PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارتش سرخ (9)

صفحه ها : [1] 2 3

SAEED
8th March, 2007, 12:25 PM
ادامه بحث در مورد ارتش سرخ!

SAEED
8th March, 2007, 12:36 PM
پرسپولیس حمله كن... تیم برق ....!

1364
8th March, 2007, 01:03 PM
با توجه به اینكه ارتش سرخ 8 بسته شد جواب فرهاد 695 رو اینجا میدم:
اولا فعلا كه كله علی دایی از همه گنده تره كه محرومیتش شد 1 جلسه
حالا اگه تونستی بگی كی از اون گنده تره؟
در ضمن حیفه شما تو اینجا نباشید اینجا بی حضور كل كل كیفی نداره
در آخر در هر حال چیپس رو عید ازت میگیرم.

1364
8th March, 2007, 01:11 PM
حتما برق رو میبریم مطمئن باشید

Sir Bob Paisley
8th March, 2007, 01:30 PM
من این چندوقته خواستم عشقم به پرسپولیس روترك كنم تاارتباطم بافوتبال خراب شده ایران ازبین بره ولی لامصب این دل پدرسوخته بی خیال پرسپولیس نمیشه

davidbeckham
8th March, 2007, 02:19 PM
مثل اینكه نیكبخت و انصاریان معاوضه میشن

rasoul_totti
8th March, 2007, 05:26 PM
نيمه اول كه بد نبوديم
حداقل يه دروازبان درست حسابي داشتيم كه هر توپي رو گل نخوره(واعظي چيلاورت)
ماماني و آشوبي اصلا خوب نبودن بايد به جاشون پروين و پژمان بازي كنن
نقطه ضعف بازيم گزازشگرشه

barça
8th March, 2007, 06:45 PM
خب یه نیمه’ وقت اضافه به آخر بازی مونده.......

تا اینجا كه نتیجه شرم آور بوده.

C.Maldini
8th March, 2007, 07:12 PM
5-3 در ضربات پنالتی و 7-5 در مجموع پرسپولیس صعود کرد.تبرییییییییییک

SAEED
8th March, 2007, 07:13 PM
تبریك! درود بر واعظی و بر پنالتی زنان با دقت پرسپولیس. یك قدم تا فینال!

Milad Gerrard
8th March, 2007, 07:18 PM
تبریك:53: , ایشالا قهرمان جام حذفی می شیم:67:

Mohammad Reza
8th March, 2007, 07:24 PM
درواقع باید یه جورایی تسلیت گفت!

SAEED
8th March, 2007, 07:30 PM
درواقع باید یه جورایی تسلیت گفت!

البته به استقلالیها!!:4:

nikyperspolisi
8th March, 2007, 07:36 PM
قلبم داره میاد تو دهنم خدا را شكر بردیم حالا در ضمن ارتش سرخ9 امیدوارم خوش قدم باشه ارتش سرخ 8 كه به اسم مجید سبزی این باشه به اسم واعظی41: :41:

Soltan Ali Daei
8th March, 2007, 07:38 PM
خدا را شكر بردیم وگرنه استقلالیا میومدن عقده باختن از شاهین بوشهر و بسیج فارس رو اینجا خالی میكردن

rasoul_totti
8th March, 2007, 07:49 PM
خدا را شكر بردیم وگرنه استقلالیا میومدن عقده باختن از شاهین بوشهر و بسیج فارس رو اینجا خالی میكردن
آره واقا
ولی با این بازی جلو سپاهان كارمون خیلی مشكله

Mohammad Reza
8th March, 2007, 07:51 PM
البته به استقلالیها!!:4:
حتما بازی رو ندیدی :rambo: :rambo:

barça
8th March, 2007, 07:57 PM
الكی بهم تبریك نگید تُرو خدا.....

این برد هیچ ارزش نداره......

كار پرسپولیس به جایی كشیده كه بازیكناش باید بُدوئَن دنبال پاسهای یه تیم دسته سومی...

به راحتی میشه گفت كه برق از پرسپولیس تیم تَر بود و ساختار تیمیش محكمتر از پرسپولیس بود , با این وضعیت هیچ شانسی برای قهرمانی نداریم.

rasoul_totti
8th March, 2007, 08:05 PM
من كه از تعویضای دنیزلی سر در نمیارم
واسه چی طارق رو كشید بیرون بجاش پژمان رو اورد؟
دقیقا از همین ناحیه گل اول رو خوردیم:102: :102: :102:
اگه واعظی نبود شاید.......

سوگند
8th March, 2007, 08:41 PM
یه تیم دسته سومی یه تیم بزرگ رو اینقدر زجر بده !!!!

خدایی برق از تیم های لیگ برتر هم بهتر بازی کرد ...

نمیدونم اینا قوی بودن یا حریفه مقابلشون اینقدر زلیل بود !:65:

forever_failure
8th March, 2007, 08:56 PM
من بازي رو نديدم.يعني انقدر پرسپوليس بد بازي كرده؟به هر صورت خوشبختانه برديم ولي اين طور كه شما ميگيد فرقي با باخت نداشته.

SAEED
8th March, 2007, 09:09 PM
برق دسته سومی بود؟!!!:38: سوگند خانم یك ذره اطلاعات عمومی بد نیست ها!!

davidbeckham
8th March, 2007, 09:20 PM
مهم برد بود كه بردیم
مثل استقلا به مرصاد نباختیم كه
ایده من اینه افتضاح ترین بازی رو انجام بدیم ولی ببریم

سوگند
8th March, 2007, 09:20 PM
برق دسته سومی بود؟!!!:38: سوگند خانم یك ذره اطلاعات عمومی بد نیست ها!!
سعید خان لیگ دسته دوم مگه همون دسته سه نیست :blink:

لیگ برتر ...دسته 1

لیگ ازادگان ....دسته 2

لیگ دسته دوم ...دسته 3

:nervous:

Kian-S
8th March, 2007, 09:23 PM

تیمی كه 2 - 0 از بسیج فارس بخوره اینقدر كه ادعاش نمیشه آخه !!

SAEED
8th March, 2007, 09:24 PM
سعید خان لیگ دسته دوم مگه همون دسته سه نیست :blink:

لیگ برتر ...دسته 1

لیگ ازادگان ....دسته 2

لیگ دسته دوم ...دسته 3

:nervous:

توجیه جالب و خلاقانه ای بود! پس استقلال یك تیم دسته یكی بود و ما غافل بودیم؟!

Sir Bob Paisley
8th March, 2007, 09:29 PM
مگه برق تهران تولیگ آزادگان بازی نمی كنه؟

سوگند
8th March, 2007, 09:32 PM
تیمی كه 2 - 0 از بسیج فارس بخوره اینقدر كه ادعاش نمیشه آخه !!
كیان جون من كه ادعام نشده :72: جگر :hair:
فقط میگم این تیمه چرا قوی بود ؟ ;)

KASRA
8th March, 2007, 09:34 PM
اول تبریك برای برد هر چند كه من مردم و زنده شدم و اخرشم امروز مدرسه رو دودره كردیم:4:
من یكم از دنیزلی گلایه دارم:
1.چرا از مامانی استفاده میكنه ولی از الونگ الونگ نه و هی با این بدبخت لجبازی میكنه
2.واقعا بعد از تساوی فاطمی باید میومد به بازی تا از سانترها و موقعیت ها استفاده كنه كه كار اونقدر طولانی نشه

در اخر عجب گلی زد نیكی جون:107:
از اون بهتر ضربات پنالتی بچه ها بود همش قشنگ بود ولی از نظر من مال اسدی و اشوبی خیلی حرفه ای و بدون
استرس زده شد

دمشون گرم:69:

SAEED
8th March, 2007, 09:34 PM
مگه برق تهران تولیگ آزادگان بازی نمی كنه؟

نه. دسته 2

Kian-S
8th March, 2007, 09:39 PM
كیان جون من كه ادعام نشده :72: جگر :hair:
فقط میگم این تیمه چرا قوی بود ؟ ;)

برادر من (:4:) میگی پرسپولیس چرا زلیل بود :4:
این معدنچی اگه اون 2 تا تك به تك رو حتی یكیشون رو میزد كارمون به اینجا هم نمیكشید:nervous:

سوگند
8th March, 2007, 09:42 PM
انشالا فینال همدیگه رو زیارت میكنیم :19:

Esteghlal ahvaz v.s perspolis

:105: :67:

Siyavoush
8th March, 2007, 10:36 PM
من از دقیقه 83 بازیو دیدم یك بازی بی نظم از پرسپولیس و البته یك گل قشنگ از نیكبخت
در حال حاضر بدترین و بدشانس ترین پرسپولیس رو داریم میبینیم امیدوارم برای بازی با سپاهان درست بشه!سپاهان در جام باشگاهها بازی میكنه و همچنین در لیگ و قطعا بازیكنانش خستگی بیشتری خواهند داشت

ELI PERSPOLISI
8th March, 2007, 10:51 PM
من که مثل همیشه(!!)بازی رو ندیدم ولی تساوی 2-2 با تیمی مثل برق جای تاسف داره!
فقط شانس اوردیم مثل همیشه پنالتی ها رو نفرستادیم اونور اسکوربرد ...

Emerald
9th March, 2007, 01:39 AM
مردیم تا بردیم !
در روزی که می توانستیم بدون دردسر پیروز شویم سخت ترین کار را انجام دادیم
برق تهران تیمی نبود که بتونه خطرساز باشه ، هر چند که بسیار تیم با انگیزه ای نشان داد ، اما اشتباهات خط دفاعی و عدم گل زنی مهاجمان باعث شد تا کل بازی را با استرس ببینیم . دو گل برق روی اشتباهات خط دفاع برای برق بدست آمد . هر چند که این باز را پیروز شدیم اما نتیجه واقعا نگران کننده است! پرسپولیس در دفاع مشکل داره ، در هر دو گل یارگیری صحیحی انجام نشد، حتی گل دوم اگر مدافعین تیر ها را گرفته بودند شاید در همان وقت اضافه بازی تمام شده بود. اشتباهات داوری در این بازی باز هم به ضرر تیم بود همانطور که دکتر سیار گفت پنالتی روی معدنچی گرفته نشد.
در این بازی هر چند مامانی باید تعویض میشد اما تعویض خوبی انجام نشد. زارعی در این بازی بسیار پر اشتباه نشان داد ، تعویض دوم پرسپولیس هم زیاد موثر نبود و دیدم که بادامکی با روز های اوجش فاصله گرفته . در این باز واعظی عملکرد قابل قبولی داشت . بهر حال با هر کیفیتی بود بازی را بردیم و باید به فکر بازی با سپاهان باشیم ، اگر بخواهیم در برابر آنها اینطور بازی کنیم فینال جام حذفی قبل تکرار می شود چون سپاهان برق تهران نیست!
------------------------------------------------------
آقا کسری فکر می کنم دلیل عدم استفاده از آلونگ قانون عدم امکان استفاده از بیش سه بازیکن خارجی است در یک بازی است.

Siyavoush
9th March, 2007, 01:45 AM
آقا کسری فکر می کنم دلیل عدم استفاده از آلونگ قانون عدم امکان استفاده از بیش سه بازیکن خارجی است در یک بازی است.
نه دنیزلی 3 شنبه گفت كه باید به دنبال باشگاه جدید باشه چون دیگه این فصل نمیخواد بهش بازی بده و الونگ گفته كه باید با انصاری فرد صحبت كنه

Emerald
9th March, 2007, 02:18 AM
ممنون سیاوش جان ، به نظر من آلونگ بازیکن خوبی بود ، امیدوارم این بازیکنان سوری بتوانند جانشینان مناسبی باشند .

Rangin Kaman
9th March, 2007, 02:40 AM
چقدر هم خوشحالین.آخه نتیجه مساوی گرفتن مقابل تیم 2 دسته پایین تر این همه واستون لذت بخشه؟بردن تو ضربات پنالتی اصلا برد محسوب نمیشه.تیمی كه با زحمت تونسته برق رو ببره چه امیدی بهش هست كه از پس تیمهای قویتری مثل سپاهان و استقلال اهواز بر بیاد.حالا شما هی به این تیم بنازین

Kian-S
9th March, 2007, 02:45 AM
چقدر هم خوشحالین.آخه نتیجه مساوی گرفتن مقابل تیم 2 دسته پایین تر این همه واستون لذت بخشه؟بردن تو ضربات پنالتی اصلا برد محسوب نمیشه.تیمی كه با زحمت تونسته برق رو ببره چه امیدی بهش هست كه از پس تیمهای قویتری مثل سپاهان و استقلال اهواز بر بیاد.حالا شما هی به این تیم بنازین

با مقاومت بسیج چند چند كردین تو حذفی؟

KASRA
9th March, 2007, 02:45 AM
بازیكنان سوری بد نیستن ولی اونقدر هم كه میگفتن خوب نیستن
خوبیش اینه قراردادشون فقط تا اخر فصل و اگه خوب نبودن میتونن برن
من بازم یك موضوعی رو بگم كه تا دیر نشده باید با بازیكنان خوب تیم تمدید بشه و حداقل لیست مازاد رو هم به طور
خصوصی نه در مطبوعات معلوم كنن چون ما هر سال اخرین تیم هستیم كه تمریناتشون رو شروع میكنه از الان باید به فكر باشیم تا دیر نشده
در ضمن بچه ها شما به نظر خودتون كیا از تیم باید برن و چه بازیكنانی برای خرید خوب هستن البته دیگه باید دست به كار شد چون حدود 2 ماه دیگه لیگ تمومه و به طور مثال بازیكنانی نظیر معدنچی-ساها-الونگ-رضایی-نوری-حاجیزاده-
اسدی-مامانی و كریمی همه قرارداداشون تمومه و باید با خوباشون برای فصل بعد الان تمدید كنیم كه 2 ماه دیگه
با بازارگرمی قیمت بالا نبرن

من كه فكر میكنم دیگه زود نیست تا درباره اش صحبت نكنیم من خودم فكر میكنم این بازیكنان به طور حتم جدا میشن:
صلاح-سیدعباسی-رضاییان-قویدل-الونگ به علت مشكلات با تیم و فكر میكنم معدنچی هم اماراتی شه:27:
فكر میكنم امثال مامانی و اسدی هم جدا میشن:tired:

Rangin Kaman
9th March, 2007, 02:56 AM
با مقاومت بسیج چند چند كردین تو حذفی؟
من هیچ صحبتی در مورد تیم استقلال انجام ندادم الان.بیخودی بحث رو منحرف نكن. تازه استقلال تو این چند سال اخیر به اندازه خودش خوب كار كرده و هواداران هم الان از این تیم ناراضی نیستن.الحمد لله اوضاع روز به روز داره بهتر از قبل هم میشه.ولی تیم شما چی؟؟؟همش یا میبازه یا مساوی میكنه.همین بازی امروز هم مساوی حساب میشه.مساوی گرفتن تو آزادی جلوی تماشاگر خودی مقابل تیمی كه 2 دسته پایین تر از پرسپولیس بازی میكنه از باخت بهتر نیست.حالا ببینیم تو بازی با سپاهان چجوری بازی میكنین.شب دراز است و قلندر بیدار....

davidbeckham
9th March, 2007, 03:04 AM
من هیچ صحبتی در مورد تیم استقلال انجام ندادم الان.بیخودی بحث رو منحرف نكن. تازه استقلال تو این چند سال اخیر به اندازه خودش خوب كار كرده و هواداران هم الان از این تیم ناراضی نیستن.الحمد لله اوضاع روز به روز داره بهتر از قبل هم میشه.ولی تیم شما چی؟؟؟همش یا میبازه یا مساوی میكنه.همین بازی امروز هم مساوی حساب میشه.مساوی گرفتن تو آزادی جلوی تماشاگر خودی مقابل تیمی كه 2 دسته پایین تر از پرسپولیس بازی میكنه از باخت بهتر نیست.حالا ببینیم تو بازی با سپاهان چجوری بازی میكنین.شب دراز است و قلندر بیدار....
شما رو كه بردیم

Rangin Kaman
9th March, 2007, 03:14 AM
شما رو كه بردیم
ولی ما خیلی بیشتر شما رو بردیم

Soltan Ali Daei
9th March, 2007, 04:15 AM

اولا زلیل نه ذلیل كلاس املا بری بد نیست:5:
دوما مثل شما كه از شاهین بوشهر یا بسیج فارس نباختیم. :105:

barça
9th March, 2007, 04:16 AM
دنیزلی یه میلیارد پول گرفته كه بیاد یه همچین تیمی تحویل ما بده..؟؟؟

خدایی اگه یه باشگاه صاحاب دار بود تا الان صد بار دنیزلی رو انداخته بود بیرون.....این دنیزلی نیمه’ مربیان رو به تیمی مثل برق هم باخت.

نمیدونم دیگه چه بلایی باید سر پرسپولیس بیاره كه بعضیا دست از حمایتهای كوركورانشون بردارن..؟؟؟

KASRA
9th March, 2007, 04:25 AM
دنیزلی یه میلیارد پول گرفته كه بیاد یه همچین تیمی تحویل ما بده..؟؟؟

خدایی اگه یه باشگاه صاحاب دار بود تا الان صد بار دنیزلی رو انداخته بود بیرون.....این دنیزلی نیمه’ مربیان رو به تیمی مثل برق هم باخت.

نمیدونم دیگه چه بلایی باید سر پرسپولیس بیاره كه بعضیا دست از حمایتهای كوركورانشون بردارن..؟؟؟

بهزاد جون منم بات موافقم ولی در این شرایط هیچ كاری نمیشه كرد اگر هم تغییری انجام بدیم مطمئن باش همین
جام رو هم از دست میدیم:103:

Siyavoush
9th March, 2007, 10:55 AM
در ادامه صحبتهای كسری باید بگم كه پرسپولیس تیم خوبی داره و انصافا از خیلی از تیمها مهره های بهتری داره ولی نیاز به تقویت داره در در یكی دو خط به حدی برسه كه به مشكل نخوره
اگر بتونن این مجموعه رو به جز 5-6 نفر كه بود و نبودشون فرقی نداره نگه دارن و دو سه بازیكن مورد نیاز رو بگیرن عالی میشه البته تمامی اینا مشروط به این هست كه اخر فصل پرسپولیس كجای جدول هست و به كجا در جام حذفی میرسه

Nima Sharifi
9th March, 2007, 11:48 AM
باید قبول كنید كه پرسپولیس هفته هاست داره سیر نزولی رو طی می كنه!

من بعد از بازی امروز پرسپولیس اینجا نیومدم تا فكر نكنید قصد بر هم ریختن جو رو دارم! اما واقعا پرسپولیس ضعیف كار كرد!

تیم دسته دومی و یا به قولی دسته سومی اگر خودشون رو باور داشتن حتی می تونستن پرسپولیس رو شكست بدن!

پرسپولیس با این همه مهره و خرج و مربی به قولی درجه یك باید خیلی بهتر از اینها كار كنه!

به نظر من باید از پرسپولیس در زمان لازم انتقاد كنید تا شاید اتفاقی بیفته. نه اینكه بدشانسی رو عامل این چند هفته اخیر بدونید!

در هر حال من نظرم رو به عنوان یك فوتبالدوست گفتم نه به عنوان یك استقلالی. چون اگر می خواستم به عنوان یك استقلال كل كل كنم و یا جو رو به هم بریزم درست بعد از بازی میومدم اینجا!

SAEED
9th March, 2007, 01:06 PM
پرسپولیس بازی درخشانی انجام نداد اما با توجه به انگیزه تیم دسته دومی برق (كه به لطف بعضی دوستان دسته سومی شده!!) كار سختی پیش رو داشت كه خوشبختانه در ضربات پنالتی حریف سخت كوش خودش را شكست داد. حالا فقط باید روی راههای برد سپاهان تمركز كرد!

Nima Sharifi
9th March, 2007, 01:09 PM
پرسپولیس بازی درخشانی انجام نداد اما با توجه به انگیزه تیم دسته دومی برق (كه به لطف بعضی دوستان دسته سومی شده!!) كار سختی پیش رو داشت كه خوشبختانه در ضربات پنالتی حریف سخت كوش خودش را شكست داد. حالا فقط باید روی راههای برد سپاهان تمركز كرد!

دسته دو یا دسته سه چندان فرقی نمی كنن!

اما به نوعی میشه گفت دسته سوم. چون اگر لیگ برتر رو به عنوان دسته اول و بالاترین لیگ لحاظ كنیم، تیم برق 2 دسته پایین تر از اون قرار داره كه به واقع میشه دسته سه.

:103:

Iman
9th March, 2007, 01:32 PM
عرض میشه كه بعد زا بازی وقت نكردم بایم اینجا
اما در مورد بازی باید بگم نتیجه افتضاح بود
یعنی كار پرسپولیس باید به جایی برسه كه تو پنالتی بتونه یه تیم دسته دومی رو ببره ؟
واقعاَ من نمی دونم بی انگیزگی بازیكنها و یا عدم تمایل به بازی كردن جدی باعث شده بود این نتیجه به دست بیاد
خوشحالم كه بازی رو بردیم اما من بیشتر ناراحتم كه پرسپولیس باید جلوی یه تیم دسته دومی مساوی بكنه و گلهای راحتی بخوره
انقدر كه از واعظی تعریف می كنید باید بگم رو هر دو گل مقصر واعظی بود
گل اول رو كه بیخود اومد بیرون و روی گل دوم هم معمولاَ هر گلر اماتوری هم دو نفر رو میزاره رو دو تا تیر ولی واعظی این درخواست رو از مدافعین تیمش نداشت و كلاَ از اول بازی بازیكنی رو روی تیر نمیزاشت كه خودش جای تاسف داره
هر چند موقعیتهای خوبی رو گرفت و تونست جور خط دفاع ناهماهنگ پرسپولیس رو بكشه ولی با دو اشتباه كار خودش رو خراب كرد
مشخص نیست اگر پرسپولیس این بازی رو نمی برد واعظی همچنان مورد ستایش قرار می گرفت یا نه
واقعاَ من به عنوان كسی كه تو كل این فصل از دنیزلی حمایت كردم برای دفاع از این بازی افتضاح چیزی ندارم بگم و فقط می تونم اظهار تاسف بكنم و در عین حال اظهار امیدواری كه بتونیم جام حذفی رو ببریم !!

----------------------

پ.ن: دوستان استقلالی اگر بنا به بحث كردن به روش صد تومنی استادیوم باشه به اندازه كافی ما سوژه داریم
ولی این گونه بحثها دردی رو از چیزی دوا نمی كنه و فقط الكی صفحه زیاد می كنه به تاپیك و باعث میشه كسی كه بیاد اینجا به جز كل كل های بچگانه صد تومنی استادیوم چیزی عایدش نمیشه !!

پ.ن 2:
از دوستان پرسپولیسی هم خواهش می كنم جواب استقلالی ها رو ندین، اینا ذاتاَ این مدلی هستن و منتظرن پرسپولیس یه نتیجه نه چندان خوب بگیره تا به انحا مختلف اظهار نظر بكنن ولی غافل از اینكه اینگونه حركات سودی نه به حال تیم خودشون داره و نه ضرری برای ما !!
بذارین حال كنن و فكر كنن كه كل ما رو خوابوندن ولی كیه كه ندونه سوژه برای كری خوندن و بحثهای صد تومنی زیاد داریم !

SAEED
9th March, 2007, 01:44 PM
دسته دو یا دسته سه چندان فرقی نمی كنن!

اما به نوعی میشه گفت دسته سوم. چون اگر لیگ برتر رو به عنوان دسته اول و بالاترین لیگ لحاظ كنیم، تیم برق 2 دسته پایین تر از اون قرار داره كه به واقع میشه دسته سه.

:103:

پس با این حساب شما طرفدار تیم دسته اولی استقلال هستین!!

Nima Sharifi
9th March, 2007, 01:48 PM
پس با این حساب شما طرفدار تیم دسته اولی استقلال هستین!!

اگر بخوایم شماره گذاری كنیم بله.

شما هم طرفدار تیم دسته اولی پرسپولیس هستید!

كلا می گم بستگی داره چطوری به ترتیب و ردیف لیگ ها نگاه كنیم.

SAEED
9th March, 2007, 01:53 PM
این دسته بندی جدید به صلاحتون نیست آقا نیما. چون یك وقت ممكنه فكر كنیم شما از تیم دسته دومی مقاومت فارس باختین!

rasoul_totti
9th March, 2007, 02:11 PM
تروخدا دیگه سر دسته دوم یا سوم بحث نكنید
چه فرقی داره؟
مهم اینه كه تیم بد بازی كرده
حالا چه جلوی یه تیم لیگ برتری چه جلوی یه تیم محلی
واقا افتضاح بودیم
ارنج بازی از همون اول بد بود
آشوبی رو گذاشته بود هافبك سمت راست!!!
مامانیم كه اصلا تاثیری تو بازی نداشت
اونم از تعویضای قشنگش
واسه چی نوری اومد جای طارق؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دقیقا از همون ناحیه گل اول رو خوردیم

Siyavoush
9th March, 2007, 03:02 PM
پرسپولیس از نیم فصل تا حالا بدجوری سیر نزولی رو پیش گرفته و این بدترین پرسپولیس در 11 ماهه گذشته بود!امیدوارم بعد از عید درست بشه !اگر نشه امیدی به جام حذفی هم نیست

Peerless Alex
9th March, 2007, 05:20 PM
بچه ها من دیروز تا عصر کلاس داشتم اصلا بازی رو ندیدم یکی به من بگه گلا رو کی زد اصلا چطور بازی کردیم ؟ درضمن بازی بعدیمون با پاسه دیگه چند شنبس؟

rasoul_totti
9th March, 2007, 05:30 PM
بچه ها من دیروز تا عصر کلاس داشتم اصلا بازی رو ندیدم یکی به من بگه گلا رو کی زد اصلا چطور بازی کردیم ؟ درضمن بازی بعدیمون با پاسه دیگه چند شنبس؟
گلها رو شعبو و نیكبخت زدن(2 تاشم رو پاسهای مهرزاد)
خیلی بد بازی كردیم(شاید بدترین بازیه فصلمون بود)
بازیه پاسم دوشنبس(28 اسفند)

1364
9th March, 2007, 06:50 PM
تروخدا دیگه سر دسته دوم یا سوم بحث نكنید
چه فرقی داره؟
مهم اینه كه تیم بد بازی كرده
حالا چه جلوی یه تیم لیگ برتری چه جلوی یه تیم محلی
واقا افتضاح بودیم
ارنج بازی از همون اول بد بود
آشوبی رو گذاشته بود هافبك سمت راست!!!
مامانیم كه اصلا تاثیری تو بازی نداشت
اونم از تعویضای قشنگش
واسه چی نوری اومد جای طارق؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دقیقا از همون ناحیه گل اول رو خوردیم
مهم اینه كه بردیم چه بد بازی كرده باشیم چه خوب
2 قدم مونده تا قهرمانی بیخود روحیه خراب نكنین

rasoul_totti
9th March, 2007, 07:59 PM
مهم اینه كه بردیم چه بد بازی كرده باشیم چه خوب
2 قدم مونده تا قهرمانی بیخود روحیه خراب نكنین
ولی با این بازی ما قهرمان نمیشیم
دیگه خودمونو كه نباید گول بزنیم

nikyperspolisi
9th March, 2007, 08:27 PM
100% مقابل سپاهان اینجور بازی نمیكنیم به دلالیل مختلف مهمترین دلیلش این بود این تیم را دست كم گرفتیم و وقتی برق به خوبی استفاده كرد در وقتهای اضافه دست كم نگرفتیم كمی وحشت داشتیم یكی دیگش ترس از نتیجه نگرفتن بود كه فشار روحی وارد كرده بود در مقابل سپاهان با انگیزه و روحیه بالا برای انتقام گرفتن به میدان میریم و نكته دیگر این است سپاهان در 3 جا داره بازی میكنه و این تیم را خسته میكنه با این شرایط من فكر كنم سپاهان را شكست دهیم

KASRA
10th March, 2007, 01:16 AM
كسی منكر بد بازی كردن ما نمیشه ولی در نظر داشته باشید كه هر چه قدرم كه بچه ها نخوان این تیم ها رو دسته
كم بگیرن ولی بازم خود به خود روشون تاثیر میذاره بعدشم به نظر من تیم فقط به فكر برد و اتمام بازی بود نه گل های بیشتر:30:
مهم البته برد بود ولی این اتفاقات در همه ی جای دنیا هست پس زیاد روش زوم نكنید چون به قدر كافی روزنامه ها اماده ی كوبیدن تیم و دنیزلی هستن و الانم دیگه باید یواش یواش به بازی با سپاهان و دربی فكر كنیم:6:

rasoul_totti
10th March, 2007, 04:41 PM
پرويز سروري، نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي گزينه جديد حضور در هيات‌مديره پرسپوليس است.پس از کاشاني و بيادي گفته مي شود با حضور سروري جمع اعضاء جديد در کابينه مديريت پرسپوليس تکميل خواهد شد .
سروري در گفت‌وگو با خبرگزاري فوتبال ايران در اين خصوص اظهار داشت: در اين رابطه صحبت‌هايي با من صورت گرفته است اما هنوز به نتيجه‌اي كلي در اين رابطه دست نيافتيم.
وي در ادامه افزود: هنوز صحبتي از جانب شخص رياست سازمان تربيت‌بدني به عنوان رئيس مجمع پرسپوليس با من مطرح نشده است اما از طرف چند فرد نزديك به پرسپوليس صحبت‌هايي با من صورت گرفته است.
سروري در پايان خاطرنشان ساخت: طي چند روز آينده تكليف حضورم در هيات‌مديره پرسپوليس به طور دقيق مشخص خواهد شد و هر كمكي كه از دستم برآيد، حاضرم براي پرسپوليس انجام دهم. اگر چند روز تحمل كنيد، تكليف بسياري از مسائل روشن خواهد شد.
گفتني است پيش از اين حبيب كاشاني و بيادي به جمع اعضاي هيات‌مديره پرسپوليس اضافه شدند و مالكي از جمع اعضاي هيات‌مديره كنار رفت
علی آبادی تا این تیم رو نریزه به هم ول كن نیست:angry:

rasoul_totti
10th March, 2007, 04:45 PM
پس از ديدار مقابل برق تهران در رقابت‌هاي جام حذفي، مصطفي دنيزلي تمرينات پرسپوليس را تعطيل كرد.
به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران؛ با تشخيص سرمربي تركيه‌اي پرسپوليس تمرينات اين تيم سه روز تعطيل شد تا بازيكنان استراحت كنند. پرسپوليسي‌ها از صبح روز دوشنبه تمرينات خود را در ورزشگاه كارگران دنبال خواهند كرد ناآماده رويارويي با سپاس شوند.
گفتني است ديدار پرسپوليس و پاس از هفته بيست‌ودوم رقابت‌هاي ليگ‌برتر دوشنبه هفته آينده در ورزشگاه آزادي برگزار خواهد شد.
نه خیلی خوب بازی كردیم به بازیكنامون استراحت دادن:24: :evil2:

KASRA
11th March, 2007, 03:23 AM
دوستان من یك ماه قبل گفتم كه فكر میكنم دنیزلی چه با جام و چه بی جام خواهد رفت:
اینم مقاله ای در مورد همین موضوع:

گودباى‌ پارتى‌ بهارى‌ مصطفى‌ دنيزلى‌ سفر به‌ خير افندي!

براى‌ مصطفى‌ دنيزلى‌ زمستان‌ تلخ‌ در حال‌ سپرى‌ شدن‌ است. اينجا در تهران‌ روزنامه‌هاى‌ ورزشى‌ کارى‌ به‌ اين‌ ندارند که‌ مثلاً‌ عکس‌ بزرگ‌ او را در حالى‌ که‌ سگش‌ را بغل‌ کرده، روى‌ جلد ببرند. اينجا تيتر يک، هميشه‌ آغاز همکارى‌ و يا برکنارى‌ است!
روزهاى‌ سرد دنيزلى‌ اما با حذف‌ از جام‌حذفى‌ سردتر نشد. شانس‌ اين‌ بار به‌ سراغ‌ او و تيمش‌ آمد تا پرسپوليس‌ بالاخره‌ پس‌ از چندين‌ هفته‌ ناکامي، طعم‌ برد را (ولو در پنالتي) بچشد و دنيزلى‌ ديگر از بدشانسى‌هاى‌ پرسپوليس‌ در کنفرانس‌ خبرى‌ پس‌ از پايان‌ بازى‌ سخن‌ نگويد.
مربى‌ اهل‌ ترکيه‌ و البته‌ گرانقيمت‌ پرسپوليس‌ در تدارک‌ يک‌ «گودباى‌ پارتي» درست‌ و حسابى‌ در روزهاى‌ بهارى‌ است، يک‌ مهمانى‌ خداحافظى‌ که‌ البته‌ اين‌ روزها همگان‌ به‌ برپايى‌ آن‌ واقفند. هم‌ هيأ‌ت‌ مديره، هم‌ مديرعامل، هم‌ بازيکنان‌ و هم‌ هواداران‌ خوب‌ مى‌دانند که‌ با پايان‌ رقابت‌هاى‌ اين‌ فصل‌ (چه‌ ليگ‌ و چه‌ جام‌حذفي) دنيزلى‌ ديگر روى‌ نيمکت‌ پرسپوليس‌ نخواهد نشست. بهار سال‌ آينده‌ شايد دنيزلى‌ در ترکيه‌ باشد اما آيا روزهاى‌ بهارى‌ پرسپوليس‌ نيز با رفتن‌ او آغاز خواهد شد؟
جالب‌ بود وقتى‌ تلويزيون‌ در بخش‌هاى‌ خبرى‌ روز جمعه‌ تصوير حميد استيلى‌ را در رديف‌ اول‌ مراسمى‌ نشان‌ مى‌داد که‌ رئيس‌جمهور سخنرانش‌ بود و حبيب‌ کاشانى‌ به‌ همراه‌ بيادى‌ (دو عضو نو رسيده‌ هيأ‌ت‌ مديره‌ پرسپوليس) از حضار آن، رفاقت‌ استيلى‌ و کاشانى‌ تا بدان‌جا پيش‌ رفته‌ که‌ حالا در يک‌ مراسم‌ غيرورزشى‌ نيز کنار همند و اين‌ شايد شکوفه‌هاى‌ احتمالى‌ بهار پرسپوليس‌ باشد! بهارى‌ که‌ با رفتن‌ دنيزلى‌ در روزهاى‌ ميانى‌ آن‌ براى‌ پرسپوليس‌ آغاز خواهد شد و البته‌ هيچ‌کس‌ نمى‌داند اين‌ بهار چگونه‌ فصلى‌ براى‌ پرسپوليس‌ جديد خواهد بود...
تحرکات‌ استيلى‌ آغاز شده‌ و اگر دنيزلى‌ تصاوير آن‌ مراسم‌ را ديده‌ باشد احتمالاً‌ به‌ اين‌ فکر افتاده‌ که‌ دستيار چقدر زيرکانه‌ در حال‌ خالى‌ کردن‌ جاى‌ پاى‌ استاد است، اما شايد قرار نيست‌ اتفاقى‌ بيفتد و حضور استيلى‌ - کاشانى‌ دوش‌ به‌ دوش‌ هم‌ تنها به‌ دليل‌ رفاقتى‌ باشد که‌ به‌ گفته‌ کاشانى‌ ساليان‌ سال‌ است‌ که‌ ادامه‌ دارد! در روزهاى‌ سرد زمستاني، پرسپوليس‌ با ادامه‌ حيات‌ در جام‌حذفى‌ به‌ بهار دلنشين‌ و فينال‌ جام‌حذفى‌ مى‌انديشد، استيلى‌ شايد به‌ نيمکت‌ داغ‌ تيمى‌ که‌ تا همين‌ چند وقت‌ پيش‌ تمرين‌ دهنده‌اش‌ بود، دنيزلى‌ به‌ غربتى‌ که‌ دچارش‌ شده‌ و بازگشت‌ به‌ وطن‌ ؛ و هواداران‌ به‌ تيم‌ در حال‌ احتضارى‌ که‌ جاى‌ شيون‌ و زارى‌ هم‌ باقى‌ نگذاشته‌ است! در اين‌ روزهاى‌ پايانى‌ سال‌ کهنه‌ اما هيچ‌ کس‌ انديشه‌هاى‌ منفى‌ خود را عيان‌ نمى‌سازد در حالى‌ که‌ همگان‌ نيک‌ مى‌دانند قرار است‌ چه‌ اتفاقاتى‌ بيفتد.
دنيزلى‌ يک‌ بار گفته‌ بود مربيگرى‌ در يک‌ تيم‌ پرهوادار آرزوى‌ اوست. اگر حالا از او درباره‌ طعم‌ مربيگرى‌ در يک‌ تيم‌ پرهوادار ايرانى‌ سئوال‌ شود، پاسخ‌ وى‌ چه‌ خواهد بود؟ او همين‌ هفته‌ گذشته‌ گفت‌ که‌ با پايان‌ قراردادش‌ ايران‌ را ترک‌ مى‌کند و اين‌ اتمام‌ دورانى‌ است‌ که‌ با «پاس» خوب‌ آغاز شد و با پرسپوليس، «بد» به‌ پايان‌ رسيد.
برخى‌ از خبرها، ابتدا به‌ صورت‌ شايعه‌ منتشر مى‌شوند؛ ممکن‌ است‌ دست‌آخر درست‌ باشند يا در حد همان‌ شايعه‌ باقى‌ بمانند.
استيلى‌ احتمالاً‌ براى‌ فصل‌ آينده‌ جاى‌ دنيزلى‌ را خواهد گرفت‌ و سناريوى‌ نيمکت‌ پرسپوليس‌ از هم‌اکنون‌ نوشته‌ شده‌ است. هيأ‌ت‌ مديره‌ اصولگراى‌ پرسپوليس‌ دستور تمديد قرارداد ميلياردى‌ دنيزلى‌ را صادر نمى‌کند و در عوض‌ يک‌ ايرانى‌ هدايت‌ پرطرفدارترين‌ تيم‌ ايران‌ را برعهده‌ مى‌گيرد.
فتح‌ جام‌حذفى‌ شايد اندکى‌ از ناکامى‌هاى‌ دنيزلى‌ در پرسپوليس‌ بکاهد. اينجا در تهران‌ براى‌ روزنامه‌هاى‌ ورزشى‌ کسب‌ عنوان‌ قهرمانى‌ توسط‌ يک‌ تيم‌ هم‌ «تيتر يک» محسوب‌ مى‌شود.شايد قبل‌ از تيتر «پايان‌ همکاري»، تيتر «قهرمان‌ جام‌حذفي» اندکى‌ التيام‌بخش‌ باشد اما پيشاپيش، سفر به‌ خير افندي!

barça
11th March, 2007, 06:05 AM
فكر نكنم با این وضعیت موندن دنیزلی سودی برای پرسپولیس داشته باشه.

forever_failure
11th March, 2007, 03:08 PM
بچه ها امروز البرز نوشته
نيكبخت : از سپاهان ميبازيم و حذف ميشيم.
خداييش نميدونم بايد به اين البرزي ها چي بگم؟

rasoul_totti
11th March, 2007, 03:12 PM
بچه ها امروز البرز نوشته
دروغ ننوشته
اين مصاحبه ديروز اومد رو خروجيه خبرگزاري فارس
اينم لينكش: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8512190018

Soltan Ali Daei
11th March, 2007, 05:32 PM
بچه ها امروز البرز نوشته
بیخیال نباید توجه كنیم كارشون فقط اینه كه پرسپولیس رو وارد حاشیه بكنن

Siyavoush
11th March, 2007, 06:53 PM
احتمال لغو بازی پرسپولیس و استقلال برای 10 فروردین زیاده!به دلیل اینكه ظاهرا نیروانتظامی گفته نمیتونه كنترل كنه

L a V i N
11th March, 2007, 07:23 PM
احتمال لغو بازی پرسپولیس و استقلال برای 10 فروردین زیاده!به دلیل اینكه ظاهرا نیروانتظامی گفته نمیتونه كنترل كنه

ولی روزنامه های امروز نوشته بودن بازی 10 فروردین برگزار میشه!
احتمالآ یاد بازی ایران- ژاپن (7 فروردین84) و اون 7 نفر قربانی افتادن دیدن شگون نداره بازی وسط نوروز برگزار بشه!!!

ارسالی توسط BOB PEASLEY
بقول شاعر:
وای چه گقدراین دل عاشق بلاست
میون دل بامن همیشه دعواست
به دل میگم غمو تو خونه ات راه نده
میگه جونم مهمون حبیب خداست

جریان من وپرسپولیس هم اینجوری شده
می تونی یه مصراع به آخر این شعرت اضافه کنی با این مضمون:
همش تقصیر این پرسپولیسه شیطون بلاست!!!:D

ELI PERSPOLISI
11th March, 2007, 07:26 PM

1.این مسخره بازیها فقط سر بازیهای پرسپولیس هست.یک دفعه زمین ازادی اینجور میشه دفعه بعد نیروی انتظامی فلان جور میشه!!در ضمن نیروی انتظامی کلا کی کنترل کرده که حالا بتونه یا نتونه؟؟
2.یک جا خوندم فرهاد کاظمی قراره جای دنیزلی بیاد! کسی خبری نداره؟
3.نیکبخت گفته اگر جلو سپاهان هم مثل پرس-برق تهران بازی کنیم میبازیم, که 100 % تایید میشه!
وقتی برق تهران رو به زور پنالتی میبریم معلومه نتیجه بازی با سپاهان که از همه نظر از برق سرتر هست چی میشه!
4.قضیه "امیر لیست رو کجا داد؟..." و "راشون ندادن اسیا...." چیه؟

Siyavoush
11th March, 2007, 07:29 PM
ولی روزنامه های امروز نوشته بودن بازی 10 فروردین برگزار میشه!
احتمالآ یاد بازی ایران- ژاپن (7 فروردین84) و اون 7 نفر قربانی افتادن دیدن شگون نداره بازی وسط نوروز برگزار بشه!!!
اتفاقا دلیلش همونه
ولی فكر میكنم 5 فروردین بود:4:
میگن كه نمیخوان دوباره همون اتفاقات بیوفته چون قدرت كنترل استادیو رو در اون زمان ندارن

L a V i N
11th March, 2007, 07:34 PM
اتفاقا دلیلش همونه
ولی فكر میكنم 5 فروردین بود:4:
میگن كه نمیخوان دوباره همون اتفاقات بیوفته چون قدرت كنترل استادیو رو در اون زمان ندارن
عجیبآ غریبا من داشتم می نوشتم 5 فروردین چطور شد 7 فروردین؟!!!:blink:
داشتم فکر می کردم چند تا قربانی بودن که یادم اومد 7 تا بودن اشتباهآ اینم نوشتم 7 فروردین!!:40: :4:

سوگند
12th March, 2007, 12:46 AM
خوشم میاد وقتی كم میارن (بعضی ها !)
مارو از كلوپ پدریشون پرت میكنن بیرون ..:mellow:

مزاحمه تون نمیشیم خوش باشید :wink:

Iman
12th March, 2007, 12:58 AM
خوشم میاد وقتی كم میارن (بعضی ها !)
مارو از كلوپ پدریشون پرت میكنن بیرون ..:mellow:

مزاحمه تون نمیشیم خوش باشید :wink:

آبجی بحث كل كل باشه تا صبح پایت هستم
ولی اینجا جاش نیست !!
اینجا ارتش سرخه و در مورد پرسپولیس باید بحث بشه نه استقلال !!

Soltan Ali Daei
12th March, 2007, 01:33 AM
به احتمال زباد شمس المائدین داور دربی میشه

Rangin Kaman
12th March, 2007, 01:38 AM
به احتمال زباد شمس المائدین داور دربی میشه
كمك داورهاش و داور چهارمش رو هم بگو.البته داور چهارم ایرانی باید باشه.

Soltan Ali Daei
12th March, 2007, 02:05 AM
كمك داورهاش و داور چهارمش رو هم بگو.البته داور چهارم ایرانی باید باشه.
هنوز به طور رسمی اعلام نكردن

KASRA
12th March, 2007, 02:20 AM
خب فعلا منتظر جام حذفی نباید باشیم:

ديدار حذفى پرسپوليس _ سپاهان ارديبهشت برگزار خواهد شد

ديدار تيم هاى پرسپوليس و سپاهان در مرحله نيمه نهايى جام حذفى ارديبهشت ماه سال ۸۶ برگزار مى شود.پرسپوليس با شكست برق تهران در مرحله نيمه نهايى جام حذفى حريف سپاهان اصفهان است در اين رابطه براساس اعلام سازمان ليگ برنامه رقابت هاى ليگ برتر تا بيست و چهارم فروردين اعلام شده است و برگزارى اين ديدار حساس در اين فاصله زمانى امكان پذير نيست.مسؤولان سازمان ليگ درصدد هستند با توجه به حضور تيم سپاهان در ليگ قهرمانان آسيا اين ديدار را در هفته دوم ارديبهشت سال آينده برگزار كنند.تيم سپاهان بيست و دوم فروردين سال آينده ميهمان العين امارات است و سپس پنجم ارديبهشت در فولاد شهر ميزبان اين تيم خواهد بود.

Rangin Kaman
12th March, 2007, 02:21 AM
هر بازی كه دایی بازی نمیكنه سایپا نتیجه مطلوب نمیگیره.با مساوی سایپا تقریبا همه تیمها خوشحال شدن.امیدوارم سایپا همیشه بتونه بقیه رو خوشحال كنه.آقای دایی از اینكه ما استقلالیها رو شاد كردی متشكریم.بالاخره خودمون رو به شما رسوندیم

Soltan Ali Daei
12th March, 2007, 02:58 AM
نیكبخت بازی سپاهان رو به علت دواخطاره شدن از دست میده

Siyavoush
12th March, 2007, 03:18 AM
خب فعلا منتظر جام حذفی نباید باشیم:

ديدار حذفى پرسپوليس _ سپاهان ارديبهشت برگزار خواهد شد

ديدار تيم هاى پرسپوليس و سپاهان در مرحله نيمه نهايى جام حذفى ارديبهشت ماه سال ۸۶ برگزار مى شود.پرسپوليس با شكست برق تهران در مرحله نيمه نهايى جام حذفى حريف سپاهان اصفهان است در اين رابطه براساس اعلام سازمان ليگ برنامه رقابت هاى ليگ برتر تا بيست و چهارم فروردين اعلام شده است و برگزارى اين ديدار حساس در اين فاصله زمانى امكان پذير نيست.مسؤولان سازمان ليگ درصدد هستند با توجه به حضور تيم سپاهان در ليگ قهرمانان آسيا اين ديدار را در هفته دوم ارديبهشت سال آينده برگزار كنند.تيم سپاهان بيست و دوم فروردين سال آينده ميهمان العين امارات است و سپس پنجم ارديبهشت در فولاد شهر ميزبان اين تيم خواهد بود.
این خیلی به نفع پرسپولیس و البته تا حدودی سپاهان میتونه باشه
سپاهان تا اون موقع ترافیك بازیهاش كمتر میشه و پرسپولیس هم امیدوارانه سعی میكنه به اوجش برگرده!

barça
12th March, 2007, 03:30 AM
پرسپولیس اگه همین جوری كه جلوی برق بازی كرد , جلوی سپاهان هم بخواد بازی كنه با یه نتیجه’ تحقیرآمیز از جام حذفی كنار میره.

Mahyar
12th March, 2007, 03:53 AM
پرسپولیس اگه همین جوری كه جلوی برق بازی كرد , جلوی سپاهان هم بخواد بازی كنه با یه نتیجه’ تحقیرآمیز از جام حذفی كنار میره.

معمولا پرسپولیس جلوی تیم های خوب ، بهتر بازی می كنه

kamic
12th March, 2007, 05:16 AM
این دسته بندی جدید به صلاحتون نیست آقا نیما. چون یك وقت ممكنه فكر كنیم شما از تیم دسته دومی مقاومت فارس باختین!
و در ادامه ي سخنان سربازرس عزيز! استقلال يه زماني تو همون دسته 3 بازي مي كرده!‌:4:

اما در كل پرسپوليس بيشتر حريف رو دسته دومي فرض كرده بود و با اون حساب به مصاف رفته بود! غافل از اينكه اون تيم سرشار از انگيزه و انرژي بود! اگه بازي رو ديده باشيد ميبينيد كه 120 دقيقه فقط بازيكناي برق دويدند و پرسپوليسي ها بيشتر در شوك اين بازي استثنايي برقي ها بودند!
برق تيم خوش تاكتيكي نبود! با انگيزه و پر انرژي بود! و پرسپوليس طبق معمول در دفاع به لطف ابول خان حاجي زاده سردرگم!

barça
12th March, 2007, 10:48 AM
معمولا پرسپولیس جلوی تیم های خوب ، بهتر بازی می كنه
حقیقت اینه كه امسال جلوی تیمای بزرگ و كوچیك خیلی بد بازی كردیم.

Siyavoush
12th March, 2007, 11:08 AM
ایمان فكر میكنم این بعدا به دردت بخوره

ISN - صمد مرفاوى سرمربي تيم استقلال درباره پرتاب هاى زياد اوت گفت: مگر وقتى توپ بيرون مى رود، امكان دارد اوت نيندازيم؟ اوت، كرنر، سانتر و... جزو فوتبال است و اگر قرار بود از اين طريق به گل نرسيم آن را از فوتبال حذف مى كردند. اين روش تاكتيك ماست و ما هم از آن استفاده مى كنيم.
. دوشنبه 21 اسفند 1385

راستی ظاهرا الونگ بر میگرده و دنیزلی رو راضی كردن برای بازی دادنش

Siyavoush
12th March, 2007, 02:11 PM
ظاهرا قطعی شده 10 فروردین فعلا تو اپینا فقط اعلام كرده

barça
13th March, 2007, 02:35 AM
ایمان فكر میكنم این بعدا به دردت بخوره

ISN - صمد مرفاوى سرمربي تيم استقلال درباره پرتاب هاى زياد اوت گفت: مگر وقتى توپ بيرون مى رود، امكان دارد اوت نيندازيم؟ اوت، كرنر، سانتر و... جزو فوتبال است و اگر قرار بود از اين طريق به گل نرسيم آن را از فوتبال حذف مى كردند. اين روش تاكتيك ماست و ما هم از آن استفاده مى كنيم.
یكی نیست به این صمد بگه آخه تیمتون مگه بغیر از علیزاده تاكتیك دیگه ای هم داره..؟؟؟

بنده خدا علی پروین اگه نصف استقلال شانس داشت الان حداقل 3 بار پرسپولیس رو قهرمان لیگ برتر كرده بود.:21:

Rangin Kaman
13th March, 2007, 02:43 AM
پرسپولیسیا حالا كه هیچ امیدی به قهرمانی ندارن میخوان با شانسی جلوه دادن پیروزیهای استقلال موفقیت های این تیم رو كم رنگ جلوه بدن.اصلا مهم نیست در مورد استقلال چی فكر میكنید.مهم اینه كه ما الان بالای جدولیم و شما زیر 2استقلال قرار دارین.خیلی باحاله ابتدای فصل رو به امید قهرمانی آغاز میكنین ولی آخرای خودتون رو اون پایین مایینا میبینین

nikyperspolisi
13th March, 2007, 02:51 AM
رنگین كمان جان هر چیز دوست داری بگو فقط یك پیش بینی بكن پرسپولیس از پاس میبازه تا خیالمان راحت بشه

barça
13th March, 2007, 02:52 AM
پرسپولیسیا حالا كه هیچ امیدی به قهرمانی ندارن میخوان با شانسی جلوه دادن پیروزیهای استقلال موفقیت های این تیم رو كم رنگ جلوه بدن.اصلا مهم نیست در مورد استقلال چی فكر میكنید.مهم اینه كه ما الان بالای جدولیم و شما زیر 2استقلال قرار دارین.خیلی باحاله ابتدای فصل رو به امید قهرمانی آغاز میكنین ولی آخرای خودتون رو اون پایین مایینا میبینین
آخ شرمنده رنگین كمان جان:65:

حواسم نبود كه شما در حال حاضر بهترین و تاكتیكی ترین بازی قرن آسیا رو دارین به نمایش میذارین.:26:

اگه علیزاده رو از استقلال بگیرن , درجا تیمتون فلج میشه.:crazy:

عزیز من , اگه این شانسو نداشتین الان چیكار میكردین..؟؟؟

Rangin Kaman
13th March, 2007, 02:58 AM
تصمیم گرفتم از این به بعد بازی كه تموم شد پیش بینی كنم!!! در ضمن بارسا جان مهم نی چه جوری و با چه حربه ای استقلال بازی هاشو میبره.هرچی هست ما الان بالای جدولیم.و امیدوار به قهرمانی.همین كافیه.حالا شما هرجور میلته فكر كن

nikyperspolisi
13th March, 2007, 03:03 AM
آخه رنگین كمان جان شما با پرسپولیس-سایپا-پاس-ابومسلم در مشهد-سپاهان در اصفهان-استقلال اهواز بازی نكردیت كه بالا هستید

Soltan Ali Daei
13th March, 2007, 03:04 AM
یه خبر بد اینكه عابدزاده مادرش رو از دست داده

Rangin Kaman
13th March, 2007, 03:08 AM
آخه رنگین كمان جان شما با پرسپولیس-سایپا-پاس-ابومسلم در مشهد-سپاهان در اصفهان-استقلال اهواز بازی نكردیت كه بالا هستید
مشكلی نیست.استقلال اگه میخواد قهرمان بشه باید همه تیمها رو ببره.فعلا صحبت كردن در مورد این بازیها زوده.انشالله به وقتش....

KAMRAN21
13th March, 2007, 03:40 AM

اگه اینجوریه که خوب سایپا هم با سپاهان و ذوب در اصفهان-استقلال اهواز-پاس و استقلال در ورزشگاه آزادی بازی نکرده.

KAMRAN21
13th March, 2007, 03:47 AM
آخ شرمنده رنگین كمان جان:65:

حواسم نبود كه شما در حال حاضر بهترین و تاكتیكی ترین بازی قرن آسیا رو دارین به نمایش میذارین.:26:

اگه علیزاده رو از استقلال بگیرن , درجا تیمتون فلج میشه.:crazy:

عزیز من , اگه این شانسو نداشتین الان چیكار میكردین..؟؟؟

با این حرفا تسکین بده خودت رو عزیزم.:11: :4:

بر فرض محال و غیر ممکن استقلال شانس آوورده باشه شاعر میگه شانس داشتن هم لیاقت میخواد.:goatee:

barça
13th March, 2007, 04:05 AM
با این حرفا تسکین بده خودت رو عزیزم.:11: :4:

بر فرض محال و غیر ممکن استقلال شانس آوورده باشه شاعر میگه شانس داشتن هم لیاقت میخواد.:goatee:
شما كه عمری قهرمان نمیشید...

كی گفته شانس لیاقت میخواد....شانس آوُردن فقط شانس میخواد.:4:

اگه به لیاقت باشه كه استقلال لیاقت هم نداره بدبختی...:4: فقط شانس داره.:40:

KAMRAN21
13th March, 2007, 04:11 AM
شما كه عمری قهرمان نمیشید...

اگه شدیم چی؟
یه شرط بزار.:cowboy:

KAMRAN21
13th March, 2007, 04:11 AM
البته اون شاعری كه گفتی وزن و قافیه رو بلد نبوده همچین !
جدی جمله من انقدر عمومی شده بوده قبل از گفتن من؟
ایول به خودم امیدوار شدم !!

جمله تورو نمیدونم ولی این جمله ای گفتم آره خیلی وقته عمومی شده.:4:

Mahyar
13th March, 2007, 09:56 AM
اگه شدیم چی؟

امسال لیاقت فجر از استقلال برای قهرمانی بیشتره

KASRA
13th March, 2007, 10:05 AM
استقلال به نظر من قهرمان نمیشه:36:
من فكر میكنم سایپا دوباره از این هفته خواهد برد و در ضمن استقلال الان یك باخت دیگه باید به كارنامش اضافه كنه
چون دربی رو میبازه:8:
ما همین الان خیلی افت كردیم ولی باز هم با این توانایی الانمون استقلال رو مثل فرش میپیچیمش و میندازیمش تو.....................:tired:

Siyavoush
13th March, 2007, 10:56 AM
ظاهرا قراره داور بازی با استقلال عوض بشه
جالبه 17 روز تا بازی مونده هنوز داور معلوم نیست:76:

KASRA
13th March, 2007, 11:22 AM
ظاهرا قراره داور بازی با استقلال عوض بشه
جالبه 17 روز تا بازی مونده هنوز داور معلوم نیست:76:
سیا جون چی تو فوتبال این مملكت معلومه كه این باشه :4:
قول میدم تا دو روز قبل از بازی هنوز داور و ساعت و روز بازی همش در حال تغییره

barça
13th March, 2007, 11:23 AM
اگه شدیم چی؟

خب شما یه شرطی بذار...

ولی اگه نشدید چی..؟؟؟:cools:

Sir Bob Paisley
13th March, 2007, 11:23 AM
استقلال پارسال باشایستگی قهرمان شد ولی امسال ؟
این قهرمانی احتمالی استقلال من روبه یادقهرمانی پرسپولیس درلیگ 78-79 میندازه. اون سال پرسپولیس تیم خوب و قدرتمندی نبودفقط چون رقیبی وجودنداشت تونست قهرمان بشه. قضیه استقلال این فصل هم اینجوریه. استقلال فعلی تیمی نیستش. كاملاغلی اصغری علی پروینی بازی میكنه ولی بخاطرنبودرقیب جدی داره قهرمان میشه

barça
13th March, 2007, 11:39 AM
حالا گیریم كه استقلال قهرمان هم شد...اینا كه آسیا برو نیستن.:4:

Nima Sharifi
13th March, 2007, 12:21 PM
استقلال پارسال باشایستگی قهرمان شد ولی امسال ؟
این قهرمانی احتمالی استقلال من روبه یادقهرمانی پرسپولیس درلیگ 78-79 میندازه. اون سال پرسپولیس تیم خوب و قدرتمندی نبودفقط چون رقیبی وجودنداشت تونست قهرمان بشه. قضیه استقلال این فصل هم اینجوریه. استقلال فعلی تیمی نیستش. كاملاغلی اصغری علی پروینی بازی میكنه ولی بخاطرنبودرقیب جدی داره قهرمان میشه

دیگه به چه تیمی می گید رقیب؟ سایپا رقیب نیست؟

در ضمن هیچ وقت نگو رقیب وجود نداره! حتماً سایپا و استقلال سرتر از همه بودن كه فعلا بالای جدولن! چه رقیب وجود داشته باشه چه نباشه، تیمی كه بالای جدول یعنی بهتر از بقیه كار كرده!:11:

یادم پارسال هم برخی دوستان می گفتن رقیبی وجود نداره!:56:

به این حرفها عادت كردیم! مهم قهرمانی كه ثبت بشه! :rambo:
:rambo:
والسلام:27:

forever_failure
13th March, 2007, 01:36 PM
قهرماني ايران فقط براي اين خوبه كه بري اسيا ولي متاسفانه استقلال پول خارج رفتن رو نداره براي همين اسم نميده.

Sir Bob Paisley
13th March, 2007, 03:05 PM
دیگه به چه تیمی می گید رقیب؟ سایپا رقیب نیست؟

در ضمن هیچ وقت نگو رقیب وجود نداره! حتماً سایپا و استقلال سرتر از همه بودن كه فعلا بالای جدولن! چه رقیب وجود داشته باشه چه نباشه، تیمی كه بالای جدول یعنی بهتر از بقیه كار كرده!:11:

یادم پارسال هم برخی دوستان می گفتن رقیبی وجود نداره!:56:

به این حرفها عادت كردیم! مهم قهرمانی كه ثبت بشه! :rambo:
:rambo:
والسلام:27:
خب دقیقاموضوع همینه. تنهاتیمی كه كل قهرمانی داره باهاتون سایپاست. همون تیمی كه ازهمون هفته 15 عالم وآدم سقوط و امتیازازدست دادنهای بی پایانش روحدس میزدن. یكجوری میگی كه هركی ندونه فكرمكینه انگارداریدتوصدرجدول بایك تیم یل رقابت میلیمتری میكنید. اینجوركه پیش میره وابروبادومه وخورشیدوفلك هم به نفعتون دركارند(مثل 4 امتیازی كه ظرف یكهفته به نفعتون كارشد)اگه عرضه داشته باشیدبایدحول وحوش هفته 27 قهرمانی روجشن بگیرید. تویك میدون بیرقیب باخیال راحت بتازید. عین پرسپولیس سال 78-79
دقیقاهمونطوركه گفتی مهم قهرمانیه. همونطوركه ماپرسپولیسی هاقهرمانی 78-79 روهمیشه توسرتون زدیم وخواهیم زد.

forever_failure
13th March, 2007, 04:13 PM
حالا انقدر ها هم سايپا رو دست كم نگيريد.سايپا تو اين نيم فصل بازي هاي سختي رو انجام داده كه استقلال انجام نداده.

Nima Sharifi
13th March, 2007, 05:35 PM
خب دقیقاموضوع همینه. تنهاتیمی كه كل قهرمانی داره باهاتون سایپاست. همون تیمی كه ازهمون هفته 15 عالم وآدم سقوط و امتیازازدست دادنهای بی پایانش روحدس میزدن. یكجوری میگی كه هركی ندونه فكرمكینه انگارداریدتوصدرجدول بایك تیم یل رقابت میلیمتری میكنید. اینجوركه پیش میره وابروبادومه وخورشیدوفلك هم به نفعتون دركارند(مثل 4 امتیازی كه ظرف یكهفته به نفعتون كارشد)اگه عرضه داشته باشیدبایدحول وحوش هفته 27 قهرمانی روجشن بگیرید. تویك میدون بیرقیب باخیال راحت بتازید. عین پرسپولیس سال 78-79
دقیقاهمونطوركه گفتی مهم قهرمانیه. همونطوركه ماپرسپولیسی هاقهرمانی 78-79 روهمیشه توسرتون زدیم وخواهیم زد.

وقتی توی هر لیگی تیمی قهرمان میشه، یعنی همه رقبا رو كنار زده و سرتر از همه بوده كه به قهرمانی رسیده! از فجر سپاسی گرفته تا پرسپولیس! غیر از اینه؟

انشالله اگر خدا بخواد برای دومین سال پیاپی قهرمانی رو جشن می گیریم و قهرمانی رو برای زدن تو سر شما نمی خوایم! چون پرسپولیس دیگه از این حرفها گذشته!!!

Sir Bob Paisley
13th March, 2007, 06:39 PM
وقتی توی هر لیگی تیمی قهرمان میشه، یعنی همه رقبا رو كنار زده و سرتر از همه بوده كه به قهرمانی رسیده! از فجر سپاسی گرفته تا پرسپولیس! غیر از اینه؟

انشالله اگر خدا بخواد برای دومین سال پیاپی قهرمانی رو جشن می گیریم و قهرمانی رو برای زدن تو سر شما نمی خوایم! چون پرسپولیس دیگه از این حرفها گذشته!!!
بله. صحبت شمامتین. امایه زمانی مثل پارسال خودتون بین یكسری رقیب گردن گلفت قهرمان میشه آدم كه نشان ازقدرت تیم داره ولی یه زمانی هم مثل پرسپولیس 78-79 واستقلال فعلی شماصرفابخاطرنبودرقیب گردن كلفت قهرمان میشه تیم آدم بدون اینكه خیلی هم تیریپش قهرمانانه وقدرتمندانه باشه.
باقهرمانی احتمالی هم هركاردوست داشتیدبكنیدماكه بخیل نیستیم. ازاین جامهازیادداریم. شمامیخوای توسرملت بزن. میخوای بفروشش وپولش روصرف پیشتازكردن نامه تون به ای اف سی برای ارسال لیستتنون درسال اینده كن. میخوای آتیشش بزن. صلاح مملكت خویش خسروان دانند نیماجان

L a V i N
13th March, 2007, 08:26 PM
باقهرمانی احتمالی هم هركاردوست داشتیدبكنیدماكه بخیل نیستیم. ازاین جامهازیادداریم. شمامیخوای توسرملت بزن. میخوای بفروشش وپولش روصرف پیشتازكردن نامه تون به ای اف سی برای ارسال لیستتنون درسال اینده كن. میخوای آتیشش بزن. صلاح مملكت خویش خسروان دانند نیماجان
به نظر من اهداش كنن به شخصه علی علیزاده خیلی بهتره!! هر چی نباشه ایشون واسه استقلال خیلی زحمت كشیده!! دستاشو داره در این راه از دست میده!! (از بس اوت انداخته!)
یه حساب سرانگشتی كنین ببین این بنده خدا چند امتیاز واستون گرفته!!

KAMRAN21
13th March, 2007, 09:18 PM
خوشم میاد هر دفعه یه راهی واسه تسکین دادن خودتون پیدا میکنید.:fez:
یه نگاه به بالاسرتون بندازین دیگه یکی دو تا تیم نیستن.
استقلال اهواز و ابومسلم هم اومدن بالا.:4:
البته روند ترقی پرسپولیس اونقدر ادامه داره تا مس و فجر هم بیان بالای سرش.:4:

Rangin Kaman
14th March, 2007, 01:39 AM
پیروزی دستش از قهرمانی تو لیگ كوتاه شده دارین قهرمانی رو كوچك و بی ارزش جلوه میدین.اصلا مگه هدف از بازی كردن چیزی جز قهرمانیه؟

barça
14th March, 2007, 02:08 AM
عمراً اگه استقلال قهرمان بشه...

اصلاً محاله.

KASRA
14th March, 2007, 03:20 AM
وای خدای من :40:
من از الان نگران دربی و مهاجمان قهار و ششدانگ استقلالم
بچه ها تو رو به خدا اگه میرین سر تمرینات تیم بگین فقط دو نفر علیزاده رو بگیرن:sick: :21:
هنوز یادمه چه جوری فرشید توپ رو ول كرد بره تو گل:24: :24: :24:

forever_failure
14th March, 2007, 12:50 PM
من ميگم پرسپوليس 2-0 ميبره.

Sir Bob Paisley
14th March, 2007, 01:46 PM
هرتیمی ازموقعیت هابهتراستفاده كنه برنده میشه.
3 امتیازهم بیشترنداره.
ولی طبق معمول همیشه احتمال تساوی بالای 70 درصده.

Siyavoush
14th March, 2007, 06:24 PM
هرتیمی ازموقعیت هابهتراستفاده كنه برنده میشه.
3 امتیازهم بیشترنداره.
ولی طبق معمول همیشه احتمال تساوی بالای 70 درصده.
به نظر من بالای 90 درصده!تساوی بهترین نتیجه برای خیلی ها هستش و از خیلی اتفاقات جلوگیری میكنه

Iman
14th March, 2007, 07:17 PM
یه مقاله نوشتم صفحه اول
http://www.parsfootball.com/news/4147.html

KASRA
14th March, 2007, 08:54 PM
بچه ها یه چیزی
من نمیدونم چرا انصاریفرد اینقدر اصرار به ماندن اولادی داره
بابا مگه شعبو رو نیاوردین خوب اگه خوبه پس میتونه جای اولادی رو بگیره در ضمن خرسندی هم كه یه مدت برامون بازی نكرده رو هم نباید یادمون بره چون اونم برمیگرده
فاطمی هم كه امادست پس مشكل چیه
اولادی بازیكن خوبیه ولی خیلی شلخته بازی میكنه
به نظر من اگه بره پاس و یكم از حاشیه ها دور بشه و منظم تر بشه اونوقت 2 سال دیگه یك مهاجم خوب داریم
من خیلی وقته اسم یك مهاجم گلزن در تیم امید رو میشنوم كه حتی امروز هم در بازی امید و خودمون گل زد
اسمش مهران فرضیات شما شناختی ازش دارین

Siyavoush
14th March, 2007, 09:01 PM
كسری اولادی مشكل سربازی داره و از طرف دیگه با پرسپولیس و البته الشباب قرارداد داره
نه میتونه تو پرسپولیس بازی كنه نه از كشور خارج بشه بره برای الشباب بازی كنه
تنها چارش اینه كه به پاس یا فجر فروخته بشه كه پرسپولیس با توجه به قراردادش با الشباب نمیتونه

Vicente
14th March, 2007, 11:13 PM
به نظر من بالای 90 درصده!تساوی بهترین نتیجه برای خیلی ها هستش و از خیلی اتفاقات جلوگیری میكنه

والا من تا اونجایی كه سنم قد میده هیچوقت تو یه فصل رو یادم نمیاد استقلال یا پرسپولیس دبل كرده باشن.
به نظر من بالای 190% مساوی میشه.
مخصوصا چون وسط عیده.

Mahyar
14th March, 2007, 11:39 PM
والا من تا اونجایی كه سنم قد میده هیچوقت تو یه فصل رو یادم نمیاد استقلال یا پرسپولیس دبل كرده باشن.
مخصوصا چون وسط عیده.

منم باهات موافقم . بازی به احتمال 99.99% مساوی تموم میشه

Siyavoush
15th March, 2007, 01:48 AM
مخصوصا چون وسط عیده.
خب منم گفتم به دلایل زیادی اونم یكی از دلیل هاشه:4:
من فقط یك سال یادمه فكر میكنم 77-78 یا 78-79 بود كه پرسپولیس یه بار تو لیگ ساتقلالو زد یه بار هم تو فینال جام حذفی مطمئن نیستم

Soltan Ali Daei
15th March, 2007, 02:55 AM
به نظر من بازی مساوی میشه ولی اگه قرار باشه یه تیم ببره شانس استقلال بیشتره

Rangin Kaman
15th March, 2007, 03:02 AM
دربی اصلی امسال بین استقلال و سایپاست.دربی پرسپولیس با تیمهایی مثل راه آهن و صبا باطری و ایناست

Soltan Ali Daei
15th March, 2007, 03:07 AM
دربی اصلی امسال بین استقلال و سایپاست.دربی پرسپولیس با تیمهایی مثل راه آهن و صبا باطری و ایناست
بازی قبل آخر سایپا و استقلاله همه كرجیها و پرسپولیسیها میرن كمك سایپا

nikyperspolisi
15th March, 2007, 03:36 AM
سایپا از كرج است استقلال از تهران آن بازی دربی نیست

kamic
15th March, 2007, 04:28 AM

احتمالا اولين بارتونه كه 2فصل ياپي قهرمان، اونهم تازه مي خواين، بشين! :21:
اشكال نداره! اما من فكر نميكنم شكوه و لذتش رو بتونيد حس كنيد!
حتي اگه قهرمان بشين بر فرض محال:
2 فصل قهرماني=شايد 1 فصل حضور در ليگ قهرمانان!!!:4:

kamic
15th March, 2007, 04:33 AM
پیروزی دستش از قهرمانی تو لیگ كوتاه شده دارین قهرمانی رو كوچك و بی ارزش جلوه میدین.اصلا مگه هدف از بازی كردن چیزی جز قهرمانیه؟
پيروزي؟؟؟!!!
تو همه ي ايران يه تيم سرخپوش و يه تيم كه پرهوادار ترين تيم آسياست ميشناسن! اونهم
پرسپوليسه!

kamic
15th March, 2007, 04:40 AM
6 - 0

KASRA
15th March, 2007, 06:01 AM
بچه ها نتیجه ای كه تو دلتون رو پیشبینی كنید نگران كری بعد از بازی هم نباشیدچون این ابی ها هستن كه باید عزای
عمومی اعلام كنند نه ما:36:

barça
15th March, 2007, 11:15 AM
6 - 0
اوه اوه...چقدر آتیشت تنده...:4:

همون برد بازی رفت رو هم تكرار كنیم من راضیم.:p

Iman
15th March, 2007, 12:47 PM
عرض میشه كه آخرین باری كه یه تیم هم بازی رفت رو برد هم برگشت فكر می كنم بر مگیرده به فصل 75-76 كه بازی رفت رو با گل دقیقه 78 ادموند بزیك پرسپولیس برد و بازی برگشت رو 3-0 با گلهای بزیك،مهدوی كیا و طاهرزاده پرسپولیس به نفع خودش به پایان رسوند !! همون بازی كه فرشاد آقای گل از فوتبال خداحافظی كرد !!

اما من پیش بینیم از این بازی مساوی 1-1 هست و پرسپویس اگر ببره 2-1 می بره !!

rasoul_totti
15th March, 2007, 02:43 PM
2-1 ميبريم

Vicente
15th March, 2007, 03:35 PM
ایشالا هر كی بهتره ببره:

nikyperspolisi
15th March, 2007, 06:15 PM
ایشالا هر كی بهتره ببره:
یعنی پرسپولیس دیگه

KAMRAN21
16th March, 2007, 05:04 AM
میخوای واقعیتهای استقلال رو هم بگم.:4:

واقعیتهای استقلال:

نداشتن مدیر
نداشتن پول
نداشتن امکانات
و....................

ولی با این حال از پرسپولیسی که امسال حداقل 3-4 برابرش پول خرج کرده 10 امتیاز جلوتره.:4: :5:

nikyperspolisi
16th March, 2007, 07:04 PM
پیداست آقای قهرمانی اینقدر پول گرفته كه 3تا پنالتی را سوت نزنه استقلال به جای این كه پول به داور بده پول بده لیست بازیكن هایش را بفرسته

Vicente
16th March, 2007, 07:07 PM
پیداست آقای قهرمانی اینقدر پول گرفته كه 3تا پنالتی را سوت نزنه استقلال به جای این كه پول به داور بده پول بده لیست بازیكن هایش را بفرسته

همشهری یه گل الكی هم برای اونا زد :3: :3: :3: :3: :3:

Kian-S
16th March, 2007, 08:10 PM
بازی رو كه ندیدم ولی مثكه قهرمانی شاهكار زده...

KAMRAN21
16th March, 2007, 08:37 PM
بازی رو كه ندیدم ولی مثكه قهرمانی شاهكار زده...

کیان جون دوتا پنالتی برای راه آهن نگرفت(هر چند توی یدونش شک دارم).
یه گل صحیح استقلال رو مردود اعلام کرد.
گل راه آهن هم خطا روی دروازه بان بود.
با این حساب اگه یه داور درست حسابی بازی رو قضاوت میکرد این بازی باز هم باید 3-2 به نفع استقلال تموم میشد.

Siyavoush
16th March, 2007, 08:47 PM
الان سایپا دو تا بازی بیشتر از پرسپولیس داره و پرسپولیس از 9 بازی باقی مونده 8 بازی خانگی داره
اگر پرسپولیس دو بازی بعدیش مقابل پاس و استقلال رو ببره به 7 امتیازی سایپا میرسه
البته خیلی غیر ممكن به نظر میاد!

Sir Bob Paisley
16th March, 2007, 08:49 PM
سیاهنوزبه قهرمانی فكرمیكنی؟

Siyavoush
16th March, 2007, 08:52 PM
سیاهنوزبه قهرمانی فكرمیكنی؟
به قول لوكس تا وقتی رو ورق میتونی قهرمان بشی باید تلاش كنی!

Vicente
16th March, 2007, 08:53 PM

:6: :6: :6: :6: :6: :6: :6: :6: :6: :6:
تبریك میگم اصل روحیه ی ورزشكاریه.

Sir Bob Paisley
16th March, 2007, 08:57 PM
آخه لوكس درباره بادامكی چیزی نشنیده وگرنه دراین حرفش یك استثنائاتی قائل میشد

KAMRAN21
16th March, 2007, 09:01 PM
الان سایپا دو تا بازی بیشتر از پرسپولیس داره و پرسپولیس از 9 بازی باقی مونده 8 بازی خانگی داره
اگر پرسپولیس دو بازی بعدیش مقابل پاس و استقلال رو ببره به 7 امتیازی سایپا میرسه
البته خیلی غیر ممكن به نظر میاد!

سیا جون الان دیگه بهتره بگی استقلال یه بازی بیشتر از پرسپولیس داره!
اگه با این ارسالت مثلا میخوای نشون بدی که استقلال در حد رقیب نیست اون بحثش جداس.:wink:

Siyavoush
16th March, 2007, 09:08 PM
آخه لوكس درباره بادامكی چیزی نشنیده وگرنه دراین حرفش یك استثنائاتی قائل میشد
اونكه البته !

Siyavoush
16th March, 2007, 09:10 PM
سیا جون الان دیگه بهتره بگی استقلال یه بازی بیشتر از پرسپولیس داره!
اگه با این ارسالت مثلا میخوای نشون بدی که استقلال در حد رقیب نیست اون بحثش جداس.:wink:
سایپا در حال حاضر در صدر جدول با یك بازی بیشتر نسبت به تیم دوم هستش و بازی بعدی تیم دوم با پرسپولیس هستش پس نمیشه با استقلال در حال حاضر مقایسه كرد چون هنوز صدر نرفته
فعلا سایپا صدر هست و مقیاس مقایسه محسوب میشه نه استقلال با امتیاز كمتر و بازی كمتر
چطوری همچین برداشتی از حرف من كردی؟:4:

L a V i N
16th March, 2007, 09:17 PM
من كه احتمال قهرمانی پرسپولیس رو 1% هم نمیدم!
نیم فصل اول كه به راحتی آب خوردن امتیاز از دست دادیم نیم فصل دوم هم خیلی راحت تر آب خوردن امتیاز از دست دادیم! اختلاف امتیازی كه با صدر جدول و همچنین تیم دوم جدول ایجاد كردیم روز به روز در حال افزایشه! با این رویه ای كه پرسپولیس در پیش گرفته فكر نمی كنم بتونه این اختلاف امتیاز رو جبران كنه! امیدمون به جام حذفیه البته نه با پرسپولیسی كه جلوی برق تهران دیدیم بلكه با پرسپولیس 7, 8 هفته ی اول لیگ!:105:

Sir Bob Paisley
16th March, 2007, 09:21 PM
به نظرم بایدبرای چهارم پنجمی بجنگیم. این چهارمین سالیه كه تماشاگر صرف كورس قهرمانی هستیم
چی بودیم وچی شدیم!

L a V i N
16th March, 2007, 09:24 PM
کیان جون دوتا پنالتی برای راه آهن نگرفت(هر چند توی یدونش شک دارم).
یه گل صحیح استقلال رو مردود اعلام کرد.
گل راه آهن هم خطا روی دروازه بان بود.
با این حساب اگه یه داور درست حسابی بازی رو قضاوت میکرد این بازی باز هم باید 3-2 به نفع استقلال تموم میشد.

اوضاع داوری خیلی خیلی خراب شده! خیلی بدتر از ادوار گذشته ی لیگ!
اشتباهات وحشتناكه بطوریكه دیگه از حالت " اشتباه داوری هم جزئی از فوتباله " خارج شده!
با جمله ی قرمز رنگت مخالفم چون مطمئنآ اگه داور در اون لحظه ی حساس تصمیم درست رو بگیره روند بازی به كلی تغییر میكنه دیگه بعد از بازی نمی تونی بگی اگه فلان میشد الان با این تعداد گل برده بودیم!

KAMRAN21
16th March, 2007, 09:27 PM
اوضاع داوری خیلی خیلی خراب شده! خیلی بدتر از ادوار گذشته ی لیگ!
اشتباهات وحشتناكه بطوریكه دیگه از حالت " اشتباه داوری هم جزئی از فوتباله " خارج شده!
با جمله ی قرمز رنگت مخالفم چون مطمئنآ اگه داور در اون لحظه ی حساس تصمیم درست رو بگیره روند بازی به كلی تغییر میكنه دیگه بعد از بازی نمی تونی بگی اگه فلان میشد الان با این تعداد گل برده بودیم!

نه آخه راضیه قبول داری اگه نمیگفتم تا یه هفته پرسپولیسیا برد رو به داوری ربط میدادن؟:4:

KAMRAN21
16th March, 2007, 09:29 PM
سایپا در حال حاضر در صدر جدول با یك بازی بیشتر نسبت به تیم دوم هستش و بازی بعدی تیم دوم با پرسپولیس هستش پس نمیشه با استقلال در حال حاضر مقایسه كرد چون هنوز صدر نرفته
فعلا سایپا صدر هست و مقیاس مقایسه محسوب میشه نه استقلال با امتیاز كمتر و بازی كمتر
چطوری همچین برداشتی از حرف من كردی؟:4:

همچین که 10 فروردین اشکت در اومد متوجه میشی دنیا دست کیه:22: :22:

:4: :4:

Siyavoush
16th March, 2007, 09:31 PM

حالا خوبه میدونی من اهل كری نیستم:4:یادش بخیر بازی نیم فصل اول بهنام جلوی خودت تو كنفرانس گفت شنیدم قراره بدجوری ببازی(همچین چیزایی!)گفتم مطمئنی؟گفت اره
گفتم باشه:4:دیگه حرفی بعد از اون راجع به اون بازی نزد

L a V i N
16th March, 2007, 09:32 PM
نه آخه راضیه قبول داری اگه نمیگفتم تا یه هفته پرسپولیسیا برد رو به داوری ربط میدادن؟:4:
نه بابا داوری چی كاره بیده تا وقتی علیزاده رو دارین غم ندارین!!:goatee:

KAMRAN21
16th March, 2007, 09:43 PM
نه بابا داوری چی كاره بیده تا وقتی علیزاده رو دارین غم ندارین!!:goatee:

میتونیم با اوت دستی گل میزنیم.:4:
این همون فرواردیه که پارسال روی نیمکت پرسپولیس منجمد شده بود.:wink:

KAMRAN21
16th March, 2007, 09:45 PM
حالا خوبه میدونی من اهل كری نیستم:4:یادش بخیر بازی نیم فصل اول بهنام جلوی خودت تو كنفرانس گفت شنیدم قراره بدجوری ببازی(همچین چیزایی!)گفتم مطمئنی؟گفت اره
گفتم باشه:4:دیگه حرفی بعد از اون راجع به اون بازی نزد

این دفعه شرایط فرق میکنه.
برنده دربی استقلاله.
با گلهای میثم بائو و علی انصاریان در مقابل تک گل حسین بادامکی.
میگی نه بشین ببین.:4:

Sir Bob Paisley
16th March, 2007, 09:45 PM
اگه فكرمیكنی مابخاطرازدست دادن علیزاده پشیمانیم سخت دراشتباهی

KAMRAN21
16th March, 2007, 09:48 PM
والا منظورم این نبود.
بر فرض پشیمون هم باشین.
پشیمونی سودی داره؟:30:

:4: :4: :4: :16:

L a V i N
16th March, 2007, 09:52 PM
برنده دربی استقلاله.
اگه علی انصاریان بخواد مثل دربی قبل پر خطر و زهردار بازی كنه دو تا گل رو خودش می زنه شایدم هتریك كرد!!!:blink:

ارسالی توسط BOB PEASLEY
اگه فكرمیكنی مابخاطرازدست دادن علیزاده پشیمانیم سخت دراشتباهی
100%
مهاجمی كه تو 23 تا بازی فقط یه دونه گل بزنه مبارك خودتون باشه ما از این نابغه ها نمی خوایم!! :goatee:
به جان خودم یه تیر كمون می خریدین خیلی مثمر ثمرتر بود!!:D

سوگند
16th March, 2007, 09:55 PM
استقلال بازم میره به اسیا :D :graduated:

پرسپولیس تو كجایی :71: :71:

L a V i N
16th March, 2007, 09:57 PM

سوگند جان دقت كن!!
امسال استقلال نرفت آسیا پس بازم نه شاید!! اونم اگه لیست رو تو صندوق پستی نندازه!:5:

Siyavoush
16th March, 2007, 09:57 PM

طرفدار جالبی هستی سوگند
اگر تیمت ببازه اصلا اینطرفا نمیایی ولی اگر ببری .......

Mahyar
16th March, 2007, 11:49 PM
برنده دربی استقلاله.

پرسپولیس 2 - 1 استقلال + گروه داوری

گل ها :
اكبرپور ( 41 ) - نیكبخت ( 7 ) - كعبی ( 72 )

درصد مالكیت توپ :
پرسپولیس 54% - استقلال 46%

كارت زرد :
امیرحسین صادقی - نیكبخت - فكری - نوری

Iman
17th March, 2007, 12:47 AM
میگم من دیگه از این لباس راه راه خسته شدم
یه جورایی حس پرسپولیس رو به من نمی ده
امیدوارم دوباره برگردیم به همون لباس سرخ یه دست و نه راه راه !!

نظر شما چیه ؟

Siyavoush
17th March, 2007, 12:50 AM

نظر شما چیه ؟
از اولش هم یجوری بود!فقط برای دربی خوب بود بعدش دیگه نه!

rasoul_totti
17th March, 2007, 01:02 AM
ولی به نظر من كه بد نیست

rasoul_totti
17th March, 2007, 01:10 AM
میگن بهترین داور ایران مسعود مرادی
ولی دقیقه 90 اون اشتباه وحشتناك رو میكنه تو بازی صبا - استقلال(البته اگه اشتباه باشه كه همه میدونیم نیست!!!)
اینم از بهترین داور نیم فصل
واقعا دست كمیته داوران درد نكنه!!!
استقلال قهرمانیت مبارك

nikyperspolisi
17th March, 2007, 01:46 AM
من تا حالا همچین چیزی ندیده بودم 3تا پنالتی نگیره داور در ضمن كامران خان 3تا بود نه 2تا

barça
17th March, 2007, 03:11 AM
متاسفانه یا خوشبختانه من بازی استقلالو ندیدم , ولی از هر كی كه میشنوم میگه داوری شدیداً بنفع استقلال بوده.....

خداوكیلی دیگه نمیشه داوری رو توجیه كرد , معلومه دستایی تو كاره تا استقلالو هر طور شده برای جبران سوتی ای كه دادن بفرستن بره آسیا.

گندش رو در آوُردن با این وضعیت داوری.

معلومه دیگه وقتی مصطفوی لیگ رو كلید زد از همون اول قهرمان رو انتخاب كرده بود , حالام جانشیناش به خوبی دارن راهشو ادامه میدن.

KASRA
17th March, 2007, 03:41 AM

امرن:68: :68: :68:
هرچند كه افت كردیم ولی بازم سروریم
كامی جون من نمیدونم ولی اگه میدونی بگو منم بدونم خداوكلیلی چند تا 3-0 مفتكی دارین:39:

KASRA
17th March, 2007, 03:45 AM
والا منظورم این نبود.
بر فرض پشیمون هم باشین.
پشیمونی سودی داره؟:30:

:4: :4: :4: :16:

نگو كامران جون:42: :42: :42:
به خدا من حاضرم بریم لیگ محلات بازی كنیم ولی اقای اوت دیگه برنگرده:71:
كارنامه ی اقای اوت:
22 هفته و یك گل زده :32:

kamic
17th March, 2007, 04:29 AM

نظر شما چیه ؟
ايمان جان! لباس پرسپوليس قديم نديما اينجوري راه راه بوده! البته قضيه مربوط به قبل از دوران بازيگري جناب انصاريفره!

kamic
17th March, 2007, 04:32 AM
البته داوري بازي اس اس-راه آهن كلا ضعيف بود!
گل تيم راه آهن هم كاملا خطا بود! و البته 3پنالتي و 3كارت زرد به 3 بازيكن 2اخطاره!!!
نميدونم بايد چي گفت! اما كاش مثل انگلستان مراجع قانوني ميتونستن بعد از بازي اشتباهات داور رو تصحيح بكنند تا حد ممكن!

KAMRAN21
17th March, 2007, 04:51 AM
امرن:68: :68: :68:
هرچند كه افت كردیم ولی بازم سروریم
كامی جون من نمیدونم ولی اگه میدونی بگو منم بدونم خداوكلیلی چند تا 3-0 مفتكی دارین:39:

اگه اشتباه نکنم دو تا بازی 3-0 به نفع ما شده یدونه به نفع شما.

KAMRAN21
17th March, 2007, 04:53 AM
نگو كامران جون:42: :42: :42:
به خدا من حاضرم بریم لیگ محلات بازی كنیم ولی اقای اوت دیگه برنگرده:71:
كارنامه ی اقای اوت:
22 هفته و یك گل زده :32:

خدایی علیزاده موثرتر از بادامکی چند صد میلیونی نبوده؟
باز علیزاده با اوت دستیاش 4 تا خطر ایجاد میکنه.:4:

Nima Sharifi
17th March, 2007, 05:23 AM
گل راه آهن مردود بود

گل صادقی صحیح بود

(یعنی 2 تا گل صد در صد!)

باید یك پنالتی صد در صد برای راه آهن گرفته می شد كه گرفته نشد، یكی دیگه اش هم شك دارم. صد در صد نمیشه نظر داد.

اون وقت داوری به نفع استقلال بوده؟

سال گذشته بازی استقلال - فجر سپاسی، افشاریان داور استقلال بود، بعد از بازی از استقلالیها به خاطر اشتباهات متعددش عذرخواهی كرد! اون موقع كسی هیچی نگفت!!!! حالا همه در مورد داوری بازیهای استقلال صحبت می كنند!:104:

البته جز این كار دیگه ای نمی تونید بكنید.:66:

در ضمن گیریم كه هر بازی برای استقلال داور ها كادو می دن و نمی دونم عیدی می دن، به قول ((ایمان موتمنی)) تیمی كه می خواهد قهرمان شود انقدر باید اقتدار داشته باشه كه نه دست های پشت پرده و نه داوری جلوگیرش باشه! سایپا 5 هفته است در حال از دست دادن امتیاز، اون وقت شما گیر می دید به داوری های استقلال.:65:

ادامه بدید كه بسی خرسندیم! فعلا سخت بازیهای استقلال رو دنبال كنید!:cools:

به امید تكرار قهرمانی!:hehe:

Soltan Ali Daei
17th March, 2007, 05:42 AM
گل راه آهن مردود بود

گل صادقی صحیح بود

(یعنی 2 تا گل صد در صد!)

باید یك پنالتی صد در صد برای راه آهن گرفته می شد كه گرفته نشد، یكی دیگه اش هم شك دارم. صد در صد نمیشه نظر داد.

اون وقت داوری به نفع استقلال بوده؟

سال گذشته بازی استقلال - فجر سپاسی، افشاریان داور استقلال بود، بعد از بازی از استقلالیها به خاطر اشتباهات متعددش عذرخواهی كرد! اون موقع كسی هیچی نگفت!!!! حالا همه در مورد داوری بازیهای استقلال صحبت می كنند!:104:

البته جز این كار دیگه ای نمی تونید بكنید.:66:

در ضمن گیریم كه هر بازی برای استقلال داور ها كادو می دن و نمی دونم عیدی می دن، به قول ((ایمان موتمنی)) تیمی كه می خواهد قهرمان شود انقدر باید اقتدار داشته باشه كه نه دست های پشت پرده و نه داوری جلوگیرش باشه! سایپا 5 هفته است در حال از دست دادن امتیاز، اون وقت شما گیر می دید به داوری های استقلال.:65:

ادامه بدید كه بسی خرسندیم! فعلا سخت بازیهای استقلال رو دنبال كنید!:cools:

به امید تكرار قهرمانی!:hehe:
3پنالتی راه آهن نگرفتن(از قول كارشناس داوری) گل راه آهن هم باید مردود اعلام میشد 1 گل استقلال هم بی دلیل داور قبول نكرد.......پس با این حساب نتیجه باید3-3 میشد

Nima Sharifi
17th March, 2007, 05:46 AM
3پنالتی راه آهن نگرفتن(از قول كارشناس داوری) گل راه آهن هم باید مردود اعلام میشد 1 گل استقلال هم بی دلیل داور قبول نكرد.......پس با این حساب نتیجه باید3-3 میشد

3 تا پنالتی رو صبر كنید نود بگه بعد.

اصلا بر فرض محال 3 تا پنالتی داور باید می گرفته. از كجا معلوم 3 تاش هم گل می شد؟

این فرضیه هاتون من رو كشته !:64:

با این اوضاع 3 تا اشتباه به ضرر راه آهن داور كرده كه هر كدومش 50-50 بوده.

2 تا اشتباه هم در مورد استقلال كه هر جفتش 100 درصد بود! یعنی 2 تا گل!

SAEED
17th March, 2007, 08:26 AM
3 اصلا بر فرض محال 3 تا پنالتی داور باید می گرفته. از كجا معلوم 3 تاش هم گل می شد؟

اولا كه گرفتن 3 تا پنالتی فرض محال نیست چون كارشناس داوری (محمد فنایی) 3 تا پنالتی را تایید كرد. ثانیا انصاریان باید روی پنالتی دوم كه مثل دروازه بانها شیرجه رفت اخراج میشد و شما میشدین 10 نفره و زننده گل دومتون هم قبلا اخراج شده بود پس 1 گل بیشتر نزده بودین! حالا خودت بگو از 3 تا پنالتی چند تا گل میشد و بازی باید چند چند میشد؟! شیرین جای برد و باخت عوض می شد!

KASRA
17th March, 2007, 08:35 AM
خب به طور رسمی من اماده ی دربی شدم:4:
از الان وضعیت اضطراریه و اژیرهای قرمز به صدا در اومدن:30: :6: :8:
به طور رسمی با دوستان ابی اعلام جنگ و كری از همین لحظه به بعد رو اعلام میكنم:4:
پیش یه سوی دربی و ..................شدن استقلال:6:
1.2.3 و حمله:angry: :angry: :angry:
نگین سرخ اسیا سرور كل ابی ها
سپاهان رفتش اسیا پس كجان.........تاجیا:21:
امیر لیست رو كجا داد اس و اس و ...................داد:30:
سرور هرچی گلزنه نیكی ما گل میزنه:11:
سرور هر چی ابیه تیفوسی پرسپولیسیه:8:

امیدوارم از شاعر ها خوشتون بیاد:8:
البته امیدوارم كری ها به دور از توهین به شخص باشه و فقط مربوط به تیم شه:11:

Sir Bob Paisley
17th March, 2007, 10:26 AM
اولا كه گرفتن 3 تا پنالتی فرض محال نیست چون كارشناس داوری (محمد فنایی) 3 تا پنالتی را تایید كرد. ثانیا انصاریان باید روی پنالتی دوم كه مثل دروازه بانها شیرجه رفت اخراج میشد و شما میشدین 10 نفره و زننده گل دومتون هم قبلا اخراج شده بود پس 1 گل بیشتر نزده بودین! حالا خودت بگو از 3 تا پنالتی چند تا گل میشد و بازی باید چند چند میشد؟! شیرین جای برد و باخت عوض می شد!
تازه اگه هركدوم ازپنالتی هاگل میشدروندبازی هم عوض میشد. مهم همین روندبازیه. البته اگه گل صادقی هم قبول میشدبه هكذا
بهرحال استقلال بایدبره آسیا. فكركنم فدارسیون درمورداین قضیه لیست دچارعذاب وجدان شده

Sir Bob Paisley
17th March, 2007, 10:26 AM
اگه اشتباه نکنم دو تا بازی 3-0 به نفع ما شده یدونه به نفع شما.
نه عزیزم
دوستانتون هرسه باربازی رو3-0 به نفع شماكردن

Siyavoush
17th March, 2007, 11:32 AM
خب به طور رسمی من اماده ی دربی شدم:4:
از الان وضعیت اضطراریه و اژیرهای قرمز به صدا در اومدن:30: :6: :8:
به طور رسمی با دوستان ابی اعلام جنگ و كری از همین لحظه به بعد رو اعلام میكنم:4:
پیش یه سوی دربی و ..................شدن استقلال:6:
1.2.3 و حمله:angry: :angry: :angry:
نگین سرخ اسیا سرور كل ابی ها
سپاهان رفتش اسیا پس كجان.........تاجیا:21:
امیر لیست رو كجا داد اس و اس و ...................داد:30:
سرور هرچی گلزنه نیكی ما گل میزنه:11:
سرور هر چی ابیه تیفوسی پرسپولیسیه:8:

امیدوارم از شاعر ها خوشتون بیاد:8:
البته امیدوارم كری ها به دور از توهین به شخص باشه و فقط مربوط به تیم شه:11:
كسری صبر كن برای بازی با پاس
ببینیم تیم درست شده یا نه دوباره داره نزول میكنه!:16:

Iman
17th March, 2007, 12:28 PM
اینكه داور دو تا بازیكن استقلال رو سه اخطاره نكرد و گل راه آهن هم خطا بود رو كاری نداریم
ولی اگر پنالتی كه انصاریان در دقیقه 45 بازی مرتكب شد داور می گرفت و پنالتی گل می شد صد در صد روند بازی تغییر می كرد
من از یكی مثل نیما شریفی انتظار نداشتم كل اتفاقات بازی رو كنار هم بزاره و بگه مثلاَ بازی باید فلان نتیجه رو می داشت !!
وقتی یه پنالتی زده میشه و بازی به فرض 1-1 میشه روند بازی عوض میشه و شاید اصلاَ دیگه پنالتی دومی رو انصاریان و پنالتی سومی رو طالب نسب مرتكب نمی شد و اصلاَ استقلال نمی تونست گل بزنه رو پرتاب اوت و هزاران اتفاق دیگه كه ممكن بود بیفته یا نیفته !!

اما در مجموع استقلال بازیهای سختش مونده
یه بازی دربی مونده با یه بازی با سایپا و همینطور بازی با پاس و پیكان اگر اشتباه نكنم !! ابومسلم و سپاهان هم كه موندن !! رو هم رفته استقلال هنوز با تیمهای بالای جدول بازی نكرده !!
----------------------

از موضوع استقلال كه بگذریم و جای صحبتش هم اینجا نیست، خدمت كامیك خان عرض كنم كه من اصلاَ یادم نمیاد لباس پرسپولیس راه راه بوده باشه، عكسهاش هنوز هست و هیچ موقع لباس پرسپولیس راه راه بوده، این لباس به من حس خوبی رو نمی ده نمی دونم چرا !!

nima_realmadrid
17th March, 2007, 02:15 PM
متاسفانه یا خوشبختانه من بازی استقلالو ندیدم , ولی از هر كی كه میشنوم میگه داوری شدیداً بنفع استقلال بوده.....

خداوكیلی دیگه نمیشه داوری رو توجیه كرد , معلومه دستایی تو كاره تا استقلالو هر طور شده برای جبران سوتی ای كه دادن بفرستن بره آسیا.

گندش رو در آوُردن با این وضعیت داوری.

معلومه دیگه وقتی مصطفوی لیگ رو كلید زد از همون اول قهرمان رو انتخاب كرده بود , حالام جانشیناش به خوبی دارن راهشو ادامه میدن.
اقا اصلا تو راست می گی.دم داورها گرم.بذار 1 فصل هم به ما حال بدن.مگه پرسپولیس سال 74 و پاس سال 82 با تاثیر مستقیم و غیر قابل انكار داوری قهرمان نشدند؟؟خب استقلال هم 1 بار با كمك داوری قهرمان بشه!!هر چند خودم زیاد به قهرمانی استقلال امید ندارم چون واقعا ابزارش رو نداره.دیگه از این بدتر نمی شه كه تیم مدیر عامل و سرپرست نداره!!!تا اینجا هم كه بالا اومده به خاطر غیرت بازیكنهاش و حمایت عجیب غریب هوادارهاش بوده(خود من بعد هر بازی نای راه رفتن و رانندگی رو هم ندارم!).دیروز به مهدی طاهرخانی هم گفتم كه واقعا با اصغر طالب نسب و امیرابادی و علیزاده از این بهتر نمی شه بازی كرد و نتیجه گرفت.

iman
وقتی یه پنالتی زده میشه و بازی به فرض 1-1 میشه روند بازی عوض میشه
البته داداش 1 اشتباهی كردی.اگه تا لحظه پنالتی اشتباه داوری ای نمی داشتیم و پنالتی هم گرفته می شد می بایستی بازی 2-1 به نفع اس اس می شد نه 1-1!!!!:53:

BOB PEASLEY
نه عزیزم
دوستانتون هرسه باربازی رو3-0 به نفع شماكردن

سلام اقاااا.خوبی؟؟
عرض می شه كه اولا اون دوستانتون رو خیلی خوب اومدی!!دوما من 2 تا بازی رو یادمه.
1.بازی خداحافظی صفر ایرانپاك بود كه تاج 1-0 جلو بود و در دقیقه 89 بهترین دروازه بان تاریخ اسیا(ناصر خان) توپ كلانی(پا طلا) رو از رو خط در اورد كه پرسپولیسی ها می گفتن گل شده ولی داور قبول نكرد و بازی رو به جنجال كشیدن و هوادارهای پرسپولیس هم ریختن تو زمین و بازی نیمه كاره موند و 3-0 به نفع اس اس زدن
2.بازی سال 73 كه تا دقیقه 88 2-2 بود 1 صحنه قلعه نوعی پرید رو سر محرمی هد بزنه ولی خطا كرد بعد تا پائین نیومد محرمی 1 مشت زد تو صورتش و بازی به جنجال كشیده شد بعدش هم كل هوادارهای پرسپولیس ریختن تو زمین و قشنگ نصف استادیوم خالی شد!!!به گفته احمدرضا عابدزاده چند تا از هوادارهاتون با قمه ابهران رو دنبال می كردن كه احمدرضا واسه یكی اشون جفت پا گرفت و طرف هم خورد زمین بعدش هم تا تونل ابهران رو دنبال كردن و حتی اینجور كه خودش می گفت از پله های خروجی هم پرت شد پائین و مثل اینكه دست و پائی هم شكسته شد.به همین علت باز هم 3-0 به نفع اس اس زدن نتیجه رو.
این 2 تا رو كه 100% مطمئنم.سومی اش رو من یادم نیست اگه كسی اطلاعاتی ازش داره بیاد اینجا بگه.

Nima Sharifi
17th March, 2007, 02:35 PM
رو كه نيست سنگ پاي قزوين!!!
بازيكن هاي 3 اخطار نشدتون چي؟!؟!
بازي صبا چي؟!؟!
عزيز من شما برو تو همون آبيته خودتون بشين از اين اراجيف بگو
اينجا كارير ها شعور دارن
خودشون دارن بازي ها رو ميبينن
چيزي كه عيان است چه حاجت بيان است
اصلا شما رو چه به اين كارا شما برو همون فيلم 300 رو ببين!!!

دوست عزیز خودت رو كنترل كن برادر من! عصبانی میشی چرا دست و پات می لرزه؟:39:

این چند تا حرفی رو كه زدی می ذارم رو حساب بچگی و كم تجربگی ات توی این انجمن ها و سایت!:67:

عصبانی نشو عزیزم، خوبیت نداره!:67:

-------

دوستان شاهد باشن كه هم سنگریهاشون چطوری از كوره در می رن و این نوشته های خنده دار رو تحویل آدم می دن! تذكر این طور مواقع بد نیست!

Siyavoush
17th March, 2007, 03:30 PM
رييس سازمان وظيفه عمومي نيروي انتظامي اعلام كرد: مشكل خروج «مهرداد اولادي»، بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس و تيم ملي اميد ايران به طور كلي حل شد.
سردار بهمن كارگر در گفت‌وگو با خبرنگار «اجتماعي» ايسنا، در پاسخ به پرسش ايسنا در خصوص آخرين وضعيت اين بازيكن، تاكيد كرد: با تمهيدات اتخاذ شده، «اولادي» از اين پس از حيث وظيفه‌ي عمومي مشكل خروج از كشور ندارد.
به گزارش ايسنا بر اين اساس، مهرداد اولادي مي‌تواند به تعهداتش در خصوص بازي در تيم‌هاي خارجي كه با وي قرارداد دارند، عمل كند.

به نظر من بهتره برای این مدت اولادی رو هر طور شده نگه داره انصاری فرد و برای فصل اینده بذاره كه به الشباب بره

nikyperspolisi
17th March, 2007, 04:18 PM
رييس سازمان وظيفه عمومي نيروي انتظامي اعلام كرد: مشكل خروج «مهرداد اولادي»، بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس و تيم ملي اميد ايران به طور كلي حل شد.
سردار بهمن كارگر در گفت‌وگو با خبرنگار «اجتماعي» ايسنا، در پاسخ به پرسش ايسنا در خصوص آخرين وضعيت اين بازيكن، تاكيد كرد: با تمهيدات اتخاذ شده، «اولادي» از اين پس از حيث وظيفه‌ي عمومي مشكل خروج از كشور ندارد.
به گزارش ايسنا بر اين اساس، مهرداد اولادي مي‌تواند به تعهداتش در خصوص بازي در تيم‌هاي خارجي كه با وي قرارداد دارند، عمل كند.

به نظر من بهتره برای این مدت اولادی رو هر طور شده نگه داره انصاری فرد و برای فصل اینده بذاره كه به الشباب بره
به قول خودتان خبر را در جای خودش بگذار

Sir Bob Paisley
17th March, 2007, 06:37 PM
اقا اصلا تو راست می گی.دم داورها گرم.بذار 1 فصل هم به ما حال بدن.مگه پرسپولیس سال 74 و پاس سال 82 با تاثیر مستقیم و غیر قابل انكار داوری قهرمان نشدند؟؟خب استقلال هم 1 بار با كمك داوری قهرمان بشه!!هر چند خودم زیاد به قهرمانی استقلال امید ندارم چون واقعا ابزارش رو نداره.دیگه از این بدتر نمی شه كه تیم مدیر عامل و سرپرست نداره!!!تا اینجا هم كه بالا اومده به خاطر غیرت بازیكنهاش و حمایت عجیب غریب هوادارهاش بوده(خود من بعد هر بازی نای راه رفتن و رانندگی رو هم ندارم!).دیروز به مهدی طاهرخانی هم گفتم كه واقعا با اصغر طالب نسب و امیرابادی و علیزاده از این بهتر نمی شه بازی كرد و نتیجه گرفت.

سلام اقاااا.خوبی؟؟
1.بازی خداحافظی صفر ایرانپاك بود كه تاج 1-0 جلو بود و در دقیقه 89 بهترین دروازه بان تاریخ اسیا(ناصر خان) توپ كلانی(پا طلا) رو از رو خط در اورد كه پرسپولیسی ها می گفتن گل شده ولی داور قبول نكرد و بازی رو به جنجال كشیدن و هوادارهای پرسپولیس هم ریختن تو زمین و بازی نیمه كاره موند و 3-0 به نفع اس اس زدن
2.بازی سال 73 كه تا دقیقه 88 2-2 بود 1 صحنه قلعه نوعی پرید رو سر محرمی هد بزنه ولی خطا كرد بعد تا پائین نیومد محرمی 1 مشت زد تو صورتش و بازی به جنجال كشیده شد بعدش هم كل هوادارهای پرسپولیس ریختن تو زمین و قشنگ نصف استادیوم خالی شد!!!به گفته احمدرضا عابدزاده چند تا از هوادارهاتون با قمه ابهران رو دنبال می كردن كه احمدرضا واسه یكی اشون جفت پا گرفت و طرف هم خورد زمین بعدش هم تا تونل ابهران رو دنبال كردن و حتی اینجور كه خودش می گفت از پله های خروجی هم پرت شد پائین و مثل اینكه دست و پائی هم شكسته شد.به همین علت باز هم 3-0 به نفع اس اس زدن نتیجه رو.
این 2 تا رو كه 100% مطمئنم.سومی اش رو من یادم نیست اگه كسی اطلاعاتی ازش داره بیاد اینجا بگه.
خوبم مرسي. چيكارميكني؟ ستاره سهيل شدي؟ شيرازي؟ تهراني؟ بيشتربياطرف ما
اماچندنكته:
1- درخواست: سه موردازحال هايي كه داورابه پرسپوليس درسال 74 دادن روبرشمار
يكيش كه احتمالاگل معروف دايي توبازي برفي 21 دي 74 هستش. 2 موردديگه رونام ببر
2- قبل ازاينكه جواب بدي نظرت رودرباره اينهاميخوام:
1-2 پنالتي كه درهفته 27 ليگ 74 دراصفهان به ناحق عليه پرسپوليس گرفتن و2 امتيازپرسپوليس روپروندن
2-2 گلي كه دربازي رفت داربي دايي زدوتوپ روفكركنم خرمگاه ازتوي دروازه تون كشيدبيرون وگل حساب نشد
3-2 درهمون بازي پرسپوليس يك گل صددرصدصحيح به تاييدهمه كارشناسان داوري زد ولي گل قبول نشد
4-2گل صحيحي كه دراهوازپرسپوليس زدوبازهم دوستان لطف كردن وقبول نكردن(بازي بااستقلال اهواز)
5-2 پنالتي اي به ناحق درهمون بازي به نفع استقلال اهوازگرفته شدوگل هم شد
6-2 اخارج حيرت آوركرماني مقام درهمون بازي
7-2 گل غيرقانوني ملوان درانزلي به پرسپوليس
8-2 عدم اخراج ابراهيم تهامي دربازي برگشت استقلال اهواز- پرسپوليس كه طرف رسمابه صورت شافعي كوبيد
9-2 دوموردپنالتي كه درهفته پنجم اون ليگ- بازي باشهرداري تبريزدرتهران- بايدبه نفع پرسپوليس گرفته ميشدونشد
-----------------------------------------------------------------
3- درمورد3-0 ها
اولين باردر17 بهمن 48 بودكه كارنيمه تموم ماند. همون سالي كه بازيكناي پرسپوليس دسته جمعي رفته بودن پيكان ويك سري جوون به اسم پرسپوليس اومده بودن جلوي استقلال. دراين بازي خردبين وقليچ خاني براي يك توپ جدل كردن ويكجورايي هردوشون روهم خطاكرده بودن ولي داوراجازه داده بودكه بازي ادمه پيداكنه وكردوهمون توپ رفت تودروازه استقلال ميشه ودرست همين لحظه داوريادصحنه خطاميفته وخطااعلام ميكنه. پرسپوليس هم زيربارنميره وترك ميدان. اينجافدارسيون به درستي بازي رو3-0 به نفع تاج كرده بودوتوش حرفي نيست
دومين بار27 دي 1349 كاربه گيس وگيس كشي رسيد كه كلاني هم اخراج شدوبازي بازهم 3-0 شدبه نفع شما. نفوذتيمسارخسرواني هم لابدنقشي نداشته بود. اينروهمينطوربي منظورگفتما. گيرندي يه وقت
سومين بارهم كه همه يادمونه . 30 دي 73 كه محرمي وقلعه نوئي كتك كاري كردن- يادم نيست مشت اول روژنرال پدراخلاق زديامحرمي- بهرحال هردوطرف كتك كاري كردن. شمايه جورتعريف ميكني كه انگارمحرمي يهوگيرداده بودبه اميرتون وبزن كه ميزني.
همون بازي كه هوادراي شماباچاقو دنبال رهبري فركرده بودن. همون بازي كه هوداران - لابدپرسپوليس- باآجرسرعابدزاده روبي منظورشكسته بودن. همون بازي كه توجايگاه آبي هاآتيش شعله وربود. فدارسيون شوكت جلال مصطفوي هم دين خودش روبه بهترين نحوبه استقلال عزيزاداكرد و طبق معمول استقلال 3-0 برنده شد

nima_realmadrid
17th March, 2007, 08:03 PM
[=bob Peasley][b]1- درخواست: سه موردازحال هايي كه داورابه پرسپوليس درسال 74 دادن روبرشمار
يكيش كه احتمالاگل معروف دايي توبازي برفي 21 دي 74 هستش. 2 موردديگه رونام ببر
2- قبل ازاينكه جواب بدي نظرت رودرباره اينهاميخوام:
1-2 پنالتي كه درهفته 27 ليگ 74 دراصفهان به ناحق عليه پرسپوليس گرفتن و2 امتيازپرسپوليس روپروندن
2-2 گلي كه دربازي رفت داربي دايي زدوتوپ روفكركنم خرمگاه ازتوي دروازه تون كشيدبيرون وگل حساب نشد
3-2 درهمون بازي پرسپوليس يك گل صددرصدصحيح به تاييدهمه كارشناسان داوري زد ولي گل قبول نشد
4-2گل صحيحي كه دراهوازپرسپوليس زدوبازهم دوستان لطف كردن وقبول نكردن(بازي بااستقلال اهواز)
5-2 پنالتي اي به ناحق درهمون بازي به نفع استقلال اهوازگرفته شدوگل هم شد
6-2 اخارج حيرت آوركرماني مقام درهمون بازي
7-2 گل غيرقانوني ملوان درانزلي به پرسپوليس
8-2 عدم اخراج ابراهيم تهامي دربازي برگشت استقلال اهواز- پرسپوليس كه طرف رسمابه صورت شافعي كوبيد
9-2 دوموردپنالتي كه درهفته پنجم اون ليگ- بازي باشهرداري تبريزدرتهران- بايدبه نفع پرسپوليس گرفته ميشدونشد
اوه اوه،بابا حافظه!!والله اولا اون موقع برنامه ای مثل 90 نبود كه یكی مثل من و توی اون موقع كه احتمالا هم همه بازیهای رو استادیوم نمی رفتیم بتونیم اشتباهات داوری رو بفهمیم!!در ثانی دربی رو كه خودم یادمه تو بازی رفتش گل مردودی نداشتیم.1 باز زرینچه توپ رو از خط در اورد و 1 بار هم غلامپور.خرمگاه اصلا اون موقع ها نبود.تو اون بازی هم اگه اشتباه نكنم ساندروپل داور بود كه 1 سال قبلش فینال جام جهانی رو سوت زده بود!
تو دربی رفت هم گل 100% سالم پاشازاده رو مردود اعلام كردند!بقیه اینائی رو كه تو می گی رو كه من اصلا یادم نیست فقط چند وقت پیش جهان فوتبال كه روزنامه پرسپولیسی ای هم هست یه مقاله در جواب مصاحبه ممدسن كه ادعا كرده بود پرسپولیس در نیم فصل دوم مثل سال 74 میاد بالا و قهرمان می شه نوشته بود كه اقای انصاری فرد یادشون رفته كه اون موقع چقدر داوری به قهرمانی پرسپولیس كمك كرد.

دومين بار27 دي 1349 كاربه گيس وگيس كشي رسيد كه كلاني هم اخراج شدوبازي بازهم 3-0 شدبه نفع شما. نفوذتيمسارخسرواني هم لابدنقشي نداشته بود. اينروهمينطوربي منظورگفتما. گيرندي يه وقت
این كدومه؟؟همون بازی خداحافظی صفر ایرانپاك؟؟؟اگه اون باشه كه باز هم پرسپولیس زمین رو ترك كرده.مطمئنم!

سومين بارهم كه همه يادمونه . 30 دي 73 كه محرمي وقلعه نوئي كتك كاري كردن- يادم نيست مشت اول روژنرال پدراخلاق زديامحرمي- بهرحال هردوطرف كتك كاري كردن. شمايه جورتعريف ميكني كه انگارمحرمي يهوگيرداده بودبه اميرتون وبزن كه ميزني.
این بازی فقط این 2 نفر نبودند كه كتك كاری كردند.خیلی ها بودند.كلا از اول بازی جو خیلی بدی حاكم بود.جوی كه عابدینی هم توش خیلی مقصر بود و حتی وقتی رضا شاهرودی هم اخراج شد به جای شماتت براش دست زد(اینارو خودم قشنگ یادمه).ولی اینكه مشت اول رو محرمی زد اظهر من الشمس هستش و بعدش هم امیر 1 مشت بهش زد.

همون بازي كه هوادراي شماباچاقو دنبال رهبري فركرده بودن.
والله اینو كه از شما می شنوم و بعید هم می دونم اون موقع اصلا رهبری فردی در پرسپولیس بوده یا نه و اگر هم بوده چرا بین این همه پرسپولیسی قدیمی مثل محرمی یا شاهرودی یا 1 یاغی مثل عابدزاده هوادارهای استقلال به رهبری فرد كه نباید اون موقع بیشتر از 17-18 سال داشته باشه گیر دادند هم با عقل جور در نمیاد!

همون بازي كه هوداران - لابدپرسپوليس- باآجرسرعابدزاده روبي منظورشكسته بودن.
این رو هم كسی ندیده ولی قشنگ یادمه بعدها كه با عابدزاده سر این مسئله مصاحبه كردند و من مصاحبه اش رو كامل خوندم و یادم هم هست به هیچ وجه به سر شكستن اشاره ای نكرده بود

همون بازي كه توجايگاه آبي هاآتيش شعله وربود.
این كار كه تو اكثر بازیهای انجام می شه.چیز عجیبی نیست.همین بازی استقلال-برق 1 اردیبهشت هم این كار رو كردند

فدارسيون شوكت جلال مصطفوي هم دين خودش روبه بهترين نحوبه استقلال عزيزاداكرد و طبق معمول استقلال 3-0 برنده شد
من متوجه نمی شم شما ها چی تو فدراسیون مصطفوی دیدین كه به استقلال ربطش می دیدین؟؟مصطفوی اول تاج بود بعد رفت پرسپولیس پس می بایستی مثل همه یاغی ها متمایل به تیم دوم باشه كه در اینجا پرسپولیسه!!
اون بازی هم به علت اینكه محرمی شروع كننده دعوا بود و بعدش هم هوادارهای پرسپولیس به زمین ریختند(می تونی از هر كی تو استادیوم بوده بپرسی)و باعث شدند بازی نا تمام بمونه پرسپولیس 3-0 بازنده شد.همین

Iman
17th March, 2007, 09:37 PM
بد ندیدم یخورده از 3-0 ها صحبت بكنم
موضوعیت هم داره

اولین باری كه بازی 3-0 شد روز 17 بهمن 1348 بود كه توی اون بازی پرسپولیس به دلیل قضاوت داور كه ابوالقاسم حاج ابوالحسن بود زمین بازی رو ترك كرد
همون بازی كه بازیكنان پرسپولیس به پیكان رفته بودن و عزیز اصلی و خردبین معروفترین بازیكنان پرسپولیس بودن !!
عزیز اصلی تو اون بازی بخاطر سیلی زدن به گوش داور از بازی اخراج شد و پرسپولیسی ها هم به خاطر قضاوت داور زمین رو ترك كردن، تا اون لحظه بازی 1-0 بود به نفع ا ستقلال با گل دقیقه 9 غلامحسین مظلومی

دومین بار این اتفاق در سال 49 و 17 دی ماه افتاد كه بازی تا دقیقه 75 1-1 بود ، گل پرسپولیس رو كلانی در دقیقه 1 زده بود و عباس مژذهی دقیقه 75 گل مساوی رو زد كه ابوالفضل اطلاعاتش رو روی ریز اتفاقات داد. در اون بازی لواسانی از استقلال و بهزادی و كلانی از پرسپولیس از بازی اخراج شدن
دارو اون بازی ارشد برازنده بود
اون بازی قهرمانی باشگاههای تهران بود !! اون زمان به خاطر نفوذ خسروانی بازی 3-0 به نفع تاج اعلام شد

آخرین بار رو هم كه همه یادمونه !
30 دی 1373 دیدار رفت نیمه نهایی لیگ ایران !!

قضاوت ضعیف ابهران كه گل داداش زاده كه از روی ضربه آزاد زده بود رو مردود اعلام كرد و شاهرودی رو از دقیقه 60 اینطورها اخراج كرد بخاطر دو بار خطا بروی محمد تقوی كه داور اون مسابقه اخراجش كرد و بعدها شاهرودی هم با اینكه زمان درگیری ها تو رختكن بود و نقشی در اون درگیری ها نداشت محروم شد!!
بازی تا دقیقه 82 با نتیجه 2-2 بود
برای پرسپولیس داداش زاده و پیوس گل زده بودن و برای استقلال هم اختر و اكبریان از پنالتی !!
مشت اول رو محرمی زد ولی قلعه نویی هم فحاشی كرده بود و عابدزاده هم مشخص نشد برای چی محروم شده!!
بعدها به دلیل هجوم تماشاگران هر دو تا تیم به زمین بازی از شگفتی روزگار 3-0 به نفع استقلال شد !!
فرشاد پیوس،داداش زاده،عابدزاده و محرمی از پرسپولیس و ورمرزیار،قلعه نویی، محمد تقوی و اگر اشتباه نكنم فكری محروم شدن !!

هر چند بعدها( 2 سال پیش ) ابهران طی مصاحبه ای كه با جهان فوتبال داشت عنوان كرده بود ابتدا محرومیت ها رو تعیین كردن و سپس بهش گفتن گزارش بازی رو بر اساس محرومیت ها بنویسه !!
این هم همون چیزی كه تو فدراسیون مصطفوی دیدیم !!
هر چند همون سال استقلال با گل فرشاد فلاحت زاده مغلوب سایپا شد و به جام نرسید و سال بعدش هم پرسپولیس از نیم فصل دوم با مربیگری استانكو اوج گرفت و بهمن رو ناكام كرد تا قهرمان بشه !!

تركیب دو تیم هم تو اون بازی اینطوری بود :

پرسپولیس: عابدزاده،رهبری فرد،محرمی،پیروانی،شاهرودی ،شیرمحمدی،عبدی،عاشوری،داد اش زاده،پیوس
مربی: درخشان

استقلال : غلامپور،غفوریهای اصل،زرینچه،پاشازاده،تقوی، نوری،فكری، قلعه نویی،ورمرزیار ، عالمی، اختر
حاج اكبری و اكبریان هم جانشین تقوی و عالمی شدن !!
مربی: نصر الله عبداللهی

این رو گفتم آمار داشته باشین !!
برای اطلاعات نیما جوان !!

KASRA
17th March, 2007, 09:45 PM
جالب هی میگن ما بردامون بیشتر از شماست:45:
كدوم برد
سه تا 3-0 مفتكی كه حساب نمیشه:24:
اگه این سه تا برد رو از استقلال كم كنیم بردها میشه17 به 16

سوگند
17th March, 2007, 10:54 PM
با تمام این حرفا
استقلال سرور پرسپولیسه

:cowboy: :cowboy:

forever_failure
17th March, 2007, 11:32 PM

البته داداش 1 اشتباهی كردی.اگه تا لحظه پنالتی اشتباه داوری ای نمی داشتیم و پنالتی هم گرفته می شد می بایستی بازی 2-1 به نفع اس اس می شد نه 1-1!!!!:53:

سلام اقاااا.خوبی؟؟
نيما جان خيلي باهات حال ميكنم خدايي نماد يك استقلالي كامل:104: هر بازي پرسپوليسي ها ميريختن وسط زمين و با چاقو تفنگ دنبال بازيكن هاي حريف ميفتادن ولي استقلالي ها نشسته بودن و فقط تيم خودشون رو تشويق ميكردن.شايدم تيم ملي رو تشويق ميكردن.

KASRA
18th March, 2007, 01:26 AM
با تمام این حرفا
استقلال سرور پرسپولیسه

:cowboy: :cowboy:

اشتباهی گفتی:sick:
سرور هر چی ابی و استقلالیه پرسپولیس و پرسپولیسه:8:
از الان خودتون رو واسه ی شكست اماده كنید:5:

nima_realmadrid
18th March, 2007, 01:32 AM
[iman]
اون زمان به خاطر نفوذ خسروانی بازی 3-0 به نفع تاج اعلام شد
تیریپ خودت.تو مدركی واسه نفوذ خسروانی داری؟؟از كجا اینقدر مطمئنی؟؟اگه مدركی داری رو كن تا با هم حرف بزنیم!!!!

قضاوت ضعیف ابهران كه گل داداش زاده كه از روی ضربه آزاد زده بود رو مردود اعلام كرد
والله تا یادمونه 1 گل اختر مردود شد نه گل داداش زاده.گلی كه داداش زاده زده بود بعد از برخورد به تیر به حوالی خط دروازه خورد.یادمه اعتراض بسیار شدیدی هم به داور شد و استقلالی ها می گفتن توپ از خط نگذشته!!!

و شاهرودی رو از دقیقه 60 اینطورها اخراج كرد بخاطر دو بار خطا بروی محمد تقوی كه داور اون مسابقه اخراجش كرد و بعدها شاهرودی هم با اینكه زمان درگیری ها تو رختكن بود و نقشی در اون درگیری ها نداشت محروم شد!!
دلیل محرومیت شاهرودی بعدها این اعلام شد كه با خطاهای بسیار شدید و پشت سر همی كه انجام می داد اولین اتش درگیری رو زده بود و جو زمین و استادیوم رو متشنج كرده بود.تو درگیری های اخر بازی نبود.

برای پرسپولیس داداش زاده و پیوس گل زده بودن و برای استقلال هم اختر و اكبریان از پنالتی !!
mistake motammeni(تیریپ پرفسور اسنیپ خطاب به هری پاتر!!).گل پیوس هم پنالتی بود ضمن اینكه پنالتی استقلال رو ورمرزیار زد نه اكبریان

ولی قلعه نویی هم فحاشی كرده بود
البته معلوم نیست این موضوع رو ایمان از كجا فهمیده.ولی چند تا احتمال می شه داد:
1.ایمان لب خون خیلی قوی ایه
2.ایمان همون مجتبی محرمیه
3.قلعه نوعی به ایمان گفته
4.ایمان از ناصر احمدپور شنیده
5.قلعه نوعی به ایمان فحش داده!!!!!!
و ...

و عابدزاده هم مشخص نشد برای چی محروم شده!!
همونطور كه مشخص نشد چرا تقوی و ورمرزیار و پیوس و داداش زاده محروم شدند.اون صحنه ها رو تلوزیون كه نشون نداد اون موقع ها اطلاع رسانی درستی(روزنامه) هم وجود نداشت.مطمئنا 1 كاری كردند كه محروم شدند.جالبه خود اینها اعتراض نمی كنند به محرومیتشون...

بعدها به دلیل هجوم تماشاگران هر دو تا تیم به زمین بازی از شگفتی روزگار 3-0 به نفع استقلال شد !!
اقا جان حقیقت رو تحریف نكن برادر من.عالم و ادم می دونن اون بازی هوادارهای پرسپولیس ریختن تو زمین.طبیعی هم بود.بازی 2-0 برده رو 2-2 شده بودند بر عكس هوادارهای استقلال خوشحال هم بودند چون بازی 2-0 باخته رو 2-2 شدند و به قول تو 8-10 دقیقه هم برای زدن 1 گل دیگه به تیم بی روحیه و 10 نفره حریف وقت داشتند.
اینكه چرا استقلال 3-0 برنده شد هم طبیعی بود.1.درگیری اولیه و متشنج كردن بازی از رضا شاهرودی شروع شد
2.درگیری اصلی رو هم مجتبی محرمی شروع كرد
3.ریختن هوادارهای پرسپولیس به داخل زمین.

البته راحت می شه توجیه كرد و گفت هواداهای 2 تیم ریختن تو زمین ولی برای روشن شدن اتون هر وقت خواستین بیان بریم كارگران از ممد بوقی و طاهر و ... بپرسیم!

فرشاد پیوس،داداش زاده،عابدزاده و محرمی از پرسپولیس و ورمرزیار،قلعه نویی، محمد تقوی و اگر اشتباه نكنم فكری محروم شدن !!
نه فكری محروم نشد.

هر چند بعدها( 2 سال پیش ) ابهران طی مصاحبه ای كه با جهان فوتبال داشت عنوان كرده بود ابتدا محرومیت ها رو تعیین كردن و سپس بهش گفتن گزارش بازی رو بر اساس محرومیت ها بنویسه !!
حالا كه چی؟؟منظورت اینه كه به نفع استقلال كار كردند؟؟حالا خوبه قلعه نوعی و ورمرزیار و تقوی و ... هم محروم شدند ها!!اگه می خواست به نفع استقلال كار كنه فقط قلعه نوعی رو محروم می كرد كه تو تلویزیون درگیری اش نشون داده شد.نه بقیه رو!

پرسپولیس: عابدزاده،رهبری فرد،محرمی،پیروانی،شاهرودی ،شیرمحمدی،عبدی،عاشوری،داد اش زاده،پیوس
علی دائی هم تو زمین بود.ولی جلوی پاشازاده ناكام موند.

برای اطلاعات نیما جوان
دستت درد نكنه.باعث شدی 1 مقداری بیشتر به این قضیه فكر كنم و به منابع اطلاعاتی ام مراجعه كنم تا 1 سری چیزهائی رو كه یادم رفت 2 باره یادم بیاد.
البته این به اون در كه كلی از اشتباهاتی كه در ذهنت بود رو تصحیح كردم!!!!

falaj_soroosh نقل قول:
نيما جان خيلي باهات حال ميكنم خدايي نماد يك استقلالي كامل هر بازي پرسپوليسي ها ميريختن وسط زمين و با چاقو تفنگ دنبال بازيكن هاي حريف ميفتادن ولي استقلالي ها نشسته بودن و فقط تيم خودشون رو تشويق ميكردن.شايدم تيم ملي رو تشويق ميكردن.
قربونت برم.نظر لطفته.اتفاقا همه می گن از رو خوش تیپی و فوتبال فهمی ات می شه پی برد كه استقلالی هستی!!!!
والله ما هر بازی رو كه نگفتیم.اون بازی سال 73 رو همه می دونن اینجوری بوده.حالا چرا هواداران استقلال سر جاشون نشسته بودند رو من نمی دونم برو از خودشون بپرس!ولی شرح ما وقع این بوده!!!

KASRA
18th March, 2007, 02:00 AM
:24: دوستان ابی مثل اینكه از سمبل تعصب و غیرت مجتبی محرمی خاطره ی بدی دارن:24:
من كه 16 سالم بیشتر نیست و فقط یه چیز كوچولویی یادمه اونم مطمئن نیستم ولی ایول به مجتبی كه حال افرادی كه عشق نخودبازی و ....... حتی دم سیاسی ها رو برای مربیگری تیم ملی میبینن رو بدجوری گرفته:16:

nima_realmadrid
18th March, 2007, 03:04 AM
[kasra-tifussi-perspolisi]:24: دوستان ابی مثل اینكه از سمبل تعصب و غیرت مجتبی محرمی خاطره ی بدی دارن:24:
اره،اونم چه خاطره بدی!!دمش گرم با مشتی كه زد بازی مساوی رو 3-0 بردیم!!!البته 1 سمبل تعصب دیگه هم داشتین كه داش علی انصارتون بود.واقعا دمش گرم،این روزها هم دفاعمون رو جمع می كنه و سر و صورتش رو جلوی توپ می ذاره هم واسمون گل می زنه!!!اون یكی سمبل تعصبتون سلطان علی پروین هم كه سالهاست داره ما رو می خندونه!!!

افرادی كه عشق نخودبازی و ....... حتی دم سیاسی ها رو برای مربیگری تیم ملی میبینن رو بدجوری گرفته
والله ما تا یادمونه پروین با هاشمی عكس می انداخت و بعدش هم گفت اگه هاشمی رئیس جمهور نشه فوتبال رو كنار می ذارم!!!البته طبق معمول زد زیر حرفش.

1. شاهین بوشهر
2. مرصاد و لابد سومی هم
تشتك سازی ورامین
1.فتح تهران6-0پرسپولیس
2.ایرانجوان بوشهر5-1پرسپولیس
3؟؟لابد بادكنك فروشی قزوین!!!!

هر چند مساوی هاتون با تیم های دسته 3 ای(نوژن و برق) و بردهای ناپلئونی در پنالتی كشی هم دست كمی از اون 2 بازی مذكور نداره!!!

barça
18th March, 2007, 03:06 AM
میگم از سال دیگه بجای اینكه پرسپولیس بره اینهمه هزینه كنه بازیكن بخره و مربی بیاره , بهتره مثل استقلال روی داوری سرمایه گذاری كنه...

چون هم خرجش كمتره , هم سود و منفعتش بیشتره.:4:

barça
18th March, 2007, 03:09 AM
اره،اونم چه خاطره بدی!!دمش گرم با مشتی كه زد بازی مساوی رو 3-0 بردیم!!!البته 1 سمبل تعصب دیگه هم داشتین كه داش علی انصارتون بود.واقعا دمش گرم،این روزها هم دفاعمون رو جمع می كنه و سر و صورتش رو جلوی توپ می ذاره هم واسمون گل می زنه!!!اون یكی سمبل تعصبتون سلطان علی پروین هم كه سالهاست داره ما رو می خندونه!!!
هر چی باشه بهتر از تیم بی سمبل شمائه....:65: :4:

KASRA
18th March, 2007, 03:12 AM
هر چی باشه بهتر از تیم بی سمبل شمائه....:65: :4:
با غیرتشون امثال نوازی و بختیاریزاده بود كه تا مرز قرمز شدن هم رفتن:21: :31: :31:

barça
18th March, 2007, 03:13 AM
آقایون استقلالی میشه گل زنهای اون بازیای 3-0 رو نام ببرید..!!!

اگه كسی لینكی چیزی از گلای بیاد ماندنی استقلال تو اون بازیا داره حتماً بذاره تا مام ببینیم چجوری گل خوردیم.

گُلایی كه با خودكار و قلم و روی نفوذ اشخاصی مثل خسروانی و مصطفوی بدست بیاد كه یه دو زاری هم ارزش نداره.

kamic
18th March, 2007, 04:17 AM

دوستانتون رو خیلی خوب اومدی!!دوما من 2 تا بازی رو یادمه.
واقعا اطلاعات خوب و دقيقي بود نيما جان! اما من تو تاريخچه ي بازيها كه مدتها قبل ديده بودم يه بازي كه 1-1 بوده رو هم بخاطرم هست كه البته شايد بشه به حساب اشتباهات اين نشريات گذاشت!
اما اون بازي سال 73 رو يادمه! محرمي، شاهرودي، قلعه نوعي و خيلي بازيكناي اونموقع از اوايل بازي و از وقتي پرسپوليس 2-0 جلو افتاد به جون هم افتاده بودن! تو اون بازي خيلي داوري به نفع اس اس بود! اما قهرماني سال 74 پرسپوليس با اشتباهات!!! داوري قابل انكار نيست!

kamic
18th March, 2007, 04:28 AM
بد ندیدم یخورده از 3-0 ها صحبت بكنم
موضوعیت هم داره

اولین باری كه بازی 3-0 شد روز 17 بهمن 1348 بود كه توی اون بازی پرسپولیس به دلیل قضاوت داور كه ابوالقاسم حاج ابوالحسن بود زمین بازی رو ترك كرد
همون بازی كه بازیكنان پرسپولیس به پیكان رفته بودن و عزیز اصلی و خردبین معروفترین بازیكنان پرسپولیس بودن !!
عزیز اصلی تو اون بازی بخاطر سیلی زدن به گوش داور از بازی اخراج شد و پرسپولیسی ها هم به خاطر قضاوت داور زمین رو ترك كردن، تا اون لحظه بازی 1-0 بود به نفع ا ستقلال با گل دقیقه 9 غلامحسین مظلومی

دومین بار این اتفاق در سال 49 و 17 دی ماه افتاد كه بازی تا دقیقه 75 1-1 بود ، گل پرسپولیس رو كلانی در دقیقه 1 زده بود و عباس مژذهی دقیقه 75 گل مساوی رو زد كه ابوالفضل اطلاعاتش رو روی ریز اتفاقات داد. در اون بازی لواسانی از استقلال و بهزادی و كلانی از پرسپولیس از بازی اخراج شدن
دارو اون بازی ارشد برازنده بود
اون بازی قهرمانی باشگاههای تهران بود !! اون زمان به خاطر نفوذ خسروانی بازی 3-0 به نفع تاج اعلام شد

آخرین بار رو هم كه همه یادمونه !
30 دی 1373 دیدار رفت نیمه نهایی لیگ ایران !!

قضاوت ضعیف ابهران كه گل داداش زاده كه از روی ضربه آزاد زده بود رو مردود اعلام كرد و شاهرودی رو از دقیقه 60 اینطورها اخراج كرد بخاطر دو بار خطا بروی محمد تقوی كه داور اون مسابقه اخراجش كرد و بعدها شاهرودی هم با اینكه زمان درگیری ها تو رختكن بود و نقشی در اون درگیری ها نداشت محروم شد!!
بازی تا دقیقه 82 با نتیجه 2-2 بود
مشت اول رو محرمی زد ولی قلعه نویی هم فحاشی كرده بود و عابدزاده هم مشخص نشد برای چی محروم شده!!

هر چند همون سال استقلال با گل فرشاد فلاحت زاده مغلوب سایپا شد و به جام نرسید و سال بعدش هم پرسپولیس از نیم فصل دوم با مربیگری استانكو اوج گرفت و بهمن رو ناكام كرد تا قهرمان بشه !!

تركیب دو تیم هم تو اون بازی اینطوری بود :

استقلال : غلامپور،غفوریهای اصل،زرینچه،پاشازاده،تقوی، نوری،فكری، قلعه نویی،ورمرزیار ، عالمی، اختر
حاج اكبری و اكبریان هم جانشین تقوی و عالمی شدن !!
مربی: نصر الله عبداللهی

برای اطلاعات نیما جوان !!
كاملا درسته!
اما عابدزاده رو بخاطر ضرب و شتم عكاس پشت دروازه كه كارش انگار به بيمارستان كشيده بود و البته از اول بازي خيلي شيطنت ميكرد محروم كردن!
اون رأي يكي از حق هاييه كه از پرسپوليس خورده شد!
و اون بازي 74 با استقلال با قضاوت ساندر پويل، من كاملا يادمه يه عكس از صحنه اي كه روي اختر پنالتي شد روي جلد يكي از مجلات ورزشي بود كه اختر از نكيسا لااقل نيم متر فاصله داشت و يه گل كاملا صحيح پرسپوليس!

kamic
18th March, 2007, 04:38 AM
آقایون استقلالی میشه گل زنهای اون بازیای 3-0 رو نام ببرید..!!!

اگه كسی لینكی چیزی از گلای بیاد ماندنی استقلال تو اون بازیا داره حتماً بذاره تا مام ببینیم چجوری گل خوردیم.

گُلایی كه با خودكار و قلم و روی نفوذ اشخاصی مثل خسروانی و مصطفوی بدست بیاد كه یه دو زاری هم ارزش نداره.
والا ميتونم اسم گلزناي بازي 16/6/52 رو نام ببرم (6-0)! اما اونايي كه تو خواستي رو نه!!!

Iman
18th March, 2007, 10:11 AM
نیما جوان عزیز خوشم میاد هر چند وقت یه بار میای اینجا یه انگیزه واسه بحث كردن داشته باشم :

تیریپ خودت.تو مدركی واسه نفوذ خسروانی داری؟؟از كجا اینقدر مطمئنی؟؟اگه مدركی داری رو كن تا با هم حرف بزنیم!!!!
حق با شماس
چون اون موقع نبودم پس نمی تونم به قطعیت اعلام بكنم، از همین رو ادعای خودم رو پس می گیرم چون فقط روی شنیده ها هست !
ولی یه اشاره كوچك داشته باشم به صحبتهایی كه با حسن روشن اینجا داشتم، حسن روشن می گفت اون موقع ما كه میومدیم تو زمین داور مسابقه میومد به كاپیتان ها می گفت این بازی مثلاَ باید 1-1 بشه، كمك كنین بازی 1-1 در بیاد چون دستور از بالا اومده !! حالا این بالا كی بود ما تا اون موقع نفهمیدیم، ولی بعد از انقلاب با همان داورها صحبت می كردیم می گفت دستور از تیمسار خسروانی بود.

والله تا یادمونه 1 گل اختر مردود شد نه گل داداش زاده.گلی كه داداش زاده زده بود بعد از برخورد به تیر به حوالی خط دروازه خورد.یادمه اعتراض بسیار شدیدی هم به داور شد و استقلالی ها می گفتن توپ از خط نگذشته!!!
والا من یادمه داداش زاده گل زد كه داور مردود اعلامش كرد از روی ضربه آزاد
حالا شاید حافظه من ایراد داشته
اگر اینطور بوده معذرت میخوام

دلیل محرومیت شاهرودی بعدها این اعلام شد كه با خطاهای بسیار شدید و پشت سر همی كه انجام می داد اولین اتش درگیری رو زده بود و جو زمین و استادیوم رو متشنج كرده بود.تو درگیری های اخر بازی نبود.

اگر خطای شدید كرده اخراج هم شده، دیگه دلیل نداره محروم بشه !! به صرف اینكه با خطاهاش جو بازی رو به هم ریخته كه نمیشه محروم كرد
كار یه مدافع اینه كه یا توپ رد بشه یا بازیكن، حالا به خاطر اینكه خطا كرده و اخراج هم شده كه نباید محروم بشه
این چیزاس كه میگم محرومیتها نه روی اصول بلكه روی خوش آمد جناب داریوش خان اعلام شده !

mistake motammeni(تیریپ پرفسور اسنیپ خطاب به هری پاتر!!).گل پیوس هم پنالتی بود ضمن اینكه پنالتی استقلال رو ورمرزیار زد نه اكبریان
تو خوندن آمار اشتباه كردم، گل استقلال رو ورمرزیار زد كه خو.دم هم موقعی كه تایپ كردم شك كردم ، اما گل پیوس رو كه من نگفتم چطوری زد، گفتم پیوس گل زد !

البته معلوم نیست این موضوع رو ایمان از كجا فهمیده.ولی چند تا احتمال می شه داد:
1.ایمان لب خون خیلی قوی ایه
2.ایمان همون مجتبی محرمیه
3.قلعه نوعی به ایمان گفته
4.ایمان از ناصر احمدپور شنیده
5.قلعه نوعی به ایمان فحش داده!!!!!!
و ...

محرمی با اینكه بازیكن لاتی بود ، ولی هیچ موقع بی دلیل كسی رو مورد عنایت قرار نمی داد، با پیشینه و پسینه ای كه از قلعه نویی داریم، میشه حدس زد حتماَ یه فحاشی كرده كه محرمی زده تو گوشش !! همونطور كه پایان رافت یه چیزی گفته كه برومند با مشت زد تو صورتش !!

همونطور كه مشخص نشد چرا تقوی و ورمرزیار و پیوس و داداش زاده محروم شدند.اون صحنه ها رو تلوزیون كه نشون نداد اون موقع ها اطلاع رسانی درستی(روزنامه) هم وجود نداشت.مطمئنا 1 كاری كردند كه محروم شدند.جالبه خود اینها اعتراض نمی كنند به محرومیتشون...
اتفاقاَ همه اینها اعتراض كردن
كل بحث من هم همینه
محرومیت های بی دلیل كه جو رو ساكت بكنن از شاهكارهای داریوش مصطفوی بود كه اول محرومیت بریده بود بعد به ابهران گفته بود محرومیت رو بر اساس گزارش داور بنویس !!

اقا جان حقیقت رو تحریف نكن برادر من.عالم و ادم می دونن اون بازی هوادارهای پرسپولیس ریختن تو زمین.طبیعی هم بود.بازی 2-0 برده رو 2-2 شده بودند بر عكس هوادارهای استقلال خوشحال هم بودند چون بازی 2-0 باخته رو 2-2 شدند و به قول تو 8-10 دقیقه هم برای زدن 1 گل دیگه به تیم بی روحیه و 10 نفره حریف وقت داشتند.
هواداران استقلال هم كه با شخصیت نشسته بودن به تشویق تیم خودشون می پرداختن !! خوبه هواداران دو طرف ریختن تو زمین ، حالا شما چه اصراری داری استقلالی ها رو فرشته و پرسپولیسی ها رو شیطان نشون بدی من نمی دونم !!

اینكه چرا استقلال 3-0 برنده شد هم طبیعی بود.

1.درگیری اولیه و متشنج كردن بازی از رضا شاهرودی شروع شد
2.درگیری اصلی رو هم مجتبی محرمی شروع كرد
3.ریختن هوادارهای پرسپولیس به داخل زمین.
از نظر شما كه همه چی طبیعی بود !!
درگیری اولیه رو شاهرودی شروع نكرد، خطا كرد اخراج هم شد، حالا چون یه بازیكن خطا كرده باید محروم بشه و تیمش بازنده بشه؟
اگر به فرض تو دربی بعدی كه 2-2 شد و جنجال هم شد، باید هاشمی نسب رو به خاطر انتقالش محروم می كردن؟؟
درگیری اصلی بین محرمی و قلعه نویی بود، حالا این وسط چرا به ضرر پرسپولیس تموم شد فقط، نمی دونم !!

البته راحت می شه توجیه كرد و گفت هواداهای 2 تیم ریختن تو زمین ولی برای روشن شدن اتون هر وقت خواستین بیان بریم كارگران از ممد بوقی و طاهر و ... بپرسیم!
ممد بوقی كه خدا بیامرزتش، قبل از انقلاب عمرش رو داد به شما !!

حالا كه چی؟؟منظورت اینه كه به نفع استقلال كار كردند؟؟حالا خوبه قلعه نوعی و ورمرزیار و تقوی و ... هم محروم شدند ها!!اگه می خواست به نفع استقلال كار كنه فقط قلعه نوعی رو محروم می كرد كه تو تلویزیون درگیری اش نشون داده شد.نه بقیه رو!

برای اینكه هر دو تیم باید یه جوری مححكوم می شدن، دلایلش رو بالاتر توضیح دادم
همون كدخدا منشی معروف داریوش مصطفوی كه این بار به سود استقلال تموم شد !!

SAEED
18th March, 2007, 11:09 AM
به نظر من بحث با كسانی كه كاملا یكسویه و جهت دار و بدور از منطق به قضاوت میپردازند جز اتلاف وقت ثمره دیگری ندارد. بعضی از دوستان چنان تاریخ و حوادث آن را تحریف میكنند كه انسان فكر میكند در مورد موضوع جدیدی صحبت میكنند!!

KASRA
18th March, 2007, 12:20 PM
به هر حال پرسپوليس مردمی ترین.پرتماشاگرترین و سرور ابدی استقلاله:8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :8:

nima_realmadrid
18th March, 2007, 12:31 PM
iman نیما جوان عزیز خوشم میاد هر چند وقت یه بار میای اینجا یه انگیزه واسه بحث كردن داشته باشم :
9كرتم داداش،انگیزه از خودتونه.
در مورد باقی مسائل بحثی ندارم و قبلا گفتنی ها رو گفتم ولی:

هواداران استقلال هم كه با شخصیت نشسته بودن به تشویق تیم خودشون می پرداختن !! خوبه هواداران دو طرف ریختن تو زمین ، حالا شما چه اصراری داری استقلالی ها رو فرشته و پرسپولیسی ها رو شیطان نشون بدی من نمی دونم !!

ببین من هیچ اصراری ندارم هوادارهای استقلال رو فرشته جلوه بدن.كلا اعتقاد دارم فوتبال مال قشر لات و لوت و پائین جامعه هستش نه قشر بالا و سوسولش!!!!بله طبیعتل می بایستی هوادارهای استقلال هم می ریختن تو زمین ولی در عین تعجب اونها نریختن داخل زمین.واقعا هم همینطور بوده با اینكه انتظار داریم كه هوادارهای هر 2 تیم بریزن داخل زمین ولی خوب اینجور نبوده و هوادارهای پرسپولیس ریختن تو زمین.چرا؟؟؟خودم هم نمی دونم!!
همونطور كه عامل اغتشاش در كمپ تیم ملی در مرداد ماه 85 هوادارهای استقلال بودند كه دعوا رو شروع كردند و كار به قمه كشی هم انجامید!

kamic نقل قول:

واقعا اطلاعات خوب و دقيقي بود نيما جان! اما من تو تاريخچه ي بازيها كه مدتها قبل ديده بودم يه بازي كه 1-1 بوده رو هم بخاطرم هست كه البته شايد بشه به حساب اشتباهات اين نشريات گذاشت!
گفتم كه من 2 تا بازی رو یادم بود و سومی رو نه!كه بجه ها زحمت كشیدن و اینجا سومی رو هم اوردن!

barca نقل قول:
هر چی باشه بهتر از تیم بی سمبل شمائه....
:45: چی؟؟؟تیم بی سمبل ما؟؟؟همین الان ما داش علی منصوریان و محمود فكری رو داریم كه خدای تعصب و غیرت هستن.ولی شما چی؟؟؟كاپیتانتون تو چند بازی ابوالفضل بوده كه بیشتر از 2 سال نمی شه كه اومده پرسپولیس!!!!
شماره 10 شما علی نیكبخته و شماره 10 ما علی منصوریان!!!فرق این 2 رو می فهمی؟؟؟
كاپیتان اول ما محمود فكریه كه هنوز پاداش قهرمانی سال قبل رو نگرفته و این اواخر هم رو نیمكت نشین شده ولی خم به ابرو نمیاره ولی كریم شما عین بچه 2-3 ساله ها فقط در حال قهر كردنه!!!!

kasra-tifussi-perspolisi نقل قول:

با غیرتشون امثال نوازی و بختیاریزاده بود كه تا مرز قرمز شدن هم رفتن
كی گفته با غیرت ما سهراب بختیاریه؟؟؟اصلا همون هم باشه خوبه از زمان پروین شماها دنبال نوازی و سهراب بودین ولی هیچ كدوم نیومدن تیمتون.همین انصاری فرد با فرزاد مجیدی،پیروز،امیر حسین،عنایتی،سیاوش،یاورزاد ه،نیكبخت،سامره،طالب لو،سهراب،نوازی و فراز فاطمی مذاكره كرد ولی فقط نیكی جون و ذخیره داسیلوا اومدن به تیمتون!!
داداش با غیرت ما علی منصوریان كه از سال 72-73 دنبالش بودید ولی همیشه ضایعتون كرد الان هم با اینكه نیمكت نشینه به خاطر جو تیم صداش در نمیاد.اخیرا هم علی انصاریان رو داریم كه صورتش رو به خاطر تیم جلوی توپ می ذاره!

والا تو این چند سال با اینكه ما جامی كسب نكردیم هنوزم برای یك بازیمون 65 هزار نفر میاد شما چی؟
یا برای بازی وسط هفته با تیمی مثل برق 20 تا میاد شما چی؟
شما با اینكه تو كورسین تو بازیه كه روز جمعه انجام میشه به زور 20-25 تا میارین كه تازه میشه اندازه ی ما تو یك روز
غیر تعطیل و بازی با تیمی مثل برق
اولا همین بازی اخر با راه اهن استقلال 40-50 هزار نفر رو اورد استادیوم.دوما مثل اینكه یادت رفته ما تو بازی اخر لیگمون 120 تا هوادار تو استادیوم و 30-40 تا هم پشت در استادیوم داشتیم ولی شما واسه بازیهای مهمی مثل بازی با بایرن مونیخ و سپاهان(فینال حذفی) بیشتر از 70 هزار تا نداشتین!!!حالا دیگه به ركوردها و امارهای اسیائی اس اس هم اشاره نمی كنم!

ELI PERSPOLISI
18th March, 2007, 12:39 PM
[iman]

مصاحبه با دكتر مصطفي عرب( اگر اشتباه نکنم روی صفحه اصلی سایت هم بوده!)

از تيمسار خسرواني بگوييد؟
مصطفي عرب:
من بايد با شما صادق باشم. خسرواني نقاط مثبت بسياري داشت و به ورزش ما نيز خدمت هاي زيادي كرد ولي او يك عيب بسيار بزرگ داشت. او همه چيز را براي باشگاه تاج مي خواست!
وي سعي مي كرد كه به هر قيمتي كه شده تيم تاج را جلو بيندازد. وقتي كه خسرواني به رياست سازمان تربيت بدني رسيد اولين كاري را كه كرد اين بود كه 11 بازيكن تاج را به تيم ملي فرستاد! (همان تيمي كه به شوروي رفت).
او دوستانش را به فدراسيون آورد تا سرنوشت خيلي از بازي ها را تغيير دهند. به طور مثال آقاي مكري كه از دوستان بسيار صميمي خسرواني بود به محض رياست ايشان رييس فدراسيون فوتبال شد!

وقتي مي گوييد سرنوشت بازي منظورتان رشوه است؟

مصطفي عرب:
رشوه كه نه ولي آنها تاثير گذار بودند. مثال هاي زيادي هست. به طور مثال ما داوري داشتيم به نام حاج ابوالحسن. ايشان آنقدر تحت تاثير روساي فدراسيون بودند كه مردم ايشان را تاج ابو الحسن مي ناميدند!
يادم مي آید سال 1959 تيمسار خسرواني ،آقاي مكري را به عنوان رييس فدراسیون انتخاب كردند. تيم ما قرار بود كه به هند سفر كند. جعفر نامدار آن زمان براي تيم شاهين بازي مي كرد و مكري به او پيشنهاد داد كه به تيم تاج برود. وي به نامدار قول داد كه اگر ايشان به تاج بپيوندد روز بعد به تيم ملي دعوت خواهد شد!
نامدار قبول كرد ولي در هواپيما كه به سوي هند در حال پرواز بود استعفاي خودش از تيم تاج را به مكري داد. جعفر نامدار در ان بازي ها فقط در دو مورد كه به وي احتياج بود بازي كرد و دوران بازي ملي وي در همانجا خاتمه پيدا كرد!
يك مثال ديگر. زماني كه بازيكن اسبق دارايي يعني اقاي مبشر رييس فدراسيون فوتبال شد٬ تيم ما (دارايي) احتياج به يك برد با نتيجه 7-0 بر تيم ارارات تهران داشت تا به دور بعد صعود كند. تا 15 دقيقه به پايان بازي نتيجه 1-1 مساوي بود. در اين لحظه برف نم نمي در امجده شروع شد و داور مسابقه اقاي مسعود صدري كه از دوستان اقاي مبشر بودند دستور به فسخ بازي كردند. دليل ايشان نامساعد بودن زمين براي بازي بود!! نشان به ان نشاني كه ما در بازي بعد 0-8 ارارات را برديم تا صعود كنيم! از اين مسائل زياد بود. در سال 1964 اكبر افتخاري كه تا آن زمان براي دارايي بازي مي كرد تصميم گرفت كه به باشگاه ديگري كوچ كند. مبشر همان روز اسم افتخاري را از تيم ملي خط زد!

اینجور جاهاست که مثل سرمربی تیم ملی باید گفت: مرسی فوتبال پااااک!:cools:

Iman
18th March, 2007, 12:46 PM
ببین من هیچ اصراری ندارم هوادارهای استقلال رو فرشته جلوه بدن.كلا اعتقاد دارم فوتبال مال قشر لات و لوت و پائین جامعه هستش نه قشر بالا و سوسولش!!!!بله طبیعتل می بایستی هوادارهای استقلال هم می ریختن تو زمین ولی در عین تعجب اونها نریختن داخل زمین.واقعا هم همینطور بوده با اینكه انتظار داریم كه هوادارهای هر 2 تیم بریزن داخل زمین ولی خوب اینجور نبوده و هوادارهای پرسپولیس ریختن تو زمین.چرا؟؟؟خودم هم نمی دونم!!
همونطور كه عامل اغتشاش در كمپ تیم ملی در مرداد ماه 85 هوادارهای استقلال بودند كه دعوا رو شروع كردند و كار به قمه كشی هم انجامید!

نیما جان تاریخ رو دیگه تحریف نكن
شاید ما سال 48 و 50 نبودیم، اما بازی سال 73 رو همه دیگه یادشونه
طرفداران هر دو تیم ریختن وسط زمین ، هم پرسپولیس هم استقلال !!
حالا شما اصرار داری كه بگی فقط پرسپولیسی ها بودن بحثی نیست !! اما تاریخ رو دیگه نمیشه تحریف كرد حتی تو وبسایت جانبداری مثل آبیته كه كامران خان از اونجا منبع برای ما آوردن !!

خود من هم صفحه قبلی 3 تا بازی كه جنجال شد رو عنوان كردم بدون هیچ نگاه جانبدارانه ای، نه اینكه مثلاَ بنویسم با یورش طرفداران استقلال و یا قضاوت جانبدارانه داور !!
فقط نوشتم پرسپولیسی ها به قضاوت داور اعتراض داشتن !!

ضمناَ كامران خان كی استقلال 9 نفره بوده ولی بازی رو ادامه داده؟؟؟ تو روز روشن تاریخ رو وارونه می كنی؟
سال 78 بود اگه اشتباه نكنم كه همون 30 دقیقه اول حلالی و نادر محمدخانی اخراج شدن و پرسپولیس 9 نفره بازی رو ادامه داد و 0-0 تمومش كرد ولی به قضاوت اعتراضی نشد !!
جوری میگی هر دو گل پرسپولیس مردود بود انگار هیچگاه استقلال تو دربی ها گل مردود نزده !!

Iman
18th March, 2007, 12:51 PM
مصطفي عرب:
رشوه كه نه ولي آنها تاثير گذار بودند. مثال هاي زيادي هست. به طور مثال ما داوري داشتيم به نام حاج ابوالحسن. ايشان آنقدر تحت تاثير روساي فدراسيون بودند كه مردم ايشان را تاج ابو الحسن مي ناميدند! !:cools:

جالب اینكه حاج ابوالحسن دربی روز 17 بهمن 48 رو قضاوت كردن كه طی اون عزیز اصلی هم از بازی اخراج شد به دلیل سیلی زدن به داور مسابقه !!

Siyavoush
18th March, 2007, 01:59 PM
اولادی رفتنی شد
انصاری فرد گفت كه اولادی هفته اینده بخاطر قرارداد دو سالش به الشباب میره
گفته قرارداد دو ساله به مبلغ دو میلیون دلار:shok:

Sir Bob Paisley
18th March, 2007, 02:59 PM
درپاسخ به ارسال شماره 284 ازنیما
-------------------------------------------------

اوه اوه،بابا حافظه!!والله اولا اون موقع برنامه ای مثل 90 نبود كه یكی مثل من و توی اون موقع كه احتمالا هم همه بازیهای رو استادیوم نمی رفتیم بتونیم اشتباهات داوری رو بفهمیم!!در ثانی دربی رو كه خودم یادمه تو بازی رفتش گل مردودی نداشتیم.1 باز زرینچه توپ رو از خط در اورد و 1 بار هم غلامپور.خرمگاه اصلا اون موقع ها نبود.تو اون بازی هم اگه اشتباه نكنم ساندروپل داور بود كه 1 سال قبلش فینال جام جهانی رو سوت زده بود!
تو دربی رفت هم گل 100% سالم پاشازاده رو مردود اعلام كردند!بقیه اینائی رو كه تو می گی رو كه من اصلا یادم نیست فقط چند وقت پیش جهان فوتبال كه روزنامه پرسپولیسی ای هم هست یه مقاله در جواب مصاحبه ممدسن كه ادعا كرده بود پرسپولیس در نیم فصل دوم مثل سال 74 میاد بالا و قهرمان می شه نوشته بود كه اقای انصاری فرد یادشون رفته كه اون موقع چقدر داوری به قهرمانی پرسپولیس كمك كرد.

ولی بازیهاروازتی وی كه میدیدم
درضمن توبازی رفت داربی گلی كه پرسپولیس زدوآفسایدگرفته نشد. 24 ساعت بعدهم صادقی جو( این صادقی جوهمون بابائیه كه 10 باربازیهای پرسپولیس قضاوت كردكه دراون 10 بازی پرسپولیس 5 باخت و4 مساوی داشت) وهم ساندرپل به صحیح بودن اون گل وهمچنین گل بودن اوضربه سردایی اعتراف كردن
ودرموردجهان فوتبال: اون بابایی كه درجهان فوتبال یه همچین حرفی زده واسه خودش یه چیزی گفته. حرفش ملاك نیست. تازه اگه طرف استقلالی یااستقلالی دوست نبوده باشه

این كدومه؟؟همون بازی خداحافظی صفر ایرانپاك؟؟؟اگه اون باشه كه باز هم پرسپولیس زمین رو ترك كرده.مطمئنم
نه فرق فكوله. خداحافظی ایرانپاك در25 آبان سال 58 بود. ملت جوزده انقلابی تواون بازی هم انقلاب كرده بودن.

والله اینو كه از شما می شنوم و بعید هم می دونم اون موقع اصلا رهبری فردی در پرسپولیس بوده یا نه و اگر هم بوده چرا بین این همه پرسپولیسی قدیمی مثل محرمی یا شاهرودی یا 1 یاغی مثل عابدزاده هوادارهای استقلال به رهبری فرد كه نباید اون موقع بیشتر از 17-18 سال داشته باشه گیر دادند هم با عقل جور در نمیاد!
رهبری فراون سال جزوتركیب اصلی پرسپولیس بود. تازه موقع دعواوچاقوكشی طرفدارای شمابه سابقه وكسوت كارنداشتن همینكه طرف عضوپرسپولیس باشه كفایت میكرده

این رو هم كسی ندیده ولی قشنگ یادمه بعدها كه با عابدزاده سر این مسئله مصاحبه كردند و من مصاحبه اش رو كامل خوندم و یادم هم هست به هیچ وجه به سر شكستن اشاره ای نكرده بود
اتفاقامن قضیه شكستن سرعابدزاده رودرمصاحبه هاومطالبی درهفته نامه های فانوس- شاخص- البرزوروزنامه ابرارورزشی دیدم وخوندم. حیف كه انداختمشون درووگرنه اسكنش روبرات رومیكردم

این كار كه تو اكثر بازیهای انجام می شه.چیز عجیبی نیست.همین بازی استقلال-برق 1 اردیبهشت هم این كار رو كردند
آره توهمه بازیها ممكنه آتیش روشن بشه. واسه این گفتم كه به استنادآتیش روشن كردن پرسپولیس رو20 میلیون تومن( 20 میلیون اون زمان) جریمه كردن

Sir Bob Paisley
18th March, 2007, 03:15 PM
بازی سال 73 :
پیوس وداداش زاده برای پرسپولیس گل زدن وپیوس یك گل خیلی قشنگ هم روی ضربه ایستگاهی زدكه ابهران مدعی شدقبل اززدن سوت فرشادتوپ روشوت زده
استقلال هم سه تاگل زدكه یكیش روفكركنم آفسایدگرفتن
------------------------------
جالبه. نیماجان شاهرودی آغازكننده دعواودنتیجه محق محروم شدن( اونهم محرومیت 2 سال) میدونه. برادرمن شاهرودی خطاكردواخراج شدوبه رختكن هم رفت. دیگه محرومیت برای چی؟ دلیلی برای 3-0 بازووندن برای پرسپولیس برای چی؟
پیوس- داداش زاده وورمزیار چرامحروم شدن؟
چراعابدینی یكسال محروم شدوسران استقلال محروم نشدن؟
پنجعلی چیكاركرده بودكه محروم شد؟
چراپرسپولیس 20 میلیون تومان اون زمان جریمه شد؟
لابداستقلالی هافقط داشتن تیم ملی روتشویق میكردن وبلافاصله بعدازشلوغ شدت بازی دسته دسته استادیوم روترك كرده بودن. چقدرآقاوگلن این استقلالی ها.
چرا3-0 به نفع استقلال؟ درحالیكه طرفداران هردوتیم به زمین ریخته بودن؟
چراسقف محرومیت آبی ها6 ماه بود؟
فدارسیون شوكت جلال مصطفوی امسال هم محرومیت اكبرپوررااز10 جلسه به 5 جلسه رسوند. همینطوری . توعالم بی منظوری

Sir Bob Paisley
18th March, 2007, 03:19 PM
اولا همین بازی اخر با راه اهن استقلال 40-50 هزار نفر رو اورد استادیوم.دوما مثل اینكه یادت رفته ما تو بازی اخر لیگمون 120 تا هوادار تو استادیوم و 30-40 تا هم پشت در استادیوم داشتیم ولی شما واسه بازیهای مهمی مثل بازی با بایرن مونیخ و سپاهان(فینال حذفی) بیشتر از 70 هزار تا نداشتین!!!حالا دیگه به ركوردها و امارهای اسیائی اس اس هم اشاره نمی كنم!
داداش چراشكسته نفسی؟
توبازی بابرق بیش ازدویست هزارنفرتواستادیوم بودن و 70-80 هزارنفرهم پشت درای بسته. كی به كیه. راحت باش

nima_realmadrid
18th March, 2007, 05:15 PM
eli Perspolisi نقل قول:

مصاحبه با دكتر مصطفي عرب( اگر اشتباه نکنم روی صفحه اصلی سایت هم بوده!)

از تيمسار خسرواني بگوييد؟
مصطفي عرب:
من بايد با شما صادق باشم. خسرواني نقاط مثبت بسياري داشت و به ورزش ما نيز خدمت هاي زيادي كرد ولي او يك عيب بسيار بزرگ داشت. او همه چيز را براي باشگاه تاج مي خواست!
وي سعي مي كرد كه به هر قيمتي كه شده تيم تاج را جلو بيندازد. وقتي كه خسرواني به رياست سازمان تربيت بدني رسيد اولين كاري را كه كرد اين بود كه 11 بازيكن تاج را به تيم ملي فرستاد! (همان تيمي كه به شوروي رفت).
او دوستانش را به فدراسيون آورد تا سرنوشت خيلي از بازي ها را تغيير دهند. به طور مثال آقاي مكري كه از دوستان بسيار صميمي خسرواني بود به محض رياست ايشان رييس فدراسيون فوتبال شد!

وقتي مي گوييد سرنوشت بازي منظورتان رشوه است؟

مصطفي عرب:
رشوه كه نه ولي آنها تاثير گذار بودند. مثال هاي زيادي هست. به طور مثال ما داوري داشتيم به نام حاج ابوالحسن. ايشان آنقدر تحت تاثير روساي فدراسيون بودند كه مردم ايشان را تاج ابو الحسن مي ناميدند!
يادم مي آید سال 1959 تيمسار خسرواني ،آقاي مكري را به عنوان رييس فدراسیون انتخاب كردند. تيم ما قرار بود كه به هند سفر كند. جعفر نامدار آن زمان براي تيم شاهين بازي مي كرد و مكري به او پيشنهاد داد كه به تيم تاج برود. وي به نامدار قول داد كه اگر ايشان به تاج بپيوندد روز بعد به تيم ملي دعوت خواهد شد!
نامدار قبول كرد ولي در هواپيما كه به سوي هند در حال پرواز بود استعفاي خودش از تيم تاج را به مكري داد. جعفر نامدار در ان بازي ها فقط در دو مورد كه به وي احتياج بود بازي كرد و دوران بازي ملي وي در همانجا خاتمه پيدا كرد!
يك مثال ديگر. زماني كه بازيكن اسبق دارايي يعني اقاي مبشر رييس فدراسيون فوتبال شد٬ تيم ما (دارايي) احتياج به يك برد با نتيجه 7-0 بر تيم ارارات تهران داشت تا به دور بعد صعود كند. تا 15 دقيقه به پايان بازي نتيجه 1-1 مساوي بود. در اين لحظه برف نم نمي در امجده شروع شد و داور مسابقه اقاي مسعود صدري كه از دوستان اقاي مبشر بودند دستور به فسخ بازي كردند. دليل ايشان نامساعد بودن زمين براي بازي بود!! نشان به ان نشاني كه ما در بازي بعد 0-8 ارارات را برديم تا صعود كنيم! از اين مسائل زياد بود. در سال 1964 اكبر افتخاري كه تا آن زمان براي دارايي بازي مي كرد تصميم گرفت كه به باشگاه ديگري كوچ كند. مبشر همان روز اسم افتخاري را از تيم ملي خط زد!

خب اینا كه ربطی به تاج و اون بازی كه 3-0 به نفع تاج زدند نداره.اتفاقا اگر تو اون بازی خسروانی پارتی بازی و كار ضایعی هم كرده بود اقای مصطفی عرب تو یكی از مثال هائی زد اعلام می كرد!!ولی اینجا 1 مورد تیم ملی تاجی بود.مثل تیم ملی مایلی كهن(البته برعكسش).یكی هم قول ملی پوش شدن در ازائ پیوستن به تاج.مثل دعوت از حلالی و كاویانپور دقیقا بعد از پیوستن به پرسپولیس.1 مورد هم تبانی دارائی.مثل تبانی 2 سال پیش راه اهن و قندی یا تبانی پارسال راه اهن و فولاد با پاس و ...

كلا اگه بگیم فوتبالمون 100% پاكه خودمون رو گول زدیم.من 2 سال هست كه اینجا می گم باند و تشكیلاتی در فوتبال وجود نداره ولی خب خیلی ها باور نمی كنند.مطمئنا گند اینها هم بعدها در میاد.هر چند الان نشانه های زیادی ازش وجود داره:قضیه مبعلی،تبدیل 4 جلسه محرومیت به 1 و ... كه همه می دونند.كافیه تا ورق برگرده تا خیلی مسائل روشن بشه.
چند وقت پیش مانوك خدابخشیان هم در یكی از شبكه های لوس انجلسی مصاحبه كرده بود و به این موضوع اشاره كرده بود كه اون موقع هم تو تیم ملی باند وجود داشته كه دست علی پروین بوده و باند مخالفش پرویز قلیچ خانی و ... بودند.جالب هم هست كه پرویز قلیچ خانی كه خیلی ها می گن بهترین بازیكن تاریخ فوتبالمونه تو جام جهانی نبود!!!
اقا دیگه از ایتالیا و المان و انگلستان كه جلو تر نیستیم كه...

bob Peasley
جالبه. نیماجان شاهرودی آغازكننده دعواودنتیجه محق محروم شدن( اونهم محرومیت 2 سال) میدونه. برادرمن شاهرودی خطاكردواخراج شدوبه رختكن هم رفت. دیگه محرومیت برای چی؟
پنجعلی چیكاركرده بودكه محروم شد؟
پیوس- داداش زاده وورمزیار چرامحروم شدن؟
چراپرسپولیس 20 میلیون تومان اون زمان جریمه شد؟
چراسقف محرومیت آبی ها6 ماه بود؟

عزیز جان اون صحنه ها رو كه من و تو ندیدیم كه.بعد از اخراج محرمی و قلعه نوعی حتما اتفاقاتی افتاده كه این یك سری رو محروم كردند.شاهرودی هم عمرا 2 سال محروم شده باشه چون قشنگ یادمه سال 74 برای پرسپولیس بازی می كرد.كلا گفتم باز هم می گم،به علت عدم پخش تلویزیونی و عدم پوشش مناسب رسانه ای اون بازی بازتاب درستی ازش در جامعه دیده نشد و در واقع من و شما از اكثر ماجراهای اتفاق افتاده بعد از بازی خبر نداریم!
گفتم باز هم می گم.اگه می خواست به استقلال حال بده ورمرزیار و تقوی و ... رو هم محروم نمی كرد چون اونها كه درگیری اشون در تلویزیون نشون داده نشد كه!!

چراعابدینی یكسال محروم شدوسران استقلال محروم نشدن؟
این هم مثل بالائی معلوم نیست بعد بازی چه كار كرده.ولی چیزی كه دیده شد این بود كه عابدینی بعد از اخراج شاهرودی دستهاش رو بالا برد و براش دست زد و به استقبالش رفت!

لابداستقلالی هافقط داشتن تیم ملی روتشویق میكردن وبلافاصله بعدازشلوغ شدت بازی دسته دسته استادیوم روترك كرده بودن. چقدرآقاوگلن این استقلالی ها.
دلیلی برای 3-0 بازووندن برای پرسپولیس برای چی؟
چرا3-0 به نفع استقلال؟ درحالیكه طرفداران هردوتیم به زمین ریخته بودن؟
عرض كردم كه.اون بازی طرفدارهای پرسپولیس ریختن وسط زمین و نه طرفدارهای استقلال.حتی به قول یكی از اطرافیان ما كه استقلالی بود و اون موقع هم استادیوم بود قشنگ نصف استادیوم خالی شده بود و نصف اش پر بود.دلیل منطقی هم داره:استقلال مشكلی برای ادامه كار نداشت و در صورت ادامه بازی احتمال برد استقلال هم بیشتر بود.درسته 1 مقدار خلاف انتظاره ولی حقیقت كه در اون بازی طرفداران استقلال به داخل زمین نریختند!

فدارسیون شوكت جلال مصطفوی امسال هم محرومیت اكبرپوررااز10 جلسه به 5 جلسه رسوند. همینطوری . توعالم بی منظوری
جالبه!اولا محرومیت سیاوش اكبرپور كاملا ناحق بود و بی مورد و بسیار زیاد.كلا سیاوش 3 تا مورد بیشتر نداشت:
1.لگد خوردن از الونگ الونگ كه به گفته كارشناس 90 می بایستی الونگ از بازی اخراج می شد
2.دویدن به سمت انصافی و بعد دایو عجیب انصافی كه به گفته نصیرزاده در اون صحنه حتی اخطار هم برای سیاوش زیادی بود و اخراجش توسط قهرمانی(دشمن درجه 1 اكبرپور) كاملا اشتباه بود و همین مسئله باعث شد بهترین بازیكن امون رو 4 بازی نداشته باشیم
3.جلوی سایپا هم وقتی حسین كاظمی بد پاس داد سیاوش بهش گفت ... ... درست پاس بده.ولی هم اخراجش كرد و هم 10 جلسه محرومش كردند كه بی سابقه ترین و ظالمانه ترین حكم تاریخ كمیته انضباطی بوده.در صورتی كه این جور حرف زدن ها در فوتبال همه جای جهان و همچنین ایران طبیعی هستش و نباید توقع داشته باشیم كه بازیكنها به هم بگن ای كم خرد درست پاس بده یا لطفا من را پا به توب كنید!!!ولی الانه جوی ایجاد شده كه حتی به نحوه حرف زدند تماشاگر ها هم كار دارند.اقا استادیوم جای فحشه،وقتی دائی به پرسپولیس گل می زنه و اون جور خوشحالی می كنه باید از تماشاگر ها فحش بشنوه.پس دیگه محروم كردن تیمها چه معنی ای می ده؟؟فن بومل میاد و اون حركت رو تو سانتیاگو برنابئو انجام می ده و حتی 1 جلسه هم محروم نمی شه اون وقت ما. . .

دوما اصلا كمیته انضباطی به درست محروم كرد اكبرپور رو،ولی بخشیدنش و تبدیل كردن 10 جلسه به 6 جلسه كه ربطی به كمیته انضباطی نداره بلكه وظیفه شورای استینافه.كمیته انضباطی هم مربوط به فدراسیون مصطفویه كه سیاوش رو 10 جلسه محروم كرده.احتمالا شماها اون 10 جلسه محرومیت سیاوش رو جزو كمك های فدراسیون مصطفوی می دونید!!!نه؟؟
خودت بگو،دائی كله می زنه تو صورت شیث 1 جلسه محروم می شه.سیاوش به حسین كاظمی فحش می ده 6 جلسه!!!
حالا خوبه مربی گری ممد مایلی كه تو تیم ملی 12 پرسپولیسی و 0 استقلالی رو ردیف كرده بود هم در دوره مصطفوی بوده ها!

bob Peasley نقل قول:

داداش چراشكسته نفسی؟
توبازی بابرق بیش ازدویست هزارنفرتواستادیوم بودن و 70-80 هزارنفرهم پشت درای بسته. كی به كیه. راحت باش
من چندین بار راجع به اون بازی واسه شماها توضیح دادم.ببین برادر من،بنده به اندازه موههای سرم استادیوم رفتم.بازی شلوغ خلوت اسیائی لیگ حذفی وسط هفته اخر هفته تیم ملی تابستون زمستون و ... .1 سری بازیهائی مثل بازیهای ایران عربستان،ایران المان ایران ژاپن و ... ورزشگاه تا حد انفجار پر می شه.یعنی علاوه بر صندلی ها حتی تو راهرو ها و پشت صندلی ها هم مردم می ایستند و حتی رو بعضی صندلی های 2-3 نفر می نشینند.حتی رو كناره های طبقه دوم ورزشگاه هم جمعیت دیده می شه.این جور موقع ها حداقل 20-30 هزار نفر هم پشت در می مونند.اون بازی استقلال-برق هم دقیقا همینجوری بود كه از ساعت 1 كل ورزشگاه پر شده بود و حتی زیر نویس می دادند كه اقا استادیوم پر شده بشینین تو خونه هاتون!!!
البته شاید چون تا حالا شما بازی 120 تائی نداشتین واستون عجیب و غیر قابل باور باشه ولی 1 حقیقتیه كه نمی شه كتمانش كرد.هر جور راحتی ولی اون بازی قشنگ 150 هزار استقلالی در مجموعه ازادی حضور داشتند كه 120 تاشون تو استادیوم بودند.ایشالله امسال هم 1 بار دیگه اینكار رو می كنیم،اینبار بیشتر توجه كن تا دچار اشتباه نشی!

Sir Bob Paisley
18th March, 2007, 09:40 PM
وظیفه شورای استینافه.كمیته انضباطی هم مربوط به فدراسیون مصطفویه كه سیاوش رو 10 جلسه محروم كرده.احتمالا شماها اون 10 جلسه محرومیت سیاوش رو جزو كمك های فدراسیون مصطفوی می دونید!!!نه؟؟
خودت بگو،دائی كله می زنه تو صورت شیث 1 جلسه محروم می شه.سیاوش به حسین كاظمی فحش می ده 6 جلسه!!!
حالا خوبه مربی گری ممد مایلی كه تو تیم ملی 12 پرسپولیسی و 0 استقلالی رو ردیف كرده بود هم در دوره مصطفوی بوده ها
عزیزم سیاوش اكبرپور ناقض مكررقوانینه بوده وهست. كمیته قضایی فدارسیون ازبس این باباروفراخونده دیوانه شد. 10 جلسه براش خیلی كم بوده بااون همه سابقه دعواباداوروجاروجنجال وفحاشی و........................
اینكه دایی بخشیده میشه به خاطراینه كه سابقه كمی تواین جورمسائل داشته وطرفش- شیث- هم زمین وزمان اقراركردندكه مقصرماجرابوده
شاهرودی یكسال محروم شده بود
--------------------------------
درباره قضیه سال 73: همونطوركه طی این 12 سال ازبحث درباره اون بازی به نتیجه نرسیدیم فكركنم بحث فعلی مون هم ادامه اش هیچ فایده ای نداشته باشه.
--------------------
درباره تیریپ 120 هزارنفری: اینهم مثل موردبالاست فكركنم لااقل 3-4 سری مفصل درباره اش حرف زدیم وهیچكدوم هم قانع نشدیم. ولی فقط اینو میدونم كه استادیوم آزادی وقتی تیریپ 100 هزارنفری میگیره كه تماشاگراحتی روی راهروها نشسته باشن( بقول بهرام شفیع) كیپ تاكیپ. تازه اینجوری میشن 100 هزاارنفر( آزادی دراصل 90 هزارنفریه)
اگه برن روی دلكلها- پروژكتورها- مشعل وكناره های زمین و.........اونجوریه كه میشه 120 هزارنفری مثل همون بازی سال 73 یابازی 150 هزارنفری سال 1362
روزبازی بابرق كسی روی دكلهاومشعل و................نبودپس میشه همون 100 هزارنفر. حالاچون شمایی 101 هزارنفر!
درباره جمعیت بیرون محل اصلی مناقشه است كه شماهاچطوری برآوردمیكنید؟
---------------------------
راستی شیرازی یاتهران؟

nima_realmadrid
18th March, 2007, 11:26 PM
BOB PEASLEY نقل قول:

عزیزم سیاوش اكبرپور ناقض مكررقوانینه بوده وهست. كمیته قضایی فدارسیون ازبس این باباروفراخونده دیوانه شد. 10 جلسه براش خیلی كم بوده بااون همه سابقه دعواباداوروجاروجنجال وفحاشی و........................
اینكه دایی بخشیده میشه به خاطراینه كه سابقه كمی تواین جورمسائل داشته وطرفش- شیث- هم زمین وزمان اقراركردندكه مقصرماجرابوده

من كه واست شمردم مشكلاتی كه سیاوش ایجاد كرده بود رو.اولیش كه از الونگ لگد خورد دومی اش هم كه تو بازی با برق بود.سومی اش هم كه فحش بود.یعنی 3 تاش به هم ربطی نداشت و 1 تخلف نبود.در ضمن دائی تو بازی با استقلال هم سابقه توبیخ در پرونده اش داشت!كلا باید قبول كرد 1 مقداری دیگه زیاد بود محرومیت سیاوش.در نبودش از 6 بازی 1 برد و 3 مساوی 2 باخت داشتیم ولی بعد از برگشتنش از 4 بازی 4 برد!!!

درباره تیریپ 120 هزارنفری: اینهم مثل موردبالاست فكركنم لااقل 3-4 سری مفصل درباره اش حرف زدیم وهیچكدوم هم قانع نشدیم. ولی فقط اینو میدونم كه استادیوم آزادی وقتی تیریپ 100 هزارنفری میگیره كه تماشاگراحتی روی راهروها نشسته باشن( بقول بهرام شفیع) كیپ تاكیپ. تازه اینجوری میشن 100 هزاارنفر( آزادی دراصل 90 هزارنفریه)
اگه برن روی دلكلها- پروژكتورها- مشعل وكناره های زمین و.........اونجوریه كه میشه 120 هزارنفری مثل همون بازی سال 73 یابازی 150 هزارنفری سال 1362
روزبازی بابرق كسی روی دكلهاومشعل و................نبودپس میشه همون 100 هزارنفر. حالاچون شمایی 101 هزارنفر!
درباره جمعیت بیرون محل اصلی مناقشه است كه شماهاچطوری برآوردمیكنید؟
البته این هم 1 جور روش حسابه ولی خب چون قبلا بازیهائی رو كه می گفتن 120 تائیه رو دیده بودم و شبیه این یكی بود من هم گفتم 120 تائی.اون بازی رو مشعل ننشستن ولی روی سكو های بالای طبقه دوم(نمی دونم چه جوری توضیح بدم!) نشسته بودن.یعنی طبقه دوم 1 سری سكو برای نشستن داره.بعد 1 راهرو داره كه به درب خروج می رسه.بقل این راهروئه 1 دیوار بلنده كه می شه بلندترین جای استادیوم كه حالت سینوسی هم داره.یعنی یه جاهائیش ارتفاع كمی داره و بعد زیاد می شه و بعد هم كم می شه.حتی رو این دیوار ها هم نشسته بودند.معمولا به اینا می گن 120 تائی.البته مهم منظوره كه من رسوندم!!!!اون جمعیت بیرون رو هم كه من ندیدم ولی روزنامه های اینجور نوشته بودند!!

راستی شیرازی یاتهران؟
تا 22 اسفند شیراز بودم و بعدش اومدم تهران و جای شما خالی یه استادیوم تیمیزی رفتیم و جمعه شب هم تهران رو به مقصد سواحل نیلگون خزر ترك كردم.الان هم شمالم تا روز دربی كه میام تهران عروسی داریم!!!!!!!:dirol:
چطور؟؟

Rangin Kaman
19th March, 2007, 01:47 AM
دوستان عقل كل پرداختن به موضوعات تاریخ گذشته و بحث كردن در مورد اونها چه دردی رو دوا میكنه؟ فهمیدیم اطلاعاتتون زیاده!َ!!.فردا بازی پیروزی با پاسه.ولی حتی 1 خط هم كسی ننوشته.به همین زودی از تیمتون قطع امید كردین؟

rasoul_totti
19th March, 2007, 02:08 AM
به نظر من این بحث های بی مورد بسه
بیاین بگین بازی با پاس چند چند میشه؟

rasoul_totti
19th March, 2007, 02:09 AM
من كه میگم 2-1 میبریم

nikyperspolisi
19th March, 2007, 02:34 AM
به نظر شما كعبی بازی میكنه؟ نیكی هم كه نیست

Siyavoush
19th March, 2007, 02:39 AM
به نظر شما كعبی بازی میكنه؟ نیكی هم كه نیست
بله نیكبخت ظاهرا زیاد غیبت كرده و دنیزلی هم گفته كه بازیش نمیده فردا
این فصل واقعا عالی بوده من نمیفهمم دلیل اینكارش چی میتونه باشه ولی دینزلی كاره درستی كرد

Rangin Kaman
19th March, 2007, 02:46 AM
مگه كعبی 20روزش تموم شد كه بتونه بازی كنه؟انگار همین دیروز بود كه قرار داد بست.چه زود روز و شب میشه......ای دل غافل

davidbeckham
19th March, 2007, 02:50 AM
نیکبخت مسخرشو در اورده
به نظر من تعصبی نداره

Siyavoush
19th March, 2007, 02:52 AM
نیکبخت مسخرشو در اورده
به نظر من تعصبی نداره
چطوری به این نتیجه رسیدی؟از نظر تو تعصب چیه؟

Rangin Kaman
19th March, 2007, 02:56 AM
نیکبخت مسخرشو در اورده
به نظر من تعصبی نداره
تو چطور هواداری هستی.هنوز یك بار هم از پرسپولیس و رئال تعریف نكردی.همیشه فقط داری از دست این تیمها و بازیكنها گله میكنی.میشه بگی این تیمها چكار باید بكنن تا تو راضی بشی؟البته یكیشو میدونم.مورینیو بره رئال:rolleye:

davidbeckham
19th March, 2007, 03:26 AM
تیم که همش نتیجه نگیره که نمیشه تعریف کرد
خوب صفحات رو بخونید میبینید بجاش تعریف هم کردم
ببینید من یه بار از چلسی انتقاد کردم؟
تعصب هم یعنی اینقدر دنبال پول نباشی

barça
19th March, 2007, 04:02 AM
من میگم 2-2 میشه........

==============

دنیزلی هم گندش رو در آوُرده , معلوم نیست چی از جون پرسپولیس میخواد..!!!

هر روز برا خودش یه دشمن تراشی میكنه.

این نیكبخت هم من از اول فصل همش میشنوم كه هر چند روز یه بار یه غیبت میكنه , من نمیدونم این پیش خودش فكر كرده تافته’ جدا بافتست..؟؟؟ مثل اینكه فراموش كرده اینجا پرسپولیسه.

برای من امثال نیكبخت و... زیاد مهم نیستن , مهم نظم توی تیمه , این دنیزلی اگه یه دوزاری مدیریت حالیش بود الان وضعیت تیم این نبود كه هر كی هر وقت دلش خواست بیاد سر تمیرن هر وقت هم عشقش كشید نیاد سر تمرین.:45:

KASRA
19th March, 2007, 04:09 AM
من احساس میكنم دنیزلی انگیزش رو از دست داده و دیگه مثل قبل نیست
شاید از الان منتظر اتمام فصل كه چمدونش رو برداره و بره
اینا میان و میرت ولی ما هستیم كه با این تیم زندگی میكنیم

Soltan Ali Daei
19th March, 2007, 04:20 AM
عزیزم مهم تعداد برد هست.
اگه بازیکناتون توی زمین درست رفتار کرده بودن این اتفاقات نمی افتاد!
سال 73 رو قشنگ یادم میاد.
اگه اون بازی ادامه پیدا میکرد استقلال گل برتری رو هم میزد.!
بعد ازینکه عابدزاده گل دوم رو خورد از طرز رفتارش مشخص بود که آخرش بازی به جنجال کشیده میشه.
به هر حال اون دو سه تا برد رو هم حساب نکنیم(که طبق تاریخچه حساب شده) :hi: بازم استقلال دو تا برد بیشتر داره.

!
اگه بردهای پرسپولیس تو جام حذفی رو حساب كنی اگه اشتباه نكنم برابر میشن

Soltan Ali Daei
19th March, 2007, 04:46 AM
انصاری فر گفت نیكبخت با اجازه سر تمرین حاضر نشده و مشكلی وجود نداره
با اومدن كعبی مشكل خط دفاعی تا حدود زیادی حل میشه شیث و كریم دفاع وسط كعبی و ساها هم دفاع راست و چپ ,حاجی زاده هافبك دفاعی بهتر جواب میده, البته اگر آمادگیش مثل بازی دربی61 باشه

KASRA
19th March, 2007, 08:19 AM
من فكر میكنم بچه ها باید یك هدفی برای باقی لیگ پیدا كنن
نمیشه كه همینطوری بریم تو زمین و بیام بیرون ما باید فكر كنیم كه باید جام حذفی رو ببریم و در كنار اون كم كم دوم یا سوم شیم(واقعا الان بغض گلومو گرفت كه اینو نوشتم ولی جدا از كری این واقعیت.....ای خدا:cray: ) شاید با قهرمانی جام حذفی و در اخر یك مقام ابرومند در لیگ حداقل بشه یكم امیدوار بشیم و كمی هم از این غم غصه ی این چند ساله بیام بیرون تا دیگه هر كس و ناكسی برای ما شاخ نشه.......:diablo:

Vicente
19th March, 2007, 09:58 AM
من میگم 2-2 میشه........

==============

دنیزلی هم گندش رو در آوُرده , معلوم نیست چی از جون پرسپولیس میخواد..!!!

هر روز برا خودش یه دشمن تراشی میكنه.

این نیكبخت هم من از اول فصل همش میشنوم كه هر چند روز یه بار یه غیبت میكنه , من نمیدونم این پیش خودش فكر كرده تافته’ جدا بافتست..؟؟؟ مثل اینكه فراموش كرده اینجا پرسپولیسه.

برای من امثال نیكبخت و... زیاد مهم نیستن , مهم نظم توی تیمه , این دنیزلی اگه یه دوزاری مدیریت حالیش بود الان وضعیت تیم این نبود كه هر كی هر وقت دلش خواست بیاد سر تمیرن هر وقت هم عشقش كشید نیاد سر تمرین.:45:

عزیز دوست داری داستان خروج از استقلال نیكبخت تكرار بشه برات.
خب معلومه برای چی از استقلال اومد بیرون خواستی بگو برات پخ میزنم.
مربی دورازه بان های اس اس مشتریمونه پارسال یه 7-8 ساعتی فقط در مورد نیكبخت باهاش صحبت كردم قبل از خروجش از استقلال هر كس خواست پخ بده چون اینجا جاش نیست.

Siyavoush
19th March, 2007, 10:49 AM
تیم که همش نتیجه نگیره که نمیشه تعریف کرد
خوب صفحات رو بخونید میبینید بجاش تعریف هم کردم
ببینید من یه بار از چلسی انتقاد کردم؟
تعصب هم یعنی اینقدر دنبال پول نباشی
ترو خدا ببینید یك طرفدار چلسی میگه نباید دنبال پول باشی!
امگار یادت رفته تری و لمپارد بخاطر پول دو هفتست كه تمدید نكردن
عزیز من دوران اون چیزا تموم شده الان سال 2007 و 86 شمسی(از پس فردا:4:) هستیم اگر پول نداشته باشی هیچوقت نمیتونی كاری بكنی
پول حرف اول رو تو فوتبال میزنه
نیكبخت هرچی داشته برای پرسپولیس گذشاته و به گفته خودش بهترین فصل عمر بازیگریش بوده درسته غیبت میكنه كه باید تنبیه بشه و داره میشه پس نمیشه گفت متعصب نیست

forever_failure
19th March, 2007, 11:18 AM
كلا بازيكناي ايراني و خود ما ايراني ها ادم هاي بي نظمي هستيم شايد براي همينه كه مربي هاي ايراني كمتر از اين مشكل ها با بازيكنا دارن.
انصاري فرد ديروز يه جوري در مورد كعبي ميگفت كه انگار امروز خيلي شانس بازي نداره.

Siyavoush
19th March, 2007, 11:23 AM
كلا بازيكناي ايراني و خود ما ايراني ها ادم هاي بي نظمي هستيم شايد براي همينه كه مربي هاي ايراني كمتر از اين مشكل ها با بازيكنا دارن.
انصاري فرد ديروز يه جوري در مورد كعبي ميگفت كه انگار امروز خيلي شانس بازي نداره.
چطور؟چیز خاصی گفته مگه؟

forever_failure
19th March, 2007, 11:29 AM
چطور؟چیز خاصی گفته مگه؟
نه فقط نحوه ي حرف زدنش يه جوري بود در حالي كه گفت حتما براي بازي دربي بازي ميكنه ولي براي اين بازي يه جوري گفت نظر اقاي دنيزليه كه انگار از حضورش خيلي مطمئن نيست.

NoName
19th March, 2007, 11:44 AM
بچه ها كعبی امروز بازی میكنه؟

davidbeckham
19th March, 2007, 12:04 PM
ترو خدا ببینید یك طرفدار چلسی میگه نباید دنبال پول باشی!
امگار یادت رفته تری و لمپارد بخاطر پول دو هفتست كه تمدید نكردن
عزیز من دوران اون چیزا تموم شده الان سال 2007 و 86 شمسی(از پس فردا:4:) هستیم اگر پول نداشته باشی هیچوقت نمیتونی كاری بكنی
پول حرف اول رو تو فوتبال میزنه
نیكبخت هرچی داشته برای پرسپولیس گذشاته و به گفته خودش بهترین فصل عمر بازیگریش بوده درسته غیبت میكنه كه باید تنبیه بشه و داره میشه پس نمیشه گفت متعصب نیست
تری و لمپارد به اندازه کافی تعصبشونو نشون دادن
هر وقت نیكبخت هم نشون داد اون وقت بره سراغ پول

Siyavoush
19th March, 2007, 01:18 PM
تری و لمپارد به اندازه کافی تعصبشونو نشون دادن
هر وقت نیكبخت هم نشون داد اون وقت بره سراغ پول
نمیدونم نیكبخت دیگه باید چطوری بازی میكرده تا تعصبشو نشون بده
واقعا همون انصاریان برای یك تعداد عالیه قشنگ با علی اقا كردن و به رخ كشیدن بخیه بازیشون میداد