PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ۩ کلوپ هواداران ماتادورهای شبه جزیره ایبریا ۩

barça
31st May, 2012, 11:37 PM
۩ کلوپ هواداران ماتادورهای شبه جزیره ایبریا ۩

خب دوستان وظیفه ی ایجاد تاپیک جدید رو به من سپردن من هم واسه اینکه خاطرات خوش چهار سال گذشته یادآوری بشه چندتا عکس میذارم.

http://up.vatandownload.com/images/kynis2baeht7tl5i93xn.jpg

http://up.vatandownload.com/images/wl0pevush79yz15y3ihk.jpg

http://up.vatandownload.com/images/jks4nxh4bb0xsbfbkipd.jpg

امیدوارم بتونیم امسال تاریخ ساز بشیم.

Blanco
31st May, 2012, 11:48 PM
اسامی دعوت شده گان رو کسی داره یانه ؟
من هنوز نمیدونم کیا دعوت شدن و کیا دعوت نشدن ؟
امیدوار بودم تورس دعوت نشه چون خودش یه پاشنه اشیل بود توی زمان اوجش الان که دیگه چه عرض کنم !
کسی لیست دعوت شده ها رو داره ما رو شیر فهم بکنه ؟

NuMbEr OnE
1st June, 2012, 01:11 AM
تاریخ و ساعت و اینا رو هم اگه یکی بذاره خیلی خوبه

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
1st June, 2012, 01:20 AM
دروازه بانان: کاسیاس - والدز - رینا

مدافعان: راموس - آربلوآ - پیکه - خوان فران - یوردی آلبا - خاوی مارتینز - رائول آلبیول

هافبک ها: بوسکتس - ژابی آلونسو - ژاوی - اینیستا - فابرگاس - خوان ماتا - کازورلا - سیلوا - خسوس ناواس

مهاجمان: یورنته - تورس - نگردو - پدرو

===============

یکشنبه ۱۰ ژوئن (21خرداد): شهر دانسینگ، اسپانیا- ایتالیا، ساعت ۲۰:۳۰
یکشنبه ۱۰ ژوئن (21خرداد): شهر پوزن ، ایرلند - کرواسی، ساعت ۲۳:۱۵
پنج‌شنبه ۱۴ ژوئن (25خرداد): شهر پوزن، ایتالیا - کرواسی، ساعت ۲۰:۳۰
پنج‌شنبه ۱۴ ژوئن (25خرداد): شهر دانسینگ، اسپانیا- ایرلند، ساعت ۲۳:۱۵
دوشنبه ۱۸ ژوئن (29خرداد): شهر دانسینگ، کرواسی - اسپانیا، ساعت ۲۳:۱۵
دوشنبه ۱۸ ژوئن (۳۱ خرداد): شهر پوزن، ایتالیا - ایرلند، ساعت ۲۳:۱۵

Meysam
1st June, 2012, 01:23 AM
- منم افتتاح کلاب قهرمان مقتدر اروپا و جهان تبریک میگم.

- دیشب کیا بازی اسپانیا برابر کره جنوبی دیدن؟
یک بازی تدارکاتی بود که بیشتر بازیکنانمون مثل ژاوی، اینیستا، فابرگاس و... در اختیار نداشتیم. کاسیاس هم دقایق پایانی اومد تو و آمادگیشو نشون داد.
با نتیجه روحیه بخشی بازی به اتمام رسونیدم. از بازی تورس هم رضایت داشتم. یک گل بسیار زیبارو با یک ضربه ی سر حرفه ای وارد دروازه ی حریف کرد.
البته با اینکه نتیجه خوبی دیشب گرفتیم (4-1) ولی این نمایش واقعی اسپانیا نبود. شاید 30 درصد توانمونو نشون دادیم.

- داوود مرسی بابت ترکیب و ساعات بازی ها.

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
1st June, 2012, 01:36 AM
چاکریم میثم جون.

این دومین بازی تدارکاتی اسپانیا بود ، قبلی با صربستان بود که اونم اسپانیا برد و بازی بعدی هم با چین هست.

تورس هم بعد از حدود یکسال موفق شد گلزنی کنه ، میثم هد زده من که ندیدم مگه چطوری بوده هدش!؟

نگردو هم که جانشین ویا تو لیست شده بود گل چهارم رو زد.

نکته جالب تو لیست عدم وجود آدرین لوپز از آتلتیکو که به صربستان هم گل زد! و روبرتو سولدادو هست ، البته خیلی هم عجیب نیست ، ولی سوالدادو به نظرم میتونست تو لیست باشه...

Blanco
1st June, 2012, 01:52 AM
خط دفاعی اصلا وضعیتش از نظر نفری خوب نیست !
اصلا به راموس و پیکه نمیشه اعتماد کرد

راموس که هنوز کودک درونش فعالیت زیادی داره و اصلا شرایط رو درک نمیکنه درست و پیکه هم از وقتی با این زنه شیکرا یکی شده دیگه فوتبالش رو داره نابود میکنه
حالا این وسط دلم به پویول خوش بود که مثل جامچهانی و مثل دوره قبلی دفاع تیم رو بکشه بالا به کمک ایکر که پویول رو هم نداریم !
از اونور اربلوا هم توی کارهای تهاجمی اصلا خوب نیست و چون راموس باید توی قلب دفاع بازی بکنه اربلوا دفاع راست میشه که اونم میشه پاشنه اشیل تیم !

حضور بازیکن سوتی مثل البیول و مهاجمی مثل پدرو هم برام خیلی تعجب انگیزه !
روی چه حسابی این دو رو دعوت کرده ؟

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
1st June, 2012, 02:02 AM
پیکه تو این جام همون بازیکن سابق میشه ، حس مسئولیت رو الان دیگه حس میکنه ، ی جورائی رهبر خط دفاعی هست.

مشکل اینه راموس و مخصوصا پیکه خیلی جلو میرن ، بعدشم آلبیول میتونه وسط بازی کنه و راموس و آلبا راست و چپ.

پدرو چرا دعوت شده؟!

پدرو اواخر فصل رو اومد ، فینال کوپا نشون داد برگشته به اوج ، شاید منظورت تورس بوده نه!؟:lightbulb:

من شک ندارم پپ گواردیولا بود بوسکتس رو میبرد عقب و راموس رو همون راست میذاشت باشه!

Meysam
1st June, 2012, 08:23 AM
- داوود یک سانتر برای تورس کشیدن با اینکه پشتش به دروازه بود یک چرخش استثنایی با سرش انجام داد و توپ وارد دروازه کره کرد. خیلی گل قشنگی بود.

- غیبت پویول و ویا قطعا ایجاد مشکل میکنه. امیدوارم بازیکنان جانشین بتونن این مشکل حل کنند.

mona_casillas
1st June, 2012, 01:41 PM
جالبه بدونیم که درگیری های بین راموس و پیکه که نوعی مسخره بازی شده کار رو به جایی رسونده که دل بوسکه به هردوشون هشدار داده دست از اختلافات بردارند و موقعیت حساس فعلی رو درک کنند .

چند مربی سرشناس دنیا هم تیم ملی اسپانیا رو یکی از مدعیان جدی این دوره از رقابت ها و تیمی که می تونه از عنوان قهرمانیش دفاع کنه معرفی کرده اند ( هر چند من خودم معتقدم تکرار قهرمانی در یورو کار بسیار سختیه و شانس المان رو بیشتر میدونم ولی قلبا آرزو دارم که اسپانیا تاریخ ساز بشه . )

ایکرظاهرا در بازی دوستانه اسپانیا آمادگی خوبی از خودش نشون داده امیدوارم مثل مراحل پایانی جام جهانی که ایکر درخشش فوق العاده ای داشت در یورو هم از ابتدا همراه با تمام بازیکنان دوست داشتنی تیم ملی اسپانیا درخشش فوق العاده ای از خودش نشون بده .... یه نکته هم تنها به عنوان نظر شخصیم اضافه کنم : از تورس خاطره خوبی ندارم در جام جهانی 2010اصلا خوب کار نکرد و خیلی موقعیت از دست داد و ازعوامل اصلی کم گل زدن اسپانیا در جام جهانی بود دل بوسکه این بار اگر تورس رو ضعیف تر از حد انتظار دید نباید بهش میدون بده و حتما از بازیکن دیگه ای استفاده کنه .

http://u.goal.com/187300/187336_hp.jpg

Blanco
1st June, 2012, 04:53 PM
فک کنم توی بازی اول اگر بتونیم ایتالیا رو ببریم خیلی از مشکلاتمون حل میشه !
هم خیلی وقته ایتالیا رو رسما نبردیم توی یه بازی رسمی منظورمه هم اینکه این برد توی بازی اول روحیه سازه هم بردن یکی از مدعیان قهرمانی امادگی تیم رو نشون میده
یه تیر با چند نشونه بردن توی بازی اول
در صورت صعود هم کارمون سخته چون به تیمای گروه مرگ میخوریم

afshin-ss
1st June, 2012, 06:18 PM
چیزی که اصلآ جالب نیست وضعیت خط دفاعه.
نبود پویول که واقعآ یه رهبر تمام عیار هست یه حس بدی بهم بده،خیلی ممکنه نبودنش به تیم لطمه بزنه،با اینکه سنش هم بالاست ولی بهترین مدافع اسپانیاست.
به موقع تکل میره،با تعصب کار میکنه،خلاصه همه چی تمام بود تو دفاع.
فکر کن پیکه و راموس بخوان تو خط دفاع باشن،از حالا تیم رو رسمآ شوهر میدن،حالا فکرش رو بکن راموس یا پیکه یه بازی محروم بشن وآلبیول بیاد مرکز خط دفاع:damagh: یعنی رسمآ به فنا میریم.

تنها دلخوشی که دارم بازیکنهای خط هافبک هستن که بتونن خیلی خوشگل توپ رو بچرخونن،چون تو بازی تدافعی هم تبحر خاصی ندارن.

بازیهای اخیر اسپانیا رو ندیدم و نمیدونم دل بوسکه چی تو ذهنش داره واسه بازیها و میخواد چه ترکیبی استفاده کنه،ولی من خودم 4-4-2 رو که آلونسو-فابرگاس-ژاوی-اینیستا هافبکاش باشن رو دوست دارم.
اینیستا سمت چپ بازی کنه و پدرو هم سمت چپ خط حمله باشه و بهش کمک کنه،تکنیک اینیستا و فرارهای پدرو میتونه کمک حال تیم باشه.

BlUe HeArT
1st June, 2012, 06:28 PM
در صورت صعود هم کارمون سخته چون به تیمای گروه مرگ میخوریم

فکر کنم اشتباه کردی!
اسپانیا تا فینال به هیچکدوم از تیمای گروه B نمیتونه بخوره!!!

من به شخصه چنین چیزی رو پیش بینی میکنم!!!
http://img4up.com/up2/60616301950415157609_thumb.jpg (http://img4up.com/viewer.php?file=60616301950415157609.jpg)

http://img4up.com/up2/32215709328115240497_thumb.jpg (http://img4up.com/viewer.php?file=32215709328115240497.jpg)

با اینکه با تمام وجود قهرمانی اسپانیا رو میخوام، ولی احساس میکنم امسال آلمان قهرمان میشه!!!

Davôôd
1st June, 2012, 07:39 PM
فرانسه اگه در گروه خودش اول بشه و ایتالیا هم در گروه خودش (گروه ما :4:) دوم بشه در مرحله بعد این دو تیم به هم برخورد میکنن !
در اینصورت اسپانیا هم که احتمالا تیم اول گروه c خواهد بود با انگلیسی برخورد میکنه که احتمالا تیم دوم گروه d خواهد بود .

المان هم که احتمالا در گروه خودش اول میشه با تیم دوم گروه a بازی میکنه که من فکر میکنم روسیه یا چک باشه !
هلند هم که احتمالا در گروه المان دوم میشه و در مرحله بعد با روسیه یا چک بازی میکنه .

به نظرم اسپانیا اگه بتونه در گروه خودش اول بشه , تیمی مثل انگلیس رو راحت میتونه در مرحله بعد شکست بده . در نیمه نهایی هم که احتمالا با هلند بازی میکنیم (اگه هلند در گروه خودش دوم بشه و در یک چهارم هم از سد حریف راحت (روی کاغذ ) خودش بگذره ) .

در کل با اینکه اسپانیا شانس کمتری داره ولی مسیرش برای رسیدن به فینال سخت نیست :4: . فقط کافیه در گروه خودش اول بشه و در ادامه هم به انگلیس بخوره و به ساده ترین شکل ممکن راهی نیمه نهایی بشه . در نیمه نهایی هم احتمالا با هلند بازی میکنه که به نظرم جلو اسپانیا شانس زیادی نداره .

به نظر من فرانسه تیم خطرناکی خواهد بود .

Davôôd
1st June, 2012, 07:52 PM
تاکتیکهای یورو 2012 - اسپانیا

http://shiaupload.ir/images/84410313607063500862.jpg

سرمربی ویسنته دلبوسکه

کسب یک عنوان قهرمانی بزرگ از هر دو سال , تنها تعریف موفقیت در اسپانیا محسوب میشود . چالشی بزرگتر از این برای دلبوسکه وجود ندارد .

هیچ تیم ملی تاکنون نتوانسته سه عنوان قهرمانی بزرگ را به صورت پیاپی کسب کند , ولی دلبوسکه اطمینان دارد که تیم جادویی او میتواند تاریخ را از نو بنویسد .

دلبوسکه در این باره میگوید :

" موفقیت برای سومین بار پیاپی سخت ترین کار ممکن است . ولی این تیم طعم شیرین آن را خواهد چشید . در عین حال که تجربه موفقیت در تورنمنت های بزرگ بیشترین اهمیت را برای ما دارد , میدانیم که تیمهای دیگر به دنبال راه هایی برای ناکام گذاشتن ما و به چالش کشیدن کارهایی هستند که ما انجام میدهیم . "

" ما نسلی از استعداد را در اختیار داریم . به عنوان مربی وظیفه دارم تا پتانسیل های این بازیکنان عالی را به حداکثر برسانم . این تیم در دو تورنمنت اخیر عالی بوده است . چالش پیش روی ما این است که در یورو 2012 هم به عالی بودن خود ادامه دهیم . روشن است که از نظر خیلی ها شانس اصلی قهرمانی هستیم ولی خیلی ها نیز اعتقاد دارد که زمان قهرمانی آنها فرا رسیده است . از نظر من تیم ملی هلند جدی ترین تهدید برای ما خواهد بود . "

کاپیتان : ایکر کاسیاس

خیلی ها میگویند دروازه بان نمیتواند رهبر موفقی برای تیم باشد , ولی کاسیاس در طی چند سال اخیر , هم در رده ملی و هم در رده باشگاهی اشتباه بودن این تئوری را ثابت کرده است .

دروازه بان رئال مادرید در فصل گذشته نیز عملکرد موفقی داشت و همواره از احترام هم تیمی های خود و بازیکنان تیمهای حریف برخوردار بود . او اخیرا رکورد حضور در بازیهای ملی را شکسته است و در طول 12 سال حضور در تیم ملی اسپانیا , به ندرت بازی بدی انجام داده است .

کاسیاس با بالای سر بردن کاپ قهرمانی جام ملت های اروپا و جام جهانی به عنوان کاپیتان اسپانیا , جایگاه خود در تاریخ ورزشی کشورش را تثبیت کرده است . افزودن بر جاودانگی , تنها کاری است که کاسیاس میتواند انجام دهد .

ترکیب :

اسپانیا فقط یک راه برای بازی کردن بلد است و همین راه باعث میشود تا تیمهای حریف مطیع آنها شوند . این شیوه در یورو 2008 و جام جهانی کارآمد بود ولی حریفان به دنبال راهی برای بی اثر کردن سبک بازی شاگردان دلبوسکه هستند .

شکست در بازیهای دوستانه قبل از یورو باعث شد تا این بدگمانی در ذهن ها خطور کند که تیمهایی که از ذهنیت دفاعی برخوردار هستند و قصد متوقف کردن نیروی تهاجمی اسپانیا را دارند , میتوانند این تیم را خنثی کرده و در نهایت بر مدافع عنوان قهرمانی غلبه کنند . متاسفانه , ثابت شده است که فوتبال دفاعی و سرسختانه پادزهر موفقیت آمیز تری برای غلبه بر فوتبال باشکوه است , هرچند در این سطح از فوتبال پیروزی مهمتر از فوتبال زیبا است .

ترکیب 4-2-3-1 و یا 4-3-3 که دلبوسکه از آنها استفاده میکند , به منظور پیروزی در بازیها و سالها قبل از اینکه تیمهای حریف در چنگ پاسکاری سحر آمیز اسپانیا گرفتار شوند ساخته شده است . تماشای سلطه تیم شکست ناپذیر دلبوسکه در سومین تورنمنت پیاپی بسیار شگفت انگیز خواهد بود .

نقاط ضعف

فرسودگی میتواند مشکل بسیاری از سرمربیان حاضر در یورو 2012 باشد . بدن ستاره های نامی تیمها پس از سپری کردن یک فصل طولانی در تیم باشگاهی خود خالی از انرژی شده است . این معضل برای اسپانیا , بیشتر از هر تیم دیگری مشکل ساز است .

بسیاری از بازیکنان دلبوسکه , در بالاترین سطح از رقابتهای باشگاهی داخلی و اروپایی حضور داشته اند و تا مراحل پایانی رقابتها بازی کرده اند . بازیکنانی مانند سسک فابرگاس , خوان ماتا , داوید سیلوا , ژاوی و ژابی آلونسو خسته به نظر میرسند . در خط دفاع نیز شک و تردید هایی وجود دارد . پیکه در بارسلونا همیشه گزینه اول نبوده است و غیاب کارلس پویول نیز مصیبت بزرگی است .

کابوس مصدومیت

اسپانیا در شش ماه گذشته با کابوس مصدومیت دست و پنجه نرم کرده است . داوید ویا پس از شکسته شدن پایش در ماه دسامبر فصل را از دست داد و این درحالی بود که جانشین اصلی او یعنی فرناندو تورس در 18 ماه اخیر حضور خود در چلسی عملکرد اسفناکی ارائه داده بود .

باید منتظر ماند و دید که از بین فرناندو یورنته بیلبائو و سولدادو والنسیا کدامیک میتوانند جای خالی ویا را پر کنند . دلبوسکه زمان زیادی برای فائق آمدن بر این مشکل در اختیار داشته است و اگر نتواند جواب خود را در یورو 2012 پیدا کند , هیچ عذری پذیرفته نخواهد شد . جای خالی کارلس پویول نیز با سرخیو راموس یا رائول آلبیول پر خواهد شد . این دو بازیکن مدتها جانشین طبیعی برای پویول بوده اند .

اسلحه جوان - خوان ماتا

ترکیب اسپانیا مملو از استعداد جوانی نیست و این میتواند خبر خوبی برای خوان ماتا باشد . بازیکنی که اخیرا با چلسی فاتح لیگ قهرمانان اروپا شده است و میداند که شانس او برای درخشش در تیم ملی اسپانیا کم نیست . قدرت بارسلونا باعث شده تا رسیدن به ترکیب 11 نفره دلبوسکه برای این هافبک خلاق مشکل باشد اما او کلاس بالای خود را در خلق و به ثمر رساندن موقعیت ها نشان داده است . به ثمر رساندن دو گل در سه دیدار مرحله مقدماتی تلاش خوبی از سوی این بازیکن بود .

این بازیکن 24 ساله , تجربه و تونایی این را دارد که در آینده و پس از خداحافظی برخی از بازیکنان فاتح جام جهانی , جای ثابتی در ترکیب تیم ملی اسپانیا داشته باشد . شاید یورو 2012 فرصتی برای این بازیکن باشد تا بواسطه آن جایگاه خود در آینده تیم ملی اسپانیا را تعیین کند .

آنها چه میگویند ؟

" اسپانیا هنوز شانس زیادی برای قهرمانی در یورو 2012 دارد . آنچه که آلمان انجام میدهد را دوست دارم و آنها بزرگترین تهدید محسوب میشوند ولی کیفیت بالای اسپانیا بیشتر از آن است که ناکام بماند . آنها شبیه به تیمی هستند که به دنبال موفقیت های بیشتر است . "

فابیو کاناوارو ( کاپیتان ایتالیای قهرمان در جام جهانی 2006 )

نتیجه گیری

بازیکنان با استعداد اسپانیا این تیم را به مرحله بعدی یورو 2012 خواهند رساند , اما فقدان تازگی و طراوت در برخی از پستهای کلیدی این تیم , ممکن است مانع از رسیدن آنها به سومین عنوان قهرمانی پیاپی در رقابتهای معتبر ملی شود .

Blanco
1st June, 2012, 08:07 PM
داوود همچین میگی انگلیس ادم فکر میکنه داری تیم گوام رو میگی !
بابا انگلیس هم یکی از تیمای مدعی هستش حالا گیریم که هزارتا اتفاق برای سرمربیش هم رخ داده باشه !

به نظرم المان همچین غول هم نیست و میشه شکستش داد کما اینکه توی دوره قبلی یورو و توی جام جهانی دو بار این کارو کردیم
تیم المان تیم منسجمیه ولی به نظرم یه رهبر نداره چون توی دوره های قبلی بالاک رو داشتن و توی جام جهانی هم خلا یه رهبر رو حس میکرد ولی از نظر گروهی عالی هستن

نقطه قوت ما خط هافبکه مثلث ژابی و ژاوی و انیستا میتونه هر خط هافبکی رو توی اروپا شکست بده !
فقط باید بوسکتس به جای فابرگاس بازی بکنه ( برخلاف نظر افشین)
تیم نیاز به دو هافبک تدافعی داره
ژابی از عقب توپ رو پخش بکنه و رابط دفاع با خط هافبک میشه و انیستا و ژاوی هم از جلو !
بوسکتس نقش تدافعی خوبی رو ایفا میکنه همیشه اگر قرار باشه فابرگاس بازی بکنه که تیم شوهر میره توی خط هافبک در نبود هافبک تدافعی !

Davôôd
1st June, 2012, 09:26 PM
عبدی انگلیس که خیلی وقته عملکرد درست و حسابی نداشته (چه در یوروها و چه در جام جهانی ) .
از نظر افتخار هم این تیم فقط یه بار جام جهانی رو برده . ادعاشون زیاد هست ولی از نظر بزرگی و افتخار و ... قابل مقایسه با تیمهایی مثل المان و ایتالیا هلند و فرانسه و اسپانیا نیست . کلا برای تیمی مثل اسپانیا حداقل روی کاغذ نمیتونن مشکل ساز باشن . حتی ممکنه در گروه خودشون هم دوم نشن ! البته همه اینا احتمالات هست .

لیست دلبوسکه خوب هست . فقط به خط خوردن سولدادو و دعوت شدن نگردو انتقاد وارد هست (البته سولدادو در این هفته های اخر ظاهرا عملکرد خوبی نداشته ) .

Meysam
1st June, 2012, 09:37 PM
در مورد انگلستان باید بگم که با روی هاجسون میتونه حرفای زیادی داشته باشه.
هاجسون مربی بزرگی بوده که تونسته تیم تقریبا بی ستاره ی فولام نایب قهرمان یوفا در سال 2010 کنه.
البته خود هواداران انگلیس تو همین انجمن هم امید زیادی به هاجسون ندارن ولی من روی حرفم هستم که هاجسون پتانسیل موفقیت انگلیس داره.
اینو برای من تو فولام ثابت کرده.

Davôôd
1st June, 2012, 09:49 PM
ویا : اسپانیا دلتنگ من نمیشود

مهاجم مصدوم اسپانیا گفت که هر بازیکنی دیگری میتواند برای تیم دلبوسکه گلزنی کند .

ویا اعلام کرد که اسپانیا در رقابتهای یورو 2012 دلتنگ او نمیشود چرا که این تیم مملو از بازیکنانی هست که میتوانند گلزنی کنند .

مهاجم 30 ساله بارسلونا که در ماه دسامبر و در جریان رقابتهای جام باشگاه های جهان دچار شکستگی استخوان شد , قادر نیست تا اسپانیا را در تلاش برای دفاع از عنوان قهرمانی در رقابتهای جام ملتهای اروپا همراهی کند .

ویا در این باره میگوید :

" به دلبوسکه گفتم که به سطح کافی برای رقابت نرسیده ام و در بهترین فرم خود نخواهم بود و به همین ترتیب قادر به همراهی تیم ملی نیستم . من با اسپانیا , بارسلونا و خودم صادق هستم . "

دلبوسکه اعلام کرد که غیب ویا باعث کاهش امید در تیم ملی اسپانیا است ولی ویا اعتقاد دیگری دارد :

" هر بازیکنی از اینکه مردم به خاطر غیبتش تاسف میخورند خوشحال میشود ولی دل اسپانیا برای من تنگ نخواهد شد . گلزنان بزرگی در تیم ملی اسپانیا حضور دارند و هر بازیکنی میتواند گلزنی کند . من علاقه خاصی به فرناندو تورس دارم و معتقدم که پس از سپری کردن دوره ای که شایسته آن نبود , اکنون در فرم عالی خود قرار دارد . "

ویا که در کمپ تمرینی تیم ملی اسپانیا با هم قطاران خود دیدار میکرد گفت : " اسپانیا پس از موفقیت های فراوان شایستگی این را دارد که مدعی اصلی قهرمانی در این رقابتها لقب بگیرد ولی به محض شروع تورنمنت شانس همه تیمها برابر خواهد بود . "

Sepehr11
1st June, 2012, 09:59 PM
فکر کنم اشتباه کردی!
اسپانیا تا فینال به هیچکدوم از تیمای گروه B نمیتونه بخوره!!!

من به شخصه چنین چیزی رو پیش بینی میکنم!!!
http://img4up.com/up2/60616301950415157609_thumb.jpg (http://img4up.com/viewer.php?file=60616301950415157609.jpg)

http://img4up.com/up2/32215709328115240497_thumb.jpg (http://img4up.com/viewer.php?file=32215709328115240497.jpg)

با اینکه با تمام وجود قهرمانی اسپانیا رو میخوام، ولی احساس میکنم امسال آلمان قهرمان میشه!!!

تارا اشتب چیدی جدولو . اصلا اینجوری نیست .

اینجوریه :

برنده ی گروه 1 با تیم دوم گروه 2
برنده ی گروه 3 با تیم دوم گروه 4

===
برنده ی گروه 2 با تیم دوم گروه 1

برندهی گروه 4 با تیم دوم گروه 3

بعد تو نیمه نهایی برنده ی دو تا بازی اول با هم بازی میکنن ، برنده ی دو تا بازی پائینی هم با هم .

اکی ؟
http://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_Euro_2012

BlUe HeArT
1st June, 2012, 10:40 PM
تارا اشتب چیدی جدولو . اصلا اینجوری نیست .

اینجوریه :

برنده ی گروه 1 با تیم دوم گروه 2
برنده ی گروه 3 با تیم دوم گروه 4

===
برنده ی گروه 2 با تیم دوم گروه 1

برندهی گروه 4 با تیم دوم گروه 3

بعد تو نیمه نهایی برنده ی دو تا بازی اول با هم بازی میکنن ، برنده ی دو تا بازی پائینی هم با هم .

اکی ؟
http://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_Euro_2012

آره راست میگی، کلا پیش بینی هام به هم ریخت:4:
خدا بگم چیکار کنه اینایی که اطلاعات غلط میزارن تو سایتا:4:

یه سوال: این key players که سایت یوفا گذاشته واسه هر تیمی، کسی میدونه بر چه اساسیه؟
مثلا واسه اسپانیا کاسیاس و ژاوی و راموس رو گذاشته یا واسه ایتالیا بوفون و پیرلو و د روسی !!!

Davôôd
1st June, 2012, 11:20 PM
راموس : هرگز مشکلی با پیکه نداشته ام

http://shiaupload.ir/images/15558639134033054368.jpg

راموس و پیکه , زوج مرکز خط دفاعی اسپانیا در رقابتهای یورو 2012 خواهند بود . پس از مصدومیت پویول این دو بازیکن باید در کنار یکدیگر بازی کنند . راموس تاکید کرد که ارتباط خوبی با پیکه دارد .

" من هرگز مشکلی با پیکه نداشته ام . ما فقط موقع رویایی با یکدیگر از باشگاه های خودمان حمایت کردیم . ما نسبت به ماموریت مشترک خود شفاف هستیم و نیازی به سو تفاهم نداریم . ما باید حرفه ای و بالغ باشیم . "

راموس همچنین به توانایی های مدافعان دیگر تیم اطمینان دارد و نگران غیبت پویول نیست :

" پیکه یک مدافع وسط عالی است و همواره با عملکرد خود این را ثابت کرده است . مشکلی وجود نخواهد داشت چرا که وقتی بازیکنان خوب در کنار یکدیگر جمع میشوند جای نگرانی باقی نمیماند . " بازیکن دیگری که راموس نسبت به او اطمینان دارد فرناندو تورس است : " من همیشه از تورس دفاع کرده ام چرا که او یک بازیکن عالی است و در هر باشگاهی که بازی کرده دوران جدیدی را رقم زده است . او در فرم خوبی قرار دارد و بازیکن کلیدی یورو 2012 خواهد بود . "

afshin-ss
1st June, 2012, 11:39 PM
عبدی از اونجایی که فوتبال این روزهای اسپانیا بر اساس حفظ توپ هست،من فابرگاس رو گذاشتم تو زمین،من فابرگاس رو نسبت به بوسکتس در نظر گرفتم واسه حفظ توپ و تکنیک و گلزنی و ...
فابرگاس عملکرد بهتری هم تو گلزنی داره و خیلی خوب میتونه به عنوان مهاجم اضافه بشه.
حتی اسپانیا تو بازیهای مهمش هم حفظ توپش فوق العاده بود و بالای 65% توپ رو در اختیار داشته.پس شاید آنچنان به کار تدافعی نیاز نباشه.
البته میدونم که نظر دل بوسکه هم به نظر تو نزدیکتره.

Blanco
2nd June, 2012, 12:52 AM
خب تو عقلت ناقصه اصولا !

وقتی ما ژابی و ژاوی و انیستا رو داریم که خوب توپ رو نگه میدارن دیگه نیازی نیست که حتما فابرگاس هم بازی بکنه
باید به لایه های تدافعی هم فکر کرد
اگر فابرگاس بخواد فیکس بازی بکنه اونوقت کمربند تدافعی خط هافبک به کجا خواهد کشید ؟؟؟ شوهر داده نمیشه ؟
ژابی اون وسط هلاک نمیشه تنهایی؟؟

الان بازی ایتالیا و روسیه رو دارم میبنیم !
ایتالیا اگر با این شیوه میخواد جلو ما بازی بکنه قطعا کارمون سخت نخواهد بود !
هیچ توازنی توی بازیش دیده نمیشه نه توی حمله و نه توی دفاع
ولی این یه بازی دوستانه است نمیشه این رو ملاک قرار داد
اما ما قدرت اول شدن توی گروه رو داریم و فکر میکنم بتونیم تیم اول باشیم

Sepehr11
2nd June, 2012, 01:47 AM
یه سوال: این key players که سایت یوفا گذاشته واسه هر تیمی، کسی میدونه بر چه اساسیه؟
مثلا واسه اسپانیا کاسیاس و ژاوی و راموس رو گذاشته یا واسه ایتالیا بوفون و پیرلو و د روسی !!!

فک نکنم اساس خاصی داشته باشه. همینجوری نظر شخصی نویسنده ها و کارشناسای سایت یوفاست که مثلا کاسیاس و ژاوی و راموس رو بازیکنای کلیدی اسپانیا میدونن.

===
اگه داش بهزاد یادش باشه تو یوروی قبلی اومدم گفتم تیم دومم اسپانیاس و مطمئنم آلمان و اسپانیا میان فینال .یادش به خیر همینجورم شد !
امسالم همین حسو دارم . و البته چیزی که هست اینه که آلمان نسبت به 2008 قویترشده و اسپانیا یه کوچولو افت کرده نسبت به 2008 .پس این دفعه دیگه جام ماله ماست :4: :king:

mona_casillas
2nd June, 2012, 02:27 AM
الان بازی ایتالیا و روسیه رو دارم میبنیم !
ایتالیا اگر با این شیوه میخواد جلو ما بازی بکنه قطعا کارمون سخت نخواهد بود !
هیچ توازنی توی بازیش دیده نمیشه نه توی حمله و نه توی دفاع
ولی این یه بازی دوستانه است نمیشه این رو ملاک قرار داد
اما ما قدرت اول شدن توی گروه رو داریم و فکر میکنم بتونیم تیم اول باشیم

عبدی اشتباه بزرگیِ اگه بازی تدارکاتی رو با بازی اصلی یکی بگیریم . ایتالیا نیمه اول خوب بازی کرد اما نیمه دوم خیلی تغییرات داد تا ذخیره هاش هم محک بخورن حتی بوفون رو بیرون برد روسیه هم البته خوب بازی کرد و سه تا به ایتالیا زد هرسه گل هم نیمه دوم بود .

به دست آوردن سر گروهی کار راحتی نیست نگرانی که افشین برای دفاع داره منم دارم .

اطلاعاتی هم در باره میانگین سنی گروه c داشته باشیم :

اسپانیا : 26/78
ایتالیا :91/ 27
کرواسی :09/ 27
ایرلند :35/28

کلا بین تمام تیم ها آلمان جوان ترین و ایرلند مسن ترین هست . اسپانیا ازاین لحاظ در رده 6 قرار داره .
در گروه c هم در میانگین جوان ترین هستیم ژاوی با 32 سال مسن ترین اسپانیایی است .

Haj Amir
2nd June, 2012, 11:38 AM
قهرمانی اسپانیا در این جام یعنی قهرمانی عدالت , قهرمانی شایسته ترین , این برای بشریت هم یه اتفاق مبارکه

من که منتظرم ببینم اسپانیا چجوری قهرمان میشه . براحتی یا به سختی ! از این 2 تا حالت خارج نیست . سرنوشت یورو همینه

Davôôd
2nd June, 2012, 02:18 PM
سه شماره 9 و سه استایل متفاوت

http://shiaupload.ir/images/08454858088114117608.jpg

چند ماه پیش این سوال در ذهن ها مطرح شد که آیا اسپانیا باید با یک مهاجم مرکزی بازی کند یا از یک مهاجم سایه همچون فابرگاس که در بارسلونا نیز در این پست ایفای نقش کرده است استفاده کند . اما اکنون تردیدی وجود ندارد که ترکیب تیم دلبوسکه برای دفاع از عنوان قهرمانی شامل مهاجم نوک خواهد بود .

دلبوسکه سه مهاجم نوک را به ترکیب تیم ملی دعوت کرده است . نگردو , تورس و یورنته به تیم ملی دعوت شده اند . ستون فقرات تیمی که در تاریخ 10 ژوئن مقابل ایتالیا صف آرایی خواهد کرد محکم است و تنها پستی که هنوز تکلیف آن مشخص نیست پست مهاجم مرکزی است . باید دید که کدام یک از سه مهاجم تیم در کنار اینیستا و سیلوا مثلث تهاجمی اسپانیا را تشکیل خواهد داد .

هر یک از سه مهاجمی که توسط دلبوسکه به ترکیب تیم دعوت شده اند دارای خصوصیات متفاوتی هستند . به نظر میرسد که انتخاب اول دلبوسکه برای این پست آلوارو نگردو است . این مهاجم با به ثمر رساندن 6 گل در 9 بازی ملی کارایی و کفایت خود را نشان داده است . این بازیکن ثابت کرده است که بخوبی با خط هافبک تیم لینک میشود . با نگردو , تیم صاحب یک مهاجم قدرتمند است که در هوا به خوبی کار میکند , کنترل توپش خوب است و حتی در یک سوم دفاعی حریف نیز پاس های کشنده ای ارسال میکند .

درحالی که انتخاب نگردو به عنوان مهاجم اول تیم بدیهی به نظر میرسد , ناگهان اسم تورس به میان می آید . ال نینو که ظاهرا دوباره متولد شده و در شرایط خوبی به تیم ملی ملحق شده است شبیه همان بازیکنی است که در سال 2003 برای اولین بار به عنوان مهاجم قرمز ها ایفای نقش کرد . گزینه سوم فرناندو یورنته است در کارهای هوایی بهترین است . بی شک انتخاب برای دلبوسکه مشکل خواهد بود .

Blanco
2nd June, 2012, 03:46 PM
من که بازی دیشب رو ملاک قرار ندادم ، خودمم گفتم که بازی دوستانه زیاد مهم نیست
منتها باید به امادگی تیما هم نگاه کرد ! ایتالیا توی هر سه بازی اخرش بازیهاش رو باخته
و توی این بازی هم چیزی زیادی برای عرضه کردن نداشت
درسته که بازیکناش تعویض شدن ولی به هر حال اون بازیکنای جانشین هم بازیکنان ایتالیا هستن و قراره بازی بکنن !
من فکر میکنم بازی اول رو ببریم خیلی راحت سرگروه خواهیم شد همونطور که توی پستای قبلی هم گفتم پیروزی توی بازی اول خیلی مهمه !

نگردو بازیکن خوبیه ولی زیاد موقعیت خراب میکنه به نظرم
بازیکن چغری به نظر میاد ولی چارجوب شناسیش در حد ویا نیست ولی به نظرم از یورنته و تورس بهتره و بیشتر به درد ترکیب ثابت میخوره
نکته خوبی که داره زیاد خودش رو توی موقعیت گل قرار میده

Davôôd
2nd June, 2012, 08:41 PM
تورس : حضور در تیم ملی اسپانیا قبلا یک عادت بود ولی اکنون یک هدیه است

ال نینو در سالهای اخیر با فراز و نشیب های زیادی دست و پنجه نرم کرده است ولی همواره با سختی ها مبارزه کرده و آنها را پشت سر گذاشته است . تورس اکنون مسائل را به گونه ای دیگر میبند و احساس میکند که همان بازیکنی است که نه سال پیش برای اولین بار پیراهن تیم ملی اسپانیا را بر تن کرده است .

سوال : آیا شما خودتان را اسطوره فوتبال اسپانیا میدانید ؟ فکر میکند که گلی که در فینال به ثمر رساندید تا ابد در ذهن ها باقی میماند ؟

جواب : نه نه . وقتی شما برای یک تیم بزرگ بازی میکنید , شانس این را دارید که لحظات ماندنی را رقم بزنید , در فینال حضور یابید و نقش کلیدی ایفا کنید . من خوش شانس هستم که در یک تیم ملی عالی حضور دارم .

س.فکرنمیکنید که بخشی از احترام خود را به خاطر تردید هایی که در باره حضور یا عدم حضورتان در یورو مطرح میشد از دست داده باشید ؟

ج.به هیچ وجه . این بازی فوتبال است . هیچکس تا ابد در فرم عالی خود باقی نمی ماند .

س.آیا احساس میکنید که هم تیمی ها و مربیتان از شما حمایت میکنند ؟

ج.گروهی که در اختیار داریم قدرتمند است و هر وقت یک بازیکن لحظات بدی را سپری میکند توسط دیگران حمایت میشود . فقط در این لحظات سخت است که چهره حقیقی گروه را میتوان دید .

س.وقتی که فهمیدی برای رقابتهای یورو انتخاب شده ای چه احساسی داشتی ؟

ج.شبیه به زمانی بود که برای اولین بار به تیم ملی دعوت شدم . آنموقع باعث شگفتی من شد ولی این بار چیزی بود که به آن احتیاج داشتم . مطمئنا بیشتر از سایر بازیکنانی که به تیم دعوت شده اند خوشحال شدم .

س.تورسی که اکنون داریم با اون صحبت میکنیم واقعا کیست ؟

ج.سال سختی برای من بود . اکنون سعی میکنم که از تمام چیزهایی که تبدیل به عادت شده بودند لذت ببرم . چیزی که اکنون میبینم یک هدیه است .

س.قهرمانی در لیگ قهرمانان رویای شما بود ؟

ج.بله رویای من بود . بردن جام ملتهای اروپا و از آن مهمتر جام جهانی بیشتر از آن چیزی بود که من در رویاهای خود به آن فکر میکردم . من هیچوقت جاه طلب نبوده ام .

س.و در مورد آینده , چلسی چه انتظاری از تورس دارد ؟

ج.آنها انتظار شروعی دوباره و ایفای نقشی تاثیرگذار را از من دارند .

منبع :مارکا

Blanco
2nd June, 2012, 09:22 PM
داوود بابت ترجمه ها دستت درد نکنه
کارت خیلی خوبه ، هر چند ادم مزخرفی هستی !

یه نکته این وسط وجود داره که ما داریم یه کم نیمه خالی لیوان رو نگاه میکنیم
همیشه توی هر تورنمنتی یه سری مسائل وجود داره که باعث میشه یه تیم قدرت بیشتری از خودش نشون بده

به نظرم توی اسپانیا هر وقت اتحاد خوبی شکل گرفت باعث شد اسپانیا هم نتیجه بگیره الان چند ساله بین رئال و بارسا اتحاد خوبی توی تیم ملی شکل گرفته همین باعث شده که اسپانیا فوتبالش رو به جلو باشه و البته ظهور نوابغی مثل ژاوی و اینستا و فابرگاس و ایکر و ژابی هم قطعا تاثیر گذار بود اما اتحاد رئالیا و بارسای ها فک کنم بیشترین کمک رو توی این سالیان به اسپانیا کرد

من از جام جهانی 98 اسپانیا رو خیلی شدید دنبال کردم هیچ وقت اون اتحاد و یکدلی که توی 2008 و 2010 توی اسپانیا بود توی این تیم ندیده بودم !

حتی این نکته به هوادرا هم کشیده شد و توی جشن قهرمانی اسپانیا در مادرید وقتی بازیکنان بارسا لباس بارسا رو به تن فابرگاس (اون زمان ارسنالی) کردن همه مادریدیها هورا کشیدن !!!
یا بعد از قهرمانی توی کاتالان هم هوادارا شادی کردن

یا وقتی اینیستا توی برنابئو داشت تعویض میشد همه مادریدی ها به احترامش بلند شدن و دست زدن !
فکر میکنم این مسئله الان خیلی خوب شده و این میتونه کمک زیادی توی این جام هم به اسپانیا بکنه

توی بازی دوستانه چند وقت پیش دفاع رئالی ها و بارسایی ها از همدیگه خیلی خوب بود و نشون داد وقتی توی تیم ملی هستند دیگه مثل باشگاهی نیست
پس بهتره در مورد پیکه و راموس یه کم نیمه پر هم نگاه بکنیم ، هر چند پیکه از نظر فنی افت کرده !

Davôôd
2nd June, 2012, 11:15 PM
پیرلو , دغدغه ای برای دلبوسکه

http://shiaupload.ir/images/22346827219928816511.jpg

" من نگران چین بودم و بیشتر از چین نگران پیرلو . " اینها بخشی از صحبتهای دلبوسکه است که قبل از برگزاری آخرین دیدار دوستانه , برای آماده سازی جهت حضور در رقابتهای جام ملتهای اروپا و یک هفته قبل از رویارویی با تیم ملی ایتالیا مطرح میشود .

پیرلو هفته گذشته به هم قطاران خود توصیه کرد تا برای قهرمان جام ملتهای اروپا و جام جهانی " حداکثر احترام " را قائل شوند . پیرلو در این باره گفت : " من اسپانیا را مدعی اصلی قهرمانی در این رقابتها میدانم . آنها فاتح جام ملتها و جام جهانی هستند . اسپانیا همیشه قدرتمند بوده و ما باید بیشترین احترام را برای آنها قائل شویم . "

پیرلو در مصاحبه با گازتا دلا اسپورت گفته بود که در میلان او را یک بازیکن تمام شده میدانستند و این اشتباه بزرگی بوده است . او به یوونتوس ملحق شد و بانوی پیر را در راه قهرمانی در اسکودتو رهبری کرد ( با به ثمر رساندن 3 گل و دادن 14 پاس گل در 37 بازی ) . پیرلو که اخیرا وارد 33 سالگی شده است , عصای دست تیم پراندلی در رقابتهای جام ملتهای اروپا خواهد بود .

اولین دیدار دوستانه تیم ملی ایتالیا با شکست 3-0 در برابر روسیه همراه بود ولی پیرلو گوشه هایی از کیفیت خود را با هنر پاسکاری خود به نمایش گذاشت و موقعیت هایی را برای هم تیمی های خود فراهم کرد . نگرانی دلبوسکه از شماره 21 ایتالیایی ها جای هیچ تعجبی ندارد .

منبع : مارکا

mona_casillas
3rd June, 2012, 02:35 AM
اسپانیا با چین آخرین بازی دوستانه ماست ؟
زمانش بامداد دوشنبه به وقت ما میشه شبکه هایی که بازی رو پخش میکنند معرفی کنید
بازی های دوستانه اسپانیا رو نگاه می کردم نتونستم بین تیم هایی که برای بازی انتخاب کرده و سبک بازی های تیم های گروهش نزدیکی پیدا کنم الان بازی چین به بازی کدوم حریف اسپانیا نزدیک ترِکه انتخاب شده ؟

Davôôd
3rd June, 2012, 03:34 PM
ژاوی هرناندز : میخواهیم تاریخ ساز شویم

http://shiaupload.ir/images/61242335811048143596.jpg

ژاوی هرناندز از موقعیت پیش رو برای هتریک در قهرمانی به عنوان یک چالش یاد کرد و اطمینان داد که خود را برای تاریخ سازی دوباره با اسپانیا آماده کرده است .

ژاوی "خوشحال , مشتاق و آماده " است . او پس از برگزاری فینال جام حذفی , اکنون در اختیار دلبوسکه قرار دارد و از نظر فیزیکی هیچ مشکلی ندارد . او طبق گفته خودش آماده رقابت است .

ژاوی همه بازیکنان دعوت شده توسط دلبوسکه را بازیکنانی خارق العاده میداند و هر گونه نگرانی موجود درباره فشار بر روی بازیکنان تیم را رد میکند . ژاوی در این باره گفت : " ما از هرگونه فشار استقبال میکنیم و به دنبال کسب سومین جام و تاریخ سازی هستیم . ما در این راه به حریفان خود احترام میگذاریم و سختی موفقیت در این رقابتها را درک میکنیم . "

" بازیکنان زیادی از بارسلونا در تیم وجود دارند و ما معمولا بازیکنان کلیدی تیم بوده ایم و میخواهیم این روند ادامه داشته باشد . اکنون همه چیز به سرمربی بستگی دارد چرا که رقابت زیادی در تیم وجود دارد و یک گروه 23 نفره که آماده بازی کردن هستند در اختیار داریم . در هر حال چیزی که ما میخواهیم , جدا از اینکه چه کسی بازی کند , کسب عنوان قهرمانی است . "

Blanco
4th June, 2012, 11:02 AM
بازی دیشب رو نتونستم ببینم ولی مثل اینکه کارمون به مشکل خورده در برابر چین
اگر کسی بازی رو دیده در مورد بازی یه نظری بده تا ما هم بدونیم چی به چی بوده !

Davôôd
4th June, 2012, 11:15 AM
من جسته و گریخته بازی رو دیدم .
فرصت زیاد نتونستیم ایجاد کنیم . البته چندین فرصت خوب رو نگردو و سیلوا و تورس و ... از دست دادن یا بهتر بگم گلر حریف عالی گرفت وگرنه چین با نتیجه سنگینی میباخت . کاماچو هم شناخت خوبی رو بازیکنای اسپانیا داره و خوب بلده با بازی دفاعی موی دماغ بشه . درکل جای نگرانی نیست . قبل از شروع جام جهانی هم جلوی تیمهایی مثل عربستان و کره بد بازی کردیم .

از بین این سه مهاجمی که دعوت شدن به نظرم تورس بهترین گزینه هست و نباید به یورنته و نگردو دل خوش کرد . یورنته که سبک بازیش به تیم نمیخوره ! نگردو هم در گلزنی مشکل داره و موقعیت زیاد خراب میکنه .

Davôôd
4th June, 2012, 11:37 AM
اینیستا فوتبال زیبای اسپانیا را در برابر یک چین سر سخت نجات داد

http://shiaupload.ir/images/21150527633384362364.jpg

تیم ملی فوتبال اسپانیا در مقابل چین در بهترین شرایط خود قرار نداشت . این بازی که آخرین بازی دوستانه قبل از یورو بود و در سویا برگزار میشد با نتیجه 1-0 به سود شاگردان دلبوسکه پایان یافت . در این بازی اندکی اختلال در بازی تیم اسپانیا دیده میشد و این درحالی است که این تیم به زودی در اولین دیدار خود در یورو 2012 باید در مقابل ایتالیا صف آرایی کند .

اسپانیا تا دقیقه 84 برای گلزنی صبر کرد . اینیستا یکی از حرکات منحصر به فرد خود را انجام داد و با از میان برداشتن چندین بازیکن چین به محوطه جریمه این تیم نفوذ کرد و یک پاس عرضی به ارزش یک گل را برای سیلوا فراهم کرد . سیلوا نیز با یک بغل پای ساده پاس اینیستا را وارد دروازه خالی کرد .

تیم ملی چین که تحت هدایت کاماچوی اسپانیایی قرار دارد شاگردان دلبوسکه را شگفت زده کرد . در نیمه اول چند موقعیت خوب گلزنی به دست آوردند که یکی از آن موقعیت ها تنها به لطف درخشش کاسیاس در مقابل ضربه ژی خنثی شد.

اسپانیا در نیمه اول ایده واضحی در حملات نداشت و نگردو بهترین موقعیت گلزنی را از دست داد . خط دفاعی نیز آنچنان که باید استوار نبود . در چندین صحنه به چینی ها اجازه نفوذ و خلق موقعیت داده شد .

والدز , ناواس , اینیستا و تورس در نیمه دوم به بازی آمدند و چهره اسپانیا در نیمه دوم تغییر کرد . اسپانیا حملات خود را آغاز کرد و با اقتدار بیشتری بازی کرد . هم اینیستا و هم سیلوا چندین بار دروازه بان چین یعنی چنگ را به چالش کشیدند .

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
4th June, 2012, 03:42 PM
من فقط تونستم دو صحنه ی حساس بازی رو ببینم.

تو هر دو صحنه اینیستا عالی کار کرد ، یکیش چند تا دریبل سرپا و شوت تو مایه های چیپش بود که خورد به تیرک افقی و دومی هم از گوشه پا به توپ حرکت کرد جوری که انگار توپ به پاش چسبیده و بعد از جا گذاشتن دو نفر پاس cut back! داد به سیلوا و اونم دروازه رو با ی بغل پا باز کرد.

تنها چیزی که اهمیت داره مچشدن بیشتر بازیکنها با هم و ارائه تاکتیک ها هست ، 1-0 و 5-0 نه اینکه تفاوت نداشته باشه و مهم نباشه ، اما اصل نیست ...

afshin-ss
4th June, 2012, 04:13 PM
اسپانیا از یورو 2008 و جام جهانی و الان طوری بازی میکنه که کلآ توپ رو در اختیار داره،تیمهاش حریفش هم مجبورن مثل چین بچپن تو دفاع!!
هر تیمی باشه فرقی نداره،پرتغال بوده تو جام جهانی،آلمان،هلند و این بازیهای دوستانه،هر وقت اسپانیا تیم اصلیش تو زمین بوده حاکم مطلق زمین بوده.به خاطر همین هست که گل زدن به تیمهای حریف،چه چین و کره باشه چه پرتغال و آلمان واسه ما سخت میشه.
حس خوبی دارم،اگر ژاوی و اینیستا و تورس رو فرم باشن،فکر میکنم بتونیم دوباره تا فینال و حتی قهرمانی هم پیش بریم.

mona_casillas
4th June, 2012, 06:04 PM
*من زیاد حس خوبی نسبت به گلزنی تورس ندارم !

*این چند تا صحنه از بازی با چین :

http://my-pix.org/images/yopnbk0vr7q16k6fv2.jpg

این یه واکنش خوب ایکر مقدس ( ایکر سیو عالی هم داشت که در مولتی مدیای یورو بازی اسپانیا و چین گذاشتم )

http://my-pix.org/images/j3hd0z541pw76fcn8h.jpg

این همون سیو عالی ایکر مقدس

http://my-pix.org/images/jzo066dh0khjsfjy2y8m.jpg

اینجا حرکت قشنگ اینیستا

http://my-pix.org/images/0fihigroxdiowakjzh.jpg

http://my-pix.org/images/cwxs8mej1a1hok5vfdg1.jpg

http://my-pix.org/images/wn8xdiax0slfuuz0nry.jpg

http://my-pix.org/images/0b4p9hublolv6r543oow.jpg

گل اسپانیا که آفساید گرفته شد

http://my-pix.org/images/nhuluu3xa5ar4ropu3a4.jpg

http://my-pix.org/images/jctojtte167p69cgcr4m.jpg

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
4th June, 2012, 08:37 PM
دل بوسکه بر خلاف تصمیم قبلیش ، به قول معروفی در چرخشی U مانند استفاده از توئئیتر و شبکه های اجتماعی رو حین برگذاری بازیهای یورو برای اعضای تیم ملی اسپانیا آزاد اعلام کرد!

پیام فابرگاس تو توئئیترش بعد از این تصمیم:

"Good news! Finally we are allowed to use social networks so we will be in contact during the Euro Cup!"

"ی خبر خوب!بالاخره اجازه پیدا کردیم تا از شبکه های اجتماعی استفاده کنیم بنابراین حین بازیهای یورو کاپ با هم در ارتباط خواهیم بود!"

منبع (http://www.goal.com/en-us/news/3396/euro-2012/2012/06/04/3148198/spain-players-allowed-to-tweet-during-euro-2012)

Davôôd
4th June, 2012, 11:39 PM
گولیت : اگر ژاوی خوب بازی کند , اسپانیا خوب بازی میکند

http://shiaupload.ir/images/95923583114028822555.jpg

کاپیتان سابق تیم ملی هلند اسپانیا را مدعی اصلی قهرمانی در رقابتهای جام ملتهای اروپا میداند . گولیت همچنین ژاوی رو بازیکن مهمی برای اسپانیا میداند و اعتقاد دارد که خوب بازی کردن ژاوی باعث میشود تا اسپانیا بازی خوبی انجام دهد .

گولیت در این باره میگوید :

" اسپانیا مدعی اصلی قهرمانی در یورو 2012 است . این تیم یک فوتبال عالی انجام میدهد و همه رده های سنی در فوتبال این کشور مملو از بازیکنان تکنیکی است . " بازیکن سابق میلان و چلسی هشدار داد که " فتح جام ملتهای اروپا و جام جهانی باعث شده تا سایر رقبا بیشترین تلاش خود را برای نرسیدن این تیم به عنوان قهرمانی انجام دهند و به دنبال راهی برای متوقف کردن این تیم باشند . "

گولیت به این موضوع که تنها یک راه برای فوتبال بازی کردن وجود دارد اعتقادی ندارد و بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان میان دو تیم چلسی و بارسلونا را نمونه خوبی برای اثبات حرف خود میداند . " تیمهای حریف دست روی دست نمیگذارند تا شما پیروز شوید . آنها سعی میکنند تا برای مهار تیمی که با استایل متفاوتی بازی میکند راهی پیدا کنند . "

بازیکن اسبق هلندی سپس در باره ژاوی صحبت کرد و او را راهنمای اسپانیا معرفی کرد : " ژاوی با آن پاسهای جادویی خود , وقتی خوب بازی میکند باعث میشود تا اسپانیا هم بازی خوبی انجام دهد . "

گولیت در بخش دیگری از صحبتهای خود اعلام کرد که شرایط را برای قهرمانی هلند در این رقابتها مساعد نمیبیند . گولیت در این باره چنین گفت : " رقابت بسیار سختی برای ما خواهد بود .حتی در مرحله گروهی نیز باید با تیمهایی مثل پرتغال , آلمان و دانمارک بازی کنیم . تیمهایی که در کنار اسپانیا از مدعیان اصلی برای قهرمانی محسوب میشوند . "

Blanco
5th June, 2012, 12:51 AM
این خوان ماتا هم به نظرم از اون بازیکنایی هستش که میشه روش حساب کرد توی این جام !
لااقل بیشتر از پدرو به کارمون میاد
توی چلسی بازیش نسبت به زمان والنسیا پیشرفت بیشتری کرده بود و کم کم داره یه بازیکن پخته میشه
به نظرم پتانسیل تبدیل شدن به چهره برای اسپانیا توی جام جهانی رو داره

Jonny
5th June, 2012, 01:09 PM
مهم ترین نکته ای که توی یوروی قبلی و جام جهانی تیم رو به موفقیت رسوند اتحاد بازیکن ها بود. چیزی که اینطور که از شواهد امر پیداس توی این دوره خبری ازش نیست! کافیه مصاحبه دلبوسکه در مورد پیکه و راموس رو مرور کنیم یا همین مصاحبه جدید ژاوی در مورد رئال و بارسا! من نمیدونم داستانش چیه که سرمربی تیم چند روز قبل از شروع بازیها میگه دو تا از بازیکن ها با هم مشکل دارن و راحت بهونه دست رسانه ها میده تا روی این قضیه مانور بدن. شاید با این کارش میخواست راموس و پیکه رو مجبور به آشتی کردن بکنه. یا ژاوی که از بزرگ‌های تیمه سه روز قبل از شروع بازیها میگه "مادریدی ها جنبه باختن نداشتن"(نقل به مضمون). میتونست این حرف رو بعد از یورو هم بگه .. چیزی عوض نمیشد. ولی توی این برهه از زمان این حرف رو زد و حالا یکی باید پیدا بشه این جو رسانه ای رو کنترل کنه!

تازه به این حاشیه ها بی انگیزه بودن بازیکن ها و مصدوم بودن دو تا مهره کلیدی تیم(پویول و ویا) رو هم باید اضافه کنیم! با این اوصاف من قهرمانی اسپانیا رو بعید میدونم و اگه اسپانیا تونست بره فینال من خیلی تعجب میکنم ولی در عین حال خیلی هم خوشحال میشم!:4:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
5th June, 2012, 01:53 PM
ژاوی چند روز پیش با اسپورت مصاحبه کرده بود و من تو مصاحبه اش جمله ای که خطاب به رئال گفته باشه ندیدم.راجع به توپ طلا و باخت 2-1 در نیوکمپ صحبت شد و جواب حاشیه ای نداد.

خبرنگار ازش پرسید نظرت راجع به مصاحبه رونالدو که گفته بود "دوره ی بارسا تموم شده" چیه؟!

گفت کاملا مخالفم ، ما 14 تا از 19 جام رو بردیم و اونا 2 از 19.

این فصل ما 4 از 6 تا رو بردیم و اونا 1 از 4 جام و بنابراین با کریس مخالفم.

غیر از اینا چیزی درباره رئال نگفته بود ، اینائی هم که گفت چیز خاصی نیست.

این لینک کامل مصاحبه. (http://www.totalbarca.com/2012/news/xavi-we-are-fully-behind-tito/)

امکان نداره ژاوی همچین حرفی زده باشه ، لینکی از اون جمله داری؟!

=====================

چهره جدید راموس ، عکسی که در توئئیترش گذاشته:

http://u.goal.com/190000/190046hp2.jpg

Jonny
5th June, 2012, 02:13 PM
مصاحبه جدید ژاوی با کانال + بوده. لینک مارکا (http://www.marca.com/2012/06/04/futbol/equipos/barcelona/1338837197.html) ، لینک آس (http://www.as.com/futbol/articulo/fuimos-respetuosos-derrota-madrid/20120604dasdasftb_26/Tes). آس ویدئوی مصاحبه‌اش رو هم گذاشته. جمله دقیق ژاوی اینه : " ما زمانی که از مادرید شکست خوردیم بهشون تبریک گفتیم و بهشون احترام گذاشتیم اما اونا این کار رو نکردن."

اینجا تاپیک تیم ملی اسپانیاس و من دوست ندارم دیگه از این حرفا اینجا بزنم. اون صحبتی هم که از ژاوی نقل کردم به این خاطر بود که بگم مثل اینکه اوضاع خیلی بر وفق مراد نیست.

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
5th June, 2012, 02:41 PM
بحث تیم ملی هست اینم ، بالاخره همه میدونن ی اختلافاتی وجود داشته و درباره همین ها داره بحث میشه ، بحث باشگاهی نیست.

"مادریدی ها جنبه باختن نداشتن"(نقل به مضمون).

جمله دقیق ژاوی اینه : " ما زمانی که از مادرید شکست خوردیم بهشون تبریک گفتیم و بهشون احترام گذاشتیم اما اونا این کار رو نکردن."

مطمئن بودم امکان نداره ژاوی در آستانه یورو همچین حرفی بزنه.

تو مارکا(اگر واقعیت داشته باشه) گفته بود "وقتی اونا قهرمان کوپا و لالیگا شدن ما تبریک گفتیم و استقبال کردیم و رفتار دوستانه ای داشتیم اما وقتی ما بردیم اینطور احساس نکردم از طرف اونا ، این صرفا ی احساس شخصی هست".

تنها مورد اختلاف شاید پیکه و راموس باشه که دل بوسکه گفته بود "اگر" اختلافی ما بین این دو بوده دیگه باید تموم شده باشه.

تو بازی برگشت لیگ دقیقا یادمه پیکه و راموس حدود 10 ثانیه رو ی صحنه که بازی متوقف بود داشتن صحبت میکردن و میخندیدن...

اسپانیا قبلا هم این موارد اینچنینی رو تجربه کرده ، الان دیگه با تجربه شده در همه ی زمینه ها...

Davôôd
5th June, 2012, 03:30 PM
ایتالیا بارزاگلی را برای بازی با اسپانیا از دست داد

http://shiaupload.ir/images/83044584734681328449.jpg

خبر بد برای تیم ملی فوتبال ایتالیا . آندره بارزاگلی مدافع تیم ملی ایتالیا در بازی مقابل روسیه دچار مصدومیت شد . پس از انجام تست ها مشخص شد که او از ناحیه ران پای چپ دچار آسیب دیدگی شده است و ممکن است 20 روز قادر به حضور در میادین نباشد .

این خبر به این معناست که حضور بازیکن ملی پوش یوونتوس در رقابتهای یورو 2012 در حاله ای از ابهام قرار دارد چرا که اون قادر نیست تیمش را در سه بازی اول مقابل اسپانیا , ایرلند و کرواسی همراهی کند .

بارزاگلی جمعه این هفته آخرین تستها را برای مشخص شدن وضعیت نهایی خود انجام خواهد داد . دکتر تیم ملی ایتالیا تلاش میکند تا او را به شرایط ایده آل برساند و مانع از غیبت او در یورو 2012 شود . اگر عدم حضور او قطعی شود , پراندلی میتواند 24 ساعت قبل از بازی تیمش با اسپانیا جانشین او را مشخص کند . این بازی اولین بازی گروه C جام ملتهای اروپا خواهد بود .

ماریو بالوتلی نیز آخرین جلسه تمرینی تیمش را ترک کرد . پزشک تیم ملی ایتالیا شرایط مهاجم منچسترسیتی را نگران کننده نمیداند . او اعلام کرد که بالوتلی از ناحیه عضله ران پای راست خود دچار کوفتگی شده است و برای احتیاط به تمرین کردن با تیم ادامه نداده است .

Blanco
5th June, 2012, 04:22 PM
من فکر میکنم اس و مارکا زیاد چرتو پرت مینویسن و جوهای الکی راه میندازن !
از ژاوی در استانه این بازیها بعید به نظر میرسه چنین چیزی رو بیان بکنه
حتی عزت تی وی که منبع اخبار کذب هستش هم به چنین چیز اشاره نکرده
به نظرم اون چیزی که ما فکر میکنیم هم نیست یعنی بازیکنا اونجوری هم با هم مشکلی ندارن
خود بازیهای ملی و حساسیت میتونه روح اتحاد رو توی تیم به وجود بیاره ، مطمئن باشید دلبوسکه انقدر کم شعور نیست که بزاره مسائل مادرید و بارسا به تیم ضربه بزنه و راموس و پیکه هم کودک 5 ساله نیستن که تیم ملی رو خراب بکنن !

samanstrom
6th June, 2012, 02:47 PM
اسپانیا پیش به سوی تکرار قهرمانی

Davôôd
6th June, 2012, 02:48 PM
کازورلا : میخواهیم مردم به اسپانیایی بودن خود افتخار کنند

http://www.shiaupload.ir/images/43889924177340332745.jpg

سانتی کازورلا یکی از بازیکنان کلیدی اسپانیا در رقابتهای یورو 2008 بود . چهار سال از آن موقع گذشته و او اکنون در یورو 2012 حاضر است . کازورلا به خوبی در تیم ملی جا افتاده است و از همان اشتیاق و رویاهای روزهای آغازین شروع کارش در اسپانیا برخوردار است .

سوال : با همه اتفاقاتی که در اسپانیا در جریان است , حداقل تیم ملی اندکی خوشحالی به مردم میدهد درست است ؟

جواب : متاسفانه بحران به مشکل بزرگی تبدیل شده است . حداقل فوتبال بهانه ای برای خوشحالی به دست مردم میدهد . فوتبال باعث میشود تا برای مدتی مسائل دیگر را فراموش کنند . میخواهیم باعث خوشحالی هرچه بیشتر کشور شویم . امیدواریم مردم نیز در لذت ما سهیم باشند و به اسپانیایی بودن خود افتخار کنند . ما با یک هدف پا به یورو 2012 میگذاریم و آن یک هدف تاریخ سازی است .

س: چه فرقی بین این تیم ملی و تیم ملی سال 2008 وجود دارد ؟

ج:تفاوت کمی وجود دارد . اکثریت آن ترکیب هنوز هم در اینجا حضور دارند . تعصب و فروتنی همان است . روحیه تیم هنوز هم خارق العاده است . چیزی تغییر نکرده است چرا که اگر تغییر کند برای ما زیان آور خواهد بود . بهترین راه برای حفظ سطح بالای خودمان این است که همانگونه که بودیم باشیم .

س: منظور از تاریخ سازی , فتح سه گانه است ؟

ج: بله . ما از آن آگاهیم . ما در رختکن در باره این موضوع صحبت نمیکنیم ولی همه میدانیم که هیچ تیمی یورو - جام جهانی - یورو را نبرده است . حتما دلیلی برای آن وجود داشته است . ما یک شانس برای تاریخ سازی و کسب افتخاری بی همتا در اختیار داریم . این موضوع باعث شده تا اشتیاق مضاعفی در بین اعضای تیم و مردمی که در خیابان ها هستند بوجود آید .

samanstrom
6th June, 2012, 03:04 PM
*من زیاد حس خوبی نسبت به گلزنی تورس ندارم !

تورس تو یورو برای اسپانیای بزرگ زیاد گل می زنه من از تورس خوشم میاد قبولش دارم .
.

Davôôd
6th June, 2012, 03:21 PM
کاروان تیم ملی اسپانیا وارد لهستان شد

http://www.shiaupload.ir/images/54154924486693164501.jpg

تیم ملی فوتبال اسپانیا اکنون در گادانسک , لهستان است . شهری که میزبان سه بازی گروهی مدافع عنوان قهرمانی جام ملتهای اروپا خواهد بود .

کاروان تیم در ساعت 16:00 (به وقت محلی) فرودگاه باراخاس را ترک کرد . هواپیمای ایرباس 321 که مزین به ستاره قهرمانی در جام جهانی و نیز جمله " به تیم ملی خود افتخار میکنیم " بود در ساعت 19:35 (به وقت محلی) در لهستان به زمین نشست .

تیم سپس راهی گنیه وینو , شهری کوچک که 2000 نفر جمعیت دارد شد . کمپ بازیکنان تیم ملی اسپانیا در طول مرحله گروهی رقابتها در این شهر واقع شده است . در طول سفر , موضوع اصلی بحث , چهره جدید سرخیو راموس بود . این بازیکن تصمیم گرفت تا موهای بلند و مشهور خود را کوتاه کند .

Davôôd
6th June, 2012, 03:51 PM
در نظر سنجی صورت گرفته توسط مارکا , تورس فاتح کفش طلای یورو 2012

http://www.shiaupload.ir/images/07041509214799821861.jpg

فرناندو تورس علی رغم سپری کردن فصلی دشوار در چلسی , رای اکثر مخاطبان مارکا در نظرسنجی فاتح کفش طلای یورو 2012 را به دست آورد .

به نظر میرسد که هواداران به این مهاجم مادریدی اعتماد کرده اند . مهاجمی که چهار سال پیش گل پیروزی بخش اسپانیا در مقابل آلمان را به ثمر رساند . با غیبت ویا در جام ملتهای اروپا , کورس رقابت برای جانشینی او داغ شده است .

تورس که چندی قبل امکان دعوت شدن یا نشدنش به این رقابتها مطرح بود , اکنون از شانس عالی برای حضور در خط حمله تیم ملی اسپانیا به عنوان نفر اول برخوردار است . حداقل در بازی مقابل ایتالیا میتواند جلوتر از نگردو و یورنته در ترکیب قرار بگیرد .

ال نینو 27% از مجموع 13000 رای را در این نظر سنجی به خود اختصاص داد . فن پرسی از هلند با 21.6% و ماریو گومز از آلمان با 19.6% انتخاب دوم و سوم مخاطبان مارکا بودند . البته مهاجم آلمانی در شرط بندی ها جلوتر از مهاجم هلندی قرار دارد .

پس از تورس , فن پرسی و ماریو گومز , رونالدو با 11.4% , بنزما با 8.6% , فرناندو یورنته با 8.1% , هونتلار با 2% و رونی با 2% در مکان های بعدی قرار داشتند .

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
6th June, 2012, 05:08 PM
مث اینکه فابرگاس هم بعد از مصدومیتی که باعث شد تمرینات آماده سازی و بازیهای دوستانه رو از دست بده ، به تمرینات گروهی تیم اضافه شده.

رنکینگ جدید فیفا هم اعلام شد و اسپانیا صدر جدول رو در اختیار داره.

کرواسی هشتم هست و ایتالیا توی top 10 جائی نداره!

تورس هم نمیشه گفت بعید هست آقای گل بشه ، اما باید قبول کرد دور از ذهن هست!

کلا به نظرم تو این جام گلزنی بین بقیه اعضا پخش خواهد شد ، سیلوا ، اینیستا و بقیه مهاجمین و هافبک ها ، حتی مدافعین!

BlUe HeArT
7th June, 2012, 06:13 PM
لطفا ترکیب اصلی اسپانیا رو بزارید . همچنین نیمکت نشینانی که در حین بازی تعویض میشن .
بازیکنان دعوت شده:

دروازه بانان:
کاسیاس
رینا
والدس

مدافعین:
آربلوئا
پیکه
مارتینز
آلبا
فران
آلبیول
راموس

هافبکها:
اینیستا
فابرگاس
سیلوا
ناواس
کازورلا
بوسکتس
آلونسو
ژاوی

مهاجمین:
نگردو
تورس
ماتا
پدرو
یورنته

mona_casillas
8th June, 2012, 04:06 AM
ساعت 4 صبح به وقت تهران ! دیدم تاپیک قهرمان یورو 08 و قهرمان جام جهانی 2010 پایین رفته و هواداران بعضی تیم هایی که دوره قبل بدون برد از مرحله گروهی حذف شدند!!!! و در این دوره از یورو هم امید چندانی برای راهیابی به جمع 4 تیم برتر ندارند برای اسپانیا کری میخونند ! مطلبی ، چیزی به ذهنم نرسید بنویسم با چند عکس پرچم تاپیک اسپانیا رو بالا آوردم .

http://www.up.98ia.com/images/q1l8lha97lim7c0b1e7_thumb.jpg (http://www.up.98ia.com/viewer.php?file=q1l8lha97lim7c0b1e7.jpg) http://www.up.98ia.com/images/ne0atj7ppuv7rrd5pdnz_thumb.jpg (http://www.up.98ia.com/viewer.php?file=ne0atj7ppuv7rrd5pdnz.jpg) http://www.up.98ia.com/images/hngp9elqqs3iqxevtt7c_thumb.jpg (http://www.up.98ia.com/viewer.php?file=hngp9elqqs3iqxevtt7c.jpg) http://www.up.98ia.com/images/37czjbtbhli11r67kujm_thumb.jpg (http://www.up.98ia.com/viewer.php?file=37czjbtbhli11r67kujm.jpg) http://www.up.98ia.com/images/trx3vxc3jumiqt87q22a_thumb.jpg (http://www.up.98ia.com/viewer.php?file=trx3vxc3jumiqt87q22a.jpg) http://www.up.98ia.com/images/3tt4nni3znqanxizpk_thumb.jpg (http://www.up.98ia.com/viewer.php?file=3tt4nni3znqanxizpk.jpg) http://www.up.98ia.com/images/mo7q3xillijt6fhl1741_thumb.jpg (http://www.up.98ia.com/viewer.php?file=mo7q3xillijt6fhl1741.jpg) http://www.up.98ia.com/images/gd5gy3jj6opx3kicl9i_thumb.jpg (http://www.up.98ia.com/viewer.php?file=gd5gy3jj6opx3kicl9i.jpg) http://www.up.98ia.com/images/ywta02qy0yfrh36y5572_thumb.jpg (http://www.up.98ia.com/viewer.php?file=ywta02qy0yfrh36y5572.jpg) http://www.up.98ia.com/images/zvwg51rdqesxgczqacyx_thumb.jpg (http://www.up.98ia.com/viewer.php?file=zvwg51rdqesxgczqacyx.jpg) http://www.up.98ia.com/images/4rysksukscf2z55ooyxm_thumb.jpg (http://www.up.98ia.com/viewer.php?file=4rysksukscf2z55ooyxm.jpg) http://www.up.98ia.com/images/3n1y2yyb4nk5igtfp9h4_thumb.jpg (http://www.up.98ia.com/viewer.php?file=3n1y2yyb4nk5igtfp9h4.jpg) http://www.up.98ia.com/images/gj93adyo60igdceu6pn_thumb.jpg (http://www.up.98ia.com/viewer.php?file=gj93adyo60igdceu6pn.jpg) http://www.up.98ia.com/images/u2q21q6c15ikosgjo9pr_thumb.jpg (http://www.up.98ia.com/viewer.php?file=u2q21q6c15ikosgjo9pr.jpg) http://www.up.98ia.com/images/ccg5w4dxc8begq4n2qs_thumb.jpg (http://www.up.98ia.com/viewer.php?file=ccg5w4dxc8begq4n2qs.jpg) http://www.up.98ia.com/images/4jyhumc11x0wpzbcgh5_thumb.jpg (http://www.up.98ia.com/viewer.php?file=4jyhumc11x0wpzbcgh5.jpg) http://www.up.98ia.com/images/x8vj9zpgbj0k2y94o_thumb.jpg (http://www.up.98ia.com/viewer.php?file=x8vj9zpgbj0k2y94o.jpg) http://www.up.98ia.com/images/ujrbgksv2zma5vwftlf_thumb.jpg (http://www.up.98ia.com/viewer.php?file=ujrbgksv2zma5vwftlf.jpg) http://www.up.98ia.com/images/kxkevx22xws32a3wr1qr_thumb.jpg (http://www.up.98ia.com/viewer.php?file=kxkevx22xws32a3wr1qr.jpg) http://www.up.98ia.com/images/uc30smly84qzg21zwpw7_thumb.jpg (http://www.up.98ia.com/viewer.php?file=uc30smly84qzg21zwpw7.jpg) http://www.up.98ia.com/images/3m24eymgpjsy129vn8e7_thumb.jpg (http://www.up.98ia.com/viewer.php?file=3m24eymgpjsy129vn8e7.jpg) http://www.up.98ia.com/images/t240dnhmmmfftkg266_thumb.jpg (http://www.up.98ia.com/viewer.php?file=t240dnhmmmfftkg266.jpg) http://www.up.98ia.com/images/1fi8cmcohwn48ex0lj9_thumb.jpg (http://www.up.98ia.com/viewer.php?file=1fi8cmcohwn48ex0lj9.jpg) http://www.up.98ia.com/images/hk1dbjw17bnqsva47lyc_thumb.jpg (http://www.up.98ia.com/viewer.php?file=hk1dbjw17bnqsva47lyc.jpg) http://www.up.98ia.com/images/938am35xmv2mbn82u1h9_thumb.jpg (http://www.up.98ia.com/viewer.php?file=938am35xmv2mbn82u1h9.jpg) http://www.up.98ia.com/images/ymxikn5o76zzcxeld5bx_thumb.jpg (http://www.up.98ia.com/viewer.php?file=ymxikn5o76zzcxeld5bx.jpg) http://www.up.98ia.com/images/9yejlbc3vb4zxt13ibz2_thumb.jpg (http://www.up.98ia.com/viewer.php?file=9yejlbc3vb4zxt13ibz2.jpg)

َA R A S
8th June, 2012, 03:15 PM
بی صبرانه منتظر بازی اسپانیا و ایتالیا و سفره آردی شدن ایتالیایی ها هستم.

به نظرم با برد مقابل ایتالیا میتونیم صعود خودمون رو به عنوان تیم اول تا درصد بالائی تضمین کنیم مگر اینکه ایرلند و کرواسی بخوان کار در خوری انجام بدند که بعید میدونم.

ولی فکر کنید بازم قهرمان بشیم.

بعد از قهرمانی سال 2008 و جام جهانی اگر این بار هم قهرمان بشیم دیگه حرفی برای گفتن بقیه نمی مونه !

در واقع هیس میشن !

BlUe HeArT
8th June, 2012, 04:20 PM
طبق اطلاعات سایت رسمی یوفا:

میانگین سنی تمام پستها در همه تیمها 27 است به غیر از میانگین سنی دروازه بانان که 28 است!
میانگین سنی تیم اسپانیا 26.74 است!
میانگین سنی دورازه بانان تیم اسپانیا 30 سال است!
جوانترین بازیکن اسپانیا بوسکتس با 23 سال و پیرترین ژاوی با 32 سال سن هستند!

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
8th June, 2012, 04:28 PM
بازیهای اول گروهی همیشه غیر قابل پیش بینی هستن ، اسپانیا تو جام جهانی با باخت شروع کرد.

این ایتالیا تو ی بازی دوستانه هم اسپانیا رو برده ، فقط سه امتیاز باید مهم باشه ، تحقیر این حرفا برای جام به این مهمی کری در سطح هواداراست ، اونم با توجه به اینکه ویا و پویول هم نیستند.

Blanco
8th June, 2012, 06:19 PM
ایتالیا تیم بزرگیه و بازی کردن با تیمای بزرگ سخته
حالا ایتالیا هر شرایطی که میخواد داشته باشه مطمئنا یه رقیب سر سخت برای ما خواهد بود
نباید به دیدگاه تحقیرانه به تیمی نگاه بکنیم چه برسه به ایتالیا که با کوله باری از عنوان و افتخار جلو ما قرار میگیره و توی بازیهای رسمی تا الان نتونستیم ببریمشون (بازیهای 4 سال پیش توی پنالتی بردیمشون )
پس اصلا نباید خودمون رو از حالا برنده بدونیم

فقط امیدوارم اسپانیای با کیفیت رو ببینیم و طروات و شادابی حرف اول رو بزنه توی تیم مثل همین 5-6 سال اخیر باشیم

Haj Amir
8th June, 2012, 06:50 PM
فقط امیدوارم اسپانیای با کیفیت رو ببینیم و طروات و شادابی حرف اول رو بزنه توی تیم مثل همین 5-6 سال اخیر باشیم

دقیقا . اونقدری که دلم میخواد بازی با کیفیت از اسپانیا ببینم زیاد برام نتیجه مهم نیست . مطمئنا بازی با کیفیت نتیجه هم بهمراه داره .

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
8th June, 2012, 06:55 PM
دقیقا . اونقدری که دلم میخواد بازی با کیفیت از اسپانیا ببینم زیاد برام نتیجه مهم نیست . مطمئنا بازی با کیفیت نتیجه هم بهمراه داره .

بازی با کیفیت که تضمین شدست ، اما نتیجه همراه بازی با کیفیت هیچ وقت تضمین شده نیست!

بارسا و بایرن با کیفیت بازی کردند و چلسی اونطور ، در نهایت نتیجه رو کی گرفت؟!

هیچ بعید نیست تو این جام هم جلوی اسپانیا تیم ها این چنین بازی کنن...

samanstrom
9th June, 2012, 05:57 PM
اسپانیا قهرمانم نشه تیم بزرگ و شاخیه اسه بقیه تیما ایتالیایی ها کل کل میکنن واسه اسپانیای قهرمان جام جهانی و خودشون جام جهانی تو دور گروهی جا موندن :Smilebb (37):

Blanco
9th June, 2012, 09:24 PM
باید امشب بازی المان رو دید تا بشه فهمید جدی ترین رقیبمون روی کاغذ در چه حدیه !
المان از همه تیما به نظر میرسه رقیب جدی تریه و امشب بازی سختی با پرتغال داره ، امروز عیار المان مشخصه میشه تا حدودی و فردا هم بازی ما و ایتالیا خیلی چیزا رو نشون میده

فرانسه رو هم اصلا نباید دست کم گرفت به نظرم شانس زیادی برای فرانسه هم باید قائل باشیم

Davôôd
10th June, 2012, 02:30 AM
فعلا که چیز خاصی از تیمها ندیدم !
باید صبر کنیم و ببینیم که اسپانیا هم قراره ضعیف شروع کنه یا ...

به نظرم بزرگترین مشکلی که اسپانیا باهاش مواجه میشه این هست که همه تیمها از کوچیک و بزرگ میخوان این تیم رو مغلوب کنن . یعنی با یه انگیزه ماورایی میخوان بازی کنن جلو اسپانیا .

باید بازی تیمهای دیگه رو هم ببینیم و بعد نظر بدیم ولی منم مثل عبدی فکر میکنم فرانسه تهدید بزرگی باشه . حتی فکر میکنم هلند که یکی از مدعیان جدی قبل از شروع رقابتها بود با این باختی که امشب داد احتمال صعود نکردنش کم نیست !

Davôôd
10th June, 2012, 02:08 PM
دلبوسکه : ترکیب 11 نفره خود را میشناسم

http://www.shiaupload.ir/images/10506135356534263781.jpg

دلبوسکه در مصاحبه مطبوعاتی خود اعلام کرد که ترکیب 11 نفره خود را انتخاب کرده است ولی تا روز بازی مقابل ایتالیا آن را اعلام نخواهد کرد . دلبوسکه گفت : " ترکیب تیمی که قرار است فردا (امروز) در مقابل ایتالیا بازی کند را انتخاب کرده ام . میدانیم که قرار است چه کسانی بازی کنند . شما همیشه قبل از بازی با شک و تردید سرکار دارید , طبیعی هست که تردید داشته باشیم - ما انسان هستیم و وقتی قرار باشد از بین 23 بازیکن عالی ترکیب را انتخاب کنیم طبیعتا دچار تردید میشویم . " دلبوسکه ادامه داد : " من اسامی بازیکنان را تا روز بازی مقابل ایتالیا اعلام نخواهم کرد . همه آنها آماده هستند , به خوبی تمرین کرده اند و آمادگی هر اتفاقی را دارند . "

" ما گزینه های زیادی روی میز داریم ولی تصمیم گیری با در نظر گرفتن کارایی انجام خواهد شد . بازیکنان مختلفی در اختیار داریم که میتوانند بازی کنند . بعضی از بازیکنانی که قرار است فردا بازی کنند میتوانند جایگاه خود برای بازیهای بعدی را نیز تقویت کنند . ما احساس خوبی داریم . فکر میکنم آماده شروع رقابت هستیم . احساس نمیکنیم که فصل سپری شده تاثیری بر روی تیم گذاشته باشد . در فرم خوبی هستیم و حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم که چه اتفاقی در زمین میافتاد . "

مربی اسپانیایی اهمیت شروع خوب در رقابتهای یورو را به خوبی درک میکند و مسائل پیش آمده بین رئال مادرید و بارسلونا در سال 2011 را کم اهمیت میداند . " نمیخواهیم تجربه ای را که در جام جهانی شاهدش بودیم تکرار شود .امیدوارم شروع متفاوتی داشته باشیم . شروع خوب در گروه های چهار تیمی همیشه از اهمیت زیادی برخوردار است . تنش بین رئال مادرید و بارسلونا در گذشته دفن شده است . همانند آبی است که زیر پل قرار دارد . ما این موضوع را پشت سر گذاشته ایم . جو خوبی بر کمپ تیم حاکم است . بعضی ها بهتر از سایرین کار میکنند ولی این موضوعی است که در همه گروه ها وجود دارد . "

mona_casillas
10th June, 2012, 04:50 PM
*برای من کیفیت و نحوه بازی اسپانیا در اولین بازی اهمیت زیادی داره البته از 3 امتیاز حساس این بازی نباید چشم پوشی کرد ایتالیا در هر شرایط تیم قابل احترامی هست و کلا از تحقیر رقبا خوشم نمیاد اینکه نسبت به تیم مورد علاقه خودمون تعصب داشته باشیم جدای از تحقیر کردن رقباست که متاسفانه هوادران بعضی تیم ها زیاد دست به اینکار میزنن !

به این نکته داوود اشاره کرد که تمام تیم ها بزرگ و کوچیک جلوی تیمی مثل اسپانیا انگیزه مضاعف دارن اسپانیا با توجه به قهرمانی پیاپی که در یورو 08 و جام جهانی 10 داشته بیشتر از همه تیم ها در کانون توجه قرار داره ، ما باید سبک فوتبال خودمون رو داشته باشیم لزوما این سبک همیشه با برد همراه نیست اما همیشه زیبا و دیدنی است .

آلمان هم دیشب در اولین بازی چیز قابل ملاحظه ای از خودش نشون نداد و فقط سه امتیاز رو با تک گل گومز گرفت ولی روی بازی اول نمیشه خیلی حساب کرد آلمان قطعا بهتر ازاین بازی می کنه .

اگه ایتالیا فوتبال صرفا دفاعی نشون نده بازی زیباتری از هر دو تیم می بینیم و برای اسپانیا هم کار راحت تر میشه .

*در اسپانیای یورو 12 ، دقیقا 12 نفر از اعضای تیم قهرمان یورو 08 حضور دارند:

ایکر کاسیاس، آلبیول، اینیستا، ژابی، تورس، فابرگاس، کازورلا، ژاوی آلونسو، سرخیو راموس، آربلوا، داوید سیلوا و په‌په رینا.

ایکر کاسیاس، ژابی، ژاوی آلونسو و تورس در سال 04 هم عضو تیم اسپانیا بودند ایکر کاسیاس با حضور در یورو 2000رکورددار تمام این هاست .

Blanco
10th June, 2012, 06:10 PM
راستش یه کم استرس دارم برای این بازی !
امیدوارم اسپانیا همون تیمی باشه که انتظارش رو داریم !
تا الان فقط نمایش روسیه قابل قبول بوده تا اینجای کار امیدوارم مثل دوره قبلی یورو در بازی اول گام بلندی برداریم !

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
10th June, 2012, 06:46 PM
http://www.shiaupload.ir/images/40182236692258298957.jpg

این ترکیب احتمالی دو تیم هست که یکی از بچه ها تاپیک ایتالیا گذاشته.

برای اسپانیا شاید یورنته جای تورس بازی کنه و بقیه به نظرم همین ها هستن.

دروسی اگر واقعا دفاع آخر ایتالیا باشه با قد و قامت کوتاهی که نسبت به مهاجمین بلند قامت اسپانیا دارن میتونه یکی از نقاطی باشه که میشه از طریقش به گل رسید.

زوج خط حمله ایتالیا رو هم اصلا نباید دست کم گرفت ، در و تخته جور شدن ، کاسانوی تکنیکی و بالوتلی بلند قامت.

پیرلو تو تیم حریف اگر آماده باشه تیم کار سختی رو پیش رو داره ، نقشش تو ایتالیا از ژاوی در اسپانیا هم حیاتی ترهست براشون به نسبت...

Blanco
10th June, 2012, 09:23 PM
نیمه اول تموم شد
نه بد بودیم و نه خیلی خوب بودیم !
اصلا نفهمیدم چرا بدون مهاجم داریم بازی میکنیم ! همین شده بود پاشنه اشیل تیم !
به اندازه کافی در میونه زمین توپ رو گرفتیم و توپ رو به جلو حل دادیم اما اون جلو خلا یه نفر به شدت داره حس میشه !
ضمن اینکه دفاع هم میشه گفت بد نیست اما توی توپ اخر که تیاگو موتا ضربه سر رو زد نزدیک بود گل بخوریم ایکر عالی کار کرد

اونا خیلی خشن دارن بازی میکنن در سه چهار نوبت خطاهای بی مورد و عمدی انجام دادن که خیلی عجیب بود مخصوصا حرکات کاسانو و باروتلی !

برای نیمه دوم باید یورنته یا تورس یا نگردو رو به بازی بیاریم ، فابرگاس میتونه گزینه خوبی برای تعویض باشه
از بین بازیکنان خط هافبک فقط انیستا اون بازیکنی که میدونستیم بود
ژاوی و ژابی و بوسکتس متوسط بودن و توپ هم زیاد له میدادن مخصوصا الونسو ، فابرگاس و سیلوا هم در حد خودشون نبودن و ضربات اخر رو خیلی کم جوون و بی دقت زدن !

میتونست در همین نیمه هم به یه گل برسیم و البته اونا هم در یکی دو صحنه میتونستن به گل برسن
به هر حال امیدوارم یه مهاجم به بازی بیاد اینجوری بازی رو نمیتونیم ببریم !

Blanco
10th June, 2012, 10:34 PM
واقعا گند بزنن این تورس رو !
من موندم این بازیکن کی میخواد برای تیم ملی اسپانیا دوتا بازی درست انجام بده اخه ؟
دوتا تک به تک و مفت مفت از دست داد به راحتی سه امتیاز رو ازمون گرفت

نیمه دوم بازی بهتری رو انجام دادیم و خودمون رو کاملا دیکته کردیم بر حریف
ژاوی نیمه دوم راه افتاد و انیستا هم عالی بود
فابرگاس و سیلوا هم روی صحنه گل فقط خوب بودن و تنها حرکت های مثبتشون توی کل بازی همون صحنه گل بود

اما توی فاز تدافعی همچنان شکافهای زیادی دیده میشه
یه توپ خیلی راحت دفاع و هافبکمون رو باز کرد و گل اول رو خوردیم
در یکی دو مورد دیگه هم همین اتفاقات رخ داد

البته چون تیموون خیلی تهاجمی بازی میکنه برای همین من فکر میکنم لایه های تدافع باز میشه از هم ولی در کل باید گفت روند تیم برای بازی اول خیلی خوب بود ، میل به بردنمون هم خوب بود و تا اخرین لحظه به حریف فشار اوردیم
به هر حال حریف ما ایتالیا بود و کم تیمی نیست ، همین که ایتالیا رو اینجوری مجبور به دفاع کردیم و موقعیت سازی خوبی هم داشتیم خودش نشون میده ، این تیم توی این بازیها حرفای زیادی برای گفتن داره

فقط حیف که یک مهاجم ششدنگ نداریم ، امیدوارم از بازی بعدی به یورنته و نگردو فرصت بازی برسه تا خودشون رو نشون بدن
تورس در کار تیمی خوب بود ولی در موقعیت سوزی افتضاح بود ، دوتا تک به تک رو ناشیانه از دست داد و خیلی راحت ما رو از بردن محروم کرد

دفاع چپمون هم نیمه دوم خیلی بهتر از نیمه اول بازی کرد و حداقل جلو نفوذهای حریف رو از اون سمت گرفت
در عوض اربلوا دقیقا توی کارهای تدافعی مثل همیشه خوب بود ولی توی تهاجم صفر ! هر چند از وقتی ناواس به بازی اومد اون سمتمون خوب شد و نواس جور اربلوا رو در فاز تهاجمی کشید

ژابی الونسو اون چیزی که باید میبود ، نبود ! امروز توپ زیاد لوو داد و در چند صحنه هم دریبل های بدی خورد مخصوصا اواخر کار
راموس و پیکه هم نمیشه گفت خیلی خوب بودن و نه میشه گفت خیلی بد بودن به نظرم باید در سیستم تدافع تیم بیشتر دقت بشه ، هر چند هافبکها فضای زیادی به بازیکنای حریف میدادن برای پاس دادن مخصوصا ژابی و بوسکتس

به هر حال این بازی روند خوبی رو برامون داشت با این که به نتیجه دلخواه نرسیدیم اما تصویر مثبتی از خودمون ارائه دادیم
مطمئنم با قدرتی که داریم به عنوان تیم اول از این گروه صعود میکنیم ، فقط امیدوارم مشکل گلزنی تیم حل بشه !

samanstrom
10th June, 2012, 10:49 PM
اسپانیا می تونست ببره نیمه اول تیما برابر بودن نیمه دوم اسپانیا بازی دستش بود هافبکهای اسپانیا خوب بازی کردن ایکر کاسیاس خیلی خوب بازیکرد ایتالیا شانس اورد اخرای بازی باس دوسه گل میخورد تورس را مهاجم خوبی قبول دارمش ولی تو این بازی خوب نبودش و باعث شد ایتالیا خوش شانسی بیاره و نبازه اسپانیا مهاجمی مثل لیونل مسی میخواد دلبوسکه باید مشکل گلزنی را حل کنه ایتالیایی ها با دویدنهای زیاد تونستن این مساوی را از اسپانیا بگیرن

Lily
10th June, 2012, 11:05 PM
سلام :)

اونی که باید باشیم نبودیم! این ناتوانی توی گل زدن یک کم گیجم کرد...اما اگر بخواهیم از روی تیمی که دل بوسکه چید قضاوت کنیم، با این همه هافبک روی جواب دادن به ضربه حساب کرده بود نه روی وارد کردن ضربه ی اول...
شروع بدی نبود؛ اما باید طور دیگه ای ادامه بدیم.
اینیستا و کاسیاس واقعا عالــــی بودن!

mona_casillas
11th June, 2012, 12:13 AM
از بازی اسپانیا راضیم !

خوشحالی ایتالیایی ها نشون میده اسپانیا چه قدرتی داره و اینکه ایتالیا تونسته جلوی تیکی تاکا ، 1 امتیاز بگیره که البته در تقدیم این 1 امتیاز نقش تورس بارز بود .

از تورس از جام جهانی 10 خاطره بدی دارم و گفتم دل بوسکه نباید زیاد بهش میدون بده و گل زن تمام عیاری درحال حاضر نیست .

اینیستا واقعا عالی کار کرد و کاسیاس هم خوب بود .

درباره بازی نظر مفصلم رو بعدا می نویسم الان به دلیلی تمرکز لازم رو ندارم :Smilebb (7):

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
11th June, 2012, 01:31 AM
اسپانیا نیمه اول چیزی که میبایت نبود ، اینکه توپ سیلوا قل بخوره بیوفته تو دستای بوفون و از اون ور حداقل 4 مهار داشته باشه کاسیاس چیزی غیر از این رو نمیرسونه.

با توجه به سیستم 2-5-3 ایتالیا ، دل بوسکه هر چی هافبک داشت گذاشت تو زمین ، چه در خط هافبک و چه حمله که دلیلش به خاطر این بود که جنگ میانه زمین رو از دست نده ، ضمن اینکه فابرگاس همین نقش رو تو بارسا هم داشته.

منتها اینجا در راست سیلوا جای مسی بود و اون ور هم اینیستا وینگ چپ.

در هر صورت بازی برابر تیمی که در حمله 2-5-3 و در دفاع 2-3-5 میشد تجربه جدیدی برای اسپانیا بود ، به همین دلیل نیمه اول اصلا در حد انتظار ظاهر نشدند.

نیمه دوم خیلی اوضاع بهتر شد ، نکته منفی این بود که پیکه و راموس اون طور که باید با هم هنوز مچ نیستن ، هم رو صحنه ی گل ، هم اون صحنه که دی ناتاله ضربه اش با اختلاف کمی به بیرون رفت(راموس دو متر عقب تر از همه مدافعین آفساید رو پر کرده بود).

با توجه به اینکه بازی اول بود اونم برابر ایتالیای کاملا تاکتیکی ، مساوی به نظرم نتیجه بدی نیست ، بازی با کرواسی تکلیف اسپانیا رو برای صعود و دومی و سرگروهی مشخص خواهد کرد...

afshin-ss
11th June, 2012, 01:47 AM
دقیقآ از چیزی که میترسیدم سرمون اومد.
غیبت پویول.
روی گلی که خوردیم یه آفساید گیری خیلی بد داشتیم از راموس،چیزی که کلآ هیچوقت توش خوب نبوده همین آفساید گیری هست.
خیلی راحت موقعیت رو به ایتالیا دادیم و گل رو خوردیم.
ضمن اینکه راموس چندین صحنه ی دیگه هم نشون داد خیلی تمرکز خوبی نداره و جلوی بالوتلی خیلی قشنگ توپ رو لو داد،هر چند که بالوتلی مال این حرفا نبود!!اگر مهاجم شاخی بود مسلمآ دردسر ساز میشد واسمون.

ایتالیا با 5 هافبک بازی میکرد و دلبوسکه یه ذره از این موضوع احساس خطر کرد،دقیقآ یه سیستم 4-6-0 رو پیاده کرد عملآ.تو بعضی از صحنه ها به کل مهاجمی نداشتیم که حمله کنه به سمت دروازه ایتالیا.فقط پاسکاری انجام میشد.
در حالی که اگر به جای فابرگاس یا سیلوا،تورس از اول بازی میکرد :Smilebb (7): میشد به نتیجه گرفتن امیدوار بود.دیدیم که دفاع ایتالیا نیمه دوم با اومدن تورس خیلی راحت باز میشد،اونا 3 دفاعه بازی میکردن و خیلی راحت میشد تو حالت 3 به 3 باهاشون قرار گرفت.
ولی ترس از 5 هافبکه بودن ایتالیا دلبوسکه رو مجاب بر این کرد که ترکیبش رو علنآ بدون مهاجم نوک بفرسته تو زمین که مهمترین عامل نتیجه نگرفتن امشب بود.
البته تورس هم یکی دیگه از عوامل نتیجه ی مساوی بودsmil104
ولی در کل ما خوب بازی کردیم و همون تصور خوبی که داشتیم رو تا حدود بالایی تونستیم تو نیمه دوم پیاده کنیم.

پ.ن: راستی شما حس نکردید کیفیت چمن چقدر افتضاحه؟؟ اینم خیلی تاثیر داشت تو بازی!!!

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
11th June, 2012, 01:52 AM
افشینعلی رو صحنه گل دی ناتاله با پیکه و راموس رو ی خط بود ، منتها راموس اول 1 متر جلوتر از پیکه بود و یهو خودش رو کشید عق و مماس ِ پیکه کرد اما دی ناتاله دقیق باهاشون رو ی خط بود ، ضمن اینکه بوسکتس دریل بدی خورد و تیم بدون هافبک دفاعی شده بود لحظه پاس دادن پیرلو!

ایتالیا هم تو دفاع 5 نفره میشد نه 3 نفره ، جاکرینی و ماجو موقع دفاع دقیقا به 3 مدافع دیگه ملحق میشدن و گوشه های زمین رو پوشش میدادن و اون 3 تا وسط رو.

ای کاش یورنته رو بازی میداد جای تورس...

mona_casillas
11th June, 2012, 02:15 AM
دست از کارای صفحه اصلی سایت کشیدم سرعت من کم شده و انجام دانلود ها و فرستادن به صفحه اصلی عذاب الیم !

حالا می تونم پست بدم

اسپانيا امشب در نیمه اول معمولی بازی کرد تقریبا هم قد و قواره ایتالیا بود ! در تیم ما ناهماهنگی در نیمه اول دیده میشد که نیمه دوم رفع شد اما نداشتن شهامت لازم در آرنج تیم و نبود مهاجم در ترکیب اولیه درد اصلی اسپانیا بود و باعث شد ایتالیا دو سه موقعیت خطرناک روی دروازه اسپانیا ایجاد کنه . اگر نیمه اول به این شکل بازی نمی کردیم کار ایتالیا تموم بود .

در نیمه دوم به مراتب بهتر از حریف بودیم و می تونستیم برنده بی چون و چرای بازی باشیم حتی با وجود بوفون درون دروازه ایتالیا !

ایتالیا هم دو سه موقعیت خطرناک داشت که ایکر عالی گرفت .

در مجموع بهترین های ما : ایکر ، اینیستا و تا حدی ژاوی بودن

تورس هم فقط روی اعصاب ما اسکی رفت و همونطور که قبلا هم گفتم ازعوامل اصلی تقدیم یه امتیاز به ایتالیا بود .

DATAM
11th June, 2012, 08:48 AM
این مهندس کیه که دوربین اینقدر زیاد نشونش میداد؟

http://u.goal.com/191200/191251hp2.jpg

شبیه زوپی زارتاست یه خرده

Milan
11th June, 2012, 10:07 AM
با اجازه از صاحب خونه
این پسر پادشاه اسپانیاست!:ph34r:

ONE LOVE_ONE IKER
11th June, 2012, 10:45 AM
http://myup.ir/images/62174101647516809985.jpg (http://myup.ir/)اونم فیلیپ شاهزاده اسپانیا هست (با تشکر از میلان که منو متوجه اشتباهم کرد چون فک میکردم این خوان کارلوس هست).گل فابرگاس عالی بود .حیف شد نبردیم تورس و سیلوا چند تا موقعیت عالی رو هدر دادن .فعلا صدر جدول افتاد دست کرواسی

ONE LOVE_ONE IKER
11th June, 2012, 10:47 AM
با اجازه از صاحب خونه
این پسر پادشاه اسپانیاست!:ph34r:

شما درست گفتی من فکر کردم خوان کارلوس هست(پادشاه اسپانیا) پس فیلیپ شاهزاده اسپانیا بوده.مرسی که گفتی

Davôôd
11th June, 2012, 02:06 PM
نتیجه مساوی عادلانه بود .

به نظرم دلبوسکه اشتباه کرد که از مهاجم تخصصی استفاده نکرد . تورس درسته موقعیت خراب کرد ولی از وقتی به زمین اومد بازی اسپانیا بهتر شد .
البته دلیل اصلی استفاده از فابرگاس این بود که برتری نفری در خط هافبک داشته باشیم ! ضعف خط دفاع رو مجبوریم با قدرت خط هافبک پوشش بدیم .

فقط اینیستا و ایکر و ژاوی در حد خودشون بازی کردن . از ژابی بعید بود که یه همچین بازی ضعیفی ارائه بده . در خط دفاع فقط میشه گفت پیکه و البا متوسط بودن و بقیه افتضاح . فارگاس هم با وجود گلی که زد زیاد خوب بازی نکرد . مثل سیلوا که پاس گل خوبی داد ولی در مجموع خوب نبود . ناواس هم در اون دقایقی که بازی کرد متوسط بود .

ایکاش دلبوسکه جرات این رو داشته باشه که در بازیهای بعدی دست به تغییر بزنه . مثلا با این موقعیت هایی که تورس خراب کرد حقشه که در بازی بعدی به نگردو بازی بده . ولی خودمونیم اگه رائول در اون دو صحنه به جای تورس بود دو تا چیپ خوشگل به بوفون میزد .

کرواسی هم که بازیش رو برد . تیم خطرناک و پرتلاشی هست کرواسی . من فکر میکنم اسپانیا بهتر از ایتالیا میتونه جلو ایرلند و کرواسی نتیجه بگیره .

َA R A S
11th June, 2012, 06:01 PM
http://www.axgig.com/images/77211437300231227926.jpg

دیگه تماشاگر چیکار کنه که بازی رو ببرید !!

:4:

A r y A
12th June, 2012, 07:33 AM
اسپانیا به همه تیما سرتره فقط دلبوسکه این اندازه احتیاط نکنه و تیکی تاکای اسپانیا را خراب نکنه و از مهاجم کلاسیک استفاده کنه ایشالله اسپانیا از گروه صعود می کنه و به فینالم می رسه جای پویول و ویا توی تیم خالیه ولی بدون اینام اسپانیا بهتر از اینا میتونه بازی کنه ایشالله کرواسی و ایرلند راشکست می دیم .

Blanco
13th June, 2012, 06:34 PM
من بازی ایرلند و کرواسی رو ندیدم اما برام قابل پیش بینی بود که ایرلند بازی رو واگذار بکنه !
به نظرم کار خیلی سختی برابر ایرلند نباید داشته باشیم
اگه خبری از اتوبوس پارک کردن نباشه میتونیم راحت ببریمشون ، به شرطی که تورس دوباره اونجوری فرصت سوزی نکنه

بازی کردن در این بازی بدون مهاجم دیگه خیلی ناجوره !
باید برای این بازی حتما مهاجم بزاره توی ترکیب
به نظرم میشه از بین سیلوا و فابرگاس یکی رو از ترکیب اصلی خارج کرد و ژاوی رو به جاشون توی اون پست گذاشت و از یه مهاجم تخصصی استفاده کرد

َA R A S
13th June, 2012, 06:55 PM
امیدوارم این قضیه سه هافبک دفاعی هم حل بشه و تیم بهتر برای بازی بعد بهتر و هجومی تر بسته بشه.

Blanco
15th June, 2012, 12:13 AM
نيمه اول خوب بازى كرديم
ميتونستيم بيشتر از اينهم بزنيم اما واقعا خلا يه مهاجم خوب رو داريم حس ميكنيم
خط هافبك خوب توپ سازى كرد اما تورس بجز اون گل كلا ديگه در جريان بازى نبود ، به نظرم بايد امشب به نگردو و يورنته فرصت بده

سيلوا هم همچنان اون بازيكن خوبي كه انتظارش رو داشتيم نيست ، ژابي الونسو بهتر از بازى قبليه ولي بازم فاصله داره با ژابي سابق

براي نيمه دوم بايد فابرگاس رو جاي سيلوا بياره به نظرم و تورس هم ميتونه تعويض بشه
برخلاف بازي قبلي اربلوا و البا از راست و چپ خوب دارن اضافه ميشن و فك نكنم نيازي به اومدن ناواس باشه ، هرچند دلبوسكه علاقه خاصي به ناواس داره و احتمال اومدنش هست

انيستا و ژاوي خيلي خوب بودن توي اين يه نيمه
خط دفاع هم هيچ محكي نخورد

ببينيم نيمه دوم چي ميشه

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
15th June, 2012, 12:17 AM
سیلوا 10 درصد اون چیزی که تو سیتی بوده هم نیست!

کرنر ها رو باید سیلوا بزنه ، تو سیتی حدود 5 تا کرنر زد فصل قبل همه پاس گلهای حساسی هم شدن جلوی تیم های بزرگ و بازیهای بزرگ.

آلبا منو یاد ماکسول تو بارسا میندازه ، توپ رو میگیره یا پاس رو به عقب میده یا نفوذ هاش بی تاثیر هست!

تورس هم همچنان با کمبود اعتماد به نفس روبروست ، ی جا میتونست چیپ بزنه اما پاس داد.

Blanco
15th June, 2012, 01:05 AM
خب قدرتنمايي كرديم
امشب در حد مدعي بوديم ، هم چشم نواز بوديم هم خوب برديم هم انتظاراتمون تا حدي براورده شد

دو بازيكني كه نيمه اول خوب نبودن دو گل در نيمه دوم زدن
تورس عالي بود و گلش واقعا زيبا بود
سيلوا گلش اوج ظرافت و تكنيك فرديش رو نشون داد
فابرگاس هم خيلي عالي بود

سبك بازيمون هموني كه قبلا بود هست ، اين از همه چي بهتره
خط دفاعي هم امشب اصلا فشاري بهش نيومد و پيكه و راموس به همراه البا و اربلوا به نظرم واقعا خوب بازي كردن
ايكر هم اصلا به دردسر نيفتاد

اين بازي دو سه ثمره خوب داشت اول اينكه تورس به اعتماد بنفس رسيد و دو گل روحيه بخش رو زد
دوم تعويضي ها هم خوب بازي كردن نشون ميده فاصله زيادي بين بازيكنامون نيست
خط دفاعي كلا امروز اميدوارم كرد هر چند اونا واقعا مغلوب بازي عالي ما در همه خطوط شد

نكته منفي عدم توجه دلبوسكه به نگردو و يورنته هستش

ايشالله كراوسي رو هم با قدرت ببريم و به عنوان تيم اصلي صعود كنيم

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
15th June, 2012, 01:13 AM
نیمه دوم همون اسپانیا رویائی رو شاهد بودیم ، چشم نواز مث همیشه.

هر وقت عبدی میگه فلانی باید تعویض ، اون بازیکن یا گل میزنه یا پاس گل میده!:rofl:سری قبلی سیلوا و فابرگاس ، این سری هم سیلوا که هم گل زد هم دو تا پاس گل داد!:Smilebb (108):

بالاخره سیلوا از روی نقطه کرنر پاس گل داد ، تو دنیا تخصص هیچ کس نیست اندازه سیلوا از روی کرنر پاس گل بده ، همه رو باید سیلوا بزنه!:Smilebb (10):

این نتیجه یعنی اینکه مساوی هم تو بازی بعدی کرواسی رو حذف میکنه اگر ایتالیا 3 تا بیشتر به ایرلند بزنه!

Meysam
15th June, 2012, 12:44 PM
منم پیروزی مقتدارنه ی اسپانیا برابر ایرلند تبریک میگم.
تورس با درخشش در این بازی مشت محکمی بر دهان امثال عبدی که بدون کوچکترین اطلاعات فنی و ورزشی ازش انتقاد میکردند زد.
زنده باد تورس زنده باد اسپانیا. هیچوقت گل زیبای تورس در فینال یورو 2008 از خاطرم نمیره.
مرگ بر عبدی.

البته جدای شوخی تورس در بازی قبلی واقعا افتضاح بود ولی در این بازی نشون داد که برای بازی های آینده میتونیم روش حساب کنیم.

َA R A S
15th June, 2012, 12:58 PM
فکر کنم ژابی بازی بعدی جلوی کرواسی به دلیل دو کارته بودن نباشه

Blanco
15th June, 2012, 02:28 PM
فكر نكنم دو كارته شده :4:
اگه اينجوري باشه بهتره ، واسه بازيهاي مرحله حذفي بهتره

در مورد تورس به نظرم نيمه دوم خوب بازي كرد و گلش عالي بود
منتها توي بازي قبلي موقعيت خيلي بهتري رو از دست داد اونم در دو نوبت
اينم در نظر بگيريد كل تيم بازي ميكنه براي تورس !
بايد بازيش جوري باشه كه زحمت كل تيم به هدر نره

وقتي دو مهاجمي كه در طول فصل خوب كار كردن يعني يورنته و نگردو روي نيمكتن تورس بايد خيلي خوب باشه تا بازي بكنه

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
15th June, 2012, 05:41 PM
http://u.goal.com/192200/192264hp2.jpg

کاریکاتور فوق العاده از سایت گل! :Smilebb (59):

دیشب اسپانیا طوری بازی کرد که خط دفاع کاملا سردرگم شده بود ، مخصوصا دان بازیکن شماره پنجشون.

در کل دان و لگر و وارد بارها دریبل خوردن و کم آوردن ، خط هافبکشون هم از بس کلافه شده بود کمکی به دفاع نمیکرد!

دو گل تورس از اون گلهائی بود که زمان اوجش میزد ، مخصوصا دومی که دو بار پای تکیه گاهش رو عوض کرد...

VICTOR
15th June, 2012, 06:10 PM
منم با تاخیر اولین پیروزی ماتادورهارو تو جام دوازدهم تبریک میگم...
بسی لذت بردیم ازین برد. بی صبرانه منتظر بازی با کرواسی هستم! حس می کنم روشون زیاد شده :4:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
15th June, 2012, 07:10 PM
[*=center]برد ایتالیا ، برد کرواسی:صعود کرواسی و ایتالیا به مرحله بعد
[*=center]برد ایتالیا ، برد اسپانیا:صعود اسپانیا به عنوان سرگروه و ایتالیا تیم دوم
[*=center]مساوی هر دو بازی:صعود اسپانیا و کرواسی
[*=center]پیروزی اسپانیا ، برد یا تساوی ایرلند:صعود اسپانیا به عنوان سرگروه ، کرواسی تیم دوم
[*=center]تساوی کرواسی و اسپانیا/برد ایتالیا:تفاضل در اینجا نقش کلیدی پیدا میکند.برتری با 3 گل اختلاف باعث حذف کرواسی میشود ، با 4 گل باعث صدرنشینی گروه میشود ، اگر ایتالیا با 2 گل اختلاف پیروز شود و اسپانیا و کرواسی تساوی گل دار داشته باشند ، ایتالیا حذف میشود.
[*=center]برد کرواسی ، تساوی یا برد ایرلند:کرواسی به عنوان سرگروه صعود میکند و اسپانیا تیم دوم.

منبع:
http://www.totalbarca.com/wp-content/themes/totalbarca/images/tb-logoh.png

Davôôd
15th June, 2012, 08:23 PM
منم برد رو تبریک میگم .
سیلوا اوایل بازی خوب بازی نکرد ولی با یک گل و دو پاس گلی که داشت فکر کنم بهترین بازیکن تیم بود .
تورس هم گلهای خوبی زد ولی همچنان نچسبه :دی به نظرم بازی تیم مختل میشه با حضور تورس . اون کارهای ترکیبی که ویا با بقیه انجام میداد یه چیز دیگه بود .
البته در بین گزینه های دیگه یورنته هم مثل تورس سبک بازیش با سبک بازی تیم همخوانی نداره ولی شاید نگردو بهتر باشه ! هرچند تمام کننده خوبی نیست .

امیدوارم دلبوسکه به یورنته و نگردو هم میدون بده تا ببینیم چیکار میکنن .

کرواسی تیم دوم من تو این تورنمنت هست :دی کلا چه در یوروها و چه در جام جهانی همیشه از تیمهای محبوب من بوده . واقعا با کمترین ادعا خیلی بهتر از خیلی از تیمهای پرمدعا بازی میکنه .

Blanco
16th June, 2012, 08:25 PM
به نظر منم کراوسی تیم خیلی خطرناکیه
میتونه اذیتمون بکنه این تیم !
همیشه تیم خوبی نشون میده

تورس توی این بازی خوب تموم میکرد اما مشکل تورس اینه که توی کار تیمی صفره !
یعنی در چند صحنه قشنگ ریتم بازی روون تیم رو از کار مینداخت !بر عکس ویا
به هر حال چیزی که مشخصه اینه که تورس خیلی بهتر شده نسبت به قبل ولی همچنان اون تورس زمان لیورپول یا حتی 4 سال پیش نیست

mona_casillas
18th June, 2012, 04:06 AM
فرداشب این موقع تکلیف 2 تیم صعود کننده از گروه c معلوم شده ، از تیم هیچ خبر جدیدی ندارم ، با این وضعیتی که بازی ها و گروهها پیدا کردن و یه تیم نا امید مثل یونان یه دفعه صعود میکنه ، نگران وضعیت اسپانیا شدم من امسال خیلی امید دارم که به فینال برسیم البته برای قهرمان شدن در یورو اون هم به صورت 2 دوره پیاپی واقعیتش زیاد امید ندارم اما فعلا نگران صعود تیم از دور گروهی هستم هیچی رو نمیشه با قاطعیت پیش بینی کرد ، تورس در بازی با ایرلند خوش درخشید ولی بازیش بگیر و نگیر داره خدا کنه فرداشب هم گلزنی کنه و بتونیم به سبک اسپانیا جلوی تیم قدرتی و خوب کرواسی بایستیم و صعود کنیم در کل به نظر من اسپانیا باید یه تغییرات تاکتیکی داشته باشه یه مقدار تیم ها راه بازی کردن جلوی اسپانیا رو پیدا کردن !

http://up.vatandownload.com/images/hxbjwzq92hd1ma80b7z.jpg (http://up.vatandownload.com/images/hxbjwzq92hd1ma80b7z.jpg)

Davôôd
18th June, 2012, 12:46 PM
اسپانیا اگه به عنوان تیم اول صعود کنه در مرحله بعدی احتمالا با انگلیس یا اوکراین بازی میکنه (از اونجایی که اکراین میزبان هست احتمال داره که جو گیر بشه و انگلیس رو ببره ) .

اگه از مرحله بعدی هم عبور کنه با برنده چک و پرتغال بازی میکنه .

بازی امشب هم بازی سختی هست ولی به احتمال زیاد به عنوان تیم اول صعود میکنیم .

Blanco
19th June, 2012, 12:08 AM
فعلا که به تمام معنا هیچی نبودیم !
حتی دوتا موقعیت گل هم نتونستیم ایجاد بکنیم که دلمون رو بهش خوش کنیم !
فقط داریم با هم پاسکاری میکنیم و دیگه توان خلق موقعیت رو نداریم !
تنها بازیکن فاز تهاجمی که یه نمه بهتر از باقی بود سیلوا بود و باقی بازیکنا از ژاوی و انیستا بگیر تا تورس همشون بد بودن
سمت راست هم که اربلوا فقط داره دفاع میکنه !

با این روند باید احتمالا ناواس نیمه دوم به بازی بیاد تا سمت راستمون فعال بشه و همچنین شاهد حضور فابرگاس هم باید باشیم

کرواسی دفاع چند لایه داره و نمیدونم واقعا دنبال جی هستن با این نتایج حذف میشن ولی بازم هیچ تغییر در ساختار تیمشون دیده نمیشه و 11 نفره توی زمین خودشون دارن دفاع میکنن !
امیدوارم نیمه دوم یه گل بزنیم چون اگر دوم بشیم برامون گرون تموم خواهد شد و حتی امکان حذفمون هم الان وجود داره !!!

FFFLOVE
19th June, 2012, 12:18 AM
شاید دوستان با من هم عقیده نباشید.اما با وجودی ژاوی پاسهای زیادی هم میده،اما نقشش گم شده.فکر میکنم بازی انیستا و سیلوا و تورس بیشتر به چش میاد تا ژاوی.حتی از اون عقب راموس و بوسکتس و الونسو دارن توپها رو به جلو هدایت میکنن.اما ژاوی یه جورایی انگار تو بازی گمه.حداقل در نیمه اول که اینطور بوده.

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
19th June, 2012, 01:17 AM
بالاخره کار رو تموم کردیم ، هر چند دیر!

نیمه دوم بازی رو دیدم ، تیم رو فرم نبود ، اما در هر حال تعویض های طلاوی کار خودش رو کرد و سرگروهی تضمین شد.

خط دفاع و هافبک کرواسی خیلی خیلی نزدیک به هم بازی میکردن ، ی صحنه وا شدن و همون تبدیل به گل شد ، اون ضربه سر هم اگر گل شده بود خدا میدونست الان چی به چی بود تو گروه!:63:

Blanco
19th June, 2012, 01:19 AM
خب به هر زحمتی بود بردیم
بازی امروزمون پر از اشکال بود
واقعا خوب بازی نکردیم اصلا در امر موقعیت سازی خوب نبودیم !
تازه شانس اوردیم کاسیاس دروازه بان تیممون هست اگر ایکر نبود الان باید از این جام بای بای میکردیم !

به هر حال نیمه دوم خوبیش به این بود که کرواسی یه کم باز بازی کرد ! و هر چی به دقایق پایانی نزدیک شدیم دیدیم که اصلا اسپانیا یه کم عطشش رو کمتر کرد ولی اونا یه کم باز شدن واسه همین خیلی راحت بهشون گل زدیم

به هر حال من نمیدونم یه مربی چقدر باید لجوج باشه که به بازیکنی مثل نگردو اصلا بازی نمیده ! نگردو همش 5 دقیقه به بازی اومد درسته کرواسی داشت حمله میکرد و دفاعی نداشت منتها توی همون 5 دقیقه کل هیکل تورس رو زیر سوال برد با حرکتش !
نمیدونم چرا این مربی که امشب واقعا گند زده بود ، هیچ اعتقادی به دو بازیکن مهاجم دیگه نداره
پاشنه اشیل تیم دوباره همون تورس خانه !

خط میانی امروز خیلی پر اشتباه بود ! این الونسو کی میخواد اون الونسو رئال بشه ؟ یا ژاوی امروز فقط چرخید و اصلا اون ژاوی همیشگی نبود
انیستا هم اواخر بازی بعد از اومدن فابرگاس راه افتاد
بوسکتس هم یه موقعیت عالی رو شوهر داد روی اون ضدحمله خوبی که زدیم

به هر حال با این برد اول شدیم و احتمال زیاد به فرانسه نخواهیم خورد
فرانسه یه تیم فوق العاده است و باید از اون تیم به شدت ترسید ، مخصوصا اگر بخواد از طریق ضد حملات بهمون راحت میتونه ضربه بزنه با توجه به سرعت ریبری و منزز !
با این بازی که امشب از تیم دیدم یه کم امیدم کمرنگ تر شد !
حتی تیمای مثل پرتغال هم میتونن بهمون ضربه بزنن ! راحت جلو تیمای سرعتی کم میاریم !

mona_casillas
19th June, 2012, 01:40 AM
برد و صعود تیم رو تبریک میگم .

کرواسی همون طوری بازی کرد که حدس میزدم فیزیکی و بسته و تا جایی که میتونست همه راهها رو بر اسپانیا بست و اسپانیا هم فقط پاس داد و پاس داد و دیگر هیچ ! بخصوص نیمه اول که کسل کننده هم شد .

در نیمه دوم اسپانیا همون بازی رو ادامه داد (با این وضع نمیشه ما نیاز به تغییر تاکتیک داریم ) اما کرواسی که خودش رو حذف شده می دید دست از بازی بسته کشید و در نتیجه تیکی تاکای اسپانیا جواب داد من علاقه فوق العاده ای به تیکی تاکا دارم حتی اگر برای مدتی جواب هم نده ! قرار نیست یه تیم قهرمان دائمی و همیشگی جهان باشه اما انتظارم اینه که در کنارش تغییر تاکتیک تیم و تعویض های شجاعانه مربی رو هم ببینیم و اسپانیا همیشه جزو مدعیان باشه . در هرصورت بردیم و صعود کردیم یعنی به کمترین حقمون رسیدیم ولی در ادامه تورنمنت احتمالا به مشکل برمیخوریم .

چند تایی شوت داشتیم در این بازی ، که نسبتا خطرناک بودن از شوت زدن باید بیشتر استفاده کنیم و ایضا از ضربات ایستگاهی .

در چند حمله و ضدحمله کرواسی خطرناک نشون داد و ایکر خیلی خوب موقعیت ها رو گرفت .

کرواسی با اینکه حذف شد و یه مقدارم روش بازیش خسته ام کرد ولی تیم قابلی بود .

Blanco
23rd June, 2012, 08:22 PM
امشب یه بازی داریم که اصلا حس خوبی بهش ندارم با توجه به اتفاقات بازی قبلی!
برای این بازی باید از سیستم بازی اول با ایتالیا استفاده بکنیم یعنی بازی کردن بدون مهاجم و بازی کردن فابرگاس از ابتدا !
فرانسه از عمق خیلی راحت ضربه میخوره به نظرم و خط میانی خیلی قوی داره

فقط یه مربی کله پوک مثل دلبوسکه میتونه تورس رو ترجیح بده به امثال نگردو و یورینته !
فابرگاس میتونه نقش کلیدی داشته باشه امشب ، و گره بازی رو برامون باز بکنه
تورس ریتم بازی روون تیم رو خراب میکنه برای همین به نظرم اصلا نباید بهش بازی بده از ابتدا امشب

دور بودن ژاوی از دروازه حریفان باعث شده قدرت بازی ژاوی کم بشه و همین مسئله هم یکی از مشکلات تیممون به حساب میاد ، ژاوی بازیکنی نیست که همش توی زمین خودمون پرسه بزنه و توپ بگیره این کار ژابی الونسو در وحله اول و سپس بوسکتسه !

فرانسه خط هافبک قوی رو به جلو داره یعنی ریبری و نصری و منزز و جلو اینا هم بنزما ، در وحله اول باید خط هافبکشون رو از کار بندازیم با تجمع نفری ! نقش الونسو و بوسکتس برای کمک به دفاع امروز خیلی حیاتیه !
اگر فرانسه بخواد از سیستم کرواسی استفاده بکنه ، راحت میتونه ما رو شکست بده چون ابزارش خیلی بهتر از کرواسی هستند و از عنصری به نام سرعت به خوبی برخوردار هستند و سمت راستمون جایی که اربلوا بازی میکنه میتونه محلی باشه برای جولان دادن ریبری اگر فکری به حالش نکنیم !

به هر حال حس خوبی به این بازی ندارم منتها امیدوارم ببریم

Blanco
24th June, 2012, 12:05 AM
خب نیمه اول عالی بازی کردیم !
اجازه خودنمایی به فرانسوی ها در هیچ نقطه ایی از زمین ندادیم
بهترین اتفاق ممکن این بود که خدا رو شکر تورس بازی نکرد و ترکیب بازی اول چیده شده بود و همین باعث شده بود که خط هافبک خیلی خوب توپ گیری بکنه و بازی رو پخش بکنه
البا امشب بازی خیلی خوبی رو از خودش نشون داد و توی نیمه اول عالی بود پاس گلش هم دیدنی بود
پاشنه اشیل فرانسه همون دفاع راستشونه که نه در حمله و نه در دفاع بازیکن تاپی نشون نمیده
احتمالا برای نیمه دوم بازیکنی مثل منزز رو به بازی میارن و همچنین نصری رو و اگر منزز رو بیارن باعث میشه بیشتر حمله بکنن و ما باید ناواس رو بیاریم تا سمت راستمون هم فعال بشه و راحت بشه از سرعت ناواس هم استفاده کرد و گل بعدی رو بزنیم

تا پایان بازی

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
24th June, 2012, 12:09 AM
نیمه اول تیم عالی بود ، برابر فرانسه طوری بازی کردن که انگار ی تیم معمولی هست.فرانسه ی جورائی 1-5-4 داره بازی میکنه ، شماره 13 و شماره 2 فرانسه ی جورائی این بازی میخوان اینیستا و سمت چپ اسپانیا رو از کار بندازن اما نتونستن.

ضربات ایستگاهی مث کرنر و خطا ها هم فرانسوی ها میتونن خطرناک باشن توش ، باید تا میشه ضربه ایستگاهی مخصوصا خطای پشت محوطه بهشون نداد.

ژاوی نیمه اول دونده ترین بازیکن تیم بود ، کلا میانگین دوندگی تو نیمه اول تو خط هافبک و حمله 5 کیلومتر هست تقریبا.

امیدوارم نیمه دوم هم مث نیمه اول اسپانیا برتر باشه ...

Blanco
24th June, 2012, 01:18 AM
خب بازی رو با دو گل بردیم
پنالتی که باید اول بازی به سودمون گرفته میشد اخر بازی به سودمون گرفته شد و خدا رو شکر از سد فرانسه گذشتیم
این برد نشون داد که راه بردن تیمای بزرگ رو دیگه خیلی خوب بلد شدیم
یه زمانی پاشنه اشیل تیم ملی اسپانیا همین نبردن تیمای بزرگ بود ولی خدا رو شکر از یورو دوره قبلی به بعد این نقیصه برطرف شده

دلبوسکه امشب بر خلاف بازیهای قبلی تعویضهای خوبی رو هم انجام داد و خیلی خوب فرانسه رو تجزیه و تحلیل کرده بود
ریبری و بنزما و نصری همشون توی بازی گم بودن و سرعت فرانسه رو کاملا گرفته بود با تجمع نفری !
من تعجب میکنم از صحبتهای بعضی دوستان که میگن اسپانیا برتر نبوده !
در حالی که فرانسه چیزی برای عرضه کردن نداشت و این به خاطر نوع بازی اسپانیا بود و به خاطر این که قدرت بازی سازی رو از اونا گرفته بود و اگر داور چشماش رو باز میکرد و پنالتی اول بازی رو برای اسپانیا میگرفت همون موقه هم کار فرانسه تموم بود !
فرانسه در مقابل ما نه قدرت داشت و نه شهامت حمله کردن و نه توان حمله کردن

نقش ژاوی عالی بود و خیلی خوب میونه میدون رو با کمک الونسو و بوسکتس از فرانسه گرفته بود
پدرو فراتر از حد انتظار بازی کرد
کازرولا هم خیلی خوب بود
تورس هم مثل همیشه !!!!!

همین که تونستیم جلو یکی از مدعیان جام خیلی راحت و اسون از گلمون دفاع بکنیم نکته خیلی خوبیه و این که اجازه ندادیم حریف خودی نشون بده این نشون دهنده اینه که قدرت حفظ نتیجه رو داریم

با این برد شیرین باید بتونیم پرتغال رو هم ببریم ، فقط امیدوارم روند سینوسی یه بازی خوب و یه بازی بد برامون تکرار نشه

قطعا پرتغال حریف خیلی سرسخت تری نسبت فرانسه نیست ، نقطه قوتشون رونالدو و نانی و سرعت و قدرت شوت زنی این دو هست که ایکر گلری نیست از شوت گل مفت بخوره و باید سرعت بازی اونا رو هم مثل فرانسه بگیریم و بازم برای بازی بعدی امیدوارم به تورس بازی نرسه از ابتدا ترکیب امشب ایده ال بود

گلر پرتغال هم ، گلر افتضاحی هست و خط دفاعش اصلا قدرت لازم رو نداره
با یه روحیه خوب میتونیم دوباره فینالسیت بشه

این سومین بازی پشت سر هم بود که گل نخوردیم یعنی توی چهار بازی فقط 1 گل خورده !! امار عالیه و بهترین خط دفاعی جام رو داریم و مدافعین وسط هم راموس و هم پیکه واقعا عالی بازی کردن

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
24th June, 2012, 01:18 AM
ی بازی ساده و بی دردسر ، البته چون تیم رو فرم بود وگرنه حریف حریف آسونی نبود ، اگر چه اونطوری هم که بزرگش کرده بودن هم نبود!

از همون ابتدا حریف با احتیاط سمت دروازه ما حمله میکرد و موقعیتی هم به اون صورت نداشتن.راموس تو خط دفاع عالی بود ، پیکه اوایل شکننده بود اما رفته رفته بهتر شد.

5 ضربه تو چهارچوب برای ما و 1 ضربه برای اونا اونم تو نیمه اول نشون میده تیم کاملا چیره بوده بر فرانسه ، نیمه اول حتی یپنالتی رو فابرگاس هم گرفته نشد وگرنه نتیجه سنگین تر میشد.

تورس همچنان بدون اعتماد به نفس ، تعویض پدرو عالی ، ی پنالتی گرفت ، تو حفظ توپ هم خیلی موثر بود.

ژابی آلونسو که یکی از بهترین بازیهای این 100 بازی ملیش رو این بازی انجام داد ، سوای از دو گلش ، تو جریان بازی هم خیلی خوب بود چه دفاعی و چه هجومی.

ی بنده خدائی اینقدر تو همه تاپیک اسپانیا رو کوبید و مسخره کرد و فرانسه رو رویائی جلوه داد که کار خدا همین دو تیم خوردن بهم و فرانسه برابر تیکی تاکائی که مسخره میشد زانو زد ، بدجوری هم باختن تا هیچ حرف و حدیثی نمونده باشه!

afshin-ss
24th June, 2012, 01:22 AM
چیزی که تو بازی امشب منو آزار داد این بود که تیم سرعت کافی تو حمله ها رو نداره.
حتی وقتی فرانسه تو حمله توپ رو از دست میداد،تیم به جای اینکه سریع تو ضد حملات ظاهر بشه علاقه به حفظ توپ داشت.
دیشب تو بازی یونان-آلمان دیدیم،یه لحظه توپ لو میره و یه ضد حمله ی دو نفره یه گل رو واسه یونان به ارمغان میاره،ولی این کارای بازیکنای ما که اصلآ علاقه ای به ضد حمله ندارن خیلی رو مخه.چون به نظرم راحت میشه از ضد حمله استفاده کرد،چه بسا دیدیم از وقتی که پدرو اومد تو زمین،چند بار تونستیم تو کارهای سرعتی خوب ظاهر بشیم.
این همه حفظ توپ ولی بدون موقعیت آخه اصلآ فایده ای نداره،بهتره که این حفظ توپ در راستای خلق موقعیت جدی باشه،پاسکاری مداوم بین خط هافبک و دفاع که گاهی خود بازیکنهای ما هم گیج میشن به جایی ختم نمیشه!!
امشب هم دیدیم روی دو فرار سرعتی از چپ تونستیم به نتیجه برسیم.پس نتیجه میگیرم که سرعت هم میتونه گزینه ی خوبی باشه.

Blanco
24th June, 2012, 01:37 AM
افشین علتش اصلیش این بود که ما امشب فقط میخواستیم بازی رو کنترل بکنیم !
وگرنه از اون ضد حملات توی بازی ایتالیا و ایرلند زیاد دیدیم ! یا حتی توی بازی کرواسی که اخر بازی دیدیم نگردو چه ضد حمله زد !
بازی امشب فقط قصد این بود که هیچ فضایی به خط حمله خطرنام و سرعتی اونا ندیم
برای بازی پرتغال هم همین اتفاق باید رخ بده تا سرعت اونا رو از بین ببریم

Davôôd
24th June, 2012, 02:21 AM
تبریک میگم :Hooraa::Hooraa::Hooraa:

فرانسه واقعا حرفی برای گفتن نداشت ! خداییش کرواسی خیلی بهتر بازی کرد جلو اسپانیا .

با وجود اینکه بازی رو بردیم ولی به نظرم بازم خوب بازی نکردیم ! کلا اسپانیا چند وقته که خوب بازی نمیکنه . نتیجه رو شاید بگیره ولی مثل قبل خوب بازی نمیکنه . واقعا نمیدونم چه بر سر سیلوا اومده که در حد خودش بازی نمیکنه . وضعیت سمت راست تیم بحرانی هست ! اربلوا کلا تعطیل هست تو حملات ! سیلوا هم که درست حسابی بازی نمیکنه .

بازی بدون مهاجم هم به نظر من کار درستی نیست ! دلبوسکه میدونه که تورس به درد اسپانیا نمیخوره و ریتم بازی تیم رو بر هم میزنه و از اونجایی که به نگردو و یورنته اعتقادی نداره (یا بهتر بگم جرات نداره که اسامی کوچکتر رو به جای اسم های بزرگی مثل تورس وارد ترکیب کنه ) میاد و بدون مهاجم بازی میکنه و تعویضش هم اوردن تورس میشه ! به نظر من حداقل در مرحله گروهی باید یه بار به نگردو یا یورنته فرصت میداد و اگه بد بازی میکردن اونوقت دیگه بهشون بازی نمیداد !

البته انصافا تعویض های دلبوسکه در مجموع بد نبوده ! بازی قبل فابرگاس و ناواس رو اورد که اسپانیا به گل رسید . در این بازی هم پدرو رو اورد که پنالتی گرفت . جلو ایرلند فابرگاس رو اورد که گل زد . ولی کاش یورنته و نگردو ( که چند دقیقه بیشتر بهش میدون نداده ) رو هم تست کنه . ماتا هم هست .

در کل اکثر بازیکنا امشب بد کار نکردن . حتی همون اربلوای تعطیل هم انچنان به ریبری اجازه خود نمایی نداد (هرچند بقیه هم کمکش میکردن برای مهار حملات فرانسه که اکثرا از سمت راست اسپانیا انجام میگرفت ) .

یه موضوعی که برام جالب هست اینه که تیمهایی مثل هلند و فرانسه که کشور یکپارچه ای دارن و الکلاسیکو ندارن و دشمنی با هم ندارن توشون کلی اختلاف هست ( البته فرانسه رو به نقل از مزدک میگم . هرچند تو جام جهانی اختلاف ها رو دیدیم ! انگلیس هم دست کمی نداشت ازشون ) ولی اسپانیایی که ایالتی هست و اتحاد درست و حسابی نداره و بازیکناش تو الکلاسیکو درگیر میشن و در طول فصل کلی مصاحبه علیه هم میکنن یه تیم ملی متحد داره ! یعنی حتی اگه اتحاد واقعی هم نداشته باشن حداقل رفتار حرفه ای دارن و انچه در توانشون دارن رو ارائه میدن . واقعا یکی از کم حاشیه ترین تیمهای ملی بودیم در چند سال اخیر . مثلا گفته میشد راموس و پیکه اختلاف دارن ولی من چیزی تو زمین بازی ندیدم که بخواد رو این موضوع صحه بگذاره !

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
24th June, 2012, 02:37 AM
با وجود اینکه بازی رو بردیم ولی به نظرم بازم خوب بازی نکردیم ! کلا اسپانیا چند وقته که خوب بازی نمیکنه . نتیجه رو شاید بگیره ولی مثل قبل خوب بازی نمیکنه . واقعا نمیدونم چه بر سر سیلوا اومده که در حد خودش بازی نمیکنه . وضعیت سمت راست تیم بحرانی هست ! اربلوا کلا تعطیل هست تو حملات ! سیلوا هم که درست حسابی بازی نمیکنه .

بازی بدون مهاجم هم به نظر من کار درستی نیست ! دلبوسکه میدونه که تورس به درد اسپانیا نمیخوره و ریتم بازی تیم رو بر هم میزنه و از اونجایی که به نگردو و یورنته اعتقادی نداره (یا بهتر بگم جرات نداره که اسامی کوچکتر رو به جای اسم های بزرگی مثل تورس وارد ترکیب کنه ) میاد و بدون مهاجم بازی میکنه و تعویضش هم اوردن تورس میشه ! به نظر من حداقل در مرحله گروهی باید یه بار به نگردو یا یورنته فرصت میداد و اگه بد بازی میکردن اونوقت دیگه بهشون بازی نمیداد !

البته انصافا تعویض های دلبوسکه در مجموع بد نبوده ! بازی قبل فابرگاس و ناواس رو اورد که اسپانیا به گل رسید . در این بازی هم پدرو رو اورد که پنالتی گرفت . جلو ایرلند فابرگاس رو اورد که گل زد . ولی کاش یورنته و نگردو ( که چند دقیقه بیشتر بهش میدون نداده ) رو هم تست کنه . ماتا هم هست .

خوب بازی نکردن اسپانیا در ظاهر بر میگیرده با تغییر سیستم ، استفاده از یک مهاجم ، اونم کاذب ، اونم ی هافبک!

به نظر من اسپانیا با توجه با داشته هاش این تغییر سیستم براش مثبت بوده ، تیم 3 بازی برده و 1 مساوی برابر ایتالیا گرفته که تو دفاع 2-3-5 میشدن.این سیستم قبلا تو بارسا بارها و بارها اجرا شده ، واسه همینه اینجا هم داره نتیجه میده ، فابرگاس قبلا این نقش رو تجربه کرده.

درباره سیلوا هم باید بگم تو اسپانیا خیلی محدود تر از سیتی هست ، اینجا با توجه به سبک بازی زیاد اجازه پا به توپ شدن و دریبلینگ رو نداره مگر پشت محوطه یا شرایطی که تحت فشار باشه و مجبور باشه ، کرنر ها رو هم که ژامیزنه ، خداوکیلی اگر از هر 3 کرنر سیلوا برای اسپانیا یکیش گل نشد من اسمم رو عوض میکنم!:26:موندم چرا دل بوسکه به سیلوا اجازه زدن ضربه کرنر رو نمیده ، خوراک راموس و پیکه هست ضربه هاش.درصد پاس گل سیلوا از روی ضربات ایستگاهی نسبت به جریان بازی خیلی تفاوتی نداره...

درباره تعویض ها و نیاوردن نگردو و یورنته باید حق رو به دلبوسکه داد ، اولا تا الان تعویض هاش نتیجه بخش بوده ، یعنی نیاوردن یورنته و نگردو اون تاثیر رو نمیتونسته داشته باشه که اگر میتونست میاورد.ضمن اینکه شرایط تمرینی و آمادگی بازیکنها حین تمرینات هم مهمه ، ی سری پدرو رو میاره ، ی سری کازورلا رو ، ی سری ناواس رو و ... شاید به یکی از این دو هم در ادامه بازی رسید ، هر چند بعید میدونم چون استفاده از تورس چه فیکس و چه ذخیره و فابرگاس به عنوان مهاجم کاذب اینو اینطور به نظر میرسونه.

در هر صورت هیچ تیمی نتونسته یورو ، جام جهانی ، یورو رو ببره ، دو سری قبلی اسپانیا خیلی قشنگ تر بازی میکرد ، این سری شاید مث قبل نباشه اما مهم نتیجه هست که تیم داره میگیره ...

Ali aya3
24th June, 2012, 11:15 AM
به اعتقاد من بازی مقابل فرانسه نه زیاد سنگین و سرعتی بود و نه زیاد حساس...
تیم فرانسه که زیاد بدش نمیومد کم حمله کنه کار رو برای خط دفاعی تیم راحت کرد و ما در مواقعی از بازی شاهد بودیم که مهاجمان فرانسه در مقابل مدافعین تیم اسپانیا کم میاوردن ، شاید علت اصلیش هم کم نشدن انرژی مدافعین در طول بازی نسبت به یه بازی سرعتی بود.از سوی دیگر دل بوسکه که معلوم نیست چه مشکلی با ماتا و یورنته داره با آوردن پدرو و تورس در نیمه ی دوم باز هم نشون داد که بهترین دفاع حمله است که دیدیم این قضیه جواب داد که بماند بلکه منجر به گل دوم اسپانیا هم شد.
حالا باید منتظر موند تا دید اسپانیا برای مقابله با پرتغال چه تاکتیکی رو انتخاب میکنه که زیاد بازی دشواری هم شاید نباشه.

Haj Amir
24th June, 2012, 11:54 AM
یه فرقی که این اسپانیا داره با اسپانیای دوره های قبل اینه که میل به گلزنیش کمتر شده . به جز بازی با کرواسی بقیه بازی ها اسپانیا حاکم تمام بازی ها بوده . همین دیشب تمام ثانیه های بازی اسپانیا روند بازی رو تعیین میکرد و فرانسه هیچ توانی نداشت . مسلما فرانسه یه تیم درجه چندم اروپایی نبود که بخواد انقدر ضعیف باشه پس اسپانیا خیلی قوی بوده . اما بحث توی ایجاد موقعیت های گلزنی هست که با اینکه بازی های جام جهانی رو اسپانیا همشو 1-0 برد ولی تعداد موقعیت هایی که خلق میکرد خیلی زیاد بود . اما اینجا اسپانیا گل رو که زد دیگه زیاد تلاش برای گل های بعدی نداشت . بر خلاف رئال و بارسا که تا جایی که جا داشته باشه دوست دارن گل بزنن . بازی دیشب اگر 10 ساعت هم طول میکشید و اسپانیا میخواست همون 1-0 بازی رو نگه داره همون 1-0 بازی رو نگه میداشت ! ............ فقط بگم مقابل پرتغال از این خبرا نیستا !

Blanco
24th June, 2012, 04:32 PM
پرتغال تیم به مراتب قوی تری داره نسبت به فرانسه
منتها باید اسیر تاکتیک تیممون بشن
به نظرم کار دلبوسکه دیشب خیلی خوب بود اصلا به بازی سرعت نداد ، یعنی تا موقه ایی که بازی مساوی بود داشتیم طراحای خودمون رو برای حمله پیاده میکردیم و به گل رسیدیم و بعد از اون هم کل بازی رو در کنترل گرفتیم و اجازه ندادیم حریف هیچ حمله ایی رو تدارک ببینه !
همین که بازی رو خیلی راحت کنترل کردیم چیزی بود که دلبوسکه میخواست

سرعت دادن به بازی میتونست با توجه به سرعتی بودن خط حمله فرانسه کار دستمون بده
برای بازی با پرتغال هم باید همین کارو رو بکنیم
تازه اون بازیکنان خیلی خطرناک تری دارن یعنی رونالدو و نانی خیلی خطرناک تر از منزز و ریبری و . . . هستن !
کاری که میشه کرد بازم همینه که بازی رو کنترل بکنیم و از این راه جلو سرعتشون رو بگیریم !
توی بازی دوستانه بعد از جامجهانی هم 4-0 به پرتغال باختیم اما اون بازی دوستانه بود و بدون انگیره برای ما

داوود دلبوسکه به نگردو توی بازی با کرواسی 5 دقیقه اخر بازی داد و نزدیک بود نگردو گل دوم رو پایه ریزی بکنه ، حرکت خیلی خوبی انجام داد

FFFLOVE
24th June, 2012, 05:53 PM
اسپانیا شایسته برد بود و بازم در تاپیکتون این برد رو تبریک میگم.اما فرانسه در درجه اول به بی انگیزگی و بی روحیه بودن خودش باخت.همچنین با باختی که به سوئد داد آماده این مسابقه نبود و در مواجهه با قهرمان جهان یه جورایی ترسیده بود.مسلما اسپانیا بازی رو کنترل کرد و فرانسه هم شاهد بود.اما اگرم قراره پرتغالم به اسپانیا ببازه باختش مثل فرانسه نیست و مثل فرانسه بی روح و بی انگیزه نیست تا اسپانیا راحت بازی کنترل کنه.منظورم اینه پرتغال هرچند اگر در پایان هم بازنده باشه مثل فرانسه خودشو از پیش باخته نمیدونه و باروحیه انتقامی و انگیزه بالا ظاهرمیشه و همین که تونسته تا نیمه نهایی پیش بیاد میتونه روحیه ای باشه تا اسپانیا رو به چالش بکشه و شاهد بازی زیبا و پرسرعتی هستیم. تمام پیش بینهای من احساسی-قلبی بود و نه واقع بینانه.شانس اول قهرمانی این تورنمنت رو اسپانیا میدونم و امیدوارم تیمی که بواقع شایستس قهرمان بشه.

Blanco
26th June, 2012, 03:34 PM
فردا با پرتغال بازی داریم
نباید ازشون غول بسازیم ، درسته دو روز بیشتر از ما هم استراحت کردن و از این حرفایی که اینروزا زیاد زده میشه ولی برای یه تیم حرفه ایی و فوتبال حرفه ایی دو بازی توی فاصله چهار روز معقوله و نباید مشکلی برامون پیش بیاد ، تازه توی بازی با فرانسه هم خیلی خوب مدارا کردیم و انرژی رو ذخیره کردیم

نقاط قوت پرتغال معلومه که خط حملشه با وجود رونالدو و نانی و بازی خوبی که توی این یکی دو بازی موتینیو نشون داده ! هر چند پوستیگا هم مصدومه و نمیرسه
نقاط ضعفشون هم دو دفاع میانی هستن ، جایی که په په و یه مدافع دیگه فک نم اسمش الوزه ، بازی میکنن
راحت میشه از راه عمق بهشون ضربه زد و البته گلرشون هم اصلا مالی نیست و توی این بازیها اصلا خوب نشون نداد مخصوصا روی شوت خیلی راحت میخوره

یکی از نقاط ضعفمون اینه که کم شوت میزنیم مگر این که راموس و پیکه و الونسو بزنن ! بازیکنانی مثل فابرگاس و انیستا هم خوب شوت میزنن که اصلا توی این تورنمت ندیدیم !
در کل اگر اتفاق خاصی رخ نده باید بازی رو بتونیم ببریم ، پرتغال هر چقدر هم خوب باشه توی خط هافبکش اسیر بازی ما باید بشه اگر مثل همیشه بازی رو در دست بگیریم این دفاع پرتغال باز میشه !
ولی اگر گل بخوریم کارمون سخته ! مجبوریم به بازی هی سرعت بدیم و رونالدو و نانی هم فقط فضا میخوان اون موقه از روی سرعت کم اربلوا و حتی البا راحت ضربه میخوریم !

Lily
26th June, 2012, 10:10 PM
من هنوز هم فکر میکنم شاید بهتر باشه دل بوسکه یه دستی توی تاکتیک تیم ببره؛ البته تاکتیک ثابت نبوده...اما 6 تا هافبک و فقط یک دونه مهاجم که تورس باشه برای قهرمان شدن یک کم محتاطانه ست. به نظر من فرانسه کاملا 'افتضاح' بود و خوب بودن تیم ما تنها دلیل سوار بودنمون نبود.
به نظرم پرتغال ترس نداره، بهترین مهره شون قطعا رونالدو هست که تا به حال نسبتا خوب بوده، و در کل پرتغال تیمی بوده که آرامش و همکاری خوبی بین بازیکن هاش نشون داده؛ ولی ممکنه این رویه لااقل توی رویارویی با تیمی مثل اسپانیا تحت فشار قرار بگیره. رونالدو فرارهای خوبی از سمت راست داره و من احتمال میدم آربلوآ برای گرفتنش کافی نباشه...به خصوص که رونالدو اصرار داره توی بازی های بزرگ خودخواهانه بازی کنه.
به هر حال، روشنه که رازی نداریم؛ تقریبا همه میدونن تیم با چه ترکیبی توی زمین میره و من فکر میکنم اگرچه ژاوی، اینیستا و بوسکتس فوق العاده ان و تا به حال کلید برتری بودن، اما این شل بودن خط حمله نگران کننده ست.

Ali aya3
26th June, 2012, 10:23 PM
خب اگه واقعیت رو بخوایم ببینیم بدون کوچیک کردن تیم پرتغال میتونم بگیم اگه رونالدو(دوست داشتنی خودمون)نبود الان پرتغال باید تو همون دور گروهی از رقابتها با سه باخت پیاپی خداحافظی میکرد.
این نکته تلنگری بود بر قدرت کریس رونالدو،اگه اورو خوب بتونن مهار کنند راه ماتادورها برای رسیدن به فینال خیلی راحت تر میشه.

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
27th June, 2012, 04:53 PM
آمار و نکات خواندنی رقابت بین اسپانیا-پرتغال

اسپانیا:

طی 54 سال گذشته اسپانیا تنها 2 بار موفق به شکست پرتغال شده است.(2 برد ، 6 تساوی ، 4 باخت)

این سی و پنجمین رویارویی دو تیم محسوب میشود.پرتغال در 15 دیدار ابتدائی خود برابر اسپانیا موفق به پیروزی نشد ، اسپانیا با 16 پیروزی و 6 شکست رکورد بهتری را در اختیار دارد.هر 6 برد پرتغال در خانه بوده است.

اسپانیا در از زمان باخت 1-0 به سوئیس در جام جهانی 2010 ، 18 مسابقه پیاپی شکست نخورده است.اما در 4 دیدار از 14 مسابقه دوستانه مغلوب شده است.

در مراحل حذفی رقابتهای مهم ، اسپانیا 8 بازی پیاپی است که گل نخورده است.از زمان گل دقیقه نود زیدان در جام جهانی 2006 ، ایکر کاسیاس 780 دقیقه(13 ساعت) دروازه خود را در مراحل حذفی بسته نگه داشته است.

اسپانیا در 4 نیمه نهائی قبلی که حاضر بوده شکست نخورده است.

ایکیر کاسیاس پس از گل دی ناتاله در بازی اول یورو 2012 ، تاکنون دروازه خود را بسته نگه داشته است.

ژاوی بیشترین پاس را در میان دیگر بازیکنان تا اینجای کار داشته است.(734 پاس).برابر ایرلند با 133 پاس ، رکورد تمامی رقابت های یورو را شکست.

تعداد پاس های اسپانیا برابر حریفان در این جام:
اسپانیا 672 -341 ایتالیا
اسپانیا 810 - 198 ایرلند
اسپانیا 639 -231 کرواسی
اسپانیا 638 - 429 فرانسه

در 20 بازی از 21 بازی اخیر در تونمنت های مهم ، اسپانیا بیش از 50 درصد مالکیت توپ را در اختیار داشته است ، جز در برابر آلمان در فینال یورو 2008.(46درصد)

کاسیاس با 99 پیروزی در مسابقت بین المللی با اسپانیا رکورد فن در سار را شکست.او همچنین با چهار حضور در مسابقات یورو(اولین در یورو 2000) رکورد کشورش را در اختیار دارد.

12 نفر از بازیکنان قهرمان یورو 2008 در لیست اسپانیا در این یورو هم حضور دارند.اسپانیا با رکورد صدردصد پیروزی در مرحله انتخابی گام به مسابقات گذاشت.

اسپانیا در صورتی که برابر پرتغال مغلوب نشود ، با 11 مسابقه بدون شکست رکوردار خواهد شد.آخرین باخت آنها در مسابقات یورو برابر پرتغال در یورو 2004 بوده است.

ژابی آلونسو در صدمین بازی خود برابر فرانسه در مرحله یک چهارم نهائی دو گل هم به ثمر رساند.

پیروزی 4-0 برابر ایرلند ، بزرگترین پیروزی اسپانیا در تاریخ رقابت های یورو بود.

اسپانیا بدون بهترین گلزن تاریخ خود داوید ویا گام به این مسابقات گذاشته است ، همچنین ویا بشترین گل را برای اسپانیا در مسابقات یورو به ثمر رسانده است.

منبع:

http://news.oneindia.in/img/oneindia-news.jpg

Blanco
27th June, 2012, 09:00 PM
اربلوا توی دفاع همیشه خوبه
پیکه هم فقط امسال سال خوبی نداشت اما توی یورو واقعا عالی بود و میتونه دوباره رونالدو رو با کمک اربلوا مهار بکنه
ما پرتغال رو دو سال پیش توی جام جهانی خوب بردیم یعنی اصلا اجازه خودنمایی بهشون ندادیم اما این تیمشون خیلی بهتر بازی میکنه ! اون زمان کی روش گند زد به تیمشون
الان باید سیستم بازی با فرانسه رو پیاده بکنیم ، مطمئنم از اون سیستم نتیجه میگیرم ، این بازی ، بازی نیست که به یکی مثل تورس بازی برسه
حمله کردن بی مهابا ما رو به بن بست میرسونه و بازیمون رو خراب میکنه ، مطمئن باشید ، چون اونا تیمی هستند که خیلی سریع هستند توی انتقال توپ و ما نباید بهشون اجازه بدیم
باید مثل بازی با فرانسه توپ رو به گردش در بیاریم و با حوصله کار بکنیم و بهشون ضربه بزنیم

Ali aya3
27th June, 2012, 09:37 PM
من هم معتقدم بهترین کاری که میتونه دل بوسکه بکنه اینه که ارنج بازی با فرانسه رو بذاره.
شاید علت اصلیش این باشه که :
1-اینجوری به بازی سوار میشیم و دیگه کار گلزنی برامون خیلی راحت تر میشه
2-از حملات بی مهابا جلوگیری میشه و این سبب میشه که تیم پرتغال با وجود فوق ستاره ای استثنائی چون رونالدو زیاد به ضد حملات دل نبنده...

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
27th June, 2012, 10:12 PM
سرعت انتقال توپ از دفاع به حمله پرتغالی ها وحستناک بالاست ، هم سرعت انتقال توپ ، هم سرعت خودشون ، امثال نانی و مخصوصا رونالدو موشک وار به خط حمله اضافه مشن.

فابرگاس اگر باشه خیلی بهتر از تا مهاجم نوک ، آلبا و آربلوا کاملا باید مراقب باشن و سنجیده نفوذ کنن ، مخصوصا آربلوا.

تا جائی که میشه باید بازی رو کنترل کرد ، نقش بوسکتس خیلی حیاتی هست ، مدافعین کناری که میرن جلو بوسکتس باید جاشون رو پر کنه ، امیدوارم آربلوا اصلا نفوذ نکنه...

Amin
27th June, 2012, 10:45 PM
این دلبوسکه دیوانست. 3 بازیکن حمله شدن: سیلوا - نگردو- اینیستا
فابرگاس مصدومه؟ یا محروم؟ امشب هم اسپانیا فوروارد نداره؟

Blanco
27th June, 2012, 10:56 PM
حالت خوبه ؟
این سومین بازیه با این ترکیب داره بازی میکنه ! کجای کاری استاد

Amin
27th June, 2012, 11:00 PM
نگردو از اول بود؟ بابا فابرگاس بازی میکرد

Blanco
27th June, 2012, 11:08 PM
نگردو رو ثابت بازی داده
بینم نگردو ابروی ما رو میخره یا نه این همه ، ریش سبیل و واسش گذاشتیم :4:

Amin
27th June, 2012, 11:21 PM
زحمت کشیدی بالاخره متوجه شدی

Blanco
28th June, 2012, 12:07 AM
نیمه اول چنگی به دل نزد
اون اقتدار همیشگی رو نداریم توی زمین
پاسهای تیکی تاکایی وجود نداره
این بازی باید فابرگاس بازی میکرد واقعا این دلبوکسه چقدر احمقه که توی این بازی به فابرگاس بازی نداده ، هر چند نگردو موی دماغ مدافعان قدرتی حریف شده

دو موقعیت خوب گلزنی داشتیم مخصوصا موقعیت اربلوا که باید گل میشد
این احمق امشب نه توی دفاع خوب بود و نه توی حمله هم مثل همیشه

بازی خیلی سختی هست و فوق العاده هم فشرده است ، خیلی سنگین پرسینگ رو دارن انجام میدن و موقعه حمله ما دقیقا 11 توی زمین خودشون هستن
باید نیمه دوم فابرگاس جای این سیلوا احمق بیاد توی زمین
یه پاس درست و حسابی هم نداد دقیقا مثل پیکه که هر چی توپ بلند فرستاد افتضاح بود

همه اینا به کنار یکی منو از دست این عوضی اشغال بی وجود یعنی راموس راحت بکنه
یکی نیست بهش بگه اخه مرتیکه احمق وسط زمین واسه چی خطای مفت میکنی و خودت رو دو کارته میکنی و فینال رو اگه بریم شوهر دادی ؟؟؟
اون خطا چه اهمیتی داشت که وسط زمین کردی اخه ؟
چقدر این بشر بی شعوره کی میخواد مغزش رشد بکنه

بهترین بازیکنمون هم انیستا بود در کنار البا به نظرم
سمت راست اون هیچ کاری نکرد نانی یه بار هم نتونست دور بزنه مدافعین رو راموس و البا خوب گرفتنش
اینور هم پیکه و اربلوا بدک نبودن هر چند اربلوا خیلی روی سرعت کم میاره
اگر یه مدافع راست درست و حسابی داشتیم که خوب نفوذ میکرد راحت میتونست از فضای پشت سر کونترائو استفاده ببره

باید فابرگاس رو بیاره به جای سیلوا و همچنین احتمال داره با این روند که بازی خیلی فشرده است کار به پنالتی کشیده بشه
اصلا حوصله پنالتی رو ندارم و احتمال باختمون زیاده توی پنالتی

به هر حال امیدوارم توی نود دقیقه کار رو تموم بکنیم

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
28th June, 2012, 12:10 AM
نیمه اول بهتر از پرتغال ظاهر شدیم.

بیشتر تو مایه های 1-3-2-4 بودیم تا اینکه 3-3-4 که ژاوی نوک باشه و بوسکی و ژابی پشتش.

نگردو حمله ، ژاوی پشتش ، اینیستا راست و سیلوا چپ ، آربلوا هم مشخصا کمتر نفوذ داشت و بیشتر آلبا از اون سمت نفوذ میکرد.

چیز خاصی از نگردو جز دور خودش چرخیدن این نیمه دیده نشد ، یکی دو تا پاس خوب داشت منتها باید خیلی بهتر از این کار کنه نوک حمله ، ی فرقی باید با تورس داشته باشه ، لااقل اون خودش رو تو موقعیت قرار میداد.

سیلوا نیمه دوم هم همینطور مث اواخر نیمه اول باشه تعویضش قطعی هست ، امیدوارم به پدرو نیمه دوم بازی بده ، دور زدن خط دفاعی پرتغال خوراک همین پدرو هست.

نکته مثبت اینکه هر وقت پرتغال میومد ضد حمله بزنه مخصوصا با رونالدو ، با ی خطا بازی رو میخوابوندن ، هر چند راموس ی کارت گرفت منتها رونالدو رو از ریتم بازی خارج میکردن با این خطاها.

امیدوارم نیمه دوم موقعیت جدی تری داشته باشیم و نزاریم کار به وقت اضافه بکشه...

Blanco
28th June, 2012, 01:09 AM
طبق پیش بینی به وقت اضافه رفتیم
اربلوا هم به سلامتی بازی بعدی رو از دست داد !!! البته اگر صعود کنیم !

خیلی بازی سختیه ؛ فقط یه جا ضد حمله خوردیم و همون جا نزدیک بود با خاک یکسان بشیم
خوبه که پرتغالی ها اصلا توی چارچوب نزدن
نیمه دوم بازی رو بهتر کنترل کردیم و حریف هم حرف زیادی بجز یه ضد حمله برای گفتن نداشت
تعویضا هم بدک نبود
ژاوی معلوم نبود چش بود امشب و تعویضش به نظرم بد نبود
فابرگاس هم خوب موقه ایی اومد ولی اصلا خوب نبود ، کلا خط هافبکون توی یه جنگ برابر داره بازی رو ادامه میده و نمیشه اینجوری بهشون ضربه زد
ناواس هم یکی دو جا خیلی بد کار کرد و اربلوا هم افتضاح مثل همیشه !!
بهترین بازیکن تیممون هم البا بود بدون شک عالی بود

من ندیدم ایکر یه توپ رو هم بگیره ؟؟!!!

بریم به وقت اضافه با این روند به پنالتی هم میریم به نظرم !
اصلا حال پنالتی رو ندارم

دلم امشب به برد نیست

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
28th June, 2012, 01:12 AM
متصفانه کشید به وقت اضافه.

ی تعویض رو هم که خراب کرد دل بوسکه ، معلوم نیست با چه هدفی نگردو رو گذاشت و اول نیمه دوم عوضش کرد ، اگر خسته کردن مدافعین حریف بوده که باید تا 70،75 حداقل نگرش میداشت ، مطمئنا راضی نبوده و چیزی که میخواسته نشده.

در عوض دو تا بال سرعتی آورد که خیلی واسه وقت های اضافه میتونن گره گشا باشن ، خسته بودن مدافعین کناری پرتغال و وینگر های تازه به بازی اومده اسپانیا میتونن گره بازی رو برای هر دو تیم باز کنن!

هر دو بازیکن کناری پرتغال دو خط دفاع کار گرفتن ، بعید نیست اخراج بشن.

امیدوارم این نیمه با تدبیر تر از همه بازیها بازی کنن ، ی ضد حمله مث اواخر بازی میتونه همه چیز رو پر پر کنه ، آربلوا معلوم نیست چش شده مدام پشت 18 خطا میده رونالدو!

Blanco
28th June, 2012, 01:47 AM
رفت به پنالتی
احتمال حذفمون خیلی بالاست
فقط تو رو خدا یکی به دلبوسکه بگه راموس پنالتی نزنه

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
28th June, 2012, 01:48 AM
هیچی واسه گفتن نیست ، ضربات پنالتی!!!

امیدوارم کاسیاس روز خوبش باشه تو پنالتی ها ، ی حسی بهم میگه اگر نباشه احتمال حذف هست ، بعید نیست یکی دو پنالتی از دست بره.

به طور کلی ما ضربه زننده های بهتری رو داریم ، منتها شانس هم نیازه ی کم ، چیزی که بعد از اتمام بازی معلوم میشه تو پنالتی ها بیشتر با کی بوده...

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
28th June, 2012, 01:58 AM
عالی بود!!!

ای ول کاسیاس ، چه چیپی زد راموس ، کابوس پنالتی قبلیش رو هم پروند!

ژابی بد شانسی آورد ، منتها بقیه انصافا عالی زدن ، اون شانسی هم که میگفتم همون ضربه به تیرک اونا بود که گل نشد و واسه ما گل شد!

رونالدو هم منتظر بود ضربه آخر رو بزنه و پرتغال رو ببره فینال ، انشالله یورو بعدی!!!:13janelle:

در آغوش کشیدن بازیکنان هم آخر بازی اوجش بود!

پ ن:هیچ کس از فینال محروم نیست آقای عبدی ، آپ توی دیت باش!:288:

Blanco
28th June, 2012, 02:03 AM
خدایا شکرت بردیم
مرسی ایکر
مرسی اینیستا عزیزم
مرسی راموس عالی بود
مرسی فابرگاس
مرسی پیکه

خدایا شکرت

ایشالله بریم برای قهرمانی
یادمون نره 4 سال پیش هم یک چهارم رو توی پنالتی بردیم
حقمون توی وقت اضافه برد بود ، دو سه موقعیت عالی داشتیم ! ضربه انیتسا ، ضربه ناواس و تک به تکی که پدرو ناشیانه از دست داد

بازیکنای دو کارته هم کارتشون بخشیده شده خدا رو شکر
پس همه رو داریم
اخه هم راموس هم اربلوا هم ژابی دو کارته شدن

Asian Wizard
28th June, 2012, 02:03 AM
وقتی پنالتی رو از آلوز گرفتن دادن به نانی گفتم که بردیم
حماقت کردن که باز گذاشتن آلوز ضربه رو بزنه. بازیکن ذهنش رو برای پنالتی آماده کرده بعد یهو پنالتی رو ازش می گیرن
این اشتباه خیلی تو برد ما تاثیر داشت. دمشون گرم....

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
28th June, 2012, 02:08 AM
از نظر من راموس سوای از پنالتیش بهترین بازیکن زمین بود ، اون عقب رو خیلی خوب اداره کرد ، با اینکه آلبا مدام نفوذ میکرد ، چندین سری رونالدو رو هم با زیرکی متوقف کرد یا توپش رو گرفت و حدود 13 کیلومتر با اینکه دفاع آخر بود دوید ، عالی بود!

آلبا هم خوب بود ، بیشتر از همه دوید ، 14،378 کیلومتر!!!

Amin
28th June, 2012, 02:09 AM
اره وقتی الوز دوباره اومد مطمئن بودم خراب میکنه. البته لیست دارن خوب نوبت نانی بود این خنگول زودتر اومده بود:40:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
28th June, 2012, 02:11 AM
http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/Comp_Matches/01/83/52/07/1835207_w1.jpg

استرس بازیکنا حین ضربه پنالتی ، راموس و پیکه دقیقا برعکس هم هستن!!!:13janelle:

Amin
28th June, 2012, 02:14 AM
پیکه انگار اومده سر قرار با شکیرا و شکیرا دیر کرده اینم منتظرشه:dirol: خدایی شب خوبی بود

mona_casillas
28th June, 2012, 02:15 AM
با یه مربی ترسو و محتاط که اصلا معلوم نیست چی میخواد و چی میگه و طراوت رو از بازی اسپانیا گرفته ، بردیم و صعود کردیم تبریک میگم به هوادران ماتادورها ...

http://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2855%29.gifhttp://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2855%29.gifhttp://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2855%29.gifhttp://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2855%29.gifhttp://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2855%29.gifhttp://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2855%29.gif

ایکر مقدس با مهار پنالتی باعث صعود شد خیلی مرسی ایکر مقدس ...http://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2855%29.gifhttp://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2855%29.gifhttp://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2855%29.gif

امیدوارم بعد فینال یورو (نتیجه هرچی که باشه ) دیگه دل بوسکه رو روی نیمکت تیم ملی اسپانیا نبینم .

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
28th June, 2012, 02:23 AM
ی چند ساعتی نسبت به ایتالیا یا آلمان بیشتر استراحت میکنیم ، این یعنی آلمان بدشانسی آورده و حذف میشه!:barareh:

پنالتی که کاسیاس گرفت بعد از پنالتی ژابی که خراب شد ، خیلی مهم بود ، بعد از اون پنالتی ها دقیق و با اعتماد به نفس بیشتر زده شد ، چیپ راموس هم روحیه رو از گلر و بازیکنهای حریف گرفت و استرس رو بهشون وارد کرد ، همین شد که آلوز میزنه به تیر و برمیگرده و فابرگاس به تیر میزنه و گل...:Smilebb (108):

رونالدو باز هم تو ی بازی حساس در یک مرحله حساس بد بود ، این بیشتر واسه همون خطاهای درست و هوشمندانه آربلوا و راموس و آلونسو و بقیه بود ، هر چند آربلوا دیگه زیادی داشت خط میکرد و بیشتر نزدیک محوطه ، منتها از ریتم انداختنش ، هر سری اومد حرکت کنه یکی روش خطا کرد ، ایستگاهی هاش که بد و ضربات آخرش هم بدتر ، ای ول تیم...

DakmaN
28th June, 2012, 02:28 AM
تبریک میگم به هوادارای اسپاییا . بازی میشه گفت برابر بود و پرتغال با اینکه خیلی از نظر مهره کم تر بود ولی پایاپای اسپانیا جنگید .
اسپانیا هم تلاشش قابل ستایش بود و با عنصر شانس همراه شد و جواز حضور در فینال رو گرفت .

نمیخوام خوشحالی تونو خراب کنم ولی واقعا دلبوسکه با این بازی محتاطانش دنیا رو از دیدن یه بازی پر شور و سرحال محروم کرد . واقعا ظرفیت اسپانیا خیلی بیشتر از اینی بود که دیدیم .... .

بازم تبریک .
شب خوش .

رونالدو باز هم تو ی بازی حساس در یک مرحله حساس بد بود ، این بیشتر واسه همون خطاهای درست و هوشمندانه آربلوا و راموس و آلونسو و بقیه بود ، هر چند آربلوا دیگه زیادی داشت خط میکرد و بیشتر نزدیک محوطه ، منتها از ریتم انداختنش ، هر سری اومد حرکت کنه یکی روش خطا کرد ، ایستگاهی هاش که بد و ضربات آخرش هم بدتر ، ای ول تیم...

البته فکر نمیکنم این حرف منصفانه باشه . نه مسی نه رونالدو و نه هیچ کس دیگه روزی که حمایت نشن نمیتونن کاری بکنن . همین رونالدو بازی با چک و دانمارک عالی بود چون امثال موتینیو دائم تو حمله بودن و توپ واسش ساختن و همکاری کردن . ولی این بازی هر وقت توپ دستش اومد شاید یک یار به زحمت کنارش بود و قطعا با این وضع نمیشد کاری از پیش ببره .

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
28th June, 2012, 02:34 AM
http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/Comp_Matches/01/83/52/14/1835214_w1.jpg

Sergio Ramos, Spain defender
I have lots of emotions after such a long season. We deserve this. We're very happy, of course. Individuals aren't as important as the team and I'm very proud to be Spanish and play for this team.

سرخیو راموس:

بعد از گذروندن ی فصل طولانی خیلی خیلی احساساتی و خوشحال هستم.استحقاقش رو داریم. البته که خیلی هم خوشحالیم.عملکرد فردی به اندازه عملکرد تیمی اهمیتی نداره و افتخار میکنم که اسپانیائی هستم و برای این تیم بازی میکنم.

mona_casillas
28th June, 2012, 02:36 AM
تبریک میگم به هوادارای اسپاییا . بازی میشه گفت برابر بود و پرتغال با اینکه خیلی از نظر مهره کم تر بود ولی پایاپای اسپانیا جنگید .
اسپانیا هم تلاشش قابل ستایش بود و با عنصر شانس همراه شد و جواز حضور در فینال رو گرفت .

نمیخوام خوشحالی تونو خراب کنم ولی واقعا دلبوسکه با این بازی محتاطانش دنیا رو از دیدن یه بازی پر شور و سرحال محروم کرد . واقعا ظرفیت اسپانیا خیلی بیشتر از اینی بود که دیدیم .... .

بازم تبریک .
شب خوش .

این قسمت شانس رو موافق نیستم چون همه تیم ها تا اینجای کار کم و بیش شانس داشتن و دراین بازی خوش شانسی محضی برای اسپانیا نبود !

چیزی که باعث انتقاد به دل بوسکه است استفاده نکردن درست از تمام ظرفیت های اسپانیاست .

جواهراتی که در دست دل بوسکه است و درست استفاده نمی کنه باعث انتقاد به دل بوسکه است اسپانیا خیلی بهتر ازاین میتونست بازی کنه و زودتر به گل برسه .

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
28th June, 2012, 02:46 AM
Vicente del Bosque, Spain coach:
It was a very even match. Maybe we were a little better in extra time, they looked a bit tired. It wasn't easy to get through their defence. The players have played so many matches and they have to show their best in one more. The other semi is also balanced so we'll have to wait until tomorrow.

دل بوسکه:
بازی خیلی نزدیکی بود.شاید ی مقدار در وقت های اضافی از اونا بهتر بودیم ، کمی خسته به نظر میرسیدند .رد شدن از خط دفاعیشون آسون نبود.بازیکنان بازیهای زیادی رو انجام دادند و میبایست ی بازی دیگه هم بهترین عملکردشون رو به نمایش بزارن.بازی بعدی نیمه نهائی هم بازی متعادلی خواهد بود بنابراین باید تا فردا برای شناخت حریفمون به انتظار بشینیم.

DakmaN
28th June, 2012, 02:52 AM
این قسمت شانس رو موافق نیستم چون همه تیم ها تا اینجای کار کم و بیش شانس داشتن و دراین بازی خوش شانسی محضی برای اسپانیا نبود !

چیزی که باعث انتقاد به دل بوسکه است استفاده نکردن درست از تمام ظرفیت های اسپانیاست .

جواهراتی که در دست دل بوسکه است و درست استفاده نمی کنه باعث انتقاد به دل بوسکه است اسپانیا خیلی بهتر ازاین میتونست بازی کنه و زودتر به گل برسه .

نه مونا اشتباه نکن . من نگفتم اسپانیا شانسی برد . گفتم شانس هم داشت . شانس یعنی اینکه توپ الوز 2 سانت پایینتر نباشه و بخوره به تیر برگرده ولی توپ فابرگاس بخوره تیر کمونه بشه تو دروازه . من فکر نمیکنم هیچ قهرمانی بدون شانس به دست بیاد . البته این هیچی از ارزش ها اسپانیا کم نمیکنه .

راموس هم عالی بود . قیافه ش هم واقعا خیلی خوشکل شده :4: موی کوتاه و ریش خیلی بهش میاد .

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
28th June, 2012, 02:56 AM
البته فکر نمیکنم این حرف منصفانه باشه . نه مسی نه رونالدو و نه هیچ کس دیگه روزی که حمایت نشن نمیتونن کاری بکنن . همین رونالدو بازی با چک و دانمارک عالی بود چون امثال موتینیو دائم تو حمله بودن و توپ واسش ساختن و همکاری کردن . ولی این بازی هر وقت توپ دستش اومد شاید یک یار به زحمت کنارش بود و قطعا با این وضع نمیشد کاری از پیش ببره .

این چیزی بود که تو بازی بوضوح ما دیدیم ، فیلم بازی رو ی دور مرور کن ، یا به آمار رجوع کن ببین چند بار روش خطا شده ، 6 خطا که همه در حالت ضد حمله بوده ، مث کارت زرد راموس و آلونسو.

بازی با بازی شرایط فرق داره ، هم تیمی هاش تو رئال(راموس ، آلونسو ، آربلوا ) کاملا با سبک بازیش آشنا بودن ، اضمن اینکه بقیه بارسائی ها بارها جلوش بازی کردن ، یکی از تاکتیک های اسپانیا همین خطا ها بود ، چون از کار انداختن رونالدو یعنی از کار انداختن اکثر قوای تهاجمی پرتغال.

رونالدو هر سری اومد حرکت کنه یا توپش رو گرفتن یا خطا کردن ، این بازیکن رو از ریتم میندازه دیگه امری بدیهیه...

mona_casillas
28th June, 2012, 03:00 AM
http://t.imgbox.com/aafCT86h.jpg (http://imgbox.com/aafCT86h) http://t.imgbox.com/aavwyhVF.jpg (http://imgbox.com/aavwyhVF) http://t.imgbox.com/aazB7qOp.jpg (http://imgbox.com/aazB7qOp) http://t.imgbox.com/aal2CmUD.jpg (http://imgbox.com/aal2CmUD) http://t.imgbox.com/aajjNvt8.jpg (http://imgbox.com/aajjNvt8) http://t.imgbox.com/aapSHAP3.jpg
(http://imgbox.com/aapSHAP3)

Davôôd
28th June, 2012, 03:00 AM
تبریک میگم این برد شیرین رو :Smilebb (55):

دلبوسکه چه قهرمان بشیم و چه نشیم باید بره . تیم نیاز به خون تازه داره ! یا باید بازیکن عوض بشه و ستاره های جدید بر سر کار بیان که شدنی نیست و یا باید مربی عوض بشه ! دلبوسکه اگه بتونه این جام رو هم برامون بیاره ( حتی با بازی نچندان زیبا ) بیشتر از اون چیزی که ازش انتظار میرفت برامون انجام داده ! فتح ورلد کاپ و حالا هم صعود به فینال به نظر ساده میاد ولی در عمل خیلی سخت هست ! البته شاید یه عده کلا مربی رو کشک بدونن و بگن تیم با هرکس دیگه ای هم این عناوین رو کسب میکرد ولی به نظرم من بعد از اراگونس هرکس دیگه به جز دلبوسکه میومد بعید بود این موفقیت ها کسب بشه . مثلا فرض کنید بنیتز میشد سرمربی ! یا کلمنته که علاقه شدیدی به فوتبال دفاعی داره ! اسپانیا مربی خارجی نمیاره و فقط مربی اسپانیایی استفاده میکنه . حتی همین الانش هم تنها گزینه خوب گواردیولا هست که اونم هنوز جوون هست و به این زودی ها تیم ملی در دست نمیگیره . تیم ملی مال پیرمردها هست به نظر من . در هر صورت من از دلبوسکه متشکرم ! چه قهرمان بشیم و چه نشیم .بهترین مهره خط دفاع خودش یعنی پویول رو نداره .بهترین مهاجم تیمش رو نداره که اصلا نقش اساسی تو موفقیت های اسپانیا داشته (ویا) .ژاوی اون ژاوی یورو و ورلد کاپ نیست ... با اربلوا دیگه چطور میشد امثال رونالد و و ریبری رو از کار انداخت و اجازه خلق موقعیت بهشون نداد ؟ جز با محول کردن وظایف دفاعی بیشتر به بازیکنای دیگه امکان پذیر بود ؟

امشب شانس اوردیم فقط پنالتی زن اول تیم خراب کرد و البته پنالتی فابرگاس هم یه جوری به تیر خورد که وارد دروازه شد . به نظرم ژاوی یا اینیستا و یا سیلوا باید پنالتی زن اول تیم باشن . ژابی تو ورلد کاپ هم پنالتی خراب کرد ولی داور تکرار کرد ضربه رو. ولی عجب پنالتی زد راموس :دی دم ایکر مقدس هم گرم . براش عادی هست که تو ضربات پنالتی حداقل یکی دو تا پنالتی حریف رو بگیره . در یورو 2008 جلو ایتالیا و الان هم جلو پرتغال . واقعا از ایکر که چند ساله داره بهترین دروازه بان اروپا انتخاب میشه انتظاری جز این نمیره . جالبه بازم تو بازی حذفی گل نخورد در جریان بازی . رونالدو اصلا فکر کنم خودش نخواست پنالتی بزنه (یه جورایی میدونست حذف میشن برای همین پنالتی اخر رو انتخاب کرد که کار به اونجاها نرسه :دی ) همینطوری کلی استرس داره تو بازیهای مهم دیگه چه برسه به اینکه بخواد جلو ایکر پنالتی بزنه :دی اصلا قیافه خونسرد ایکر رو که میدید قطرات عرق سرد حاصل از استرس رو پیشونیش بیشتر میشد .

پرتغال لامصب مثل این تیمهای امریکای جنوبی خیلی انرژیک هست و عالی پرس میکنه ! در وقتهای اضافه هم بدنشون تخلیه شد برای همین خوب بازی کردیم (البته پدرو هم خوب بود ) . اسپانیا کلا جلو این سبک بازی مشکل داره .

راستی نگردو هم همون بهتر که رو نیمکت بشینه ! هیچی نداشت انصافا . کلا از بازیکنایی که هنوز بازی نکردن فقط دوست دارم ماتا تست بشه که اونم بعید هست . بقیه به درد نمیخورن . همین اوردن پدرو و ناواس و فابرگاس بهترین کار هست . البته یه حسی بهم میگه بهتره در فینال تورس بازی کنه .

ویرایش : اینیستا مثل همیشه عالی بود . اصلا یه تعصب و علاقه عجیبی به تیم ملی داره این بشر . خوب های دیگه ای هم داشتیم امشب ولی من حوصله نداره در باره تک تک بازیکنا نظرم بدم :4:

mona_casillas
28th June, 2012, 03:06 AM
نه مونا اشتباه نکن . من نگفتم اسپانیا شانسی برد . گفتم شانس هم داشت . شانس یعنی اینکه توپ الوز 2 سانت پایینتر نباشه و بخوره به تیر برگرده ولی توپ فابرگاس بخوره تیر کمونه بشه تو دروازه . من فکر نمیکنم هیچ قهرمانی بدون شانس به دست بیاد . البته این هیچی از ارزش ها اسپانیا کم نمیکنه .

راموس هم عالی بود . قیافه ش هم واقعا خیلی خوشکل شده :4: موی کوتاه و ریش خیلی بهش میاد .

در نیمه دوم وقت های اضافی اسپانیا موقعت گل های بیشتری داشت که اگه با چاشنی شانس همراه میشد کار به پنالتی نمی کشید .

من خودم به شانس معتقدم اما فکر می کنم این شانس برای تمام تیم ها کم و بیش وجود داره .

پرتغال هم تیم خوب و یکدستی بود 120 مین با قهرمان جهان بازی کرد و پا پس نکشید .

از حق نگذریم پنالتی که کاسیاس مهار کرد اسپانیا رو به بازی برگشت دادو نقش فوق العاده ای در صعود اسپانیا داشت .

mona_casillas
28th June, 2012, 03:39 AM
کاری به رجز خونی آلمانی ها و احیانا ایتالیایی ها ندارم . پای دیگه فینال و حریف اسپانیا ، فردا شب معلوم میشه هر تیمی بالا بیاد برای ما فرق نداره !

در مورد اسپانیا یک کلام ختم کلام ! چیزی که می تونم بگم :

این تیم هیچی برای قهرمانی دوباره در یورو کم نداره الا یه مربی شجاع ، کاش فقط دل بوسکه شجاع بود !

چه کاپیتان دوست داشتنی داریم ما ....

http://t.imgbox.com/aal2CmUD.jpg (http://imgbox.com/aal2CmUD)

Princess
28th June, 2012, 11:29 AM
واسه اولین بار ازاینکه رونالدو گل نزد و نشد که پنالتیم بزنه خوشحالم و فینال اسپانیا را تبریک میگم بازیکنای اسپانیا خوب بودن ولی اسپانیا خیلی بهتر میتونه بازی کنه یه مهاجم از اول بازی باشه و هجومی تر بازی کنیم بازی قشنگر میشه دفاع خوبی داشتیم هافبک ها هم خوب بودن کاسیاسم کارش سخت نبود و تو پنالتی هام خوب بود فقط در حمله تموم کننده نداریم بقیه تیمام از ترسشون حرف میزنن هیچکدوم دوست ندارن با اسپانیا رو برو بشن چون ازش میترسن .

ONE LOVE_ONE IKER
28th June, 2012, 11:33 AM
http://www.4myup.com/images/80972249322274116301.jpg (http://www.4myup.com/)
`پنالتیشو عالی زد خیلی قشنگ بودپیرلو هم تو فیس بوک کلی ازش تعریف نموده بود

Ali aya3
28th June, 2012, 12:05 PM
این اسپانیای بی مهاجم اصلا طراوت قبلی رو نداره
هر چند به لطف قدرت دفاعی خوب گل که نمیخوره ولی حیف این هافبک ها که از داشتن یه مهاجم طراز اول محروم اند...
اگه آقای دل بوسکه سولدادو رو دعوت میکرد و حالا هم بهش بازی میداد خیلی موثرتر بود تا تورس،نگردو و...

Lily
28th June, 2012, 12:18 PM
تبریکات فراوان http://up.behtarin.com/uploads/6b1742b7691.gif
مرسی ایکر
مرسی اینیستا
راموس واقعا عالی بود، تمام حرکاتش خیال آدم رو راحت می کرد!
با وجود اینکه بردیم و فینالیست شدیم، مدت ها بود که این همه استرس نکشیده بودم! بازی تیم هنوزم اون طوری نیست که به آدم احساس راحتی خیال و آرامش بده، دقایقی از بازی بود که رسما احساس می کردم پرتغال بهتره!
نیمه ی دوم به نظرم تیم یک حالت سردرگم داشت و دقایق طولانی و مختلفی از بازی بود که صرفا توپ توی دستمون می چرخید بدون اینکه موقعیتی خلق بشه، دلیلش بدون شک این بود که پرتغال برخلاف بازی های گذشته ی خودش، میانه ی زمین رو خیلی خوب نگه داشت واقعا خوب تیم رو پرس کردن که به نظرم این وضعیتی بود که اسپانیا با استرس باهاش روبرو شد.
توی وقت های اضافه خیلی بهتر شدیم؛ تعویض ها کار خودشون رو کردن. فابرگاس خیلی قشنگ این توانایی رو توی وقت های اضافه نشون داد که مدافع ها رو دنبال خودش بکشه تا پدرو از سمت چپ فرار کنه، پرتغال خسته شده بود و آلبا، پدرو و ناواس چهره های اصلی وقت اضافه بودن؛ فرارهای متعدد پدرو از چپ و ناواس از راست توی موقعیت هایی که فابرگاس سر مدافع ها رو گرم می کرد عالی بود، با این حال فکر می کنم 0-0 بعد از 120 دقیقه نتیجه ی عادلانه ای بود!
پرتغال در کنار پرسی که توی هافبک ها بود، خط دفاعی نسبتا خوبی داشت، اون گپ هایی که اینیستا و سیلوا می تونن ازشون واقعا خوب استفاده کنن به طرزی حرفه ای اغلب مواقع پر بودن. در واقع پرس پرتغال باعث شد خیلی وقت ها تیم سعی کنه توپ رو با ضربات بلند به نگردو برسونه و این اون روشی نیست که اسپانیا بهش عادت داشته باشه، همین که پرتغال بازی های سریع و کوتاه و پاسکاری های پشت سر هم اسپانیا رو کاملا مهار کرد خودش جای غافلگیر شدن داشت؛ میشه این رو هم گفت که می خواستیم از فضای پشت دفاع استفاده کنیم، اما موقعیت های کمی که به وجود اوردیم این فرضیه رو تقویت می کنه که فشاری که پرتغال ایجاد کرد تیم رو هول کرد.
نگردو بازیکن بدی نیست، مخلوطی از توانایی های تورس و فابرگاس و لورنته رو داره، هم قدرتمنده و هم سریع و هم باهوش و این ویژگی رو داره که میتونه توی کناره های زمین فرارهای خوبی داشته باشه و توپ رو نگه داره، اما دلیل اصلی ترجیح داده شدنش به فابرگاس و تورس و لورنته هم فکر میکنم دقیقا همین بوده باشه که بتونه از کنار حمله کنه و توپ رو نگه داره که بقیه برسن، اما دفاع پرتغال روی دستمون بلند شد و همچنین موقعیتی هم براش درست نکردن...در واقع استراتژی دل بوسکه نتیجه ی جالبی نداشت و تعویض نگردو عاقلانه بود. با این حال این واقعا نگرانم میکنه که هنوزم دل بوسکه به یه ترکیب مشخص و کامل از مهاجم ها نرسیده و انگار داره آزمون و خطا می کنه.
اینیستا به نظرم از بهترین های زمین بود، واقعا تا به حال عالی بوده.
ایکر هم که، دیگه به گل کاشتنش عادت داریم ما
در کل : :Smilebb (75):

saeed ss
28th June, 2012, 12:50 PM
برای اولین با در این جام استرس بهم وارد شد.اونم در ضربات پنالتی
علیرغم اینکه میدونستم بازی به پنالتی بکشه با وجود ایکر بدون شک برنده ماییم اما موقع پنالتی ها استرس بهم وارد شد
همیشه اولین پنالتی یه تیم ، حتی اگه توسط بهترین پنالتی زن جهان زده بشه ، باید به وسط دروازه زده بشه.بهترین نقطه همون جاست چون استرس خیلی زیاد به بازیکن وارد میشه برا پنالتی اول.
بعد از پنالتی که آلونسو خراب کرد ایکر با اون پنالتی که بلافاصه بعد از پنالتی آلونسو گرفت اسپانیا رو برگردوند به بازی
به جز آلونسو و فابرگاس بقیه پنالتی هاشون رو عالی زدن به خصوص راموس که بعد از اون پنالتیش با بایرن فکر میکردم بازم بزنه بیرون اما فوق العاده زد
راموس بدون شک بهترین بازیکن زمین بود.

دلبوسکه داره اشتباه میکنه در چیدن این ترکیب.
دیشب از وقتی پدرو به زمین اومد بازی عالی شد برای اسپانیا و خیلی خوب بازی کرد.الان هم پدرو هم ماتا رو داریم که اصلا ازشون استفاده نمیکنه.پدرو الان بازیکن کم تجربه ای نیست و میشه بیشتر بهش بازی برسه.
نمیدونم چرا ژاوی دیشب اون ژاوی همیشگی نبود.ژاوی اگه روزش نباشه تیم نمیتونه برنامه هاش رو پیاده کنه
امیدوارم برا بازی فینال که قطعا اگه آلمان باشه خیلی خیلی سخت هست یه ترکیب درست و حسابی بچینه

mona_casillas
28th June, 2012, 02:35 PM
http://www.shiaupload.ir/images/06959872449331497091.jpg (http://www.shiaupload.ir/images/06959872449331497091.jpg)

به تک تک این بازیکنان که نگاه میکنی ستاره هایی رو می بینی که هر تیمی آرزو داره اقلا دو سه تا ازاین بازیکنان رو داشته باشه اما حیف و صد حیف که این تیم با همه ستاره هاش دست مربی افتاده که با احتیاط بیش از حد و بی معنیش ، طراوت لازم رو از بازی هاش گرفته با این همه تیم های دیگه از رو در رویی با اسپانیا ترس و واهمه ای دارند که با کری و رجز خونی سعی در مخفی کردنش دارن ...خوشحالم که اسپانیا در این دوره از یورو هم به خیلی ها ثابت کرد (باوجود کم و کاستی هایی که داشت ) دوره اش تموم نشده و حرف برای گفتن زیاد داره فقط امیدوارم فارغ از نتیجه ای که در فینال رقم میخوره دیگه این تیم رو به دست امثال دل بوسکه ندن ....ماتادورها هنوز در دنیای فوتبال بزرگی میکنند .

mona_casillas
28th June, 2012, 03:32 PM
اینم یادم رفت بگم ! قابل توجه بعضی ها ....خوشحالم درون دروازه اسپانیا مردی از جنس تعصب داریم ....کاپیتانی دوست داشتنی با شخصیت و متعصب ....:8::8::8:

http://www.shiaupload.ir/images/57289612112437052436.jpg (http://www.shiaupload.ir/images/57289612112437052436.jpg)

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
28th June, 2012, 03:38 PM
دلبوسکه چه قهرمان بشیم و چه نشیم باید بره . تیم نیاز به خون تازه داره ! یا باید بازیکن عوض بشه و ستاره های جدید بر سر کار بیان که شدنی نیست و یا باید مربی عوض بشه ! دلبوسکه اگه بتونه این جام رو هم برامون بیاره ( حتی با بازی نچندان زیبا ) بیشتر از اون چیزی که ازش انتظار میرفت برامون انجام داده ! فتح ورلد کاپ و حالا هم صعود به فینال به نظر ساده میاد ولی در عمل خیلی سخت هست ! البته شاید یه عده کلا مربی رو کشک بدونن و بگن تیم با هرکس دیگه ای هم این عناوین رو کسب میکرد ولی به نظرم من بعد از اراگونس هرکس دیگه به جز دلبوسکه میومد بعید بود این موفقیت ها کسب بشه . مثلا فرض کنید بنیتز میشد سرمربی ! یا کلمنته که علاقه شدیدی به فوتبال دفاعی داره ! اسپانیا مربی خارجی نمیاره و فقط مربی اسپانیایی استفاده میکنه . حتی همین الانش هم تنها گزینه خوب گواردیولا هست که اونم هنوز جوون هست و به این زودی ها تیم ملی در دست نمیگیره . تیم ملی مال پیرمردها هست به نظر من . در هر صورت من از دلبوسکه متشکرم ! چه قهرمان بشیم و چه نشیم .بهترین مهره خط دفاع خودش یعنی پویول رو نداره .بهترین مهاجم تیمش رو نداره که اصلا نقش اساسی تو موفقیت های اسپانیا داشته (ویا) .ژاوی اون ژاوی یورو و ورلد کاپ نیست ... با اربلوا دیگه چطور میشد امثال رونالد و و ریبری رو از کار انداخت و اجازه خلق موقعیت بهشون نداد ؟ جز با محول کردن وظایف دفاعی بیشتر به بازیکنای دیگه امکان پذیر بود ؟

دقیقا باهات موافقم ، پلی استیشن نیست که بگیم هر بازی باید 6 تا بزنه اسپانیا ، تیمی که بازیکناش چه در رده ملی و چه باشگاهی بارها قهرمانی رو تجربه کردن ، تشنه قهرمانی نگه داشتنشون خیلی سخته ، باید از دل بوسکه ممنون بود تا همین فینال آوردن تیم حتی.

اسپانیا مث همیشه داره نتیجه میگیره ، بدون گل خورده ، با تک گل رده یا ضربات پنالتی ، اینکه تیرک نمیزنه و تک به تک هاش رو از دست نمیده وسیله ای برای کوبیدنش نباید بشه.

اون تیکه که بولد کردم فوق العاده بود...!:victory:

Ali aya3
28th June, 2012, 06:41 PM
تیمی مثل اسپانیا باید همیشه هجومی و زیبا بازی کنه...مثل رئال و بارسا
این که یه مربی بیاد بشه مربی اسپانیای بزرگ و از ترس گل نخوردن ریسک کنه و بدون مهاجم بازی کنه یعنی اینکه بدرد اسپانیا اصلا نمیخوره!!
تو این رقابتها هم که دیدیم نه خبری از یورنته بود،نه ماتا و نه سولدادویی که اصلا دعوتش نکرد...با این که احترام خاصی برای دل بوسکه قائلم احساس میکنم اسپانیا رو نمیتونه به یک تیم هجومی تر تبدیل کنه

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
28th June, 2012, 07:04 PM
تیمی مثل اسپانیا چه در وقتی هجومی بازی میکنه و چه وقتی نمیکنه 1-0 میبره ، چیزی که در نهایت باقی میمونه نتایج هستن ، به بازی زیبا امتیاز نمیدن ، این تیم دو تورنمنت قبلی رو برده ، سبک بازیکنهاش برای همه شناخته شده هست ، آمبیشن و میل و انگیزه هم شرطه.

نمیشه بارسا و رئالی رو رونالدو و مسی و آلوز و دی ماریا و اوزیل و ... رو داره با اسپانیائی که بیشتر مدافعین و هافبک های بازیساز و دفاعی خوبی داره مقایسه کرد ، اسپانیا جلوی بهترین های هر کشور بازی میکنه با این بازیکنان ،نه با اون بازیکنائی که گفتم جلوی تیمهای معمولی لیگ...

ơɧʂҽɳ♏
28th June, 2012, 08:18 PM
داود خوانتيو تبريك ميگم بهت برد رو.
فقط غرض از مزاحمت گفتن يك نكته بود.

داود نظر جنابعالي در مورد بخشيدن كارت ها چيه؟
واقعاً حركت قشنگي بود نه؟ اينكه راموس و آلونسو (كليدي ترين بازيكن اسپانيا) بايد محروم ميشدن ولي نشدن!

اينكه همه بدشانسي ها و بدبختي ها واسه ژرمن هاست چيز تازه اي نيست.
چون فقط آلمان هست كه تو سه تا جام جهاني اخير و اونم پشت سر هم تو نيمه نهايي و فينال محروم ميده ولي خبري از بخشيدن كارت ها نيست ولي حالا يوفا و پلاتيني!

سال 2002 كي ميدونست اگه بالاك آماده بود المان خيلي راحت اون برزيل رو ميبرد كما اينكه تا دقيقه 70 گلي نخورده بود.
سال 2006 تورتسن فرينگز رو تو هواپيما بهش خبر ميدن كه واسه نيمه نهايي محرومي، خيلي جالبه ميزبان باشي به جاي اينكه از امتياز ميزباني استفاده كني ميزنن محرومت ميكنن، اينم خيلي جالبه نه؟
سال 2010 توماس مولر در حاليكه يه خطاي معمولي ميكنه روي هيگوآين اما اون روشن ايرماتوف آماتور بهش كارت ميده و واسه بازي نميمه نهايي با اسپانيا محروم ميشه...

اين همه سال هوادار فوتبال آلمان بودم، يعني فقط به اين ضرب المثل ايمان آوردم...
هرچي سنگه پيش پاي لنگ نيست، پيش پاي فوتبال آلمانِ...

Blanco
28th June, 2012, 08:31 PM
محسن الكي جو نده
قانون هر زماني بوده براي همه بوده !
محروميت ها براي همه يكسان بوده
فكر ميكردي اگه قانون كارتا لغو نشده بود ديشب راموس و الونسو و اربلوا بازم كارت ميگرفتن؟؟؟ به اين راحتي؟؟؟

فقط در مورد جام جهاني ٢٠٠٢ المان به لطف قرعه و شانس تا فينال اومد و توي فينال هم هيچ حرفي جلو برزيل براي زدن نداشت
اگر سر اسپانيا توي بازي با كره بريده نشده بود ، خيلي چيزا توي نيمه نهايي عوض ميشد !

ơɧʂҽɳ♏
28th June, 2012, 08:58 PM
فقط در مورد جام جهاني ٢٠٠٢ المان به لطف قرعه و شانس تا فينال اومد و توي فينال هم هيچ حرفي جلو برزيل براي زدن نداشت
اين حرفت مشخص كرد موضعت تعصب هست نه منطق.

براي اينكه خيلي ها تو ايران دو جمله رو ياد گرفتن و طوطي وار دارن تكرار ميكنن.

آلمان ماشيني بازي ميكنه!
آلمان 2002 به لطف شانس اومد بالا!

تو همون جام جهاني 2002 آلمان با تيمي روبرو شد كه هم ايتاليا رو حذف كرده بود و هم اسپانيا رو!
حتماً تو اون بازي هم آلمان با بخت و اقبال و قرعه رفت فينال!

آلمان امريكايي رو حذف كرد كه توش "كلوديو رينا" توش بازي ميكرد و برايان مك برايندي كه هردوش خوب بودن و رينا كه تو تيم منتخب جام قرار گرفت (اساساً معتقدم كه هيچ تيمي تو 2002 مثل آمريكا آلمان رو تحت فشار نزاشت)، همين امريكا كُره جنوبي رو كرده بود تو قوطي تو دور گروهي، همون كره اي كه اسپانيا رو برد.

آلمان تو فينال عملاً بهترين بازيكن جام رو نداشت!
بالاك با عملكرد پوئن 7 كه در تنها 6 بازي به دست اومد.

سه گل زد كه دو گلش حكم به صعود آلمان به ترتيب به نيمه نهايي و فينال داشت (برابر كره و امريكا)
چهار پاس گل ( كه 3 + 4 ميشه مثبت 7)

اونوقت اون بازيكن تو فينال نبود و ما عملاً داشتيم بازي رو تو ميانه ميدان واگذار ميكرديم! تا دقيقه 70 هم مساوي بود بازي و حتي آلمان يك توپ به تير زد و يك تك به تك هم بيرهوف از كم داد!

به هر حال آلمان اگه بالاك رو داشت اون بازي رو ميبرد، مطمئن بودم كه ميبرد، چون اون بالاك بهترين و اماده ترين بالاك تمام دوران بازيگريش بود...

من كه ميدونم بازي اگه ديده باشي فقط يك بار ديده ولي من حداقل 3،4 بار ديدم و بازم ميگم كه اگه بالاك بود بازي رو وا نميداديم!
يرميس جانشين خوبي براي بالاك نبود و دتمار هامان سوتي طبق معمول قفل بازي رو شكست و به ريوالدو پاس گل داد.

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
28th June, 2012, 09:03 PM
متاسفانه عدم آگاهی به قوانین گاهی اوقات باعث میشه انگ به ی تیمی زده بشه و توهات شروع بشه ، قوانین کارت زرد از ابتدا مشخص بوده:

هر بازیکنی که در مرحله گروهی و یک چهارم نهائی دو کارته بشه ، از بازی گروهی یا نیمه نهائی(بسته به اینکه دو کارت رو کِی گرفته) محروم میشه ، و الا اگر با یک کارت زرد پا به نیمه نهائی بزاره ، اتوماتیک وار کارت زردش بخشیده میشه.

این قانون قبل از آغاز مسابقات و برای همه بوده!

اینکه آلمان ، لوک خوش شانس تمامی ادوار کارت نداشته یا داشته تقصیر مدافع عنوان قهرمانی نیست!

ơɧʂҽɳ♏
28th June, 2012, 09:03 PM
راستي در مورد كارت ها هم ديگه همه ديدن!

شايد كارت راموس الكي بود به قول خودت. هرچند كه خداي اخراج و كارت هاي رنگي هست.

ولي كارت آلونسو كاملاً صحيح بود و بي برو بگرد محروم ميشد چون ضد حمله سه به دو پرتغال رو خوابوند...

اربلوا هم كه دست كمي از راموس نداره.

اشكال نداره، تيمي كه قهرماني ميخواد بايد پي همه چيز رو به تن بماله!

ضمناً يه چيز ديگه، پنالتي كه واسه پرتغال گرفته نشد، ژاوي قشنگ ساعد زد شوت ناني رو !

Davôôd
28th June, 2012, 09:35 PM
ممنونم محسن .

محسن من فقط همینقدر میتونم بگم که اگه کارتها بخشیده نمیشد ژابی و راموس و ... به همین راحتی کارت نمیگرفتن . درسته شاید محروم میدادیم ولی مطمئنا نهایت دقت رو میکردن تا کارت نگیرن . پرتغال هم میرفت فینال از این قانون بهره میبرد . ایتالیا هم کلی تک کارته داره که میتونستن دو کارته بشن ! المان فکر کنم فقط یه بازیکن یه کارته داره و کمترین بهره رو میبره .

به هر حال ما خودمون زخم خورده فیفا هستیم :4: بازی با کره تو ورلد کاپ رسوایی بود . البته زیر سر کره ای ها بود .

ơɧʂҽɳ♏
28th June, 2012, 09:40 PM
آره اون بازي 2002 رسوايي بود.
فرق آلمان با اسپانيا هم تو همينه ديگه!

ما قيصر داريم، :sigar: وقتي همه ديدن اون بازي با ايتاليا و اسپانيا رو كه چطوري كُره داره با سگخوري مياد بالا بالافاصله قيصر اولتيماتوم داد به مسئول كميته برگزاري جام جهاني 2002 گفت يا داور سوئيسي ميزاريد واسه بازي ما يا رسماً شكايت ميكنيم به عنوان نماينده اتحايده يوفا به مرجع اصلي يعني فيفا!

24 ساعت نشد كه قيصر برش خودش رو نشون داد و داور بازي رو " اورس مه ير " گذاشتند!
كه كاش ميشكست دستش و اون كارت رو به بالاك نميداد.!

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
28th June, 2012, 09:49 PM
آلمانی ها 3 کارت زرد داشتن که کمتر از بقیه بوده.2 تا بواتنگ ، ی دونه بد اشتوبر ، در واقع بداشتوبر تک اخطاره بوده فقط. .

یکی از دلایلی که 9 کارت زرد بین بازیکنان پرتغال و اسپانیا رد و بدل شد این بود با این قانون دو تیم هیچ بازیکن ی کارته ای نداشتن و راحت تر خطا میکردن!

بازی روسیه و یونان ، داور به اشتباه کارت زرد دوم رو به کاپیتان و بهترین بازیکن یونان داد و از بازی با آلمان محرومش کرد ، اون صحنه پنالتی محرز بود که دایو گرفت ، یعنی عکس العمل کاراگونیس؟ میتونه تیتراژ برنامه های ورزشی برای سالها باشه!

Blanco
29th June, 2012, 12:43 AM
تو همون جام جهاني 2002 آلمان با تيمي روبرو شد كه هم ايتاليا رو حذف كرده بود و هم اسپانيا رو!
حتماً تو اون بازي هم آلمان با بخت و اقبال و قرعه رفت فينال!

در مورد این که کی تعصبی حرف میزنه توی این فروم (حداقل از بین من و تو ) فک کنم تابلو باشه من هر چقدر توی فروم تعصبی نظر بدم به گرد نگاه یک طرفه تو که نوکش هم به سمت المانه و تیمای المانی نمیرسه !

همچین میگی کره ،ایتالیا و اسپانیا رو حذف کرده که انگار همه ما الزایمر گرفتیم و 10 سال پیش رو یادمون نیست !
اشتباهات داوری که توی هر دو بازی از کره مریخ هم پیدا بود !

سر ایتالیا رو بریدن و بعد هم سه گل سالم اسپانیا رو مردود اعلام کردن تا خوش به حال شما بشه ! که با تیم درپیت کره نیمه نهایی رو مثل اب خوردن ببرین !

جالبه که بالاک رو بهترین بازیکن جامجهانی میدونی ! در حالی که در مقابل ریوالدو و رونالدوی برزیلی بالاک خیلی کم کار تر بود حتی از اولی کان خودتون که در اخر بهترین بازیکن جام هم شد ! صرف این که در بازی مقابل کره و امریکا و عربستان استرالیا و . . . بالاک خوب بازی کرد میشه بهترین بازیکن جام از نظر تو؟؟؟ و نبود بالاک رو عامل از دست رفتن قهرمانی میدونی ؟؟
برزیل هم توی نیمه نهایی رونالدینیو رو نداشت !!!! لابد رونالدینیو بازیکن کشکی بود !؟؟

حالا من شش و هشت تعصب رو به هم چسبوندم یا تو داری از سراشیبی تعصب پایین میری اونم بدون اینکه پاتو بزاری روی ترمز !

Carles Puyol
29th June, 2012, 01:11 AM
عبدی بیخیال شو . نظرات غیر تعصبی رو میدونیم کیا میدن !

خوردیم به ایتالیا . اصلا اصلا اصلا دوست ندارم از ایتالیا ببازیم با اینکه حالم داره از دل بوسکه به هم میخوره ولی دوست دارم موفق شه . یعنی یکی مثله پپ مربیمون بود اینجوری تیم بازی نمیکرد . کاشکی تیم قهرمان شه دل بوسکه خودش بره !

Blanco
29th June, 2012, 01:18 AM
خب ایتالیا و المان
هر کدوم میومدن بالا برای فینال بازی سختی بود
شانس برد ایتالیا بیشتر از خودمون هست
توی مرحله گروهی هم باهاشون بازی کردیم با این که در مجموع برتر بودیم اما اونا خیلی خطرناک بودن و میتونستند برنده هم باشن

حالا اون ایتالیا کجا و این ایتالیا کجا که امشب انقدر خوب بازی کرد !!!
کارمون خیلی سخته ولی امیدوارم ببریم چون هیچ وقت ایتالیا رو توی بازیهای رسمی نبردیم !

برای من که همین فینال هم کافیه حالا اگر قهرمان هم شدیم بسیار عالی نشدیم هم نشدیم :4:

afshin-ss
29th June, 2012, 01:26 AM
من دیشب شمال بودم و جایی بودم که تی وی نداشتیم و نتونستم بازی رو ببینم.
قبل از بازی امشب ایتالیا - آلمان هم اومدم لایو اسکور رو چک کردم دیدم چقدر کارت زرد گرفتیم،الان پستها رو خوندم کلی خیالم راحت شد.
هر چند که بازی رو ندیدم،ولی کاملآ مطمئنم که بازیکنهای اسپانیا و حتی پرتغال با علم به اینکه کارت زردی ندارن و واسه فینال محروم نمیشن خطای زیادی انجام میدن.
52 خطا تو بازی دیشب انجام شده.بارها تو اسپانیا دیدیم که بازیکنهایی که در خطر محرومیت هستن به هیچ وجه الکی کارت زرد نمیگیرن.
خوب صعود به فینال رو تبریک میگم.

به ایتالیایی خوردیم که بدون شک خیلی شایسته تر از آلمان بود واسه فینالیست شدن.
جدای از اون پنالتی که بوفون خورد،2 تیمی رفتن فینال که فقط از همدیگه گل خورده بودن و این نشون میده 2 تیمی که قدرت دفاعی بالایی دارن فینالیست شدن.

کلآ بازی با ایتالیا هم یه بازی خیلی نزدیکه و اصلآ نمیشه پیش بینی کرد.

Davôôd
29th June, 2012, 01:27 AM
حیف شد المان دفاع ضعیفی داشت و خوراک بردن بود . ایتالیا دفاع و گلرش به مراتب بهتر از المان هست و گل زدن بهش سخت ! البته با سوتی بازاری که بوفون اوایل بازی راه انداخته بود میتونستن گل زودهنگام بخورن که شانس اوردن .

خوبی ایتالیا این هست که در مرحله گروهی هم باهاش بازی کردیم و میدونیم که اگه دلبوسکه ترکیب رو بد نچینه میتونیم تیم برتر میدان باشیم . کلا ایتالیا خوراک این هست که یه گل بهش بزنی و بعد با تیکی تاکا رو اعصاب و روانشون پیاده روی کنی :4: هرچند الان مثل سابق نمیتونیم حفظ توپ کنیم .

ارسل دلبوسکه تیمش خوب بازی نمیکنه ولی اگه به خاطر ژاوی میگی باید بگم که همش به دلبوسکه مربوط نیست و خود ژاوی هم افت کرده . فصل گذشته تو بارسا هم ژاوی همیشگی نبود . کافیه جلو ایتالیا شب خوبش باشه تا نسخه این تیم پیچیده بشه .

با فتح این جام حماسه یورو - ورلد کاپ - یورو افریده میشه :N_aggressive (41): قهرمان هم نشیم اتفاق خاصی نیافتاده ! دو جام مهم قبلی رو بردیم و الان ایتالیا هست که باید به اب و اتیش بزنه ! فرقی نمیکنه المان هم میومد همین وضعیت بود . چون در جامهای قبلی جلو اسپانیا ناکام موندن . همین ایتالیا اگه تو نیمه نهایی 2008 از ما نمیباخت با این اماری که جلو المان داره میتونست قهرمان بشه .

2 تیمی رفتن فینال که فقط از همدیگه گل خورده بودن

افشین ایتالیا جلو کرواسی هم گل خورد ! اسپانیا با یک گل خورده فکر کنم بهترین امار رو داره . امیدوارم اسپانیا و ایکر به روند گل نخوردن در بازیهای حذفی ادامه بدن ...

Blanco
29th June, 2012, 01:34 AM
افشین ایتالیا یه گل از کرواسی هم خورده
میشه بهشون گل زد
ولی بازی خیلی سختیه چون تا حالا تو جریان بازی نبردیمشون
به هر حال فوتبال هزار روو داره و امشب خیلی چیزا به خیلی ادما ثابت شد !!!!

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
29th June, 2012, 01:39 AM
خداوکیلی این آلمان خیلی پر شور از تیمشون حمایت میکنن ، منتها دیگه خیلی تعصبی و زیادی!

منو یاد این افرادی میندازه که میخوان ی جنس معمولی رو بفروشن کلی تبلیغ میکنن میگن آی این اینطوری و اونطوری و فلان و بیسار و چند برابر قیمت میفروشن!

جوری از این آلمان فعلی حداقل ، تعریف و صحبت میکردن و برد برابر ایتالیا و بعد فینال انتقامی برابر اسپانیا رو قطعی میدونستن که آدم شک میکرد دیگه بازی رو ببینه یا نبینه!:Smilebb (59):

شانس آوردن نخوردن به تور ما...:Smilebb (44):

پ ن::Smilebb (29):

Ali aya3
29th June, 2012, 01:42 AM
با این که ایتالیایی ها نشون دادن هم از انگلیس و هم از آلمان بهترند و به فینال هم رسیدن که حقشون بود،ولی من معتقدم بازی برابر ایتالیا به مراتب برای اسپانیا راحت تر خواهد بود تا آلمان...
شاید علت اصلیش هم اینه که ایتالیایی ها سرعت آزار دهنده ی آلمان ها رو ندارن و اسپانیا میتونه با آرامش بیشتری حمله کنه.
بازم باید ببینیم این آقای دل بوسکه از خر شیطون میاد پایین و از مهاجماش استفاده میکنه تو بازی فینال یا نه!!

afshin-ss
29th June, 2012, 01:43 AM
آها،راست میگید،اصلآ حواسم به کرواسی نبود.
ولی در کل دفاع ایتالیا خوبه،خوب دفاع میکنن و بوفون هم که امشب بعد از اوایل بازی که خیلی شانس آورد دیگه خیلی خوب بود.
کلآ میشه به فینال هم امیدوار بود،مسلمآ بازی انقدر مهم هست که ایتالیا هم نمیتونه انقدر ریسکی بازی کنه،اگر اسپانیا بتونه تیکی تاکای همیشگی رو هم برپا کنه واسه ما کافیه،موقعیت ساختن به کنار،همون پاسکاری عالی میتونه خیلی رو مخ باشه.

gpep
29th June, 2012, 02:20 AM
فینال از این بهتر نمیشد :4:
هم اسپانیا رو خیلی دوست دارم هم ایتالیا ، هرکی حقش باشه ببره :4:

mona_casillas
29th June, 2012, 03:34 AM
فینال از این بهتر نمیشد :4:
هم اسپانیا رو خیلی دوست دارم هم ایتالیا ، هرکی حقش باشه ببره :4:

*دوست داشتن تیم ها قبول ولی وقتی رو در روی هم قرار میگرن باید طرف یکی باشی ! اونم در فینال یورو !

*اسپانیا تا فینال اومده دست همه ماتادورها و دل بوسکه درد نکنه اگر قهرمان شدیم که چی بهتر ازاین ! اگرم نشدیم همین که قهرمان یورو 08 یه پای فینال شد به بعضی ها بعضی چیزها رو ثابت کرد دیگه قبول یا عدم قبولش بستگی به منطق خودشون داره ! به اسپانیا علاقه زیادی دارم از وقتی فوتبال رو فهمیدم در اروپا ،اسپانیا تیم ملی من بود تا ابد هم خواهد بود . انتقاداتی هم که به دل بوسکه داشتم همچنان دارم و اگر در تفکرش تغییر نده با همه احترامی که براش قائلم و شادی وصف ناپذیری برام در قهرمانی جام جهانی 10 آورد بهترِ کنار بره و مربی بیاد که تیکی تاکا رو بهتر پیاده کنه و از ستاره های اسپانیا بهتر بازی بگیره ، الان هیجانی برای فینال ندارم اما مثل هر هواداری آرزو دارم جام رو کاپیتان کاسیاس بالا ببره و شادی رو در چهره تک تک بازیکنان اسپانیا ببینم .

*حرف دیگه اینکه خوشبختانه از این کل کل هایی که بوی توهین و تحقیر حریف رو میده تا الان دراین تاپیک خبری نبوده امیدوارم بعد این هم خبری نباشه هیچی بدتر از تحقیر حریف و هوادرانش نیست تا بعد یورو بتونیم تو روی دوستانمون نگاه کنیم .

Meysam
29th June, 2012, 09:36 AM
پیروزی ایتالیا برابر آلمان تبریک میگم. خیلی دوست داشتم ایتالیا آلمان رو بزنه. بردن ایتالیا خیلی راحت تر از آلمانه.:53:
با وجود ایتالبا فینال جذاب و نفسگیری رو شاهد هستیم. پیشاپیش قهرمانی متوالی اسپانیا در جام ملت های اروپا رو تبریک میگم.:53:

پ.ن: پپ مربی خوبیه ولی حمایت قاطعمو از دلبوسکه اعلام میکنم. این سبک بازی کردن بازیکنان اسپانیا ناشی از افت بازیکنانشه.
همین دلبوسکه زمانی که سرمربی رئال بود، رئال زیباترین بازی هارو ارائه میداد. همین دلبوسکه بود که اسپانیارو با ارائه بازی تیکی تاکا قهرمان دنیا کرد.
با تاریخسازی اسپانیا در یورو نام دلبوسکه هم برای همیشه در تاریخ ثبت میشه.

mona_casillas
29th June, 2012, 03:27 PM
پیروزی ایتالیا برابر آلمان تبریک میگم. خیلی دوست داشتم ایتالیا آلمان رو بزنه. بردن ایتالیا خیلی راحت تر از آلمانه.:53:
با وجود ایتالبا فینال جذاب و نفسگیری رو شاهد هستیم. پیشاپیش قهرمانی متوالی اسپانیا در جام ملت های اروپا رو تبریک میگم.:53:

پ.ن: پپ مربی خوبیه ولی حمایت قاطعمو از دلبوسکه اعلام میکنم. این سبک بازی کردن بازیکنان اسپانیا ناشی از افت بازیکنانشه.
همین دلبوسکه زمانی که سرمربی رئال بود، رئال زیباترین بازی هارو ارائه میداد. همین دلبوسکه بود که اسپانیارو با ارائه بازی تیکی تاکا قهرمان دنیا کرد.
با تاریخسازی اسپانیا در یورو نام دلبوسکه هم برای همیشه در تاریخ ثبت میشه.

میثم ، این دل بوسکه همون دل بوسکه سابق نیست حتی اگه قهرمانی یورو هم بیاره . افت بازیکن اونقدری نیست که بخواد تا این حد تاثیر روی کیفیت بازی داشته باشه اسپانیا دو تا از بازیکنای فیکسش رو نداره ژاوی هم مدتهاست همه میگن اون ژاوی گذشته نیست با وجود این ، من تفکرات نادرستی که دل بوسکه داره رو عامل موثر تری میدونم اینکه از فابر گاس به جای مهاجم استفاده میکنه ربطی به افت مثلا ژاوی نداره با اینکه پویول نیست ولی دفاع و دروازه بان اسپانیا تا اینجا عملکرد فوق العاده خوبی داشتند .

اسپانیا دفاعی بازی نمی کنه و توپ رو در اختیار میگیره و در میانه زمین خیلی خوب به گردش در میاره و تاکتیک خودش رو به حریف دیکته می کنه اما در گل زدن همچنان مشکل داره ضمن اینکه سرعت تیمی هم پایین هست .

دیدم بعضی ها هنوز تیم ملی اسپانیا رو نتونستن از تیم باشگاهی جدا کنن در حالی که برای من و خیلی از رئالی های دیگه اینجا تیم ملی اسپانیا مطرح هست و هیچ ربطی به باشگاه و مسابقات باشگاهی نداره پپ مربی بسیار خوبیه فقط سن کمی برای هدایت تیم ملی داره .

بازی اسپانیا و تیکی تاکا در یورو 08 خیلی زیباتر از این که الان می بینیم پیاده میشد .

gpep
30th June, 2012, 02:44 AM
*دوست داشتن تیم ها قبول ولی وقتی رو در روی هم قرار میگرن باید طرف یکی باشی ! اونم در فینال یورو !

*اسپانیا تا فینال اومده دست همه ماتادورها و دل بوسکه درد نکنه اگر قهرمان شدیم که چی بهتر ازاین ! اگرم نشدیم همین که قهرمان یورو 08 یه پای فینال شد به بعضی ها بعضی چیزها رو ثابت کرد دیگه قبول یا عدم قبولش بستگی به منطق خودشون داره ! به اسپانیا علاقه زیادی دارم از وقتی فوتبال رو فهمیدم در اروپا ،اسپانیا تیم ملی من بود تا ابد هم خواهد بود . انتقاداتی هم که به دل بوسکه داشتم همچنان دارم و اگر در تفکرش تغییر نده با همه احترامی که براش قائلم و شادی وصف ناپذیری برام در قهرمانی جام جهانی 10 آورد بهترِ کنار بره و مربی بیاد که تیکی تاکا رو بهتر پیاده کنه و از ستاره های اسپانیا بهتر بازی بگیره ، الان هیجانی برای فینال ندارم اما مثل هر هواداری آرزو دارم جام رو کاپیتان کاسیاس بالا ببره و شادی رو در چهره تک تک بازیکنان اسپانیا ببینم .

*حرف دیگه اینکه خوشبختانه از این کل کل هایی که بوی توهین و تحقیر حریف رو میده تا الان دراین تاپیک خبری نبوده امیدوارم بعد این هم خبری نباشه هیچی بدتر از تحقیر حریف و هوادرانش نیست تا بعد یورو بتونیم تو روی دوستانمون نگاه کنیم .

باور کن از برد ایتالیا یا اسپانیا خوشحال میشم. برام پنجاه پنجاه ست.
به نظرم دل بوسکه مربی بزرگیه و اینو ثابت کرده، اگه اسپانیا قهرمان هم نشد چیزی از ارزشهاش کم نمیشه ، انصافا نصف قدرت تهاجمی تیم داوید ویا بود ، بدون شک اگه اون میتونست بازی کنه موقعیتهامون تو هر بازی بیشتر و بهتر میشد.

Ali aya3
30th June, 2012, 11:33 AM
با تمام احترامی که واسه تیمم(اسپانیا)قائلم و دوست ندارم ازش نقطه ضعف بگیرم،ولی به نظر من اگه دل بوسکه بدون مهاجم بخواد تو فینال بازی کنه برابر این ایتالیای آماده ریسک خیلی بزرگی هست و به نظر من از لحاظ فنی جلو اون دفاع متمرکز و قوی ایتالیا خیلی مشکل داره...

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
1st July, 2012, 09:12 PM
http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/Comp_Matches/01/83/73/16/1837316_w1.jpg

و اما فینال...

آمار ایتالیا و اسپانیا تا قبل از فینال در طول تورنمنت:

گل:
ایتالیا 6-8 اسپانیاا

تلاش برای گل(موقعیت):
ایتالیا 97-78اسپانیا

موقعیت در چهارچوب:
ایتالیا 55-49 اسپانیا

خارج از چهارچوب:
ایتالیا 42-29 اسپانیا

کرنر:
ایتالیا 27-40 اسپانیا

خطا مرتکب شده:
ایتالیا 79-64

طبق آمار اسپانیا قاطع تر هست از لحاظ تمام کنندگی ، منتها ایتالیا با ضربه کرنر کمتر ، بیشتر از اسپانیا از این طریق به گل رسیده که اصلا جالب نیست.

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
1st July, 2012, 10:30 PM
Spain: Casillas, Piqué, Ramos, Arbeloa, Alba, Iniesta, Xavi ,Fàbregas, Alonso, Busquets, Silva

SUBS: Valdés, Reina, Albiol, Martínez, Juanfran, Cazorla, Navas, Rodríguez, Torres, Negredo, Mata, Llorente

==============

Italy: Buffon, Chiellini, Abate, Barzagli, Bonucci, Marchisio, De Rossi, Montolivo, Pirlo, Balotelli, Cassano

SUBS: Sirigu, De Sanctis, Maggio, Ogbonna, Balzaretti, Motta, Giaccherini, Diamanti, Nocerino, Di Natale, Borini, Giovinco

afshin-ss
1st July, 2012, 11:09 PM
ماشالا بازم بدون مهاجم میریم تو زمین که حسابی حال کنیم!!!
چرا استرس گرفتیم ما؟؟ :shok:
بریم ببینیم چی میشه.

Blanco
2nd July, 2012, 12:00 AM
خدايا يه نيمه ديگه
دروددد با شرف همتون شير مردان ماتادور
يك نيمه ديگه مثل مرد بيستيد

Meysam
2nd July, 2012, 12:05 AM
همونطوری که پیش بینی میکردم به راحتی از پس ایتالیا بر اومدیم. نیمه دوم منتظر گل های بیشتر هستیم.:53:

Asian Wizard
2nd July, 2012, 12:07 AM
یه نیمه دیگه همینجوری بازی کنیم تمومه
امیدوارم گل نخوریم چون خیلی کار برامون سخت میشه
اگه یه گل دیگه بزنبم که دیگه راحت میشیم... رااااااحت...

Carles Puyol
2nd July, 2012, 12:09 AM
یک نیمه دیگه مونده بزنیم تمومشون کنیم !
یک نیمه ژاوی یکم شبیه اون ژاوی همیشگی بود !!

afshin-ss
2nd July, 2012, 12:10 AM
خیلی حال کردم با تیممون.
تو این جام همه از افت اسپانیا حرف زدن،شاید حق هم داشتن،مثل این 4 سال اخیر نبودیم.
ولی دقیقآ تو مهمترین بازی تورنمنت داریم بهترین بازیمون رو ارائه میدیم.
خیلی کم اشتباه،موفق تو پاسکاری،موفق تو دفاع،موفق تو مهار یار حریف...یعنی دقیقآ همه چی فوق العاده بوده واسمون تو این بازی.
ایتالیا اصلآ نتونست خطرساز بشه.
ایشالا نیمه دوم هم همینطوری پیش میریم.

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
2nd July, 2012, 12:10 AM
ی نیمه فوق العاده خوب.

اینجاست که نقش دلبوسکه رو باید دید ، مخصوصا روی گل اول که شروع حرکت از خودش بود!

حین بازی بارها و بارها اینیستا و سسک و سیلوا جاهاشون رو با هم عوض کردن ، بارها و بارها ، همین موضوع رو به خوبی میشه رو گل اول دید!

اینیستا در وسط زمین صاحب توپ میشه(پشت 18) ، پاس میده به فابرگاس که در گوش راست حضور داره ، و سیلوائی که از وسط متامیل به چپ زمین سمت دروازه میره و ضربه سر رو میزنه، ی جابجائی کامل!

سناریو آلمان ایتالیا، اینبار داره بر علیه خود ایتالیا اتفاق میوفته ، حالا اسپانیا با دو گل جلو هست و ایتالیاست که باید حمله کنه ، استفاده از ضذ حملات و موقعیت های احتمالی خیلی مهمه ، همینطور حفظ توپ به خصوص هر چی بازی به انتها میره.

ایتالیا هم بیشتر رو به توپ های مستقیم آوردن و تو حرکات ترکیبی موفق نبودن.

و نیمه دوم که باید دید دلبوسکه چه تغییراتی رو خواهد داد ، از وینگرهاش استفاده میکنه یا نه...

afshin-ss
2nd July, 2012, 12:59 AM
:Smilebb (55)::Smilebb (55)::Smilebb (55):
:f015::f015::f015:

Blanco
2nd July, 2012, 01:05 AM
-تمام-
قهرمان همیشه قهرمانه

Amin
2nd July, 2012, 01:23 AM
قهرمانی رو تبریک میگم واقعا چسبید

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
2nd July, 2012, 01:27 AM
قهرمانی به حقی بود ، ممنون از همه بازیکنان و دلبوسکه که سبک جدیدی رو حاقل در رده ملی بعد از باشگاهی(پپ بارسا) بنیان گذاری کرد و با شکوه تر از همیشه فینال رو هم با موفقیت به پایان رسوند.

تک تک بازیکنان توی تورنمنت خوب کار کردن ، بعدا مفصل تر میشه تک به تک انالیز کرد...

mona_casillas
2nd July, 2012, 01:31 AM
سومین قهرمانی پیاپی بهترین تیم ملی جهان بر تمامی هوادران اسپانیا مبارک باد .....قهرمانی شایسته و قاطعانه ای بود ......خیلی خیلی خیلی تبریک .....

:Smilebb (55)::Smilebb (55)::Smilebb (55)::Smilebb (55)::Smilebb (55)::Smilebb (55)::Smilebb (55)::Smilebb (55)::Smilebb (55)::Smilebb (55)::Smilebb (55)::Smilebb (55)::Smilebb (55)::Smilebb (55)::Smilebb (55)::Smilebb (55)::Smilebb (55)::Smilebb (55)::Smilebb (55)::Smilebb (55):

ŞĄĤĘƁ
2nd July, 2012, 01:33 AM
دوستان تبریک میگم این قهرمانیو بهتون

Taj4ever
2nd July, 2012, 01:46 AM
اینم به افتخار عمو ویسنته ی عزیز.
http://up.behtarin.com/uploads/9e504e683f1.jpg

Carles Puyol
2nd July, 2012, 01:50 AM
داره دهنه صدر سرویس میشه !!

تبریک میگم قهرمانی رو .

ایتالیا و ایرلند پیوندتان مبارک :4:
مرسی اسپانیا عالی بودن همه عالی بودن . بازی آخر رو همچین کردیم که دیگه حرفی نزنه !!

ژاوی نشون داد که چه بازیکنیه ! و چه کسی آرشیتکته !

mona_casillas
2nd July, 2012, 01:51 AM
چه بازی خوبی رو نزدیک بود از دست بدم و نبینم ! به اندازه 4 گل از ایتالیا برتر بودیم و قهرمانی حقمون بود نشون دادیم حرف اول در فوتبال جهان رو اسپانیا میزنه و بس .....بازم تبریک .....از خوشحالی نمیدونم چی بگم ....تبریک ...تبریک ....تبریک ....مرسی اینیستا ....مرسی ژاوی ...مرسی کاسیاس ...مرسی سیلوا ....مرسی تورس...مرسی راموس ...مرسی پیکه ...مرسی پدرو ....مرسی سسک .....مرسی همه ماتادورها .....

http://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2855%29.gifhttp://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2855%29.gifhttp://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2855%29.gif

gamper
2nd July, 2012, 01:57 AM
قهرمانی اسپانیا رو بهتون تبریک میگم
نتیجه بازی و روندش اصلا عادلانه نبود و فکر میکنم ایتالیا به پراندلی باخت و نه به اسپانیا
مربی که تعویض سومش تو اون لحظه انجام میده مشخص که تو تفکراتش دچار اشتباه شده
من از فینال 94 بین ایتالیا و برزیل به اینور که بازی ها رو یادم بدون شک این فینال بدترین فینالی هستش که دیدم 
یه بازی کاملا کسل کننده و بی روح

mona_casillas
2nd July, 2012, 02:07 AM
فردوسی پور تو گزارشش برای ایتالیا سنگ تموم گذاشت ...صدر تو تحلیلش از بازی داره خفه میشه... داور 2 پنالتی مسلم اسپانیا رو نگرفت ....گفتن دوره تیکی تاکا تموم شده ولی امشب همه دیدن اسپانیا 4 گل به بهترین دروازه بان جهان زد و این یعنی همه به احترام ماتادورها بر پا ......

http://u.goal.com/195200/195295hp2.jpg

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
2nd July, 2012, 02:08 AM
9 بازیکن اسپانیا برای اولین بار در تاریخ 2 یورو رو فتح میکنن ، افتخاری که بکن بائر و یاشین و کلینزمن و ... تا لب چشمه رفتن اما تشنه برگشتن!

کاسیاس با 9 کلین شیت با رکورد فن در سار در یورو ها برابری کرد.

سیلوا با 3 پاس گل و 2 گل بیشتر از هر بازیکن دیگه ای در گلهای یورو 2012 نقش داشته.

و کلی رکورد دیگه...

gpep
2nd July, 2012, 02:17 AM
قهرمانی رو تبریک میگم ، واقعا عالی بود!
هرچند به هر دوتا تیم علاقه داشتم :4:

NuMbEr OnE
2nd July, 2012, 02:28 AM
یه روزی حاج رضایی گفت فوتبال یه ورزش یا سرگرمی نیست،جزئی از زندگی هم نیست بلکه فوتبال خودِ زندگیه.وقتی به مرگ فکر می کنم تنها چیزی که باعث میشه به زنده ها حسودیم بشه دیدن فوتباله،هرچیزی که یه نفر واسه زندگی بهش احتیاج داره فوتبال داره...غرور،هیجان،آرامش،شا ی،لذت...و همه این مفاهیم فوتبال رو اسپانیا یکجا به طرفداراش هدیه می کنه
حس خیلی خوبی دارم،شبیه حسی که فینال جام جهانی داشتم،افتخار می کنم که طرفدار قهرمان شایسته جهانم،تیکی تاکا تا همیشه یکه تازی می کنه
اسپانیا لیاقتش رو داشت و قهرمان شد،به همین سادگی...تیم ما بهترین تیم دنیاست
به همه تبریک میگم،به طرفداری از این تیم افتخار کنید

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
2nd July, 2012, 02:28 AM
فریبرز چه نقطه مشترکی!:Smilebb (44):

======

ی بنده خدائی از اول جام مدام اسپانیا رو مسخره میکرد و تیکی تاکا رو تموم شده میدونست ، کار خدا تیمش خورد به ما و قاطعانه حذف شد ، بعد رفت سنگر تیمهای مقابل تو نیمه نهائی و فینال ، اونجا هم رو دست خورد!:Smilebb (59):

پ ن:ژاوی دونده ترین بازیکن فینال بود ، بعد ژابی و بعد آلبا.

فابرگاس هم تو 75 دقیقه ای که بود بیش از 9 کیلومتر دوید که فو.ق العاده است!

Ali aya3
2nd July, 2012, 02:36 AM
از همین جا تبریک میگم به تمامی ماتادورهای دوست داشتنی...
آقا تبریک...تبریک
خیلی حال داد،بخصوص موقعی که کاسیاس جام رو برد بالا!!

علی تیفوسی
2nd July, 2012, 02:50 AM
تبریک می گم به همه ی طرفداران اسپانیا،شایسته ی قهرمانی بودید،واقعا دل بوسکه نیز گل کاشت.

Meysam
2nd July, 2012, 07:59 AM
منم قهرمانی های متوالی اسپانیارو تبریک میگم.:53: دیشب چقدر رویایی بود.:53:

َA R A S
2nd July, 2012, 08:34 AM
قهرماني مقتدرانه اسپانيا رو تبريك ميگم.ايتاليا ديشب حرفي براي گفتن نداشت و توپ و ميدان دست ما بود.

فايرگاس و مخصوصا اينيستا ديشب فوق العاده بودن.حركات تكنيكي اينيستا جدا چشم نواز بود.

اما يكي از دلايل برد ديشب ناگفته نماند درخشش كاسياس بود.شايد اگر كس ديگه اي توي دروازه بود نتيجه 4-3 بود !

يعني 3 توپي رو گرفت كه بالاي 50 درصد شانس گل شدن داشت.

ميدونستم بازي رو خواهيم برد.ولي با اين نتيجه اصلا فكرشو نميكردم.در اين بازي شانس هم با ما يار شد و مصدوميت دو بازيكن ايتاليا و به خصوص موتا ديگه تير خلاصي بود بر پيكر ايتاليا.

--
چي داريم ميبينيم واقعا ؟ سه قهرماني پياپي در سه جام بزرگ براي اسپانيا !

--
تورس آقاي گل شد

--
اما آخر بازي وقتي همه بازيكنا حلقه شادي زده بودن يه نفر بينشون غائب بود و اونم كسي نبود جز كاسياس كه داشت به بازيكناي ايتاليا خسته نباشيد ميگفت

mre4030
2nd July, 2012, 09:18 AM
من تازه عضو انجمن شدم - میخواستم از بازی زیبای اسپانیا توی فینال قدر دانی کنم - واقعا بازی قشنگی بود - اسپانیا تونست با 4 ( عدد مقدس ) گل ایتالیا رو له کنه - ایتالیا هم فقط 3 تا موقعیت گل بیشتر نداشت - اسپانیا باز ثابت کرد بهترین تیم دنیاست - به همه ی طرفداران فوتبال مخصوصا اسپانیایی های گل تبریک میگم - به امید کسب جام جهانی 2014:Hooraa::Hooraa::Hooraa::Hooraa::Hooraa::Hoora a::Hooraa::Hooraa::Hooraa::Hooraa::Hooraa::Hooraa: :Hooraa::Hooraa::Hooraa::Hooraa::Hooraa::Hooraa::H ooraa::Hooraa:

saeed ss
2nd July, 2012, 12:19 PM
این قهرمانی و به تاریخ پیوستن اسپانیا رو تبریک میگم.قهرمانی در یورو جام جهانی و یورو به صورت پشت سر هم توسط هیچ یک از تیمهای بزرگ دنیا صورت نگرفته اما اسپانیا اینکارو انجام داد
حالا اسپانیا با 3 قهرمانی جز پرافتخار ترین تیمهای اروپا هست
دیشب یه بازی فوق العاده رو از اسپانیا شاهد بودیم
خیلی با برنامه بازی کرد اسپانیا.
میخام از ژاوی و این بازی فوق العاده ای که کرد تعریف کنم اما حقیقتا نمیدونم در موردش چی بگم.بی نظیر بود
فکر کردن به این موضوع که این آخرین تورنومنت ملی این بازیکن بود عذاب آوره.البته خودش گفته که شاید این آخرین تورنومنتش باشه اما باید یه جام جهانی دیگه هم بازی کنه.
واقعا نمیدونم در وصف ژاوی چی بگم
بعد از بازی خوبه ژاوی باید از کاسیاس بهترین دروازبان حال حاضر جهان تقدیر کرد.ایکر دیشب چندین بار دروازه اسپانیا رو نجات داد.حضور کاسیاس درون دروازه حتی به من هوادار هم دلگرمی خاصی میداد و میدونستم یکی درون دروازه ایستاده که بهترینه.
اون توپی که با نوک انگشتاش از تو سر دروسی در آورد خیلی زیبا بود.
به واقع لقب ایکر مقدس برازندشه
این نسل طلایی اسپانیا حیفه که یه جام جهانی دیگه بدست نیاره.جام جهانی 2014 آخرین تورنومنتی هست که ژاوی و کاسیاس و آلونسو و چند بازیکن دیگه میتونن توش بدرخشن و یه جام جهانی دیگه بدست بیارن.
ضمن اینکه جا داره از دلبوسکه هم تشکر کرد.شاید دیگه در تیم ملی نباشه اما به عنوان کسی که یه قهرمانی جهان و یه قهرمانی اروپا رو در کارنامش داره نامش در تاریخ ثبت خواهد شد
حرکت آخر بازی راموس و فابرگاس و رینا هم واقعا زیبا بود.

mona_casillas
2nd July, 2012, 01:47 PM
تورس آقای گل رقابت ها

http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/Comp_Matches/01/83/81/93/1838193_w2.jpg

جای پویول و ویا خالی بود

http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/Comp_Matches/01/83/82/21/1838221_w2.jpg

http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/Comp_Matches/01/83/81/26/1838126_w2.jpg

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
2nd July, 2012, 04:27 PM
http://estaticos02.marca.com/imagenes/2012/07/01/futbol/eurocopa_2012/espana/1341179361_extras_noticia_foton_7_0.jpg

حرکت قشنگ تعدادی از بازیکنان که یاد درگذشتگان هم بودند!:Smilebb (105):

این اتفاقی که دیشب رخ داد و سومین قهرمانی پیاپی رو تثبیت کرد ، بعید میدونم به عمر من یکی لااقل دیگه کفاف بده بتونم ببینم!

از الان بخوایم خوشبینانه نگاه کنیم 14 سال زمان میبره ی تیم دیگه تازه بخواد با این رکورد برابری کنه ، اولا اگر اسپانیا بزاره ، دوما اگر نسلی بهتر از نسل تاریخ ساز و طلائی اسپانیا داشته باشه ، سوما بتونه بدون گل خورده در مرحله حذفی در دو جام و کلی رکورد این کارد رو بکنه ، محاله!

به عمر 120 ساله بقیه طرفداران اسپانیا و دیگر تیمها هم بعید میدونم این قضیه قد بده ، به قول معروف once in a life time ای بود که نصیب طرفداران اسپانیا شد!

alexdelpiero
2nd July, 2012, 08:50 PM
قهرمانیتون رو تبریک میگم ...
خوب موقعی به پست ایتالیا خوردین ... :cry:

rafey
2nd July, 2012, 10:03 PM
دوستایی رالی هم حال کنن . به لطف بازیکنایی بارسا از 2008 تا حالا 3بار قهرمان شدن!

Ali aya3
3rd July, 2012, 12:43 AM
این قهرمانی ها که ماتادورها رو برای همیشه تاریخ ساز کرد دلیلی جز اتحاد مادریدی ها و کاتالانی ها در تیم ملی نداشت...
فقط این وسط آمار کاپیتان ایکر غوغا میکنه،دو تورنمت بزرگ(2010/2012)هر کدوم فقط یک گل اونم تو بازی اول!!
واقعا بی نظیره این کاسیاس . . .

mona_casillas
3rd July, 2012, 09:50 AM
اسکلت اصلی تیم ملی هرکشوری از دو ،سه تیم باشگاهی همون کشور بسته میشه و تیم ملی اسپانیا هم از این قاعده مستثنی نیست برای من رئالی که عاشق رئالم هیچ فرقی نداره که در تیم ملی اسپانیا بیشترین سهمیه بازیکن به کدوم تیم تعلق داره همون اندازه که کاسیاس و درخشش او در تیم ملی اسپانیا من رو خوشحال میکنه اینیستا و درخشش او ، من رو خوشحال می کنه و تورس و سیلوا و ژاوی و بقیه ماتادورها ، بدون شک اتحاد بی نظیری که بازیکنان اسپانیا در این مدت داشتند از عوامل اصلی تاریخ سازی بود که طی 3 دوره قهرمانی پیاپی حاصل شد و تا به حال سابقه نداشته هیچ کشور مدعی بتونه به چنین افتخاری دست پیدا کنه این شادی و جشن متعلق به همه طرفداران تیم ملی اسپانیاست و کسی نمیتونه کسی دیگه رو از این افتخار و جشن و شادی محروم کنه .

تمام کسانی که این مدت تیم ملی اسپانیا رو با جملات و بهانه های کلیشه ای زیر سوال میبردند در برابر این افتخار غرور انگیز ، سکوت اختیار کردند .

تمام کسانی که درلیست بهترین دروازه بان های جهان از روی نام ایکر مقدس میگذشتند امروز باید درلیست خود تجدید نظر اساسی کنند در تقابل بین بوفون و کاسیاس این کاسیاس بود که فوق العاده ظاهر شد با همه علاقه ای که به فون دارم و و احترامی که برای بوفون قائلم ، دربازی فینال دیدیم زمانی که دفاع بتونی و مستحکم ایتالیا ، استحکام همیشگی رو نداشت بوفون هم کم فروغ ظاهر شد و 4 بار در برابر ماتادورها تسلیم شد .

من به اسپانیا و به این تاریخ سازی غرور آفرینش افتخار می کنم .

دو والپیپر زیبا که از طرف بچه های رئالی به مناسبت این قهرمانی تهیه شده تقدیم به همه دوستداران تیم ملی اسپانیا ....

http://th09.deviantart.net/fs71/150/i/2012/184/c/0/iviva_espana__by_hawkeyesart-d55rodf.png (http://www.deviantart.com/download/312020259/iviva_espana__by_hawkeyesart-d55rodf.png) http://th06.deviantart.net/fs71/150/i/2012/184/e/d/euro_2012_winner_by_szymonb99-d55s1b7.png (http://www.deviantart.com/download/312037027/euro_2012_winner_by_szymonb99-d55s1b7.png)

BlUe HeArT
3rd July, 2012, 05:26 PM
قهرمانی و افسانه سازی اسپانیا رو تبریک میگم! بازیهای این دور از یورو رو به خاطر مشغله زیاد نتونستم اونجور که باید و شاید ببینم و لذت ببرم، ولی فینال واقعا خستگیمو از بین برد!
از دفاع تیم واقعا متشکرم که علی رغم عدم حضور پویول، به بهترین شکل ممکن از تیمشون دفاع کردن!
در مورد هافبکها که نمیشه چیزی گفت، چون استثنایی بودن هافبکهای اسپانیا پیش از این ثابت شده بود و توصیفشون در کلمات نمیگنجه!!
تشکر ویژه من از ایکر مقدس، دروازه بان دوست داشتنی منه، که بدون هیچ تعصبی هیچکس جز اون لایق مقام بهترین دروازه بان جهان نیست!
همچنین از پدیده ای که واقعا با جون و دل برای اسپانیا جنگید: آلبا!
و در آخر از حرکت رامس، رینا و فابرگاس واقعا قدردانی میکنم!!!

ما افسانه ای ساختیم که هیچکس را توان آن نبود!!
Viva Espana

Haj Amir
4th July, 2012, 02:18 PM
دوستایی رالی هم حال کنن . به لطف بازیکنایی بارسا از 2008 تا حالا 3بار قهرمان شدن! کاپیتان تیم رئالیه , مربی تیم رئالیه , ستون دفاعی تیم راموس رئالیه , ستون میانه میدان آلونسو رئالیه . توی بارسایی ها فقط اینیستا درخشید . تیم منتخیب یورو رو ببینید چند رئالی هست و چند بارسایی همه چیز مشخص میشه .

Sepehr11
5th July, 2012, 12:11 AM
. تیم منتخیب یورو رو ببینید چند رئالی هست و چند بارسایی همه چیز مشخص میشه .

من نمیدونم چرا همش با حرفهای تو مشکل پیدا میکنم :4:

خو از 10 تا بازیکنی که تو تیمه منتخب قرار گرفتن ، 5 تا بارسلوناییه ( پیکه-بوسکت-ژاوی-اینیستا-فابرگاس) و 3 تا رئالی (کاسیاس،راموس،آلونسو) !!!!

خو الان چی مشخص شد که میگی تیمه منتخبه جام رو ببین همه چی مشخص میشه ؟!!؟

==
اسپانیا قهرمانیاشو مدیون سبک بارسا و همچنین حضور ستاره های رئاله خصوصا کاسیاس و ژابی آلونسو .
و اینکه بخواین موفقیتهاتون رو فقط به بارسا یا فقط به رئال مرتبط بدونین کار درستی نیست .

یه لحظه فکرشو بکنید به جای کاسیاس ویکتور والدز دروازه بان بود ... :4:

حالا که تا اینجا اومدم ، هر چند با تاخیر ولی قهرمانیتون رو به همتون تبریک میگم :53:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
5th July, 2012, 12:22 AM
سپهر ممنون از تبریکت ، برای طرفداران تیم ملی اسپانیا ، اسپانیا یعنی اسپانیا نه هیچ چیز دیگه!

منتها برای اینکه وهم و خیال خدائی نکرده حکمفرما نشه خوندن این مقاله خالی از لطف نیست :
خانم‌ها، آقايان... اين است اسپانسلونا!/ يادداشت ويژه: اسپانيا مديون بارساست، و البته ژاوي! (http://www.goal.com/iran/news/3830/%D9%8A%D9%88%D8%B1%D9%88-2012/2012/07/04/3219898/%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%85%D9%87%D8%A7-%D8%A2%D9%82%D8%A7%D9%8A%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%8A%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%84%D9%88%D 9%86%D8%A7-%D9%8A%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA-%D9%88%D9%8A%DA%98%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%86%D9%8A%D8%A7-%D9%85%D8%AF%D9%8A%D9%88%D9%86)

mona_casillas
5th July, 2012, 12:35 AM
وقتی مثل این عکس :

http://u.goal.com/195700/195751hp2.jpg

کسانی که اصالتا اسپانیایی هستند کنارهم قرار گرفتن ظاهرا برای عده ای سخت میاد این اتحاد رو باور کنن بحث های تفرقه افکن مطرح میکنن و دم ازتوهم دیگران میزنن ما با این قهرمانی خوشیم کارشناس ها هر چی میخوان بگن ، تا قبل قهرمانی هیچکسی چنین حرف هایی مطرح نکرده بود بعد قهرمانی هم تمام طرفداران اسپانیا از رئالی و بارسایی و غیر این دو تیم تبریک گفتن و مشخصا فقط دوست عزیزی که به گفته خودش راهی به تاپیک بارسا هم نداره چنین حرف بی پایه و اساسی رو مطرح کرد یک کلام ختم کلام : اسپانیا با اقتدار قهرمان یورو 12 شد ...گوارای وجود کسانی که برای این قهرمانی زحمت کشیدن و ازاین قهرمانی شاد شدند .....

__________________________________________________ _____

23 میلیون یورو، جایزه قهرمانی اسپانیا دریورو2012 (http://www.goal.com/iran/news/3830/%D9%8A%D9%88%D8%B1%D9%88-2012/2012/07/04/3219470/%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D8%B1%D9%88%D8%B2-23-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86-%DB%8C%D9%88%D8%B1%D9%88-%D8%AC%D8%A7%DB%8C%D8%B2%D9%87-%D9%82%D9%87%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D9%88%D8%B1%D9%882012)

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
5th July, 2012, 12:56 AM
http://www.4ax.ir/images/1341181032.jpg

بازیکنان هر تیم بعد از قهرمانی جداگانه عکس میگرفتن که خیلی جالب بود ، حیف اون زردپوشی که تو عکس هست ، فقط افتخار به جیب میزنه!:tired:

A r y A
5th July, 2012, 02:25 PM
کنکور سراسری رو دادم کنکور ازاد مونده برای همین دیر اومدم انجمن . قهرمانی اسپانیا خیلی چسبید و بعضیا با چهار گل اسپانیا سوسک شدن :lol: کسایی که میگفتن دوره اسپانیا تموم شده :lol: خیلی فاز داد و دم همشون گرم خیلی حال کردم رئالی هام تو یورو و تو تیم قهرمان عالی بودن :41:
smil117
چند تام عکس از کاپیتان تیم ملی اسپانیا که خودش عند عشق و حاله ایکر مقدس smil117

http://www.shiaupload.ir/images/01232170657469755708_thumb.png (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=01232170657469755708.png) http://www.shiaupload.ir/images/28770831748676963385_thumb.png (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=28770831748676963385.png) http://www.shiaupload.ir/images/32809897761386937871_thumb.png (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=32809897761386937871.png) http://www.shiaupload.ir/images/44891087299249364237_thumb.png (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=44891087299249364237.png) http://www.shiaupload.ir/images/32759887311321909516_thumb.jpg (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=32759887311321909516.jpg) http://www.shiaupload.ir/images/62208748858518727362_thumb.jpg (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=62208748858518727362.jpg) http://www.shiaupload.ir/images/36009872769414532621_thumb.jpg (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=36009872769414532621.jpg) http://www.shiaupload.ir/images/24943250833232809559_thumb.jpg (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=24943250833232809559.jpg) http://www.shiaupload.ir/images/56022441466297426508_thumb.jpg (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=56022441466297426508.jpg) http://www.shiaupload.ir/images/25310946112492117411_thumb.jpg (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=25310946112492117411.jpg) http://www.shiaupload.ir/images/97799338720253244040_thumb.jpg (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=97799338720253244040.jpg) http://www.shiaupload.ir/images/05974560653213877661_thumb.jpg (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=05974560653213877661.jpg) http://www.shiaupload.ir/images/68956268370650548247_thumb.jpg (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=68956268370650548247.jpg) http://www.shiaupload.ir/images/03001140107014674294_thumb.jpg (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=03001140107014674294.jpg)

http://www.shiaupload.ir/images/78205654154146435218_thumb.jpg (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=78205654154146435218.jpg) http://www.shiaupload.ir/images/64126117783081821496_thumb.jpg (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=64126117783081821496.jpg) http://www.shiaupload.ir/images/84092051756525281708_thumb.jpg (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=84092051756525281708.jpg) http://www.shiaupload.ir/images/56305468644047298115_thumb.jpg (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=56305468644047298115.jpg) http://www.shiaupload.ir/images/81271616384039811012_thumb.jpg (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=81271616384039811012.jpg) http://www.shiaupload.ir/images/28987544377803490806_thumb.jpg (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=28987544377803490806.jpg) http://www.shiaupload.ir/images/98776456428551634438_thumb.jpg (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=98776456428551634438.jpg)

Haj Amir
5th July, 2012, 08:47 PM
من نمیدونم چرا همش با حرفهای تو مشکل پیدا میکنم :4: خو از 10 تا بازیکنی که تو تیمه منتخب قرار گرفتن ، 5 تا بارسلوناییه ( پیکه-بوسکت-ژاوی-اینیستا-فابرگاس) و 3 تا رئالی (کاسیاس،راموس،آلونسو) !!!! خو الان چی مشخص شد که میگی تیمه منتخبه جام رو ببین همه چی مشخص میشه ؟!!؟ == اسپانیا قهرمانیاشو مدیون سبک بارسا و همچنین حضور ستاره های رئاله خصوصا کاسیاس و ژابی آلونسو . و اینکه بخواین موفقیتهاتون رو فقط به بارسا یا فقط به رئال مرتبط بدونین کار درستی نیست . یه لحظه فکرشو بکنید به جای کاسیاس ویکتور والدز دروازه بان بود ... :4: حالا که تا اینجا اومدم ، هر چند با تاخیر ولی قهرمانیتون رو به همتون تبریک میگم :53: شما مگه طرفدار بایرن مونیخ نبودین ؟ به جمع رئالی ها (رونالدو - په په - کوئنترائو) از پرتغال و (ازیل - خدیرا) از آلمان رو هم اضافه کن و حالا از اول حساب کن مطمئنا این دفعه برات مشخص میشه !!

Sepehr11
7th July, 2012, 12:36 PM
^^^^^

مهندس بحث سر نقش بازیکنانه رئال و بارسا تو تیم ملی اسپانیا بود ...

اوزیل و خدیرا چه کمکی به تیم ملی اسپانیا کردند ؟؟!!!

بیخیال