PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلوپ هوادران برزیل ایران

omidreza
5th April, 2006, 04:50 AM
قبلا این کلوپ رو میثم زده بود : آقا ما اصل و نسبمون خوزستانی و قبل از اینکه فوتبال رو بشناسم طرفدار صنعت بودم( بابا ایول:4: )

با اجازه میثم کلوپ هواداران برزیل ایران افتتاح میشود:6:

به امید صعود "صنعت نفت آبادان" به لیگ برتر:63:

http://i2.tinypic.com/szkdpx.jpg

omidreza
5th April, 2006, 04:52 AM
:100:

استقلال کیش 0 - صنعت نفت آبادان 2

شاهین بوشهر 1 - پیکان تهران 0

:103: یالا یالا ... ما عیدی میخوایم یالا:103:

سلام بر بچه های باصفای پارس فوتبال ، دوستان عزیز و گل خودم:6: (شکلکها چه باحال و خنده دار شدن:4: )

خوشبختانه صنعت نفت اولین بازی خودش در سال جدید رو با برد خارج از خانه و امیدوارکننده خودش شروع کرد:8:

خدا رو شکر پیکان هم تو بوشهر باخت و ما همچنان به پیکان نزدیک و نزدیکتر میشیم ... خدا بخواد تو یکی 2هفته آینده جایگزین پیکان میشیم:63:

نمیدونید که چقدر خوشحالم ، امروز بهترین روز زندگی من تو سال جدید تا الان بوده:8:

بچه ها من که خیلی خیلی امیدوار شدم که به پلی آف میرسیم ... فقط به امید اون روز زنده ام:63:

جدول رو داشته باشید :

1- ‬مس كرمان ۳7 امتیاز
۲- پيكان تهران 32 امتیاز
3- صنعت نفت آبادان31 امتیاز:11:

omidreza
5th April, 2006, 04:54 AM
در ادامه رقابتهاي فوتبال قهرماني دسته اول باشگاه‌هاي ايران / جام آزادگان / و در هفته هجدهم تيم صنعت نفت آبادان با دو گل استقلال كيش را شكست داد.

در اين ديدار كه در ورزشگاه المپيك كيش برگزار شد، "حامي محمدزاده":8: در دقيقه ‪ ۳۶‬و "علي طهماسبي":8: در دقيقه ‪ ۸۲‬دو گل تيم ميهمان را به ثمر رساندند.

در دقايق پاياني نيمه اول با اعلام خطاي پنالتي به نفع استقلال كيش "سعيد پيرسرانديب" پشت ضربه خطا قرار گرفت كه "داريوش شمس":8: سنگربان صنعت نفت مانع از ورود توپ به دروازه اين تيم شد.

"سعيد مظفري" با كمكهاي "امير داودزاده" و "حميد نظري" قضاوت اين ديدار را بر عهده داشت .

تيم فوتبال صنعت نفت آبادان با احتساب سه امتياز اين ديدار فاصله خود را با تيم پيكان تهران ، تيم دوم گروه يك به يك امتياز كاهش داد.

http://i2.tinypic.com/szk6lz.gif

http://i2.tinypic.com/szk705.gif

sara
5th April, 2006, 11:14 PM
سلام
انشالله به خاطر نامردی پارسال هم كه شده امسال صنعت نفت به لیگ برتر میاد..
اگه هم نیومد ...اندكی صبر سحر نزدیك است ..

سوگند
6th April, 2006, 02:20 AM
درود بر صنعت نفت وحامی محمد زاده
امیدك چطوره

SANDY
6th April, 2006, 02:59 AM
سلام به امید رضای گل
چیزی تا لیگ برتری شدنمون نمونده ها:5:

omidreza
6th April, 2006, 03:15 AM
سلام
انشالله به خاطر نامردی پارسال هم كه شده امسال صنعت نفت به لیگ برتر میاد..
اگه هم نیومد ...اندكی صبر سحر نزدیك است ..
مرسی سارا جان:6:
انشالله امساله رو دیگه میاد لیگ برتر:103:

شهر زرد ... قلبها زرد ... ورزشگاه زرد ... لباس‌ها زرد.... بوق‌هاي دست آدم‌ها زرد ... طبلها زرد ... پرچم‌ها زرد ... آرزوهای نفتی زرد ... دنياي زرد زرد زرد:8::8::8:

درود بر صنعت نفت وحامی محمد زاده
امیدك چطوره
سوگند جون مرسی
بابا حامی عشق منه بخدا ... یه نیگا به امضا بندازی متوجه میشی:4:

یه حرکت باحال بعد از گل داره که هر وقت گل میزنه اون حرکت رو انجام میده ... میشینه رو زمین و چهار زانو راه میره ، به بقیه بازیکنها هم میگه که پشت پاهاشو بگیرن و عین یه قطار میان و از روبروی تماشاگرا رد میشن:6:
ما رو بگو حاااااااال میکنیم هاا .......

بعد همه استادیوم میخونن : حــــامـــی آبــادانـــی.... حامــــی باتعصب:8:

سلام به امید رضای گل
چیزی تا لیگ برتری شدنمون نمونده ها:5:
نوکرتم شهرام جون

راستی تو بازی مقابل استقلال کیش نصف ترکیب نفت نبود!!
بله ، میروسلاو کوزاک که تو این بازی 3کارته و محروم بود!!
بنظر من 50% صنعت نفت میروسلاو کوزاک هست ... واقعا در سطح لیگ برتره ... امسال بهترین خریدمون همین کوزاک بود....:41:

ابولفضل-12
7th April, 2006, 12:04 AM
سلام به امیدرضا صنعتی باتعصب
بازی با پگاه عجب ضد حالی خوردیم...من استادیوم بودم ولی ندیدمت:blink:

Siyavoush
10th April, 2006, 02:51 AM
جوابي كه جواب نبود آبادان و بچه‌هاي آباداني‌اش
نريموسايي، ميهماني از تيم نفت آبادان دارد كه به پرسش‌هاي <از فوتبال تا فوتبال> جواب مي‌دهد. پرويز مظلومي با علي بختياري‌زاده است. اين علي شباهتي دارد در صورت كمي به سهراب اما بازي‌اش را نمي‌دانيم. اگر او هم مثل سهراب بازي كند، پس بايد خيال بازي در تيم ملي را از سر بيرون كند. اگر گلزن هم باشد، سلسله عيوب بازي‌اش بيشتر مي‌شود. در تمام يوگسلاوي و كرواسي جز <كاتالينسكي> كه در مسابقه‌هاي مقدماتي سال 1974 و جام جهاني آلمان يك گل به اسپانيا زد و تيم ملي يوگسلاوي را به جام جهاني برد، كدام مدافع كروات يا گوسلاو را ديده‌ايد كه گل بزند؟ دفاع بايد پشت خط هجده بايستد و بايستد. سهراب كه جلو ميآيد، غلط بازي مي‌كند، علي هم اگر جلو ميآيد، غلط بازي مي‌كند. بگذريم و از بحث اصلي خودمان دور نشويم كه بحث مربوط مي‌شود به تيم نفت و فوتبال آبادان. نريمو سايي از مظلومي مي‌پرسد چرا در تيم نفت اين همه بازيكن غيرآباداني حضور دارند؟ و پاسخ مظلومي اصلا‌ً پاسخ نيست. <بومي و غيربومي ديگر تمام شده است در همه تيم‌ها بازيكناني از شهرهاي ديگر حضور دارند، بچه‌هاي آباداني هم رفته‌اند به تيم‌هاي ديگر و...> البته پرويزخان به دوره بازيگري خودش اشاره مي‌كند به اين‌كه در زمين‌هاي خاكي نظاير پرويز مظلومي، غلامحسين مظلومي، حسن نظري، ابراهيم قاسمپور، برزگري، فيروزي و قبل از آنها ملي‌پوشاني نظيردهداري، جاسميان، پورمحمد، رشيدي، صفريان، برمكي و بزرگاني نظير شاعري، فاروق، كشتكار، لقمان، نظامآزادي، نيكويي، پورخانكي، خرم، مسعود دهداري، ملاح‌زاده، رحماني، بزمه، ساليا، زارع و گله‌داري از همين زمين‌هاي خاكي بيرون ميآمدند. * * * جواب مظلومي جواب نبود. توجيه بود. بازي با كلمات بود. حتي فلسفه بود. اگر در همه جاي ايران حق است كه از بچه‌هاي آباداني، اهوازي، خرمشهري، مازندراني و گيلاني استفاده شود، در معدن فوتبال ايران - يعني در معدن فوتبال هنري ايران يعني آبادان - كه نبايد از جاهاي ديگر از شهرهاي ديگر بازيكني آورد. نفت آبادان، مديريت آگاه و خوبي دارد. پول هم دارد، امكانات امروز آبادان هم بيشتر از امكانات 50 سال پيش است اما آبادان امروزي يك چيز ندارد؛ دهداري ندارد، زارع ندارد، ساليا ندارد، واقف ندارد، برمكي ندارد، آغاجري - روشندل نابينايي كه تيم كيان آبادان را ساخته بود - ندارد. رضا مجدي را ندارد. فوتبال آبادان هم ديگر عاشق ندارد. عاشق‌كشي در فوتبال كار را به اين‌جا رسانده است كه زحمات ناصر گودرزي و بقيه در تيم نفت بايد دو، سه سال ديگر جواب بدهد. اين وعده‌اي بود كه خود گودرزي در برنامه <از فوتبال تا فوتبال> داد. گودرزي يك حرف ديگر هم زد كه جايش بيشتر در برنامه <طنز >90 بود. مديرعامل باشگاه نفت با زهرخندي بر لب گفت: <شكايت ما درباره ماجراي باشگاه راهآهن به تجديد نظر رفت و قرار است را‡ي در اين باره بعد از جام جهاني صادر شود.> يعني وقتي كه شايد نفت آبادان خودش با پاي خودش به ليگ برتر آمده باشد. اوت‌انداز زردپوش در برنامه فوتبال تا فوتبال شنبه‌شب يكي از بازي‌هاي ليگ خوزستان را هم ديديم. تيم سفيدپوش بود كه با تيم زرد طلايي‌پوش مسابقه مي‌داد. بازي را زرد طلايي‌ها بردند. مهاجم نوك موبلند اين تيم دو، سه گل زد (هت‌تريك كرد) در اين تيم يك اوت انداز ديديم كه ركوردش دو، سه، چهار متري از ركورد اوت دست عليزاده بيشتر بود.

جهان فوتبال

omidreza
15th April, 2006, 01:12 AM
تیم شیران آمــد ===> صنعت به میدان آمــد:6:
تیم دلیران آمــد ===> صنعت به میدان آمــد:6:
بــرزیل ایران آمد ===> صنعت به میدان آمد:6:
قلب ما آمــد ===> صنعت به میدان آمــد:6:

http://i2.tinypic.com/vgk9jd.jpg

صنعت نفت آبادان 2 - شاهین بوشهر 0
مرصاد شیراز 1 - پیکان تهران 1

1- مس کرمان 37 امتیاز
2 - برزیل ایران 34 امتیاز
3- پیکان تهران 33 امتیاز

هلل یوس هل یوسه ... شاهینو سوراخ کردیم:4: ... هلل یوس هل یوسه ... 1گل رو 2تا کردیم:4: ... هلل یوس هل یوسه ... پیکانو جا گذاشتیم:4: ... هلل یوس هل یوسه ...مکان دوم هستیم :4: ... هلل یوس هل یوسه:6:

omidreza
15th April, 2006, 01:13 AM
قبل از ورود بازیکنهای صنعت نفت به زمین یه گوسفند درشت قربانی کردند(مثل اینکه نذر کرده بودند:8:) و بازیکنان صنعت نفت آبادان ، کف پاهاشون رو میزدن تو خون گوسفند و زمین مسابقه رو میبوسیدند و وارد زمین میشدن ... بهترین بازیکن امروز از نظر من مسلم قنواتی:8: بود که خیلی باتعصب بازی کرد.

گل اول : حرکت مسلم قنواتی از میانه میدان و پاس عمقی برای داش علی طهماسبی:6: و داش علی هم سر ضرب و روپا توپو خیلی نرم هدایت کرد ، کنج راست دروازه شاهین بوشهر و استادیم آبادان به وجد آمد:16:

گل دوم : حرکت میروسلاو کوزاک از جناح راست و ارسال توپ به محوطه جریمه و ولی خرسندی توپو با قدرت هرچه تمامتر شوت کرد تو گل و خیال همه رو از بابت برد راحت کرد :63:

امروز اینقدر داد زدیم که الان صدام بالا نمیاد:D ... از 1ساعت قبل از بازی که بازیکنها اومدن گرم کنند شروع کردیم به تشویق تا نیم ساعت بعد از بازی تو راه هم تشویق میکردیم تا رسیدیم انتهای بلوار پرویز دهداری و همه تفکیک شدن :4:

اعصابم خورده ، کلی عکس گرفتم از بازی امروز ، منتهی چون zoom کردم همه تار افتادن و باحال نیستن:20: ... منهتی چند تا از اوناییش که تار نیفتاده رو میذارم:8:

omidreza
15th April, 2006, 01:21 AM
نمایی از حرکات نمایشی بیرون استادیوم تختی آبادان:4: این مال 2ساعت قبل از بازیه:1:

http://i2.tinypic.com/vglagn.jpg

:24::24::4:

omidreza
15th April, 2006, 01:28 AM
نمایی از 2تیم ... زرد طلایی سمت چپ:8:(داورها رحیمی مقدم بهمراه نمیدونم کی؟:4:)
http://i2.tinypic.com/vglh6w.jpg

omidreza
15th April, 2006, 01:38 AM
نمایی از 3خوشتیپ:4:رفیقهامن و اینجا بین 2نیمه است و دارن میرن آب بخورن:4:
http://i2.tinypic.com/vglt07.jpg

طباطبایی
15th April, 2006, 03:12 AM
"صنعت به لیگ می آید...زرده به ناز می آید "

فوتبال آبادان دوباره در سطح اول ایران ....جای میگیرد......
فوتبال آبادان ..پس از چند سال دوری به لیگ بر میگردد
برزیل ایران ..بر میگردد ...هستی آبادانی ها ....بر میگردد...
زیباییه لیگ.... بر میگردد ....جذابیت لیگ بر میگردد ...
آمدی جانم به قربانت ...چرا دیر آمدی.....
آمدی جانم به قربانت ....چرا غمیگن آمدی....
آمدی جانم به قربانت ......چرا زخم خورده آمدی ....
آمدی جانم به قربانت ........چرا با قلبی شکسته آمدی...

خوزستان آقای فوتبال ایران ، قلب تپنده فوتبال ایران با 3 نماینده درلیگ برتر
قلب خوزستانی ها ....اهوازیا ..آبادانیا...ماهشهریا.....همه و همه بر شادی ها بوسه میزنند!
صنعت به لیگ می اید....زرده به ناز می اید

omidreza
23rd April, 2006, 01:50 AM
آخه نامردی تا چه حد؟؟!
10روزه تیم ما داره تو زمین سایپا تمرین میکنه ، از10 روز پیش قرار بوده بازی تو زمین سایپا برگزار بشه و زمین تمرین سایپا در اختیار ما بوده که یه دفعه از دفتر باشگاه پیکان فاکس میرسه که بازی تو زمین ایران خودرو برگزار میشه!!

بقول پرویزخان زمین ایران خودرو هم پر از چاله چوله و ناهموار و کوچیک ... همه اینا به کنار ، جایگاه تماشاچی هم نداره!!!!
اینهمه آدم بلند کنن از آبادان فاصله 1000کیلومتری رو طی کنند و برن تهران تا نفت رو تشویق کنند ، همون بلایی رو که پارسال راه آهن سر ما آورد ، این دفعه پیکان سر ما میاره!!

اون همه عاشق رو پشت درهای بسته نگه میدارن

ای خدا:63:
ما اگه هیچ نداشته باشیم یه خدا داریم که جای حق نشسته و حق مظلوم رو از ظالم میگیره ... انشاالله بقول پرویز خان به یاری حق تعالی و همت بچه ها تو همین زمین خودشون هم میبریمشون!!:63:

moh.santia
23rd April, 2006, 07:40 PM
سلام امیدرضا جان:8: تساوی نفت در تهران رو بهت تبریك میگم:8: دیگه سرنوشتتون دست خودتونه:4:

omidreza
24th April, 2006, 02:02 AM
سلام امیدرضا جان:8: تساوی نفت در تهران رو بهت تبریك میگم:8: دیگه سرنوشتتون دست خودتونه:4:
نوووووکرتم داش ممد گل:6:

پگاه هم 6تا 6تا میزنه بابا:8:

100% میرسیم پلی آف ... بازی بعدیمون با مرصاده تو شیراز که تو شیراز صنعت نفت بیشتر از آبادان طرفدار داره:6:
بازی آخر هم با شهرداری لنگرود تو آبادان :5:

هلللللللللللللللله:6: :6:

omidreza
24th April, 2006, 02:08 AM
نامردیها رو داشته باشید :

هواداران دو تيم پيكان تهران و صنعت نفت آبادان قبل از آغاز ديدار امروز، درگير شدند.

به گزارش خبرنگار ايرنا، تماشاگران دو تيم پيكان تهران و نفت آبادان پيش از ديدار حساس آنها در هفته بيستم رقابتهاي فوتبال دسته اول باشگاههاي ايران با يكديگر درگير شدند.

اين درگيري ساعت ‪ ۱۳/۳۰‬دقيقه امروز يكشنبه مقابل در باشگاه و ورزشگاه ايران خودرو در پيكان شهر اتفاق افتاد.

هواداران تيم نفت آبادان با ‪ ۱۰‬دستگاه اتوبوس از خوزستان براي تشويق تيم محبوبشان به تهران آمده و خواستار ورود به ورزشگاه بودند كه به دليل مخالفت با ورود آنان به ورزشگاه ايران خوردو، درگيري بين هواداران دو تيم صورت گرفت. اين درگيري با دخالت نيروي انتظامي خاتمه پيدا كرد.

در اين درگيري يك مامور يگان ويژه نيروي انتظامي از ناحيه سر دچار مصدوميت شد.

هم اكنون تدابير ويژه امنيتي در اين ورزشگاه صورت گرفته است .

در اين خصوص مسوولان ورزشگاه پيكان شهر اعلام كردند كه تماشاگران تيم نفت تا ‪ ۳۰‬دقيقه قبل از آغاز بازي نمي‌توانند وارد ورزشگاه شوند و اين در صورتي است كه بيش از دو هزار هوادار تيم پيكان از ساعت ‪ ۱۳‬در ورزشگاه حضور دارند.

-----------------------

به جون هرچی مرده ... پیکان نامرده ... "سمند LX" میره استادیوم .. غم زده برمیگرده ... غم زده برمیگرده:24:

داغش به دل پیکان بمونه ... داغش به دل پیکان بمونه :4::4:

:8::6: صنعت بیا اینجا ... صنعت بیا اینجا:6: :8:

راه زیادی نمونده:63:

moh.santia
24th April, 2006, 02:03 PM
نوووووکرتم داش ممد گل:6:

پگاه هم 6تا 6تا میزنه بابا:8:

100% میرسیم پلی آف ... بازی بعدیمون با مرصاده تو شیراز که تو شیراز صنعت نفت بیشتر از آبادان طرفدار داره:6:
بازی آخر هم با شهرداری لنگرود تو آبادان :5:

هلللللللللللللللله:6: :6:

خدا كنه تو شیراز نتیجه خوبی بگیرین(یعنی هر 3 امتیاز رو بگیرین)، بازی آخرتون با شهرداری لنگرود رو هم مطمئنم پر گل میبرین(تیم استان خودمونه ، میدونم چقدر ضعیفه:4:) پس دیدار در مرحله بعد!!:graduated:

omidreza
25th April, 2006, 11:53 AM
پرويز مظلومي: صعود ما از نان شب مردم آبادان مهم‌تر است

اين روزها تحمل آفتاب سوزان آبادان جايي كه زمينش حالا‌ از تابش شديد آفتاب هرم بيشتري گرفته براي عاشقان تيم صنعت نفت خيلي راحت‌تر شده. نفت سال گذشته را خيلي خوب يادش هست كه چطور سوخت و نتوانست جايي در بين بزرگان داشته باشد. اما گذر زمان حداقل اين مزيت را دارد تا شاگردان پرويز مظلومي يك بار ديگر شانس خود را براي رسيدن به ليگ برتر آزمايش كنند. صنعت نفت فاصله كمي با ليگ برتر دارد، اما دو بازي حساس اين تيم مقابل مرصاد و شهرداري لنگرود و تا‡ثير نتايج ديگر تيم‌ها ممكن است ورق را برگرداند... اما صنعت نفت به همراه مظلومي خيلي اميدوار است.:63:

پارسال را حتماً خوب يادتان هست:
ــ روزهاي سختي پشت سر گذاشتيم... اما روزها خيلي زود مي‌گذرند، درست مثل باد.

و شما دوباره اميدوار شديد:
ــ بچه‌ها خيلي زحمت كشيدند. ابتداي فصل نتايج ما خيلي خوب نبود، اما رفته رفته انرژي‌مان بيشتر شد. در واقع مي‌توان گفت هماهنگي بي‌اندازه تيم اين امتياز را به ما داده است و حالا‌ ما اميدواريم...

احساسات بي‌اندازه تماشاگران شما بعد از بازي با پيكان تا حدي خاطرات بد سال قبل را تداعي مي‌كرد :
ــ باور كنيد تا به حال هم به خاطر مردم آبادان مانده‌ام. اگر آنها نبودند هرگز اين همه تحمل نمي‌كردم. من سي سال از آبادان دور بودم، اما هميشه نسبت به اينجا احساس مسوِوليت مي‌كردم. (شیــــره پرویز آبادانی:6::8:)

آنها تحمل فراز و نشيب را ندارند:
ــ مردم آبادان دوست دارند صنعت نفت امسال به ليگ برتر بيايد. خودم در زندگي بالا‌ و پايين زياد داشتم، ولي مردم تحمل ندارند اين وضعيت را ببينند. بايد اينجا باشيد و ببينيد كه مردم با چه حرارتي از صعود ما به ليگ برتر حرف مي‌زنند. هنوز صعود ما به مرحله پليآف قطعي نشده اما مردم دارند جشن قهرماني مي‌گيرند. يك حسي به آنها مي‌گويد كه صنعت نفت ليگ برتري است و من آنها را خيلي خوب درك مي‌كنم.

دو بازي سخت در پيش داريد و رقابت بين شما و پيكان به نقطه اوج مي‌رسد :
ــ شرايطي شبيه سال قبل در پيش است. ما تمام پيش‌بيني‌هاي لا‌زم را كرده‌ايم. ابتدا بازي در شيراز و روز آخر در آبادان. شانس ما براي راهيابي به مرحله پليآف خيلي بيشتر از پيكان است.

شما بازي‌ پيكان را هم زير نظر مي‌گيريد؟
ــ سرنوشت صعود ما با توجه به يك امتياز برتري نسبت به اين تيم دست خودمان است، اما طبيعي است كه بازي‌هاي اين تيم را هم به دقت زير نظر بگيريم. گذشته از اين موضوع وقتي مردم آبادان صعود صنعت نفت را از نان شب‌شان واجب‌تر مي‌دانند پس راهي به غير از پيروزي در بازي‌هاي آينده نخواهيم داشت... به نوعي محكوم به صعود هستيم.

:63::63::63::63::63:

"جهان فوتبال"

آرمین
4th May, 2006, 03:59 AM
به امید صعود تیم خوب و ریشه دار صنعت نفت به لیگ برتر
تیم دوم مردم انزلی نفت ابادانه درسته فاصله شمال تا جنوب ایران زیاده ولی مردم انزلی با نفت حال میكنن چون طرفداراشون سالارن و مثل انزلی چیا فقط طرف تیم خودشونن نه سرخ آبیای مصرف كننده

آرمین
4th May, 2006, 04:01 AM
یكی از بچه های ابادان میگفت تو این چند ساله نفت غیر بومی زیاد اورده و چون اونا تعصب ابادانیا رو ندارن نفت الان لیگ برتر نیست !!

moh.santia
4th May, 2006, 09:57 AM
امروز نفت بازی مهمی داره!! انشالله كه مرصاد رو بزنه تا تیمه تهرانی و خرفت پیكان نتونه كاری از پیش ببره!!

omid
6th May, 2006, 05:39 PM
من هم به نوبه ی خودم خیلی دلم می خواد نفت بیاد بالا ولی حیف كه از مرصاد باخت
ایشالله هفتهی اخر

Siyavoush
7th May, 2006, 04:22 AM
پرويز مظلومي: از خواندن آيين‌نامه ليگ يك گيج مي‌شوم!
تساوي شاگردان مظلومي برابر پيكان اميدهاي صنعت نفت آبادان را براي قرار گرفتن بين چهار تيم مرحله پليآف به حداكثر رساند، اما باخت نا باورانه اين تيم برابر مرصاد كه مظلومي به شدت از آن ناراحت و غمگين است اميدهاي اين تيم را به حداقل رساند. حالا‌ صنعت نفت بايد بنشيند تا پيكان تكليف صعود اين تيم به مرحله پليآف را روشن كند! سرنوشت اين تيم ديگر دست خودش نيست!  اين شكست را چطور توجيه مي‌كنيد؟ نمي‌دانم! واقعاً بايد بنشينيم و بررسي كنيم. نيمه اول آن قدر افتضاح بازي كرديم كه حرفي براي گفتن نداشتيم. گل زود هنگام هم شيرازه تيمي ما را به هم ريخت. اصلا‌ً از بازي شاگردانم راضي نيستم و بايد اين شكست را دقيقاً موشكافي كنم.  به نظر شما بازيكنان صنعت نفت از تمام نيروي‌شان استفاده كردند؟ آنها كم كاري نكردند، اما آن قدر تفاوت نسبت به بازي‌ها قبل من را متعجب مي‌كند.  بعد از بازي‌تان مقابل مرصاد عده‌اي از اطرافيان صنعت نفت از ميزباني حريف گلا‌يه كردند. آنها جنگ اعصاب راه انداختند! قبل از شروع بازي مسوِولا‌ن هيا‡ت فوتبال شيراز يقه مدير عامل ما را گرفتند تا تيم ما در شرايط بدي قرار بگيرد. آنها حتي زمين تمرين مناسبي به ما ندادند... البته قصد توجيه اين شكست را ندارم. ما خودمان بد بازي كرديم و حريف مردانه جنگيد.  پس اتهامي به بازيكنان مرصاد وارد نيست؟ من بازي آنها را به دقت نگاه كردم. كاملا‌ً مردانه و باانگيزه بودند. انگيزه آنها ده برابر ما بود. ما خودمان همه چيز را دو دستي به آنها تقديم كرديم. يعني اسير اراده آنها شديم.  به اين ترتيب صعود شما در دستان پيكان مي‌افتد؟ متا‡سفانه بله، اما من نمي‌دانم در صورت مساوي شدن امتيازهاي ما و پيكان بايد چه كار كنيم. نمي‌دانم تفاضل گل را حساب مي‌كنند، بازي‌هاي روبه‌رو را يا اين كه يك بازي رودررو برگزار مي‌شود.  به هر حال آيين‌نامه به روشني پاسخ شما را مي‌دهد. باور كنيد هر چقدر بيشتر آيين‌نامه را مي‌خوانم بيشتر گيج مي‌شوم! اصلا‌ً معلوم نيست تكليف ما چه مي‌شود. اين آيين‌نامه پيچ و خم زيادي دارد... به هر حال اميدوارم مسوِولا‌ن فدراسيون فوتبال در اين برهه كه بازي‌هاي ليگ يك به نهايت حساسيت رسيده با نظارت دقيق و هميشگي‌شان بازي‌ها را تحت كنترل خود قرار بدهند.  و در مورد بازي هفته آخر؟ اميدوارم همه تيم‌ها جوانمردانه كار كنند. اميدوارم ماشين سازي مثل مرصاد بازي كند تا حرف و حديثي پيش نيايد. البته بازي ما هم در مقابل شهردار لنگرود تا‡ثيرگذار است.

جهان فوتبال

آرمین
8th May, 2006, 02:19 AM
بابا این نفتم اعصاب ما رو بهم ریخت آخه این چه وضعشه دیگه كی میخواین بیاین بالا

Siyavoush
21st May, 2006, 05:24 AM
در ليگ يك تاكتيك جواب نمي‌دهد
با يك سوِال شروع مي‌كنيم: ارزيابي پرويز مظلومي كه در دهه چهل و پنجاه بازيكن تيم‌هاي آباداني بود و حالا‌ مربي بزرگي به شمار ميآيد، از عملكرد دو ساله‌اش در صنعت نفت چيست؟خدمت‌تان اين طور عرض كنم كه شرايط آبادان طوري است كه كار كردن در آن سخت است. آبادان پيشينه بسيار خوبي در فوتبال ايران دارد و به خاطر همين بزرگي فوتبال آبادان، سطح توقعات هم خيلي بالا‌ است كسي كه به اينجا ميآيد بايد از تمام مسايل آگاه باشد چون مردم غير از قهرماني چيزي نمي‌خواهند مسوِولان باشگاه هم دنبال همين هدف هستند و به همين خاطر كمتر روي سازندگي اقدام شده است.
مردم، صبر و تحمل‌شان كم شده چون چهار سال است كه از ليگ برتر فاصله گرفته‌اند و البته كه حق دارند چون تيم‌شان در آخرين لحظه حذف شده. شما خودتان در آبادان هستيد و شاهديد كه كار كردن در آبادان چقدر سخت است، من خودم اگر عرق آباداني بودن را نداشتم يك لحظه هم اينجا كار نمي‌كردم. من اگر تعصب آبادان را نداشتم امسال اصلاً هدايت نفت را به عهده نمي‌گرفتم. با اين كه چند پيشنهاد خوب از نظر مالي و موقعيت داشتم اما ترجيح دادم به خاطر مردم آبادان هدايت نفت را به عهده بگيرم و خودتان خوب متوجه شده‌ايد كه مردم به من محبت داشتند و به همين خاطر به آبادان آمدم. من دست تك تك هواداران صنعت نفت را مي‌بوسم، حالا‌ يكسري هستند كه براي اين تيم حاشيه درست مي‌كنند كه حساب اين افراد جداست. در سطح شهر اينها كوچكترين دلسوزي براي مردم و نفت ندارند و فقط براي حاشيه‌سازي و جوسازي به دنبال منافع هستند اينها كاملاً شناخته شده هستند.
من زياد راجع به اين حاشيه‌سازي‌ها حرف نمي‌زنم. جلساتي كه مي‌گيرند، ميتينگ‌هايي كه مي‌دهند در همين راستا است. اين تيم با پشتوانه‌اي كه از نقطه نظر طرفدار دارد - در سطح ايران تك است و هم از نظر امكاناتي كه دارد منحصر به فرد است - واقعاً بيايم و براي قهرماني در ليگ برتر بسيج شويم ولي متا‡سفانه آنچه كه من احساس كردم همه با هم يكدل نيستيم و تا يكدل نباشيم با احساسات يك تعداد جوان بازي كرده‌ايم.
تا اتحاد، يكدلي و صميميت نباشد خداگواه است كه تيم نفت به ليگ برتر صعود نمي‌كند هر گروهي كه بخواهند مديرعامل شوند، مربي باشند، هركسي كه مي‌خواهند بياورند تا اتحاد نباشد چيزي درست نمي‌شود. شما تصور كنيد كه مظلومي بد، قبول ولي آيا ديگر مربياني كه اينجا آمدند بد بودند؟ آيا قاسمپور بد بود، آيا دورديف يكي از بهترين مربي‌هاي قاره آسيا هم بد بود، برزگري بد بود، پورحيدري بد بود. همه بد هستند.
نه اين نيست، بايد برويم دنبال راهش بگرديم ببينيم مشكل كجاست. مسايلي در فوتبال آبادان هست كه هميشه با احساسات يك مشت جوان بازي مي‌شود، ما همين چند روز پيش كه وارد ورزشگاه شديم ابتدا به تشويق تيم پرداختند اما بعد از ده دقيقه همان عوامل حاشيه‌ساز شروع به ناسزاگويي كردند و جو عوض شد، نمي‌دانم چه اتفاقي افتاد كه در يك لحظه تشويق‌ها تبديل به ناسزاگويي شد؛ اينها عده‌اي هستند كه از جايي شارژ مي‌شوند، اگر تيم نفت مي‌خواهد صعود كند يك انجمن صاحب تشكيلات بايد تشكيل شود براي صعود نفت انجمن هواداران، تماشاچي‌ها، فوتباليست‌هاي قديمي و كليه ارگان‌هاي شهر لازم است كه بسيج شوند.
يك سال اين را امتحان كنيد، بروند و افرادي كه دنبال منافع خودشان هستند و حاشيه‌سازي مي‌كنند و اشكال تراشي مي‌كنند را شناسايي و به مردم معرفي كنند تا هواداران اسير اين افراد نشوند.
من واقعاً براي آقاي گودرزي احترام قايل هستم. گودرزي واقعاً تنها بود خيلي حمايت كرد، خيلي پشتيباني كرد، ايشان كارها را تنها انجام مي‌داد ايشان بازدان اجرايي نداشتند و مرتباً جهت پيگيري و مشكلا‌ت و مسايل مالي نفت بين آبادان و تهران در تردد بود؛ جا دارد از ايشان تشكر كنيم، يك باشگاه بايد خيلي فعال‌تر از اين باشد.
يك تيم اگر بخواهد برود ليگ برتر بايستي كادر اجرايي قوي داشته باشد. گودرزي بدون پشتيبان بود و بدون ابزار و كادر پشتيباني قوي هيچ تيمي موفق نمي‌شود.
من فكر مي‌كنم تا همين جا هم به خيلي از پرسش‌هاي شما جواب دادم. من پيش وجدان خودم راحت هستم، آسوده هستم چون اينجا من خيلي زحمت كشيدم.
من بر تمام تمرين نظارت داشتم، من مثل مربيان ديگر نبودم كه كار را به دستيارانم بسپارم و فقط دو، سه روز در هفته آبادان باشم و بقيه‌اش اين و آن.
يك ماه شد كه من اصلا‌ً خبري از زن و بچه‌نداشته‌ام و در خدمت نفت بودم. حتي به خانواده خودم اجازه ندادم اينجا بيايند تا خللي در كارم ايجاد نشود. من اين طور براي نفت كار كردم و پيش وجدان خودم راحت هستم كه صادقانه كار كرده‌ام. متا‡سفانه يكسري بدشانسي دست به دست هم داد كه صعود نكنيم شرايط واقعاً مشخص است و دلا‌يل روشني كه چرا نفت صعود نكرد.
ما نفرات خوبي گرفته بوديم. خيلي از تيم‌هاي ديگر نفرات ضعيف‌تري جذب كردند ولي ما تيم خوبي بستيم. داريوش شمس، سميعي‌نيا، طهماسبي، محسن زاهدي‌نيا كه در نيم فصل آقاي گل شد، بختياري‌زاده و حيدري كه دفاع آخر خيلي براي تيم خوب عمل كرد.
حتي در بازار هم كه ميوه بخواهي بخري يكي، دو تا به درد نخور قاطي مي‌شود ولي من اعتقاد راسخ دارم كه خريدهاي ما بد نبود. واقعاً خريدهاي خوبي داشتيم. من تجربه زيادي در ليگ يك دارم و مي‌دانم چه يارهايي بايد براي ليگ يك گرفت.
بزرگترين مشكلي كه ما داشتيم بر ميگردد به اول فصل كه نمي‌دانستيم ليگ برتري هستيم يا ليگ يكي، بنابراين مجبور بوديم يارهايي كه مي‌گيريم در شرايط ليگ برتر و ليگ يك باشند.
خيلي‌ها به من خرده مي‌گيرند كه شما تيم را براي ليگ برتر بسته بوديد، واقعاً اين بازيكنان در ليگ برتر خيلي بهتر مي‌توانستند خودشان را نشان بدهند و بازي كنند.اصلا‌ً اينها بازيكنان ليگ برتر هستند.
يكسري بازيكنان هستند كه به نظر من متخصص ليگ يك هستند و در دسته اول بازيكنان ليگ برتري اصلا‌ً نمي‌توانند بازي كنند. شما شك نكنيد در ليگ دسته اول تاكتيك معنا ندارد، چون زمين‌ها واقعاً خراب است و نمي‌شود تاكتيك تيمي پياده كرد. شرايط طوري است كه تاكتيك در ليگ يك جواب نمي‌دهد، من در شرايطي كه صباباتري دو سال بود تشكيل شده بود، رفتم و چنين بازيكناني را كه متخصص ليگ يك هستند جذب كردم.
يكسري بازيكنان با تجربه و يكسري بازيكنان جوان آوردم كه ديديد با اختلا‌ف 10 امتياز اول شديم.
اينجا در آبادان من نمي‌دانستم چگونه يارگيري كنم، يكسري بازيكنان مثل طهماسبي كه جلوي صد هزار تماشاگر بازي كرده است را آورديم كه بازيكن ذوبآهن بود و سابقه گلزني به استقلا‌ل و پرسپوليس را داشت.
او را به عنوان گلزن گرفته بوديم اما متا‡سفانه آسيب ديدگي و مصدوميت باعث شد در تعدادي از بازي‌ها طهماسبي را نداشته باشيم. شما داريوش رضاييان را نگاه كنيد و كارنامه‌اش را در اين فصل بررسي نماييد. باشگاه‌هاي بزرگ دنبال داريوش بودند او فكر و ذكرش ليگ برتر بود و نتوانست براي مجموعه ما مثمرثمر باشد. خودم اعتقاد داشتم ديگر به درد ما نمي‌خورد و بايد برود تا در ليگ برتر بازي كند.
اينها بخشي از اشكالا‌ت ابتداي فصل ما بود، اعتراضات چند ماه از وقت ما را گرفت، بازيكنان تمام فكرشان ليگ برتر بود، اصلا‌ً فكر نمي‌كرديم مجدداً بايستي در ليگ يك بازي كنيم. شما مقايسه كنيد تيم نفت را در نيم فصل اول و نيم فصل دوم، زمين تا آسمان فرق مي‌كرد، نيم فصل اول 16 امتياز گرفتيم، در نيم فصل دوم 22 امتياز گرفتيم، چند شكست، در نيم فصل دوم واقعاً نتيجه بدشانسي و بد اقبالي بود.
نيم فصل اول همه فكر مي‌كرديم ليگ برتري هستيم، در مصاف با پيام خراسان در نيم فصل اول ما جشن گرفتيم را‡ي ديوان عدالت اداري كه صادر شد، در مشهد بوديم به پا بوس آقا امام رضا (ع) رفتيم، مدير عامل پيام خراسان به ما تبريك گفت ما اين ديدار را به عنوان يك بازي تداركاتي برگزار كرديم. يك بر صفر شكست خورديم، بازي آنجا حالت تفريح براي‌مان داشت، ما چند هفته سرگردان بوديم كه حالا‌ ليگ برتري هستيم، ما خيلي از امتيازات را مفت از دست داديم. در نيم فصل دوم هواي ليگ برتر را از سر بازيكنان دور كرديم و ليگ يكي فكر كرديم.
تيم پنجم و ششم بوديم كه آمديم و با تمام قوا جنگيديم و خودمان را مجدداً در حد يك مدعي نشان داديم. اگر از ابتداي فصل اين گونه بوديم با اقتدار و با اختلا‌ف زياد صعود مي‌كرديم.
وقتي نفت را برابر ماشين‌سازي در تبريز به ميدان برديم مردم همه تبريك مي‌گفتند، گفتند نفت عجب تيمي دارد اين تيم بايد در ليگ برتر باشد، مي‌گفتند <مظلومي عجب تيمي دارد>، شما به همين مس كرمان نگاه كنيد ما راحت سه گل به اين تيم زديم و اولين شكست را وارد كارنامه‌اش كرديم.
در چند بازي آخر، پنج، شش بازيكن كليدي خود را به علت مصدوميت و محروميت در اختيار نداشتيم. سميعي‌نيا، رضاييان، قاسم حدادي و... حيدر كه آسيب ديده بود، ما در اين اواخر از سميعي‌نيا به عنوان هافبك دفاعي استفاده كرديم كه جواب نداد.
در اين اواخر مهره كم آورده بوديم، در شيراز در مصاف با مرصاد با 17 بازيكن رفتيم چون تعداد مصدومان‌مان خيلي زياد بود.
مي‌خواهيم يك پرانتز باز كنيم و بگوييم موفقيت يا عدم موفقيت يك تيم در وهله اول به مديريت باشگاه برمي‌گردد. شما فكر مي‌كنيد مشكل مديريت باشگاه چيست، در سال گذشته ما تا پلي‌آف بالا‌ آمديم اما امسال نتوانستيم به اين مرحله هم برسيم، حالا‌ به قول شما با آوراژ گل از صعود باز مانديم اما امسال به پليآف هم نرسيديم.
من خدمت شما عرض كردم براي آقاي گودرزي شخصاً احترام زيادي قايل هستم اما گودرزي در اين باشگاه تنها است. يك باشگاه بايد بازوان اجرايي ديگري هم داشته باشد، من بارها اين مسا‡له را به آنها گفته‌ام، آقاي گودرزي شخصاً نمي‌تواند كليه امور باشگاه را به تنهايي اداره كند.
چهار ماه اول فصل مرتب در آسمان بودند يعني آبادان و تهران.
همه‌اش دنبال رسيدگي به مسايل شكايت نفت بودند، بارها شده كه گودرزي براي مطالبات و مسايل مالي باشگاه روزهاي متمادي در تهران زندگي مي‌كرد تا مسايل و حق و حقوق بازيكنان و كادر فني تيم را از مسوِولا‌ن وزارت نفت بگيرند.
ايشان دنبال حق صنعت نفت بود، من بارها به گودرزي گفتم وقتي شما از آبادان برويد باشگاه تعطيل است، اين باشگاه بايد به معناي واقعي باشگاه باشد. مدير باشگاه نيازمند بازوان توانمند اجرايي است اين بازوان توانمندي كه كارهاي اداري روابط عمومي و رتق دقيق ساير كارهاي اجرايي را به عهده داشته باشند. يك مدير بايستي بيشتر مديريت كند نه اين كه مدام در هواپيما باشد.
تيم نتيجه نمي‌گرفت و تهران حاضر به پرداخت پول نبود و ايشان چندين روز جلوي دفاتر آقايون در تهران علاف مي‌شدند تا حقوق عقب افتاده بازيكنان را پرداخت كنند.
گودرزي واقعاً براي تيم زحمت مي‌كشيد. اگر پيكان صعود كرد قوي‌تر از ما نبود اما تيم پشت تيمش يعني تيم دومش قوي بود، حالا‌ بماند حرف و حديث‌ها و حاشيه‌ها پشت سر اين مسا‡له كه من قصد شكافتن و بازگو كردن آنها را ندارم، من اصلا‌ً دوست ندارم صحبت كنم كه پيكان براي صعودش چه كرد، چه نكرد.

جهان فوتبال

بلای ناگهانی
31st May, 2006, 04:40 PM
صنعت نفت با این وضعی که داره صعود نکنه بهتره چون ابروی خوزستان رو خواهد برد ....

azin
5th July, 2006, 04:06 AM
مگه قرار بود هدف دیگه ای داشته باشه؟
اصلا همه از اون انتظار صعود دارن

moh.santia
5th July, 2006, 11:32 AM
انشالله كه فصل بعد تو لیگ برتر ببینیم نفت رو!!

آرمین
31st August, 2006, 04:18 PM
سلام بروبچ ابادانی
اقا امسال وضعیتتون چطوریه مربی و بازیكن و ... ، یعنی امیدی هست
ما طرفداران قوی سپید براتون آرزوی موفقیت و صعود میكنیم

omidreza
3rd September, 2006, 01:18 AM
سلام بروبچ ابادانی
اقا امسال وضعیتتون چطوریه مربی و بازیكن و ... ، یعنی امیدی هست
ما طرفداران قوی سپید براتون آرزوی موفقیت و صعود میكنیم
سلام بر آرمین جان گل گلاب:8:

سلام بر قوی سپید خزر:6::8:

آرمین جون فدات شم

ارمین جون باید فصل شروع بشه و چند بازی انجام بشه ببینیم این مربی جدید پخی هست یا نه؟ :4:
متاسفانه ورزشگاهمون هم زیر کشت رفته و تا نیم فصل مجبوریم بازیها رو خارج از خونه باشیم!

ولی امسال دیگه تیم رو بومی کردن و برخلاف پارسال که 80% غیربومی بود ، امسال 80% تیم بومی هستش:8:

ارمین جان ما هم عشقمون ملوان بندر انزلی هست و برای قوی سپید خزر همیشه آرزوی موفقیت داشتیم و داریم :8:

نوکرتم:shades2:

mostafa113
3rd September, 2006, 11:05 PM
امید جون حالا كه صنعت زمین خانگی نداره ما بچه های شوشتر آماده هستیم تا در ورزشگاهمون از صنعت نفت پذیرایی كنیم . برا صنعت مثل تیم كارون خودمون سنگ تموم میذاریم همونطور كه پارسال از استقلال اهواز حمایت كردیم صنعت رو هم تشویق می كنیم :41: :41: :41: :41: :41: :41: :41: :41:

همین شعار معروف خودتون ( نه قرمز نه آبی فقط زرد طلایی ) رو هم میتونیم بدیم چون كارون ما هم گاهی وقتها زرد می پوشه

خلاصه شوشتر آماده پذیرایی از صنعت نفت عزیز هست:8: :8: :11: :11:

omidreza
4th September, 2006, 03:23 AM
امید جون حالا كه صنعت زمین خانگی نداره ما بچه های شوشتر آماده هستیم تا در ورزشگاهمون از صنعت نفت پذیرایی كنیم . برا صنعت مثل تیم كارون خودمون سنگ تموم میذاریم همونطور كه پارسال از استقلال اهواز حمایت كردیم صنعت رو هم تشویق می كنیم :41: :41: :41: :41: :41: :41: :41: :41:

همین شعار معروف خودتون ( نه قرمز نه آبی فقط زرد طلایی ) رو هم میتونیم بدیم چون كارون ما هم گاهی وقتها زرد می پوشه

خلاصه شوشتر آماده پذیرایی از صنعت نفت عزیز هست:8: :8: :11: :11:

ممنونم مصطفی جان:11:

میدونم عزیز ، منم دوست دارم اگه قراره بازیهای نفت خارج از آبادن باشه ، بیان تو شوشتر :6: (یا یکی از شهرهای مجاور آبادان ، فقط خدا کنه نرن اهواز که اس اس اهوازیا منتظرن:4:)

آره خدایی پارسال واسه اس اس اهواز سنگ تموم گذاشتید:41: :41: :41:

ایول معرفت:6::8:

IL Diavolo
10th September, 2006, 08:25 PM
سلام بچه های گل گلاب صنعت .... من بعد از چند ماه برگشتم ... ایشالا که صنعت این فصل میاد لیگ برتر و روی همه رو کم میکنه .... خوزستان برزیلته ..... کی اوله ؟ آبادان ... کی میبره؟ آبادان

امید بدوی
15th September, 2006, 04:45 PM
سلام به طرفداران برزیل ایران هفته اول مساوی کردیم ولی مطمئن باشید ...امسال صنعت به لیگ برتر می اید

abadanberzilete
18th September, 2006, 10:12 PM
سلام از آمریكا
امیدوارم امسا ل لیگ برتری شویم
رسول

mostafa113
19th September, 2006, 09:33 PM
سلام از آمریكا
امیدوارم امسا ل لیگ برتری شویم
رسول

.................................................. .................................................. ...........................

امید جون كجایی كه از آمریكا هم بازدید كننده داری ؟نمیخوای بهش خوشامد بگی؟:6:

آقا رسول خیلی خوش اومدی دوست عزیز لطفا خودت رو بیشتر برا ما معرفی كن خیلی دوست دار یم بیشتر باهات آشنا بشیم.

به قول امید رضای خودمون وولک کوكا دمت گرم

یه ضرب المثل آبادانیه که میگه :لیگ برتر بدون صنعت نفت مثل جام جهانی بدون برز یل میمونه مگه نه امید رضا ؟:21:

لیگ برتر در انتظار برزیل ایران

omidreza
21st September, 2006, 02:04 AM
.................................................. .................................................. ...........................

امید جون كجایی كه از آمریكا هم بازدید كننده داری ؟نمیخوای بهش خوشامد بگی؟:6:

آقا رسول خیلی خوش اومدی دوست عزیز لطفا خودت رو بیشتر برا ما معرفی كن خیلی دوست دار یم بیشتر باهات آشنا بشیم.

به قول امید رضای خودمون وولک کوكا دمت گرم

یه ضرب المثل آبادانیه که میگه :لیگ برتر بدون صنعت نفت مثل جام جهانی بدون برز یل میمونه مگه نه امید رضا ؟:21:

لیگ برتر در انتظار برزیل ایران

مصطفی جان ، آقای رسول ملک زاده حکم برادر بزرگ ما رو دارن و جز متعصب ترین هوادارای صنعت نفت هستن که باعث افتخار منه و یه وبلاگ باحال هم دارن :king:

من با آقا رسول آشنا هستم ... آشنایی من و آقا رسول هم برمیگرده به گروه هواداران نفت که آقا رسول هم اونجا عضو هستن:8:

آقا رسول خیلی خیلی خوش اومدید ... :53: :53:

راستی آقا رسول اگه ممکنه آدرس وبلاگتون رو واسمون اینجا بذارید استفاده کنیم:6::king:

mostafa113
23rd September, 2006, 12:57 AM
مصطفی جان ، آقای رسول ملک زاده حکم برادر بزرگ ما رو دارن و جز متعصب ترین هوادارای صنعت نفت هستن که باعث افتخار منه و یه وبلاگ باحال هم دارن :king:

من با آقا رسول آشنا هستم ... آشنایی من و آقا رسول هم برمیگرده به گروه هواداران نفت که آقا رسول هم اونجا عضو هستن:8:

آقا رسول خیلی خیلی خوش اومدید ... :53: :53:

راستی آقا رسول اگه ممکنه آدرس وبلاگتون رو واسمون اینجا بذارید استفاده کنیم:6::king:

امید رضا جون كوكا مو كه چیزی نگفتم عزیزم مو نوكرشم در خدمتشوم خواستم یه كمی باهاش شوخی كرده باشم در ضمن مو اون شوخی ها رو پاك كردم . :6:

آقا رسول خوش اومدی:8: :11:

راستی امروز روز طوفانهای زردپوشان بود هم زرد پوشان اروند در لیگ یك و هم زرد پوشان زاینده رود در جام حذفی

نه قرمز نه آبی فقط زرد طلایی

راستی امید جون همونطور كه خودت بهتر از من میدونی امروز صنعت نفت با بردی كه در مقابل نیروی زمینی كسب كرد اومد به صدر جدول . بعد از صدر نشینی استقلال اهواز در لیگ برتر حالا صنعت نفت هم توی لیگ یك اومده در صدر وایساده:6: :8: :11:

صنعت نفت صدر نشین مقتدر لیگ یك كشور :41: :41: :41: :41: :41: :41: :41: :41: :41: :41:

امید جون بیا اینجا:8: :11: :6: امید جون بیا اینجا:8: :11: :6:

امید با تعصب:8: :11: امید هنرمند:8: :11: امید خوش تیپ :8: :11: امید گل و گلاب :8: :11:

omidreza
23rd September, 2006, 02:13 AM
امید رضا جون كوكا مو كه چیزی نگفتم عزیزم مو نوكرشم در خدمتشوم خواستم یه كمی باهاش شوخی كرده باشم در ضمن مو اون شوخی ها رو پاك كردم . :6:

آقا رسول خوش اومدی:8: :11:

راستی امروز روز طوفانهای زردپوشان بود هم زرد پوشان اروند در لیگ یك و هم زرد پوشان زاینده رود در جام حذفی

نه قرمز نه آبی فقط زرد طلایی

راستی امید جون همونطور كه خودت بهتر از من میدونی امروز صنعت نفت با بردی كه در مقابل نیروی زمینی كسب كرد اومد به صدر جدول . بعد از صدر نشینی استقلال اهواز در لیگ برتر حالا صنعت نفت هم توی لیگ یك اومده در صدر وایساده:6: :8: :11:

صنعت نفت صدر نشین مقتدر لیگ یك كشور :41: :41: :41: :41: :41: :41: :41: :41: :41: :41:

امید جون بیا اینجا:8: :11: :6: امید جون بیا اینجا:8: :11: :6:

امید با تعصب:8: :11: امید هنرمند:8: :11: امید خوش تیپ :8: :11: امید گل و گلاب :8: :11:

ممنون مصطفی جون:8: دمت گرم عزیز:6:

===
هفته اول : صنعت نفت 0 - نساجی مازندران 0

هفته دوم : دیهیم اهواز 1 - صنعت نفت 2

-----

این هفته : صنعت نفت آبادان 2 - نیروی زمینی تهران 1

صنعت صدر جدول :11: :shades2: :fez: :6:

:6::8:هله دان دانه یه دان ... صنعت بیا آبادان:6::8:

IL Diavolo
23rd September, 2006, 12:22 PM
بالا بالا ..... دستا بالا .... کی اوله ؟ آبادان کی می بره ؟ آبادان

IL Diavolo
23rd September, 2006, 12:29 PM
راستی توی تاپیک خاطرات در مورد بازی پیام و صنعت پلی آف نوشته بودم ....
امید جان اون بازی یادته ؟
می دونی گل پیام رو کی زد ؟

omidreza
23rd September, 2006, 12:40 PM
بالا بالا ..... دستا بالا .... کی اوله ؟ آبادان کی می بره ؟ آبادان

بالا بالا ... بالا:4: ... دستا بالا ... بالا ... بیشتر بالا:4: .. بالا ... رو آسمونا ... بالا:78: ... وای تو کهکشونا:6:

:4:

اسی جون دمت گرم .. ایول تعصب آبادان:6:

راستی توی تاپیک خاطرات در مورد بازی پیام و صنعت پلی آف نوشته بودم ....
امید جان اون بازی یادته ؟
می دونی گل پیام رو کی زد ؟
بله اسی جون ... اون خاطره خوندم و لذت بردم:8: جواب هم دادم که:11:

گل پیام؟؟
نه والله ، نمیدونم:7:
ولی گلهای صنعت رو یادمه ... اون 2 گل رو شهرام براتپوری:8: زد ... امسالم هستش ... الان حدود 4 ساله تو تیم نفت توپ میزنه:6:(بچه آبادانه:wink: )
بعد از بهنام سراج و علی بختیاری زاده هم کاپیتانمون همین شهرام براتپوری هستش:shades2:

IL Diavolo
23rd September, 2006, 12:55 PM
گل پیام رو مهرداد میر زد .... مهرداد بچه آبادانه و از دوستای خوب منه که ساکن شهرک شهید بهشتی مشهده خود من 8 سال ساکن شهرک بهشتی بودم که محل سکونت مهاجرین جنگه .... وقتی پیام گل زد اکثر طرفدارای صنعت که ساکن شهرک هستن شروع کردن مهرداد رو تشویق کردن .... مهرداد هم وقتی گل زد به هیچ وجه شادی نکرد ... به خدا حیف مهرداده که بخواد واسه پیام بازی کنه .... با اینکه واسه صنعت بازی نکرده ولی از اینکه به صنعت گل میزنه خوشحالی نمیکنه
چون ......
یه آبادانیه

omidreza
26th September, 2006, 02:50 AM
گل پیام رو مهرداد میر زد .... مهرداد بچه آبادانه و از دوستای خوب منه که ساکن شهرک شهید بهشتی مشهده خود من 8 سال ساکن شهرک بهشتی بودم که محل سکونت مهاجرین جنگه .... وقتی پیام گل زد اکثر طرفدارای صنعت که ساکن شهرک هستن شروع کردن مهرداد رو تشویق کردن .... مهرداد هم وقتی گل زد به هیچ وجه شادی نکرد ... به خدا حیف مهرداده که بخواد واسه پیام بازی کنه .... با اینکه واسه صنعت بازی نکرده ولی از اینکه به صنعت گل میزنه خوشحالی نمیکنه
چون ......
یه آبادانیه
ایییییییییول:6:

اسی جون تعصب آبادانه دیگه ... کاریش نمیشه کرد:8:

اسی جون بخدا حرف دلمون رو زدی .. اینهمه بازیکن آبادانی عالی توی لیگ برتر و لیگ دسته 1 هست ، ولی متاسفانه هیچوقت مسئولین نفت پیگیر این نبودن که اونا رو برگردونن شهر خودشون و توی صنعت نفت توپ بزنن ... تعصبی که بازیکنهای آبادانی نسبت به شهر خودشون و تیم خودشون داشتن مثال زدنی بود ... نمونش مجاهد خذیراوی و بهنام سراج ووو...
بخدا اگه اینکارو بکنن ، صنعت نفت خیلی راحت صعود میکنه لیگ برتر!

همیشه هم هوادارها اینو گفتن و میگن که ما نفت رو با بازیکنهای بومی و آبادانی دوست داریم ... برشون گردونید

ولی خب افسوس..

متاسفانه دیگه از سازندگی هم خبری نیست ... یه زمانی صدور بازیکن آبادانی از تیم صنعت نفت به تیمهای دیگه مثل صدور نفت از آبادان به شهرهای دیگه بود:4:

ولی الان....:20:

IL Diavolo
26th September, 2006, 02:55 AM
راست میگی .... حق با توئه امید جان ....
مهرداد هم الان توی مشهد خیلی محبوبه
ولی باز هم یه آبادانیه

IL Diavolo
27th September, 2006, 01:45 AM
مرسی از خبر عالی که دادی .........
صنعت لیگ برتری ......

MIRAS
27th September, 2006, 04:50 AM
ليگ‌ حرفه‌اى‌ ششم، تاوان‌ اشتباهات‌ دادکان‌ را مى‌دهد فرزند عجيب‌الخلقه‌اى‌ به‌نام‌ ليگ‌ 17 تيمى‌

يک‌ فصل‌ و چند هفته‌ گذشت‌ تا اينکه‌ ديوان‌ عدالت‌ ادارى‌ پس‌ از بررسى‌ مجدد پرونده‌ نفت‌ و راه‌آهن،رأى‌ به‌ حقانيت‌ تيم‌ آبادانى‌ داد اما چه‌ فايده؟

گذشت‌ زمان‌ طولانى‌ براى‌ مسابقاتى‌ که‌ بايد مشکلات‌ آن‌ «به‌ روز» رسيدگى‌ شود عملاً‌ با رأى‌ جديد، فوتبال‌ ما را با يک‌ بحران‌ ناخواسته‌ روبه‌رو کرده‌ است.

حالا با اين‌ رأى‌ نفت‌ آبادان‌ محق‌ است‌ که‌ در رقابت‌هاى‌ ليگ‌ برتر حضور يابد و به‌ تبع‌ آن‌ راه‌آهن‌ به‌ ليگ‌ آزادگان‌ سقوط‌ کند، اتفاقاتى‌ که‌ فوتبال‌ ما را به‌ شدت‌ زير سؤ‌ال‌ مى‌برد.

ما مى‌گوييم‌ اگر همان‌ موقع‌ که‌ ديوان‌ عدالت‌ ادارى‌ رأى‌ خود را صادر کرده‌ بود رئيس‌ سابق‌ فدراسيون‌ تمکين‌ مى‌کرد و حق‌ را به‌ حق‌دار مى‌داد اکنون‌ ليگ‌ ششم‌ حرفه‌اى‌ تاوان‌ اشتباهات‌ محمد دادکان‌ را نمى‌داد.

حالا فوتبال‌ ما با اين‌ فرزند عجيب‌الخلقه‌ ليگ‌ چه‌ بايد بکند؟

اکنون‌ منطق، اين‌ توقع‌ را براى‌ صنعت‌ نفت‌ آبادان‌ ايجاد کرده‌ است‌ تا حقى‌ که‌ يکسال‌واندى‌ از آنها دريغ‌ شد را به‌ او پس‌ بدهند. اى‌کاش‌ رئيس‌ سابق‌ فدراسيون‌ فوتبال‌ در همان‌ زمان‌ قانونى‌ عمل‌ مى‌کرد تا کار به‌ ديوان‌ عدالت‌ ادارى‌ نمى‌کشيد و حالا روزگار ما اين‌ نمى‌شد تا از بلاتکليفى‌ کلافه‌ شويم.

نقل از روز نامه خبر ورزشی 5 / 7 / 85

MIRAS
27th September, 2006, 04:53 AM
بعد از يك سال و نيم با رأى تجديد نظر

ديوان عدالت ادارى، نفت ليگ برترى شد

شوك ناگهانى به ليگ!

ايران ورزشى - رأى شعبه اول تجديد نظر ديوان عدالت ادارى در خصوص پرونده باشگاه صنعت نفت آبادان صادر شد. در متن رأى صادر شده آمده است: ماحصل دادخواست تجديد نظرخواهى اين است كه فدراسيون فوتبال جمهورى اسلامى ايران به دادنامه شماره ۱۲۵۶ - ۱۹/۶/۸۴ شعبه دهم بدوى ديوان عدالت ادارى مبنى بر ورود شكايت مؤسسه فرهنگى ورزشى صنعت نفت آبادان و اعلام نتيجه بازى با تيم راه آهن ۳ - صفر به نفع صنعت نفت آبادان، معترض مى باشد كه با توجه به محتويات پرونده، نظر به اينكه از طرف تجديد نظرخواه نسبت به دادنامه تجديد نظر خواسته اعتراض موجه و مؤثرى به عمل نيامده و با بررسى سوابق امر بر كيفيت رسيدگى و اعمال مقررات نيز ايراد و اشكالى كه پاسخ دادنامه بدوى را ايجاب كند، مشهود نيست. لذا با رد تجديد نظرخواهى دادنامه بدوى عيناً تأييد و استوار مى گردد و رأى صادره قطعى است. شعبه ۱۰ ديوان عدالت ادارى، پيش از اين رأى خود را به سود باشگاه صنعت نفت آبادان صادر و به ابطال رأى شوراى عالى انضباطى فدراسيون فوتبال حكم كرده بود.

مدير كل ورزش نفت:
مصريم در ليگ بازى كنيم
دكتر مهدى على نژاد مدير كل ورزش وزارت نفت با تأييد خبر رأى شعبه اول تجديد نظر ديوان عدالت ادارى در خصوص پرونده باشگاه صنعت نفت اهواز به ايران ورزشى مى گويد: مدت هاست كه چشم انتظار بوديم. ما به حقوق خود واقف هستيم. از اين رو با صدور رأى فعلى هيچ ترديدى در حقانيت صنعت نفت باقى نمانده است. بى ترديد تلاش ما حضور در فصل جارى ليگ برتر است. مدير كل ورزش وزارت نفت ادامه مى دهد: خوشبختانه از نظر فنى شرايط مطلوبى بر تيم و باشگاه حاكم است. ما امروز در جلسه با مسؤولان فدراسيون فوتبال هيچ هدفى جز رفع مشكلات موجود پيرامون حضورمان در ليگ برتر نداريم. مشكلاتى كه قطعاً با صدور رأى جديد مرتفع خواهد شد. قطعاً فدراسيون فوتبال هم به اين امر واقف است كه رأى صادره لازم الاجرا است.

مظلومى: خبر داشتم!
بعد از اعلام رأى تجديد نظر ديوان عدالت ادارى مبنى بر موجه بودن اعتراض صنعت نفت آبادان كه مربوط به يك سال و اندى پيش است، پرويز مظلومى سرمربى سابق اين تيم كه در آن زمان هدايت اين تيم را بر عهده داشت، مى گويد: خوشحالم كه بالاخره اين اتفاق افتاد البته مدتى قبل اين رأى مشخص شده بود و معلوم بود كه اين رأى به زودى اعلام خواهد شد و آقاى مصطفوى هم قبلاً قول داده بودند كه در اين مورد كمك كنند. حالا كه اين اتفاق افتاده بايد به فكر چاره بود و راه حل تازه اى براى مسابقات ليگ و تعداد تيم هاى حاضر در آن پيدا كرد.
مظلومى ادامه مى دهد: طبق قانون صنعت نفت بايد جانشين راه آهن شود ولى حالا كه ۳ هفته از ليگ برتر گذشته بايد مسؤولان فدراسيون بهترين راه حل را براى ادامه ليگ در نظر بگيرند. هر چند تيم صنعت نفت فعلى در حد ليگ برتر نيست.

نصيرزاده: راه آهن بايد سقوط كند
هوشنگ نصيرزاده كارشناس فوتبال در خصوص رأى صادر شده توسط ديوان عدالت ادارى به ايران ورزشى مى گويد: صنعت نفت بايد در ليگ برتر حضور پيدا كند و راه آهن به ليگ دسته اول سقوط كند. مسابقاتى كه هم تا به حال راه آهن برگزار كرده است به عنوان بازيهاى عقب افتاده صنعت نفت تلقى شده و اين تيم آبادانى بايد از هفته آينده در تمام مسابقاتى كه قرار بود راه آهن شركت كند، حضور پيدا كند. نصيرزاده ادامه مى دهد: بديهى است در صورت عدم اجراى حكم ديوان عدالت ادارى، مسؤولان فدراسيون فوتبال ممكن است با محكوميت هاى قانونى مواجه شوند.

مديرعامل راه آهن: نه؟!
ايران ورزشى - بعد از يك سال و نيم رأى دادگاه تجديد نظر ديوان عدالت ادارى به نفع صنعت نفت آبادان صادر شد تا حضور راه آهن در ادامه رقابت هاى ليگ با شك و شبهه دنبال شود. وقتى اين خبر را به بيژن شيرى مديرعامل راه آهن مى دهيم، مى گويد: نه!! از كجا شنيده ايد. نمى دانم چه بگويم، اجازه بدهيد پيگيرى كنم.

جلسه نفتى ها
با فدراسيون ۱۰ صبح امروز
حبيب حسين زاده مشاور عالى باشگاه صنعت نفت آبادان در خصوص رأى ديوان عدالت ادارى در خصوص رأى صادره كه به سود نفتى ها بوده مى گويد: خوشبختانه و بعد از مدتى طولانى حق به حقدار رسيد. رأى به ما ابلاغ شد و قرار است فردا در فدراسيون جلسه اى داشته باشيم تا تكليف نهايى تيم مان مشخص شود.حسين زاده در همين رابطه ادامه مى دهد: من به همراه وكيل باشگاه به فدراسيون مى رويم تا در جلسه اى كه ۱۰ صبح امروز با حضور دبير فدراسيون برگزار مى شود حضور يابيم. اميدوارم مصطفوى همان طور كه در اهواز قول داده بود هر چه سريع تر پيگير كارهاى باشگاه باشد.

گودرزى:
منتظر تصميم عادلانه هستيم
ناصر گودرزى مديرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان كه به خاطر رأى صادره از سوى ديوان عدالت ادارى بسيار خوشحال است مى گويد: بالاخره رأى صادر شد و الان منتظر عملكرد فدراسيون فوتبال هستيم. اميدوارم كه ديگر بهانه تراشى نكنند و حكم هر چه زودتر اجرا شود.
گودرزى در همين رابطه ادامه مى دهد: اميدوارم فدراسيون فوتبال در آستانه شكست حصر آبادان يك هديه خوب به مردم اين شهر بدهد تا حداقل گوشه اى از رنج هاى آبادانى ها در ۸ سال دفاع مقدس جبران شود.
مديرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان با اشاره به قول هاى داريوش مصطفوى در جشن برترين هاى فوتبال خوزستان مى گويد: به هر حال مهندس مصطفوى در حضور ميهمانان زيادى كه در سالن حضور داشتند قول دادند اگر حكم صادر شود شرايط اجرا را به وجود آورند. الان هم رأى صادر شده و حكم لازم الاجرا است. من فكر مى كنم اگر بخواهند جلوى اين رأى بايستند تبعات سختى پيش رو خواهند داشت. پس اميدوارم با درايت مصطفوى و هاشمى تصميم عادلانه اى گرفته شود.

وكيل نفت آبادان:
اعتراض فدراسيون قبلى رد شد
حميد مقدم نيا وكيل باشگاه صنعت نفت آبادان كه بالاخره روز گذشته تلاش هايش به ثمر رسيد، در مورد رأى دادگاه تجديد نظر مى گويد: خدا خواست تا در سالروز شركت حصر آبادان دل مردم آبادان شاد شود.
سال گذشته در همين روز موفق به گرفتن رأى بدوى شديم. امسال هم با دعاى مردم آبادان دادگاه تجديد نظر رأى را به سود آبادانى ها داد.
مقدم نيا در مورد جلسات دادگاه تجديد نظر توضيح مى دهد: در جلسات خصوصى كه با فدراسيون و دادگاه تجديد نظر داشتيم اعتراض فدراسيون قبلى رد شد و به رأى محمد دادكان رييس سابق فدراسيون اهميتى داده نشد تا رأى به سود نفت اعلام شود.

زمان آبادى:
اين رأى براى تبليغات بوده است
سخنگوى فدراسيون سابق فوتبال عقيده دارد رأى صادره به نفع نفتى ها مشكل جديدى براى ليگ برتر پيش خواهد آورد. غلامحسين زمان آبادى در اين باره مى گويد: اين رأى تا امروز متوقف شده بود اما داريوش مصطفوى دبير فدراسيون در سفرى كه به اهواز داشت به آبادانى ها قول داده بود كه در صورت صدور رأى به نفع آنها او صنعت نفت را به ليگ برتر خواهد برد. او ادامه مى دهد: همين مسأله باعث شد تا نفتى ها پرونده را به جريان بيندازند و از قاضى بخواهند در اين باره حكم بدهد البته اين رأى از زمانش گذشته است اما گفته هاى مصطفوى آن را به جريان انداخته است. او به چگونگى اجراى حكم اشاره مى كند: نمى دانم، آقايان بايد در اين باره فكر كنند. مطمئناً اين رأى مشكل جديدى براى ليگ برتر به وجود مى آورد. آنها احساسى و براى تبليغات حرفى زده اند و اين صحبت اصلاً اصولى نبوده است. مگر اينكه اعلام كنند سال آينده ۳ تيم از ليگ دسته يك صعود مى كند.

نقل از روز نامه ایران ورزشی 5 / 7 / 85

MIRAS
27th September, 2006, 05:13 AM
پس از شنيدن حكم صعود

آبادان، یک پارچه، شور و شادی شد

پاس جوان – با شنیدن خبر مربوط به حکم دیوان عدالت اداری و رأی نهایی به تیم صنعت نفت آبادان مردم این شهر به خیابان‌ها ریختند و به شادی پرداختند.

مهدی غفاری، سرپرست تیم صنعت نفت آبادان دیروز با بیان این مطلب گفت: به محض اینکه حکم صادر شد اما خیلی از مردم غیور شهر که از طریق اینترنت و خبرگزاری‌ها مطلع شده بودند با آمدن در خیابان و روشن کردن چراغ‌های اتومبیل و بوق زدن‌های زیاد، جشن و شادی برپا کردند. وی گفت: این خبر مانند شوکی بود که به آبادان داده شد.

غفاری افزود: خوشبختانه این خبر در حالی به ما داده شد که بازی‌ها یک ماه تعطیل شده و این بهترین فرصتی است که می‌توانیم برنامه‌ریزی برای حضور در لیگ برتر داشته باشیم، سرپرست تیم نفت آبادان گفت: حالا منتظر اقدامات بعدی فدارسیون هستیم تا ببینیم که چگونه عمل خواهد کرد و شرایط حضورمان برای لیگ برتر چطور خواهد شد.

غفاری افزود: بالاخره حق به حقدار رسید و تیم صنعت نفت آبادان به لیگ برتر صعود کرد.

غفاری وضعیت تیم صنعت نفت را خوب توصیف کرد و گفت: تیم ما در شرایط خوبی به‌سر می‌برد و نتایج خوبی هم کسب کرده‌ایم و چنانچه به لیگ برتر راه یابیم، مطمئناً بهتر خواهیم شد.

نقل از روز نامه پاس جوان 5 / 7 / 85

IL Diavolo
28th September, 2006, 03:35 AM
اینکه به حقمون رسیدیم شادی خودشو داره و اینکه امسال توی لیگ برتر چه کنیم نگرانی های خودش رو ....

MIRAS
4th October, 2006, 05:21 AM
به دنبال راي ديوان عدالت اداري:

نفت از ليگ يك كنار كشيد

پاس جوان – تیم نفت آبادان پس از یک سال پیگری و انتظار توانست طبق حکم دادگاه تجدیدنظر تخلفات تیم راه‌آهن را در لیگ دسته اول در بازی مقابل این تیم در رقابت‌های لیگ یک در سال 83 ثابت کند و جواز حضور در رقابت‌های لیگ برتر را به‌دست بیاورد. این حکم را فدراسیون فوتبال قبول کرده است و تنها مسأله‌ای که در این میان مطرح است بحث چگونگی اجرا شدن این حکم است که قرار است در جلسه هیأت مدیره نفت آبادان و کمیته فنی فدراسیون فوتبال مشخص شود.

نفت آبادان به پشتوانه همین حکم روز گذشته طی نامه‌ای رسماً اعلام کرد که از مسابقات لیگ دسته اول کنار می‌کشد و برای انجام مراحل قانونی این امر منتظر دستور فدراسیون فوتبال و کمیته برگزاری مسابقات است.

استدلال‌های مسؤولان نفت آبادان این است که این تیم جزو تیم‌های لیگ حرفه‌ای محسوب می‌شود و هر زمانی که قرار باشد در مسابقات شرکت کند نیازی به حضور در بازی‌های لیگ دسته اول ندارد، چرا که تنها هدف تیم‌های حاضر در این لیگ کسب جواز حضور در لیگ حرفه‌ای است که تیم نفت به استناد حکم دادگاه تجدیدنظر آن را کسب کرده است.

در این میان نکته ابهام انگیزی که وجود دارد این است که برنامه‌ریزی مسابقات و نحوه امتیازدهی به چه صورت خواهد شد.

آیا فدراسیون با خواسته نفت مخالفت می‌کند؟ و آیا اصلاً فدراسیون فوتبال می‌تواند با این خواسته مخالفت کند.

آیا حضور نفت در ادامه رقابت‌های لیگ دسته اول با مخالفت تیم‌های دیگر روبرو نخواهد شد؟

و هزاران سؤال و امای دیگر که باعث شده است ابهامات زیادی پیش رویمان باشد.

فدراسیون فوتبال باید پیش از برگزاری انتخابات فدراسیون تکلیف حضور نفت آبادان در لیگ برتر و کناره‌گیری این تیم از رقابت‌های لیگ دسته اول را روشن کند. «هرچند که هنوز نزدیکان دادکان اعتقاد دارند حکم دادگاه تجدیدنظر مورد قبول فیفا نیست و این حکم نوعی دخالت در کار فدراسیون است و از سوی دیگر آنها معتقد هستند که صلاحیت مسؤولان فعلی فدراسیون مورد قبول فیفا نیست و آنها نمی‌توانند مجری حکم دادگاه تجدیدنظر باشند. اما برخلاف این ادعاها وکیل نفت نیز مدعی است این حکم به استناد از قانون فیفا صادر شده است و فیفا با نظارت و دخالت مراجع قضایی مخالفتی ندارد.»

اصل داستان نفت بعد از گذشتن از این جنگ و جدال‌ها آغاز می‌شود. فرض را بر این می‌گیریم که تیم نفت آبادان در ادامه رقابت‌های این فصل لیگ برتر شرکت کند.

آیا صنعت نفت جانشین تیم راه‌آهن می‌شود اگر این اتفاق صورت بگیرد تکلیف راه‌آهن چیست. سقوط به رقابت‌های لیگ دسته اول یا پایین‌تر...

یا جریمه نقدی و محرومیت برای مسؤولان این تیم...

از سوی دیگر اگر نفت آبادان قرار باشد به تیم‌های لیگ برتری اضافه شود آیا این موضوع با مخالفت روبرو نمی‌شود؟ آیا تیم‌های دیگر نمی‌توانند مدعی شوند که به استناد این حکم تخلفات راه آهن اثبات شده است؟ پس حضور راه‌آهن در لیگ برتر دیگر معنایی ندارد و اگر این تیم به رقابت‌های لیگ دسته اول سقوط کند تکلیف مسابقاتی که در لیگ برتر انجام داده است چه خواهد شد؟ در این ارتباط حتی کمیته برگزاری مسابقات هم نمی‌داند که چه‌کار کند.

مسؤول برگزاری مسابقات لیگ اجرای خواسته‌های نفت را منوط به جلسه کمیته فنی دانسته است.

محمد مهدی نبی در این باره می‌گوید: هنوز نامه‌اي در اين باره به كميته مسابقات ارسال نشده است‌. تقاضاي صنعت نفت جزو مواردي است كه در چارچوب آيين‌نامه و قوانين پيش‌بيني نشده است و در چنين مواقعي سرپرست درخواست تيم مورد نظر را به دبيركل و ايشان هم به كميته فني ارجاع و كميته مسابقات به عنوان مجري، قوانين جديد را اجرا مي‌كند‌.

نقل از روز نامه پاس جوان 12 / 7 / 85

IL Diavolo
5th October, 2006, 03:25 AM
آقا یه نفر این همه سوال که با این مطلب تو ذهن ما به وجود اومده رو جواب بده
بالاخره چی میشه ؟

mostafa113
5th October, 2006, 11:40 AM
صنعت نفت آبادان (خبر فوری)

مدير عامل باشگاه صنعت نفت آبادان از هر گونه توافق براي شركت در رقابت‌هاي ليگ برتر در فصل آينده اظهار بي‌اطلاعي كرده است.
به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران( ايپنا)؛ وكيل باشگاه صنعت نفت آبادان ضمن بيان مطلب فوق اعلام كرد روز گذشته نامه‌اي را به فدراسيون فوتبال فرستاديم و رسما تقاضاي خود را مبني بر كناره‌گيري از رقابت‌هاي ليگ دسته اول اعلام كرديم. متن نامه به شرح ذيل است:
جناب آقاي مهندس هاشمي
سرپرست محترم فدراسيون فوتبال جمهوري اسلامي ايران
با احترام؛
ضمن قبولي طاعات و عبادات جنابعالي و همكاران محترمتان، همانگونه كه مستحضريد حكم قطعي شعبه اول تجديد نظر ديوان عدالت اداري در خصوص شكايت موسسه فرهنگي ورزشي صنعت نفت آبادان عليه فدراسيون فوتبال به نفع اين موسسه صادر گرديده است. با توجه به راي صادره به منظور جلوگيري از بروز شايعات، اين موسسه تصميم دارد تيم فوتبال بزرگسالان صنعت نفت را در فصل 86/85 از مسابقات ليگ دسته اول كشور خارج نمايد. لذا خواهشتمند است جهت بررسي و نحوه اجراي حكم صادره جلسه‌اي با حضور دبير كل محترم فدراسيون، رياست محترم كميته انضباطي فدراسيون و جناب آقاي دهكردي رياست محترم هيات فوتبال استان خوزستان و نماينده تام‌الاختيار موسسه فرهنگي ورزشي صنعت نفت آبادان در اسرع وقت تشكيل تا تصميمات لازم در اين خصوص اتخاذ گردد.
قبلا از بذل توجه حضرتعالي كمال تشكر را دارم.

و من ا... التوفيق
ناصر گودرزي
مدير عامل
۱۰/۷/۸۵

--------------------------------------------------------------------------------

IL Diavolo
5th October, 2006, 12:57 PM
ای ول صنعت نوین .... ایشالا كه اونم چند فصل بعد بیاد لیگ برتر
اون موقع 2 تا برزیل داشته باشیم
باور كنید خوزستان پتانسیلشو داره

mostafa113
5th October, 2006, 05:05 PM
ای ول صنعت نوین .... ایشالا كه اونم چند فصل بعد بیاد لیگ برتر
اون موقع 2 تا برزیل داشته باشیم
باور كنید خوزستان پتانسیلشو داره

اسی جون گل گفتی :8: :8:

هدف از تشكیل صنعت نفت نوین بومی كردن تیم نفت در سالهای بعده

البته چون همه بازیكنان تیم صنعت نفت نوین از بچه های آبادان هستند میتونه پشتوانه خوبی برای تیم باشه. چون مردم آبادان یك تیم بومی میخوان

اتفاقا چند سالیه كه سپاهان هم همین كار رو كرده و یك سپاهان نوین تشكیل داده .فولاد خوزستان هم درصدد انجام همین كاره هر چند كه در كنار اون تیم فولاد سالهاست كه از حاصل بازیكنان تیمهای پایه ای خودش داره استفاده میكنه

IL Diavolo
6th October, 2006, 05:21 PM
چاکرتم .... به خدا مردیم از بس بازیکنای غیر بومی اومدن و بی تعصب بازی کردن و رفتن

MIRAS
7th October, 2006, 05:01 AM
امروز جلسه مدیران صنعت نفت با فدراسیون فوتبال؛

این گره کور باز می‌شود؟

سعید پیرمحموئی– سرانجام چندی پیش حکم و رأی نهایی دیوان عدالت اداری در خصوص پرونده جنجالی باشگاه صنعت نفت و راه‌آهن صادر شد و بعد از مدتی بلاتکلیفی سرانجام صنعت نفت با حکم دیوان عدالت اداری، لیگ برتری شد. اما واکنش‌ها بعد از اعلام رأی دیوان عدالت با این پرونده چندان جالب نبود هرچند که این حکم نیز در زمان کاملاً نامناسبی اعلام شد. از سوی فدراسیون فوتبال و کمیته اجرایی لیگ برتر عنوان شد که شرایط حضور صنعت نفت در لیگ برتر مهیا نیست و حرف و حدیث‌های فراوانی در این خصوص به راه افتاد و سرانجام مدیران صنعت نفت به پشتوانه رأی دیوان عدالت اداری و اینکه بر اساس قوانین و یک حکم دادگاهی، تیمی لیگ برتری محسوب می‌شدند از لیگ دسته اول کنار کشیدند تا این خود یک جنجال دیگر درست کند. از سوی مدیران نفت که حدوداً یک سال و نیم به دنبال احقاق حق خود بودند بعد از اینکه بالاخره شرایط را به سود خود می‌بینند، حاضر نیستند به هیچ عنوان از موضوع خود پا پس بکشند و از سویی دیگر در حال حاضر شرایط برای حضور نفت در لیگ برتر مهیا نیست. این موضوع آرام آرام تبدیل به یکی از مباحث داغ این روزهای فوتبال ایران شده است. مدیران نفت در اظهارنظرات خود به گونه‌ای حرف می‌زنند و اظهارنظر می‌کنند که کاملاً مشخص است آنها دیگر تحت هیچ شرایطی حاضر نیستند در لیگ یک بازی کند و باید به سایر تیم‌های لیگ برتری اضافه شوند.

حالا این کار دو قضیه را به‌وجود می‌آورد، یک اینکه نظم لیگ برتر به هم خواهد خورد چون تا به حال 5 هفته از مسابقات سپری شده است و دوم اینکه نظم مسابقات لیگ دسته اول هم مختل می‌شود چون نفت چندین دیدار در این مسابقات برگزار کرده است و حکم دیوان عدالت اداری دقیقاً در زمان تعطیلات لیگ دسته اول اعلام شد. حتی فدراسیون هم موضعی کاملاً متفاوت داشت و هرچند به رأی احترام می‌گذاشت ولی معتقد بود شرایط برای حضور نفت مهیا نیست و این موضوع خود بر تمام قضایایی که پیش آمده است، دامن می‌زد. به‌هر حال تمام این اوضاع نابسامان و تمام هرج و مرج‌هایی که در حال وقوع بود باعث شد تا فدراسیون فوتبال در فکر تعامل با باشگاه نفت و مشکل پیش آمده باشد. قرار است امروز یا فردا جلسه‌ای در فدراسیون فوتبال برای رسیدگی به این موضوع و البته تعامل با باشگاه نفت، بین مسؤولان فدراسیون و اجرایی لیگ برتر با مسؤولان صنعت نفت برگزار شود. هنوز مشخص نیست که مسؤولان فدراسیون فوتبال قرار است از چه‌راهی وارد شوند و چگونه با مسؤولان نفت کنار بیایند ولی موضع رسمی باشگاه نفت مشخص است و بر اساس اعلام مسؤولان بلندپایه این تیم، تحت هیچ شرایطی آنها به لیگ یک باز نمی‌گردند و البته باید به مسابقات لیگ برتر اضافه شوند. از سویی فدراسیون می‌خواهد با تعامل این قضیه را حل و فصل کند و البته شاید هم در نهایت تصمیم به حضور نفت در لیگ برتر گرفته شود، که البته امر پسندیده‌ای است چون باعث خواهد شد که بی‌نظمی در فوتبال ایران به پایان برسد ولی از سویی نیز شاهد هستیم بعضی از مسؤولان بلندپایه فدراسیون فوتبال با اظهارنظراتی تند علیه نفت موضعگیری می‌کنند و این خود باعث هرچه مشکل‌دارتر شدن این پرونده و این جنجال بشود. این تصمیم فدراسیون در خصوص ایجاد تعامل با باشگاه نفت آبادان، حرکتی کاملاً درست است ولی زمانی که پاسخ مدیران نفت را می‌دانیم و اینکه آنها از تصمیم خود کناره‌گیری نمی‌کنند، چقدر باید در این خصوص امید داشت.

شاید بهتر باشد مسؤولان فدراسیون کاملاً مسالمت‌آمیز پیش بروند و سعی کنند رضایت مسؤولان نفت را جلب کنند. به‌هر حال چه کناره‌گیری نفت از لیگ یک و چه حضور آنها در لیگ برتر باعث بروز مشکلات فوق‌العاده‌ای می‌شود و مسؤولان فدراسیون باید با حساسیت خاصی به این موضوع رسیدگی کنند تا شاهد عجیب‌ترین مسأله در فوتبال دنیا نباشیم. به‌هر حال اضافه شدن یا کم شدن یک تیم از جدول مسابقات مسأله‌ای است که تابه‌حال در فوتبال دنیا دیده نشده است و این نمونه نادری است که برای فوتبال ایران به وجود آمده است. آیا فدراسیون با نفت و یا بهتر بگویم نفت با فدراسیون تعامل می‌کند و یا اینکه این پرونده به‌گونه‌ای باعث نابودی لیگ ششم حرفه‌ای می‌شود.

همه چیز در جلسه فدراسیون و نفت مشخص خواهد شد به هر حال نگاه تمام فوتبالدوستان به این مسأله خواهد بود.

نايب رئيس فدراسيون فوتبال‌:

حضور نفت در لیگ برتر امکان ندارد

ايسنا- نايب رئيس فدراسيون فوتبال گفت‌: تحت هيچ شرايطي امكان اجراي رأي ديوان عدالت اداري در فصل جديد رقابت‌هاي ليگ وجود ندارد و تيم صنعت نفت نمي‌تواند به تيم‌هاي حاضر در ليگ 85-86 اضافه شود‌.

افتخاري اظهار كرد‌: فدراسيون از همان ابتدا اعلام كرده است كه به رأي ديوان عدالت اداري احترام مي‌گذارد اما معتقديم كه در شرايط فعلي اين رأي قابل اجرا نيست و صنعت نفت نيز بايد اين موضوع را درك كند‌.

وي خاطر نشان كرد‌: جلسه‌اي با مسؤولان صنعت نفت خواهيم داشت تا بتوانيم به تعامل مشتركي در اين خصوص دست يابيم‌. فدراسيون تمام راهكارهاي موجود را بررسي كرده است اما به هيچ راهي كه بتواند منجر به اجراي رأي ديوان عدالت اداري شود، نرسيده‌ايم‌.

افتخاري تصريح كرد‌: تيم راه‌آهن تهران در جريان اين رأي در يك طرف پرونده قرار دارد و بايد از حق خود دفاع كند‌. فدراسيون بنا ندارد كه خود را درگير اين ماجرا كند، ما راه قانوني را در پيش خواهيم گرفت و بايد براي حل اين موضوع يك راهكار قانونمند پيدا كرد‌.

نايب رئيس فدراسيون فوتبال درخصوص گفته‌هاي مصطفوي مبني بر هجده تيمي شدن ليگ برتر در فصل آينده و حضور صنعت نفت در رقابت‌هاي 87-86 خاطر نشان كرد‌: اين تنها يك پيشنهاد است‌. اگر قرار باشد ليگ هجده تيمي شود بايد به تصويب مجمع عمومي فدراسيون برسد‌. شايد اين يك راهكار باشد‌.

افتخاري از قصد فدراسيون براي مذاكره با ديوان عدالت اداري خبر داد و تأكيد كرد‌: فدراسيون براي بررسي راهكارهاي قانوني با مسؤولان ديوان عدالت اداري و قوه قضاييه مذاكراتي را انجام خواهد داد، اين مشكل بايد با تعامل حل شود‌. ما هم به دنبال ايجاد اين تعامل هستيم‌.

نقل از روز نامه پاس جوان 15 / 7 / 85

IL Diavolo
9th October, 2006, 02:41 AM
تشکیل کمیته - سازماندهی فوتبال آبادان - جذب بازیکنان با تجربه و خوب - حمایت هواداران -
کلید موندن توی لیگ برتر
ها ولک !!!
راهش همینه کا.... !!!

IL Diavolo
23rd October, 2006, 02:57 AM
یه خبر جدید ..... :
http://www.jamejamonline.ir/shownews2.asp?n=162540&t=acc

mostafa113
30th October, 2006, 09:00 PM
ابقا صنعت نفت در لیگ دسته اول

فدراسیون فوتبال ایران با اعلام برنامه ی هفته چهارم لیگ دسته اول فوتبال كشور،رسما بر ادامه حضور تیم نفت در لیگ یك تاكید كرد.بعد از اعلام رای دیوان عدالت اداری مبنی بر حضور صنعت نفت در لیگ برتر ، مسئولان این تیم انتظار داشتند كه حكم دیوان عدالت در فصل جاری اجرا شود اما روز گذشته رسما اعلام شد كه تیم نفت آبادان باید روز پنجشنبه یازدهم آبان ماه ، با تراكتور سازی در تبریز بازی كرده و در ادامه رقابت های لیگ دسته اول حاضر شود.

به نقل از روزنامه روزان (روزنامه صبح خوزستان دوشنبه 8/8/85 )

گفتنی است مقرر شده كه تیم صنعت نفت بجای امسال در سال بعد در لیگ برتر حاضر شود.

خب كا امید رضا ی جیگر طلا حالا نفت فرصت زیادی داره تا یه تیم عالی و گردن كلفت رو برا سال بعد راهی مسابقات لیگ برتر كنه.امیدوارم مسئولین نفت از حالا با یك برنامه ریزی عالی و دقیق و حساب شده زمینه پرقدرت نفت در لیگ آینده را فراهم كنند.

سلطان آبادان كیه ..................امید آبادانیه:8: :8: :6:

امید جون بیا اینجا :8: :11: :6: امیدجون بیا اینجا :8: :11: :6:

IL Diavolo
31st October, 2006, 04:47 AM
سرور لیگ ایران کیه ؟ ........ صنعت برزیلیه
امیدوارم بتونیم یه تیم قوی برای فصل بعد توی لیگ برتر داشته باشیم ....

mostafa113
31st October, 2006, 06:44 PM
پیروزی پر گل صنعت نفت نوین آبادان

در هفته سوم از مسابقات لیگ دسته سوم باشگاههای كشور تیم صنعت نفت نوین با نتیجه 4 بر 1 تیم شهركرد را شكست داد. گفتنی است این تیم یك تیم كاملا بومی و هدف از تشكیل آن پشتوانه سازی برای تیم اصلی صنعت نفت در آینده می باشد .:8: :11: :6:

شاهین
25th December, 2006, 03:02 AM
برد تیم نفت رو به همه بربکس آبودونی خودمون تبریک میگم ... برزیلته

omidreza
25th December, 2006, 03:18 AM
برد تیم نفت رو به همه بربکس آبودونی خودمون تبریک میگم ... برزیلته
به به آقا شاهین گل ، صفا دادی:8:
نوکرتم شاهین جون ... خدایی حال کردم تو مشهد ابومسلم رو شکست دادیم:4:
خوشحالیمون رو تو خونه که ترکونیدم ، اینجا هم تو تاپیک اهواز نشون دادیم:4:

نوکرتم شاهین جون ... به امید موفقیت ملوان:16:

ایران ملوان:6:

آرمین
25th December, 2006, 03:42 AM
منم برد برزیل ایران رو تبریک میگم
دمتون گرم بچه ها کولاک کردین

omidreza
25th December, 2006, 03:50 AM
منم برد برزیل ایران رو تبریک میگم
دمتون گرم بچه ها کولاک کردین
مرسی آقا ارمین گل گلاب:8:
آرمین جون خیلی میخوامت:8:
فدات بشم ... به امید موفقیت ملوان تو لیگ برتر و همچنین جام حذفی:53:

mostafa113
25th December, 2006, 11:59 PM
هللللللللله هللللللللله

داش امید جون برزیلی تبریك میگم.:69: :69: :69:

ایییییییییول به طلایی پوشان آبودانی:41: :41: :41: :41: :41:

البته من كه قبلا توی تایپیك اهواز بهت تبریك گفته بودم ولی جاشه كه اینجا یه تبریك خیلی اساسی بگم.
امید جون به دلم افتاده كه صنعت داره به روزهای خوبش میرسه. واقعا دارم بوی برزیل رو میشنوم. احساس میكنم این مربی پرتغالی میتونه صنعت رو به روزهای طلایی و اوجش برسونه ....میدونی چرا؟

آخه این كاسیمرو از برزیل اروپا اومده (آره اروپاییها به فوتبال كشور پرتغال لقب برزیل اروپا دادن و حالا این مربی اومده به برزیل ایران . در ضمن الان صنعت زمان زیادی تا شروع لیگ برتر سال آینده داره و میتونه با یه برنامه ریزی دقیق و حساب شده و خوب بازیهای لیگ برتر رو آغاز كنه.:69:

امیدوارم كه این مربی پرتغالی (آلفردو كاسیمرو ) صنعت ما رو به روزهای طلاییش برسونه.:63:

راستی نمیدونم این اسماعیل (اسی پیرلو ) كه ساكن مشهده بازی ابومسلم و نفت رو از نزدیك دیده؟واقعا جاش خالیه . خدا كنه سربازیش زودتر تموم بشه و زودتر بیاد.:63:

IL Diavolo
5th January, 2007, 02:52 AM
من اومدم ... اموزشیم تموم شد و الان مشهدم ....
آقا مبارک باشه ... کیف کردم .... لذت بردم ..... ترکیدم از خوشی .....
باز هم برزیل ایران اینجا افتخار آفرینی کرد .....

IL Diavolo
25th January, 2007, 06:16 PM
سلام به همه بچه های گل آبودان ..... میبینم که روی دور برد هستیم شکر خدا .... ایشالا که اینطور بمونه ... کم کم داریم دوباره میشیم برزیل .... خدایا شکرت .....

mostafa113
11th April, 2007, 10:05 PM
آزموده را آزمودن خطاست

اول باید بگم كه چرا كاسیمیرو پرتغالی كه با نفت نتایج خوبی هم كسب كرداز این تیم كنار گذاشته شد؟ آیا سریال تكرار تعویض مربیان نفت به سود این تیم بوده؟

دوم با تمام احترامی كه برای قاسمپور قائلم ولی باید بگم كه انتخاب او به این عنوان كار چندان درستی نبود چون آزموده را آزمودن خطاست! هواداران نفت حق دارند نگران باشند چون قاسمپور اونا رو به لیگ یك فرستاد با وجود چندین ستاره كه اون موقع در تیم نفت بود. قاسمپور بازیكن بزرگی بوده و از افتخارات فوتبال ایران و آبادانه ولی نه برای مربیگری تیم مطرحی چون صنعت نفت كه رویای تبدیل شدن به یكی از بهترین تیمهای ایران را در سر داره (بنده شاید اشتباه كنم ولی اینو به خاطر تجربه تلخی كه در چند سال پیش آبادانی ها از مربیگری قاسمپور داشته اند عرض می كنم)

و اینو هم بگم كه درسته كه قاسمپور بازیكنی در گذشته بسیار توانا بوده ولی هر بازیكن بزرگی قادر نیست كه یك مربی بزرگ نیز شود. البته امیدوارم كه اشتباه كرده باشم و قاسمپور كه هنوز هم محبوب ما خوزستانی ها ست بتونه در عرصه مربیگری هم موفق بشه .

از ته دل امیدوارم كه هر كسی كه مربیگری صنعت نفت رو به عهده میگیره كاملا متوجه بشه كه مردم آبادان چقدر به تیم شهرشون حساس هستند و پیوند آنها با این تیم تبدیل به نان شب شده و امیدوارم كه همگی با همبستگی و یكدلی و بدون حاشیه هایی كه در گذشته به این تیم لطمه زده تیم محبوب صنعت نفت رو به روزهای طلایی خودش بازگردانیم.

mostafa113
11th April, 2007, 10:15 PM
صنعت و لیگ برتر

از سوی هیات مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان، ابراهیم قاسمپور به عنوان سرمربی جدید این تیم برای حضور در هفتمین دوره لیگ برتر معرفی شد.

به گزارش مهر ، جلسه هیات مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان شب گذشته برگزار شد و طی آن ابراهیم قاسمپور به عنوان سرمربی ، مجتبی تقوی به عنوان دستیار اول ، یدالله صادقی مربی بدنساز و مهدی غفاری به عنوان سرپرست تیم فوتبال این باشگاه انتخاب و معرفی شدند. در این جلسه کاظم رحیمی یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه صنعت نفت بنابر دلایل نامشخص غایب بود.

تیم فوتبال صنعت نفت که از ابتدای رقابتهای لیگ دسته اول با رای دیوان عدالت اداری جواز حضور در رقابتهای را بدست آورده بود، خود را برای حضور در هفتمین دوره رقابتهای لیگ برتر آماده می کند.

mostafa113
13th May, 2007, 01:16 PM
آیا ابو به زادگاهش بر می گردد؟

ابراهیم قاسمپور با مربیگری در تیم حتا توانست این تیم را به لیگ دسته اول امارات بیاورد.

*: آقاي قاسم پور خودتان درباره چگونگي اين صعود توضيح دهيد؟
فقط مي‌توانم بگويم كه دعاي دوستان پشت سرم بود. دوستان خوبي از جمله آقاي مهاجراني شاهد بودند كه تيم من به لحاظ فني در هر رده‌هاي هفتم و هشتم بود و حتي در بعضي پست‌ها بازيكن جايگزين نداشتم.

*: با اين شرايط چطور صعود كرديد؟
در نيم فصل دوم بيشترين امتياز را كسب كرديم. تنها تيمي بوديم كه در زمين خودي باخت نداشتيم و با همان گل زده صاحب بهترين خط حمله شديم. تيمي كه مي‌خواهد صعود كند بايد براي پيروزي به ميدان برود.

*: قرارداد شما با حتا به پايان رسيده؟
بله؛ اما مسئولان اين تيم اصرار دارند كه قراردادم را تمديد كنم. از دو سه تيم ديگر هم پيشنهاد دارم. ضمن اينكه از تايلند هم پيشنهاد تازه‌اي رسيده است.

*: تكليف صنعت نفت چه مي‌شود؟
با اين تيم قرارداد داخلي امضا كرده‌ام. در آبادان مشكلاتي دارم. تلفن‌هاي زيادي به من شده كه به آبادان نروم.

*: در آخرين مصاحبه خود در مورد آبادان خودتان را مقابل مردم آبادان قرار داديد. فكر نمي‌كنيد اين مخالفت‌ها از همين مسئله نشئت مي گيرد؟
خودم را مقابل مردم قرار ندادم. فقط واقعيت‌ها را گفتم. وقتي هر شب پذيرايي 10،15 نفر هوادار هستيد و فردا همان ها عليه شما جوسازي مي‌كنند چه حالي پيدا مي‌كنيد؟

*: شايد بهتر بود اين مسايل را پيش خود نگه مي‌داشتيد؟
آدمي نيستم كه پنهان‌كاري كنم و حرفم را در دلم نگه دارم.

*: با اين شرايط چه بايد كرد؟
مردم آبادان بايد واقعيت‌ها را قبول كنند. آنها بايد بپذيرند كه فوتبال اين شهر مثل گذشته نيست و سازندگي سابق را ندارد. آنها بايد از تعصبات خشك دست بردارند.

*: در آبادان مردم خيلي دوست ندارد كه در تصميمات نظرشان اعمال شود و به نظر همين مشكل ساز شده است؟
سالي هم كه در صنعت نفت بودم، گروه‌هاي خاصي مي‌خواستند كه كارم را تحت تاثير خودشان قرار دهند. با اين شرايط حتي اگر فرگوسن هم به آبادان برود، نمي‌تواند موفق شود. به آباداني‌ها مي‌گويم كه اگر قرار باشد در اين شهر آرامش نداشته‌باشم، با بهترين بازيكنان هم نمي‌توانم كار كنم. آبادان شرايط خاصي دارد. از طرف خانواده‌ام هم تماس‌هاي زيادي دارم كه به آنجا نروم.

*: از احساس خودتان نسبت به تيم نفت چه مي‌گويد؟
با نفت قرارداد رسمي امضا نكرده‌ام. فقط به آنها تعهد اخلاقي داده‌ام. خودم به آبادان تعصب داردم و دوست دارم به فوتبال اين شهر كمك كنم؛ اما اگر قرار باشد آنجا تبديل به قتلگاه شده و خاطرات سالهاي گذشته تكرار شود، نمي‌خواهم به آنجا بروم. روي حرفم به تمام آباداني‌ها و مسئولان تيم است. كه اگر آرامش نداشته باشم هيچ تضميني نمي‌دهم.

*: آقاي قاسم‌پور شما به عنوان ايراني در امارات موفق نمي شويد. ما همچنان در ايران دنبال مربيان كروات هستيم.
اين دلالان هستند كه ويچ‌ها را براي فوتبال ما بزرگ مي‌كنند. در تيم جوانان كه بودم مبلغي را فدراسيون پيشنهاد داد كه به اندازه يك صدم دستمزد اين مربيان خارجي هم نبود. براي هر مربي حضور در تيم ملي افتخار است؛ اما در ايران با ما برخورد خوبي نمي شود. شما نمي‌دانيد كه شب پيش چه احترامي به من گذاشتند. در ايران بايدحتما چشم سبز و موبور باشي تا تحويلت بگيرند. هر چه بدي است ما مربيان ايراني بايد تحمل كنيم.

*: سطح فوتبال امارات با ما قابل مقايسه نيست.
اگر نيست پس چرا تيم‌هاي باشگاهي ما نمي‌تواند از پس اين تيم‌ها بربيايند. اگر اين تيم‌ها را مي بريم فقط به خاطر خلاقيت و استعداد ذاتي بازيكنانمان است. فوتبال ايران، فوتبال اصولي نيست؛ اما آنها از ريشه فوتبال خود را تقويت مي‌كنند.

mostafa113
14th May, 2007, 07:06 PM
عضو هیات مدیره صنعت نفت خبر داد :

قاسمپور از اول خرداد مشغول کار می شود / هدفمان قرار گرفتن بین 10 تیم برتر لیگ است

عضو هیات مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان به تاکید بر اینکه ابراهیم قاسمپور از ابتدای خرداد فعالیتش را در این تیم آغاز خواهد کرد گفت: هدف صنعت نفت در لیگ آینده قرار گرفتن در بین ده تیم برتر است.
به گزارش خبرگزاری مهر، ناصرگودرزی درخصوص آغاز به کار ابراهیم قاسمپور به عنوان سرمربی تیم صنعت نفت در تمرینات پیش از فصل ، افزود : قرارداد قاسمپور از 15 اردیبهشت سالجاری منعقد شده ولی از آنجایی که تیم" حتا" امارات باید درهفته گذشته آخرین بازی خود در لیگ دسته دوم این کشور را انجام می داد ، قاسمپور در امارات ماندنی شد و تقاضای 2 هفته مرخصی کرد و با توجه به شرایط موجود ، وی از اول خرداد درتمرینات صنعت نفت حاضر خواهد شد و کارش را رسماً آغاز می کند.

وی تاکید کرد: برخلاف شایعات قاسمپور سرمربی قطعی صنعت نفت در آینده است و مشکلی برای هدایت تیم ندارد.

عضو هیات مدیره باشگاه صنعت نفت راجع به برنامه های تیم صنعت نفت در رقابتهای فصل آینده لیگ برتر، خاطرنشان کرد : درخواستی که باشگاه از قاسمپور دارد ، فقط حفظ تیم صنعت نفت در لیگ برتر نیست. طبق جدول تنظیم شده ، دو گروه A و B را در نظر گرفته ایم که در گروه A جزو تیم های اول تا پنجم قرار بگیریم و درغیر این حالت درگروه B یکی از رتبه های ششم تا دهم به صنعت نفت تعلق بگیرد. قاسمپور نیزباید با علم و آگاهی از خواسته های باشگاه و امکاناتی که دراختیارش می گذاریم شرایط را برای حضور قدرتمند تیم در لیگ برتر فراهم سازد .

ناصرگودرزی درخصوص بازیکنان جدا شده و اسکلت بندی این تیم درلیگ برتر، تصریح کرد: قرارداد بازیکنانی همچون سراج ، شیرمردی ، براتپوری ، حسن زاده و سلحشور با صنعت نفت به پایان رسیده و می توانند از تیم جدا شوند. درفصل گذشته حدود 70 درصدازترکیب صنعت نفت متشکل از بازیکنان بومی و خوزستانی بود و سعی می کنیم به مرور زمان در فصل بعد این رقم به 100 درصد برسد. ما دربحث بومی گرایی علاوه براستفاده ازبازیکنان آبادانی، توجه زیادی به جذب استعدادهای موجود درسرتاسراستان داریم.

منبع " خبرگزاری مهر "

mostafa113
27th May, 2007, 08:15 PM
قاسمپور با صنعت نفت به توافق کامل رسید /
کادر فنی زردپوشان آبادان روز سه شنبه معرفی می شود

ابراهیم قاسمپور در نشست با مدیران باشگاه صنعت نفت آبادان موافقت خود را برای عمل به تعهداتش نسبت به این باشگاه اعلام داشت.
به گزارش خبرنگار مهر، کمتر از دو ماه پیش ابراهیم قاسمپور قراردادی داخلی را با تیم فوتبال صنعت نفت آبادان به امضاء رساند که به موجب آن موظف به همراهی این تیم در مسابقات لیگ برتر در فصل جاری می شد.

قاسمپور که تیم فوتبال حتا امارات را به مسابقات لیگ دسته اول باشگاه های امارات رسانده بود برای حضور در تیم فوتبال صنعت نفت آبادان خواسته هایی داشت که تحقق آنها از سوی هیات مدیره را شرط حضور در جمع زردپوشان آبادان عنوان می کرد.

وی در نشست با مدیران باشگاه خواست های خود را مطرح کرد و زمانی که با قول مساعد آنها برای تحقق درخواست هایش مواجه شد موافقت خود را برای همراهی صنعت نفت درفصل آتی مسابقات فوتبال لیگ برتر اعلام داشت.

قاسمپور با تایید این خبر به خبرنگار مهر گفت: من با باشگاه صنعت نفت برای آغاز همکاری به توافق رسیده بودم و حتی قراردادی داخلی به امضا رسانده بودم. برای آغاز رسمی این همکاری خواسته های داشتم که می بایست از سوی هیات مدیره به اجرا در می آمد. این مسائل را در نشست با مدیران باشگاه مطرح کردم و خوشبختانه با موافقت آنها مواجه شد.

وی ادامه داد: از روز سه شنبه با اعلام اسامی کادر فنی کارمان آغاز می شود و روز چهارشنبه در نشست با آنها برنامه های تیم برای فصل آتی تعیین و تشریح خواهد شد.

mostafa113
13th June, 2007, 12:36 PM
جوهری قائم مقام باشگاه صنعت نفت آبادان شد

اعضای هیات مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان پرویز جوهری را به عنوان قائم مقام این باشگاه معرفی کردند.
به گزارش خبرنگارمهر، ناصر گودرزی که به عنوان قائم مقام در باشگاه صنعت نفت آبادان فعالیت می کرد، با تصمیم هیات مدیره این باشگاه جای خود را به پرویز جوهری که یکی از اعضای هیات مدیره است، داد.

برپایه این گزارش، همچنین در جلسه هیات مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان میزان پاداش صعود تیم فوتبال این باشگاه به لیگ برتر تعیین شد. هر چند که تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با رای دیوان عدالت اداری جواز حضور در لیگ برتر را بدست آورد اما مسئولان این باشگاه به منظور تقدیر از بازیکنان اعلام کردند که پاداش نقدی به میزان 5 درصد قراردادهای هر بازیکن، تا اواسط ماه آینده به آنها پرداخت خواهد شد.

Tesoke
15th June, 2007, 01:15 AM
آسمون:clapping: :clapping: :clapping: :clapping:
زدوم تو خال:N_aggressive (14): :N_aggressive (14):
صنعت نفت آبادان حریف نداره تو جهان
گل میزنه از چپ و راست
تیم با کلاس برزیل ماست:clapping: :clapping: :clapping: :clapping:
دومبولو دومبوله له:N_aggressive (14): :N_aggressive (14):
ما نفت رو خیلی دوست داریم
:clapping: :clapping:

NoName
25th June, 2007, 04:12 AM
ادامه بحث این تاپیک درون تاپیک فولاد خوزستان استقلال اهواز و صنعت نفت ابادان پیگیری میشه و این کلوپ برای همیشه قفل میشه!