PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخراج دی ماتئو و آمدن رافا بنیتز

Meysam
25th November, 2012, 09:24 PM
اخراج دی ماتئو و آمدن رافا بنیتز

http://chelsealondon.ir/upload/Upload/images/beniteamak.jpg

یکی از داغترین بحث های فوتبال جزیره اخراج ناگهانی دی متئو از باشگاه چلسی و انتخاب رافا بنیتز به عنوان سرمربی این باشگاه بوده.
این کار مدیریت باشگاه چلسی موافقین و مخالفین بسیاری داشته. نمونه ی همین مخالفت هارو در بازی امروز چلسی برابر منچستر سیتی دیدیم.
عده ای هم اعتقاد دارن کار درستی بوده و منجر به پیشرفت چلسی خواهد شد. این باعث شد تا تصمیم بگیریم یک نظرسنجی در این زمینه داشته باشیم.
نتیجه این نظرسنجی به روی صفحه اصلی پارس فوتبال و از اونجا به سایت های معتبر خبری مثل قطره، پارسیک و... خواهد رفت.
مدت دایر بودن این نظرسنجی یک هفته میباشد.

Meysam
25th November, 2012, 09:40 PM
به نظر من رافا مربی بزرگیه و میتونه چلسی رو جمع و جور کنه. به همین دلیل به گزینه اول رای دادم.
اما روی هم رفته اخراج دی متئو خیلی خیلی عجولانه بود!

gpep
26th November, 2012, 07:23 PM
من به گزینه 3 رای دادم :biggrin:
به نظرم تاثیرخاصی نداره و چلسی روند فعلی خودشو حفظ میکنه.

HHAMI
26th November, 2012, 07:43 PM
گزینه مورد علاقه من بازم تو گزینه ها نیست (هیچکدام:4: )

1-ابقای دی متئو در پایان فصل قبل بزرگترین اشتباه بود.
هم از طرف باشگاه و هم خود دی متئو

2-اخراج دی متئو در این مقطع یه اشتباه بزرگتر بود! اونم وقتی که کار از کار گذشته و چلسی تقریباً سی ال رو از دست داده!

3-اما اومدن بنیتز اتفاق بدی نیست. بنیتز باتجربه تر از دی متئو هست و تجربه کارهای بزرگی توی لیورپول و والنسیا داره. شکی در تواناییهاش نیست ولی باید دید با چلسی چجوری میخواد کار کنه. چلسی خوب بسته نشده و باید دید بنیتز تو ژانویه میخواد چیکار کنه

به گزینه 1 رای میدم. امیدوارم

The Psychotic Eyes
27th November, 2012, 09:35 AM
3-اما اومدن بنیتز اتفاق بدی نیست. بنیتز باتجربه تر از دی متئو هست و تجربه کارهای بزرگی توی لیورپول و والنسیا داره. شکی در تواناییهاش نیست ولی باید دید با چلسی چجوری میخواد کار کنه. چلسی خوب بسته نشده و باید دید بنیتز تو ژانویه میخواد چیکار کنه

به گزینه 1 رای میدم. امیدوارم

دقیقا این اتفاق به شرطی بد نیست که آبرا دست بنیتز رو باز بزاره .. الان داره همون اتفاقی میوفته که زمانه شوچنکو پیش اومد ! اصرار آبرا برای حضور شوا تو ترکیب اصلی در صورتیکه مورینیو موافقش نبود و باعث اختلاف هم شد .. الان هم اصرارش به استفاده از تورس .. به مورینیو نتونست نظرش رو تحمیل کنه اما انگار زورش به دی متئو و بنیتز بچربه !

در کل من به این گزینه رای میدم که مالک باشگاه وقتی تیمش رو به یه مربی میسپاره دیگه حق اینو نداره که مستقیما تو چیدن ترکیب دخالت کنه یا بازیکنی رو به مربی تحمیل کنه .. خیلی دوست داره تشریف بیاره از جایگاه vip پائین و تیم رو ارنج کنه !!

من خیلی سنگینه برام تو لیگ انگلستان همچین چیزی ببینم واقعا :4: .. هر کسی جایگاهش باید مشخص باشه

HHAMI
27th November, 2012, 12:36 PM
واقعاً به بهترین نکته اشاره کردی. احسنت
قشنگ سه فصله متوالیه داریم از دست تورس ضربه میخوریم. نمیدونم ابرام از چیچیِ این خوشش میاد!
نکته بدتر اینه که باشگاه چلسی با بازیکنایی که بیشترین بازدهی رو داشتن داره بد تا میکنه. بازیکنایی مثل آنلکا و الکس و مالودا و اسین و ... و الانم با اشلی و لمپارد!
ولی این موجود بی خاصیت اینهمه به تیم ضربه زده و هنوز بیشترین حمایت ازش میشه! همه هم باید برن و ما یه دونه فوروارد ذخیره هم نداشته باشیم که آقا بیرون نشینه!

دی متئو اگه یه کار درست تو کل دوره ی مربیگریش کرده باشه "بدون مهاجم بازی کردن" مقابل یووه بوده!

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
29th November, 2012, 04:24 PM
نظر شخصی من اینه این کار به نفع خود فوتبال هم خواهد بود.

آبرا وقتی دید تورس بازی نکرده و 3-0 باختن و در آستانه حذف از مرحله گروهی هستن ، متوجه شد حتی در صورت صعود باز این امکان هست شیوه سال قبل مورد استفاده قرار بگیره و مطمئنا اینجا هم صعود نکن مراحل بعد به مشکل میخورن.از اون ور بنیتس نشون داده اصن تو فاز این شیوه ها نیست و بازی هجومی رو بیشتر میپسنده ، چیزی که آبرا هم واقعاً میخواد و اونم با تورس.

بنابراین صرفاً نظر شخصی من اینه به نفع چلسی و فوتبال خواهد بود...

Meysam
29th November, 2012, 10:21 PM
این چه وضعشه؟ چرا رای ها مساوی هستند؟ چطوری باید نتایج این نظرسنجی رو در صفحه اصلی سایت اعلام کنم؟:4:
بیاید رای بدید از این وضعیت مساوی خارج بشه!:4:

Meysam
30th November, 2012, 08:10 PM
ای بابا دیروز 5-5 بود امروز 6-6 ! مرگ بر اون آدمی که اون یکی رای ششمی رو داد!:4:

Chelsea Amir
30th November, 2012, 08:18 PM
یعنی میثم واقعا جواب این نظر سنجی را میخواهی بگذاری خروجی سایت خبری ؟
چقدر جالب بشه ! اخراج دیمتئو اونم با 6 رای تو سر در سایت :laugh:
جواب من گزینه سوم هستش :Smilebb (90):

The Psychotic Eyes
1st December, 2012, 10:57 AM
یعنی میثم واقعا جواب این نظر سنجی را میخواهی بگذاری خروجی سایت خبری ؟
چقدر جالب بشه ! اخراج دیمتئو اونم با 6 رای تو سر در سایت http://anjoman.parsfootball.com/images/smilies/2004/laugh.gif
جواب من گزینه سوم هستش http://anjoman.parsfootball.com/images/smilies/Smilebb%20%2890%29.gif

پ ن پ ! نه ده تا رای هم از خودش اضافه میکنه .. عوض اینکارا ناسلامتی طرفدار چلسی هستی بشین موضوع رو بشکاف ببینیم مشکل از کجاست .. :tired:

--

من چون نظرم هیچکدوم از گزینه ها نیست ، الکی رای خنثی میدم :4:

Meysam
21st December, 2012, 02:39 PM
اتمام مهلت نظرسنجی
http://www.img4up.com/up2/24989363754298350049.png

نتایج نظرسنجی به روی خبرگزاری پارس فوتبال رفت:

http://www.parsfootball.com/permalink/25950%D8%A7%D8%AE%D8%B1%D8%A7%D8%AC%20%D8%AF%DB%8C %20%D9%85%D8%A7%D8%AA%D8%A6%D9%88%20%D9%88%20%D8%A 2%D9%85%D8%AF%D9%86%20%D8%B1%D8%A7%D9%81%D8%A7%20% D8%A8%D9%86%DB%8C%D8%AA%D8%B2%20%D8%A8%D9%87%20%D8 %B6%D8%B1%D8%B1%20%DA%86%D9%84%D8%B3%DB%8C%20%D8%A E%D9%88%D8%A7%D9%87%D8%AF%20%D8%A8%D9%88%D8%AF.htm l

اخراج دی ماتئو و آمدن رافا بنیتز به ضرر چلسی خواهد بود

به گزارش خبرگزاری پارس فوتبال بر طبق نظرسنجی انجام گرفته بین اعضای انجمن های پارس فوتبال بیش از 41 درصد اخراج دی ماتئو و آمدن رافا بنیتز را به ضرر باشگاه چلسی دانستند.
همچنین 35 درصد معتقد بودند که این کار مدیریت باشگاه چلسی به نفع این تیم خواهد بود و 24 درصد این فعل و انفعال در باشگاه را بی تاثیر دانستند.

گفتنی است که از آمدن رافا بنیتز به باشگاه چلسی از سوی هواداران چلسی در لندن نیز استقبال مناسبی نشده است.