PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میزگرد تیم ملی ایران

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

HHAMI
25th June, 2013, 01:25 AM
بنام خدا
=============

http://www.upload.tehran98.com/img1/bvyzelwikxkdjw4ua5fm.jpg

یکبار دیگه خداروشکر میکنم که توی کره به اون شکل تونستیم حماسه خلق کنیم و با یه گل تاریخی یه صعود رویایی داشته باشیم به جام جهانی

مطمئناً این اتفاق باعث میشه شور و شوق و ذوق و هیجان برگرده به فوتبال ایران و البته این تاپیک

با اجازه ی دوستان و درخواست مدیریت تاپیک جدید تیم ملی رو زدم به امید اینکه بحثهایی شیرین و خاطرانگیز توش بجا بمونه به دور از کینه توزی و کدورت

عنوانشم اگه ضایس بگین مدیر عوض کنه :Smilebb (7):

:4:

1:22 دقیقه بامداد سه شنبه 4 / 4 / 1392

Aminmeshki
25th June, 2013, 06:41 PM
خیلی خوشحالم که تایپیک جدید تیم ملی با این عنوان بسیار شیرین و لذت بخش افتتاح شد:53: مرسی میثم:53: با این که یه هفته گذشته هنوزم وحشتناک ذوق و شوق دارم از صعود تیم ملی ایران به جام جهانی!!منی که خیلی وقته روزنامه نمیخرم به جز روزنامه خراسان:8:(وقتی اینترنت هست دیگه خیلی احتیاج به روزنامه نیست:4:)توی این یه هفته دو سه بار روزنامه ی ورزشی خریدم!! همش به این فکر میکنم بعد از باخت به ازبکستان واقعا کی فکرشو میکرد دیگه ما صعود مستقیم کنیم؟؟حتی خیلی هامون نا امید بودیم از صعود به پلی آف و فکر میکردیم مثل دوره ی قبل بین 5 تیم چهارم میشیم!!!واقعا کسب نه امتیاز کامل از سه بازی سخت که دوتاش خارج از خونه بوده و دبل کردن کره جنوبی و صعود مقتدرانه همراه با صدرنشینی یه حالت رؤیایی بود واسه ما ها که با هوش و درایت بی نظیر کی روش و البته تعصب و جنگندگی بازیکنان غیور تیم ملی به واقعیت تبدیل شد!!البته توی این دوره متأسفانه تماشاگران حمایت خوبی رو انجام ندادن!!همین بازی با ازبکستانی رو که باختیم رو در نظر بگیرید:چیزی حدود 50 هزار نفر شاید هم کمتر رفتن استادیوم آزادی!!!بازی که میتونست صعودمونو قطعی کنه!!و اینقدر صعودمونو با اما و اگر و روز آخر نکشونه!! به نظر من یکی از برنامه هایی که باید از همین الآن فدراسیون واسه آینده ی تیم ملی داشته باشه اینه که بازیها رو ببره تو شهرستانها !!تیم ملی فقط مال تهرانیها نیست ! تیم ملی متعلق به 77 میلیون ایرانیه.که 13 میلیونش ساکن استان تهرانن!!این که همه ی بازیهای تیم ملی توی تهران برگزار میشه یه ظلم و یه خیانت بزرگ در حق شهرستانیهاست!!مثلا توی این دور اگه مسئولین کمبودها و نواقص رو برطرف میکردن،میشد بازی با قطر رو تو تبریز برگزار کرد،بازی با ازبکستان رو توی الغدیر اهواز و بازی با لبنان رو هم توی مشهد و فقط بازی با کره رو توی تهران برگزار میکردن!! مطمئن باشید اگه این اتفاق میفتاد تیم ملی عملکرد بهتری توی بازهای خانگی از خودش ارائه میکرد!

================================================== ===

در راهیابی تیم ملی به جام جهانی، نقش سازنده ابومسلم و اکبر میثاقیان آشکار بود. برای نمونه، در بازی کره جنوبی - ایران، 3 تن از یازده بازیکن تیم ایران، پرورش یافتگان سالهای گذشته ابومسلم بودند؛ مجتبی جباری، خسرو حیدری و آندرانیک تیموریان. اگر به این بازیکنان خلعتبری را هم بیافزاییم، در می یابیم چه اندازه ابومسلم و میثاقیان در پرورش فوتبال این جوانان نقش داشته اند

برگرفته ازپیچ فیس بوک ابومسلمی ها

Capitan Puyol
25th June, 2013, 10:50 PM
مجتبی جباری، خسرو حیدری و آندرانیک تیموریان

آقا تعارف نکن
قوچان نژاد هم میگن معلم خصوصیش اکبر بوده.
مرد حسابی اینها از آکادمی استقلال شروع به کار کردن و واسه خدمت به زور 2سال رفتن اونجا بازی کردن.
اون 2سال شد معرفیشون؟؟
اون 2سال هم نمیرفتن تو تیم اصلی استقلال میدرخشیدن!

بعضیا یه جوری تیم ملی رو مصادره میکنن رسما هیچی از اسم استقلال واسه تاریخ این تیم ملی نمیمونه
یه سری که لطف کردن گفتن 98 همه بعله...امسالم که مشهدیها دارن مصادره میکنن به حمدالله
ما و تاریخمون احتمالا نقش هویج رو تو قضیه ملی داریم.
حالا اگه یه استقلالی حرف بزنه جرش میدن که داره تیم ملی رو مصادره میکنه!

ŞĄĤĘƁ
26th June, 2013, 12:21 AM
اگه بحث بازیکن و پرورش بازیکنه که اگه ما نباشیم فوتبال ایران رو باید گل گرفت . :Smilebb (14)::Smilebb (14)::Smilebb (14):

مازندران قطب اول فوتبال کشوره .

انقدرم بازیکنای ملی رو اینور و اونور نچسبونین . یه طوری بحث میشه انگار این سه نفر یا یکی دوتای دیگه تیم ملی رو بردن جام جهانی .

رسیدن ما به جام جهانی رو همه دیدن . کار یکی دو نفر نبود . بیشتر از همه هم لطف اون بالایی بود که رسیدیم به برزیل

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
26th June, 2013, 12:25 AM
همش به این فکر میکنم بعد از باخت به ازبکستان واقعا کی فکرشو میکرد دیگه ما صعود مستقیم کنیم؟؟حتی خیلی هامون نا امید بودیم از صعود به پلی آف و فکر میکردیم مثل دوره ی قبل بین 5 تیم چهارم میشیم!!

دوست عزیز بنده و امیر یونایتد قاطعانه مطمئن بودیم از قابلیت های کیروش و صفحات ابتدائی تاپیک قبلی موید این نکته هست ، در حدی مطمئن بودیم که نتیجه هر سه بازی تیم ملی و گلزناش رو هم درست پیش بینی کردیم!:4:

mona_casillas
26th June, 2013, 12:34 PM
بازی ها و نتایج دور رفت تیم ملی به قدری ضعیف بود که کمتر کسی فکر می کرد تیم ملی بتونه صعود مستقیم کنه بدون تعارف باید بگم به نظر من شانس و داوری هم در صعود مستقیم تیم ملی ایران به عنوان تیم اول گروه تاثیر بسزایی داشت + تمام نکات مثبتی که بچه ها در تاپیک قبلی گفتند و باعث شد در دور دوم از 3 بازی 9 امتیاز بگیریم و صعود کنیم .

از این به بعد برای حضور آبرو مند در برزیل باید تلاش کنیم و در این یک سال برنامه ریزی دقیقی داشته باشیم تا زنگ تفریح تیم های دیگه نشیم نحوه بازی های تیم ملی در مرحله مقدماتی ، در جام جهانی به هیچ وجه جوابگو نیست و در مقابل ساده ترین حریفان هم با این سبک بازی نمیتونیم نتیجه بگیریم .

خیلی آرمان گرا نیستم اما سقف آرزو هامون در جام جهانی نباید فقط باخت با کمترین گل خورده و یا گرفتن مساوی از حریفان باشه !

بحث های رنگی در تیم اصلا قشنگ نیست ولی حقیقت اینه که معمولا اسکلت اصلی تیم های ملی از یکی دو تیم تشکیل میشه و برای من شخصا فرق نمیکنه کدوم تیم سهم بیشتری در تیم ملی داره یا بازیکن متولد کدوم شهر و دیار ِ، شایسته سالاری در تیم ملی مهمِ ، و همین شایسته سالاری + همدلی می تونه در جام جهانی 14 باعث حضور موفق و آبرومند تیم ملی ایران بشه .

A r y A
26th June, 2013, 01:01 PM
صعود تیم ملی انقد همه ما رو خوشحال کرد که فک کنم این سه تا بازی که بردیم و تو هیچکدومشون مسلط به بازی نبودیم توجه نکردیم . قطر با ازبکستان تبانی کردن که ما جام جهانی نریم ولی تو همون بازی با کره دور از تعصب نگا کنیم کره میتونست ایران رو ببره.بچه های تیم ملی به نظر من بیشتر مزد اتحادشون رو گرفتن تا تاکتیکشون.دم همشونم گرم که دل یه ملتو شاد کردن
ایشالله کی روش بازیای لیگو بیشتر ببینه،کدورتا رو کنار بذاره و کریمی و رحمتی رو هم به تیم دعوت کنه

NuMbEr OnE
26th June, 2013, 03:11 PM
همین که کمتر کسی فکر می کرد تیم ملی از اون 3 تا بازی 9 امتیاز بگیره و به عنوان تیم اول صعود کنه کافیه،حالا اگه حضور در خور نام و شان ایران هم داشته باشیم که دیگه نور علی نوره.این وسط اگر عده ای کم عقل و سطحی نگر تیم ملی رو در حد مغز فندقی خودشون بیارن پائین و ربطش بدن به رنگها و شهرها و ... اهمیتی نداره
زشت نیست،زننده ست وقتی درباره تیم ملی ایران حرف زده میشه این حرفا مطرح شه! تیم ملی مال هممونه،نماینده همه نژادها و شهرها و رنگها و ...
بچه سرراهی نیست که هرکی رسید برداره واسه خودش ببره! وقتی اسم ایران مطرح میشه دیگه اهمیتی نداره کی بازی می کنه و از کدوم شهر یا تیمه! مثلا بازی با کره فکر نمی کنم کسی بوده که براش اهمیت داشته باشه کی گل بزنه!
امیدوارم با هر مربی و بازیکنی تیم ملی همیشه موفق و سربلند باشه...

SAEED
4th July, 2013, 12:35 PM
پرسپولیس نیوز : تیم ملی فوتبال امروز با صعود خیره کننده 17 پله ای در جدیدترین http://perspolisnews.com/images/tumb/90/other/iran.jpgرنکینگ فیفا عنوان بهترین تیم یک ماه اخیر فوتبال جهان را کسب کرد!
تازه ترین رده بندی برترین تیم های ملی فوتبال جهان اعلام شد که بر این اساس تیم ملی فوتبال ایران با 17 پله صعود نسبت به ماه گذشته میلادی از رتبه 67 به 50 جهان رسید. شاگردان کارلوس کی روش با کسب سه پیروزی رسمی و ارزشمند مقابل تیم های ملی قطر ، لبنان و کره جنوبی در مقدماتی جام جهانی 2014 و کسب 90 امتیار ، مجموع امتیازات خود را به 596 رساند تا با 17 پله صعود عنوان برترین تیم ماه را به دست آورد. جالب اینکه تیم ملی فوتبال برزیل با وجود کسب عنوان قهرمانی رقابت های جام کنفدراسیون ها با پیروزی خیره کننده مقابل اسپانیا در فینال ، از رتبه 22 جهان به جمع 10 تیم برتر پیوست اما نتوانست رکورد صعود شاگردان کی روش را بشکند تا تیم ملی ایران به عنوان برترین تیم یک ماه اخیر فوتبال جهان شناخته شود! ایران با این صعود بار دیگر ازبکستان را پشت سر گذاشت تا در بین تیم های آسیایی بعد از ژاپن ، استرالیا و کره جنوبی در رتبه چهارم قرار بگیرد. کره جنوبی هم بعد از شکست مقابل ایران جایگاه دومی خود را در آسیا از دست داد تا تیم ملی استرالیا جای این تیم را بگیرد. به این ترتیب شاگردان کی روش با قرار گرفتن در رتبه 50 جهان بالاتر از تیم های ملی ترکیه ، لهستان ، آفریقای جنوبی ، کامرون ، ازبکستان و ... قرار گرفتند. اما نکته مهم اینجاست که سید بندی 32 تیم حاضر در مسابقات جام جهانی 2014 برزیل بر اساس رتبه تیم ها در رنکینگ فیفا انجام می شود و تیم ملی فوتبال ایران برای قرار گرفتن در سید سوم از میان 4 سید ، باید همچنان به صعود خود در این رده بندی ادامه دهد. شاگردان کی روش اگر تنها 50 امتیاز دیگر به مجموع امتیازاتشان اضافه کنند حداقل 10 پله دیگر در رنکینگ فیفا صعود خواهند داشت. تا 15 آذر ماه که قرعه کشی جام جهانی انجام خواهد شد حدود 5 ماه زمان باقی مانده تا با تدارک بازی های تدارکاتی مناسب و استفاده از "فیفا دی" ، تیم ملی فوتبال ایران از سید چهارم به سید سوم صعود کند.

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
4th July, 2013, 01:36 PM
افتخاری دیگر. . . :Smilebb (108):

تیم تو بازیهای خارج از خونه بهتر بازی میکنه و امتیاز میگیره ، سه برد برابر کره و ازبک و قطر همین اواخر نشون دهنده اینه میشه با اضافه شدن امثال دژآگه و ... ، تو برزیل امیدوار بود . . .

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
7th July, 2013, 10:25 AM
سرمربي تيم ملي فوتبال ايران از امکانات فوتبالي ايالت جوياس برزيل بازديد کرد.

کارلوس کي روش در بازديد از اين شهر به دنبال محل تمرين مناسب براي تيم ملي ايران قبل از شروع رقابتهاي جام جهاني بوده است.

به گزارش اوج نيوز و به نقل از سايت Terra Brasil، سرمربي پرتغالي امکانات باشگاه آتلتيکو جويانانسه را هم مورد ارزيابي قرار داده است.

کارلوس کي روش در سفر خود به برزيل قصد دارد تمام گزينه هاي موجود براي ميزباني از تيمش را بررسي کند تا تيم ملي ايران مشکلي براي تمرين در کشور ميزبان جام جهاني نداشته باشد.

کیروش این جام جهانی رو خیلی خیلی جدی گرفته ، یادم نمیاد مربیان قبلی اینقدر با برنامه و مسئولانه یکسال قبل از جام جهانی همه چیز رو تحت نظر گرفته باشن . . .:happy:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
8th July, 2013, 05:04 PM
کارشناس فوتبال خواسته‌هاي کارلوس کي‌روش را منطقي دانست و فدراسيون فوتبال و دولت را اصلي‌ترين رکن در برآورده کردن اين خواسته‌ها قلمداد کرد.

بيژن ذوالفقارنسب درباره رعايت نکردن پيش شرط‌هاي کي‌روش از جانب فدراسيون فوتبال مثل استراحت ندادن به ملي‌پوشان و تغيير تاريخ آغاز ليگ اظهار کرد: کي‌روش سه سال در ايران زندگي مي‌کند و به نحوه مديريت فوتبال ما آگاه است. طبيعتا تعيين چنين پيش شرط‌هايي هم بر اساس اطلاعاتي است که از فوتبال ما به دست آورده.

به گزارش ايسنا، مربي سال‌هاي پيشين تيم ملي فوتبال ادامه داد: براي آمادگي کامل در جام‌جهاني بايد اقدامات مناسبي را انجام دهيم. يکي از اين اقدامات برنامه‌ريزي مناسب براي ليگ است. قطعا کي‌روش زماني که ديده برنامه‌ريزي ليگ جالب نيست، پيش‌شرط گذاشته است. بنابراين بايد تغيير نگرش اساسي در برنامه‌ريزي فدراسيون صورت بگيرد و مديران، تخصصي و دقيق‌تر کار کنند. بايد برنامه‌اي را اعلام کنند که از اجرايي شدنش مطمئن‌اند. در دو سال اخير بين تيم ملي و سازمان ليگ تنش‌هايي را شاهد بوديم و در برنامه‌ريزي‌ها مشکل زيادي داشتيم. اگر تغيير روش ايجاد نشود، کي‌روش بحث‌هاي فراواني به وجود خواهد آورد. فکر نمي‌کنم مواردي هم که خواسته است، غير منطقي باشد.

کارشناس فوتبال با اشاره به اين که ملي‌پوشان به دليل پشت سرگذاشتن يک فصل و بازي در تيم ملي از لحاظ روحي و جسماني احتياج به استراحت دارند، خاطرنشان کرد: اگر کي‌روش گفته ملي‌پوشان نبايد تا 15 روز تمرين کنند، به فکر آنهاست اما برخي بازيکنان به دليل نداشتن اطلاعات علمي آن را رعايت نکرده و بلافاصله بعد از بازگشت از کره در تمرين باشگاه خود حاضر شدند. بازيکنان حداقل مي‌توانستند کي‌روش را در جريان برنامه تمريني خود بگذارند. از طرفي هم بازيکنان ساختار بدني متفاوتي دارند. اگر بازيکن مثل سيدجلال حسيني زودتر از بقيه ملي‌پوشان شروع به تمرين مي‌کند، به اين دليل است که او ورزشکار سالمي بوده و برنامه‌ريزي منظمي دارد. اگر برنامه‌اي هم به حسيني ندهند، زندگي‌اش را تامين مي‌کند اما شايد بقيه بازيکنان بدن قوي نداشته باشند و همه اين‌ها مسائل خصوصي فوتباليست است که با توجه به نوع زندگي‌اش متفاوت خواهد بود.

ذوالفقارنسب همچنين در پاسخ به اين پرسش که تيم ملي براي حضور پر قدرت در جام‌جهاني چه برنامه‌هايي بايد داشته باشد، توضيح داد: کي‌روش قطعا برنامه‌هايش را در اختيار فدراسيون فوتبال قرار خواهد داد. به اعتقادم براي موفقيت تيم ملي چاره‌اي جز موافقت با خواسته‌هاي او نداريم. تيم ملي بر اساس برنامه‌هاي کي‌روش به بودجه‌هايي نياز خواهد داشت که خود فيفا بخشي از هزينه تيم‌ها را از محل درآمدش به فدراسيون‌ها مي‌دهد اما مشکل اينجاست که اين مبلغ بعد از پايان جام‌جهاني در اختيار فدراسيون قرار مي‌گيرد. همچنين ما بايد بقيه بودجه را خودمان تامين کنيم که به نظر من دولت در اين زمينه بايد همکاري لازم را داشته باشد. تيم‌هاي ملي در سراسر دنيا از حمايت دولت‌هايشان بهره‌مند مي‌شوند و ايران هم نبايد از اين قاعده مستثني باشد.

او در ادامه با تاکيد بر اهميت برنامه‌ريزي براي تيم ملي و نقش تاثيرگذار بازي دوستانه در آمادگي تيم گفت: فوتبال ايران جايگاه جهاني پيدا کرده و بايد با تيم‌هايي بازي دوستانه برگزار کنيم که در جام‌جهاني حضور دارند. ما ديگر بايد دور تيم‌هايي مثل عمان، اردن و ماداگاسکار خط بکشيم و به بازي با تيم‌هاي درجه اول جهان فکر کنيم. همچنين يک اردو در شرايط مشابه کشور برزيل نياز است. ما مي‌توانيم در تورنمنت‌هاي چند جانبه مختلف هم حضور پيدا کنيم.

کلاً باید لیگ رو امسال بدن کیر.ش برنامه ریزی کنه اگه میخوایم موفق باشیم تو جام جهانی.:Smilebb (28):

بر آورده کردن تمامی خواسته ها و برنامه ها و انجام بازیهای تدارکاتی مناسب هم که دیگه نیازی به گفتنش نیست!

دیگه از ذوالفقارنسب بزرگتر فک نمیکنم کارشناسی داشته باشیم . . .

THE JOKER
13th July, 2013, 04:17 PM
من موندم الان بازی با کره به چه درد ما میخوره وقتی تو سال گذشته 2 بار باهاشون بازی کردیم
به جایی که بریم با تیمهای بزرگ یاحداقل از آسیایی ها با ژاپن بازی کنیم دوباره با کره بازی گذاشتیم
من شنیدم میگن خود کیروش هم موافق نبوده.آخه حق داره چون به دردمون نمیخوره

taknama
16th July, 2013, 11:02 AM
کیروش این جام جهانی رو خیلی خیلی جدی گرفته ، یادم نمیاد مربیان قبلی اینقدر با برنامه و مسئولانه یکسال قبل از جام جهانی همه چیز رو تحت نظر گرفته باشن . . .:happy:

:Smilebb (105):
متشکرم
و با شما موافقم

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
20th July, 2013, 07:01 PM
بر اساس ادعای یک روزنامه پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران در اواسط مرداد با گابن در پرتغال روبه‌رو خواهد شد.کارلوس کی‌روش اسامی 45 بازیکن را اعلام کرده که از بین آنها 25 بازیکن به اردوی پرتغال خواهند رفت.

اسامی بازیکنان به شرح زیر است:

دروازه‌بانان: رحمان احمدی، علیرضا حیقی، سوشا مکانی، علیرضا بیرانوند

مدافعان: سیدجلال حسینی، پژمان منتظری، امیرحسین صادقی، شجاع خلیل‌زاده، محمدرضا خانزاده، خسرو حیدری، حسین ماهینی، وحید اسماعیل‌بیگی، میلاد فخرالدینی، علی حمودی، هاشم بیگ‌زاده و احسان حاج‌صفی

هافبک‌ها: رضا حقیقی، جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، امید ابراهیمی، قاسم حدادی‌فر، قاسم دهنوی، بختیار رحمانی، مجتبی جباری، محمد نوری، محسن مسلمان، میلاد نوری و پیام صادقیان

مهاجمان: محمدرضا خلعتبری، یعقوب کریمی، آرش افشین، احمد حسن زاده، محمد مهدی نظری، محمد ابراهیمی، میلاد غریبی، مصطفی شجاعی، مهرداد اولادی، محمد غلامی، جلال رافخایی، شهرام گودرزی و فرزراد حاتمی

mona_casillas
20th July, 2013, 10:40 PM
پخش زنده دیدار تیم‌های ملی ایران در سال‌های 2014 و 1998

کنداکتور شبکه سه سیما از پخش زنده دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال ایران مقابل تیم جام جهانی 1998 فرانسه خبر می‌دهد.
این بازی ساعت 22 و 30 دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود و قرار است از ملی‌پوشان فوتسال، فوتبال ساحلی و داوران و پیشکسوتان نیز تقدیر و تشکر به عمل آید.

همچنین محمود احمدی‌نژاد، رییس‌دولت دهم قرار است به عنوان بازیکن تیم ملی سال 98 در ورزشگاه آزادی در مقابل تیم ملی فوتبال سال 2014 بازی کند.

پیشنهاد این بازی چندی پیش توسط وی در دیدار از کمپ تیم ملی قبل از مسابقه با کره جنوبی مطرح شد.

بازی جالبی شده الان داره پخش میشه !

KING KIA
20th July, 2013, 11:05 PM
وااااااااای چقدر محبوبه هنوز تیم 98.
تیم ملی مون بخاطر تیم 98 هو شد.
دم همه اون هوادارایی که این بازیکنا و افتخار آفرینی شونو فراموش نکردن گرم.
رضا مالدینی:heart:

A M I R 7
21st July, 2013, 12:15 AM
خب همینجوری دیدن بازیکنا خستن،بازی هم که 5-0 بود،دورهمی تصمیم گرفتن نیمه دومو برگزار نکنن:4:

رئیس جمهور محــبـوب هم نیومد دوتا شوت کنه بخندیم:4:

KING KIA
21st July, 2013, 12:21 AM
امیر جون این پیراهن قداست داره. به تن افراد سیاسی گشاده. کم گند زدن به فوتبال که حالا میخواستن بازی هم بکنن. خدارو شکر زودتر جمعش کردن

A r y A
21st July, 2013, 04:56 PM
بازی جالب و سرگرم کننده ای بود فقط حیف که عقاب تو درازه نبود چون اساسی دلم براش تنگ شده
ولی خدایی 98تیا خیلی درب داغون بودن،چاق،کند،کچل!میناوندم که پاش گرفت رفت بیرون!
ولی بی برنامگیشون واقعا مسخره بود،خب مراسمو میذاشتن بعد بازی یا قبل بازی آخه اون چه وضعش بود
تیم 2014 هم چه ذوقی میکرد به اونا گل میزد،اگه با جوونیشون میومدن اونوقت معلوم میشد چند چندن!

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
21st July, 2013, 08:54 PM
فقط خداروشکر نیمه دوم رو ادامه ندادن که هر دو تیم تلفات میدادن با اون همه تاخیر و بدن های سرد شده!!!:salavat:

Sir Amir United
22nd July, 2013, 08:26 AM
الا عقاب آسیا که داره توی آمریکا عشق و حال میکنه
خداداد هم نبود حیف شد
یه سوالی برام پیش اومده
واقعا برومند معتاد شده بود ؟ قیافش که خیلی تابلو بود !!

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
22nd July, 2013, 10:23 AM
امیری جائی خوندی یا از رو قیافه داری میگی!؟:Smilebb (44):

من بازی رو نصفه دیدم و برومند رو ندیدم ، منتها اون قیافش غلط اندازه بعید میدونم اینی که میگی باشه!:Smilebb (29):

Sir Amir United
22nd July, 2013, 10:40 AM
داود وقتی من قیافش رو دیدم اول نشناختم
به شدت لاغر شده بود صورتش چال افتاده بود
یعنی اگه خودت هم میدیدی واقعا تعجب میکردی
شاید بقیه دوستان دیده باشن

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
22nd July, 2013, 12:25 PM
امیر برومند هنوز داره بازی میکنه خب ، فرق داره با بقیه که هفته ای ی بار میرن سالن انقلاب!

مشخصاً کیلو اضافه نداره ، فک کنم زرینچه برای شهرداری یاسوج میخوادش!

Sir Amir United
22nd July, 2013, 01:05 PM
کاشکی بودی پس داود قیافش رو میدیدی
پس شاید هم به خاط اینه که خیلی وزن کم کرده

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
24th July, 2013, 01:16 PM
قوچان‌نژاد: فکر مي‌کنم در برزيل تاريخ‌سازي کنيم

وقتي قوچان‌نژاد اولين بازي خود را براي تيم ملي انجام داد، تقريبا هيچ کس از هواداران ايران اسم او را نشنيده بود.

رضا قوچان‌نژاد که خيلي‌ها او را با لقبش "گوچي" صدا مي‌کنند، در کودکي ايران را ترک و به هلند مهاجرت کرد.

به گزارش ايسنا ، او در هلند فوتبال را آغاز کرد و به يک فوتباليست حرفه‌اي تبديل شد. او در تيمي محلي در هلند فوتبالش را آغاز کرد. رفتنش به بلژيک باعث شد بتواند نظر کارلوس کي‌روش را به خود جلب کند. سه گلي که قوچان‌نژاد در سه بازي آخر ايران در انتخابي جام‌جهاني به ثمر رساند، سرنوشت اين فوتباليست مشهدي‌تبار را در فوتبال ايران تغيير داد. عملکرد خوب او باعث شد ايران به عنوان تيم نخست در گروه خود قرار گيرد و بليت جام‌جهاني برزيل را به دست آورد.

او کم‌کم از هيچ به بيست رسيد و نام خود را در کنار بزرگان فوتبال ايران نظير حسن روشن، خداداد عزيزي و وحيد هاشميان قرار داد که صعود ايران به جام‌هاي جهاني 1978، 1998 و 2006 رقم زدند اما هيچ کدام از اين بازيکنان نتوانستند در مرحله پاياني جام‌جهاني عملکرد خوبي داشته باشند. حسن روشن به دليل مصدوميت نتوانست بازي‌هاي زيباي خود در انتخابي جام‌جهاني را تکرار کند. با اين حال رضا معتقد است که مي‌تواند اين طلسم را بشکند. او درباره حضور ايران در جام‌جهاني 2014 مي‌گويد: "تيم ما قوي‌تر از هميشه است. جوانان و بازيکنان باتجربه به خوبي در تيم ما در هم شده‌اند و اين باعث شده تيم ما از شرايط خوبي سود ببرد. فکر مي‌کنم بتوانيم در جام‌جهاني برزيل تاريخ سازي کنيم."

رضا قوچان نژاد در ادامه مي‌گويد، قصد داشته در 21 سالگي کفش‌هايش را براي هميشه بياويزد. مهاجم مشهدي ايران ادامه مي‌دهد: "هفت سال در هيرنفين بودم. ابتدا در آکادمي آنها و سپس در تيم اصلي بازي کردم. اولين بازي‌ام را نيز برابر آلکمار انجام دادم. وقتي فصل رو به پايان بود، فهميدم نمي‌توانم هم روي فوتبال و هم روي درسم تمرکز کنم. درس و تحصيل اولويت نخست من بود. بنابراين در تابستان 2009 هيرنفين را ترک کردم. چند هفته‌ پيش از اين که رضا از هيرنفين رفت تا روي تحصيلش تمرکز کنم با مارک اوفرمارس، بازيکن سابق تيم ملي هلند که در آن زمان استعدادياب تيم GO ahead eagles بود، ملاقات کرد.

رضا درباره ملاقات با مارک اوفرمارس مي‌گويد: او به من گفت که حرکاتم او را ياد جواني‌هايش مي‌اندازد. به من گفت به تيم آنها بپيوندم. من به او گفتم به شرطي به تيم آنها مي‌آيم که اجازه داشته باشم، 15 دقيقه‌ زودتر از بقيه تمرين را ترک کنم تا به درس‌هاي دانشگاه برسم. رشته من در دانشگاه "حقوق الهي" بود. باشگاه موافقت کرد و به آنها پيوستم. شش ماه بعد رضا به تيم لئوواردن پيوست. او در اولين بازي خود در اين تيم 9 ثانيه طول کشيد تا گلزني کند. با آن گل رضا قوچان‌نژاد به رکورد سريع‌ترين گل ليگ هلند که در اختيار يوهان کرايف بود رسيد. فصل بعد رضا خود را در تيم جديدش جا انداخت و در 24 بازي 13 گل زد. رضا مي‌گويد: در اين تيم از گوش راست به مهاجم منتقل شدم و توانايي گلزني‌ام را نشان دادم. هفته‌ به هفته‌ گلزني من بهتر مي‌شد.

در سال 2011 رضا به سنت ترويدن در ليگ بلژيک پيوست. خيلي زود در تيم جديدش جا افتاد و يکي از بازيکنان اصلي شد. عملکرد خوب او در اين تيم بود که چشم کارلوس کي‌روش را گرفت و به تيم ملي آمد. ورود رضا قوچان‌نژاد به ايران شش ماه طول کشيده تا مراحل حضور "گوچي" در ايران فراهم شود.

او ژانويه سال قبل از سنت ترويدن به استاندارد ليژ رفت: حضور در استاندارد ليژ يک اتفاق مثبت در کارنامه کاري من بود. تاکنون براي تيمي که براي قهرماني بجنگد بازي نکرده بودم. اين فشار زيادي روي من وارد مي‌کرد و البته بهترين آمادگي براي جام‌جهاني است.

رضا خارج از زمين مسابقه يک آدم ساده و معمولي است. پلي استيشن و آي‌پد و ماشين‌هاي لوکس را فراموش کنيد. سرگرمي او سياست و نواختن ويولون است. او از بچگي ويولون مي‌زند. رضا درباره سرگرمي‌اش مي‌گويد: موسيقي کلاسيک را دوست دارم. هر روز ويولون مي‌زنم. وقتي 35 ساله بشوم فوتبال نمي‌تواند زندگي من را تامين کند و مي‌خواهم ويولونيست شوم.

زنده باد گوچی و کاشفش!:Smilebb (28):

Sir Amir United
24th July, 2013, 01:54 PM
داوود به نظرت پرسپولیس اگه قوچان نژاد رو بخواد گزینه مناسبی هستش یا نه؟
ممکنه خود قوچان نژاد تمایلی توی بازی در لیگ ایران داشته باشه یا نه؟

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
24th July, 2013, 07:37 PM
امیر معلومه که برای پرسپولیس گزینه ی مناسبی هست ، منتها مگه دیوانست اروپا رو ول کنه بیاد ایران؟!

اونجا باشه واس تیم ملی هم بهتره ، شرایط حرفه ای اونجا کجا و لیگ در پیت ما کجا.

امثال گوچی تو ایران شاید کم نباشن ، منتها چون اینجا اصول و قواعد حاکم نیست ، اینه که ما مجبوریم گوچی ها مون رو تو اروپا سرچ بزنیم . . .

Admin
25th July, 2013, 10:41 PM
از این پس، هرگونه کپی- پیست اخبار از سایت ها و خبرگزاری های دیگر به هر عنوان و بهانه ای ممنوع است و اسپم محسوب خواهد شد

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
27th July, 2013, 11:42 PM
متاسفانه برنامه ریزی های لیگ و لغو اردوها به دلایل مالی صدای کی روش رو در آورده باز . .

کیروش گفته می‌خواستیم اردوی خودمون را در پرتغال آغاز کنیم اما دیروز به من گفتند به خاطر کمبود منابع ملی اردو لغو شده .ضمن اینکه برنامه‌ریزی لیگ مناسب نیست. لیگ باید در 31 تیرماه شروع می‌شد که نشد و مثل بعضی از افراد نیستش که زمان جنگ و مبارزه عقب برند و جلو نیان. گفته در زمان جنگ به عنوان رهبر در جلو می‌ایستم و می‌جنگم.کلی حرف و صحبت و گله ی بحق که باید امیدوار بود رسیدگی شه وگرنه باز هم زنگ تفریح خواهیم بود...

mona_casillas
28th July, 2013, 04:11 PM
تیم هایی هنوز حضورشون در جام جهانی قطعی نشده یعنی بازی های مقدماتی رو دارن ، بازی های سنگین و فشرده لیگ ، جام حذفی و چمپیونز لیگ رو دارن اما همه رو به موقع و درست و بدون تاخیر انجام میدن به ایران که رسید دوباره بی برنامگی ها شروع شد خواسته ها و حرف های کی روش برخلاف ظاهر مدعیش زیاد هم منطقی نیست .

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
28th July, 2013, 08:19 PM
امیدوارم تاج تو نشستش با کی روش تغییر موضع بده ، لیگ باید 22 فروردین شروع شه ، ملی پوشای آسیائی باید اون اواخر تیم ملی رو ترجیح بدن ، هم خودشون و هم باشگاهشون.

صعود از دور گروهی بهتر از وقت تلف کردن تو آسیا هست ، لااقل میدونیم کی روش این کارست و توانائیش رو داره ، ثابت کرده تو مقدماتی با بدترین نسلمون . . .

KING KIA
29th July, 2013, 01:48 PM
در مورد حرفای کروش اگه بخوایم احساسی و تعصبی حرف بزنیم باید بهش بگیم غلط کرده مرتیکه خر که به ما توهین کرده
اما اگه بخوایم منطقی برخورد کنیم باید بگیم تمام و کمال حق داره.
من تو ارتش سرخ هم در مورد مدیریت فوتبال گریزی زدم اما واقعا اگه اون برنامه ریز لیگ ما خدایی نکرده بلایی سرش بیاد کسی نیست که برمون برنامه ریزی کنه؟ اگه هست چرا از لیگ تخت جمشید تاحالا فلانی برنامه ریز لیگ ماست؟؟؟
تا وقتی مدیر عامل تیمی میتونه با رایزنی بازیهاشو عقب و جلو کنه آش همینه و کاسه همین. یعنی هماهنگ کردن شرایط جوی و نحوه حمل و نقل بازیکن برای تیمها خیلی سخته؟؟؟ یا مصدومیت و محرومیت بازیکنای یه تیم که مدیرعامل گردن کلفت دارن اینقدر مهمه؟؟؟؟؟ که بازیها رو عقب و جلو میکنن؟؟؟؟
اگه یکبار تیمی مثل استقلال و پرسپولیس بازی که حاضر نشدن رو 3 - 0 ببازن حساب کار میاد دست بقیه تیمها

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
29th July, 2013, 07:19 PM
خیلی از مربیان و کارشناسان از کیروش حمایت کردن ، من جمله پروین و یاوری و محصص . . .

محصص گفته هیدینگ و تروسیه سال 2002 برای کره و ژاپن چنین درخواست هائی رو داشتن و عملی شد ، مثلا کره جنوبی سال 2002 لیگ فوتبال خودش رو به خاطر گاس هیدینگ تعطیل کرد و نتیجه رو هم دیدیم.

در هر صورت همه قبول دارن امسال ، سال ویژه ای برای تیم ملی هست و اولویت باید تیم ملی باشه . . .

Sir Amir United
5th August, 2013, 11:27 AM
همه چیز یه مربی اعتبار و آبروشه
دوست نداره توی جام جهانی زنگ تفریح بقیه تیم ها باشه
ما تا وقتیکه با تیم های بزرگ بازی نکنیم و تجریه کسب نکنیم نمیتونیم تیم بزرگی باشیم
شما وقتی چند بار با آلمان و برزیل و انگلیس بازی کنی هم تجربه بازیت میره بالا هم ترست از این تیم ها میریزه و دیگه استرس نداری. و جلوی این تیم ها توی جام جهانی راحت تر کار میکنی
بی دلیل نیست که ما سال ها از کره و ژاپن عقب تریم

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
5th August, 2013, 03:12 PM
کیروش گفته بازی با تیم های آسیائی بدرد ما نمیخوره و تو آسیا حاضره فقط با ژاپن بازی کنیم که خب مشخصاً کلاس ویژه ای داره و با تیم های بزرگ دنیا این اواخر روبرو شده.

حالا نه اینکه با برزیل و اسپانیا بازی کنیم و خرس وسط بازی کنن با هامون ، ولی امثال ایتالیا ، ، آلمان و چند تای دیگه باز حد نهایت باید باشن.

تیم متوسط و متوسط رو بالای زیادی هستن که میشه باهاشون بازی کرد ، نمونه اش همین پرتغال . . .

Sir Amir United
12th August, 2013, 01:01 PM
اینا همه این جیزها رو منوط کردن به بودجه وزارت ورزش و دولت و از این جور حرفها
تیم ملی با این مسخره بازیه ا به جایی نمیرسه
مربی هم حق داره دیگه
همینطوریکه که هیچ مربی بزرگی به راحتی حاضر نمیشه توی ایران کار بکنه !!!!!

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
12th August, 2013, 01:45 PM
ایمر چند تا بازیکن دورگه دیگه چند وقت نشون میداد و تو سایت گل هم گزارشش کار شد که میتونه کمک حالمون باشن ، یکی تو جنوا بود اگر اشتباه نکنم یکی هلند و ...

بازی که نمیزاریم ، لااقل اینارو بیاریم جبران شه!:40:

Sir Amir United
12th August, 2013, 02:16 PM
داوود خوبه که استعدادهای کشورمون مشخص بشه و بتونن برای تیم ملی مفید باشه
ولی ایمر دیگه کیه داود؟؟؟؟:Smilebb (71)::Smilebb (29):

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
13th August, 2013, 11:15 AM
اشتباه تایپی بود ایمر جون!:blink:

امیر سردار آزمون رو شناختی ازش داری؟!تو ربین کازان هست!؟

باور کن حداقل 5 تا دورگه هستن که در ادامه میتونن به تیم در جام جهانی کمک کنن ، الان تک تک حضور ذهن ندارم ، چند تائیشون رو گفتیم البته...

سوای این حرفا ، بازیهای تدارکاتی ، انجام منظم لیگ و به موقع تموم شدنش و ... هم خیلی مهم هست.

یکی دو ماه آخر رو اگر میشد تمام و کمال داد بازیکنارو دست کیروش میشد امید بیشتری داشت . . .

Sir Amir United
13th August, 2013, 11:20 AM
به نظرم این رویه خیلی خوبیه که دنبال استعدادهای دوره دیده باشیم در اروپا
همین دژاگه و گوچی رو اگه دعوت نکرده بودیم کی میخواست گل صعود رو بزنه!!!!!
باز هم امیدوارم این رویه ادامه داشته باشه تا ما شاهد تیم ملی قوی تری در جام جهانی باشیم

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
14th August, 2013, 11:03 AM
طبق تحقیقات من اینا یکسری از دو رگه ها هستن که چند تاشون بدردمون خواهند خورد:

شروین رجبعلی‌فرد هرتابرلین هافبک نفوذی

روبیک قاسمی‌نوبخت هانوفر مهاجم

سباستین قاسمی‌نوبخت بدون تیم هافبک

کیان سلطان‌پور دورتموند مهاجم

امین نظری مالموی سوئد هافبک نفوذی

ویلیام آتشکده اوربوی سوئد مهاجم

استیون بیت‌آشور ارس کوئک سن‌خوزه آمریکا مدافع

آرام خلیلی نوتودن نروژ مهاجم

آرش طالبی‌نژاد بدون تیم مهاجم

نیکولا هاتفی‌فرد اوآر لاویه بلژیک دروازه‌بان

حمید حاجی‌زرباف آپل دورن هلند هافبک

کیوان زرینه بدون تیم مهاجم

البته اون جنوائی ه و روبینی ه و ... رو در لیست تکمیلی میذارم!

KING KIA
18th August, 2013, 08:21 PM
هم اکنون. شبکه دبی اسپورت 2. بازی دورتموند و برانشوایگ. دانیال داوری دروازه بان برانشوایگ
میشه دید چه جور بازیکنیه

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
19th August, 2013, 01:25 PM
داوری فراتر از عالی بود.

بارها ضربات لواندوفسکی و رویس و ... رو گرفته ، موقعیت های حتمی ِ گل.

سایت ها هم نمره خوبی بهش دادن و کیکر کلی تعریف و تمجید کرده ازش ، انشالله همین فرم خوبش رو حفظ کنه تا جام جهانی . . .

Sir Amir United
19th August, 2013, 02:17 PM
داود باید هر چه سریعتر دعوتش کنن باید تیم ملی بهش بازی بدن تا خودش رو نشون بده
من زیاد به رحمان احمدی اعتماد ندارم و به نظرم گلر مطمئنی نیست مخصوصا برای جام جهانی باز داوری توی اروپا داره بازی میکنه

VaHiD BaGgIo
20th August, 2013, 10:21 PM
این شبکه ی ورزش ساعت 15:20 هر روز رویای فوتبال رو میذاره که اختصاص داره به بازیهای فوتبال سالهای قبل از تیم ها و کشورهای مختلف؛

دو سه روز پیش بازی فینال بوسان ( بازیهای آسیایی 2002 ) رو گذاشت که امید ایران تیم جوانان زاپن رو 2 بر 1 برد و قهرمان شد!
جالب اونجا بود که از اون تیم قهرمان، فقط نکونام تا حدودی تونست خودش رو در یک مسیر درست و رو به پیشرفت و تکامل و ستاره شدن قرار بده و البته رحمتی و کعبی؛
بقیه اکثرا چیزی نشدن و حتی چندتاشون اصلا از فوتبال محو شدن!!!

و بازی رو هم رو ی دو اتفاق بردیم و ژاپن با تیم جوانش بیشتر از ما صاحب توپ و میدان بود و فرصت داشت!
خیلی دوست داشتم بازیکنای ژاپن رو تو اون بازی بررسی میکردم و می دیدم الان کجان؛ ولی الان حسش نیست و شاید زمان دیگه ای این کار رو بکنم!

امروز هم بازی ایران و ایرلند رو تو دوبلین و دور رفت گذاشت؛

ایران با سیستم 2-5-3 بازی کرد و به این شکل؛

میرزاپور

رحمان رضایی ------- گل محمدی ----- پیروانی

نیکبخت ------ میناوند ---------- باقری ---------- کاویانپور --------- مهدوی کیا

کریمی ------ دایی

نیکبخت پیستون چپ بود و مهدوی کیا پیستون راست؛ منتهی عملا این دو هم مدافع های کناری تیم بودن؛ چون بلاژ اصلا بهشون اجازه نفوذ نداده بود و فقط تو کارهای دفاعی شرکت می کردن تا عملا با 5 مدافع بازی کرده باشیم!
و میناوند در وسط میدان و به عنوان هافبک دفاعی متمایل به سمت چپ بود و کاویانپور همین وظیفه رو متمایل به سمت راست داشت و باقری هم که قلب خط هافبکمون بود!
کریمی به عنوان مهاجم کاذب بود و دایی هم مهاجم نوک!

ایران تو نیمه ی اول خیلی خوب تونسته بود ایرلندی ها رو کاملا کنترل کنه و حتی یک فرصت هم به حریف ندادیم؛ اما دقیقه ی 44 متاسفانه رحمان رضایی با یک خطای بسیار ناشیانه و بی مورد، عملا یک گل رو با پنالتی ای که بی جهت مرتکب شد، تقدیم ایرلندی ها کرد!

تو نیمه ی دوم خذیراوی به جای نیکبخت وارد زمین شد و جالبه که چیرو این بازیکن راست پا که پستش هافبک راست بود رو تو پست پیستون چپ قرار داد تا با این تعویض اشتباه و این کوچینگ غلط، عملا بار تهاجمی و حتی دفاعی این سمت تضعیف بشه!

در حالیکه نیکی و میناوند خیلی با هم هماهنگ بودن و زوج خوبی رو تو اون دوران با هم تشکیل داده بودن!
بلاژ حتی می تونست سیروس دین محمدی رو به جای نیکی بیاره و میناوند رو ببره پیستون چپ!

دقیقه ی 51 بود که ایرلندی ها که فقط سانتر میکردن و همه توپ ها رو مدافعین ما خیلی خوب رد میکردن، بعد از برگشت سانتر ارسالیشون و در شرایطی که هافبک های ما پشت محوطه رو پوشش نداده بودن برای یک لحظه، صاحب یک فرصت شوتزنی شدن و خیلی مفت گل دوم رو هم زدن!

بعد از این گل بود که ما دو تا فرصت تک به تک به دست اوردیم که کریمی دو تاش رو خراب کرد؛ البته اولیش از پاش جدا شد، ولی دومیش واقعا خیلی راحت باید گل میشد!

روی یک ضد حمله بعد تک به تک دوم ما بود که ایرلندی ها عملا صاحب اولین و جدی ترین و تنها موقعیت صد در صد گلشون تو بازی شدن که سانتر ارسالیشون روی دروازه و عدم پوشش مدافعین تیم، باعث شد دو مهاجمشون در شرایطی کاملا آزاد و رها صاحب فرصت سرزنی بشن که خرابش کردن!

بعد از تنها فرصت جدی ایرلندی ها، بازم ما در چند موقعیت صاحب فرصت شوتزنی شدیم و البته دقیقه ی 84 بود که کریم باقری یک فرصت خیلی خوب رو با بی دقتی از دست داد تا ما در شرایطی که حتی می تونستیم ایرلند رو ببریم، فقط به خاطر احتیاط بیش از حد و ترس الکی از حریف و اعتماد به نفس پایین تیم و البته عدم تلاش برای تملک روی توپ و از دست دادن سریع توپ، خیلی راحت با اختلاف دو گل باختیم!

من اطمینان دارم اگر رحمان رضایی اون پنالتی عجیب و غریب رو نمی کرد، عمرا اون ایرلند به ما گل میزد و ما ایرلند رو با همه ی بزرگانش یعنی روی کین و رابی کین و ایان هارت و شی گیون رو حذف می کردیم!

تو اون بازی ایرلند واقعا آچمز شده بود و خط دفاعی ما فوق العاده بود و من دلیل این همه دفاعی بازی کردن تیممون رو نفهمیدم! واقعا اگر خداداد تو تیم بود و ایضا مثلا از وحید هاشمیان هم تو لیستمون سود می بردیم و . . .، شرایط بهتری قطعا داشتیم!

اون بازی رو به محتاط بودن چیرو باختیم؛ همونطور که بعدها محتاط بودن برانکو تو جام ملتهای 2004 کار دستمون داد و باعث شد مفتی مفتی به چین باخت بدیم!

VaHiD BaGgIo
21st August, 2013, 05:03 PM
الان رفتم لیست بازیکنای تیم ژاپن تو بازیهای بوسان 2002 رو بررسی کردم:

تو اون جام زاپن تیم زیر 21 سال و جوانانش رو فرستاد تو بازیها و نایب قهرمان شد!

از اون تیم، حدود 11 بازیکنشون ( یوشی کمانو، یوکی آبه، یوشیتو اوکوبو، مونویا، ناسو، ماتسویی،مائدا، تاناکا، سوزوکی، نائوهیرو، و کوروکاوا! ) تو مسابقات المپیک 2004 آتن شرکت کردن!

در ادامه می پردازم به ستاره های کنونی ژاپن از اون تیم جوانشون در بازیهای بوسان:

1) یوشی کمانو: مدافع تیم ملی ژاپن و 32 ساله!

78 بازی ملی و 1 گل زده ( از سال 2005 تا الان در لیست نفرات تیم ملی ژاپن بوده! )

در مسابقات جام جهانی 2006 و 2010 حضور داشته که تو بازی با پاراگوئه در مرحله ی یک هشتم جام 2010، در ضربات پنالتی، پنالتیشو خراب کرد!
و در جام ملت های آسیا سال 2007 و 2011 هم حضور داشته!

و الان ششمین سال حضورش در جوبیلو ایواتاست!

2) یوکی آبه: هافبک دفاعی و 31 ساله!

53 بازی ملی و 3 گل زده (از سال 2005 تا سال 2011 اکثرا در لیست تیم ملی بوده! و الان دو سالی هست که به تیم ملی دعوت نشده! )

این بازیکن 18 ماه در لستر سیتی حضور داشت و بعد از درخشش در لستر سیتی در سال 2011، حتی از من سیتی که سوم لیگ شده بود و قهرمان حذفی و مشغول جمع کردن یک تیم مدعی قهرمانی بود، هم پیشنهاد داشت!

و جالب که همین بازیکن تو فینال جام باشگا های آسیا در سال 2007، زننده ی گل دوم اراواردز به سپاهان بود تا این تیم رو از قهرمانی دور کنه!

یوکی آبه در جام جهانی 2010 حاضر بوده و ایضا در جام ملت های آسیا سال 2007 و 2011 و البته در جام باشگاه های جهان در سال 2007 هم بازی کرده!

یوکی آبه الان دو سالیه که در تیم اراوردز مجددا مشغول به بازی شده!

3) یوشیتو اوکوبو: هافبک تهاجمی تیم ملی ژاپن و 31 ساله!

54 بازی ملی و 5 گل زده ( از سال 2003 تا 2012 اکثرا در لیست مدعوین تیم ملی بوده و البته حدود یک سالی هست که به تیم ملی دعوت نشده! )

در جام جهانی 2006 و 2010 حضور داشته!

ضمنا سابقه ی بازی در تیم های مایورکا و ولفسبورگ رو هم در کارنامش داره و الان تو تیم کاوازاکی ژاپن بازی می کنه!

4) ماتسویی: وینگر و 32 ساله!

31 بازی ملی و 1 گل زده ( از سال 2003 تا 2011 به تیم ملی دعوت شده و الان دو ساله که به تیم ملیشون دعوت نشده! )

ماتسویی تو جام جهانی 2010 و تو جام ملت های آسیا 2011 حضور داشته!

7 سال تو لیگ 1 و 2 فرانسه بازی کرده؛
یه نیم فصل به طور قرضی تو روسیه بازی کرده و بعد مجددا به لیگ فرانسه و تیم دیژن اومده و دو فصل پیش هم تو لیگ بلغارستان و در تیم اسلاویا سوفیا بازی کرده!

امسال هم که تو تیم لخیا لهستان بازی می کنه!

5) مائدا: مهاجم و 31 ساله!

33 بازی ملی و 10 گل ( از 2007 تا الان اکثرا در لیست تیم ملی ژاپن بوده! )

تو جام ملت های آسیا 2011 حضور داشته!

مائدا از ابتدای دوران فوتبالش تا الان، در جوبیلو ایواتا توپ زده!

6) سوزوکی: هافبک دفاعی و 32 ساله!

28 بازی ملی ( 2005 تا 2008 )

سوزوکی تو جام ملت های آسیا 2007 حضور داشته!

ضمنا این بازیکن تمام دوران فوتبالش رو تا الان در اراواردز بوده و هست!

================================================== ===========================

چند نکته:

* یوکی آبه و یوشیتو اوکوبو و ماتسویی و سوزوکی دلیل دعوت نشدنشون به تیم ملی ژاپن رو نمی دونم؛ یعنی نمی دونم که اینا از بازیهای ملی خداحافظی کردن یا نه؛ به تیم ملیشون دعوت نمیشن!

** از بین بازیکنان جوان ژاپن در بازیهای آسیایی 2002، همشون هنوز مشغول به بازی هستن و به جز 6 بازیکنی که اشاره کردم، بازیکنایی مثل نائوهیرو و تاناکا و مونویا و یکی دو تای دیگه هم، سابقه ی بازی ملی دارن که به خاطر عدم حضورشون در تورنمنت های بین المللی، بهشون اشاره نکردم!

*** فقط یکی از دروازه بان های تیم ژاپن در مسابقات بوسان و المپیک آتن، یعنی تاکایا کوروکاوا از جمع 20 بازیکن ژاپنی حاضر در مسابقات بوسان، از فوتبال محو شده و با نمایش ضعیفش، از سال 2006 ، 2007 دیگه اسمی ازش نیست!

**** و جالبه که به جز بازیکنایی که لژیونر میشن، اکثر ژاپنی ها به تیم هاشون وفادار هستن و معمولا خیلی از بازیکناشون سابقه ی حضور مداوم وبیش از 5 سال و حتی بیشتر رو در یک تیم دارن!

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
30th August, 2013, 11:13 AM
داود باید هر چه سریعتر دعوتش کنن باید تیم ملی بهش بازی بدن تا خودش رو نشون بده
من زیاد به رحمان احمدی اعتماد ندارم و به نظرم گلر مطمئنی نیست مخصوصا برای جام جهانی باز داوری توی اروپا داره بازی میکنه

داوری تو تیم منتخب هفته هم قرار گرفت!:nish:

ضمن اینکه خاک بر سر فدراسیون و وزارت ورزش و ...

نه اردوئی ، نه چیزی ، خاک بر سرشون که دارن تیم ملی رو نابود میکنن.

اصن کار ِ خدا بود کیروش رو داشتیم صعود کردیم وگرنه اینا اگر میتونستن جلو صعود تیم ملی رو هم میگرفتن!!!:angry:

وضعیت فعلی خجالت آوره . . .

Sir Amir United
1st September, 2013, 09:30 AM
فکر کنم آخر سر یه اردوی اردبیلی شمالی کرجی برای تیم ملی میزارن و میریم جام جهانی و سوژه خندیم بقیه تیم ها میشیم و جام جهانی برای ما هم تموم میشه
تا وقتی رئیس فدراسیون فکر میکنه که ماموریتش فقط بردن تیم ملی به جام جهانی بوده بیشتر از این ها هم نمیشه ازش انتظار داشت

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
1st September, 2013, 09:40 AM
امیر پروژه شون اینه کیروش رو زمین بزنن ، وگرنه بعیده اینقدر پخمه باشن! :23:

اگه اینان که از جام جهانی هم انصراف میدن!:blink:

بیانیه کیروش خیلی چیزا رو مشخص کرد . . .

messi king
6th September, 2013, 11:37 PM
دوستان عزیز
هیــــــــــچ امیدوار نباشید که ما تو جام جهانی شگفتی ساز بشیم, تیم ملی هرکشور حاصل لیگ اون کشوره. ما هم که هیـــــــــــــچ خیری از لیگ نمیبینیم
همین که مستقیم رفتیم جام جهانی, شاهکار کیروش و بازیکنایی مثل قوچان نژاد و دژاگه هست نه خودمون. تیم های اسیایی هر روز دارن بازی تدارکاتی انجام میدن ولی ما چی اونوقت میگن چرا تیم ملی نتیجه نمیگیره………..

ژاپن و کره همیشه از بازیکنان آماده در آن زمان استفاده می کنند, و خیلی وقتها اگر تو بهترین تیم های دنیا هم نیمکت نشین باشند راهی برای ورودربه ترکیب اصلی ندارند ولی ایران اگر بازیکن ۳ سال پیش تا حالا هم جزو ۱۸ نفر نبوده باز هم تو تیم ملی ایران فیکس بازی می کنه و این یعنی استعدادکشی و عدم توجه به نیروی جوانی و انگیزه. و این را هم فراموش نکنیم که ایران بیشتر از ژاپن و کره استعداد تو فوتبال داره….

ما اگه خود کشی بکنیم شاید بتونیم ۲ امتیاز یا ۱ امتیاز بگیریم تو برزیل ولی ژاپن واسه یک چهارم نهایی جام جهانی برنامه داره

ya_hoo
9th September, 2013, 06:10 PM
کیروشم که قهر کرد و رفت.
انصافا با دیدن بازی تیمای لیگ حرفه ایمون می شه کاملا حق رو به کیروش بدیم که بخواد جام حذفی رو حذف کنه تا زمان بیشتری داشته باشه و خودش رو بازیکنا کار کنه.
این تیما چیزی جز حاشیه و دعوا ندارن به خدا. ای کاش به جا حرف زدن و سر بازیکن گرفتن دعوا کردن 1 خورده رو مسائل فنی و تاکتیکی تیمشون کار می کردن.

Sir Amir United
10th September, 2013, 09:01 AM
دیشب یه آمار از تیم های آسیایی صعود کرده به جام جهانی و برنامه بازیهای ملیشون رو توی برنامه 90 نشون داد که وقتی دیدم حسابی حسرت خوردم
ما که دخل و تصرفی توی تیم ملی نداریم حسابی حرص میخوریم دیگه کی روش که سر مربی تیم هست والا حق داره قهر کنه بره

ŞĄĤĘƁ
5th October, 2013, 04:32 PM
حسین فرکی سرمربی موفق فولاد خوزستان گفت:« خوشحال نیستم از این اتفاق و فکر می‌کنم توهین بزرگی به لیگ بود، من مانده‌ام با چه هدفی این کار را دنبال می‌کنند. ضمن اینکه من هیمشه جزو کسانی بودم که از کادرفنی و نظارتشان دفاع کردم آن چیزی که من متوجه شدم این است که در جام جهانی هم همین نفرات بازی خواهند کرد و تغییری ایجاد نمی‌شود. ما هیچ انگیزه‌ای در لیگ با این اتفاق نداریم و برای بازیکنان هم انگیزه‌ای به وجود نمی‌آید چون دیده نمی‌شود.»

به گزارش سایت گل ، فرکی در ادامه گفت: برای یک بازی دوستانه کسانی را در لیست می‌بینیم که از ابتدای لیگ امساال نبودند یا بازی نکردند یا مصدوم بوده‌اند، تعدادی هم که باید همیشه باشد از پرسپولیس و استقلال و بعضا سپاهان و تعداد دیگر هم دو ملیتی هستند و از ما هم برای صادق بودن و بی‌زبان بودنمان سوءاستفاده می‌‌کنند یعنی بازیکنی نبود که از تیم ما لیاقت نشستن روی نیمکت تیم‌ملی را داشته باشد، وقتی دیده نمی‌شوند انگیزه‌ای هم دیگر وجود ندارند و حالا ما باید چطور به آنها انگیزه بدهیم و آنها را به لیگ برگردانیم.

فرکی در پایان گفت: آیا کسانی که جای بازیکنان شایسته در تیم ملی هستند لیاقت و شایستگی دارند؟ یا آیا کسی می‌بیند و به کی‌روش می‌گوید یا می‌بیند و به کی‌روش نمی‌گوید یا اگر کی‌روش اینجا باشد اشتباهات کمتری رخ می‌دهد. زمانی که ما در تیم ملی بودیم از تیم نهم و دهم بازیکن شایسته را به تیم ملی دعوت می‌کردیم و کاری نداشتیم که تیم او در کجای جدول است، اما حالا ما در بالای جدول هستیم اما حتی یک بازیکن هم آن هم برای یک بازی دوستانه با تایلند نباید یک بازیکن در روی نیمکت تیم می داشته باشیم.

حالا میگن چرا تیم ملی اردو نداره . اردو بزاریم با بازیکنایی که از قبل مشخص شدن و هماهنگ هستن چیکار کنیم بخندیم؟؟؟

این اردوها و بازیهای نه چندان بزرگ فقط یه دورهمیه ساده با بگو و بخنده . دیگه مسخرشو دراورده .

واقعا این لیست توهینه . علیرضا جهانبخش اینهمه تو لیگ درخشید یه بار دعوت نشد بلافاصله بعد لژیونر شدن دعوت میشه .

ماهینی و نوری و رضایی پدرمونو در اوردن تو این چنتا بازی ای که بازی کردن چرا باید به تیم ملی دعوت بشن؟؟؟؟

صادقی تو استقلال بدترین امار رو داره چرا باید به تیم ملی دعوت بشه؟؟؟ پولادی و جباری و یعقوب کریمی چند ماهه بازی نمیکنن چرا باید دعوت بشن ؟؟؟

یه بار یه گروه تشکیل ندادن علت پیشرفت نکردن فوتبالمونو بررسی کنن

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
5th October, 2013, 05:09 PM
بالاخره وقتی فدراسیون و سازمان و ... تیم ملی رو به اونجاشون میگیرن ، همین میشه امثال پولادی! و یکی دو تای دیگه دهن ها رو از تعجب باز میذارن با دعوتشون.

لیست توش اعتراض خاموشی از کادر فنی هست ، لیگ رو تند تند برگزار میکنن و اردو ها رو لغو ، میشه این لیست نتیجه اش . . .

Sepehr11
6th October, 2013, 08:31 PM
خاک تو سر کیروش کنن با این لیستش . یعنی واقعا خاک تو سرش . خیلی مربی خوبیه با اینکارا قشنگ قشنگش محبوبیتش رو هم بیشتر میکنه !!! نابودیم با این بشر تو جام جهانی

هیچ توجیهی هم نداره لیست مسخره اش . از فدراسیون ناراحته پولشو بگیره بره گم بشه ... چرا کارهای مسخره ی فدراسیون رو با کارهای مسخره تره خودش تکمیل میکنه ؟ مگه مردم مسخرن ؟؟؟ چوب گرفتن بالا سرش که بمونه ؟ ناراضی هستی از شرایط برو شرتو بکن .

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
7th October, 2013, 10:07 AM
قدر زر زرگر بداند قدر گوهر گوهری . . .

درود بر شرف کیروش که با فدراسیون آماتور ما میسازه و حرفه ای گری رو داره بهش یاد میده ، به باشگاه های ما ، بازیکنامون ، فوتبالمون . . .

ی جو غیرت و عقل داشتن الان باید مجسمه این اسطوره مون رو تو ازادی نصب میکردن ، منتها با بی مبالاتی میخوان مجبور به استعفاش کنن . . .

کیروش این روزا داره میگه بگرد تا بگردیم!:cigar:پس ای فدراسیون و علمای عقل کل که لگد به نشیمنگاه آن موجود بی گناه و معصوم هم تا حالا نزدید و اداتون هم زیاده ، به قول کیروش بگردید تا بگردیم ببینیم کی به همون نشیمنگاه میخوره زمین آخر!:Smilebb (71):

معرفی ی نسل جدید برامون کافیه تا کیروش رو طلا بگیریم و به سجده شکر به پاش به جا بیاریم . . .

Sir Amir United
7th October, 2013, 10:54 AM
هنوز یادم نرفته روزگاری رو که همه میگفتن ما عمرا با کی روش به جام جهانی بریم و همه دنبال تیم 5 قاره آمریکا بودن که ببینن توی پلی آف باید با چه تیم هایی بازی کنیم . هیچ کس به کی روش و تیمش امید نداشت . اما وقتی که تیم در گروهش به عنوان تیم اول صعود کرد همه حرفهای گذشته رو فراموش کردن و شروع به تمجید از تیم ملی وکیروش کردن .
کی روش مگه چه توقعی از فدراسیون داشت . جز برنامه ریزی دقیق و بازی های تدارکاتی مهم که جهت حفظ آمادگی بیشتر تیم ملی محسوب میشه
بابا کی روش هم بین هم ردیف های خودش آبرو داره و دوست داره توی کارش موفق باشه . نمیخواد خودشو تیمش توی جام جهانی سوژه خنده بقیه تیم ها بشه این حق رو هم نداره؟
حالا گیریم که یه لیست عجیب غریب رو هم داده باشه چرا وقتی هنوز این تیم بازی نکرده و نتیجه ای حاصل نشده دوباره قضاوت میشه .

Sepehr11
7th October, 2013, 12:08 PM
^^^
ما هم هنوز یادمون نرفته فحش هایی که شما و تمام دوستان شما در ارتش سرخ دارید هر هفته دارید به نوری و رضایی و ... میدید !! و از اونها به عنوان افتضاح ترین بازیکنهای پرسپولیس یاد میکنید .
دو حالت داره یا کیروش نفهمه و کوره که بازیهای افتضاح امثال نوری رو ندیده ، یا شماها همتون هیچی از فوتبال نمیفهمید که هرفته دارید به این بندگان خدا انتقاد میکنید !!
خودت یکی از این دو حالت رو اتخاب کن آقا امیر

کیروش حق نداره با ملت اینکار کنه اگر از فدراسیون ناراضیه (دقت کن هیشکی اینجا از فدراسیون و شخص ابله کفاشیان حمایتی نمیکنه ) ناراضی ای برو ... !

ضمنا صعود به جام جهانی با بازیهای یکی از یکی افتضاح تر رو هم که یادمون نرفته ، بازی اول مقابل ازبکستان با 90 دقیقه فوتبال افتضاح و دفاعی آبروی ایران و ایرانی رو برد . و با کمک ِ داوری و شانس ازبکها رو بردیم .
بازی با کره هم فقط 1 شوت 1 گل !!
تو کل بازیهامون یکی دو تا بازی خوب شاید داشتیم
تو جام جهانی دیگه خبری از این خوش شانسی ها نیست . و عمرا با فوتبال ترسو و دفاعی کیروش به جایی نمیرسیم
همونجور که پرتقال پرستاره با فوتبال دفاعی و ترسوی کیروش به جایی نرسید تو 2010

کیروش تئوریسین خوبیه ولی چیز زیادی از "سرمربیگری" نمیفهمه و اصلا سرمربی خوبی نیست .
من همیشه آرزوم بود یه مربی خارجی خوب بالا سر تیم ملی باشه ، ولی از همون روز اول که کیروش اومد سر فحش رو کشیدم به کفاشیان با این مربی بزرگی که آورد !!

ŞĄĤĘƁ
7th October, 2013, 12:33 PM
:Smilebb (14)::Smilebb (14): کیروش خدا شد .

تو ضعیفترین گروه تاریخ انتخابی جام جهانی پدرمونو در اوردن در استانه حذف بودیم با بدترین بازیهای ممکن همه امتیازهای راحت رو از دست دادیم اومدیم مقابل کره درپیت تو خونش بردیم و اومدیم بالا ملاک یه بازی نیست ملاک همه بازیها هست .

انگار اولین باره از کیروش این لیست رو میبینیم نخیر اولین بار نیست دهمین باره ولی ایندفعه دیگه واقعا شورش رو در اورده .

خیلی جالبه هیچیم نشده بهانه ناکامی تو جام جهانی هم جور شد .

Sir Amir United
7th October, 2013, 12:46 PM
والا لفظ شماها هیچی از فوتبال نمفهمید شما هم زیاد درست نیست . کی روش تیم رو برده جام جهانی دارید این طوری راجع به اون حرف میزنید اگر نبرده بود چیکار میکردید . حالا که تیم رفته جام جهانی دارید از نحوه بازی کردن تیم انتقاد میکنید
مهم اینه که ما رفتیم جام جهانی . خب بود ما زیبا بازی میکردیم و نمیرفتیم جام جهانی به نظرتون اینطوری بهتر بود؟؟؟؟؟؟؟؟
در خصوص این که ما انتقاد میکنیم از بازیکنانمون هم باید بگم که ما توقع بالاتری از کیفیت بازیکنای تیممون داریم وگرنه همین الان رضایت نامه بدن اولین تیمی که اونارو میخره استقلاله چند بارهم که به نوری و الان هم که به حقیقی پیشنهاد دادن .
آقا ما چیزی از فوتبال سر در نمیاریم رئال مادرید و تیم ملی پرتغال و منچستر هم چیزی از فوتبال سر در نمیارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Sepehr11
7th October, 2013, 03:13 PM
^^^
یعنی چی رئال و منچستر و پرتقال سر در نمیارن ؟؟!
الان اومدی طرفداری کنی از کیروش بدتر زدیش زمین که امیر خان !

تو منچستر که کمک مربی بود (و من هم گفتم که بشخصه تائید میکنم که تئوریسین و آنالیزور خیلی خوبیه )
ولی دیدی که تو رئال و پرتقال دووم نیوورد !! چون سرمربی خوبی نبود . فک میکردن خوبه ،آوردنش و پشیمون شدن و انداختنش بیرون ...

===
من نگفتم که تیم ملی زیبا بازی کنه حتما ، فوتبال نتیجه گرا به شرطی که 4 تا موقعیت ایجاد کنی خوبه !
نه تیم ما که تو هر بازی 1 موقعیت گل ایجاد میکنه !! خب چه فوتبالیه این ! مگه شانس چقدر به آدم رو میکنه با چنین فوتبالی !
ازبکستان کاملا تیم مستحق تری نسبت به ایران بود برای صعود ، فقط به اندازه ی ما شانس نداشت . (البته تو بازی اولمون تو تاشکند هم داور کاملا به ضررشون بود وگرنه راحت اون بازی رو میبردن ، و اگه میبردن الان جا ما صعود کرده بودن )

اون جمله ات راجع به نوری هم که دیگه آخرش بود ...

==
بقول صاحب بهونه ناکامی تو ج.ج هم جور شد ... واقعا هم

Sir Amir United
7th October, 2013, 03:33 PM
آخه آقا سپهر از شما بعیده به خدا اینطوی بگی !!
فکر میکردن مربی خوبیه اوردنش!!!!!!! خیلی حرف بی منطقی هستش . مگه یه باشگاه بزرگی مثل رئال مادرید یا یه تیم ملی یه کشور با فکر کردن و حدس زدن و آینده نگری سرمربی خودشون رو انتخاب میکنن؟؟؟
یعنی به نظر شما یک در صد هم به پیشینه و گذشته کی روش و کارنامه کاریش نگاه نمیکنن؟؟؟؟؟
از روی هوا و هوس و علاقه کی روش رو انتخاب کردن؟؟؟ شما به چی توی فوتبال میگی شانس؟؟؟ مگه کره 10 تا موقعیت تک به تک داشت با ایران مگه پنالتی زد و گل نشد؟؟ مگه خودشون به خودشون گل زدن؟؟؟
آخه واقعا ایم حرفها راجع به شانسی بودن برام عجیبه
اول فصل استقلال دنبال نوری نبود؟؟؟؟؟ الان دنبال حقیقی نیست؟؟
کی روش
دژاگه و قوچان نژاد رو به فوتبال معرفی کرد و با گل یکی از این استعداد ها ما رفتیم جام جهانی .؟؟
خداییش الان که داری کی روش رو میکوبی یه درصدیش به خاطر این نیست که رحمتی رو گذاشت کنار و تیم رفت جام جهانی ؟؟؟؟ خداوکیلی مردونه جواب منو بده

Sepehr11
7th October, 2013, 03:56 PM
چجور حرف بی منطقی هستش ؟!!! چیش بی منطق بود !
خب فکر میکردن کیروش جواب میده جواب نداد دیگه !! صد تا مربی عوض کرده رئال تواین چند ساله !! منطق داره اصلا رئال تو انتخاب سرمربی و خرید بازیکن !!

کدوم بیشینه و کارنامه ای داشته کیروش که رئالیها بخوان نگاش کنن آخه عزیز من ...یه چیزایی میگیا

بهرحال عملکرد کیروش در رئال و پرتقال چیزی نیست که بتونی ازش به نفع کیروش استفاده کنی ! و دقیقا برعکسه !
خواهشا روش مانور نده دیگه ...

==
استقلال اول فصل دنبال نوری بوده یا نبوده چه ربطی به عملکرد فصل اخیرش و اشتباه کیروش در دعوت کردن این پلیکان داره آخه ؟ :4:
بیخی بابا
==
راجع به رحمتی هم کاش حال داشتم یه چند تا لینک از کامنهای فیسبوکم نشونت بدم که گفته بودم رحمتی فقط ادعاست و ...
اصلا رنگها واسم مهم نیست تو تیم ملی

دیگه هرچی تواین بحث بگیم تکراره .
فعلا

ali asgar
7th October, 2013, 04:28 PM
چرا نمی خواید قبول کنیذ لیست تیم ملی مشکل داره
در مورد کیروش و رفتن به جام جهانی ، شانسی رفتیم جام جهانی
8تا بازی کردیم فقط مقابل لبنان که نصف بازیکناشو نداشت خوب بازی کردیم
مقابل کره و ازبکستان که کاملا تو دفاع بودیم و یه گل شانسی زدیم
مقابل قطر که بازیکن اونا پاس گل داد و بردیم و تو آزادی هم مقابل قطر غیر از سانترهای بی هدف کاری نمی کردیم
کیروش چی به فوتبال ما اضافه کرده؟؟؟؟؟؟؟
پرسپولیسیم ولی از دعوت خاتزاده و پولادی بسی جا خوردم
لیست تیم ملی مشکل داره باید قبول کنیم
جزیان کیروش چیه نمی دونم ولیداره 6و8 می زنه

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
7th October, 2013, 04:41 PM
لیست تیم ملی باید مشکل میداشت تا فدراسیون و بقیه متوجه باشن آماتور بودن هم حدی داره.

کیروش نسل طلائی تیم ملی پرتغال رو کاشفش بوده ، نسل داغون ما رو هم نیمچه سرو سامونی با دورگه ها داده ، وگرنه تیم آخر گروه بودیم!

با اقتدار ترین صعود تاریخ رو داشتیم ، دبل کردن کره ، چیزی که سابقه نداشته!!!

مجسمه این مرد رو باید بسازن ، به پاش زانو بزنن.

امیر تو میدونی من نماز نمیخونم ، اما بابت کیروش چند سری نماز شکر به جا اوردم!:spiteful: یکسری طرفدار آبی هم جاهای مختلف تو نت و ... دیدی انتقاد میکنن بابت رحمتی هست جدی نگیر.همینا میگفتن تیم ملی استفلال رفت جام جهانی ، دیدیم برابر تیم کره ای چیکار کردن.

رزومه ی کیروش کم نظیر هست برای ما ، بدشانس اما موفق و مثبت . . .

Sir Amir United
7th October, 2013, 05:04 PM
نمیدونم دوستان از تیم ملی به جز صعود به تیم ملی چه توقع دیگه ای با این بازیکنا میتونستن داشته باشن!!!!!
تیم رفته جام جهانی اونم به عنوان سرگروه . اونم موقعی که کمتر کسی فکر میکرد تیم ملی بره جام جهانی
حالا هم یاد اون روزهای خوب و جشن وپایکوبی توی خیابون ها تموم شده و دوباره شروع کردیم به کوبیدن کی روش ایندفعه گیر دادیم به لیست تیم ملی .... یعنی دوباره برگشتیم به بازیهای مقدماتی قبل از صعود. انتقاد از تیم ملی و عملکرد کی روش.
تا چند روز که از تعصب کی روش در مقابل سر مربی کره داشتیم به به و چه چه میکردیم .
حالا اون روزها تموم شده و نوبت انتقاد ها رسیده . حالا اگه همین تیم بزنه همه تیم هارو بترکونه ورق بر میگرده و همه میگن دمت گرم کی روش . عجب مربی خوبیه /

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
7th October, 2013, 05:40 PM
امیر من اون روزی رو دارم میبینم که کیروش(اگر بزارن و فراریش ندن!) همراه تیم ملی از مرحله گروهی صعود کرده.همونطور که فقط خودم و خودت اعتقاد داشتیم تو دور مقدماتی این تیم صعود میکنه.حتی با نتایج دقیق و گلزناش!:yes:

این مربی اهل باج نیست ، همونطور که امثال رحمتی و عقیلی و ... رو کنار گذاشت و نتیجه گرفت.میدونه داره چیکار میکنه.بازیکنائی که دعوت کرده جز دو سه مورد بقیه فاقد هر گونه ایرادی هستن.اون دو سه تا که جای بقیه دعوت شدن نشانه چیزی هست که گفتم:لیگی که دارید برگزار میکنید به درد خودتون میخوره!(لغو اردوها)

خداوکیلی استعداد نداریم داخل کشور ، نسل ما نسل ِ داغونیه . . .

P.U.N.I.S.H.E.R
8th October, 2013, 05:00 PM
کیروش مربی بسیار خوبیه و تیم ملی رو به خوبی سر و سامان داده به خصوص با آوردن دو رگه ها تحرک رو به تیم ملی آورده
و چون کارهای مفید زیادی انجام داده نباید از اشتباهاتش هم به راحتی گذشت زمانی که عالی کار کرد گفتیم به به چه عالی ولی زمانی که اشتباه کرده نمیتونیم دوباره بگیم به به عالی بودی
کیروش از زمانی که به تیم ملی اومده نگاه چندانی به لیگ نداشته همون انتقادی که به برانکو میشد یه لیست ثابت برای همیشه این که نمیشه
مثلا بازیکنانی مثل پیام صادقیان و بختیار رحمانی و ایمان موسوی و... رو اصلا نمیبینه
یا آوردن پولادی که این همه مدت مصدوم این دیگه شاهکاره

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
14th October, 2013, 12:41 PM
انتقاد داریم تا انتقاد , یکسری ها که قوچان نژاد رو قبول نداشتن و هوزم ندارن!!!:Smilebb (29):خب معلومه انتقاد ها بر چه اساسی هست!

مظلومی اومده میگه اینا فارسی هم بلد نیستن ، پیروانی حرف خوبی زده ، میگه ما که بلد بودیم چیکار کردیم؟!

همین آلمان مگه کم دو رگه داره و داشته؟!ترکیه ای و آفریقائی و ...

طرف ایرانیه ، بازی تو لیگ دسته دوم ی کشور اروپائی بالاتر از این لیگ در پیت ماست ، نسل داغون ما تو این لیگ داغون میخوان ما رو تو جام جهانی سر بلند کنن؟!:Smilebb (59):خب معلومه واسه سوژه خنده نبودن باید حق به کیروش داد دنبال استعداد های ناب خارج از کشور باشه...

Sir Amir United
14th October, 2013, 12:59 PM
اینا که این حرفها رو میزنن دنبال این هستن که تیم ملی موفق نباشه مخصوصا با سرمربیگری کی روش
تیم رفته جام جهانی میگن چرا قشنگ بازی نمیکرد .
مهم اینه که تیم ملی موفق باشه اگه بقیه بزارن

ŞĄĤĘƁ
16th October, 2013, 01:56 AM
نیمه اول رو ندیدم . نیمه دوم هم انچنان زهر دار نبودم اوایلش و رو یه اتفاق به گل رسیدیم . بنظرم اگه این اتفاق نمیوفتاد گل زدنمون خیلی خیلی سخت و بعید بود .

بازیکنای خط جلومون خیلی خودخواه و ناهماهنگن نمیدونم چرا انقدر کم بهم پاس میدن .

تایلند بیاد تو تهران ازارمون بده واقعا خنده داره .

رفتار تماشاگرا هم از عملکرد بعضی بازیکنای تو زمین بدتره . همه چی این مملکت مسخرست

Sepehr11
16th October, 2013, 02:33 AM
^^^

- آخه همه آدم و عالم میفهمن شجاعی افتضاحه جز کیروش لجباز ! خیلی غرور بد و مذخرفی داره کیروش ...

- واقعا هم اگه رو ضربه آزادی چیزی گل نزنیم خیلی سخت میتونیم به گل برسیم با این سبکی که بازی میکنیم . (البته پیشرفت کردیم ایندفعه رو ریباند ضربه آزاد گل زدیم !! )

- تایلند واقعا تیم بیخودی بود ، نه دفاعش معلوم بود نه حملش . فاصله خط میانیش و دفاعیشم جالب نبود
و باید حداقل 20 تا موقعیت گل جلو این تیم داغون تو آزادی خلق میکردیم .
ولی خب بازی تدارکاتی نداشتیم که !!! بازیکنهامون یادشون رفته وقتی توپ دست یکی دیگه است باید حرکت کنن !! باید تحرک داشته باشن !! آره همه چی تقصیر نداشتن بازی تدارکاتیه !! حتی نکات ساده ی فوتبال...

- با یک بازی نمیشه راجع به بیت عاشور و بقیه حرف زد .
ولی من که کلا بنظرم تنها کار خوبی که کیروش کرده همین آوردن بازیکنهای دو رگه اس .و ایراد گرفتن به این کار درست نیست بنظرم
البته به شرطی که در کنارش به لیگ هم توجه بیشتری کنه ، آخه نوری و صادقی و ... ایناواسه چی باید دعوت بشن.
بازیکنهای فولاد فک کنم ناامید و دلزده شدن از فوتبال بیچاره ها !! فولاد افت کنه یه درصد کوچیکیش تقصیر کیروشه !

- بشخصه امیدی به کیروش و تیمش و سبک فوتبالش ندارم واقعا
امیدوارم فرجی بشه و تو ج.ج از این رو به اونرو بشیم ...

ŞĄĤĘƁ
16th October, 2013, 02:38 AM
اگه جای شجاعی صادقیان بود :4: . این بچه در اینده ای نزدیک اعجوبه فوتبال ما میشه . یعنی واقعا این شجاعی و جهانبخش از پیام بهترن؟؟؟؟؟

ولی با این حال رفتار تماشاگرا قابل توجیه نیست . تقصیر مربیه که بازیکن نا اماده رو بازی میده چرا باید تو این بازی رسمی که اینهمه بیننده تلویزیونی داره و مطمئننا خانواده شجاعی هم دارن بازی رو میبنن اونو اینطور بکوبن؟؟؟؟

یا بعد گلی که خوردیم داوری داوری داوری . داوری که هیچی اگه پدر و برادر داوری هم تو دروازه بودن سه تایی نمیتونستن اون توپو بگیرن .

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
16th October, 2013, 02:03 PM
تبریک بابت پیروزی غرور آفرین ِ تیم ملی.

بهترین بازی تاریخ تیم ملی برابر تایلند بود.با توجه به اینکه بعد از چهار پنج ماه دور هم جمع شده بودن و بیش از انگشتان یک دست موقعیت صددرصد رو هم نزدیم.

حرکات ترکیبی ، مثلث ها ، اورلپ ها ، پاس های در عمق ، حرکت از کناره ها و ... نشان از بلوغ تاکتیکی تیم داره.

از خودگشتگی و هم دلی چیزی هست که قبل از این کمتر تو تیم وجود داشت.

باز هم قوچان نژاد گل زد تا نشون بده بازیکن خوبی نیست:Smilebb (71): و جاش تو تیم ملی نیست و جهانبخش ازش بهتره!!!:24:

کیروش غرور از دست رفتمون رو بازی به بازی داره بهمون بر میگردونه ، سجده شکر تو این روز عزیز به شکرانه وجودش باید زد . . .:Smilebb (62):

Sir Amir United
17th October, 2013, 09:46 AM
برد تیم ملی رو تبریک میگم . بازی خوبی بود .

Sir Amir United
17th October, 2013, 09:50 AM
تصویری که می بینید اشک های بازیکنی را نشان می دهد که در جریان بازی تیم ملی کشورمان مقابل تایلند از سوی تعدادی از تماشاگران مورد اعتراض بیرحمانه قرارگرفت. اشک های مشعود شجاعی پرده از یک ناهنجاری بزرگ در ورزشگاه ها برمی دارد.

تصویری که می بینید اشک های بازیکنی را نشان می دهد که در جریان بازی تیم ملی کشورمان مقابل تایلند از سوی تعدادی از تماشاگران مورد اعتراض بیرحمانه قرارگرفت.

http://qudsonline.ir/Images/News/Smal_Pic/23-7-1392/IMAGE635175337930017699.jpg (http://anjoman.parsfootball.com/www.parsine.com)

اشک های مشعود شجاعی پرده از یک ناهنجاری بزرگ در ورزشگاه ها برمی دارد. اعتراض هایی که موجب خدشه دار شدن وجهه بازیکنان ایران در بازی های بین المللی می شود و البته تصویر بسیاری بدی از تماشاگران ایران در اذهان فوتبال دوستان دیگر کشورها می سازد.

به راستی این همه بی حرمتی به شجاعی جایز بود؟

Sepehr11
17th October, 2013, 06:32 PM
^^^
کار تماشاگرا خیلی زشت بود ، ولی کسی که این عکسو میبینه و تف و لعنت به کیروش نمیفرسته کارش زشت تره
در حالیکه 10 تا بازیکن بهتر و آماد تر از مسعود هست ، چرا شجاعی باید ثابت باشه ؟ و حالا که ثابته چرا وقتی تک تک توپها رو خراب میکنه زودتر تعویضش نمیکنه تا از چنین چیزی جلوگیری کنه ؟

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
17th October, 2013, 06:58 PM
تصویری که می بینید اشک های بازیکنی را نشان می دهد که در جریان بازی تیم ملی کشورمان مقابل تایلند از سوی تعدادی از تماشاگران مورد اعتراض بیرحمانه قرارگرفت. اشک های مشعود شجاعی پرده از یک ناهنجاری بزرگ در ورزشگاه ها برمی دارد.

تصویری که می بینید اشک های بازیکنی را نشان می دهد که در جریان بازی تیم ملی کشورمان مقابل تایلند از سوی تعدادی از تماشاگران مورد اعتراض بیرحمانه قرارگرفت.

http://qudsonline.ir/Images/News/Smal_Pic/23-7-1392/IMAGE635175337930017699.jpg (http://anjoman.parsfootball.com/www.parsine.com)

اشک های مشعود شجاعی پرده از یک ناهنجاری بزرگ در ورزشگاه ها برمی دارد. اعتراض هایی که موجب خدشه دار شدن وجهه بازیکنان ایران در بازی های بین المللی می شود و البته تصویر بسیاری بدی از تماشاگران ایران در اذهان فوتبال دوستان دیگر کشورها می سازد.

به راستی این همه بی حرمتی به شجاعی جایز بود؟

این حرکت جهت دار هست ، کار عده ی معدودی از تماشاگرنماهاست که از دعوت نشدن بازیکن محبوبشون ناراحت بودن.مطمئناً شجاعی مصمم تر و با انگیزه تر از گذشته بر میگرده.

در راه صعود به جام جهانی شجاعی نقش انکار نشدنی داشت همچون بقیه ، حتی با اون اخراج به موقع!

اصرار کیروش به شجاعی معنا دار هست ، مطمئناً کیروش دانش بیشتری از من نوعی که لگد به نشیمنگاه مورچه هم نزدم داره :Smilebb (71):، بنابراین باید به کیروش و ایده هاش امیدوار بود و منتظر نتیجه مثبتش هم بود ، من مطمئنم مسعود و کیروش همچون قوچان نژاد این بار هم سر بلند بیرون میان . . .

FFFLOVE
17th October, 2013, 07:03 PM
بی حرمتی تحت هرشرایطی خوب نیست،اما اینو بگم دوره ستارگانی مثل علی کریمی و شجاعی دیگه تموم شدس و نباید توقع بازی در تیم ملی رو داشته باشن.این کی روش ابلهه که دست به دعوت یه سری بازیکن که حالا سطحشون درجه 3 هست میکنه! و همچین فاجعه ای پیش میاد.شما فکر کنید کی روش علی کریمی پا به سن گذاشته رو ببره به ج.ج و اونجا کریمی گند بزنه.اونوقت ببینید چه جوی بوجود میاد و اسطوره کشی میشه.پس بهتره یه تیم جوان و انرژِیک و باانگیزه به همراه ستاره های تیم (نکونام-آندو-سیدجلال و لژیونرهای کارآمد) مسافر ج.ج باشن تا اینکه اسمها رو ببریم ج.ج و فاجعه به بار بیاریم.

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
18th October, 2013, 12:07 AM
دشان هم در تیم ملی فرانسه از امثال آبیدال که چند تا عمل کرده و سنش بالا رفته و ... دعوت میکنه ، طبق این فرمول پس دشان هم باید ابله باشه!

نکته مهم در میون این حواشی موقعیت سازی های فراوان تیم بود ، این تیم اگر اردوهاش لغو نمیشد و بی کفایتی ها اجازه میداد ، تایلند حداقل شیش تائی شده بود!

به امید دعوت از دو رگه ها بیشتر . . .

FFFLOVE
18th October, 2013, 10:31 AM
من هر ادله ای بیارم فایده ای نداره.گذشت زمان همه چی رو ثابت میکنه.امیدوارم کی روش منطقی عمل کنه.

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
19th October, 2013, 03:49 AM
کریمی که نیست ، شجاعی هم اسطوره نیست که بخواد کشته شه ، کدوم ادله!؟

ما امثال دژآگه و قوچان نژاد و انصاری فرد و بیت اور و ... داریم ، کنار اینا نباید با تجربه و میدون دیده هم باشن!؟

هر چی الان داریم از کیروش هست خدائی . . .

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
27th October, 2013, 03:40 AM
تیم نوجوانانمون گل کاشتن تو جام جهانی ، قبل از بازی کیروش بهشون روحیه داد و گفت در صورت برد میام ادامه بازیهاتون رو میبنم و برو بچه ها هم نه نگفتن به این دعوت کیروش!

اینکه به تمامی رده ها اهمیت میده سرمربی تیم ملی نکته مهمی هست که به یاد ندارم مربیان قبلی اینگونه عمل کرده باشن . . .

به امید موفقیت برابر نیجریه . . .!

Sir Amir United
29th October, 2013, 03:19 PM
اره واقعا خیلی خوب دارن کار میکنن و بیش از انتظارات کار کردن . امیدوارم بتونن نیجریه هم رو بزنن تا افتخارات بیشتری بتونن کسب بکنن
پ م : داود جون به فکر رفیقات هم باش

iranmemo
30th October, 2013, 08:59 PM
بابا خداییش شجاعی افت کرده یکی دیگه باشه بهتر

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
31st October, 2013, 09:05 PM
حالا خدائی شجاعی افت کرده یا امضا و این حرفا . . . ! :Smilebb (112):

Sir Amir United
6th November, 2013, 10:10 AM
اگه این حرفهایی که زدن در خصوص بازیهای تدارکاتی با اسپانیا و یا از همین قبیل تیم ها خیلی خوب میشه
بلاتر هم که وارد ایران شده
پ ن: داود حتما امروز با من تماس بگیر کار خیلی واجب

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
9th November, 2013, 03:26 PM
20 تیم رفتن جام جهانی ، بین 20 تیم ارزش تیم ملی (بازیکنها) حدود 32 تاست و بیستم هستیم!

خدا پدر کیروش رو بیامرزه دورگه ها رو آورد هم رفتیم جام جهانی هم با اینکه رده آخریم ، تک رقمی نیستیم!

کره دو برابر ما میارزه و این تیم رو دبل کردیم!:king:

کاستاریکا و بوسنی و ... از ما ارزشمندترن ، اینم نشونه ی دیگه ای از داغون بودن نسلمون . . .:29:

1- اسپانيا (763,624,500 دلار): قهرمان کنوني جهان همانطور که پيش‌بيني مي‌شد با ارزش‌ترين تيم جهان را در اختيار دارد. با ارزش‌ترين بازيکن اين تيم هم آندرس اينيستا به شمار مي‌رود که در جام‌جهاني 2010 آفريقاي جنوبي ستاره تيمش بود.

2- آلمان (644,609,150 دلار): ژرمن‌ها يکي از مدعيان کسب عنوان قهرماني در جام‌جهاني 2014 هستند. در حالي‌ که بيشتر بازيکنان تيم ملي آلمان بايرن‌مونيخي هستند ولي گران‌قيمت‌ترين عضو اين تيم مسعوت اوزيل به حساب مي‌آيد که به تازگي در ازاي 45 ميليون يورو به آرسنال ملحق شد.

3- آرژانتين (596,727,830 دلار): ليونل مسي که در بازار نقل‌و‌انتقالات ارزشي بيش از 165 ميليون دلار دارد با ارزش‌ترين بازيکن آلبي‌سلسته به شمار مي‌رود. البته در اين تيم بازيکناني ارزشمند ديگري همچون سرخيو آگوئرو، گونزالو هيگواين و اسکيل لاوتزي هم به چشم مي‌خورند که کمک شاياني به قرار گرفتن اين تيم آمريکاي جنوبي در مکان سوم اين فهرست کرده‌اند.

4- برزيل (580,500,250 دلار): به طور حتم نيمار، ستاره جديد بارسلونا در صدر ارزشمندترين بازيکنان تيم ملي فوتبال برزيل قرار دارد. ميزبان جام‌جهاني پيش‌رو که يکي از مدعيان اصلي قهرماني به حساب مي‌آيد از اين حيث در مکان چهارم ايستاده است.

5- ايتاليا (500,983,450 دلار): نايب قهرمان يورو 2012 در اين فهرست در مکان پنجم جدول رده‌بندي جاي دارد. در کمال تعجب با ارزش‌ترين بازيکن اين تيم کلوديو مارکيزيو، هافبک يوونتوس است.

6- بلژيک (489,732,375 دلار): بلژيک اروپايي مي‌تواند يکي از تيم‌هاي شگفتي‌ساز جام‌جهاني برزيل شود و همانطور که مي‌شد حدس زد ارزش بازيکنان اين تيم رو به افزايش است. در حال حاضر هم بازيکناني همچون ادن ازار، روملو لوکاکو و ويسنت کمپاني جزو گران‌قيمت‌ترين اعضاي اين تيم به حساب مي‌آيند.

7- انگليس (451,423,500 دلار): انگليس که به دنبال موفقيت تکرار قهرماني جام‌جهاني 1966 است، ارزشمندترين بازيکنش به طور حتم وين روني، مهاجم شياطين سرخ است.

8- کلمبيا (332,830,210 دلار): اين تيم براي نخستين بار است که پس از جام‌جهاني 1998 به اين تورنمنت معتبر بازگشته است. ارزشمندترين بازيکن اين تيم کسي نيست جز ردامل فالکائو، مهاجم پيشين اتلتيکومادريد که در فصل نقل‌و‌انتقالات تابستاني به موناکو فرانسه پيوست.

9- هلند (283,091,425 دلار): نايب‌قهرمان جام‌جهاني 2010 آفريقاي جنوبي در اين فهرست جزو 10 تيم برتر جهان جاي دارد. گران‌قيمت‌ترين بازيکن لاله‌هاي نارنجي هم روبين فن‌پرسي، مهاجم منچستريونايتد است.

10- روسيه (278.861 ميليون دلار): روسيه موفق شد با کنار زدن پرتغال در مرحله انتخابي جام‌جهاني 2014 غيبت خود در 2 دوره قبلي اين تورنمنت معتبر را جبران کند و بليت سفر به برزيل را بگيرد. ارزش مجموع بازيکنان روسيه، رده دهم را براي اين تيم به ارمغان آورد.

11- سوئيس (215,427,025 دلار): سوئيس که سومين حضورش در رقابت‌هاي جام‌جهاني را تجربه مي‌کند در سيد يک قرعه‌کشي مرحله گروهي جام‌جهاني خواهد بود و در اين فهرست هم پيشرفت خوبي داشته است.

12- شيلي (194,512,450 دلار): الکسيس سانچس و آرتور ويدال به عنوان ارزشمندترين بازيکان شيلي به حساب مي‌آيند.

13- ژاپن (144,814,450 دلار): انتظار مي‌رود اين تيم آسيايي در جام‌جهاني 2014 برزيل با وجود ستاره‌هايي همچون کيسوکه هوندا، هافبک زسکا مسکو حرف‌هايي براي گفتن داشته باشد.

14- اکوادور (94,702,300 دلار): اولين تيمي که ارزش تيمي زير 100 ميليون دلار دارد اکوادور است. آنتونيو والنسيا، هافبک شياطين سرخ با ارزش‌ترين بازيکن اين تيم به شمار مي‌رود.

15- کره‌جنوبي (60,742 ميليون دلار): هونگ مين سو، مهاجم بايرلورکوزن در سال‌هاي اخير يکي از مستعدترين بازيکنان کره‌اي‌ها بوده و در حال حاضر ارزشمندترين عضو اين تيم هم است.

16- آمريکا (48,662,625 دلار): جوزي آلتيدور، مهاجم ساندرلند گران‌قيمت‌ترين بازيکن آمريکايي‌ها به حساب مي‌آيد.

17- بوسني هرزگوين ( 39,913,675 دلار): وقتي صحبت از اين تيم مي‌شود ناخودآگاه ياد ادين ژکو مي‌افتيم. حدود دو سوم ارزش تيم بوسني متعلق به اين مهاجم منچسترسيتي است.

18- کاستاريکا (36,721,300 دلار): کاستاريکا به عنوان تيم دوم منطقه کونکاکاف جواز حضور در مرحله پاياني جام‌جهاني 2014 برزيل را به دست آورد. با ارزش‌ترين بازيکن اين تيم برايان روئيز، هم‌بازي اشکان دژاگه در فولام است.

19- استراليا (33,511,367 دلار): تقريبا مي‌توان گفت که اين تيم بازيکن چندان سرشناسي که به عنوان ارزشمندترين عضو شناخته شود، ندارد.

20- ايران (32,250,637 دلار): تيم ملي فوتبال ايران که براي چهارمين دوره به رقابت‌هاي جام‌جهاني راه يافته در اين فهرست در مکان آخر جاي دارد و گران‌قيمت‌ترين بازيکن اين تيم آسيايي اشکان دژاگه، بال تيم فولام است.

Sir Amir United
9th November, 2013, 04:54 PM
والا همین رده هم به لطف بازیکنایی هستش که توی لیگ های اروپایی دارن بازی میکنن و توی لیست تیم ملی قرار دارن وگرنه که هیچی .
باعث تاسفه واقعا

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
9th November, 2013, 05:05 PM
هر چی بازیکنامون تو لیگ های اروپائی بیشتر عضویت داشته باشن ، ارزششون هم بیشتر هست ، واسه اینکه تجربه بازی اونجا با لیگ در پیت ما قابل مقایسه نیست.

فلسفه دو رگه ها هم همینه ، همین داوری که داره فیکس بازی میکنه تو بوندس لیگا(هر چند بوندس لیگا جزو لیگ های درجه یک نیست) ، اما خب از لیگ ما که چندین لول بالاتره!

فقط باید امیدوار بود در استانه جام جهانی بازیکنای کلیدیمون مصدوم نشن . . .

HHAMI
10th November, 2013, 11:12 PM
*امروز مصاحبه پژمان بازغی با مجله تماشاگر رو میخوندم
چیزایی از حضورش بعنوان تماشاگر تو جام جهانی 2006 گفته بود که آدم گریَش میگیره! که چجوری آبروی ایران رو بردن هم مسئولان و هم ایرانیهای حاضر در اونجا...
امیدوارم این دفه جلوی اون افتضاحات رو بگیرن با برنامه ریزی قبلی

*دوست دارم تو گروه خیلی سختی قرار بگیریم
یعنی دوست دارم حداقل به یکی از تیمای بزرگ دنیا (برزیل اسپانیا آلمان ایتالیا آرژانتین و امثالهم) بخوریم. تو دو تا جام قبلی این اتفاق نیفتاده. به آلمانی خوردیم که اصلاً چنگی به دل نمیزد و یوگسلاوی و مکزیک و پرتغالم در حد اونایی که گفتم نبودن
در هر صورت فکر میکنم اگه بازیکن درست انتخاب کنه شانس صعود داریم تو هر گروهی باشیم
ملت و خود بازیکنا هم باید توقعشون رو بالا ببرن اگه میخوان نتیجه بگیرن تو جام

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
15th November, 2013, 07:01 PM
ی بازی فوق العاده از ملی پوشان که نتیجه درخشانی رو تو زمین تایلند چغر رقم زدند.

ترکیب و تاکتیک اتخاذ شده هوشمندانه بود ، بازیکن ها به خوبی تو حمله اضافه میشدند و جز چندین مورد تو دادن پاس های آخر هوشمندانه عمل کردند.

بازی بیت آشور و تعویضی ها و مخصوصاً گوچی:11:(که هیچی حالیش نیست!:Smilebb (71)::Smilebb (82):) روز خوبی رو برای تیم ملی رقم زدند . . .

مرحبا معمار فوتبال ایران ، کیروش . . .:clapping:

Sir Amir United
16th November, 2013, 11:50 AM
برد خوب تیم ملی رو به همه هوادارن تبریک میگم . چه میکنن این لژیونر ها مخصوص قوچان نژاد

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
16th November, 2013, 12:45 PM
http://u.goal.com/341100/341192hp2.jpg

تعظیم کیروش به هواداران تیم ملی ، بدون شرح . . .:salavat:

==

پاس گل بیت آشور ، گلزنی ِ گوچی که مشتی محکم بر دهان بود :Smilebb (71):، درخشش لژینر ها و ... همه نشان از تفکر درست تیم ملی هست . . .

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
18th November, 2013, 04:04 PM
امیدوارم کیروش بازی بی اهمیت و تدارکاتی فردا رو با میدون دادن به چند بازیکن تست نشده دیگه ، ضمن قطعی کردن صعود دستاورد بزرگتری رو هم داشته باشه.

امیر به نظرت گوچی گل میزنه!؟http://anjoman.parsfootball.com/images/smilies/Smilebb%20%2871%29.gif

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
19th November, 2013, 01:52 PM
اون از شرایط زمین و میزبانی ، اینم از بمب گزاری تو بیروت!:nervous:

خدابخیر کنه آخر و عاقبت ملی پوشارو .

لبان یکی از بهترین تیم های ادوار خودش رو داره و مطمئناً کیروش برنامه ریزی دقیقی برای این بازی کرده . . .

ŞĄĤĘƁ
20th November, 2013, 12:37 AM
خوشبختانه با یه بازی خوب و یه نتیجه خوب تو لبنان تونستیم به جام ملتها صعود کنیم .

تیم به یه بلوغ عالی رسیده و داره حرفه ای بازی میکنه و از کوچیکترین فرصتها نهایت استفاده رو میکنه . الان به یه ترکیب ثابت و اصلی خوبی هم رسیدیم .

الان ترکیب بیرونمون هم خیلی امادن و تشنه بازی هستن که این میتونه خطر جدی واسه افراد داخل زمین باشه .

بازی امروزم خوب بودیم و منطقی بازی کردیم تو این زمین . سیانکی الاخ هی از زمین بد میگه انگار ما زمینهامون همه خوبه ما که وضعمون از لبنانم بدتره .

تنها نکته منفی امروز تعویضهای کیروش بود . ما 4تا جلوییم لبنان که عمرا نمیتونه جبران کنه تعویض دفاعی چه معنایی داره؟؟؟؟؟ 3تا جوان رو بزار داخل زمین عوض نوری سگ سبیل و اون حدادیفر .

انصارفرد بازی نکرد در عجبم .

بهر حال تیم ملی شرایط خوبی داره و امیدوارم بتونیم با چنتا دیدار دوستانه خوب تیم رو تو یه شرایط ایده ال بفرستیم برزیل

Sir Amir United
20th November, 2013, 09:42 AM
برد خوب تیم ملی رو هم به همه تبریک میگم . داود از من پرسیده بودی گوچی گل میزنه دیکه والا من جوابی نداشتم که بدم چون مشخص بود که گل میزنه بابا داره توی لیگ های اروپایی بازی میکنه .

ŞĄĤĘƁ
21st November, 2013, 12:56 AM
تو روزهای پر ترافیک ورزش کشورمون که همه نگاهها به فوتبال و والیباله تیم فوتبال ساحلیمون تو امارات غوغا بپا کرد .

نامردیه نامی از این موفقیت نیاریم . بازیکنایی بی ادعا که تونستن قهرمان و نایب قهرمان جهان رو شکست بدن و در استانه صعود قرار بگیرن . ایشالا بتونیم با یه برد شیرین مقابل ایتالیا بعنوان صدر نشین بالا بیایم .

با اینکه اماراتیها خودشونو تو یه گروه خیلی راحت گذاشتن و مارو تو یه گروه فوق العاده سخت ولی باز سربلند بیرون اومدیم . ایشالا بریم بالا و نیمه نهاییم کار سختی مقابل تیمهای گروه مقابل نداریم و فینالیست بشیم .

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
23rd November, 2013, 02:26 AM
برد خوب تیم ملی رو هم به همه تبریک میگم . داود از من پرسیده بودی گوچی گل میزنه دیکه والا من جوابی نداشتم که بدم چون مشخص بود که گل میزنه بابا داره توی لیگ های اروپایی بازی میکنه .

ای بابا ، ما که هیچی نمیفهمیم و این گوچی که بازیکن نیست هم همش گل میزنه که!http://anjoman.parsfootball.com/images/smilies/Smilebb%20%2871%29.gif

تیم ملی همچین قاطعانه لبنان رو له کرد که جای هیچ حرفی برای شعر و غزل نذاشت!

به جرات ازداغون ترین نسل ، کیروش با دورگه ها و هوش بالا بهترین تیم تاریخ ایران رو داره میسازه . . .

ŞĄĤĘƁ
23rd November, 2013, 11:51 PM
تبریک میگم قهرمانی تیم فوتبال ساحلیمون رو . عالی عالی عالی عالی عالی و بازم عالی بودیم . در حالی که کل مسولین مسابقات بسیج شدند تا ما قهرمان نشیم ولی غیرت ایرانی بازم بر همه چی غلبه کرد تا این قهرمانی پر شکوه بدست بیاد تو کشور امارات جلوی چشم هزاران ایرانی .

چه گلی زد احمد زاده واقعا سوپر گل بود گل سوممون .

ایشالا این درخشها ورزش کشورمون ادامه داشته باشه .

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
25th November, 2013, 02:21 PM
بعد از تیم ملی نوجوانان ، کیروش حمایت خودش رو از تیم ملی ساحلی هم نشون داد و این موفقیت رو تبرک گفت.

اینکه کیروش به فکر تمامی رده ها هست نکته خیلی مهمی هست که باید مربیان ما درس بگیرن ، هر حرکت این مرد ی درس هست . . .

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
30th November, 2013, 02:39 PM
حضور در رده اول آسیا بعد از مدت ها ، افتخاری دیگری بود که این تیم ملی رقم زد ، امثال ژاپن و کره و استرالیا رو کنار زدن با نسلی داغون و البته هوشمندی کادر فنی در استفاده از لژیونرها و دو رگه ها رقم خورد . . .

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
4th December, 2013, 11:24 AM
گلدان يک: برزيل، آرژانتين، کلمبيا، اروگوئه، بلژيک، آلمان، اسپانيا و سوئيس

گلدان 2: الجزاير، کامرون، ساحل عاج، غنا، نيجريه، شيلي و اکوادور

گلدان 3: استراليا، ايران، ژاپن، کره‌جنوبي، کاستاريکا، هندوراس، مکزيک و آمريکا

گلدان 4: بوسني‌و‌هرزگوين، کرواسي، انگليس، فرانسه، يونان، ايتاليا، هلند، پرتغال و روسيه

Sepehr11
5th December, 2013, 01:02 PM
خب دیگه امیدی به عوض شدن کیروش نیست که ، مجبوریم فعلا حمایت کنیم :4:

همه میدونیم از نظر حرفه ای بودن ، از نظر شخصیت ، و از نظر تئوری فوتبال خیلی قوی و عالی هست کیروش . ولی از نظر سرمربیگری نه .
و بازیهایی که از زمان سر مربیگریش تو رئال و علی الخصوص بازیهای بسیار زشت ج.ج 2010 با پرتقال رو که یادمون میاد نا امید میشیم . ( و البته بازیهای خودمون مقابل تیمهایی که یکم قوی بودن ! مثل ازبکستان-کره ... )

یکی از دلایلش اینه که مربی فوق العاده محتاطیه (چیزی که دقیقا تضاد داره با روح تیمهایی که توشون سرمربیگری کرده : رئال-پرتقال-ایران) و شاید اگه تو یه تیمی مثل یونان یا یکی از تیمهای درجه 2 اروپایی سرمربی باشه ، موفق تر باشه ...

بگذریم ، بهرحال امیدوارم تغییراتی اندک تو تفکراتش ایجاد بشه تو این چند ماهه و بتونیم بازیهای آبرومندانه ای رو تو ج.ج برگزار کنیم .
مثل جام 98 که با بازیهای شجاعانه به یاد موندنی شد واسه هممون و با افتخار حذف شدیم ، نه مثل ج.ج 2006 که با یه سرمربی ترسو تر از کیروش(برانکو) با 3 تا بازی زشت و بیخود اوت شدیم .
حالا انتظار نداریم بیاد با 4 تا مهاجم نک بازی کنه و 90 دقیقه حمله :4: ولی حداقل باید اینو بدونه ایران مثل برزیل و مثل پرتقال همیشه مهاجمهاش بهتر از مدافعانش هستند . همیشه کارهای ترکیبیش تو خط حمله ،بهتر از دفاع تیمیش هست . پس بهتره و به نفعشه رو جلو بیشتر از عقب سرمایه گذاری کنه :4:
یا حداقل یه تعادلی برقرار کنه ... نه اینکه فکرش 75 درصد سمت گل نخوردن باشه اول ...
تا مثلا بیاد به زور یه مساوی 0-0 از تیمهای بزرگ بگیره ، یا 1-0 ببازیم و بیان به و به و چه چه کنن که خوب نتیجه ای گرفتیم که پرگل نباختیم !!
یه باخت 3-2 رو به تساوی 0-0 ترجیح میدم ، چون اول تا آخر خیلی بعیده بتونیم با اون تساویهای 0-0 صعود کنیم ...

===
به امید تغییر تفکرات کیروش و موفقیت تیم ملی

گروه مورد علاقمم اینه : کلمبیا - نیجریه - ایران - فرانسه
فقط حسین کعبی رو کم داریم این دفعه مقابل ریبری باشه :biggrin:

ŞĄĤĘƁ
5th December, 2013, 02:59 PM
تو واقعا میخوای سرمربی تیم عوض بشه؟؟؟؟؟ :Smilebb (14): کیروش با هر اندیشه ای فعلا برخلاف اوایل حضورش خوب نتیجه گرفته و مخصوصا تو این چند بازی اخیر پرگل هم بردیم .

برانکو ج ج 2006 بود نه 2010 :4: .

خلاصه با این بازیکنهایی که الان داریم مخصوصا لژیونرهامون اگه شگفتی ساز هم شدیم نباید تعجب کنیم . از ایران و ایرانی میشه انتظار هرکاری رو داشت .

ولی بنظرم افتادن تو یه گروه اسون تقریبا محاله با توجه به سید بندی تیمها . افتادن تو یه گروه سخت محتمل تر از یه گروه اسونه .

گروه مورد علاقه من : کلمبیا - الجزایر - بوسنی :Smilebb (14):

با این حال دوست دارم با برزیل - هلند - ساحل عاج هم بیفتیم

HHAMI
5th December, 2013, 08:30 PM
کی روش...
چی بگم... اولش که عاشقش بودم!
بعد یه کم گذشت و نحوه ی لیست دادنش و ترکیب چیدنش و بازی تیم به قدری افتضاح بود که جز بد و بیراه گفتن کاری از دستم بر نمیومد :4:

تا این سه تا بازی آخر مقدماتی که سه تا برد عالی آوردیم. با یه بازی خیلی خوب(قطر) یه بازی معمولی(لبنان 4-0) و یه بازی که فقط دست خدا زد تو کمر قطریهای آشغال و از صفر موقعیت گل تونستیم یه برد بدست بیاریم در حد حماسه ملبورن!

حالا خیلیا اومدن تو بوق کردن که کی روش کولاک کرد ولی خب یه نگاهی به شمایل گروه و نحوه بازیای ایران و بخصوص اتفاقات بازی آخر نشون میده که هنر نکرده!
منتها بخاطر عملکرد خوبش تو حوزه ی روحی روانی خوشم اومد ازش...

این اخیراً هم یه کم بهتر بود بازیای تیم گرچه بازم نحوه بازیکن انتخاب کردنش بدجوری رو اعصاب بود
مثلاً : علیرضا جهانبخش وقتی تو ایران بود من داد میزدم که باید دعوت بشه! ولی ایشون اصلاً نمیدیدش!
چطور یه ماه رفت هلند انقدر پیشرفت کرد که دعوت بشه و بازی هم بکنه؟ :4:
پس اینجا مشخصه که کی روش تبعیض قائل میشه بین بازیکنای لیگ ایران و سایر لیگها

البته من به شخصه بخیل نیستم :4: اگه بازیکنی باشه به کیفیت و غیرت دژاگه یا تعصب مثال زدنی قوچان نژاد عالیه!
ولی بازم میگم حق خیلی از بازیکنای داخل لیگ داره خورده میشه

درباره مسعود شجاعی هم باید بگم...
تو یکی از بازیای اخیر تیم ملی با خودم گفتم: این اگه میخواست مثل آدم فوتبال بازی کنه با این استعدادی که داره خیلی بدرد میخوره!
اگه بخواد فوتبال بازی کنه میتونه لیاقت فیکس بودن داشته باشه. البته در هر صورت فیکس هست مو هم لای درزش نمیره
امیدوارم بخاطر درخشش تو جام جهانی هم که شده یه تکونی به خودش بده
وگرنه امثال جهانبخش و یعقوب کریمی و صادقیان خیلی شایسته ترن نسبت به اون شجاعی بازیای مقدماتی

DATAM
5th December, 2013, 10:47 PM
گروه مورد علاقه: سوئیس- الجزایر- بوسنی ( ولی چه گروه احمقانه و کسالت باری هم میشه)

ترجیح میدم اگه قراره با یه تیم بزرگ همگروه بشیم، یه تیمی باشه که تا حالا باهاش بازی نکرده باشیم به اون صورت. یعنی یکی غیر از برزیل و آلمان و پرتغال و حتی هلند. مثلا ایتالیان، بریتانیان، اسپانیان، آرژانتینیان،فرانسیان
@ سپهر: شما دهنت رو ببند پسرم:4::4: واسه چی باید مربی ای که تیم رو به جام برده، برکنار کنیم؟ اونم شش هفت ماه مونده به بازیها؟ بعد مثلا کی رو جاش بیاریم؟ بعد اون مربی جانشین، با کدوم بازیهای تدارکاتی، تیم بیاد دستش؟

در مورد بازیکنا: با این نسل کلنگ و چماقی که من می بینم، ترجیح میدم کل تیممون از همین امثال دژاگه و قوچی و... تشکیل بشه تا این کلنگهای داخلی

Sepehr11
5th December, 2013, 11:07 PM
^^^^
چون هنر نکرده به جام برده ما رو (اونم با خرشانسی محض مقابل ازبکستان و کره )
تو یه گروهی که 2 تیم باید برن بالا خب یکیش قطعا ایرانه ... یعنی واقعا فکر میکنی اگه تو سرمربی تیم بودی نمیتونستی تیمو ببری جام جهانی ؟ :4:
مهم خود جامه ، که دوس دارم بازیهای آبرومندانه ببینم از ایران جوری که همه بگن به به عجب تیمیه ایران...
نه 3 تا بازی آشغال در حد بازیهای برانکو تو ج.ج 2006

بهرحال همونجور که گفتم امیدوارم یه تغییراتی تو تفکراتش ایجاد شده باشه ، وگرنه هممون پشیمون میشیم که چرا رفتیم جام جهانی...

HHAMI
6th December, 2013, 12:35 AM
راستی من گروهمو نگفتم!
هر چی سخت تر لذتبخش تر :4: ولی زیااااد دوست ندارم به برزیل بخوریم
آرژانتین و ایتالیا و ساحل عاج عاااااااااااااااااااااالی ه :4:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
6th December, 2013, 01:40 AM
در مورد بازیکنا: با این نسل کلنگ و چماقی که من می بینم، ترجیح میدم کل تیممون از همین امثال دژاگه و قوچی و... تشکیل بشه تا این کلنگهای داخلی

فوتبال فهم واقعی!:yes:

==

نتیجه کامل قرعه کشی تمرینی امروز :

گروه A: برزیل، ایتالیا، فرانسه، استرالیا

گروه B: اروگوئه، نیجریه، آمریکا، کرواسی

گروه C: آرژانتین، غنا، کاستاریکا، روسی

گروه D: سوئیس، شیلی، ژاپن، یونان

گروه E: اسپانیا، ساحل عاج، کره جنوبی، انگلیس

گروه F: کلمبیا، کامرون، هندوراس، هلند

گروه G: آلمان، اکوادور، ایران، پرتغال

گروه H: بلژیک، الجزایر، مکزیک، بوسنی و هرزگوین

بیوفتیم با این آلمان ها انتقام 98 رو بگیریم!:Smilebb (71):پرتغال 2010!!!http://anjoman.parsfootball.com/images/smilies/Smilebb%20%2871%29.gif هم همینطور!

adam johnson
6th December, 2013, 08:24 AM
منم گروه مورد علاقم رو بگم :graduated:

برزیل - کاستاریکا - ایران - یونان

خیلی دوست دارم با برزیل همگروه بشیم و تازه بازی افتتحیه هم ما باشیم :105: ولی بقیه تیمهای گروهمون آسون باشن :3:

داوود آلمان الان قشنگ آلمان 98 رو منهدم میکنه :4:
پرتغال امروز هم از پرتغال 2010 :4: قویتر شده. درسته کسانی مثل دکو و فیگو و امثالهم دیگه نیستند ولی کریس الان قشنگ 10 تای کریس 7 سال پیشه ! ما که از همون کریس هم گل خوردیم !

ath91
6th December, 2013, 02:31 PM
منم گروه مورد علاقم رو بگم :graduated:

برزیل - کاستاریکا - ایران - یونان

کاستاریکا تو سید خودمونه نمیشه باهاش همگروه بشیم.
منم طرفدار گروه ساده ام.من خودم تجربه شخصیم این بوده که هروقت جلو یه تیم خیلی قوی تر از خودمون بازی کردم نه اینکه نخوایم حمله کنیم واقعا زورمون به اون تیم نمیرسیده که بتونیم حمله کنیم.قضیه تیم ملی هم درست همینه از همه 31 تیم دیگه ضعیف تریم.پس بیخودی انتظار بازی هجومی از تیم ملی نداشته باشیم.جناب سپهر بازیای بایرنو میبینه سطح توقعش کلا بالا رفته دیگه.فکر کنم سپهر فراموش کرده بعضی از بازیکنای ما توانایی استپ کردن ساده توپو درست ندارن چه برسه به بازی هجومی و مهیج

hassan_bar3lona
6th December, 2013, 03:47 PM
گروه مورد علاقه من آرژانتین غنا انگلیس ولی فک کنم ما تو 1 گروه معمولی بیفتیم مثلا با کلمبیا الجزایر روسیه

FFFLOVE
6th December, 2013, 04:29 PM
من دوست دارم یکی از تیمهای همگروهمون یونان باشه تا 2 تمدن وقدرت بزرگ سابق دنیا در فوتبال هم باهم روبرو بشن و نبردی جالب پارسیان و اسپارتایی ها رو شاهد باشیم.

ŞĄĤĘƁ
6th December, 2013, 05:04 PM
سپر . از بعد ج ج 2006 به اینور فوتبال ما همینه دیگه نسل طلایی فوتبالمون تموم شد . تو این مدت کم به جوانهامون بازی نرسید . خود من تا یه مدت قبل از کیروش انتقاد میکردم که بازیهامون فوق العاده بده . همونموقع اکثر بازیکنامون رو غیر دورگه ها تشکیل میدادن ولی الان یکم وضعمون بهتر شد . حداقل نتیجه میگیریم .

فقط یکی دوتا اشکال هنوز هست تو ترکیب کیروش که امیدوارم تا جام جهانی به اینا برسه . اکثر کشورهایی که تو ج جهانی شرکت میکنن از این جام بعنوان یه سکوی پرش استفاده میکنن ماهم از تیم ملی کارای خارق العاده نمیخوایم ولی از این انتظار میره از کیروش با بازی دادن به جوانایی امثال صادقیان و مسلمان و افشین و بختیار رحمانی و علیرضا جهانبخش باعث پرش این بازیکنا به درجات بالاتر بشه .

دیگه دوره بازیکنایی امثال نکونام و خلعتبری و شجاعی و یکی دوتای دیگه که فقط میانگین سنی تیم ملی رو بالا میبرن گذشته . باید از این حضور استفاده کنیم و و این فرصت رو جوانهامون بدیم .

حسم میگه این جام جهانی همه رو شگفت زده میکنیم تو هر گروهی بیفتیم .

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
6th December, 2013, 06:35 PM
مسعود مشخصاً هر دو قوی تر شدن ، حرف من صرفاً ی خواسته بود!

ضمن اینکه پرتغال 2010 که جلوش بازی کردیم رو میگما!http://anjoman.parsfootball.com/images/smilies/Smilebb%20%2871%29.gif

سوای از شوخی من فقط امیدوارم جلو آرژانتین و مسی نیوفتیم که آبرومون میره!:huh:

حالا ساعاتی دیگه مشخص میشه ، شاید خوردیم به هر دوشون!

ŞĄĤĘƁ
6th December, 2013, 09:39 PM
ووووووووووووووووووووووووو ووووو چه گروهی شد گروهمون .

نیجیریه - ایران - مسی هاشم ووووووو

امیدوارم اخرین تیم بوسنی یا روسیه باشه

DATAM
6th December, 2013, 10:25 PM
برنامه بازیها:

22 خرداد: برزیل- کرواسی
23 خرداد: مکزیک- کامرون، اسپانیا- هلند، شیلی- استرالیا
24 خرداد: کلمبیا- یونان، اوروگوئه- کاستاریکا، ساحل عاج- ژاپن، انگلیس- ایتالیا
25 خرداد: سوئیس- اکوادور، فرانسه- هندوراس، آرژانتین- بوسنی
26 خرداد: آلمان- پرتغال، ایران- نیجریه، غنا- آمریکا
27 خرداد: بلژیک- الجزایر، برزیل- مکزیک، روسیه- کره جنوبی

راند 2
28 خرداد: استرالیا- هلند، کامرون- کرواسی، اسپانیا- شیلی
29 خرداد: کلمبیا- ساحل عاج، اوروگوئه- انگلیس، ژاپن- یونان
30 خرداد: ایتالیا- کاستاریکا، سوئیس- فرانسه، هندوراس- اکوادور
31 خرداد: آرژانتین- ایران، آلمان-غنا، نیجریه- بوسنی
1 تیر: کره جنوبی- الجزایر، آمریکا- پرتغال، بلژیک- روسیه

راند 3 :
2 تیر: استرالی- اسپانیا، هلند- شیلی، کرواسی- مکزیک، برزیل- کامرون
3 تیر: کاستاریکا- انگلیس، ایتالیا- اوروگوئه، ژاپن- کلمبیا، یونان- ساحل عاج
4 تیر: نیجریه- آرژانتین، ایران- بوسنی، هندوراس- سوئیس، اکوادور- فرانسه
5 تیر: پرتغال- غنا، آلمان- آمریکا، کره جنوبی- روسیه، بلژیک- الجزایر

DATAM
6th December, 2013, 10:27 PM
ایتالیان و انگلیستان و اوروگوئه باهمدیگه گروه مرگ رو تشکیل دادن
در دومین روز جام، فینال دوره قبلی تکرار میشه( اسپانیا- هلند)
آلمان و پرتغال هم تو یک گروه افتادن
گروه 5 خیلی باحاله فرانسه- سوئیس- هندوراس- اکوادر.

بین نمایندگان آسیا بهترین قرعه گیر ژاپن اومد و بدترینش نصیب استرالیا شد

ŞĄĤĘƁ
6th December, 2013, 10:28 PM
اقا راضی هستیم . والا :4: البته این گروه برای ارژانتین خر شانس خوبه اون سه تیم دیگه هم شانس صعود دارن . امیدوارم بتونیم اول یه فوتبال زیبا ارائه بدیم و بعدشم به صعود فکر کنیم .

بازی اولمون خیلی مهمه میتونیم به نیجیریه نبازیم . البته بین تیمهای افریقایی یکی از خوبهاشون هستن با این حال زیادم از ما برتر نیستن .

ارژانتین هم اگه اشتباهات فردی نداشته باشیم و اعتماد به نفس خودمونو حفظ کنیم بد نمیبازیم بهشون و مقابل بوسنی هم شانس داریم با این حال از تیم ملی نمیخوایم شق القمر کنه فقط میخوایم در حد نام ایران باشن و فوتبال خودشونو ارائه بدن .

ژاپن و کره واقعا خر شانسن بین تیمهای اسیایی

فرانسه و روسیه هم خرشانس بودن .

واقعا غیر متعادل بود قرعه کشی و اکثر تیمهای امریکای جنوبی تو یه گروه اسون قرار گرفتن . مدعی هاشون .

گروه مرگ هم بدون شک گروه 4 با حضور 3مدعی فوق العاده جدی جام هست . گروه 2 بعدش و گروه 7 هم بعدش قرار دارن . بقیه گروهها متوسط رو به پایینه .

حسین باتیستا
6th December, 2013, 11:12 PM
صعود ايران مثل اين ميمونه كه الان شبه بگيم روزه
شرمنده نااميدم:71:
++++++++++++
پيش بيني من از اين گروه
صعود ارژانتين و نيجريه
++++++++++
پيش بيني نتايج هم
نيجريه 2-ايران0
آرژانتين 5-ايران 0
بوسني1- ايران 0

++++++++++
:71::crazy2:

masoud 99
6th December, 2013, 11:23 PM
همین جا اعلام میکنم به امید خدا و دولاوری هاو فداکاری های سربازان گمنام امام زمان:4: نمیزاریم لیونل مسی بهمون گل بزنه همین که مسی گل نزنه خودش یه افتخاره

ولی در کل به نظرم گروهمون گروه متعادلیه هرچند بایدحساب آرژانتینو از سه تیم دیگه جدا کنیم

به نظرم مهمترین و کلیدی ترین بازیمون همون بازی اول مقابل نیجریه هستش باید با تمام توان بازی کنیم مهمترین چیز اینه بازی اولو نبازیم مساوی هم عالی خواهد بود اگه بازی اولو نبازیم میشه به صعود امیدوار بود هر چند من شانس صعودمون کم میدونم همین که بازیکنا با تمام توانشون بازی کنن کافیه

کاش به جا نیجریه الجزایر باهامون هم گروه میشد ولی همین که با یه تیم قدرتمند اروپایی همگروهمون نشدیم خوبه

حسین باتیستا
6th December, 2013, 11:33 PM
حرف مسعود تاييد ميشه
بازي اول خيلي تاثير داره تو راه صعود
اگه فرض مثال با نيجريه مساوي كنيم و بوسني رو ببريم بازم بايد انقدر اما و اگر كنيم تا ببينيم چي ميشه
+++++++++++
نظر من و باتيستا اينكه كه تيم اخر ميشه :Smilebb (124):
مصاحبه جواد زرينچه هم خيلي معني داشت

زرینچه: تیم ملی در گروهش آخر می‌شود/ مثل ژاپن بودیم صعود می‌کردیم

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1392/05/24/13920524000283_PhotoA.jpgبه گزارش خبرگزاری فارس، جواد زرینچه در مورد قرعه کشی جام جهانی اظهار داشت: تیم‌های حاضر در جام جهانی همگی خوب هستند البته برخی تیم‌های قدرتمند اروپایی نتوانسند به جام جهانی راه پیدا کنند. اگر فوتبال ما مثل ژاپن بود می‌توانستیم به صعود از گروه خودمان در جام جهانی امیدوار باشیم.

وی ادامه داد: کار ما برای صعود بسیار سخت است. من قلبا دوست دارم تیم ملی ما به عنوان تیم اول از گروهش صعود کند اما اگر مطابق بر واقعیت نگاه کنیم باید بگویم تیم ما در گروهش چهارم می‌شود و نمی‌تواند صعود کند. نیجریه، بوسنی و آرژانتین همگی خوب هستند. امیدوارم روزی برسد که شرایط فوتبال ما آنقدر خوب باشد که با خیال راحت بازی‌های تیم ملی را ببینیم و امیدوار باشیم که به مراحل بالاتر صعود کنیم.

Sepehr11
6th December, 2013, 11:57 PM
بنظر من هم گروه فوق العاده خوبی افتادیم

یه نگاه به گروهها کنیم متوجه میشیم جای هر کدام دیگه از تیمهای گلدان 3 بودیم ، شانس صعودمون خیلی کمتر بود.

تو گروه اول اگه جا مکزیک بودیم که عمرا صعود نمیکردیم

تو گروه دوم اگه جا استرالیا بیچاره بودیم که بی شک 3 تا شکست بد داشتیم فقط

تو گروه سوم اگه جا ژاپن بودیم باز هم شانس آخر شدنمون زیاد بود با توجه به قدرت کلمبیا و ساحل عاج . و شاید برابری بازی با یونان . (بر خلاف نظر صاحب بنظرم گروه ژاپن سخت تر از گروه ماست )

تو گروه چهارم اگه جا کاستاریکا بودیم که کلا منحل میشد فوتبالمون :4:

تو گروه پنجم اگه جای هوندوراس بودیم ، بی شک باید برای سومی میجنگیدیم . چون سوئیس و فرانسه اول دوم هستن

تو گروه هفتم اگه جا آمریکا بودیم ، توسط آلمان و پرتقال نابود بودیم ، و به غنا هم یه باخت سبک میدادیم

تو گروه هشتم هم اگه جا کره بودیم ، بی شک روسیه و بلژیک شانس صعود هستن . ولی همچین بد هم نبود

پس بدون یک درصد تردید تو بهترین و آسونترین گروه ممکن افتادیم نسبت به سایر تیمهای گلدون 3 .
و امیدوارم به جا اینکه همش حرف از پائین آوردن توقعات زده بشه ، اعتماد به نفس صعود تو وجود بازیکنها تزریق بشه توسط کیروش ، و فدراسیون هم از الان به فکر چهار تا بازی دوستانه درست درمون باشه .

====
ویرایش: راجع به نیجریه هم بگم به قهرمانیش تو جام ملتهای آفریقای امسال نگاه نکنید !
تو ضعیفترین گروه جام ، به زور دوم شد اومد بالا !! . وبعد در حالیکه ساحل عاج کرده بودش تو قوطی 2-1 ساحل عاج رو بردن :4:
و کلا جام ملتهای آفریقا جائیکه مثلا یه تیم مثل مصر تو این چند سال اخیر بارها قهرمان شده ولی به جام جهانی راه پیدا نکرده !!!
میخوام بگم از بین 5 تیم آفریقایی مسلما ساحل عاج و غنا و کامرون قوی تر از نیجریه هستن

اگه با نیجریه مساوی کنیم ، بازی آخر با یه برد شیرین و تاریخی مقابل بوسنی میتونیم صعود کنیم ...

ŞĄĤĘƁ
7th December, 2013, 12:18 AM
بیشین بینیم بواآ ضرب المثلی است ایرانی و در مواقعی بکار میرود که افراد چلمنگ مثل سپهر اظهار فضل میکنن :Smilebb (14): .

اصن تو بیشین یه گوسه هر وقت من حرف زدم بیا مخالفت کن . :4:

فوتبال امروزی با فوتبال 7 8 10 15 سال پیش فرق کرده الان زدن گل سخت تر شده و تیمها بنوعی بهم نزدیک شدن .

واقعا تو گروه 3 رو سختتر از گروه ما میدونی؟؟؟؟ کلمبیا و ساحل عاج و یونان همه تو یه سطحن اونم سطح متوسط و هیچوقت تو رنج اول نمیشه گذاشتشون .

اتفاقا افتادن تو گروههای 1 و 3 و 5 و 8 خیلی بیشتر بنفعمون بود . تو گروه 1 فقط برزیل هست . نکنه تو کرواسی رو تیم شاخی میدونی ؟؟؟؟ کرواسی تو چنتا بازی اخرش اصن برد نداشته و بزور رفته پلی اف و ایسلند رو برده و اونا الان تو تیمهای سطح 3 جام جهانین .

تو فکر کردی ما مالدیویم بقیه ایران؟؟؟ بابا ما همین روسیه رو با همه ستاره هاش شکست دادیم بوسنی رو شکست دادیم اونم تو دورانی که فوتبالمون واقعا حرفی برای گفتن نداشت .

الان ما کلی بازیکن باتجربه تو تیم داریم .

دانیال داوری - سید جلال - تیموریان و نکونام - قوچان نژاد - دژاگه - همه اینا تو اوج تجربه قرار دارن و بازیکن کوچیکی نیست یا علیرضا جهانبخش و صادقیان و چنتا جوان دیگه اگه کنار این با تجربه ها قرار بگیرن ماهم حرفی واسه گفتن داریم .

بنظرم ما اگه خودمون باشیم و اونروز بتونیم با غیرتی که ایرانیا دارن مقابل حریف بایستیم میتونیم کارای بزرگ هم رقم بزنیم .

Sepehr11
7th December, 2013, 12:31 AM
^^^
1- حالم از این جمله ی زدن گل سخت شده به هم میخوره :4: ، چون میانگین گل در رقابتهای مختلف هیچ فرقی نکرده...

2- تو گروه ما فقط آرژانتین شانس بالای صعود داره ، ولی تو گروه ژاپن ، کلمبیا و ساحل عاج شانس بالای صعود دارن
واسه همین میگم گروه اونها مشکل تر ازماست
هرچند واسه ژاپن دیگه هیچ تیمی خطرناک نیست (همین آرژانتین ما رو هم سوسک کردن :4: )

3- من نظرمو گفتم ، تو هم گفتی
بنظرم خوش شانس ترین تیم گلدون3 ، ایران بود
نظر همه هم محترمه

ŞĄĤĘƁ
7th December, 2013, 12:41 AM
اینکه اوریج گل تو هر بازی زیاده ربطی به این نداره که زدن گل سخت شد یا نه . الان اگه یه تیم بیاد با 11 نفر دفاع کنه یا سبک تخریبی رو پیش بگیره راحت میتونه از حریفش یه امتیاز بگیره فوتبال روز دنیا الان اینه . اینا که حرف من نیست .

ارژانتین اگه تو اون گروهم بود شانس اول صعود بود . نیجریه و بوسنی هم اگه تو گروه 3 بودن شانس صعوددشون مثل بقیه بود .

الان بر فرض ژاپن جا ما بود خب مقابل ارژانتین بگیم میبازه جلو نیجیریه و بوسنی دوتا شانس برد داره ولی الان تو گروه 3 مقابل هر 3تیم شانس برد داره . میزنم شتکت میکنما یه دنده ای ها :4: . هوفففففففففففففففففف اصلا تو روح همه تیمها :4:

HHAMI
7th December, 2013, 12:42 AM
قول صعود میدم. همین

حسین باتیستا
7th December, 2013, 12:44 AM
خيلي دوست داشتم من و صاحب و سپهر و مسعود و چندتاي ديگه ميتينگ برگزار ميكرديم و درباره صعود تيم ملي يا نرفتنش مفصل صحبت ميكرديم:4:

اينجا نميشه و حوصله تايپ ندارم:4:

حسین باتیستا
7th December, 2013, 12:46 AM
قول صعود میدم. همین

همين جام جهاني امسال منظورته ديگه؟:5:

FFFLOVE
7th December, 2013, 12:50 AM
بازی با آرژانتین و مسی عین اینه که هر ایرانی به یکی از آرزوهای زندگیش رسیده.لحظه شماری میکنم برای اون بازی.امیدوارم به هرترتیبی که شده با بیگ زاده ازگروهمون صعود کنیم.اگر صعود کردیم احتمال اینکه به فرانسه بخوریم خیلیه!

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
7th December, 2013, 03:41 AM
قرعه به ظاهر متوسط اما واقعاً هم متوسط اما رو بالا تا آخرین حدش روبرو شدیم.تیم ژاپن و کره گروهای متعادل تری رو دارن اگر بخوایم درباره تعادل صحبت کنیم!

آرژانتین نیازی به گفتن نداره ، تیم سوم جهان . . .مسی!!!:Smilebb (71):

بوسنی با ایبیسویچ و ژکو در خط حمله ، پیانیچ از رم و جمعی از بازیکنان بوندس لیگا با رتبه ی 21 فیفا مطمئناً حریف دردسرسازی هست.

نیجریه با رتبه 36 ، وضعیت یکسال گذشته اش تو قاره اش و بازیکنائی مث موزس و میکل و دیگر بازیکنانی در لیگ های معتبر اروپا کمتر از بوسنی نخواهد بود.

ما خب نسبت به بقیه لژیونرهای کمتری داریم و اگر همین ها رو هم نداشتیم که ول معطل بودیم!

کوته فکری هست که فک کنیم گروه آسونی داریم و میتونیم و باید صعود کنیم ، چیزی که اون تیم 2006 رو به نابودی کشوند دیگه وای به حال این تیم . . .:201:

Chelsea Amir
7th December, 2013, 06:08 AM
تو گروهی که افتادیم زیاد دیگه شانس برای خودمون قائل نیستم برای سعود کردن :4:
شاید تنها گروهی که برای خودمون شانس قائل بودم گروه پنجم بود فقط
از یک طرف آرژانتینه و یک صف طولانی از ستاره ها که بلعکس 10 سال اخیر با سابه یا خوب فوتبال را بازی میکنند
و از طرف دیگه بوسنی و چندین وچند ستاره آشنا و نامی ، تو بازیها رو در رو با بوسنی البته ما خیلی بهتر بودیم :4:
نیجریه هم که دیگه هیچی ، ستاره های نامی و آنچنانی نسبت به دو تیم دیگه نداره ولی با اختلاف منظم ترین تیم آفریقا است

دقیقا همین الان جام جهانی میخواست برگزار بشه شک ندارم بدون گرفتن یک امتیاز و با اورج گل پایینی جام برامون تموم میشد ، تنها امیدم هم اینه که تو این 6 ماه باقی مونده یک سری اتفاقات خاص برامون بیفته ( مثلا بازیکنهامون برن رو بهترین فرمی که دارن بلاخص دژاگه و از طرف دیگه اون دو الی سه ماهی که اردو داریم یک پوان خیلی خیلی مثبت برامون باشه نسبت به نیجریه و بوسنی که یک تیم آماده تر را راهی مسابقات کنیم )

Chelsea Amir
7th December, 2013, 06:28 AM
ویرایش: راجع به نیجریه هم بگم به قهرمانیش تو جام ملتهای آفریقای امسال نگاه نکنید !
تو ضعیفترین گروه جام ، به زور دوم شد اومد بالا !! . وبعد در حالیکه ساحل عاج کرده بودش تو قوطی 2-1 ساحل عاج رو بردن :4:
و کلا جام ملتهای آفریقا جائیکه مثلا یه تیم مثل مصر تو این چند سال اخیر بارها قهرمان شده ولی به جام جهانی راه پیدا نکرده !!!
میخوام بگم از بین 5 تیم آفریقایی مسلما ساحل عاج و غنا و کامرون قوی تر از نیجریه هستن

اگه با نیجریه مساوی کنیم ، بازی آخر با یه برد شیرین و تاریخی مقابل بوسنی میتونیم صعود کنیم ...

با این داستانی که از نیجریه تعریف کردی دقیقا 180 درجه مخالفم ،به اندازه ساحل عاح و غنا درسته ستاره نداره ( بازیکنهاش نسبت به کامرون خیلی نامی تر هستن ولی ) ولی در مقابلش یک تیم کامل و منسجم را دارن
در مورد اون بازی ساحل عاج که تو نیمه نهایی جام ملتها آفریقا بود دیدیر یک پنالتی را خراب کرد وسطهای نیمه دوم ، ولی از اون طرف هم احمِد موسی حداقل دوتا تک به تک را از دست داد وقتی بازی مساوی بود
سبک و سیاق بازی نیجریه تقریبا اینجوریه دیگه ، تو دفاع فشرده جمع میشن و رو بال های سرعتی که دارن بیشتر تو کار ضد حمله هستن

قبلا یک بار بهت یادمه گفتم روتیمهایی که شناخت ندارم در سطح ملی معیار را میزارم رو تعداد بازیکنهای بین المللی و تاپی که دارن ( مثل همین بوسنی ) ولی این نیجریه تو تیمهای همین رنج جز بهترینها است
ها این که گفتم بایکن نداره نه این که کلا هیشکی توش آشنا نیستها :4: منظورم به نداشتن ستاره هایی مثل توره و دیدیر و اینجور بازیکنها است ، در غیر این باشه کسایی مثل همین شوله آمئوبی و احمد موسی و موسز ، میکل و امینکه و غیره هستن

با اون بخش صحبتهات هم موافقم در مورد اعتماد به نفسی که کیروش به بازیکنها بده ، اما در مقابل هم سطح توقع ملت باید رو واقعیات موجود باشه نه بیشتر از اون که اگر خدایی نکرده رفتیم صعود ( من آخرش نفهمیدم صعود درسته یا سعود :cry: ) هم نکردیم دنبال مقصر فقط بگردیم که عوامل شکست چیه
ایشالله تدارکات و بازیهای مناسب برای تیم دیده بشه که بتونه یک فوتبال عابرو مند را اول تو جام جهانی انجام بدن در جایگاه دوم اگر شد و در وتخته جور در اومد بتونیم صعود کنیم ( این وسط کارهای خدا خیلی مهمه که چقدر کمکمون کنه :4: )

DATAM
7th December, 2013, 10:13 AM
اگه بچه ها کلنگ بازی درنیارن، بسا که با 6 امتیاز صعود می کنیم. نیجریه و بوسنی کاملا در دسترس هستن. رقیب اصلی ما مطبوعات و مردم هستن.
در حد فاصل خرداد 84 تا خرداد 85 عزیزان مطبوعاتی چنان پدری از تیم ملی درآوردن و یک عدد.... مثل علی کریمی هم روزهای آخر اردوی تیم ملی رو بهم ریخت که تیم برانکو حتی نتونست آنگولا رو ببره. این دوره امیدوارم مطبوعات و مربی های وطنی و .... ها بذارن تیم کار خودش رو بکنه

Asian Wizard
7th December, 2013, 01:37 PM
قرعه نسبتا خوبی داریم.. نه خیلی بده نه خیلی خوب..

هم شانس صعود داریم هم اینکه احتمالش هست که به بدترین نوع حذف بشیم
اصلا دوست نداشتم با آرژانتین همگروه بشیم ولی متاسفانه همون چیزی شد که اکثر مردم میخواستن، اینکه مسی برای یک بار هم که شده جلوی هاشم بیک زاده بازی کنه تا بتونن کلی جک براش بسازن و مسخره بازی دربیارن.. نمونش همین الان تو شبکه های اجتماعی هست، خیلی مردم جالبی هستیم..

کلا به این گروه خوشبینم، مهمترین بازیمون هم همونطور که بقیه گفتن بازی با نیجریه هست. امیدوارم نتیجه خوبی از اون بازی بگیریم و تا آخرین بازی امیدوار برای صعود از گروهمون باشیم. و نکته دیگه اینکه این تیم به یه بزرگتر مثل کریمی احتیاج داره، به کسی که وقتی خواستیم جلوی آرژانتین بازی کنیم تیمو جمع و جور کنه. در حال حاضر فقط کریمی هست که این خصوصیت رو داره. همونطور که کیروش گفت کریمی بیشتر از یک بازیکن برای ایران هست، امیدوارم تا جام جهانی به آمادگی کامل برسه تا کیروش بتونه دعوتش کنه.

ŞĄĤĘƁ
7th December, 2013, 02:57 PM
وجدانا شوخی شوخی میگن مقابله هاشم و مسی یهو دیدیم کیروش اینو گذاشت تو زمین . بیاین از الان بگیم مقابله حاج صفی و مسی :4: .

بابا هنوز معلوم نیست این هاشم رو ببره جام جهانی چه برسه بیاد جلو ارژانتین بازی هم کنه .

خر شر سپهر رو ولش کن :Smilebb (14): .

بازیای تدارکاتی : کرواسی + ساحل عاج + کامرون + هلند + پرتقال + جزایر فیجی ( کشور امیر اینا ).

اون اخر یه تیم رو بیاریم یه 40 50 تا گل بزنیم با روحیه خوب بریم جام جهانی .

ولی خدایی هر چی دیدار دوستانه بیشتر باشه شک ندارم نتیجمون بهتره . همین کره و ژاپن رو ببینین انقدر با تیمهای بزرگ بازی کردن الان مدعی اول نباشن مدعی دوم صعود تو گروهشون هستن .

Bianconeri
7th December, 2013, 04:00 PM
مثل اینکه تا جام جهانی فقط یه روز فیفا دی هست که اونم ما با کویت قراره بازی کنیم
و درسته که لیگ ما فروردین تموم میشه اما لیگ کشورای اروپایی تا اردیبهشت ادامه داره و نهایتا دو سه هفته برای بازی های دوستانه وقت داریم
خیلی روی این قضیه که با تیمای بزرگ بازی خواهیم کرد نمیشه حساب کرد

gpep
7th December, 2013, 05:30 PM
قرعه خیلی خوبیه... به نظرم میتونیم صعود کنیم اگه تدارک بهتری ببینیم.
از یه طرف بازی با آرژانتین ته هیجان و لذته از یه طرف بازی با نیجریه و بوسنی یه جورایی شانس برد هم داریم:4: بازی با نیجریه اگه ببریم که خیلی شانسمون میره بالا، حتی مساوی هم کنیم با هر دو تیم به نظرم باز نتیجه خوبی گرفتیم!

فقط باعث تاسفه که یه عده رفتن تو پیج مسی و اون حرفا رو بهش زدن:22: کجای دنیا اینجوری رفتار میکنن که ما رفتار میکنیم... یه بار زایتسف رو باهاش اینجوری برخورد کردیم اونم برگشت گفت تفریح ایرانیا توهین کردنه، دیگه خیلی ناجوره که مسی هم برگرده همچین چیزی بگه... همه توی زمین مسابقه خودشونو مطرح میکنن و نشون میدن ما هم اینجوری خودمونو مطرح میکنیم!

Asian Wizard
7th December, 2013, 06:30 PM
اینم جواب مسی به همه طرفدارای ایرانیش، یعنی از ایرانی جماعت لوس تر، مسخره تر و بی فرهنگ تر پیدا نمیشه.. فقط بلدیم وقتی بهمون فشار میاد بگیم درست صحبت کنید ما فرهنگ 2500 ساله داریمااااا...!!! واقعا متاسفم کاش فرهنگ 1 ساله داشتیم ولی به کسی بی احترامی نمی کردیم..

http://upload7.ir/images/05868089852713536719.jpg

بعضی از پیج ها مدعی شدن که این جواب مسی نیست، کار ادمین پیج هست و کاملا جعلیه، باشه خدا رو شکر که هنوز این کامنت ها رو ندیده ولی اصل مطلب که هنوز تغییری نکرده.. مهم اینه که کامنت های مردم عزیزمون واقعیت داره متاسفانه..

اینم یه مقاله جالب حتما بخونیدش: برای آنها که به فیس بوک مسی حمله می کنند (http://khabaronline.ir/detail/326292/sport/world-soccer)

Sepehr11
7th December, 2013, 08:48 PM
یه چند تا جمله ی قشنگ و مودبانه که معذرت خواهی شدید توش باشه یکی به انگلیسی ترجمه کنه بریم بذاریم تو فیسبوک مسی همگی . ترجیحا جوری باشه که بگیم همه ایرانیا اینجور نیستن و آدم نفهم همه جا پیدا میشه و از این حرفا

واقعا باید جیش کرد تو شئور مردم بیشئور و ندید بدید

حسین باتیستا
7th December, 2013, 09:00 PM
كلا همه كشورهاي جهان وضعيت ما رو ميدونن
4 تا ادم سالم به زور پيدا ميشه
از بس با قطر و لبنان و تايلند بازي كرديم مغزمون هنگ كرده:38:
تف بر خودم و ادمهاي بي فرهنگ:13janelle:
++++++++++++

FFFLOVE
7th December, 2013, 09:01 PM
من خودم تو صفحه سابه یا البته خیلی محترمانه اعلام کردم ایران 2-1 میزنه.تو صفحه آگرو هم گفتم باید از بازی ایران و آرژانتین فقط لذت برد.این جور بی احترامی هاو هتک حرمت ها اصلا خوب نیست.اگر قراره جنگ روانی بکنیم ازراهش باید وارد شیم و به رقیب احترام بگذاریم نه اینکه بددهنی کرد.این حرکت ها خود ما ایرانی ها رو بی آبرو میکنه.

red_girl
8th December, 2013, 01:41 AM
ما خوشحالیم که با بوسنی همگروه شدیم اونا انگار ذوق زده شدن که با ایران همگروه شدن !!!
مربی نیجریه که اصلا اسمی از ایران نیاورده .. مربی بوسنی هم از الان فکر میکنه 3 امتیاز بازی با ایران مال خودشه و بازیکنشونم گفته با نیجریه سر دوم شدن میجنگیم !!!
ما هرچقدم ضعیف باشیم دیگه از بوسنی که پایین تر نیستیم .. بنظر من اگه بازی تدارکاتی خوب بزارن و بازیکنا رو آماده نگهدارن حتی شانس صعود هم داریم ..
حتی اگه ببازیم هم مطمئنم زنگ تفریح نمیشیم مثل عربستان که 8 تا از آلمان خورد من مطمئنم حتی مقابل آرژانتین هم راحت باخت نمیدیم .. فقط خدا کنه بازیای خوب بزارن نه اینکه لیگ زود تعطیل شه و همینطوری تمرین کنیم ..

A r y A
8th December, 2013, 01:41 PM
به نظر من بازم حساب کنیم گروه خیلی بدی هم نشده،دیگه بالاخره با یه تیم خرکی همگروه میشدیم که من خیلی دوس داشتم برزیل یا آرژانتین میبود که با آرژانتین هم گروه شدیم و من با حرف صدر موافقم که گفت بازی با تیمای بزرگ برای ما دستاورد خیلی بهتری خواهد داشت تا تیمای مردنی،نیجریه و بوسنی هم تیمای خیلی خوبین و اصن نباید برا 3 امتیاز این دو بازی حساب باز کنیم چون نیجریه هرچی نداشته باشه قدرت بدنی و دوندگی فوق العاده ای داره و دیدیم تیم جوانانش چه بر سر ایران آورد،بوسنی هم خیلی خوب صعود کرد به جام جهانی و بازیای خیلی خوبی از خودش نشون داد.اون موقع که ما 4تا بهش زدیم با یه تیم جنگزده مواجه بودیم ولی الان بوسنی دیگه اون تیم نیست
ما باید جوری بازی کنیم که کمترین گل خورده رو داشته باشیم،اگه بتونیم از این دو بازی دو تساوی هم کسب کنیم نتیجه بزرگی گرفتیم.

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
19th December, 2013, 10:16 PM
تيم ملي فوتبال ايران با 12 پله صعود در رده 33 رنکينگ فدراسيون جهاني فوتبال قرار گرفت و همچنان عنوان برترين تيم قاره آسيا را حفظ کرد.

تيم کشورمان با کسب 720 امتياز با صعود 12 پله‌اي در رده 33 جهان ايستاد. تيم تحت امر کارلوس کي‌روش که ماه گذشته ميلادي در رده 45 ايستاد و ‌حتي از سد «سامورايي‌هاي آبي»‌ (تيم ملي ژاپن) عبور کرد و برترين تيم قاره آسيا شناخته شد، در ماه اخير نيز همين جايگاه را حفظ کرد و به عنوان برترين تيم قاره کهن معرفي شد.

به نقل از فارس،در سطح اين قاره ژاپن، کره جنوبي و استراليا به ترتيب با 638 ، 577 ، 565 امتياز در رده‌هاي دوم تا چهارم هستند.

افتخار بزرگیه ، مخصوصا برای انجام بازیهای دوستانه پیش رو کار رو راحت تر میکنه . . . :Smilebb (77):

Sir Amir United
5th January, 2014, 02:02 PM
توی آخرین خبرها اومده که اگه دیوید مویس با منچستر نتیجه نگیره از کی روش به عنوان جایگزینیش استفاده خواهد شد
خب این پیشنهادیه که به راحتی نمیشه ردش کرد

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
5th January, 2014, 02:29 PM
کفاشیان گفته بود برای جام ملت ها هم کیروش رو میخوایم ، غفلت کنن رو هوا زدنش.

مویس این روزا به لیگ برتر بیش از همیشه داره لینک میشه ، جام جهانی هم بترکونیم که دیگه واویلا...

Meysam
5th January, 2014, 06:43 PM
بالاخره تیم ملی نمیخواد بازی دوستانه انجام بده؟ مسخرست! بدون هیچ برنامه ریزیی میخوایم به جام جهانی بریم!

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
6th January, 2014, 12:07 PM
خداوکیلی چه انتظاری میشه داشت تو جام جهانی با این وضع؟!

امیدوارم فیفا دی ها رو با تیم های مناسب باز کنیم ، دیمی دیمی نمیشه نتیجه گرفت ، واقعاً حیف هست گریگوری هایی مث کفاشیان و نبی و ... هیچ بخاری ازشون بلند نمیشه!

اصن همه یول تشریف ذارن ، تبانی رو قانونی میدونن ، اون یکی پرونده ها رو تو کشوش نگه میداره ، اصن وضعی شده خدا به داد تیم ملی برسه . . .

Sir Amir United
6th January, 2014, 02:11 PM
داوود جون بازیهای تدارکاتی رو ول کن . فعلا بچسب به کی روش که نتایج منچستر داره تحریکش میکنه که تیم ملی رو ول کنه بره یونایتد.
اتفاقا این بی برنامه گی ها و نداشتن بازیهای تدارکاتی بهونه خوبی هم دست کی روش میده

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
6th January, 2014, 02:17 PM
کیروش مربی حرفه ای هست ، من مطئن هستم تا بعد از جام جهانی هیج جا نمیره ، مربیان حرفه ای تعهد کاری ای که دارن رو بهش وفادارند ، ضمن اینکه قرارداد داره.

ولی خب با این وضع فعلی ، بعید نیست اینا کیروش رو کنار بزارن یهو مجید جلالی رو بیارن!:Smilebb (29):

جونشون داره بالا میاد دو تا بازی تدارکاتی جور کنن . . .

Sir Amir United
6th January, 2014, 02:37 PM
اره دیگه وقتی بزرگترین افتحار رئیس فدراسیون رفتن به جام جهانی محسوب میشه و هیچ برنامه ای برای خود جام جهانی نداره دیگه بهتر از این نمیشه.
الان هر چی از کفاشیان میپرسن که چیکار کردی هی میگه خب ما رفتیم جهانی دیگه کافیه دیگه

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
8th January, 2014, 03:35 AM
رئیس فدراسیون؟!:Smilebb (7):

تو لغت نامه دخدا باید برای این کلمه اینارو بزارن:

یول: ی بنده خدا ، کفاشیان:unknw: ، فدراسیون فوتبال :37:

آدم گاهی فکر میکنه همون بهتر لیوان دست خودش نباشه ، بوق ِ بوق ِ ، کیروش اینا رو گاه گداری انگولک نکنه که ول معطلن!

Sir Amir United
8th January, 2014, 10:00 AM
کی روش به منچستر یونایتد میپیوندد؟ (http://www.parsnews.com/%D8%AE%D8%A8%D8%B1-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%DB%8C/109473-%D9%85%D9%86%DA%86%D8%B3%D8%AA%D8%B1-%DB%8C%D9%88%D9%86%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%AF-%D9%85%DB%8C%D9%BE%DB%8C%D9%88%D9%86%D8%AF%D8%AF-%D9%85%D9%86%DA%86%D8%B3%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%88%D 9%86%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D9%88%D8%B4/)روزنامه دیلی‌میل از علاقه منچستریونایتد برای جذب کارلوس کروش خبر داد.
http://static.parsnews.com/thumbnail/5s5hs0f31jc4gk4/dqb7fYvDafW5UBtu3Qtk3A==/img08323376.jpg (http://www.parsnews.com/%D8%AE%D8%A8%D8%B1-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%DB%8C/109473-%D9%85%D9%86%DA%86%D8%B3%D8%AA%D8%B1-%DB%8C%D9%88%D9%86%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%AF-%D9%85%DB%8C%D9%BE%DB%8C%D9%88%D9%86%D8%AF%D8%AF-%D9%85%D9%86%DA%86%D8%B3%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%88%D 9%86%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D9%88%D8%B4/)به گزارش پارس (http://www.parsnews.com/)به نقل از ایسنا ، کارلوس کروش سرمربی پرتغالی ایران در دو مقطع 2002 تا 2005 و 2007 تا 2008 دستیار الکس فرگوسن در منچستریونایتد بود و به نوعی دست راست او محسوب می‌شد.
روزنامه دیلی‌میل انگلیس گزارش داد مدیران منچستریونایتد در پی آن هستند که کارلوس کروش پرتغالی را به کادر فنی این تیم اضافه کنند. کروش که ایران را به جام جهانی رسانده است، بعید به نظر می‌رسد که به عنوان سرمربی به کادر فنی منچستر بپیوندد زیرا قرارداد دیوید مویس با این تیم 6 ساله است.
طی روزهای گذشته روزنامه‌های پرتغالی و انگلیسی از ابراز علاقه تیم‌های منچستریونایتد و تاتنهام به کارلوس کروش خبر داده بودند.
منچستریونایتد در این فصل با هدایت دیوید مویس عملکرد خوبی نداشته و یکشنبه در جام حذفی انگلیس حذف شد و در لیگ برتر جزیره نیز در رده هفتم جدول جای گرفته است.

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
8th January, 2014, 01:00 PM
فکرش رو بکن ، کیروش بره ، یهو ی مربی داخلی تا قبل از جام جهانی بزارن جاش!!!

وضعیت امید ها رو باید دید و درس گرفت ، معلوم نیست منصوریان چیکاره بوده ، بعد از قلیون و قلیون کشی کادر و بازیکنها ، حالا میگن مورد اخلاقی هم داشتن!

جذبه و کاریزما و مدیریت هم مهم هست سوای بحث فنی.

اصن یکی دیگه از دلایلی که کیروش سراغ دورگه ها میره ، سوای بحث فنی ، همین حرفه ای بودنشون هست ، مقایسه کنیم با امید ها . . .:70:

Sir Amir United
8th January, 2014, 01:11 PM
دقیقا نظر منم همینه . وقتی که میبینه از بازیکنان داخلی لیگ برتر بخاری بلند نمیشه و استعداد خاصی جهت تاکتیک پذیری ندارن باید هم بره سراغ دورگه ها . لیگ داخلی و بازیکنان در اوج بی انظباطی و غیر حرفه ای بودن هستن. والا به خدا با اون شرایط جدول اگر به همین بازیکنان دورگه بازی نمیداد ما عمرا به جام جهانی میرفتیم تازه اونم به عنوان تیم اول

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
10th January, 2014, 02:57 PM
کیروش برای دیدن بازیهای نیجریه به آفریقا سفر کرده و اروپا در مرحله بعد ، با توجه به اینکه بخاری هم از فدراسیون یول بلند نمیشه قراره برای بازیهای دوستانه هم با توجه به اعتبارش ، رایزنی هم بکنه ی تنه!

ضمن اینکه شایعات اخیر کار خودش رو کرده و به احتمال زیاد بعد از جام جهانی کیروش میره ، قرار شده مربی بعدی رو هم خودش پیشنهاد بده(در صورت نموندن) ...

پ ن:ینی در این حد اینا یولن!

NuMbEr OnE
10th January, 2014, 03:22 PM
یه دوستی دارم که میگه ما بوسنی و نیجریه رو می بریم و به آرژانتین می بازیم و صعود می کنیم به مرحله بعد،اونوقت تو دور بعد می خوریم به فرانسه که حال و روز خوبی نداره و همه میدونن تو چه وضعیه،اونو میزنیم میریم بالا:rolleye:

نکته:دوستم اصلا شوخ طبع هم نیست و کاملا جدی میگه:22:

ŞĄĤĘƁ
10th January, 2014, 04:37 PM
یه دوستی دارم که میگه ما بوسنی و نیجریه رو می بریم و به آرژانتین می بازیم و صعود می کنیم به مرحله بعد،اونوقت تو دور بعد می خوریم به فرانسه که حال و روز خوبی نداره و همه میدونن تو چه وضعیه،اونو میزنیم میریم بالا:rolleye:

نکته:دوستم اصلا شوخ طبع هم نیست و کاملا جدی میگه:22:

خو راست میگه اون دوستت . تازه فرانسه رو هم بردیم شاید دوباره بخوریم به ارژانتین و حالا یکم شناخت از اونا داریم و میبریمشون و میریم نیمه نهایی .

اونورم شاید به المان بخوریم که تیمش جوانه و ما با تجربمون میتونیم شکستشون بدیم و فینالیست شیم به همین راحتی به همین خوشمزگی .

با چی توز فینال جام جهانی را تجربه کنید :4:

HHAMI
10th January, 2014, 06:26 PM
منم که قول صعود دادم و کاریشم نمیشه کرد :4:

کلاً فک میکنم مشکل ما بیشتر "اعتماد بنفس" هست
مثلاً عربستان 94 که اولین حضورش تو جام جهانی رو تجربه میکرد تو گروه هلند و بلژیک و مراکش تونست با 6 امتیاز صعود کنه
واقعاً خودشونو باور داشتن! به زور یه گل از هلند خوردن و باختن و اون بلژیکی که هلند رو برده بود رو هم شکست دادن!

الان ما با ضعیفترین نیجریه روبرو هستیم! نمیگم تیم ضعیفیه ولی اون نیجریه ای که یه زمانی خیلی خفن بود مطمئناً نیست
بوسنی به اون بوسنی که سال 80 4-0 به ما تو تهران باخت (تعظیمهای ریا کارانه ی چیرو رو یادتونه جلو تماشاچیا؟ :4: ) هیچ شباهتی نداره و 4-5 تا بازیکن خیلی بزرگ داره
با اینحال نمیشه گفت "هیچ شانسی نداریم"

فرانسه ی قهرمان اروپا و جهان افتتاحیه ی 2002 رو با چه فضاحتی به سنگال!!! باخت؟!

این مثالا رو نمیزنم که امیدواری الکی بدم! میگم کلاً ایران همیشه خودشو خیلی خیلی دست کم میگیره
اگه مقابل یوگسلاوی 98 هم یه ذره اعتماد بنفس داشتیم تو اون بازی خوبی که انجام دادیم راحت میتونستیم ببریمشون!

روی کاغذ قطعاً از هر سه تیم ضعیفتریم و اگه بخوایم اینجوری حساب کنیم از همین الان باید بگیم "صفر امتیاز" و احتمالاً 7-8 گل خورده و خلاص!
ولی من میگم میشه. ممکنه. ممکنه حتی با دو امتیاز از گروه صعود کرد :4:

VaHiD BaGgIo
10th January, 2014, 08:23 PM
من در مورد فضای یک سال و اندی که بر لیگ و فوتبال ما حاکم شده ( منظورم بحث فنیه! ) ، حرف زیاد دارم؛ ولی میذارم برای یه وقت دیگه، اگه حس و حالش پیش اومد!

فقط اینو بگم من تقریبا با اطمینان میگم ما بدون امتیاز، جام جهانی رو ترک خواهیم کرد و البته معنقدم بضاعت فوتبالمون هم همینه و صرفا آرزوی باخت های آبرومندانه رو می کنم برای تیم ملی کشورمون!

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
10th January, 2014, 09:25 PM
وحید شکی نیست بضاعتمون همینه ، منتها با وجود دو رگه ها و کیروش میشه امیدوار بود.

البته صعود خیلی خیلی خوشبینانه هست ، تنها کور سوی امید دور رگه هامون با اعتماد به نفس و آماده سازی و تفکرات کیروش هست.

اینکه از بی استعدادترین نسل تاریخ هرچند با تزریق دورگه ها انتظار غیر معقولی بخوایم داشته باشیم ، نشون میده با این ورزش زیاد آشنائی نداریم!

ŞĄĤĘƁ
10th January, 2014, 11:04 PM
جدا از شوخی ما همچین بی شانسم نیستیم واسه صعود .

کلا گروهمون طوریه هم میشه توش به بدترین شکل ممکن حذف شد و هم میشه با درخشش عالی صعود کرد . هیچ کس از این تیم انتظار کار شاق نداره و نمیگه صد در صد صعود میکنه پس این تیم باید بره فوتبال خودشو بدون ترس ارائه بده .

بازیهای ملی سطح تیمهای ضعیف و متوسط فرق انچنانی نداره و تیم ضعیف میتونه راحت امتیاز بگیره از تیم متوسط پس ما بی شانس نیستیم .

منکه شخصا به جام جهانی خوش بینم و فکر میکنم بازیهای خوبی از تیم ملی میبینیم .

اما راجب حریفا که میثم گفت . اتفاقا این نیجیریه خیلی شاق تر از نیجیریه سالهای قبله . این یکی دوسال نیجیریه ای های خوبی تو فرانسه و انگلیس رشد کردن درسته ستاره اسمی ندارن ولی واقعا تیم خوبی میشن با این بازیکنای درجه 2 . درسته اینا اسم ندارن ولی بازیشون خیلی بهتر از اون تک ستاره های کم فروغ سالهای قبله .

بوسنی الان رو هم به هیچچچچچچ وجه نمیشه ا بوسنی سالهای قبل قیاس کرد خصوصا اون بوسنی که ما بردیمش . همه چی که ستاره نیست اون موقع بوسنی تازه جدا شده بود و یکم خام بودن الان درسته فقط سه چهارتا بازیکن در حد عالی داره ولی واقعا با تجربه هستن و توان شکست هر تیمی از سطح اول فوتبال جهان رو هم دارن . ادین ژکو از یه موقعیت نیم درصد هم گل میسازه نامرد دیشب تو بازی وستهام یه گل زد با پای چپ در حالی که راست پاست و این فرصت طلبیش رو نشون میده .

امیدوارم کیروش هم این کم اعتمادی رو بزاره کنار و با تیمی خوب و یدست و تلفیقی از با تجربه ها و جوانان بره یه نتیجه خوب بگیره .

HHAMI
11th January, 2014, 10:23 PM
صاحبجان من از نظر مهره گفتم وگرنه بازی ندیدم از نیجریه
وقتی میبینم بهترین بازیکنشون اوبی میکله :4: نمیتونم قبول کنم کل تیمشون هم بهتر از مثلاً تیم 94 و 98 و ... هست
بهرحال امیدوارم زیاد قوی نباشن

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

چندماه پیش تو تاپیک معرفی بازیکن گفتم "بایرامی"
ولی تا تو سرخابی نباشی یا خارج نرفته باشی تا تو یه بازی 4 تا گل نزنی کسی گوشه چشمی بهت نداره :4:
البته بعید میدونم بازم کی روش اینو ببینه

مثل جهانبخش که یه فصل کامل تو همه ی بازیا جناح راست حریفارو کرده بود اتوبان ولی انگار نه انگار!
بعد وقتی پاشو گذاشت تو هلند قبل از اینکه پاش به توپ بخوره دعوت شد به تیم ملی و بازی هم کرد :lol:

راستی راجب دورگه ها که من کلاً مخالف حضورشونم (به استثنای دژاگه بخاطر کلاس بسیار بالای بازیش و قوچان نژاد بخاطر غیرت مثال زدنیش که تو بازیکنای داخلی کمتر به چشم میخوره) چشمم این آریا جسور رو گرفته بود.
چقد دوست داشتم بیاریمش. مطمئنم همون مهره ی گم شده ی ما بود. حیف شد

ŞĄĤĘƁ
12th January, 2014, 12:26 AM
منم میگم درسته الان ستاره اون سالها رو ندارن ولی تیم یدستی شدن اکثر تیمهای افریقایی و اون بازی احساسی که چند سال پیش میکردن رو الان کنار گذاشتن و خیلی بهتر بازی میکنن .

مثلا الان امئوبی کم بازیکنی نیست با سرعتی که داره نیجیریه بازیکن سطح عالی نداره ولی 7 تا شایدم بیشتر بازیکن در سطح امئوبی داره که تیمشون رو متوازن میکنه .

این فصل بعضی بازیکنا عالی بودن نظیر همین بایرامی و شریفات و صادقیان و ... بنظرم باید به اینا بیشتر بها داده بشه .

اگه بازیهای دوستانمون زیاد بشه میشه اینا خودشون رو نشون بدن ولی متاسفانه خیلی از ستاره های جوانی که تو لیگ درخشیدند این سالها تو تیم ملی جواب ندادن مثل بختیار رحمانی در عوض اون جوانایی که جواب دادن مثل افشین رو خودمون داریم خرابشون میکنیم .

ارش افشین الان باید 40 بازی ملی داشته باشه . از بعد قطبی دیگه نابود شد .

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
13th January, 2014, 02:01 AM
خب با رفتن منتظری و نکونام تا اینجا ، تیم ملی تو فروردین از این لحاظ مشکلی برای در اختیار داشتن اینا نخواهد داشت ، چون تو لیگ قهرمانان هم دیگه حاضر نخواهند بود.

معلومه کیروش خیلی اون اردوی فروردین رو جدی گرفته . . .:Smilebb (28):

Sir Amir United
13th January, 2014, 09:42 AM
حالا باید دعا کنیم که با رفتن اونا به تیم های ضعیف عربی سطح بازیشون پائین نیاد تا توی جام جهانی مشکل داشته باشیم.
معمولا وقتی با بهتر از خودت بازی میکنی اگه استعداد داشته باشی پیشرفت میکنی اما وقتی با ضعیفتر از سطح خودت بازی کنی خیلی زرنگ باشی تا بازیت ضعیف نشه . بهرحال امیدوارم اینطوری نشه

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
13th January, 2014, 01:31 PM
نکونام که خیالش تخت تخته ، کاپیتان تیم ملی هست و منتظری هم فیکس.

کیروش زیاد اعتقاد به دست زدن به ترکیب بازیکنهای اصلیش نداره ، مگر اینکه طرف واقعا پدیده باشه یا اندازه اینا تجربه بازیهای بزرگ(نکونام).

ترکیب تیم تقریباً معلومه ، باید امیدوار بود مصدوم ندیم فقط ، جهانبخش که چشم خورد فعلا تا مدتی!

Sir Amir United
13th January, 2014, 02:00 PM
یعنی به نظر تو حالا هر بازیکنی صرف اینکه حالا تجربه داره ولی آماده نباشه و بازی ضعیفی انجام بده باز هم باید فیکس باشه؟؟؟؟ این بی انصافی در حق بقیه محسوب نمیشه ؟؟

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
13th January, 2014, 02:16 PM
فکر نمیکنم طی چند ماه اینقدر ضعیف بشن که فوتبال یادشون بره! اما خب تو بازیهای تدارکاتی و اردوها باید اریابی بشن دیگه ، اونجا معلوم میشه افت کردن یا نه.

کلاً این لیگ در پیت ما هم آش دهن سوزی نیست که بتونه همه رو در حد پیک بازیشون نگه داره!

اصرار کیروش برای اون اردوها واسه همین بود دیگه ، میخواد خودش اینارو به حد مورد نظر برسونه ، نه زا لیگ ما ، نه اعراب بخاری بلند نمیشه در این زمینه . . .

Sir Amir United
15th January, 2014, 10:08 AM
حالا به نظر من هر کاری میخوان بکنن باید به مرز آمادگی کامل قبل از شروع جام جهانی برسن.
اگه بتونیم توی این مدت با تیم های قدرتمند بازی کنیم تا یه کم ترسمون بریزه و هم به مرز آمادگی برسیم که خیلی خوبه اما اگه بخوایم همش با تیمهایی بازی کنیم که مطمئن هستیم میتونیم این تیم ها رو ببریم و بهونه ای داشته باشیم برای انجام بازیهای تدارکاتی خودمون رو گول زدیم .

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
15th January, 2014, 10:19 AM
البته تیمی که نکونام میخواد بره از بایرن 8 تا خورد که نگران کننده هست به لحاظ سطح بازیکنان و بازیش ، نهایت 4 تا دیگه 8 تا خیلیه خدائی!

راجع به بازیهای تدارکاتی باید قدم به قدم پیش رفت ، اول اینکه حریفانی انتخاب کنیم که سبک بازیشون شبیه حریفان ما در جام جهانی باشه ، فیزیک و قدرت بدنی هم همینطور مخصوصاً حریفان آفریقائی.

دوم اینکه از بازی های معمولی به سخت و در نهایت آسون برسیم ، خیلی مهم هست قبل از آغاز بازیها با روحیه مضاعف بریم و بازی تدارکاتی اصلاً نباید با حریفی قدر تر از خودمون باشه ، اون واسه چند ماه قبل از آغاز بازیهاست.

و در نهایت اینکه اردو ها با تمامی بازیکنان همراه باشه . . .

Sir Amir United
15th January, 2014, 10:26 AM
همون موضوعی که مطرح کردی که تیم نکونام 8 تا خورد و نگران کننده دقیقا مصداق پست قبلی منه که گفته بودم با بازی در تیم ها ضعیف و سطح پایین ناخود آگاه بازی طرف هم ضعیف میشه و سطحش میاد پائین
بهر حال با این اوضاع فدراسیون من که شانسی برای بازی با تیم های قدرتمند و قدر و هم تراز تیمهای گروهمون در جام جهانی نمیبینم .فعلا که حفظ کیروش خودش شده یه داستان جدید !!!

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
15th January, 2014, 10:36 AM
همون موضوعی که مطرح کردی که تیم نکونام 8 تا خورد و نگران کننده دقیقا مصداق پست قبلی منه که گفته بودم با بازی در تیم ها ضعیف و سطح پایین ناخود آگاه بازی طرف هم ضعیف میشه و سطحش میاد پائین
بهر حال با این اوضاع فدراسیون من که شانسی برای بازی با تیم های قدرتموند و قدر و هم تراز تیمهای گروهمون در جام جهانی نمیبینم .فعلا حفظ کیروش خودش شده یه داستان جدید !!!

دورتموند تو ذهنت بود لحظه تایپ!؟http://anjoman.parsfootball.com/images/smilies/Smilebb%20%2871%29.gif

فدراسیون کدومه ، کیروش خودش داره رایزنی میکنه ، هم میره بازیهای حریفان مون رو ببینه و هم رایزنی برای انجام بازیهای تدارکاتی.

فدراسیون زور بزنه 3 تا اردو رو بدون دغدغه مالی و بازیکنا ها و . . . بتونه مدیریت کنه.

من فک میکنم تو این فاصله کم تا آغاز جام جهانی ی بازیکن بعید هست اونقدر افت کنه که دیگه نتونه فیکس تیم کیروش بشه ، مطمئناً کمتر از 6 ماه به آغاز جام جهانی اگر مصدومیت سراغ بازیکنی نیاد ، به لحاظ افت فنی برای بازیکنای مثلا ممتاز ما نباید نگرانی خاصی داشته باشیم . . .

اگه بازیکنی بخواد طی چند ماه اونقدر افت کنه ، همون بهتر که افت کنه . . .

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
21st January, 2014, 02:16 PM
دیگه همین مونده بود وزیر ورزش آ.ج ما رو زیر سوال ببره!:Smilebb (29):

البته که توهین های نژاد پرستانه ی بعدش در صفحات اجتماعی مورد تائید نیست ، اما نشون میده اونجا هم یول بی اطلاعات پیدا میشه.

اختلاف ایران و آ.ج الان دو رقمی هست و تیم ما به لطف نگرش سرمربی و لژیونرهای دورگه کمی متفاوت تر از اونچه این آقا گفته . . .

پ ن:نیجریه داره میترکونه . . .

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
25th January, 2014, 03:09 PM
شاگردان کی روش، در سال 93، دو دیدار در افریقای جنوبی، دو دیدار در اتریش و یک دیدار در تهران برگزار می کنند و بعد راهی برزیل می شوند

رئیس فدراسیون فوتبال امروز مهمان ویژه ای در دفترش داشت. سرمربی تیم ملی بعد از بازگشت از سفر افریقای جنوبی ، پیش کفاشیان رفته بود تا درباره حضورش در این کشور، به رئیس گزارش دهد.

کی روش که با دست پری به خیابان سئول رفته بود، برنامه تیم ملی را هم به کفاشیان ارائه کرده است. نبی دبیر کل فدراسیون و سرپرست تیم ملی درباره نشست امروز به سایت فدراسیون گفته:" قرار شد تا اولین اردوی تیم ملی از 22 فروردین ماه که حدود 20 روز ادامه خواهد داشت، در افریقای جنوبی برگزار شود. در این کمپ دو بازی تدارکاتی نیز برای ملی پوشان پیش بینی شده است. تیم ملی 17 اردیبهشت به تهران بازخواهد گشت و پس از 4 روز استراحت از 22 اردیبهشت ماه به اروپا سفر می کند و در اتریش علاوه بر انجام تمرینات پی در پی دو بازی دوستانه برگزار می کند و 27 می (6 خرداد) به تهران برمی گردد.31 می (10 خرداد) تیم ملی یک بازی دوستانه در تهران برگزار خواهد کرد و 2 ژوئن (12خردادماه) به سائوپائولو عزیمت می کند و تا پایان بازیهای ایران در رقابتهای جام جهانی در برزیل خواهد بود."

نبی البته به 5 حریف تدارکاتی تیم ملی هیچ اشاره نکرده است و فقط گفته که شاگردان کی روش، 14 اسفند با گینه نو بازی خواهند کرد

به نظرم برنامه ریزی بالا مناسب هست ، زمان بندی بازیها و اردو ها.فقط باید دید حریفات تدارکاتی چه تیم هائی هستند.

بازی 10 خرداد و حضور تماشاگران میتونه روحیه بازیکنان رو روزهای آخر کن فیکون کنه . . .:wink2:

Sepehr11
26th January, 2014, 01:43 AM
مرحله یکچهارم نهایی جام ملتها آفریقا

نیجریه 3-0 عقب بود از مراکش ولی 4-3 برد بازی رو :4:

Sir Amir United
29th January, 2014, 12:44 PM
اعضای فدراسیون زحمت کشیدن و برنامه بازیهای تدارکاتی تیم ملی رو هم اعلام کردن که ما باید با گینه ،آفریقای جنوبی ،بلاروس ،ساحل عاج بازی کنیم که به شاید تغییراتی هم در بازیهای تدارکاتی توی تیم ها داشته باشن مثلا بجای ساحل عاج با یبس آباد یابو کنار ممسنی بازی کنن >>>>>:Smilebb (28):

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
29th January, 2014, 01:01 PM
بازی با مونته نگرو و آنگولا هم هست ، امیر اینا که گفتی منبعت کجاست!؟

Sir Amir United
29th January, 2014, 01:10 PM
دیشب طی مذاکره تلفنی خبر ورزشی با آقای نبی این اخبار داده شدکه اونطوری که من فهمیدم بازی با گینه و بلاروس قطعی شده

Sir Amir United
29th January, 2014, 01:37 PM
اردوي تيم ملي در آفريقاي جنوبي لغو شد
اردوي تيم ملي فوتبال ايران در آفريقاي جنوبي لغو شد.
http://cdn3.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00945917.jpg

اگر حضور آندرانيک تيموريان را در ليگ قطر قطعي بدانيم تعداد ايراني‌هاي حاضر در ليگ اين کشور به عدد سه مي‌رسد. پژمان منتظري و مجتبي جباري دو بازيکن ايراني ديگر هستند که پيش از تيموريان به تيم‌هاي ام‌ صلال و الاهلي پيوسته‌اند. با اين شرايط و با در نظر گرفتن برنامه رقابت‌هاي جام امير قطر، کارلوس کي‌روش به علي کفاشيان پيشنهاد داده که به دليل "بي‌فايده بودن" اين اردو با توجه به غيبت سه بازيکن اصلي و همچنين احتمالا جواد نکونام اين اردو برگزار نشود.

به گزارش ايسنا،کي روش امروز صبح در جلسه اضطراري با کفاشيان پيشنهاد خود را مطرح کرده و رييس فدراسيون فوتبال هم با اين پيشنهاد موافقت کرده است.

قرار بود تيم ملي 22 فروردين اردويي را در آفريقاي جنوبي برگزار کند و طي آن به مصاف تيم ملي و سه تيم باشگاهي آفريقاي جنوبي برود.

Sir Amir United
30th January, 2014, 10:01 AM
با این بازی که من دیشب از نیجریه دیدم کلا به تیم ملی امیدوارم شدم و مطمئن هستم که این تیم رو توی جام جهانی شکست میدیمو 3 امتیاز رو کسب میکنیم واقعا که خیلی افتضاح بازی میکردن. حالا نمیدونم این تیم اصلیش بود یا نه ؟؟

Taj4ever
31st January, 2014, 01:50 PM
مگه کیروش علی منصوریان رو بخاطر اینکه 2 تا بازیکنش نبودن مسخره نکرد که چرا استفعا داده؟ خب خودشم بدون 2-3 تا ملی پوشی که نتونسته از استقلال فراریشون بده بره تمرین کنه دیگه !! چرا حرف مفت میزنه تو تلویزیون؟
خر فرض کرده مارو ! لیگ رو 16 تیمی کرده! لیگ هم فشرده کرده بخاطر اردوهاش بعد میگه این برنامه ریزی تقصیر من نیست!!
این همه مصدومیت های ملی پوشای استقلال حاصل برنامه ریزی مزخرفه کیروشه ،رسما استقلال رو 2 شقه کرده بعد حرف مفت هم میزنه
توقع داره امیر از منافع باشگاش و هواداراش دفاع نکنه و بگه چشم ارباب!! چون چشمات ابیه بیا سر تیم رو ببر و با احساسات میلیون میلیون ادم بازی کن که مثلا تو جام جهانی بجای 5 تا 4 تا گل بخوری!!
خوبه با همین ترکیب و سیستم قلعه نویی تیمش رو برد جام جهانی
استقلال : منتظری -صادقی-حنیف-هاشم // نکونام-ساموئل // خسرو -مجتبی -اکبرپور // مجیدی
تیم ملی : منتظری -صادقی -حسینی -هاشم //نکونام -اندو //خسرو -مجتبی-شجاعی // گوچی

از این نگاه از بالاش هم متنفرم!
کلا از وقتی اومده هرجی تو ایران بوده و ایرانی بوده رو کوبیده!

بعدم شوی قشنگی راه انداخته بودن،اصلا هم تابلو نبود همهانگ شده بوده از قبل :4:
یک ربع برنامه هنوز وقت داشت اما تا امیر خواست بیاد جوابش رو بده ،گفتن وقت نداریم :Smilebb (94):

زلاتکو کرانچار در واکنش به صحبت‌هاي کارلوس کي‌روش عنوان کرد: ايشان گفته کره‌جنوبي و ژاپن بدون مشکل مالي و بدون مشکل با باشگاه‌ها بازي‌هاي دوستانه خود را انجام مي‌دهند، اما گويا فراموش کرده 2 نکته را در خصوص اين مطلب بگويد.

به گزارش تسنيم، وي افزود: نکته اول اين است که ليگ کره‌جنوبي و ژاپن برخلاف ليگ ايران که در اوج حساسيتش است به پايان رسيده و تيم‌هاي ملي آنها اکنون مشکلي با باشگاه‌ها ندارند. آنها اکنون منتظر شروع فصل جديد هستند تا درگير مسابقات ليگ شوند و تيم‌هاي ملي کره و ژاپن در اين شرايط بازي دوستانه برگزار مي‌کنند. مسئله دوم که کي‌روش اشاره‌اي به آن نکرده اين است که کره و ژاپن بدون بازيکنان لژيونر بازي دوستانه برگزار مي‌کنند و تيم ملي آنها ناقص است.

سرمربي سپاهان با بيان اينکه سرمربي تيم ملي تمام مسائل را نمي‌گويد، گفت: کي‌روش اين مسائل را در خصوص فوتبال کره و ژاپن نمي‌گويد و اين حرف‌ها را پنهان مي‌کند. او تنها به گفتن بخشي از مسائل مي‌پردازند و بخشي از حقيقت را پنهان مي‌کند.

کرانچار با اشاره به ليگ کره‌جنوبي و ژاپن خاطرنشان کرد: ليگ کره و ژاپن قرار است تازه شروع شود و تيم‌هاي آنها نيز مانند ما در ليگ قهرمانان آسيا حضور خواهند داشت و اين مسابقات براي آنها نيز مهم است. به نظرم خيلي بد است که کي‌روش با اين حرف‌ها مي‌خواهد به شعور مردم توهين کند و برخي مسائل را پنهان مي‌کند.

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
31st January, 2014, 02:56 PM
افشاگری های تکان دهنده سرمربی تیم ملی نشون میده فدراسیون ما در خواب غفلت به سر میبره.اینکه تراکتور آماده هر گونه همکاری هست و باقی منافع تیم ملی رو نادیده میگیرن نشان از عدم اتحاد و هماهنگی هست.

فدراسیون نمیتونه ی نشست بین این تیم ها بزاره و مشکلات رو حل کنه ، ی سور به یول زدن اینا . . .

A r y A
31st January, 2014, 08:12 PM
امروز ظهر برنامه ورزش و مردمو میدیدم و حرفای کروش رو شنیدم
راستش اینجور که معلومه هر روز امید ما به گرفتن نتایج به نسبت بهتر تو جام جهانی کمتر و کمتر میشه تیمای دیگه چنتا بازی کردن و با بهترین تیمای دنیا تدارکاتی داشتن ما هنو نتونستیم یه اردو خوب برنامه ریزی کنیم یا یه بازی به درد بخور با تیمی که سرش به تنش بیرزه داشته باشیم

red_girl
1st February, 2014, 03:13 AM
کی روش : پول و منافع تیم ملی سرازیر شد به یک باشگاه خاص ...
اون مظلوم نمایی بهروان اول فصل که بخاطر ملی پوشا لیگ رو عقب میندازیم هم معلوم شد واقعا بخاطر خستگی ملی پوشا بوده ..!! :3:

Taj4ever
1st February, 2014, 10:17 AM
یادمون نرفته بخاطر 2 تا بازیکن واسه امید بعضی ها چقد همکاری کردن
کلا تیم ملی نابود شد ،سرمربیش رو مجبور به استفعا کردن !!

red_girl
1st February, 2014, 04:19 PM
ربط !!!!!!
حداقل همه چی رو بود .. مصاحبه بود و جلو دوربین . پشت صحنه نبود که پول تیم ملی بیاد برا باشگاه .
پرسپولیس هر فصل تمرینای پیش فصل رو دیر شروع کرده یه بار نشده بخاطر پرسپولیس لیگ عقب بیفته . البته گفتن بخاطر خستگی ملی پوشا ما هم میگیم بخاطر ملی پوشا بوده شما هم بگید :4: فقط نمیدونم چرا این کی روش اینقد زبون نفهمه میگه بخاطر یه چیز دیگه بوده :4:

Taj4ever
2nd February, 2014, 12:32 AM
باشه :))))
پول اردوهای تیم ملی اومده تو حساب باشگاه ما هم رفتیم پورشه خریدیم و هواپیما زدیم :))) باشه !
کدوم پشت پرده؟ نامه زدن ،درخواست کردن واسه استراحت ملی پوشا لیگ عقب بیفته ، کارت قرمز رو که زرد نکردیم!! محرومیت 2 هفته ای سرمربی رو که لغو نکردیم !!
======
http://www.parsnews.com/fa/tiny/news-114127/

وزیر ورزش امروز علنا استقلال رو تهدید کرد و گفت باید بازیکناش رو به تیم ملی بده و اینکه میخواد شکایت کنه حق نداره جون دولت صاحب این تیمه!!

مصداق بارز دیکتاتوری کامل! در دولت تدبیر و امید واقعا نوبر و شاهکاره همچین برخوردهای چکشی با تیم مردمی مثل استقلال که میلیونها هوادار داره.

برای اقایون ذره ای اهمیت نداره که بریم کیسه گل بشیم تو اسیا و مورد مضحکه قرار بگیریم چرا؟ چون زور این اروپایی مغرور زیاده ....

متاسفم متاسفم متاسفم

====
اقای با تعصب هم که به فکر 80 میلیون ایرانی بود و از تعصب حرف میزد بخاطر 30 هزار دلاری که از ال اشپورت واسه اسپانسر شخصی طلب کرده بود به مراسم نرفت :4: دکون زده !!

Bianconeri
2nd February, 2014, 01:07 PM
دوستان نکته سنج اما کم حواس به قول کرانچار بیاین تمام حقیقت رو بگین و به شعور مردم توهین نکنید

1-کارت قرمزی که به کارت زرد تبدیل شده بود باعث شد میثم حسینی سه کارته بشه و به هر حال بازی بعدی تیمش رو از دست داد

2- طبق قانون کمیته استیناف نمیتونه رای کمیته انضباطی رو اونم بر اساس شکایتی که فرد متضرر کرده اضافه کنه (ادم رو یاد استادای دانشگاه میندازه،اگه اعتراض بزنید و وارد نباشه نمره تون کمتر از چیزی که هست میشه:دی)

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
2nd February, 2014, 01:26 PM
حرکت "پلشت آور" فدراسیون در حالیکه پول اردو و لباس نداره ، میره برای ی بازکن بازشگاهی هزینه میکنه نشون میده هیچ چیزی تو این فوتبال سر جای خودش نیست.

یکی از بازیکنان بعد از بازی با تایلند للباسش رو داده تماشاگرا ، بعد تدارکات ناراحت شده گفته لباس نداریم چرا اینکار رو کردی ، همون بازیکن بازی بعدی نیمکت نشین شده!!!:Smilebb (38):

یعنی صد رحمت به وزارت ، دید زیر مجموعه اش قاق تشریف داره ، قاطعانه وارد عمل شد!

وزارت میدونه بازیکنان ما اگر قهرمان آسیا هم بشن هیچ تیم اروپائی توجهی نداره اما تو جام جهانی خیلی از بازیکنا با ی بازی خوب میتونن تو شانس بازی تو اروپا رو پیدا کنن ، هر چند همین الان هم دورگه ها اینکاتر رو میکنن ، اما میتونن به تیم های بهتر برن ، میشه این نسل داغون رو بازسازی کرد . . .:Smilebb (10):

Taj4ever
2nd February, 2014, 02:14 PM
1.
آیین‌نامه انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) عملکرد کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران را در تغییر کارت قرمز بازیکن پرسپولیس به کارت زرد، نقض می‌کند.
خیلی فرقه بین کارت قرمز و زرد،با قرمز اون 2 تا کارت زرد پاک نمیشه،با این کارت زرد درسته محروم شد اما 2 تا کارت زردش هم پاک شد ! اصلا اینا هیچی ، سال پیشش هم همین داستان بود اخه! یحیی کارت قرمز میگیره،بازی بعدی میاد رو نیمکت!

2. شب قبل در برنامه 90 قویحا اعلام میکنن رای برنمیگرده و درسته ! اما فرداش یکی با خدا لابی میکنه و برمیگرده!

لطفا هم بحث رو شخصی و رنگی نکنید! اینجا جاش نیست
من یه نقدی از سرمربی تیم ملی داشتم اومدم اینجا حرف زدم

فدراسیون پول نداشت این اقا یک دقیقه هم نمیموند
نداشت 10 میلیارد پول این اقا رو نمیدادن
واسه 30 هزار دلار که خواسته سواستفاده کنه از ال اشپورت و ندادن بهش نرفته رونمایی از لباس تیم ملی!! واسه ما 80 میلیون 80 میلیون هم میکنه!!

red_girl
2nd February, 2014, 02:56 PM
اینجا که جا کل کل نیست فقط یه چیز . اینکه پول تیم ملی بیاد برا باشگاه اصلا ربطی نداره به کارت زرد و قرمز ..
دیگه خود کفاشیان دیروز اعتراف کرد "ما توافق کردیم فدراسیون بخشی از پول قرارداد نکونام رو بده تا توی استقلال بمونه " => مصاحبه دیروز کفاشیان با فارس ..
دیگه وقتی خود رییس فدراسیون میگه پول تیم ملی رفت برای باشگاه حتما کی روش داره دروغ میگه !

اون بازی رو همه دیدن خطا از کدوم طرف بود و داور بعدش محروم شد تا حقانیت پرسپولیس ثابت شه .. حالا بگذریم از کارایی که ممکنه اون داور قبلنا کرده بود مث دربی و اینا که هیچوقت هیچکس سراغش نمیره .. میثم حسینی مسی نیست که حالا نبودنش تو یه بازی پرسپولیس رو نابود کنه هیچ فرقی نکرد رنگ کارتش عوض میشد یا نه . اصلا عوض شدن رنگ کارت کجا و خوردن پول تیم ملی کجا ؟ عوض شدن رنگ کارت بازیکنی که آنچنان تاثیرگذار هم نیست کجا ، و به تعویق افتادن لیگ بخاطر نفوذ بعضیا کجا ؟

دایی اصلا بخشیده نشد بلکه تبرئه شد . برای اولین بار تو تاریخ فوتبال ایران کسی بخاطر "مصاحبه" محروم شد .. و حقش نبود که محروم شه . اگر قراره بر اساس مصاحبه کسی محروم شه بودن کسایی که مصاحبه های خیلی بدتری کردن و محروم نشدن .. مثل اونی که به همه گفت " اجنبی پرست " .. بارها به فردوسی پور گفت "مافیای فوتبال" .. گفت دلال .. همین فصل اولای فصل یکی دو تا بازی داوری به ضرر تیمش بود برید مصاحبه های بعد بازی ایشون رو هم بخونید .. مشکل اینه که قانونای من دراوردی برای اولین بار همیشه برای پرسپولیسه . دایی اصلا نباید محروم میشد و وقتی فهمیدن سوتی دادن حرف خودشونو پس گرفتن ..

پورشه و اینا هم اصلا چه ربطی داره ؟؟!! مگه کی روش گفته پول تیم ملی رفت واسه یه باشگاه باهاش پورشه خریدن ؟

منم که گفتم لیگ بخاطر خستگی ملی پوشا عقب افتاد حالا بطور خودجوش مصادف شد با خوشگذرونی امیرخان تو کانادا و دیر شروع شدن تمرینات استقلال .. این کی روش نمیفهمه که ... :4:

A r y A
3rd February, 2014, 07:25 PM
کی روش : پول و منافع تیم ملی سرازیر شد به یک باشگاه خاص ...
اون مظلوم نمایی بهروان اول فصل که بخاطر ملی پوشا لیگ رو عقب میندازیم هم معلوم شد واقعا بخاطر خستگی ملی پوشا بوده ..!! :3:

نکته مهم صحبت های کی روش همین بود که گفتی
پول و منافع تیم ملی به ی باشگاه خاص داده شد و کسی هم حرفی نزد منافع ملی قربانی ی باشگاه شد و صدا از کسی بلند نشد پس فردا هم از تیم ملی و کی روش طلبکار میشن تیم ملی و نباید رنگی نگاه کرد ولی وقتی حقایق روشن میشه معلوم میشه پول ملی کجا صرف ی باشگاه شده خیلی باید ساده و خوشباور باشیم که مظلوم نمایی ها و تیم ملی ملی کردنا رو باور کنیم

bahram1989
3rd February, 2014, 10:04 PM
نکته مهم صحبت های کی روش همین بود که گفتی
پول و منافع تیم ملی به ی باشگاه خاص داده شد و کسی هم حرفی نزد منافع ملی قربانی ی باشگاه شد و صدا از کسی بلند نشد پس فردا هم از تیم ملی و کی روش طلبکار میشن تیم ملی و نباید رنگی نگاه کرد ولی وقتی حقایق روشن میشه معلوم میشه پول ملی کجا صرف ی باشگاه شده خیلی باید ساده و خوشباور باشیم که مظلوم نمایی ها و تیم ملی ملی کردنا رو باور کنیم

نکته مهم حرفهای کی روش این بود که به با یه سری حرفهای عوام فریبانه تونست سر ملت و عوامل برنامه ورزش و مردم رو شیره بماله .
پول نکونام که از محل درامد استقلال داده شده ....ضمن اینکه خود ارباب کی روش بعد از مقدماتی جام جهانی دستور دادن ملی پوشا 30 روز استراحت کنن و امروزم تاج و بهروان رسما گفتن جناب کی روش دروغ نگو .
پول ملتم صرف اون باشگاه شد که دانشگاه تاسیس میکنه ..شبکه میزنه ...هواپیمای اختصاصی میخره و پیر پاتالای میلانو میاره و واسه یکی مثل خلعتبری 5 میلیارد هزینه میکنه . ودر نهایتم هیچی که هیچی

اون بازی رو همه دیدن خطا از کدوم طرف بود و داور بعدش محروم شد تا حقانیت پرسپولیس ثابت شه .. حالا بگذریم از کارایی که ممکنه اون داور قبلنا کرده بود مث دربی و اینا که هیچوقت هیچکس سراغش نمیره .. میثم حسینی مسی نیست که حالا نبودنش تو یه بازی پرسپولیس رو نابود کنه هیچ فرقی نکرد رنگ کارتش عوض میشد یا نه . اصلا عوض شدن رنگ کارت کجا و خوردن پول تیم ملی کجا ؟ عوض شدن رنگ کارت بازیکنی که آنچنان تاثیرگذار هم نیست کجا ، و به تعویق افتادن لیگ بخاطر نفوذ بعضیا کجا ؟

دایی اصلا بخشیده نشد بلکه تبرئه شد . برای اولین بار تو تاریخ فوتبال ایران کسی بخاطر "مصاحبه" محروم شد .. و حقش نبود که محروم شه . اگر قراره بر اساس مصاحبه کسی محروم شه بودن کسایی که مصاحبه های خیلی بدتری کردن و محروم نشدن .. مثل اونی که به همه گفت " اجنبی پرست " .. بارها به فردوسی پور گفت "مافیای فوتبال" .. گفت دلال .. همین فصل اولای فصل یکی دو تا بازی داوری به ضرر تیمش بود برید مصاحبه های بعد بازی ایشون رو هم بخونید .. مشکل اینه که قانونای من دراوردی برای اولین بار همیشه برای پرسپولیسه . دایی اصلا نباید محروم میشد و وقتی فهمیدن سوتی دادن حرف خودشونو پس گرفتن ..

پورشه و اینا هم اصلا چه ربطی داره ؟؟!! مگه کی روش گفته پول تیم ملی رفت واسه یه باشگاه باهاش پورشه خریدن ؟

منم که گفتم لیگ بخاطر خستگی ملی پوشا عقب افتاد حالا بطور خودجوش مصادف شد با خوشگذرونی امیرخان تو کانادا و دیر شروع شدن تمرینات استقلال .. این کی روش نمیفهمه که ... :4:

1-بله خطای بازیکن سپاهان بود ولی اینکه لگد میثم حسینی اخراج نداشت خیلی خیلی مضحکه ....
2- واقعا کاش رسیدگی میشد که راه اهن چطوری تو لیگ موندگار شد و چطور علی مولایی بدون اجازه علی دایی کارت به کارت میکرد واسه راه اهن . (ضمن اینکه امروز مایلی کهن در مورد قهرمانی سایپا هم حرفهای مهمی زده)
3- خود مایلی کهن 10 بار واسه مصاحبه محروم شده همینطور فیروز کریمی
این جمله که دایی برای اولین بار به خاطر مصاحبه محروم شده رو از کجا اوردید ؟

Taj4ever
4th February, 2014, 12:23 AM
جالبه هی فدراسیون فدارسیون میکنن !
یادمون نرفته که همین فدراسیون چجوری قانون رو دور زد تا تونستن خلعت ثبت کنه !
صحبت های خداد عزیزی و بهروان و تاج هم دروغه...

red_girl
4th February, 2014, 02:19 AM
1-بله خطای بازیکن سپاهان بود ولی اینکه لگد میثم حسینی اخراج نداشت خیلی خیلی مضحکه ....
2- واقعا کاش رسیدگی میشد که راه اهن چطوری تو لیگ موندگار شد و چطور علی مولایی بدون اجازه علی دایی کارت به کارت میکرد واسه راه اهن . (ضمن اینکه امروز مایلی کهن در مورد قهرمانی سایپا هم حرفهای مهمی زده)
3- خود مایلی کهن 10 بار واسه مصاحبه محروم شده همینطور فیروز کریمی
این جمله که دایی برای اولین بار به خاطر مصاحبه محروم شده رو از کجا اوردید ؟
منم که گفتم نمیخوام بازم تکرار کنم . این دو تا موضوع هیچ ربطی به هم نداره . اینکه میثم حسینی یه بازی نباشه اصلا موضوع مهمی نبود و نیست ..اون بازی اونقد به پرسپولیس ظلم شد که تغییر رنگ کارت حسینی توش گم بود اصلا .
حالا اینکه پول تیم ملی رفته برا یه باشگاه رو به رنگ کارت حسینی ربط میدید رو میشه بگید چه ربطی داره
مولایی چند سال تو خود باشگاه استقلال کار میکرده اتفاقا همین دو سه سال پیش و اگه به چیزی شک دارید پس اول تو باشگاه خودتون بوده و اگه کاری کرده حتما اونجا بوده که میدونید ..
مایلی کهن درمورد همه حرف میزنه و درمورد همه حرف زده .. مثل اینکه یادت رفته اول کی لقب گروهبان قندلی رو داد به قلعه نوعی و چه حرفایی درمورد قلعه نوعی و فتح اله زاده زد اگه ملاک حرفای مایلی کهنه پس واعظ و قربانی و نکونام و حتی اون خارجیه لاوره هم خیلی حرفا زدن. مگه کسی رک تر از واعظ حرف زده ؟
دایی هیچ حرفی به سپاهان نزد جالبه درست همون روزا چند بار خود دایی و رویانیان گفتن ما اصلا کاری با سپاهان نداریم و حتی باشگاه یه بیانیه داد که طرف حساب ما فقط و فقط قهرمانیه و کاری با هیچکسی نداریم جز قهرمانی..
و در اخر ما که نفهمیدیم اینا چه ربطی داره به بردن پول تیم ملی و عقب انداختن لیگ بخاطر اینکه تمریناشون دیر شروع شده
خلعت همونطوری قراداد بست که مجیدی بست :3:
اونجام یه بازیکن بیشتر داشتید و قانون رو دور زدن که مجیدی بست

Sir Amir United
4th February, 2014, 10:38 AM
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که طی روزهای گذشته بارها در مورد نحوه آماده‌سازی این تیم برای حضور در مسابقات جام‌جهانی اظهار نظر کرده است، بار دیگر خواسته‌هایش از مسئولان ورزش و فوتبال ایران را مطرح و ابراز امیدواری کرد با حمایت‌های همه آنها، شاگردانش بتوانند در برزیل بهترین نتایج را به دست آورند.
به گزارش بولتن نیوز، کارلوس کی روش در یکی از معدود مصاحبه هایش با بخش های ورزشی رادیو، بعدازظهر امروز دوشنبه مهمان رادیو جوان بود و به سوالات مطرح شده در مورد تیم ملی و اتفاقاتی که طی روزهای اخیر رخ داده است پاسخ داد. اکثر مسائلی که در این گفتگو مطرح شد طی روزهای گذشته از سوی وی در رسانه های مختلف منعکس شده است.با این حال کارلوس کی روش در بخشی از این گفتگو پیرامون دعوت علی کریمی بازیکن فعلی تراکتورسازی به تیم ملی گفت: درهای تیم ملی به روی علی کریمی باز است.وی در مورد اینکه آیا احتمال بازگشت رحمتی به تیم ملی وجود دارد گفت: من همواره از زحماتی که رحمتی برای تیم ملی کشیده تشکر کرده ام. او احتمالا بهترین دروازه بان حال حاضر فوتبال ایران است اما لازم است تکرار کنم که برخی بازیکنان نگرشی اشتباه دارند و فکر می کنند لباس تیم ملی متعلق به آنهاست. همه بازیکنان باید قدر پیراهن تیم ملی را بدانند چرا که این لباس مال هیچکس نیست.سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در مورد خبرهایی که این روزها در مورد پیشنهاداتی که به وی مطرح می شود گفت: نمی توانم این پیشنهادات را تکذیب کنم. از این بابت خوشحالم اما همانطور که قبلا نیز گفته بودم من ذهنم را روی تیم ملی فوتبال ایران و صعود به مرحله دوم متمرکز کرده ام. بعد از جام جهانی می توانم در مورد این پیشنهادات فکر کنم.کارلوس کی روش همچنین از علی دایی به عنوان چکیده فوتبال نام برد و گفت: بازی های او در آلمان را به یاد دارم. او انسان خاصی است و دوست داشتم برای آماده سازی تیم ملی در جام جهانی علی دایی را در خدمت داشتم!

توهین به پرچم ایران در لباس جدید تیم ملی فوتبال!۱۵ بهمن ۱۳۹۲

http://fifaday.ir/wp-content/uploads/2014/02/IMG10523169-520x345.jpg
لباس جدید تیم ملی که برای استفاده در جام جهانی فوتبال توسط شرکت آل اشپورت طراحی شده منتقدان زیادی دارد.
جدیدترین انتقادات وارد شده مربوط به جوراب تیم ملی است. جایی که با کج سلیقگی محض آرم آل اشپورت به جای اسم جلاله، وسط پرچم ملی کشورمان قرار گرفته است.
طبیعی است که انتظار این که اسم جلاله در آنجا قرار بگیرد بسیار نابه جا است ولی قرار گرفتن آرم آل اشپورت در وسط پرچم سه رنگ کشورمان توهین آمیز است.

خدا می‌داند در برزیل چه بر ما خواهد گذشت! (http://anjoman.parsfootball.com/fa/news/90548/خدا-می‌داند-در-برزیل-چه-بر-ما-خواهد-گذشت)

امیر حاج‌رضایی می‌گوید کی‌روش حق دارد از بی‌برنامه‌گی‌ فوتبال ایران کلافه شود.

ایسنا: (http://www.bartarinha.ir) امیر حاج‌رضایی، کارشناس فوتبال با بیان اینکه تنش‌هایی که در حال حاضر در فوتبال ایران به وجود آمده به سود منافع ملی نیست، اظهار کرد: من فکر می‌کنم این تنش‌ها یک نوع مقابله است. اینکه فدراسیون به خاطر عدم وجود منابع مالی اردوهایی را لغو کرده و آقای کی‌روش هم به خاطر عدم حضور 3 بازیکن، اردوی آفریقای جنوبی را لغو کرده که به نفع فوتبال ملی ما نیست.

وی در ادامه صحبت‌های خود در مورد کارلوس کی‌روش نیز گفت: زمانی خود من منتقد وی بودم، زیرا اعتقاد داشتم کی‌روش در آن زمان از بالا به فوتبال ما نگاه می‌کند. اما این انتقادات همیشگی نبوده است و در حال حاضر هم صدرصد از حضور وی در تیم ملی حمایت می‌کنم و فکر می‌کنم کی‌روش در صعود ما به جام جهانی نقش زیادی داشته است.

وی ادامه داد: کی‌روش با فوتبال ما تعارض دارد. وی فرد تحصیل کرده و مربی باتجربه‌ای است و همچنین همیشه در فوتبال مدرن کار کرده‌ است. اما ایشان وقتی به فوتبال ما آمدند با یک هرج و مرج مواجه شدند و دیدند که هیچ چیز سر جای خودش نیست. این قضایا ادامه داشت تا اینکه این اواخر آستانه تحمل ایشان پایین آمد و واکنش‌هایی نشان دادند که به نظر من نباید نشان می‌دادند.

حاج رضایی تصریح کرد: یک مربی حرفه‌ای، قبل از اینکه مربی باشد یک انسان است. با همه عواطف و احساسات یک انسان که آن هم آستانه تحمل دارد. من به آقای کی‌روش حق می‌دهم که کلافه بشود. فرض کنید هر روز صبح به محل کار خود می‌روید و هیچ چیز سر جای خودش نیست. خوب این وضعیت انسان را کلافه می‌کند.

وی افزود: کی‌روش هشت ماه است که فقط وعده شنیده‌ است،‌ آقایان فقط مصاحبه کرده‌اند اما نتیجه‌ای نداشته است. در این میان حتی آقای وزیر هم دخالت کرده‌اند اما باز هم توفیقی حاصل نشده است.

وی یادآور شد: یک مربی بزرگ وقتی به فوتبال ایران بیاید ابزار می‌خواهد. مگر می‌شود بدون ابزار کار کرد؟! من فکر می‌کنم اگر دانش کافی را هم داشته باشید باید ابزار لازم را هم داشته باشید تا بتوانید کار کنید. وقتی ابزار فراهم نباشد عملا بی‌دانش می‌شوید.

حاج رضایی خاطرنشان کرد: من فکر می‌کنم با بی‌برنامه‌گی‌هایی که فدراسیون در پیش گرفته است، نتایج قابل قبولی نگیریم. خدا می‌داند در جام جهانی چه نود دقیقه‌هایی بر ما خواهد گذاشت.

وی مقصر ایجاد مشکل در فوتبال ایران را، ایراد در سیستم مجموعه دانست و اضافه کرد: وقتی آقای کی‌روش از فوتبال ما بروند، این نشان دهنده این است که متولیان فوتبال ما نمی‌توانند از وجود یک مربی بزرگ استفاده کنند.

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
4th February, 2014, 01:58 PM
واقعاً حاج رضائی فوتبال فهم هست . . .:Smilebb (77):

لژیونر ها خوب بازی کردن این هفته ، داوری برابر دورتموند ترکوند کلی موقعیت گرفت مخصوصاً از رویس ، بهترین بازیکن زمین هم بود و فک کنم تو تیم منتخب هفته هم قرار گرفت ، واقعاً خیالمون راحت هست با داوری تو جام جهانی با این فرمش.

قوچان نژاد هم تو اولین بازیش برای چارلتون خوب بازی کرد و ی زیر طاق هم زد که متاسفانه گل نشد ، رو اونم میشه خیلی حساب کرد تو جام جهانی.

باقی بازیکنایی هم که تو لیگ های عربی هستن به نسبت اون لیگ بد بازی نمیکنن و باید امیدوار بود مصدوم نشن فقط.

کیروش هم معلوم نیست بالاخره امضا کرد با آفریقای جنوبی یا نه ، فدراسیون یول آخر هم از دستش میده . . .

Sir Amir United
4th February, 2014, 02:55 PM
داود جون منم فکر نمیکنم کی روش با این وضع تمرین نکردن و نداشتن بازیهای تدارکاتی بمونه . بالاخره آبروش رو که از سر راه نیاورده .

bahram1989
4th February, 2014, 04:38 PM
منم که گفتم نمیخوام بازم تکرار کنم . این دو تا موضوع هیچ ربطی به هم نداره . اینکه میثم حسینی یه بازی نباشه اصلا موضوع مهمی نبود و نیست ..اون بازی اونقد به پرسپولیس ظلم شد که تغییر رنگ کارت حسینی توش گم بود اصلا .
حالا اینکه پول تیم ملی رفته برا یه باشگاه رو به رنگ کارت حسینی ربط میدید رو میشه بگید چه ربطی داره
مولایی چند سال تو خود باشگاه استقلال کار میکرده اتفاقا همین دو سه سال پیش و اگه به چیزی شک دارید پس اول تو باشگاه خودتون بوده و اگه کاری کرده حتما اونجا بوده که میدونید ..
مایلی کهن درمورد همه حرف میزنه و درمورد همه حرف زده .. مثل اینکه یادت رفته اول کی لقب گروهبان قندلی رو داد به قلعه نوعی و چه حرفایی درمورد قلعه نوعی و فتح اله زاده زد اگه ملاک حرفای مایلی کهنه پس واعظ و قربانی و نکونام و حتی اون خارجیه لاوره هم خیلی حرفا زدن. مگه کسی رک تر از واعظ حرف زده ؟
دایی هیچ حرفی به سپاهان نزد جالبه درست همون روزا چند بار خود دایی و رویانیان گفتن ما اصلا کاری با سپاهان نداریم و حتی باشگاه یه بیانیه داد که طرف حساب ما فقط و فقط قهرمانیه و کاری با هیچکسی نداریم جز قهرمانی..
و در اخر ما که نفهمیدیم اینا چه ربطی داره به بردن پول تیم ملی و عقب انداختن لیگ بخاطر اینکه تمریناشون دیر شروع شده
خلعت همونطوری قراداد بست که مجیدی بست :3:
اونجام یه بازیکن بیشتر داشتید و قانون رو دور زدن که مجیدی بست

تو اون بازی چقدر به پرسپولیس ظلم شد ؟ یه پنالتی اشتباه برای سپاهان ...وگرنه اخراج میثم حسینی درست بود .
حالا اینو مقایسه کن با بازی پرسپولیس و مس که داور انواع و اقسام اشتباهات رو به نفع پرسپولیس انجام داد. یا همین بازی برگشت پرسپولیس - سپاهان .
مولایی که رفیق فابریک علی دایی هستش(مثل بابک زنجانی ) ... قبل از اینکه به استقلالم بیاد تو تیم شما بود و کلا سابقه ش تو پرسپولیس خیلی بیشتره ...ضمن اینکه اینا یه تیم هستن متشکل از مولایی-قهرمانی -محمد دایی - مرتضی کریمی و علی دایی ...اینکه تو جریان شکایت از محسن قهرمانی اسم همه افراد تو حکم نهایی هست به جز علی دایی خیلی خنده داره ... واینکه محمد دایی به خاطر تبانی توبیخ کتبی میشه عمق فاجعه رو نشون میده .
مایلی کهن با قلعه نوعی دعواشه بهش میگه گروبان قتدلی .... واعظ با قلعه نوعی دعواشه حرف از فوتبال پاک میزنه .... لاوره میگه قلعه نوعی از محبوبیت فرهاد مجیدی ترسیده و من تو خواب احساس کردم واسه اینکه به من بازی برسه باید پول بدم .... خب این حرفا چیرو نشون میده ؟؟؟
ولی قضیه کارت به کارت کردن مولایی یه قضیه ثابت شده س اونم که واسه باباش کارت به کارت نکرده واسه علی دایی کارت به کارت کرده .
علی دایی خودش بعد از بازی سپاهان خطاب به قهرمانی گفت من چون شماره حساب تو و دوستات رو بلد نبودم اون طرفی غش کردی .... همین حرف نشون میده سپاهانی ها به داور پول دادن ...اما بعد از محرومیتش علی دایی بازم با خدا لابی کرد و محرومیتش بخشیده شد .
قضیه خیلی ساده س از محل درامدهای باشگاه استقلال پول نکونام داده شده .... ولیگ اصلا به خاطر استقلال عقب نیفتاده (مصاحبه های دیروز تاج و بهروان) واینکه کی روش گفته 5 هفته لیگ عقب افتاده به خاطر منافع استقلال فقط یه سوتی خفنه چون اصلا فاصله اخرین بازی تیم ملی تا هفته اول لیگ 5 هفته نشده .

.................................................. .................................................. .........
راستی همه حرفهای کی روش یه طرف ولی اینکه میگفت لیگ تو اسفند تعطیل میشه به خاطر منافع یک فرد خاص دیگه اخرش بود .

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
4th February, 2014, 04:54 PM
امیر جون مگه فقط بازی تدارکاتی هست ، مربی و مدیرعامل بر علیه سرمربی تیم ملی مصاحبه میکنن ، فکر و ذکر کیروش الان فقط بازیهای تدارکاتی نیست ، بابت حمایت تیم ملی مون و بازیکنان و ... ی تنه داره جلو میره ، حرمت سرمربی تیم ملی رو که بزرگترین دستاورد چند ساله اخیر کشورمون بدستش آوردیم اونم با این نسل داغون رو نگه نمیداریم که واقعاً ظلم هست.

بعد از جام جهانی که رفت میگیم یادش بخیر عجب مربی ای بود و حیف و فلان . . .!:hey:

red_girl
4th February, 2014, 10:56 PM
اخراج میثم حسینی درست بود !!!!
شجاع فن کمر میزنه میثم حسینی باید اخراج بشه حتما وقتی تیموریان صورت بازیکن استقلال خوزستان رو میاره پایین یا چشم عشوری رو درمیاره هم باید اون بازیکنا اخراج بشن
بیخیال . نرود میخ آهنی ...
بازی مس پرسپولیس اینقدخوب بود که اگه 6 تا گلشم مردود میکردن بازم میبرد پرپسولیس بازیای 6 امتیازیشو به داورا باخت مس که تیم ته جدول بود . پرسپولیس بازیای 6امتیازیشو به داورا باخته تراکتور و فولاد و سپاهان . بازی برگشت سپاهان تا قبل 10 نفره شدن 2 تا خورد و اتفاقا بعد که 10 نفره شدن بیشتر محتاط شدن وگرنه همونطوری ادامه میدادن شاید بیشتر هم گل میخوردن . گل سوم پرسپولیس هم درست بود شما درباره بازیای خودتون بگو که هر هفته با کمک داور میاین بالا
یه جوری میگه بابک زنجانی انگار دلال و مافیای فوتباله مثل همون دلالایی که همیشه اطراف قلعه نوعی هستن و چند وقت یه بارم فدراسیون طبق معمول فقط یه تذکر میده که اینا رو یواشکی باهاشون در ارتباط باشین طوری که ما نبینیم !!
زنجانی به وزارت نفت بدهکاره این چه ربطی به فوتبال و ارتباطش به دایی داره الانم فکر کنم آزاد شده بدهیشو بده ازاده دیگه بدتر از دلال و مافیا نیست که شب بازی زنگ بزنه بازیکن حریف بگه امیرخان رو بازیت نظر داره سال بعد میای استقلال ..
نمیدونم این چجور باندیه که همیشه تو زمین ضد پرسپولیس بودن . چقد باحال .. اینو نگا تروخدا :4: داره آدمایی رو به پرسپولیس و دایی میچسبونه که اتفاقا سابقه خرابی تو زمین دارن و منفور پرسپولیسیا هستن .
مرتضی کریمی تو دربی گل سالم رو مردود میکنه میشه باند پرسپولیس و دایی . قهرمانی تو دربی 3تا پنالتی پرسپولیس رو نمیبینه میشه باند پرسپولیس . مولایی که با همونا که دربیا رو با داوری و دوپینگ درمیاوردن کار میکنه و ... کلا شما خوبی؟؟ :4:
آره مولایی واسه دایی کارت به کارت کرد بعد خودش دست این آدما رو رو میکنه و خودش میگه نهادای امنیتی بیان تو فوتبال !! دایی ریگی به کفشش نیست که با شجاعت میگه فوتبال ناپاکه . همونا که روز اول گفتن فوتبال ما پاک ترین فوتبال دنیاست ریگی به کفششونه که از برملا شدن میترسن ..
محل درامدها چه ربطی به فدراسیون داره خود کفاشیان گفت ما توافق کردیم یه قسمت از قرارداد نکونام رو بدیم باشگاهها از سازمان لیگ پول میگیرن نه رییس فدراسیون .. خود کی روش همه حرفا رو زد بقیه ش همش ماست مالیه . لیگ عقب افتاد چون قلعه نوعی کانادا بود و دیر برگشت وتمرینای تیمش دیر شروع شد
کریمی و قهرمانی باند دایی هستن :4:

bahram1989
4th February, 2014, 11:18 PM
اخراج میثم حسینی درست بود !!!!
شجاع فن کمر میزنه میثم حسینی باید اخراج بشه حتما وقتی تیموریان صورت بازیکن استقلال خوزستان رو میاره پایین یا چشم عشوری رو درمیاره هم باید اون بازیکنا اخراج بشن
بیخیال . نرود میخ آهنی ...
بازی مس پرسپولیس اینقدخوب بود که اگه 6 تا گلشم مردود میکردن بازم میبرد پرپسولیس بازیای 6 امتیازیشو به داورا باخت مس که تیم ته جدول بود . پرسپولیس بازیای 6امتیازیشو به داورا باخته تراکتور و فولاد و سپاهان . بازی برگشت سپاهان تا قبل 10 نفره شدن 2 تا خورد و اتفاقا بعد که 10 نفره شدن بیشتر محتاط شدن وگرنه همونطوری ادامه میدادن شاید بیشتر هم گل میخوردن . گل سوم پرسپولیس هم درست بود شما درباره بازیای خودتون بگو که هر هفته با کمک داور میاین بالا
یه جوری میگه بابک زنجانی انگار دلال و مافیای فوتباله مثل همون دلالایی که همیشه اطراف قلعه نوعی هستن و چند وقت یه بارم فدراسیون طبق معمول فقط یه تذکر میده که اینا رو یواشکی باهاشون در ارتباط باشین طوری که ما نبینیم !!
زنجانی به وزارت نفت بدهکاره این چه ربطی به فوتبال و ارتباطش به دایی داره الانم فکر کنم آزاد شده بدهیشو بده ازاده دیگه بدتر از دلال و مافیا نیست که شب بازی زنگ بزنه بازیکن حریف بگه امیرخان رو بازیت نظر داره سال بعد میای استقلال ..
نمیدونم این چجور باندیه که همیشه تو زمین ضد پرسپولیس بودن . چقد باحال .. اینو نگا تروخدا :4: داره آدمایی رو به پرسپولیس و دایی میچسبونه که اتفاقا سابقه خرابی تو زمین دارن و منفور پرسپولیسیا هستن .
مرتضی کریمی تو دربی گل سالم رو مردود میکنه میشه باند پرسپولیس و دایی . قهرمانی تو دربی 3تا پنالتی پرسپولیس رو نمیبینه میشه باند پرسپولیس . مولایی که با همونا که دربیا رو با داوری و دوپینگ درمیاوردن کار میکنه و ... کلا شما خوبی؟؟ :4:
آره مولایی واسه دایی کارت به کارت کرد بعد خودش دست این آدما رو رو میکنه و خودش میگه نهادای امنیتی بیان تو فوتبال !! دایی ریگی به کفشش نیست که با شجاعت میگه فوتبال ناپاکه . همونا که روز اول گفتن فوتبال ما پاک ترین فوتبال دنیاست ریگی به کفششونه که از برملا شدن میترسن ..
محل درامدها چه ربطی به فدراسیون داره خود کفاشیان گفت ما توافق کردیم یه قسمت از قرارداد نکونام رو بدیم باشگاهها از سازمان لیگ پول میگیرن نه رییس فدراسیون .. خود کی روش همه حرفا رو زد بقیه ش همش ماست مالیه . لیگ عقب افتاد چون قلعه نوعی کانادا بود و دیر برگشت وتمرینای تیمش دیر شروع شد
کریمی و قهرمانی باند دایی هستن :4:

بله میثم حسینی باید اخراج میشد چون لگد زد واین ربطی به خطای شجاع نداره .
شما بازیای 6 امتیازیتونو به داور باختید ؟؟؟؟
پس بازی رفت تراکتور - پرسپولیس چند امتیازی بود ؟
بازی رفت فولاد پرسپولیس چند امتیازی بود ؟
بازی برگشت پرسپولیس - سپاهان چند امتیازی بود ؟
اندو اخراج نشد همونطور که فقط پیام صادقایان 5 بار ارنج و لگد زد و اخراج نشد ....همونطور که خلعتبری ارنج زد و اخراج نشد ... همونطور که کفشگری تو بازی برگشت پرسپولیس - تراکتور اخراج نشد ؟
واقعیت اینه پرسپولیس امسال خیلی از داوری سود کرده (به خصوص تا وقتی که بابک زنجانی ازاد بود )
کدوم 3 تا پنالتی رو قهرمانی نگرفت ؟؟؟؟
همون که 90 % کارشناسا میگفتن هیچ کدومش خطا نبوده ؟؟؟
شما چرا قبول کردن واقعیت براتون سخته ؟؟؟ علی دایی و محمد و مرتضی کریمی و مولایی پارسال همه باهم تو راه اهن بودن ؟؟؟ یعنی اینا یه تیم نیستن ؟اینکه واسه شما محبوب نیستن چیزی رو عوض نمیکنه چون الان علی کریمی هم واسه شما محبوب نیست پارسالم علی دایی واستون محبوب نبود .
من یه سوال دارم الان مولایی واسه کی کارت به کارت کرده ؟

A r y A
5th February, 2014, 06:38 PM
نکته مهم حرفهای کی روش این بود که به با یه سری حرفهای عوام فریبانه تونست سر ملت و عوامل برنامه ورزش و مردم رو شیره بماله .

قبول حقیقت براتون تلخه حق هم دارین تو این مملکت کی به کیه پولها که خرج ی باشگاه خاص شد بقیه اش هم بی خیل چندین ساله که از اینکارا واسه اون باشگاه خاص میکنن اب از اب هم تکون نخورده

کی روش عوام فریبی نکرد حقیقتی و گفت که برای شماها سخت و تلخه
ی بنده خدایی هم از همون باشگاه خاص اومد سرو صدا کنه که ال میکنم و بل میکنم و به فیفا شکایت میکنم که شیر فهمش کردن و دست ازفیلم هندی بازی در اوردن برداشت :4:

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

توافق اوليه با کي‌روش براي تمديد قرارداد
صبح امروز در نشست مشترک بين رئيس فدراسيون و سرمربي تيم ملي، توافق اوليه براي ادامه همکاري حاصل شد.
http://www.varzesh3.com/files/Picture/00938223.jpg

به نقل از روابط عمومي فدراسيون فوتبال، در نشست مشترک صبح امروز بين علي کفاشيان و کارلوس کي‌روش، دو طرف نقطه نظراتشان را در زمينه هاي مختلف مطرح و براي ادامه همکاريها اعلام آمادگي کردند.

bahram1989
5th February, 2014, 10:11 PM
کدوم حقیقت ؟؟ اگه پولا خرج ماشده پس چرا استقلال انقدر مشکل مالی داره ...
شمام حق داری با حرفای کی روش حال کنی .... وقتی تیمت 6 ساله هیچ حرفی در مقابل استقلال نداشته وهمه این 6 سال تو جدول زیر استقلال بوده بایدم شب و روز منتظر باشی ببینی کی بر علیه استقلال حرف میزنه و شما برید ازش حمایت کنید .تا شاین این حمایت تسکینی باشه برای اون همه ناکامی.
بهرحال خوش به حال شما که تو اسیا نیستید و هیچ استرسی ندارید ... .وگرنه الان کی روش بر علیه استقلال و سپاهان و پرسپولیس حرف می زد و اون موقع دیگه حرفای کی روش رو واقعیت نمیدونستی .
..............................
راستی شما که چند ساله به یه قوطی حلبی نرسیدید اون موقعی هم که قهرمان می شدید با لابی عابدینی بود .
خدارو شکر خود عابدینی انقدر مرد بود و اعتراف کرد که اگه لابی نمیکردم قهرمان نمی شدیم .

red_girl
6th February, 2014, 08:09 PM
بله میثم حسینی باید اخراج میشد چون لگد زد واین ربطی به خطای شجاع نداره .
شما بازیای 6 امتیازیتونو به داور باختید ؟؟؟؟
پس بازی رفت تراکتور - پرسپولیس چند امتیازی بود ؟
بازی رفت فولاد پرسپولیس چند امتیازی بود ؟
بازی برگشت پرسپولیس - سپاهان چند امتیازی بود ؟
اندو اخراج نشد همونطور که فقط پیام صادقایان 5 بار ارنج و لگد زد و اخراج نشد ....همونطور که خلعتبری ارنج زد و اخراج نشد ... همونطور که کفشگری تو بازی برگشت پرسپولیس - تراکتور اخراج نشد ؟
واقعیت اینه پرسپولیس امسال خیلی از داوری سود کرده (به خصوص تا وقتی که بابک زنجانی ازاد بود )
کدوم 3 تا پنالتی رو قهرمانی نگرفت ؟؟؟؟
همون که 90 % کارشناسا میگفتن هیچ کدومش خطا نبوده ؟؟؟
شما چرا قبول کردن واقعیت براتون سخته ؟؟؟ علی دایی و محمد و مرتضی کریمی و مولایی پارسال همه باهم تو راه اهن بودن ؟؟؟ یعنی اینا یه تیم نیستن ؟اینکه واسه شما محبوب نیستن چیزی رو عوض نمیکنه چون الان علی کریمی هم واسه شما محبوب نیست پارسالم علی دایی واستون محبوب نبود .
من یه سوال دارم الان مولایی واسه کی کارت به کارت کرده ؟

پرسپولیس هرچقدر هم از داوری سود کرده باشه اخرش ضررهاش بیشتر بوده و هرچقدم سود کرده باشه به اندازه استقلال سود نکرده مخصوصا استقلال فصل قبل که فقط و فقط با داور و قهر و آشتیای ترکی قهرمان شد ..
من که گفتم هرچی بگم فرقی نداره چون نرود میخ آهنی در سنگ سخت و شما بازم حرف خودتو میزنی . حرفایی که یک ذره منطق و فکر پشتش نیست و فقط به زبون میاد .. مثل همین جمله داخل پرانتز که "مخصوصا تا وقتی زنجانی آزاد بود" !!!
زنجانی اگر مافیا بود و کاره ای بود که فکری به حال تیم خودش میکرد که چسبیده به ته جدول و سقوط میکنه.
مگه زنجانی کیه که اینقد زنجانی زنجانی میکنی زنجانی چه ربطی به فوتبال داره ؟ زنجانی مگه دلاله مگه منصور عظیمیه ؟ مگه حرف و حدیثی پشت سرش بوده ؟ مگه زنجانی شب قبل بازیا زنگ میزنه به بازیکنای حریف ؟ زنجانی به وزارت نفت بدهکاره و بدهیشو پس بده آزاده . زنجانی تو دوبی و مالزی و کلی کشور دیگه شرکت داره ایرلاین داره کلی اعتبار داره کلی هم به همین دولت کمک کرده و تحریم ها رو براشون دور زده . من اصلا نمیفهمم بابک زنجانی چه ربطی به فوتبال و به پرسپولیس داره و اگه ربطی هم داشته باشه چه ایرادی داره ؟مگه شما چیزی از زنجانی دیدی ؟ مگه زنجانی کاری کرده تو فوتبال ؟ نکنه اونایی که دور و بر سرمربی تیمتون هستن و اون بازیکنایی که کم کاری میکنن و دو کارته میشن و دروازه خالی رو بیرون میزنن و سال بعد میان استقلال رو زنجانی اجیر کرده ؟
مشکل شما اینه که یه چیزی همینطوری شنیدی و میخوای یه چیزی بپرونی الکی . وگرنه زنجانی اگه میخواست کاری کنه واسه تیم بحران زده خودش میکرد که داره سقوط میکنه ..

و اما درباره اینکه مولایی واسه کی کارت به کارت کرده مولایی گفت که وقتی راه آهن بوده قهرمانی بهش زنگ میزنه و میگه "من از سالهای پیش یه طلبی دارم از راه آهن" .. اینم به دایی گفته و دایی گفته قبلیا هرکاری کردن به ما ربطی نداره و من نمیخوام دخالت کنم ..
اینکه قبلن چه کسی به قهرمانی پول داده و چه کاری کرده چه ربطی به دایی داره؟ دایی فقط به خاط این تذکر گرفت از کمیته انظباطی که چرا وقتی مطلع بوده اینا رو اطلاع نداده به فدراسیون . تذکری که دایی گرفت بخاطر این بود ... که خود دایی هم گفت من همون موقع همه اینا رو به علیپور هم گفتم ولی هیچکاری نکردن ..

من بازم میگم نرود میخ آهنی در سنگ سخت نشون به این نشون که کریمی و قهرمانی رو میچسبونی به دایی همونایی که بدترین ظلم رو به دایی کردن فقط میخوای یه چیزی بگی همینطوری . اتفاقا اینا میچسبن به باشگاه خودتون که کریمی گل سالم نوری رو مردود میکنه و تیم دایی دربی رو میبازه . که قهرمانی چند تا پنالتی دربی رو نمیگیره . سال قبلم از همین قضاوتای مورددار داشت مثل اخراج بازیکنای نفت تهران ..
معمولا کسی که خودش میدونه که یه ریگی به کفشش هست به هر چیزی چنگ میزنه که دیگران رو متهم کنه . شما اسم از بابک زنجانی میاری که هیچ ربطی به هیچی نداره . اما خودتونم میدونین هیچکدوم از این حرفا به دایی نمیچسبه دایی هرچیش بد باشه زندگیش کاملا سالمه و داره سالم کار میکنه و اینقدم از خودش مطمئنه که بگه فوتبال پاک نیست و نهادای امنیتی وارد فوتبال بشن . "علی" ها و قهرمانی و کریمی و منصور عظیمی و اینا رو هم نداشته تا حالا . با اقایون کت شلواری و عسلی هم سونا نرفته ..

red_girl
6th February, 2014, 08:25 PM
کدوم حقیقت ؟؟ اگه پولا خرج ماشده پس چرا استقلال انقدر مشکل مالی داره ...
شمام حق داری با حرفای کی روش حال کنی .... وقتی تیمت 6 ساله هیچ حرفی در مقابل استقلال نداشته وهمه این 6 سال تو جدول زیر استقلال بوده بایدم شب و روز منتظر باشی ببینی کی بر علیه استقلال حرف میزنه و شما برید ازش حمایت کنید .تا شاین این حمایت تسکینی باشه برای اون همه ناکامی.
بهرحال خوش به حال شما که تو اسیا نیستید و هیچ استرسی ندارید ... .وگرنه الان کی روش بر علیه استقلال و سپاهان و پرسپولیس حرف می زد و اون موقع دیگه حرفای کی روش رو واقعیت نمیدونستی .
..............................
راستی شما که چند ساله به یه قوطی حلبی نرسیدید اون موقعی هم که قهرمان می شدید با لابی عابدینی بود .
خدارو شکر خود عابدینی انقدر مرد بود و اعتراف کرد که اگه لابی نمیکردم قهرمان نمی شدیم .

تیم شما این چند ساله چیکار کرده ؟ هر سال قهرمان بوده ؟ خوبه 6 ساله با دوپینگ و تبانی ترکی و قهرمانی میرین جلو و آخرشم میرین زیر تیم قهرمان . سال قبلم دیدین که خیلی ضایه س بازم همینطوری ادامه دار باشه ترکی رو بعد 3 ماه قهر برگردوندین قهرمانتون کرد . با خوش خدمتی ترکی و گل بخودی ایران نژاد سپاهان قهرمان شدین بابا .. که اتفاقا همین چند روز پیشم یه پنالتی داد ..
اسیا رفتین چیکار کردین غیر از تونل سازی و خوردن قشنگترین گل سال آسیا و ضدفوتبال مقابل یه تیم درجه 3 تایلندی ؟
ما شیشم هم بشیم ارزشش بیشتر از زیر قهرمان بودنه یه سالم تو کورس باشیم نمیریم زیر قهرمان و دقیقه 96 جام رو ازشون میگیریم .. توروخدا شماها دیگه از لابی حرف نزنین که لابی خودش خجالت میکشه ..

bahram1989
6th February, 2014, 10:20 PM
پرسپولیس هرچقدر هم از داوری سود کرده باشه اخرش ضررهاش بیشتر بوده و هرچقدم سود کرده باشه به اندازه استقلال سود نکرده مخصوصا استقلال فصل قبل که فقط و فقط با داور و قهر و آشتیای ترکی قهرمان شد ..
من که گفتم هرچی بگم فرقی نداره چون نرود میخ آهنی در سنگ سخت و شما بازم حرف خودتو میزنی . حرفایی که یک ذره منطق و فکر پشتش نیست و فقط به زبون میاد .. مثل همین جمله داخل پرانتز که "مخصوصا تا وقتی زنجانی آزاد بود" !!!
زنجانی اگر مافیا بود و کاره ای بود که فکری به حال تیم خودش میکرد که چسبیده به ته جدول و سقوط میکنه.
مگه زنجانی کیه که اینقد زنجانی زنجانی میکنی زنجانی چه ربطی به فوتبال داره ؟ زنجانی مگه دلاله مگه منصور عظیمیه ؟ مگه حرف و حدیثی پشت سرش بوده ؟ مگه زنجانی شب قبل بازیا زنگ میزنه به بازیکنای حریف ؟ زنجانی به وزارت نفت بدهکاره و بدهیشو پس بده آزاده . زنجانی تو دوبی و مالزی و کلی کشور دیگه شرکت داره ایرلاین داره کلی اعتبار داره کلی هم به همین دولت کمک کرده و تحریم ها رو براشون دور زده . من اصلا نمیفهمم بابک زنجانی چه ربطی به فوتبال و به پرسپولیس داره و اگه ربطی هم داشته باشه چه ایرادی داره ؟مگه شما چیزی از زنجانی دیدی ؟ مگه زنجانی کاری کرده تو فوتبال ؟ نکنه اونایی که دور و بر سرمربی تیمتون هستن و اون بازیکنایی که کم کاری میکنن و دو کارته میشن و دروازه خالی رو بیرون میزنن و سال بعد میان استقلال رو زنجانی اجیر کرده ؟
مشکل شما اینه که یه چیزی همینطوری شنیدی و میخوای یه چیزی بپرونی الکی . وگرنه زنجانی اگه میخواست کاری کنه واسه تیم بحران زده خودش میکرد که داره سقوط میکنه ..

و اما درباره اینکه مولایی واسه کی کارت به کارت کرده مولایی گفت که وقتی راه آهن بوده قهرمانی بهش زنگ میزنه و میگه "من از سالهای پیش یه طلبی دارم از راه آهن" .. اینم به دایی گفته و دایی گفته قبلیا هرکاری کردن به ما ربطی نداره و من نمیخوام دخالت کنم ..
اینکه قبلن چه کسی به قهرمانی پول داده و چه کاری کرده چه ربطی به دایی داره؟ دایی فقط به خاط این تذکر گرفت از کمیته انظباطی که چرا وقتی مطلع بوده اینا رو اطلاع نداده به فدراسیون . تذکری که دایی گرفت بخاطر این بود ... که خود دایی هم گفت من همون موقع همه اینا رو به علیپور هم گفتم ولی هیچکاری نکردن ..

من بازم میگم نرود میخ آهنی در سنگ سخت نشون به این نشون که کریمی و قهرمانی رو میچسبونی به دایی همونایی که بدترین ظلم رو به دایی کردن فقط میخوای یه چیزی بگی همینطوری . اتفاقا اینا میچسبن به باشگاه خودتون که کریمی گل سالم نوری رو مردود میکنه و تیم دایی دربی رو میبازه . که قهرمانی چند تا پنالتی دربی رو نمیگیره . سال قبلم از همین قضاوتای مورددار داشت مثل اخراج بازیکنای نفت تهران ..
معمولا کسی که خودش میدونه که یه ریگی به کفشش هست به هر چیزی چنگ میزنه که دیگران رو متهم کنه . شما اسم از بابک زنجانی میاری که هیچ ربطی به هیچی نداره . اما خودتونم میدونین هیچکدوم از این حرفا به دایی نمیچسبه دایی هرچیش بد باشه زندگیش کاملا سالمه و داره سالم کار میکنه و اینقدم از خودش مطمئنه که بگه فوتبال پاک نیست و نهادای امنیتی وارد فوتبال بشن . "علی" ها و قهرمانی و کریمی و منصور عظیمی و اینا رو هم نداشته تا حالا . با اقایون کت شلواری و عسلی هم سونا نرفته ..
1-در مورد سود و ضرر پرسپولیس از داوری من که اومدم تو ارتش سرخ تمام بازیایی که به نفعتون بود رو نوشتم و کسی نتونست جوابمو بده .... و کاملا ثابت کردم تیمتون از داوری کلی سود کرده.
2- در مورد بازیهای 6 امتیازی هم که جوابتون رو دادم واز اونجایی که جوابی ندادید مشخصه اینکه تیم شما تو بازیهای 6 امتیازی از داوری ضرر کرده فقط یه توهمه .
3- اینکه شما کلی در مورد بابک زنجانی توضیح داید وسعی کردید اونو یه تاجر موفق جلوه بدید خیلی جالبه .... قضیه خیلی ساده س ...کسی نگفته بابک زنجانی زنگ زده به بازیکن حریف (چون علی دایی خودش استاد لابیه و تیم کاملی هم داره ) اتهام بابک زنجانی اینه که 2 میلیارد و 60 میلیون یورو از پول دولت رو بالا کشیده و با قسمت کوچیکی از همون پول شده خیر باشگاه پرسپولیس (بازیکن میخره ... محرومیت رو کاهش میده - قرمز رو میکنه زرد و ....)
واقعا چرا تا بابک زنجانی ازاد بود هیچ حرفی از بی پولی باشگاه پرسپولیس نبود ؟ چرا تمرینا تعطیل نمیشد ؟

4- داری حرفای خود مولایی رو میزنی ؟
یعنی به خطر تماس قهرمانی با مولایی ....مولایی محروم شد ؟؟
بعدشم این روایت که مولایی فقط به دایی خبر داده اونم گفته به ما ربطی نداره خیلی خنده داره ...چون ثابت شده مولایی خودش کارت به کارت کرده
اگه کریمی به دایی بدترین ظلم رو کرد چه طوری بعدن همه با هم رفتن تو راه اهن و با تلاش خودشون تونستند راه اهن رو تو لیگ برتر نگه دارن ؟
5- اینکه قهرمانی 3 تا پنالتی تو دربی براتون نگرفته خیلی جالبه ؟؟ کی گفته 3 تا پنالتی براتون نگرفتن ؟ حتما علی دایی که پروفسورای داوری داره ؟ محض اطلاعتون نصیرزاده - فنایی - 2مرادی - نظری - حمیراد - افشاریان و ... همه گفتن هیچ کدوم از اونا پنالتی نبوده .
6- دقیقا این حرفا به دایی میچسپه .از همون سال اول که مربی سایپا بود تا همین الان داره شبو روز با خدا لابی میکنه .اینکه گفته که نهادهای امنیتی هم بیان دلیلش مشخصه ... دایی به اندازه کافی گردن کلفت هست که کسی نتونه باهاش برخورد کنه .

تیم شما این چند ساله چیکار کرده ؟ هر سال قهرمان بوده ؟ خوبه 6 ساله با دوپینگ و تبانی ترکی و قهرمانی میرین جلو و آخرشم میرین زیر تیم قهرمان . سال قبلم دیدین که خیلی ضایه س بازم همینطوری ادامه دار باشه ترکی رو بعد 3 ماه قهر برگردوندین قهرمانتون کرد . با خوش خدمتی ترکی و گل بخودی ایران نژاد سپاهان قهرمان شدین بابا .. که اتفاقا همین چند روز پیشم یه پنالتی داد ..
اسیا رفتین چیکار کردین غیر از تونل سازی و خوردن قشنگترین گل سال آسیا و ضدفوتبال مقابل یه تیم درجه 3 تایلندی ؟
ما شیشم هم بشیم ارزشش بیشتر از زیر قهرمان بودنه یه سالم تو کورس باشیم نمیریم زیر قهرمان و دقیقه 96 جام رو ازشون میگیریم .. توروخدا شماها دیگه از لابی حرف نزنین که لابی خودش خجالت میکشه ..

استقلال این چند ساله 2 بار قهرمان لیگ شده ...هر سال سهیمه اسیا رو گرفته ... هر سال لیگ واسش 34 هفته بوده (نه مثل بعضی تیمها که یکی دو سال لیگ واسش 10 هفته بوده)
واز همه مهمتر 5 سال متوالی بالاتر از پرسپولیس بوده یا به عبارتی 5 سال متوالی پرسپولیس زیر استقلال بوده ...
خریدن بازیکن که تخصص شماست اون از حماسه میثاق معمارزاده که شمارو پس از سالها قهرمان کرد . وهمین امسالم فرزاد حاتمی فیکس تیمش بود تو 5 هفته اول 3 تا گل زد ... و بعد در مقابل شما یه گل به خودی زد و در ادامه بازی هر توپی که بهش می رسید پاس میداد به بازیکنای شما و فرکی مجبور شد تعویضش کنه و در ادامه لیگم بهش بازی نداد تا در نیم فصل بیاد پرسپولیس همون تیمی که وعده ش رو بهش داده بودن .
بازی مس و پرسپولیس و شاهکاره رودباریان رو هم یادمون نرفته . هفته قبلم شجاع یه پاس گل اروپایی داد ... واسه دروازه خالی هم برو بازی رفت مس و پرپسپولیس رو نگاه کن ببین چه جوری مسی ها توپو از دو قدمی زدن بیرون .

اما اسیا :
اولا همینکه رفتیم اسیا ما خوشحال شدیم .... دوما همینکه ما رفتیم اسیا و رقیبمون نرفته و مجبور یه هفته طرفدار قطر یه هقته طرفدار امارت... طرفدار عربستان ...طرفدار تایلند و... بشه ما کلی لذت بردیم .
همینکه کاپیتان تیم رقیب توهم بازی کردن با توپ باشگاه های اسیا رو داره ما خیلی خیلی خوشحال شدیم .
بهترین تیم غرب اسیا هم شدیم .... رفتیم نیمه نهایی اسیا .
ضمن اینکه همون تیم درجه 3 تایلند اومد یک چهارم اسیا ... چیزی که شما حتی تو رویاهاتونم نمیتونید بهش برسید .

Sepehr11
7th February, 2014, 03:24 AM
بحث دیگه کاملا سرخابی شده . اولاش یکم به تیم ملی و کیروش و اینا ربط داشت ولی الان دیگه اصلا نداره

لطفا اگه میخواید به کل کلتون ادامه بدید به تاپیکهای سرخابی برید .
پستی در ادامه راجع به این موضوع در این تاپیک داده بشه حذف میشه :53:

Meysam
7th February, 2014, 12:32 PM
به نظر من لباس تیم ملی برای جام جهانی خیلی زیبا طراحی شده.:53:

دیلی‌میل: پیراهن ایران درکنار آلمان و اسپانیا جزو زیباترین‌های البسه جام جهانی (http://www.parsfootball.com/permalink/58606%D8%AF%DB%8C%D9%84%DB%8C%E2%80%8C%D9%85%DB%8C %D9%84:%20%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%20% D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%20%D8%AF%D8%B1%DA%A9 %D9%86%D8%A7%D8%B1%20%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%8 6%20%D9%88%20%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%86%DB%8C% D8%A7%20%D8%AC%D8%B2%D9%88%20%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8 %A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%D B%8C%20%D8%A7%D9%84%D8%A8%D8%B3%D9%87%20%D8%AC%D8% A7%D9%85%20%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C.html)

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
7th February, 2014, 06:19 PM
لباس قرمز رنگ تیم ملی خیلی زیبا تر هست ، اون نوار قرمز رو پیراهن سفید یکم نادخ هست ، بدون ِ یوزش یکم شبیه پیراهن تیم ملی پرتغال چند سال پیش هم هست البته.:23:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
8th February, 2014, 06:09 PM
در بازي ايران و نيجريه سهميه تماشاگران ايراني 1840 نفر، در بازي ايران و آرژانتين 3292 نفر و در بازي ايران و بوسني 2748 نفر است.

سهمیه تماشاگران ایرانی هم مشخص شد که در هر صورت کاچی بهتر از هیچی!

+ 700 تا دیگه که فدراسیون تخس میکنه بین عزیز دردانه ها!:4:

کاش قسمت شه:Smilebb (77): یکی از 3992 نفر ایرانی حاضر در بازی تیم ملی برابر قهرمان مسابقات باشم . . .:4:

پ ن:نیجریه هم بازی با کرواسی رو در نیمه های اسفند تقریباً قطعی کرد.گینه بیسائو رو عشقست!

Meysam
12th February, 2014, 01:03 PM
تا به اینجا بازی مقابل گینه و ترینیداد قطعی شده! خیلی مسخرست با این شرایط میخوایم تو جام جهانی هم بازی کنیم!

بچه ها تو نظرسنجی فینال جام حذفی شرکت کنید:

|| برنده فینال جام حذفی || (http://anjoman.parsfootball.com/showthread.php?t=7266)

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
13th February, 2014, 02:36 AM
مث اینکه بازی با آفریقای جنوبی هم هست ، گفته میشد تائید کردن این بازی رو.

اینجور که بوش میاد تمرکز اصلی رو نیجریه هست!:kahvecy0:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
13th February, 2014, 08:39 PM
خب سقوط آزاد در رده بندی فیفا با بی تحرک موندن آغاز شده و در اولین گام 4 رده سقوط کردیم!:sleep:

با اینحال هنوز هم تیم اول قااره هستیم . . .

38- ايران

50- ژاپن

53 - استراليا

57- ازبکستان

58- امارات

61- کره‌جنوبي

69- اردن

75- عربستان

80- عمان

88- چين

Meysam
15th February, 2014, 02:28 PM
از تمدید قرارداد کی روش تا 2018 خوشحالم. بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی خودشه.
هر نتیجه ای ایران تو جام جهانی بگیره بازم با تمدید قرارداد کی روش موافقم.

A r y A
17th February, 2014, 06:29 PM
داوران‌قرقيزستاني‌ديدارا يران-کويت‌راقضاوت‌مي‌کنند
بر اساس اعلام کنفدراسيون فوتبال آسيا، ديدار تيم هاي ملي ايران و کويت را داوراني از کشور قرقيزستان قضاوت مي‌کنند.
http://www.varzesh3.com/files/Picture/00944898.jpg

به نقل از سايت رسمي فدراسيون فوتبال، ديميتري ماشنستوف، به همراه سرگي گريشوچنکو و چيني بکوف ضميربک از کشور قرقيزستان ديدار تيم‌هاي ايران و کويت را در ورزشگاه انقلاب کرج قضاوت مي‌کنند. داورچهارم اين بازي فيزولين تيمور از قرقيزستان است.

ناظر داوري از کشور اردن و ناظر بازي از کشور سريلانکا انتخاب شده است.

بازي ايران و کويت روز دوشنبه 12 اسفند 92 در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار مي شود.

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
18th February, 2014, 01:45 PM
کیروش تمدید نکرده هنوز ، باید دمش رو ببینن بلکه تمدید کنه ، فعلاً برنامشون اینه تا 2018 با کیروش تمدید کنن!

البته بعید نیست همش خواب و خیال باشه ، اینطوری میگم بازیکنا دور ور ندارن مث جام جهانی قبل . . .:23:

Sir Amir United
18th February, 2014, 03:23 PM
(http://anjoman.parsfootball.com/getlink.php?i=aHR0cDovL21lZGlhLmphbW5ld3MuaXIvT3Jp Z2luYWwvMTM5Mi8wOC8xNS9JTUcwNzI4MzQ0Ny5qcGc,&title=همسر فوتبالیست مشهور مچ او را گرفت؛ کدام مربی تا 10 شب تمرین می گذارد؟!)
به گزارش سرویس ورزشی بی باک، رفته بودیم سر تمرین یک تیم بزرگ تا از نزدیک شرایط این تیم را ببینیم که وقتی صحبت از یکی از ستارگان افول کرده فوتبال‌مان شد، یکی از همراهان همیشگی سرمربی تیم معروف حرف‌های جالبی زد.

طرف می‌گفت: مدت‌ها پیش یک روز با آقای سرمربی بودیم و داشتیم به مراسم ختم یکی از پیشکسوتان و دوستان مشترک می‌رفتیم که تلفن‌همراه ایشان زنگ خورد.

آن طرف خط همسر یکی از بازیکنان خوب و موثر ما بود که با گله‌مندی از آقای سرمربی پرسید: «آقای... آخر چرا هر روز تا ساعت 10 شب برای بازیکنان تمرین می‌گذارید؟! ناسلامتی این فوتبالیست‌ها هم خانواده و زن و بچه دارند و این همه تمرین باعث مشکل در زندگی خانوادگی ما شده است!»

آقای سرمربی هم هاج و واج گفت: «ولی خانم ما کی تا ساعت 10 شب تمرین گذاشتیم؟ حتما اشتباهی رخ داده و...!»

اینجا بود که همسر ستاره فوتبال متوجه دروغ‌های او شد و هر چه آقای سرمربی سعی کرد طرف را آرام کند، نشد که نشد!

فردای آن روز آقای سرمربی ستاره را سر تمرین صدا زد و به صورت خصوصی با او به صحبت پرداخت. از اشتباهات بازیکنان بزرگی گفت که یک تریلی هم اسم آنان را نمی‌کشد و الان تک و تنها، بی‌پول و خمار گوشه خانه افتاده‌اند و...

خلاصه از هر دری حرف زد تا به تلفن شب گذشته همسر آقای فوتبالیست رسید و کلی او را نصیحت کرد که سرش به کارش باشد و اسیر حاشیه‌های رنگارنگ پایتخت نشود، اما این پند و اندرزها هرگز به خرج طرف نرفت!

راستی طرف را شناختید؟!

اگر هم نشناختید ایرادی ندارد، فقط همین قدر بدانید که این ستاره فوتبال یا به عبارت بهتر ستاره سابق فوتبال به شهر و دیار خود برگشته و به عنوان یک بازیکن معمولی در حال توپ زدن است...

بازیکنی که می‌توانست در جام‌جهانی برزیل عصای دست کارلوس کی‌روش باشد و قدر خود را ندانست که ندانست!

بچه ها به نظرتون این کدوم فوتبالیست میتونه باشه؟؟؟

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
27th February, 2014, 09:25 PM
یک جنسند یا دو جنس؟

http://www.footballmedia.net/images/1540/16_8802201513_L600.jpg

از حق نباید گذشت که فدراسیون فوتبال دوران علی کفاشیان توجه ویژه ای به فوتبال بانوان دارد.اصلا یکی از دلایی که فیفا پشت علی کفاشیان هستند تا او بر خلاف خبرهایی که مبنی بر تغییرش در فدراسیون فوتبال شنیده می شود ، توجه ویژه این فدراسیون به فوتبال رده های پایه و فوتبال بانوان در رده های محتلف سنی است.در فدراسیون فوتبال 9 تیم ملی بانوان در رده های مختلف ساماندهی شده است که در تاریخ فوتبال ایران حتی در روزهای پیش از انقلاب که فدراسیون در دست کامبیز آتابای بود و ادعای توجه ویژه به فوتبال بانوان را داشت بی نظیر است.اردوها و سفرهای خارجی و بالاخره تمرینات منظم وبرگزاری لیگهایی که مرتب در تیم های باشگاهی فوتبال بانوان روبروی هم قرار می گیرند. در زمان فدراسیون دادکان، فوتبال بانوان ایران هنوز صاحب تیم چمنی نبود و بازیکنان بانو باید در سالن بازی می‌کردند.اما در همان دوره لیگ بانوان که سالی یک بار برگزار می‌شد، هیجان بالایی داشت.اما در یکی هفته گذشته خبرهایی مبنی بر حضور بازیکنان دو جنسه در تیم ملی بزرگسالان بانوان به گوش رسید که موجی رسانه ای به راه انداخت و باعث شد تا حتی توجه جهانیان هم به این ماجرا جلب شود.این ماجرا با شکایت باشگاه شن سا از گلر تیم عقاب در لیگ فوتبال بانوان پرونده جنجالی حضور دوجنسه ها در لیگ و تیم ملی فوتبال بانوان ایران را رسانه ای کرد.البته ماجرا به اینجا ختم نشد و حضور چهار بازیکن دو جنسه هم در تیم ملی بزرگسالان توجه همگان را به خود جلب کرد.چهار بازیکن دو جنسه که وقتی به عکس تیمی تیم ملی بزرگسالان بانوان هم نگاه می کنیم دو جنسه بودن چهار بازیکن از روی خصوصیات ظاهری به نظر می رسد.

وقتی ممکن است « پستر» یا «دخسر» باشند!

ماجرای آقا کاستر یا سمانیا خانم را که به یاد می آورید. کاستر سمانیا 18 ساله دوست داشت دختر باشد. او نیمی از وجودش دختر بود و با همین جنسیت نصفه نیمه بود که در مسابقات دوومیدانی بانوان جهان شرکت کرد و برای آفریقای جنوبی مدال طلا گرفت اما تنها دقایقی پس از این قهرمانی، رسوایی بزرگی به پا شد و همه چیز به هم ریخت. او از نظر کمیته پزشکی فدراسیون جهانی پسر محسوب می‌شد چون نیمی از وجودش هم پسرانه بود. کاستر دوجنسه همراه با مدالش اشک می‌ریخت. او تیتر اول همه رسانه‌های جهان شده بود و همه داشتند درباره شخصیتش سخن می‌گفتند؛‌ اینکه دختر است یا پسر.به قول یکی از دوستان « پستر» بود یا به قول ما « دخسر»! از راز مگوی فوتبال بانوان ایران که تا به حال همه با هم درگوشی فقط درباره‌اش پچ‌پچ می‌کردند، رسانه‌ای شد تا شوکی به جامعه ورزش کشور وارد شود. این بار هم این مرتضوی‌نژاد مدیرعامل باشگاه شن‌سای ساوه بود که از رسوایی بزرگی پرده برمی‌داشت. او که پیش از این با فدراسیون بر سر تیم فوتسالش به بن‌بست رسید، این‌بار با رسانه‌ای کردن گزارش دوجنسه‌ها، خبرساز شد. ماجرای درگیری دو بازیکن تیم بانوان شن‌سا با گلر تیم عقاب آغازی بود برای انتشار حقیقتی که تا به حال واهمه از پرداختن به آن وجود داشت.حدود پنج ماه پیش هم محمد مرتضوی‌نژاد، مدیرعامل باشگاه شن‌سای ساوه طی نامه‌ای خطاب به علی کفاشیان خواستار رسیدگی و محرومیت دوجنسه‌ها در فوتبال زنان شد که به دنبال این اتفاق رئیس فدراسیون فوتبال در جلسه‌ای با مرتضوی‌نژاد به بحث درخصوص این مسئله نشست، هرچند این نشست نتیجه‌ای نداشت اما کفاشیان به صدور دستور رسیدگی این موضوع در کمیته بانوان فدراسیون قناعت کرد.اما مثل اینکه ماجرا فقط به اینجا ختم نمی شد.

فدراسیون واکنش نشان می دهد

این روزها علی کفاشیان و زیر مجموعه اش خودش و سایر اعضای هیات رئیسه و روسای کمیته های فدراسیون فوتبال را ممنوع المصاحبه کرده اند و فقط از طریق سایت فدراسیون می شود از نقطه نظرات آنها مطلع شد.سایت فدراسيون فوتبال در مطلبي اعلام كرد كه چون تاكنون بازيكني براي تست تكميلي دوجنسه‌ بودن معرفي نشده است، پس در فوتبال بانوان دوجنسه‌اي نداريم! سايت فدراسيون فوتبال درمورد حضور دوجنسه‌ها در فوتبال بانوان دراين باره نوشت: کميته‌ پزشکي فدراسيون فوتبال کليه تيم ها را زير نظر دارد و چنانچه از نظر پزشک فردي مشکوک باشد قطعا معاينات وتست‌هاي تکمليي انجام خواهد شد. هم‌چنين فدراسيون فوتبال اعلام كرده است كه اين فدراسيون آمادگي دارد، چنانچه از سوي کادر پزشکي هر يک از تيم هاي حاضر در مسابقات داخلي بازيکني مورد ترديد قرار گيرد از وي نيز تست‌هاي تکميلي را به عمل آورده که تاکنون چنين گزارشي وجود نداشته است، لذا بر اين اساس وجود بازيکنان زن با جنسيت مجهول (دوجنسه) تکذيب مي شود. در ادامه مطلب فدراسيون فوتبال آمده است: کميته‌ي پزشکي فدراسيون به منظور افزايش حساسيت غربالگري و شناسايي موارد احتمالي قبل ازعقد قرارداد توسط باشگاه‌ها نيز با تشکيل کميسيون تخصصي و تدوين آئين نامه اين مسئله (دوجنسي بودن) را مورد توجه قرار داده که به زودي ابلاغ و کليه بازيکنان قبل از عقد قرارداد مورد معاينات پزشکي قرار خواهند گرفت. هم‌چنين هاشميان، رئيس کميته‌ پزشکي فدراسيون هم در این باره گفته است نزديک به 4 ماه است که کميسيون تخصصي با حضور متخصصان صاحب نظر در کميته پزشکي تشکيل شده و آئين نامه اجرايي مربوطه را که در مراحل نهايي آن است، تنظيم کرده است که پس از تصويب در هيات رئيسه فدراسيون ابلاغ خواهد شد. مطلب سايت فدراسيون فوتبال كه با تيتري از هاشميان با عنوان "در تيم‌هاي ملي بانوان دو جنسه نداريم" درحالي بر روي خروجي اين سايت قرار گرفته كه در متن خبر اشاره‌اي به اين عنوان نشده است!. هرچند كه اگر چنين عبارتي در متن خبر هم قيد مي‌شد، دليلي بر رد وجود دوجنسه‌ها در ليگ فوتبال بانوان نبود، چرا كه ظاهرا خود مسوولان فدراسيون فوتبال نيز حاضر نشد‌ه‌اند با قاطعيت عدم وجود دوجنسه‌ها را در ليگ فوتبال بانوان رد كنند و همیشه تاكيد دارند كه در تيم‌ ملي بانوان! چنين مواردي يافت نشده است.اینکه نمی شود.می شود؟

شنیده ها درباره بحران دوجنسه ها

البته در این باره کمیته وتبال بانوان هم بیکار ننشست.کمیته بانوان فدراسیون فوتبال با قدرت چنین اتهامی را تکذیب کرد. این درحالی بود که بازیکنان و مربیان تیم شن‌سا شک نداشتند آنکه در دروازه عقاب قرار گرفته، دختر نیست. آنها این موضوع را به مدیر تیم شان گفتند؛ «می‌گفتند چهره و شرایط فیزیکی این دروازه‌بان و حتی تن صدایش کاملاً نشان می‌داده که او نمی‌تواند دختر باشد. تازه ما به او شک داریم و گفتیم از این بازیکن تست بگیرند.» مدیرعامل شن‌سا با شکایتش از این بازیکن کرمانشاهی به کمیته انضباطی استارت رسیدگی به پرونده‌ای جنجالی را در ورزش ایران رقم زده است.خود او در این باره می‌گوید: «این مسئله، موضوع ترسناکی نیست و ممکن است در هر زن و مردی هورمون‌های جنس مخالف وجود داشته باشد. فوتبال رشته‌ای خشن و درگیرانه است. بنابراین این احتمال می‌رود که بانوان به سمت این خصوصیات کشیده شوند که موضوع بحث من این افراد نیستند، برخی بازیکنان هم مشکلات ژنتیکی دارند.» او ادعایش را باورپذیرتر هم می کند: «حتی در تیم شن‌سا یک مورد وجود داشت که پیش از آغاز لیگ او را برای مراجعه به پزشک کنار گذاشتیم. چند ماه پیش در جلسه‌ای با رئیس کمیته فنی پزشکی بانوان فدراسیون فوتبال، او پذیرفت که دوجنسه‌ها در لیگ حضور دارند. متأسفانه آن زمان فدراسیون فوتبال تصمیم گرفت که این موضوع باز نشده و به آن پرداخته نشود.»

حضور دو جنسه ها عادی است

حضور دوجنسه‌ها در فوتبال بانوان البته اتفاق جدیدو عجیب و وحشتناکی نیست و حتی شنیده شده برخی از بازیکنان یک جنسه تیم ملی فوتبال بانوان ایران معتقدند در تیم 21 نفره آنها 5 بازیکن دوجنسه وجود دارد. بازیکنانی که از دروازه تا هافبک و خط حمله برای مربیان ملی بازی می‌کنند و چهره‌های شاخص ملی هم هستند. البته شهرزاد مظفرسرمربی که شایعه استعفایش هر روز شنیده می شود به شدت چنین خبری را تکذیب می‌کند. مربی تیم ملی فوتبال ایران که قرار است به زودی جای خود را به مربی اوکراینی می‌دهد، در این باره می‌گوید: «این حرف‌ها را بازیکنانی می‌زنند که در تیم فرصت بازی به‌دست نمی‌آورند. اصلاً مگر می‌شود به خاطر نوع صدای یک بازیکن به او تهمت زد. این‌ها فقط می‌خواهند دیگران را خراب کنند. همه بازیکنان تیم من دختر هستند و ما تیمی بی‌مشکل را از این بابت داریم.» این درست همان عقیده‌ای است که فریده شجاعی نایب رئیس بانوان فدراسیون دارد. او در این باره می‌گوید: «در همه تیم‌ها این حرف و حدیث‌ها وجود دارد. در مسابقات جهانی دوومیدانی نیجریه به قهرمان مسابقات اتهام دوجنسه بودن وارد شد که پس از انجام آزمایشات ثابت شد که چنین مشکلی وجود ندارد. برخی هورمون‌ها در بعضی بازیکنان وجود دارد؛ ولی دلیل نمی‌شود که آنها مرد باشند.»البته او درحالی ماجرا را تکذیب می‌کند که همراه با مظفر متهمند که آگاهانه مانع از انجام تست پزشکی از بازیکنان مشکوک تیم شده‌اند. بازیکنانی که یکی از مربیان لیگی درباره شان گفته است: «مگر می‌شود بازیکنانی قوی‌هیکل، با سرعت بسیار بالا، با صدای بم و ظاهری شبیه به مردان را که فقط شبیه به دختران روسری سر می‌کنند دید و گفت که دوجنسه در فوتبال زنان وجود ندارد؟»همان زمان هم البته این اتهام حضور دوجنسه‌ها در میان بازیکنان زن وجود داشت. آن زمان بازیکنی به اسم «م_ی» از ستاره‌های لیگ بود. او اما مدت زیادی نگذشت که با عمل جراحی جنسیتش را تغییر داد و پسر شد. این اتفاق برای یکی دیگر از بازیکنان تیم ملی هم افتاده است. بازیکنی به نام «ز» و البته غیر از او هنوز 5 یار مشکوک دیگر هم برای تیم ملی بازی می‌کنند اما شجاعی حاضر نیست از این بازیکنان تست گرفته شود.

چهارتا شد پنج تا؟

مسوولان شن سا هم ابته بیکار ننشستند و بعد از بازي با حضور در کميته انضباطي فدراسيون فوتبال خواهان بررسي اين موضوع شدند.در همين راستا مجتبي شريفي رئيس کميته انضباطي فدراسيون فوتبال رسيدگي سريع به ادعاي اين بازيکن عقاب را درخواست کرد.ادعاکنندگان وجود دوجنسه ها در فوتبال بانوان نيز با استناد به ويژگي هاي ظاهري متفاوت برخي بانوان فوتباليست از جمله صداي بم، سرعت دوندگي بالا، اندام و ماهيچه هاي قوي تر، قدرت بدني بيشتر و وجود موهاي زائد صورت را دليل ظاهري اين ادعا بيان مي کنند.اما کميته بانوان فدراسيون فوتبال پس از پيگيري محرمانه اين موضوع را تکذيب کرد. علاوه بر مديرعامل شن ساي ساوه يکي از سرمربيان شاغل در ليگ فوتبال زنان (که نمي خواهد نامش فاش شود) حضور دوجنسه ها در فوتبال زنان را تاييد مي کند. اين مربي از تغيير جنسيت پنج بازيکن در فوتبال زنان خبر مي دهد و مي گويد؛ اسناد اين تغيير جنسيت ها در پزشکي قانوني موجود است.در مقابل اين ادعاها فريده شجاعي نايب رئيس زنان در فدراسيون فوتبال حضور هرمافروديت ها را در ليگ برتر فوتبال زنان به شدت تکذيب مي کند. به گفته فريده شجاعي پيش از مسابقات جام ملت ها بنا بر ادعاي يکي از مربيان زن ايران و ارسال نامه يي به AFC چهار بازيکن تيم ملي ايران متهم به دوجنسه بودن شدند. پس از ورود تيم ايران به تايلند بلافاصله اين چهار بازيکن توسط کميته پزشکي مسابقات براي انجام معاينات و برخي آزمايشات مانند آزمايش خون، هورمون و.. احضار شدند. پس از آن کميته برگزاري مسابقات اجازه داد اين بازيکنان در رقابت ها حضور پيدا کنند و اعلام کرد ظرف 20 روز آينده نتيجه را به فدراسيون ايران گزارش مي کند. در نهايت به فدراسيون ايران اعلام شد هر چهار بازيکن در سلامت کامل به سر مي برند و مشکلي تحت عنوان «دوجنسه بودن» ندارند. رئيس کميته انضباطي در این باره اعلام مي کند در صورت اينکه اين مساله احراز نشود، با مدعيان برخورد خواهيم کرد؛ «طبق مواد 47 و 33 براي مدعيان تنبيهاتي در نظر گرفته شده است. براي چنين فردي به نحو اختياري يا اجتماعي تنبيهاتي نظير توبيخ، جريمه، محروميت جلسه يي يا دوره يي يا دائمي در نظر خواهيم گرفت.»

اظهارات جالب رئیس کمیته فوتبال بانوان

البته شجاعي ، رئیس کمیته فوتبال بانوان این را هم می گوید که يكي از بازيكناني كه به عنوان دو جنسه روي آن تمركز شده است، تست سلامتي نداده و در تيم ملي هم حضور ندارد. ما از او دعوت نكرديم و به وي اعلام شده كه تا زماني كه مدارك پزشكي مويد سلامتي‌اش را به فدراسيون تحويل ندهد، نمي‌توانيم او را به تيم ملي دعوت كنيم. او در تيم باشگاهي هم نمي‌تواند بازي كند چون ما به او اجازه بازي نمي‌دهيم.شجاعی ادامه می دهد که البته ما نمي‌خواهيم خودمان را زير سوال ببريم و در اين راستا سعي مي‌كنيم به لحاظ فرهنگي محيطي پاك را براي بانوان ايجاد كنيم. به لحاظ وجداني، كار بسيار بدي است كه ما به اين مسايل تمركز كنيم. اگر بازيكنان ما مشكلي داشتند AFC به ما اعلام مي‌كرد. متاسفانه اين موضوع در داخل كشور مطرح مي‌شود و همه مي‌پذيرند؛ ولي خارجي‌ها سلامت بازيكنان ما را تاييد مي‌كنند. همچنين شهرزاد مظفر، سرمربي سابق تيم ملي بانوان نيز بيان اين مطالب را از روي غرض ورزي‌هاي شخصي مي‌داند : ما بايد براي خودمان خط قرمز بگذاريم و پا را از حد لازم فراتر نگذاريم. نبايد به خاطر مسايل شخصي با حيثت و آبروي كسي بازي كرد. نبايد به خاطر مسايل داخلي اين مسايل را آن قدر دامن بزنيم كه چهار بازيكن لطمه بخورند. يعني فوتبال زنان آن قدر بي‌ارزش است كه به خاطر دعواهاي شخصي مسايل كذب را وارد آن كنيم. مظفر مي‌گويد كه وقتي اين مساله طرح مي‌شود بايد بدانيم كه وضعيت ظاهري يك فرد دو جنسه به چه شكلي است. او معتقد است كه يك متخصص نيست و در اين زمينه وظيفه‌اي هم ندارد؛ ولي چهار سال با بازيكنان ملي‌پوش كار كرده و به پاكي و سلامتي آنها ايمان دارد. طرح اين مسايل در فوتبال زنان باعث شرمندگي است. اميدوارم با اثبات دروغ پردازي‌هاي مدعيان روسياهي برايشان باقي بماند. »با وجود ادعا‌هاي مدعيان وجود دوجنسه در فوتبال زنان و انكار مسوولان و دست‌اندركاران فوتبال بانوان، به نظر مي‌رسد كه پيشنهاد مديرعامل شن‌ساي ساوه مبني بر صدور كار ژنتيكي براي تاييد سلامت بانوان شاغل در ليگ، راه مناسبي براي برون رفت از اين شرايط عجیب و غریب باشد .البته با نگاهی به بازیکنان فوتبال بانوان خارجی می بینید که لطافت زنانه همچنان در آنها وجود دارد و ساختار بدنشان در اکثر بازیکنان ظریف به نظر می رسد.البته در ورزشکاران شنا و ورزشهای رزمی بانوان بیشتر این موارد یافت می شود.اما حتی شنیده شده در تیم های بسکتبال و حتی والیبال زنان ایران از این دست اتفاقات دو جنسه ها دیده شده است

در راستای بحث موجود در ارتش . . .مقاله جالبی هست ، حتماً بخونید . . .

Meysam
28th February, 2014, 11:46 AM
به نظر من این مباحثی که در مورد فوتبال بانوان مطرح میشه واقعا زشته!
درسته چند تا بازیکن دوجنسه تو فوتبال بانوان بازی میکنند. اما همشون که اینطوری نیستن.
کلی خانم هستند که عاشق فوتبال هستند و تو تیم های مختلف بازی میکنند. بعد از انتشار این مطالب اینا جلو دوستان و فامیلاشون چه نگاهی بهشون میشه؟
به جای اینکه فرهنگ سازی کنند واسه ورزش زنان، اینطوری سرکوب میشن و خانواده هاشون جلوی فوتبال بازی کردنشونو میگیرن!

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
28th February, 2014, 12:02 PM
سوای بحث های پزشکی و انسانی ، حس خوبی به حضورشون ندارم...:23:

==

23 بازيکن تيم ملي فوتبال از امروز اردوي تدارکاتي خود را زير نظر کادرفني استارت زدند.
مجتبي جباري، مهرداد جماعتي، بختيار رحماني، امير حسين صادقي، آندرانيک تيموريان، سوشا مکاني،احمد آل نعمه، پژمان منتظري، سيدجلال حسيني، قاسم حدادي فر، محمدرضا خلعتبري، حسين ماهيني، رضا حقيقي، هاشم بيگ زاده، مسعود شجاعي، محسن بنگر، مهرداد پولادي، پيام صادقيان، رضا نوروزي، جواد نکونام، خسرو حيدري، حامد لک و محمدرضا خانزداه 23 بازيکني هستند که بعدازظهر امروز وارد اردوي تدارکاتي شدند.

مهرداد بيت آشور بامداد جمعه وارد تهران خواهد شد، دانيال داوري به همراه عليرضا جهانبخش، اشکان دژاگه و رضا قوچان‌نژاد نيز بامداد 12 اسفند ماه وارد تهران مي‌شوند.

بازيکنان تراکتورسازي تبريز و سپاهان نيز طبق برنامه قبلي وارد اردو مي‌شوند.

بازيکنان بعدازظهر امروز تمرينات سبکي را زير نظر کادر فني در محل هتل انجام مي‌دهند.

Taj4ever
2nd March, 2014, 04:09 PM
دست اندو شکست !!!

واسه یه بازی بی ارزش،مردک میاد لیگ رو تعطیل میکنه
بازم قربانی این مردک اجنبی شدیم
کمر تیم ما رو شکوند این فصل
خدا ازش نگذره

Meysam
2nd March, 2014, 05:34 PM
مسعود دست آندرانیک رو که کی روش نشکونده!:4: از این اتفاقات تو فوتبال پیش میاد... .
تیم ملی نیاز به بازی تدارکاتی داره. هر چقدر بازی تدارکاتی بکنن کم انجام دادند. هر چه بیشتر بهتر... .
جام جهانی و تیم ملی الویت داره به لیگ... .

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
2nd March, 2014, 09:02 PM
دست آندرانیک رو که کی روش نشکونده!:4:

میثم مگه تو خودت با چشم خودت دیدی که با این اطمینان میگی کیروش نشکونده؟!http://anjoman.parsfootball.com/images/smilies/Smilebb%20%2871%29.gif

دو بازی پیش رو فرصت خوبی هست واسه اونائی که میخوان خودی نشون بدند ، امیدوارم "نتیجه" ای که میخوایم رو بگیریم . . .

Taj4ever
2nd March, 2014, 10:49 PM
مسعود دست آندرانیک رو که کی روش نشکونده!:4: از این اتفاقات تو فوتبال پیش میاد... .
تیم ملی نیاز به بازی تدارکاتی داره. هر چقدر بازی تدارکاتی بکنن کم انجام دادند. هر چه بیشتر بهتر... .
جام جهانی و تیم ملی الویت داره به لیگ... .
بی برنامگی و واسه یه بازی بی ارزش لیگ تعطیل کردنش رو مخه
زورش به تیمای اروپایی نمیرسه نمیتونه از اونا بازیکن بگیره،حرف زورشون واسه لیگه و تیمهاش
اخرسر هم بازیکنای لیگ رو ادم حساب نمیکنه میره اونا رو بازی میده،خب مریضی مگه تعطیل میکنی؟

میگم یوقت زشت نباشه داوری گل به خودی میزنه :lol:

پ ن : شما ولی حتما دیدی که پپ و بایرن رفتن مقر یوفا و تبانی کردن،اخه مافیای اروپا هستن:lol:

Sir Amir United
3rd March, 2014, 09:16 AM
دست آندو شکسته؟؟؟؟؟؟
والا چوب خدا صدا نداره . بد باخت پای چشم عشوری رو زد ترکوند بالاخره آه و نفرین دامنش رو میگیره دیگه .

Taj4ever
3rd March, 2014, 11:50 AM
بیا ، بعد اون وقت میثم میگه تیم ملی و جام جهانی مهمتره!
=====
من برام به شخصه اصلا مهم نیست
چون اصلا حس نزدیکی به این تیم ملی ندارم،مردمی نیست
تیم ملی سفارشی که بازیکناش مشخص شدست
الان مصاحبه کیروش علیه نمازی رو ببین
علنا گفته کاری که نمازی میکرده رو تدارکتچی تیم هم میتونست انجام بده
خب این یعنی چی؟ اصلا تو که میدونستی چرا اوردیش؟ چیزی جز این بوده که سفارشی بوده؟
بازیکنای تیم ملی هم همینطور،واسه همین من یکی رو دل زده کرده

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
3rd March, 2014, 12:04 PM
دست آندو شکسته؟؟؟؟؟؟
والا چوب خدا صدا نداره . بد باخت پای چشم عشوری رو زد ترکوند بالاخره آه و نفرین دامنش رو میگیره دیگه .

آره ، عشوری بعد از بازی میگفت خانوادش آندو رو نفرین کردن...!:63:

آندو واقعاً بازیکن خوبی هست ، امیدوارم برای ج.ج! آماده باشه و بهترین بازیهاش رو به نمایش بزاره ، بدون شک یکی از بهترین های تیم ملی هست و البته زیر نظر کیروش پیشرفتش چشمگیر بوده.

کیروش خیلی به تیم ملی تعصب داره ، بیشتر از هر کس دیگه ای ، واسه همینه کسی بخواد کوچیک کنه این تیم رو ، بدجوری کوچیکش میکنه . . .:41:

Meysam
3rd March, 2014, 07:47 PM
مسعود من که متوجه نمیشم! انتظار داری تیم ملی به خاطر لیگ بازی مقدماتی جام ملت های آسیاشو انجام نده؟!؟

در مورد بازیکنانش تو همه تیم های ملی دنیا از یک سال قبل از جام جهانی ترکیب اصلیشون مشخص شده و بازی تداکراتی انجام میدن.
کلا چند تغییر کوچیک تو این مدت دارن که زیاد محسوس نیست. ایران هم همینطوره.

bahram1989
3rd March, 2014, 08:26 PM
دست آندو شکسته؟؟؟؟؟؟

عجب منطقی :shok: ....پس هر کی جایش شکست دلیلش اینه که قبلا کاری کرده و اه یکی دامنش رو گرفته ...حالا ببین یکی مثل عابدازاده چیکار کرده که تو جوونی سکته کرد رفت تو کما :21:
راستی اگه با اه باشه که صادقیان به زودی هر 2 تا دستش از ارنج قطع میشه

HHAMI
4th March, 2014, 12:36 AM
"شاید برای اینکه یه نفر نمیخواد تراژدی ایویچ فقید براش تکرار بشه"

چه جمله ی جالبی رو خوند حمید محمدی الان تو 90

داشت درباره ی گینه حرف میزد و در این باره گفت که چرا حریفامون با تیمای درجه 1 بازی میکنن و ما میریم سراغ گینه
آفرین 90
بالاخره یه تیکه هم به کی روش انداخت

===========================

من یه پیش زمینه ی ذهنی عالی از کی روش داشتم
الانم بدم نمیاد ازش و بعضی چیزاشو هم تائید میکنم

ولی اینکه بعضیا بیش از حد گندش میکنن و کارای خوبشو با اغراق شدیدی بزرگ میکنن و کارای بدشو اصلاً نمیبینن خیلی رو اعصابه

درشت ترینش هم این بود که صعود از گروه لبنان و قطر و ازبک رو گفتن شاهکار !!!
درحالیکه اصلاً نباید کارمون به روز آخر میکشید توی این گروه!

Sir Amir United
4th March, 2014, 09:24 AM
حرفی که من زدم حتی تیتر روزنامه ها هم شد . بالاخره مطمئن باش که آندو زمین فوتبال رو با رینگ کشتی کج اشتباه گرفته .
بین آندو و صادقیان کدوم رو بیشتر محروم کردن؟؟؟؟ والا رضا حقیقی بهتر و مفید تر از آندوی شما بازی میکنه تعصبش هم بیشتره . همون بهترکه کلا نباشه

Sir Amir United
4th March, 2014, 03:52 PM
توهین به پرچم مقدس ایران در نشست خبری+ تصاویر
http://images.seemorgh.com/iContent2/Files/191980.jpg
در نشست خبری روز گذشته سرمربیان تیم‌های ملی ایران و کویت اتفاقی قابل تامل رخ داد.

در حاشیه نشست خبری روز گذشته میان سرمربیان تیم‌های ملی ایران و کویت موضوعی قابل تامل جلب توجه می‌کرد. درست پشت سر مربیان ایرانی، تصویری به چشم می‌خورد که بسیار قابل تامل و تاسف بار است.

متاسفانه در این نشست پرچم مقدس کشورمان که مزین به نام الله است وارونه نصب شده بود.

نکته جالب اینجاست که مسئولان روابط عمومی فدراسیون نیز پای دست گلی که به آب داده اند نشسته اند. این در حالی است که پیش از این هم چنین اتفاقی از سوی همین آقایان اتفاق افتاده است و به احتمال زیاد باز هم تکرار خواهد شد اما امیدواریم این اشتباهات دامن ما را در جام جهانی نگیرد.

http://www.seemorgh.com/uploads/1392/12/qweqw4e878.jpg

http://www.seemorgh.com/uploads/1392/12/qweqwe45487.jpg

http://www.seemorgh.com/uploads/1392/12/zxcdasd8789.jpg

bahram1989
4th March, 2014, 03:57 PM
حرفی که من زدم حتی تیتر روزنامه ها هم شد . بالاخره مطمئن باش که آندو زمین فوتبال رو با رینگ کشتی کج اشتباه گرفته .
بین آندو و صادقیان کدوم رو بیشتر محروم کردن؟؟؟؟ والا رضا حقیقی بهتر و مفید تر از آندوی شما بازی میکنه تعصبش هم بیشتره . همون بهترکه کلا نباشه

پس معلومه ادمای که منطقشون مثل شماست تو روزنامه هام وجود دارن ...یعنی میخوای اندو و پیام صادقیان مثل هم محروم بشن ؟ یعنی شما خبر نداری پیام صادقیان 6-7 بار مشت ولگد زده ؟ و فقط 2 بار محروم شده
اینکه حقیقی رو از اندو بهتر مبدونی نظر خودته و قابل احترام ...اصلا بحث بهتر بودن هم نبود ...فقط من سوالم اینه عابدزاده چیکار کرده بود که رفت تو کما ؟؟

Sir Amir United
4th March, 2014, 04:38 PM
فکر کنم عابدزاده تا تا ته پاش رو به سمت استقلالی ها نشون داده بود /؟؟:4:
منطق شما جالبه !!!!! مخصوصا سرمربی تون که وقتی کم میاره از داش علی کمک میگیره .. ..
حداقل پیام صادقیان پای چشم کسی رو بالا نیاورده که بیشتر از 2 جلسه محروم بشه تازه اونم به لطف سوسه اومدن برنامه 90 بود که اینقدر پاپیچ صادقیان شد .
والا کل کارشناسان فوتبال از این میترسن که آندو توی جام جهانی توی 10 دقیقه اول اخراج نشه چون معتقدن که داوریهای مسابقات مثل داوریهای لیگ ما نیست .

Meysam
4th March, 2014, 05:41 PM
بچه ها لطفا بحثتون رو لطفا داخل تاپیک آبیدلان یا ارتش سرخ که مخصوص مباحث سرخابی هستند ادامه بدین.
این تاپیک مباحث تیم ملیه و کلا از بحث تیم ملی خارج شده و به بحث سرخابی کشیده شده.

ممنون از هردوتون.:53::53:

bahram1989
4th March, 2014, 07:15 PM
فکر کنم عابدزاده تا تا ته پاش رو به سمت استقلالی ها نشون داده بود /؟؟:4:
منطق شما جالبه !!!!! مخصوصا سرمربی تون که وقتی کم میاره از داش علی کمک میگیره .. ..
حداقل پیام صادقیان پای چشم کسی رو بالا نیاورده که بیشتر از 2 جلسه محروم بشه تازه اونم به لطف سوسه اومدن برنامه 90 بود که اینقدر پاپیچ صادقیان شد .
والا کل کارشناسان فوتبال از این میترسن که آندو توی جام جهانی توی 10 دقیقه اول اخراج نشه چون معتقدن که داوریهای مسابقات مثل داوریهای لیگ ما نیست .

فقط اون قسمتش که به تیم ملی مربوط میشه رو اینجا جواب میدم یعنی خط اخر .
عزیزم اندو 84 تا بازی ملی داره...تو لیگ برتر انگلیس بازی کرده ...قبلا جام جهانی رو تجربه کرده ...و سوال اینه تو 84 بازی ملی چندبار اخراج شده ؟
باید نگران اون بازیکنای بود که تو 1 فصل 7 تا مشت و لگد میزنن و سابقه بازی ملی ندارن که هیج تو باشگاهشون فقط تو بازیهای داخلی بازی کردن واصلا نمیدونن بازی بین المللی یعنی چی ؟البته نگرانی هم نداره چون پیام صادقیان در بهترین حالتش جام جهانی از رو نیمکت نگاه میکنه :35:
شما که در مورد بحث قبلی بی ربط ترین جوابای ممکن رو دادی ولی از اونجایی که در مورد تیم ملی نبود من جواب ندادم حالا فقط بیا حرف خودتو ثابت کن ....اون کل کارشناسایی که گفتن از اخراج اندو میترسیم کیان ؟ اسم همه شون رو نمی خوام فقط 5 نفر رو اسم ببری کافیه ؟

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
4th March, 2014, 11:10 PM
تیم ملی خوشبختانه با جوانان جویای نامش که به مدد کیروش این فرصت رو پیدا کردن خودی نشون بدند کویت رو مجبور به زانو زدن کرد.:Smilebb (77):

انصافاً کیروش داره نسل داغون قبلی رو تا جائی که میشه بازسازی میکنه ، که خب نشون میده با توجه به سابقه کیروش برای نسل طلائی پرتغال ، استثناً انتخاب عاقلانه ای از "یول" های محترم بر مسند کار بوده...

کیروش تیمی رو بنا کرده که متکی به بازیکن نیست . . .:heart:

Sir Amir United
5th March, 2014, 09:58 AM
داود اینا همونایی هستن که زمانیکه تیم ملی توی بازیهای گروهی بود هیچ امیدی بهش نداشتن و فقط من و تو میگفتیم صعود میکنیم . حالا حرفهای من و تو شده غیر منطقی و منطق هامون شده خنده دار

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
5th March, 2014, 01:02 PM
چه ایرادی داره ما همچنان غیر منطقی بمونیم و تیم هم همچون گذشته نتیجه بگیره!؟

چشم انداز این تیم روشن هست ، کیروش از هیچ ، داره همه چیز میسازه.نیشه چشم رو واقعیت ها بست ، همیشه عادت داریم قدر داشته هامون رو ندونیم و بعد ها حسرت بخوریم...:Smilebb (84):

این قدر نکات مثبت و آموزشی داشته کیروش با عملکردش که مطمئناً مربیان ما هم استفاده کردند.

مبارزه با بی اخلاقی و بی تعصبی ، میدان دادن صحیح و درست و به موقع به جوون ها ، جنگ روانی حرفه ای با تیم های حریف ، وارد کردن لژونیر!!! ها به تیم و تبدیل نسلی داغون به نسلی با حداقل استاندارهای یک تیم در سطح ایران ، از معدود اون هاست . . .

Capitan Puyol
5th March, 2014, 01:39 PM
جوانان جویای نام کیروش عبارتند از :
رحمان احمدی و مهدی رحمتی به ترتیب 33 و 31
دفاع وسط سید جلال حسینی 32و پژمان منتظری 30 و امیر حسین صادقی 32
خسرو حیدری و هاشم بیک زاده هر دو 30 ساله
جواد نکونام 33 ساله
آندرانیک تیموریان 31
مجتبی جباری 30 سال
مسعود شجاعی 29 سال و خلعتبری 30 سال
این چند نفر به اضافه ی دژاگه و قوچان نژاد بازیکنهای اصلی بودن که تیم ملی باهاشون رفت جام جهانی و به احتمال زیاد نهایتا با یک یا 2تغییر مثه حضور بیت آشور و داوری ترکیب اصلی تیم ملی رو تشکیل میدن.
تنها جوان ایرانی که تو تیم ملی کیروش کمی بهش بها داده شده حاج صفی هست که اونم 24 ساله و فوق العاده با تجربس و شاهکار خاصی نیست.
و البته جهانبخش که تا پارسال اصلا دیده نمیشد و انشاالله که امسال به حقش برسه.
امثال مسلمان و صادقیان و بختیار رحمانی و جماعتی و شریفات و بایرامی و ... هم بهتره خودشون رو به درخشیدن تو جام جهانی امیدوار نکنن.
کیروش فقط میخواد از تیم ملی ایران یه استفاده بکنه تا برگرده به سطح اول فوتبال اروپا.جایی که نهایتا میتونه کنار فرگی بشینه و سر تمرین موانع بچینه

زور داره به تیم پیر پاتال های لیگ بگیم جوانان کیروش.
بازی تشریفاتی با کویت البته میتونه خوب آدم رو گول بزنه.

یه قیاس بکنید با تیمی که برانکو برد جام 2006 و امثال آندو و نکونام و شجاعی که اون موقع تو اوج جوونی چقدر درخشیدن و لژیونر شدن و الان سرمایمون شدن.
این جام جهانی کی قراره واسه ما لژیونر بشه؟
مطمئنا تیمهای متوسط اروپایی به 30ساله های ایرانی اعتماد نمیکنن.

Sir Amir United
5th March, 2014, 01:55 PM
ببخشید این وسط نقش تجربه چی میشه ؟؟؟؟؟ همه این اسامی که شما گفتی درست اما تجربه ملی چی ؟؟؟؟؟
خود رحمانی که اینهمه رسانه ها فشار اوردن به کی روش که باید بیاد توی ملی توی بازی با کویت که واقعا جنبه تدارکاتی داشت و نتیجه اهمیتی نداشت چیکار کرد جز اینکه یه موقعیت عالی رو حتی توی چهارچوب هم نزد و حتی نزدیک بود اخراج هم بشه!!!
من موندم تیم ملی به عنوان تیم نخست رفته جام جهانی اونم به رهبری کی روش بدون رحمتی ،عقیلی اونوقت شما اینهمه دارید انتقاد میکنید اگه مثلا تیم دوم رفته بودیم دیگه چیا میگفتید و چه بهونه ای می وردید؟
واقعا خدا به کی روش رحم کرد که تیم نرفت پلی آف..
من مطمئن هستم اگه تیم از گروه خودش هم توی ج ج صعود کنه سوژه های برای انتقاد از کی روش وجود داره.

Capitan Puyol
5th March, 2014, 02:36 PM
مطمئنا پست رو نمیخونی و حرف میزنی
من فقط به واژه ی جوانان جویای نام که به مدد کیروش فرصت بازی گیرشون اومده تا خودی نشون بدن انتقاد کردم.
این تیمی که رفت جام جهانی تیم پیریه که یک بار مصرف هست.
نهایتا این تیم ملی تو جام ملتهای استرالیا کنار هم بازی کنند و بعدش تموم میشه.
تو لیگ هم یا باید برن تیمهای عربی یا همین تیمهای خودمون و بحث باشگاه های متوسط اروپایی مطرح نمیشه براشون دیگه.
اگه این که تیم ملی الان بازیکن جوان نداره که از دل لیگ در اومده باشه و بخواد تو جام جهانی لژیونر بشه رو قبول ندارید دلیل نداره الکی بیاید جواب پس بدید.

در ضمن...تو گروه ازبکستان و لبنان و قطر سرگروه شدن شاهکار نیست.
ازبکستان هم الکی گنده نکنید...از پس اردن هم بر نیومد.
باختن به لبنان و ازبکستان هم تو مرحله گروهی از یاد نبرید.
تیم ملی مدیون امثال رحمان احمدی و رحمتی به خاطر سوپر سیوهاشون تو بازی های مقدماتی جلو کره هستش که سرگروه رفت.

Sir Amir United
5th March, 2014, 02:47 PM
واقعا به خاطر رحمتی و رحمان احمدی بود ؟؟؟؟ پس گل ها رو حتما مش غلام تدارکات فجر سپاسی زد ؟
هنوز یادم نرفته رحمتی توی بازی با ازبکستان چطوری دست و پاش میلرزید و با جلو نیمودنش گل خورد و تیم توی وضعیت بحرانی قرار گرفت ببخشید البته ا!!!!!!!! مثلا به نظر شما مربی دیگه ای به غیر از کی روش بود دژاگه یا قوچان نژاد رو دعوت میکرد؟؟؟
من نمیدونم این دوستان زمانی که تیم توی بازیهای مقدماتی بود کجا بودن و چرا حرفی نمیزدن ؟؟؟؟
من میدونم چرا چون منتظر بودن تیم نتیجه نگیره و بعد بیان انتقادهاشون رو بگن!!!!!!!:Smilebb (29):