PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انجمن موسیقی‌ پارس فوتبال، یادواره Gary Moore فقید

F. METAL
28th April, 2013, 05:29 PM
آقا (یا خانوم!!! فرقی نداره!!!)، اینم از تاپیک موسیقی‌. از اونجایی که "موسیقی‌" (چه ساختش، چه نواختنش، چه گوش کردنش، در یک کلام "همه چیزش") یک هنر کاملا "خصوصیه" (از باب سلیقه)، ایشالا که بحث‌های مفیدی اینجا داشته باشیم. فقط جان اونی‌ که دوستدارین، یه چیز رو رعایت کنیم.

همونطور که گفتم، این هنر، مثل تمام هنر‌های دیگه، یه چیز "کاملا" شخصی‌ و سلیقه ایه. پس به سلیقه هم "احترام" بگذاریم. اینکه من چه هنرمندی رو دوست دارم، بحث اصلی‌ نیست. بحث اصلی‌ اینه که اون سبک و قالبی‌ که هنرمند مورد علاقه شما دنبال میکنه، چه مشخصاتی داره، و هنرمند مذکور، چه کمکی‌ در پیشرفت اون سبک خاص انجام داده.

از اونجایی که هیچ فردی تو این دنیا نیست که از یک نوع موسیقی‌ خوشش نیاد (و اعضأ و دوستان پارس فوتبالی هم از این قضیه مستثنی نیستند)، شروع این تاپیک را به فال نیک‌ بگیریم. فقط یادتون نره که "فعالیت" تو این تاپیک، از نفس کشیدن هم بهتون واجب تره!!! (فتوا صادر شد!!! دیگه خود دانید!!!)

خود منهم تا اونجایی که از دستم بر بیاد، در رابطه با آشنایی دادن دوستان به سبکهای مختلف (اونایی که سر رشته دارم)، آشنایی با گروه‌ها و هنرمندان مختلف، نحوه انتخاب نوع ساز (بر اساس سبکی که دوست دارین)، نحوه انتخاب خود ساز (چی‌ بخرین، چه جوری بخرین)، حتی تاریخچه موسیقی‌ و اتفاقاتی که در دوران موسیقی‌ مدرن افتاده، دریغ نخواهم کرد.

بفرمایین تو، دم در بده و سرما میاد تو!!!

Big Ali G
28th April, 2013, 07:17 PM
تاپیکی که عمو فرشاد بزنه یه چیز دیگس !
من که خودم تو زمینه موسیقی کار نکردم چیزی نمیدونم بیشتر باید یاد بگیرم
ولی در زمینه گوش کردن موزیک خیلی فعالیم اگه بحث پیشنهاد دادن گروه های تاپ تو سبک های مختلف بود میتونم نظر بدم !

F. METAL
29th April, 2013, 01:38 PM
یکی‌ از انواع (با سبک اشتباه نشه) موسیقی‌، نوع Ballad هست که میشه همین "رنج نامه" خودمون (البته معنی‌ لغوی این کلمه بیشتر به رمانتیک میخوره). هنرمندان و گروههای بیشتر سبکها، از این نوع موسیقی‌ در طول فعالیت خود ساخته و به اجرا گذاشته اند. در این بین، Ballad‌ های سبک Blues Rock به نظر من یه چیز دیگه است. یه حس خاصی‌ میده. نه اینکه خود Blues اصولا از اشعار رنج نامه سیاه پوستان شکل گرفته، حالا حساب این رو بکنید که قدرت صدای سبک Rock (و بعضی‌ مواقع Hard Rock) هم بهش اضافه بشه.

یکی‌ از گیتاریست‌های بسیار صاحب سبک بنام Ronnie Montrose که سابقه بسیاری در سبکهای Hard Rock, Heavy MEtal, Instrumental Rock, Jazz Fusion, و Blues Rock داشت (خدا رحمتش کنه. وی در روز سوم مارس ۲۰۱۲ خودکشی‌ کرد)، مدتی‌ را با یه گروه بنام Gamma کار میکرد (۱۹۷۷ - ۱۹۸۳. در سال ۲۰۰۰ هم یه آلبوم دیگه زدند) در اولین آلبوم این گروه که در سال ۱۹۷۹ بنام Gamma 1 منتشر شد، یه آهنگ Ballad داره به اسم Wish I Was که از همون سال انتشار تا الان، هرموقع گوش میدم بهش، مو به تنم سیخ میکنه. صرف نظر از شعرش (که اگه مفهومش، نه معنیش، درک بشه بسیار زیباست) Ronnie قدرت نوازندگیش رو به رخ می‌کشه. تنظیم آهنگ، مخصوصاً قرار دادن Improvise‌ های گیتار در انتهای آهنگ، نحوه شروع و اتمام Improvise, جوریه که سفر شنونده، (که از اول آهنگ شروع شده) را به زیبایی تکمیل میکنه. امروز داشتم به این آهنگ گوش می‌کردم و در مورد شعرش فکرمیکردم (البته امروز ۶ بار بهش گوش کردم!!!) و با خودم گفتم، ببینم میشه این شعر رو ترجمه کرد جوری که مفهومش بهم نریزه؟ امیدوارم که حق مطلب رو ادا کرده باشم.

ایکاش یه درخت بید بودم .................................................. . I wish I was a willow tree
که با یه نسیم، به هر طرف خم میشه .................................. Leaning on a lazy breeze
مثل یه قطار که در نیمه شب در حرکته، ................................ Moving like a midnight train
قطاری که در شب به سوی جورجیا میره ............................... Midnight train to Georgia

ایکاش یه دانه شن بودم .................................................. .... I wish I was a grain of sand
که در دست یه بچه جا خوش کرده ........................................ Laying in a baby’s hand
و او من رو (با دانه شنهای دیگه) مثل یک زنجیره الماس ............. Falling like a diamond chain
به اقیانوس می‌ریزه .................................................. .......... Into the ocean
یه درخت بید .................................................. ................... A willow tree
اونقدر محکمه که میتونه با وزش باد خم بشه ........................... Is strong enough to bend
نه مثل یه درخت بلوط .................................................. ....... Never like the oak
که تمام عمرش رو در ترس از باد میگذرونه ............................... Who lives in fear of the wind
یه دانه شن، .................................................. ................... A grain of sand
تنها چیزیه که همیشه آرزو داشتم باشم ................................. Is all I ever wanted to be
تا من رو بخوابونن (در بستر رود؟) و بزارن که آب ......................... Lay me down and let the water
از روی من عبور کنه .................................................. ........... Wash right over me
درست از روی من .................................................. ............. Right on over me

آه، ایکاش من یه گیتار کهنه .................................................. Oh, I wish I was an old guitar
که توی یه ماشین داغون شده افتاده، بودم ............................... Sitting in a beat up car
و سر هر ضرب دوتایی* از اینجا .............................................. Hitting every two-bit bar
تا خود تگزاس نواخته میشدم ................................................. From here to Texas
اونموقع دیگه می‌تونستم بدون شرمندگی ................................ Then I wouldn’t be ashamed
به دوستان قدیمیم نگاه کنم (ساز‌های قدیمی‌ دیگه) .................. To look up my old friends
اونها به من بسیار افتخار خواهند کرد ....................................... They would be so proud
وقتی‌ ببینن که دوباره سیمهام روم بسته شده .......................... To see me strung up again

یه دانه شن، .................................................. ..................... A grain of sand
تنها چیزیه که همیشه آرزو داشتم باشم .................................. Is all I ever wanted to be
تا من رو بخوابونن (در بستر رود؟) و بزارن که آب .......................... Lay me down and let the water
از روی من عبور کنه .................................................. ........... Wash right over me
درست از روی من .................................................. .............. Right on over me

هیچکسی تو رو وقتی‌ غمگینی .............................................. Nobody wants you
و از رده خارج شدی نمیخواد .................................................. When you’re down and out
هیچکسی نمیخواد (حتی) اسمت رو بدونه ............................... Nobody wants to know your name
تو فقط یه صورتک دیگه‌ای .................................................. ..... You’re just another face
که تو یک خیابان شلوغ گم شده ............................................. Lost on the crowded street

ایکاش یه دانه شن بودم .................................................. ....... I wish I was a grain of sand
که در دست یه بچه جا خوش کرده ........................................... Laying in a baby’s hand
و او من رو (با دانه شنهای دیگه) مثل یک زنجیره الماس ............... Falling like a diamond chain
به اقیانوس می‌ریزه .................................................. ............. Into the ocean
یه درخت بید .................................................. ...................... A willow tree
اونقدر محکمه که میتونه با وزش باد خم بشه .............................. Is strong enough to bend
نه مثل یه درخت بلوط .................................................. .......... Never like the oak
که تمام عمرش رو در ترس از باد میگذرونه .................................. Who lives in fear of the wind
یه دانه شن، .................................................. ...................... A grain of sand
تنها چیزیه که همیشه آرزو داشتم باشم ................................... Is all I ever wanted to be
تا من رو بخوابونن (در بستر رود؟) و بزارن که آب ........................... Lay me down and let the water
از روی من عبور کنه .................................................. ............ Wash right over me
درست از روی من .................................................. .............. Right on over me

* - یکی‌ از میزانهای موسیقی‌ که در موسیقی‌ Blues مصرف بسیاری دارد

Sepehr11
29th April, 2013, 02:37 PM
^^^^^
خیلی عالی بود ، من رفتم تو عمقشو درکش کردم :16gaya:
لینک دانلودش رو پخ میکنی واسم خان عمو :heart:

F. METAL
29th April, 2013, 04:33 PM
^^^^
عمو پیغام‌هات رو چک کن. دوستان دیگه هم اگه لینکش رو میخوان، بگن.

gpep
29th April, 2013, 04:45 PM
مرسی عمو فرشاد :heart:
واقعا خوشحال شدم واسه این تاپیک...

اگه زحمتی نیست لینک دانلودش رو برای من میفرستی

F. METAL
29th April, 2013, 04:59 PM
مرسی عمو فرشاد :heart:
واقعا خوشحال شدم واسه این تاپیک...

اگه زحمتی نیست لینک دانلودش رو برای من میفرستی
قربونت برم عمو. فقط اینطوری نباشه که اینجا فعال نباشی‌ ها. لینک رو هم فرستادم.

VICTOR
29th April, 2013, 05:14 PM
سلام بر آزاد مرد عرصه ی موسیقی ِ پی اف ... :sigar:
عمو یه سوال داشتم،میخوام یه ساز رو به صورت حرفه ای شروع کنم، الان بین ویلن و گیتار موندم!که کدوم رو انتخاب کنم!جفتشون رو دوس دارم! :Smilebb (48):
فقط لازم به ذکر که کاملا" صفر کیلومترم! شما که دستت تو کار ِ با توجه به سنی که از ما گذشته کدوم رو پیشنهاد میکنی؟! کدوم رو میتونم زودتر یاد بگیرم؟!
یه حسی بهم میگه گیـــتار یه کوچولو خز شده! :4:

راستی شروع فعالیت تاپیک موسیقی رو هم تبریک میگم! ♥

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
29th April, 2013, 05:16 PM
درباره سبک جدید tataliti :77:میشه اطلاعاتی بدید؟

تلفیقی از Rap , Pop , R&B هست اگر اشتباه نکنم.

لینک آهنگ رو هم لطف نمائید! :Smilebb (77):

gpep
29th April, 2013, 05:21 PM
مرسی عمو ... چشم حتما.
آهنگهایی رو که دوست داشته باشم حتما به بچه ها هم معرفی میکنم... ولی از سبکهای موسیقی زیاد اطلاعی ندارم :o

F. METAL
29th April, 2013, 05:48 PM
سلام بر آزاد مرد عرصه ی موسیقی ِ پی اف ... :sigar:
عمو یه سوال داشتم،میخوام یه ساز رو به صورت حرفه ای شروع کنم، الان بین ویلن و گیتار موندم!که کدوم رو انتخاب کنم!جفتشون رو دوس دارم! :Smilebb (48):
فقط لازم به ذکر که کاملا" صفر کیلومترم! شما که دستت تو کار ِ با توجه به سنی که از ما گذشته کدوم رو پیشنهاد میکنی؟! کدوم رو میتونم زودتر یاد بگیرم؟!
یه حسی بهم میگه گیـــتار یه کوچولو خز شده! :4:

راستی شروع فعالیت تاپیک موسیقی رو هم تبریک میگم! ♥
والا کسری جان، این برمی‌گرده به علائق شخص شما در موسیقی‌. به فرض، اگه شما به Hard Rock علاقه داری، خوب نمیشه بری "سنتور" یاد بگیری. انتخاب ساز، باید با سبکی که دوست داری هماهنگ باشه. البته بودن گروههایی که با (فرضا) ویولون سل (Cello) کارهای حتی Heavy Metal زدن مثل گروه Apocalyptica. ولی‌ این کار، چیز رایجی نیست.

از نظر سختی یاد گیری باید بگم که، اصولا یادگیری هر سازی سختی‌های خاص خودش رو داره. مثلا همین "ویولون و گیتار". خوب ویولون اگه خیلی‌ خوش شانس باشی‌ و تمرین زیاد بکنی‌ و معلم خوب داشته باشی‌، فقط شش ماه یادگیری "نحوه بدست گرفتن آرشه" داره!!! گیتار هم تمرینات بسیاری برای "فرم دادن انگشت ها" داره. ویولون یه ساز "تک نت" نوازیه، گیتار، "هم تک نت نوازی، هم چند نت نوازی" (آکورد) داره. بنظر خود من ویولون یاد گیریش سخت تره بخاطر اینکه Fret نداره. یعنی‌ جای نتها مشخص نیست.

نمیدونم این "خًز" شده منظورت اینه که همه گیتاریست شدن و از مد افتاده؟ اگه همین بود منظورت، باید بگم "هرکی‌ که گیتار دستش گرفت و چهار تا آکورد زد و یا یه گام ملودی برای Lead زدن و Improvise کردن یاد گرفت، گیتاریست نیست"!!! امیدوارم که شما هم برای "افه"‌اش نخواین یه ساز یاد بگیری. چون اون‌جوری هم وقتت، و هم پولت رو حروم میکنی‌.

یاد گرفتن ساز اصلا به سنّ آدم ربط نداره و فقط و فقط به دو چیز نیاز داره. یکی‌ که "ساز درست" رو انتخاب کنی‌، دوم اینکه "پشتکارت" رو چند برابر کنی‌. همین.

ممنون عمو، تاپیک مال خود شما هاست.

آقا چه عجب ما شما رو دیدیم؟!!

والا این Tataliti که سبک نبود (تو اینترنت گشتم) و یکی‌ از آلبومهای یه Rapper ایرانیه. والا من اصلا نه از Rap خوشم میاد (اصولا)، نه ازش اطلاعات کامل دارم. فکر کنم می‌تونین از دوستانی مثل بهنود گانر تو این زمینه کمک بگیری.

Big Ali G
29th April, 2013, 08:25 PM
یه سوال :
واسه اینکه ساز درست که اشاره هم کردین انتخاب کنیم چیکار باید کنیم ؟
مثلا من از پیانو خیلی خوشم میاد هم گوش کردنش هم نحوه کار کردن باش
بعد میگن یادگیریش خیلی طولانیه و همین پشتکار زیاد هم که اشاره شد میخواد
ولی خب همین اول کار از کجا بدونیم استعدادی داریم اصلا بعد چند وقت به جوابی میرسیم یا نه ؟
کلا پروسه استعداد یابی موسیقی رو میشه توضیح بدین چجوری باید شکل بگیره ؟!

F. METAL
29th April, 2013, 09:04 PM
یه سوال :
واسه اینکه ساز درست که اشاره هم کردین انتخاب کنیم چیکار باید کنیم ؟
مثلا من از پیانو خیلی خوشم میاد هم گوش کردنش هم نحوه کار کردن باش
بعد میگن یادگیریش خیلی طولانیه و همین پشتکار زیاد هم که اشاره شد میخواد
ولی خب همین اول کار از کجا بدونیم استعدادی داریم اصلا بعد چند وقت به جوابی میرسیم یا نه ؟
کلا پروسه استعداد یابی موسیقی رو میشه توضیح بدین چجوری باید شکل بگیره ؟!
ببین علی‌ جان، پروسه اصلی‌ تو کشور آمریکا (جا‌های دیگه رو نمیدونم. ولی‌ فکر نمیکنم زیاد تفاوتی با آمریکا داشته باشه) بچه‌ها از دوران کودکی در مدارس، درس موسیقی‌ دارن (شرکت در این کلاسها بصورت داوطلبانه است و اجباری نیست). بالطبع، در سنین پائین (کلاسهای اول تا پنجم) بیشتر روی کلیّات موسیقی‌، مثل آشنایی با نت و نت خوانی، مترونوم (ضرب آهنگ)، خواندن (بیشتر بصورت کر) و از این قبیل فعالیت می‌کنن. در دوران پیش دبیرستانی، اونها شروع می‌کنن ساز اصلی‌ شون رو پیدا کردن. همه شون هم یه ساز فرعی دارن که معمولاً پیانوست (چون کلاویه‌های سیاه و سفید، یاد گیری عملی‌ "فواصل" نتها و نوع رابطه آنها با یکدیگر رو آسون میکنه). درواقع در دوران دبیرستانه که ساز اصلی‌ مشخص شده و از اون به بعد، شاگرد روی فراگیری تکنیکهای نوازندگی با اون ساز، آهنگسازی و غیره کار میکنه. آیا همه شون اینکار رو دنبال می‌کنن؟ مطمئناً نه. بعضی‌‌هاشون "دلزدگی" پیدا می‌کنن و دنبالش رو نمی‌گیرن.

تو یه بحث کلی‌ تر، برای محدود کردن ساز‌ها جهت انتخاب، بهتره ببینیم، شما چه سبکی دوست داری. آیا "پیانو" تو اون سبک، جایگاهی‌ داره یا نه؟ مثلا اگه کسی‌ به سبک Heavy Metal علاقه داره، نباید دنبال "ترومپت" بره چون این ساز، در اون سبک، اصلا و ابدا مورد استفاده نداره. ولی‌ کسی‌ که میخواد Blues, Jazz, Pop, Swing, Progressive Rock یا سبکهای تلفیقی اینها کار بکنه، میتونه خیلی‌ راحت از ترومپت استفاده کنه. پیانو ساز بسیار خوبیه که من خودم خیلی‌ صداش رو دوست دارم. ساز مشکلیه. ولی‌ هیچ سازی اونقدر مشکل نیست که جلوی "خواست یادگیری" شما و دسترسی‌ به اون چیزی که دوست دارین انجام بدین، دیوار بکشه.

این رو هم در نظر داشته باش که (این رو من به تمام شاگردام گفته ام)، اگر پروسه یادگیری رو صد درصد بدونیم، "فقط" یک درصد سهم "استعداد" میشه!!! (باور کن)، ۹ درصد سهم علاقه، و ۹۰ درصد سهم تمرینه. با همون تمرین مداوم و صحیح (نه از روی شکم سیری)، علاقه شما به روند یادگیریتون و سازتون بیشتر میشه و در نتیجه "اعتماد به نفس" تون بالا میره، و همین علاقه و دلگرمی و‌ اعتماد به نفس بیشتره که "استعداد" شما رو شکوفا میکنه.

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
29th April, 2013, 11:42 PM
آقا چه عجب ما شما رو دیدیم؟!!

والا این Tataliti که سبک نبود (تو اینترنت گشتم) و یکی‌ از آلبومهای یه Rapper ایرانیه. والا من اصلا نه از Rap خوشم میاد (اصولا)، نه ازش اطلاعات کامل دارم. فکر کنم می‌تونین از دوستانی مثل بهنود گانر تو این زمینه کمک بگیری.

سعادتی بود که نصیبتون شد!(مخلصیم ، شوخی به سبک خودتون:smile:)

البته این سبک رپ نیست ، همونطور که گفتم تلفیقی از سه سبک هست و جدیده و اطلاعاتی ازش دارم ، گفتم شاید ورژن خارجیش هم وجود داشته باشه ، پاپ آر اند بی و کلاً ترکیب های دوتا ئی و سه تائی خارجیش.

پ ن:لینک هنوز نرسیده!:nervous:

VICTOR
30th April, 2013, 10:20 AM
عمو دقیقا" از همین موضوع میترسم که برم دونبالش و بعد بفهمم که سازم رو درست انتخاب نکردم! نمیدونم چیکار کنم!
در مورد خز شدنشم همین بود که الان میگن هر کی از مامانش قهر میکنه میره سر وقت گیتار! :cry:

یکم بیشتر شفاف سازی کن لدفا" :cry:

Golbarca
30th April, 2013, 05:46 PM
سلام عمو جان
من یه سوالی داشتم من زیاد از موسیقی سر در نمیارم ولی از گیتار خیلی خوشم میاد میخواستم ببینم کمی میتونی در مورد گیتار منو راهنمائی بکنی ببینم میتونم یکی بخرم تو دوران پیری بنوازم یا نه از راهنمائیت متشکرم عمو

F. METAL
30th April, 2013, 06:21 PM
سعادتی بود که نصیبتون شد!(مخلصیم ، شوخی به سبک خودتون:smile:)

البته این سبک رپ نیست ، همونطور که گفتم تلفیقی از سه سبک هست و جدیده و اطلاعاتی ازش دارم ، گفتم شاید ورژن خارجیش هم وجود داشته باشه ، پاپ آر اند بی و کلاً ترکیب های دوتا ئی و سه تائی خارجیش.

پ ن:لینک هنوز نرسیده!:nervous:

والا اینکه یه آلبوم، چند سبک مختلف آهنگ توش باشه، یه امر عادیه. و یا هستن بعضی‌ از خواننده‌ها که با هم جمع میشن و دو یا سه تا سبک رو قاطی می‌کنن. ولی‌ یه نفری، سه تا سبک مختلف رو تو یه آهنگ بخونه، یکمی عجیبه.

عمو دقیقا" از همین موضوع میترسم که برم دونبالش و بعد بفهمم که سازم رو درست انتخاب نکردم! نمیدونم چیکار کنم!
در مورد خز شدنشم همین بود که الان میگن هر کی از مامانش قهر میکنه میره سر وقت گیتار! :cry:

یکم بیشتر شفاف سازی کن لدفا" :cry:

خوب عمو بگو چه سبکی دوست داری!!! تا من هم ببینم می‌تونم کمکی‌ بکنم یا نه.

عمو این‌همه گیتاریست تو دنیاست. اگه همه بخوان بخاطر "خز" شدنش نرن طرفش، که نسل گیتاریست‌ها "ور" میفته که!!! شما سعی‌ کن انقدر تو نوازندگیت خوب بشی‌، که اونا اصلا تو چشم نیان!!!

سلام عمو جان
من یه سوالی داشتم من زیاد از موسیقی سر در نمیارم ولی از گیتار خیلی خوشم میاد میخواستم ببینم کمی میتونی در مورد گیتار منو راهنمائی بکنی ببینم میتونم یکی بخرم تو دوران پیری بنوازم یا نه از راهنمائیت متشکرم عمو

عمو، اگه سبکهای مختلف رو نمیشناسی، مهم نیست. حداقل چند تا از هنرمندان و گروههایی که دوست داری رو اسم ببر، تا من حداقل بفهمم چه سبکی گوش میدی. اون‌جوری بهتر می‌تونم کمکت کنم. به‌هرحال گیتار هم مدل‌های مختلف داره که باید دید چه سبکی شما میخوای ادامه بدی.

Golbarca
30th April, 2013, 07:43 PM
عمو من زیاد اهل گوش دادن و این جور چیزا نیستم اسم خواننه هائی رو که اهنگشو گوش میدم یادم نمیمونه ولی اکثرا جاهائی که بودم ودیدم گیتار کلاسیک رو بیشتر دیدم ولی چیزی در موردش نمیدونم اگه کمی توضیح بدی خیلی خوب میشه اصلا بهترین هاشون از نظر خودت رو هم بگی خیلی بهتر میشه اهنگ گیتاری که پدر خوانده بود خیلی دل نوازه

F. METAL
1st May, 2013, 02:38 PM
عمو من زیاد اهل گوش دادن و این جور چیزا نیستم اسم خواننه هائی رو که اهنگشو گوش میدم یادم نمیمونه ولی اکثرا جاهائی که بودم ودیدم گیتار کلاسیک رو بیشتر دیدم ولی چیزی در موردش نمیدونم اگه کمی توضیح بدی خیلی خوب میشه اصلا بهترین هاشون از نظر خودت رو هم بگی خیلی بهتر میشه اهنگ گیتاری که پدر خوانده بود خیلی دل نوازه
والا، از اونجایی که در ایران یه سری محدودیت از نظر "حجم" صدا وجود داره، بیشتر گیتاریست‌ها از گیتار "کلاسیک" و یا "آکوستیک" استفاده می‌کنن. چون حمل و نقلشون آسونه، و هم حجم صدای کنترل شده‌ای دارن. من خودم همیشه پیشنهاد کردم که کسی‌ که میخواد گیتار یاد بگیره، بهتره که یه گیتار کلاسیک داشته باشه (حتی اگه میخواد گیتار الکتریک بخره) چون بواسطه اینکه گیتار کلاسیک دسته "پهن" تری به نسبت گیتارهای دیگه داره، انگشتها فرم مناسبتری میگیرن و قوی تر میشن (این بحثش یکمی وسیع تره، ولی‌ حالا بهمین بسنده می‌کنیم تا بعد).

اصولا گیتارهای کلاسیک Yamaha گیتارهای خوبی‌ هستن (حالا بد هم توشون پیدا میشه ها. بستگی داره که از کجا اومده باشه). گیتارهای گرون‌تر هم هستن که میشه از Alhambra به عنوان نمونه نام برد.

اینکه از کجا اومده باشه هم بحث خوبیه. اصولا گیتارهایی که تو ایران پیدا میشه، از چین وارد میشه. تو آمریکا هم، گیتار‌های ساخت چین و حتی اندونزی پیدا میشه. ولی‌ از اونجایی که تو اونجا نمیشه جنس "بنجل" فروخت، اصولا این نوع اجناس از نوع درجه یکشون هستن. بطور مثال، کمپانی Gibson یکی‌ از بهترین، و بالطبع گرون‌ترین گیتارها رو تو آمریکا می‌سازه. از اونجایی که هر کسی‌ بابت یه گیتار، ۳ تا ۴ هزار (قیمت گیتارهای معمولی‌ این کمپانیه!!!) دلار نمیپردازه، این کمپانی یه مارک دیگه هم داره بنام Epiphone که تحت لیسانس Gibson, گیتارهایی کپی گیتارهای Gibson رو می‌سازه. این کمپانی Epiphone اصلش ژاپنیه، ولی‌ کارخونه شون تو چینه. این کمپانی تمام گیتارهای درجه یکش رو می‌فرسته آمریکا!!! درجه دو و سه‌ و حتی چهارش رو تو کشورهای دیگه توزیع میکنه. خوب، حالا شما فکر می‌کنین تجار گیتار ایرانی، کدوم "درجه" رو برای سود بیشتر وارد ایران میکنه؟

تمام حرف من اینه که، موقع خرید، از کسی‌ بخرین که می‌تونین بهش "اعتماد" کنین. اگه رفتین یه گیتار دیدین کمی‌ گرون تر از دیگر گیتارهای تو همون ردیف، ولی‌ می‌تونین به فروشنده اعتماد کنین، همون گرونتره رو بخرین که ضرر نمی‌کنین.

اون آهنگ God Father رو میشه هم با کلاسیک زد، هم با آکوستیک (البته با هر جور گیتاری میشه زد).

مهدی، شما موسیقی‌ بدون کلام دوست داری؟

A r y A
1st May, 2013, 03:54 PM
ی توضیحی واسه شناخت سازهای خوب از بد بدین ی ویلن خوب چه مشخصاتی باید داشته باشه ؟ واسه سازهای دیگه مثل پیانو چه مشخصاتی ؟

NuMbEr OnE
1st May, 2013, 03:59 PM
من از عنفوان کودکی دوس داشتم بین گیتار و پیانو و ویولن یکی و یاد بگیرم ولی هیچ وقت عملی نشد،حالا خرید ساز و آموزش و همه اینا یه بحثه،استعداد هم شرطه
از کجا میشه فهمید منی که 0 هستم تو کدوم استعداد دارم و پول و وقت و انرژی هدر نمیره؟

REAL M
1st May, 2013, 04:37 PM
:41: اول اول تشکر از آق فرشاد عزیز که این تاپیک رو احداث کرد ... :41:

دوم منم دقیقا همین سوال رو دارم استعداد چجوری قابل تشخیصه؟؟ من خودم سنتور و سازدهنی و گیتارالکتریک یا همون برقی رو خیلی دوست دارم ایشاا... از اول تابستون اگه وقت شد یه کلاس سنتور میخوام برم اما استعدادم نمیدونم در چه حده فقط اینو مطمئنم که علاقه دارم بهش!

سوم هم اینکه از اونجایی که نام کاربری فرشاد شامل کلمه METAL هم هست این سبک ناب موسیقی رو ولش نکنیم و اگرچه خیلی سبک خاصیه و هرکی هرکی خوشش نخواهد آمد اما امیدوارم دوستانی که سبک های متال و راک رو دنبال میکنن فعالیت کافی داشته باشن از تجربیاتشون استفاده کنیم ... :gathering:

F. METAL
1st May, 2013, 05:10 PM
ی توضیحی واسه شناخت سازهای خوب از بد بدین ی ویلن خوب چه مشخصاتی باید داشته باشه ؟ واسه سازهای دیگه مثل پیانو چه مشخصاتی ؟
خوب من زیاد از "کیفیت" این نوع ساز‌ها اطلاعی ندارم. تا اونجایی که من میدونم، ویولن هرچی‌ قدیمی‌ تر باشه بهتره. ویولن های ایتالیایی برای قرن‌ها بهترین بودند (و البته هنوز هم هستند) ولی‌ چند سالی‌ هست که آلمانها هم دارن شانه‌ به شانه‌ ایتالیایی‌ها ویولن‌های با کیفیت تولید می‌کنن. بازار ویولن اینجا دستم نیست (که چی‌ تو بازاره) ولی‌ بنظر من بهتره که قبل از خرید، کمپانی سازنده اون رو تو اینترنت یه سرچ بکنی‌.

پیانو هم این‌طور که من یه سرچ کردم،

Steinway & Sons آمریکایی - آلمانی
Schimmel آلمانی
Bösendorfers اتریشی‌
Kawai ژاپنی
Mason & Hamlin آمریکایی

پنج کمپانی برتر سازنده پیانو لقب گرفته اند. بعد از اینها مارک‌هایی‌ همچون Yamaha, Ibach, Baldwin, Petrof, Weber Piano Company, Schulze Pollmann قرار داشتند.

امیدوارم این تونسته باشه کمکت کنه.

من از عنفوان کودکی دوس داشتم بین گیتار و پیانو و ویولن یکی و یاد بگیرم ولی هیچ وقت عملی نشد،حالا خرید ساز و آموزش و همه اینا یه بحثه،استعداد هم شرطه
از کجا میشه فهمید منی که 0 هستم تو کدوم استعداد دارم و پول و وقت و انرژی هدر نمیره؟
والا عمو جان، فکر کنم تو پست‌های شماره ۱۱ و ۱۳ همین تاپیک این قضیه رو توضیح دادم که سبک برای انتخاب ساز بسیار مهمه. خوب من میدونم که شما "داریوش" رو دوست داری. اگه میخوای همون سبک رو ادامه بدی، بنظر من ویولن میره کنار. میمونه گیتار و پیانو.

تو همون پست شماره ۱۳ هم توضیح دادم که نقش "استعداد" در روند یادگیری چقدره. من معتقدم که خداوند در وجود انسان، استعداد فراگیری "هر چیزی" رو به یکسان گذاشته . فقط باید با تمرین و ممارست، و یک معلم دلسوز و وارد، سرپوشش رو برداشت و شکوفاش کرد.

NuMbEr OnE
1st May, 2013, 05:59 PM
من پاپ دوس دارم،همون تو مایه های داریوش گوگوش:4:

پیانو که فوق العاده گرونه،هم خود ساز هم معلم و کلاس و تشکیلاتش(پس من پیانو زدن رو به گور خواهم برد:46:) همون گیتار خوبه،اما من انواعشو نمیتونم از هم تفکیک کنما،یعنی بلد نیستم،نمیدونم فرقاشون چیه و چطوری میشه فهمید کدوم کدومه.ضمن اینکه من یه دوستی داشتم علاقه زیادی به گیتار داشت با هر بدبختی بود خرید و رفت کلاس ولی بعد یه مدت ول کرد می گفت خیلی بیشتر از چیزی که فکر کنی و به نظر بیاد سخته،منم اعتماد به نفس داغونی دارم یعنی اگه یکی بهم بگه یه چیزو نمیتونی خودم دیگه از ترس امکان نداره سمتش برم،حالا به نظر شما من که 0 هستم و هیچی بارم نیست میتونم یاد بگیرم؟یه طوری نشه برم توش بمونم سرخورده شم:12:
بعد اینکه معلم خوب و دلسوز سراغ دارین که شهریه ش هم کمر ما رو نشکنه؟

The Psychotic Eyes
1st May, 2013, 11:03 PM
تاپیک رو به یاد استاد گرانقدر گری مور زدید :cry: و جا داره یادی هم بکنیم از این هنرمند بزرگ سبک Rock-Blues

- از 8 سالگی نواختن گیتار کلاسیک رو شروع کرد
- اولین گیتار حرفه ایش رو در سن 14 سالگی خرید
- با اینکه چپ دست بود ولی با دست راست گیتار میزد
- تو گروههایی مثل Skid Row, Thin Lizzy, Colosseum II, Phil Lynott, Greg Lake, BBM عضو بوده و فعالیت داشته
- طبق گفته ی خودش بسیار تحت تاثیر Peter Green گیتاریست Fleetwood Mac بوده
- و متاسفانه در سن 58 سالگی بر اثر سکته ی قلبی فوت کرد :cry:

دلم برای bend های استثناییه گری تنگ شده ( خیلی زود رفت استاد ) :cry: امروز داشتم به آهنگ the prophet گوش میدادم .. کسایی که دوست دارن کارهای فوق العاده ی مور رو بشنون .. آلبوم Back To The Blues از این هنرمند رو تهیه کنن

( ببخشید دیگه اطلاعات محدوده ما هم در همین حده .. شرمنده از بزرگ تاپیک )

SHS
2nd May, 2013, 12:57 AM
ممنونم از این تاپیک خیلی خیلی خوب که واقعاً جاش تو انجمن خالی بود

در مورد این سوال داوود هم اول این شکلک :21:

داوود تتلیتی اسم آلبوم جدید تتلو هست ، این سبک هم از خودش در آورده ، شعرایی که مینویسه و میخونه شعر رپ مینویسه ولی با ملودی میخونه و اون تحریر خاص خودش که تقریباً مربوط به آر ان بی میشه استفاده میکنه ،

همچین چیزی هیچ جای دنیا به این شکل نداریم ، ولی خب نزدیک به اینا داریم ، دیگه ایران مهد اینجور کارهاس :4: بچه ها با استعداد هستن دیگه

gpep
2nd May, 2013, 02:28 AM
عمو یه سوالیه که خیلی وقته ذهنمو به خودش مشغول کرده، اینکه دقیقا سبک Blues چیه؟ چه مشخصه بارزی داره و چه جوری میشه تشخیص داد که آهنگ توی اون سبکه...
مثلا آهنگی که شبیه راک یا جز باشه رو بعضی وقتا دیدم که بهش میگن بلوز. چه جوری میشه تشخیص داد؟
من اصلا سبک ها رو خوب نمیشناسم، مثلا فکر میکنم آهنگی که توش از گیتارالکتریکی استفاده شده باشه راکه یا اگه از سازهای بادی استفاده بشه جزه :4:

OVO
2nd May, 2013, 02:59 AM
سوال در مورد رپ بود هادی و من در خدمتیم :17: منتهی تا زمانی که هادی باشه ، خودش سوالا رو جواب می ده ( یعنی زشته در حضورش من بیام چیزی بگم ! )

ولی اگه غیبت داشت من هستم در خدمت شما ! کاملاً هم مغرضانه و سلیقه ای اطلاعات می دم بهتون :huh:

تتلیتی هم که ... :sleep::crazy2:

F. METAL
2nd May, 2013, 11:00 AM
:41: اول اول تشکر از آق فرشاد عزیز که این تاپیک رو احداث کرد ... :41:

دوم منم دقیقا همین سوال رو دارم استعداد چجوری قابل تشخیصه؟؟ من خودم سنتور و سازدهنی و گیتارالکتریک یا همون برقی رو خیلی دوست دارم ایشاا... از اول تابستون اگه وقت شد یه کلاس سنتور میخوام برم اما استعدادم نمیدونم در چه حده فقط اینو مطمئنم که علاقه دارم بهش!

سوم هم اینکه از اونجایی که نام کاربری فرشاد شامل کلمه METAL هم هست این سبک ناب موسیقی رو ولش نکنیم و اگرچه خیلی سبک خاصیه و هرکی هرکی خوشش نخواهد آمد اما امیدوارم دوستانی که سبک های متال و راک رو دنبال میکنن فعالیت کافی داشته باشن از تجربیاتشون استفاده کنیم ... :gathering:
عمو همینکه داری میری دنبالش که بری یاد بگیری، خودش نصف راهه. همت کردی، بذار پشتش. "استعداد" تو وجودت هست (تو پست‌های قبلی‌ همش همین رو گفتم). فقط باید با تمرین و ممارست، شکوفاش کنی‌.

خوب متاسفانه سبک Heavy Metal تو ایران درست جا نیفتاده (جز پوز زنی‌ از همدیگه!!! فقط واسه این جا افتاده!!!) این‌همه موزیسین و خواننده خانم، دریغ از یه متال کار!!! یعنی‌ پرورش یه
Lita Ford یا Doro Pesch انقده سخته؟ نه سخت نیست. فقط همتش نیست و ....

به نظر شما من که 0 هستم و هیچی بارم نیست میتونم یاد بگیرم؟یه طوری نشه برم توش بمونم سرخورده شم:12:
بعد اینکه معلم خوب و دلسوز سراغ دارین که شهریه ش هم کمر ما رو نشکنه؟

والا عمو صفر بودن شما از باب ندونستن موسیقیه، نه از باب "بی‌ استعدادی" اگه همت داری، برو دنبالش. واسه معلم هم یه مدت دیگه صبر کن تا خبرت کنم.

تاپیک رو به یاد استاد گرانقدر گری مور زدید :cry: و جا داره یادی هم بکنیم از این هنرمند بزرگ سبک Rock-Blues

- از 8 سالگی نواختن گیتار کلاسیک رو شروع کرد
- اولین گیتار حرفه ایش رو در سن 14 سالگی خرید
- با اینکه چپ دست بود ولی با دست راست گیتار میزد
- تو گروههایی مثل Skid Row, Thin Lizzy, Colosseum II, Phil Lynott, Greg Lake, BBM عضو بوده و فعالیت داشته
- طبق گفته ی خودش بسیار تحت تاثیر Peter Green گیتاریست Fleetwood Mac بوده
- و متاسفانه در سن 58 سالگی بر اثر سکته ی قلبی فوت کرد :cry:

دلم برای bend های استثناییه گری تنگ شده ( خیلی زود رفت استاد ) :cry: امروز داشتم به آهنگ the prophet گوش میدادم .. کسایی که دوست دارن کارهای فوق العاده ی مور رو بشنون .. آلبوم Back To The Blues از این هنرمند رو تهیه کنن

( ببخشید دیگه اطلاعات محدوده ما هم در همین حده .. شرمنده از بزرگ تاپیک )

بیتا خیلی‌ عالی‌ بود. مختصر و مفید. یه چیزی که میخواستم به این پست بیتا اضافه کنم اینه که، Gary Moore یکی‌ از معدود گیتاریستهایی بود که سبکهای مختلفی‌ رو کار کرده. میشه دوران نوازندگیش رو به سه قسمت تقسیم کرد. در دهه هفتاد سبک Hard Rock, در دهه هشتاد Heavy Metal (و حتی Hair Metal), و در دهه نود به نوازندگی در سبک Blues پرداخت. روحش شاد. چند روز پیش داشتم آلبوم Run For Cover سال ۱۹۸۵ این گیتاریست رو گوش می‌کردم. یکی‌ از قشنگترین آلبومهای این هنرمنده. یه سری توضیحات تکمیلی در مورد کارهای Gary رو چند روز دیگه اینجا پست می‌کنم.

عمو یه سوالیه که خیلی وقته ذهنمو به خودش مشغول کرده، اینکه دقیقا سبک Blues چیه؟ چه مشخصه بارزی داره و چه جوری میشه تشخیص داد که آهنگ توی اون سبکه...
مثلا آهنگی که شبیه راک یا جز باشه رو بعضی وقتا دیدم که بهش میگن بلوز. چه جوری میشه تشخیص داد؟
من اصلا سبک ها رو خوب نمیشناسم، مثلا فکر میکنم آهنگی که توش از گیتارالکتریکی استفاده شده باشه راکه یا اگه از سازهای بادی استفاده بشه جزه :4:

عمو Blues در واقع یه گام موسیقیه که بسیار وسیعه و در عین حال آسون. از وسعتش همین بس که براش "سبک" ساختن!!! (هیچ کدوم از سبک‌های دیگه "گام" مخصوص در موسیقی‌ ندارن). از نظر شنونده، باید یه مدت Blues گوش بدی تا بتونی‌ این سبک رو تشخیص بدی. از نظر نوازندگی، هر موقع به اون گام برخورد کنی‌، مشخص میشه. حالا یکمی از تاپیک بگذره، یه بحث در مورد این سبک شروع می‌کنیم (فعلا درگیر این هستیم که ثابت کنیم که "بابا استعداد، زیر تمرین و علاقه قرار میگیره!!!").

سوال در مورد رپ بود هادی و من در خدمتیم :17: منتهی تا زمانی که هادی باشه ، خودش سوالا رو جواب می ده ( یعنی زشته در حضورش من بیام چیزی بگم ! )

ولی اگه غیبت داشت من هستم در خدمت شما ! کاملاً هم مغرضانه و سلیقه ای اطلاعات می دم بهتون :huh:

تتلیتی هم که ... :sleep::crazy2:

چه عجب شما تشریف آوردین؟!! خوب بیا جواب سوال‌های Rap رو بده دیگه.

آقا اینکه همه بجای اینکه ببینین که "پشتکار" دارین یا نه، گیر دادین که ببینین استعداد دارین یا نه، نشون میده که خودتون انگاری میدونین که پشتکار ندارین و دنبال یه نفر میگردین که بهتون بگه "استعداد ندارین" تا وجدان درد نگیرین!!!

بذارین یه چیزی رو در مورد خودم براتون بگم. اینکه دست چپ من (که روی دسته گیتار نتها رو می‌گیره) "نمیچرخه"!!! یعنی‌ آقا یا خانم، پاشو خبر دار وایسا (دست‌ها به بدن چسبیده، کف دست به ران پاتون بچسبه)، حالا دستتون رو از "آرنج" حرکت بدین بیارین بالا (رو به جلو نه به سمت چپ) جوری که ساعد و کف دستتون با کف زمین موازی بشه (بازو تون هنوز به بدنتون چسبیده)، حالا کف دستتون رو بخرخونین. چی‌ شد، کف دستتون اومد بالا؟ یعنی‌ کف دستتون ۱۸۰ درجه چرخید؟ خوب دست من ۹۰ درجه هم نمیچرخه!!! مادرزادی هم اینجوری بوده. حالا حسابش رو بکن، وقتی‌ از ده سالگی شروع کردم چه زجری کشیدم!!! اگه من تونستم با این دستم اینکاره بشم، فقط پشتکارم بوده و تمرینهای مداوم و بس!!! حالا اینقده دنبال اینکه استعداد دارین یا نه، نباشین که به هیچ جا نمیرسین!!!

OVO
2nd May, 2013, 01:28 PM
عمو گشتم سوال رپی تو تاپیک پیدا کردم نکردم ! فقط یه تتلیتی بود که !!! والله چی بگم حاج داوود ... هادی گفت دیگه ! تتلیتی به جان آقام اسم آلبوم تتلوئه که توش با پیشرو هم یکی دوتا ترک داره ، آهنگای خودشم هستن که اکثرن R&B و POP هستن ...

ولی تو بعضی از آهنگاش می زنه به سرش میاد ورس رپ آهنگشو خودش بخونه که در اون مواقع بدجوری آب قطع می شه :| :Smilebb (59):

اگه خیلی به این سبکا در کنار هم علاقه داری آلبوم : Looking 4 Myself از عشقققققم Usher رو بگیر ببین چی ساخته ! یه عمر می شه باهاش زندگی کرد !
رپ که ، تو دو سه تا از ترک هاش با چند تا رپر همکاری داشته از جمله آهنگ Lemme See که با Rick Ross فیت داده و چیز شاخی هم از آب در اومده! یعنی یه کار R&B ارضاء کنندست !
آهنگ های احساسی آلبوم هم زیادن ! ولی بهتریناشون : Climax , Show Me , Numb , Dive , What Happened To U هستن .

کلاً آشر سلطانه !

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
2nd May, 2013, 01:51 PM
در مورد این سوال داوود هم اول این شکلک :21:

داوود تتلیتی اسم آلبوم جدید تتلو هست ، این سبک هم از خودش در آورده ، شعرایی که مینویسه و میخونه شعر رپ مینویسه ولی با ملودی میخونه و اون تحریر خاص خودش که تقریباً مربوط به آر ان بی میشه استفاده میکنه ،

همچین چیزی هیچ جای دنیا به این شکل نداریم ، ولی خب نزدیک به اینا داریم ، دیگه ایران مهد اینجور کارهاس :4: بچه ها با استعداد هستن دیگه

هادی تتلو واسه اینکه این سبک رو جا بندازه و رو کنه ، اسم آلبومش رو هم تتلیتی گذاشت ، بهنود که به کل میگه فقط اسم آلبومه باز خوبه تو قبول داری این سبک منحصر بفرد رو داره تتلو!:4:

آهنگ هائی همچون مغز در رفته و الو 2 و حس معمولی نمونه ای از این سبک جدید و تلفیقی هست!:77:

پ ن: بهنودک :4:، من منظورم ی خواننده با سه سبک بود در یک آهنگ ، وگرنه که امینم خداوندگار رپ و فیت هست!:goatee:

SHS
2nd May, 2013, 05:09 PM
آره داوود منحصر به فرد هست ، ولی خیلی نه ، نوشتن شعر رپ یه سری چیزای خاص داره ، تتلو هم از اون چیزای خاص برای نوشتن شعر آر ان بی استفاده کرده

کلاً به نظر من کار جالبی انجام داده و قدرت خودش رو نشون داده ( البته من خودم زیاد باهاش حال نمیکنم )

بهتره بحث سنگین و خوب این تاپیک رو با این پستها منحرف نکنیم :8:

OVO
2nd May, 2013, 09:37 PM
داوود آهنگ حس معمولی کجاش رپ داره ؟ :66: اون دو تای دیگه آره ... همون چیزیه که می گفتی ... آهنگ جدیدشم " کی از پشت لباستو می بنده " همینجوریه .

منتهی برای اینکه بشه اسمشو یه سبک جدید گذاشت خیلی ضعیفه ! تتلو رو تصور کن درحال بنا نهادن یه سبک جدید !

SHS
2nd May, 2013, 11:50 PM
داوود آهنگ حس معمولی کجاش رپ داره ؟ :66: اون دو تای دیگه آره ... همون چیزیه که می گفتی ... آهنگ جدیدشم " کی از پشت لباستو می بنده " همینجوریه .

منتهی برای اینکه بشه اسمشو یه سبک جدید گذاشت خیلی ضعیفه ! تتلو رو تصور کن درحال بنا نهادن یه سبک جدید !

بهنود کتک میخوریا :4: تتلیتی که امیر تتلو در آورده از خودش حتماً نباید رپ توش باشه ، رپ که رپه ، این تتلیتی شعر رپ با ملودی، دقیقاً مثه آهنگ حس معمولی ، شعرشو مثه رپ بی ملودی هم میتونی بخونی ، الان یه شعر رپ حفظی بهش ملودی بده یکم تحریر مثه تتلو بده ، سعی کن r&b بخونیش ، این میشه تتلیتی ،

اگه بازم متوجه منظورم نشدی بگو یه جا دیگه توضیح میدم :4: بحث تاپیکو منحرف کردی :76:

OVO
3rd May, 2013, 04:54 PM
ای بابا ! هادی من منظور تو رو می فهمم ! مشکلم با حرف داوود بود ... می گه که یه سبکیه که توش هم رپ داره ، هم پاپ داره ، هم R&B ...

واسه مثال هم از مغز در رفته ، الو2 ، حس معمولی اسم برد ... مشکل من اینجاست که حس معمولی اصلاً رپ نداشت توش :Smilebb (29): ولی دوتای دیگه داشتن ...
منظورمو اشتباه گرفتی...

gpep
3rd May, 2013, 09:15 PM
گفتم بدون فعالیت نباشم و یه چیزی گفته باشم:4: از بهترین آهنگهایی که شنیدم شروع میکنم.

یکی از آهنگهایی که خیلی دوست دارم و هیچوقت از شنیدنش خسته نمیشم Hey you از گروه بی نظیر پینک فلویده (Pink Floyd) ...
فکر کنم خیلی ها این آهنگ رو گوش داده باشن:o یه آهنگ راک و از آلبوم The Wall که فیلمی هم به همین اسم ساخته شد...فیلمش معمولیه ولی آلبوم فوق العاده ست.

راجب گروه Pink Floyd فکر کنم عمو فرشاد بتونه بهتر توضیح بده.

متن و ترجمه آهنگ ===>

Hey you, out there in the cold

آهای تو، که اونجا بیرون توی سرما وایسادی

Getting lonely, getting old

داری تنهاتر میشی، داری پیر میشی

?Can you feel me

میتونی منو حس کنی؟

Hey you, standing in the aisles

آهای تو، که یه گوشه وایسادی

With itchy feet and fading smiles

با پاهای خواب رفته و خنده هایی که دارن محو میشن

?Can you feel me

میتونی منو حس کنی؟

Hey you, don’t help them to bury the light

آهای تو، به اونا کمک نکن روشنایی رو نابود کنن

Don’t give in without a fight

بدون جنگیدن تسلیم نشو

Hey you, out there on your own

آهای تو، که اونجا تو خودتی

Sitting naked by the phone

برهنه کنار تلفن نشستی

?Would you touch me

میخوای منو لمس کنی؟

Hey you, with your ear against the wall

آهای تو، که گوشت رو به دیوار چسبوندی

Waiting for someone to call out

منتظری تا یکی صدات کنه

?Would you touch me

میخوای منو لمس کنی؟

?Hey you, would you help me to carry the stone

آهای تو، میتونی کمک کنی این سنگ رو تکون بدیم؟

Open your heart, I’m coming home

درهای قلبت رو باز کن، من دارم به خونه میام

But it was only fantasy

اما این فقط یک خیال بود

The wall was too high, As you can see

دیوار خیلی بلند بود، همون طور که میتونی ببینی

No matter how he tried

مهم نیست که چقدر تلاش کرد

He could not break free

او نتونست (دیوار رو) بشکنه تا آزاد بشه

And the worms ate into his brain

و کرم ها مغزش رو خوردن

Hey you, out there on the road

آهای تو، که اونجا بیرون توی جاده وایسادی

always doing what you’re told

همش کاری رو می کنی که بهت گفتن

?Can you help me

میتونی بهم کمک کنی؟

Hey you, out there beyond the wall

آهای تو، که اونجا بیرون اون طرف دیوار وایسادی

Breaking bottles in the hall

داری بطری ها رو توی سالن (با دیوار) میشکنی

?Can you help me

میتونی بهم کمک کنی؟

Hey you, don’t tell me there’s no hope at all

آهای تو، بهم نگو اصلا هیچ امیدی نیست

Together we stand, divided we fall

با هم می ایستیم (مقاومت می کنیم)، بدون هم شکست می خوریم

F. METAL
3rd May, 2013, 10:31 PM
^^^^^
فریبرز، دستت درد نکنه عمو. خیلی‌ کار خوبی‌ بود. ترجمه، Right On. عمو فکر کنم این گروه به معرفی‌ هیچ‌کسی نیاز نداشته باشه. فقط به نظر من این گروه از زمانی‌ که David Gilmour شروع به نوازندگی کرد، (میدونین که David درواقع بعنوان یه هوادار سرسخت و بعنوان Roadie, یعنی‌ کسی‌ که تو سفرها به همراه گروه همه جا میره، دور و بر گروه بود)، و Roger Waters سر طناب آهنگ سازی رو از Syd Barret گرفته و نظرات خودش رو در پروسه آهنگسازی و نوشتن اشعار دخیل کرد، Pink Floyd شد این گروهی که میبینین. درواقع نوع نگرش Waters به دنیای اطرافش و نوشتن اشعارش بر اساس اون نگرش، این گروه رو به گروهی دست نیافتنی در سبک Progressive Rock کرد. این رو هم باید در نظر داشته باشیم که در همون زمان، گروه‌های بسیار قدری همچون، Eloy, ELP, King Crimson (این یکی‌ که قدرت خالصه. اگه یه گروه بتونه به Pink Floyd تنه بزنه، همین Eloy هست)، و Jane تو بورس بودن، و یا اومدن تو میدون. متمایز کردن گروه و قد علم کردن میان این همه غول موسیقی، کار بسیار سختی بود که Pink Floyd با اتکا به قدرت و تکنیک نوازندگی بسیار بالای اعضأ خودش، موفق به اینکار شد.

در مورد فیلم The Wall هم باهات موافقم. بقدرت آلبوم نبود. ولی‌ از اونجایی که اولین فیلم در این ژانر بود که ساخته میشد، خیلی‌ خوب بود. مخصوصاً انتخاب Bob Geldof که خودش خواننده و گیتاریست و آهنگساز گروه اعتراضی The Boomtown Ratts بود (حتی اگه خود Waters رو هم تو این فیلم میذاشتن، مثل Bob از عهده پرورش کاراکتر بر نمیومد!!!)، یک نقطه و کانون قدرت فیلم محسوب میشد.

gpep
4th May, 2013, 03:36 AM
خواهش میکنم عمو.
دقیقا از وقتی که David Gilmour به گروه اضافه شد پینک فلوید شدن. واقعا یکی از بهترین نوازنده های گیتار الکتریکه بدون شک... کاش هنوزم گروهشون پابرجا میموند.
در مورد فیلم دقیقا میخواستم به همین نکته اشاره کنم که Bob خیلی خوب بود و واقعا تاثیرگذار بود...

Golbarca
5th May, 2013, 01:31 PM
مهدی، شما موسیقی‌ بدون کلام دوست داری؟

عمو جان من بیشتر اهنگهائی رو که گوش میدم اهنگ خالی هستش و چون محل کاریمم هم طوریه که نمیشه زیاد اهنگ کلامی گوش داد به همین خاطر زیاد اهنگ خالی گوش میدم

OVO
5th May, 2013, 01:53 PM
عمو جان من بیشتر اهنگهائی رو که گوش میدم اهنگ خالی هستش و چون محل کاریمم هم طوریه که نمیشه زیاد اهنگ کلامی گوش داد به همین خاطر زیاد اهنگ خالی گوش میدم

من تا زمانی که فقط شنونده بودم اصلاً درک نمی کردم کسایی رو که آهنگ خالی گوش می کردن ، ولی از وقتی خوندن رو شروع کردم دیگه بیشتر مدت آهنگ گوش کردنم صرف بیت خالی می شه ! می رم مفتی دانلود می کنمشون ، گوش می کنمشون چند دور ، بعد روشون تکست می نویسم :cap: اگه بدونی دزدی چه حالی می ده !

F. METAL
6th May, 2013, 03:21 PM
آقا قول داده بودم که در مورد کارهای Gary Moore یه پست مفصل بدم. آقا خیلی‌ کار سختیه!!! نه اینکه نمیدم ها، ولی‌ هنوز دارم روش کار می‌کنم تا اون پست جوری از آب در بیاد که در خور این هنرمند باشه. امروز داشتم آهنگ Empty Rooms از همین گیتاریست، ورژن اصلیش (۱۹۸۳) رو گوش می‌کردم (دو سال بعد همین آهنگ رو Remix کردن که زیاد مالی‌ از آب درنیومد. یعنی‌ من باهاش زیاد حال نمیکنم).

اینکه یه موزیسین بتونه تو سبک‌های Hard Rock و Heavy Metal کار بکنه، به نظر من زیاد عجیب نیست. عجیب اونه که همین موزیسین در نوع Ballad نوازی هم بتونه خودی نشون بده و بتونه به شنونده تفهیم کنه چون مثلا سبک hard Rock میزنه، دلیل بر "وحشی گریش" و خوی "درندگیش"!!! نیست و او هم مثل همه انسانها، یک وجه احساساتی هم داره. اتفاقا Gary از این بابت هیچگونه کمبودی نداره!!! هر یکی‌ از Ballad‌ های این گیتاریست، برای خودش دنیای خاصی‌ داره. و البته (به نظر من) این آهنگ، سرآمد اونهاست (نه تو آهنگهای سبک Blues این هنرمند. اونها خودشون بحث جدایی دارن).

Empty Rooms
Victims Of The Future
Gary Moore
1983

Loneliness is your only friend
تنهایی، تنها دوستته

A broken heart that just won`t mend
یک قلب شکسته، که التیام نمیابه

Is the price you pay
بهایست که میپردازی

It`s hard to take when love grows old
سخت میشه قبول کرد که عشق کهنه بشه

The days are long and the nights turn cold
روزها طولانی هستن و شب‌ها سرد میشن

When it fades away
وقتی‌ که (عشق) رنگ می‌‌بازه

You hope that she will change her mind
تو امید داری که او نظرش رو عوض کنه

But the days drift on and on
ولی‌ روزها پشت هم میگذرند

You`ll never know the reason why she`s gone
(و) تو هیچوقت نمی‌فهمی که چرا او گذاشت و رفت

Empty rooms
اتاقهای خالی

‌Where we learn to live without love
جایی‌ هستند که ما یاد میگیریم بدون عشق زندگی‌ کنیم

Empty roomsاتاقهای خالی

Empty rooms
اتاقهای خالی

You see her face in every crowd
تو صورت او را در هر جمعیتی میبینی

‌You hear her voice, but you`re still proud
صداش رو می‌شنوی، اما هنوز خیلی‌ مغروری

So you turn away
بهمین خاطر، روت رو برمی‌گردونی

You tell yourself that you`ll be strong
بخودت میگی‌ قوی خواهی‌ بود

But your heart tells you
اما قلبت میگه

This time you`re wrong
این‌دفعه داری اشتباه میکنی‌

Empty rooms
اتاقهای خالی

Empty rooms
اتاقهای خالی

Empty rooms
اتاقهای خالی

You hope that she will change her mind
تو امید داری که او نظرش رو عوض کنه

But the days drift on and on
ولی‌ روزها پشت هم میگذرند

You`ll never know the reason why she`s gone
(و) تو هیچوقت نمی‌فهمی که چرا او گذاشت و رفت

Empty rooms
اتاقهای خالی

Empty rooms
اتاقهای خالی

Empty rooms
اتاقهای خالی

Empty rooms
اتاقهای خالی

Empty rooms
اتاقهای خالی

Empty rooms
اتاقهای خالی

Empty rooms
اتاقهای خالی

اگه از دوستان کسی‌ لینکش رو خواست پ.خ. بزنین.

The Psychotic Eyes
8th May, 2013, 02:10 PM
کدوم کارمندی رو دیدید ( همزمان با اوج کارش ) که بشینه آلبومهای پروگرسیو رو لیست کنه و پرینت بگیره تا در اسرع وقت اونهایی که نداره دانلود کنه ؟! :22:

اون منم ، اون منم ، اون منـــــم :22::22:

- عمو خبر داری چقدر قضیه ی منحل شدن گروه Porcupine Tree جدیه ؟! :sorry:

F. METAL
8th May, 2013, 03:35 PM
^^^^^
والا عمو، تا اونجایی که من متوجه شدم، این گروه از هم جدا نشدن، ولی‌ با هم کار هم نمیکنن!!! و هر کدوم از اعضأ این گروه (از سال ۲۰۰۹ - ۲۰۱۰ بعدا از آلبوم The Incident) بصورت جدا گونه کار می‌کنن. ولی‌ رسمأ انحلال گروه اعلام نشده. این حالت رو بهش میگن Halt (وقفه افتادن) تو کار گروه.

REAL M
8th May, 2013, 05:27 PM
:Smilebb (104)::Smilebb (104):دوازدهمین استودیو آلبوم ابر بند راک Bon Jovi با نام What About Now
در یک جمله آلبوم رو جمع بندی کردند:
اثر پیش روی آلبومی ست از راکر های کهنه کار اهل New Jersey که نشنیدن آن خسران زدگی را در پی خواهد داشت.

:lol:بی صبرانه منتظرم دانلودش تموم شه و گوش کنم و خسران زده نشم!!... مطمئنا لذت بخشه شک ندارم! :N_aggressive (14):

Bahare
11th May, 2013, 01:40 PM
سلام به بزرگ عموی موسیقی عمو فرشاد:o
خیلی خوشحالم که بالاخره یه فروم با بخش موسیقی و حضور دوستانی مثل شما پیدا شد !!!:Smilebb (95)::Smilebb (95):
عمو جان ممنون از نوشته های خوبتون...ما رو از متال بی نصیب نگذارید.

پ.ن: اگه پستم اسپم بود ببخشید...تازه وارد هستم و خیلی هول شدمsmil200

Big Ali G
14th May, 2013, 09:25 PM
میگم میشه تو این تاپیک آلبوم ها و ترک های جدید خارجی و ایرانی رو معرفی کرد ؟
بعلاوه ی سایت های خوب دانلود بطور کلی نه اینکه لینک دانلود قرار بگیره !!!
به شخصه موزیکام تکراری شده جدیدا گفتم سلیقه های بچه ها رو امتحان کنیم یه مدت :16gaya:

F. METAL
14th May, 2013, 09:41 PM
^^^^^^
والا عمو فکر می‌کنم این کار رو میشه با پیام عمومی‌ و یا پیغام خصوصی انجام داد. با معرفی‌ این لینک و اون لینک یا این وبسایت و اون وبسایت، هیچ اطلاعات "موسیقیایی" به دوستان منتقل نمیشه. فکر کنم برای اون کار باید یه تاپیک راه بیفته مثلا با نام "الان چی‌ گوش میدی". البته اگه بیای و یه گروه یا هنرمند رو معرفی‌ کنی‌ و لینکش رو همونطوری که میدونی‌ (با پ.خ.) بدوستان علاقه مند بدی، خوب ایراد نداره. ولی‌ اینکه بیایم بگیم آقا این لینک "فول آلبوم" فلان گروه یا هنرمند!!!، این نه تنها به کسی‌ چیزی اضافه نمیکنه، که "ارزش" کار صاحب اثر رو پایین میاره!!!

F. METAL
17th May, 2013, 03:07 PM
آقا من زیاد با این گروه Europe حال نمیکردم. نه اینکه بدم بیاد ها، ولی‌ خوب... البته الان یه چند دقیقه‌ای هست که نظرم عوض شد و ارادت خاصی‌ بهشون پیدا کردم. اونم بخاطر اینکه دارم کنسرتشون رو تو کانال ۴ میبینم، یه دفعه از Gary Moore اسم بردن و ابراز تاسف کردن از فوتش. بعدشم شروع کردن به نواختن یه آهنگ از Gary بنام Parisian Walkways (پیاده رو‌های پاریس). خدا خیرشون بده، چشمامون رو تر کردن لعنتی ها!!! زنم داره بهم می‌خنده!!!

F. METAL
21st May, 2013, 11:17 AM
دیروز ۲۰ می، Ray Manzarek کیبوردیست و از پایه گذاران گروه The Doors در سنّ ۷۴ سالگی در بیمارستان Rosenheim آلمان، پس از مبارزه طولانی با نوعی سرطان کبد، درگذشت.

F. METAL
21st May, 2013, 09:24 PM
Gary Moore
قسمت اول

در روز ۴ آوریل ۱۹۵۲ Robert William Gary Moore در شهر بلفاست ایرلند شمالی‌، در یک خانواده پر جمعیت بدنیا آمد. وی در خیابان Castleview Road, که درست مقابل ساختمان مجلس این کشور واقع در شرق شهر بلفاست بود، بزرگ شد. پدر وی Bobby Moore یک تبلیغات چی‌ بود و مادرش Winnie, یک خانه دار. این دو پنج فرزند داشتند. Gary در سنّ ۱۶ سالگی (سال ۱۹۶۸)، درست در زمانی‌ که درگیری‌های خیابانی و سیاسی ایرلند شمالی‌ آغاز شده بود، بلفاست را بمقصد دبلین پایتخت ایرلند جنوبی ترک کرد. وی ۸ ساله بود که یک گیتار آکوستیک درب و داغون بدست آورد و در سنّ ۱۴ سالگی اولین گیتار با کیفیت خود را خرید. وی با اینکه چپ دست بود، به نواختن با دست راست اهتمام ورزید!!! نوازندگی وی در ابتدای کار بسیار تحت تاثیر Albert King, Elvis Presley, The Shadows, و The Beatles قرار داشت. بعد ها، با دیدن کنسرت Jimi Hendrix و John Mayall`s Bluesbreakers در شهر بلفاست، به سبک Blues Rock علاقه پیدا کرد. به طوری که این سبک را، بعنوان سبک اصلی‌ نوازندگی خود برگزید. یکی از کسانی‌ که بر روی نوازندگی Gary تاثیر بسزایی داشت، Peter Green گیتاریست گروه Fleetwood Mac بود. در آنزمان، Green که در دوبلین به اجرای برنامه می‌پرداخت، معلم Gary هم بود. تاثیر Green بر Gary Moore تا آخر عمر این گیتاریست، پا بر جا بود. البته Gary هم برای اینکه از زحمات Peter قدردانی‌ کرده باشه، در سال ۱۹۹۵ آلبومی بنام Blues For Greeny, که تمام آهنگ‌های این آلبوم، ساخته‌های Peter Green بودند را، روانه بازار کرد. نکته جالب توجه این آلبوم اینست که Gary این آهنگ‌ها را با گیتار Gibson Les Paul مدل سال ۱۹۵۹، که متعلق به Peter بود و بصورت قرضی (پس از خروج Peter از گروه Fleetwood Mac) در اختیار Gary قرار گرفته بود، نواخت و ضبط کرد. البته Gary این گیتار را به اصرار Peter, از وی خریداری کرد. Peter برای متقاعد کردن Gary گفته بود: "اگر تو این گیتار را بخری، خیالم راحته که خانه (صاحب) خوبی‌ گیرش آمده."

با توجه به اینکه Gary در آمریکا "آنچنان" موفقیتی در بدست آوردن "شهرت" نداشت، ولی‌ این موزیسین در دیگر نقاط جهان، بخصوص در اروپا، از شهرت بسزایی برخوردار شد.

از جمله گیتاریستهایی که Gary را سرمشق نوازندگی خود قرار داده، و از وی تاثیر گرفته بودند میتوان از:

Vivian Campbell, گیتاریست گروههای Whitesnake, Dio, و اخیرا Def Leppard,
Patrick Rondat, گیتاریست گروه Elegy,
John Norum, گیتاریست گروه Europe,
Paul Gilbert, گیتارسیت گروه‌های Racer X و Mr. Big,
Gus G, گیتاریست گروه‌های Firewind و Ozzy Osbourne,
Slash, گیتارسیت سابق گروه Guns `N Roses و درحال حاضر Velvet Revolver,
Orianthi, گیتارسیت Michael Jackson, Alice Cooper, Steve Vai, Carry Underwood, Carlos Santana, ....،
Joe Bonamassa, گیتاریست Blues Rock آمریکایی،
Adrian Smith, گیتاریست گروههای Iron Maiden, و .A.S.A.P,
Doug Aldrich, گیتاریست گروه Whitesnake,
Zakk Wylde, گیتاریست سابق Ozzy Osbourne و حال حاضر (پایه گذار) گروه Black Label Society,
Randy Rhoads, گیتاریست فقید گروه‌هایی‌ همچون Ozzy Osbourne و Quiet Riot,
John Sykes, گیتاریست گروههایی همچون Tygers Of Pan Tang, Thin Lizzy
Kirk Hammett, گیتاریست گروه Metallica نام برد.

The Psychotic Eyes
22nd May, 2013, 01:50 PM
Trevor Bolder نوازنده ی گیتار بیس و ترانه سرای گروههای Uriah Heep, David Bowie و ... هم دیروز بر اثر نوعی از سرطان ( پانکراست یا لوزالمعده ) در گذشت

متاسفانه فقط داریم خبر مرگ میدیم تو این تاپیک :22:

F. METAL
31st May, 2013, 02:45 PM
Gary Moore
قسمت دوم

Gary در طول سالهای فعالیت خود در زمینه موسیقی، که از سال ۱۹۶۸ شروع شد، با هنرمندان و گروههای بسیاری همکاری داشته. با نگاهی به نام بعضی‌ از آنها، مو به تن آدم سیخ میشه!!!

Phil Lynott, George Harrison, Trilok Gurtu, Dr. Strangely Strange, Colosseum II, Travelling Wilburys, Albert Collins, Jimmy Nail, Mo Foster, Ginger Baker, Jack Bruce, Jim Capaldi, B.B. King, Bob Dylan, Vicki Brown, Cozy Powell, Rod Argent, The Beach Boys, Ozzy Osbourne, Paul Rodgers, Keith Emerson, Roger Daltrey, Albert King, Otis Taylor و بهمراه Colosseum II با Andrew Lloyd Webber.

وی در قالب سبکهای بسیاری همچون Rock، Jazz, Blues, Country, Electric Blues, Hard Rock و Heavy Metal آهنگسازی و نوازندگی کرد.

در سال ۱۹۶۸، وقتی‌ فقط ۱۶ سال داشت، به دوبلین نقل مکان کرده و بعنوان گیتاریست به گروه Skid Row (گروه اصلی‌. با آن گروهی که با Sebastian Bach بعنوان خواننده در سال ۱۹۸۵ در آمریکا براه افتاد اشتباه نشود. این گروه جدید در سال ۱۹۸۷ این اسم رو بمبلغ ۳۵ هزار دلار از Gary خریداری کرد.) پیوست. دیگر موزیسینهای این گروه عبارت بودند از Brendan "Brush" Shiels باسیست، Noel "Nollaig" Bridgeman درامر، Bernard "Bernie" Cheevers گیتاریست و Phil Lynott خواننده. در همین گروه بود که Gary برای خود در دنیای موسیقی‌ اسم و رسم و احترامی دست و پا کرد. و همچنین دوستی‌ بسیار عمیق و همکاریهای آینده وی با Phil Lynott پایه گذاری شد.

NG-JM
6th June, 2013, 09:47 PM
درود دوستان

این انجمن رو فرشاد خان عزیز به من معرفی کردن

خوشحالم با شما دوستان اشنا شدم و امیدوارم بتونم کمکی بکنم

F. METAL
9th June, 2013, 06:42 PM
سلام به بزرگ عموی موسیقی عمو فرشاد:o
خیلی خوشحالم که بالاخره یه فروم با بخش موسیقی و حضور دوستانی مثل شما پیدا شد !!!:Smilebb (95)::Smilebb (95):
عمو جان ممنون از نوشته های خوبتون...ما رو از متال بی نصیب نگذارید.

پ.ن: اگه پستم اسپم بود ببخشید...تازه وارد هستم و خیلی هول شدمsmil200

درود دوستان

این انجمن رو فرشاد خان عزیز به من معرفی کردن

خوشحالم با شما دوستان اشنا شدم و امیدوارم بتونم کمکی بکنم
خوب دوستان، وظیفه خود میدونم که دو نفر از دوستان خوبم رو که تو یه فروم دیگه (پارس تولز) باهاشون افتخار آشنایی داشتم بهتون معرفی‌ کنم. اولیش بهاره خانم که از دخترای Rock باز خیلی‌ خوبه با اطلاعت بسیار خوب، دومیش هم افشین خان که از کسانی‌ بود که من از پست هاش تو اون فروم خیلی‌ خوشم میومد. هر دو تا تون خیلی‌ خوش اومدین و سر بنده منّت گذاشتین که به درخواستم "لبیک"!!! گفتین و اومدین. ایشالا که به هر دو تون اینجا خوش بگذره و بحث‌های خوبی‌ با هم داشته باشیم.

F. METAL
21st August, 2014, 12:26 PM
دیدم اینجا داره حسابی‌ خاک می‌خوره. در عجبم که تو این چند هزار "فوتبالی" دو تا "موزیک باز" پیدا نمیشه یعنی‌؟!! مگه میشه کسی‌ بدون موسیقی‌ زنده باشه؟ اصل قضیه اینه که همه ما‌ها به نوعی با موسیقی‌ زنده ایم. یعنی‌ ضربان قلب ما خودش یک "ریتم موسیقیه". هنر از این نزدیک تر به زندگیتون میخواین؟ نداریم!!!

باری، چند وقته زدم تو کار کاور زدن کار‌های معروف. به این صورت که یه سایت پیدا کردم که همه ساز‌های آهنگ رو داره (اعم از درامز، گیتار باس، کیبورد، و حتی خواننده) به جز گیتار هاش رو. میری روش گیتارش رو میزنی‌. ما هم نامرد‌ی نکردیم و تا تونستی‌م خراب کاری (از نوع بدون بو!!!) کردیم. لینک یکیش رو میذارم دوست داشتید گوش بدید. البته فکر نکنم بتونید بهش امتیاز بدید. ولی‌ میتونید گوش بدید و احتمالا میتونید دانلود هم بکنید (این یکی‌ رو مطمئن نیستم).

http://www.noteahang.com/FMETAL/Works/16270

gpep
22nd August, 2014, 12:55 AM
یک سالی بود اینجا خاک خورده بود:1: مرسی عمو دوباره تاپیک رو کشیدی بالا:53:

عمو فرشاد من بدون موسیقی نمیتونم زندگی کنم ولی خیلی تخصصی ندارم بتونم در موردش صحبت کنم:4: علاقه زیادی دارم و خیلی دوست داشتم آهنگساز میشدم:1: ولی هیچوقت فرصتی پیش نیومد یا وقتی فرصت بود من تنبلی کردم:4: در هر صورت سعی میکنم حداقل درباره موضوع مورد علاقه م فعال باشم:1:

F. METAL
22nd August, 2014, 11:07 AM
یک سالی بود اینجا خاک خورده بود:1: مرسی عمو دوباره تاپیک رو کشیدی بالا:53:

عمو فرشاد من بدون موسیقی نمیتونم زندگی کنم ولی خیلی تخصصی ندارم بتونم در موردش صحبت کنم:4: علاقه زیادی دارم و خیلی دوست داشتم آهنگساز میشدم:1: ولی هیچوقت فرصتی پیش نیومد یا وقتی فرصت بود من تنبلی کردم:4: در هر صورت سعی میکنم حداقل درباره موضوع مورد علاقه م فعال باشم:1:

بله ما البته بجز "مال مردم" مابقی چیز‌ها رو با تخصص بالا می‌کشیم بالا. آب دماغمون!!! ...... و غیره.

ببین عمو، این رو همیشه گفتم که "هیچ آدمی‌ تو این دنیا پیدا نمیشه که اگه امکانات مالیش رو داشته باشه، نتونه ۱ ساعت در روز صرف یادگیری موسیقی‌ بکنه". کسی‌ که بخواد، انجامش میده. شغل آهنگسازی اتفاقاً خیلی‌ خیلی‌ مهمه. آهنگساز باید "ارتباط روحی" بسیار قوی با سبک آهنگسازیش داشته باشه. ولی‌ خوب لازمه آهنگسازی، دونستن و توانایی نوازندگی حداقل یک ساز "هارمونیکه". ساز‌های هارمونیک ساز‌هایی‌ هستند که میشه روشون "آکورد" زد. مثل پیانو، کیبورد، یا همین گیتار. از اونجایی که برای نواختن این نوع ساز‌ها باید "هارمونی" موسیقی‌ رو بدونی، در نتیجه همین دانستن هارمونی در ساخت آهنگ به کمکت میاد. یعنی‌ بدون دانستن هارمونی، آهنگ به جز چند تا صدا که روی هم افتاده اند، چیز دیگه‌ای از آب در نمیاد. هر چی‌ بشه، مطمئناً "آهنگ" نمیشه. این رو هم اضافه کنم که نوازنده هر سازی میتونه آهنگساز بشه، به شرطی که اصول و قواعد هارمونی رو یاد گرفته باشه.

gpep
23rd August, 2014, 11:17 PM
:4:

عمو من مشکلم همینه که دنبال یادگیری سازهای هارمونیک نرفتم. تئوری موسیقی رو خوندم، تا حدی هم با هارمونی و آکوردها آشنایی دارم ... البته چون سازی بلد نیستم بزنم انگار هیچی بلد نیستم:1: یه زمانی گیتار کلاسیک رو سعی کردم یاد بگیرم اما چون سرعت عملم پایینه و اصولا دست چپم خیلی کنده :1: بیخیالش شدم... احساس میکنم استعداد نوازندگی ندارم:2:
عمو اگه سازی رو نتونیم بنوازیم ولی تئوری موسیقی و هارمونی رو مسلط باشیم باز هم نمیشه یه آهنگساز خوب بشیم؟:1:

F. METAL
24th August, 2014, 11:30 AM

عمو من مشکلم همینه که دنبال یادگیری سازهای هارمونیک نرفتم. تئوری موسیقی رو خوندم، تا حدی هم با هارمونی و آکوردها آشنایی دارم ... البته چون سازی بلد نیستم بزنم انگار هیچی بلد نیستم:1: یه زمانی گیتار کلاسیک رو سعی کردم یاد بگیرم اما چون سرعت عملم پایینه و اصولا دست چپم خیلی کنده :1: بیخیالش شدم... احساس میکنم استعداد نوازندگی ندارم:2:
عمو اگه سازی رو نتونیم بنوازیم ولی تئوری موسیقی و هارمونی رو مسلط باشیم باز هم نمیشه یه آهنگساز خوب بشیم؟:1:

والا، دست چپت فکر نکنم از دست چپ من بدتر باشه. کندیش درست میشه با تمرین (یکمی بیشتر از دیگران). من تا حالا نه شنیدم، و نه دیدم کسی‌ بدون نوازندگی یه ساز آهنگسازی کرده باشه. اونهم شاید دلیلش اینه که شما زمان آهنگسازی، باید یه صدایی "بشنوی". مثل دیکته نویسی نیست که یه سری نت و یا آکورد رو پشت هم بنویسی‌ و بگی‌ تموم شد. باید همون ملودی یا آکورد‌ها رو زد تا دید به هم میخورن یا نه؟ حتی اگه روی گام نوشته شده باشن. اکثر آهنگساز‌ها روی پیانو آهنگ میسازن. دلیلش هم اینه که نت‌ها رو می‌تونن ببینن. حالا شاید "پیانیست" عالی‌ نباشن، ولی‌ در حد نوازندگی معمولی‌ می‌تونن گلیم خودشون رو از آب بکشن بیرون.

gpep
27th August, 2014, 04:25 PM
عمو من دست چپم اصلا از مغزم فرمان نمیگیره:4: مثلا باید فرت 2 سیم 2 و فرت 3 سیم 3 رو بگیرم ولی برعکس میگیرم:1: یه مقدار کند ذهنم تو این زمینه:1: شاید هم باید بیخیال گیتار بشم:1:
با نرم افزار نت نویسی تست کردم، صدا رو هم میشنوم و همه چی مشخصه ولی کار جالبی نمیشه... البته من هارمونی رو مسلط نیستم! ولی به نظرم بدون یادگیری ساز کار واقعا دشوار و شایدم نشدنی ای باشه.

AdLeR
28th August, 2014, 01:07 AM
با سلام

من کلا علاقه شدیدی به موسیقی کلاسیک دارم و برای براهمز در این مقوله احترام وِیژه ای قائل هستم .

http://www.up.reich-history.com/images/15911494897119086796.jpg

تم حماسی در موسیقی رو به شدت می پسندم و در این مورد هم هانس زیمر رو به عنوان نابغه تمام اعصار موسیقی میشناسم و موسیقی های بیکلام بتهوون و واگنر رو هم خیلی دوست دارم .

آهنگ خارجی هم زیاد گوش میدم ولی از گروه رامشتاین و متالیکا و چند تا خواننده ی دیگه مثل خدابیامرز جکسون بسیار خوشم میاد و از بین خواننده های ایرانی م عاشق داریوش و محسن چاوشی هستم .

Eglantine
30th December, 2014, 03:38 PM
آیا دوست دارید در چلنجی جدید شرکت کنید ؟ بشتابید، بشتابید :4:

- با توجه به تموم شدن سال 2014 .. فکر کردم جالب میشه هر کسی بیاد بهترین آلبومهایی که تو این سال گوش داده رو معرفی کنه ..

- محدودیت نه برای سبک موسیقی و نه برای تعداد انتخاب وجود نداره، هر سبکی و هر چندتا که دوس داشتید
- توجه کنید که آلبومها فقط برای سال 2014 باشه .. اگر مورد انتخابی ایرانی هست تاریخ 92-93 رو در نظر بگیرید
- در کنارش اگر، اگر .. اگر دوست داشتید دلیل اینکه چرا این آلبوم دلبری کرده براتون رو هم توضیح بدید
- بهترین / بدترین هنرمند سال رو انتخاب کنید .. باز هم محدودیتی وجود نداره
- شوک برانگیزترین/ جالب ترین/ اتفاق موسیقیایی ِ سال چی بود ؟

توجه : برای اینکه بتونیم با سلیقه های هم آشنا بشیم .. طبق الگوی زیر انجام بدید .. اگر هم دوس نداشتید که انجام ندید :4: ببینید دیگه چقدر باهاتون دارم راه میام تا شرکت کنید :21:

الگو : کشور / سبک / اسم آلبوم / اسم هنرمند یا بند

به میثم هم میگیم از بین شرکت کننده ها به سه نفر به قید قرعه شارژ هدیه بده :1: :22:

Eglantine
30th December, 2014, 03:39 PM
1.
Gazpacho - Demon /Art Rock/ Norway

http://8pic.ir/images/jqk7gndpws0ny8xbqqhw_thumb.jpg (http://8pic.ir/viewer.php?file=jqk7gndpws0ny8xbqqhw.jpg)

2.
Pink Floyd - The Endless River / Progressive, Psychedelic / UK

http://8pic.ir/images/w867fkpg7x3xa6r647z0_thumb.jpg (http://8pic.ir/viewer.php?file=w867fkpg7x3xa6r647z0.jpg)

3.
Alternative 4 - The Obscurants / Alt.Rock,Progressive Rock / UK

http://8pic.ir/images/8nruia6935ndwdc38e1h_thumb.jpg (http://8pic.ir/viewer.php?file=8nruia6935ndwdc38e1h.jpg)

4.
Insomnium - Shadows Of The Dying Sun / Melodic Death Metal / Finland

http://8pic.ir/images/7d1nok2ys78ksgvetnlv_thumb.jpg (http://8pic.ir/viewer.php?file=7d1nok2ys78ksgvetnlv.jpg)

5.
Collapse Under The Empire - Sacrifice & Isolation / Post-Rock / Germany

http://8pic.ir/images/rzawvragzdw4itnb6886_thumb.jpg (http://8pic.ir/viewer.php?file=rzawvragzdw4itnb6886.jpg)

6.
Sabaton - Heroes / Power Metal / Sweden

http://8pic.ir/images/f6d31elqjr3ydu0iijq1_thumb.jpg (http://8pic.ir/viewer.php?file=f6d31elqjr3ydu0iijq1.jpg)

7.
Archive - Axiom / Spans Electronic, Trip-hop, Avant-garde, Post-rock And Progressive Rock / UK

http://8pic.ir/images/rryo8a4wcj5jhd7zu9n0_thumb.jpg (http://8pic.ir/viewer.php?file=rryo8a4wcj5jhd7zu9n0.jpg)

8.
Mono - Rays Of Darkness / Post-Rock / Japan

http://8pic.ir/images/075orhd0mvxf0qtprdix_thumb.jpg (http://8pic.ir/viewer.php?file=075orhd0mvxf0qtprdix.jpg)

9.
Empyrium - The Turn Of The Tides / Symphonic Folk, Doom Metal And Neofolk, Dark Folk / Germany

http://8pic.ir/images/ce3e0ytr9mv3qpwfustq_thumb.jpg (http://8pic.ir/viewer.php?file=ce3e0ytr9mv3qpwfustq.jpg)

10.
Mike Oldfield - Man on the Rocks / Progressive Rock / UK

http://8pic.ir/images/jzmiyee0gbarg37jkl4d_thumb.jpg (http://8pic.ir/viewer.php?file=jzmiyee0gbarg37jkl4d.jpg)

11.
Ian Anderson - Homo Erraticus / Progressive Rock, Folk Rock, Hard Rock, Blues Rock / UK

http://8pic.ir/images/mu9rxn39cinli94zqa3p_thumb.jpg (http://8pic.ir/viewer.php?file=mu9rxn39cinli94zqa3p.jpg)

Best Bands : Gazpacho - Pink Floyd
Worst Bands : Anathema, Tom Yorke, Opeth

The Royal Blues
30th December, 2014, 05:44 PM
من امسال فقط آلبوم ابی "جان جوانی" رو گوش کردم که راضی هم بودم :4:

Eglantine
30th December, 2014, 05:49 PM
من امسال فقط آلبوم ابی "جان جوانی" رو گوش کردم که راضی هم بودم :4:

خب منتظر باش تا نیلوفر بیاد حالتو بگیره :4:

Niloo Ettore (http://anjoman.parsfootball.com/member.php?u=15720) @

masoud 99
30th December, 2014, 06:47 PM
امسال بیشتربا تک آهنگ های شاهین حال کردم تا آلبوم 1414 البته اونم با چهارتا آهنگ نمیشه گفت آلبوم بود
تک آهنگ شعبان وسلام خیلی قشنگ بودن امیدوارم سال دیگه یه آلبوم بده در حد هیچ هیچ هیچ یا سال خون بی پرده انتقاد کنه اونم از ....

gpep
30th December, 2014, 07:03 PM
بله دوست داریم در این چلنج شرکت کنیم :4: این دو هفته بگذره با آرامش و سر فرصت میام نظرمو میگم :1:

مرسی بابت این حرکت خوب :1::53:

Niloo Ettore
30th December, 2014, 08:54 PM
خب منتظر باش تا نیلوفر بیاد حالتو بگیره
من آلبومشو گوش ندادم ولی همون ویدئو یکی از آهنگاشو دیدم ( فک کنم این آخرین باره , بغض همچین چیزی بود .. ) به عمق فاجعه پی بردم :22: :4:

فعلن اینا یادم اومد :‌
1.
Nada - Occupo poco spazio / Pop rock/ Italy

2.
:cry: خودت گفتی دیگه /Archive - Axiom

3.
Olafur arnalds - Gimme Shelter /Neoclassical, experimental, electronica, ambient/ Iceland

4.
Adrian Von Ziegler - Libertas/ Celtic, Dark alternative, world, Metal, film score / Switzerland

5.
Adrian Von Ziegler - Queen Of Thorns/ Metal,Celtic, Dark alternative, world ,Alternative/ Switzerland

6.
Anathema - Distant Satellites / Progressive rock, new prog, symphonic rock / England
بد نبود نسترن :22:‌ :4:

7.
علیرضا قربانی - ای باران / سنتی

The Royal Blues
31st December, 2014, 01:11 AM
من آلبومشو گوش ندادم ولی همون ویدئو یکی از آهنگاشو دیدم ( فک کنم این آخرین باره , بغض همچین چیزی بود .. ) به عمق فاجعه پی بردم :22: :4:

هر چی بود من که لذت بردم ولی خب سلیقه ها متفاوته :4:

کلا از اونایی نیستم که طرفدار خواننده یا سبک خاصی باشم از هر چی و هر کی خوشم بیاد گوش میدم حتی بعضی موقع ها شاید اسم خواننده رو هم ندونم ولی از آهنگش لذت ببرم! :4:

Sepehr11
31st December, 2014, 10:11 AM
1.

http://8pic.ir/images/jqk7gndpws0ny8xbqqhw_thumb.jpg (http://8pic.ir/viewer.php?file=jqk7gndpws0ny8xbqqhw.jpg)

2.

http://8pic.ir/images/w867fkpg7x3xa6r647z0_thumb.jpg (http://8pic.ir/viewer.php?file=w867fkpg7x3xa6r647z0.jpg)

3.

http://8pic.ir/images/8nruia6935ndwdc38e1h_thumb.jpg (http://8pic.ir/viewer.php?file=8nruia6935ndwdc38e1h.jpg)

4.

http://8pic.ir/images/7d1nok2ys78ksgvetnlv_thumb.jpg (http://8pic.ir/viewer.php?file=7d1nok2ys78ksgvetnlv.jpg)

5.

http://8pic.ir/images/rzawvragzdw4itnb6886_thumb.jpg (http://8pic.ir/viewer.php?file=rzawvragzdw4itnb6886.jpg)

6.

http://8pic.ir/images/f6d31elqjr3ydu0iijq1_thumb.jpg (http://8pic.ir/viewer.php?file=f6d31elqjr3ydu0iijq1.jpg)

7.
Archive - Axiom / Spans Electronic, Trip-hop, Avant-garde, Post-rock And Progressive Rock / UK

http://8pic.ir/images/rryo8a4wcj5jhd7zu9n0_thumb.jpg (http://8pic.ir/viewer.php?file=rryo8a4wcj5jhd7zu9n0.jpg)

8.

http://8pic.ir/images/075orhd0mvxf0qtprdix_thumb.jpg (http://8pic.ir/viewer.php?file=075orhd0mvxf0qtprdix.jpg)

9.
Empyrium - The Turn Of The Tides / Symphonic Folk, Doom Metal And Neofolk, Dark Folk / Germany

http://8pic.ir/images/ce3e0ytr9mv3qpwfustq_thumb.jpg (http://8pic.ir/viewer.php?file=ce3e0ytr9mv3qpwfustq.jpg)

10.

http://8pic.ir/images/jzmiyee0gbarg37jkl4d_thumb.jpg (http://8pic.ir/viewer.php?file=jzmiyee0gbarg37jkl4d.jpg)

11.
Ian Anderson - Homo Erraticus / Progressive Rock, Folk Rock, Hard Rock, Blues Rock / UK

http://8pic.ir/images/mu9rxn39cinli94zqa3p_thumb.jpg (http://8pic.ir/viewer.php?file=mu9rxn39cinli94zqa3p.jpg)

يعني واقعا همه اينها رو ميشيني گوش ميدي ؟؟؟ :22:
اون هم بصورت كامل . يعني تمام آهنگهاي آلبوم رو ؟؟ :22:
اسمهاشون هم حفظي حتما :22: لب خوني هم ميكني حتما باشون ؟ :22:
عجب

Eglantine
31st December, 2014, 11:40 AM
بله دوست داریم در این چلنج شرکت کنیم :4: این دو هفته بگذره با آرامش و سر فرصت میام نظرمو میگم :1:

مرسی بابت این حرکت خوب :1::53:

منتظریم :53:

:cry: خودت گفتی دیگه /Archive - Axiom

گریه نداشت ها :4:

Olafur arnalds - Gimme Shelter /Neoclassical, experimental, electronica, ambient/ Iceland

میدونی این چند وقته تو لیست دانلودهامه ولی هنوز فرصت نکردم دانلودش کنم ؟! :22: .. دیشب تو spotify اومدم گوش کنم آلبوم رو که از خستگی خوابم برد، ساعت یک و نیم یهو پریدم از خواب دیدم آهنگ ششم و هفتمه و من هیچی از آلبوم نفهمیدم :22: به زودی گوش میکنم بهش ..

Anathema - Distant Satellites / Progressive rock, new prog, symphonic rock / England
بد نبود نسترن :22:‌ :4:

نمیدونم، من خوشم نیومد ! شاید چون انتظارم از آقا ویلسون و برادران کاوانا چیز دیگه ای بود ! البته آقا فقط برای دو تا آهنگ همکاری کردن با بند :29:

يعني واقعا همه اينها رو ميشيني گوش ميدي ؟؟؟ :22:
اون هم بصورت كامل . يعني تمام آهنگهاي آلبوم رو ؟؟ :22:
اسمهاشون هم حفظي حتما :22: لب خوني هم ميكني حتما باشون ؟ :22:
عجب

بله
بله
بله تا حدودی، اما به دلیل کهولت سن دیگه یکم از نظر ذهنی تحلیل رفتم، اسم همه ی آهنگها تو ذهنم نمیمونه، لب خونی هم اگه حس و فازش باشه، نیلوفر یادشه تو کافی شاپ هیچ three doors down-here without you :4:

تو همون یکبار که از بند آلمانیه eloy بهت آهنگ دادم و گوش نکردی نشون میده چقدر بی لیاقتی :4: .. الانم تو این لیستم دو تا بند آلمانی هستن، کلا آلمانی ها در زمینه ی موسیقی بخصوص راک جزو ابرها هستن

پ ن : در روزهای آتی و بعد از تموم شدن این چلنج، بهترین آهنگهایی که گوش میکنیم رو تو این تاپیک باهم به اشتراک میذاریم .. برای ترویج موسیقی خوب ( که همانا ذکات موسیقی اشتراک آن با دیگران است )

Meysam
1st January, 2015, 09:12 AM
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

بیتا سلیقت در گوش دادن به موسیقی چقدر نزدیک به هستیه!:4:
اگه هستی بیاد دقیقا همینارو به عنوان موزیک های محبوبش اعلام میکنه!:4:

Meysam
1st January, 2015, 09:12 AM
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

بیتا سلیقت در گوش دادن به موسیقی چقدر نزدیک به هستیه!:4:
اگه هستی بیاد دقیقا همینارو به عنوان موزیک های محبوبش اعلام میکنه!:4:

Eglantine
3rd January, 2015, 12:13 PM
عوض این لوس بازیها، لیستهاتون رو بدید .. :62:

البته لیست میثم از قبل مشخصه :

عمو تتل - تتلیتی / رپ - پاپ / ایران

http://dl2.diarmusic.ir/Music/92/8/Amir%20tataloo/amir%20tatlo.jpg

Katy Perry - Prism / POP / USA
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/1/12/Prism_cover.png/220px-Prism_cover.png

:22: :4:

Meysam
4th January, 2015, 08:59 AM
بیتا دقیقا زدی تو خال!:8: خانم کیتی پری و عمو تتل:8:
هیچ حرفی برای اضافه کردن ندارم. البته خانم سوگند هم پرچمشون در کنار این ها بالاست... .:8:
سوگند رو هم به عنوان نفر سوم سال 2014 انتخاب میکنم.:8:

OVO
6th January, 2015, 12:29 AM
اتفاقا با هرگونه بحث مربوط به لیست و ... موافقم :4::4: فقط دقیقاً چه لیستی :|

خواننده های مورد علاقه ؟! :4: بهترین های 2014 ؟! :4: شما موضوع لیست رو اعلام کنین من اعلام حضور میکنم :|

Eglantine
6th January, 2015, 10:30 AM
بهترین آلبومهایی که تو سال 2014 گوش کردی ...

----

بخاطر استقبال شدیدی که از این چلنج شد .. من برم سراغ ایده ی دومم :22: :4:

----

موزیکی که میخوام معرفی کنم امروز، از بند فنلاندیِ ShamRain هست .. اسم گروه ترکیبی از دو واژه ی sham و rain هست که به گفته ی خود ِ اعضای گروه " برای ما، این کلمه معنی دقیق انزوا و افسرده‌گی‌ست. مثل اینکه شما در ابعاد غیرواقعی در حالی که بارانی دائمی روی سرتان می‌باره، راه بروید. "

موسیقی ِ این بند، زیبا، تاریک و غمگینه

اولین پیشنهاد من Leave (http://trainbit.com/files/2178204884/03_-_sham_rain_-_to_leave.mp3.html) هست .. از آلبوم SomePlace else - 2005 .. وقتی اولین بار به این آهنگ گوش کنید تو گردابش گرفتار میشید و بارها و بارها تکرارش میکنید .. علاوه بر موزیک، وکال هم خوبه .. با اینکه صداش برجستگی خاصی نداره اما فوق العاده زیبا احساس پشت کلماتش رو میرسونه .. مثلا وقتی با اون خشونت صداش داد میزنه " مقصر کیه ؟ " و بعد با صدای افسرده و خسته ای میگه " چه کسی جز من ! " :cry: از تار و پود داغان میشه آدم :cry:

http://s6.uplod.ir/i/00503/evovt1ehzhe2.jpg

Stevie G
6th January, 2015, 01:10 PM
لینک دانلودش را هم میدید؟ : )

OVO
6th January, 2015, 01:35 PM
Drake - Nothing Was The Same
Rap / R&B / Canada
http://8pic.ir/images/tca7bv0g79bche7hzjxq.png

Future - Honest
Rap / R&B / USA
http://8pic.ir/images/c4l5q3iwkw7nmse9dce4.jpg

Metric - Synthetica
Indie Rock / New Wave / Canada
http://8pic.ir/images/bhfzka7tk85mv1ipdvym.jpg

Company 13 - " Tabar " Various Artists
Rap / R&B / Iran
http://8pic.ir/images/dxmbhu68idqniuvazq8m.jpg

Alireza JJ & Sijal - Pir Shodim Vali Bozorg Na
Rap / R&B / Iran
http://8pic.ir/images/40r9h5do9znxggmej3o4.jpg

Ali Sorena - Aavaar
Rap / Iran
http://8pic.ir/images/eecmb372bjbtsvsayucw.jpg

Moer - Beate Downloadi
Rap / R&B / Iran
http://8pic.ir/images/j2psy93ryx4ci3xbkrjs.jpg

Behzad Leito - Khakestari
Rap / R&B / Iran
http://8pic.ir/images/mn9zbisxwpcm50powrj3.jpg

Ashk-Un - Birahe
Rap / Iran
http://8pic.ir/images/xlkcht0l6rkgbwlndhxn.jpg

Khat Production - " Overdose " Various Artists
http://8pic.ir/images/xaz3pefzzlr37b29ehr8.jpg

Benyamin - Aida Dar Ayeneh
Rap / R&B / Iran
http://8pic.ir/images/85xl67aol94keyll5x30.jpg

حسن ختام ! : داریوش / فرامرز اصلانی / رامش - رومی :|

http://8pic.ir/images/75e8y1wwx39szgypv0pz.jpg

این آلبوم فکر کنم مال 10،12 سال پیشه ... از کاورش کاملاً مشخصه :| :| :17: ولی امسال بود که کشف کردمش :| ایول داره :|

Eglantine
6th January, 2015, 01:55 PM
لینک دانلودش را هم میدید؟ : )

اینهمه حرف زدم یادم رفت :22: اصلش لینک دانلود بود اصن :22: .. به پست اصلی اضافه شد :1:

Eglantine
7th January, 2015, 10:21 AM
نیلوفر بیا رسیدگی کن :22: آرکایو که باز آلبوم (http://rusfolder.com/42698097) داد :22: حدس میزنم کار چرتی از آب دربیاد ( دو تا آلبوم پشت سر هم آخه ؟ :22: ) بیا دانلود کن و اگه نظر مثبت دادی منم گوش کنم :4:

http://aksup.ir/images/8dx9o4lhm3km9uhcyhgp.jpg
استیون هم اولین سینگل آلبومش اومد بیرون .. اولویت برنامه های امشب دانلود (http://trainbit.com/files/9336521884/Steven_Wilson_-_Hand_Cannot_Erase.rar) این سینگل هست :4:

http://4.rockfamily.biz/files/News/3556.jpg

Niloo Ettore
7th January, 2015, 12:25 PM
-همون دیشبب با شوق و ذوق دانلود کردم ولی طبق معمول واسه هرچیزی شوق نشون دادم بعدش کاملن رنگی شدم! :22:
ای کاش چرت بود! به نظر من که افتضاح بود! :22: شکست روحی عاطفی خوردم :cry:
فقط یه ترک black and blue ش خوب بود که اونم قبل اینکه آلبوم بیاد شنیده بودم ..

- Leave هم گوش دادم خیلی خوب بود ..

- خودم هم بعدن شرکت میکنم الان باید برم امتحان بدم :22:

Eglantine
7th January, 2015, 04:29 PM
منم انتظارم چیزی بیشتر از این نبود ! آلبوم کیلیویی همین میشه دیگه .. بهت تسلیت میگم، البته تقصیر خودته بند ِ اشتباهی رو بهش دلبستی :4:

من نمیدونم چه سیستمیه، تمام ایده ها تو برهه ی امتحانا زده به سرم !!! :22: امتحان دارم با چند تا سرفصل که باید برم خودم تحقیق کنم مطلب براش دربیارم، بعد بخونم :22: این چه غلط اضافه ای بود دیگه آخه :22:

The Royal Blues
7th January, 2015, 08:54 PM
من نمیدونم چه سیستمیه، تمام ایده ها تو برهه ی امتحانا زده به سرم !!! :22: امتحان دارم با چند تا سرفصل که باید برم خودم تحقیق کنم مطلب براش دربیارم، بعد بخونم :22: این چه غلط اضافه ای بود دیگه آخه :22:

والا... منم هر ترم میگم از ترم بعد دیگه مثه آدم تو طول ترم میخونم ولی نزدیک امتحان ها تازه دنبال جزوه هام! :22: الان چند صد صفحه جزوه نخونده با چند روز وقت دارم نمیدونم چیکار کنم! :22:

آهنگ Leave بنظرم بیشتر از غمگین بودن حس ترس داشت! :4:

پ.ن: بهنود ماشالا همش رپ گوش میدی من تو رپ بیشتر از همه با امینم میتونم ارتباط برقرار کنم! :4:

Niloo Ettore
8th January, 2015, 10:24 PM
نسترن این To Leave خیلی خوب بود .. هست :saddd:

این دو تا آهنگو بیشتر به خاطر لیریک و معنیشون دوست دارم ولی خب در کل هم بد نیستن :22:

1. Boulevard of Broken Dreams (http://freemp3.se/download/1421914-boulevard-of-broken-dreams-green-day.html) از بند Green Day

2. Falling again (http://freemp3.se/download/1121530-lacuna-coil-falling-again.html) از بند Lacuna Coil

اینکه این بند ایتالیایی و میلانی هست خیلی تصادفیه ها .. :4:

- یعنی بقیه موسیقی گوش نمیدن ؟ آدمید شما؟ :22: :4:

OVO
8th January, 2015, 11:16 PM
پ.ن: بهنود ماشالا همش رپ گوش میدی من تو رپ بیشتر از همه با امینم میتونم ارتباط برقرار کنم! :4:

کلاً ارتباط برقرار کردن با امنم خیلی راحته :4: یعنی اگه بخوام برای توصیف کاراش از یه کلمه استفاده کنم میگم : جذاب :4: فلو هایی که استفاده میکنه ، با تن صداش واسه مخاطبین اکثر سبک ها ملموسه و میتونن باهاش ارتباط برقرار کنن :1:

ولی مثلاً آهنگ No Worries از Lil Wayne رو گوش کن ! :4: 2% احتمال داره باهاش ارتباط برقرار کنی :4:

ام دقیقاً بخاطر همون خصوصیاتش که گفتم تونسته انقد پرطرفدار و مشهور بشه ! ولی اگه خود من بخوام یه رده بندی از 10 تا رپر آمریکایی مورد علاقم بدم ، ام رو مطمئناً تو 10 تای اول قرار نمیدم :|

- یعنی بقیه موسیقی گوش نمیدن ؟ آدمید شما؟ :22: :4:

شاید گوش میدن ، از اینا گوش نمیدن :| :| مثه یونکسی :| فقط تشکر میزنه :| نصف کسایی که میشناسمشون رو همین بشر بهم معرفی کرده :| بعد نمیاد اظهار نظر کنه :|

اصلاً تواضع تو وجود این بشر لبریزه :|

علی یادته من فکر میکردم امنم پدر رپ جهانه ؟ :24::24::24: بچه بودم دیگه :| :| :24:

یعنی همین بشر من رو با توپاک آشنا کرد :|

آشنا شدن با توپاک واسه کسی که رپ گوش میکنه مثه آشنا شدن با متالیکا واسه کسیه که متال گوش میکنه :4:
یا مثلاً آشنا شدن با مایکل جکسون واسه کسی که پاپ گوش میکنه :4:

یعنی به عبارتی دیگه قبلش داشته هیچکاری نمیکرده اون کسی که توپاک رو نمیشناخته و رپ گوش میداده :4:

Royal Boy
8th January, 2015, 11:26 PM
میگم اینجا همه موزیک خارجی گوش میدن ؟؟؟:23:

یعنی یک بشر وجود نداره ایرانی بگوشه ؟ :4:

نکنه اینجا فقط خارجی مجازه :22:

OVO
8th January, 2015, 11:37 PM
رپ فارس گوش میدیم :4::4::4::4::4::24:

اون آلبوم داریوش که گفتمم گوش میدم :4: سیاوش قمیشی هم گوش میدم :4: ابی هم گوش میدم :4: شاهین نجفی هم فراموش نشود :4:

منظورت از موزیک ایرانی رو دقیقاً توضیح بده داداش :4: سبک ؟

Royal Boy
8th January, 2015, 11:42 PM
رپ فارس گوش میدیم :4::4::4::4::4::24:

اون آلبوم داریوش که گفتمم گوش میدم :4: سیاوش قمیشی هم گوش میدم :4: ابی هم گوش میدم :4: شاهین نجفی هم فراموش نشود :4:

منظورت از موزیک ایرانی رو دقیقاً توضیح بده داداش :4: سبک ؟

کلا فارسی بخونن متوجه بشیم چی میگن دیگه :4::21:

من بیشتر پاپ گوش میدم.سیاوش، معین و سایر خواننده جوون دیگه.:4:

خارجی فقط یه خواننده مورد علاقمه. سرکار خانم ایننا inna :4:

Niloo Ettore
9th January, 2015, 01:01 AM
شاید گوش میدن ، از اینا گوش نمیدن:|:|مثه یونکسی:|فقط تشکر میزنه:|
نصف کسایی که میشناسمشون رو همین بشر بهم معرفی کرده:|بعد نمیاد اظهار نظر کنه:|

خب نگفتم که باید از اینا گوش بدن ! :22: :4:
هرچی گوش میدن اسم و مشخصات + لینک دانلود بدن ( بدین ) ..
یونکسی بیا بگو چی گوش میدی .. لوس نباشه فقط :4:
دیگه از سلیقه میثم که بدتر نیس :22:

میگم اینجا همه موزیک خارجی گوش میدن ؟؟؟:23:
یعنی یک بشر وجود نداره ایرانی بگوشه ؟:4:
نکنه اینجا فقط خارجی مجازه:22:
نه ایرانی هم گوش میدیم ( میدم ) .. حتی بعضی اوقات مجاز و داخلی ..
مثلن من که از صدا و خوندن فریدون آسرایی حالم به هم میخورد از به آهنگ ( نگاهت )از این آلبوم جدیدش خوشم اومد .. :22:
دیگه یهو میبینی از یه چیزی خوشت میاد گوش میدی دیگه ..

Royal Boy
9th January, 2015, 01:24 AM
خب نگفتم که باید از اینا گوش بدن ! :22: :4:
هرچی گوش میدن اسم و مشخصات + لینک دانلود بدن ( بدین ) ..
یونکسی بیا بگو چی گوش میدی .. لوس نباشه فقط :4:
دیگه از سلیقه میثم که بدتر نیس :22:
نه ایرانی هم گوش میدیم ( میدم ) .. حتی بعضی اوقات مجاز و داخلی ..
مثلن من که از صدا و خوندن فریدون آسرایی حالم به هم میخورد از به آهنگ ( نگاهت )از این آلبوم جدیدش خوشم اومد .. :22:
دیگه یهو میبینی از یه چیزی خوشت میاد گوش میدی دیگه ..

فریدون رو که عشقه :8::4: ولی حقیقتش زیاد از آلبومش خوشم نیومد.فقط از 3 ترکش : عشق یعنی ، ستاره ، یاد تو میوفتم خوشم اومد اونم نه زیاد!به نسبت بقیه بهتر بودن به نظرم بیشتر از اینا ازش انتظار داشتم در کل

OVO
9th January, 2015, 01:55 AM
راستی من فرهاد و فریدون فروغی رو هم یادم رفت بگم :4: دوسشون دارم :4: مخصوصاً فرهاد رو :4:

دیگه اینکه ... نه ! سلیقه ی علی اتفاقاً خیلی هم عالیه :4: فقط میگم نمیدونم چه فازی داره کلاً کم حرف شده 1،2 ساله :4: اون روز اومده بود تو تاپیک بسکت پست گذاشته بود فکر کردم قیامت شده :4:

کلاً فکر نمیکنم غیر از سلیقه ی میثم کسی سلیقش بد باشه تو انجمن :4: حالا کچلیتی رو اگه بخاطر شونصد تا فیتی که با پیشرو داده ببخشیم ، کیتی پری رو نمیدونم کجای دلم بذارم :| :| فقط یه آهنگ داره Teenage Dream هستش اسمش ... اون فقط به دلم میشینه :|

* با این پاپ مجاز ها نمیشه کنار اومد هیچجوره :4:

* یه نکته ای رو باید اینجا متذکر بشم :4: خیلی اتفاقی تصمیم گرفتم میثم رو دیس کنم :4:

اصولاً به نظر من میثم جزو اون دسته از آقایونه که برای گوش کردن آهنگای یه خانوم عوامل دیگه ای غیر از صداش رو هم درنظر میگیره :| :4: :4:
میثم خداوکیلی دروغ میگم ؟ :4: مرد و مردونه راستشُ بگو :4: الان اگه رابعه اسکویی صدای کیتی پری رو داشت و آهنگای اونو خونده بود ازش خوشت می اومد ؟ :4:

خدایی راستشُ بگو :4:

از قدیم گفتن : زن هر چی زشت تر صداش قشنگ تر :| :|

الان خواننده های زن مورد علاقه ی منو هیشکی نمیشناسه :4: یکیشونُ علی میشناسه که 4 سال پیش داشتم پول جمع میکردم برم آمریکا ازدواج کنم باهاش بخاطر علاقه ای که به صداش داشتم :| :| :| بعداً از جوگیری های بلوغ دراومدم فهمیدم تازه چقدر فکر احمقانه ای میکردم :4:

ولی در کل خیلیاشون رو هنوز قیافشون رو ندیدم :4: یا دیدم و هیچ توجهی به قیافشون نکردم :4: اکثراً انقد زشتن بخوام توجهی هم بکنم به قیافشون نمیشه :4:

نمیشه اینجوری آقا :4: بذا دوتا لینک بدم ببینم چی میشه :4:

اینا رو دان کنین لطفاً سلیقه ی من تو انتخاب خواننده ی زن رو ببینین چجوریه :|

:

Warning : Unexi , Dont Download These Songs ... You`ve Already Got Them All :|

اصلی ترین اصلی ترین اصلی ترین (http://s4.picofile.com/file/8162613892/11_Track_11.mp3.html) :4:

اولی (http://s1.picofile.com/file/7617827525/Amelia_Lily_You_Bring_Me_Joy.mp3.html)

دومی (http://s4.picofile.com/file/8162608918/Kitten_G_MusicVille_FM_.mp3.html)

سومی (http://s4.picofile.com/file/8162609350/03_Speed_The_Collapse.mp3.html)

چهارمی (http://s4.picofile.com/file/8162610350/Armin_van_Burren_vs_Sophie_Ellis_Bextor_Not_Giving _Up_On_Love_Radio_Edit_MusicVille_FM_.mp3.html)

پنجمی (http://s4.picofile.com/file/8162611850/Alexis_Jordan_Hush_Hush_Album_Version_www_XRPSMixE dit_blogspot_com.mp3.html)

ششمی (http://s4.picofile.com/file/8162613592/Alexis_Jordan_Happiness_iM1.mp3.html)

هفتمی (http://s4.picofile.com/file/8162614200/Antonia_Marionette_MusicVille_FM_.mp3.html)

هشتمی (http://s4.picofile.com/file/8162614542/Aura_Dione_Feat_Rock_Mafia_Friends_MusicVille_FM_. mp3.html)

* اونی که نوشتم " اصلی ترین اصلی ترین اصلی ترین " در اصل یه آهنگیه که نمیتونم جایگاهش تو قلبم رو با کلمات توضیح بدم ! در این حد بگم که صدای آهنگه به گوشم میخوره احساس میکنم صدای یه فرشته رو دارم میشنوم :4: یعنی ذره ذره ی اصواتی که از این آهنگ منتشر میشن تو وجود نفوذ میکنن :4:

حتی اسم خوانندشم نمیدونم :4: چون کلاً آهنگ به اسم دی جیِش ثبت شده و هرچقدم گشتم نتونستم اسم خوانندش رو پیدا کنم :2:

ویرایش : تک تک آهنگا رو خودم با اینترنت 256 آپ کردما :| همین :|

The Royal Blues
9th January, 2015, 02:36 AM
کلاً ارتباط برقرار کردن با امنم خیلی راحته :4: یعنی اگه بخوام برای توصیف کاراش از یه کلمه استفاده کنم میگم : جذاب :4: فلو هایی که استفاده میکنه ، با تن صداش واسه مخاطبین اکثر سبک ها ملموسه و میتونن باهاش ارتباط برقرار کنن :1:

جدا از صدا و ریتم، اکثر آهنگ هاش معنی و مفهوم هم دارن مثلا یه داستان رو به صورت رپ در آورده که در نوع خودش منحصر به فرده! تو هر حالتی هم آهنگ های خوبی داره یعنی هم میتونی با آهنگ هاش آرام بشی هم شاد هم حس خشونت بهت دست بده که این یکی واسه باشگاه خیلی خوبه! :4:

در حال حاضر از نظر من کاملترین و بهترین رپر دنیاست. آهنگ Lose Yourself یکی از شاهکارهای رپ و هیپ هاپه و بنظرم هنوزم بهترین آهنگ امینمه. Rap God رو هم بیشتر واسه رکورد سریع ترین خواننده خوند! :4:

ولی مثلاً آهنگ No Worries از Lil Wayne رو گوش کن ! :4: 2% احتمال داره باهاش ارتباط برقرار کنی :4:

اتفاقا لیل وین هم چندتا آهنگی که ازش شنیدم خوشم اومده! :4:

OVO
9th January, 2015, 02:56 AM
جدا از صدا و ریتم، اکثر آهنگ هاش معنی و مفهوم هم دارن مثلا یه داستان رو به صورت رپ در آورده که در نوع خودش منحصر به فرده! تو هر حالتی هم آهنگ های خوبی داره یعنی هم میتونی با آهنگ هاش آرام بشی هم شاد هم حس خشونت بهت دست بده که این یکی واسه باشگاه خیلی خوبه! :4:

در حال حاضر از نظر من کاملترین و بهترین رپر دنیاست. آهنگ Lose Yourself یکی از شاهکارهای رپ و هیپ هاپه و بنظرم هنوزم بهترین آهنگ امینمه. Rap God رو هم بیشتر واسه رکورد سریع ترین خواننده خوند! :4:

اتفاقا لیل وین هم چندتا آهنگی که ازش شنیدم خوشم اومده! :4:

نه خب خیلی ها هستن که آهنگاشون مفهومیه :4: همین حضرت توپاک ( ع ) کم پیش اومده آهنگ بی مفهوم خونده باشه :4:

من هیچ وقت از هیچ نظر تو هیچ سبکی نتونستم توسط ام ارضا بشم :4: یعنی این که همه رشته های رپ رو تا 60،70% میتونه ارائه بده و یه کمبود هایی داره تو کارش :4:

رپ گاد هم سریع ترین آهنگ نبود که :17: رپ گاد رو خوند فقط بگه منم میتونم اینجوری بخونم :4:

وگرنه چند تا هیولا داریم که کلاً کارشون فست خوندنه و جز فست خوندن کار دیگه ای بلد نیستن بکنن :4:

یعنی یه آهنگ معمولی اونا رپ گاد رو لوله میکنه :4: بذار یکیش رو آپ کنم :4:

دوستانی چون : Twisted Insane , Twista , Tech N9ne , Busta Rhymes , Yelawolf اگه با میکروفون دعواشون بشه رپ گاد رو میکنن تو قوطی :4:

اینو گوش کن مثلاً : منم منم آن فست زنگوله پا (http://s4.picofile.com/file/8162613076/Twisted_Insane_Brainsick_1_0_feat_Hurricane_Mr_Dos _Muchos_Troll_D_Loc_Crucified_KD_the_Stranger_Char les_Xavier_mp3clan_com_1_.mp3.html):4: ( ببین مثلاً خواننده های همین آهنگ رو شاید تو دنیا 10 هزار نفر هم نشناسن ! سرپرستشون که همه ی اینا شاگردشن و خودشم یه ورس میخونه تو اف بی با من چت میکرد :4: یعنی در این حد :4: ولی اینا کارشون فست خوندنه ! تخصصشونه :4: انقدم فست میخونن که طرفداراشون همون چند هزار نفرن :4: )

The Royal Blues
9th January, 2015, 03:18 AM
نه خب خیلی ها هستن که آهنگاشون مفهومیه :4: همین حضرت توپاک ( ع ) کم پیش اومده آهنگ بی مفهوم خونده باشه :4:

من هیچ وقت از هیچ نظر تو هیچ سبکی نتونستم توسط ام ارضا بشم :4: یعنی این که همه رشته های رپ رو تا 60،70% میتونه ارائه بده و یه کمبود هایی داره تو کارش :4:

رپ گاد هم سریع ترین آهنگ نبود که :17: رپ گاد رو خوند فقط بگه منم میتونم اینجوری بخونم :4:

وگرنه چند تا هیولا داریم که کلاً کارشون فست خوندنه و جز فست خوندن کار دیگه ای بلد نیستن بکنن :4:

یعنی یه آهنگ معمولی اونا رپ گاد رو لوله میکنه :4: بذار یکیش رو آپ کنم :4:

دوستانی چون : Twisted Insane , Twista , Tech N9ne , Busta Rhymes , Yelawolf اگه با میکروفون دعواشون بشه رپ گاد رو میکنن تو قوطی :4:

اینو گوش کن مثلاً : منم منم آن فست زنگوله پا (http://s4.picofile.com/file/8162613076/Twisted_Insane_Brainsick_1_0_feat_Hurricane_Mr_Dos _Muchos_Troll_D_Loc_Crucified_KD_the_Stranger_Char les_Xavier_mp3clan_com_1_.mp3.html):4: ( ببین مثلاً خواننده های همین آهنگ رو شاید تو دنیا 10 هزار نفر هم نشناسن ! سرپرستشون که همه ی اینا شاگردشن و خودشم یه ورس میخونه تو اف بی با من چت میکرد :4: یعنی در این حد :4: ولی اینا کارشون فست خوندنه ! تخصصشونه :4: انقدم فست میخونن که طرفداراشون همون چند هزار نفرن :4: )

توپاک که از بهترین رپرهای تاریخه منظورم رپرهایی مثه پیت بول بود که چرت و پرت میخونن! :4:

"رپ گاد" به عنوان سریع ترین آهنگ رپ با توجه به تعداد کلمه/زمان تو کتاب گینس ثبت شد. ولی از نظر کیفی بنظرم از خیلی آهنگ هاش پایین تر بود فقط خواست یه چیز خاص بخونه.

Meysam
9th January, 2015, 10:12 AM
چقدر سطح آهنگ هایی که گوش میدین پایینه! با خوندن ارسال هاتون متوجه شدم چقدر اوضاع موسیقی جهان داغونه!:22:

تو مراسم گرامی بعدی این مواردی که دیدم رو حتما یادآور میشم!:22:

gpep
9th January, 2015, 11:37 PM
چند تا آلبومی که دوست داشتم (2014) :4:

1.

------------------------------------

2.

3.

Coldplay – Ghost Stories / Britpop, Rock / UK

4.

Kitty Cleveland – Blue Skies / Jazz, Vocal Jazz /? UK

5.

Ronnie Dunn - Peace, Love, and Country Music / Country, Country Rock / USA

6.

Adrian Von Ziegler - Libertas / Celtic, Dark alternative, world, Metal, film score / Switzerland

7.

8.

چارتار - باران تویی / تلفیقی (نمی دونم تلفیقی سبک میشه یا نه:4:)

9.

دنگ شو - اتاق گوشواره / تلفیقی

فعلا این لیست اولیه هستش :4: دوباره یادم بیاد ویرایش میکنم:1:

Eglantine
10th January, 2015, 10:15 AM
آهنگ Leave بنظرم بیشتر از غمگین بودن حس ترس داشت! :4:

:22: کاری نکن آهنگ ترسناک بذارم اینجا ها :4:

* نیلو ، آهنگ دوم رو شب دانلود میکنم و گوش میدم .. آهنگ اول رو هم چون از green day متنفرم دانلود نمیکنم :4:
** متال و رپ آبشون تو یه جوق نمیره :4: منم از این قاعده مثتثنا نیستم ! اما اما .. یه بندی به نام Rage Against the Machine هست فانک و رپ متال کار میکنه، گیتاریستشون هم تام مورلو هست .. اینا کارشون خوبه :4:

الان دسترسی ندارم، شب میذارم که گوش کنید

*** فریبرز ، مردی برای تمامی ِ سبکها :4:

Niloo Ettore
10th January, 2015, 04:35 PM
اینا رو دان کنین لطفاً سلیقه ی من تو انتخاب خواننده ی زن رو ببینین چجوریه
:|
با اینکه این حرفت جنبه ی ***یسمی داشت ولی سلیقت در این مورد خیلی معمولی بود .. :22: همون اصلی ترین و صدای فرشته رو هم دان کردم :4:

- چون فِک نکنین همش آهنگای غم و فلاکت و عشق و اینا گوش میدیم یه آهنگ اعتراضی که خودم خیلی دوست دارم میذارم ..
نسترن تو حتمن شنیدی :22:

آهنگ Uprising (http://freemp3.se/download/1108367-muse-uprising.html)از بند Muse ..
این آهنگ از آلبوم The Resistance سال 2009 ئه ..
دیگه از اسم آهنگ و آلبوم اعتراض میریزه :4:

اگه نشنیدین حتمن گوش بدین ...خیلی خوبه ..

ویرایش: ***یسمی = جنسیت زدگی - تبعیض جنسیتی :22:

- من برم به درسم برسم :cry:

gpep
10th January, 2015, 07:13 PM
*** فریبرز ، مردی برای تمامی ِ سبکها :4:

:4: یه سری آلبوم دیگه هم هست فقط دانلود کردم هنوز گوش نکردم احتمالا گستره سبک ها افزایش پیدا میکنه در چند روز آینده :4:

نیلوفر این آهنگ میوز خیلی خوبه... کلا این آلبومشون عالیه :8::4:

unexi
10th January, 2015, 08:01 PM
بنهور گونه! آهنگهای فیفا سریزه قبلیو میزاری میگی اینا فیوریتمه! اینارو انقدر گوش دادم یاد خرید بازیکن می افتم! :3221:جیش تو اون وارنینگت که آدمو بیشتر کنجکاو میکنی :62:

من سبک مورد علاقم رپ و ایندی راک و هر راکی که آروم باشه زیاد گوش خراشو هوی متال نباشع ! بعدا لیستم از جدیدو قدیم. منتشر میکنم ولی پیرو پست بنهور یه اهنگ از فیفا 15 رو میکنم در سبک R&B برای همه سلیقه ها از خوانندیی که فقط 2 تا اهنگ داره :happy:

ببخشید که سیاه سگه!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/f/f7/Walk-EP-by-Kwabs.jpg/220px-Walk-EP-by-Kwabs.jpg

http://fs2.filegir.com/unexi/Kwabs%20-%20Walk.mp3

آلبوم کسیبینو آهنگ استیوی هم چون خیلی قبل پیش همراه آلبوم 48:13 دان کرده بودم گوش داده بودم واسه همین وقتی دیدم تو فیفاست نا امید شدم. ولی این یکی هم میزارم چون هفت هشت ماه پیش جزو مورد علاقه هام بود

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/b/b5/Kasabian_48_13.jpg/220px-Kasabian_48_13.jpg

http://fs2.filegir.com/unexi/%20Kasabian%20-%20Stevie.mp3

Eglantine
10th January, 2015, 08:26 PM
- درسته muse سبک راکش به حیطه ی تخصصی من نمیخوره ولی بند خوبیه .. این آهنگ هم خوبه
- در راستای پیوند راک و رپ http://www.imp3.cc/mp3/killing+in+the+name#
- آنگزی این آهنگ کسبین، club foot نیست ؟ اگه اونه من دانلود نکنم [emoji3]

unexi
10th January, 2015, 10:05 PM
این دیگه چی بود؟ :Smilebb (29):
BT خیلی بی تربیتی! :bitarb:

یعنی میخواهی بگویی هر آنچه در آن فحش باشد رپ است؟ پست قبلی رو توهینی به موسیقی رپ و مرحوم توپاک و شخص امام خمینی است! مقامات قضایی را فرا میخوانم!

http://www.shiaupload.ir/images/47585135380161869235.jpg

:nish:

خدا آقا توپاکو رحمت کنهو حتی یه لحظه کسی جاشو نتونسته پر کنه:cry:

یه لظه فکدم اشتب اپ کردم دانش کردیم دیدن نه آهنگ کلاب فوت نیست اهنگه استیویه! کلاب فوت مال 2004 ئه همینطور خیلی معروفه کسی نیست گوشنکرده باشه. دیگه انقدر هم چفت نمیزدمنمیدونم چرا گولتو خوردم نمیدونم. یه 20 مگی ماره ضرر زدی :62:

یه اهنگ از البوم "وست رایدر پوپر لونیک اسایلم" به اسمه take AIM هم میزارم برای اسپم نشدن :4:
اهنگیه که تو پلی لیسته پیاده روی تو خیابون منه و در حال راه رفتن بم میچسیه!

http://cdn.songonlyrics.net/wp-content/uploads/2011/06/Kasabian-West-Ryder-Pauper-Lunatic-Asylum-2009.jpg

http://fs2.filegir.com/unexi/Kasabian%20-%20TAKE%20AIM.mp3

بعضی وقت ها از لهجه انگلیسیشون حالم به هم میخوره مثلا تو آهنگ آندرداگ میگه! : لیو مای لایف آن لالا بای! منظورش همون لایوه!

اینم آهنگ معروفه Into the Darkness :8:

http://www.shiaupload.ir/images/35970811017401179790.jpg

http://fs2.filegir.com/unexi/The%20Phantoms%20-%20Into%20the%20Darkness.mp3

دیگه باید برم تا قسمت بعد خدا نگهدارتون! :happy:

OVO
11th January, 2015, 01:26 AM
با عرض سلامی دوباره خدمت همگی :4:

آقا من باید یه چیزی رو اضافه میکردم تو اون پستم که خواننده های زن مورد علاقم رو معرفی کردم :|

من دقیقاً خودم میدونم که خیلی معمولیَن :22: خیلی خیلی معمولیَن :22: ولی یه مشکل روحی روانی دارم من ، کلاً فقط از چیزای معمولی خوشم میاد :|

هیچوقت با بهترین ها تو هیچ موضوع و رشته ای ارتباط برقرار نمیکنم :22: از فیلم بگیر ، تا موزیک و ورزش و بازی و ... :4::4: ( آنگزی در جریانه :4: )

دیگه این که همین دیگه :4: سعی میکنم همیشه از معمولی ها حمایت کنم :4: کلاً معمولی ها به روح من بیشتر میخورن :4:

خدایی راست میگما :4: همین :4:

بار ها و بار ها سعی کردم از بهترین ها حمایت کنم ، ولی ذاتاً و فطرتاً باهاشون ارتباط برقرار نمیکنم :2:

این از این :4: راستی فرشته ه هم میدونم فرشته نیست :4: ولی صداش و آهنگش زنده کننده ی 7،8 سال خاطرست برام :4: ارتباط وحشتناکی باهاش برقرار میکنم ! یعنی یه دوره ای از زندگیم که خیلی جلو چشممه با اون آهنگه کامل و بدون نقص میاد از جلو چشمم رد میشه دوباره :4:

در مورد علی هم ... خودم مردک فیوریتمه دیگه :4: چه آهنگ فیفا باشه چه PES :4: وقتی قشنگه قشنگه دیگه :4:

آهنگه که گفتی رو هم دان کردم ؛ راضیَم ازت مردک :4: هنوز خوبه سلیقت لعنتی :4: ( برعکس من :| )

توپاک توپاک توپاک :2::2: کجایی که ببینی در غیابت Nicki Minaj و Macklemore و ... گرَمی میبرن :2:

Iggy Azalea ، شده پدیده مثلاً :2: ای خدا :2:

پیتبول :| :62::62::62: ای خدا چرا اینو بردی :62::62::2:

و دیگر این که :4: علی ، آلبوم ویلی 20 تا ترک داره :| :| امروز هم تو اینستا 2 تا پست گذاشت به پیشرو تیکه انداخت دوباره قیامت 91 شکل گرفت :| الان بری تو اینستا تو پیج پیشرو ، زاخارا ریختن فحش میدن ، تو پیج ویلی 021ی ها ریختن فحش میدن :|

منم چون این داستانا رو خودم تا تهش رفتم 91 و دیدم اشتباه محضه وایسادم تو هر دو تا پیج مردم رو ارشاد میکنم :4: تا الان 5 نفر رو رستگار کردم :4:

در پیوند راک و رپ بهتر از اینم مگه داریم ؟ :| =====> بهنود منو میگه (http://s4.picofile.com/file/8163028350/Lil_Wayne_Feat_Eminem_Drop_The_World_MusicVille_FM _.mp3.html)

* علی :62: مردک :62: یه بار درمورد Drake ازت پرسیدم گفتی نمیشناسیش :62::62: 90% احتمال میدم شوخی کرده باشی :4: ولی اگه راست گفته باشی یه صحبت طولانی خواهیم داشت تو وایبر :4: فعلاً بیا اینا رو گوش کن با عاقا ( :8: ) بیشتر آشنا شو تا بعد :|

ما رو بیگی آنگزی : ( دومی رو بیشتر از همه دوس دارم )

اول من (http://s4.picofile.com/file/8163030318/Drake_0_To_100_320_rapsong_.mp3.html)

بعد من (http://s4.picofile.com/file/8163031292/03_Headlines.m4a.html)

بعدش من (http://s4.picofile.com/file/8163032568/03_Started_From_The_Bottom.mp3.html)

منم بیگی اگه دوس داشتی
(http://s4.picofile.com/file/8163033626/YG_ft_Drake_Who_Do_You_Love_prod_by_DJ_Mustard_mp3 clan_com_2_.mp3.html)

Eglantine
11th January, 2015, 11:55 AM
این دیگه چی بود؟ :Smilebb (29):
BT خیلی بی تربیتی! :bitarb:

یعنی میخواهی بگویی هر آنچه در آن فحش باشد رپ است؟ پست قبلی رو توهینی به موسیقی رپ و مرحوم توپاک و شخص امام خمینی است! مقامات قضایی را فرا میخوانم!

خیلی خوب بود که :4:

بابا یک سوم آخر لیریک فحاشی شد ! :4: خب حق هم داشت .. طرف رو یه عمر تو شیشه کرده بودن و مغزش رو شتستشو داده بودن، حالا به خودش اومده و میگه که فلان فلان شده من دیگه به حرفت گوش نمیکنم، دیگه نمیتونی منو تحت سلطه داشته باشی تا به مقاصدت برسی .. مجبوره فحش بده، میفهمی ؟ مجبور :cry:

@ رضا، فریبرز، میثم ( با اینکه هر چی بذاره گوش نمیدم :4: ) شما هم شرکت کنید، موزیک بذارید گوش کنیم

Meysam
11th January, 2015, 02:10 PM
@ رضا، فریبرز، میثم ( با اینکه هر چی بذاره گوش نمیدم :4: ) شما هم شرکت کنید، موزیک بذارید گوش کنیم
با اینی که گفتی بازم انتظار داری آهنگ بذارم؟!:2:

Eglantine
20th January, 2015, 04:29 PM
تاپیک محبوبم چرا خوابیده ؟ :62:

--

صبح اومدم هندزفری رو گذاشتم که موزیک گوش کردن رو شروع کنم اما گوشیم روشن نشد :22: بخاطر اینکه ید بالایی تو روشن نشدن و به کما رفتن داره نشستم باهاش صحبت کردم و در نهایت دلش به رحم اومد و روشن شد ! و اونم چه روشن شدنی .. اولین آهنگی که تصمیم گرفت برام پخش کنه اثری فاخر از بندی فاخرتر .. TIAMAT-AMANES (http://searchmp3.mobi/amanes-mp3-tiamat?source=search&query=Amanes)

تیامت یکی از اون بندهاییه که به شخصه خیلی دوستش دارم و البته ارادت خاصی هم به لیدر بند، آقام یوهان ادلاند دارم ( ارواحنا فدا ) که یادم رفت بگم که یکی از اتفاقات بد موسیقی سال 2014 این بود که آقام اعلام کردن به دلیل مشکلات جسمانی تصمیم دارن دیگه به همکاریشون با بند خاتمه بدن :20:

اگه گاتیک و پروگرسیو دوس دارید، نمیتونید تیامت رو دوست نداشته باشید

OVO
20th January, 2015, 10:14 PM

--

صبح اومدم هندزفری رو گذاشتم که موزیک گوش کردن رو شروع کنم اما گوشیم روشن نشد :22: بخاطر اینکه ید بالایی تو روشن نشدن و به کما رفتن داره نشستم باهاش صحبت کردم و در نهایت دلش به رحم اومد و روشن شد ! و اونم چه روشن شدنی .. اولین آهنگی که تصمیم گرفت برام پخش کنه اثری فاخر از بندی فاخرتر .. TIAMAT-AMANES (http://searchmp3.mobi/amanes-mp3-tiamat?source=search&query=Amanes)

تیامت یکی از اون بندهاییه که به شخصه خیلی دوستش دارم و البته ارادت خاصی هم به لیدر بند، آقام یوهان ادلاند دارم ( ارواحنا فدا ) که یادم رفت بگم که یکی از اتفاقات بد موسیقی سال 2014 این بود که آقام اعلام کردن به دلیل مشکلات جسمانی تصمیم دارن دیگه به همکاریشون با بند خاتمه بدن :20:

اگه گاتیک و پروگرسیو دوس دارید، نمیتونید تیامت رو دوست نداشته باشید

اینا چی ان ؟ :134::152:

قفلم رو Enigma - Return To Innocence

http://www.enigmaspace.com/fileadmin/images/cover/singles_return_to_innocence.jpg

ارتباط وحشتناکی با آهنگای این آلبومشون برقرار میکنم ! اون روز مثلاً خیلی داشتم ازش تعریف میکردم ، عمو فرشاد اومد زد تو پَرَم :17::4: گفت خوبه ولی از این بهترم خیلی داریم :4:

گفت برو کارای Era رو گوش بده ! منم 2 تا آلبومش رو داشتم و باهاشون زیاد ارتباط برقرار نکرده بودم ! ولی گفتم شاید کارای خوبشون تو بقیه ی آلبوماشونه :4:
2،3 تا دیگه از آلبوماشون رو گرفتم دیدم بدتر شد وضعیت که :4:

خلاصه فهمیدم تو سبک New Age واسه من هیچی Enigma نمیشه :5::5:

The Royal Blues
21st January, 2015, 01:08 AM

موقع امتحاناست دیگه منم که هیچ وقت نمیخوندم این ترم مجبورم... :4:

خلاصه فهمیدم تو سبک New Age واسه من هیچی Enigma نمیشه :5::5:

این آهنگی که گفتی رو هنوز گوش نکردم(لینک دانلودم بذار دیگه :4:) ولی تو نیو ایج من با Era بیشتر ارتباط برقرار میکنم. بخصوص دو تا آهنگ معروفش The Mass (http://s5.picofile.com/file/8115980384/Era_The_Mass_128_.mp3.html) و Ameno (http://s5.picofile.com/file/8109972668/_mp3lemon_net_Era_01_Ameno_Remix.mp3.html) که از بهترین هاش هستن.

Eglantine
21st January, 2015, 10:01 AM
رضا امتحانات تموم نشد ؟ :22: من امروز و فردا دیگه خلاصم :10:

بهنود، الان نیلوفر میاد تو این سبک در مورد خواص و فواید secret garden برات صحبت میکنه :4:

طرفدار new age نیستم اما بعضا گوش میکنم، از اون سبکهاییه که باید حتما مودش رو داشته باشم وگرنه یک ثانیه هم نمیتونم تحمل کنم .. بعضی سبکهای متال هم برام مودی هستن، مثلا دث و دووم و هووی باید حتما تو مودشون باشم .. اما چیزی که همیشه بهم میسازه پروگرسیو ِ .. :1:
موقع امتحاناست دیگه منم که هیچ وقت نمیخوندم این ترم مجبورم...

The Royal Blues
21st January, 2015, 06:48 PM
رضا امتحانات تموم نشد ؟ :22: من امروز و فردا دیگه خلاصم :10:

بهنود، الان نیلوفر میاد تو این سبک در مورد خواص و فواید secret garden برات صحبت میکنه :4:

طرفدار new age نیستم اما بعضا گوش میکنم، از اون سبکهاییه که باید حتما مودش رو داشته باشم وگرنه یک ثانیه هم نمیتونم تحمل کنم .. بعضی سبکهای متال هم برام مودی هستن، مثلا دث و دووم و هووی باید حتما تو مودشون باشم .. اما چیزی که همیشه بهم میسازه پروگرسیو ِ .. :1:
موقع امتحاناست دیگه منم که هیچ وقت نمیخوندم این ترم مجبورم...

امروز آخریش بود خوشبختانه این ترم دیگه نه واحدی میفتم نه مشروط میشم! :4:

آهنگ گوش کردن همینطوریش حسی ه و تو هر حالتی با یه آهنگ میشه ارتباط برقرار کرد ولی new age باز خودش یه سبک خیلی خاصه که راحت نمیشه باهاش ارتباط برقرار کرد! :4:

Niloo Ettore
21st January, 2015, 07:03 PM
بازم آفرین بهنود :4:
سبک نیو ایج اصن لازمه گاهی گوش داد ..

ولی انیگما رو خیلی شناخت ندارم و گوش ندادم ولی ایرا خوبه .. حالا ارتباط نمیگیری عیب نداره :4:

بهنود، الان نیلوفر میاد تو این سبک در مورد خواص و فواید secret garden برات صحبت میکنه
تو لیست بهترین آلبومای 2014 آلبوم جدیدشونو نگفتم :22: :4:
با اینکه ترکهای تکراری داشت ولی در کل خوب بود .. البته نه به خوبی آلبوم قبلشون ..
مثلن این دو تا ترک :
En Passant (http://cs1.mp3.pm/download/40516785/K1lqcHpDM01jc0s4VXBvaVh0UFJZZG54RWk2c2NJc1ViTkNuaG 0vZFk4Z2ZIRThhL1pCcW9MS0dWOUJLZk5sTUEvQ05TZGtTV0hk OURmeWNwdE9IMGc9PQ/Secret_Garden_2014_-_En_Passant_(mp3.pm).mp3)

Just The Two Of Us (http://cs1.mp3.pm/download/40738453/K1lqcHpDM01jc0s4VXBvaVh0UFJZZG54RWk2c2NJc1ViTkNuaG 0vZFk4alZ6UkdyYjEyM3hIK2RvZks4RXF5dEJKZmU1d3FuaUdH Y3JaRCs2aGJaNXc9PQ/Secret_Garden_-_Just_The_Two_Of_Us_2013_14_-_09._Just_The_Two_Of_Us_(mp3.pm).mp3)

البته همون اگه رو مودش هستین گوش کنین..

بهنود تو اول این (http://searchmp3.mobi/song-from-a-secret-garden-mp3-secret-garden?source=search&query=Song+From+A+Secret+Garden) و اینو (http://freemp3.se/download/1114479-secret-garden-nocturne.html)گوش کن اگه خوشت اومد بقیه کاراشونو گوش کن وگرنه بیخیال شو :22:
خواص و فوایدی هم که نسترن اشاره کرد رو خودت میگیری.. مخصوصن اولی :cry:

OVO
21st January, 2015, 10:49 PM
من ظهر داشتم پست میذاشتم ، اون آلبوم انیگما که میگفتم رو داشتم خودم آپ میکردم ، تا 50% رفت ، پستمم تا آخرش نوشته بودم که یهو طوطیم از سیم کامپیوتر بالا رفت درش آورد :| :|

هیچی دیگه ! حس پست گذاشتن رو به دست نیاوردم تا الان !

در مورد Secret Garden من خودم نمیدونم چرا اسم نیو ایج رو آوردم ولی از این گروه اسمی نیاوردم :4: یکی از آهنگای این گروه بود که به توصیه ی رضا پیشرو ( :4: ) رفتم دانلود کردم دیدم وااااای عجب چیزیه :4:

میشه گفت تنها آهنگه تو این سبک که اندازه ی کارای انیگما باهاش ارتباط برقرار میکنم ... اومدم کارای دیگه ی این گروه رو دان کنم ، دیدم خیلی زیادن :4: مشاور هم نداشتم دیگه :4:

اسم اون آهنگ Nocturne بود :4: بریم دان کنیم این دو تا رو ببینیم چی ان :4:

آلبوم انیگما رو هم نمیدونم چیکارش کنم :| خیلی زور داشت خدایی :| زیاد بود آخه :| سعی میکنم دوباره آپ کنم و تو همین پست قرار بدم !

یا ایها الراک بازان پی اف :4: آهنگ Radioactive ِ گروه Imagine Dragons رو که گوش کردین ؟ :| اگه گوش نکردین بگین لینک بدم :4: سال 2012 گرمی هم برد :17:

یه آهنگ خونده بود Chere ... اسم آهنگش Believe بود ، چقد باهاش خاطره دارم :4: الان یادم افتاد :4: الان هم دارم گوش میدم :4: مال سال 98ه :4:

Eglantine
22nd January, 2015, 03:20 AM
بنده به کسایی که جایزه میبرن در عرصه ی موسیقی کششی ندارم :22: :4:

hg_fs2002
22nd January, 2015, 05:51 AM
بازم آفرین بهنود :4:
سبک نیو ایج اصن لازمه گاهی گوش داد ..

ولی انیگما رو خیلی شناخت ندارم و گوش ندادم ولی ایرا خوبه .. حالا ارتباط نمیگیری عیب نداره :4:

تو لیست بهترین آلبومای 2014 آلبوم جدیدشونو نگفتم :22: :4:
با اینکه ترکهای تکراری داشت ولی در کل خوب بود .. البته نه به خوبی آلبوم قبلشون ..
مثلن این دو تا ترک :
En Passant (http://cs1.mp3.pm/download/40516785/K1lqcHpDM01jc0s4VXBvaVh0UFJZZG54RWk2c2NJc1ViTkNuaG 0vZFk4Z2ZIRThhL1pCcW9MS0dWOUJLZk5sTUEvQ05TZGtTV0hk OURmeWNwdE9IMGc9PQ/Secret_Garden_2014_-_En_Passant_(mp3.pm).mp3)

Just The Two Of Us (http://cs1.mp3.pm/download/40738453/K1lqcHpDM01jc0s4VXBvaVh0UFJZZG54RWk2c2NJc1ViTkNuaG 0vZFk4alZ6UkdyYjEyM3hIK2RvZks4RXF5dEJKZmU1d3FuaUdH Y3JaRCs2aGJaNXc9PQ/Secret_Garden_-_Just_The_Two_Of_Us_2013_14_-_09._Just_The_Two_Of_Us_(mp3.pm).mp3)

البته همون اگه رو مودش هستین گوش کنین..

بهنود تو اول این (http://searchmp3.mobi/song-from-a-secret-garden-mp3-secret-garden?source=search&query=Song+From+A+Secret+Garden) و اینو (http://freemp3.se/download/1114479-secret-garden-nocturne.html)گوش کن اگه خوشت اومد بقیه کاراشونو گوش کن وگرنه بیخیال شو :22:

من همینجوری رندوم این تاپیک رو باز کردم، کاملا رندوم اومد رو این پست، باز هم رندوم کلیک کردم رو Just two of us دانلود شد واسه خودش، بعدشم play شد و من از این اتفاقات رندومی که افتاد خیلی خوشحالم :4: خیلی آهنگ خوبی بود :1:

ویرایش : الان رفتم هر چهار تا آهنگ رو گوش کردم همش خوب بود :3341:

The Royal Blues
22nd January, 2015, 09:01 AM
مثلن این دو تا ترک :

دیشب حسابی خسته بودم این آهنگ ها رو دان کردم تقریبا یه دور خوندن خوابم برد! :4:

از لحاظ آرام بخش بودن حرف نداشتن جالبه همه رو هم قبلا گوش کرده بودم ولی نمیدونستم واسه کی هست! :22:

مرسی...

یا ایها الراک بازان پی اف :4: آهنگ Radioactive ِ گروه Imagine Dragons رو که گوش کردین ؟ :| اگه گوش نکردین بگین لینک بدم :4: سال 2012 گرمی هم برد :17:

لینک بده :4:

واسه انتهای پست هم یه آهنگ (http://0up.ir/up10/guest/TU5UN3EWBiwm-128.mp3) از باب مارلی میذارم.

Niloo Ettore
22nd January, 2015, 11:58 AM
اسم اون آهنگ Nocturne بود:4:
بریم دان کنیم این دو تا رو ببینیم چی ان:4:
اون دومیه هم که لینک دادم همین ِNocturne : خب پس یه صدآفرین جای آفرین :4:

آلبوم انیگما رو هم نمیدونم چیکارش کنم:|خیلی زور داشت خدایی:|زیاد بود آخه:|سعی میکنم دوباره آپ کنم و تو همین پست قرار بدم !

بگرد یه لینک دانلود پیدا کن .. نمیخواد کل شو آپ کنی :22:

من همینجوری رندوم این تاپیک رو باز کردم، کاملا رندوم اومد رو این پست، باز هم رندوم کلیک کردم رو Just two of us دانلود شد واسه خودش، بعدشم play شد و من از این اتفاقات رندومی که افتاد خیلی خوشحالم:4:خیلی آهنگ خوبی بود:1:

ویرایش : الان رفتم هر چهار تا آهنگ رو گوش کردم همش خوب بود:3341:
سکرت گاردن آدمو پشیمون نمیکنه اصن :4:
آهنگ های خوب زیاد دارن مخصوصن تو آلبوم های قبلیشون .. :1:

:4:! دیشب حسابی خسته بودم این آهنگ ها رو دان کردم تقریبا یه دور خوندن خوابم برد
.. این یکی ار اون خواص و فواید بود :4: خواهش

OVO
22nd January, 2015, 08:00 PM
بنده به کسایی که جایزه میبرن در عرصه ی موسیقی کششی ندارم :22: :4:

نه این که خز باشنا :4: من خودمم معمولاً گرمی و AMA و ... رو فقط Category ِ رپش رو نگاه میکنم ، تموم که شد معمولاً به برنده ی همون قسمتش هم فحش میدم تلویزیون رو خاموش میکنم :17: چون در 99% مواقع ، اون کسایی که باید جایزه ببرن نمیبرن :|

ولی این آهنگه خیلی باحال بود :4:

[/RIGHT]
اون دومیه هم که لینک دادم همین ِNocturne : خب پس یه صدآفرین جای آفرین :4:

بگرد یه لینک دانلود پیدا کن .. نمیخواد کل شو آپ کنی :22:

آره اون پست رو قبل از دانلود کردن آهنگ ها گذاشتم . بعد که پست رو گذاشتم رفتم زدم رو لینک ها دیدم یکیشون همونه :4::4:

3 تا آهنگ دیگشونم که لینک دادی دان کردم و یه رنکینگ اینجوری درست کردم واسه آهنگایی که از این گروه شنیدم :

1- Nocturne
2- Song From a Secret Garden
3- Just The Two Of Us
4- En Passant

_ حالا یه کاریشون میکنم بالاخره :4::4::4:

* اون آهنگه که تو رنکینگم دومه ، خیلی روانیه :| :| خیلییییی :| :124::337::4333:

رضا باب مارلی رو به شدت هستم :161:مخصوصاً آهنگ Bad Boys رو :24:

amir-inter milano
23rd January, 2015, 12:19 PM
اینو گوش کنین
speak softly love (موسیقی متن فیلم پدرخوانده)
خواننده:اندی ویلیامز
اهنگساز:نینو روتا
http://s4.picofile.com/file/8165664868/spsl_mp4.mp3.html
.

Speak softly, love
And hold me warm against your heart
I feel your words
The tender trembling moments start
We’re in a world, our very own
Sharing a love that only few have ever known

Wine-colored days warmed by the sun
Deep velvet nights when we are one

Speak softly, love
So no one hears us but the sky
The vows of love
We make will live until we die
My life is yours and all because
You came into my world with love so softly love

Wine-colored days warmed by the sun
Deep velvet nights when we are one

Speak softly, love
So no one hears us but the sky
The vows of love we make will live until we die
My life is yours and all because
You came into my world with love so softly love

به نرمی صحبت کن عشق من
و مرا به گرمی در برابر قلبت نگه دار
حرف‌هایت را احساس می کنم
لحظات حساس و لرزان شروع شده
ما در دنیایی هستیم، خاص خودمان
و عشقی را قسمت می‌کنیم که فقط عده‌ی کمی آن را شناخته اند

روزهای شرابی رنگ گرم شده توسط خورشید
در شب‌های مخملی تیره وقتی که ما یکی هستیم

به نرمی صحبت کن عشق من
تا هیچ کس بجز آسمان صدایمان را نشنود
پیمانهای عاشقانه‌
که می بندیم تا هنگام مرگمان پایدار خواهند بود
زندگی من متعلق به توست و همه به این خاطرهست که
تو با عشقی بسیار نرم ( لطیف ) وارد دنیایم شدی

روزهای شرابی رنگ گرم شده توسط خورشید
در شب‌های مخملی تیره وقتی که ما یکی هستیم

به نرمی صحبت کن عشق من
تا هیچ کس بجز آسمان صدایمان را نشنود
پیمانهای عاشقانه‌
که می بندیم تا هنگام مرگمان پایدار خواهند بود
زندگی من متعلق به توست و همه به این خاطرهست که
تو با عشقی بسیار نرم ( لطیف ) وارد دنیایم شدی

Stevie G
2nd February, 2015, 12:35 PM
کسی میتونه یک آلبوم آرام و عاشقانه و آرام بخش بهم معرفی کنه؟:1:

amir-inter milano
2nd February, 2015, 12:53 PM
کسی میتونه یک آلبوم آرام و عاشقانه و آرام بخش بهم معرفی کنه؟:1:
موسیقی بی کلام میخوای؟

Stevie G
2nd February, 2015, 12:55 PM
با کلام میخوام اگر بی کلام هم بگی ممنون میشم.:1: صدای گیتار خالی یا فقط گیتار و خواننده هم دوست دارم.:5:

amir-inter milano
2nd February, 2015, 01:00 PM
با کلام میخوام اگر بی کلام هم بگی ممنون میشم.:1: صدای گیتار خالی یا فقط گیتار و خواننده هم دوست دارم.:5:

http://avazmusic.com/17807/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-100-%D8%A2%D9%87%D9%86%DA%AF-%D8%A8%DB%8C%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%87-%D8%B1%DB%8C%D9%88.html
بهترین کار های اندره ریو

Eglantine
3rd February, 2015, 11:53 PM
من این موزیک sisters (http://www.abrakadabra.pm/files/83226_78421890/) از pain of salvation رو میپرستم .. این آهنگ در مورد هوس ِ ! یه شخصی که امکان داره هر لحظه بلغزه و بین من، خود و فراخودش در حال کشمکشه !

Meysam
4th February, 2015, 12:10 PM
بیتا چقدر سلایقمون در موسیقی نزدیک به همه!:4:

NuMbEr OnE
4th February, 2015, 12:17 PM
الان و اینجا بهترین فضایی هست که میشه امروز رو بزرگ و گرامی داشت:4:
امروز میلاد یگانه بی تکرار موسیقی ایرانه:8:
خداوند عمر باعزت و 120 سال سلامتی و آرامش نصیب وجود مبارکش کنه انشاالله:8:

Stevie G
4th February, 2015, 12:36 PM
تولد کیه؟:-/

NuMbEr OnE
4th February, 2015, 12:40 PM
حضرت داریوش:8:

amir-inter milano
4th February, 2015, 12:56 PM
عالی بود اهنگش.ممنون

Stevie G
4th February, 2015, 12:58 PM
تولدش مبارک نمیدونم چند سالش شد امیدوارم سالای سال زنده باشه.:5:

amir-inter milano
4th February, 2015, 01:01 PM
داریوشو دوس دارم ولی سیاوش قمیشیو ترجیح میدم:)

Niloo Ettore
4th February, 2015, 02:40 PM
من این موزیک sisters (http://www.abrakadabra.pm/files/83226_78421890/) از pain of salvation رو میپرستم .. این آهنگ در مورد هوس ِ ! یه شخصی که امکان داره هر لحظه بلغزه و بین من، خود و فراخودش در حال کشمکشه !
عالی ..
از این گروه فقط where it hurts (http://searchmp3.mobi/where-it-hurts-mp3-pain-of-salvation?source=search&query=where+it+hurts+pain+of+salvation) آهنگو شنیده بودم که خوب بود ..

Eglantine
4th February, 2015, 02:46 PM
عالی ..
از این گروه فقط where it hurts (http://searchmp3.mobi/where-it-hurts-mp3-pain-of-salvation?source=search&query=where+it+hurts+pain+of+salvation) آهنگو شنیده بودم که خوب بود ..

خب اگه اینم شنیدی و دوس داشتی و اون آهنگی که من دادم هم دوس داشتی ..

پس واجبِ که آلبومهای

road salt one
road salt two
را دانلود کنی و با جون و دل گوش کنی :4:

.. فوق العاده هستن این دو تا آلبوم

Meysam
4th February, 2015, 02:49 PM
نیلو تو واقعا این آهنگ هایی که بیتا میگه رو گوش میدی؟!؟؟:4:

بشین همین امیر تتلو گوش بده از اینا بهتره!:4:
خواننده هایی که دوست داره مشهورم نیستن! معلوم نیست این آهنگارو از کجا پیدا میکنه!:4:

Niloo Ettore
4th February, 2015, 02:59 PM
میثم تو هنوز بیخیال تتلو نشدی؟! :22:
دیگه باید چه رفتار ناشایست دیگه ای از خودش نشون بده شماها بیخیالش بشین؟
بچسبید به همون سوگل سوگنده چیه .. اون :4:

Meysam
4th February, 2015, 03:01 PM
خانم بانو سوگند:8::8::8:

نیلو منظورم اینه که تتلو از این آهنگ هایی که بیتا معرفی میکنه که اصلا معلوم نیست خوانندشون کیه و موزیکشون کجا ضبط شده بهتره!:4:

The Royal Blues
4th February, 2015, 03:02 PM
من هر وقت دپرس میشم یه سر به اینستاگرام تتل میزنم شاد میشم خدا خیرش بده خیلی خوب دلقک بازی در میاره! :4:

amir-inter milano
4th February, 2015, 04:32 PM
دانلود رایگان با لینک مستقیم ( Shape Of My Heart ) (http://www.dl.dostpersian.ir/audio/khareji/Leon.The.Professional/Leon%20The%20Professional%20-%20Shape%20Of%20My%20Heart_www.Dostpersian.ir.mp3)
shape of my heart از sting

Shape of my heart

شکل "دل" منHe deals the cards as a meditation

او کارت ها را با یک تفکر عمیق پخش می کندAnd those he plays never suspect

و کسانی که بازی میکنند هرگز مظنون نمی شوندHe doesn't play for the money he wins

او برای پول هایی که برده بازی نمی کندHe doesn't play for respect

او برای احترام بازی نمی کندHe deals the cards to find the answer

او کارت ها را برای پیدا کردن جواب پخش می کندThe sacred geometry of chance

یک هندسه روحانی از احتمالاتThe hidden law of a probable outcome

قانون پنهان نتیجه احتمالیThe numbers lead a dance

اعداد رقصی بر پا می کنندI know that the spades are swords of a soldier

میدانم که پیک ها شمشیرهای یک سرباز هستندI know that the clubs are weapons of war

میدانم که گشنیزها سلاح های جنگ هستندI know that diamonds mean money for this art

میدانم که خشت ها به معنی پول برای این هنر هستندBut that's not the shape of my heart

اما آن شکل "دل" من نیستHe may play the jack of diamonds

شاید او سرباز خشت ها را بازی کندHe may lay the queen of spades

شاید او بی بی پیک ها را به زمین بندازدHe may conceal a king in his hand

شاید او یک شاه را در دستش پنهان کندWhile the memory of it fades

وقتی که خاطره آن در ذهن ها محو می شودI know that the spades are swords of a soldier

میدانم که پیک ها شمشیرهای یک سرباز هستندI know that the clubs are weapons of war

میدانم که گشنیزها سلاح های جنگ هستندI know that diamonds mean money for this art

میدانم که خشت ها به معنی پول برای این هنر هستندBut that's not the shape of my heart

اما آن شکل "دل" من نیستAnd if I told you that I loved you

و اگر به تو می گفتم که دوستت دارمYou'd maybe think there's something wrong

شاید فکر کنی که مشکلی پیش آمدهI'm not a man of too many faces

من مردی با چندین چهره نیستمThe mask I wear is one

نقابی که پوشیده ام یکیستThose who speak know nothing

آنهایی که صحبت می کنند هیچ چیز نمی دانندAnd find out to their cost

و به قیمت شان پی می برندLike those who curse their luck in too many places

مانند کسانی که بختشان را در جاهای بسیاری نفرین می کنندAnd those who fear are lost

و آنهایی که ترس شان از بین رفتهI know that the spades are swords of a soldier

اما آن شکل "دل" من نیست

عاشق این اهنگم:)

amir-inter milano
4th February, 2015, 09:34 PM
این تیکش منو یاد اسطوره ها میندازه. خاویر زانتی توتی مالدینی ...
He doesn't play for respect
او برای پول هایی که برده بازی نمی کند !

hg_fs2002
5th February, 2015, 08:16 AM
این تیکش منو یاد اسطوره ها میندازه. خاویر زانتی توتی مالدینی ...
He doesn't play for respect
او برای پول هایی که برده بازی نمی کند !
البته جمله انگلیسی رو اشتباه کپی کردین!

Sting جزو خواننده های محبوب منه، این آهنگشم خیلی دوست دارم Field of Gold (http://www.youtube.com/watch?v=KLVq0IAzh1A&list=PLs_foHKW3RNn-LvBeKV02XX9jD7Ok-HGO)
من اصلا آپدیت نیستم تو آهنگ گوش کردن، البته کلا زیاد هم آهنگ گوش نمی کنم ولی اینا جزو آهنگ های محبوبم هستن :

ABBA - The winner takes it all (https://www.youtube.com/watch?v=SPKDKcOoXMs)
Bruno Mars - Just the way you are (https://www.youtube.com/watch?v=LjhCEhWiKXk)
Westlife- When you tell me that you love me (https://www.youtube.com/watch?v=kWyN2wqHuuE&list=PL572113421A0DAA44&index=11)

OVO
6th February, 2015, 04:13 PM
میثم تو هنوز بیخیال تتلو نشدی؟! :22:
دیگه باید چه رفتار ناشایست دیگه ای از خودش نشون بده شماها بیخیالش بشین؟
بچسبید به همون سوگل سوگنده چیه .. اون :4:

سوگند خوبه ها :| حالا درسته که همین فن بودن میثم میتونه شأن سوگند رو پایین بیاره :24: ولی در کل خیلی خوبه :| میثم به ابعاد معنوی سوگند نرسیده هنوز :4: شناختش از سوگند در حد : رفتی و رفتی و این دل من ... و اینجور چیزاشه :4:

یه چند وقت مریض بودم نبودم اینجا چقد پست گذاشتین :4:

رضا در مورد تتلو به نکته ی خوبی اشاره کرد :4:

دیگه اینکه چرا انقد Performer های امسال گرمی ضعیفن :| Ariana Grande ? :22::17: یه زمانی گرمی عظمتی داشت واسه خودش :4: 2،3 ساله بچه بازی شده :22:
حضور Kanye West و Usher تنها نکته ی خوشحال کننده ی اجراهای گرمی امساله :4:

و این که خیالمون راحته که 3 تا از جایزه های مربوط به رپ به 3 رپر واقعی میرسه و امسال تو اون Category ها خبری از Nicki Minaj ها و Macklemore ها نیست :22:

Eglantine
7th February, 2015, 02:34 AM
امروز شنبه میشه ولی در واقع این پست رو من باید دیروز یعنی جمعه میفرستادم .. اما انقدر تو سالروز مرگ گری مور غرق موسیقیش بودم که فراموش کردم تو تاپیکی که به نامش هست یادش رو زنده کنم ..

گری مور یکی از استادان موسیقی بلوز بود اما متاسفانه تو سن پنجاه و هشت سالگی بر اثر سکته ی قلبی فوت شد و حسرت شنیدن صدای ساز و اون دستهای تواناش رو به دل دوستدارانش گذاشت ..

مسلما خیلی هاتون باید Parisienne Walkways ِش رو شنیده باشید .. خودم با این اثر شناختمش و بهش علاقه مند شدم اما با the prophet به اوج علاقه ام رسیدم و بیشتر از تمام کارهاش دوستش دارم

یادش گرامی RIP

http://www.abrakadabra.pm/files/1119750_86796085/

http://www.abrakadabra.pm/files/12025841_86345576/

Niloo Ettore
10th February, 2015, 03:40 PM
خب اگه اینم شنیدی و دوس داشتی و اون آهنگی که من دادم هم دوس داشتی ..

پس واجبِ که آلبومهای

road salt one
road salt two
را دانلود کنی و با جون و دل گوش کنی :4:

.. فوق العاده هستن این دو تا آلبوم
road salt one رو گوش دادم .. خوب بود .. به جز اون دوتا , تِرکهای road salt و curiosity و innocence رو بیشتر دوست داشتم ..
اون یکی هم به زودی گوش میدم .. :4:

gpep
11th February, 2015, 01:03 AM
بعد از مدتها دوباره یه پست بذارم اینجا :1: خیلی غیر فعال بودم :4:

مرسی از بچه ها بخاطر آهنگ های خوبی که معرفی کرده بودید :1:

دو تا آهنگ همین چن وقته گوش دادم خیلی خوب بوده :4:

Brian Crain - Finding Home (http://dl.vmusic.ir/New%20Age/Brian%20Crain%20-%20Finding%20Home%20%5Bwww.vmusic.ir%5D.zip)

Back To Earth - Mystic Ways (http://dl.vmusic.ir/New%20Age/Back%20To%20Earth%20-%20Mystic%20Ways%20[www.vmusic.ir].zip)

Eglantine
14th February, 2015, 10:10 AM
road salt one رو گوش دادم .. خوب بود .. به جز اون دوتا , تِرکهای road salt و curiosity و innocence رو بیشتر دوست داشتم ..
اون یکی هم به زودی گوش میدم .. :4:

به من نگو Sleeping Under the Stars رو دوس نداشتی البته با دید فمینیستی که داری بعید هم نیست که بخاطر لیریکش خوشت نیاد ازش ؟! :4: با اینکه شعر جلفی داره :22: ولی من خیلی دوستش دارم :4:

- فریبرز این موزیکهایی که گفتی رو یه پیش زمینه در موردشون بده مثل سبک و .. ! من الان چطور ریسک کنم برای دانلود ؟! :4:

amir-inter milano
14th February, 2015, 02:10 PM
اینم بدک نیست !
361ava_1392_5_24_15_28_49Maher_Zain_For_the_Rest_o f_My_Life_AvA_shahrmajazi_com_.mp3.html (http://s4.picofile.com/file/8170812526/361ava_1392_5_24_15_28_49Maher_Zain_For_the_Rest_o f_My_Life_AvA_shahrmajazi_com_.mp3.html)

For The Rest Of My Life
برای باقی زندگیم

I praise Allah for sending me you my love
خداوند را می ستایم که تو را برایم فرستاد، عشقم
You found me home and sail with me
تو مرا یافتی و با من رهسپار شدی
And I`m here with you
و من اینجایم با تو
Now let me let you know
حال بگذاربدانی
You`ve opened my heart
تو قلبم را باز کرده ای
I was always thinking that love was wrong
همیشه فکر میکردم که عاشق بودن خطاست
But everything was changed when you came along
اما همه چیز تغییر یافت زمانی که تو آمدی
Oooooh
اوه...

And there's a couple words I wanna say
و کلماتی هستند که می خواهم بگویم
For the rest of my life
برای باقی عمرم
I`ll be with you
با تو خواهم بود
I`ll stay by your side honest and true
در كنار تو خواهم ماند، راستگو و صادق
till the end of my time
تا انتهای زندگیم
I`ll be loving you, loving you
عاشق توخواهم بود...عاشق تو

For the rest of my life
برای باقی عمرم
Through days and nights
در تمام روزها و شبها
I'll thank Allah for open my eyes
برای گشودن چشمانم از خداوند سپاسگزارم
Now and forever I
الان و برای همیشه من
I`ll be there for you
برای تو خواهم بود
I know it deep in my heart
می دانم آنرا از عمق وجودم
I feel so blessed when I think of you
احساس خوشبختی می کنم زمانی که به تو فکر می کنم
And I ask Allah to bless all we do
و از خدا میخواهم که متبرک کند همه اعمال ما را
You`re my wife and my friend and my strength
تو همسرم ، دوستم ، و قوتم هستی
And I pray we`re together in Jannah
دعا می کنم در بهشت با هم باشیم
All I know I find myself I feel so strong
همه چیز را دریافتم، اکنون خود را پیدا کردم، احساس قدرت میکنم
Yes everything was changed when you came along
بله همه چیز تغییر کرد زمانی که تو پیش آمدی
Oooooh
اوه
And there's a couple words I wanna say
و کلماتی هستند که میخواهم بگویم
For the rest of my life
برای باقی عمرم
I`ll be with you
با تو خواهم بود
till the end of my time
تا انتهای زندگیم

For the rest of my life
برای باقی عمرم
Through days and nights
در تمام روزها و شبها
Now and forever I
الان و برای همیشه من
I`ll be there for you
برای تو خواهم بود
می دانم آنرا از عمق وجودم
and now that you`re here In front of me
وحالا تو اینجا و در برابر منی
I strongly feel love
و من قدرتمندانه عشق را احساس میكنم
And I have no doubt
و هیچ تردیدی ندارم
I'm singing loud that I will love you eternally
با صدای بلند می خوانم که،عاشق تو هستم تا ابد
For the rest of my life
برای باقی عمرم
I`ll be with you
با تو خواهم بود
till the end of my time
تا انتهای زندگیم

For the rest of my life
برای باقی عمرم
Through days and nights
در تمام روزها و شبها
Now and forever I
الان و برای همیشه من
I`ll be there for you
برای تو خواهم بود
می دانم آن را، از عمق وجودم

Niloo Ettore
15th February, 2015, 12:39 AM
به من نگو Sleeping Under the Stars رو دوس نداشتی البته با دید فمینیستی که داری بعید هم نیست که بخاطر لیریکش خوشت نیاد ازش ؟! :4: با اینکه شعر جلفی داره :22: ولی من خیلی دوستش دارم :4:

نه از اونم خوشم اومد :4: آره جلف که بود ولی بد نبود :4:

اینم بدک نیست !
361ava_1392_5_24_15_28_49Maher_Zain_For_the_Rest_o f_My_Life_AvA_shahrmajazi_com_.mp3.html (http://s4.picofile.com/file/8170812526/361ava_1392_5_24_15_28_49Maher_Zain_For_the_Rest_o f_My_Life_AvA_shahrmajazi_com_.mp3.html)

قشنگ بود ..
شما آهنگای ایتالیایی هم گوش میدی؟
اینو (http://mp3play.ro/mp3/5/Riccardo-Fogli---Storie-Di-Tutti-I-Giorni-mp3/eGPodSjq/)گوش کن اگه خوشت اومد .. اگه نه .. خوشت میاد :4: :22:

amir-inter milano
15th February, 2015, 12:40 PM
عالی بود.مرسی

gpep
16th February, 2015, 07:53 PM
- فریبرز این موزیکهایی که گفتی رو یه پیش زمینه در موردشون بده مثل سبک و .. ! من الان چطور ریسک کنم برای دانلود ؟! :4:

پیش زمینه خاصی که ندارن راستش :4: برایان کرین پیانیست هست، کاراش خوبه:1:

بک تو ارث هم یه گروهی هست که بی کلام کار میکنن:4: زیاد از سبک اطلاعی ندارم ولی به گمانم جفتشون سبکشون نیو ایج باشه :4:

راستی 6 مگ دیگه چه ریسکی داره؟! :4: دانلود کن :4: فوقش خوشت نمیاد... چیزی از دست نمیدی همش 6 مگ میره :4:

Eglantine
16th February, 2015, 08:06 PM
نه از نظر مگ نمیگم، نامحدود دارم .. از نظر گوش میگم :-d .. دانلود میکنم

gpep
16th February, 2015, 08:47 PM
آهان:4: شاید خوشت نیاد... :4: هیجان خاصی هم نداره این آهنگ ها:4:

Meysam
16th February, 2015, 08:54 PM
هیجان خاصی هم نداره این آهنگ ها:4:
فریبرز صورتی هر چی آهنگ بی روح تر و بی هیجان تر باشه بیتا بیشتر خوشش میاد!:4:

Niloo Ettore
17th February, 2015, 09:42 PM
نسترن road salt two هم گوش دادم ..
از اینا خوشم اومد : The Deeper Cut ,Through The Distance , Healing Now, To The Shoreline خوشم اومد .. مرسی :1:

Niloo Ettore
21st February, 2015, 03:37 PM
وصیت میکنم این (http://s4.picofile.com/file/8172997292/Hozier_Take_Me_To_Church.mp3.html)آهنگو گوش کنین :22: :4:
البته اگه ویدئوش (https://www.youtube.com/watch?v=MYSVMgRr6pw) رو ببین که بهتر ..

آهنگ Take Me To Church از هوزیر آهنگسار و خواننده 24 ساله ایرلندی که ترانه شم خودش نوشته ..
متن که فوق العاده .. که به دلایل امنیتی نمیذارم ترجمه شو ..
پرشنونده ترین آهنگ سال هم شده انگار ..

کالچو ایتالیا
21st February, 2015, 07:32 PM
من آهنگ خارجی، فقط آهنگ های فوتبالیشو گوش میکنم :8::53: عالیه، هم موسیقی با کلام و هم بدون کلام، آهنگ های بازی های فیفا و پی اس هم خیلی قشنگه :8::53:

amir-inter milano
21st February, 2015, 08:13 PM
من آهنگ خارجی، فقط آهنگ های فوتبالیشو گوش میکنم :8::53: عالیه، هم موسیقی با کلام و هم بدون کلام، آهنگ های بازی های فیفا و پی اس هم خیلی قشنگه :8::53:

اهنگ فوتبال دوس داری؟
بیا اینو گوش کن بیاد کالچیو قدیم
http://s5.picofile.com/file/8171818800/Erupian_League.mp3.html

کالچو ایتالیا
21st February, 2015, 08:30 PM
اهنگ فوتبال دوس داری؟
بیا اینو گوش کن بیاد کالچیو قدیم
http://s5.picofile.com/file/8171818800/Erupian_League.mp3.html

ممنون ولی این صفحه های پیکو فایل برای من مخدوش باز میشه!آهنگ فوتبالی خیلی دارم، بالای هزار تا آهنگ با کلام و بی کلام! ولی بازم تشکر میکنم :8::53:

Eglantine
24th February, 2015, 12:10 AM
وصیت میکنم این (http://http://downloads.iheartradio.com/media/station_content/3674/2014/06/mp3/default/hozier_-_take_me_to_church_0_1402586357.mp3)آهنگو گوش کنین :22: :4:
البته اگه ویدئوش (https://www.youtube.com/watch?v=MYSVMgRr6pw) رو ببین که بهتر ..

آهنگ Take Me To Church از هوزیر آهنگسار و خواننده 24 ساله ایرلندی که ترانه شم خودش نوشته ..
متن که فوق العاده .. که به دلایل امنیتی نمیذارم ترجمه شو ..
پرشنونده ترین آهنگ سال هم شده انگار ..
لینک کار نمیکنه

Niloo Ettore
24th February, 2015, 12:42 AM
^^
ویرایش شد :22:

F. METAL
1st March, 2015, 09:19 PM
به به میبینم تا ما رفتیم گورمون رو گم کردیم، موزیک باز‌ها پیداشون شد!!! البته با این تفاوت که اینجا رو کردین "قهوه خونه موسیقیایی" که در ممالک خارجه بهش میگن Night Club (از فرناز بپرسین اینجور جا‌ها چه خبره!!!).

Carry On

amir-inter milano
5th March, 2015, 02:42 PM
این اهنگ خیلی قشنگه
My Immortal _Evanescence
Evanescence - My Immortal (http://s5.picofile.com/file/8119646300/Evanescence_My_Immortal.mp3.html)

I’m so tired of being here
از بودن در اینجا خسته شدم

Suppressed by all my childish fears

تحت فشار ترسهای بچه گانه ام قرار گرفتم

And if you have to leave, I wish that you would just leave

اگه مجبوری ترکم کنی، آرزو می کنم که هرچه زودتر بری

Your presence still lingers here

چون وجودت رو هنوز اینجا احساس می کنم

And it won’t leave me alone

و اون هرگز من رو تنها نمیگذاره

These wounds won’t seem to heal

به نظر نمیاد که این زخمها خوب شدنی باشن

This pain is just too real

این درد خیلی کاریه

There’s just too much that time cannot erase

اینقدر کاریه که زمان هم نمیتونه اون رو خوب کنه
When you cried I’d wipe away all of your tears
وقتی گریه می کردی اون من بودم که اشکهات رو پاک می کردم

When you’d scream I’d fight away all of your fears

وقتی جیغ می زدی اون من بودم که با ترسهات می جنگیدم

And I held your hand through all of these years

این من بودم که این همه سال دستت رو می گرفتم

But you still have all of me

با این همه، هنوز با تمام وجود مال تو هستم
You used to captivate me by your resonating light
عادت داشتی من رو مجذوب نورهای طنین اندازت کنی

Now I’m bound by the life you left behind

ولی حالا محصور زندگی شدم که تو برام به جا گذاشتی

Your face it haunts my once pleasant dreams

صورتت تمام رویا های من رو شکار می کنه

Your voice it chased away all the sanity in me

صدات عقل و هوشم رو از من گرفته

These wounds won’t seem to heal

به نظر نمیاد که این زخمها خوب شدنی باشن

This pain is just too real

این درد خیلی کاریه

There’s just too much that time cannot erase

اینقدر کاریه که زمان هم نمیتونه اون رو خوب کنه

این من بودم که این همه سال دستت رو می گرفتم

I’ve tried so hard to tell myself that you’re gone
خیلی سعی کردم به خودم بقبولونم که تو رفتی

But though you’re still with me

ولی گر چه هنوز با منی

I’ve been alone all along

من همیشه تنهای تنها بودم

این من بودم که این همه سال دستت رو میگرفتم

me ahhh

amir-inter milano
22nd March, 2015, 04:20 AM
اهنگ محبوب فرانچسکو توتی:):) su di noi از pupu !

Su di noi ci avresti scommesso tu
su di noi mi vendi un sorriso tu
se lo vuoi cantare, sognare, sperare così.
Su di noi gli amici dicevano
no, vedrai, è tutto sbagliato.
Su di noi nemmeno una nuvola
su di noi l'amore è una favola
su di noi se tu vuoi volare
lontano dal mondo, portati dal vento
non chiedermi dove si va.
Noi due respirando lo stesso momento
per fare l'amore qua e là.
Mi stavi vicino e non mi accorgevo
di quanto importante eri tu
adesso ci siamo, fai presto, ti amo
non perdere un attimo in più.
su di noi se tu vuoi volare...
Su di noi ancora una volta dai
su di noi se tu vuoi volare
ti porto lontano nei campi di grano
che nascono dentro di me.
Nei sogni proibiti di due innamorati
nel posto più bello che c'è.
Lontano dal mondo, portati dal vento,
respira la tua libertà
giocare un momento poi corrersi incontro
per fare l'amore qua e là.
su di noi se tu vuoi volare...
Mi stavi vicino e non mi accorgevo
di quanto importante eri tu
adesso ci siamo, fai presto, ci siamo
non perdere un attimo in più.
Su di noi, ancora una volta dai
su di noi, di te non mi stanco mai.
Su di noi, ancora una volta dai
su di noi, di te non mi stanco mai.
Noi, solo noi, su di noi, solo noi
noi, solo noi, su di noi, solo noi.

http://s6.picofile.com/file/8178489034/%D8%A2%D9%87%D9%86%DA%AF_%D9%85%D... (http://s6.picofile.com/file/8178489034/%D8%A2%D9%87%D9%86%DA%AF_%D9%85%D8%AD%D8%A8%D9%88% D8%A8_%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%DA%86%D8%B3%DA%A9%D 9%88_%D8%AA%D9%88%D8%AA%DB%8C_%D8%B7%D8%B1%D9%81%D 8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C.mp3.html)

با اختلاف قشنگ ترین اهنگ ایتالیایی بود که گوش دادم
فقط هرچی گشتم نتونستم ترجمشو گیر بیارم

F. METAL
25th March, 2015, 01:52 PM
آقا اینم یکی‌ دیگه از کاور‌هایی‌ که زدم. آهنگ Paranoid از گروه Black Sabbath

http://www.noteahang.com/FMETAL/Works/15452

amir-inter milano
29th March, 2015, 12:29 AM
R.E.M - Loosing My Religion

Oh, life is bigger
It's bigger than you
آه زندگی خیلی بزرگتر از تو هست
And you are me
و تو من هستی
The lengths that I will go to
مسافتی که طی خواهم کرد
The distance in your eyes
مسافتی در چشمانت
Oh no, I've said too much
آه نه، زیاد حرف زدم
I set it up
من شروع کردم

That's me in the corner
آن گوشه من هستم
That's me in the spotlight, I'm
در زیر آن نورافکن من هستم
Losing my religion
و دارم بی دین میشم
Trying to keep up with you
دارم سعی می کنم پا به پات بیام

And I don't know if I can do it
و نمیدونم که میتونم این کار رو انجام بدم یا نه!
آه نه، خیلی حرف زدم
I haven't said enough
ولی کافی نیست
I thought that I heard you laughing
فکر کردم صدای خندت روو شنیدم!
I thought that I heard you sing
فکر کردم آوازت رو شنیدم!
I think I thought I saw you try
فکر کنم تلاش کردنت رو دیدم

Every whisper
Of every waking hour I'm
با تمام نجوا هایی که در قدمهای زمان
Choosing my confessions
اعتراف به گناه می کنم
Trying to keep an eye on you
سعی می کنم چشم ازت بر ندارم

Like a hurt lost and blinded fool, fool
درست مثل یک کور رنج دیده ی گم شده
آه نه، زیاد حرف زدم
I set it up
شروع کردم

Consider this
به (این حرفام) توجه کن
Consider this
به (این حرفام) توجه کن
The hint of the century
به (تک تک) موقعیتها در این قرن
Consider this
به (این حرفام) توجه کن
The slip that brought me
To my knees failed
لغزشی که منو به زانو در آورد
What if all these fantasies
Come flailing around
چی میشه اگه این تخیلات همین دور و بر تبدیل به حقیقت بشه

Now I've said too much
حالا دیگه خیلی حرف زدم
I thought that I heard you laughing
فکر کردم صدای خندت روو شنیدم!
I thought that I heard you sing
فکر کردم آوازت رو شنیدم!
I think I thought I saw you try
فکر کنم تلاش کردنت رو دیدم

But that was just a dream
ولی اون فقط یه رویا بود
That was just a dream
اون فقط یه رویا بود

But that was just a dream
ولی اون فقط یه رویا بود
Try, cry, why try?
سعی کردن، گریه کردن، چرا سعی کنیم؟!!!
That was just a dream
اون فقط یه رویا بود
Just a dream, just a dream
فقط یه رویا بود ،فقط یه رویا بود
Dream
رویا

دانلود (http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user139112/content-sound/02_-_r.e.m._-_losing_my_religion.mp3)

F. METAL
7th April, 2015, 07:44 PM
الان متوجه شدم B.B. King اسطوره سبک Blues در بیمارستانی در شهر لوس آنجلس بستری شده. ایشالا که حال این نوازنده ۸۹ ساله بزودی خوب بشه و به خانه برگرده.

http://www.rollingstone.com/music/news/b-b-king-hospitalized-20150406

http://assets.rollingstone.com/assets/2015/article/b-b-king-hospitalized-20150406/191390/medium_rect/1428369848/720x405-456180816.jpg

Stevie G
3rd May, 2015, 04:23 PM
آهنگ بخشش (http://dl.ahangestan.in/music/93/93.12/Hamid-Sefat-/Hamid-Sefat-Amirabbas-Golab-Bakhshesh-128.mp3)از حمید صفت را هم گوش بدید به دل میشینه ولی به نظرم چرت و پرته :17:
اغوش تو (http://dl.baharmusic.com/Music/1394/Farvardin-01/19/Ava%20Bahram%20-%20Aghooshe%20To%20%5B128%5D.mp3) از اوا بهرامی هم خیلی خوبه
این دو تا چطوره ؟؟:-/

amir-inter milano
3rd May, 2015, 05:07 PM
DreamS come true آلبوم crimson thunder گروه hammerfall
dreams_come_true.mp3.html (http://s4.picofile.com/file/8186446726/dreams_come_true.mp3.html)

Never thought I'd feel again
feel the darkness fade and see the morning sun arise
Never thought I'd feel alive, again
senses dull and blunt from all the lies
Now, when I hold your face so close to mine
I see a place where the sun will shine, with you in it's divine
Looking down into those eyes
I know, I'll be lost and never found again.
Kiss me once and I will surely melt and die,
kiss me twice and I will never leave your side IF Dreams Come True
Do I dare to trust this time?
Ooh, the Bells of Fortune, will I ever hear them chime?
Only those who have been burned before
truly know the meaning of Hell's flaming core
I was the brooding night and you were dawn.
Saving me, for I was forlorn, in your light I am reborn.
sponsored links
kiss me twice and I will never leave your side IF Dreams Come True
Then, when the walls are breaking down on us, when all we see is misery
will you still believe in me?
kiss me twice and I will never leave your side,
until the sign of winter, always by your side....
(Dreams Come True)

unexi
3rd May, 2015, 07:17 PM
اصولی کاریو انجام دادن مهمه وگرنه هرچیزیو نوشتنو خوندن کاری نداره.
خیلی ها هستن شاید برای معروفیتو محبوبیت بخوان جیش خودشونو بخورن! ولی تاییدش دیگه از طرف ما مسخرست.
کسی که دل نوشته میخونه با کسی که ادا در میاره که بزرگی کنه خیلی فرق داره.این آدما از صداشون تا کلمه آخر حرفاشون اداس و برای معروفیت حاضرن هرکا کنن! ولی وقتی زمان عمل برسه نشون میدن که زر مفت زدن فقط.

_____

یه آهنگ مال 22 سال پیش جزو کار های اولیه ی توپاکه که اولش تقدیم میکنه به بچه هاش.

http://www.shiaupload.ir/images/94392796974892997436.png

Tupac (1993 Strictly 4 My N.I.G.G.A.Z ) - Keep Ya Head Up (http://fs2.filegir.com/unexi/2Pac_-_Keep_Ya_Head_Up.mp3)

بعضیا میگن هر چی توت سیاه تر باشه، آبمیوش شیرین تره
من میگم هر چی جسم تیره تر باشه، ریشه ها عمیق ترند
ایول به خواهرام که دنبال سر و سامون گرفتنن
اگه کسی براش مهم نیست واسه توپاک هست
و می دونم که همه میخوان بهتون ضربه بزنن
وقتی میای تو خیابون، برادرا دست میندازنت
ولی لطفا گریه نکن، اشکاتو پاک کن و تسلیم نشو
ببخش ولی فراموش نکن دختر، سرتو بالا بگیر
و وقتی بهت میگه هیچی نیستی، حرفشو باور نکن
و اگه یاد نمی گیره دوستت داشته باشه، باید ترکش کنی
چون خواهرم بهشون نیاز نداری
فکر نکن دارم الکی خوشحالت میکنم، فقط اونطوری که هستن می بینمشون
می دونی چی ناراحتم میکنه؟
وقتی برادرا بچه ها رو درست می کنن و مادر جوون رو تنها می زارن تا پدر هم باشه
و با این که همه ما از یه زن به دنیا اومدیم
اسممون رو از یه زن گرفتیم و یه زن ما رو به بازی آورد
نمی دونم چرا بازم از زن هامون سواستفاده می کنیم
چرا به زن هامون تجاوز می کنیم؟ چرا ازشون متنفریم؟
من فکر می کنم الان وقتشه برای زن هامون بُکُشیم
وقتشه از زن هامون دلجویی کنیم، با زن هامون رو راست باشیم
اگه اینکارو نکنیم بچه های خواهیم داشت که
از زن هایی که به دنیا آوردنشون متنفرن
و از اونجا که مردها نمی تونن بچه به دنیا میارن
حق ندارن زن رو مجبور کنن که کِی و کجا بچه دار بشن
امیدوارم مردای واقعی بلند شن
می دونن خسته شید خانوم ها ولی سرتون رو بالا بگیرید
---
یادمه ماروین گی برام میخوند
باعث می شد حس کنم، اون چیزی که باید باشم یه سیاهپوسته
و یهو زندگی تو زاغه ها دیگه طاقت فرسا نبود
هر چند وضع خوبی نداشتیم ولی باهاش میساختیم
وقتی نمیگذاشتن از خونه بیرون برم غر می زدم و قانونا رو شکستم
با خلافای محل می گشتم و رفتم سمت دود
می بینم که مادرم هم همینطور تقاص پس داده
زندگیش رو داد تا من رو خوب بزرگ کنه
و تنها چیزی که بهش گفتم رویای خوندنم بود
که چطور با میکروفون می ترکونم و میرم تو تلویزیون
دارم سعی می کنم از پونزده سنت، یه دلار در بیارم
چون سخته که پول حلال در بیاری و اجاره هم بدی
و تهشم که از زندان سر در آوردم
سعی می کنم دوست هام رو پیدا کنم ولی اونا با باد رفتن
دیشب رفیقم کل خانواده اش رو از دست داد
از پس این شرایط دیوانه کننده بر اومدن مرد میخواد
مثل اینکه بارون نمیخواد قطع شه
سعی می کنم سرمو بالا بگیرمو خونم رو زمین نریزه
می دونی خنده داره وقتی بارون میاد رو همه می ریزه
پول برای جنگ دارن ولی نمی تونن گرسنه ها رو سیر کنن
می گن دیگه امیدی به جوونا نیست ولی در واقع
امیدی به آینده نیست
بعد میگن چرا دیوونه شدید
من مادرم رو بخاطر تبدیل کردن برادرم به یه «کودک مواد» سرزنش می کنم
ما نمی تونیم دووم بیاریم چون همه این قصه یه توطئه است
حتی اگه خسته شدی
بازم باید سرتو بالا بگیری
---

به همه خانومایی که یه بچه رو تنها بزرگ کردن می گم
می دونم سخته و احساس تنهایی می کنی
بابا خیلی وقته رفته و تو رو با تنهاییت تنها گذاشته
واسه اون بچه ها خدا رو شکر کن حتی اگه کسی دوستشون نداره
چون فکر می کنم ما موفق میشیم، در واقع مطئنم
اگه افتادی، بلند شو و دوباره برای پیشرفت تلاش کن
چون هیچی از این بدتر نیست که پسرت بخواد بدونه
چرا بابا دیگه دوستتون نداره
وقت نداری شکایت کنی، این دستیه که برات اومده
چه دست بدی هم اومده، مردی نیست و احساس تنهای می کنی
چون خیلی مشکلات هست که باهاشون سر و کار داری
توی خودت میمیری ولی ار بیرون بی باک به نظر میای
وقتی اشکها دارن روی گونه هات سُر میخورن
درآمدت خوبه ولی امیدواری این هفته اون هفته ای نباشه که همه چی خراب میشه
چون اگه خراب بشه دیگه نمیتونی جمعش کنی و من رو سرزنش نکن
من این دنیا رو نساختم، فقط توش به دنیا اومدم
حالا پسرم بزرگتر و بزرگتر میشه و سردتر میشه
از اینکه یه دنیا رو، روی شونه هاش داره
وقتی بچه پولدارها دارن تو بنزشون می رونن
من با اون رفیقایی که هنوز زنده موندن میچرخم
این دیوانه کننده است ولی بنظر میرسه این وضع هیچوقت تموم نمیشه ولی
لطفا سرتو بالا بگیر

دیگه هرجاش اشتباه معنی شده شما ببخشید. واقعا سخته حرف های پر معنی توپاکو به فارسی برگردوندن و اصلش قشنگتره :sad2:

AdLeR
19th June, 2015, 12:05 AM
Breaking Benjamin

Genre: alt rock/post grunge

http://www.up.nazicenter.com/images/mtz52d8sjgkmfkgpj8lg.png

(Dark Before Dawn (2015

Tracklist:
01. Dark02. Failure
03. Angels Fall
04. Breaking The Silence
05. Hollow
06. Close To Heaven
07. Bury Me Alive
08. Never Again
09. The Great Divide
10. Ashes Of Eden
11. Defeated
12. Dawn

http://musicplus22.in/16623

کلا این آلبومشون همون حال و هوای آلبومهای قبلی رو داره.
تغییر دادن تو سبک به نظر من یک مزیت نیست . خیلی از بندها میبینی تغییر سبک میدن ولی کارشون خوب از آب درنمیاد و میخوره تو ذوق هوادارشون .

بریکینگ بنجامین با همین سبک خاصی که داره همیشه خاص و دوست داشتنیه

masoud 99
2nd September, 2015, 09:06 PM
دوستان این خواننده ی مردتد:4: که اسمشو نمیشه بگم چند روز پیش یه آهنگ جدید داده اگه کسی دوسداره گوش بده(باید گوش بدیت) البته سعی کنید بدون تعصب گوش بدیت حتی اگه متنفریت ازاین ادم جهنمی

آپلودش کردم که راحت دانلودش کنید

پرولتاریا (http://s6.picofile.com/file/8209880450/OwpXU66EFY0L_128.MP3.html)

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/bf/Pyramid_of_Capitalist_System.png/250px-Pyramid_of_Capitalist_System.png

صفحه روی جلد مجله «کارگر صنعتی»، واشینگتن، ۱۹۱۱
هرم سرمایه‌داری = ما بر شما حکومت می‌کنیم (دربار)،
ما شما را می‌فریبیم (روحانیان، متولیان دین)،
ما به شما شلیک می‌کنیم (نظامیان)،
ما به جای شما می‌خوریم (سرمایه‌داران)،
ما عوض همه کار می‌کنیم (کارگران، قشرها پایین)

unexi
19th December, 2015, 06:12 PM
یکم دیر این آلبومو شنیدم ولی بنظرم یکی از بهترین آلبوماییه که شنیدم.

بصورت دمو کل آلبومو توی 8 دقیقه قرار دادم اگه سبکش خوشتون اومدو دوست داشتین دانلود کنید :happy:

Demo (http://fs2.filegir.com/unexi/DEMO.mp3)
7 مگابایت

توین شَدو...

Twin Shadow - Forget (2010) (http://fs2.filegir.com/unexi/Forget.rar) x
76 مگابایت

لینک کمکی 4shared (http://www.4shared.com/rar/-0YIBfO9ce/Forget.html)

منتظر موزیک های پیشنهادیتونم هستم همچنان :17:

Niloo Ettore
19th December, 2015, 08:50 PM
این آهنگو خیلی دوست دارم .. قدیمیه ولی شاید نشنیده باشین ..

Mandragora Scream - Frozen Space (http://mp3lee.com/en/index.php?q=Mandragora%20Scream%20-%20Frozen%20Space)

amir-inter milano
19th December, 2015, 09:58 PM
مسیر-سیاوش قمیشی
...
اهنگساز: سیاوش قمیشی
تنظیم کننده: فرد میرزا
ترانه سرا: شبنم حکیم هاشمی
کارگردان موزیک ویدیو: نوید مروج
لینک دانلود:
http://www.jenabmusic.com/33514/music-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A2%D9%87%D9%86%DA%AF-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D9%88%D8%B4-%D9%82%D9%85%DB%8C%D8%B4%DB%8C-%D9%85%D8%B3%DB%8C%D8%B1.html

تاریخ انتشار:26 اذر

unexi
20th December, 2015, 01:19 PM
با اینکه خیلی ملو بودخوشم اومد بدک نبود :a22:

نشنیده بودم ولی یه جمله شبیه اینو خیلی قبل ها تو یه فیلمی شنیده بودم . من خیلی کم فیلم نگاه میکنم برا همین جالب بود برام :a2:

The universe is bigger than anything so if it just us It seems like an awful waste of space

___

سیاوشم که تو بحران بنظر میاد رفته. :a44:

Niloo Ettore
21st December, 2015, 01:57 PM
آهنگ های جدید سیاوش باعث شده "همه" کارای قدیمیش شاهکار به نظر بیاد :22: :a44:

amir-inter milano
21st December, 2015, 08:46 PM
به عنوان یک هوادار و دوستدار سیاوش معتقدم می تونست این شعرای اخیرو که انصافا شعرای خیلی خوبی بودن بهتر و با ریتم و شکل بهتری به اجرا در بیاره. به نوعی خیلی شبیه هم و یکنواخت خونده...اما "محبت" توشون یه خرده متفاوت تر بود.

amir-inter milano
9th May, 2016, 10:57 AM
King crimson-Epitaph

http://s6.picofile.com/file/8250616134/King_Crimson_Epitaph.mp3.html