PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارتش سرخ (8)

صفحه ها : [1] 2 3

NoName
10th February, 2007, 04:15 PM
به نام خدا
ارتش سرخ جلد هشتم

nikyperspolisi
10th February, 2007, 04:47 PM
به نظر من ارتش سرخ 8 را تقدیم كنیم به شادروان مجید سبزی

SAEED
10th February, 2007, 04:50 PM
به نظر من ارتش سرخ 8 را تقدیم كنیم به شادروان مجید سبزی

فكر خوبیه! یادش گرامی و روجش شاد(اللهم اغفر للمومنین والمومنات والمسلمین والمسلمات)

Siyavoush
10th February, 2007, 05:59 PM
برنامه هفته اینده اعلام شد
هفته دیگه یكشنبه پرسپولیس باید در اهواز مقابل استقلال اهواز بازی كنه
بازی ساعت 16 هستش

Blanco
10th February, 2007, 06:31 PM
میگم سیا بازی جام حذفی كی برگذار میشه؟
در مورد معدنچی هم به نظر من بازیكنی كه یه گل ویه پاس گل میده یعنی موثر بازی كرده
در مورد اینكه خیلی بد روی پای بازیكن حریف میره به نظر من از تعصب زیادیه معدنچی توی همه بازیهای پرسپولیس خیلی با تعصب بازی میكه
به نظر من از تمامی بازیكن های پرسپولیس امسال تاثیر گذاتر بوده ولی نمیشه از اشتباهاتش در جام حذفی هم به ساده گی گذشت

nikyperspolisi
10th February, 2007, 06:43 PM
میگم سیا بازی جام حذفی كی برگذار میشه؟
در مورد معدنچی هم به نظر من بازیكنی كه یه گل ویه پاس گل میده یعنی موثر بازی كرده
در مورد اینكه خیلی بد روی پای بازیكن حریف میره به نظر من از تعصب زیادیه معدنچی توی همه بازیهای پرسپولیس خیلی با تعصب بازی میكه
به نظر من از تمامی بازیكن های پرسپولیس امسال تاثیر گذاتر بوده ولی نمیشه از اشتباهاتش در جام حذفی هم به ساده گی گذشت
سه شنبه با مرصاد بازی داریم

forever_failure
10th February, 2007, 08:38 PM
اميدوارم اين ارتش سرخ خوش يمن باشه و با بردهاي پيروزي همراه باشه.

KASRA
10th February, 2007, 11:04 PM
تبریك برای ارتش سرخ 8
این هفته بازی های سختی داریم كه هر دو سرنوشت سازن

forever_failure
11th February, 2007, 12:05 AM
با اين دو برد پياپي از بحران هم خارج شديم حالا بايد منتظر ننتايج خوب باشيم البته بازي ساده اي هم نداريم.

KASRA
11th February, 2007, 03:03 AM
به هر حال اینجا تنها برای ما پرسپولیس مهم نه چیزه دیگه ای

Rangin Kaman
11th February, 2007, 03:09 AM
دوست عزیز مثل اینكه خیلی سیاست دوستی
اینجا جای بحث در مورد انقلاب و اینجور حرفا نیست ولی با قسمت اخر كه گفتی سالار شهیدان امام حسین علیه السلام من خیلی دوست دارم
درود بر حسین ازادمرد

فقط خدا كنه كه زمین اهواز دردسرساز نشه از شیراز كه به سلامت رد شدیم خدا كمك كنه از اینم با برد بیام بیرون
استقلال اهواز بد جور آماده انتقامه.بازی رفت بازی رو بد باخته.پیروزی بازی سختی رو پیش رو خواهد داشت.اگه بتونه از این بازی با پیروزی عبور كنه میشه گفت از بحران خارج شده.وگرنه دیگه باید قید قهرمانی رو بزنه.

KASRA
11th February, 2007, 03:25 AM
استقلال اهواز بد جور آماده انتقامه.بازی رفت بازی رو بد باخته.پیروزی بازی سختی رو پیش رو خواهد داشت.اگه بتونه از این بازی با پیروزی عبور كنه میشه گفت از بحران خارج شده.وگرنه دیگه باید قید قهرمانی رو بزنه.

امرن اگر ما ببازیم خیالت راحت
تنها ترس من از مساویه همین
در ضمن این هفته پاهای طالبلو رو سفت به هم بچسبون تا لایی نخوره:36:

Mahyar
11th February, 2007, 03:57 AM

درسته ، ولی علاوه بر انتقام و مسئله داوری ، زمین اهواز هم حریف سر سختی برای پرسپولیس حساب میشه و كلاَ پرسپولیس اگر بازی هفته بعد رو ببره به نظر من 20% راه قهرمانی رو رفته و با توجه به اینكه استقلال با فولاد مساوی می كنه پس می تونه به رده دوم سعود كنه و این خودش روحیه بخشه و به قول رنگین كمان كمی حاشیه ها رو از بین ببره و باعث خارج شدن پرسپولیس از بحران باشه .

Siyavoush
11th February, 2007, 11:02 AM
پرسپولیس از بحران خارج شده و باید این بازی رو ببره تا دوباره وارد بحران نشه!

forever_failure
11th February, 2007, 11:06 AM
اميدوارم نيمه ي دوم خوبي داشته باشن.

KASRA
11th February, 2007, 12:37 PM
فقط امیدوارم زمین اذیتمون نكنه
برد دور از دسترس نیست چون تقریبا مصدوم ها و محروم ها همگی هستن و این خودش خیلی خوبه
من فكر میكنم استقلال توان شكست فولادی كه این روز ها دیگه نمیبازه رو نداره و یك مساوی دیگه میده كه اگر
ما ببریم میریم دوم و دیگه هم از لحاظ روحیه و هم از لحاظ شانس قهرمانی شرایط ایده عالی خواهیم داشت
این بازی برای ما خیلی مهم خییییییییییییییییلی

Sir Bob Paisley
11th February, 2007, 12:39 PM
البته تواهوازكه برنده نمی شیم. میریم اهواز. نتیجه اش مهم نیست( چون تواونجاكاری هم ازدستمون برنمیاد)
بعدپرسپولیس میمونه و11 بازی آخرفصل كه 10 تاش توآزادیه. حمله پرسپولیس برای فتح جام بعدازبازی استقلال اهوازشروع میشه. هفته دیگه ممكنه حتی به رده 4 سقوط كنیم.
پس همه چیزبرای بعدازاهواز

KASRA
11th February, 2007, 12:50 PM
البته تواهوازكه برنده نمی شیم. میریم اهواز. نتیجه اش مهم نیست( چون تواونجاكاری هم ازدستمون برنمیاد)
بعدپرسپولیس میمونه و11 بازی آخرفصل كه 10 تاش توآزادیه. حمله پرسپولیس برای فتح جام بعدازبازی استقلال اهوازشروع میشه. هفته دیگه ممكنه حتی به رده 4 سقوط كنیم.
پس همه چیزبرای بعدازاهواز

فقط فقط برد
چون به احتمال زیاد سایپا میبره و اون وقت ما میمونیم و كلی امتیاز عقب مونده

بچه ها باید مثل بازی با برق هر جور شده ببرن حتی اگه با شانس و فوتبال عربی بازی كردن

دنیزلی دستش برای تركیب باز خواهد بود و امثال نیكی-اشوبی-سیدعباسی-خرسندی-هم بر میگردن و
میتونن در كنار نوری-اسدی-الونگ-فاطمی-معدنچی-مامانی-حاجیزاده و شاید هم باقری مثل اوایل فصل یك
تركیب موفق رو درست كنن:6:

فقط باید به امید برد باشیم همین:5:

Sir Bob Paisley
11th February, 2007, 01:07 PM
منم دوست دارم ببریم. ولی هرجورفكرمیكنم میبینم احتمالش كمه. وگرنه ازخدامه كه 3 امتیازروبگریم
این صحبتهام برای زمینه سازی سقوط احتمالی هفته بعدمون به رده چهارم بودكه یه وقت جانخوریم واینجاروماتمكده نكنیم. حتی اگه هفته دیگه هم ببازیم مهم نیست چون بعدازاهوازباخیال راحت وانبوهی بازی خانگی به سوی جام حمله می كنیم.سایپاهفته دیگه نمی تونه ملوان روببره. سقوطشون نزدیكه.

forever_failure
11th February, 2007, 01:12 PM
منم دوست دارم ببریم. ولی هرجورفكرمیكنم میبینم احتمالش كمه. وگرنه ازخدامه كه 3 امتیازروبگریم
این صحبتهام برای زمینه سازی سقوط احتمالی هفته بعدمون به رده چهارم بودكه یه وقت جانخوریم واینجاروماتمكده نكنیم. حتی اگه هفته دیگه هم ببازیم مهم نیست چون بعدازاهوازباخیال راحت وانبوهی بازی خانگی به سوی جام حمله می كنیم.سایپاهفته دیگه نمی تونه ملوان روببره. سقوطشون نزدیكه.
خوب دليلتون براي اين كه ميگيد نميتونيم بازي رو ببريم چيه؟

Sir Bob Paisley
11th February, 2007, 01:22 PM
1- چمنش
2- طرفدارای دوآتیشه وجنجالی استقلال اهواز
3- فیرزوكریمی كه تیمهاش همیشه جلوی پرسپولیس شاخ میشن
4- انگیزه بالای استقلالی ها
5- ترس افراطی دنیزلی
----------------------------------------
البته شایدم ببریم. فوتباله دیگه. منظورم اینه كه اگه باختیم ویامساوی كردیم فكرنكنیم شانس قهرمانی ازبین رفته

forever_failure
11th February, 2007, 01:25 PM
در مورد اولي و پنجمي موافقم ولي در مورد دومي فكر ميكنم هر كجاي ايران طرفدار پرسپوليسي هم زياد هست.و سومي هم كه همين تيم رو در ازادي تونستيم با قدرت شكست بديم پس باز هم ميشه ولي چمن واقعا افتضاحه.

Sir Bob Paisley
11th February, 2007, 02:03 PM
فلج جان اهوازتنهاشهرایرانه كه آبی هاش اكثریت كامل دارن و قرمزهاش واقعاكمترن. پایتخت استقلال محسوب میشه

forever_failure
11th February, 2007, 02:43 PM
اين رو نميدونستم.عجيبه چون كمتر شهري رو ديدم كه پرسپوليس توش طرفدار نداشته باشه.

Blanco
11th February, 2007, 05:56 PM
1- چمنش
2- طرفدارای دوآتیشه وجنجالی استقلال اهواز
3- فیرزوكریمی كه تیمهاش همیشه جلوی پرسپولیس شاخ میشن
4- انگیزه بالای استقلالی ها
5- ترس افراطی دنیزلی
----------------------------------------
البته شایدم ببریم. فوتباله دیگه. منظورم اینه كه اگه باختیم ویامساوی كردیم فكرنكنیم شانس قهرمانی ازبین رفته
من كاملا با دلایل داش ابوالفضل موافقم
اصلا امیدی به بردن ندارم همیشه از بازی در اهواز میترسم حالا پرسپولیس در حالتی كه میخواهد باشه
چندین ساله در اهواز هیچ بردی نداشتیم
تازه الان هم این چمن نكبتی ورزشگاه تختی شده نور علی نور:tired:
تنها چیزی كه منو امیدوار میكنه اینه كه تركیب پرسپولیس دوباره اصلی اصلی شد:cowboy: ه

Iman
11th February, 2007, 06:32 PM
من برای این بازی مساوی رو پیش بینی می كنم همراه با یك بازی كسل كننده و بزن زیرش !!
مگر اینكه روی اتفاقات دو تا تیم به گل برسن تا یه فرجی بشه
معمولاَ تو این بازیها تیمی كه گل اول رو می زنه تا حد زیادی می تونه 3 امتیاز رو بگیره البته به شرط اینكه این گل در نیمه دوم و از دقیقه 60 به بعد زده بشه !!
اما روی هم رفته اگر اتفاق خاصی رخ نده به نظرم بازی مساوی تموم میشه !!
برای این بازی هم فقط شیث رضایی محرومه
ضمناَ بچسبین به بازی سه شنبه با مرصاد شیراز تو تهران !!
انتقام استقلال رو از مرصاد میگیریم :36: :36:

forever_failure
11th February, 2007, 07:04 PM
اره بازي با مرصاد رو هم نبايد راحت بگيريم.همين تيم هاي كوچيك ميتونن خطر ساز بشن.

L a V i N
11th February, 2007, 08:19 PM
در مورد اولي و پنجمي موافقم ولي در مورد دومي فكر ميكنم هر كجاي ايران طرفدار پرسپوليسي هم زياد هست.و سومي هم كه همين تيم رو در ازادي تونستيم با قدرت شكست بديم پس باز هم ميشه ولي چمن واقعا افتضاحه.
اهوازیا روی تیم های شهرشون تعصب فوق العاده ای دارن! البته اینطور كه مشخصه همشهریای ما
بیشتر هوادار استقلال اهواز هستن و عمرآ تیم حریف رو تشویق كنن!(شاید توی استادیوم تك و توك
پرسپولیسی هم پیدا بشه ولی خب جرات تشویق زیاد رو بین اون همه خوزستانی ندارن كه!!:4:)
یكی دو تا بازی آخر استقلال اهواز و فولاد به جای تختی توی استادیوم نفت برگزار شده هر چند كه
هیچ تفاوتی با هم ندارن فقط چاله چوله های نفت یه مقدار كمتر از تختیه ولی از نظر كیفیت در یه سطحن!!

Mahyar
11th February, 2007, 09:08 PM
استقلال اهوازو بیخیال فعلاَ مرصادو بچسبین . من نتیجه بازی سه شنبه رو 3 - 0 به نفع پرسپولیس اعلام می كنم

Siyavoush
11th February, 2007, 10:11 PM
تنها چیزی كه منو امیدوار میكنه اینه كه تركیب پرسپولیس دوباره اصلی اصلی شد:cowboy: ه
دقیقا
یك محك جدی برای این تیم
البته هنوز اولادی نیست و من شنیدم رضایی هم 3 اخطارست ولی به هر حال تا این لحظه به نظر میرسه بهترین تیم پرسپولیس تو 10 هفته گذشته به زمین بره
امیدوارم تو بازی با مرصاد كسی اخراج نشه فقط!!

KASRA
11th February, 2007, 10:55 PM
یله الان باید به مرصاد بچسبیم
من خودم یه شكست سنگین برای مرصاد در نظر گرفتم:105:

فكر میكنم 3-0 یا 4-1 میبریم:rambo:

Rangin Kaman
12th February, 2007, 01:33 AM
دوستانی كه واسه از بازی با مرصاد نتیجه های 4.0 و 3.0 پیش بینی میكنن به اونجاش فكر كردن كه اگه بازی رو مرصاد ببره چه جوابی دارن بدن؟به هر حال بازیه و هزار اتفاق.شاید مثل بازی ابومسلم 4تا گل خوردن.اگه پیروزی بازی رو ببازه همه استقلالیا بعد بازی میریین اینجا تلافی حرفایی رو كه به اونها زده بودین رو میكنن.البته تا حدودی بازی ابومسلم تلافی كردن.اگه هم پیروزی بازی رو ببره دیگه هرچی میخوایین بگین.نوش جونتون.

nikyperspolisi
12th February, 2007, 01:54 AM
من فكر میكنم بعد از این دو برد و برد احتمالی مقابل مرصاد نوار پیروزیهایمان را بتوانیم ادامه بدیم نیم فصل اول هم اینجور شد ولی همان موقع لیگ تعطیل شد و افت كردیم

Rangin Kaman
12th February, 2007, 02:13 AM
دقیقا
یك محك جدی برای این تیم
البته هنوز اولادی نیست و من شنیدم رضایی هم 3 اخطارست ولی به هر حال تا این لحظه به نظر میرسه بهترین تیم پرسپولیس تو 10 هفته گذشته به زمین بره
امیدوارم تو بازی با مرصاد كسی اخراج نشه فقط!!
اگه مرصاد دید بازی رو داره میبازه.اعصاب بازیكن های پیروزی رو خط خطی میكنن تا اونها هم هی خطا كنن و دعوا راه بیفته.اینجوری حتما پیروزی اخراجی میده.حتما این بازی پر حاشیه خواهد بیید

barça
12th February, 2007, 02:37 AM
اگه مرصاد دید بازی رو داره میبازه.اعصاب بازیكن های پیروزی رو خط خطی میكنن تا اونها هم هی خطا كنن و دعوا راه بیفته.اینجوری حتما پیروزی اخراجی میده.حتما این بازی پر حاشیه خواهد بیید
حالا , این پیشبینی بود یا همینطوری یه چیزی میخواستی بگی..؟؟؟ :39:

Rangin Kaman
12th February, 2007, 02:46 AM
نه بابا پیشبینی كجا بود...میگم شاید اگه مرصاد دید بازی رو داره میبازه آخرهای بازی میاد واسه اینكه دست خالی بازی رو تموم نكرده باشه شروع میكنه به جنجال كردن.حالا ببینیم چی میشه.برد بارسا رو هم از همینجا بهت تبریك میگم.

nikyperspolisi
12th February, 2007, 02:55 AM
برای بازی با ملوان دایی سه كارته است و چون مدرك مربی گری ندارد نمیتواند روی نیمكت بشینه و دایی نباشه كسی نیست سایپا را جم و جور كند

Rangin Kaman
12th February, 2007, 03:08 AM
برای بازی با ملوان دایی سه كارته است و چون مدرك مربی گری ندارد نمیتواند روی نیمكت بشینه و دایی نباشه كسی نیست سایپا را جم و جور كند
به قول آقای صادقی سایپا بازیكن شاخص نداره و بدون دایی هم میتونیم بازی رو ببریم.

barça
12th February, 2007, 03:40 AM
نه بابا پیشبینی كجا بود...میگم شاید اگه مرصاد دید بازی رو داره میبازه آخرهای بازی میاد واسه اینكه دست خالی بازی رو تموم نكرده باشه شروع میكنه به جنجال كردن.حالا ببینیم چی میشه.برد بارسا رو هم از همینجا بهت تبریك میگم.
بایت تبریكت ممنونم.

ولی مطمئن باش همچین اتفاقی نمیوفته , تیمی مثل مرصاد در حدی نیست كه بخواد از این كارا بكنه.(البته از بسیجیا همچین چیزی بعید هم نیست) :4:

KASRA
12th February, 2007, 05:37 AM
مرصاد نمیتونه ما رو ببره
این تیم اسمش پرسپولیس نه استقلال كه به تیم های محلی برره هم نه نمیگه

KASRA
12th February, 2007, 05:47 AM
این هم یك واقعیتی كه خبرورزشی نوشته:

هم‌ سپاهان‌ را برد، هم‌ استقلال‌ را جاى‌ خالى‌ پرسپوليس‌ در آسيا!

بازى‌ خوب‌ پرسپوليس‌ مقابل‌ سپاهان، در حالى‌ که‌ در اين‌ بازى‌ هم‌ چند بازيکن‌ اصلى‌ دنيزلى‌ نظير نيکبخت‌واحدى‌ و کريم‌ باقرى‌ در بازى‌ حضور نداشتند، دوباره‌ يک‌ حسرت‌ قديمى‌ را در دل‌ ما زنده‌ کرد: پرسپوليس‌ که‌ در طول‌ اين‌ فصل‌ از نظر کلاس‌ بازى‌ يکى‌ از بهترين‌هاست‌ چرا بايد در آسيا حضور نداشته‌ باشد؟
در روزهايى‌ که‌ بازيهاى‌ استقلال‌ و سپاهان‌ چندان‌ دلچسب‌ نيست، پرسپوليس‌ مى‌توانست‌ نماينده‌اى‌ شايسته‌ براى‌ فوتبال‌ ايران‌ در ليگ‌ قهرمانان‌ آسيا باشد.
نکته‌ جالب‌ اين‌ است‌ که‌ پرسپوليس‌ هر دو نماينده‌ کنونى‌ ايران‌ در آسيا را شکست‌ داد؛ استقلال‌ را در بازى‌ رفت‌ دربى‌ تهران‌ برده‌ و سپاهان‌ را هم‌ در بازى‌ برگشت‌ ليگ‌ روز جمعه‌ با نتيجه‌ دو بر يک‌ شکست‌ داده‌ است.

barça
12th February, 2007, 10:18 AM
واقعاً هم لیاقت پرسپولیس از سپاهان خیلی بیشتر بود برای آسیایی شدن.

Siyavoush
12th February, 2007, 10:59 AM
نه بابا بهزاد جون
تازگیا اگر جریانب ازی اینده رو كاملا بگی و بگی كه چه اتفاقاتی قراره بیوفته نمیگن بهش پیش بینی
باید دنباله كلمه جدید بود!

KASRA
12th February, 2007, 11:00 AM
از استقلال هم بیشتره
ولی سپاهان خیلی بهتر از استقلال بازی میكنه ولی در حال حاضر تنها تیمی كه فوتبال بازی میكنه و تماشاگر داره
پرسپولیس

تمام

Siyavoush
12th February, 2007, 11:02 AM
بازی فردا ساعت چنده؟نمیدونم چر این ایران اسپورت ننوشته چیزی

KASRA
12th February, 2007, 11:03 AM
بازی ساعت 3.30 به وقت ایران

NoName
12th February, 2007, 02:02 PM
پرسپولیس - مرصاد

خوب فردا پرسپولیس یك باز نسبتا" ساده ولی مهم رو مقابل مرصاد تو استادیوم ازادی انجام میده. از اون جهت میگم ساده چون كه بازی تو استادیوم ازادی برگزار میشه و دلیل دوم اینكه مقابل یك تیم دسته دومی بازی داریم! ولی مهم بودنش برای اینه كه برای قهرمانی تو جام حذفی حتما باید این تیم شیرازی رو شكست بدیم!

البته این بازی از یك جهت دیگه برای هواداران پرسپولیس با ارزشه چون كه یك جورایی خیلی چیزهارو باید به استقلالی ها ثابت كنیم:4:

Blanco
12th February, 2007, 02:08 PM
من فكر میكنم بازی با مرصاد بازی سختی باشه
تجربه نشون داده در چنین بازیهایی تیمهای بزرگ به مشكل برمیخورند البته نكته امیدواری اینه كه اكثر بازیكنان پرسپولیس هستند و اولادی هم كه دیگه طبق قانون بازیكن الشباب محسوب میشه
میگم یه چیزی كه خیلی اعصاب منو داغون میكنه این اخطارهایی هست كه بازیكنان میگرند واقعا هر بازیكنی در یه بازی اخطار میگره یا اخراج میشه
مثلا شیث چند تا بازی توی تركیب نبود حالا اومده و بعد از یه بازی دوباره محروم شده یا نیكی و ... نمیدونم دلیل اینا چیه

forever_failure
12th February, 2007, 02:37 PM
پرسپوليس كمتر به چنين تيم هايي باخته.من ميگم مرصاد رقيب قدرتمندي نيست.

Iman
12th February, 2007, 03:26 PM
ببینید من معتقدم تو استادیوم آزادی بودن بازی خیلی می تونه كمك كنه به تیم برای بردن مرصاد
چون اولاَ جو استادیوم آزادی همینطوری الكی یه طوریه كه بازیكنخایی كه دفعه اولشونه تو این زمین بازی میكنن یخورده خوف برشون می داره و همین باعث میشه تیمهای بزرگ بتونن به راحتی اونها رو شكست بدن
مطلب بعدی زمین آزادی هست كه با زمین حافظه شیراز تومنی صنار فرق داره
ضمناَ اخطار و اخراجهای بازیهای حذفی در لیگ محاسبه نمیشه
دلیل این موردی كه عبدالله هم گفت اینه كه فرض كن نیكبخت دو اخطاره بود، بازی با ذوب آهن كارت قرمز گرفت و اتوماتیك بازی بعدی رو از دست داد ولی هنوز دو اخطاره موند و با كارت بعدی از یه بازی دیگه هم محروم شد
شیث رضایی هم همینطور !!
خوشخبتانه همه بازیكنها غیر از كریم باقری و مهرداد اولادی برای این بازی حاضر و آماده هستن و می تونن بازی كبنن
مامانی هم كه دماغش شكسته بود دكتر زرینه درست بعد از بازی جاش انداخت تا نیازی به عمل نداشته باشه !!
به هر حال پرسپولیس اگر واقعاَ پرسپولیس باشه، می تونه به راحتی مرصاد رو شكست بده !!

Siyavoush
12th February, 2007, 09:25 PM
من فكر میكنم بازی با مرصاد بازی سختی باشه
تجربه نشون داده در چنین بازیهایی تیمهای بزرگ به مشكل برمیخورند البته نكته امیدواری اینه كه اكثر بازیكنان پرسپولیس هستند و اولادی هم كه دیگه طبق قانون بازیكن الشباب محسوب میشه
میگم یه چیزی كه خیلی اعصاب منو داغون میكنه این اخطارهایی هست كه بازیكنان میگرند واقعا هر بازیكنی در یه بازی اخطار میگره یا اخراج میشه
مثلا شیث چند تا بازی توی تركیب نبود حالا اومده و بعد از یه بازی دوباره محروم شده یا نیكی و ... نمیدونم دلیل اینا چیه
والا این دلایل مختلفی از جمله قوانین مسخره لیگ ما داره
نیكبخت كارت دوم رو میگیره و اخراج میشه ولی كارت دومكش حساب نمیشه !مثلا جریان عماد رضاست :
كار غیر قانونی انجام شده ولی قانونیه!

Siyavoush
12th February, 2007, 09:26 PM
ببینید من معتقدم تو استادیوم آزادی بودن بازی خیلی می تونه كمك كنه به تیم برای بردن مرصاد
چون اولاَ جو استادیوم آزادی همینطوری الكی یه طوریه كه بازیكنخایی كه دفعه اولشونه تو این زمین بازی میكنن یخورده خوف برشون می داره و همین باعث میشه تیمهای بزرگ بتونن به راحتی اونها رو شكست بدن
مطلب بعدی زمین آزادی هست كه با زمین حافظه شیراز تومنی صنار فرق داره
ضمناَ اخطار و اخراجهای بازیهای حذفی در لیگ محاسبه نمیشه
دلیل این موردی كه عبدالله هم گفت اینه كه فرض كن نیكبخت دو اخطاره بود، بازی با ذوب آهن كارت قرمز گرفت و اتوماتیك بازی بعدی رو از دست داد ولی هنوز دو اخطاره موند و با كارت بعدی از یه بازی دیگه هم محروم شد
شیث رضایی هم همینطور !!
خوشخبتانه همه بازیكنها غیر از كریم باقری و مهرداد اولادی برای این بازی حاضر و آماده هستن و می تونن بازی كبنن
مامانی هم كه دماغش شكسته بود دكتر زرینه درست بعد از بازی جاش انداخت تا نیازی به عمل نداشته باشه !!
به هر حال پرسپولیس اگر واقعاَ پرسپولیس باشه، می تونه به راحتی مرصاد رو شكست بده !!
فقط اولادی بازی نمیكنه

هم‌چنين محسن اسكندري، سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس نيز در اين رابطه به خبرنگار ايسنا گفت: تمام بازيكنان پرسپوليس براي بازي برابر مرصاد حضور دارند. هيچ مصدوم يا سه اخطاره‌اي نداريم. كريم باقري نيز به اين بازي مي‌رسد.

nikyperspolisi
12th February, 2007, 09:46 PM
اولادی-باقری-ساها-صلاح حسن و دو بازیكن سوریه ای نیستن

forever_failure
12th February, 2007, 11:33 PM
شنيدم ساها سرما خورده ولي صلاح حسن براي چي نيست؟

Soltan Ali Daei
13th February, 2007, 02:55 AM
پس چرا خداداد رو نیمكت میشینه

Rangin Kaman
13th February, 2007, 02:58 AM
پس چرا خداداد رو نیمكت میشینه
خدادا به عنوان سرپرست میتونه رو نیمكت یشینه.خداداد تو ابومسلم 3تا پست داره.

Soltan Ali Daei
13th February, 2007, 03:00 AM
خدادا به عنوان سرپرست میتونه رو نیمكت یشینه.خداداد تو ابومسلم 3تا پست داره.
چه پستهایی؟

Rangin Kaman
13th February, 2007, 03:01 AM
نه بابا بهزاد جون
تازگیا اگر جریانب ازی اینده رو كاملا بگی و بگی كه چه اتفاقاتی قراره بیوفته نمیگن بهش پیش بینی
باید دنباله كلمه جدید بود!
شما هم به پیش بینی های ما گیر بدین.اینهمه مردم پیش بینی عجق وجق میكنن كسی چیزی نمیگه.به ما كه میرسه میشیم نوستر اداموس

Rangin Kaman
13th February, 2007, 03:02 AM
چه پستهایی؟
سرپرست.رییس سازمان فوتبال ابومسلم.سر مربی

nikyperspolisi
13th February, 2007, 03:19 AM
رنگین كمان پیش بینی كن فردا پرسپولیس میبازه تا خیالمان از برد فردا راحت بشه هر وقت پیش بینی كردی میبازیم ما بردیم

barça
13th February, 2007, 03:31 AM
مثل اینكه تو جام حذفی هم قسمت با یه تیم كامل بازی كنیم...

nikyperspolisi
13th February, 2007, 03:47 AM
پیش بیی من 3-0 است با گلهای معدنچی-خرسندی-نیكبخت

barça
13th February, 2007, 03:54 AM
پیشبینی من 3-1

حالا هر كی هم كه گل زد خدا عمرش بده... :4:

اگه نیكی بزنه خیلی بهتره , چون استقلالیا یه جوری میشن. :4:

KASRA
13th February, 2007, 04:13 AM
پیشبینی منم 3-1 یا 2-1
بازی با سپاهان كه درست از اب دراومد
امیدوارم اینم درست از اب دربیاد

Iman
13th February, 2007, 06:10 AM
انقدر پیش بینی نكنید
درصدی هم برای احتمالت بزارین
تو فوتبال چیزی قابل پیش بینی نیست
به نظرم اگر پرسپولیس بتونه تو 30 دقیقه اول به گل برسه، دیگه بازی رو در اختیار خواهد داشت چون جو آزادی هم رو بازیكنهای حریف تاثیر گذاره !!
ضمناَ باز هم میگم انقدر پیش بینی نكنید
اجازه بدین اتفاقات خودش رخ بده
ایشالا به نفع پرسپولیس خواهد بود

KASRA
13th February, 2007, 07:26 AM
منم با ایمان جان موافقم
امیدوارم اتفاقات ناگوار و غیرمنتظره ی فوتبال فردا برای ما اتفاق نیفده
این تنها چیزیه كه میتونه ما رو بازنده كنه(زبونم لال بشه )

Siyavoush
13th February, 2007, 10:56 AM
من فقط امیدوارم ببریم!حالا با هر نتیجه ای شد ولی باید ببریم

Iman
13th February, 2007, 06:35 PM
اینم از یه برد دیگه
2-0 تونستیم ببریم ولی بین دقیقه 55 تا 80 من یه سر خوابیدم و فكر هم نكنم اتفاق خاصی رخ داده باشه
ضمناَ من 15 دقیقه اول بازی رو ندیدم و بالطبع گل رو هم ندیدم
ولی چه موقعیتی خراب كرد بادامكی !!
به هر حال خوشخبتانه رسیدیم یك چهارم و با برق تهران بازی خواهیم كرد و اون هم در آزادی
اگر ببریم می خوریم به سپاهان كه در اون شرایط باید قرعه كشی بشه كه كجا بازی خواهیم كرد
فعلاَ بچسبیم به استقلال اهواز كه امروز بدجوری پاس رو لوله كرد !!

SAEED
13th February, 2007, 06:37 PM
بازی پرسپولیس زلزله با حذف كننده استقلال چند چند شد؟

SAEED
13th February, 2007, 06:38 PM
این خبر راسته؟!!

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال

تيم فوتبال استقلال اهواز از ليگ برتر كنار كشيد.

به گزارش ايسنا، مسوولان تيم استقلال اهواز عدم حمايت مسوولان استان از اين باشگاه را علت تصميم خود عنوان كرده اند.

شفيع‌زاده، مالك باشگاه استقلال اهواز گفت: بسياري از باشگاه‌هاي استان مانند فولاد، صنعت نفت و ديهيم اهواز با وجود پشتوانه‌هاي دولتي هم اكنون در بدترين شرايط قرار دارند اما، هيچ يك از مسوولان از ما نمي‌پرسند كه چگونه اين تيم را چنين هدايت كرده و جايگاه شايسته‌اي را در فوتبال ايران به دست آورده‌ايم. تا امروز عكس‌العملي از آنها نديده‌ايم، با عذرخواهي از هواداران و مردم خوب اهواز از مسابقات كناره‌گيري كرديم.

وي در ادامه به ايسنا گفت: در اين چند سال با وجود عدم حمايت مسوولين به صورت گسترده فعاليت كرده و همواره از تيم‌هاي مدعي ليگ برتر بوده‌ايم. در نيم فصل اول نيز با همين رويكرد بازي كرده و نتايج خوبي را نيز كسب كرديم. اما اكنون شرايط متفاوت است.

ELI PERSPOLISI
13th February, 2007, 06:45 PM
بازی پرسپولیس زلزله با حذف كننده استقلال چند چند شد؟

2-0 به نفع پرسپولیس!
نیکبخت (16)
خرسندی (93)

davidbeckham
13th February, 2007, 06:52 PM
تبریك
ولی نوری ومامانی افتضاح بودن
نیكبخت هم نباید تعویض میشد

forever_failure
13th February, 2007, 07:15 PM
چرا پرسپوليس بعد از گل زدن دفاع ميكنه.بابا از مرصاد هم داشتيم گل ميخورديم.البته اين برد رو به همه ي پرسپوليسي ها تبريك ميگم.استقلالي ها هم خودشون رو ناراحت نكنن حالا سال ديگه هم هست.

NoName
13th February, 2007, 08:30 PM
تبریك:8::8::8: پرسپولیس 2 مرصاد 0

خوب پرسپولیس همون طوری كه پیش بینی میشد برنده از زمین بازی خارج شد و سومین برد پیاپی خودشو كسب كرد و به مرحله بعدی جام حذفی راه پیدا كرد:8::8::8:

پرسپولیس زلزله همینه همینه

در مورد بازی در نیمه اول پرسپولیس كاملا برتر از حریف بود و تونست گل اول رو توسط نیكبخت بزنه.ولی در نیمه دوم بازی به حالت كسل كننده تبدیل شد و بیشتر در میانه میدان جریان داشت كه این امر كاملا طبیعی بود چون كه تیم قوی تر نتیجه دلخواهش رو گرفته بود و دلش نمیخواست بیشتر از این انرژی هدر بده و تیم ضعیفتر هم به قول معروف زورش به تیم قوی تر نمیرسید كه بتونه این تیمو تحت فشار بذاره.تیم مرصاد دیگه وقتی دید كه دیگه واقعا زورش به پرسپولیس نمیرسه در دقایق پایانی كاملا بی انگیزه شد و پرسپولیس تونست از این موقعیت استفاده كنه و حملات خودش رو افزایش بده و گل دوم رو هم وارد دروازه حریف كنه و بازی رو با نتیجه 2 بر 0 ببره.

البته این نکته رو نباید فراموش کنیم که پرسپولیس با شکست مرصاد به استقلال درس فوتبال داد:4:

هشدار : استقلال اهواز 3 پاس 1

این نتیجه رو صرفا" برای این گذاشتم که نباید توقعاتمون نسبت به تیممون در بازی در اهواز بالا باشه!!

Iman
13th February, 2007, 08:34 PM
نقداَ شفیع زاده كه محكم وایساده كه از لیگ كنار می كشیم
البته 2 سال پیش هم از این حرفها به خاطر داوری ها میزد ، حالا این دفعه مثل اینكه قضیه جدی تره !!
البته بعید می دونم تا شنبه مسئله حل نشه و استقلال اهواز بازی نكنه !!

nikyperspolisi
13th February, 2007, 08:38 PM
در 4 بازی آخر در دقایق پایانی گل زدیم نشان از بدنسازی خوب دنیزلی در نیم فصل است

NoName
13th February, 2007, 08:40 PM
این خبر راسته؟!!

تيم فوتبال استقلال اهواز از ليگ برتر كنار كشيد.

به گزارش ايسنا، مسوولان تيم استقلال اهواز عدم حمايت مسوولان استان از اين باشگاه را علت تصميم خود عنوان كرده اند.

شفيع‌زاده، مالك باشگاه استقلال اهواز گفت: بسياري از باشگاه‌هاي استان مانند فولاد، صنعت نفت و ديهيم اهواز با وجود پشتوانه‌هاي دولتي هم اكنون در بدترين شرايط قرار دارند اما، هيچ يك از مسوولان از ما نمي‌پرسند كه چگونه اين تيم را چنين هدايت كرده و جايگاه شايسته‌اي را در فوتبال ايران به دست آورده‌ايم. تا امروز عكس‌العملي از آنها نديده‌ايم، با عذرخواهي از هواداران و مردم خوب اهواز از مسابقات كناره‌گيري كرديم.

وي در ادامه به ايسنا گفت: در اين چند سال با وجود عدم حمايت مسوولين به صورت گسترده فعاليت كرده و همواره از تيم‌هاي مدعي ليگ برتر بوده‌ايم. در نيم فصل اول نيز با همين رويكرد بازي كرده و نتايج خوبي را نيز كسب كرديم. اما اكنون شرايط متفاوت است.

همه شفیع زاده رو فردی کاملا احساساتی و رک میشناسنش همون ادمی که علنا"در برنامه نود میگفت من تو کار سرمربی تیم دخالت میکنم!!
اون چند روز پیش در مصاحبش با شبکه استانی اعلام کرد که از لیگ و جام حذفی به دلیل حمایت نکردن مسولین استان کنار میکشیم ولی خوب امروز که مقابل پاس بازی کردند و از همیشه هم اماده تر بودند...
ولی در کل اگر هم واقعا" استقلال اهواز از لیگ کنار کشید به نظر من از کارهای شفیع زاده هیچ تعجبی نداره!!

Sir Bob Paisley
13th February, 2007, 08:44 PM
ولی این دنیزلی دیگه شورش رودراورده. دیگه داره حالم روبهم میزنه. آخه ماچرادربرابرتیمی مثل مرصاداینقدرمحافظه كار-محتاط وترسوبازی كنیم آحه؟ این رسمشه كه پرسپولیس اینقدرترسوباشه؟
1-0 جلوافتادندیگه تعطیل كردن بازی رو. نه حس وحال حمله ای داشتن ونه حس وحال بازی كردن
به عنوان یك پرسپولیسی احساس حقارت كردم
-----------------------------
میدونم الان میثم وایمان میگن كه دنیزلی ازاتفقات فوتبال میترسیده. چه میدونم تیم یك بازی سخت درپیش داره یادنیزلی نخواسته فشاربیاره وازاینجورتوجیهات
ولی آخه چراپرسپولیس باید اینجوربزنه توذوق آدم؟ حیف اون 15 هزارتماشاچی
-----------
این بردروتبریك نمی گم. اینجوربردن روبایدتسلیت گفت

barça
13th February, 2007, 08:51 PM
اگه نیكی بزنه خیلی بهتره , چون استقلالیا یه جوری میشن. :4:
حال كردم....اون چیزی كه میخواستم شد. :laugh:

NoName
13th February, 2007, 08:57 PM
ولی این دنیزلی دیگه شورش رودراورده. دیگه داره حالم روبهم میزنه. آخه ماچرادربرابرتیمی مثل مرصاداینقدرمحافظه كار-محتاط وترسوبازی كنیم آحه؟ این رسمشه كه پرسپولیس اینقدرترسوباشه؟
1-0 جلوافتادندیگه تعطیل كردن بازی رو. نه حس وحال حمله ای داشتن ونه حس وحال بازی كردن
میدونم الان میثم وایمان میگن كه دنیزلی ازاتفقات فوتبال میترسیده. چه میدونم تیم یك بازی سخت درپیش داره یادنیزلی نخواسته فشاربیاره وازاینجورتوجیهات
-----------

خوب ابولفضل جون مرصاد تیم ضعیفیه مگه ؟ 2 بر 0 بردن نتیجه بدیه؟ مگه همین تیم استقلالو نابود نکرد؟
همین سپاهان امروز به زور تربیت یزد رو 3 بر 2 برد!!!!
باشه با دنیزلی تماس میگیرم و میگم همه جوره تیم رو بفرست جلو مدافع و هافبک هم نمیخواهیم و همه مهاجم باشند اگر 10 بر 0 باختیم هم مسئله ای نیست مهم اینه شجاع باشیم و هیچ ترسی از 10 بر 0 باختن نداشته باشیم:4:

barça
13th February, 2007, 08:57 PM
من بازیو ندیدم , ولی یكی از رفیقام كه بازی رو دیده بود , میگفت پرسپولیس افتضاح بازی كرده...

راست میگفته..؟؟؟

ELI PERSPOLISI
13th February, 2007, 09:36 PM
-----------

این ارسال ابولفضل به شدت تایید میشه...
پرسپولیس حتی بعد از زدن گل به تیم دست دومی هم عقب میکشه و این اصلا در شان تیمی مثل پرسپولیس نبوده و نیست.دنیزلی داره عادتهای خوب خودش و تیمش رو صرفا بخاطر گرفتن نتیجه از سرش میندازه, مثل اینکه گرفتن 3 امتیاز با بازیهای استقلالی خیلی به مذاقش خوش اومده!
در ضمن کسی نگفت که "همه مهاجم باشن"!!
مگه تیمهایی که بهترین شناورترین زیباترین و هجومی ترین بازیها رو انجام میدن 10 تا فوروارد و یک دروازه بان دارن؟

davidbeckham
13th February, 2007, 10:06 PM
منكه حاضرم همینجوری بازی كنیم ولی ببریم
فقط نتیجه مهمه همین

Siyavoush
13th February, 2007, 10:40 PM
منكه حاضرم همینجوری بازی كنیم ولی ببریم
فقط نتیجه مهمه همین
و كی باید اخراج بشه؟!

Siyavoush
13th February, 2007, 10:43 PM
خب پرسپولیس برد تا به مرحله یكچهارم بره و باید در مقابل برق تهران در تهران بازی كنه
فكر نمیكنم این بازی سخت تر از بازی با مرصاد باشه!اینب رنامه عوض كردن لیگ هم مسخره بود
و شفیع زاده گفته اگر اجازه ندن كه از لیگ كنار بكشیم با تیم امید بازی میكنیم!
و به نظر من بدون شك نیكبخت این فصل بهترین بازیكن پرسپولیس بوده

NoName
13th February, 2007, 10:50 PM
تجربه نشون داده كه تیم های دسته دومی در مسابقات جام حذفی بسیار پر انگیزه تر و برخی مقاطع بهتر از تیمهای لیگ برتری كار كرده اند...
همین تیم مرصاد شیراز مگه تیم ضعیفی بود؟ همین تیم بود كه در مرحله قبل تیمی كه تو جدول رده بندی بالاتر از پرسپولیسه رو از گردونه مسابقات جام حذفی حذف كرد!
سال گذشته این تیم نوژن مازندران بود که به مرحله نیمه نهایی جام حذفی راه یافت و تیم اری هان با ضربات پنالتی حذفش کرد! یا همین شاهین بوشهر بود که استقلالو دو سال پیش حذف کرد!
یا همین امروز سپاهان به زور و فشار تونست 3 بر 2 تیم دسته دومی تربیت یزد رو شکست بده!
---------------------------------------------------
بعدشم چه لزومی داره پرسپولیس خودشو به اب و اتش بزنه برای گل های بیشتر؟ مگه تفاضل گل مهمه؟ چرا باید خستگی بازیکناشو افزایش بده؟
کلا در نیمه اول پرسپولیس یک ریز حمله کرد و باید حداقل 3 گل میزد در نیمه دوم بازی در میانه میدان بود و حتی مرصاد در دقایق پایانی هم نتونست فشار بیاره این پرسپولیس بود که در دقایق پایانی حمله کرد و گل دومو زد تازه غیر از اون معدنچی یک گل دیگه هم زد که مردود اعلام شد...

barça
14th February, 2007, 01:44 AM
بعدشم چه لزومی داره پرسپولیس خودشو به اب و اتش بزنه برای گل های بیشتر؟ مگه تفاضل گل مهمه؟ چرا باید خستگی بازیکناشو افزایش بده؟
خوب اگه خدایی نكرده گل مساوی رو میخوردیم و بازی میرفت وقت اضافی چی..؟؟؟اونطوری كه تیم بیشتر خسته میشد

البته اینا همش احتمالاته , ولی این احتمالات بالاخره یه روزی اتفاق میوفته , اونوقت چی..؟؟؟

بعدش میخواستیم بشینیم حسرت بخوریم كه ای كاش بازی رو توی نود دقیقه با گلای بیشتری تموم میكردیم.

Rangin Kaman
14th February, 2007, 01:51 AM
پرسپولیس یا همون پیروزی خودمون تونست 2.0 مرصاد رو ببره.كاری نداریم با زحمت یا به راحتی بازی رو برد یا بازی خوبی كرد یا افتضاح بود.به هر حال برد.مرصاد هم تونسته بود استقلال رو2.0 ببره.با این حساب تیم پیروزی باید استقلال رو 4.0 ببره.

Siyavoush
14th February, 2007, 01:54 AM
پرسپولیس یا همون پیروزی خودمون تونست 2.0 مرصاد رو ببره.كاری نداریم با زحمت یا به راحتی بازی رو برد یا بازی خوبی كرد یا افتضاح بود.به هر حال برد.مرصاد هم تونسته بود استقلال رو2.0 ببره.با این حساب تیم پیروزی باید استقلال رو 4.0 ببره.
خب همه یادشون باشه دربی برگشت هم پیش بینی شد

barça
14th February, 2007, 02:00 AM
رنگین كمان جان

خودتی...؟؟؟

مطمئن باشم كه كسی دیگه پشت كامپیوترت نیست..؟؟؟

امشب همچین مشكوك میزنی :4:

Iman
14th February, 2007, 02:07 AM
خب همه یادشون باشه دربی برگشت هم پیش بینی شد

خطرناك شد
اینجوری باشه با این پیش بینی شاید چیز خلاف این پیش بینی در بیاد

Rangin Kaman
14th February, 2007, 02:08 AM
من طبق محاسبات ریاضی به این نتیجه رسیدم.البته فوتبال رو نمیشه از رو كاغذ پیش بینی كرد.این چیزی كه من گفتم هم اصلا نمیخوام اتفاق بیفته

nikyperspolisi
14th February, 2007, 02:26 AM
منم نگران شدم كاش پیش بینی میكرد استقلال میبره

KASRA
14th February, 2007, 02:37 AM
تبریك:41:

درست كه خوب بازی نكردیم ولی به نظر من بچه ها كمی خسته بودند و بعد از گل حتی مهدنچی دونده هم ول كرد
به هر حال تو 5 روز دو بار بازی كردن واسه تیم های لیگ ایران زیاده و فشار زیادی روشونه

Rangin Kaman
14th February, 2007, 03:08 AM
اگه باز پرسپولیس با سپاهان بیفته میشه 5بازی تو 1فصل.البته هنوز زوده درباره اون بازی نظر داد.فعلا باید به فكر استقلال اهواز بود..البته زمین خوزستان خرابه.بازی كن های پیروزی هم با برد مقابل مرصاد انگیزشون 2چندان شده. بازیكنهای استقلال اهواز هم روز بازی با پیروزی هنوز از خواب شیرین بازی پاس بیدار نشدن و روی میارن به بازی احساسی. اختمالا پیروزی این بار هم بتونه استقلال اهواز رو ببره.

kamic
14th February, 2007, 04:42 AM
او چگونه مى خواهد در نقش يك معلم ملى ظاهر شود

قلعه نويى چرا اين همه تند!

سعيد زاهديان-ايران ورزشي

واكنش بسيار تند امير قلعه نويى در برنامه دوشنبه شب سيما سرشار از اين شاخه به آن شاخه پريدن بود و نشان از درماندگى سرمربى تيم ملى در عرصه منطق و گفت وگوى متقابل، تفاهم آميز و روشنگرانه . حيرت كردم از اين واكنش و با خود گفتم كه چه خام طبعانه مى انديشيدم كه اين مربى پس از گذر از روزهاى توفانى هدايت استقلال و توفيق نسبى در رهبرى تيم ملى، حتماً صاحب شخصيتى بزرگ شده است و تاب و تحمل فراوانى دارد.
واكنش قلعه نويى كه محمد مايلى كهن را به استهزا مى گيرد و با پوزخند مى گويد: «هزار سال مربى بوده اى« بسيار توهين آميز بود و اين پرسش را مقابل ما قرار داد كه سرمربى تيم ملى با اين روحيات، چگونه در اردوى تيم ملى مى خواهد در نقش يك معلم، يك مربى و يك الگوى رفتارى مناسب براى بازيكنان ظاهر شود.
اينجاست كه ريشه مجادلات در باشگاه استقلال را مى فهميم و پاسخ دعواهاى بازيكنان در تمرينات آبى ها را مى گيريم و ديگر برايمان تعجب برانگيز نيست كه حسين كاظمى با محمود فكرى يا ميثم بائو با فرزاد مجيدى و على منصوريان با فكرى هر روز و هر هفته دست به يقه شوند، ديگر برايمان جاى تعجب ندارد كه هر هفته يك استقلالى به كميته انضباطى برود؛ چه بخواهيم و چه نخواهيم بايد بپذيريم كه حسين كاظمى و سياوش اكبرپور و اميرحسين صادقى و وحيد طالب لو - كه بى دليل توى گوش محسن ارزانى مى زند - يا محمود فكرى و ميثم بائو، فرزندان فوتبالى هستند كه خاستگاه اش امير قلعه نويى است!
ابداً نبايد تعجب كرد كه چرا سياوش اكبرپور ۱۰ هفته محروم مى شود و چرايى اين رفتارها را بايد در سيماى سرمربى سابق استقلال و كلام او جست وجو كرد. قلعه نويى انگار فراموش كرده كه چه كسى را مخاطب خويش قرار داده كه اين گونه تند به او مى تازد. او از ياد برده كه بخش اعظمى از موقعيت امروزى اش را مديون مردانى نظير محمد مايلى و مجيد جلالى است كه يك عمر مقابل جريان حضور مربيان خارجى در فوتبال ايران ايستادند و سنگ مربيان داخلى را به سينه زدند. لابد امروز مايلى كهن از اعماق وجود افسوس مى خورد كه اين همه سال سنگ چه كسانى را به سينه زده و خودش را بابت اين اتفاق سرزنش مى كند؛ كى برانكو ايوانكوويچ بخت برگشته يا ميروسلاو بلاژويچ سياهكار و دلال يا توميسلاو ايويچ، پاسخ نقد را توهين آميز و به استهزا دادند؛ كى؟
مايلى كهن را على رغم تمام انتقادات ريز و درشتى كه به كارش وارد است، مى پسندم. واكنش او را در برخورد با سرمربى تيم ملى كه نه حرمت موى سپيد را نگه مى دارد و نه به كسوت ارج مى گذارد را تحسين مى كنم و زمانى كه دوربين در اوج حملات قلعه نويى، روى صورت مايلى كهن مى رود مقاله اى از يكى از دوستان در ذهنم رژه مى رود كه چندين سال قبل در نقد مايلى كهن نوشته بود با اين عنوان كه مايلى كهن مربى صادقى است كه مثل همه ما جايزالخطا است!
بله؛ مايلى كهن انسان صادقى است و شايد بتوان در كار او و دانش فوتبال او خطا پيدا كرد، او را به ناآگاهى در مسائل فنى فوتبال محكوم كرد - كه البته در اين زمينه هم از بسيارى بيشتر مى فهمد و تحصيلكرده تر است - اما انگ هايى كه به مربيان امروزى مى چسبد، با يك من سيريش هم به او نمى چسبد.
مايلى كهن را به يك دليل ديگر هم مى پسندم؛ آنجا كه در كلاس برن هارد شوم، وقتى اين مدرس آلمانى به تحقير فوتبال ايران مى پردازد و به واكنش هاى خوب اسماعيل اردلان مى گويد:
Very good Oliver Kahn و به عكس العمل هاى بد او نام عابدزاده را بر زبان مى راند، تنها و تنها مايلى كهن است كه قد علم مى كند.
او پاسخ برن هارد شوم را به انگليسى اين گونه مى دهد كه:
«Abedzadeh is better than kahn» و زمانى كه شوم مى گويد ممكن است، قاطع جواب مى دهد: «!Really». راستى قلعه نويى چندكلاس سواد دارد؟ آيا او كه از مايلى كهن مدرك مى خواهد، حاضر است در اين باره مدركى در اختيار رسانه ها بگذارد؟ مايلى كهن على رغم صراحت لهجه اش سكوت كرده و جوابى بر حرف هاى قلعه نويى نداد چرا كه او حرمت جايگاه رفيع سرمربى تيم ملى را مى دانست و از تريبون مفتى كه نصيبش شده بود، سوء استفاده نكرد. مايلى كهن هيچ گاه از جايگاهى كه داشته سوء استفاده نكرده، هيچ گاه با مدير باشگاهى ساخت و پاخت نداشته، با هيچ بازيكنى رابطه اى غير از رابطه بازيكن و مربى ايجاد نكرده، به هيچ خبرنگارى باج نداده، از هيچ دلالى هم باجى نگرفته و براى بازيهايش بوقچى اجير نكرده است؛ معلوم است كه در اين فوتبال كه از هر گوشه اش مشكلى مى بارد، جايگاهى ندارد. او صريح است و اجازه نمى دهد كه از كنارش يك ريال به جيب دلال و ... برود و به همين دليل او را كنار مى گذارند؛ مى فهميد كه چه مى گوييم و او را با چه كسانى قياس مى كنيم؟ختم كلام اينكه مايلى كهن از واقعيت هايى پرده برداشت كه باب ميل حضرات نبود و آنها را وادار به واكنش كرد تا ماهيت واقعى خود را يك بار ديگر به تصوير بكشند و نشان بدهند قواره نيمكت تيم ملى ايران تا چه اندازه تنزل داشته است؛ تمام!

kamic
14th February, 2007, 04:57 AM
قلعه نويى به جاى اين همه همراه يك معلم ادبيات بگيرد!
«كل يوم»
به جاى «كلهم»
فارس- درگيرى لفظى امير قلعه نويى، سرمربى تيم ملى فوتبال ايران با محمد مايلى كهن، شور خاصى را به برنامه تلويزيونى نود بخشيد.
قلعه نويى با ارتباط تلفنى و با حمله لفظى اش به ميهمان اين برنامه، از الفاظى استفاده كرد كه هر مخاطب غيرورزشى را هم به فكر فرو برد!
«كل يوم» واژه اى بود كه سرمربى تيم ملى بارها در صحبت هايش استفاده كرد؛ در حالى كه اين كلمه عربى به حملات مورد نظر ژنرال ارتباطى نداشت.
قلعه نويى درباره شمار اعزامى ملى پوشان اعزامى به دبى اظهار داشت: كل يوم با ۳۲ نفر در امارات شركت كرديم.
با تكرار مكرر واژه كل يوم به نظر مى رسيد تيم ملى فوتبال ايران اقامت مادام العمرى را در سرزمين شيخ نشين ها داشته است؛ اما بايد پذيرفت سرمربى واژه كلهم را با كل يوم اشتباه گرفته بود.
از ديگر ابهامات برنامه نود مى توان به قدمت بازيكنان فوتبال اشاره كرد. زمانى كه مايلى كهن ادعاى حضور ۲۰ ساله يا ۳۰ ساله در فوتبال ايران زمين را مطرح كرد، به يكباره قلعه نويى از ۲۰۰۰ سال نام برد؛ يعنى فعاليت چندين قرنى مايلى كهن در فوتبال ايران!

KASRA
14th February, 2007, 06:59 AM
بچه ها اینا همه جنگ روانی كه استقلال اهواز راه انداخته اخه میترسن 4 تا دیگه بزنیم بشون:24: :24:
حالا گفتن كه با تیم امیدمون بازی خواهیم كرد
به هر حال تمام این قضیه به نفع ما چون مثل اینكه تمریناتشون هم تعطیل شده

به هر حال مثلا میخوان ما رو سیاه كنن ولی نمیدون كه ما خودمون معدن زغال سنگیم:36:

SAEED
14th February, 2007, 07:24 AM
Thanks Kamic for the article by Saeed Zahedian:53:

Siyavoush
14th February, 2007, 10:55 AM
من طبق محاسبات ریاضی به این نتیجه رسیدم.البته فوتبال رو نمیشه از رو كاغذ پیش بینی كرد.این چیزی كه من گفتم هم اصلا نمیخوام اتفاق بیفته
اوه اوه!
ایمان كارش دقیق هم هست!

Sir Bob Paisley
14th February, 2007, 11:40 AM
خوب ابولفضل جون مرصاد تیم ضعیفیه مگه ؟ 2 بر 0 بردن نتیجه بدیه؟ مگه همین تیم استقلالو نابود نکرد؟
همین سپاهان امروز به زور تربیت یزد رو 3 بر 2 برد!!!!
باشه با دنیزلی تماس میگیرم و میگم همه جوره تیم رو بفرست جلو مدافع و هافبک هم نمیخواهیم و همه مهاجم باشند اگر 10 بر 0 باختیم هم مسئله ای نیست مهم اینه شجاع باشیم و هیچ ترسی از 10 بر 0 باختن نداشته باشیم:4:
میثم جان چرانمی خوای باوركنی كه این تیم ترسووبزدله؟
بین دست كم نگرفتن تیم دست دومی و ترسوبازی كردن فرق وجودداره
بین دفاعی بازی كردن وترسوبازی كردن هم فرق وجودداره
بین فكورانه بازی كردن و ترسوبازی كردن هم فرق وجودداره

مرصاداستقلال روبرده كه برده. بازهم یك تیم دسته دومی. نه اصلاصدرنشین لیگ برترگیریم كه باشه. چراپرسپولیس بایدعادت كنه كه بلافاصله بعدازجلوافتادن كاملادرلاك دفاعی فروبره؟ چراتیم نبایدرمق وانگیزه ای برای حملات بیشترداشته باشه؟ چرابایدشبیه آرسنال دوران جرج گراهام باشه؟
پرسپولیس كی تیم ترسویی بوده درتاریخش؟ الان ترسوشده
چرابایددربرابرتماشاگران خودی اونهم دربرابرتیمی مثل مرصاد- بهرحال یك تیم دسته دومی- پرسپولیس بایدبه برد1-0 راضی باشه؟ نه شوروشوقی برای حملات بیشتر. نه انگیزه ای. بازی به صورت باری به هرجهت. ایناخصوصیات پرسپولیس بوده درطول این 40 سال؟
اگه بااستدلال شمادردقیقه 90 تیم گل میخورد- كه واقعاهم مرصادبارهاموقعیت طلایی گل راازدست داد- ودروقت اضافه یاضربات پنالتی پرسپولیس حذف میشدآقای دنیزلی شماپاسخگومی بود؟
سال 75 پرسپولیس بایك تیم به مراتب پرستاره تردرمقابل یك تیم دسته دومی 0-0 متوقف شدولی به كسی برنخوردچون تیم ترسوومفلوك بازی نكرده بود. ولی الان چی؟
چی سرمااومده؟ چرابایدبازی فلاكت بارو100 درصدبزدلانه پرسپولیس راباتوجیهات رنگارنگ خودمون توجیح كنیم؟ نتیجه نهایی این توجیحات تیمی خواهدشد100 بارغیرقابل تحملترازتیم پروین.
انتظارندارم تیم بقول شمابا11 نفرحمله كنه. ولی وقتی می بینم تیم فورواردتخصصی واردبازی میشه- اونهم دربرابریك تیم دسته دومی- واقعاغرورپرسپولیسی ام جریحه دارمیشه. بازی دیروزپرسپولیس افتضاح مطلق بود. رسوایی بود. باهیچ رنگی ننگ بازی دیروزپرسپولیس رانمی شودپنهان كرد.

ترسوهابه بهشت نمی روند

KASRA
14th February, 2007, 11:55 AM
بله درسته كه این یكی از مشكلات ما هست ولی مرصاد معیار خوبی نیست برای ترسو بودن یا نبودن ما

در این بازی خیلی از چیزها باعث شد كه ما خوب بازی نكنیم:
1.كیفیت بازی تیم حریف
2.عدم هماهنگی در خط میانی
3. باز هم غیبت بازیكنان
4.عدم تحت فشار قرارگرفتن از تیم حریف
5.خستگی بازیكنان كه در 5 روز دو بار بازی كردند

ولی درمورد عقب نشینی بعد از گل با شما موافقم
به نظر من مدافعان تیم رو خیلی عقب میكشن ولی دركل تیم ما حدوسط نداره یا سراسر حملست یا دفاع
در بیشتر بازی ها هم به علت بیش از حد جلو كشیدن در ضد حملات گل خوردیم مثل بازی با ابومسلم یا راه اهن
امیدوارم این مشكل حل شه و تیم بعد از گل بتونه حد وسط رو رعایت كنه

Sir Bob Paisley
14th February, 2007, 11:56 AM
آخه پرسپولیس جلوی سپاهان هم همین كارروكرد. جلوی برق هم. جلوی ذوب آهن هم( البته اونجاروحق داشت). كلابراش عادت شده. اصلابراش مهم نیست شرایط بازی
استراتژی دنیزلی: گل بزن. بروتولاك دفاع

Friend
14th February, 2007, 11:56 AM
سلام دوستان من
يک سوال داشتم چرا تاپيکهاي هتريک همش شماره گزاري ميشند ؟
مثلا همين ارتش سرخ اين شماره هشتش هست ، چرا همه رو توي يک تاپيک نمي حرفيم ؟
در مورد برد در مقابل تيم بسيج فارس بايد بگم بازي خيلي داغوني ارائه داديم ولي بخاطر تجربه بالاي تيم توانستيم بازي رو به سود خودمون به پايان برسونيم
با تشکر

KASRA
14th February, 2007, 12:01 PM
آخه پرسپولیس جلوی سپاهان هم همین كارروكرد. جلوی برق هم. جلوی ذوب آهن هم( البته اونجاروحق داشت). كلابراش عادت شده. اصلابراش مهم نیست شرایط بازی
استراتژی دنیزلی: گل بزن. بروتولاك دفاع

خود دنیزلی امروز گفت كه مدافعان باعث عقب نشینی تیم هستن ولی دنیزلی در كل شیوش تهاجمیه
مثل 10 دیدار اول فصل ولی بعضی از بازی ها باید عقب بكشی و بزنی زیر توپ مثل دیدار با برق-فولاد و یا ذوب آهن
كه زمین هاش بدردنمیخوره و نمیشه توش بازی كرد

Blanco
14th February, 2007, 01:42 PM

مرصاداستقلال روبرده كه برده. بازهم یك تیم دسته دومی. نه اصلاصدرنشین لیگ برترگیریم كه باشه. چراپرسپولیس بایدعادت كنه كه بلافاصله بعدازجلوافتادن كاملادرلاك دفاعی فروبره؟ چراتیم نبایدرمق وانگیزه ای برای حملات بیشترداشته باشه؟ چرابایدشبیه آرسنال دوران جرج گراهام باشه؟
چرابایددربرابرتماشاگران خودی اونهم دربرابرتیمی مثل مرصاد- بهرحال یك تیم دسته دومی- پرسپولیس بایدبه برد1-0 راضی باشه؟ نه شوروشوقی برای حملات بیشتر. نه انگیزه ای. بازی به صورت باری به هرجهت. ایناخصوصیات پرسپولیس بوده درطول این 40 سال؟
اگه بااستدلال شمادردقیقه 90 تیم گل میخورد- كه واقعاهم مرصادبارهاموقعیت طلایی گل راازدست داد- ودروقت اضافه یاضربات پنالتی پرسپولیس حذف میشدآقای دنیزلی شماپاسخگومی بود؟
سال 75 پرسپولیس بایك تیم به مراتب پرستاره تردرمقابل یك تیم دسته دومی 0-0 متوقف شدولی به كسی برنخوردچون تیم ترسوومفلوك بازی نكرده بود. ولی الان چی؟
چی سرمااومده؟ چرابایدبازی فلاكت بارو100 درصدبزدلانه پرسپولیس راباتوجیهات رنگارنگ خودمون توجیح كنیم؟ نتیجه نهایی این توجیحات تیمی خواهدشد100 بارغیرقابل تحملترازتیم پروین.
انتظارندارم تیم بقول شمابا11 نفرحمله كنه. ولی وقتی می بینم تیم فورواردتخصصی واردبازی میشه- اونهم دربرابریك تیم دسته دومی- واقعاغرورپرسپولیسی ام جریحه دارمیشه. بازی دیروزپرسپولیس افتضاح مطلق بود. رسوایی بود. باهیچ رنگی ننگ بازی دیروزپرسپولیس رانمی شودپنهان كرد.

ترسوهابه بهشت نمی روند
من با داش ابوالفضل موافقم
ببینید پرسپولیس یه روندی رو بعد از بازی با برق پیش گرفته نمیخواهم بگم این روند در بازی با برق خیلی به چشم اومد ولی در بازی با سپاهان دیگه كم كم در تیم جا افتاد این بازی دیروز كه دیگه كاملا مشهود بود تیم خیلی داره با ترس بازی میكنه البته من دلیل این اتفاق رو یه چیزی میدونم و تغییر موضع دنیزلی به دلیل ترسشه

روزهای اول كه مصطفی به تیم اومد همش میگفت من فوتبال زیبا رو دوست دارم و از این حرفا بعد از چند برد میگفت من به بردن با اختلاف یك گل افاده نمیكنم و تیمم باید با بیشتر از یك گل ببره این روند تا بازی با اس اس هم وجود داشت و تیم خیلی خوب بازی میكرد و حمله میكرد اما نكته اساسی درست در بعد از بازی با اس اس رخ داد و بازیهایی كه پرسپولیس نمیتونست اون كیفیت همیشه گی رو ارائه بده
بازی با فجر تیم دو بر صفر بازی رو جلو بود اما دو بر دو مساوی كرد بازی با ذوب سه بر صفر جلو بود با شانس و اقبال فراوان سه بر دو بردیم و بازی با ابومسلم كه دو بر صفر جلو بودیم اما چهار بر سه باختیم
من میخواهم بگم همین مسائل باعث شده كه تیم كمی محافظه كارانه بازی بكنه
وقتی دنیزلی دید این جا پرسپولیسه نه پاس و برای هر مساوی دارند انواع واقسام انتقادها رو ازش میكنند صددر صد در شیوه خودش تغییر ایجاد كرد
ببینید ما اصلا پرسپولیس رو اینقدر ترسو ندیده بودیم ولی حالا داریم میبینیم كه در بازی با مرصاد اونم در تهران بعد از زدن یك گل در لاك دفاعی فرو رفتیم در بازی با سپاهان هم همین طور
یه دلیل دیگه هم برای ثابت كردن این فرضیه خودم دارم
پرسپولیس در بازی های قبلی در دقایق اخر كم میاورد فكرش رو بكنید ما در سه بازی اخر در تمام بازیها در دقیقه نود به گل رسیدیم علتش چیه؟؟؟
تیم شما وقتی 70 دقیقه رو حمله میكنه دیگه از نظر بدنی خیلی تحلیل میره و اون 20 دقیقه اخر رو كم میاره این مشكل پرسپولیس بود پرسپولیس 60 الی 70 دقیقه رو بی اما حمله میكرد همین باعث میشد تیم خیلی تحلیل بره و راحت در دقایق پایانی بازی رو به حرف واگذار بكنه مخصوصا میانه میدان
اما درست از زمانی كه این شیوه محافظه كارانه در تیم جا افتاده تیم داره در دقیقه 90 گل میزنه این نشون میده كه دنیزلی كاملا در طرز تفكرات خودش تغییر ایجاد كرده
حالا تا چه زمانی این طرز تفكر میتونه جواب بده من یكی نمیدونم ولی اینو میدونم با این شیوه احتمال قهرمان در لیگ خیلی كمتر از قبل میشه حالا جام حذفی رو میشه یه جورایی بهش امیدوار بود

Blanco
14th February, 2007, 01:44 PM
بابا شما هم بیكارید این حرفای شفیع زاده رو جدی میگیرید
این اقا همونی بود كه میگفت اگه حق صنعت نفت رو ندن ما در لیگ شركت نمیكنیم
حالا هم داره الكی جو سازی میكنه میگید نه اینو بخونید

سرپرست استقلال اهواز:
كناره‌گيري تيم ما از ليگ برتر صحت ندارد

--------------------------------------------------------------------------------

سرپرست تيم فوتبال استقلال اهواز گفت: مطرح شدن بحث كناره‌گيري از ليگ برتر فقط در جهت ايجاد شوك به مسوولان استاني بود و بايد تأكيد كنم كه اين موضوع صحت ندارد.

"بهمن روشنايي" در گفت و گو با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ اظهار داشت: متأسفانه استقلال اهواز در اين فصل مشكلات بسيار زيادي داشته و مسوولان استاني به هيچ عنوان در پي مرتفع كردن مشكلات ما نيستند. ادامه حيات اين چنيني براي ما ممكن نيست و نمي‌توانيم به كارمان ادامه بدهيم بارها از مسئولان استاني تقاضاي كمك كرده‌ايم و از آنها خواسته‌ايم تا امكانات لازم در اختيار ما قرار دهند اما هيچ اعتنايي به درخواست‌هاي ما نمي‌شود. در نهايت تصميم گرفتيم با مطرح كردن موضوع كناره‌گيري استقلال اهواز از مسابقات ليگ برتر، به مسئولان ورزش استان خوزستان شوكي وارد كنيم اما بايد تأكيد كنم كه اين بحث به هيچ عنوان جدي نيست.

روشنايي خاطرنشان كرد: تيم در حال حاضر روال بسيار خوب و مثبتي را در پي گرفته و اينكه بخواهيم از ليگ برتر كناره‌گيري كنيم، جرياني منطقي نيست. ما صددرصد مقابل پرسپوليس بازي مي‌كنيم و پيروزي در اين ديدار برايمان ارزش بسيار زيادي دارد

forever_failure
14th February, 2007, 02:11 PM
يه سوال بازيكناي خارجي از كي ميتونن بازي كنن؟

NoName
14th February, 2007, 02:17 PM

ترسوهابه بهشت نمی روند

ابولفضل جون به نظر من به برخی دلایل پرسپولیس بعد از زدن گل به عقب نشینی میپردازه که یکیشون ضعف خط دفاعه :
همون طوری كه دنیزلی گفت این تیم از نظر خط دفاعی مشكل داره و اگه تیم هجومی بازی كنه روی حملات و ضد حملات تیم حریف فوق العاده اسیب پذیر نشون میده كه برای این كار یك مدافع سوریه ایی خریده كه باید دید كه چقدر در روند حركتی پرسپولیس میتونه ماثر باشه...
-------------------------------------------------
ولی در كل دارم میگم پرسپولیس مقابل مرصاد انچنان بد هم بازی نكرد كه شما بزرگش كردید !! پرسپولیس در اون بازی 5 موقعیت گل رو خلق کرد و یک گل دیگه هم زد که مردود اعلام شد , مرصاد هم تیم ضعیفی نبود تیمی بود كه استقلال تیم دوم لیگ برتر رو حذف كرد!!
در بازی با برق ذوب و اهن و سپاهان عقب نشینی طبیعی بود پرسپولیس كه مقابل یك تیم محلی بازی نمیكرد پرسپولیس كه تیمی كهكشانی نیست كه فراتر از فوتبال ایران بازی كنه نمیدونم چرا ابولفضل جون تقویم و ساعتت رو در سال 75 نگه داشتی؟چرا فكر میكنی این تیمها همون تیمهای لیگ سال 75 هستند ؟

در ضمن ابولفضل جون بر چه اساسی میگی این تیم 100 بار غیر قابل تحمل تر از تیمه پارسال پروینه؟؟؟

--------------------------------------------------

يک سوال داشتم چرا تاپيکهاي هتريک همش شماره گزاري ميشند ؟

هر تاپیك بعد از صد صفحه ای شدن قفل میشه و تاپیك جدیدی درست میشه این شماره گذاری ها هم ترتیب همون هاست!

Blanco
14th February, 2007, 02:30 PM
حاج میثم با اون قسمت بالایی موافقم اما در مورد بازی دیروز خداییش به نظرت پرسپولیس خوب کار کرد ؟؟؟؟
من دیروز کلاس ودرس رو تعطیل کردم ونشستم بازی رو دیدم ولی بعدش حسرت خوردم اخه این بازی بود که پرسپولیس کرد
از بعد از این که گل زدن بازی در وسط زمین دنبال شد مزدک هم باها اشاره کرد که بازی واقعا از کیفیت خوبی برخوردار نیست من فکر میکنم بازی رو درست ندیدی
روند کلی بازی خیلی کسل کننده بود حالا این وسط چند تا موقعیت گل هم به وجود اومد
یکیش بادامکی از دست داد یکی رو نیکی گل کرد یکی رو خرسندی گل کرد یکی رو هم معدنچی ازدست داد ویکی رو هم زارع به تیر زد ماه عسل بازی دیروز و5 موقعیت گل
گیریم مرصاد خیلی قویه که این جوری نیست ولی بازم این دلیل نمیشه که بازی بد پرسپولیس رو نادیده گرفت البته من میدونم دنیزلی بردن رو میخواهد چون میدونه همین هم میتونه خیل زیادی از هوادارن و رضایت مطبوعات رو بگیره مثلا هیچ کدوم از مطبوعات امروز از بازی ضعیف پرسپولیس چیزی نگفتند چون تیم الان روی دوره فکر کنم بازیهای اس اس بردهای این تیم روی پرسپولیس تاثیر گذاشته
البته خود من از بردن رو با هر شرایطی زیاد دوست ندارم ولی این روند لااقل در جام حذفی میتونه به پرشپولیس کمک بکنه

NoName
14th February, 2007, 02:32 PM
من با داش ابوالفضل موافقم
ببینید پرسپولیس یه روندی رو بعد از بازی با برق پیش گرفته نمیخواهم بگم این روند در بازی با برق خیلی به چشم اومد ولی در بازی با سپاهان دیگه كم كم در تیم جا افتاد این بازی دیروز كه دیگه كاملا مشهود بود تیم خیلی داره با ترس بازی میكنه البته من دلیل این اتفاق رو یه چیزی میدونم و تغییر موضع دنیزلی به دلیل ترسشه

روزهای اول كه مصطفی به تیم اومد همش میگفت من فوتبال زیبا رو دوست دارم و از این حرفا بعد از چند برد میگفت من به بردن با اختلاف یك گل افاده نمیكنم و تیمم باید با بیشتر از یك گل ببره این روند تا بازی با اس اس هم وجود داشت و تیم خیلی خوب بازی میكرد و حمله میكرد اما نكته اساسی درست در بعد از بازی با اس اس رخ داد و بازیهایی كه پرسپولیس نمیتونست اون كیفیت همیشه گی رو ارائه بده
بازی با فجر تیم دو بر صفر بازی رو جلو بود اما دو بر دو مساوی كرد بازی با ذوب سه بر صفر جلو بود با شانس و اقبال فراوان سه بر دو بردیم و بازی با ابومسلم كه دو بر صفر جلو بودیم اما چهار بر سه باختیم
من میخواهم بگم همین مسائل باعث شده كه تیم كمی محافظه كارانه بازی بكنه
وقتی دنیزلی دید این جا پرسپولیسه نه پاس و برای هر مساوی دارند انواع واقسام انتقادها رو ازش میكنند صددر صد در شیوه خودش تغییر ایجاد كرد
ببینید ما اصلا پرسپولیس رو اینقدر ترسو ندیده بودیم ولی حالا داریم میبینیم كه در بازی با مرصاد اونم در تهران بعد از زدن یك گل در لاك دفاعی فرو رفتیم در بازی با سپاهان هم همین طور
یه دلیل دیگه هم برای ثابت كردن این فرضیه خودم دارم
پرسپولیس در بازی های قبلی در دقایق اخر كم میاورد فكرش رو بكنید ما در سه بازی اخر در تمام بازیها در دقیقه نود به گل رسیدیم علتش چیه؟؟؟
تیم شما وقتی 70 دقیقه رو حمله میكنه دیگه از نظر بدنی خیلی تحلیل میره و اون 20 دقیقه اخر رو كم میاره این مشكل پرسپولیس بود پرسپولیس 60 الی 70 دقیقه رو بی اما حمله میكرد همین باعث میشد تیم خیلی تحلیل بره و راحت در دقایق پایانی بازی رو به حرف واگذار بكنه مخصوصا میانه میدان اما درست از زمانی كه این شیوه محافظه كارانه در تیم جا افتاده تیم داره در دقیقه 90 گل میزنه این نشون میده كه دنیزلی كاملا در طرز تفكرات خودش تغییر ایجاد كرده

حرفهای داش عبدالله رو تا حدود بسیار زیادی قبول دارم...:cowboy:

حالا تا چه زمانی این طرز تفكر میتونه جواب بده من یكی نمیدونم ولی اینو میدونم با این شیوه احتمال قهرمان در لیگ خیلی كمتر از قبل میشه حالا جام حذفی رو میشه یه جورایی بهش امیدوار بود

ولی اینجا رو به نظر من نمیشه پیش بینی کرد انشالله که موفق میشه:8::8::8:
به نظر من همین که بازیهای بردمون رو نبازیم میتونه شانس قهرمانیمون رو افزایش بده:8::8::8:

NoName
14th February, 2007, 02:46 PM
حاج میثم با اون قسمت بالایی موافقم اما در مورد بازی دیروز خداییش به نظرت پرسپولیس خوب کار کرد ؟؟؟؟
من دیروز کلاس ودرس رو تعطیل کردم ونشستم بازی رو دیدم ولی بعدش حسرت خوردم اخه این بازی بود که پرسپولیس کرد
از بعد از این که گل زدن بازی در وسط زمین دنبال شد مزدک هم باها اشاره کرد که بازی واقعا از کیفیت خوبی برخوردار نیست من فکر میکنم بازی رو درست ندیدی
روند کلی بازی خیلی کسل کننده بود حالا این وسط چند تا موقعیت گل هم به وجود اومد
یکیش بادامکی از دست داد یکی رو نیکی گل کرد یکی رو خرسندی گل کرد یکی رو هم معدنچی ازدست داد ویکی رو هم زارع به تیر زد ماه عسل بازی دیروز و5 موقعیت گل
گیریم مرصاد خیلی قویه که این جوری نیست ولی بازم این دلیل نمیشه که بازی بد پرسپولیس رو نادیده گرفت البته من میدونم دنیزلی بردن رو میخواهد چون میدونه همین هم میتونه خیل زیادی از هوادارن و رضایت مطبوعات رو بگیره مثلا هیچ کدوم از مطبوعات امروز از بازی ضعیف پرسپولیس چیزی نگفتند چون تیم الان روی دوره فکر کنم بازیهای اس اس بردهای این تیم روی پرسپولیس تاثیر گذاشته
البته خود من از بردن رو با هر شرایطی زیاد دوست ندارم ولی این روند لااقل در جام حذفی میتونه به پرشپولیس کمک بکنه

عبدالله جون با اون خطی که قرمز نوشتی صددرصد موافقم:cowboy:
بیبین وقتی که فوتبال زیبا برای کسی پشیزی ارزش نداره و فقط نتیجه مهمه چرا باید دنیزلی شرایط خودش و تیم رو به خطر بندازه؟ اگه پرسپولیس نیمه دوم هم سراسر حمله میکرد و روی ضد حملات گل میخورد و از جام حذفی حذف میشد دنیزلی باید دیگه استعفاشو میذاشت روی میز انصاریفردو میرفت...مطبوعات مربی رو جر واجرش میکردند... همین ابولفضل دیگه نمیومد بگه که فوتبال زیبای پرسپولیس مهمه میومد میگفت که ما مقابل یک تیم دسته دومی از جام حذفی حذف شدیم و دنیزلی برو گمشو...

در اما در مورد اون بازی من نمیگم پرسپولیس خیلی خوب بازی کرد من میگم پرسپولیس اینجورایی که ابولفضل میگه افتضاح و ننگین هم بازی نکرد!!

Blanco
14th February, 2007, 03:20 PM
اینایی که شما میگی هم یه طرف قضیه است که نمیشه به راحتی ازش گذشت

Sir Bob Paisley
14th February, 2007, 06:04 PM
ببین داش میثم
من اصلابه زشتی یازیبایی بازی پرسپولیس كاری ندارم.
می دونیدكه من خودم توفوتبال نتیجه گراهتسم. واسه همین هم جزوطرفداران برانكوبودم بااینكه تیمش چندان هم قشنگ بازی نمی كرد. من برای نتیجه خیلی بیشتراززیبایی بازی اهمیت قائل هتسم
اما
امایك چیزی هست كه مهم ترین چیزه برای من. واون اینه كه احساس كنم تیمی كه طرفدارش هستم جسارت داره. جاه طلبه. سرپایین نمیاره. میل بی حدومرزبرای پیشرفت جنون آساداره. اصولافلسفه این كه 15 سال پیش پرسپولیسی شدم این بودكه این خصیصه رادرپرسپولیس دیدم. ولی تیم الان نه شوری داره نه شوقی نه اراده ای نه جسارتی نه شهامتی ونه جاه طلبی
اگر10000000000000000 دلیل درتوجیح اینكه چراپرسپولیس بعدازجلوافتادن 1-0 اونهم دربرارچشمان 15000 تماشاگرخودی وبرابریك تیم دسته دومی دست به عقب نشینی كامل میزنه واینكه دربازیش هیچ شوروشوقی دیده نمیشه واینكه باری به هرجهت بازی میكنه واینكه دریك چنین اوضاعی بدون فورواردتخصصی واردبازی میشه هم بیاریدبازهم من توكك من نمیره كه چراپرسپولیس بایداینقدرترسوومفلوك باشه
من حاضرم پرسپولیس به همین مقاومت فارس ببازه بازیش هم خیلی چرت ودفاعی باشه به شرطی كه احساس كنم كه تیم جسورانه وپرصلابت وبه قصدترقی وصعودبازی كرده. اینجوربردهای فلاكت باربرای من پشیزی جذابیت نداره.

من جواب این سوالم روهنوزنگرفتم: چراپرسپولیس بایددربرابرچشمان 15000 تماشاگرخودی- برابریك تیم دسته دومی بایداینقدرمحافظه كارانه وترسوبازی كنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منظورم ازبازی محافظه كارانه فراترازبازی دفاعی است. ممكنه یك تیم با10 نفرمدافع واردزمین بشه ولی مدل بازیش طوری باشه كه آدم احساس نكنه كه این ترسوهستش. مثل لیورپول دراروپای 2005. پرسپولیس امروزاگرفقط دفاعی بازی میكردهیچ مشكلی نداشت چون دفاع بخش مهمی ازفوتباله. بدبختی وفاجعه اینجاست كه پرسپولیس جاه طلب نیست. بدون شوروشوقه. باری به هرجهت بازی میكنه. تیم ایده آلهاش اازدست داده.

داش میثم گفته بودی:
در ضمن ابولفضل جون بر چه اساسی میگی این تیم 100 بار غیر قابل تحمل تر از تیمه پارسال پروینه؟؟؟
مطلبم روبادقت نخوندی. گفته بودم كه اگه این روندبخوادادامه پیداكنه وماهم چشمامون رودربراراین مسئله ببندیم درنهایت منجربه این میشه كه این تیم ازتیم پروین- البته فقط ازلحاظ فنی- هم بدتربشه. بازتیم پروین یك اراده ای داشت اگه هیچی نداشت.

Iman
14th February, 2007, 06:42 PM
میگم كسی می دونه لیست زیر امیدهای پرسپولیس بر اساس 23 سال بسته میشه یا 21 ؟
اگر 23 باشه كه می تونه پرسپولیس این فصل حسین كعبی رو بگیره
حرفهای آخر رو با الامارات زده و احتمالاَ از این تیم جدا میشه
اگر بتونه پرسپولیس به عنوانب ازیكن زیر 23 سال بگیرتش عالی میشه

Blanco
14th February, 2007, 07:00 PM
میگم كسی می دونه لیست زیر امیدهای پرسپولیس بر اساس 23 سال بسته میشه یا 21 ؟
اگر 23 باشه كه می تونه پرسپولیس این فصل حسین كعبی رو بگیره
حرفهای آخر رو با الامارات زده و احتمالاَ از این تیم جدا میشه
اگر بتونه پرسپولیس به عنوانب ازیكن زیر 23 سال بگیرتش عالی میشه
منم به نقل قول از روزنامه همشهری امارات شنیدم كعبی میخواهد بیاد پرسپولیس خودش هم بارها در همین روزنامه اعلام كرده بود كه میخواهد بیاد پرسپولیس اگه بیاد عالی میشه
اون لیست فكر كنم بر حسب 21 ساله ها باشه

NoName
14th February, 2007, 07:18 PM
ببین داش میثم
من اصلابه زشتی یازیبایی بازی پرسپولیس كاری ندارم.
می دونیدكه من خودم توفوتبال نتیجه گراهتسم. واسه همین هم جزوطرفداران برانكوبودم بااینكه تیمش چندان هم قشنگ بازی نمی كرد. من برای نتیجه خیلی بیشتراززیبایی بازی اهمیت قائل هتسم
اما
امایك چیزی هست كه مهم ترین چیزه برای من. واون اینه كه احساس كنم تیمی كه طرفدارش هستم جسارت داره. جاه طلبه. سرپایین نمیاره. میل بی حدومرزبرای پیشرفت جنون آساداره. اصولافلسفه این كه 15 سال پیش پرسپولیسی شدم این بودكه این خصیصه رادرپرسپولیس دیدم. ولی تیم الان نه شوری داره نه شوقی نه اراده ای نه جسارتی نه شهامتی ونه جاه طلبی
اگر10000000000000000 دلیل درتوجیح اینكه چراپرسپولیس بعدازجلوافتادن 1-0 اونهم دربرارچشمان 15000 تماشاگرخودی وبرابریك تیم دسته دومی دست به عقب نشینی كامل میزنه واینكه دربازیش هیچ شوروشوقی دیده نمیشه واینكه باری به هرجهت بازی میكنه واینكه دریك چنین اوضاعی بدون فورواردتخصصی واردبازی میشه هم بیاریدبازهم من توكك من نمیره كه چراپرسپولیس بایداینقدرترسوومفلوك باشه
من حاضرم پرسپولیس به همین مقاومت فارس ببازه بازیش هم خیلی چرت ودفاعی باشه به شرطی كه احساس كنم كه تیم جسورانه وپرصلابت وبه قصدترقی وصعودبازی كرده. اینجوربردهای فلاكت باربرای من پشیزی جذابیت نداره.

من جواب این سوالم روهنوزنگرفتم: چراپرسپولیس بایددربرابرچشمان 15000 تماشاگرخودی- برابریك تیم دسته دومی بایداینقدرمحافظه كارانه وترسوبازی كنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منظورم ازبازی محافظه كارانه فراترازبازی دفاعی است. ممكنه یك تیم با10 نفرمدافع واردزمین بشه ولی مدل بازیش طوری باشه كه آدم احساس نكنه كه این ترسوهستش. مثل لیورپول دراروپای 2005. پرسپولیس امروزاگرفقط دفاعی بازی میكردهیچ مشكلی نداشت چون دفاع بخش مهمی ازفوتباله. بدبختی وفاجعه اینجاست كه پرسپولیس جاه طلب نیست. بدون شوروشوقه. باری به هرجهت بازی میكنه. تیم ایده آلهاش اازدست داده.

داش میثم گفته بودی:
مطلبم روبادقت نخوندی. گفته بودم كه اگه این روندبخوادادامه پیداكنه وماهم چشمامون رودربراراین مسئله ببندیم درنهایت منجربه این میشه كه این تیم ازتیم پروین- البته فقط ازلحاظ فنی- هم بدتربشه. بازتیم پروین یك اراده ای داشت اگه هیچی نداشت.

ابولفضل جون منظورت اینه كه تیم باید شجاع باشه...:104:
راستی ابولفضل جون كوچیك كه بودی كارتون پسر شجاع رو خیلی میدیدی؟:4:

Siyavoush
14th February, 2007, 09:06 PM
میدونید من خودم از دنیزلی دل خوشی ندارم ولی یك نگاهی به حال حاضر و گذشته و انیده میندازم به چیزهای دیگه ای یمرسم
میبینم وقتی هان رفت بهتر از دنیزلی نبود اون زمان
وقتی نتیجه نمیگرفت میگفت من موقعیت گل داشتم میگفتن موقعیت گل به چه درد ما میخوره!
حالا كه موقعیت گل نداره میگن چرا موقعیت گل نداره !
و وقتی به اینده نگاه میكنم میبینم كه اگر دنیزلی امروز بره كی میخواد جاش بیاد فردا؟!
به هر حال دنیزلی باید خودشو تغییر بده ولی مونده به كدوم طرف؟!

راستی لیست بازیكنان امید زیر 23 سال است و كعبی به ایسنا گفته پرسپولیس 50-50 هستش

KASRA
14th February, 2007, 09:12 PM
لیست امید برای زیر 23 ساله هاست
كاش به جاس مدافع سوری كعبی رو خریده بودیم
خودش بارها گفته كه دوست داره با دنیزلی كار كنه

Siyavoush
14th February, 2007, 09:21 PM
لیست امید برای زیر 23 ساله هاست
كاش به جاس مدافع سوری كعبی رو خریده بودیم
خودش بارها گفته كه دوست داره با دنیزلی كار كنه
هنوز وقت هستش
دیر نشده تازه كعبی اونموقع بازیكن ازاد نبود

KASRA
14th February, 2007, 09:28 PM
میدونم كه اونموقع بازیكن ازاد نبود ولی امیدوارم حتی اگر این فصل نشد برای فصل بعد بگیریمش

KASRA
14th February, 2007, 09:56 PM
بچه ها این دو خبر مهم رو حتما بخونید::huh:
جدايي كعبي و حضور خطيبي در تيم الامارات؛
كعبي در پرسپوليس؟: پنجاه - پنجاه است
ديگر نمي‌توانم در امارات بمانم
مربي تونسي تمام مشكل من است سرويس: ورزشي - فوتبال
1385/11/25
02-14-2007
16:58:55
8511-13274: کد خبر

حسين كعبي جدايي‌اش از تيم فوتبال الامارات را قطعي دانست.

به گزارش ايسنا، حسين كعبي كه دو سه سالي است بازي‌هاي درخشان اين بازيكن در رده هاي مختلف ملي از ياد نرفته، بعد از جام جهاني و درخشش نسبي در اين دوره از بازي‌ها به پيشنهاد الامارات يكي از تيم‌هاي كشور امارات پاسخ مثبت داد تا به دور از مسايل و مشكلات موجود در فوتبال ايران، فوتبال خود را ادامه دهد و نيم نگاهي هم به ليگ‌هاي معتبر دنيا داشته باشد. اما، بد ترين راه ممكن براي او انتخاب شده بود و او در تركيب تيمي قرار گرفت كه از او و ديگر هموطنش انتظار معجزه را دارند، تيمي كه به رغم بازي خوب تا هفته سوم به يكباره افت كرد تا جايي كه حالا در رده يكي مانده به ته جدول، روزهاي سختي را سپري مي‌كند. اين‌ها همه يكطرف و مربي جديدي كه تازه از كشور تونس در راس مربيگري اين تيم قرار گرفته طرف ديگر.

كعبي براي جدايي از اين تيم لحظه شماري مي‌كند. براي او فرقي ندارد، استقلال و پرسپوليس يا هر تيم ديگر، فقط مي خواهد به ايران برگردد تا با درخشش خود به تيم ملي براي بازي‌هاي جام ملتها راه يابد. او در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا در دبي از مسائل گوناگون سخن گفت.

- با خبر شديم كه مي خواهيد قيد فوتبال امارات را بزنيد؟

بله، اگر خدا بخواهد بزودي اين كار را انجام خواهم داد.

- يعني تصميمتان قطعي است؟

بله، يكسري صحبتها شده و منتظرم هرچه زودتر مدير برنامه هايم بيايد و صحبت‌هاي نهايي را انجام دهد تا از اين تيم بروم.

- آيا مسولين تيم با اين جدايي موافق هستند؟

ببينيد من با مسولان تيمم هيچگونه مشكلي ندارم و تمام مشكل من مربي تونسي جديد تيم است كه از همان روز اول با عنايتي و من مشكل داشت، من هم چون خود او گفته به حسين كعبي نياز ندارم ديگر نمي‌توانم در اين تيم بمانم و اميدوارم مديران تيم با جدايي من موافقت كنند تا من از اين مشكلات رهايي پيدا كنم.

- تكليف رضا عنايتي چي، او هم كه با سرمربي مشكل دارد؟

عنايتي بعنوان كاپيتان تيم و همچنين بيشترين گلزن براي تيم احتمالا تا اتمام قراردادش در اين تيم خواهد ماند و احتمالا خطيبي هم به او اضافه مي‌شود.

- اگر از تيمي ديگر در امارات پيشنهاد داشته باشي قبول مي‌كني؟

من تمام فكرهايم را كرده ام و مي‌خواهم اين دو سه ماه را در فوتبال ايران سپري كنم و با وجودي كه از قطر و امارات هم پيشنهاد دارم فعلا به آنها فكر نمي‌كنم.

- اصلا در اول فصل روي چه حسابي تيم ضعيف الامارات را انتخاب كردي؟

من قبول دارم كه بعد از جام جهاني تصميم عجولانه اي گرفتم، من فوتبال باشگاههاي امارات را پيگيري مي‌كردم؛ اما، نمي دانستم اين تيم اين قدر ضعيف باشد، من با شرايط تيم مشكل ندارم، سرمربي جديد تيم باعث همه مشكلات من شد.

- به نظر شما خطيبي كه باسرمربي قبلي خود مشكل داشت مي‌تواند در اين تيم موفق باشد؟

من در اين مورد نمي توانم نظري بدهم، ولي با صحبتهايي كه با رسول داشتم از او خواستم كه اگر از اين تيم پيشنهاد دارد و نمي خواهد به ايران برود جواب مثبت بدهد، ولي او گفت كه من نمي خواهم بخاطر تو به اين تيم بيايم كه من گفتم اگر تو بيايي مسولان رضايت نامه من را مي‌دهند و بهترين كمك را براي رفع مشكلات من خواهي كرد. دوست دارم رسول به اين تيم بيايد تا من هم به ايران برگردم.

- بالاخره كي اين موضوع مشخص مي‌شود؟

احتمالا تا 48 ساعت آينده تكليف من با اين تيم مشخص خواهد شد كه ببينم بايد بروم يا بمانم.

- مقصد بعدي تو در ايران چه تيمي خواهد بود؟

براي من استقلال، پرسپوليس و يا تيم ديگر فرق نمي كند، فقط دوست دارم تا قبل از شروع جام ملتها در فوتبال ايران بازي كنم.

- پس موضوع پرسپوليس قطعي نيست؟

هر احتمالي وجود دارد؛ اما، بصورت قطعي نه، هنوز مشخص نيست. پنجاه درصد احتمال دارد در صورت جدايي به اين تيم بروم.

- فكر نمي‌كني با وجود مشكلات مالي اين تيم به مشكل بر‌خوري؟

در اين شرايط فعلا مسايل مالي آنچنان برايم مهم نيست، فقط حضور در فوتبال ايران اهميت دارد. انتهاي پيام

سرمربي تيم فوتبال استقلال اهواز گفت: كناره‌گيري استقلال اهواز از ليگ برتر رسما به كادر فني ابلاغ شده و از امروز تمرينات تيم ما تعطيل شد.

فيروز كريمي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) اظهار كرد: به دليل مشكلاتي كه بر سر ادامه‌ي فعاليت استقلال اهواز در فصل جاري ليگ برتر به وجود آمد بر اساس تصميم مديريت باشگاه از ليگ برتر كنار كشيديم. اين سياست كلان باشگاه بود و من به عنوان سرمربي تيم نمي‌توانستم مانع از اين كار شوم.

وي افزود: رييس هيات مديره مسوول سياست هاي كلان باشگاه است و او به ما اعلام كرد كه تمرينات خود را تعطيل كنيم و ما هم بر اساس نظر او مسابقات و تمرينات خود را تعطيل مي‌كنيم. به همين دليل ما مقابل پرسپوليس به ميدان نخواهيم رفت.

KASRA
14th February, 2007, 11:36 PM
بچه ها حالا اگر كناره گیری استقلال اهواز جدی شد نتیجه ی بازی 3-0 به نفع ما اعلام میشه یا اینكه بازی تا بازگشت
دوباره ی استقلال اهواز به تعویق میفته

forever_failure
14th February, 2007, 11:55 PM
پرسپوليس پول خريد كعبي رو داره؟

Siyavoush
14th February, 2007, 11:58 PM
پرسپوليس پول خريد كعبي رو داره؟
بازیكن ازاده پول خیلی زیادی نمیخواد

KASRA
15th February, 2007, 12:08 AM
خودش كه گفته به مسائل مالی اهمیت نمیده و فقط میخواد تو یك تیم بزرگ بازی كنه تا جلوی چشم مربیان
تیم ملی باشه

forever_failure
15th February, 2007, 12:12 AM
بازیكن ازاده پول خیلی زیادی نمیخواد
درسته ولي 200 يا 300 ميليون هم براي پرسپوليس خيليه.

nikyperspolisi
15th February, 2007, 01:45 AM
منم موافقم الان برای پرسپولیس 20 ملیون هم پول زیادی است نباید انتظار زیاد داشته باشم دلم برای آقای انصاری فر میسوزه با وجود تمام مشكلات برای پرسپولیس كم نگذاشته

Iman
15th February, 2007, 01:50 AM
مهمتر از پول لیست پرسپولیس هست
اینكه 25 نفر تكمیل شده یا نه و اینكه می تونن كعبی رو تو لیست امید بزارن و خیلی چیزهای دیگه

KASRA
15th February, 2007, 01:56 AM
واقعا این مرد زحمت كشه و همه كار میكنه تا تیم نتیجه بگیره
مرگ بر روزنامه ی كثیف البرز كه سعی میكنه هر جور شده انصاریفر و پرسپولیس رو بكوبه:14:

Rangin Kaman
15th February, 2007, 02:40 AM
واقعا این مرد زحمت كشه و همه كار میكنه تا تیم نتیجه بگیره
مرگ بر روزنامه ی كثیف البرز كه سعی میكنه هر جور شده انصاریفر و پرسپولیس رو بكوبه:14:
نگو مرگ بر...............بگو خداوند روزنامه البرز را هدایت كند.ما نباید هیچ وقت خواهان نابودی باشیم.

Siyavoush
15th February, 2007, 02:48 AM
اگر انصاری فرده كه خرید كعبی اونم در این شرایط براش كاری نداره!
یك مصاحبه ازش خوندم كه گفتش بعد از یك سال حضورم در پرسپولیس 90% بدهی ها رو دادم و الان 10 درصد مونده كه تا اول لیگ دیگه میدم
فعلا بیشتر مشكلات مالی حل شده!

KASRA
15th February, 2007, 03:15 AM
سیا درست میگه
الان راحت میشه كعبی رو برای یك فصل و نیم 200-250 تا برای این فصل و فصل بعد گرفت كه از مبلغ افرادی
مثل نیكی-بادامكی یا معدنچی كمتر خواهد بود
به نظر من كعبی با سن و سال كمش دیگه خودشو بسته و مشكلی از نظر مالی مثل دیگر بازیكنان تیم نداره و با مبلغ
كم هم حاضر بازی كنه
ولی در كل باید دید كه دنیزلی اصلا میخوادش یا نه
من كه فكر میكنم در جناح راست با بودن شیث و زارعی كه به تازگی خیلی خوب داره كار میكنه مشكلی نداریم ولی واقعا
از بازیكنی مثل كعبی نمیشه گذشت

Iman
15th February, 2007, 03:37 AM
نگو مرگ بر...............بگو خداوند روزنامه البرز را هدایت كند.ما نباید هیچ وقت خواهان نابودی باشیم.

سری قبلی كه پرسپولیس اومده بود اینجا احمدپور هم بودش
كلی باهاش كلنجا رفتم و حرفهای دلم رو بهش زدم كه 3 سال تو گلوم مونده بود
اما آخرش هم حرف خودش رو می زنه
به راه راست هدایت نمیشن دار و دسته احمدپور معروف به ناصر خله (بین روزنامه نگارها)
اما با از بین رفتن این روزنامه مخالفم
در كنار سیاهی هاست كه سپیدی خودش رو نشون می ده !!
تا وقتی زردنامه ای به اسم البرز نباشه، ارزش جهان فوتبال و ایران ورزشی كه مشخص نمیشه !!

KASRA
15th February, 2007, 03:43 AM
سری قبلی كه پرسپولیس اومده بود اینجا احمدپور هم بودش
كلی باهاش كلنجا رفتم و حرفهای دلم رو بهش زدم كه 3 سال تو گلوم مونده بود
اما آخرش هم حرف خودش رو می زنه
به راه راست هدایت نمیشن دار و دسته احمدپور معروف به ناصر خله (بین روزنامه نگارها) اما با از بین رفتن این روزنامه مخالفم
در كنار سیاهی هاست كه سپیدی خودش رو نشون می ده !!
تا وقتی زردنامه ای به اسم البرز نباشه، ارزش جهان فوتبال و ایران ورزشی كه مشخص نمیشه !!

:24: :24: :24: :24: :24: :24: :24: :24: :24: :24:
واقعا درود بر جهان فوتبال و ایران ورزشی كه حداقل ارزوی نابودی ما رو نمیكنن

barça
15th February, 2007, 04:21 AM
حالا كاری به اینكه كعبی میاد پرسپولیس یا نه , ندارنم...

ولی خدایی كعبی حداقل 27 سالشه , من نمیدونم با چه روئی میخوان اینو بذارن تو لیست زیر 23 ساله ها. :4:

forever_failure
15th February, 2007, 02:28 PM
بابا بيچاره درسته 23 سال بيشتره ولي نهايت يك يا دو سال.البته بعيد ميدونم 25 باشه.

Siyavoush
15th February, 2007, 03:21 PM
كعبی طبق شناسنامش 21 سالشه حالا قیافش میخوره یا نه دیگه مهم نیست:4:باید بره جزو لیست زیر 23 ساله ها

barça
15th February, 2007, 03:46 PM
ولی خودمونو كه نمیتونیم گول بزنیم , شیرین بیست هفتُ داره... :4:

ولی بقول سیا مهم اینه كه میره تو لیست زیر 23 سال.

forever_failure
15th February, 2007, 06:27 PM
بابا بيچاره خيلي جوونه 27 سن باباي منه!!!

Rangin Kaman
16th February, 2007, 01:39 AM
كعبی خیلی كه سن داشته باشه 22سال.2سال پیش یادمه گفتن تازه گواهینامه رانندگی گرفته.البته بستگی داره ما از چه زاویه ای به آدم نگاه كنیم.از زاویه ای كه من نگاه كردم 22سال بیشتر نداشت.روزنامه البرز هم من خوشبختانه من در طول حیاتم مطالعه نكردم.از بس این روزنامه ها دروغ منویسن آدم رغبت نمیكنه روزنامه بخونه.اكثر مطالب روزنامه ها فقط برای پر كردن صفحه های روزنامشونه در كل 2 كلام حرف مفید توش نیست.خدا انشالله موجبات تعالی همه ما رو فراهم كنه.آمین

Siyavoush
16th February, 2007, 12:33 PM
از روزی كه استقلال اهواز كنارهگیری كرده مدام اعلام میكنن كه بازی برگزار نمیشه از اونور فدراسیون همش تاكید میكنه كه برگزار میشه!

Siyavoush
16th February, 2007, 04:35 PM
طومار بازيكنان استقلال اهواز به "شفيع‌زاده"
بازيكنان استقلال اهواز با تهيه طوماري خطاب به علي شفيع‌زاده، خواستار رويارويي با پرسپوليس شدند .
به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ بازيكنان استقلال اهواز در اين طومار از شفيع‌زاده خواسته‌اند اجازه بازي آنها مقابل پرسپوليس را صادر كرده و آنها را در ادامه روند رو به رشد خود متوقف ننمايد.
در اين طومار كه امضاي تك‌تك بازيكنان استقلال اهواز در ذيل آن ديده مي‌شود، به حساسيت بازي مقابل پرسپوليس اشاره شد و با توجه به نتيجه بازي رفت درخواست فرصت جبران از شفيع‌زاده شده است.
گفتني است با موافقت شفيع‌زاده، بازيكنان استقلال اهواز ظهر امروز در محل دفتر باشگاه، فيلم بازي‌هاي گذشته پرسپوليس را تماشا كردند و از سوي فيروز كريمي توضيحاتي درخصوص اين بازي ارائه شد.
ديدار تيم‌هاي استقلال اهواز و پرسپوليس تهران شنبه در ورزشگاه تختي اهواز برگزار خواهد شد.

میدونم نباید خبر بذارم ولی ببخشید مهم بود

SAEED
16th February, 2007, 04:55 PM
خوشختانه سایپا 2 امتیاز دیگه از دست داد.

davidbeckham
16th February, 2007, 07:17 PM
مثل اینكه Afc استقلالو محروم کرده
امیدوارم صحت داشته باشه

NoName
16th February, 2007, 07:35 PM
تبریك:8::8::8:سایپا 1 ملوان 1

بچه ها باز هم سایپا متوقف شد و باز هم امتیاز از دست داد خدارو شكر این تیم روند رو به سقوطی رو در پیش گرفته روز به روز بدتر بازی میكنه تو بازی ملوان واقعا حقش مساوی هم نبود اصلا نتونست این تیم رو تو تهران تحت فشار بذاره و بیشتر ملوان موقعیت گل داشت تا سایپا !! این رو امار بازی هم به وضوح نشون داد!! البته ناگفته نماند كه نبودن علی دایی خیلی رو تیمشون تاثیر داشت...این تساوی خیلی به نفع سرخابی و مخصوصا پرسپولیس شد چون كه واقعا بازی سختی رو در اهواز داره و احتمال برنده شدنش كمه!!

Sir Bob Paisley
16th February, 2007, 07:45 PM
امیدوارم خبرمحرومیت استقلال ازجام آسیاصحت داشته باشه. حال میده

Siyavoush
16th February, 2007, 08:16 PM
خب سایپا مساوی كرد تا فعلا اختلاف 11 امتیاز بشه و اگر پرسپولیس ببره میشه 8 امتیاز
اختلاف با تیم دوم هم به 5 امتیاز رسید و اگر پرسپولیس ببره به 2 میرسه
پرسپولیس باید ببره!درواقعا تیمهای دیگه كمین كردن كه پرسپولیس امتیاز از دست بده تا همین مقام سومی رو هم بگیرن

SAEED
16th February, 2007, 08:20 PM

با توجه به لینكی كه محیا داده بود موضوع جدیه و محرومیت صحت داره. از یك طرف این یك ضربه به فوتبال ملیه. اما از اون طرف كه نگاه میكنم می بینم برای استقلال حذف آبرومندانه ای هست!!

ELI PERSPOLISI
16th February, 2007, 09:24 PM
فکر نکنم بتونیم ببریم...
ساعت دقیق بازی رو کسی میدونه؟

Benyamin
16th February, 2007, 09:45 PM
14:30

Benyamin
16th February, 2007, 09:47 PM
منم خیلی خوشحال شدم وقتی شنیدم
اگه واقعیت داشته باشه
فكر نكنم دیگه بازیكنای اس اس روحیه ای واسه ادامه لیگ داشته باشن:21:

Iman
16th February, 2007, 09:50 PM
به نظر من حذف شدن استقلال هم به نفع آبرو خودشه هم فوتبال ایران !!
ولی یه چیزی ته دلم میگه به زور یه كاری می كنن برگرده رای كنفدارسون آسیا

shayan10
16th February, 2007, 10:10 PM
حالا كار به حذف ابرومندانه و اینا ندارم,خدایی خیلی باحاله,ادم برنامه ریزی سه ساله داشته باشه و خودشو اسفالت كنه تا بعده چند سال بره جام باشگاه ها اسیا,یادش بره لیستو سره وقت بده,حذفش كنن,چهره قلعه نویی موقعی كه اینو می فهمه تهه خندس.ولی از همه سیاه بخت تر اون كسیه كه قراره این واقعه رو برا عشرت شایق توضیح بده.داغون میشه

Siyavoush
16th February, 2007, 10:47 PM
14:30
ایران اسپورت.نت نوشته ساعت 16 هستش:39: ایسنا هم همینو گفته

Sir Bob Paisley
16th February, 2007, 10:49 PM
شایان جان تیكه عشرت شایق رودرسطح تیم ملی اومدی
آقایون ازبس وقتشون به سروكله همدیگه زدن گذشت وقت نكردن لیست بفرستن. ولی من مطمئنم كه این قضیه محرومیت كارانگلیسیای نامرده

barça
16th February, 2007, 10:54 PM
ولی یه چیزی ته دلم میگه به زور یه كاری می كنن برگرده رای كنفدارسون آسیا
وقتی را’ی فیفا رو برمیگردونن , خوب معلومه كه را’ی ای اف سی رو هم راحت میتونن برگردونن.

Vicente
16th February, 2007, 10:56 PM
واقعا از دوستان قرمز پوش ممنونم كه حتی برای خوشحالیه خودشون به اسم ایران ته استقلال تو جام باشگاه ها دقت نمی كنن....
استقلال ایران نه تهران.....
واقعا برام جالبه ... ما كه این كارا رو نمی كنیم دیگه.......

barça
16th February, 2007, 10:57 PM
ایران اسپورت.نت نوشته ساعت 16 هستش:39: ایسنا هم همینو گفته
توی تله تكست هم نوشته ساعت 16 .

barça
16th February, 2007, 10:58 PM
واقعا از دوستان قرمز پوش ممنونم كه حتی برای خوشحالیه خودشون به اسم ایران ته استقلال تو جام باشگاه ها دقت نمی كنن....
اشكان جون آخه بعضیا چون زیادی بفكر آبروی ایران هستن , از این تصمیم AFC حمایت قاطع خودشونو اعلام میكنن. :4:

Vicente
16th February, 2007, 11:00 PM
اشكان جون آخه بعضیا چون زیادی بفكر آبروی ایران هستن , از این تصمیم AFC حمایت قاطع خودشونو اعلام میكنن. :4:

به هر حال امسال یه تیم میدیم 2 سال دیگه همین جور ادامه بدیم با 1 تیم به زور تو جام قهرمانان شركت میكنیم...
به هر حال هر جور راحتید كلوپ شماست من دخالت نمیكنم.....

Siyavoush
16th February, 2007, 11:01 PM
عزیز جناب مربی تیم ملی به جای اینكه بره جواب همه رو بده و افتخار كنه كه تیم امید كره رو زده یا با یك گل از هامبورگ باخته باید حواسشو جمع میكرد تا این اتفاقات نیوفته
به ما مربوط نمیشه
تازه این ابرومندانه ترین نوع حذف برای استقلال هستش

ELI PERSPOLISI
16th February, 2007, 11:02 PM
حالا كار به حذف ابرومندانه و اینا ندارم,خدایی خیلی باحاله,ادم برنامه ریزی سه ساله داشته باشه و خودشو اسفالت كنه تا بعده چند سال بره جام باشگاه ها اسیا,یادش بره لیستو سره وقت بده,حذفش كنن,چهره قلعه نویی موقعی كه اینو می فهمه تهه خندس.ولی از همه سیاه بخت تر اون كسیه كه قراره این واقعه رو برا عشرت شایق توضیح بده.داغون میشه

عشرت شایقم که حساااااااااس!!:4:
مقداد میگفت شاید چون با "پست عادی"پست کردیم اینجوری شده!:mellow:

barça
16th February, 2007, 11:06 PM
ولی خدایی كیا تو این مملكت شدن مدیر ورزشی...؟؟؟

آدم كفش میبره...

SAEED
16th February, 2007, 11:06 PM
بازی فردا قرار بوده ساعت 16 باشه كه برنامه عوض شده و قراره 14:30 باشه.

Sir Bob Paisley
16th February, 2007, 11:10 PM
دكترشمااگه بالای سریك همچین مدیرای نالایقی می بودی چیكارشون میكردی؟
من كه مستقیم میفرستادمشون واسه كارگزینی. محروم ازحقوق اجتماعی شون میكردم

SAEED
16th February, 2007, 11:20 PM
دكترشمااگه بالای سریك همچین مدیرای نالایقی می بودی چیكارشون میكردی؟
من كه مستقیم میفرستادمشون واسه كارگزینی. محروم ازحقوق اجتماعی شون میكردم

من خیلی زودتر از اینها میفرستادمشون تو باقالیها! دسته گل اولشون كه نیست!:106:

Sir Bob Paisley
16th February, 2007, 11:21 PM
استقلال بایونگ رودیدید؟ استقلال یواش یواش قدرت خواهدگرفت مطمئن باشید. یونگ كارش روبلده. ازالان رقابت قهرمانی فقط بین پرسپولیس وسایپانیست. دیگه استقلال هم واردكورس شد

KAMRAN21
17th February, 2007, 12:00 AM
تازه این ابرومندانه ترین نوع حذف برای استقلال هستش

آبرومندانه تر از اون باخت پرسپولیس به سپاهان توی فینال جام حذفی بود.

SAEED
17th February, 2007, 12:01 AM

البته به كمك فدراسیون استقلالی و مسعود مرادی!!

Sir Bob Paisley
17th February, 2007, 12:04 AM
میشه درباره بی آبرویی باخت موردنظرپرسپولیس توضیح بدی؟
باخت درضربات پنالتی؟ اونهم درفینال ؟اونهم درشهرحریف؟ بی آبرویی؟

KAMRAN21
17th February, 2007, 12:04 AM
البته به كمك فدراسیون استقلالی و مسعود مرادی!!

اگه به کمک اینا نبود که 3-4 تا میخوردین.:4:

ELI PERSPOLISI
17th February, 2007, 12:06 AM

تو یک شانزدهم به مقاومت بسیج فارس و شاهین بوشهر که نباختیم!!:11:

KAMRAN21
17th February, 2007, 12:11 AM
تو یک شانزدهم به مقاومت بسیج فارس و شاهین بوشهر که نباختیم!!:11:

به هر حال داغ قهرمانی موند روی دلتون ای پرسپولیسیای عزیز(کپی رایت شبخیز).:5:
البته ما از ایرانجوان و فتح 6 تا نخوردیم.:4:

SAEED
17th February, 2007, 12:11 AM
اگه به کمک اینا نبود که 3-4 تا میخوردین.:4:

آره! البته به شرط اینكه اونجا كه دقیقه 118 رو معدنچی پنالتی شد برای سپاهان پنالتی میگرفت!! :78:

SAEED
17th February, 2007, 12:13 AM
یاد سید صالحی و گلهایی كه امیدهای آبی پوشان را در فینال ناامید كرد بخیر!!:53: :53:

Sir Bob Paisley
17th February, 2007, 12:17 AM
آدم باواكمن سی دی خام گوش كنه ولی داربی روبانتایج 6-0 و4-1 نبازه
آدم هرروزبه فتح( اونهم فتح اون سالها) 6-0 ببازه ولی داربی رو6-0 وانده
آدمی ازایرانجوان ببازه ولی باشیرپاك مساوی نكنه
سوالم روجواب ندادی

KAMRAN21
17th February, 2007, 12:20 AM
آدم باواكمن سی دی خام گوش كنه ولی داربی روبانتایج 6-0 و4-1 نبازه
آدم هرروزبه فتح( اونهم فتح اون سالها) 6-0 ببازه ولی داربی رو6-0 وانده
آدمی ازایرانجوان ببازه ولی باشیرپاك مساوی نكنه
سوالم روجواب ندادی

دو تا نتیجه 6-0 جلوی تیمای دسته دومی زور داره والا.
میدونم چی میکشی.:2:

Vicente
17th February, 2007, 12:20 AM
دوستان این چه وضعیه آدم هر روز به مرصاد ببازه ولی تو داربی 7-2 نبازه ....
نكنید این كارا رو حرف هست برای كل كل

Sir Bob Paisley
17th February, 2007, 12:21 AM
دو تا نتیجه 6-0 جلوی تیمای دسته دومی زور داره والا.
میدونم چی میکشی.:2:
جواب سوال روندادی

ELI PERSPOLISI
17th February, 2007, 12:21 AM

ارسالی توسط BOB PEASLEY:
شاهین بوشهر1- استقلال تهران 0
شیرپاك تهران 1- استقلال تهران 1
ایرسوترنوشهر1- استقلال تهران 0
مرصادشیراز2- استقلال تهران 0
-------------------------------------
خدایا ازخلقت استقلالی ها مچكریم!!:blush:

ELI PERSPOLISI
17th February, 2007, 12:25 AM
یاد سید صالحی و گلهایی كه امیدهای آبی پوشان را در فینال ناامید كرد بخیر!!:53: :53:

یارو میگفت من اگه سالی 1 گل هم بزنم اون رو حتما به استقلال میزنم!:4:

Iman
17th February, 2007, 12:35 AM
میگم نكنه استقلالی ها فهمیدن تو آسیا میشن كیسه گل الهلال و پاختاكور، گفتن به یه بهانه ای شركت نكنیم
بعد اومدن لیست رو دیر فرستادن تا مظلوم نمایی كنن كه اگر میزاشتن ما قهرمان آسیا می شدیم
دیكته نانوشته غلط نداره دیگه !!

Vicente
17th February, 2007, 12:36 AM
هر چی هست فعلا كه اندازه ی ما ندیدید جام آسیا رو حسرتش به دلتون مونده....

SAEED
17th February, 2007, 12:37 AM
میگم نكنه استقلالی ها فهمیدن تو آسیا میشن كیسه گل الهلال و پاختاكور، گفتن به یه بهانه ای شركت نكنیم
بعد اومدن لیست رو دیر فرستادن تا مظلوم نمایی كنن كه اگر میزاشتن ما قهرمان آسیا می شدیم

میذاشتن!:D

KAMRAN21
17th February, 2007, 12:42 AM
یارو میگفت من اگه سالی 1 گل هم بزنم اون رو حتما به استقلال میزنم!:4:

حمید شفیعی یادت نره.:4:

البته عماد رضا هم به هکذا!!:16:

ELI PERSPOLISI
17th February, 2007, 12:43 AM

این اس اسی ها بد مشکوک میزنن!!:4:(خداییش تو چرا کاراگاه نشدی؟)

ELI PERSPOLISI
17th February, 2007, 12:45 AM
حمید شفیعی یادت نره.:4:

البته عماد رضا هم به هکذا!!:16:

مگه حمید شفیعی و عماد رضا هم گفتن: من اگه سالی 1 گل بزنم اون رو حتما به استقلال میزنم؟!:whoow:

Vicente
17th February, 2007, 01:01 AM
مگه حمید شفیعی و عماد رضا هم گفتن: من اگه سالی 1 گل بزنم اون رو حتما به استقلال میزنم؟!:whoow:

:35: :35: :35: :35: :35: :35: :35: :35: :35: :35:
نه در مورد پرسپولیس فرموده بودن...:35: :35: :35: :35: :64: :64: :64:

barça
17th February, 2007, 01:03 AM
اینم از اون حرفا بودااااا... :24: :24: :24:

همین سپاهان تیمتونو توی فینال جام حذفی هم بازی رفت هم برگشت بردش. :24:

باخت به سپاهان در ضربات پنالتی كجاش ضایعست..؟؟؟

اونم در شرایطی كه داور پدر پرسپولیسو در آوُرد و یه پنالتی هم معدنچی بهشون نزد. :47:

barça
17th February, 2007, 01:05 AM
استقلال بایونگ رودیدید؟ استقلال یواش یواش قدرت خواهدگرفت مطمئن باشید. یونگ كارش روبلده. ازالان رقابت قهرمانی فقط بین پرسپولیس وسایپانیست. دیگه استقلال هم واردكورس شد
ولی واقعاً استقلال توی این بازی یه نمه پیشرفت كرده بود...

همچین بفهمی نفهمی یه خورده نگران شدم كه بازی برگشت نتونیم ببریمشون.

Vicente
17th February, 2007, 01:09 AM
داش بهزاد جدا از مسائل تعصبی به دلیل مسائل سیاسی داربی ها چندین ساله كه فقط یك بار در سال میتونه برنده داشته باشه.......

barça
17th February, 2007, 01:10 AM
دوستان این چه وضعیه آدم هر روز به مرصاد ببازه ولی تو داربی 7-2 نبازه ....
نكنید این كارا رو حرف هست برای كل كل
كدوم داربی..؟؟؟ :10:

مطمئنی درباره’ بازی پرسپولیس استقلال نظر دادی..؟؟؟ :71:

Siyavoush
17th February, 2007, 01:14 AM
كامران واقعا من انتشاظر بیشتری داشتم ازت
خب مثلا الان تعصبت رو نشون دادی كه چی؟الان مثلا از تیمت دفاع كردی؟
عزیز من غیر از این بازی امروز كه استقلال پیشرفت داشت كدوم بازی خوب رو بخاطر داری كه انتظار داری استقلال بره تو اسیا و از حق ایران دفاع كنه؟باخت جلوی سپاهان بد بود
پرسپولیس باید در تهران میبرد كه نبر
ولی در اصفهان رفت و جنگید و جلو افتاد و و در اخر در پنالتی باخت
ایا استقلال هم میتونست همچین كاری رو بكنه؟

Vicente
17th February, 2007, 01:18 AM
كدوم داربی..؟؟؟ :10:

مطمئنی درباره’ بازی پرسپولیس استقلال نظر دادی..؟؟؟ :71:

یك بار تو جام حذفی 7-2 شد ........

Vicente
17th February, 2007, 01:21 AM
كامران واقعا من انتشاظر بیشتری داشتم ازت
خب مثلا الان تعصبت رو نشون دادی كه چی؟الان مثلا از تیمت دفاع كردی؟
عزیز من غیر از این بازی امروز كه استقلال پیشرفت داشت كدوم بازی خوب رو بخاطر داری كه انتظار داری استقلال بره تو اسیا و از حق ایران دفاع كنه؟باخت جلوی سپاهان بد بود
پرسپولیس باید در تهران میبرد كه نبر
ولی در اصفهان رفت و جنگید و جلو افتاد و و در اخر در پنالتی باخت
ایا استقلال هم میتونست همچین كاری رو بكنه؟

آیا پارسال استقلال نبود كه تو لیگ اسمش لرزه مینداخت به دل همه......
بعدم شما پارسال چه جوری رسیدید فینال ... نیمه نهایی رو كه یادتون هست...
قبلشم كه مشخص بود چه جوری اومدید .....
خلاصه من كاری ندارم ... ما پارسال خیلی خوب بودیم به هر حال بعد از چند سال بازیه نسبتا مناسب حقمون بود یه بار بریم جام آسیا.......

Siyavoush
17th February, 2007, 01:24 AM
آیا پارسال استقلال نبود كه تو لیگ اسمش لرزه مینداخت به دل همه......
بعدم شما پارسال چه جوری رسیدید فینال ... نیمه نهایی رو كه یادتون هست...
قبلشم كه مشخص بود چه جوری اومدید .....
خلاصه من كاری ندارم ... ما پارسال خیلی خوب بودیم به هر حال بعد از چند سال بازیه نسبتا مناسب حقمون بود یه بار بریم جام آسیا.......
ما راجع به تیم بهمن 85 صحبت میكنیم نه بهمن 84
مگه ما گفتیم حقتون نبوده؟
مقایسه كامران اشتباه بود
بحث اینجاست
تازه الهلال با اینكه بشنوه 2 سال پیش شموشك به لرزه میوفتاد از اسم استقلال امتیاز از دست نمیده

Soltan Ali Daei
17th February, 2007, 02:00 AM
ولی واقعاً استقلال توی این بازی یه نمه پیشرفت كرده بود...

همچین بفهمی نفهمی یه خورده نگران شدم كه بازی برگشت نتونیم ببریمشون.
بردن ضعیف ترین تیم لیگ تو تهران اونهم بزور كه هنر نیست

nikyperspolisi
17th February, 2007, 02:07 AM
رنگین كمان دیدی گفتم سایپا چون دایی نداره كسی نیست تیم را جم و جور كنه ولی شما گفتی همه ر یك سطح هستند اما در مورد استقلال به هر حال استقلال هم حذف بشه پرسپولیس كه جاش نمیره پس بهتره حضور داشته باشه اما برد 10-0 پرسپولیس مقابل استقلال را یادته؟ وقتی شما از خوده 7-2 در یاری ما هم 10-0 در میاریم

Rangin Kaman
17th February, 2007, 02:15 AM
رنگین كمان دیدی گفتم سایپا چون دایی نداره كسی نیست تیم را جم و جور كنه ولی شما گفتی همه ر یك سطح هستند اما در مورد استقلال به هر حال استقلال هم حذف بشه پرسپولیس كه جاش نمیره پس بهتره حضور داشته باشه اما كامران جان برد 10-0 پرسپولیس مقابل استقلال را یادته؟ وقتی شما از خوده 7-2 در یاری ما هم 10-0 در میاریم
من گفتم ابراهیم صادقی گفته.از خودم كه نگفتم.

Soltan Ali Daei
17th February, 2007, 02:22 AM
امیدوارم كه مشكل استقلال حل بشه بازی كنه حذف بشه بیشتر حال میده مخصوصا اینكه روز عید از الهلال ببازه تو آزادی

barça
17th February, 2007, 02:24 AM
یك بار تو جام حذفی 7-2 شد ........
كدوم جام حذفی..؟؟؟

نكنه فوتسالی چیزی منظورته..؟؟؟ :78:

Vicente
17th February, 2007, 02:28 AM
كدوم جام حذفی..؟؟؟

نكنه فوتسالی چیزی منظورته..؟؟؟ :78:

نمی دونم اتفاقا تو یك مجله خوندم ... حالا بیخیالش. اصلا شما سرور استقلال ما تو زمین صحبت می كنیم:4:

یكی از دوستا گفته بود روز عید به الهلال تو آزادی ببازن بیشتر حال میده....
بازم اون ایران بعد از استقلال یادتون رفت استقلال ایران نه استقلال تهران

barça
17th February, 2007, 02:48 AM
نمی دونم اتفاقا تو یك مجله خوندم ... حالا بیخیالش. اصلا شما سرور استقلال ما تو زمین صحبت می كنیم:4:

یكی از دوستا گفته بود روز عید به الهلال تو آزادی ببازن بیشتر حال میده....
بازم اون ایران بعد از استقلال یادتون رفت استقلال ایران نه استقلال تهران
كدوم مجله خوندی... :laugh: احتمالاً اون مجله فقط توی مریخ توزیع میشده. :24:

Vicente
17th February, 2007, 02:54 AM
كدوم مجله خوندی... :laugh: احتمالاً اون مجله فقط توی مریخ توزیع میشده. :24:

حالا وایسا تو آرشیو مجله هام بگردم پیداش میكنم برات...

barça
17th February, 2007, 03:00 AM
بیار كه الان جنجال درست میشه.

KASRA
17th February, 2007, 04:09 AM
به امید برد در بازی فردا

1364
17th February, 2007, 11:06 AM
معلومه كه می بریم پس چی؟

L a V i N
17th February, 2007, 11:49 AM
خبرهای شگفت انگیزی از باشگاه استقلال به گوش می رسه!! میگم این لیستا رو چطوری ارسال كردن
كه به دستafc نرسیده؟! احتمالآ با كبوتر نامه رسون فرستادن اون طفلكیم راه رو گم كرده!! ولی واقعآ اتفاق
نادر , جالب و البته بسیار ضایعیه!! این همه مدت واسه پرسپولسیا كری بخونی بعد afc یه ضد حال اساسی
بهت بزنه بگه تیمت از شركت در مسابقات محرومه!! آخی!! حیف كه نمی تونیم دركتون كنیم ولی خب اشكال
نداره پیش میاد دیگه!:whistle:
و اما بازی سخت امروز! گویا محل بازی تغییر كرده بازی به جای تختی توی استادیوم نفت برگزار میشه!
زمین كه اصلآ خوب نیست پس احتمالآ بازی خوبی هم از آب در نمیاد! مگر اینكه حوادث نتیجه ی بازی رو
رقم بزنه!

Siyavoush
17th February, 2007, 02:14 PM
خب امروز پرسپولیس یك بازی مهم داره كه در صورت برد رده سومی خودش رو نگه میدارهو اختلاف رو با سایپا كم میكنه
امروز پرسپولیس كاملترین تركیب خودش رو نسبت به 8-9 هفته گذشته داره و فقط اولادی نیست فكر میكنم
راستی روزنامه ها نوشتن اسدی اخراج شده كسی چیزی شنیده؟

ELI PERSPOLISI
17th February, 2007, 02:30 PM
خب امروز پرسپولیس یك بازی مهم داره كه در صورت برد رده سومی خودش رو نگه میدارهو اختلاف رو با سایپا كم میكنه
امروز پرسپولیس كاملترین تركیب خودش رو نسبت به 8-9 هفته گذشته داره و فقط اولادی نیست فكر میكنم
راستی روزنامه ها نوشتن اسدی اخراج شده كسی چیزی شنیده؟

باقرى، زارعى، رضايى، نيكبخت، اولادى، صلاح حسن، شعبو، طارق جبان، اسدى و حقيقى نرفتن.اسدی همینطور که گفتی اخراج شده(معلوم نیست چرا؟)ولی نیکبخت مسموم شده.
جالب اینجاست که تیم با 16 بازیکن رفته اهواز!!!:55:

Siyavoush
17th February, 2007, 02:47 PM
باقرى، زارعى، رضايى، نيكبخت، اولادى، صلاح حسن، شعبو، طارق جبان، اسدى و حقيقى نرفتن.اسدی همینطور که گفتی اخراج شده(معلوم نیست چرا؟)ولی نیکبخت مسموم شده.
جالب اینجاست که تیم با 16 بازیکن رفته اهواز!!!:55:
داری شوخی میكنی؟!
اینا كه نه مصدومن نه محروم چرا نرفتن؟!!!!!!!

NoName
17th February, 2007, 03:23 PM
پرسپولیس - استقلال اهواز

خوب تا دقایقی دیگه پرسپولیس باید یكی از سخترین بازیهای لیگ رو در اهواز مقابل استقلال این شهر انجام بده!!
در مورد این بازی باید بگم كه به چند دلیل شانس بردن پرسپولیس در این بازی كمه و نباید انتظارات زیادی از تیم در این بازی به خصوص داشت :
اولا اونا میزبان این بازی هستند.
دوما اونا بازی رفت رو 4 بر 0 باختن و الان انگیزه فوق العاده زیادی رو برای جبران مافات دارن.
سوما زمین نامناسب كه البته این مورد برای هر دوتیم مشكله ولی چون اونا بیشتر رو این زمین بازی كردند بیشتر از ماعادت دارند.
چهارما ما طبق معمول با كوله باری از محروم و مصدوم مواجه هستیم و 7 غایب رو در این بازی داریم البته به این موضوع دیگه عادت كردیم و تقریبا محرومیت مصدومیت و این اواخر مصمومیت بازیكنانمون یك امر كاملا طبیعیه.

دوستان من خودم نتیجه تساوی رو با توجه به تساوی سایپا نتیجه خوبی میدونم و اعتقاد دارم راحت میتونیم تساوی رو بگیریم ولی باید برای برد وارد زمین بشیم تا بتونیم مساوی رو بگیریم!!

SAEED
17th February, 2007, 04:14 PM
بازی شروع شده؟ چند چنده؟ من خونه نیستم!

davidbeckham
17th February, 2007, 04:20 PM
1-0 عقبیم
با شاهكار كریمی
دروازه بانی كه با پارتی بازی داداشش بیاد همینه

SAEED
17th February, 2007, 04:23 PM
1-0 عقبیم
با شاهكار كریمی

همین كه دیدم شما داری جواب میدی به دلم افتاد عقبیم:sick: . اما ممنون از اعلام خبر. امیدوارم نتیجه به نفع ما عوض بشه.

Blanco
17th February, 2007, 04:33 PM
میگم هر كی میتونه یه گزارشی از بازی بده منم خونه نیستم وبازی رو ندارم كریمی چیكار كرده؟

Mahyar
17th February, 2007, 05:15 PM
میگم هر كی میتونه یه گزارشی از بازی بده منم خونه نیستم وبازی رو ندارم كریمی چیكار كرده؟
تنها گزارشی كه می تونم بدم اینه كه پرسپولیس داره گند ترین بازی سال های اخیر خودشو به نمایش می ذاره

Mahyar
17th February, 2007, 05:23 PM
1-0 عقبیم
با شاهكار كریمی

فكر كنم همین فرشید كریمی كه با پارتی داداشش اومده 3-4 بار تك به تك گرفت . نه ؟

Sir Bob Paisley
17th February, 2007, 05:29 PM
همونطورکه پیش بینی میشدومطمئن بودم پرسپولیس نتونست دراهوازبرنده شودولی بازهمونطورکه هفته قبل گفتم تلاش پرسپولیس برای کسب جام ازهمین امروزشروع میشه. حالا ماموندیم و11 بازی که 10 تای آن درتهرانه. پس یاس به خودراه ندهید.

Sir Bob Paisley
17th February, 2007, 05:31 PM
تنها گزارشی كه می تونم بدم اینه كه پرسپولیس داره گند ترین بازی سال های اخیر خودشو به نمایش می ذاره
اغراق هم حدی داره برادر. ازتیم زمان پروین كه دیگه بدتربازی نمی كنه. میخوای 10-12 بازی به مراتب بدترپرسپولیس دراین سالهاروبرات لیست كنم؟

davidbeckham
17th February, 2007, 05:38 PM
پرسپولیس جای بی غیرتهایی مثل نوری-بادامكی-سید عباسی نیست
سال دیگه باید به فكر یه مربی در حد هان و یه دروازه بان شش دانگ باشیم
البتهدنیزلی اگه یه جام بیاره میمونه كه بعیده بتونه
ضمنا من شنیدم انصاری فرد هم عوض میشه

Mahyar
17th February, 2007, 05:39 PM
اغراق هم حدی داره برادر. ازتیم زمان پروین كه دیگه بدتربازی نمی كنه. میخوای 10-12 بازی به مراتب بدترپرسپولیس دراین سالهاروبرات لیست كنم؟

خوب این درسته كه زمان پروین پرسپولیس بازیهای به مراتب بدتری هم می كرد ولی خوب پتانسیل تیم اونموقع رو هم در نظر بگیر . بازی امروز منو یاد بازی ایران - بحرین انداخت كه باختیم و نتونستیم بریم جام جهانی . با اینكه عقب بودیم نتونستیم یه حمله درست بكنیم تنها تاكتیكمون سانتر توپ از وسط زمین برای مدافع های حریف بود اصلاَ برای خط حمله برنامه خاصی نداشتیم ، بازیكنا سنگین بودن انگار سرب تو كفششون ریختی ، دفامون هم كه دیگه ترجیح می دم دربارش صحبت نكنم .

Mahyar
17th February, 2007, 05:43 PM
پرسپولیس جای بی غیرتهایی مثل نوری-بادامكی-سید عباسی نیست
سال دیگه باید به فكر یه مربی در حد هان و یه دروازه بان شش دانگ باشیم
البتهدنیزلی اگه یه جام بیاره میمونه كه بعیده بتونه
ضمنا من شنیدم انصاری فرد هم عوض میشه

شما مثله اینكه خیلی البرز می خونی
در ضمن مربی هایی مثل هان نمیان وقتشونو تو لیگ بی درو پیكر ایران طلف كنن
امسال هم جام حذفی برای مائه پس سعی كن به دنیزلی عادت كنی
انصاری فرد هم تا وقتی كه سعیدلو و علی آبادی پشتشن حالا حالاها عوض نمی شه

davidbeckham
17th February, 2007, 06:33 PM
كعبی به پرسپولیس پیوست
خرید خوبیه
حداقل بهتر از بادامكیه

NoName
17th February, 2007, 06:34 PM
پرسپولیس 0 استقلال اهواز 1

خوب نتیجه ای كه دور از انتظار هم نبود در این بازی رقم خورد من قبل از بازی هم گفته بودم كه گرفتن 1 امتیاز هم در اهواز غنیمته !!

در این بازی نیمه اول بازی پایاپایی رو از دو تیم دیدیم البته استقلال اهواز تا حدودی بهتر بازی كرد از مهمترین اتفاقات نیمه اول میتونیم به اشتباه بزرگ فرشید كریمی رجوع كنیم كه واقعا شیرازه تیم رو با اون دفع ناقصش بهم ریخت و نتیجه باخت رو برای پرسپولیس رقم زد.خلاصه در نیمه دوم با تعویض های هجومی دنیزلی تیم رو به جلو حركت كرد و تونست در مقاطعی از زمان تیم حریف رو تحت فشار قرار بده ولی انصافا خط دفاع استقلال اهواز برعكس خط دفاع پرسپولیس فوقالعاده عالی ظاهر شد و تمامی توپ های پرسپولیسی ها رو دفع كرد. در عوض خط دفاعی پرسپولیس غیر از الونگ و ساها به معنای واقعی كلمه افتضاح بود و به هیچ توپی نه نمیگفت. استقلال اهواز نیمه دوم بیشتر برنامه ریزیش روی ضد حملات بود كه اتفاقا ضدحملات بسیار خوبی رو هم روی دروازه پرسپولیس زد...و بالاخره بازی با همون نتیجه 1 بر 0 به پایان رسید.

از نكات قابل توجه این بازی نبودن 7 بازیكن تیممون بود!!

حالا برسیم به خطوط :
دروازه بان : من واقعا از فرشید كریمی انتظار نداشتم اون اشتباه بزرگ رو انجام بده , احتملا در بازی بعدی نیمكت نشین میشه!
خط هافبك : درحد توانش بدنبودند!
خط حمله : به نظر من بدنبود ولی واقعا خط دفاعی استقلال اهواز قدرتمند بود! البته به استثنای خرسندی كه باید اون توپ دقیقه 93 رو گل میكرد!!

در مورد داوری:
به نظر من به نسبت بازی های قبلی وضعیت داوری بسیار خوب بود!!

و اما در كل باید بگم به هیچ وجه یاس به دلتون راه ندید این نتیجه از نظر من كاملا طبیعی بود. به نظر من پرسپولیس باید تمام توانش رو تو بازیهای خانگیش بذاره اگه همه اونارو بتونه ببره بدون شك قهرمانه اینو شك نكنید!

پرسپولیس ببری ببازی دوستت داریم

Blanco
17th February, 2007, 06:53 PM
خب من از قبل هم گفتم خیلی نمیشه به قهرمانی لیگ امیدوار بود ولی حالا دیگه بازی خارج از خونه فقط یكی داریم اونم با فجر فاصلمون هم شده 11 امتیاز با صدر جدول احتمال قهرمانیمون خیلی كم به نظر میرسه ولی فوتباله و هزار زیرو رو و اتفاق به قول استاد بنایی :توپ گرده وزمین صاف

Iman
17th February, 2007, 06:56 PM
بی رو در واسی افتضاح بودیم
ضعیف ترین بازی این فصل پرسپولیس این بازی بود
بدون هیچ طرح و برنامه و بدون ایجاد موقعیت خطرناك در طول 90 دقیقه
شاید خطرناكترین موقعیت پرسپولیس وقتی بود كه خرسندی دقیقه 93 توپ رو به كنار دروازه زد
نیمه اول كه رویاشتباه فرشید گل خوردیم فكر می كردم بتونیم بازی رو برگردونیم اما هر چی از زمانب ازی بیشتر میگذشت میفهمیدم این تیم گل زدن نیست و حتی اگر هم باشه، استقلال اهواز گل بخور نیست
پرسینگ عالی و جمع شدن در خط دفاعی و سپس باز شدن به موقع در سراسر مناطف زمین فكر كنم یكی از بهترین بازیهای استقلال اهواز در این فصل بود، مساوی كمترین نتیجه ای بود كه می تونست از این بازی بگیره كه به لطف اشتباه كریمی اول بازی گل زد و البته در ادامه موقعیتهای بسیاری رو از دست داد
وقتی فراز و رضاییان به زمین بازی اومدن كسی نبود براشون سانتر بكنه و همه سانترها رو مدافعین بلند قامت استقلال اهواز دفع می كردن و عملاَ فرضتی برای پرسپولیسی ها نبود !

در مجموع من نمی دونم به این تیم امیدوار باشم یا نه
وقتی سایپا امتیاز از دست میده پرسپولیس نمی تونه فاصله اش رو كم كنه و تیمهایی نظیر استقلال اهواز،سپاهان و ابومسلم هم شاخ میشن
اما همین كه ابوالفضل امیدواره پس میشه امیدوار بود به شرط اینكه در ادامه بازیها اینطوری مفت امتیاز از دست ندیم
-------------------------

حسین كعبی هم به پرسپولیس اومد عالی شد ، امیدوارم بتونه كمك كنه تیم رو كه قطعاَ می تونه و به نظرم سمت راست رو می تونه بیمه كنه !!

Soltan Ali Daei
17th February, 2007, 07:10 PM
عجب گل بدی خورد كریمی
واقعا مفت میرزاپور رو از دست دادیم

ELI PERSPOLISI
17th February, 2007, 07:41 PM
كعبی به پرسپولیس پیوست
خرید خوبیه
حداقل بهتر از بادامكیه

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، حسين كعبي بازيكن تيمهاي ملي بزرگسالان و اميد كشورمان كه با سرمربي تيم الامارات دچار مشكل شده بود قراردادش را با اين تيم فسخ كرد و به تيم فوتبال پرسپولیس پيوست.

Soltan Ali Daei
17th February, 2007, 07:53 PM
كعبی و شیث میتونن زوج خوبی سمت راست تشكیل بدن حالا هم سمت راست و هم سمت چپ نقطه قوتمون به حساب میاد

NoName
17th February, 2007, 08:06 PM
كعبی به پرسپولیس خوش اومدی

:8::8::8:زنده باد انصاریفرد:8::8::8:

davidbeckham
17th February, 2007, 09:03 PM
دنیزلی گفته بضاعت ما همینه
لابد انتظار داره لمپارد رو بگبریم
مگه هان چقدر بضاعت داشت؟

Mahyar
17th February, 2007, 09:14 PM
با بازی ای كه امروز از سمت راست پرسپولیس دیدم از خبر اومودن كعبی واقعاَ خوشحال شدم امیدوار تو پرسپولیس به روزهای اوجش برگرده

Mahyar
17th February, 2007, 09:14 PM
دنیزلی گفته بضاعت ما همینه
لابد انتظار داره لمپارد رو بگبریم
مگه هان چقدر بضاعت داشت؟

جداَ همچین حرفی زده ؟؟؟

Siyavoush
17th February, 2007, 09:45 PM
باخت پرسپولیس یك خبر عادی بود ولی بهترین فرصت رو از دست دادیم و قطعا تا رده 5 سقوط میكنیم
حالا پرسپولیس مونده و 10 بازی خانگی
از وقتی لیگ 16 تیمی شده دو تیم قهرمان شده 59 و 64 امتیاز گرفتن و الان پرسپولیس 31 امتیاز داره
یعنی حداقل 29 امتیاز برای قهرمانی میخواد
خیلی سخته ولی پرسپولیس میتونه
راستی من هنوز نفهمیدم چرا این همه غایب داشتیم!نه محروم بودن نه مصدوم!
و استقلال اهواز هم از جنگ روانی به خوبی استفاده كرد ولی نیاز به این چیزا نبود به هر حال میبردن
ولی اصلا كار قشنگی نكردن!
من هنوز خبر كعبی رو نه رو ایسنا نه رو ایپنا ندیدم

Iman
17th February, 2007, 09:53 PM
سیا خبرش رو مهر و وبسایت خود باشگاه نوشتن !!

Siyavoush
17th February, 2007, 10:02 PM
سیا خبرش رو مهر و وبسایت خود باشگاه نوشتن !!
اره اونارو دیدم ولی جالبه این دوتا هنوز ننوشتن

forever_failure
17th February, 2007, 10:18 PM
سيا جان انتظار 29 امتياز از 10 بازي خيلي زياده.ميشه گفت نشدنيه.

سوگند
17th February, 2007, 10:22 PM
استقلال اهواز هم از جنگ روانی به خوبی استفاده كرد ولی نیاز به این چیزا نبود به هر حال میبردن
ولی اصلا كار قشنگی نكردن!

میشه بیشتر توضیح بدی!!!؟؟؟؟
:30:

اگه توپایی كه خراب كردیم گل میشد تاریخی ترین شكسته عمر پرسپولیس رقم میخورد :wink:

shayan10
17th February, 2007, 10:25 PM
من بازیو ندیدم ولی فكر كنم نتیجه غیر عادی نبود.پرسپولیس با بهترین تیمشم تو اهواز با استقلال مشكل داشته.دیگه از این تیم كه انتظاری نمیره.قهرمان شدن تو لیگ خیلی سخته ولی تو جام حذفی میشه قهرمان شد.دنیزلی هم خیلی مربی خوبیه.اخه وقتی تیمو خودش نبسته و نصفه بازیكناش هر بازی نیستن دیگه چه انتظاری دارید ازش.چه پرسپولی قهرمان جام حذفی بشه چه نشه به نظرم دنیزلیو باید نگه دارن برا فصله بعد.البته اگه بازی برگشت با استقلالو ببریم دیگه خود به خود دنیزلی نگه داشته میشه احتمالا

سوگند
17th February, 2007, 10:28 PM
ضمن تشكر از تحلیله ایمان خان ..كه حرفهای درستی رو بیان كرد ...

تحلیله خودم از این بازی

پرسپولیس اين دفعه هم نتونست از اهواز با امتياز برگرده و طلسم شكست نخوردنه استقلال تو اهواز به 8سال رسيد .
حال کردید !!!
گرچه خودم خیلی عصبانی هستم بخاطر از دست دادن حداقل 5 موقعیت مسلم گل ...خدا بگم چکارشون کنه که اینقدر راحت موقعیت از دست دادن.........

پرسپولیس از همون ابتدا اومده بود برای گرفتنه تک امتیاز ...ولی وقتی که اسیر حملات اس اس شدن و دفاشون در چندین نوبت از هم پاشید تو نیمه اول شاید همون 20 دقیقه اول باید 3 گل میخوردن ..تمام هدفش این بود که با معدنچی بروی دروازه حمله کنه ولی با بودن دفاع سرحالی چون کاملی مفرد و همینطور بازی بی نقصه گوشه های اس اس نتونست به این هدفش برسه ...در نیمه دوم با 3 مهاجم بازی کردن که باز هم سودی نبردن ...دروازه بابایی تو این بازی شاید یکبار فقط حمله جدی روش بود ..اقای دنیزلی سیستم خوبی رو گذاشته بود سانتر !!اونم رو دفاع پر لایه اس اس

حربه فیروز کریمی (بابانوئل ایران)تو نیمه دوم حرکات از سمت راست با استارت های حمودی و میداوودی که خیلی هم ازارشون داد بود و در چندین نوبت میتونست گلزنی کنه ولی !!

البته پرسپولیس باید مدیونه داشتنه ساها و الونگ تو این بازی باشه خیلی خوب بودن ...با اینکه خیلی خوب بودن ...چندین بار جا موندن!! حسابشو کنید هر کی دیگه جا اینا بود چی جور میشد

این پژمان نوري ...خيلي بي تربيته ..شنيدم حركتي كرده 90 دقيقه فوش خورده

از بازي امروزحدود 10 هزار نفر ديدن كردند كه بيشتر 8هزار تاشون ابي بودن ........

NoName
17th February, 2007, 11:12 PM
ضمن تشكر از تحلیله ایمان خان ..كه حرفهای درستی رو بیان كرد ...

تحلیله خودم از این بازی

پرسپولیس اين دفعه هم نتونست از اهواز با امتياز برگرده و طلسم شكست نخوردنه استقلال تو اهواز به 8سال رسيد .
حال کردید !!!
گرچه خودم خیلی عصبانی هستم بخاطر از دست دادن حداقل 5 موقعیت مسلم گل ...خدا بگم چکارشون کنه که اینقدر راحت موقعیت از دست دادن.........

پرسپولیس از همون ابتدا اومده بود برای گرفتنه تک امتیاز ...ولی وقتی که اسیر حملات اس اس شدن و دفاشون در چندین نوبت از هم پاشید تو نیمه اول شاید همون 20 دقیقه اول باید 3 گل میخوردن ..تمام هدفش این بود که با معدنچی بروی دروازه حمله کنه ولی با بودن دفاع سرحالی چون کاملی مفرد و همینطور بازی بی نقصه گوشه های اس اس نتونست به این هدفش برسه ...در نیمه دوم با 3 مهاجم بازی کردن که باز هم سودی نبردن ...دروازه بابایی تو این بازی شاید یکبار فقط حمله جدی روش بود ..اقای دنیزلی سیستم خوبی رو گذاشته بود سانتر !!اونم رو دفاع پر لایه اس اس

حربه فیروز کریمی (بابانوئل ایران)تو نیمه دوم حرکات از سمت راست با استارت های حمودی و میداوودی که خیلی هم ازارشون داد بود و در چندین نوبت میتونست گلزنی کنه ولی !!

البته پرسپولیس باید مدیونه داشتنه ساها و الونگ تو این بازی باشه خیلی خوب بودن ...با اینکه خیلی خوب بودن ...چندین بار جا موندن!! حسابشو کنید هر کی دیگه جا اینا بود چی جور میشد

این پژمان نوري ...خيلي بي تربيته ..شنيدم حركتي كرده 90 دقيقه فوش خورده

از بازي امروزحدود 10 هزار نفر ديدن كردند كه بيشتر 8هزار تاشون ابي بودن ........

سوگند جون دركت میكنم حسابی تو جوی:4: اخه تا به حال تیم بزرگی رو نبردید:4:

Siyavoush
18th February, 2007, 12:07 AM
سيا جان انتظار 29 امتياز از 10 بازي خيلي زياده.ميشه گفت نشدنيه.
از 11 بازی نه 10 بازی
میدونم احتمالش زیره 5 درصده ولی اگر بخوان میتونن

Siyavoush
18th February, 2007, 12:13 AM
میشه بیشتر توضیح بدی!!!؟؟؟؟
:30:

اگه توپایی كه خراب كردیم گل میشد تاریخی ترین شكسته عمر پرسپولیس رقم میخورد :wink:
ببخشید من اشتباه كردم این انصاری فرد بود كه بعد زا بازی با مرصاد گفت ما كناره گیری میكنیم و جلوی استقلال اهواز بازی نمكنیم
و فرداش گفت كه بازی میكنیم!

از این به بعد هم میگم تو جدول جلو گل های زده استقلال اهواز بنویسن كه +7گلی كه به پرسپولیس زده نشد

سوگند
18th February, 2007, 12:49 AM
ببخشید من اشتباه كردم این انصاری فرد بود كه بعد زا بازی با مرصاد گفت ما كناره گیری میكنیم و جلوی استقلال اهواز بازی نمكنیم
و فرداش گفت كه بازی میكنیم!

از این به بعد هم میگم تو جدول جلو گل های زده ساتقلال اهواز بنویسن كه +7گلی كه به پرسپولیس زده نشد
این مسئله چه ربطی به داخل زمین داشت :71: :71:
تازه سیا !این ما بودیم كه ضرر كردیم 2 روز از تمرینات افتادیم:blink: ببینم شما هم تمرین نكردین ؟:22:
در ضمن اسمه استقلال رو درست بنویس و گرنه شكایت میكنم :4: به مدیر كل سایت سیاوش فروهش :D

Siyavoush
18th February, 2007, 12:54 AM
این مسئله چه ربطی به داخل زمین داشت :71: :71:
تازه سیا !این ما بودیم كه ضرر كردیم 2 روز از تمرینات افتادیم:blink: ببینم شما هم تمرین نكردین ؟:22:
در ضمن اسمه استقلال رو درست بنویس و گرنه شكایت میكنم :4: به مدیر كل سایت سیاوش فروهش :D
عزیزم به این میگن جنگ روانی كه كریمی توش استاده و كم از اینكارا نكرده شفیع زاده در حق استقلال
اشتباه كیبوردی بود اون :65:

Siyavoush
18th February, 2007, 01:33 AM
فيروز کريمي سرمربي استقلال اهواز در گفت و گو با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛خاطرنشان کرد: براي اينکه در اين ديدار يک حضور قدرتمندانه داشته باشيم تمرينات خود را بسيار منظم انجام داده و تلاش کرديم يک تيم کاملاً آماده را روانه اين مسابقات کنيم.
در اين ميان يک جنگ رواني نيز راه انداخته و با اعلام خبر تعطيلي تمريناتمان شوک رواني به حريف وارد کرديم، تمرينات ما نه تنها تعطيل نبود بلکه در طول فصل اخير براي هيچ بازي مثل اين ديدار تمرين نکرده بوديم

قابل توجه سوگند خانوم!اینم از جنگ روانی!استقلال اهواز
خیلی 4 تای بازیه رفت تاثیر داشته ظاهرا!واقعا براشون متاسفم

davidbeckham
18th February, 2007, 01:35 AM
كریمی و شفیع زاده مایه ننگن

nikyperspolisi
18th February, 2007, 01:39 AM
من بازی را ندیدم ولی گل را در اخبار دیدم كریمی اشتباه كرد ولی ایتقدر خوب دروازه بانی كرده كه این اشتباحات از یاد بره