PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ۩ ۞(طوفان زرد آسیا-فصل 91-92) ۞۩>==<|*پیش بسوی قهرمانی آسیا*|

صفحه ها : [1] 2

Sunflower
26th May, 2012, 09:23 PM
خیلی خوشحالم که زدن اولین تاپیک این فصل رو دوستان افتخارش رو به من دادند :smile:
جا داره در ابتدا از زحمات محسن که 2 تاپیک قبلی رو زد تشکر کنم همچنین دوستان قبلی :Smilebb (60):
ایشالا دست منم خوب باشه و بتونیم شاهد قهرمانی در آسیا باشیم و بازم جشن قهرمانی برپا کنیم :chase:
فصل قبل واقعا واسه ما سپاهانی ها فوق العاده بود که محاله از یادمون بره :Smilebb (6):
دوست دارم این نتایج درخشان ادامه داشته باشه و حریفهامون رو 4 تایی کنیم مثل گذشته مخصوصا در آسیا :victory:
و اینکه بنگر همچنان به سپاهان وفادار بمونه و نفرات خوبی به تیم ملحق بشند :ok:
همچنین از کاپیتان محبوبمون بخاطر زحماتی که کشید تشکر ویژه کنم و ایشالا کاپ آسیا هم بالا سر ببره :Smilebb (112):
به امید اینکه دیگه هیچ فرد نالایقی بالا سر تیم نیاد و تیم به دور از حاشیه به موفقیت های بیشتر برسه :king:
آرزو دارم که ورزشگاه نقش جهان زودتر آماده بشه تا بتونیم هوادار بیشتری تو ورزشگاه داشته باشیم :Smilebb (79):

Darchin
31st May, 2012, 09:08 PM
محمد غلامی، مهاجم سابق داماش گیلان، با قراردادی دو ساله به سپاهان پیوست.
محسن ایران نژاد، دفاع چپ سابق شاهین بوشهر، به سپاهان پیوست.
محمدباقر صادقی، دروازه بان سابق ذوب آهن، با قراردادی دو ساله به سپاهان پیوست.

کریم قنبری دستیار منصور ابراهمی زاده در نفت تهران شد.
مجید بصیرت دستیار عبدالله ویسی در پیکان تهران شد.

فابیوجانواریو، برونو سزار و احمد جمشیدیان برای سال آینده با سپاهان به توافق رسیدند.

Darchin
31st May, 2012, 09:21 PM
انگار داریم از شر سیدصالحی خلاص میشیم... منو این همه خوشبختی محاله محاله!

Darchin
5th June, 2012, 12:09 PM
جدایی هاشم بیک زاده و مهدی کریمیان با پایان قرارداداشان از سپاهان. هاشم بیک زاده به استقلال پیوست. (به این میگن یه تیر با دو نشون! هم از شرش خلاص شدیم هم رفت استقلال تا اونا هم رنج و عذابیکه این دوسال کشیدیم از دست این را بکشن!)

Darchin
5th June, 2012, 10:12 PM
علی احمدی رسما به سپاهان پیوست :23:

علی احمدی با حضور در هیات فوتبال استان اصفهان و ثبت قرارداد خود با باشگاه سپاهان به مدت ۲ فصل به تیم فوتبال سپاهان پیوست.

مدافع جدید تیم فوتبال سپاهان فصل گذشته در تیم همشهری یعنی ذوب آهن بازی می‌کرد و با اتمام قراردادش با باشگاه ذوب آهن پس از بررسی پیشنهادهایش به مدت دو فصل به سپاهان پیوست.

با این حساب باید جدایی محسن بنگر از سپاهان را قطعی بدانیم. گفتنی است سپاهان در پست دفاع وسط در حال مذاکره با دیگر مدافع فصل پیش ذوب آهن یعنی فرشید طالبی است.

Darchin
7th June, 2012, 10:23 PM
محسن بنگر و سیدجلال حسینی به پرسپولیس پیوستند.

باید ببینیم چه کسانی را جایگزین این دو خواهند کرد؟! احتمالا طالبی و یک بازیکن آسیایی...

جایگزینی هم برای کریمیان باید بگیرند... دوست داشتم کریمیان حفظ بشه...

Queen
8th June, 2012, 02:16 AM
حیف دفاعمون بود که تارومار بشه اما از یه طرف خوشحالم چون بازم با اینکه چند بازیکن اصلیمون جدا شدند بازم مدعی اصلی هستیم.فقط از رفتن سید جلال ناراحتم.بنگر که مالی نبود و همش خطا میکرد.چقدر سر خطا کردنش پشت محوطه موقعیت دادیم به حریف و ضربه خوردیم.فقط سید جلال بود که خوب و با برنامه بازی میکرد.دست آخر باید ببینیم چه بازیکنانی به تیم میاند فعلا زوده قضاوت کنیم.قیافه بنگر رو که دیدم موقع امضا کردن قراردادش کلی استرس تو چشماش دیدم یعنی داد میزد که پشیمون شده از سپاهان جدا شده.محسن محاله بتونه محبوبیتی که اینجا داشتو تو تهران بدست بیاره.

Le Professeur
8th June, 2012, 05:55 PM
ظاهرا قرار از زوج احمدی- طالبی واسه فصل بعدی استفاده بشه که بسیار عالیه .. اگه از بنگرو سید بهتر نباشند کمتر نیستند .. بروبچه های نزدیک به باشگاه هم تایید کردن یه مدافع" استرالیایی" قراره به تیم اضافه بشه که خیلی کیفیت خوبی داره .. به هرحال این چندسالی که من فوتبال داخلی دنبال کردم .. همیشه اصفهانیها تو خریدها خارجی خوب عمل کردن .. دیگه اینکه امیدوارم واسه بازیهای آسیایی تیم تا فینال بره ..

این چند روز جو خیلی بدی ایجاد شده درمورد رفتن بنگر .. البته واسه خودمم جالب بود .. نه به حرفهای که تو هتل آسمون زده بود درمورد تیم های شهرستانی ! و جبه گرفتن مقابل سرخابیها .. ونه به این دلقک بازیها و عشق قرمز بودنش .. ادم میمونه واقعا کدومو قبول کنه ؟! الحق که بعضی ادما نون به نرخ روز خور هستن ! شاید اگه مثل سد جلال ادم وار از تیم رفته بود و بدون شعار اینجوری کسی ازش دلخور نمیشد .. ولی خب امروز مصادف با افتتاحیه یورو.. بهتون نیشون میدم محسن چه ها که نکنه تو تهران .. از سوتی بگیر تا حاشیه :lol: ... خب دیگه ما رفتیم .. اها راستی امیدوارم سید صالح هم از تیم بره که بدجوری رو مخه ...

Le Professeur
10th June, 2012, 09:50 AM
جالب بود :

من با رفتن یه باند(بنگر.حسینی.رحمان) از تیممون خیلی خوشحالم خیلی!
الان که رفتم تو تمام صفحات و گروه های هوادار سپاهان دیدم که خیلی از هوادارا ندونسته انگشت اتهام گرفتن به سمت مسئولان باشگاه
اینجا میخوام فقط بخشی از کارهای این ها را واستون بگم که بعضی از دوستان به خود بیان و الکی تهمت نزنن.
اقای بنگری که سپاهان تو را به همه جا رسوند من از تو ایراد نمیگیرم که رفتی. هر امدنی یه رفتنی داره ولی اینکه یه نفر با عزت بره خیلی مهمه حرفایی زدیو رفتی که فقط در شان خودت و خانوادت بود اقای بنگر مرد نبودی هر کثافت کاری که بود انجام دادی با زن شوهر دار رفتی و گیر افتادی هنوزم تو دادگاه پروندت در جریان!!! حالا امدی میخوای با شرف و ابروی یه شهر بازی کنی میخوای قداست زنان یه شهرو به بازی بگیری نه اقای بنگر هیچ کس اینجا حاضر نمیشه به ناموسش هتک حرمت بشه مرد ایرانی به غیرتش معروفه حالا بماند افرادی مثل تو ابروی هر چی لوتی بود برده! همیشه سعی کن تو زندگیت جوان مرد باشی این مهمه!!!!!
رحمان احمدی تو یادت رفته تو پرسپولیس زیر دست حقیقی بودی! با اسم سپاهان بزرگ شدی عزیزم چیزی که میخواستی افشاگری کنیو من افشا میکنم مدیر برنامه هات امد بود اردو تیم داشت نظم تیمو بهم میزد داشت با امید ابراهیمی در مورد ترانسفر کردنش به تیم دیگه با قرارداد وسوسه انگیز هواییش میکرد با کرانچار در مورد رفتن از سپاهان با پول زیاد
صحبت میکرد و زمانی که خوروش از ایشون خواست که تیم رها کنه و تمرکز تیم بهم نزنه شما بدت امد!!!!! همون اردو از امدن اقای جماعتی نارحت شدی چون چند سال پیش تو گزارش بازی عامل شکست تیمو شما اعلام کرد!!!!
به مسئولان تیم گفتی به جای امدن افرادی مثل جماعتی چرا هوادارا(البته دوستان خودتو) نمیاری در صورتی که باشگاه تعدادی از هواداران واقعی تیم به صورت نیم بها به ال مکتوم برد!!!!
اقای سید جلال حسینی از اون روزی برات بگم که مهندس سمیعی نزاد بعد از بازی بهتون قول پاداش 5 میلیون تومانی داد ولی با گستاخی تمام پیراهن مقدس باشگاه به زمین کوبیدی و با لهنی کنایه امیز گفتی 5 میلیون ما کمتر از 7 میلیون بدین نمیگیریم جلوی مسئولان و بزرگان باشگاه!
شما 3 نفر به همراه کریمیان 2 روز قبل از بازی حساس با استقلال رفتین باشگاه گفتین اگه پاداش قهرمانیمونو ندین بازی نمیکنیم که اقای رحیمی بنده خدا سریع پاداش به حساب ریخت.
فردای بازی با استقلال رفتین باشگاه گفتین ما پاداش بازی با استقلال نقد میخوایم
این همه پاداش گرفتین ولی اخرش هویتتونو نشون دادین
یادتون رفته بازی با تراکتور که باختین بازم پاداش برد بهتون دادن!!!
بازم بگم؟؟؟؟؟؟؟
اخر کلامم این سپاهان همیشه قهرمان به کوری چشم حسوداش!!

اگر این سه نقطه تو تیم تهران کاری کرد من بهتون جایزه میدم

Le Professeur
10th June, 2012, 09:52 AM
اینا همش نقل قول هستشا . حرفا من نیست :4:
××××××××××××××××××××××××× ×××××××××××××××××××××÷÷
ارب روا مدار که گدا معتبر شود -- گر معتبر شود ز خدا بی خبر شود

یادش بخیر این خبر مال زمان خیلی دور نیست ۱۳۸۹
الان بعد دو سال این اقا به این راحتی یادش میره از سپاهان ساخته شد
بگذریم که سال های اول حضورش که اصلا پر سوتی بود
خبرگزاری ایمنا - محسن بنگر، از آرشیتکت های حذف سپاهان (http://www.imna.ir/vdci5raz.t1azz2bcct.html)

××××××××××××××××××××××××× ××××××××××××××

ضو هيات مديره باشگاه پرسپوليس گفت: اميدوارم بازيكنان سپاهان اخلاق و ادب ايراني را فراموش نكرده و به ديگران توهين نكنند.

مجيد فرخزادي در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: روابط عمومي باشگاه پرسپوليس جواب محكمي به حرف‌هاي محسن بنگر، مدافع سپاهان خواهد داد اما بنگر بداند جايي كه عقاب پر بريزد از پشه لاغري چه خيزد.
وي افزود: اميدوارم سپاهاني ها اخلاق و ادب ايراني را به خوبي درك كنند و به اين آقايان كه مدافعان تيم هاي خارجي شده اند و خاك وطن را فراموش كرده اند تذكر بدهند. آقاي بنگر مصاحبه كرده و گفته الشارجه در حد تيم هاي محلات ايران هم نبوده در حالي كه جوانان ما روز گذشته با نگاه ملي به ديدار الشارجه امارات رفتند.
فرخزادي تصريح كرد: من از هواداران پرسپوليسي كه در اصفهان هستند توقع دارم حرف هاي بنگر را ناديده بگيرند و امروز در ورزشگاه فولاد شهر حاضر شوند و سپاهان را تشويق كنند. سپاهان نماينده فوتبال ايران است و ما دوست داريم اين تيم كه پتانسيل بالايي دارد در ديدار مقابل الشباب امارات موفق و پيروز باشد.

این پشه لاغری 1 میلیاردی واسشون آب خورد .. ههههههههههههههه :lol:

Darchin
10th June, 2012, 11:10 AM
قطعا اگر بتونیم طالبی را هم جذب کنیم و با وجود صادقی و احمدی مشکلی در دفاع نخواهیم داشت... من خیلی به آینده امیدوارم و جدایی این سه نفر را یک اتفاق مثبت میدونم... به غیر از طالبی فکر میکنم الویت بعدی هافبک و دفاع راست و مهاجم باید باشه... البته نمیدونم چند تا سهمیه داریم... امیدوارم سیدصالحی هم بره! یعنی هیچ تیمی نیست که بیاد مهاجم تیم قهرمان لیگ را بگیره؟! سید صالحی 7 تا گل زده چرا کسی توجه نمیکنه؟! عجب گیری کردیم!!! در ضمن نمیدونم قلعه نویی این رجب زاده و ناصحی را برای چی گرفت و چرا باشگاه سه ساله باهاشون بست؟! این ناصحی هم ردش کنند بره همینطور حسین پاپی که هیچ وقت بازی نمیکنه و همیشه هم قراردادش تمدید میشه!!! تا الان اینجوریاست دیگه: دروازه: محمدباقر صادقی، رضا محمدی دفاع چپ: حسن اشجاری، محسن ایران نژاد دفاع وسط: علی احمدی، هادی تامینی + فرشید طالبی دفاع راست: حسن جعفری، مهدی جعفرپور(؟!) هافبک: امید ابراهیمی، محرم نویدکیا، فابیو جانواریو، احمد جمشیدیان مهاجم: برونو سزار، جواهیر سوکای، محمد غلامی

Le Professeur
10th June, 2012, 12:24 PM
به گزارش ایمنا، تیم فوتبال سپاهان در فصل نقل و انتقالات دست به بعضی تغییرات اجباری یا اختیاری زد که مهم‌ترین آنها در پست مدافعان وسط این تیم بود.

خروجی‌ها:
رحمان احمدی، محسن بنگر، جلال حسینی، هاشم بیک‌زاده، مهدی کریمیان
سپاهان تا این مقطع از فصل نقل و انتقالات دو بازیکن بزرگ خود را از دست داده است. سید جلال حسینی و محسن بنگر دو مدافعی که به عقیده بسیاری از فوتبال دوستان فصل گذشته بهترین زوج دفاعی لیگ بودند به پرسپولیسی نقل مکان کردند که در فصل نقل و انتقالات بر خلاف طول فصل گذشته عملکرد بسیاری خوبی داشته است.
سپاهانی‌ها همچنین با هاشم بیک‌زاده تمدید نکردند تا او سر از استقلال در آورد. مهدی کریمیان نیز که معلوم نشد چه پشت پرده‌ای در تمدید نکردن قراردادش وجود داشت فصل بعد در سپاهان حضور نخواهد داشت.
رحمان احمدی نیز وقتی دید سپاهانی‌ها محمد باقر صادقی را جذب کردند ترجیح داد در سپاهان نماند و در تیمی دیگر با خیال راحت دروازه بان شماره یک باشد.
ورودی‌ها:
محمد باقرصادقی، علی احمدی، محسن ایران‌نژاد، محمد غلامی
اولین خرید سپاهانی‌ها در فصل نقل و انتقالات محمد باقر صادقی بود و گویا آنها او را به عنوان دروازه بان شماره یک خریداری کرده‌اند. علی احمدی و به احتمال زیاد فرشید طالبی نیز دیگر ذوب آهنی‌هایی هستند که سپاهان برای پر کردن جای خالی بنگر و حسینی به تیم خود آوردند.
حسن جذب احمدی و طالبی در این است که آنها سال‌ها در کنار یکدیگر بازی کرده‌اند و زمانی نباید برای هماهنگ شدن آنها صرف شود. فراموش نکنیم سپاهان اواخر شهریور باید برای قهرمانی آسیا با حریفان خود مبارزه کند.
سپاهان همچنین محسن ایران نژاد را از شاهین بوشهر به خدمت گرفت تا آنها با داشتن او و حسن اشجاری در پست دفاع چپ دغدغه ای از این بابت نداشته باشند.
محمد غلامی نیز دیگر خرید نسبتا خوب سپاهان بود. غلامی که مهاجمی تنومند و تمام کننده است از تکنیک خوبی برخوردار است و می‌تواند زهر سپاهان در خط حمله را قوی‌تر از سال گذشته کند.
شایعات:
یک مدافع استرالیایی، مهدی کیانی، مازیار زارع، رضا حقیقی و...
اما همیشه در طول فصل نقل و انتقالات یک سری اسامی نیز به عنوان خریدهای یک باشگاه عنوان می‌شود که پس از آن هم جذب آنها به حقیقت پیوسته است هم امکان داشته است اصلا صحبتی در مورد خرید آن بازیکن وجود نداشته باشد.
گفته می‌شود کرانچار یک هافبک دفاعی دیگر هم می خواهد تا در کنار امید ابراهیمی از او استفاده کند به همین خاطر سپاهانی ها باب مذاکره را با مهدی کیانی باز کرده اند تا او را به تیم خود بیاورند. غیر از کیانی، زارع و حقیقی نیز دیگر هافبک های دفاعی هستند که مدنظر سپاهان هستند.
آنها همچنین قصد دارند یک مدافع استرالیایی را نیز به جمع مدافعان تیم خود اضافه کنند تا مشکلی در دفاع در لیگ آینده نداشته باشند.

Le Professeur
10th June, 2012, 01:22 PM
بنگر: کاری کنید هیچ وقت پرسپولیس و استقلال اول نشوند

خداحافظ! حتما به توصیه ات عمل می کنیم

به گزارش ایمنا، در این مطلب آمده است:
محسن از مدت ها پیش ساز جدایی را کوک کرده بود و یکی دو ماه قبل از پایان لیگ از تصمیم قطعی خود مبنی بر جدایی از سپاهان خبر داده بود. هر چند بعد از فصل نقل و انتقالات خبرها و مصاحبه های گوناگونی از او می شنیدیم. بنگر به همراه سید جلال ترجیج دادند که فوتبالشان را در پرسپولیس ادامه و احتمالا در این تیم به پایان رسانند.
باشگاه سپاهان از قبل از پایان لیگ از این بازیکنان خواسته بود تا در ادامه نیز در جمع زردها باشند و سپاهان را ترک نکنند.علیرضا رحیمی هم به این بازیکنان و هم در سایت رسمی باشگاه و مصاحبه های رادیو تلویزیونی اش اعلام کرد این دو هر پیشنهادی داشته باشند را می پذیریم و حاضریم به هر قیمتی این دو بازیکن را حفظ کنیم...
بنگر که با سپاهان رشد و به عنوان یک بازیکن برجسته از سوی این باشگاه به فوتبال ایران معرفی شد به پرسپولیس رفت تا هواداران سپاهان ضمن سپاس از تلاشها و زحمات چند ساله اش دیگر وی را محبوب خود ندانند و محسن همه محبوبیش را در نزد آنان از دست بدهد. آنچه که این روزها در رسانه ها و محافل هواداری سپاهان شنیده می شود خود گویای این مسئله است.
با توجه به مصاحبه های وی علیه دو باشگاه پایتخت و به ویژه پرسپولیس در سال های اخیر که بعضا در مقاطع مختلف با واکنش های تند رسانه های هواداری و دست اندرکاران پرسپولیس هم مواجه می شد و اصحاب رسانه می توانند با سرچ در مصاحبه های سال های گذشته وی به این مصاحبه های آتشین دسترسی پیدا کنند، کاملا بعید است که محسن در سال های آخر فوتبالش به محبوب و بازیکن دوست داشتنی و ماندگاری برای سرخ ها تبدیل شود و شاید خود در آینده قضاوت کند که آیا حتی با وجود قرارداد خوبی که با سرخپوشان منعقد نموده، در انتخاب تیم خود تصمیم درستی گرفته یانه ؟؟ حاشیه ها و بی مهری های وحشتناکی در تیم های پایتخت وجود دارد که می تواند بازیکن را ببلعد و آینده او را تحت الشعاع قرار دهد. بسیاری از بازیکنان از تیمهای شهرستانی و البته از همین سپاهان به تهران هجرت کردند که همگان دیدند فرجام خوشایندی در انتظارشان نبوده است.
جلال اکبری پس از حضور در پرسپولیس و کری هایی که بعد از خروجش برای تیم سابقش خواند قرار بود که بنا به عقیده خودش جناح چپ سرخ ها را بیمه کند. راستی از جلال چه خبر؟؟
محمد نصرتی هم با وجود سابقه قابل توجه حضور در تیم ملی، بزرگترین اشتباه عمرش را خروج از تراکتور سازی و حضور در پرسپولیس در فصلی که گذشت دانسته است.
خیالی نیست. مثال ها و نمونه های داخلی و خارجی در این باره زیاد است آما آنچه که می خواهم در پایان و درسپاس از محسن بنگر به آن اشاره کنم اینست که محسن با توجه به زحمات چند ساله اش آنقدر برای ما عزیز است که به یکی از مهم ترین آرزوهای او که چندی پیش اعلام کرده بود جامه عمل بپوشانیم.
بنگر در جشن ستارگان سپاهان در آستانه نوروز نود و یک خطاب به اصحاب رسانه اصفهان گفت: کاری کنید همیشه سپاهان و ذوب آهن قهرمان و نائب قهرمان شوند استقلال و پرسپولیس هیچ وقت اول نشوند. وی گفت: آرزویم اینست که دو تیم پرسپولیس و استقلال هیچ وقت اول نشوند.
ما نیز به جهت احترام به محسن می گویم: خداحافظ رفیق! حتما آرزو و خواسته ات را بر آورده می کنیم و عمرا بگذاریم این دو تیم که یکی از آنها را تو از بچگی عاشقش بودی قهرمان شوند.
سپاهان، سپاهان می ماند و به قهرمانی ها و بزرگی هایش ادامه می دهد، آنانی که همچنان با کاروان طلایی قهرمان ایران همراه هستند و یا به تازگی به آن ملحق شده اند، دور جدیدی از افتخارات بیشتر در انتظارشان است و آنانی که رفتند را ممنوننشان هستیم و البته در کنار این سپاس یادآور می شویم که در ادامه قهرمانی های سپاهان را از تلویزیون و نه از نزدیک به تماشا می نشینند.

مدیر رسانه ای باشگاه سپاهان

Queen
10th June, 2012, 05:48 PM
بنگر بی غیرت با کاری که کرد سوژه فصل آینده رو دستمون داد مثل اینکه خیلی دور برداشته سلطان سوتی.بی تعصب از اینکه به عشق دوران بچگیت رسیدی بهت تبریک میگم.حتما سلام بکس اصفهان رو به جلال اکبری برسون.بد جوری خودتو خراب کردی مردک.کسی که مثل سگ داره دروغ میگه میدونیم باهاش چیکار کنیم. بی صبرانه منتظر برگشتت به فولادشهر هستیم

Queen
10th June, 2012, 06:00 PM
اینا همش نقل قول هستشا . حرفا من نیست :4:
××××××××××××××××××××××××× ×××××××××××××××××××××÷÷
ارب روا مدار که گدا معتبر شود -- گر معتبر شود ز خدا بی خبر شود

یادش بخیر این خبر مال زمان خیلی دور نیست ۱۳۸۹
الان بعد دو سال این اقا به این راحتی یادش میره از سپاهان ساخته شد
بگذریم که سال های اول حضورش که اصلا پر سوتی بود
خبرگزاری ایمنا - محسن بنگر، از آرشیتکت های حذف سپاهان (http://www.imna.ir/vdci5raz.t1azz2bcct.html)

××××××××××××××××××××××××× ××××××××××××××

ضو هيات مديره باشگاه پرسپوليس گفت: اميدوارم بازيكنان سپاهان اخلاق و ادب ايراني را فراموش نكرده و به ديگران توهين نكنند.

مجيد فرخزادي در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: روابط عمومي باشگاه پرسپوليس جواب محكمي به حرف‌هاي محسن بنگر، مدافع سپاهان خواهد داد اما بنگر بداند جايي كه عقاب پر بريزد از پشه لاغري چه خيزد.
وي افزود: اميدوارم سپاهاني ها اخلاق و ادب ايراني را به خوبي درك كنند و به اين آقايان كه مدافعان تيم هاي خارجي شده اند و خاك وطن را فراموش كرده اند تذكر بدهند. آقاي بنگر مصاحبه كرده و گفته الشارجه در حد تيم هاي محلات ايران هم نبوده در حالي كه جوانان ما روز گذشته با نگاه ملي به ديدار الشارجه امارات رفتند.
فرخزادي تصريح كرد: من از هواداران پرسپوليسي كه در اصفهان هستند توقع دارم حرف هاي بنگر را ناديده بگيرند و امروز در ورزشگاه فولاد شهر حاضر شوند و سپاهان را تشويق كنند. سپاهان نماينده فوتبال ايران است و ما دوست داريم اين تيم كه پتانسيل بالايي دارد در ديدار مقابل الشباب امارات موفق و پيروز باشد.

این پشه لاغری 1 میلیاردی واسشون آب خورد .. ههههههههههههههه :lol:

خیلی خنده دار بود دمت گرم با این خبر که گذاشتی.پشه لاغری :24::24::24::24:

Le Professeur
12th June, 2012, 09:44 AM
http://imna.ir/images/docs/000064/n00064844-b.jpg

سپاهان با قهرمانی در هندبال دابل کرد :Smilebb (112):

پ ن : خودشون به بنگر گفتند پشه لاغری .. الان همین پشه لاغری شده واسشون خرید ناب :4:

Darchin
12th June, 2012, 10:23 AM
نظرتون در مورد اینکه صادقی را به جای احمدی گرفتند چیه؟ به نظرتون میتونه موفق باشه؟! هرچند صادقی را بیشتر دوست دارم. خوب شد طالبی هم اومد فقط کاش دوساله میبستند آخه میترسم باز سال دیگه که پشه لاغری تیمشون را کله کرد بیان دنبالش!

Le Professeur
12th June, 2012, 11:41 AM
مهر تاییدی بر صحبتهای محرم نویدکیا

1) فوتبال؛ سپاهان اصفهان
2) بسکتبال؛ مهرام تهران
3) والیبال؛ کاله مازندران
4) هندبال؛ سپاهان اصفهان
5) واترپولو؛ فولاد ماهان اصفهان
6) فوتسال؛ گیتی پسند اصفهان

Darchin
12th June, 2012, 01:59 PM
میلاد زنیدپور که از صبح امروز در اصفهان بود دقایقی پیش با حضور در هیات فوتبال استان اصفهان قرارداد سه ساله خود را با سپاهان امضا کرد تا رسماً به جمع بازیکنان سپاهان برای فصل آتی بپیوندد. --- من با این ویراشگر جدید مشکل دارم نمیتونم درست پست بدم...

Le Professeur
13th June, 2012, 12:16 PM
.

باشگاه سپاهان بااجرای طرح توسعه فوتبال درپنج سال آینده،بازیكن صادرمی كند

اصفهان - معاون فنی باشگاه فولاد مباركه سپاهان از اجرای طرح توسعه فوتبال در این باشگاه خبر دادوگفت: با اجرای این طرح، باشگاه سپاهان باید در پنج سال آینده، صادر كننده بازیكن باشد.

http://img.irna.ir/1391/13910324/80180930/T80180930-2655881.jpg (http://img.irna.ir/1391/13910324/80180930/80180930-2655881.jpg)

'مسعود تابش' روزچهارشنبه درگفتگو باایرنا اظهار داشت: یكی ازمنابع درآمد باشگاه ها، پرورش استعدادها و فروش آنها به سایر تیم هاست كه در سالهای اخیر فوتبال سپاهان از آن بی بهره بوده است.
معاون فنی باشگاه سپاهان افزود:اجرای این طرح با هدف پشتوانه سازی برای تیم بزرگسالان در هیات مدیره باشگاه فولاد مباركه سپاهان به تصویب رسید.
وی افزود:دراین طرح به تیم های پایه سپاهان و پرورش بازیكنان جوان توجه جدی خواهد شد و در سالهای آینده شاهد حضور بیشتر بازیكنان اصفهانی در تیم بزرگسالان سپاهان خواهیم بود.
وی بااشاره به اینكه رویكردباشگاه سپاهان،توجه به نیروهای بومی با حفظ جایگاه كنونی تیم فوتبال خود است، تصریح كرد: در فصل آینده لیگ برتر باشگاه های كشور،چند بازیكن جوان از تیم های رده های پایه به تیم بزرگسالان این باشگاه دعوت می شوند.
تابش در باره استفاده از مربیان خارجی در تیم های پایه فوتبال سپاهان نیز گفت: اكنون شرایط حضور مربیان خارجی در تیم های پایه سپاهان فراهم نیست و در این باره به مربیان خارجی نیازی نداریم.
وی گفت: باشگاه سپاهان با مراكز بین المللی آموزش فوتبال در ارتباط است و مربیان تیم های پایه این باشگاه با جدید ترین شیوه های آموزش فوتبال دنیا آشنایی دارند.
وی همچنین درباره وضعیت تیم هندبال سپاهان نوین كه به لیگ دسته اول باشگاه های كشور سقوط كرده است، گفت: حفظ یا انحلال سپاهان نوین در دست بررسی است و باشگاه سپاهان تاكنون تصمیمی در این زمینه اتخاذ نكرده است.

Le Professeur
13th June, 2012, 08:22 PM
رحمان احمدی -------------> محمدباقر صادقی
محسن بنگر ---------------> فرشید طالبی
جلال حسینی -------------> محمدعلی احمدی
هاشم بیگ زاده -----------> محسن ایران نژاد
مهدی کریمیان ------------> میلاد زنیدپور
سیدمهدی سیدصالحی --> محمد غلامی

:Smilebb (27):

Darchin
14th June, 2012, 01:32 PM
دیدار مجدد سپاهان - الاهلی؛ این بار در یک چهارم نهایی / http://www.imna.ir/vdcdxf09.yt0kz6a22y.txt قرعه ی خوبی بود! به امید قهرمانی!

ơɧʂҽɳ♏
14th June, 2012, 02:49 PM
ميخواستم در اين مورد صحبت كنم ولي حيف كه اوپن بازي ميگرفت اين پيج رو باز كنم.:4:
قرعه خوبي هست، ميزبان هم هستيد ديگه نور علي نور.
اگه ببيريد با برنده الاتحاد و نماينده چين بازي داريد، ديگه بايد فيناليست و قهرمان بشيد.

amoz
16th June, 2012, 05:04 PM
سلام اولین ارسال من در کلوپ جدید فقط آرزوی موفقیت دوباره برای سپاهان عزیزه

Masoud_A
16th June, 2012, 09:30 PM
بنگر رو انداختیم به این لنگیا حال داد :spiteful:

Le Professeur
19th June, 2012, 10:37 AM
گزارش خبری/

عملکردخوب سپاهان در فصلی بی‌حاشیه/ سپاهان همچنان مدعی قهرمانی

اصفهان - خبرگزاری مهر: تیم فوتبال سپاهان اگرچه در فصل نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور بسیاری از ستارگان خود را از دست داد اما با جذب مهره‌های موثر، توانست این مسئله را جبران کند.

به گزارش خبرنگار مهر، طلایی‌پوشان اصفهان که در فصل گذشته برای سومین بار قهرمان لیگ ایران شدند، با جدایی چندین مهره اصلی خود، بسیاری را نیز حفظ کردند. سپاهان که با قلعه‌نویی به دو قهرمانی پیاپی دست یافته بود، با جدایی مهره‌هایی نظیر مهدی رحمتی، خسرو حیدری، هادی عقیلی، خسرو حیدری، احسان حاج‌صفی و ابراهیم توره فصلی سخت را پشت سر گذاشت.
طلایی‌پوشان اگرچه این بازیکنان را از دست دادند اما با حفظ حسینی و بنگر در خط دفاعی، نگه داشتن بازیکنانی نظیر جانواریو، ابراهیمی، کریمیان و محرم نویدکیا در خط هافبک و جذب چندین مهاجم خوب توانست نقوص خود را برطرف کند و در فصلی که استقلال کهکشانی، مدعی اول قهرمانی بود، بار دیگر قهرمان لیگ برتر ایران شود.
http://www.mehrnews.com/mehr_media/image/2012/05/794835_orig.jpg
سپاهانی متفاوت‌تر از همیشه
شرایط طلایی‌پوشان اصفهان در فصل جدید کاملا با فصل گذشته متفاوت بود زیرا با تثبیت مدیریت علیرضا رحیمی در باشگاه سپاهان و حاشیه‌های اندک این تیم اصفهانی در پایان فصل و دوران نقل و انتقالات، سپاهان نشان داد که اصلا به سپاهان بحران‌زده سال گذشته شباهتی ندارد و در آرامش خاصی مشغول فعالیت است.
با توجه به اینکه سپاهان با سومین قهرمانی پیاپی در لیگ برتر و صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، به عنوان پرافتخارترین تیم شهرستانی ایران لقب گرفت، بسیاری از ستاره‌ها و بازیکنان بزرگ ایران حاضر بودند در این تیم به میدان بروند اما باشگاه اصفهانی ترجیح داد به جای انتخاب ستاره‌ها رو به بازیکنانی بیاورد که در تیم‌های نه‌چندان بزرگ چهره شده بودند و به قول مدیرعامل باشگاه سپاهان، امسال از روی منطق بازیکن گرفتند نه احساس.
جدایی مهره‌های تاثیرگذار سپاهان
http://www.mehrnews.com/mehr_media/image/2012/05/800072_orig.jpg
البته سپاهان امسال بسیاری از مهره‌های تاثیرگذار خود را از دست داد و محسن بنگر و جلال حسینی، دو بازیکنی که در سه قهرمانی اخیر تیم اصفهانی تاثیر قابل توجهی را داشتند، در خط دفاعی خود از دست داد. آنها همچنین عذر بازیکنانی نظیر مهدی کریمیان، هاشم بیک‌زاده و سیدمهدی سیدصالحی را خواستند و بازیکنان دیگری را جایگزین آنها کردند.
شاید هنوز هم نتوان در مورد دلیل جدایی رحمان احمدی از تیم سپاهان سخن گفت اما مشخص نشد که چرا این بازیکن از تیم اصفهانی جدا شد؛ خصوصا در دورانی که هیچ یک از دو طرف، حرفی در مورد دلیل جدایی این بازیکن به میان نیاوردند و عدم توافق را دلیل این مسئله عنوان کردند.
سپاهان فقط یک دروازه‌بان دارد؟
سپاهانی‌ها بعد از اینکه دیدند مدیربرنامه‌های رحمان احمدی آنچنان تمایلی به تمدید قرارداد با این باشگاه از خود نشان نمی‌دهد، بلافاصله با محمدباقر صادقی دروازه‌بان فصل گذشته ذوب‌آهن قرارداد امضا کردند و به او قول دادند که در فصل جاری به عنوان دروازه‌بان درون دروازه این تیم اصفهانی قرار گیرد.
البته طلایی‌پوشان باز هم در این زمینه ریسک کردند و تنها به جذب یک دروازه‌بان اکتفا کردند و در فصلی که باید در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان به میدان بروند، تنها یک دروازه‌بان سطح بالا در ترکیب خود دارند.
جای بنگر و جلال با فرشید طالبی و علی احمدی پر شد
طلایی‌پوشان جدایی محسن بنگر و جلال حسینی را نیز به سرعت جبران کردند و با جذب فرشید طالبی و علی احمدی، که حاشیه‌های آنها خیلی کمتر از جلال حسینی و محسن بنگر است، به خط دفاعی خود سر و سامانی دادند.
شاید گفت جذب این دو بازیکن در کنار محمدباقر صادقی با توجه به اینکه آنها در تیم ذوب‌آهن سال‌ها در کنار یکدیگر به میدان می‌رفته‌اند، نقطه قوت خط دفاعی این تیم به شمار می‌رود.
سپاهانی‌ها در پست دفاع چپ با محسن ایران‌‌نژاد توافق کردند و در کنار حسن اشجاری از او استفاده خواهند کرد و در پست دفاع راست نیز از حسن جعفری جوان که به لطف میدان دادن‌های کرانچار، در سپاهان چهره شد، استفاده خواهند کرد.
البته گفته می‌شود باشگاه سپاهان به دنبال جذب یک مدافع دیگر نیز هست و در بحث محمد نصرتی و یک مدافع استرالیایی، به دنبال جذب یکی از این دو نفر است.
http://www.mehrnews.com/mehr_media/image/2012/05/792275_orig.jpg
خط هافبک سپاهان باز هم می‌درخشد
امید ابراهیمی، محرم نویدکیا، فابیو جانواریو، مهدی کریمیان و میلاد زنیدپور بازیکنان خط هافبک سپاهان در این فصل خواهند بود و با توجه به اینکه به جز جدایی مهدی کریمیان، تغییر چندان محسوسی در خط هافبک سپاهان دیده نمی‌شود، به نظر نمی‌رسد تیم اصفهانی در این خط مشکل خاصی داشته باشد.
غلامی جایگزین سیدصالحی شد
سپاهان در خط هجومی خود برونو سزار، جواهیر سوکای را دارد و در فصل جاری محمد غلامی را نیز از تیم داماش به خدمت گرفت تا خط هجومی طلایی‌پوشان از بازیکنانی بی‌حاشیه و با کیفیت بهره ببرد؛ البته در مقایسه با تیمی مثل پرسپولیس یا استقلال که در خط هجومی خود از ستاره‌هایی همچون انصاری‌فرد یا برهانی بهره می‌برند، سپاهانی‌ها از نظر اسمی، بازیکنی جذب نکرده‌اند و به قول خود به کیفیت این بازیکنان اکتفا کردند.
محمد غلامی نیز دیگر خرید نسبتا خوب سپاهان بود. غلامی که مهاجمی تنومند و تمام کننده است از تکنیک خوبی برخوردار است و می‌تواند زهر سپاهان در خط حمله را قوی‌تر از سال گذشته کند.
یک سهمیه باقی مانده است
سپاهانی‌ها یک سهمیه لیگ برتری دیگر و یک سهمیه برای جذب بازیکن خارجی خود آزاد دارند و گفته می‌شود برای تقویت خط هافبک و خط دفاعی خود به دنبال جذب دو بازیکن در این پست‌ها هستند که شایعه حضور محمد نصرتی و یک مدافع استرالیایی در سپاهان به گوش می‌رسد.
فصلی بی‌حاشیه در راه است
اگرچه سپاهان در فصل جاری آنچنان ستاره‌ای را به تیم خود جذب نکرد اما بدون شک تیم اصفهانی در فصل آینده یکی از کم‌حاشیه‌ترین سال‌های خود را به چشم خواهد دید و با مهره‌های بی‌حاشیه خود، فصلی کم‌حاشیه را در اصفهان خواهد گذراند.
باید گفت زلاتکو کرانچار برای فصل آینده تیمی بست که به قهرمانی لیگ برتر امیدوار خواهد بود و برای رسیدن به فینال آسیا به میدان خواهد رفت.
http://www.mehrnews.com/mehr_media/image/2009/12/500621_orig.jpg
شاید بتوان گفت سپاهان در فصل جاری در کنار تیم پرسپولیس اصلی ترین مدعی قهرمانی خواهد بود و شانس این را دارد که حتی برای چهارمین بار قهرمان ایران شود.
البته طلایی‌پوشان علاوه بر لیگ برتر، یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را نیز در پیش دارند و با توجه به این مسئله، فصل سختی در انتظار قهرمان سه دوره پیاپی ایران خواهد بود.

amoz
19th June, 2012, 05:47 PM
امیدوارم فصل خوبی باشه.
به نظر تو فصل نقل و انتقالات نسبتا منطقی بودیم و امیدوارم یه تیم خوب برای فصل بعد داشته باشیم.

Parviz_AS
19th June, 2012, 09:13 PM
فقط میتونم بگم اینقدر محسن بنگر بی ناموس هست که اشاره کرده فوقش چندتا فحش میخوریم چیزی نیست که!!
بابا صد رحمت به رحمتی و نیکبخت و جلال اکبری و امثالهم...

Parviz_AS
19th June, 2012, 09:18 PM
پاسخ مدير رسانه‌اي سپاهان به ادعاي بنگر: يادت رفته خواهش مي‌كردي تو را هم ببريم؟!/ چرا بقيه با عزت از سپاهان جدا مي‌شوند؟
درخشش سپاهان به نفع بنگر

بنگر با سپاهان اصفهان مدت 8 سال خوش درخشید ولی این درخشش بیشتر برای محسن بنگر به چشم آمد چرا که سپاهان پیشینه‌ای بهتر از این درخشش‌ها را به همراه داشت. آن هم بدون هیچگونه جار و جنجال و دعوای رسانه‌ای. دامن زدن مدافع باتجربه سابق سپاهان به حواشی و جار و جنجال‌ها معمای لاینحل این روزهای هواداران سپاهانی است. معمایی که از محبوبیت بنگر به شکل زایدالوصفی کاسته است.

وقتي آرزوها رنگ عوض مي‌كنند

«بنگر باتعصب» چند ماه قبل در جشن ستارگان اصحاب رسانه در هتل آسمان اصفهان با بانگ بلند فریاد زد: «آرزویم این است كه هیچ وقت تیم‌های سرخابی پایتخت به مقام قهرمانی نرسند.» اين آرزوی قلبی بنگر با کامنت‌های آتشین از سوي هواداران میلیونی تیم‌های استقلال و پرسپولیس مواجه شد. مرد باتعصب طلایی‌پوشان با تكيه بر همين حركات و البته نتایج در خور تحسین تیمش، چنان از دیوار محبوبیت هواداران سپاهان بالا رفت که حالا پايين آمدنش با سروصدا و جنجال فراواني همراه شده است.

او ناگهان با یک چرخش ناگهانی آن هم به خاطر رودربایستی با سردار ارتش سرخ بابت «هم‌محله‌ای بودن» جنگی تمام‌عیار را با مدیران، هواداران و مدیر رسانه‌ای زردپوشان به راه انداخت که هر روز ردي از آن را در رسانه‌هاي ورزشي مي‌توان يافت. بنگر در آخرين مصاحبه‌اش گفته «كساني در سايت باشگاه سپاهان عليه من بيانيه مي‌نويسند كه آخرين افتخارشان تعريف كردن لطيفه براي بچه‌هاي مدرسه‌اي است. روي سخن مدافع سابق سپاهان با مدير رسانه‌اي اين باشگاه است.

نامه شخصي بود نه بيانيه باشگاه

مرتضي رمضاني، مدير رسانه‌اي باشگاه سپاهان همان كسي است كه محسن بنگر به دست‌نوشته‌ او واكنش نشان داده است. رمضاني مي‌گويد: «متنی که در آن انتقاداتی را خطاب به بنگر عنوان کرده بودم مقاله‌ای از طرف شخص خودم بود که در آن عنوان كرده بودم این دیدگاه شخصی است و قطعا مطلبی که به عنوان دیدگاه و مقاله و با اسم شخص درج می‌شود نمی‌تواند بیانیه باشگاه باشد.»

رمضاني در پاسخ بنگر كه «از شموشك به تيم ملي دعوت شدم نه از سپاهان» مي‌گويد: «هیچ کجای این مقاله عنوان نشده که بنگر از سپاهان به تیم ملی دعوت شده است. ما عنوان نموده‌ایم که بنگر رشد خود به عنوان یک بازیکن برجسته و معرفی به فوتبال ایران را مدیون سپاهان است و قطعا همگان تصدیق می‌کنند که همه شهرت وی از سپاهان نشات گرفته است. ضمن اين‌كه من در آن مقاله تاکید کرده‌ام که چون بنگر برای ما عزیز بوده به آرزوی وی جامعه عمل می‌پوشانیم. آرزوی محسن این بوده که هیچ وقت استقلال و پرسپولیس اول نشوند!»

مصاحبه‌های متناقض بنگر و ایجاد حاشیه

مدير رسانه‌اي سپاهان مسائل پيش آمده ميان بنگر و باشگاه سابقش را ناشي از رفتار اين بازيكن مي‌داند: «من یک سوال دارم؛ چرا بيشتر بازیکنانی که از سپاهان رفتند با عزت و کرامت از این تیم جدا شده‌اند و این قدر تولید حاشیه نكرده‌اند؟ محسن با مصاحبه‌های متناقض و بعضا توهین‌آمیزش این اتفاقات را به بار آورده است. او یک روز علیه پرسپولیس مصاحبه می‌کند. یک روز می‌گوید از بچگی عاشق پرسپولیس بوده. یک روز دیگر می‌گوید کاری کنیم پرسپولیس هیچ وقت اول نشود. بعد می‌گوید امسال حتما از سپاهان می‌روم. یک روز می‌گوید اصلا آقای رحیمی را ندیده و مذاکره‌ای برای ماندنش صورت نپذیرفته است، روز بعد می‌گوید آقای رحیمی فقط چند دقیقه با او مذاکره کرده و البته ده‌ها مصاحبه متناقض و توهین‌آمیز دیگر...»

داستان لطيفه‌هاي مدرسه‌اي چيست؟

رمضاني در مورد ديگر ادعاهاي محسن بنگر مي‌گويد: «قضيه تعريف لطیفه و جوک در مدارس که به شکل ناشیانه و مضحکی از سوی آقای بنگر عنوان شده اين است كه باشگاه سپاهان از سه سال پیش توسط کانون هواداران طرح سپاهانی‌ها در مدارس را به اجرا گذاشته که در آن مدارس اصفهان درخواست می‌دادند که بازیکنانی از سپاهان در مدرسه آن‌ها حضور پیدا کنند و جشن بزرگی با نام سپاهان در هر مدرسه برگزار شود. بنده هم چون در کنار مسئولیت رسانه‌ای در باشگاه، مجری ویژه‌برنامه‌ها و نشست‌های باشگاه هستم توسط مدارس و کانون هواداران‌مان به این جشن‌ها دعوت می‌شدم.»

مدير رسانه‌اي باشگاه سپاهان با اشاره به اين‌كه بيان جملات شاد و مفرح، اقتضاي حضور در چنين مراسمي است، مي‌گويد: «حتی بازیکنانی که در این جشن‌ها حضور پیدا می‌کردند برای بچه‌ها سرودهای کودکانه می‌خواندند، خاطره و لطیفه می‌گفتند و به زیبایی شور و نشاط را برای آنان به ارمغان می‌آوردند. حالا محسن بنگر طوری حرف مي‌زند که انگار شغل ما صرفا لطیفه‌گویی در مدارس است! انگار نه انگار که من سال‌ها مسئولیت رسانه‌ای و خبری این باشگاه را بر عهده داشته‌ام.»

رمضاني حرف‌هايش را با نقل خاطره ديگري از محسن بنگر به پايان مي‌برد. خاطره‌اي كه مي‌تواند يك بار ديگر به واكنش بنگر منجر شود و آتش اين جنگ رسانه‌اي را دوباره شعله‌ور كند: «فراموش نمی‌کنم بعد از چند ویژه‌برنامه‌ای که در مدارس برگزار شده بود، محسن بنگر به مدیر کانون هواداران اعتراض مي‌كرد که چرا او را به عنوان مهمان به مدارس نمی‌برند و از بازیکنان دیگری استفاده کرده‌اند!!»

Queen
19th June, 2012, 09:51 PM
این پشه لاغری تا دیروز سوار پیکان جوانان گوجه ای میشد و به پرسپولیس فحش خوارو مادر میداد امروز سوار بی ام و شده و عشق پرسپولیس از بچگی داشته.سر جمع تعداد بازیهای ملیش 2 رقمی نیست و حسرت تیم ملی رو میخوره بعد میاد قرارداد میلیاردی میبنده دم از عشق و عاشقی میزنه.اگه تیم دسته سومی هم همینقدر بهش پول میداد میگفت از بچگی عشق این تیم دسته سومی رو داشتم!!

amoz
20th June, 2012, 09:45 PM
این بحث ها با بنگر داره خسته کننده می شه. امیدوارم دیگه تموم بشه. بنگر به عشق پول رفت و ما هم باید به این احترام بگذاریم. روزی 4 ملیون تومان دستمزد کمی نیست!! شاید خیلی های دیگه هم برن. شک نکنین پس فردا همین بنگر پولش را که بهش ندن بره شکایت کنه فیفا و چند امتیاز از پرسپولیس کم بشه:4:

Parviz_AS
21st June, 2012, 04:49 PM
سيد صالحي با تراکتورسازي قرارداد بستمهاجم فصل گذشته تيم فوتبال سپاهان با تراکتورسازي قرارداد بست.
http://www3.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00032588.jpg

مهدي سيد صالحي سرانجام پس از چند روز مذاکره با مسئولان باشگاه تراکتورسازي با آنها به توافق رسيد و قرارداد يک ساله‌اي را با اين تيم امضا کرد.

اين قرارداد داخلي است و قرار شده سيد صالحي امروز با حضور در تبريز آن را در هيئت فوتبال اصفهان ثبت کند.

تراکتورسازي با جذب سيد صالحي دو سهميه ديگر جذب بازيکن در ليگ برتر را دارند.

==========+==========
خدایا بی نهایت سپاسگذارم!

Parviz_AS
21st June, 2012, 04:59 PM
اگه مجتبی جباری به تیم اضافه بشه خیلی خوب میشه البته اگه مدافع خارجی هم اضافه بشه دیگه تیم مشکلی بابت بازیکن و جایگزین نداره.
فعلا باید تا آخرین روز نقل و انتقالات صبر کرد و ببینیم چی میشه.تا الان که رحیمی خیلی خوب کار کرده.
از اومدن صادقی خیلی خوشحالم چون جوون با اخلاق و کم حاشیه ایه و میتونه تا چندین سال دروازه سپاهانو بیمه کنه.بنظر من خیلی بهتر از رحمان احمدیه و مهمتر اینکه پیشنهاد میلیاردی به باشگاه نداده!

amoz
21st June, 2012, 06:14 PM
خوب رحمان هم رفت سایپا
امیدوارم این دروازه بان جوان و آینده دار بتونه یه گلر درجه یک برای سپاهان باشه...

Le Professeur
23rd June, 2012, 05:36 PM
سهمیه لیگ برترتیم فوتبال سپاهان تكمیل شد

اصفهان - مسوول كمیته مسابقات هیات فوتبال استان اصفهان گفت: قرارداد 'عادل كلاه كج' با تیم فوتبال سپاهان صبح امروز/شنبه/دراین هیات ثبت شد وبه این ترتیب سهمیه انتقال بازیكنان لیگ برتر به تیم فوتبال سپاهان تكمیل شد.

http://img.irna.ir/1391/13910403/80196209/T80196209-2684607.jpg (http://img.irna.ir/1391/13910403/80196209/80196209-2684607.jpg)

'مصطفی بهرامی' روز شنبه در گفت وگو با ایرنا اظهارداشت: قرارداد 'عادل كلاه كج' بازیكن تیم فصل گذشته تیم فوتبال مس كرمان با تیم سپاهان اصفهان به مدت سه فصل امروز در هیات فوتبال استان اصفهان ثبت شد.
وی اسامی بازیكنان جدید تیم فوتبال سپاهان كه قرارداد آنها در هیات فوتبال استان اصفهان به ثبت رسیده است را به شرح زیر اعلام كرد:
1- محمدباقر صادقی بازیكن فصل گذشته تیم ذوب آهن اصفهان ( مدت قرارداد سه فصل ) .
2- محمد علی احمدی بازیكن فصل گذشته تیم ذوب آهن اصفهان ( مدت قرارداد دو فصل ) .
3- محمد غلامی بازیكن فصل گذشته تیم داماش گیلان ( مدت قرارداد دو فصل ) .
4- محسن ایران نژاد بازیكن فصل گذشته تیم شاهین بوشهر ( مدت قرارداد سه فصل ).
5- فرشید طالبی بازیكن فصل گذشته ذوب آهن اصفهان ( مدت قرارداد یك فصل ).
6- میلاد زنیدپور بازیكن فصل گذشته داماش گیلان ( مدت قرارداد سه فصل ).
7- عادل كلاه كج بازیكن فصل گذشته مس كرمان ( مدت قرارداد سه فصل ).
مسوول كمیته مسابقات هیات فوتبال استان اصفهان همچنین اسامی بازیكنان تیم فوتبال سپاهان كه قرارداد خود را تمدید ودر این هیات به ثبت رسیده است به شرح زیر اعلام كرد:
1- فابیو جانواریو ( به مدت یك فصل ).
2- محرم نویدكیا ( به مدت یك فصل ).
3- مهدی جعفرپور ( به مدت یك فصل).
4- حمیدرضا كاظمی ( به مدت سه فصل ) .
5- محمدناصری ( به مدت سه فصل ).
6-امین جهان عالمیان ( به مدت چهار فصل ) .
به گفته وی در لیست تیم فوتبال سپاهان تنها یك جای خالی برای استفاده از بازیكن خارجی وجود دارد و این تیم برای فصل آینده می تواند به جز دو بازیكن خارجی خود( 'جانواریو' و 'سوكای' ) می تواند یك بازیكن خارجی دیگر به خدمت بگیرد.
'بهرامی' درباره ثبت قرارداد بازیكنان تیم ذوب آهن اصفهان در هیات فوتبال استان اصفهان نیز گفت: به جز قرارداد 'محمدرضا كربكندی' سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب آهن قرارداد هیچیك از بازیكنان و كادرفنی این تیم در هیات فوتبال اصفهان ثبت نشده است.

وی مهلت ثبت قرارداد مربیان و بازیكنان جدید تیم های لیگ برتر فوتبال در هیات فوتبال استان اصفهان پایان وقت اداری 17 تیرماه اعلام كرد.

Darchin
23rd June, 2012, 09:20 PM
عشق است کاپیتان محرم نویدکیا که هیچ وقت نفهمیدیم کی میره قراردادش را تمدید میکنه...

amoz
23rd June, 2012, 11:01 PM
(http://img.irna.ir/1391/13910403/80196209/80196209-2684607.jpg)

'مصطفی بهرامی' روز شنبه در گفت وگو با ایرنا اظهارداشت: ر ( به
به گفته وی در لیست تیم فوتبال سپاهان تنها یك جای خالی برای استفاده از بازیكن خارجی وجود دارد و این تیم برای فصل آینده می تواند به جز دو بازیكن خارجی خود( 'جانواریو' و 'سوكای' ) می تواند یك بازیكن خارجی دیگر به خدمت بگیرد.
.

پس سزار را چرا ننوشته؟:blink:

amoz
24th June, 2012, 10:04 PM
...چراکسی چیزی نمیگه
حوصله مون سر رفت:4:
تیم ترکیه است / بازی اول هم با مس هست
تا اطلاعات بعدی بدرود:4:

amoz
26th June, 2012, 11:34 PM
خوب وقت اطلاع رسانیه:4:
امروز دیدار تدارکاتی در اردوی ترکیه با تیم نفتچی آذربایجان 1-0 به سود تیم بــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــوق به اتمام رسیده :4:
البته 6 بازیکن اصلیمون نبودند. از جمله محرم-سزار-جانواریو-غلامی.... وگرنه:4:

amoz
28th June, 2012, 09:41 PM
خوب بازی دوم با ولگای روسیه 1-1 شد
گل سپاهان را جواهیر سوکای زد و در آخرین دقایق گل مساوی از روی نقطه ی پنالتی برای روس ها به ثمر رسید.
چقدر خلوته اینجا!! همه کنکورین؟ :4:

amoz
28th June, 2012, 10:12 PM
احسان حاج صفي مدافع چپ پا و ملي‌پوش تراكتورسازي تبريز در مورد وضعيت قراردادش با باشگاه تراكتورسازي گفت: من به عنوان بازيكن سرباز به تراكتور آمدم و خدمت سربازي‌ام دي ماه امسال به پايان خواهد رسيد. حالا بايد ببينم تا آن زمان شرايط چگونه پيش خواهد رفت ولي در تعطيلات نيم فصل يا در پايان فصل به طور حتم به سپاهان برمي‌گردم چون با اين باشگاه قرارداد دارم.

منبع: همین پارس فوتبال!!

amoz
1st July, 2012, 07:24 PM
بازی تدارکاتی سپاهان با زسکا صوفیه ی بلغارستان در اردوی ترکیه تا این لحظه که اواخر بازی است (دقیقه ی 85 ) با دو گل به سود زسکا در جریان است.
گل ها در دقایق 46 و 51 به ثمر رسیده است.

amoz
1st July, 2012, 07:27 PM
همین الان زسکا گل سوم را زد.
تا دقیقه ی 86 با نتیجه ی 3-0 عقبیم :4:

amoz
1st July, 2012, 07:37 PM
شکست طلایی پوشان در سومین دیدار تدارکاتی
تیم های فوتبال سپاهان ایران و زسکاصوفیه بلغارستان امروز از ساعت 17:30 در کمپ گیزیلچه ترکیه به مصاف هم رفتند.

به گزارش خبرگزاری amoznews در این دیدار تدارکاتی سپاهان با پرافتخارترین تیم بلغارستان زسکاصوفیه، نامی آشنا از کشور بلغارستان؛ تیمی که با ۳۱ قهرمانی در لیگ این کشور رکورددار قهرمانی می باشد. به رقابت پرداخت.در این دیدار زسکا با سه گل که در نیمه ی دوم و در دقایق 46 و 51 و 84 به ثمر رساند سپاهان ایران را شکست داد. /انتهای خبر :4:

amoz
3rd July, 2012, 04:39 PM
مهاجم تیم ملی مونته نگرو هم اکنون در اردوی ترکیه است. دالویچ در آستانه ی پیوستن به سپاهان است!!
http://www.fooladsepahansport.com/images/uploads/Image/8908026011001010834.jpg

New Story
4th July, 2012, 01:13 PM
سلام به همشریان عزیز
من صادقم فکر کنم فقط آموز منا بشناسه
به امید قهرمانی مجدد سپاهان
راستی این درزوازه بان جدیده خوب هست

amoz
4th July, 2012, 03:09 PM
سلام صادق جان!
دروازه بان جدیده (صادقی) را فعلا خدا میدونه خوبه یا نه!!
یه جورایی به یه ریسک شبیه می مونه. به نظر دروازه بان خوب و آینده داری است اما این که الان هم بتونه یه گلر شش دانگ باشه را باید تا مدتی صبر کرد و دید!

amoz
5th July, 2012, 08:21 AM
آخرین دیدار تدارکاتی در ترکیه هم 0-0 شد تا در کل با 2 تساوی و 2 باخت و تنها 1 گل زده بازی های تدارکاتی تموم بشه.
بازی بعدی با نفت تهرانه تو اصفهان که میشه سپاهان را از نزدیک دید...

شيخ فضل الله
5th July, 2012, 09:09 AM
مهاجم تیم ملی مونته نگرو هم اکنون در اردوی ترکیه است. دالویچ در آستانه ی پیوستن به سپاهان است!!
http://www.fooladsepahansport.com/images/uploads/Image/8908026011001010834.jpg

این بازیکن مورد دارد آن هم خفن، آن تصاویر قبیحه چیست که روی دستش حک شده است؟!
در باشگاه فرهنگی اسلامی ورزشی سپاهان کبیر جای فراماسیون جماعت بهیچ عنوان جایز نیست لذا مدیریت محترم باشگاه سپاهان کبیر بهتر است بفکر آوردن جوان جویای نامی چون ماریو بالوتلی باشد که سابقه ی زدن 2 گل به تیم ملی آلمان را دارد و بعد از گل زدنش اندام خود را به رخ حریف بکشد و تهی از هرگونه غرب زدگی باشد.

شیخ فضل الله 15/04/1391

amoz
6th July, 2012, 02:31 AM
آشکالی نداره شیخ...
اولا که مرده:4:
و دوم این که آستین بلند می پوشه!

Darchin
6th July, 2012, 10:00 AM
کرانچار به علت بی انظباتی و تاخیر در حضور در تمرینات عذر جانواریو را خواسته!

amoz
6th July, 2012, 02:28 PM
تغییرات خیلی دیگه زیاد شد.
واقعا قانون نقل و انتقالات باید اصلاح بشه!!

Queen
7th July, 2012, 11:26 AM
بابا این کرانچار داره چیکار میکنه با تیم؟دوباره تیم به ف ا ک رفت تا بیاد هماهنگ بشند نیم فصل اول پر!جانواریو دیگه چرا؟80% تیم هوتوتو.تو کلش چیزی به نام مغز پیدا میشه؟
خس کل!

amoz
7th July, 2012, 05:37 PM
باید دید کرانچار میخاد چیکار کنه.
واقعا ریسک بزرگی کرد ولی یه چیز دیگم هست:
اون منطقی نگاه میکنه، ما احساسی!!
ایشالا خیره:4:

Queen
8th July, 2012, 11:43 PM
ایشالا حاجی:67:
خلعت هم سپاهانی شد یعنی میشه و این انتقال مساوی میشه با قهرمانی آسیا و اینکه ما سپاهانیم و حالا حالاها قهرمان.جون دلم الکاپیتانوی کبیر محرم نویدکیا که میخواد کاپ آسیا رو ببره بالا سر

amoz
10th July, 2012, 05:09 PM
خلعت که هنوز صددرصد نشده...
تیم امسال خیلی تغییر کرده و این تغییرات زمان می بره تا تیم تیم بشه...
امیدوارم در این مدت کم بتونیم به اون آمادگی برسیم. قبول دارم تیم ضعیف تر شده اما اگه هماهنگی باشه مشکلی نداریم...

Darchin
10th July, 2012, 07:26 PM
با اضافه شدن خلعتبری و دو تا بازیکن خارجی خوب در پست مهاجم و هافبک راست... تیم خوبی خواهیم داشت...

من فعلا ترکیب زیر را پیشنهاد میدم...

--------------------صادقی-------------------
ایران نژاد-----طالبی-----احمدی-----جعفری
------------------ابراهیمی------------------
زنیدپور-------------------------------سوکای
------------------نویدکیا---------------------
----------خلعتبری-----غلامی--------------

ذخیره: تامینی، اشجاری، جمشیدیان و کلاه کج و جعفرپور...
اگر مصدومیت اشجری خوب بشه میذارمش جای ایران نژاد!!!

Queen
11th July, 2012, 01:09 AM
فوری: خلعتبري با سپاهان ثبت كرد

قرارداد یک‌ساله خلعتبري با سپاهان دقايقي قبل در هیات فوتبال اصفهان ثبت شد

سایت گل- محمدرضا خلعتبری بعد از کلی مذاکره با سرخابی‌های پایتخت به سپاهان پیوست. قرارداد یک‌ساله او با سپاهان دقايقي قبل در هیات فوتبال اصفهان ثبت شد.

به گزارش سايت گل، محمدرضا خلعتبری مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال الوصل امارات، امشب با حضور در محل باشگاه سپاهان و عقد قراردادی یک‎ساله به این تیم پیوست. وی پس از امضای قرارداد همراه با نماینده باشگاه سپاهان در هیات فوتبال اصفهان حاضر شد و قرارداد خود را به ثبت رساند. دو باشگاه پرسپولیس و استقلال پیش از این برای جذب این بازیکن ملی پوش ابراز تمایل کرده بودند و جالب اين‌كه خلعتبري به هر دوي اين باشگاه‌ها قول‌هايي هم داده بود!

http://u.goal.com/196700/196741hp2.jpg

http://u.goal.com/196700/196742hp2.jpg

Queen
11th July, 2012, 01:28 AM
آخرش اومد ولی بدونه انگشت کوچیکه محرم نمیشه

Straw-yellow
11th July, 2012, 10:19 AM
مثل اینکه هر فصل باید شاهد تغییر و تحول کلی تو باشگاه باشیم.بازم جای شکرش باقیه این فصل مدیر عامل عوض نشد!

درسته بازیکن های خوبی از دست دادیم ولی در عوض بازیکن های بهتر و با انگیزه تری جایگزین کردیم.

این تیم با این نفرات و کادر فنی باید یه پای فینال آسیا باشه فقط امیدوارم هرچه زودتر بازیکن ها باهم هماهنگ بشند.

بازی اول هم با مس متحول شده هست و به امید یه شروع طوفانی از زرد قناری...

Darchin
11th July, 2012, 11:03 AM
در تمرین امروز سپاهان علاوه بر خلعتبری، بلکا بازیکن آلبانیایی و ژالویچ بازیکن مونته‌نگرویی هم حضور دارند. بلکا قرار است جایگزین سزار شود ولی تا روشن شدن وضعیت مهاجم برزیلی با سپاهان تمرین می کند.

amoz
11th July, 2012, 03:51 PM
با نزدیک شدن به زمان اتمام نقل و انتقالات باید دیگه فقط از تیم سپاهان حمایت کرد. الان همه ی اونهایی که برای ما بازی کنن به اندازه ی محرم عزیزن!!

Darchin
11th July, 2012, 07:27 PM
رادومیر جایوویچ رسما سپاهانی

رادومیر جایوویچ که در اردوی ترکیه با مسئولان سپاهان به توافق رسیده بود، صبح امروز وارد ایران شد و با حضور هیات فوتبال اصفهان قرارداد خود با سپاهان را به مدت ۳ فصل ثبت کرد.

Darchin
11th July, 2012, 07:27 PM
خوروش، سرپرست تیم فوتبال سپاهان در ارتباط با شرایط سزار اظهار داشت: ما قرارداد محکمی با سزار داریم و این بازیکن نمی تواند از ما جدا شود مگر اینکه از باشگاه سپاهان رضایت نامه بگیرد. در مکاتبه ای هم که با باشگاه النصر داشتیم آنها گفتند ما با سزار قرارداد بستیم و منتظر برگه فسخ قرارداد با باشگاه کورئا هستیم.

شب گذشته از طرف باشگاه کورئا برای ما ایمیلی ارسال شد و دلایل خنده داری برای نیامدن سزار مطرح شده بود؛ از جمله اینکه گفتند در هفته های اخیر رسانه ها از حمله آمریکا و انگلیس به ایران خبر دادند و ایران شرایط مناسب برای حضور این بازیکن را ندارد. دوم اینکه گفتند چون جانواریو اخراج شده است و سایر بازیکنان سپاهان هم به زبان فارسی صحبت می کنند سزار نمی تواند در این شرایط کار کند و چندین دلیل خنده دار دیگر.

از طرف باشگاه النصر به ما گفتند شماره حساب باشگاهتان را بدهید تا ما پولی که قرار بود به باشگاه کورئا بدهیم را به حساب شما واریز کنیم. ما دو انتخاب در مورد این بازیکن داریم نخست اینکه پول رضایت نامه اش را بگیریم و اجازه بدهیم به السد برود یا اینکه به هر قیمتی او را نگه داریم. تصمیم گیری در این مورد به مسوولان باشگاه و کادر فنی مربوط می شود و ما در دو روز آینده تصمیم می گیریم که کدام گزینه را انتخای کنیم.

Darchin
11th July, 2012, 07:28 PM
مصاحبه کرانچار:

برونو نمي تواند به تيم ما كمك كند چون ديگر قلبش با ما نيست و همين مساله را نيز جانواريو داشت اما اين را هم بگويم كه بازيكناني كه جذب كرده ايم انگيزه فوق العاده اي دارند و مي خواهند خودشان را در حد يك قهرمان نشان دهند.

قبل از اينكه فصل تمام شود درباره جانواريو صحبتي با مسئولان داشتيم، من اشاره‌اي به مسئولان باشگاه كردم كه فابيو سنش بالا رفته و مي‌تواند در دقايقي براي تيم موثر باشد و همچنين چون ارتباط خوبي با سزار دارد همديگر را خوب مي‌فهمند كه اين مساله مثبتي است و اين مساله به اينجا كشيد كه وقتي در اردوي تركيه بوديم 14 روز بود از فابيو و سزار خبر نداشتيم و حتي يك تماس هم با ما نداشتند. پس از 14 روز بعد از استراحت خودش را به ما معرفي كرد كه اين توهين بزرگي به مسئولان باشگاه و بازيكنان بود. ما اين بي نظمي را در مورد يانوش و عماد هم داشتيم و ديديد كه فرقي بين آنها قايل نشديم.

با توجه به شرايط اقتصادي باشگاه و با توجه به محورهايي كه باشگاه مدنظرش بود نتوانستيم رحمان، سيدجلال و بنگر را نگه داريم و بعد از جذب محمد باقر صادقي،‌ رحمان احمدي اظهار علاقه كرد كه در سپاهان بماند ولي من مخالفت كردم چون نمي‌خواستم وجود دو دروازه‌بان خوب در يك تيم مشكل ساز شود.

سيد صالحي پيش من آمد و از من گارانتي خواست كه بازيكن اصلي باشد ولي من گفتم كه من هيچ گارانتي به هيچ بازيكني نمي دهم، با توجه به اينكه سيد صالحي پيشنهاد خوبي از تراكتور داشت با دريافت رضايتنامه به اين تيم رفت.

كريميان تقاضاي مالي بالايي داشت و ما با صحبت‌هايي كه انجام داديم تصميم گرفتيم به دنبال جايگزين بگرديم و چندين ماه به دنبال بازيكن بوديم و در نهايت توانستيم بازيكنان خوبي را جايگزين بازيكنان جدا شده كنيم و مي دانم اين نيروهايي كه جذب كرديم آينده درخشاني خواهند داشت.

كرانچار در پاسخ به اين سوال كه چرا در پرسپوليس از كلاه كج استفاده نكرديد و حالا چه اتفاقي افتاده كه از او استفاده مي كنيد، گفت: من هميشه از كلاه كج استفاده مي كردم ولي بعد از من نمي دانم چه شد كه علي دايي به اين بازيكن كم ميدان داد. عادل كلاه كج بازيكن فوق العاده اي است.

محمد غلامی از ۶ ماه پیش مد نظر ما بود و با اینکه استخوانش شکسته بود، در ترکیه با ما تمرین می‌کرد ولی ما برای اطمینان بیشتر پای او را گچ گرفتیم و او گچ پایش را امروز باز کرد و از امروز با ما تمرین می‌کند.

محرم یک چهره بزرگ است و در همه جبهه‌ها با قدرت برای ما بازی کرده و همیشه از بازیکنان موثر تیم ما بوده است؛ ما در این پست جمشیدیان را هم داریم و این بازیکن خیلی خوب می‌تواند جای خالی محرم را پر کند.

ساليان سال است كه تيم هاي پايه سپاهان خوب كار مي كنند، برخي از بازي هاي تيم هاي پايه را ديده ايم و 6 بازيكن نيز از پايه جذب كرده ايم كه سه نفرشان كيفيت خيلي بالايي دارند و مي خواهيم بازيكناني بسازيم كه افتخار اصفهان باشند و هواداران نيز با اين تيم غريبه نباشند. بازيكنان پايه حاشيه كمتر و روحيه مبارزه طلبي زيادي دارند.

وی در پاسخ به سئوالی پیرامون تمرینات پرفشارش برای بازیکنان سپاهان تصریح کرد: زمانیکه بازیکنی پیراهن یک تیم قهرمان را می‌پوشد، دیگر اجازه ندارد که مقابل بازیکنان حریف تسلیم شود. ما خودمان را مسئول می‌دانیم که بازیکنان از روز اول با قدرت کار کنند و نگویند که ما به زمان نیاز داریم تا به هماهنگی برسیم. در تركيه همه چيز را زير نظر داشتيم و بدانيد كه ما مي خواهيم به سمت قهرماني حركت كنيم و از قهرماني مان دفاع كنيم كه كاري بس دشوار است. تفكرات من با دو سيستم 2-4-4 و 3-3-4 است اما در تركيه 3 فوروارد آماده نداشتيم و نتوانستيم به خوبي روي اين سيستم كار كنيم.

نمي توان گفت امسال كار سختي در قهرماني داريم ،سال گذشته همه متحد شديم تا بتوانيم با كيفيت بالا و انگيزه زياد سپاهان را از جهنم به بهشت برسانيم. ما فضاي سال قبل را داريم و با توجه به شرايط تيم در ليگ و آسيا 22 بازيكن خوب در اختيار گرفتيم كه از ويژگي‌هاي فني خوبي بهره مي برند.

كرانچار در پاسخ به اینکه با توجه به روند نقل و انتقالات شما كدام تيم را در فصل جديد داراي تركيب قوي‌تري مي بينيد اظهار كرد: به جرات مي توانم بگويم كه بهترين تيم ايران سپاهان است. درست است كه پرسپوليس ستاره‌هايي را به تيمش اضافه كرده است ولي اين تيم سالهای پيش هم اين شرايط را داشت. ما مي دانيم چه كار مي كنيم و همه ي فاكتورهاي يك تيم حرفه اي را نيز دارا هستيم. مطمئن باشيد كه بازيكنان هدفمند به تيم اضافه شده اند.

Queen
11th July, 2012, 09:08 PM
سزار دیگه فایده نداره فقط ایندفعه دیگه کوتاه نیاد سپاهان که هر سال داریم با این عربای ملخ خور جنگ رسانه ای میکنیم.همیشه هم پای این السد لعنتی وسطه!
حس عجیبی به تیم کرانچار دارم.اینایی که اومدن سپاهان در حد این تیم هستند؟شاخشون خلعت و طالبی هستند و اینطور که معلومه بقیه نقش بمب انگیزه رو اجرا میکنند.کرانچار داره خفن از تیم کهکشانیش حرف میزنه و میگه وقت هماهنگ شدن نداریمو این تیمو هماهنگ کردم!
هرکار میکنی فقط تیمو قهرمان آسیا کن جون مادرت!

amoz
12th July, 2012, 04:03 PM
یه هفته دیگه بازی ها شروع میشه.
باید منتظر بشینیم و ببینیم تیم سپاهان 91 چه جوریه؟
امروز هم با نفت تهران دوستانه داریم!

Darchin
15th July, 2012, 10:47 AM
شماره بازیكنان تیم فوتبال سپاهان در فصل جدید لیگ برتر باشگاههای كشور به شرح زیر اعلام شد:

۱. محمد باقر صادقی (دروازه‌بان)
۲. حسن اشجاری
۳. فرشید طالبی
۴. محرم نویدکیا
۵. محمدعلی احمدی
۶. هادی تامینی
۷. میلاد زنیدپور
۸. محمد غلامی
۹. مهدی جعفرپور
۱۰. حسین پاپی
۱۱. محسن ایران نژاد
۱۲. علی کریمی
۱۴. جواهیر سوکای
۱۵. امید ابراهیمی
۱۶. محمدرضا خلعتبری
۱۷. حسن جعفری
۱۸. محمد حسن مرادوند
۲۰. احمد جمشیدیان
۲۱. رادومیر جالوویچ
۲۲. رضا محمدی (دروازه‌بان)
۲۳. امین جهان عالیان
۲۴. اکبر ایمانی
۲۵. مهدی شریفی
۲۶. علی چوپانی
۲۷. مهدی امینی (دروازه‌بان)
۳۰. محمد ناصری (دروازه‌بان)
۳۲. حمید کاظمی
۴۰. عادل کلاه‌کج

Queen
15th July, 2012, 06:27 PM
عشق است 4
فقط 4
زندگی 4
تعصب 4
اسطوره 4
و....
و 4 یعنی الکاپیتانوی کبیر محرم نوید کیا

Moh@mmad_67_b
16th July, 2012, 11:53 AM
دوستان سپاهاني توي پيش بيني ليگ برتر هم شركت كنيد

==> مسابقات پیش بینی لیگ برتر ایران فصل 92 - 91 <== (http://www.parsfootball.com/anjoman/showthread.php?t=5790&p=822460#post822460)

:53::53:

Straw-yellow
17th July, 2012, 09:15 AM
فعلا که خوب داریم حریفای تدارکاتی رو تارومار میکنیم!

خوبه محرم دیروز تو زمین بوده...

Masoud_A
17th July, 2012, 08:00 PM
خیلی از آبروریزی بازی با تیم جوانان شرمنده شدم. یکی نیست بگه آخه اگه طرفدار درست حسابی بودی میدونستی بهترین بازیکن تیم ملی جوانان که دو تا زد محصول خود باشگاهه از تیم پایه خودمون اومده می خوای بری اونو بزنی؟ اینقدر وضع خراب بوده نویدکیا تا بیرون استادیوم تو اتوبوس تیم ملی نشسته اونایی که کمین کردن رو خنثی کنه... :Smilebb (74):

amoz
18th July, 2012, 03:20 PM
ول کنید این حرف ها را. تماشاگران ایرانی کلهم اجمعین مشکل دارند متاسفانه.
مشکل از عدم آموزش و فرهنگ سازیه... به فوتبال هم بر نمی گرده. ریشه ی بالاتری داره (نمی تونم بحث را ادامه بدم... !! )
فعلا فقط باید به فکر بازی جمعه بود. به امید برد سپاهان قهرمان...

Parviz_AS
18th July, 2012, 09:31 PM
كلاه‌كج: قهرمان مي‌شويم تا چشم حسود دربيايد
هافبک تیم فوتبال سپاهان می‌گوید: من به این خاطر به سپاهان آمده‌ام که می‌خواهم باز هم قهرمان شویم تا چشم حسودان سپاهان از کاسه دربیاید!
عادل کلاه‌کج پیرامون دیدار سپاهان برابر مس کرمان مي‌گويد: شک نکنید از بازی برابر مس کرمان، سپاهان دیگری را خواهید دید. ما می‌خواهیم از همین بازی اول همانطور که مربیان گفتند کارت را روی میز بزنیم و بگوییم ما سپاهانیم و قهرمان.
بازیکن سال گذشته مس کرمان همچنین در اظهارنظری جالب می‌گوید: هرسال لیگ سخت‌تر می‌شود ولی این را بدانید که همه با انگیزه هستیم و برای مثال خود من به این خاطر به سپاهان آمده‌ام که می‌خواهم باز هم قهرمان شویم تا چشم حسودان سپاهان از کاسه دربیاید!

هافبک تازه وارد سپاهان با بیان اینکه ما بازیکنان جدید جایگزین کسانی شدیم که ۳ سال متوالی قهرمان شده‌ا‌ند خاطرنشان می‌کند: انگیزه ما بسیار زیاد است و تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا بتوانیم برای چهارمین سال پیاپی عنوان قهرمانی لیگ برتر را به دست آوریم.
از کلاه‌کج در خصوص دیدار پرحاشیه سپاهان برابر تیم ملی جوانان می‌پرسیم که او اینگونه پاسخ می‌دهد: آن بازی که بازی نبود، بازی نیمه‌کاره رها شد اما مهم این بود که مربیان تیم راضی بودند، به هر حال بازیکنان تیم‌ها در طول بازی عوض می‌شوند و نتیجه اصلاً مهم نیست.
وی همچنین در خصوص درگیری کادر فنی تیم ملی جوانان و تماشاگران در این دیدار می‌گوید: تماشاگران حق دارند چون اعضای کادر فنی تیم جوانان به عنوان مهمان به اصفهان آمده بودند و اصلاً این حق را ندارند که به تماشاگرانی که تنها دلخوشی‌شان همین فوتبال است توهین‌های بسیار زشتی بکنند، جالب این است که این افراد طلب‌کار هم هستند

Parviz_AS
18th July, 2012, 09:35 PM
بازی های اول خیلی حساسه و با این تغییرات فقط باید 3 امتیاز بازیو بگیریم ولو اینکه زلاتکو و شرکا از سیستم بکش زیرش استفاده کنن!

Straw-yellow
19th July, 2012, 10:02 AM
از اون تیم سوپر کهکشان فقط محرم،امید ابراهیمی و جمشیدیان تو این فصل تیم رو همراهی میکنند و این فصل کلهم تیم نفراتش عوض شدند.

با این تغئیرات زمان میبره تا تیم به هماهنگی کامل برسه و تا اون موقع باید حوصله کرد و تیم رو با تمام وجود حمایت کرد مثل فصل قبل که خیلی بد شروع کردیم اما با قهرمانی فصل رو تمام کردیم.

من معتقدم این تیم خوب بسته شده و این فصل هم حرفهای زیادی واسه گفتن داره از طرفی مربی با دانشی مثل کرانچار روی نیمکت داریم.

فردا شب اولین بازی لیگ رو استارت میزنیم و امیدوارم بعد از چند بازی تدارکاتی کرانچار نقاط ضعف تیمش و نفرات اصلی رو پیدا کرده باشه و از همین بازی اول 4 تا 4 تا بزنیم بریم واسه قهرمانی ایران و آسیا...

Queen
19th July, 2012, 03:28 PM
اله وکیلی حالم از این لیگ درپیت بهم میخوره.مخصوصا الان که کاپیتان مصدوم شده و تو بازی نیست.تو این لیگ خراب شده رکوردی زدیم که تا ابد تیمی به گرد پامون نمیرسه.هت تریک قهرمانی فقط و فقط کار خودمون بود و بس.واسه من فقط قهرمانی آسیا مهمه.نایب قهرمانی آسیا دیگه لوث شده.چیه هی قهرمان میشیم اما تو آسیا طلسم شدیم.مسابقات بین المللی اصلا قابل قیاس نیست با این بازیهای داخلی.
کل آسیا به تیممون احترام میذارند،ایران رو با سپاهان میشناسند خوب نیست افتخاری تا حالا کسب نکردیم.هر تیمی از ایران میره آسیا فقط فکرشون اینه از گروهشون صعود کنند اما واسه ما افت داره نریم فینال.اینبار باید قهرمان بشیم بی چک و چونه.
کسی از محرم خبری نداره کی برمیگرده؟مصدومیتش طولانی نشه!این بنده خدا که با مصدومیت قرارداد عمری بسته.واقعا سپاهان بدون محرم سردرگم بازی میکنه باید دید جمشیدیان میتونه جای خالیشو پر کنه یا نه.
به امید روزی که الکاپیتانوی کبیر جام آسیا رو ببره بالا سر

http://u.goal.com/182900/182977hp2.jpg

Parviz_AS
19th July, 2012, 08:24 PM
کرانچار: از اول با قدرت وارد ليگ مي‌شويم

سرمربي تيم فوتبال سپاهان مي‌گويد از همان روز اول تيمش با قدرت وارد رقابتهاي ليگ مي‌شود.

زلاتکو کرانچار سرمربي سپاهان در اولين کنفرانس خبري قبل از بازي با مس کرمان در ارتباط با شروع فصل 91-92 اظهار کرد: تيم‌ها در شروع ليگ چند هفته وقت لازم دارند تا آمادگي خود را به دست آورند اما سپاهان تيمي است که از فردا در بازي با مس آمادگي خود را نشان خواهد داد.

به گزارش ايسنا ،وي افزود: در فوتبال حرفه‌اي هميشه بازيکناني از تيم‌ها جدا شده و بازيکناني به تيم‌ها وارد مي‌شوند و همه‌ي بازيکناني که به ما اضافه شده‌اند از کيفيت بالايي برخوردار هستند و من به آنها اعتماد کامل دارم. هم‌چنين در اين سطح با اين بازيکنان براي قهرماني بازي مي‌کنيم.

سرمربي تيم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان ادامه داد: به دو بازيکن آسيايي، يک دفاع و يک هافبک خوب احتياج داريم اما شرايط تا آخر ماه مشخص خواهد شد که آيا بازيکني در اختيار خواهيم گرفت يا خير.

کرانچار تصريح کرد: سپاهان وابسته به بازيکن يا شخص خاصي نيست و هميشه به عنوان يک تيم وارد ميادين شده است. در فصل جديد نيز هواداران از سپاهان قهرماني ديگري در ليگ انتظار دارند.

وي در ارتباط با نگاه خود در ليگ قهرمانان آسيا و ليگ برتر خاطرنشان کرد: طبيعتا تحت فشار هستيم. براي اين‌که بايد در دو جبهه بازي کنيم و با صحبت‌هايي که با بازيکنان اين تيم شده، در هر دو ليگ موفق خواهيم بود.

سرمربي تيم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان با اشاره به مصدوميت بازيکنان سپاهان در فصل جديد افزود: محمد غلامي به تازگي گچ پاي خود را باز کرده، علي احمدي سه کارت است و محرم نويدکيا نيز مشکلات خاص خود را دارد اما سعي مي‌کنيم که محرم را براي بازي‌هاي فصل آماده کنيم.

کرانچار تصريح کرد: اروين بولکو يکي از بهترين کارنامه‌ها را دارد و تيم براي به خدمت گرفتنش در حال تلاش است اما چيزي که آشکار است اين که برونو سزار از تيم جدا شده و تيم جديدش بايد با احترام براي مذاکرات با باشگاه سپاهان قدم پيش بگذارد.

وي ادامه داد: مشکلي در سيستم دفاعي ندارم زيرا هميشه با سيستم هجومي بازي مي‌کنيم.

سرمربي تيم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان تاکيد کرد: به حمايت اصحاب رسانه و مردم احتياج دارم تا بتوانم از جام قهرماني دفاع کرده و در مسابقات آسيايي نيز موفق باشم.

=====+=====

سیستم بترکونی تیمو فردا شب میبینیم...

Parviz_AS
21st July, 2012, 01:19 PM
تاميني: امسال مي‌خواهم بازيكن فيكس سپاهان باشم

هادي تاميني مدافع مياني سپاهان اولين گل تيمش را در فصل جديد ليگ برتر به ثمر رساند و همين گل باعث شد تا سپاهان در بازي مقابل مس كرمان 3 امتياز با ارزش بگيرد.

تاميني در پاسخ به اين سوال كه قبول داري سپاهان خوب بازي نكرد به خبرنگار سايت گل مي‌گويد:«‌ اتفاقا من معتقدم خوب بازي كرديم و در نيمه اول بايد كار را تمام مي‌كرديم آنها بازي بسته‌اي را به نمايش گذاشتند و همين موضوع براي ما مشكل‌ساز شد ولي حملات رابيشتر كرديم و خوشبختانه در نيمه دوم به گل رسيديم.»

تاميني در مورد گلي كه براي سپاهان به ثمر رساند ادامه مي‌دهد:«‌اين گل روي زحمات ديگر بازيكنان بود و من اميدوارم كه همين روند را ادامه دهيم و موفقيت‌هاي 3 سال اخير را تكرار كنيم. من اين گل را به هواداران سپاهان، خانواده و همسرم تقديم مي‌كنم.»

تاميني فصل گذشته زيرسايه سيدجلال حسيني و محسن بنگر قرار داشت. او در پاسخ به اين سوال كه فكر مي‌كني امسال در تركيب ثابت قرار بگيري خاطرنشان مي‌كند:« پارسال شرايط خيلي فرق داشت ولي با اين حال من 15 بازي براي سپاهان انجام دادم. امسال اما مي‌خواهم بازيكن فيكس سپاهان شوم و كاري كنم كه كرانچار در تركيب ثابت از من استفاده كند.»

خيلي‌ها معتقدند سپاهان نسبت به فصل گذشته ضعيف‌تر شده ولي تاميني در اين مورد مي‌گويد:«‌ ما نسبت به سال گذشته 8 بازيكن اصلي‌مان را از دست داديم ولي معتقدم ضعيف نيستيم. بازيكناني كه به سپاهان آمده‌اند هر كدام در تيم‌هايشان بهترين بودند و مطمئن باشيد تيم ما تا چند هفته ديگر به هماهنگي مي‌رسد و امسال هم مدعي جدي قهرماني هستيم.»

جمشیدیان:هواداران به بی ستارگی سپاهان عادت می کنند

«با تصمیم کادر فنی بعد از محرم من این مسوولیت را بر عهده گرفته ام که امیدوارم از پس آن بر بیایم وگرنه کاپیتانی در ایران چیزی ندارد.» جمشیدیان که پنجمین فصل حضورش در سپاهان را شروع می کند درباره تعویض بازوبندش در بین دونیمه بازی با مس می گوید:«باشگاه یک بازوبند جدید گرفته بود که درنیمه اول شل می شد و خوب نبود به همین خاطر در بین دو نیمه همان بازوبند فصل قبل را انداختم.»

وی می گوید:«بازوبند قدیمی مان نارنجی مایل به قرمز است و بازوبند جدیدمان آبی .اتفاقا عده ای به شوخی می گفتند چرا یک نیمه قرمز بودی یک نیمه آبی؟»

جمشیدیان می گوید بعد از او امید ابراهیمی کاپیتان سوم سپاهان است:«البته بازیکنانی مثل پاپی و جعفر پور هم در تیم مان هستند که هر کدام 7 یا 8 سال سابقه دارند اما آقای کرانچار اینطور تصمیم گرفتند .امسال بحث کاپیتانی مد شده و دیدید که سید جلال و مهدی رحمتی هم کاپیتان شدند.»

جمشیدیان درباره اولین برد تیمش در فصل جدید می گوید:«حقیقت این است که بازی خیلی سختی بود..2-3 روز بود که فشار تمرینات ما کم شده .ما دیر شروع کردیم و در هیچ بازی دوستانه ای برنده نبودیم.وقتی شدت تمریناتمان کمتر شد نفسی کشیدیم. مقابل مس 50-60 درصد خودمان بودیم اما کم کم بهتر می شویم.خود کادر فنی هم می داند که سنگینی بدنسازی و دیر شروع کردن تمرینات در بازی مان تاثیر گذاشته است.»

وی ادامه می دهد:« با این حال بازی با مس بازی قشنگی شد.هر دوتیم موقعیت هایی داشتند اما موقعیت های ما خطرناک تر بود و با کمی خوش شانسی برد حقما بود.»

کاپیتان دوم سپاهان در پاسخ به این سوال که برخورد هواداران با تیم جدید و متحول شده سپاهان چطور بود می گوید:«در 5-6 سال گذشته سپاهان هر سال کهکشانی بوده .در 5 سالی که من اینجا بودم همیشه تیم یکدستی داشتیم که هوادار رهایش نکرده.در بازی مس هم آن 3-4 هزار نفری که به ورزشگاه آمده بودند کاملا حمایت کردند اما یواش یواش برای آنها هم جا می افتد که ما آن تیم پر مهره و پرستاره سال های قبل نیستیم.باید چشم تماشاگرانمان با این مساله عادت کند که ما یک تیم جوان تر و یکدست تر شده ایم که برای یک برد خیلی خیلی باید تلاش کنیم چه برسد به اینکه بخواهیم دوباره قهرمان شویم.»

حريف سپاهان رونالدينيو را مي‌خواهد

الاهلي عربستان براي جذب رونالدينيو با مدير برنامه‌هاي او وارد مذاکره شد.
باشگاه الاهلي عربستان براي تقويت خط حمله خود قصد دارد رونالدينيو ستاره برزيلي اتلتيکو مينيرو را به خدمت گيرد.

به نقل از ايسنا ،الاهلي در مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان آسيا شهريور بايد به مصاف سپاهان برود.

روزنامه‌‌ "الاقتصاديه" عربستان خبر داد که رونالدينيو از گزينه‌هاي باشگاه الاهلي در فصل نقل و انتقالات تابستاني است و سران اين باشگاه قصد دارند او را به جده بياورند.

اين روزنامه‌‌ عربستاني اعلام کرد که سران باشگاه الاهلي با مدير برنامه‌هاي رونالدينيو رسما وارد مذاکره شده‌اند.

باشگاه الاهلي عربستان پيش از اين هم براي جذب خوان ريکلمه هافبک سابق بارسلونا و ويارئال پيشنهاد سه ميليون يوروي به او داد.

Parviz_AS
21st July, 2012, 01:44 PM
بازی چنگی به دل نزد.بازیکنای جدید خوب تو تیم جا افتادن اما بازم این تیم زمان میخواد.اونطور که زلاتکو از تیمش تعریف میکرد که تیممون هماهنگ شده که چیزی ندیدم اما همینش هم خیلی خوب بود.
هفته های اول همین 3 امتیازا مهمه اصلا کیفیت بازی تیم مهم نیست.اینقد بدنای بازیکنا سنگین بود که از دقیقه 80 به بعد معلوم بود دیگه نای دویدن ندارن.
هر تیمی جلوی مس کرمان بازی کنه قطعا به مشکل برمیخوره.خیلی متحول شده.3 امتیاز با ارزشی گرفتیم اونم جلوی همچین تیم چغری.
چند روز دیگه با فولاد تو اهواز بازی داریم.این بازی هم به سلامت بگذرونیم خیلی عالی میشه.باید مثل بازی با مس خیلی با حوصله و فرصت طلبانه بازی کرد.خوشم میاد زلاتکو خوب راهو رسم امتیاز گرفتنو بلده

Queen
21st July, 2012, 02:43 PM
درمورد بازی اول که حرفی ندارم و اگه حرفی هست بگید ما هم فیض ببریم اما فقط نکته جالب این سرود قهرمانی بود که تو ورزشگاه خونده شد.دیگه هوادارا هم به عملکرد کرانچار ایمان پیدا کردند.همینکه تیم از پس مس بر اومد و نذاشت تو بازی اول امتیاز از دست بده خوبه.مس خیلی انگیزه داشت.از همین بازی اول عیار تیم مشخص شد.تا شهریور باید این تیم به هماهنگی کامل برسه تا حق این عربا رو کف دستشون بذاریم اونم واسه بار .... دیگه حسابش از دستم در رفته!

Queen
21st July, 2012, 02:50 PM
این لیگ درپیت یا مهدی موعود میخواد یا دست مسیح.تا دیروز میگفتند دین از سیاست جدا حالا باس بگیم دین از ورزش جدا.دیگه اینقدر سیاسیون تو این فوتبال بی خوارو مادر نفوذ کردند که آقای حداد عادل و چندتا دیگه تصمیم میگیرند که بخاطر ماه رمضون فوتبال درش تخته.دیگه کار به کجا کشیده که رویانیان میگه ما بازی نمیکنیم اما وقتی دید فدراسیون گفت به چپم با کله تیمشو فرستاد تو میدون!
یکی نیس بگه عمو تو برو یه فکری بحال ترافیک جاده و بنزین مردم باش آخه تورو چه به فوتبال که حکم شرعی صادر میکنی.بازیکن داره روزی 10 کیلو متر میدوه حالا بیاد روزه بگیره؟همینطوری داره بازیا 3 روز به 3 روز انجام میشه حالا لیگ تعطیل بشه؟توکه تهدید میکنی خب وجودشو داشته باش بکش بیرون تیمتو.حرف میزنی پاش وایسا.
پخش بازیها یکی دیگه از نکات قشنگ فوتبال اسلامی هست.بابا اینهمه پول بیت المال داره ریخت و پاش میشه یکمی هم خرج حق پخش بشه چه اشکالی داره؟از یه تبلیغ ناقابل که کلی به جیب میزنید حالا واسه حق پخش پول ندارید؟
جام حذفی هم که پر.حالا اگه مدعی جام تو جهان بودیم یه چیزی اما تیمی که صعودش به جام جهانی اما و اگره بر فرض محال رفت زنگ تفریح بقیه تیمها میشه این کارا چه معنی میده؟یه خبر خوندم که لیگ ایران تو آسیا رتبه دوم هست و تو جهان رتبه 18!واقعا لیگ پویایی داریم در حد لالیگا.حقش رتبه اولی بود ولی چه کنیم که پارتی نداشتیم!

amoz
21st July, 2012, 05:09 PM
اولین پیروزی سپاهان بر همه ی سپاهانی ها مبارک
برای گام اول خوب بود و امیدوارم تیم روز به روز بهتر بشه...

Parviz_AS
22nd July, 2012, 04:32 PM
اروین بولکو به سپاهان پیوست

اروین بولکو ، بازیکن اهل آلبانی در نهایت با زردپوشان اصفهان قرارداد امضا کرد تا این فصل را زیر نظر زلاتکو کرانچار در لیگ خلیج فارس توپ بزند.

اروین بولکو امروز با حضور در هیئت فوتبال استان اصفهان بطور رسمی قرارداد خود را با تیم فوتبال سپاهان اصفهان به ثبت رساند تا این فصل را جمع زردپوشان باشد. اروین بولکو ، بازیکن اهل آلبانی قراردادی سه ساله با سپاهان بسته است.

این هافبک ملی‌پوش که تاکنون 42 بازی ملی در کارنامه‌ی خود ثبت کرده است ، به عنوان کاپیتان دوم تیم ملی آلبانی شناخته می‌شود. با ثبت این قرارداد ، بعد از جواهیر سوکای ، بولکو دومین آلبانیایی حاضر در ترکیب تیم کرانچار خواهد بود.

لازم به ذکر است که این هافبک سومین خرید و البته آخرین خرید غیر آسیایی تیم سپاهان است که با فسخ قرارداد برونو سزار مجوز حضور در ترکیب تیم سپاهان را یافته است

آیا سپاهان دژاگاه را می خرد؟

شایعات زیادی مبنی بر احتمال پیوستن اشکان دژاگه به سپاهان به گوش می‌رسد که در صورت تحقق این امر ، سپاهان می‌تواند صاحب بمبی از نوع زرد در نقل و انتقالات باشد.

اشکان دژاگه بازیکن دورگه‌ی ایرانی-آلمانی تیم فوتبال وولفسبورگ ، تا کنون قرارداد خود را با این تیم تمدید نکرده است و در صورت آن‌که تا پایان امروز نیز این اتفاق رخ ندهد ، این هافبک 26 ساله بازیکن آزاد اعلام خواهد شد

در صورت آن‌که دژاگه بازیکن آزاد باشد ، مسئولان سپاهان مدعی شده‌اند که اقدام به جذب وی خواهند کرد و او را در صورت توافق طرفین به اصفهان خواهند آورد ، انتقالی که در صورت رخداد آن ، می‌تواند بزرگ‌ترین نقل و انتقال فصل لقب گیرد.

خوروش سرپرست سپاهان در مورد اشکان دژاگه و حضور او در سپاهان گفته است: اگر اشکان تا آخر امروز با تیمی قرارداد نبندد، بازیکن آزاد محسوب می شود و به دنبال جذب وی خواهیم رفت. گفته می شود که باشگاه هرتابرلین به دنبال جذب این بازیکن است که امیدواریم دژاگه با آنان قراداد نبندد تا بتوانیم وی را جذب کنیم

تیم فوتبال سپاهان امیدوار است تا با جذب این بازیکن ، جناح راست خود را بیش از پیش قوت بخشد تا با حضور خلعتبری در جناح چپ و حضور غلامی و جالوویچ در راس خط حمله تیم سراپا هجومی را در لیگ خلیج فارس داشته باشد

Parviz_AS
22nd July, 2012, 04:47 PM
مثل اینکه حالا حالاها باید منتظر اضافه شدن بازیکنای جدید به تیم باشیم.اینطور که تو خبر گزاریا اومده سپاهان دنبال مهاجم باشگاه مصری به نام احمد علی هستو خیلی هم تعریف ازش کردن حالا باید دید سپاهان کی پرونده نقل و انتقالاتشو میبنده
تا اینجای کار خوب نفراتی به تیم ملحق شدن.با این نفرات فقط و فقط باید به قهرمانی آسیا فک کنیم.خط حمله خوبی داریم و تو هر بازی باید به بیشتر از 1 گل از تیم ببینیم.

amoz
22nd July, 2012, 05:55 PM
بازی بعدی چهارشنبه توی اهواز هست و با توجه به همزمانی با بازی ذوب احتمالا بازی را نخواهیم دید!!
متاسفانه در فوتبال ما تبعیض زیاد هست و اینم یکیش. هر 34 بازی اون دو تا تیم تهرونیه باید مستقیم پخش بشه اون وقت ما از شبکه ی استانی هم نمی تونیم ببینیم.!!

زنده باد سپاهان

Straw-yellow
23rd July, 2012, 12:56 AM
بازی خوبی نمایش داد تیم.مشخص بود کرانچار دقایق بازی رو خوب تقسیم بندی کرده بود و به 3 امتیاز بازی هم رسید.
با اینکه نفراتی مثل علی احمدی و غلامی و طراح اصلی حملات تیم،محرم نبودند در مقابل تیم خوب و با انگیزه مس بهترین نتیجه رو گرفتیم و حتی میتونستیم بیشتر هم گل بزنیم که شانس با بچه ها یار نبود.

امیدوارم بازم مثل همیشه تیم فرکی رو شکست بدیم و دست پر از اهواز برگردیم.بازی سختی تو اهواز داریم چون حریف اصلی بچه ها هوای مدیترانه ای اهواز هست!

فرکی کلاً مربی ضد فوتبالی هست و فصل قبل با نفت تهران چنان دفاع اتوبوسی می چید که واقعاً کار واسه گلزنی سخت شده بود اما بچه ها با انگیزه ای که داشتند ثابت کردند اتوبوس که هیچی،قطار هم بچینه بازم جلوی سپاهان چپ میکنه!

سپاهان مدل 91 احتیاج به زمان داره تا به آمادگی همیشگی برسه پس تا چند دیدار آینده فقط امیدوارم گل های 3 امتیازی حساسی تیم به ثمر برسونه و صدر جدول رو از همین شروع فصل در اختیار بگیریم.

امیدوارم مصدومین هرچه زودتر به تیم ملحق بشند و با تفکرات کرانچار بتونیم افتخار آفرینی هامون رو ادامه بدیم مخصوصاً در آسیا.

Parviz_AS
23rd July, 2012, 04:18 PM
خوروش: حضور دژاگه منتفي شد
سرپرست تيم فوتبال سپاهان مي‌گويد تا زماني که مهاجم برزيلي از فهرست اين تيم خارج نشود نمي‌توانند از بلکو استفاده کنند.

رسول خوروش درباره عقد قرارداد با بلکو بازيکن اهل آلبانيايي اظهار داشت: مجبور بوديم با اين بازيکن قرارداد ببنديم تا بتواند در تمرينات تيم شرکت کند و حتي قراردادش را هم در هيئت فوتبال ثبت کرديم اما تا زماني که نام سزار را از فهرست خود خارج نکنيم نمي توانيم از اين بازيکن استفاده کنيم. با توجه به اينکه از باشگاه برزيلي و النصر شکايت کرده ايم فعلا نمي خواهيم اقدامي براي خارج کردن نام سزار از فهرست کنيم.

وي در مورد اينکه تازه ترين اقدام باشگاه سپاهان براي بحث قرارداد سزار با النصر امارات چه بوده گفت: فيفا نامه اي زده و از ما خواسته بود توضيح دهيم که چرا itc سزار صادر نمي شود و ما هم با همه مدارکي که داشتيم توضيحات خود را ارائه کرديم. بين يک تا دو ماه زمان مي برد تا فيفا به اين مورد رسيدگي کند.

خوروش در ادامه درباره وضعيت بازيکنان سپاهان براي بازي چهارشنبه شب با فولاد گفت: براي اين بازي محرم نويدکيا و محمد غلامي را به دليل مصدوميت در اختيار نداريم.

سرپرست سپاهان همچنين در مورد اينکه گفته مي شود اين باشگاه به دنبال جذب اشکان دژاگه است، عنوان کرد: اين يک بحث نصفه روزه بود که با تمديد قرارداد دژاگه با ولفسبورگ منتفي شد.

شيخ فضل الله
23rd July, 2012, 06:10 PM
با درود بی پایان نثار مردم شریف ایران و اصفهان مخصوصا هواداران با تعصب باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان کبیر، ماه رمضان بار دیگر فرا رسید تا ما بتوانیم همراه شما عزیزان در پیشگاه خداوند مهربان مهمان باشیم.
امید است که همه ی ما از لحظه لحظه ی این ماه به خوبی استفاده کنیم و این ایام فوق العاده ارزشمند را دریابیم که این ماه، روزهای خدا است ماه قرآن است ماه پیامبر و حضرت علی است.ماه تقرب به رحمت الهی و توبه است و ماه استجابت دعا.
التماس دعا

شیخ فضل الله 02/05/1391

amoz
24th July, 2012, 04:42 PM
یا شیخ!!
یه دعا هم به سپاهان می کردی. تو این ماه رحمت و به به و چه چه میگن دعا مستجاب میشه!

Parviz_AS
25th July, 2012, 07:25 PM
اگر این سه نقطه تو تیم تهران کاری کرد من بهتون جایزه میدم

علی خان جایزه بچه ها رو زود ترتیبشو بده :4:

Parviz_AS
25th July, 2012, 07:30 PM
بازی سختی پیش رو داریم.اگه بتونیم مساوی هم بگیریم تو اون هوا باید کلاهمونو بندازیم آسمون هفتم!
غلامی شرایط بازی داره.باید دید کرانچاز بهش بازی میده یا نه.ایران نژاد بازی اولش خوب بود حتی میتونم بگم بهتر از اشجاری بازی کرد.
اما خدایی سوتی بنگر خیلی باحال بود.هنوز لیگ شروع نشده پنالتی داد :Smilebb (112):

Darchin
26th July, 2012, 12:42 AM
جونم سپاهان... بچه ها فوق العاده بودن واقعا خسته نباشن...

Masoud_A
26th July, 2012, 03:08 AM
طبق انتظار مهره نفوذی ما داره کار تخریبیش رو خوب تو تیم رقیب انجام میده. استقلال هم که داره از هم می پاشه هیچی نشده میریم واسه قهرمانی :Punk:

amoz
26th July, 2012, 04:44 PM
تبریک دومین برد پیاپی در گرمای اهواز اونم با نتیجه ی قاطع 3-1

Straw-yellow
26th July, 2012, 05:45 PM
برد خیلی خوبی تو اهواز داشتیم واقعاً بچه ها شاهکار کردند،دمشون گرم.

از دوبازی مقابل تیمهای مس و فولاد 6 امتیاز گرفتیم.تعویض های کرانچار حرف نداشت و بازیکنا خوب تفکرات کرانچار رو تو زمین پیاده کردند اما این تیم هنوز به آمادگی کامل نرسیده.

تامینی هنوز با تیم هماهنگ نشده زنید پور هم با اینکه بازی خوبی ارائه کرد اما گیج میزد و خوشبختانه کرانچار زود تعویضش کرد.ممد رضا خلعتبری با دو پاس گلی که داد نشون داد یه بازیکن چقدر تو موفقیت تیمش تاثیر داره.

جالوویچ هم دفعه قبل توپش به تیر خورد اما دیشب توپش به تور خورد.نتیجه خیلی خوبی تو اهواز با گرمای طاقت فرساش گرفتیم.ببینم چه تیمی میتونه تو اهواز 3 تا بزنه فولاد.

از بنگر بی تعصب هم کمال تشکر رو دارم و بدونه هنوز دوسش داریم اما اینبار بخاطر سوتی هاش :8:

Queen
27th July, 2012, 04:36 PM
ویوا سپاهان.با این بازی که کردیم به قهرمانی آسیا امیدوار شدم.به این میگند یه تیم سازماندهی شده که واسه هر بازی تیمش بهترین بازیشو انجام میده حتی تو اوج ناهماهنگی!
اسماعیل شریفات چه کرد واسه فولاد.بیچاره فصل قبل زیر سایه خسرو حیدری نابود شد وگرنه شاید استقلال قهرمان میشد!اشجاری چند صحنه ازش جا موند و نزدیک بود تیمو کله کنه اما شانس باهاش یار بود امید ابراهیمی و طالبی پوشش میدادند و نذاشتند شریفات کار خاصی انجام بده.با وجود اینکه محرم نبود شب خوبی پشت سر گذاشتیم و به آینده امیدوار.سپاهان اگه به هماهنگی برسه چه طوفانی تو آسیا راه بندازیم.ایران که دیگه تکراری شده...
همه میگند هیچ تیمی وابسته به فرد نیست اما همیشه گفتم ذوب اگه نائب قهرمان آسیا شد فقط و فقط بخاطر حضور خلعت تو این تیم بود.بازی با فولاد با اینکه مدافعین فولاد گرفته بودنش اما 2 پاس گل داد.وجود خلعت واسه هر تیمی یه نعمته هرچند که فصل بعد از تیم جدا میشه اما باید کرانچار با داشتن این بازیکنا تیمشو قهرمان آسیا کنه.فقط 3 بازی تا این مهم داریم...
راستی اینو بگم بین 2 نیمه سپاهان-فولاد زدم شبکه 3 دیدم هاشم بیگ زاده داره واسه استقلال بازی میکنه اول فکر کردم بازیهای چند سال پیش استقلاله که هاشم هم بازی میکرد اما دیدم زده زنده!!ذخیره اشجاری فیکس تیم قلعه نویی شده!استقلال یه حسینی نامی داشت که صد برابر بهتر از این هاشم بازی میکرد نکنه اونم به سرنوشت شریفات دچار شد؟تازه یه چیزی دیدم که واقعا شوکه شدم،میتی پولکی شده بود کاپیتان تیمشون.وقتی این آقا کاپیتان بشه الفاتحه مع الصلوات...

Queen
27th July, 2012, 04:37 PM
این پشه لاغری میگفت نذارید سرخابی ها قهرمان بشند ما هی این بیچاره رو مسخره میکردیم حالا نگو خودش رفته تهران تیمشو کله کنه تا حرفشو جدی بگیریم!میلیاردی پول گرفته که محوطه جریمه خودشونو گودال بکنه.خب یه کارگر افغانی میگرفتند کل استادیومو شخم میزد خیلی به صرفه تر بود تا بخاطر یه چال این همه ولخرجی کنند
چندتا صحنه هم از مهاجمای فجر جا موند مخصوصا گل سوم که کلا بی خیال دنبال کردن مهاجم شد.این است قرارداد میلیاردی با پیر پاتال جماعت.
پشه لاغری ادعا میکرد سپاهان با وجود من قهرمان میشد مثل اینکه الان هم داره خوب پایه گذار قهرمانی سپاهان میشه.داره کم کم ازش خوشم میاد!

Parviz_AS
28th July, 2012, 04:38 AM
بازم فولادو با تبانی بردیم گلامون خیلی تابلو بود علی الخصوص گلی که سوکای زد :lol:

amoz
29th July, 2012, 05:02 PM
قرارمون یادت نره...
سه شنبه 10 شب فولادشهر به صرف سحری!!

amoz
7th August, 2012, 05:04 AM
به سلامتی ذوب را با 4 گل شکست دادیم.امیدوارم روند بردهامون ادامه داشته باشه و از اون طرف ذوب هم به خودش بیاد!تبریک فراوان

Queen
7th August, 2012, 02:17 PM
با گلزنی الکاپیتانوی کبیر دوباره برگشتیم صدر جدول یعنی دوباره باید قهرمان بشیم؟دیگه افت داره تو لیگ ایران بازی کنیم بخصوص وقتی رتبمون تو دنیا 93 هست و رقبایی مثل لیورپول داریم.چه میکنه این بنگر پشه لاغری اینقدر که پنالتی این پشه لاغری حال داد طلای سوریان حال نداد.هی این رحیمی به سردار گفت از سپاهان بازیکن نگیر فکر کرد جایی خبریه.سردار تیمت با دفاع ما که باز دوباره رفت رتبه 12 سپاهان هم بدون این بازیکنای فوق کهکشانی!!! همچنان صدر جدول...تفاوت رو ببین توروخدا...هیچ جوره قابل مقایسه نیستیم چون ما بازیکن باغیرت میگیریم نه بازیکن پولکی و بی تعصب

PersPolis Oath
25th August, 2012, 05:59 PM
Queen عزیز :biggrin:

نمی دونم چرا بعد از 2 - 0 سایپا که از همشهری های ما حسابی خوردید و بعد از 1 - 0 پیکان دیگه پیداتون نشده کری بخونید :biggrin:

مثل اینکه سال 87 یادتون رفته چطوری مثلِ بارون اشک میریزید حالا واسه ما از افت داشتن برای بازی کردن تو لیگ ایران حرف می زنید؟ :biggrin:

شما اول پیکان رو ببرید بعد برید با لیورپول رقابت کنید :Smilebb (71):

همین لیورپولِ بدبخت هم از بدشانسی سه تا خورده و ته جدولِ لیگ جزیرس با 3 امتیاز وگرنه اینقدر افت نمی کرد و آمارش خراب نمیشد

که تیم های آسیایی بگن ما داریم باهاش رقابت می کنیم.

+ من خودم منکرِ خوب بودنِ سپاهان نیستم. خودم از کسانی هستم که میگم تیمی که خوبه باید گفت خوبه.

ولی لحنِ صحبت شما افسانه ای هستش. و این رو بدونید این خبر هایی که شما میگید نیست.

به علاوه سختیه کارِ استقلال و پرسپولیس به خاطرِ ملی پوش بودنِ بازیکناشون هستند.

بازیکن های ما در دو میدان در حالِ نبرد هستند.

ولی تمرکزِ بازیکنان شما فقط روی تیمِ باشگاهی هستش و آن زمان که پرسپولیسی ها در کمپِ

تیم ملی تلاش می کنند و می دوند، بازیکنان شما استراحت می کنند.

پس اینها رو هم در نظر بگیرید. از کسی که به بنگر، بعد از این همه خدمت به سپاهان توهین

کند انتظاری نمیشه داشت :دی

موفق باشید.

Darchin
14th September, 2012, 10:25 PM
یعنی خیلی زور داره موقعیت گل 9 به 2، کرنر 12 به هیچ و چند تا تیر هم بزنی و یک گل سالمم بزنی و داور ملعون فوق العاده مسخره ردش کنه و 2 امتیاز مفت از دست بدی!

همون اتفاقاتی که بازی با پیکان افتاد!

ی جا حقت نیست ببری و حقت مساویه مثل بازی با فجر و مس ولی میبری ی جا هم اینطوری میشه!

HHAMI
14th September, 2012, 11:51 PM
واقعاً جالب بود برام آماری که آخر بازی تلویزیون آبادان انداخت!
9-2 فرصتهای گل! من کم و بیش بازی رو دیدم ولی واقعاً حق سپاهان برد بود. ضمن اینکه گلش رو هم تا اونجایی که من دیدم نفهمیدم چرا مردود شد!
گل مساوی هم واقعاً گل قشنگی بود. محرم یه پاس خوب به خلعتبری و خلعتبری یه پاس استثنایی به سوکای! واقعاً از این پاسها تو فوتبالمون کم داریم. خیلی گل قشنگی بود.
بنظرم سپاهان امروز بهترین فوتبالش از ابتدای لیگ رو بازی کرده

amoz
28th September, 2012, 06:58 AM
تبریک میگم دو برد آخر که خیلی حال داد:
2-0 پرسپولیس
2-0 ملوان
فقط سپاهان:Smilebb (64):

mona_casillas
6th October, 2012, 06:03 PM
افت فوتبال باشگاههای ایران در آسیا ، از شکست سنگین سپاهان در مقابل یه تیم عربستانی مشخصه ، یعنی فاصله سپاهان قهرمان لیگ ایران و صدر نشین فعلی لیگ ، با الاهلی عربستان 3 گل بود ؟

Aminmeshki
6th October, 2012, 07:21 PM
افت فوتبال باشگاههای ایران در آسیا ، از شکست سنگین سپاهان در مقابل یه تیم عربستانی مشخصه ، یعنی فاصله سپاهان قهرمان لیگ ایران و صدر نشین فعلی لیگ ، با الاهلی عربستان 3 گل بود ؟

مونا جان!فاصله ی سپاهان با الاهلی سه گل نبود بلکه داور بازی گند زد به هم چیز!!یه پنالتی و اخراج وحشتناک که همون کافیه که یه تیم به هم بریزه! بعلاوه چند آفساید اشتباه که هر کدومش میتونست یه موقعیت گل صد در صد باشه بعلاوه گل دوم الاهلی که اونم خطا بود!!دیگه تیم داوری چطوری میتونه یه تیمو ببازونه مونا جان؟؟؟؟

Darchin
6th October, 2012, 08:39 PM
حیف... همه چیز بد بود! از تماشاگر سپاهان در بازی رفت تا داوری و کرانچار و خلعت و صادقی در بازی برگشت!

mona_casillas
7th October, 2012, 12:11 AM
مونا جان!فاصله ی سپاهان با الاهلی سه گل نبود بلکه داور بازی گند زد به هم چیز!!یه پنالتی و اخراج وحشتناک که همون کافیه که یه تیم به هم بریزه! بعلاوه چند آفساید اشتباه که هر کدومش میتونست یه موقعیت گل صد در صد باشه بعلاوه گل دوم الاهلی که اونم خطا بود!!دیگه تیم داوری چطوری میتونه یه تیمو ببازونه مونا جان؟؟؟؟

من بازی رو دیدم اشتباه اول رو دروازه بان سپاهان مرتکب شد و تیم رو ده نفره کرد البته چربش داوری هم به نفع تیم عربی بود.

سپاهان خوب بازی نکرد خیلی زود ده نفره شد و با یه گل عقب افتاد ولی برای ادامه بازی در چنین شرایطی در زمین حریف هیچ فکری نشد (بین دو نیمه ) .

نیمه دوم هم بازی کاملا دست الاهلی بود .

Aminmeshki
7th October, 2012, 07:06 PM
من بازی رو دیدم اشتباه اول رو دروازه بان سپاهان مرتکب شد و تیم رو ده نفره کرد البته چربش داوری هم به نفع تیم عربی بود.

سپاهان خوب بازی نکرد خیلی زود ده نفره شد و با یه گل عقب افتاد ولی برای ادامه بازی در چنین شرایطی در زمین حریف هیچ فکری نشد (بین دو نیمه ) .

نیمه دوم هم بازی کاملا دست الاهلی بود .

خب مونا اون پنالتی -اخراج هم که کاملا اشتباه بود و ناظر ای اف سی هم این اشتباه رو تأیید کرد!

mona_casillas
8th October, 2012, 12:01 AM
خب مونا اون پنالتی -اخراج هم که کاملا اشتباه بود و ناظر ای اف سی هم این اشتباه رو تأیید کرد!

امین ، من گزارش های بعد بازی رو نخوندم ! چیزی که خودم از بازی دیدم خطا و اشتباه بارز دروازه بان سپاهان بود

من همیشه گفتم و دیدگاهم در این مورد با خیلی ها فرق داره با اینکه به اینطور بازی ها به چشم بازی ملی نگاه نمی کنم اما همیشه از شکست تیم های ایرانی در مقابل تیم های عربی ناراحت میشم برام ترجیح داشت سپاهان مقابل یه تیم غیر عربی حذف بشه تا تیم الاهلی !

اصل مسئله افت فوتبال تیم های ایرانی در مقابل تیم های عربیه که در چند سال اخیر به جز موارد معدود ، موفق عمل نکردیم .

Darchin
18th November, 2012, 09:47 PM
ای بابا حیف شد! اصلا حقشون نبود! ببین با تیممون چی کار کردن که تیمی که پارسال توی اصفهان ی موقعیت هم نداشت میاد برامون شاخ میشه! پیشنهاد میکنم در بازی های بعدی تیم ملی از رحمتی به عنوان سوراخ تیم ملی نام برده بشه تا همینجوری خوب گلری کنه تیم را کله نکنه! در کل حداقل در دفاع بهتر از قبل بودیم ببینیم در آینده چی میشه

Darchin
18th November, 2012, 09:54 PM
داوری هم خوب نبود مثلا به نظرم اخراج نکونام درست نبود یا همینطور باید ی پنالتی برامون میگرفت روی جالویچ... امیدوارم این فصل سهمیه آسیا را بگیریم... البته به قول یکی از دوستان فک نکنم تا سال بعد تیم ها حتی از نظر اقتصادی توان شرکت در بازی های بین الملی را داشته باشن و خودشون انصراف میدن!

Meysam
19th November, 2012, 11:43 PM
در انتخاب بهترین بازیکن جهان در سال 2012 در لینک زیر شرکت کنید:

http://anjoman.parsfootball.com/showthread.php?t=6300&p=840257#post840257

هدف از ایجاد این نظرسنجی انتخاب بهترین بازیکن بازیکن جهان در سال 2012 از دیدگاه اعضای انجمن های پارس فوتباله. از همه خواهش میکنم جدا از تعصبات باشگاهی و ملی به شایسته ترین بازیکن رای بدید. نتایج این نظرسنجی به روی صفحه اصلی پارس فوتبال و از اونجا روی سایت های قطره، پارسیک و سایت های مختلف خبری دیگه خواهد رفت. به قید قرعه به یکی از افرادی که در نظرسنجی شرکت کرده اند جایزه ای در نظر گرفته خواهد شد.
مدت دایر بودن این نظر سنجی 10 روز خواهد بود. پس از اتمام این مدت نتایج اعلام خواهد شد.

Sunflower
20th November, 2012, 03:22 PM
از کی سایت درست شده؟ :nervous:
منکه هرچی میومدم سایت خراب بود و کلا فکر کردم از صحنه روزگار محو شده! :smile:
بقیه بچه ها کجا رفتند؟امیدوارم زودتر برگردند :chase:
درمورد بازی با استقلال همونطور که معلوم بود مزفری ذاده شخص ملعون عهده دار داوری شد :04:
و خیلی قشنگ بازی رو واسه حریف درآورد تا استقلال به لطف تیر دروازه و سوراخ تیم ملی و داور آره آره ... :tongue:
واقعا سپاهان خیلی قشنگ و روون بازی کرد و حقش برد با اختلاف گل بود :Smilebb (29):
ولی باز دوباره نتیجه بازی مثل بازی با پیکان رقم خورد که تو بازی 1 گله از سوی سپاهان تیم حریف ببره :dry:
با اینکه باختیم اما از بازی بچه ها راضیم و مطمئنم سپاهان حرفای زیادی واسه گفتن داره :img-gun:
خدا کنه دیگه اینقدر فرصت از دست ندیم و بتونیم مثل گذشته حریفامون رو 4 تایی کنیم :dadoom:
راستی دیشب سزار دوباره هت تریک کرده!:43:
چه بازیکنی شده بلا :rolleye:

Sunflower
21st November, 2012, 03:05 AM
وی در مورد شرایط بازی ادامه داد: ما در بازی با استقلال مسلط به بازی بودیم و استقلال هیچ موقعیت دیگری به جز صحنه گل نداشت و روز خوب مهدی رحمتی بود و باید به خاطر این پیروزی به استقلالی‌ها تبریک بگویم و واقعا مهدی رحمتی نشان داد که شایستگی پوشیدن لباس تیم ملی را دارد.
مهاجم سپاهان در مورد درگیری‌هایش با بازیکنان استقلال ادامه داد: من با جواد مشکلی نداشتم و به هر حال این مسائل در فوتبال وجود دارد و جواد دوست من است خسرو هم دوست من است و ما با هم مشکل نداشتیم.

وی در مورد انتخاب مظفری‌زاده به عنوان داور این مسابقه تصریح کرد: آقای مظفری‌زاده به من به دلیل تمارض کارت داد و به نکونام به دلیل برخورد با علی احمدی کارت قرمز نشان داد ولی مطمئن باشید تیم ما در این بازی سرتر از استقلال بود اما تیم ما شانس نداشت.

خلعتبری گفت: نمی‌دانم چرا هر زمان مظفری‌زاده داور ماست، بازی را اینگونه سوت می‌زند؟ من در ذوب‌آهن که بودم هم این مسئله را کاملا می‌دیدم و متاسفانه وقتی مظفری‌زاده برای ما سوت می‌زند، ما شکست می‌خوریم! نمی‌دانم چرا بازی‌های ما مقابل استقلال و پرسپولیس را باید آقای مظفری‌زاده سوت بزند و ترکی و فغالی و چند داور دیگر هستند که برای این بازی‌های ما گذاشته نمی‌شوند.

او اضافه کرد: مظفری‌زاده در بازی سپاهان مقابل پرسپولیس هم اگر می‌توانست بازی را در می‌آورد اما ما در آن بازی آنقدر خوب بازی کردیم که مظفری‌زاده نتوانست کاری کند!

واقعا چرا فقط این آدم باید بازیهای سپاهان با سرخابی ها رو سوت بزنه؟

:Smilebb (102):

Sunflower
21st November, 2012, 04:22 PM
جلال اکبري از پاس همدان جدا شدبازيکن پاس همدان به دليل مشکلات شخصي از اين تيم جدا شد.

جلال اکبري که در اين فصل با پاس همدان در ليگ دسته اول قرارداد بسته بود، روز گذشته با مسئولان پاس تسويه حساب کرد و به صورت توافقي از اين تيم جدا شد.

به گزارش فارس، هافبک سابق پرسپوليس و سپاهان از ابتداي فصل در ترکيب پاس به ميدان نرفته بود و نيمکت نشين بود، اما گفته مي‌شود مشکلات شخصي علت جدايي اکبري از اين تيم بوده است.

تيم آينده اين بازيکن هنوز مشخص نيست و ظاهراً صحبت‌هايي را با مسئولان ذوب‌آهن براي پيوستن به اين تيم اصفهاني داشته است.

پاس امروز در هفته يازدهم ليگ دسته اول به مصاف مس رفسنجان مي‌رود.

فسیل شد تو این فوتبال :4:

Sunflower
21st November, 2012, 05:26 PM
http://imna.ir/images/docs/000080/n00080795-r-b-000.jpg

این دود چی بود دیگه !!

http://imna.ir/images/docs/000080/n00080795-r-b-013.jpg

Sunflower
22nd November, 2012, 02:27 PM
غلامی نباید ناراضی باشد
کرانچار: هرکس نمی‌خواهد برای سپاهان بزرگ بازی کند من او را به آرزویش می‌رسانم
بازی با گهر به مراتب از بازی با استقلال سخت تر است

زلاتکو کرانچار در نشست خبری پیش از دیدار سپاهان برابر گهر دورود در خصوص این دیدار اظهار داشت: در بازی فردا محکوم به برد هستیم و می‌خواهیم همانگونه که برابر استقلال بازی خوبی از خود ارائه دادیم برابر گهر هم به همان شکل بازی کنیم و پیروز شویم هرچند همانطور که بارها به بازیکنانم گوشزد کردم ما نباید فکر کنیم این یک بازی کوچک است و به مراتب کار دشوارتری را نسبت به بازی برابر تیم‌های بزرگ داریم.
وی ادامه داد: مشکل اصلی ما که در دیدار برابر استقلال نیز نمود پیدا کرد عدم تمرکز بازیکنان هجومی در نواختن ضربات آخر و تیر خلاص بوده است البته در بازی برابر استقلال مهدی رحمتی عالی کار کرد و موقعیت‌های مسلم گل را مهار کرد.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان همچنین با بیان این مطلب که گهر را آنالیز کرده‌ایم و این تیم در خط حمله می‌تواند توسط مجتبی زارعی مهاجم زهر دار خود خطرناک عمل کند خاطرنشان کرد: در فاصله بین بازی با استقلال تا بازی با گهر همه برنامه ما در تمرینات روی رفع خستگی بازیکنان بوده است و امیدوارم توانسته باشیم به هدف خود دست یابیم.
کرانچار در خصوص استفاده نکردن از دو بازیکن نیمکت نشین خود یعنی حسن جعفری و محسن ایران نژاد بیان داشت: در هر صورت برای داشتن تیمی قدرتمند ما نیازمند ۲۲ بازیکن با کیفیت در تیم خود هستیم و همانطور که می‌دانید جعفری نیز بازی‌های زیادی برای سپاهان انجام داده و اکنون نوبت به جعفرپور رسیده است تا خودش را نشان بدهد. در خصوص ایران نژاد هم باید بگویم که او در زمانی که به تیم آمد به دلیل مصدومیت از آمادگی خوبی برخوردار نبود و مصدومیت اجازه نمی‌داد آنچه از او می‌خواهیم را ارائه دهد به همین دلیل کمتر از او استفاده شده است.
وی همچنین در خصوص برخورد متفاوت تماشاگران پس از شکست‌های این تیم برابر تراکتورسازی و استقلال در دو بازی خانگی قبلی بیان داشت: آنها در بازی برابر استقلال زمانی که دیدند بازیکنان با جان و دل تلاش می‌کنند و می‌خواهند پیروز میدان باشند با تمام وجود پشت تیم ایستادند اما در دیدار برابر تراکتورسازی وقتی دیدند گل‌های تراکتورسازی با پاسخ دندان شکنی از سوی بازیکنان همراه نبود و اشتباهات فردی زیادی رخ می‌داد شروع به انتقاد کردند البته قصد و نیست آنها خوب بود و می‌خواستند بازیکنان را بیدار کنند.
سرمربی سپاهان زمانی که یکی از خبرنگاران در خصوص بازیکنان جدایی طلب این تیم و مصاحبه‌ غلامی که گفته است دوست ندارد مهاجم پنجم تیم باشد از او پرسید متفاوت‌تر از همیشه پاسخ داد و تصریح کرد: بگذارید ابتدا نگرش و دید خودم را در مورد این مسئله بگویم، بازیکنانی که دوست ندارند برای قهرمانی سپاهان بازی کنند و بازی در تیمی که جزو چهار تیم برتر آسیا است نمی‌تواند برای آنها انگیزه ایجاد کند باید بدانند که اگر از ابتدا هر بازیکنی که برای سپاهان بازی می‌کرد چنین تفکری را داشت سپاهان به اینجا نمی‌رسید، آنها می‌توانستند پیشنهاد سپاهان را نپذیرند اما حالا که پذیرفته اند و تعهد حرفه ای داده‌اند باید خود را موظف بدانند تا همه درخواست‌های سرمربی و باشگاه را حتی اگر همیشه در تیم اصلی نباشند عیناً اجرا کنند.
کرانچار افزود: بعد از اینکه بازیکنان فیکس ما در سال گذشته جدا شدند به این بازیکنان فعلی میدان داده‌ام و آنها باید با حفظ کیفیت خود و همچنین صبر و حوصله منتظر باشند تا روزی خودشان را نشان دهند، غلامی نمی‌تواند ناراضی باشد زیرا اگر در یک بازی هرچند برای دقایق کوتاهی نیز بازی کرده است به هر حال برای او یک بازی حساب می‌شود همچنین او نمی‌تواند در مورد میزان آمادگی خودش ارزیابی داشته باشد و این من هستم که او را ارزیابی می‌کنم.
وی همچنین عنوان کرد: هرکس نمی‌خواهد برای سپاهان بزرگ بازی کند من از جانب خودم این اجازه را به او می‌دهم که به آرزویش برسد و از تیم جدا شود چون نمی‌خواهم سوابق و فرصت‌هایش از بین برود ضمن اینکه آنها نباید فراموش کنند از کدام باشگاه آمده‌اند، قضاوت بر عهده شما.

به این میگند یه مربی باشعور و فهمیده :277:

Sunflower
22nd November, 2012, 02:54 PM
امروز یه بازی خیلی خیلی حساس مقابل استیل آذین گهر درود حسین هدایتی داریم!:10:
هرچند که با تساوی هم میایم رده دوم اما الان وضعیتی نیست که بخوایم حتی به تساوی فکر کنیم :22:
به نظرم حتی برد با حداقل نتیجه هم نمیتونه زیاد خوشایند هوادارا باشه :nea:
بهرحال گهر هم واسه نباختن میاد بازی کنه اما سپاهان تو این بازی خونگی محکوم به برد هست :yess:
امیدوارم تو این بازی احمد تعویض نشه و صادقی بازی نکنه و ایران نژاد بجای اشجاری بازی کنه :3:
جعفری بازیکن با کیفیتی هست و هنوز دلیل نیمکت نشینیش رو نمیدونم+غلامی :nervous:
بهرجهت هرکی هم بازی کنه اشکالی نداره چون درکل همه بازیکنامون خوب هستند و مهم موفقیت تیممون هست :smile:
خداروشکر امروز مهدی رحمتی تو دروازه گهر نیست :Smilebb (59):

Meysam
23rd November, 2012, 02:51 AM
در انتخابات بهترین مربی جهان در سال 2012 با کلیک روی لینک زیر شرکت کنید:

http://anjoman.parsfootball.com/showthread.php?t=6303&p=840917#post840917

هدف از ایجاد این نظرسنجی انتخاب بهترین مربی جهان در سال 2012 از دیدگاه اعضای انجمن های پارس فوتباله. از همه خواهش میکنم جدا از تعصبات باشگاهی و ملی به شایسته ترین مربی رای بدید. لازم به ذکره کاندیدهای نظرسنجی از روی لیست اعلامی فیفا گرفته شده و هیچ سلیقه شخصی و... در انتخاب کاندیدها لحاظ نشده. با این حال اگر فکر میکنید مربی دیگری که در لیست نیست شایسته ترین مربی جهان در سال 2012 هست، اسمشو بنویسید. رایتون مورد محاسبه قرار خواهد گرفت. نتایج این نظرسنجی به روی صفحه اصلی پارس فوتبال و از اونجا روی سایت های قطره، پارسیک و سایت های مختلف خبری دیگه خواهد رفت. به قید قرعه به یکی از افرادی که در نظرسنجی شرکت کرده اند جایزه ای در نظر گرفته خواهد شد.
مدت دایر بودن این نظر سنجی 10 روز خواهد بود. پس از اتمام این مدت نتایج اعلام خواهد شد.

amoz
23rd November, 2012, 10:05 AM
از کی سایت درست شده؟ :nervous:
منکه هرچی میومدم سایت خراب بود و کلا فکر کردم از صحنه روزگار محو شده! :smile:
بقیه بچه ها کجا رفتند؟امیدوارم زودتر برگردند :chase:

سلام
سایت خیلی وقته درسته اما کسی دیگه اینجا نمیاد.
مثل حوض بدون آب شده:4:
به هر حال خوش برگشتی...

Darchin
23rd November, 2012, 02:48 PM
سلام

آره دیگه بعد ازین که سایت عوض شد دیگه کسی نمیاد

علی پرفسور کجاست؟!

Sunflower
23rd November, 2012, 05:30 PM
سلام به محسن و علی عزیز :277:
خوبه اومدید وگرنه از تنهایی دق میکردم آخه من از تنهایی میترسم!:4:
گذشته ها گذشته الان با حضور مقتدر تاپیک رو به آتیش میکشونیم و میریم واسه چهارمین قهرمانی پیاپی :5:
کاشکی بقیه بچه ها هم بیاند تا از نظراتشون بهره ببریم :cap:
راستی چرا دیگه پروفسور نمیاد؟نکنه دستش بند شده؟ایشالا که هرجا هست خوشش باشه :Smilebb (64):

Sunflower
23rd November, 2012, 05:59 PM
و اما در مورد بازی دیروز که سپاهان انجام داد و حواشی و مسائل تیم... :Smilebb (107):
بنظرم سپاهان مقابل تیم ته جدولی لیگ فقط از لحاظ نتیجه خوب کار کرد وگرنه از لحاظ تاکتیکی ایده آل نبودیم :cowboy:
بد هم نبودیم ولی با اون سپاهان همیشگی فاصله داشتیم با این حال کلی موقعیت بازم از دست دادیم :40:
این فرصت سوزی ها داره معضلی میشه واسه تیم.کرانچار باید یه فکری بکنه بخاطر این موضوع :Pimp:
خلعت علاوه بر اینکه پاس گل بازم داد اینبار گل هم زد و طلسم گل نزدنش تو فولادشهر شکسته شد :victory:
اونهایی هم که از خلعت انتقاد میکنند که چرا گل نمیزنه بذار انتقاد کنند :smile:
منکه دوست دارم دیگه تا آخر فصل گل نزنه اما هزاران پاس گل بده مخصوصا پاس گل قهرمانی :Smilebb (112):
درمورد غلامی چی بگم که گل خالی رو گل نمیکنه واقعا اون لحظه باورم نمیشد غلامی اون توپ رو گل نکنه :shok:
یا جالوویچ که بجای یه تک ضرب توپ رو جلوی دروازه استپ میکنه :wallbash:
دروازه بان این فصل هم که شاهکاریه در نوع خودش و فقط میگم رحمان دست طلایی روحت شاد!! :63:
امیدوارم نیم فصل یه تحول کلی تو تیم ایجاد بشه تا مثل فصل قبل نیم فصل دوم نتایج بهتری بگیریم :ok:
سپاهان پتانسیل این رو بخوبی داره که بتونه از قهرمانیش دفاع کنه چون مربی کار بلدی رو نیمکت داریم :buba:

Sunflower
23rd November, 2012, 06:09 PM
اشجاری: متأسفم هر گلی که می‌خوریم، مقصر شماره ۲ سپاهان است!

حسن اشجاری در گفتگو با ایمنا، در خصوص دیدار روز گذشته سپاهان برابر گهر که با برتری ۲ بر یک سپاهان به پایان رسید بیان داشت: بازی سختی بود چون تیم گهر در انتهای جدول قرار داشت و بازی کردن برابر چنین تیم‌هایی سختی‌های خاص خودش را دارد. نیمه اول موقعیت‌های زیادی داشتیم که استفاده نکردیم و آنها نیز یک گل در ضد حمله به ثمر رساندند.
وی ادامه داد: گهر هم در بازی‌های قبلی خود نشان داده بود که برابر تیم‌های بزرگ خیلی خوب بازی می‌کند. البته کار برای ما کمی سخت شده بود اما خوشبختانه در دقایق پایانی موفق شدیم یک گل به ثمر برسانیم و برنده بازی باشیم.
مدافع چپ تیم فوتبال سپاهان با بیان این مطلب که صد در صد به قهرمانی نیم فصل امیدوار هستیم در مورد رقابت‌ این تیم برای قهرمانی در لیگ برتر اظهار داشت: ما کاری به استقلال نداریم، سعی می‌کنیم از بازی‌های خودمان نهایت استفاده را ببریم، هفته بعدی با داماش در زمین خودمان بازی داریم و انشالله می‌بریم و مدعی باقی می‌مانیم.
اشجاری که پس از تعویض واکنش‌هایی از خود نشان داد و به نظر عصبانی می‌رسید در این خصوص گفت: من از تعویض خودم ناراحت نبودم، همانطور که دیدید آمدم با سرمربی تیم هم دست دادم اما متاسفانه بحث من سر یک سری آدمی بود که بدون فکر فقط دهنشان را باز می‌کنند و هرچه دلشان می‌خواهد می‌گویند. واقعاً متاسفم که جوی وجود دارد که از هر منطقه ای هر توپی وارد دروازه می‌شود مقصر شماره ۲ سپاهان است.
وی افزود: این افراد یک سری آدم خاص هستند و من اصلاً کاری به تماشاگرنما و این چنین افرادی ندارم.

اشجاری عزیز این فصل هرچی گل خوردیم از پست جنابعالی هست که پوشش لازم رو نمیدی :102:
تیمها روی ضد حمله از پست اشجاری نهایت استفاده رو میبرند و درنهایت این میشه که زحمات تیم نابود میشه :Smilebb (24):
پس ایران نژاد کی میخواد واسه تیم بازی کنه مگه چقدر مصدومیتش طول میکشه که خوب نشده؟ :39:
دوران اشجاری دیگه تموم شده و اشجاری باید با این موضوع کنار بیاد :ghelioon:

Sunflower
23rd November, 2012, 06:13 PM
اینم یه عکس از هواداران بین المللی از یه تیم بین المللی :8:

http://imna.ir/images/docs/000081/081234/images/n00081218-r-b-020.jpg

Meysam
23rd November, 2012, 10:27 PM
در انتخابات بهترین دروازه بان جهان در سال 2012 با کلیک روی لینک زیر شرکت کنید:

http://anjoman.parsfootball.com/showthread.php?t=6304&p=841136#post841136

هدف از ایجاد این نظرسنجی انتخاب بهترین دروازه بان جهان در سال 2012 از دیدگاه اعضای انجمن های پارس فوتباله. از همه خواهش میکنم جدا از تعصبات باشگاهی و ملی به شایسته ترین دروازه بان رای بدید. لازم به ذکره کاندیدهای نظرسنجی از روی لیست اعلامی فیفا گرفته شده و هیچ سلیقه شخصی و... در انتخاب کاندیدها لحاظ نشده. با این حال اگر فکر میکنید دروازه بان دیگری که در لیست نیست شایسته ترین دروازه بان جهان در سال 2012 هست، اسمشو بنویسید. رایتون مورد محاسبه قرار خواهد گرفت. نتایج این نظرسنجی به روی صفحه اصلی پارس فوتبال و از اونجا روی سایت های قطره، پارسیک و سایت های مختلف خبری دیگه خواهد رفت. به قید قرعه به یکی از افرادی که در نظرسنجی شرکت کرده اند جایزه ای در نظر گرفته خواهد شد.

Darchin
24th November, 2012, 05:01 PM
متاسفانه قدر داشته هامون را ندونستیم و الان خیلی داریم چوب بازیکنایی که راحت از دست دادیم را میخوریم

Meysam
25th November, 2012, 04:31 PM
برای شرکت در نظرسنجی ماندن یا رفتن کی روش روی لینک زیر کلیک کنید:

http://anjoman.parsfootball.com/showthread.php?t=6308

یکی از داغ ترین موضوعات بحث این روز های فوتبال ایران بحث ماندن یا نماندن کی روش بر مسند سرمربی گری تیم ملی ایران هست.
عده ای میگن کی روش کار خاصی انجام نداده و دلیلی برای موندنش در تیم ملی وجود نداره. شاید اخراجش باعث شوک به تیم ملی بشه و باقی بازی ها نتایج بهتری بگیریم. عده ای هم میگن کی روش مربی بزرگیه و میتونه تیم ملی رو در این شرایط به جام جهانی ببره.
خلاصه نظرات متعدده به همین دلیل تصمیم گرفتیم یک نظرسنجی در این زمینه برگزار کنیم.
نتایج این نظرسنجی به روی صفحه اصلی سایت و از اونجا به سایت های معتبری خبری مثل پارسیک قطره و... خواهد رفت.
مدت دایر بودن این نظرسنجی 20روز خواهد بود.

amoz
26th November, 2012, 04:42 PM
1- امیدوارم روز چهارشنبه بازی خوبی از سپاهان ببینیم و داماش را شکست بدیم و با یه امیدواری به سمت آخرهای نیم فصل حرکت کنیم...
2- علی پروفوسفور خبریش نیست. منم نمی دونم کجاست! احتمالا بچه دار شده:4: شاید میثم(کاربر فوق :4: ) بدونه!

Sunflower
28th November, 2012, 03:41 AM
3 امتیاز بازی با داماش واسمون خیلی حیاتیه یعنی از نون شب واجب تر :nish:
داماش تیم خطرناکی هست و این فصل مثل فصل پیش نیست که بگیم داماش رفت و برگشت :4:
پیش بینی من از این بازی یه بازی فیزیکی و پرگل هست :Smilebb (64):
یا گل نمیزنیم یا اگه زدیم 4تا کمتر نمیزنیم :Smilebb (49):
باید رده دوم رو حفظ کنیم تا نیم فصل دوم با استقلال تسویه حساب کنیم :dirol:
به امید روزهای طلایی واسه طلایی پوشان :N_aggressive (14):

Sunflower
29th November, 2012, 04:36 AM
سپاهان باغیرت همینه همینه :yahoo:
فوق العاده بودیم در حد المپیک بخصوص در خط حمله و سوپر خلعت داداش سوپر ماریو! :Smilebb (73):
بیشتر از این خوشحالم که اشجاری و جعفرپور و جالوویچ بازی نکردند و بازیکنای جایگزین عالی بازی کردند :happy:
جالوویچ تو 5 دقیقه آخر بازی که اومد 2 فرصت 100 در 100 گلزنی رو از دست داد و کلی اعصابمون رو بهم ریخت :Smilebb (25):
پاپی نشون داد دود از کنده بلند میشه و تو این پیروزی سهم عمده ای داشت و کلی هم تشویق شد :graduated:
غلامی با این بازی که از خودش نشون داد ناراحت شدم که چرا واقعا کرانچار یه نیم فصل بهش بازی نداده :45:
ولی حیف شد غلامی گل نزد چون حقش بود با گل زنیش جواب تشویقهای هوادارا و بازی خوبش رو بگیره ایشالا بازی بعد :smile:
ایران نژاد هم خدا خیرش بده که ما رو از دست سوتی های جناب اشجاری نجات داد و حسابی از بازیش لذت بردم :Smilebb (94):
اصل کیف و حال همین بازی نکردن اشجاری بود که اندازه یه قهرمانی واسه من ارزش داشت :lol:
فکرشو کن میون این هم خوب بودن محرم هم گل بزنه دیگه چی بهتر از این؟ :N_aggressive (14):
تا اینجای کار بهترین خط حمله رو سپاهان داره با تفاضل گل بهتر نسبت به بقیه تیمها و 1 امتیاز تا صدر فاصله داریم :wink2:
بازم میگم این تیم مدعی اصلی قهرمانی هست و نیم فصل باید تقویت بشه تا تو آسیا هم به هدفمون برسیم :king:

Sunflower
29th November, 2012, 04:51 AM
دقایق حساس:
دقیقه ۳: ارسال امید ابراهیمی برای محمدرضا خلعتبری و نفوذ خوب او به درون محوطه جریمه داماش او را در موقعیت خوبی برای شوتزنی قرار داد اما شوت او پس از برخورد با تیر دروازه برگشت داشت.
دقیقه ۱۷: ارسال پاپی برای محرم نویدکیا و پاس در عمق خوب محرم برای محمد غلامی او را در موقعیت گلزنی قرار داد اما شوت از زاویه بسته او با دفع رودباریان همراه بود.
دقیقه ۳۰: ارسال پاپی بر روی سر غلامی و ضربه سر زیبای این بازیکن در حالیکه می رفت وارد دروازه داماش شود، با دفع فوق‌العاده رودباریان نشد.
دقیقه ۳۲: پاس کوتاه و رو به عقب غلامی برای محرم نویدکیا با حرکت این بازیکن در محوطه جریمه و موقعیت تک به تک قرار گرفت اما شوت او باز هم با دفع پای رودباریان وارد دروازه داماش نشد.
دقیقه ۴۷: شوت محکم اروین بولکو با دفع خوب رودباریان باز هم وارد دروازه داماش نشد.
دقیقه ۵۵: حرکت بازیکنان داماش و پاس مهدوی به متوسل‌زاده با نفوذ او به مدافعان سپاهان، این بازیکن را در موقعیت شوتزنی قرار داد که شوت او با اختلاف از کنار دروازه سپاهان به برون رفت.
دقیقه ۶۵: ارسال محرم نویدکیا برای جواهیر سوکای و شوت این بازیکن از کنار دروازه داماش به بیرون رفت.
دقیقه ۷۱: حرکت جواهیر سوکای و موقعیت تک به تک او با رودباریان با واکنش خوب این دروازه‌بان همراه بود و توپ در برگشت به حسین پاپی رسید که شوت پاپی در این دقیقه به تیر عمودی دروازه برخورد کرد.
دقیقه ۷۹: حرکت محمد غلامی و نفوذ او از مدافعان داماش او را در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان داماش قرار داد اما واکنش خوب رودباریان اجازه نداد این توپ وارد دروازه شود، پس از آن سوکای توپ برگشتی را شوت کرد که این توپ با واکنش سیاه به بیرون رفت.
دقیقه ۸۷: ارسال عالی حسین پاپی برای رادومیر جالوویج در حالی که این بازیکن در موقعیت تک به تک با رودباریان بود، با شوت بی‌دقت او از کنار دروازه داماش به بیرون رفت.
دقیقه ۹۰+۳: خطای محمد مختاری بر روی رادومیر جالوویچ در محوطه جریمه باعث اخراج این بازیکن از بازی شد.
دقیقه ۹۰+۳: ضربه ایستگاهی محمدرضا خلعتبری از پشت محوطه جریمه به دیرک افقی دروازه تیم داماش خورد.

من نمیدونم چرا هر دروازه بانی جلوی مهاجمای سپاهان قرار میگیره میشه بوفون! :39:
رودباریان طوری دروازه بانی کرد که همه میگفتند این چرا تو تیم ملی نیست :crazy2:
خدا شانس بده کاشکی ما هم یه دروازه بان فضایی مثل اینا داشتیم :299:

Sunflower
1st December, 2012, 07:59 PM
عشق است کاپیتان :8:

http://imna.ir/images/docs/000081/n00081646-r-b-012.jpg

Darchin
1st December, 2012, 10:31 PM
در مورد نقل و انتقالات زمستانی ( :tongue: ) کلا با بازیکن دادن یا تعویض بازیکن با استقلال مخالفم اونم با بازیکن سطح پایینی مثل میثم حسینی!!! :Smilebb (29):

Darchin
1st December, 2012, 10:33 PM
در نقل و انتتقالات حتما به دروازه بان نیازمندیم

جالویچ باید از لیست خارج بشه و ی مهاجم کاردرست بیارن

برای جای خالی محرم هم فکری باید بشه

حاج صفی هم برگرده عالیه!

هرچند در وجنات کادر مدیریتی جدید نمیبینم! هر حرکتی قبل از فصل کردن الانم میکنن!

Sunflower
2nd December, 2012, 02:15 AM
میثم حسینی دیگه کیه که اینقدر کرانچار ازش تعریف کرده و گفته زیر نظرش داشتم تا بیارمش سپاهان! :damagh:
کرانچار باید دنبال بازیکن با کیفیتی باشه که تو آسیا جلوی خریدهای حریفامون کم نیاریم نه این بازیکنهای بی کیفیت :dry:
یه زمانی تو سپاهان امثال توره و سزار بازی میکردند حالا چی شده به امثال میثم حسینی راضی شده باشگاه :Smilebb (106):
این فصل که داستانی داریم با این بازیکنهای ناراضی رحیمی هم تند تند داره رضایت نامه صادر میکنه :43:
همین مونده بود جمشیدیان رو بدیم به رقیبمون و جنس بنجل بگیریم :Smilebb (29):
ساکت کجایی که یادت بخیر!:Smilebb (35):

Sunflower
2nd December, 2012, 02:21 AM
از سپاهان جدا شدم؛ :f015:

اشجاري: به تيم‌هاي بالا نشين ليگ مي‌روم :Smilebb (70):

حسن اشجاري مدافع سابق تيم فوتبال سپاهان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: به دليل مشکلات شخصي که داشتم، با مسئولين باشگاه سپاهان صحت کردم و آقاي رحيمي مدير عامل باشگاه لطف کرد و براي حل مشکلاتم، رضايت نامه مرا صادر کرد و از سپاهان جدا شدم، با چند تيم صحبت کرده ام و تيم جديدم تا آخر هفته مشخص مي شود.

وي افزود: من هيچ مشکلي با آقاي کرانچار نداشتم و در تمام بازي ها براي سپاهان بازي کردم و بحث جدايي ام از سپاهان بحث فني نبود بلکه به خاطر مشکلات شخصي از اين تيم جدا شدم.

اشجاري در پايان گفت: حضور در سپاهان براي من خيلي خوب بود چون با اين تيم قهرمان ايران شدم اما مجبور شدم به دليل مشکلات شخصي از سپاهان جدا شوم چون نمي توانستم در اصفهان بمانم، مطئناً به يکي از تيم هاي بالانشين ليگ مي روم و نيم فصل دوم در اين تيم بزرگ بازي مي کنم.

دمت گرم رفیق سلام ما سپاهانی ها رو به دوستای بالا نشینت برسون :Smilebb (71):
دلمون واسه سوتی هات و گل به خودی هات تنگ میشه :Smilebb (6):

Darchin
2nd December, 2012, 12:43 PM
^^^

عجب خبری

از هتریک قهرمانی هم شیرین تر بود!

Sunflower
3rd December, 2012, 12:54 AM
آلومینیوم- سپاهان؛ مثل چلسی- بارسلونا

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم در جدال با تیم‌های بزرگ و عنوان‌دار همیشه از دفاع چندلایه و بازی بسته استفاده مي‌كند تا در ضدحملات انتحاری ضربه نهایی را بر پیکره تیم حریف وارد سازد.
بر همین اساس میثاقیان استفاده از این حربه را یکی از تاکتیک‌های تیمی آلومینیوم می‌داند و در اين مورد به تاكتيك‌هاي چلسی در مقابل بارسلونا استناد مي‌كند.
نبرد آلومينيوم در برابر مدافع بلامنازع قهرماني در لیگ بر‌تر نیز بر همین منوال خواهد بود، يعني استفاده از اندک فرصت‌های خلق شده و زدن گل برتری به سپاهان.

نامه رسمي سپاهان براي جذب گردانسايت گل- تيم سپاهان اصفهان به طور رسمي خواهان جذب دروازه‌بان پرسپوليس شد.
به گزارش سايت گل، باشگاه سپاهان اصفهان با ارسال نامه‌اي به باشگاه پرسپوليس خواهان مذاكره براي جذب شهاب گردان در نيم‌فصل ليگ برتر شد. سپاهاني‌ها با وجود محمدباقر صادقي و رضا محمدي در تركيب خود طي نيم‌فصل اول مشكلات زيادي را در درون دروازه احساس كردند.
گفتني است از مدت‌ها قبل شايعه معاوضه شهاب گردان با محمدباقر صادقي در نيم‌فصل شنيده مي‌شد و حالا با اين درخواست رسمي به نظر مي‌رسد اين شايعه در آستانه تاييد شدن است.

داستانی داریم این فصل :N_aggressive (31):

Sunflower
3rd December, 2012, 01:04 AM
نمیدونم فردا چی میشه اما دوست دارم دوباره همه از کیفیت بازیمون حرف بزنند :cowboy:
به احتمال زیاد سپاهان قهرمان نیم فصل میشه چون به احتمال زیاد داماش استقلال رو میبره :3:
تیمهای این اکبر اوتی وقتی میبازند من خوشحال میشم چون بازی دفاعی و مسخره دستور کار این مربی هست :47:
باید هرطور شده این تیم جنوبی رو ببریم و این کار ساده ای نیست ولی با غیرت بچه ها مطمئنم میبریم :smile:
راستی احمد دلپیرو هم گفته من عاشق سپاهان هستم و جریان رفتنش منتفی هست :8:

Sunflower
4th December, 2012, 01:00 AM
امروز در یک بازی پر انتقاد جلوی تیم فانوس بدست آلومینیوم متوقف شدیم و 2 امتیاز حساس از دست دادیم :Smilebb (67):
من نمیدونم کرانچار تو جعفرپور چی دیده که ایران نژاد رو نیمکت نشینش کرد :Smilebb (25):
اشجاری رفت حالا نوبت به جعفرپور رسیده و مرگ بر این بازیکن آماتور تیم کله کن :dry:
واقعا امروز سپاهان با وجود جعفرپور داشت 10 نفره بازی میکرد و از کرانچار انتظار نداشتم :Smilebb (102):
البته نیمه اول خوب بودیم ولی نمیدونم نیمه دوم چرا تیم از این رو به اون رو شد و نتونستیم 3 امتیاز رو حفظ کنیم :2:
بازم تو این این بازی موقعیت های زیادی از دست دادیم مخصوصا نیمه اول آخه چرااااااااا :Smilebb (24):
همین مونده بود اکبر اوتی از سپاهان امتیاز بگیره :sad2:
با این بازی بد اومدیم صدر جدول البته بازم تفاضل گل کمکون کرد و من عجیب به تفاضل گل اعتقاد دارم :rolleye:
با این تفاسیر مطمئنم نیم فصل دوم با تقویت تیم بازم قهرمان میشیم :N_aggressive (14):

Sunflower
4th December, 2012, 01:11 AM
اعتقاد سپاهانی ها: استقلال باید ۳ بر صفر بازنده شود

به گزارش ایمنا در شرایطی که قرار بود همه بازیهای هفته هفدهم لیگ برتر امروز برگزار شود به ناگهان خبر رسید که دیدار داماش و استقلال به فردا موکول شده است.
سپاهانی ها معتقدند تعویق این دیدار یک آوانس ویژه برای تیمهای تهرانی و استقلال است که در کورس با سپاهان قرار دارد.
خوروش درمصاحبه ای صراحتاً به تصمیم سازمان لیگ انتقاد کرده است و گفته است فدراسیون نشینان دوست دارند تیمهای تهرانی قهرمان شوند.
جالب اینکه بازیکنان سپاهان هم در گپهای خودمانی در بندر عباس به این موضوع اشاره کرده اند که ما پارسال در چه شرایطی خودمان را به رشت رساندیم و حالا استقلالی ها چقدر راحت سازمان لیگ را متقاعد می کنند به علت مشکلات سفر بازیشان را به تعویق بیندازند.
سپاهانی ها شدیداً نسبت به تعویق دیدار استقلال شاکی هستند و احتمالاً طی روزهای آینده این تصمیم فدارسیون را به شدت مورد انتقاد قرار خواهند داد.

Sunflower
4th December, 2012, 01:21 AM
انتقاد سرمربی سپاهان به تعویق دیدار داماش و استقلال

کرانچار: پارسال ما را تهدید به باخت کردند، امسال استقلال-داماش را لغو می‌کنند

به گزارش ایمنا، زلاتکو کرانچار پس از تساوی تیمش مقابل آلومینیوم در هفته هفدهم لیگ برتر گفت: تیم آلومینیم با وجود اینکه در رتبه پانزدهم جدول قرار دارد، مقابل ما بسیار با قدرت و جنگنده بازی کرد و به همین دلیل توانست تیم ما را متوقف کند.

وی ادامه داد: در این مسابقه ابتکار عمل بازی را به خوبی در دست داشتیم اما اشتباه مدافعان‍‌مان باعث شد، تا گل بدی دریافت کنیم. پس از آن بازیکنان ما تا حدودی تمرکز خود را از دست داده و نتوانستیم گل‌های دیگری به ثمر برسانیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان در ادامه با انتقاد از لغو بازی داماش و استقلال از سوی سازمان لیگ اظهار داشت: البته این مسئله به تیم ما ضرری نمی‌رساند و قطعا مسئولان باشگاه در خصوص آن واکنش‌های لازم را انجام خواهند داد.

وی افزود: سال گذشته زمانی که قصد داشتیم برای بازی با داماش به رشت برویم، تمامی پروازها لغو شد اما فدراسیون به تیم ما تاکید کرد باید هر طور شده خود را به رشت برسانیم و تنها در صورت اعلام پلیس راه مبنی بر بسته بودن راه‌ها مجاز هستیم که به رشت نرویم.

کرانچار تصریح کرد: فدراسیون سال گذشته تاکید کرده بود در صورت عدم حضور در آن مسابقه، تیم سپاهان بازنده اعلام خواهد شد و ما مجبور شدیم با اتوبوس به رشت رفته و حدود ساعت ۳ صبح به آنجا برسیم. همچنین به دلیل نبودن هتل در شهر رشت، در انزلی اسکان پیدا کردیم و با شرایط سختی بازی خود را انجام دادیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان در پایان گفت: اما این بار سازمان لیگ با وجود لغو شدن پروازها و امکان سفر با اتوبوس، بازی استقلال و داماش را لغو کرد

کار به کجا رسیده کرانچار که به هیچ چیزی اعتراض نمیکنه صداش در اومده :2mo5pow:
یعنی میخواند این فصل استقلال رو قهرمان کنند؟قهرمانی سپاهان خسته کننده شده؟ :71:
شخصا هرگونه تبعیض رو محکوم میکنم :33:
چه فازی میده فردا قهرمانی نیم فصل مسجل بشه تا این آقایون کف کنند :Smilebb (59):

amoz
4th December, 2012, 03:14 PM
فقط سپاهان:Smilebb (94):
ایشالا نیم فصل دوم سپاهان بهتری را ببینیم و بازم جام تو اصفهان بمونه!

Darchin
4th December, 2012, 10:04 PM
عادل کلاه‌کج هافبک تیم سپاهان با دریافت رضایتنامه خود در پایان نیم فصل اول لیگ برتر از این تیم جدا شد. پیش از این حسن اشجاری نیز از جمع طلایی‌پوشان جدا شده بود.
شنیده می‌شود میلاد زنیدپور و هادی تامینی نیز قصد دارند از این تیم جدا شوند.

Straw-yellow
5th December, 2012, 02:59 PM
ما سپاهانیم و حالا حالا حالا حالا حالاهااااااااااا قهرمان، شما که به این جمله آلرژی ندارید؟! :Smilebb (71):

تا به امروز ندیده بودم قهرمانی نیم فصل اینقد حساس شده باشه که بعضی ها بخاطرش شخصیت خودشون و تیمشون رو زیر پا بذارند.مگه پارسال که استقلال با اختلاف امتیاز قهرمان شد چیزی بهش دادند؟آخر لیگ چه تیمی کاپ قهرمانی رو بالا سر برد افتخارش نصیب چه ابر قدرتی شد؟

منکه اندازه آب دماغ بز! قهرمانی های نیم فصل ارزش نداره اما این فصل خیلی خیلی ارزش داشت و خدا رو شکر حق به حقدار رسید و این سپاهان بود که قهرمان شد.حتی ائتلاف با فدراسیون و داوری ترکی هم نتونستند مانع قهرمانی سپاهان بشند...

قهرمانی نیم فصل اول رو بقدری حساسش کرده بودند که آدم فکر میکرد قراره جدی جدی نصف جام رو به تیم قهرمان بدند! وقتی اختلاف سپاهان با صدر به 4 امتیاز رسید همه روزنامه ها تیتر زدند استقلال قهرمان نیم فصل شد اما نمیدونستند 4 امتیاز که چیزی نیست ما 11 امتیاز اختلافمون رو جبران کردیم حالا برید با غلط گیر تیترتون رو اصلاح کنید!!

بازم میگم قهرمانی نیم فصل اینقدر ارزش نداشت که بخواند با لابی به این عنوان برسند و صدا همه تیمها در بیارند و بی آبرو بشند.

درمورد نیم فصل اول فقط اینو میگم که با این دروازه بان افلیج و این دفاع پنیر سوئیسی و کلی حاشیه، قهرمان نیم فصل شدیم.نفرات خوبی واسه نیم فصل دوم جذب کنیم شک نکنید قهرمان میشیم اونم واسه چهارمین سال متوالی...

همینکه با عنوان قهرمان نیم فصل میریم مسابقه میدیم خیلی خوبه و تو روحیه و انگیزه بچه ها خیلی تاثیر داره و قطعا واسه نصف دیگه جام از جون مایه میذارند.رقیب اصلی تو نیم فصل دوم طبق ادوار گذشته همین استقلال هست و مابقی تیمها کشک.

اون بازیکن های تخیلی که جدا شدند یه طرف،از جدا شدند مرزبان خیلی خوشحالم چون این &@^#)! تیم رو به فنا داد.همون خریدهای اول فصل دارند جدا میشند.اگه این آقا بود محال بود بتونیم قهرمان نیم فصل بشیم ولی خوب موقع از تیم انداختندش بیرون هرچند که هنوز صداش در نیومده که چی شد که جدا شد ولی فکر کنم تو دفتر باشگاه خانوم آورده بوده! :Smilebb (59):

Straw-yellow
5th December, 2012, 03:02 PM
پیش بینی نکرده بود یا....؟! :45:

يادداشتي بر شكست استقلال؛ تاوان تيم اتوبوسي

بسیاری از باشگاه‌ها مثل سپاهان و حتی استقلال در سنوات گذشته اتوبوسی را رزرو و آماده دارند تا در صورت تاخیر در پرواز یا لغو آن، "کاسه چه کنم" در دست نگیرند.

سايت گل- استقلال در آخرین دقایق هفته هفدهم لیگ برتر قهرمانی نیم‌فصل را به رقیب اصفهانی‌اش سپاهان واگذار کرد.

در یک نگاه می‌توان باخت آبی‌پوشان برابر داماش گیلان را عامل این ناکامی دانست و با بررسی دلایل آن، این شکست را به دور ماندن از قهرمانی نیم‌فصل اول تعمیم داد. هواداران استقلال هم می‌توانند قضاوت غیرمنتظره‌ی محسن ترکی در نیمه اول را که خیلی زود استقلال را خلع‌سلاح کرد، یا زمین ورزشگاه رشت و یا مصدومان پرشمار اردوی آبی‌ها را برای توجیه باخت‌شان مطرح کنند.

اما دلیل واقعی ناکامی استقلال در برابر سپاهان را باید در میان گپ تلفنی مدیران عامل دو باشگاه در برنامه 90 جست و جو کرد. آن جا که فتح‌الله‌زاده درصدد توجیه تاخیر تیمش در رسیدن به محل برگزاری مسابقه بود و رحیمی مدیرعامل سپاهان با او همکلام شد. در واقع مسیر تهران- رشت آن قدر پر پیچ و خم نبود که ماجرای سفر کاروان استقلال به گیلان پیچیده شد!

مدیرعامل استقلال در تمام مدتی که روی آنتن برنامه 90 بود سعی داشت در دو چیز افکار عمومی را با خود همراه کند؛ یکی دریافت یک نشان لیاقت از بلژیک البته در مقابل 5 هزار یورو (چیزی شبیه دریافت القاب در مقابل هدایای گرانبها که در گذشته‌های دور رایج بود!) و دوم توجیه در تاخیر سفر استقلال به رشت.

به عبارتی شرح ماجرای فرودگاه و تاخیر در پرواز و ارائه سند لغو پرواز و... همه‌ی اینها به واقع سرپوشی بود برای یک کم‌کاری در باشگاه استقلال. چیزی که رحیمی مدیرعامل سپاهان به آن اشاره کرد: "باید پیش‌بینی می‌کردید آقای فتح‌الله‌زاده!"

با احترام به دست‌اندرکاران صنعت هوایی ایران، اما اینکه یک پرواز داخلی لغو شود در کشور ما بسیار رایج است و تعداد این لغو پروازها به ویژه برای استان‌های شمالی کشور در این فصل سال بیشتر هم می‌شود. در چنین شرایطی بسیاری از باشگاه‌ها مثل سپاهان و حتی استقلال در سنوات گذشته اتوبوسی را رزرو و آماده دارند تا در صورت تاخیر در پرواز یا لغو آن، "کاسه چه کنم" در دست نگیرند به لابی‌های ورزشی و غیرورزشی با مسئولان متوسل نشوند. و اینجاست که عیار مدیریت حرفه‌ای باشگاه‌ها از هم متمایز می‌شود.

اینکه استقلالی‌ها پلان دومی را برای سفر به رشت پیش‌بینی نکرده بودند، اشتباهی است که تاوان آن را فدراسیون فوتبال با زیر سوال رفتن توصیه‌ناپذیری‌اش، سازمان لیگ با تغییر در برنامه‌اش، باشگاه میزبان با پرداخت دوبرابر هزینه‌های اجرایی و انتظامی و آمبولانس و... متحمل شدند و البته آبی‌ها هم با شکست برابر داماش بیشتر از همه زیان دیدند.

در واقع "پشتیبانی" ضعیف باشگاه استقلال حلقه‌ی مفقوده‌ی ناکامی آنها مقابل رقیب اصفهانی در آخرین روز نیم‌فصل اول بود و مدیرعامل استقلال هر قدر بهانه بیاورد، شکست مقابل داماش تنبیه تیمی بود که به دلیل دیر رسیدن دو تمرین متوالی و مهم قبل از بازی را از دست داد و مجبور شد در زمینی بازی کند که قل خوردن توپ روی آن هیچ شباهتی به چمن طبیعی نداشت.

Darchin
6th December, 2012, 01:35 AM
دو خبر خوب

میلان سوشاک مدافع 28 ساله استرالیایی به تیم سپاهان پیوست. به گزارش سایت گل، سوشاک فصل قبل در تیم تیانجین تدا چین بازی می کرد و در 20 بازی لیگ چین به میدان رفت. او سابقه بازی در تیم های المپیک سیدنی، آدلاید یونایتد، بریزبین روئر استرالیا را دارد و در تیم های صربستان( وویودینا ، پیوارا و وترنیک) میانانگ اندونزی و اونترهاخینگ آلمان نیز بازی کرده است. او سال قبل از سوی هولگر اوسیک به تیم ملی استرالیا نیز دعوت شد اما هنور بازی ملی ندارد. سوشاک فصل قبل با تیم چینی قرارداد 200 هزار دلاری امضا کرده بود.سوشاک مدافع باتجربه ای است و با تیم آدلاید یونایتد سابقه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را دارد.
با حضور سوشاک، سهمیه 4 بازیکن خارجی این تیم تکمیل می شود. سپاهان قبل از این مدافع استرالیایی، بولکو و سوکای از آلبانی و جالوویچ را از مونته نگرو در تیمش داشت.

اشجاری رفت استقلال! احداث اتوبان سمت چپ استقلال!

Sunflower
6th December, 2012, 03:40 AM
ما سپاهانیم و حالا حالاها قهرمان :f015::f015::f015::f015:
عجب فدراسیون کنف شد و آقایون کف کردند :24:
با قدرت مافیایی هم نتونستند سد راه قهرمانی سپاهان بشند چیز بیشتری نمیشه گفت :wavetowel2:
خدایی این قهرمانی نیم فصل کمتر از قهرمانی پایان فصل نیست چون خیلی چیزها رو ثابت کردیم :king:
و صد البته خیلی مسائل بهمون ثابت شد :lol:
فقط سپاهان :heart:

Sunflower
6th December, 2012, 03:51 AM
دو خبر خوب

میلان سوشاک مدافع 28 ساله استرالیایی به تیم سپاهان پیوست.

اشجاری رفت استقلال! احداث اتوبان سمت چپ استقلال!

خبر فوق العاده ای بود مخصوصا خبر دوم که حسابی حال کردم :Smilebb (46):
با وجود اشجاری میشه گفت استقلال دیگه از کورس خارج شد کاشکی از اول فصل میرفت استقلال :Smilebb (73):
اینطور که معلومه از بهمن ماه احسان فابرگاس برمیگرده سپاهان و دوباره سمت چپ راه میوفته :Smilebb (95):
همه چی واسه قهرمانی این فصلمون آمادست فقط لنگ یه دروازه بان خوب هستیم :blush:
این مدافع استرالیایی هم معلومه بازیکن خوبیه چون تیمهای سطح بالایی توپ زده :Smilebb (64):
منتظر خبرهای بعدی هستیم :dirol:

Sunflower
6th December, 2012, 04:00 AM
اینم عکسهای قرارداد بستن سوشاک همراه با شال مخصوص سپاهان :nish:

http://imna.ir/images/docs/000082/082365/images/111(1).jpg

http://imna.ir/images/docs/000082/082365/images/1111.jpg

http://imna.ir/images/docs/000082/082365/images/11111.jpg

http://imna.ir/images/docs/000082/082365/images/1111111(1).jpg

amoz
7th December, 2012, 09:14 AM
تبریک به مناسبت قهرمانی نیم فصل
امیدوارم تیم برای نیم فصل دوم تقویت بشه چون نصف راه هنوز مونده...

Sunflower
8th December, 2012, 02:51 AM
یه بار دیگه قهرمانی نیم فصل رو تبریک میگم و شعار اصفهان عروسیه ....... :Smilebb (59):
امروز داشتم برنامه ورزش و مردم رو میدیدم و حضور رحیمی به عنوان مدیرعامل تیم قهرمان نیم فصل :79:
با حرفایی که زد کلی به قهرمانی سپاهان در پایان فصل امیدوار شدم :whoow:
قول داد مشکلاتی که تو نیم فصل اول سپاهان داشت نیم فصل دوم برطرف بشه :graduated:
بازگشت احسان فابرگاس خبر فوق العاده ای هست و واسه برگشتش لحظه شماری میکنم :cheshmak:
اگه رحیمی بتونه یه دروازه بان خوب بگیره خیلی خوب میشه اما نه گردان :tired:
خلعت هم راه افتاده و با وجودش خیالم از تفاضل گل راحته :snitch:
حاضرم بدترین دفاع لیگ رو سپاهان داشته باشه اما بهترین خط حمله و تفاضل گل رو داشته باشه :spiteful:
با آرزوی موفقیت برای تیم محبوبمون و قهرمانی آخر فصل و بساط جشن واسه چهارمین سال پیاپی :N_aggressive (14):

Sunflower
8th December, 2012, 03:07 AM
رحمان احمدی:هنوزبازیکن سایپا هستم / دوست دارم برگردم سپاهان چون مرزبان
رفته!

سایت گل-رحمان احمدی دروازه‌بان تیم سایپای کرج در آستانه‌ی بازگشت به تیم سپاهان اصفهان قرار دارد، تیمی که احمدی با آن قهرمانی در لیگ برتر را در فصل گذشته تجربه کرد. این دروازه‌بان مازندرانی که بهترین دوران ورزشی خود را در سپاهان سپری کرد، به طرز عجیبی در پایان فصل گذشته از این تیم جدا شد و به سایپا انتقال یافت.

احمدی در این رابطه به سایت گل گفت : "من هم شنیده‌ام که باشگاه سپاهان خواستار جذب من است و من نیز از این امر خوشحالم و دوست دارم بار دیگر به سپاهان بازگردم. در حال حاضر نیز دوباشگاه درحال مذاکره می‌باشند.

یکی از دلایلی که باعث تمایل من به بازگشت به اصفهان است، رابطه‌ی وب من به هواداران این تیم و البته جدائی آقای مرزبان از کادرفنی این تیم است. مرزبان به دروغ از زبان کرانچار به مسئولان سپاهان گفت که مرا نمی‌خواد اما اگر این چنین بود، کرانچار بار دیگر خواستار به خدمت گرفت من نمی‌شد. مرزبان قصد داشت با کنار گذاشتن بازیکنان بزرگ از این تیم، هر کاری را که دلش می‌خواهد در سپاهان انجام دهد."

رحمان در رابطه با تیم فعلی خود یعنی سایپا نیز گفت : "سایپا فصل را خیلی خوب شروع کرد، اما در ادامه به دلیل مشکلات پنهانی که داشت از روند صعودی خود فاصله گرفت. درحال حاضر نیز اگر این مشکلات حل نشوند، روند حرکتی سایپا به همین صورت ادامه خواهد یافت."

درپایان باید گفت که رحمان احمدی و شهاب گردان دو گزینه‌ای هستند که به احتمال فراوان در آغاز نیم‌فصل پیراهن شماره‌ی یک سپاهان را بر تن خواهند کرد.

وای که اگه این انتقال انجام بشه دیگه تیممون هیچ مشکلی نداره :clap:

فقط امیدوارم باشگاه سایپا با این انتقال موافقت کنه و دوباره رحمان دست طلایی رو تو لباس سپاهان ببینیم :Punk:

مشکلات نیم فصل اول تیم فقط بخاطر مرزبان بود که همه بازیکنامون رو فراری داد :Smilebb (39):

امیدوارم نیم فصل دوم نفرات خوبی جذب تیم بشند مثل فصل قبل و اومدن سزار :king:

Sunflower
10th December, 2012, 12:44 AM
کد خبر : 992265 زمان ارسال : يکشنبه 1391/09/19 19:28

تجمع هواداران سپاهان مقابل باشگاه
تعدادي از هواداران سپاهان با تجمع مقابل درب اصلي باشگاه سپاهان حمايت خود را از تيم قهرمان نيم فصل ليگ برتر اعلام کردند.
http://www3.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00000868.jpg

هواداران باشگاه سپاهان شامگاه امروز در محل باشگاه سپاهان تجمع کرده و با سر دادن شعارهايي حمايت خود را از تيم نشان دادند.

رسول خوروش در نشستي ضمن گفت‌وگو با برخي هواداران به پرسش‌هاي آن‌ها پاسخ داد.

وي خط مشي کلي باشگاه را اعلام عقد قرارداد با بازيکن جديد پس از قرارداد رسمي عنوان کرد و گفت: گرفتن بازيکنان جديد منوط به اظهارنظرهاي زلاتکو کرانچار سرمربي تيم است. نظر ما با هواداران در خصوص جذب بازيکنان جديد و خوب يکسان است اما در کل شرايط گرفتن در اين فصل سخت‌تر شده است.

سرپرست سپاهان با بيان اينکه با مدير برنامه بازيکنان تماس داشته‌ايم و در جهت ارتقاي تيم گام برمي‌داريم، اظهار کرد: بازيکناني مانند ميثم حسيني از جمله درخواست‌هاي ما است و چنانچه احسان حاج صفي نتواند به تيم ما ملحق شود ميثم حسيني را جذب خواهيم کرد.

در ادامه اين نشست تعدادي از هواداران اعتراض خود را از حضور برخي از بازيکناني که در تيم بازي داده نمي‌شوند، نشان دادند. خوروش در اين ارتباط گفت: کرانچار در جذب بازيکنان اظهارنظر کلي را مي‌کند و مسئوليت جذب يا جذب نکردن بازيکنان بر عهده او است و نمي‌توان وقتي بازيکني در سه يا چهار مسابقه بازي کرده و در ديگر بازي‌ها نيمکت‌نشين بوده را از تيم اخراج کرد بلکه بايد کل مسابقه‌ها را مد نظر قرار داد.

سرپرست تيم فوتبال سپاهان درخصوص دروازه‌بان جديد به هواداران گفت: يکي دو هفته به ما فرصت دهيد تا بتوانيم تصميم درستي بگيريم.

در اين لحظه هواداران سپاهان با سر دادن شعارهايي خواهان جذب رحمان احمدي شدند و حمايت خود را از دروازه‌بان فصل گذشته سپاهان اعلام کردند.

خوروش در پاسخ به سوال هواداري که گفت آيا قول قهرماني مي‌دهيد؟ اذعان کرد: قول قهرماني را نمي‌توان به راحتي بيان کرد زيرا نتايج فوتبال غير قابل پيش‌بيني است و رقباي سپاهان همگي با قدرت زيادي پيش مي‌روند.

وي در پاسخ به سوالي در خصوص جريمه 30 هزار دلاري AFC به دليل پرتاب ترقه در بازي با الاهلي عربستان در ليگ قهرمانان آسيا چه صحبتي با هواداران داريد؟ خاطرنشان کرد: ما حدس مي‌زنيم پرتاب ترقه از سوي هواداران واقعي سپاهان نبوده است زيرا اين کار چيزي جز ضرر براي سپاهان نخواهد داشت.

در همين ارتباط يکي از مسئولان انتظامات کانون هواداران باشگاه سپاهان گفت: فردي که در بازي با الاهلي ترقه پرتاب کرد، شناسايي و توسط ماموران نيروي انتظامي دستگير شد.

در تجمع هواداران باشگاه سپاهان، هواداران سايبري و تعدادي از هواداران بانوي سپاهان حضور داشتند.

تعدادي از بانوان با ابراز رضايت از برگزاري تجمع هواداران، بيان کردند: چنانچه اجازه دهند بانوان در ورزشگاه حضور يابند اين کار را با کمال ميل انجام خواهند داد.

تجمع هواداران از ساعت 17 آغاز و در ساعت 18:30 به پايان رسيد. اين دومين تجمع هواداران سپاهان طي يک هفته گذشته است.

فقط سپاهان :8:

amoz
10th December, 2012, 03:56 PM
خوب الان باید چی چی بگم؟
قهرمانی نیم فصل را که تبریک گفتیم!
میمونه تبریک مدافع جدید!!
ایشالا یکی دو تا خرید منطقی دیگه و شروع نیم فصل دوم...

Darchin
10th December, 2012, 07:27 PM
همچنان منتظر بازگشت احسان و رحمان هستیم

Sunflower
11th December, 2012, 01:56 AM
معاهده فابرگاس:رحیمی احسانو بردارو بیا!

حاج‌صفی در یک جمع خصوصی عنوان کرده که دیگر نمی‌خواهد بعد از بازگشت به ایران به تبریز بازگردد و دوست دارد هرچه سریعتر به تیم سابقش بازگردد

علیرضا رحیمی که هم‌اکنون در تبریز به سر می‌برد، در صدد است که مدیران باشگاه تراکتورسازی را برای بازگشت احسان حاج‌صفی به سپاهان راضی کند تا احسان بتواند در نیم‌فصل دوم با طلایی‌پوشان به میدان برود.
سپاهانی‌ها در فصل جاری مشکلاتی در پست احسان حاج‌صفی داشتند و با توجه به جدای حسن اشجاری، جذب یک هافبک چپ نیاز اساسی طلایی‌پوشان به شمار می‌رود.
گویا حاج‌صفی نیز خودش به این انتقال راضی است و از بازگشت به سپاهان استقبال می‌کند. حتی گفته می‌شود حاج‌صفی در یک جمع خصوصی عنوان کرده که دیگر نمی‌خواهد بعد از بازگشت به ایران به تبریز بازگردد و دوست دارد هرچه سریعتر به تیم سابقش بازگردد.
خدمت سربازی احسان حاج‌صفی ۱۸ دی به پایان می‌رسد و این هافبک سابق سپاهان در تلاش است که با پایان نیم‌فصل به سپاهان باز گردد.
در صورتی که احسان بتواند مسئولان تراکتورسازی را برای ترخیص از این باشگاه راضی کند، می‌تواند در فصل نقل‌ و انتقالات به سپاهان بازگردد.
حاج‌صفی طی روزهای گذشته با مسئولان باشگاه تراکتورسازی مذاکره کرده و تلاش می‌کند آنها را راضی کند که در نیم‌فصل به سپاهان بازگردد.
البته گویا تراکتوری‌ها نیز به این راحتی راضی نمی‌شوند که حاج‌صفی را از دست دهند و در صدد هستند که به جای حاج‌صفی، رضایتنامه یکی از بازیکنان کنونی سپاهان را دریافت کنند.

امیدوارم رحیمی بتونه فابرگاس رو برگردونه که تو نیم فصل دوم خیلی بهش احتیاج داریم :Pimp:
اگه با جمشیدیان عوضش کنیم شاید این انتقال زودتر انجام بگیره :Smilebb (124):
باید دید رحیمی تو نقل و انتقالات نیم فصل چیکار میکنه :181:

Sunflower
12th December, 2012, 03:48 AM
سردار جعفری: رضایتنامه حاج‌صفی را صادر می‌کنیم :f015:

محمد حسین جعفری در حاشیه جلسه هم‌اندیشی مدیران عامل باشگاه‌های لیگ برتری در مورد خبر های مربوط به حضور بازیکنانی همچون محمد نزهتی، رسول نوید کیا و جابر انصاری در تیم تراکتورسازی اعلام کرد که باشگاه های بازیکنان مربوطه حاضر به جدایی چند بازیکن مورد نظر نبوده اند وحضور آنها در تراکتور سازی منتفی است

وی در مورد وضعیت نهایی احسان حاج صفی هم اینگونه جواب داد: با توجه به اینکه بعد شروع نیم فصل دوم این بازیکن سرباز نهایتا دو هفته می توانست در اختیار ما باشد لذا با توجه به اینکه خود این بازیکن هم دوست دارد به تیم سابق خود برگردد، درصدد هستیم تا رضایت نامه وی را صادر کنیم.

خیلی خوشحالم بعد چند سال دوباره احسان رو با لباس سپاهان میبینیم :clap:
سردار دستت طلا :Smilebb (94):

Sunflower
12th December, 2012, 03:53 AM
احمدی: اگر توافق شود مشکلی برای رفتن به سپاهان ندارم

رحمان احمدی در مورد اینکه باشگاه سپاهان خواستار جذب او شده است، عنوان کرد: باشگاه سپاهان با من صحبتی انجام داده که همان موقع اعلام کردم که به دلیل اینکه بازیکن سایپا هستم باید با مسئولان باشگاه صحبت کنند و اگر به توافق رسیدید مشکلی ندارم که به سپاهان بروم.
احمدی در مورد اینکه آیا در ابتدای فصل به دلیل مشکل با مرزبان از سپاهان جدا شد، خاطرنشان کرد: من فکر نمی‌کنم همه مشکلات تقصیر مرزبان باشد. نمی شود همه چیز یکطرفه باشد. متاسفانه عده‌ای کاسه و کوزه‌ها را سر مرزبان می‌شکنند. سوءتفاهماتی بود که در آن موقع ایجاد و باعث جدایی من شد.

وی در مورد اینکه مسؤلان سایپا راضی به جدایی او نخواهند شد گفت: در صحبت های اولیه ای که داشتیم آن ها هیچ تمایلی به جدایی من نداشتند. همه چیز به مذاکرات باز می گردد اگر در نهایت باشگاه سپاهان و سایپا توانستند توافق کنند من هیچ مشکلی برای رفتن به سپاهان ندارم. سپاهان را دوست داشتم، دارم و خواهم داشت.

دل به دل لوله کشیه رحمان جون :biggrin:
فقط تیممون رحمان دست طلایی رو کم داره که امیدوارم بتونه بیاد سپاهان :graduated:
نیم فصل دوم چه طوفانی راه بندازیم :Smilebb (59):

Sunflower
13th December, 2012, 03:01 AM
بعد یه مدت کوتاه دوباره رقابتمون با حریفا شروع میشه اما از نوع حذفیش :Smilebb (125):
افتتاحیه این جام هم توسط سپاهان انجام میشه اونم تو فولادشهر :Smilebb (113):
امیدوارم سپاهان این فصل بتونه قهرمان جام حذفی بشه و بعد مدتها این افتخار نصیبمون بشه :blush:
بازی سختی پیش رو داریم چون امید رو نداریم سمت چپ هم کلا تعطیل :Smilebb (7):
حسین پاپی فردا روز سختی داره چون گوش چپ رو باید یه جورایی پوشش بده :goatee:
ولی من به این بازی خوش بینم و مطمئنم سپاهان گام اول رو محکم بر میداره :happy:
راستی چه هوای خوبی شده از آلودگی دیگه خبری نیست و شهر امن و امان است :5:
کاشکی بازم بارون بباره شاید فرجی شد مرده رود زنده شد :biggrin:

Darchin
13th December, 2012, 08:24 PM
تبریک

خلعت و بولکو و غلامی از خوب ها بودن

جمشدیان و صادقی افتضاح!!!

amoz
14th December, 2012, 10:04 AM
افتتاحیه این جام هم توسط سپاهان انجام میشه اونم تو فولادشهر :Smilebb (113):

تبریک می گم...
افتتاحیه را بردیم...
ایشالا بازی اختتامیه ی جام حذفی را هم می بریم:img-gun:

Sunflower
17th December, 2012, 02:41 AM
هیپ هاپ سپاهان :wavetowel2:
این از افتتاحیه و قول میدم اختتامیه هم سپاهان بازی کنه و طبق سنت هر ساله جشن قهرمانی تیممون :Smilebb (94):
برد مقابل تیم خوب و با انگیزه فولاد رو تبریک میگم واقعا بردن تو این شرایط شاهکاریه :cheshmak:
جعفرپور تو پست اصلیش فاجعه هست حالا بیاد گوش چپ بازی کنه! :Smilebb (29):
کرانچار حرف نداره واقعا یه مربی درجه یک هست و مطمئنم سال دیگه میره اروپا مربیگری :Smilebb (27):
غلامی که این روزها از هوادارا دلربایی میکنه در حد جنیفر جولی :barareh:
و باز هم خلعت که چه میکنه با این پاس گل دادن و گلزنیش :dadoom:
درمورد صادقی حرفی نمیزنم چون همه میدونند چه عتیقه ای نصیب سپاهان شده :Smilebb (74):
حضور رحمان هم منتفی شد و بطور یقین احسان رو نیم فصل دوم داریم :Smilebb (112):
راستی این روزا زمین و زمان سپاهانی شده رنگ برگ درختا رو دیدید چه خوشگل شده؟ :biggrin:
ما سپاهانیم و فقط زرد طلایی :Smilebb (95):

Sunflower
17th December, 2012, 03:04 AM
گزارش روز: وقتی سپاهان پای به توکیو گذاشت

http://imna.ir/images/docs/000083/083389/images/club_wc_team_map.jpg

لوکا بوناچیچ و تیمش یک دوران انتقالی را طی کرده بودند که می شد نامش را گذاشت ورود به دنیای حرفه ای ها در فوتبال آسیا. مصاف در دور یک هشتم نهایی با تیم کاواساکی فرونتاله ژاپن بود. این تیم در سال ۲۰۰۷ نتایج خوبی در لیگ ژاپن نگرفته بود و در رده هفتم قرار داشت اما زمانی که به سپاهان رسید به طوفان سایتاما تبدیل شد. آنها پیش از دیدار با سپاهان در لیگ ژاپن ۷ گل به حریفشان زدند تا زهر چشمی اساسی از سپاهان بگیرند. سپاهان در فولادشهر نتوانست از لایه های دفاعی کاوا عبور کند و در مصاف برگشت مقابل این تیم نیز دو تیم نتوانستند دروازه همدیگر را باز کنند.

دیدار برگشت سپاهان مقابل کاواساکی در ژاپن را باید یکی از متفاوت ترین مصافهای تاریخ فوتبال سپاهان دانست دیداری که سپاهان در آن یکی از متعصبانه ترین بازیهای خود را به نمایش گذاشت، چیزی شبیه دیدار ایران- استرالیا در ملبورن. وقتی داور سوت پایان بازی را زد انگار بازیکنان سپاهان از جنگ برگشته بودند، نای حرف زدن نداشتند و سر دو بازیکنشان هم شکسته و بانداژ شده بود.
در پنالتی ها سپاهانی ها فوق حرفه ای عمل کردند و کاواساکی را از صعود ناکام گذاشتند. هنوز استیل مطمئن بهادرانی و ابوالهیل که مثل یک فوق ستاره پشت ضربات پنالتی ایستادند و پنالتی های معرکه ای زدند در خاطر فوتبال دوستان پابرجاست.

در دور نیمه نهایی سپاهان کار سختی نداشت. الوحده در فولادشهر سه بر یک باخت تا سپاهان در امارات فقط در پی ضمانت صعود در ابوظبی باشد و البته سپاهان به رویایش یعنی فینال آسیا رسید.
اوراوا ردز، قدرت سرخ فوتبال ژاپن از راه رسید تا ترمز سپاهان را در فینال بکشد. فینال رفت و برگشت بود و مصاف رفت بایستی در فولادشهر برگزار می شد. چند شب مانده به بازی رفت، محمود کریمی فروارد سپاهان به همراه چند بازیکنان دیگر سپاهان به فولادشهر رفته بودند تا ببینند می شود در فولادشهر کار اوراوا را تمام کرد یا خیر که کریمی همان جا به محرم گفته بود:« نه، ما نمی تونیم...».

دیدار رفت در اصفهان با تساوی یک بر یک به پایان رسید و در دیدار برگشت در ورزشگاه رعب انگیز توکیو نیز سپاهان خسته با دو گل شکست خورد تا عملاً تماشاگر شاگردان هولگر اوسیک باشد.
ساعتی مانده به بازی برگشت خبری در رسانه ها منتشر شد که باعث شد نگرانی ها تا حدودی از مقابل چشمان سپاهانی هایی که استرس را به معنی واقعی کلمه تجربه می کردند کنار برود. از آنجا که یکی از تیمهای حاضر در فینال لیگ قهرمانان آسیا ژاپنی است و توکیو میزبان این مسابقات است دیگر تیم فینالیست لیگ قهرمانان آسیا هم جوازحضور در جام باشگاههای جهان را دریافت می کند.
رویای شیرینی بود. سپاهان در خواب هم نمی دید روزی در جام باشگاههای جهان حاضر باشد ولی فقط چند هفته فرصت داشت تا خودش را برای مصاف با قدرتهای قاره های مختلف در ژاپن آماده نماید.

سپاهان جام را به اوراوا واگذار کرد و به ایران بازگشت تا رهسپار سفری خاطره انگیز برای ثبت در تاریخ فوتبال ایران شود. سپاهان حال و روز خوبی نداشت، مصاحبه های محرم و بوناچیچ علیه همدیگر و خستگی تیمی که برای این همه مسابقه پشت سر هم بدنسازی مناسبی نکرده بود سبب شد سپاهان نتواند با بهترین کیفیت راهی ژاپن شود. تیم اصفهانی که حالا نامش حسابی سر زبانها افتاده بود در برخی از پستها با بحران بازیکن هم روبرو بود، بازیکنانی که اصولاً کمی پیراهن سپاهان برای آنها گشاد بود.

بازی اول با وایتاکر یونایتد نیوزلند بود. بیم و امید در چهره سپاهانی ها مشهود بود و آنها شاید فقط آرزو می کردند بتوانند از آبروی فوتبال آسیا در مقابل حریف اقیانوسیه ای خود دفاع کنند.
محمدرضا ساکت بعدها یکی از شیرین ترین خاطرات حضورش در سپاهان را پیروزی در همین دیدار عنوان کرد. او در مصاحبه ای گفت:« وقتی بازیکنان دو متری وایتاکر را در هنگام ورود به زمین دیدم هراس به دلم افتاد که این تیم با این میانگین قد و قدرت بدنی قرار است چه بلایی بر سر بازیکنان تیم ما بیاورد ولی وقتی با شروع بازی و گذشت ۱۰ دقیقه از شروع بازی بچه ها با ۲ گل عمادرضا پیش افتادند، دلم آرام گرفت».
سپاهان در دیدار دوم در حالی که تیمی ۹۰ دقیقه ای نبود و خستگی در ساق بازیکنانش موج می زد بایستی به مصاف اوراوا می رفت. قرمزهای ژاپنی باز هم در سرزمین مادری سپاهان را مغلوب کردند و این بار با نتیجه سه بر یک. تک گل سپاهان را محمود کریمی زد، تا تنها بازیکن ایرانی باشد که در جام باشگاههای جهان گل زده است.

سفر خاطره انگیز سپاهان به سرزمین آفتاب پس از دو بازی خاتمه یافت و تنها حضور یک تیم ایرانی در این تورنمنت نسبتاً آبرومند به سر رسید، سفری که به نظر نمی رسد به این راحتی برای تیمهای ایرانی رقم بخورد.

حضور در این تورنمنت به فخر سپاهان در فوتبال ایران مبدل شد. در یکی از برنامه های نود وقتی خوردبین و بصیرت روی خط آمده بودند، پیشکسوت پرسپولیسی ها گفت:« ما پرسپولیس هستیم با آن قدمت و اعتبار و افتخار و... » و بصیرت هم در پاسخ گفت: «ما هم سپاهان هستیم، تنها تیمی ایرانی که در جام باشگاههای جهان حاضر بوده است و...

یادش بخیر واقعا چه روز خوبی بود رفتیم جام باشگاههای جهان :chase:
این چند سال که بدجوری تیممون طلسم شده :2:
باید دید آخرش تو آسیا به حقمون میرسیم یا نه :16gaya:

Sunflower
19th December, 2012, 03:20 AM
خب از قرار معلوم احسان برگشتنش قطعی شده با همه تو تبریز بای بای کرده :clap:
فقط مونده رحمان که معلوم نیست آخرش رضایت نامشو میگیره یا نه :nervous:
تو تمام پست هامون بازیکن خوب داریم بجز دروازه که امیدوارم رحیمی بتونه رحمان رو برگردونه :79:
پول رضایت نامه رحمان رو باید از بازیکن هایی که جدا شدند درمیاورد تا راحت این انتقال انجام میشد :22:
اینطور که گفته شده سایپا بابت رضایت نامه رحمان 1 میلیارد خواسته :64:
بنظرم ارزشش رو داره چون طاقت این صادقی رو ندارم اصلا مطمئن نیست :tired:
جلوی الاهلی حسابی آبرومون رو برد حالا دوباره با طناب پوسیده این آدم بریم آسیا؟ :40:
بازی با فولاد هم یه گل خیلی خیلی آماتور دریافت کرد که معلوم بود تمرکز نداشت و ترسیده بود! :16gaya:
امیدوارم واسه نیم فصل دوم رحمان رو بتونیم جذبش کنیم تا خیالمون راحت بشه :cap:

Sunflower
21st December, 2012, 01:44 AM
تبریک با شکست تیم مس رفسنجان رفتیم یک چهارم نهایی جام حذفی :69:
این دیگه چه زمینی بود؟ :45:
خوشحالم تو این زمین شخم زده مصدوم ندادیم آخه اینم شد زمین؟ :angry:
حیف تیممون که با این کیفیت باید تو چنین زمینی بازی کنه اونم مقابل یه تیم بکش زیرش! :dry:
گزارشگر بازی هم که همش میگفت با شکست تیم سپاهان چی میشه و چی نمیشه :43:
واسه خودش داشت حساب کتاب میکرد و از سابقه حذف کردن تیمهای لیگ برتری توسط مس میگفت :Smilebb (101):
هر چند دقیقه هم تکرار میکرد مس چند سال پیش استقلال رو حذف کرده پس میتونه سپاهان رو حذف کنه smil1000
خدایی منطق و دلیل و برهان گزارشگر خیلی باحال بود :Smilebb (59):
بازی با تیمهای دسته یکی چون علی اصغری بازی میکنند همیشه مایه درد سر بوده :Smilebb (57):
خدارو شکر مرحله بعد با نفت آبادان بازی داریم یه تیم لیگ برتری و میزبانیم :snitch:
این بازی الکی به وقت اضافه کشیده شد ولی خوب شد به پنالتی نکشید وگرنه معلوم نبود چی میشد :18:
احمد دلپیرو نسبت به بازی قبل خیلی بهتر بازی کرد و با ورودش به زمین جون تازه ای به خط میانی داد :rambo:
و این جالوویچ اعصاب خورد کن :70:
باز هم دقیقه آخر یه تک به تک رو هدر داد :Smilebb (25):
کی میشه از دست این یکی خلاص بشیم :Smilebb (71):

Sunflower
21st December, 2012, 01:57 AM
فروتن:سپاهان به اندازه يک گل از ما بهتربود :31:
سرمربي تيم مس رفسنجان گفت: تيم سپاهان نايب قهرمان جام باشگاه هاي آسيا به اندازه يک گل از تيم ما بهتر بود در حالي که مس رفسنجان بسيار خوب کار کرد. :Smilebb (9):
بهمن فروتن عصر پنجشنبه پس از ديدار دو تيم مس رفسنجان و سپاهان اصفهان در جام حذفي فوتبال در جمع خبرنگاران افزود: در شرايطي مقابل تيم سپاهان 90 دقيقه با نتيجه صفر بر صفر مساوي کرديم که حريف ما حتي يک شانس هم نداشت. :24:

وي ادامه داد: ما قصد داشتيم با سيستم چهار، سه، سه مقابل سپاهاني که با سيستم چهار، دو ، دو کار مي کرد بايستيم و سه هافبک مياني تيم را از کار بيندازيم.

فروتن، اظهار کرد: سپاهان مدرن ترين فوتبال ايران را بازي مي کند و زلاتکو کرانچار بهترين مربي در اروپا انتخاب شده است.

سرمربي تيم مس رفسنجان، با بيان اينکه در برابر هافبک هاي پر تحرک تيم سپاهان به دفاع منطقه اي روي آورديم، گفت: بازيکنان ما گام به گام با هافبک هاي تيم حريف دويدند.

وي افزود: متاسفانه يکي از بازيکنان ما با يک اقدام آماتوري نظم تيم ما را به هم ريخت و او را تعويض کرديم و همين اشتباه سپاهان را براي انجام حملات تحريک کرد.

فروتن، بيان کرد: تيم مس رفسنجان در وقت هاي اضافه، کار دفاعي مورد انتظار را انجام نداد و با گلزني سپاهان حذف شديم اما دوست داشتيم بازي به ضربات پنالتي کشيده شود.

وي ادامه داد: در اين ديدار يک فوتبال واقعي را ديديم و به همين دليل به داور اين ميدان تبريک مي گويم که قضاوت خوبي را انجام داد.

تيم مس رفسنجان با نتيجه يک بر صفر مغلوب تيم سپاهان اصفهان شد و از ادامه رقابت هاي جام حذفي بازماند.

این بیچاره همش داد میزد به بازیکناش که جلو نرند حالا سپاهان موقعیت نداشت؟ :Smilebb (59):
حتما مس بود که 2بار زد به تیر تعداد کرنرهاش و موقعیت گلش 2رقمی شد :Smilebb (71):
سپاهان هم موووووووووووووووووووووووو ووو :Smilebb (70):
سپاهان میخواست بازی رو به پنالتی بکشونه و 11 نفره دفاع میکرد :Smilebb (90):

Sunflower
23rd December, 2012, 01:03 AM
شهاب گردان با سپاهان ثبت کرد

گردان که ظهر امروز قرارداد خود را با پرسپولیس فسخ کرد، با پرواز ساعت ۱۷ امروز خودش را به اصفهان رساند و سریعا راهی هیات فوتبال اصفهان شد و قرارداد خود با این باشگاه اصفهانی را به مدت یک و نیم فصل امضا کرد

http://www.imna.ir/images/docs/000084/084034/images/IMG_1041(1).JPG

تو قحطی دروازه بان اومدن گردان بد نباید باشه هرچند که یه نیم فصل نا امید کننده رو پشت سر گذاشته :Smilebb (43):
امیدوارم گردان مثل رحمان بتونه بعد از دوران افت خودش تو سپاهان درخشش خیره کننده ای داشته باشه :cheshmak:
ولی حیف شد نتونستیم رحمان رو برگردونیم :tired:
ارزشش رو داشت که پول رضابت نامش رو بدیم :ghelioon:

Sunflower
23rd December, 2012, 01:14 AM
اگر لژیونر نشدم، دوست دارم فوتبالم را در سپاهان تمام کنم

احسان حاج صفی که هواداران سپاهان بی صبرانه منتظر بازگشت او به سپاهان بودند در گفتگویی کوتاه به ایمنا گفت: خیلی خوشحال هستم که به سپاهان بازگشتم. من هر چه در فوتبال دارم از سپاهان و هواداران این تیم است و خوشحالم که بار دیگر می توانم در این تیم توپ بزنم.

احسان ادامه داد: از فردا یا نهایتاً دوشنبه در تمرینات تیم سپاهان حضور خواهم یافت و به طور جدی کارم را با
این تیم آغاز خواهم کرد. کار سختی در سه جبهه لیگ قهرمانان آسیا، لیگ برتر و جام حذفی داریم و هواداران سپاهان باز هم تشنه موفقیت در همه جامها هستند که امیدوارم بتوانیم از پس کار برآییم.

حاج صفی در مورد مصدومیت کشاله ران خود نیز گفت: روزهای پایانی مصدومیت را طی می کنم و امیدوارم هر چه زودتر این بهبودی حاصل شود. هنوز مشخص نیست که می توانم در دیدار با مس سپاهان را همراهی کنم یا خیر ولی تمام تلاشم را برای این موضوع انجام خواهم داد. اگر نامه پایان خدمت من صادر شود شاید به این بازی هم برسم.

احسان در پایان اضافه کرد: حالا که به سپاهان بازگشتم دوست دارم فوتبالم را در این تیم تمام کنم، البته اگر لژیونر شدم و فرصتی برای حضور در فوتبال اروپا نصیبم شد که سپاهانی ها مرا درک خواهند کرد ولی اگر نشد دوست دارم تا پایان دوران فوتبالم پیراهن سپاهان را در تمرین بمانم.

فابرگاس وطنی به خونه خودت خوش اومدی :Smilebb (94):
بی صبرانه منتطر بازی کردنت با لباس سپاهان هستم :yahoo:
درد و بلات بخوره تو سر اشجاری :Smilebb (71):

Darchin
23rd December, 2012, 01:37 AM
ولی رحیمی خودشم نفهمید توی نقل و انتقالات امسال چی کار کرد!

Sunflower
23rd December, 2012, 01:43 AM
کاشکی یکم مثل ساکت برش داشت :Smilebb:
حداقل کاری که میکرد رحمان رو برمیگردوند :Pimp:
احسان با سپاهان قرارداد داشت وگرنه معلوم نبود بتونه همین خرید هم انجام بده :N_aggressive (31):

Sunflower
24th December, 2012, 03:30 AM
نقل و انتقالات نیم فصل تموم شد و حالا باید ببینیم چند چندیم :5:
گردان-احسان-سوشاک رو گرفتیم از اون طرف کلاه کج-زنید پور-اشجاری-محمدی و تامینی جدا شدند :181:
احسان که نیاز به تعریف نداره گردان که مهره سوخته و سوشاک هنوز کسی بازیش رو ندیده :Smilebb (65):
بنظرم مشکل تیم دروازه بان هست چون تو هیچ پستی بازیکن ضعیف نداریم :graduated:
امیدوارم گردان بتونه مطمئن نشون بده وگرنه سابقه پرسپولیسی بودنش کار دستش میده :biggrin:

Darchin
26th December, 2012, 12:06 AM
خراب کردیم

حیف

Straw-yellow
26th December, 2012, 01:35 PM
خاک بر سر گردان با اون گل مسخره ای که خورد.میثاق معمارزاده تو دروازه بود این گل مفت رو نمیخورد

Sunflower
27th December, 2012, 01:06 AM
سپاهان مقابل مس خیلی بد بازی کرد هرچند که مستحق باخت نبود :ghelioon:
باید قبول کنیم بد بودیم اینکه تقصیر گردان یا نفر خاصی بود من قبول ندارم :Smilebb (107):
وقتی تیم بد بازی میکنه همه مقصر هستند از زلاتکو بگیر تا بازیکن ذخیره :Smilebb (57):
البته شانس هم با تیممون یار نبود وگرنه میتونستیم گل تساوی هم بثمر برسونیم :2:
خط حمله خیلی بد کار کرد و اصلا نشونی از تیم قهرمان نیم فصل با بهترین خط حمله نداشتیم :cigar:
ولی باخت به مس رو باید به فال نیک گرفت چون این چند سال که قهرمان شدیم مس رو تو کرمان نبردیم :4:
ولی با اینکه همه بد بودند احسان خیلی خوب خودشو نشون داد :happy:
باورم نمیشد احسان داره واسه سپاهان بازی میکنه :5:
قطعا نیم فصل دوم رقابت نفس گیری با استقلال داریم و مطمئنم قهرمانی این فصل بین این دو تیمه :aggressive:
فعلا 3 امتیاز از صدر فاصله گرفتیم ولی مهم نیست چون 16 هفته دیگه باقیه :wink2:
میدونم سپاهان نتایج بدش رو با بازیهای خوبش و نتایج عالی تلافی میکنه :69:
و این رو هم درنظر داشته باشید که همیشه در کنار برد باخت هم هست حتی اگه بهترین بازی رو انجام بدیم :Smilebb (64):
بهترین نفرات رو داریم پس به آینده از آن طلایی پوشان هست :277:

amoz
29th December, 2012, 07:10 AM
بعد از 3-1 رفت و 2-1جام حذفی به امیداین که سومین بردمون برابر فولاد را جشن بگیریم!

amoz
30th December, 2012, 07:15 PM
خوب به سلامتی باختیم تا بعد از دو تا برد نوبت فولادیها بشه!
ایشالا خیره!!

Sunflower
31st December, 2012, 12:56 AM
اینم از دومین باخت متوالی در نیم فصل دوم :Smilebb (110):
کرانچار قبل از بازی حرف قشنگی زد که مشکل اصلی خط حمله تیمه :22:
اینهمه موقعیت گل آخه چرا یکیش نباید گل بشه؟ :wallbash:
فولاد 90 دقیقه داشت دفاع میکرد و وقتی گل نمیزنیم همین میشه :46:
مهاجمای تیم عادت کردند به موقعیت از دست دادن فکر میکنند موقعیت بعدی گل میشه :35:
فصل قبل 1-0 میبردیم و فاصلمون با صدر کم میشد الان 1-0 میبازیم فاصله از صدر بیشتر میشه! :Smilebb (31):
امیدوارم این شرایط بحرانی خط حمله سپاهان زودتر تموم بشه و دوباره بترکونیم :Smilebb (108):
قانون نانوشته فوتبال گل نزنی گل میخوری :65:
قدرت سپاهان اینقدر هست که تیم هجومی فولاد فقط دفاع کنه پس حقمون کمتر از برد نیست :Smilebb (119):
هوادارا هم از قدرت سپاهان آگاهه که نسبت به این نتایج اعتراض میکنه :drag:
تیم کرانچار فوتبال هجومی زیبایی به نمایش میذاره ولی حیف که مهاجما قدر اینهمه موقعیت رو نمیدونند :nea:
به واقع امروز فولاد حرفی واسه گفتن نداشت و اون روی فوتبال واسه سپاهان :Smilebb (29):
یاد توره و سزار بخیر که همیشه وقتی بازی گره میخورد ناجی تیممون میشدند smil116
هنوز تو لیگ ایران مهاجمی با کیفیت بالایی مثل توره و سزار ندیدم :nervous:
منم با کرانچار هم عقیده هستم و مشکل سپاهان فقط و فقط فرصت سوزی مهاجمای سپاهانه :dry:
15 هفته دیگه باقیه و در بدترین حالت فردا اختلافمون با صدر میشه 6 امتیاز :4:
به امید روزهای طلایی :wink2:

Straw-yellow
1st January, 2013, 10:11 PM
موفقیت سپاهان تو گلزنی فقط تو استفاده همزمان محرم و احمد خلاصه میشه.کرانچار وقتی از این 2 مهرش استفاده کرده سپاهان خوب نتیجه گرفته.

کاشکی میدونستم چرا به احمد کم بازی میده.زوج احمد و محرم یه خط هافبک قدری تشکیل میده ولی کرانچار اعتقادی به بازی کردن همزمان این دو بازیکن نداره.

^^^^^^^

دومین هفته متوالی پنالتیمون رو داور ندید،چند امتیاز شده؟آمارشو دارید؟

Sunflower
4th January, 2013, 12:54 AM
بازیمون بخاطر آلودگی هوای تهران کنسل شد :ghelioon:

درمورد اشتباهات داوری این چند هفته اخیر نظری ندارم فقط امیدوارم سپاهان بتونه حقش رو بگیره :3:
درسته که اشتباهات داوری جزیی از داوری هست اما واسه ما داوری جزیی از اشتباهات داوری شده :Smilebb (3):

Sunflower
8th January, 2013, 12:55 AM
این چند روز بازی نداشتیم طبیعتا حرفی هم نیست ولی خبر از تیم فراوون بود :hair:
مهم ترین خبر مربوط به صحنه انفجار نارنجک توسط عادل کلاه کج بود که کلی خندیدیم! :Smilebb (59):
چون این اتفاق جز یکی از عجیب ترین رخداد ورزشی سال 2012 شناخته شد :Smilebb (94):
هنوز هم که یادم میاد کلی خندم میگیره آخه این کلاه کج چه کاری بود کرد :Smilebb (70):
پیشاپیش برد مقابل صنعت نفت و صعود به مرحله بعدی رو تبریک میگم :cheshmak:
توی این هوای آلوده هم مراقب سلامتیتون باشید منکه چند روزه صدام در نمیاد :Smilebb (97):
اصن ی وضی دارما :43:
توصیه های ایمنی منو جدی بگیرید :Smilebb (28):

Sunflower
9th January, 2013, 02:10 AM
چمن ورزشگاه نقش جهان قابلیت عبور ۱۲۰ میلیمتر بارندگی را دارد

استادجو پیمانکار زمین چمن ورزشگاه نقش جهان در حاشیه بازدید مهندس ترکاشوند مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از ورزشگاه نقش جهان، با بیان این مطلب گفت: کشت چمن این ورزشگاه اول آذرماه به اتمام رسید و در حال حاظر سبزینگی صورت گرفته و مراحل رشد سه ماه طول می کشد و تا ۶ ماه پس از کاشت قابل بهره برداری است.
وی افزود: کشت چمن با استانداردهای روز جهان انجام شده و با توجه به اینکه زیرچمن از سیستم گرمایشی برخوردار است در فصل سرما هم ریشه چمن فعالتر می شود و مشکلی برای رشد به وجود نمی آید.
گفتنی است چمن ورزشگاه نقش‌جهان که در آبان امسال کشت شد، حدود یک ماه پیش سبز شده و در حال حاضر با مشکل چندانی مواجه نیست.

یه زمانی میرسه به بچه هامون میگیم شما یادتون نمیاد یه ورزشگاه نقش جهان میخواستیم.... smil114

Major
17th January, 2013, 07:59 PM
سلام
برید ببینید نظر هم فراموش نشه
http://anjoman.parsfootball.com/showthread.php?t=6358

Sunflower
19th January, 2013, 05:03 AM
برد مقابل سایپا رو تبریک میگم :dadoom:
عجب چیپی زد خلعت به رحمان :whoow:
و چه گل مارادونایی احسان فابرگاس زد :Smilebb (6):
و محرم قلب تپنده سپاهان :heart:

Straw-yellow
19th January, 2013, 02:34 PM
محرم دوباره در حد تیم ملی

شاید در حال حاضر فقط بتوان مجتبی جباری را تنها بازیکنی دانست که می تواند شبیه به محرم پاس های تعیین کننده واستثنایی بدهد

سایت گل- محمد یاوری برادر محمود یاوری مشهور که به عنوان کارشناس به برنامه دیدار شبکه اصفهان رفته بود بعد از بازی ذوب آهن – گهر با تماشای گل اول سپاهان مقابل سایپا به وجد آمده و گفت:« نویدکیا جزو بازیکنان تعیین کننده سپاهان است و فکر می‌کنم اگر کی‌روش، محرم را دعوت کند، محرم باید به او پاسخ مثبت دهد. این بازیکن در مسابقات اخیر خود نشان داده که خسته نیست و محرم باید به دعوت سرمربی تیم ملی پاسخ دهد.»

نوید کیا در دقیقه 45 این دیدار با یک پاس عمقی تماشایی پایه گذار گل ول تیمش بود و بار دیگر ثابت کرد قابلیت های فنی بسیار بالایی دارد که کمترهافبکی حتی در قواره های تیم ملی از آن برخوردار است.
شاید در حال حاضر فقط بتوان مجتبی جباری را تنها بازیکنی دانست که می تواند شبیه به محرم پاس های تعیین کننده واستثنایی بدهد و در شرایطی که خط میتنی تیم ملی فاقد چنین بازیکنانی است دعوت از محرم پس از این همه بازی خوب کاملا منطقی و طبیعی است.

سال گذشته کارلوس کی روش یک بار از محرم نویدکیا دعوت کرد تا برای تیم ملی بازی کند اما کاپیتان سپاهان که کلا اخلاق و منش عجیبی دارد با گفتن اینکه در تیم ملی نمی تواند مثل سپاهان تمرین و بازی کند با بهانه مصدومیت از حضور در اردو سر باز زد اما باید دید با این پاسخ نه، کی روش مربی ای هست که دوباره به خاطر درخشش محرم از او دعوت به عمل آورد یا نه؟

مس او را نخواست، تاتنهام و مارسي مي‌خواهند! / نكته روز: توره، منفور ايراني‌ و محبوب فرانسوي‌

ابراهيم توره كه زماني در تمرينات مس كرمان براي فرهاد كاظمي تست داده و رد شده بود(!) حالا به جايي رسيده كه تاتنهام انگليس و مارسي فرانسه را خواهان خود مي‌بيند

سايت گل- كسي فكرش را نمي‌كرد مهاجم سيه‌چرده آفريقايي و گلزن سابق تيم‌هاي پيكان، پرسپوليس و سپاهان، بعد از ترك ايران تا اين حد بدرخشد كه تيم‌هاي صاحب‌نام اروپا خواهانش باشند. ابراهيم توره كه زماني در تمرينات مس كرمان براي فرهاد كاظمي تست داده و رد شده بود(!) حالا به جايي رسيده كه تاتنهام انگليس و مارسي فرانسه را خواهان خود مي‌بيند.

اين مهاجم سنگالی لاغراندام که حالا در لیگ 2 فرانسه یکه‌تازی می‌کند، مشتریان دست به نقدی پيدا كرده است. از شاختار دونتسک اوکراین تا نوریچ و تاتنهام در انگليس و المپیک مارسی در لوشامپيونه. توجه به این نكته که توره امروز یا فردا کجا بازی می‌کند، شايد براي مربيان ايراني كه زماني با او كار كردند و اوج استعدادش را درنيافتند يادآوري جالبي باشد.

توره قبل از پيوستن به پيكان و اولين حضورش در ليگ برتر، سه بار به تهران آمد و سه مربی او را بی‌کیفیت و ضعیف دانستند! فرهاد کاظمی بعد از 20 دقیقه تماشاي بازي او گفت اين مهاجم فقط 10 هزار دلار می‌ارزد و باشگاه مس کرمان پول زیادی برای چنین بازیکنانی ندارد. امیر قلعه‌نویي هم در استقلال توره را پسند نكرد و کوئیکه کامرونی را به او ترجیح داد. در سفر سوم هم مرحوم ناصر حجازی بود كه دست رد به سينه توره زد و ترجیح داد به جاي او حمید شفیعی را داشته باشد.

Sunflower
29th January, 2013, 04:00 PM
سومین برد متوالی رو تبریک میگم که بازم نقش انکار نشدنی محرم تو این بردها نمایان بود:tongue:
این مدت خبر خوب خیلی داشتیم و مهمترین خبر از سوی فیفا بود که سپاهان رو هشتمین تیم برتر قرن آسیا انتخاب کرد :wavetowel2:
قرعه کشی جام حذفی هم اعلام شد و 9 فروردین جدال حساسی با استقلال داریم اونم تهران :smile:
همیشه جدال تیمهای سپاهان-استقلال رو دوست داشتم و مثل اینکه تقدیر اینه تو حذفی باید با استقلال بازی کنیم :Smilebb (112):
مطمئنم بازی بسیار جذابی پیش رو داریم مثل بازیهای گذشتمون با این تیم :hair:
درمورد آسیا هم که با تیمهای منتخب جهان بازی داریم و همگروهیامون چندین ستاره تو تیمشون هست :181:
خلاصه اینکه در آینده نچندان دور برنامه سنگینی داریم واسه رقابت و امیدوارم بازیکنامون کم نیارند! :10:
مخصوصا محرم که بیشترین فشار روش هست و احتمال مصدومیتش بالا :23:
امیدوارم این دفعه تو آسیا به حقمون برسیم این چند سال که بدجوری از آسیا کنار رفتیم :46:
اون از جریان 2 اختاره بودن رحمان دوره قبل هم که همه دیدند داور چه بلایی سر تیممون آورد :22:
تو آسیا خوب بودن کافی نیست باید فوق العاده باشیم :victory:
به امید بردهای پیاپی سپاهان و موفقیت در ایران و آسیا و جهان :king:

Straw-yellow
13th February, 2013, 01:29 PM
برد ارزشمندی جلوی راه آهن داشتیم ولی مثل اینکه اشتباهات داوری بازیهای سپاهان سریالی شده و توی هر بازی باید شاهد شاهکار داوری باشیم.این مظفری زاده .... زاده بی همه چیز بازم خصومتش با سپاهان رو نشون داد.

همه دیدند دروازه بان راه آهن توپ رو بیرون محوطه با دست گرفت ولی جالب اینکه نه داور نه کمکش این صحنه رو ندیدند.توی اون صحنه شلوغ هم نبود که بگیم داور دید مناسبی نداشت.اگه خطا میگرفت راه آهن باید 40 دقیقه 10 نفره بازی میکرد.

با اشتباهات داوری به 2 امتیازی صدر رسیدیم که اگه اینطور نبود الان با اختلاف صدرنشین بودیم اما اشکالی نداره چون بازم ما قهرمانیم...

amoz
3rd March, 2013, 06:28 PM
سلام:d
تبریک برد های اخیر سپاهان:D
به امید برد برابر گهر
خدانگهدار:d

Meysam
3rd March, 2013, 07:29 PM
علی آموز پمپ بنزینی تو هنوز زنده ای؟:4: خوشحالم دوباره تو انجمن میبینمت.:53:

Parviz_AS
17th March, 2013, 02:56 PM
بروبکس نایاب کلوپمون کجایند؟! ما هستیم.... :4:
منکه درمورد لیگ بکش زیرش ایران حرفی ندارم چون اصلا مهم نیس برام منتها آسیا حرف زیاده از کجاش بگم؟ ایشالا دفعه بعد که اومدم بشتر میصحبتم البته اگه کسی باشه

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
31st March, 2013, 01:24 AM
از اونجائی که اصالتاً ی رگم اصفهانی هست :4: ، پیروزی غرور انگیز و به حق ِ سپاهان رو تبریک میگم به اصفهانی های عزیز و امیدوارم خودشون رو برای باخت برای پرسپولیس به خوبی آماده کنن! :4:

Taj4ever
31st March, 2013, 01:29 AM
:Smilebb (9)::Smilebb (9)::Smilebb (9):
برد که نوش جون سپاهانی ها اما یه موجودی هست از مال همه تیم ها و ادم ها میره بالا تا عقده هاش رو خالی کنه:Smilebb (9):
کار از دعا و شفا گذشته دیگه :Smilebb (9):

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
31st March, 2013, 01:46 AM
و اون موجود کسی نیست جز خودت که فرداش میری پی اس بازی دست بوسش! :Smilebb (12):

==

مختصر اما درباره بازی:

سپاهان علی رغم ده نفره شدن ، تا همون انتهای نیمه اول به خوبی بازی رو اداره کرد و موقعیت های خوبی رو بدست آورد توسط سوکای در دو نوبت و در نهایت روی پاس سوکای ، خلعتبری در دقیقه 43 از فاصله 35 متری دروازه رحمتی گلر سابق تیم ملی رو باز کرد.

دقیقه 63 هم که حیدری اخراج شد و چند ثانیه بعد استقلال با اشتباه مدافع سپاهان به گل رسید!

ایستگاهی خلعت دقیقه 74 و شوت سرکش از نوید کیا دقیقه 76 میتونست سپاهان رو جلو بندازه که بد شانس بودن.

دقیقه 84 خلعت ی بغل پا میخواست تا دروازه رو باز کنه اما نتونست!

ابراهیمی دقیقه 92 باز هم شوت سرکشی زد اما جائی که رحمتی بود و بازی رفت وقت های اضافه.

دقیقه 91 و 93 سپاهان توسط نوید کیا و حاج صفی میتونست جلو بیوفته اما بدشانس بودن و دقیقه 92 هم پس از مدت ها محمد رضایی از استقلال شوت زنی کرد که با فاصله به بیرون رفت.

دقیقه 101 روی عدم خروج رحمتی تو به تیرک دروازه استقلال اثابت کرد و باز هم سپاهان بد شانس بود.

دقیقه 103 استقلال و 109 سپاهان آخریم موقعیت ها رو هم از دست دادن تا بازی به ضربات پنالتی بکشه و در نهایت تیم برتر پیروز میدان باشه.

سپاهان اگر چه تو آزادی!!! بازی میکرد اما چندین برابر میزبانش موقعیت داشت و تو ضربات پنالتی هم حرفه ای تر عمل کرد چراکه پنالتی ای رو نداد شهاب گردان هدر بده!

Darchin
5th April, 2013, 01:24 PM
امیدوارم مسئولین تیم عاقلانه و منطقی رفتار کنند و اسیا را دیگه کلا بیخیال بشن چون شانسی نداریم و به ذخیره ها بازی بدن و همه انرژی تیم را بذارن برای رقابت های داخلی

Darchin
6th April, 2013, 08:20 PM
تبریک

کرانچار باید به ایران نژاد از اول بازی بده

این طالبی هم ی چیزیش میشه

متاسفانه قهرمانی $#&$#^$ هم این بازی ده نفرمون کرد و تیم را خسته کرد هم جلوی استقلال بولکو را نداریم

توی حذفی هم که خوردیم به لنگ! چند دقیقه از بازیشون را دیدم چیزی برای گفتن نداشتن اگر بازی خودمون را بکنیم راحت میبریمشون

Darchin
6th April, 2013, 08:28 PM
در ضمن به نظرم سپاهان نباید اینقد بی گدار حمله کنه و باید سعی کنه اول از گل زده اش دفاع کنه

شاید توی ایران به مشکل نخوریم ولی دیدیم اینجور بی منطق حمله کردن توی آسیا چه بلایی سرمون آورد

Darchin
15th April, 2013, 09:12 PM
مصاحبه کرانچار بعد از بازی استقلال با فولاد: فرکی خیلی مرده!

هه هه!

حیف 3 امتیاز که مفت از دست دادیم! شما فقط قیمت 11 نفر توی زمین ما و استقلال را مقایسه کن میفهمی کجا چه خبره و بچه ها چه غیرتی کردن تا همینجا

آره فرق ما همینه

هرسال همه تیممون میرن ولی بازم سرور همشونیم

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
16th April, 2013, 01:46 AM
هر چی تلاش کردم نشد خودمو به بازی برسونم و همشهریهای عزیزم رو ساپورت کنم.:Smilebb (20): منتها بزودی به اصفهان ، دیاری پدری خواهم اومد و امیدوارم اوکی شه تا پس فردا . . .

در مورد بازی هم اخراج بی مورد (هر دو اخطار) و گل آفساید و البته گل بخودی سرنوشت رو به دو بازی بعدی کشوند ، از این دست اتفاقات ی طرفه به کرار رخ داده این فصل و تعجبی نداره!:23:

دلم برا اصفهان تنگ شده...:Smilebb (20):

Sunflower
16th April, 2013, 03:17 AM
خیلی حال کردم از این بازی اون از حذفی اینم از لیگ :biggrin:
بد موقعی گل خوردیم و خیلی ناراحت کننده بود عوض کردن برد با باخت اما ما همین 1 امتیازو میخواستیم :cheshmak:
حالا ما موندیم و 2 بازی حساس بعلاوه بازی فینال حذفی :chase:
و اینکه این فصل تو کسب جام دبل میکنیم و میگیم: ما سپاهانیمو حالا حالاها قهرمان :Smilebb (94):
جونم به محرم چه گلی زد :heart:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
16th April, 2013, 01:20 PM
البته لیگ رو اگر عوامل موجود بزارن و انشالله لیگ رو ببره سپاهان ، با کسب ی جام که نمیشه دبل کرد!:Smilebb (14):

حذفی واسه پرسپولیسه ، حتی این امکان هست سپاهان امسال جام نگیره با اینکه در آستانه کسب هر دوش هست ، اگر نگیره هم با اینحال سپاهانه خو! :cheshmak:

Straw-yellow
16th April, 2013, 02:24 PM
واقعا حیف شد گل به این زیبایی محرم اینطور پرپر شد اونم توسط بازیکن خودمون!اگه استقلال تا 2 روز دیگه هم حمله میکرد با این فوتبال بکش زیرشی که بازی میکنه محال بود گل بزنه.خوشم میاد پیمان یوسفی بعد از گل استقلال گفت: بالاخره این همه توپ ریختن روی دروازه سپاهان استقلال به گل رسید البته با گل بخودی ایران نژاد!!

منم از اینکه بازی رو نباختیم خوشحالم و این 1 امتیاز میتونه حکم قهرمانیمون باشه دقیقا مثل فصل قبل.نیمه اول دفاع سپاهان واقعا ترکید!

سوشاک مصدوم شد،طالبی اخراج شد،جهان عالیان تعویض شد...منکه به همین تساوی راضی بودم هرچند که میتونستیم برنده بازی بشیم ولی با این نحوه بازی استقلال به قهرمانی تیممون خیلی امیدوار شدم.اگه ندیدید همین داماش لب تیغ از استقلال امتیاز بگیره.

و باز هم این داور حرومزاده که حق سپاهان رو ضایع کرد.هرچی بهش بگیم کم گفتیم.اینقدر بر علیه سپاهان سوت زده که آمارش از دستم در رفته.مثل بازی رفت بازی رو واسه استقلال دراورد،اخراج طالبی اوج هنر نمایی این پست فطرت بود...

Darchin
16th April, 2013, 09:40 PM
فینال حذفی افتاد تهران

هرچند جامی که ی تیم رده پایینی که ارزوی رتبه تک رقمی داره پای فینالش باشه ارزش چندانی نداره ولی میگیریم و تو دهنی خوبی به بنگر میزنیم

البته اگه باز مثل دیروز شاهد شاهکار های داوری نباشیم!!!

NuMbEr OnE
16th April, 2013, 10:54 PM
گربه دستش به گوشت نمیرسه...!! همین تیم رده پائینی که آرزوی رتبه تک رقمی داره!! انقدر خار چشم دشمنا بوده که حتی وقتی حال و روز خوبی نداره و 16 امتیاز با صدر فاصله داره امثال شما از تیکه انداختن بهش و مزه پرونی دست برنمیدارن!!

Parviz_AS
17th April, 2013, 12:35 AM
چه شیر تو شیری شده اینجا.یکی از قرمز مینویسه یکی از آبی!
ماکه نفهمیدیم دشمن کیه اما فکر کنم همه این توطئه ها زیر سر آمریکا و اسرائیل باشه :71:
اردیبهشت قشنگی داریم و در آن واحد باید با پرسپولیس و استقلال رقابت کنیم و ایشالا پایان خوشی داشته باشیم با این سرخابی ها.لیگ و حذفی...چه شود.منکه خیلی خوشبینم و مطمئنم حداقل یکی از این جامها مال سپاهانه حالا هی کری بخونیدو اعصاب واسه هم نذارید:4:

amoz
17th April, 2013, 06:06 AM
علی آموز پمپ بنزینی تو هنوز زنده ای؟:4: خوشحالم دوباره تو انجمن میبینمت.:53:
بله هنوز جانی در بدن هست. اما حضورمون کم رنگ شده:4:
در کل مرسی

Parviz_AS
20th April, 2013, 11:51 PM
با شکستی که مقابل داماش داشتیم دیگه خیلی بعید میدونم بتونیم از 3 قهرمانی پیاپی خودمون دفاع کنیم.بنظرم احسان با حرکت ناشیانه ای که کرد بنیانگذار این باخت بد بود و به نوعی دستمون رو از جام کوتاه کرد
خیلی ها میگند از قصد پنالتی داده تا خوش خدمتی به قلعه نویی کرده باشه که اینم از اون حرفا بود.تا دیروز میگفتند احمد جمشیدیان حالا میگند احسان حاج صفی فردا معلوم نیست کدوم بازیکنمون رو سیبل میکنند
این فصل رو دیگه باید تموم شده حساب کرد و تمام فکرمون رو باید به بازی حساسمون مقابل پرسپولیس معطوف کنیم.فینال حذفی که خودش حساس هست حالا بازی بین سپاهان-پرسپولیس باشه اونم تهران دیگه نور علا نور.هر دوتیم مدعی کسب جام هستند و امیدوارم بازی زیبایی بشه و داور تاثیری روی روند بازی نداشته باشه!
مثل اینکه مهدی مهدوی کیا میخواد تو این بازی خدافظی کنه.از لحاظ اخلاق و منش مثل محرم خودمون هست بدون ادعا و غرور.خوشحالم مقابل سپاهان میخواد خدافظی کنه و از همین جا بخاطر تمام زحماتش تشکر میکنم.
امیدوارم قهرمان حذفی بشیم و ثابت کنیم حالا حالاها قهرمانیم...

afshin-ss
21st April, 2013, 12:09 AM
با شکستی که مقابل داماش داشتیم دیگه خیلی بعید میدونم بتونیم از 3 قهرمانی پیاپی خودمون دفاع کنیم.بنظرم احسان با حرکت ناشیانه ای که کرد بنیانگذار این باخت بد بود و به نوعی دستمون رو از جام کوتاه کرد
خیلی ها میگند از قصد پنالتی داده تا خوش خدمتی به قلعه نویی کرده باشه که اینم از اون حرفا بود.تا دیروز میگفتند احمد جمشیدیان حالا میگند احسان حاج صفی فردا معلوم نیست کدوم بازیکنمون رو سیبل میکنند
این فصل رو دیگه باید تموم شده حساب کرد و تمام فکرمون رو باید به بازی حساسمون مقابل پرسپولیس معطوف کنیم.فینال حذفی که خودش حساس هست حالا بازی بین سپاهان-پرسپولیس باشه اونم تهران دیگه نور علا نور.هر دوتیم مدعی کسب جام هستند و امیدوارم بازی زیبایی بشه و داور تاثیری روی روند بازی نداشته باشه!
مثل اینکه مهدی مهدوی کیا میخواد تو این بازی خدافظی کنه.از لحاظ اخلاق و منش مثل محرم خودمون هست بدون ادعا و غرور.خوشحالم مقابل سپاهان میخواد خدافظی کنه و از همین جا بخاطر تمام زحماتش تشکر میکنم.
امیدوارم قهرمان حذفی بشیم و ثابت کنیم حالا حالاها قهرمانیم...

خوشحالم که یکی پیدا شد و این حرفا رو محکوم کنه،البته این انتظاری جز این هم از دوستان سپاهانی نمیشد داشت،به هر حال امیر دو سال پیاپی سپاهان رو قهرمان کرد و اگر این حرفا رو یه هوادار سپاهان بزنه یعنی تیم خودش رو برده زیر سوال !!
همیشه بهترین بازیکنها اشتباه میکنند،ولی وقتی جلوی قلعه نویی این اشتباه رو میکنند کلی در ادامش حرف پشت سرش در میاد!!
همیشه پشت سر آدمهای موفق حرف زیاده!!

قلعه نویی هم از این قاعده مستثنی نیست!!

Sunflower
21st April, 2013, 04:29 AM
با شکستی که مقابل داماش داشتیم دیگه خیلی بعید میدونم بتونیم از 3 قهرمانی پیاپی خودمون دفاع کنیم..

داش پرویز زود تسلیم نشدی؟ :39:
به معجزه اعتقاد داری؟به جهان آخرت؟ببینم اصن تو به روح اعتقاد داری! :4:
خدایی خیلی کارمون واسه قهرمانی سخت شد :16gaya:
ولی من نمیدونم چرا حس میکنم سپاهان قهرمان میشه! :105:
هرچی میگم کار تموم شد چیو قهرمانه اما بازم قبول نمیکنم :299:
یکی بیاد منو قانع کنه این فصل قهرمان نمیشیم :Smilebb (102):
منکه میگم هیچی روش ننوشته و معلوم نیست قهرمان سپاهانه یا استقلال :Smilebb (124):
الان 1% شانس قهرمانی داریم اما نمیدونم آخرش چی میشه :Smilebb (14):
به فرض استقلال 10 تا از فولاد خورد بازم هیچی مشخص نیست :goatee:
شایدم استقلال فولاد رو برد که دیگه کار تمامه :Smilebb (110):
نمیدونم چی بگم اما هنوز امید دارم دلیلشم نمیدونم :smile:
سخته خیلی هم سخته اما غیر ممکن هم نیست دیگه :cowboy:
خدایی یکم موج مثبت بدید خدا رو چه دیدید :Smilebb (34):

Straw-yellow
21st April, 2013, 05:12 PM
گیریم داماش و فولاد از استقلال امتیاز بگیرند ما هم باید آلومینیوم رو ببیریم.اینقدر بابت برد داماش خیالمون راحت بود که فقط منتظر بازی استقلال فولاد بودیم ولی چی شد؟

دیگه قهرمانی این فصل خیلی رویائیه! خدا رو شکر که بازم مثل هر سال مدعی قهرمانی بودیم و واسه رقیبامون شاخ و شونه کشیدیم.این فصل آمار نوسانی عجیبی داشتیم که خودش یه بحث اساسی میطلبه.

امروز سپاهان میره امارات تا جلوی النصر بازی کنه.امیدوارم کرانچار بی خیال بازیکنای فیکس تیمش بشه و به ذخیره ها میدون بده.هر طور شده باید قهرمان حذفی بشیم و کار نیمه تمام این فصل رو تمام کنیم

red_girl
22nd April, 2013, 02:52 AM
گربه دستش به گوشت نمیرسه...!! همین تیم رده پائینی که آرزوی رتبه تک رقمی داره!! انقدر خار چشم دشمنا بوده که حتی وقتی حال و روز خوبی نداره و 16 امتیاز با صدر فاصله داره امثال شما از تیکه انداختن بهش و مزه پرونی دست برنمیدارن!!
+
همین تیم ته جدولی که آرزوی یک رقمی شدن رو داره اینقدر قدرت داشت که مجبور شدن مسمومش کنن و بازی برگشتم که با اینکه داور خیلی کمکشون کرد ولی بازم شکست خوردن .. هر چقدرم ته جدولی باشه آبی و زرد رو خوب بلده لوله کنه و 6تایی کنه ..

6تایی جماعت و اینقد رو ؟!

Sunflower
22nd April, 2013, 03:16 AM
جریان فراز کمالوند و شهرداری تبریز چیه؟ :blink:
این تیم تبریزی و سرمربیش بدجوری نقره داغ شدند :ghelioon:
هنوز کمالوند منشوریه؟ :35:
عجب فوتبالی داریم یعنی رو دست ایتالیا زدیم! :sad2:

Straw-yellow
22nd April, 2013, 07:56 PM
وضعيت نامشخص 3 بازيکن سپاهان

وضعيت سه بازيکن تيم فوتبال سپاهان براي بازي با النصر هنوز مشخص نيست.

تيم سپاهان که براي برگزاري بازي با النصر در مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا در امارات است براي اين بازي شايد سه بازيکن خود را در اختيار نداشته باشد.

به گزارش فارس، بولکو، پاپي و محرم نويدکيا بازيکناني هستند که هنوز وضعيت مصدوميتشان مشخص نيست.

تيم سپاهان امشب ساعت 20 به وقت تهران در زمين اصلي تمرين خود را برگزار مي کند.

اين تيم بعد از بازي فردا شب چهارشنبه ظهر به ايران باز مي گردد.

والتر زنگا: ممکن است سرمربي سپاهان شوم!!

سرمربي تيم فوتبال النصر از احتمال حضورش در تيم سپاهان خبر داد و گفت: آنقدر مقابل سپاهان قرار گرفته‌ام که بازي با اين تيم برايم عادي شده و فردا براي انتقام‌گيري به ميدان مي‌آيم.

والتر زنگا در نشست خبري پيش از بازي تيم‌هاي فوتبال سپاهان ايران و النصر امارات گفت: بازي‌هاي بين‌المللي هميشه براي ما اهميت زيادي دارد. از اين رو سعي مي‌کنيم نتايج ارزشمندي در ليگ قهرمانان آسيا بگيريم. به دست آوردن سه امتياز در بازي فردا اهميت زيادي براي تيم النصر دارد و آمادگي لازم را براي اين مسابقه داريم.

وي افزود: حذف النصر از ليگ قهرمانان آسيا دليلي نمي‌شود که ما انگيزه کافي براي بازي با سپاهان نداشته باشيم. ما براي انتقام شکست بازي رفت به ديدار سپاهان مي‌رويم. اگر بازيکنان ما انگيزه‌شان کم باشد و بخواهند در بازي فردا آرام باشند، بهتر است با خانواده‌هايشان بروند خريد و شغل‌شان را عوض کنند. تمرکز يک بازيکن حرفه‌اي بايد تا آخر فصل روي بازي‌هاي تيمش باشد و جنگجويانه در ميادين حاضر شود.

والتر زنگا با بيان اينکه احتمال دارد روزي سرمربي تيم سپاهان شود گفت: بازي کردن با تيم سپاهان ديگر براي من عادي شده است. زماني که سرمربي تيم العين بودم دو مرتبه با اين تيم بازي کردم و تاکنون چندين مرتبه مقابل آن‌ها قرار گرفته‌ام. حتي ممکن است روزي به ايران بيايم و سرمربي‌گري اين تيم را بر عهده بگيرم، بنابراين شناخت کافي از اين تيم دارم.

به گزارش ايسنا، حسن امين هافبک تيم النصر نيز درباره بازي با سپاهان گفت: اين بازي براي ما مهم است و مي‌خواهيم انتقام شکست در ايران را بگيريم و فقط به يک بازي خوب و ارزشمند فکر مي‌کنيم.

Sunflower
23rd April, 2013, 02:49 AM
مثل اینکه کرانچار میخواد با تمام قوا به مصاف النصر بره :Smilebb (43):
نکنه میخواد این 3 بازیکن مصدوممون رو بازی بده؟ :Smilebb (80):
زلاتکو جان بیخیال آسیا شو بخدا قید آسیا رو زدیم اصن ما قهرمانی آسیا نمیخوایم! :N_aggressive (41):
جمشیدیان هم معلوم نیست چرا با تیم نرفته دبی نکنه بازیکن فصل بعد تیم زنگاست؟ :biggrin:
آخرش چیکار میخواد کنه میره استقلال یا النصر؟بازیکن خوش خدمت قلعه نوییه یا زنگا؟ :Smilebb (117):
بیچاره این فصل نابودش کردند با این حرفها :dry:

Sunflower
23rd April, 2013, 03:08 AM
حاج صفی:یک نفر آن بالاهست که همه چیز را می داند / نمی دانم چه شد که توپ به دستم خورد /در ایران فقط پیراهن سپاهان را می پوشم

احسان حاج صفی ، چپ پای سپاهان در مصاحبه ای با سایت اوج از خود و عملکردش دفاع می کند و علیه شایعه تبانی و ساخت وو پاخت با قلعه نویی حرف می زند

سایت گل -
از بازی با داماش گیلان شروع کنیم. فکر می کردید اینگونه شکست بخورید؟
-
متاسفانه در این بازی تیم ما اصلا خوب بازی نکرد البته موقعیت هایی داشتیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.این به آن معنا نیست که داماش خوب کار کرد زیرا فرصت هایی که آنها بدست آوردند روی اشتباهات فردی بازیکنان ما بود. اشتباه اول را هم من انجام دادم. با این حال برای برد تلاش کردیم اما نتیجه نگرفتیم و وقتی گل زدیم که دیگر کار از کار گذشته بود.

از اشتباهی صحبت کن که باعث شده در این روزها روحیه ات خراب شود

- نمی دانم چه شد؛ من پریدم تا با سر توپ را بزنم اما احساس کردم یک نفر از پشت مرا هل داد. هنوز هم نمی دانم چه شد که توپ به دستم برخورد کرد. باور کنید چیزی از آن صحنه یادم نیست.

اما آن اشتباه حرف و حدیث های زیادی برایت ایجاد کرد!

من آنهایی که این حرف ها را پشت سرم زدند به خدا واگذار می کنم. یک نفر آن بالا است که از همه چیز خبر دارد.

نمی خواهی از خودت دفاع کنی؟
-
چه دفاعی دارم از خودم بکنم؟ در فوتبال این اتفاقات طبیعی است. نمی دانم چرا می خواهند هرطور شده مرا سال بعد استقلالی کنند. باور کنید عمدی در کارم نبود. الان که فکر می کنم چرا وقتی روی هوا پریدم دستم باز شد به هیچ نتیجه ای نمی رسم. من به خاطر منافع هیچ باشگاهی این کار را نکردم و شایسته این رفتارها نیستم. قرارداد من با سپاهان تا پایان نیم فصل اول سال آتی است و همین الان حاضرم قراردادم با سپاهان را تمدید هم بکنم.

شاید علاقه امیر قلعه نوعی به سبک بازی تو باعث شده این شایعات به وجود آید

- نمی دانم چه بگویم. امیر قلعه نوعی بر حسب اتفاق فقط 3 سال مربی من بوده است. به خدا قسم نه امیر خان با من تماس می گیرد و نه من با او. هیچ ارتباطی با قلعه نوعی و با نزدیکان او ندارم. نمی دانم چرا باید اینگونه پشت سرم حرف بزنند.

اتفاقات نیم فصل چطور؟
-
من نیم فصل هم قرار نبود به استقلال بیایم. باشگاه استقلال مرا می خواست اما من با سپاهان قرارداد داشتم و باید به این تیم می آمدم.

یعنی آخر فصل هم به هیچ عنوان به استقلال نمی آیی؟
-
اگر قرار باشد در ایران به فوتبالم ادامه دهم در هیچ تیمی به غیر از سپاهان بازی نمی کنم. باور کنید در ایران فقط پیراهن سپاهان را می پوشم. این را در عمل هم ثابت می کنم تا روسیاهی بماند برای آنهایی که این همه حرف پشت سرم زدند. نمی دانم چه گیر آنها آمده که اینطور برایم حاشیه درست کنند.

قبول داری باور این موضوع کمی سخت است؟
-
چرا سخت باشد؟ هرچه دارم از سپاهان دارم. فوتبالم را مدیون سپاهان هستم. من یک سوال دارم، مگر سپاهان تیم کوچکی است. برای من بازی کردن در تیمی که دوستش دارم افتخار است و قصد ترک تیمم را ندارم. همین حالا به باشگاه سپاهان می گویم اگر مرا می خواهند قرارداد سفید برای فصول آینده امضا می کنم.

با باخت مقابل داماش شانس زیادی برای قهرمانی ندارید

- درست است اما هنوز هم امیدواریم. فولاد می تواند استقلال را شکست دهد و از طرفی داماش هم مقابل استقلال کم فروشی نمی کند. ما هنوز امیدواریم و اگر قهرمان شویم جواب تمام افرادی که با آبرویم بازی کردند را می دهم. اگر این اتفاق بیفتد خیلی حرف ها برای گفتن دارم.

انگار بعد از آن اتفاق محرم نوید کیا هم به تو اعتراض کرده است
-
اصلا چنین چیزی صحت ندارد. محرم مصاحبه ای هم انجام داد و اتفاقا در آن مصاحبه از من حمایت کرد. باور کنید از این اتفاقات برای بازیکنان بزرگ دنیا هم رخ می دهد اما شانس ما بود که اینگونه شود.

قبول داری در هفته های اخیر احسان حاج صفی همیشگی نبوده ای؟
-
قبول دارم اما قرار نیست یک بازیکن همیشه در اوج باشد. بهترین بازیکنان دنیا هم در مقطعی دچار افت می شوند. با آنها هم اینگونه رفتار می کنند؟

بازی با النصر را چطور ارزیابی می کنی؟
-
بازی دشواری با النصر داریم. ما هنوز هم برای رسیدن به دور بعدی لیگ قهرمانان آسیا امیدواریم. باید این دو بازی را ببریم و انشاءالله با همت بازیکنان این اتفاق می افتد.

به نظر می رسد از نظر روحی در شرایط خوبی قرار ندارید؟
-
اینطور نیست. سپاهان همیشه سپاهان است و ما برای کسب موفقیت تلاش خود را انجام خواهیم داد

حرف پایانی؟
-
انشاءالله بتوانیم با نتایجی که در آینده رقم می زنیم هوادارانمان را خوشحال کنیم

نگاه روز:احسان حاج صفی و بارسنگین یک اتهام / آنها هیچ کس را دست ندارند

باز هم یک دست بی موقع از آستین بیرون آمد و بلندتر از حدش به هوا برخاست تا فوتبال ما یک متهم تازه به خود ببیند

سایت گل -نیمه اول که تمام می شود همه توجه شان به رختکن سپاهان می رود. چند نفر که آن حوالی مستقر هستند می گویند داخل رختکن خبرهایی است. با ورود زودهنگام سپاهان آن هم به مدت پنج دقیقه و البته بدون حضور حاج صفی دیگر همه یقین پیدا کرده اند که داستان خیلی جدی تر از آن است که فکرش را می شد کرد. سپاهان نیمه دوم را با دو تغییر آغاز کرد تا شاید بتواند خرابی های نیمه اول را جبران کند اما شدت زلزله خیلی بیشتر از آنی بود که بتوان آباداش کرد. سپاهان باخت تا رقابت قهرمانی را دو هفته جلوتر به استقلال واگذار کند و دستش به نشانه تسلیم به هوا بلند شود، البته این دست به هوا بلند شدن با دست حاج صفی که به هوا بلند شد کمی تفاوت دارد.

شورش هواداران سپاهان
هواداران خشمگین سپاهان اما این داستان را بر نمی تابند. آنها ابتدا به صندلی های ورزشگاه حمله می کنند و بعد به هواداران تیم رقیب و خبرنگاران و سر آخر مامورین حفاظت ورزشگاه! اما درد آنها چیز دیگری است. کم کم اعتراضات یک صدا می شود و متهم ردیف اول حاج سفی می شود و بعد رحیمی مدیرعامل و کرانچار. رحیمی هر چقدر سعی می کند تا با صحبت شعله خشم آنها را آرام کند موفق نمی شود و ترجیح می دهد به داخل رختکن باز گردد. فیتیله اعتراضات اما با آمدن کرانچار به سالن کنفرانس بالاتر می رود. ابتدا فحاشی به مردم گیلان و سپس نوک پیکان به سوی کرانچار می رود که چرا حاج صفی را بازی داده است! چلنگر خونسردی همیشگی همه را ترجمه می کند و در جواب خبرنگاری که از هند عمد حاج صفی پرسیده بود می گوید: حاج صفی هم جزیی از فوتبال ما است و همین!

ساعت چیزی حدود 9 شب است و همچنان بازیکنان سپاهان داخل رختکن حبس هستند و اتوبوس بیرون در منتظر است. از رحیمی می پرسیم که داستان حاج صفی درست است؟ و او می گوید: نمی دانم در این دو ساعت دهها نفر این حرف شما را به من زده اند! اما مدرک نداریم. شما چیزی دارید به ما نشان دهید! در همین لحظه یکی از لیدرهای عصبانی سپاهان به ما اضافه می شود و فریاد زنان به مدیرعامل می گوید : مدرک از این بالاتر که دیشب اس ام اسی که به حاج صفی زده شد را همه دیدند. آقا از هم اتاقی هاش بپرسید! اطرافیان تیم سپاهان به خاطر اینکه توجه سایر خبرنگاران به لیدر جلب نشود به سرعت او را به داخل اتوبوس می برند تا داستان فیصله پیدا کند.

خوروش سرپرست سپاهان می گوید نه آقا حاج صفی هم اشتباه کرده مثل هر بازیکنی که هند می کند. شما اگر دنبال سوژه هستی، بنویس چرا هر سه روز یکبار برای سپاهان بازی گذاشتند! بنویس که چرا استقلال امروز باید استراحت کند و بعد با خیال راحت به دیدار فولاد برود!

پرانتز باز؛ چرا؟

اشتباهی که احسان حاج صفی برابر داماش مرتکب شد و منجر به گل اول و در نهایت باخت سپاهان برابر این تیم شمالی شد عملا بخت سپاهان را برای رسیدن به عنوان قهرمانی لیگ برتر به پائین ترین حد ممکن رساند.اتفاق های مهم اما بعد از این خطا رخ داده است ، جایی که "نظر" به سرعت روی کاغذ و کیبرد امد و تبیل به خبر شد. مدعا این بود که :حاج صفی برای قهرمان شدن استقلال و موفقیت قلعه نویی چنین حرکتی را انجام داده و می خواهد سال آینده به تیمی برود که قلعه نویی سرمربی آن خواهد بود.

احسان حاج صفی به عنوان بازیکنی که فوتبال خود را مدیون سپاهان است، در 5 سال گذشته یکی از بهترین های فوتبال ایران بوده است و به صورت نه چندان غیر طبیعی مدتی است دچار افت شده . خب ، آیااحسان در بازی با الغرافه هم که با ضعف خود مقصر 2 گل این تیم بود می خواست به الغرافه ملحق شود؟ آیا در بازی با الاهلی که توپ دفع شده توسط گردان با برخورد به حاج صفی تبدیل به موقعیت مسلم گلزنی و در نهایت پیش افتادن این تیم عربستانی شد، این صحنه دلیلی برای ملحق شدن حاج صفی به الاهلی بود؟

آخر داستان رشت

هواداران سپاهان که منتظر آمدن بازیکنان هستند تا از خجالتشان بیرون بیایند سرانجام توسط یگان ویژه حفاظت ورزشگاه به زور به بیرون فرستاده می شودند و حالا بازیکنان یکی یکی ازدر رختکن بیرون می آیند. همه به جز حاج صفی البته! خبرنگاران منتظر او هستند و گزارشگر دوربین نود بی تابی می کند. همین بی تابی او موجب می شود تا کار سایر خبرنگار هم خراب شود و مامورین همه را به بیرون بفرستند، به جز یکی دو نفر که سمج تر هستند!

سرانجام در رختکن کاملا باز می شود تا حاج صفی به همراه چند بادی گارد به بیرون بیاید.او قیافه اش به هم ریخته است و در یک کلمه می توان گفت داغان است! همراه او محرم نوید کیا و گردان و مسئول تدارکات هم حضور دارند و اطرافش را گرفته اند. داخل رختکن به هم ریخته است و یکی از کارمندان ورزشگاه می گوید که حاج صفی حسابی همه چیز را به هم ریخته است و کلی شلوغ کاری کرده است...

راستی، آخر قصه است و یک سئوال ، آیا حاج صفی بدون این مثلا همکاری با قلعه نویی نمی توانست یه تیم او برود؟ آیا اساسا بازیکنی در سطح او، با این همه سال تجربه ملی و این شرایط عالی سنی، برای جابه جایی احتیاج به هند و پنالتی دارد؟ خوب است کمی انصاف داشته باشیم، خوب است کمی ستاره هایمان را دوست داشته باشیم.

بیچاره احسان چه روزایی رو داره سپری میکنه :2:
البته اشتباهش خیلی سنگین بود واسه ما اما چی میشه گفت :22:
حتی اشتباهش از گل بخودی ایران نژاد بدتر و سنگین تر بود :drag::16gaya:
اشتباهی که منجر به از دست دادن جام و هدر دادن زحمات 1 ساله بچه ها بود
ولی بازم دوستش داریم و میدونیم اشتباهش رو جبران میکنه :cap:
حاج صفی فابرگاس :heart:

Sunflower
24th April, 2013, 04:11 AM
النصر رو بردیم ولی حذف شدیم البته خیلی وقت پیش مشخص شد که صعود نمیکنیم :Smilebb (100):
این دوره تو آسیا خیلی بد نتیجه گرفتیم و حتی نتونستیم از گروهمون صعود کنیم :Smilebb (7):
جالب اینکه النصر و الاهلی دوره قبل باهاشون همگروه بودیم و بعنوان تیم اول صعود کردیم :Smilebb (35):
این نشون میده تیممون نسبت به دوره قبل افت کرده البته بازیکن کلیدی کم از دست ندادیم! :2mo5pow:
همه تیمها تقویت میشند اونوقت تیم ما هرسال بازیکنای خوبشو از دست میده :68:
امیدوارم سال دیگه تیم قدرتمندی راهی رقابتهای داخلی و آسیایی کنیم :yess:
بازم جای شکرش باقیه استقلال برد و صعودش رو قطعی کرد :181:
امیدوارم تراکتور هم حریفش رو شکست بده و بتونه از گروهش صعود کنه :hair:
واقعا حالم از این فوتبال عربی مخصوصا فوتبال عربستان بهم میخوره :ogh:
شخصا از شکست تیمهای ایرانی مقابل این تیمهای عربی ناراحت میشم :47:
دست آخر اینکه این دوره هم واسه سپاهان تمام شد و حسرت جام همچنان به دلمون موند :drag:
ایشالا سال دیگه این جام رو فتح میکنیم :79:

Parviz_AS
26th April, 2013, 02:29 AM
تردیدی نیست که از حذف سپاهان از آسیا ناراحت باشیم ولی این تیم واسه قهرمان شدن تو چنین تورنومنت مهمی حالا حالاها کار داره.نه سپاهان بلکه همه تیمهای ایرانی تو آسیا با این شرایط محاله نتیجه لازم رو بگیرند و شاید افتخارشون این باشه که از گروهشون صعود کنند!
شما ببینید هیچ تیم ایرانی هنوز نتونسته قهرمان آسیا بشه (البته منظورم این چند سال اخیره که مسابقات شکل و شمایل درست حسابی بخودش گرفته).تنها افتخار ایران دو نایب قهرمانی سپاهان و ذوبی ها بوده و دیگه خیلی بخوایم پیاز داغشو زیاد کنیم اینه که سپاهان تنها نماینده ایران بوده که تاحالا رفته جام باشگاههای جهان
واسه آسیا باید خرج کرد اونم میلیاردی! آخرین سالی که قلعه نویی سرمربی سپاهان بود میشه گفت بهترین تیم تمام دوران فوتبال ایران دستش بود و انصافا بد هم نتیجه نگرفت و سپاهان بعد رقابتهای گروهی بعنوان هجومی ترین تیم شناخته شد،این خودش افتخار بزرگی بود یعنی کل آسیا زیر سایه سپاهان بودند
شانسی هم این عنوان رو کسب نکردیم چون بهترین بازیکنهای ایران رو داشتیم بعلاوه توره که الان ببینید سر از کجا در اورده و داره تو اروپا توپ میزنه.به قول مرحوم حجازی سپاهان اون زمان فقط نکونام رو کم داشت.یادمه سپاهان رو خطاب میکردند تیم ملی سپاهان یا حتی مزدک میرزایی تو گزارشش گفت این سپاهان الان از تیم ملی هم قوی تره!
مطمئن باشید اگه جلوی قلعه نویی سنگ نمینداختند و تو سپاهان میموند قهرمان آسیا شده بودیم.
این فصل سپاهان تو یارگیری ضعیف عمل کرد بخصوص نیم فصل دوم حالا خلعتبری رو فاکتور بگیریم میبینیم بازیکن درحد آسیا نگرفتیم!جالوویچ-صادقی-غلامی و چندتا دیگه فقط به درد بازیهای داخلی میخورند و اون کارایی لازمو تو آسیا ندارند
کرانچار مربی فوق العاده ایه و هرطور شده باید باشگاه حفظش کنه.مربی که در اولین سال حضورش سپاهانی رو تحویل گرفت که خوشبین ترین هوادارمون کسب سهمیه آسیا تو ذهنش بود اما تیممون رو قهرمان کرد.این فصل هم این تیم نصفه نیمه رو دوم لیگ کرد و الان در آستانه گرفتن قهرمانی حذفی هستیم
امیدوارم فصل جدید بتونیم از لحاظ یارگیری بازیکنایی رو به خدمت بگیریم که در عرصه بین المللی هم نمایش قابل قبولی داشته باشند و ضمن اینکه از آبروی ایران دفاع کنیم بتونیم قهرمان هم بشیم و با پرچم کشورمون دور افتخار بزنیم

Sunflower
3rd May, 2013, 04:11 AM
چند روز دیگه فینال حذفی و مشخص میشه قهرمان چه تیمیه :19:
خدایی خیلی استرس باحالی دارم آخه حس میکنم سپاهان تیم پرسپولیس رو شکست میده و قهرمان میشیم :cool:
دقیقا الان نصف جام دست ما و نصف دیگش دست پرسپولیسه حالا کی زورش بیشتر چند روز دیگه معلوم میشه:Smilebb (58):
اینجور که معلومه همه میخواند برند تهران و اگه اینطور باشه به راحتی نصف ورزشگاه مال سپاهانه :Smilebb (69):
خیلی این بازی حساسه و اصلا این بازی نکته فنی نداره و معلومه دو تیم با احتیاط بازی میکنند :buba:
به نظرم گل اول رو بزنیم خیلی تعین کننده هست تو قهرمانیمون و باید تو 90 دقیقه کار رو تموم کنیم :Smilebb (127):
تنها دلخوشی این فصلمون قهرمانی حذفی هست و البته پرسپولیس هم وضعیت مشابه داره :ghelioon:
فقط همینکه دغدغه سهمیه آسیا نداریم نسبت به حریف اوضاع بهتری داریم :dirol:
واقعا هر تیمی دستش از جام کوتاه بمونه خیلی شرایط بدی واسش پیش میاد و اون تیم ایشالا سپاهان نباشه :Smilebb (112):
هر طور شده باید پرسپولیس رو شکست بدیم و قهرمان بشیم :Smilebb (10):

Sunflower
3rd May, 2013, 04:33 AM
آخرين وضعيت مصدومان سپاهان

اروين بولکو که به دليل آسيب ديدگي در بازي سپاهان مقابل الغرافه حضور نداشت،روز پنجشنبه در تمرين گروهي تيمش حضور يافت.

به گزارش اوج ، دکتر رشادي، پزشک سپاهان در اين باره گفت: بولکو به آمادگي مطلوب رسيده و در صورت صلاحديد کادر فني مي تواند سپاهان را در بازي مقابل پرسپوليس همراهي کند.

وي درباره وضعيت محرم نويدکيا عنوان کرد: نويدکيا روز پنجشنبه به صورت جداگانه به تمرين پرداخت و روز شنبه آخرين تست را روي پاي او انجام مي دهيم تا وضعيتش براي همراهي سپاهان در مسابقه فينال جام حذفي مشخص شود.نويدکيا با سپاهان به تهران مي آيد و در روز شنبه پس از بررسي هاي بيشتر،تصميم نهايي را مي گيريم.

خدایا محرم رو واسه فینال برسون :63:
اگه خدای نکرده محرم بازی نکنه منکه قید قهرمانی سپاهان رو میزنم :hey:

VaHiD BaGgIo
5th May, 2013, 08:52 PM
قهرمانی سپاهان رو تبریک میگم؛ انصافا سپاهان در طول بازی کاملا برتر بود و حقش بود که برنده باشه! :53:

BlUe HeArT
5th May, 2013, 08:54 PM
وای من چقدر خوشحالم :4: مبارکمون باشه قهرمانی، تو یه روز یه جام از دست دادیم و یه جام به دست آوردیم! به امید روزای بهتر واسه سپاهان

Més Que Un Club
5th May, 2013, 09:31 PM
منم قهرمانی جام حدفی رو به همه سپاهانیا تبریک میگم..... خیلی چسبید :nish:

شب خیلی خوبی بود واسه من !

فعلا بریم بیرون یکم بترکونیم :Smilebb (73):

Darchin
5th May, 2013, 09:48 PM
تبریک
این فصل هم تموم شد
امیدوارم سال بعد دیگه اشتباهاتمون در نقل و انتقالات را تکرار نکنیم
امسال خیلی از نقل و انتقالات ضربه خوردیم
و همینطور امیدوارم امسال دیگه بازیکنانمون را از دست ندیم بخدا خسته شدم هی کل تیم میرن و کلی زمان میبره تا تیم هماهنگ بشه و کلی فرصت سوزی

BlUe HeArT
6th May, 2013, 04:42 PM
اصفهان در شبی که گذشت :

http://upload.tehran98.com/img1/shear6nv3t3d3btkj1lp.jpg

http://upload.tehran98.com/img1/oyapwqj8qcb3qdes4o6.jpg

http://upload.tehran98.com/img1/5r1jdejg85oj8dzszk.jpg

afshin-ss
6th May, 2013, 04:44 PM
تبریک میگیم دوستان،با قهرمانی شما ایشالا فولاد خوزستان،تیم شهر ما هم بتونه آسیایی بشه.

amoz
7th May, 2013, 03:58 PM
شدیدترین تبریکات مرا پذیرا باشید
شب رویایی و به یاد ماندنی ای بود و آنقدر این قهرمانی چسبید که ذره ای برای از دست دادن لیگ ناراحت نیستم!!
خدا را شکر به حقمون رسیدیم تا ثابت بشه این که میگیم حالا حالاها قهرمانیم الکی نیست:N_aggressive (14):
درود بر تیم محبوب شهر خودم سپاهان عزیز:53:

amoz
7th May, 2013, 04:01 PM
این عکس را خیلی دوست دارم
انگار خستگی یه فصل از تنشون خارج شده
خیلی معنی دار فریاد میکشن.
http://multimedia.mehrnews.com/original/1392/02/16/IMG00145416.jpg

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
7th May, 2013, 11:34 PM
تبریک به اصفهانی های عزیز:smile: ، قهرمانی مبارک!:dry:

amoz
12th May, 2013, 05:38 PM
خوب این فصل هم با قهرمانی در حذفی و سومی در لیگ تموم شد. ایشالا فصل بعد جبران می کنیم:4:
در پایان تشکر و خسته نباشید از همه ی سپاهانی های عزیز و کاربران این فروم
یه تشکر و خداقوت حسابی هم به تمام مادران و همسرانی که در این فصل ما و حرص دادن هامون را تحمل کردن:4: ایشالا تا باشه حرص این کارامون را بخورن:4:

Darchin
12th May, 2013, 10:19 PM
گویا کرانچار هم موندنی است

امیدوارم امسال دیگه خودش نقل و انتقالات را زیر نظر بگیره و به هیشکی اجازه دخالت نده!!!

خلعتبری که احتمال رفتنش زیاده

میمونه امید که باید تمدید کنه

بقیه هم که هستن

به امید نقل و انتقالات خوب

Darchin
12th May, 2013, 10:21 PM
در مورد ابراهیم زاده.

بالاخره ی روز منصورخان به تیمش برمیگرده چه بهتر که امسال بره تراکتور و تجاربش بیشتر بشه

خوشبختانه گویا رفتنش به پرسپولیس هم منتفی شد واقعا ی خودکشی حرفه ای بود این حرکت و به عاقبت همه کسایی دچار میشد که رفتن اونجا!

Darchin
13th May, 2013, 05:46 PM
کرانچار با سپاهان به توافق نرسید
رقم 800 هزار دلاری پیشنهادی او با موافقت سپاهانی ها توام نشده است

Darchin
14th May, 2013, 12:37 PM
کرانچار با سپاهان به توافق رسید/ سفر به کرواسی برای استراحت

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس (http://www.farsnews.com)، کرانچار که فصل گذشته توانسته بود با تیم سپاهان عنوان قهرمانی رقابت‌های جام حذفی را به دست بیاورد و در مسابقات لیگ برتر این فصل هم به عنوان سومی دست یابد پس از مذاکرات فشرده و طولانی‌ مدت با مدیران سپاهان به توافق نهایی دست یافت تا یک سال دیگر در جمع زردپوشان اصفهانی بماند.
رضا چلنگر مترجم زلاتکو کرانچار در تیم سپاهان اصفهان با تأئید این خبر گفت: کرانچار هم‌اکنون در اصفهان است، او طی تماسی با من از توافق نهایی خود با تیم سپاهان خبر داد و قرار است کرانچار پنجشنبه به کشورش سفر کند تا بعد از دو هفته استراحت برای پیگیری تمرینات پیش از شروع فصل به کشور ما سفر کند.

New Story
19th May, 2013, 10:48 PM
يه خبر خوب بدم خلعتبري اومد مغازه ميگفت از خدامه سال دگ يبتهلن بمونم با مسلمان بود اون گفت مياد سپاهان

Darchin
20th May, 2013, 11:14 AM
هادی و سیدجلال هم برگردن عالی میشه

Straw-yellow
26th May, 2013, 04:43 PM
چهارمین جام و سال و جشن خیلی فاز دادريا،خوش خودمون که سپاهانیم و حالا حالاها قهرمان :f015:

Straw-yellow
28th May, 2013, 12:51 PM
قاسم دهنوی به سپاهان پیوست

بازیکن سابق تراکتورسازی تبریز به تیم فوتبال سپاهان پیوست

به نقل از سایت باشگاه سپاهان، قاسم دهنوی پس از مذاکره با مدیران سپاهان و تائید هیئت مدیره باشگاه با عقد قراردادی 2 ساله به جمع طلایی پوشان پیوست.

به گزارش فارس، نکته جالب این است که دهنوی با مسئولان پرسپولیس هم مذاکره کرده بود و با آنها به توافق رسیده بود. :Smilebb (90):

Darchin
28th May, 2013, 03:50 PM
این دهنوی روانیه! بره گمشه هر قبرستونی که میخواد!!!

Straw-yellow
29th May, 2013, 11:25 AM
مهدي جعفرپور که سابقه حضور در تيم هاي پايه و بزرگسالان سپاهان را در سالهاي اخير داشت،به تيم سايپا پيوست

از انتقال مهدی جعفرپور به سایپا بسیار خرسندیم،رفتنش هم به نفع خودشه هم هوادارای سپاهان.کم از دستش حرص نخوردیم!

امیدوارم بتونیم حمودی رو بگیریم.بنظرم از خسرو حیدری هم یه سر و گردن بالاتره.

درمورد دهنوی که هر روز با یه تیم قرارداد امضا میکنه فقط میگم هر طور شده باید بگیریمش چون مهره تاثیر گذاری هست و ما به این بازیکن تو آسیا نیاز داریم.جهان عالیان به عنوان یار تعویضی خوبه اما اینکه بخواد فیکس بازی کنه اصلا قبولش ندارم.

احمد جمشیدیان که واسه سپاهان تموم شده هست و باید بفکر تیم جدید باشه و بتونه توی تیم جدیدش خودشو احیا کنه.

این فصل کمترین تغئیرات رو تو تیم میبینیم و بعد چند سال ثبات بازیکن و مربی رو داریم.دیگه مرزبان هم نیست که با زد و بند بازیکن بگیره و بلای فصل پیش سرمون بیاد پس الان بهترین حالت ممکن واسه سپاهان و بازیکنا پیش اومده و همه چی واسه تکرار قهرمانیهامون مهیاست

Darchin
29th May, 2013, 12:08 PM
به نظر من مهدی کریمیان از این یارو خیلی سرتره!

شيخ فضل الله
29th May, 2013, 08:07 PM
درود بر سپاهان کبیر

درود بر مستر کرانچ

درود بر هواداران سپاهان بین المللی

شيخ فضل الله
29th May, 2013, 08:08 PM
با سلام و صلوات بر خاندان اهل بیت و تبریک بمناسبت قهرمانی سپاهان کبیر در جام حذفی اولین پست خودم را پس از مدتها دوری از شما عزیزان و این مکان مقدس به ثبت میرسانم.
بودن در کنار شما سروران توفیقی میخواهد که این فصل سپری شده کمتر نصیبمان شد باشد که زین پس لحظات دلنشینی با هم داشته باشیم.
دوستان و همراهان سپاهان کبیر،بسیار خرسند هستم که پس از یک فصل پر فراز و نشیب همراه با خون دل خوردن و تحمل برخی ناملایمات از طرف خودی و بیگانه صبر و شکیبایی شما عزیزان به ثمر نشست تا بار دیگر شاهد قهرمانی سپاهان کبیر و برپائی جشن در دیار زنده رود باشیم.
باز هم در فصلی که جمع کثیری از مهره های کلیدی از این تیم بزرگ جدا شدند و همگان تکرار قهرمان شدن سپاهان کبیر را بسیار اندک احتمال میدادند،خداوند متعال بر ما هواداران این تیم مردمی منت نهاد تا دستمان از
جام کوتاه نشود.
فی الواقع همانا عزت و ذلت دست اوست و حکمیت پروردگار است هرکه را خواهد عزت دهد.غیر ممکن را ممکن کند و هیچ قدرتی جلودار اراده اش نیست...

شیخ فضل الله 08/03/1392

Darchin
29th May, 2013, 08:35 PM
یعقوب کریمی هم اومد!

یاشیخ نبودی مریدان بی تابی میکردن!

Darchin
30th May, 2013, 12:01 PM
سپاهان میخواد همزمان از گردان، احمدی و صادقی توی دروازه استفاده کنه؟!

Straw-yellow
30th May, 2013, 01:06 PM
شیخ میگفتی گاوی شتری گوسفندی میزدیم زمین.کجا بودی نبودی؟

*

حسن جعفری هم رفت فولاد خوزستان.این فصل خیلی بد کار کرد ولی فصل قبل پدیده ای بود واسه خودش!

سمت راستمون خلوت شد و باید دید چه نفراتی جایگزین جعفری و جعفرپور میشند.تو دفاع هم اگه هادی بیاد عالی میشه.به فرشید طالبی اعتمادی نیست یا اخراج میشه یا از مهاجم حریف جا میمونه ولی سر زن خوبیه.

نه به وقتی که دروازه بان نداشتیم جاش گلابی میذاشتیم نه حالا که همزمان گردان و رحمان رو داریم.اگه از اول فصل یکی از این دوتا جای این صادقی بودند 100% قهرمان بودیم.

اگه گردان تو پرسپولیس به بن بست نمیرسید مجبور بودیم تا آخر فصل صادقی رو تحمل کنیم یا اینکه یه دروازه بان شانسی بیاریم.بهرحال فصل آینده خیالمون از این بابت راحته.

امیدوارم خلعتبری سپاهان موندگار بشه.واقعا عالی کار کرد و ارزش اینو داره خرجش کنیم.دمش گرم که تو بدترین شرایط نجاتمون میداد مخصوصا جام حذفی که توی قهرمانیمون نقش پر رنگی داشت.

به نظر من مهدی کریمیان از این یارو خیلی سرتره!

کریمیان هم خوبه ولی با اومدن کریمی و دهنوی فکر نکنم کرانچار تمایلی به گرفتن کریمیان داشته باشه.خط میانی خوبی این فصل داریم و معلومه کرانچار داره تیم رو واسه آسیا میبنده.

Darchin
30th May, 2013, 01:20 PM
معلومه که برای سمت راست با یک نفر به توافق رسیدن که جعفری و جعفرپور را رد کردن.

هادی هم قطعا برمیگرده.

امید و خلعت هم تمدید کنن عالی میشه

میمونه جالویچ که اگه بره و یکی دیگه جاش بیاد فوق العاده است.

Darchin
30th May, 2013, 03:03 PM
این باشگاه خبرنگاران چه سوخته داره مصاحبه های جعلی منتشر میکنه! مرد حسابی اگه نمیخواست بیاد که نمیومد زورش نکردن!!! یادمه دوسال پیش هم مثلا سیدجلال خارج بود این سایت نوشته بود با استقلال قرارداد امضا کرد و با رحمتی رفته استقلال! آخرم موند سپاهان! یا سپاهان 3 تا غیراسیایی داشت مینوشت ساموئل با سپاهان به توافق رسیده!!! کلا چرت مینویسه! خوبه امسال ما دو تا بازیکن گرفتیم اینا به این کارا رو آوردن دوباره! اینا دوست دارن مثل پارسال و دوسال قبل سپاهان فقط بازیکن از دست بده کسی را نگیره شاید بتونن اینجوری جام بگیرن!!!