PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جمهوری چک دوست داشتنی

HHAMI
8th June, 2012, 04:35 PM
بنام خدا
========

در فاصله ی فقط چند ساعت تا شروع بازیها بالاخره تصمیم گرفتم تاپیک جمهوری چک رو ثبت کنم.
حیفم اومد تیمی که توی بهترین سالهای فوتبالیم صمیمانه دوستش داشتم اینجا بی یار و یاور بمونه

درسته که این چک سایه ای از اون چک 96 تا 2004 نیست ولی نمیشه دوستش نداشت.

امیدوارم امسال دوباره بعد از چند سال قدرتنمایی کنه.
تیم بدشانسی که در سه دوره متوالی با بدشانسیهای محض مواجه شد.
اولیش بازی با آلمان بود. درسته که اون بازی و اون جام حق آلمان بود ولی بهرحال چک فقط یکی دو دقیقه تا قهرمانی فاصله داشت که اون گل بیرهوف همه چی رو خراب کرد.
http://expertfootball.com/history/euro/1996a.jpg
سال 2000 بدشانسی محضش این بود که تو گروه قهرمان جهان و میزبان قدرتمند بازیها قرار گرفت. با اینحال اگه کولینا اون پنالتی بازی با هلند رو نگرفته بود(نمیگم اصلاً نبود ولی میتونست نگیره. سختگیرانه بود) ممکن بود اون چک با اونهمه بازیکن فوق العاده ای که داشت میتونست هلند رو از دور مقدماتی حذف کنه!
http://sportsillustrated.cnn.com/soccer/world/2000/euro2000/news/2000/06/11/netherlands_czechs_ap/t1_davids_ap-01.jpg
و بالاخره 2004 که مقابل یونان بازی برتری رو ارائه داد ولی میلان باروش چند فرصت عالی رو از دست داد تا نهایتاً با گل نقره ای از دور مسابقات حذف بشه.
http://www.chinadaily.com.cn/english/doc/2004-07/02/xin_270701020853275320563.jpg
بنظر من چک شایسته ترین تیم برای قهرمانی 2004 بود ولی اونم مغلوب افسانه ی یونان شد...

بگذریم.
بهرحال امشب اولین بازی رو خواهیم داشت با روسیه که با نتیجه ای که مقابل ایتالیا گرفت تیم خطرناکی نشون میده.

خیلی سخته ولی من پیش بینی کردم که چک به نیمه نهایی میرسه(از روی علاقه البته:4:)

http://www.ceskapozice.cz/sites/default/files/imagecache/full_size_content_image/czech_national_football_team_cjan_tauber_facr.jpg

HHAMI
8th June, 2012, 05:27 PM
ترکیب چک برای بازی امشب از این قراره:

پیتر چک / میشائیل کادلچ / توماژ سیووک / تئودور گبر سیلاسی / فرانتیسک رایتورال / یاروسلاو پلاسیل / پیتر ییراسیک / یان رِژِک / توماس روسیچیکی / واکلاف پیلار/ میلان باروش

از این ترکیب اسم 5 نفرش اصلاً به گوشم نخورده بود!
اما خب بقیه آشنا هستن.

امیدوارم باروش همون باروش 2004 باشه.
و امیدوارم پیتر چک همونطور که امسال توی چلسی بهترین بازیهاش رو تونست ارائه بده , اینجا هم بتونه اشتباهات 2008 رو جبران کنه.

Chelsea Amir
8th June, 2012, 06:40 PM
یعنی میثم صد آفرین به خاطر زدن تاپیک !! مرسی پسر :8:
اومدم فقط به عشق پیتر چک یک پست بدم که آره عزیزم خاطر خواتیم :heart:
:4:

Sepehr11
8th June, 2012, 07:21 PM
یکی از زیباترین بازیهایی که تو عمرم دیدم ، بازی جمهوری چک و هلند تو یورو 2004 بود .

در واقع اگه بخوام تاپ10 بدم از بازیهای مورد علاقه ام ، یکیش قطعا اون بازیه .

و اگرم بخوام تاپ10 بدم از بازیکنهای مورد علاقه ی غیر آلمانیم، قطعا یکیش پاول ندوده :11:

===

امسالم اگه توگروهتون دوم بشین و تو یکچهارم بخورین به آلمان ، بدجور انتقام یورو 2004 رو که با ذخیره هاتون ما رو بردین ، ازتون میگیریم

HHAMI
8th June, 2012, 11:28 PM
یعنی میثم صد آفرین به خاطر زدن تاپیک !! مرسی پسر :8:
اومدم فقط به عشق پیتر چک یک پست بدم که آره عزیزم خاطر خواتیم :heart:

قربونت:8: حیف بود چک تاپیک نداشته باشه

هم این چکhttp://www.parsfootball.com/anjoman/images/icons/b4235_czech.gifهم این چک http://static.guim.co.uk/sys-images/Football/Pix/pictures/2004/02/09/cech.jpg :4:

یکی از زیباترین بازیهایی که تو عمرم دیدم ، بازی جمهوری چک و هلند تو یورو 2004 بود .

در واقع اگه بخوام تاپ10 بدم از بازیهای مورد علاقه ام ، یکیش قطعا اون بازیه .

و اگرم بخوام تاپ10 بدم از بازیکنهای مورد علاقه ی غیر آلمانیم، قطعا یکیش پاول ندوده :11:

===

امسالم اگه توگروهتون دوم بشین و تو یکچهارم بخورین به آلمان ، بدجور انتقام یورو 2004 رو که با ذخیره هاتون ما رو بردین ، ازتون میگیریم

چک بازیکن دوست داشتنی زیاد داشت. بازیکنایی مثل همین ندود و یان کولر و پوبورسکی محبوبترین بازیکنای من بودن

اون بازی 2004 رو هم خوب اومدی:4: یه بازیکن چک داشت بنام مارِک هاینز! یه ستاره بود اون سال. نمیدونم چرا یهو محو شد.
یه گل استنایی زد به آلمان

ولی این دفه قبول دارم اگه چک به آلمان بخوره شانس زیادی نداره

این بازی هم که ده دقیقش سپری شد و چک تا اینجا کمی بهتر بوده. بازی خیلی سخت و پایاپایی هست.

تو بازی دیگه هم نتیجه ای که بدست اومد نمیدونم به نفع چکه یا نه.
ولی خوب شد یونان نبرد:4: دقیقا منو یاد 2004 داشت مینداخت!
که روز اول میزبان رو 2-1 شکست داد و ... الی آخر:4:

خیابانی عشق آرشاوین هم گزارشگرمونه:4: خدا رحم کنه به اعصاب ملت :4:

HHAMI
8th June, 2012, 11:41 PM
:22:

دفاع تیم در حد صنعت نفت آبادانه :4:
خوشم اومد از حرف خیابانی!!!!!
گفت بهترین دروازه بان جهان اونجاست ولی ... ! بقیش مهم نیست:4:

یعنی میشه به این بازی برگشت یا واقعاً چک همینه؟!

Amin
8th June, 2012, 11:44 PM
اره اینو نگی چی میخوای بگی وقتی میبازی نه اس جواب میدی نه تلفن. این از این چک و اون چک:Smilebb (71): انگار یاوری مربیشونه و غلام پیروانی دستیارشه

HHAMI
8th June, 2012, 11:49 PM
اِ امین تو اینجایی؟!! حواسم نبود!
کی زنگ زدی؟! :4:

منم قصد جسارت نداشتم باور کن . میخواستم سوراخترین دفاع لیگ رو پیدا کنم قیاس کنم با دفاع چک و در کمال ناباوری دیدم... :Smilebb (71):

من نمیدونم چرا بازوبند رو ندادن به پیتر! این حرکت محکوم میشه:22:

تیم یه کم عصبی و بی روحیه شده. فعلاً خداروشکر که نتیجه سنگین تر نشده. باید یه جوری به بازی برگردیم وگرنه قطعاً نتیجه سنگین تر میشه

Amin
8th June, 2012, 11:51 PM
برو بمیر:Smilebb (71): خوب تو که دنبال سوراخی همون دروازه بانتون رو نشون میکردی که سوراخ عالمه:cap: بابا این بازوبند نداره 2 تا خورده اگه داشت که میگفت دستم سنگین شده. خدایی روسیه داری خیلی با فکر بازی میکنه

S@eed
8th June, 2012, 11:53 PM
چرا ندود تو میدون نیست پس؟!

HHAMI
8th June, 2012, 11:56 PM
چرا ندود تو میدون نیست پس؟!

ندود دو اخطاره بود http://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2871%29.gif

Amin
8th June, 2012, 11:57 PM
ندود کجا بود سعید خواب موندی ها:13:

HHAMI
9th June, 2012, 12:07 AM
میلان باروش توی این نیمه یه چیزی از فسیل هم اونور تر بود! اون باروشی که پدر همه مدافعان 2004 رو در میاورد همینه؟!!
این بازیهای 2-0 با یه دونه گل ممکنه ورقش برگرده. یعنی حتی اگه تیم هیچی نشون نداده باشه و یه گل اتفاقی هم بتونه بزنه ورق بازی ممکنه کاملاً برگرده.
ولی خب این روال بازی نشون داد که روسیه الکی ایتالیا رو 3-0 نبرده بوده و واقعاً تیم خوبیه.
تفاوت دو مربی رو توی این نیمه شاهد بودیم. امیدوارم نیمه مربیان رو بیلک ببره

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
9th June, 2012, 12:12 AM
چک تو نیمه اول خیلی شکننده نشون داد ، رو گل دوم پیتر چک هم مقصر بود.

پ ن:میثم به خاطر پیتر چک تیم ملی چک رو دوست داری؟!

HHAMI
9th June, 2012, 12:17 AM
^^^^^^^^

تو پست اول توضیح دادم که چرا!

چک هم بنظر من مقصر نبود رو این دوگل! گل اول که هییییچ! گل دومم تک به تک بود.
بین دو نیمه بازوبند رو باید به چک برگردونن تا ورق برگرده. این تاکتیک جواب میده :cap:

HHAMI
9th June, 2012, 12:27 AM
خب خداروشکر اون گلی که مدنظرم بود زده شد.
حالا خداکنه مدافعان تیم یه بزرگواری بکنن مثل آدم بازی کنن شاید نتیجه رو برگردوندیم

HHAMI
9th June, 2012, 01:00 AM
افتضاحترین چکی که تو عمرم دیدم!
یعنی به یه طرز حال به هم زنی افتضاح هستن!! همشون!

اگه نتیجه 2-1 تموم میشد یه کم نامردی بود:4: امیدوارم مربی رو فرتی اخراج کنن
بود و نبودش هیچ فرقی نداره. مثل میلان باروش!!!

HHAMI
9th June, 2012, 01:09 AM
جدی چه بازی گندی بود:4: نمیدونم دفاعی تو دنیا وجود داره که انقدر افتضاح باشه؟!
خیــــــــــــــــــــلی وحشتناک بود ! فقط شانس با این تیم یار بود بخدا وگرنه... !!!

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
9th June, 2012, 01:10 AM
شب شب ِ هر دو چک نبود و بر عکس شب ی روسیه بود.

تیم ملی چک دفاع که نداره ، نه خط دفاعی ، نه دفاع تیمی ، چک هم هر شوتی بود گل خورد ، خط هافبک و حمله هم نا توان.

این خیابانی وقتی گفت چک اومده بهترین بازیکن جام شه همونجا گل اول رو خورد و در ادامه 3 تای دیگه ، عجب چشمای شوری داره این بشر!!!

Amin
9th June, 2012, 01:13 AM
اوه اوه خیابانی گزارشگر بوده؟ داوود تیمای میثم رو تورو خدا داری؟ همه چک و چول هستن

HHAMI
9th June, 2012, 01:18 AM
شب شب ِ هر دو چک نبود و بر عکس شب ی روسیه بود.

تیم ملی چک دفاع که نداره ، نه خط دفاعی ، نه دفاع تیمی ، چک هم هر شوتی بود گل خورد ، خط هافبک و حمله هم نا توان.

این خیابانی وقتی گفت چک اومده بهترین بازیکن جام شه همونجا گل اول رو خورد و در ادامه 3 تای دیگه ، عجب چشمای شوری داره این بشر!!!

دقیقاً! بنظر من چک روی هیچ گلی مقصر نبود ولی انگار هر چی اومد رفت تو گل:4: (این حرف اولمو نقض نمیکنه!)

خیابانی هم زیاد سوتی نداد امشب! چند شب پیش یکی از دوستام زنگ زده بود صدا و سیما گفته بود: تورو قرآن نذارین خیابانی گزارش کنه :lol:

این امین کلاً از همه تیمای من عقده داره:4:
نفتش 16 ساله نتونسته تیمای شیرازی رو ببره(البته فکر میکنم 10 سالش رو نبوده که بخواد ببره یا نبره:lol:)

ولی واقعاً حیف پیتر چک که تو همچین تیم مذخرفیه!
چه بر سر این تیم "دوست داشتنی" آوردن؟!!

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
9th June, 2012, 01:33 AM
دقیقاً! بنظر من چک روی هیچ گلی مقصر نبود ولی انگار هر چی اومد رفت تو گل:4: (این حرف اولمو نقض نمیکنه!)

خیابانی هم زیاد سوتی نداد امشب! چند شب پیش یکی از دوستام زنگ زده بود صدا و سیما گفته بود: تورو قرآن نذارین خیابانی گزارش کنه :lol:

این امین کلاً از همه تیمای من عقده داره:4:
نفتش 16 ساله نتونسته تیمای شیرازی رو ببره(البته فکر میکنم 10 سالش رو نبوده که بخواد ببره یا نبره:lol:)

ولی واقعاً حیف پیتر چک که تو همچین تیم مذخرفیه!
چه بر سر این تیم "دوست داشتنی" آوردن؟!!

دیدی گفتم به خاطر چک تیم ملی چک رو دوست داری!:Smilebb (7):

میثم رو گلی که تک به تک بود مقصر بود ، حالا اگر شد بعدا بیشتر و مفصل تر توضیح میدم.

در ضمن میتونست روی شوت هائی که گل خورد بهتر کار کنه ، اینکه بگیم رو هیچ کدوم مقصر نبود ی اوچولو متعصبانه به نظر میرسه!

پ ن:امین موافقم!:sigar:

A.C.A.B
9th June, 2012, 01:49 AM
یـا این چک خیلی تیم داغونی ـست یا این رسیه خیلی تیم خوبیه، که فکـ کنم گزینه دوم درسته! البته از خـَز بودن این چک هم نمیشه گذشت!
ولی من میگم چک به همراه روسیه میاد بالا تو دور بعد هم یه سه چهار تایی از آلمان یا هلند یا پرتغال می خوره
من تیم دومم تو اروپا همیشه رومانی بوده ولی رومانی تو این جام هم نیست دیگه،، پس الان تیم(های) دومم همه تیم هایی هستن که جزء قدرتا نیستن(یونان, روسیه, کرواسی, چک...)!! چک هم بـه خاطر پــلاسیل دوست دارم

HHAMI
9th June, 2012, 01:59 AM
دیدی گفتم به خاطر چک تیم ملی چک رو دوست داری!:smilebb (7):

نه! خدایی این رو تکذیب میکنم! یورو 96 و 2000 پیتر چک کجا بود؟!

میثم رو گلی که تک به تک بود مقصر بود ، حالا اگر شد بعدا بیشتر و مفصل تر توضیح میدم.

چون خیابانی گفت مقصر شد :4:

در ضمن میتونست روی شوت هائی که گل خورد بهتر کار کنه ، اینکه بگیم رو هیچ کدوم مقصر نبود ی اوچولو متعصبانه به نظر میرسه!

بابا این داوود واقعاً تحول ایجاد شده توش!
آره قبول دارم اون حرف متعصبانه هست! ولی من گفتم هر چی اومد رفت تو گل! همین یعنی اینکه چک خوب نبوده ولی هنوزم میگم اونجوری که داره کوبیده میشه مقصر نبوده

Sepehr11
9th June, 2012, 02:00 AM
میثم داری تعصبی میگی رو هیچ گلی مقصر نبود .
اصلا وقتی گلی زده میشه ، دروازه بان یه تقصیر کوچولو داره . حالا بعضی وقتها 1 درصد ، بعضی وقتها هم 99 درصد .

رو گل اول ، وقتی توپ به تیر خورد خیلی دیر رفت جایگیری کرد واسه ریباند . ( درصد تقصیر 5 درصد :4: )

رو گل دوم خیلی کند عمل کرد . باید سریع مثل فشنگ شیرجه میزد رو پا مهاجم ( درصد تقصیر 44 درصد :4: )

رو گل سوم ، از حد معقول بیشتر جلو بود پیتر چک ( درصد تقصیر 11 درصد :4: )

رو گل چهارم ، بازم یه کم جلو بود و ضمنا باید رسپانس بهتری نشون میداد نه انقدر شل ( درصد تقصیر 26 درصد :4: )

HHAMI
9th June, 2012, 02:02 AM
یـا این چک خیلی تیم داغونی ـست یا این رسیه خیلی تیم خوبیه

گزینه سوم درسته :4: هر دو!

این چک اگه بیاد بالا میره برای قهرمانی :4:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
9th June, 2012, 02:06 AM
اگر شد گلهای بازی رو فردا آنالیز میکنم!

در ضمن به نظر من چک میتونه تیم دوم صعود کننده باشه ، روسیه اگر بازی بعدیش رو ببره ، بازی آخر ممکنه بی انگیزه بازی کنه با تیم دومش ، چک باید حتما بازی بعدیش رو ببره ، کی با کی داره؟!

HHAMI
9th June, 2012, 02:07 AM
میثم داری تعصبی میگی رو هیچ گلی مقصر نبود .
اصلا وقتی گلی زده میشه ، دروازه بان یه تقصیر کوچولو داره . حالا بعضی وقتها 1 درصد ، بعضی وقتها هم 99 درصد .

رو گل اول ، وقتی توپ به تیر خورد خیلی دیر رفت جایگیری کرد واسه ریباند . ( درصد تقصیر 5 درصد :4: )

رو گل دوم خیلی کند عمل کرد . باید سریع مثل فشنگ شیرجه میزد رو پا مهاجم ( درصد تقصیر 44 درصد :4: )

رو گل سوم ، از حد معقول بیشتر جلو بود پیتر چک ( درصد تقصیر 11 درصد :4: )

رو گل چهارم ، بازم یه کم جلو بود و ضمنا باید رسپانس بهتری نشون میداد نه انقدر شل ( درصد تقصیر 26 درصد :4: )

دوست دارم به اندازه این درصدایی که دادی تشکر بزنم زیر پستت :4:
بعضیا همینجوری رو هوا(از روی عقده بگم بهتره:4:) میکوبن این بچه رو!! آقا من این درصدها رو کاملاً قبول دارم:4:

بابا توی تیم داغون زیدان هم داغونه!!! بخدا این توجیه الکی نیست! عین حقیقته!
خط دفاعی چک بنظر میومد تلاش هم نمیکنه برای درست دفاع کردن!!!

Chelsea Amir
9th June, 2012, 06:20 AM
خدا وکیلی تیم روسیه خیلی هماهنگ وخیلی خیلی با کیفیت بودن !! به نظرم از روسیه دوره قبل با گاس هم بهتر هستن !! شانس خیلیزیادی براشون قائلم :4:
بدبختی هم اینه که چهراتا شل وپل ریختن تو تیم چک که باید همه فشارها روی دوش پیتر باشه !!:17:

Peerless Alex
9th June, 2012, 09:20 AM
ولی نمیدونم من توهم زدم یا واقعا اینطوری بود،پیتر چک اصلا نشون نمیداد بعده خوردن گل ها خیلی پشیمونی داشته باشه،حتی تیم چک یعنی کل بازیکنا،البته احمقانس فک کنیم که میخوان بازی نکنن که حذف بشن،ولی نیگا کنید اصلا نشون از تیمی نمیداد که انگیزش واسه این فستیوال بالا باشه،چطور میشه که تو یه روز،همه ی بازیکنا عملکردشون اینقد ضعیف باشه؟!

A L E X
9th June, 2012, 09:25 AM
چک این ضربه وحشتناکی که خورد 100% مقصر خط دفاعی داغونش بود !!!
به هیچ پاس تو عمقی نه نمیگفت و بارها و بارها از عمق ، لایه دفاعی شکست !
چک تیم خوبی بود از نظر من ، فقط باید مربی تیم فکری به حال این دفاع بکنه ! :4:

شانس صعود آنها به نظر من 60% ـه :4:

Peerless Alex
9th June, 2012, 09:30 AM
چچک تیم خوبی بود از نظر من ، فقط باید مربی تیم فکری به حال این دفاع بکنه ! :4:شانس صعود آنها به نظر من 60% ـه :4:بله یه فکری هم باید واسه خط حمله و یه فکری هم باس واسه دروازه بان بکنه،اگه وقت کرد یه فکری هم واسه هافبکا:4:کجاش خوب بود،چک واقعا دیشب توی هیچ قسمتی حرفی برای گفتن نداشت

A L E X
9th June, 2012, 09:40 AM
:4: :4:

ساناز قول میدم در ادامه چک وضعش این نمیمونه و بهتر میشه :4:
من که دیشب از بازی چک ی ها راضی بودم :Smilebb (29):

BAYERN-4-LIFE
9th June, 2012, 12:53 PM
ساناز تیمی که پتانسیل بالایی نداشته باشه خودش در جریان بازی میتونه با هریه گلی که میخوره کنار بیاد.اون قیافه هایی که دیدی و میگی نشونی از انگیزه واسه برد یا صعود نداشتند به نظر من بیشتر به خاطر کلافگیشون بود و اینکه اصلا زورشون به روسیه نمیرسید.

HHAMI
9th June, 2012, 01:03 PM
ولی نمیدونم من توهم زدم یا واقعا اینطوری بود،پیتر چک اصلا نشون نمیداد بعده خوردن گل ها خیلی پشیمونی داشته باشه،حتی تیم چک یعنی کل بازیکنا،البته احمقانس فک کنیم که میخوان بازی نکنن که حذف بشن،ولی نیگا کنید اصلا نشون از تیمی نمیداد که انگیزش واسه این فستیوال بالا باشه،چطور میشه که تو یه روز،همه ی بازیکنا عملکردشون اینقد ضعیف باشه؟!

برای اولین بار با ساناز 101 درصد موافقم:4:

:4: :4:

ساناز قول میدم در ادامه چک وضعش این نمیمونه و بهتر میشه :4:
من که دیشب از بازی چک ی ها راضی بودم :Smilebb (29):

http://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2829%29.gifhttp://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2829%29.gif
خداوکیلی راست میگی ممد؟! http://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2829%29.gif
از چیشون راضی بودی؟ http://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2829%29.gif

این تیم اصلاً بنظر نمیرسید مربی داشته باشه! البته اینم بگم که روسیه اجازه نفس کشیدن بهشون نداد.
یعنی بعیده که چک مقابل دو تیم دیگه هم تا این حد مستاصل باشه

ساناز تیمی که پتانسیل بالایی نداشته باشه خودش در جریان بازی میتونه با هریه گلی که میخوره کنار بیاد.اون قیافه هایی که دیدی و میگی نشونی از انگیزه واسه برد یا صعود نداشتند به نظر من بیشتر به خاطر کلافگیشون بود و اینکه اصلا زورشون به روسیه نمیرسید.

بنظر من چک از دفاع نابود شد! ببینید تو همون دقایق اول چنتا موقعیت گل به روسیه دادن! به قول خیابانی(بعد از گل دوم) بازی باید 5-0 میشد تو نیمه اول!
در حالیکه تو 10 دقیقه اول چک داشت با انگیزه تر و بهتر بازی میکرد.

بنظر من این نتیجه ای بود که تفاوت دو تا مربی رو نشون داد.
یه مربی کارکشته و یه مربی بی اسم و رسم!

The Psychotic Eyes
9th June, 2012, 01:37 PM
بنظر من این نتیجه ای بود که تفاوت دو تا مربی رو نشون داد.
یه مربی کارکشته و یه مربی بی اسم و رسم!

دقیقا .. چک از نظر مهره بیشتر از روسیه نباشه کمتر هم نیست .. ولی بی برنامگی و نداشتن آنالیز درست حسابی از تیم حریف، عملا چک رو یه حریف دست و پا بسته کرده بود .. کارل بروکنر ام آرزوست :hey:

HHAMI
9th June, 2012, 02:38 PM
آتیشم زدی بیــــتا :cry: :4:
خدایی بروکنر چه شخصیتی داده بود به اون تیم! البته بازیکناش هم به خودیِ خود بزرگ بودن ولی مربی بسیار با جذبه ای بود بروکنر.
در واقع یه نسل طلایی بود که باید توی یورو2004 مزدش رو میگرفت که متاسفانه نشد که نشد.

چک گریگرا گلاسک یانکولوفسکی اسمیچر پوبورسکی یان کولر روسیچکی ندود لوکونچ باروش هاینز پلاسیل اویفالوژی

تیم خیلی یکدست و قدرتمندی بودن ولی این تیم دو سه تا بازیکن داره بزرگتر از کل تیم و بقیه معمولی!

BAYERN-4-LIFE
9th June, 2012, 04:30 PM
میثم به نظرم با وجود لهستان که میزبان این رقابتهاست صعود به دور بعد رو برای چک مشکل میکنه... من پیش بینی میکنم روسیه تیم اول و لهستان تیم دوم صعود میکنند!!

HHAMI
9th June, 2012, 04:58 PM
مجتبی من کلاً از این تیم چک توقع زیادی نداشتم!
ببین تو پست اولم هم گفتم:

این چک سایه ای از اون چک 96 تا 2004 نیست.

دیگه با نمایش فاجعه بار دیشب مگه اینکه یه تحول حسابی ایجاد بشه توی این تیم تا بتونه صعود کنه.

بهرحال میشه با 4 امتیاز هم تحت شرایطی صعود کرد. اینکه بتونه یونان رو ببره و از لهستان مساوی بگیره توقع خیلی زیادی نیست

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
9th June, 2012, 08:03 PM
میثم این شماره 5 چک ها یعنی هوبنیک خیلی فاجعه بود.روی همه ی گلها مقصر بود ، از 20 تا 100 درصد!!!

خداوکیلی روسیه تو ضد حملات نظیر نداره ، با دو تا پاس 7،8 تا بازیکن چک رو از جریان بازی خارج میکردند ، چک این بازی اصلا برنامه ای برای مقابله با سبک مستقیم و زمینی و ضد حملات روس ها نداشت.

HHAMI
12th June, 2012, 12:02 PM
خب امشب وارد مرحله دوم گروهی میشیم. کارمون با اون افتضاحی که روز اول به بار آوردیم خیلی سخت شده.
از نظر روحی هم طبیعتاً وضعیت زیاد خوب نیست. اعتماد بنفس پایین اومده ولی فکر میکنم انگیزه ی بالایی دارن بچه های چک برای حداقل اعاده ی حیثیت.
بازی اول یه افتضاح بزرگ بود. فارغ از نتیجه بازی! که حتی اگه 2-1 هم میباختیم من میگفتم افتضاح بودیم!
بهرحال امیدوارم تو بازی امشب حداقل از خط دفاعی عملکرد متفاوتی شاهد باشم!

HHAMI
12th June, 2012, 08:37 PM
هنوز بازی شروع نشده ییراسک گل اول رو زد!!!

دو تغییر رو شاهد هستیم نسبت به بازی اول. لیمبرسکی و هابشمن بازی میکنن

A L E X
12th June, 2012, 09:05 PM
متاسفانه مجبوریم بازی کسل کننده و داغون ایران رو ببینیم !!
ولی خوشحالم که چک از خواب بیدار شده :4:
من که گفتم اتفاقات بازی اول فقط یه حادثه بود :4:

HHAMI
12th June, 2012, 09:22 PM
متاسفانه مجبوریم بازی کسل کننده و داغون ایران رو ببینیم !!
ولی خوشحالم که چک از خواب بیدار شده :4:

مرسی!
دقایق سه و 6 !!! :4:
خیلی جالبه هر چند بازم بازی خطرناکی بنظر میرسه در نیمه دوم. یونان مقابل لهستان هم به شکل عجیبی بازی رو برگردوند.
که البته همین یه پوئن مثبته برای ما که این زنگ خطر رو بعنوان یه عامل احتیاط تا آخر بازی در نظر داشته باشیم.

من که گفتم اتفاقات بازی اول فقط یه حادثه بود :4:

البت بنظر من همش هم حادثه نبوده! من میگم قدرت روسیه بوده. باید ببینیم امشب اونا چیکار میکنن. اگه چک بازی رو بتونه حفظ کنه , بهتره که روسیه لهستان رو (و همینطور یونان رو در بازی آخر) حتماً ببره!

پیلار هم دو گله شد. جالبه که تو نیمه اول یونان فقط یه دونه ضربه زده سمت دروازه!!!

S@eed
12th June, 2012, 10:08 PM
بابا ندود چرا تو میدون نیست ؟! اون سری هم پرسیدم کسی جواب نداد !

The Psychotic Eyes
12th June, 2012, 10:11 PM
دایی جدی که سوال نمیپرسی ؟ :22:

S@eed
12th June, 2012, 10:12 PM
چرا بیتا ؟ ندود مگه تیم ملی نیست؟ فقط از یووه خداحافظی کرده بود که

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
12th June, 2012, 10:13 PM
بابا ندود چرا تو میدون نیست ؟! اون سری هم پرسیدم کسی جواب نداد !

ندود مصدومه ، قبل از بازی اول تو تمرینات دچار مصدومیت شد ، گفته میشه به بازی سوم میرسه...

The Psychotic Eyes
12th June, 2012, 10:22 PM
مگه ندود تقریبا بعد از جام جهانی آلمان از تیم ملی خداحافظی نکرد ؟ :Smilebb (14): من الان گیج شدم .. رفتم لیست بازیکنهای چک رو هم نگاه کردم اما نیست .. مطمئنید که هنوز تو تیم ملی هست ؟

HHAMI
12th June, 2012, 10:27 PM
بیتا تو دیگه چرا؟! :hey:

A L E X
خب بازی 2-1 تموم شد و اولین 3 امتیاز به حساب واریز گردید :4:

خب بحث حضور ندود هم فکر میکنم بیشتر به شوخی شبیه باشه :4:

Peerless Alex
خوب حداقل مرسی از چک که روی این یونان رو کم کرد،4 تا هم روسیه بهش میزنه و سلانه سلانه برمیگردن آتن و همه هم راحت میشن!!چک بازی رو خیلی خوب شروع کرد و دو تا گل بسیار زیبا زد و دروازه بان یونانم زیباتر با آغوش باز قبولشون کرد،بعدشم تقریبا یه نمه کسل شد بازی و چک تقریبا تقریبا البته عقب کشید و یونان فشارش رو وارد کرد ولی خوب اونچنان درست حسابی حمله نمیکردن،به هرحال به طرفدارای چک تبریک میگم با این برد وضعیتشون توی گروه خوب شد،هرچند میلان باروش بازم تو این بازی هنوز دم نکرده تو تیم (عینه چایی که دم نمیکشه:4: )

پ ن:بالاخره تکلیف ما رو روشن کنید،ندود هست یا نیست؟:4:

C.Maldini
12th June, 2012, 10:28 PM
مگه ندود تقریبا بعد از جام جهانی آلمان از تیم ملی خداحافظی نکرد ؟ :Smilebb (14): من الان گیج شدم .. رفتم لیست بازیکنهای چک رو هم نگاه کردم اما نیست .. مطمئنید که هنوز تو تیم ملی هست ؟

روانشناس مملکت رو نگاه:Smilebb (7): :4:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
12th June, 2012, 10:28 PM

بیتا خانم شما دیگه چرا ، به سبک خودش جواب دادم!

3 سال پیش برای همیشه خدافظی کرد.تیم ملی که 6 سالی میشه!

S@eed
12th June, 2012, 10:36 PM

پ ن:بالاخره تکلیف ما رو روشن کنید،ندود هست یا نیست؟:4:

:rofl: :24: :lol:

HHAMI
12th June, 2012, 10:37 PM
خب خداروشکر. واقعاً به این تیم بی اعتماد بودم.فقط امیدوار بودم که یه جورایی حیثیتی بیان بازی کنن که حدس میزنم همینطور هم بوده.
در خبرها اومده بود که پیترچک دیروز برای ایجاد نشاط و روحیه در تیم به خوانندگی هم روی آورده:22: :4:

بهرحال با این سه امتیاز وضعیت خوبی پیدا کردیم. از این جهت که اگه امشب روسیه نبازه(که حدس میزنم بتونه ببره بازی رو) ما رو آخر با یه مساوی به احتمال زیاد صعود میکنیم!
هر چند این چک تیم کم زوری هست ولی همینکه بتونه از این گروه صعود کنه جای شکر داره.

ساناز همونی که راجب بیتا گفتم رو با غلظت کمتر به تو هم میگم(راجب ندود:4:)

The Psychotic Eyes
13th June, 2012, 12:21 AM
بی مزه های چوپان دروغگو !! :4: انقدرم با اطمینان حرف میزنن که آدم به حافظه ی خودش هم شک میکنه :4: .. کوفت دایی سعید :4:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
13th June, 2012, 01:05 AM
میثم گلی که پیتر چک خورد رو دیدی؟

اشتباه محرز خودش بود این دیگه ، هر چند با دفاع قاطی کرد اما ی لحظه ترسید(ضربه به سرش بخوره) و توپ رو ندیده مشت کرد ، هر چند یونان به بازی برنگشت.

HHAMI
13th June, 2012, 01:12 AM
آره دیدم.
اینجور گل خوردن رو میشه گفت تقصیر دروازه بان نه اون تک به تکایی که از روسیه خورد.
اینو هم در واقع تقصیر خودش بود. گرچه دفاع خیلی شاسکول بود که نرفت کنار تا توپ رو بگیره ولی این دیگه سوتی به حساب میاد در کارنامه چک.
خداروشکر که منجر به از دست رفتن امتیاز نشد.

این تساوی روسیه و لهستان هم بدک نبود.
یعنی الان حتی شانس اولی هم داره چک! ولی خب لهستان اعتماد بنفس خوبی بدست آورد برای بازی آخر. چیزی که مسلمه یه بازی بسیار بسیار حساس و مهیج رو خواهیم دید چون لهستان فقط و فقط و فقط به برد فکر میکنه!

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
13th June, 2012, 01:24 AM
میثم اصن نباید میومد بیرون ، سانتر به زور به خط دروازه میرسید و توپ برای مدافع بود ، اصن قبل از برخورد توپ رو مشت کرد و بعدش با مدافع برخورد کرد ، صحنه فانی بود اصن.

این بازی سوتی دروازه بان ها بود ، اون ور هم رو گل اول دروازبان یونان نیمچه سوتی ای داد و گل خوردن...

mona_casillas
13th June, 2012, 01:24 PM
تقدیم به دوستداران پیتر چک

http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/Comp_Matches/01/81/70/03/1817003_w2.jpg

http://www.shiaupload.ir/images/79076831144158566695.jpg (http://www.shiaupload.ir/images/79076831144158566695.jpg)

http://www.shiaupload.ir/images/82993333683807977875.jpg (http://www.shiaupload.ir/images/82993333683807977875.jpg)

http://www.shiaupload.ir/images/14101816245264323965.jpg (http://www.shiaupload.ir/images/14101816245264323965.jpg)

http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/Comp_Matches/01/81/71/30/1817130_w2.jpg

HHAMI
13th June, 2012, 02:10 PM
مرسی مونا. پیتر انگار میخواد رو اعصاب من باشه همینطور!
پیترچک به من ثابت کرده که وقتی تیمش "تیم" باشه نظیر نداره ولی اگه تیمش از انسجام خوبی برخوردار نباشه شدیداً دچار افت میشه!
چیزی که البته راجب خیلی از دروازه بانهای بزرگ صدق میکنه!
کافیه نگاهی به عملکرد اولیور کان در یورو 2000 بندازیم! و نقشی که در حذف آلمان در همون مرحله گروهی ایفا میکنه!
یا پیتر اشمایکل (قهرمان یورو 92) که در تیم ضعیف شده ی دانمارک 2000 در همون مرحله گروهی با خوردن 8 گل در سه بازی حذف میشه!

برای همین دوست دارم دروازه بانهای بزرگ در تیمهای تضعیف شده حضور نداشته باشن!!

پیتر درباره گلی که دیشب خورد میگه:
در آن صحنه ديدم که سيووک سعي داشت با پا توپ را دور کند و به همين دليل براي يک ثانيه دچار ترديد شدم. سعي ندارم از او انتقاد کنم. اين فقط يک ناهماهنگي در دفع توپ بود.

HHAMI
16th June, 2012, 05:55 PM
خب دیگه امروز رو سرنوشت هست برای جمهوری چک. اونم مقابل میزبان و در یه جنگ تمام عیار برای صعود.
نکته مثبت و در عین حال خطرناک این بازی اینه که ما یه مساوی میخوایم برای صعود! در واقع فشار روانی روی حریفه ولی چک اگه برای مساوی بیاد همون خطر همیشگی تهدیدش میکنه...
بهرحال ما تیم خوبی نشون ندادیم در دو بازی اول و همین صعود هم یه موفقیت قابل توجه برای تیم به حساب میاد. امیدوارم...

HHAMI
17th June, 2012, 12:28 AM
تو نیمه اول نیمه اولش رو افتضاح بودیم و نیمه دومش رو خیلی بهتر شدیم. حالا نیمه دوم شروع شده باید دید توی این 35 دقیقه پایانی در دو بازی چه نتایجی رقم میخوره.
حالا باید امیدوار بود که روسیه گل تساوی رو به یونان بزنه و اینجا هم چک گل نخوره!
یا ! خودمون گل بزنیم و کارو تموم کنیم!

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
17th June, 2012, 01:14 AM
در ضمن به نظر من چک میتونه تیم دوم صعود کننده باشه ، روسیه اگر بازی بعدیش رو ببره ، بازی آخر ممکنه بی انگیزه بازی کنه با تیم دومش ، چک باید حتما بازی بعدیش رو ببره ، کی با کی داره؟!

تمام حرف های من به حقیقت پیوست ، چک صعود کرد!:blush:

البته شانس آوردن توپ دقیقه آخر نرفت تو گل ، من فقط همون ی صحنه رو دیدم که باز هم باعث خوش شانسی چک شدم برعکس این میثم!:16:

کی اول شد و کی دوم !؟:288:

BlUe HeArT
17th June, 2012, 01:19 AM
چک اول شد و یونان دوم
---
تبریک میگم صعود تیم چک رو به طرفداراش!
بعد از بازی اولشون مقابل روسیه، به شخصه حتی یه درصد هم فکر نمیکردم چک به عنوان تیم اول صعود کنه!
و خیلی جالبه که روسیه ای که با اون قدرت بازی ها رو شروع کرد، حتی نتونست از گروهش صعود کنه! به نظر میومد که روسیه میخواد مثل 2008 دوباره شگفتی ساز بشه، ولی نشد!!!!

DATAM
17th June, 2012, 01:24 AM
من حتی بعد از باخت روز اول هم مطمئن بودم چک صعود میکنه ولی باورم نمیشه که سرگروه صعود کنه. با توجه به وضع تیم های گروه دو، حتی بعید نیست چک جزو 4 تای پایانی بشه

HHAMI
17th June, 2012, 01:24 AM
چک نیمه اول بازی رو کاملاً برگردوند و نیمه دوم کاملاً سوار بازی شد!
واقعاً جای تحسین داره کار این بچه ها! بدون ستاره(حالا اگه چک رو در متن بازی ندونیم) خیلی عالی حریف رو تحت فشار گذاشتیم و موقعیت ایجاد کردیم و بالاخره به گل رسیدیم.
بعد از گل هم به حملات ادامه دادیم و اون صحنه ای هم که باروش تک به تک شد فکر میکنم آفساید نبود که تلویزیون لهستان نشونش نداد!!!

دو تا صحنه هم تا آستانه ی خوردن گل و حذف پیش رفتیم که اون صحنه دقیقه 94 واقعاً نهایت استرس بود دیگه!
اما حق این تیمی که سیر صعودی رو طی کرد صعود بود و حق روسیه ای که سیر سقوطی رو طی کرد هم حذف بود!

http://u.goal.com/192500/192576hp2.jpg

آفرین به کل تیم. خداروشکر

داوود تو پیش بینیهات عالیه پسر!
دیدیم که چطور چک بعنوان تیم دوم صعود کرد و صعود روسیه هم بعد از بازی دوم قطعی شد!
پیدا کنید سنگ پای قزوین فروش را :lol:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
17th June, 2012, 01:32 AM
داوود تو پیش بینیهات عالیه پسر!
دیدیم که چطور چک بعنوان تیم دوم صعود کرد و صعود روسیه هم بعد از بازی دوم قطعی شد!
پیدا کنید سنگ پای قزوین فروش را :lol:
الان کجاش برات مبهمه!؟:Smilebb (39):

بعد از باخت اول گفتم چک صعود میکنه که کرد ، گفتم باید بازی دوم رو ببره که برد ، گفتم روسیه بازی آخر ممکنه وا بده که داد!:cigar:

بازی اول تک و تنها چک رو بد بخت کردی ، دو تا بازی اومدم بردن و تیم اول صعود کردن ، بازی بعدی هم چیزی نمگیم و تنهات میزارم تا متوجه شی نیروی شانس من و بدشانسی تو امری بدیهی و اثبات شدست!:Smilebb (84):

بعد از بازی بعدی که بدشانسی تو گریبانگیر چکی ها خواهد شد اینو نقل قول میکنم برای اثبات!:4:

HHAMI
17th June, 2012, 12:51 PM
http://www3.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00938323.jpg

در مقايسه با بازي برابر روسيه اين مسابقه را بد شروع کرديم. با روس‌ها شروع خوبي داشتيم اما بعد دچار افت شديم. فشار اين بازي کاملا محسوس بود. ميزبان در شروع مسابقه از همه اشتباه‌هاي ما بهره مي‌گرفت. هرچه بيشتر از زمان بازي گذشت، بهتر شديم و فرصت‌هايي را هم براي خودمان رقم زديم. فکر مي‌کنم در پايان با شايستگي به گل رسيديم.

از نتيجه مسابقه ديگر آگاهي داشتيم. ولاديمير اسميچر، مربي‌مان آن را به ما مي‌گفت. از روي اسکوربرد ورزشگاه هم مي‌شد نتيجه بازي ديگر را ديد. از همين رو هر بازيکني از نتيجه آن مسابقه آگاهي داشت. با اين حال ما روي بازي خودمان تمرکز داشتيم. به خودمان گفته بوديم نبايد منتظر معجزه ماند. بايد گلزني کرد و تلاش کنيم تا پيروز شويم. اين موضوع در تمامي دقيقه‌هاي نيمه دوم قابل مشاهده بود. تلاش کرديم گلزني کنيم، فرصت‌هايي را به دست آورديم و در نهايت هم گلزني کرديم.

بديهي است که تيم ميزبان پس از دريافت گل تمامي مهاجمانش را به جلو بفرستد. آنها به سادگي روي به توپ‌هاي بلند آوردند. منتظر توپ‌هاي برگشتي (ريباند) بودند و فکر مي‌کنم به خاطر عبور از خطرهاي آنها بايد ستايش شويم.

6 امتياز داريم که بيش از هر تيم ديگري در گروه است. از همين رو در جدول مکان نخست را به دست مي‌آوريم. نخستين بازي‌ها سرنوشت جام ملت‌هاي اروپا را رقم نمي‌زند. اين درست همان حرفي است که در آغاز گفته بودم. روس‌ها نخستين بازي خود را بردند و اکنون به خانه‌شان بازمي‌گردند.

http://www3.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00938938.gif

ما به خوبي مقابل لهستان بازي کرديم و موفق شديم اين تيم را در خانه‌اش شکست دهيم.

ما دو بازي بزرگ را انجام داديم و در آن‌ها به پيروزي رسيديم و موفق شديم راهي مرحله بعد شويم.

قبل از آغاز نيمه دوم، از گلزني يونان مقابل روسيه باخبر شدم و به بازيکنانم گفتم که بايد مقابل لهستان گلزني کنند و پيروز ميدان شوند.

فوتبال بزرگي را انجام داديم. مقابل روسيه به دنبال انجام چنين بازي بوديم اما دفاع را فراموش کرده بوديم و در نهايت گل‌هاي زيادي را مقابل اين تيم خورديم. اما در دو بازي بعدي، ما دفاع کردن را ياد گرفتيم و در بازي‌هايمان نشان داديم. اعتماد به نفس بالاي خود را نشان داديم و به خودمان ايمان داشتيم. شرايط دشواري را در بازي‌ها متحمل شديم اما با ارائه بازي گروهي به خوبي آن را مديريت کرديم. مي‌دانستيم که اگر شکست بخوريم بايد به خانه برگرديم و الان خوشحالم که به پيروزي رسيديدم.

توماس خيلي تلاش کرد تا در اين ديدار حضور داشته باشد اما موفق نشد. گفتن اين موضوع که او مي‌تواند در بازي بعدي ما حاضر شود، سخت است. روسيچکي در تيم بدون جانشين است.

انتظار نداشتيم که به عنوان تيم اول از اين گروه صعود کنيم اما الان متوجه شديم که همه چيز ممکن است و مي‌خواهيم ادامه دهيم.

A L E X
17th June, 2012, 05:15 PM
ولی حال کردید بعد باخت سنگین 4-1 آمدم گفتم من از بازی بچه ها راضی هستم :4:
اینم نتیجه اش :4: ، تیم اول شدند و این خیلی خوب شد و دیگه به ژرمن ها نمیخورند !!

HHAMI
21st June, 2012, 10:20 PM
من تا الان فکر میکردم بازی فرداشبه :22:

بازی بسیار سختیه! یعنی هر جور فکر میکنم پرتغال از هر نظر به چک برتری داره و به شخصه انتظار ندارم که حتماً از این مرحله صعود کنیم!
البته نه اینکه نا امید باشم ولی خب مهار بازیکنای سرعتی تکنیکی پرتغال برای "این تیم چک" زیاد راحت بنظر نمیرسه.

البته الگوی تیمی مثل چک باید کروواسی باشه که تونست مقابل تیمای پرمهره ای مث ایتالیا و اسپانیا اونجوری قد علم کنه.
بهرحال امیدوارم دست به کاری بزرگ زده و به نیمه نهایی سلام کنیم. ایشالا

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
21st June, 2012, 10:46 PM
line-ups :

[ 4-2-3-1 ]

[ 4-1-2-3 ]

Petr Cech

Rui Patricio

Theodor Gebre Selassie

Joao Pereira

Tomas Sivok

Pepe

Michal Kadlec

Bruno Alves

David Limbersky

Fabio Coentrao

Tomas Hübschman

Miguel Veloso

Jaroslav Plasil

Raul Meireles

Petr Jiracek

Joao Moutinho

Vladimir Darida

Nani

Vaclav Pilar

Hélder Postiga

Milan Baros

Cristiano Ronaldo

coach :

Michal Bilek

Paulo Bento

HHAMI
22nd June, 2012, 12:09 AM
روند بازی توی نیمه اول خیلی خوب بود.
تیم خیلی خوب و مردونه بازی کرد و بخصوص در دقایق آخر نیمه اول خیلی خوب عقب کشید چون گل نخوردن تو اون دقایق خیلی مهم بود
کاملاً هم مشخص بود که پرتغال لحظه به لحظه داره خطرناک میشه و توی اون صحنه رونالدو هم خدا رحم کرد !

چک هم توی این نیمه یه سیو عالی داشت که متاسفانه(!) آفساید اعلام شد و گرنه میتونست یکی از بهترین سیوهای جام باشه(ضربه رونالدو)

نکته دیگه هم در مورد میلان باروش... که من نمیدونم این مربی به چیچیش دل خوش کرده! حتی بنظر نمیرسه که بازیکن با تجربه ای باشه:4:
اگه فوروارد هم نداریم بجاش بذاریم من ترجیح میدم یه دفاع یا هافبک بجاش اضافه کنیم!!! هیچ کار مثبتی توی این سه و نیم بازی انجام نداده! امیدوارم این شوکی که بهش دادم نتیجه بده:4:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
22nd June, 2012, 12:12 AM
میثم چه انتظاری از باروش داری!؟

توپ دست چک هست همه میان پرس میکنن ، منتها توپ که دست پرتغال هست باروش میمونه و حوضش!همه رفتن پشت 18 خودی.

تو ضد حملات چک باید سریع تر باشه ، پرتغالی ها همه از دم پرس میکنن و اجازه کار نمیدن...

HHAMI
22nd June, 2012, 01:13 AM
خب مطابق انتظار روند بازی طی شد و نتیجه ای که بدست اومد هم خیلی طبیعی بود.
حقیقت هم این بود که ما زورمون به پرتغال نمیرسید و خوب هم دفاع کردیم و البته به پیتر هم خیلی متکی بودیم!!!
گبرسیلاسی که نیمه اول عالی بود نیمه دوم افتضاح شد و خیلی کم آورد مقابل رونالدو

نتیجه هم حتی میشه گفت خوب بود چون اختلاف دو تیم بیشتر از اینا بود.

بهرحال جام برای چک تموم شد و نسبت به بضاعتش نمره قبولی هم گرفت.

داوود انتظار از یه فوروارد حداقل اینه که مثل اون پیلار یه فشاری به دفاع حریف بیاره!! من موندم تو کل اون کشور یه جنازه ای پیدا نمیشه از این آقا بهتر باشه؟!! :22:
(تو یورو 2004 عاشق باروش بودم! فکرشو نمیکردم یه روزی اینجوری راجبش حرف بزنم:4:)

راستی چند دقیقه قبل از گل , پیلار یه حرکت عالی انجام داد که میتونست نتیجه ی دیگه ای رقم بزنه ولی خب خیلی کمتر از اونیکه باید اقدام به حمله کردیم.
ژیراچک هم خیلی خوب بود.

فکر میکنم این تیم جمهوری چک باید ساخته و پرداخته بشه مثل کروواسی که با کمترین ستاره بهترین فوتبال رو ارائه میده.
البته بیلک نشون داد فاصله ی زیادی داره با یکی مثل بیلیچ!

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
22nd June, 2012, 01:21 AM
قبل از هر چیز قرار بود ی نقل قولی داشته باشم!:4:

بعد از باخت اول گفتم چک صعود میکنه که کرد ، گفتم باید بازی دوم رو ببره که برد ، گفتم روسیه بازی آخر ممکنه وا بده که داد!:cigar:

بازی اول تک و تنها چک رو بد بخت کردی ، دو تا بازی اومدم بردن و تیم اول صعود کردن ، بازی بعدی هم چیزی نمگیم و تنهات میزارم تا متوجه شی نیروی شانس من و بدشانسی تو امری بدیهی و اثبات شدست!:Smilebb (84):

بعد از بازی بعدی که بدشانسی تو گریبانگیر چکی ها خواهد شد اینو نقل قول میکنم برای اثبات!:4:

میثم ایمان آوردی حالا ، خوب نقل قول رو بخون!:yes:

============

تو چک ژیراچک ، پیلار و پیتر چک خوب بودن.

باروش هم ازش توقعی نمیره ، ی موقعیت نتونستن خلق کنن ، حتی ی شوت تو چهارچوب هم بقیه نداشتن ، همون پیلار و ژیراچک تا پشت محوطه خوب میومدن اما اونجا یا توپشون رو میگرفتن ، یا سانترشون مناسب نبود ، تنهائی که نمیشه پرتغالی ها رو پرس کرد.

در هر صورت انظتار بیشتری از چک داشتم ، هیچ کاری تو این بازی نکردن...

The Single10
22nd June, 2012, 01:31 AM
همون بهتر که این تیم حذف شد ! با این بازی مسخره ای که میکرد ،داشت گند می زد به بازی های جام ! همون بهتر که امثال این تیم ها حذف بشن !!!!

HHAMI
22nd June, 2012, 01:41 AM
باروش هم ازش توقعی نمیره ، ی موقعیت نتونستن خلق کنن ، حتی ی شوت تو چهارچوب هم بقیه نداشتن ، همون پیلار و ژیراچک تا پشت محوطه خوب میومدن اما اونجا یا توپشون رو میگرفتن ، یا سانترشون مناسب نبود ، تنهائی که نمیشه پرتغالی ها رو پرس کرد.

در هر صورت انظتار بیشتری از چک داشتم ، هیچ کاری تو این بازی نکردن...

من یه بار گفتم چه انتظاری از یه فوروارد میره!
مانزوکیچ کروواسی رو ببین که بدون توپ پدر دفاع حریف رو در میاره! این باروش انگار پیرمردا بازی میکرد! حتی بنظر نمیرسید یه بازیکن با تجربه هست!!

چک هم نیمه اول و حدود نیم ساعت اول خیلی عالی بود ولی مشخص بود که "نمیتونه" کار بیشتری انجام بده. بنظرم میومد "نمیتونه" جلو بیاد تا اینکه "نمیخواد" !
بهرحال از تفاوت بازیکنهای دوتیم چیزی غیر از این انتظار نمیرفت

mona_casillas
22nd June, 2012, 01:46 AM
پیتر چک خوب کار کرد با اینکه تیمش حذف شد با اینکه حتی دربازی اول جام ،4 گل هم خورد ولی ارزش هاش رو نشون داد اما تیم چک امشب مقابل پرتغال بازی قابل قبولی ارائه نداد هر طور به بازی نگاه کنیم حق پرتغال پیروزی و صعود بود .

HHAMI
22nd June, 2012, 01:54 AM
راستی یه چیزی تو معرفی تیمها تو این برنامه شبکه سه گفت خیلی حال کردم!

http://up.vatandownload.com/images/qlqwb1v1wtnmqtlxab2b.jpg

پت و مت محصول کشور جمهوری چک! آفرین:4:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
22nd June, 2012, 01:54 AM
هلدر پوستیگا تو 40 دقیقه ای که بود و نوک بازی میکرد ، اونم کنار نانی و رونالدو ، هیچ کاری نکرد ، نه شوت زد ، نه خطا کرد ، نه خطا گرفت ، نه هیچی ، اونم کنار دو تا وینگر خوب ، اون وقت از باروش چه انتظاری میشه داشت تو شبی که ی شوت تو چهار چوب بقیه نداشتن و موقعیت سازی هم نکردن ، اون خوب باشه.تو توقع داری ی نفره پرس کنه؟!

میثم اوج فاجعه اینجاست که چک دیشب یا امشب ، اولین تیم جام تا اینجاست که شوت در چهارچوب نداشته تو 90 دقیقه!

ضربه سر رونالدو هم 18 گل با ضربه سر بوده تا اینجا ، رکورد همه تورنمنت ها از این لحاظ شکسته شد!

HHAMI
22nd June, 2012, 01:59 AM
حضور هلدر پوستیگا تو خط حمله پرتغال از حضور باروش هم برای من عجیب تره!
یعنی تو کشور بازیکن ساز پرتغال هم یکی بهتر از پوستیگا پیدا نمیشه؟!! تازه این پوستیگا همون سال 2004 که باروش آقایی میکرد هم عددی نبود!
(فقط یه پنالتی خیلی قشنگ زد به انگلیس!!)

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
22nd June, 2012, 02:05 AM
البته بارها و بارها رونالدو رفت نوک حمله و جاش رو با پوستیگا عوض میکرد ، نوک ثابت نبود.بزار ی آمار از دوندگی چکی ها برات بزارم تا پی ببری باروش همچین ایستا هم نبود!

ژیراچک 11،088 کیلومتر

پلاسیل 11،000 کیلومتر

پیلار 10،708 کیلومتر

باروش 10،468 کیلومتر

اینا چهار تای اول هستن و بقیه کمتر از اینا دویدن ، آمار باروش با 3 تای دیگه تو دوندگی زیاد اختلاف نداره...

SHS
22nd June, 2012, 11:03 AM
آقایون میثم و داوود سلام ، آقا ما مهاجم نداریم ، والله نداریم :2: انقدر از پوستیگامون بد نگین ، تیم پرتغال تو بهترین حالتش پائولتا داشت واسه مهاجم که اونم ..... یه مدت نونو گومژ، 2-3 تا بازی لیئدسون ، بعد هم آلمیدا ، بعدم رسید به این پوستیگا ، این بره احتمالاً اولیویرا میاد :Smilebb (23): بیچاره استوپ هم درست حسابی بلد نیست :4: پرتغال هرچی بگی داشت جز یه مهاجم خوب ، اگه مهاجم مثلاً در حد تیم پرتغال داشتیم که دیگه وضعمون این نبود ، هر بازی 1500 تا موقعیت خراب کردیم :2:

HHAMI
22nd June, 2012, 11:48 AM
من شنیدم نونوگومژ تا همین دم جام ملتها هم عضو تیم ملی بوده!!!! حقیقت داره؟!!
کلاً بعد از ژائو پینتو و نونوگومژ دیگه فوروارد خوبی نداشته پرتغال. همون پائولتا هم یه دونه بازی تو 2002 فکر کنم هت تریک کرد ولی بازم آش دهنسوزی نبود.

SHS
22nd June, 2012, 12:26 PM
آره قبل از جام تو لیست بود ، اما الان دیگه نیست ، و پوستیگا ، آلمیدا و الیویرا هستن ، که از بین اینا همون پوستیگا بهتره

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
22nd June, 2012, 02:17 PM
سلام بر هادی.

پائولتا چندین برابر این پوستیگا فنی بارش بود ، پائولتا رو مهاجم خوبی برای پرتغال نمیدونستید واقعا!؟

دیشب تو پرتغال این موتینیو فک کنم یکی از 3 بازیکن برتر پرتغال تو دوندگی بود ، همراه پریرا دفاع راستشون ، کلا تیم سریعی هست پرتغال.

چک هم تیم متوسطی نشون داد در کل جام ، از وقتی میثم چسبید که دیگه هیچی ، بازی آخرم که من رفتم ی شوت تو چهارچوب نزدن ، فرضیه ی منحوس بودن میثم یکبار دیگه به واقعیت نزدیکتر شد!:Smilebb (9):

HHAMI
22nd June, 2012, 02:46 PM
آره قبل از جام تو لیست بود ، اما الان دیگه نیست ، و پوستیگا ، آلمیدا و الیویرا هستن ، که از بین اینا همون پوستیگا بهتره

خب الان که سن گومژ رو فهمیدم دیدم خیـــــــــلی هم پیر نیست. با همون 36 سال هم بهتر از این پوستیگایی که دیدیم میتونست باشه
نونوگومژ فوروارد فوق العاده ای بود. گلی که به فرانسه تو نیمه نهایی یورو 2000 زد رو فراموش نمیکنم.
یه چرخش عالی و ضربه ای غیرقابل مهار که بارتز فقط مسیر توپ رو تونست دنبال کنه...

و البته یکی از خوش قیافه ترین فوتبالیستایی که دیدم...

http://up.vatandownload.com/images/y0yna45wtzgqmkxx8lj5.jpg

گلی که میگم رو میتونید توی این کلیپ پیدا کنید:

http://www.youtube.com/watch?v=BSDwCjDiZuQ
یاد یورو 2000 بخیر

http://www3.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00939308.jpg

شرايط بازي براي ما به سختي گذشت. البته هر بازي سختي خودش را دارد و ما در ديدار مقابل پرتغال اين وضعيت را حس کرديم.

مي‌دانستيم که پرتغال با رونالدو بر روي دروازه ما خطرآفرين مي‌شود و براي اين مسئله تمهيداتي را در نظر گرفته بوديم. اما نتوانستيم مانع گلزني رونالدو شويم و درنهايت اين اتفاق افتاد و آن‌ها موفق عمل کردند.

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
22nd June, 2012, 05:09 PM
36 سال سن خیلی هم پیر نیست؟!داریم در مورد فوتبال صحبت میکنیم نه زندگی عادی!

نونو گومژ یکی از بهترین های پرتغال بوده ، اما 36 سال واقعا زیاده برای ی مهاجم ، اونم این تیم پرتغال که خیلی سرعتی هست...

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
22nd June, 2012, 05:14 PM
دیشب بعد از گل رونالدو به چک که دوربین زوم کرد روش ، ی لحظه شک کردم در مورد مسی حرفی زد تو دوربین ، منتها الان مطمئن شدم!

http://assets.sbnation.com/assets/1198626/kissronnie_medium.gif

مســـــــــــــــــــــــ ــــــــــــــی ، (فرستادن بوسه)

تو لب خونی قشنگ داره نام مقدس مسی رو میگه ، البته خودش گفته تقدیم به پسرش کرده اما شکی که داشتم با گمانه زنی بقیه سایت ها به حقیقت پیوست...:39:

SHS
22nd June, 2012, 05:25 PM
گفتم انقدر از پوستیگا بد نگین ، مصدوم شد بازی بعدو از دست داد http://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2823%29.gif خیالتون راحت شد حالا ؟ :2:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
22nd June, 2012, 05:42 PM
هادی طرف دقیقه 40 تعویض شد ، معلوم بود کشالش مشکل پیدا کرده ، این جور مصدومیت ها با چند روز استراحت مشخصا درمون نمیشه!

نکنه توقع داشتی بازی بعد سر و مر گنده بازی کنه؟!:Smilebb (14):

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
1st July, 2012, 01:03 AM
نمیدونم دیشب یا امشب ، سالروز نائیب قهرمانی چک در یورو 96 بود یا هست!

با گل پاتریک برگر چک جلو بود و با گلهای بیرهوف تعوضی بازی اول مساوی شد و بعد از وقت های اضافه اولین گل طلائی تاریخ زده شد!