PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ♚ کلوپ هواداران نراتزوری 2013-2014♚ سپاس از کاپیتان با غیرت خاویر زانتی ♥

ŞĄĤĘƁ
14th July, 2013, 02:30 AM
به نام خدا

بازم این مسولیت افتاد گردن من تا تایپیک اینتر رو بزنم . اینتری که فصل قبل براش کابوس وار به اتمام رسید .

امسال با اومدن ماتزاری کمی امیدوار شدیم ولی تیمی که میخواد نتیجه بگیره باید بازیکن خوب بگیره فعلا هم بازیکن خاصی نگرفتیم فقط کامپاگنارو اومد فکر کنم .

http://www.footballpictures.net/data/media/30/inter_milan.jpg

این تایپیک رو هم به اسم کاپیتان عزیز خاویر زانتی زدم که عمر فوتبالیش رو تو اینتر گذروند و باهاش خندیدیم و گریه کردیم . الان که سالهای اخر فوتبالشو داره میگذرونه گفتم فعلا که هست بیادش باشیم . حالا اسم تایپیک و تیترش رو میخواین تغییر بدین بعدا ویرایش میشه .

ایشالا بتونیم این فصل همه تلخیهای فصل قبل رو پاک کنیم و اینتر رو در اوج ببینیم . همونطور که ماتزاری گفت که میخوام روح رو به اینتر برگردونم .

mehdi del piero
14th July, 2013, 12:28 PM
البته ایکاردی بلودفیل کامپانگرو و یه چند تا جوون گرفتید تا اینجا

INTERMILAN
20th July, 2013, 08:57 AM
يووه و رم و ناپولي بازيكن خريدن اينترم يه بازيكن داشت سرش به تنش ميارزيد كاسانو بود فروختش اسحاق ابوفضله بجاش خريد كه واسمون روزه بگيره!!يعني خام عالم بر سر موراتي..اينترو بفاك عظما داده اين سه فصل!!خاك عالم برذ سرت كي ميميري راحت بشيم از شرت مردك

mehdi del piero
20th July, 2013, 07:02 PM
حالا نه به اون شدت گناه داره بمیره! امیدوارم باشگاه رو بفروشه

ŞĄĤĘƁ
28th July, 2013, 02:57 PM
بازکه اینجا داره خاک میخوره .

دیشب هایلایت بازی هامبورگ رو دانلود کردم . فکر نکنم امسال با اومدن ماتزاری هم چیزی بهمون اضافه بشه . این تیم بازیکن میخواد . اصلا بازیکن نداریم .

فک کنم تو بعضی پستها یه بازیکن هم نداریم . یوونتوس 45 تا بازیکن داره باز میره ستاره میخره ولی ما فقط نظاره گریم . قهرمانی سری رو رو همین الان بدن یووه . تیمی نیست تو ایتالیا . میلان و اینتر که فقط همدیگرو تماشا میکنن .

حتی شایعاتی هم شنیده نمیشه اطراف باشگاه

saeid shahrooz
3rd August, 2013, 04:18 PM
درود
خوب انگار یه کم اینجا هم راه افتاد
تیم تا اینجا داره پست های خالیش را پر می کنه
در مورد خریدها هر چند که زیاد به نام نبودند اما با توجه به نحوه خرید خوب بودند
الان تیم دنبال خرید یه هافبک بازیساز و دفاعی و بال کناری هست.
به نظرم میشه به این تیم اعتماد کرد اگه هماهنگ بشند.
درسته که ناپولی و میلان و یووه و تا حدودی رم خریدهای گران قیمت انجام دادند اما خوب با این وضع مالی اینتر تا اینجا بد خرید نکرده
سبلوستره که رفت و کوزمانویچ هم رفتنی هست که با پول این دو باز میشه خرید کرد.

SINISARMAN
5th August, 2013, 08:17 AM
دیشب بازی با والنسیا یجورایی اینتر ثابت کرد امسال هم نباید حساب ویژه ای روش باز کرد، واقعا برنامه ای برای رسیدن به دروازه حریف نداشتن، نبود بازیکن ایتالیائی بدجوری تو چش میاد.

saeid shahrooz
7th August, 2013, 03:45 PM
درود
خوب بالاخره تیم برنده شد در ضربات پنالتی یووه را شکست دادیم
انگار توی این بازی تیم هماهنگ تر بازی کرده
من که به این تیم امیدوارم هر چند که رقیب های قوی زیاد داریم اما اگه این تیم به هماهنگی برسه شکست دادنش خیلی سخت میشه.

Zlatan_ibra
8th August, 2013, 10:41 PM
ديوکيچ سرمربي تيم فوتبال والنسيا گفت: در مورد تيم اينتر ميلان تنها چيزي که مي توانم بگويم اين است که اينتر تيمي بسيار خوب و کاملاً قدرتمند است و تمامي پارامترهاي مورد نظر براي کسب موفقيت در چهارچوب رقابتهاي مختلف را دارد ولي تنها مشکل اين تيم به بحث رواني بازيکنان آن مربوط مي شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، بطور حتم اگر آنها بتوانند از نظر رواني روي خود کار کرده و با پارامترهايي که در اختيار دارند و در بازيها حاضر شوند تيمي بسيار قوي و کاملاً خطرناک بوده و براي تمامي حريفان مي توانند در سر ساز باشند.
:Smilebb (91):

saeid shahrooz
11th August, 2013, 01:18 PM
درود
بازی با رئال را 3 بر 0 باختیم اما انگار تیم خوب بازی کرده با توجه به داشته هم نتیجه بدی نیست.
به نظرم با چند خرید که دور هم نیست تیم می تونه قوی تر بشه.
رولاندو که قرضی گرفتیم
ویلنگتون و یا فرناندو هم به تیم اضافه میشند
باستا و یا وندرویل هم یکی به تیم می پیونده
اسوالدو هم تا حد زیادی باید اینتری دونست

ŞĄĤĘƁ
14th August, 2013, 11:19 PM
منکه هیچ امیدی به این تیم ندارم . امسالم واسه هشتمی باید جنگید .

همش هم میریم از تیمای در پیت بازیکن میگیریم .

شکست 3 بر 0 از رئال خوبه؟؟؟؟؟

این تیم به اندازه کافی جوان داره باید چنتا بازیکن بزرگ اضافه بشن .

saeid shahrooz
20th August, 2013, 10:23 AM
درود
تایدر هاهبک دفاعی بولونیا به جمع اینتری ها اضافه شد و ویلگتون هافبک دفاعی برزیلی هم به اینتر نزدیک شده
به نظرم اگه یکی دو تا بال کناری به تیم اضافه بشند تیم می تونه برای یه فصل خوب بجنگه

saeid shahrooz
21st August, 2013, 01:33 PM
پیشنهاد اینتر برای هافبک سائوپائولو

اینتر بعد از به خدمت گرفتن تایدر حالا برای خرید هافبک دفاعی سائوپائولو ، ولینگتون اقدام کرده. پیشنهاد اینتر برای این بازیکن 6 میلیون است . این بازیکن خود نیز از قبل برای پیوستن به تیم میلانی ابراز تمایل کرده بود.
این بازیکن به عنوان جانشینی برای کوزمانوییچ که به لیگ برتر انگلیس نزدیک شده خریداری می شود.

دروازبان جوان پادوا به اینتر پیوست

دروازبان 18 ساله پادوا که یک سال قرضی در اینتر بازی می کرد به صورت کامل خریداری شد.

دانکن خوشحال از حضور ام بایه در لیورنو

دانکن در مورد بازی در لیورنو گفت : من از اینکه عضو این تیم شده ام خوشحالم چون دوباره به دوستان قدیمی خود پیوستم.از اینکه ام بایه دوست صمیمی ام نیز به این تیم پیوسته شاد هستم .
دانکن و ام بایه هر دو به صورت قرضی بدون حق خرید به لیورنو پیوستند.

saeid shahrooz
26th August, 2013, 01:52 PM
درود
برد فرخنده باد

الان خلاصه بازی را دیدم
خداییش تیم از فصل قبل خیلی روان تر و با اعتماد به نفس بیتشر بازی می کنه
آلوارز به کل تغییر کرده
جانان که داره به مایکون نزدیک میشه
گوارین با اون هیکلش سرعتش هم بالا رفته
خط دفاع که به جز چند مورد عالی کار کرد
ایکاردی روی زمین زیاد توی چشم نبود ولی روی هوا خوب کار کرد
به نظر بزرگترین مشکل تیم بازیکن کنار هست و هماهنگی بیتشر
من که به این تیم امیدوارم شدم هر چند که این طور بازی کافی نیست اما برای بازی اول به نظر من فراتر از انتظار بود . ( توجه کنید که تیم ما زیاد تغییر داشته از سیستم جدید بگیر تا بازیکن )

The Citizens
2nd September, 2013, 08:49 AM
دومین برد فصل رو هم بدست آوردیم
امیدوارم همین روند ادامه پیدا کنه ، پنج گل زده بدون گل خورده توی دو بازی
هایلایت بازی رو که دیدم جاناتان از سمت راست عالی نفوذ می کرد و خیلی خوب بود دیشب
پالاسیو هم که دیگه آقایی میکنه
اگه بیشتر دقت میکردن گل های بیشتری رو هم میتونستن بزنن

ŞĄĤĘƁ
2nd September, 2013, 12:06 PM
خوشبختانه فصل رو خوب شروع کردیم . امیدوارم مثل فصلهای قبل نباشیم و بد بپایان نرسونیم و همین کیفیت رو داشته باشیم .

ما مشکل این چند فصلمون نبردن تیمهای ضعیف و متوسطه حتی تو خونمون هم امتیاز ازدست میدادیم حالا ایشالا این فصل با دقت بیشتر بتونیم حداکثر امتیازهای خونگی رو بگیریم و تو خارج خونه هم موفق باشیم .

الان با سرمایه گذاری تیمهای فیورنتینا و ناپولی و حضور یووه و میلان و رم کمی رقابت سخت شده ولی ما اگه خودمون دقت داشته باشیم و از موقعیتهای زیادی که تو هر بازی بدست میاریم استفاده کنیم میتونیم مدعی باشیم .

ŞĄĤĘƁ
14th September, 2013, 11:48 PM
:22: 5 دقیقه نتونستیم تحمل کنیم . همیشه تو این جور بازیای حساس تا گل زدیم گل خوردیم واقعا حیف .

هردو تیم دل به ضد حملات بسته بودن و دست به ریسک نزدن اگه یکی دوتا اشتباه رخ نمیداد مثل دربی تهران بدون گل میشد .

تیممون نسبت به پارسال خیلی منسجم تر و با نظم تر شده . فصل قبل خوب گل میزدیم و راحت گل میخوردیم این فصل دقیقا برعکس دفاع خوب میکنیم و سخت به گل میرسیم .

خیلی کم تعدادیم تو زمین حریف تو بعضی حمله ها تعدادمون به 3 نفر هم نمیرسید . بازم مقابل تیم پر مهره یووه خوب بود و راضی کننده .

وقتتی شماره 10 تیم یه بازیکن 19 ساله نیمکت نشین باشه انتظار زیادی هم نمیره از تیم فقط امیدوارم بتونیم تا اخر منسجم باشیم و جزو مدعیا .

بازیکنا هم تقریبا خوب بودن فقط گوارین خیلی خیلی لفت کرده گوارین که پارسال فوق العاده بود و خیلیم گل میزد ازش انتظار بیشتری میره .

پالاسیو بیچاره هم همش تک و تنهاست حیف شد کاسانو رو از دست دادیم خیلی بدرد میخورد .

ŞĄĤĘƁ
22nd September, 2013, 05:12 PM
اوه اوه اوه 7 تا چه خبره :4: بیچاره ساسولو . عجب اسسمی .

خداروشکر این هفته راحت بردیم فک کنم مشکل نبردن تیمای ضعیف کم کم داره از بین میره مشکلی که این یکی دو سال خیلی ازارمون داد .

میلیتو هم دوتا زده خداکنه زودتر به دوران خوبش برگرده و واسه تیم مفید باشه . بازم پالاسیو گل زد فک کنم یکی باشه جلو کمکش کنه بتونه هر بلایی دوست داره سر حریفا بیاره خیلی خوبه این پالاسیو .

ریکی هم خوب تو تیم جا افتاده .

ŞĄĤĘƁ
16th October, 2013, 02:03 AM
همیشه 5تا بازی اول خوبیم . یه بازی گند میزنیم و گند زدنمون ادامه پیدا میکنه و ادم نا امید میشه . ولی امروز امیدوار شدم :4: بالاخره ماهم پولدار شدیم

روزنامه کوريره دلواسپورت ايتاليا صبح امروز در خبري به نقل از ماسيمو موراتي، رئيس باشگاه اينتر نوشت که سهام اين باشگاه به اريک توهير، تاجر مسلمان اندونزيايي که از مدت‌ها پيش در صدد اين کار بود فروخته شده است.
به گزارش خبرگزاری فوتبال پارس فوتبال، کوريره دلو اسپورت در اين خبر به نقل از ماسيمو موراتي نوشته است: توهير پاي قرارداد را امضا کرده است و طرفين به توافق رسيده‌اند. به زودي در يک کنفرانس خبري جزئيات اين قرارداد اعلام خواهد شد.
موراتي در پاسخ به سوال خبرنگار کوريره مبني براينکه آيا او همچنان رئيس اينتر باقي خواهد ماند يا خير اظهار داشت: هنوز چيزي نمي‌دانم.
هنوز جزئيات دقيقي از اينکه آيا توهير سهام باشگاه اينتر را يک جا خريداري کرده يا بخشي از آن را خريده اعلام نشده است اما او چندي پيش براي تبديل شدن به يکي از سهامداران عمده نراتزوري ابراز تمايل کرده بود. گفته مي شود که توهير با خريد 70 درصد از سهام اينتر، به سهامده اصلي اين باشگاه تبديل شده است.
توهير 43 ساله متولد جاکارتا است که تحصيلات خود را در رشته بازرگاني در آمريکا به پايان رساند و اکنون به طور مشترک مالک شرکت تجاري آسترا اينترنشنال است. توهير در حال حاضر رئيس اتحاديه بسکتبال جنوب شرق آسيا است و در ليگ بسکتبال اندونزي که تا سال 2006 مدير آن بود، نيز 2 تيم دارد.

Zlatan_ibra
14th December, 2013, 11:39 AM
دوستان این تاپیک چرا اینقدر کم فعالیت هستن؟!!

ŞĄĤĘƁ
14th December, 2013, 09:24 PM
انگیزه ای نمیمونه واسه ادم با این نتایج . یه بازی عجیب رو میبریم 7هفته نمیبریم . 4تا بازیکن درست درمون تو تیم نیستن . همه میگن میلان بازیکن نمیخره تیم ما که کلا هیچی . یه سال مورینیو اومد قهرمان کرد رفت وضعمون بعدش چی شد

ŞĄĤĘƁ
23rd December, 2013, 05:00 PM
تبریک میگم پیروزی شیرین تو دربی رو .

انصافا اگه نمیبردیم نامردی بود . نیمه دوم فوق العاده بودیم و نزاشتیم میلان نفس بکشه . بخدا اعصاب ادم خورد میشه از این نوسانات .

بقول ماتزاری اگه همیشه مثل نیمه دوم این بازی باشیم همه رو میبریم حتی ناپولی و یوونتوس رو که هر کدوم دو برابر و سه برابر ما بازیکن دارن .

این تیم فقط 3تا بازیکن باتجربه میخواد مخصوصا تو خط دفاع و هافبک .

دفاعمون که شوته اصلا و اصلا نمیشه اتکا کرد بهش . هافبک خلاق خوبم نداریم .

چقدر خوبه این پالاسیو . ای کاش همه بازیکنامون پالاسیو بودن .

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
7th January, 2014, 02:18 PM
Inter Milan to keep Chelsea target Fredy Guarin

اینتری علی رغم شایعات جدی که مبنی بر پیوستن گوارین به چلسی شنیده میشد و صحبت هائی هم در این زمینه شده بود ، اعلام کردند که قصد دارن این بازیکن رو حفظ کنند و خود گوارین هم برای موندن ابراز علاقه کرده.

مدیر فنی اینتر گفته گوارین بازیکن اینتر هست و از داشتن همچین بازیکنی خوشحالیم ، چراکه بازیکن مهمی برای ما محسوب میشه.تکذیب صحبت با چلسی تکذیب واقعیت هست ، اما همه چیز دیگه تموم شده در این رابطه.

ضمن اینکه شایعاتی مبنی بر خرید اوسوالدو بازیکن سابق رم و فعلی ساوتهمپتون شنیده میشد که اینم تکذیب شد . . .

ŞĄĤĘƁ
14th January, 2014, 02:42 AM
این تیم کی میخواد درست بششه؟؟؟؟؟؟ خسته شدیم بقران 10 تا بازی گند میزنن 1بازی خوبن باز 10 تا بازی گند میزنن .

وقتی کاپیتان این تیم ناگاتومو میشه جلو میلان نبایدم انتظار داشت .

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
1st February, 2014, 02:03 PM
Hernanes completes Inter Milan switch

هرنانز بازیساز برزیلی و 28 ساله لاتزیو با قرارداد چهار و نیم ساله به اینتر پیوست.

23 بازی ملی هم داره و کوپای فصل قبل رو با لاتزیو ببدست آورد.

مث اینکه با چشمانی اشک بار زمین تمرین لاتزیو رو دیروز ترک کرده . . .

saeid shahrooz
5th February, 2014, 09:32 PM
درود
توهیر از همین الان دنبال بازیکن هست گزینه نام برده شده ویدیچ مدافع من یونایتد هست.

ŞĄĤĘƁ
11th February, 2014, 04:24 PM
قرارداد ویدیچ با باشگاه به امضا رسید . قراردادی که دو سالست . یکی از نقاطی که این چند ساله خیلی اذیتمون کرد همین خط دفاعیه و نظرم باید همه بازیکنای اصلی خط دفاعمون رو بفروشیم .

این فصل که پرید ولی امیدوارم حداقل سهمیه چمپیونز رو بگیریم که البته خیلی بعیده

A.C.A.B
6th May, 2014, 01:13 PM
http://www.8pic.ir/images/43225006298058095944.jpg
خب، مثل اینکه بازی با ما (لاتزیو) آخرین بازی زانتی هست
همیشه دوسش داشتم، اندازه ی بازیکنای محبوب خودم
البته دوس داشتنش یه چیز عادیه، یعنی باید دوس داشت زانتی رو
ولی بودنش برام عادت بود ،
این عادت به دیدنش تو زمین باعث شده بود که یه مدت طولانی این علاقه رو فراموش کنم !
یعنی یه جوری بود که آدم فکر میکرد همیشه هست !
حالا که داره میره تازه یادم افتاده که زانتی برام چی بوده

--------
دوست داشتنی ...
http://www.8pic.ir/images/24671343054453018694.jpg
خاویر زانتی ::
"بعد از اینکه گوارین و رادو تو زمین باهم درگیر شدن، من در تونل آن دو رو با هم آشتی دادم و اهمیت روابط دوستانه بین لاتزیو و اینتر رو براشون توضیح دادم."
(بازی اینتر و لاتزیو، بازی رفت همین فصل)

ŞĄĤĘƁ
7th May, 2014, 12:32 PM
http://bankvarzesh.com/Content/1393/02/16/image/2-1-201456235613.jpg

...!!!!!!

KING KIA
10th May, 2014, 11:38 PM
برای اولین باره که دارم بازی اینتر رو میبینم و از ته دلم میخواد بازی رو اینتر ببره

در مورد زانتی هم: یه رقیبی بود که واقعا قابل احترام بود و دوست داشتنی.

زانتی یکی از آخرین ستاره های دوران ماست که امشب خاموش میشه:(

ŞĄĤĘƁ
11th May, 2014, 12:03 AM
شبکه 3 بازی های اینتر رو پخش نکرد نکرد و اومد دوتا بازی رو برامون پخش کرد که واقعا سخت بود .

شکست مقابل میلان و حالا خداحافظی کاپیتان .

بقران قسم هنوز میتونه چندین فصل رو برای ما بازی کنه و همین الان از خیلی از جوونهای تیم بهتره و بیشتر دوندگی داره .

منکه داشتم این تایپیکو میزدم نمیدونستم میخواد این فصل خداحافظی کنه الان میفهمم چه اسم خوبی رو انتخاب کردم :دی

ایشالا فصل بعد هم رو نیمکت ببینیمش و با اون دوباره اینتر رو به اوجش برگردونیم ....

http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/DomesticLeague/02/10/37/44/2103744_w2.jpg

Meysam
19th May, 2014, 11:35 AM
ظاهرا در فصل جدید شاهد یک انقلاب در باشگاه اینتر هستیم.
زانتی که خداحافظی کرد، کامبیاسو و میلیتو هم دیگه قراردادشون تمدید نمیشه.
ساموئلم گفته میخواد جدا بشه... .

http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1105906&title=%DA%A9%D8%A7%D9%85%D8%A8%D9%8A%D8%A7%D8%B3%D 9%88%D8%8C_%D9%85%D9%8A%D9%84%D9%8A%D8%AA%D9%88_%D 9%88_%D8%B3%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%A6%D9%84_%D8%A7%D 8%B2_%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1_%D8%AC%D8%AF%D 8%A7_%D9%85%D9%8A%E2%80%8C%D8%B4%D9%88%D9%86%D8%AF

ŞĄĤĘƁ
19th May, 2014, 07:03 PM
جز کامبیاسو اون دوتا باید جدا میشدن .

ضعیفترین خط اینتر تو چند سال اخیر خط دفاع بود جایی که رانوکیا خیلی جوان بود و سوتی و ساموئل خیلی پیر بود و سوتی . البته ساموئل همش مصدوم بود ولی دیگه واسه بهتر شدن باید ردش کرد بره .

با فیورنتینا قرارداد بسته فکر کنم .

میلیتو هم بعد مصدومیت دیگه میلیتو قبل نشد و با اومدن پالاسیو و درخشش ایکاردی و احتمالا اضافه کردن یه مهاجم جایی براش نمیمونه .

ولی کامبیاسو رو باید حفظ میکردیم تجربش خیلی بکار میومد

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
30th June, 2014, 05:04 PM
توهیر: زانتی از این پس نائب رئیس اینتر خواهد بود و پیراهن شماره 4 او هم برای همیشه بازنشسته خواهد شد

اریک توهیر در صحبت هایی اعلام کرده است آنها طی تصمیمی، پیراهن شماره 4 خاویر زانتی افسانه ای را برای همیشه، بایگانی کرده اند.

به گزارش وبسایت فوتبال ایتالیا، خاویر زانتی آرژانتینی در انتهای فصلی که گذشت، پس از 19 سال حضور در سن سیرو و بیش از 600 بار پوشیدن پیراهن نراتزوری ها، اعلام بازنشستگی کرد. اکنون مالک اندوزیایی اینتر میلان طی صحبت هایی اعلام کرده این پیراهن را دیگر هیچ بازیکنی به تن نخواهد کرد:"زانتی، نایب رئیس جدید باشگاه خواهد بود و در این باره قراردادی 2 ساله با ما بسته است. علاوه بر این، تمام اعضای هیئت مدیره هم توافق کرده اند پیراهن شماره 4 اینتر میلان، برای همیشه بازنشسته شود."

توهیر در مورد جلسات اخیرش با هیئت مدیره و نقل و انتقالات احتمالی در اینتر، صحبت کرد: "امروز در مورد بودجه موجود و تطابق آن با قانون فیرپلی مالی، صحبت کردیم. چون در لیگ اروپا بازی می کنیم و بعد از این در لیگ قهرمانان هم خواهیم بود، باید از این قوانین اطاعت کنیم. در مورد بازاریابی و یافتن چند اسپانسر جدید هم صحبت کردیم، چون همان طور که قبلا گفته ام، برای مبارزه با بقیه تیم ها، باید بتوانیم تا جایی که می توانیم حمایت مالی داشته باشیم.
"بازار ترانسفرها در دو هفته آینده در ایتالیا، گشوده خواهد شد و این اولین بار برای من خواهد بود که آن را تجربه می کنم؛ برای همین نمی خواهم در مورد افراد خاصی صحبت کنم. با این حال باید بگویم اتلتیکو مادرید مایل به خرید مائورو ایکاردی و سمیر هندانوویچ بوده، ولی تصمیم گرفتیم آنها را حفظ کنیم."

saeid shahrooz
15th July, 2014, 08:32 AM
درود
خوب انگار همه جا سکوت هست
1 . ویدیچ به اینتر اومد
2 . اودو به صورت قرضی و حق خرید اضافه شد
3 . ام ویلا هم به صورت بالا اضافه شد

Niloo Ettore
28th July, 2014, 12:44 AM
دوستان همشهری با شروع فصل جدید تاپیکهای این فصل قفل میشه پس زودتر اقدام کنید واسه زدن تاپیک جدید..
اقدامتون همم فقط در جهت تاسیسش نباشه یکم هم فعال باشید:4:‌ 4 صفحه آخه؟ :22:‌

صاحب تو دیگه نزن :4:‌ بذار ببینیم هادی یا بقیه دستشون چطوره :22:

ŞĄĤĘƁ
28th July, 2014, 01:15 AM
:دی تیم همش اول فصل خوبه ولی یه بازی باختن گند زدن شروع میشه . امیدی به این فصلم نیست فکر کنم . البته رفتن ساموئل رو به فال نیک میگیرم . این چند سال بدجور از دفاع ضربه خوردیم .

هادی و امین یکدوم بزنین