PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلوپ سه شیرها ((Team england))

Chelsea Amir
2nd June, 2012, 10:55 PM
سلام بر تمام بچه های انگیلیسی
http://www.footballqs.com/photos/o/24034-whose_omission_england_squad_surprise_you.jpg

امیدوارم تمام بچها این جا فعالیت داشته باشن و به امید شنیدن خبرها ونتایج مطلوب تو یورو :Smilebb (50):
http://betting.stanjames.com/sites/default/files/England%20team.jpg

Robbie God
3rd June, 2012, 12:06 AM
ایشالا دستت خوب باشه امیر . اگه قهرمان نشیم تقصیر توئه وگرنه تیمی که کاپیتانش استیوی باشه که دیگه باخت تو کارش نیست :4:
امشب ، بلژیک رو با یه گل بردیم . پاس گل یانگ ، گل ولبک و بهترین بازیکن زمین استیون جرارد .
پ.ن: ما انگلیسی ها معروفیم به اینکه بخاطر تیم باشگاهی کلا با هم دشمنیم:4: حالا چه بازیکنها تو ترکیب انگلیس چه هوادارا . ایشالا که امسال دیگه اونجوری نباشه :4:

راستی چقدر خلوته اینجا . بیایید دیگه اینحا اصلا نداریم طرفدار شیطان بزرگ و زشت و پلید؟:4:

Chelsea Amir
3rd June, 2012, 01:09 AM
لیست تیم ملی بلژیک را که داشتم میدیدیم کم بازیکن نام آشنا وبزرگ نداشتن ها . از ورمالن وهازارد وفیلینی وویتسل وکمپانی ودمبل بگیر تا لوکاکو واینجور اشخاص ! با تمام توانشون هم جلوی ما بازی کردن . البته یعنی bl_deli
متاسفانه بدترین خبر ممکن تو بازی هم مصدومیت کیهیل تو اوایل بازی بود . گندشو در آورده این مصدومیتها دیگه ! هنوز تو جام نیومده لنون و ویلشر را به خاطر مصدومیت نداشتیم ! (البته بنت را هم میشه یک جورایی حساب کرد ) ریو هم که به خاطر اون مشکلات دعوت نشد واکر را هم من هنوز موندم چطوری دعوت نشده تو اردوهاا هم که لمپارد و گرت بری را از دست دادیم ! فقط امیدوارم کیهیل نفر بعدی نباشه :cry::Smilebb (35):

Robbie God
3rd June, 2012, 01:14 AM
کلا شانس تعطیله .خصوصا لمپارد خیلی حیف شد .
امسال خوبیش اینه گلر خوبی داریم ، دیگه اینجوری نیست ۹۰ دقیقه انگلیس حمله کنه تیم مقابل اولین موقعیتش زرتی بره تو گل .:4:

Chelsea Amir
3rd June, 2012, 01:23 AM
تا میگی دروازه بان یاد اون رابرت گیرین و بازی با آمریکا تو جام جهانی میفتم ! چقدر تو این پست فلاکت داشتیم که دوباره دعوتش کردیم ! تازه جالبیش اینجا است که دروازه بان سوم بوتلند 18 ساله که نمیدونم از کجا پیداش کرده هاجسون آورده تو تیم :Smilebb (32):
جوانترین بازیکنان جام هم دوتای اولشون انگیلیسی هستن
1.آلکس اوکسالاد چمبرلن، انگلیس متولد 15.8.1993
2-یان بوتلند، انگلیس، 10.3.1993
3-ماکسیم کوال ، اوکراین ، 9.12.1992
به خدا دیگه به همین داشته هامون هم در حال حاضر قانع هستیم ! دیگه همینی را هم که داریم امیدوارم کمتر نشن بازیکنهامون :blink:

Robbie God
3rd June, 2012, 01:29 AM
امیر خیلی هم تیم بدی نیست .یه لمپارد رو نداریم دیگه بقیه خوبن که

Chelsea Amir
3rd June, 2012, 01:36 AM
منم موافقم تیم خوبی داریم ! نمیگم تیمی که داریم عالی هستش ولی در سطح خوب هستش ! اونی که من گفتم در مورد فلاکت دروازه بانی هستش :4: ولی خداوکیلی جو هارت عالیه ولی اون دو نفر ذخیره هامون در سطح لیگ سه ایران هم شاید نباشن :laugh:
قربون قدتون هر کی از وضعیت کیهیل خبر دار شد یک خبر هم به ما بده واز نگرانی درمون بیاره :cigar:
پ.ن: چهار روز تو انگیلیس تعطیل عمومی هستش به خاطر سالگرد تاج گذاری ملکه :4: یک سر بچه ها به گوگل هم بزنین و شکل وشمایل جدیدیش را ببینین

Robbie God
3rd June, 2012, 01:42 AM
داداش تو توییتر نوشته جان تری و کیهیل جفتشون مصدوم شدن . ممکنه حتی به یورو نرسن . خبر بدی بود .
الان بحث اصلی تو فضای مجازی در مورد برد امشب نیست . در مورد اینه که منچستری ها میگن بازیکن ما گل زده . چلسی ها میگن بازیکن ما دفاع خوبی م
کرده . لیورپولیا میگن بازیکن ما فلانه و اینا .... یعنی اصلا ملی واسشون مهم نیست . تعصبی که به باشگاهاشون دارن اصلا به تیم ملیشون ندارن .

AmirHasan
3rd June, 2012, 02:08 AM
سلام خداییش من که چون فقط از 96 طرفدار انگلستان بودم بازیهاش رو دنبال میکنم . بعد جام جهانی 2006 خیلی نسبت به انگلستان بی اعتماد شدم .
بعد که کاپلو اومد گفتیم حالا چی میشه !!! که اونم بدترین نتیجه تاریخ انگلستان در جام جهانی رو مقابل رقیب دیرینه گرفت . این مصدوم ها و ... هم به نظرم مسبب خیر میشه انگلیسی های بزرگ همیشه تو تورنمت ها خوب نبودن در عوضش جوانان تازه شکوفا شده جواب دادن .
مثل اوون و بکام 98 . اشلی کول و فردیناند 2002 رونی و لمپارد 2004 و ... به هر حال خداییش فرقی نداره . البته اگه تری باشه که بهتره اما کاهیل نباشه ! هم لزکات مدافع قوی و سرزنیه هم جاگیلکا . از طرفی مدافعای مثل جونز هم هست + فردیناند هم هر وقت اوضاع خراب شد میتونه به تیم اضافه بشه . گوشه ها هم کول و جانسون در حال حاضر الحق خیلی خوبن به جرات میگم خیلی از تیمها ارزوی داشتنشون رو دارن .
هافبک هم با وضعیت فعلی زوج جرارد و پارکر باید خوب و منطقی باشه .
از طرفی وینگرهای خوبی داریم مثل میلنر و یانگ و والکات خط حمله هم که دور گروهی رو که با مهاجمانی مثل دفوئه و کارول و والکات بگذرونیم . رونی بر میگرده . که البته رونی فقط در 2004 با 18 سال سن خوب کار کرد در 2006 و 2010 زیر صفر بود .
--------
بلژیک هم الحق تیم خوب و محک خوبی بود واسمون و نشون دادیم که اوضاع انسجام تیمیمون خوب نیست . باید در حمله و لااقل ضدحمله خیلی بهتر باشیم .

Chelsea Amir
3rd June, 2012, 02:13 AM
داداش تو توییتر نوشته جان تری و کیهیل جفتشون مصدوم شدن . ممکنه حتی به یورو نرسن . خبر بدی بود .
الان بحث اصلی تو فضای مجازی در مورد برد امشب نیست . در مورد اینه که منچستری ها میگن بازیکن ما گل زده . چلسی ها میگن بازیکن ما دفاع خوبی م
کرده . لیورپولیا میگن بازیکن ما فلانه و اینا .... یعنی اصلا ملی واسشون مهم نیست . تعصبی که به باشگاهاشون دارن اصلا به تیم ملیشون ندارن .
جان :Smilebb (34): تری دقیقه تقریبا 80 تعویض شد ولی اصلا فکر نمیکردم به خاطر مصدومیت باشه !! یا مولا . ایشالله جفتشون برسن برای بازیها :cry:
دیگه تقریبا همه اینجوری هستن که میخواهن داشته هاشون را به رخ بقیه بکشن تو تمام کشورها هم پیدا میکننین ولی اینجا دیگه اسمش انگیلیسه و اولویت داره منافع باشگاهی بر هر چیز دیگه ای :Smilebb (58):
ایشالله یک بار برای همیشه متحد میشیم bl_deli

H88PER
3rd June, 2012, 03:20 AM
کلا شانس تعطیله .خصوصا لمپارد خیلی حیف شد .
امسال خوبیش اینه گلر خوبی داریم ، دیگه اینجوری نیست ۹۰ دقیقه انگلیس حمله کنه تیم مقابل اولین موقعیتش زرتی بره تو گل .:4:

دقیقا.. اقام جو هارت رو بهترین گلر جوون حال حاضر دنیا میدونم...
یادم نیست گرام سونس بود یا ترور فرانسیس توی الجزیره اسپورت میگفت با توجه به سن و سال جو هارت و روندی که داره طی میکنه باید منتظر یه گوردون بنکس جدید برای انگلستان باشیم...

Robbie God
3rd June, 2012, 06:07 PM
جو هارت کلا یه جوریه همه خوششون میاد . امسال خیالمون از دروازه راحته

- مثه اینکه قضیه اسیب دیدگی فک و صورت کیهیل جدیه . تری هم معلوم نیست وضعش . شکوکه . چرا همش بازیکنای چلسی ؟ :4:
به نظرتون زوج جگیلکا - لسکات چطوره ؟

H88PER
3rd June, 2012, 07:43 PM
من از بازی لسکات خوشم میاد.. اگه باشه توی ترکیب به نظرم مفید خواهد بود.. اتفاقا شاید بد نباشه یه سری اسم های بزرگ مثل رونی و تری و لمپارد که توی این سالها بودنشون به تیم ملی کمکی نکرده توی تیم نباشن..!
ولی به شرطی که هاجسون توانایی بازی گرفتن ازشون رو داشته باشه..

Chelsea Amir
3rd June, 2012, 10:01 PM
خدا را شکر که تری حداقل میتونه تو بازیها باشه ! ولی بازهم خیلی بده که کیهیل نیستش ! این دونفر با وجود شناختی که نسبت به هم داشتن میتونستن زوج خیلی بهتری نسبت به زوجهای دیگر باشن ! احتمالا دیگه باید زوج تری و لسکات را شاهد باشیم !
از طرفی واقعا خاک عالم تو سر اون احمقه بیشعور هاجسون بکنم که هر چی میخواهم هیچی بهش نگم نمیشه !! آخه کلی ؟؟؟؟؟؟
انتخابهاش واقعا دیگه رو مخه :10:
نمیدونم باید قصه یورو را داشته باشم یا این هاجسون را :Smilebb (16):

Chelsea Amir
3rd June, 2012, 10:05 PM
- مثه اینکه قضیه اسیب دیدگی فک و صورت کیهیل جدیه . تری هم معلوم نیست وضعش . شکوکه . چرا همش بازیکنای چلسی ؟ :4:
به نظرتون زوج جگیلکا - لسکات چطوره ؟
هر چی جون داشتن بازیکنهامون گذاشتن برای سی ال دیگه هیچی براشون نمونده :Smilebb (16): ولی باز هم جای شکرش باقیه که حداقل تری هستش :4: وکجبور نیستیم این زوج که شاید زوج پنجم یا ششم تیم ملی باشن را تو تیم داشته باشیم :whoow: البته به نظرم اگر تری خدایی نکرده مصدومیتش جدی بود ری فردیناند را جانشینش میکرد
خداوکیلی اینجا دیگه در مورد انگیلیس داریم حرف میزنیم به نظرتون انتخاب کلی درست بود ؟؟
کلا جالبه لمپارد مصدوم شد جاگیلکا جانشینش شد ! الان هم کیهیل مصدوم شد کلی جانشینش شد ! حداقل اگر برای دفاع راست میخواست انتخاب بکنه به نظرم ریچادز و واکر و یا حتی تو قلب ذفاع اشخاص لایق تری هم وجود داشتن که بخواهد دعوت بشه :65:

Robbie God
3rd June, 2012, 10:13 PM
کلی از فردیناند بهتر بود فصل اخیر . ولی از کلی بهتر هست تو انگلیس الان .
خوب شد تری هست . تری - لسکات . زوج خوبیه .

Chelsea Amir
3rd June, 2012, 10:31 PM
کلی از فردیناند بهتر بود فصل اخیر . ولی از کلی بهتر هست تو انگلیس الان .
خوب شد تری هست . تری - لسکات . زوج خوبیه .
آره ! به نظرم زوج خوبی از آب میتونه در بیاد !! البته اصلا امیدی من به ذخیره هاشون ندارم ! از جاگیلکا بگیر تا جونز و.......
خدا راشکر که دوتا دفاع کناری هامون سطح خیلی بالایی دارن چه از لحاظ سرعتی و چه از لحاظ فیزیکی وتجربی
زوج خط ذفاعمون تا حالا کنار هم بازی نکردن البته تو همین بازی با بلژیک 50 دقیقه ای کنار هم بازی کردن که خوب هم بازی کردن ولی در کل امیدوارم در کنار هم بدرخشن چون به نظرم قطعا دیگه زوجمون همین دو نفر هستن
روی وینگرهامون زیاد نظر مساعدی ندارم ! چون به نظرم هم میلنر وهم ولکات و داونینگ با روزهای خوبشون فاصله دارن تو این بین من خیلی امید دارم به اوکسلاد که ایشالله بتونه نقش یک وینگر حسابی را برامون بازی کنه و البته یانگ ! البته امیدوارم هاجسون یک کم روی چمبرلین حساب باز کنه چون به نظرم خیلی بازیکن خوبی هستش !(با وجود این که جوانترین بازیکن کل یورو است )
قلب خط هافبکون که احتمالا جونز یا پارک با جرارد تشکیل میدن !! خیلی وقت بودن میگفتن که زوج لمپارد و جرارد خوب نیست واین حرفا ! این مرتبه دیگه توفیق اجباری شد که فقط یکیشون تو کل تیم باشن . امیدوارم که بتونه جرارد نقش یک هافبک کاملو محوری را برامون بازی بکنه .
خط حمله هم که بازیکنهامون خیلی خیلی معمولین غیر از رونی ! که تو همون دوتا بازی اول که سخخترین بازیهای گروههیمون هم هست رونی را نداریم ! امیدوارم ولبک و کارول یک حرکتی بزنند و خوشحالمون کنند تا منم از این حرفی که زدم خیلی خیلی معمولی هستن پشیمون بشم :4: در کل به نظرم خط دفاعمون با دروازمون میتونه نقش خیلی بزرگی تو نمایشهامون تو یورو داشته باشه
بچه ها حالش را داشتین بگین به نظرتون جلوی فرانسه از کدام زوج ها باید تو حمله استفاده کنیم که بهتر نتیجه بگیریم :Referee: وکلا نظرتون را در مورد بازی اول بگین

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
4th June, 2012, 12:26 AM
آورین امیر بابت تاپیک!:Smilebb (112):

آقا فعلا خستم اما فقط همین رو بگم مصدومیت ها شانس انگلیس رو کمتر و کمتر میکنه.

مهمترین بازی تاریخ فوتبال لسکات بازی آخر با QPR بود که گند زد ، ی تنه داشت قهرمانی رو میگیره از سیتی ، امیدوارم تو بازیهای حساس یورو و در غیاب بقیه نمایش خوبی ارائه بده ، بدجوری اون بازی آخر تو ذهنم مونده و میترسونتم...

Chelsea Amir
4th June, 2012, 11:36 PM
تو بازی اول چه عجب که فرانوسی ها هم یک بازیکنشون را ندارن :4: ام ویلا احتمالا تو بازی اول جلوی ما حاضر نیستش

DATAM
5th June, 2012, 12:40 AM
مگه کیهیل دفاع میانی نبود و نیست؟
پس چرا هاجی جاش یه دفاع راست دعوت کرد؟
کلی تابستون پارسال تو یه بازی دوستانه، اصل و اساس دفاع و دروازه لیورپول رو جلوی والنسیا شوهر داد ( اون روز بصورت آزمایشی بعنوان دفاع وسط داشت بازی میکرد)

Chelsea Amir
5th June, 2012, 01:02 AM
ابوالفضل موقعی که گرت بری هم مصدوم شد به جاش یک دفاع وسط دعوت کرد ! یعنی جاگیلکا :shok:
بیشتر به خاطر بازیکنان چند پسته تو تیم هستش ! مثلا احتمالا جونز که ذخیره جانسون تو دفاع راست بوده الان میشه ازش تو دیگر پست ها مثل هافبک دفاعی یا دفاع وسط استفاده کرد وکلی میشه ذخیره جانسون !! البته تمام این انتخابات اخیرش فوق مسخره است

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
5th June, 2012, 01:30 PM
استیو مک منمن به هاجسون توصیه کرده بود شیوه دفاعی که چلسی باهاش قهرمان شد رو برای انگلیس پیاده نکنه و تیم رو هجومی روانه میدان کنه.

البته این حرف رو زمانی زده بود که کهیل و لمپارد هم بودن ، الان فقط تری و کول هستن.

در هر صورت این همه مدافع شاید نشونه های بازی دفاعی و برد 1-0 یا حداقل اختلاف رو میرسونه ، چیزی که در نهایت تو اذهان باقی میمونه اسم تیم قهرمان هست ، ای کاش اگر انگلیس شانسی برای قهرمانی نداره لااقل بازی های خوبی رو ارائه بده...

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
6th June, 2012, 07:30 PM
جان تری هنوز مصدومیتش بر طرف نشده و مشخص نیست دوشنبه بتونه برابر فرانسه بازی کنه یا نه!

اون از گری و واکر و لمپارد ، اینم از تری ، اونم از فردیناند!

رنکینگ جدید فیفا اعلام شد که انگلیس با ی رتبه صعود در رده 6 قرار گرفته با 1145 امتیاز.

Robbie God
6th June, 2012, 08:55 PM
خداییش اصلا حق کلی نبود . میکا ریچاردر بهتر بود :4:
ای کاش لااقل داوسون بود

Super Rooney
6th June, 2012, 09:33 PM
فکر کنم انگلستان از گروه خودش بتونه صعود کنه بزرگترین دستاورد براش حساب بشه!!
هر روز که یه مصدوم جدید داره اضافه میشه. هاجسون انتخاب های جایگزین خوبی اصلاً انجام نداد. از اون طرف رونی رو 2 بازی اول همراه ندارن! نمیدونم جداً چقدر میشه روی انگلستان حساب کرد ! جام جهانی که بدجور ضد تو برجک ما!

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
6th June, 2012, 10:20 PM
اصن حواسم به نبود رونی نبود!

انتخاب های هاجسون الان اینا:

کارول ، دفوئه ، ولبک.

نانی هم اعلام کرده علیرغم اینکه از ته دل میخواد انگلیس به مرحله حذفی صعود کنه ، اما بدون حضور رونی این امر رو بعید میدونه!

تیم بدون لمپارد ، رونی ، فردیناند ، گری ، ریچاردز ، جانسون ، واکر و تری مصدوم ، امیدوارم در ادامه بدتر نشه فقط!

Chelsea Amir
7th June, 2012, 02:08 AM
هی من میگم چرا واکر دعوت نشده !! چقدر تو دلم فوحش نثار این هاجسون کردم :4: خب چرا زودتر یک رسانه ای چیزی نگفت که مصدوم بوده !!!:Smilebb (31):
چه جمع شفیقی دارن مصدوم ها تو تیم :4:
جان تری به خاطر همون آسیب دیدگیش هنوز تمرین نکرده با تیم ولی به قاطعیت خبر میرسه که برای روز دوشنبه آمادش میکنند.:clapping:
شاهین متاسفانه داوسون و لدلی کینگ هم مصدوم هستن واصلا نمیتونست اونا را هم دعوت کنه !! خبری از کینگ که میرسه اینه که احتمالا بازنشسته میشه به خاطر این آسیب دیدگی جدیدیش !! خداوکیلی این فشردگی بازیها تو جزیره دهن همه بازیکنها را سرویس کرده :cry:
تو این چندین ساله بعد از جام جهانی 90 تقریبا تیمهای استخوان دار و پر مهره ای را به مسابقات وتورنمت های مختلف فرستادیم و متاسفانه نتیجه نگرفتیم ! ولی این بار با یک خورجین :4: بازیکن جوان دارین میریم به مسابقات وصد البته جوانترین تیم سالهای اخیرمون
به قول شاهین یکی بزرگترین خصلت های تیممون الان دروازه بانی آماده است که تیممون داره . حداقلش اینه که اون اتفاقا دمپسی وبازی با آمریکا دیگه اتفاق نمیفته:Smilebb (2):
امیدومون به خدا است :8:

John Terry
7th June, 2012, 12:09 PM
http://news.jamnews.ir/Images/News/Editor/image/testt/511469584jamnews_ir12.jpg

امضای تابلوی موفق باشید توسط اشلی یانگ هافبک تیم ملی انگلیس

http://news.jamnews.ir/Images/News/Editor/image/testt/511469584jamnews_ir13.jpg

جان تری هم این تابلو را امضا کرد

http://news.jamnews.ir/Images/News/Editor/image/testt/511469584jamnews_ir14.jpg

جو هارت دروازه بان تیم ملی انگلیس هم این تابلو را خطاب به مخاطبان یورو 2012 امضا کرد

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
7th June, 2012, 12:31 PM
http://news.jamnews.ir/Images/News/Editor/image/testt/511469584jamnews_ir12.jpg

امضای تابلوی موفق باشید توسط اشلی یانگ مدافع تیم ملی انگلیس

اشلی یانگ وینگر و هافبک هجومی هست.

=============

از همین بازی اول باید مطمئن بازی کرد ، بازی دوم برابر سوئد ِ ابراهیموویچ هست ، بازی آخر هم با میزبان ، هر بازی مشکلات خاص خودش رو داره.

امیدوارم همین نیمچه تیم باقی مونده بتونن از پس صعود از این گروه بر بیان...

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
7th June, 2012, 04:32 PM
خداوکیلی این تیم نفرین شدست تو این جام!

جرمین دفوئه پدرش فوت کرده و برگشته انگلیس!!!:ohmy:

الان فقط ولبک و کارول موندن ، اونا هم معلوم نیست در ادامه چه بلائی قراره سرشون بیاد!

البته گفته میشه دفوئه بر میگرده اما معلوم نیست به بازی اول میرسه یا نه ، ضمن اینکه با چه روحیه ای میخواد بازی کنه!؟

Chelsea Amir
7th June, 2012, 05:29 PM
حامد دوباره که این عکسهات پیداش نیست !؟؟ چیکار باهاشون میکنی ؟متاسفانه داره خبر میرسه که پدر جرمین دفوئه فوت کردن واردو را ترک کرده وبرگشته خونش ! البته کسی جایگزینش نمیشه ودوباره خودش برمیگرده !! یاد علی دایی تو مساقات آسیایی سئول افتادم که اون موقع پدرش را از دست داد و برگشت ایران !! :cry: البته خدا را شکر حداقل بر میگرده به اردو وکسی هم جایگزینش نمیشه !دیگه برای بازی با فرانسه فقط یک انتخاب داریم اونم زوج کارول و ولبک هستش !! ای تف :102:

S@eed
7th June, 2012, 06:35 PM
گرت بری هم مصدوم شده ؟! یکی لیست رو بزاره ببینم بازیکن ها کی هستن ... اون موقع که انگلیس این همه بازیکن داشت نتونست کاری کنه وای به حاله الان

Super Rooney
7th June, 2012, 07:09 PM
کلاً تیم رو برگردونن سنگین تر هستن! البته تنها نکتش اینه که یانگ قابلیت این رو داره مهاجم هم بازی کنه!
ببین این هاجسون چه ضایع بازی در آورده که بلان هم گفته از اینکه فردیناند رو دعوت نکردن متعجبه!
تو بازی های دوستانه با اینکه انگلیس برد اما اصلاً نمایش خوبی نداشت. البته با همین 1-0 ها هم میشه صعود کرد اما بعید میدونم. امیدوارم ایندفعه برعکس جام جهانی بشه اونجا تا قبل جام عالی بودن تو جام گند زدند اینجا تا حالا چنگی به دل نزدن شاید تو خود جام کاری کنن.
دقت کردین نو مسابقات بین المللی چقدر انگلستان با سوئد همگروه میشه همیشه هم مساوی میکنن!!

Robbie God
7th June, 2012, 10:44 PM
امیدوارم بجای گرت بری فقط اسپرینگ رو دعوت نکنه !
کلا شانسمون زیر صفره .

churchil
7th June, 2012, 10:47 PM
من به خاطر نبردن فردیناند خیلی عصبانیم خصوصا فردیناند که این فصل خیلی هم تو نیم فصل دوم اماده کار کرد و غیر از بازی با اورتون همه بازیها عالی کار کرد فکر میکنم بقیه منچستری ها هم این قضیه رو شهادت بدن . من تری رو هم خیلی قبول دارم و هیچ وقت حاضر نیستم تری از تیم خط بخوره ولی خداییش این فصل فردیناند بهتر کار کرد تری خیلی جاها اشتباهای عجیب و خیلی بدی کرد . من همیشه زوج تری-فردیناند رو میخواستم که غیر از 2006 ما این زوج رو کنار هم ندیدیم

churchil
7th June, 2012, 10:53 PM
حامد دوباره که این عکسهات پیداش نیست !؟؟ چیکار باهاشون میکنی ؟متاسفانه داره خبر میرسه که پدر جرمین دفوئه فوت کردن واردو را ترک کرده وبرگشته خونش ! البته کسی جایگزینش نمیشه ودوباره خودش برمیگرده !! یاد علی دایی تو مساقات آسیایی سئول افتادم که اون موقع پدرش را از دست داد و برگشت ایران !! :cry: البته خدا را شکر حداقل بر میگرده به اردو وکسی هم جایگزینش نمیشه !دیگه برای بازی با فرانسه فقط یک انتخاب داریم اونم زوج کارول و ولبک هستش !! ای تف :102:

شاید با زوج بازی نکنه و فقط یکیشون رو بذاره جرارد(یا هندرسون رو اگه برده باشه) میاد پشت مهاجم و چه میدونم فیل جونز(جرارد) و پارکر بذاره پشتش.

کلا تو این تیم که برده مشکل زیاده یه سری که مصدومیتا یه سری هم خریتا . ولی تاریخ نشون داده خیلی وقتا دور از ذهن ترین اتفاقا اتفاق میفته

به هارتم انقدر دلتون رو خوش نکنید این واکنشای عجیب و غریبش تو سیتی بود برای انگلیس همه یه دفعه اشتباهای عجیب و غریب میکنن ولی خوب بازم از جیمز بهتره که بی شعور هنوز نمیدونه باید وقتی دروازبان حریف اوت رو میزنه بیاد جلوی نقطه پنالتی وایسه نه رو خط دروازه

Robbie God
7th June, 2012, 11:09 PM
هم خریت مربی هم خریت رونی . اخه چرا ما نباید دو تا بازی داشته باشیمش ؟ این چه کاری بود کرد؟
فیل جونز مگه دفاع نیست واسه چی باید هافبک بازی کنه؟ کلا الان دفاع نداریم .

هارت
کول ......... لسکات ........... تری ........... جانسن
...................... پارکر ............................
.......................................جرارد. ...........
یانگ ..........................هندو................ ........ ولکات
............................................. کارول ...........................
واسه بازی با مرغ و خروس ها،همین این ترکیب تنها گزینس . حالا یکی دوتا بازیکن اینور اونور . نه؟

churchil
7th June, 2012, 11:13 PM
جونز هم تو بلکبرن و هم تو منچستر هافبک دفاعی بازی کرده به خاطر همین گفتم البته من از وجود هندرسون خبر نداشتم اگه هست که خوب همون جرارد میاد عقب و هندرسون جلوش بازی میکنه

رونی هم واقعا خریت کرد بعضی وقتا واقعا معلوم نیست چی تو کله ش میگذره

S@eed
7th June, 2012, 11:21 PM
هم خریت مربی هم خریت رونی . اخه چرا ما نباید دو تا بازی داشته باشیمش ؟ این چه کاری بود کرد؟
فیل جونز مگه دفاع نیست واسه چی باید هافبک بازی کنه؟ کلا الان دفاع نداریم .

هارت
کول ......... لسکات ........... تری ........... جانسن
...................... پارکر ............................
.......................................جرارد. ...........
یانگ ..........................هندو................ ........ ولکات
............................................. کارول ...........................
واسه بازی با مرغ و خروس ها،همین این ترکیب تنها گزینس . حالا یکی دوتا بازیکن اینور اونور . نه؟

یعنی گرت بری هم مالیده شد ؟! چه تیمی داریم ما ! :Smilebb (115): رونی هم که نیست دیگه هیچ...

بابا جونه من این هندرسون رو بیخیال ! من هیچی از این بازیکن تو طوله فصل ندیدم ..

فردیناند به خاطره تری دعوت نشد مطمئنم ولی واقعا این فصل از تری بهتر بود بی تعصب میگم... الانم که بری نیست دیگه غیر از کریک هافبک دفاعی نداریم تعجب میکنم چرا دعوت نشده

Robbie God
7th June, 2012, 11:26 PM
هندو هست . کلا بازیکن خوبیه . اگه دیدید تو فصل گذشته عملکردش تو لیورپول حالب نبود بخاطر اینه که پست اصلی هندو هافبکه اما با بعنوان وینگ ازش استفاده میکردیم . داونینگ وینگ چپمون بود که افتضااااااااااااااااااااا ح بود اما وینگ راستمون که هندو بود خیلی هم بد نبود .

پ.ن:سعید تو سال ۱۳۴۸ تو پی اف عضو شدی ؟ :4:

Chelsea Amir
8th June, 2012, 12:28 AM
گرت بری اولین مصدوم تیم تو اردوها بود ! تو بازی با نروژ نیمه دوم اومد بازی ولی 10- 20 دقیقه بعدش تعویض شد وفرداش هم اعلام کردن که مصدومه ! انگاری خیلی خیلی دیر شما ها متوجه شدین ! جاگیلکا هم جایگزینش شد .
علی چرچیل هم گفت . فیل جونز هم احتمالا هافبک دفاعی میشه دیگه تو تیم .
سیستم تیم ما که معلوم هستش !! 4.4.2 بازی میکنیم !! حالا شاید احتمال داشته باشه که 4.4.1.1 بازی کنیم ! که تو این حالت فکر کنم یانگ یا خود جرارد یا چمبرلین بیان پشت مهاجم که کلا به نظرم بعید هستش چنین ترکیبی ! بلاخص آوردن جرارد پشت مهاجم که دیگه تو این حالت هافبک وسطهامون تعطیل میشن :4:
من کسایی که تو ذهنم از تیم هست را الان میگم ! کم وکاستی داشت بقیه بچه ها بگن دیگه :4:
دروازه بان : هارت - بوتلند - جیمز
دفاع ها : اشلی کول - جان تری - جانسون - لسکات - جاگیلکا - کلی - لیتون بینز
هافبک ها : اشلی یانگ - چمبرلین - میلنر - جرارد - هندونه :4: - پارکر - جونز -ولکات - داونینگ
مهاجمان : رونی - ولبک - کارول - دفوئه
فکر کنم کل تیم همینها باشن دیگه
علی من بلعکس تو این مرتبه به داشتن یک دروازه بان خوب اطمینان بیشتری دارم !! درسته هر بازی وهر تورنمتی شرایط خاص خودش را داره ولی به نظرم دروازه بان مطمئنی نشون داده که دفاع ها میتونند بهش اطمینان کنند
شاهین خداوکیلی چطوری دلت اومد هندونه :4: را بگذاری تو ترکیب اصلی :Smilebb (18):

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
8th June, 2012, 12:35 AM
به هارتم انقدر دلتون رو خوش نکنید این واکنشای عجیب و غریبش تو سیتی بود برای انگلیس همه یه دفعه اشتباهای عجیب و غریب میکنن ولی خوب بازم از جیمز بهتره که بی شعور هنوز نمیدونه باید وقتی دروازبان حریف اوت رو میزنه بیاد جلوی نقطه پنالتی وایسه نه رو خط دروازه

هارت رو با جیمز مقایسه میکنی!؟:Smilebb (14):

دو ساله بهترین کلین شیت لیگ برتر رو داره ، جیمز کجا و هارت کجا!

هارت الان در بهترین فرم دوران بازی گریش قرار داره ، اگر این هارت تو تیم ملی انگلیس جواب نده که نیمچه امید انگلیس هم در غیاب این همه مصدوم و محروم بر فناست!

نباید فراموش کنیم فردیناند ،کهیل ، بری و چند بازیکن تاثیر گذار دیگه نیستن ، با این حال هارت نشون داد حداقل تو این دو سال اخیر که بهترین گلر لیگ برتر و یکی از بهترین گلرهای اروپاست.

Robbie God
8th June, 2012, 12:39 AM
من قبول دارم داونینگ و کلی نباید اصلا دعوت میشدن اما هندو بازیکن اینده داریه . اتفاقا اگه تو پست اصلیش باشه خوب بازی میکنه . شاید تونست خودشو نشون بده . مگه بکام تو ۹۸ چی جوری بود ؟ یا اوون ؟ اونام انقدر تیمشون داغون بود که جووناشون خودشونو نشون دادن .
راستی میلنرم داریم . خوبه :4:

Chelsea Amir
8th June, 2012, 01:18 AM
من قبول دارم داونینگ و کلی نباید اصلا دعوت میشدن اما هندو بازیکن اینده داریه . اتفاقا اگه تو پست اصلیش باشه خوب بازی میکنه . شاید تونست خودشو نشون بده . مگه بکام تو ۹۸ چی جوری بود ؟ یا اوون ؟ اونام انقدر تیمشون داغون بود که جووناشون خودشونو نشون دادن .
راستی میلنرم داریم . خوبه :4:
امیدوارم این شاید به حقیقت بپیونده ! یعنی میشه ؟:4:
همون موقع بکهام یا اوون جز بهترین بازیکنان جوان اروپا بودن و خیلی ها تحسینشون میکردن ! ولی ما هنوز تو انتخابش مشکل داریم چه برسه به این که جز پدیده ها هم بخواهیم ازش نام ببریم :laugh:
اتفاقا این آمادگی میلنتر هم منا میترسونه !! جلوی نروژ که کامل تعطیل بود :17: ولی نمیدونم چرا به دلم افتاده چمبرلین میتونه خیلی کمکمون بکنه !! دقیقا حالتی که شاهین نسبت به هندو داری من به چمبرلین دارم :288:

Super Rooney
8th June, 2012, 10:02 AM
منم به چمبرلین خوشبینماگه بهش بها بدن میتونه خودش رو بعنوان یک پدیده معرفی کنه.
آدام جانسون هم که نیست ! البته خیلی نیمکت نشین بود امسال اما بازم تکنیک خوبی داره! آرون لنون رو هم که نبردن!!
من فکر کنم تک مهاجم بازی کنیم احتمال زیاد هم ولبک گزینه اول باشه. نبود رونی خیلی خیلی بده امیدوارم یه جوری نتیجه بگیرن که بازی سوم تشریفاتی نشه. هاجسون انتخاب های جالبی نکرد مطمئناً نتیجه نگیره مطبوعات بیرحم انگلستان پوستش رو کندن!

AmirHasan
8th June, 2012, 01:46 PM
اقا جان بی تعارف هاجسون چون خودش فصل قبل لیورپول بود ارادتش رو به لیورپولیها نشون داد :4: و اگر نه الحق هندرسون و داونینگ حقشون نبود دعوت بشن :4:
کارول هم چون مهاجم نداریم داره دعوت میشه مهاجمی که تو تیمی با این سطح بالا در کل فصل نتونه 5 تا گل بزنه مهاجمه اخه !! ( با این نوناش :4: ) جان تری این فصل بیشتر کارول گل زد !! استورج و بنت بهترشن !! :kahvecy0:
هندو و داونینگ هم که الحق خوب نبودن . کریک و ادام جانسون باید جاشون دعوت میشدن :jt5o21:
اما حیف و 100 حیف که جوانان با طراوتی مثل ویلشیر و واکر رو نداریم بدون شک خیلی خیلی با انگیزه بودن و جواب میدادن :Smilebb (7):
کلا چقدر مصدوم زیاده !! امار وحشتناکه !! :unknw:
دروازه که بعد مدتها امیدواریم خیالمون راحت باشه . البته هارت در بازی برگشت مقدماتی مقابل سوئیس نشون داد که راه دروازبانان قبلی رو در پیش گرفته . اما در مجموع بنده به دروازه خوش بینم :Smilebb (110):

دفاع هم به نظرم وضعیتش از لحاظ مهره قرمز نیست اما خوب بیشتر بستگی به نوع تاکتیک هاجسون داره . فشار زیاد روی این دفاع خطرناکه .

هافبک هم که اگه چهارتا هافبکه بازی کنیم خیلی بهتره به نظرم . یانگ و والکات دو طرف و جرارد و پارکر وسط . و با توجه استیل بازیکنا پارکر هابک دفاعی متمرکز و جرارد هافبک ازاد . یانگ و والکات هم که عملا استیل بازیشون هافبک و ینگره .

در حمله هم 2 مهاجم بودن خیلی بهتره تک مهاجم بودنه . با این مهاجمان خسته , دو نفره هم احتمال گلزنی مدافعانمون بیشتره مهاجماست :Smilebb (7)::4:

لیست بازیکنان به ترتیب شماره

1- هارت
2- جانسون
3- کول
4- جرارد ( کاپیتان )
5- کلی
6- تری
7- والکات
8- هندرسون
9- کارول
10- رونی
11- اشلی یانگ
12- بینز
13- گرین
14- جونز
15- لزکات
16- میلنر
17- پارکر
18- جاگیلکا
19- داونینگ
20- چمبرلینگ
21- دفوئه
22- ولبک
23- بوتلند

مسن ترین بازیکنان : جرارد و سلطون گرین :4: با 32 سال سن
جوانترین هم : چمبرلین 18 سال سن
جونز . کلی . بوتلند . هندرسون . ولبک هم زیر 23 سال هستن + کارول و والکات هم 23 سالشونه .

بهترین ترکیب به نظرم برای بازی اول ( البته اگه نخواد دفاعی بازی کنه )

---------------- هارت -------------------
- کول ---- تری ---- لزکات --- جانسون -
--------------- پارکر ---------------------
-- یانگ ------------ جرارد ---- والکات --
--------- کارول ----- ولبک --------------

http://pdl.webuda.com/photos/c249675aea6c.jpg

:Smilebb (51)::Smilebb (51):

churchil
8th June, 2012, 02:17 PM
هارت رو با جیمز مقایسه میکنی!؟:Smilebb (14):

دو ساله بهترین کلین شیت لیگ برتر رو داره ، جیمز کجا و هارت کجا!

هارت الان در بهترین فرم دوران بازی گریش قرار داره ، اگر این هارت تو تیم ملی انگلیس جواب نده که نیمچه امید انگلیس هم در غیاب این همه مصدوم و محروم بر فناست!

نباید فراموش کنیم فردیناند ،کهیل ، بری و چند بازیکن تاثیر گذار دیگه نیستن ، با این حال هارت نشون داد حداقل تو این دو سال اخیر که بهترین گلر لیگ برتر و یکی از بهترین گلرهای اروپاست.

من که نگفتم هارت بده گفتم همه تو انگلیس یه دفعه دیوونه میشن اون از رونی که لگد پرونی میکنه اون از بکام که گل پا میزنه اون از گرین که توپ تو دستشو نمیگیره اون از سیمن که رونالدینیو سانتر میکنه میره تو گلش و خیلی دیگه از اینا

Chelsea Amir
8th June, 2012, 06:34 PM
داور بازی اول هم مشخص شد !! نیکولا ریزولی از ایتالیا :104:
خدا را شکر جان تری هم امروز با بقیه بچه ها تمرین کرده !! اون لیستی هم که من از ضهنم در آوردم فقط گرین وجیمز را با هم اشتباهی گرفتم :4:
امیر به نظر من با این همه دفاعهای مصدوم وغایبی که داریم باز هم از نظر مهره بهترین خط دفاع جام را داریم ! جانسون و اشلی که دوتا کناریها و جان تری و لسکالت هم دفاع وسطهامون هستن !! با وجود این که واکر وفردیناند وکیهیل وریچادز و.... هم نیستن !! ولی متاسفانه اگر یکی از دو دفاع وسطمون بلاخص مصدوم بشن جایگزینهای درست ودرمونی اصلا براشون نداریم وهمچنین دفاع راست !!!!! البته جونز هم میتونه اونجا بازی کنه . ولی ذخیره اشلی کول هم لیاقتهای خودش را تا حالا نشون داده .
به نظرم اگر چنین ترکیبی داشته باشیم تو بازی با فراسنه بهتره !!
هارت
اشلی کول - جان تری - لسکات - جانسون
چمبرلین - پارکر - جرارد - ولکات( یا میلنر)
یانگ
ولبک
ولی نظر من مهم نیست هر کاری بکنم من حالا با خودم آخرش فکر کنم کارول وولبک را بگذاره تو زمین به عنوان زوج هم دیگه :Smilebb (56):

پ.ن :راستی امیر اسم کلی را از قلم انداختی :16gaya:

Chelsea Amir
9th June, 2012, 05:11 PM
گزیده ای از حرف های عادل فردوسی پور ::121fs725372:
شانس كدام تيم براي قهرماني بيشتر است؟

من خودم فكر مي‌كنم روي كاغذ كشورهايي مثل آلمان، هلند و اسپانيا شانس بيشتري براي قهرماني دارند اما يك حسي به من مي‌گويد كه انگلستان مي‌تواند در اين تورنمنت كار بزرگي كند و قهرمان شود. هر چند اعتقاد دارم كه مي‌توانستند از مربي بهتري براي تيم‌شان سود ببرند.

خودت طرفدار انگلستان هستي و اين حرف را مي‌زني؟

نه خيلي به آن شكل! اما ترجيح مي‌دهم انگليس قهرمان شود. تيمي كه بعد از چهل و پنج، شش سال كه هيچ جامي را نبردند شايد تصادفا اتفاقاتي بيفتد و بالاخره جامي ببرند.

Chelsea Amir
10th June, 2012, 06:47 AM
خب به سلامتی !! انگاری ویروس افتاده به جون بچه هامون :12:
اشلی سه روزه با تیم تمرین نکرده واز طرفی هم کلی دیروز تمیرن نکرده با تیم ! هر جفتشون هم به خاطر مبتلا شدن به یک ویروس تو مایه های سرما خوردگی :4: دومی که هیچی ولی امیدوارم اشلی آماده را تو بازی با فرانسه داشته باشیم .:45:

Chelsea Amir
10th June, 2012, 06:20 PM
واقعا کسی هیچ حرفی تو ذهنش نیست که بخواهد بزنه ؟؟:whistle:
پ.ن : جونم امضا :4:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
10th June, 2012, 06:26 PM
هر سری اخبار رو دنبال میکنیم یا یکی سرما خورده ، یا مصدوم شده ، یا فلانیش مرده ، یا محرومه ، یا دعوت نشده و ...!

فک کنم این تیم ناقص ترین تیم تاریخ انگلیس باشه به نسبت نفراتی خوبی که به هر دلیلی نیستن!

بعید نیست همین تیم تاریخ ساز بشه!

DATAM
10th June, 2012, 07:04 PM
اصلا دلیلی برای حرفم نداره ولی یه حسی بهم میگه این انگلیس تو این جام عاقبت به خیر میشه. یعنی شاید اصلا قهرمان بشه:Smilebb (28):

Chelsea Amir
11th June, 2012, 06:50 AM
من تا حالا فکر میکردم خودم فقط این نظر را دارم :4: ولی منم خیلی خیلی امید دارم به انگیلیس تو این دوره ! نمیدونم شاید به خاطر این که فشارها این مرتبه نسبت به دوره های قبل خیلی خیلی کمتره و یا به خاطر انگیزه ی بازیکنان جایگزین:Smilebb:

churchil
11th June, 2012, 05:23 PM
امروز بازی مهم دور گروهیه امیدوارم زبا برد پشت سر بذاریم خصوصا که از این فرانسویا خوشم نمیاد

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
11th June, 2012, 05:31 PM
امروز بازی مهم دور گروهیه امیدوارم زبا برد پشت سر بذاریم خصوصا که از این فرانسویا خوشم نمیاد

دقیقا همچین حسی رو منم دارم ، جالبه بنزما اظهار امیدواری کرده در فینال با اسپانیا روبرو شن!!!

انگار خیلی این بازی و کلا بازیها رو دست کم گرفتن ، درسته 21 بازی هست نباختن اما نباید فراموش کنن سابقه صعود نکردن از گروهشون رو هم دارن .

مث اینکه هاجسون میخواد از ولبک و داونینگ تو ترکیب استفاده کنه.

و در نهایت علت دعوت نشدن فردیناند:

« گویا بعد از مصدومیت کیهیل، مردم فکر کردند که من دو انتخاب دارم.یا کلی یا فردیناند . که من کلی را برگزیده ام. اما هرگز به چنین دوراهی برنخوردم. اصلا ریو را در نظر نگرفته بودم. یک تیم 23 نفره داشتم و می خواستم بازیکنانی را که می شناسم به خدمت بگیرم. می دانستم در غیاب کیهیل، باید به سراغ یک مدافع جانشین دیگر بروم. وقتی قرار شد یک نفر دیگر را دعوت کنم ، نمی خواستم بازیکنی در حد و اندازه های فردیناند را که سن بالایی دارد و تجربه و سوابق اش فوق العاده است را به تیم دعوت کنم.دوست نداشتم که بازیکنی باتجربه او را روی نیمکت بنشانم. تصمیم سختی بود ..خیلی فکر کردم. اما تازمانی که کیهیل مصدوم نشده بود من هیچ مشکلی نداشتم. وقتی کسی 81 بازی ملی انجام داده اما در سال های اخیر به دلیل مصدومیت حضورش در تیم ملی کم رنگ شده باشد شانسش برای بازگشت کم می شود. اگر مطمئن بودم می خواستم از ریو استفاده کنم در همان فهرست 23 نفره اولیه اسمش را اعلام می کردم.ولی واقعا دوست نداشتم که او رادعوت کرده وروی نیمکت قرار دهم.»

البته سرمربی جدید سه شیرها اعلام کرد که دلیل او برای برای کنار گذاشتن فردیناند از تیم ملی،اختلاف میان او و تری نبوده .هاجسون دراین باره گفت:« نمی توانم گولتان بزنم و بگویم که اصلا به این اختلاف فکر نکرده ام. من که در مریخ زندگی نمی نکم. ولی مجبور بودم دو مدافع میانی که می خواهم با خودم ببرم را انتخاب کنم. برای انتخاب درست، باید به عقلم رجوع می کردم و بعد هم آماده می شدم تا با واکنش های مردم ناراضی روبرو بشوم.»

Chelsea Amir
11th June, 2012, 05:46 PM
خدا را شکر که تمام بچه ها به غیر از یک بازیکن اضافه(کلی) آماده هستن (البته از لحاظ بدنی :4:)
اصلا وعبدا از بازی کردن داونینگ استقبال نمیشه !! پیراهن انگیلیس خیلی خیلی گشاده براش :20: پس اگر قرار باشه بازی کنه داونینگ احتمال بازی چمبرلین خیلی خیلی پایین میاد ! ولی از طرفی هم میلنر انگاری نمیتونه به صورت ثابت تو این بازی کنه چون از پاشنه آشیل پا مصدوم شده بود شنبه برای همین ریسک حساب میاد که ثابت بازی کنه وفوقش احتمالا تو نیمکت ذخیره است !! و ولکات سمت راست بازی میکنه وداونینگ سمت چپ !! البته اگر 4.4.2 بازی کنیم پس تنها جایی که یانگ میمونه که باید بازی کنه پشت مهاجم هستش !! یعنی هاجسون به حرفم گوش کرده که بیارتش پشت مهاجم واقعا ؟:4:

Chelsea Amir
11th June, 2012, 07:30 PM
دیگه کم کم داره استرس بر من قالب میشه :cry:
امیدوارم بتونیم اولین گام را محکم برداریم ! درسته که تو همین بازی یک مساوی هم میتونه نتیجه مطلوبی باشه ولی فقط و فقط میشینم بازی را میبینم برای دیدن یک بازی زیبا والبته با برد وگرفتن سه امتیاز مسابقه :clap:
اکثر قدرت تهاجمی فرانسه هم که تو کنارهاشون هست واکثر حملاتشون هم توسط نصری و ریبری پایه ریزی میشه . خدا را شکر جایی که دوتا بازیکن ارزشمند وباکلاس ما یعنی اشلی وجانسون حظور دارن ! البته هافبک کناریها هم باید ساپورتشون بکنند !! هی خدا کلا امید دارم بازی را بتونیم 1-0 ببریم

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
11th June, 2012, 11:53 PM
10 دقیقه اول بازی و 20 دقیقه اول نیمه دوم نتونستم ببینم ، بقیه بازی رو هم در شرایط عجیب و غریب دیدم!

نیمه اول که میتونستیم با برد زمین رو ترک کنیم ، میلنر اگر رو پای راستش بود گلش میکرد ، ضمن اینکه تو صحنه گل جرارد عالی سانتر کرد و لسکات به دیارا درس جایگیری ، پرش و ضربه سر زدن داد!

گل فرانسوی ها هم در شرایطی به ثمر رسید که دفاع تیمی انگلیس اون لحظه بد عمل کرد ، همه تو محوطه بودن و هیچکس بیرون محوطه نبود ، ضمن اینکه گل نصری اگر چه زیبا بود ، اما هارت دید مناسب نداشت و شانس آوردن فرانسوی ها تا بالاخره دروازه هارت رو اینطوری باز کردن.

در مجموع ی امتیاز حق دو تیم بود ، فرانسه با این همه ادعا و منم منم نتونست 50 درصد انگلیس رو هم ببره!

FFFLOVE
12th June, 2012, 08:46 AM
فرانسه با این همه ادعا و منم منم نتونست 50 درصد انگلیس رو هم ببره!

مطمئن باش اگر رونی و لمپارد پا به سن گذاشته هم بودن و همچنین کیهیل به جای این مدافع گلزنتون هم بازی میکرد.باز هم 90 دقیقه انگلیس میرفت تو لاک دفاعی و به ضد حملات رونی دل میبست.فقط کافی بود گل اول رو ما میزدیم اونوقت برنده میدان بودیم.

FFFLOVE
12th June, 2012, 08:53 AM
لسکات به دیارا درس جایگیری ، پرش و ضربه سر زدن داد!

اون 2 ضربه سری هم که دیارا زد و با سختی هارت برگردوند اون لسکات و تری کجا بودن که از دیارا درس جایگیری و پرش و ضربه سر یاد بگیرن.شانس آوردین که اون ضربه گل نشد.

John Terry
12th June, 2012, 07:21 PM
هایلایت
انگلیس 1-1 فرانسه
مزد ترس...

بازی نسبتاً آرومه.شوت نصری به تور میخوره از بیرون چهارچوب (11) فرانسوی ها اومدن جلو که گل بزنن ، یه لحظه جا موندن ولی میلنر بعد دریبل دروازه بان زاویه ش بسته میشه و دروازه خالی رو به اوت میزنه (13) عمق دفاع فرانسه پاشنه آشیلشونه ظاهراً شوالیه ها هم قصد دارن از همونجا به گل برسن (17) گلللللل... جولین لسکات با ضربه سر سانتر بی نقص جرارد رو وارد دروازه یوریس کرد .سانتر جرارد شبیه سانتر 8 سال قبل بکهام بود که اون توپ رو لمپارد گل کرد.حیف که الان هیچ کدومشون تو تیم نیستن (30)

http://u.goal.com/191500/191539hp2.jpg

چیز خاصی از فرانسوی ها ندیدیم. متاسفانه هر دو تیم با احتیاط کامل بازی میکنن و از تمام ابزارشون استفاده نمیکنن. فرانسوی ها حالا دارن پیش خودشون فکر میکنن وقتی انگلیس با همین بازی بسته میتونه به گل برسه چرا ما نتونیم؟! (34) توی دروازه...بازی فرانسه عوض شد و نصری یکی از قشنگ ترین گل های دور اول رو وارد دروازه جو هارت کرد...مساوی...حالا حداقل فرانسوی ها رو به بازی تکنیکیشون میارن (37)

http://u.goal.com/191500/191517hp2.jpg

خب...فرانسه به اصل خودش برگشته و بی امان حمله میکنه...حالا اونا که روحیه هم گرفتن 8-7 نفری وارد محوطه جریمه انگلیس میشن برعکس اوایل نیمه که نهایتاً 4-3 نفری حمله میکردن ...فشار روی دروازه انگلیس زیاده منتظریم ببینیم روی هاجسون چه تدبیری برای این لحظات داره و آیا تغییری در تیم اعمال میکنه یا برنامه هاش برای نیمه دوم هست (42) بنزما توپ رو از چند قدمی دروازه به هارت کوبید. شاید بشه دفاعی بودن انگلیس در روز اول رو توجیه منطقی کرد ولی این بازی به دل هواداراشون نمیشینه (45)
جادوی بین دو نیمه...انگلیس که در نیمه اول داشت بازی و نتیجه رو از دست میداد حالا خیلی بهتر بازی میکنه. هر دو تیم جسته و گریخته حمله میکنن ولی هیچکدوم از حمله ها لیاقت به گل ختم شدن رو ندارن! (60) حرکات ترکیبی هیچ کدوم از تیمها چنگی به دل نمیزنه... دو تیم چند باری شوت از راه دور رو هم امتحان میکنن (67) حالا بعد مدتها یه صحنه پرهیجان... نفوذ ریبری زیبا بود ولی شوتش رو از زاویه بسته هارت خیلی راحت برگشت میده (75) چمبرلین از بازی خارج میشه...چیز خاصی هم عرضه نکرد. دفو برای اینکه فرانسه بیشتر از این جلو نیاد میاد تو زمین ،هندرسون هم با شماره ای که معمولاً بر تن لمپارد میدیدیم تشریف میاره! (78) عجب حمله نفس گیری بود. کابایه بی نظیر زد ولی دفاع لسکات هم خوب بود و توپ رو به کرنر فرستاد (80) فرانسه تیم برتر زمینه و ابتکار عمل رو در دست داره...این بار بنزما بود که میخواست شانس خودش رو برای زدن گل برتری با یه شوت زیبا امتحان کنه (84) تلاش و تاثیرگذاری بنزما بیشتر از ریبری به چشم میاد..نمیدونم ریبری افت کرده یا وظیفه امروزش اینطوریه.. خیلی خودشو به دردسر ننداخت تا چند نفر رو دریبل بزنه و از اون استارت های معروف مرگبارش بزنه ولی به دفعات قدرت حفظ توپش رو به رخ کشید . حتی هاجسون از قصد تری رو برخلاف همیشه متمایل به راست گذاشته بود تا بتونه به جانسون برای مهار ریبری کمک کنه ولی در کل مشخص شد خیلی نیازی به این کار نبود (88) این بازی هم 1-1 شد .

حالا اوکراین صدر نشین گروهه و شانس زیادی برای صعود به دور بعدی داره

AmirHasan
12th June, 2012, 11:10 PM
اصلا خوب نبودیم فوق الاده بی انگیزه و بی روحیه مثل همیشه !!
فرانسه هم تا حدودی همینجوری بود اما به مراتب از لحاظ تاکتیکی بهتر بود
- دو اتشباه وحشتناک داشتیم یکی توپ از دست هارت در رفت یکی پاس احمقانه جانسون به هارت !! خوش شانس بودیم اون دو توپ ختم به خیر شد .
- ولبک خیلی خیلی ضعیف بود !! علاوه بر اینکه اصلا خوب نبود اصلا حتی دوندگی هم نداشت که واقعا رو اعصابم بود .
- پارکر از دقیقه 60-65 به شدت تحلیل رفت و اصلا حتی نمیدوید که تعویض شد
- جرارد بد نبود اما خیلی متمایل به دفاع بود که واقعا از این استیل بازی متنفرم !!
- جان تری و لزکات روی سانترها یه مقدار دست پاچه تو پ رو دور میکردن که نمیدونم چرا اینجوری بود ( شاید بقول شاه غلام یه سری بازیکنان اولین بارسشون بود ورزشگاه ازادی رو میدیدن !! )
- میلنر هم بد نبود مثل یانگ اما با توجه ضعف شدید در طراحی ضد حملات اون چنان به چشم نیمدن ! چمبر هم نیمه اول به مراتب بهتر نیمه دوم بود.
- در مجموع خیلی بی انگیزه و بی روحیه بودیم . واقعا تیم فوق الاده نچسبیه و وفقط معجزه این تیم رو میتونه موفق کنه . مگر اینکه در بازی های بعد عملکرد بهتری داشته باشن .
- نمدونم چرا اینقدر متمرکز دفاع میکردیم اما پرسینگ فوق الاده ضعیفی داشتیم و اکثر زمانها در یک سوم دفاعی که هیچ در یک ششم دفاعی بودیم که خیلی مسخرست !! ایتالیا با تمام حال احوالش هرچی باشه خیلی بهتر روی ضدحمله کار میکنه و لااقل روحیه تیمی دارن . اما انگلستان میخواد ایتالیایی بازی کنه بدون برنامه درست برای ضدحمله و روحیه تیمی !!
تا الان روسیه و المان و پرتقال و اسپانیا و ایتالیا + کرواسی به نظرم روحیه لازم برای حضور در مراحل بالا رو از خودشون نشون دادن .
باید ببینیم در دور دوم چه اتفاقاتی میفته با توجه به بازیهای دور اول من به انگلیس اصلا امیدی ندارم حتی برای صعود از گروه .

churchil
13th June, 2012, 11:42 AM
- ولبک خیلی خیلی ضعیف بود !! علاوه بر اینکه اصلا خوب نبود اصلا حتی دوندگی هم نداشت که واقعا رو اعصابم بود .

اخه چه توقعی داری از بازیکنی که امسال تو منچستر حداقل 10 موقعیت دروازه خالی وتک به تک خراب کرده و به زور حتی میتونه 10 متر با توپ حرکت کنه تازه مغزشم انقدر نمیکشه که حداقل نمیتونی دریبل بزنی انقدر پا عوض نکن و سعی نکن حرکات تکنیکی بزنی .

یانگم بدتر از اون واقعا که یانگ بیخود فیکسه خیلی بهتره میلنر وسط بازی کنه و والکات بره راست مهاجمم همین چمبرلن رو بذارن داونینگ رو بذارن چپ

Le Professeur
16th June, 2012, 01:13 AM
بازی دفاع راست انگلیس خیلی رو مخه .. شاید من توقع زیاد دارم !! ولبک هم اصلا جالب نیست .. انگلیس به رونی نیاز داره..

پ ن : چه میکنه این تئو ولکات . تازه چمبرخان هم بازی نکرده :nish:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
16th June, 2012, 01:29 AM
برد بسیار لازم و روحیه بخشی بود.

گل اول رو که ندیدم ، رو دومی هم هیچ کس حرکت نکرد ، کارول و جانسن که آخرین نفرات بودن تو صحنه.

تعویض وولکات هم طلائی بود ، روند بازی عوض شد ، گل اول هم خیلی قشنگ و لیورپولی بود!

رو گل ولبک گزارشگر میگفت آسون بوده!:Smilebb (71):چرخشش و پشت پای دقیقش رو تو اون حالت میگه ی گل آسون!:26:

بازی آخر برابر میزبان خیلی حساسه ، ی مساوی هم صعود رو قطعی میکنه...

AmirHasan
16th June, 2012, 02:02 AM
همین که بردن دمشون گرم . ما توقع زیادی نداریم :Smilebb (46)::Smilebb (46):

- والکات عالی بود واقعا هر استارتش بوی گل میده . ای کاش صحنه اخر پاسش به جرارد گل میشد .
- ولبک هم الحق تو تیم اصلا جا نیفتاده . فقط وقتی گل زد بعد از گلش یکی دوتا حرکت خوب کرد . بی تعارف ضعیف ترین بازیکنان انگلستان نمایندگان منچستریونایتد بودن تا این لحظه .
- تری هم دمش گرم این بازی تعصبی و خوب کار کرد. گلن جانسون تقریبا پاشنه اشیل دفاع ماست . تو این بازی هم اکثر حملات خطرناک سوئد از سمتش بود و روی هر دو گل خورده هم تاثیرمنفی داشت .
- جرارد و پارکر هم خوب بودن اما کلا میدون داریمون تو نیمه دوم بد بود .
- کارول هم الحق خیلی عالی کار کرد هم گل خوبی زد هم بسیار جنگنده و دونده بود این همون چیزیه که تیم نیاز داره .

S@eed
16th June, 2012, 02:35 AM
خوب تبریک میگم خدا رو شکر که بردیم...حداقل از گروهمون صعود کنیم دیگه خیلی ستمه که نریم بالا ! :huh:

امشب تیم بد نبود یه دقایقی خوب بودیم و یه دقایقی هم بد نبودیم... گلای خیلی مفتی خوردیم به نظرم دفاع میتونست بهتر کار کنه .. جانسون که خیلی بد بود جو هارتم نمیشه گفت تقصیر داشت رو گل ها ولی روی گله دوم میتونست خروج کنه

تعویضه ولکات تیم رو نجات داد .. میلنر خیلی وقته که نشون داده بازیکنه کنار نیست و بیشتر به درده وسطه زمین میخوره..

کارول عالی بود هم گلش هم دوندگیش .. دنی هم گلش فوق العاده بود و بازی ضعیفش رو جبران کرد...واسه بازی بعدی که رونی برمیگرده باید یکی از این دو بشینه رو نیمکت ... از یه طرف ولبک و رونی همبازی بودن و خیلی هماهنگن از طرفه دیگه کارول خیلی خوب بازی کرد امشب و نفسه دفاع هاس سوئد رو بوروند حتی برمیگشت به دفاع هم کمک میکرد.. به نظرم کارول و رونی بهتر باشن

اگه بتونیم تیمه اول بشیم عالیه چون به اسپانیا نمیخوریم...

Sepehr11
16th June, 2012, 02:42 AM
بردتون تبریک .

فقط یه نکته ای اومدم بگم ، الان همتون دارین راجع به وولکات به به و چه چه میکنین ، ولی به خدا اگه بازی بعدی تو لاین آپ باشه ، پشیمون میشید !!

کلا یه سری بازیکنها هستن که اصلا به درد شروعه بازی نمیخورن ، یعنی انگار اصلا ساخته شدن واسه یاره تعویضی .

من که همیشه همین حس رو نسبت به وولکات دارم ، یعنی فقط بابه تعویضه

مثل علیرضا اکبرپور :4: پست بازیش و قد و قواره اشم مثل همین وولکات بود :4:

البته فقط نظر شخصیم بود این موضوع .

Le Professeur
16th June, 2012, 09:32 AM
بردتون تبریک .

فقط یه نکته ای اومدم بگم ، الان همتون دارین راجع به وولکات به به و چه چه میکنین ، ولی به خدا اگه بازی بعدی تو لاین آپ باشه ، پشیمون میشید !!

کلا یه سری بازیکنها هستن که اصلا به درد شروعه بازی نمیخورن ، یعنی انگار اصلا ساخته شدن واسه یاره تعویضی .

من که همیشه همین حس رو نسبت به وولکات دارم ، یعنی فقط بابه تعویضه

مثل علیرضا اکبرپور :4: پست بازیش و قد و قواره اشم مثل همین وولکات بود :4:

البته فقط نظر شخصیم بود این موضوع .

نه دیگه خیلی شما داری کم لطفی میکنی به تئو ! البته نظر شما محترمه ... شاید 1-2 سال پیش والکات اینجوری بود ولی این فصلی که واسه ما بازی کرد چه از ابتدا و چه از انتها ( :4:) تاثیر خودش رو میزاشت .. حداقل اون تحرک کافی و اسه زمانی که تیم گیج میزنه رو داره .. کلاس بازیکن ماروهم اوردی پایین والا :sleep:

AmirHasan
20th June, 2012, 01:48 AM
- خداییش قبل جام اصلا فکرشو نمیکردم به عنوان تیم اول صعود کنیم بهترین حالتی که تو ذهنم بود صعود به عنوان تیم دوم بود .
به هر حال دمشون گرم .:Smilebb (51):
- نمیدونم شما هم حس من رو دارید یا نه ! وحشتناک رو اعصابمه ولبک ! :102:
ولبک خیلی خیلی مهاجم ضعیفیه !! نه جنگنده بازی میکنه ! نه ضربه سر اول میزنه ! نه فرار خوب داره ! نه پا به توپه ! نه جاگیری خوبی داره ! نه مرده خوره !! :Smilebb (7): ( اعتماد به نفسشم در حده عظما کانتوناست :shok: )
+
از طرفی میلنر و اشلی یانگ با اینکه دوندگی خوبی دارن ! اما تو حمله به شدت ناهماهنگن در جناحین ! :33:
کلا تو عناصر هجومی تو این بازی فقط جرارد خوب کار کرد و گهگاهی رونی .
والکات و کارول هم که توپی بهشون نرسید اما به هر حال کارول جنگندست و من واقعا ترجیحش میدم به ولبک

- در مورد گل هم که روم به دیوار شانسی زدیم . گل اوکراین هم گل بود اما قبلش کمک داور افساید رو هم نگرفت و بعدش اون صحنه اتفاق افتاد کلا خواب بودن داورا اون ور !! :22: کم کم میبینید تعداد داورا بیشتر بازیکنا شد بعد بازیکنان میان دوارها رو از هم جدا میکنن ( واله بغرعان :4: )

- انگلیس برای بازی با ایتایا فقط به شانس نیاز داره برای صعود ولاغیر !! :29:
- از ایتالیا فقط بازی با اسپانیاش رو دیدم که خیلی خوب بودن و تیم منسجمی بودن . و دروغ چرا این انگلیس فقط با چاشنی شانس مثل امروز میتونه برنده باشه . بازم میگم به حذف ابرومندانه رضیم :16gaya:

AmirSaeid
20th June, 2012, 02:55 AM
خیلی با حاله که هم من به عنوان یه ایتالیایی و هم امیرحسن به عنوان یه انگلیسی ، هر دو همین که تیم هامون از گروه صعودد کردن راضی هستیم و حاضریم تیم مون فقط آبرومندانه حذف بشه ...:rofl::rofl::4::4:

ولی خدا وکیلی ، ایتالیا مستحق تره ، انگلیس هم ان شاءالله دوره های دیگه بتونه تا فینال بره :N_aggressive (3)::Smilebb (10)::Smilebb (71):

DakmaN
21st June, 2012, 12:00 PM
انصافا باید قبول کنیم انگلیس خیلی ضعیفه :4:
این انگلیس اگه جلو تیمی مثه المان یا حتی پرتغال قرار بگیره پر پر میشه .
تا الانم با تکیه به دفاع ش تونسته کار پیش ببره . هرچند بازی اخر هم باید 1 امتیاز میگرفت نه 3 امتیاز .

تو فاز تهاجمی یه جورایی مثه تیم ملی ایرانه :4: اصل تاکتیکش بر پایه ی سانتر و بازی هوایی هست که قطعا نمیتونه تا فینال با این روش بالا بره . رونی هم تو بازی اولش نشون داد خیلی اماده نیست . البته هنوز فرصت داره .
ولی کلا تیم دوست داشتنی یی هست انگلیس . با اینکه حاشیه هم همیشه داشت ولی بازم بازیکناش متحدن واقعا .

پ.ن : شدیدا با امیرحسن موافقم . ولبک واقعا افتضاحه . نمیدونم چرا کارول رو بازی نمیده . ولبک حتی پاس های معمولی رو هم نمیتونه درست استپ کنه . از هر 2 تا توپی ک بش میدن یکیش از زیر پاش در میره

Super Rooney
22nd June, 2012, 12:02 PM
درسته انگلستان انقدر قوی نیست اما دیگه انقدر هم لحش نکنید. شرایط تمیش رو در نظر بگیرید 2 ماه سر مربیش امده کلا! 2و3 تا بازی دوستانه انجام داد. کلی هم مصدوم داد.
نکته بارز بازی ولبک جنگندیگیش هست واقعاً جنگنده هست توپو از دست میده تا وسط زمین دنبال مدافع میدوئه توپ رو پس بگیره. به نظر من انقدر هم موقعیت سازی براش نشده که بگیم توپ ها رو خراب میکنه. انگلستان کلاً خوب بازیسازی نمیکنه ! اسکولزم آرزوست!! :4:
من فکر می کنم اگه تیم جورمنگ بازی در نیازه از پس ایتالیا بر میاد شاید بهتر باشه تو این بازی رونی هم بعنوان هافبک بازیساز بازی کنه مسلماً جنگ اول وسط زمینه فقط امیدوارم کار به پنالتی نکشه که خیلی خر شانسیم تو این زمینه!!!

DakmaN
22nd June, 2012, 07:56 PM
داش ممد ولبک کلا پاس هاس سالم هم که بهش میدادن استپ درست نمیکرد :4: واقعا پاهاش ضعیفه . کلا استیلش یه جوریه :4: تا الان م فکر میکنم بخاطر گل فوق العادش به سوئد ترجیح داده میشه به بقیه .

باهات موافقم . رونی اگه بیاد عقب تر هم توانایی هاش بیشتر میشه و هم بازی سازی تیم بهتر میشه و یکم بیشتر رو زمین بازی میکنیم ( البته بهتره بگم کمتر رو هوا بازی میکنیم ! ) .
ولی کلا انگلیس از جایی که تیم چغری هست هیچ وقت به هیچکی باج نداده :4: من فکر میکنم بازی با ایتالیا هم شانس دو تیم 50 50 هست و علاوه بر کیفیت دو تیم ، شانس با هرکی یار باشه اون مرحله بعد حضور خواهد داشت .

اگه صعود کنیم به احتمال 90 درصد با المان هستیم ( اگه از اون حوادث عجیب فوتبالی رخ نده ) . اونجا خیلی دوس دارم انتقام جام جهانی رو بگیریم . چون هنوز ک یادش میوفتم میسوزم از اون باخت . هرچند الان هم المان سرحال تر و قوی تر هست ...

churchil
23rd June, 2012, 11:02 PM
من امیدوارم که فردا از کارول استفاده بشه حالا که رونی هست ما از نظر سرعت و تکنیک وضعیت خوبی توی حمله داریم خصوصا که یانگم هست کارول میتونه که خیلی توانایی تیم رو توی بازی هوایی بالا ببره به علاوه علاقه زیادی به حرکت به داخل محوطه داره با وجود رونی که خیلی علاقه داره به عقب برگرده و توپ بگیره بهتره یکی هم باشه که دوست داره رو به جلو حرکت خصوصا که انگلیس خیلی هم به بازی هوایی علاقه داره

راستی اینم که برای ولبک موقعیت خوبی نمیاد دلیلش اینه که خوب حرکت نمیکنه بازی با اوکراین اوکراینی ها توجهشون خیلی بیشتر به رونی بود ولی رونی چند بار در موقعیت قرار گرفت و گلم زد ولی ولبک چی با اون همه فضایی که براش ایجاد میشد نمیتونست توی فضای مناسب حرکت کنه

اگه انگلیس این جام قهرمان بشه بهترین سال تاریخ انگلیسه چون با دو تیم ضعیف تونسته به قهرمانی اروپا و یورو برسه واقعا این سال میتونه تو خاطه هامون برای همیشه بمونه (البته تا همینجاشم خیلی خوب بوده)

FFFLOVE
24th June, 2012, 09:53 PM
همیشه در تورنمنت های مختلف هیچ حسی به انگلیس نداشتم و اصلا شاید آرزوی حذفش رو هم میکردم.اما دوست دارم این انگلیس ، موفق باشه و ایتالیا رو ببره.انگلیس واقغا هنر داره با این همه حاشیه و کلی مشکل یه مربی خوبی رو آورده که کارایی بیشتری نسبت به کاپلو داره.فقط حیف جای لمپارد خالیه.اما همین انگلیس هم تیم خوبیه.موفق باشید

S@eed
25th June, 2012, 01:09 AM
اول یه تبریک به داوره کور بگم که 2 تا پنالتی واضح رو روی تری نگرفت ! دومی دیگه خیلی تابلو بود پیراهنش رو کشید و افتاد

نمیدونم چرا کشیدیم عقب در حالی که واضحه ایتالیا دفاعش ضعیفه و هر توپی که بردیم خطری شده ! 10 مین حمله کنیم و توپ بریزیم گل نزدیم من اسممو عوض میکنم

این توپی آخری رو اگه رونی میزد .. حیف...

بریم ببینیم چیکار میکنیم... به پنالتی هم بکشه به نظرم شانس با ماست چون جو هارت پنالتی گیره

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
25th June, 2012, 01:45 AM
ضربات مرگبار پنالتی ، اون ور بوفون تو تورنمنتها نشون داده پنالتی گیر نیست ، انگلیس هم ایستگاهی زن و پنالتی زن های به مراتب بهتری رو داره.

انگلیس 2 بار سال 96 و 2004 تو یک چهارم بازیش کشیده به پنالتی ، این سومین باره!

باید دید هارت بهتر کار میکنه یا بوفون طلسم شکنی...

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
25th June, 2012, 02:04 AM
7 مورد ضربات پنالتی و فقط 1 پیروزی ، این هم بهش اضافه شد.

ی روز از تعریف لمپارد که کول از مسی و رونالدو هم بهتره و بهترین دفاع چپ تاریخ انگلیس هست نگذشته که پنالتی حساسی رو از دست داد.

در هر صورت روند بازی جوری بود که باخت رو زیاد تلخ نمیکنه ، تیم کامل انگلیس هم نتونسته تو ضربات پنالتی پیروز بشه وای به حال این تیم که چند از پنالتی زن هاش رو هم نداشت....

DakmaN
25th June, 2012, 02:50 AM
کاملا حق به حقدار رسید و به نظرم ایتالیا باید میبرد و برنده هم شد با این تفاوت که نفسش رو گرفتیم و بازی المان احتمالا از دقیقه 70 بِبُرن .

من واقعا نمیدونم چرا انگلیس با این مهره ها تمایل داره توپ رو بده دست حریف ؟ باور کنین این بازیکنا میتونن خودشون ابتکار عمل رو به دست بگیرن . البته کار نداریم که لمپارد نبودش حس میشد ولی به هر حال چیزی که معلوم بود انگلیس با سبک بازی قدیمی که توپ بفرست رو هوا سر بزنن قطعا به هیچ جا نمیرسید و به نظرم تا اینجاش هم شانس خیلی یار بود باهاش .

امشب به نظرم هارت و تری بهترین های انگلیس بودن .

وقتی اشلی کول وایستاد پشت توپ مطمئن بودم خراب میکنه . انگار جلو ساشا ایلیچ میخواد پنالتی بزنه که اینقدر اروم میزنه . اشلی یانگ هم بدک نزد ولی خب بازم ریسک کرد و نتیجه هم نگرفت .

در کل خسته نباشید میگم به تیم . امیدوارم واسه جام جهانی کلا سبک انگلیس عوض شه و رو بیاره به بازی رو زمین و خلق موقعیت بیشتر .

SoulSiick
25th June, 2012, 02:52 AM
انگلیس خیلی دست و پا بسته بازی کرد، و اگر توی بازی موند به خاطر کیفیت بازیکن هاش بود. امشب تری واقعا عالی بازی کرد. به نظرم بهترین بازیکن زمین بود.

John Terry
25th June, 2012, 12:49 PM
خطاب به اتحادیه نفهم و ضد فوتبال انگلیس
این همون جان تری مشکل دار از نظر شماست که اونطور با غیرت و تعصب و بدون هیچ چشمداشتی بارها و بارها خودشو میندازه جلو شوت حریفا اونوقت شما این بلا رو سر تیم ملیتون و بازیکناتون میارین با دخالتای بیجا تو فوتبال اونم 2-3 ماه مونده به جام ، مربی ای رو که کارنامه درخشانی داره رو به خاطر لجبازیای بچه گانه و خرفت بازیاتون فراریش میدین و به جاش یه مربی متوسط میارید به خاطر یه قرون دو زار دستمزد کمتر
با اینهمه کش و قوس و ایجاد حاشیه و گرفتن بازوبند قبل شروع وقت اضافی دوم با چه حرارتی به بازیکنا روحیه میداد و تشویقشون میکرد.کاپیتانی به یه تیکه پارچه نیست کاپیتانی و احساس مسئولیت تو ذات آدمهاس

اشلی یانگ رو که رفت پنالتی رو بزنه با اطمینان به خودم گفتم این گل نمیشه...از اضطراب اصلاً جرات نکرد به چارچوب دروازه نگاه کنه آخرین لحظه هم که سرش رو آورد بالا به بوفون نگاه کرد ترس رو میشد تو صورتش دید.کول هم پنالتی رو خراب کرد ولی پنالتی یانگ خیلی مهمتر بود و کمر تیم رو شکست.اشلی کول در طول بازی هم وظیفشو درست و عالی انجام داد

Capitan Alex
25th June, 2012, 07:27 PM
انگلیس تیم خیلی خوبی داشت و از نظر مهره واقعا لقب 3 شیر برازندش بود و لی هاجسون دندون همه شیرها رو کشیده بود. و تو چهره جرارد غم این دفاع کردن سرتا سری رو میشد خوند .

حیف که یه انگلیس دیگه اینبار با ترس مربی از بازیها کنار رفت .

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
25th June, 2012, 09:38 PM
شوخی میکنی؟!

این تیم نصف بازیکنهاش رو نداشت کجا لقب سه شیر برازندش بود؟!

بری ، لمپارد ، فردیناند ، دفوئه و چند تای دیگه نبودن...

Sepehr11
26th June, 2012, 01:53 AM
خدائی خیلی مغلطه میکنی :4:

آقا یه کلام به من بگو ، دیشب از نظر مهره ایتالیا بهتر بود ؟ یا انگلیس بهتر بود ؟ یا که مساوی بودن ؟
اول جواب این سوالمو بده تا ادامه بحث

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
26th June, 2012, 02:17 AM
سپهر چرا همش دنباله مهره میگردی؟!

بابا تیم مهمه ، ایتالیا تیمش تکمیل بود ، قبل از تورنمنت تیکه پاره نشد ، مربیش عوض نشد!

بزار سوالت رو با ی سوال ازت جواب بدم!

هارت بهتره یا بوفون؟

پیرلو بهتره یا جرارد؟

مارکیزیو بهتره یا اشلی یانگ؟

کاسانو یا بالوتلی! بهترن یا ولبک!! و کارول؟

میلنر بهتره یا دروسی؟

مونتولیوو رو هم از پارکر بهتر میدونم ، حداقل در رویاروئی مستقیم تو این بازی که بهتر بود ، 7 تا تکل موفق داشت ، 4 ضربه و بیش از 1 کلیومتر دوندگی بیشتر.

خط دفاعی دو تیم رو هم برابر میدونم ، شاید به نظر انگلیس اسمی تر باشن اما در عمل خیلی فرقی ندارن.

ایتالیا دی ناتاله رو روی نیمکت داره ، انگلیس کی رو داره؟! ی دفوئه رو داشت که باباش مرد و برگشت!

امثال جووینکو و جیاکرینی رو هم برتر از باینس! ، کلی! ، جونز ، جاگیلکا! و چمبرلین میدونم.

ویرایش:پست دادم دیدم ، سپهر سه شیرها خواستی جواب بده اونجا بحث میکنیم ، اگر قانع نشدی هنوز...http://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/yahoo/4.gif

Sepehr11
26th June, 2012, 02:41 AM
هارت بهتره یا بوفون؟

بوفون

پیرلو بهتره یا جرارد؟

در یه حدن ، ولی بازی ای که مربی ایتالیا از پیرلو میکشه کجا ، بازی ای که هاجسون از جرارد میکشه کجا

یه جور میگی انگار مارکیزیو بهتره ؟! اینا هم تو یه حدن

چرا نمیگی ولبک و رونی؟؟؟ دیدی میخوای بحث رو به زور بچرخونی سمته خودت :3:

میلنر بهتره یا دروسی؟

میلنر پستش چه ربطی به دروسی داره آخه

مونتولیوو رو هم از پارکر بهتر میدونم ، حداقل در رویاروئی مستقیم تو این بازی که بهتر بود ، 7 تا تکل موفق داشت ، 4 ضربه و بیش از 1 کلیومتر دوندگی بیشتر.

رویارویی مستقیم رو ول کن . قبل بازیها رو در نظر بگیر . چون مربیان دو تیم باعث شدن این رویارویی ها همش به نفع ایتالیایی ها باشه !!

خط دفاعی دو تیم رو هم برابر میدونم ، شاید به نظر انگلیس اسمی تر باشن اما در عمل خیلی فرقی ندارن.

اینو دیگه خیلی بی منطق گفتی !

همین دیگه .مشکل اینه که هی میگی در عمل فرقی ندارن یا نداشتن !! این مربیه که کلی رو این "عملکرد" تاثیر میذاره داداشه من ..

====
کلا به خاطر اینکه تو بحث پیروز بشی کله لیگ انگلیس و بازیکنهای انگلیسی رو بردی زیره سوال :4:

حرف آخر من که خیلی هم واضحه : انگلیس ازنظر بازیکن چیزی کمتر از ایتالی نداشت و باید یک دیدار متعادل را به نمایش میگذاشت ، ولی به خاطر تفکراته بیخوده هاجسون 120 دقیقه رو در قوطی سپری کرد !

حالا تو دوباره بیا بگو گرت بری نبود و .. :4:

دیگه هر چی بگیم تکراره. شبت خوش

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
26th June, 2012, 02:59 AM
پیرلو بهتره یا جرارد؟

در یه حدن ، ولی بازی ای که مربی ایتالیا از پیرلو میکشه کجا ، بازی ای که هاجسون از جرارد میکشه کجا

در ی حد هستن؟!پیرلو با جرارد در ی حد هستن؟!
هاجسون چطور از جرارد بازی گرفت تو این تورنمنت سپهر؟میشه توضیح بدی بیشتر؟!

یه جور میگی انگار مارکیزیو بهتره ؟! اینا هم تو یه حدن

اگر بازیهای مارکیزیو و یانگ رو کامل دیده باشی فصل گذشته مطمئنا مارکیزیو رو انتخاب میکنی.:4:

چرا نمیگی ولبک و رونی؟؟؟ دیدی میخوای بحث رو به زور بچرخونی سمته خودت :3:

بابا رونی دو بازی نبود خب!

تا اومد خو بگیره با بازیها تموم شد!:4:

میلنر بهتره یا دروسی؟

میلنر پستش چه ربطی به دروسی داره آخه

والا میلنر هافبک راست میزد تو انگلیس ، دروسی دفاع آخر و هافبک دفاعی و چپ و ...!

رویارویی مستقیم رو ول کن . قبل بازیها رو در نظر بگیر . چون مربیان دو تیم باعث شدن این رویارویی ها همش به نفع ایتالیایی ها باشه !!

مونتولیوو رو بهتر از پارکر میدونم ، هاجسون با پارکر چیکار کرد؟میشه توضیح بدی نقش هاجسون چی بوده؟

اینو دیگه خیلی بی منطق گفتی !

عمراً ، دفاع یوونتوس مگه بهترین دفاع ایتالیا نبود؟!

همین دیگه .مشکل اینه که هی میگی در عمل فرقی ندارن یا نداشتن !! این مربیه که کلی رو این "عملکرد" تاثیر میذاره داداشه من ..

همین مربی بین هواداران ایتالیا کلی شاکی داره ، بیشتر از هاجسون نباشه کمتر نیست ، از خود آتزوری ها بپرس!

====

کلا به خاطر اینکه تو بحث پیروز بشی کله لیگ انگلیس و بازیکنهای انگلیسی رو بردی زیره سوال :4:

حرف آخر من که خیلی هم واضحه : انگلیس ازنظر بازیکن چیزی کمتر از ایتالی نداشت و باید یک دیدار متعادل را به نمایش میگذاشت ، ولی به خاطر تفکراته بیخوده هاجسون 120 دقیقه رو در قوطی سپری کرد !

حالا تو دوباره بیا بگو گرت بری نبود و .. :4:

دیگه هر چی بگیم تکراره. شبت خوش

انگلیس یکی از کم مهره ترین تیمهای جام بین بزرگان بود ، تیمی که نصف ستاره هاش پرپر شن و باز پر ستاره باشه هنوز بوجود نیومده سپهر جون!:4:

اگر قانع شدی جواب نده اینطوری یعنی قانع شدی ، شب خوش!:4:

Sepehr11
26th June, 2012, 03:27 AM
پس کلا به نقش مربی تو بازی گزفتن از بازیکنها هیچ اعتقادی نداری ...!!!

تو فک کن قانع شدم داوود جون !:4: شبت خوش

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
26th June, 2012, 03:37 AM
پس کلا به نقش مربی تو بازی گزفتن از بازیکنها هیچ اعتقادی نداری ...!!!

تو فک کن قانع شدم داوود جون !:4: شبت خوش

خب من ازت خواستم توضیح بدی برام نقش هاجسون رو دیگه!

پس حالا اینا رو بخون! ::4:

اولین بازی انگلیس با مربیگری هاجسون ، برد برابر نروژ تو زمینشون بود ، اولین برد بعد از 32 سال!:4:

برد بعدی برابر بلژیک بود ، که با رکورد 100در100 پیروزی هاجسون گام به یورو گذاشت!:4:

اولین بازی برابر فرانسه تو یورو بود که مساوی شد ، فرانسه 22 بازی بود به هیچ تیمی نباخته بود!:4:

دومی برابر سوئد بود ، وقتی 2-1 عقب بودن ، با آوردن وولکات ورق رو برگردوند و با گل ولبک و پاس گلش انگلیس در یک بازی زیبا(یکی از زیباترین بازیهای جام) با درایت هاجسون:4: بازی رو 3-2 برد!:4:اولین برد تاریخ انگلیس برابر سوئد!!!http://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/yahoo/4.gif

بازی بعدی برابر اوکراین بود ، تیمی که سوئد رو برده بود ، سوئدی که اولین شکست فرانسه طی 24 بازی رو بهش متحمل کرده بود! انگلیس اوکراین رو هم شکست داد و صدر نشین گروه شد!:4:هر مربی دیگه ای بود با این تیم در بهترین حالت دوم میشد تو ای گروه با این تیم نصفه و نیمه و برابر اسپانیا تحقیر میشد!:4:

برابر ایتالیا هم نشون داد تیم کاملاً سازمان یافته در کارهای دفاعی هست ، حملات کم اما زهرداری رو هم داشتن ، اما در ضربات پنالتی باختن که انگلیس همیشه میبازه!

4 برد و 2 تساوی ، فراتر از انتظار بوده ، والا اینو انگلیسی ها هم میگن نه فقط من!:4:

کدوم مربی میتونه تو 6 بازی این همه رکورد بزنه و با این تیم داغون فراتر از انتظار نتیجه بگیره؟!http://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/yahoo/4.gif

شب خوش!:4:

Sepehr11
26th June, 2012, 03:55 AM
ای خدا بگم اون بالوتلی رو چکار کنه ، که اگه اون تک به تکها رو میزد ، الان انقدر بحث نمیکرد داوود !

حق با توئه :4: گود نایت

HHAMI
26th June, 2012, 10:51 AM
سپهر جان خدا بهت صبر بده عزیزم :4:درکت میکنم

حالا آقای هاجی موندنیه یا نه؟!

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
26th June, 2012, 12:05 PM
سپهر چرا موقعیت یانسن رو نمیگی؟!:4:چلسی هم با تک موقعیت هاش قهرمان شد دیگه!:4:

خوشحالم قانع شدی ، این کارنامه رو پپ هم نداشت در شروع کارش!

هاجسون هم به نتایج و کارنامه باشه موندنی هست ، ی لقب براش گذاشتم خدا::4:

mr . unbeaten

Sepehr11
26th June, 2012, 12:40 PM
خوشحالم قانع شدی ،

خیلی با حالی خدائی :lol:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
26th June, 2012, 01:54 PM
در هر صورت من با دلایل کافی ثابت کردم ، شما وقتی چیزی در جواب نداری یعنی قانع شدی!:Smilebb (44):

سپهر راستش رو بگو ، دوست داشتی جای ایتالیا با انگلیس بازی کنی که از هاجسون بابت حذف ناراحتی؟!:4:

برد ایتالیا برابر آلمان ، مهر تائید دیگری بر کارنامه هاجسون خواهد بود!:4:

M A T I N
26th June, 2012, 03:10 PM
خداوکیلی این انگلیس خیلی ضعیف بود یعنی من حتی فکر نمی کردم از گروه بیاد بالا تازه با این بازی هایی که هاجسون از جرارد و رونی و اینا میگرفت دیگه ضعیف تر هم شد من نمیفهمم چرا جرارد نباید یک خط جلوتر از پارکر بازی کنه پارکر تو کارهای دفاعی واقعا عالیه این هم ترس باعث این همه سرافکندگی شد بابا بازی خوب میکردیم تو 90 دقیق میباختیم شرافت داشت به این بازی یعنی من انگلیس که 4 1 از المان باخت را بهتر از این انگلیس که تو ضربات پنالتی باخت میدونم خیلی هاجسون مربی ترسویی بابا اگه جرارد را جلوتر بازی میداد والکات از ابتدا بازی میکرد و همچنین کرول با همون شیوه انگلیسی میشد خیلی بهتر بازی کرد واقعا ولبک خیلی جوون و بی تجربه بود و میلنر که افتضاح من نمیفهمم تو این بازی چی دیده بود که همه ی بازی ها فیکس بازی میکرد درسته انگلیس خیلی ضعیف بود از نظر مهره اما اگه یک مربی خوب هم با این تیم بود خیلی بهتر میشد کار کرد
و کلا باید فهمیده باشیم تو ضربات پنالتی بازنده این هارت که این همه قبل بازی روحیه و اینا داشت برای گرفتن پنالتی چیپ میخوره اشلی کول که دوتا فینال چمپیونز پنالتی را به اون زیبایی گل کرده اینقدر بد میزنه یانگ هم که ترس و استرس و همه چی تو چهرش نمایان بود دیگه تازه پیرلو هم قبلش چیپ زده بود دیگه گند زد باید قبول کرد نباید بزاریم بازی های انگلیس به پنالتی بکشه

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
26th June, 2012, 05:46 PM
متین جرارد جلوتر میخواست بازی کنه باید میرفت خط حمله مرد مومن!

4-4-2 بازی میکردن ، تو مهاجم پشت هم ، هافبک ها تو ی خط ، دو تا گوش ، دو تا وسط ، پارکر و جرارد وسط بودن دیگه ، جرارد باید میرفت خط حمله؟!سیستم انگلیس اینطوریه.

نکته ای که مهمه اینه هاجسون دیر اومد و اکثر ستاره هاش رو نداشت و دقیقه 90 از دست داد ، تاکتیک تیم رو بهم ریخت ، رفتن لمپارد و کهیل و دفوئه و بری در لحطات آخر کمر هر تیمی رو میتونه بشکونه.

هواداران انگلیسی از تیمشون راضی هستن ، ما چرا ناراضی باشیم؟!:Smilebb (102):

Sepehr11
26th June, 2012, 05:54 PM
در هر صورت من با دلایل کافی ثابت کردم ، شما وقتی چیزی در جواب نداری یعنی قانع شدی!:smilebb (44):

عزیزه من این که من جواب نمیدم ، به خاطر اینکه بحث داره فرسایشی میشه دیگه و ممکنه بقیه رو خسته کنه . چه ربطی به قانع شدن داره ! با این سن و سال بعیده ازت که داری با این حرفا منو تحریک میکنی که هی جواب بدم :4:

الانم کلی حرف نوشتم و پاکشون کردم ! چون بحثیه که نتیجه نداره . تو از وجود هاجسون تو تیمه محبوبت لذت ببر آقا جان :4:

یا علی (دیگه هر چیم تحریکم کنی وهی بگی قانع شدی ، قانع شدی جواب نمیدم :4: )

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
26th June, 2012, 06:00 PM
[/center]
عزیزه من این که من جواب نمیدم ، به خاطر اینکه بحث داره فرسایشی میشه دیگه و ممکنه بقیه رو خسته کنه . چه ربطی به قانع شدن داره ! با این سن و سال بعیده ازت که داری با این حرفا منو تحریک میکنی که هی جواب بدم :4:

الانم کلی حرف نوشتم و پاکشون کردم ! چون بحثیه که نتیجه نداره . تو از وجود هاجسون تو تیمه محبوبت لذت ببر آقا جان :4:

یا علی (دیگه هر چیم تحریکم کنی وهی بگی قانع شدی ، قانع شدی جواب نمیدم :4: )

سپهر ی مطلب اوریجینال با عکس تو شورا گذاشتم برد ببین دیگه اینجا نمیزارم ، بابا خود انگلیسی ها راضی هستن!

بازم میگم اسپانیا مگه این جام قشنگ بازی کرده مث قبل؟فقط ی عنصر هجومیش رو نداره تازه!

آلمان بازی با پرتغال خوب بود مگه؟!

در هر صورت دو طرف باید بحث کنن تا یکی قانع بشه دیگه ، فرسایشی نداره ، تاپیک برای همینه ، یا من قانع میشم در نهایت یا شما.

امیدوارم قانع شده باشی ، اگر شدی جواب نده...:4: