PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : *-* تالار عمومی نهمین دوره لیگ فانتزی پارس فوتبال - جلد اول *-*

صفحه ها : [1] 2

b3hNaM
8th November, 2012, 02:56 PM
خب سلام .
از صبح تاپیک های مورد نیازمون رو زدم و اطلاعات لیگ رو آپدیت کردم .

لیست نهایی تیمها در پایان نقل و انتقالات به این صورته که در این تاپیک میبینید (http://anjoman.parsfootball.com/showthread.php?t=6279)

قواعد برگذاری بازیها ، فایل اضافه کردن تیمها به بازیتون و زمان ثابت لایو رو در این پست میتونید مشاهده کنید (http://anjoman.parsfootball.com/showthread.php?t=6249&p=838857&viewfull=1#post838857)

نحوه طراحی پلن بازیها (‌ هم برای کسانی که بازی رو دارند و هم کسانی که بازی رو ندارند ) در این پست قرار گرفته (http://anjoman.parsfootball.com/showthread.php?t=6249&p=838871&viewfull=1#post838871)

گروه بندی تیمها در مرحله گروهی (http://anjoman.parsfootball.com/showthread.php?t=6280&p=838866&viewfull=1#post838866)

برنامه بازیهای مرحله گروهی هم در این پست (http://anjoman.parsfootball.com/showthread.php?t=6280&p=838868&viewfull=1#post838868)

-=-=-=-

خب . طبق برنامه ، بازیهای هفته اول دو گروه از این قراره :

: روز اول بازیها :

گروه 1
بارسا - چلسی
ناپولی - بایرن

گروه 2
رئال - میلان
یوونتوس - لیورپول

امروز پنج شنبه 18 آبان هست . بازیهای روز اول در تاریخ دوشنبه 22 آبان ساعت 10 شب برگذار خواهد شد .
شما از همین لحظه فرصت دارید تا یکشنبه 21 آبان ساعت 12 شب پلن هاتون رو طبق آموزشی که نوشتم برای من با پیغام خصوصی ارسال کنید .
دو شنبه ساعت 10 شب هم لایو خواهد بود .

-=-=-=-

اگه سوالی یا پیشنهادی دارین در همین تاپیک مطرح کنین .
فعلا

Taj4ever
8th November, 2012, 03:14 PM
شرخر تو یه بازنده ی همیشگی بودی هستی خواهی بود در برابر من...

Chelsea Amir
8th November, 2012, 06:28 PM
خندیدیم :Smilebb (71):
با سلتیک بازی نداری ها !!! با چلسی بازی داری :tongue:
پ.ن : بهنام پس یعنی بازیکن نمیدی بهمون ؟:cry:

Moh@mmad_67_b
8th November, 2012, 10:21 PM
امیر این بازی خیلی مهمه برای من :N_aggressive (3):

باید انتقام فصل قبل رو بگیریم:nish: مسعود سولاخی آماده باش :spiteful:

Meysam
9th November, 2012, 10:01 AM
داشتم لیست اسامی تیم هارو میخوندم چشمم خورد به اسم "سنده" مهاجم ناپولی!!
این لیگ منشور اخلاقی نداره با چنین اسامیی برخورد کنه؟
زشته در یک محیط فرهنگی به نام لیگ فانتزی چنین اسامی غیر اخلاقیی وجود داشته باشه.

b3hNaM
9th November, 2012, 11:11 AM
ما به آزادی بیان اعتقاد داریم :nish: و بین بازیکنان مذکر و نیمه مذکرمون هم تبعیض جنسیتی قائل نمیشیم . :4:
بنده خدا گناه کبیره که نکرده فامیلشه :Smilebb (90):

Big Ali G
9th November, 2012, 05:28 PM
آقا این چه وضعشه گروه مرگ درست کردین ؟! :43:
حالا من که تیم اول صعود می کنم بخاطر مسعود و شرخر میگم !!! :65:

Tesoke
9th November, 2012, 08:28 PM
من میرم import تیم ها که میام روشون میزنم همچین پیغامی میاد :

unable to louad becouse data is from differnt version.
download new contents to update data.

این الان با کی کار داره ؟ :Smilebb (14):

Chelsea Amir
9th November, 2012, 08:36 PM
بهنام دقیقا همین مشکل تشوکه را منم دارم :angry:

ما به آزادی بیان اعتقاد داریم :nish:
اگر اعتقاد داری نفری یک بازیکن بهمون بده :Smilebb (73):

b3hNaM
9th November, 2012, 08:38 PM
خب باید بازی رو آپدیت کنید دیگه . کاره سختی نیست . درست میشه :4:

===

بازیکن نمیشد بدم دیگه . بعضی تیما کامل بسته شدن ، بعضی تیمه ناقصن و کلی ستاره دارن . اونطوری هرکی با اون 1 بازیکن ضعف تیمشو برطرف میکرد و خیلی قوی میشد ، ولی تیمای کامله کم ستاره پر ستاره نمیشدن :4:
پس دیگه بازیکن ندادم که بالانس لیگ بهم نخوره . همینطوری بهتره . هرکی هرطور دوست داشته بسته :4:

Chelsea Amir
9th November, 2012, 08:43 PM
اینطوری نیمشه به اونایی که ستاره خیلی دارن یک بازیکن زیر 85 بدی وبه اونا که کم ستاره ان یک بازیکن 85 به بالا بدی !:cry:
این بازی هم مصدومیت داره وهم دوتا کارت زرد هم محرومیت داره !! اینجوری تو ادامه لیگ با این تعداد بازیکن لنگ میزنیم آخه :20:

b3hNaM
9th November, 2012, 08:59 PM
من یه لیگ دیگه با پس بودم . تا حالا ندیدم کسی مصدوم بشه :4:
تا حالا هم ندیدم کسی 2 اخطاره بشه :4: اونم تو 6 تا بازی !
سوما ، اون یه بازیکنو 70 هم بذاری تو تیمت تیمت بهم نمیخوره تو پس :4:‌ امتحان کنی میفهمی :4:

unexi
9th November, 2012, 09:13 PM
این بازی اصلا مصدوم و محروم نداره یعنی داره ولی اتفاق نمی افته. بیشتر از 50 تا بازی دوستانه انجام دادم. کلا 3 تا زرد گرفتن تو کل بازی ها تیم مصدومم که اصلا نداشتم.:Smilebb (97):
خطا هم هر بازی2-3 تا بیشتر اتفاق نمی افته.

امروز این فایل بهنامو گرفتم اجرا کردم. دیدم تو تیمم کراسیچ اصلا نیست. بعد لیست خودمو نگاه کردم دیدم واییی اصلا نخریده بودمش:Smilebb (14):

بهنام در مورد تیم رئال و قدرت زیادش تجقیق کن این نمیتونه عادی باشه! اصلا نمیدونم چرا رئال اینجوریه:cry:

بهنام در مورد فرم بازیکنا سوال داشتم؟ این قرمزو یا سفید بودن بازینا رو ما از کجا بفهمیم؟ یا میخوای اصلا همرو نورمال برگزار کنی. البته بر هم نداری مسئله ای نیست تو خرید بازیکنا یه فاکتور به نام فرم بود که باید دوسته عزیزمون دقت میکرد!

Tesoke
9th November, 2012, 09:32 PM
دقیقا چی کارکنیم ؟ bad_egg کجاها بریم واسه آپدیت کردن . bad_egg

SHS
9th November, 2012, 10:51 PM
آقا این چه وضعیه ؟ من 4 گیگ رم دارم ، گرافیکم مدلش 2گیگ Nvidia GeForce GT640M ، بعد به من میگه سیستمت بازیو نمیکشه :2: میگه حد اقل گرافیکت باید 128 باشه :4: 2 گیگ از 128 کمتره یعنی ؟ :4: بقیه بازیهارو خیلی راحت دارم بازی میکنم

b3hNaM
10th November, 2012, 12:28 AM
امروز این فایل بهنامو گرفتم اجرا کردم. دیدم تو تیمم کراسیچ اصلا نیست. بعد لیست خودمو نگاه کردم دیدم واییی اصلا نخریده بودمش:Smilebb (14):

بهنام در مورد تیم رئال و قدرت زیادش تجقیق کن این نمیتونه عادی باشه! اصلا نمیدونم چرا رئال اینجوریه:cry:

بهنام در مورد فرم بازیکنا سوال داشتم؟ این قرمزو یا سفید بودن بازینا رو ما از کجا بفهمیم؟ یا میخوای اصلا همرو نورمال برگزار کنی. البته بر هم نداری مسئله ای نیست تو خرید بازیکنا یه فاکتور به نام فرم بود که باید دوسته عزیزمون دقت میکرد!

من از اولم تعجب کردم میلوشو نخریدی :4: تو پس میلوش همیشه خیلی خوبه :4: یه یوونتوسی باید بدونه دیگه :4:

رئال چشه دقیقا ؟‌ اگه تو بازی تست کردی قویه که خب رونالدو تو پس13 خیلی فوق العادست . بقیه رئالی هایی هم که گرفته خوب بودن . اگه ریت های تیمش رو میگی ، دیگه خب بازیکناشو خوب خریده . تیمش بالانسه . البته فک کنم شانسی بوده :4:

بازی ها هم که گفتم تو تاپیکه آچار فرانسه تو پسته قواعد . همه بازیها روی فرم Good یا نارنجی برگذار میشه .

دقیقا چی کارکنیم ؟ bad_egg کجاها بریم واسه آپدیت کردن . bad_egg

به مکالمه من و علی یوسکو مراجعه کن تو پروفایل علی . یه لینک گذاشتم . برو توش آموزش و دانلود هست .

آقا این چه وضعیه ؟ من 4 گیگ رم دارم ، گرافیکم مدلش 2گیگ Nvidia GeForce GT640M ، بعد به من میگه سیستمت بازیو نمیکشه :2: میگه حد اقل گرافیکت باید 128 باشه :4: 2 گیگ از 128 کمتره یعنی ؟ :4: بقیه بازیهارو خیلی راحت دارم بازی میکنم

احتمالا لپ تاپ داری ؟ :4: احتمالا لپتاپت ایسوزه ؟‌ :4: احتمالا هم N43S داری ؟‌:4:

ŞĄĤĘƁ
10th November, 2012, 12:35 AM
کجا قویه رئال :Smilebb (97): چی چی شانسی بوده بهنام من اینهمه زحمت کشیدم :Smilebb (97): یه هفته نخوابیدم داشتم تیممو جمع میکردم :4::4:

امین اگئرو رو جلو من نباید بازی بده تو قرارداد اومده :lol:

تیم رضا مثل دورتموند این فصل لیگ قهرمانانه خیلی خوب بسته شده

SHS
10th November, 2012, 10:47 AM
احتمالا لپ تاپ داری ؟ :4: احتمالا لپتاپت ایسوزه ؟‌ :4: احتمالا هم N43S داری ؟‌:4:

نه msi cx61 دارم :4: یعنی ممکنه بخاطر لپ تاپ باشه؟ مدل گرافیکشم که گفتم ،

کلاً خیلی وقت نیست اومده ، فکر نکنم گرافیکم نیاز به آپدیت داشته باشه ، البته علی یه حرف قشنگی زد ، گفت احتمالاً باید یه نسخه دیگه از بازیو بگیری :4: وافعاً این حرف روم تاثیر گذاشت :4: نمیدونم چیکار کنم ، این سایت nvidia هم واسه کاربرای ایرانی ظاهراً بسته شده :2: راهکاری ، پیشنهادی ، انتقادی چیزی دارین به من بگین

b3hNaM
10th November, 2012, 03:41 PM
لپتاپت احتمالا دوتا کارت گرافیک داره . در حالت عادی باید برای اجرای بازی یا نرم افزارای دیگه گرافیکی خودش چنج کنه اما برای پس نمیکنه .
روی دسکتاپت راست کلیک کن برو تو انویدیا کنترل پنل .
اونجا یه گزینه داره که میتونی بذاری لپتاپتو کلا رو کارت گرافیک اصلی . الآن خونه نیستم لپتاپم پیشم نیست بهت بگم . بگرد اگه پیدا نکردی رسیدم خونه بهت دقیق آدرسشو میدم .
اینو که عوض کنی بلافاصله درست میشه بازی برات .

b3hNaM
11th November, 2012, 09:54 PM
فقط 3 تا پلن ؟ :sad2:

Chelsea Amir
11th November, 2012, 11:06 PM
تا آخر شب میشه 4 تا :barareh:

Tesoke
12th November, 2012, 12:05 AM
من مشکلم حل نشد و به صورت کلاسیک پلن دادم bl_cry از بازی بعدی حتما پلن درست و حسابی میدم :Smilebb (82):

b3hNaM
12th November, 2012, 10:18 AM
بارسا و ناپولی :\
تا ساعت 4 یعد از ظهر فرصت دارین پلن بدین . پلن ندادین 3-0 بازنده این . فقط شما موندین دیگه .
===
تا ساعت 6 صبر کردم هنوزم پلنی نیست : )
تا ساعت 9 هم صبر میکنم . اگه این دو تیم پلن دادن ساعت 10 لایو میکنم . اگه نه که ساعت 10 نتایجو میذارم و این 2 تیم هم 3-0 بازنده اعلام میشن دیگه : )

ŞĄĤĘƁ
12th November, 2012, 10:05 PM
اینا پلن ندن بقیه بازیها لایو نیستن؟؟؟؟؟ بازی منو رضا از شبکه 3 پخش میشه حتما نیگا کنین :4::4: رضا اماده شکست باش اولین بازی مهمه

b3hNaM
12th November, 2012, 10:07 PM
ارسلانو پیدا کردم گفتم برای بارسا پلن بده . الآن داده . اما هادی با اینکه آن شده تو سایت هنوز پلن نداده ...
فعلا میرم بازی بارسا رو انجام بدم . اما دوتا بازی گروه 2 لایوشو نوشتم .

امیر شرخر اگه آماده لایو کردن این 2 تا بازی هستی پیغام خصوصی بفرست برام .

Big Ali G
12th November, 2012, 10:20 PM
ای بابا همین هفته اول جا زدن چرا ؟!
هادی جان چرا همه چی رو میزاری آخر وقت ؟

b3hNaM
12th November, 2012, 10:40 PM
هادی که اومد و رفت . پلن نداد .
لایو بازی بارسا چلسی که واقعا زیبا ترین بازی امروز بود و خیلی موقعیت داشت ( به اندازه 4-5 تا بازی تو پس موقعیت داشت )‌رو که وقت نمیکنم بنویسم .
دوتا بازی دیگه هم که فوقش امین و صاحب آن بشن دیگه . رضا که گفت نیست یه مدت علی یونکسی هم نیست الآن .
نتایج رو میذارم پس دیگه همین الآن .
فقط یه چیزی . ناپولی رو با 2 گل بازنده اعلام کردم . از این به بعد بجای 3-0 ، با 2-0 تیمهایی که پلن ندن بازنده اعلام میشن . چون تفاضل گل بازیها کلا پایینه با 3 گل بالانس گروه ها بهم میخوره و در حق 2 تیم دیگه نامردی میشه .

: روز اول بازیها :

گروه 1
بارسا 2 - 3 چلسی
ناپولی 0 - 2 بایرن

گروه 2
رئال 1 - 1 میلان
یوونتوس 0 - 0 لیورپول

عکسهای بازیها ( آمار بازیهای انجام شده + لایو دوتا بازی گروه 2 توی این فایل هست )

http://up.behtarin.com/uploads/32a788aa981.rar

برای روز بعد بازیها یکم صبر میکنم . ببینیم چی میشه .

Moh@mmad_67_b
12th November, 2012, 10:55 PM
:Hooraa::Hooraa::Hooraa:

مسعود سولاخی :38:

بالاخره انتقام گرفتم ازت :4:

مرسی امیر و بچه های تیم :53: به عنوان مدیر عامل میگم که از همتون راضیم :53:

بهنام خسته نباشی :53:

Chelsea Amir
12th November, 2012, 11:06 PM
مسعود= سولاخی
سولاخی=مسعود
:4:
تبریک میگم به بچه های گل تیمم بلاخص از اشنایدر و اتوئو :Smilebb (90):
من یک کم پیغام بهنام را برای لایو دیر دیدم تازه براش نوشتم آره آماده هستم :38:

برای روز بعد بازیها یکم صبر میکنم . ببینیم چی میشه .
یعنی چی ؟

ŞĄĤĘƁ
12th November, 2012, 11:12 PM
:Smilebb (67)::Smilebb (67)::Smilebb (67)::Smilebb (67): 5 دقیقه اخر رو هم خوب دفاع میکردین اهههه

مگه ساعت 10 لایو نبود من بودم رفتم باز اومدم دیدم تموم شده :4:

از خریدهام راضی نیستم

Taj4ever
12th November, 2012, 11:26 PM
تو 48 ساعت اخیر ی مشکل شخصی برام پیش اومد نتونستم بیام نت و پلن بدم.
از بهنام و بقیه عذرخواهی میکنم.

===
خب مث اینکه ارسل پلن داده و باختیم.
شرخر و ممد باغی دهن گشادتون رو ببندید من پلن نداده بودم!

Moh@mmad_67_b
12th November, 2012, 11:38 PM
شرخر و ممد باغی دهن گشادتون رو ببندید من پلن نداده بودم!

فرقی نمیکنه :Smilebb (71): به هر حال سولاخی :Smilebb (71):

SHS
13th November, 2012, 12:36 AM
من از همه معذرت میخوام ، من بازی واسم مشکل داره و جا به جایی ها انجام نمیشه ، هر کاری هم میکنم نمیشه

تاکتیک و ترکیبی که آماده کردم خونه علی اینا بود ، قرار بود امروز ازش بگیرم ، بهش اس دادم ظاهراً تو پادگان نگهش داشتن چون جواب نداد ، منم دستم به هیچ جا بند نبود که بتونم پلن بدم ، بازم معذرت

Carles Puyol
13th November, 2012, 02:24 AM
کل وقتی که برای پلن صرف کردم 1 مین بود :4: یعنی نمیدونم بازیکنای تیمم کیا هستن دقیق ! :4: ولی با این حال راضیم از بازِی !

unexi
13th November, 2012, 03:48 PM
ای جیش رو سره فرمانده.:cry:

درست وقتی تیممم بازی داشت منو نگه داشت پادگان. :cry:

فکر میکنم مرض دوره قبلو هنوز دچاریم نمیتونیم گل بزنیم:

میخواستم انتقام اریکسونو از این پسره بگیرم. ولی مگه میزاره این فدراسیون که بشینم رو نیمکت حتی دستیارنمم السیو هم کناره تیم نبود:cry:

b3hNaM
13th November, 2012, 07:05 PM
برنامه روز دوم بازیها :

: روز دوم بازیها :

گروه 1

ناپولی - بارسا
چلسی - بایرن

گروه 2

یوونتوس - رئال
میلان - لیورپول

تا 5 شنبه ( پس فردا ) ساعت 12 ظهر وقت دارین پلن بدین . ساعت 22:00 پنج شنبه هم لایو اسکور هست .
سعی کنید زودتر پلن بدین . هرچی زودتر پلن بدین بهتره .

b3hNaM
15th November, 2012, 05:36 PM
همه پلنا رسیده . ساعت 10 بیاین لایو :Smilebb (107):

ŞĄĤĘƁ
15th November, 2012, 05:42 PM
راس ساعت 10 اینجام یوونتوس رئال :goatee: علی امشب فرماندت میزاره رو نیمکت باشی؟؟؟؟ دربی مازندران :Smilebb (59):

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
15th November, 2012, 10:08 PM
صاحب برو کنار بزار باد بیاد!:Smilebb (71):

شانس آوردی آی تی سیم به این بازی نرسید!:cigar:

ŞĄĤĘƁ
15th November, 2012, 10:12 PM
بیا رو نیمکت بشین من راضیم حالا اگه باختم بعد اعتراض میکنم 3 بر 0 اعلام میشه

امین من اگوئرو رو میخوام :4::4:

unexi
15th November, 2012, 10:48 PM
داوود به عنوان سرمربی آینده به تیم اضافه شد.ترکیب منو داوود مثل ترکیب جریکو و میز میمونه البته مهربون تر. تمریناتشو از فردا با تیم شروع میکنه. کادر ازش چیزه زیادی نمیخواد فقط بالا رفتن از مرحله گروهی تو تجربه اولش برای تیم میتونه رضایت بخش باشه. در دوره بعد لیگ هدف جز قهرمانی هیچی نیست . :sigar:

صاحب اگه اون کاسیاسو خالی بندی درست نمیکردن تو pes راحت زیر 3 گل نمیخوردی امشب:sigar:

این pes نمیدونم قدرت تیم هارو چجوری حساب میکنه. ما الان بیشتر A رو بین تیم ها دارم ولی ضعیف ترین تیم دقیقا خودمونیم.:blink:

http://4ax.ir/images/29QRl.jpg

ŞĄĤĘƁ
15th November, 2012, 10:53 PM
تو هم بوفون رو داری در عوضش بنزما رو ضعیف درست کردن رونالدو نمیتونه از این اماری که داره استفاده کنه فقط امارش بالاست

امشب امیدم به کاکاست اون گل دقایق پایانی حالمو گرفت اوضاع گروه واقعا پیچدست :sad53:

ساعت 10 شد کسی نیست که فقط من و علی هستیم

b3hNaM
15th November, 2012, 10:55 PM
آغاز بازیها :::

ناپولی - بارسا
دو تیمی که عملا هفته اول هیچکدوم پلن ندادن حالا به پست هم خوردن . در این بین , تاکتیک عجیب غریب بارسا کاملا به چشم میخوره ... باید دید بارسا میتونه با این تاکتیک تفاوتی در نتیجه بازی اولش ایجاد کنه یا بازهم موفق نخواهد بود.

چلسی - بایرن
چلسی که هفته قبل بارسا رو از پیش رو برداشته در برابر بایرنی قرار میگیره که امروز اولین باره تیمش قراره رو نمایی بشه .. باید دید چلسی میتونه روند خوب گذشته رو ادامه بده یا این بایرنه که نشون میده لیاقت 3 امتیاز شیرین بازی قبلی رو داشته

یوونتوس - رئال
به بازی میرسیم که همیشه جذابیت های خودشو داشته ... تقابل ایتالیا و اسپانیا و همچنین بوفون و کاسیاس !
باید دید کدوم تیم امروز موفق تره ... البته رئالیا از همین الآن خوشحالن که دلپیرو ای نیست که ضربه آزاد های یووه رو تبدیل به گل کنه و از این بابت خیالشون راحته

میلان - لیورپول
هر دو تیم هفته قبل به نتیجه مساوی رضایت دادن و حالا این هفته برای محکم کردن جایگاهشون در گروه به 3 امتیاز نیاز دارن ... باید دید کدوم تیم میتونه این قدم بزرگ و مهم رو از الآن برداره ...

unexi
15th November, 2012, 11:01 PM
عجب تیکه ای انداختی به این رئالیا:4: با 0 امتیاز آخر گروه هم بشیم سازمان لیگ باماس:4: بهنام پلاتینی:Smilebb (59):

جیش رو سره هر تیمی که امشب تو لایو شرکت نکنه:cry:

ŞĄĤĘƁ
15th November, 2012, 11:04 PM
علی بهنام پیوندتان مبارک :4::4: داور استقلالی :lol: اثاری از تیمای دیگه نمیبینم میگم بهنام همه رو بازنده اعلام کن من و علی بریم فینال :4:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
15th November, 2012, 11:09 PM
ای بابا 2-0 عقبیم که علی!:mellow:

علی خط حمله کیه!؟

فالکائو بیرونه!؟

b3hNaM
15th November, 2012, 11:09 PM
تا دقیقه 15 :::

===
ناپولی 0 - 0 بارسا
دو تیمی که عملا هفته اول هیچکدوم پلن ندادن حالا به پست هم خوردن . در این بین , تاکتیک عجیب غریب بارسا کاملا به چشم میخوره ... باید دید بارسا میتونه با این تاکتیک تفاوتی در نتیجه بازی اولش ایجاد کنه یا بازهم موفق نخواهد بود.

10 : هنوز موقعیت جدی به وجود نیومده ... دو تیم در وسط زمین کارو دنبال میکنن
13 : حرکت عالی حالک پشت محوطه با تکل خشن دروسی متوقف میشه ... کارت زرد برای دروسی
14 : ضربه آزاد رو مسی میزنه ... خطرناک هم میزنه اما با اختلاف خیلی کم به بیرون میره
===
چلسی 0 - 0 بایرن
چلسی که هفته قبل بارسا رو از پیش رو برداشته در برابر بایرنی قرار میگیره که امروز اولین باره تیمش قراره رو نمایی بشه .. باید دید چلسی میتونه روند خوب گذشته رو ادامه بده یا این بایرنه که نشون میده لیاقت 3 امتیاز شیرین بازی قبلی رو داشته

12 : موقعیت برای چلسی ... پاس در عمق عالی اشنایدر .... اتوئو تک به تک با نوئر ... شوت اتوئو ... اما نوئر توپشو خیلی خوب راهی کرنر میکنه

===
یوونتوس 0 - 0 رئال
به بازی میرسیم که همیشه جذابیت های خودشو داشته ... تقابل ایتالیا و اسپانیا و همچنین بوفون و کاسیاس !
باید دید کدوم تیم امروز موفق تره ... البته رئالیا از همین الآن خوشحالن که دلپیرو ای نیست که ضربه آزاد های یووه رو تبدیل به گل کنه و از این بابت خیالشون راحته

2 : کارت زرد برای مارکیزیو
5 : پاس عالی کاسانو و فرار مارکیزیو ... یه شوت زمینی به گوشه دروازه ... اما کاسیاس هرطور هست توپو راهی کرنر میکنه
13 : یه حرکت عالی از یووه ... آسامواه در عرض برای پیرلو ... پاس عالی برای بالوتلی .... تک به تک با کاسیاس ... ولی توپ به پاش نمیچسبه و با یه ضربه فوقالعاده عجیب غریب توپو سمت پرچم کرنر شوت میکنه !

===
میلان 0 - 0 لیورپول
هر دو تیم هفته قبل به نتیجه مساوی رضایت دادن و حالا این هفته برای محکم کردن جایگاهشون در گروه به 3 امتیاز نیاز دارن ... باید دید کدوم تیم میتونه این قدم بزرگ و مهم رو از الآن برداره ...

12 : موقعیت برای لیورپول ... سانتر جروینیو و ضربه جانسون .... اما به بیرون میره
15 : شوت سنگین مونتولیوو از پشت محوطه که بلوکه میشه

Moh@mmad_67_b
15th November, 2012, 11:18 PM
شرخر امشب فقط ازت برد میخوام :Smilebb (106):

اتوئو اول بازی تک به تک رو خراب کرد ولی مطمئنم امشب هم گل میزنه . این بایرن صاحاب نداره ؟ :4:

راستی صاحب تو خیلی فک میزنیا :uglylolmk4:

b3hNaM
15th November, 2012, 11:19 PM
تا دقیقه 30 :::

===
ناپولی 2 - 0 بارسا

13 : حرکت عالی حالک پشت محوطه با تکل خشن دروسی متوقف میشه ... کارت زرد برای دروسی
14 : ضربه آزاد رو مسی میزنه ... خطرناک هم میزنه اما با اختلاف خیلی کم به بیرون میره
19 : ضد حمله سریع ناپولی روی کار تیمی عالی ... حرکت فوق العاده رونالدینیو راست دفاع بارسا رو بهم میریزه ... یه پاس برای کاوانی و شوت ... توپش بلوکه میشه ... در برگشت خود رونالدینیو ... یه حرکت عالی و یه پاس در عمق دیگه برای کاوانی ... تک به تک با والدز ... و گللللل ... یه گل حساس برای ناپولی به ثمر میرسه ... اونا این گل رو مدیون خلاقیت فوق العاده رونالدینیو هستن
28 : حرکت سانچز از راست ... جایی که دفاع ناپولی به وضوح مشکل داره ... در عرض برای مسی ... حرکت مسی و شوت ... اما توپش بلوکه میشه در 6 قدم
30 : موقعیت برای ناپولی روی پاس به جلوی فوق العاده همسیک ... کاوانی حرکت میکنه ... وارد محوطه میشه ... در عرض برای ماجیو ... تک به تک و شوت ماجیو ... و والدز بار دیگه مغلوب میشه .... گل دوم برای ناپولی در کمال تعجب به ثمر میرسه ...

===
چلسی 0 - 0 بایرن

12 : موقعیت برای چلسی ... پاس در عمق عالی اشنایدر .... اتوئو تک به تک با نوئر ... شوت اتوئو ... اما نوئر توپشو خیلی خوب راهی کرنر میکنه
17 : بایرن داره فشار شدیدی میاره ... پاس رونی و فرار دی ناتاله ... سانتر روی دروازه ... اما هارت روی سر زلاتان توپو مشت میکنه ... در برگشت ون پرسی ... ولی اینبار پیکه توپشو میزنه ... خط حمله بایرن واقعا ترسناکه !
28 : موقعیت برای بایرن ... پاس عالی دی ناتاله برای زلاتان ... حرکت میکنه ... پاس عرضی داخل محوطه ... ازپیلکوئتا ارتباطو قطع میکنه ... در برگشت شوت سیلوا ... ولی بازهم خود ازپیلکوئتا توپشو دور میکنه
30 : بازی در نهایت زیبایی ولی متعادل دنبال میشه ... دو تیم بازی محتاطانه ولی سریعی رو ارائه میدن و این جذابیت بازی رو خیلی بالا برده

===
یوونتوس 0 - 0 رئال

5 : پاس عالی کاسانو و فرار مارکیزیو ... یه شوت زمینی به گوشه دروازه ... اما کاسیاس هرطور هست توپو راهی کرنر میکنه
13 : یه حرکت عالی از یووه ... آسامواه در عرض برای پیرلو ... پاس عالی برای بالوتلی .... تک به تک با کاسیاس ... ولی توپ به پاش نمیچسبه و با یه ضربه فوقالعاده عجیب غریب توپو سمت پرچم کرنر شوت میکنه !
16 : پاس عالی آسامواه از بالای سر مدافعین و فرار بالوتلی ... تک به تک با دروازبان و شوت ... اما کاسیاس خیلی خوب توپشو بر میگردونه
18 : موقعیت برای رئال ... پاس اسین و فرار کاکا ... شوت از پشت محوطه ... اما بوفون با یه عکس العمل عالی توپشو بر میگردونه و کیلینی سراسیمه توپو راهی کرنر میکنه ...
19 : کرنر رو سانتر میکنن رئالیا ... دفاع یووه توپو بر میگردونه ... در برگشت شوت سنگین اسین ... اما به بیرون میره
25 : حرکت عالی کریستیانو رونالدو ... یه تو سر توپ و شوت ... اما توپش قدرت لازم رو نداره و بوفون توپو میگیره
30 : باز هم رونالدو ... اینبار یه پاس عالی برای بنزما ... شوت سر ضرب بنزما ... خیلی خطرناک به بیرون میره توپش

===
میلان 0 - 0 لیورپول

25 : موقعیت برای لیورپول روی ضد حمله ... حرکت آگرو ... پاس به جلو برای سوارز و شوت سوارز ... اما لوریس توپشو بر میگردونه ....
30 : بدون شک میلان داره خیلی خوب بازی میکنه ... اما هنوزم اونا با مشکل تموم کنندگی که بازی اول هم داشتن درگیرن ... واقعا هیچ تیمی مثل میلان حرکات ترکیبی رو عالی انجام نمیده در لیگ ... اونا فقط باید ضربات آخر رو بهتر بزنن

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
15th November, 2012, 11:21 PM
یه حرکت عالی از یووه ... آسامواه در عرض برای پیرلو ... پاس عالی برای بالوتلی .... تک به تک با کاسیاس ... ولی توپ به پاش نمیچسبه و با یه ضربه فوقالعاده عجیب غریب توپو سمت پرچم کرنر شوت میکنه !

علی تحویل بگیر ، این پاش به اون پاش پشت پا میندازه!:24:

فالکائو تو نیست!؟

3-5-2 چیدی!؟:23:

unexi
15th November, 2012, 11:23 PM
بهنام هزیزم سوتی دادی؟ یعنی ما آخر بازی 2-0 میبازیم؟ :cry: چطوری با این درد من شبو صبح کنم اه ای ابرای تیره ببار:cry:

:cry::cry::cry::cry:

فالکائو فیکسه داود عشخم میرکو نشسته رو نیمکت :cry::cry::cry:

b3hNaM
15th November, 2012, 11:25 PM
قضیه این 2-0 چیه ؟؟؟؟

ŞĄĤĘƁ
15th November, 2012, 11:27 PM
چرا تو دل بچه مردم رو خالی میکنین؟؟؟؟؟ علی من نبرم میکشمت :tongue:

محمد فشار بازی بالاست من قول قهرمانی دادم :Smilebb (29):

b3hNaM
15th November, 2012, 11:29 PM
تا پایان نیمه اول :::

===
ناپولی 3 - 0 بارسا

19 : ضد حمله سریع ناپولی روی کار تیمی عالی ... حرکت فوق العاده رونالدینیو راست دفاع بارسا رو بهم میریزه ... یه پاس برای کاوانی و شوت ... توپش بلوکه میشه ... در برگشت خود رونالدینیو ... یه حرکت عالی و یه پاس در عمق دیگه برای کاوانی ... تک به تک با والدز ... و گللللل ... یه گل حساس برای ناپولی به ثمر میرسه ... اونا این گل رو مدیون خلاقیت فوق العاده رونالدینیو هستن
28 : حرکت سانچز از راست ... جایی که دفاع ناپولی به وضوح مشکل داره ... در عرض برای مسی ... حرکت مسی و شوت ... اما توپش بلوکه میشه در 6 قدم
30 : موقعیت برای ناپولی روی پاس به جلوی فوق العاده همسیک ... کاوانی حرکت میکنه ... وارد محوطه میشه ... در عرض برای ماجیو ... تک به تک و شوت ماجیو ... و والدز بار دیگه مغلوب میشه .... گل دوم برای ناپولی در کمال تعجب به ثمر میرسه ...
33 : فشار بی امان بارسا در این دقایق ثمری نداره ... 3 کرنر پیاپی و شوت پشت محوطه بوسکتس هم نمیتونه گلی براشون داشته باشه
38 : موقعیت برای بارسا ... حرکت عالی مسی ... پاس برای سانچز ... یه سوپر پاسه چیپ از سانچز برای ویا ... میره که شوت بزنه ویا ... اما دروازبان ناپولی زودتر میاد و جمع میکنه توپو
42 : بازهم موقعیت برای ناپولی .... حرکت ترکیبی همسیک و رونالدینیو از چپ ... پاس عرضی همسیک برای ماجیو ... چرخش و شوت ماجیو .... و بازهم توی دروازه .... گللللل .... ناپولی در کمال ناباوری در یک نیمه کار بارسا رو تموم کرد
45 : سوت پایان نیمه اول ... بارسایی از نظر خلاقیت بازیکنانش خیلی سر بود , در یک کلام این نیمرو به کار تیمی ناپولی واگذار کرد ... باید دید نیمه دوم میتونه کاری از پیش ببره یا نه

===
چلسی 1 - 0 بایرن

17 : بایرن داره فشار شدیدی میاره ... پاس رونی و فرار دی ناتاله ... سانتر روی دروازه ... اما هارت روی سر زلاتان توپو مشت میکنه ... در برگشت ون پرسی ... ولی اینبار پیکه توپشو میزنه ... خط حمله بایرن واقعا ترسناکه !
28 : موقعیت برای بایرن ... پاس عالی دی ناتاله برای زلاتان ... حرکت میکنه ... پاس عرضی داخل محوطه ... ازپیلکوئتا ارتباطو قطع میکنه ... در برگشت شوت سیلوا ... ولی بازهم خود ازپیلکوئتا توپشو دور میکنه
30 : بازی در نهایت زیبایی ولی متعادل دنبال میشه ... دو تیم بازی محتاطانه ولی سریعی رو ارائه میدن و این جذابیت بازی رو خیلی بالا برده
37 : حمله سریع و همه جانبه چلسی ... پاس قطری اشنایدر و حرکت ریبری ... یه استوپ فوق العاده لب خط و یه پاس به جلو برای اتوئو ... وارد محوطه میشه و یه نفرو جا میذاره ... تک به تک و شوت اتوئو به زاویه مخالف ... و گلللل ... نوئر نمیتونه اینبار مانعش بشه و گل اول برای چلسی به ثمر میرسه
44 : حمله همه جانبه برای بایرن ... پاس ون پرسی برای رونی ... پشت محوطه همه رو بهم میریزه رونی و یه شوت سنگین میزنه ... توپش در نهایت بد شانسی به تیر دروازه میخوره و بر میگرده
45 : سوت پایان نیمه اول ... یه بازی نسبتا پایاپای رو شاهد بودیم و میشه گفت حق بایرن باخت نبود ... چلسی این نتیجرو به کار خوب خط دفاعیش , مخصوصا پیکه مدیونه و در طرف مقابل شاید اگه بایرن مشکلی در سمت راست دفاعش نداشت اصلا موقعیتی برای چلسی رقم نمیخورد ! باید دید نیمه دوم چطور پیش میره

===
یوونتوس 0 - 0 رئال

16 : پاس عالی آسامواه از بالای سر مدافعین و فرار بالوتلی ... تک به تک با دروازبان و شوت ... اما کاسیاس خیلی خوب توپشو بر میگردونه
18 : موقعیت برای رئال ... پاس اسین و فرار کاکا ... شوت از پشت محوطه ... اما بوفون با یه عکس العمل عالی توپشو بر میگردونه و کیلینی سراسیمه توپو راهی کرنر میکنه ...
19 : کرنر رو سانتر میکنن رئالیا ... دفاع یووه توپو بر میگردونه ... در برگشت شوت سنگین اسین ... اما به بیرون میره
25 : حرکت عالی کریستیانو رونالدو ... یه تو سر توپ و شوت ... اما توپش قدرت لازم رو نداره و بوفون توپو میگیره
30 : باز هم رونالدو ... اینبار یه پاس عالی برای بنزما ... شوت سر ضرب بنزما ... خیلی خطرناک به بیرون میره توپش
40 : داریم یه بازی زیبا رو میبینیم ... شاید یکی از زیباترین بازیها تا به اینجای فصل رو
45 : بازی در نیمه اول به پایان میرسه ... هر دوتیم در دقایقی بهتر حمله میکردن اما هیچکدوم نتیجه ای که میخواستن رو نگرفتن ... باید دید نیمه دوم کدوم تیم میتونه به گل برسه

===
میلان 0 - 0 لیورپول

25 : موقعیت برای لیورپول روی ضد حمله ... حرکت آگرو ... پاس به جلو برای سوارز و شوت سوارز ... اما لوریس توپشو بر میگردونه ....
30 : بدون شک میلان داره خیلی خوب بازی میکنه ... اما هنوزم اونا با مشکل تموم کنندگی که بازی اول هم داشتن درگیرن ... واقعا هیچ تیمی مثل میلان حرکات ترکیبی رو عالی انجام نمیده در لیگ ... اونا فقط باید ضربات آخر رو بهتر بزنن
36 : ضربه آزاد برای لیورپول ... سانتر جرارد روی دروازه ... بر میگردونه هاملز ... در برگشت شوت سنگین آگرو ... اما لوریس به خوبی توپشو جمع میکنه
45 : سوت پایان نیمه اول ... میلانی که 60 درصد مالکیت توپ رو در اختیار داشت فقط یه شوت به دروازه لیورپول زد و در سمت دیگه لیورپول هم روی ضد حمله ها نتونست کاری بکنه تا یک نیمه سرد رو شاهد باشیم . باید دید نیمه دوم روند بازی تغییر میکنه یا نه

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
15th November, 2012, 11:30 PM
آقا 2-0 عقبیم یا میبازیم!؟:Smilebb (29):

جریان چیه!؟:nervous:

علی ی عکس از سیستم و ترکیبت برام پ خ کن بعداً...

unexi
15th November, 2012, 11:37 PM
من قلبم ضعیفه . بهنام چرا اینکارو کردی؟ چه شوک روحی ای بود. اقلا میزاشتی یکی یکی گل بخوریم. من برم بخوابم سرباز وطن خستس امروز مثل سگ داشت پست میداد:cry:

:Smilebb (16)::Smilebb (16)::Smilebb (16):

رئال کابوس شبهای من بود :Smilebb (16):

Moh@mmad_67_b
15th November, 2012, 11:39 PM
37 : حمله سریع و همه جانبه چلسی ... پاس قطری اشنایدر و حرکت ریبری ... یه استوپ فوق العاده لب خط و یه پاس به جلو برای اتوئو ... وارد محوطه میشه و یه نفرو جا میذاره ... تک به تک و شوت اتوئو به زاویه مخالف ... و گلللل ... نوئر نمیتونه اینبار مانعش بشه و گل اول برای چلسی به ثمر میرسه

گفتم اتوئو امشب گل میزنه :dadoom:

بارسا چه داغونی شده :4:

b3hNaM
15th November, 2012, 11:40 PM
تا دقیقه 60 :::

===
ناپولی 3 - 0 بارسا

33 : فشار بی امان بارسا در این دقایق ثمری نداره ... 3 کرنر پیاپی و شوت پشت محوطه بوسکتس هم نمیتونه گلی براشون داشته باشه
38 : موقعیت برای بارسا ... حرکت عالی مسی ... پاس برای سانچز ... یه سوپر پاسه چیپ از سانچز برای ویا ... میره که شوت بزنه ویا ... اما دروازبان ناپولی زودتر میاد و جمع میکنه توپو
42 : بازهم موقعیت برای ناپولی .... حرکت ترکیبی همسیک و رونالدینیو از چپ ... پاس عرضی همسیک برای ماجیو ... چرخش و شوت ماجیو .... و بازهم توی دروازه .... گللللل .... ناپولی در کمال ناباوری در یک نیمه کار بارسا رو تموم کرد
45 : سوت پایان نیمه اول ... بارسایی از نظر خلاقیت بازیکنانش خیلی سر بود , در یک کلام این نیمرو به کار تیمی ناپولی واگذار کرد ... باید دید نیمه دوم میتونه کاری از پیش ببره یا نه
48 : موقعیت برای بارسا ... حرکت عالی مسی ... همرو خودش یکی یکی جا میذاره ... شوت پشت محوطه مسی ... ولی هندانوویچ با یه عکس العمل عالی توپشو راهی کرنر میکنه
52 : ضد حمله برای ناپولی ... برای بار چندمه که دفاع بارسا جا میمونه ... حرکت کاوانی ... اما والدز از محوطه خارج میشه و توپو دور میکنه اینبار
60 : همچنان حملات پر تعداد و بی ثمر بارسا ... اینبار فرار سریع پویول از راست ... سانتر روی دروازه خروج هندانوویچ که توپو نمیتونه در یک ضرب بگیره ... هالک میره که دروازه خالی رو باز کنه اما خود هندانوویچ زودتر توپشو میگیره

===
چلسی 1 - 0 بایرن

44 : حمله همه جانبه برای بایرن ... پاس ون پرسی برای رونی ... پشت محوطه همه رو بهم میریزه رونی و یه شوت سنگین میزنه ... توپش در نهایت بد شانسی به تیر دروازه میخوره و بر میگرده
45 : سوت پایان نیمه اول ... یه بازی نسبتا پایاپای رو شاهد بودیم و میشه گفت حق بایرن باخت نبود ... چلسی این نتیجرو به کار خوب خط دفاعیش , مخصوصا پیکه مدیونه و در طرف مقابل شاید اگه بایرن مشکلی در سمت راست دفاعش نداشت اصلا موقعیتی برای چلسی رقم نمیخورد ! باید دید نیمه دوم چطور پیش میره
46 : نیمه دوم بایرن تهاجمی تر و با 3 دفاع بازی خواهد کرد ... باید ببینیم این تغییر تاکتیک چه نتیجه ای داره ...
55 : حرکت عالی روبن از راست ... به عقب برای اشنایدر ... سانتر عالی اشنایدر روی تیر دو ... ضربه سر ریبری ... ولی ضربش به تیر افقی دروازه میخوره تا تیمها در زدن توپ به تیر دروازه 1-1 مساوی بشن

===
یوونتوس 0 - 0 رئال

40 : داریم یه بازی زیبا رو میبینیم ... شاید یکی از زیباترین بازیها تا به اینجای فصل رو
45 : بازی در نیمه اول به پایان میرسه ... هر دوتیم در دقایقی بهتر حمله میکردن اما هیچکدوم نتیجه ای که میخواستن رو نگرفتن ... باید دید نیمه دوم کدوم تیم میتونه به گل برسه
52 : موقعیت برای یووه ... سانتر پیرلو از راست ... مدافعین رئال توپو بر میگردونن ... در برگشت یه شوت عالی والی از آسامواه ... اما کاسیاس با کف دست توپو به زیبایی بر میگردونه ... شاید بشه گفت این زیبا ترین صحنه بازی بود ... عالی شوت زد آسامواه
60 : در این نیمه یووه داره بهتر بازی میکنه ... مدافعین یووه اصلا اجازه موقعیت سازی به رئالیا نمیدن ... مخصوصا کیلینی که اصلا نذاشته رونالدو تکون بخوره

===
میلان 0 - 0 لیورپول

36 : ضربه آزاد برای لیورپول ... سانتر جرارد روی دروازه ... بر میگردونه هاملز ... در برگشت شوت سنگین آگرو ... اما لوریس به خوبی توپشو جمع میکنه
45 : سوت پایان نیمه اول ... میلانی که 60 درصد مالکیت توپ رو در اختیار داشت فقط یه شوت به دروازه لیورپول زد و در سمت دیگه لیورپول هم روی ضد حمله ها نتونست کاری بکنه تا یک نیمه سرد رو شاهد باشیم . باید دید نیمه دوم روند بازی تغییر میکنه یا نه
60 : نیمه دوم به اندازه نیمه اول هم صحنه مهم و زیبایی نداره حتی ...

ŞĄĤĘƁ
15th November, 2012, 11:40 PM
با من اینکارو نکنین :4::4: الان میگین بردم بعد اگه باختم قلبم میگیره من قلبم خیلی ضعیفه بهم اجازه نشستن رو نیمکت رو نداد دکتر الانم منتظرم بازی تموم بشه بعد زود برم یه جایی رونالدو چرا دس دس میکنی :butcher:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
15th November, 2012, 11:43 PM
بنازم به این دفاع و گلر که نذاشتن این رونالدوی اغلو شده تکون بخوره!:Smilebb (108):

چه فایده آخر مث اینکه 2-0 میبازیم!:Smilebb (16):

SHS
15th November, 2012, 11:45 PM
بلاخره رسیدم ، خب نیمه دوم نیمه مربیاس ، از فصل قبل تو دلم مونده بود بارسا رو پرپر کنم :4: ، با باخت ناجوانمردانه هفته قبل به تفاضل گل بیشتری نیاز دارییم ، بچه ها ما گل میخوایممممم

b3hNaM
15th November, 2012, 11:50 PM
تا دقیقه 75 :::

===
ناپولی 3 - 0 بارسا

48 : موقعیت برای بارسا ... حرکت عالی مسی ... همرو خودش یکی یکی جا میذاره ... شوت پشت محوطه مسی ... ولی هندانوویچ با یه عکس العمل عالی توپشو راهی کرنر میکنه
52 : ضد حمله برای ناپولی ... برای بار چندمه که دفاع بارسا جا میمونه ... حرکت کاوانی ... اما والدز از محوطه خارج میشه و توپو دور میکنه اینبار
60 : همچنان حملات پر تعداد و بی ثمر بارسا ... اینبار فرار سریع پویول از راست ... سانتر روی دروازه خروج هندانوویچ که توپو نمیتونه در یک ضرب بگیره ... هالک میره که دروازه خالی رو باز کنه اما خود هندانوویچ زودتر توپشو میگیره
63 : بازهم ضد حمله برای ناپولی .... فرار رونالدینیو که امروز فوق العاده بوده ... پاس برای دوسنایی که اوهم اومده گل بزنه ! شوت دوسنا ... اما به بیرون میره
67 : بازهم ناپولی ... اینبار فرار دوسنا از چپ ... سانتر به دهانه دروازه و ضربه سر ماجیویی که میره هت تریک کنه ... اما این توپ هم در 4چوب نیست
72 : میلیتو بجای کاوانی برای ناپولی به بازی میاد

===
چلسی 2 - 0 بایرن

46 : نیمه دوم بایرن تهاجمی تر و با 3 دفاع بازی خواهد کرد ... باید ببینیم این تغییر تاکتیک چه نتیجه ای داره ...
55 : حرکت عالی روبن از راست ... به عقب برای اشنایدر ... سانتر عالی اشنایدر روی تیر دو ... ضربه سر ریبری ... ولی ضربش به تیر افقی دروازه میخوره تا تیمها در زدن توپ به تیر دروازه 1-1 مساوی بشن
61 : پاس هازارد برای اتوئو پشت محوطه ... چرخش اتوئو و شوت ... عالی میزنه ولی اینبار هم توپش به تیر دروازه بایرن میخوره ... این بازی تیر دروازه با تیمها قرارداد بسته ظاهرا
62 : لمپارد بجای هازارد برای چلسی به بازی میاد
67 : موقعیت برای بایرن ... پاس ون پرسی و فرار دیناتاله ... وارد محوطه میشه ... همه راه ها بستست ... به عقب میکاره برای ون پرسی ... یه شوت محکم از ون پرسی ... اما هارت با یه سوپر سیو توپو از دروازه بیرون میکشه ... عالی بود هارت در این صحنه
70 : یه موقعیت دیگه برای بایرن ... شوت زلاتان از پشت محوطه ... ولی به راحتی میگیره توپو هارت
73 : حرکت سریع بازیکنان چلسی ... پاس لمپارد و حرکت ریبری ... خودش جلو میره و وارد محوطه میشه ... اتوئو توپ میخواد اما بهش پاس نمیده ! ... بواتنگ رو با یه دریبل دو طرفه محو میکنه و ضربشو از بالای سر نوئر میزنه ... و گللللل .... یه گل فوق العاده روی حرکت ریبری برای چلسی به ثمر میرسه ... چه کرد ریبری با بایرن...

===
یوونتوس 0 - 1 رئال

52 : موقعیت برای یووه ... سانتر پیرلو از راست ... مدافعین رئال توپو بر میگردونن ... در برگشت یه شوت عالی والی از آسامواه ... اما کاسیاس با کف دست توپو به زیبایی بر میگردونه ... شاید بشه گفت این زیبا ترین صحنه بازی بود ... عالی شوت زد آسامواه
60 : در این نیمه یووه داره بهتر بازی میکنه ... مدافعین یووه اصلا اجازه موقعیت سازی به رئالیا نمیدن ... مخصوصا کیلینی که اصلا نذاشته رونالدو تکون بخوره
63 : موقعیت برای رئال ... سانتر اسین روی دروازه ... ضربه سر رونالدو ... بر میگردونه بوفون ... در برگشت اشتباه لوسیو ... توپ به بنزما میرسه و شوت بنزما ... و گلللل ... گل اول برای رئال به ثمر میرسه
65 : موقعیت برای یووه ... حرکت آسامواه از چپ ... تو سره توپ و پاس برای مارکیزیو ... شوت مارکیزیو از پشت محوطه ... اما کاسیاس توپو راهی کرنر میکنه
66 : پاستوره به جای نانی برای رئال به بازی میاد
70 : ووچینیچ بجای کاسانو برای یووه به بازی میاد
73 : موقعیت برای یووه ... پاس آسامواه برای پیرلو ... سانتر روی دروازه و ضربه سر ووچینیچ تازه وارد ... اما توپشو میگیره کاسیاس

===
میلان 0 - 0 لیورپول

66 : فارفان بجای شورله برای میلان به بازی میاد
75 : موقعیت برای میلان ... پاس کمپانی برای لواندوفسکی ... چرخش و شوت لواندوفسکی ... اما رینا توپشو به خوبی میگیره

Moh@mmad_67_b
15th November, 2012, 11:54 PM
ریبری :N_aggressive (41):

چه گلی زد به تیم سابقش :4: دیگه فک کنم کار تمومه و با اقتدار رفتیم صدر جدول :Smilebb (108):

ŞĄĤĘƁ
15th November, 2012, 11:55 PM
گلللللللللللللللللللللللل لللللل ووی ووی :4: وای استرس بیشتر شد

امیر مدیون منی خدایی دیدی ریبری چه میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کولاک کرد واست

در ضمن جو هارت هم نشون داد از حبسی بهتره :4:

Taj4ever
15th November, 2012, 11:57 PM
ریدم...

مهر و امضا و اثر انگشت
مسعود سبک خیز.

همیشه باید فصل رو با باخت شروع کنم...

b3hNaM
15th November, 2012, 11:58 PM
پایان بازیها :::

===
ناپولی 3 - 0 بارسا

63 : بازهم ضد حمله برای ناپولی .... فرار رونالدینیو که امروز فوق العاده بوده ... پاس برای دوسنایی که اوهم اومده گل بزنه ! شوت دوسنا ... اما به بیرون میره
67 : بازهم ناپولی ... اینبار فرار دوسنا از چپ ... سانتر به دهانه دروازه و ضربه سر ماجیویی که میره هت تریک کنه ... اما این توپ هم در 4چوب نیست
72 : میلیتو بجای کاوانی برای ناپولی به بازی میاد
79 : ضد حمله سریع ناپولی در خلاف جریان بازی مقابل بارسایی که انگار اصلا دفاع نداره ... پاس عالی ماجیو برای میلیتو ... تک به تک و شوت میلیتو ... توپش میلیمتری به بیرون میره
81 : حالا در سمت مقابل موقعیت برای بارسا ... حرکت هالک پشت محوطه و یه شوت محکم ... اما توپش به بیرون میره
90 : و سوت پایان بازی ... یه برد شیرین برای ناپولی ... باید بهشون تبریک گفت بخاطر این بازی فوق العاده ... اما در طرف دیگه شاید بشه گفت بارسا با شمشیر خودش زخم خورد ... در روزی که بازیکنی مثل مسی بد بازی نکرد اما اونا واقعا نتونستن حتی 1 خطر جدی ایجاد کنن ... باید حتما دنبال راه جدیدی برای پیروزی در بازیهای آینده باشن ...

===
چلسی 3 - 1 بایرن

61 : پاس هازارد برای اتوئو پشت محوطه ... چرخش اتوئو و شوت ... عالی میزنه ولی اینبار هم توپش به تیر دروازه بایرن میخوره ... این بازی تیر دروازه با تیمها قرارداد بسته ظاهرا
62 : لمپارد بجای هازارد برای چلسی به بازی میاد
67 : موقعیت برای بایرن ... پاس ون پرسی و فرار دیناتاله ... وارد محوطه میشه ... همه راه ها بستست ... به عقب میکاره برای ون پرسی ... یه شوت محکم از ون پرسی ... اما هارت با یه سوپر سیو توپو از دروازه بیرون میکشه ... عالی بود هارت در این صحنه
70 : یه موقعیت دیگه برای بایرن ... شوت زلاتان از پشت محوطه ... ولی به راحتی میگیره توپو هارت
73 : حرکت سریع بازیکنان چلسی ... پاس لمپارد و حرکت ریبری ... خودش جلو میره و وارد محوطه میشه ... اتوئو توپ میخواد اما بهش پاس نمیده ! ... بواتنگ رو با یه دریبل دو طرفه محو میکنه و ضربشو از بالای سر نوئر میزنه ... و گللللل .... یه گل فوق العاده روی حرکت ریبری برای چلسی به ثمر میرسه ... چه کرد ریبری با بایرن...
77 : پاس بلند میرلس برای اتوئو و شوت سر ضرب اتوئو ... که میگیره نوئر
78 : شوت زمینی و غافلگیر کننده میرلس از پشت محوطه ... که اینبار هم نوئر توپشو راهی کرنر میکنه
86 : یه حمله از بازیکنان بایرن ... سانتر روی دروازه از دی ناتاله رو بر میگردونن مدافعین چلسی ... در برگشت یه پاس در عمق عالی از سیلوا ... فرار زلاتان .. تک به تک به یو شوت قوی ... و گللللل ... زلاتان چه وقتی برای تیمش یه گل میزنه ... حالا ممکنه بایرن به بازی برگرده
90 : موقعیت بازهم برای چلسی اینبار روی ضربه کرنر ... سانتر اشنایدر ... ضربه سر اول رو اتوئو میزنه ... بر میگردونن مدافعین بایرن ... شوت بعدی اینبار زمینی از ریبری ... و گلللللل .... چلسی بازهم اختلاف رو به 2 گل میرسونه
90 : سوت پایان بازی ... بایرن نیمه دوم نتونست کیفیت نیمه اول رو نشون بده و در طرف مقابل چلسی با استفاده بیشتر از فضای کناره ها به پیروزی رسید ... حالا چلسی با 6 امتیاز پیشتازه گروهه و کارشو برای صعود خیلی راحت کرده ... باید دید رقیباش میتونن براش مشکلی به وجود بیارن یا نه

===
یوونتوس 1 - 1 رئال

63 : موقعیت برای رئال ... سانتر اسین روی دروازه ... ضربه سر رونالدو ... بر میگردونه بوفون ... در برگشت اشتباه لوسیو ... توپ به بنزما میرسه و شوت بنزما ... و گلللل ... گل اول برای رئال به ثمر میرسه
65 : موقعیت برای یووه ... حرکت آسامواه از چپ ... تو سره توپ و پاس برای مارکیزیو ... شوت مارکیزیو از پشت محوطه ... اما کاسیاس توپو راهی کرنر میکنه
66 : پاستوره به جای نانی برای رئال به بازی میاد
70 : ووچینیچ بجای کاسانو برای یووه به بازی میاد
73 : موقعیت برای یووه ... پاس آسامواه برای پیرلو ... سانتر روی دروازه و ضربه سر ووچینیچ تازه وارد ... اما توپشو میگیره کاسیاس
77 : بازهم موقعیت برای یووه ... حرکت عالی از بالوتلی... پشت محوطه برای مارکیزیو ... شوت سنگین مارکیزیو ... توپش به تیر دروازه میخوره ... در برگشت ضربه ایسلا ... اما اینبار هم کاسیاس توپشو میگیره ... چه میکنه کاسیاس در این بازی ... بازم دروازه رئال باز نمیشه
80 : تکل مارکیزیو روی پای اسین در میانه میدان برای توپگیری و مانع شکل گرفتن ضد حمله رئال ... اما داور خطا میگیره ... و بله .... کارت زرد دوم برای مارکیزیو ... حالا یووه باید 10 نفره کارو دنبال کنه
80 : گومز جای بنزما برای رئال به بازی میاد
85 : حالا بعد از 10 نفره شدن دیگه یووه نمیتونه به دروازه رئال فشار بیاره ... به نظر میاد بازی تموم شدست چون رئالی ها هم حمله آنچنانی ترتیب نمیدن
89 : موقعیت برای یوونتوس ... در یکل لحظه دفاع رئال غافلگیر میشه ... پاس در عمق عالی پیرلو ... فرار فالکائو ... تک به تک با کاسیاس و شوت فالکائو دقیقا از روی نقطه پنالتی ... کاسیاس از دروازه بیرون اومده و به توپ نمیرسه و گللللللل ... یوونتوس 10 نفره گل تساوی رو به رئال میزنه ... چه وقتی هم میزنه ...
90 : سوت پایان بازی ... بازی فوق العاده زیبا بود ... نیمه دوم بعد از گل یووه اینقدر حمله کرد و فشار آورد که بشه گفت استحقاق این مساوی رو داشت و مساوی نتیجه عادلانه ای بود ... اما با این مساوی شرایط گروه 2 به شدت گره میخوره ...

===
میلان 0 - 0 لیورپول

66 : فارفان بجای شورله برای میلان به بازی میاد
75 : موقعیت برای میلان ... پاس کمپانی برای لواندوفسکی ... چرخش و شوت لواندوفسکی ... اما رینا توپشو به خوبی میگیره
85 : شوت سوارز از راه دور به دروازه میلان ... که این توپ هم لوریس میگیره
90 : و سوت پایان بازی ... یه بازی واقعا کسل کننده رو شاهد بودیم که هیچ گلی هم نداشت ... حتی از دقیقه 70 تا پایان بازی توپ از بازی خارج نشد یا خطایی اتفاق نیفتاد که تعویض های میلان انجام بشه ! و حالا با این نتیجه هر 4 تیم گروه 2 , 2 امتیازی میشن و کار به شدت گره میخوره ...

unexi
15th November, 2012, 11:59 PM
گل اول برای رئال به ثمر میرسه

گل دوم رئالم بزار من برم جیش کنم. یه ساعته جیش دارم. :cry:

:Smilebb (16)::Smilebb (16)::Smilebb (16):

داود لوسیو رو امشب فلک میکنی آدم شه:dry:

ŞĄĤĘƁ
16th November, 2012, 12:01 AM
همه چی ارومه من چقد بدشانسم :Smilebb (16)::Smilebb (16)::Smilebb (16)::Smilebb (16): دو تا بازیه دقیقه 89 گل میخورم لعنت لعنت لعنت الان صدرم ولی باید با 6 امتیاز صدر بودم بریم دیر شد علی خوش شانس

به بهنام و بقیه بچه ها خسته نباشید میگم

Moh@mmad_67_b
16th November, 2012, 12:02 AM
خب همونطور که پیش بینی میشد بردیم و صدر نشین شدیم . شرخر ازت راضیم .

به بهنام هم خسته نباشید میگم :53:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
16th November, 2012, 12:03 AM
گل دوم واسه ما بود علی!:N_aggressive (41):

لوسیو رو میبندم با گاری ، گاری رو هم میبندم به بالوتلی!:damagh:تو بازی هم باید از این بالوتلی بکشیم!:N_aggressive:

علی پس چی شد گفتی 2-0 میبازیم که؟!

SHS
16th November, 2012, 12:04 AM
خب ، اولین بازی تیم بود ، راضیم ازشون ، دوم هستیم تو گروه ، ایشالله هفته بعد با بردن چلسی میریم واسه اولی :10:

بهنام جان خسته نباشی برادر ، دمت گرم ، بچه های تیم بارسا هم خسته نباشید :53:

Moh@mmad_67_b
16th November, 2012, 12:06 AM
خب ، اولین بازی تیم بود ، راضیم ازشون ، دوم هستیم تو گروه ، ایشالله هفته بعد با بردن چلسی میریم واسه اولی :10:

بهنام جان خسته نباشی برادر ، دمت گرم ، بچه های تیم بارسا هم خسته نباشید :53:

روت زیاد شد ها :sleep: ما چلسی هستیما .

رفتی این تیم ضیغیا رو بردی فک کردی خبریه :sleep:

unexi
16th November, 2012, 12:07 AM
بچه پررووو:4: خوبه غیر تیرکی که خورد 500 تا موقعیت هم کاسیاس براش گرفت:4:

داوود این جو سازی 2-0 چی بود آخه؟ من حالم خرابه یا خوبه نمیدونم :smoke0:

این چه گروهی شد دیگه:4: حتماً یکی از بچه های گروه ما قهرمان میشه:17:

ما مارکیسو بازی بعدی نداریم:cry: هرچند با میلانه رده 13 ام بازی داریم خطری نیست:4::4::4:

b3hNaM
16th November, 2012, 12:10 AM
لینک دانلود فایلهای عکس های مربوط به بازی های این هفته :

http://up.behtarin.com/uploads/d1c8b60e261.rar

=====

نکات :

1 - متاسفانه عکس آمار بازی بارسا و ناپولی از دستم در رفت . ولی 3 تا عکس دیگه هست . شوت به دروازه 7(0) برای بارسا بود و 7(4) برای ناپولی . درصد مالکیت توپ هم 50-50 بود .

2 - آخر بازی لیورپول و میلان گزارشگر پس یه چیزی گفت که تا حالا نشنیده بودم :4:
And Here is Where football die ... these managers should be ashamed of their selves

3 - برای هفته بعد مارکیزیو از یووه محرومه .

4 - اسکوربرد آپدیت شد . جدول گروه ها و شرایط لیگ رو از اینجا میتونید ببینید .
(http://anjoman.parsfootball.com/showthread.php?t=6280&p=839769&viewfull=1#post839769)
5 - برنامه بازیهای روز سوم :

: روز سوم بازیها :

گروه 1

بارسا - بایرن
چلسی - ناپولی

گروه 2

رئال - لیورپول
میلان - یوونتوس

6 - برای بازیهای روز سوم تا یکشنبه هفته آینده ساعت 24:00 شب وقت دارین پلن بدین . دو شنبه آینده ساعت 22:00 هم لایو اسکور خواهد بود . زمان هم تمدید نمیشه . هرچقدر هم زودتر پلن بدید بهتره .

اگه سوالی دارید بپرسید .
فعلا .

SHS
16th November, 2012, 12:10 AM
روت زیاد شد ها :sleep: ما چلسی هستیما .

رفتی این تیم ضیغیا رو بردی فک کردی خبریه :sleep:

کدوم تیم ضعیفا؟ اولین بازیم بود ،

هفته بعد شمارو هم میبینیم بعد بازی ی ی :4:

Moh@mmad_67_b
16th November, 2012, 12:13 AM
کدوم تیم ضعیفا؟ اولین بازیم بود ،

هفته بعد شمارو هم میبینیم بعد بازی ی ی :4:

منظورم همین تیم مسعود سولاخی بود دیگه :4:

باشه دادا :sleep: ما رو از چی میترسونی :sleep:

SHS
16th November, 2012, 12:16 AM
منظورم همین تیم مسعود سولاخی بود دیگه :4:

باشه دادا :sleep: ما رو از چی میترسونی :sleep:

الان دیدم باید با اختلاف 3تا ببرم:4: حالا خیلی هم جدی نگیر :4: مهم 3امتیاز بازیه که میگیرم ازتون

یعنی خداییش تو این گروه 3تا تیمی که من تو دنیای واقعی ازشون متنفرم گیرم افتادن ، یه آرسنال کم دارم فقط :4:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
16th November, 2012, 12:17 AM
داوود این جو سازی 2-0 چی بود آخه؟ من حالم خرابه یا خوبه نمیدونم :smoke0:

:Smilebb (9):

علی مگه سر پست نیستی و با گوشی نیومدی!؟:huh:خواستم خواب از سرت بپره و سر پست نخوابی!:Smilebb (71):

بعدشم من ی چیزی گفتم ، تو بعدش جوری آه و ناله کردی گفتم لابد خبر داری از نتیجه نهائی و همینه و خودم هم باورم شده بود!:Smilebb (7):

در هر صورت به خودمون و بهنام و تیم مقابل خسته نباشید میگم . به بقیه هم خسته نباشید میگم از این لحاظ که نیومدن!http://anjoman.parsfootball.com/images/smilies/Smilebb%20%287%29.gif

Chelsea Amir
16th November, 2012, 02:48 AM
اوه اوه جون خودم فکر کردم جمعه شب لایو هستش :Smilebb (39): دلم برای لایو تنگ شده بودها گفتم جمعه یک حاله سیر میکنم که نشد:Smilebb (25):
خب ولی بالا سر تیم نبودم تیمم مثل آدم برده :4::rofl:
تبریک میگم به کادر مدیریتی خودمون (همون مملی 67:4:) وبه خودم :4:
خداوکیلی هم کم موقعیت خراب نکردن بچه ها و هم هم کم موقعیت تیم حریف نداشته ! دوتا تیرک هم زدیم ویکی هم خوردیم
در کل این اتوئو عجب بازیکنیه تو pes :rolleye:
از نق ونباتمون هم راضیم !
خیلی ممنونم از صاحب که آخرش رفتم سر رونالدو باهاش حرف زدم وخودم رونالدو را از تیم بیرون کشیدیم ودوتا شاه مهره مثل هارت و ریبری را خریدم :4: مرسی صاحب
خسته نباشید جانانه به بهنام و علی خوشگله ودیگر دوستانی که تو این شب فرخنده چه باختن وچه بردن وچه هیچ کاری نکردن :4:
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
هادی میزنم درب وداغونت میکنم هفته دیگه که کلا با pes قهر کنی :103:
پ.ن : گروه ما تا حالا مساوی نداشته وگروه اونا تا حالا 3 امتیاز :barareh::laugh::71:

ŞĄĤĘƁ
16th November, 2012, 01:37 PM
گروه ما گروه مرگه چه فشرده شده ما هم بدشانس :cry: انقد این داود و علی گفتن 2 بر 0 ما باورمون شده بود بعد بازی یخ زدم :Smilebb (102): هفته بعد باید ببرم نبرم رسما بدبختم لیورپول امین پلن نده 2 بر 0 اعلام بشه :Smilebb (14):

Tesoke
18th November, 2012, 09:37 PM
آقا ساعت لایو بازی ها برای من خیلی بده ، اصلا امکان نداره 10 باشم ، 9 خیلی خوب بود برام . گفتم بگم بعد گله نکنید که چرا موقع لایو ها نیستم :sad53:

پلن رو هم دادم و بردمان قطعیه ، هر چند دستهای پشت پرده هست و سومین بازی رو هم بیرونیم :cigar:

ŞĄĤĘƁ
19th November, 2012, 02:06 AM
بهنام این چند شب محرم ساعت لایو رو نمیتونی تغییر بدی شب اکثر بچه ها میرن مسجد نیستن الان من نه فردا شب هستم نه پنجشنبه

امین رو امتیاز این بازی حساب نکن من نیاز دارم به هر 3 امتیاز

b3hNaM
19th November, 2012, 02:42 AM
بعد از بازی فردا ، بازیها یک هفته تعطیله تا بعده 13 محرم . بعدش بازیهای برگشت رو شروع میکنیم . نمیدونم کی میشه البته حساب کتاب نکردم . اما برنامشو داشتم . خودمم احتمالا نباشم اصلا . میرم مسافرت .

b3hNaM
19th November, 2012, 06:49 PM
ساعت 10 بیاین لایو راستی :dirol: :4:

b3hNaM
19th November, 2012, 10:54 PM
آغاز بازیها :::

بارسا - بایرن
بارسا در دو بازی گذشته هیچ نشونه ای از اون تیم همیشه مدعی دو فصل قبل نداشته ... اونا اگه میخوان صعودشون بیشتر از این سخت نشه امروز باید ببرن . در طرف دیگه بایرن هم با این که 3 امتیاز داره اما اگه امروز حواسشو جمع نکنه در آینده رقابت براش خیلی سخت خواهد شد ... باید دید کدوم تیم میتونه راهشو برای صعود امروز هموار تر کنه

===
چلسی - ناپولی
دو تیمی که میشه گفت نتایج فوق العاده ای ازشون تا حالا دیدیم امروز به مصاف هم میرن . هر دو تیم بیشتر از حد انتظار ظاهر شدن در این دوره مخصوصا ناپولی ...
باید دید این بازی که شاید برندش یکی از صعود کننده های قطعی این گروه باشه نتیجش چی میشه ... همه انتظار یه بازی جذاب رو دارن امروز

===
رئال - لیورپول
رئال و لیورپول درست مثله دو تیم دیگه گروه 2 , تا اینجا فقط مساوی کردن و 2 امتیاز دارن . این گروه بازیهاش بسیار فشردست ... یه اشتباه تیمها ممکنه باعث حذفشون بشه ...
رئال که در دو بازی قبل تا آخرین دقایق برنده بود امروز انگیزه زیادی برای 3 امتیاز داره ... باید دید موفق میشه یا نه

===
میلان - یوونتوس
دو تیم و دو رقیب دیرینه ایتالیایی امروز به مصاف هم میرن . اون هم در شرایطی که هردو تیم به 3 امتیاز احتیاج مبرم دارن ...
امروز یوونتوس بدون مارکیزیو بازی میکنه و میلان هم به در ترکیبش تغییراتی ایجاد کرده و به بازیکنی مثل پاتو از ابتدا بازی داده ... باید دید چه اتفاقی میفته و کدوم تیم بهتر عمل میکنه

b3hNaM
19th November, 2012, 11:09 PM

بارسا 0 - 0 بایرن
بارسا در دو بازی گذشته هیچ نشونه ای از اون تیم همیشه مدعی دو فصل قبل نداشته ... اونا اگه میخوان صعودشون بیشتر از این سخت نشه امروز باید ببرن . در طرف دیگه بایرن هم با این که 3 امتیاز داره اما اگه امروز حواسشو جمع نکنه در آینده رقابت براش خیلی سخت خواهد شد ... باید دید کدوم تیم میتونه راهشو برای صعود امروز هموار تر کنه

11 : سانتر دی ناتاله و ضربه سر زلاتان ... اما با اختلاف به بیرون میره
15 : بازی داره در میانه های میدان دنبال میشه بیشتر ... بارسایی ها بیشتر سعی دارن با پاسکاری پشت محوطه بایرن موقعیت سازی کنن و بایرنی ها بیشتر توپ هارو بلند میفرستن پشت مدافعین بارسا ... که تا حالا هیچکدوم از دو تیم موفق نبودن

===
چلسی 0 - 0 ناپولی
دو تیمی که میشه گفت نتایج فوق العاده ای ازشون تا حالا دیدیم امروز به مصاف هم میرن . هر دو تیم بیشتر از حد انتظار ظاهر شدن در این دوره مخصوصا ناپولی ...
باید دید این بازی که شاید برندش یکی از صعود کننده های قطعی این گروه باشه نتیجش چی میشه ... همه انتظار یه بازی جذاب رو دارن امروز

10 : بازیکنان ناپولی دارن خیلی بهتر بازی میکنن ... پاس همسیک پشت محوطه برای رونالدینیو ... چرخش و یه شوت در شرایط نا مناسب ... توپشو هارت راهی کرنر میکنه
12 : موقعیت برای ناپولی ... سانتر روی دروازه و ضربه سر کاوانی ... به بیرون میره
15 : ناپولی در این 15 دقیقه همه کار کرده ... نتیجه کارش هم 2 ضربه کرنر و 2 شوت به دروازه بوده که هیچ کدوم ثمری نداشته ... ستاره های چلسی تا اینجا اصلا دیده نشدن

===
رئال 1 - 0 لیورپول
رئال و لیورپول درست مثله دو تیم دیگه گروه 2 , تا اینجا فقط مساوی کردن و 2 امتیاز دارن . این گروه بازیهاش بسیار فشردست ... یه اشتباه تیمها ممکنه باعث حذفشون بشه ...
رئال که در دو بازی قبل تا آخرین دقایق برنده بود امروز انگیزه زیادی برای 3 امتیاز داره ... باید دید موفق میشه یا نه

8 : ضد حمله برای رئال ... پاس کاکا برای نانی ... خودش جلو میره ... تنهاست و کسی باهاش حرکت نکرده ... شوتشو میزنه ... اما میگیره رینا
11 : حرکت راموس از راست .. سانتر روی دروازه و ضربه سر بنزما ... توپشو رینا راهی کرنر میکنه
13 : توپ گیری عالی یایا توریه در یک سوم دفاعی لیورپول ... خودش به جلو حرکت میکنه و یه شوت عالی رو در شلوغی محوطه لیورپول از پشت محوطه میزنه ... و گللللللل .... گل برای رئال ... اونا خیلی زود به خواستشون میرسن ...

===
میلان 0 - 0 یوونتوس
دو تیم و دو رقیب دیرینه ایتالیایی امروز به مصاف هم میرن . اون هم در شرایطی که هردو تیم به 3 امتیاز احتیاج مبرم دارن ...
امروز یوونتوس بدون مارکیزیو بازی میکنه و میلان هم به در ترکیبش تغییراتی ایجاد کرده و به بازیکنی مثل پاتو از ابتدا بازی داده ... باید دید چه اتفاقی میفته و کدوم تیم بهتر عمل میکنه

2 : کارت زرد برای آباته بخاطر تکل خشن روی کاسانو
15 : بازی کاملا داره برابر و در میانه میدان دنبال میشه ... حرکات تهاجمی و پاس های رو به جلوی بازیکنان هر دو تیم رو دفاع تیم مقابل خیلی خوب جمع میکنه ... تا حالا مدافعین واقعا ستاره های این بازی بودن

unexi
19th November, 2012, 11:09 PM
:sad53:

سره لایو این نته ما جیشش گرفته هی قط میشه عوضی. پس بقیه لشکر جیشو کجاست؟

یعنی همه رفتن هیئت میئت؟:sad53: من اینارو میبینم دچار سندرومه روحی میشم یعنی واقعا من انقدر نا مسلمونم:cry:؟ و بهنام هم کافره اصلا واجب ال قتله:4:

SHS
19th November, 2012, 11:10 PM
دوستای عزیز نیستیییین ؟ امیر کجایی ؟!!!!! بیا ببین تیمت داره دود میااد :4:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
19th November, 2012, 11:12 PM
آقا تعهد به علیکو و لیگ باعث شد با صدائی گرفته ، تنی خسته ، گشته و تشنه ، ی راست از استادیوم بیام اینجا.:sad53:

علی من فقط برد میخوام ، ببینم چه میکنی خالو...:ok:

b3hNaM
19th November, 2012, 11:18 PM

بارسا 0 - 0 بایرن

15 : بازی داره در میانه های میدان دنبال میشه بیشتر ... بارسایی ها بیشتر سعی دارن با پاسکاری پشت محوطه بایرن موقعیت سازی کنن و بایرنی ها بیشتر توپ هارو بلند میفرستن پشت مدافعین بارسا ... که تا حالا هیچکدوم از دو تیم موفق نبودن
18 : موقعیت برای بایرن .. پاس زلاتان و حرکت ون پرسی ... حرکت فردی عالی پشت محوطه ... چرخش و شوت ون پرسی ... اما به بیرون میره
28 : پاس یوردی آلبا و فرار هالک از چپ ... جلو میره خودش ... در عرض برای ویا ... چرخش و شوت ویا ... توپش بلوکه میشه ولی
30 : پاس مسی پشت محوطه برای اینیستا ... شوت اینیستا ... اما میگیره نوئر

===
چلسی 0 - 0 ناپولی

10 : بازیکنان ناپولی دارن خیلی بهتر بازی میکنن ... پاس همسیک پشت محوطه برای رونالدینیو ... چرخش و یه شوت در شرایط نا مناسب ... توپشو هارت راهی کرنر میکنه
15 : ناپولی در این 15 دقیقه همه کار کرده ... نتیجه کارش هم 2 ضربه کرنر و 2 شوت به دروازه بوده که هیچ کدوم ثمری نداشته ... ستاره های چلسی تا اینجا اصلا دیده نشدن
23 : کرنر برای چلسی ... سانتر و ضربه سر داوید لوییز ... توپش با اختلاف کم به بیرون میره
30 : موقعیت برای ناپولی ... حرکت رونالدینیو ... در عرض برای همسیک ... پاس در عمق عالی همسیک و فرار کاوانی ... تک به تک و شوته کاوانی ... بازهم به بیرون میزنه ... چقدر موقعیت خراب کرده تا اینجا کاوانی !!! ضربات آخرو افتضاح میزنه

===
رئال 2 - 0 لیورپول

8 : ضد حمله برای رئال ... پاس کاکا برای نانی ... خودش جلو میره ... تنهاست و کسی باهاش حرکت نکرده ... شوتشو میزنه ... اما میگیره رینا
11 : حرکت راموس از راست .. سانتر روی دروازه و ضربه سر بنزما ... توپشو رینا راهی کرنر میکنه
13 : توپ گیری عالی یایا توریه در یک سوم دفاعی لیورپول ... خودش به جلو حرکت میکنه و یه شوت عالی رو در شلوغی محوطه لیورپول از پشت محوطه میزنه ... و گللللللل .... گل برای رئال ... اونا خیلی زود به خواستشون میرسن ...
17 : یه پاس در عمق رویایی از کاکا و فرار بنزما ... مدافعین لیورپول روی این پاس عملا غافلگیر میشن ... بنزما تک به تک با رینا ... و گللللل .... گل دوم رو هم خیلی زود میزنه رئال ... چه بازیی دارن میکنن رئالی ها امروز
30 : بعد از گل دوم رئال لیورپولیا دارن بهتر بازی میکنن ... مخصوصا روی پاسها و بازی سازی فابرگاس حرکات خوبی رو انجام میدن ولی هنوز نتونستن دفاع رئال رو بشکافن ... در طرف دیگه رئال هنوز هم روی ضد حمله ها به شدت خطرناک نشون میده

===
میلان 0 - 0 یوونتوس

15 : بازی کاملا داره برابر و در میانه میدان دنبال میشه ... حرکات تهاجمی و پاس های رو به جلوی بازیکنان هر دو تیم رو دفاع تیم مقابل خیلی خوب جمع میکنه ... تا حالا مدافعین واقعا ستاره های این بازی بودن
30 : و حالا 30 دقیقه از بازی میگذره بدون حتی 1 شوت در 4 چوب ... میلان واقعا دارای بهترین دفاع , یا شاید بشه گفت دفاعی ترین تیمه لیگ هست ... این بازی هم داره مثل بازی قبلی میلان دنبال میشه ...

unexi
19th November, 2012, 11:20 PM
این میلان ضد فوتبال ترین تیم مملکته. نگاه کلا هر تیمی میاد بازی میکنه کنارش انگار جیش کنشو گرفتن میگن بجیش بجیش

آباته فحشی اده فاکیور اندرستند. یعنی اگه کاسانو مصموم میشد من چه خاکی میخوردم تو سرم میریختم:cry:

داود دوستت دارم عزیزم. به هر حال با همه کثیف بازی کردناشون بردو میگیریم ازشون :sad53:

b3hNaM
19th November, 2012, 11:28 PM
تا پایان نیمه اول :::

بارسا 0 - 1 بایرن

18 : موقعیت برای بایرن .. پاس زلاتان و حرکت ون پرسی ... حرکت فردی عالی پشت محوطه ... چرخش و شوت ون پرسی ... اما به بیرون میره
28 : پاس یوردی آلبا و فرار هالک از چپ ... جلو میره خودش ... در عرض برای ویا ... چرخش و شوت ویا ... توپش بلوکه میشه ولی
35 : موقعیت برای بازیکنان بایرن ... یه پاس قطری فوق العاده از زلاتان برای سیلوا ... با سرعت زیادش لب خط خودشو به توپ میرسونه ... سانتر روی تیر یک و ضربه سر ون پرسی .... والدز توپو از زیر طاق دروازه بیرون میکشه ... اما داور اعتقاد داره توپ از خط رد شده ... گلللل برای بایرن ...
38 : حرکت سریع بازیکنان بارسا ... آلبا از چپ ... در عرض برای اینیستا .. حرکت عرضی و عالی اینیستا و یه شوت به زاویه مخالف ... نوئر توپو به سختی با نوک انگشتانش راهی کرنر میکنه
43 : پاس عالی اینیستا و فرار هالک ... از چپ جلو میره ... پاس عرضی و خروج اشتباه نوئر ... سانچز در تیر دو به توپ میرسه ... شوت سانچز و دروازه خالی ... ولی توپشو به تیر دروازه بایرن میکوبه !!! چه گلی رو نزد سانچز
45 : اگه بخوایم به بازی بهتر و کنترل توپ نمره بدیم , میشه گفت بارسا لیاقتش باخت نبود اما هم اونا ضربات آخرو خوب نزدن و هم بایرن هم واقعا این نیمه رو خوب دووم آورد .. باید دید نیمه دوم نتیجه بازی تغییری میکنه یا نه

===
چلسی 0 - 0 ناپولی

23 : کرنر برای چلسی ... سانتر و ضربه سر داوید لوییز ... توپش با اختلاف کم به بیرون میره
30 : موقعیت برای ناپولی ... حرکت رونالدینیو ... در عرض برای همسیک ... پاس در عمق عالی همسیک و فرار کاوانی ... تک به تک و شوته کاوانی ... بازهم به بیرون میزنه ... چقدر موقعیت خراب کرده تا اینجا کاوانی !!! ضربات آخرو افتضاح میزنه
40 : اینلر با خطا روی ریبری مانع شکل گرفتن ضد حمله چلسی میشه ... کارت زرد هم میگیره
44 : موقعیت برای چلسی ... سانتر داوید لوییز به دهانه دروازه ... ضربه سره فوق العاده از اتوئو ... و گللللللللل ... توی دروازه میره توپ ... اما کمک داور آفساید اعلام میکنه
45 : بجز 15 دقیقه اول بازی متعادل تر دنبال شد . البته هنوزم چلسی بیشتر زیر فشار ناپولی هست اما بازیکنان ناپولی ضربات آخر رو اون طور که باید نمیزنن ... باید دید نیمه دوم شرایط تغییری میکنه یا نه

===
رئال 2 - 0 لیورپول

17 : یه پاس در عمق رویایی از کاکا و فرار بنزما ... مدافعین لیورپول روی این پاس عملا غافلگیر میشن ... بنزما تک به تک با رینا ... و گللللل .... گل دوم رو هم خیلی زود میزنه رئال ... چه بازیی دارن میکنن رئالی ها امروز
30 : بعد از گل دوم رئال لیورپولیا دارن بهتر بازی میکنن ... مخصوصا روی پاسها و بازی سازی فابرگاس حرکات خوبی رو انجام میدن ولی هنوز نتونستن دفاع رئال رو بشکافن ... در طرف دیگه رئال هنوز هم روی ضد حمله ها به شدت خطرناک نشون میده
41 : پاس بلند یایا توره از میانه های میدان و فرار بنزما ... با قلدری از جلوی پای سیلوا ضربشو در شرایطی نا متعادل میزنه ... توپش از رینایی که از دروازه بیرون اومده هم عبور میکنه ... ولی به تیر عمودی دروازه میخوره ... شانس آورد لیورپول گل سوم رو نخورد
44 : حرکت عالی رونالدو پشت محوطه لیورپول ... یه شوت سنگین ... اما به بیرون میره توپش
45 : سوت پایان نیمه اول ... رئال در این نیمه همه کار کرد ... تا قبل از گل دومش به شدت فشار آورد و بعد از گل هم خیلی خوب لیورپول رو کنترل کرد ... لیورپول در این نیمه حتی 1 شوت به دروازه هم نداشت !

===
میلان 0 - 0 یوونتوس

30 : و حالا 30 دقیقه از بازی میگذره بدون حتی 1 شوت در 4 چوب ... میلان واقعا دارای بهترین دفاع , یا شاید بشه گفت دفاعی ترین تیمه لیگ هست ... این بازی هم داره مثل بازی قبلی میلان دنبال میشه ...
37 : حالا مقعیت برای میلان ... حلکت مونتولیوو پشت محوطه ... یه پاس کوتاه برای رئوس ... یه ضربه عالی از رئوس ... اما بوفون با یه واکنش عالی توپشو راهی کرنر میکنه ... میشه گفت هر دروازبانی بجز بوفون این توپ رو گل میخورد ....
42 : موقعیت برای یووه ... سانتر کیلینی و ضربه سر فالکائو ... ولی توپش به بیرون میره
45 : سوت پایان نیمه اول ... در این نیمه کلا فقط 2 شوت زده شد ... اینو من نمیگم , آمار بازی میگه ... باید دید نیمه دوم چه اتفاقی میفته

Meysam
19th November, 2012, 11:29 PM
در انتخاب بهترین بازیکن جهان در سال 2012 در لینک زیر شرکت کنید:

http://anjoman.parsfootball.com/showthread.php?t=6300&p=840257#post840257

هدف از ایجاد این نظرسنجی انتخاب بهترین بازیکن بازیکن جهان در سال 2012 از دیدگاه اعضای انجمن های پارس فوتباله. از همه خواهش میکنم جدا از تعصبات باشگاهی و ملی به شایسته ترین بازیکن رای بدید. نتایج این نظرسنجی به روی صفحه اصلی پارس فوتبال و از اونجا روی سایت های قطره، پارسیک و سایت های مختلف خبری دیگه خواهد رفت. به قید قرعه به یکی از افرادی که در نظرسنجی شرکت کرده اند جایزه ای در نظر گرفته خواهد شد.
مدت دایر بودن این نظر سنجی 10 روز خواهد بود. پس از اتمام این مدت نتایج اعلام خواهد شد.

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
19th November, 2012, 11:31 PM
خالو ترکیبت رو دیدم و خوشم اومد ، یکم ایراد بهش داشتم با توجه به شیوه انتخابیت منتها گفتم بی دلیل اینکارارو نکردی ، امیدوارم جواب بگیریم.:love:

این میلان طرفدار نداره اینجا!؟:Smilebb (84):

unexi
19th November, 2012, 11:37 PM
داوود این میثم بیکاره داره تو همه تاپیکا اسپم میده بگیر بش بگو از میلان طرفداری کنه امشبش صبح شه اقلا:4:

رضا حتمالا تیمو بسته باز داره خرخونی میکنه:4:!!
یادمه6-7 سال پیش به من که انقدر فعالم بودم تیم نمیدادن. حالا اینا با یک پست در ماه تیم داره معتبر تررین لیگ نتی جهان شدن:71:

b3hNaM
19th November, 2012, 11:39 PM

بارسا 0 - 1 بایرن

35 : موقعیت برای بازیکنان بایرن ... یه پاس قطری فوق العاده از زلاتان برای سیلوا ... با سرعت زیادش لب خط خودشو به توپ میرسونه ... سانتر روی تیر یک و ضربه سر ون پرسی .... والدز توپو از زیر طاق دروازه بیرون میکشه ... اما داور اعتقاد داره توپ از خط رد شده ... گلللل برای بایرن ...
38 : حرکت سریع بازیکنان بارسا ... آلبا از چپ ... در عرض برای اینیستا .. حرکت عرضی و عالی اینیستا و یه شوت به زاویه مخالف ... نوئر توپو به سختی با نوک انگشتانش راهی کرنر میکنه
43 : پاس عالی اینیستا و فرار هالک ... از چپ جلو میره ... پاس عرضی و خروج اشتباه نوئر ... سانچز در تیر دو به توپ میرسه ... شوت سانچز و دروازه خالی ... ولی توپشو به تیر دروازه بایرن میکوبه !!! چه گلی رو نزد سانچز
45 : اگه بخوایم به بازی بهتر و کنترل توپ نمره بدیم , میشه گفت بارسا لیاقتش باخت نبود اما هم اونا ضربات آخرو خوب نزدن و هم بایرن هم واقعا این نیمه رو خوب دووم آورد .. باید دید نیمه دوم نتیجه بازی تغییری میکنه یا نه
55 : موقعیت برای بایرن ... پاس به جلوی عالی سیلوا ... فرار زلاتان ... رولاندو زودتر به توپ میرسه اما اشتباه میکنه ... زلاتان توپشو میگیره و در شرایطی نا متعادل شوتشو میزنه ... اما والدز توپشو به شکلی نا مطمئن راهی کرنر میکنه
59 : حرکت واکر از راست ... سانتر روی دروازه ... بر میگردونن مدافعین بایرن ... در برگشت شوت اینیستا از پشت محوطه ... اما به بیرون میره
60 : حالا بارسا تهاجمی تر کارو دنبال میکنه ... اونا با این نتیجه یه طورایی صعودشون غیر ممکن میشه !

===
چلسی 0 - 1 ناپولی

40 : اینلر با خطا روی ریبری مانع شکل گرفتن ضد حمله چلسی میشه ... کارت زرد هم میگیره
44 : موقعیت برای چلسی ... سانتر داوید لوییز به دهانه دروازه ... ضربه سره فوق العاده از اتوئو ... و گللللللللل ... توی دروازه میره توپ ... اما کمک داور آفساید اعلام میکنه
45 : بجز 15 دقیقه اول بازی متعادل تر دنبال شد . البته هنوزم چلسی بیشتر زیر فشار ناپولی هست اما بازیکنان ناپولی ضربات آخر رو اون طور که باید نمیزنن ... باید دید نیمه دوم شرایط تغییری میکنه یا نه
46 : بالزارتی بجای دوسنا برای ناپولی به بازی میاد
48 : موقعیت برای ناپولی ... حرکت ماجیو از راست ... خودش جلو میره ... تو سره توپ و یه پاس به بیرون برای همسیک ... شوت زمینی و عالی همسیک ... و گللللللل ... هارت رو خیلی راحت مغلوب میکنه وا حالا ناپولی به یک گل از چلسی جلو میفته
60 : بعد از گل به راحتی میشه گفت هیچ اتفاقی در بازی نیفتاده ! همه چی داره خیلی آروم دنبال میشه ...

===
رئال 2 - 0 لیورپول

41 : پاس بلند یایا توره از میانه های میدان و فرار بنزما ... با قلدری از جلوی پای سیلوا ضربشو در شرایطی نا متعادل میزنه ... توپش از رینایی که از دروازه بیرون اومده هم عبور میکنه ... ولی به تیر عمودی دروازه میخوره ... شانس آورد لیورپول گل سوم رو نخورد
44 : حرکت عالی رونالدو پشت محوطه لیورپول ... یه شوت سنگین ... اما به بیرون میره توپش
45 : سوت پایان نیمه اول ... رئال در این نیمه همه کار کرد ... تا قبل از گل دومش به شدت فشار آورد و بعد از گل هم خیلی خوب لیورپول رو کنترل کرد ... لیورپول در این نیمه حتی 1 شوت به دروازه هم نداشت !
50 : موقعیت برای رئال ... سانتر نانی روی دروازه ... ضربه سره رونالدو بین 2-3 مدافع لیورپول ... با اختلاف خیلی کم به بیرون میره
57 : بازهم بازیکنان رئال ... اینبار حرکت نانی ... گوشه زمین گرفتار میشه ... به عقب برای مارسلو .. سانتر مارسلو و ضربه سر رونالدو ... و گللللللل .... اما نه ...کمک داور آفساید رونالدو رو اعلام میکنه

===
میلان 0 - 0 یوونتوس

37 : حالا مقعیت برای میلان ... حلکت مونتولیوو پشت محوطه ... یه پاس کوتاه برای رئوس ... یه ضربه عالی از رئوس ... اما بوفون با یه واکنش عالی توپشو راهی کرنر میکنه ... میشه گفت هر دروازبانی بجز بوفون این توپ رو گل میخورد ....
42 : موقعیت برای یووه ... سانتر کیلینی و ضربه سر فالکائو ... ولی توپش به بیرون میره
45 : سوت پایان نیمه اول ... در این نیمه کلا فقط 2 شوت زده شد ... اینو من نمیگم , آمار بازی میگه ... باید دید نیمه دوم چه اتفاقی میفته
48 : حالا این نیمرو یووه بهتر شروع میکنه ... یه پاس بلند از پیرلو برای فالکائو. ... فالکائو با سر میکاره برای کاسانو ... شوت سنگین کاسانو ... ولی توپش به بیرون میره
53 : سانتر مونتولیوو روی دروازه و ضربه سر پاتو ... ولی بوفون خیلی خونسرد و راحت توپشو میگیره
59 : موقعیت برای یوونتوس ... حرکت بالوتلی ... توپشو میزنن ... در برگشت شوت پیرلو از پشت محوطه ... بازهم توپش به بیرون میره
60 : بازی در این نیمه حداقل میشه گفت جذابتر شده ... ولی هوزم دو تیم ضربات آخرو واقعا بی هدف میزنن ..

Big Ali G
19th November, 2012, 11:43 PM
آخ جووون گل زدیم :دی
کاشکی ترکیب عوض شه باز گل بزنیم !

SHS
19th November, 2012, 11:45 PM
و گللللللللل ، بچه ها متشکریم ، بچه متشکریمممم

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
19th November, 2012, 11:46 PM
میثم میگه کار دارم هنوز پروفایل ها مونده!:lol:

علی چشم آب نمیخوره این بازی 0-0 تموم شه ، نمیدونم برنامت برای اواخر بازی چی بوده اما امیدوارم عقب نشینی نکنیم!:Smilebb (7):

همه بازیها گل داشته جز ما ، کسی نیست شاکی شه ازشون بنابراین میلان ِ ضد ِ فوتبال...:45::Smilebb (44):

b3hNaM
19th November, 2012, 11:48 PM

بارسا 0 - 2 بایرن

55 : موقعیت برای بایرن ... پاس به جلوی عالی سیلوا ... فرار زلاتان ... رولاندو زودتر به توپ میرسه اما اشتباه میکنه ... زلاتان توپشو میگیره و در شرایطی نا متعادل شوتشو میزنه ... اما والدز توپشو به شکلی نا مطمئن راهی کرنر میکنه
59 : حرکت واکر از راست ... سانتر روی دروازه ... بر میگردونن مدافعین بایرن ... در برگشت شوت اینیستا از پشت محوطه ... اما به بیرون میره
60 : حالا بارسا تهاجمی تر کارو دنبال میکنه ... اونا با این نتیجه یه طورایی صعودشون غیر ممکن میشه !
70 : بارسایی ها کنترل کامل توپ رو در اختیار دارن و در زمین بایرن دارن همه کار میکنن اما پشت محوطه بایرن اصلا فرصت شوت زنی پیدا نمیکنن !
75 : ضد حمله سریع برای بایرنی ها ... دو در برابر دو .... دی ناتاله به جلو برای رونی ... فرار رونی ... تک به تک با والدز و شوت ... و گلللل ... بایرن حالا اختلافو دو برابر میکنه

===
چلسی 0 - 2 ناپولی

48 : موقعیت برای ناپولی ... حرکت ماجیو از راست ... خودش جلو میره ... تو سره توپ و یه پاس به بیرون برای همسیک ... شوت زمینی و عالی همسیک ... و گللللللل ... هارت رو خیلی راحت مغلوب میکنه وا حالا ناپولی به یک گل از چلسی جلو میفته
60 : بعد از گل به راحتی میشه گفت هیچ اتفاقی در بازی نیفتاده ! همه چی داره خیلی آروم دنبال میشه ...
63 : لمپارد بجای هازارد برای چلسی به بازی میاد
64 : کرنر باری ناپولی ... سانتر دروسی و ضربه سر عالی از کاوانی ... و گللللللل ... گل دوم رو هم میزنه حالا ناپولی ... با این ضربه سر تمام گل هایی که نزد رو حالا جبران میکنه
67 : پاس در عمق عالی لمپارد برای اتوئو ... داخل شیش قدم توپو استوپ میکنه اتوئو و شوت میکنه ... اما هندانوویچ به خوبی راه توپشو میبنده
72 : حالا کاوانی از زمین بیرون میره و میلیتو برای ناپولی به بازی میاد
75 : حالا در این دقایق میشه گفت چلسی داره تلاش به حمله میکنه ... اما هنوز شوت زهر داری موفق نشدن بزنن ...

===
رئال 2 - 0 لیورپول

50 : موقعیت برای رئال ... سانتر نانی روی دروازه ... ضربه سره رونالدو بین 2-3 مدافع لیورپول ... با اختلاف خیلی کم به بیرون میره
57 : بازهم بازیکنان رئال ... اینبار حرکت نانی ... گوشه زمین گرفتار میشه ... به عقب برای مارسلو .. سانتر مارسلو و ضربه سر رونالدو ... و گللللللل .... اما نه ...کمک داور آفساید رونالدو رو اعلام میکنه
67 : موقعیت برای رئال ... پاس عالی مارسلو و حرکت نانی ... وارد محوطه میشه ... تک به تک میشه شوتشو میزنه ... توپش از رینا رد میشه اما سیلوا روی خط خودشو میرسونه و توپشو راهی کرنر میکنه
70 : رئال همچنان داره یه بازی یک طرفه رو انجام میده ... ولی با تمام تلاشش هنوزم به گل سوم نرسیده
74 : موقعیت برای لیورپول ... پاس جرارد برای فابرگاس ... شوت فابرگاس از پشت محوطه ... اما توپشو بر میگردونه فابرگاس ... بلاخره لیورپولیا یه شوت زدن

===
میلان 0 - 0 یوونتوس

48 : حالا این نیمرو یووه بهتر شروع میکنه ... یه پاس بلند از پیرلو برای فالکائو. ... فالکائو با سر میکاره برای کاسانو ... شوت سنگین کاسانو ... ولی توپش به بیرون میره
53 : سانتر مونتولیوو روی دروازه و ضربه سر پاتو ... ولی بوفون خیلی خونسرد و راحت توپشو میگیره
59 : موقعیت برای یوونتوس ... حرکت بالوتلی ... توپشو میزنن ... در برگشت شوت پیرلو از پشت محوطه ... بازهم توپش به بیرون میره
60 : بازی در این نیمه حداقل میشه گفت جذابتر شده ... ولی هوزم دو تیم ضربات آخرو واقعا بی هدف میزنن .
61 : فارفان بجای شورله برای میلان به بازی میاد
72 : حالا گوتزه هم بجای بواتنگ برای میلان به بازی میاد ...
75 : میلان داره در این دقایق بهتر و هدف دار تر بازی میکنه ... دو سه بار دفاع یووه رو به شدت بهم ریختن ولی هنوز کاری نتونستن بکنن

SHS
19th November, 2012, 11:54 PM
و باز هم گللللللللل ، بچه ها فقط یکی دیگه ، دیگو یکی فقط :4:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
19th November, 2012, 11:54 PM
سوت پایان نیمه اول ... در این نیمه کلا فقط 2 شوت زده شد ... اینو من نمیگم , آمار بازی میگه

:Smilebb (71):

بهنام جون ما قبولت داریم داداش!:lol:

==

15 دقیقه آخر ، میلان فک کنم هجومیش کرده ، ما هم که فعلا تعویض نداشتیم.:40:

in khalo we trust

Big Ali G
19th November, 2012, 11:56 PM
بچه ها مچکریم !!!
جونم رونی و فن پرسی !

unexi
19th November, 2012, 11:57 PM
دیگه نا امید شدم از این زندگی. خیلی این هفته تلاش کرده بودم که حتما بازی رو ببریم. :cry:
ولی اصن فایده نداشت. من خسته شدم انقدر از پاتو گل خوردم خسته شدم انقدر یوریس سوپر سیو داشت خسته شدم انقدر بالوتلی گاوه خسته شدم اما یلاخره رسیدم به اونی که باید میشدیم به اونی که میلانو مچاله میکنه. اما نمیدونم چه اتفاقی الان تو زمین افتاده. من بچگی هام خیلی با استعداد بودم ولی مثل اینکه مهره ی سوخته شدم:cry::cry::cry::cry::cry:

b3hNaM
19th November, 2012, 11:59 PM

بارسا 0 - 2 بایرن

70 : بارسایی ها کنترل کامل توپ رو در اختیار دارن و در زمین بایرن دارن همه کار میکنن اما پشت محوطه بایرن اصلا فرصت شوت زنی پیدا نمیکنن !
75 : ضد حمله سریع برای بایرنی ها ... دو در برابر دو .... دی ناتاله به جلو برای رونی ... فرار رونی ... تک به تک با والدز و شوت ... و گلللل ... بایرن حالا اختلافو دو برابر میکنه
80 : موقعیت برای بارسا ... حرکت هالک از چپ ... هالک امروز خوب بوده ... به عقب برای بوسکتس ... شوت بوسکتس ... اما به بیرون میره
87 : آخرین امیدهای بارسا ... سانتر واکر روی دروازه و ضربه سر ویا .... اما توپ رو دقیقا جایی میزنه که نوئر ایستاده
90 : سوت پایان بازی ... بارسا با 0 امتیاز از 3 بازی حالا کار خیلی سخت و شاید غیر ممکنی رو برای صعود باید انجام بده ... در طرف دیگه بایرن هم خودش رو به جمع مدعیان این گروه سخت مجددا اضافه میکنه

===
چلسی 0 - 2 ناپولی

63 : لمپارد بجای هازارد برای چلسی به بازی میاد
64 : کرنر باری ناپولی ... سانتر دروسی و ضربه سر عالی از کاوانی ... و گللللللل ... گل دوم رو هم میزنه حالا ناپولی ... با این ضربه سر تمام گل هایی که نزد رو حالا جبران میکنه
67 : پاس در عمق عالی لمپارد برای اتوئو ... داخل شیش قدم توپو استوپ میکنه اتوئو و شوت میکنه ... اما هندانوویچ به خوبی راه توپشو میبنده
72 : حالا کاوانی از زمین بیرون میره و میلیتو برای ناپولی به بازی میاد
75 : حالا در این دقایق میشه گفت چلسی داره تلاش به حمله میکنه ... اما هنوز شوت زهر داری موفق نشدن بزنن ...
77 : کرنر برای ناپولی ... بازهم سانتر دروسی و اینبار ضربه سر میلیتو ... اما اینبار هارت تسلیم نمیشه و توپو میگیره ... ضربه سر میلیتو هم البته آروم بود
82 : موقعیت برای ناپولی که امروز همه کار با چلسی کرده ... رونالدینیو برای میلیتو ... به عقب برای همسیک ... شوت همسیک ... اما بازهم هارت توپشو میگیره
90 : سوت پایان بازی ...در این بازی ناپولی خیلی خوب چلسی رو مدیریت کرد ... اونها گل هاشون رو زدن و خیلی خوب نتیجه رو حفظ کردن . چلسی امروز چلسی دو بازی گذشته اصلا نبود و بهترین موقعیتشون تک به تکه اتوئو بود که اونهم نتیجه ای نداشت ... حالا هردو تیم 6 امتیازی میشن تا به همراه بایرن 6 امتیازی این گروه خیلی سخت بشه رقابتش

===
رئال 2 - 1 لیورپول

67 : موقعیت برای رئال ... پاس عالی مارسلو و حرکت نانی ... وارد محوطه میشه ... تک به تک میشه شوتشو میزنه ... توپش از رینا رد میشه اما سیلوا روی خط خودشو میرسونه و توپشو راهی کرنر میکنه
70 : رئال همچنان داره یه بازی یک طرفه رو انجام میده ... ولی با تمام تلاشش هنوزم به گل سوم نرسیده
74 : موقعیت برای لیورپول ... پاس جرارد برای فابرگاس ... شوت فابرگاس از پشت محوطه ... اما توپشو بر میگردونه فابرگاس ... بلاخره لیورپولیا یه شوت زدن
81 : موقعیت برای لیورپول ... حرکت عالی آگرو از راست ... سانتر روی دروازه ... بر میگردونه په په ... در برگشت بلیمی ... در عرض برای جروینیو ... تک به تک و شوت جروینیو ... و گلللللللل .... لیورپول یه گل رو میزنه ... حالا ممکنه رئال بازهم برد رو با یه مساوی دراماتیک عوض کنه
82 : حالا پاستوره جای کاکا برای رئال به بازی میاد
85 : باز هم موقعیت برای لیورپول ... پاس فابرگاس و شوت جروینیو از پشت محوطه ... اما توپش بلوکه میشه و در ادامه هم کاسیاس توپشو میگیره ... انگار رئال واقعا در دقایق پایانی بازیها کم میار !
87 : موقعیت برای رئال ... پاس پاستوره و شوت سنگین اسین از راه دور ... ضربشو استثنایی میزنه اما رینا با یه واکنش خیلی خوب توپشو بر میگردونه
90 : و سوت پایان بازی ... رئالی که 80 دقیقه نذاشت لیورپول حتی 1 شوت بزنه , در 10 دقیقه آخر داشت دوباره به همون وضعیت دو بازی قبل دچا میشد ... ولی به هر حال هرطور بود 3 امتیاز رو گرفت تا در گروه 2 بتونه خودش رو کمی از سایر رقبا جدا کنه ...

===
میلان 0 - 0 یوونتوس

60 : بازی در این نیمه حداقل میشه گفت جذابتر شده ... ولی هوزم دو تیم ضربات آخرو واقعا بی هدف میزنن .
61 : فارفان بجای شورله برای میلان به بازی میاد
72 : حالا گوتزه هم بجای بواتنگ برای میلان به بازی میاد ...
75 : میلان داره در این دقایق بهتر و هدف دار تر بازی میکنه ... دو سه بار دفاع یووه رو به شدت بهم ریختن ولی هنوز کاری نتونستن بکنن
78 : موقعیت برای یوونتوس ... حرکت بالوتلی روی پاس کیلینی ... شوت بالوتلی ... اما لوریس به خوبی توپشو بر میگردونه
86 : موقعیت برای یووه ... پاس بالوتلی و حرکت فالکائو از راست ... سانتر به دهانه دروازه ... ضربه سر کاسانو. ... روی خط توپو بر میگردونه هاملز ... در برگشت میره که ضربه نهایی رو بزنه بالوتلی ... اما سبوتیچ توپشو قبل از ضربه راهی کرنر میکنه
87 : دی یانگ هم بجای کمپانی به عنوان آخرین تعویض میلان به بازی میاد
88 : سانتر پیرلو روی دروازه و ضربه سر آسامواه ... با اختلاف به بیرون میره
89 : بازهم موقعیت برای یوونتوس ... پاس ایسلا برای بالوتلی ... شوت زمینی و سنگین بالوتلی از پشت محوطه ... اما اینبار هم لوریس توپشو راهی کرنر میکنه
90 : و سوت پایان بازی ... یووه در دقایقی که به بازی مسلط بود موقعیت های بهتر و بیشتری خلق کرد شاید اما در کل میشه گفت مساوی نتیجه عادلانه ای بود ... حالا با این نتیجه با اینکه رئال در صدر جدول گروه قرار گرفته اما بازهم این گروه با فشردگی و حساسیت بالایی دنبال میشه ... احتمالا تا روز آخر نمیشه تکلیف صعود کننده های این گروه رو مشخص کرد و قطعی دونست ...

=====

فایل عکسهای بازیها :

http://up.behtarin.com/uploads/c7076128461.rar

بقیه اطلاعات لیگ و روز بعدی لایو و تاریخ پلن دادن رو بعدا اعلام میکنم .
فعلا تا بعد از تعطیلات محرم لیگ هم تعطیله .

Big Ali G
20th November, 2012, 12:06 AM
خوب خدا رو شکر بردیم تا صعودمون کامل دست خودمون باشه تو دور برگشت
انتقام بازی رفت رو از امیر 100 درصد میگیرم :71:
ولی جلو ناپولی کارمون مشکله احتمالا :40:
با تشکر از بهنام و سایر دوستان
ایشالا بعد محرم لایو شلوغ تری باشه :3:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
20th November, 2012, 12:10 AM
اوه اوه 15 دقیقه آخر ترکوندیم اما بدشانس بودیم خدائی.

خالو تیمی رو تحویل گرفتم متخصص در مساوی ، یا کاری میکنم ببریم یا ببازیم من دیگه حالم از مساوی بد میشه!http://anjoman.parsfootball.com/images/smilies/Smilebb%20%2871%29.gif

still a little bit in khalo we trust cuz now absolutely in davood we trusthttp://anjoman.parsfootball.com/images/smilies/Smilebb%20%2812%29.gif

خسته نباشید به بهنام ، خالو و دیگر عوامل حاضر در صحنه.

SHS
20th November, 2012, 12:13 AM
خب خدارو شکر این بازی هم بردیم ، میمونه یه بایرن که بازی اول بدجوری شانس آورد :10:

بهنام جان دمت گرم ، خسته نباشی برادر

به بچه های چلسی هم خسته نباشید میگم ، حیف نبودن :4:

ŞĄĤĘƁ
20th November, 2012, 01:36 AM
صاحب اتیش پاره واویلا واویلاااااااا :lol::lol::lol: امین کجایییییییییی شانس اوردی شیش تایی نشدی تیر و تور و داور و خط دروازه نزاشتن گل بزنم :4:

بهنام ترکیب قبلیمو گذاشتی اخه من گومز رو فیکس بازی داده بودم

بهمراه بازیکنای تیم میریم رستوران کباب خوران بعد یه هفته میریم سینه زنی تو مسجد بعدش میایم ادامه بازیها یه دو روز اردوی ترکیه هم داریم :lol::lol:

Niloo Ettore
20th November, 2012, 02:50 AM
2: کارت زرد برای آباته بخاطر تکل خشن روی کاسانو

آباته فحشی اده فاکیور اندرستند. یعنی اگه کاسانو مصموم میشد من چه خاکی میخوردم تو سرم میریختم:cry:
دمش گرمhttp://anjoman.parsfootball.com/images/smilies/Smilebb%20%2831%29.gif

این میلان ضد فوتبال ترین تیم مملکته

داود دوستت دارم عزیزم. به هر حال با همه کثیف بازی کردناشون بردو میگیریم ازشون :sad53:
اعوذ به الله من الشیخان رژیم!!:14:

این میلان طرفدار نداره اینجا!؟http://anjoman.parsfootball.com/images/smilies/Smilebb%20%2884%29.gif

داوود این میثم بیکاره داره تو همه تاپیکا اسپم میده بگیر بش بگو از میلان طرفداری کنه امشبش صبح شه اقلا:4:

کسی نیست شاکی شه ازشون بنابراین میلان ِ ضد ِ فوتبال...:45:http://anjoman.parsfootball.com/images/smilies/Smilebb%20%2844%29.gif

چرا هست!‌ من نمردم هنوز:dry: چرا میثم؟! هروقت لازم بود خودم میام طرفداری میکنم که همتون انصراف بدین!:4:

ŞĄĤĘƁ
20th November, 2012, 02:59 AM
:4::4::4: قضیه ناموسی شد

من برگشت یووه رو با خاک یکسان میکنم :4::4: علی دیگه مرخصی نگیره

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
20th November, 2012, 03:02 AM
داود دوستت دارم عزیزم.

اعوذ به الله من الشیخان رژیم!!:14:

وا ! خو دوسَم داره شما چرا ناراحت میشی!:4:

==

تیم بدون هوادار اصن میزبانی نباید بهش بدن ، ای کاش بازی تو زمین ما بود!:29:

Chelsea Amir
20th November, 2012, 03:07 AM
خب به سلامتی ! غرور کاذب تیم پکید :4:
تبریک میگم به تیم خوب ناپولی و شخص خود هادی smil113
برای بازی برگشت سرمربی را اخراج میکنم (این بازی بواس بود ) و بازی برگشت دیمتئو را میارم تا دیگه آره داداش :4:
پ.ن: خسته نباشید فوق جانانه به بهنام دیگر بچه های لیگ ! خسته نباشید

Niloo Ettore
20th November, 2012, 03:11 AM
وا ! خو دوسَم داره شما چرا ناراحت میشی!:4:

یعنی نفهمیدی واسه ادامه جمله ناراحت شدم نه این؟!:Smilebb (102):
من خودم جای یه استادیوم هواداری میکنم براتون!! :45:

The Royal Blues
20th November, 2012, 02:51 PM
شرمنده بابت نبودنم قبلش به بهنام گفته بودم یه هفته نیستم ولی از این به بعد سعی میکنم لایو ها رو باشم و جواب اونایی رو که میگن میلان طرفدار نداره رو بدم :4:

شاید تیم رو تدافعی بسته باشم ولی جدا خودمم فکر نمیکردم دیگه اینقد تدافعی بشه ! :4: به هر حال دفاع برا من خیلی مهمه تو لیگ های قبلی هم تیم هام خط دفاعی خیلی خوبی داشتن ولی خب خط حمله خوبی هم داشتن ! :4:

با این شرایط اگه یه بازی رو بتونم حتی 1-0 ببرم شانس صعود تیم بالا میره به هر حال باید دید چی پیش میاد .

بهنام لایو رو نمیتونی ساعت 9 بذاری ؟! تو این شبا 10 یکم دیر میشه .

پ.ن : نیلوفر مرسی که پرچم میلان رو بالا نگه داشتی ! :4:

Moh@mmad_67_b
20th November, 2012, 08:03 PM
به ناپولی و شخص هادی تبریک میگم این برد رو :53: به بهنام هم خسته نباشید میگم :53:

امیر مربی هم اخراج میکنی ؟! ببین من اعصاب ندارما یهو دیدی با لگد شوتت کردم اونور باشگاه :2mo5pow:

نیمه مربیان رو باختی :2mo5pow:

البته حمایت کاملم رو از امیر شرخر اعلام میکنم :4:

Chelsea Amir
20th November, 2012, 08:23 PM
یک جوی برای بازی سال پیش چلسی و ناپولی میخواستم بدم کلا :whoow:
بر میگردیم به بازیها اونم با تمام توان :img-pirate2:

Meysam
22nd November, 2012, 11:01 PM
در انتخابات بهترین مربی جهان در سال 2012 با کلیک روی لینک زیر شرکت کنید:

http://anjoman.parsfootball.com/showthread.php?t=6303&p=840917#post840917

هدف از ایجاد این نظرسنجی انتخاب بهترین مربی جهان در سال 2012 از دیدگاه اعضای انجمن های پارس فوتباله. از همه خواهش میکنم جدا از تعصبات باشگاهی و ملی به شایسته ترین مربی رای بدید. لازم به ذکره کاندیدهای نظرسنجی از روی لیست اعلامی فیفا گرفته شده و هیچ سلیقه شخصی و... در انتخاب کاندیدها لحاظ نشده. با این حال اگر فکر میکنید مربی دیگری که در لیست نیست شایسته ترین مربی جهان در سال 2012 هست، اسمشو بنویسید. رایتون مورد محاسبه قرار خواهد گرفت. نتایج این نظرسنجی به روی صفحه اصلی پارس فوتبال و از اونجا روی سایت های قطره، پارسیک و سایت های مختلف خبری دیگه خواهد رفت. به قید قرعه به یکی از افرادی که در نظرسنجی شرکت کرده اند جایزه ای در نظر گرفته خواهد شد.
مدت دایر بودن این نظر سنجی 10 روز خواهد بود. پس از اتمام این مدت نتایج اعلام خواهد شد.

Meysam
23rd November, 2012, 09:48 PM
در انتخابات بهترین دروازه بان جهان در سال 2012 با کلیک روی لینک زیر شرکت کنید:

http://anjoman.parsfootball.com/showthread.php?t=6304&p=841136#post841136

هدف از ایجاد این نظرسنجی انتخاب بهترین دروازه بان جهان در سال 2012 از دیدگاه اعضای انجمن های پارس فوتباله. از همه خواهش میکنم جدا از تعصبات باشگاهی و ملی به شایسته ترین دروازه بان رای بدید. لازم به ذکره کاندیدهای نظرسنجی از روی لیست اعلامی فیفا گرفته شده و هیچ سلیقه شخصی و... در انتخاب کاندیدها لحاظ نشده. با این حال اگر فکر میکنید دروازه بان دیگری که در لیست نیست شایسته ترین دروازه بان جهان در سال 2012 هست، اسمشو بنویسید. رایتون مورد محاسبه قرار خواهد گرفت. نتایج این نظرسنجی به روی صفحه اصلی پارس فوتبال و از اونجا روی سایت های قطره، پارسیک و سایت های مختلف خبری دیگه خواهد رفت. به قید قرعه به یکی از افرادی که در نظرسنجی شرکت کرده اند جایزه ای در نظر گرفته خواهد شد.

b3hNaM
25th November, 2012, 01:02 PM
خب بچه ها این چند روز هم گذشت دیگه تقریبا .
بازیهای روز چهارم رو دوشنبه هفته آینده ،‌ساعت 9 شب برگذار میکنیم . به درخواست بچه های البته یک ساعت آوردمش عقب تر .
از همین الآن تا یکشنبه هفته آینده فرصت دارین پلن بدین . دیر و زودش زیاد فرقی نمیکنه . الآن اعلام کردم که اگه کسی اون موقع نیست از الآن پلن بده .
مرسی :cap: فعلا .

b3hNaM
29th November, 2012, 11:20 PM
همچنان منتظر پلن های سبزتان هستیم :Smilebb (107):

ŞĄĤĘƁ
29th November, 2012, 11:25 PM
نیم فصل چقد طولانی شد ما پولمون تو اردوی ترکیه تموم شد :Smilebb (14):

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
1st December, 2012, 03:55 PM
بهنام یکشنبه تا چه ساعتی وقت داریم برای پلن دادن؟! من هنوز دارم روش کار میکنم...:Smilebb (31):

b3hNaM
1st December, 2012, 07:03 PM
تا 12 شب پلن بدین اشکال نداره .
بازیها رو کلا دوشنبه برگذار میکنم . خوردم به میان ترما وقت به شدت تنگه :4:

b3hNaM
2nd December, 2012, 10:47 PM
ناپولی و میلان و رئال ! پلن بدین زودتر باو :Smilebb (102):

ŞĄĤĘƁ
2nd December, 2012, 10:51 PM
منکه 3 شبه دادم :Smilebb (102): یهو سه هیچ اعلام نکنی :4: الان دوباره میدم

Chelsea Amir
2nd December, 2012, 11:33 PM
ناپولی و میلان و رئال ! پلن بدین زودتر باو :Smilebb (102):
من اعتراض دارم ! :img-gun:
من هم پلن ندادم ولی چرا اسم تیم من نیست :4:

Taj4ever
3rd December, 2012, 12:34 AM
من اعتراض دارم ! :img-gun:
من هم پلن ندادم ولی چرا اسم تیم من نیست :4:
تو کلا نخودی هستی اخه عزیزم :4:

Chelsea Amir
3rd December, 2012, 12:54 AM
به به کیویج خان :4:
فردا میخواهی چندتا گل نوش جون کنی :4:

b3hNaM
3rd December, 2012, 05:18 PM
سلام .
بازیها برگذار شده . احتمالا من ساعت 9 شب نیستم .
راس ساعت 9 امیر شرخر براتون لایو رو اجرا میکنه . عکسها و فایل متنی لایو رو دادم بهش براتون میذاره .
بیاین گناه داره این بچه . حالا من پوستم کلفت شده این نه :huh:
فعلا .

Chelsea Amir
3rd December, 2012, 06:25 PM
از همین الان گفته باشم ! هر کی ساعت 9 شب نباشه 3-0 بازنده شده :4:

Moh@mmad_67_b
3rd December, 2012, 07:30 PM
از همین الان گفته باشم ! هر کی ساعت 9 شب نباشه 3-0 بازنده شده :4:

اگه من نیام 3-0 خودمون میبازیم اونجوری که :4:

Chelsea Amir
3rd December, 2012, 08:31 PM
نه دیگه ! من خودم مسئول لایو هستم اون مشکلی نیست :4:

Chelsea Amir
3rd December, 2012, 10:03 PM
آغاز بازیها
تا دقیقه 15
بایرن مونیخ 0-0 بارسا
6 : موقعیت برای بارسا ... حرکت اینیستا ... در عرض برای ویا ... شوت عالی از ویا ... ولی با عکس العمل نوئر راهی کرنر میشه
13 : بازهم موقعیت برای بارسا ... حرکت عالی از مسی ... پشت محوطه میکاره برای اینیستا ... شوت اینیستا ... اما به بیرون میره

یوونتوس 0-0 میلان
12 : پاس در عمق بواتنگ برای لواندوفسکی ... که آفساید لواندوفسکی اعلام میشه
15 : به نظر میاد این بازی هم مثل سایر بازیهای این دو تیم خسته کننده خواهد بود :|

چلسی0 -0 ناپولی
3 : شروع طوفانی برای ناپولی ... حرکت عالی رونالدینیو ... رو به جلو برای کاوانی ... شوت کاوانی ... اما بلوکه میشه توپش و بر میگرده
11 : حالا موقعیت برای چلسی ... حرکت از داوید لوییز ... در عرض برای اتوئو ... چرخش و شوت اتوئو ... بلوکه میشه .. توپش میرسه به روبن ... اما داور آفساید روبن رو اعلام میکنه

لیورپول 0-1 رئال مادرید
9 : سانتر نانی روی دروازه و ضربه سر بنزما ... که به بیرون میره
12 : موقعیت برای رئال ... پاس رونالدو به عقب پشت محوطه و ضربه زمینی و مهار نشدنی بنزما ... و گللللل ... گل اول برای رئال به ثمر میرسه

پ.ن پیش بازی هم نداشتیم :4:

ŞĄĤĘƁ
3rd December, 2012, 10:05 PM
وای امیر تا حالا کجا بودی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :lol::lol:

Chelsea Amir
3rd December, 2012, 10:09 PM
شرمنده یک کم دیر شد ! میخواستم خودم پیش بازی از خودم در کنم که دیدم اصلا انشام خوب نیست :Smilebb (70)::biggrin:

Taj4ever
3rd December, 2012, 10:13 PM
شاید 3 بازی اولمون رو باخته باشیم اما اینو تو مختون حک کنید که شیر همون شیره همچنان...
شرخر تو بازی رفت من رو نبردی ارسلان رو بردی...امار 100% باخت رو داری در برابر سرور و سالارت :4:

Chelsea Amir
3rd December, 2012, 10:15 PM
فکر کردم بازیهای برگشت دقیقا شبیه به بازیهای رفت هستش ! جان خودم فکر کردم با مسعود بازی دارم ها :2:
مسعود چایدی ؟:4: بر فرض که نخواهیم بازی رفت را حساب کنیم ! دو فصل پیش باختت 4-3 و بازی ناپولی و تاتنهام را که یادت میاد :biggrin:

Chelsea Amir
3rd December, 2012, 10:15 PM
تا دقیقه 30
بایرن مونیخ 0-0 بارسا
6 : موقعیت برای بارسا ... حرکت اینیستا ... در عرض برای ویا ... شوت عالی از ویا ... ولی با عکس العمل نوئر راهی کرنر میشه
13 : بازهم موقعیت برای بارسا ... حرکت عالی از مسی ... پشت محوطه میکاره برای اینیستا ... شوت اینیستا ... اما به بیرون میره
30 : توپ و میدان کاملا در اختیار بازیکنان بارساست ... اما اونا اونطور که باید از موقعیت هاشون استفاده نمیکنن ... تا اینجا هنوز رنگ کت و شلوار والدز رو هم ندیدیم

یوونتوس 0-0 میلان
15 : به نظر میاد این بازی هم مثل سایر بازیهای این دو تیم خسته کننده خواهد بود :|
21 : موقعیت برای یووه ... پاس ووچینیچ و فرار فالکائو ... عالی جلو میره .. تا شیش قدم همرو جا میذاره و شوت میزنه ... اما لوریس توپشو راهی کرنر میکنه
25 : دو کرنر متوالی برای یووه هیچ نتیجه ای نداره
30 : مارکیزیو پشت محوطه ... توپشو میزنن ... در برگشت شوت آسامواه ... که با اختلاف زیاد به بیرون میره-
چلسی0 -0 ناپولی
3 : شروع طوفانی برای ناپولی ... حرکت عالی رونالدینیو ... رو به جلو برای کاوانی ... شوت کاوانی ... اما بلوکه میشه توپش و بر میگرده
11 : حالا موقعیت برای چلسی ... حرکت از داوید لوییز ... در عرض برای اتوئو ... چرخش و شوت اتوئو ... بلوکه میشه .. توپش میرسه به روبن ... اما داور آفساید روبن رو اعلام میکنه
30 : بازی متعادله اما بازیکنان ناپولی به نسبت تهاجمی تر بازی میکنن...
لیورپول 1-2 رئال مادرید
12 : موقعیت برای رئال ... پاس رونالدو به عقب پشت محوطه و ضربه زمینی و مهار نشدنی بنزما ... و گللللل ... گل اول برای رئال به ثمر میرسه
: پاس رو به جلوی چیپ و عالی از رونالدو ... فرار بنزما ... تک به تک با رینا که از دروازه بیرون میاد ... و توپشو بر میگردونه هرطور هست
20 : ضربه آزاد پشت محوطه برای رئال ... رونالدو میزنه ... عالی هم میزنه اما رینا توپشو راهی کرنر میکنه
26 : موقعیت بازهم برای رئال ... حرکت عالی نانی و سانتر روی دروازه ... بر میگردونن مدافعین لیورپول ... در برگشت شوت اسین از راه خیلی دور ... فنی و عالی میزنه و توی دروازه ... یه سوپر گل برای رئال اختلافو دو برابر میکنه
29 : موقعیت برای لیورپول که حالا بعد از گل دوم جلو کشیده ... حرکت جروینیو ... سانتر کوتاه برای آگرو ... چرخش و ضربه عالی از آگرو ... توپش به تیر افقی میخوره و وارد دروازه میشه ... گلللللل... عجب بازی شده این بازی !!!-

ŞĄĤĘƁ
3rd December, 2012, 10:21 PM
تو بازی بارسا و بایرن موقعیت برای یووه وای عجب موقعیتی :lol::lol:

اهههههه گل نمیخوردم نمیشد یه توپ میاد یه گل میخورم

Taj4ever
3rd December, 2012, 10:21 PM
بایرن مونیخ 0-0 بارسا

21 : موقعیت برای یووه ... پاس ووچینیچ و فرار فالکائو ... عالی جلو میره .. تا شیش قدم همرو جا میذاره و شوت میزنه ... اما لوریس توپشو راهی کرنر میکنه
30 : مارکیزیو پشت محوطه ... توپشو میزنن ... در برگشت شوت آسامواه ... که با اختلاف زیاد به بیرون میره
هاع؟
یووه؟ بایرن؟ شیب؟ دووشواری؟ :4:

شرخر حالا 90% باخت رو که داری:4: منم فک میکردم با خودت بازی دارم.

Chelsea Amir
3rd December, 2012, 10:29 PM
پایان نیمه اول
بایرن مونیخ 0-0 بارسا
30 : توپ و میدان کاملا در اختیار بازیکنان بارساست ... اما اونا اونطور که باید از موقعیت هاشون استفاده نمیکنن ... تا اینجا هنوز رنگ کت و شلوار والدز رو هم ندیدیم
40 : موقعیت برای بارسا ... حرکت عالی از مسی پشت محوطه ... میکاره برای سانچز ... تک به تک و شوت ... اما توپشو نوئر هرطوری هست میزنه
43 : بازهم بارسا روی ضربه کرنر ...توپ رو بر میگردونن بایرنی ها ... در برگشت شوت آلبا ... اینبار هم نوئر در دو ضرب توپو میگیره
45 : سوت پایان نیمه اول ... بازی کم موقعیتی رو شاهد نبودیم ... بارسا همه کار کرد که خودشو در گروه حفظ کنه اما تا اینجا نتونست ... باید دید با این سبک بازی نیمه دوم کاری از پیش میبرن یا نه ... نوئر در این نیمه واقعا تیمشو نجات داد-
یوونتوس 0-0 میلان
30 : مارکیزیو پشت محوطه ... توپشو میزنن ... در برگشت شوت آسامواه ... که با اختلاف زیاد به بیرون میره-
38 : پاس عالی فالکائو و فرار ووچینیچ ... روی خط محوطه شوت رو میزنه ... بازهم به بیرون میره
45 : سوت پایان نیمه اول ... به نسبت بازی بدی رو شاهد نبودیم ... میلان هیچ موقعیتی نداشت و یووه هم زیاد شوت نزد اما بازی سریع و جالبی بود !-
چلسی1 -0 ناپولی
40 : امروز بازی به شدت جذاب تری از این دو تیم انتظار داشتیم اما ظاهرا اینطور پیش نمیره ... دو تیم خوب و حساب شده بازی میکنن اما احتیاطی که در بازی هست باعث میشه موقعیت خوبی نداشته باشیم
44 : ضد حمله برای چلسی ... حرکت عالی از ریبری ... در عرض پشت محوطه برای اتوئو ... یه چرخش و شوت اتوئو ... و توی دروازه ... گلل برای چلسی ... چه وقتی هم گل میزنن
45 : در این نیمه میشه گفت ناپولی اگه از چلسی بهتر نبوده باشه بدتر نبود اما واقعا در زدن ضربات آخر بی دقتی کردن . باید دید نیمه دوم چه اتفاقی میقته-
لیورپول 1-2 رئال مادرید
: پاس رو به جلوی چیپ و عالی از رونالدو ... فرار بنزما ... تک به تک با رینا که از دروازه بیرون میاد ... و توپشو بر میگردونه هرطور هست
20 : ضربه آزاد پشت محوطه برای رئال ... رونالدو میزنه ... عالی هم میزنه اما رینا توپشو راهی کرنر میکنه
26 : موقعیت بازهم برای رئال ... حرکت عالی نانی و سانتر روی دروازه ... بر میگردونن مدافعین لیورپول ... در برگشت شوت اسین از راه خیلی دور ... فنی و عالی میزنه و توی دروازه ... یه سوپر گل برای رئال اختلافو دو برابر میکنه
29 : موقعیت برای لیورپول که حالا بعد از گل دوم جلو کشیده ... حرکت جروینیو ... سانتر کوتاه برای آگرو ... چرخش و ضربه عالی از آگرو ... توپش به تیر افقی میخوره و وارد دروازه میشه ... گلللللل... عجب بازی شده این بازی !!!
39 : ضد حمله برای رئال در خلاف جهت جریان بازی ... لیورپول جلو کشیده برای گل تساوی که رئالیا جلو میان .. پاس در عمق عالی کاکا و فرار بنزما ... خودش جلو میره ... تک به تک با رینا ... اما ضربشو بد میزنه و رینا توپشو بر میگردونه
44 : موقعیت برای لیورپول ... حرکت عالی از جروینیو ... خودش شوت هم میزنه که کاسیاس راهی کرنر میکنه
45 : سوت پایان نیمه اول ... رئال همه کاره بازی بود اما بعد از گل دوم هنوز اونا در شوک گل بودن که جریان بازی رو به لیورپول واگذار کردن ... باید دید نیمه دوم لیورپول میتونه به بازی خوبش ادامه بده
پ.ن : هادی :10:

SHS
3rd December, 2012, 10:33 PM
نگو که بازم دارم به دوران بدشانسی بر میگرم :4:

این امیر خالی بند حتماً یه دستی تو لایو برده :4: وگرنه الا باید 3-4 تا میزدیم

unexi
3rd December, 2012, 10:34 PM
اصن 9خیلی ساعته بیخودیه هرچیکاره ساعت 9تا 10 برا آدم پیش میاد. من دوسش ندارم. :angry:

ماشالله داوود. تیمو تو بازی با میلان متحول کردیو اما هنوز هم تو گلزنی شبیه فالکائوایم :Smilebb (97):

میلان ضد فوتبال:nish: بازم اومده مساوی بگیره مثل ایتالیا سال 90 با 10 تامساوی بره بالا فقط. خجالت هم نمی کشه:nish:

Chelsea Amir
3rd December, 2012, 10:38 PM
نگو که بازم دارم به دوران بدشانسی بر میگرم :4:

این امیر خالی بند حتماً یه دستی تو لایو برده :4: وگرنه الا باید 3-4 تا میزدیم
چطوری سولاخی :4:
حیف دیگه دست بردن تو لایو تو حیطه وظایفم نیست مگرنه تا حالا میلرس هتریک را هم گذشته بود ازش :4:

Chelsea Amir
3rd December, 2012, 10:40 PM
تا دقیقه 60 ....
بایرن مونیخ 0-1 بارسا
40 : موقعیت برای بارسا ... حرکت عالی از مسی پشت محوطه ... میکاره برای سانچز ... تک به تک و شوت ... اما توپشو نوئر هرطوری هست میزنه
43 : بازهم بارسا روی ضربه کرنر ...توپ رو بر میگردونن بایرنی ها ... در برگشت شوت آلبا ... اینبار هم نوئر در دو ضرب توپو میگیره
45 : سوت پایان نیمه اول ... بازی کم موقعیتی رو شاهد نبودیم ... بارسا همه کار کرد که خودشو در گروه حفظ کنه اما تا اینجا نتونست ... باید دید با این سبک بازی نیمه دوم کاری از پیش میبرن یا نه ... نوئر در این نیمه واقعا تیمشو نجات داد
45 : نیمه دوم بایرن تغییر تاکتیک میده .. دی ناتاله به جای گوستاوو به بازی میاد و بایرن تهاجمی تر میشه
51 : موقعیت برای بارسا ... حرکت عالی از اینیستا .. خودش جلو میره ... ویدیچ در مقابلشه ... یه پاس عرضی برای سانچز ... شوت الکسیس ... و توی دروازه ... اینبار نوئر مغلوب میشه و بایرن بلاخره گل رو میخوره
60 : موقعیت برای بایرن ... پاس به جلو فن پرسی و حرکت زلاتان ... یه شوت سنگین از پشت محوطه ... عالی میزنه اما والدز هم با یه عکس العمل زیبا توپشو راهی کرنر میکنه-
یوونتوس 0-0 میلان
38 : پاس عالی فالکائو و فرار ووچینیچ ... روی خط محوطه شوت رو میزنه ... بازهم به بیرون میره
45 : سوت پایان نیمه اول ... به نسبت بازی بدی رو شاهد نبودیم ... میلان هیچ موقعیتی نداشت و یووه هم زیاد شوت نزد اما بازی سریع و جالبی بود !
60 : این نیمه هم بازی مثل نیمه قبله ... با این تفاوت که میلان داره بهتر بازی میکنه اما هنوزم موقعیتی خلق نکردن
چلسی1 -0 ناپولی
40 : امروز بازی به شدت جذاب تری از این دو تیم انتظار داشتیم اما ظاهرا اینطور پیش نمیره ... دو تیم خوب و حساب شده بازی میکنن اما احتیاطی که در بازی هست باعث میشه موقعیت خوبی نداشته باشیم
44 : ضد حمله برای چلسی ... حرکت عالی از ریبری ... در عرض پشت محوطه برای اتوئو ... یه چرخش و شوت اتوئو ... و توی دروازه ... گلل برای چلسی ... چه وقتی هم گل میزنن
45 : در این نیمه میشه گفت ناپولی اگه از چلسی بهتر نبوده باشه بدتر نبود اما واقعا در زدن ضربات آخر بی دقتی کردن . باید دید نیمه دوم چه اتفاقی میقته
50 : موقعیت برای ناپولی ... حرکت عالی رونالدینیو .. در عرض برای ماجیو ... شوتش رو میزنه ماجیو ... واقعا مماس با تیر عمودی توپش به بیرون میره ...شانس آورد چلسی
58 : بازهم موقعیت برای ناپولی ... اینبار حرکت عالی کاوانی ... پاس میده به ماجیو ... فرار ماجیو و تک به تک ... این بار هم توپشو هارت میزنه ... ماجیو بازهم موقعیت از دست میده
لیورپول 1-3 رئال مادرید
29 : موقعیت برای لیورپول که حالا بعد از گل دوم جلو کشیده ... حرکت جروینیو ... سانتر کوتاه برای آگرو ... چرخش و ضربه عالی از آگرو ... توپش به تیر افقی میخوره و وارد دروازه میشه ... گلللللل... عجب بازی شده این بازی !!!
39 : ضد حمله برای رئال در خلاف جهت جریان بازی ... لیورپول جلو کشیده برای گل تساوی که رئالیا جلو میان .. پاس در عمق عالی کاکا و فرار بنزما ... خودش جلو میره ... تک به تک با رینا ... اما ضربشو بد میزنه و رینا توپشو بر میگردونه
44 : موقعیت برای لیورپول ... حرکت عالی از جروینیو ... خودش شوت هم میزنه که کاسیاس راهی کرنر میکنه
45 : سوت پایان نیمه اول ... رئال همه کاره بازی بود اما بعد از گل دوم هنوز اونا در شوک گل بودن که جریان بازی رو به لیورپول واگذار کردن ... باید دید نیمه دوم لیورپول میتونه به بازی خوبش ادامه بده
51 : موقعیت برای رئال... رونالدو در میانه های میدان صاحب توپه ... یه پاس فوق العاده به جلو برای نانی ... مدافعین لیورپول کامل جا میمونن ... شوت نانی از نزدیکی های نقطه پنالتی و گللللل ... رئال حالا دوباره یه نفس راحتی میکشه
60 : این نیمه رئال داره خیلی بهتر بازی رو کنترل میکنه و ضد حمله های خطرناکی هم میزنه ... لیورپول باید فکری کنه به حال تیمش تا دیر نشده-

پ.ن : بازیها را دیگه 10 دقیقه یک بار میگذارم تا ساعت 10 تمام بشه :23:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
3rd December, 2012, 10:43 PM
ای بابا لایو مگه 10 نبود؟!:tired:

امیر شرخر دست نبری تو نتیجه ما ، این بازی زیر 2 تا بزنیم تقصیره توئه!:Smilebb (71):

SHS
3rd December, 2012, 10:46 PM
چطوری سولاخی :4:
حیف دیگه دست بردن تو لایو تو حیطه وظایفم نیست مگرنه تا حالا میلرس هتریک را هم گذشته بود ازش :4:

چه کیفی هم داری میکین الان :4: تو که تیمیت هیچی نمیشه مگر اینکه از نفوذ خودت استفاده منی :4:

ŞĄĤĘƁ
3rd December, 2012, 10:47 PM
مرسی امیرررررررررررررررررررر

کمی خیالم راحت شد ولی نباید گل میخوردم این امین تا حالا پیداش نشد

داود علی منتظر شیش تایی شدن باشید :Smilebb (14):

Chelsea Amir
3rd December, 2012, 10:49 PM
تا دقیقه 75 ....
بایرن مونیخ 0-1 بارسا
45 : سوت پایان نیمه اول ... بازی کم موقعیتی رو شاهد نبودیم ... بارسا همه کار کرد که خودشو در گروه حفظ کنه اما تا اینجا نتونست ... باید دید با این سبک بازی نیمه دوم کاری از پیش میبرن یا نه ... نوئر در این نیمه واقعا تیمشو نجات داد
45 : نیمه دوم بایرن تغییر تاکتیک میده .. دی ناتاله به جای گوستاوو به بازی میاد و بایرن تهاجمی تر میشه
51 : موقعیت برای بارسا ... حرکت عالی از اینیستا .. خودش جلو میره ... ویدیچ در مقابلشه ... یه پاس عرضی برای سانچز ... شوت الکسیس ... و توی دروازه ... اینبار نوئر مغلوب میشه و بایرن بلاخره گل رو میخوره
60 : موقعیت برای بایرن ... پاس به جلو فن پرسی و حرکت زلاتان ... یه شوت سنگین از پشت محوطه ... عالی میزنه اما والدز هم با یه عکس العمل زیبا توپشو راهی کرنر میکنه
65 : بایرن حالا داره بیشتر حمله میکنه ... 2 ضربه کرنر هم در همین دقایق زدن که ثمری نداشته
69 : حالا هالک بجای سانچز زننده تک گل بازی به بازی میاد
74 : موقعیت برای بارسا ... پاس واکر پشت محوطه و شوت خطرناک اینستا ... ولی بلوکه میشه توپش
یوونتوس 0-0 میلان
45 : سوت پایان نیمه اول ... به نسبت بازی بدی رو شاهد نبودیم ... میلان هیچ موقعیتی نداشت و یووه هم زیاد شوت نزد اما بازی سریع و جالبی بود !
60 : این نیمه هم بازی مثل نیمه قبله ... با این تفاوت که میلان داره بهتر بازی میکنه اما هنوزم موقعیتی خلق نکردن
61 : ضد حمله برای یووه ... حرکت خودخواهانه بالوتلی و شوت از راه دور که به بیرون میره
75 : این دو تیم خجالت نمیکشن ! توپ بیرون نمیره تعویضا انجام بشه :|
76 : بلاخره پاتو و گوتزه برای میلان به بازی میان ...-
چلسی1 -1 ناپولی
45 : در این نیمه میشه گفت ناپولی اگه از چلسی بهتر نبوده باشه بدتر نبود اما واقعا در زدن ضربات آخر بی دقتی کردن . باید دید نیمه دوم چه اتفاقی میقته
50 : موقعیت برای ناپولی ... حرکت عالی رونالدینیو .. در عرض برای ماجیو ... شوتش رو میزنه ماجیو ... واقعا مماس با تیر عمودی توپش به بیرون میره ...شانس آورد چلسی
58 : بازهم موقعیت برای ناپولی ... اینبار حرکت عالی کاوانی ... پاس میده به ماجیو ... فرار ماجیو و تک به تک ... این بار هم توپشو هارت میزنه ... ماجیو بازهم موقعیت از دست میده
64 : لمپارد بجای روبن برای چلسی به بازی میاد
69 : ناپولی دروازه چلسی رو به توپ بسته ... موقعیت پشت محوطه برای دروسی ... شوتش بلوکه میشه ... در برگشت شوت اینلر ... اما هارت توپشو راهی کرنر میکنه
70 : ضربه کرنر رو همسیک میزنه ... عالی به تیر یک .. ضربه سر کاوانی ... و گلللللل ... ناپولی بلاخره بازی رو مساوی میکنه
74 : حرکت سریع بازیکنان چلسی ... حرکت اسنایدر از راست ... پاس به بیرون برای اتوئو و شوت تک ضرب اتوئو ... اما توپش رو بر میگردونن مدافعین ناپولی
لیورپول 1-6 رئال مادرید
51 : موقعیت برای رئال... رونالدو در میانه های میدان صاحب توپه ... یه پاس فوق العاده به جلو برای نانی ... مدافعین لیورپول کامل جا میمونن ... شوت نانی از نزدیکی های نقطه پنالتی و گللللل ... رئال حالا دوباره یه نفس راحتی میکشه
60 : این نیمه رئال داره خیلی بهتر بازی رو کنترل میکنه و ضد حمله های خطرناکی هم میزنه ... لیورپول باید فکری کنه به حال تیمش تا دیر نشده
61 : باز هم موقعیت برای رئال و بازهم ضد حمله ... حرکت بنزما و پاس برای نانی ... سر ضرب میکاره برای رونالدو ... شوت سنگین رونالدو و گلللللل ... گل چهارم رو هم میزنه رئال و کار لیورپول رو دیگه تموم میکنه
64 : بازهم رئال ... اینبار هم حرکت نانی ... سانتر به دهانه دروازه و ضربه سر بنزما ... و گل پنجم !!!! رئال داره لیورپوله از هم پاشیده رو بدجوری در هم میکوبه ...
67 : بازهم موقعیت برای رئال .... پاس به جلوی رونالدو و فرار بنزما ... بازهم تک به تک و گلللللل ... هت تریک بنزما ... انگار لیورپول اصلا دفاع نداره !
69 : تعویض برای لیورپول ... سوارز برای لیورپول به بازی میاد
75 : فکر نمیکنم کاری مونده باشه که رئال نکرده باشه با لیورپول ... حالا دیگه دارن بازی رو کنترل میکنن ولی همچنان هم زهر دار نشون میدن در ضد حملات

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
3rd December, 2012, 10:53 PM
ی حمله نداشته این میلان ِ ضد فوتبال ، بابا بحرین بازی هم حدی داره خدائی!:tired:

خالو ببین چه تیمی ساختم ، حیف که بدون نتیجه بوده تا این دقیقه ، انشالله حق به حق دار که ما هستیم برسه!

ŞĄĤĘƁ
3rd December, 2012, 10:54 PM
بقول گزارشگر گیلان و گللللللللللل وگللللللللللل وگللللللللللل اقا از الان دیگه از این به بعد امیر مسئول لایو هست بهنام بازنشسته شد :lol::lol::lol::lol::lol: امین استقلال پیوندتان مبارک :lol::lol:

unexi
3rd December, 2012, 11:00 PM
شرخر این لایوت اصلا هیجان نداره جیشیدی تو لایو:Smilebb (71):

بهنامم خواستاره نتیجه گیری میلانه:cry:

داوود پاتو بچه غول اومد تو بازی:cry::cry::cry:

Chelsea Amir
3rd December, 2012, 11:00 PM
پایان بازیها
بایرن مونیخ 1-2 بارسا
60 : موقعیت برای بایرن ... پاس به جلو فن پرسی و حرکت زلاتان ... یه شوت سنگین از پشت محوطه ... عالی میزنه اما والدز هم با یه عکس العمل زیبا توپشو راهی کرنر میکنه
65 : بایرن حالا داره بیشتر حمله میکنه ... 2 ضربه کرنر هم در همین دقایق زدن که ثمری نداشته
69 : حالا هالک بجای سانچز زننده تک گل بازی به بازی میاد
74 : موقعیت برای بارسا ... پاس واکر پشت محوطه و شوت خطرناک اینستا ... ولی بلوکه میشه توپش
81 : موقعیت برای بارسا ... حرکت عالی ویا و توپگیری از مدافع بایرن ... پاس برای مسی ... تک به تک با نوئر ... ولی بازهم نوئر مسی رو ناکام میذاره و توپشو به هر بدبختی هست میگیره ! نوئر بوفون شده امروز !!!
85 : موقعیت برای بارسا ... حرکت مسی ... یک و دو با هالک ... پاس در عمق عالی حالک و فرار مسی ... تک به تک و شوته سر ضرب از مسی ... و گللللل. بارسا گل دوم رو هم میزنه بلاخره و خیالشو راحت میکنه
90 : موقعیت برای بایرن ... حرکت ون پرسی ... پاس میده برای زلاتان ... پشت محوطه میکاره برای رونی و یه شوت عالی از رونی ... که والدز تو خواب هم نمیتونه این توپو بگیره و گلللل ... بایرن حالا اختلافو به یک گل میرسونه
90 : و سوت پایان بازی ... بارسایی که 3 بازی اول براش کابوس وار بود حالا هرطور هست دوباره خودشو به مسابقات بر میگردونه .. امروز خیلی خوب بازی کردن و شاید حقشون نتیجه بهتری هم بود

یوونتوس 0-1 میلان
61 : ضد حمله برای یووه ... حرکت خودخواهانه بالوتلی و شوت از راه دور که به بیرون میره
78 : موقعیت برای میلان ... حرکت شورلا از چپ ... پاس عرضی برای پاتو ... چرخش و شوت پاتو ... بوفون رو حسابی غافلگیرمیکنه و گللللل .... تعویض طلایی میلان میشه حالا پاتو
79 : حالا یووه هم تغییر تاکتیک میده ... کاسانو برای یووه به بازی میاد و به شدت هم یووه تهاجمی میشه
84 : موقعیت برای یووه ... پاس آسامواه و حرکت عالی کاسانو ... دفاع میلان رو بهم میریزه و شوت میکنه ... اما لوریس توپشو راهی کرنر میکنه تا کاسانو در این بازی کار پاتو رو تکرار نکنه
85 : فارفان به جای شورله به عنوان آخرین تعویض میلان به بازی میاد
89 : ضد حمله برای میلان ... پاس گوتزه برای مونتولیوو و شوت مونتولیوو ... که بوفون توپشو بر میگردونه
90 : سوت پایان بازی ... در بازیهایی مثل این همه چی برابره اما میشه گفت میلان امروز نیمه مربیان رو برد و 3 امتیاز شیرین رو گرفت ... باید دید یووه میتونه در دو بازی آینده خودشو دوباره به رقبا برسونه یا نه ...

چلسی1 -1 ناپولی
64 : لمپارد بجای روبن برای چلسی به بازی میاد
69 : ناپولی دروازه چلسی رو به توپ بسته ... موقعیت پشت محوطه برای دروسی ... شوتش بلوکه میشه ... در برگشت شوت اینلر ... اما هارت توپشو راهی کرنر میکنه
70 : ضربه کرنر رو همسیک میزنه ... عالی به تیر یک .. ضربه سر کاوانی ... و گلللللل ... ناپولی بلاخره بازی رو مساوی میکنه
74 : حرکت سریع بازیکنان چلسی ... حرکت اسنایدر از راست ... پاس به بیرون برای اتوئو و شوت تک ضرب اتوئو ... اما توپش رو بر میگردونن مدافعین ناپولی
87 : موقعیت برای ناپولی که برای 3 امتیاز خیز برداشته دیگه ... حرکت عالی رونالدینیو ... پاس به بیرون برای همسیک ... ضربه عالی همسیک به گوشه دروازه ... اما هارت با یه سوپر سیو توپو راهی کرنر میکنه ... عالی گرفت توپو در این صحنه ... شاید دروازبانی مثل والدز این توپ رو خیلی راحت گل میخورد !
90 : و سوت پایان بازی ... نیمه دوم خیلی زیباتر از نیمه اول بود ولی در نهایت دو تیم به نتیجه تساوی رضایت دادن تا کار در این گروه هم به نوعی گره بخوره
لیورپول 1-6 رئال مادرید
60 : این نیمه رئال داره خیلی بهتر بازی رو کنترل میکنه و ضد حمله های خطرناکی هم میزنه ... لیورپول باید فکری کنه به حال تیمش تا دیر نشده
61 : باز هم موقعیت برای رئال و بازهم ضد حمله ... حرکت بنزما و پاس برای نانی ... سر ضرب میکاره برای رونالدو ... شوت سنگین رونالدو و گلللللل ... گل چهارم رو هم میزنه رئال و کار لیورپول رو دیگه تموم میکنه
64 : بازهم رئال ... اینبار هم حرکت نانی ... سانتر به دهانه دروازه و ضربه سر بنزما ... و گل پنجم !!!! رئال داره لیورپوله از هم پاشیده رو بدجوری در هم میکوبه ...
67 : بازهم موقعیت برای رئال .... پاس به جلوی رونالدو و فرار بنزما ... بازهم تک به تک و گلللللل ... هت تریک بنزما ... انگار لیورپول اصلا دفاع نداره !
69 : تعویض برای لیورپول ... سوارز برای لیورپول به بازی میاد
75 : فکر نمیکنم کاری مونده باشه که رئال نکرده باشه با لیورپول ... حالا دیگه دارن بازی رو کنترل میکنن ولی همچنان هم زهر دار نشون میدن در ضد حملات
89 : موقعیت برای لیورپول ... شوت از راه دور فابرگاس ... که کاسیاس توپشو بر میگردونه
89 : بلاخره توپ بیرون میره و پاستوره و گومز برای رئال به بازی میان
90 : سوت پایان بازی ... یه جشنه درست و حسابی برای رئال و یه نتیجه دراماتیک برای لیورپول ... حالا همونقدر که رئال کارشو برای صعود راحت کرد , لیورپول دیگه صعودش خیلی سخت شده
فایل آمار بازیها
http://up.behtarin.com/uploads/8edf95f68d1.rar
خسته نباشید بچه ها :67:

Chelsea Amir
3rd December, 2012, 11:03 PM
چه پیش بینی کرد این یونسی :Smilebb (71):
من که اول کار گفتم هر کی تو لایو نباشه میبازه :4: هادی هم شانسش گفت وسط لایو اومد مگرنه شقش میکردم :4:
فقط نمیدونم چرا حواسم نبود رضا نیست ! شرمنده اشتباهی شد چپکی بازوندم یوونتوس را :Smilebb (71):
یونس ببین این داوود چه تیمی درست کرده ! حالشو ببر :Smilebb (71):
آفرین صاحب . دیگه هر وقت من لایو کنم این صاحب نیشش باز میشه :4:
خسته نباشید بچه ها ! حداقل تو این لایو نسبت به لایوهای بهنام شلوغتر بود :biggrin:

Taj4ever
3rd December, 2012, 11:04 PM
اره شیر هنوز همون شیره...

به بهنام و شرخر و باقی بچه ها خسته نباشید میگم.

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
3rd December, 2012, 11:05 PM
در بازیهایی مثل این همه چی برابره

بابا ی توپ آوردن زدن تو گل کجاش برابر بود!:tired:

این همه حمله کن هیچی ، ی توپ آوردن کردن تو گل ، از تف به این شانس!:tired:

پ ن::tired:

SHS
3rd December, 2012, 11:12 PM
امیر :14:

خیلی خوش شانسی ، چلسی واقعی همینه :4: مرتیکه اتوبوسی :4: خسته نباشی

Chelsea Amir
3rd December, 2012, 11:16 PM
باوووو کلا سه تا کرنر زدی فکر کردی جایی خبریه :Smilebb (14): اصلا ضربات شروع مججد گل حساب نمیشه :biggrin:
شانست گفت من برای بازی با بارسا پلن دادم ! :Smilebb (97):سولاخی

unexi
3rd December, 2012, 11:21 PM
انقدر از این پاتو گل خوردم که میدونم چه خالی بندیه:cry:

داوود واقعا دستو بالش تنگه واسه اجرای تاکتیک مورد نظرش. اون بهترینه تو نوع خودش. همیشه بدشنانسی میاره همه جا حتی توی فروم. آی لاو یو بیبی ای تراست فور اور یو عشقم:Smilebb (41):

فکر میکنم دیگه کاملا حذف شدیم. این تیمه میلان که من میبینم تو دوتا بازی بعدیشم حداقل 0-0 میکنه میره بالا:4: رئالم که رفته بالا. واقعا مهم بالا رفتن قهرمانی و اینا نیست مهم اینه که به بازیکنا و کسایی اعتماد کنی که دوسشون داری این شباهتو روحیه رو تو رضا هم میبینم. واسه همین از این حذف ناراضی نیستم. برای میلان هم آرزوی موفقیت میکنم.

از داوود ، بهنام و امیر و همه کسایی که بودن تشکر میکنم :53::53::53:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
3rd December, 2012, 11:21 PM
خسته نباشی امیر اما عجب دست نحسی داشتی!:crazy:

ای اَخ تو این شانس که هم تو دنیای واقعی تیمم باخت و هم مجازی!:tired:

خالو شرمنده!http://anjoman.parsfootball.com/images/smilies/2004/cry.gif

ŞĄĤĘƁ
3rd December, 2012, 11:23 PM
خسته نباشید به امیر و بهنام و همه بچه ها مخصوصا به داود و علی که در استانه حذفن :Smilebb (71):

Moh@mmad_67_b
3rd December, 2012, 11:52 PM
امیر خسته نباشی :53:

بازی رو مساوی کردیم در روزی که همین مساوی هم غنیمتی بود .

امیدوارم بازی های بعدی بهتر باشیم .

b3hNaM
4th December, 2012, 12:54 AM
خب . با تشکر از امیر .
لطفا تا 5 شنبه ساعت 12 شب همه پلن هاتون رو ارسال کنید .
جمعه ساعت 10 شب لایو اسکور روز پنجم خواهد بود .

اسکور برد هم فردا آپدیت میکنم ایشالا .
فعلا .

Tesoke
4th December, 2012, 02:44 PM
این نامردیه bad_egg من نمی تونم بازی تیم رو ببینم و نمی فهمم اشکالش کجاس :Smilebb (97):

همین کم داشتیم صاحب که نمیدونه فوتبال چیه بمون متلک بندازه :47:

تشکر از بهنام ، از هفته بعد تیم متحول شده ای رو می بینید :Smilebb (84):

The Royal Blues
4th December, 2012, 02:59 PM
خسته نباشید میگم به امیر بابت لایو و تشکر از بهنام :53:

دیشب اصن حواسم به لایو نبود فقط نتایج آخر بازی ها رو دیدم ! بهترین نتیجه ممکن رو تیم تونست بگیره و شانس صعودش بالاتر رفت ولی هنوزم چیزی قطعی نیست . از دفاع تیم واقعا راضیم امیدوارم تا آخر همینطوری ادامه بدن .

به علی و داوود هم خسته نباشید میگم :53:

ŞĄĤĘƁ
4th December, 2012, 03:37 PM
همین کم داشتیم صاحب که نمیدونه فوتبال چیه بمون متلک بندازه :47:

تشکر از بهنام ، از هفته بعد تیم متحول شده ای رو می بینید :Smilebb (84):

:Smilebb (104)::Smilebb (102)::4::4: حذف شدی رفت

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
4th December, 2012, 04:47 PM
آقا این جدول رده بندی و گلزنان و کارت ها و ... تا این هفته رو از کجا میشه دید؟!:huh:

من تو اسکوربرد فقط تا هفته دوم رو دیدم وجود داره...

Chelsea Amir
7th December, 2012, 12:58 PM
کجایی بهنام ؟
شب بیایم لایو یا نه :lightbulb:

b3hNaM
7th December, 2012, 04:55 PM
شب بیاین لایو . امیر براتون لایو میکنه :4:
امیر تا ساعت 7-8 همه چی رو مثل هفته قبل برات میفرستم .

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
7th December, 2012, 05:54 PM
آقا لایو ساعت 10 هست دیگه!؟

امیر اطلاع رسانی کن...:40:

b3hNaM
7th December, 2012, 06:05 PM
آره همون 10 هست . چون این هفته که 9 بود هم تغییری در افراد حاضر نداشتیم :4:
شایدم خودم لایو کنم . تا ساعت 7 میگم کی لایو میکنه . ولی لایو ساعت 10 هست .

ŞĄĤĘƁ
7th December, 2012, 06:38 PM
واییییییییییییی یه هفته ما میخوایم 9 باشه کردین 10 من که نیستم کلاه پهلوی داره نمیام ولی 6تا میزنم :4:

b3hNaM
7th December, 2012, 08:29 PM
من وقت نمیکنم لایو کنم . امیر هم جواب نمیده .
تا ساعت 8:30 احتمالا خونم . لایو ها هم حاضره . هر کس میتونست امشب لایو کنه بهم اطلاع بده براش بفرستم فایلهارو .
اگه نه که همون هشت و نیم میذارم تو تاپیک همه چیو خودم ... و لایو نخواهیم داشت امشب .

فعلا .

b3hNaM
7th December, 2012, 09:15 PM
سلام . من دارم میرم .
امیر هم گفت خونه نیست امشب .

http://up.behtarin.com/uploads/44dcbd7d9f1.rar

این فایل لایو اسکور + عکسها و نتایج بازیهاست . جدول لیگ هم توش هست .
ببخشید .
فعلا .

Niloo Ettore
7th December, 2012, 09:33 PM
مرسي بهنام:53:
رضا بيا كه صدريم با اقتدار:sigar:
مشت محكمي شد بر دهان كسايي كه ميگن ميلان ضد فوتباله!:laugh:
چقد به لوريس علاقه مند شدم يهو:4:. رئوسم كه علاقه داشتم :smile:
در انتها: صاحب چطوري تو؟!:4:

SHS
7th December, 2012, 10:25 PM
خب این بایرن تو دلم مونده بود :4: بازی رفت الکی 3 امتیاز از دست دادیم :2:

ما که رفتیم مرحله بعد :4:

Moh@mmad_67_b
7th December, 2012, 10:26 PM
باختیم که .

امیر جان گلم منو الان آبراموویچ فرض کن عزیزم :105: یهو دیدی هفته ی دیگه نیستی .

Taj4ever
7th December, 2012, 10:27 PM
شرخر تو مادرزاد در برابر من بازنده به دنیا اومدی :yes:
بازم باختی بهم :4:

طبق سنوات گذشته و مث امیر و پپ :4: که همیشه فصل رو بد شروع میکنن و در ادامه اوج میگیرن، این دوره هم همینطور شد!
بازی اول که به دلیل گرفتاری نتونستم پلن بدم و باختیم و 2 بازی بعدی رو هم پلن تیم دستم نیمده بود، اما 2 بازی برگشت رو بردیم تا امید به روز اخر داشته باشیم.
اگه بتونیم ناپولی رو ببریم و اونور هم بایرن جوونمردانه بازی کنه و چلسی رو شکست بده، میریم بالا که از 2 عنوان نایب قهرمانی و قهرمانیم دفاع کنم.

از بهنام و بقیه که در لایوی که در کار نبود :4: حضور داشتن تشکر و خسته نباشید عرض میکنم.

هفته اخر دوشنبه است؟

unexi
7th December, 2012, 10:29 PM
رویس رو میگه :biggrin: واقعا یه مربی با تفکرات نژاد پرستانه میتونه از پاتو بازی نگیره که اونم رضاست. واقعا واسه این تیمه ضد فوتباله نژاد پرست متاسفم که صعود کرده!::nish:

مرسی داوود همه میدونن تو بهترینی :6: ووچنیچو فالکائو 79 ان:cry: واقعا یکی اینجوری یکی مثل بایرن 50 تا مهاجم داره خزه دی ناتاله هم ول نمیکنه:cry:

فقط یه برد از این رئال سولاخی بگیریم میریم بالا:4: یعنی در حقیقت صعودمون قطعی شده:lol:

فقط نمایندگان ایتالیا صعودشون قطعی شده. :cry::01:

بهنام http://upcity.ir/images/43394295687153496580.gif

ŞĄĤĘƁ
7th December, 2012, 10:40 PM
چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کی نتایجو گذاشتی

اه اه اه نیلوفر روت میشه بیای کری بخونی:Smilebb (14): 90 دقیقه موقعیت داشتم یه اشتباه فردی کردن باختم خاک تو سر په په

علی بزن بقل باد بیاد مثل اب خوردن میبرمت چون باید صدرنشین برم بالا بعلت اینکه حقمه الان باید 5 تا 3 امتیاز تو دستم بود دو تا گل دقیقه 88 و اینم از این بازی ولی من به تیمم اعتماد دارم :4:

Niloo Ettore
7th December, 2012, 10:53 PM
رویس رو میگه :biggrin:

رئوس :dirol:

واقعا یه مربی با تفکرات نژاد پرستانه میتونه از پاتو بازی نگیره که اونم رضاست. واقعا واسه این تیمه ضد فوتباله نژاد پرست متاسفم که صعود کرده!::nish:
واسه تیم خودت متاسف باش که کاسانو توشه:nish::4:

میبینم که صاحب حرفی نداره:4:

ŞĄĤĘƁ
7th December, 2012, 11:03 PM
رئوس :dirol:

واسه تیم خودت متاسف باش که کاسانو توشه:nish::4:

میبینم که صاحب حرفی نداره:4:

:4::4: از همون اول میلان خوش شانس بود این رضا موقع لایو بازیها نمیاد همش میره دعا میکنه :4:

هفته بعد علی فک کنم میخواد سیستمشو 2 8 بچینه :lol:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
7th December, 2012, 11:44 PM
خوشبختانه بر خلاف بازی قبلی اینبار به حق مسلم خودمون که البته انرژی هسته ای نیست و 3 امتیاز هست رسیدیم!:Smilebb (44):

5 : موقعیت برای یووه ... بالوتلی برای فالکائو ... به عقب برای کاسانو .... حرکت عالی کاسانو دفاع لیورپولو بهم میریزه و شوتشو میزنه ... اما رینا توپشو راهی کرنر میکنه
8 : بازهم یووه ... پاس عالی مارکیزیو و حرکت فالکائو ... شووت فالکائو ... و توی دروازه ... اما کمک دارو آفساید فالکائو رو اعلام میکنه
15 : موقعیت برای لیورپول ... جروینیو از راست ... سانتر دقیقا به دهانه دروازه ... کیلینی خیلی خطرناک توپشو راهی کرنر میکنه
16 : شوت سنگین جرارد روی ریباند ضربه کرنر ... که با واکنش عالی بوفون راهی کرنر میشه
27 : موقعیت برای یووه ... پاس ووچینیچ و حرکت کاسانو ... یه نفرو به زیبایی جا میذاره ... میتونه شوت کنه اما تصمیم میگیره پاس بده به فالکائو ... که پاسش نمیرسه ... باید شوت میزد
35 : کارت زرد برای لوسیو
38 : شوت سنگین و از راه دور فابرگاس ... که بوفون میگیره
45 : سوت پایان نیم اول ... بازی خوب شروع شد اما در این 15-20 دقیقه آخر افت کرد ... اما این نتیجه برای هر دو تیم به نوعی معنی حذف رو میده و نیمه دوم قطعا تهاجمی تر کارو دنبال خواهند کرد
46 : شروع طوفانی یوونتوس در نیمه دوم ... حرکت بالوتلی از چپ ... پاس برای کاسانو .و.. شوت کاسانو ... اما بلوکه میشه
48 : باز هم یوونتوس ... اینبار حرکت از خود کاسانو ... با بالوتلی یک و دو میکنه ... میدازه برای ووچینیچی که حرکت کرده ... یه شوت سنگین از ووچینیچ ... هیچکس جلوش نیست رینا هم به توپ نمیرسه و گلللللللل .... یووه بلاخره گل رو میزنه
60 : بعد از گل هم یووه همچنان داره حمله میکنه اما قدر موقعیت هاشونو اصلا نمیدونن
75 : یووه از شدت حملاتش کم کرده اما به هیچ وجه بی لیورپول اجازه هیچ کاری رو نمیده ... سوارز هم برای لیورپول در همین دقیقه به بازی میاد
79 : موقعیت برای یووه ... پاس کاسانو برای ووچینیچ ... سانتر عالی روی تیر یک و ضربه سر فالکائو ... و گللللللل ... یوونتوسیا حالا کارو تموم میکنن در این بازی
90 : و سوت پایان بازی ... لیورپول حالا با این نتیجه حتی روی کاغذ هم شانس صعود نداره ... از طرف دیگه این نتیجه و نتیجه بازی رئال معنیش اینه که هفته آینده یه بازی فوق العاده حساس رو این دو تیم باید انجام بدن تا تکلیف صعود کننده دوم این گروه معلوم بشه

زحمات و خلاقیت های من حیف ِ دیده نشه!:Smilebb (71):

Big Ali G
8th December, 2012, 12:03 AM
علی یونکسی جوون بخدا من بیخیال دی ناتاله شدم به بهنامم گفتم منتها نمیدونم طبق چه قانونی بود به من رسید !
و الا یو که که خیلی عزیزی جیگر !
اصلا بگ. چرا تیم طلسم شده با این همه مهاجم گل نمیزنه :دی
از بازی بعد کلا به دی ناتاله بازی نمیدم

مسعود من ببرم که صعود کردم
هم تفاضلم از تیم تو بهتره هم بازی رو در رو هم من بهتر بودم
در کل صعود تیم دست خودمونه
کاشکی 2 تا مدافع خریده بودم خدایی
هر چی مهاجم نوک تو بازی بود گرفتیم :دی

در کل من 2 3 بار با این pes بازی کردم انداختمش دور
اگه نصب بود حالشو داشتم 2 تا بازی تست میکردم شاید وضع بهتر میشد

با تشکر از بهنام که بزنیم به تخته انگار متحول شده :78:

The Royal Blues
8th December, 2012, 01:58 PM
خسته نباشید میگم به بهنام برا برگذاری بازی ها و بقیه ! :53:

نیلوفر پرچم میلان یکی دو فصل قبل همش پایین بود دلم نمیومد اینطوری ببینمش برا همین این فصل گفتم پرچم رو ببرم بالا که تا الان بد نبوده ! تو واقعیت که این فصل قهرمان نمیشیم حداقل اینجا امیدوارم قهرمان بشیم ! :4:

علی قدرت پاتو رو نگاه نکن تو بازی خیلی ضعیف تر نشون میده تو pes 13 در ضمن کم بازیش میدم میترسم مصدوم بشه ! :4:

صعود تیم که قطعی شد ولی بازی آخرم باید ببریم تا به عنوان صدرنشین بریم بالا .

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
8th December, 2012, 05:03 PM
علی بزن بقل باد بیاد مثل اب خوردن میبرمت چون باید صدرنشین برم بالا بعلت اینکه حقمه الان باید 5 تا 3 امتیاز تو دستم بود دو تا گل دقیقه 88 و اینم از این بازی ولی من به تیمم اعتماد دارم :4:

صاحب بوق بلدی بزنی!؟:Smilebb (71):

عزیزم تو همون 20 دقیقه اول کارت رو تموم میکنم زیاد زجر نکشی!:Smilebb (71):

آقا تیم سوم هر گروه یوفا موفا نمیرن!؟واسه صاحب میکما نه خودمون...:pleasantry:

پ ن:بهنام تا چه زمانی وقت داریم پلن روبفرستیم ، آخر ِ یکشنبه؟!

b3hNaM
8th December, 2012, 06:10 PM
تا دوشنبه 12 شب پلن بدین . من دوشنبه میانترم دارم از نوع سگی :4:
سشنبه ساعت 10 شب لایو میکنم بازیهارو .

Big Ali G
8th December, 2012, 08:09 PM
بهنام تا وقتی که بازیا رو به موقع و بی نقص انجام بدی امتحانا و اینا خوب میشه خیالت راحت ! :دی

Chelsea Amir
9th December, 2012, 12:07 AM
وااااااا !! خر شانسی به این نمیگن خداوکیلی ؟ مسعود خر شانس :Smilebb (29): شانس تو را من داشتم آنجلینا جولی را هم بلند کرده بودم !:Smilebb (16):
بهنام دمت گرم با این لایوت ! جفتش را اتوئو گل کرده اونوقت نوشتی ریبری ؟؟؟؟:4:
ممد هفته دیگه خب اگر ببازیم خدایی نکرده کلا هفته آخره برامون ! نیازی نیست دیگه اخراجم کنی :4:
متاسفانه برای دور برگشت تا الان کارت گرافیک نداشتم برای همین نمیتونستم بازی کنم ! ولی حالا هر جور شده یکی سعی میکنم برم قرض کنم تا ایشالله این بازی آخر گروهی برامون به خیر وخوشی تمام بشه ! :damagh:

b3hNaM
11th December, 2012, 09:09 AM
بارسا و ناپولی ! تا ساعت 12 ظهر پلن بدین حتما .

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
11th December, 2012, 06:34 PM
بهنام لایو برگذار میشه؟!ساعت 10؟!

این هفته خیلی حساسه ، لایو میچسبه ، مشکلی بود بده خودم برگذار کنم...:yes:

b3hNaM
11th December, 2012, 07:04 PM
من مسه سگ دارم تو امتحانا دست و پا میزنم .
ساعت 8 به بعد بازیا رو برگذار میکنم . تا 9:30 اینا بهت میدم نتایجو . خدا خیرت بده :4: دعا کنین بدون هیچ مشکلی برسم فقط .

b3hNaM
11th December, 2012, 09:43 PM
بازیها برگذار شد و نتایجش برای داوود پخ شد .
فقط بازی میلان و لیورپول لایو نداره دیگه واقعا وقت نداشتم ببخشید . بقیه بازیها ساعت 10 شب لایو میکنه داوود .

فعلا .

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
11th December, 2012, 10:19 PM
همونطور که بهنام گفت لایو ساعت 10 برگذار میشه ، مورد میلان و لیورپول رو که توضیح داد لایو نداره.ی نکته دیگه هم داره این بازی که موقع لایو میگم!:cheshmak:

پیش نمایش نداره بازیها ، راس ساعت 10 اولین 15 دقیقه بازیها گذاشته میشه...

Chelsea Amir
11th December, 2012, 10:56 PM
استرس دارم http://www.pic4ever.com/images/d.gif

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
11th December, 2012, 11:01 PM

بارسا 0-0 ناپولی

7 : موقعیت عالی برای بارسا ... پاس اینیستا و فرار مسی ... تک به تک و شوت مسی .... توپشو بر میگردونه هندانوویچ ... در برگشت شوت سنگین ویاااا .... که بازهم راهی کرنر میکنه توپو هندانویچ .

==

بایرن 0-0 چلسی

3: ‎همین ابتدا حرکت روبن و سانتر روی دروازه که میگیره نوئر
10 : دو تیم بازی بدی رو دارن ارائه میدن ... اما به هر حال مساوی به درد هیچکدومشون نمیخوره در صورت پیروزی بارسا ... تیمی که میخواد صعود کنه بهتره ببره تا کارش به اما و اگر نکشه
15 : کرنر برای چلسی ... سانتر روی دروازه و ضربه سر داوید لوییز که به بیرون میره

==
رئال 0-0 یوونتوس

1 : یووه ظاهرا هرچی داشته ریخته تو دفاع ! فکر کنم درست توجیه نشدن که در صورت مساوی , این رئاله که صعود میکنه ! به هر حال امروز تیم برنده صعودش تو این بازی قطعیه و بازی خیلی حساسه
7 : موقعیت برای یووه ... یک و دوی پیرلو و ووچینیچ پشت محوطه ... شوت ووچینیچ ... که بر میگردونه کاسیاس
11 : موقعیت برای رئال ... سانتر روی دروازه از نانی و ضربه سر رونالدو ... که به تیر برگشت میخوره و ضربه ریباند رو بوفون میگیره

Chelsea Amir
11th December, 2012, 11:04 PM
http://www.pic4ever.com/images/l-hair001.jpgگل ميخواهيم
هادي تو ميتوني :4:

ŞĄĤĘƁ
11th December, 2012, 11:07 PM
حمله حمله تیم رئال ما گل میخوایم ای قهرمان شارژ نتم تموم شده با دیال اومدم سرعت داغونه داود کاری کن زود گل بزنیم

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
11th December, 2012, 11:10 PM

بارسا 0-0 ناپولی

7 : موقعیت عالی برای بارسا ... پاس اینیستا و فرار مسی ... تک به تک و شوت مسی .... توپشو بر میگردونه هندانوویچ ... در برگشت شوت سنگین ویاااا .... که بازهم راهی کرنر میکنه توپو هندانویچ .
21 : کرنر برای ناپولی ... سانتر روی دروازه ... بر میگردونن بازیکنان بارسا ... در برگشت شوت لیختشتاینر ... خیلی خطرناکه ولی به بیرون میره
28 : ضربه آزاد پشت محوطه برای بارسا ... مسی پشت توپ ... شوت مستقیم و عالی از مسی ... که دقیقا از زیر طاق دروازه بیرون میکشه هندانوویچ

==

بایرن 0-0 چلسی

10 : دو تیم بازی بدی رو دارن ارائه میدن ... اما به هر حال مساوی به درد هیچکدومشون نمیخوره در صورت پیروزی بارسا ... تیمی که میخواد صعود کنه بهتره ببره تا کارش به اما و اگر نکشه
20 : حرکت عالی روبن در عرض و یه شوت ... که شوتشو خیلی بد میزنه و به بیرون میره
26 : پاس عالی هازارد به جلو ... شوت اتوئو ... که بلوکه میشه ... در برگشت شوت اسنایدر که بازهم بلوکه میشه و بر میگرده
30 : بازی بدی نیست ولی از این بازی انتظار بیشتری میرفت

==

رئال 1-0 یوونتوس

1 : یووه ظاهرا هرچی داشته ریخته تو دفاع ! فکر کنم درست توجیه نشدن که در صورت مساوی , این رئاله که صعود میکنه ! به هر حال امروز تیم برنده صعودش تو این بازی قطعیه و بازی خیلی حساسه
7 : موقعیت برای یووه ... یک و دوی پیرلو و ووچینیچ پشت محوطه ... شوت ووچینیچ ... که بر میگردونه کاسیاس
11 : موقعیت برای رئال ... سانتر روی دروازه از نانی و ضربه سر رونالدو ... که به تیر برگشت میخوره و ضربه ریباند رو بوفون میگیره
23 : حرکت مارسلو از چپ ... در عرض برای کاکا ... یه پاس رو به جلو و فرار عالی رونالدو در دفاع شلوغ یووه ... تک به تک و شوت ... و توی دروازه ... حالا این رئاله که جلو میفته

Chelsea Amir
11th December, 2012, 11:13 PM
خب گل بزنين ديگه http://www.pic4ever.com/images/d.gif .
اين همه موقعيت ! آخه چرا علي گل نميخوري http://www.pic4ever.com/images/l-jump.gif .

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
11th December, 2012, 11:19 PM
تا دقیقه 45 :::

بارسا 0-0 ناپولی

21 : کرنر برای ناپولی ... سانتر روی دروازه ... بر میگردونن بازیکنان بارسا ... در برگشت شوت لیختشتاینر ... خیلی خطرناکه ولی به بیرون میره
28 : ضربه آزاد پشت محوطه برای بارسا ... مسی پشت توپ ... شوت مستقیم و عالی از مسی ... که دقیقا از زیر طاق دروازه بیرون میکشه هندانوویچ
32 : موقعیت برای ناپولی ... کاوانی پشت محوطه برای همسیک ... شوت همسیک ... توپش به تیر دروازه بارسا برخورد میکنه
35 : بازهم ناپولی ... پاس بلند و دقیق اینلر برای کاوانی ... تک به تک با واردز ... که والدز میاد و توپشو میزنه
43 : بازهم ناپولی ... پشت محوطه همسیک برای کاوانی .... چرخش و شوت کاوانی ... که والدز بر میگردونه
45 : سوت پایان نیمه اول ... بازی زیبا و جذابی رو شاهد بودیم ولی موقعیت های خلق شده نتیجه ای نداشت ... باید دید نیمه دوم بارسا میتونه با یه گل حداقل امیدوار به صعود باقی بمونه یا نه ... ناپولی که به هر حال صعود میکنه اما با این نتیجه بارسا قطعا حذف میشه

==

بایرن 0-0 چلسی

26 : پاس عالی هازارد به جلو ... شوت اتوئو ... که بلوکه میشه ... در برگشت شوت اسنایدر که بازهم بلوکه میشه و بر میگرده
33 : یه پاس عالی از اشنایدر برای اتوئو ... وارد محوطه میشه ... مدافع مقابلشو رد میکنه و شوت میزنه ... عالی هم میزنه از نوئر هم کاری بر نمیاد ... توپش به تیر دروازه میخوره و بر میگرده ... چقد خوب کار کرد چلسی در این صحنه
45 : سوت پایان نیمه اول ... چلسی بهتر بازی کرد اما بایرن هم تیم دست و پا بسته ای نبود ... فقط اونها اصلا نتونستن موقعیت خطرناکی ایجاد کنن ... باید دید نیمه دوم این رو میتونن به تیمشون اضافه کنن یا نه

==

رئال 1-0 یوونتوس

23 : حرکت مارسلو از چپ ... در عرض برای کاکا ... یه پاس رو به جلو و فرار عالی رونالدو در دفاع شلوغ یووه ... تک به تک و شوت ... و توی دروازه ... حالا این رئاله که جلو میفته
31 : سانتر نانی روی دروازه و ضربه سر رونالدو ... که به بیرون میره
36 : یه پاس عالی از اسین و فرار بنزما پشت مدافعین ... که کیلینی با یه تکل فوق العاده جمعش میکنه .... یه گل صد در صد بود
39 : شوت از راه دور یایا توره ... که بوفون به سختی توپشو راهی کرنر میکنه
40 : کرنر زده میشه و کیلینی توپو بر میگردونه ... در برگشت بازهم شوت یایا توره که اینبار میگیره بوفون
44 : یه شوت دیگه اینبار از بنزما روی خط محوطه ... که به بیرون میره
45 : سوت پایان نیمه اول ... این نیمه رو یووه حقیقتا به ترس سر مربیش باخت از نظر من ! باید دید نیمه دوم چه اتفاقی میفته و تغییر تاکتیک یووه نتیجرو عوض میکنه یا نه

ŞĄĤĘƁ
11th December, 2012, 11:23 PM
اخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ علی چرا انقد خوش شانسی؟؟؟؟؟ اینهمه موقعیت گل فقط یه گل ای لعنت بر این شانس

Chelsea Amir
11th December, 2012, 11:24 PM
تيرك دروازه و نوئر و............ http://www.pic4ever.com/images/d.gif .
اي خدااااااااااااااااااااااا http://www.pic4ever.com/images/156fs428254.gif .
هادي تو حداقل يك كاري كن :4:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
11th December, 2012, 11:25 PM
صاحب سولاخی ، من اگه بازیکن های تورو داشتم 6 تا زده بودم بهت!:Smilebb (71):

نیمه دوم دارم برات...:Smilebb (10):

ŞĄĤĘƁ
11th December, 2012, 11:27 PM
داود همه تیما یه بودجه داشتن من کجا بازیکن دارم؟؟؟؟؟ مهاجم تمام کننده ندارم اگه داشتم تو گروهم همه رو با اختلاف میبردم

میدونم از شانسی که من دارم نیمه دوم گند میزنن :4: نامردی اگه بدونی من باختم بهم نگی :4:

SHS
11th December, 2012, 11:28 PM
تيرك دروازه و نوئر و............ http://www.pic4ever.com/images/d.gif .
اي خدااااااااااااااااااااااا http://www.pic4ever.com/images/156fs428254.gif .
هادي تو حداقل يك كاري كن :4:

حله :4:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
11th December, 2012, 11:30 PM

بارسا 1-0 ناپولی

32 : موقعیت برای ناپولی ... کاوانی پشت محوطه برای همسیک ... شوت همسیک ... توپش به تیر دروازه بارسا برخورد میکنه
35 : بازهم ناپولی ... پاس بلند و دقیق اینلر برای کاوانی ... تک به تک با واردز ... که والدز میاد و توپشو میزنه
43 : بازهم ناپولی ... پشت محوطه همسیک برای کاوانی .... چرخش و شوت کاوانی ... که والدز بر میگردونه
45 : سوت پایان نیمه اول ... بازی زیبا و جذابی رو شاهد بودیم ولی موقعیت های خلق شده نتیجه ای نداشت ... باید دید نیمه دوم بارسا میتونه با یه گل حداقل امیدوار به صعود باقی بمونه یا نه ... ناپولی که به هر حال صعود میکنه اما با این نتیجه بارسا قطعا حذف میشه
54 : شوت اینیستا از پشت محوطه ... که کم جونه و میگیره توپشو هندانوویچ
56 : بازهم موقعیت برای بارسا ... پاس رو به جلو ماسکرانو و فرار سانچز ... تک به تک و شوت ... توی دروازه ... گل اول رو بارسا میزنه بلاخره

==

بایرن 0-1 چلسی

33 : یه پاس عالی از اشنایدر برای اتوئو ... وارد محوطه میشه ... مدافع مقابلشو رد میکنه و شوت میزنه ... عالی هم میزنه از نوئر هم کاری بر نمیاد ... توپش به تیر دروازه میخوره و بر میگرده ... چقد خوب کار کرد چلسی در این صحنه
45 : سوت پایان نیمه اول ... چلسی بهتر بازی کرد اما بایرن هم تیم دست و پا بسته ای نبود ... فقط اونها اصلا نتونستن موقعیت خطرناکی ایجاد کنن ... باید دید نیمه دوم این رو میتونن به تیمشون اضافه کنن یا نه
49 : موبعیت برای بایرن ... سانتر سیلوا و ضربه سر زلاتان ... که میگیره توپشو هارت
51 : پاس به جلوی عالی از هازارد و فرار اتوئو ... دفاع بایرن کاملا غافلگیر شده ... تک به تک و شوت ... که به بیرون میزنه
58 : موقعیت برای چلسی ... پای عالی هازارد و فرار ریبری ... سانتر به دهانه دروازه ... اتوئو توپو رها میکنه برای روبن ... شوت روبن ... و بلاخره نوئر مغلوب میشه و گللللل ... چلسی یه گل ارزشمند رو میزنه بلاخره
60 : چقدر دفاع چلسی داره خوب کار میکنه ... بارها مهاجمین بایرن رو متوقف کردن ...بایرن هم تغییر تاکتیک میده بعد از گل و کروس به بازی میاد

==

رئال 1-0 یوونتوس

36 : یه پاس عالی از اسین و فرار بنزما پشت مدافعین ... که کیلینی با یه تکل فوق العاده جمعش میکنه .... یه گل صد در صد بود
40 : کرنر زده میشه و کیلینی توپو بر میگردونه ... در برگشت بازهم شوت یایا توره که اینبار میگیره بوفون
45 : سوت پایان نیمه اول ... این نیمه رو یووه حقیقتا به ترس سر مربیش باخت از نظر من ! باید دید نیمه دوم چه اتفاقی میفته و تغییر تاکتیک یووه نتیجرو عوض میکنه یا نه
46 : فالکائو برای یووه به بازی میاد
53 : یه شوت دیگه از یایا توره از پشت محوطه ... که اینبار کیلینی توپشو بلوکه میکنه
56 : پاس به جلوی فالکائو برای کاسانو ... که کاسانو در آفسایده .. اما داره بهتر بازی میکنه یووه حالا

unexi
11th December, 2012, 11:33 PM
بهنام این چه وضع تفسیر کردنه عزیزم؟ :17: فردوسی پورو الگئت قرار دادی که با یووه مشکله خانوادگی داره؟ چرا مربی مارو دوس نداری؟:cry:

خب آقا مربی افکار خودشو داشت قبل بازی. چون میدونست صاحب آدمه احساسیه میخواست از طریق ضد حملات خطر ساز بشه. :cry: اصلا کدوم قانون میگه همه مربیان بزرگ همیشه نتیجه میگیرن؟

داود عشخم ازت راضیم. با هم ادامه میدیم تا در مسابقات بعدی جام بیاریم. این کادر فعلی فرصت بیشتری میخواد برای کسب افتخار. :wink2:

Chelsea Amir
11th December, 2012, 11:33 PM
هورااااااااااااااااااا bl_cry
هادي خاك بر سرت :4:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
11th December, 2012, 11:39 PM

بارسا 1-0 ناپولی

56 : بازهم موقعیت برای بارسا ... پاس رو به جلو ماسکرانو و فرار سانچز ... تک به تک و شوت ... توی دروازه ... گل اول رو بارسا میزنه بلاخره
63 : یک و دوی عالی کاوانی و رونالدینیو ... عالی جلو میرن ... پشت محوطه کاوانی میکاره برای اینلر ... شوت اینلر ... که والدز راهی کرنر میکنه توپشو
66 : پاس رو به جلوی اینلر برای رونالدینیو ... خودش جلو میره ... میکاره برای همسیک ... شوت همسیک ... که والدز توپو دفع میکنه
68 : سانتر بلند روی دروازه بارسا ... ضربه سر فوق العاده کاوانی ... که والدز بازهم توپو میگیره .... چه میکنه والدز امروز
70 : میلیتو برای ناپولی و هالک برای بارسا به بازی میاد

==

بایرن 0-1 چلسی

49 : موبعیت برای بایرن ... سانتر سیلوا و ضربه سر زلاتان ... که میگیره توپشو هارت
51 : پاس به جلوی عالی از هازارد و فرار اتوئو ... دفاع بایرن کاملا غافلگیر شده ... تک به تک و شوت ... که به بیرون میزنه
58 : موقعیت برای چلسی ... پای عالی هازارد و فرار ریبری ... سانتر به دهانه دروازه ... اتوئو توپو رها میکنه برای روبن ... شوت روبن ... و بلاخره نوئر مغلوب میشه و گللللل ... چلسی یه گل ارزشمند رو میزنه بلاخره
60 : چقدر دفاع چلسی داره خوب کار میکنه ... بارها مهاجمین بایرن رو متوقف کردن ...بایرن هم تغییر تاکتیک میده بعد از گل و کروس به بازی میاد
61 : حرکت عالی ون پرسی ... شوت از پشت محوطه .. که هارت توپشو راهی کرنر میکنه
70 : همچنان کنترل بازی از بازیکنان چلسی ... پیکه خیلی داره خوب بازی میکنه و چند بار زلاتان و رونی رو واقعا نابود کرده

==

رئال 1-0 یوونتوس

53 : یه شوت دیگه از یایا توره از پشت محوطه ... که اینبار کیلینی توپشو بلوکه میکنه
56 : پاس به جلوی فالکائو برای کاسانو ... که کاسانو در آفسایده .. اما داره بهتر بازی میکنه یووه حالا
66 : پاس به جلوی عالی کاسانو و حرکت فالکائو ... شوت فالکائو در موقعیت تک به تک ... که کاسیاس توپشو بر میگردونه
75 : پاستوره به جای کاکا به بازی میاد برای رئال

SHS
11th December, 2012, 11:40 PM
هورااااااااااااااااااا bl_cry
هادي خاك بر سرت :4:

حله آقا حله :4: ما که رفتیم آسیااا .... :4:

Taj4ever
11th December, 2012, 11:41 PM
یا امامزاده بیژن خودت به داد تیم برس.
علی خوشگله به یه درد بخور:4:

Chelsea Amir
11th December, 2012, 11:43 PM
آخرش يك موقعيت ايجاد كرد بايرن http://www.pic4ever.com/images/d.gif .
استرس دوباره حاكم شد به من http://www.pic4ever.com/images/d.gif .
فقط 15 دقيقه ! اگر گل بخورم ميرم وديگه نميام http://www.pic4ever.com/images/154fs232528.gif.
اي خدااااااااااااااااااااااا اااbl_cry

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
11th December, 2012, 11:43 PM
صاحب درست نیست حالا که لایو دستمه نتیجه رو لو بدم ، اما خودت رو برای ی شوک ِ بزرگ آماده کن!:Smilebb (71):

خالو مرسی از حمایتت ، همین دوره میترکونیم!:4:

صاحب آماده باش...:103:http://anjoman.parsfootball.com/images/smilies/Smilebb%20%2871%29.gif

Chelsea Amir
11th December, 2012, 11:45 PM
صاحب درست نیست حالا که لایو دستمه نتیجه رو لو بدم ، اما خودت رو برای ی شوک ِ بزرگ آماده کن!:Smilebb (71):

خالو مرسی از حمایتت ، همین دوره میترکونیم!:4:

صاحب آماده باش...:103:http://anjoman.parsfootball.com/images/smilies/Smilebb%20%2871%29.gif

مرتبه اولي كه لايو دست من بود با مسعود بازي داشتم واينقدر بيخودي وسط لايو جو دادم كه مسعود تا آخر لايو ميترسيد پست بده وكلا hidden بود :whoow:
يعني داوود ميخواد كارهاي من را بكنه :4:
صاحب غم به دلت راه نده ! جو بيخودي ميده :4:

ŞĄĤĘƁ
11th December, 2012, 11:47 PM
اقا من حذف شدم نامردیه :4: قلب من درد میکنه چرا نتیجه رو لو دادی

Big Ali G
11th December, 2012, 11:50 PM
مسعود شرمنده
من کلا چون امیدی به این تیم نداشتم واسم مهم نبود اصلا
یعنی میدونم اگه صعودم میکردیم مرحله بعد حذف میشدیم
دیگه فکر تو رو نکرده بودم و الا خودم رو اصلا شایسته صعود ندیدم :4:

Taj4ever
11th December, 2012, 11:53 PM
گلبم گرفت :4: ( به قول رحیم خالقی )

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
11th December, 2012, 11:54 PM
خب بچه ها دیگه چه خبر؟!:Smilebb (71):

10 تومن شارژ میگیرم 15 دقیقه آخر رو بزارم!:Smilebb (71):

15 دقیقه آخر خیلی خفنه ، واسه همه تیم ها ، واویلا واویلا ، شگفتی هائی رخ داده...:4:

SHS
11th December, 2012, 11:55 PM
الان فقط من استرس ندارم ؟ :4:

Big Ali G
11th December, 2012, 11:55 PM
داوود الکی جو نده
نهایتش اینه ما یه گل دیگه خوردیم
ناپولی هم مساوی کرده
خودتونم یکی دیگه خوردین :دی

Chelsea Amir
11th December, 2012, 11:56 PM
تا نكشتمت بگذار نتايج را http://www.pic4ever.com/images/l-h.gif .

ŞĄĤĘƁ
11th December, 2012, 11:56 PM
:4::4: داود بیا بگو بریم بخوابیم صبح میانترم دارم اگه باختم فردا نمیرم میانترم بدم :4: یعنی روت میشه بیای بگی یووه برده ؟؟؟؟

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
11th December, 2012, 11:58 PM

بارسا 2-0 ناپولی

63 : یک و دوی عالی کاوانی و رونالدینیو ... عالی جلو میرن ... پشت محوطه کاوانی میکاره برای اینلر ... شوت اینلر ... که والدز راهی کرنر میکنه توپشو
66 : پاس رو به جلوی اینلر برای رونالدینیو ... خودش جلو میره ... میکاره برای همسیک ... شوت همسیک ... که والدز توپو دفع میکنه
68 : سانتر بلند روی دروازه بارسا ... ضربه سر فوق العاده کاوانی ... که والدز بازهم توپو میگیره .... چه میکنه والدز امروز
70 : میلیتو برای ناپولی و هالک برای بارسا به بازی میاد
77 : بازهم موقعیت برای بارسا ... حرکت عالی بارسا از چپ ... پاس به بیرون برای اینیستا .. شوت اینیستا ... که میلیمتری به بیرون میره
82 : بازهم بارسا ... سانتر روی تیر یک از اینیستا و ضربه سر هالک ... که به تیر عمودی دروازه ناپولی میخوره
86 : بارسا داره آتش بازی میکنه ... پاس به جلوی ماسکرانو ... حرکت اینیستا در محوطه جریمه ... زاویش یکم بسته میشه ولی شوتشو میزنه ... هندانویچ توپشو راهی کرنر میکنه
88 : بازهم موقعیت برای بارسا ... حرکت زیبای مسی .. پاس به عقب برای ماسکرانو ... یه نفرو جا میذاره و شوت میکنه ... توی دروازه .... ماسکرانویی که امروز خیلی خوب بازی کرد یه گل برای تیمش میزنه
90 :سوت پایان بازی ... در روزی که والدز عالی بود بارسا دو گل رو زد و ناپولی گلی نزد تا بارسا هرکاری از دستش بر میاد برای صعود رو انجام بده و حالا چشم به راه بازی دیگه گروه باشه

==

بایرن 0-1 چلسی

61 : حرکت عالی ون پرسی ... شوت از پشت محوطه .. که هارت توپشو راهی کرنر میکنه
70 : همچنان کنترل بازی از بازیکنان چلسی ... پیکه خیلی داره خوب بازی میکنه و چند بار زلاتان و رونی رو واقعا نابود کرده

76 : یه شوت غافلگیر کننده از میرلس از پشت محوطه ... خیلی خطرناکه ولی به بیرون میره
81 : موقعیت برای چلسی ... سانتر روی دروازه و ضربه چکشی از اتوئو ... که روی خط یکی از مدافعین بر میگردونه ... در برگشت شوت سنگین اسنایدر ... که به بیرون میره
83 : در طرف دیگه حالا شوت رونی از پشت محوطه که میگیره هارت
90 : و سوت پایان بازی ... چلسی 3 امتیاز رو میگیره و در یه بازی خوب و حساب شده صعودشو قطعی میکنه ... بایرن تیم خوبی بود ولی به هر حال از جریان رقابت ها حذف میشه ... این نتیجه حذف بارسا از دور بازیها رو هم قطعی میکنه

==

رئال 1-0 یوونتوس

66 : پاس به جلوی عالی کاسانو و حرکت فالکائو ... شوت فالکائو در موقعیت تک به تک ... که کاسیاس توپشو بر میگردونه
75 : پاستوره به جای کاکا به بازی میاد برای رئال
80 : حالا گومز هم بجای بنزما به بازی میاد
90 : و سوت پایان بازی ... رئال با تک گل رونالدو صعود میکنه و یوونتوس با ترکیب عجیبش هم نتونست امروز موفق بشه و از دور مسابقات متاسفانه حذف میشه

================

نتایج بازیها :

بارسا 2 - 0 ناپولی
چلسی 1 - 0 بایرن

رئال 1 - 0 یووه
میلان 0 - 0 لیورپول

تیمهای صعود کننده :

گروه 1 :

چلسی
ناپولی

گروه 2 :

رئال
میلان

==

لینک دانلود فایلهای عکس های مربوط به بازی های این هفته :

http://up.behtarin.com/uploads/1c565845081.rar

بهنام خودش فردا میاد اسکوربرد رو آپدیت میکنه و همه اطلاعات مرحله حذفی رو میده .

از میلان هم بابت اینکه تعویض هاش انجام نشد عذرخواهی میشه .

یکی از عکسهای بازی بارسا و ناپولی هم اشتباهی از دستش در رفت شرمنده!:4:

Big Ali G
12th December, 2012, 12:00 AM
مسعود واقعا درکت می کنم :16gaya:

Taj4ever
12th December, 2012, 12:01 AM
دور قبل صاحب هفته اخر که هفته مرگ و زندگی بود لطف کرد پلن نداد این دور هم علی خوشگله جدی نگرفت وقتی خودش امید نداشت!
مهم نیست فدای سر جفتشون :4:
اگه صعود نکردیم بخاطر سهل انگاری خودمون بود وگرنه 3 بازی اخرمون رو بردیم ما.

برای تیم های صعودکننده در ادامه مسابقات ارزوی موقیت دارم.
به بهنام و بقیه بچه ها هم خسته نباشید میگم.

ŞĄĤĘƁ
12th December, 2012, 12:02 AM
وای داود نمیری تا مرض سکته بردی مارو :4: خبر خوشت این بود که صدرنشین رفتم بالا؟؟؟؟؟؟؟؟ با ناپولی فک کنم سخت ترین بازی ممکن باشه تو لایوهایی که دنبال کردم تیم واقعا زهرداری نشون داده

مرحله بعد چه شکلیه ؟؟؟؟؟

در اخر خسته نباشید به بهنام و داود و همه بچه ها همچنین داش علی گل اگه به کارم به روز اخر نمیکشید میاوردمت بالا :4:

SHS
12th December, 2012, 12:03 AM
خب خسته نباشید میگم به همه ، به بهنام ، داوود ، مسئولین تیم بارسا ،

مرحله بعد با رئال دارم ؟

Chelsea Amir
12th December, 2012, 12:04 AM
اي خدااااااااااااااااااااااا ااا bl_cry تبريك ميگم اول به خودم :4:
خسته بناشيد به دگر تيمهاي حذف شده گروه من جملخ مسعود :4:
و خسته نباشيد جانانه به بهنام وداوود . مرسي :8:
همينمون مونده بود دور بعد بخورم به رئال :cigar: صاحب ميكشمت :103:

Big Ali G
12th December, 2012, 12:04 AM
امیر خدایی مفتی صعود کردی
ایشالا که پات به فینال نمیرسه و هادی هم قهرمان میشه ! :4:

ŞĄĤĘƁ
12th December, 2012, 12:07 AM
مسعود من دادم پلن :4: دور قبل تیمم واقعا ضعیف بود یادم نمیاد با اینتر چند چند شدم ولی با اختلاف یکی فک کنم باختم

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
12th December, 2012, 12:07 AM
خالو شرمنده!:Smilebb (20):

برنامم این بود نیمه اول هر طوری هست مساوی بگیرم و خسته کنمش و نیمه دوم کار رو تموم کنیم ، منتها نشد!http://anjoman.parsfootball.com/images/smilies/Smilebb%20%2820%29.gif

بهنام هم تا تونست بار ِ ما کرد!:17::Smilebb (71):

شانس آوردم علیکو مدیر تیم هست وگرنه هر کی دیگه بود با این جوی که بهنام دادم فلک میکرد منو!:sorry: خالو حرکت رویانیان رو نکن که ژوزه رو گذاشت کنار ، من جبران میکنم فصل بعد!:sorry:

صاحب تیمت خیلی رویائیه خدائی ، تبریک به میلان و رئال.:Smilebb (128):

مرسی از شرکت کنندگان در لایو و بهنام بابت برگذاری.

Chelsea Amir
12th December, 2012, 12:10 AM
هااا
مفتي ؟ كشكي ؟
خوبه كه فقط دو هفته پلن دادم هر جفتش را هم بردم :4: هفته اول وآخر ما بقيش ديگه كپي وپست هفته اول بود :4:
يك هفته واقعا تيممون بد بود اونم باخت به ناپولی .ولي هفته قبل هم از اوج شانس ودقيقه 93 مسعود بود كه باختم :4:
در هر حال اميدوارم چشات شور باشه وبلعكسش اتفاق بيفته :10:

Niloo Ettore
12th December, 2012, 01:31 AM
ما چرا لایو نداشتیم؟!:sigar:
زنده باد میلان و ناپولی:4:
صاحب صدرنشین شدی آخر دیگه!کوفتت بشه:Smilebb (124):
علی: رئوس:4:
همگی خسته نباشید :4:

The Royal Blues
12th December, 2012, 02:34 PM
خسته نباشید میگم به همه ، هم صعود کننده ها هم حذف شده ها هم بهنام :53:

بهنام بیا برنامه و تاریخ بازی ها رو بگو از الان برنامه ریزی کنیم ! :4: 4 تیمی که اومدن بالا قطعا شایستگیش رو داشتن برا همین فرقی نمیکنه با چه تیمی بازی میکنیم فقط امیدوارم همین بازی های مرحله گروهی رو انجام بدیم مخصوصا خط دفاع تیم که تا الان فقط از رئال با اون همه ستارش 1 گل خورده !

Chelsea Amir
12th December, 2012, 05:17 PM
واقعا من حالا با کی بازی دارم :damagh: رضا یا صاحب :whistle:

ŞĄĤĘƁ
12th December, 2012, 05:51 PM
امیر تو خودت دوس داری با کی بیفتی؟؟؟؟؟؟ :4: تو تو گروهت اول شدی منم اول الان تو با رضا داری من با هادی

حالا رفت و برگشته یا تک بازی نمیدونم

b3hNaM
12th December, 2012, 11:36 PM
بازیهای مرحله حذفی :

میلان - ناپولی
چلسی- رئال

بازیها به صورت تک حذفی برگذار میشه . وقت اضافه و پنالتی هم داره در نتیجه .
برای ارسال پلن تا یکشنبه آینده ساعت 12 شب فرصت دارین . دوشنبه ساعت 10 شب هم لایو خواهد بود .

سوالی دارین بپرسین .
فعلا .

Chelsea Amir
13th December, 2012, 01:18 AM
واقعا اول شدم تو گروهم ؟ :Smilebb (94): نمیدونستم جان خودم :4:
ولی نمیدونم چرا هر جور حساب میکنم من تو گروهم دوم هستم :Smilebb (14):
مدیریت: خواهشا راهنمایی

b3hNaM
13th December, 2012, 01:45 AM
من حواسم پرت شد . نه دوم شدی :4: درست کردم پست بالارو .

ŞĄĤĘƁ
13th December, 2012, 01:57 AM
اوهههههههه امیر

امیر چنتا میخوای بزنی؟؟؟؟؟؟

دیگه مجبورم از سدت بگذرم امیر جان شرمنده :4:

Niloo Ettore
13th December, 2012, 02:10 AM
ای بابا میخواستم تو فینال بخوریم به ناپولی که! :4:
حالا قسمت بود که زودتر حذف بشن. دیگه باید قبول کنن تیم قدرتمند ایتالیا کیه دیگه:Smilebb (31):

Chelsea Amir
13th December, 2012, 03:52 PM
اوهههههههه امیر

امیر چنتا میخوای بزنی؟؟؟؟؟؟

دیگه مجبورم از سدت بگذرم امیر جان شرمنده :4:
صاحب باور کن از سد کرج بخواهی بگذری کارت راحتتره :4:
رونالدو را که دیگه قرار نیست بازی بدی ؟ رو همون حساب که میگفتی آگرو نباید جلوت بازی بکنه پس رونالدو هم نباید بازی بکنه :lol:

ŞĄĤĘƁ
13th December, 2012, 04:08 PM
اگوئرو که جلو من بازی کرد ولی کاری نکرد شاید رونالدو هم کاری نکنه تو ریبری رو پ بازی نده :4: خدایی ریبری یکی از بهترینهات بود در کنار اتوئو و روبن

باید کناره ها رو ببندم تا تکون نخورن :4:

Chelsea Amir
13th December, 2012, 11:02 PM
اوه اوه چند بار میخواستم بگم یادم رفت :4: یادتون نره تا حالا اتوئو آقای گل بوده :Smilebb (48): 6 بازی و6 گل زده :4:
بی نهایت از خریدش راضیم . بعدشم بنزما است با 4 گل زده :4:
اگر روند نتیجه هات جلوی من را حساب کنیم که کارم زاره :cry: اول باختی اونم 4-0 بعدش 2-2 کردیم واین مرتبه :ogh: امیدوارم یکی در میان بباز ومساوی باشه فقط :4:

SHS
13th December, 2012, 11:47 PM
ای بابا کاش به میلان نمیخوردیم ، واقعاً حیف که فینال رو 2 تیم ایتالیایی برگزار نمیکنن ، اما اشکالی نداره خودم میرم فینال قهرمان میشم آبرو داری میکنم :4:

SHS
13th December, 2012, 11:51 PM
اوه اوه چند بار میخواستم بگم یادم رفت :4: یادتون نره تا حالا اتوئو آقای گل بوده :Smilebb (48): 6 بازی و6 گل زده :4:
بی نهایت از خریدش راضیم . بعدشم بنزما است با 4 گل زده :4:

کاوانی با 5 گل یادت نره :4: تازه 1 بازی کمتر کرده ، 5 بازی 5 گل :4: تو که فینال نمیرسی ، کاوانی آقای گل میشه :4:

Chelsea Amir
14th December, 2012, 01:17 AM
نکنه هادی تو میخواهی برسی فینال ؟:35: :whoow:
اعتماد به نفست تو حلق مدیر لیگ :nish:

Moh@mmad_67_b
16th December, 2012, 12:36 PM
شرخر راضیم ازت .

دوس دارم اونور میلان بیاد فینال تا فینال تیمم با اون یکی تیم محبوبم بازی کنه و با تمام احترامی که برای میلان قائل هستم چلسی قهرمان میشه .