PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارتش سرخ (7)

صفحه ها : [1] 2 3

barça
15th January, 2007, 03:20 AM
ارتش سرخ (7)

با اجازه بزرگای سایت ما این كارو انجام دادیم.

barça
15th January, 2007, 04:35 AM
یه سوال مهم....

مگه دنیزلی به بازیكنا و كادر مربیان چه چیزایی میگه كه همه از دستش شاكین؟؟؟

مثل اینكه رو دست علی پروین بلند شده هااااا....... :4:

KASRA
15th January, 2007, 08:20 AM
یه سوال مهم....

مگه دنیزلی به بازیكنا و كادر مربیان چه چیزایی میگه كه همه از دستش شاكین؟؟؟

مثل اینكه رو دست علی پروین بلند شده هااااا....... :4:

یك مربی حرفه ای هیچ وقت به بازیكن توهین نمیكنه اگر هم چیزی گفته فحش خار و مادر نگفته كه این قدر شایعه درست میكنن توجه نكن:68:

Siyavoush
15th January, 2007, 10:39 AM
خب به گفته ایسنا ظاهرا پرسپولیس با یك بازیكن از دسته یك به توافق نرسیده
و اینكه بازیكن داخلی خوب پیدا نكردن رفتن دنبال خارجی ها و دو بازین خارجی دیگه هم از فردا با پرسپولیس تمرین میكنن

Soroush
15th January, 2007, 11:29 AM
حمید استیلی از فصل آینده قابت های فوتبال اروپا به تیم دونایسکا اسلواکی می پیوندد . خشایار محسنی یکی از سهامداران این باشگاه در این مورد می گوید : مذاکراتی با حشمت مهاجرانی داشتیم که مدیر فنی این تیم باشد و او ضمن موافقت اولیه بر حضور یک مربی جوان ایرانی که آشنا با زبان انگلیسی باشد تاکید کرد. در همین راستا پس از مطلع شدن از برکناری حمید استیلی از کادر فنی پرسپولیس با او مذاکره کردیم و این مذاکرات رضایتبخش بود. استیلی به احتمال فراوان به کادر مربیان دونایسکا اضافه خواهد شد ولی به دلیل مشکلات خانوادگی او ، این امر از آغاز فصل آینده رقابت های فوتبال اروپا میسر خواهد شد.

منبع: روزنامه ی گل

barça
15th January, 2007, 01:30 PM
یك مربی حرفه ای هیچ وقت به بازیكن توهین نمیكنه اگر هم چیزی گفته فحش خار و مادر نگفته كه این قدر شایعه درست میكنن توجه نكن:68:
اینجا كسی نیست كه تا حالا از نزدیك تمرینای پرسپولیسو دیده باشه؟؟؟

بدجوری مشكوك شدم ببینم دنیزلی چیا میگه...

Iman
15th January, 2007, 01:47 PM

حاج مهدی طاهرخانی هست كه فعلاَ پیداش نیست
اون تنها كسیه كه میره تمرینها رو می بینه

barça
15th January, 2007, 01:52 PM
دمش گرم.....بیاد ببینیم چی میگه....

خیلی بعیده كه دنیزلی فحاشی بكنه سر تمرین.....
احتمالاً حال این بازیكنای تی تی شو میگره اونا هم بهشون برمیخوره.

Iman
15th January, 2007, 01:55 PM
دمش گرم.....بیاد ببینیم چی میگه....

خیلی بعیده كه دنیزلی فحاشی بكنه سر تمرین.....
احتمالاً حال این بازیكنای تی تی شو میگره اونا هم بهشون برمیخوره.

سه شنبه كه بیان اینجا، خودم میرم سر تمریناشون ته و توه قضیه رو در میارم !!

forever_failure
15th January, 2007, 02:22 PM
به نظر من هم غيز ممكنه دنيزلي به بازيكنا فحش بده اگه هم ميداد باز استيلي به خاطر اين نميرفت.دوران پروين رو كه كسي يادش نرفته.

Soltan Ali Daei
15th January, 2007, 07:33 PM
حاج مهدی طاهرخانی هست كه فعلاَ پیداش نیست
اون تنها كسیه كه میره تمرینها رو می بینه
چند روز دیگه هم خودمون باید بریم تمرینا رو ببینیم:15:

Siyavoush
15th January, 2007, 08:12 PM
تا حالا كه تمام بازیكنها فحاشی دنیزلی رو تكذیب كردن
به نظر شایعه میرسه

farhad1366
16th January, 2007, 11:52 AM

من هفته ای دو سه روز میرم تمرین رو میبینم . نهایت كار دنیزلی یه اخم كوتاه مدته كه چند ثانیه بعد به خنده تبدیل میشه . من با یكی از بازیكنهای الان پرسپولیس رابطه نزدیكی دارم . دیشب باهاش حرف میزدم همه چیز رو رد میكرد و میگف نهایت حرفی كه میزنه اینه كه میگه :پسرم بیشتر دقت كن . تو كه بازیكن مدرسه فوتبال نیستی .
نكته ای كه به عنوان فحاشی ازش یاد میكنن اینه كه دنیزلی بعضی اوقات كه بازیكنها اشتباه میكنن به شوخی به اونها میگه : میفرسمت مدرسه فوتبال .
من فكر میكنم منظور استیلی از توهین اینه كه دنیزلی نمیزاره مثل زمان آری هان توی تركیب تیم دخالت داشته باشه و فقط نقش تمرین دهنده رو داره و حرف اول و آخر رو دنیزلی میزنه .

nikyperspolisi
16th January, 2007, 09:39 PM
اگر خدا بخواد قرار شده پرسپولیس 5شنبه بیاد دبی جمعه برگرده

Siyavoush
16th January, 2007, 10:11 PM
اگر خدا بخواد قرار شده پرسپولیس 5شنبه بیاد دبی جمعه برگرده
بله ظاهرا امروز بالاخره تصویب شد
حالا یعنی دوبی دو روزه ویزا میده؟!

Iman
17th January, 2007, 12:04 AM
عرض شود كه محمدرضا جلالی مدافع استقلال دزفول اومد پرسپولیس و دنیزلی هم تاییدش كرده !!
ضمناَ دبی هم دو روزه ویزا میده، مشكلی نیست
فقط من موندم چه اصراریه بیان دبی و دو روز نشده پاشن برن !! نذر دارن كه اردو 2 روزه بزنن؟؟ پنجشنبه صبح میان، یه جلسه تمرینی ریكاوری می كنن ، جمعه عصر بازی می كنن، شنبه صبح پا میشن میرن !!! این چه اردویی هست كه 2 روزه اس؟

Kian-S
17th January, 2007, 10:11 AM
جوك سال!
اكبرپور: من سرمایه فوتبال ایرانم! محرومیتم كم نشود از ایران میروم...

farhad1366
17th January, 2007, 11:00 AM
جوك سال!
اكبرپور: من سرمایه فوتبال ایرانم! محرومیتم كم نشود از ایران میروم...
:ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:
بالاخره یه نفر پیدا شد كه حقیقت رو بگه .
چه فوتبالی داریم ما . اكبرپور شده سرمایه فوتبال ما . البته سرمایه هست ولی سرمایه خنده مردم .

Mahyar
17th January, 2007, 06:17 PM
من هفته ای دو سه روز میرم تمرین رو میبینم . نهایت كار دنیزلی یه اخم كوتاه مدته كه چند ثانیه بعد به خنده تبدیل میشه . من با یكی از بازیكنهای الان پرسپولیس رابطه نزدیكی دارم . دیشب باهاش حرف میزدم همه چیز رو رد میكرد و میگف نهایت حرفی كه میزنه اینه كه میگه :پسرم بیشتر دقت كن . تو كه بازیكن مدرسه فوتبال نیستی .
نكته ای كه به عنوان فحاشی ازش یاد میكنن اینه كه دنیزلی بعضی اوقات كه بازیكنها اشتباه میكنن به شوخی به اونها میگه : میفرسمت مدرسه فوتبال .
من فكر میكنم منظور استیلی از توهین اینه كه دنیزلی نمیزاره مثل زمان آری هان توی تركیب تیم دخالت داشته باشه و فقط نقش تمرین دهنده رو داره و حرف اول و آخر رو دنیزلی میزنه .

تو كه هفته ای 2 - 3 روز میری سر تمرین ، این مدافع استقلال دزفولو دیدی ؟ بازیش چه جوریه ؟؟ به درد می خوره یا حاجی زاده ی دومه ؟

nikyperspolisi
17th January, 2007, 10:04 PM
یكی به من بگه پرسپولیس 5شنبه بازی داره یا جمعه؟ چه ساعتی؟ اینجا تمرین هم داره؟

Iman
17th January, 2007, 10:20 PM
پنجشنبه ساعت 12 ظهر از تهران حركت می كنن
خبرش رو بهتون میدم
فكر می كنم بازی جمعه باشه

KASRA
17th January, 2007, 11:20 PM
بچه ها جریان این خبر چیه

كارت بانكي هواداران پرسپوليس كليد خورد؛
طرفداران پرسپوليس از هفتم بهمن براي ثبت نام به پست مراجه كنند سرويس: قهرماني - همگاني
1385/10/27
01-17-2007
14:13:32
8510-14227: کد خبر

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: قهرماني - همگاني

كنفرانس مطبوعاتي مديرعامل باشگاه پرسپوليس به همراه مسوولان بانك سامان و شركت پست ايران در خصوص ارايه‌ي كارت بانكي هواداران پرسپوليس برگزار شد و جزييات اين طرح براي ساماندهي هواداران اعلام شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)؛ محمدحسن انصاري‌فرد، مديرعامل باشگاه پرسپوليس در ابتداي اين نشست با تاكيد بر نقش هواداران به عنوان يك قدرت سازنده در برنامه‌هاي اجرايي باشگاه پرسپوليس تاكيد كرد كه با برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده و در چندين فاز كليه‌ي هواداران داخلي و خارجي پرسپوليس ساماندهي خواهند شد .

وي افزود: در مرحله‌ي اول يك ميليون هوادار را كسب اطلاعات خواهيم كرد تا با ورود به چرخه‌ي كارت بانكي هواداران پرسپوليس خدمات و امكانات در نظر گرفته شده استفاده كنند.

انصاري‌فرد اظهاركرد: هواداران پرسپوليس مي‌توانند از روز شنبه هفتم بهمن 85 با مراجعه با كليه‌ي مراكز پستي و شعب بانك سامان در سراسر كشور و با پرداخت مبلغ 20000 هزار تومان نسبت به به دريافت كارت هواداري اقدام كنند.

وي افزود: باشگاه در قبال عضويت هواداران در اين طرح خدمات و هداياي ويژه‌اي را براي آنان در نظر گرفته است، جايزه‌ي به مبلغ 15 هزار تومان، قرار گرفتن تحت پوشش بيمه، ارايه بليت رايگان براي صد نفر در هر ديدار با قيد قرعه، همراهي با تيم پرسپوليس در سفرهاي شهرستان و خارج كشور براي سه نفر از هواداران با قيد قرعه، بهره‌مندي از تخفيف ويژه براي خريد از مراكز وابسته با بانك سامان ارسال اخبار و مجلات خبري پرسپوليس شركت در قرعه‌كشي هاي بانك سامان و نظرسنجي‌هاي پرسپوليس، ايجاد تمبر خصوصي براي خود و اعضاي خانواده با حضور بازيكنان پرسپوليس، بهره‌مندي از اطلاعات، كتاب اول پرسپوليس و استفاده از اماكن توريستي طرف قرارداد با باشگاه از جمله خدماتي است كه باشگاه پرسپوليس در قبال عضويت به هواداران خود ارايه خواهد كرد.

هم‌چنين، ضرابيه معاون بانك سامان نيز كه در اين كنفرانس حضور داشت، گفت: بانك سامان داراي سابقه‌ي 8 سال مديريت و ارايه‌ي خدمات است، قصد داريم با حضور هواداران پرسپوليس و همكاري اين باشگاه خدمات خود را به هواداران پرسپوليس ارايه كنيم كه قطعا مي‌تواند سرآغازي براي مشاركت وسيع هواداران پرسپوليس در استفاده از خدمات وسيع بانك سامان و سپاسه‌ي اين بانك باشد .

همچنين كشاورز معاون اداره‌ي پست نيز كه در كنفرانس حضور داشت درباره‌ي چگونگي همكاري شركت قدس در اين طرح گفت: خوشحاليم كه باشگاه پرطرفدار پرسپوليس پست را براي ارايه خدمات خود به هواداران انتخاب كرده است. پست سابقه‌ي همكاري با ورزش را دارد اما، اين حركت مي تواند تحولي در حضور پست در عرصه‌ي ورزش و فوتبال باشد.

كشاورز گفت: هواداران پرسپوليس مي‌توانند از تاريخ مذكور با مراجعه به دفاتر پستي بدون هيچ گونه اشكالي فر‌م‌هاي عضويت هواداري باشگاه پرسپوليس را دريافت كنند.

وي افزود: مراجعه‌كنندگان مي توانند با پرداخت مبلغ حق عضويت در عرض كمتر از بيست روز كارت بانكي هواداري خود را كه داراي خصوصيات و ارزش هاي زيادي است از طريق پست دريافت كنند.

وي همچنين در مورد چگونگي اخذ هزينه‌هاي پستي گفت: هواداران پرسپوليس هيچ‌گونه مبلغي را براي هزينه‌هاي پستي خود با باشگاه پرسپوليس پرداخت نمي‌كنند و شركت پست طي قراردادي با پرسپوليس اين مشكل را حل كرده است و هواداران هيچ وجهي در خصوص مراسلات پستي پرداخت نمي‌كنند.

انتهاي پيام

KASRA
17th January, 2007, 11:52 PM
به نظر من هم كمی زیاده چرا چون پرسپوليس از همه ی قشر ها طرفدار داره و ممكنه یكی توان پرداخت رو نداشته
باشه در ضمن هیچ حرفی برای صدور كارت برای افراد خارج از كشور نشده

farhad1366
18th January, 2007, 01:53 AM
تو كه هفته ای 2 - 3 روز میری سر تمرین ، این مدافع استقلال دزفولو دیدی ؟ بازیش چه جوریه ؟؟ به درد می خوره یا حاجی زاده ی دومه ؟
حقیقتش به خاطر امتحانات متاسفانه هنوز موفق نشدم دور جدید تمرینات رو ببینم . دیدن تمرین پرسپولیس حداقل 4 ساعت وقتم رو میگیره .
ولی در مورد مدافع جدید از قول همون بازیكنی كه باهاش رابطه دارم شنیدم كه میگفت چندان جالب نیست و نمیتونه جای كریم رو پر كنه ولی بودنش بهتر از اینه كه هافبك بیاد دفاع آخر بشه .
ولی در مورد حاجی زاده : ببینید بچه ها حاجی زاده پس تخصصیش هافبك دفاعی هست و طبیعیه نتونه دفاع اخر بازی كنه

barça
18th January, 2007, 03:14 AM
من فكر میكردم حاجی زاده پست تخصصیش دفاعه.......آخه اون اوایل میگفتن كه دفاع تراكتور بوده.

KASRA
18th January, 2007, 04:19 AM
اطلاعات بیشتر در مورد كارت هواداری:
جلسه‌ مطبوعاتى‌ پروژه‌ جذب‌ و ساماندهى‌ هواداران‌ سرخ‌ پرسپوليس‌ با 20 هزار تومان‌ اتومبيل‌ هديه‌ مى‌دهد

روز گذشته‌ کنفرانس‌ مطبوعاتى‌ باشگاه‌ پرسپوليس‌ درخصوص‌ جذب‌ و ساماندهى‌ هواداران‌ اين‌ باشگاه‌ با همکارى‌ بانک‌ سامان‌ و شرکت‌ پست‌ جمهورى‌ اسلامى‌ ايران‌ در طبقه‌ پنجم‌ باشگاه‌ برگزار شد. اين‌ جلسه‌ در حالى‌ که‌ قرار بود از ساعت‌ 11 صبح‌ آغاز شود، با 50 دقيقه‌ تأ‌خير شروع‌ شد که‌ اين‌ مسأ‌له‌ با اعتراض‌ شديد خبرنگاران‌ روبه‌رو گرديد. متأ‌سفانه‌ بى‌نظمى‌ مطلق‌ در طول‌ برگزارى‌ اين‌ جلسه‌ مشهود بود و انتظار مى‌رود محمدحسن‌ انصارى‌فرد در جلسات‌ آينده‌ مطبوعاتى‌ باشگاه‌ برگزارى‌ آنها را به‌ فردى‌ کاربلد واگذار کند تا شاهد چنين‌ بى‌نظمى‌ نباشيم.
محمدحسن‌ انصارى‌فرد در ابتداى‌ جلسه‌ ضمن‌ تشکر از اصحاب‌ رسانه‌ اشاره‌ کرد که‌ اين‌ پروژه‌ از شش‌ ماه‌ قبل‌ شروع‌ شده‌ و تاکنون‌ از يک‌ ميليون‌ هوادار اطلاعاتى‌ کسب‌ شده‌ و با بانک‌ سامان‌ به‌ جمع‌بندى‌ رسيده‌ايم‌ تا با توجه‌ به‌ اين‌ مسأ‌له‌ که‌ چاپ‌ اسکانس‌ هزينه‌هاى‌ بالايى‌ را به‌ همراه‌ خواهد داشت، پول‌ الکترونيکى‌ جايگزين‌ آن‌ شود و طرح‌ جذب‌ و ساماندهى‌ هواداران‌ باشگاه‌ آغاز گردد.
نحوه‌ عضويت‌
هوادارانى‌ که‌ مايل‌ به‌ دريافت‌ کارت‌ عضويت‌ هستند از روز شنبه‌ 7/11/85 با مراجعه‌ به‌ کليه‌ مراکز پستى‌ سراسر کشور و شعب‌ بانک‌ سامان‌ فرم‌ ثبت‌نام‌ را دريافت‌ کرده‌ و بعد از تکميل‌ فرم‌ و واريز مبلغ‌ 20 هزار تومان‌ به‌ حساب‌ باشگاه‌ فرهنگى‌ ورزشى‌ پرسپوليس‌ علاوه‌ بر دريافت‌ کارت‌ هوادارى‌ - بانکى‌ از خدمات‌ گسترده‌اى‌ که‌ در نظر گرفته‌ شده‌ بهره‌مند شوند.
ارسال‌ هديه‌
باشگاه‌ پرسپوليس‌ بعد از دريافت‌ مدارک‌ هواداران‌ متقاضى‌ از شرکت‌ پست‌ در گام‌ اول‌ هديه‌اى‌ نفيس‌ به‌ ارزش‌ پانزده‌ هزار تومان‌ براى‌ هواداران‌ ارسال‌ خواهد کرد و همراه‌ با آن‌ هديه، کاتالوگى‌ براى‌ هواداران‌ فرستاده‌ مى‌شود. اين‌ کاتالوگ‌ دربرگيرنده‌ کليه‌ خدماتى‌ است‌ که‌ اعضاى‌ اين‌ طرح‌ از آن‌ بهره‌مند خواهند شد.
زمان‌ دريافت‌ کارت‌ها
باشگاه‌ پرسپوليس‌ با همکارى‌ شرکت‌ پست‌ و بانک‌ سامان‌ از 15 الى‌ 20 روز بعد از تاريخ‌ عضويت، کارت‌ هوادارى‌ را براى‌ متقاضى‌ ارسال‌ خواهد کرد. اين‌ کارت‌ که‌ نام‌ هوادار روى‌ آن‌ درج‌ شده‌ علاوه‌ بر کارت‌ هوادارى‌ «کارت‌ بانک» بانک‌ سامان‌ نيز مى‌باشد.
همچنين‌ همراه‌ با کارت‌ هواداري، کتاب‌ اول‌ پرسپوليس‌ نيز براى‌ متقاضيان‌ ارسال‌ خواهد شد که‌ دربرگيرنده‌ آدرس‌ تمامى‌ بنگاه‌هاى‌ اقتصادى‌ و فروشگاه‌هايى‌ است‌ که‌ هواداران‌ مى‌توانند با ارائه‌ کارت‌ هوادارى‌ از تخفيف‌هاى‌ ويژه‌ استفاده‌ کنند. در اين‌ کتاب‌ تازه‌ترين‌ اخبار، مصاحبه‌ها و همچنين‌ پوسترهاى‌ ورزشى‌ نيز گنجانده‌ شده‌ است.
تمبر شخصى‌
دارنده‌ کارت‌ بانکى‌ - هوادارى‌ مى‌تواند با ارسال‌ عکس‌ خود يا يکى‌ از اعضاى‌ خانواده‌ (همسر و فرزندان) و همچنين‌ انتخاب‌ يکى‌ از اعضاى‌ تيم‌ پرسپوليس‌ تمبر شخصى‌ دريافت‌ کند.
براساس‌ اين‌ طرح‌ شرکت‌ پست‌ تمبر شخصى‌ را براى‌ هواداران‌ پرسپوليس‌ صادر خواهد کرد.
ساير خدمات‌
* هواداران‌ پرسپوليس‌ مى‌توانند با ارائه‌ کارت‌ هوادارى‌ از تخفيفات‌ ويژه‌ در بنگاه‌هاى‌ اقتصادي، فروشگاه‌ها، اماکن‌ ورزشى‌ و... که‌ طرف‌ قرارداد با باشگاه‌ پرسپوليس‌ و بانک‌ سامان‌ هستند بهره‌مند شوند.
* هواداران‌ تحت‌ پوشش‌ بيمه‌ حادثه‌اى‌ (فوت، نقص‌ عضو، هزينه‌هاى‌ پزشکي) قرار مى‌گيرند. باشگاه‌ به‌ همين‌ منظور با چند شرکت‌ معتبر بيمه‌ مذاکراتى‌ انجام‌ داده‌ تا هواداران‌ با تخفيف‌ويژه‌ تحت‌ پوشش‌ بيمه‌ حادثه‌ (در 24 ساعت) قرار گيرند.
* ارائه‌ بليت‌ رايگان‌ بازى‌هاى‌ پرسپوليس‌ به‌ قيد قرعه‌ براى‌ 100 هوادار در هر بازي.
* همراهى‌ تيم‌ پرسپوليس‌ در سفرهاى‌ برون‌مرزى‌ و بازى‌هاى‌ داخلى‌ خارج‌ از خانه‌ (2 نفر به‌ قيد قرعه).
* ارسال‌ هداياى‌ رايگان‌ از قبيل‌ پيراهن، پرچم، شال، کلاه،CD صوتي، تصويري، پوستر، بولتن‌ باشگاه‌ و... به‌طور رايگان.
* بهره‌ بردن‌ از تخفيف‌ويژه‌ براى‌ خريدهاى‌ اينترنتى‌ از طريق‌ سايت‌ رسمى‌ باشگاه‌ و سايت‌هاى‌ خريد اينترنتى‌ بانک‌ سامان‌ و ساير بنگاه‌هاى‌ اينترنتى‌ که‌ طرف‌ قرارداد با باشگاه‌ پرسپوليس‌ هستند.
* ارسال‌ اخبار و اطلاعات‌ براى‌ هواداران‌ از طريق‌ مجله،CD وSMS
* ارائه‌ مشاوره‌ ورزشى‌ رايگان‌ براى‌ رده‌هاى‌ سنى‌ مختلف.
* عضويت‌ در مدارس‌ فوتبال‌ باشگاه‌ پرسپوليس‌ با تخفيف‌ويژه.
*قرعه‌کشى‌ ماهانه‌ و اهداى‌ جوايز ويژه.
* هواداران‌ مى‌توانند در 125 هزار مکانى‌ که‌ پايانه‌ فروشگاهى‌ (POS) بانک‌ سامان‌ و بانک‌هاى‌ عضو شتاب‌ در آن‌ نصب‌ شده‌ است‌ با ارائه‌ کارت‌ هوادارى‌ - بانکى‌ خريده‌ کرده‌ و بدون‌ همراه‌ داشتن‌ پول‌ نقد از خدمات‌ ويژه‌ بانک‌ سامان‌ بهره‌مند شوند.
* شرکت‌ در نظرسنجى‌ به‌ منظور مشارکت‌ در برخى‌ از تصميمات‌ باشگاه‌ و دريافت‌ جوايز به‌ قيد قرعه.
* ارسال‌ سالنامه،CD هاى‌ تصويرى‌ از تيم‌ فوتبال‌ و ستاره‌هاى‌ تاريخ‌ باشگاه، سرود پرسپوليس‌ و... با تخفيف‌ ويژه.
* بهره‌ بردن‌ از مراکز توريستي، تورهاى‌ سياحتى‌ - زيارتى‌ و هتل‌هاى‌ طرف‌ قرارداد با باشگاه‌ پرسپوليس.
* هواداران‌ مى‌توانند با خريدهايى‌ که‌ از طريق‌ کارت‌ هوادارى‌ - بانکى‌ انجام‌ مى‌دهند از جوايز ماهانه‌ بانک‌ سامان‌ بدونه‌ قرعه‌کشى‌ بهره‌مند شوند که‌ شامل‌ يک‌ دستگاه‌ خودرو 206، سه‌ سفر خارجي، سه‌ سفر داخلى‌ و بيش‌ از صد جايزه‌ نقدى‌ مى‌باشد.
در پايان‌ اين‌ جلسه‌ که‌ بى‌نظمى‌ به‌شدت‌ در آن‌ مشهود بود، انصارى‌فرد به‌ هيچ‌ سئوال‌ ورزشى‌ پاسخ‌ نداد تا جواب‌هاى‌ او اين‌ جلسه‌ را تحت‌الشعاع‌ قرار ندهد. متأ‌سفانه‌ در پايان‌ به‌ شکلى‌ نامطلوب‌ از خبرنگاران‌ پذيرايى‌ شد که‌ حرکتى‌ که‌ يکى‌ از مسئولان‌ اين‌ باشگاه‌ براى‌ اهداى‌ هديه‌ به‌ خبرنگاران‌ انجام‌ داد با اعتراض‌ شديد آنها روبه‌رو شد و سريعاً‌ ساختمان‌ باشگاه‌ را ترک‌ کردند.

من امیدوارم استقبال خوبی بشه و این یكی از راه های درامدزایی و حرفه ای شدنه

barça
18th January, 2007, 04:41 AM
زمان اكبر غمخوار درست یادم نیست , 3000 تومن یا 5000 هزار تومن میخواستن برای صادر كردن كارت هواداری...

من رفتم ریختم به حساب هیچ خبری نشد كه نشد......نه كارتی نه چیزی...

هنوزم فیش بانكیشو دارم.(حالا من منظورم این نیست كه اینم مثل همونه هااا...).

ولی خیلی خوب میشه اگه این مسائل توی ایران فرهنگش جا بیفته....مزایای زیادی میتونه داشته باشه.

KASRA
18th January, 2007, 05:08 AM
زمان اكبر غمخوار درست یادم نیست , 3000 تومن یا 5000 هزار تومن میخواستن برای صادر كردن كارت هواداری...

من رفتم ریختم به حساب هیچ خبری نشد كه نشد......نه كارتی نه چیزی...

هنوزم فیش بانكیشو دارم.(حالا من منظورم این نیست كه اینم مثل همونه هااا...).

ولی خیلی خوب میشه اگه این مسائل توی ایران فرهنگش جا بیفته....مزایای زیادی میتونه داشته باشه.

من به انصاریفرد صد برابر غمخوار اعتماد دارم....
در ضمن مشكلات مالی تیم حل میشه و از همه مهمتر صاحب 1 ركورد جدید در دنیا میشیم چرا چون منچستر دارای حدود 200000 هزار كارت هواداری در دنیا هست و نفر 1 ولی این طرح اگر اجرا بشه ما بیشتر از ده میلیون خواهیم داشت و در دنیا مثل اتم صدا خواهد كرد:64: :4:

barça
18th January, 2007, 05:16 AM
من به انصاریفرد صد برابر غمخوار اعتماد دارم....
در ضمن مشكلات مالی تیم حل میشه و از همه مهمتر صاحب 1 ركورد جدید در دنیا میشیم چرا چون منچستر دارای حدود 200000 هزار كارت هواداری در دنیا هست و نفر 1 ولی این طرح اگر اجرا بشه ما بیشتر از ده میلیون خواهیم داشت و در دنیا مثل اتم صدا خواهد كرد:64: :4:
اگه اونطوری بخوای حساب كنی تقریباً میشه گفت كه نصف هوادارای پرسپولیس توی ایران باید ثبت نام بكنن كه همچین رقم و ركوردی بدست بیاد...كه اینم محاله...

با این وضعیت اقتصادی ای كه مردم دارن.......

خیلی تَكو توك میشه توشن پیدا كرد كه بیان كارت هواداری بگیرن.

تازه نصف طرفدارای پرسپولیس زن هستن كه اصلاً توی ایران زنها رو به حساب نمیارن.(اونم برای یه همچین چیزی).

ثبت یه همچین ركوردی برای یه تیم ایرانی تقریباً میشه گفت كه محاله.:40:

KASRA
18th January, 2007, 05:22 AM
اگه اونطوری بخوای حساب كنی تقریباً میشه گفت كه نصف هوادارای پرسپولیس توی ایران باید ثبت نام بكنن كه همچین رقم و ركوردی بدست بیاد...كه اینم محاله...

با این وضعیت اقتصادی ای كه مردم دارن.......

خیلی تَكو توك میشه توشن پیدا كرد كه بیان كارت هواداری بگیرن.

تازه نصف طرفدارای پرسپولیس زن هستن كه اصلاً توی ایران زنها رو به حساب نمیارن.(اونم برای یه همچین چیزی).

ثبت یه همچین ركوردی برای یه تیم ایرانی تقریباً میشه گفت كه محاله.:40:

1. محدودیتی برای خانم ها وجود نداره و همه میتونن ثبت نام كنن
2. من در ایران نیستم و نمیدونم كه واقعا همه توان پرداخت دارن یا نه
3.پرسپولیس اگر این كارو بكنه حداقل بین 200000 تا 500000 هزار نفر كم كم ثبت نام میكنن و باز هم ركورد میشكنه
و به قول انصاریفرد جهانی میشیم:4:

barça
18th January, 2007, 05:54 AM
1. محدودیتی برای خانم ها وجود نداره و همه میتونن ثبت نام كنن
2. من در ایران نیستم و نمیدونم كه واقعا همه توان پرداخت دارن یا نه
3.پرسپولیس اگر این كارو بكنه حداقل بین 200000 تا 500000 هزار نفر كم كم ثبت نام میكنن و باز هم ركورد میشكنه
و به قول انصاریفرد جهانی میشیم:4:
1- بله برای خانمها محدودیتی وجود نداره....موقع پول گرفتن آقا و خانوم مطرح نیست....
ولی موقع سرویس دادن و استادیوم رفتن و بهره گیری از خدمات این كارتها , عملاً خانومها از دور خارج میشن.(خانومی هم كه نتونه از این كارت استفاده ببره برای چی باید پول بده؟؟؟)البته اون هدایایی كه میفرسن بدست خانومها هم میرسه(خدارو شكر این یه دونه دیگه زن و مرد نداره. :4:)

2-ولی من ایرانم و خوب میدونم كه همچین اتفاقی نمیوفته. :46: (مثلاً اگه یه خانواده’ 5 نفری بخواد این كارتها رو دریافت بكنه , باید صد هزار تومن بریزه به حساب....كه خیلی بعیده چنین خانواده هایی زیاد باشن).

3-البته دویست , سیصد هزار تا خیلی دور از دسترس نیست....شاید به پونصد هزارتا هم برسه....ولی در حالت بسیار بسیار خوشبینانه. :65: :cools: :65:

KASRA
18th January, 2007, 06:02 AM
1- بله برای خانمها محدودیتی وجود نداره....موقع پول گرفتن آقا و خانوم مطرح نیست....
ولی موقع سرویس دادن و استادیوم رفتن و بهره گیری از خدمات این كارتها , عملاً خانومها از دور خارج میشن.(خانومی هم كه نتونه از این كارت استفاده ببره برای چی باید پول بده؟؟؟)البته اون هدایایی كه میفرسن بدست خانومها هم میرسه(خدارو شكر این یه دونه دیگه زن و مرد نداره. :4:)

2-ولی من ایرانم و خوب میدونم كه همچین اتفاقی نمیوفته. :46: (مثلاً اگه یه خانواده’ 5 نفری بخواد این كارتها رو دریافت بكنه , باید صد هزار تومن بریزه به حساب....كه خیلی بعیده چنین خانواده هایی زیاد باشن).

3-البته دویست , سیصد هزار تا خیلی دور از دسترس نیست....شاید به پونصد هزارتا هم برسه....ولی در حالت بسیار بسیار خوشبینانه. :65: :cools: :65:

حق با شماست ولی برای دریافت كارت محدودیتی نیست در ضمن بارسا جون خودت كارت رو میگیری؟؟؟؟؟؟:39: :4:

farhad1366
18th January, 2007, 11:07 AM
من فكر میكردم حاجی زاده پست تخصصیش دفاعه.......آخه اون اوایل میگفتن كه دفاع تراكتور بوده.
بله مدافعه اما مدافع یاركوب كه وظیفه اصلیش تخریب بازی حریفه نه دفاع اخر .

Siyavoush
18th January, 2007, 11:13 AM
انصاری فرد دیروز گفت كه طی دوروز اینده 500 میلیون از بدهی های پرسپولیس پرداخت میشه تا تمامی بدهی های شاكیان داخلی پرداخت بشه
انصاریفرد گفته داره سعی میكنه قبل از شروع نیم فصل بدهی های پرسپولیس رو تموم كنه

Mahyar
19th January, 2007, 01:54 AM
من حتي اگر اين كارت هيچ مزايايي هم نداشت حاضر بودم بگيرم . ولي حيف كه الان ايران نيستم

nikyperspolisi
19th January, 2007, 04:02 AM
من امروز با دوستم كه خبرنگار خبر ورزشی هست حرف زدم گفت بازی با الوصل كنسل شده فردا میرن العین با آن تیم بازی كنند

barça
19th January, 2007, 04:12 AM
حق با شماست ولی برای دریافت كارت محدودیتی نیست در ضمن بارسا جون خودت كارت رو میگیری؟؟؟؟؟؟:39: :4:
گفتم كه من قبلاً یه بار این كارو كردم........هیچی به هیچی...موندم توی خماریش.

ولی با توجه به اینكه انصاری فر خیلی خیلی با اون غمخوار فرق داره و دلسوز پرسپولیسه...شاید برم برای دریافت كارت یه اقداماتی انجام بدم.

البته شاید... :78:

KASRA
19th January, 2007, 07:28 AM
این كارها همه موقت پرسپولیس باید یه راه اساسی برای مشكلات مالی پیدا كنه

Siyavoush
19th January, 2007, 10:37 AM
این كارها همه موقت پرسپولیس باید یه راه اساسی برای مشكلات مالی پیدا كنه
همونطور كه گفتم انصاری فرد گفته كه میخواد تمام شاكیان رو تا قبل از شروع نیم فصل راضی كنه و به نظر نمیرسه كه این مشكلات به فصل دیگه بكشه

KASRA
19th January, 2007, 11:26 AM
همونطور كه گفتم انصاری فرد گفته كه میخواد تمام شاكیان رو تا قبل از شروع نیم فصل راضی كنه و به نظر نمیرسه كه این مشكلات به فصل دیگه بكشه

منم امیدوارم ولی باشگاهی كارت هواداری صادر میكنه كه تمام حرفه ای باشه و از طرف دولت اداره نشه
مثلا وقتی پرسپولیس نمیتونه بدون اجازه ی سازمان اب بخوره سازمان هم باید یك بودجه ی خوب برای تیم در نظر
بگیره و وقتی پرسپولیس رو خصوصی نمیكنن باید به تیم برسن نه این كه هوادار وظیفه ی سازمان رو انجام بده و بره
پول بده ولی در كل حركت خوبیه و باید حمایت كنیم حتی اگر بخوایم جور سازمان رو بكشیم باید به خاطر پرسپولیس
حمایت كنیم:11:

forever_failure
19th January, 2007, 12:27 PM
اين كار براي حرفه اي شدن لازمه و يك حركت روبه جلوست ولي با همه ي اين ها نبايد فراموش بشه كه اين جا ايرانه.پرسپوليس طرفداراي زيادي داره ولي براي خيلي هاشون 20000 تومن مبلغ زياديه.بازي ايران المان بليط قيمت عادي داشت و ورزشگاه داشت ميتركيد ولي بازي پرسپوليس بايرن ورزشگاه حتي پر هم نشد يكي از دلايلش قيمت بليط بود كه فقط 3 تومن از بازي المان گرون تر بود يعني 5 تومن.من ميگم اگه به جاي 20000 تومن 5000 تومنش ميكردن شايد سود بيشتري داشت.

Iman
19th January, 2007, 02:44 PM
من امروز با دوستم كه خبرنگار خبر ورزشی هست حرف زدم گفت بازی با الوصل كنسل شده فردا میرن العین با آن تیم بازی كنند

تو به حمید زنگ نزدی یحتمل؟

بازی ارمزو ساعت 5 با العین تو شهر العین
متاسفانه من نمی تونم برم
ولی از اونجا كه امروز تو جام خلیج استراحته، بعید نیست دبی اسپورت بزاره بازی رو !!

barça
19th January, 2007, 03:52 PM
این كارت هواداری داره منو وسوسه میكنه....

استقلال امروز با این تیم شیرازیه بازی داره.......چه حالی میده نتونه بزنه. :4:

nikyperspolisi
19th January, 2007, 05:02 PM
تو به حمید زنگ نزدی یحتمل؟

بازی ارمزو ساعت 5 با العین تو شهر العین
متاسفانه من نمی تونم برم
ولی از اونجا كه امروز تو جام خلیج استراحته، بعید نیست دبی اسپورت بزاره بازی رو !!
آره حمید به من گفت چطور مگر؟ كه میگی به حمید زنگ نزدم؟

Iman
19th January, 2007, 05:22 PM
آره حمید به من گفت چطور مگر؟ كه میگی به حمید زنگ نزدم؟

خوب با حمید رفیقم من
تو یه روزنامه كار می كنیم ( فاینال شوت)
الان هم من بهش زنگ زدم گفت هنوز معلوم نیست بازی پخش مستقیم داره یا نه !

barça
19th January, 2007, 06:26 PM
بله..........

استقلال همونطوری كه انتظارشو داشتیم نتونست بازیو ببره... :4:

Emerald
19th January, 2007, 06:43 PM
چقدر حیف شد نتونستیم تو یک دربی دیگه بزنیمشون !
راستی عجب دفاعی .... ببخشید حمله ای بهشون دادیم :tired:

Iman
19th January, 2007, 06:47 PM
تا دقیقه 40 بازی پرسپولیس - العین 0-0 هست
هیچ تلوزیونی مستقیم نمیزاره بازی رو
دارن ضبط می كنن شاید بعداَ پخش كنن !!

The Special One
19th January, 2007, 07:30 PM
با اینكه هیچ سنخیتی با استقلال ندارم ولی نمی دونم چرا وقتی امروز باخت ناراحت شدم! حقش بود كه ببازه ولی این دفعه ابر وماه ومه خورشید و فلك وپنالتی مفتكی هم بدردش نخورد!
خدا آبروی ایران رو تو جام باشگاهها حفظ كنه با این تیم!
(هرگونه برداشت ،تعبیر و... از این نوشته آزاد است):دی

Iman
19th January, 2007, 08:16 PM
اولاَ كه شكست استقلال رو تبریك میگم
استقلال البته مال این حرفها نبود جلوی پرسپولیس بازی كنه، حالا باختن از مرصاد فدا سرش، با این تیم میخواد بره آسیا از همه ببازه و بیاد ؟؟

دوم اینكه نیما خان میخوای بنویسی زنده باد اینتر، درست بنویس حد اقل، Forza درسته و نه Froza

مورد سوم اینكه بازی پرسپولیس و العین 1-1 مساوی تموم شد. معدنچی پنالتی زده !!
العین تیم بزرگی تو امارات هست ولی الان تو این فصل با بحران رو به رو هست، از بین 12 تا تیم در رده یازدهم قرار داره
یك ماه هم هست مربیش شده والتر زنگا دروازه بان سابق تیم ملی ایتالیا !!

Siyavoush
19th January, 2007, 08:17 PM
اونطوری كه ایسنا نوشته تمامی پولهای كماسی و ابراهیمی و رهبری فرد و امامی فر و فنایی پرداخت شد امروز و فقط 3-4 تا بازیكن دیگه موندن

راستی پرسپولیس-مرصاد 13 بهمن

Victor Valdes
19th January, 2007, 08:21 PM
آقا من که فکر کنم استقلال مصلحتی باخت :71:
نه؟ :4:

C.Maldini
19th January, 2007, 08:50 PM
من دوست داشتم استقلال بیاد بالا بعد برای بار دوم ببریمشون.

davidbeckham
19th January, 2007, 09:13 PM
بازی با مرصاد تو تهرانه؟

Soheil 7
19th January, 2007, 09:40 PM
پیروزی برادران بسیجی رو مقابل استقلال تبریك میگم.:4:

Soheil 7
19th January, 2007, 09:43 PM
بازی با مرصاد تو تهرانه؟
هنوز كه چیزی مشخص نیست تازه مرصاد صعود كرده. باید قرعه كشی شه.

Iman
19th January, 2007, 10:29 PM
آدم وسط تیفوسیهای استقلال داد بزنه واحدی مالدینی، ولی از مقاومت مرصاد شیراز نبازه !!! خدایی خیلی زور داره از مقاومت مرصاد آدم ببازه !!!
استقلالی ها هم كه دارن خودشون رو دلداری می دن كه از عمد باختن !! هر چند بیراه هم نمیگن خوب می ترسیدن بیان با پرسپولیس بازی كنن و ببازن دیگه بعد آبروشون بیشتر می رفت !!
ضمناَ چون هم پرسپولیس هم مرصاد تو بازیهاشون میزبان بودن، میزبان بازی بعدیشون قرعه كشی میشه !!

Mahyar
20th January, 2007, 01:08 AM
دو حالت بیشتر نداره یا استقلال از قصد باخت كه خوب همتون می دونین برای چی ، یا واقعاَ باخت كه در این صورتم باز شانس آورد باخت و به پرسپولیس نخورد . در كل می خواستم بگم
پرسپولیس سرور استقلاله

farhad1366
20th January, 2007, 02:13 AM
بچه ها حرف های مرفاوی رو بعد از بازی گوش دادید ؟ خیلی رو میخواد تیمت به یه تیمه ضعیف ببیازه و بعد از بازی ادعا كنی حقشون برد نبود . نمیدونم این آقا فكر میكنه دور از جون مردم نفهمن .
ولی این باخت رو میتونیم به حساب ترسشون بذاریم كه استرس داشتن دوباره با پرسپولیس بازی كنن .
به نظر شما این تیم توی جام باشگاه ها چه كار میكنه؟

barça
20th January, 2007, 03:06 AM
اونطوری كه ایسنا نوشته تمامی پولهای كماسی و ابراهیمی و رهبری فرد و امامی فر و فنایی پرداخت شد امروز و فقط 3-4 تا بازیكن دیگه موندن
فكر كنم از بار گناه پروین كم شد...:tongue:

barça
20th January, 2007, 03:50 AM
یه سوال :

بازی بعدی پرسپولیس بغیر از تماشاگر :4: چندتا غایب دیگه داریم؟؟؟

nikyperspolisi
20th January, 2007, 03:52 AM
فكر كنم از بار گناه پروین كم شد...:tongue:
چه ربطی به علی آقا پروین داره پول نداشته پرسپولیس آن زمان

Iman
20th January, 2007, 03:54 AM
یه سوال :

بازی بعدی پرسپولیس بغیر از تماشاگر :4: چندتا غایب دیگه داریم؟؟؟

مامانی و سید عباسی و حاجی زاده قطعاَ نمی رسن
الونگ هنوز پیداش نشده
فراز فاطمی و كریم باقری هم آماده شدن

KASRA
20th January, 2007, 04:14 AM
الان راه برای قهرمانی پرسپولیس همواره چون تنها حریف جدی ما همون سپاهان در ضمن با 4 بازی دیگه میتونیم
قهرمان شیم

barça
20th January, 2007, 04:19 AM
خیلی خوب میشه امسال حداقل یه جامو بگیریم...

ولی اصل حالش به اینه كه هر دوتا جامو با هم ببریم. :4:

KASRA
20th January, 2007, 09:23 AM
بچه ها خبر خوب:
در صورت شكست مرصاد با برق تهران در تهران بازی خواهیم كرد
میبینید كه راه چندان سختی برای فینال نداریم

Kian-S
20th January, 2007, 12:26 PM
باخت استقلال واقعا دور از انتظار بود. ولی از اول فصل یه بند داریم میگیم این تم تاكتیك نداره آخرش هم اینجوری بدون هیچ تاكتیك خاصی حذف شد!
البته باید بگم خیلی خوشحالم استقلال حذف شد چون پرسپولیس الان آماده یه داربی دیگه نیست.

KASRA
20th January, 2007, 12:38 PM
باخت استقلال واقعا دور از انتظار بود. ولی از اول فصل یه بند داریم میگیم این تم تاكتیك نداره آخرش هم اینجوری بدون هیچ تاكتیك خاصی حذف شد!
البته باید بگم خیلی خوشحالم استقلال حذف شد چون پرسپولیس الان آماده یه داربی دیگه نیست.

باهات موافقم
پرسپولیس الان از لحاظ فنی از استقلال بالاتره ولی پرسپولیس الان امادگی روحی و روانی برای یك دربی دیگه
در فاصله ی كمتر از دو ماه نداره

استقلال هر چقدرم كه ضعیف بود باز از لحاظ روحی ما رو در فشار میذاشت و مارو مجبور میكرد كه اماده ی یك
بازیه حساس بشیم با توجه به حذفی بودن بازی

SAEED
20th January, 2007, 01:33 PM
كسی میتونه بگه نتایج بازیهای پرسپولیس در یك ماهه اخیر چی بوده؟

barça
20th January, 2007, 01:48 PM
بچه ها خبر خوب:
در صورت شكست مرصاد با برق تهران در تهران بازی خواهیم كرد
میبینید كه راه چندان سختی برای فینال نداریم
بازی با مرصاد كجاست..؟؟؟

تهران یا شیراز...؟؟؟:7:

nikyperspolisi
20th January, 2007, 05:59 PM
طبق قانون در تهران چون بازی با كاوه تیم كاوه میزبان بوده

nikyperspolisi
20th January, 2007, 06:23 PM
مسئولان تيم فوتبال پرسپوليس تهران به منظور حضور پر قدرت در نيم فصل دوم ليگ برتر در صدد جذب يك مهاجم گلزن هستند در اين رابطه به درخواست مصطفي دنيزلي، مسئولان اين تيم باب مذاكره را با رسول خطيبي مهاجم الشارجه امارات گشودند.

بر اين اساس خطيبي پنج شنبه شب گذشته با حضور در اردوي پرسپوليس در امارات با دنيزلي و انصاري فرد به گفت و گو پرداخت. قرار است با موافقت طرفين خطيبي قرارداد خود با تيم الشارجه امارات را فسخ كند.

Siyavoush
20th January, 2007, 08:28 PM
كسی میتونه بگه نتایج بازیهای پرسپولیس در یك ماهه اخیر چی بوده؟
به به برادر شفیلدی
نتایج این بوده:

پرسپولیس4-كاوه2
پرسپولیس1-راه اهن2
پرسپولیس3-ذوب اهن2
پرسپولیس 1-العین1

Siyavoush
20th January, 2007, 08:30 PM
پرسپولیس ظاهرا یك بازیكن تونسی رو گرفته و اینكه بازی با مرصاد به دلیل بازی تیم ملی افتاد 24 بهمن

راستی ممنون كسری جان

Sir Bob Paisley
20th January, 2007, 08:34 PM
شاهین بوشهر1- استقلال تهران 0
شیرپاك تهران 1- استقلال تهران 1
ایرسوترنوشهر1- استقلال تهران 0
مرصادشیراز2- استقلال تهران 0
-------------------------------------
خدایا ازخلقت استقلالی هامچكریم

Benyamin
20th January, 2007, 08:50 PM
منم با اینكه دیر شد این شكست رو تبریك میگم
با اینكه انصاری فرد تو مصاحبه هاش گفته شكست استقلال بهمون ضرر مالی زده

forever_failure
20th January, 2007, 10:00 PM
انصاريفرد هم از تيكه انداختن به استقلالي ها نميگذره.

barça
20th January, 2007, 10:05 PM
شاهین بوشهر1- استقلال تهران 0
شیرپاك تهران 1- استقلال تهران 1
ایرسوترنوشهر1- استقلال تهران 0
مرصادشیراز2- استقلال تهران 0
خدایا ازخلقت استقلالی هامچكریم
:24: :24: :24: :24: :24: :24:
:24: :24: :24: :24: :24: :24:

KASRA
20th January, 2007, 10:30 PM
فراز قم رو هم اضافه كن

barça
20th January, 2007, 10:39 PM
خدایی استقلال ركوردای جالبی داره ها... :4:

Iman
20th January, 2007, 11:43 PM
فراز قم رو هم اضافه كن
نه دیگه این یكی رو بردن !! زورشون به طلبه ها رسید !!

farhad1366
21st January, 2007, 12:53 AM
بابا اینقدر به این استقلالیها تیكه نندازین . اینا از این باخت ها هدفشون خیره .میخوان به تیمهای ضعیف روحیه بدن .

خودمونیما ... انصاری فر تیكه ای به استقلالی ها انداخت كه از صد تا فحش هم بدتره .

KASRA
21st January, 2007, 03:16 AM
اینو بخونید:
اولتيماتوم‌ آبى‌پوشان‌ به‌ مدافع‌ خود دردسرى‌ به‌ نام‌ پيراهن‌ قرمز انصاريان‌

پوشيدن‌ پيراهن‌ قرمز در زير پيراهن‌ استقلال‌ دردسرى‌ است‌ که‌ اين‌ روزها على‌ انصاريان‌ با آن‌ مواجه‌ شده. اين‌ موضوع‌ باعث‌ گشته‌ است‌ که‌ مسئولان‌ استقلال‌ به‌ او اولتيماتوم‌ دهند در صورتى‌ که‌ او اين‌ عمل‌ را تکرار نمايد با جريمه‌ سنگين‌ روبه‌رو خواهد شد. راوى‌ مى‌گفت‌ پس‌ از پايان‌ ديدار استقلال‌ مقابل‌ مقاومت‌ بسيج‌ شيراز که‌ به‌ شکست‌ دو بر صفر آبى‌پوشان‌ منجر شد على‌ نظرى‌ جويباري، انصاريان‌ را به‌ گوشه‌اى‌ فرا خواند و خطاب‌ به‌ او گفت: اينجا استقلال‌ است، کوچکترين‌ عمل‌ تو با واکنش‌ منفى‌ هواداران‌ روبه‌رو مى‌شود و بايد بيش‌ از گذشته‌ مراقب‌ رفتارت‌ باشي. از تو نيز مى‌خواهيم‌ ديگر در مسابقات‌ استقلال‌ پيراهن‌ قرمز بر تن‌ نکني...!

دمش گرم هنوزم قرمزه
داش علی انصار:8: :8:

Sir Bob Paisley
21st January, 2007, 10:52 AM
میگم بازی باابو 5 بهمنه ؟

KASRA
21st January, 2007, 01:53 PM
بچه ها انصاریان بعد بازی استقلال گفته

او حرف هايش را مى زند تا استقلالى هاى قديمى و متعصب نگاه هاى چپ چپ خود را براى اين بازيكن نسبتاً تازه وارد حواله كنند: اصلاً خوب شد نبرديم وگرنه مى خورديم به پرسپوليس. بعد بردن آنها كه اتفاقاً قوى هم هستند كار مشكلى بود. مى شه مثل آن سالى كه استقلال هر كارى كرد نتوانست سپاهان را شكست دهد.

The Special One
21st January, 2007, 04:36 PM
اخر سر میزبان بازی پرسپولیس -مرصاد معلوم نشد؟

Iman
21st January, 2007, 05:00 PM
اخر سر میزبان بازی پرسپولیس -مرصاد معلوم نشد؟

24 بهمن تو آزادی پرسپولیس میزبان

barça
21st January, 2007, 05:28 PM
ولی عجب شبی بود دیشب......

معلوم نبود یارو از كجا اومده بود...

Blanco
21st January, 2007, 07:25 PM
فدراسيون فوتبال اعلام كرد:

ميزباني پرسپوليس در بازي برابر مقاومت بسيج فارس

خبرگزاري فارس: تيم فوتبال پرسپوليس در جام حذفي، در ورزشگاه آزادي به مصاف تيم مقاومت بسيج فارس مي‌رود.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از پايگاه خبري فدراسيون، اين تيم در ديدار مرحله يك هشتم نهايي جام حذفي مقابل مقاومت بسيج فارس ميزبان خواهد بود.
اين بازي روز سه شنبه 24/11/85 در ورزشگاه آزادي برگزار مي‌شود.
به دليل ميزباني بسيج مقاومت و ميهمان بودن پرسپوليس در ديدار قبلي اين تيم‌ها، مقرر شد اين تيم ميزبان باشد.
نماينده شيراز با حذف استقلال به اين مرحله رسيد و پرسپوليس نيز شهر صنعتي كاوه را مغلوب كرده بود.
انتهاي پيام/

فقط من نمیدونم بازی قبلی پرسپولیس میزبان شهرك صنعتی كاوه بود یا میهمان؟؟؟

Kian-S
21st January, 2007, 07:31 PM
فقط من نمیدونم بازی قبلی پرسپولیس میزبان شهرك صنعتی كاوه بود یا میهمان؟؟؟

پرسپولیس میهمان بود ولی شهرك صنعتی كاوه چون اعلام كرده بود تو زمین خودش توانایی پذیرایی از پرسپولیس رو نداره بازی تو آزادی انجام شد ولی پرسپولیس اسما" مهمان بود.

Blanco
21st January, 2007, 07:42 PM
پرسپولیس میهمان بود ولی شهرك صنعتی كاوه چون اعلام كرده بود تو زمین خودش توانایی پذیرایی از پرسپولیس رو نداره بازی تو آزادی انجام شد ولی پرسپولیس اسما" مهمان بود.
اها پس اینجوری بوده
الان توی چند تا خبرگزاری هم میزبانی پرسپولیس تایید شده
البته مرصاد تیم خیلی خوبی نشون داد و من خیلی از این تیم میترسم
امیدوارم پرسپولیس بتونه از پس این بازی بر بیاد

forever_failure
21st January, 2007, 08:26 PM
خوبه ولي امكان اين كه بازي مرحله ي بعد رو ميهمان باشيم بيشتر ميشه.

Kian-S
21st January, 2007, 08:41 PM

نه دیگه تو نیمه نهایی قرعه كشی میشه. به احتمال قوی سپاهان میاد بالا و از اونجایی كه سپاهان هم میزبانه تو یك چهارم نهایی قرعه كشی میشه كه كی میزبان باشه.

Iman
21st January, 2007, 10:00 PM

پرسپولیس اگر ببره میخوره به برق تهران !!

Mahyar
21st January, 2007, 10:01 PM
سپاهانو ببریم مثل آب خوردن قهرمانیم

The Special One
21st January, 2007, 10:37 PM
24 بهمن تو آزادی پرسپولیس میزبان
به ورزشگاه می رویم!:دی

barça
22nd January, 2007, 02:49 AM
نه دیگه تو نیمه نهایی قرعه كشی میشه. به احتمال قوی سپاهان میاد بالا و از اونجایی كه سپاهان هم میزبانه تو یك چهارم نهایی قرعه كشی میشه كه كی میزبان باشه.
چه حالی میده سپاهان حذف شه... :4: :p

barça
22nd January, 2007, 04:37 AM
جریان الونگ چی شد....؟؟؟

همه چی ردیف شد دوباره؟؟؟

Siyavoush
22nd January, 2007, 11:32 AM
جریان الونگ چی شد....؟؟؟

همه چی ردیف شد دوباره؟؟؟
بله درست شد و ظاهرا به دنیزلی توضیح داده و برگشته به تمرینات

barça
22nd January, 2007, 03:23 PM
خوب پس باید منتظر روزای خوب پرسپولیس باشیم....

كریم كه خدا رو شكر داره آماده’ بازی میشه...

forever_failure
22nd January, 2007, 06:09 PM
ما كه نفهميديم مشكلش چي بود و چي شد كه درست شد ولي اميدوارم هرچه زودتر بازي كنه كه پرسپوليس بهش نياز داره.خدا رو شكر شرايط هم داره خيلي بهتر ميشه خالا ميشه به قهرماني اميد داشت.

Siyavoush
22nd January, 2007, 10:17 PM
فقط مشكل الان این جلالی بازیكن استقلال دزفول هستش كه خیلی برای خریدش دارن طول میدن

barça
23rd January, 2007, 03:32 AM
یه ساعت پیش نود داشت یه بازی قدیمی از پرسپولیس نشون میداد...(بازی پرسپولیس و هما) بازی مال اوایل دهه’ شصت بود...

عجب گلی زد علی پروین......خدایی كَف مَفَم برید.....عجب بازیكنی بوده علی پروین!!!!!!!!!!!!

forever_failure
23rd January, 2007, 08:21 PM
طبق قانون بيشتر از سه تا بازيكن خارجي نميشه تو زمين داشت.خوب اين جوري تو هر بازي بعضي از خارجي ها نميتونن بازي كنن.

nikyperspolisi
24th January, 2007, 03:14 AM
بازی با ابومسلم هر گلی را كه میزنیم باید به عزیزی تقدیم كنیم داره هر روز محبوبیتش را كم میكنه

barça
24th January, 2007, 03:31 AM
آخرش این پرسپولیس تونست بازیكن بگیره یا نه؟؟؟

Iman
24th January, 2007, 03:36 AM
بازیكن داخلی كه فقط جلالی رو در نظر داشت كه 70 میلیون خواستن واسه قراردادش
یه هافبك تونسی به اسم هشام (فكر كنم) و زیاد شابو سوریه ای احتمالاَ قرارداد رو می بندن
بازیكن خارجی محدودیت زمانی برای ترانسفر نداره ولی باید 2 هفته طول بكشه تا بتونه با تیمش بازی كنه
فعلاَ همین دو تا
و همچنان مدافع نداریم

barça
24th January, 2007, 03:43 AM
ای بابا.....
این انصاری فر هم هر چی عربه داره جمع میكنه تو تیم...!!!:17: :46: :17:

اصلاً حس خوبی بهم دست نمیده وقتی بفهمم كه پرسپولیس 2-3 تا بازیكن عرب داره...:crazy: :crazy: :crazy:

Mahyar
24th January, 2007, 07:19 AM
مهم اینه كه بازیكنای خوبی باشن حالا چه عرب چه غیر عرب

Siyavoush
24th January, 2007, 11:41 AM
سایت پرشین لیگ نوشته كه برای بازی با ابومسلم بادامكی و نیكبخت و رضایی محروم هستن و حاجی زاده و مامانی مصدوم و اولادی هم نمیتونه بازی كنه چون الان دیگه بازیكن الشباب محسوب میشه

و در اخر اینكه باقری و الونگ هم اماده بازی هستن

KASRA
24th January, 2007, 11:46 AM
سایت پرشین لیگ نوشته كه برای بازی با ابومسلم بادامكی و نیكبخت و رضایی محروم هستن و حاجی زاده و مامانی مصدوم و اولادی هم نمیتونه بازی كنه چون الان دیگه بازیكن الشباب محسوب میشه

و در اخر اینكه باقری و الونگ هم اماده بازی هستن
درسته
ولی بازم میبریم
سعی میكنم قبل از بازی تمام اخبار و تركیب تیم رو بذارم

forever_failure
24th January, 2007, 12:22 PM
ديگه با كي بايد ببريم.هيچ كس كه نيست.

barça
24th January, 2007, 04:49 PM
مهم اینه كه بازیكنای خوبی باشن حالا چه عرب چه غیر عرب
اسم مقدس پرسپولیس :4: با بازیكنای عرب جور در میاد آخه.....؟؟؟

یه دونه همین صلاح حسن بس بود.....دیگه تونسی و سوریه ای و اینا دیگه چییَن آخه...؟؟؟:47: :mad: :47:

Siyavoush
24th January, 2007, 09:12 PM
جلالی هم كلا منتقی شد و با اینكه به اردوی امارات رفته بود برگشته به تیمش و میگن كه دنیزلی نخواستتش

دنیزلی خواستار همون بازیكن تونسی و سوری شده

Soltan Ali Daei
24th January, 2007, 10:00 PM
بازی با ابومسلم هر گلی را كه میزنیم باید به عزیزی تقدیم كنیم داره هر روز محبوبیتش را كم میكنه
یعنی چی هر روز محبوبیتش را كم میكنه

nikyperspolisi
25th January, 2007, 01:47 AM
یعنی چی هر روز محبوبیتش را كم میكنه
معنیش مشخص هست وقتی میاد به پرسپولیس و دنیزلی بدی میگه و به هزار نفر دیگه محبوبیتش زیاد میشه؟

Rangin Kaman
25th January, 2007, 02:08 AM
از اونجا كه قراره ورزشگاه تختی رو به استقلال واگذار كنن جناب آقای انصاریفرد هم از مسئولین درخواست ورزشگاه شیرودی رو كرده.باز جای شكرش باقیه نگفته ورزشگاه آزادی!!!!!!!!
همیشه مسئولین باشگاهای پیروزی و استقلال از ساخت قریب الوقوع ورزشگاه اختصاصی خبر میدن.حتی چند بار شاهد مراسم كلنگ زنی هم بودیم.ولی علی الظاهر هیچ خبری از ساخت ورزشگاه نیست.
معلوم نیست اون همه وعده و وعید كجا رفته

Siyavoush
25th January, 2007, 11:01 AM
خب پرسپولیس امروز ساعت 15 بدون تماشاگر باید جلوی ابومسلمی بازی كنه كه در دیدار رفت پرسپولیس رو 3-2 شكست داد
از حالا كورس قهرمانی شروع شد
پرسپولیس 12 بازی داخل خانه داره
اگر 10 تاشو ببره شك نكنید كه قهرمانه
از حالا هم باید این بردها شروع بشه
البته پرسپولیس در این بازی حاجی زاده و رضایی در دفاع و بادامكی و نیكبخت و مامانی رو در خط هافبك و اولادی رو در خط حمله نداره
اوضاع همچنان بده ولی به هر حال به نظر میرسه نسبا به نیم فصل اول كه بعضی مواقع 10 تا بازیكن نداشتیم بهتر شده
امیدوارم به فاطمی بازی بده

Soltan Ali Daei
25th January, 2007, 11:15 AM
معنیش مشخص هست وقتی میاد به پرسپولیس و دنیزلی بدی میگه و به هزار نفر دیگه محبوبیتش زیاد میشه؟
به خاطر اینكه دنیزلی از پاس اخراجش كرده كینه به دل گرفته

L a V i N
25th January, 2007, 12:42 PM
البته پرسپولیس در این بازی حاجی زاده و رضایی در دفاع و بادامكی و نیكبخت و مامانی رو در خط هافبك و اولادی رو در خط حمله نداره

با این حساب اوضاع قمر در عقربه! این بازیكنا چه مشكلی دارن محرومن؟ مصدومن؟ محجوبن؟!! مجنونن؟!!!
واسه چی نمی تونن بازی كنن؟!
---------------------------------------
خب امروز بعد از 3 هفته تعطیلی نیم فصل دوم شروع میشه! از دست دادن امتیازات به شیوه ی
نیم فصل اول قابل جبران نیست امتیاز گیری باید از همین بازی اول شروع بشه!
یه بازی سخت با اشد مجازات یعنی بدون تماشاگر و با كلی یار مصدوم و محروم و دو تا سرمربی
كه نمیخوان كم بیارن! فكر می كنم بازیه قشنگی بشه انشالله كه برندش پرسپولیس باشه!
اگه مقصد قهرمانی باشه حركت باید از همین جا شروع بشه!

Mahyar
25th January, 2007, 05:41 PM
ای بابا چرا پرسپولیس نیمه دوم اینجوری شد ...؟؟
باختیم . بد هم باختیم . دیگه نمی دونم چی بگم . واقعاَ عصبی شدم . اینهمه پول مربیو بازیكن ندادیم كه اینجوری جلوی خداداد ضایع بشیم . دیگه قهرمانی تموم شد :102:

davidbeckham
25th January, 2007, 05:55 PM
دیگه از دنیزلی حمایت نكنیدا
به خدا هیچی بارش نیست
انصاریفرد یا باید دنیزلیو اخراج كنه یا خودشم بره

SAEED
25th January, 2007, 05:57 PM
درود بر سرداران ابومسلم. واقعا احسنت.

آقای دنیزلی! نیمه مربیان را مجددا باختید!

barça
25th January, 2007, 06:00 PM
واقعاً این بازی و این نتیجه شرم آور بود......

دنیزلی هم قربونش برم عین خیالشم نبود.......

barça
25th January, 2007, 06:01 PM
این همه هزینه كردیم كه بیایم تو تهران 4 تا از ابومسلم بخوریم؟؟؟

خوب علی پروینم كه بلد بود 4 تا از فجر بخوره......

دوست دارم بدونم دنیزلی دیگه چه بهونه ای میخواد بیاره...

IL Diavolo
25th January, 2007, 06:03 PM
ابومسلم 4 پرسپولیس 3 ...... چه کرد این اولروم ....
پرسپولیس قربانی این بازیکن شد .... مصداق گهی پشت به زین و گهی زین به پشت توی این بازی مشهود بود . تمام .

barça
25th January, 2007, 06:19 PM
دنیزلی معلوم نیست بین دو نیمه به بازیكنا چی میگه كه اینطوری افتضاح بازی میكنن...

فكر كنم اصلاً بلد نیست از لحاظ روحی روانی روی تیم كار كنه...ابومسلمیا معلوم بود كه از لحاظ روحی روانی فقط روشون كار شده بود.....دنیزلی احتمالاً توی رختكن بجای روحیه دادن به تیم , تیمو تخریب روانی میكنه...

بازی ای كه خیلی راحت میتونستیم با اختلاف دو سه گل ببریمو , باختیم...

NoName
25th January, 2007, 06:31 PM
سلام به همه دوستان پرسپولیسی:8::8::8:

خوب متاسفانه بازیرو با نتیجه 4 بر 3 باختیم!!
در مورد این بازی میشه یك رمان نوشت...:26:
خوب ما 6 بازیكنمون رو در اختیار نداشتیم و از اول با یك تیم نصفه و نیمه وارد بازی شدیم ضمن اینكه از دو بازیكن جدید خارجیمون هم هیچ خبری نبود.
ولی با این اوصاف بازیرو خوب شروع كردیم و با كمك مهرزاد معدنچی 2 تا گل زدیم...ضمن اینكه دروازه بان ابومسلم باید روی گل دوم به گفته فنایی اخراج میشد.اگه اخراج میشد برگ برنده دست ما بود چون كه همین دروازه بان تا انتهای بازی كلی گل رو ازمون گرفت.رفته رفته قدرت بدنی بازیكنان جوانمون تحلیل رفت و ناخواسته یا خواسته به عقب كشیدند و روی ضعف خط دفاعی و هافبكمون ابومسلم 2 گل زد. ضمن اینكه در همین اوصاف پژمان نوری دو موقعیت عالی رو خراب كرد و به یكی از متهمان شكست امروزمون تبدیل شد.بعد از خراب كردن توپ های نوری طبق قانون فوتبال همانا كه گل نزنی گل میخوری پرسپولیس گل سوم رو هم دریافت كرد و بعد از اون فشار روانی بر تیممون افزایش یافت و موجبات اخراج الونگ الونگ محیا شد!! بعد از اخراج اون و ده نفره شدن تیم دنیزلی باز هم فرمان حمله را صادر كرد و تیم دفاع رو رها كرد و به حمله پرداخت و روی ضد حمله دروازه تیممون باز شد!!ولی باز هم پرسپولیس دست از حمله برنداشت و ایندفعه تونست در دقایق پایانی توسط خرسندی به گل برسه...و بازی با نتیجه 4 بر 3 به پایان رسید....
در مورد واعظی هم باید بگم نیمه اول خوب بود ولی بعد از خوردن گل اول تو روحیش تاثیر گذاشت و باعث شد درصد اشتباهاتش زیاد بشه...در مورد ساها هم باید بگم كه خشونتش خیلی زیاد شده و كارتهای مفتی داره میگیره!!
دركل به نظر من بهترین بازیكن زمین دنی اولروم بازیكن ابومسلم بود كه 90 دقیقه فقط دوندگی كرد و اكثر دوندگیهاش از وسط زمین تا دروازه پرسپولیس بود كه به نظر من یك كمی مشكوك بود البته شاید ذاتا دنی اولروم قدرت بدنیش از بازیكن های اروپایی هم حتی بهتره!!!!
بهترین بازیكن پرسپولیس هم مهرزاد معدنچی بود كه انصافا تنها بازیكن با تعصب و باغیرت پرسپولیس تو زمین مسابقه بود...ولی متاسفانه هنوز نتونسته احساسات رو از خودش دور كنه و بعضی مواقع حركات پرنوسانیرو ازش شاهدیم!!
بدترین بازیكن پرسپولیس هم پژمان نوری با خراب كردن اون 2 موقعیت گل بود البته تو جریان بازی هم خیلی ضعیف بود!!
از حواشی مسابقه هم از اولش پیدا بود خداداد عزیزی برای جنجال سازی اومده بود و از اونجا داور و... رو شارژ میكرد كه البته باید به قوانین فیفا نگاه كرد كه حدود اختیارات و مسولیت قانونی یك سرپرست در كنار زمین چیه؟!؟
البته این نكته رو هم در مورد این بازی نباید فراموش كنیم كه نبودن تماشاگر پرسپولیسی خیلی از نظر روحی به تیممون لطمه وارد كرد!!
به هر حال پرسپولیس ببری ببازی سرور استقلالی:8::8::8:

davidbeckham
25th January, 2007, 06:47 PM
واقعا خجالت داره دنیزلی با اون همه ادعا حریف خداداد تازه وارد نشه
ضمنا مرصاد یادت نره

davidbeckham
25th January, 2007, 06:54 PM
ادم 10 تا از ابومسلم بخوره
ولی یكی از مرصاد نخوره

SePaNtA MiNoO
25th January, 2007, 06:59 PM
واسه من یکی جالب شده این پرسپولیس ، انگار نفرینش کردن !
نیمه اول طوفانی نیمه دوم افتضاح !
خیلی زود وا میده و نتیجه رو واگذار میکنه ، در ضمن این تعویض صلاح دیگه خیلی کلیشه ای شده بابا والله بازیکن خوبیه نمی دونم هدف مصطفی از آوردن خرسندی چی بود مگه اونجا معدنچی با همون خصوصیت سرعتی و تکنیکی نبود ؟!
بایستی صلاح که یه بازیکن تمام کنندس رو نگه میداشت ، مثلا همون توپی که گیر نوری افتاد اگه صلاح بود احتمال گل کردنش خیلی زیاد بود ولی پژمان معلوم نبود چطوری زد ؟؟؟!!
ولی خودمونیم این پرسپولیس بدشانسی هم میاره هی حمله میکنه بعدش گل میخوره !
مثلا گل چهارم رو تو اوج حمله بود که توپو لو دادن و صد حمله شد و گل !
در ضمن بچه ها این دنیزلی همونیه که با تیم ترکیه و گالاتاسرای مربیگری کرده پس نگید چیزی بارش نیست بالاخره بارش هست ولی خب اشتباهاتی هم داره !
شرمنده پریدم تو بحثتون !

peter schmeichel
25th January, 2007, 07:11 PM
من بازی رو از گل دوم پرسپولیس دیدم تقریبا نیمه اول رو از دست دادم كه البته خیلی هم بد نشد !
ولی وقتی استادیوم خالی رو دیدم با توجه بازی استقلال - پاس این طور نتیجه گیری كردم كه انگار بدون تماشاگرا بهتر می شه نتیجه گرفت . اخر بازی كه شد گفتم همون بهتر كه تماشاگرا نبودند و حاشیه ای پیش نیومد بالاخره اتفاقات ورزشگاه خیلی می تونه تو روحیه بازیكنا تاثیر بذاره ! عرفان اولروم بدون شك ستاره بازی بود كم پیش می اد بازیكنی بتونه جلوی پرسپولیس هت تریك كنه ! مهدی واعظی هم به نظرم رو گل سوم مقصر بود و نتونست توپ رو خوب كنترل كنه ! و با توجه به این كه ما بهترین فیلمبرداری رو داریم من نتونستم تكل الونگ الونگ رو خوب ببینم ولی با توجه به این كه كسی اعتراض نكرد می شه این طور نتیجه گرفت كه اخراجش درست بود ! ولی فكر می كنم اخراج مهدی منصوری اشتباه بود و رحیمی مقدم می خواست یه جورایی جبران كنه !

دركل به نظر من بهترین بازیكن زمین دنی اولروم بازیكن ابومسلم بود كه 90 دقیقه فقط دوندگی كرد و اكثر دوندگیهاش از وسط زمین تا دروازه پرسپولیس بود كه به نظر من یك كمی مشكوك بود البته شاید ذاتا دنی اولروم قدرت بدنیش از بازیكن های اروپایی هم حتی بهتره!!!!
بهترین بازیكن پرسپولیس هم مهرزاد معدنچی بود كه انصافا تنها بازیكن با تعصب و باغیرت پرسپولیس تو زمین مسابقه بود...ولی متاسفانه هنوز نتونسته احساسات رو از خودش دور كنه و بعضی مواقع حركات پرنوسانیرو ازش شاهدیم

میثم جان چی مشكوك بود ؟! دوندگی اولروم یا این كه از وسط زمین تا دروازه پرسپولیس می دوید ! من وقتی این جمله رو خوندم یاد اون حرف احمدزاده بعد بازی پرسپولیس و ملوان افتادم كه گفت بازیكنای پرسپولیس غیر عادی بودند ! به هر حال من از این جمله ات این طور استنباط كردم كه شاید می خوای بگی دوپینگیه ! ولی خب مهرزاد معدنچی هم دقیقه 85 یه نیمه زمین رو باسرعت طی كرد كه واقعا بی نظیر بود و اگه خرسندی یه كم دقت می كرد مطمئنا می تونست یه گل رو به ارمغان بیاره ! اون می شه تعصب و دوندگی اولروم مشكوك ؟

nikyperspolisi
25th January, 2007, 07:51 PM
بازیكنان مرصاد اسماشون چی بود؟ كسی اسم یكی از آنها را بلده ؟

KAMRAN21
25th January, 2007, 07:52 PM
اونم میشه البته.
در هر صورت:

4 تای "ابومسلم"یادت نره!!

:4: :5: :5:

davidbeckham
25th January, 2007, 08:03 PM
انصاری فرد گفته دنیزلی رو حمایت میكنیم
اونقدر حمایت كن تا جونت دراد
خجالت هم نمیكشه
گند زده به تیم

NoName
25th January, 2007, 08:03 PM
میثم جان چی مشكوك بود ؟! دوندگی اولروم یا این كه از وسط زمین تا دروازه پرسپولیس می دوید ! من وقتی این جمله رو خوندم یاد اون حرف احمدزاده بعد بازی پرسپولیس و ملوان افتادم كه گفت بازیكنای پرسپولیس غیر عادی بودند ! به هر حال من از این جمله ات این طور استنباط كردم كه شاید می خوای بگی دوپینگیه ! ولی خب مهرزاد معدنچی هم دقیقه 85 یه نیمه زمین رو باسرعت طی كرد كه واقعا بی نظیر بود و اگه خرسندی یه كم دقت می كرد مطمئنا می تونست یه گل رو به ارمغان بیاره ! اون می شه تعصب و دوندگی اولروم مشكوك ؟
ایمان جون مهرزاد معدنچی كلا در طول اون بازی همون یك بار بود كه توپ رو از وسط زمین برداشت و به دروازه ابومسلم یورش برد...در بقیه دقایق بازی نقش مهاجم و هافبك هجومی رو داشت و كمتر به عقب میومد ولی دنی اولروم در طول 10 تا 15 دقیقه 5 یا 6 بار از وسط زمین توپ رو برمیداشت و به سمت دروازه پرسپولیس:26: میرفت من كمتر بازیكنی رو میشناسم كه به طور میانگین هر دو دقیقه اونم در دقایق پایانی و اونم 5 یا 6 بار متوالی بتونه نصف طول زمین رو طی كنه ! در طول بازی هم ابومسلمی ها هر چی زیر توپ میزدند پشت دفاع پرسپولیس دنی اولروم از وسط زمین یورش میاورد كه این كار به كرات تكرار شد!!
البته من این قضیه رو به اینكه دنی اولروم یك بازیكن فوقالعادست و قدرت بدنیش از بازیكنای اروپایی بیشتره هم مربوط میدونم!!!!

به هر حال دو حالت داره:cools:

L a V i N
25th January, 2007, 08:11 PM
سالی كه نكوست از بهارش پیداست!! اینم از اولیم قدم پر قدرت نیم فصل دوم!! پرسپولیس باز هم
همون اشتباهی رو كرد كه قبلآ هم مرتكب شده بود (بازی با فجر) هر چند كه من بازی رو به طور كامل ندیدم
نمی دونم نیمه ی اول این بازی به خوبیه نیمه ی اول بازی با فجر بود یا نه؟! دنیزلی نشون داده كه بازنده ی
مطلق نیمه مربیهاست! بازیه 2-0 بردرو 4-3 ببازی نوبره والله!! از قرار معلوم امتیاز پرانی اون هم توی خونه
شروع شده! دو تا بازیه بعد هم كه خارج از خونست خدا بخیر بگذرونه!
خداداد هم نشون داد كه می تونه ی یه سایپای دیگه بسازه!

Emerald
25th January, 2007, 10:27 PM
قانون فوتبال رعایت شد! اگر گل نزنی ، گل می خوری
پرسپولیس امروز آنقدر گل نزد تا بازی را واگذار کرد، نوری ، خرسندی نتوانستند زحمات معدنچی را تکمیل کنند. در این بازی استفاده از واعظی باعث شد که براحتی موقعیت را به مهاجمان حریف بدهیم و آنها کمال استفاده را کردند ، با خوردن گل سوم شیرازه تیم از هم پاشیده شد، به نظر من ما می توانستیم بازی را بعد از مساوی ببریم اما بازی ضعیف واعظی این امکان را از ما گرفت . معدنچی در این بازی بهتر از سایرین بازی کرد و فرار های عالی و پاسهای خوبی داشت.
نکته مهم در این بازی نیمه مربیان بود که دنیزلی نتوانست از نتیجه را حفظ کند! دنیزلی نشان داد توانایی حفظ نتیجه را ندارد.
با یک باخت نباید قهرمانی را دور از دسترس بدانیم اما نه با این نوع بازی!

forever_failure
25th January, 2007, 10:37 PM
چرا هيچ كس نيمه ي اول رو نديده؟نيمه ي اول واقعا پرسپوليس سر بود.حتي ميتونست بيشتر از اين ها هم گل بزنه.با وجودي كه به دنيزلي اعتقاد دارم و موافق موندنش تو پرسپوليسم ولي اين مربي بارها نشون داده كه نميتونه نتيجه رو نگه داره.پرسپوليس نيمه ي دوم بي دليل عقب كشيد و فقط هم پاس هاي مستقيم و بلند داد اين جوري نميشه بازي رو نگه داشت.در ضمن معدنچي هم واقعا غيرت رو نشون داد.انصافا تو خودكشي ميكنه.

Siyavoush
25th January, 2007, 10:52 PM
اینم از بازگشت مصدومان!البته نه همشون
نمیدونم چی بگم بازی رو ندیدم ولی ظاهرا یك نیمه عالی و یك نیمه خیلی بد
به هر صورت 14 بازی مونده
خدا رو چه دیدی شاید فردا هم استقلال باخت هم سایپا(هردو خارج از خانه بازی دارن!)
به هر حال هفته دیگه حاجی زاده و نیكبخت و بادامكی به بازی میرسن اما همچنان مامانی و الونگ و اولادی رو نخواهیم داشت!

forever_failure
25th January, 2007, 11:07 PM
با عرض پوزش من كه اميدوار به قهرماني ليگ نيستم.راستي به نظر شما كارت قرمزي كه بازيكن ابومسلم گرفت درست بود يا براي جبران كارت قرمز الونگ بود؟

Siyavoush
25th January, 2007, 11:21 PM
با عرض پوزش من كه اميدوار به قهرماني ليگ نيستم.راستي به نظر شما كارت قرمزي كه بازيكن ابومسلم گرفت درست بود يا براي جبران كارت قرمز الونگ بود؟
فلج جان هنوز زوده
من فكر میكنم هفته 20 میشه گفت كه شانس قهرمانی داریم یا نه
تازه هنوز دو تیم بالای ما یك بازی كمتر دارن

NoName
25th January, 2007, 11:43 PM

نیمه اول باید دروازه بانشون روی صحنه پنالتی به گفته فنایی اخراج میشد:rambo:

Peerless Alex
25th January, 2007, 11:48 PM
من دیگه عمرا به این تیم امیدی داشته باشم بابا دلم خوش بود بعد از دو هفته تعطیلی لیگ یه بازی درست و حسابی از تیمم میبینم من نمیدونم ضعفه کادر مربیگری یا ضعفه بازیکنا تا این حد بی خیال من فکر میکردم فوق فوقش بازی مساوی تموم میشه اما با نتیجه ی 3 بر 4 واقعا تا سف اوره متا سفم واسه هودارا و خودم:20: :20: :20: :20: :20: :(

barça
26th January, 2007, 01:57 AM
سیا جون دیگه انقدر خوشبینی هم خوب نیستااااا..... :4:

دنیزلی یه مربی بُونجُل و درجه دوی تركیه ای كه دیگه هیچی برای عرضه نداره...

واقعاً پرسپولیس یه تیم غیر قابل پیشبینیه...

اگه پرسپولیس میخواست و میخواد قهرمان بشه باید مثل نیمه’ اول بازی با ذوب آهن بازی كنه...(بازی با ذوب هم نیمه’ دومش افتضاح بودیم)

Siyavoush
26th January, 2007, 02:17 AM
سیا جون دیگه انقدر خوشبینی هم خوب نیستااااا..... :4:

دنیزلی یه مربی بُونجُل و درجه دوی تركیه ای كه دیگه هیچی برای عرضه نداره...

واقعاً پرسپولیس یه تیم غیر قابل پیشبینیه...

اگه پرسپولیس میخواست و میخواد قهرمان بشه باید مثل نیمه’ اول بازی با ذوب آهن بازی كنه...(بازی با ذوب هم نیمه’ دومش افتضاح بودیم)
خوشبینی كه من بیشتر باید بگم منتظر زمان هستم تا ببینم چه میكنه
واقعا الان وقت این نیست كه بگیم قهرمان میشیم یا نه
با یك برد طرفدار میگه صد درصد قهرمانیم با یك باخت میگه بمونیم لیگ برتر شانس اوردیم!(یك مثاله)
پرسپولیس نیمه اول نشون داده كه پتانسیلش رو داره و با برگشت محرومها قوی تر هم میشه
باید دید چی میشه

barça
26th January, 2007, 02:21 AM
خوشبینی كه من بیشتر باید بگم منتظر زمان هستم تا ببینم چه میكنه
واقعا الان وقت این نیست كه بگیم قهرمان میشیم یا نه
با یك برد طرفدار میگه صد درصد قهرمانیم با یك باخت میگه بمونیم لیگ برتر شانس اوردیم!(یك مثاله)
پرسپولیس نیمه اول نشون داده كه پتانسیلش رو داره و با برگشت محرومها قوی تر هم میشه
باید دید چی میشه
وقتی همین هوادارا میبینن تیمشون یه نیمه خوبه و یه نیمه بدتر از بده....معلومه كه از تیم نا امید میشن.:wink:

حالا یه سوال... : مردونه چقدر به قهرمانی پرسپولیس خوشبینی؟؟؟

Siyavoush
26th January, 2007, 02:26 AM
وقتی همین هوادارا میبینن تیمشون یه نیمه خوبه و یه نیمه بدتر از بده....معلومه كه از تیم نا امید میشن.:wink:

حالا یه سوال... : مردونه چقدر به قهرمانی پرسپولیس خوشبینی؟؟؟
من خیلی امیدوارم ولی میگم تا هفته 20 نمیشه چیزی گفت
نه سایپا خودشو تقویت كرده نه استقلال و این وسط باید دید دو بازیكن جدید پرسپولیس چطوری هستن
این خیلی مهمه

Rangin Kaman
26th January, 2007, 02:46 AM
منورم كردی كه خدا مكدرت نكنه

موهاتو آتیش زدن ؟
در مورد باخت مفتضحانه استقلال به مرصاد چی داری بگی؟؟ نمیای اظهار فضل کنی استفاده کنیم؟
پرسپولیس كه مساوی می كنه هفته ای 24 ساعت اینجا انلاین تشریف داری، حالا كه اومدی یه خورده در مورد باخت استقلال به مرصاد توضیح بده منورمون كن !!
خوب...........................شما در مورد باخت مفتضحانه پرسپولیس تو تهران چی داری بگی؟؟حالا جناب عالی بیا اظهار فضل كن.امروز كه از زیرش در رفتتی هیچی ننوشتی.البته احتمالا منتظری استقلال ببازه تا باخت پرسپولیس رو با اون یه جوری توجیه كنی........سایر دوستان هم توجه داشته باشن باخت مفتضحانه پرسپولیس تو تهران مقابل ابومسلم رو با باخت استقلال مقابل مرصاد یا باخت استقلال مقابل تیمهای دیگه رو نمیشه توجیه كرد.به هر حال این باخت از قلدر نمایی پرسپولیس تا چند وقت كم میكنه.خوشحالم

Rangin Kaman
26th January, 2007, 02:55 AM
خب پرسپولیس امروز ساعت 15 بدون تماشاگر باید جلوی ابومسلمی بازی كنه كه در دیدار رفت پرسپولیس رو 3-2 شكست داد
از حالا كورس قهرمانی شروع شد
پرسپولیس 12 بازی داخل خانه داره
اگر 10 تاشو ببره شك نكنید كه قهرمانه
از حالا هم باید این بردها شروع بشه

در دیدار برگشت هم 4.3 شكست داد.اگه میثاقیان هم بازی برگشت راه آهن با پرسپولیسو ببره میشه 4باخت واسه پرسپولیس مقابل میثاقیان و راه آهن و ابومسلم.
كورس قهرمانی پرسپولیس هم دیدیم چجوری شروع شد. زده بود دنده عقب.اگه همینجوری تو همین دنده تا آخر فصل حركت كنه جاشو با راه آهن عوض میكنه.این روزها روزهای افول این تیمه.

Iman
26th January, 2007, 02:59 AM
خوب...........................شما در مورد باخت مفتضحانه پرسپولیس تو تهران چی داری بگی؟؟حالا جناب عالی بیا اظهار فضل كن.امروز كه از زیرش در رفتتی هیچی ننوشتی.البته احتمالا منتظری استقلال ببازه تا باخت پرسپولیس رو با اون یه جوری توجیه كنی........سایر دوستان هم توجه داشته باشن باخت مفتضحانه پرسپولیس تو تهران مقابل ابومسلم رو با باخت استقلال مقابل مرصاد یا باخت استقلال مقابل تیمهای دیگه رو نمیشه توجیه كرد.به هر حال این باخت از قلدر نمایی پرسپولیس تا چند وقت كم میكنه.خوشحالم

من كه همینجا هستم و طفره نمیرم
هر موقع شما از باخت استقلال به مرصاد حرف زدی، من هم راجع به باخت به ابومسلم حرف می زنم
هر چند، بعید می دونم بتونی از اون باخت حرف بزنی
راجع به این بازی هم میام حرفهام رو می زنم ، فقط به مقداری زمان احتیاج داره تا فیلم بازی رو دوباره ببینم !!

Rangin Kaman
26th January, 2007, 03:12 AM
من كه همینجا هستم و طفره نمیرم
هر موقع شما از باخت استقلال به مرصاد حرف زدی، من هم راجع به باخت به ابومسلم حرف می زنم
هر چند، بعید می دونم بتونی از اون باخت حرف بزنی
راجع به این بازی هم میام حرفهام رو می زنم ، فقط به مقداری زمان احتیاج داره تا فیلم بازی رو دوباره ببینم !!
خوب من اصلا بازی مرصاد رو ندیدم.حتی بازی امروز رو هم ندیدم.گلهاشوهم ندیدم.اصلا وقت این كارها رو ندارم.از 9 صبح تا 11 شب سر كارم.خیلی كه وقت بشه بتونم فقط 90 ببینم.زیاد از من انتظار بحث های مثلا فنی و تجزیه تحلیل بازی رو نداشته باش.جدا باید خدا رو شكر كنی كه روزانه كلی وقت آزاد داری تا چندین بار یه بازی رو ببینی و تو این سایتها چرخو پیچ بزنی ورزشگاه بریو ....من همین یكی دو ساعتی هم كه شب میام اینترنت هم با هزار بدبختیه.اگه تو نوشته هام راجع به بازی چیزی نمیگم و همش از این ور اونور مینویسم واسه همینه عزیزم.امیدوارم قانع شده باشی

NimaRock
26th January, 2007, 03:47 AM
واقعا من نگران آینده پرسپولیس هستم... ناجور عادت کردن تو آزادی 4 تا بخورن...

البته این پیشرفت چشم گیر پرسپولیس رو نباید نادیده گرفت. به هر حال سال گذشته 4-2 از فجر سپاسی باخت ولی این فصل 4-3 در مقابل ابومسلم به زانو در آمد... و این نشون میده که آقای دنیزلی روی این تیم کار کرده و زحمت کشیده!

barça
26th January, 2007, 05:04 AM
پرسپولیس سال قبل كه به فجر با 4 گل باخت همه سَر علی پروینو بُریدن.......

نمیدونم چرا وقتی یه مربی خارجی همون نتایجو با بازیكنای بمراتب بهتر میگیره , هیچكس بهش گیر نمیده...تازه حمایتشم میكنن...

من نمیگم كه علی پروین برگرده(قابل توجه سیاوش :4: من عشق پروین نیستم :4:) ولی میگم چرا بین مربی خارجی و داخلی اینقدر فرق میذاریم...؟؟؟

KASRA
26th January, 2007, 05:17 AM
خب زودتر از موعد برگشتم طاقت ندارم برو بچ گل پرسپولیسی رو تنها بذارم:8: :8:
میبینم خیلی ها دم در اوردن
اگه قرار كل كله كه ما اخرشیم----------بسم الله:30:
فعلا این شعر و داشته باشین.........................:21:

یكی بود یكی نبود

تیمی بود به هش میگفتن استقلال :21: بود محبوب دل مرصاد و شاهین بوشهری ها
تیمی بود كه از ترس سرورش :sick: خودشو وا داد به مرصاد از ترس تیفوسی ها:21:
هنوزم روز های دربی یادمه :40: روز اشك و سوگواریه ابی ها
استقلال یادت باشه:30: :30: پرسپوليس سرورته:11: :11:

barça
26th January, 2007, 05:29 AM
كسری جون , ظاهراً احساساتت شدیداً تحریك شده هااا....

بیخیال....امروز جلوی ذوب یَك نتیجه ای بگیرن كه همه مون شادشیم... :4:

KASRA
26th January, 2007, 05:41 AM
كسری جون , ظاهراً احساساتت شدیداً تحریك شده هااا....

بیخیال....امروز جلوی ذوب یَك نتیجه ای بگیرن كه همه مون شادشیم... :4:

اخه تیمی كه از مرصاد بخوره باید تا 2ماه صوحبت موبت نكن:21: :21: :21:

barça
26th January, 2007, 05:45 AM
استقلالین دیگه.....

همچین میگن كه 4 تا خوردید 4 تا خوردید....اِنگار یه دونه هم نتونستیم بزنیم...:78:

همش با اختلاف یه گل باختیم...اونم به یه تیم لیگ برتری.....

نه به یه تیم دسته اولی كه یه دونه بازیكن درسته حسابی هم نداشته...:laugh:

KASRA
26th January, 2007, 05:47 AM
استقلالین دیگه.....

همچین میگن كه 4 تا خوردید 4 تا خوردید....اِنگار یه دونه هم نتونستیم بزنیم...:78:

همش با اختلاف یه گل باختیم...اونم به یه تیم لیگ برتری.....

نه به یه تیم دسته اولی كه یه دونه بازیكن درسته حسابی هم نداشته...:laugh:

میگم 4 تا خیلی بهتر از عدد مقدس 6:103:

KASRA
26th January, 2007, 09:55 AM
:77: شما سكوت:68:
چه میكنه مرصاد-شاهین بوشهر و
از پیكان خوردن و 3 تایی شدن روبه روی سایپا:21: :21: :21:
پس با هم تكرار میكنیم ابی .............:77: :77: :32: :32: :32: :32: :32: :32:

Siyavoush
26th January, 2007, 10:54 AM
پرسپولیس سال قبل كه به فجر با 4 گل باخت همه سَر علی پروینو بُریدن.......

نمیدونم چرا وقتی یه مربی خارجی همون نتایجو با بازیكنای بمراتب بهتر میگیره , هیچكس بهش گیر نمیده...تازه حمایتشم میكنن...

من نمیگم كه علی پروین برگرده(قابل توجه سیاوش :4: من عشق پروین نیستم :4:) ولی میگم چرا بین مربی خارجی و داخلی اینقدر فرق میذاریم...؟؟؟
خب بهزاد جان این مقایست درست نیست
پروین تا هفته 23 فرصت داشت و تیم 9 رو تحویل داد
ولی الان هفته 16 هستیم و پرسپولیس تیم 3 جدول هستش
تیم پروین اصلا تونست بره تو كورس قهرمانی؟
تازه میدونیم كه الان تیم كمبود بازیكن هم داره ولی اوزمان هم هفته ای 2-3 تا محروم و مصدوم داشت؟!

davidbeckham
26th January, 2007, 11:30 AM
به جرئت میگم دنیزلی هیچی بیشتر از پروین نداره
انصاری فرد هم با حمایت ازش خودشو ضایع میكنه

Meisam Aghaei
26th January, 2007, 11:52 AM
تسلیت می گم دوستان سرخ دوست !!

4 تا خوردن تو تهرون اونم از یه مربی كه اولین تجربه سرمربی گریش هست خیلی زور داره دركتون می كنم خدایی !!:4:

دوستانی كه این جا داد می زنن مرصاد مرصاد یه نگاهی به تاریخچه پرسپولیس بندازن ( البته فكر نكنم سنشون اون قد كفاف كنه كه به یاد بیارن ) كه با تموم مهرهاتون از جمله مهدوی كیا و باقری و ... 6 تا از ایران جوان بوشهر خوردین !! فكر كنم 2-0 از مرصاد خوردن بهتر از اینه كه 6 تا از ایران جوان بوشهر بخورین !!:4:

رفتین یه مربی 800 میلیونی آوردین و با این همه ادعا 25 امتیاز دارین اون وقت استقلال با یه مربی جوون كه یك چهارم افندی شما هم پول نگرفته با یه بازی كمتر 5 امتیاز بیشتر از شما داره !!

KASRA
26th January, 2007, 12:00 PM
متاسفانه دنیزلی اشتباهاتش رو اصلاح نكرده
هنوز بعد از 16 هفته نمیتونه نتیجه رو حفظ كنه و متخصصه از دست دادن نتیجست
بیش از حد خونسرد و بازیكنا اونطور ازش حساب نمیبرن
بعد از بازی ها هم حرفهای تكراری
دنیزلی كمه كم باید جام حذفی رو بگیره و گرنه باید چمدوناش رو ببنده

forever_failure
26th January, 2007, 02:32 PM
من اگه گفتم اميدي به قهرماني نيست براي اين بود كه سايپا به اين راحتي ها امتياز نميده وگرنه مطمئنم اگه پرسپوليس دو بازي بعد رو ببره نيم فصل دوم رو خيلي خوب پيش ميره.اگر هم از دنيزلي طرفداري ميكنم براي اينه كه به نتيجه نگاه نميكنم پرسپوليس داره فوتبال بازي ميكنه نه بازي علي اصغري.در ضمن چرا ان قدر همه منتظر عوض شدن مربين؟يك مربي دست كم دو فصل زمان نياز داره تا تيم خوبي درست كنه.الان 4 ساله كه اول هر فصل يك مربي جديد مياد و تيمي كه يكي ديگه بسته رو مربي گري ميكنه.

Emerald
26th January, 2007, 02:33 PM
با تشکر از دوستان استقلالی که میان اینجا و ما را یاد دربی و بازی مرصاد می اندازند تا کمی شکست را کمتر احساس کنیم:65:
هنوز چیزی در لیگ معلوم نیست و با یک باخت اونم به اختلاف یک گل (بهتره عینکوتون رو بزنید) چیزی تمام نشده .اما حذف شدن در جام حذفی استقلال را در حسرت سال دیگه می گذارد !
یادمان باشد 120 میلیون برای 4 تا اوت تو هر بازی استقلالی ها را به یاد دستمزد دنیزلی می اندازه :16:
چه می کنه تیم مرصاد :36: تیمی با بازیکنانی با کفشهای پاره :cools:

Peerless Alex
26th January, 2007, 04:22 PM
میثم جان چه احساساتی چه کشکی تو به اینم میگی بازی چرا قبول نکنیم دنیزلی داره ضعیف کار میکنه از اول فصل هی گفتیم اولشه یه کم بگذره تو تیم جا می افته نتیجش چی شد یه نیم فصل گذشت اینم نیم فصل دوم نمیگم با یه بازی نمیشه قضاوت کرد ولی وقتا بازیکنا انگیزه ندارن وقتی یه توپ میرسه زیر پاشون الکی یه شوت بهش میزنن چی میشه گفت من که اصلا امید ندارم تیم با اون زمان پروین اصلا فرقی نداره گرچه من به پروین یشتر اعتماد دارم تا دنیزلی به هر حال اونم قصدش فقط موفقیت پرسپولیس بود اگه با اری هان به توافق رسیده بودن الان وضع ما این نبود :cry: :cry:

Meisam Aghaei
26th January, 2007, 06:47 PM
والا اگه عقده ای باشه فكر كنم عقده شما سرخ دلان بیشتر از استقلالی ها باشه !! 3-4 سال مغلوب شدن تو دربی و در آرزوی یك برد بودن و 5 سال آرزوی یه كاپ قهرمانی داشتن فكر كنم عقده ها رو سنگین تر می كنه تا باخت تو یه بازی ! من هم خدا رو شكر می كنم كه با الطاف الهی خودش باعث شد شما سرخ دلان عقده دربی رو خالی كنین تا خدای نكرده كار به جاهای باریك كشیده نشه !!

در ضمن یه طوری می گی باخت مقابل سایپا انگار به تیم آخر جدول باختیم ! فكر كنم باخت به راه آهن ته جدولی كه حتی یه برد هم نداشت و اولین برد فصلش رو مقابل شما آورد دردناك تر باشه ! :21:

Iman
26th January, 2007, 06:57 PM
مثل اینكه بعضی ها وقتی كری می خونن دوست ندارن جوابش رو بشنون !!
باشه خیالی نیست، فقط مرصاد یادت نره !!
وای وای این تیم مرصاد دیدی چیكار كرد؟ تاجو سوراخ كرد
وای وای این تیم مرصاد چیكارش كرده؟ سوراخش كرده وای وای این تیم مرصاد ...........

Iman
26th January, 2007, 07:01 PM
والا اگه عقده ای باشه فكر كنم عقده شما سرخ دلان بیشتر از استقلالی ها باشه !! 3-4 سال مغلوب شدن تو دربی و در آرزوی یك برد بودن و 5 سال آرزوی یه كاپ قهرمانی داشتن فكر كنم عقده ها رو سنگین تر می كنه تا باخت تو یه بازی ! من هم خدا رو شكر می كنم كه با الطاف الهی خودش باعث شد شما سرخ دلان عقده دربی رو خالی كنین تا خدای نكرده كار به جاهای باریك كشیده نشه !!

در ضمن یه طوری می گی باخت مقابل سایپا انگار به تیم آخر جدول باختیم ! فكر كنم باخت به راه آهن ته جدولی كه حتی یه برد هم نداشت و اولین برد فصلش رو مقابل شما آورد دردناك تر باشه ! :21:

فكر می كنم باختن از تیم ششم لیگ یك اونم با نتیجه 2-0 خیلی سخت تر باشه از باختن به راه آهن لیگ برتری !!

Iman
26th January, 2007, 07:18 PM
این باخت پرسپولیس هیچ سودی نداشت این سود رو داشت كه بعضی ها بعد از مدتها یادشون بیاد پارس فوتبالی هم وجود داره !!
خوشم میاد موقع باخت استقلال اصلاَ اینجا پرنده پر نمی زنه و همه تو آبیته قایم شدن
حالا كه پرسپولیس یه بازی رو باخت همگی از تو سوراخ اومدن بیرون و ابراز وجود می كنن
تا باشه از این باخت و تا باشه از این بازگشت ها !!
خودشون كه عرضه ندارن پرسپولیس رو ببرن، مجبورن دست با دامن سایر تیمها بشن !!
فعلاَ مرصاد رو بچسب تا یكی از 3 جامی كه قلعه نویی گفته بود میخوایم رو نگرفته بدونین !!

Sir Bob Paisley
26th January, 2007, 07:39 PM
بازی دیروزچیزتازه ای نداشت هرچه بودپیش ازاینهاگفته بود

------------------------------------------
این سروروشادمانی كه دركوچه آبی ها به راه افتاده برای مصارف داخلی خودشونه كه بتونن لشكركاملاواخورده وازهم پاشیده شون رابابزرگ جلوه دادن شكست پرسپولیس بلكه سروسامانی بدن. مواقعی كه اس تق لال میبازه كه همشون توسرلاخ سمبه های آبیته قایم میشن. بذارین این بندگان خداهم یكی دوروز شادی كنند

Kian-S
26th January, 2007, 07:52 PM
بابا از مرصاد كه نخوردیم!
ابومسلم نا سلامتی بهترین تیم شهرستانی انتخاب شده ها!
فعلا سومیم و امیدمون به جام حذفیه كه شانس خوبی داریم برای قهرمانی.

Emerald
26th January, 2007, 08:08 PM
البته الان چهارم ! اما جام حذفی دور از دسترس نیست :)

NoName
26th January, 2007, 08:30 PM
هرمیونه عزیز دوست گلم میگم احساساته قبول كن...:cowboy:

ما هفته قبل ذوب اهن رو تو اصفهان شكست دادیم. یك نتیجه غیر قابل باور و فوق العاده بود!!
ولی این هفته با حضور 6 غایب ( بادامكی , رضایی , نیكبخت , حاجی زاده و...) و بدون حضور تماشاگران خودی بازی رو 4 بر 3 باختیم كه اگه داوری صحیح بود و دروازه بان ابومسلم بعد از اون پنالتی اخراج میشد الان وضعیت كاملا فرق میكرد!!
تیممون هم كه فعلا سوم جدوله...:26:
و از همه مهتر این كه استقلال رو شكست دادیم!!!!

حالا اگه با این تفاسیر بخواهیم سرمربی رو عوض كنیم,به نظرت كار صحیحی انجام دادیم؟

Emerald
26th January, 2007, 08:32 PM
امروزم دیدیم که مرفاوی عجب تیمی ساخته !:50: موقعیت های خطرناک چند تا بود؟؟!
مرفاوی دوستت داریم:8: :8: :8:

Iman
26th January, 2007, 08:40 PM
هرمیونه عزیز دوست گلم میگم احساساته قبول كن...:cowboy:

ما هفته قبل ذوب اهن رو تو اصفهان شكست دادیم. یك نتیجه غیر قابل باور و فوق العاده بود!!
ولی این هفته با حضور 6 غایب ( بادامكی , رضایی , نیكبخت , حاجی زاده و...) و بدون حضور تماشاگران خودی بازی رو 4 بر 3 باختیم كه اگه داوری صحیح بود و دروازه بان ابومسلم بعد از اون پنالتی اخراج میشد الان وضعیت كاملا فرق میكرد!!
تیممون هم كه فعلا سوم جدوله...:26:
و از همه مهتر این كه استقلال رو شكست دادیم!!!!

حالا اگه با این تفاسیر بخواهیم سرمربی رو عوض كنیم,به نظرت كار صحیحی انجام دادیم؟

من معتقدم كاری به داوری و اینكه چندتا غایب داشتیم نداشته باشیم
باید ببینیم با همین بضاعتمون(یاد شاغلام) می تونستیم ببریم یا نه
من معتقدم اگر نوری كه با بازی در خط دفاعی خو گرفته بود ، حد اقل برای این بازی تو همونجا می موند و الونگ به عنوان هافبك دفاعی بازی می كرد، راحت تر می شد جریان بازی رو كنترل كرد
فرزاد آشوبی تو كل بازی تنها بود و هر چی توپ به دست میاورد نوری و اسدی و سید عباسی به كمكش نمی اومدن !
ضمن اینكه من معتقدم خروج صلاح حسن ممكنه درست باشه ولی ورود احسان خرسندی نمی تونست نكته قابل توجهی داشته باشه چون در این شرایط معدنچی و خرسندی كه هر دو سرعتی هستن كار همدیگه رو خنثی می كردن
روی نیمكت درسته كسی رو نداشتیم ولی به نظرم حضور فراز فاطمی می تونست حد اقل جلوی بازیسازی مدافعین رو بگیره و اضافه كنید حضور الونگ در هافبك دفاعی به جای نوری و در كنار فرزاد آشوبی !!
سید عباسی فی الواقع هیچی برای نشون دادن نداشت و این باعث میشه آرزو كنیم تا هر چه زودتر مامانی حاضر شه تا باز یه جنگندگی ازش شاهد باشیم تا سیدعباسی كه واقعاَ دیروز چیزی برای نشون دادن نداشت !
ضمن اینکه فکر نمی کنم از بازیهای بعدی شاهد حضور واعظی باشیم چون دو تا گلی که روی ریباند های اولروم به ثمر رسید مقصرش واعظی بود !! فرشید کریمی به نظرم تو این مقطع حد اقل آماده تر از واعظی هست !!

Siyavoush
26th January, 2007, 10:08 PM
خب سایپا برد و استقلال مساوی كرد
اختلاف با تیم اول 12 امتیاز با تیم دوم 6 امتیاز
و یك رده سقوط
من شخصا امیدم كمتر شده ولی بازم میگم هفته 20 میشه گفت كه شانس قهرمانی داریم یا نه
سایپا اگر یكی دو باخت بگیره به احتمال زیاد از هم میپاشه و نمیتونه مثل سابق نتیجه بگیره
فعلا سپاهان رفت رده 3 و ما رده 4 هستیم
بازی هفته اینده هم با برقی هست كه امروز با راه اهن مساوی كرد و در رده 13 هستش
هفته دیگه بادامكی و. نیكبخت و حاجی زاده برمیگردن ولی الونگ رو نداریم مامانی هم مصدومه ولی در مورد رضایی مطمئن نیستم میتونه بازی كنه یا نه كسی خبر داره
و همچنان وضعیت نامعلوم اولادی

forever_failure
26th January, 2007, 10:26 PM
اره رضايي از هفته ي ديگه هست.
با وجودي كه طرفدار سايپا هستم بايد بگم امروز واقعا شانسي برد.

barça
26th January, 2007, 10:26 PM
خب بهزاد جان این مقایست درست نیست
پروین تا هفته 23 فرصت داشت و تیم 9 رو تحویل داد
ولی الان هفته 16 هستیم و پرسپولیس تیم 3 جدول هستش
تیم پروین اصلا تونست بره تو كورس قهرمانی؟
تازه میدونیم كه الان تیم كمبود بازیكن هم داره ولی اوزمان هم هفته ای 2-3 تا محروم و مصدوم داشت؟!
بله درست نیست....چون پروین نصف بازیكنایی كه دست دنیزلی الان هست رو نداشت....

من خوب یادمه آخر بازی با فجر موقعیت های گل دو تیم 19 -7 بنفع پرسپولیس بود...تازه با بازیكنایی مثل علیزاده

من در كل منظورم اینه كه وقتی تیم اینهمه بازیكن درسته حسابی داره...چرا باید اینجوری نتیجه بگیره؟؟؟:26:

Siyavoush
26th January, 2007, 10:30 PM
بله درست نیست....چون پروین نصف بازیكنایی كه دست دنیزلی الان هست رو نداشت....

من خوب یادمه آخر بازی با فجر موقعیت های گل دو تیم 19 -7 بنفع پرسپولیس بود...تازه با بازیكنایی مثل علیزاده

من در كل منظورم اینه كه وقتی تیم اینهمه بازیكن درسته حسابی داره...چرا باید اینجوری نتیجه بگیره؟؟؟:26:
دلیلش دنیزلیه
متاسفانه نتونسته خودشو عوض كنه و مشكلاتش رو حل كنه
ولی بازم میگم قابل مقایسه با پروین نیست
پروین حتی یك هفته هم با تیمی كه خودش بسته بود نتونست بین 3 تا تیم اول باشه و تا هفته 23 هم بهش وقت دادن اما الان تازه هفته 16 و پرسپولیس در رده 4

barça
26th January, 2007, 10:39 PM
دلیلش دنیزلیه
متاسفانه نتونسته خودشو عوض كنه و مشكلاتش رو حل كنه
ولی بازم میگم قابل مقایسه با پروین نیست
پروین حتی یك هفته هم با تیمی كه خودش بسته بود نتونست بین 3 تا تیم اول باشه و تا هفته 23 هم بهش وقت دادن اما الان تازه هفته 16 و پرسپولیس در رده 4
سیاوش جون درسته دنیزلی از پروین بهتره........ولی چقدر ؟؟؟

دنیزلی 800 میلیون میاَرزه؟؟؟

نمیشد ما اینهمه پولو اینطوری خرج نكنیم؟؟؟اونم پرسپولیسی كه وضعیت مالی خوبی نداره...

دنیزلی پس دیگه كی میخواد خودشو درست كنه؟؟؟

نكنه میخواد همون بلایی كه سر پاس آوُردُ , سر پرسپولیس هم بیاره؟؟؟ :14:

Siyavoush
26th January, 2007, 10:41 PM
سیاوش جون درسته دنیزلی از پروین بهتره........ولی چقدر ؟؟؟

دنیزلی 800 میلیون میاَرزه؟؟؟

نمیشد ما اینهمه پولو اینطوری خرج نكنیم؟؟؟اونم پرسپولیسی كه وضعیت مالی خوبی نداره...

دنیزلی پس دیگه كی میخواد خودشو درست كنه؟؟؟

نكنه میخواد همون بلایی كه سر پاس آوُردُ , سر پرسپولیس هم بیاره؟؟؟ :14:
عزیزم صبر
ما سال پیش نهم شدیم اینو یادت نرفته كه
تیم هم ماله دنیزلی نبوده و خودش نبسته بوده
صبر كن ببین چی میشه
الان بهترین مربی دنیا هم بیاد حداقل دو ما وقت میخواد تا تیمو بشناسه كه اونطوری 8 هفته رفته
پس در حال حاضر كسی بهتر از دنیزلی نیست و باید صبر كرد

L a V i N
26th January, 2007, 11:49 PM

همچین میگین 5 سال هر كی ندونه خیال می كنه 5 تا كاپ این 5 سال ماله استقلال بوده!!
خوبه پارسال بعد از 5 سال حسرت قهرمانی جام بالای سر بردین هر چند كه فكر كنم همه
جام رو بردن بالا الا خود بازیكنان استقلال! آخی طفلكیا!!
در ضمن شایان ذكر است كه بالاخره راه آهن یه تیم لیگ برتریه حالا اول یا چهاردهم مرصاد چی؟!
متاسفانه ما نمی تونیم دركتون كنیم ولی به نظر میرسه ضربه كاری بود چون بازی تموم نشده سراغ
ارتش سرخ رو گرفتین!! بعد از دربی منتظرتون بودیم البته دیدیم تشریف نیاوردین گفتیم خودمون تشریف
بیاریم(!!) كه متاسفانه رسم مهمان نوازی رو بلد نبودین!! ولی خب به قول ایمان خان تا باشه از این باخت ها
تا شما تشریف بیارید ارتش سرخ تا ما هم از مرصاد بگیم و شاهین بوشهر دور هم بخندیم!!

L a V i N
26th January, 2007, 11:55 PM
اره رضايي از هفته ي ديگه هست.
با وجودي كه طرفدار سايپا هستم بايد بگم امروز واقعا شانسي برد.
نیمه ی اول بازی تمامآ دست فجری ها بود! بهترین موقعیت فجر رو مهاجم این تیم (فكر كنم رضایی بود)
در حالی كه رحمان احمدی رو جا گذاشته بود و توپ بود دروازه ی خالی به بیرون زد! فجر موقعیت های گل
زیادی داشت ولی خب استفاده نكرد و طبق قانون تیمی كه گل نزنه گل می خوره دقیقه ی 80 گل خورد!
فعلآ كه اوضاع بر وفق مراد دایی و سایپا ست!

NoName
27th January, 2007, 12:03 AM
نیمه ی اول بازی تمامآ دست فجری ها بود! بهترین موقعیت فجر رو مهاجم این تیم (فكر كنم رضایی بود)
در حالی كه رحمان احمدی رو جا گذاشته بود و توپ بود دروازه ی خالی به بیرون زد! فجر موقعیت های گل
زیادی داشت ولی خب استفاده نكرد و طبق قانون تیمی كه گل نزنه گل می خوره دقیقه ی 80 گل خورد!
فعلآ كه اوضاع بر وفق مراد دایی و سایپا ست!

كاملا تایید میشه...به نظر منم سایپا شانسی برد!!

Iman
27th January, 2007, 12:53 AM
ببینید خیلی ها ممكنه از جمله بارسا(اسمت رو نمی دونم ) از این باخت شاكی باشن
خود من هم شاكی هستم و اگر بخوام مهمترین نقطه ضعف دنیزلی رو عنوان كنم می تونم به این مطلب اشاره كنم كه تیمهاش معمولاَ بازیهای برده رو با باخت یا مساوی عوض می كنن اون هم به خاطر یكی دو تعویض اشتباه !!
مقابل العین اگر یادم باشه احمد كاظم كه عالی بازی كرده بود رو از بازی بیرون كشید(تو اوج حملات العین) و شكوری رو به بازی آورد و نتیجه اونی شد كه همگی دیدیم
تو بازی مقابل ابومسلم هم همینطور شد
ابتدا نوری رو نباید میاورد هافبك و الونگ رو هافبك دفاعی میزاشت، بعد هم این كه آشوبی نباید میومد بیرون و به نظر من اگر میخواست فراز رو وارد زمین بكنه باید سیدعباسی كه كاری نكرده بود تو طول بازی و بی فایده بود حضورش رو می كشید بیرون
به هر حال دنیزلی تو بازیخوانی و چیدن مهره هاش مشكل داره، این رو هم نیابد فراموش بكنیم بازیكنهای توپ نگه دارش مثل بادامكی و نیكبخت رو در اختیار نداشت
به هر حال بازی گذشته و باید به فكر بازیهای بعد بود
اول فصل هم اگر دنیزلی اومد برای این بود كه آری هان رفت و باید یكی میومد كه حد اقل از نظر اعتبار نصف آری هان باشه
شما تصور بكن بعد از رفتن آری هان یكی مثل درخشان یا پیوس یا حتی از مربیان كرواتی كه سابقه مربیگری تو ایران رو دارن(مثل برانكو، وینگو، ملادن فرانچیچ، میلان زیوادینویچ و .... رو میاورد ایران، آیا اون موقع همه به انصاریفرد ایراد نمی گرفتن؟؟

به هر حال باز هم میگم، تو این موقعیت آوردن مربی دیگه عین ریسكی هست كه زمان كخ جناب فتح الله زاده كرد !!
ما هنوز جام حذفی رو داریم، اگر مرصاد رو شكست بدیم دوباره در تهران به مصاف برق تهران میریم و در نیمه نهایی یحتمل مقابل سپاهان قرار خواهیم گرفت، تیمهای كله گنده هم كه از جام كنار رفتن پس میشه به قهرمانی پرسپولیس تو حذفی امیدوار بود !!
اگر پرسپولیس روند تیجه گیریش در لیگ رو اینطوری ادامه بده و سایپا هم اینطوری ببره، جام رو باید 4 هفته زودتر به اسم سایپا زد !!

Rangin Kaman
27th January, 2007, 01:29 AM
.تیمت تو تهران این نتیجه فضیحت بار رو گرفته حالا تو میخوای دل خودتو با باخت استقلال خوش كنی؟همانطور كه قبلا هم گفتم باخت پرسپولیس رو نمیشه با باخت استقلال توجیه كرد.
برو فكری به حال خود كن كه خربزه آب است.

Siyavoush
27th January, 2007, 02:25 AM
ایمان اینكه تو بازیخونی و چیدن مهره هاش مشكل داره واعقا درش حرفی نیست
ظاهرا دنیزلی هرچی كمتر بازیكن داشته باشه بهتره!!!!و هرچی قدرت انتخابش كمتر باشه

Mahyar
27th January, 2007, 04:00 AM
كاشكی پارس فوتبال همیشه همینجوری بود . من واقعاَ از اینكه دوستان آبی دلو اینجا می بینم خوشحالم فقط امیدوارم این آمدن ها ادامه داشته باشه و مثل دفعه قبل نشه كه بعد از دربی استقلالی ها رو باید با تلسكوپ هابل رو چاله های ماه پیدا می كردیم http://qsmile.com/qsimages/306.gif . راستی مرصادو شاهین بوشهر هم فدای سرتون چه اشكالی داره كه استقلال به این تیما ببازه به نظره من اصلاَ هم مهم نیست به هر حال این چیزا برای استقلال عادیه http://qsmile.com/qsimages/109.gif .

barça
27th January, 2007, 04:55 AM
ببینید خیلی ها ممكنه از جمله بارسا(اسمت رو نمی دونم ) از این باخت شاكی باشن

===================

در نیمه نهایی یحتمل مقابل سپاهان قرار خواهیم گرفت، تیمهای كله گنده هم كه از جام كنار رفتن پس میشه به قهرمانی پرسپولیس تو حذفی امیدوار بود !!
مخلص شما بهزِادم :103:

===================

با این وضعیت مطمئناً بازم به سپاهان میبازیم.:102:

پرسپولیس به همون اندازه كه پول داده , باید آش بخوره......

سیاوش جان ما اینهمه خرج كردیم كه بیایم 4 جدول وایستیم...؟؟؟

اگه اون بازیكنایی كه پارسال دست پروین بودو میدادی الان به دنیزلی...احتمالاً تا الان سقوطمون به دسته’ پائین تر مسجل شده بود...

مگه الان تیم بدی دست دنیزلیه؟؟؟
بهترین بازیكنای ایران الان تو تیم همین مصطفی خانِ...
این بهونه كه تیمو خودش نبسته هیچ خریداری نداره...این حرفا بجز توجیه كردن
نتایج ضعیف , بهیچ درد دیگه ای نمیخوره...

والا اگه این بازیكنا رو الان دست یكی مثل ممد بوقی یا شلغم هم
میدادیم , ما همین جاها تو جدول بودیم.:102:

با اینهمه بازیكن , رده’ چهارم جدول هیچ افتخاری نداره والا...:102:

barça
27th January, 2007, 05:03 AM
.تیمت تو تهران این نتیجه فضیحت بار رو گرفته حالا تو میخوای دل خودتو با باخت استقلال خوش كنی؟همانطور كه قبلا هم گفتم باخت پرسپولیس رو نمیشه با باخت استقلال توجیه كرد.
برو فكری به حال خود كن كه خربزه آب است.
درسته........باخت پرسپولیسو نمیشه با باخت استقلال توجیه كرد.

ولی آخه یكی باید این حرفو بزنه كه تیم خودشون یه تیم درسته حسابی باشه...نه كه تیمشون به انواع و اقسام تیمای زیر محلات و كوچه خیابونی بباز باشه. :24:

شما بهتره یه نیگاه به تیم خودتون بندازی , اگه دیدی جا داره اونوقت برو به یه تیم دیگه گیر بده.

باز ما با اختلاف یه گل به تیم لیگ برتری باختیم.....
نه كه به یه تیم وسط جدول نشین دسته اول , با اختلاف دو تا ببازیم. :19:

Iman
27th January, 2007, 05:16 AM
بهزاد خان یه زمانی وقتی پاس از العین باخت یه مقاله نوشتم با عنوان تقابل تفكرات دنیزلی و برانكو

http://www.parsfootball.com/php/index.php?op=articulos&task=verart&aid=21582
این لینكشه ولی قسمتیش رو كه به بحث ما هم مربوط میشه اینجا عیناَ می نویسم:

...................
از مقايسه ي اين دو روند در ميابيم هر دو تيم ايراني اين دو ماجرا تقريباْ در شرايطي مشابه قرار داشتند و تنها تفاوت آنها طرز تفكر مربيان دو تيم بود. تفكري كه در يك سوي آن دنيزلي و پاس قرار داشتند كه با بازي تماشاگر پسندشان كه الزاماْ‌ هميشه نتيجه را به دست نمي آورد حضور داشت و در سوي ديگر تفكر برانكو كه بيشتر هوادار پسند است تا تماشاگر پسند. تفكري كه اغلب نتيجه را به دست مي آورد هر چند بازي تماشاگر پسندي را ارائه نكند.
روشي كه مسلماْ مطمئن تر است. برانكو بعد از زدن گل اول اين نكته را دريافت كه بحرين آمادگي پذيرش گلهاي بيشتري را دارد ولي قناعت كرد و بازي را در اختيار گرفت تا آنگونه كه مطابق ميل اوست به پيش ببرد و حال آنكه در شرايطي مشابه دنيزلي ترجيح داد گلهاي بيشتري را به ثمر برساند كه نتيجه ي اين تفكر باز شدن خط دفاعي و كم شدن انرژي بازيكنان و در نتيجه تساوي پر گل(كه تفاوتي با شكست نداشت) حاصل شد.

با اين شرايط و مثال به عينه كه مشاهده كرديم، متوجه شديم كه دليل نتيجه گرا بازي كردن و حساب شده بازي كردن تيم برانكو حتي مقابل حريفاني مثل كره شمالي و بحرين چه بود !‌
مسلماْ يك تماشاگر فقط براي سرگرمي فوتبال را تماشا مي كند و به طور مثال نتيحه ي بازي رئال مادريد - آ.ث. ميلان برايش اهميت چنداني ندارد ولي براي او نتيجه ي بازي ايران - بحرين يا ايران - برزيل اهمیت دارد و خواهان تساوي يا حتي پيروزي ايران در مقابل همين تيمهاي درجه ي 1 به هر كيفيتي است.
انتقاداتي كه اين روزها از تيم برانكو مي شود مبني بر زيبا بازي نكردن تيم ملي، هر چند به ظاهر درست مي آيد ولي اين انتقادات از ديدگاه تماشاگران درست است و نه هواداران !!‌
هوادار فقط و تنها فقط برايش نتيجه مهم است كه تيم برانكو به خوبي از آن بر مي آيد و نيازي نيست تا حتماْ زيبا بازي كنيد تا نتيجه را به دست آوريد.

عاقبت زيبا بازي كردن و حساب شده بازي كردن را به طور كامل مشاهده كرديم.
بايد پتانسيل و ظرفيت موجود را بدانيم و متوجه باشيم تيم ملي ايران در مقابل تيمهايي نظير برزيل،آرژانتين،فرانسه،اسپ انيا،پرتغال و حتي آلمان و ايتاليا اگر بنا باشد زيبا بازي كند، شايد سرنوشتي بهتر از عربستان 2002 نصيب ما نشود.

عرض میشه كه بنده هم معتقدم دنیزلی متاسفانه در نیمه مربیان قافیه رو می بازه، ولی باید فعلاَ با همین روند سوخت و ساخت
امید خود من به بردن لیگ كم شده مگر اونكه یه معجزه ای مثل سال 74 اتفاق بیفته كه پرسپولیس تا نیمه فصل با اختلاف زیاد از بهمن عقب بود ولی در نهایت با 57 امتیاز بالاتر از بهمن 51 امتیازی قهرمان شد !!
البته به نظر من بعیده كه این اتفاق در مورد دایی رخ بده، ولی یه تیم نباید امیدش رو از دست بده

KAMRAN21
27th January, 2007, 05:18 AM

خداداد مصاحبه‌ بعد از بازى‌ مصطفى‌ دنيزلى‌ را شنيدي؟

بله! در تلويزيون‌ هم‌ ديدم‌ که‌ مى‌گفت‌ ابومسلم‌ شانس‌ گل‌ نداشت. آيا اين‌ حرف‌ خنده‌دار نيست؟ بازى‌ پرسپوليس‌ و ابومسلم‌ از تلويزيون‌ به‌ صورت‌ مستقيم‌ پخش‌ شد، تيمى‌ که‌ 4 گل‌ زده، 2 بار به‌ ديرک‌ زده‌ و يک‌ گلش‌ را آفسايد گرفته‌اند شانس‌ گل‌ نداشته؟ حالا از موقعيتهاى‌ گلى‌ که‌ داشتيم‌ و به‌ داخل‌ دروازه‌ حريف‌ نرفت‌ بگذريم! به‌ نظر من‌ گفتن‌ حقيقت‌ و پذيرفتن‌ نقاط‌ ضعف‌ بهتر از توجيهات‌ غيرمنطقى‌ است. انگار که‌ من‌ بگويم‌ بين‌ دو نيمه‌ اطمينان‌ داشتم‌ بازى‌ را مى‌بريم! ولى‌ دروغ‌گفتن‌ چه‌ سودى‌ دارد که‌ سرمربى‌ پرسپوليس‌ اين‌ کار را به‌ آخرين‌ حد رسانده است.

------------------------------------------

پرسپولیس 8-9 تایی باید میخورد.
بازم به دل نازک خداداد.
قیافه در هم مصطفی افندی رو که دید دلش نیومد بیشتر از 4 تا بزنه.
چقدر این بشر مرده.:cry:

barça
27th January, 2007, 05:34 AM
من این نكته كه تماشاگر فقط و فقط نتیجه میخوادو قبول ندارم...مثلاً همین استقلال...
اویل فصل اصلاً فوتبال درسته حسابی بازی نمیكردن(البته هنوزم نمیكنن)...ولی نتیجه رو هر طوری بود میگرفتن ( با پنالتی یا گل به خودی مدافعان حریف) ولی بازم همه به نوع بازی تیموشون اعتراض میكردن.

مشكل اینجاست كه تیم دنیزلی امسال زیبا هم بازی نمیكنه....از استقلال بهتر بازی میكنه...

ولی فوتبالی كه بشه بهش گفت زیبا و تماشاگر پسند , اصلاً من از این تیم ندیدم....صِرفِ اینكه ما فقط از استقلال بهتر بازی میكنیم باعث نمیشه كه كمبودها رو ندید بگیریم.

هنوزم میشه به تیم یه شوك وارد كرد و حداقل جلوی این نتایج ضعیفو گرفت...این تیم اِنقدر نوسان داره كه نمیشه روش حساب كرد.....مطمئن باشید بازی بعدی رو هر طور كه شده میبرن....ولی بازی بعدیشو دوباره یه نتیجه’ ضعیف میگیرن.

تا انتقادها زیاد میشه یه نتیجه’ نسبتاً خوب میگیرن......ولی دوباره روز از نو , روزی از نو

barça
27th January, 2007, 05:43 AM
حرف آخرم اینه كه : اگه دنیزلی مربی بود.....الان توی تركیه داشت مربیگری میكرد....

هر مربی خارجی ای كه یه زمانی یه افتخاری كسب كرده كه خوب نیست...اشكال ما اینه كه

رفتیم یه مربی تموم شده’ خارجی رو آوُردیم...یكی از بهترین تیمهای لیگمونو دادیم دستش.

Siyavoush
27th January, 2007, 12:49 PM
پرسپولیس به همون اندازه كه پول داده , باید آش بخوره......

سیاوش جان ما اینهمه خرج كردیم كه بیایم 4 جدول وایستیم...؟؟؟

اگه اون بازیكنایی كه پارسال دست پروین بودو میدادی الان به دنیزلی...احتمالاً تا الان سقوطمون به دسته’ پائین تر مسجل شده بود...

مگه الان تیم بدی دست دنیزلیه؟؟؟
بهترین بازیكنای ایران الان تو تیم همین مصطفی خانِ...
این بهونه كه تیمو خودش نبسته هیچ خریداری نداره...این حرفا بجز توجیه كردن
نتایج ضعیف , بهیچ درد دیگه ای نمیخوره...

والا اگه این بازیكنا رو الان دست یكی مثل ممد بوقی یا شلغم هم
میدادیم , ما همین جاها تو جدول بودیم.:102:

با اینهمه بازیكن , رده’ چهارم جدول هیچ افتخاری نداره والا...:102:
بهزاد جان جوری راجع به تیمی كه دست پروین بود صحبت میكنی انگار كه اصلا ستاره نداشت و كلا بازیكنانش در سطح لیگ نبودن!
اگر به شما یك تیم رو بدن بگن اینو باید قهرمان لیگ بكنی یك تیمی كه بسته شده و هیچ خریدی نمیتونی بكنی راحت تره یا تیمی كه خودت میتونی برای فصل ببندیش و بری برای قهرمانی؟

Siyavoush
27th January, 2007, 12:52 PM
یك چیزی رو هم اضافه كنم
بهزاد جان ببین الان من خودمم از دنیزلی دل خوشی ندارم ولی ببین عزیز اگر بره كی میخواد بیاد جاش؟!مربی داخلی كه قطعا نمیشه چون مثلا كی میخواد بیاد درخشان؟!به نظرت میتونه موفق باشه؟!
مربی خارجی هم فعلا بهتر از دنیزلی پیدا نمیشه و باید تا اخر فصل صبر كرد
تازه هر مكربی بیاد تقریبا 2 ماه نیاز داره تا به تیم اشنا بشه و اونقت اون یكذره امیدمون به لیگ هم بعد از 8 هفته با مربی جدید از بین رفته تا بخواد بازیكنانش رو ازمایش كنه و....

barça
27th January, 2007, 01:11 PM
بهزاد جان جوری راجع به تیمی كه دست پروین بود صحبت میكنی انگار كه اصلا ستاره نداشت و كلا بازیكنانش در سطح لیگ نبودن!
اگر به شما یك تیم رو بدن بگن اینو باید قهرمان لیگ بكنی یك تیمی كه بسته شده و هیچ خریدی نمیتونی بكنی راحت تره یا تیمی كه خودت میتونی برای فصل ببندیش و بری برای قهرمانی؟
تیم پروین ستاره داشت....ولی نه اینقدر كه الان تیم دنیزلی داره...

ستاره’ تیم پروینو میتونی بگی...؟؟؟

اگه یه تیم پر مهره رو بدن به من كه همه جور بازیكنی توش باشه و همه’ پستها از بهترین ها باشه....معلومه راحته برام.

خوب ما به خاطر اینكه الان یه مربی نمیتونیم بیاریم واسه تیم باید بذاریم دنیزلی بمونه تو پرسپولیس هر كاری دلش خواست بكنه...؟؟؟

همونطوری كه پارسال بیخیال ادامه’ لیگ شدیمو , پروینو انداختیم بیرون بجاش آری هانو آوُردیم

تا با تیم آشنا بشه.......میتونیم همین كارو الانم بكنیم.:65:

Siyavoush
27th January, 2007, 01:16 PM
تیم پروین ستاره داشت....ولی نه اینقدر كه الان تیم دنیزلی داره...

ستاره’ تیم پروینو میتونی بگی...؟؟؟

اگه یه تیم پر مهره رو بدن به من كه همه جور بازیكنی توش باشه و همه’ پستها از بهترین ها باشه....معلومه راحته برام.

خوب ما به خاطر اینكه الان یه مربی نمیتونیم بیاریم واسه تیم باید بذاریم دنیزلی بمونه تو پرسپولیس هر كاری دلش خواست بكنه...؟؟؟

همونطوری كه پارسال بیخیال ادامه’ لیگ شدیمو , پروینو انداختیم بیرون بجاش آری هانو آوُردیم

تا با تیم آشنا بشه.......میتونیم همین كارو الانم بكنیم.:65:
همین كریمی گكه الا تو پرسپولیس هست یا باقری یا رضایی و معدنچی و مامانی و حاجی زاده و.... خیلی های دیگه تو تیم پروین هم بودن
نمیگم همه ستاره هستن ولی انوطوری كه شما میگی من فكر میكنم كلا 11 نفره دیگه دارن بازی میكنن
تازه پروین كی هر هفته با 5-6 تا غایب بازی میكرد؟
هركاری دلش خواست نه
باید بهش فرصت داد
اری هان سال پیش هفته 23 اومد و پروین 23 هفته فرصت داشت
الان 16 هفته گذشته
حداقل باید تا هفته 20 صبر كرد كه!اخه كجای دنیا غیر از كشورهای عربی دیدین یه مربی بیاد تیمیو تو نیم فصل سوم بكنه و تو نیم فصل دوم بخاطر اولین باختش در نیم فصل دوم اخراجش كنم؟

Kian-S
27th January, 2007, 01:19 PM
حالی میده دوستان آبیدل ریختن اینجا. فورم خودشون رو ول كردن ریختن تو ارتش سرخ و بازی پرسپولیس رو "نقد" میكنن.
دوستان ما لااقل به ابومسلمی باختیم كه بهترین تیم شهرستانی هستش. با اینكه بازی تهران بود هیچ احساس میزبانی نداشتیم چرا كه هیچ تماشاگری نبود! در واقع بازی تو زمین بی طرف بود!!
باز ما به ابوسلم خوردیم شماها به مرصادی خوردین كه هیچ ادعایی نداره! با ابومسلم همش كری میخونه واسه این و اون!

barça
27th January, 2007, 01:24 PM
همین كریمی گكه الا تو پرسپولیس هست یا باقری یا رضایی و معدنچی و مامانی و حاجی زاده و.... خیلی های دیگه تو تیم پروین هم بودن
نمیگم همه ستاره هستن ولی انوطوری كه شما میگی من فكر میكنم كلا 11 نفره دیگه دارن بازی میكنن
تازه پروین كی هر هفته با 5-6 تا غایب بازی میكرد؟
هركاری دلش خواست نه
باید بهش فرصت داد
اری هان سال پیش هفته 23 اومد و پروین 23 هفته فرصت داشت
الان 16 هفته گذشته
حداقل باید تا هفته 20 صبر كرد كه!اخه كجای دنیا غیر از كشورهای عربی دیدین یه مربی بیاد تیمیو تو نیم فصل سوم بكنه و تو نیم فصل دوم بخاطر اولین باختش در نیم فصل دوم اخراجش كنم؟
عزیز من به عربا چه ربطی داره...؟؟؟

پرسپولیس بیشترین هزینه رو توی ایران كرده....باید بهترین نتیجه رو بگیره...این كه الان هفته’ چندمه مهم نیست...مهم اینه كه ما با تیم صدرنشین 12 امتیاز اختلاف داریم.هفته’ 20 كه فكر كنم اختلافمون 17 تا بشه. :66:

Iman
27th January, 2007, 02:44 PM
بهزاد جان سعی نكن صورت مسئله رو پاك كنی
من هم با بعضی از تفكرات دنیزلی مشكل دارم و بارها هم اعلام كردم
ولی مسئله ای كه هست اینه كه الان نمیشه تیم رو داد دست كس دیگه
چون دنیزلی تازه به پیچ و خم بازیكنهاش و توانایی هاش آشنا شده
مربی خوب خارجی هم حاضر نیست بیاد تیم رو در اختیار بگیره
شما ببین بعد از بازی با استقلال، پرسپولیس روند مصدومیتهاش شروع شد و بعضی بازیها با 4 تا بازیكن روی نیمكت وارد مسابقه شد
این چیزها رو در نظر بگیر و سعی كن با یه باخت تصمیم گیری نكنی
تیم رو بزاریم دست دنیزلی باشه، حد اقلش اینه كه تو بازیهای بعدی زمان نمی خواد كه با شرایط بازیكنها آشنا بشه و در صورت شكست نمی تونه این بهانه رو بیاره در حالی كه هر مربی دیگه ای بیاد قطعاَ در صورتی كه اولین نتیجه نه چندان خوب رو كسب كنه ، ربطش میده كه هنوز با شرایط تیم آِشنا نیستم و ..
تیم الان چهارم جدوله و 14 هفته هم مونده
من نمی گم پرسپولیس می تونه قهرمان بشه ولی غیر ممكن نیست به شرط اینكه اولاَ پرسپولیس دست از این مساویها برداره و توانایی حفظ نتیجه به دست اومده رو داشته باشه، هم اینكه سایپا روند شكستهاش مثل بهمن سال 74 شروع بشه
فعلاَ باید امیدوار بود و همون اشتباهی كه فتح الله زاده در مورد اخراج كخ و آوردن پورحیدری كرد نكنیم تا تیم وضعیتش از این بدتر بشه !!

Victor Valdes
27th January, 2007, 02:51 PM
واقعا شرم بر این تیم و ننگ بر این بازیکنا و این مربی!
صد رحمت به تیم پارسال! به خدا صد رحمت که یک دهم این خرجم نکرده بودن
واقعا برانکو رو می آوردیم تاثیر گذارتر از این دنیزلی بود! تا کی می خوایم دولا بشیم که دیگران سوارمون شن نمی دونم. دنیزلی اگر مربی بود با اون همه امکانات پاس به جایی می رسید!
حالا هم که اینطوری
خوب بازی کردن اوایل هم بیشتر به جهت اثر روانی آوردن مربی جدید بود و بس!
البته منکر نیستم که بازیکنایی که دچار مشکلات عدیده روحی و مغزی هستن مثل اون پژمان نوری و معدن چی زیر دستشن، ولی این بازم توجیهی برای اینطوری به گند کشیدن پرسپولیس نیست!
شرم بر همشون!

Victor Valdes
27th January, 2007, 02:53 PM
بهزاد ول کن این سیاوشو فقط بلده بیاد الکی حمایت کنه
انگار تو داهات اینا بالاتر از سیاهی هم رنگی هست :102:

Iman
27th January, 2007, 03:08 PM
واقعا برانکو رو می آوردیم تاثیر گذارتر از این دنیزلی بود! تا کی می خوایم دولا بشیم که دیگران سوارمون شن نمی دونم. دنیزلی اگر مربی بود با اون همه امکانات پاس به جایی می رسید!
حالا هم که اینطوری
البته منکر نیستم که بازیکنایی که دچار مشکلات عدیده روحی و مغزی هستن مثل اون پژمان نوری و معدن چی زیر دستشن، ولی این بازم توجیهی برای اینطوری به گند کشیدن پرسپولیس نیست!
شرم بر همشون!

و همچنان بارسا و هتریك را عشق است !!
یه بابای هم بود اسم كاربریش دیوید بكام بود
اون هم اومد اون اولا یه چیزی گفت و رفت
من نمی دونم این بشر تو عمرش بیشتر از 4 خط ارسال داشته؟؟
داداش بیا یه كم نقد كن استفاده كنیم حد اقل بدونیم كه می دونی فوتبال رو 11 به 11 تو زمین چمن بازی می كنن !!

Victor Valdes
27th January, 2007, 03:21 PM
و همچنان بارسا و هتریك را عشق است !!
یه بابای هم بود اسم كاربریش دیوید بكام بود
اون هم اومد اون اولا یه چیزی گفت و رفت
من نمی دونم این بشر تو عمرش بیشتر از 4 خط ارسال داشته؟؟
داداش بیا یه كم نقد كن استفاده كنیم حد اقل بدونیم كه می دونی فوتبال رو 11 به 11 تو زمین چمن بازی می كنن !!

من فوتبال رو هر چند نفرش رو که بشمری انقدری بازی کردم که بهتر از خیلی ها بدونم :3: حالا دیدن و خوندن و قس علی هذا به کنار!
بعد هم به حد کافی دوستان نقاد!!! کباده درک دست نیافتنی فوتبال کش! اینجا هست که نیازی به نقد ما نباشه!
گرچه یکبار هم قبلا گفتم فوتبالی رو باید نقد کرد که اصولا قابل نقد کردن باشه! که این بازی که پرسپولیس ارائه میده ارزش نگاه کردن هم نداره چه برسه به نقد کردن!
به هر حال فعلا که اوضاع مطابق سلیقه شما و عده ای دوستانه، بذارید ببینیم آخر این شاهنامه هم خوشه یا نه!
و البته نقدهای فنی!!! اون روز حضرات رو هم خواهیم خوند

و همچنان بارسا و هت تریک را عشق است!!!

Siyavoush
27th January, 2007, 03:27 PM
بهزاد ول کن این سیاوشو فقط بلده بیاد الکی حمایت کنه
انگار تو داهات اینا بالاتر از سیاهی هم رنگی هست :102:
همین شماها هستین كه وقتی مربی جدید هم فردا بیاد با اولین باختش همین حرفا رو میزنید
فوتبال ورزشی نیست كه بشه لحظه ای كار كرد
هركی الان بیاد تا دوماه فقط برای اشنایی با تیم وقت میخواد و بعدش هم كه دیگه شانسی برای قهرمانی نیست حتی اون یكذره شانس

Iman
27th January, 2007, 03:29 PM
من فوتبال رو هر چند نفرش رو که بشمری انقدری بازی کردم که بهتر از خیلی ها بدونم :3: حالا دیدن و خوندن و قس علی هذا به کنار!
بعد هم به حد کافی دوستان نقاد!!! کباده درک دست نیافتنی فوتبال کش! اینجا هست که نیازی به نقد ما نباشه!
گرچه یکبار هم قبلا گفتم فوتبالی رو باید نقد کرد که اصولا قابل نقد کردن باشه! که این بازی که پرسپولیس ارائه میده ارزش نگاه کردن هم نداره چه برسه به نقد کردن!
به هر حال فعلا که اوضاع مطابق سلیقه شما و عده ای دوستانه، بذارید ببینیم آخر این شاهنامه هم خوشه یا نه!
و البته نقدهای فنی!!! اون روز حضرات رو هم خواهیم خوند

و همچنان بارسا و هت تریک را عشق است!!!

به خودت چرا گرفتی؟
فقط خط اولش رو با تو بودم
4 خط بقیه با دیوید بكام بودم !!
حالا یادم رفت جداش كنم این سو تفاهم به وجود اومده !!
فوتبالی كه به قول خودت ارزش نقد كردن رو نداشته باشه، نتیجه اش هم همچین مهم نباید باشه تا اینطوری جوشی بشی و بخوای شرم كنن و ..... !! این فوتبال رو بزار واسه ما در و دهاتی ها، همون بارسا و هتریك رو عشق است كه مال شما با كلاسهاس !!

Victor Valdes
27th January, 2007, 03:40 PM
همین شماها هستین كه وقتی مربی جدید هم فردا بیاد با اولین باختش همین حرفا رو میزنید
فوتبال ورزشی نیست كه بشه لحظه ای كار كرد
هركی الان بیاد تا دوماه فقط برای اشنایی با تیم وقت میخواد و بعدش هم كه دیگه شانسی برای قهرمانی نیست حتی اون یكذره شانس

تو رو خدا این حرفا رو تحویل ما نده
جلوی قاضی و ملق بازی؟
تو فکر کردی می خوام مربی رو خودم بیارم و این وسط یه چیزی بزنم به جیب؟
اصلا منفعتی دارم من این وسط؟
من دوست دارم پرسپولیس قشنگ بازی کنه و قهرمان بشه، مثل سال های دور. توقع زیادیه؟
یه باخت؟؟؟
خیلی جالبه واقعا، خیلی!
دیگه بدتر از این چی می تونه باشه؟
فاصله پرسپولیس با صدر جدول چقدره و با قعر جدول چقدر؟
چرا چشماتو بستین الکی؟ دیگه بالاتر از سیاهی هم رنگی هست؟
فرض که مربی جدید اومد و دو ماه باخت داد تا آشنا شه، اما اگه همین مربی دو ماه باخت داد چی؟ اون موقع لااقل یه چیزی بدست آوردیم!
خیلی جالبه که از نظر تو 3-4 ماه شده کار لحظه ای!
یه مربی باید بیاد بالای این تیم که بتونه تفکرات منحط بازیکنا رو عوض کنه. بتونه بهشون فوتبال یاد بده! و اگه نمی تونستن یاد بگیرن تعارف نکنه، بندازشون بیرون.
خیلی از اینا که الان توی زمین راه میرن و سر سوزنی واسشون مهم نیست که چی به هوادار می گذره، سالی چند ده میلیون می زنن به جیب! که لایق یک دهمش هم نیستم! لااقل این پول درست خرج بشه که ادم دلش نسوزه. یکی مثل رونالدینیو اگه تو یه ثانیه ش اندازه یکسال یکی مثل من در بیاره، آدم سوزش نمیاد میگه حقشه، اما واقعا سوز داره وقتی می بینه این پول داره اینطوری آتیش زده میشه

و پرده آخر
همین شماها بودین که با حمایت های کورکورانه و جاهلانه باعث شدید یکی مثل برانکو 5 سال رو گرده فوتبال این مملکت سوار بشه و هر بلایی که بشه گفت سرش بیاره و آخرم اعصاب خوردیش بمونه واسه ایرانی جماعت و آقا پولش رو تو سواحل کشورش (اگه داشته باشه :4:) یا یه جای دیگه خرج کنه!
آره قصه سواری دادن ما ادامه داره تا وقتی امثال تو هستن ...

Siyavoush
27th January, 2007, 03:48 PM
تو رو خدا این حرفا رو تحویل ما نده
جلوی قاضی و ملق بازی؟
تو فکر کردی می خوام مربی رو خودم بیارم و این وسط یه چیزی بزنم به جیب؟
اصلا منفعتی دارم من این وسط؟
من دوست دارم پرسپولیس قشنگ بازی کنه و قهرمان بشه، مثل سال های دور. توقع زیادیه؟
یه باخت؟؟؟
خیلی جالبه واقعا، خیلی!
دیگه بدتر از این چی می تونه باشه؟
فاصله پرسپولیس با صدر جدول چقدره و با قعر جدول چقدر؟
چرا چشماتو بستین الکی؟ دیگه بالاتر از سیاهی هم رنگی هست؟
فرض که مربی جدید اومد و دو ماه باخت داد تا آشنا شه، اما اگه همین مربی دو ماه باخت داد چی؟ اون موقع لااقل یه چیزی بدست آوردیم!
خیلی جالبه که از نظر تو 3-4 ماه شده کار لحظه ای!
یه مربی باید بیاد بالای این تیم که بتونه تفکرات منحط بازیکنا رو عوض کنه. بتونه بهشون فوتبال یاد بده! و اگه نمی تونستن یاد بگیرن تعارف نکنه، بندازشون بیرون.
خیلی از اینا که الان توی زمین راه میرن و سر سوزنی واسشون مهم نیست که چی به هوادار می گذره، سالی چند ده میلیون می زنن به جیب! که لایق یک دهمش هم نیستم! لااقل این پول درست خرج بشه که ادم دلش نسوزه. یکی مثل رونالدینیو اگه تو یه ثانیه ش اندازه یکسال یکی مثل من در بیاره، آدم سوزش نمیاد میگه حقشه، اما واقعا سوز داره وقتی می بینه این پول داره اینطوری آتیش زده میشه

و پرده آخر
همین شماها بودین که با حمایت های کورکورانه و جاهلانه باعث شدید یکی مثل برانکو 5 سال رو گرده فوتبال این مملکت سوار بشه و هر بلایی که بشه گفت سرش بیاره و آخرم اعصاب خوردیش بمونه واسه ایرانی جماعت و آقا پولش رو تو سواحل کشورش (اگه داشته باشه :4:) یا یه جای دیگه خرج کنه!
آره قصه سواری دادن ما ادامه داره تا وقتی امثال تو هستن ...
اون مربی كه قراره بیاد با هر باختش بهانش اشنایی تیم خواهد بود ولی بهانه دنیزلی چیه؟دیگه میتونه بگه اشنایی میخوام پیدا كنم؟دنیزلی تیمش كه بدتر از تیم پروین بازی نكرده كه 23 هفته فرصت داشت
دقیقا برانكو هر بلایی خواست به سر ایران اورد سومی تو جام ملت ها صعود به جام جهانی و ....... حالا باید ببینم امثال قلعه نویی ها چه میكنن با این فوتبال:8:

Victor Valdes
27th January, 2007, 03:56 PM
اون مربی كه قراره بیاد با هر باختش بهانش اشنایی تیم خواهد بود ولی بهانه دنیزلی چیه؟دیگه میتونه بگه اشنایی میخوام پیدا كنم؟دنیزلی تیمش كه بدتر از تیم پروین بازی نكرده كه 23 هفته فرصت داشت
دقیقا برانكو هر بلایی خواست به سر ایران اورد سومی تو جام ملت ها صعود به جام جهانی و ....... حالا باید ببینم امثال قلعه نویی ها چه میكنن با این فوتبال:8:

نمی خوام بازم بحث برانکو رو پیش بکشم. واقعا تو کل جهان تعداد مربی هایی که نتونن با این تیم تو اون شرایط اون مقام ها رو کسب کنن به تعداد انگشتای دستم نمی رسه! واقعا برام جالبه که یه خارجی پاشه بیاد اینجا هر کاری دلش بخواد بکنه و 5 سال ارزشمند رشد یه تیمو نابود کنه و باز یه سری پیدا شن ازش قدردانی هم بکنن! واقعا جای تاسفه
در مورد قلعه نوعی هم باید بگم من خودم ازش بیزارم اما یه کار خوبی که کرده این بوده که هرکی خوب بوده رو دعوت کرده. البته شاید برگرده به رفتن اسطوره محبوب از تیم! که دیگه لیست رو خود مربی میده. و لااقل این انگیزه در تمام بازیکنای لیگ ایجاد شده که اگه خوب باشن دعوت میشن. و این خودش یه پیشرفت خیلی خیلی بزرگه!

برگردیم به بحث
مربی جدید بهونه داره و مربی فعلی نداره. خب که چی؟ این چه فرقی ایجاد می کنه؟ لااقل مربی جدید اگه باخت بده بهاش اشنایی با تیمه (با فرض یه مربی ایده ال!)
دو ماه پیشم شماها می گفتید که دنیزلی دو ماه دیگه نتیجه نگیره بهانه نداره. بله نداره ولی حالا چی شد؟ بازم امثال تو ازش دفاع می کنن. و قطعا دو ماه دیگه هم می کنن
پس این بهانه داشتن و نداشتن چه فرقی تو صورت مسئله ایجاد می کنه؟؟

Siyavoush
27th January, 2007, 04:04 PM
نمی خوام بازم بحث برانکو رو پیش بکشم. واقعا تو کل جهان تعداد مربی هایی که نتونن با این تیم تو اون شرایط اون مقام ها رو کسب کنن به تعداد انگشتای دستم نمی رسه! واقعا برام جالبه که یه خارجی پاشه بیاد اینجا هر کاری دلش بخواد بکنه و 5 سال ارزشمند رشد یه تیمو نابود کنه و باز یه سری پیدا شن ازش قدردانی هم بکنن! واقعا جای تاسفه
در مورد قلعه نوعی هم باید بگم من خودم ازش بیزارم اما یه کار خوبی که کرده این بوده که هرکی خوب بوده رو دعوت کرده. البته شاید برگرده به رفتن اسطوره محبوب از تیم! که دیگه لیست رو خود مربی میده. و لااقل این انگیزه در تمام بازیکنای لیگ ایجاد شده که اگه خوب باشن دعوت میشن. و این خودش یه پیشرفت خیلی خیلی بزرگه!

برگردیم به بحث
مربی جدید بهونه داره و مربی فعلی نداره. خب که چی؟ این چه فرقی ایجاد می کنه؟ لااقل مربی جدید اگه باخت بده بهاش اشنایی با تیمه (با فرض یه مربی ایده ال!)
دو ماه پیشم شماها می گفتید که دنیزلی دو ماه دیگه نتیجه نگیره بهانه نداره. بله نداره ولی حالا چی شد؟ بازم امثال تو ازش دفاع می کنن. و قطعا دو ماه دیگه هم می کنن
پس این بهانه داشتن و نداشتن چه فرقی تو صورت مسئله ایجاد می کنه؟؟
راستی برام جالبه چطوری برانكو 5 سال تو ایران بوده؟از سال 2002 تا 2006 كه میشه 4 سال
تازه یك سالشم كه شاهرخی مربی بود
بله قلعه نویی با دعوت 40-50 بازیكن برای یك لیست 23 نفره راحت تونست انگیزه ایجاد كنه كاری كه برانكو نكرد و سعی نمیكرد با تعداد دعوت كردن بقیه رو گول بزنه و بگه كه من فلان نفر رو اوردم یك لیست 27-8 نفرده میداد و 3-4 نفر رو خط میزد نه 13-14 نفرو حداقل!یا برانكو هیچوقت جلو سوریه تو تهرا با 3 هافبك دفاعی بازی نكرد یا حداقل تیم ملی استقلال رو تشكیل نداد.دایی هم رفت فكری اومد !

بهانه دنیزلی چیه؟بهانه ای نمیتونه داشته باشه جز اینكه بد بازی كرده و سر اشتباهات اون باختیم
فرق بهانه داشتن و نداشتن اینه كه تا اون مربی بیاد و بهانه پیدا كنه لیگ تموم شده و همین یكذره شانس رو هم نداریم

davidbeckham
27th January, 2007, 04:12 PM
حالا هم که اینطوری
شرم بر همشون!
دستت درد نكنه حرف دل منو زدی
تیمی كه نتیجه 2-0 را با 4-3 عوض كنه معلومه مربی نداره
مربی كه همیشه راضیه از باخت ومساوی ومیخنده به درد نمیخوره
متاسفم واسه كسانی كه ازش حمایت میكنن

Victor Valdes
27th January, 2007, 04:23 PM
راستی برام جالبه چطوری برانكو 5 سال تو ایران بوده؟از سال 2002 تا 2006 كه میشه 4 سال
تازه یك سالشم كه شاهرخی مربی بود
بله قلعه نویی با دعوت 40-50 بازیكن برای یك لیست 23 نفره راحت تونست انگیزه ایجاد كنه كاری كه برانكو نكرد و سعی نمیكرد با تعداد دعوت كردن بقیه رو گول بزنه و بگه كه من فلان نفر رو اوردم یك لیست 27-8 نفرده میداد و 3-4 نفر رو خط میزد نه 13-14 نفرو حداقل!یا برانكو هیچوقت جلو سوریه تو تهرا با 3 هافبك دفاعی بازی نكرد یا حداقل تیم ملی استقلال رو تشكیل نداد.دایی هم رفت فكری اومد !

اولا که برانکو از 2001 ایران بود و در کنار بلازوویچ بود و به قول شما بهانه ناآشنایی هم نداشت!
واقعا این حرفت رو من نمی فهمم. نمی دونم چرا از یکی که خوشت نمیاد همین طوری الکی باید مخالفت کنی. بابا به خدا کسی که ازش بیزاری هم ممکنه کار درستی بکنه! یعنی چی گول بزنه؟ داره کار درستو می کنه. حالا تو هی با اون تعصب و چهارچوب تعریف شدت بیا بکوبش!

بهانه دنیزلی چیه؟بهانه ای نمیتونه داشته باشه جز اینكه بد بازی كرده و سر اشتباهات اون باختیم
فرق بهانه داشتن و نداشتن اینه كه تا اون مربی بیاد و بهانه پیدا كنه لیگ تموم شده و همین یكذره شانس رو هم نداریم

خب بد بازی کرده و سر اشتباهات اون باختیم. حالا چی؟
بازم میای حمایت می کنی خب! همون طور که گذشته و الان کردی
اگه قراره هیچی نشیم که نمیشیم، لااقل این مدت رو بذاریم واسه اون رفع بهانه! آشنایی یه مربی درجه یک تا بدیم دست دنیزلی که با بازی علی اصغری تر از همیشه تباهش کنه. فکر می کنم انقدر این حرف منطقی هست که درکش سخت نباشه!

Siyavoush
27th January, 2007, 04:58 PM
اولا که برانکو از 2001 ایران بود و در کنار بلازوویچ بود و به قول شما بهانه ناآشنایی هم نداشت!
واقعا این حرفت رو من نمی فهمم. نمی دونم چرا از یکی که خوشت نمیاد همین طوری الکی باید مخالفت کنی. بابا به خدا کسی که ازش بیزاری هم ممکنه کار درستی بکنه! یعنی چی گول بزنه؟ داره کار درستو می کنه. حالا تو هی با اون تعصب و چهارچوب تعریف شدت بیا بکوبش!

خب بد بازی کرده و سر اشتباهات اون باختیم. حالا چی؟
بازم میای حمایت می کنی خب! همون طور که گذشته و الان کردی
اگه قراره هیچی نشیم که نمیشیم، لااقل این مدت رو بذاریم واسه اون رفع بهانه! آشنایی یه مربی درجه یک تا بدیم دست دنیزلی که با بازی علی اصغری تر از همیشه تباهش کنه. فکر می کنم انقدر این حرف منطقی هست که درکش سخت نباشه!
خب مگه برانكو بهای نا اشنا بودن با تیم ملی رو داشت؟تو 6 ماه اومد با تیم اشنا شد یه تعداد بازیكن بی نام و نشون رو اورد كرد قهرمان بوسان و به بازیكنانی مثل كعبی در 16 سالگی بازی داد مگه كسی گفت نا اشنا بوده با تیم ملی؟
عزیز من وقتی در یك بازی تداركاتی با یك تیم باشگاههی همه بازیكنان معمولی به غیر از بازیكنان شاغل در اروپا میان و عنایتی میشه بازیكن 90 دقیقه برای كی جای رقابت میمونه؟!
داره گول میسزنه دیگه!40 تا بازیكن دعوت میكنه بعد 17 تاشو خط میزنه و در اخر میگه ما یك هفته با اینا تمرین كردیم و دفعه بعد اگر خوب باشن بازم میان!كار سختی نیست هر مربی میتونه همه رو راضی نگه داره و 40 تا از بهترینهای لیگ رو بیاره ولی اخر 23 تاشو ببره
كار سختی نیستش

خب حالا میگیم دنیزلی بره
كی میخواد جاش بیاد؟!
مربی داخلی كه درخشان و پروین هستن كه وضعیتشون مسخصه
خارجی هم فكر نمیكنم مربی بهتر با پول در حد 500-600 میلیون بیارن
پرسپولیس دیگه توانایی دستمزد مربی مثله هان رو نداره

ELI PERSPOLISI
27th January, 2007, 05:00 PM
این پرسپولیس چندین و چند ساله که مشکل داره و تیمی رو هم که طی 7-8 سال خرابش کردن و به نابودی کشوندن رو نمیشه 1 ساله درست کرد.
چند ساله هی گفتیم اگه عابدینی دعوا سر سهام رو به وضعیت پرسپولیس ترجیح میده اشکالی نداره غمخوار درستش میکنه!سالهای بعدش گفتیم اگه پروین ارث باباش رو از غمخوار(!) میخواهد و چوب لای چرخ پرسپولیس میذاره با اومدن خطیب و بازگشت با شکوه جناب سلطان(!)درست میشه.سال بعدش گفتیم اگه خطیب در پی باشگاه کردن(!!!!!!!!!!)پرسپولیس بدهی تیم رو 3-4 میلیارد بیشتر کرده و چیزی حالیش نیست انصاری فرد که فوتبالی و خودش سالها برای این تیم توپ زده و از انتظارات و مشکلات اگاهی داره با کمک برادرش که تجربه داره وضعیت رو "رو به راه" میکنه ولی مثل اینکه این رشته سر دراز دارد و قراره هرسال از یک سوراخ گزیده بشیم.
مشکل این پرسپولیس فقط و فقط دنیزلی نیست!
مشکل این تیم اینه که درست مثل سالهای قبل از همون اول خوب بسته نشده.چند ساله که بعد از هر موقعیت 100 درصدی که امثال رافت انتظاری رافائل معدنچی بادامکی و ...خراب میکنن میزنیم تو سرمون که اقا!!! بجای این نابغه های درجه سومی یک مهاجم خوب بیارین , ولی کو گوش شنوا؟هر فصل قول فصل بعد رو میدن, ولی حیف که این "فصل بعد" هیچ وقت از راه نمیرسه!
هر سال تو فصل نقل و انتقالات میگیم بابا جان این تیم خط دفاعش روی -پنیر سوئیسی رو که چه عرض کنیم- پنیر دانمارکی رو هم کم کرده ولی کیه که حرف گوش کنه؟
بگوویچ به افشین پیروانی کندش مینازید , پروین به دهاتیهای پاناماییش+ حسینی قلابیش که جای سید جلال حسینی قالبش(!!) کرده بودن و دنیزلی هم به امثال حاجیزاده و زارعی که جناب مدیرعامل از رو نیمکت ذخیره صبا باتری کشف کرده!
چند ساله که دلالها باشگاه رو دوره کردن و هر نابازیکنی رو تحویل پرسپولیس میدن ولی مدیر عاملمون(!)- همچنان- لیست رو با اسمهایی مثل قویدل و...کامل میکنه!(تا ما تو چنین روزهایی یقه سرمربی(!) رو بخاطر باختن با 5-6 تا غایب بیگیریم!)

والا من قصد حمایت از دنیزلی رو ندارم و -با اینکه هنوزم میگم تو اون مقطع زمانی بهترین گزینه برای جانشینی اری هان بود- با خیلی از تصمیمات و تفکراتش مشکل دارم ولی باور کنین که مشکل پرسپولیس فقط و فقط دنیزلی نیست که با کنار گذاشتنش همه کارها ردیف بشه!
الان میگین برکنار کن! و تازه بعد از برکناریش یادتون میفته: حالا که فلانی رو برکنار کردیم(!) کی سرمربی بشه؟پولش رو از کجا بیاریم؟چقدر بهش زمان بدیم تا با شرایط این فوتبال بی در و پیکر ایران کنار بیاد؟جواب فلانی رو بخاطر هدر کردن(!) پول بیت المال چطوری بدیم؟با پروین چیکار کنیم؟ و ....

ELI PERSPOLISI
27th January, 2007, 05:28 PM
دستت درد نكنه حرف دل منو زدی
تیمی كه نتیجه 2-0 را با 4-3 عوض كنه معلومه مربی نداره
مربی كه همیشه راضیه از باخت ومساوی ومیخنده به درد نمیخوره
متاسفم واسه كسانی كه ازش حمایت میكنن
من بعد از این همه مدت دقیقا نفهمیدم که حرف دل شما چیه یا چی میتونه باشه؟(یک شفاف سازی اگه بکنی بد نیست)
از وقتی که من یادم میاد شما میخواستی هرکسی که هست نباشه!
وقتی بگوویچ بود میخواستی بگوویچ نباشه, وقتی پروین بود میخواستی پروین نباشه, وقتی اری هان اومد بخاطر غیبت زیاد هرچند وقت یک بار میخواستی هان نباشه و حالا هم میخوای دنیزلی نباشه!
دیوید جان اگه ویکتوریا و دل بوسکه رو بفرستم پابوس قضیه حله؟!:106:

Blanco
27th January, 2007, 06:57 PM
من بازی رو ندیدیم فقط گلها رو چند بار دیدیم
از همون اول هم مشخص بود دنیزلی این كاره نیست كه بتونه پرسپولیس رو جمع و جور بكنه تمام امیدمون به این نیم فصل خوش بود كه اینم این جوری شد به قول معروف سالی كه نكوست از بهارش پیداست !!!
به هر حال دنیزلی نشون داده كه نمیتونه خوب تیم رو كنترل بكنه همین حرفهای ابراهمی اسدی بعد از بازی و متعاقب با اون جوابیه معدنچی خودش یه نوع حاشیه رو وارد تیم كرده نقش دنیزلی در چنین مواقعی صفر هستش!!!
البته هنوز هم برای قهرمانی وقت است اما مشكل اصلی این نوع بازی پرسپولیس و نتایج درخشان سایپا است

حرفهای مصطفی هم كه مثل همیشه تكراری بود و همش دم از موقعیت گلزنی میزنه
قهرمانی امسال هم پرید دیگه من یكی كه امیدی به كسب لیگ ندارم یه جام حذفی مونده ببنیم اونجا چه خبر میشه
البته مرصاد تیم بزرگیه و باید خیلی ازش بترسیم چرا كه نزدیك بود ابیویی رو ششتایی بكنه به هر حال دوستان ابیویی هم بعد از مدتی مثل اینكه روحیشون بدجوری خوب شده
خدا یه عجری به این پرسپولیس بده كه هر باختش باعث میشه خیلی از دوستان دوباره با روحیه شاد به زندگی ادامه بدهند

Siyavoush
27th January, 2007, 07:11 PM
خیلی برام جالبه پاسی ها بازیكنانشون و مربیشون هنوز امید برای قهرمانی دارن (تیم 10 جدول) اونوقت طرفداران پرسپولیس فصل رو تموم شده میدونن

forever_failure
27th January, 2007, 07:24 PM
بابا شماها اخر نااميدين.12 امتياز خيليه ولي غيرقابل جبران توي يك نيم فصل كامل نيست.حالا شما ميگيد از الان بي خيال ليگ بشيم.اين اقاي پروين هم كه ميگيد يادتون رفته با همين معدنچي چي كار ميكرد.بيچاره داشت فوتبال رو ميذاشت كنار.

Kian-S
27th January, 2007, 09:45 PM
بروبكس بحث الان سر چیه؟ پروین اومد تیم رو بدبخت كرد و رفت!
الان دنیزلی تنها ایرادش اینه كه نیمه مربیان رو میبازه و یه تفكری وارد تیم كرده كه نیمه اول حریف رو كاملا تحت فشار قرار میدم 90% اوقات به گل هم میرسن اما نیمه دوم تیم خودش میخواد تحت فشار قرار بگیره! این طرز تفكر باید از تیم خارج بشه.
تو بازی قبلی هم ما چندتا از بازیكنان اصلیمون غایب بودن و گرنه این پرسپولیس تیمی نبود كه بیاد اینطوری جلوی ابومسلم بازی رو واگذار كنه.
---
ایمان اون تریپ ایگنور رو هستم تا آخرش!

barça
27th January, 2007, 09:46 PM
بهزاد جان سعی نكن صورت مسئله رو پاك كنی

فعلاَ باید امیدوار بود و همون اشتباهی كه فتح الله زاده در مورد اخراج كخ و آوردن پورحیدری كرد نكنیم تا تیم وضعیتش از این بدتر بشه !!
من صورت مسئله رو چی كار دارم....اتفاقاً وقتی دنیزلی برای توجیه نتایج ضعیف از مصدومیتها یاد میكنه.....اون داره صورت مسئله رو پاك میكنه...:dry: نه اونایی كه ازش انتقاد میكنن.

من نمیگم كه پروینو بیارم دوباره تو پرسپولیس....عمراً.....من خودم اولین نفرم كه شاكی میشم.

من با اسم بردن از پروین فقط میخواستم مقایسه كنم...همین.....نه اینكه بگم پروین باید برگرده.

ما دیگه تا كِی میخوایم به دنیزلی وقت بدیم...اصلاً گیرم كه دنیزلی تیمو برد با اختلاف یه امتیاز نسبت به سایپا , دوم كرد...این چه دردی از پرسپولیس دوا میكنه؟؟؟

ما از این تیم و از این شرایط و نفرات انتظار قهرمانی داشتیم...هر نتیجه ای بغیر از قهرمانی برای این تیم یه شكست و ناكامی محسوب میشه.:sad:

Siyavoush
28th January, 2007, 01:03 AM
ظاهرا پرسپولیس داره كارت هواداری صادر میكنه:

http://isna.ir/Main/PicView.aspx?Pic=Pic-867598-1&Lang=P

http://isna.ir/Main/NewsView.aspx?ID=News-867598

SherlockHolmes
28th January, 2007, 01:09 AM
ما دیگه تا كِی میخوایم به دنیزلی وقت بدیم...اصلاً گیرم كه دنیزلی تیمو برد با اختلاف یه امتیاز نسبت به سایپا , دوم كرد...این چه دردی از پرسپولیس دوا میكنه؟؟؟
حالا فرضا قهرمان شد !! باز چه مشكلی از پرسپولیس حل میشه ؟!
من با این تفكر اصلا موافق نیستم !! پرسپولیس تیمیه كه امسال همه مون رو تا حد زیادی هیجان زده كرده و پای بازی میخكوب كرده !!این خودش قهرمانی نیست ؟!برای منی كه طرفداری پرسپولیس برام یه تفریحه نه تعصب این تیم یه نعمته در حالی كه توی 3 سال اخیر همیشه یك نیمه بازی چرت میزدم و نیمه دوم دعا میكردم پرسپولیس گل بخوره تا مربش عوض بشه این تیم یه نعمته ... پس امیدوارم كه یه مقدار ما طرفداران اینترنتی كه احتمالا ذهنمون باز تره سعی كنیم جور دیگه نگاه كنیم به پرسپولیس ...

Rangin Kaman
28th January, 2007, 02:05 AM
الان تو یه سایت خوندم انصاریفرد از الان رایزنیها رو برای آوردن دایی واسه فصل بعد آغاز كرده.الیته دایی هم گفته فعلا من عضو باشگاه سابپا هستم و تا پایان فصل به تیم دیگه ای قكر نمیكنم.با این حساب باید تا پایان فصل منتظر موند و دید تكلیف دایی و پرسپولیس به كجا خواهد رسید.البته من ایمان دارم استقلال امسال قهرمان میشه.

Siyavoush
28th January, 2007, 10:52 AM
این جریان كاپیتانی چیه كه اسدی گیر داده؟كسی مگه اعتراض كرده؟

L a V i N
28th January, 2007, 11:28 AM
حالا فرضا قهرمان شد !! باز چه مشكلی از پرسپولیس حل میشه ؟!
من با این تفكر اصلا موافق نیستم !! پرسپولیس تیمیه كه امسال همه مون رو تا حد زیادی هیجان زده كرده و پای بازی میخكوب كرده !!این خودش قهرمانی نیست ؟!برای منی كه طرفداری پرسپولیس برام یه تفریحه نه تعصب این تیم یه نعمته در حالی كه توی 3 سال اخیر همیشه یك نیمه بازی چرت میزدم و نیمه دوم دعا میكردم پرسپولیس گل بخوره تا مربش عوض بشه این تیم یه نعمته ... پس امیدوارم كه یه مقدار ما طرفداران اینترنتی كه احتمالا ذهنمون باز تره سعی كنیم جور دیگه نگاه كنیم به پرسپولیس ...

هیجان زده و میخكوب كردن مال 8 هفته ی اول بود! بعد از بازی با استقلال ما دیگه نه بازی خوب دیدیم
نه نتیجه گیری خوب! بابا مشكل این تیم ریشه ایه! از خردداد ماه 81 كه دقیقه ی 90 قهرمان اولین دوره ی
لیگ برتر شدیم یه پرسپولیس درست حسابی ندیدیم! یه سال سرمربی خوب نداریم یه سال بازیكن خوب نداریم
همیشه ی خدا هم كه یه مدافع خوب و یه مهاجم شش دنگ نداریم ولی وقتی فصل نقل و انتقالات میشه
آقایون دچار آلزایمر میشن! همیشه تا وسط راه پیش میرن بعد تازه میفهمن ای دل غافل راه رو از اول اشتباه
اومدن! البته امسال دنیزلی كم مقصر نیست! معلوم نیست 15 دقیقه ی بین دو نیمه چی تو رختكن می گذره
كه تیم زیرو رو میشه! هنوز واسه مصطفی خان جانیفتاده كه فوتبال 90 دقیقست! همه چی رو تو 45 دقیقه ی
اول خلاصه می كنه! فكر كنم راه نتیجه گیری این باشه كه پرسپولیس بذاره نیمه ی اول 2 , 3 تا گل بخوره یه شوك
التریكی بهش وارد بشه تا نیمه ی دوم هم اون دو تا را جبران كنه هم بیشتر بزنه!!!(این دیگه آخر پیشنهاد بود!:4:)
ولی الان وقت تعویض سرمربی نیست الان یه مشكل داریم سرمربی جدید كه اومد صد تا مشكل!!

yahya_te te23
28th January, 2007, 01:06 PM
با سلام .نظرتون در مورد پیوستنه ایمان مبعلی به پرسپولیس چیه؟

nikyperspolisi
28th January, 2007, 02:09 PM
من نمیدانم چرا هر بار كه میبازیم یاد علی آقا پروین میفتید درباره تیم الان حرف بزنید گیر دادیت به پروین چرا؟

NoName
28th January, 2007, 02:48 PM
مشكل پرسپولیس و راه حل ان از نظر من :

دوستان به نظر من این كه بازی برده رو از دست میدیم یا نتیجه نمیگیریم همش مشكل از دنیزلی نیست یا مشكل نداشتن مهاجم تمام عیار نیست!!
خوب اینم مورد توجه قرار بدید كه ما هیچ بازیكن بزرگی نداریم كه بتونه بازی رو جمع و جور كنه و تیم رو رهبری كنه و اكثریت بازیكنامون بازیكن های كم تجربه و جوانی هستند و تازه به پرسپولیس پیوستند...تیمی كه ابراهیم اسدی یا شیث رضایی بازیكن تیم ملی امید كاپیتانش باشه...خوب همین میشه دیگه!!
تنها بازیكنان بزرگ و پر تجربمون كه به قول یارو گفتنی اخرشن یكیشون كریم باقریه كه هر 6 ماه درمیون تو یك بازی بازی میكنه ( كه اونم مشخصه خوب با تیم هماهنگ نیست )
راستی منظورم از بازیكن بزرگ این نیست كه بریم پیر پتال های تیم های دیگه رو جمع كنیم منظورم بازیكنیه كه فقط تو پرسپولیس بازی كنه سالها هم بازی كرده باشه و موفق هم باشه كه در حال حاضر پرسپولیس فاقد اونه!!
بیبینید دوستان دیگه ما پیوس نداریم دیگه پیروانی نداریم دیگه یحیی گلمحمدی نداریم دیگه اون بهروز رهبری فرد اماده رو نداریم دیگه انصاریان دهه 70 رو نداریم دیگه عابدزاده كاپیتان رو نداریم دیگه حسین عبدی رو نداریم كه تیم رو در شرایط سخت جمع و جور كنند و بر تیم رهبری كنند!!
یكی از علت های قهرمانیهامون در سالهای قبل وجود بازیكنان بزرگ و پرتجربه ای بود كه تو تیممون بودند و بازیكنان جوانتر زیر سایه این بازیكنان بزرگ رشد میكردند و بعد جاشون رو میگرفتن!!
و دلیل دیگه موفقییتمون اینكه بعد از هر برد یا باخت سرمربی و مدیر عاملمون رو عوض نمیكردیم كه مدیر عامل جدید تمام ساختار تیم و بازیكنان رو عوض كنه...یك مروری در سالهای قدرت پرسپولیس از 70 تا 80 بیاندازید بیبیند در پایان هر سال چقدر تغییرات تو تیممون داشتیم؟به طور مثال تیم 5 سال پیش كه پروین قهرمانش كرد فقط دو تا بازیكن خریداری كرده بود رضا جباری و برزگر و 90 % تیم از همون بازیكن های سال قبل بودند و ساختار و استخون بندی تیممون حفظ میشد!!
از سالهای بعد علت قهرمان نشدن تیممون چی بود؟ سال بعد از قهرمانیمون سوم شدیم ولی دلیلش ضعف پرسپولیس نبود دلیلش قدرت سپاهان بود...چون اگه یك نگاه به بردهای تیم در اون زمان بیاندازیم ... این قضیه كاملا مشهوده!!
ولی از سال بعد از اون دیگه پرسپولیس پرسپولیس نشد!! چون كه تمام ریشش عوض شد غمخوار دایی میناوند و.. اومدند و 70 % تیم عوض شد سال بعدش زوبل اومد و باز هم دایی و دارو دستش رفتند و یك گروه دیگه روی كار اومدند و سال بعدش دوباره زوبل رفت و باز هم با تعویض سرمربی سبك تیم عوض شد و دیگه پرسپولیس از چاله تو چاه افتاد...و حالا امسال باز هم 60% تیم نسبت به سال قبل عوض شده و خیلی ها رفته اند و خیلی های دیگه امده اند و اگه باز هم همین روند رو ادامه بدیم و باز هم سال بعد یك گروه دیگر بخوان بیان باز هم از چاله به چاه میافتیم!!
برای اثبات حرفم باشگاه منچستر یونایتد رو مثال میزنم به نظرتون چرا همیشه در صف مدعیان قهرمانیه؟ دلیلش اینه كه بعد از هر باخت فرگوسن رو نمیندازن بیرون یا بعد از هر باخت مدیر عاملشون رو عوض نمیكنند یا بعد از هر باخت بازیكناشون رو بیرون نمیكردند وجود بازیكنانی مثل گیگز نویل اسكولز و... سالها در تركیب ثابت منچستر ماید این قضیست...فرگوسن هر سال سیستم و ساختار تیمش رو حفظ میكنه و این دلیل موفقیتشه!!
ولی حالا پرسپولیس هر سال استخونبندی تیمش تغییر میكنه یك دوره علی دایی و دارو دستش میان یكدوره دیگه علی پروین و دارو دستش میان و كاملا ریشه و استخون بندی تیم كلا از بین میره و اول هر فصل یك پرسپولیس جدید رو میبینیم!
و به همین دلیله كه به جایی نمیرسیم...

به نظر من برای سالهای بعد باید از همین سیستم و روند تیم حمایت كنیم و اجازه بدیم انصاریفرد كه بهترین مدیر عامل ممكن پرسپولیسه و ادم فوتبالییه كارشو ادامه بده و ساختار تیم برای فصل های اینده حفظ بشه و همین بازیكنهای جوان و جویای نام به بازیكن های پرتجربه و بزرگی تبدیل بشن... دوستان پرسپولیس جدید امسال متولد شده وباید تا بلوغ و بزرگ شدنش حمایت بشه!!

Blanco
28th January, 2007, 08:15 PM
خب حاج میثم مثل همیشه حمایت قاطعانه ای رو از انصاری فر انجام دادند ما هم مخالف این امر در این مقطع زمانی نیستیم اما میثم جان تو جدی فكر میكنی پرسپولیس مشكلی از بابت كادر فنی نداره ؟؟؟
گیریم تمامی توپها به وسیله مهاجمان به هدر میره پس نقش مربی چیه مربی نباید به بازیكن یاد بده كه چه جوری تموم بكنه از اول فصل همش میگیم تیم ما مهاجم ششدنگ نداره بله این درست اما چرا نداره؟
خود دنیزلی مگه نمیدونه تیم مهاجم نداره چرا فكری به حال این نقطه از تیم نمیكنه ؟

اینا دلیل نمیشه وقتی شما سرمربی یك تیم هستی یعنی این كه مسولیت تمامی چیزها بر عهده شماست چه اگه ببرید به نام شماست اگر ببازید هم به نام شماست

اقای دنیزلی بعد از هر نتیجه ضعیفی سخن از به هدر دادن موقعیت ها میزنند خب این چه مرحمی میتونه بر زخم پرسپولیس باشه ؟
شما خودتان معتقدید كه تیم مهاجم شش دنگ نداره پس چرا در فكر جذب یك مهاجم خوب نیستید مگر همین انصاری فر نمیدانست در اوایل فصل تیم مهاجم شش دنگ نداره پس چرا چند تا مهاجم خوب نیاورد

در ثانی سیستم تیم دنیزلی جوری نیست كه یك مهاجم ثابت به درد تیم بخوره شما ببین ما از اول فصل در نك حمله چندین بازیكن مختلف رو ازمایش كردیم
یه روز نیكبخت یه روز بادامكی یه روز معدنچی این سه تا یه مثلث در اون نقطه بودن و همیشه هم جاشون رو با هم عوض میكنند
حالا اولادی هم این وسط یه چرخی میزنه و مهاجم بازی میكنه خود دنیزلی هم در برنامه نود گفت تیم من بدون مهاجم است و این سیستم هم نشون میده دنیزلی چه جوری در پرسپولیس بازیكنانش رو ارایش میكنه
به نظر من هر اتفاقی كه در بازی داره رخ میده مقصر اصلی شخص دنیزلی است نه كسی دیگر

تیمی كه دو بر صفر جلو میفته و بعد بازنده چهار بر دو میشه قطعا مربیش و كادر فنیش مقصر هستند
حالا اگر مشكل خط هافبكه خط دفاع است و مشكل بدنی بازیكنان و یا هر چیز دیگری

در مورد نداشتن یه فرد بزرگ در تیم من تا حدودی موافقم و تا حدودی مخالف
تیم ما به ان اندازه بازیكن بزرگ داره كه تیم رو اداره بكنند
كریم باقری نیكبخت و اسدی و حتی فرشید كریمی
اینا هر كدومشون چندین سال در لیگ بازی كردند و از نظر تجربه در وضعیت خیلی خوبی قرار دارند
مگر استقلال كه سال قبل قهرمان شد چند تا بازیكن بزرگ داشت
علی منصور و فكری دیگه كیا تونستند تیم رو جمع و جور بكنند
وقتی شما چنیدین بازیكن رو همین جوری میندازی بیرون نتیجه اش همین میشه الان كه وسط لیگ هستش ما چند تا بازیكن خوب نداریم كه جایگزین شیث رضایی و كریم و الونگ بكنیم
تمامی این مشكلات برمیگرده به كادر فنی و مدیریت باشگاه تیمی كه برای قهرمانی پا به مسابقات میزاره باید از تمامی نظرات اماده باشه

با این تفاصیل نتیجه میگریم كه مهاجم ششدنگ كه نداریم
هافبك درگیر و دفاعی كه نقش تخریبی داشته باشه هم نداریم
مدافع ششدنگ بجز كریم باقری هم نداریم
پس این تیم چه جوری بسته شده
حرف من اینه كه انصاری فر شاید در پرسپولیس بد كار نكرده اما خوب هم كار نكرده
تیم رو به فینال جام حذفی برد ولی سه ماه وقت رو همین جوری تلف كردند تا بلاخره بازی رو از دست دادیم
در لیگ هم كه وضعیتمون مشخصه
انصاری فر روز اولی كه اومد خودش اعلام كرد كه ما میخواهیم پرسپولیسی قدرتمند را برای فصل بعد اماده بكنیم ایا این پرسپولیس قدرتمندی است كه انصاری فر از اون حرف میزد

من یه سوال دارم مگه استقلال كلا ریشه تیمش رو عوض نكرد
استقلال در لیگ نهم شد ولی بعد از اون اومد و در هفته اخر دوم شد و سه سال خوب نتیجه گرفت
پرسپولیس هم میتونست چنین كاری رو بكنه
مسئله پروین و دارو دسته هاش نیستند مسئله مدیریت صحیح است مدیریت در استقلال خوب انجام شد و در همون سال اول نتیجه هم داد جوانان زیادی و همچنین قلعه نوعی تیم رو به تیم تزریق كردند
چرا ما چنین كاری نكنیم ؟
یه سال دنیزلی قطعا سال بعدی یكی دیگه میاد بعدش هم اگه نتیجه نگرفت یه مربی خارجی دیگه
چرا از همون اول یكی مثل پیوس ممد پنجعلی حمید درخشان رو به تیم نیاوردیم
این همه دخل و خرج الكی اخرش هم این فاصله امتیازی با صدر جدول
به خدا اگه یه مربی جوون ایرانی میاوردیم كه تیم رو بسازه برای اینده با بازیكنان این چنینی كه در تیم هستند این همه امتیاز از صدر جدول عقب نمیافتادیم
یكدستی و یك پارچه گی هم خود به خود در تیم به وجود می اومد
پرسپولیس در حال حاظر هیچ چیزی رو به دست نیاورده انصاری فر مربی خارجی رو اودره یا این همه خرج و این همه پول نه به جایی رسیدیم ونه چیزی رو گرفتیم
تنها امیدمون میتونه جاك حذفی باشه و بس

NoName
28th January, 2007, 09:46 PM
خب حاج میثم مثل همیشه حمایت قاطعانه ای رو از انصاری فر انجام دادند ما هم مخالف این امر در این مقطع زمانی نیستیم اما میثم جان تو جدی فكر میكنی پرسپولیس مشكلی از بابت كادر فنی نداره ؟؟؟

عبدالله جون ما در این چند سال اخیر انواع و اقسام مربیان داخلی و خارجی و با سبكهای مختلف امتحان كردیم (بگوویچ را اوردند و گفتند مربی بزرگیه و با فوتبال ایران اشناست كاری نتونست بكنه...سوبل رو اوردند و گفتند فوتبال المانی را به تیممون تزریق میكنه اونم وضعیتش مشخص شد خود علی پروین به عنوان بهترین مربی داخلی را اوردند كه كلا تیم را به قهقرا برد اریهان هلندی رو اوردند كه اونم به دلیلی كه قبلا ذكر كردم از ایران رفت...) پس میتونیم به این نتیجه برسیم كه اصلا مشكل سرمربی نیست!!
دنیزلی فرد شناخته شده ایه و سابقه كاریش هم مشخصه الان هم تیمش در جزو 4 تیم بالای جدوله و هنوز هم میشه گفت هم مدعی قهرمانی تو لیگ و هم مدعی قهرمانی در جام حذفیه و همچنین برنده بازی دربی بوده!!

گیریم تمامی توپها به وسیله مهاجمان به هدر میره پس نقش مربی چیه مربی نباید به بازیكن یاد بده كه چه جوری تموم بكنه از اول فصل همش میگیم تیم ما مهاجم ششدنگ نداره بله این درست اما چرا نداره؟

عبدالله جون سرمربی یك تیم معلم مدرسه فوتبال نیست كه به بازیكنان نحوه شوت زدن دریبل زدن و پاس دادن و... رو یاد بده...وظیفه مربی اینه كه بر اساس داشته هاش تاكتیك های تیم رو تنظیم كنه تا یك تیم به گل برسه!!

خود دنیزلی مگه نمیدونه تیم مهاجم نداره چرا فكری به حال این نقطه از تیم نمیكنه ؟

اگرم بدونه در اول فصل موقع خرید بازیكن حضور نداشته كه بگه تیم مهاجم باید بگیره یا نگیره در حین فصل به این نتیجه رسیده و الان انصاریفرد در صدد جذب مهاجم خارجیه!!

اینا دلیل نمیشه وقتی شما سرمربی یك تیم هستی یعنی این كه مسولیت تمامی چیزها بر عهده شماست چه اگه ببرید به نام شماست اگر ببازید هم به نام شماست

عبدالله جون فكر نمیكنم فوتبال یك بازی انفرادی باشه كه فقط یك نفر مسول باخت یا برد باشه!!

اقای دنیزلی بعد از هر نتیجه ضعیفی سخن از به هدر دادن موقعیت ها میزنند خب این چه مرحمی میتونه بر زخم پرسپولیس باشه ؟

عبدالله جون پس قر بده و بشكن بالا بندازه ؟:4:

شما خودتان معتقدید كه تیم مهاجم شش دنگ نداره پس چرا در فكر جذب یك مهاجم خوب نیستید مگر همین انصاری فر نمیدانست در اوایل فصل تیم مهاجم شش دنگ نداره پس چرا چند تا مهاجم خوب نیاورد

عبدالله جون انصاریفرد نهایت تلاشش رو كرد ولی به دلیل مشكلات مالی نتونست سوپر استار اروپایی مثلا رونالدینیو یا اتوو رو تهیه كنه و رفت فاطمی صلاح حسن داریوش رضاییان مهرداد اولادی و... رو تهیه كرد نهایت تلاشش رو برای به دست اوردن عمادرضا انجام داد سعی كرد كاظمیان رو حفظ كنه ولی به دلیل مشكلات مالی همه این امرها میسر نشد!!

در ثانی سیستم تیم دنیزلی جوری نیست كه یك مهاجم ثابت به درد تیم بخوره شما ببین ما از اول فصل در نك حمله چندین بازیكن مختلف رو ازمایش كردیم
یه روز نیكبخت یه روز بادامكی یه روز معدنچی این سه تا یه مثلث در اون نقطه بودن و همیشه هم جاشون رو با هم عوض میكنند
حالا اولادی هم این وسط یه چرخی میزنه و مهاجم بازی میكنه خود دنیزلی هم در برنامه نود گفت تیم من بدون مهاجم است و این سیستم هم نشون میده دنیزلی چه جوری در پرسپولیس بازیكنانش رو ارایش میكنه
به نظر من هر اتفاقی كه در بازی داره رخ میده مقصر اصلی شخص دنیزلی است نه كسی دیگر

عبدالله جون اینم یك جور سیستمه!! شاید با افزایش هافبك ها در زمین و كنترل داشتن مركز زمینه كه باعث ایجاد این همه موقعیت گل میشه...شاید اگه به جای همین هافبك ها مهاجم میذاشت این همه موقعیت گل رو نداشتیم!!

تیمی كه دو بر صفر جلو میفته و بعد بازنده چهار بر دو میشه قطعا مربیش و كادر فنیش مقصر هستند
حالا اگر مشكل خط هافبكه خط دفاع است و مشكل بدنی بازیكنان و یا هر چیز دیگری

عبدالله جون اگه همون یك بازی خاص منظورته باید دید كه چه مشكلاتی داشته 6 بازیكن اصلی تیم نبودند تماشاگران خانگی نبودند و همچنین اگه تو اون صحنه دروازه بان ابومسلم اخراج میشد و...
البته تا حدودی هم قبول دارم كه دنیزلی در سیستم نیمه دومش اشكال وجود داشته...ولی همه تقصیر بر دوش او نیست!!
راستی عبدالله جون فكر كنم اواخر بازی رو ندیدی چون بازی 4 بر 3 شد:65: :4:

در مورد نداشتن یه فرد بزرگ در تیم من تا حدودی موافقم و تا حدودی مخالف
تیم ما به ان اندازه بازیكن بزرگ داره كه تیم رو اداره بكنند
كریم باقری نیكبخت و اسدی و حتی فرشید كریمی
اینا هر كدومشون چندین سال در لیگ بازی كردند و از نظر تجربه در وضعیت خیلی خوبی قرار دارند

نمردیم و نام فرشید كریمی و اسدی را به عنوان بازیكن بزرگ شنیدیم:hehe: میگم اینقدر بزرگند بقیه را له نكنند:65:
ولی جدای شوخی پرسپولیس فقط فقط فقط یك بازیكن بزرگ داره كه اسمش كریم باقریه كه اونم به دلیل مسائل مالی هر شیش ماه درمیون یك بازی میكنه و میره...

مگر استقلال كه سال قبل قهرمان شد چند تا بازیكن بزرگ داشت
علی منصور و فكری دیگه كیا تونستند تیم رو جمع و جور بكنند

همون دوتا عبدالله جون به عنوان یك وزنه در استقلال بودند (كه پرسپولیس در حال حاضر یكی مثل اونا رو نداره!!)در ضمن استقلال یك شبه قهرمان اون سال نشد 3 سال در ساختار تیمش و بازیكنهای اصلیش و سرمربیگریش كمترین تغییر انجام شد و این دلیل قهرمانیش بود!! این همون برنامه ریزی 3 ساله قلعه نویی بود!!

وقتی شما چنیدین بازیكن رو همین جوری میندازی بیرون نتیجه اش همین میشه الان كه وسط لیگ هستش ما چند تا بازیكن خوب نداریم كه جایگزین شیث رضایی و كریم و الونگ بكنیم
تمامی این مشكلات برمیگرده به كادر فنی و مدیریت باشگاه تیمی كه برای قهرمانی پا به مسابقات میزاره باید از تمامی نظرات اماده باشه

عبدالله جون من منظورت رو از بیرون انداختن همینجوری بازیكن اصلا متوجه نمیشم:26: عبدالله جون میشه بگی باید به كدوم سازت برقصم ؟ :4: اونارو كادر فنی جناب اری هان كه خودتان قبولش دارید گذاشت كنار!! و دنیزلی تا الان بازیكنی رو نذاشته كنار!!
در ضمن اگه اری هان رو هم قبول نداری تازه میشی ورژن دوم دیود بهكام!!:4:

با این تفاصیل نتیجه میگریم كه مهاجم ششدنگ كه نداریم
هافبك درگیر و دفاعی كه نقش تخریبی داشته باشه هم نداریم
مدافع ششدنگ بجز كریم باقری هم نداریم
پس این تیم چه جوری بسته شده

پس نتیجه میگیریم كه هیچی نداریم و تیم خودش رو هوا جزو 4 تیم اول شده و شانسی استقلالو شكست داده!!!!
:4::4:

حرف من اینه كه انصاری فر شاید در پرسپولیس بد كار نكرده اما خوب هم كار نكرده
تیم رو به فینال جام حذفی برد ولی سه ماه وقت رو همین جوری تلف كردند تا بلاخره بازی رو از دست دادیم
در لیگ هم كه وضعیتمون مشخصه
انصاری فر روز اولی كه اومد خودش اعلام كرد كه ما میخواهیم پرسپولیسی قدرتمند را برای فصل بعد اماده بكنیم ایا این پرسپولیس قدرتمندی است كه انصاری فر از اون حرف میزد

عبدالله جون منم نمیگم عالی كار كرده ولی میگم در حد بضاعتش خودش و باشگاه خوب كار كرده تیمی كه نهم شده رو تحویل گرفته و با كلی مشكلات مالی پروینی و... اونو نایب قهرمان جام حذفی كرده و جزو مدعیان قهرمانی در لیگ قرار داده!!

من یه سوال دارم مگه استقلال كلا ریشه تیمش رو عوض نكرد
استقلال در لیگ نهم شد ولی بعد از اون اومد و در هفته اخر دوم شد و سه سال خوب نتیجه گرفت
پرسپولیس هم میتونست چنین كاری رو بكنه
مسئله پروین و دارو دسته هاش نیستند مسئله مدیریت صحیح است مدیریت در استقلال خوب انجام شد و در همون سال اول نتیجه هم داد جوانان زیادی و همچنین قلعه نوعی تیم رو به تیم تزریق كردند
چرا ما چنین كاری نكنیم ؟

عبدالله جون منم یك سوال دارم پس مشكل شما با دنیزلی چیه؟ اون الان تیم رو در صف مدعیان قهرمانی قرار داده تیمی كه فصل قبل نهم شده بود...قلعه نویی هم همون سال تیمی كه نهم شده بود رو در صف مدعیان قهرمانی قرار داد ولی بیرونش كه نكردند و سال بعدش هم سوم شد ولی باز هم بیرونش نكردند و همین تغییر نكردن ساختار تیم باعث قهرمانیشون در سال سوم بود!!
عبدالله جون من اصلا نمتونم درك كنم كه تو به چه نتیجه ای میگی نتیجه خوب؟ اگه دومی یا سومی خیلی خوبه پس چرا نمیتونی فاصله چند امتیازی پرسپولیس با تیم دوم یا سوم جدول رو داره رو نگاه كنی؟ اونم تازه وسط فصل هستیم و شانس قهرمانی هم داریم!!

یه سال دنیزلی قطعا سال بعدی یكی دیگه میاد بعدش هم اگه نتیجه نگرفت یه مربی خارجی دیگه
چرا از همون اول یكی مثل پیوس ممد پنجعلی حمید درخشان رو به تیم نیاوردیم
این همه دخل و خرج الكی اخرش هم این فاصله امتیازی با صدر جدول
به خدا اگه یه مربی جوون ایرانی میاوردیم كه تیم رو بسازه برای اینده با بازیكنان این چنینی كه در تیم هستند این همه امتیاز از صدر جدول عقب نمیافتادیم
یكدستی و یك پارچه گی هم خود به خود در تیم به وجود می اومد
پرسپولیس در حال حاظر هیچ چیزی رو به دست نیاورده انصاری فر مربی خارجی رو اودره یا این همه خرج و این همه پول نه به جایی رسیدیم ونه چیزی رو گرفتیم
تنها امیدمون میتونه جاك حذفی باشه و بس

عبدالله جون قبول كن كه نمیتونیم یك مربی ایرانی رو به جای مربی بزرگی مثل اری هان بیاریم اگه كسی رو بیاریم به جاش باید حداقل نصف اعتبار اونو داشته باشه...اگر ایرانی می اوردیم خود جناب عالی اولین نفری بودی كه به تیم از همون هفته اول انتقاد میكردی و تاكتیكهای تیم رو علی اصغری میدونستی... فصل قبل مگر مربی ایرانی نبود؟ دیگه مربی ایرانیی بهتر از پروین كه تو ایران نداریم!! چه گلی به سرمون زد؟نحوه برخورد شما باهاش چی بود؟

Rangin Kaman
29th January, 2007, 01:34 AM
دوستان عزیز كه این همه از آری هان تعریف میكنن از كجا میدونن نتایجش بهتر از نتیج دنیزلی می بود؟بعضی تیمها (مثل تیمهای عربی) بازیكنهاشون خوب نیستن .زیاد نمیشه به مربی ایراد گرفت

barça
29th January, 2007, 02:00 AM
هنوزم از دست دنیزلی بخاطر این بازیه آخر شاكیم....

davidbeckham
29th January, 2007, 02:23 AM
دوستان عزیز كه این همه از آری هان تعریف میكنن از كجا میدونن نتایجش بهتر از نتیج دنیزلی می بود؟بعضی تیمها (مثل تیمهای عربی) بازیكنهاشون خوب نیستن .زیاد نمیشه به مربی ایراد گرفت
هان تیم بی روحیه رو رسوند فینال
ولی دنیزلی تیم خیلی بهترو بیچاره كرده

Rangin Kaman
29th January, 2007, 02:52 AM
هان تیم بی روحیه رو رسوند فینال
ولی دنیزلی تیم خیلی بهترو بیچاره كرده
مگه چند تا بازی تا فینال بازی كردن. اونم جلو تیمهای ضعیف.

barça
29th January, 2007, 03:13 AM
آری هانه نصفه و نیمه هم خیلی بیشتر از دنیزلی ارزش داشت...

تو یه مدت كوتاه تیمو متحول كرد......اون اوایل هم دنیزلی , نون كارای آری هانو میخورد.

KASRA
29th January, 2007, 04:09 AM
دوستان از نظر من اصلا قابل مقایسه نیستن و مقایسشون هم كار درستی نیست
هان و یونگ به خصوص یونگ خیلی زحمت كشید تا نظم در تیم ایجاد بشه و همدلی باشه
سبكاشون هم فرق داشت و هان تیمش منطقی تر و كمتر احساسی بازی میكرد
مسولان باید بعد از رفتن هان به هر شكلی یونگ رو نگه میداشتن تا سبك هان رو ادامه میداد و در ضمن تیم رو بستن
و 6 ماه با تیم بود و شناخت كافی داشت تا جام حذفی رو بگیریم
ما رفتیم تا یك هفته ی دیگه برای امتحانات
زودی میام
برام دعا كنید

barça
29th January, 2007, 07:18 AM
كسری جون ایشالا كه امتحاناتت رو بتركونی.. :4:

===================

قضیه’ یونگ و استقلال چیه...؟؟؟

Siyavoush
29th January, 2007, 10:54 AM
كسری جون ایشالا كه امتحاناتت رو بتركونی.. :4:

===================

قضیه’ یونگ و استقلال چیه...؟؟؟
جدی نگیر استقلال پولشو نداره
400 هزار تومن بیشتر تو حسابش نیست:4:

خشایار مگه خودت نمیگفتی انصاری فرد باید هان بخاطر نبودناش اخراج كنه؟یكدفعه هم شده پای حرفت وایسا

forever_failure
29th January, 2007, 10:56 AM
بچه ها دست كم سه تا بازي به دنيزلي فرصت بديد بعد اگه تيم درست نشد هر چي خواستيد بگيد.

Victor Valdes
29th January, 2007, 06:14 PM
بچه ها دست كم سه تا بازي به دنيزلي فرصت بديد بعد اگه تيم درست نشد هر چي خواستيد بگيد.

سه تا بازی که سهله، صد تا بازی هم همین طوری باشه، باز یه سری هستن که کورکورانه فقط بلدن حمایت کنن!

Iman
29th January, 2007, 06:28 PM
نه همین فردا بندازیمش بیرون، حالا بگرد دنبال مربی !!
تازه مربی هم كه بیاد یه سری علیه اش موضع می گیرن و كلاَ طول می كشه با تیم آشنا بشه
اینگونه همین رده 4 جدول هم ول می كنیم و میریم قسمت دوم جدول !!

NoName
29th January, 2007, 07:25 PM
نه همین فردا بندازیمش بیرون، حالا بگرد دنبال مربی !!
تازه مربی هم كه بیاد یه سری علیه اش موضع می گیرن و كلاَ طول می كشه با تیم آشنا بشه
اینگونه همین رده 4 جدول هم ول می كنیم و میریم قسمت دوم جدول !!

همین الان علی پروین و ناصر ابراهیمی پشت در باشگاه صف كشیدن:4:

forever_failure
29th January, 2007, 07:44 PM
سه تا بازی که سهله، صد تا بازی هم همین طوری باشه، باز یه سری هستن که کورکورانه فقط بلدن حمایت کنن!
خوب حالا صبر كنيد بگذره اگه حمايت كوركورانه شد اون وقت.ان قدر زود كه نميشه.

Victor Valdes
29th January, 2007, 08:01 PM
خوب حالا صبر كنيد بگذره اگه حمايت كوركورانه شد اون وقت.ان قدر زود كه نميشه.

این قصه هر روز داره اینجا تکرار میشه ...
یه سری مثل میثم 4 تا جمله دارن که هی میگن
یه سری هم مثل سیاوش فقط و فقط حمایت می کنن!

NoName
29th January, 2007, 08:31 PM
این قصه هر روز داره اینجا تکرار میشه ...
یه سری مثل میثم 4 تا جمله دارن که هی میگن
یه سری هم مثل سیاوش فقط و فقط حمایت می کنن!

یك سری هم مثل ویكتور والدس پروینو بیشتر از پرسپولیس دوست دارن:D

Iman
29th January, 2007, 08:36 PM

این تیكه رو خوب اومدی :4: :69: :78: :41: :41: :41:

Victor Valdes
29th January, 2007, 08:53 PM

وقتی میگم 4 تا جمله داری که هی تکرار می کنی همینه دیگه! :blink:
همون جواب ندم بهتره ...
هر وقت جمله تازه ای ازت دیدم جواب میدم :3: