PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جایگاه 36 - برای آشنایی سربازان ارتش سرخ

صفحه ها : [1] 2 3 4

Meysam
26th May, 2012, 12:33 AM
جایگاه 36 - فصل 91-92

قبل از هر چیز دوست دارم بیوگرافی و تاریخچه ی این تاپیک بازگو کنم. این تاپیک اولین بار در سال 84-85 به پیشنهاد بزرگان ارتش سرخ و خصوصا ابولفضل افتتاح شد. هدف اصلی این تاپیک افزایش کیفیت فنی تاپیک ارتش سرخ و ایجاد محیطی برای آشنایی بیشتر اعضای پرسپولیسی باهم بود. اسم اولیه ی این تاپیک اون زمان "برای آشنایی پرسپولیسی ها" بود که بعدا سال ها بعد به "جایگاه 36" تغییر نام داد. هنوزم که هنوزه بعد از گذشت حدود 6 سال با عوض شدن مدیران متعدد و حتی مدیران کل مختلف سنت این تاپیک در انجمن پرسپولیس باقی موند. این تاپیک هنوز هم محل تجمع و آشنایی و مباحث غیر فوتبالی اعضای ارتش سرخ باهم هست. تصمیم گرفتم برای سیزن جدید این تاپیک هر دو اسم، هم اولیه و هم فعلی سر در تاپیک قرار بدم که گویای تاریخچه ی این تاپیک باشه.

چند تا از ارسال های جالب جلدهای اول تاپیک مربوط به حدود 5-6 سال قبل برای آشنایی براتون انتخاب کردم.

راضیه:

ایها الناس من اینجام!:5:
اول سلام! دوم بنده تشریف برده بودم(!!) تهران كنكور بدم!:graduated: (رفع ابهام و موجه كردن غیبت!)
سوم اینجا چه خبر شده؟! چرا ارسالهام از نصف كمتر شده؟!:39: زلزله اومده؟! اگه اومده چند ریشتر
بوده؟! چهارم میثم خان من اسمم راضیه ی خالیه!!! وقتی میگی راضیه 2004 فكر می كنم 2004
پسوند اسممه!!:4: پنجم سیاوش هنوز جواب كنكور نیومده ولی به توصیه ی الی گوش كن حتمآ زبونتو
گاز بگیر اونم با شدت بسیار بالا!!:4: ششم الی جان مرسی توصیه ی خوبی بود!:5: هفتم علیرضا خان
كنكور ها هنوز به طور كامل تموم نشده آخرین كنكور امسال كنكور فنی حرفه ایه كه پنجشنبه یعنی
فردا برگزار میشه! هشتم احساس میكنم مافیا مجددآ داره آغاز به كا می كنه!:16: درسته؟!
نهم......... دیگه چیز خاصی به ذهنم نمیرسه!:5:کیان:

كیان شریفی هستم! 11 دی 66 دنیا به كام ملت شیرین شد :4:
متولد تهران هستم و الان قبرس دارم پزشكی میخونم. ایشالا یه 10 سال جراح قلب میشم :4::
1 برادر و 1 خواهر دارم.
طرفدار پرسپولیس و میلان و منچستر و ایتالیا و برزیل هستم.
عكسمو كه دیدین ؟:4:میثم:

سلام داش كیان خوشتیپ پرسپولیسی:8::8::8:
راستی كیان جون ازت یك انتقاد فوق العاده شدید داشتم:4:اون لوگوت رو عوض كن (بابا دود و دمش حالمون رو بهم زد:4:) چون بداموزی داره:4:الان جوانانی مثل سیا رو لبه تیغ دارن حركت میكنند و با كوچكرین تلنگری از راه به در میشن این لوگوی تو همون تلنگره كه میتونه سیا رو از راه به در كنه و كرده:4:
دیروز سیا بهم زنگ زده ود و بهم میگفت از همونا كه كیان تو لوگش داره من میخوام همونا كه دود میكنه میتونی برام جور كنی؟:43: منم بهش مگه من مواد فروشم:4:كیان اینكارست خودت گیرش بیار:4: و بعد كه گوشی رو گذاشتم خونه سیا اینارو پیداكردم دور و بر سعادت اباد بود و رفتم شدیدا با سیا درگیر شدم و به بدترین شكل ممكن كتكش زدم كه دیگه حوس این چیزا رو نكنه:4:
ولی هنوزم نگرانشم كه وارد انجمن میشه و لوگوی تورو میبینه تحریك میشه:4:ابولفضل:

من 2 روز نبودم ببین چه خبربوده . بابا تركوندید اینجارو
سیاوش تواون صحنه احتمالا خواسته آمادگی دروازه بان تیمشون رو تست كنه
الی جان بالوگوی جدیدت ثابت كردی كه خدای مطلق لوگوهستی
آماربدم ازخودم:
ابوالفضل توحدی
متولد 8/9/1363 یا29/11/1984
متولددرمشهد(اصلا كردهستم)
فعلامشغول تحصیل درمهندسی نرم افزاردانشگاه صنایع و معادن-واحدبیرجند
عشق بزرگ من درموسیقی هم كه اندی كبیره. البته بیتل هاكه جای خوددارند و كامران دلان نیزبه هكذا
ازنظرسیاسی هم كه یك نئونازی پروپاقرص هستم.
ازنظرورزشی عاشق لیورپول و میلان وپرسپولیس و ایتالیاایتالیا
متنفرازهمه تیم های فرانسوی به غیرازنانت. منزجرازهرگونه رئال مادریدوآرسنال وچلسی
البته من ازخودرئال مادریدبدم میادولی طرفدارانش مثل سیاوامین كاكاوروحنده وداش عبدالله رابسیاربسیاردوست میدارم
الگوی من درنویسندگی هم ایمان موتمنی(پاچه خواری هوشمندانه برای زدن مخ ایمان)
زمستان 83 بااینجاآشناشدم ولی تافروردین 84 افتخارثبت نام ندادم شهاب:
بنده شهاب احمدي هستم متولد 25 اسفند 1367
اهل مشهدم اما متاسفانه به دليل شغل پدرم در حال حاضر سمنان هستيم و احتمالا تا چند ماهه ديگه از سمنان هم رفتني هستيم!!
درسم خيلي خوبه... زياد اهل موسيقي نيستم اما فيلم رو دوست دارم.
غذا هم قرمه سبزي رو دوست دارم از بادمجان هم متنفرم. غذاي رستوراني هم پيتزا رو از همه بيشتر دوست دارم.
رفيقام صدام مي كنند الگانس به دليل اينكه در كارهام خيلي تيزم(حالا الگانس چه ربطي داره ديگه معلوم نيست)
از رئال و مونيخ هم بدم مي ياد. عاشق من يو - يووه - پرسپوليس - انگلستان و ايتاليا و صد البته ايران هم هستم.
از بازيگران خارجي ال پاچينو رو خيلي دوست دارم از اين بچه ....(پيت و جولي و ...) هم متنفرم.
بازيگران ايراني پرستويي رو دوست دارم.
ديگه جونم براتون بگه كه... بستونه ديگه خيلي شفاف شدم. راضیه:

من كه كلآ آدم شفافی هستم ولی باشه یه شفاف سازی می كنم!:5:
راضیه هستم 18 ساله از اهواز!!!:5:
ببخشید یه خرده طولانی شد گفتم آشنا بشیم باهم!:4:
اون راضیه 2004 سابق هم توضیح واضحات سال شد و شما هنوز دست از سرش برنداشتی!:5:
اون بنده خدا خواهر دوقلوی من بود!!!:44:عبدی:

گفتیم برای این كه جمع صمیمی تر از قبل بشه یه شفاف سازی از دوستانی كه در فوروم عضو هستند و در دبی زندگی میكنند انجام بدیم:48:
اول از داش ایمان موتمنی شروع میکنیم:105:
این داش ایمان روما برای اولین بار در سالن باشگاه النصر زیارت کردیم وقتی که تیم بسکتبال صبا به نمایندگی از ایران در مسابقات دبی شرکت کرده بود
وقتی وارد سالن شدم از بالا ایمان رو دیدم(اما مطمئن نبودم خودشه ) که پایین نشسته بود اونم با یک پرچم و تک و تنها یه تک زنگ به موبایلش زدم برای این که مطمئن بشم خودشه یا نه وقتی موبایبش زنگ خورد دیدم دستش رو توی جیبش کرد و منم بلافاصله قطع کردم(سیاست رو حال کردین:38: ) فهمیدم این خودشه وقتی دید شماره منه یه نگاهی به دور وبرش کرد ودوباره به بازی توجه کرد منم اروم اروم رفتم پایین رفتم پشت سرش وایسادم یه نگاهی انداخت گفت عبدالله هستی گفتم اره بعد با هم نشستم بازی رودیدیم و صبا اون بازی رو برد :19:

اون روز اول بود بعد از اون خیلی با هم در تماس هستیم و روز بعدش هم به سالن رفتیم تا بازی بعدی رو ببینیم
اصولا ایمان همه جا میره اگه کوچیک ترین مسابقه ورزشی باشه که ایرانی در اون باشه ایمان صددرصد در اون پیداش میشه
یه روز هم با هم رفتیم فوتبال ایمان با اینکه کمی چاق به نظر میرسه اما در پست دفاع میانی واقعا خیلی عالی کار کرد هر چند چهارتا خوردیم :76: اما خداییش تا وقتی من بودم فقط یک گل اونم سی متری خوردیم که مدافعان که یکیش من و یکی دیگه هم ایمان بود نمیتونستند کار خاصی انجام بدن:king:

اخرین باری که همه دیگر رو دیدیم هم همون بازیهای مقدماتی جامجهانی برای تیم ساحلی بود که بازم مثل همیشه از من خواست بریم اونجا تا تشویق کنیم ما هم رفتیم یه 20 دقیقه رو نگاه کردیم دیدیم فایده نداره 5 الی 6 تا از ژاپن خوردیم اومدیم بیرون
در مورد ایمان بگم که با این که معمولا توی فوروم خیلی جدیه اما در کل خیلی شوخه فقط کافیه یه نیم ساعتی کنارش بشینید متوجه میشید
کلا من با ایمان خیلی کل کل میکنم مخصوصا بر سر ریوالدو و حضورش در میلان با هم خیلی بحث کردیم اما تقریبا در همه چیز بجز حضور ریوالدو در میلان با هم هم نظر هستیم :tongue:
اگه یه روز هم به دبی اومدید و اتفاقا ایمان رو دیدید و ازتون خواست سوار ماشینش بشید کاملا احتیاط کنید و صبر کنید تا همه خیابونها خالی از ماشین بشه طوری که هیچ ماشینی در شهر نباشه بعد سوار شید :19:
اما برسیم به علی اقای سلطونی بنده با این علی اقا دوستی چند ین ساله دارم
امدنش به این فوروم هم به وسیله من بود من این فوروم رو بهش معرفی کردم
کلا این علی اقای ما خیلی عشق سلطون تشریف دارند بارها و بارها بر سر این مسئله با هم بحث کردیم حتی شده مواقعی که بر سر همین مسئله چند روز با هعم حرف نزدیم اما دوباره خودش منت کشی میکنه:28:
اتفاقا همین امروز هم یه خورده بحثی با هم بر سر خیلی از مسائل داشتیم و مثل همیشه خودش قبول نکرد که دوران پروین به سر امده :47:
این علی اقا عشق موبایل هم تشریف دارند(بر خلاف بنده)تقریبا هر یک ماه یه موبایل عوض میکنند که در نوع خودش جالبه
اصولا به کار هم خیلی علاقه مند هستند و بیشتر دوست دارند کار کنند هر چند وقت یه باری هم اگه فرصت باشه با هم یه استادیوم میریم که معمولا استادیوم الاهلی میرفتیم
البته این علی اقای ما یه نمه شبیه به باد کچلی هم هستند هر طرف ورزش بیشتر بود اون طرف رو انتخاب میکنند برای همین خیلی روش حساب نکنید
فعلا برای علی اقا کافیه چون اگه بدونه الله اعلم دیگه ما رو ببینید یا نه :sad:

اما برسیم به سلطان علی دایی یعنی ارش اقای خودمون :king:
این اقا ارش هم به وسیله ما به این فوروم امد
این داش ارش ما شدیدا به اقای دایی علاقه دارند :cry:
من و داش ارش هم از زمان مدرسه هم دیگه رو میشناسیم و الان هم توی یه دانشگاه با هم درس میخونیم معمولا هر روز هم دیگه رو میبینیم
این اقا ارش ما بر خلاف علی اقا خیلی خجالتی هستند و اهل عکس و مکس هم نیستند و اصولا از جنجال خوششون نمیاد باز هم بر خلاف علی اقای ما اصلا جو گیر هم نیستند
فقط اگه میخواهید روزی روزگاری ایشو ن رو اذیت کنید فقط کافیه بگید دایی هم شد بازیکن همین یک جمله کافیه تا ایشون از کوره در بروند :38:
ایشون باعث و بانی این بدبختی ما هم به نوعی هستند اخه ما دیگه فوتبال رو کاملا بیخیال شده بودیم اما این اقا ارش زیر پای ما نشست ما رو اغفال کرد که بیا برگرد به میادین همه منتظرند تیم بدون تو اصلا صفایی نداره مگه میشه تیم ملی رو بدن دایی دید بدین وسیله ما رو اغفال کردند تا ما که هنوز لگد به گربه هم نزده بودیم بریم به فوتبال و کار به این عمل ممل بکشه :28:
اصولا ایشون دروازه بان خوبی هم هستند اما بعضی وقتها سوتی ها خیلی خفنی هم میدهند
و توی شب بازی پرسپولیس و النصر پرچم من رو دودر فرمودند هنوز هم نفهمیدیم پرچمم کجا رفت

هر وقت هم همدیگه رو میبینم میگه من هفته دیگه دارم میرم ایران حالا ما هنوز نفهمیدیم اون هفته دیگه کی میرسه :105:
راستی ایشون به شادمهر عقیلی هم علاقه دارند در حالی که من خیلی از شادمهر بدم میاد معمولا بیشتر بحثهای من و ارش بر سر دایی و این اقا شادمهر هستش
والله راستیش ما بین این دوتا گیر افتادیم یکی عشق دایی هستند یکی هم عشق پروین حالا ما این وسط چیکار کنیم نمیدونیم والله

راستی اینا رو جدی نگیرید دکتر سعید:

با پرسپولیسیهای عزیز آشنا شدیم و كلی از شفافیتشان لذت بردیم!:67:
كامیك از شفافیت مثل بلور هستی:38:ابولفضل:

میثم جان لیورپولی جماعت حاضره كه لیورپول رو ردسته چهارم و حتی دستجات محلی حمایت كنه ولی ثانیه ای ننگ و ذلت طرفداری ازفولهام روبرخودهموارنكن
برای صدورانقلاب فولهامیت روی منچستیلی هاحساب كن چون اونااكثراگلوری هانتر( حزب باد) هستند واعتقاداكثریتشون به منچستیل عمیق نیست
ساناز:

من حامدم ورودتو تبریک میگم از طرف بچه ها

Blanco
26th May, 2012, 01:09 AM
میثم دهنت سرویس !!!!!!!!!!!!!!!!!
وقتی این پستو دیدم یه جوری شدم !
میدونی مال چند سال پیشه این !!!!!!!
خدا لعنتت کنه !

علی تیفوسی
26th May, 2012, 01:21 AM
علی هستم 30 ساله
از وقتی فوتبال رو شناختم عاشق مارادونا و آرژانتین منچستر یونایتد و فرگی و در داخل هم پرسپولیس و پروین و عابدزاده بودم و هستم.
تو انجمن های پرسپولیسی مختلفی هم بودم از قرمزته دات کام بگیر تا ارتش سرخ
خوشحالم خیلی از بچه های اینجا رو از قبل می شناسم نظیر مونای عزیز نیمای دوست داشتنی سلیم جان حجت جان و ...
امیدوارم دور هم خوش بگذرونیم و این فصل با قهرمانی های پرسپولیس شادتر شیم.

KING KIA
26th May, 2012, 02:21 AM
حامد هستم، 15 ساله :4:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
26th May, 2012, 02:52 AM
كیان شریفی هستم! 11 دی 66 دنیا به كام ملت شیرین شد :4:
متولد تهران هستم و الان قبرس دارم پزشكی میخونم. ایشالا یه 10 سال جراح قلب میشم :4::
1 برادر و 1 خواهر دارم.
طرفدار پرسپولیس و میلان و منچستر و ایتالیا و برزیل هستم.
عكسمو كه دیدین ؟:4:

چه جالب ، کیان اون زمان مث من تایپ میکرده!:4:

منو هم که همه میشناسن ، داوود هستم 39 ساله از تهران!:Smilebb (8):

VICTOR
26th May, 2012, 09:43 AM
تاپیک جدید مبارک. میثم کارت در معنای واقعیه کلمه بسیار نیک بود! دمت گرم!

خوشحالم خیلی از بچه های اینجا رو از قبل می شناسم نظیر مونای عزیز نیمای دوست داشتنی سلیم جان حجت جان و ...

آهایعنی تو منو نمیشناسی دیگه...! اوکی! یادم میمونه! :4:

چه جالب ، کیان اون زمان مث من تایپ میکرده!:4:

هههههه(ذوق) آره... :4:

ویرایش: من میگم حالا که میثم هم اسم و هم شروع تاپیکش راجع به آشناییه،ما جدیدترا به همرا قدیمی تر ها دوباره یه بیوگراف چند خطی از
خودمون بنویسیم! اوکی؟؟؟؟؟؟!!!

KING KIA
26th May, 2012, 02:07 PM
بنويس كسري جان. تاحالا معلوم شد من 15 سالمه و داوود مسي 39 سالشه :4:

alexdelpiero
26th May, 2012, 04:39 PM
آقا این هفت یا هشتمین باره من تو پی اف دارم خودمو معرفی می کنم ! :Smilebb (29):
مهدی ، متولد 69 یعنی الان 22 و تا روزهای نه چندان دور 23 ساله ! :Smilebb (89):

یه آمار از جلد قبلی بذار داوود ! :snitch:

تبریک یادم رفت ! :76:

HOJÁT
26th May, 2012, 05:03 PM
منم حجت هستم 25 سال.

قبلا هم اینجا بود 2 سال پیش یهو غیب شدیم الان دوباره یهو برگشتیم...........

طرفدار پرسپولیس و میلان هستم و دیگر هیچ..........

خوشحالم در خدمتتون هستم :4:

mohsen-65
26th May, 2012, 06:00 PM
سلام به همه دوستان ÷رس÷ولیسی من تازه عضو شدم:wavetowel2:

NaSha
26th May, 2012, 06:00 PM
با درود
الان بیشتر از 3 ساله که عضوم اما چون آدم! کمرنگی ام هنوز نتونستم 200تا پست بدم، اما همیشه میامو سر میزنم مطالب رو میخونم
24 سالمه اسم سجلیم محمدرضاس، دعا کنید کار کافی نتم زودتر حل بشه ی مدته بلاتکلیفم، خونمون نزدیکای نصف جهانه عشقمه اما خب من ریزه میزه بودم سرخ شده بودم درسته ادعای متعصب بودن مث فدیم رو ندارم اما هنوز دلم با پرسپولیسه
پی اف بهترین فروم ایرانیاس و اینجا دلچسب ترین جاس برای سرخ بودن

علی تیفوسی
26th May, 2012, 06:07 PM
تاپیک جدید مبارک. میثم کارت در معنای واقعیه کلمه بسیار نیک بود! دمت گرم!

آهایعنی تو منو نمیشناسی دیگه...! اوکی! یادم میمونه! :4:

ای مردم منو تهدید وکرده:4: کمک ... کمک ... :4:

بی شوخی شما که جای خود دارین عزیزم:victory:

Blanco
26th May, 2012, 07:33 PM
مرضیه خانوم شما خودتون رو نمیخوایید برای دوستان عزیز معرفی بکنید :4:
راستی اون کسی که اسم مرضیه رو انتخاب کرد کی بود ؟؟؟:4:

VaHiD BaGgIo
26th May, 2012, 09:06 PM
مطمئن بودم که داش میثم بهترین گزینه بود واسه ی تایپیک جدید جایگاه 36 که این اواخر شاید اون رونق سال قبل رو که من درک کرده بودم رو نداشت متاسفانه! :8:
تبریک بابت تایپیک جدید و تشکر از داش میثم به خاطر این شروع نوستالژیک تایپیک! :53:

راستی همین اول کاری از علی آقای تیفوسی عذر میخوام که پیغام عمومیش رو جواب ندادم؛ آخه یادم رفت؛ شرمنده داداش؛ البته بنده شما رو کم و بیش از انجمن ارتش سرخ می شناسمتون و افتخار آشنایی رو قبلا باهاتون داشتم! من همون Aznasleaftab ارتش سرخ هستم که البته اونجا بنا به دلایل مختلف نتونستم خیلی فعال باشم! :6: در کل خیلی خوش اومدین و ایشاالله که لحظات خوبی رو در کنار هم داشته باشیم!

منم یکبار دیگه خودم رو معرفی کنم؛
وحیدم و حالا 25 ساله ( آخه پارسال گفته بودم 24 ساله! :cry: ) و اهل مشهد و . . .؛ همینا بسه دیگه، پسر خوبی هم هستم! :4:
به آهنگا و فیلمای هندی هم علاقه دارم و جدیدا به آهنگای اندی هم معتاد شدم! :65:
طرفدار پرسپولیس و تیم شهر خودمون ( ابومسلم ) و بارسا و آرسنال و رم و تیم ملی ایتالیه هستم!
با اینکه یک بازیکن راست پا هستم تو فوتبال؛ اما اونقدر تحت تاثیر داوور شوکر جام 98 قرار گرفتم که از اون سال دیگه ادای چپ پاها رو در میارم و خیلی ها فکر می کنند چپ پا هستم!
البته محبوب ترین بازیکن تاریخ من، روبرتو باجوی افسانه ای بوده و ایضا احمد رضا عابدزاده!

بسه دیگه؛ بیشتر از این دیگه اطلاعات نیمدم! :4:

داوود جونی، شما واقعا 39 سالته!!!؟ :39:

Meysam
26th May, 2012, 09:11 PM
- بچه ها خودمم وقتی داشتم اون پست هارو منتقل میکردم چقدر خاطرات خوب گذشته برام زنده شد. تو هر پستم 99 تا شکلک "قلب" میذاشتم. تک تک ارسال هارو نقل قول میکردم و پاسخ میدادم. یک پا اسپمری بودم واسه ی خودم. کلا همه ی حالات فروم نویسی تجربه کردم. در حالی که عبدی مثل آدم آهنی از همون اول همینجوری مینوشت تا الان. در کل نوستالژی حاصله از پست های قدیمی دوست داشتم.

- عبدی ماجرای اون یکی راضیه اینه که قبلا یک کاربری به نام راضیه 2004 عضو انجمن بود که به طور مرموزی ناپدید شد و یک یوزر دیگه (همین راضیه ی فعلی) با همون نام راضیه ی 2004 به جاش ظاهر شد که داخل امضاش نوشته بود که "من همون راضیه ی 2004 سابق هستم". اینجا اونجا بود که همگی اون زمان مشکوک شدیم که اون نفر قبلی کی بوده و چی شده؟ بعدها راضیه خانم اعتراف کرد اون شخص خواهر دوقلوش بوده.

- از پیشنهاد دوستان مبنی بر بیوگرافی مجدد حمایت میکنم.

بیوگرافی خودم:

من میثم 25 ساله مجرد ساکن تهران دارای مدرک تحصیلی لیسانس حسابداری، دارای کارت پایان خدمت (برعکس عبدی مثل یک مرد خدمت کردم!) مشغول به کار حسابداری و سرور هر چی عبدی.

- از همه ی رفقایی که بیوگرافیشونو گذاشتن تشکر میکنم.:53:
از دوستانی هم که به من لطف داشتن هم تشکر میکنم.:53:

در نهایت:

پرچم بالاست

http://www.img4up.com/up2/40834544363346279131.jpg

KING KIA
26th May, 2012, 09:22 PM
عبدي ميثم راست ميگه؟؟؟؟:Smilebb (29)::Smilebb (29)::Smilebb (29):
خجالت آوره :Smilebb (29)::Smilebb (29)::Smilebb (29):

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
26th May, 2012, 09:53 PM
وحید تعجب کردی!؟:4:

چند روز دیگه میرم تو 40 ، مث بچه هام همه تون رو دوست دارم!:Smilebb (8):

alexdelpiero
30th May, 2012, 06:55 PM
داوود اجازه بده من یکی لااقل باور نکنم که شما 39 سالته ! :22:

پ. ن : بابا من هی میگم آمار از جلد قبلی کسی گوشش بدهکار نیست ! حالا ما تو یه زمینه ای جز نفرات اول بودیم کسی تحویل نمیگیره ما رو ! :22:

Blanco (http://www.parsfootball.com/anjoman/member.php?u=1164) 135
alexdelpiero (http://www.parsfootball.com/anjoman/member.php?u=9520) 116
N I M A (http://www.parsfootball.com/anjoman/member.php?u=2809) 102
VaHiD BaGgIo (http://www.parsfootball.com/anjoman/member.php?u=19699) 72
SAEED (http://www.parsfootball.com/anjoman/member.php?u=137) 58
VICTOR (http://www.parsfootball.com/anjoman/member.php?u=19890) 57
mona_casillas (http://www.parsfootball.com/anjoman/member.php?u=5818) 30
DATAM (http://www.parsfootball.com/anjoman/member.php?u=5437) 29
MaJoR GeNeRaL (http://www.parsfootball.com/anjoman/member.php?u=9359) 28
( معلوم نیس این رضا کجاس ؟!!! ) :62:
afruzi (http://www.parsfootball.com/anjoman/member.php?u=21143) 23
YAS (http://www.parsfootball.com/anjoman/member.php?u=18353) 21
Hi5 (http://www.parsfootball.com/anjoman/member.php?u=26457) 21
Amin (http://www.parsfootball.com/anjoman/member.php?u=2582) 19
L a V i N (http://www.parsfootball.com/anjoman/member.php?u=80) 18
ali asgar (http://www.parsfootball.com/anjoman/member.php?u=23931) 13
( این داداش ما علاقه ای شدیدی به شماره 13 داره :4: )
NuMbEr OnE (http://www.parsfootball.com/anjoman/member.php?u=5232) 11
KASPER (http://www.parsfootball.com/anjoman/member.php?u=1762) 11
( نوری بود ... آمد و رفت ... )
Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ (http://www.parsfootball.com/anjoman/member.php?u=15771) 10
( علاقه شدید داوود به 10 هم که نیازی به گفتن نیست )

Blanco
30th May, 2012, 07:15 PM
Blanco (http://www.parsfootball.com/anjoman/member.php?u=1164) 135
لامصب با اختلاف در صدر بودم دم خودم گرم :rambo:

میثم از روز اول یه ادم
جلف بی سروپای احمق بود که هیچ وقت نه توی دنیای واقعی تونست طعم مردی رو بچشه و نه توی دنیای مجازی!
هیچ کسی توی زندگیم مثل میثم توی جلفی ندیدم !
یه ادم احمق از داخل و بیرون که مغزش قدرت پردازش هیچی رو نداره !
به جز زلالت هیچی نداره این بشر !

N I M A
30th May, 2012, 07:22 PM
با احتساب بن هایی که شدم اول واقعی من هستم.. :4:

عبدی غلط کرده که اول شده :4:

alexdelpiero
30th May, 2012, 07:27 PM
لامصب با اختلاف در صدر بودم دم خودم گرم :rambo:

با احتساب بن هایی که شدم اول واقعی من هستم.. :4:

عبدی غلط کرده که اول شده :4:

دلتون خوشه بابا ... ما یه مدت مشکل نت داشتیم ! یه مدت تو امتحانا بودیم ! یه مدت هم تو لک بودیم به خاطر آقا !
والا ارسالای شما دو تا رو هم به تعداد اسپم های من نمی رسید ! :4:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
30th May, 2012, 08:59 PM
دوستان توجه بفرمایند که بنده از درب انتهائی اول محسوب میشم!:121fs725372:

پ ن:مهدی چرا باورت نمیشه؟!:Smilebb (102):این حقیقت بالاخره باید فاش میشد...:Smilebb (16):

KING KIA
31st May, 2012, 01:06 AM
اي بابا. خودمو كشتم تا بتونم يه پست بدم. چرا انجمن اينطوري شده؟؟؟ اصلاً دكمه تشكرش كجاست؟؟ من با موبايل ميام گرفتارم خدايي

N I M A
31st May, 2012, 01:29 AM
اي بابا. خودمو كشتم تا بتونم يه پست بدم. چرا انجمن اينطوري شده؟؟؟ اصلاً دكمه تشكرش كجاست؟؟ من با موبايل ميام گرفتارم خدايي

منم یه 2 دقیقه ای دنبال تشکر میگشتم ..

پایین سمت راست زده سپاس

KING KIA
31st May, 2012, 01:50 AM
منم یه 2 دقیقه ای دنبال تشکر میگشتم ..پایین سمت راست زده سپاسسپاسگذارم. خودمو كشتم تا تونستم با موبايل صفحه اصلي سايت رو درست كنم.

Blanco
31st May, 2012, 03:10 AM
خنگي خب :4:
من با موبايل واسه تست اومدم الان
عاليه هم سرعتش هم خود انجمن
تا دو روز ديگه ادرس انجمن عوض ميشه حواستون باشه
اطلاعيه تاپيك اتتقادات و پيشنهادات رو بخونيد

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
31st May, 2012, 03:14 AM
قرار نیست آدرس عوض بشه!:N_aggressive (34):

اینم علتش:

الان صاحب سایت باهام صحبت کردن

گویا راه حلی پیدا شد که نه سیخ بسوزه و نه کباب
یعنی تو همین آدرس فعلی بمونیم و پستها هم سرجاش بمونه و به ورژن جدید هم بریم

فقط واسه اینکار باید حجم 9 گیگی دیتابیس رو کاهش بدیم
فلذا باید یه سری از پست ها رو پاک کنیم. تصمیم گرفتیم اخبار کپی- پیستی گذشته و حال و آینده فروم رو پاک کنیم تا بلکه حجم دیتابیس کم بشه

واسه همین اگه دیدین ارسالهاتون خیلی کم شده، بدونید پستهای اخباری پاک شدن

Blanco
31st May, 2012, 03:21 AM
پس نود درصد پستاي داوود پاك ميشه :4:
وقت من مدير كل شدم بالاي نام كاربريت مينويسم اسپمر بزرگ فوروم :4:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
31st May, 2012, 03:28 AM
عزیزم من خون دادم تا اینجا پابرجا باشه!:Smilebb (88):(3600 پست الان+2000 پست طی یکسال گذشته که همه حذف شدن ، یعنی حدود 5600 پست!!!)

90 درصد پستهای کپی پیست من طی یکسال گذشته و امروز پاک شد و اینی که الان میبینی ی فرد پاک ِ پاک هست!:Smilebb (15):به قول رفقای تازه ترک اعتیاد کرده بنده چند ساعتی میشه پاک هستم!:Smilebb (56):

اینا همه پست های فنی و آنالیزی و تحیلی هستن که باقی موندن.:yess:

N I M A
31st May, 2012, 01:14 PM
از حسین باتیستا که فک کنم یه 100000 تایی پست پاک شد :4:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
31st May, 2012, 01:28 PM
از حسین باتیستا که فک کنم یه 100000 تایی پست پاک شد :4:

تو زمینه پاک شدن پست ها اگر منو جانباز 90 درصد حساب کنید :Smilebb (44): ، حسین باتیستا رو باید مفقود الاثر حساب کرد!:Smilebb (71):

Blanco
31st May, 2012, 02:55 PM
ولي خدايي اين ورژنه خيلي خوبه
فقط چند روز بگذره جا بيفته ، خودتون تغييرات و بهتر شدنش رو حس ميكنيد :4:
من چون خيلي از شماها جلوترم از همون ساعتى كه تغيير داده شد حس كردمو همه چيو :4:

alexdelpiero
31st May, 2012, 05:40 PM
خب اگه امثال عبدی و ابوالفضل از ورژن جدید تعریف نکنند کی بیاد تعریف کنه ؟!! راستی رضا سوسیس هم یه چیزی بهش دادن که داره پشتشونو می گیره ! :Smilebb (84):
ولی خدا وکیلی سرعت انجمن چیز توپی شده !
پست های پاک شده حاج حسین هم تو حلق همه Copyer ها ... :4:

Meysam
31st May, 2012, 09:40 PM
در مورد گذشته ی عبدی باید بگم که همیشه زیر پرچم من بوده، هست و خواهد بود.
کافیه من اراده کنم از ارتش سرخ و جایگاه 36 میندازمش بیرون.
قبلا تو قهوه خونه خیلی فعال بود ولی از وقتی صلاح دیدم که اون اونجا نباشه، نیست شد.

Blanco
31st May, 2012, 09:49 PM
تو تنها کاربری بودی که از اولین روزی که عضو شدی تا الان :
هیچ فرقی توی پست دادنت صورت نگرفته یعنی همون احمقی که بودی از روز اول هنوزم هستی !
همون ادم جلف و بی سروپایی که بودی هستی !
همون ادم نفهمی که بودی هستی!
همون ادم شارلاتانی که بودی هستی!
همون ادم اسپمری که بودی هستی !
همون ادم منگولی که بودی هستی !
همون ادم توهم زایی که بودی هستی !
همون ادم ترسویی که بودی هستی !
همون ادم بی فکری که بودی هستی !
همون ادم خالی بندی که بودی هستی !
همون ادم زیراب زنی که بودی هستی !

این قدر بذر افشانی نکن منگول دو عالم ، همه میدونن که چه گندایی زدی :Smilebb (11):
حالا برو دم در خونه خودتون تا حرف وقت نوبتت شدم صدات کنم بیایی نوکریم رو بکنی !

Meysam
31st May, 2012, 10:17 PM
عبدی اون چیزهایی که برای تو آرزوست، برای من خاطرست.
من هر چیزی که بودم، همواره قدرتمندترین و تاثیرگذارترین شخصیت تاریخ پارس فوتبال بودم.
دلیل اینکه میبینی هنوز در انجمن فعالیت میکنی صرفا به خاطر پنجشنبه و جمعه هاست که اوقات فراغتمونو با خندیدن به پست هات سپری کنیم.

Blanco
31st May, 2012, 10:27 PM
چقدر شیفته تو هستم عزیزم :4:

میدونید میثم دقیقا همون ادم داغونی که توی دنیای نت هست ، توی دنیای واقعی هم هست
وقتی میثم رو دیدم دقیقا این حس هایی که بالا نوشتم و توی انجمن ازش دیده بودم رو توی دنیای واقعی هم داشت و به عینه دیدم !
تازه خیلی هم خالی میبنده !

Meysam
31st May, 2012, 10:43 PM
عبدی کلا دو دقیقه با من افتخار ملاقات داشته، اندازه ی 30 سال خاطره داره.

مثل یک سری از دختر بچه ها که بازیکنان و هنرپیشه های معروف فقط واسه یک لحظه از نزدیک دیدن اونوقت از خصوصیات اخلاقی، زندگی و خاطرات اون شخص ساعت ها تعریف میکنند.

SAEED
31st May, 2012, 10:49 PM
حالا برو دم در خونه خودتون تا حرف وقت نوبتت شدم صدات کنم بیایی

هر!

NaSha
31st May, 2012, 11:36 PM
این شکل و شمایل جدید فروم که اصلا به دل من نچسبید فعلا هم که کلی عیب و ایراد داره، در و دیوارشم که آبیه، تکست باکساشم مسخره شده، ای بابا

VICTOR
1st June, 2012, 12:07 AM
من نمیدونم چرا تو یه اقدام خودجوش بیوگرافی که نوشته بودم از خودم یهو پاک شد!:dirol:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
1st June, 2012, 12:37 AM
ویکتور جون عزیزم چند سالته بابا!؟:181:

ی مشخصات از خودت ول ده بینم کجای کاریم...:23:

Meysam
1st June, 2012, 01:11 AM
- عبدی خوشم میاد همیشه نخ نما هستی.

- ناشا این وضعیت موقتیه. تا ظاهر انجمن درست کنن یکی دو روز طول میکشه.

- کسری به خاطر انتقال سرور پستت پاک شده. یک بار دیگه بیوگرافیتو رو کن.

VICTOR
1st June, 2012, 11:24 AM
خب پس یه بار دیگه میگم دیگه...:4::wink2:
کسری هستم،متولد 30/5/68 صادره از تهران(محل دقیق تولدمم بیمارستان شهریار واقعا در خیابون آزادیه تهران بود! :give_rose:)
در حال حاضر دانشجوی ترم آخر الکترونیک دانشگاه آزاد واحد کرجم. کار خاصی هم نمیکنم و فعلا" فقط درس میخونم!(جون خودم)!:4:
از 2-3 سالگی پام به استادیوم باز شد(چون بابام ازون پرسپولسیای هزار آتیشه بود!و هست البته:277:) همراه بابام میرفتم استادیوم چیزی متوجه نمیشدم اما عاشق قرمزا بودم!
یه جورایی از وقتی خودمو دست راست و چپمو شناختم پرسپولیسی بودم...........:8:تو دنیا فقط طرفدار پرسپولیسم و عاشق تیممم،از برد بارسلونا و شکست مادریدیها تو هر زمینه ای استقبال میکنم.....
اونم به خاطر سیاستهای موجود اسپانیا!اما بازم فقط پرسپولیس.........!:perspolis:
دیگه نمیدونم چی باید بگم. راستی من دو سه سال پیش بود که با پارس فوتبال آشنا شدم اما خب قسمت این بود که ثبت نامم و آغاز فعالیتم یکی دو سال بعد از آشناییم با پی اف باشه.....

:4:

ali asgar
1st June, 2012, 11:33 AM
همه گفتن فقط من موندم!!!
نام: محسن
نام خانوادگی: نجفی
ت.ت : 1/10/70
ش ش: ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
محل تولد : رودان ( اگه نمی دونید، از شهرستانای هرمزگانه )
عشق پرسپولیس ، آرسنال ، عدد 13 و شکستن پای فابرگاس
متنفر از اس اس و منچستریا
داداش مهدی ( alexdelpiero (http://www.parsfootball.com/anjoman/member.php?u=9520) )
در ضمن منم در جبهه ی حق علیه باطل از میثم پیروی می کنم :wink2:

VICTOR
1st June, 2012, 11:41 AM
به به مهدی و محسن نجفی هستن+من میشیم 3تا نجفی! :4: نکنه فامیلیم...................! :4:

N I M A
1st June, 2012, 02:28 PM
هر چی نجفیه ریخته تو سایت :4:
---
کسری یعنی تو 2 سال ارسال رو میخوندی اما عضو نمیشدی؟ :4:

VICTOR
1st June, 2012, 02:38 PM
---

میومدم هر بار یه نگاهی مینداختم میرفتم دیگه. :4: آخه تو یه فروم غیر ورزشی مدیر بخش بودم اصلا" واسم وقت هیچ چیزیو نمیزاشت.قبل از فعالیتمم توی پی اف عضو مرجع بودم و ارتش.
یاد قرمزته بخیر! اولین فرومی هم که عضو شدیم اونجا بود............

َA R A S
1st June, 2012, 02:51 PM
6-7 ساله فروم نویسی میکنم.

یادمه همون 6-7 سال پیش عضو پی اف بودم ولی خب بیشتر انجمنای ورزشی دیگه بودم و ظاهرا یوزرم حذف شده.

تقریبا همه رو میشناسم و کسی ما رو نمیشناسه.البته یه مدت خیلی زیاده نیومدم و برای همین شاید نام های کاربری بعضی دوستان عوض شده و برای همین خوب نمیشناسم.

22 ساله دانشجو ، وب مستر و عنوان Contributor (http://www.vbulletin.org/forum/member.php?u=339164#hacks) در سایت مرجع Vbulletin.org

شرمنده :53:

alexdelpiero
1st June, 2012, 06:04 PM
همه گفتن فقط من موندم!!!
نام: محسن
نام خانوادگی: نجفی
ت.ت : 1/10/70
ش ش: ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
محل تولد : رودان ( اگه نمی دونید، از شهرستانای هرمزگانه )
عشق پرسپولیس ، آرسنال ، عدد 13 و شکستن پای فابرگاس
متنفر از اس اس و منچستریا
داداش مهدی ( alexdelpiero (http://www.parsfootball.com/anjoman/member.php?u=9520) )
در ضمن منم در جبهه ی حق علیه باطل از میثم پیروی می کنم :wink2:
:22:
یه عکس از شناسنامت می گرفتی میذاشتی اینجا ...

به به مهدی و محسن نجفی هستن+من میشیم 3تا نجفی! :4: نکنه فامیلیم...................! :4:
مرسی کسری ثانی ! :love:

---
زر نزن صمدی ... میگم الان شا*هین نجفی یه آهنگ هم واسه تو بخونه ! زیاد با نجفی جماعت در نیفت ! :Smilebb (38):

- میثم و عبدی هم جفتشون دو تا هستند ! ولی اندازه یکی هم نیستن ! اینجور که شما پته همدیگرو میزین رو آب معلومه جفتتون مالی نیستین ! :4:

N I M A
1st June, 2012, 08:39 PM
اقا امتحاناتون کی تموم میشه ؟ :4:

میخواسم یه معرفی از بازی اسپادس بزارم بشینیم بازی کنیم شبا

الان با رضا یه دست زدیم حالی کردیم :4:

به راضیه هم یاد دادام یعنی هر چی در توانم بود به کار بردم تا به راضیه اموزش بدم اما یاد نگرفت:vava: :4: در صورتی که رضا در کمتر از 2 دقیقه یاد گرفت و به راحتی بازی کرد :N_aggressive (31):

VICTOR
1st June, 2012, 09:00 PM
من که تا 15 تیر امتحان دارم!دهنم صافه! :sorry::Smilebb (7):

Robbie God
1st June, 2012, 09:09 PM
میگم الان شا*هین نجفی یه آهنگ هم واسه تو بخونه ! زیاد با نجفی جماعت در نیفت

مردک اسم شوهر عمتو با فاصله و ستاره این قرتی بازیا بنویس :4: ادم با این اسامی مقدس مثه شاهین و اینا که شوخی نمیکنه

N I M A
1st June, 2012, 09:12 PM
اقا فردا یه معرفی کامل از بازی + دانلودش میزارم تا از فردا اونایی که وقت ازاد دارن بازی کنیم..بعد امتحانا هم جام میزاریم بازی میکنیم..

پایه اید؟ :4:

KING KIA
2nd June, 2012, 08:21 AM
خنگي خب :4:
من با موبايل واسه تست اومدم الان
عاليه هم سرعتش هم خود انجمن
تا دو روز ديگه ادرس انجمن عوض ميشه حواستون باشه
اطلاعيه تاپيك اتتقادات و پيشنهادات رو بخونيد
الان معلوم شد كي خنگه. سرعتت ربط مستقيم به اينترنتت داره خنگولك:4:

KING KIA
2nd June, 2012, 08:33 AM
نيما، يه آموزش از بازي ول بده ببينيم چند چنديم.
من نه امتحان دارم نه كار و زندگي:4:

VICTOR
2nd June, 2012, 01:54 PM
به نام خدا

اطلاعیه!

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت ملت همیشه در صحنه ی ارتش سرخ. :kahvecy0:
بنا به گزارشات رسیده و تحقیقات انجام شده مرد همیشه ناراضی ارتش سرخ،ابوالبن (یا پیر بن شدگان :4: ) داره میره قاطی مرغا و با زندگی مجردی خداحافظی میکنه :4: :Smilebb (49):
زمان دقیق مراسم عروسی و بله برون و پاتختی متعاقبا" اعلام خواهد شد.... :4:
گفتن از ما کت و شلوار خریدن از شما! :4: یه عروسی افتادیم :4:
لازم به ذکر است بنده این زوج رو میشناسم :N_aggressive (31):

VaHiD BaGgIo
2nd June, 2012, 03:08 PM
مگه نیما جونی قبلا قاطی مرغا نشده بود!!!؟ :26:

به نظرتون این ضرب المثلای ابداعی و جدید کار کی میتونه باشه!!!؟ :4:

خلاصه اينكه كاسه ايي زير قابلمه هست

الکی دل خودت رو شامپو نزن !

N I M A
2nd June, 2012, 04:32 PM
بازی Spadester

قبل اینکه لینک دانلود و نحوه عضو شدن رو بگم یه توضیحی در مورد بازی میدم.

تنها تفاوتی که این بازی با حکم داره یکی نحوه امتیاز بندی و یکی دیگه هم اینکه حکم همیشه پیک هست.

مثل حکم ,بازی 4 نفره و دو نفر دو نفر با هم یار هستند ...وقتی ورق ها پخش میشه و بازی میخواد شروع بشه شما با توجه به ورق هایی که دارید باید اعلام کنید که چند دست میتونید بگیرید یا به قول معروف باید دست بخرید.

به طور مثال من 4 دست میخرم و یار من 3 دست و جمعا تیم ما باید 7 دست بگیره حالا اگر ما تونستیم 7 دست رو بگیریم 70 امتیاز میگیریم و اگر کمتر از 7 دست بگیریم منفی 70 امتیاز میگیریم.
حالا ممکنه من از 4 دستی که خریدم 3 دست بگیریم اما یار من از 3 دستی که خریده 4 دست بگیره و جمعا 7 دست رو بگیریم...پس مهم این هست که رو به هم رفته 7 دست رو بگیریم.

حالا اگر بیشتر از 7 دست بگیریم مثلا 9 دست بگیریم به خاطر 2 دست اضافی که گرفتیم 2 bags میخوریم که وقتی به 10 برسه منفی 100 امتیاز میخوریم پس باید طوری بازی کرد که حدالمقدور bags نزنیم .

http://www.spadester.com/

اینجا برید و download now رو بزنید.

وقتی دانلود شد یوزر بسازید و play money رو بزنید.

مشکلی هم داشتید پیغام بدید به من تا ایدیم رو بدم راهنمایی کنم

alexdelpiero
2nd June, 2012, 06:07 PM
مردک اسم شوهر عمتو با فاصله و ستاره این قرتی بازیا بنویس :4: ادم با این اسامی مقدس مثه شاهین و اینا که شوخی نمیکنه
مردک الان نوشتن اسم تو کنار فامیل من جرم سنگینیه ! قاعدتا باید جنگولک بازی داشته باشه ! :4:

اقا امتحاناتون کی تموم میشه ؟ :4:

میخواسم یه معرفی از بازی اسپادس بزارم بشینیم بازی کنیم شبا

الان با رضا یه دست زدیم حالی کردیم :4:

به راضیه هم یاد دادام یعنی هر چی در توانم بود به کار بردم تا به راضیه اموزش بدم اما یاد نگرفت:vava: :4: در صورتی که رضا در کمتر از 2 دقیقه یاد گرفت و به راحتی بازی کرد :N_aggressive (31):
​من امتحانام 26 خرداد تموم میشه !
ای بابا ... همون ورق دات کام که خوب بود ... تازه به اونجا آشنا شده بودیم می خواستیم عرض اندام کنیم !
درضمن : کسری چی میگه ؟!! :goatee:

VICTOR
2nd June, 2012, 06:22 PM
نیما این یارو رو یارو کردیم حالا چیکار کنیم؟! :4: چن وقته حریف تو سطح خودم ندیدم یه حکم مرد بزنیم! :nish:

N I M A
2nd June, 2012, 07:12 PM
نیما این یارو رو یارو کردیم حالا چیکار کنیم؟! :4: چن وقته حریف تو سطح خودم ندیدم یه حکم مرد بزنیم! :nish:

یاهوم باز نمیشه بیا اف بی تا بگم بهت :4:

مردک الان نوشتن اسم تو کنار فامیل من جرم سنگینیه ! قاعدتا باید جنگولک بازی داشته باشه ! :4:

​من امتحانام 26 خرداد تموم میشه !
ای بابا ... همون ورق دات کام که خوب بود ... تازه به اونجا آشنا شده بودیم می خواستیم عرض اندام کنیم !
درضمن : کسری چی میگه ؟!! :goatee:
چی میگه؟ :4:

Blanco
2nd June, 2012, 07:17 PM
یه مشت احمق به سردستگی نیما دور هم جمع شدین دارین چه غلطی میکنین؟؟؟
به جای این کارهای بی هوده و عبث برید یه کم مطالعه بکنید و اطلاعات خودتون رو بالا ببرید ! اخه حکم هم شد بازی؟؟؟:nish:
خداوند به همتون شفا بده

alexdelpiero
2nd June, 2012, 07:23 PM
به جای این کارهای بی هوده و عبث برید یه کم مطالعه بکنید و اطلاعات خودتون رو بالا ببرید ! اخه حکم هم شد بازی؟؟؟:nish:
خداوند به همتون شفا بده
و اینک ... آخرالزمان ...
وقتی عبدی بیاد ارشاد کنه بفهمین دنیا داره به آخر میرسه ! تو که روزت با جولیا مولیا پریدن شب میشه خواهشا حرف از مطالعه نزن ! :4:

نیما ؛ جواب سر بالا نده ! شفاف سازی کن این چیزی که کسری میگه !

N I M A
2nd June, 2012, 07:23 PM
خداوند به همتون شفا بده

جالا تو فکر کردی ادم مطالعه گری هستی؟

دیگه خوندن 4 تا کتاب داستان مجله که نشد مطالعه:nish:

L a V i N
2nd June, 2012, 07:26 PM
نیما این سایته واقعآ به درد نخوره ! یه کاری کن همون ورق دات کام بازی کنیم ...

عبدی خان عفت ، عصمت ، عترت ، عشرت ، عزتِ کلام داشته باش :1:

Blanco
2nd June, 2012, 08:16 PM
مرضیه مگه تو هم جز این ارازل حکم پرست هستی ؟:4:
برای جامعه مترجمین ایران واقعا متاسفم :4:

N I M A
2nd June, 2012, 08:38 PM
بابا راضیه حکم چیه اخه؟ :4:

تا اسپادس یا بی دل یا شلم مونده دیگه کسی نمیره حکم بازی کنه مثل این میمونه ادم پی سی داشته باشه بره با اتاری بازی کنه:img-pirate2:

مهدی چی بگم؟ حرفی واس گفتن ندارم:Smilebb (65):

VICTOR
2nd June, 2012, 08:56 PM
حکم حال میده این بازیه هم خوبه!:10: فقط اسشمو نفهمیدیم چیه هنوز :4:

KING KIA
3rd June, 2012, 05:17 PM
نيما من اين بازيرو تو گوشيم دارم اما لامصب بازي آنلاين نداره. يه برنامه پوكر هم بريز پايه پوكرم فطير.
عبدي هم از مطالعه زياد كلمات قصاري چون قط قط از خودش ول ميده:4:

Amin
3rd June, 2012, 05:39 PM
خداوند به همتون شفا بده
به قول بابا شاه قهوه تلخ : کثثافتت

N I M A
3rd June, 2012, 05:46 PM
نيما من اين بازيرو تو گوشيم دارم اما لامصب بازي آنلاين نداره. يه برنامه پوكر هم بريز پايه پوكرم فطير.
عبدي هم از مطالعه زياد كلمات قصاري چون قط قط از خودش ول ميده:4:

یعنی چی بازی انلاین نداره؟ :4:

KING KIA
3rd June, 2012, 06:30 PM
یعنی چی بازی انلاین نداره؟ :4:
يعني ٣نفر هستن با من ميشيم ٤نفر و اصلاً نميشه با كسي يه جا ديگه بازي كرد فقط من ميتونم با كامپيوتر بازي كنم

N I M A
3rd June, 2012, 06:39 PM
يعني ٣نفر هستن با من ميشيم ٤نفر و اصلاً نميشه با كسي يه جا ديگه بازي كرد فقط من ميتونم با كامپيوتر بازي كنم

این بازی که من معرفی کردم و لینک دانلود دادم قابلیت انلاین داره دیگه..همین بازی رو میگری یا یه بازی دیگه؟

KING KIA
3rd June, 2012, 07:32 PM
اين بازي كه تو گوشي قابل اجرا نيست. ميگردم يه دونه آنلاينش رو براي موبايل پيدا ميكنم

VICTOR
3rd June, 2012, 08:41 PM
جاتون خالی چه بازی کردیم من و نیما! زدن پر پرمون کردن :4: :4:
آقا برنامه بچینین شبا باهم بازی کنیم حال میده........

N I M A
3rd June, 2012, 09:16 PM
جاتون خالی چه بازی کردیم من و نیما! زدن پر پرمون کردن :4: :4:
آقا برنامه بچینین شبا باهم بازی کنیم حال میده........

مرتیکه ابرومون رو برد :4: امشب مهمون داریم اخر شب میام بازی کنیم..

کس دیگه ای نمیاد؟

VICTOR
3rd June, 2012, 10:07 PM
مرتیکه ابرومون رو برد :4: امشب مهمون داریم اخر شب میام بازی کنیم..

کس دیگه ای نمیاد؟[/b]

مهمون دیشبیه؟ :4: دهنت سرویسه! بسپرش دسته یکی بیا دیگه............ :4:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
4th June, 2012, 12:27 AM
آقا چی دارید بازی میکنید!؟:4:

جریان چیه بدید ما هم بازی کنیم باهاش...:4:

N I M A
4th June, 2012, 10:56 AM
بــابــا نـان داد! بی آنکه بدانیم بـابـا برایه نان، همه ی جوانیش را داد
روز پـدر بر همه ی مردانه سرخ مبارک.:Smilebb (107):

Blanco
4th June, 2012, 10:57 AM
اینجا کیا بابا هستند ؟:4:

N I M A
4th June, 2012, 10:58 AM
اینجا کیا بابا هستند ؟:4:

من:Smilebb (107):

VICTOR
4th June, 2012, 12:46 PM
من نیستم! :4: :4: دوسم ندارم الان بشم :4:

N I M A
4th June, 2012, 01:04 PM
آقا چی دارید بازی میکنید!؟:4:

جریان چیه بدید ما هم بازی کنیم باهاش...:4:

مگه تو هم با موبایل نت نمیای؟
----

اقا تا الان من و رضا و کسری بازی میکنیم..کس دیگه نمیاد؟ :4:

VICTOR
4th June, 2012, 03:03 PM
بچه ها منم به نوبه ی خودم سالروز ولادت با سعادت شاه مردان،امیر مومنان،حضرت مولا علی(ع) رو خدمت تمامی سرخدلان وهمچنین روز پدر رو به باباهای انجمن تبریک و تهنیت میگم... :heart::give_rose:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
4th June, 2012, 03:12 PM
مگه تو هم با موبایل نت نمیای؟

نه ، مگه بقیه با موبایل میان؟!:nervous:

VICTOR
4th June, 2012, 03:24 PM

نه خودشم با موبایل نمیاد! :4:

N I M A
4th June, 2012, 03:37 PM

نه فکر کردم با موبایل میای :4:
پس بازی رو دانلود کن و نصب کن بدش بیا یاهو پی ام بده به من

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
4th June, 2012, 03:57 PM
بازی دانلود شد ، نصب شد ، در یاهو پی ام داده شد ، خبری از شما نشد!:Smilebb (29):

N I M A
4th June, 2012, 04:48 PM
کسری کجایی؟
من و رضا داوود نشستیم به بازی :4:

VaHiD BaGgIo
4th June, 2012, 04:55 PM
نیما جونیش، حالا من که این روزا تو حسش نیستم و وقتشم ندارم؛ ولی خب کلا لینک بازی رو بذار تا منم نصبش کنم، بلکه شاید بعدها به جمع ورق بازای انجمن بپیوندم! :4:
هر چند قبلش نیاز به یک دوره ی اموزشی فشرده دارم در حد لالیگا! :6:

N I M A
4th June, 2012, 04:59 PM
نیما جونیش، حالا من که این روزا تو حسش نیستم و وقتشم ندارم؛ ولی خب کلا لینک بازی رو بذار تا منم نصبش کنم، بلکه شاید بعدها به جمع ورق بازای انجمن بپیوندم! :4:
هر چند قبلش نیاز به یک دوره ی اموزشی فشرده دارم در حد لالیگا! :6:
http://www.spadester.com/
dowload now رو بزن

هر وقت خواستی بیا یاهو تا اموزش بدم :4:

Amin
4th June, 2012, 05:01 PM
من:Smilebb (107):
تو بابا اتی هستی

http://www.up.98ia.com/images/17xvswz4lax5x6ql20ha.jpg (http://uplod.ir/nfjh428lra9p/00000000000000000000000_31175_width400.jpg.htm)

N I M A
4th June, 2012, 05:15 PM
امین تو بازی نمیکنی؟:Smilebb (9):

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
4th June, 2012, 05:32 PM
با کمک های نیما با بازی آشنا شدم ، این بازی بیشتر حس ششم میخواد!:Smilebb (84):

پیشنهاد میکنم بقیه هم بازی رو دانلود کنن...:clapping:

N I M A
4th June, 2012, 06:59 PM
تا الان 4 نفریم که بازی میکنیم

من رضا کسری داوود

بقیتون بی بخارید بی بخار :4:

Amin
4th June, 2012, 10:47 PM
امین تو بازی نمیکنی؟:Smilebb (9):

نه من اهل لعب و لهب نیستم. تنها بازی که خوشم میاد همین pes هست.:16: حالا این بازیه چی هست که اینقدر اصرار میکنی؟ نکنه از این شرکتهای هرمی باشه؟ قاتل جنایتکار میخوای زندگی مردم رو از هم بپاشونی.
راستی به ساناز تبریک میگم لاکرونیا اومد لیگ یک. :Smilebb (82):

N I M A
4th June, 2012, 10:55 PM
نه من اهل لعب و لهب نیستم. تنها بازی که خوشم میاد همین pes هست.:16: حالا این بازیه چی هست که اینقدر اصرار میکنی؟ نکنه از این شرکتهای هرمی باشه؟ قاتل جنایتکار میخوای زندگی مردم رو از هم بپاشونی.
راستی به ساناز تبریک میگم لاکرونیا اومد لیگ یک. :Smilebb (82):
pes چجوری انلاین میزنی؟ مگه نباید نسخه اصلی بازی رو داشته باشی که بشه انلاین بازی کرد؟

ولی بیا بازی کن اگه ورق سرت میشه :4:

داوود کجایی بیا یاهو

Amin
4th June, 2012, 11:59 PM
pes چجوری انلاین میزنی؟ مگه نباید نسخه اصلی بازی رو داشته باشی که بشه انلاین بازی کرد؟

ولی بیا بازی کن اگه ورق سرت میشه :4:

داوود کجایی بیا یاهو
ها وولک ورق توی خونمونه. من یاهو هستم بیا ببینم چی میگی واسه خودت. خوب سریال نامبرش رو میگیری اوکی میشه. سریالش 70 تومنه اما دسته 2 الان 30 تومن 25 تومن هم گیرت میاد. منم اوایلش نخریدم یه دسته 2 گرفتم اما خوبه فاز میده

N I M A
5th June, 2012, 02:18 AM
اینم واس دانشجوها

استرسي بس وصف ناپذیر دارم
[گریه حضار]
امتحان های سخت و پشت سر همی دارم
[گریه حضار]
جزوه های خفن ناقصی دارم
[گریه حضار]
استادهایی عقده ای و خاک بر سری دارم
[نعره حضار و دریدن خشتک ها و سر به بیابان نهادن ]
یکی به دادم برسه :((

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
5th June, 2012, 04:58 PM
نیما ی مسابقه بنداز امشب ، من و ویکتور ، تو و امین یا رضا!

ویکی اوکی بده اگر هستی!

5 نفریم 4 تا اوکی باشن حله دیگه...:gathering:

N I M A
5th June, 2012, 05:55 PM
اینجوری که بد میبازید

Amin
5th June, 2012, 06:40 PM
من ساعت 12 شب هستم

VICTOR
5th June, 2012, 07:06 PM
نیما ی مسابقه بنداز امشب ، من و ویکتور ، تو و امین یا رضا!

ویکی اوکی بده اگر هستی!

5 نفریم 4 تا اوکی باشن حله دیگه...:gathering:

هستم 10 به بعد......
دیوید منو تو؟ :4: خیلی قوی میشیم که :4:

اینجوری که بد میبازید

:4: (.......)
ترجیح میدم جوابتو تو زمین بازی بدم :4:

N I M A
5th June, 2012, 07:11 PM
تو و دیوید رو چنان بکوبم به گرز گران... :4:
----
یه نفر دیگه هم پیدا کنید بشیم 6 نفر
راضیه نمیای؟ :4:

alexdelpiero
5th June, 2012, 07:16 PM
اینم واس دانشجوها

استرسي بس وصف ناپذیر دارم
[گریه حضار]
امتحان های سخت و پشت سر همی دارم
[گریه حضار]
جزوه های خفن ناقصی دارم
[گریه حضار]
استادهایی عقده ای و خاک بر سری دارم
[نعره حضار و دریدن خشتک ها و سر به بیابان نهادن ]
یکی به دادم برسه :((
:cry:
دقیقا ... امروز استاده 4 تا سوال داده بود !4 تا زبان اصلی ... قشنگ گشته بود سوالایی که هیچ ابوابشری نمیتونه حل کنه آورده بود تو امتحان ! قشنگ اگه رو نمودار ممودار نبره % 70درصد کلاس افتادن ! من میخواستم یه هفته نیام نت ولی بعد از امتحان امروز گفتم بیخیال بابا... :4:

دیروز سالروز پرتاب اولین زن ایرانی " انوشه انصاری " به فضا بود ! به امید روزی که آخرین زن ایرانی را به فضا پرتاب کنیم ! :Smilebb (2):
روز مرد رو به همگی تبریک میگم !

VICTOR
5th June, 2012, 07:47 PM
راضیه و میثم و .....................
بیاین دیگه بابا اه! انصافا عجیب بی بخارین! :4:
واسه تابستون کیا پاین اکیپی بریم دَدَ؟جز نیما که اختیارش دسته منه :4: (البته الان افسارش دسه یکی دیگست! جالبه با اون قد و هیکل بسیار زز تشریف داره):4:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
5th June, 2012, 08:04 PM
آقا تصویب شد قرارمون ساعت 12 شب.

تیم لیونل ویکی:79: vs تیم نیمامین:Smilebb (71):

اگر نفرات اضافه شدن که بهتر...:322:

VICTOR
5th June, 2012, 08:21 PM
بابا بزارین 11 من الانش خوابم! :4: فردا امتحان دارم ساعت 2 هیچی ام نخوندم میخوام صبح بخونم بزارین 11 آفرین :4:

N I M A
5th June, 2012, 08:26 PM
بزارید 11 :4:
رضا هم اگر اومد من یکی از دوستام رو میارم که بشیم 6 نفر :4:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
5th June, 2012, 08:33 PM
بزارید 11 :4:
رضا هم اگر اومد من یکی از دوستام رو میارم که بشیم 6 نفر :4:

نیما تو خودت مسئولی به کی میگی بزارید 11 ؟!:Smilebb (14):

آقا 11 تصویب شد!

من و ویکی که هستیم ، نیما ی یار برای خودت جور کن!:4:

N I M A
5th June, 2012, 11:27 PM
طبق اخبار واصله پت(داوود)و مت(کسری) با خاک یکسان شدن و به شکل حقیرانه ای شکست خوردند
اخبار تکمیلی متعاقبا ارسال میشه

VICTOR
5th June, 2012, 11:41 PM
چی نیما؟
مگه این بازی تمرینی نبود؟

N I M A
5th June, 2012, 11:41 PM
طبق اخبار واصله پت(داوود)و مت(کسری) با خاک یکسان شدن و به شکل حقیرانه ای شکست خوردند
اخبار تکمیلی متعاقبا ارسال میشه

نتیجه رو داشته باشید:

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up6/55530402250812961847.jpg

داوود تیتممو تیممو تیمم این بود تیمت؟ :4:

VICTOR
5th June, 2012, 11:42 PM
من همینجا اعلام میکنم تف تو روی نیما صمدی :4: به ما میگه دسه اول تمرینی مام شل گرفتیم!
بازی تموم شد رفتن بیرون!دوستشم رفت شام تازه :4:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
5th June, 2012, 11:47 PM
خب طبق قراری که با کسری گذاشته بودیم ، قرار شد نیما و رفیقش رو امتحان کنیم و جوری بازی کنیم که انگار دو زار عقل تو کلمون نیست!:4:

انصافا من و کسری خوب نقشمون رو بازی کردیم ، در حد معلولین ذهنی خودمون رو از قصد پائین آوردیم و حالا در بازی اصلی که فردا شب خواهد بود ، نیما و رفیقش برابر کسری و داوود واقعی قرار خواهند گرفت!:Smilebb (44):

N I M A
5th June, 2012, 11:50 PM
خب طبق قراری که با کسری گذاشته بودیم ، قرار شد نیما و رفیقش رو امتحان کنیم و جوری بازی کنیم که انگار دو زار عقل تو کلمون نیست!:4:

انصافا من و کسری خوب نقشمون رو بازی کردیم ، در حد معلولین ذهنی خودمون رو از قصد پائین آوردیم و حالا در بازی اصلی که فردا شب خواهد بود ، نیما و رفیقش برابر کسری و داوود واقعی قرار خواهند گرفت!:Smilebb (44):

قضیه قرار اینا هم مثل شوک حقیقی و شیثه :21:

فردا شبم میبینیمتون:img-pirate2:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
6th June, 2012, 04:56 PM
نیما جون همون رفیقت رو اوکی کن امشب بازی رسمی داریم ، این بازی فقط برای تحقیر کردن داریم میایم!:Smilebb (108):

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
6th June, 2012, 10:39 PM
خبری از ویکی نیست ، نیما هم که چیزی نمیگه!:Smilebb (59):

نیما کم آوردی؟!:Smilebb (71):

آقا اگر کنسله تا 11 اعلام کنید منتظر نباشیم...

N I M A
7th June, 2012, 01:05 AM
من که بودم نبودید شما..:4:

داوود برو یه cdkey واسه pes 2012 بگیر بشیننیم بازی کنیم شبا :4:
امین گرفته منم میگیرم تا فردا :4:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
7th June, 2012, 03:53 AM
خسته نباشی!:121fs725372:

من از دنیای pes خدافظی کردم ، چند تا مقام هم آوردم و جایزه بردم ، دیگه تو این سن خجالت آوره برای من!:Smilebb (49):

VICTOR
7th June, 2012, 10:43 PM
من که بودم نبودید شما..:4:

داوود برو یه cdkey واسه pes 2012 بگیر بشیننیم بازی کنیم شبا :4:
امین گرفته منم میگیرم تا فردا :4:

وا..... :4:
من بودم شما نبودید! زرشک! :4:
من اعتراف میکنم دیشب نتونستم بیام به خاطر پاره ای از مشکلات black_gir

آقا جریان این پی ای اس آنلاین چیه؟کنسول میخواد یا با پی سی هم میشه؟! منم میخوام منم میخوام :4:

N I M A
8th June, 2012, 02:12 PM
این امین وارده :4:
امین بیا یه توضیحی بده

VICTOR
8th June, 2012, 04:06 PM
امین معمولا" وقتی کسی کارش داره نیست :4:

KING KIA
8th June, 2012, 04:22 PM
بچه هاي اندرويدي يكي كمكم كنه. آسفالت شدم خدايي.
چطوري با اپرا موبايل بيام نظرمو تايپ كنم؟؟ هر كار ميكنم نميتونم تايپ كنم اصلاً كيبوردم فعال نميشه

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
8th June, 2012, 04:24 PM
نیما تو PES هم بلدی مگه؟!

از بس شلم و شولوم و این بازیا کردی اگر بزی PES هم بلدی واقعا تعجب میکنم!

CD KEY خریدید دو تائی بدید به بقیه همه بازی کنیم با هم خب!:Smilebb (90):

Amin
8th June, 2012, 05:20 PM
داشتم بازی ژاپن رو میدیدم. با همون کامپیوتر میتونید بازی کنید خرجش هم یه سی دی یا دی وی دی بازی که توی بازار موجوده رو بخرید. فقط از این نسخه های فارسی نباشه که دیگه خیلی قهوه ای بشه. بعد یه سی دی کی نیاز دارید. اورجینالش رو توی چند سایت ایرانی هست میتونید با مبلغ 60-70 بخرید. اما خوب هستند کسایی که خیلی وقته خریدن و یا از بازی خسته شدن و یا با سیستم و اینترنتشون مشکل پیدا کرده و میفروشند. با توجه به اینکه 2013 تا چند ماه دیگه میاد به نظرم اگه دسته 2 هم خواستید بخرید نهایتا 25 تومن بدید. بعد هم که خریدید باید برید توی سایت کونامی و اونجا هم ایمیل رو عوض کنید هم رمز رو. واسه اینکه بدونید بازی با شرایط شما سازگار هست یا نه بردی توی ران بزنید cmd بعد هم بزنید ping konami.net پینگتون نهایتا باید 450 باشه. هر چی پایین تر باشه بهتر هست و برای بازی مشکلی نخواهید داشت

VICTOR
8th June, 2012, 05:25 PM
یکی بیاد تضیح بده ببینیم چه جوریه خب! من شرطی میزنم pes12 رو!همینجا رسما" اعلام آمادگی میکنم :4:

Amin
8th June, 2012, 05:38 PM
ویکتور منم اویل همین رو میگفتم اما خدایی افراد قوی خیلی زاید هستند و البته افراد متقلب

VICTOR
8th June, 2012, 06:41 PM
^^^^^^^^^

تو اینم تقلب؟ چه جوری آخه؟ تنظیمات بازیکنارو دست کاری میکنن؟

به هر حال ما بشینیم تو جمع خودمون بازی کنیم حال میده. راستی run کردم دویستو هفتادو خورده ای بود واسه من

Amin
8th June, 2012, 06:49 PM
خوب خوبه. اره بابا میان دی سی میکنن یا اینترنتشون رو کند میکنند و بازی قطع میشه و هزار و یک دوز و کلک دیگه.

VICTOR
14th June, 2012, 05:52 PM
عجیب بی بخارین!یه هفتس اینجا داره خاک میخوره!
یکی بیاد بحثی چیزی راه بندازه باو.....................
میگم غوشادیسمم بد دردیه! :4::nish:

این شکلکه چه باحاله! bl_deli

ali asgar
14th June, 2012, 07:15 PM
عجیب بی بخارین!یه هفتس اینجا داره خاک میخوره!
یکی بیاد بحثی چیزی راه بندازه باو.....................
میگم غوشادیسمم بد دردیه! :4::nish:

این شکلکه چه باحاله! bl_deli

ای بابا توقعی داریا:Smilebb (103)::Smilebb (103):
تو امتحانا حوصله خودمونو نداریم ، می خوای بیایم با تو بحث کنیم ؟؟؟ بابا بی خیال!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VICTOR
14th June, 2012, 08:02 PM
^^^^^

کوفت! :23: مگه من چمه؟:4:

Blanco
14th June, 2012, 10:55 PM
فردا ميخوام موهاى سرم رو با تيغ بزنم :4:
از وقتي كچل كردم خوش شانس شدم
فردا با تيغ بزنم شايد وضعيت فعليم كه پر از استرس امتحانات و پروژه ام هست تموم بشه و معده ام هم بهتر بشه:4:

VICTOR
15th June, 2012, 03:16 PM
^^^^^^^

جونم چه شوی! یه عکس حتما" بزار از خودت،روتم نشد بزاری پ.خ کن :4:

ویرایش: من نمیدونم این کچل کردنو اینا چقدر خرافات و چقدر واقعا" خوش شانسی میاره!؟ کسی میدونه بگه....
ماهم یه بنده خدایی بد تو محلمون سبزی فروشی داشت،رفتم پیشش دیدم همه دندوناشو کشیده!!!!!!!!!!!!!!!!
دیدمش داشتم تگری میزدم :4:
گفتم چرا اینجوری کردی با خودت گفت آخه سر درد داشتم!!
وقتی ام کشید گفت سردردام خوب شد! نمیدونم تلقین و توهمه یا واقعا"..........
_____

این هفته برنامه ندارو کی دید تو منو تو؟ خیلی دوست دارم راجع به مسائل ماوراء الطبیعه اطلاعاتم بره بالا،کسی سایت یا رفرنسی میشناسه؟

N I M A
15th June, 2012, 03:20 PM
^^^^^

کوفت! :23: مگه من چمه؟:4:
چت نیست؟ :4:
---

عبدی از گردن بزن شاید بیشتر خو شانسی بیاره ما هم راحت شیم :4:

VICTOR
15th June, 2012, 03:29 PM
جونه عبدی عکستو بزار یدونه ببینیم چیکار کردی با خودت :4:

Blanco
15th June, 2012, 03:29 PM
داستان خوش شانسي كه چرتو پرته
منتها باعث ميشه ريشه مو بهتر در بياد
من سال پيش گلت زدم و موهام رو صاف كردم بعد خيلي ريزش داشتم
امسال يه ماه پيش با شماره يك موهام رو از ته زدم
الان بعد يه ماه ميخوام با تيغ بزنم چون هوا هم اينجا خيلي گرمه احساس سبكي خاصي بهم ميده

VICTOR
15th June, 2012, 03:34 PM
یه ویتامینه بکن حتما".گلت دهن مو رو سرویس میکنه
یه دوره تقویت مو هم برو

Meysam
15th June, 2012, 05:57 PM
عبدی برای زدن ریشای تو به قیچی باغبونی یا ماشین چمن زنی نیازه. فکر تیغ از سرت خارج کن.

VICTOR
15th June, 2012, 06:01 PM
عبدی برای زدن ریشای تو به قیچی باغبونی یا ماشین چمن زنی نیازه

اوسامه عبدی بن لادن :4:

Blanco
15th June, 2012, 06:06 PM
من نگفتم میخوام ریشم رو بزنم !
گفتم میخوام موهای سرم رو با تیغ بزنم !
به شما هم پیشنهاد میکنم انقدر در قید و بند خوشتیپی و اینکه فلان دختر نگاهم میکنه و اینجوری نگاهم نمیکنه نباشید !
بزرگ باشید و بزرگوارانه زندگی کنید
سختی از عبدی عزیز :4:

ریشام رو فعلا دوست دارم و بهش دست نمیزنم
این تریپ جدید خیلی بهم میاد دوسش دارم خیلی زیاد :good:

Meysam
15th June, 2012, 06:11 PM
به شما هم پیشنهاد میکنم انقدر در قید و بند خوشتیپی و اینکه فلان دختر نگاهم میکنه و اینجوری نگاهم نمیکنه نباشید !
بزرگ باشید و بزرگوارانه زندگی کنید
سختی از عبدی عزیز :4:
حاج کاظم خدا بیامرز هم همین حرفارو میزد که آخرش افتاد مرد.
این پست عبدی نشون داد که یک هم*نس*گراست و نگاه پسرا بیشتر از نگاه دخترا براش مهمه.
عمویی چرا زودتر به خودم نگفته بودی؟ حالا دیگه واسه ی ما خار داشت هان؟

Blanco
15th June, 2012, 06:13 PM
بهتر اینجا رو مثل جاهای دیگه که به گند کشیدی با چرندیات به گند نکشی !
چیزی که لیاقت خودت هست هم به من نچسبون !
میخوای امارت رو بدم که روز و شب توی پارک دانشجوی تهران داری چه غلطی میکنی !؟

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
15th June, 2012, 06:16 PM
میثم جریان چیه ، میشه بیشتر بشکافی!؟:Smilebb (71):

Meysam
15th June, 2012, 06:26 PM
بچه ها قبل از اینکه عبدی بخواد چیزیو افشا کنه، خودم همه چیز لو میدم!
من اولین بار با عبدی در پارک*دانشجوی*تهران آشنا شدم. البته اون موقع عبدی 3 سال بیشتر نداشت و تو پارک گم شده بود.
دیگه بیش از این توضیحی نمیدم. اینکه آخر داستان چی شد به عهده ی بیننده میذارم. یکی از مهمترین دلایلی که خاطره ی تلخی از تهران داره همینه.

Blanco
15th June, 2012, 06:37 PM
برو وقتی شناسنامه ات دو رقمی شد برگرد !
زمانی که من سه سالم بوده تو هنوز داشتی تاتی تاتی میرفتی !
خلاصه اینکه هر کی یه بار تو رو دیده باشه تا اخرش میره ! دیگه نیازی نیست توضیح واضحات بدم :Smilebb (70):

VICTOR
15th June, 2012, 07:00 PM
بچه ها حیف نیست با این موضوع موشکافانه تر برخورد نکنیم؟ بشکافید قشنگ موضوع رو :4:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
15th June, 2012, 07:13 PM
احساس میکنم درباره این موضوع مهم هنوز نقاط تاریک و مبهمی وجود داره که نیاز به روشن شدن و شفاف سازی داره!:4:

KING KIA
16th June, 2012, 12:01 PM
منم با کسری ثانی و داوود موافقم. بحث جالبیه. خواهشا یکیتون بازش کنه :4: بحثو میگماااااا:4:

alexdelpiero
18th June, 2012, 12:00 PM
http://sharebeats.com/ixqw0mpvrmn8
امیدوارم تکراری نباشه ! :16gaya:
توضیح :
این کلیپی از بازیکنان همون طفل 4 ساله هستش توی اتوبوس یه شعر جالبی می خونند که بدک نیست ! :4:

N I M A
18th June, 2012, 01:13 PM
خیلی کر خنده بود :4:
این که میخوند کی بود؟

علی کریمی چه همراهی میکرد :4:

alexdelpiero
18th June, 2012, 01:29 PM
از بچه ها پرسیدم می گفتند سوشا مکانیه میخونه !!! :Smilebb (59):

KING KIA
18th June, 2012, 05:08 PM
مهدي اسپم، يه مقدار بهم آموزش اسپم نويسي بده لطفاً.
اين مطلب اسپم نيست و جنبه آموزشي خواهد داشت:4:

alexdelpiero
18th June, 2012, 05:16 PM
مهدي اسپم، يه مقدار بهم آموزش اسپم نويسي بده لطفاً.
اين مطلب اسپم نيست و جنبه آموزشي خواهد داشت:4:
- برادر عزیز ! یه ساله تایپیک خاک گرفته ! حالا ما یه حرکتی زدیم دو تا پست خورد ! این کجاش آخه اسپمه ؟!!! :cigar:
- بابا اون طرفیا نمیذارن ما بدون کری خونی جلو بریم ! :4: طرف میگه میخوایم رضا حقیقی رو بگیریم تا رویانیان رو له کنیم ! :lol:
- کسی کرک ویدیو استودیو X3 رو نداره ؟!!! :Smilebb (23):

Blanco
18th June, 2012, 05:27 PM
این کلیپ قدیمیه بابا
بعدش چرا انقدر کیفیتش رو پایین اوردی رودانی ؟

حامد خان با کی داشتی میجنگیدی اخوی؟
تو دماغت رو نمیتونی بکشی بالا ، از کی تا حالا جنجگو شدی و ما بیخبریم ؟

alexdelpiero
18th June, 2012, 05:39 PM
این کلیپ قدیمیه بابا
بعدش چرا انقدر کیفیتش رو پایین اوردی رودانی ؟

حامد خان با کی داشتی میجنگیدی اخوی؟
تو دماغت رو نمیتونی بکشی بالا ، از کی تا حالا جنجگو شدی و ما بیخبریم ؟

- خوب تو که با کیفیتشو داری بذار تا دانلود کنیم !
بعد من تو اون پستم گفتم که امیدوارم تکراری نباشه !
- کسی کرک ویدیو استودیو x3 رو نداره ؟!!!

Blanco
18th June, 2012, 05:48 PM
حرف توی دهن من نزار منگول
من نگفتم دارم گفتم بی کیفیته و قدیمیه !
برو کنار سر راه وایسادی

alexdelpiero
18th June, 2012, 05:57 PM
حرف توی دهن من نزار منگول
من نگفتم دارم گفتم بی کیفیته و قدیمیه !
برو کنار سر راه وایسادی

ما وسعمون در حد همین بی کیفیت و قدیمیه !

واااااااااااای
بد شده با من
چون از حد و مرز رد شده کارم
چیزایی میگه انگا جنگ شده واقعا
چرا بدی چرا بدی چرا بدی؟؟؟؟
:Smilebb (59):
این چیه؟!! وی به روزگار اونی که ...

Blanco
18th June, 2012, 06:02 PM
اهنگ جدید گروه زد بازی + هیچکس
برو ببین خیلی با حاله در وصف یه بنده خدایی هم صادقه واسه همین گذاشتم !

alexdelpiero
18th June, 2012, 06:05 PM
اهنگ جدید گروه زد بازی + هیچکس
برو ببین خیلی با حاله در وصف یه بنده خدایی هم صادقه واسه همین گذاشتم !

- شرمنده ! من یه کم بچه سوسولم ! از رپ مپ خوشم نمیاد ! ته تهش یاس!:happy:
البته حدس میزنم اون بنده خدا کیه ؟!

N I M A
18th June, 2012, 08:29 PM
مهدی این سوشا مکانی نیست بابا..یکی دیگس :4: عجب شعری ساختن :21:
عبدی بگرد با کیفیتش رو بزار :4:

alexdelpiero
18th June, 2012, 09:46 PM
مهدی این سوشا مکانی نیست بابا..یکی دیگس :4: عجب شعری ساختن :21:
عبدی بگرد با کیفیتش رو بزار :4:
- من هم شک دارم مکانی باشه ولی یه بنده خدایی می گفت که سوشا مکانیه !
اگه کسی با کیفیتشو داره حتما بذاره !
- کسی کرک ویدیو استودیو x3 رو نداره ؟!!! :Smilebb (7):
- اینو هم حتما دانلود کنید ! خیلی باحاله ! :sigar:
طرف آمریکاییه و ازش میخوان اشعار فارسی رو تکرار کنه !
http://fpk.im/jjDm

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
19th June, 2012, 09:54 AM
- من هم شک دارم مکانی باشه ولی یه بنده خدایی می گفت که سوشا مکانیه !
اگه کسی با کیفیتشو داره حتما بذاره !
- کسی کرک ویدیو استودیو x3 رو نداره ؟!!! :Smilebb (7):
- اینو هم حتما دانلود کنید ! خیلی باحاله ! :sigar:
طرف آمریکاییه و ازش میخوان اشعار فارسی رو تکرار کنه !
http://fpk.im/jjDm

خیلی باحال بود ، مخصوصا اون تیکه آخرش!:biggrin:

قشنگ رفت تو حس و شعر تحویل داد!:Smilebb (9):

از اینا داشتی باز بزار ... :Smilebb (28):

ali asgar
19th June, 2012, 11:22 AM
صرقا جهت توجه!!!!! :Smilebb (102)::Smilebb (102):
- کسی کرک ویدیو استودیو x3 رو نداره ؟!!! http://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20(7).gif
- کسی کرک ویدیو استودیو x3 رو نداره ؟!!! http://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20(7).gif

alexdelpiero
19th June, 2012, 03:11 PM
صرقا جهت توجه!!!!! :Smilebb (102)::Smilebb (102):

http://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20(7).gif
کسی اگر داره دریغ نکنه ! به شدت محتاجم ! :Smilebb (23):

قشنگ رفت تو حس و شعر تحویل داد!:Smilebb (9):

از اینا داشتی باز بزار ... :Smilebb (28):

طرف خیلی جدی گرفته بود قضیه رو ... :4:

- اینم یه کوچولی دوست داشتنی که از صدای پاره شدن کاغذ خوشش میاد !
http://fpk.im/A1dw
4.39MB

KING KIA
19th June, 2012, 06:09 PM
مهدي جان برو سايت softgozar.com احتمالاً داره، اگه نداشت درخواست بده واست ريديف ميكنن

Blanco
19th June, 2012, 06:16 PM
دست از سر من بردارید !
8 روز وقت داشتم برای امتحان فردا !
بازش نکردم تا امروز ! هنوز هم حال خوندنش رو ندارم
مرگ بر دانشگاه !

ali asgar
19th June, 2012, 08:10 PM
مرگ بر دانشگاه
مرگ بر اساتید
مرگ بر مراقبین
.
.
.
مرگ بر عبدی

Blanco
19th June, 2012, 10:36 PM
چرا پای اساتید رو وسط میکشی مردک !
استادا همشون خوبن
من همه استادام رو دوست دارم و مطمئنم وقتی دانشگاه تموم شد این ترم دلم برای همشون تنگ میشه
منتها این درسا کلافه میکنه ادمو

alexdelpiero
19th June, 2012, 10:49 PM
- استادای اونور رو کاری نداریم عبدی ! ولی اینوری ها خیلیشاشون عقده این !
من هم مرگ بر دانشگاه و بعضی اساتید رو باهاش موافقم و مطمئنم دلم واسه هیچکدومشون تنگ نمیشه !
- حامد جان؛ الان سافت گذر همه چیش پولی شده ! منم نمیخوام پول بدم بالای این ! :Smilebb (7):
- بیشعوره ! :blink:
http://fpk.im/DQDf
1.27MB

KING KIA
19th June, 2012, 11:20 PM
عبدي قلمبه چقدر حرف ميزني سرمونو بردي اه اه
مهدي جون من فعلاً همينو ميتونستم راهنمايي كنم فردا يكي از دوستام كه كرم نت و نرم افزاره رو ميبينم و ازش سوال ميكنم.
عبدي خودتو با اساتيد يكي كردي ديگه؟؟؟؟؟؟؟؟
از بچه هاي اينجا كسي انبوه ساز يا پيمانكار ساختموني آشنا نداره؟؟؟

KING KIA
20th June, 2012, 03:20 AM
جا داره به وحيد خسته نباشيد جانانه بگم، به كسري هم تبريك بگم و بايد بگم كار كسري خيلي سخته چون وحيد با عبدي جلف:4: خيلي فرق ميكرد و يه شخصيت برجسته داره و تقريباً بچه ها به اخلاق چنين مديريتي عادت كرده بودن.پيشنهاد ميدم اسم جايگاه عوض بشه به پاس زحمات وحيد

alexdelpiero
20th June, 2012, 11:07 AM
من هم به وحید خسته نباشید میگم ! واقعا وحید تو این مدت مدیریتش کاری کرد که نه سیخ بسوزه نه کباب ! :4:
کسری هم از بس تو جلد قبلی جایگاه 36 هندونه زیر بغلش گذاشتم دیگه حرف جدید بلد نیستم بزنم ! :Smilebb (71):

ali asgar
20th June, 2012, 12:49 PM
چرا پای اساتید رو وسط میکشی مردک !
استادا همشون خوبن
من همه استادام رو دوست دارم و مطمئنم وقتی دانشگاه تموم شد این ترم دلم برای همشون تنگ میشه
منتها این درسا کلافه میکنه ادمو

اگه استادای شما هم مث این استادای الدنگ ما بودن غیر از مرگ واسشون چیزی نمی خواستی.
همه جا استادا نمره میدند اینا نمره که نمی دند هیچ گهگاهی ازت نمره هم کم می کنند.
این ترم 5تا درس دارم فقط یه استاد دارم که عقده ای نیست.
مرگ بر استادی که استاد نیست!!!!!

N I M A
20th June, 2012, 03:13 PM
بابا پس چرا تاپیک نمیزنید؟
یکی بزنه دیگه؟
این عبدی حمال هم فقط منتظر قفل کردنه :4:

alexdelpiero
20th June, 2012, 04:00 PM
من یکی پشت دستمو داغ کردم دیگه تایپیک نزنم !
اصلا به جنوبی ها نیومده تایپیک بزنند ! من و رضا و راضیه امتحانمونو پس دادیم ! من توصیه می کنم از جنوب دور بشیم و بریم شمال !
سلام بر حامد ! :spiteful:

GUUS
20th June, 2012, 05:48 PM
مزخرفاتی که اونور در مورد رویانیان مینویسن جالبه!:biggrin::biggrin:
از دست ندید:biggrin:

N I M A
20th June, 2012, 06:41 PM
بابا پس چرا تاپیک نمیزنید؟
عجب داستانی شده
بابا یکی بزنه

KING KIA
20th June, 2012, 06:54 PM
مهدي جون ممنون از لطفت اما من واسم زوده. من تو شماليها اول حسين باتيستا رو پيشنهاد ميدم بعد كوهسار هر كدوم مايلن بزنن تاپيك رو آخه رسيديم به 101

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
20th June, 2012, 08:24 PM
آقا یکی تاپیک جدید رو بزنه دیگه ، کلی مباحث فنی تو ذهنم هست که داره یکی یکی یادم میره!:Smilebb (102):

N I M A
20th June, 2012, 08:28 PM
ای بابا ما هی میریم و میایم میگی الان دیگه تاپیک زدن اما بزام نزدید
اقا تا یه ساعت دیگه زدید زدید نزدید من میزنم :4:

هر کی حال میکنه بزنه دیگه..به اسم سردار هم بزنید لطفا :4:

KING KIA
20th June, 2012, 11:54 PM
جالبه محسن يوسفي حرف از تعصب ميزنه ولي ميگه ميرم سايپا تازه جالبتر اينه كه تازه يادش افتاده استقلال قهرمان حذفي شد و بايد وزارت ورزش بهشون حق تكدي گري بده. مگه دو و سه فصل قبل ما قهرمان حذفي نشديم؟؟ مگه دست تكدي به سوي وزارت ورزش بلند كرديم؟؟ امسال هم كه نون بازو ميخوريم و از كاربلدي مديرمون پول بدست مياريم از وزارت ورزش هم پولي به ما نميرسه عمو جون، ام الفساد گروهبان گارسيا هم گذشته خودشو فراموش نكرده و به دسته سوم و سيزدهمي ليگ هم اشاره اي داشته:4:خدايا چقدر اين روزا همه چي بر وفق مراده، به قول عقابمون كه ميگفت عروسي به كوچه پرسپوليس هم مياد الان عروسي از كوچه گذشته و به خونه و قلبمون رسيده خدايا از ته دل شكرت. دهه ٨٠ كه عروسي آبيون بود نتونستن همچين افتخاراتي اضافه تر از ما كسب كنن لااقل دهه ٩٠ رو دهه عروسي ما كن تا بهشون بگيم استفاده از فرصتها يعني چي

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
21st June, 2012, 11:00 PM
تو قهوه خونه سوژه کم میاد گیر میدن به تشکرای من ، اینجا که ماشالله کلی بحث هست ف از سردار و اس اس بگیر تا روابط بین دو دوست!:Smilebb (44):

کسری خدائی علم بهتر است یا ثروت حالا!؟

کلی وقت بزار و درس بخون ، آخر سر هم باید بیل ِ رو بگیری دستت!:Smilebb (59):از همون اول بیل بزن پولارو جمع کن برو آخرین مدرک موجود در بازار رو بخر ، مث حاجی فتل!:21:

N I M A
21st June, 2012, 11:13 PM
فتح الله زاده: دهنوی مبارک تراکتوری ها !!!!

فتح الله زاده : انصاری فرد مبارک پرسپولیس ها
...
فتح الله زاده : سید جلال حسینی مبارک پرسپولیسی ها

امسال نقش فتح الله زاده تو نقل و انتقالات لیگ برتر اینه که هر تیمی بازیکن گرفت به اون تیم تبریک بگه!!!!

N I M A
21st June, 2012, 11:14 PM
پول نداشته باشی کسی ادم حسابت نمیکنه :4:

VICTOR
21st June, 2012, 11:21 PM
داوود تو این دوره زمونه هیچی کاسبی نمیشه :4: درس خوندن ول معطلیه! :16gaya:

Meysam
22nd June, 2012, 09:46 AM
عبدی همه ی این جماعتی که میبینی اینجا جمع شدن روی تو فکر بد میکنند و دوست دارن باهات یک کاری انجام بدن!
من جای تو بودم جرات نمیکردم شعاع 100 کیلومتری اینجا رد بشم. حواستو خوب جمع کن تو دام نیفتی که کارت تمومه.

VICTOR
22nd June, 2012, 12:16 PM
عبدی کجاست دلمون تنگ شد :4: جوووون :4:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
22nd June, 2012, 02:34 PM
پول نداشته باشی کسی ادم حسابت نمیکنه :4:

حاج فتل هم از بی پولی میناله ، یعنی اونم آره؟!:4:

VICTOR
22nd June, 2012, 02:54 PM
^^^
اون بدختو که دیگه هیشکی آدم حساب نمیکرد و نمیکنه و نخواهد کرد!حتی اگه پولم داشته باشه :4:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
22nd June, 2012, 04:45 PM
دهنوی: با پیراهن استقلال به من نان هم نمی‌دهند!:Smilebb (29):

در اين چند روز بعضي‌ها از تعصب بازيكن به پيراهن صحبت مي‌كنند و مدام حرف از قديم‌ها مي‌زنند. من مطمئن هستم قديمي‌ها كه اين حرف‌ها را مي‌زنند، وضع خودشان خوب است. مگر مي‌شود الان شرايط خانوادگي را در نظر نگرفت و به صورت غيرمنطقي از تعصب حرف زد. من يك فوتباليست هستم كه درآمدم از راه فوتبال به دست مي‌آيد. آيا واقعا با پيراهن استقلال به من نان مي‌دهند؟

فک کنم سرگروهبان حرف از تعصب زده بود ، جوابش رو از ترقه عمل نکرده حاج فتل گرفت!:Smilebb (71):

mona_casillas
23rd June, 2012, 06:54 AM
تولد مهدی alexdelpiero رو تبریک میگم .
مهدی تولدت مبارک .:53:
http://www.punjabigraphics.com/images/30/happy-birthday11111.gif
http://x-kanaroveh.persiangig.com/image/happy%20b%20roxana/happy_birthday-Roxana.jpg

VICTOR
23rd June, 2012, 08:03 AM
به به تولد داش مهدیه گله. داداش تولدت مبارک ایشالله همیشه تنت سالم و لبت خندون باشه.زیر سایه ی پدر و مادرت به همه آرزوهات برسی...

:f015::Smilebb (121)::Smilebb (121)::Smilebb (121)::Smilebb (121)::Smilebb (121)::123::322::Smilebb (31)::8:

تولدت مبارکه.. :heart::heart:

Princess
23rd June, 2012, 09:30 AM
ممنونم از مونا که تولد آقا مهدی را یاداوری کرد هرچند پست خودش افتاد اخر صفحه قبل :barareh:
اقا مهدی تولد مبارک smil200

N I M A
23rd June, 2012, 11:10 AM
مهدی تولدت مبارک:goatee:

Kouh sar
23rd June, 2012, 03:03 PM
مهدی جان تولدت مبارک

alexdelpiero
23rd June, 2012, 04:50 PM
تولد مهدی alexdelpiero رو تبریک میگم .
مهدی تولدت مبارک .:53:
http://www.punjabigraphics.com/images/30/happy-birthday11111.gif
http://x-kanaroveh.persiangig.com/image/happy%20b%20roxana/happy_birthday-Roxana.jpg
:Smilebb (7):
شرمنده شما شدم ... ممنون ...

به به تولد داش مهدیه گله. داداش تولدت مبارک ایشالله همیشه تنت سالم و لبت خندون باشه.زیر سایه ی پدر و مادرت به همه آرزوهات برسی...

:f015::Smilebb (121)::Smilebb (121)::Smilebb (121)::Smilebb (121)::Smilebb (121)::123::322::Smilebb (31)::8:

تولدت مبارکه.. :heart::heart:

ممنونم از مونا که تولد آقا مهدی را یاداوری کرد هرچند پست خودش افتاد اخر صفحه قبل :barareh:
اقا مهدی تولد مبارک smil200

مهدی تولدت مبارک:goatee:

مهدی جان تولدت مبارک
از همه دوستان تشکر می کنم که محبت کردن در حق بنده ... امیدوارم فرصت جبران داشته باشم ! :4:

پ . ن : تولد من 2 تیره منتها تو همه انجمنها واسه 3 تیر زده ... :happy:

KING KIA
23rd June, 2012, 06:48 PM
مهدي جون، تولدت مبارك داداش گلم. اميدوارم ساليان سال عمر با عزت و احترام داشته باشي.5 روز ازم بزرگتري:4:تازه متوجه شدم چرا علايقمون شبيه همه، پرچم تيرماهي ها بالاست

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
23rd June, 2012, 08:03 PM
مش مهدی 22 سالگیت اینجا هم مبارک!:Smilebb (49):

خوش به حالت جوونی ، قدر جوونیت رو میدونی؟!:Smilebb (100):

VaHiD BaGgIo
23rd June, 2012, 08:09 PM
تولدت مبارک و دیگر هیچ . . . :Smilebb (59)::Smilebb (59)::Smilebb (59):
گفتم اینجوری بگم که یخورده با تبریک گفتنای قبلیم فرق داشته باشه دیگه!!! :65:

alexdelpiero
23rd June, 2012, 09:20 PM
مهدي جون، تولدت مبارك داداش گلم. اميدوارم ساليان سال عمر با عزت و احترام داشته باشي.5 روز ازم بزرگتري:4:تازه متوجه شدم چرا علايقمون شبيه همه، پرچم تيرماهي ها بالاست
آره ... میلان رو عوض کنی یووه بذاری مث خودمی ... پرسپولیس - لیورپول - دورتموند ! :biggrin: مرسی حامد جان ! smil200

مش مهدی 22 سالگیت اینجا هم مبارک!:Smilebb (49):

خوش به حالت جوونی ، قدر جوونیت رو میدونی؟!:Smilebb (100):

جوون چیه ؟!! :4: موهام که سفیده ! دندون که ندارم ! زانوهام هم که قیژ قیژ صدا میده ! فقط سنم جوون نشون میده ! یه عالمه غم و غصه هم که ... :Smilebb (41):

تولدت مبارک و دیگر هیچ . . . :Smilebb (59)::Smilebb (59)::Smilebb (59):
گفتم اینجوری بگم که یخورده با تبریک گفتنای قبلیم فرق داشته باشه دیگه!!! :65:

دست بند برای چند نفر ... سقف بازداشتگاه چبکه می کنه ! :4:
مرسی وحید جان ! ایشالله به همین زودی نامزدیتو تو این تایپیک جشن بگیریم !

KASRA
25th June, 2012, 10:07 AM
داش مهدی با تاخیر تولدت رو تبریک می گم انشاالله همیشه سالم و سلامت باشی...:dirol:

Kouh sar
25th June, 2012, 05:05 PM
داش حامد پیشا پیش تولدت مبارک

alexdelpiero
25th June, 2012, 06:21 PM
داش مهدی با تاخیر تولدت رو تبریک می گم انشاالله همیشه سالم و سلامت باشی...:dirol:
مرسی کسری جان ... من هم آرزی سلامتی برای شما و خانوادتون دارم از اینور !:4:

صعود ایتالیایی رو به آتزروی های تایپیک تبریک میگم ! دیشب ساعت 2:30خوابیدم تا 5 که بیدار شدم و رفتم پالایشگاه ؛ کارآموزی ؛ تا ساعت 4 که برگشتم ( فراغ از وقت نماز و ناهار ) تو گرما و آفتاب بودیم ! الان آرزوی مرگ دارم ... :17: نمی دونید بندر چه خبره ... شرجی 80 الی 90 درصد و دمای 45 تا 50 درجه ... smil106

KING KIA
25th June, 2012, 09:41 PM
داش حامد پیشا پیش تولدت مبارک ممنون داداش گلم، شرمنده کردی

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
25th June, 2012, 09:42 PM
هوا به این خوبی مهدی جون ، چرا ناشکری میکنی مرد مومن؟!:4:

تو با کاپشن میری بیرون چرا تقصیر هوا میندازی؟!:71:

پ ن:حامد کی هست؟!

alexdelpiero
25th June, 2012, 10:47 PM
هوا به این خوبی مهدی جون ، چرا ناشکری میکنی مرد مومن؟!:4:تو با کاپشن میری بیرون چرا تقصیر هوا میندازی؟!:71:پ ن:حامد کی هست؟!

خدا کنه فقط سه روز تهران وضع امروز بندرو داشته باشه ! میخوام ببینم اون موقع موضع چیه ؟!!
پ . ن : حامد تبریک میگم عزیز ...

VaHiD BaGgIo
26th June, 2012, 07:36 PM
منم تولد حامد آقا رو تبریک میگم و براش بهترین ها رو آرزو می کنم! :63:

ali asgar
26th June, 2012, 10:33 PM
بهههههه چه تولید بازاریه !!!:Smilebb (48)::Smilebb (48):
آقا حامد تولدت مبارک بدفرم!!!
کسه دیگه ای هم هست ؟؟؟؟؟ اگه هست برای صرفه جویی تو پست دادن الان تولدشو تبریک بگم.

KING KIA
27th June, 2012, 02:27 PM
مهدي الكس عزيز، وحيد جون، داداش مهدي ممنون از لطفتون، آرزوهاتون بلند و پربار

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
27th June, 2012, 03:39 PM
به به بازم تولد ، مبارک باشه.

چند ساله شدی حالا؟!:4:

KING KIA
27th June, 2012, 08:17 PM
به به بازم تولد ، مبارک باشه.چند ساله شدی حالا؟!:4:من حامد 15 سال دارم:4:

VICTOR
27th June, 2012, 10:05 PM
آخی...:53:
تولد مبارک حامد جون... :4:

N I M A
27th June, 2012, 10:10 PM
حامد تولدت مبارک

KING KIA
28th June, 2012, 12:14 AM
كسري چرا گفتي آخي؟؟ نكنه فكر پليد داري؟؟ ممنون داداشم.نيما جان ممنونم داداش.حسابي شرمندم كردين اميدوارم بتونم جبران كنم

VICTOR
28th June, 2012, 05:09 PM
^^^
وا.... :4:
_______

خب خداروشکر یه درس 3واحدی رو که خیلی میترسیدم نمرش اومد و.... :4: واقعا" خوشحالم!
عجیب گرفتاری بود این ترم هرچی بگم کم گفتم!
حالا که خدا بخواد داره تموم میشه فقط منتظر جواب 6 واحدم...
الکی الکی مهندس شدیم رفت! :4: :4::Smilebb (29):

alexdelpiero
3rd July, 2012, 07:36 PM
:Smilebb (89):
باز اینجا خاک خورد ...
حالا که عبدی و زبوک زاده دستشون بازه بیان اینجا رو از این حالت در بیارن ...

رسما این مدت به فنا رفتم ...
صب ساعت 5 بیدار شدن در طول هفته ظلم بزرگیه که در حقم داره میشه ! آخه یکی نبود بگه آبت کم بود ؛ نونت کم بود ؛ کار آموزی رفتنت چی بود ؟!! چشام داره از کاسه میزنه بیرون ! :Smilebb (89)::Smilebb (89)::Smilebb (89)::Smilebb (89)::Smilebb (89)::Smilebb (89)::Smilebb (89)::Smilebb (89)::Smilebb (89):

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
3rd July, 2012, 07:42 PM
چشمای من رسما از کاسه:shok: زده بیرون!

علتش هم فک کنم حدس بزنی چیه هست ، اگر یورو رو دنبال کرده باشی!

alexdelpiero
3rd July, 2012, 08:02 PM
در طول بازیها "شب تا ساعت 2 الی 3 میشینی فوتبال می بینی بعد ساعت 5 میری تا ساعت 4 بعداز ظهر گرم میخوری .... :img-lazy: "

http://www.img4up.com/up2/36558912049074752398.jpg
http://www.img4up.com/up2/96294912892920421070_thumb.jpg (http://www.img4up.com/viewer.php?file=96294912892920421070.jpg)

http://www.img4up.com/up2/44860978204703750233_thumb.jpg (http://www.img4up.com/viewer.php?file=44860978204703750233.jpg)

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
3rd July, 2012, 09:36 PM
به قول ی بابائی بپکی با این حدس زدنت!:78:

مردک من از 6 روز کاری حداقل 5 روزش رو باید قبل 9 بزنم بیرون ، زوریه دست منم نیست!:dry:

پ ن:میبینم که از سلطان علی دائی هم عکس گذاشتی ، نکن الان داش وحید میاد بیانیه صادر میکنه!:Smilebb (71):

VaHiD BaGgIo
3rd July, 2012, 10:01 PM
پ ن:میبینم که از سلطان علی دائی هم عکس گذاشتی ، نکن الان داش وحید میاد بیانیه صادر میکنه!:Smilebb (71):

دِ نَ دِ ، داودی :4: ، من فقط زمانی در مورد دایی بیانیه میدم که احساس خطر کنم از نزدیک شدنش به نیمکت مربیگری تیممون :rtfm:؛
و گرنه در سایر مقاطع و لباس ها، همه رقم مخلصشم هستم دربست!
مخلص کلام اینکه شهریار طرف پرسپولیس نیاد ( حداقل تا دو سه سال آینده!!! ) ، ما نوکرشم هستیم دربست و همه رقم قبولشم داریم! :8:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
4th July, 2012, 12:23 AM
انشالله روزی این افتخار دو طرفه باز هم نصیب هر دو بشه!:4:

http://www.img4up.com/up2/21601996900352577020.jpg
مهاجم آوردیم که از پر وپاش نمیترسه و تکل هم میزنه ، کریم!:wink2:

http://www.img4up.com/up2/59478726862077773588.jpg
سوای از ناخالصی های گذشته اش ، اینم از سر گذاشتن جلوی استوک حریف نمیترسه! ، محسن خان!:Smilebb (82):

http://www.img4up.com/up2/33589114933790053091.jpg
و گلرمون که دیگه زیادی نترسه ، ی تا پرنده میره تو فک حریف!:Smilebb (71):

VaHiD BaGgIo
4th July, 2012, 09:14 AM
خدا نکنه داوودی؛ یعنی حداقل تو 3، 4 سال اخیر امیدوارم دایی جان ناپلئون طرف ارتش سرخ نیاد و با همین خارجکیا کار کنیم؛ البته از نوع مرغوبش!!!!!!!!! :4:

میگم این بازی دیروز فوتبال بوده یا لگد بازی و ورزشهای رزمی؛ به همه چیز شبیه این عکسا جز فوتبال!!!؟ :Smilebb (104):

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
4th July, 2012, 03:38 PM
حالا خوبه بدن ها گرفته بوده ، نگرفته بود چیکار میکردن!:4:

http://www.perspolisnews.com/images/tumb/90/other8/alimehdi.jpg

پس از مشخص شدن اینکه پروین و دائی مربی پرسپولیس نمیشن و ژوزه مربی قطعی هست ، کریمیو مهدی هم ثبت کردن.:23:

===========

http://www.perspolisnews.com/images/91/havashi/pirahan/10.jpg

احمدزاده پرسپولیسی!:67:

=========

http://www.perspolisnews.com/images/91/havashi/pirahan/15.jpg

اینم لباس جدید باشگاه در فصل قهرمانی پیش رو!:nish:

MeHraD
4th July, 2012, 04:09 PM
خیلی خندم میگیره وقتی استقلالی ها خودشون و سپاهان رو شانس اول قهرمانی میدونن.فردا ایمون میاد

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
4th July, 2012, 06:15 PM
فردا ده دقیقه به هشت از شبکه 5 مراسم شب گذشته قراره پخش بشه ، از دست ندید!

پ ن:روي شانهاي اين پيراهن 6 ستاره به رنگ سفيد ديده مي شود.حالا چرا 6 تا؟!:Smilebb (27):

KING KIA
6th July, 2012, 12:00 AM
به عبدي كلنگ خسته نباشيد ميگم هر چند كه جز جلف بازي كار ديگه اي بلد نبود و آبروي مديران رو برد:4: به ميثم هم تبريك ميگم كه دوباره مدير كل شد و ازش خواهش ميكنم همچون سابق در نقش مديري لايق بر بياد و از رسوايهاي اخلاقي عبدي پرده برداري كنه

KING KIA
14th July, 2012, 03:56 AM
عبدي كجاست؟؟ كسي ازش خبر نداره؟؟ چند وقته نيست دلتنگ جنگولك بازيش شدم

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
14th July, 2012, 12:45 PM
حامد جون خودتم چند وقتی هست کم پیدائی ، جریان چیه؟!:39:

عبدی احتمالا بن شده!:4: :Smilebb (71):

KING KIA
15th July, 2012, 02:32 AM
نوكرتم داوود جون. راستش سرم افتضاح شلوغه، adsl هم قطع شد و تقريباً 1ماه ميشه كه با اينترنت موبايل ميام، اما فعلاً از نظرات دوستان استفاده ميكنم تا فصل شروع بشه

VICTOR
15th July, 2012, 10:41 PM
اینهمه از خدا عمر گرفتیم یه بار با موبایل نیومدیم نت!این قرطی بازیا در مرام ما نیست :4:
کلا" همه کم پیدا شدن! دست میثمم بد نیست بگیم به گند کشید جایگاهو با این تاپیک زدنش!:4: سالی یه بار یکی ازینجا رد شه پست بده!
گشادا:4:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
15th July, 2012, 11:10 PM
با موبایل اصن حال نمیده ، خیلی سخته طول میکشه عادت کرد!

فک کنم فقط وحید هست که همیشه با موبایل میاد ، حامد لابد واسه کلاسش اینطوری گفت!:4:

ما که 1100:17: داریم چیکار کنیم؟!:4:

VICTOR
15th July, 2012, 11:17 PM
^^^^^^

من از چراغ قوه اش استفاده میکنم فعلا" :4::4: فقط بدیش اینه قابلیت اتصال به نتش با شبکه های خز و خیل وطنی مچ نیست هنوز!:4:

KING KIA
16th July, 2012, 02:38 AM
كسري جان؛ حق داري، وقتي ايشالا مثل من زذ شدي و لپتاپ رو ازت گرفت به من حق ميدي كه يار و غارم گوشيم باشه. داوود جون تو كه راست ميگي 1100 رو :4:

VICTOR
16th July, 2012, 10:49 AM
شیطونی کردی گرفتن ازت دیگه!خوب کاری کردن!باید دوتام میزدن تو سرت که نزدن!:4:
عجب هوایی شده امروز صبح، بعد مدتها رفتیم ورزش صبحگاهی همراه با استعمال دخانیات!لا مصب مکمل ورزشه!:smoke0::crazy2: تو این هوام میچسبه :4:
البته نا گفته نماند با ماشین رفتم غوشادیم اومد پیاده برم :Smilebb (7):

KING KIA
17th July, 2012, 02:32 AM
اينجا تقريباً دو هفته ميشه كه هواي ابري و نيمه ابري داريم، سه روزه كه جاي همتون خالي بارون شديد ميباره، الانم صداي بارون داره ديوونم ميكنه، كسري اينو گفتم تا فلان جات بسوزه :4:

VaHiD BaGgIo
17th July, 2012, 10:16 AM
با موبایل اصن حال نمیده ، خیلی سخته طول میکشه عادت کرد!

فک کنم فقط وحید هست که همیشه با موبایل میاد ، حامد لابد واسه کلاسش اینطوری گفت!:4:

ما که 1100:17: داریم چیکار کنیم؟!:4:

داوود جونیش، کی گفته من همیشه با موبایل میام!!!؟:cry:
من همیشه با سیستم خونه میام تو نت؛ منتهی بعضی وقتا که خونه نیستم و یا نتم قطع میشه، مجبورم با موبایل بیام که بی از هیچیه!
موبایلمم نوکیا C5-03 که با opera miniمیام تو نت؛ البته الان اکثر سرورای اپرا رو برو بچه های بالا بستن و من دارم از نسخه ی غیر مسدود شدش استفاده می کنم؛ تقریبا ازشم راضی ام برای استفاده ی محدودم از نت موبایل!
حالا خواستین، بگین که لینک اپرای غیر مسدود شده رو بذارم براتون!

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
17th July, 2012, 06:31 PM
وحید دوران مدیریتت میگفتی با موبایل میای فقط.

وحید مدل گوشیش رو گفت ، من از بقیه بخصوص حامد و کسرا و مهدی میخوام مدل گوشیشون رو بگن و اینکه چند ساله دارن ، ضمن اینکه همه 1 گوشی دلارید و 1 خط فقط!؟

VICTOR
17th July, 2012, 06:56 PM
کوفتت شه حامد! :4:

من که همراه اول اعتباری دارم فعلا" همین روشنه و دارم باهاش سر میکنم! نمیدونم چرا از ایرانسل بیشتر خوشم میاد ولی!
شاید به خاطر ضد حالاییه که دائمیه میزد بهمون! :Smilebb (16):
یادمه آخرین قبضی که برام اومد صفراش از شمارش خارج بود!آخرم ندادم!نمیدونم بعد میشه پرداخت کرد یا نه!
خطمو یه میلیون گرفته بودم ...!اون زمان خبری از ایرانسل اینا نبود!
خطمم کد دو بود که یهو شد کد 3!یادتون باشه میگفتن 913 میشه 912 جای دوتا عدد اول باهم عوض میشه! :cry: یادش بخیر... :cry:
القصه الان اعتباری دارم همراه اول :4:
گوشیمم سونی اریکسون مینی ایکس پریا ایکس هشت که یه ماه نمیشه خریدم. راضیم به نظرم گزینه خوبی بود تو گوشیای زیر 500 البته من گرفتم 360! قبلشم
که سامسونگ مونت داشتم قبلشم ان90 نوکیا!
یه 1100 دارم که فکر کنم مال 5 6 سال پیشه!خیلی بهش میرسم بالاخره یه روز زیر خاکی میشه :4:

VaHiD BaGgIo
17th July, 2012, 08:43 PM
وحید دوران مدیریتت میگفتی با موبایل میای فقط.

وحید مدل گوشیش رو گفت ، من از بقیه بخصوص حامد و کسرا و مهدی میخوام مدل گوشیشون رو بگن و اینکه چند ساله دارن ، ضمن اینکه همه 1 گوشی دلارید و 1 خط فقط!؟

خب آره تا 7 ، 8 ماه پیش و تو یه بازه ی زمانی 3، 4 ماهه، روزا بیشتر با موبایل می اومدم تو نت؛ منتهی شرایط مدیریتی با موبایل خیلی سخت بود و بیشتر کارای مدیریتیمو با سیستمم انجام میدادم!

من از اولی که گوشی خریدم؛ به آرمان های نوکیا و ایران ول پایبند و مقید بودم همیشه و هیچ رقمه هم ول کنشون نیستم!!!!!!!!! :tongue:
اول یه گوشی گوش کوب 2600 خریدم و بعد یه گوشی جوادی 6670 گرفتم و در ادامه یه ان72 خریدم و باز بعد این یه 6220 گرفت و بعد یه 6120 گرفتم و الانم که همین c5-03 رو دارم!
یه زمانی هم همزمان 6220 و 6120 رو با دو تا خط داشتم همینجوری!
برای کل خونواده و حتی بعضا دوستانمم خودم میرم گوشی میخرم و همیشه فقط و فقط انتخابم نوکیا بوده! :4:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
17th July, 2012, 08:52 PM
آقا من از اول 6600 داشنم ، از دو سال نیم پیش هم ی هوو:4: براش آوردم با کلاس(اون زمان) به اسم htc hd2 .

خط ایرانسل تو 6600 ، همراه اول کد 2 هم تو اچ تی سی.

کسرا که کل کمپانی ها رو امتحان کرده!:Smilebb (59):

وحید خیلی گوشی عوض میکنی ، زن گرفتی این رویه رو. ادامه ندی ی وقت!:4:

نگفتی چند تا خط داری؟!:4:

پ ن:مهدی و حامد افشاگری کنید لطفا!

VaHiD BaGgIo
17th July, 2012, 09:16 PM
وحید خیلی گوشی عوض میکنی ، زن گرفتی این رویه رو. ادامه ندی ی وقت!:4:

نگفتی چند تا خط داری؟!:4:

آره یه زمانی اصلا عشق خرید و فروش گوشی بودم و واسه همه خودم گوشی می خریدم و مدام تو انجمنا و سایتای داخلی و خارجی موبایل بودم و فرت و فرت دنبال نرم افزار و آهنگ و . . . بودم واسه موبایل و کلا بدجور تو توهم این تکنولژی بودیم! :4:

غصه مو نخور :65: ؛ الانه خیلی وقته دیگه که کلا تو فاز گوشی موشی نیستم و حدودا بیش از یکساله که گوشیمو حفظ کردم و اصلا به فکر تعویضش نیستم و کلا خیلی به ندرتم با موبایلم ور میرم و مثل سابق معتاد موبایل نیستم؛ ای بسوزه پدر عشق که چه بلایی سر آدم میاره!!! :4:

الان که فقط یه خط دارم؛ بابا همینم زیادیه؛ روزی یه بار ایرانسل یه حالی ازمون می پرسه و اگه از خونه کاری باهام داشته باشن بهم زنگ میزنن و همین دیگه . . .
چند خطه بودن به درد آدم قیطاقی باز میخوره که هی فرت و فرت اس ام اس بده و بزنگه و قرار بذاره و . . .؛ من که اینکاره نیستم، به چه دردم میخوره که دوتا خط یا بیشتر داشته باشم!!؟ :106:

پ.ن. : بابا جون، تو محل کارمون یکی از بروبکس یه اصطلاحی رو برای جماعت نسوان ابداع کرده به نام " قیطاقی " ؛ :Smilebb (74): اینجوری منو نگاه نکنید!!! :4:

Meysam
17th July, 2012, 11:47 PM
بچه ها من فکر کنم عبدی مرده که اینورا پیداش نیست. بهتر شد مرد. از شرش راحت شدیم.

KING KIA
18th July, 2012, 02:40 AM
داوود جون تو كه مدل گوشي من رو ميدوني كه. راستش من دوتا همراه اول ثابت و يه ايرانسل اعتباري دارم. اولين سيمكارتي كه خريدم يه 911111 بود كه سال 79 خريدم حدود 2تومن كه هنوز دارمش و تو يه گوشي p900 هست كه سال 84 خريدمش و فقط خانواده اين شمارم رو دارن ، يه 911214 دارم كه براي كارمه و سال 85 خريدم 430 تومن و تو يه گوشي نوكيا 6230 درب و داغون هست و يه ايرانسل 935787 دارم كه سال 86 و بعد از سومين روزي بود كه ايرانسل تو بابل اومده بود خريدم 55تومن فقط براي شيطنت دوران جواني كه الان تو يه گوشي htc desire hd هست و فقط كاربرد اينترنت داره برام. كلاً علاقه خاصي به تكنولوژي موبايل و كامپيوتر دارم واسه همين اچ تي سي و پي 900 رو خيلي دوست ميدارم

VICTOR
21st July, 2012, 09:29 AM
عبدی خیلی وقته نیست انصافا"!:cry: دلتنگ چرت و پرت گفتناشم! :4::cry:
======================
لعنت به این سازمان لیگ! تابستونه و محصل جماعت تعطیل! اوج هیجان هفته های ابتدایی از استادیوم رفتن محروممون کردن!
آخه چقدر شما خرین! لیگ پیش بود و تموم شد و رفت........!به این لیگ چه ربطی داره؟!
رویانیــــــانم این همه کار کردا... ولی این موضوعو یادش رفت!حیفه انصافا" اولین بازی پرسپولیس با اینهمه بازیکن جدیدو ذوقو شوق بی تماشاگر باشه!:cray:
حیف..........:nervous:
رفیعی بود فحش خورد نه؟نوش جونش! اون بازیو متاسفانه استادیوم نبودم عجیب رو دلم موند! اگه استادیوم بودم که الان اینقدر ناراحت نبودم!:4:
لااقل میگفتم خودمم تو این محرومیت شریک بودم :4:
استقلالیای خر شانسو نیگا........... من موندم اگه خودشونم میخواستن قرعه کشی کنن همچین قرعه ای در نمیاوردن!لعنت به سازمان لیگ!لعنت به فدراسیون!لعنت به کفاشیان!:cry:
بیخیال...................................... .................................

فرا رسیدن ماه مبارک رمضان رو خدمت تمامی برو بچ گل سرخدل تبریک میگم:53::53:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
22nd July, 2012, 03:39 PM
خب با توجه به صدور مجوز :4: تعدادی از صحبتهای آبی های سایت رو درباره نکونام تا قبل از پیوستن به استقلال میزارم و بامقایسه اش با اظهار نظرهای بعد از پیوستن به استقلال ، میشه میزان منطقی بودن و تعصبی نبودن در اظهار نظرهاشون رو سنجید!:4:

اسامی رو ذکر نمیکنم فقط اظهار نظرها::Smilebb (7):

این نکونام "یه زمانی" واقعاً عالی بود. آقایی میکرد! ولی دو سه ساله هیچ کار نکرده برامون!
ولی همش حس میکنم خودش داره کیف میکنه و فکر میکنه داره چه فوتبالی بازی میکنه با اون تعللهای مسخرش!برای پست نکونام , امید ابراهیمی سپاهان بهترین گزینه هست

در مورد نکونام بگم،وقتی اون توپش خورد به تیرک و گل نشد خیلی خوشحال شدم!!
با این همه دبدبه و کبکبه،حالا بیاد گل هم بزنه،دیگه خدا رو بنده نیست!!
واقعآ اینو جدی میگم،همون لحظه کلی خوشحال بودم درون خودم که توپش گل نشده!!!

بی انصافی کجا بود ! داریم بهش لطف میکنیم که کم بهش بد و بیراه میگیم .
نکونام فاجعه اس . نحوه ی بازیش نفرت انگیزه .
کند بودنش ، دیر پاس دادنش ، سرعت ندادنش به ریتم تیم، خلاقیت نداشتنش در پاسهای بلند پشت دفاع ،
درخواست نکردن توپ از مدافعان میانی برای بازیسازی ، درگیر نبودنش در میانه ی میدان ... خیلی تعطیله جواد خیلی . نمیدونم چجور مریبا نمیفهمن این چیزا رو .

تحرک هافبک بخصوص نکونام خیلی کمه و این باعث سرعت کم تیم میشه و دفاع ها مجبور میشن بکشن زیرش .

نکونام به طرز وحشتناکی رو اعصابه!
خلاصه از بازیکنها زیاد شاکی نیستم(جز کاپیتان:22:)

نکونام !
همونطور که دوستان اشاره کردن ، چند سالی میشه که بازی خوب از نکونام نمی بینیم ، ولی همیشه باید ایشون فیکس تیم باشه . از نظر من هافبک های دفاعی تیم ، اگه قراره همین 4-2-3-1 رو بازی کنیم بهتره که پژمان نوری و آندو باشن . هر دو بسیار انرژیک و بازی خراب کن و دونده و تکل زن هستن و همیشه برای تیم هاشون (چه باشگاهی و چه ملی) با یه تعصب خاصی بازی میکنن .

اشاره کردید به نکونام!!
یه صحنه نیمه دوم خطا شد واسه ایران تو زمین خودمون،به جای اینکه فوری بازی رو شروع کنه،هی میگه آروم آروم!!
آخه نکبت الدوله چی دیدی که هی میگی آروم آروم!!!
واقعآ حیف ایران که این کاپیتانشه،دریغ از یه ذره اقتدار.:33::04:

نکونام !! بازیکن "کند" تر از این بشر ندیدم تو عمرم .به دیدی هامان گفته زکی !
نه به دفاع کمکی میکنه نه بازیسازی میکنه ، اخه این چه هافبک دفاعیه ؟؟ نه فقط این بازی ، الان سه چهار ساله همینجوره . فقط به خاطر ضربات سرش که گل میشن همه چه چه و به به میکنن واسش . به نظر من واقعا افتضاحه و کل تیم رو نابود میکنه با کندی بیش از حدش . یاد کریم باقری به خیر...

در مورد نکونام.
قبلاً هم تو همین تاپیک ازش گفتم. نکونام تیم ملی خیلی وقته که نکونام اوساسونا نیست(دقیقاً مثل شجاعی زمانی که بود!)
تو دور مقدماتی هم نکونام همین بود و بس! اصلاً و ابداً ازش راضی نیستم. من باشم بازیش نمیدم!

دیگه تنها راهمون برای سرعتی تر شدن بازی تیم ملی کشورمون اینه که دعا کنیم نکونام مصدوم شه :4: ماتیاس سامر و فن باستنم مصدوم شدن از فوتبال رفتن کنار ، چیزی نشد :4: والا !

اینها مشت نمونه خروار هست :4:، نکونام الان که اومده استقلال از نظر دوستان باید کاندید توپ طلا هم باشه!:Smilebb (7):

SAEED
22nd July, 2012, 08:35 PM
^^^^^^^^^^
ارسال فوق العاده ای بود. کلی خندیدم. :biggrin:

N I M A
22nd July, 2012, 08:41 PM
داوود دمت گرم خیلی حال کردم.

اسماشون رو هم میزدی بیشتر میخندیدم :21: