورمان‌ اتفاقات‌ خوشايندى‌ به‌وقوع‌ پيوست‌ که‌ نتيجه‌ مستقيم‌ تمکين‌ و تدبير ورزش‌ مردان‌ درجه‌ اول‌ مملکت‌ و توجه‌ آنها به‌ نظر و خواست‌ مردم‌ بود. همان‌ که‌ در جامعه‌ ما به‌ "ميزان" موسوم‌ است. آرى‌ شما نتيجه‌ مستقيم‌ خواست‌ و نظر مردم‌ را در انتخاب‌ ويژه‌ و نظرسنجى‌ خبرورزشى‌ خوانديد و لمس‌ کرديد. خبرورزشى‌ به‌ عنوان‌ يک‌ مرجع‌ مستقيم‌ اطلاع‌رسان‌ در جامعه‌ فوتبال، شرايط‌ روز را درک‌ کرده‌ و با ارائه‌ اين‌ نظرسنجي، عقيده‌ مردم‌ را در مورد مديريت‌ پرسپوليس‌ پرسيد، مردم‌ با صراحت‌ کامل‌ فتح‌ا...زاده‌ را براى‌ مديريت‌ استقلال‌ و انصارى‌فرد را براى‌ مديريت‌ پرسپوليس‌ به‌ ديگران‌ ترجيح‌ دادند.
ديروز فتح‌ا...زاده‌ بعد از 5/3 سال‌ دورى‌ به‌ خانه‌ خود بازگشت‌ و بستر مناسبى‌ براى‌ بازگشت‌ انصارى‌فرد فراهم‌ آمد. جلسه‌ ديشب‌ هيأ‌ت‌مديره‌ پرسپوليس‌ برگزار نشد. جلسه‌اى‌ که‌ براى‌ انتخاب‌ حبيب‌ کاشانى‌ و عزل‌ رسمى‌ انصارى‌فرد تدارک‌ ديده‌ شده‌ بود. عدم‌ تشکيل‌ اين‌ جلسه‌ براى‌ قاطبه‌ علاقمندان‌ به‌ فوتبال‌ پرسپوليس‌ يک‌ پيغام‌ خوشايند و يک‌ خبر شيرين‌ بود. حالا انصارى‌فرد در آستانه‌ بازگشت‌ به‌ پرسپوليس‌ قرار دارد. گفته‌ مى‌شود که‌ انصارى‌فرد حتى‌ از سوى‌ مسئولان‌ سازمان‌ بار ديگر دعوت‌ به‌ همکارى‌ شده‌ است‌ اما اعلام‌ کرده‌ که‌ با حضور نفرات‌ تازه‌وارد در هيأ‌ت‌مديره‌ پرسپوليس‌ حاضر به‌ همکارى‌ نيست‌ تا انصارى‌فرد با تکيه‌ بر اقبال‌ عمومى‌ مردم‌ چند قدم‌ از گذشته‌ هم‌ فراتر برود.

فقط باید دعا كرد
یعنی میشه دوباره ممد حسن خودمون برگرده:perspolis:

KASRA
1st May, 2007, 03:27 AM
یارو نیمده ترسید
اگر جمعه هم به حمایت خود ادامه بدیم احتمال برگشت حاج انصار خیلی زیاد میشه

پس‌ از موضعگيرى‌ هواداران‌ پرسپوليس‌ رخ‌ داد بى‌ميلى‌ "کاشاني" به‌ پست‌ مديرعاملي...

پس‌ از اتفاقاتى‌ که‌ در جريان‌ بازى‌ دو تيم‌ پرسپوليس‌ و صباباترى‌ رخ‌ داد و هواداران‌ پرسپوليس‌ شعارهاى‌ تندى‌ را عليه‌ حبيب‌ کاشانى‌ سر دادند، ديروز اين‌ خبر در محافل‌ ورزشى‌ به‌ گوش‌ رسيد که‌ هيأ‌ت‌مديره‌ پرسپوليس‌ شايد با استعفاى‌ انصارى‌فرد موافقت‌ نکند.
صبح‌ روز گذشته‌ و ساعاتى‌ قبل‌ از تشکيل‌ جلسه‌ هيأ‌ت‌مديره، يک‌ عضو هيأ‌ت‌مديره‌ اين‌ باشگاه‌ به‌ خبرنگار خبرورزشى‌ گفت: "آقاى‌ کاشانى‌ تمايل‌ چندانى‌ به‌ در اختيار گرفتن‌ پست‌ مديرعاملى‌ باشگاه‌ ندارد و اين‌ مسأ‌له‌ با موضعگيرى‌ هواداران‌ پرسپوليس‌ پس‌ از استعفاى‌ انصارى‌فرد بى‌ارتباط‌ نيست."
اين‌ عضو هيأ‌ت‌مديره‌ که‌ مايل‌ نبود نامش‌ فاش‌ شود، افزود: "البته‌ همه‌ چيز به‌ جلسه‌ امروز (دوشنبه) بستگى‌ دارد. شايد اعضا آقاى‌ کاشانى‌ را مجاب‌ کردند که‌ اين‌ پست‌ را بپذيرد. احتمالاً‌ هواداران‌ پرسپوليس‌ هم‌ به‌ مرور زمان‌ اين‌ مسائل‌ را فراموش‌ مى‌کنند و مديرعامل‌ جديد را مى‌پذيرند."
وى‌ ادامه‌ داد: "دقايقى‌ پس‌ از بازى‌ پرسپوليس‌ و صباباترى‌ مطلع‌ شدم‌ که‌ آقاى‌ کاشانى‌ چندان‌ مايل‌ نيست‌ جاى‌ آقاى‌ انصارى‌فرد را بگيرد."
محمدحسن‌ انصارى‌فرد، مديرعامل‌ مستعفى‌ پرسپوليس‌ روز پنجشنبه‌ استعفاى‌ خود را تقديم‌ على‌ سعيدلو، رئيس‌ هيأ‌ت‌مديره‌ پرسپوليس‌ کرده‌ و در جلسه‌ آن‌ روز هم‌ حضور نيافته‌ بود. پس‌ از آن‌ که‌ متن‌ استعفا منتشر شد، انصارى‌فرد روز شنبه‌ آن‌ را در سايت‌ رسمى‌ باشگاه‌ پرسپوليس‌ قرار داد که‌ با انتشار استعفانامه‌ وي، هواداران‌ پرسپوليس‌ واکنش‌ گسترده‌اى‌ به‌ اين‌ مسأ‌له‌ نشان‌ دادند.
مخالفت‌هاى‌ دامنه‌دار با استعفاى‌ انصارى‌فرد حتى‌ به‌ گوش‌ مقامات‌ بلندمرتبه‌ اجرايى‌ کشور رسيده‌ و سازمان‌ تربيت‌بدنى‌ را نيز نسبت‌ به‌ پيگيرى‌ ماجرا حساس‌ کرده‌ است. عليرغم‌ اظهارنظر هفته‌ گذشته‌ کيومرث‌ هاشمى‌ مبنى‌ بر عدم‌ دخالت‌ سازمان‌ در انتخاب‌ مديرعامل‌ پرسپوليس، خبر مى‌رسد که‌ على‌آبادى‌ رايزنى‌هايى‌ را با على‌ سعيدلو، بيادى‌ و کاشانى‌ انجام‌ داده‌ است.
احتمال‌ اين‌ که‌ در شرايط‌ فعلى‌ هيأ‌ت‌مديره‌ پرسپوليس‌ استعفاى‌ انصارى‌فرد را رد کند، وجود دارد و در صورتى‌ که‌ اعضا همچنان‌ مصر به‌ تغيير مديرعامل‌ باشند، اين‌ اتفاق‌ پس‌ از پايان‌ رقابتهاى‌ ليگ‌ و جام‌حذفى‌ رخ‌ خواهد داد.
انصارى‌فرد معادلات‌ را به‌ هم‌ زد
شايد اعضاى‌ هيأ‌ت‌مديره‌ پرسپوليس‌ هيچگاه‌ فکر نمى‌کردند معادلات‌ به‌ گونه‌اى‌ غيرقابل‌ پيش‌بينى‌ رقم‌ بخورد. چهارشنبه‌شب‌ يکى‌ از نزديکان‌ انصارى‌فرد خبر استعفاى‌ مديرعامل‌ پرسپوليس‌ را به‌ يکى‌ از دوستان‌ مطبوعاتى‌اش‌ مى‌دهد و از وى‌ براى‌ نوشتن‌ متن‌ استعفا کمک‌ مى‌خواهد.
روز پنجشنبه‌ و قبل‌ از تشکيل‌ جلسه، انصارى‌فرد استعفاى‌ خود را به‌ سعيدلو مى‌دهد و محل‌ جلسه‌ را قبل‌ از اين‌ که‌ اعضاى‌ هيأ‌ت‌مديره‌ بيايند، ترک‌ مى‌کند.
با توجه‌ به‌ مسابقه‌ روز يکشنبه‌ پرسپوليس‌ و صبا، سعيدلو و ساير اعضا تصميم‌ مى‌گيرند ماجراى‌ استعفاى‌ را رسانه‌اى‌ نکنند و روز دوشنبه‌ تصميم‌ نهايى‌ را اتخاذ کنند. انتخاب‌ روز دوشنبه‌ به‌ دو دليل‌ بوده‌ است: اول‌ اين‌ که‌ بازى‌ پرسپوليس‌ برگزار شده‌ و دوم‌ اين‌ که‌ بيادى‌ نيز به‌ ايران‌ برگشته‌ و مى‌تواند در جلسه‌ حضور يابد.
انصارى‌فرد که‌ انتظار دارد استعفايش‌ اعلام‌ شود، وقتى‌ مى‌بيند خبرى‌ نيست‌ خود شخصاً‌ اقدام‌ مى‌کند و متن‌ استعفايش‌ را در سايت‌ رسمى‌ باشگاه‌ قرار مى‌دهد تا معادلات‌ اعضاى‌ هيأ‌ت‌مديره‌ را برهم‌ بريزد.
اوضاع‌ نشان‌ داده‌ که‌ انصارى‌فرد بسيار هوشمندانه‌ عمل‌ کرده‌ است‌ چراکه‌ موضعگيرى‌ هواداران‌ در جريان‌ بازى‌ پرسپوليس‌ و صبا شرايط‌ را اندکى‌ تغيير داده‌ است.
در صورتى‌ که‌ کاشانى‌ همچنان‌ مصر به‌ نپذيرفتن‌ پست‌ مديرعاملى‌ باشد و توصيه‌هاى‌ اعضاى‌ هيأ‌ت‌مديره‌ نيز کارساز نباشد، ابقاى‌ انصارى‌فرد يا انتخاب‌ يک‌ مديرعامل‌ جديد وجود دارد. البته‌ همه‌ اين‌ اخبار قبل‌ از جلسه‌ هيأ‌ت‌مديره‌ به‌ دست‌ ما رسيده‌ و شايد در جلسه‌ اوضاع‌ به‌ گونه‌اى‌ ديگر رقم‌ بخورد.

Iman
1st May, 2007, 04:29 AM
واقعاَ انصاریفرد با زبون بی زبونی حرفهای خودش رو زد
اگر من سكوت كردم برای این بود كه واقعاَ اگر چیزی می نوشتم در حقیقت صحبتهایی بود كه همیشه زده شده بود و همه با اون موافق بودن
انصاریفرد با صحبت نكردن در مورد ماجرای استعفا در حقیقت بسیار عالی با شمردن كارهایی كه انجام شده جو عمومی رو به سوی خودش برگردوند
اما از اونجایی كه تو مملكت ما صلاح اون رو خسروان سوار بر اسب می دانند و مردم هم رعیت زیر سم اسبان آن هستند و فقط زمانی دارای ارزش می شوند كه احتیاج به تایید شدن برنامه های خسروان هست در نتیجه بعید به نظر می رسه كه این مصلحت خسروان جای خودش رو به صلاح رعیت مفلوك بده !!

KASRA
1st May, 2007, 10:11 AM
با این اخبار كمی امیدوارتر میشم

در پرسپوليس مى مانم، حتى اگر قهرمان نشويم اى كاش بعد از جام حذفى استعفا مى كرد.
آقاى انصارى فرد براى من خيلى زحمت كشيد.

هفته اى است كه براى پرسپوليس بازى كرده، تنها ۵ هفته. در همين مدت كوتاه حركت رو به جلو و ميل بيشتر به تهاجم را در پرسپوليس به وضوح ديده ايم. كارشناسان فوتبال هم اين مسأله را تأييد مى كنند. در مورد بازيكن ريزنقش و تكنيكى اين روزهاى پرسپوليس حرف مى زنم. حسين كعبى روز يكشنبه مقابل صباباترى مثل ۴ بازى گذشته نبود. اما چرا؟

قبول دارى مثل هميشه نبودى؟
يكشنبه نه تنها روز من، بلكه روز پرسپوليس نبود. بچه ها آماده نبودند.

دليل آماده نبودن تيم چه بود؟
روز پنجشنبه تمرين تعطيل بود و با اجازه آقاى دنيزلى، جمعه هم استراحت كرديم. به همين خاطر مجبور شديم روز شنبه ساعت ۴ بعدازظهر زير باران شديد تمرين كنيم كه اين مسأله باعث شد تا يكشنبه، خسته وارد زمين شويم.

جريان مسموميت روز جمعه ات تأثيرى در بازى ات داشت؟
نه، چيز خاصى نبود. تنها دليلش خستگى بود. بازيهاى پرسپوليس متكى بر حركات تيمى است. ما با هم كار مى كنيم و حسين كعبى بدون تيم يعنى هيچ. بازى من به تنهايى تأثيرى ندارد.

نظرت را در مورد جريانات اخير باشگاه بگو.
من تازه به پرسپوليس آمده ام و نمى توانم در مورد اين مسائل صحبت كنم. اين قضيه كاملاً به مديريت باشگاه مرتبط مى شود.

رابطه ات با آقاى انصارى فرد چطور بود؟
آقاى انصارى فرد براى من خيلى زحمت كشيد. ۲ بار براى Itc من به امارات آمد و من توسط ايشان به پرسپوليس منتقل شدم. انسان صادق و سالمى هستند و من براى ايشان احترام خاصى قايلم.

از رفتنش ناراحت هستى؟
اين يك تصميم شخصى است ولى اى كاش بعد از جام حذفى اين كار را انجام مى داد.

در حال حاضر به ليگ فكر مى كنيد يا جام حذفى؟
ما ۳ بازى ديگر در ليگ برتر داريم و به آنها فكر مى كنيم.

نتيجه جام حذفى را چطور پيش بينى مى كنى؟
سپاهان تيم بزرگى است. بايد از فرصت ها استفاده كنيم... با تلفن و مصاحبه نمى شود كارى كرد.

براى فصل آينده ات چه برنامه اى دارى؟
تا آخر فصل براى پرسپوليس بازى مى كنم. چند پيشنهاد دارم كه از مدير برنامه هايم خواستم در موردشان صحبت نكند تا تمام حواسم به بازيهاى اين فصل معطوف شود.

اگر پرسپوليس قهرمان جام حذفى نشود در اين تيم مى مانى؟
حتى اگر قهرمان هم نشود من در پرسپوليس ماندنى هستم.

1364
1st May, 2007, 10:47 AM
واقعا چقدر این انصاریفرد آقاست.حیفه یه همچین ادمی رو از دست بدیم.هر كس دیگه بود اینقدر از خود گذشتگی نمیكرد.حتی به این عادل فردوسی پورم كه اینقدر تابلو بر ضد پرسپولیس حرف میزد چیزی نگفت
خیلی آقایی انصاریفرد
با آرزوی ماندن حسن خان در پرسپولیس

L a V i N
1st May, 2007, 11:59 AM
چی گفت؟من بدجوری خوابم میومد نتونستم خودمو نگه دارم:23: بگو لطفا چه خبر بود تو 90 امروز

چیزی در مورد استعفاش نگفت! فردوسی پور پرسید شما استعفا دادی یا استعفاتون دادن؟! كه باز چیزی نگفت ولی خب جواب این سوال كاملا مشخص بود!! این سكوت انصاریفرد فقط به خاطر حفظ آرامش پرسپولیس بود با توجه به شرایط حساسی كه داره!
در مورد كارنامه ی 17 ماهش توضیح داد, كه به نظر من كار خیلی جالبی بود و اینجوری بیش از پیش اثبات كرد دلیل استعفاش كاملآ غیرورزشی بوده!!

soccerlover
1st May, 2007, 03:01 PM
استعفاي انصاري فرد نه ورزشي كه كاملا سياسيه.اين جوري كه من خبر دارم اين قضيه مربوط به تقابل علي ابادي با قاليبافه(شهردار تهران) ظاهرا علي ابادي مي خواد جو شوراي شهر رو بر عليه قاليباف بكنه ودر اين راه به اعضاي شوراي شهر باج مي ده.(عضويت در هييت مديره پرسپوليس)حرفاي انصاري فرد توي 90 هم نشون ميداد قضييه سياسيه .

Iman
1st May, 2007, 03:36 PM
این قضیه خیلی جالبه
اگر مدیران پاكش نكنن بد نیست خیلی موارد رو اینجا بیارم

از اونجایی كه قالیباف رقیب انتخاباتی احمدی نژاد بوده و طرز فكری و اداره امور این دو با هم فرق داره (اولی نظامی و روی اصول و دومی هیئتی اداره می كنن) به همین خاطر با انتخاب افرادی نظیر چمران،خادم،بیادی،كاشانی و معصومه آباد كه پیرو ایدئولوژی مدیریتی احمدی نژاد هستن، حضور شخصی نظامی و با تكیه بر پیش بردن كارها روی اصول در راس شهرداری تهران رو بر نمی تابن چون میخوان نظام به اصطلاح یك دست بشه
از همین رو این اعضا وقتی با احمدی نژاد و وزارت كشور در مورد عدم حضور قالیباف به توافق رسیدن، برای عملی كردن بركناری قالیباف، از احمدی نژاد و علی آبادی به نوعی آوانس،فرجه و یا باج(و یا هر چی اسمش رو میخواین بزارین) خواستن كه اون هم عضویت در هیئت مدیره پرسپولیس بود.
اما دلیل مخالفت آنها با انصاریفرد، نخست به دلیل طرز تفكرات انصاریفرد بود كه 180 درجه با امثال مایلی كهن كه حامی رییس سازمان و رییس جمهور بودن فرق داشت و دوم استفاده از شهرت ناشی از حضور در هیئت مدیره باشگاهی نظیر پرسپولیس بود كه اتفاقاَ به هدف خودشون هم نزدیك شدن
وقتی دیگه همه فوتبال دوستان با این استعفای اجباری و جنجالی نام بیادی و كاشانی و حتی سروری رو در صحبتهاشون استفاده می كنن و اسمشون تبدیل میشه به تیتر اول مطلوعات ورزشی كشور و همه اونها رو می شناسن، بهترین تبلیغ برای اونها برای به كرسی نشوندن اهدافشون در شورای شهر تهران خواهد بود.

...و اینگونه فوتبال ایران بیش از پیش آغشته واژه مشمئز كننده و متعفن سیاست شد.

davidbeckham
1st May, 2007, 04:02 PM
اگه هان برگرده عالی میشه

nikyperspolisi
1st May, 2007, 04:14 PM
تبریك سروری استعفا داد همینجور ادامه بدیم كاشانی و بقیه هم میرن
عضو مستعفي هيأت مديره باشگاه پرسپوليس گفت: عدم برگزاري جلسات هيأت مديره مسأله عادي نيست و دست‌هاي پشت پرده مانع از فعاليت ما مي‌شوند. پرويز سروري عنوان كرد: متأسفانه اتفاقاتي در چند وقت اخير رخ داده كه عادي جلوه نمي‌كند. من از اين جريانات سر در نمي‌آورم و از آنهايي كه در اين ماجرا نقش دارند، گله‌مند هستم.
وي با بيان اينكه با اين شرايط حاضر به ادامه همكاري با پرسپوليس نيست، خاطرنشان كرد: از آنجايي كه نمي‌توانم خودم را با آقايان هماهنگ كنم، از حضور در هيأت مديره پرسپوليس كناره‌گيري خواهم كرد.

سروري تأكيد كرد: با توجه به مشغله فراواني كه دارم، نمي‌توانم خودم را با برنامه موجود هماهنگ كنم. ضمن اينكه پي بردن به مسائل پشت پرده‌اي كه هم اكنون وجود دارد، نياز به زمان دارد كه من به دليل مشغله كاري، وقت پي بردن به مسائل پشت پرده را ندارم.

وي اظهار داشت: برخي در اين مدت تهمت‌ها و افرتاهاي زيادي به ما زدند و هنوز هيأت مديره تشكيل نشده، مسائل غير واقعي را مطرح كردند كه جاي تعجب دارد. واقعاً نمي‌دانم اين مسائل از كجا نشأت مي‌گيرد.

سروريس از اظهارنظر درخصوص صحبت‌هاي انصاري‌فرد خودداري كرد و يادآور شد: زماني كه ديگر نقشي در هيأت مديره ندارم، لزومي ندارم كه در اين باره صحبت كنم.

سروري عنوان كرد: من براي خدمت به پرسپوليس آمدم، اما ظاهراً فرصتي براي اين كار وجود ندارد. بنابراين ترجيح مي‌دهم از سمت خود كناره‌گيري كنم.

وي درخصوص احتمال استعفاي ساير اعضاي جديد هيأت مديره خاطره نشان كرد: هنوز با ساير اعضا صحبت نكرده‌ام و بنابراين نمي‌توانم در اين باره اظهارنظر كنم.
آخرين آپدیت ( ۱۱ ارديبهشت ۱۳۸۶

Sir Bob Paisley
1st May, 2007, 05:59 PM
دادش من عزیز من كجای حرفم عجیب بود این كه پروین فوتبالی هست عجیب بود یا اینكه دلش با پرسپولیس هست؟ یا این كه حمایتش از دنیزلی هر روز در روزنامه ها یا این كه گفتم بهتر از كاشانی هست و كاشانی از فوتبال چیزی نمیفهمد و مربی ایرانی میاورد مثل استیلی-درخشان؟ هرچی فكر كردم نفهمیدم كجای حرفم عجیب بود ممنون میشم بگید تا بفهمم

اینكه فكرمیكنی پرسپولیس باپروین به ساحل نجات میرسه
پرسپولیس پروینی نمی خوایم نمی خوایم

Sir Bob Paisley
1st May, 2007, 06:02 PM
یه بنده خدایی كه توپ فوتبال روازبیلچه باغبانی تشخیص نمی ده و ترجیحا به رایحه خوش حدمت هم تعلق داشته باشه

Sir Bob Paisley
1st May, 2007, 06:11 PM
عضو مستعفي هيأت مديره باشگاه پرسپوليس گفت: عدم برگزاري جلسات هيأت مديره مسأله عادي نيست و دست‌هاي پشت پرده مانع از فعاليت ما مي‌شوند. پرويز سروري عنوان كرد: متأسفانه اتفاقاتي در چند وقت اخير رخ داده كه عادي جلوه نمي‌كند. من از اين جريانات سر در نمي‌آورم و از آنهايي كه در اين ماجرا نقش دارند، گله‌مند هستم.
وي با بيان اينكه با اين شرايط حاضر به ادامه همكاري با پرسپوليس نيست، خاطرنشان كرد: از آنجايي كه نمي‌توانم خودم را با آقايان هماهنگ كنم، از حضور در هيأت مديره پرسپوليس كناره‌گيري خواهم كرد.

سروري تأكيد كرد: با توجه به مشغله فراواني كه دارم، نمي‌توانم خودم را با برنامه موجود هماهنگ كنم. ضمن اينكه پي بردن به مسائل پشت پرده‌اي كه هم اكنون وجود دارد، نياز به زمان دارد كه من به دليل مشغله كاري، وقت پي بردن به مسائل پشت پرده را ندارم.

وي اظهار داشت: برخي در اين مدت تهمت‌ها و افرتاهاي زيادي به ما زدند و هنوز هيأت مديره تشكيل نشده، مسائل غير واقعي را مطرح كردند كه جاي تعجب دارد. واقعاً نمي‌دانم اين مسائل از كجا نشأت مي‌گيرد.

سروريس از اظهارنظر درخصوص صحبت‌هاي انصاري‌فرد خودداري كرد و يادآور شد: زماني كه ديگر نقشي در هيأت مديره ندارم، لزومي ندارم كه در اين باره صحبت كنم.

سروري عنوان كرد: من براي خدمت به پرسپوليس آمدم، اما ظاهراً فرصتي براي اين كار وجود ندارد. بنابراين ترجيح مي‌دهم از سمت خود كناره‌گيري كنم.

وي درخصوص احتمال استعفاي ساير اعضاي جديد هيأت مديره خاطره نشان كرد: هنوز با ساير اعضا صحبت نكرده‌ام و بنابراين نمي‌توانم در اين باره اظهارنظر كنم.
بدبختی بزرگ ماایرانی ها همین عاشقان خدمت- پست ومقام وصندلی ریاست سابق- بوده وهست.
یكی به این بابا بگه كه ازاول هم پرسپولیس مرحوم عبده و برومند و اكرامی و... جای تووامثال تونبوده ونیست

Soltan Ali Daei
1st May, 2007, 06:27 PM

اگر این خبر واقعیت داشته باشه كه خیلی عالیه, یكی از مخالفان انصاری فر كم میشه

nikyperspolisi
1st May, 2007, 07:42 PM
اینكه فكرمیكنی پرسپولیس باپروین به ساحل نجات میرسه
پرسپولیس پروینی نمی خوایم نمی خوایم
حرف من این بوده بل پروین موفق تر هستیم تا كاشانی

Sir Bob Paisley
1st May, 2007, 10:09 PM
درمقام مقایسه چه بساباكاشانی موفق ترباشیم تاباپروین

KASRA
1st May, 2007, 10:10 PM
اخرین خبر:

"انصاري فرد" فعاليت‌هاي خود را در باشگاه پرسپوليس پي گرفت
تهران، خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪۸۶/۰۲/۱۱‬
داخلي. ورزشي. فوتبال
"محمدحسن انصاريفرد" روز سه‌شنبه با حضور در باشگاه پرسپوليس، فعاليت هاي خود را پي گرفت.

انصاري‌فرد شنبه‌شب گذشته در پي تغيير و تحولات در هيئت مديره باشگاه پرسپوليس تهران از سمت مديرعاملي اين باشگاه كناره‌گيري كرد.

يكي ازمنابع آگاه در باشگاه پرسپوليس عصر سه‌شنبه به خبرنگار ايرنا گفت : انصاري‌فرد امروز در اين باشگاه حضور يافت و برنامه‌هاي روزانه خود را پي گرفت .

شنيده‌ها حاكي از آن است كه انصاري فرد به‌زودي به باشگاه پرسپوليس تهران باز خواهد گشت.

از سیاوش و بقیه مدیرانم به خاطر اینكه اخبار رو اینجا گذاشتم معذرت میخوام ولی درواقع اینجا بیشتر كاربر رفت و امد میكنه و اخبار این چند روزه هم كه برای ما خیلی مهمه

Sir Bob Paisley
1st May, 2007, 10:12 PM
خداكنه خبرموثق و قضیه جدی باشه.

KASRA
1st May, 2007, 10:21 PM
خداكنه خبرموثق و قضیه جدی باشه.

خبر هم مال ایرنا هست
من دیگه فكر میكنم به احتمال 80-تا 85 درصد انصاریفرد برمیگرده مگر اینكه خودش قبول نكنه:heart:
یارو سروری گفته دست های پشت پرده نمیذارن ما در هیت مدیره كار كنیم
من خودم به شخصه دست اون اشخاص پشت پرده رو میبوسم كه نمیذاره شما بیاین و لفت و لیس كنید:yu:

Sina
1st May, 2007, 10:57 PM
تبریك می گم . شبكه خبر از احتمال زیاد برگشتن انصاری فرد به پرسپولیس خبر داد..!

barça
2nd May, 2007, 12:17 AM
بچه ها كی یه سابقه از این یارو علی آبادی داره..؟؟؟

من كه بعنوان یه پرسپولیسی شرمنده وخجلم از این هیئت مدیره....

خدایی تا حالا دلم اینقدر برای یه نفر تو فوتبال ایران نسوخته بود كه برای انصاری فرد دیشب سوخت , خدایی خیلی مردِ...

nikyperspolisi
2nd May, 2007, 02:05 AM

این حرفت فقط احساسی بود

Soltan Ali Daei
2nd May, 2007, 02:16 AM

هرچی هست پروین حداقل برای پرسپولیس زحمت كشیده اما كاشانی فقط برای منافع خودش اومده و خواسته هوادارا اصلا براش مهم نیست ...

nikyperspolisi
2nd May, 2007, 02:27 AM
دایی جان 100% با حرفات موافقم

KASRA
2nd May, 2007, 02:32 AM
تا وقتی كسی مثل انصاریفرد هست هیچ نیازی به امثال كاشانی و پروین نداریم
پروین تو مطبوعات از تیم حمایت میكنه ولی هنوز فصل تموم نشده مذاكره با ستاره های تیم مثل معدنچی و كعبی رو اغاز میكنه
ایا واقعا دلش برای ما میسوزه
اگر میسوزه نباید با وعده های 500-600 میلیونی همین چند تا ستارمون رو از دستمون بگیره تا ببرتشون تو تیم خودش زیر سلطنت خودش

nikyperspolisi
2nd May, 2007, 02:50 AM
تا وقتی كسی مثل انصاریفرد هست هیچ نیازی به امثال كاشانی و پروین نداریم
پروین تو مطبوعات از تیم حمایت میكنه ولی هنوز فصل تموم نشده مذاكره با ستاره های تیم مثل معدنچی و كعبی رو اغاز میكنه
ایا واقعا دلش برای ما میسوزه
اگر میسوزه نباید با وعده های 500-600 میلیونی همین چند تا ستارمون رو از دستمون بگیره تا ببرتشون تو تیم خودش زیر سلطنت خودش
منم میگم اول انصاری فرد اما اگر نشد پروین میشه بگید كجا نوشته پروین معدنچی و كعبی را میخواد بخرد؟ با همه حرف زده جز این دو نفر با عنایتی-خطیبی-كاویانپور و...

Rangin Kaman
2nd May, 2007, 02:52 AM
انصاریفرد هم یه جورایی میخواد ادای فیروز كریمی رو در بیاره..اول استعفا میده بعد میگن میخواد برگرده.

KASRA
2nd May, 2007, 05:08 AM
منم میگم اول انصاری فرد اما اگر نشد پروین میشه بگید كجا نوشته پروین معدنچی و كعبی را میخواد بخرد؟ با همه حرف زده جز این دو نفر با عنایتی-خطیبی-كاویانپور و...

توی نود و یك روزنامه ی دیگه كه یادم نیست
میگردم لینكش رو میذارم

Sir Bob Paisley
2nd May, 2007, 11:33 AM
شبكه خبریك ساعت پیش ازقول روابط عمومی باشگاه خبربازگشت انصاری فردروازبیخ وبن تكذیب كرد.

forever_failure
2nd May, 2007, 12:42 PM
بچه ها كی یه سابقه از این یارو علی آبادی داره..؟؟؟

من كه بعنوان یه پرسپولیسی شرمنده وخجلم از این هیئت مدیره....

خدایی تا حالا دلم اینقدر برای یه نفر تو فوتبال ایران نسوخته بود كه برای انصاری فرد دیشب سوخت , خدایی خیلی مردِ...

یه بار باهاش مصاحبه كردن میگفت تو جبهه فوتبال بازی میكردم.معلوم نیست رفته بجنگه یا تفریح؟احتمالا نقش تیر دروازه رو داشته.

1364
2nd May, 2007, 03:30 PM
شبكه خبریك ساعت پیش ازقول روابط عمومی باشگاه خبربازگشت انصاری فردروازبیخ وبن تكذیب كرد.

امیدوارم خبرشون كذب محض از آب دربیاد:sad:

SAEED
2nd May, 2007, 04:04 PM

حبيب كاشاني و حسن بيادي دو عضو هيات مديره باشگاه پرسپوليس از سمت خود استعفا كردند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اين دو عضو هيات مديره پرسپوليس در اعتراض به تشكيل نشدن جلسات هيات مديره‌ي باشگاه و در حمايت از انصاري فرد از سمت خود كناره‌گيري كردند.

كاشاني و بيادي اعلام كردند كه پس از گذشت نزديك به سه ماه از صدور حكم عضويت آنها در هيات مديره‌ي باشگاه پرسپوليس و عدم برگزاري هيچ جلسه هيات مديره‌اي و در جهت حمايت قاطع از مدير عاملي انصاري‌فر استعفا كرده‌اند.
حبيب كاشاني به خبرنگار ايسنا گفت: حضور ما در هيات مديره باشگاه با دعوت رييس سازمان تربيت بدني و براي كمك و استفاده از تمام پتانسيل‌هاي موجود در شهر براي حمايت از باشگاه محبوب و پرطرفدار پايتخت بوده است. لذا با توجه به اين كه ظاهرا دوستان به دليل مشغله‌ي كاري زياد فرصت برگزاري يك جلسه در هر پانزده روز يك بار را ندارند و همچنين به دليل شرايط حساس پرسپوليس در جام حذفي و ليگ برتر و اين كه زمان براي برنامه‌ريزي باشگاه براي فصل آينده از دست نرود بهتر ديديم كه نباشيم.

خزانه‌دار شوراي شهر ادامه داد: ما به عنوان دوستدار پرسپوليس چه حكم داشته و يا نداشته باشيم همه امكانات و توانايي‌هاي خود را در جهت اقتدار و بزرگي اين تيم به كار مي‌گيريم و كماكان در خدمت استقلال و پرسپوليس هستيم و در جهت شاد كردن دل هواداران تلاش مي‌كنيم.

كاشاني با تاكيد دوباره بر اين كه استعفاي انصاري‌فرد مديرعامل باشگاه پرسپوليس بايد در هيات مديره بررسي شود به ايسنا گفت: ما مخالف استعفاي انصاري‌فرد هستيم و او بايد با قدرت به كارش برگردد و هيات مديره از او حمايت مي‌كند

Peerless Alex
2nd May, 2007, 04:05 PM
یعنی اخرش که چی ؟ انصاری فرد برگشته یا نه ؟

nikyperspolisi
2nd May, 2007, 04:13 PM
اگر این خبر استعفا راست باشه باید این پیروزی به هواداران پرسپولیس تبریك گفت و ثابت كردن خواستن توانستن است

Iman
2nd May, 2007, 04:38 PM
به نظر من باید مطمئن بشیم بعد خوشحالی كنیم !!
تو ایران روز به روز اتفاقات تغییر می كنه

1364
2nd May, 2007, 04:45 PM

حبيب كاشاني و حسن بيادي دو عضو هيات مديره باشگاه پرسپوليس از سمت خود استعفا كردند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اين دو عضو هيات مديره پرسپوليس در اعتراض به تشكيل نشدن جلسات هيات مديره‌ي باشگاه و در حمايت از انصاري فرد از سمت خود كناره‌گيري كردند.

كاشاني و بيادي اعلام كردند كه پس از گذشت نزديك به سه ماه از صدور حكم عضويت آنها در هيات مديره‌ي باشگاه پرسپوليس و عدم برگزاري هيچ جلسه هيات مديره‌اي و در جهت حمايت قاطع از مدير عاملي انصاري‌فر استعفا كرده‌اند.
حبيب كاشاني به خبرنگار ايسنا گفت: حضور ما در هيات مديره باشگاه با دعوت رييس سازمان تربيت بدني و براي كمك و استفاده از تمام پتانسيل‌هاي موجود در شهر براي حمايت از باشگاه محبوب و پرطرفدار پايتخت بوده است. لذا با توجه به اين كه ظاهرا دوستان به دليل مشغله‌ي كاري زياد فرصت برگزاري يك جلسه در هر پانزده روز يك بار را ندارند و همچنين به دليل شرايط حساس پرسپوليس در جام حذفي و ليگ برتر و اين كه زمان براي برنامه‌ريزي باشگاه براي فصل آينده از دست نرود بهتر ديديم كه نباشيم.

خزانه‌دار شوراي شهر ادامه داد: ما به عنوان دوستدار پرسپوليس چه حكم داشته و يا نداشته باشيم همه امكانات و توانايي‌هاي خود را در جهت اقتدار و بزرگي اين تيم به كار مي‌گيريم و كماكان در خدمت استقلال و پرسپوليس هستيم و در جهت شاد كردن دل هواداران تلاش مي‌كنيم.

كاشاني با تاكيد دوباره بر اين كه استعفاي انصاري‌فرد مديرعامل باشگاه پرسپوليس بايد در هيات مديره بررسي شود به ايسنا گفت: ما مخالف استعفاي انصاري‌فرد هستيم و او بايد با قدرت به كارش برگردد و هيات مديره از او حمايت مي‌كند

خودشون فهمیدن كه جاشون تو پرسپولیس نیست
كار عاقلانه ای بود:barareh:

nikyperspolisi
2nd May, 2007, 05:05 PM
الان هم جام جم خبر استعفا این 3 نفر را تایید كرد

Mahyar
2nd May, 2007, 06:24 PM
حالا باز دمشون گرم فهمیدن . ار این یه لحاظ ازشون خوشم اومد

forever_failure
2nd May, 2007, 06:50 PM
ولی رفتن اینا به معنی برگشتن انصاری فرد نیست.حتی اگه برگرده هم فكر نمیكنم شرایط مثل اول بشه.

Siyavoush
2nd May, 2007, 07:03 PM
من فكر میكنم انصاری فردو قبل از بازی بعدی برگردونن ایندفعه دیگه نتونستن نظر مردم رو نادیده بگیرن!
این وسط سید عباسی هم گفته كه میخواد بره و با دنیزلی نمیتونه كار كنه:dry: :mamba:

KASRA
3rd May, 2007, 12:37 AM
بازگشت انصاریفرد به سمت مدیرعاملی پرسپولیس / استعفای اعضای جدید هیات مدیره
تغییرات هیات مدیره باشگاه پرسپولیس بدون آنکه نتیجه خاصی داشته باشد به ابقا محمدحسن انصاریفرد در سمت مدیرعاملی این باشگاه انجامید.
به گزارش خبرنگار مهر، پس از آنکه برگزار نشدن اولین جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به علت غیبت علی سعیدلو موجبات اعتراض و دلخوری پرویز سروری و سایر اعضای هیات مدیره این باشگاه را فراهم کرد، سروری و بیادی با بیان اینکه زمینه همکاری برای کمک به پرسپولیس فراهم نیست از سمت خود استعفا کردند.

از سوی دیگر حبیب کاشانی دیگر عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس و خزانه دار شورای شهر تهران نیز عنوان کرد در صورتیکه این وضعیت ادامه داشته باشد چاره ای جز استعفا ندارد و از مدیرعاملی انصاریفرد حمایت خواهد کرد.

محمدحسن انصاریفرد نیز که پس از اعلام رسمی استعفایش منتظر موافقت هیات مدیره با این استعفا بود طی روزهای گذشته مورد حمایت هواداران و اهالی فوتبال قرارگرفته است . همه این اتفاقات به بازگشت انصاریفرد به سمت مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس منجر شده است.

یکی ازمسئولان باشگاه پرسپولیس با تایید خبرابقا انصاریفرد به خبرنگارمهر گفت: آنچه تا صبح امروز مطرح شده است بازگشت انصاریفرد به سمت قبلی اش است. ضمن اینکه اعضای جدید هیات مدیره نیز استعفای خود را اعلام کرده اند.

همه این اخبار در حالی منتشر شده است که سازمان تربیت بدنی ودر راس آن محمدعلی آبادی به عنوان رئیس مجمع باشگاه پرسپولیس تاکنون هیچ اظهار نظری در مورد وضعیت موجود این باشگاه نداشته است.

barça
3rd May, 2007, 01:19 AM
خب مردم با این كارشون نشون دادن كه هر كاری با یكصدایی ممكنه......

همونطوری كه اسم پرسپولیسو نتونستن از رو تیم بردارن بنظر میرسه یه بار دیگه در مقابل خواست مردم تسلیم شدن.(فقط خدا كنه كه هر جور شده انصاری فرد موندگار بشه)

nikyperspolisi
3rd May, 2007, 01:27 AM
حالا که اینها استعفا دادند حاصل تلاش هوادارن بوده ما اگر بخوایم نتیجه دهد باید روزه جمعه حسابی انصاری فرد حمایت شود تا ضربه آخر را بزنیم و داش حسن برگرده

KASRA
3rd May, 2007, 01:33 AM
جمعه اگر حمایت شه كار تمومه
حالا كه اینا رفتن افرادی تحصیل كرده مثل زادمهر و كلانی باید به هیت مدیره اضافه شن
خیلی خوب میشه اگر این علی ابادیه امثال كلانی-زادمهر-بهزادی رو به هیت مدیره اضافه كنه و انصاری فرد هم به مدیر عاملیش ادامه بده
امیدوارم حالا كه اینا رفتن دوباره نره طرف افراد سیاسی

Rangin Kaman
3rd May, 2007, 02:22 AM
یه جوری از انصارفرد حرف میزنین انگار تیم رو قهرمان آسیا كرده.پرسپولیس چندان هم اوضاع و احوالش بهتر از سابق نیست .تو اخبار نوشته هنوز طلب آری هان رو ندادن.اگه تا چند روز دیگه طلب پرداخت نشه این تیم با 6 امتیاز منفی میره دسته 1.

Iman
3rd May, 2007, 02:38 AM
بارسا هم سال اولی که لاپورتا اومد به جامی نرسید ولی از سال دوم ستاره های اروپا رو جمع كرد و به اینجایی رسید كه الان هست
اون موقع هم بارسا چندین سال برای صعود به لیگ قهرمانان تلاش می كرد و لاغیر
مدیریت مایكرویو نیست كه فوری سال اول جواب بده
قلعه نویی هم با اون همه ادعا بعد از 3 سال تونست استقلال رو قهرمان بكنه !!

nikyperspolisi
3rd May, 2007, 02:39 AM
یه جوری از انصارفرد حرف میزنین انگار تیم رو قهرمان آسیا كرده.پرسپولیس چندان هم اوضاع و احوالش بهتر از سابق نیست .تو اخبار نوشته هنوز طلب آری هان رو ندادن.اگه تا چند روز دیگه طلب پرداخت نشه این تیم با 6 امتیاز منفی میره دسته 1.
آدم بد نیست سر حرفش بماند وقتی قضیه استعفا انصاری فرد پیش آمد ازش حمایت كردی حالا كه صحبت برگشت انصاری فرد شده شروع كردی به بدی گفتن

Rangin Kaman
3rd May, 2007, 02:45 AM
آدم بد نیست سر حرفش بماند وقتی قضیه استعفا انصاری فرد پیش آمد ازش حمایت كردی حالا كه صحبت برگشت انصاری فرد شده شروع كردی به بدی گفتن

از مدیر های قبلی بهتر بود.ولی عالی هم نبوده

KASRA
3rd May, 2007, 08:54 AM
خبر خوب
خدا كنه فقط اجرا شه

عابدينى‌ و پروين‌ به‌ جاى‌ سرورى‌ و کاشانى‌ شمارش‌ معکوس‌ براى‌ بازگشت‌ انصارى‌فرد

استعفاى‌ اجبارى‌ محمدحسن‌ انصارى‌فرد و حضور سياسيون‌ مثل‌ سروري، بيادى‌ و کاشانى‌ در هيأ‌ت‌ مديره‌ باشگاه‌ پرسپوليس‌ با واکنش‌هاى‌ شديدى‌ از سوى‌ هواداران‌ پرسپوليس‌ مواجه‌ شد که‌ در نهايت‌ فشارهاى‌ رسانه‌اى‌ و مردمى‌ به‌ جايى‌ رسيد که‌ گفته‌ مى‌شود ممکن‌ است‌ سروري، بيادى‌ و کاشانى‌ هم‌ به‌ همين‌ دليل‌ قيد کار را بزنند. در همين‌ خصوص‌ شنيديم‌ مسئولان‌ رده‌ بالاى‌ سازمان‌ تربيت‌بدنى‌ هم‌ با حضور شوراى‌ شهرى‌ها در هيأ‌ت‌مديره‌ پرسپوليس‌ موافق‌ نيستند و مى‌خواهند به‌ نوعى‌ جاى‌ خالى‌ اعضاى‌ مستعفى‌ هيأ‌ت‌ مديره‌ پرسپوليس‌ را مثل‌ استقلال‌ از ورزشى‌ها پر کنند و در همين‌ راستا شنيده‌ مى‌شود، على‌آبادى‌ قصد دارد به‌ جاى‌ اين‌ سه‌ نفر (کاشاني، بيادى‌ و سروري) از سه‌ عضو خوشنام‌ و پيشکسوت‌ پرسپوليس‌ در هيأ‌ت‌مديره‌ استفاده‌ کند. خبرهاى‌ رسيده‌ حاکى‌ است‌ على‌ پروين، مديرعامل‌ جديد اکباتان‌ و مهندس‌ امير عابدينى‌ مديرعامل‌ پيشين‌ پرسپوليس‌ از جمله‌ افرادى‌ هستند که‌ براى‌ حضور در هيأ‌ت‌ مديره‌ از شانس‌ زيادى‌ برخوردار هستند.
از آنجايى‌ که‌ خبر بازگشت‌ فتح‌ا...زاده‌ به‌ استقلال‌ باعث‌ خوشحالى‌ هواداران‌ شد، حالا على‌آبادى‌ مى‌خواهد با بازگشت‌ پروين‌ و عابدينى‌ و ابقاى‌ انصارى‌فرد، آب‌ رفته‌ را به‌ جوى‌ بازگرداند تا به‌ نوعى‌ هواداران‌ و رسانه‌ها به‌ اتفاق‌ سازمان‌ برنده‌ جنگ‌ نهايى‌ سياسيون‌ باشند.

Siyavoush
3rd May, 2007, 10:02 AM

ولی ب هر حا گند كاریهای خطیب و غمخوار رو درست كرده و اگر طلبی مونده مال زمان خودش هستش كه اونم مطمئن باش خیلی زدتر از اونی كه فكرشو بكنید درستش میكنه
تو فصل اول انتظار داشتی قهرمان اسیا بكنه تیمو؟!

forever_failure
3rd May, 2007, 01:36 PM
از طرفدارای تیمی كه طومار مینویسن برای ما مدیر نیارید انتظار بیشتری نمیره.

nikyperspolisi
3rd May, 2007, 03:08 PM
خبر خوب
خدا كنه فقط اجرا شه

عابدينى‌ و پروين‌ به‌ جاى‌ سرورى‌ و کاشانى‌ شمارش‌ معکوس‌ براى‌ بازگشت‌ انصارى‌فرد

استعفاى‌ اجبارى‌ محمدحسن‌ انصارى‌فرد و حضور سياسيون‌ مثل‌ سروري، بيادى‌ و کاشانى‌ در هيأ‌ت‌ مديره‌ باشگاه‌ پرسپوليس‌ با واکنش‌هاى‌ شديدى‌ از سوى‌ هواداران‌ پرسپوليس‌ مواجه‌ شد که‌ در نهايت‌ فشارهاى‌ رسانه‌اى‌ و مردمى‌ به‌ جايى‌ رسيد که‌ گفته‌ مى‌شود ممکن‌ است‌ سروري، بيادى‌ و کاشانى‌ هم‌ به‌ همين‌ دليل‌ قيد کار را بزنند. در همين‌ خصوص‌ شنيديم‌ مسئولان‌ رده‌ بالاى‌ سازمان‌ تربيت‌بدنى‌ هم‌ با حضور شوراى‌ شهرى‌ها در هيأ‌ت‌مديره‌ پرسپوليس‌ موافق‌ نيستند و مى‌خواهند به‌ نوعى‌ جاى‌ خالى‌ اعضاى‌ مستعفى‌ هيأ‌ت‌ مديره‌ پرسپوليس‌ را مثل‌ استقلال‌ از ورزشى‌ها پر کنند و در همين‌ راستا شنيده‌ مى‌شود، على‌آبادى‌ قصد دارد به‌ جاى‌ اين‌ سه‌ نفر (کاشاني، بيادى‌ و سروري) از سه‌ عضو خوشنام‌ و پيشکسوت‌ پرسپوليس‌ در هيأ‌ت‌مديره‌ استفاده‌ کند. خبرهاى‌ رسيده‌ حاکى‌ است‌ على‌ پروين، مديرعامل‌ جديد اکباتان‌ و مهندس‌ امير عابدينى‌ مديرعامل‌ پيشين‌ پرسپوليس‌ از جمله‌ افرادى‌ هستند که‌ براى‌ حضور در هيأ‌ت‌ مديره‌ از شانس‌ زيادى‌ برخوردار هستند.
از آنجايى‌ که‌ خبر بازگشت‌ فتح‌ا...زاده‌ به‌ استقلال‌ باعث‌ خوشحالى‌ هواداران‌ شد، حالا على‌آبادى‌ مى‌خواهد با بازگشت‌ پروين‌ و عابدينى‌ و ابقاى‌ انصارى‌فرد، آب‌ رفته‌ را به‌ جوى‌ بازگرداند تا به‌ نوعى‌ هواداران‌ و رسانه‌ها به‌ اتفاق‌ سازمان‌ برنده‌ جنگ‌ نهايى‌ سياسيون‌ باشند.

اگر راست باشه این بهترین خبر است