PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : زرد آبی‌‌های اسکاندیناوی: سوئد

Alfred E. Neuman
7th June, 2012, 02:35 AM
http://cdn.werun.se/bloggimage/1/wp-content/uploads/2012/05/ibra-werun-504x337.jpg

سوئد به‌عنوان بهترین تیم در میان تیم‌های دوم جدولی به جام ۲۰۱۲ صعود کرد. مدال طلای بازی‌های المپیک ۱۹۴۸ و نایب‌قهرمانی جام جهانی ۱۹۵۸ در ویترین افتخارات فدراسیون فوتبال این کشور دیده می‌شود. سوئد تا کنون ۴ بار به مرحله‌ی نهایی جام ملت‌های اروپا راه یافته و در سال ۱۹۹۲ نیز میزبان این بازی‌ها بوده است. زردپوشان این کشور در حال حاضر چهاردهمین تیم فهرست برترین‌های فدراسیون جهانی فوتبال هستند.

=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=

بازیکنان دعوت شده

http://img.uefa.com/imgml/TP/teams/squad/2012/656x369/127.jpg

دروازه بان ها:
Andreas Isaksson- PSV Eindhoven
Johan Wiland- FC Köpenhamn
Pär Hansson- Helsingborg

مدافعان:
Mikael Lustig- Celtic
Olof Mellberg- Olympiakos
Andreas Granqvist- Genoa
Martin Olsson- Blackburn
Jonas Olsson- West Bromwich
Behrang Safari- Anderlecht
Mikael Antonsson- Bologna

هافبک‌ها:
Rasmus Elm- AZ Alkmaar
Sebastian Larsson- Sunderland
Kim Källström- Lyon
Anders Svensson- Elfsborg
Pontus Wernbloom- CSKA Moskva
Samuel Holmén- Istanbul BB
Emir Bajrami- Twente
Christian Wilhelmsson- Al-Hilal

مهاجمین:
Zlatan Ibrahimovic- Milan
Johan Elmander- Galatasaray
Tobias Hysén- IFK Göteborg
Ola Toivonen- PSV Eindhoven
Marcus Rosenberg- Werder Bremen

سرمربی: اریک همرن
کمک مربی‌: مارکوس البک

گروه D
اکراین- سوئد- فرانسه- انگلستان

http://thespecialones.se/wp-content/uploads/2012/06/grupp-D-460x460.jpg

برنامه بازی ها

11 June 2012
اکراین- سوئد

15 June 2012
سوئد- انگلستان

19 June 2012
سوئد- فرانسه

Alfred E. Neuman
7th June, 2012, 11:02 PM
به امید یزدان و بچه‌ ها میریم که داشته باشیم یورو 2012 رو!
البته ما مثل دانمارکی‌ جماعت از مگالومانیای حاد رنج نمی‌بریم که کلوب هواداری راه بندازیم:biggrin: اما کم و بیش سعی‌ می‌کنم دربارهٔ تیم بنویسم تا پرچم زرد آبی‌ ما هم تو انجمن بالا باشه!

C.Maldini
7th June, 2012, 11:10 PM
یعنی سوئد هم طرفدار داره؟:nish:

بعد من خودشیفته نیستم،ولی برای هر جامی که دانمارک توش باشه یه تاپیک میزنم،شاید یکی دیگه هم مثل من پیدا شد که طرفدار دانمارک باشه:4:

Haj Amir
8th June, 2012, 11:27 AM
دیدن بازی زلاتان همیشه جذابه . مخصوصا تو تیم ملی که اولین گل ملیش رو فکر کنم یورو 2008 به یونان زد . برای صعود از این گروه شانس دارند اگر فرانسه از اون تورنومنت هاییش باشه که از گروهش بالا نمیاد , اگر فرانسه تورنومنت خوبش باشه بعیده بتونه صعود کنه

Alfred E. Neuman
8th June, 2012, 01:40 PM
یعنی سوئد هم طرفدار داره؟:nish:

بعد من خودشیفته نیستم،ولی برای هر جامی که دانمارک توش باشه یه تاپیک میزنم،شاید یکی دیگه هم مثل من پیدا شد که طرفدار دانمارک باشه:4:

کمیت مهم نیست کیفیت مهمه! :whistle:
جدا از کل کل‌های همسایگی و همیشگی‌، سوئد و دانمارک حتی اگر گوشت هم رو بخورن تو یورو ویژن به همدیگه 12 امتیاز میدن و هوای اون یکی‌ رو دارن!:4: فینال سال 92 مقابل ژرمن‌ها تو استکهلم چقدر ساپورت کردیمتون خداییش؟

دیدن بازی زلاتان همیشه جذابه . مخصوصا تو تیم ملی که اولین گل ملیش رو فکر کنم یورو 2008 به یونان زد . برای صعود از این گروه شانس دارند اگر فرانسه از اون تورنومنت هاییش باشه که از گروهش بالا نمیاد , اگر فرانسه تورنومنت خوبش باشه بعیده بتونه صعود کنه

زلاتان از سال 2001 به تیم ملی‌ دعوت شده و اولین گ‌ل ملیش رو اکتبر همون سال به آذربایجان زد. آخرین گ‌ل رو هم (که می‌شه سی‌ و یکمین گ‌ل ملیش) 3 روز پیش از روی نقطه پنالتی به صربستان زد.

Haj Amir
8th June, 2012, 06:49 PM
زلاتان از سال 2001 به تیم ملی‌ دعوت شده و اولین گ‌ل ملیش رو اکتبر همون سال به آذربایجان زد. آخرین گ‌ل رو هم (که می‌شه سی‌ و یکمین گ‌ل ملیش) 3 روز پیش از روی نقطه پنالتی به صربستان زد.

بله درسته . گزارشگر انگلیسی اون بازی گفته بود که first international goal من اینو تو ذهنم مونده بود ولی الان چک کردم جمله ی کاملش میگه first international goal after 3 years .

Alfred E. Neuman
9th June, 2012, 02:16 PM
بله درسته . گزارشگر انگلیسی اون بازی گفته بود که first international goal من اینو تو ذهنم مونده بود ولی الان چک کردم جمله ی کاملش میگه first international goal after 3 years .

درسته، بعد از گلی که سال 2005 به ایسلند زد تقریبا 3 سال طول کشید تا دوباره برای تیم ملی‌ گ‌ل بزنه. از بازیهای مقدماتی جامعه جهانی‌ 2006 تا یورو 2008!:4:

=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=

عکس: (http://www.bbc.co.uk/persian/sport/2012/06/120607_l51_euro12_countries_news.shtml) در کشور‌های شرکت کننده جام ملت‌های اروپا چه خبر بوده؟ گروه D

http://www.dw.de/image/0,,15967977_401,00.jpg

چند کشور اروپایی، چند روز مانده به آغاز بازی ها در اوکراین، یکی از دو میزبان مسابقات، این کشور را تحت فشار قرار دادند که رفتارش را با یولیا تیموشنکو، رهبر زندانی مخالفان دولت این کشور تغییر دهد. چند هفته پیش نخست وزیر سابق و از رهبران مخالف دولت اوکراین که در اعتراض به زندانی شدن خود دست به اعتصاب غذا زده بود، به بیمارستان منتقل شد.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m4ohgyEZES1qdqev0o1_500.jpg

امسال در مسابقات موسیقی یوروویژن که در باکو، پایتخت جمهوری آذربایجان برگزار شد، سوئد برنده نهایی شد. لورن، خواننده سوئدی تنها شرکت کننده در این دوره از مسابقات بود که با فعالان حقوق بشر در آذربایجان دیدار کرد.

http://www.lefigaro.fr/medias/2012/01/08/7b9c2ca6-3a25-11e1-a3e1-0ac82a43a0c5.jpg

در فرانسه سیاست های اقتصادی نیکولا سارکوزی (چپ) به قیمت شکست او در انتخابات ریاست جمهوری تمام شد و فرانسوا اولاند، (راست) نامزد سوسیالیست ها جایگزین او در کاخ الیزه شد.

http://www.sydsvenskan.se/Images/2012/6/4/queen.jpg

مردم انگلستان در روزهای نخستین روزهای ماه ژوئن شصتمین سالگرد سلطنت، ملکه الیزابت دوم را جشن گرفتند.

Alfred E. Neuman
11th June, 2012, 12:15 AM
ظاهراً تو اردوی تیم ملی‌ همچی‌ آرومه و مشکلی‌ برای بازی مقابل اکراین نداریم. ترکیب اصلی‌ تیم فردا مشخص می‌شه و حتی به خود بازیکنان هم قبل از ناهار اعلام می‌شه. راستش من خودم ترجیح میدم مربی‌ شب قبل از بازی ترکیب تیم رو به بازیکنان اطلاع بده تا اونها هم با آمادگی ذهنی‌ کامل به میدان برن اما خب مثل اینکه همرن نظر دیگه‌ای داره!
فکر می‌کنم ترکیب احتمالی‌ تیم این باشه: ایساکسون
لوستیگ- یونس اولسون- ملبری- مارتین اولسون
شلستروم- الم
لارسون- ابراهیمویچ - توی وونن
المندر
اما احتمال این هم هست که لارسون از اول بازی کنه و توی وونن به عنوان یار تعویضی نیمهٔ دوم به زمین بیاد.

تو یک تورنمنت بازیهای اول همیشه سخت هست اما بازی اول مقابل تیم میزبان خیلی‌ سخت تر هست پس امیدوارم فشار اولیه رو بدون اینکه گلی دریافت کنیم بگذرونیم و کم کم و به مرور زمان بتونیم بازی خودمون رو بکنیم. راستش کمی‌ نگران وضعیت دفاعمون هستم چون مقابل صربستان نشون دادیم که اگر تیم حریف پرسینگ رو از جلو شروع کنه بهم می‌ریزیم و دست پاچه عمل می‌کنیم. به هر حال... به امید موفقیت در بازی فردا!

C.Maldini
12th June, 2012, 01:31 AM
بنده خدا زلاتان امسال داره گیر کیا میفته همش،به اندازه ی کافی خوب بود ولی بقیه خیلی بد بودن.سوئد به این ضعیفی یادم نمیاد اصلا".

Alfred E. Neuman
12th June, 2012, 03:02 PM
راستش برای خود من زیاد دور از باور نبود این شکست! نه بخاطر برتری اوکراین بلکه بخاطر علامت سوالهای زیادی که دور و بر تیم بود. تیمی که ترکیب ثابت خودش رو تا روز بازی نمی‌شناسه، نمی‌دونه خطّ دفاعش دقیقا در چه حالتی‌ هست؟ کی‌ قرار هست بازی کنه کدوم بازیکن میرسه و کی‌ نمیرسه؟ نمیتونه و نباید بتونه با آمادگی کامل به زمین بره.
قبل از بازی بحث‌های زیادی دربارهٔ ترکیب اصلی تیم بود مخصوصا اینکه یوهان المندر به بازی می‌رسه یا نه؟ که با مصاحبه‌ای که پریشب آخر وقت همرن کرد معلوم شد به بازی می‌رسه و بخاطر همین خیلی‌‌ها انتظار داشتن تو ترکیب اصلی‌ باشه اما مثل اینکه درست قبل از بازی خود المندر گفته آماده نیست و بعید میدونه بتونه بیشتر از 30 دقیقه بازی کنه و تو ترکیب قرار گرفتن روسنبری یک جا به جایی‌ تقریبا اجباری بوده. گرانکویست هم که به یونس اولسون ترجیح داده شده بود و ظاهراً یک جا به جایی‌ سلیقه‌ای بوده.
کلا به نظرم طرز تفکر اریک همرن کمی‌ رویایی هست! :4:
4-2-3-1 بازی کردن تو مسابقه اول(یا حداقل نیمه اولش)مقابل میزبان رقابت‌ها در حالی‌ که 5-6 بازیکن ترکیب اصلیت اولین حضورشون تو یک تورنمنت بزرگ رو تجربه می‌کنن، با دفاعی که حتی مقابل تیم دوم صربستان- تو یک بازی دوستانه- به شدت متزلزل و ناهماهنگ نشون داده بیشتر از اینکه نشانه شجاعت باشه به حماقت نزدیکه!
به نظرم میشد حداقل نیمه اول رو 4-4-2 شروع کرد و در ادامه بازی وقتی‌ تیم خودش رو پیدا کرد(در صورت نیاز) همراه با تعویض‌ها تغییر سیستم هم داد و رو به جلوتر بازی کرد. حضور بازیکنی مثل اندرس سونسون که جدا از تجربه بالا خوب حفظ توپ میکنه می‌تونست خیلی‌ موثرتر از حضور راسموس الم و توی وونن(جایی‌ غیر از مهاجم نوک) باشه. من ترجیح میدادم بازی رو با ویلهمسون- لارسون- سونسون- شلستروم تو خط هافبک و زلاتان- توی وونن(/ المندر) تو خط حمله شروع کنیم تا بالانس ایجاد بشه بین مهره‌های دفاعی و تهاجمی تیم.
بازی کردن با سیستم 4-2-3-1 جدا از یک دفاع هماهنگ و مطمئن با بازیکنان جنگنده بازیکنانی رو لازم داره که خوب توپ رو نگه دارن و در عین حال تحرک زیادی داشته باشن که دیشب متاسفانه(تو بیشتر دقایق مسابقه) هیچکدوم از این 2 فاکتور رو تو بازیکنان سوئد ندیدیم... تو نیمه اول زلاتان و ملبری تنها بازیکنانی بودن که برای توپ میجنگیدن و ترسی‌ از حفظ توپ و درگیری نداشتن!
دربارهٔ شاهکار‌های دفاع تیم هم(گل اول هیچ!) همینکه شوشنکو روی ضربه کرنر گل دومش رو می‌زنه گویای همه‌چیز هست... 10 تا بچه کوچیک رو جمع کنید و ازشون بپرسین اگر قرار باشه "یک" بازیکن رو تو محوطه جریمه یا کل یوم تیم حریف مارک کنید از بین شوشنکو و ۹ تا بازیکن دیگه اون کی‌ می‌تونه باشه؟ اگر جوابی‌ غیر از آندره شوشنکو دادن تو سلامت عقلی شون "باید" شک کرد! :Smilebb (29):

Haj Amir
12th June, 2012, 05:33 PM
چقدر دیشب دلم واسه زلاتان سوخت . یه بازیکن درست و حسابی و با تعصب بود بین 10 تا بازیکن بی بخار . خیلی حرص خوردم به خاطر زلاتان . حقش بود ضربه تیرکش هم میرفت تو گل .

دربارهٔ شاهکار‌های دفاع تیم هم(گل اول هیچ!) همینکه شوشنکو روی ضربه کرنر گل دومش رو می‌زنه گویای همه‌چیز هست... 10 تا بچه کوچیک رو جمع کنید و ازشون بپرسین اگر قرار باشه "یک" بازیکن رو تو محوطه جریمه یا کل یوم تیم حریف مارک کنید از بین شوشنکو و ۹ تا بازیکن دیگه اون کی‌ می‌تونه باشه؟ اگر جوابی‌ غیر از آندره شوشنکو دادن تو سلامت عقلی شون "باید" شک کرد! http://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2829%29.gif

گل دوم یه نفر سوتی داد اونم کسی بود که تیر 1 رو گرفته بود . کاملا اشتباه کرد اگر چسبیده بود به تیر توپ میخورد به بدنش و گل نمیشد . این کل یوم رو از امیر خان ما کپی کردی ؟

Alfred E. Neuman
13th June, 2012, 01:25 PM
گل دوم یه نفر سوتی داد اونم کسی بود که تیر 1 رو گرفته بود . کاملا اشتباه کرد اگر چسبیده بود به تیر توپ میخورد به بدنش و گل نمیشد . این کل یوم رو از امیر خان ما کپی کردی ؟

حالا جالب اینجاست که یکی‌ یک سایت (http://hallenstolpe.tumblr.com/) باز کرده با عنوان "تیرت رو نگه دار" و نوشته: " تو بازی افتتاحیه تیم ملی‌ یکی‌ باید(آره! با توام میکاییل لوستیگ) تیر اول رو میگرفت اما نگرفت! پس حالا همه با هم تیر رو میگیریم!" و از همه خواسته یک عکس از خودشون در حال حفاظت از تیر بگیرن و بفرستن! :4:

http://www.whoateallthepies.tv/wp-content/uploads/2012/06/seden.jpg

Hundreds Of Sweden Fans Show Mikael Lustig How To Guard His Post Properly

Having watched old-timer Shevchenko sneak in Ukraine’s winner at the near post, Sweden fans rallied to show Mikael Lustig just how easy it is to guard a post properly – sending the right-back hundreds of photos of themselves doing likewise, along with the slightly bitchy tag line ‘you had one job Lustig:lol:

p.s.
درضمن بله، ما پرسپولیسی‌ها به امیر خان شما ارادت زیادی داریم! :4:

Alfred E. Neuman
15th June, 2012, 01:59 PM
اگر واقع بینانه نگاه کنیم بعد از باخت مقابل اوکراین باید انگلستان رو ببریم تا شانسی‌ برای صعود داشته باشیم. بعد از بازی افتتاحیه انتقادات خیلی‌ زیادی از اریک همرن شد بخاطر تاکتیک و مخصوصا ترکیب تیم(که البته بجا هم بودن) بخاطر همین امروز احتمالا با چند تغییر نسبت به بازی قبل به زمین میریم. اولین تغییر می‌تونه بازی دادن به یونس اولسون باشه -بجای لوستیگ- که اگر اینطور بشه گرانکویست مجبور می‌شه سمت راست دفاع بازی کنه. تو خط هافبک هیچ بعید نیست اندرس سونسون تو ترکیب ثابت تیم باشه و کنار کیم شلستروم بازی کنه. البته حرف و حدیث خیلی‌ زیاد هست درباره ترکیب احتمالی‌ تیم و حتی ممکن هست بازیکنانی مثل پونتوس ورنبلوم و ویلهمسون هم از اول تو ترکییب قرار بگیرن!
واقعا در حال حاضر نمیشه یک نظر قطعی داد درباره ترکیب یا حتی خود تیم و مخصوصا بازی امروز! از یک طرف ما همیشه جلوی انگلستان خوب نتیجه گرفتیم و رکورد 44 سال بدون شکستمون مقابل انگلیس رو داشتیم و از یک طرف وضعیتمون مشخص نیست و تیم یجورایی رو هواست! :4: حالا اینکه این غیر قابل پیش بینی‌ بودن خوب هست یا بد رو باید بشینیم و ببینیم... درباره انگلستان هم فقط می‌تونم ابراز خوشحالی کنم از نبودن وین رونی و -با توجه به ضعف دفاع سوئد- ابراز نگرانی‌ از ضربات آزاد احتمالی‌ و کرنرها!!

Alfred E. Neuman
15th June, 2012, 03:00 PM
محتمل‌ترین ترکیب احتمالی‌ تیم(!):
Andreas Isaksson
Andreas Granqvist- Olof Mellberg- Jonas Olsson- Martin Olsson
Anders Svensson- Kim Källström
Sebastian Larsson- Zlatan Ibrahimovic- Rasmus Elm
Johan Elmander

ضمن اینکه جنگ روانی‌ هم شروع شده... دیلی میل صفحه اول شماره فردای(!) یک روزنامه سوئدی رو درست کرده با تیتر ZLATASTROF :

http://gfx.aftonbladet-cdn.se/image/14982332/333/normal/1d61f92316508/Sk%C3%A4rmavbild+2012-06-15+kl.+06.28.53.jpg

سوئدی‌ها هم در مقابل صفحه اول دیلی میرر فردا رو براشون فرستادن! :4:

http://gfx.aftonbladet-cdn.se/image/14982326/332/normal/453b9b741089d/mirror.jpg

Alfred E. Neuman
16th June, 2012, 01:44 AM
حذف شدیم... مردونه جنگیدیم اما باختیم و حذف شدیم!
میدونستم شانسی‌ برای صعود نداریم اما با این همه تلاش، بعد از ۹۴ دقیقه جنگیدن، بعد از جلو افتادن و امیدوار شدن واقعا سخت می‌شه باور باخت!

madrid king
16th June, 2012, 01:16 PM
یعنی واقعا یک بازیکن باید چیکار کنه که تیم ببره...دیروز سوئد نبود این یورو اسم سوئد تیم زلاتان بود....ملبرگ نشون داد که هنوزم تو سوئد بهترینه.:cray:

Haj Amir
18th June, 2012, 03:45 AM
یورو زلاتانشو از دست داد ! حیف شد . اگر تو گروه اول بودن به مرحله ی حذفی هم میرسیدن . همیشه از بازی های زلاتان لذت بردم تو این جام هم کم نذاشت