PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلوپ هواداران پرتغال , تکنیکی ترین تیم اروپا

Haj Amir
2nd June, 2012, 11:29 AM
کلوپ طرفداران تیم ملی پرتغال

اگر چه تو جام جهانی کلا فکر کنم 2-3 نفر بودیم اما امیدوارم با بازی های تماشاگر پسند کاربرهای زیادی اینجا سر بزنند .

بهترین عملکرد پرتغال در جام ملت ها سال 2004 بود که نایب قهرمان شدن .

اما امسال و گروه سخت پرتغال در جام چهاردهم بیشتر یادآورد یورو 2000 هست که اون سال هم در گروه مرگ اون رقابت ها با آلمان , انگلیس و رومانی قرار داشت .اون سال پرتغال آلمان و انگلیس رو حذف کرد و با 9 امتیاز کامل به عنوان صدرنشین صعود کرد . هنوزم نمایش خیره کننده فیگو در مقابل انگلیس تو یادها هست . بعد از اون رقابت ها بود که رئال مادرید به هر قیمتی شد فیگو رو از بارسا به رئال آورد . امیدوارم اتفاقات اون سال تکرار بشه و پرتغال با 9 امتیاز کامل به عنوان صدر نشین از گروه مرگ صعود کنه .

پرتغال اگر بتونه از گروهش صعود کنه احتمال رفتنش تا فینال خیلی زیاده اگر چه کریس رونالدو هم گفته نباید از پرتغال انتظار معجزه داشت . به هر حال برای هوادارای فوتبال پرتغال جام و قهرمانی زیاد مهم نیست و بیشتر بازی های تماشاگر پسند باب دل هوادارای این تیم هست .

از جمله بازیکنان کلیدی پرتغال میتوان به کریس رونالدو , په په , کوئنترائو که از ارکان اصلی قهرمانی رئال در لالیگا بودن اشاره کرد . همچنین رائول میرلس از چلسی و نانی از منچستر دیگر ستاره های این تیم هستند

MeHraD
2nd June, 2012, 06:39 PM
گزارش روز: اشک­ها و رویاهای برباد رفته­ نوجوان جذاب پرتغالی در یورو 2004 شاگردان اسکولاری که از تلویزیون شاهد شکست تیم ملی چک برابر تیم ملی یونان بودند ، به ناگاه سرهای خود را تکان دادند و گفتند : " بازهم یونان ؟؟؟"سایت گل - سایت گل قصد دارد به بررسی چکیده ای مختصر از کتاب "رونالدو ، وسواس کمال" نوشته لوکا کایولی بپردازد ، کتابی که به بررسی دوران فقیرانه این ستاره در مادریا و سپس درخشش در یونایتد و رئال مادرید می پردازد.
یکشنبه چهارم جولای سال 2004 بود ، این روز می­توانست برای فوتبال پرتغال یکی از تاریخی­ترین روزها لقب گیرد ، اما این روز ، روز ناکامی­ها ، روز رویاهای برباد رفته­ی پرتغال و ستاره­های نامی خود از جمله کریستیانو رونالدو بود. در این روز پرتغال در ورزشگاه دالوز لیسبون میزبان تیم یونانی بود که تحت هدایت ری­هاگل به پدیده­ی آن روزهای فوتبال اروپا مبدل شده بود و قصد داشت با قهرمانی در رقابت­های یورو 2004 تمام شگفتی­ها را تکمیل سازد. نکته­ی جالب در مورد یورو 2004 آن بود که برای اولین بار در تاریخ رقابت­های یورو ، دو تیم برگزارکننده­ی مسابقه­ی افتتاحیه ، دو تیم فینالیست نیز بودند.
قبل از آغاز مسابقات ، بسیاری بر این عقیده بودند که پرتغال با وجود ستاره­های نام­آشنای خود و همچنین وجود مربی توانمندی همچون اسکولاری می­تواند با استفاده از امتیاز میزبانی خود ، قهرمانی آن دوره را از آن خود نماید ، اما این شانس برای تیم ملی یونان بسیار پایین بود و شاید کمتر کسی قهرمانی را برای شاگردان ری­هاگل آلمانی متصور بود.
تیم ملی یونان با وجود آنکه مسیر ساده­ای را نیز پیش­رو نداشت ، توانست از این مسیر پر پیچ و خم با شایستگی عبور نماید و قهرمانی را از آن خود نماید. یونان در اولین گام توانست در بازی افتتاحیه­ی پرتغال را شکست دهد و در ادامه با کسب یک تساوی برابر اسپانیا و قبول یک شکست برابر روسیه به عنوان تیم دوم گروه خود به مرحله­ی حذفی صعود نمود تا در دیدار با فرانسه با یک گل این تیم را مغلوب سازد و به جمع چهار تیم برتر این رقابت­ها راه یابد. در دیدار نیمه نهایی تیم ملی چک نیز به مانند فرانسه با یک گل مغلوب تفکرات اتو ری­هاگل شد تا یونان راهی فینال این رقابت­ها گردد.
شاگردان اسکولاری که از تلویزیون شاهد شکست تیم ملی چک برابر تیم ملی یونان بودند ، به ناگاه سرهای خود را تکان دادند و گفتند : " بازهم یونان ؟؟؟" آن­ها به یکدیگر می­گفتند : " آیا باید فینال را برابر تیمی که ما را در دیدار افتتاحیه­ شکست داده است ، برگزار کنیم ؟؟؟" با این حال آن­ها یک­دل شده بودند که اجازه ندهند که تاریخ باردیگر تکرار گردد و یونان بر آن­ها چیره گردد. آن­ها فکر می­کردند که می­توانند به سادگی یونان را پشت سر بگذارند و پرتغال را برای اولین بار به مقام قهرمانی رقابت­های یورو برسانند.
کل مردم پرتغال برای لمس قهرمانی تیم ملی کشورشان لحظه شماری می­کردند. کل مردم لیسبون در خیابان­های این شهر حضور داشتند و تیم ملی کشورشان را برای حضور در ورزشگاه بدرقه می­ساختند. موجی از شادی در بین مردمان به چشم می­خورد ، همه دلهره­ای همراه با امید داشتند. جو ورزشگاه دالوز موفقیت تیم ملی پرتغال را نوید می­داد. از ساعت 19:45 نیز پرتغال به امید قهرمانی تیم ملی خود به وقفه درآمد.
قبل از آغاز مسابقه­ پایانی اتو ری­ هاگل ، سرمربی تیم ملی یونان گفت : " ما این همه راه را برای به ارمغان آوردن شادی برای مردم یونان آمده­ایم ، شگفتی خلق کرده­ایم تا مردم یونان به تیم ملی کشورشان افتخار نمایند و خوشحال باشند. ما در این دیدار چیزی برای از دست دادن نخواهیم داشت و با تمام وجود برای تکمیل شگفتی خود خواهیم جنگید. در بازی افتتاحیه­ی پرتغال ما را دست کم گرفت و نتیجه­اش را نیز دید ، این بار نیز به نظر آن­ها این چنین خواهند بود. به سادگی قابل درک است که آن­ها از انگیزه­های بالایی برخوردارند تا با استفاده از امتیاز میزبانی و با حمایت 50 هزار نفری تماشاگران خود ، قهرمانی را از آن خود سازند.
ما این واقعیت را فراموش نخواهیم کرد که پرتغال در هفده سال گذشته در لیسبون شکست نخورده است ، نه در ورزشگاه آلوالاده و نه در ورزشگاه دالوز. آن­ها به دنبال آن هستند تا همچون اسپانیا در سال 1964 ، ایتالیا در سال 1968 و فرانسه در سال 1984 به عنوان میزبان قهرمان این رقابت­ها لقب گیرند.
اما حقیقت آن است که امتیاز میزبانی همواره تضمینی جدی برای قهرمانی نبوده است و اجازه­ی آن را به تیم ملی پرتغال نخواهد داد که پیش از آغاز مسابقه خود را قهرمان این دوره از رقابت­ها بداند. "
سرنوشت بازی فینال نیز با مفهومی به نام شکست برای پرتغال دنبال شد و یونان باردیگر همچون بازی افتتاحیه­ شاگردان اسکولاری را مغلوب ساخت. در این دیدار یونان با تک گل آنجلوس کریستئاس در دقیقه­­ی 57 توانست عنوان قهرمانی را از آن خود نماید. یونان پس از به ثمر رساندن گل در دیدار پایانی مقاومت کرد تا پرتغال را دچار "ماراکانازو" نماید. این اصطلاح زمانی رایج شد که اروگوئه در جام جهانی 1950 توانست با شکست برزیل در ورزشگاه ماراکانای ریو دو ژانیرو عنوان قهرمانی را در این دوره از رقابت­ها کسب نماید. شکست میزبان جام جهانی 1950 ، به فاجعه­ی ماراکانا یا همان ماراکانازو شهرت یافت. پرتغال در یورو 2004 همچون برزیل در جام جهانی 1950 دچار فاجعه­ی ماراکانا شد و جامی را که با اشک و خون در یک قدمی آن قرار گرفته بود ، با ناکامی تمام در دستان شگفتی­سازان یونانی دید.

داستان پرتغال میزبان نیز به مانند آغاز میزبانی خود با شکست برابر یونان به پایان رسید تا اشك­هاي كريستيانو رونالدوی جوان بيش از هر چیز دیگر در کانون توجهات قرار گیرد. رونالدو بیش از آنکه برای از دست رفتن قهرمانی اشک بریزد ، برای تنها بودن خود در میدان اشک ریخت
http://u.goal.com/141200/141265_hp_thumb.jpg

داستان پرتغال میزبان نیز به مانند آغاز میزبانی خود با شکست برابر یونان به پایان رسید تا اشك­هاي كريستيانو رونالدوی جوان بيش از هر چیز دیگر در کانون توجهات قرار گیرد. رونالدو بیش از آنکه برای از دست رفتن قهرمانی اشک بریزد ، برای تنها بودن خود در میدان اشک ریخت ، برای غافل بودن خود از حرکات تیمی اشک ریخت ، برای خودخواهی خود و از دست دادن دو موقعیت گل در دقایق 59 و 74 اشک ریخت. او هرگز تصور نمی­کرد که برابر یونان رویاهای خود برای قهرمانی را بربادرفته ببیند. چرا که او معتقد بود که پرتغال یکی از قوی­ترین تیم­های آن دوره از رقابت­ها بود و سزاوار شکست در دیدار پایانی نبود. او بسیار جاه­طلب بود و قهرمانی اروپا را در سن نوزده سالگی طلب کرده بود ، عنوانی که هیچ­گاه برای رونالدو به ارمغان نیامد.
رونالدو در این رابطه می­گوید : " من در حال حاضر پیشرفت­های بسیاری کرده­ام و نگاه من روبه آینده است ، آینده­ای که در آن موقعیت­های بسیاری برای درخشش و قهرمانی در اروپا دارم ، بنابراین به هیچ وجه افسوس گذشته را نخواهم خورد و از آینده نیز ناامید نخواهم بود."

CristianoRonaldo
2nd June, 2012, 06:48 PM
مرسی حاج امیر.

امسال بدطور باید بریم واسه قهرمانی. البته انتظارات از ما بالا نیست و همین خودش سبب میشه که شانس ما بره بالاتر.

الان المان و هلند بدطور زیر فشار هستند و واقعا هم ممکنه این فشار ها سبب بشه افت بکنن. ولی اون چیزی که مشخصه اینه که امادگی تیم المان بیش از هرر زمان دیگه ای زیاد شده. اصلا نباید گول این نتایج اخیر المان رو خورد. همونطور که نباید گول مساوی مارو تو بازی قبلی خورد.

امشب یک محک جدی میخوریم مقابل پرتقال و دیگه بعدش روز شماری می کنیم واسه دیدن بازی های یورو و اولین دیدارمون مقابل همیشه بازنده تو فینال ها

SHS
2nd June, 2012, 07:28 PM
خب امشب با ترکیه بازی داریم ، بازی قبل که یکم حالمو گرفت این بازی ببینیم چی میشه ،

حاج امیر تو جام جهانی طرفدار پرتغال بودی؟ من چرا هرچی فکر میکنم یادم نمیاد؟ :4: امیدوارم حداقل مثه جام جهانی نباشه حداقل 2-3 تا طرفدار واقعی داشته باشیم تو این تاپیک،

در مورد گروه هم یه چیزی بگم از این گروه هرکی بره بالا دیگه نفسش در میاد و جونی نمیمونه واسش تو مرحله بعد ، تنها شانسی که میاره یه مقدار تیم مقابل تو مرحله حذفی آسونتره ، باید ببینیم چی میشه

Blanco
2nd June, 2012, 08:22 PM
من همیشه از فوتبال پرتغال لذت میبردم ، بجز این اواخر که کیروش اومد و گند زد به سبک تهاجمی پرتغال با بازیهای تدافعی !
بعد از رفتن کیروش حتی الامکان بازیهای پرتغال رو دنبال میکنم و نتایج خوبی هم گرفت و مهمتر از اون برگشت به سبک همیشگی خودش یعنی فوتبال تهاجمی!
من هوادار سبک بازی پرتغال بودم همیشه از زمانهای خیلی دور تا الان
امیدوارم چهره واقعی فوتبالش که در جامجهانی از دست رفت رو دوباره توی این جام به دست بیاره
هر چند جلو اسپانیا بازنده ایید :laugh:

Aminmeshki
2nd June, 2012, 09:03 PM
منم طرفدار پرتغالم:8: کلا من تو اروپا بجز پرتغال روی تیمه دیگه ای نظری ندارم!چون تیم اول من همیشه آرژانتین بوده و هست و خواهد بود:8:پرتغال رو هم بخاطر همین شباهت به آرژانتین دوسش دارم و البته بزرگانی چون لوییز فیگو،نونو گومژ،روی کاستا،دکو،ویتور بایا و کریستیانو رونالدو و.........:8: من تو یورو 2004 پیش بینی کرده بودم که پرتغال یکی از فینالیسها باشه که درست هم از آب دراومد:4: اما خب به یونان شگفتی ساز باخت و از قهرمانی بازماند که خیلی درد آور بود!! اشکهای کریستیان یکی از صحنه های به یادماندنی جام 2004 بود درست مثل اشکهای مارادونا در جام جهانی 90! کلا توی این چند دوره اخیر یورو پرتغال همیشه جزء مدعیان بوده و نتایج خوبی کسب کرده و میشه این دوره هم به عنوان یه مدعی روش حساب کرد؛فقط امیدوارم این دفعه به یونان نخوره که این تیم رو هم دوست دارم:4:

CristianoRonaldo
2nd June, 2012, 09:30 PM
هر چند جلو اسپانیا بازنده ایید :laugh:

:lol:

یعنی خداییش با این دفاعتون میخوایید جلو کریس رو بگیرید :22:

کلا تیمتون نه مهاجم داره و نه دفاع

تنها چیزی که داره هافبک.

قبلا یک پویول داشتید که دفاعتون رو سراسامون میداد و یک ویا داشتید که گل میزد واستون. حالا اینارو که ندارید.

البته دروازبان خوبی دارید که تنها مشکل تیم های مقابل همین کاسیاسه و الا دفاعتون رو باز چهار گاگول هم میشه ازش رد کرد :Smilebb (65)::barareh:

Haj Amir
2nd June, 2012, 09:33 PM
حاج امیر تو جام جهانی طرفدار پرتغال بودی؟ من چرا هرچی فکر میکنم یادم نمیاد؟ :4: امیدوارم حداقل مثه جام جهانی نباشه حداقل 2-3 تا طرفدار واقعی داشته باشیم تو این تاپیک،

آقا دم شما گرم , یادت رفته تو جام جهانی چه سرودستی میشکوندم واسه پرتغال ؟ اگر آرشیوش موجود باشه پست های من هست . ولی خب به اسپانیا که باختیم زیاد ناراحت نشدم چون اسپانیا و پرتغال برای من فرقی نمیکنه . اسپانیا رو دوست داشتم قهرمان بشه چون به یه سری عقایدم کمک میکرد ولی پرتغال رو عاشق فوتبالش شدم از همون یورو 2000 .

-----------------------------

نکته ی جالب توجه رویارویی با هلند در تورنومنت های مهم بود . 2 بار باهاشون روبرو شدیم و در حالی که تو هر 2 جام هلند رو برتر میدونستن (یورو 2004 و جام جهانی 2006 ) هر دو رو پیروز شدیم . ولی مقابل آلمان به جز همون یورو 2000 که 3-0 بردیم تو جام جهانی 2006 و یورو 2008 مقابلشون شکست خوردیم .

من عاشق نسل طلایی فوتبال پرتغال شدم یعنی روی کاستا , فیگو , نونو گومز , دکو , ژائو پینتو و ... اون تیم واقعا قوی بود . اما الان انصافا رونالدو تنهاست . په په هم اونقدری مورد اعتماد نیست که بگیم دفاع رو جمع میکنه اما حتی اگر بکنه توی حمله رونالدو خیلی تنهاست . اگر یه دکو الان بود مشکل حل میشد . روی نانی و میرلس هم نمیشه حساب کرد .

البته به قول blanco کیروش پرتغالو خراب کرد . شاید امسال همون فوتبال تهاجمی همیشگی رو ببینیم .

CristianoRonaldo
2nd June, 2012, 09:43 PM
حاج امیر دقیقا باهات موفقم. کریس خیلی تنهاست.

نمیدونم بازی قبلی رو دید یا نه.

این کوارشما انگار از ما تحت فیل افتاده ، اصلا یک پاس هم به کریس نمی داد. درسته هر دوشون تو بال تیم بودن ولی بابا یک پاس درست هم نداد به کریس :vava:

یعنی با چه ذهنیتی این کوارشما داشت بازی می کرد من چیزی ندیدم :45:

در مورد دفاع هم شخصا به تیم دفاعیمون یک خورده امید دارم ، یعنی حداقلش از دفاع اسپانیا که بهتره :laugh:

تنها مشکل ما صعود به دوره بعدی هست.

من اگر پرتغال قهرمان نشه ، باقی تیما بشن زیاد واسم فرقی نداره ولی امیدوارم فقط پرتغال تو گروهی حذف نشه که خیلی تو مخ میشه :13:

DATAM
2nd June, 2012, 09:45 PM
چه بازی ای بشه بازی هلند- پرتغال. بلکمم کشت و کشتاری راه بیفته به یاد نبرد نورنبرگ

Haj Amir
2nd June, 2012, 10:00 PM
چه بازی ای بشه بازی هلند- پرتغال. بلکمم کشت و کشتاری راه بیفته به یاد نبرد نورنبرگ

یادآوری قشنگی بود . اون بازی تو کتاب رکورد ها با همین نام "نبرد نورنبرگ" ثبت شد . اشتباه نکنم 16 کارت زرد و 4 اخراجی داشت . رونالدو هم مصدوم شد و بازی رو از دست داد

-----------------------------------

در مورد دفاع هم شخصا به تیم دفاعیمون یک خورده امید دارم ، یعنی حداقلش از دفاع اسپانیا که بهتره :laugh:

تنها مشکل ما صعود به دوره بعدی هست.

من اگر پرتغال قهرمان نشه ، باقی تیما بشن زیاد واسم فرقی نداره ولی امیدوارم فقط پرتغال تو گروهی حذف نشه که خیلی تو مخ میشه

بستگی به سبک بازیمون داره , اگر به سبک کیروش باشه سخت گل میخوریم و سخت هم گل میزنیم . اما اگر قرار به بازی کردن شبیه پرتغال اصیل باشه زیاد گل میزنیم زیاد هم گل میخوریم . اگر اون سمت جدول با انگلیس و فرانسه همگروه بودیم مطمئن بودم راحت صعود میکنیم . اما این گروه در حالی که هلند و آلمان بهترین دورانشون هست نهایت بدشانسی بود
ولی به صعود امیدوارم . فکر میکنم هلند یا آلمان یکیشون حذف میشه .

SHS
2nd June, 2012, 11:08 PM
آقا دم شما گرم , یادت رفته تو جام جهانی چه سرودستی میشکوندم واسه پرتغال ؟ اگر آرشیوش موجود باشه پست های من هست . ولی خب به اسپانیا که باختیم زیاد ناراحت نشدم چون اسپانیا و پرتغال برای من فرقی نمیکنه . اسپانیا رو دوست داشتم قهرمان بشه چون به یه سری عقایدم کمک میکرد ولی پرتغال رو عاشق فوتبالش شدم از همون یورو 2000 .

-----------------------------

نکته ی جالب توجه رویارویی با هلند در تورنومنت های مهم بود . 2 بار باهاشون روبرو شدیم و در حالی که تو هر 2 جام هلند رو برتر میدونستن (یورو 2004 و جام جهانی 2006 ) هر دو رو پیروز شدیم . ولی مقابل آلمان به جز همون یورو 2000 که 3-0 بردیم تو جام جهانی 2006 و یورو 2008 مقابلشون شکست خوردیم .

من عاشق نسل طلایی فوتبال پرتغال شدم یعنی روی کاستا , فیگو , نونو گومز , دکو , ژائو پینتو و ... اون تیم واقعا قوی بود . اما الان انصافا رونالدو تنهاست . په په هم اونقدری مورد اعتماد نیست که بگیم دفاع رو جمع میکنه اما حتی اگر بکنه توی حمله رونالدو خیلی تنهاست . اگر یه دکو الان بود مشکل حل میشد . روی نانی و میرلس هم نمیشه حساب کرد .

البته به قول blanco کیروش پرتغالو خراب کرد . شاید امسال همون فوتبال تهاجمی همیشگی رو ببینیم .

آره پستاتو خوندم 4 تا پست تو تاپیک پرتغال داده بودی :4: بعد گفتی فقط به عشقه پرتغال اومدی این انجمن ، آقا دمت گرم ، دوباره تنهامون نذار،

====

والله من راستشو بگم خیلی رو رونالدو حساب باز نکردم ، نقطه قوت تیم ما بازیکنایی مثه میرلس ، موتینیو ، و اگه وارلا بهش بازی برسه بازیکنای خیلی خوبی هستن ، ولی خب یه مشکلی که بعد از رفتن پائولتا داشتیم حتی تو جام جهانی نداشتن مهاجم نوک بوده که هیچکی در حد و اندازه پرتغال نداشتیم ، هوگو آلمیدا یه مدت خوب بود ، یه مدت لیدسون ، الان فکر میکنم به هلدر پوستیگا بازی میده ،

Haj Amir
3rd June, 2012, 12:34 AM
والله من راستشو بگم خیلی رو رونالدو حساب باز نکردم ، نقطه قوت تیم ما بازیکنایی مثه میرلس ، موتینیو ، و اگه وارلا بهش بازی برسه بازیکنای خیلی خوبی هستن ، ولی خب یه مشکلی که بعد از رفتن پائولتا داشتیم حتی تو جام جهانی نداشتن مهاجم نوک بوده که هیچکی در حد و اندازه پرتغال نداشتیم ، هوگو آلمیدا یه مدت خوب بود ، یه مدت لیدسون ، الان فکر میکنم به هلدر پوستیگا بازی میده ،

رونالدو بدون شک لیدر تیمه , برخلاف مسی که خصوصیات لیدری نداره رونالدو حتی تو رئال هم خیلی از بازی ها تیم رو رهبری میکرد برای زدن گل های بیشتر . من فقط امیدوارم رونالدو مهاجم نوک بازی نکنه و بازیکن آزاد لب خط باشه و با نانی جاشو عوض کنه .

البته اگر رونالدو نمایش توی رئالش رو اینجا هم داشته باشه . تو مصاحبه هاش که گفته اومدیم اینجا لذت ببریم !! یه چیزی تو مایه های هالیدی و تعطیلات آخر فصل !!

Haj Amir
4th June, 2012, 12:40 AM
بازی با ترکیه رو کسی ندید ؟ این 3-1 دیگه چه نتیجه ای بود گرفتیم ؟

بازی تو da luz هم بوده !! باورم نمیشه

کریس پنالتی خراب کرده . په په هم گل به خودی زده !! همون 2 نفری که روشون حساب کردیم

SHS
4th June, 2012, 08:23 AM
بازی با ترکیه رو کسی ندید ؟ این 3-1 دیگه چه نتیجه ای بود گرفتیم ؟

بازی تو da luz هم بوده !! باورم نمیشه

کریس پنالتی خراب کرده . په په هم گل به خودی زده !! همون 2 نفری که روشون حساب کردیم

من تیکه تیکه بازیو دیدم ، همون مشکلایی که گفتم داشتیم ، نداشتن مهاجم نوک خوب ، دفاع که دیگه اتوبان بود ، زوج په په با کاروالیو خیلی خوب بود که خراب شد ،

کریس هم پنالتیو خیلی بد زد ، من که گفتم به هیچ وجه پرتغال نمیتونه رو ستاره هاش حساب باز کنه ، همیشه همین بوده ، آخرین باری که رو ستاره هاش حساب باز کردم جام جهانی 2006 بود ، که جواب هم داد ، دکو ، فیگو ، پائولتا ، سیماو ، کریس رونالدو ، الان بازیکنها همه یه مدل شدن ، سبک بازیو کلاً حرکتاشون کم و بیش مثه همه ،

CristianoRonaldo
4th June, 2012, 09:15 AM
من بازی رو کامل دیدم.

یعنی بازی رو باید 6-0 می بردیم که با بدشانسی محض و اشتباهات خودمون 3-1 باختیم

درسته رونالدو یک پنالتی خراب کرد ولی به اندازه ی 10 نفر تو بازی نقش داشت. یعنی اگر یک مهاجم درست حسابی داشته باشیم یکی مثل هیگی یا بنزما الان بهترین تیم اروپا بودیم.

گل ها هم یکی از یکی ضایع تر بودن. واقعا گل سوم به شکل مضحکی خورده شد

من در کل خیلی به پرتقال بعد از این بازی امید پیدا کردیم. به امید خدا مربیمون دیگه اشتباه نمیکنه و پوستیگا رو دیگه از ابتدا بازی میده و این دروازبان خنگ رو هم بازی نمیده.

واقعا ریکاردو خیلی بهتر از این ژیگول بود ، حیف که نبود.

به امید خدا بازی با المان این ناکامی ها جبران میشه. من که چشمم روشنه به این تیم. المان هم از سوئیس فکر کنم 4 یا 5 تا خورد ولی دلیل نمیشه که بگیم المان هم پکید. الان همین المان مدعی شماره یک جام جهانیه یورو که دیگه عددی نیست براش

NaSha
4th June, 2012, 09:36 AM
من فکر میکنم پرتغال ی مشکل جالب داره، وقتی شما بعنوان هوادار پای بازی پرتغال میشینید همه حواستون به رونالدو معطوف میشه، هر لحظه انتظار دارید ی استارت سریع ی شوت زیبا از پشت محوطه ی کاشته ی ضربه سر بی نقص، همه انتظار دارن رونالدو کاری بکنه و پرتغال گل بزنه، شاید و شاید این حس بین خود بازیکنای پرتغال هم باشه و اسم رونالدو که بواقع خوذش برای پرتغال خیلی بزرگه روی بازی این تیم تاثیر میزاره
شاید این احساس برای خود رونالدو هم سخت باشه، بار سنگین زیادی روی دوشش هست، باری که توی مادرید بازیکنای بزرگ دیگه ای هم به دوش میکشند اما اینجا بجز نانی انگار کس دیگه ای نیست. البته شاید..

Haj Amir
4th June, 2012, 02:17 PM
من بازی رو کامل دیدم.

یعنی بازی رو باید 6-0 می بردیم که با بدشانسی محض و اشتباهات خودمون 3-1 باختیم

درسته رونالدو یک پنالتی خراب کرد ولی به اندازه ی 10 نفر تو بازی نقش داشت. یعنی اگر یک مهاجم درست حسابی داشته باشیم یکی مثل هیگی یا بنزما الان بهترین تیم اروپا بودیم.

گل ها هم یکی از یکی ضایع تر بودن. واقعا گل سوم به شکل مضحکی خورده شد

من در کل خیلی به پرتقال بعد از این بازی امید پیدا کردیم.

خب اینجوری که شما میگی باشه خیالم راحت شد . منم توی نقدهایی که خوندم صحبت از برتری و بازی تهاجمی پرتغال بود . ولی نتیجه خیلی عجیب بود باورم نمیشد

آخرین باری که رو ستاره هاش حساب باز کردم جام جهانی 2006 بود ، که جواب هم داد ، دکو ، فیگو ، پائولتا ، سیماو ، کریس رونالدو ، الان بازیکنها همه یه مدل شدن ، سبک بازیو کلاً حرکتاشون کم و بیش مثه همه ،

2004 - 2006 - 2008 این سه دوره اسکولاری سرمربی تیم بود و هر 3 تاش موفق بودیم . االبته 2008 بازی با آلمان خراب شد . من به نظرم مربی خوب میتونه از پرتغال مدعی بسازه . یکی مثل همون اسکولاری . زیاد از سرمربی حال حاضر شناختی ندارم ولی روح جنگندگی رو انگار تیم نداره

SHS
4th June, 2012, 04:28 PM
امیر جان ، تیم خیلی بد نیست ، ولی میتونه خیلی بهتر باشه ، مربی هم خیلی ضعیف کار نکرده ، همه اینارو میشه جبران کرد ، فقط نبودن یه مهاجم هدف خوب در سطح تیم پرتغال باعث ضعف تو حمله شده ، به قول دوستمون همه انگار منتظرن کریس یه کاری بکنه ، در صورتی که تیم بازیکن خوب کم نداره ، باید یکم به خودشون بیان ، این کارو باید مربی بکنه که امیدوارم تا یورو انجامش بده ، البته تو این زمان یکم ترس از مصدوم شدن هم باعث ضعف کار تیم میشه ،

CristianoRonaldo
4th June, 2012, 09:09 PM
من فکر میکنم پرتغال ی مشکل جالب داره، وقتی شما بعنوان هوادار پای بازی پرتغال میشینید همه حواستون به رونالدو معطوف میشه، هر لحظه انتظار دارید ی استارت سریع ی شوت زیبا از پشت محوطه ی کاشته ی ضربه سر بی نقص، همه انتظار دارن رونالدو کاری بکنه و پرتغال گل بزنه، شاید و شاید این حس بین خود بازیکنای پرتغال هم باشه و اسم رونالدو که بواقع خوذش برای پرتغال خیلی بزرگه روی بازی این تیم تاثیر میزاره
شاید این احساس برای خود رونالدو هم سخت باشه، بار سنگین زیادی روی دوشش هست، باری که توی مادرید بازیکنای بزرگ دیگه ای هم به دوش میکشند اما اینجا بجز نانی انگار کس دیگه ای نیست. البته شاید..

متاسفانه جمله اخرت رو باید تایید کرد.

باور کنید کسی نیست. یعنی من حداقلش کسی رو نمیبینم.

اقا من همه امیدم این کوارشما بود ولی انگار این بشر نمیخواد درست فوتبال بازی بکنه. 10 مین مونده بود بازی تموم بشه اووردش داخل بازی. یک سانتر کرد یاد سانترهای گری نویل دهه 90 افتادم :Smilebb (35):

در کل رونالدو به تنهایی نمیتونه کاری بکنه ، و خوبی تیم اینه که تو بازی اخر رونالدو تنها نبود. تنها مشکل تیم مهاجم بود که واقعا با بودن پوستیگا میشه یک خورده امید داشت. :277:

مربی تیم هم واقعا می ترسید قبل از یورو و ترسش هم دقیقا درست بود. هرکاری کرد که فشار ها روی تیم و زوم شدن دوربین ها روی رونالدو برداشته بشه که نشد متاسفانه :aggressive:

الان شما ببین رونالدو چطوری واسش حاشیه درست میکنن دقیقا قبل از بازی های یورو. ( اشاره به اون دختر بچه ی بارسایی که اومده بوده از رونالدو امضا بگیره که رونالدو بهش امضا نداده ) :Smilebb (35): واقعا این حرفا مسخرست. شما ببین ژاوی هم یک همیچین مسئله ای داشت بعد از قهرمانی اسپانیا ، اون که ثابت شده بود ژاوی ندیده و منظوری نداشته ولی این که اصلا نه فیلمی بوده و نه سندی همه جار جارش میزنن تا رونالدو رو ببرن تو حاشیه. جالبه خود رونالدو هم به شدت واکنش نشون داد ه وهمه ی این حرفارو رد کرده. واقعا رونالدو حتی اگر خیلی مغرور باشه همچین کاری رو نمیکنه چون خودش بچه داره و میدونه بچه ها چقدر حساس هستند. شاید اگر هم پدر اون بچه درست گفته باشه ولی رونالدو شاید اصلا ندیده بوده اون دختر رو. دقیقا مثل کار ژاوی
ولی مهمترین شک من اینه که چطوری ک پدر ، تو چنین منطقه ی شلوغی بچه ی خودش رو رها میکنه و میره یک جای دیگه و بعدش که برمیگرده روی گریان دخترش رو میبینه ؟؟؟ ایا واقعا به این میشه گفت پدر !!!؟؟!!! که بعدش اومده به رونالدو گیر داده این پدر خنگول اول باید بره خودش رو درست بکنه بعدش گیر بده به رونالدو

SHS
5th June, 2012, 08:47 AM
دوست من اون پرتقال که مینویسی خوردنیه :4: این ترکیب تیم ملی پرتغال :4:

Goalkeepers

No.
Name
P
G

1
Eduardo (http://www.uefa.com/uefaeuro/season=2012/teams/player=49116/index.html)
-
-

12
Rui Patrício (http://www.uefa.com/uefaeuro/season=2012/teams/player=93443/index.html)
-
-

22
Beto (http://www.uefa.com/uefaeuro/season=2012/teams/player=48661/index.html)
-
-

Defenders

No.
Name
P
G

2
Bruno Alves (http://www.uefa.com/uefaeuro/season=2012/teams/player=64413/index.html)
-
-

3
Pepe (http://www.uefa.com/uefaeuro/season=2012/teams/player=95417/index.html)
-
-

5
Fábio Coentrão (http://www.uefa.com/uefaeuro/season=2012/teams/player=107951/index.html)
-
-

13
Ricardo Costa (http://www.uefa.com/uefaeuro/season=2012/teams/player=34480/index.html)
-
-

14
Rolando (http://www.uefa.com/uefaeuro/season=2012/teams/player=104511/index.html)
-
-

19
Miguel Lopes (http://www.uefa.com/uefaeuro/season=2012/teams/player=97329/index.html)
-
-

21
João Pereira (http://www.uefa.com/uefaeuro/season=2012/teams/player=58714/index.html)
-
-

Midfielders

No.
Name
P
G

4
Miguel Veloso (http://www.uefa.com/uefaeuro/season=2012/teams/player=70090/index.html)
-
-

6
Custódio (http://www.uefa.com/uefaeuro/season=2012/teams/player=49113/index.html)
-
-

8
João Moutinho (http://www.uefa.com/uefaeuro/season=2012/teams/player=70098/index.html)
-
-

10
Ricardo Quaresma (http://www.uefa.com/uefaeuro/season=2012/teams/player=53749/index.html)
-
-

15
Rúben Micael (http://www.uefa.com/uefaeuro/season=2012/teams/player=250007922/index.html)
-
-

16
Raul Meireles (http://www.uefa.com/uefaeuro/season=2012/teams/player=150016144/index.html)
-
-

17
Nani (http://www.uefa.com/uefaeuro/season=2012/teams/player=101336/index.html)
-
-

20
Hugo Viana (http://www.uefa.com/uefaeuro/season=2012/teams/player=49112/index.html)
-
-

Forwards

No.
Name
P
G

7
Cristiano Ronaldo (http://www.uefa.com/uefaeuro/season=2012/teams/player=63706/index.html)
-
-

9
Hugo Almeida (http://www.uefa.com/uefaeuro/season=2012/teams/player=58953/index.html)
-
-

11
Nélson Oliveira (http://www.uefa.com/uefaeuro/season=2012/teams/player=1907967/index.html)
-
-

18
Silvestre Varela (http://www.uefa.com/uefaeuro/season=2012/teams/player=73319/index.html)
-
-

23
Hélder Postiga (http://www.uefa.com/uefaeuro/season=2012/teams/player=48675/index.html)
-
-

Haj Amir
5th June, 2012, 12:24 PM
این ادواردو همون گلر جام جهانیمونه دیگه ؟ اونجا که حرف نداشت

میشه نبود مهاجم رو یه جوری جبران کرد . رونالدو بره نوک . کوئنترائو بیاد وینگر چپ جای رونالدو بازی کنه توانایشو هم داره .

رونالدو هم صرفا مهاجم هدف نباشه و آزاد باشه

مهاجم نوک هم عجب معمایی شده !!! اونجا تو رئال بنزما و هیگواین رو داشتیم زیادی هم بود ! اینجا یکیش هم نیست

SHS
5th June, 2012, 12:28 PM
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: فهمیدم تفاوتشون اینه که پرتقال رو میخوریم اما پرتغال بقیه رو میخوره:Smilebb (82):

نه SHS منظورم ترکیبی که توی زمین میره . یعنی ترکیب اصلی

خب اون ترکیبو مربی میدونه دیگه ، خیلی ثابت نبوده تو این بازیها که یه ترکیب خاص بگم ،

SHS
5th June, 2012, 12:45 PM
این ادواردو همون گلر جام جهانیمونه دیگه ؟ اونجا که حرف نداشت

میشه نبود مهاجم رو یه جوری جبران کرد . رونالدو بره نوک . کوئنترائو بیاد وینگر چپ جای رونالدو بازی کنه توانایشو هم داره .

رونالدو هم صرفا مهاجم هدف نباشه و آزاد باشه

مهاجم نوک هم عجب معمایی شده !!! اونجا تو رئال بنزما و هیگواین رو داشتیم زیادی هم بود ! اینجا یکیش هم نیست

آره این همون ادواردو هست که خیلی خوب کار کرده بود ، مطمئنن مربی نمیاد از رونالدو به عنوان مهاجم نوک استفاده کنه ، البته این کارو بکنه نانی و کواریسما میتونن 2تا گوش بازی کنن ، وارلا هم میتونه ، ولی این به نفع تیم نیست ، همون یا آلمیدا یا پوستیگا خوبن ، یه ضعف دیگه نداشتن یه هافبک دفاعی جنگنده و خوبه ، مثه مانیش ، الان میگل ولوسو فکر میکنم باید اونجا بازی کنه :2:

NIMA CR7
6th June, 2012, 05:57 AM
پرتغال آلمان چند چند میشه دوستان؟

CristianoRonaldo
6th June, 2012, 05:58 AM
میشه گفت که بازیکنان در اولین بازی حضور داشته باشن اگر مشکلی بوجود نیاد :

********************************** Eduardo

null ***** Bruno Alves ******* Pepe ****** Fábio Coentrão

Nani **** João Moutinho ******* Raul Meireles ******** Cristiano Ronaldo

*********************** null *********** null

null => بسته به نظر مربی داره که بخواد با چه سیستمی بازی بکنه. از نظر من کوارشما به جای کریس رونالدو اون سمت بازی بکنه و کریس رونالدو همراه با پوستیگا بشن دو مهاجممنون و البته رونالدو بازیکن ازاد باشه.

در مورد دفاع راست هم از نظر من رولاندو رو بذاریم اونجا بد نیست. اما در کل پست رولاندو اونجا هم نیست :hey:

SHS
6th June, 2012, 09:37 AM
میشه گفت که بازیکنان در اولین بازی حضور داشته باشن اگر مشکلی بوجود نیاد :

********************************** Eduardo

null ***** Bruno Alves ******* Pepe ****** Fábio Coentrão

Nani **** João Moutinho ******* Raul Meireles ******** Cristiano Ronaldo

*********************** null *********** null

null => بسته به نظر مربی داره که بخواد با چه سیستمی بازی بکنه. از نظر من کوارشما به جای کریس رونالدو اون سمت بازی بکنه و کریس رونالدو همراه با پوستیگا بشن دو مهاجممنون و البته رونالدو بازیکن ازاد باشه.

در مورد دفاع راست هم از نظر من رولاندو رو بذاریم اونجا بد نیست. اما در کل پست رولاندو اونجا هم نیست :hey:

دفاع راست پریرا بازی میکنه تقریباً خوب هم هست کارش ، ترکیب تیم اینجوری نیست اصلاً ، ترکیب احتمالی اینجوریه

ادواردو
کنترائو ---- پپه ---- برنو آلوز ---- پریرا

-------میگل ولوسو---------
------موتینیو ------ میرلس-----

کریس-------------------------- نانی

-----------پوستیگا------------

Haj Amir
6th June, 2012, 01:12 PM
من نمیدونم چرا نانی بازی خوبش تو منچستر رو تو تیم ملی انجام نمیده . کوارشما هم یادمه اون اوایل تو اینتر مورینیو دربارش گفته بود پدیده فوتباله پرتغاله اما اینجوری نشد و افت کرد . راستی این موتینیو چرا هیچوقت پیشرفت نکرد ؟ یورو 2008 که دیدمش گفتم میشه دکوی دوم و سر از تیم های بزرگ در میاره که اونم خبری ازش نشد فکر کنم آلمان رو 2-1 بزنیم !!

CristianoRonaldo
6th June, 2012, 01:40 PM
البته حاجی این نانی امسال که کلا تو منچستر هم اش دهن سوزی نبود. اولش که افتضاح بود و اخرش هم که مصدوم شد و اخر اخرش هم که خواست برگرده اصلا تو ترکیب جایی نداشت. کلا واسه همینه که میخواد از منچستر بره.

البته امیدوارم بازی های درخشانی برای ما امسال انجام بده چون بدطور به کیفیت بازیش نیاز داریم.

Haj Amir
7th June, 2012, 02:20 AM
بیخیال بابا نانی خیلی تو منچستر خوب بازی میکنه . من امسال بازی زیاد از منچستر ندیدم ولی 2010 و 2011 یادمه یه بازی که تو ترکیب نبود منچستر کند میشد .

در کل تو این قحطی !! و بی ستارگی یکی مثل نانی غنیمته

آخ که یاد این ترکیب بخیر !!!

ریکاردو تو دروازه (به یاد بازی با انگلیس که همه ی پنالتی هارو گرفت )
میگل بک چپ , کاروالیو و په په دفاع وسط ,
فگیو و رونالدو وینگرها !! , دکو و سیمائو بازیساز , نونو گومز و ژائو پینتو مهاجم !

حالا یه رونالدو مونده یه په په !

ضمنا بازی اول با آلمان مشخص نمیکنه صعود میکنیم یا نه چون پرتغال معمولا هلند رو میبره و دانمارک هم کار سختی نیست . حتی اگه بازی اول رو ببازیم که بعید میدونم شانس صعودمون زیاده

CristianoRonaldo
7th June, 2012, 02:28 AM
مشکل این پرتقال همین صعود هست. اگر صعود کنیم که دیگه اصلا مشکل خاصی من نمیبینم تا اینکه به نیمه نهایی برسیم.

من این چند روزه استرس بازی ها بدطور گریبانم :Smilebb (97): رو گرفته

یعنی میشه از گروهمون صعود کنیم و دهن خیلی ها رو ببندیم :70:

چند خبر از پرتقال که شاید دوستان نخونده باشید چون خودمم تازه خودنمشون و دروغ و راستشون مربوط میشه به منبعشون ( برای دیدن خبر هم روی عنوانش کلیک کنید )

برونو آلوس: پرتغال چیزی از آلمان کم ندارد (http://www.goal.com/iran/news/3830/%D9%8A%D9%88%D8%B1%D9%88-2012/2012/06/06/3153137/%D8%A8%D8%B1%D9%88%D9%86%D9%88-%D8%A2%D9%84%D9%88%D8%B3-%D9%BE%D8%B1%D8%AA%D8%BA%D8%A7%D9%84-%DA%86%DB%8C%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D9%85-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF)

در آستانه دیدار مقابل آلمان؛ بازگشت نانی به تمرینات پرتغال (http://www.goal.com/iran/news/3830/%D9%8A%D9%88%D8%B1%D9%88-2012/2012/06/06/3153060/%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DA%AF%D8%B4%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%AA%D9%85%D8%B1%DB%8C%D9%86%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D8%AA%D8%BA%D8%A7%D9%84)

رونالدو: اگر یک کیف پر از پول داشتم، روی قهرمانی اسپانیا یا پرتغال شرط می بستم (http://www.goal.com/iran/news/3830/%D9%8A%D9%88%D8%B1%D9%88-2012/2012/06/06/3152941/%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%A7%D9%84%D8%AF%D9%88-%D8%A7%DA%AF%D8%B1-%DB%8C%DA%A9-%DA%A9%DB%8C%D9%81-%D9%BE%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D9%BE%D9%88%D9%84-%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%85-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D9%82%D9%87%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7-%DB%8C%D8%A7-%D9%BE%D8%B1%D8%AA%D8%BA%D8%A7%D9%84-)

نانی: پرتغال تنها به رونالدو وابسته نیست (http://www.goal.com/iran/news/3830/%D9%8A%D9%88%D8%B1%D9%88-2012/2012/06/06/3152720/%D9%86%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D8%AA%D8%BA%D8%A7%D9%84-%D8%AA%D9%86%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%A7%D9%84%D8%AF%D9%88-%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA)

Haj Amir
7th June, 2012, 02:33 AM
این تاپیک بغل (آلمان) حسابی جو گرفتشون !! یه پست رو خوندم دیگه خندم گرفت . نوشته بودن بازی اول و دوم رو که ببریم (منظور پرتغال و هلند !! ) بازی سوم با دانمارک میشه به مهره های اصلی استراحت داد !

بچه های اسپانیا بعد از قهرمانی تو اروپا و جهان و تو یه گروه آسون اینجوری نمیگن ! بابا انقدر تند نرید فوتباله و هزار اتفاق شاید یه سری هم بدشانسی نصیب شما بشه !

SHS
7th June, 2012, 08:56 AM
تو جام جهانی 2010 هم نانی رو نداشتیم ، حاج امیر این ترکیب که گفتی میگل دفاع راست بود ، پائولو فریرا دفاع چپ ، فیگو بازیکن وسط بود سیمائو وینگر ، مهاجم هم پائولتا خیلی ترکیب توپی بود

در مودرد بازی با آلمان هم من یکم از این بازی میترسم درسته ما امیدمون واسه صعود کم نیست ، ولی اگه ببازیم روحیه کل تیم به چیز میره ، اونم این بازیکنای پرتغال که کلاً تو شرایط سخت نمیتونن آروم باشن یه بزرگتر هم ندارن آرومشون کنه ، من از این اتفاقا میترسم ، تیم پرتغال و بازیکناش اصلاً اعتماد به نفس ندارن ، شاید تک تک بازیکنا واسه تیمهای باشگاهیشون یه ستاره باشن ، ولی تو تیم ملی این مدلی میشن

Haj Amir
7th June, 2012, 02:54 PM
حاج امیر این ترکیب که گفتی میگل دفاع راست بود ، پائولو فریرا دفاع چپ ، فیگو بازیکن وسط بود سیمائو وینگر ، مهاجم هم پائولتا خیلی ترکیب توپی بود

ترکیب 2006 بود دیگه . میگل آره راست بود ولی فیگو وینگر بازی میکردا !! سیمائو و دکو هم هافبک تهاجمی بازی میکردن . فقط حیف اون موقع رونالدو در حد الانش نبود وگرنه آخر تیم بود .

قشنگ یادمه تو جام جهانی 2006 اتحادی که پرتغال داشت رو ایتالیای قهرمان هم نداشت ولی نامردا پنالتی اشتباه برا فرانسه گرفتن و با همون رفت فینال

برا بازی با انگلیس نصف تیم به خاطر بازی با هلند محروم بودن ولی باز انگلیس رو هم حذف کردن

Sepehr11
7th June, 2012, 08:10 PM
این تاپیک بغل (آلمان) حسابی جو گرفتشون !! یه پست رو خوندم دیگه خندم گرفت . نوشته بودن بازی اول و دوم رو که ببریم (منظور پرتغال و هلند !! ) بازی سوم با دانمارک میشه به مهره های اصلی استراحت داد !

بچه های اسپانیا بعد از قهرمانی تو اروپا و جهان و تو یه گروه آسون اینجوری نمیگن ! بابا انقدر تند نرید فوتباله و هزار اتفاق شاید یه سری هم بدشانسی نصیب شما بشه !

دوست عزیز جوی در کار نیست !
پستمو درست بخون :

نوشتم "امیدوارم " دو بازی اول رو ببریم تا بتونیم به بازیکنامون مقابل دانمارک استراحت بدیم .
یعنی منظورم اینه که "کاش" چنینی شرایطی مهیا بشه ...

که البته دور از دسترس هم نیست ... چون آلمان بدون اغراق خیلی "تیم" تر از پرتقال و خیلی "بهتر" از هلنده .
===
شما که خیلی منطقی هستی اگه یادت باشه یه جا نوشته بودی طرفدارای آلمان خیلی اندک هستند و فقط آدمهای خاصی طرفدار این تیم هستند !
تو همین فروم پارسفوتبال که یه جامعه ی کوچیکه آماریه ، برو تمام تاپیک ها رو جمع کن ببین تعداد هواداراشون اندازه تاپیک آلمان میشه ؟ :3:

Haj Amir
7th June, 2012, 11:10 PM
دوست عزیز جوی در کار نیست !
پستمو درست بخون :

نوشتم "امیدوارم " دو بازی اول رو ببریم تا بتونیم به بازیکنامون مقابل دانمارک استراحت بدیم .
یعنی منظورم اینه که "کاش" چنینی شرایطی مهیا بشه ...

که البته دور از دسترس هم نیست ... چون آلمان بدون اغراق خیلی "تیم" تر از پرتقال و خیلی "بهتر" از هلنده .
===
شما که خیلی منطقی هستی اگه یادت باشه یه جا نوشته بودی طرفدارای آلمان خیلی اندک هستند و فقط آدمهای خاصی طرفدار این تیم هستند !
تو همین فروم پارسفوتبال که یه جامعه ی کوچیکه آماریه ، برو تمام تاپیک ها رو جمع کن ببین تعداد هواداراشون اندازه تاپیک آلمان میشه ؟ :3:

دوست عزیز حالا پست شما بود یا نه رو یادم نیست ولی یه نمونه بود مثال زدم . کلا جو تاپیکتون خیلی خوش بینانه هست و پرتغال رو خیلی کمتر از اون چیزی که هست اونجا حساب میکنند . پست های این 4-5 صفحه اخیر آلمان خیلی اقرار آمیز بوده و این غرور کار دست آدم میده حداقل یه جور کل کل کنید که حتی اگر 1 % احتمال باختتون باشه بتونید واسه ادامه ی بازی ها انگیزه داشته باشید .

منم قبول دارم آلمان از پرتغال و هلند تیم تره ولی مسلما اینطوری هم که شما ها میگید "خیلی" بهتر نیست و کار آسونی هم نداره . همین جام ملت های 2000 بود که از پرتغال 3-0 باختید و بدون امتیاز با جام خداحافظی کردید .

اونجا سال از آلمان با ابهت یاد میکردند و مدافع عنوان قهرمانی بود .

yuseph
8th June, 2012, 12:20 AM
دوست عزیز حالا پست شما بود یا نه رو یادم نیست ولی یه نمونه بود مثال زدم . کلا جو تاپیکتون خیلی خوش بینانه هست و پرتغال رو خیلی کمتر از اون چیزی که هست اونجا حساب میکنند . پست های این 4-5 صفحه اخیر آلمان خیلی اقرار آمیز بوده و این غرور کار دست آدم میده حداقل یه جور کل کل کنید که حتی اگر 1 % احتمال باختتون باشه بتونید واسه ادامه ی بازی ها انگیزه داشته باشید .

منم قبول دارم آلمان از پرتغال و هلند تیم تره ولی مسلما اینطوری هم که شما ها میگید "خیلی" بهتر نیست و کار آسونی هم نداره . همین جام ملت های 2000 بود که از پرتغال 3-0 باختید و بدون امتیاز با جام خداحافظی کردید .

اونجا سال از آلمان با ابهت یاد میکردند و مدافع عنوان قهرمانی بود .
چنتا نکته داداش!
اولا:گفتی خوشبینانه؟خب نظرت چیه من طرفدار بیام بگم2تا از پرتقال میخوریم...2تا از هلند..بعد هم یه حال اساسی میدیم به دانمارک و بای بای!آقای من ما طرفداریم و خوش بین به آینده!کسی نباید ناراحت بشه اگه شما ی طرفدار بیایی بگی که 2تا میزنی آلمان رو همینجو برعکسش.
دوما:اقرار آمیزه بوده؟کار میده دستش؟یعنی چی؟منظورت اینه که بگیم احتمالا میبریم..شاید میبریم..ممکنه ببریم..که در صورت عدم نتیجه گیری بتونیم بیایم و توجیه کنیم؟نه داداش ما با کمال اطمینان میگیم میبریم.چرا چون ما طرفداریم نه مربی که توی اظهار عقایدمون محتاط باشیم.ودر صورت بروز هر نتیجه ای هم باز میاییم ببینیم حرف حساب شما چیه!
سوما:کی گفته جام2000،آلمان رو جزو مدعیان میدونستن؟دقیقا بخاطر معدل سنیشون وعدم داشتن ستاره یکی از پرانتقادترین تیم ها بود..حرفهایی میزنی شما!

Haj Amir
8th June, 2012, 02:57 AM
چنتا نکته داداش!
اولا:گفتی خوشبینانه؟خب نظرت چیه من طرفدار بیام بگم2تا از پرتقال میخوریم...2تا از هلند..بعد هم یه حال اساسی میدیم به دانمارک و بای بای!آقای من ما طرفداریم و خوش بین به آینده!کسی نباید ناراحت بشه اگه شما ی طرفدار بیایی بگی که 2تا میزنی آلمان رو همینجو برعکسش.
دوما:اقرار آمیزه بوده؟کار میده دستش؟یعنی چی؟منظورت اینه که بگیم احتمالا میبریم..شاید میبریم..ممکنه ببریم..که در صورت عدم نتیجه گیری بتونیم بیایم و توجیه کنیم؟نه داداش ما با کمال اطمینان میگیم میبریم.چرا چون ما طرفداریم نه مربی که توی اظهار عقایدمون محتاط باشیم.ودر صورت بروز هر نتیجه ای هم باز میاییم ببینیم حرف حساب شما چیه!
سوما:کی گفته جام2000،آلمان رو جزو مدعیان میدونستن؟دقیقا بخاطر معدل سنیشون وعدم داشتن ستاره یکی از پرانتقادترین تیم ها بود..حرفهایی میزنی شما!

خدمت شما عرض شود که شما آزادی هر جوری دوست داری بگی به حال من فرقی نمیکنه بگید 2 تا از پرتغال هلند میخوریم یا هر دوتاشونو راحت میریم . ولی وقتی میگید پرتغال و هلند رو میبریم و بازی سوم به بازیکن اصلی ها استراحت میدیم یا رونالدو هیچ غلطی نمیتونه بکنه و .... این یعنی جوزدگی .

اون بنده خدایی که صحبت منو اصلا متوجه نشده و یه پستی برا خودش میده , شما دیگه چرا این حرفو تکرار میکنید . این که من میگم شما مغرور آمیز دارید به قضیه نگاه میکنید ربطی به نتایج تیم ملی آلمان نداره که حالا شماها میگید مگه ما مربی تیم هستیم که تاثیری توی نتایج آلمان داشته باشه یا نه . من توی انجمن خودمون رو دارم میگم که اومدیم و باختید یا حتی از گروه صعود نکردید اونوقت خودتون از این پست هاتون خندتون میگیره

یورو 2000 آلمان مدافع عنوان قهرمانی بود و قبل از شروع بازی ها جزو مدعیان اصلی بود , به قول خودتون آلمان همیشه مدعی بوده و هست . ولی وقتی بازی ها شروع شد آلمان حتی نتونست 1امتیاز بگیره و تو بازی سوم از ترکیب ذخیره پرتغال 3 گل خورد . الان دارید میگید مدعی نبوده میانگین سنی بالا بوده ولی قبل از شروع بازی ها آلمانتون مدعی بوده .

در نهایت به اون رفیقتون که میگه بحثو ادامه ندید و ... بگید که من اصلا بحثی با شما ندارم ما اینجا داشتیم تو تاپیک خودمون پست میدادیم که شما ها اومدید تو این تاپیک و بحث راه انداختید . وگرنه منم میتونستم بیام اونجا اون پستی که نوشته بودن رونالدو هیچ غلطی نمیتونه بکنه رو نقل قول بکنم و جواب بدم .

ایشالله موفق باشید و بتونید پرتغال و هلند رو ببرید و بازی سومتون به اصلی ها استراحت بدید ! (منظورم این نیست که امور تاکتیکی و ارنج تیم دست شماهاست ! باز نگید مگه ما ضمام دار تیم هستیم )

CristianoRonaldo
8th June, 2012, 03:55 AM
اینکه رونالدو غلطی نمیکنه ( به نقل از خلاقان شعر و سخن :71:) رو باید بعد از بازی المان وپرتغال نظر داد. ولی صحبت کردن و استفاده از چنین لفظ هایی مضحکه و طرف حرف خودش رو به تمسخر کشیده که کاندید اول توپ طلای امسال رو اینطوری خطاب بکنه.

کلا اگر هم المان بتونه تیم مارو شکست هنوز خیلی زوده که ما خودمون رو از معرکه جدا بکنیم.

به گزارش ایرنا، وی امروز پنجشنبه در مصاحبه ای گفت: می‌ دانیم كه در دشوارترین گروه قرار داریم، اما نمی‌ توانیم به این دلیل افسوس بخوریم زیرا نمی‌ توانیم این وضعیت را تغییر دهیم و در این زمینه پرتغال بازی ها و عملكرد خوبی‌ خواهد داشت و به مرحله بعدی قهرمانی صعود خواهیم كرد.
رونالدو كه با تیم پرتغال در روز شنبه و در چارچوب دیدارهای قهرمانی اروپا به مصاف آلمان خواهد رفت همچنین معتقد است كه برای پشت سر گذاشتن موانع این قهرمانی باید 'ایمان و شانس' داشت .
وی در این مورد تصریح نمود :همیشه بهترین تیم ها پیروز نمی‌ شوند و بدین دلیل پرتغال ابراز امیدواری می‌ كند كه عملكرد خوبی‌ در این قهرمانی خواهد داشت .
ملی‌ پوش 27 ساله پرتغالی كه 90 بار پیراهن تیم ملی‌ را بر تن كرده و 32 گل را با تیم ملی‌ به ثمر رسانده است در مورد حریف شنبه خود گفت كه آلمان تیم بسیار خوبی‌ می‌ باشد هر چند كه پرتغال نیز سلاح های خود را دارد .
رونالدو ادامه داد :ما دارای توانمندی و قدرت خود هستیم و باید در این مورد آرام باشیم زیرا مطمئنیم كه عملكرد خوبی‌ خواهیم داشت .

Sepehr11
8th June, 2012, 10:48 AM
در نهایت به اون رفیقتون که میگه بحثو ادامه ندید و ... بگید که من اصلا بحثی با شما ندارم ما اینجا داشتیم تو تاپیک خودمون پست میدادیم که شما ها اومدید تو این تاپیک و بحث راه انداختید )

منم موافقم دیگه این بحثو ادامه ندیم . فقط راجع به این تیکه ی مظلوم نمایانه یه توضیحی بدم.
بحث رو ما شروع نکردیم . اولین بار شما گفتید تو این تاپیک بغلی ...

خب منم بالطبع باید جواب میدادم دیگه . شما هم جا من بودی جواب میدادی .

و راجع به کریس من نظرم با بقیه دوستام فرق میکنه ، و معتقدم موثر ترین بازیکن پرتقال میشه ، مثل یوروی قبلی و حتی قبلیش

موفق باشید

Haj Amir
8th June, 2012, 11:18 AM
بحث رو ما شروع نکردیم . اولین بار شما گفتید تو این تاپیک بغلی ...

تو طول رقابت های لالیگا هزار دفعه ما گفتیم تاپیک بغلی فلان گفته (منظور تاپیک بارسا ) هزار دفعه بارسایی ها گفتن تاپیک رئال این حرف زده شده . ولی یکبار هم نه ما رفتیم بحث راه بندازیم نه اونا اومدم تاپیک رئال . اگر من میومدم وسط تاپیک آلمان میگفتم جق با شما بود من بحث راه انداخته بودم . من اون نوشته رو برای بچه های اینجا نوشتم که بدونن اونجا چه خبره نه اینکه بخوام با شما بحث راه بندازم .

توی حالت معمولیش آلمان باید بتونه پرتغال رو ببره و این چیزی که اکثر دنیا توقع دارن . برای من فوتبال با اصالت لاتین پرتغال مهمه نه نتیجه ادعایی هم در رابطه با اینکه پرتغال آلمان رو میبره ندارم .

-----------------------------------------------------

رونالدو هم حسابی مارو گیج کرده تا 2 هفته پیش میگفت هلند و آلمان و اسپانیا شانس های اول هستند و ما فقط برای لذت بردن از رقابت ها اینجا هستیم . حالا میگه روی قهرمانی پرتغال یا اسپانیا شرط بندی کنید ! فینال بین پرتغال و اسپانیا برگزار میشه !

CristianoRonaldo
8th June, 2012, 12:05 PM
رونالدو هم حسابی مارو گیج کرده تا 2 هفته پیش میگفت هلند و آلمان و اسپانیا شانس های اول هستند و ما فقط برای لذت بردن از رقابت ها اینجا هستیم . حالا میگه روی قهرمانی پرتغال یا اسپانیا شرط بندی کنید ! فینال بین پرتغال و اسپانیا برگزار میشه !

راستش من اعتمادی به روزنامه ها ندارم ممکنه حرف اول رونالدو رو تحریف کرده باشه. دقیقا همین بلا رو خواستن سر مارسلو و رونالدو بیارن که مارسلو عملا واکنش نشون داد و رونالدو هم با بیان این مصاحبه اخیر فکر کنم یک تو سری زد به کسایی که چرت و پرت می نویسن در مورد رونالدو

جایی واسه زدن این ندیدم والت :Smilebb (29):

گفتم حداقل بچه های خودمون افتتاحیه رو ببینن :

مراسم شروع جشن افتتاحیه : ساعت 18:30 به وقت تهران

جمعه 19 خرداد ماه

شبکه های رایگان پخش کننده مراسم:

TRT 1
Das Erste (ARD)
BBC One

ORT Russia [Perviy]
RAI 1

کد شبکه های مورد نیاز

RAI 1
-HotBird 13°E -1 0 9 9 2 V 2 75 00 -FTA/S1(RAI)
sECA KEY 0C: 2C C9 3E 75 80 95 8F 89 <

TRT 1
-Eutelsat 7°E - 1 1 4 9 2 V 30000 -FTA
-Turksat 42°E -1 1 9 1 8 V 24440, 1 1 0 9 6 H 30000 -FTA/Biss
Biss key : 10 00 00 00 00 00 00 00

Haj Amir
9th June, 2012, 01:55 PM
بازی امشب در راهه , با اینکه در ظاهر مهم ترین بازی دور گروهی بنظر میرسه به نظر من بازی با هلند حساس تر و مهم تر میشه . احتمال زیاد همون بازی آخر جشن صعود رو بگیریم و ایشالله بخوریم به جمهوری چک تو مرحله بعدی !

CristianoRonaldo
9th June, 2012, 02:03 PM
منم که بدطور دچار استرس شدم. اگر صعود کنیم خیلی خوب میشه. مطمئنا دو تیم صعود کننده از این گروه تا نیمه نهایی میرن

Peerless Alex
9th June, 2012, 10:45 PM
من همیشه تیم سومم بعده ایتالیا و آرژانتین،پرتغال بوده و الان که جام جهانی نیس پس پرتغال میشه تیم دومم:4:خوب هلند با بازی ای که مقابل دانمارک کرد،شانسش مقابل پرتغال و آلمان خیلی کم شد و به نظر نمیرسه دیگه شانسی واسه صعود داشته باشه،هرچند فوتباله،ولی امیدوارم بازی امشب رو ببریم یا حداقل مساوی کنیم که یکم از بار سنگینی گروه کم شه،دانمارک اصن حقش صعود نیس،واسه همون باید با قدرت شروع کنیم که دانمارکم بدونه با یه گل بهار نمیشه:4:آی ببریم بازی امشبو:Smilebb (34):

Haj Amir
9th June, 2012, 10:48 PM
الان باید خوشحال باشیم یا ناراحت !؟ شرایط خیلی پیچیده شد .

C.Maldini
9th June, 2012, 10:52 PM
تو مقدماتی همین دوره برده بودیمتون،تو مقدماتی جام جهانی هم برده بودیمتون،الان باید نگران باشین یه ذره:4:

HHAMI
9th June, 2012, 11:04 PM
عجب گروه جالبیه! بخصوص وقتی کم امید ترین تیم(روی کاغذ! وحید میگم روی کاغذ! منو نزن:4:) تونست هلند مدعی رو ببره یعنی خیلی وضع خرابه! بخصوص اگه مثلاً پرتغال هم امشب بتونه از آلمان نبازه دیگه هر اتفاقی ممکنه رخ بده! یعنی آلمان و هلند بدجوری میفتن تو خطر!

Peerless Alex
10th June, 2012, 12:16 AM
خوب نیمه ی اول که هیچ چیز خاصی نداشت،دو تا تیم از هر لحاظ مساوی به نظر میرسیدن،به جز اون توپ اخری که روی خط فرود اومد و نهایت بدشانسی شد،حرکت تماشاگرای آلمانم اول بازی یه چیز در حد تماشاگرای ایران بود:Smilebb (106):

SHS
10th June, 2012, 12:19 AM
بابا تماشاچیای ایران چند تا میندازن ول میکنن اینا اندازه یه نیسان آشغال پرت کردن تو زمین :4: بریم شروع شد، مردم از استرس

Peerless Alex
10th June, 2012, 01:14 AM
اه اه اه اه اه اعصابم داغون شد در حد تیم ملی!!افا میثم خان حامی اینجا رو اگه میبینی دفاع خوب به این میگن منظورم دفاعه آلمانه ،خدایی حمله های پرتغالی ها زهر دار دار بود نسبت به هلندی ها ولی خوب هم دفاع تیم مقابل خوب کار کرد تو این بازی و هم وقتی توپ نخواد گل بشه نمیشه،البته بهترین موقعیت رو اون یارو خنگه والر بود چی بود،اون از دست داد که توپ به اون سادگی رو کوبید تو بغل نویر، در کل بازم من میگم دوتا تیم برابر بودن ولی خوب آلمان از فرصتش استفاده کرد و نتیجه رو گرفت و کاره پرتغال سختتر شد!

CristianoRonaldo
10th June, 2012, 01:15 AM
بازی رو که پرتغال باید 3 یا 4 تا می زد رو یک ، به صفر باختیم http://bianconeri.ir/Smileys/default2/39.gif

واقعا تیم تیم شایسته برنده این بازی نبود. فقط یک ضربه سر و یک گل http://bianconeri.ir/Smileys/default2/13.gif این همه ضربه زدیم ، این همه تیر دروازه ، این همه تک به تک.

واقعا فوتبال بی شرفه. اگر شرف داشت که الان تیمی که تیم تر بود بازی رو می برد

کلا برد دانمارک و هلند کارو برای ما خیلی سخت میکنه.

الان باید فقط منتظر باخت تیم دانمارک ( مقابل خودمون ) باشیم و تساوی یا باخت تیم هلند مقابل المان.

اگر این نتایج به دست بیاد بعید میدونم تو بازی اخر مقابل هلند اتفاق خاصی بیفته و ما از صعود منبع بشیم

اگر هیمن بازی رو مقابل دانمارک و هلند انجام بدیم که میدیم شک نکنید یکی از تیم های صعود کننده ماییم

SHS
10th June, 2012, 01:22 AM
یعنی واقعاً گند بزنن به این ورزش ، چه وضعی راه انداختن ، اون والرا وقتی اومد من گفتم گل میزنه ، ولی یه گل رو از تیم ما گرفت ، نمیدونم حسرت کدوم موقعیت رو بخورم ، هرچی ما شانس نداشتیم آلمان شانس داشت ، هر توپی میخورد درو دیوار میرسید زیر پای اونا ، رو دست اونا ، هرچی شوت زدیم خورد به دفاع ، تیرکم که دیگه حرفشو نزنم بهتره ،

ما میتونیم خیلی امیدوار باشیم ، ولی از وقتی که یادمه پرتغا همینجوری بد شانسی آورده ،

Haj Amir
10th June, 2012, 01:23 AM
من که از پرتغال لذت بردم . چیزی رو که میخواستم رو دیدم . حداقلش با این بازی برتر این همه ادعا نداریم !!

بخوام 3 عامل مهم پیروزی آلمان رو بگم میشه شانس , تیر و خط دروازه , سوت های بی مورد داور . تعداد کرنر های 2 رقمیه پرتغال و تعداد سیو های مانوئل نویر کاملا مشخصه . چندین تک به تک رو بی دقت از دست دادیم .

در آخر به قول فردوسی پور آلمان , آلمانی برد ! فکر کنم کلا 1 موقعیت گل داشتن(که اونم شانسی خورد تو بدن یکی افتاد جلو سر یکی ! ) و همون رفت تو گل . گلر ما اصلا سیو داشت ؟!

CristianoRonaldo
10th June, 2012, 01:31 AM
گلر ما اصلا سیو داشت ؟!

اره چندتا داشت. توپ هایی که المانی ها میزدن بیرون رو می رفت می گرفت و میاوورد می کاشت و میزد زیرش :Smilebb (59): :Smilebb (71):

خداییش خیلی لذت بردم از بازی تیمم.

جالبه کوته فکران میگن رونالدو تحقیر شده :Smilebb (71): احتمالا بازی رو ندیدن :68: همه ی پرتغال امروز فوق العاده بود. البته نا گفته نماند کونترائو یک چیز دیگه بود بی نظیر بود این بشر :blush:

حیف و حیف و حیف که بازی رو با حداقل تساوی به پایان نرسوندیم. راستی تساوی المان و هلند به مراتب برای ما خیلی بهتر هستش.

اگر اونا تساوی بکنن یا حتی خود هلند بازی رو ببره. ما شانسمون حتی بیشتر هم هست واسه صعودد.

کلا با این بازی من انتظار صعود دارم. بازی با دانمارک شاید خیلی چیزارو مشخص بکنه

Haj Amir
10th June, 2012, 01:47 AM
از همون چیزی که بدم میومد داره تو یورو اتفاق میوفته یعنی اون تیمایی که لایق برد نیستن میبرن . دخالت شانس توی فوتبال خیلی بی انصافیه . البته آلمان که خودش بنیان گذار هست تو این مورد نباید غیر از این توقع داشت . آلمانی جماعت هم عشقشون این تیریپی بردنه کلی هم حال میکنند !
مدعی اصلی قهرمانی این جام رو هم دیدیم !

--------------------------

کوئنترائو با اختلاف زیاد از مارسلو بهتره . تو رئال چرا اینجوری بازی نمیکنه ؟ تو حمله و تو دفاع حتی 1 دونه سوتی نداد

SHS
10th June, 2012, 01:58 AM
پپه هم خیلی خوب بود ، فقط فقط یه صحنه تو جایگیری اشتباه داشت که اونم به صورت شانسی به گل تبدیل شد ، خط هافبک نا امیدم کرد ، ترکیب دقیقاً همونی بود که من انتظار داشتم ، ولی موتینیو اصلاً راضی کننده بازی نکرد ، یاد، دکو ، فیگو ، کاستا بخیر ، تعویضا هم افتضاح بود ، آخه اولیویرا تو این شرایط؟ کاش آلمیدا میومد جاش ، در هر صورت بهتر بودیم ولی با بد شانسی باخیتم، بازی بعد حکم مرگ و زندگیه واسه ما

Sepehr11
10th June, 2012, 02:11 AM
یعنی واقعا سطح توقعتون از پرتقال با این همه بازیکن تکنیکی اینه که ، بعد از گل خوردن تازه شروع کنه حمله کردن اونوقت بگید وای چقدر خوب بودیم !!!

چقدر سطح توقعتون پائینه !

میشه بگید چرا حق پرتقال باخت نبود ؟!
اصلا یک صحنه بیانگر کل روند بازی بود : توپی که دروازه بان پرتقال با تاخیر کاشتش و دیر ضربه ی دروازه زد ! همین بسه !!
این یعنی اینکه پرتقال از این بازی مساوی میخواست !

یک کلام : تیمی که با این همه بازیکن با استعداد به قصد مساوی وارد زمین میشه و خودشو کوچکتر از تیم حریف میبینه و به دنبال وقت کشیه ، حقش باخته ! حتی اگه بعد از دریافت گل صد تا موقعیت هم خراب کنه ...

======

راستی حاج امیر شما چرا انقدر حسودی نسبت به فوتبال آلمان ؟!!! همش هی اسم شانس و اینا رو میاری !!
ما لایق بردن بودیم چون "برد میخواستیم " !! و شما لایق باختن بودین چون دنبال مساوی بودین !! جملم گنگ نیست که ؟!

CristianoRonaldo
10th June, 2012, 04:27 AM
یعنی واقعا سطح توقعتون از پرتقال با این همه بازیکن تکنیکی اینه که ، بعد از گل خوردن تازه شروع کنه حمله کردن اونوقت بگید وای چقدر خوب بودیم !!!

جناب Sepehr11 کدوم این همه بازیکن ؟ کلا پرتقال فقط 3 الی 4 بازیکن با کیفیت داره. بقیه بازیکنان در کنار این 4 نفر کیفیت بازیشون یک خورده بیشتر میشه. ولی 11 نفر تیم شما اکثرا جز 4 تیم برتر پارسال تو لیگ قهرمانان بودن. مهاجمتون دومین اقای گل اروپا بود. دروازبانتون به جز بازی با دورتمند تو فینال جام حذفی یکی از برترین های دنیاست. مدافعینتون جز بهترین های دنیا هستند که الان قیمتشون چندین برابر دیگر مدافعان جهانه. و از همه مهمتر هافبک هاتون خوره ی فوتبال هستند خصوصا اوزیل و .... بازیکن دیگه . ولی تو تیم ما بازیکن مثل اون سیاه پوست تو یک متری توپ رو میزنه تو بغل نوئر یا نانی تو شش قدم توپ رو میزنه تو دل مدافع و ... موقعیت دیگه که مفد مفد از دست رفتن. ولی با این حال سطح توقع نسبت به بازی با شما از ما خیلی کمتر بود ، این رو همه ی کارشناسان و مخصوصا بازیکنان تیم خودتون هم می گفتن. ولی در کل از این به بعد سطح توقعات از تیم ما بیشتر از تیم المان هم میشه. اخه فکرش رو هم نمی کردیم کاندید اصلی جام رو اینطوری به زحمت بندازیم.

اصلا یک صحنه بیانگر کل روند بازی بود : توپی که دروازه بان پرتقال با تاخیر کاشتش و دیر ضربه ی دروازه زد ! همین بسه !!

توپ هایی که به تیر خورد. تک به تک هایی که از دست رفت و داورهایی که ضد تیم ما بود خصوصا تو صحنه های 50 ، 50 که همشون به نفع المان بود ایتا هم میگن حق تیم ما باخت نبود

و در مورد صحنه ای که میگید پرتغال به مساوی راضی بود با کار دروازبان هم بد نیست بهتون بگم دقیقه های پایانی بازی وقتی 1-0 هم عقب بودیم برونو اولز و دروازبان تیم همیشه با هم پاسکاری می کردن و تو یک صحنه کلا 4 بار به هم پاس دادن. اصلا سبک بازی ما اینطوری نبود که بخواییم به مساوی راضی باشیم. ما سرر تا پا حمله بودیم.

ما لایق بردن بودیم چون "برد میخواستیم " !!

اینه شما بردید خب واقعیته که نمیشه منکرش شد ولی کلا ما پرتغالی ها بیش از هر چیزی فوتبال زیبا همیشه ملاک کار ما بوده و این بار هم یک فوتبال پرتغالی به نمایش گذاشتیم و شما هم یک فوتبال المانی و یک پیروزی المانی به دست اووردید. فکر نمی کنم کلمه لایق تو این بازی مشخص کننده تیم المان باشه چون تیم لایق همیشه برنده نیست و مثلا در همین بازی تیم لایق باخت.
البته از یک المانی بیشتر از این انتظار نداریم که کلمه ی لایق رو اینطوری تفسیر بکنه چون سبک تیم شما اینطور بردهایی هست و شاید کلمه لایق اینطوری معنی رو برای شما بده.

Peerless Alex
10th June, 2012, 09:33 AM
سپهر خیلی معذرت میخوام ولی واقعا حس میکنی پرتغال لایق باخت بود؟اگه واقعا جوابت آره هست پس نظرت کاملا تعصبی هست،دیشب آلمان حتی یک قدم هم از پرتغال جلوتر نبود،نتیجه ی صفر به یک خودش گویای این نتیجه هستش،اگه حرف از وقت کشی باشه که جریان بازی از اول روتین بود و یه چند دقیقه توپ دست پرتغال بود و سعی میکرد حمله کنه و یه چند دقیقه دیگه دست آلمان،همه چی پایاپای بود،حالا شماها دیگه اونقد خودشیفتگی دارین که فک میکنین پرتغال از ترس آلمان واسه مساوی وارد زمین شده بود نظره شماست و محترم برای خودتون،ولی به نظر نظریه ی منطقی ای نیس،این گروه ،گروه مرگ هست،اگه قرار باشه دو دوتا چار تا کنی که باشه میریم از آلمان تساوی میگیریم و دانمارک و هلندم شلم شوربایی میبریم ،همون اولش اوت میشی از مسابقه

پرتغال واقعا واسه برد اومده بود و این آلمان بود که بعده گل اولش ،میثاقیان بازی درآورد و ترسش رو از پرتغال نشون داد با تعویضا و زمین زدنای الکی بازیکناش سعی کردن وقت رو بگیرن،خوب حالا کی بیشتر ترس داشت؟شما که نمیترسیدین چرا بعده گل تون حمله نکردین؟!

اگه آلمان لایق برد بوده،پرتغال هم همین لیاقت رو داشته،توپای ما به تیرک خورد و من نمیگم گل شما شانسی بود نه اصلا،یه برنامه ی درست و یه گل مسلم ولی این دلیل نمیشه بگیم پرتغال چیزی کم گذاشت این وسط،اتفاقا صرفا جدا از نتیجه،برنده ی این بازی پرتغال بود،آلمانی که اینهمه ادعاش میشد دیشب تیم تاپی نشون نداد،همین تیم فردا پس فردا جلو هلند و دانمارکم میتونه به مشکل بخوره،به نظرم پرتغال با وجود مهره های کمی که جلو آلمان داشت چند قدم ازش جلوتر بودبا اینحال دیشب به نظر می اومد همه ی سنگینی بازی رو دوش رونالدو بود و سعی کرد همه کار تو زمین بکنه و از نظره من بازیش قابل قبول بود،فقط اون یارو شکلات نانی هه اعصابمو داغون کرد،به نظر این گروه بر خلاف اسمش زیادم وهم آور نیس،همشون در یه سطح دارن حرکت میکنن

SHS
10th June, 2012, 10:13 AM
من نمیدونم اینهمه بازیکن تکنیکی و با استعداد که دوستمون گفت منظورش دقیقاً کدوم بازیکنها بود ؟

در مورد قانع بودن به مساوی هم یه چیزو بهت بگم ، از همون اول بازی اگه دقت میکردی پرتغال حتی توپای جلو دروازرو بلند نمیزد و آلمانیها میومدن که از همونجا پرس کنن ، این یعنی اینکه پرتغال می خواست از سرعت و توان فردی بازیکناش استفاده کنه ، حتی بعد از خوردن گل هم همینطوری بود ، شاید ما هممون قبل از بازی به مساوی قانع بودیم ، ولی چند دیقه از بازی گذشت هممون برد میخواستیم چون دیدیم واقعاً بردن آلمان کاری نداره ،

شمایی که میگی آلمان واسه برد اومد ، واسه چند لحظه اون گلی که به درو دیوار خورد اومد گل شد رو بذار کنار ، فکر کن زده نشده ، بگو غیر از اون تیمتون دقیقاً چی داشت؟ چند تا سانتر بی هدف رو دروازه ؟ یا شوتایی که با 15 متر اختلاف از کنار دروازه میرفت؟ یا پاسهایی که هیچکی نفهمید چجوری میومد زیر بازیکنهاتون؟ اینا دلیل بر اینه که شما برد میخواستین ما نمیخواستیم؟

اگه به سانتر باشه که جدا از حرکت های کریس و نانی از 2 طرف ما 12 تا کرنر زدیم ، اگه به شوت و موقعیت خطرناکه که از تیم آلمان خیلی بیشتر داشتیم ، باز فکر میکنی شما واسه برد اومدینو ما نیومدیم ؟

Sepehr11
10th June, 2012, 12:54 PM
کریس رونالدو و ساناز و shs :
حوصله نقل قول کردن ندارم ، کلی جواباتونو میدم .

پرتقال بازیکنهای خوبی داره ، نمیتونید منکر این بشید .
حالا مثلا کونترائو بازیکن نیست و بوآتنگ ستاره اس ؟ پپه بازیکن نیست و باد اشتوبر ستاره اس؟ یا میرلس با اون همه بازیهای خوبش تو چلسی چی کمتر از خدیرا داره ؟ نانی بهتره یا توماس مولر ؟ کریس رونالدو بهتره یا پودولسکی ؟
در مورد بازیکن دیگه بی انصافی نکنید . حداقلش اینه که اونقدر اختلاف زیاد نیست که انقدر پرتقالی ها خودشونو دست کم میگیرن . این از بازیکن .

=====
در مورد بازی زیبای پرتقال ! فقط میتونم بگم واقعا دیدتون به فوتبال خیلی ضعیفه !! پرتقالی که دو سوم زمان بازی رو تو زمین خودش بود کجا زیبا بود بازیش ! اصلا تفکر "دفاعی" از سر و روی تیم میبارید . پرتقال 2000 و 2004 زیبا بازی میکردن نه این پرتقال و پرتقال 2010 کیروش !!!
خیلی سطح توقعنون پائینه . جدی میگم

===========

در مورد موقعیتها . چرا خودتون رو گول میزنین ؟
پرتقال 45 دقیقه ی اول چکار کرد ؟ نمیخوام بگم آلمان خیلی موقعیت داشت ! ولی کاملا مشخص بود که آلمان توپ و میدان رو در اختیار داره و "میخواد" حمله کنه و گل بزنه . 3-4 تا موقعیت نصفه و نیمه هم ایجاد کرد . پرتقال واسه مساوی اومده بود وگرنه یه حرکتی به جز اون کرنری که دقیقه 45 خورد به تیر نداشت .

نیمه دوم هم تا قبل از گل آلمان هیچ کدوم از دو تیم موقعیت نداشتن ... ولی...
ولی باز هم این آلمان بود که جریان بازی رو در اختیار داشت و سعی میکرد موقعیت ایجاد کنه که متاسفانه نمیتونست .

پرتقال بعد از خوردن گل بازیش شروع شد ... و این نشون میده که برای مساوی اومده بود . یعنی واقعا جمله از این واضح تر بهتون بگم ؟؟ اگه برای برد اومد انقدر مالکیت توپش پائین نبود تا قبل گل .

کلا 90 درصد موقعیتهای پرتقال بعد از خوردن گل بوجود اومد و این نشون میده که پرتقالی ها برای مساوی اومده بودند ...

==========

کلا تا وقتی قبول نکنین پرتقال مثله یک تیم کوچیک برای مساوی به زمین اومده بود و فقط نیم نگاه کوچیکی به برد داشت ،بحث بی فایده اس .
در مورد جناب حاج امیر هم که هی میگه آلمان خوش شانسه و اینا ... دوست عزیز باید بدونی این همه ثبات و این همه افتخار نمیتونه با "شانس" بدست اومده باشه . سه برد متوالی تو سه تورنمنت معتبر مقابل پرتقال نمیتونه با شانس بدست اومده باشه
...

راستی . تعداد حضور آلمانها در فینال جام ملتهای اروپا ، با تعداد حضور پرتقال
در جام ملتها برابره !!! :3:

Haj Amir
10th June, 2012, 01:18 PM

ما سطح توقعمون از پرتغال مشخصه . و از بازی دیشب تیم هم راضی بودیم چون به گواه آمار برتر از آلمان بودیم و آلمان از تک موقعیت گلش به گل رسید .

تا قبل از به گل رسیدن شما ما 2 تا موقعیت گل داشتیم زیر طاق په په (که شانس آوردین , خیلی هم شانس آوردین ! )و سانتر رونالدو که بهترین بازیکنتون سراسیمه زد تو کرنر . شما همون 2 تارم قبل از گل نداشتید . اگر ما بعد از گل تعدادی موقعیت گل و تک به تک داشتیم . شما تو کل بازی همون 1 موقعیت گل رو داشتید .
طوری صحبت میکنید انگار تا دقیقه 70 که به گل برسید کلکسیونی از موقعیات گل رو خراب کردید و سراسر هجومی بودید .

در نهایت ما نبودیم که ادعا داشتیم . شما بودید که ادعاتون گوش فلک رو کر کرده بود و خیلی خودتونو تحویل میگرفتید و خودتونو تیم تر و بهتر از پرتغال و هلند میدونستید . اتفاقا خوشحالی بیش از حد شماها به خاطر پیروزی بعد از این بازی ضعیف کاملا ثابت کرد که سالهاست آلمانی تیر هستید

یک کلام : تیمی که با این همه بازیکن با استعداد به قصد مساوی وارد زمین میشه و خودشو کوچکتر از تیم حریف میبینه و به دنبال وقت کشیه ، حقش باخته ! حتی اگه بعد از دریافت گل صد تا موقعیت هم خراب کنه ...

اون که دروازبان پرتغال اونجوری تو خط دفاعی با بازیکنا پاسکاری میکرد تاکتیک تیم بود حتی دقایق طلف شده هم اینکارو میکردن . اما اینکه پرتغالی ها خودشونو کمتر از آلمان میدونستن اشتباهه . این آلمانی ها بودن که خودشونو برتر از پرتغالی ها میدونستن . کافیه به رسانه ها و مطبوعات و جو جام ملت ها دقت کنید . همه آلمان رو مدعی میدونستن نه پرتغال رو . از هر نظر تیم برتر بودید به اذعان خودتون

پرتغال لایق باخت نبود چون موقعیت های گل بیشتر خلق کرد , بهتر بازی کرد , و تنها بدشانسی باعث باختش شد . به همین سادگی . بهترین بازیکن زمین هم که دفاع آخرتون بود که همه موقعیت هارو قبل از خطرناک شدن میفرستاد کرنر

راستی حاج امیر شما چرا انقدر حسودی نسبت به فوتبال آلمان ؟!!! همش هی اسم شانس و اینا رو میاری !!
ما لایق بردن بودیم چون "برد میخواستیم " !! و شما لایق باختن بودین چون دنبال مساوی بودین !! جملم گنگ نیست که ؟!
من 100 سال دیگه هم به همچین فوتبالی حسادت نمیکنم ."that would be one cold day in hell" قبل از شروع جام تو اون تاپیک عدم قهرمان شدن ژرمن ها گفته بودم که از آلمان دل خوشی ندارم چون همیشه بیشتر از اون چیزی که لایقش هستن نتیجه میگیرن و دیشب هم این اتفاق افتاد .

آقایون به ما کنایه میزنند که از بازی تیممون خیلی خوشحالیم ! من قبل از بازی ها هم گفته بودم فوتبال پرتغالی ببینم راضی میشم و برام نتیجه مهم نیست . همونم شد . بر خلاف شماها ما ادعایی نداشتیم

شما ها چرا انقدر خوشحالید , شما ها که بهترین تیم جهان بودید و اسپانیا رو هم افول کرده میدونستید . البته مدل آلمانی بردید و بایدم خوشحال باشید چیزی که بهش عادت دارید .اگر خدایی نکرده یه روزی تو رئال هم بخواد تفکر آلمانی پیاده بشه و اینجوری بازی کنه میبوسم میذارمش کنار .

-----------------------------------------

خب اتفاق فرخنده اینه که این بازی کذایی هم تموم شد تا مدت ها نیاز نیست به فوتبال آلمان یا یه تیم آلمانی فکر کنیم . حالا درباره دانمارک صحبت میکنیم که به نظرم با نمایششون جلو هلند بازی قشنگی میشه

Peerless Alex
10th June, 2012, 02:16 PM
ببین سپهر دوستان بالایی همه حرفای من رو هم زدن،به نظرم ادامه ی این بحث تکرار مکررات میشه،تو مداوم رو این پافشاری میکنی که پرتغال واسه مساوی اومده بود و ما رو این باور نیستیم،ولی به قول امیر خان،قبله بازی طبل و دهلی دستمون نبود و از اینکه ابراز امیدواری کنیم برای برد کاری نداشتیم،ولی بازی که شروع شد دیدیم آلمانم هم دیشب در حد نامش نبود،و چه بسا خیلی راحت هم میتونستیم ببریمتون ،فقط هم یکم بدشانسی آوردیم هم یکم بی دقتی کردن تو زدن شوتای آخر!توپ بیشتر شاید دست شما بود ولی موقعیتای پرتغال بیشتر بود پس نشون میده پرتغال پابه پای المان بازی کرد،قبول کنید زیادم خوب نبودین و مطمئن باشین بعدا به مشکل میخورین،البته بذار بازی انگلیس و اسپانیا رو هم ببینیم بعد کاملا بگیم که کی حذف میشین:4::4:
کلا فعلا که این جام تا اینجا هیچکدوم از تیما به جز روسیه حرف زیادی نداشته واسه گفتن

ơɧʂҽɳ♏
10th June, 2012, 02:20 PM
نميخواستم وارد بحث بشم، به سپهر هم گفتم، چون الكي داريم سر يه چيز بيهوده وقت تلف ميكنيم.
ولي ديدم تو تاپيك علت هاي ناكامي آلمان يكي حرف هاي مغرضانه اي زده بود خواستم يه چيزايي رو بگم.

اولاً كسي كه بخواد از رو آمار در مورد بازي فوتبال قضاوت كنه،‌ آلمان كبير ميشه بهترين تيم تمام ادوار!
چرا؟ چون :

چون آلمان از 17 دوره جام جهاني در 17 تاي اون حاضر بوده و دو دوره رو به خاطر جنگ جهاني و محروميت از فوتبال از دست داده!
آلمان در اين 17 دوره 7 بار به فينال رفته و در 3 تاش پيروز بوده!
آلمان در اين 17 دوره 11 دوره به نيمه نهايي رسيده!
آلمان در اين 17 دوره در 16 دوره از گروهش خودش صعود كرده!
آلمان در اين 17 دوره در 14 دوره به يك هشتم نهايي رسيده!
آلمان در اين 17 دوره اين عناوين رو به دست آورده :

سه بار قهرماني جهان (1954،1974،1990)
چهار بار نائب قهرمان جهان شده (1966،1982،1986،2002)
سه بار به مقام سوم رسيده (1970،2006،2010)
يك بار مقام چهارم رو به دست آورده (1958)

اين تازه كارنامه ژرمن ها در جام جهاني بوده ! هيچ تيمي تو تاريخ جام جهاني همچين موفقيتي نداشته! حتي برزيل!
گندشون برزيل دو دوره بيشتر از آلمان در جام جهاني حاضر بوده ولي كارنامه اش رو تو اين عكس همه ميتونن ببينن!

http://up.vatandownload.com/images/sqi4rps0trmny6uep6z_thumb.jpg (http://up.vatandownload.com/viewer.php?file=sqi4rps0trmny6uep6z.jpg)

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

در مورد جام ملتها كه بهترين تيم اروپا هست آلمان به كوري چشم حسودان.

در 14 دوره برگزاري آلمان كبير در سه تاش حضور نداشته به خاطر مسائل جنگ جهاني
11 دوره حضور آلمان كبير در جام متلها.

در اين 11 دوره آلمان 9 بار از گروهش بالا اومده!
در اين 11 دوره آلمان 7 بار به نيمه نهايي رسيده!
در اين 11 دوره آلمان 6 بار به فينال رسيده!
در اين 11 دوره آلمان 3 بار نائب قهرمان شده!
در اين 11 دوره آلمان 3 بار قهرمان شده!

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
اينم خلاصه عملكرد آلمان در دهه 70 به بعد كه ابولفضل گذاشت منم كپي ميكنم.

کشوری که طی سالهای 72 تا 96
سال 72 قهرمان اروپا
74 قهرمان جهان
76 نایب قهرمان اروپا
80 قهرمان اروپا
82 نایب قهرمان جهان
86 نایب قهرمان جهان
90 قهرمان جهان
92 نایب قهرمان اروپا
96 قهرمان اروپا

شده، هیچوقت حرف اول رو نزده؟ کدوم کشور اینقدر باثبات در بالاترین رده های تورنمنت های بین المللی بوده؟ ایتالیا؟ برزیل؟ آرژانتین؟ هلند؟ اسپانیا؟ فرانسه؟

آدم حرف هایی میشنوه که شاخ درمیاره
تازه به مقام سوم آلمان در سال 1970 و نائب قهرماني جام جهانيش در سال 1966 و مقام قهرمانيش در سال 1954 هم اشاره نكرد ابولفضل!

من 100 سال دیگه هم به همچین فوتبالی حسادت نمیکنم
آره مشخصه! همون كه اومدي تو تاپيك آلمان و گفتي كه آلمان دهه 90 ، و آلمان دهه 80 و 70 و همينطور آلمان يورو 96 لياقت قهرماني نداشت نه تنها حرفات باعث خنده شد بلكه مشخص شد كه چقدر حسودي!

Haj Amir
10th June, 2012, 03:05 PM
یه لحظه فکر کردم تاپیک رو اشتباهی اومدم !

لطفا رعایت کنید به خدا اینجا تاپیک پرتغاله برای من هیچ اهمیتی نداره آلمان چند دوره حضور داشته و قهرمان شده . این آمار رو تو تاپیک خودتون بذارید تا دورهمی کیف کنید . تو 2 تا پست بالاتر اشاره کردم از اینکه فکرم تا مدتی از فوتبال آلمان رها میشه خوشحالم اما مثل اینکه دوستان رضایت نمیدن . آقا آلمان خوبه . تاپیک مارو نریزید بهم .

حریف بعدی ما دانمارکه و امیدوارم تا مدت های طولانی چه در عرصه ی ملی و چه باشگاهی به آلمانی جماعت نخوریم .

SHS
10th June, 2012, 03:16 PM
برادر من این آماری که گذاشتیو ما هم میدونیم ، هیچوقت آمار یه تیم واسه تیم بازی نمیکنه ، دوستمون اومده گفته توقع شما از پرتغال با اینهمه بازیکن تکنیکی و با استعداد همینقدره ، اصلاً پپه ، کونترائو ، میرلس ، نانی ، رونالدو بازیکنهای بزرگ و درجه یکی هستن ، اما بقیه بازیکنها چی؟ در حد درجه 2-3 هم نیستن ، چطور قبل بازی اینا به چشمتون نمیومد ، رونالدو واستون در حد آرش برهانی هم نبود حالا اینا شدن فوق ستاره؟ ما توقعمون پایین نبوده شما خیلی به آمار ارقام مینازین ، کلاً یه رسم بدی تو فوتبالیها شده که میگه ما مالکیت توپمون بیشتر بود ، آقایی که میگی دیدمون از فوتبال ضعیفه من یه سوال پرسیدم جوابمو ندادی ، میگم اون گل مفتتون رو بذار کنار بیا بگو دیگه چی داشتین واسه گفتن؟ شما قبل بازی یه جوری درباره پرتغال حرف میزدین انگار با اوگاندا بازی دارین ، حالا بعد از بازی همون تیم شده تیم پر از بازیکن تکنیکی و با استعداد ؟ خب این نشون دهنده اینه که بازی خوب پرتغال رو فکرتون تاثیر گذاشته ، ما هم واسه همین از بازی تیممون راضی هستیم ، شما میگی راضی نباشیم؟ چشم ، ما راضی نیستیم دیگه ، هم شما میدونین چه خبره هم ما و هم کل دنیا ، پس این بحثارو تموم کنین بهتره ،

CristianoRonaldo
10th June, 2012, 03:51 PM
راستی . تعداد حضور آلمانها در فینال جام ملتهای اروپا ، با تعداد حضور پرتقال
در جام ملتها برابره !!! http://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/yahoo/3.gif

راستی تعداد تحقیر های تیم های المانی ( چه باشگاهی چه ملی ) تو فینال ها از تعداد حضور پرتقال
در جام ملتها بیشتره

خب جنگ روانی رو از همین الان هلندی ها به صدا دراووردن. حرفهای هونتلار هم از عقده ی درونیشه مطمئنا. :Smilebb (70): اخه بعد از اینکه رئال با اوردنگی پرتش کرد بیرون یک ستاره مثل رونالدو اوورد و نشون داد به هونتلار که یک هافبک چقدر میتونه بیشتر از یک مهاجم گلزنی بکنه. حالا رفته تو لیگ المان 20 و اندی گل زده فکر کرده خبریه :Smilebb (18):

ولی خب در کل بازی بعدیمون به مراتب از همه چیز مهمتره. دانمارک کلید صعود ما به دور بعدیه. یا صعود یا حذف. همه چیز تا چند روز دیگه مشخص میشه.

ơɧʂҽɳ♏
10th June, 2012, 04:01 PM
هر چي رو ميشه تحمل كرد جز بي ادبي و بي نزاكتي رو !

همين كه از آلمان و آلماني جماعت مثل چي ميترسن خيلي لذت بخشه.
و اينكه اين همه افتخار و مداومت باعث رنجش و حسادت هست اين هم لذت بخشه.
به بازي با دانمارك بپردازيد از همون اول هم مشخص بود كه برنده بازي با آلمان كي هست.
خوش باشيد و از شكست هاتون برابر ژرمن ها چه در عرصه ملي و چه در عرصه باشگاهي فقط ثبت واقعه كنيد. چون حالا حالا ها اين شكست ها پاياني نداره، از اون 7 تايي كه به ليسبون زد تو قلب استاديوم خانگيشون در خاك پرتغال تا همين بازي ديشب!

اون آمار رو هم به اين خاطر گذاشتم تا حد تيم خودتون رو بدونيد.
چون پرتغال كه سهله هيچ تيمي تو دنيا به گرد پاي آلمان نميرسه.

BAYERN-4-LIFE
10th June, 2012, 04:31 PM
فکر میکنم هیچ دوره و زمانی نبوده باشه که کسی بخواد به بردهای آلمان خورده بگیره!!مگه اینکه آلمان یه بازی هجومی بکنه تا کسی حرفی براش نمونه وگرنه همینجوری اسپانیا پرتغال هم میبرد کسی به بردش خورده نمیگرفت الان که آلمان برد کسب کرده میگن آلمانی ( به منظور بد )برده...

در جواب دوستانی که میگن آمار گفتنا برای چیه و اینجا تاپیک پرتغال هست و...
اینجا هم تاپیک پرتغال اصلا،ولی اگه بحث و تبادل نظر آزاده واسه فوتبال پس از بحث هراس نداشته باشید!فکر کنم جوابی که دوستمون در مورد آمار موفقیتهای آلمان داد به کل حرف خیلیا رو ضایع میکنه که میگه آلمان این همه رو با شانس آورده!در جواب کسی که میگه آلمان شانسی شانسی و کیلویی موفقیت بدست میاره من موندم شما باشید چجوری جواب میدید؟!! جز اینه که مجبورید به آمار موفقیتهای زیادش اشاره کنید؟! نه پس بگه نه عزیزم شما فقط اشتباه میکنی؟؟
ده اگه کسی ادعای منطق و تحلیل فوتبالش میشه که یه عمر موفقیت رو شانسی میدونه اگه وجود داره بیاد دوره به دوره بررسی کنه که شانس کجاها بوده؟! چطور همه موارد برای آلمان شانس هست و قهرمانیهای تیمهای دیگه شانس نیست!!واقعا میگم!!کسی واقعا اگه ادعاش اینه بیاد همینجا رو کنه چجوری!!

،
آقایی که میگی دیدمون از فوتبال ضعیفه من یه سوال پرسیدم جوابمو ندادی ، میگم اون گل مفتتون رو بذار کنار بیا بگو دیگه چی داشتین واسه گفتن؟

دادش من میخوای صحبت کنی درست صحبت کن!میخوای واقعا از صحبت یه چیز عایدت بشه حداقل درست صحبت کن،اگه میخوای که نه بیشتر بحث دعوا و نزاع حرفی باشه بیا اصلا بگو گل کشکی!!! اگه اون گل به اون قشنگی که با حرفه ای گری تمام مهاجم تیم زده شده مفته باید کلا دید فوتبال شما رو با عرض معذرت گل گرفت.
اون آقایی که میگه دید شما از فوتبال ضعیفه حداقل احترام این رو داره که شماره حداقل به اسم کاربریت خطاب میکنه،پس من به جای آقا سپر میگیم جناب shs دوست عزیز!!
مگه کار پرتغال جز این بود که به اتفاقات بازی روی بیاره.تیمی که صاحب توپ هست و پشت محوطه تیمی خیمه میزنه اونم نه برای یکی دوبار بلکه برای بیش از 80 درصد زمان بازی ( تا رسیدن به گل و مقصودش ) باز میشه گفت که برنامه ای داشته اما پرتغال هم همینطور بود؟! کسی نگفت آلمان موقعیتهای صد در صد پیاپی ایجاد کرد تا اینجا هم که من خوندم چه اینجا و چه تاپیک آلمان همه جا گفته شد از موقعیت خوبمون در روزی که نتونستیم موقعیتهای زیادی بسازیم بردیم!پس این مزد آلمان بود که به گلی که بیشتر برای زده شدنش حتی با احتیاط زیاد،برنامه ریخته بود برسه!!
حالا نظر شما رو نمیدونم که تازه پرتغال بعد از خوردن گل و فرار از شکست اومده حمله کرده چجوری پرتغال رو برنامه دار میدونید.

شما قبل بازی یه جوری درباره پرتغال حرف میزدین انگار با اوگاندا بازی دارین ، حالا بعد از بازی همون تیم شده تیم پر از بازیکن تکنیکی و با استعداد ؟ خب این نشون دهنده اینه که بازی خوب پرتغال رو فکرتون تاثیر گذاشته ، ما هم واسه همین از بازی تیممون راضی هستیم

این هم یه بحثیه برای دور کردن ذهن ها از اصل مطلب و اینجا شاید ندونی که حتی زمانی که آلمان با آرژانتین،انگلیس و... هم بازی داشت ما همین حرف رو در مورد بازیکنای ستاره تیم میزدیم.دیگ از مسی بالاتر که نداریم؟؟ این هواداری ما از آلمان هاست...از کنف شدن نمیترسیم،از ضایع شدن نمیترسیم همه قشنگی ها و خوبی ها رو برای تیممون میدونیم اما سوا از این هرکسی منطق داره و در سایه اون منطق کسی نیومده بگه که کریس رونالدو و مابقی عددی نیستند که برعکس تا اینجا من هرچی خوندم همه گفتند اینا ستاره های فوتبال هستند.

ساناز قبول دارم که هرچی دیگه گفته میشه تکرار مکررات سالهای سال هست و البته این رو بگم که بخشی از این به خاطر عدم قبول چهره اصلی فوتبال آلمان و شخصیتش از جانب شما یا امثال دوستانیت که حرفهای صدمن یه غاز میزنند که آره این آلمان کلا یعنی شانس!!!

این رو هم اضافه میکنم آمار موفقیتهای یه تیم کشک نیست!آمار ها برای تیم بازی نمیکنند ولی آمارها همینجوری محض قشنگی و دورهم بودن نیست!!در دنیا آمار موفقیت یه چیز مهمه و هرتیم بدست بیارتش ازش برای فخر فروختن به دیگران استفاده میکنه.به پرتغال کاری ندارم که بنده خدا یه ستاره هم رو پیراهنش نیست ولی جز آلمان شما هر تیمی مثل برزل،ایتالیا و... رو ببینید میخوان که با اضافه کردن ستاره روی لباسشون به همه فخر بفروشند!پس فکر نکنید این فقط کار یه مشت طرفدار آلمان هست که به تاریخچه فوتبالشون اینقدر مینازند.اینکه ما معروف شدیم به اینکار برای این هست که هیچکس همچین تاریخچه ای برای تیم محبوبش نمیتونه بگه که اگه داشت مطمئنم بدتر میکرد...

Sepehr11
10th June, 2012, 04:46 PM
اولا حاج امیر خان ، تاپیک پرتقاله که پرتقاله . حق نداری تعیین تکلیف کنی واسه ما که کجا پست بدیم !
مگه داریم اسپم میدیم ، یا داریم بی احترامی میکنیم که میگی برید تو تاپیک خودتون !

وقتی میای میگی فوتبال آلمان شانسیه اکثره موفقیتهاش ، دوستان هم مجبورن یه سری آمار و ارقام بذارن که یاد آوری بشه واست ثبات و قدرت همیشگیه ژرمن ها .

راستی واسه چی هی میگی طبق آمار شما بهتر بودین ؟؟!!
طبق آمار سایت یوفا ، مالکیت توپ ما بیشتر بوده ، کرنرهای شما بیشتر و مجموع شوتها هم که مساوی بودن !
حالا دوباره میاد میگه طبق آمار بهتر بودیم !!

اینم که میبینی آمار یکم برابر شد ماله اینه که آلمان گل زد و پرتقال دیگه مجبور شد بیاد واسه جبران . اگر گل نمیزدیم همین آمارتونم نصف بود .
=================
حناب shs
اوائل بازی سانتر تیز بوآتنگ و ضربه سر گومز که تو چهارچوب بود .... دو تا موقعیت خطرناک که پودولسکی یکیشو سایه زنی کرد و یکی رو به آسمون کوبوند ... موقعیتی که گومز داشت و داور آلمانی !!!!! آوانتاژ نداد ...
به اون سانتر خطرناک مینازی ! ما که چندین و چند تا از اون سانترها داشتیم . بهترینشم همون آخراهای بازی بود ، که گومزیه پا کم آورد ...

اینا رو هیچکدوم ندیدی نه ؟؟؟؟ یکم تعصب رو بذارید کنار و فقط بازی تیم خودتون رو نبینید !

با این حال ، برو تاپیک آلمان رو بخون حتی یک پست نمیبینی که از بازی تیممون راضی بوده باشیم !! همه نارحتیم چون آلمان رو خیلی بهتر میدونیم ، ولی شما با چنین بازی ای از پرتقال چنان خوشحالید و راضی که آدم شاخ در میاره ! ! واسه همینه میگم سطح توقعتون پائینه !

اکی بازی با آلمانتون تموم و باز هم به قدرت آلمان ( نه به شانسش ) باختین . کری خوندن الکی بسه .
بحث تموم البته اگه دوس دارین ادامه بدین حرفی نیست .
موفق باشید

Blanco
10th June, 2012, 04:52 PM
دوستان توی بحث احترام همدیگه رو رعایت کنید وگرنه سونامی انجام خواهم داد :4:

حالا دور از شوخی من نمیدونم شما ها چرا به جون هم افتادید ؟
بازی که تموم شد و المان هم برد حالا چه به حق چه به نا حق شاید نتیجه مساوی عادلانه تر بود ولی من که فکر میکنم المان از بازی دوم به بعد بهتر میشه ، با یه بازی نمیشه یه تیم رو زیر سوال برد و نمیشه یه تیمی مثل پرتغال رو که دیشب فراتر از حد انتظار بازی کرد رو هم حذف شده دونست

دلیل این بحثای بی مورد شما که بوی بی احترامی میده رو نمیدونم
پس لطفا مراعات بکنید

Peerless Alex
10th June, 2012, 05:36 PM
مجتبی لطفا نیگا کن کی شروع کرده،هرکسی حق داره به تیم حریف تیکه بندازه این حق طبیعی هرکسی هست ولی وقتی اقای محسن خان میاد هی حرف از حسودی اینا میزنه اینجا میشه بی ادبی و نزاکت،اینجا تاپیک پرتغاله و ما به عنوان طرفدارش میگیم حق المان برد نبود،حالا من نمیدونم این لشکر کشی ها چیه!واسه چی شلوغش میکنید،کی گفت شما نیاین اینجا،یه دور دیگه پست امیر خان رو بخونید متوجه میشید که گفته امار های تیم المان به ما ربطی نداره کاملا هم به حق گفته،پس الکی پیچش ندین موضوع رو

پ ن:اتفاقا من اصلا گل شما رو شانسی نمیدونم هیچ وقتم نگفتم المان با شانس اومد یا چی،این سپهر بود که خودش گفت توپ خورد به کمره دفاع ما و افتاد جلوی گومز،منم به شوخی گفتم خوب خودت میگی شانس دیگه،پس الکی دعوا درست نکنید

Peerless Alex
10th June, 2012, 06:12 PM
اقا جان کسی به شما نگفت که نیاین تو این تاپیک،ای بابا گفته شد این امار نتایج قبلی به ما ربطی نداره،مگه دروغه؟من گفتم لشکر کشی چون سه نفری ریختین اینجا پستای دو متری میدین و میگین به ما گفتین نیاین اینجا:22:یکی به من همچین واژه ای نشون بده؟بعدشم من خوشم نمیاد یکی خودش میاد حرف از حسادت و اینا به شخصیت طرف میزنه ولی مثلا میگیم المان لیاقت برد نداره این میشه بی ادبی و نزاکت،ببین اینو یادمون نره اینجا قبل از همه چی شخصیت ماها مهمه،رفاقتا مهمتره،این تیما چیزی نیستن که بخاطرشون به هم دیگه هرچیزی بگیم چیزی که محسن خان همیشه کردن،ناراحت نشو ها محسن جان ولی اینکار همیشته بابت آلمان میدونی چه حرفایی که به سایر تیما و هواداراشون نزدی،الانم چون کسی گفته المان لیاقتش برد نبوده میشه حسود و فلان و بیسار و اینا،خوب تو که امارتو گذاشتی دیگه این حرفا چیه

من به شما اعتماد دارم و میدونی خیلی هم حرفاتو همیشه قبول دارم،ولی کلا اگه به شروع شدگی بحث باشه،خوب تا قبله بازی همه چی اروم بو(یه بحثی بوده که تموم شده بوده ،چون اگه نشده بود من تو این دو روز میدیدم دیگه ) از وقتی گفتیم که المان دیشب در حد نامش نبود شروع شد و حالا برفرض محسن امار رو گذاشت،اوکی مشکلی نیس،بعدشم امیر گفت امار به ما ربطی نداره،حالا بحث اصلی ماجرا از اونجا میاد شروع میشه که میاین حرف از نزاکت میزنین البته فقط یه نفرتون،به نظرم دیگه اصلا میشد بعده پست امیر این پست رو ادامه نداد،چون امار که گذاشته شده بود،نمیدونم سپهر میاد از اونطرف میگه تو واسه ما تعیین تکلیف نکن و اینا،خوب چی میشه که دعوا شروع میشه،همین برداشتای اشتباه هست دیگه،الانم به نظرم بهتره اینقد الکی بهم نپریم و صفحه های تاپیک رو الکی پر نکنیم و به جای ناراحت کردن همدیگه سعی کنیم این بحث رو دیگه کش ندیم،بچه های اینجا هم دوس دارن بدون درگیری ادامه بدن تو تاپیک،حالا چون طرفدارای المان زیاده واقعا دلیل نیس این تاپیک له شه که

بیا به عنوان متجارب ها:4: سعی کنیم بپردازیم به تیم خودمون،بازی دیشب تموم شد و نظره هرکس هم برای خودش محترم هست و قابل احترام:1:

Haj Amir
10th June, 2012, 06:29 PM
اگر من یا یکی دیگه از بچه های اینجا میومدیم تو تاپیک آلمان میگفتیم که آلمان شانسی برد و حقش برد نبود اونوقت عکس العمل بچه های اونجا رو میدیدین .
کی گفته شما نمیتونید اینجا پست بدید ؟ خود من دیروز رفتم تو تاپیک هلند گفتم تا صبح هم اگر بازی میکردن گل نمیزدن . اما بحث نظر دادن درباره ی تیم با بی احترامی کردن به تیمای حریف فرق میکنه . شما اول شروع کردید تو تاپیک خودتون تیمای دیگرو مورد تمسخر قرار دادین حالا اومدین اینجا طبل قهرمانی هاتونو میکوبید . برای من اگر قهرمانی مهم بود شاید منم خدایی نکرده طرفدار فوتبال آلمان میشدم . اما برای من قهرمانی این مدلی مهم نیست

وقتی به عنوان نماد میگند آلمان "آلمانی" برد یعنی چی ؟ یعنی اینکه این مدلی بردن به عنوان یک نماد برای آلمان تو تاریخ ثبت شده . توی روزی که هیچ رقمه لایق برد نیستند میبرند . توی تورنومنتی که هیچ رقمه شایسته و بهترین نیستند از بقیه بالاتر قرار میگیرند .

همین میشه دیگه یه جام مثل 2002 تیم های آس اون تورنومنت با ناداوری حذف میشند و آلمان بدون بازی کردن با حتی 1 حریف قدرتمند میرسه فینال و اونجا به اولین حریف درست و حسابیش میبازه اما مقامش میشه نایب قهرمان جهان و همونو تا 200 سال دیگه هم تو بوق و کرنا میکنند .

عملکرد مفتضحانه توی یورو 2000 و 2004 که حتی از گروه بالا نیومدن رو نمیگن و از قهرمانی هایی که اون موقع هنوز متولد نشده بودن دم میزنن . تنها تورنومنتی که آلمان آلمانی بازی نکرد همون جام جهانی 2010 بود که باز هم هیچ رقمه به گرد پای اسپانیا نمیرسید .

بازی دیشب هم باید آلمان برتر میبود . به خاطر همون جو رسانه ای قبل از بازی ها که خود آلمان ها راه انداختند . وقتی خودشو برترین میدونن و مطبوعاتشون تیمشون رو از الان قهرمان جام میدونن . این همه خود بزرگ بینی که راه انداخته بودن رو ما دیشب ندیدیم . اما ما چی ؟ ما پرتغال بودیم تیمی که نه ادعای قهرمانی داره نه ادعای افتخار . پس اگر این بازی رو شما مقندارنه 3-0 هم میبردید اتفاق عجیبی نبود یه چیز عادی بوده . اما حالا که مشخص شد اونقدر ها هم که ادعا میکردن برتر نیستن دارن میگن توی آمار پرتغال برتر نبود و مساوی بودیم !

توی مقایسه بازیکن به بازیکن چند روز پیش رونالدو هیچ غلطی نمیتونست بکنه اما حالا هم میرلس برتر از خدیرا بود هم موتینیو برتر از ازیل

حد تیم شما همین بود , که پرتغال رو در حالی که اصلا لایقش نیستید شانسی ببرید . پس بیشتر از این خودتونو بزرگ نبینید .
فرق ما با شما هم این بود که قبل از بازی شما ادعاتون سر به فلک کشیده بود و ما هیچ ادعایی نداشتیم . اما تو زمین مشخص شد که کدوم تیم برتر بود .

Peerless Alex
10th June, 2012, 06:34 PM
من بگم اینو دیگه جداا تموم شع،واقعا تاپیک داره بیراهه میره،لشکرکشی گفتن یعنی اینکه حق ندارین بیاین این تاپیک؟"تاپیک خودت هم پست بده" باور کن ندیدم،اگر بوده باشه خوب دوستان یکم زیاده روی کردن(ولی مطمئنم نگفتن:4: ) ولی من بعده دادن پستم برای محکم کاری یه دور دیگه تاپیکو چک کردم از اول،کاری با تاپیک ناکامی های المان ندارم،بحث اون تاپیک به همون تاپیک مربوطه ولی واسه اینجا واقعا چیز خاصی نبود برای ادامه دادن،

خودت که تجربه ی طولانی توی فوتبال داخلی داری و میدونی چه مشکلاتی سره همین موضوع ها با استقلال داریم،مثلا میریم میبینیم جو میدن و ما فلانیم و اینا،بعد نمیخوایم بریم تو تاپیکشون میایم اینجا تو تاپیک خودمون جواب میدیم یا برعکس اونا،خوب دوستان اومدن دیدن گفتین"رونالدو غلطی نمیتونه بکنه " واینا خوب تیکش رو تو تاپیک خودمون انداختن و همون موقع هم با سپهر بحثش رو کردن و تموم شده،بعده اونم هرکی نظری داره برادره من،اینکه بیشتر معتقدن هلند شایسته ی تساوی هم نبود چه برسه به برد،من برعکسشو و متعقدم و میگم دانمارک بد بود ،حالا یکی هم نظرش اینه المان شانسی برده ،واقعا چیزی نیس که بخوایم کشش بدیم اگه خواستی تو پ.ع ادامه میدم ولی اینجا باور کن داریم اجحاف میکنیم در حق بقیه

Haj Amir
10th June, 2012, 06:48 PM
تیتر روزنامه های امروز خیلی جالب بود مخصوصا روزنامه گل . البته خبر گذاری ها هم کم و بیش حقایق بازی دیشب رو نوشتند .

دیشب بازی آرژانتین رو دیدم مسی فوق العاده بود . گل سومش حرف نداشت . هر وقت مسی خوب بوده رونالدو انگیزش چند برابر شده امیدوارم همین بازی مسی باعث بشه رونالدو جلو دانمارک خیلی بهتر بازی کنه

SHS
10th June, 2012, 07:11 PM
من از دیشب با خودم درگیرم الان آلمان هلندو ببره خوبه یا بده ؟ :4: خب اگه ببره ما هم دانمارکو ببریم روز آخر با هلند بازی داریم و آلمان با دانمارک ، رو ورق ما کار سختری داریم ، اگه آلمان ببره ما هم دانمارکو ببریم روز آخر دانمارک باید از آلمان امتیاز بگیره و ما از هلند و کار ما راحت تر میشه :4:

والله دیگه میترسم درباره بازی دیشب حرف بزنم :4: دیشب دفاع تیممون تقریباً خوب بود ، هم دفاع وسطامون هم دفاع کناریها که واقعاً خیلی جاها خوب اضافه میشدن ولی توپ بهشون نرسید زیاد ، هافبکهامون بر عکس همه دورانی که از پرتغال یادمه خیلی ضعیف بودن ، البته نمیشه کاریش کرد ، قبل از بازیها هم گفتم باید با همینا ساخت ، رونالدو و نانی نشون دادن میتونن خوب باشن ولی انتظار من خیلی بیشتر از اینا بود ، مهاجم نوک هم پوستیگا درسته با تجربس ولی واسه من اصلاً قابل تحمل نیست حرکتاش ، خیلی دلم میخواست آلمیدا بیاد یکم از قدرتش استفاده میکردیم ف اما اولیویرا اومد که من هنوز نمیدونم این واسه چی اومد ، وارلا هم یکی از بازیکنهای مورد علاقم بود ، اما همون یه توپ که اونجوری زد از چشمم افتاد :4: کاش از کواریسما هم استفاده میکرد ، کلاً با تعویضا حال نکردم ، هنوزم تو گل زدن مشکل داریم ، 7 تا شوت تو چارچوب، 11 تا کرنر ، اینا راحت میتونست 2-3 تا گل بسازه واسمون ولی نشد

ơɧʂҽɳ♏
10th June, 2012, 07:18 PM
مجتبی لطفا نیگا کن کی شروع کرده،هرکسی حق داره به تیم حریف تیکه بندازه این حق طبیعی هرکسی هست ولی وقتی اقای محسن خان میاد هی حرف از حسودی اینا میزنه اینجا میشه بی ادبی و نزاکت،اینجا تاپیک پرتغاله و ما به عنوان طرفدارش میگیم حق المان برد نبود،حالا من نمیدونم این لشکر کشی ها چیه!واسه چی شلوغش میکنید،کی گفت شما نیاین اینجا،یه دور دیگه پست امیر خان رو بخونید متوجه میشید که گفته امار های تیم المان به ما ربطی نداره کاملا هم به حق گفته،پس الکی پیچش ندین موضوع رو
من با كسي بحثي ندارم، ولي خانوم ساناز شما در جريان يه سري اتفاقت نبودي.
من هم نه ديگه پتانسيل سابق رو دارم براي بحث كردن و جدل كردن و نه حوصله اش رو ! و نه البته وقتش رو !
يكي از اعضاي همين كلوپ وقتي مياد تو تاپيك ناكامي هاي آلمان يه سري حرف هاي عجيب و غريب ميزنه (كه من محترمانه پاسخگو شدم) كه مشخصه سر منشأش چي هست نميشه ساكت موند وگرنه من دلم نميخواد وقتم رو هدر بدم و آمار در بيارم! حتي بعد از بازي با رئال هم يه سري حركات ديدم كه فقط گذر كردم ! ولي اينبار ديگه نتونستم تحمل كنم!

تو تمام دنيا تو همه محافل همه به آلمان دهه 90 احترام ميزارن! خيلي از كارشناسان اون آلمان رو بهترين تيم تاريخ فوتبال ميدونن! يا همون آلمان 96 كه حتي ابولفضل كه خودش يك اولترا ايتاليانو هست ميگه بهترين تيم تاريخه. تو تمام ديدارهاي خيريه به دليل شُهرت و عظمت تيم آلمان دهه 90 از بازيكنانشون دعوت ميكنن اونوقت خيلي براي هوادار آلمان (خودم رو نميگم) سنگينه كه يكي بياد بگه آلمان دهه 90 عددي نبوده...!

بگذريم بيخيال! ما انسان هاي بالغي هستيم، بچه نيستيم كه هِي خاله زنگ بازي دراريمو به هم تيكه بندازيم ولي واقعاً بعضي اوقات نميشه بعضي از حرف ها رو تحمل كرد. چون احساس ميكنم در صورت سكوت اختيار كردن به خودمون هم توهين كرديم.

SHS
10th June, 2012, 07:31 PM
آقا ما هی میخوایم بیخیال شیم شما ول نمیکنید ، شما با سکوت به خودتون توهین میکنین با حرف زدن به دیگران ، ما هم اگه میخواستیم مثه شما با خودتون رفتار کنیم که روزمون شب نمیشد ، دوست من ، عزیز من جیگر طلای من :4: ما همه با هم دوستیم کوتاه بیاین خواهشن شما اینجا میاین از احترامو اینا حرف میزنین تو تاپیک خودتون هرکی یه کلمه بر خلاف عقیدتون حرف بزنه به توپ میبندینش ، همین امروز یکی از بچه هاتون تو تاپیکتون امار اشتباه داد از بازی دیشب ، من ترسیدم بیام بگم آقا این آماری که گذاشتی اشتباهه ، من از شما خواهش میکنم کوتاه بیاین ، هم اعصاب خودتون بهم ریخته هم اعصابه ما ، بخدا وقتی میخوام بیام انجمن تاپیکو باز کنم میترسم ، بس کنین دیگه ،

Peerless Alex
10th June, 2012, 07:39 PM
المان و هلند مساوی کنن به نغع ماست،دانمارک حتی بعده برده دیروزش هنوز منو راضی نکرده که بتونه زیاد تو این گروه دووم بیاره و مطمئنم جلو المان و ما امتیاز از دست میده(البته من هروق مطمئن میشم همه چی برعکس میشه:4: ) ،دفاع دانمارک در حد آلمان قوی نیست و اگه از اون حملات دیروز انجام بشه زود در هم میشکنه،هلندم شانس بیاریم سرش به سنگ نخوره یهو جلو ما شاخ شه!من حدس میزنم تو ادامه کار خیلی سخت تر میشه،هلند اگه بتونه فقط یه هماهنگی کوچیک ایجاد کنه بین بازیکناش بدجور مدعی میشن تو این گروه،هنوز چیزی برای اونا تموم نشده

اون یارو اسمش چی هست،هیچ وقت یاد نگرفتم اسمشو:4:شبیه بوقلمون هستا،سرشم کچله فقط از وسطش یه اتوبان گذاشته مونده؟:4:تعویضم شد،حرف "سین"هم داره توش،اونو میگم،اونقد بد بازی کرد به نظرم حقش بود زودتر تعویض شه،بدترین بازیکن پرتغال اون بودش

دفاع که زیاد دیشب کاری انجام نداد چون المان موقعیت های زیاد خلق نکرد که بشه در مورده عملکرد دفاع با قاطعیت گفت خوب بود،در ضمن من فک کنم هلند همون حملات دانمارک رو سه برابر زهردارترشو مقابل ما انجام میدن پس دفاع موظفه به خوب بودن!یه هماهنگی بین نانی و فابیو انجام بشه،تا حدود زیادی میشه از پس دانمارک و هلند براومد،هان یه چیزه دیگه،رونالدو دیشب زیاد نفوذ نمیکردش تو ،چند دور این اتفاق افتاد به نظرم توانایی شو داره یکم تکروی کنه،نیازی نیس زود توپو پاس بده

محسن خان ما پرتغالی ها دیگه نمیخوایم این بحثو ادامه بدیم ،شما هم بیخیال شین که انگار شدین ممنون میشیم:5:

DATAM
10th June, 2012, 07:39 PM
دوستای آلمانی این حق مسلم و بدیهیه پرتغالیاست که برد آلمان رو شانسی تلقی کنن. شما خودتون وقتی می بازید میاین از کیاست و بازی آنچنانی و لیاقت برد تیم رقیب و... میگید؟
شانسی دونستن برد تیم حریف جزو حقوق اولیه یک هواداره

SHS
10th June, 2012, 07:56 PM
دانمارک خیلی مفید و درست حمله میکنه ، اینش آدمو میترسونه ، به نظرم هلند دیروز بازی زیبایی انجام داد ، ساناز در مورد اون بازیکنی گه گفتی خیلی فکر کردم یکم راهنمایی بیشتر ، هلند 3 تا تعویض داشت ، ون در ویل ، دی یونگ ، افلای ، کدومشون سین داره؟ :4: منظورت از هماهنگی نانی با فابیو هم متوجه نشدم :4: کنترائو منظورته؟ کنترائو دفاع چپ نانی مهاجم راست ، یعنی واقعاً اینا نیازه با هم هماهنگ باشن ؟ :4:

یه چیز جالب در مورد آمار بازی هلند دانمارک الان دیدم ، دانمارک 8 تا شوت زد هر 8تاش تو چارچوب بود ، واقعاً مفید حمله میکنن ، دقیقاً تو این جور حمله های یهویی تیم ما ضعف داره ، یعنی کافیه 3 نفر با هم بزنن به قلب دفاع ، البته در این مورد هلند تیم ترسناک تری به نظر میرسه ،

Haj Amir
10th June, 2012, 07:59 PM
به نظر من مساوی آلمان و هلند دیگه خیلی گروه رو میریزه به هم . هر نتیجه ای به غیر از مساوی تو اون بازی خوبه

این عکسم برای عوض شدن فضا

http://upload.iranvij.ir/images_bahman/74597827663030396541.jpg

Sepehr11
10th June, 2012, 08:32 PM
ابوالفضل خو مگه ما گفتیم حق غیر طبیعیشونه ، هر چی دوس دارن بگن آلمانی خوش شانسه ، حق ما هم هست که بیایم دفاع کنیم .
نیست ؟
( از بازی بایرن-چلسی مشخصه آلمانی چقدر خوش شانسه !! این روزنامه ی گل آشغال چرا اون روز تیتر نزده چلسی شانس ؟ خو نه اینا همه سوزش از قدرت آلمانه !!! )

ساناز هی نگو مگه دروغه ! آره دروغه ! خیلی هم بهتون ربط داره این آمار . البته به همتون نه، به اون کسی که این همممممممممه موفقیت آلمان رو نمیتونه ببینه و میگه "المان بیشتر از حقش ، حق گرفته !!!! "

اصلا فکرشو که میکنم بهتره به خاطر همین جمله ی خنده دار بهتره منم دیگه بحث نکنم . کسی که چنین جمله ای میگه دیگه درکش از فوتبال معلومه ...!

اصلا یه تاپیک بزن که به نظر شما آیا آلمان بیشتر از حقش حق گرفته !!!! بببینم به غیر از خودت کسی حرفتو تائید میکنه !!!!
بیخیال بابا

پس منم از اینجا خارج میشم ، ولی خدائی اگه یکی جواب پستمو داد دوباره وارد میشم :4:

Peerless Alex
10th June, 2012, 09:30 PM
نه اون بازیکن رو تو هلند نمیگم،بازیکن خودمون بود بابا:4:منظورم تو پرتغاله،ببین دیشب کنترائو اگه دقت کرده باشی تو ریختن حملات نقش داشت ،نداشت؟شاید من اشتباه گرفتم با یکی دیگه!،واسه همون میگم باس نانی رو ساپورت میکرد،شاید من اشتباه گرفتم حالا:4:

CristianoRonaldo
10th June, 2012, 10:49 PM
خب اینطوری که داره پیش میره همه ی تیم هایی که شانسشون قبل از یورو کمتر بود به مراتب دارن از تیم های که شانسشون قبل یورو بیشتر بود ، خیلی بهتر بازی می کنن.

این از پرتغال و این هم از ایتالیا. یعنی شخصا بعد از صعود به دور بعد خیلی شانس قهرمانی تیممون رو هم کم نمیدونم.

این باخت لعنتی هم بدطور برنامه هارو ریخته به هم. چرا ایتالیا خوب بازی کرد و نتیجه رو هم گرفت ( البته حق هر دو تیم تساوی بود ) ولی ما .... بگذریم

بعد از بازی با دانمارک خیلی راحت میشه به اتفاقات بعدی رسید و راحت پیش بینی کرد چه بلایی سر تیم ها میاد

SHS
10th June, 2012, 11:11 PM
همه تیمها توانشون یه اندازس ، سخت ترین تیمها تو گروه ما جمع شدن انگار ، واقعاً میشه گفت تیمی که از این گروه بره بالا یه پای فینال میتونه باشه
هیچ تیمی در حد انتظار نبود، راستی اول بازی یه تیکه بوفون توپ رو نمیگرفت تا بازیکنها جا به جا بشن به نظرتون داشت وقت تلف میکرد و به مساوی قانع بود ؟ :4:

مونده انگلیس و فرانسه که ببینیم اونا چجورین ، من احساس میکنم فرانسه میتونه تیم متفاوتی نسبت به بقیه باشه

CristianoRonaldo
12th June, 2012, 11:53 AM
بدون هیچ اغراقی محبوبت ترین بازیکن جهان همین کریس رونالدوست ، واقعا کدوم بازیکن تو عمرش همچین چیزی رو تجربه کرده نزدیک به 2 هزار نفر یک نامه برای کریس رونالدو ارسال کردن و خواستار درخشش اون شدن.

چند روز پیش که امار محبوبترین هارو دیدم رونالدو محبوبترین بازیکن شاغل در اروپا بود و اصلا مسی قابل رقابت هم نبود باهاش. و جز 10 نفر هم نبود فکر کنم !!!!!

خب بگذریم در کل بازی فردای ما نقش تعیین کننده ای برای صعود برای ما داره ، خوبش هم اینه بازی اول رو ما انجام میدیم و از این بابت استرس بازی هلند و المان رو هم نداریم ، برد یعنی صعود و باخت یعنی حذف و مساوی هم که تا حدود زیادی بده برای ما ولی خب با مساوی هم شانس داریم ولی شانسی برابر با 0.00000001 درصد.

Haj Amir
12th June, 2012, 05:16 PM
من کاری به محبوبیت رونالدو ندارم . تمام رفیقایی که دارم همشون عشق مسی دارن و فقط من از رونالدو خوشم میاد . اما تا 50 سال دیگه هم نظر من عوض نمیشه مگر رونالدو از این چیزی که تا الان بوده بیاد پایین تر و از اصل خودش فاصله بگیره . ولی موفقیتش مظهر سعی و تلاش هست نه مثل مسی که با استعداد زیاد و هورمون های تزریقی به این موفقیت ها رسیده

یه بازی از رونالدو بود دقیقا یادم نیست کدوم بازی گزارشگر انگلیسی بازی این جمله رو در وصف رونالدو گفت : if you don't succeed , try & try & try and try all over again , that's what ronaldo do this days .
اگر موفق نیستید تلاش کنید و تلاش کنید و دوباره تلاش کنید . این کاریه که رونالدو این روزها انجام میده

بحث بازی با دانمارک هم خیلی سادست . اگر ببریم که فبها . اگر نتونیم ببریم که پس لایق صعود نیستم و باید حذف بشیم . اگر با یک بازی درخشان و شایسته و بدشانسی ببازیم که لعنت به این شانس !

CristianoRonaldo
13th June, 2012, 12:20 PM
نوبتی هم باشه امروز دیگه نوبت ماست.
استرس بازی هم درحد خداست.
تیم هم در کل محتاج دعاست
دانمارک هم مثل المان رو به روی ما بیچارست.

متاسفانه در باخت قبلی که ما داشتیم تیم سولاخ المان تونست از ما 3 امتیاز بگیره و در کل امیدش برای دور بعد زیاد باشه.

امیدوارم هلند بزنه سوراخش بکنه تا اینقدر جو نگیرتشون که فکرکنن یک تیمن. البته این هلند خودش چیزی از انگار بیرون نمیاد.

در کل به این بازی امید زیادی دارم که امیدوارم نا امید نشیم و یک برد شیرین به دست بیاریم و از اونور هم هلند ببره یا مساوی بکنه.

المان اگر بازی بعدیش رو ببره شک نکنید با تمام قوا به مصاف تیم دانمارک نمیره و این خودش یک ضربه هست برای پرتغال.

البته این همه اما و اگر ساعت 1:15 فردا دیگه کاملا مشخص میشه.

در کل تیم ما فعلا از لحاظ فوتبالی یک سرو چند گردن از بقیه تیم ها بهتره.

حسین باتیستا
13th June, 2012, 12:34 PM
خيلي سخته كه تيم پرتغال و كريس زود حذف بشن .حق پرتغال صعود به مرحله بعده
اگه مقابل آلمان مساوي ميگرفتن بازي امشب و با استرس كمتر بازي ميكردن . پرتغال امشب چاره اي جز برد نداره .مساوي يعني حذف زود هنگام كه اميدوارم دانمارك سخت كوش رو شكست بدن
زنده باد كريس:victory:

CristianoRonaldo
13th June, 2012, 01:08 PM
زنده باد باتیستا و داش حسین

FFFLOVE
13th June, 2012, 08:58 PM
په په گل زد.گلشم کپی برابر اصل گل شوچنکو بود.

Peerless Alex
13th June, 2012, 10:29 PM
یووووووووهووووووووووووووو ووووو بچه ها تبریک،یعنی من مردم و زنده شدم تا گل سوم رو زدیم،اگه بازی تموم میشد الان یک تار مو روی سره رونالدو باقی نمیذاشتم،انصافا حق پرتغال توی این بازی مثه بازی قبل که بهش نرسید،برد بود،این پرتغال واقعا میتونه مدعی باشه اگه یکم دیگه توی خط حمله بیشتر دقت کنن،دانمارک نشون داد که بازم تیمی مثله یونان هست که فقط چشم به یه موقعیت داره تا بیفته زیره پاشون و به گل برسن،من این پرتغال رو خیلی دوس دارم،عالی بود عالی،فعلا خیلی خوشحالم ،حالا خوشحالی مون رو شریک شیم بعد در مورده بازی و بازیکنا میحرفیم،فقط اینو بگم که نانی تو این بازی خیلی خوش درخشید

SHS
13th June, 2012, 10:30 PM
برد رو تبریک میگم ، یعنی تا مرز سکته پیش رفتم امشب ، با اون موقعیتها که کریس خراب کرد اگه مساوی میکردیم اشکم در میومد ، ای کاش با اختلاف 2 گل میبردیم، تا بازی آخر یه اگه به گل شماری کشید خیالمون راحت باشه ، دلم واسه تیم دانمارک خیلی سوخت ، واقعاً تیم شایسته ای بودن ، واقعاً حیف که تو این گروه بودن ، امیدوارم یه اتفاقی نیفته و راضی به حذف شدن دانمارک شم ،

حسین باتیستا
13th June, 2012, 10:30 PM
به سلامتي 3 امتياز حساس رو پرتغال گرفت .
از رونالدو بعيده تك به تك رو گل نكنه .نميدونم چرا با استرس بازي ميكنه
گل زني په په ديگه آخرش بود دمش گرم:9:

SHS
13th June, 2012, 10:52 PM
امشب مساوی بهترین نتیجه برای تیم ما هست ، البته هلند آلمانو ببره هم جای دوری نمیره ، میترسم آلمان بازی آخر به دانمارک راه بده ، در هر صورت یه تیم مثه پرتغال از گروه نره بالا خیلی به نفع آلمان هست ، باید ببینیم چی میشه ، رونالدو امشب به جز اون 2تا تک به تک که خراب کرد واقعاً عالی بود ، نمیدونم چش شده ، بعد بازی معلوم بود از اوضاع پیش اومده واقعاً ناراحت و عصبانیه ، امیدوارم این یه انگیزه ای بشه که بازی با هلند یه خوذی نشون بد

Haj Amir
13th June, 2012, 10:53 PM
اصالت فوتبال پرتغال رو از دقیقه 80 تا زمان گل دیدیم . تکنیک یعنی این .

کوچکترین نکته ی تاکتیکی تیم نداشت و هر کسی احساسی و روی خلاقیت فردی برای گلزنی تیم تلاش میکرد . تو همون دقایق کوتاه کلی موقعیت ایجاد شد بدون تاکتیک خاصی . توی این روزهایی که همه چیز طبق تاکتیک پیش میره این مدل بازی خیلی به آدم میچسبه . این تو خون فوتبال پرتغاله

با این نتیجه میشه با گرفتن یک مساوی هم مقابل هلند صعود کنیم . مگر اینکه هلند امشب با اختلاف 2 گل آلمان رو ببره .

به نظرم زیبا ترین بازی جام بود .

Haj Amir
13th June, 2012, 10:58 PM
در مورد رونالدو 1 نقطه ضعف داره و اون هم روحیه بازگشت هست . همیشه همینطوری بوده اگر موقعیت گل 100 % رو از دست بده 2 تا راه میمونه موقعیت بعدی رو گل میکنه و به بازی برمگیره یا اینکه اونو گل نمیکنه و دیگه کلا اعتماد بنفسشو از دست میده و تا 10 تا موقعیت گل رو هم باشه خراب میکنه .

سوای موقعیت های گلی که خراب کرد خیلی خوب بازی کرد و به نظرم لیدر تیم بود .

امشب به جز اون 2تا تک به تک که خراب کرد واقعاً عالی بود ، نمیدونم چش شده ، بعد بازی معلوم بود از اوضاع پیش اومده واقعاً ناراحت و عصبانیه ، امیدوارم این یه انگیزه ای بشه که بازی با هلند یه خوذی نشون بد

رونالدو تو رئال هم وقتی گل نمیزد عصبانی میشد . بازی هایی بود که رئال با 3-4 تا گل اختلاف میبرد و رونالدو گل نمیزد . چنان عصبانی بود چهرش که آدم فکر میکرد رئال بازی رو باخته . البته کمتر پیش اومد تو این فصل که رونالدو گل نزنه .

SHS
13th June, 2012, 11:01 PM
یعنی کریس پا به توپ میشه من زندگی میکنم واسه خودم ، انگار داره با بچه ها بازی میکنه ، 5-6 نفرم دنبالشن ، نیمه اول بازی یه صحنه نانی توپو نگه داشت دیدین 2 نفر با فاصله 2متر ازش وایسادن ؟ بابام فوتبالی نیست ، میگفت اینا چرا میترسن برن جلو :4: گفتم یه حرکت بدن بیاد پخش زمین میشن :21: امشب کل تیم خوب بود ، فقط این 2بازی من از میرلس چیز خاصی ندیدم، امیدوارم تو بازی هلند ببینم

ŞĄĤĘƁ
13th June, 2012, 11:30 PM
برد شیرین و سخت رو به دوستان پرتقالی تبریک میگم

Haj Amir
14th June, 2012, 01:40 AM
خب تقریبا میتونم بگم 90 % راه صعود از گروه رو رفتیم . الان تو روز آخر آلمان به هیچ وجه مقابل دانمارک شل نمیگیره چون اگر با هر نتیجه ای به دانمارک ببازه میره زیر دانمارک قرار میگیره (حتی اگر با 1 گل اختلاف ببازه تفاضل هاشون برابر میشه اما گل زده دانمارک بیشتر میشه و بالاتر قرار میگیره ) از این ور پرتغال هم اگر با اختلاف 1 گل هلند رو ببره با گل زده ی بیشتر از آلمان بالاتر میره و حتی باعث میشه آلمان حذف بشه . پس آلمان قطعا با قدرت کامل جلو دانمارک بازی میکنه , یا میبرش یا مساوی میگیره . اگر این حالت باشه چه دانمارک مساوی کنه چه ببازه ما با یک مساوی از هلند هم صعود میکنیم . حتی اگر ما به هلند با اختلاف 1 گل ببازیم و اونور هم دانمارک به آلمان ببازه باز ما صعود میکنیم . مگر اینکه با اختلاف 2 گل به هلند ببازیم حالتی که ما صعود نکنیم : 1 - دانمارک آلمان رو ببره اما ما با هلند مساوی کنیم ( که خیلی بعیده آلمان به خاطر خطر حذف به دانمارک راه بده ) 2 - ما با اختلاف 2 گل به هلند ببازیم ولی دانمارک به آلمان نبازه این نتیجه ی 3-2 خیلی خوب شد . اگر 1-0 میبردیم همه ی حالت های بالا بر علیه ما بود . حتی 2-1 هم به کارمون نمیومد اما با این نتیجه از نظر گل زده خیلی شرایط خوب شد . ضمنا شرایط گل های زده ی ما و دانمارک اگر هم برابر بشه باز به خاظر برد رو در رو ما بالاتر قرار میگیریم . احتمال خیلی زیاد صعود میکنیم و تو نیمه نهایی دوباره با "ژرمن شانس" بازی میکنیم . فرصت خوبی برای انتقام گرفتن هست اگر شانس اجازه بده !

Sepehr11
14th June, 2012, 01:54 AM
. احتمال خیلی زیاد صعود میکنیم و تو نیمه نهایی دوباره با "ژرمن شانس" بازی میکنیم . فرصت خوبی برای انتقام گرفتن هست اگر شانس اجازه بده !

آخ که منم بدجور منتظر این مسابقه ام ...

یه کاری میکنیم که بیای بگی "پرتقال شانس" چرا انقد کم گل خورد !!

فقط مشکل اینجاس که شما اطلاعاتت خیلی ضعیفه راجع به فوتبال ! حتی اینو نمیدونی که دیگه با هم برخورد نمیکنیم تا فینال ...!

راستی اون ضربه سر گومز رو همتون میگفتین شانسیه ! حالا یکیتون نیومد بگه شانس آوردیم که وارلا سایه زنی کرد !!!

راستی مهندس ، دیدی جوگیر نشده بودم و پیش بینیم درست بود راجع به اینکه آلمان دوتا بازی اولشو میبره :3:

ơɧʂҽɳ♏
14th June, 2012, 02:13 AM
دانمارك رو تو مرحله بعد ميبينم. . .

CristianoRonaldo
14th June, 2012, 05:29 AM
خب خداروشکر بازی رو بردیم. وقتی گل سوم رو زدیم انرژی نداشتم که حتی داد بزنم فقط می دویدم تو خونه. :16:

واقعا از دست کریس بدطور شاکی هستم. اگر نمی بردیم واقعا نا امیدم می کرد

این کریس اصلا اون کریسی نیست که من انتظار دارم.:Smilebb (35):

یک نکته ای که هست انه که اصلا از المان توقع بازی جالبی رو نداشته باشید ، ما برای صعود باید با اختلاف بیش از یک گل ببریم و صعود بکنیم ، و دعا کنیم دانمارک بزنه المانو حداقل با اختلاف یکی ببره و ما بعنوان تیم اول صعود کنیم. البته در دور بعدی تر تیمی رو به روی ما بیفته جر میخوره.

توجه کردید هی من میگم المان ها خر شانسن بی راه نمی گم!!!!

یعنی اگر توپی که په په با سر بازی قبلی می زد تو گل بعدش دیگه اینقدر بازی بعدی برایمون سخت نمی شد. تیم با شایسه ی 6 امتیازه بودن هست که متاسفانه فقط 3 امتیازشو به دست اوورده.

تنها تیمی که تو این گروه واقعا داره فوتبال بازی می کنه همین پرتغال هست وبس.

البته واقعا دانمارک هم با این قدرتی که دارن بعید نیست بازی بعدی با اختلاف بازی رو ببرن.

راستی این هلندی ها هرچی رشته بود که کارشناسا ساختن رو یک تنه پنبه کردن.

کلا وضعیت این گروه خیلی جالب شده.

شانس پرتغال و دانمارک برای صعود خیلی بیشتره ،چون واقعا فوتبال بازی می کنن فقط کافیه اراده داشته باشن و بازی بعدیشون رو ببرن.

واقعا اگر هرکدوم از این دوتا تیم بالا نرفتن هیچ گونه شایستگی ازشون کم نمیشه ،

CristianoRonaldo
14th June, 2012, 05:34 AM
دانمارك رو تو مرحله بعد ميبينم. . .

این پست چه ربطی به این تاپیک داشت !!!!؟!!!

اگر خیلی عشق دانمارک داری اینجا (http://www.parsfootball.com/anjoman/showthread.php?t=5283)تاپیکشه

Peerless Alex
14th June, 2012, 10:42 AM
خوب اما راجع به بازی دیشب بگیم،پرتغال دیروز واقعا همون تیمی بود که لیاقتش رو داره،مثه بازی قبلی فقط خیلی پرشورتر و با دقت تر بودن بازیکنا،تو بازی قبلی هم مشکلی که داشتیم این بود که مهاجمان درست حسابی تغذیه نمیشدن و سو تعذیه داشتن:4: و این برمیگرده به بازی متوسط رو به پایین هافبکا دیگه،ولی تو این بازی یکم سطحشون بالا رفت،

نانی که از نظره من بهترین بازیکن زمینم بود بر خلاف بازی قبلی خیلی قشنگ نفوذ میکرد و پاس های ریز و دقیقی میداد که هم گل برامون ساخت و هم چند تا موقعیت،کلا دو تا گلی که از جناح زدیم واقعا نشون دهنده ی هماهنگی بیش از حد تیم بود

در مورده رونالدو که بله به قولی گل نکردن اون توپ از گل کردنش سخت تر بود،فشار عصبی هم هست ولی به نظرم برای بازیکنای حرفه ای من زیاد قابل توجیه نمیدونمش،هرچقدرم عصبی باشه باید در خدمت تیم باشه،مغزش عصبی هست،چشماش که دو تا دوتا نمیبینه!وارلا هم که تعویض طلایی شد و میرالس به درد نخور:4:دوباره شوتیده شد بیرون و خدا رو شکر که بردیم.

پ ن :دوستان بعضی چیزا رو جدی نگیرین:5:

DakmaN
14th June, 2012, 11:13 AM
الان دیدم کلوپ پرتغال رو :4:

زمان جام جهانی هم 3 4 نفر بیشتر نبودیم . منو و shs و یه بنده خدا دیگه بودیم که الان ذهنم یاری نمیکنه :4: . ولی شکر خدا الان ظاهرا شلوغه تاپیک

خب بازی اول با المان که واقعا الکی باختیم . عادلانه ترین نتیجه تساوی بود که نشد ... چون از بازی خیلی گذشته به همین بسنده میکنم .

بازی دیشب پرتغال عالی بود . پر شور . متحد . و تشنه برای برد ! برعکس بازی المان که اکثرا سانتر در دستور کار بود این بازی بیشتر رو زمین بودیم و همین باعث شد موقعیت های فوق العاده خطرناک تری داشته باشیم . فکر میکنم اشتباه دانمارک ، تفکرش رو کریس بود . بازی المان کاملا کریس رو بسته بودن و نمیشد بازی سازی بکنه . خوده پرتغال هم که بزرگترین ضعفش همینه .ولی این بازی کریس بیشتر ازاد بود و بارها خودش موقعیت درست کرد که با بی دقتی پوستیگا چندین تاش به هدر رفت .

رو صحنه گل دوم په په یکم چت میزد ! دید توپ داره عقب تر میاد ولی نرفت عقب که قدش کم نیاد . به هرحال واقعا شانس اوردیم که بازی رو بردیم . گل وارلا عالی بود .

صحنه ی خراب کردن کریس هم واقعا رو اعصاب بود ! هنوزم دارم میسوزم که اونو گل نکرد . اگه بازی رو نمیبردیم و و احتمال حذف مون خیلی بالا میرفت واقعا هیچکس کریس رو نمیبخشید ! به هر حال بازم خوب بازی کرد و جنگنده بود . در اخر بازی هم گفته که از دست خودم عصبانی ام که موقعیت رو خراب کردم .

ولی پرتغال واقعا تیم جالبیه . حتی تو اردوی المان ها که اتحاد حرف اول رو میزنه اینجا صمیمیت خیلی زیاده . نمیدونم چرا ولی کاملا میشه حس کرد که بین بازیکنا صمیمیت و رفاقت زیادیه . دقیقا برعکس هلند که به قول عادل همه شون ادعای فیکس بودن دارن و باهم سرجنگ ن :4:

بازی بعدی فکر میکنم یا باید کامل رو ضد حمله برنامه ریزی کنیم و میرلس و تیاگو کاملا در خدمت خط دفاع باشن . یا باید ابتکار عمل رو ما به دست بگیریم که با وجود خط هافبک فوق العاده هلند واقعا بعیده . بازی بعدی نقش تعیین کننده رو کریس ، نانی و پاتریسیو دارن . امیدوارم با 6 امتیاز صعود کنیم .

برامون
ساناز ؟ تو از کی پرتغالی شدی ؟ :4:

Haj Amir
14th June, 2012, 12:58 PM
آخ که منم بدجور منتظر این مسابقه ام ... یه کاری میکنیم که بیای بگی "پرتقال شانس" چرا انقد کم گل خورد !! فقط مشکل اینجاس که شما اطلاعاتت خیلی ضعیفه راجع به فوتبال ! حتی اینو نمیدونی که دیگه با هم برخورد نمیکنیم تا فینال ...! راستی اون ضربه سر گومز رو همتون میگفتین شانسیه ! حالا یکیتون نیومد بگه شانس آوردیم که وارلا سایه زنی کرد !!! راستی مهندس ، دیدی جوگیر نشده بودم و پیش بینیم درست بود راجع به اینکه آلمان دوتا بازی اولشو میبره :3: دوست عزیز از خودتون لقب نسازید . واژه ی "ژرمن شانس" رو روزنامه ها و مطبوعات به آلمان دادن هر وقت به پرتغال دادن شما ازش استفاده کنید . اینم میدونیم که از دید شما روزنامه ها آشغال هستند و فردوسی پور و مجریان عوضی و خبرگزاری ها هم قلم فروش . روزنامه ی اکیپ فرانسه هم که نوشته بود آلمان به سبک آلمان قدیم برده دشمنی دیرینه ای باهاتون داره و اصولا کل دنیا بر علیه شما هستند ولی حق با شماست . در مورد جمله ی دوم من ادعایی در رابطه با اطلاعات فوتبالی ندارم . یوروی قبلی به این ترتیب بود گفتم شاید امسال هم اینجوری باشه . معذرت ! - جمله ی آخر هم باز دوباره جوگیر شدی چون نمیتونید به بازیکنای اصلی استراحت بدین , با یه باخت 1-0 به دانمارک حتی میتونید حذف بشید ! ضمن اینکه بازی اول رو هنوز یادمون نرفته چطوری بردید ! . خطاب به دوستتون که میگه دانمارک رو تو مرحله ی بعد میبینه بگید که توی اینکه آلمان ها خوراکشون تبانی با تیمای دیگه هست هیچ شکی نیست (با توجه به حقایقی که تو تاریخ فوتبال اتفاق اتفاده) اما اینجا دیگه نمیتونید از این کارا بکنید بخواید راه بدید بهشون خودتون حذف میشید . اگرچه نه آلمان اونقدری قوی هست که بخواد به دانمارک راه بده نه دانمارک اونقدر ضعیف . منم احساس میکنم دانمارک رو تو مرحله ی بعد میبینم . اگر بخوان میتونند المان رو ببرن

mona_casillas
14th June, 2012, 03:05 PM
روی عکس ها کلیک کنید :

http://myup.ir/images/13439211128645135954_thumb.jpg (http://myup.ir/viewer.php?file=13439211128645135954.jpg) http://myup.ir/images/87130649144021411452_thumb.jpg (http://myup.ir/viewer.php?file=87130649144021411452.jpg)
http://myup.ir/images/54094374266039040421_thumb.jpg (http://myup.ir/viewer.php?file=54094374266039040421.jpg) http://myup.ir/images/01626720839863795070_thumb.jpg (http://myup.ir/viewer.php?file=01626720839863795070.jpg)

Aminmeshki
14th June, 2012, 09:49 PM
منم این برد شیرین رو تبریک میگم:dadoom: واقعا شیرین بود بخصوص بعد از این که گل مساوی رو خوردیم،دیگه نا امید شدم از اینکه بتونیم این بازی رو ببریم اما خوشبختانه وارلا گل نجات دهنده ای رو زد!نمیدونم دیشب چرا کریس موقعیتها رو گل نمیکرد؟؟از مهاجمی در سطح کریس واقعا بعید بود!!فقط امیدوارم روحیش رو از دست نده و برای بازیهای بعدیمون بتونه جبران کنه!چون واقعا امید ما هواداران پرتغال همین کریس جونه:8: راستی دیشب بهترین بازیکن پرتغال از نظر من نانی بود! واقعا عالی بود؛بیشتر حملاتمون روی حرکات نانی بود! این اولیویرا اصلا خوب کار نکرد!از موقعی که اومد همش تأخیری بازی میکرد و رو به عقب کار میکرد و بیشتر توپها رو خراب میکرد!امیدوارم بتونیم از پس هلند بربیاییم و بریم مرحله ی بعد.

Sepehr11
15th June, 2012, 03:53 AM
دوست عزیز از خودتون لقب نسازید . واژه ی "ژرمن شانس" رو روزنامه ها و مطبوعات به آلمان دادن هر وقت به پرتغال دادن شما ازش استفاده کنید . اینم میدونیم که از دید شما روزنامه ها آشغال هستند و فردوسی پور و مجریان عوضی و خبرگزاری ها هم قلم فروش . روزنامه ی اکیپ فرانسه هم که نوشته بود آلمان به سبک آلمان قدیم برده دشمنی دیرینه ای باهاتون داره و اصولا کل دنیا بر علیه شما هستند ولی حق با شماست . در مورد جمله ی دوم من ادعایی در رابطه با اطلاعات فوتبالی ندارم . یوروی قبلی به این ترتیب بود گفتم شاید امسال هم اینجوری باشه . معذرت ! - جمله ی آخر هم باز دوباره جوگیر شدی چون نمیتونید به بازیکنای اصلی استراحت بدین , با یه باخت 1-0 به دانمارک حتی میتونید حذف بشید ! ضمن اینکه بازی اول رو هنوز یادمون نرفته چطوری بردید ! . خطاب به دوستتون که میگه دانمارک رو تو مرحله ی بعد میبینه بگید که توی اینکه آلمان ها خوراکشون تبانی با تیمای دیگه هست هیچ شکی نیست (با توجه به حقایقی که تو تاریخ فوتبال اتفاق اتفاده) اما اینجا دیگه نمیتونید از این کارا بکنید بخواید راه بدید بهشون خودتون حذف میشید . اگرچه نه آلمان اونقدری قوی هست که بخواد به دانمارک راه بده نه دانمارک اونقدر ضعیف . منم احساس میکنم دانمارک رو تو مرحله ی بعد میبینم . اگر بخوان میتونند المان رو ببرن

در مورد واژه ی ژرمن شانس که اون روزنامه ی گل مسخره نوشته ، اونم صد در صد مدیر مسئولش یه انسان حسودی مثل خیلی های دیگه بوده ...

وگرنه چه دلیلی داره که این همه برنامه ریزیهای دقیق ، این همه ثبات ، این همه قهرمانی تیمهای پایه ، این لیگ منظم و این همه افتخارات به شانس ربط داده بشه ! واقعا چه دلیلی جز حسادت به قدرت فوتبال آلمان وجود داره ؟!

اگه آلمان ها خوش شانس بودن که 80 دقیقه زیر فشار گذاشتن چلسی باعث قهرمانیشون میشد ...
اگه خوش شانس بودن که تو فینال 2002 اولیور کان که بهترین بازیکنمون بود ،با مصدومیت بازی نمیکرد ...
اگه خوش شانس بودن که بالاک فینال 2002 رو از دست نمیداد ...
اگه خوش شانس بودن ، که بعد از 90 دقیقه تو قوطی بودن منچستر ، با دو تا کرنر بکهام قهرمانی 99 بایرن از دست نمیرفت
و دهها اگه ی دیگه که از حوصله ی بحث خارجه...

اینا همه مسائل طبیعیه فوتباله و واسه همه ی تیمها پیش میاد ، و من اصلا دوس ندارم بگم مثالهای بالا از بدشانسیه آلمانه !!! چون واقعا واسه همه تیمها پیش میاد این چیزا ! ولی متاسفانه ماله آلمان رو گندش میکنن !

همین خوده شما ، یه بار اومدی بگی مصدومیت و تعویض اجباری دو تا بازیکن دانمارک از خوش شانسیه پرتقال بود ؟؟؟! اومدی بگی سایه زنی وارلا از خوش شانسیمون بود ؟؟؟! خو نگفتی دیگه اینا رو !! ولی اگه واسه آلمان پیش اومده بود ...

خواهشا این بحث غیرمنطقیه "شانس"رو دیگه تموم کن و یکم منطقی تر به قضایا نگاه کن . آلمان هر چی بدست بیاره به خاطر قدرت مدیریت فوتبالیه این کشوره و هر چیم بدست بیاره هنوزم کمه ...

================
راجع به جو گیر شدن هم ، حالا خودت بازی با دانمارک خواهی دید که حداقل دو سه تا تغییر تو لاین آپ آلمان انجام میشه و رو تعویضهامون هم نقش خواهد داشت ، این 6 امتیازی شدنمون .
و کلا همونجور که پیش بینی میکردم خیلی به نفع روند کلی تیم تو یه چنین تورنمنت فشرده ای کمک خواهد کرد این 6 امتیازی که از دو بازی اول گرفتیم .

خلاصه اینکه جوگیر نشدم :3:

یا علی

CristianoRonaldo
16th June, 2012, 11:04 AM
خب ، نوبتی هم باشه بازی فردا نوبت کریس رونالدوست که همه نظرهارو در مورد خودش تغییر بده.

در روزی که همه ی نگاه ها به بازی هلند و پرتغال هست کافیه رونالدو فقط بدرخشه تا در دیدارهای بعدی که خیلی به درخشش رونالدو نیاز داریم بتونیم با اسودگی خاطر پای به مراحل پایانی بذاریم

راستش من شخصا بعید میدونم هلند بتونه با اختلاف بیش از یک گل مارو شکست بده و از اونور هم منظر شکست دانمارک بمونه تا با این نتایج بیاد بالا ، ولی خب همه چیز امکان داره.

شخصا هیچ حسابی روی بازی المان باز نکردم و احساس می کنم المان برای مساوی به بازی میاد تا حتی پرتغال رو حذف بکنه ، چون میدونه شاید در بازی پایانی اگر به پرتغال بخوره دیگه تیرک دروازه هم کمکش نکنه

در مورد هلند هم بگم که این تیم یک بازی 100 درصد احساسی به نمایش می ذاره و فقط برای برد به زمین میاد و خود این امر خیلی به دو بال سمت راست و چپ ما کمک می کنه که با سرعت خودشون ضد خملات طوفانی رو استارت بزنن.

در کل شانس صعود ما و دانمارک دست خودمونه. و البته شانس دانمارک به مراتب از ما بیشتره.

Haj Amir
16th June, 2012, 11:13 AM
شانس ما واسه صعود خیلی زیاده . اگه دانمارک به آلمان ببیازه ما اینور حتی اگه با 1 گل به هلند ببازیم بازم ما صعود میکنیم با 3 امتیاز ! ولی چقدر قشنگ میشه هم دانمارک ببره هم ما . اونوقت ما میشیم سرگروه و دانمارک دوم و میوفتیم اونور جدول و به اسپانیا هم نمیخوریم تا فینال

DakmaN
17th June, 2012, 10:22 AM
خب امشب بازی نهایی دور اول هست . هلند تیم خیلی چغری هست و واقعا نباید دست کم بگیریش . دقیقا نقط ضعف ما نقطه قوت اوناس . یعنی وسط زمین رو که هافبک های ما نمیتونن در اختیار بگیرن اونا کاملا میتونن داشته باشن . چون هلند هنوز احتمال صعود داره پس قطعا باید خیلی حساب شده بازی کنیم .

فکر میکنم دو راه بیشتر نداره بنتو . یکی اینکه یک سیستم مورینیویی بچینه و اتوبوس پارک کنه . اون جلو کریس و نانی که دو بازیکن سرعتی و تکنیکی مون هستن رو بزاره و رو ضد حمله کار کنه که اتفاقا با این دفاع ضعیف هلند میتوه نتیجه بگیره . ولی از جایی که کلا تو خون پرتغالی ها دفاع نیس فک نمیکنم همچین کاری بکنه .

روش دوم هم اینه که ی بازی مثه سوئد انگلیس بببینیم :4: یعنی با روش بازی های قبلی بفرسته تیمو . در این صورت هرچقدر احتمال گل خوردن مون بالا میره ، بر عکس ، احتمال گل زدن مون هم بالا میره . ولی خب با توجه به کیفیت مهره های دو تیم ریسک کار بالاس .

دفاع هلند هم تو عمق هم تو ضربات سر اسیب پذیره . شاید فن در ویل یکم کیفیتش بالا تر باشه که اونم امشب رو به روی کریس کار سختی رو پیش رو داره . باید تیم از تمام موقعیت هاش استفاده رو ببره تا مثه بازی با دانمارک نشیم ! واقعا اگه نمیبردیم همه کریس رو قیمه قیمه میکردن ... .

من خودم ترجیح میدم حالت دوم رو بازی کنه تیم و احتمالا هم همینطور باشه .

در آخر امیدوارم یک صعود زیبا و مقتدرانه بکنیم و تا فینال هم به اسپانیا نخوریم :4:

Haj Amir
17th June, 2012, 11:20 AM
احساس میکنم هلند رو میبریم . تو شرایط بدتر از این هم هلند رو همیشه بردیم . این بازی هم فکر کنم نقطه نمایش تکنیکی های پرتغال باشه . دفاع ضعیف هلند خیلی سخت بتونه جلوی نانی و رونالدو رو بگیره . در یک صورت تا فینال به اسپانیا نمیخوریم . که هم ما سرگروه بشیم هم اونا یا اگر ما دوم میشیم اونا هم دوم بشن . از تنها تیمی که واقعا میترسم همین اسپانیاست . باهاشون بازی کنیم 80 % مالکیت دست اوناست باید حتما اتوبوس رو پارک کنیم آخرش هم میبازیم !

mona_casillas
17th June, 2012, 05:32 PM
تمرینات کریس در تیم ملی پرتغال

http://myup.ir/images/61934523287495161362_thumb.jpg (http://myup.ir/viewer.php?file=61934523287495161362.jpg) http://myup.ir/images/36649061422930625053_thumb.jpg (http://myup.ir/viewer.php?file=36649061422930625053.jpg) http://myup.ir/images/63923902860010504930_thumb.jpg (http://myup.ir/viewer.php?file=63923902860010504930.jpg) http://myup.ir/images/18220613200223134423_thumb.jpg (http://myup.ir/viewer.php?file=18220613200223134423.jpg) http://myup.ir/images/55516812557618153902_thumb.jpg (http://myup.ir/viewer.php?file=55516812557618153902.jpg) http://myup.ir/images/32236039993822979345_thumb.jpg (http://myup.ir/viewer.php?file=32236039993822979345.jpg) http://myup.ir/images/44512411690362713755_thumb.jpg (http://myup.ir/viewer.php?file=44512411690362713755.jpg) http://myup.ir/images/88478489344010036778_thumb.jpg (http://myup.ir/viewer.php?file=88478489344010036778.jpg) http://myup.ir/images/62251682903660728210_thumb.jpg (http://myup.ir/viewer.php?file=62251682903660728210.jpg) http://myup.ir/images/77733434774361730477_thumb.jpg (http://myup.ir/viewer.php?file=77733434774361730477.jpg) http://myup.ir/images/19387175978524007753_thumb.jpg (http://myup.ir/viewer.php?file=19387175978524007753.jpg) http://myup.ir/images/66196979131020894783_thumb.jpg (http://myup.ir/viewer.php?file=66196979131020894783.jpg) http://myup.ir/images/64441250556147052659_thumb.jpg (http://myup.ir/viewer.php?file=64441250556147052659.jpg)

Aminmeshki
17th June, 2012, 09:07 PM
امیدوارم امشب بتونیم جوری نتیجه بگیریم که به عنوان تیم دوم صعود کنیم و به یونان نخوریم تو مرحله ی بعد:4: خدا کنه امشب کریس هم گل بزنه تا طلسم گل نزنیش تموم بشه!!

Peerless Alex
18th June, 2012, 12:04 AM
خوب نیمه ای که باید 4 به 1 اینا ازش بیرون می اومدیم رو فعلا با تساوی اومدیم بیرون،اوکی قبول رونالدو امشب رو فرمه و عطش و از این جفنگیات داره واسه گلزنی،ولی چند تا موقعیت مسلم رو یا از رو خودخواهی و یا از رو بی دقتی گل نکرده که ممکنه بعدا برامون پشیمونی بیاره!!هلندم که پاچیده از هم،ولی از اونجایی که من هرچی میگم برعکس میشه ،بهتره چیزی نگم زیاد در مورده هلند:4:

DakmaN
18th June, 2012, 12:10 AM
خب تیم غیر یک ربع اول که بازی رو داد دست هلند عالی بود . کریس شدید رو فرمه . بدشانسی هم اورد واقعا مخصوصا رو اون تیرکی که زد .
پوستیگا نشون داد هیچ وقت یک مهاجم عالی نمیشه . خاک بر سر دو تا تک به تک خراب کرد ! واقعا بی عرضه س .
موتینیو و نانی هم از عالی های تیم بودن . صحنه گلی هم که خوردیم فوق العاده زد رافائل !

پ.ن : عجب فرار هایی میکنن پرتغالی ها ! سومین باره که از این فرار ها میزنه تیم ! رونالدو هم برعکس بازی قبل این بار گلش کرد . مرسی بنتو .
به امید نیمه دوم .

SHS
18th June, 2012, 01:09 AM
خب برد رو تبریک میگم ، خیلی بازی خوشگلی بود ، هلند هم خوب بازی کرد و خب ما خیلی بهتر بودیم ، چه گل خوشگلی خوردیم :4: من فقط از یه چیز میترسم ، اونم از دادن این موقعیت های عجیب غریب تو هر بازی و بدشانسی هایی که میاریم ، دلم نمیخواد حسرت اینارو بخورم ، خوردیم به چک ، نسبت به گروهمون کار سختی مقابل چک نداریم ، ولی همین دست کم گرفتنا میتونه کار دستمون بده ، پیش به سوی قهرماااانی :Smilebb (95):

Haj Amir
18th June, 2012, 01:22 AM
چه بازی کرد پرتغال , روحم تازه شد , از نظر روحی روانی کاملا ارضا شدم ! تا صبح هم فکر کنم بتونم بیدار بمونم ! به این میگن فوتبال زیبا و دلچسب . رونالدو چیکار کرد لامصب 2 تا گل زد 2 تا تیرک زد , یه شوت 40 متری زد که از هر 2 تا گلش بیشتر حال داد , اون پاسی هم که داد به نانی حیف شد گل نکرد . فقط از دست نلسون ایویرا شاکی ام . معمولا بازی با چک هم مشکل نداشتیم . من از الان ترسم از اسپانیاست . بیایم دعا کنیم تو گروهشون اول نشند حداقل تا فینال نخورن به ما . تنها تیمی که نمیشه برد همین اسپانیاست .

DakmaN
18th June, 2012, 01:27 AM
بازی فوق العاده ای کرد تیم . واقعا عالی بود و شایسته کامل پیروزی . مرد بازی هم بدون شک کریس بود با یه بازی موثر + 2 گل + 2 تیرک

همه عالی بودن واقعا . انقدر خوشحالم که حرفی نیست .
فقط میتونم بگم این پرتغال رو نمیشه دوست نداشت ! فوق العادست تیم .

نبود یک مهاجم تمام کننده واقعا رو اعصابه . اگه پاتریسیو بخواد مراحل بعدم اینا رو خراب کنه کار تیم زاره ! اولیویرا هم که کلا تو افسایده :4: هیچی نداره .

بازم تبریک بابت صعود و برد دلچسب .

ŞĄĤĘƁ
18th June, 2012, 01:28 AM
تبریک میگم دوستان پرتقالی بعد المان شایسته ترین تیم بود بی شک من تا نیمه نهایی رو حدس زدم حالا فینال بیاد نمیدونم

حسین باتیستا
18th June, 2012, 02:53 AM
كريس هم جواب منتقدانشو داد . با بدشانسي هتريك نكرد .پرتغال امشب عالي بود تبريك
مرحله بعدي چك و ارز و طلا هم حذف ميكنيم .:Smilebb (107):

mona_casillas
18th June, 2012, 03:32 AM
حقیقتش من فقط از گلزنی کریس :8:و البته بازی بسیار خوبش خوشحال شدم .

چون طرفدار اسپانیام . :Smilebb (55):

امشب پرتغال زیبا و روان بازی کرد هلند هم که در یورو 12 یه فاجعه بود حیف از هلند که با حاشیه ها ی بیرون زمین و البته تاکتیک های غلط مربیش ،ناکام بزرگ این دوره از رقابت ها بود کلا سعی می کنم بازی ها رو دنبال کنم و از بازی های زیبای تیم ها لذت ببرم .

صعود پرتقال رو طرفداراش تبریک میگم و صد البته شکسته شدن طلسم ناکامی کریس در بازی های ملی رو . :53:

http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/Comp_Matches/01/82/51/30/1825130_w2.jpg

http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/Comp_Matches/01/82/50/99/1825099_w2.jpg

http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/Comp_Matches/01/82/50/49/1825049_w2.jpg

Peerless Alex
18th June, 2012, 10:01 AM
خوب بالاخره پرتغال هم داره به اون پختگی تو یورو میرسه و به قولی جایگاهشو پیدا کرده،دیشب واقعا این تیم نشون داد که خیلی ناعادلانه جلوی آلمان بازی رو واگذار کرده،به هرحال همه دیدن که پرتغال مثه سه بازی قبلی ،حاکم بود به بازی،فقط خیلی موقعیت از دست میدیم که بعدا جلوی تیمایی مثه یونان (که البته بعیده،چون المان دیگه شوتش میکنه بیرون یونان رو از یورو) میتونیم کم بیاریم،واقعا دلم برای هلند سوخت،چی به سره این تیم اومده!!بازی سختی مقابل چک خواهیم داشت ولی به نظرم میتونیم بزنیمش،به امید برد دوستان:barareh:

A r y A
18th June, 2012, 01:37 PM
دیشب کریس جیگر خیلی خوب بازی کرد باعث صعود پرتغال شد تیم پرتغال یه طرف کریس جیگر یه طرف
منم تبریک میگم ایشالله اگه پرتغال بالا اومدش به اسپانیا نخوره چون منم طرفدار اسپانیا
از اینکه همش کریس دربازیهای ملی با مسی مقایسه میشه اعصابم خط خطی میشه دیشب کریس جواب همه را خوب داد

Haj Amir
18th June, 2012, 01:54 PM
جمهوری چک زمانی که قوی تر از این هم بود رو بردیم . امسال هم که بازی آخر با لهستان اگه روز خوب پیتر چک و بی دقتی لهستانی ها نبود بازی رو میباختن . در کل خیلی بهتر شد به چک خوردیم تا یونانی که اصلا حساب کتاب نداره بازیش . این قضیه 3-2 اگه دانمارک ببره چی بود ؟ تنم لرزید وقتی شنیدم گفتم حالا اونور تبانی کرده باشند چی ؟ ما هلند رو هم ببریم حذف میشیم . عجب قوانین عجیبی میذاره این یوفا راه رو برای تبانی باز میذاره . دیشب تیممون رو در حد یک مدعی دیدم و این به خاطر این بود که کریس خیلی آماده بود . چپ و راست از هوا و زمین ضربه میزد به سمت دروازه هلند . خدا کنه تا آخر تورنومنت همینجوری باشه . ببینید چی بود که فردوسی پور گفت بازگشت بزرگ رونالدو و پرتغال به رقابت ها . ترس من فقط از اسپانیاست . امشب به امید اینکه اسپانیا تو گروهش دوم بشه بازی های رو میبینم .

CristianoRonaldo
19th June, 2012, 01:23 AM
خب من کلا نبودم که بیام صحبت بکنم ولی خداییش حس بازی هنوز که هنوزه وجودم رو گرفته.

کریس بی نظیر بود. واقعا یک رهبر به تمام معنا بود مقابل هلند. هر کاری که میخواست می کرد. در 2 بازی اول هلند به المان و دانمارک باخت ولی در بازی سوم به کریس رونالدو باخت :biggrin:

بدون شک کریس مقابل چک هم به همین خوبی بازی خواهد کرد.

در کل این پرتغال میشه شانس و یک پای فینال باشه. قهرمانی فعلا مشخص نیست ولی امیدوارم به پرتغال برسه

زنده باد فوتبال زیبا

Haj Amir
19th June, 2012, 09:59 PM
خب اسپانیا اومد اینور جدول تو مسیر فینال ! تا دقیقه 88 اسپانیا اونور بود ایتالیا میومد اینور اما همه چی خراب شد . درسته که اسپانیا دیشب اصلا سرحال نبود ولی نباید گول بازی دیشبشون رو خورد . زور هیچ تیمی بهشون نمیرسه . شاید تنها تیمی که جلوشون نقطه ضعف داشته باشند همین پرتغال باشه اونم در شرایطی که ضد حمله های سرعتی رونالدو و نانی بگیره وگرنه قید بازی فینال رو باید بزنیم . چک رو که میزنیم و مرحله ی بعد 99 % با اسپانیا بازی داریم . اگر رونالدو روز خوبش باشه تو ضد حمله ها خیلی کارا میشه کرد . قلبا دوست دارم پرتغال ببره (چون قلبم در تصرف پرتغاله ) اما از نظر اعتقاداتم و عقلانی دوست دارم اسپانیا ببره . تو هر 2 حالت 2 سر برد هست برای من .

CristianoRonaldo
20th June, 2012, 03:39 PM
در کل اسپانیا هم بیاد بالا زیاد برای ما فرقی نداره چون اون رو هم باید شکست بدیم و یک انتقام شیرین ازشون بگیریم.

اعتقادی به بازی اسپانیا بعد از 3 بازی اخیرش ندارم و به نظرم یک تیم خوب به راحتی و بدون دردسر میتونه این تیم رو حذف بکنه ، ( هر چند این تیم اسپانیا باید حذف میشد که داور بازی رسما از خجالتشون در اومد )

اسپانیا فقط دروازبان و هافبک میانی های خوبی داره و از بقیه جهات یک تیم ضعیف و شکننده هست.

در کل وقتی ما المان رو اونطوری تونستیم زیر فشار بذاریم شک نکنید که اسپانیا دیگه چیز خاصی نیست.

زنده باد پرتغال

DakmaN
20th June, 2012, 06:20 PM
موافقم . هرچند ترجیح میدادم با ایتالیا بیوفتیم ولی اسپانیا هم اون تیم شکست ناپذیر قبل نیست و اگه جلوش تیم درست درمون قرار بگیره میتونه شکستش بده .
جلو اسپانیا من فکر میکنم فقط تفکرات مربی میتونه برنده مون کنه . باید با توجه به قابلیت های تیمش بهترین حالت رو در نظر بگیره . هر چند تو جام جهانی هم اسپانیا خیلی تیم برتر نبود ! ولی الان فرق کرده . هم اسپانیا به نسبت ضعیف تر شده و هم پرتغال به وضوح قوی تر .
کریس گفته بود ما بازی به بازی پیش میریم . پس الان باید تمرکز مون رو چک باشه . اصلا نباید این تیم رو دست کم گرفت. همونطور که دیدیم بازی اول 4 تا خوردن و بعدش صعود کردن !

SHS
20th June, 2012, 07:23 PM
اسپانیا رو خیلی گندش کردین ، تو این 3 تا بازی که از تیم خودمون دیدم و از اسپانیا ، ما خیلی سرتر از اسپانیا هستیم ، مهمتر اینکه چند تا از بازیکنهامون تو اسپانیا بازی میکنن و حسابی انگیزه و شناخت دارن رو بازیکنهاشون ، مطمئنم اسپانیا جلو ما 1000 تا پاس هم بده 80% توپ و نگه داره ، ما با 100 تا پاس پرپرشون میکنیم :4: جلو اسپانیا باید به سبک فوتبال 98 پی اس وان بازی کرد ، توپو بگیر بدو سمت دروازشون :4: بهتره ما به فکر بازی فردا باشیم تیم چک به همین راحتیها نیومده بالا که حالا جلو پرتغال بخواد بازیو وا بده ، اسپانیا هم فکر نکنم اصلاً جلو فرانسه برنده باشه که به ما بخوره ، از خبرها چه خبر؟ :4:

حسین باتیستا
20th June, 2012, 07:23 PM
من كه به پيروزي پرتغال مقابل چك خيلي اميدوارم .
اين تيم لياقت قهرماني رو داره
اسپانيا هم اصلا درخشش يورو قبلي رو نداره .ميشه شكستش داد

CristianoRonaldo
20th June, 2012, 07:37 PM
از خبرها چه خبر؟

راستش خبر زیاد خاصی نیست این روزها. یعنی تیم بدون حاشیه داره اماده میشه. مشکل اصلی تیم اماده نبودن رونالدو بود که بعد از درخشش مقابل هلند دیگه حاشیه ها رسما خوابیده شد.

من که به برد چک خیلی امیدوارم و واقعا به درخشش همه ی بازیکنان نیاز داریم

تو بازی اول والرا و نانی خیلی خراب کردن موقعیت

تو بازی دوم هم کریس عزیز دل خراب کرد موقعیت

تو بازی سوم هم پوستیگا و نانی باز موقعیت هارو خراب کردن

امیدوارم دیگه به بازی چهارم نرسه این بازی های ضعیف بازیکنان در برخی از بازی ها.

در کل در این بی مهاجمی همین پوستیگا رو به 100 تا الویرا ترجیح میدم

واقعا این بازیکن در حدی نیست که بتونه برای پرتغال کاری رو صورت بده

Haj Amir
21st June, 2012, 04:55 PM
دقیقا من هم از بازی کردن الیویرا خیلی بدم میاد . تو بازی با هلند چند بار با خودخواهی شوت های در حد لیگ دسته 3 ایران زد در حالی که کریس موقعیت خیلی خوبی داشت . ضمنا چک رو میبریم براحتی شرط میبندم !

CristianoRonaldo
22nd June, 2012, 12:07 AM
واقعا بدشانسیم

یعنی این چک واقعا حیفه که به مرحله بعد بره. واقعا فقط ضد فوتبال بازی میکنن. رونالدو این سومین شوتشه که به تیر دروازه میخوره در طول این رقابت ها

به خدا 1000 سرو گردن از بقیه ی بازیکنان تو زمین بالاتره. امیدوارم بدشانسیش تو نیمه ی دوم تموم بشه و با گلزنی اون یا دیگر بازیکنان این ما باشیم که صعود می کنیم

واقعا شایستگی صعودرو 100 درصد داشتیم

SHS
22nd June, 2012, 12:11 AM
ای خدا این پرتغال تلسم شده ، هر بازی داریم میزنیم به تیرک ، انصافاً این شوت ارزش گل داشت ،

خیلی خوشحالم که اولیویرا نیومد و آلمیدا اومد به جاش ، از قدرت بدنی ، سر زنی ، شوت زنیش میتونیم استفاده کنیم ، نیمه دوم مطمئنن واسمون گل داره ، باید یکم تیممون بکشه عقب تا اونا یکم باز بشن ، بعضی جاها 11 نفره دفاع کردن ، البته ما که اسپانیا نیستیم :4: پرتغالیم دفاع اتوبوسی دووم نمیاره

حسین باتیستا
22nd June, 2012, 12:12 AM
چه حركتي كرد كريس دمش گرم .با بدشانسي گل نشد:13janelle:
چك و پيتر چك هم شانس باهاشون بود 
اميدوارم وقت اضافه نره و نيمه دوم كار رو تموم كنيم

CristianoRonaldo
22nd June, 2012, 01:13 AM
واقعا با بدشناسی محض بازی رو 4-0 نبردیم.

این کریس واقعا رویایی فوتبال بازی میکنه. واقعا این کریس کجا و کریس مقابل دانمارک کجا :Smilebb (9):

کریس فوق العاده بود ، واقعا اگر یک خورده شانس داشت الان باید اقای گل می بود

3 گل و 4 تیرک :sleep:

خب از کریس مه بگذریم ( اصلا نمیشه گذشت ) در مورد بقیه بازیکنان باید بگم واقعا تیم خوب بود ولی ضربات نهایی بازیکنان واقعا افتضاح بود. من نمیدونم چرا ما همش میزنیم زیر توپ به جای اینکه مستقیم شوت بزنیم :7:

پرییرا هم واقعا نشون داد از لحاظ مغزی یک خورده مشکل داره

مدافعان تیم در کل خوب بودن و برونو هم که عالی بود

در کل پرتغال باید 4 تا می زد که شانس باهامون یار نبود

راستی نانی هم خوب بود ولی با نانی 2 بازی قبلی خیلی فرق داشت

حسین باتیستا
22nd June, 2012, 01:17 AM
تبريك بابت صعود و گلزني كريس 
چك هيچ حرفي براي گفتن نداشت .نيمه دوم يه موقعيت خطرناك هم نتونستن ايجاد كنن
با شايستگي صعود كرديم 
اين ميرلس انقدر خالكوپي داره خدا شفاش بده:shok:

mona_casillas
22nd June, 2012, 01:49 AM
کریس بسیار عالی بازی کرد واقعا لذت بردم از بازی گروهیش و از تکنیک فردیش :8:

پرتغال خیلی سرتر از جمهوری چک بود و تیم همدل و با ارداه ای نظر میرسن و صعود حقش بود .

پیروزی و صعود تیم پرتغال رو تبریک میگم .

http://www.fifa.com/mm/photo/tournament/competition/01/65/40/50/1654050%5ffull-lnd.jpg

Haj Amir
22nd June, 2012, 02:03 AM
واقعا کدوم تیم میتونه این همه موقعیت گل خلق کنه و گل نزنه ؟! این پرتغال حسابی شرمندمون کرد . فوتبال زیبا و متنوع و سرتاسر هجومی , حتی دقایقی رو هم برای تجدید قوا بازی رو آروم نکردن تا لحظه ی زدن گل حس درون تیم آروم نگرفت . 20 تلاش برای گلزنی پرتغال رو بزارید در برابر 2 تلاش گلزنی چک و سطح بازی رو هم مقایسه کنید . رونالدو این روزا داره بی نقص بازی میکنه (الحق که توپ طلای امسال شایستشه) . در کنار کولاک رونالدو از بازی کوئنترائو و نانی و موتینیو خیلی لذت بردم . تا تونستن گل کوچیکی بازی کردن و تو فضاهای کم کنار خط تا میشید دریبل بازی کردن . به این میگن فوتبال پرتغالی !

Aminmeshki
22nd June, 2012, 09:54 AM
تبریک میگم برد شیرین پرتغال رو به همه:69: هر چند من که دیشب به شدت اعصابم خورد شد که چرا پرتغال یه گل دیگه نزد تا من امتیاز کامل پیش بینی رو بگیرم:Smilebb (23):این همه موقعیت داشتیم بابا یکیشو گل میکردین!!!دیشب کریس خیلی عالی بازی کرد و البته کل تیم هم خوب بودن؛پاسکاریهای فوق العاده ای داشتیم!بویژه اون یک و دو هایی که با هم میکردن و با همین یک و دو ها هم به گل رسیدیم:69:این پرتغال توانایی قهرمان شدن رو داره انصافا که امیدوارم بهش برسیم:dirol:

Peerless Alex
22nd June, 2012, 09:56 AM
بچه ها تبریک میگم صعود رو،خوب یه جورایی معلوم بود از قبل که پرتغال از پس چک برمیادش،یه چیز اول در مورد تیم چک بگم،این تیم از همون اول یورو اینمدلی بود،یعنی گاها یکم خودی نشون میداد ولی از همون اول نشون داد تیمی نیست که حرفی برای گفتن داشته باشه این دوره،یعنی تو بگو یه ذره فقط یه ذره تونستن توی زمین کاری بکنن،یه جورایی اصلا پی گل زدن نبودن که هیچ به نظر میرسید دوس داشتن بازی به پنالتی برسه و خوب طبیعیه اگه میرسید شانس رفتنشون بیشتر میشد ولی اینطوری هم کاملا ناعادلانه میشد،چک به نظرم باید زودتر از اینا حذف میشد،دیشب در حد محلاتم نبود!ا^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^اما پرتغال،این تیم هرچقدرم تو هر بازی هجومی و زیبا بازی کنه،توی هر بازی ما تا مرز سکته پیش میریم،اینهمه موقعیت خلق میشه و نهایت فقط یه گل یا دو گل ازش بیرون میاد،اصلا موضوع جالبی نیست و خیلی هم نگران کننده هستش،دفاع تیم مقابل یکم بهتر کار کنه این پرتغال به اون یه دونه گل هم نمیرسه،واقعا وحشتناکه!از اینکه کریس بازم گل زد خیلی خوشحالم،ضربه ی سرش خیلی بی نقص بود ولی بازم بد شانسی آورد در مورده توپی که به تیرک خورد،همه ی بازیکنا خوب بودن،نانی هم امشب خوب بود ولی نه به خوبی بازی قبلی!!اهان اینم بگم یه سری توپ بی هدف الکی و بیخود به استوا کوبونده شد،فک کنم بنتو باید یه فکره اساسی برای گل زدن تیمش بکنه،واقعا دیگه شوخی بردار نیس یک چهارم ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^نهایی بازم تبریک:5:^^^^^^^^^^^ بچه ها بخدا نزدیک به سه دور ویرایش دادم اصلا جدا نمیشن از هم،دیوونه شدم دیگه

SHS
22nd June, 2012, 10:33 AM
خب دیشب نتم قطع شد نتونستم تبریک بگم ، برد دو تبریک میگم ، آقا این پرتغال داستانی شده بخدا ، یعنی این تیم اگه بخواد این 2 بازی حساس رو همینطوری بازی کنه من فکر کنم سکته کنم ، ساناااز ، بیچاره بنتو چیکار کنه؟ :4: مربی تا یه جایی میتونه مقصر گل نزدن تیمش باشه ، ولی تیمی که هر بازی اینهمه موقعیت هاش خراب میشه دیگه مربی چیکارس ، بازیکنها اینجورین

دیشب تیم خیلی احساسی بازی میکرد ، به نظر من یه دلیل داشت ، اونم این بود که اونا خیلی شدید دفاع میکردن و فضا نمیدادن به تیم ما ، واسه همین بچه ها کوچیکترین فضایی که داشتن با عصبانیت شوت میزدن تا به نتیجه برسن ، من نمیدونم شانس ما چه شاسیه ، پیتر چک دیدی چی شد؟ جلو همه تیما در حد محلات بازی کرد جلو ما واکاشی زوما شده بود ، در مورد بازیکنها وقت زیاده که حرف بزنم ، اما فقط بگم من به آلمیدا از قدیم خیلی امیدوار بودم ، هنوزم امیدوارم ، فقط یکم اعتماد به نفس میخواد واسه گل زنی

CristianoRonaldo
22nd June, 2012, 11:38 AM
خب دیگه امشب هم مشخص میشه حریف بعدی ما کیه!

راستش زیاد واسه من فرقی نداره کی میخواد بیاد رو به روی ما قرار بگیره. اون چیزی که مهمه اینه که تیم قهرمان باید همه رو شکست بده و این شکست ها هم باید به فرانسه برسه و هم به اسپانیا

شخصا یک مقایسه می کنم ببینم کدوم حریف برای ما بهتره

در نگاه اول هر دو دروازبان خوب هستند هم لوریس و هم کاسیاس خوبن ولی منکر این نمیشه شد که کلاس دروازبانی کاسیاس در حد 3 دروازبان برتر دنیاست

در خط دفاع واقعا اسپانیا چیزی برای گفتن نداره ، به جز بازی ایرلند که یک بازی کاملا یک طرفه بود در باقی بازی های یک دفاع کاملا سولاخ مشاهده کرده بودیم ، ایتالیا و کروواسی به هر نحوی که خواستن از مدافعان عبور می کردن و هرکاری که خواستن انجام دادن به جز گل زنی که اونم اسپانیا مدیون کاسیاس بود و البته از اون طرف هم فرانسه زیاد مدافعین تاپی نداره ،در بازی اخر خصوصا گل دوم سوئد واقعا مدافعین در حد فاجعه بودن و در این خط بازی هر دو تیم ناقص هستند ولی به مراتب شانس فرانسه بیشتره ، چون تیم فرانسه راموس و پیکه رو نداره

خط هافبک هر دو تیم سبک متفاوتی دارن ، تیم فرانسه هافبک های جنگنده ای داره و تیم اسپانیا هافبک های تکنیکی ، که البته هر دو تیم با درصد کمی به ترتیب تکنیک و جنگندگی رو هم دارن. ژابی الونسو برای اسپانیا و تا نصری برای فرانسه

در مورد مهاجمین هم فقط میتونم بگم فقط بنزما به کل مهاجمین اسپانیا می ارزه. یکی از بهترین مهاجمان دنیا که واقعا از هر نظر منو یا رونالدو ( برزیلی ) میندازه. در مورد اسپانیا هم باید بگم تورس خوبه ، ولی واقعا قابل مقایسه نیست با بنزما و بقیه مهاجمان هم پیشکش

خب در کل خط دروازه و خط هافبک تیم اسپانیا سنگینی میکنه برای این تیم و در نقطه ی مقابل خط دفاع و مهاجم برای فرانسه سنگینی می کنه

با توجه به بازی هایی که من از هر دو تیم دیدم شانس فرانسه رو 80 به 20 میدونم برای صعود و واقعا برای ما فرقی نداره کدوم تیم به مرحله بعدی میاد.

DakmaN
22nd June, 2012, 12:11 PM
-دیشب بیرون بودم و نیمه اول بازی رو متاسفانه نتونستم ببینم . بعد بازی هم نت قطع بود و نشد پست بدم .

- دیشب تیم عالی و مالک مطلق بازی بود . کاملا خورده بودیم چک رو . واقعا حیف روسیه که حذف شد . اگه روسیه اومده بود بالا قطعا به این راحتی بازی رو در دست نمیداشتیم !

- کریس باز هم عالی و باز هم بدشانس. 2 تا تیر و یک گل . تا الان با 3 گل به همراه ماریو گومز اقای گل هست . ولی به نسبت رونالدو موقعیت های بیشتری تا حالا داشته که یا با بدشانسی به تیر خورده ( 4 بار ) یا هم که خودش بد زده ( مثه تک به تک ش تو بازی المان ) .

- تو این جام شدیدا از بازی موتینیو و میگل ولوسو خوشم اومده . سبک شون خیلی جالبه . رو صحنه گل موتینیو فوق العاده بود . تمام نیروش رو گذاشت تا توپ رو کشید کنار و با یه سانتر بی نقص و یه سر بی نقص تیم برنده شد . میگل هم خیلی جنگنده و مسلط نشون میده . البته عیار این دو بازیکن جلو اسپانیا که حاکم بازی خواهد بود مشخص میشه .

- ی صحنه المیدا یه گل افساید زد . خیلی رو اعصاب بود . چون اگه ول میکرد دقیقا پشتش کریس بود و اصلا هم افساید نبود و احتمال 90 درصد گل اول مون اون موقع زده میشد . کلا تو جام جهانی هم المیدا نشون داد اصلا فکر نداره فوتبالش و دیدش هم نسبت به بازیکنای اطراف بستس واقعا .

- پریرا هم واسه ما شاخ شده میاد شوت میزنه :4: همونو اگه پاس داد بود به کریس میتونست تو موقعیت گل قرارش بده ولی با یه شوت اروم به راحتی هدر رفت . په په هم یه صحنه یه دریبل خیلی ضایع خورد که شانس اوردیم ولوسو اونجا بود و پوشش داد . میرلس هم امشب تا تونست تماشاگر ها رو با شوت هاش کتک زد !

- در کل بسیار لذت میبریم از دیدن این پرتغال دوست داشتنی . واقعا امیدوارم اسپانیا رو ببریم . فکر میکنم اسپانیا فقط اسمش هست تو این دوره . خودش خیلی تضعیف شده . حتی احتمال برد فرانسه هم خیلی زیاد هست .

پ.ن : ی نکته دیگه اینکه لباس دوم تیم واقعا قشنگ تر از لباس اول هست بدون شک :4:

Haj Amir
22nd June, 2012, 12:36 PM
در رابطه گل نشدن موقعیت هامون همرو ربط ندیم به بازیکن ها , توی فوتبال یه عامل جدانشدنی وجود داره به اسم شانس وقتی یکی مثل رونالدو هر کاری میکنه توپ هاش با بدشانسی میخوره تو تیرک دیگه چیکار میشه کرد ؟ الان میتونست 7 گله باشه ! یه صحنه ی کلوس آپ ازش نشون داد که با انگشتاش عدد 2 رو نشون داده بود خیلی جالب بود که خودشم کلافه شده بود از بدشانسی و فحش بود که نثار زمین و زمان میکرد ! ولی تلاش بیش از حد به بدشانسی غلبه میکنه و دیدیم که تو دقیقه 80 به گلی رسیدیم که لیاقتش رو داشتیم تا اون دقیقه حداقل 4 بار بهش رسیده باشم و اون باشه گل چهارممون . دیشب میرلس چرا اینجوری بازی میکرد ؟ خیلی بد بازی کرد شوت هاش که از استادیوم خارج میشد و خیلی هم بیخیال بود ! ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, مقایسه اسپانیا و فرانسه رو نمیشه بازیکن به بازیکن انجام داد . تاکتیک ما به فرانسه میتونه غلبه کنه اما اگر به اسپانیا بخوریم مالکیت کامل توپ دست اونا میشه و فقط اگر حکایت ال کلاسیکوی امسال پیاده بشه میتونیم ببریم . همون بازی که رئال 2-1 برد . اگر بتونیم قفلشون کنیم و تو ضد حمله ها از رونالدو و نانی به بهترین نحود استفاده کنیم حتی اسپانیا رو هم براحتی میتونیم ببریم . این پرتغال شایسته ی قهرمانی هست بهترین خبر هم بازی های رونالدو هست . این چیزی که من از رونالدو تو این 2 تا بازی اخیر دیدم رو حتی رو رئال فصل قبل هم ندیدم نامرد تو رئال همچین نمایشی نداشت برامون !واسه تیم ملی داره سنگ تموم میذاره

SHS
22nd June, 2012, 12:46 PM
خداییش امیر اینو راست گفتی ، رونالدو تو رئال هم انقدر خوب نبود ، نمیدونم یهو چش شد تو این 2تا بازی هر وقت توپو گرفت حرکت کرد یه موقعیت خطرناک شد واسمون ، دیشب موتینیو یه بازیکن فوق العاده بود و همینطور آلوز ، واقعاً خیلی سطح بالا بازی کردن ، خوش فکرو پر تلاش ،

به به به به :4:

http://upload.iranvij.ir/image_tir91/13403525061.jpg (http://upload.iranvij.ir/)

http://upload.iranvij.ir/image_tir91/13403525062.jpg (http://upload.iranvij.ir/)

http://upload.iranvij.ir/image_tir91/13403525063.jpg (http://upload.iranvij.ir/)

http://upload.iranvij.ir/image_tir91/13403525064.jpg (http://upload.iranvij.ir/)

http://upload.iranvij.ir/image_tir91/13403525065.jpg (http://upload.iranvij.ir/)

http://upload.iranvij.ir/image_tir91/13403525066.jpg (http://upload.iranvij.ir/)

http://upload.iranvij.ir/image_tir91/13403529351.jpg (http://upload.iranvij.ir/)

Haj Amir
22nd June, 2012, 12:50 PM
راستی دقت کردین پرتغال تو هیچ نسلیش سبک بازیش رو تغییر نداده ؟ الان خیلی ساله که پرتغال با همین سیستم 4-3-3 معروف خودش بازی میکنه که این 4-3-3 زمین تا آسمون فرق داره با تیمای دیگه . اینجا حرف اول رو وینگر ها میزنند و پرتغال هم همیشه وینگر های بزرگی داشته . تو جام جهانی داشتم دق میکردم نه به خاطر باخت تیم به خاطر دور شدن از اصل فوتبال پرتغال که کیروش تیمو به اون روز انداخته بود .

CristianoRonaldo
22nd June, 2012, 03:06 PM
بنتو گفته قهرمانی دور از دستریس نیست ، همین حرفش نمیدون جنبه + داره یا -

در کل زدن هر گونه حرفی در موردقهرمانی اشتباه مخض هستش و همین امر باعث میشه تیم دچار تخیل و توهم و خودبینی کاذب بشه. دقیقا زمانی که بارسا هم 4 امتیاز اختلاف داشت بارئال همین حرف رو گواردیولا زد و بازی رو 2-1 باختن. در کل زدن حرف در مورد قهرمانی از سوی بنتو رو من یک امر کاملا منفی برای تیم میبینم و همین امر هم شاید باعث بشه خودبینی کاذب تو تیم جریان پیدا بکنه و تیم رو به شکست ببره ، البته امیدوارم نه پرتغال بشه بارسا و نه بنتو به گواردیولا

داش امیر الان مالکیت توپ در دست اسپانیا نیست ، این اسپانیا با اون اسپانیایی جام جهانی خیلی متفاوت شده. یعنی اصلا در اون حدش نیست. دلیل اصلیش هم به نظر من نبودن یک مدافع با تجربه مثل پویول هست. در دفاع 2 سال پیش اسپانیا همه دست به دست هم میدادن و تیم به حمله پناه می برد ولی الان ما این چیزو به عینه نمیبینیم. من نظرم اینه که اسپانیا در حدی نیست که بتونه مارو شکست بده ، ما در این جام فقط از خودمون شکست می خوریم دقیقا مثل بازی با المان

SHS
22nd June, 2012, 05:27 PM
پوستیگا بازی بعدو از دست داد :2: نا شکری کردیم مهاجم پرید :2:

DakmaN
22nd June, 2012, 07:50 PM
خدا کنه تیم مغرور نشه ! اگه بخوایم از موضع قدرت بریم تو میدون شک ندارم میبازیم . تا الان چون بازیکنا تفکرشون این بود که تیم خوبی دارن بازی ها رو میبردن ! چون بردن شون واسه شون مسجل نبود با تمام تلاش و انگیزه بودن . فقط کافیه یکم مغرور بشن و بگن الان قدرت دست ماست دیگه اون موقعس که حتی کریس هم غرورش به انگیزش میچربه . الان همین روند عالیه .

از دست دادن پوستیگا تحفه هم خبر بدی بود جدا .. . تو این 3 تا مهاجم ای کیو مون این با اندکی بهتر بود که اونم پرید ....

Haj Amir
23rd June, 2012, 01:27 AM
من تا چند روز پیش به خودم میگفتم یعنی بهتر از این پوستیگا مهاجم تو این کشور فوتبال خیز نیست ؟ الان که بازی اون الیویرا و هوگو آلمیدا رو دیدیم قدر همون پوستیگا رو میدونیم . همین آلمیدا 2 تا گل 100 % رو از پرتغال گرفت و تنها عامل کند شدن حملات تیم بود . یکی اون هدی که اول نیمه دوم زد یکی هم اون توپی که ماله رونالدو بود و آفسایدش اعلام شد ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, حقیقتش قهرمانیمون بستگی بسیار زیادی به رونالدو داره اگر همین روندشو تو 2 تا باری آینده هم داشته باشه قهرمانی دور از دسترس نیست . کسی از این بنتو شناخت داشت قبلا ؟ من که خیلی ازش خوشم اومده . از نظر فنی که داریم دسترنجشو تو زمین میبینیم بازی زیبا و اصیل پرتغالی و کاریزمای کنار زمینش هم خیلی به دل میشینه

CristianoRonaldo
23rd June, 2012, 11:18 AM
واقعا حیف شد پوستیگارو از دست دادیم. بین بد وبدتر به هر حال بد بهتر بود والی حالا المیدا و الیویرا هردوشون بدتر و بدتر هستند و فرقی نداره کدوم بازی بکنن.

FFFLOVE
23rd June, 2012, 02:04 PM
امیدوارم حریف پرتغال فرانسه باشه.

CristianoRonaldo
24th June, 2012, 11:24 AM
واقعا حیفه که ما از این اسپانیا شکست بخوریم. باید ببریمشون. با هر قیمتی که شده.

Haj Amir
24th June, 2012, 11:29 AM
خب همونطور که دیدید اسپانیا همون تیم قدرتمندی بود که من ازش میترسیدم . شما بازی دیشب رو دیدید که در مقابل فرانسه طوری بازی میکردن که انگار حریفشون یه تیم درجه چندم اروپا هست . کلا اسپانیا یعنی همین فرقی نداره حریفشون کی باشه کاری به جز دفاع کردن نمیشه کرد . اما یه فرقی که ما با فرانسه داریم اینه که توی فاز تهاجمی و ضد حملات خیلی بهتر از اوناییم . در کل سرنوشت بازی رو رونالدو رقم میزنه . اگر روز خوبش باشه رفتیم فینال اگر نباشه که باید با جام خداحافظی کنیم

DakmaN
24th June, 2012, 11:57 AM
اتفاقا من مخالفم با نظر امیر .
دیشب اسپانیا برتری که داشته تو استفاده از موقعیت هاش بود . فرانسه تاک تیک درستی واسه حمله کردن و گل زدن نداشت واسه همین نتونست موفق بشه . یکی مثه ریبری کافی بود تا گند بزنه به تیم با تک روی هاش . وگرنه اسپانیا چیز شاخی نبود غیر از 10 دقه اخر که باز شدن کامل .
من خیلی امیدوارم . انشالله اسپانیا رو میزنیم و هم فینال میریم و هم جبران شکست جام جهانی میشه .

shamanito
24th June, 2012, 12:54 PM
کتک کاري در تمرينات تيم ملي پرتغال
اين اتفاق درحالي افتاد که حدود 1000 نفر براي تماشاي تمرينات سلسائو در کمپ تمريني حضور داشتند.
پائولو بنتو، سرمربي تيم ملي پرتغال در روز جمعه، درهاي کمپ تمريني تيمش در هتل رمس را به روي هواداران بازگذاشته بود تا آنها از نزديک تمرين کردن پرتغالي ها را تماشا کنند. حدود 1000 نفر هم براي تماشاي اين تمرينات آمده بودند.

جداي از الدر پوشتيگا که به دليل مصدوميت از همراهي تيمش در بازيهاي باقي مانده در يورو محروم خواهد بود، ساير بازيکنان پرتغال در تمرينات حضور داشتند. البته رائول ميرلس هم با اندکي مصدوميت جداي از سايرين تمرين مي کرد.

درجريان اين جلسه تمريني اتفاق عجيبي افتاد و آن هم دست به يقه شدن ميگل لوپس و ريکاردو کوارشما در جريان اين جلسه تمريني بود. اين دو بازيکن با هم درگير شدند ولي با دخالت ساير بازيکنان پرتغالي اين دعوا پايان يافت.

ماجرا از اين قرار بود که در جريان تمرينا ت تيم، ميگل لوپس تکل خشني را روي پاي کوارشما رفت و کوارشما بلافاصله شروع به انتقاد از هم تيمي اش کرد. ولي اندکي بعد و دربرخورد بعدي که ميان آنها رخ داد، کار بالا گرفت و آنها با هم دست به يقه شدند. بنتو براي دقايقي تمرينات تيم را متوقف کرد و البته مشکل خيلي سريع حل شد.

ريکاردو کستا، مدافع پرتغالي والنسيا که هنوز در رقابتهاي يورو براي تيمش به ميدان نرفته در کنفرانسي خبري بعد از اين جلسه تمريني در دفاع از رونالدو کاپيتان تيمش، در مقابل فشارهاي موجود گفت:« تيم ما به رونالدو وابسته است؛ به ريکاردو وابسته است؛ به موتينيو وابسته است؛ کريستيانو تنها يکي ديگر از بازيکنان تيم ماست و همه ما به تيممان وابستگي داريم.»

SHS
24th June, 2012, 04:36 PM
منم تیم اسپانیا رو در اون حد ندیدم ، فرانس فوق العاده بی هدف و بد بازی کرد ، اسپانیا هم در مقابل معلوم نبود دقیقاً دارن چیکار میکنن ، کلاض بازی 3--4 موقعیت داشت ، سطح بازی خیلی پاین بود و البته سطح اسپانیا یکم بالاتر ، فرانسه با ترس اومد تو زمین ، اسپانیا هم خیلی بسته بازی میکرد ، ما میتونیم اسپانیا رو خیلی رلحت شکست بدیم ، به شرطی که مثه بازیهای قبل موقعیت هارو خراب نکنیم ، شاید فقط بتونیم 5-6 تا موقعیت خطرناک داشته باشیم ، باید گل بزنیم به شرطی که گل نخوریم ، میتونم بگم پپه تو این بازی از همه بازیکنهامون مهمتره واسمون ، و احتمالاً بهترین بازکن تیممون میشه

CristianoRonaldo
24th June, 2012, 06:05 PM
در کل با تمام احترامی که برای ژابی الونسو و کاسیاس دارم + تا حدودی راموس ، ولی باید بگم اصلا دوست ندارم این 3 بازیکن روز خوبی رو داشته باشن مقابل پرتغال.

کلا گل زدن رونالدو تو این بازی دور از دسترس نیست. ما گل اول رو بزنیم شک نکنید با یک بازی دفاعی و چشم به ضد حملات میتونیم اسپانیا رو شکست بدیم ولی اگر گل اول رو خوردیم وا وی لا میشه واسه ما.

اسپانیا تیمی داره که در صورت گل خوردن همه با هم جلو میان تا جبران بکنن دقیقا همون کاری که بعد از گل خوردن مقابل ایتالیا انجام دادن ، واقعا تو یک چشم به هم زدن همه چیز تغییر کرد. مشکل اینجاست اون پراندلی اشتباه بچگانه ای مرتکب شد و البته ایتالیا گول خورد و فکر کرد بازی تموم شد ولی خداروشکر مدافعان مرکزی ما و مدافع چپ ما خیلی خوب هستند و میشه بهشون تکیه کرد.

در کل وسط زمین ما نمیتونیم کاری رو صورت بدیم و مطمئن هستم میرلس رو از دست میدیم برای فینال و این اصلا خوب نیست ( با توجه به سبک بازیش )

البته امیدوارم کریس اصلا این اشتباه رو مرتکب نشه و کارت نگیره چون خیلی بد میشه.

بدطور به درخشش رونالدو و نانی تو این بازی نیاز داریم. واقعا حیفه ما حذف بشیم.

Haj Amir
25th June, 2012, 06:51 PM
یه تیتر دیروز خوندم خیلی جالب بود یادم رفت ماله کدوم روزنامه بود نوشته بود که منتخب ال کلاسیکو به رونالدو رسید ! , هنوزم نظرم روی بازی 50-50 هست . روزه رونالدو باشه برنده ایم نباشه بازنده . اول و آخر هم اسیر تاکتیک اسپانیا میشیم ولی مهم استفاده از موقعیت های گلزنی هست که ضد حمله های ما میتونه خیلی خطرناک تر از حملات اونا باشه

CristianoRonaldo
26th June, 2012, 05:21 PM
هرچی به بازی فردا نزدیک تر میشیم استرس بیشتر میشه. باز هم میگم ما خیلی خیلی خیلی شایسته تر از اسپانیا هستیم و تا ایجای کار خیلی بهتر از اسپانیا فوتبال بازی کردیم. این بهونه هایی بازیکنان اسپانیایی هم به نوبه ی خودش بسیار مضحک هست که میگن خیلی استراحتشون کن بوده در کل رونالدو هم حرفهای جالبی زده ، و امیدوارم در کل برنده ای این بازی ما باشیم .

FFFLOVE
26th June, 2012, 06:36 PM
اگر بردن که هیچی.ولی اگر ببازن بهانه و توجیه خوبیه!

CristianoRonaldo
27th June, 2012, 10:43 AM
خب نوبتی هم که باشه باز نوبت پرتغال شد.

این بازی امشب از هر نظر که بگیرید واسه ما مهمه. فقط امیدوارم این بازی اشتباهات گذشته رو کنار بذاریم و فقط به فکر پیروزی باشیم و البته اشتباهات منظورم خراب کردن موقعیت های 120 درصدی بود.

کلا بعد از بازی بهتر میشه صحبت کرد الان می ترسم چیزی بگم بعدا حسرتش رو بخورم. در کل ما نباید به خودمون ببازیم و شکست اسپانیا دور از دسترس نیست.

CristianoRonaldo
27th June, 2012, 10:48 AM
باز میخوان اسپانیا رو ببرن فینال =>

روزنامه ورزشی ابولا (پرتغال )- پرتغال برآشفته و خشمگین است! گزینش شاكر تركیه ای، زنگ های خطر را به صدا درآورده است. 'آنخل ویلار' رییس كمیته داوری اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا)، ریاست فدراسیون فوتبال اسپانیا را نیز به عهده دارد و 'سنس ارزیك' معاون وی، شهروند تركیه ای و دوست 'بارسلونا' و 'یونیسف' است. از آنجا كه وی هنوز با یونیسف همكاری می كند، در مذاكرات حمایتی میان آژانس حقوق كودكان سازمان ملل متحد و بارسلونا نیز مشاركت داشته است.(این همان اتهامی است که مورینیو هم قبلا به شاکر وارد کرده است!)

اون از بارسا اینم از اسپانیا

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
27th June, 2012, 06:12 PM
آمار و نکات خواندنی رقابت بین اسپانیا-پرتغال

پرتغال:

پیروزی پرتغال برابر دانمارک اولین برد آنها در سال 2012 محسوب میشد.

پائولو بنتو مربی پرتغال در 6 مسابقه اخیر ترکیب ثابتی را انتخاب کرده است.

رونالدو تنها یک گل تا رسیدن به رکورد 22 گل در بازیهای مقدماتی و نهائی جام ملت های اروپا که در اختیار شوکور و یان دال توماسون است ، قرار دارد.

رونالدو در مرحله نهائی رقابتهای جام ملت های اروپا 6 گل به ثمر رسانده است که با رکورد نونو گومژ در پرتغال برابری میکند.در این دوره پرتغال 6 بار تیرک دروازه را هدف قرار داده که سهم رونالدو 4 ضربه است.پرتغال از این نظر در این یورو رکوردار است.

رونالدو گلهای برتری برابر هلند و چک را در این دوره (3گل) برای پرتغال به ثمر رسانده است که مجموع گلهای او برای تیم ملی را به 35 گل رسانده است. او بعد از پشت از گذاشتن فیگو(32 گل) ، اکنون تنها اوزه بیو(41 گل) و پائولتا(47 گل) را پیش روی خود دارد.

روی پاتریسیو با 24 سال و 115 روز در بازی برابر آلمان ، جوانترین دروازبانی است که برای تیم ملی پرتغال در یک تورنمنت مهم به میدان رفته است.

یورو 2012 ، پنجمین تورنمنت مهم کریستیانو رونالدو به حساب می آید.11 بازیکن از لیست فعلی پرتغال در دوره قبلی جام ملت های اروپا نیز حضور داشتند.

پرتغال در بازیهای مهم هرگز خارج از خانه موفق به شکست تیم ملی اسپانیا نشده است.

هلدر پوستیگا و رونالدو در میان هفت بازیکنی قرار دارند که در 3 دوره جام ملت های اروپا موفق به گلزنی شده اند.

پرتغال در 4 مسابقه از 5 مسابقه ای که در نیمه نهائی حضور داشته را مغلوب شده است.تنها پیروزی آنها برابر هلند در یورو 2004 و در پرتغال بوده است ، در واقع آنها تمامی نیمه نهائی های خارج از خانه را مغلوب شده اند.

رونالدو در مجموع 6 گل در جام ملت های اروپا به ثمر رسانده است.تنها آلن شیرر(7 گل) و میشل پلاتینی (9 گل) بالاتر از او قرار دارند.

منبع:

http://news.oneindia.in/img/oneindia-news.jpg

DakmaN
27th June, 2012, 08:25 PM
هر جور فکر میکنم میبینم نباید توپ رو بدیم به اسپانیا و منتظر ضدحملات باشیم . ما هم به نوبه ی خودمون میتونیم بازی رو داشته باشیم و اسپانیا رو تو زمینش حبس کنیم و موقعیت خلق کنیم . اگه بخوایم بزاریم توپ و زمین ماله اونا باشه یعنی داریم اجازه خلق موقعیت میدیم .

این کار هم فقط با جنگندگی خط میانی مون شدنی هست . تنها جایی که خیلی ضربه خواهیم خورد از سمت پریرا هست که نشون داده احتمال لغزش زیاده . به علاوه که امشب باید با اینیستا بجنگه ! احتمالا یک اتوبان خواهیم داشت از اونور مگه ی بازی فوق تصور به نمایش بزاره یا اینیستا روز اوجش نباشه .

تو خط حمله به کارای ترکیبی نیاز داریم . ضمن اینکه رو ضربات سر نمیشه خیلی حساب وا کرد چون هم راموس سر زنه و هم پیکه . باید رو زمین بازی کنیم و دل به پاس های تو عمق نانی و موتینیو ببندیم . یک کریس اماده امشب سمت اربلوآ رو اتوبان خواهد کرد . هرچند احساس میکنم امشب دلبوسکه یک تاکتیک ویژه به نمایش بزاره .

این بازی مثه بازی دانمارک و هلند و چک نیست که 20 تا موقعیت گل داشته باشیم . احتمالا اگه 5 6 تا بیشتر نخواهیم داشت و این یعنی اینکه کریس و آلمیدا باید قدر موقعیت ها رو بدونن . امیدوارم کریس امشب دیگه به تیر نزنه و توپاش بره تو گل . تقابل رونالدو و کاسیاس رو دوست دارم .

تا شب بدجور اعصاب خورد کنه واقعا . کاش الان بازی شروع میشد :4:

SHS
27th June, 2012, 09:24 PM
امشب جدا از همه چی 2 سبک کاملاً متفوت میبینیم ، سبک اسپانیا بدجور رو مخ منه ، توپو میگرین نیم ساعت پاسکاری میکنن تا یه موقعیت بشه بزنن ، ولی ما یه توپ میگیریم و احتمال 60-70 درصد همون توپ موقعیت میشه ، درصد مالکیت اینجور چیرا واسم مهم نیست ف ما تیم برتریم و بازیو میبریم ، ممد گفتی رو ضربه سر نمیتونیم امید داشته باشیم ولی من برعکس فکر میکنم ، امشب شبی هست که ما میتونیم خطرناک نشون بدیم رو این حرکتها ، مخصوصاً اگه آلمیدا باشه تو زمین ، بیخیال همه چیز دوست دارم یه بازی خوب از تیمم ببینم ، دوست دارم بازیو از شبکه 3 ببینم و ما اسپانیارو ببریم حال این مجریای گاگول گرفته بشه ، من خیلی امیدوارم به بازی امشب این بازی حداقل واسه من از فینال مهمتره ، استرس کشت منو بیاین بازی کنین دیگه :4:

Haj Amir
27th June, 2012, 10:31 PM
استرس پیرمون کرد ! فکر نمیکردم این همه رو پرتغال تعصب داشته باشم . قبلانا دیگه انقدر تعصب نداشتم فکر کنم از بس پرتغال امسال دوست داشتنی بوده که این جوری شدم . این پرتغال خیلی حیفه اگر تاریخی نشه

DakmaN
28th June, 2012, 02:24 AM
فقط میتونم بگم حیف شد . عالی بودیم عالی . همونطور که گفتم بدون ترس بازی کردیم و اسپانیا نصف اسپانیا همیشگی نبود جلوی ما .
مرسی بنتو
مرسی کریس
مرسی الوس
مرسی پرتغال .
واقعا یک پرتغال دوست داشتنی رو شاهد بودیم تو این جام . همه راضی م از تیم . نتیجه ش هم راضی م . تیم فوق العاده بود . فقط کمی شانس . همیشه تیمی که قهرمان یه جام میشه قطعا عنصر شانس هم باهاش هست . ما نداشتیم و حذف شدیم .
فکر میکنم فوتبال خیلی به کریس مدیونه . خیلی جام ها رو الکی از دست داده واقعا ... یوروی بعدی کریس 31 سالشه !

الوس هم عالی زد ضربه ش رو . همه عالی بودن .

این پرتغال با این بازی ها همیشه تو یادمون خواهد موند ... .

Peerless Alex
28th June, 2012, 10:10 AM
خوب پرونده ی پرتغال هم بسته شد تو این یورو،یورویی که تا اینجا هیچ تیمی در حد و نام خودش نبوده،به نظرم پرتغال واقعا شایستگی حضور تو فینال رو داشت،با وجود مربی جوونش خیلی جسورانه بازی کرد ولی خوب مشکل قبلی یعنی نداشتن یه تموم کننده ی پرفکت دوباره گریبانگیرمون شد،اسپانیا که اصلا واقعا نمیدونم چی بگم،وقتای اصلی بازی که همش دست پرتغال بود،هرچند موقعیت ها یکی پس از دیگری خراب میشدن البته اگه اسمشو بشد موقعیت گذاشت،رائول میرالس هم که باز این بازی افتضاح بود،رونالدو هم ضربه ی آزادا رو زایید و دیگه چیزی نمیشه گفت جز اینکه تو وقتای اضافی پرتغال عقب کشید و اسپانیا یه چند تا حمله ی نیم جون انجام داد،ولی خوب خوده اسپانیا از حرکات کاسیاس معلوم بود دوست دارن بازی به پنالتی بکشه!

به هرحال پنالتی هم شانس میخواد و دروازه بان قوی،به قولی پاتریس کجا و کاسیاس کجا،امیدوارم جام جهانی یه پرتغال قدرتمند رو دوباره ببینی همین،از همنشینی با شما دوستان پرتغالی هم خیلی خوشحالم و براتون همیشه ارزوی موفقیت دارم و قول میدم اگه ایتالیا رفت فینال،انتقام پرتغال رو میگیریم:5:

حسین باتیستا
28th June, 2012, 10:38 AM
عالي بوديم .به قول معروف بازنده سربلند 
دلم براي كريس سوخت :Smilebb (16):

SHS
28th June, 2012, 10:52 AM
خب حذف شدیم رفت ، تیم بدی نبودیم ، انصافاً خوب بازی کردیم همه بازیارو ، چند تا چیز بدجوری عذابم میده ، یکی اینکه اسپانیایی که همه میشناسیم این نبود با اینکه ازش بدم میومد همیشه اما فوتبال قشنگی بازی میکردن ، ولی حالا جلو هر تیمی بازی کردن واقعاً سطح بازی 2 تیم اومده پایین و بازی خیلی بدی دیدیم ، دیشبم همه گفتن پرتغال اسپانیارو خوب بسته و خوب کار کرده ، در صورتی که اسپانیا بوده که پرتغال رو بسته بوده ، پرتغال هر بازی بالای 10 تا موقعیت خطرناک داشت ، ولی اسپانیا همینی بود که دیدیم هر بازی 2-3 تا شوت یا مساوی یا برد خیلی ضعیف ( البته به جزء ایرلند که هیچی کلاً ) ، طبق معمول ما از بد شانسی تیممون ضربه خوردیم ، اسپانیا هم خوش شانس نبوده ولی تیم ما بد شانس بوده ، پاتریسیو دیشب به جز ضربه راموس همه توپارو درست رفت ولی نتونست بگیره اگه یکی مثه کاسیاس بود حتماً میتونست بگیره ، فکر میکنم واقعاً ما از همه تیمها شایسته تر بودیم ، قشنگتر بازی میکردیم ، همه بازیا پر سرعت پر هیجان و فراتر از حد انتظار ظاهر شدیم و این نشون دهنده آینده درخشانی واسه پرتغاله ،

ONE LOVE_ONE IKER
28th June, 2012, 11:09 AM
واسه بازیکنای رئال ناراحت شدم .مخصوصا کوئنترائو و په په که تو این بازی عالی بودن

CristianoRonaldo
28th June, 2012, 12:49 PM
خب بازی رو باختیم ولی شرف رو نباختیم.

با تمام قوا بازی کردیم و هرچی تو توان تیم بود ارائه شد.

شاید ما تشنج بازی رو نتونستیم کنترل بکنیم. همین تشنجی که از بازیکنان جیغ جیغوی اسپانیا بلند شد و باعث شد نانی اصلا در حد خودش نباشه.

استرس بازی و فشار بازی هم کاری کرده بود که رونالدو نتونه بازی همیشگیشو بکنه.

واقعا این اسپانیا لیاقت نیمه نهایی رو هم نداشت چه برسه به اینکه بره فینال.

بازیکنان فقط دنبال حاشیه هستند.

ما اگر یک مهاجم خوب داشتیم و هماهنگش می کردیم با رونالدو ، شک نکنید الان تیم قهرمان پرتغال بود.

بگذریم باخت در ضربات پنالتی خیلی بد نبود. پنالتی دیگه 50 - 50 هست و هرکی پنالتی زدن خوب داشته باشه می بره.

واقعا تیم شایسته به مرحله بعد نرفت.

CristianoRonaldo
28th June, 2012, 12:51 PM
این جملات رونالدو واقعا زیبا هستند :

« ما تورنمنت خوبي را پشت سرگذاشتيم. عملکرد خوبي داشتيم و در جمع 4 تيم برتر اروپا قرار گرفتيم و تنها دليلي که نتوانستيم به فينال برسيم اين بود که خوش شانس نبوديم. ما بايد به خاطر کارهايي که کرديم احساس غرور کنيم. ولي اندکي نااميديم ،چون مي دانستيم که مي توانيم به بازي فينال برسيم. من تمام توانم را به کار گرفتم. پس از خودم راضي و خوشحالم.ما شايستگي حضور درفينال را داشتيم ولي خوش شانسي اش را نه.»

Haj Amir
28th June, 2012, 03:28 PM
دیشب از موقعی که بازی شروع شد تا ساعت 4 صبح دقیقا 25 نخ سیگار کشیدم آخرشم آروم نگرفتم . فقط میتونم بگم مثل یه مرد باختیم . بدشانس هم بودیم . پرتغال دوست داشتنی یورو 2012 رو هیچوقت فراموش نمیکنم , رفت جزو favor های همیشگیم . چقدر دلم واسه چهره ی حسرت آلود کریس و چهره ی گریان کوئنترائو سوخت . چه حالی کردم با بنتو که چهره ی ماتم زدشو پشت رفتار حرفه ایش پنهان کرد و رفت به اسپانیایی ها تبریک گفت و رو به تماشاگرا دست زد . خودم به عشق پرتغال این تاپیک رو اول تورنومنت زدم ولی اون موقع اگر ازم میپرسیدید از حذفش انقدر ناراحت میشم میگفتم محاله . اما این تیم دل ما رو همه جوره برد . اگر فقط یکی دو سانتیمتر ضربه ی برنو آلوز پایین تر بود .... حسرتش موند برامون

FFFLOVE
29th June, 2012, 03:31 AM
منم ناراحتی خودمو هرچند دیر اعلام میکنم.حیف حیف حیف.پرتغال لیاقتشو داشت.اگر رونالدو اون ضد حمله دقیقه 90 رو گل میکرد:Smilebb (29):فقط تاسف موقعیتهایی که از کف رفت.

حسین باتیستا
29th June, 2012, 01:01 PM
حاج امير 25 نخ سيگار كشيدي؟ تبريك ميگم:71:
هنوز باور نميكنم پرتغال حذف شده . توپ اولي كه ريكاردو گرفت خيلي اميدوارم كرد ولي ....
از حذف آلمان هم بي نهايت خوشحالم .خوشم اومد ايتاليا نسخشو پيچيد دي 

Haj Amir
30th June, 2012, 12:18 PM
آخه هر کاری میکردم خوابم نمیبرد ! یه چیزی تو مایه های حذف رئال تو نیمه نهایی اعصابم ریخت به هم . هر چند که به اسپانیای پرستاره و قدرتمند باختیم و خود من فکر میکردم خیلی راحت تر از اینا جلو اسپانیا تسلیم بشیم ولی واقعا حیف شد . در مورد آلمان هم باهات موافقم قهرمان نشده خدا رو بندگی نمیکردن و ایتالیا رو سوراخ سوراخ کرده بودن و خودشونو از همه بالاتر میدیدن , حساب کن اگر قهرمان میشدن چیکار میکردن !