PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلوپ هواداران دانمارک-قهرمان 92

C.Maldini
1st June, 2012, 07:18 PM
اینم کلوپ دانمارک خودم

میدونم کم شانس ترین تیم جام برای صعود از مرحله ی گروهی هستیم،ولی بازم من امیدوارم.
تو این چندوقته که خوب پرتغال رو بردیم،میشه امسال هم ازشون 3 امتیاز رو گرفت.جلوی آلمان یا هلند هم یه معجزه اتفاق بیفته رفتیم بالا:4:

کسپر اشمایکل هم بعد از مصدومیت سورنسن به تیم ملی دعوت شد.میدونم که بهش بازی نمی رسه ولی شاید به خاطر کسپر هم که شده پیتر اشمایکل بیاد ورزشگاه :cry:

اینم لیست دعوت شده ها

Goalkeepers: Kasper Schmeichel (Leicester City), Stephan Andersen (Evian), Anders Lindegaard (Manchester United

Defenders: Simon Kjaer (Roma), Daniel Agger (Liverpool), Simon Poulsen (AZ Alkmaar), Lars Jacobsen (Copenhagen), Andreas Bjelland (Nordsjaelland), Jores Okore (Nordsjaelland), Daniel Wass (Evian

Midfielders: Christian Poulsen (Evian), William Kvist (Stuttgart), Christian Eriksen (Ajax), Lasse Schone (NEC), Michael Silberbauer (Young Boys), Jakob Poulsen (Midtjylland), Thomas Kahlenberg (Evian), Niki Zimling (Club Brugge

Forwards: Michael Krohn-Dehli (Brondby), Dennis Rommedahl (Brondby), Nicklas Bendtner (Sunderland), Nicklas Pedersen (Groningen), Tobias Mikkelsen (Nordsjaelland

C.Maldini
2nd June, 2012, 12:12 PM
تو 9gag ببینین چی ساختن :rofl:

That awkward moment when you are a danish fan
http://up.behtarin.com/uploads/1b8dfbb1731.jpg

C.Maldini
6th June, 2012, 07:05 PM
به احتمال زیاد اینجوری بازی می کنیم:

تو دروازه که با مصدومیت سورنسن،نمیدونم لیندگارد بازی می کنه یا آندرسن.ولی به احتمال زیاد باید اندرسن بازی کنه،فصل خیلی بهتری رو نسبت به لیندگارد داشته.
برای دفاع که مثل همیشه،یاکوبسن راست،اگر و ژائر وسط و سیمون پولسن هم دفاع چپ بازی می کنه.
تو هافبک کویست و پولسن نقش دفاعی تر رو دارن.اریکسون هم که مهمترین بازیکنمونه جلوی اینا بازی می کنه،البته این اواخر تو تیم بیشتر نقش بازیکن آزاد رو داشته و همه جای هافبک بازی می کنه.
کرون دلی و رومدال بال راست و چپمونن،نوک حمله هم که بندتنر.

یعنی به احتمال زیاد ترکیب اینه:

----------------Andersen------------------
--Jacobsen---Agger---Kjaer---Poulsen--
---------------Poulsen---Kvist-------------
-----------------Erkisen--------------------
--Krohn Dehli------------------Romedahl--
-------------------Bendtner---------------

ذخیره هم بازیکن قابل عرضی نداریم:4: تو حمله که هیچی،پدرسون و میکلسن هستن که سر جمع با هم 10 تا بازی برای تیم ملی کردن،هردوتا هم تو لیگ دانمارک بازی می کنن اصلا".
برای دفاع هم 3 تا جوون برای ذخیره انتخاب شدن که هیچکدوم رو نمیشناسم:4:
تو هافبک باز وضع بهتره،کاهلنبرگ که مثل همیشه هست،یاکوب پولسن و زیلبربایر هم هستن،بجز اینا بازیکن بدردبخور دیگه ای نیست:4:

الان که به بازیکنا نگاه می کنم گویا وضع خیلی خرابه:Smilebb (102):

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
6th June, 2012, 07:35 PM
رنکینگ جدید فیفا اعلام شد که تیم دانمارک با ی رده صعود در رتبه 9 جدول قرار گرفته ، با 1019 امتیاز.

جالب اینکه پرتغال در رده 10 قرار داره با 5 پله سقوط با 996 امتیاز.

آلمان سوم و هلند هم چهارم هستن ، واقعا این گروه گروه مرگ هست!!!

C.Maldini
8th June, 2012, 12:01 AM
^^^^
-اینکه چیزی نیست،قدیما سوم هم بودیم حتی:cry:

-ماتهیجسن مصدوم شده و به بازی دانمارک نمیرسه،از اونجایی که خط حمله ی خیلی داغونی داریم خبر خوبیه برامون.

-اولسن گفته میدونیم هلند یکی از مدعیای اصلی جامه ولی ما هم امیدواریم که با یه ذره شانس بتونیم نتیجه بگیریم.اینجوری که اولسن حرف زده،هلند رو از آلمان هم قوی تر میدونه:39:
ولی خوبی ترتیب بازیا اینه که بعد از هلند با پرتغال بازی می کنیم،اینجوری اگه پرتغال رو ببریم برای بازی با آلمان انگیزمون خیلی زیاد میشه.

ơɧʂҽɳ♏
9th June, 2012, 09:20 AM
پريشب كُل بازي فينال يورو 92 رو با شرح و تفسير كامل ديدم!

واقعاً داوري هاي اوايل دهه نود به معناي واقعي كلام مسخره بود.

در حاليكه اندرياس برمه روي زمين درد ميكشيد در يك سوم دفاعي آلمان بعد از خطاي مُشخص مايكل لادروپ روش داور نه تنها خطا به نفع آلمان رو نگرفت بلكه دانماركي هاي جوانمرد هم بلافاصله توپ رو از همون نقطه رسوندن به نيلسن و گل ! :22:

بگذريم، اميدوارم كه امروز هلند با اون دفاع و گلرشون به خوبي به مشكل بخوره!
اميدوارم كه براي يكبار هم كه شده دانمارك به درد آلمان بخوره!

C.Maldini
9th June, 2012, 12:49 PM
-نمیدونم ، چیزی از اشتباه داوری نشنیده بودم...تنها چیزی که از اون جام میگن شگفتی دانمارک و درخشش اشمایکله.

-بالاخره اولین بازی داره شروع میشه،فقط یه مساوی بگیریم من تا خود بازی پرتغال اینجا جشنواره راه میندازم:cry:
این بازی رو مساوی می کنیم،پرتغال رو می بریم،به آلمان هم میبازیم.
هلند به آلمان میبازه،با پرتغال مساوی می کنه.
ما میریم بالا:4:

-نیکی زیملینگ تو تمرینات مصدوم شده و همون پولسن درب و داغون از اول بازی می کنه.ترکیب احتمالی که سایت گل زده اینه:

http://i1.goal.com/files/images/stats/goal/team-logos/5/15_48x48.jpg
Andersen
Jacobsen, Kjaer, Agger, S Poulsen
C Poulsen, Kvist
Rommedahl, Eriksen, Krohn-Dehli
Bendtner

دقیقا همون ترکیبیه که خودم پیش بینی می کردم.

-45 ساله که نتونستیم هلند رو ببریم:22: امشب هم نمی خواد طلسم رو بشکونیم،همون مساوی رو بگیریم که امیدامون برای بالا رفتن زیاد بمونه من راضیم.

-دو تا امتحان دارم فردا و پس فردا که جفتشونم کت و کلفتن ولی همش فکرم سر این بازیه.امیدوارم ارزششو داشته باشه،مثل چک گل بارون نشیم یه وقت:4:

ơɧʂҽɳ♏
9th June, 2012, 02:14 PM
واسه انتخابي يورو 92 تيم يوگسلاوي بالاتر از دانمارك قرار گرفت تو گروهش و مستقيم به مرحله نهايي صعود كرد، ولي به خاطر مسائل جنگ داخلي چچن و بوسني تيمش رو از حضور در رقابت ها محروم كردن (آخه يكي نيست چه ربطي به فوتبال داره؟ مگه بازيها تو چچن و بوسني بود كه تيمشون محروم شد، مگه مردم ميخواستن برن تو زمين فوتبال كه محروم شد ) بازيكنان دانمارك كه تو تعطيلات بودن يهويي احضار شدن واسه جام!
ديگه اينو همه ميدونن!

در مورد اشتباه داوري هم كسي بهش نپرداخته ولي من ميگم اون صحنه ها رو با چشاي خودم ديدم!
تَه جوانمردي بود اون صحنه اي كه نيلسن توپ رو شوتيد، بودو ايلگنر همينطوري چارشاخ مونده بود !
به هر حال گذشته ها گذشته، آلمان به جز اون فينال سه تا فينال ديگه رو هم باخته!

C.Maldini
9th June, 2012, 07:35 PM
اونکه آره،اصلا" همینکه حضورمون تو جام اینجوری بوده لذت بردنش رو بیشتر می کنه:4:

-ترکیب دو تیم:

Netherlands starting XI: Stekelenburg; Van der Wiel, Heitinga, Vlaar, Willems; Van Bommel, Nigel de Jong; Robben, Sneijder, Afellay; Van Persie

Denmark starting XI: Andersen; Jacobsen, Agger, Kjaer, S Poulsen; Jorgensen, Eriksen, Zimling; Rommedahl, Bendtner, Krohn-Dehli

زیملینگ رسید به بازی،از اونور ولی ماتهیجسن دیگه نرسید خوشبختانه.
همه ی امیدم به اریکسنه،ناامیدمون نکن جوون:cry:

C.Maldini
9th June, 2012, 09:26 PM
فعلا که نتیجه باورنکردنی بوده...خیلی استرس دارم،سکته نکنم خوبه.

تو بازی دانمارک چیزی که معلومه اینه که هروقت توپ رو بردیم کناره ها موقعیت درست شده،اریکسن هم اون وسط تنهایی بد نبوده به نسبت سنش.
عجب گلی هم رد کرون دلی،با یه تو سر توپ دوتا دفاع هلند جا موندن:4:

HHAMI
9th June, 2012, 10:29 PM
وحید تبریک میگم بهت!
عجب تیم جالبی بود این دانمارک! من یکی که اصلاً روش حساب نمیکردم ولی واقعاً از نمایش دانمارکیا لذت بردم!
بازم ایمان آوردم به این پیرمرد!
درسته هلند چند موقعیت خوب داشت ولی این برد حق دانمارک بود.
بسیار منسجم بازی کرد. نیم ساعت آخر تو حملات(همون ضدحملات) یه کم بد کار کردن ولی از خونسردی بازیکناش واقعاً لذت بردم.

دیدن دنیس رومدال هم برام خیلی جالب بود. فکر نمیکردم هنوز باشه!

C.Maldini
9th June, 2012, 10:32 PM
باورم نمیشه...هلند رو بردیم!!!!
با دفاعی که توش اگر و kjaer وایسادن جلوی آقای گل آلمان و انگلیس رو گرفتیم....الان هنوز تو شوکم،نمیتونم راجع به بازی چیزی بگم!

DATAM
9th June, 2012, 10:36 PM
وقتی دنیل آگر کاپیتان دانمارکه معلومه که من هم طرفدار دانمارکم تو این گروهgreedy

Capitan Puyol
9th June, 2012, 10:42 PM
این kjaer امسال پدر رم و انریکه رو در آورد...اما امشب عالی بود.
ورود دانمارک به مدعیان گروه مرگ رو تبریک میگم بهت

Sweet Five
10th June, 2012, 01:26 AM
وحشتناک دوست داشتم دانمارک این بازیو ببره فقط به خاطر دنی اگر ، که مطمئنن یکی از دلایل برد این تیم بود مقابل هلند ، یه نکته ای که به نظرم جالب بود ، اینه که دانمارکی ها از دقیقه ی 80 تا 90 هرچی موقعیت ضد حمله گیرشون میومد توپ رو مینداختن برای هلندی ها فکر کنم دلیلش خستگیشون بوده باشه

C.Maldini
12th June, 2012, 06:45 PM
خوب فردا مهمترین بازیمونه،از وقتی که قرعه کشی انجام شد تنها بازی ای که به امتیاز گرفتن ازش امید داشتم همین بازی بود،الان که 3 امتیاز داریم باید انگیزه و روحیه ی خیلی بیشتری داشته باشیم که دوباره پرتغال رو ببریم.

تو 5 سال اخیر 5 بار با پرتغال بازی کردیم که 3 بارش رو بردیم،تو مقدماتی جام جهانی2010 و همین جام هم که با هم تو یه گروه بودیم،که هر دو بار ما سرگروه شدیم و پرتغال دوم شد.

ترکیبمون هم که مثل بازی با هلند باید باشه،پرتغال رو نمیدونم ولی هوگو آلمیدا مثل اینکه مصدومیت جزئی ای که داشته برطرف شده.

C.Maldini
13th June, 2012, 09:27 PM
خیلی حیفه حالا که هلند رو بردیم با باخت به پرتغال حذف شیم.
این پولسن هم که ماشالا تو دفاع چپ همیشه تیم رو شوهر میده،اون از جام جهانی با گل به خودی زدنش،اون از بازی با هلند که روبن هروقت خواست ازش رد شد،اینم الان که نانی هر کاری دلش بخواد داره اونطرف می کنه.

این پرتغال هم نشون داد وقتی که روش فشار بیاریم نمیتونه مقاومت کنه،دفاعشون در حد دفاع خودمونه.میتونیم حداقل یه امتیاز رو بگیریم و امیدوار باشیم به بقیه بازیا.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

لعنتی.عجب ضد حالی
بعد از مساوی شدن دفاعمون شد در حد لیگ محلات.نمیفهمن اینا باید بکشن عقب؟
گند زده شد به حالمون

Alfred E. Neuman
13th June, 2012, 10:40 PM
حیف که سیملینگ بد موقعی مصدوم شد!
اما چه شیر تو شیری می‌شه گروه مرگ اگر امشب هلند هم آلمان رو ببره!

DATAM
13th June, 2012, 11:00 PM
دانمارک واقعا با توجه به داشته هاش خیلی خوب بازی میکنه.
وقتی بازی مساوی شد قاعدتا باید دانمارک میرفت واسه بردن اما خط دفاع شروع کرد به جاموندن و اشتباه کردن. بهرحال نقطه قوت بازی اول در این بازی تبدیل شد به پاشنه آشیل
کار برای صعود واقعا سخت شد. بخصوص اگه امشب هلند از آلمان امتیاز بگیره

mona_casillas
14th June, 2012, 03:03 PM
روی عکس ها کلیک کنید :

http://myup.ir/images/13439211128645135954_thumb.jpg (http://myup.ir/viewer.php?file=13439211128645135954.jpg) http://myup.ir/images/87130649144021411452_thumb.jpg (http://myup.ir/viewer.php?file=87130649144021411452.jpg)
http://myup.ir/images/54094374266039040421_thumb.jpg (http://myup.ir/viewer.php?file=54094374266039040421.jpg) http://myup.ir/images/01626720839863795070_thumb.jpg (http://myup.ir/viewer.php?file=01626720839863795070.jpg)

C.Maldini
17th June, 2012, 12:35 PM
خوب دیگه رسیدیم به بازی آخر
شانس صعودمون در حد 0.1 درصده،اول از همه که باید حتما" از آلمان امتیاز بگیریم که جزو محالاته،هلند هم باید پرتغال رو ببره که خیلی بعیده.
رومدال از بازی با پرتغال هنوز مصدومه و به بازی نمیرسه،زیملینگ هم هنوز وضعیتش معلوم نیست،احتمالا" مثل بازی پرتغال پولسن جاش بازی کنه.
ترجیح میدم با یه ترکیب دفاعی تر بریم تو بازی که شاید بشه یه مساوی رو گرفت و به امید هلند بشینیم.شاید اگه زیملینگ به بازی رسید پولسن جای اریکسن بازی کنه،مثل اینکه این بازیا هنوز زود بود برای اینکه اریکسن خودش رو نشون بده،تا حالا که هیچ کار خاصی نکرده تو این دو تا بازی.

به هر حال همینکه از این گروه 3 امتیاز گرفتیم هم خیلی خوبه،بقیش رو باید امیدوار باشیم تا شاید یه معجزه ای مثل 92 اتفاق بیفته:63:

C.Maldini
18th June, 2012, 11:26 AM
دیشب اینقدر ناراحت بودم که دیگه نتونستم بیام پست بدم،بعد از برد هلند خیلی امیدوار شده بودم که میتونیم از این گروه صعود کنیم،ولی خوب مثل اینکه اون هلند بردن نداشت اصلا"،همه قرار بود ببرنش.
دیشب شاید اگه پرتغال گل دوم رو نمیزد ما هم دیگه از آلمان گل نمی خوردیم و با 4 امتیاز میرفتیم بالا ولی خوب حذف شدنمون تقصیر خودمون بود،قبلا" راحت پرتغال رو میبردیم ولی ایندفعه که حتما" حداقل باید یه امتیاز رو میگرفتیم اینجوری دفاع کردیم و باختیم.

هیچی دیگه،امیدوارم برسیم به جام جهانی و تا اونموقع وضع دفاع رو یه سر و سامونی بدیم،اریکسن هم شکوفا بشه تا اونموفع!