PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خوش اومدی.خودت رو معرفی كن....

صفحه ها : [1] 2 3 4

Siyavoush
31st January, 2007, 12:44 AM
با توجه به صحبت هایی كه از احسان خودنم به این نتیجه رسیدم كه به این تاپیك نیاز هست و هدف این تاپی برای كسایی كه تازه وارد هستن هستش و سعی میشه كه اونها رو وارد انجمن كرد تا سریع تر با جو اشنا بشن و وارد بحث های فوتبالی بشن
كه خوب فكر میكنم بهتره با معرفی خودشو شروع بشه
فقط لطفا اینجارو چتروم نكنید
در مورد اسم تاپیك هم بگم این الان بهنظرم رسید اگر كسی ایده بهتری داره بگه لطفا

Siyavoush
31st January, 2007, 11:00 PM
یعنی كسی نظری نداره؟اسم تاپیك مشكلی نداره؟

Gossiper2
31st January, 2007, 11:06 PM
به نظر من خوبه ...

يکم طولانيه ولی کامله:cools:

سوگند
1st February, 2007, 02:25 AM
سلام .من سوگند هستم:17: 16 ساله از تهران :65: طرفداره پرسپولیسم :36: و از تیمهای خارجی طرفداره رئال مادریدم :36: دختر خوبی هستم :4: ظرفای خونمونو میشورم :cowboy: تو خونه به مادرم كمك میكنم :56: خیلی درس خون هستم :103: امسال تو كنكور رتبه اول رو میارم ...خوشحالم كه اینجا هستم :17:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
. ((((((:4: ))))))))

Vicente
1st February, 2007, 06:49 AM
سلام .من سوگند هستم:17: 16 ساله از تهران :65: طرفداره پرسپولیسم :36: و از تیمهای خارجی طرفداره رئال مادریدم :36: دختر خوبی هستم :4: ظرفای خونمونو میشورم :cowboy: تو خونه به مادرم كمك میكنم :56: خیلی درس خون هستم :103: امسال تو كنكور رتبه اول رو میارم ...خوشحالم كه اینجا هستم :17:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

این مسخره بازی بود یا واقعی ... ایشون كه تاریخ عضویتش 1348 ... تازه وارد نیست كه ...؟؟؟؟؟؟؟؟

Peerless Alex
1st February, 2007, 06:48 PM
تازه سوگند مگه تو استقلالی نبودی و دوم تو 16 ساله چطور امسال میخوای کنکور بدی

سوگند
1st February, 2007, 10:45 PM
بابا یكی بیاد اینا رو حالی كنه سوگند خالی بند كی بوده :4: !!!

NoName
1st February, 2007, 11:43 PM
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

عجب...

yahya_te te23
2nd February, 2007, 12:44 PM
سلام ...من یحیی مبعلی هستم ..

Vicente
2nd February, 2007, 12:56 PM

خوش اومدی.....

Niousha
2nd February, 2007, 01:15 PM
خوش اومدی:103: (گرچه خودمم تازه واردم:4:)

سوگند
2nd February, 2007, 08:08 PM
اقا یحیی داداشه ایمانه مبعلیه ..همسایه مونه :cowboy: خودم دعوتش كردم بیاد این سایت:103:

mohe
5th February, 2007, 07:12 PM
اسم من مروارید _ 17ساله_ طرفدار تیم های پیروزی:rolleye: و سپاهان و سایپا درایران و

چلسی:rolleye: در انگلیس ورم و یووه در

ایتالیا هستم. عاشق فوتبالم:rolleye: , ولی به خاطر درس ها و کنکور کمتر به ان میپردازم .با تشکر از شما

Don Bandini
5th February, 2007, 07:42 PM
خوش اومدی مروارید جان... به جای پیروزی هم بگو پرسپولیس!:4:

SAEED
5th February, 2007, 11:21 PM
خوش اومدی مروارید جان... به جای پیروزی هم بگو پرسپولیس!:4:

سلام بر كدخدای استقلالی از شهر ری!

Siyavoush
5th February, 2007, 11:28 PM
اسم من مروارید _ 17ساله_ طرفدار تیم های پیروزی:rolleye: و سپاهان و سایپا درایران و

چلسی:rolleye: در انگلیس ورم و یووه در

ایتالیا هستم. عاشق فوتبالم:rolleye: , ولی به خاطر درس ها و کنکور کمتر به ان میپردازم .با تشکر از شما
سلام خوش اومدی
فكر میكنم 7-8 ماه پیش هم ارسال كرده بودی
به هر حال امیدوارم بییشتر ببینیمت:wink:

SAEED
5th February, 2007, 11:29 PM
امیدوارم بییشتر ببینیمت:wink:

تو لندن؟!

Siyavoush
5th February, 2007, 11:54 PM
تو لندن؟!
لندن كجاست
من كجام
دكتر كجاست
اینجا كجاست
نه دكتر منظورم همین انجمن بود چون كاربر گذری(درست نوشتم؟!)كم نبوده

Don Bandini
6th February, 2007, 12:09 PM
داش سیا بازم ضایع شد:4:

حاج سعید من كجام استقلالیه؟ http://qsmile.com/qsimages/162.gif

Sir Bob Paisley
6th February, 2007, 12:19 PM
گرایشات استقلالی داری كه

Don Bandini
6th February, 2007, 01:43 PM
واسه ما حرف زیاد در میارن :4:

Gossiper2
6th February, 2007, 02:39 PM
به سوپر مادريتورها خوش ميگزره:4:

در ضمن به مرواريد خانم و آقا يحيی هم خوش آمد ميگم:cowboy:

Siyavoush
6th February, 2007, 11:21 PM
به سوپر مادريتورها خوش ميگزره:4:

در ضمن به مرواريد خانم و آقا يحيی هم خوش آمد ميگم:cowboy:
یه نمونه از خوشی هاشو بگو احسان:4:مثل شما كه نیستیم وسط بهمن 4شنبه سوری بگیریم:4:

Iman
6th February, 2007, 11:41 PM
اینجا باید خودمون رو معرفی كنیم آره ؟
خوب به نام خدا هستم
15 سال سن دارم از ساوجبلاغ سفلی
دارای 4 برادر و 3 خواهر ، فرزند ششم خانواده هستم
طرفدار تیمهای نفت و گاز هامبورگ، گل گهر سیرجان، روغن نباتی ساری و خیبر خرم آباد هستم !!
ضمناَ علاقه وافری به علی اكبر استاد اسدی، نعیم سعداوی و سید ابراهیم تهامی دارم
از این جدیدی ها هم غلامرضا عنایتی رو به خاطر ظاهر زیباش و ابراهیم تقی پور رو به خاطر كك و مك صورتش می پسندم !!

barça
7th February, 2007, 03:28 AM
اینجا باید خودمون رو معرفی كنیم آره ؟
خوب به نام خدا هستم
15 سال سن دارم از ساوجبلاغ سفلی
دارای 4 برادر و 3 خواهر ، فرزند ششم خانواده هستم
طرفدار تیمهای نفت و گاز هامبورگ، گل گهر سیرجان، روغن نباتی ساری و خیبر خرم آباد هستم !!
ضمناَ علاقه وافری به علی اكبر استاد اسدی، نعیم سعداوی و سید ابراهیم تهامی دارم
از این جدیدی ها هم غلامرضا عنایتی رو به خاطر ظاهر زیباش و ابراهیم تقی پور رو به خاطر كك و مك صورتش می پسندم !!
:24: :24: :24: :24: :24: :24:

:24: :24: :24: :24: :24: :24:

*setareh*
7th February, 2007, 10:32 AM
من ستاره هستم 23 سالمه رشتم هم برقه عاشق آبی و استقلال و بارسا و رم :8: :8: :8: :8: .

Siyavoush
7th February, 2007, 10:56 AM
من ستاره هستم 23 سالمه رشتم هم برقه عاشق آبی و استقلال و بارسا و رم :8: :8: :8: :8: .
خوش اومدی
خوشبختانه كلوپ تمامی تیمهایی كه دوست داری رو داریم حتما به اونها سر بزن

Nima Sharifi
7th February, 2007, 11:13 AM
من ترانه، شونصد سال دارم!

محل زندگی من تهران است.

تهران را دوست می دارم چون دود دارد، ترافیك دارد.

ورزش مورد علاقه من فوتبال است!

من همه شما را خیلی دوست دارم!

Sir Bob Paisley
7th February, 2007, 11:30 AM
نیمااصل حالت چطوره؟

Nima Sharifi
7th February, 2007, 11:37 AM
نیمااصل حالت چطوره؟

خوبم خدا را شكر!:65: تو چطوری؟ خوبی یا خوشی؟:103:

Sir Bob Paisley
7th February, 2007, 11:41 AM
الكی خوشم

Gossiper2
7th February, 2007, 04:05 PM
سيا خوش ميگزره ديگه:4: ...چی کار داری

ترانه شونصد ساله با کفش اسپورت:43: .. جات تو اين مدت تو اين ميتينگ پيتينگ هامون خيلی خالی بود پسر ...ولی انگار داری ميآی ... منتظريم:cap:

و در پايان ستاره جان خوش اومدی:smiling: ...اين تيمات که هيچکدوم به ما نميخوره ولی برق، کجا ميخونی:7:..کدوم دانشگاه :7:

SAEED
7th February, 2007, 04:09 PM

سلام. جدی رشته ات برقه؟ چه گرایش و دانشگاه و مقطعی؟

amir_aghaei
7th February, 2007, 06:52 PM
سيا خوش ميگزره ديگه:4: ...چی کار داری

ترانه شونصد ساله با کفش اسپورت:43: .. جات تو اين مدت تو اين ميتينگ پيتينگ هامون خيلی خالی بود پسر ...ولی انگار داری ميآی ... منتظريم:cap:

و در پايان ستاره جان خوش اومدی:smiling: ...اين تيمات که هيچکدوم به ما نميخوره ولی برق، کجا ميخونی:7:..کدوم دانشگاه :7:

اولا كه همه خوش اومدن مخصوصا ایمان غضنفر!!! هركی هر كاری داشت به بندینی استقلالی یه پخ بزنه یا با شماره 09122222222 متعلق به سعید خان ( ولی سعید عجب شماره ای داری ها...من 40 چوخ یا چوب طالبم!!!)

زنگ بزنید و راهمایی بگیرید!!

=========================در مورد ارسال فوق كه از سوی یك ضعیفه خواه در شده مطالبی عارضیم:

1- ننویسیم میگزره...بنویسیم میگذره!!!

2- این تیمات كه هیچكوم به ما نمی خوره یعنی چی؟ حالا هر كی بیاد طرفداره میلان شه باید تحویلش بگیره...شما همتون مافیایی هستید!

3- در مورد رشتش زیاد درگیر نشو شاید نتونی درست حسابی تجزیه تحلیلش كنی....دانشگاشم شاید سلطنتی نباشه ولی حتما كارش درست بوده كه رفته برق!!!

===================
ستاره خانم منتظرات توضیحات تكمیلی شما در مورد رشتت و دانشگات هستم...در مورد استقلال و بارسلون بهت تبریك می گم ....خیلی خوش سلیقه ای!!!:103:

Gossiper2
7th February, 2007, 07:14 PM
^^^^توقف بی جا مانع کسب است ... ،.. .بزار به کارمون برسيم:104: شايد يه نقطه مشترک واسه بحث پيدا کرديم:crazy:

در ضمن کی ميآی خونه که يه تلفن مشتی افتادی:4:

Iman
7th February, 2007, 08:26 PM
سلام. جدی رشته ات برقه؟ چه گرایش و دانشگاه و مقطعی؟

باز دكتر یه همكار پیدا كرد
دكی بابا بی خیال ، حالا شاید بیچاره سال اول باشه، فوری گرایش و مقطع ازش میخوای؟

amir_aghaei
7th February, 2007, 08:44 PM
^^^^توقف بی جا مانع کسب است ... ،.. .بزار به کارمون برسيم:104: شايد يه نقطه مشترک واسه بحث پيدا کرديم:crazy:

در ضمن کی ميآی خونه که يه تلفن مشتی افتادی:4:

ببین این نقطه مشتركت خیلی مشكوكه....اصلا بذار یه دایره تشكیل بدیم...هر كی یه گوشه واسه خودش فیض ببره!!

=========

بعد از تلفن مشتیت منتظره پخ مشتیت هستم.......

==============================

خدانیادار همگی!

omidali
7th February, 2007, 08:58 PM
استقلال و بارسلون بهت تبریك می گم ....خیلی خوش سلیقه ای!!!:103:

جدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااا

خوشم میاد شما عاشق همه هستییییی از تیم سرخپوشان مختاری گرفته تا دلوار ابزار سانتیگو!!!! این عشق به هم نوع واقعا دلراباست مثه همون شكمه كه هی بیشتر خاطرخواه پیدا میكنه تا من باشم و آن یار خوش سیما.... باشد؟؟؟؟

amir_aghaei
7th February, 2007, 09:42 PM
جدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااا

خوشم میاد شما عاشق همه هستییییی از تیم سرخپوشان مختاری گرفته تا دلوار ابزار سانتیگو!!!! این عشق به هم نوع واقعا دلراباست مثه همون شكمه كه هی بیشتر خاطرخواه پیدا میكنه تا من باشم و آن یار خوش سیما.... باشد؟؟؟؟

از خوش امدتنت خوشمان امد! تو هم مارو ........دی با این شیكم!

آن یار خوش سیما رو از كجا اوردی دیگه؟!! امید چند وقت نگران حالتم:55:

omidali
8th February, 2007, 05:31 PM
از خوش امدتنت خوشمان امد! تو هم مارو ........دی با این شیكم!

آن یار خوش سیما رو از كجا اوردی دیگه؟!! امید چند وقت نگران حالتم:55:

آن یار خوش سیما خودش میاد... نگرانم نباش چون من بیشتر نگرانم!!!:ph34r:

Rangin Kaman
9th February, 2007, 03:08 AM
من هم میخوام خودمو معرفی كنم.هنوز خودمو معرفی نكردمبار اوله میام این انجمن.اسمم احسان.......از امارات.البته بهتره بگم دبی.آخه همه امارات رو با دبی میشناسن.21سالمه....18سال پیش اومدم دبی.خودمو از درس فارغ كردم و سخت مشغول كار و تلاشم.خوب فكر میكنم همین اندازه كافی باشه بدونین.راستی از پرسپولیسم بدم میاد .اكثر اوقات هم میام اینجا با هواداران پیروزی تبادل نظر میكنم!!!............همواره پیروز باشید در پناه حق...

Masoud_A
9th February, 2007, 03:15 AM
من هم مسعود هستم, چاكر همه بروبركس! البته باید یه 9 ماه پیش خودمو معرفی می كردم :4: شرمنده.
من هم بچه اصفهان هستم, 22 سالمه.

Vicente
9th February, 2007, 04:04 AM
من هم میخوام خودمو معرفی كنم.هنوز خودمو معرفی نكردمبار اوله میام این انجمن.اسمم احسان.......از امارات.البته بهتره بگم دبی.آخه همه امارات رو با دبی میشناسن.21سالمه....18سال پیش اومدم دبی.خودمو از درس فارغ كردم و سخت مشغول كار و تلاشم.خوب فكر میكنم همین اندازه كافی باشه بدونین.راستی از پرسپولیسم بدم میاد .اكثر اوقات هم میام اینجا با هواداران پیروزی تبادل نظر میكنم!!!............همواره پیروز باشید در پناه حق...

پس ما یك جا زندگی می كنیم:laugh: :laugh:
منم اشكانم 17 سال:shades:

barça
9th February, 2007, 05:23 AM
آخرشم من نفهمیدم , چرا یه بار میگی پرسپولیس , یه بار میگی پیروزی..؟؟؟ :blink:

هدف چیه از اینطور صحبت كردن و اسم بردن , خدا میدونه....:sleep:

Vicente
9th February, 2007, 01:19 PM
ایجاد تفرقه:4:

Rangin Kaman
10th February, 2007, 02:30 AM
آخرشم من نفهمیدم , چرا یه بار میگی پرسپولیس , یه بار میگی پیروزی..؟؟؟ :blink:

هدف چیه از اینطور صحبت كردن و اسم بردن , خدا میدونه....:sleep:
اخه 2تا اسم داره............نوستن پرسپولیس طولانی تره.هروقت حوصله نوشتنشو نداشته باشم مسنویسم پیروزی.......:hair:

*setareh*
10th February, 2007, 05:47 PM
من فارغ التحصیل شدم گرایشم قدرته البته ممكنه تعجب كنین و بگین كه قدرت كه دختر نداره ولی یك سال دانشگاه آزاد قدرت دختر برداشت كه من هم جزئ اون 20-30 تا بودم. دانشگاه هم كه چه عرض كنم از شهید عباسپور بگیر تا شهید رجایی و اسلامشهر و تهران جنوب واحد گذروندم:4:

*setareh*
10th February, 2007, 05:51 PM
یك ضعیفه خواه :70:
2- این تیمات كه هیچكوم به ما نمی خوره یعنی چی؟ حالا هر كی بیاد طرفداره میلان شه باید تحویلش بگیره...شما همتون مافیایی هستید!:41:

3- در مورد رشتش زیاد درگیر نشو شاید نتونی درست حسابی تجزیه تحلیلش كنی....دانشگاشم شاید سلطنتی نباشه ولی حتما كارش درست بوده كه رفته برق!!!:106:

===================
ستاره خانم منتظرات توضیحات تكمیلی شما در مورد رشتت و دانشگات هستم...در مورد استقلال و بارسلون بهت تبریك می گم ....خیلی خوش سلیقه ای!!!:103:
u2:3:

SAEED
10th February, 2007, 06:01 PM
من فارغ التحصیل شدم گرایشم قدرته البته ممكنه تعجب كنین و بگین كه قدرت كه دختر نداره ولی یك سال دانشگاه آزاد قدرت دختر برداشت كه من هم جزئ اون 20-30 تا بودم. دانشگاه هم كه چه عرض كنم از شهید عباسپور بگیر تا شهید رجایی و اسلامشهر و تهران جنوب واحد گذروندم:4:

پس هم گرایش نیستیم! گرایش من الكترونیك- كنترل و كنترل بود.

amir_aghaei
10th February, 2007, 06:34 PM
پس هم گرایش نیستیم! گرایش من الكترونیك- كنترل و كنترل بود.

دكتر جان! این الكترونیك-كنترل با كنترل چه فرقی داره...البته یه جور توضیح بده این احسانم بفهمه!!!

SePaNtA MiNoO
10th February, 2007, 07:00 PM

احسنت ... :41:
رشته منم برقه البته فوق دیپلم صنعتی !
تقریبا 3 ساله دارم شرکت میکنم واسه کارشناسی ناپیوسته ولی قبول نمیشم :10: ( البته خداییش درس نمی خونم ها :shades: )
قطعا رشته شما ریاضی بوده ولی من فنی بودم ، اگه خدا کمک کنم و خودمم درس بخونم امسال قصدم ورود به دانشگاهه :tired:
=====================
حاجی شما کنترل ابزار و اینا :4: بودین ؟!

SAEED
10th February, 2007, 07:14 PM
دكتر جان! این الكترونیك-كنترل با كنترل چه فرقی داره...البته یه جور توضیح بده این احسانم بفهمه!!!

سلام امیر خان. منظورم این بود كه گرایشم تو لیسانس الكترونیك بود و تو فوق لیسانس و دكترا كنترل. هر 2 این گرایشها+مخابرات+قدرت از گرایشهای مهندسی برق هستند كه در دروس تخصصی اختلاف دارن. شما فرض كن بطور متوسط این گرایشها 100 واحد مشترك دارن و 40 واحد مختلف (بسته به گرایش). مثلا در گرایش مخابرات دروس مخابرات 2-میدانها و امواج-آنتن 1-مایكروویو 1 میتونه جز دروس تخصصی باشه ولی در گرایش كنترل دروس كنترل صنعتی-كنترل دیجیتال-كنترل مدرن-كنترل بهینه یا كنترل غیر خطی جز دروس تخصصی هست.

SAEED
10th February, 2007, 07:16 PM

رشته من كنترل هست. در مقطع لیسانس این گرایش موسوم است به كنترل و ابزار دقیق.

amir_aghaei
10th February, 2007, 07:35 PM
سلام امیر خان. منظورم این بود كه گرایشم تو لیسانس الكترونیك بود و تو فوق لیسانس و دكترا كنترل. هر 2 این گرایشها+مخابرات+قدرت از گرایشهای مهندسی برق هستند كه در دروس تخصصی اختلاف دارن. شما فرض كن بطور متوسط این گرایشها 100 واحد مشترك دارن و 40 واحد مختلف (بسته به گرایش). مثلا در گرایش مخابرات دروس مخابرات 2-میدانها و امواج-آنتن 1-مایكروویو 1 میتونه جز دروس تخصصی باشه ولی در گرایش كنترل دروس كنترل صنعتی-كنترل دیجیتال-كنترل مدرن-كنترل بهینه یا كنترل غیر خطی جز دروس تخصصی هست.

ما رو باش چقدر با این فوقمون قیافه گرفتیم!!! ولی من دكتری حتما میام اونور اب!!! من جام تو سفارت ایران تو بیروت رزرو شده!!!

:77: :77: :77:

دكتر جان! انت المایه دار؟؟؟ فولوس چقدر موجود؟؟!!!

SAEED
10th February, 2007, 11:08 PM
ما رو باش چقدر با این فوقمون قیافه گرفتیم!!! ولی من دكتری حتما میام اونور اب!!! من جام تو سفارت ایران تو بیروت رزرو شده!!!

:77: :77: :77:

دكتر جان! انت المایه دار؟؟؟ فولوس چقدر موجود؟؟!!!

امیر خان!:6: فلوس لا موجود:21:

artin
10th February, 2007, 11:47 PM
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
من آرتین 25 ساله...دانشجوی سال سوم مهندسی مكانیك...ساكن تهران....استقلالی تقریبا معتدل....علاقه مند به آشنایی با دوستان جدید...انشالله روزهای خوبی در كنار هم داشته باشیم...دورادور با جمع شما آشنا هستم...از دوستان خوب من اقای امیر اقایی هستند كه در تابستان در فوتبالهایی كه با سایر دوستان از جمله سعید خان بندری در شهرری بود حضور داشتم....هوای من رو داشته باشید...به زودی در جمع شما حاضر می شم و سعی می كنم در مباحث انجمن حضوری مفید داشته باشم...امید كه شما هم من در جمع دوستانتون پذیرا باشید..:53:

SAEED
10th February, 2007, 11:51 PM
من آرتین 25 ساله...دانشجوی سال سوم مهندسی مكانیك...ساكن تهران....استقلالی تقریبا معتدل....علاقه مند به آشنایی با دوستان جدید...انشالله روزهای خوبی در كنار هم داشته باشیم...دورادور با جمع شما آشنا هستم...از دوستان خوب من اقای امیر اقایی هستند كه در تابستان در فوتبالهایی كه با سایر دوستان از جمله سعید خان بندری در شهرری بود حضور داشتم....هوای من رو داشته باشید...به زودی در جمع شما حاضر می شم و سعی می كنم در مباحث انجمن حضوری مفید داشته باشم...امید كه شما هم من در جمع دوستانتون پذیرا باشید..:53:

welcome to this forum

Don Bandini
11th February, 2007, 12:05 AM
آرتین؟:7: چرا نمیشناسم من؟؟:40:
به هر حال خوش اومدی... بهترین انتخاب رو كردی عزیز!:wink:

SAEED
11th February, 2007, 12:07 AM
آرتین؟:7: چرا نمیشناسم من؟؟:40:
به هر حال خوش اومدی... بهترین انتخاب رو كردی عزیز!:wink:

اگه من هم از تیم مقابل 10 تا گل میخوردم نه تنها اونها را نمیشناختم كه اسم خودم را هم فراموش میكردم!!:D

Siyavoush
11th February, 2007, 12:30 AM
ارتین؟منم نمیشناسم متاسفانه من سیاوشم همونی كه اصلا فوتبال بلد نبود:4:
خوش اومدی

amir_aghaei
11th February, 2007, 10:16 AM
این دوستمون آرتین كه همه تو دانشگاه و محل با این نام می شناسنش مهدی نام داره كه بنا به دلایلی با این اسم میاد انجمن...تو فوتبالهایی كه می اومد بچه های مقیم خارج نبودن ولی سعید بندری بود...در هر صورت ایشون خیلی دوست داشت تو این انجمن حاضر بشه ...منم كمكش كردم ....البته ایشون دانشگاش قزوینه ..و به احتمال خیلی زیاد از اخر هفته كه برگرده قزوین فعال می شه....( چون سیستمش رو برده قزوین!)

================

ارتین جان ...ببینم چی كار می كنی ها....بچه ها هم هواشو داشته باشن .....ایشون روابط عمومیش عالیه و زود با جمع اخت می شه...شكراَ!!!!!

SAEED
11th February, 2007, 11:38 AM
این دوستمون آرتین كه همه تو دانشگاه و محل با این نام می شناسنش مهدی نام داره كه بنا به دلایلی با این اسم میاد انجمن...تو فوتبالهایی كه می اومد بچه های مقیم خارج نبودن ولی سعید بندری بود...در هر صورت ایشون خیلی دوست داشت تو این انجمن حاضر بشه ...منم كمكش كردم ....البته ایشون دانشگاش قزوینه ..و به احتمال خیلی زیاد از اخر هفته كه برگرده قزوین فعال می شه....( چون سیستمش رو برده قزوین!)

================

ارتین جان ...ببینم چی كار می كنی ها....بچه ها هم هواشو داشته باشن .....ایشون روابط عمومیش عالیه و زود با جمع اخت می شه...شكراَ!!!!!

اطلاعات مفید و خطرناكی دادی امیر خان!!:whoow:

amir_aghaei
11th February, 2007, 06:41 PM
دكتر جان! تو قزوین سوژه های +18 رو هیچ خطری تهدید نمی كنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

L a V i N
11th February, 2007, 09:08 PM
اخه 2تا اسم داره............نوستن پرسپولیس طولانی تره.هروقت حوصله نوشتنشو نداشته باشم مسنویسم پیروزی.......:hair:
عجب دلیل منطقی!!!:blink: واسه نوشتن دو تا حرف اضافه حوصله نداری؟!!
بچه های جدید (ببخشید بزرگان جدید!!) همگی خوش آمدید!

*setareh*
12th February, 2007, 04:53 PM
رشته من كنترل هست. در مقطع لیسانس این گرایش موسوم است به كنترل و ابزار دقیق.

شما فوق ليسانس دارين؟

*setareh*
12th February, 2007, 04:56 PM
احسنت ... :41:
رشته منم برقه البته فوق دیپلم صنعتی !
تقریبا 3 ساله دارم شرکت میکنم واسه کارشناسی ناپیوسته ولی قبول نمیشم :10: ( البته خداییش درس نمی خونم ها :shades: )
قطعا رشته شما ریاضی بوده ولی من فنی بودم ، اگه خدا کمک کنم و خودمم درس بخونم امسال قصدم ورود به دانشگاهه :tired:
=====================
اميدوارم كه ديگه امسال قبول بشين در ضمن درست حدس زدين من رياضي بودم ولي اي كاش فني حرفه اي رفته بودم

SePaNtA MiNoO
12th February, 2007, 05:09 PM
اميدوارم كه ديگه امسال قبول بشين در ضمن درست حدس زدين من رياضي بودم ولي اي كاش فني حرفه اي رفته بودم

مرسی
چرا فنی بودین ؟
اون موقع دیگه نمی تونستین مستقیم واسه لیسانس بخونین !
البته اگه فنی بودین نمیشد واسه قدرت بخونید باید گرایش الکترونیک و اینا رو میرفتین !
راستی اون حاجی ما دکترای برق داره :ph34r:

SAEED
13th February, 2007, 12:03 AM
شما فوق ليسانس دارين؟

خیر. با اجازه شما در رشته مهندسی برق (گرایش كنترل) مدرك دكترا دارم.

artin
14th February, 2007, 11:42 PM
pay attention to this message plz

سلام به همه بچه های گل انجمن , امید كه همتون خوب و شاد و و در كنار اون موفق باشید
دوستای خوبم:
لازم می دونم چند تا نكته رو متذكر شم!!!...!!!
1.اقا سعید بندری گل شما منو به یاد نمی ارین عزیز خیلی باحالی منم جای شما بودم و این همه لایی می خوردم قطعا فراموشكار می شدم البته خوب لایی خوردن این مشكلات رو داره !!!.
2.این امیر اقای گل هم چشم مارو یه چند روزی دور دید و با سخنان گهربارشون كاملا قضیه ما رو سیاسی كرد و یه بحث جنجالی تو انجمن در مورد محل تحصیل ما راه انداخت و یه چهره منفور و خطرناك از ما تو اذهان عمومی به وجود اورده البته ایشون تقصیری نداره چون قدیمی ها یه حرفه خوبی میزنن و میگن(امان از تجربه و .. مار گزیده از ریسمون سیا سفید می ترسه )
3.دكتر سعید عزیز ابتدا به شما از راه دور سلام عرض می كنم و امیدوارم كه در هرجایی از این جهان پهناور هستید سالم و موفق و خندان باشید دكتر جان به خدا من به اون اندازه ای كه این امیر خان ما رو چهره ایی خطرناك توصیف كرده خطرناك نیستم و به قول معروف (كبریت بی خطریم و یه قزوینی كاملا مثبت و چشم پاك هستم و پسرها رو به جشم برادری نگاه میكنم و اصلا پول خورد تو جیبم نمی زارم).در ضمن دكتر جان من در حال تحصیل در رشته مكانیك شاخه ساخت و تولید هستم امید كه بتونم از تجارب شما در ضمینه تحصیل استفاده كنم (البته اگر مارو قابل بدونید)
4.در ضمن ورودم به سایت رو به جامعه ورزشی به اندازه كافی خوش امد گفتم و از این به بعد بهتره كه وارد مباحث انجمن در سایر تاپیكها بشم!

MAMAD PUYOL 5
15th February, 2007, 12:01 AM
مبارکتون باشه .
معلومه از آواتارتون که تحصیل کرده اید . :hair: ;)

*setareh*
15th February, 2007, 11:49 AM

عاليه :whoow: :35: :whoow: :whoow: :whoow: :whoow: :whoow:

Gossiper2
15th February, 2007, 12:39 PM

گرايش قدرت:40: ..:4:.برق و الکترونيک خيلی رشته نازيه ولی اين قدرت توش -البته بنظر من- خيلی نچسبه ..زيادی سخت افزاريه ...شما الان تو اين زمينه کار هم ميکنی؟

و يک سوال از دکتر شفيلدی که ارادت خاصی به برادفورد داره :30: ...بازار پردازش تصوير تو انگليس چطوره؟ و اينکه شما ميونت با کنترل فازی چه جورياس؟

به آرتين هم خوش آمد ميگم:30: ...دوست امير آقايی, مطمئنا دوست داشتنيه :5:

SAEED
15th February, 2007, 02:16 PM
pay attention to this message plz

3.دكتر سعید عزیز ابتدا به شما از راه دور سلام عرض می كنم و امیدوارم كه در هرجایی از این جهان پهناور هستید سالم و موفق و خندان باشید دكتر جان به خدا من به اون اندازه ای كه این امیر خان ما رو چهره ایی خطرناك توصیف كرده خطرناك نیستم و به قول معروف (كبریت بی خطریم و یه قزوینی كاملا مثبت و چشم پاك هستم و پسرها رو به جشم برادری نگاه میكنم و اصلا پول خورد تو جیبم نمی زارم).در ضمن دكتر جان من در حال تحصیل در رشته مكانیك شاخه ساخت و تولید هستم امید كه بتونم از تجارب شما در ضمینه تحصیل استفاده كنم (البته اگر مارو قابل بدونید)

سلام بر آرتین عزیز. امیدوارم موفق باشی.

SAEED
15th February, 2007, 02:17 PM
مبارکتون باشه .
معلومه از آواتارتون که تحصیل کرده اید . :hair: ;)

تشكر از لطف شما. البته اونی كه تو عكس هست استاد بزرگ گری كاسپاروف قهرمان سابق شطرنج جهان هست.

SAEED
15th February, 2007, 02:18 PM
عاليه :whoow: :35: :whoow: :whoow: :whoow: :whoow: :whoow:
خیلی ممنون. امیدوارم شما هم در كسب علم و دانش موفق باشید.

SAEED
15th February, 2007, 02:27 PM
گرايش قدرت:40: ..:4:.برق و الکترونيک خيلی رشته نازيه ولی اين قدرت توش -البته بنظر من- خيلی نچسبه ..زيادی سخت افزاريه ...شما الان تو اين زمينه کار هم ميکنی؟

و يک سوال از دکتر شفيلدی که ارادت خاصی به برادفورد داره :30: ...بازار پردازش تصوير تو انگليس چطوره؟ و اينکه شما ميونت با کنترل فازی چه جورياس؟

قدرت نسبت به بقیه گرایشهای مهندسی برق ساده تر هست اما بازار كاریش خوبه. ما برقیها معمولا قدرتیها را زیاد تحویل نمی گیریم (شوخی!!)

Image processing? میدونی كه یكی از گرایشهای مخابرات هست. به نظر من بسیاری از دانشگاههای انگلیس از سطح علمی مطلوبی برای ارایه این گرایش برخوردارن از جمله دانشگاه شفیلد. كلا دانشگاههای انگلیس رتبه بندی دارن. بالاترین رتبه 5 هست. دپارتمان برق و الكترونیك دانشگاه شفیلد رتبه اش 5 هست.
Fuzzy control? رابطه ام باهاش بد نیست. اما ما زیاد فازی را جدی نمیگیریم. میگیم فازی=بازی!
جدا از شوخی كنترل فازی ساده-قابل فهم و نسبتا پر كاربرده. اما معمولا ماكزیمم تا سطح كارشناسی ارشد روش كار میشه. تزهای دكترا بسیار سخت تر از این جور موضوعات هست معمولا! مگر اینكه كنترل فازی فقط بخشی از تز باشه.

امیدوارم توضیحاتم مفید واقع بشه.

Gossiper2
15th February, 2007, 03:07 PM
قدرت نسبت به بقیه گرایشهای مهندسی برق ساده تر هست اما بازار كاریش خوبه. ما برقیها معمولا قدرتیها را زیاد تحویل نمی گیریم (شوخی!!)

Image processing? میدونی كه یكی از گرایشهای مخابرات هست. به نظر من بسیاری از دانشگاههای انگلیس از سطح علمی مطلوبی برای ارایه این گرایش برخوردارن از جمله دانشگاه شفیلد. كلا دانشگاههای انگلیس رتبه بندی دارن. بالاترین رتبه 5 هست. دپارتمان برق و الكترونیك دانشگاه شفیلد رتبه اش 5 هست.
Fuzzy control? رابطه ام باهاش بد نیست. اما ما زیاد فازی را جدی نمیگیریم. میگیم فازی=بازی!
جدا از شوخی كنترل فازی ساده-قابل فهم و نسبتا پر كاربرده. اما معمولا ماكزیمم تا سطح كارشناسی ارشد روش كار میشه. تزهای دكترا بسیار سخت تر از این جور موضوعات هست معمولا! مگر اینكه كنترل فازی فقط بخشی از تز باشه.

امیدوارم توضیحاتم مفید واقع بشه.

نه دکتر کامل بود و عالی:55:

من علاقه بی حد و حصری به ايميج پروسسينگ و کنترل دارم(انگار چقدر به هم ربط دارن:4:)...البته تمام واحدايی که گزروندم مثله کنترل بهينه ، اداپتينگ کنترل و يه مقدار کم کنترل غير خطی ..بيشتر پيش زمينه اتومکانيکی داشته ..واسه همين پايه رياضيم آنچنان قوی نيست ...مثلا ما تو درسامون اصلا تبديل فوريه رو نميخونيم (فقط انتگرالش رو ميخونم ) چيزی که واسه برقيا خيلی عاديه و تو سيگنال سيستم غورتش ميدن...واسه همين خودم شروع کردم به خوندن...حالا ببينم به کجا ميرسم ...ولی اين خيلی خوبه که شما رو اينجا پيدا کردم:cowboy: ....سوال زياد دارم:4:

SAEED
15th February, 2007, 03:12 PM
نه دکتر کامل بود و عالی:55:

من علاقه بی حد و حصری به ايميج پروسسينگ و کنترل دارم(انگار چقدر به هم ربط دارن:4:)...البته تمام واحدايی که گزروندم مثله کنترل بهينه ، اداپتينگ کنترل و يه مقدار کم کنترل غير خطی ..بيشتر پيش زمينه اتومکانيکی داشته ..واسه همين پايه رياضيم آنچنان قوی نيست ...مثلا ما تو درسامون اصلا تبديل فوريه رو نميخونيم (فقط انتگرالش رو ميخونم ) چيزی که واسه برقيا خيلی عاديه و تو سيگنال سيستم غورتش ميدن...واسه همين خودم شروع کردم به خوندن...حالا ببينم به کجا ميرسم ...ولی اين خيلی خوبه که شما رو اينجا پيدا کردم:cowboy: ....سوال زياد دارم:4:

كنترل بهینه و كنترل ادپتیو گذروندی؟!! دانشجوی فوق لیسانس مكانیك هستی؟!

در ضمن قورت درسته!!

MAMAD PUYOL 5
15th February, 2007, 03:12 PM
تشكر از لطف شما. البته اونی كه تو عكس هست استاد بزرگ گری كاسپاروف قهرمان سابق شطرنج جهان هست.
خود شما هم هیچی از او کم ندارید . خوشگله .

Gossiper2
15th February, 2007, 10:42 PM
كنترل بهینه و كنترل ادپتیو گذروندی؟!! دانشجوی فوق لیسانس مكانیك هستی؟!

در ضمن قورت درسته!!

نه من ليسانسم-يعنی چند سال پيش گرفتم- ولی ادپتيو رو به عنوان درس اختياری از فوق برداشتم ...و سر کلاس غير خطی و کنترل بهينه و پيشرفته و اينها هم همين جوری خودم ميرفتم...
شما دکتر غفاری رو ميشناسی؟ ...اين بابا بد جوری منو علاقه مند به کنترل کرد..از استادای برکلی هم هست

ممنون از راهنماييتون :4:

SAEED
15th February, 2007, 11:58 PM
نه من ليسانسم-يعنی چند سال پيش گرفتم- ولی ادپتيو رو به عنوان درس اختياری از فوق برداشتم ...و سر کلاس غير خطی و کنترل بهينه و پيشرفته و اينها هم همين جوری خودم ميرفتم...
شما دکتر غفاری رو ميشناسی؟ ...اين بابا بد جوری منو علاقه مند به کنترل کرد..از استادای برکلی هم هست

ممنون از راهنماييتون :4:

دكتر غفاری؟ از دپارتمان مكانیك كدوم دانشگاه؟ مدركشو از بركلی گرفته یا استاد اونجاست؟؟!

shayan10
16th February, 2007, 02:51 AM

دكترای برق؟برق؟اه اه,دكتر جون این رشتت خیلی زشته,دهنه ما رو همین لیسانسش سرویس كرده,چه طور تا دكترا رفتی خو؟میگم دكتر جان شما با چند الكترو مغناطیسو پاس كردی؟این الكترو مغناطیس مثه چی افتاده گردنه من بی خیالم نمیشه

SAEED
16th February, 2007, 07:25 AM
دكترای برق؟برق؟اه اه,دكتر جون این رشتت خیلی زشته,دهنه ما رو همین لیسانسش سرویس كرده,چه طور تا دكترا رفتی خو؟میگم دكتر جان شما با چند الكترو مغناطیسو پاس كردی؟این الكترو مغناطیس مثه چی افتاده گردنه من بی خیالم نمیشه

به به! شایان عزیز! پس شما هم برقی هستی؟ بگو در چه دانشگاه و چه گرایشی؟
راجع به الكترو مغناطیس عرض كنم كه نمره اش كه یادم نیست ولی قطعا بالای 17 نبود. استاد درس دكتر غفوری فرد بود (همین حسن آقا معروف!). در كل میتونم بگم یكی از سخت ترین 3-2 درسی بود كه در عمرم داشتم! زمان ما از روی كتاب هیت درس میدادن. الان هم همینطوره؟

Nima Sharifi
16th February, 2007, 11:20 AM
منم دكترای برق 220 ولت از دانشگاه یو سی ال ای شهر لندن در كانادا دارم!

استادم نوه نتیجه ادیسون بود.

برای اخذ مدرك دكترا باید با تمام توان از هر دست یك انگشت به انتخاب خودمون می كردیم تو پریز برق! هر كی زودتر برق می گرفتش دكتراش رو صادر می كردن!

:58: :58:

SAEED
16th February, 2007, 12:20 PM
منم دكترای برق 220 ولت از دانشگاه یو سی ال ای شهر لندن در كانادا دارم!

استادم نوه نتیجه ادیسون بود.

برای اخذ مدرك دكترا باید با تمام توان از هر دست یك انگشت به انتخاب خودمون می كردیم تو پریز برق! هر كی زودتر برق می گرفتش دكتراش رو صادر می كردن!

:58: :58:

:4:

Nima Sharifi
16th February, 2007, 12:47 PM
البته مراحل دیگه ای هم بود!

مثلا یكیش این بود كه باید خبردار می ایستادیم، دست راستمون رو می ذاشتیم رو قلبمون، با قدرت هر چه تمام تر از اعماق وجود می گفتیم ((لامپ اضافی خاموش!!!)) اونم نه به فارسی!!!! به 5 زبان مختلف!!!

من جز 5 زبان، یكی هم خودش بهش اضافه كردم! تیریپ سرود خوندن علی دایی:

((لالپ اثافی خالوش))

همین باعث شد مدركم رو زودتر بگیرم!

shayan10
16th February, 2007, 02:45 PM
به به! شایان عزیز! پس شما هم برقی هستی؟ بگو در چه دانشگاه و چه گرایشی؟
راجع به الكترو مغناطیس عرض كنم كه نمره اش كه یادم نیست ولی قطعا بالای 17 نبود. استاد درس دكتر غفوری فرد بود (همین حسن آقا معروف!). در كل میتونم بگم یكی از سخت ترین 3-2 درسی بود كه در عمرم داشتم! زمان ما از روی كتاب هیت درس میدادن. الان هم همینطوره؟

اره بدبختانه منم برقیم.گرایش الكترونیك دانشگاه چمران اهواز.تا حالا دو ترم حذف كردم الكترو مغناطیسو,استاده ما هم از رو هیت درس میده ولی كلن نمره گرفتن ازش قلق داره,باید تمرینایی كه خودش میده رو حفظ كنی بعد یه دونه واو هم جا نذاری.به ازای هر واوی كه جا بذاری نصفه نمره میره.تنها خوبیش اینه كه ماكسش با مینیممش 1 دهم فرق داره.زیاد بگیری دهه,بیفتی 9.9

SAEED
16th February, 2007, 03:26 PM
اره بدبختانه منم برقیم.گرایش الكترونیك دانشگاه چمران اهواز.تا حالا دو ترم حذف كردم الكترو مغناطیسو,استاده ما هم از رو هیت درس میده ولی كلن نمره گرفتن ازش قلق داره,باید تمرینایی كه خودش میده رو حفظ كنی بعد یه دونه واو هم جا نذاری.به ازای هر واوی كه جا بذاری نصفه نمره میره.تنها خوبیش اینه كه ماكسش با مینیممش 1 دهم فرق داره.زیاد بگیری دهه,بیفتی 9.9

اوه اوه اهواز! سالهاست گرایش قدرت را دارن. اسم استادت چیه؟ ممكنه بشناسمش.

shayan10
16th February, 2007, 08:24 PM
اوه اوه اهواز! سالهاست گرایش قدرت را دارن. اسم استادت چیه؟ ممكنه بشناسمش.

صنیعی,دكتراشم از ولایته شما گرفته اتفاقا

SAEED
16th February, 2007, 08:27 PM
صنیعی,دكتراشم از ولایته شما گرفته اتفاقا

:65:

Sir Bob Paisley
16th February, 2007, 11:00 PM
اینجاهمه برقین. بزم بریم ازاینجا

Gossiper2
16th February, 2007, 11:12 PM
دكتر غفاری؟ از دپارتمان مكانیك كدوم دانشگاه؟ مدركشو از بركلی گرفته یا استاد اونجاست؟؟!
دکترا رو از برکلی گرفته ...حتی يه زمانی مدير گروه بخش کنترل دپارتمان مکانيک برکلی هم بوده ... البته نميدونم الانم برکلی درس ميده يا نه ...بهتره بگم اصلا نميدونم ايرانه يا آمريکا .البته اينی که دارم ميگم سنش طرفای 60 ساله :4:....سنش بر ميگرده به همون لطفعلی و اوگاتای خودمون:4:.همکار اونا بوده:4:...وضعيتش جوريه که مثلا رئيس دانشکده مکانيک ما پروژه فوق يا تز دکتراش رو با همين بابا گرفته بوده و همکاری داشته ...الانم بيشتر تو خواجه نصير و امير کبير دور ميخوره ..ولی از اون آدماست که مثلا يه دانشگاه رو با اسم اون ميشناسن ,ولی عضو هيات علمی نميشه :4:....حالا چطور دکتر جان ؟

SAEED
16th February, 2007, 11:13 PM
اینجاهمه برقین. بزم بریم ازاینجا

میثم را صدا كنیم تا برامون بخونه:71: :

بزن بریم به سرعت برق وباد...بزن بریم از اینجا ...

همراه با حركات موزون:d :9:

SAEED
16th February, 2007, 11:18 PM
دکترا رو از برکلی گرفته ...حتی يه زمانی مدير گروه بخش کنترل دپارتمان مکانيک برکلی هم بوده ... البته نميدونم الانم برکلی درس ميده يا نه ...بهتره بگم اصلا نميدونم ايرانه يا آمريکا .البته اينی که دارم ميگم سنش طرفای 60 ساله :4:....سنش بر ميگرده به همون لطفعلی و اوگاتای خودمون:4:.همکار اونا بوده:4:...وضعيتش جوريه که مثلا رئيس دانشکده مکانيک ما پروژه فوق يا تز دکتراش رو با همين بابا گرفته بوده و همکاری داشته ...الانم بيشتر تو خواجه نصير و امير کبير دور ميخوره ..ولی از اون آدماست که مثلا يه دانشگاه رو با اسم اون ميشناسن ,ولی عضو هيات علمی نميشه :4:....حالا چطور دکتر جان ؟

راستش كنترلیهای زیادی را در دپارتمانهای مكانیك میشناسم اما ایشان را خیر. كم سعادتی بنده است. اگه از بركلی دكترا گرفته كه معلومه كارش 20 هست. اما چطور مدیر گروه دپارتمان مكانیك بركلی بوده و بعدش اومده خواجه نصیر و پلی تكنیك؟ شما الان كدوم دانشگاه هستین؟

***PANTEA***
16th February, 2007, 11:23 PM
ووووووووووووووووووووووووه ه ه !!!
باورتوون میشه نمیدونستم
بعد از این همه مدت!!!
برا مام دعا كنید تو رشته ی مورد علاقمون قبول شیم مهندسی كامپیوتر
عاشق تربیت بدنی بودم:love:
ولی نذاشتن برم!!
ریاضیم عالیه ولی از فیزیك متنفرم!!! باسه همین 17 میگیرم همش:4:
ولی خوب مهندسی كامپیوتر دوست دارم

Gossiper2
16th February, 2007, 11:32 PM
راستش كنترلیهای زیادی را در دپارتمانهای مكانیك میشناسم اما ایشان را خیر. كم سعادتی بنده است. اگه از بركلی دكترا گرفته كه معلومه كارش 20 هست. اما چطور مدیر گروه دپارتمان مكانیك بركلی بوده و بعدش اومده خواجه نصیر و پلی تكنیك؟ شما الان كدوم دانشگاه هستین؟

عرضم به حضور شما که ..حالا من سعی ميکنم يه اطلاعات جامعتری از ايشون برای شما پيدا کنم ..واقعا آدم پر و تاثيير گزاريه که کاملا بلده با دانشجو چطور رابطه برقرار کنه ...اين جنون غير قابل کنترل, کنترل رو همين بابا انداخت تو سر من:4:
بابا اينهمه به يانکيا خدمت کرده بزار آخر عمری دم اينور رو هم داشته باشه:4: ...البته يه جورايی فراری دهنده خيلی از دانشجوهای با استعداد به اونور هم هست:39: ...حداقل من چند نفری رو ميشناسم که با کمکش واسه فوق از همين برکلی و يا به صورت بورسيه از طرف خود دانشگاه يا دانشگاه مبدا الان اونور آب دارن سير و سياحت ميکنن:4: ...من ليسانس آچار پيچ گوشتی از خواجه نصيرم:4: -جامدات ...

دکتر اين برادفورد انقدا که گفتی هم بد نيستا:4: ..بابا من قراره بعدا واسه امير آقايی هم دعوت نامه بفرستم ..انقدر از بورس نندازش:4: ..البته خداييش يه بار تو سايت دانشگاش هر چی از زير پله تا بالاپشتبون و پشت درختای دانشگاش رو گشتم يه قيافه درست و حسابی که به انگليسی جماعت بخوره نديدم:40: ...يعنی صد هزار رحمت به دانشگاهای خودمون که رحمت از در و ديوارش ميبارید و ما قدر نميدونستيم :4:

SAEED
16th February, 2007, 11:39 PM
عرضم به حضور شما که ..حالا من سعی ميکنم يه اطلاعات جامعتری از ايشون برای شما پيدا کنم ..واقعا آدم پر و تاثيير گزاريه که کاملا بلده با دانشجو چطور رابطه برقرار کنه ...اين جنون غير قابل کنترل, کنترل رو همين بابا انداخت تو سر من:4:
بابا اينهمه به يانکيا خدمت کرده بزار آخر عمری دم اينور رو هم داشته باشه:4: ...البته يه جورايی فراری دهنده خيلی از دانشجوهای با استعداد به اونور هم هست:39: ...حداقل من چند نفری رو ميشناسم که با کمکش واسه فوق از همين برکلی و يا به صورت بورسيه از طرف خود دانشگاه يا دانشگاه مبدا الان اونور آب دارن سير و سياحت ميکنن:4: ...من ليسانس آچار پيچ گوشتی از خواجه نصيرم:4: -جامدات ...

دکتر اين برادفورد انقدا که گفتی هم بد نيستا:4: ..بابا من قراره بعدا واسه امير آقايی هم دعوت نامه بفرستم ..انقدر از بورس نندازش:4: ..البته خداييش يه بار تو سايت دانشگاش هر چی از زير پله تا بالاپشتبون و پشت درختای دانشگاش رو گشتم يه قيافه درست و حسابی که به انگليسی جماعت بخوره نديدم:40: ...يعنی صد هزار رحمت به دانشگاهای خودمون که رحمت از در و ديوارش ميبارید و ما قدر نميدونستيم :4:

خواجه نصیر بودین شما؟ دوستان زیادی تو گروه برق اونجا دارم از جمله دكتر صدیق (رییس فعلی دانشگاه). برادر كوچكترم هم فوق لیسانس اونجا بود.
اگه این دكتر غفاری بتونه واست یه Scholarship جور كنه خیلی خوب میشه ها.
برادفورد؟ One of the most hated British cities!! مثل زاهدانه شهرش!! پر از پاكستانی!!

SAEED
16th February, 2007, 11:41 PM
ووووووووووووووووووووووووه ه ه !!!
باورتوون میشه نمیدونستم
بعد از این همه مدت!!!
برا مام دعا كنید تو رشته ی مورد علاقمون قبول شیم مهندسی كامپیوتر
عاشق تربیت بدنی بودم:love:
ولی نذاشتن برم!!
ریاضیم عالیه ولی از فیزیك متنفرم!!! باسه همین 17 میگیرم همش:4:
ولی خوب مهندسی كامپیوتر دوست دارم

انشاالله قبول میشی پانته آ خانم. خواستن توانستن است. دعا میكنم كه هر چی خیر و صلاح هست خدا برات پیش بیاره.

Gossiper2
16th February, 2007, 11:58 PM
خواجه نصیر بودین شما؟ دوستان زیادی تو گروه برق اونجا دارم از جمله دكتر صدیق (رییس فعلی دانشگاه). برادر كوچكترم هم فوق لیسانس اونجا بود.
اگه این دكتر غفاری بتونه واست یه Scholarship جور كنه خیلی خوب میشه ها.
برادفورد؟ One of the most hated British cities!! مثل زاهدانه شهرش!! پر از پاكستانی!!
:40:
دکتر شما که هر لحظه داری بدترش ميکنی:4: ...من کلی پز اين شهر رو به امير داده بودم ...حالا بهش بگم داريم ميريم کشت خشخاش:4:

در مورد خواجه نصير ..اين دانشگاه از لحاظ پراکندگی مثله اندونزی ميمونه ,...هر دانشکدش يه ور شهره . ولی رو هم جمعش کنی از بزرگترين دانشگاهای تهرانه..... واسه همين من با برقيها جز همون چند واحد اول دانشكده علوم ارتباط ديگه اي نداشتم ...خيلی زود از هم جدا شديم ...اونا رفتن سيد خندان ما خاک سفيد:whistle:

در مورد اسکولاری هم :4:..من گفتم که دانشجوی با استعداد ..مشکل تو همين استعدادست که ما نداريم:2:
البته کلا اينجوری اونور رفتن الان خيلی سخت شده ...اخرين موردش هم يه اکيپ از بچه های شريف بودن که دو سال پيش يدفعه بر خوردن و رفتن اونور ...حتی من يه چيزی شنيدم که بورسيه خيلی از دانشجوهای اونور رو به خاطر همين جريان هسته اي قطع کردن ...يعنی ايران خودمون اينکارو کرده:40: ..با اين منطق که حالا که اينا اينکارو با ما ميکنن چرا ما ارز از مملکت خارج کنيم ...حالا اون دانشجوی بدبخت اونور چی ميشه بماند ...مخصوصا در مورد انگليس اينو شنيده بودم ولی درستی يا غلطيش رو مطمئن نيستم

SAEED
17th February, 2007, 12:06 AM
:40:
دکتر شما که هر لحظه داری بدترش ميکنی:4: ...من کلی پز اين شهر رو به امير داده بودم ...حالا بهش بگم داريم ميريم کشت خشخاش:4:

در مورد خواجه نصير ..اين دانشگاه از لحاظ پراکندگی مثله اندونزی ميمونه ,...هر دانشکدش يه ور شهره . ولی رو هم جمعش کنی از بزرگترين دانشگاهای تهرانه..... واسه همين من با برقيها جز همون چند واحد اول دانشكده علوم ارتباط ديگه اي نداشتم ...خيلی زود از هم جدا شديم ...اونا رفتن سيد خندان ما خاک سفيد:whistle:

در مورد اسکولاری هم :4:..من گفتم که دانشجوی با استعداد ..مشکل تو همين استعدادست که ما نداريم:2:
البته کلا اينجوری اونور رفتن الان خيلی سخت شده ...اخرين موردش هم يه اکيپ از بچه های شريف بودن که دو سال پيش يدفعه بر خوردن و رفتن اونور ...حتی من يه چيزی شنيدم که بورسيه خيلی از دانشجوهای اونور رو به خاطر همين جريان هسته اي قطع کردن ...يعنی ايران خودمون اينکارو کرده:40: ..با اين منطق که حالا که اينا اينکارو با ما ميکنن چرا ما ارز از مملکت خارج کنيم ...حالا اون دانشجوی بدبخت اونور چی ميشه بماند ...مخصوصا در مورد انگليس اينو شنيده بودم ولی درستی يا غلطيش رو مطمئن نيستم

دانشكده مكانیك دانشگاه خواجه نصیر را دیدم. حول و حوش فلكه چهارم نهرانپارس و نزدیكی دانشگاه امام حسین. دانشكده عمرانش هم بالاتر از میدون ونك هست. برق هم كه سید خندان! بقول شما مثل اندونزی! یه وقتی قرار بود ببرنش اون بالاها. چی شد؟
راجع به قطع بورسیه درست شنیدی. اوضاع شدیدا قمر در عقربه!

MAMAD PUYOL 5
20th February, 2007, 03:50 PM
اینم صدمین پست فقط به خاطر تو .

SePaNtA MiNoO
20th February, 2007, 05:31 PM
ممد پویول فکر کنم تو پست 101 رو انجام دادی ، دکی 100مین ارسال و داشت که صفحه قبل بود !!

MAMAD PUYOL 5
21st February, 2007, 03:20 AM
یکی اینجا توطئه کرده .
توی پی تی 2000 پستی شدم و جشن گرفتم . فطیر .

MAMAD PUYOL 5
21st February, 2007, 03:21 AM
دانشكده مكانیك دانشگاه خواجه نصیر را دیدم. حول و حوش فلكه چهارم نهرانپارس و نزدیكی دانشگاه امام حسین. دانشكده عمرانش هم بالاتر از میدون ونك هست. برق هم كه سید خندان! بقول شما مثل اندونزی! یه وقتی قرار بود ببرنش اون بالاها. چی شد؟
راجع به قطع بورسیه درست شنیدی. اوضاع شدیدا قمر در عقربه!
شما منو پرت کردی به نقطه 101 آقای دکتر . :77: :77: :whistle: :whistle: :whistle:

Hishki
22nd February, 2007, 09:50 PM
به به.دوستان جیگر.حال شما؟:cools:
من فقط اومدم بگم سلام و برم.سایت باحالی نیس ظاهرا.چرا ان قد جم میخوره حرفاش؟اه!اعصابم خورد شد!
مدیر سایت كیه؟پخه بده كارش دارم.
علی علی

MAMAD PUYOL 5
27th February, 2007, 09:51 AM
خودتو ناراحت نکن ایشالا سایت بهتر میشه .
خوش اومدی .

The Psychotic Eyes
27th February, 2007, 05:44 PM
سلام می خواهم یه بیو گرافی کوچیک از خودم بگم
21 سالمه عاشق فوتبال هستم و بخصوص تیم محبوبم آرسنال
کمی هم میلان ایتالیا رو دوست دارم
راستی من دانشجوی روانشناسی هستم اسمم هم بیتا نیست

Don Bandini
27th February, 2007, 06:18 PM
دوباره خوش آمدید بیتا خانم!

The Psychotic Eyes
27th February, 2007, 06:30 PM
خیلی ممنون

Peerless Alex
27th February, 2007, 06:33 PM
بیتای گلم منم ورودت رو به دنیای فوتبالیستای عاشق تبریک میگم امیدوارم روزای خوبی رو با هم تو این انجمن فوتبالی بگذرونیم موفق باشی در ضمن چرا اسمه اصلیت رو نمیگی ؟ :8: :8: :8: :8: :8: :8:

The Psychotic Eyes
27th February, 2007, 07:37 PM
ممنونم اسم من همون اسم کاربریمه

Vicente
27th February, 2007, 08:43 PM
خوش اومدی.
ولی فكر نكنم اسمت همون اسم كاربریت باشه.

Benyamin
27th February, 2007, 09:28 PM
خوش اومدی بیتا جون ولی باید عكستم تو تاپیك مربوطه بزاریا :4:
مگه نه اشكان ؟

Vicente
27th February, 2007, 10:30 PM
برای خانمها هیچ اجباری نیست.
اگر دوست داشتن بذارن ولی من پیشنهاد نمی كنم:4:

The Psychotic Eyes
27th February, 2007, 11:28 PM
من تو فروم های خارجی عکسمو گذاشتم ولی تو فورم های ایرانی نمی ذارم هیچ تضمینی تو سوءاستفاده ازشون نیست منظورم شما ها نیستید اصلا به دل نگیرید
همین که شما ها رو میبینم کلی خوشحال می شم که انقدر ایرانی ها خوشگلن

Gossiper2
27th February, 2007, 11:59 PM
امان از دست اين خارجی ها که هميشه جلوتر مان!!!! حالا اين فروم های خارجی کجا ها هستن...:4:

من هم بتون خوش آمد ميگم....اون کمی ميلان رو بيشتر از کمی کنيد فکر کنم جالب تر بشه:30:

تو اين آشفته بازار ميلان ... يه سری به کلوپش بزنيد هم بد نيست:fez:

The Psychotic Eyes
28th February, 2007, 12:07 AM
چشم حتما میام با کمال میل
درسته میلان الان اوضاع خوبی نداره ولی همیشه یکی از غول های اروپاست

MAMAD PUYOL 5
28th February, 2007, 01:00 AM
بیتای گلم منم ورودت رو به دنیای فوتبالیستای عاشق تبریک میگم امیدوارم روزای خوبی رو با هم تو این انجمن فوتبالی بگذرونیم موفق باشی در ضمن چرا اسمه اصلیت رو نمیگی ؟ :8: :8: :8: :8: :8: :8:
هرمیونه جان من با این استقبال گرمت موافقم ولی نه تا این حد .
اااااااوووووووووووووووق .

Vicente
28th February, 2007, 06:47 AM
عزیزم هرمیون نه هرمیونه:4:
راستی یه سوال از ساناز هم داشتم راجع به اسم كاربریش.
اگر كه مشكلب نداری همین جا بپرسم اگر هم كه دوست نداری برات پیغام خصوصی بذارم.

The Psychotic Eyes
28th February, 2007, 04:38 PM
هرمیونه جان من با این استقبال گرمت موافقم ولی نه تا این حد .
اااااااوووووووووووووووق .

محمد جان همینه می گم ما اینجا غریب افتادیم دیگه شما که احساسات ما رو درک نمی کنید :25: :21:

Vicente
28th February, 2007, 04:53 PM
مگه همه همین جورن.؟
بعدم محمد شوخی كرد دور هم باشیم:4:

Peerless Alex
28th February, 2007, 05:22 PM
عزیزم هرمیون نه هرمیونه:4:
راستی یه سوال از ساناز هم داشتم راجع به اسم كاربریش.
اگر كه مشكلب نداری همین جا بپرسم اگر هم كه دوست نداری برات پیغام خصوصی بذارم.

ه اچه سوالی من فکر کنم تمام ابهامات رو در مورد ایدیم بر طرف کرده باشم ولی بازم خواستی بپرس من حاظرم جواب بدم در ضمن داش ممد حالا ما جو گرفتدمون یه چیزی گفتیم ضایع نکن ببم جان:snitch:

MAMAD PUYOL 5
1st March, 2007, 02:50 AM
محمد جان همینه می گم ما اینجا غریب افتادیم دیگه شما که احساسات ما رو درک نمی کنید :25: :21:
هیچ پسری احساسات یک دختر رو درک نمی کنه . http://smilies.sofrayt.com/fsc/gift.gifhttp://smilies.sofrayt.com/fsc/party3.gif
شوخی کردم دور هم باشیم به قول اشکان جان.
هرمیون باید بگم ساناز خانم یا هرمیونه ؟
اصلا بذار ساناز صدات کنم . :65: :65:

MAMAD PUYOL 5
1st March, 2007, 02:54 AM
ه اچه سوالی من فکر کنم تمام ابهامات رو در مورد ایدیم بر طرف کرده باشم ولی بازم خواستی بپرس من حاظرم جواب بدم در ضمن داش ممد حالا ما جو گرفتدمون یه چیزی گفتیم ضایع نکن ببم جان:snitch:
من این جسارت رو نسبت به شما نمی کنم و شما رو خدایی نکرده ضایع کنم .
تاج سرمایید شما ... http://smilies.sofrayt.com/fsc/sunglasses2.gif

mohe
2nd March, 2007, 01:56 PM
]پرسپولیس[/COLOR] قهرمان میشه خدا میدونه حقشه پرسپولیس=عشقسعید اقا خوبه............

The Psychotic Eyes
3rd March, 2007, 09:37 AM
خوش اومدید
شما پرسپولیسو معرفی کردی یا خودتو ؟ :39:

Vicente
3rd March, 2007, 09:41 AM
پرسپولیسو:4:

ابوالفضل
3rd March, 2007, 10:41 PM
سلام
من 6ماه پیش اینجا عضو بودم ..ولی دیگه نتونستم بیام تا الان
خودمو معرفی میكنم ابوالفضل 23 ساله از اهواز

The Psychotic Eyes
4th March, 2007, 10:54 AM
دوباره خوش اومدید

Niousha
9th March, 2007, 04:19 AM
منم چند وقت پیش عضو شدم ولی خودمو معرفی نكردم:17::1:
اسمم كه نیوشاس:4:استقلالیم:cap:
15 سالمه از كرج:4:(من ترانه 15 سال دارم:71:)

Siyavoush
9th March, 2007, 11:26 AM
منم چند وقت پیش عضو شدم ولی خودمو معرفی نكردم:17::1:
اسمم كه نیوشاس:4:استقلالیم:cap:
15 سالمه از كرج:4:(من ترانه 15 سال دارم:71:)
خوش اومدی
دیگه 100 تا 100 تا تو صندلی داغ سوال نمیذاری؟:4:

rasoul_totti
10th March, 2007, 02:08 AM
سلام
من رسولم 19 ساله دانشجوی مدیریت صنعتی شیراز
عشقامم كه از امضام مشخصه
راستی قبلانم عضو بودم ولی نمیدونم چرا آيديم پاك شده بود!!!

Niousha
10th March, 2007, 02:52 AM
خوش اومدی
دیگه 100 تا 100 تا تو صندلی داغ سوال نمیذاری؟:4:
ممنون:1:چه عجب اینجا یكی خوش آمد گفت:3:
چرا می زارم حالا:4:

KAMRAN21
10th March, 2007, 03:42 AM
خوش اومدی بچه جان.:4:

Siyavoush
10th March, 2007, 11:35 AM
سلام
من رسولم 19 ساله دانشجوی مدیریت صنعتی شیراز
عشقامم كه از امضام مشخصه
راستی قبلانم عضو بودم ولی نمیدونم چرا آيديم پاك شده بود!!!
خوش اومدی:72:
فكر میكنم تو انجمن قبلی ثبت نام كرده بودی برای اینكه 11 ماهه پیش دوباره انجمن همهچیش از اول شد!:52:

rasoul_totti
10th March, 2007, 11:37 AM
خوش اومدی:72:
مرسی:72:

Soltan Ali Daei
10th March, 2007, 04:29 PM
هلو

Niousha
12th March, 2007, 03:07 PM
خوش اومدی بچه جان.:4:
تنكیو كامی:laugh: :4:

Vicente
12th March, 2007, 08:23 PM

به به نیوشا چه عجب مییای اینجا.:4:
به قول كامی بچه جون مساوات سایتها رو رعایت كن:4:
حالا 2 سال كوچیكتره ها:4::4::24:

amoz
13th March, 2007, 08:19 AM
هلو
هلو علیک
هاو آر یو؟

amoz
13th March, 2007, 08:20 AM
یو آر ولکام
چرا اینجا همه انگلیسی زبان شده اند؟

Vicente
13th March, 2007, 10:32 AM
خودت هم كه بدت نیومده علی جون:8:

amoz
14th March, 2007, 07:45 AM
شرمنده:4:
من فقط جوابشون را دادم
از اشکان هم تنکیو!!!!! می شود

Vicente
14th March, 2007, 01:53 PM
ممنون:8:

REAL FAN
16th March, 2007, 12:04 PM
سلام
من فرهاد هستم در تهران علاقه زیادی به تیم کهشکان شیری(رئال مادرید)هستم و به پرسپولیس علاقه دارم

DeLaRaMa
16th March, 2007, 12:06 PM
خوش اومدین :6:.....

ورژنی دیگر از سیاوش :4:

MAMAD PUYOL 5
16th March, 2007, 03:38 PM
سلام . برای مقابله با فيلم ۳۰۰ که ايرانيان رو مسخره کرده و باعث خشم ما ايرانی ها شده بايد بمب گوگلی درست کنيم و برای اين کار کد زير را در لينک های وبلاگتون بذاريد . توجه کنيد که توی لينکدونی نباشه چون توی گوگل نخواهد رفت . سعی کنيد زير لينکاتون توی ويرايش قالب اين کار رو بکنيد . ايرانی بودن خودتون رو به همه جهان ثابت کنيد . ممنونم . جديه حتما کد زير را توی لينکاتون بذاريد . ممنونم . راستی آپديت هم کردم خوشحال ميشم سر بزنيد .
کد مورد نظر :
<a href="http://300themovie.info">300 the movie</a>
خدانگهدار !!!

REAL FAN
16th March, 2007, 10:33 PM
باید گفت خاک برسر آمریکا کنم

The Psychotic Eyes
17th March, 2007, 10:27 AM
خوش اومدید آقا فرهاد :53:

REAL FAN
18th March, 2007, 01:01 AM
خوش اومدید آقا فرهاد :53:
:3: :3: :3: :whoow: :whoow: :whoow: :whoow: :whoow:

barça
18th March, 2007, 03:26 AM
باید گفت خاک برسر آمریکا کنم
چرا..؟؟؟:104:

هر كشوری كه آزادی توش باشه باید گفت خاك بر سرش..؟؟؟

mostafa113
18th March, 2007, 01:16 PM
سلام به همگی
منم مصطفی و هفت ماهه كه در كلوپ خوزستانی ها فعالم .

Siyavoush
18th March, 2007, 11:26 PM
سلام به همگی
منم مصطفی و هفت ماهه كه در كلوپ خوزستانی ها فعالم .
سلام مصطفی جان
من نوشته هاتو تو كلوپتون میخونم هر روز تقریبا ولی متاسفانه تا حالا نشده هم صحبت بشیم
میدونی به نظر من بهتره به جاهای دیگه انجمن هم سر بزنی تاب یشتر بچه ها باهات اشنا بشن اینطوری خیلی بهتره
خیلی خوشحالم كه به اینجا سر زدی

Ehsan_Eshghe_Lazio ™
22nd March, 2007, 09:42 PM
خوب منم خودم رو معرفي كنم احسان هستم مشخصه طرفدار كدوم تيم هستم
من تازه واردم اينجا كسي نيست به ما بگه اينجا كجاست
راستي يه سري به ما هم بزنيد خوش حال ميشم

Siyavoush
22nd March, 2007, 10:36 PM
عجب تازه وارد اشنایی:angel:

The Psychotic Eyes
25th March, 2007, 05:46 PM
خوشحال شدم از آشناییتون :kiss2:

Soltan Ali Daei
26th March, 2007, 04:15 AM
هلو علیک
هاو آر یو؟

فین تنكیو

Soltan Ali Daei
26th March, 2007, 04:15 AM
منم خودم رو معرفی كنم؟

Siyavoush
26th March, 2007, 10:13 AM
منم خودم رو معرفی كنم؟

میخواهی معرفی كن:beach:

messi king
26th March, 2007, 10:25 AM
من معرفی می كنم

مهدی 26 ساله از تهران

لیسانس مهندسی شیمی

شاغل

با اینكه تهداد پستام كمه ولی 2-3 ساله با پارس فوتبال آشنا هستم

amir_aghaei
26th March, 2007, 12:30 PM
من معرفی می كنم

مهدی 26 ساله از تهران

لیسانس مهندسی شیمی

شاغل

مهدی جان نمی تونم بهت خوش امد بگم ولی از اشناییت خوشحالم...كلا من از شیمیستها خوشم میاد....انشالله همونطور كه تو پخ گفتم بیشتر فعال باشی...2-3 سال عضویت و 33 ارسال وحشتناكه

messi king
26th March, 2007, 12:34 PM
مهدی جان نمی تونم بهت خوش امد بگم ولی از اشناییت خوشحالم...كلا من از شیمیستها خوشم میاد....انشالله همونطور كه تو پخ گفتم بیشتر فعال باشی...2-3 سال عضویت و 33 ارسال وحشتناكه

نه بابا 94-5 تا ارسال دارم

نزن تو سر مال داداش:blush: :blush:

Gossiper2
26th March, 2007, 01:39 PM
نه بابا 94-5 تا ارسال دارم

نزن تو سر مال داداش:blush: :blush:

بابا ما چقدر شيمی دان اينجا داريم....خداييش منم اصلا احساس خوبی نسبت به اين درس نداشتن ... بجز شيمی آلی که واقعا معرکه بود.....البته نميدونم چه جورياست که تو کنکور بالاترين درصدم همين شيمی بود

به هر حال مهدی جان انگار بايد گفت خوش برگشتی:79: ....چون بنظر بازگشت قدرتمندی داشتی و حسابی فعال شدی

messi king
26th March, 2007, 01:53 PM
ممنون میلان جان

این آواتارت كی هست؟

Siyavoush
26th March, 2007, 01:56 PM
من معرفی می كنم

مهدی 26 ساله از تهران

لیسانس مهندسی شیمی

شاغل

من فكر میكنم 2-3 دفعه غیبت كبری داشتی مهدی جان:4:

messi king
26th March, 2007, 01:57 PM
آره سیاوش جان

كارم سنگینه.انشا اله بیشتر وقت می گذارم

DeLaRaMa
26th March, 2007, 07:03 PM
ممنون میلان جان

این آواتارت كی هست؟

خوش اومدین :6:
انشا الله در آینده به بهترین شكل ممكن توسط احسان با این خانم با نام لیندسی لوهان ملقب به لی لو ‘ بینزی :fool: خفاش شب :whoow: و غیره آشنا خواهید شد ......:4:

Shadow
26th March, 2007, 08:14 PM
من معرفی می كنم

مهدی 26 ساله از تهران

لیسانس مهندسی شیمی

شاغل

برین عقب برین عقب
بالاخره 1 نفر دیگه كه شیمی رو درك كنه اینجا پیدا شد:happy:
منم شیمی می خونم , شیمی محض :8:
خوش امد كه نمیشه گفت بعد از 2-3 سال
حالا...
من 1 سوال دارم واقعا رشته ی شما فقط اسمن شیمیه؟:7: تو برنامه ی كوله پشتی 1 مهندس شیمی اورده بودن داشت توضیح میداد كه رشته اش زیاد به شیمی مربوط نیست و همه در این مورد اشتباه میكنن!:23:

بابا ما چقدر شيمی دان اينجا داريم
احسان خان میلانی بقیه اینایی كه گفتی كجان؟ به منم معرفی كنید خوب (الان احسان داره فكر میكنه من بازم بهش گیر دادم:23: اصلا این ادم كلا نسبت به من بدبینه! :2: به جون همسترم اگه قصدم گیر دادن باشه فقط جدی می خوام بدونم بازم شیمیست تو انجمن داریم كه من نشناسم یا نه!)
در مورد عدم علاقه به شیمی قبلا هم گفتم تقصیر این اموزش و پرورشه كه گیر داده به شیمی معدنی و همه رو زده میكنه وگرنه بقیه ی شاخه های شیمی هم جالبترن هم مفیدتر!

Kafkaica
26th March, 2007, 08:52 PM
اینجا كه همه سن پدربزرگ و مادربزرگ منو دارن

MAMAD PUYOL 5
27th March, 2007, 12:01 AM
قالب جدید فروم خیلی خوب شده .

A R A S H
27th March, 2007, 12:11 AM
اینجا كه همه سن پدربزرگ و مادربزرگ منو دارن

پس اگه من سنمو بگم چی میگی :laugh:

***PANTEA***
28th March, 2007, 11:10 PM
سلام
من خودمو معرفی نكردم كردم؟
با یكی از بچه های انجمن چت میكردم فكر كرد من پسرم بابا والا پانته آ اسم دختره!!!
این خودش یه انگیزه شد تا بیام با اجازه خودمو معرفی كنم...
پانته آ.....هستم
16 ساله
در رشته ی ریاضی میتحصیلم
دو ساله كه تو تیم فوتسال سازمان صنایع دفاع هستم..
هم شنا میكنم هم بدمینتون
استقلالی....
هم درس میخونم هم با دوستان میریم بیرون
معنی این جمله این بود كه هم به درس میپردازم هم تفریح...
دختر و پسر برام فرقی نداره...اما عاشق آدم های تحصیل كرده ام...
دو تا دوست ماه دارم (ابتسام مارال) كه با دنیا عوضشون نمیكنم...
قدر دوستاتونو بدونید
از آدم هایی كه قیافه میگیرن هم متنفرم...
باشه..
:67:

Siyavoush
28th March, 2007, 11:25 PM
سلام
با یكی از بچه های انجمن چت میكردم فكر كرد من پسرم بابا والا پانته آ اسم دختره!!!
پانته آ.....هستم
16 ساله
در رشته ی ریاضی میتحصیلم
هم شنا میكنم هم بدمینتون
استقلالی....
قدر دوستاتونو بدونید
باشه..

فكر كنم تا قبل از عید یه 9-10 ماههی ارسال نكرده بودی قهر كرده بودی؟:fool:

***PANTEA***
28th March, 2007, 11:37 PM
فكر كنم تا قبل از عید یه 9-10 ماههی ارسال نكرده بودی قهر كرده بودی؟:fool:
نه بابا
قهر؟؟
بچه شدی مدیر جان؟؟:78: (الان بلاك میشم):42:
الان خیلی انجمن بهتر شده
به دخترا بیشتر میدون دادین ای عالیه..
ولی من نویسنده ی فنی نمیبینم ..
نمیدونم سراغ مجید آبی دل و
نیما شریفی و
محمد رضا و(بخشید اسمشون تو پارس فوتبال یادم رفته بود اسم كوچیك گفتم)
نوید آمارو
از كی باید بگیرم؟
از شما؟///؟؟ از كی؟
به خدا فقط به عشق همینا تو آبی دلان مطلب مینوشتم
اما الان خودت یه سر به آبی دلان بزن....ببین پرنده پر نمیزنه..
یه چیز بهتر اینكه كاربرای عادی با مدیرا صمیمی تر شدن
مثلا من الان میتونم به شما بگم تو..:65: :4:
اون موقع اگه میگفتم چشمت روز بد نبینه بلاك بودم

Siyavoush
29th March, 2007, 01:44 AM
نه بابا
قهر؟؟
بچه شدی مدیر جان؟؟:78: (الان بلاك میشم):42:
الان خیلی انجمن بهتر شده
به دخترا بیشتر میدون دادین ای عالیه..
ولی من نویسنده ی فنی نمیبینم ..
نمیدونم سراغ مجید آبی دل و
نیما شریفی و
محمد رضا و(بخشید اسمشون تو پارس فوتبال یادم رفته بود اسم كوچیك گفتم)
نوید آمارو
از كی باید بگیرم؟
از شما؟///؟؟ از كی؟
به خدا فقط به عشق همینا تو آبی دلان مطلب مینوشتم
اما الان خودت یه سر به آبی دلان بزن....ببین پرنده پر نمیزنه..
یه چیز بهتر اینكه كاربرای عادی با مدیرا صمیمی تر شدن
مثلا من الان میتونم به شما بگم تو..:65: :4:
اون موقع اگه میگفتم چشمت روز بد نبینه بلاك بودم

من نمیدونم چه اتفاقی قبلا افتاده كه تو بیشتر ارسالات میگی كه الا بلاك میشم ولی مطمئن باش كسی نا حق و بی دلیل بلاك نمیشه ادم بی وجدانی نیستم
ولی نویستنده والا هركی كارو زندگی داره دیگه:4:مجید ابی دل رفت ابیته و بعد هم شنیدم الان چند وقتیه خداحافظی كرده از اونجا چون وقت كافی رو نداره
نیما هم بعضی مواقع تو همون ابیته مطلب میده البته اینجا هم میاد ولی سالی یه بار
محمد رضا هم هست ولی فقط تو هتریك فعالیت میكنه و نوید امار هم كه دیگه وقت نداره اونم سالی یه بار میاد
كلا بچه ها هر كدوم به یك دلیلی رفتن و فنی نویسها كم شدن خیلی هم كم شدن امیدوارم بیشتر بشه مهمترین هدف هم همینه

NoName
30th March, 2007, 12:07 PM
سلام
پانته آ.....هستم
16 ساله
در رشته ی ریاضی میتحصیلم
هم شنا میكنم هم بدمینتون
استقلالی....
قدر دوستاتونو بدونید
باشه..

سلام سلام
پانته ا بازگشتت به انجمن رو تبریک میگم:8::8::8:

رامتين
30th March, 2007, 09:09 PM
با سلام از اینكه مرا بین خودتان قبول كردید متشكرم

NoName
30th March, 2007, 09:17 PM
با سلام از اینكه مرا بین خودتان قبول كردید متشكرم

رامتین جون خوش اومدی:53: :8::8::8:

DeLaRaMa
30th March, 2007, 09:30 PM
رامتین جون خوش اومدین :5:

Kafkaica
31st March, 2007, 12:55 AM
به همه ی دوستان خوش آمد میگم
حالا من كی باشم كه بخوام تبریك بگم

KASRA
31st March, 2007, 02:00 AM
اقا اینچا دو تا كسری شد
عجب:friends:
كلا كسری زیاد نیست
جالب تو یه انجمن دو تا كسری:blink:

Vicente
31st March, 2007, 08:38 PM
آقا هر كی اومده خوش اومده تو این مدت كه ما نبودیم.
كسری جون اسم كسری زیاده یا لااقل من كه خیلی زیاد دیدم.

amoz
1st April, 2007, 08:39 AM
مشرف فرمودند
خود شما هم خوش اومدید
رسیدن به خیر
تعطیلات خوش گذشت!

Vicente
1st April, 2007, 12:57 PM
برادر جاش اینجا نیس ولی كمال تشكر رو دارم از شما.
ای بد نبود. جای شما خالی.

amir-8
4th April, 2007, 10:41 PM
سلام به همه دوستان جدید و قدیمی
من امیر 8 تازه عضو شدم .
امیدوارم منو تو جمع خودتون بپذیریرد:victory:

Peerless Alex
4th April, 2007, 10:44 PM
بذار من اولین نفری باشم ورودت رو خوش امد میگم ولی یه کوچولو بیشتر میگفتی بد نمیشد از خودت

Siyavoush
5th April, 2007, 01:04 AM
سلام به همه دوستان جدید و قدیمی
من امیر 8 تازه عضو شدم .
امیدوارم منو تو جمع خودتون بپذیریرد:victory:

سلام عزیز
خوش اومدی
طرفدار كدوم تیم هستی؟

The Psychotic Eyes
5th April, 2007, 03:09 PM
سلام خیلی خوش اومدید یکم بیشتر خودتونو معرفی کنید خوشحال می شیم

amoz
7th April, 2007, 08:21 AM
خوش اومدی
امیدوارم بازم بیای!!

f.lampard
9th April, 2007, 02:15 PM
سلام من تینا هستم 14 سالمه عاشق استقلال و چلسیم

The Psychotic Eyes
9th April, 2007, 10:01 PM
خوش اومدی ....... چه ججوریاس روز به روز طرفدارای چلسی دارن بیشتر می شن

Vicente
9th April, 2007, 10:41 PM
منم خوش اومد میگم تینا جان ورودت رو به فروم.
ایشالا كه بهت خوش بگذره.

بیتا جون چون روزبروز دارن به حذف نزدیك تر میشن:4:

amir-8
10th April, 2007, 09:18 AM
سلام عزیز
خوش اومدی
طرفدار كدوم تیم هستی؟
ممنون . من طرفدار بزرگ فوتبال ایران . تاج كل ایران . اس اس اث میلانم .

Siyavoush
10th April, 2007, 10:00 AM

منتظر ارسالهات در كلوپ استقلال هستیم پس:welcome1:

Ehsan_Eshghe_Lazio ™
10th April, 2007, 03:09 PM
سلام من تینا هستم 14 سالمه عاشق استقلال و چلسیم

سلام خوبی دادا مثل اینکه مورینیو داره کار خودشو می کنه خوب طرفدار جمع کرده
خوش اومدی دادا امیدوارم بیشتر بیای اینجا سر بزنی خوش حال میشیم

Ehsan_Eshghe_Lazio ™
10th April, 2007, 03:11 PM

خوش اومدی امیر جون از چه تیم اروپایی خوشت میات عزیز

amir-8
12th April, 2007, 05:59 PM
خوش اومدی امیر جون از چه تیم اروپایی خوشت میات عزیز

من
تو ايتاليا : اث ميلان
تو انگليس : چلسي
تواسپانيا: ديپورتيكولاكرونيا
البته تو بين اينها عشق است ميلان:love:

DeLaRaMa
12th April, 2007, 06:02 PM
امیر جون حالا كه فقط میلان پس, پیش ما هم بیا :6:....ما منتظر ارسال هات در كلوپ میلان هستیم:hi:

Ehsan_Eshghe_Lazio ™
12th April, 2007, 06:03 PM
پس یه رقیب دیگه پیدا کردیم خوش اومدی عزیز به ما هم سر بزنی خوشحال میشیم چقدر خلوته اینجا امروز

IL Diavolo
15th April, 2007, 06:13 PM
ای ول - ای ول خوش اومدین شما ها رو با هم مخلوط کنن یه استقلالی میلانی توپ به وجود میاد

NoName
15th April, 2007, 08:19 PM
به همه دوستان تازه وارد خوش امد میگم:8::8::8:

IL Diavolo
24th April, 2007, 06:55 PM
همه بکس تازه وارد ... خوش اومدین ...
از طرف اس اسی ها . بارسا یی ها . خوزستانی ها . میلانی ها

لیلا
27th April, 2007, 09:29 PM
منم لیلا هستم 17 ساله از اهواز :heart:

Don Bandini
27th April, 2007, 10:13 PM
خوش اومدی آقا لیلا:4:

Ehsan_Eshghe_Lazio ™
27th April, 2007, 11:33 PM
منم خوش آمد می گم به لیلا
بهبه ببین کی اومده اینجا خودتی آقای بندینی

The Psychotic Eyes
28th April, 2007, 08:24 AM
لیلا جون خوش اومدی :give_rose:

IL Diavolo
28th April, 2007, 06:14 PM
من هم به نوبه خودم خوش اومد میگم به آقا لیلا و خانم بندینی تازه وارد ؟
بندینی جون بچه كجایی ؟ كی اومدی پارس فوتبال ؟

SAEED
29th April, 2007, 01:28 AM
من هم به نوبه خودم خوش اومد میگم به آقا لیلا و خانم بندینی تازه وارد ؟
بندینی جون بچه كجایی ؟ كی اومدی پارس فوتبال ؟
:biggrin:

hrithik
29th April, 2007, 02:20 AM
من باید همون اول میامدم اینجا ولی خوب حالا هم دیر نشده مگه نه؟:smiling:
خوب من hrithik تلفظ فارسیش میشه ریتیك امیدوارم كه درست تلفظ بشه چون به این قضیه یه جورایی حساسیت دارم.خوب دست خودم نیست خیلی ها درست تلفظ نمی كنن من 17 سال دارم و تو اذربایجان جنوبی زندگی می كنم عاشق فوتبال و سینما هست.طرفدار تراكتور سازی تبریز, اینتر ,چلسی ,نیوكاسل,بارسلون و والنسیا هستم.
بازیكن محبوب من خاویر زانتی هست او از ان دسته بازیكنانی هست كه فوتبال قدر او را ندانسته .
تو سینما هم عاشق بازی های ریتیك روشن و رابرت دنیرو و جانی دپ هستم.
همین الان ساعت 1.18 دقیقه هست كه می خوام بعد از این ارسال برم فیلم فهرست شیندلر استیون اسپیلبرگ رو نگاه كنم.

IL Diavolo
29th April, 2007, 12:25 PM
خوش اومدی ..........

abolfazl riise
30th April, 2007, 07:42 PM
سلام من ابوالفضلم , از كرمان
عشق لیورپول,عشق ریسه.

Milad Gerrard
30th April, 2007, 07:45 PM
خوش اومدی:6:
دقت كردین تو این چند روزه 2 تا لیورپولی اضافه شدن؟
ایشالا لیورپولی ها همینجوری زیاد شن

Siyavoush
30th April, 2007, 10:01 PM
دوستان عزیز خوش اومدن امیدوارم كه شاهد ارسالهای پر بار و بیشتری ازشون باشیم و البته به تاپیك های تیم های مورد علاقه هم حتما سر بزنین

Vicente
1st May, 2007, 06:44 AM
منم خوش آمد میگم.:8::8:

میگم سیا جون نمیشه فقط به تایپكای تیمای حریف سر بزنیم؟/ http://qsmile.com/qsimages/303.gif http://qsmile.com/qsimages/303.gif http://qsmile.com/qsimages/303.gif http://qsmile.com/qsimages/303.gif http://qsmile.com/qsimages/303.gif http://qsmile.com/qsimages/303.gif http://qsmile.com/qsimages/303.gif http://qsmile.com/qsimages/303.gif http://qsmile.com/qsimages/303.gif http://qsmile.com/qsimages/303.gif http://qsmile.com/qsimages/303.gif

Siyavoush
1st May, 2007, 10:49 AM
منم خوش آمد میگم.:8::8:

میگم سیا جون نمیشه فقط به تایپكای تیمای حریف سر بزنیم؟/ http://qsmile.com/qsimages/303.gif http://qsmile.com/qsimages/303.gif http://qsmile.com/qsimages/303.gif http://qsmile.com/qsimages/303.gif http://qsmile.com/qsimages/303.gif http://qsmile.com/qsimages/303.gif http://qsmile.com/qsimages/303.gif http://qsmile.com/qsimages/303.gif http://qsmile.com/qsimages/303.gif http://qsmile.com/qsimages/303.gif http://qsmile.com/qsimages/303.gif

میتونی ولی برای چی شر درست كردن؟:4::yahoo:

Vicente
1st May, 2007, 10:31 PM
حركات موزون انجام میدی؟؟:4:
الان مامورای بسیج رو میفرستم ببرنتون اماكن:4::4:

نه برای تفریح بریم تایپیك رئال:4:

InTeR
1st May, 2007, 10:47 PM
منم بعده چند روز خودمو معرفی کنم بالاخره:40:
من امین هستم از مشهد:cap:
عشقه اینترو پرسپولیس:N_aggressive (41): .مشکیم که دیگه رنگه عشقه:4: اخه تیمه شهرمونه مثلا:whistle:

hrithik
1st May, 2007, 10:51 PM
منم بعده چند روز خودمو معرفی کنم بالاخره:40:
من امین هستم از مشهد:cap:
عشقه اینترو پرسپولیس:N_aggressive (41): .مشکیم که دیگه رنگه عشقه:4: اخه تیمه شهرمونه مثلا:whistle:

خوش اومدی امین جون.
تو هم مثل من یكمی دیر كردی:4: :4: :4:

e_mendez
7th May, 2007, 05:00 PM
سلام
ابراهیم 26 ساله و از هواداران استقلال و سپاهان هستم.
از بین تیم های خارجی هم از اینترمیلان خوشم می آید.

انجمن جالبی دارید. مدتها بود می خواستم در این انجمن عضو بشوم اما وقت و موقعیتش نبود. انشالله ساعات خوبی درکنار شما بزرگواران داشته باشم.

Don Bandini
7th May, 2007, 08:44 PM
سلام ابراهیم خان
خوش اومدی به پارس فوتبال!

كلوپ اینتری ها كه مشخصه و خیلی هم شلوغ پلوغه. لذتش رو ببر :4:

موفق باشی برادر :1:

EHSAN
16th May, 2007, 05:39 PM
سلام
ابراهیم 26 ساله و از هواداران استقلال و سپاهان هستم.
از بین تیم های خارجی هم از اینترمیلان خوشم می آید.

انجمن جالبی دارید. مدتها بود می خواستم در این انجمن عضو بشوم اما وقت و موقعیتش نبود. انشالله ساعات خوبی درکنار شما بزرگواران داشته باشم.

:victory: :gathering:
با كلوپ سپاهان سه نفري ميچرخونيمش :gathering:
اون وسطيه من - راستي علي (اموز) و چپي هم تو
----------------

كلا به همه كساني كه از اول تا آخر اين تاپيك و بعدا توي اين تاپيك پست ميكنن خوش اومد ميگم :smile: :8:

amoz
17th May, 2007, 07:45 AM
احسان جون منم اومدنت از این طرف ها (گفتگوی آزاد) را خوش اومد می گم:8:
:gathering:

داني باحال
20th May, 2007, 03:01 AM
سلام بچه ها :8: منم دانیال هستم 16 سالمه :8:
امیدوارم لحظات خوشی در كنار هم بگذرونیم :8:
مشهد هم زندگی میكنم :8: :11:

Roma4ever
20th May, 2007, 03:07 AM
من رضا هستم 17 ساله از اهواز عاشق رم وتوتی تاخبری درمورد رم میبینم ترجه میکنم وتی سایتم یعنی رمیها.کام میذارم وبلافاصله توی این انجمن هم میذارم

NoName
20th May, 2007, 04:02 AM

سلام دانی جون:53: :8::8::8:
منم حاج میثم فولهامی هستم:4: منو كه میشناسی:53: :8::8::8:

NoName
20th May, 2007, 04:04 AM
من رضا هستم 17 ساله از اهواز عاشق رم وتوتی تاخبری درمورد رم میبینم ترجه میکنم وتی سایتم یعنی رمیها.کام میذارم وبلافاصله توی این انجمن هم میذارم

ایول رضا جون:8::8::8:عشق است سلطان توتی:8::8::8:

Masoud_A
20th May, 2007, 04:16 AM
من هم مسعود هستم :4:

Vicente
20th May, 2007, 07:26 AM
به دانی خوش آمد ویژه:4:
به بقیه هم خوش آمد میگم:8:

داني باحال
20th May, 2007, 12:57 PM
سلام دانی جون:53: :8::8::8:
منم حاج میثم فولهامی هستم:4: منو كه میشناسی:53: :8::8::8:

به به سلام میثم جون :8: :11: :6:
اره عزیزم به خوبی میشناسم :8: :11: :6:

Peerless Alex
20th May, 2007, 06:00 PM
میبینم که طرفدارای والنسیا روز به روز بیشتر میشن ولی بر و بکس خوبین زیاد پا تو کفش بارسا نمیکنن عینه خوده اشکان منم میتبریکم وردتون رو بر بکس جدید

The Psychotic Eyes
20th May, 2007, 10:11 PM

به به جناب وزین دانی باحال خوش اومدی :53:

NoName
21st May, 2007, 08:14 AM
به به سلام میثم جون :8: :11: :6:
اره عزیزم به خوبی میشناسم :8: :11: :6:

4 كرتم دانی جون:8::8::8:
دانی جون امیدوارم پیشمون موندگار بشی:8::8::8:

Milad Gerrard
21st May, 2007, 10:37 AM
چقدر جالب منم میلام:4:

داني باحال
22nd May, 2007, 03:25 PM
4 كرتم دانی جون:8::8::8:
دانی جون امیدوارم پیشمون موندگار بشی:8::8::8:

من نوكرتم میثم جون :8: :11: :6:

ایشالا :8: :11: :6:

nazi
22nd May, 2007, 03:58 PM
داشتم ازاین وراردمیشدم گفتم خودمو معرفی کنم :4:

من نازنین هستم 15 ساله ازاصفهان :5:

InTeR
22nd May, 2007, 04:14 PM
بابا اینجا همه نژاد پرستن:stinker: :mad:
وقتی ما اینتریا خودمونو معرفی میکنیم کسی تحویل نمیگره اما...:76:

Peerless Alex
22nd May, 2007, 04:29 PM
داشتم ازاین وراردمیشدم گفتم خودمو معرفی کنم :4:

من نازنین هستم 15 ساله ازاصفهان :5:

وای یه دختر فوتبالی دیگه خوش اومدی نازنین جون امیدوارم روزای خوبی رو اینجا سپری کنی:8: :8: :8: :8:

NoName
22nd May, 2007, 04:47 PM
من نوكرتم میثم جون :8: :11: :6:

ایشالا :8: :11: :6:

نوكرتم دانی جون:8::8::8:
دانی جون ما كه از خدامونه رفیقای بامعرفتمون اینجا پیشمون باشن:8::8::8:

SAEED
22nd May, 2007, 04:58 PM
این تاپیك به چند تا كارت زرد و قرمز احتیاج داره!!:102:

InTeR
22nd May, 2007, 05:04 PM
این تاپیك به چند تا كارت زرد و قرمز احتیاج داره!!:102:

چطور؟
به تو هم توهین نژادی شده؟:butcher:

nazi
22nd May, 2007, 09:32 PM
وای یه دختر فوتبالی دیگه خوش اومدی نازنین جون امیدوارم روزای خوبی رو اینجا سپری کنی:8: :8: :8: :8:

مــــــــرســـــــــی عزیزم :8::8:

The Psychotic Eyes
22nd May, 2007, 09:46 PM
نازی جون خوش اومدی
شما همون نازی در آبیته نیستی احتمالا ؟

SAEED
22nd May, 2007, 09:54 PM
این تاپیك برای این هست كه یك تازه وارد در 2-1 خط خودشو معرفی كنه نه برای حال و احوال و چاق سلامتی! در صورت تكرار روند كنونی مجبور به بستن این تاپیك هستم.

Parsfootball
23rd May, 2007, 01:33 AM
ضمن تایید صحبتهای جناب دكتر باید خدمت دوستان تازه واردی كه احیانا با این مشكل روبرو هستند كه نمی توانند با كاربران قدیمی و در محیطهایی كه این دوستان ارسال می كنند ارتباط برقرار كنند عرض كنیم كه این عزیزان می توانند به تاپیك كافی شاپ مراجعه كنند و ارسالهایی شبیه چاق سلامتی را هم به آن تاپیك محدود كنند و این تاپیك را همانطور كه آقای دكتر فرمودند محدود به همین معرفی باقی بگذارند.
با تشكر

hsn_abieteh
25th May, 2007, 07:32 PM
سلام علیكم:sleep:

درود:iran:

Vicente
25th May, 2007, 11:17 PM
معرفی هم بكنید:4:
با یه سلام ما كه شما رو نمیشناسیم كه !!!

Ehsan_Eshghe_Lazio ™
26th May, 2007, 12:41 AM
خوش اومدی دوست عزیز خودتو بیشتر معرفی کنی خیلی خوب میشه (یه بیوگرافی ساده)

hrithik
26th May, 2007, 01:03 AM
خوب من هم به این دوستمون خوش آمد میگم. اگه میشه خودشو بیشتر معرفی بكنه چون حتی نمیدویم كه طرفدار كدوم تیم هست (خدا رو چه دیدی شاید اینتری بود:4: )
ولی یه چیزی رو میشه فهمید كه خیلی وطن پرست هست:4: .
این گلها رو هم بهش تقدیم می كنم.
:53: :53: :53: :53: :53: :53: :53: :53:

hsn_abieteh
26th May, 2007, 07:21 PM
معرفی هم بكنید:4:
با یه سلام ما كه شما رو نمیشناسیم كه !!!

ما مخلص شماییم:77:

خوش اومدی دوست عزیز خودتو بیشتر معرفی کنی خیلی خوب میشه (یه بیوگرافی ساده)
ممنون كوچیك شمام:67:

خوب من هم به این دوستمون خوش آمد میگم. اگه میشه خودشو بیشتر معرفی بكنه چون حتی نمیدویم كه طرفدار كدوم تیم هست (خدا رو چه دیدی شاید اینتری بود:4: )
ولی یه چیزی رو میشه فهمید كه خیلی وطن پرست هست:4: .
این گلها رو هم بهش تقدیم می كنم.
:53: :53: :53: :53: :53: :53: :53: :53:

:nish:
اره افتاب پرسته:21:
به لاكردار عجب گل هایی بودا:yahoo:
دمت جیز:give_rose: :277: :4:

Vicente
26th May, 2007, 10:29 PM
بازم از اسم و و تیم مورد علاقه به جزز اس اس:8: خبری نشد:4: