PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ۞◄کلوپ شیرازیها►۞ فصل91-92 {ورزش فارس: (از عرش تا فرش)؛یا (از فرش تا عرش)؟!}

Imaan
25th May, 2012, 05:32 PM
http://www.askdin.com/gallery/images/594/1_kh285122.jpg

(((سال سرنوشت برای ورزش استان فارس و ورزشدوستان فارسی)))

فوتبال شیراز؛ از عرش تا فرش؛ یا از فرش تا عرش؟!

نام: برق
نام خانوادگی: شیراز (فارس)
شهرت: پدر فوتبال ایران
تاریخ تولد: 1325
وضعیت: در حالت اغما
آخرین محلی که رویت شده: دسته دوم
عکس:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/fa/6/6e/Bargh_Shiraz.jpg

نام: فجر شهید سپاسی
نام خانوادگی: شیراز (فارس)
شهرت: کارخانه بازیکن سازی؛ تفنگ بادی!
تاریخ تولد: 1367
وضعیت: نامعلوم؛ مبهم
آخرین محلی که رویت شده: لیگ برتر
عکس:
http://fars.isna.ir//Files/News/Image/13906/14018.jpg
http://fars.isna.ir//Files/News/Image/13906/14017.jpg
http://uploadkon.ir/uploads/8f0ce5d689289cc93ab77d40a2004d40.jpg

نام: پیام مخابرات
نام خانوادگی: فارس
شهرت: پشتیبان دو تیم فوق
وضعیت: در کما؛ نامعلوم
آخرین محلی که رویت شده: دسته دوم
عکس:
http://fars.isna.ir//Files/News/Image/13907/14253.jpg
http://fars.isna.ir//Files/News/Image/13907/14252.jpg

یــــــــا علـــــــی مَـــــــــدد

Blanco
25th May, 2012, 05:47 PM
عجب تاپیکی زدی ایمان
نکته جالب این سه تیم این بود که همشون وضعیتشون نا معلومه !
خدا به داد فوتبال شیراز برسه !
ادم حالش از این مسولین به همی میخوره بخدا !
استان با این پتانسیل میخوان تیمش رو مفت مفت بدن یه استان دیگه
ادم نمیدونه بخنده یا گریه کنه از احمق بودن یه سری ادم !

HHAMI
25th May, 2012, 06:21 PM
تاپیک جدید مبارک :8:
دستت درد نکنه ایمان کارت عالی بود.

امیدوارم واقعاً یه تحولی رخ بده و فوتبال شیراز از این وضعیت در بیاد.
هر چند فکر میکنم چون مردم (90 درصد) به تیماشون علاقه ندارن کار خیلی سخته
مدیر لایق تو همه ی ارگانها(از شهرداری گرفته تا صداوسیما و...) میخوایم که اهمیت این موضوع رو درک کنن و علاقه ایجاد کنن بین ملت

کاش امسال یه تیم تو لیگ دسته یک داشتیم. دوست دارم برق امتیاز یه تیم رو بخره بیاد لیگ یک :22:

Alex's Godson
25th May, 2012, 07:26 PM
طومار ۱۰ هزار نفری شیرازی‌ها در حمایت از فجرسپاسی

خبرگزاری فارس: فوتبالدوستان شیرازی در حمایت از فجرسپاسی و عدم واگذاری این باشگاه طومار ۱۰ هزار نفری امضا کردند.

امیر حسین جوانی مدیر روابط عمومی باشگاه فجرسپاسی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: فوتبالدوستان شیرازی در حمایت از فجرسپاسی و عدم واگذاری این باشگاه فوتبالدوستان شیرازی طوماری 10 هزار نفری در هیئت فوتبال تهیه کرده‌اند تا فجر سپاسی یک فصل دیگر با همین اسم در رقابت‌های لیگ برتر شرکت کند.
وی ادامه داد: قرار است هیئت فوتبال استان این طومار را برای ارگان‌ها و نهادهای تصمیم گیرنده ارسال کند.
هادی آیت‌الهی رئیس هیئت فوتبال شیراز نایب رئیس فدراسیون فوتبال نیز است.
در روزهای گذشته شایعاتی مبنی بر واگذاری امتیاز فجرسپاسی و انتقال این تیم به استانی دیگر مطرح شده است.

HHAMI
5th June, 2012, 10:22 PM
مدتهاست هیچ خبری از تیمای شیرازی به گوشم نرسیده!
احساس میکنم فوتبال این شهر نابود شده!!!

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
5th June, 2012, 10:37 PM
فجر بدون شاغلام هیچ وقت نتونست همون فجر همیشگی باشه.شاغلام ی جورائی ونگر بوده ، با ی مشت جوون تیم رو میبست و در انتها چندین برابر فروخته میشدن!

تیم اول شیراز فجرسپاسی بوده ، فجر که این بلاها سرش بیاد وای به حال بقیه تیمهای شیراز...

A.C.A.B
5th June, 2012, 10:51 PM
تیم اول شیراز فجرسپاسی بوده ، فجر که این بلاها سرش بیاد وای به حال بقیه تیمهای شیراز

جان!؟ :4: تیم اول شیراز سپاسی بوده!؟ برق عزیز من بـَـــرق ! :4:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
5th June, 2012, 10:57 PM
رضا برق شاید قدیمی تر باشه ، شاید قبلا محبوب تر بوده ، اما سالهای اخیر فجر رو بورس تر بوده!

فجر بازیکن ساز تر بوده!

فجر واسه سپاه پاسداران هست!:heart::Smilebb (44):

بسه یا بگم؟!http://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2844%29.gif

HHAMI
5th June, 2012, 11:30 PM
داوود هنوز اونجوری که باید و شاید تغییر نکردیا :4:

همونطور که دوست عزیز( برادر ارزشی:4:) فرمودن برق تیم اول شیرازه. برق یه حس و حال دیگه ای داره , فجرم در جایگاه خودش دوست داشتنیه!
از شما چه پنهون خود من ارتباط بیشتری با فجر برقرار میکنم تا برق! البته تفاوت چندانی قائل نیستم بین این دوتا ولی اگه بخوام بگم یکیشو یه ذره بیشتر دوس دارم میگم فجر! یه اپسیلون!

فجر بدون شاغلام هیچ وقت نتونست همون فجر همیشگی باشه

فجر فقط در زمان کلانتری و احمدزاده نتونست تیم خوبی باشه! در بقیه ادوار عملکرد خوبی داشت. غلام هم هیچوقت نتونست عنوان سومی یاوری رو تکرار کنه!

میخواستم یه نظرسنجی بذارم تحت این عنوان که بهترین مربی برای فجر چه کسی است؟!
1-محمود یاوری
2-غلام پیروانی

شایدم گذاشتم بعداً

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
6th June, 2012, 12:24 AM
میثم جون اون پروفایل هست که میشه سفارشیش کرد نه من!

به دل من فجر بیشتر نشسته ، بابت شاغلام و بازیکن سازیش و البته سپاه همیشه در صحنه و زحمتکش ِ پاسداران!:heart:http://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2844%29.gif

میثم یاوری این بازیکن های زمان شاغلام رو داشت تیم رو میبرد دست یک ، شاغلام کلی بازیکن به تیم ملی و بقیه باشگاه ها داده.

نظرسنجی رو بزار حتما...http://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2844%29.gif

HHAMI
6th June, 2012, 12:45 AM
فجر امسال غیر از 4تا هافبک چی داشت؟! هیچی نداشت واقعاً
از نظر مهره تو خط دفاع و حمله زیر خط فقربود. یاوری کارش عالی بود. فقط و فقط ازش بخاطر سه چهار بازی آخر گله مندم
گرچه توی همون بازیها هم استحقاق برد رو داشت.

شاغلام حق داره گردن فوتبال شیراز ولی اگه از حافظیه بازیهای این دو تا رو دیده بودی و مقایسه میکردی فکر میکنم نظرت عوض میشد.
انتقادات به نحوه بازی کردن تیم شاغلام خیلی بیشتر از تیم یاوری بود.

یاوری یه مربی استثناییه برای شیراز

omid
7th June, 2012, 05:45 PM
ظاهرا حقیقی هم می خواد بره
فجر هم 500 میل خواسته!!

HHAMI
8th June, 2012, 02:17 AM
رجب زاده رفته ذوب آهن!
مهرداد کریمیان داره میره سایپا!
رضا حقیقی هم احتمال زیاد جدا میشه

یعنی اینکه داغون داغون شدیما :lol:
از اون 4 هافبکی که ادعا میکردم یکی از بهترین خطوط میانی لیگ رو تشکیل دادن هیچی باقی نموند :lol: لهِ له شدم :laugh:

Blanco
8th June, 2012, 02:21 AM
این میثم تعریفات الکی میکنه از یاوری همیشه !
امسال هم به دسته یک سلام میکنیم !!!

Imaan
9th June, 2012, 11:24 PM
کد خبر : 972275 زمان ارسال : شنبه 1391/03/20 16:50

جعفري:با ياوري به توافق رسيده ايم

با آقاي ياوري جلسه گذاشتيم و به توافق رسيديم. بعد در مورد بازيکنان به بحث پرداختيم. ليست خريد ارائه شد و قرار شد از تيم فصل قبل 14 نفر بمانند.

http://www3.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00007449.jpg

پس از مدتها بالاخره تکليف تيم فجر مشخص شد و اين تيم با همين نام و زير نظر سپاه فارس در ليگ دوازدهم حضور مي يابد. جعفر جعفري مديرعامل باشگاه به خبرنگار سايت گل مي گويد« روز پنجشنبه سردار غيب پرور از ما خواست کار را شروع کنيم. ما هم صبح امروز ابتدا براي تعيين وضعيت کادر فني با آقاي ياوري جلسه گذاشتيم و به توافق رسيديم. بعد در مورد بازيکنان به بحث پرداختيم. ليست خريد ارائه شد و قرار شد از تيم فصل قبل 14 نفر بمانند.»

او ادامه داد« قرار بود از امروز تمرينات آغاز شود اما با توجه به اين که جلسه مان طولاني شد از فردا کار را آغاز مي کنيم. با مصطفي صبري تلفني توافق کرده ايم و به شيراز مي آيد تا قراردادش را امضا کند و با ساير بازيکن هاي مدنظر ياوري هم از امروز مذاکره خواهيم کرد تا سريع تر تيم بسته شود»

موسس باشگاه فجر تصريح کرد« هدف ما بستن تيمي در خور نام فارس است و مي دانيم که با توجه به سقوط 4 تيم از ليگ سال بعد ، کار دشواري در پيش داريم. در اين بين همه مسئولين استان بايد ما را حمايت کنند زيرا تقابل با تيم هاي متمولي که کهکشاني شده اند کار راحتي نيست. من از مسئولين سپاه ممنونم و انتظار دارم مديران استان هم آنها را تنها نگذارند»

منبع: http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=975337

HHAMI
12th June, 2012, 12:05 PM
این میثم تعریفات الکی میکنه از یاوری همیشه !
امسال هم به دسته یک سلام میکنیم !!!

کارنامه یاوری گویاست! فکر نمیکنم هیچ نیازی به تعریفای من داشته باشه:Smilebb (112):

ایمان شنیدم داریم صبری و لکچیرا و شریفات و بابک لطیفی رو میگیریم!
غیر از شریفات اون سه تای دیگه رو میپسندم.

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
12th June, 2012, 02:15 PM
کارنامه یاوری گویاست! فکر نمیکنم هیچ نیازی به تعریفای من داشته باشه:Smilebb (112):

شاغلام بدون بازیکن فجر رو سالها سر پا نگه داشت ، محبوبیتی که شاغلام و فجرش داشت زمان یاوری امکان نداره نصفیش رو ادعا کنی وجود داشته!

تعجب میکنم یاوری رو بالاتر از شاغلام برای فجر میدونی!:Smilebb (14):

ملاک برات فقط قهرمانی هست؟!شرایط دو تیمشون چی؟!

Imaan
12th June, 2012, 07:51 PM

ایمان شنیدم داریم صبری و لکچیرا و شریفات و بابک لطیفی رو میگیریم!
غیر از شریفات اون سه تای دیگه رو میپسندم.

سیامک کوهنورد رو هم فک کنم براش برنامه دارن

البته صبری (+خالقی فر) با نفت آبادان تمدید کردن. . . .

شاغلام بدون بازیکن فجر رو سالها سر پا نگه داشت ، محبوبیتی که شاغلام و فجرش داشت زمان یاوری امکان نداره نصفیش رو ادعا کنی وجود داشته!

شاغلام و یاوری هر دوشون برای ما عزیز هستن؛
هرچند هیچکس مثله شاغلام برای فجر زحمت نکشیده اما یاوری هم کم محبوب نیست اینجا، مخصوصا با نتایج فصل پیش؛ و یادآوری نتایج سالهای پیش فجر و برق ( علیه الرحمه :Smilebb (16): ) .

HHAMI
12th June, 2012, 08:33 PM

اینا چه ربطی داشت به جمله ی من؟!!

سیامک کوهنورد رو هم فک کنم براش برنامه دارن

البته صبری (+خالقی فر) با نفت آبادان تمدید کردن. . . .

یه زمانی شیفته بازی کوهنورد بودم ولی رفته رفته از چشمم افتاد. بخصوص وقتی روابطش با لیدرها رو دیدم:4:
بعضی چیزارو میبینم حالت تهوع بهم دست میده:22:

شاغلام و یاوری هر دوشون برای ما عزیز هستن؛
هرچند هیچکس مثله شاغلام برای فجر زحمت نکشیده اما یاوری هم کم محبوب نیست اینجا، مخصوصا با نتایج فصل پیش؛ و یادآوری نتایج سالهای پیش فجر و برق ( علیه الرحمه :Smilebb (16): ) .

صد در صد!
یه نکته در مورد پیروانی: تو لیگ ایران هیچکس تداوم شاغلام رو نداشت!

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
12th June, 2012, 09:01 PM
جمله ی تو میگفت کارنامه یاوری فوق العاده است ، من برداشتم این بود کنایه به شاغلام زدی!:Smilebb (14):

==========

من تو همون نشست هائی که خودت میدونی ، با یاوری از نزدیک دیدار داشتم ، آدم باحالیه ، مربی خیلی از تیم ها و بازیکنان بوده.

تو همون نشست ی خاطره تعریف کرد از رحمان رضائی ، الان بازی تیم ملی هست بعدا تعریف میکنم...

HHAMI
13th June, 2012, 02:28 PM
البته من هنوزم میگم یاوری از نظر فنی و اعتبار تفاوت خاصی داره با غلام پیروانی.
اما ثبات و تداوم غلام و اون منش خاصش یه مقبولیتی براش بین ملت بوجود آورده که اکثریت غلام رو انتخاب میکنن بعنوان مربی بهتر.

اگه به یاوری اینهمه فرصت داده میشد تو فوتبال شیراز الان هم برق وضعیت بهتری داشت هم فجر!

امید روانخواه داره دنبال تیم میگرده!
واقعاً کجا بهتر از فجر برای این اعجوبه ی فراموش شده؟!

HHAMI
14th June, 2012, 02:26 PM
5 بازیکن با فجر قرار داد بستن که دو تاشون رو تا اندازه ی خوبی قبول دارم.
عباس محمد رضایی بازیکن سابق سایپا و صبا و همینطور مسلم فیروز آبادی مهاجم قدرتی مس سرچشمه که اتفاقاً امسال مقابل فحر بازیهای خوبی ارائه داد و حتی بخاطر بازی که 3-3 شد تو شیراز و منجر به اخراج کلانتری شد بهش مدیونیم:4:

مجتبی ترشیز بازیکن سابق تراکتور و سرچشمه هم به فجر پیوسته که اونم دفاع راست انرژیک و خوبیه.

دو تا بازیکن هم از سایپا; جابرانصاری که فقط اسمشو شنیدم و علیرضا لطیفی.
نمیدونم چجور بازیکنایی هستن

Imaan
18th June, 2012, 11:34 AM
مدیرعامل فجر سپاسی؛فاصله طبقاتی در فوتبال بیداد می‌کند (http://www.shiraze.ir/sysnews/cid/32322/مدیرعامل_فجر_سپاسی؛فاصله_ط قاتی_در_فوتبال_بیداد_می‌کن د.html)
مدیرعامل باشگاه فجرسپاسی با تاکید بر اینکه فاصله طبقاتی در ورزش بیداد می‌کند، گفت: ۴ تیم در حال جذب بازیکنان مدنظرشان هستند و ۱۴ تیم دیگر تماشاگر شده‌اند.

جعفر جعفری در گفت‌وگو با فارس در مورد وضعیت تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز گفت: منتظریم ببینیم مسئولان استان فارس چقدر می‌توانند به باشگاه فجر کمک کنند. حداقل هزینه برای تیمداری در لیگ برتر ۵ میلیارد تومان است و با پولی کمتر از این مبلغ نمی‌توان در لیگ برتر حاضر شد.

وی افزود: با این حال، ۵ میلیارد تومان در تهران هزینه استخدام سه چهار بازیکن است و برخی باشگاه‌ها این پول را به سه چهار بازیکن می‌دهند. در فوتبال بی‌عدالتی و فاصله طبقاتی زیاد است. ۴ تیم در حال جذب بازیکنان مدنظرشان هستند و ۱۴ تیم تماشاگر شده‌اند.

مدیرعامل باشگاه فجرسپاسی تصریح کرد: امیدوارم واژه عدالت در ورزش معنا شود. آیا این عدالت است که یک باشگاهی ۱۴ میلیارد تومان بودجه داشته باشد؟ به غیر از تیم‌های صنعتی و دو تیم استقلال و پرسپولیس که متعلق به وزارت ورزش هستند دیگر تیم‌ها شرایط خوبی ندارند.

HHAMI
1st July, 2012, 07:34 PM
عاری اسامی بازیکنان فجر رو اعلام کرده. نمیدونم این لیست نهاییه یا نه ولی خب نگران کننده هست. بازیکن بزرگی اضافه نشده و در عوض دوتا از بهترینهای تاریخ فجر رو از دست دادیم!!

وحيد شيخ ويسي، محمد خزايي ، محمدصالح خليل آزاد،ايوب کلانتري، امين شجاعيان، عليرضا جليلي، اميد خليلي، خالد شفيعي، رضا حقيقي، محمد مهدي نظري،سيد محمدرضا حسيني، محمد آفند، حميد جوکار، حسين کريمي،هادي ايماني، سعيد قزل گچلي، حسين خسروي، مجتبي ترشيز، علي مولايي، جابر انصاري، علي لطيفي، بابک لطيفي، جلال الدين علي محمدي ، رضا جلالي و عباس محمد رضايی

بازیکنان جدید
بازیکن ناشناس
بازیکنی که فقط اسمش رو شنیدم

Imaan
2nd July, 2012, 12:39 AM
سلامآقا چرا 4تا از بازیکنای قدیمی شیرازی رو نیاوردن؟؟؟!بازیکنای خوب برق و فجر جاشون توی لیست بازیکنای جدید واقعا خالیه

HHAMI
2nd July, 2012, 01:37 AM
سلام حاج ایمان! راه گم کردی؟:4:
کیا مثلاً؟!

من هنوز تو شوک هستم که فجر و یاوری چجوری حاضر شدن رجب رو از دست بدن و رجب چرا حاضر شد شیراز رو ترک کنه به عشق کربکندی!
اگه کریمیان و رجب زاده مونده بودن با همین نفرات یه تیم خیلی ساخته و پرداخته داشتیم برای فصل بعد ولی حالا از لحاظ تجربه وضعیت جالبی نداریم.
من بودم دو سه تا بازیکن با تجربه از استقلال و پرسپولیس یا سپاهان میگرفتم!

HHAMI
2nd July, 2012, 01:49 PM
حقیقی ظاهراً برای بازارگرمی گفته دو باشگاه حاضرن 500 میلیون برای رضایتنامش بدن به باشگاه!
ولی جعفری میگه: "شخصا به اين باشگاه‌ها زنگ زدم و آنها اين موضوع را تکذيب کردند."

این حقیقی پتانسیل بالایی در ایجاد حاشیه داره. حالا هم که با رفتن رجب و کریمیان حتماً خودش رو بزرگ تیم هم به حساب میاره...
خوشحال میشم که از دستش راحت بشیم!!

allvllir15
2nd July, 2012, 08:56 PM
سلام بچه ها :دی

یواش یواش داره بوی فصل جدید به مشامم می رسه ..لیست فجر واقعا نگران کننده هست ، وااااقعا !! تازه امسال 4 تا تیم هم میوفته !!! از جدول 18 تیمی 4 تا افتادن خیلی خیلی ظلمه ، و با این نفراتی که داریم بعید نیس سقوط کنیم ، عملا مهاجم دک و درستی نداریم ، دوست داشتم حقیقی رو بتونیم به یه باشگاه تو مایه های پرسپولیس ، مس قالب کنیم و با پولش 4 تا بازیکن درست و درمون تر بخریم ، اما متاسفانه اونی که دوست داشتم بره ( حقیقی ) رفت و اونی که باید میموند حتما و مطمئن بودم دلیلی برای رفتن نداره ، دوباره حس و شور جوونی زد به سرش و رفت ذوب آهن !!

شاید تیم پارسال هم اگه رجب زاده رو نداشت سقوط می کرد ، رجب پارسال به تنهایی 7-8 امتیاز اضافه تر گرفت واسه مون ، در حد و قواره های هیچ کدوم از بازیکنایی که لیستشون رو نگاه می کنیم دیده نمی شه این نوع توانایی!

و تنها امید ما به شخص محمود یاوری هست !
گیرم که سال قبل موندیم ، امسال هم صدقه سری یه مربی خوب یا شاید یه پدیده ی جدید تو تیم ، بمونیم ، اما این روند چیزی جز سقوط تدریجی نیست ، بالاخره سقوط می کنیم و جایی در لیگ برتر نداریم ،
امسال از بین تیم ها واقعا چندتا مدعی سقوط می شه پیدا کرد :
1- گهر 2- آلمینیوم 3-راه آهن 4-داماش 5-نفت آبادن 6-فجر و با احتمال خیلی کمتر ملوان و نفت تهران
از اون 6تا به علاوه ی یه تیم بحران زده ی غیرقابل پیش بینی 4 تا میوفتن ، قطعا مدعی هستیم :33:

برقم که خصوصی شد ، نمی دونم الان باید خوشحال باشیم یا ناراحت؟؟!

HHAMI
2nd July, 2012, 09:32 PM
سلام امیر. کجایی پسرم؟!
چقدر تفاهم داریم ما با هم! همینکه خواهان جدایی بازیکنی هستیم که خیلی تیمها الکی تو بوقش کردن (حالا این الکی که میگم نه اینکه هیچ مالی نیست! ولی بهرحال زیادتر از حد بزرگ شده) جالبه
نمیدونم نظر ایمان چیه درباره حقیقی

در مورد خطر سقوط هم که واقعاً جای نگرانی هست. منم امیدم بعد از خدا به یاوریه. همین حضورش باعث میشه اعتمادم به تیم و این لیست بیشتر بشه!
اون تیمایی که گفتی قطعاً مدعی سقوط هستن و ملوان و نفت تهران هم شانس زیادی دارن برای سقوط! پیکان رو هم بهشون اضافه کن!

برق چجوری خصوصی شد؟!
راستی جمعه داشتیم از جلوی باشگاه برق رد میشدیم دیدیم خیلی شلوغه! یکی از بچه ها گفت دارن تست میگیرن!!
یاد 10-12 سال پیش افتادم که یه بار خواستم برم تست بدم و خوب که نرفتم:4: حتی همینجا هم که کلمه تست به گوشم خورد استرس بهم دست داد:4:

allvllir15
2nd July, 2012, 10:43 PM
هااا راست می گی ، پیکان هم هیبت سقوط رو داره ،

برق خصوصی شد دیگه !
یه آقای برج سازی به نام حسین فارسی برق رو خرید ، برق منطقه ای هم کلا از تیم داری کنار کشید و فقط قبول کرده که بدهی های قبلی رو پرداخت می کنه ..
حسین فارسی سابقه ی تیم داری صنعت ساری رو داره گویا و با هیئت مدیره شون به مشکل می خوره ، جدا می شه و البته صنعت هم لیگ دویی شد!

گفته می شه الان در تهران به سر می بره و می خواد امتیاز یه تیم لیگ یکی رو بخره که البته بعیده ،

باشگاه برق هم جذب نفرات رو با تست گیری شروع کرده :دی و گویا می خوان از صفر صفر تیم بسازن !! :دی

دمش گرم که اومده برق رو خرید ، ولی در وهله اول باید یواش یواش متوجه بشه که برق با صنعت ساری خیلیییییییی فرق می کنه.

HHAMI
14th July, 2012, 12:31 PM
ایوب کلانتری هم رفت؟!!!!!!! ای خدا !!!
چیکار دارن میکنن اینا؟! واقعاً شوکه شدم وقتی دیدم اسمش تو لیست بازیکنای جدا شده ی فجره!
کاش حقیقی رو فروخته بودن!!
واقعاً متاسفم.... حیف حیف حیف

پورمحمد چرا رفت؟؟؟!
اونم کجا؟!! مس سرچشمه!!! چقدددددر مسخره!

لیست نهایی فجر:

وحيد شيخ ويسي ، صالح خليل آزاد ،محمد آفند، حميد جوکار ، اميد خليلي ، عليرضا جليلي ، خالد شفيعي ، سعيد قزل ، سيد محمد رضا حسيني ، امين شجاعيان ، محمد مهدي نظري ، رضا حقيقي شانديز ، هادي ايماني ،بابک لطيفي، جابر انصاري، علي لطيفي، عباس محمدرضايي، مجتبي ترشيز، محمد خزايي، علي مولايي، جلال الدين علي محمدي، رضا جلالي، حسين خسروي ،ديه‌گو ماکسيمو، هادي دغاغله و فرشيد اسماعيلي

اين بازيکنان هم از فجر جدا شده اند:مهدي رجب زاده - مهرداد کريميان -سيروس سنگچولي- يونس شاکري- ايوب کلانتري- جواد ضيغمي- وحيد نعمتي- محمدرضا پورمحمد - عباس کاظميان

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
14th July, 2012, 12:35 PM
دلیل مشخصه دیگه ، جائی میرن پول بیشتر گیرشون بیاد!

سيروس سنگچولي، عباس كاظميان و محمد پورمحمد.

این 3 تا بدون تیم موندن امسال ، یعنی اینقدر افتضاح بودن؟!

HHAMI
14th July, 2012, 01:38 PM
من میگم یکی مثل ایوب کلاتتری پارسال خیلی بهتر از حقیقی بود! چرا باشگاه به این راحتی از دستش داد!

اون سه تا هم عباس کاظمیان که هیچ! فقط یه خاطره شیرین تو ذهنم به جا گذاشته اونم گلی بود که دقیقه آخر زد به سپاهان(همون بازی که ده دقیقه آخر رفتم حافظیه)
و دیگر هیچ
سیروس سنگچولی بد نبود ولی نیاز مبرمی بهش نداشتیم دیگه.
اما پورمحمد یکی از ارکان اصلی بازگشت فجر به لیگ بود که ظاهراً یاوری هیچوقت اعتقادی بهش پیدا نکرد.

راستی روانخواه هم بی تیم موند و ما نرفتیم بگیریمش:22:

HHAMI
17th July, 2012, 05:06 AM
من الان متوجه شدم که بازی اول با ذوب آهن توی دستغیب برگزار میشه! البته از این لحاظ که به ما نزدیکتره بد نیست ولی در مجموع ضدحاله

همچنین خرید امتیاز یک تیم دسته یکی توسط برق خبر بسیار خوبیه که ازش استقبال میکنم اگر محقق بشه

HHAMI
19th July, 2012, 05:39 PM
خب کم کم منتظرم که دو دوست عزیز سر و کلشون پیدا بشه:4: لا اقل بعد از بازی امشب(یعنی امیدوارم ببریم و امیر و ایمان بیان)

امشب هم قرار گذاشتیم با یکی دوتا از بچا بریم استادیوم بوپوکونیماااااا :4:
من کلاً استقبال میکنم از دیدن بازیهایی که شب برگزار میشه از نزدیک.

بازی امشب با ذوب آهن افتتاحیه لیگ هم به حساب میاد چون ربع ساعت قبل از بقیه بازیها برگزار میشه. امیدوارم فجر زننده ی اولین گل بازیهای امسال باشه.
فجر یاوری پارسال نشون داد که به سادگی از سه امتیاز بازیهای خونگی نمیگذره. حالا امشب اولین بازی بدون رجب و مهرداد و ایوب رو تجربه میکنیم و این بنظر من یعنی یه تفاوت فاحش بین تیم پارسال و امسال.
دوست دارم بدونم ترکیب تیم چیه امشب؟!
به محمدرضا حسینی خیلی امیدوارم برای درخشش توی این بازی

omid
19th July, 2012, 09:04 PM
من دارم بازی رو از ورزش 3 دنبال می کنم
بازی روی دقیقه ی 12 متوقف شده چرا؟!؟ بعد از اینکه گل رو زدیم
JJJJJJJJJJJJJJJJJj
ویرایش: ظاهرا مشکل از ورزش 3 هست
ایول گل دومممممم

omid
19th July, 2012, 10:26 PM
عالی بود 3-0!!!
فکر کنم برای اولین بار صدرنشین لیگ هستیم!!!!
مبارک باشه

allvllir15
20th July, 2012, 12:36 AM
فجر 3-0 ذوب آهن

در یک کلمه عالی بودیم ! یه فوتبال روون و خوب .. که البته تا آخرش نفهمیدم ما خیلی خوب بودیم ، یا اونا نای دویدن هم نداشتن ؟!

نیمه اول خیلی زود و راحت به گل رسیدیم ، و تا قبلش تقریبا حمله ی جدی و خاصی نداشتیم ، از اول بازی زوج نظری و لطیفی خوب و موثر نشون دادن ، و این لطیفی هم نشون داد بازیکن خوبی هست.من که از استیلش خوشم اومد ، گل دومی هم که زد فوق العاده شیک و غیر مترفبه بود حرکتش .. با راحت شدن از شر جناب شاکری ، خط حمله ی پویا و پرجنب و جوش و روی زمینی داشتیم ..
شماره ی 7 عباس محمدرضایی بود ، اونم بازیکن جنگنده و رو به راهی به نظر اومد.. تا موقعی که تو زمین بود نقش موثری داشت
شماره ی 24 و 6 رو نفهمیدم کی هستن ..

و امروز برای اولین بار در تاریخ کوتاه باشگاه فجر یک غیر ایرانی در ترکیب تیم ظاهر شد ، و بالاخره چراغی که به خانه روا بود به مسجد رفت :دی
جوکار و رضا حقیقی به نظرم بهترین بازیکنای زمین بودن ،
متاسفانه یه جوی بین تماشاگرا و لیدرا به وجود اومده که احساس می کنن ، حقیقی یه بازیکن فرا فجری هست و خیلی منت و غیرت گذاشته تو تیم مونده علی رغم پیشنهادهای عالی ای که پی در پی بهش شده ، البته پیشنهاد که بوده ولی این که بخوایم موندنش رو به خاطر غیرت و مردونگی و اینا بذاریم خیلی مسخره س ، خودش به زبون خودش گفته موندم تو فجر تا ثابت بازی کنم و مسیر تیم ملیم با نیمکت نشینی در یه باشگاه پر مهره به خطر نیوفته ! والا به این نمیگن غیرت ، به این میگن مصلحت طلبی .. به هر حال یک سال دیگه هم تو فجر می مونه و و انصافا هم بسیار تاثیر گذاره ولی توسط تیم و تماشاگر نباید اون قدرا هم بزرگ شه..

این بازی ترشیز هم گویا محروم بود ، بازیکنی که همه روش حساب می کنیم. اقلا به عنوان یه تعویضی خیلی خوب.

گویا بازیا تا حدود آذر در همین دستغیب برگزار می شه ، همه چیش خوبه اما بزرگترین مشکلش جای تماشاگرش هست که متاسفانه خیلی خیلی کوچیک و محدود هست ، و به خاطر این فنس های مسخره ش ، فقط و فقط 2 ردیفش می تونن بازی رو مثه یه آدم محترمی که سه هزار تومن ناقابل پرداخت کرده ببینه ! از هر دو طرف فضای خیلی خوبه داره واسه سکو ساختن اما این همه سال هزینه ای نکردن ، و حالا که قرار بازی های لیگ برتر رو میزبانی کنه ( اقلا 8-9 تا بازی ) با مشکل جایگاه مواجه هست.

این لیدرهای فجر هم کماکان به وضع بدی روی اعصاب هستن ، از هر دو تا جمله ش 10تا قسم به امام و شاهچراغ و ناموس و .. هست ، انگار آدم اومده حاجت بگیره ، خیلی ضدحالن به خدا ، مخصوصا اونی که مدتیه نفر اول شده و بلندگو می گیره دست ، خیلی احساس می کنه آدم مهیج و باحالیه ...

ایشالله که این نمایش خوب تداوم داشته باشه .. فوتبال شیراز به یاوری مدیونه واقعا ، خدا محمودخان رو واسه ما حفظ کنه ..

HHAMI
20th July, 2012, 02:49 PM
خب قبل از هر چیز این پیروزی درخشان در روز اول رو تبریک میگم به همگی
شکست دادن یه تیم بزرگ اصفهانی بهترین اتفاقی بود که در شروع لیگ میتونست بیفته. خداروشکر
باید بگم من این بازی رو هم از تلویزیون دیدم و هم از تو ورزشگاه:4: ولی در مجموع بصورت مفید شاید حدود 20 دقیقه رو با دقت دیده باشم.
قرار داشتیم با بچه ها که نیم ساعت قبل از بازی بریم استادیوم ولی چون باید میرفتم فرودگاه دنبال بابام دیگه خیلی دیر شد و وقتی رسیدیم خونه بازی داشت شروع میشد.
جالبه که من کلاً فراموش کرده بودم بازی تو دستغیب برگزار میشه:4:
خلاصه دعای من مستجاب شد و قبل از شروع سایر بازیها فجر گل اول رو زد:4: سانتر آفند فوق العاده بود و نظری هم یه ضربه سر حرفه ای زد به توپ. یادمه فتوکپی این گل رو علی دایی سال 79 تو جام ال جی زد به تیم ملی مصر!
خیلی حال کردم. بعدش کانال عوض میکردیم و میزدیم سایر بازیها رو ببینیم که داداشم خبر داد گل دوم رو فجر زده(که امروز فهمیدم گل رو بابک لطیفی زده)

خلاصه دیگه زیاد حوصله رفتن به ورزشگاه رو نداشتم ولی چون فاصله نزدیک بود یه حرکت زدم و رفتیم و بازی رو دیدیم. جو خوب و با نشاطی بود. مشخص بود ذوب زورش نمیرسه که بخواد بازی رو برگردونه و فجر خیلی با روحیه بازی میکرد. البته زاویه دید ما زیاد خوب نبود و بیشتر داشتیم میگفتیم و میخندیدیم. حالا بعداً چنتا عکس میذارم ببینید کجا بودم!
راستی صحنه گل سوم رو تونستم بگیرم.لحظه ای که خطا انجام شد گفتم فیلم بگیرم شاید همین گل شد:4: و همین اتفاقم افتاد.
فقط یه چیزی. دیشب گوینده ورزشگاه(که یه جا یه تر اساسی هم زد:4: ) گفت گل رو جوکار زده. امروز تو اخبار شبکه سه گفت گل رو حقیقی زده! الان همون فیلم رو مرور کردم . مسلمه که گل رو جوکار زده. حقیقی شوت به قصد گل زد ولی جوکار آگاهانه تکل رفت و مسیر توپ رو عوض کرد. گل 100% باید بنام جوکار ثبت بشه!

راستی از صحبتهای امیر در مورد حقیقی و یاوری هم نهایت تشکر رو دارم. کیبوردت رو به گرمی میفشارم:4:

عکسها + فیلم مربوط به گل رو هم اگه این اینترنت اجازه داد ایشالا میذارم

omid
21st July, 2012, 12:20 AM
سانتر آفند فوق العاده بود و نظری هم یه ضربه سر حرفه ای زد به توپ. یادمه فتوکپی این گل رو علی دایی سال 79 تو جام ال جی زد به تیم ملی مصر!

من یاد گل استیلی به امریکا افتادم
فقط جهت سانتر عوض شده بود

HHAMI
25th July, 2012, 01:15 PM
من زیاد وقت ندارم فقط تبریک ویژه میگم به همگی
از محمود یاوری بخاطر اینکه داره تیم رو عادت میده که فقط روی زمین بازی بکنه تشکر میکنم و از بازی فوق العاده رضا حقیقی و تک تک بچه ها غیر از خالد:4: که دو اشتباه وحشتناک کرد و بلافاصله بعد از گل گفتم باید تعویض بشه که بعد از چند دقیقه این اتفاق افتاد.

خلاصه بازگشت فوق العاده ای داشتیم مثل بازی پارسال . تبریک

allvllir15
25th July, 2012, 04:09 PM
پرسپولیس 2-3 فجر

چه قدر پیروزی دل پذیر و غرور آفرینی بود ،
وقتی گل اول رو خوردیم و قبلش هم یه اشتبه وحشتناک داشتیم که شیخ ویسی عالی دروازه رو نجات داد ، گفتم احتمالا مثه پارسال همین موقع ها که با استقلال در تهران بازی کردیم ، خوب بازی می کنیم اما نسبتا راحت می بازیم ، اما فرق این تیم این بود راه گل زدن رو یاد گرفته ..
هیچ سالی نداشتیم که در 2 هفته ابتدایی 6 گل بزنیم!! اصولا میانگین گل زده ی فجر حدود 1 اینا هست در هر بازی.. اول فصل هم که هر سال مشکل گلزنی داشتیم ، البته امسال هم معلوم نیست این مشکل رفع شده باشه ولی چیزی که معلومه از بازیکنای زیادی تو زمین می شه انتظار گلزنی داشت ، نظری ، لطیفی ، حقیقی ، جوکار حتی حسینی که هنوز گلی نزده واسه مون.

خالد عجیب غریب بازی کرد!!! اصلا نمیشه تصور کرد که یکی مثه خالد شفیعی همچین سوتی هایی بده !! سوتی ای که خالد داد می تونست بسیار بسیار مرگبار تر باشه! اگه داور عجله کرده بود و پنالتی گرفته بود ، پنالتی اخراج مسلم بود و ما می موندیم و 10 تا بازیکن واسه 80 دقیقه ! اما هم داور عجله نکرد و هم اون طرف بازیکنشون بود و توپ رو گل زد..

از بازی ترشیز هم خوشم اومد ، کلا استیلش کاملا به فجر می خوره ، یه بازیکن کوتاه قد ، سریع ، قدرتی و انرژیک ، همچین بازیکنایی تو فجر جواب می دن :دی

تو این 12 دوره لیگ برتر ، 4 بار پرسپولیس رو در تهران بردیم تا الان ( 4-2 2-1 3-2 3-2 ) از اونجا که اصولا ما خارج از خونه تو کل فصل شاید 3 تا برد هم نمی آریم ، آمار فوق العاده ای باشه و شاید تیمی که فجر خارج از خونه ، بیشترین برد رو مقابلش کسب کرده ، همین پرسپولیس باشه :دی حالا اگه حوصله م شد یه آماری در میارم.

احساس می کنم اگه اتفاقات عجیب نیوفته ، این فجر می تونه بین هشتم تا حتی چهارم پنجم بشه ، دلم به سرهنگ و دو-سه تا از خریدهای خوب امسال که تو این 2 تا بازی عالی بودن حسابی گرم شده ( محمدرضایی ، لطیفی و ترشیز و حتی ماکسیمو )

این خیابانی هم عجیب رو اعصاب بودااا ، از بارها و بارها صدا زدن فجر با اسم مقاوت یا حتی فجرمقاومت سپاسی !! گرفته تا صحبت هایی که همه ش بوی دست کم گرفتن تیم های شهرستانی و "خود نشون دادنشون" و .. میاد ، ذهنش هنوز تو دهه ی هفتاد سیر می کنه .. پارسال که پرسپولیس فکر کنم چهارتا برد تو آزادی آورد کلا !

قربانی بعد ان شالله ، صنعت...

HHAMI
25th July, 2012, 07:23 PM
قبل از بازی یه حس مبهمی داشتم نسبت به بحث عدم حضور تماشاچی!
در واقع فکر کردم که شاید بهتر بود که پرسپولیس تماشاچی داشت چون بازیکنای جوون فجر مقابل تماشاچیای زیاد همیشه با انگیزه تر و بهتر بازی میکنن. (البته اگه بازی تو شیراز باشه ترجیح میدم از تماشاگر محروم باشیم!!!)

بازی که شروع شد امیدوار بودم که بچه ها با اعتماد بنفس بازی کنن و همین رو هم توی تیم شاهد بودیم و میتونم بگم تنها بازیکنی که داشت عجیب بی اعتماد بنفس بازی میکرد خالد شفیعی بود! صحنه اول مقابل کریمی معلوم نبود میخواد چیکار کنه و باید بگم گل رو تقدیم حریف کرد! و اینکه فشنگچی موقعیت 100% رو گل نکرد چیزی از تقصیر خالد کم نمیکنه!
دومیش هم که باز نفهمیدم میخواد چیکار کنه! اگه اون توپ رو ولش میکرد هم فکر میکنم به دروازه بان میرسید اما اشتباهش به قول امیر میتونست منجر به یه شکست سنگین بشه!
توپ وارد دروازه نشده بود که من به بابام گفتم اگه اینم خالد شفیعی باشه باید همین الان تعویضش کنه! و بنظر من کمی هم دیر ماکسیما رو وارد بازی کرد بجاش!

اما تیم بجز این اشتباهات فاحش(که یکی دوتای دیگه هم داشتیم و منجر به موقعیت برای حریف شد) کلاً خوب داشت بازی میکرد. اما نه بطور کامل. تیم روی زمین بازی میکرد ولی نمیتونست به دروازه حریف نزدیک بشه!
حقیقتش با اسامی که توی دروازه و دفاع پرسپولیس میدیدم خیلی سخت تصور میکردم که اونا گل بخورن! اما کلاً از نمایش تیم و بازی روان و روی زمین تیم راضی بودم. محمد رضایی حقیقی نظری و .... همه داشتن خوب بازی میکردن. دو سه حمله نصفه و نیمه هم داشتیم. بخصوص گوشه های محوطه ضربات آزاد خوبی روی تکنیک بچه ها نصیبمون شد که خوب استفاده نمیکردیم.

نیمه که تموم شد فکر کردم که حتی میشه به باخت یه گل هم راضی بود و نکنه دوباره فرصتهای نیمه اول رو بهشون بدیم و اینبار اتفاقات بدی بیفته! اما نیمه دوم عالی شروع شد و فجر سراپا حمله بود و بالاخره به گل رسیدیم. خیلی گل روحیه بخش و خوبی بود. همکاری دو نفره ی محمدرضایی و نظری رو نباید ساده ازش بگذریم. بنظرم یکی از گلهای قشنگ تا اینجای فصل همین گل به ظاهر ساده ی محمدرضایی بود.

خب این نتیجه خیلی خوب بود بنظرم. و داشتم لذت میبردم از نحوه ی بازی حقیقی و با خودم میگفتم این با این استیل بازیش براحتی میتونه توی اروپا هم فوتبال بازی کنه!
تو همین حین بود که اون پنالتی بدست اومد که یه جورایی سورپرایز مانند بود:4: به این خاطر میگم که اصلاً انتظارش رو نداشتیم! گوشه ی محوطه که اصلاً فکر میکردم بیرون از محوطه هست! ولی داور به درستی اون خطا رو اعلام کرد و بعد هم به گفته خودش از روی چمنهای کنده شده فهمید خطا داخل بوده و پنالتی رو گرفت.
یه جورایی مطمئن بودم گلش میکنه ولی همش تصویر اون پنالتی پارسالش مقابل آلومینیوم تو ذهنم بود!
پنالتی رو خطری زد ولی خیلی قشنگ تبدیل به گل شد. این حق مسلم ما بود با بازی خوبی که انجام داده بودیم.

اما گل سوم دیگه خیلی خیلی چسبید! یه فرار فوق العاده از نظری که توی اون شرایط خیلی خوب خونسردی خودش رو حفظ کرد و با یه نیش پا گل سوم رو زد. نظری یکی از مستعد ترین فوتبالیستای ایرانه!

اما جالبه بعد از این گل من فقط تو فکر گل چهارم بودم:4: اما وقتی توپ قاضی به اون شکل رفت گوشه دروازه واقعاً ترسیدم که نکنه همه چی خراب بشه! ممکن بود هر لحظه گل تساوی رو پرسپولیس بزنه و بخاطر تساوی با پرسپولیس تو تهران بشینیم گریه کنیم:4:

بهترینهای بازی بنظر من:
1-رضا حقیقی
2-عباس محمدرضایی
3-محمدمهدی نظری

اما!
من اصلاً قضاوتی ندارم نسبت به این تیم. دو تا بازی رو با نتایج عالی تونستیم ببریم و خوب هم داریم بازی میکنیم و مربیمون هم خوبه. ولی همه اینا هم دلیل نمیشه که اهداف بزرگی رو متصور بشم! فقط خداکنه تیم با همین تمرکز عالی که داره پیش بره و با یکی دو برد دیگه اسیر غرور نشه و خدای نکرده با یکی دو باخت نره تو مسیر فجر دو سه سال پیش!

امیر منم به اون 4تا برد فکر میکردم. اصلاً تیمی هست که تونسته باشه 4 بار پرسپولیس رو تو ازادی ببره؟! (سپاهان؟!)

تازه سه تا مساوی از فجر توی آزادی مقابل پرسپولیس به یاد دارم که ارزشش کمتر از این بردها نبود! 2-2 سال 85 / 3-3 سال 86 و یه دونه 0-0 هم مقابل پرسپولیس مخوف سال 77 !

Imaan
26th July, 2012, 11:53 PM
سلام به همگی
اما بازی سوم با نفت؛ سه شنبه ساعت 22؟
ایشالله همگی بریم ورزشگاه

اون دو تا بازی اولی هم که به تاریخ پیوست و دیگه احتیاجی به تبریک نداره؛
برخلاف پارسال خیلی خوب شروع کردیم (از لحاظ نتیجه)
اما به نظر من همینطور که این دو تا بازیو بردیم، اگه روزی هم دو تا باخت پشت سر هم دادیم نباید تیم رو به حاشیه ببریم....

یه سوال داشتم از امیرخان و آقو میثم؛
یاوری بعد از اتمام فصل پیش گفته بود اگه مسئولا حمایت کنن، تیم رو برای سهمیه آسیا میبنده؛
با توجه به وضعیتی که پیش اومد فکر نکنم شرایط یاوری مهیا شده باشه. درسته؟
میخوام ببینم به نظرتون این تیم پتانسیل و توانایی بالانشینی رو داره؟
ممنون

آق میثم چند تا عکس از این ورزشگاه ش.دستغیب نذاشتی که کاکو! منتظریم. تو خبرگزاریها عکسی منتشر نشده بود ظاهرا!

یا علی

HHAMI
27th July, 2012, 12:20 AM
سلام به همگی

سلام علیکم! اومده بودم بگم چرا بعد از این دو برد درخشان نیومدی یه پست نصفه نیمه بدی(برام جای تعجب داشت) که خطر از بیخ گوشت گذشت :45:

اما بازی سوم با نفت؛ سه شنبه ساعت 22؟
ایشالله همگی بریم ورزشگاه
بازی خطرناکیه ها! نفت هم تیم خیلی خوبی نشون داده که رو زمین فوتبال بازی میکنه. بنظرم سبک بازی دو تیم شبیه همه ولی ما شرایطمون بهتره. با اینحال بازی حساس و سختیه

یه سوال داشتم از امیرخان و آقو میثم؛
یاوری بعد از اتمام فصل پیش گفته بود اگه مسئولا حمایت کنن، تیم رو برای سهمیه آسیا میبنده؛
با توجه به وضعیتی که پیش اومد فکر نکنم شرایط یاوری مهیا شده باشه. درسته؟
میخوام ببینم به نظرتون این تیم پتانسیل و توانایی بالانشینی رو داره؟
ممنون

بعد از بازی با پرسپولیس یکی از دوستان اسمس داد: میتونیم امیدوار باشیم به سهمیه آسیا؟!
که جواب دادم فعلاً زوده!
منظورم اینه که قضاوت در موردش خیلی زوده. ببین تیم از لحاظ انگیزه از لحاظ تاکتیکی از لحاظ مربی و اینجور چیزا شرایط خوبی داره ولی از لحاظ تجربه و شاید بازیکن! و همینطور از نظر مالی و ... وضعیتمون خیلی خوب نیست.
اما در مجموع بنظر من میشه به ادامه این روند امیدوار بود اگه بچه های تیم تمرکز خودشون رو حفظ کنن. من فکر میکنم اگه بچه ها بخوان به جدول , به بازیهای گذشته , به بازیای آینده و حواشی فکر کنن دچار مشکل میشن! باید در هر مسابقه روی همون مسابقه تمرکز داشته باشن. اینجوری درصد موفقیت بالا میره

آق میثم چند تا عکس از این ورزشگاه ش.دستغیب نذاشتی که کاکو! منتظریم. تو خبرگزاریها عکسی منتشر نشده بود ظاهرا!

نبودم والّو :4:
لامرد بودم!
در ضمن عکسایی که گرفتم آنچنان چنگی به دل نمیزنه چون زیاد شوق و ذوق لازم برای عکس گرفتن رو نداشتم اما اون کلیپ گل سوم بدک نیست.
حالا میذارمشون بزودی

Imaan
27th July, 2012, 01:16 AM
سلام علیکم! اومده بودم بگم چرا بعد از این دو برد درخشان نیومدی یه پست نصفه نیمه بدی(برام جای تعجب داشت) که خطر از بیخ گوشت گذشت :45:

:Smilebb (97):
کلا این سایت پارس.ف. خیلی قطعیش زیاد نشده؟ چندین بار که وقت داشتم اومدم نظر بدم قطع بود
بازی اول رو که ندیدم!
ولی حدس میزنم زمین هموار ورزشگاه خیلی نقش داشته روی بازی ظریف بچه ها.

بازی دوم هم که قبلش یه حسی بهم میگفت یاوری میتونه این بازی رو ببره! مثله بازیهای مشابه قبلی.....

بازی خطرناکیه ها! نفت هم تیم خیلی خوبی نشون داده که رو زمین فوتبال بازی میکنه. بنظرم سبک بازی دو تیم شبیه همه ولی ما شرایطمون بهتره. با اینحال بازی حساس و سختیه

اگه ببریم که توپه؛ ولی شاید بازی مساوی بشه

بعد از بازی با پرسپولیس یکی از دوستان اسمس داد: میتونیم امیدوار باشیم به سهمیه آسیا؟!
که جواب دادم فعلاً زوده!
باید در هر مسابقه روی همون مسابقه تمرکز داشته باشن. اینجوری درصد موفقیت بالا میره

دقیقا

راستی ورزشگاه حافظیه رو هم دارن روش کار میکنن؛ زه کشی و چمن استاندارد و . . . .
ایشاالله تا سال دیگه دو تا ورزشگاه استاندارد داریم

HHAMI
27th July, 2012, 01:39 AM
ببینید ارزش دیلیت کردن داره؟ :4:

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/52452191527352042887.jpg

مکان استقرار دوربینهای ما :4: :

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/09364082561583619154.jpg

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/14797757630793116251.jpg

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/86231286744838080779.jpg

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/28596248705258480271.jpg

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/19790982870096795089.jpg

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/62425501993741174427.jpg

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/64758221974483317562.jpg (http://www.pic1.iran-forum.ir/)

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/03638741325413250018.jpg (http://www.pic1.iran-forum.ir/)

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/31818244150458712481.jpg (http://www.pic1.iran-forum.ir/)

اینم عکس هنری از سرباز غمگین و تنها:4: دوستم اصرار داشت ازش عکس بگیریم:4: میگفت همش چشمش به دوربین بوده:4:

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/51689151824089036041.jpg (http://www.pic1.iran-forum.ir/)

کلیپ گل رو هم هنوز نتونستم آپلود کنم

HHAMI
27th July, 2012, 02:20 AM
اینم لینک یک دقیقه ای گل سوم:

http://www.mediafire.com/file/392xa7w47nuhr1u/haghighi-jokar.mpg
که خودم دارم از رفیقم میپرسم: شما میتونی پیش بینی کنی که ای توپ گل میشه؟ و لحظاتی بعد این اتفاق میفته:4:

حتماً ببینید. ارزش دیدن داره
شادیهای بعد از گل هم توش هست. هم داخل زمین هم روی سکوها

HHAMI
28th July, 2012, 07:17 PM
ژوزه حالا مرا میشناسد

http://adc.site40.net/photos/ded0708dfe85.jpg

وقتي بازي شروع شد همه عکاسان پشت دروازه‌ ما رفتند و گفتم حداقل يکي از آنها پشت دروازه پرسپوليس برود اما در نيمه دوم فکر کنم همه فهميدند ماجرا از چه قرار است و براي عکاسي پشت دروازه پرسپوليس رفتند.

بازيکنان ما خيلي زحمت کشيدند. ما در گوشه‌اي از ايران تمرين مي‌کنيم و بازيکنان‌مان بسيار پرتوان و کم‌ادعا هستند. با توجه به مسائل مالي، بهترين‌ها را گرفتيم و بايد به مديريت و هيئت مديره باشگاه تبريک بگويم. ما بايد پرسپوليس را مي‌برديم.

قبلاً‌ هم گفته بودم نتيجه در زمين مشخص مي‌شود. اين آقاي محترم (مانوئل ژوزه) گفته بود من را نمي‌شناسند، طبيعي است چون او تازه به ايران آمده اما اکنون من را به خوبي شناخته است.

در نيمه دوم وضعيتي اتخاذ کرديم چون مي‌دانستيم آنها حمله مي‌کنند و فشار زيادي هم تحمل کرديم. عضلات بازيکنان ما باز شده است. بين دو نيمه روي تخته نوشتم "شهامت، جسارت و غيرت". بازيکنان ما در ميدان دويدند و غيرت به خرج دادند.

مطمئن هستم پرسپوليس روزهاي بهتري پيش‌رو دارد. از خوش‌شانسي ما بود که در اين موقع به پرسپوليس خورديم.

من در مورد زمانی که برق صدرنشین بود و بعد سقوط کرد نمي‌توانم حرف بزنم اما در مورد تيم خودم مي‌گويم رقابت در تيم ما حرف اول را مي‌زند. ما فردا در شيراز بازي داريم و آنهايي که در اين بازي نبودند، فردا بازي مي‌کنند. قبول دارم عضلات بازيکنان پرسپوليس هنوز ول نکرده بود. آنها مربي بزرگي دارند و خوشحالم که اين مربيان بزرگ به ايران مي‌آيند.

اگر بازيکنانم دو برابر توان‌شان در زمين ندوند آنها را نمي‌بخشم. آنها بايد 9 کيلومتر دوندگي داشته باشند. در تمام بازي‌ها ما فقط يک هدف داريم و آن هم شادي روح شهيد سپاسي است.

======================

مصاحبه ایران ورزشی با یاوری بعد از بازی با پرسپولیس:

خيلي‌ عجيب است كه توانستيد پيروزي فصل قبلتان را تكرار كنيد و با همان نتيجه پرسپوليس را شكست بدهيد. ‌‌‌
مگر سنگ از آسمان افتاده و طلا شده كه از بردمان تعجب مي‌كنيد؟ تعجب من از تعجب شما است كه چرا از پيروزي ما تعجب مي‌كنيد! بچه‌ها زحمت كشيدند و بي‌ادعا تمرين مي‌كنند كه وابستگي‌شان به تيم آن هم به خاطر اعتقاداتشان خيلي كمك مي‌كند و باعث شده عملكرد خوبي داشته باشيم. مطمئن باشيد تيم روزهاي خوبي در پيش دارد اما هدف ما با توجه به وضعيت مالي تيم ماندن در ليگ برتر است. ما به خاطر اينكه قبل از بقيه تيم‌ها شروع كرديم، روبراه هستيم اما مدتي بعد وقتي تيم‌ها روبراه شوند ديگر شرايط فرق مي‌كند.
اما تيم شما از همين الان روبراه است... ‌‌‌
بله اما يك مقدار مي‌خواهيم خودمان را لوس نكنيم (با خنده). به هرحال شما نمي‌توانيد بازيكني با تفكر ليگ برتري و با قراردادي 100-80 ميليون توماني را با يك بازيكن ميلياردي مقايسه كنيد. اين تفاوت، انگيزه بازيكنان ما را بالا برد. خدا را شكر همه تيم‌ها هم به بازيكنانشان بالاي 600-500 ميليون تومان داده‌اند كه باعث مي‌شود بازيكنان ما مقابل همه آنها با انگيزه كار كنند چون روي اين مساله حساس هستند و مي‌خواهند نشان دهند كه اعتقاد و عقيده، فوق مساله مالي است و نابرده رنج، گنج ميسر نمي‌شود، مزد آن گرفت جان برادر كه كار كرد.
تيم امسالتان با تيم پارسال چه فرقي كرده؟ ‌‌‌
در تيم امسال يك تعادل ارزشي بين بازيكنان وجود دارد كه خيلي به تيم كمك مي‌كند. ضمن اينكه الان همه بچه‌هاي تيم، همطراز، رقيب و رفيق هستند. پارسال بازيكنان ما در يكي دو پست رقيب نداشتند كه كار را سخت مي‌كرد. اما الان شرايط فرق مي‌كند و بازيكنان مي‌دانند بايد بهترين باشند تا بازي كنند. براي من بازيكن جوانان، اميد يا ملي‌پوش بزرگسالان هيچ فرقي ندارد و بينشان تفاوت قايل نمي‌شوم، مگر شرايط مسابقه فرق داشته باشد. در كل اصولا 75 درصد انتخابم به تمرين‌هاي حرفه‌اي قبل از بازي برمي‌گردد يا طبق عملكرد در بازي قبل. ا
پرسپوليس امسال با پرسپوليس پارسال چه فرقي كرده؟ ‌‌‌
(با خنده) تقريبا 15 ميليارد فرق كرده و بيشتر هزينه كرده اما در كل تغييرات بنيادي داشته. شما اگر پولادي كه تنها در بازي‌هاي آسيايي بازي مي‌كرده را هم به نفرات جديد اضافه كنيد، تقريبا مي‌شود گفت كه اين تيم 100 درصد فرق كرده. هم به لحاظ بازيكن، هم به لحاظ كادر فني و...
پس مي‌شود گفت پرسپوليس امسال از خيلي جهات قوي‌تر از فصل گذشته است؛ مالي، بازيكن و مواردي ديگري هم هست مثلا مربي كه براي پرسپوليس آوردند هزينه‌اش به اندازه كل بودجه فجر است و اين مساله باعث مي‌شود ما زير دست و پا له شويم.
اما تيم شما بهتر نتيجه گرفته... ‌‌‌
اين پرسپوليس در حال حاضر از نظر ساختار بدني ضعيف است. من قبل از بازي هم به بچه‌ها گفته بودم كه نيمه اول هم بازنده بوديد عيبي ندارد اما نيمه دوم مال شماست. گفتم كه نمي‌خواهم به نيمه اول فكر كنيد. چون شرايط را مي‌دانستم. خود شما در روزنامه‌تان نوشتيد كه ژوزه روز اول عرق بازيكنان را درآورد پس زمان مي‌خواهند تا عضلاتشان آزاد شود و از حالت نامناسب بيرون بيايد. ما از 11/3 شروع كرديم اما پرسپوليس از 11 روز پيش. پس طبيعي است كه بچه‌هاي آماده فجر خيلي بهتر از ستاره‌هاي ناآماده باشند.
بازيكنان فجر مي‌گفتند بين دو نيمه با حرف‌هايي كه محمود ياوري زد تيم متحول شد. چه صحبتي كرديد؟ ‌‌‌
يك سري صحبت كرديم و يك تعويض داشتيم. بازيكني كه 35 بازي انجام داده را بيرون كشيديم و بازيكن جواني را به زمين فرستاديم كه اين تعويض جسارت و جواني مي‌خواهد كه من پير داشتم.
رضا حقيقي هم خيلي خوب كار كرد. ‌‌‌
حقيقي هميشه خوب است اما نظري به نظر من در اين بازي فوق‌العاده بود.
بعد از گل سومتان شادي جالبي داشتيد... ‌‌‌
خب به هرحال احساس كردم بازي تمام شده و نتيجه 3 – يك خيلي بهتر از 3-2 است. من نمي‌خواستم 3-2 پارسال تكرار شود ضمن اينكه بهترين نتيجه براي برنده شدن 3-يك است. در هر صورت تيم وقتي گل سوم را زد من هم خوشحال شدم و چون جوان هستم شادي كردم (با خنده).
بعد از بازي هم گفتيد «ژوزه الان ديگر من را مي‌شناسد.» از اين حرفتان منظوري داشتيد؟ ‌‌‌
از من پرسيدند و گفتند اين جوري گفته، من هم گفتم من كجاي فوتبال هستم ايشان حق دارد من را نشناسد، من هم بعد از بازي گفتم الان مرا مي‌شناسد.
با كنايه گفتيد؟ ‌‌‌
(با خنده) ما ايراني‌ها هميشه حرف‌هاي‌مان با كنايه است.

====================

اینم آخرین صحبتای محمود خان:

* هر تيمي نوسان دارد و قرار نيست هميشه درصدر جدول باقي بماند اما بازيکنان فجر شهيد سپاسي براي قرار گرفتن در جايگاه فعلي زحمات بسياري کشيدند.

* درصورتي که مسئولان ومردم بودجه باشگاه فجر شهيد سپاسي شيراز را با هزينه ها و مبالغي که ساير تيمهاي ليگ برتري براي بازيکنان مي پردازند مقايسه کنند به خوبي متوجه کار بزرگ بازيکنان تيم مي شوند.

* بازيکنان تيم فوتبال فجرسپاسي شيراز ازنيمه خرداد ماه تمرينات خود را آغازکردند وبا وجود کمبود امکانات و پرداخت نشدن مبالغ قرارداد به صورت جدي وفعال در تمرينات حضور دارند.

* بازيکنان تيم پرداخت نشدن هزينه ها رابا تمرينات بيشتر جبران مي کنند که اين اتحاد وهمبستگي باعث شد تا در هفته هاي گذشته تيم نتايج درخشاني را کسب کند و با توجه به تلاش هاي بازيکنان ادامه داشتن اين روند در هفته هاي آينده نيزامکان پذير است.

* در فوتبال تيم ها هميشه دچار نوسان مي شوند به طوري که تيم هاي بزرگ دراوايل ليگ بازي هاي خود را واگذار مي کنند اما به دليل برخورداري از بازيکنان بزرگ به تدريج اين مشکل را برطرف مي کنند.

* من به عنوان مربي تيم هميشه براي برد به ميدان قدم ميگذارم و به همين دليل بازيکنان تيم فوتبال فجر سپاسي نيز تفکرشان مانند مربي است و درتمام بازي ها براي پيروزي و امتياز کامل به رقابت با حريفان مي پردازند.

* بازيکنان تيم از شايسته ترين ورزشکاران حال حاضر در ليگ برتر فوتبال هستند که با کمترين مبلغ براي حضور در تيم فجر سپاسي قرار داد بسته اند از اين رو لازم است مسئولان استاني نيز به تعهدات خود در قبال تيم عمل کنند و مدير عامل باشگاه را تنها نگذارند تا شاهد کسب نتايج درخشانتري توسط اين ورزشکاران باشيم.

allvllir15
29th July, 2012, 03:08 PM
والا اون چیزی که من تو این 2 تا بازی دیدم ، این تیم در حد نهایتا پنجم ششم هست.. حتی در حد سقوط هم می تونه باشه .
ولی به نظر می رسه یاوری با شناخت کامل پارسالیای مناسب رو نگه داشته و مهره ی جدید گرفته ، چون فعلا که ترکیب خوبی در آورده از قدیمیا و نفرات جدید. .
یادمون نره تیمی که پارسال هفته چهاردهم رسید بهش و یکی مونده به آخر جدول بود ، با کلنگی مثه یونس شاکری در خط حمله اختلاف زیادی با رده ی هفتم هشتم نداشت و دو-سه هفته آخر اگه همه چیز خوب پیش میرفت رتبه خوبی کسب می کردیم.. درسته که فوتبال ایران هیچیش رو حساب کتاب نیست ، اما مقایسه ی این تیم با برق و فجر صدر نشینی که بعدا قعرنشین شدن هم اصلا درست نیست.. اون برق از همون روز اول همه می گفتن که 12-13 تا دونه بازیکن درست و حسابی بیشتر نداره ، اون برق خیلی زود دوتا مصدوم تا آخر فصل داد . مربیش سال اولش بود لیگ برتر تجربه می کرد ،،

اینکه تا حدود آذر هم ورزشگاه حافظیه رو نداریم خوبه ، چون دستغیب یه ورزشگاه خاصه ، زمینم مصنوعی ، بالاخره بعد از چندتا بازی ، فجر راحت تر می تونه رو این زمین بازی کنه تا تیمای دیگه که بار اولشونه .. ضمنا کوچیک و جمع و جوره عین زمین برق ، شور و شوق تماشاگرا بیشتر تو ورزشگاه جلوه می کنه. فقط بدیش واسه منه که هم دوره بهم و هم 1 ساعت قبل از بازی جاهای خوب پر می شه ، اگه می خواید بازی با نفت رو برید ورزشگاه ، برادرانه نصیحت می کنم اقلا یک ساعت و ربع ، نیم زودتر برید :دی

ایشالله که نفت رو هم راحت می بریم..

واااااااای میثم کلیپت فوق العاده بووووووووود :دی در حد دوربین شبکه خبر بود که میره پشت دروازه گزارش تهیه کنه ، بعدش باید وای میسادی میگفت ، بعععععععععله بینندگان این هم تیر خلاص بود که بر پیکره ی نیمه جان ذوب آهن زده شد ، تا لحظات دیگه می ریم واسه مصاحبه کنیم :laugh:

HHAMI
29th July, 2012, 07:16 PM
قابلی نداشت امیر. من کلاً از ری اکشنهای لحظات گل خیلی خوشم میاد. اگه وسط تیفوسیها بودم لابد چیزای جذابتری نصیبم میشد:4:

راجع به چمن مصنوعی هم راست میگی. باید نهایت استفاده رو از این امتیازی که نصیبمون شده ببریم

Imaan
29th July, 2012, 08:40 PM
امیر راست میگه کلیپوو خیلی باحال بود.
موقع تغییر مسیر توپ، یک دفعه مثله اینکه توپوو یه مکثی داشته باشه؛ من که نفهمیدم چی شد!

عکسا هم که خوب بود داداش؛ در این آشفته بازار بی عکسی!

میگم ای ورزشگاه ش.دستغیب اوضاع جایگاهش چطوره؟ میشه روش حساب کرد؛
برای بچه کوچیک ایمن هست؟! زیر دست و پا له نمیشه کسی؟!

HHAMI
29th July, 2012, 09:07 PM
ایمان ظاهراً تصمیم گرفته که با لهجه شیرین آقوی همساده اینجا حرف بزنه:4: فکر بدی هم نیست:4:

منظورت از جایگاه کدوم جایگاهه؟! جایگاه ویژه یا روبروش؟!
اگه بشه بلیطی برای جایگاه ویژه جور کرد خیلی عالیه. اونجا واقعاً میتونی مثل بچه ی آدم و از بهترین زاویه بازی رو ببینی.
من یکی دوبار(حوالی سال 80 :4:) توفیق حضور در جایگاه ویژه نصیبم شده:4: در کنار امیر وزیری و محمود خرمزی بازی فجر و سپاهان رو دیدم:4:

Imaan
29th July, 2012, 11:02 PM
تصویر: خوشحالی عجیب پس از گل فجرسپاسی! (http://www.shiraze.ir/sysnews/cid/34300/تصویر:_خوشحالی_عجیب_پس_از_گل _فجرسپاسی!.html)

خوشحالی بازیکنان فجر سپاسی پس از به ثمر رساندن گل سوم به پرسپولیس

http://shiraze.ir/userfile/23853_884.2012072811281052.jpg

http://www.shiraze.ir/sysnews/cid/34300

HHAMI
29th July, 2012, 11:35 PM
آره واقعاً شادی باحالی بود. من همین دیشب بهش دقت کردم.
یه جورایی این حرکت از فرط خارج شدن از فشار بود فکر میکنم! یه گل "خیال راحت کن" زد نظری!
هر چند با گلی که قاضی زد بهمون ثابت شد حتی وقتی دقیقه 92 دو یک جلویی نباید از برد مطمئن باشی!!!

این نظری هم برای من جای سواله. هر فصل تو چنتا بازی فوق العاده کار میکنه ولی در یه مقطعی کلاً محو میشه! امیدوارم امسال تعداد بازیهای خوبش به اون بازیهای بی خاصیتش بچربه

HHAMI
6th August, 2012, 07:02 PM
اومدم راجب به بازی امشب هشدار بدم درباره پدیده ای بنام "دایوینگ جلال رافخایی!!!" بنظرم بزرگترین خطری که فجر رو تهدید میکنه همینه! البته ملوان تیم خیلی خوبی نشون داده و موفقیتهاش رو هم نمیشه لوث کرد ولی حواسمون باید به همون رافخایی باشه بیشتر. مهره کلیدی حریف البته پژمان نوریه و امتیاز میزبانی. یه مساوی هم کاملاً راضی کننده هست. ولی در مجموع 40 درصد شانس پیروزی رو به ملوان میدم 30 درصد به فجر 30 درصد هم مساوی. امیدوارم نظری در چهارمین بازی متوالی هم گل بزنه

Imaan
6th August, 2012, 07:42 PM
سلام به کاکوهای عزیز

صعود امید نوروزی به فینال رو هم تبریک میگم

آقا این چه وضعشه؟!!! این مدت چرا پ.ف. قطع بود؟ پستها هم که پاک شد....

حقیقتش من فک نکنم یاوری تیم رو برای برد ببنده. احتمالا به مساوی راضی باشه
اگه جلوی اس اس، یا پرسپولیس یا سپاها بود، قضیه فرق میکرد و حتی به برد امیدوار بودم

omid
7th August, 2012, 01:06 AM
آقوما که دسترسی نداریم و نمی تونیم ببینیمیکی به ما بگه پنالتی بود یا تمارض؟؟توی این 4 بازی ملوان 4 تا پنالتی زده

afshin-ss
7th August, 2012, 01:36 AM
یه توپ رسید به پژمان نوری،اومد مدافع سپاسی رو جا بذاره،به نظر میرسید بازیکن سپاسی هم پا رو زد و هم با دست گرفتش!!!

HHAMI
9th August, 2012, 10:24 PM
این صحنه ی خطای حقیقی روی پژمان نوری هم خطای شدیدی نبود ولی به نسبت سه پنالتی قبلی که گرفته بودن براشون پنالتی تر بود بنظر من!
حقیقی بی تجربگی کرد تو اون منطقه.

بهرحال حالا یه استراحت کوتاهی خورد تو بازیها که بنظرم اتفاق خوبیه برای فجر. بازی بعدی هم بیرون خونه هست. یاوری باید تیم رو روبراه کنه تا یهو اون فاز منفیه گریبانگیرمون نشه

omid
18th August, 2012, 12:34 AM
بازی خوبی بود
نیمه ی اول بد بودیم
نیمه ی دوم عالی بودم
توی 10 دقیقه ی اخر 3 حمله 100% داشتیم که پاس اخر افتضاح بود
این بازیکن فجر کی بود از سمت راست حرکت می کرد از دفاع رد می شد؟

Imaan
18th August, 2012, 12:36 AM
صبای قم 1 - 1 فجر سپاسی شیراز
مرداد 91
قم/حدود 2هزار نفر

سلام به رفقا

حیفم اومد که حالا که پ.ف. قطع نیس نیام درباره بازی بگم
انصافا حق فجر برد با بیش از یک گل بود!

نیمه اول بازی دست صبا بود؛ دو تا زدن به تیرک و بالاخره گل زدن. باز هم دفاع یه جورایی موتونست بهتر عمل کنه

نیمه دوم کامل دست فجر؛ چندین و جند موقعیت خوب؛ و چندین تک به تک؛ تا بالاخره گل...
از این اخلاق یاوری خوشم میاد که از حریف نمیترسه و حتی بعد از گل مساوی بازم حمله کرد و حمله
آخرای بازی دیگه یه جورایی فجریا داشتن به آب و آتیش میزدن که گل برتری رو هم بزنن؛ که ...

حدود دقیقه 90 یه توپ کاملا خورد به دست مدافع حریف؛ پنالتی نبود؟ شوت ما رو اینجوری دفع کرد .....

حقیقتش به این تیم امیدوارتر شدم. نه برای قهرمانی، بلکه برای ارائه یه بازی خوب و محکم در هر مسابقه

یاعلی :53: :53: :53:

Imaan
18th August, 2012, 05:55 AM
کد خبر : 981013 زمان ارسال : شنبه 1391/05/28 01:14

ياوري: هدف فجرسپاسي آسيايي شدن است
سرمربي تيم فوتبال فجر سپاسي گفت: کاملاً جدي مي‌گويم هدف ما در اين فصل کسب سهميه‌ آسيايي است.
http://www3.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00940336.jpg

محمود ياوري پس از تساوي يک بر يک برابر صباي قم گفت: ابتدا روز خبرنگار را تبريک و زلزله‌ آذربايجان شرقي را تسليت مي‌گويم. فجرسپاسي در بازي‌هاي داخل و خارج از خانه با شرايط متفاوت بازي مي‌کند. مي‌دانستيم صبا تيم بزرگي است و بازي سختي داريم و من خوشحالم که روزي مربي چنين تيمي بودم.

وي ادامه داد: در نيمه اول بازيکنان ما گرم نشده بودند و گل خورديم. مي‌توانستيم چند گل ديگر هم بخوريم اما در رختکن با آنها صحبت کردم و در نيمه دوم حتي مي‌توانستيم برنده باشيم.

ياوري با اشاره به وضعيت صبا عنوان کرد: اميدوارم روزي صبا از بازيکنان بومي قم تشکيل شود و با حضور استاندار ورزش‌دوست و فوتبالي در قم مطمئنم چنين امري محقق خواهد شد.

سرمربي فجر در مورد نقطه ضعف تيم خودش گفت: مدافعان وسط ما بازي‌ساز نيستند اما صبا پي به اين نقطه ضعف نبرد.

ياوري در مورد 4 تيم سقوط کننده به دسته يک در پايان ليگ سال جاري تصريح کرد: کاري به تيم‌هاي سقوط کننده ندارم مطلبي هم که مي‌گويم شوخي نيست و کاملاً جدي است؛ هدف فجر سپاسي در اين فصل آسيايي شدن است. ما مي‌خواهيم سهميه آسيايي کسب کنيم.

وي در مورد داوري مسابقه اظهار داشت: قضاوت بازي مشکلي نداشت.

سرمربي فجر سپاسي در مورد نقطه ضعف صبا گفت: اگر گل‌محمدي به من تلفن بزند نقطه ضعف تيمش را به او مي‌گويم.

ورزش3

زنده باد محمودخان یاوری

omid
20th August, 2012, 11:23 PM
خوببببب. تهرون تعطیل شدو ما پریدیم شیراز!!!
یه نفر درس حسابی توضیح بده که چه جوری میشه رفت استادیوم دستغیب>؟
از فلکه ی نمازی آدرس بدین. با اتوبوس بگید. با ماشین هم دقیق بگید.
جدی جدی باید یک ساعت و نیم زودتر برسیم به استادیوووومممم؟؟؟؟

HHAMI
21st August, 2012, 10:31 AM
من تا شنبه ظهر اصلاً خبر نداشتم که بازی داشتیم :4: یهو تو سایت فوتبال برتر دیدم زده صبا و فجر 1-1
حقیقتش خیلی هم راضی بودم از نتیجه و جای شکر داشت!
دیشب هم تصاویر بازی رو دیدم.
نیمه اول دو تا توپ به تیرمون خورد و بعد هم گل رو خوردیم. دفاع خیلی آشفته بود.
اما نیمه دوم ورق برگشت و حسینی گل مساوی رو زد و بعدشم جابر انصاری یه تک به تک رو از دست داد و بعد از اون هم یه گل دیگه باید میزدیم که نشد.
خیلی راضی هستم تا اینجای فصل از روند تیم.
یاوری هم که از حضور در آسیا گفته و امیدوارم این حرفش فشار وارد نکنه به تیم(اما فکر نمیکردم این حرفو بزنه اونم اینجای فصل! بنظر من هدف اول اکثر تیمها بخصوص تیمهای کم مهره باید بقا توی لیگ باشه اونم با وضعیت امسال که 4/5 تیم سقوط میکنن!!)

خب باید بری دروازه کازرون!
فکر میکنم بهترین مسیرت اینه که از نمازی بری فلکه ی شهرداری بپیچی سمت راست :4: بری شاهچراغ :4:
دوباره بپیچی سمت راست بری شازده قاسم :4: دوباره بپیچی سمت راست و نرسیده به دروازه کازرون سمت چپ رو که نیگا کنی نوشته مجموعه ورزشی دستغیب
(خوب آدرس دادم؟ :4:)

در مورد ساعت حضور در استادیوم هم امیر و ایمان بهتر میتونن راهنمایی کنن ولی فکر میکنم بعد از ماه رمضون دیگه اون شرایط حاد برای ورود وجود نداشته باشه. مطمئن نیستم

Imaan
21st August, 2012, 11:45 PM

من تا شنبه ظهر اصلاً خبر نداشتم که بازی داشتیم :4: یهو تو سایت فوتبال برتر دیدم زده صبا و فجر 1-1
حقیقتش خیلی هم راضی بودم از نتیجه و جای شکر داشت!
دیشب هم تصاویر بازی رو دیدم.
نیمه اول دو تا توپ به تیرمون خورد و بعد هم گل رو خوردیم. دفاع خیلی آشفته بود.
اما نیمه دوم ورق برگشت و حسینی گل مساوی رو زد و بعدشم جابر انصاری یه تک به تک رو از دست داد و بعد از اون هم یه گل دیگه باید میزدیم که نشد.
خیلی راضی هستم تا اینجای فصل از روند تیم.
یاوری هم که از حضور در آسیا گفته و امیدوارم این حرفش فشار وارد نکنه به تیم(اما فکر نمیکردم این حرفو بزنه اونم اینجای فصل! بنظر من هدف اول اکثر تیمها بخصوص تیمهای کم مهره باید بقا توی لیگ باشه اونم با وضعیت امسال که 4/5 تیم سقوط میکنن!!)

خب باید بری دروازه کازرون!
فکر میکنم بهترین مسیرت اینه که از نمازی بری فلکه ی شهرداری بپیچی سمت راست :4: بری شاهچراغ :4:
دوباره بپیچی سمت راست بری شازده قاسم :4: دوباره بپیچی سمت راست و نرسیده به دروازه کازرون سمت چپ رو که نیگا کنی نوشته مجموعه ورزشی دستغیب
(خوب آدرس دادم؟ :4:)

در مورد ساعت حضور در استادیوم هم امیر و ایمان بهتر میتونن راهنمایی کنن ولی فکر میکنم بعد از ماه رمضون دیگه اون شرایط حاد برای ورود وجود نداشته باشه. مطمئن نیستم

به به میثم خان! سلامو علیکم اخوی....
میبینم که دیگه بازیای فجرم نمیبینی

من نمیدونم تو نود همه موقعیتا رو نشون داد یا نه، ولی خیلی بیشتر از اینایی که گفتی موقعیت تک به تک خراب کردن
تازه یه صحنه کاملا مشکوک به پنارت (!) هم بود که نمیدونم 90 دیشب چی گفت دربارش؟

در مورد آدرس ؛
آق میثم. عامو ایقد پرُم (perom) نده وال لو
1) از نمازی برو 4راه زند (به جای شهرداری). 2کورس
2) از سمت راست (خیابان توحید؟ (داریوش سابق) ) بگو دروازه کازرون. 2کورس
3) اونجا هم بپرس ورزشگاه ش. دستغیب کجان؟ پیاده هم میتونی از اونجا بری

omid
21st August, 2012, 11:52 PM
ذستت درد نکنه
بازی ساعت یه رب به هفت هست.
ساعت چند اونجا برسم خوبه؟

Imaan
22nd August, 2012, 12:06 AM
والله اینو من نمیدونم

امیرخان بایه بگه؛ که فعلا ایورا پیداش نیس

به نظرتون طرفدارای گ هر هم میان؟
اگه بیان خطر مطری تهدی دمون نمکنه؟!!! ها امیر؟

امیرررررررررررررررر ر رر ر

allvllir15
22nd August, 2012, 05:11 PM
والا من یه چند بار اومدم کلا اینجا نابود بود ، بعدش هم کلی از پستا نابودشد :دی آخه این چه وضعشه ؟!!!

در مورد بازی با صبا ، هم مساوی نتیجه خوبی بود ، اگه بخوایم کل نود دقیقه رو در نظر بگیریم ، اما اگه اون مقاطع حساس بازی رو انگشت بذاریم، حتما باید می بردیم ، بدون شک ، کلا مقابل صبا از بد تولد این تیم همیشه خوب بازی کردیم .

در مورد بازی با گهر ، اصلا نگران نباشید :دی چون خدا رو شکر هم زمان با دربی هست خدا رو شکر:biggrin: من که بازی تیمای ته جدولی رو نگاه نمی کنم !!! می رم استادیوم واسه فجر
ساعت بازی هم که 7 ربع کم هست ، به نظرم یه نیم ساعت زودتر اونجا باشیم کافیه ، ولی واسه گرفتن جای خوب که سه ربع ساعت زودتر باید رفت.

گهر هم تیم بسیار چغر و بد بدن و کشتی بلدی هست لامصب ، :biggrin: پرسپولیس و ذوب آهن رو هم عین ما بردن. بازی سختیه که شاید حتی مساوی بشه...

Imaan
22nd August, 2012, 10:30 PM
والا من یه چند بار اومدم کلا اینجا نابود بود ، بعدش هم کلی از پستا نابودشد :دی آخه این چه وضعشه ؟!!!

کاملا موافقم؛
قطعیهای پ.ف. خیلی داره زیاد میشه و رو اعصابه
نظرتون هست بریم توی یکی از فرومای تیمای برق و فجر اونجا نظرامونو بینویسیم؟ سایتای اونا هم رونقی میگیره.

من تو یکی از پستام راجع به مدافع برزیلی فجر نظر داده بودم که پرید

اینارو خیلی خوب اومدی؛ حال کردم!!!

من که بازی تیمای ته جدولی رو نگاه نمی کنم !!! می رم استادیوم واسه فجر.

گهر هم تیم بسیار چغر و بد بدن و کشتی بلدی هست لامصب ، :biggrin:

بازی سختیه که شاید حتی مساوی بشه...

پیشبینی من از بازی با صبا برد ما بود؛ ولی با گهر فک کنم کار خیلی سخت باشه ......

میگم طرفدارای تیم مقابل هم میان به نظرتون؟؟؟
اگه بخوان بیان که احتمالا کل ظرفیت ورزشگاه رو میتونن پر کنن!!!

omid
23rd August, 2012, 01:30 PM
شمت هم زلزله رو حس کردید؟

Imaan
23rd August, 2012, 02:20 PM
چی چی، کاکو ؟؟؟؟

زلزله؟؟؟؟
کی؟؟؟
کجا؟؟؟

allvllir15
23rd August, 2012, 02:23 PM
کاملا موافقم؛
قطعیهای پ.ف. خیلی داره زیاد میشه و رو اعصابه
نظرتون هست بریم توی یکی از فرومای تیمای برق و فجر اونجا نظرامونو بینویسیم؟ سایتای اونا هم رونقی میگیره.

من تو یکی از پستام راجع به مدافع برزیلی فجر نظر داده بودم که پرید

اینارو خیلی خوب اومدی؛ حال کردم!!!

پیشبینی من از بازی با صبا برد ما بود؛ ولی با گهر فک کنم کار خیلی سخت باشه ......

میگم طرفدارای تیم مقابل هم میان به نظرتون؟؟؟
اگه بخوان بیان که احتمالا کل ظرفیت ورزشگاه رو میتونن پر کنن!!!

چاکریم ، والا من که اینجا رو خیلی دوست دارم ، حیف سنگر رو خالی کنیم :( نیس؟

بازی با گهر درسته که خیلی سخته ، اما با زجر زیاد می بریم ، تو همه ی بازی های این فصل جز ملوان ، نشون دادیم که دقیقه 60 به بعد تازه موتور تیم روشن می شه و فکر کنم همون دقایق بتونیم گل رو بزنیم و یه 1-0 ظریف و نزدیک رو به دست بیاریم..

نگران تماشاگر حریف نباش ، دیگه از صنعت نفت که بیشتر نداریم که ، هم خودشون تماشاگر دارن ، هم تو شیراز پر آبادانیه ، یه جای خیلی کوچولو در حد نهایت 100-150 نفر بهشون دادن ، با گهر هم اوضاع همینه ، تازه اگه خودت تنها بری ، یه سری میله بالای سکوها هست ، می شه روش نشست ، فقط نشیمن گاه آدم یه ذره مورد بی مهری و آزار قرار می گیره :biggrin:

آره زلزله رو هم دیدم ، هنوز تو خبرگزاری ها چیزی ننوشتن ، خدا کنه به فاصله 2 هفته یه جای دیگه خراب نشده باشه:63:

allvllir15
23rd August, 2012, 02:25 PM
لزله‌ای به بزرگی 3.8 دهم در مقیاس ریشتر و 2.6 دهم ریشتر دقایقی پیش شهر شیراز و کرمان را لرزاند.

به گزارش خبرگزاری فارس راس ساعت 13:10 امروز زلزله‌ای به بزرگی 3.8 دهم ریشتر شهر شیراز را لرزاند.

همچنین ساعت 13:48 ظهر امروز زلزله به بزرگی 2.6 دهم در مقیاس ریشتر نجف شهر کرمان را لرزاند.

خبری نشده خدا رو شکر

HHAMI
23rd August, 2012, 02:33 PM
آره درست ساعت یک بود که زلزله اومد. کاملاً هم ملموس بود!
گفتم خداکنه جایی (اطراف شیراز ) اتفاقی نیفتاده باشه که خداروشکر نیفتاده ظاهراً:

به گزارش مرکز لرزه‌نگاری کشوری (مستقر در موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران) زلزله‌ای با شدت 3.8 رییشتر در عمق 5 کیلومتری زمین، ساعت 13 و 4 دقیقه و 44 ثانیه امروز پنج‎شنبه 2 شهریور در شیراز رخ داد.

کانون این زلزله در 16 کیلومتری شیراز، 40 کیلومتری زرقان و 43 کیلومتری داریان قرار داشت. با توجه به اینکه زلزله در عمق نسبتا کمی از سطح زمین روی داد، مردم محلی آن را نسبتا شدید ارزیابی کرده‎اند

Imaan
23rd August, 2012, 02:44 PM
چاکریم ، والا من که اینجا رو خیلی دوست دارم ، حیف سنگر رو خالی کنیم :( نیس؟

والله درست میگی؛ منم دوست دارم اینجارو؛ ولی از یه طرف قطعیهای پی در پی هست
و از طرف دیگه اگه میشد تو یه فروم که مخصوص خود شیرازیها بود که توش تبادل نظر میکردیم خیلی حسن داشت. مثلا:

اول خیلی کارمون گسترده تر میشد و مخاطبای شیرازی بیشتری مراجعه میکردن
ثانیا باعث ترغیب بقیه شیرازیا میشد در حمایت تیمشون و
در کنارش فکر میکنم که اینجا مخاطب چندونی از طرفدارای شیراز سر و کار ندارن باهاش

الآن شما تر ا کتوریا رو نیگاه کن؛ خودشون چند تا فروم مجزا و بروز دارن؛ فک کنم اینجا هم کمتر فعال هستن

Imaan
23rd August, 2012, 02:46 PM
میگم امیرخان میشه بلیط جایگاه گیر آورد؟

1) اگه بلیط جایگاه بخوایم باید کی بریم؟ بازم باید زودتر؟
2) به ما میدن یا نه؟
3) قیمتش چنده؟

یکی از رفقا میتونس بگیره که فعلا گفته جور نیس.....

allvllir15
23rd August, 2012, 03:41 PM
متاسفانه هیچ اطلاعی از بلیط جایگاه ندارم ، چون همون حافظیه هم 3-4 بار بیشتر جایگاه نرفتم ..

حالا کجا بریم مثلا ، فروم شیرازی وجود داره مگه ؟!:دی

HHAMI
23rd August, 2012, 09:38 PM
چه افتضاح تاریخی داره به بار میاره ارژن!!!
سه تا بازی کرده 20 گل خورده و سه گل زده!!! کاش اینا هم از لیگ انصراف داده بودن با این وضع!
امروز 9-2 به صبا باختن!!

HHAMI
24th August, 2012, 09:39 PM
خیلی ضدحال بود بازی امروز. موقعیتهای زیادی از دست رفت و نیمه دوم هم واقعاً خوب نبودیم.
حیف شوت آفند که خورد تو شکم بازیکن حریف. دقیقه آخر هم نظری دیوانه الکی دایوینگ کرد. اگر توپ رو گرفته بود میتونست گلش کنه.
بهرحال با شکست تراکتور و ملوان ارزش همین یه امتیاز هم مشخص شد! از هر دوشون جلو افتادیم :4:

اما من بازم میگم حرف یاوری فشار میاره به بچه ها! کاش حرف از آسیایی شدن نزده بود.
امیدوارم تو بحران نبردن گیر نکنیم

Imaan
24th August, 2012, 10:45 PM
خب همون چیزی که ازش میترسیدم و حدس میزدم اتفاق افتاد متاسفانه
ولی خوشبختانه همه تیمای بالانشین هم خراب کردن
و البته بهترین موقعیت برای صدرنشینی هدر رفت ....

در مجموع از تیم راضیم
هرچند امروز باید میبردیم؛ ولی به هر حال بازی کاملا غیر حرفه ای گهریا هم کاملا تاثیر داشت

به نظرم داور هم خیلی خیلی بهتر میتونس عمل کنه
نیمه اول با این همه وقت تلف کردن فقط 2 دقیقه وقت اضاف و نیمه دوم 4دقیقه!!!!!!!
کلا سوتهاش هم یه جورایی به نظرم مشکل داشت. مثلا چندین بار که خطا شد و اگه خطا میگرفت موقعیت خیلی خوبی میشد، آوانتاژهای خیلی مسخره داد و یا ..... بگذریم ..... خدا کنه که من اشتباه کنم و قضایای دیگه ای نباشه

تماشاگر هم کم اومده بود؛ به دو دلیل؛ که دومی فک کنم مهمتره
1) دربی
2) من فک کنم اینکه تماشاگرا فک میکردن تو ورزشگاه جاشون نمیشه؛ مثل بازیهای قبل هم بی تاثیر نبوده در کم اومدن تماشاچی

موقعیت کل: 10-0 !!!!!!

به هرحال این بازی تموم شد. و باید فکر بازی با سپا هان باشیم. 4شنبه؟
برخلاف بازی امروز خیلی به بازی بعدی امیدوارم؛ حتی برد!

omid
24th August, 2012, 11:24 PM
منم استادیوم بودم
نیمه ی اول که رسما کووور شدم ولی خیلی موقعیت از دست دادیم حیف
نیمه ی دوم هم بذک نبود
راستی این خبرو توی ورزش 3 خوندید؟
http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=984876&title=%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A7%D8%B1:_%DA%86 %D9%85%D9%86_%D8%AD%D8%A7%D9%81%D8%B8%D9%8A%D9%87_ %D8%A8%D9%87_%D9%87%D9%8A%DA%86_%D8%B9%D9%86%D9%88 %D8%A7%D9%86_%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A8_%D9%86 %D8%A8%D9%88%D8%AF

تارتار: چمن حافظيه به هيچ عنوان مناسب نبود!!!من موندم اشتباه از نویسنده ی خبر هست یا تاتار سوتی قرنو داده!!!!

allvllir15
25th August, 2012, 11:50 PM
متاسفانه نبردیم ، و باورکردنی نیست :16gaya:

این هممه موقعیت جور واجور داشتیم ، ان قدر کار رو تموم نکردن تا از حدود دقیقه 70 ریتم بازی کاملا از دست فجر در رفت و دیگه امید به گل زنی کم شد ،
گهر هم بسیار بسیار بسیار وقت کشی کرد ، چیزی در حد فاجعه بودن :39:.. واقعا چی جور می شه جلوی این جور وقت کشیا رو گرفت؟ به نظرم یه راه من درآوردیش اینه که هر بازیکنی که برانکارد میره بالا سرش و میبرنش بیرون ، تا مثلا 4 دقیقه بعد نباید داخل زمین بشه تا به طور کامل مداوا بشه و سلامتیش به خطر نیوفته !!!! یعنی به این بهونه فقط آدمای واقعا مصدوم باید برن بیرون..

حسینی واقعا خراب کرد این بازی ، چندین موقعیت خوب خراب کرد ، داشتم فکر می کردم اگه رجب زاده مونده بود چه قدر خوب می شد ، شاید الان خود رجب هم راضی نباشه از اصفهان رفتنش و جون کندن تو این ذوب آهن که همه مهره خوباشو از دست داده تقریبا ، رجب حسنی که داره ، چاچوب شناسیش عالیه و محاله موقعیتای تابلو رو خراب کنه ، به درد این جور بازیا می خورد ..

استقبال از بازی هم کم بود واقعا که هر دوتا دلیل بالا درسته به نظرم ، ورزشگاه دستغیب هم دقیقا در روبه روی محل غروب خورشید ساخته شده و حتی یک درجه هم انحراف نداره :4:
از این به بعد که بازی دیگه زیر نور نیست ، بدبختیم واقعا .. کاش زودتر همون حافظیه آماده میشد.

چهارشنبه با سپاهانه و همه به برد امیدواریم.. فجر همممممیشه با سپاهان شایسته بازی می کنه چه تو شیراز چه اصفهان ، به جز سه سال پیش که در بدترین شرایط فجر ، 5-1 باختیم ( همون بازی ای که باید 2-1 جلو می افتادیم اما به خاطر برف بازی قطع شد )

به نظرم لطیفی از اول بازی کنه بهتر جواب می ده ، حسینی همون دقیقه 60 بیاد بهتره ،

Imaan
26th August, 2012, 10:28 PM
به نظرم داور هم خیلی خیلی بهتر میتونس عمل کنه
نیمه اول با این همه وقت تلف کردن فقط 2 دقیقه وقت اضاف و نیمه دوم 4دقیقه!!!!!!!
کلا سوتهاش هم یه جورایی به نظرم مشکل داشت. مثلا چندین بار که خطا شد و اگه خطا میگرفت موقعیت خیلی خوبی میشد، آوانتاژهای خیلی مسخره داد و یا ..... بگذریم ..... خدا کنه که من اشتباه کنم و قضایای دیگه ای نباشه

گهر هم بسیار بسیار بسیار وقت کشی کرد ، چیزی در حد فاجعه بودن :39:.. واقعا چی جور می شه جلوی این جور وقت کشیا رو گرفت؟

ظاهرا یاوری هم گله کرده از داوری

این گزارشگرو که مصدومیت اینا رو میدید میگفت که بازیکنی که در این حد فجیع مصدوم شده چجوری به ای سرعت و با انرژی آماده بازی میشه؟!!!

به نظرم داور اگه بخواد (تاکید میکنم: اگه بخواد) میتونه جلوی این حرکات رو بگیره.
وقتی به بازیکنایی که دقیقا بعد از رفتن بیرون از زمین بلند میشن بیان تو، 2-3 تا کارت بده قضیه حله.

گهر جلوی پیر وزی هم همینجوی وقت تلف کرد؟ یا فقط زورشون به ما رسیده بود؟؟؟

HHAMI
29th August, 2012, 09:05 PM
واقعاً متاسفم.
من نیمه دوم رو دیدم. بنظر من دلیلی نداره حتی تو زمین سپاهان بخوایم عقب بکشیم. تو بازیهای لیگ دفاع مطلق کردن فایده ای نداره.
آخرش میشه همین دیگه!

البته بد نبودیم و سپاهان هم هیچ کار خاصی انجام نمیداد.

اوج افسوس من تو این بازی حدود دقیقه 70 بود که فرار دیدنی نظری در آخرین لحظه با جدا شدن توپ از پاش از بین رفت. کاش مثل بازی پرسپولیس یه نوک پا زده بود تو گل.

دقیقه 85 هم حسینی یه فرصت خیلی خوب رو از دست داد و همون توپ در بازگشت تبدیل به گل شد برای حریف. خیلی باخت بدی بود.

کاملاً احساس میکنم که فشار روانی روی بچه ها هفته هفته داره بیشتر میشه. حالا این تعطیلی لیگ رو میشه به فال نیک گرفت...

بهرحال با این باخت حداقل 5 پله سقوط کردیم تا اینجا.
البته فاصله تیمها بسیار کمه و با یه برد و باخت چند پله سقوط کاملاً طبیعیه.

allvllir15
30th August, 2012, 01:51 PM
من اصفهان بودم و بازی رو از نزدیک دیدم ، حالا بعدا یه گزارش مفصل می نویسم.

allvllir15
31st August, 2012, 12:14 PM
سه نفر شدیم ، یهو به سرمون زد پاشیم یه روزه بریم اصفهان و هم یه چرخی بزنیم ، هم اینکه بازی فجر و سپاهان رو نگاه کنیم ، اولش نمی خواستم برم اما دیدم تجربه جالبیه ، بازی تیمتو در خونه حریف ببینی :دی پاشدیم رفتیم ،
تو اصفهان از شهرداری محترمشون دوچرخه گرفتیم و یه 6 ساعتی با دوچرخه به نقاط مختلف شهرشون سر زدیم ، زاینده رود هم خشک خشک بود، خشک تر از رودخانه ی خشک !
اونجا از شدت بیکاری رفتیم فیلم کلاه قرمزی و بچه ننه رو دیدیم!! :دی و البته ان قدر فشار کم خوابی زیاد شده بود که یه نیم ساعتی از فیلم خواب بودیم .. خلاصه طرف 5 اینا که شد رفتیم ترمینال زاینده رود و با مینی بوس های فولاد شهر رفتیم سمت ورزشگاه .... ورزشگاه فولاد شهر هم دقیقا در ورودی این شهرک ساخته شده.. گفتیم هوادار فجر هستیم ، گفتن حتما باید بلیط 5 تومنی بخرید برید پشت نیمکت فجر ! آخه بلیط های اون ور 3 تومنی بود. انصافا ورزشگاه خوبی بود ، خیلی جمع و جور و بسیار هم به زمین بازی نزدیکه ، در حد استادیوم برقه ! نور افکن هاشم عالیه ، نورش از حافظیه خودمون 2 سر و گردن بالاتره ، سکوها هم بتنی نیست ! اسکلت فلزی هست .. من همیشه فکر می کردم این تماشاگرایی که وقتی جمعیت زیاده می رن پشت دروازه رو چمن می شینن ، بلیط نخریدن ! ولی این طور نیست ، مجموعه ورزشی فولاد شهر مثل یه پارک هست که زمین فوتبالش یه گوشه ای از این پارک قرار گرفته و دم در همون پارک بلیط فروشی می کنن!
همه ش تو این فکر بودم که تماشاگر از شیراز اومده یا نه ! که متاسفنه جواب منفی بود ، فقط اونجا یه 7-6 نفر شیرازی رو دیدیم ، که اومده بودن اصفهان گردی و واسه بار اول اومده بودن استادیوم ! توشون یکی از سال بالایی های دانشگامون هم پیدا شد :دی وسطش حوصله شون سر رفته بود و داشتن از در و دیوار عکس می گرفتن !!:Smilebb (23):

قبل بازی خودمون سه نفری یه چندتا از بازیکنا رو حسابی تشویق کردیم ، اونا هم خوب جواب دادن ، خلاصه بازی شروع شد.. از همون دقیقه یک تماشاگرای سپاهان وحشتناااااااااک تشویق می کردن تیمشون رو !!! اصن ماتم برده بود که اینا چی جوری به نفس بدون لحظه ای توقف دارن تیمشون رو تشویق می کنن ، تشویق های درست و حسابی و کوبنده ! نه مثل این لیدرای ما ، نیم ساعت روضه بخونن بعد یه ده دست حمله واسه سی ثانیه ، به جرئت می گم در کل بازی یه لحظه هم ساکت نشدن !!!!!!! نکته دیگه هم که بود تو شعارشون یا زهرا و علی مدد و اینا هم نبود ! :38: همه ش حمله حمله ، وای وای وای ... ما سپاهانیم ، حالا حالا قهرمانیم و این جور چیزا بود ، ما هم هرچی سعی کردیم این 6-7 نفر رو ترغیب و تهییج کنیم تا یه حرکتی بزنیم ، متاسفانه اصلا این کاره نبودن و فقط اومده بودن لوده بازی...
چند دقیقه اول که بازی کاملا متعادل بود و شاید فجر یه ذره برتر هم بود ، بیشتر حرکتامون از سمت راست بود ، همکاری ترشیز و نظری .. و البته پاس های پشت دفاع که رضا حقیقی و و سعید قزلگچی می فرستادن هم گاها خطرناک از آب در میومد ، بازی به همین منوال گذشت تا اینکه جناب آقای نظری در موقعیتی که هیچ نیازی به رعایت بازی جوانمردانه نبود ، در اقدامی جوگیرانه توپ رو زد بیرون!!!!! آخه واسه چی؟ واسه کی ؟؟ یه چند لحظه کل استادیوم واسه ش داشتن دست می زدن ولی به نظر من ، این حرکتای خاله بازی هیچ جایی اقلا تو فوتبال ما نداره ، جلوی چه تیم هایی این کارا رو می کنیم ، تیمایی که وقتی میان شیراز از دقیقه 50 رو زمین میوفتن ، یا جلوی تیمی که دوتا ناجوانمرد واقعی مثل سوکای و خلعتبری رو دارن؟؟ با اینکه توی 6 قدم هم بود اما من بعید می دونم که نظری می تونست توپ رو گل کنه ، ولی در هر صورت مربی و تیم ما باید این حرکتا رو ببسون بذارن کنار اگه به فکر رتبه هایی بهتر 11-12 و حتی سقوط هستن ! آخرش چیه ؟ یه تشویق و حالا اگه شانس بیاره یه پولی و آخرش نتیجه از دست رفته واسه ما ، به خدا نیمه دوم یه صحنه بود حدود دقیقه 70 ، بازیکن سپاهان افتاد رو زمین ، بچه های ما یه کم بازی رو دنبال کردن اما بعد از یه 20 ثانیه توپ رو بیرون زدن.. بعد که سپاهانیا خواستن بازی جوانمردانه رو رعایت کنن ، توپ رو انداختن ، جناب خلعتبری با چنان ولعی رفت دنبال توپ و یه 10 قدم هم یه استارت تند تیز زد ، کل تماشاگرا هم پاشدن ببینین سرنوشت این توپ چی می شه ، بعد که دید خیلی دیگه سه هست و بازیکنای فجر هم اکثرشون ایستادن ، توپ رو با بی میلی داد دروازه بان ما !!! و بعدش یک صدا همه فریاد زدن شیراز ضد فوتبال !! توپی که ما واسه بازیکن خودشون بیرون زده بودیم !! حالا ما مثل احمق ها جلو اینا و جلو تیمی هکه پارسال ناجوانمردانه ترین حرکت تاریخ فوتبال رو تو جام باشگاه های آسیا به نمایش گذاشت، می خوایم روح شهید سپاسی رو زنده کنیم !! بگذریم.. خدا می دونه اون صحنه چه قدر حرص خوردم..

بازی تقریبا متعادل پیش می رفت ، فقط سانترهای سپاهان بسیار خطرناک بود و هر

HHAMI
31st August, 2012, 01:01 PM
امیر صحبتات نصفه مونده ظاهراً :4: به نکته ی قابل تاملی اشاره کردی. حرکت جوانمردانه یا جوگیرانه .... با توجه به تجربه ی بدی که از حرکت متوسل زاده داشتیم حق داری از این حرکت هم حرصت در بیاد. منم برام خیلی زور داشت اون نتیجه بخصوص وقتی فهمیدم که نظری این کارو کرده. ولی .... نمیدونم چی بگم! ولی بنظر من اینکه تو این فوتبال پر از نامردی این کارو بکنی خیلی جالبه. نظری و متوسل مسلماً تو اون لحظه به این فکر نکردن که قراره بهشون جایزه بدن. شاید جوگیرانه بوده چون اگه توپارو هم گل میکردن کسی نمیتونست بهشون ایراد بگیره.

اما چنین بازخوردایی هم جالبه برای من.

http://www3.varzesh3.com/files/newspaper/varzesh3/600_IranVarzeshi-1391-06-09.jpg

ایشالا اینبار اتفاق دفعه قبلی نمیفته.
البته خیلی مهمه که هر چی زودتر از این بحران خفیف در بیایم تا نیفتادیم تو یه بحران سنگین!

allvllir15
31st August, 2012, 01:14 PM
امان از این پارس فوتبال که هیچ احترامی واسه پست مردم در کارش نیست !!!

چیز خاصی ادامه ش ننوشتم.. اما باشگاه فجر جدی جدی باید نظری رو توبیخ کنه :دی
ار کجا معلوم تو همچین صحنه هایی بازیکن حریف عمدا خودشو نزنه زمین تا اقلا جلو بازیکنای تیم خودش بتونه ادعا کنه که مصدوم شدم و اشتباه نکردم، بعد یهو می بینه مهاجم حریف توپ رو می زنه بیرون تو دلش کلی بهش بخنده .. این جور صحنه بازی جوانمردانه عرف نیست ، این مهربون بازیا آخرش هیچی نداره ، فوق فوقش یه روز تیتر روزنامه بشی و یه مصاحبه ازت تو نود پخش بشه ! دیگه از حرکت سوکای بالاتر که نداریم با یه جایزه عوام فریبانه 50 میلیونی سر ته این گند رو هم آوردن ! اون بازیو هم 3-0 بردن !!

Imaan
31st August, 2012, 09:37 PM
سلام به کاکوهای خوب شیراز!

آقو امیر خدا قوت؛ خیر مقدم!

راستش من که کلی منتظر بازی بودم، موقع بازی بیرون بودم و به کل فراموش کردم و بازیو ندیدم!!!

در مورد حرکت جوانمردانه:
بنده به هیچ وجه نمیتونم اون حرکت بازی پرس پولیس با تیم مقابلش (الآن اسمش یادم نیس) چند سال پیش رو که دایی گفت توپ رو به تیم حریف پس ندید (در جواب بازی جوانمردانه) قبول کنم. همون بازیی که اون توپ گل شد و باعث شد پیرو زیی سهمیه آسیا بگیره.
من حرکت متوسلزاده رو کاملا تایید میکنم، هرچند بعدش به دسته 2 سقوط کنیم! هر چند سقوط فجر اون سال رو بی ارتباط با کار متوسلزاده میدونم.
من اون سال ورزشگاه بودم و تماشاگرا یک صدا متوسلزاده رو تشویق کردن و تا دقایق زیادی فریاد ((شیرازیه با غیرت)) فضای استادیوم رو پر کرد

در مورد حرکت نظری، من یکی کلا استقبال میکنم از این حرکات! هر چند هنوز صحنه رو درس حسابی ندیدم؛ ولی اینجور که تعریف کردید، شاید اگه توپ رو گل میکرد سریعتر میشد به وضع مصدوم رسیدگی کرد! نه؟!

نیمه دوم یه صحنه بود حدود دقیقه 70 ، بازیکن سپاهان افتاد رو زمین ، بچه های ما یه کم بازی رو دنبال کردن اما بعد از یه 20 ثانیه توپ رو بیرون زدن.. بعد که سپاهانیا خواستن بازی جوانمردانه رو رعایت کنن ، توپ رو انداختن ، جناب خلعتبری با چنان ولعی رفت دنبال توپ و یه 10 قدم هم یه استارت تند تیز زد ، کل تماشاگرا هم پاشدن ببینین سرنوشت این توپ چی می شه ، بعد که دید خیلی دیگه سه هست و بازیکنای فجر هم اکثرشون ایستادن ، توپ رو با بی میلی داد دروازه بان ما !!! و بعدش یک صدا همه فریاد زدن شیراز ضد فوتبال !!
توپی که ما واسه بازیکن خودشون بیرون زده بودیم !!

دیروز رادیو ورزش داشت بررسی بازیای این هفته رو میکرد
برای بازی فجر_سپ اهان گزارشگر شهر مقابل تقریبا اینجوری بازیو خلاصه کرد؛ (البته دقیقش یادم نیس ولی مفهومش این بود):
(((.... نیمه اول متعادل بود و ....
..... نیمه دوم از دقیقه 50 وقتی فجریا دیدن که نمیتونن جلوی حملات پیاپی ما رو بگیرن شروع به ضدفوتبال کردن و پی در پی خودشون رو روی زمین مینداختن ..... با حرکات تصنعی و غیر واقعی .....
و همینن امر باعث اعتراض تماشاگرا شد .... )))

به حدی شورش کرد که من یاد بازی فجر-گهر افتادم؛ (و یا حتی بدتر)!

من که بازیو ندیدم؛ ولی بعید میدونم یاوری این حرکت رو بکنه و حتی فکر میکنم تیم رو بسته بوده باشه برای گلزنی

امیرخان (وبقیه) اگه ممکنه این مورد رو هم توضیح بدید ممنون میشم

HHAMI
31st August, 2012, 10:47 PM
ایمان جون اون کسیکه گفته فجر مقابل سپاهان ضدفوتبال بازی کرده احتمالاً چیزی بعنوان شرف تو وجودش نیس:4:
ببین من حدوداً نیم ساعت آخر بازی رو کامل دیدم! بجز یه صحنه که ماکسیمو مصدوم شد و توپ و موقعیت هم دست فجریها بود(!!) دیگه من واقعاً یادم نمیاد بازیکنی از فجر روی زمین افتاده باشه!

ببین نهایت بی شرفیه که یه نفر اون صحنه ی نیمه اول رو دیده باشه و بعد از بازی بیاد بگه ما ضدفوتبال بازی کردیم!
بگذریم!

من فقط امیدوارم یاوری با هنرمندی خاص خودش این تیم رو از لحاظ روانی آماده کنه.
شنبه 25 شهریور با داماش بازی داریم. همون داماشی که 4بار پیاپی مارو برده!!!
اون بازی یکی از مهمترین بازیهای فصلمونه بدون شک!

با فوتبالی که امسال و تا اینجا از فجر و سپاهان دیدم فکر میکنم اگه فجر دچار بحران نشه آخر فصل بالای سر این سپاهانه!
شما نظرتون چیه؟! بدون تعصب!

allvllir15
1st September, 2012, 12:24 AM
انصافا من ضد فوتبالی از فجر ندیدم ، شاید دو بار فوق فوقش .. یه موقعی وسطای حملات پی در پی سپاهانیا ، جوکار به وضع مشکوک و مسخره ای خودش رو زمین انداخت و منم فکر کردم که می خواد وقت کشی کنه ، اما بعدش دیدم برانکارد اومد بردش و تعویض هم شد !!
یعنی کسی که میاد این حرف می زنه ، بعد از اون حرکت نظری ، باید یه مشششششششششت محکم تو صورتش خوابند و گفت خجالت بکش !

نه بابا ، امکان نداره ما بالای سپاهان وایسیم !! :دی
سپاهان بازم مدعی هست ولی قهرمان نمی شه ، به نظر من هنوز شانس اول قهرمانی استقلاله ..

HHAMI
10th September, 2012, 01:19 PM
نظرتون راجب حضور نظری توی 90 هفته قبل چیه؟ :4:
تیپ خوبی زده بود ولی بهش نمیومد!
توی اعداد هم که بدجوری گیر کرد بدبختانه:Smilebb (29): :4: ولی نسبتاً خوب حرف میزد. عادل هم که خیلی تحویلش گرفت

ایمان چی شد اون پیامی که قرار بود بفرستی برای عادل؟! :22:
البته خودشون اشاره کردن به اون قضیه ولی نه اونجوری که باید و شاید. خود نظری هم زیاد دامن نزد به این قضیه!

خداوکیلی دیدین اون صحنه رو؟! بازیکنای فجر موقعیت گل داشتن ولی توپ رو رها کردن و بازیکنای سپاهان حمله رو ترتیب دادن!!! بخاطر اون صحنه شعار ضدفوتبال شنیدیم!
خیــــــــــــــــلی زور داره!

Imaan
13th September, 2012, 12:00 PM
سلام

آره دیدم نظری رو؛ خوب بود. جالب بود حدود 1 ساعت حضور داشت!!!
خوب هم حرف زد.
خود عادل خان هم تقریبا روی قضیه ی رفتار تماشاگرا خوب مانور داد؛ هرچند میتونس بهتر هم کار کنه.
نظری هم خوب گفت؛ حتی گفت یه صحنه ی دیگه که از این هم بدتر بوده نشون ندادید!

من اون صحنه ای که امیر گفت بازیکن تیم مقابل مصدوم بوده رو ندیدم.....

خبر فوری:
بازی امروز برق ظاهرا لغو شده!!!

omid
15th September, 2012, 06:57 PM
به یه برده خوب توی این بازی به شدت نیازمندیم.
فعلا که 2-1 جلو هستیم.
ویرایش شد 3-1!!! چه خبره!!!

HHAMI
15th September, 2012, 07:22 PM
یه بازی رویایی در نیمه اول
نقش اول: جابر انصاری
نقش دوم: عباس محمد رضایی

فوق العاده بازی کردن بچه ها. تنها نقطه منفی بازی گل مسخره ای بود که خوردیم و ترسیدم بازی برگرده! ولی خداروشکر خیلی زود گل سوم زده شد با شوت فوق العاده زیبای محمدرضایی که به سبک رجب زاده زد!
دقیقه آخر هم یه گل با کار عالی جابر و ضربه سر نظری و حرکت قشنگ بچه ها که رفتن یه احترام نظامی گذاشتن به سرهنگ.

بعد از این گل هم دو فرصت عالی رو بچه ها از دست دادن. نظری دروازه خالی رو خراب کرد و حسینی هم در موقعیتی عالی ضربه ای ضعیف زد.

خیلی عالی. تا اینجا صعود کردیم صدر جدول! یک صعود 8 پله ای:4:

همچنین بهترین خط حمله رو مشترکاً با نفت تهران داریم. 13 گل.
اگه به همین شکل ادامه بدیم میشه بازم بهشون گل زد. فقط امیدوارم دیگه گل مفت نخوریم!

omid
15th September, 2012, 08:22 PM
ای جاااااااااااااااان!!!!! 6 6 6 تایی هااااا

HHAMI
15th September, 2012, 08:33 PM
Fajr-e Sepasi 6-1 Damash
جابر انصاری 3 گل و یک پاس گل
عباس محمدرضایی 3پاس گل و یک گل

انتقام خوبی ازشون گرفتیم. بعد از 4 بازی که به حق و ناحق باختیم بهشون اینجا تلافی همه رو یه جا در آوردیم.
یه بازی فوق العاده.
قبل از بازی داشتم به بازی 6-0 برق و استقلال رشت 79 فک میکردم ولی واقعاً تکرار همچین نتیجه ی دور از ذهن بود!
خوشبختانه محمدرضایی فوق العاده بازی کرد. همینطور جابر انصاری.
حقیقی و نظری کم فروغ بودن! نظری میتونست دو سه گل بزنه ولی فقط یکی زد.
نتیجه عالی بود و حالا:

فجر در صدر جدول با 8 پله صعود :4:
بهترین خط حمله
دومین خط دفاع
بهترین تفاضل گل

خداروشکر بعد از 4 هفته دوباره پیروز شدیم و اون بحرانی که ازش میترسیدم تو این بازی از بین رفت.
سرهنگ مچکریم:8:

Imaan
15th September, 2012, 10:41 PM
سلام

این قسمت رو میخواستم قبل از بازی بنویسم (!). حالا اول مینویسمش:

((( این بازی خیلی خیلی خیلی مهمه؛ چون چند تا بازی نتیجه نگرفتیم؛ و از طرفی بازی بعدی با استقلاله که هرچند به نتیجه ی خوب درش خیلی امیدوارم، ولی به هرحال احتمال باخت توش هست؛ ..... پس باید این بازیو خوب نتیجه بگیریم حتما...... )))

اما بعد بازی:

چند تا نکته به ذهنم میرسه:

+ تیم واقعا روان بازی کرد. واقعا فجر همیشه روی زمین (هموار) عالی کار میکنه
+ درسته که بردیم؛ ولی به نظر من هنوز تیم توی ضربه ی آخر مشکل داره! ببینید چند تا موقعیت عالی رو از دست دادن؛ این موقعیتا توی بازیای مهم سرنوشتسازه
+ نمیدونم اگه شاغلام بود اجازه میداد که فجر بیش از 3-4 تا گل بزنه یا نه؟! (برای حفظ حرمت تیم مقابل)
+ بردیم ولی به نظرم داور باید یه پنالتی به نفع فجر میگرفت؛ یه گلم زدیم که به نظر نمیرسید آفساید باشه. تصویر واضح نبود
+ شادی گل نظری خیلی باحال بود!
+ نمیدونم چرا تیم مقابل به این طرز فجیع به هم ریخته بود؟

راستی تو اخبار فارس یه گزارش از بازسازی ورزشگاه حافظیه داد. ظاهرا خیلی حرفه ای دارن کار میکنن. با بهترین استانداردای جهانی و .. ... . خیلی حال کردم. کاش فینال جام حذفی زودتر از اینا تو حافظیه برگزار شده بود!
میگفت میخوایم تا 20سال با کیفیت عالی و استاندارد بمونه

امیرخان کجایی؟ نرفتی استادیوم؟

omid
16th September, 2012, 02:33 PM
این روزنامه های خاک تو سر هم که همه ی تیتراشون راجب استقلا و پرپولیسه!!

HHAMI
16th September, 2012, 04:06 PM
این روزنامه های خاک تو سر هم که همه ی تیتراشون راجب استقلا و پرپولیسه!!

امید همینکه روزنامه ی شیراز تیترش راجب سرخابی نیست خداروشکر کن:4:

http://up.vatandownload.com/images/sxa12sgyhr8pdfi3i8g.jpg

allvllir15
16th September, 2012, 08:24 PM
سلام بچه ها ،

اول از همه از ایمان خان عذر می خوام که پیام خصوصیش رو ندیدم ، چون بین بازی ها وقفه افتاد و من اینجا رو چک نکردم ، تا چند روز پیش :( .. باید ببخشید..

اتفاق دیگه اینکه متاسفانه یا خوشبختانه واسه ارشد تهران قبول شدم و این آخرین بازی فجر بود که تو شیراز می بینم و بازی برقی هم که به تورم نخورد متاسفانه :sad53:
ولی اونجا چند بازی هست می تونم برم ! اولیش همین استقلال و فجر ، و بعد از اون هم بازی با نفت ، راه آهن ، سایپا و گهر رو می تونم ببینم! :دی

واقعا بازی بسیار بسیار بسیار دلپذیری بود ، به یاد موندنی بود ، هر چی زدیم با تقریب خوبی رفت تو گل !! داماش رو هم اینجوری بردیم!! بردن داماش در حد بردن تراکتور حال می ده :دی و امروز هم هرندی از کار برکنار شد!!!! غلط ترین کار ممکن رو کردن ! داماش با این حرکتش بیشتر به بحران فرو می ره و حتما کاندید سقوط هم هست.

متاسفانه این نظری بدجور تو افته ، در حالیکه یکی پس از دیگری گل می زدیم ، نظری تقریبا همه توپا رو خراب کرد !!! ما از جابرانصاری یا ترشیز یا محمدرضایی توقع گلزنی نداریم و اینا هر 10تا بازی یه بار یه گلی بزنن، و همه تیم ها هم مثل دیروز داماش آشفته نیستن ! اگه مهاجمان روز خوب نداشته باشن میشه همین که به گهر و ملوان و سپاهان (با سه تا تک به تک) نتونیم گل بزنیم...
به نظر منم یه پنالتی اخراج واضح باید واسه فجر اعلام می شد که شاید به دلیل نتیجه سنگین اون لحظه ( 4-1 ) داور بیخیال شد!

و نکته منفی دیگه هم جناب خالد شفیعی هست که روز به روز سوتی هاش مرگ بار تر از دیروزه !! اصلا قابل تحمل نیست.. شدیدا تو افت هست ..
آخر بازی هم بعد از تشویق های بی امان و پی در پی هوادران سعید قزل اومد نزدیک و با صدای بلند گفت ، دست همه تون درد نکنه گل کاشتین .. و رفت و تا چند دقیقه همه تشویقش می کردن..

اگه مش غلام بود قطعا نمی ذاشت بچه ها بیشتر گل بزنن .. اصلا تو مرامش این کارا نیست .. ولی به هر حال فجر بارسلونا و رئال نیست که هر بازی این تعداد گل بتونه بزنه ، یه بازی که این جور همه چیز به نفع ما پیش میره چرا که نزنیم؟؟ هم تفاضل می ره بالا ، هم گل زده ، کلا یه همچین نتیجه ای تا 2-3 هفته تو روحیه بازیکن و مربی و هوادار تاثیر داره.. آخرین هفته ها شاید به خاطر همین تفاضل گل ، حسرت بخوریم یا نخوریم...

HHAMI
16th September, 2012, 09:52 PM
امیر قبولی دانشگات مبارکت باشه کاکو :8: منتظر گزارشهای ارسالیت از اکباتان و دستگردی و تختی و آزادی و شریعتی کرج و ... هستیم :4:

نظر من در مورد داماش; پیش از اخراج هرندی شکی در سقوطش نداشتم. حالا سقوطشون به این بستگی داره که کیو بیارن :4:

در مورد زیاد گل زدن: خود من موقع همچین بازیهایی این چیزارو در نظر میگیرم. میگم اگه جای طرفدارای حریف بودم ...؟! ولی خب از طرفی هم نتیجه های اینچنینی همیشه آدمو قلقلک میده:4: باید پا روی هوس گذاشت:4:
البته خب یاوری هم تعویضهایی کرد که خود به خود بازی آروم شد و مانع از گلزنیهای بیشتر شد.

در مورد خالد هم خوب شد اشاره کردی! سوتی گل رو خالد داد؟!! خیلی وضعیش خرابه!!!
اما سعید قزل رو خیلی قبول دارم. آینده داره

Imaan
16th September, 2012, 11:09 PM
سلام بچه ها ،

اول از همه از ایمان خان عذر می خوام که پیام خصوصیش رو ندیدم ، چون بین بازی ها وقفه افتاد و من اینجا رو چک نکردم ، تا چند روز پیش :( .. باید ببخشید..

سلام؛ خواهش میکنم عزیز.
فک کنم تو اینجور مواقع با یه همفکری کوچیک میشه کارای خوبی کرد ..... انشالله دفعات بعد.

اتفاق دیگه اینکه متاسفانه یا خوشبختانه واسه ارشد تهران قبول شدم و این آخرین بازی فجر بود که تو شیراز می بینم و بازی برقی هم که به تورم نخورد متاسفانه :sad53:
ولی اونجا چند بازی هست می تونم برم ! اولیش همین استقلال و فجر ، و بعد از اون هم بازی با نفت ، راه آهن ، سایپا و گهر رو می تونم ببینم! :دی

آقا مبارکه؛ :53::53::53: :53::53::53:
چه رشته و کدوم دانشگاه؟

بیصبرانه منتظر گزارشای کاملت از بازیا هستیم.
ایشالله اولیش با استقلال همرا با شادی باشه

امروز هم هرندی از کار برکنار شد!!!! غلط ترین کار ممکن رو کردن ! داماش با این حرکتش بیشتر به بحران فرو می ره و حتما کاندید سقوط هم هست.
بابا این نتایج اکثرا اتفاقی هست و نباید ملاک تصمیم باشه

در ضمن ترم اول رو خیلی سفت بچسب که خیلی مهمه!
چون هنوز با جو و اساتید آشنا نیستی ، باید خیلی خیلی تلاش کنی و مراقب درسات باشی

کلا انشالله موفق باشی هر جا هستی

یا علی :53:

omid
17th September, 2012, 12:36 AM
خوب خوب خوب
طبق گزارشات ارسالی ما با آق امیر هم دانشگویی شدیم :-)

allvllir15
17th September, 2012, 02:17 AM
مرسی از تبریکات میثم و ایمان و امید (هم دانشگاهی عزیز :دی ) ، ما ارادت داریم:rolleye:

ایمان: تربیت مدرس - برق (کنترل - اتوماسیون صنعتی )

والا من رفتم که درس بخونم اونجا ولی از قرار معلوم فکر کنم همه ش تو ورزشگاه های مختلف باشم :دی اون 5-6 تا بازی که گفتیم هیچی ، تازه بسکتبال و والیبال و کشتی و هندبال و همه اینا هم اگه میزبان یه بازی مهمی شدیم دیگه نه باید بگیم بهش :دی

آره واقعا از ترم اول می ترسم ! از تنهایی و استاد و شهر و همه چی!:sad53:

omid
17th September, 2012, 10:48 PM
حله آقا حله
هر مشکلی که درباره ی خود دانشگاه و خوابگاه و این حرفا داشتی به خودم بگو
در مورد گرایشتت هم یک دوست دارم که همین تربیت مدرس داره همین گرایشو می خونه با هم آشناتون می کنم تا مشکلی برات پیش نیاد

omid
22nd September, 2012, 12:29 AM
من رفته بودم استادیوم. عکس هم هیچی نگرفتم:)
بازی بی حالی بود در کل ولی 1 امتیاز ارزشمند بود

HHAMI
23rd September, 2012, 09:08 PM
سلام عليکم

بازي با استقلال يه نکته خوب داشت اونم اينکه کاملاً مشخص بود که بچه ها خودشون رو برتر از حريف ميدونن! از اعتماد بنفس بازيکناي تيم خيلي خوشم اومد. حتي بازيکنايي مثل قزل و آفند !
بازيکني که رو اعصاب بود مجتبي ترشيز بود که من ديگه داشتم بهش مشکوک ميشدم بس که توپ لو ميداد! اونم در جاهاي خطرناک!و خوب که زود تعويضش کرد!

از بازي چشم نواز حقيقي هم لذت بردم. با اينکه يه جاهايي سعي داشت فقط خودش رو نشون بده ولي صلابتش رو خوب به رخ همه کشيد!
ضمن اينکه محمدرضايي يه کم انگار حواسش به بازي خودش نبود! سه بار هم ميتونست اخطار بگيره که شانس باهاش يار بود!

در هر صورت امتياز ارزشمندي بود که البته با توجه به اينکه استقلال زياد خطرناک نبود ميشد راحتتر به حمله فکر کرد و سه امتياز رو گرفت!

4شنبه با تراکتور داريم.
5 تا زدن به گهر ولي واقعاً تيم خوبي نيستن! فقط شايد همين پيروزيشون از لحاظ روحي تقويتشون کرده باشه ولي در هر صورت از نظر فني کاملاً برتر از حريف هستيم. ايشالا 3 امتياز رو ميگيريم

omid
26th September, 2012, 09:03 PM
ای جااااان!!! عجب بازی مهمی رو بردیم دوباره اومدیم صدررررر

HHAMI
26th September, 2012, 10:09 PM
تبریک تبریک تبریک

مطمئن بودم که در شرایط عادی تراکتور رو میبریم و پیش بینیم سه هیچ بود!
یعنی فکر میکنم فجر کمتر از اونی که انتظار داشتم بود و تراکتور برعکس! که این نتیجه رقم خورد!
تراکتور امسال اصلاً تیم خوبی نبوده. به هیچ وجه

از دقیقه 49 به بعد رو دیدم.
بازی تقریباً متعادل بود و انصافاً اونا هم وقتی بازی مساوی بود هنگام تصاحب توپ سریعاً به فکر حمله کردن میفتادن!

نظری که تعویض شد اون واکنش بدش رو اعصاب بود! ولی دم بابک لطیفی گرم که یک دقیقه بعد از ورودش این گل تماشایی و سه امتیازی رو زد.
نظری هم باید آدم باشه :22: مردک همش اول فصل دو سه تا گل میزنه بعد میره تو تعطیلات!! البته خوب بازی میکنه ولی فوروارد باید گل بزنه. نوک حمله هست توقع داره همش 90 دقیقه بازی کنه و گل نزنه و تعویض نشه؟ :22:

تعویض حقیقی هم ظاهراً بخاطر داد زدن سر بابک لطیفی بوده! مطمئن نیستم ولی میگن یکی دو دقیقه بعد از اون داد زدن تعویض شده!

و سومین صحنه ی بد بازی هم برای ما صحنه ای بود که ضربه آزاد شد و محمدرضایی و لطیفی جر و بحث کردن و محمدرضایی ضربه رو زد و لطیفی شاکی شد!

یعنی در هر سه صحنه رد پای بابک لطیفی هست:4: کسیکه گل سه امتیازی رو زده :4:

بهرحال سه امتیاز بسیار مهمی بود و دوباره رفتیم صدر جدول.
تیم با ثباتی داریم. امیدوارم همیشه همینجوری باشه

Imaan
27th September, 2012, 10:22 PM
سلام به همگی

من راجع به دو تا بازی قبلی، یه جا بگم!

جمعه 31 شهریور ورزشگاه آزادی
استقلال 0 - 0 فجر

محمودخان بازی رو خیلی خوب کنترل کرد و احساسی عمل نکرد.
هر چند به نظرم پتانسیل نتیجه بهتری رو داشتیم ولی یاوری ریسک نکرد. اون فصلی که برق تو سراشیبی افت قرار گرفت از همون بازی با استقلال بود. به هر حال به نظر بنده اون روز دستور یاوری به بازی همیشگی سرعتی و تک ضرب بچه ها نبود؛ بلکه اداره ی بازی.
و واقعا این کار رو خیلی خوب انجام دادن. و تو تمام صحنه ها (از لحاظ وظائف تعریف شده) از حریف سر بودن.
به قول میثم اعتماد به نفس بالای بچه ها هم خیلی تو چشم میومد ....
امتیاز خیلی مهمی بود.
انشالله بازی برگشت تو ورزشگاه استاندارد شده ی حافظیه میبریم ......

من رفته بودم استادیوم. عکس هم هیچی نگرفتم:)
بازی بی حالی بود در کل ولی 1 امتیاز ارزشمند بود

خوب عامو توضیح بده بینیم چه خبر بود، امیدخان !

چهارشنبه 5 مهرماه 91 ورزشگاه ش.دستغیب
فجر 1 - 0 تراکتور

منم تبریککککککککک

تلافی باخت پارسال که شانسی شانسی بردنمون!
من تقریبا از اوایل بازی دیدم. از همون نیمه اول فجریا بازیو به دست گرفتن
موقعیتای نسبتا خوبی هم ایجاد میکردن و کاملا بر بازی مسلط بودن
و بقیه ی ماجرا که خودتون میدونید

اما نکات:
* الآن سومیم؛ خوشبختانه صبا و نفت هم امتیاز از دست دادن
* در مورد نظری اینجوری قضاوت نکن داداش.
من که تو صحنه تی وی چیزی ندیدم؛ شاید خواسته زود بیاد بیرون که وقت تلف نشه. مگه شما صحنش رو دیدی؟
* اینجور که شنیدم بعد از اومدن لطیفی تماشاگرا شعار دادن "لطیفی باغیرت". و بعدش یه شعار دیگه دادن که درست نفهمیدم. فک کنم "نظری با غیرت" بود. که اگه بوده باشه خیلی خوب بوده این حرکت!
* داور به نظرم میتونس تو یه صحنه هایی بهتر عمل کنه. 4-5تا از فجریا رو کارت زرد داد که چند تاش به نظرم واقعا بیمورد بود. نمیدونم؟. ظاهرا یاوری هم خیلی شاکی بود. به خصوص روی کارت زرد حقیقی.
جالب بود صحنه های مشابه رو به اونا کارت نداد و ....
* بعد از همه اینا، انگاره 2باره سر یه صحنه، تماشاگرای رقیب شعار"بی ش ر ف"شون شروع شد!
* صحنه آخر هم خیلی بد بود که جر و بحث ضربه آزاد محمدرضایی و لطیفی بود. یاوری حتما باید برخورد و ارشاد کنه بازیکنا رو!
* حقیقی هم که مصدوم شدکه تعویض شد مگه نه؟ مصدومیتش هم ظاهرا شدید بود. نه؟

از امیرخان هم که کماکان خبری نیس. ترم جدید و شروع گرفتاریا! ایشالله موفق باشه
نمیدونم ورزشگاه نرفته بود بازی استقلال رو؟

یا علی

HHAMI
2nd October, 2012, 09:18 PM
اين ديگو ماکسيمو نبايد تو دفاع بازي کنه!
ديروز روي گل دوم و سوم اشتباه زشتي کرد. بخصوص رو سومي.
نيمه اول هم که بايد اخراج ميشد و شانس آورد

يه کم مغرور بوديم وقتي 1-0 و 3-2 جلو افتاديم وگرنه ميتونستيم راحت اين سه امتياز رو بگيريم.
بدون حقيقي هم خوب بوديم و خسروي خيلي خوب بازي کرد و گل هم زد!

گلزني ترشيز هم واقعاً جالب بود. دوتا گل خيلي با مزه زد. بنظر من گل دومش فوق العاده بود ! برگشت پنالتي رو اون شکلي به گل تبديل کردن جاي تحسين داشت واقعاً !

حسيني هم يکي از بهترينهاي بازي ديروز بود. در مجموع روند تيم قابل قبوله و اميدوارم همينجوري ادامه بديم

Imaan
3rd October, 2012, 12:29 AM
سلام
نظراتت مورد تاییده کاملا

بازی خیلی جذاب و باحالی بود؛ 2 امتیاز حساس از دست دادیم. ولی بازم خوب که همون 1 امتیاز هم از دست نرفت.

اتفاقا ماکسیمو نسبت به بازیای قبلی به نظرم بهتر شده بود ..... هرچند کار داد دستمون

آره دقیقا؛ بدون حقیقی هم خوب بودیم. هرچند حقیقی که باشه یه چیز دیگس

نمیدونم چرا بعد اینکه 10 نفره شدن اصلا نتونستیم بازیو به دست بگیریم. حتی نزدیک بود ببازیم، تو اون دقایق!

کلا منم از روند تیم راضیم. تیمای بالای جدول هم فک میکنم زیاد امتیاز از دست بدن
منتظر آماده شدن حافظیه هستیم .....

HHAMI
10th October, 2012, 09:39 PM
بنظر شما آيا ممکنه با رفتن کربکندي از ذوب , رجب زاده هواي برگشتن به سرش بزنه؟!
اميدوارم فجر وارد عمل بشه براي اين کار. رجب زاده هنوزم خيلي خيلي به دردمون ميخوره. ايشالا نيم فصل برش گردونيم

Imaan
11th October, 2012, 01:48 AM
http://up.vatandownload.com/images2/qqifj8l75etzfgcp9ha.jpg

بنظر شما آيا ممکنه با رفتن کربکندي از ذوب , رجب زاده هواي برگشتن به سرش بزنه؟!
اميدوارم فجر وارد عمل بشه براي اين کار. رجب زاده هنوزم خيلي خيلي به دردمون ميخوره. ايشالا نيم فصل برش گردونيم

بعید نیست مربی جدید اعتقاد به بازیکنای جوانتر داشته باشه. ما کلا از این حرکت استقبال میکنیم!

HHAMI
11th October, 2012, 07:28 PM
خب خداروشکر برق اولين بردش رو آورد
2-1 ايرانجوان رو برد با دو گل روح اله عطايي که چند سال پيش تو ليگ برتر بازي ميکرد(فکر کنم تو شيرين فراز بود) و خيلي بازيکن با کيفيتي نشون داده بود.
با اين برد برق يه پله صعود کرد و يکي مونده به آخر هست فعلاً :4: ولي خب يه بازي عقب افتاده داره که اگه ببره ممکنه 6-7 پله بالا بياد

HHAMI
14th October, 2012, 09:56 PM
استاندار فارس اعتراض خوبي کرده به راي صادره در مورد بازي نيروي زميني
نميدونم حق با کي هست ولي اگه بشه اون راي (3-0 بازنده) رو عوض کرد خيلي عالي ميشه.
اگه همينجوري از برق حمايت بشه ميشه به صعود به ليگ اميدوار بود

HHAMI
19th October, 2012, 09:54 PM
پيروزي برق تو بازي ديروز مقابل پاس همدان رو تبريک ميگم. شنيدم گل رو مهدي شيري از روي نقطه پنالتي زده!من به اين تيم واقعاً اميدوارم

بازي امروز فجر رو از دقيقه 70 به بعد ديدم. طراوت بازيهاي قبل رو نداشتيم. يکي دوبار هم تا آستانه خوردن گل پيش رفتيم.ولي دقيقه 95 نظري نفله ميتونست سه امتياز خيلي خيلي شيرين رو برامون رقم بزنه ولي تعلل کرد و آخرشم ضربه خوبي نزد تا بهترين فرصت براي صدر نشيني از دست بره.

ترشيز و حقيقي و حسيني تو اين بازي نبودن خسروي خوب بازي ميکنه ولي حقيقي يه چيز ديگه هست. حسيني هم الان جزو مهره هاي تعيين کننده هست و نبودش به چشم مياد.بهرحال بازي با نفت تهران ميدونستم برامون سخته. مثل بازي هفته ديگه مقابل فولاد! کلاً فجر با اين مدل تيمها بيشتر مشکل داره تا با تيماي پرمهره يا ته جدولي!

Imaan
19th October, 2012, 11:43 PM
سلام

یه برد خیلی خوب مقابل پاس همدان صدرنشین لیگ 1 ؛ قبلش هم که برد مقابل ایران ج. بوشهر از مدعیان. خدا رو شکر اوضاع برق بدک نیس.

فقط این قضیه 3-0 بازی اول خیلی مشکوکه. هر دو بازی ظاهرا به یه دلیل ثابت کنسل شده. حالا یکیش تجدید شده. یکیش 3-0 !!!!!!

و اما امروز جمعه 28-7-91 : فجر0-نفت تهران0

من تقریبا بازیو دیدم.
بازی سختی بود نسبت به بقیه بازیامون.
نیمه اول خیلی چنگی به دل نمیزد. بازی درگیرانه و فیزیکی و ... چندتا موقعیت نصفه نیمه فجریا داشتن. یعنی بهتر بگم موقعیتای خوبی بود که ضربات آخرش کم جون بود

اما از اول نیمه دوم بازیو به دست گرفتن و موقعیتای بهتری داشتن. چندین موقعیت خیلی خوب رو سوشا به خوبی دفع کرد. چند تا شوت خوب.
اون دقایقی که شما دیدی بازی تقریبا متعادل شده بود ....

موقعیت دقیقه 95 رو هم بنده خدا نظریِ به قول شما نفله (!) بین 5-6 تا بازیکن، خودش برای خودش جور کرد؛ و خیلی خوب دفاع رو به هم ریخت و ضربه آخرش رو نمیشد از این بهتر زد اون هم با پای چپ!

به هرحال 2 امتیاز دیگه هم پرید؛ ولی بدک هم نبود.
راستش امتیازهای از دست رفته ی بازی آلومینیوم، گهر، صبا و سپاهان بیشتر حقمون بود.

ترشیز هم تو بازی بود.

یاوری هم گلایه داشت از داوری. من هم به نظرم اومد چندتا صحنه اعلام خطا برعکس باید میبود.

یه صحنه هم به نظری کارت داد به دلیل شبیه سازی تو محوطه که به نظرم یه برخوردکی وجود داشت/
کمک داور سمت راست هم چند تا صحنه ی مشکوک به ضرر ما قضاوت کرد که به نظر باید بررسی بشه.

HHAMI
23rd October, 2012, 09:06 PM
برد برق اونم با گل مهدي شيري رو تبريک ميگم
يادم افتاد به سال 1378 :cry:
وقتيکه اولين بار شيري رو تو حافظيه با لباس برق ديدم. وقتي که ريش داشت :4:
يادش بخير

پريشب شرفي با صداي آمريکا مصاحبه کرد. راجب تيم ملي و پرسپوليس حرف زد و گفتم کاش مجريه راجب برق هم ازش بپرسه.
و آخرش پرسيد.
شرفي خيلي ناله کرد! دلسرد کننده بود حرفاش. راجب حمايت نکردن مسئولين و ...
يه حرفي هم زد جالب بود. گفت ما دوتا برد آورديم الان ميبينيم مردم رابطه شون با هم بهتره :4: (يعني انقدر برد و باخت برق و فجر در روحيه مردم شيراز تاثير داره؟ :4: واقعاً؟ :4: )

HHAMI
2nd November, 2012, 09:17 AM
هفته قبل هفته بدی بود برامون. هم برق و هم فجر تو اهواز باختن.
باخت فجر با اون وقت تلف کردن فولاد خیلی اعصاب خورد کن بود. نیمه اول بد بودیم ولی نیمه دوم واقعاً مستحق برد بودیم. شیخ ویسی هم رو گل دوم خیلی بد کار کرد.

ولی پریروز فجر از یه بازی بد سه امتیاز در آورد.
یکی از معدود بازیهایی بود که فجر به بیشتر از اونیکه استحقاقش رو داشت رسید.
متاسفانه در نبود حقیقی و نظری , بار فنی تیم کاهش پیدا کرده. الان ترشیز داره نقش محوری ایفا میکنه :4: البته بعد از محمدرضایی

محمد رضایی یکی از حساسترین گلهای فصل رو زد که در عین حال یکی از قشنگترین گلها هم بود. بقول گزارشگرو شباهت زیادی به گل زیدان به لورکوزن داشت
بهرحال سه امتیازی که میتونستیم نگیریم رو گرفتیم و چقدر هم حیاتی بود این برد. داشتیم کم کم یه تیم بحران زده تلقی میشدیم!

خداروشکر و تبریک

HHAMI
4th November, 2012, 06:55 PM
برق با سه گلی که امروز به یادآوران شلمچه زد 6 پله تو جدول صعود کرد و رفت رتبه هشتم!
نام گلزنان بازی هم همگی آشناس
صمد زارع , حسن فرجی , مهرداد علمداری!

7 امتیاز با صدر فاصله داریم و تیمای مدعی هم زیاد هستن. کار سختیه صعود برق از این گروه! یعنی با یک یا دو بازی در میون بردن یا باختن این کار شدنی نیس

HHAMI
6th November, 2012, 09:48 PM
کاکو ايمان! عزيز دلُم!
او روز راجب نظري گفتم. گفتم پر رو شده و ...
بدت اومد!

حالُو ديدي؟! احساسُم بهم ميگفت يه کاسه اي زير نيم کاسَشه!
ميگن از دوم آبان نرفته تمرين :22: و باز ميگن "از استقلال پيشنهاد داره" :22:

اگه حقيقت داشته باشه و هوايي شده باشه بايد گفت تويي که اينجوري به تيمت ظلم ميکني ديگه اون حرکت جوانمردانت چه معني ميده؟ :22:

Imaan
7th November, 2012, 11:34 PM
میثم کاکُ! گمپ گُلُم!

والله چه عرض کنم؟ من چند روزی هست که در جریان اتفاقات نیستم

من فقط به طور کلی (نه درباره این قضیه) میگم نباید از روی ظواهر قضاوت کِرد.
و همچنین ایضا نباید یه طرفه به قاضی رفت.

این خبرم بیبین :

کد خبر : 989275 زمان ارسال : چهارشنبه 1391/08/17 21:58

مهدي نظري : هفت پيشنهاد از ليگ برتر دارم
مهاجم جوان تيم فوتبال فجر سپاسي مدعي است اگر از ترکيب اين تيم کنار گذاشته شود به يکي از هفت پيشنهاد تيمهاي ليگ برتري جواب مثبت خواهد داد.
http://www3.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00037023.jpg

مهدي نظري به باشگاه خبرنگاران گفت: پس از اينکه در بازي با نفت تهران مورد غضب محمود ياري سرمربي تيم قرار گرفته از حضور در تمرينات منع شدم و ديگر در تمرينات فجر سپاسي حاضر شدم و به تنهايي تمرين ميکنم.

وي ادامه داد: در اين مدت هيچکدام از مسئولان تيم يک تماس با من نگرفتند من را به حال خود رها کردند وبه قول معروف در فجر سپاسي سرنخواستن ما دعوا است ولي تصميم خود را گرفته ام و از تيم فجر در نيم فصل جدا خواهم شد.

نظري تصريح کرد: نمي دانستم چه اشتباهي مرتکب شدم ولي بعد از بازي با نفت تهران به آقاي ياوري زنگ زدم تا عذر خواهي کنم و کدورتها مرتفع گردد ولي ايشان زحمت جواب دادن به تماس من را نکشيد، فکر مي کنم که ديگر جايي در تيم فجر نداشته باشم ولي بهر حال با اين تيم قرار داد دارم و اگر بخواهند باز مي گردم.

مهاجم جوان فجر درخصوص تيم بعدي خود گفت: از هفت تيم ليگ برتري پيشنهاد دارم و اگر مسئولان فجر رضايت نامه ام را صادر کنند به يکي از آنها پاسخ مثبت خواهم داد و بدون تيم نمي مانم مي خواهم ثابت کنم که شايستگي فراواني دارم و بي جهت از تيم کنار گذاشته شدم.

http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=992337

HHAMI
9th November, 2012, 03:38 PM
من فکر ميکنم با توجه به شناختي که از ياوري داريم ميتونم بصورت پيش فرض حق رو به ياوري بديم. بازي با تراکتور بود که نظري رفتار بدي بعد از تعويضش داشت. بعد از اون ديگه نميدونم چه اتفاقي افتاده.

حالا دو تا خبر ضد و نقيض داريم که يکي ميگه نظري خودش نمياد تمرين يکي ديگه ميگه ياوري نميذاره تمرين کنه!
بهرحال من ترجيح ميدم نظري برگرده. چون استعداد بالايي داره و خيلي به درد ميخوره

HHAMI
9th November, 2012, 03:42 PM
من فکر ميکنم با توجه به شناختي که از ياوري داريم ميتونم بصورت پيش فرض حق رو به ياوري بديم. بازي با تراکتور بود که نظري رفتار بدي بعد از تعويضش داشت. بعد از اون ديگه نميدونم چه اتفاقي افتاده.

حالا دو تا خبر ضد و نقيض داريم که يکي ميگه نظري خودش نمياد تمرين يکي ديگه ميگه ياوري نميذاره تمرين کنه!
بهرحال من ترجيح ميدم نظري برگرده. چون استعداد بالايي داره و خيلي به درد ميخوره

HHAMI
16th November, 2012, 03:18 PM
توي 90 ديدم ياوري عصبانيه که چرا استقلال منوچهري رو پيشنهاد کرده به فجر!
خيلي تاسف خوردم. بنظر من منوچهري بهترين خريد فجر ميتونه باشه. فجر کمبود يه فوروارد سر زن و گلزن داره و من قبل از اين هم نظرم روي منوچهري بود و فکر ميکردم نميشه آوردش! اميدوارم اين انتقال صورت بگيره و منوچهري بياد. البته اگه اين معاوضه در ازاي نظري باشه خوبه نه حقيقي!
اگه حقيقي بره بايد فکر يه هافبک خوب باشيم. برگردوندن ايوب يا کريميان خيلي خوبه. گرچه پستشون کمي با حقيقي فرق ميکنه.
کسي هافبک دفاعي خوب و قابل دسترسي سراغ نداره؟!

Imaan
16th November, 2012, 11:30 PM
نه والله! من یکی که سراغ ندارم کاکوجون!

متاسفانه برق داره بد نتیجه میگیره؛ دیروز هم بازی نیمه تموم موند و یه باخت بازی خونگی ....

امیدوارم فردا فجر جبران کنه. بازیه خیلی سختیه. به امتیاز گرفتن، حتی برد خیلی امیدوارم.

در ضمن امیدوارم یاوری و جعفری حاشیه های تیم رو جمع کنن. فجر کمتر حاشیه های اینچنینی براش پیش میومد. و امیدوارم نظری هم مشکلش حل بشه با فجر، البته با اجازه ی میثم خان!

Meysam
19th November, 2012, 11:47 PM
در انتخاب بهترین بازیکن جهان در سال 2012 در لینک زیر شرکت کنید:

http://anjoman.parsfootball.com/showthread.php?t=6300&p=840257#post840257

هدف از ایجاد این نظرسنجی انتخاب بهترین بازیکن بازیکن جهان در سال 2012 از دیدگاه اعضای انجمن های پارس فوتباله. از همه خواهش میکنم جدا از تعصبات باشگاهی و ملی به شایسته ترین بازیکن رای بدید. نتایج این نظرسنجی به روی صفحه اصلی پارس فوتبال و از اونجا روی سایت های قطره، پارسیک و سایت های مختلف خبری دیگه خواهد رفت. به قید قرعه به یکی از افرادی که در نظرسنجی شرکت کرده اند جایزه ای در نظر گرفته خواهد شد.
مدت دایر بودن این نظر سنجی 10 روز خواهد بود. پس از اتمام این مدت نتایج اعلام خواهد شد.

HHAMI
18th December, 2012, 04:49 PM
نیم فصل اول هر سه لیگ تموم شد.
بی پولی پدر سه تیم رو در آورد تا زیاد توی این نیم فصل دل و دماغ نداشته باشیم!

http://upload.tehran98.com/img1/gzcvuoj3phrizorgrk.jpg

پارسال سه هافبک طراز اولمون رو از دست داده بودیم. حقیقی تیم رو حسابی جم و جور کرد ولی از وقتی رفت بار تیم افتاد رو دوش ممدرضایی و مجتبی ترشیز!!!
حسابی افول کردیم و خدا کمک کرد سه امتیاز بازی با سایپا رو گرفتیم. خلاصه اینکه با این وضعیت امیدوارم محمودخان تیم رو بتونه نگه داره!

فوتبال3 نوشته اینارو خریدیم:
محمد انصاري -مسلم فيروزآبادي-حسين فاضلي-محمد فرامرزي-فرشاد اسماعيلي
نمیدونم این فرشاد اسماعیلی نسبتی با فرشید اسماعیلی داره یا نه :4:
مسلم فیروز آبادی مهاجم سرزن و خوبیه. بقیه رو نمیشناسم.
یونس شاکری هم تولیست خریده

اینم لیست خروجیهاس:
رضا حقيقي-عباس محمدرضايي- بابک لطيفي-ديگو ماکسيمو-محمد خزايي- رضا جلالي - حسين خسروي
که فکر میکنم بابک لطیفی نباشه! گفته میشد علیرضا لطیفی از فجر جدا شده.
دیگو ماکسیمو هم در اولین حضورش در پیکان یه گل قشنگ برای ابومسلم زد :4:

دیشب توی 90 از مجید سپاسی گفته شد.

http://hajmajid24.persiangig.com/image/%D8%AD%D8%A7%D8%AC-%D9%85%D8%AC%DB%8C%D8%AF-%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D8%B3%DB%8C3.jpg

جالبترین نکته این بود که مجید سپاسی توی جبهه مسابقات فوتبال رو برگزار میکرده و همون موقع هم رنگ زرد رو انتخاب میکرده برای تیمش
خیلی خوشم اومد از اینکه فلسفه ی لباس زرد فجر اینه!

http://upload.tehran98.com/img1/red2hubskfvsvwn6pf0.jpg

برق با اون وضعی که لیگ رو شروع کرد شرایطش نگران کننده بود. بعدش شرفی تیم رو تا جدودی جم و جور کرد ولی این تیم عجیب فراز و نشیب داره و چند هفته پیش گفتم که با این وضعیت "بقا" راضی کننده هست! بعیده این برق امسال مدعی حضور تو لیگ برتر باشه!
گلزنیهای حسن فرجی جالب بود. این هفته های آخر خیلی گل زد

http://upload.tehran98.com/img1/833e6utk7nbfqg6qsrp.jpg

و بالاخره عملکرد وحشتناک ارژن!
جمعه شبی که گذشت رفتیم سالن 22 بهمن فوتسال بازی کنیم.
یکی از بچه ها یکی از بازیکنای حریف رو نشون داد گفت : این دروازه بان ارژنه!
تعجب کردیم! جالبه جلو هم بازی میکرد!
بعدش اومد پیشمون و از وضعیت اسفناک تیم ابراز تاسف کرد!
میگفت : بچه ها دیگه انگیزه ندارن! اصن لیگو یه ی چی ناجوری شده! هیشکی انگیزه نداره بری ای لیگو :4:
بُخُدا دیگه خودومونم خجالت میکشیم و ... !
اینم از کره ی ارژن :4:

Sunflower
19th December, 2012, 02:56 AM
آفرین میثم با این اطلاعات مفیدی که به خلق خدا دادی :Smilebb (112):
بالا بری پائین بیای فقط زرد قناری :69:
ایول ایول حاج مجید رو ایول :graduated:
میثم مگه ارژن فوتبال تیم داره؟از کی تاحالا؟ :65:
ارژن رو بیخیال حیف برق! :Smilebb (7):

HHAMI
19th December, 2012, 10:16 AM
صبح بخیر فرزاد! الان چند فصله تیم داره!
تیم فوتسال البته. مگه جدولها دیده نمیشه تو پست بالا؟!!

Sunflower
21st December, 2012, 01:12 AM
آهان فوتسال :nish:
گیتی پسند رو ندیدم! :graduated:
تعجب کردم آخه فوتبال رو ندیدم ارژن تیم داشته باشه :10:

HHAMI
21st December, 2012, 02:45 AM
امروز به زحمت از سد سایپا شمال گذشتیم

اما این تیم کارش برای بقا سخته! من میدونم این تیم از حالا خیلی سخت گل میزنه! اینو از روزی که حقیقی رفته شاهد بودیم. حقیقی داشت جور کلانتری و کریمیان و رجب رو میکشید!
حالا دیگه حقیقی که نیست هیچ! محمدرضایی هم نیست!
امیدمون بعد از خدا به یاوریه. امیدوارم بازیکنایی که آورده جواب بدن و به روزای خوب برگرده فجر

این بازی رو کامل ندیدم. یعنی خیلی جسته و گریخته دیدم. نظری یه گل سکته ای با سر زد که نیمه دوم جبران شد. کار کشید به پنالتی و خلیل آزاد فوق العاده کار کرد و با مهار سه پنالتی فجر رو برد بالا
خوردیم به داماش. فکر میکنم تیمی که میزبان بشه صعود میکنه

HHAMI
25th December, 2012, 06:08 PM
امروز فجر واقعاً بدشانس بود.
در واقع در روزی که اندکی بیشتر از اونیکه توقع داشتم خوب بازی کرد و درست بعد از اینکه چند فرصت گلزنی رو از دست داد یه گل مفت خورد و بعدشم دیگه ذوب آهن سوار بازی شد و در واقع بعد از این گل حق ذوب بود که یکی دوتای دیگه هم بزنه!!

از نظری هم خبری نبود تو این بازی.
حسین کاظمی و مسلم فیروز آبادی به بازی اومدن که نتیجه ای نداشت و فجر این بازی رو واگذار کرد.

داور باید حداقل یکبار به مسلمان کارت قرمز نشون میداد!ی
یکی آخر نیمه اول که یه تکل از پشت و عمدی زد و فقط کارت زرد داد.
و نیمه دوم که به عمد با دست زد تو صورت بازیکن فجر.
یعنی هر کدومش "حداقلِ حداقل" کارت زرد داشت و ذوب میتونست یه نیمه کامل 10 نفره باشه که داور این کارو نکرد.

رجب هم با ورودش به زمین تاثیر زیادی در بهتر بازی کردن ذوب آهن داشت.
گل حریف هم توسط فوروارد خیلی خوبشون که اولین بازیشو انجام میداد زده شد. فوفانا از زاویه بسته و روی ضعف آفند گل رو زد. توپ رفت گوشه دروازه که کاری از دست خلیل آزاد هم ساخته نبود.
صالح خیلی خوب بود امروز بخصوص بعد از گل ذوب دوتا فرصت رو عالی گرفت

در مجموع بازی امروز (برعکس نتیجه ) راضی کننده بود ولی شرایط خطرناکه واقعاً !
من نگران وضعیت فجرم.

Imaan
29th December, 2012, 09:21 PM
http://www.shiraz1400.ir/images/varzeshi/farj-pers-dey91.jpg

HHAMI
4th January, 2013, 02:54 AM
کمتر زمانی رو یادم میاد که تا این حد نسبت به فجر دلسرد شده باشم!
پارسال 4تا هافبک داشتیم که کمتر تیمی تو ایران نظیرشون رو کنار هم میتونست داشته باشه.
اول فصل سه تاشون رفتن و نفر چهارم یهو قد علم کرد و فجر به واسطه حضور پر رنگ او بود که تونست در جمع بالانشینها باقی بمونه

از روزی که حقیقی رفت تا الان فقط یه برد بدست آوردیم! اونم بوسیله ی نفر دوم تیم! و اون شوت دیدنی محمدرضایی!

بله بردن برای فجر کار خیلی سختی شده و این باعث میشه که من اون حس خوب رو نسبت به تیم نداشته باشم!
حتی از یاوری هم راضی نیستم. غیرحرفه ای ترین مصاحبه های عمرش رو امسال انجام داده! از اون روزی که گفت به آسیا میریم تا سایر مصاحبه ها و برخی حرفای غیرمنطقیش!

من فک میکنم فجر برای بقا نیاز به این داره که سایر مدعیان سقوط پیشرفت نکنن!!
البته این شاید نگاه بدبینانه ای باشه. بهرحال امیدوارم مهره های جدید به مرور بهتر بشن و بتونیم به روند خوبمون برگردیم.

راستی کاش همیشه با پرسپولیس تو تهران بازی میکردیم!
دیگه بهم ثابت شده که فجریها تو تهران خیلی با روحیه تر هستن تا تو شیراز که میبینن به اصطلاح همشهریهاشون دارن تیم حریف رو تشویق میکنن!
و اکثر اونایی هم که فجر رو تشویق میکنن در وهله اول ضد پرسپولیس هستن تا اینکه طرفدار واقعی فجر باشن!!

HHAMI
4th January, 2013, 06:00 PM
نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت. بابت این مساوی با نفت
قبل از بازی یه امتیاز خیلی ایده آل بود ولی تو این بازی فجر خیلی خوب و منسجم بازی کرد و تا دقیقه 83 هم بازی رو برده بود. ولی خب نفت هم خوب حمله کرد و به گل رسید.
تو دقایق پایانی هم واقعاً احتمال گل خوردنمون زیاد بود ولی از اون طرف هم جابر یه فرصت عالی رو از دست داد و بازی مساوی تموم شد

حفظ مساوی در دقایق آخر جای شکر داشت

حرف گزارشگر آبودان هم فوق العاده جای تامل داره. جابر انصاری با تکل توپ رو کرده تو دروازه اونوقت گزارشگر میگه : گل باید بنام بازیکنی که ضربه اول رو زده ثبت بشه :lol:

Imaan
4th January, 2013, 08:33 PM
سلام بر میثم خان گل

حقیقتش من چند تا بازی اخیر فجر رو ندیدم

ولی خوب حتما باید از مساوی فجر تو این شرایط راضی باشیم. هر چند که میگی فجر توانایی برد رو هم در دقایقی داشته؛ که خوب تو تعداد زیادی از بازیای این فصل قضیه همین جوری بوده. ولی نکته مهم این تساوی اینه که این نتیجه بعد از 2 تا باخت خیلی بد رقم خورده

من خیلی امیدوارم که فجر از الآن خودشو جمع و جور کنه و این تساوی نقطه عطف برگشت به شرایط نسبتا خوبه

الآن تو جدول هم خیلی اوضاع خراب نیست و با تیمای بالا فاصله خیلی کمه

در مورد بازی با سرخابیها هم دقیقا با نظرت موافقم
راستش من قبل بازی پیشبینیم باخت فجر بود! اصلا جو قبل بازی، جو ورزشگاه و .... همگی میگن که تو حافظیه تیمای شیرازی باید غریب و مظلوم باشن. یه مشت غیرشیرازی از شعاع 200-300کیلومتری شیراز میریزن تو حافظیه و اصلا مجالی برای استفاده از شرایط میزبانیمون باقی نمیمونه. انگار میخوان بیان بازی اس اس و پرسپلیس!

این مسئولان خیلی محترم باید فکری به حال وضع میزبانی فجریا بنمایند! خیلی ساده: بلیطها 1 هفته قبل فروخته بشه و فقط به شیرازیا؛ نه روز بازی که همه از همه جا پاشن بیان شیراز و بلیطم بگیرن. باید شرایط خرید بلیط رو برای این آدما سخت کرد.

فقط امیدوارم تو جام حذفی اگه صعود کردیم و به قرمزا خوردیم بازی تو آزادی باشه که امید به برد توش زیاده!

یا علی

HHAMI
11th January, 2013, 09:34 PM
بازی با داماش از چند لحاظ برام نگران کننده بود:

1-افت فجر و خیز داماش در هفته های اخیر
2-انگیزه انتقام گیری داماش
3-بازی در دستغیب!
4-سه فوروارد تند و تیز حریف!

بخصوص وقتی تو ده دقیقه اول داماش خیلی بهتر کار کرد و چند فرصت رو بوجود آورد فک کردم نگرانیهام درست بوده.
ولی فجر رفته رفته حاکم بازی شد. برتریش در طول 120 دقیقه محسوس بود و فرصتهای زیادی رو با بی دقتی و بدشانسی از دست داد.

بهترین بازیکن این بازی بدون شک "سید محمد رضا حسینی" بود که فوق العاده کار کرد و بشدت حریف رو آزار داد در طول 120 دقیقه.
سه تا فوروارد داماش که نگرانشون بودم هیچ کار نکردن. بخصوص جهانبخش و ابراهیمی

داماش از دقیقه 10 تا 115 واقعاً حرف زیادی برای گفتن نداشت! به زحمت به محوطه جریمه نزدیک میشدن.
ولی تو 5 دقیقه آخر فرصتهای عالی رو از دست دادن تا بابت کشیده شدن بازی به پنالتی خداروشکر کنم :4:

اما ای کاش اون ضربه ی فرشید که خورد زیر میله چرخیده بود تو دروازه و کار رو دقیقه 88 تموم کرده بود.

و بالاخره ضربات پنالتی. خیلی خیــــلی به صالح امید داشتم برای پنالتی و کار خودش رو هم خوب انجام داد ولی تو پنالتیا بدشانس بودیم و البته کار فرشید اسماعیلی هم خیلی مسخره بود. نباید چیپ میزد. بله شاید اگه گل میشد کلی تعریف میکردیم که ای ول این بچه چه اعتماد بنفسی داره و ... ولی حقیقت اینه که چیپ زدن برای بازیکنی توی این سن یه کم زود بود! بد هم زد انصافاً

بهرحال از جام حذفی رفتیم کنار و شاید در مجموع اگه بخوایم عملکرد تیم در بازی با سایپا شمال و این بازی رو بریزیم روی هم باید بگیم در حد تیم مدعی قهرمانی در جام حذفی بازی نکردیم.

*از بازی حسین کاظمی تا حدود زیادی راضی هستم. چون پست حساس و کلیدی داره توی تیم بیشتر به بازیش دقت کردم. امیدوارم روز به روز بهتر بشه.

*شعارهای مسخره و بی حالی تماشاچیا واقعاً رو اعصابم بود. داشتم به این فکر میکردم که اگه من بازیکن فجر بودم با این شعارا بیشتر روحیه م رو از دست میدادم :lol:
چقدر شماها بی ذوق و بی حالین آخه :4:

*نظری دوباره رو اعصابم بود. دقیقه 119 فرصت عالی گلزنی رو با تعلل از دست داد و همون توپ در ضد حمله بهترین فرصت رو برای داماش بوجود آورد که صالح واقعاً نجاتمون داد! واکنش فوق العاده ای بود از صالح. جالبه که مجدداً همون توپ ضد حمله شد برای فجر و دوباره خود نظری! که اینبار کمی بهتر کار کرد و توپ رو رسوند به جابر ولی جابر شوت بدی زد. روز بد جابر بود دقیقاً برعکس بازی 6-1 :22:

دوست نداشتم بازی تو دستغیب باشه. یاوری باید تیم رو ببره روی همون زمین حافظیه و تو اون ورزشگاهی که حس بهتری به آدم میده.
البته فک میکنم خودش همچین نظری نداره ولی خیلی دوست دارم بازی یکشنبه توی حافظیه باشه

HHAMI
13th January, 2013, 08:57 PM
يه برد فوق العاده بدست آورديم. اگه بهم ميگفتن از بين برد مقابل داماش يا ملوان يکيشو انتخاب کن بدون شک دومي رو انتخاب ميکردم. بايد بگم تا اونجايي که من بازي رو ديدم توانايي اين رو داشتيم که بازي رو نبريم :4:

نيمه اول رو که اصلاً نديدم و فقط فهميدم 1-0 جلو هستيم و خيـــــلي خوشال شدم که داريم يه برد حياتي بدست مياريم.
نيمه دوم رو تونستم ببينم. ملوان خوب حمله ميکرد و فجرم يه فرصت طلايي رو از دست داد.
خيلي نگران بودم و احتمال گل خوردن رو ميدادم. و بالاخره هم اين اتفاق افتاد و رافخايي تازه وارد گل رو زد.

حتي احتمال خوردن گل بعدي رو هم ميدادم... دقايق آخر يه سري زدم به دربي اصفهان و ديدم دقيقه 90 پنالتي شد براي سپاهان. خواستم گل رو ببينم ولي کلي معطلي بوجود اومد و زدم شبکه فارس ديدم پنالتي شده براي فجر بي اختيار شروع کردم دست زدن و شادي کردن :4:
خوشحال بودم ولي درونم از دست اين ترشيز آشوب بود :4: که خداروشکر اينبار توپ رو کرد تو دروازه ( بازي با آلو توپ رو گل نکرد و برگشتش رو زد تو گل)

خداروشکر يه برد عالي بدست آورديم. شبيه بردمون مقابل سايپا که اونجا هم مساوي عادلانه تر بود.

احمدزاده هم دوباره شروع کرده حرفاي خاص خودش رو زدن :

زمين فجر ارزش حضور بازيکنان ملوان را نداشت (http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=998664&title=%D8%B2%D9%85%D9%8A%D9%86_%D9%81%D8%AC%D8%B1_ %D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%B4_%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1_ %D8%A8%D8%A7%D8%B2%D9%8A%DA%A9%D9%86%D8%A7%D9%86_% D9%85%D9%84%D9%88%D8%A7%D9%86_%D8%B1%D8%A7_%D9%86% D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA)

که باعث ميشه اين برد لذتش براي من بيشتر و بيشتر بشه :4:

ياوري: بازي حيثيتي را برديم (http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=998673&title=%D9%8A%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%8A:_%D8%A8%D8%A7 %D8%B2%D9%8A_%D8%AD%D9%8A%D8%AB%D9%8A%D8%AA%D9%8A_ %D8%B1%D8%A7_%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D9%8A%D9%85)

محمود خان هم گفته بازي حيثيتي رو برديم که اينم مجدداً لذت برد رو بيشتر ميکنه.

داش ايمان تبريک ميگم :8:

از امير خبر نداري؟ چه اشتباهي کرديم فرستاديمش دانشگاه تهران :4:

در جدول هم تونستيم به رتبه دهم برسيم و اختلافمون با منطقه سقوط به 7 امتياز افزايش يافت خداروشکر

Imaan
14th January, 2013, 12:52 AM
سلام عزیز

منم تبریک میگم

من بازم بازیو ندیدم! فقط حدود دقیقه 70 شنیدم ، 1-0 جلو هست؛ که چند دقیقه بعدش گل خورد!!!
دیگه خبر نداشتم تا شب. میگفتم یعنی میشه برده باشه؟!!! که بععععله!

همونطور که گفتم تساوی مقابل نفت میتونست یه نقطه ی عطف باشه برای فجر که همینجورم شد؛ خدا رو شکر.

جالبه تراک توری که ما بردیمش و پایین ما بود الآن صدره
به خدا صدرنشینی و قهرمانی خیلی هم کار سختی نیست برای ما. اگه فقط یه ذره حمایت مالی و حمایت جانبی بشه با خرج بسیار بسیار بسیار کمتر از بقیه تیما میتونیم بالانشین باشیم.
ولی حیف. ایشالله حداقل بچه هامون قهرمانی فجر (و برق) رو بیبینن!

به نظرم 2-3 تا برد دیگه بیاریم خیالمون از این فصل راحته دیگه!

1) اگه بهم ميگفتن از بين برد مقابل داماش يا ملوان يکيشو انتخاب کن بدون شک دومي رو انتخاب ميکردم.

2) خوشحال بودم ولي درونم از دست اين ترشيز آشوب بود :4: که خداروشکر اينبار توپ رو کرد تو دروازه

3) احمدزاده هم دوباره شروع کرده حرفاي خاص خودش رو زدن :

زمين فجر ارزش حضور بازيکنان ملوان را نداشت (http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=998664&title=%D8%B2%D9%85%D9%8A%D9%86_%D9%81%D8%AC%D8%B1_ %D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%B4_%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1_ %D8%A8%D8%A7%D8%B2%D9%8A%DA%A9%D9%86%D8%A7%D9%86_% D9%85%D9%84%D9%88%D8%A7%D9%86_%D8%B1%D8%A7_%D9%86% D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA)

که باعث ميشه اين برد لذتش براي من بيشتر و بيشتر بشه :4:

4) داش ايمان تبريک ميگم :8:

از امير خبر نداري؟ چه اشتباهي کرديم فرستاديمش دانشگاه تهران :4:

1) دقیقا
2) ولی خیلی قشنگ زد. شبی از زاویه پشت دروازه گلش رو نشون داد. گوشه و بالا.
3) گفته بود تساوی عادلانه بود و .... . همچین میگه که انگار بازی رفت یادش رفت شانسی شانسی با یه پنالتی بادآورده آخرای بازی بردن؛
4) امیره خدابیامرز که قرار بود بره تهرون تمام بازیای فجر تو شعاع 200کیلومتری اونجا رو برامون گزارش کنه و .... .

HHAMI
15th January, 2013, 08:48 PM
ديشب خيلي باحال بود ياوري :lol:

ميگفت ما تو تيممون مارشال.. ‍ ژنراتور!!!! .... ببخشيد. شواليه نداريم :lol:
من فک کردم ميخواد بگه ‍ژنرال :4:

ايمان چند شب پيش که بازي بارسا رو ميديدم داشتم فک ميکردم که آيا تيمي بوده تو ايران که اينجوري بازي کرده باشه؟! به نسبت منظورمه ها!
و فکر کردم که شايد اون تيم سال 79 . برق شرفي همچين فوتبالي رو بازي ميکرد به واسطه گل فني بازهايي مث مطوري و شيري و منصوري! دلم واقعاً تنگ شد براي اون تيمي که البته تماشاگر پسند ترين بازيهاش به سقوطش منجر شد! (البته سقوطي که نافرجام بود و باقي مونديم تو ليگ با 14 تيمي شدن!)

ايمان اين تراکتور درست بعد از همون هفته اي که به ما باخت تو بقيه بازيهاش فوق العاده ظاهر شده و ميتونم بگم هر بازي که نبرده بدشانس بوده جز همين بازي آخري با راه آهن!
تيم پرمهره اي هم نيست!
حرفت رو هم کاملاً قبول دارم. بنظر من فجر و برق بخصوص اگه ياوري سرمربيشون باشه اگه حمايت بشن توانايي قهرماني رو هم دارن. با بازيکنهاي بومي! ديشب بازي رجب زاده رو که ميديدم فک ميکردم که اگه بود چقدر به درد ميخورد و حلال مشکلات فجر بود...

Major
17th January, 2013, 07:59 PM
سلام
برید ببینید نظر هم فراموش نشه
http://anjoman.parsfootball.com/showthread.php?t=6358

HHAMI
19th January, 2013, 12:12 PM
دیروز بخاطر تداخل بازی فجر با بازی پرسپولیس و وجود تنها یک تلویزیون و رای اکثریت نتونستم بازی رو ببینم جز چند دقیقه بطور پراکنده :22:

حرکت فوق العاده ی دقیقه 5 حسینی تنها صحنه ایه که تو ذهنم مونده. کارش عالی بود و بازم فقط تو ضربه آخر مشکل داشت.
با توجه به اینکه 1-0 عقب بودیم همین یه امتیاز هم غنیمته ولی گرفتن سه امتیاز این بازی مارو حسابی میاورد بالا. بهرحال فعلاً حاشیه امنیت خوبی داریم و تیم هم بنظر من داره رفته رفته بهتر میشه
راستی از بازی بعدی هم گرفتن یه امتیاز غنیمته! بازی در زمین گهر :4: باید از امتیاز "تشویق در زمین حریف" بیشترین استفاده رو ببریم :4:

HHAMI
19th January, 2013, 12:23 PM
محمودخان میرپنج هم فرموده با استقلال تو حافظیه بازی نمیکنم
ابتدا گفتم حرفش غیرمنطقیه ولی تو آخرین قسمت حرفش منظورش رو گرفتم:

حافظیه برای ما غریبه است (http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=999142&title=%D9%8A%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%8A:_%D8%A8%D8%A7 _%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%82%D9%84%D8%A7%D9%84_%D8%AF %D8%B1_%D8%AD%D8%A7%D9%81%D8%B8%D9%8A%D9%87_%D8%A8 %D8%A7%D8%B2%D9%8A_%D9%86%D9%85%D9%8A%E2%80%8C%DA% A9%D9%86%D9%8A%D9%85)

HHAMI
24th January, 2013, 07:31 PM
داشتم روزي روزگاري رو نگاه ميکردم از آي فيلم که گفتم شايد بازي فجر شروع شده باشه. زدم بُشکه ي فارس ديدم بالا نوشته گهر دورود 0 فجر 1 پريدم بالا :4:

ولي عجيب فشاري داشت مياورد گهر! کلاً گهر تيميه که خيلي عالي حمله ميکنه و بايد بگم کمتر يادم مياد تيمي تونسته باشه اينهمه فرصت رو دروازه فجر خلق کنه و همه رو از دست بده! بالاي 4-5 فرصت 100% رو خراب کردن :4:

يعني اون فرصت دقيقه 11 گهر در نوع خودش کم نظير بود که سه توپ پياپي از دو قدمي و بدون اينکه دروازه بان تو گل باشه نره تو دروازه :4:
فجر داشت خيـــــــــلي بد بازي ميکرد و خدا کمک کرد گل نخورديم و بعد از زير فشار اومديم بيرون و سومين شوت ترشيز دقيقه 34 بالاخره گل شد

شوت اولش از وسط زمين نميدونم به چه منظور زده شد!
شوت دومش از حدود 25 متري و خوب زد از کنار دروازه رفت
و آخريش رو از پشت محوطه زد و خيلي عالي رفت گوشه دروازه

گل اول رو هم مسلم فيروز آبادي دقيقه 4 زده بود که خداروشکر پاش به گل باز شد

نيمه اول 2-0 تموم شد و نيمه دوم با فشار ابتدايي فجر شروع شد و يکي زديم به تيرشون

بعدش ديگه بازي رو خيلي خوب کنترل کرديم و خبري از اون فشار گهر نبود که ديگه اعتماد بنفسشون رو هم از دست داده بودن!

يه فرصت عالي رو هم فريد عابدي از دست داد که گفتم : بالاخره خدمت بزرگي کرد به فوتبال شيراز :4:

با ورود حسيني ضدحمله هاي آتشين فجر شروع شد و 4-5 فرصت عالي رو حسيني خلق کرد و ميشه گفت همه رو هم خودش هدر داد! نميدونم چش شده بود که پاس نميداد و اگه ميداد هم خوب نميداد!

خلاصه خودش رو يه حرکت عالي پنالتي گرفت که اگه ترشيز تعويض نشده بود ميتونست به تنهايي آقاي گل فجر بشه که سعيد قزل بجاش پنالتي رو خيلي عالي زد گوشه دروازه

يه نکته راجب قزل اگه بخوام بگم اينه که دوست دارم فاميليشو عوض کنه. مثل اون "بروش" بازيکن داماش که عوض کرد گذاشت سروش نيا که يه کم جلوه بهتري داشته باشه. اگه ببينمش اين توصيه رو به قزل ميکنم
بازيکن بسيار خوبيه.

خلاصه يه برد عالي بدست آورديم. نتيجه اي که بازي رفت شايسته تر بوديم براي بدست آوردنش ولي حريف بدون خلق يک موقعيت گل 0-0 رو گرفت و رفت!
ولي اينجا با اينهمه موقعيت گل 3-0 باخت!!

ديگه حاشيه امنيت عالي پيدا کرديم و تيم هم انسجام و اعتماد بنفس رو بدست آورد.

تبريک ميگم :8:

Imaan
24th January, 2013, 11:49 PM
سلام

بازی فجر-صبا (1-1)

کم وبیش بازیو دیدم؛
یاوری گفته بود که خیلی عالی بودیم و حتما باید میبردیم و ....
از اون طرف مرفاوی هم گفته بود که ما فقط از تک موقعیتمون استفاده کردیم و .....
ولی بنده میگم(!) که به نظرم صبا خوب بازی کرد و چند تا موقعیت نسبتا خوب هم داشت (مثل فجر) و فجر خیلی سوار بازی نبود.

اما فجر-گهر
همه چیزو گفتی.
نیمه دوم تقریبا دیدم. فجر حداقل 2-3تا تک به تک خراب کرد؛ که جالب نیست اصلا.

داریم به بالاها نزدیک میشیم خداروشکر!

یاعلی....

HHAMI
25th January, 2013, 01:51 PM
در مورد بازي فجر صبا فقط اينو بگم که تو 90 گل صبا رو ديدم شوکه شدم از اين اشتباه وحشتناک حسين کاظمي!!!
فک کنم تو عمرش همچين شاهکاري نکرده بود :4:

در ضمن باهات موافقم منم فک ميکنم فجر اون برتري به اون شکل که ياوري ميگفت رو نداشت.

HHAMI
26th January, 2013, 01:24 PM
دیشب شنیدم شرفی برکنار شده.
برام جای تعجب داشت!
آخه حرکت عاقلانه از مدیرای برق یه کم بعید بنظر میرسه :4:

شرفی اوایل خوب کار کرد ولی در ادامه هر روز نا امید کننده تر از دیروز و باخت پشت باخت!
بازی آخر رو هم که تو شیراز 2-1 باختن و تمام!

و تاریخ تلافی کرد و بعد از حدود 12 سال , اینبار محمد عباسی جانشین شرفی شد!
وقتی که عباسی برق رو با بهترین بازیها و بیشترین اقتدار از دسته دوم به دسته اول (یعنی همین لیگ اصلی) آورد. سال 78 برای لیگ 79.
و تیم رو از دستش گرفتن و سپردن به شرفی!
بله! تیم شرفی فوتبال فوق العاده ای بازی میکرد ولی آخرش یکی مونده به آخر شد.
فوتبال زیباش هم مدیون محمد عباسی و بازیکنای تکنیکی و گل فنی بازی بود که خود عباسی هماهنگشون کرده بود.
من از شرفی بدم نمیاد ولی فک میکنم بیشتر از اونی که باید بهش بها داده شد. خودمم اول فصل بهش امیدوار بودم ولی واقعاً چیزی تو چنته نداشت و حالا خیلی امیدوارم با عباسی به اوج برگرده برق
شانس لیگ برتری شدن که تقریباً روی کاغذ هم داره از بین میره. امیدوارم عباسی تیم رو احیا کنه و برای اعاده حیثیت برق رو بسازه و انشالله فصل بعد یه تیم پرقدرت رو بسازه و برای لیگ 93-94 بفرسته به لیگ برتر

saeid shahrooz
26th January, 2013, 02:03 PM
درود
تیم های برق و فجر نیاز به حمایت دارند
همین فجر هم خودش را تونست نگه داره وگرنه وضعیتش الان مانند برق بود
به نظرم ترکیبی از بازیکنهای با انگیزه و با تجربه به برق می تونه کمک کنه همین کاری که یاوری در فجر انجام داد.

Imaan
27th January, 2013, 12:36 AM
سلام

من امشب تو اخبار استان شنیدم؛ و بی اختیار خوشحال شدم از انتخاب عباسی. اومدم خبرش رو به شما هم بگم!!!

در مورد شرفی نظری ندارم؛ به هر حال باید دید چه مواردی بوده که نتونسته نتیجه بگیره
ولی عباسی رو قبول دارم. همون فصلی هم که برق سقوط کرد دسته 1، از عملکرد کلی عباسی راضی بودم. به نظرم عباسی و کلانتری آینده ی خوبی تو ورزش فارس داشته باشن اگه ازشون حمایت بشه.

HHAMI
29th January, 2013, 08:32 PM
امروز نیمه اول بازیو ندیدم. فقط فهمیدم 0-0 شده و فرصتهای گل هم 2-0 به نفع سپاهان بود.

ولی نیمه دوم فجر تو دقایق زیادی تیم برتر زمین بود. سپاهان هم فرصتهایی داشت ولی فجر خیلی خوب بازی کرد و تیم برتر زمین بود.

نظری دوباره رو اعصابم بود! خیلی نحوه بازیش اذیتم میکنه اخیراً :4:
تو یه صحنه از گوشه زمین سپاهان یه توپ فرستاد به میانه های میدان که توپ رو بازیکنای سپاهان گرفتن و یه ضدحمله خطرناک رو خواستن ترتیب بدن که بنده خدا آفند مجبور شد خطا کنه و کارت بگیره:22:
یه کارای عجیبی میکنه!!

یکی از فرصتهای عالی فجر حدود دقیقه 60 بود که ترشیز یه کرنر خیلی خوب فرستاد و ضربه سر جابر بنظر میرسید وارد دروازه شده! ولی بیرون رفته بود.

بلافاصله بعد از همون کرنر بود که ترشیز جای خودش رو سید حسینی داد. که یاوری ظاهراً به این نتیجه رسیده که باید ازش از دقیقه 60 به بعد استفاده کنه.

یه فرصت عالی رو هم علیمحمدی در مصاف تک به تک با گردان از دست داد.

سپاهان هم یه بار رو شوت راه دور امید ابراهیمی خطرساز شد که صالح در دوضرب توپ رو گرفت.

صحنه جنجالی بازی اونجایی بود که داور ابتدا کرنر واضح فجر رو نگرفت و همون توپ برگشت و تو محوطه جریمه صحنه خیلی مشکوکی روی خلعت پیش اومد که فغانی بهش کارت داد!
بنظر میرسید شاید پنالتی باشه ولی سپاهانیها حق اعتراض آنچنانی ندارن چون اگه اون کرنر گرفته شده بود دیگه اون صحنه پنالتی پیش نمیومد!

و اما در دو سه دقیقه آخر فجر فشار خیلی خوبی آورد و دو فرصت طلایی رو از دست داد.
ستاره بی چون و چرای دقایق آخر هم کسی نبود جز محمدمهدی نظری :4:
دو تا پاس طلایی داد به جابر انصاری و حسینی که اولیش رو جابر به توپ نرسید و دومی که دقیقه 91 بود ضربه حسینی بنظر میرسید گل بشه ولی گردان ردش کرد!
خیلی حیف شد.

دقیقه آخر هم نویدکیا یه ضدحمله رو زده بود و بسیار خطرناک بود که علیمحمدی یا یه خطای فاحش جلوش گرفت. کارت رو هم گرفت طبیعتاً.

بنظر من این مساوی هم خوب بود. یعنی از باخت خیلی بهتر بود چون مقابل همچین حریف پرمهره ای گل نخوردن خودش یه نکته مثبته و شخصیت خوب تیم در هفته های اخیر رو حفظ میکنه. الان هشتم هستیم.عنوان خوبیه که من امیدوارم بهتر هم بشه.
تشکر از کل تیم بخصوص محمودخان :8:

HHAMI
30th January, 2013, 08:52 PM
دیروز حین بازی فجر داشتم میگفتم کاش فجر اون ماکسیما (!) رو هم نیاورده بود تا رکورد نداشتن بازیکن خارجیش حفظ بشه.
ولی الان دیدم یاوری خبر از حضور یه هلندی داده تو ترکیب فجر. پس احتمالاً مسلم فیروزآبادی رو هم زیاد نپسندیده! مسلم هم گلزن نیست ولی روی هوا فشار خوبی میاره به دفاع حریف. نظری که سهمیه گلزنیش خیلی وقته تموم شده و باید منتظر گلزنیش در اوایل فصل بعد باشیم :4:

صحبتهای محمود یاوری:
"اين مهاجم هلندي سابقه بازي در ليگ اوکراين را دارد و با اندام مناسب مي‌تواند مشکل خط حمله فجر را برطرف کند.
مقابل سپاهان بازي پر افت و خيزي را شاهد بوديم و توپ بيشتر در پشت محوطه جريمه دو تيم در گردش بود.
مهاجمان فجر در اين بازي احساسي و با استرس کار کردند و در زدن ضربات آخر بي‌دقت بودند."

حضور مهاجم هلندی تو ترکیب فجر جذابیتهای خاص خودش رو داره "اگه" در حد بازیکنایی مث فونیکه سی و ابراهیم توره و ... باشه که چشمم آب نمیخوره در اون حد باشه!
در حد علی سامره باشه عالیه

Imaan
30th January, 2013, 10:05 PM
به نظر من تو بازی دیروز حق فجر فقط برد بود (برخلاف بازی با صبا که خیلی از حریف سر نبودیم)
نیمه اول تقریبا حریف بازیو کنترل کرده بود؛ ولی نیمه دوم چندین موقعیت عالی هدر رفت. 2-3تاش که تک به تک بود و گردان واقعا تو 2تا صحنه اش تیمش رو حفظ کرد. مخصوصا اون یکی که دقایق آخر ؟؟؟ با اشاره نوک پا زد ......
اگه اشتباه نکنم تو بازی رفت هم این فجر بود که بهتر بازی کرده بود ولی باخت

بنظر میرسید شاید پنالتی باشه ولی سپاهانیها حق اعتراض آنچنانی ندارن چون اگه اون کرنر گرفته شده بود دیگه اون صحنه پنالتی پیش نمیومد!

اتفاقا شدیدا اعتراض کردن؛ از کرانچار گرفته تا رحیمی؟؟ و ..... .
یکی نیست بگه بابا فجریا دیروز کلا 6-7 تا خطا کردن که 5تا کارت زرد گرفتن. ولی اونا با حدود 30 تا خطا فقط یکی دو تا کارت زرد گرفتن. چرا داور تو هر صحنه ای به فجریا کارت داد! به نظرم چند تا صحنه ی مشابه رو باید به اونا کارت میداد.
به قول شما اگه کرنیل (!) گرفته بود شاید گل هم میخوردن!
من فک کنم میخوان فشار بیارن به کفاشیان بر ضد آیت اللهی سر این قضیه! نه؟ .....

راستی چقد از این جمله تی وی بدم میاد: "سپاها. در مقابل سپاسی متوقف شد" در صورتیکه واقعش بر عکس بود.

رئیس کمیته داوران هم یه جوابیه توپ داده به رحیمی .....

HHAMI
30th January, 2013, 11:28 PM
کرنیل رو خوب اومدی :4:
Corneyl :lol:

کلاً فوتبال شیراز همیشه مظلوم بوده و حالا میبینم این مصاحبه های یاوری که شاید در هفته های اخیر یه کم تند میرفت کار چندان غلطی هم نبوده.
چون اگه همون کارارو هم نکنه بیش از اینها حق فجر رو میخورن. حالا آیت الهی هم هنوز گلی به سر فوتبال شیراز نزده و دوست هم ندارم بزنه. این وسط فقط داره فجر بدنام میشه.

راستی اونیکه جاش علامت سوال گذاشتی هم گفتم تو پست قبلی که ممدرضا حسینی بود. تک به تک رو خراب کرد.
اصلاً شم گلزنی نداره گرچه خیلی بازیکن خوبیه و خیلی قبولش دارم

HHAMI
1st March, 2013, 07:00 PM
خب خداروشکر فجر تو این بازی که به قول سرهنگ جعفری 9 امتیازی بود همه چی رو جبران کرد و به قول معروف از دل هوادارا درآورد اتفاقات بازیای قبل رو.

بازی فوق العاده ی محمدمهدی نظری و بعد از اونم فرشید اسماعیلی و هادی ایمانی نقش زیادی تو این برد داشت
نظری و فرشید و جابر نفری 2تا گل زدن تا در روز کاپیتانی و تولد نظری پرویز مظلومی سنگین ترین شکست عمرش رو تجربه کنه. داشتم میگفتم به بچه ها که اگه اکبر بود شاید به زحمت میشد 1-0 اینارو برد!
تشکر میکنم ازش بخاطر اینکه با بازی دادن به میداوودی و زاید عملاً تیمش رو 9نفره کرده بود :4:

خلاصه نفسی به راحتی کشیدم. 10-12 روز تو فکر این بازی بودم و با این برد دیگه خیالمون بابت بقا راحت شد و میتونیم بدون استرس بازی بعد رو پشت سر بذاریم
9 امتیاز با سقوط فاصله داریم و فعلاً دهم هستیم.

ضمن اینکه تفاضلمون که بدجوری تو دوبازی گذشته خراب شده بود رو دوباره برگردوندیم خداروشکر

8 بودیم تو دوبازی شدیم 1 !!! و تو یه بازی شدیم 7 :4:

HHAMI
12th March, 2013, 02:38 AM
واقعأ حرص خوردم الان که صحنه های بازی با نفت رو دیدم! دقیقأ عین بازی پارسال که تمام فرصتا مال ما بود ولی حریف برد :22: اونم فرصتای طلایی و تک به تک و... یه تک به تک رو هم که دفاع حریف خطا کرد و داور پنالتی اخراج رو سوزوند! واقعأ حیف شد. این هلندیه هم فرصت عالی رو خراب کرد ولی چه گلی زد جوکار! تازگی خیلی خوشم اومده ازش. از آفند خیلی بهتره.
این نظری هم داره دوس داشتنی میشه نکبت :4:

HHAMI
16th March, 2013, 12:37 PM
ياوري: از قضاوت داور ضرر کرديم

* داور با سوت‌هايش باعث عصبانيت بازيکنانمان شد و از قضاوت او ضرر کرديم.

* بازيکنانمان امروز بازي خوبي انجام دادند، فولادي‌ها از جواني نفرات تيم ما استفاده کردند و فشار زيادي را روي دروازه ما به وجود آوردند که روي همين مسئله به گل رسيدند.

*يکي از کم‌هزينه‌ترين تيم‌هاي ليگ برتر هستيم که تا اينجا توانسته‌ايم نتايج خوبي بگيريم. از داوري ضربه خورديم و براي فدراسيون متأسف هستم که از ما به عنوان موش آزمايشگاهي استفاده مي‌کنند. هر زميني که مي‌خواهند امتحان کنند ما را به آنجا مي‌فرستند و داوران جوان را براي ما مي‌گذارند.

* داور بازيکنان ما را عصباني کرد و در جريان بازي حتي يک بار آوانتاژ نداد. 73 درصد از مالکيت توپ بر عهده بازيکنان ما بود و اين نشان مي‌دهد که بازيکنانم بر بازي تسلط داشتند. جابر انصاري را در جناح راست استفاده کرديم و او توانست عملکرد خوبي ارائه کند. از عملکرد بازيکنان رضايت دارم.

فرکي: بازي در زمين شيراز بار فني ندارد

* بازي در زمين ورزشگاه دستغيب شيراز به هيچ عنوان بار فني ندارد که بخواهيم در مورد نکات فني صحبت کنيم.

* اين زمين تاثير کاملا مشخصي روي بار فني بازي دارد و بازيکنان ما با شجاعت و شهامت در اين زمين بازي کردند و تساوي را به دست آوردند.

* در اين زمين بازي زيبا معني نمي‌دهد. شنيده بودم که کيفيتش خوب نيست،‌ اما بايد در اين زمين بازي کنيد تا به کيفيت آن پي ببريد.

*من در شرايطي به زمين ورزشگاه شيراز انتقاد مي‌کنم که بازي را نباختم. مساوي در زمين حريف برد است. من 38 سال پيش در شيراز در استاديوم حافظيه در زميني با کيفيت مطلوب بازي کرده‌ام . حالا براي شيراز و فارس با اين همه ثروت و برخورداري خوب نيست که نتوانند زميني را براي بازي‌هاي تيم هايشان فراهم کنند.

HHAMI
16th March, 2013, 01:11 PM
از چند روز قبل عزمم رو جزم کرده بودم که حتماً این بازی رو برم استادیوم و بالاخره بعد از 29 هفته رفتم :4:
هفته اول ماه رمضون بود بازی با ذوب که رفتم نیم ساعت آخر بازی رو دیدم ولی بعدش دیگه قسمت نشد برم تا دیروز که بازی با فولاد جذابیت خاصی داشت برام و رفتم
دقایقی قبل از بازی با دوتن از دوستان وارد ورزشگاه شدیم که انصافاً استادیوم مذخرفیه :4: همه چیزش بده

چه آفتاب داغی هم بود! با خودم میگفتم چرا بازیارو نمیذارن یکی دوساعت دیرتر تا هوا بهتر بشه!
خلاصه رفتیم و چشممون بعد از مدتها به جمال عباس گیس پریشون هم روشن شد :4: واقعاً کارش درسته عباس. بدون چشمداشت و خالصانه میاد ورزشگاه. تو جمع لیدرها هم جایی نداشت!
لیدرهایی که اصلاً خوشم نمیاد ازشون. بخصوص وقتی که تماشاچیارو قسم میدن که تشویق کنن! اونم تشویقای مسخره و تکراری و به درد نخور!

خلاصه بازی شروع شد و یه نیمه خیلی بد رو از فجر شاهد بودیم. فولاد هم یه گل تصادفی زد که بیشترین نقش رو ایوب روی این گل ایفا کرد و شوتش با اثرگذاری پورخسروانی تبدیل به گل شد و خودشم اصلاً خوشحالی نکرد.

در ادامه فجر دو سه تا فرصت نصفه نیمه آورد که بهترینش شوت 30-40 متری سندلی بود که سلیمی از زیرطاق به کرنر فرستادش.

خلاصه من فقط میگفتم خداکنه بازی رو نبازیم و طلسم دستغیب شکسته نشه اونم به دست فولاد!
نیمه اول که تموم شد یکی از بچه ها رفته بود سالن بسکتبال !! بهم زنگ زد گفت بیا اینجا مسابقات رقصه :4: رفتم تا درب ورودی ولی گفتن اگه بری بیرون دیگه نمیتونی بیای تو و باید بلیط بدی !!!
و نرفتم بیرون و در همین حین فهمیدم کلانتری اخراج شده! خلاصه برگشتیم تو تماشاچیا و بازی رو دنبال کردیم و دقایقی بعد نظری با یه فرار عالی روی پاس سندلی با خطای سلیمی مواجه شد و ورزشگاه منفجر شد

دوربین رو روشن کردم تا صحنه پنالتی رو فیلم بگیرم :4:

http://www.mediafire.com/?po2w1t56ncx12mj

بعد از گل نظری دیگه کسی به مساوی راضی نبود ولی من همش میگفتم فولاد با 10نفر هم خطرناکه و امیدوارم یهو روی یک غافلگیری گل نخوریم.

نیمه دوم جوکار یکی از بهترینهای فجر بود دوباره. خیلی عالی بازی کرد و بعضی طرفدارا هم به این نکته اشاره میکردن.

هادی ایمانی هم عالی بود. بنظر من ایمانی بهترین بازیکن این بازی هم بود. حسین کاظمی کجاست؟!! هر جا هست بنظر من ایمانی ازش بهتره
محمدرضا حسینی هم خبری ازش نیست.
راستی این شماره 17 رو من هنوز نشناختم و نمیدونم کی بود!! و الان فهمیدم که جلال الدین علی محمدی بوده که زیاد هم خوب نبود دیروز
سندلی هم خیلی خوب بازی کرد.

خلاصه نیمه دوم چند فرصت عالی هم از دست رفت ولی خب اونجوری که باید و شاید حمله نکردیم
بهترین فرصت هم ضربه ی والی نظری بود که سلیمی به کرنر فرستادش و همینطور ضربه جابر انصاری که به تیر افقی خورد. دقیقه آخر هم روی یه سانتر از جناح چپ و اشتباه سلیمی میتونستیم به گل برسیم که توپ دفع شد.
بازی خوبی بود برای فجر و همینکه بازی باخته رو مساوی کردیم جای شکر داره

HHAMI
6th May, 2013, 10:09 AM
به به! عجب تاپیکی ساختیم! ای چه وعضشه؟! :22:

دیروز بالاخره خیالمون از بابت بقا راحت شد و رتبه 11 رو با پیروزی در زمین پیکان اونم دقیقه 92 کسب کردیم و میتونیم نهایتاً دهم هم بشیم.
خداروشکر خداروشکر

HHAMI
21st May, 2013, 12:51 PM
مش غلام برگشت !

برای منی که محمود یاوری رو بهترین مربی تاریخ شیراز میدونم (چه برای فجر چه برای برق) و کلاً ارتباط عیقی با غلام پیروانی برقرار نمیکنم اتفاق خیلی خوشایندی نبود.
خیلی دوست دارم یاوری خودش کنار رفته باشه و یه وقت عذرش رو نخواسته باشن چون این کمال فوتبال نفهم بودن مدیرای فجر رو نشون میده!

بهرحال متاسفم که یاوری نتونست تیم پارسالش رو حفظ کنه تا امسال یه تیم مدعی بفرسته میدون.
از مهدی رجب زاده دلخورم که واقعاً به چه قیمتی حاضر شد دوباره فجر رو رها کنه و سالی که بهش خیلی احتیاج داشت بره ذوب آهن! بخاطر کربکندی آخه؟؟؟؟ :22:
شکی ندارم که اگه فجر فقط همون تیم فصل 90-91 رو حفظ کرده بود امسال یکی از بهترین سالهای تاریخش رو رقم میزد!
حتی اگه نیم فصل حقیقی و محمدرضایی و لطیفی رو نفروخته بود هم احتمال سهمیه گرفتنش وجود داشت!
ولی با این وضعیت اسفناکی که قبل از فصل و بعدشم نیم فصل پشت سرگذاشت باید دست محمودخان رو بوسید که تونست این تیم رو نگه داره...

البته غلام هم میتونه تیم رو نگه داره. من فکر میکنم رتبه ی سال بعد فجر دهم باشه

Imaan
21st May, 2013, 11:50 PM
مش غلام برگشت !

برای منی که محمود یاوری رو بهترین مربی تاریخ شیراز میدونم (چه برای فجر چه برای برق) و کلاً ارتباط عیقی با غلام پیروانی برقرار نمیکنم اتفاق خیلی خوشایندی نبود.
خیلی دوست دارم یاوری خودش کنار رفته باشه و یه وقت عذرش رو نخواسته باشن چون این کمال فوتبال نفهم بودن مدیرای فجر رو نشون میده!

بهرحال متاسفم که یاوری نتونست تیم پارسالش رو حفظ کنه تا امسال یه تیم مدعی بفرسته میدون.
از مهدی رجب زاده دلخورم که واقعاً به چه قیمتی حاضر شد دوباره فجر رو رها کنه و سالی که بهش خیلی احتیاج داشت بره ذوب آهن! بخاطر کربکندی آخه؟؟؟؟ :22:
شکی ندارم که اگه فجر فقط همون تیم فصل 90-91 رو حفظ کرده بود امسال یکی از بهترین سالهای تاریخش رو رقم میزد!
حتی اگه نیم فصل حقیقی و محمدرضایی و لطیفی رو نفروخته بود هم احتمال سهمیه گرفتنش وجود داشت!
ولی با این وضعیت اسفناکی که قبل از فصل و بعدشم نیم فصل پشت سرگذاشت باید دست محمودخان رو بوسید که تونست این تیم رو نگه داره...

البته غلام هم میتونه تیم رو نگه داره. من فکر میکنم رتبه ی سال بعد فجر دهم باشه

سلام

تمام جملاتت کاملا موافق نظر منه!
به جز این یکی: ((کلاً ارتباط عیقی با غلام پیروانی برقرار نمیکنم))
البته به نظر من شاغلام برای فجر تکراری شده
به قول شما از الآن میشه جایگاه فجر رو تو رده 10 تا 13 پیشبینی کرد!

البته از 18 امتیاز مقابل اس اس و پرس.پ. و سپاهن حتما 15 امتیازش رو میگیره!!!! ولی چه فایده!

البته بعلاوه اینکه بلاشک شاغلام چندین و چند پدیده رو با همین رتبه 10 تا 13، کشف خواهد کرد

چیزی که تو این چند سال عدم حضورش تو فجر به نظرم یه کم کمرنگ شده

به هرحال منم اصلا خوشحال نشدم از حضورش تو فجر و عدم حضور یاوری! یاوری دیدش حضور تو آسیا بود حتی با کمترین امکانات باز هم فکرش به آسیا متمایل بود. ولی بعید میدونم شاغلام حالا حالاها همچین چشم اندازی برای فجر در نظر بگیره

آرزوم این بود که شاغلام هدایت و مدیریت برق رو دست میگرفت و اونو از دسته 2 به صورت پایه ای و ریشه ای درمون میکرد؛ و برق رو مثله فجر سازنده میکرد. نه فجری که اوضاعش رو روال بود و مربی کاربلدی داشت....

Blanco
22nd May, 2013, 12:47 AM
من که از بارگشت مش غلوم خیلی خوشحال شدم
میثم همیشه ته مونده های زهن معیوبش رو میاره اینجا و واسه خودش یه چیزی میسازه
همونطور که کلانتری رو مربی خوبی میدونست !

همیشه با شاغلام هم خوب فوتبال بازی میکردیم هم اینکه نتایج خوبی رو میگرفتیم و هم اینکه بازیکن سازی میکردیم
به نظر من فجر و شاغلام در بهترین موقه ممکن دوباره به هم رسیدن

HHAMI
22nd May, 2013, 01:37 AM
سلام

علیک سلام :22: شما؟ :22:
کجُویی مرد حساب؟ پوسیدیم تو ای تاپیکو!

خوش برگشتی حاج ایمان گل :53:

تمام جملاتت کاملا موافق نظر منه!
به جز این یکی: ((کلاً ارتباط عیقی با غلام پیروانی برقرار نمیکنم))

البته من یه م جا انداخته بودم امیدوارم منظور رو رسونده باشم :4:
گفتم ارتباط عمیقی باهاش برقرار نمیکنم که دلایل مختلف داره. من کلاً استیل مربیگری یاوری رو خیلی بیشتر میپسندم
ولی دلیل به مخالفتم با مش غلام نیست.

البته به نظر من شاغلام برای فجر تکراری شده
به قول شما از الآن میشه جایگاه فجر رو تو رده 10 تا 13 پیشبینی کرد!

حالا من بحثم زیاد رو تکراری شدنش نیست!
اتفاقاً این برگشتنش ممکنه برای تماشاچیا یه جذابیتی هم داشته باشه!

البته از 18 امتیاز مقابل اس اس و پرس.پ. و سپاهن حتما 15 امتیازش رو میگیره!!!! ولی چه فایده!

:4:
خداکنه! همینو بگیره من دستشو میبوسم :4:

البته بعلاوه اینکه بلاشک شاغلام چندین و چند پدیده رو با همین رتبه 10 تا 13، کشف خواهد کرد
چیزی که تو این چند سال عدم حضورش تو فجر به نظرم یه کم کمرنگ شده

اره قبول دارم. البته یاوری هم مربی آماده خور نیست ولی بازیکنای زیادی رو تحویل نداد.
البته همینکه در حساسترین مقاطع فصل به فرشید اسماعیلی میدون داد خودش خیلی خوب بود

به هرحال منم اصلا خوشحال نشدم از حضورش تو فجر و عدم حضور یاوری! یاوری دیدش حضور تو آسیا بود حتی با کمترین امکانات باز هم فکرش به آسیا متمایل بود. ولی بعید میدونم شاغلام حالا حالاها همچین چشم اندازی برای فجر در نظر بگیره

عه! :4:
من فک کردم تو موافقشی :4: پس چرا با اون حرف ابتداییم مخالف بودی؟
حالا زیادم بدبین نباش بهش.
یاوری دیدش به آسیا بود ولی مسئولای فجر چی؟! با این خرج کردن دیدشون به دسته یک بود فک کنم :4:

آرزوم این بود که شاغلام هدایت و مدیریت برق رو دست میگرفت و اونو از دسته 2 به صورت پایه ای و ریشه ای درمون میکرد؛ و برق رو مثله فجر سازنده میکرد. نه فجری که اوضاعش رو روال بود و مربی کاربلدی داشت....

برای برق (اگه میخواد تیمداری کنه و خیلی معمولی پول خرج کنه) همین یاوری هم خوبه
اصغر اکبری هم خوبه. محمد عباسی هم خوبه
حتی کلانتری هم خوبه!

راستی ایمان دیدی چند هفته پیش تو 90 گفت تو شیراز برقیها به داور دوتا سکه دادن!
مال زمان اون شکاری عوضی بود درسته؟ !

من که از بارگشت مش غلوم خیلی خوشحال شدم
میثم همیشه ته مونده های زهن معیوبش رو میاره اینجا و واسه خودش یه چیزی میسازه
همونطور که کلانتری رو مربی خوبی میدونست !

همیشه با شاغلام هم خوب فوتبال بازی میکردیم هم اینکه نتایج خوبی رو میگرفتیم و هم اینکه بازیکن سازی میکردیم
به نظر من فجر و شاغلام در بهترین موقه ممکن دوباره به هم رسیدن

دهنت سرویس!
حقیقتش واقعاً یادم نمیاد از کلانتری دفاع کرده باشم! یعنی اصلاً خوشمم نمیومد ازش که بخوام دفاع کنم!
من از مهابادی خیلی دفاع میکردم که بعد از فجر هم ثابت کرد ارزش دفاع کردن داشته!
واقعاً حیف شد فجر مهابادی خراب شد

خلاصه خدا از دهنت بشنوه عبدی. امیدوارم شاغلام * یه شور و هیجان جدیدی بوجود بیاره برامون

* در مورد این واژه "شاغلام" هم بحث دارم :4:
من دوس ندارم پیروانی اینجوری تلفظ بشه .نمیدونم چرا
یادمه قبل از این که این لقب رو بهش بدن تماشاچیا شعارشون این بود : "مش غلام دستور حمله!"
ولی این شاغلام رو از یکی از شخصیتهای مجله ی گل آقا (خدابیامرزه کیومرث صابری رو) برداشتن و گذاشتن رو غلام
البته شما رو در وایسی نکنین .بگین شاغلام :4:

یک نکته ی دیگه!
من دوسه ماه پیش رفتم اون گل نظری رو فیلم گرفتم گذاشتم اینجا! (پست اول صفحه)
اصن نیگاش کردین؟ :22:

یاد امیرم بخیر. نامرد رفت دانشگویی ( :4: )شد دیگه یه ی سری بهمون نزد :22:

Imaan
22nd May, 2013, 09:37 PM
علیک سلام :22: شما؟ :22:
کجُویی مرد حساب؟ پوسیدیم تو ای تاپیکو!

خوش برگشتی حاج ایمان گل :53:

Tnx a lot!

راستی ایمان دیدی چند هفته پیش تو 90 گفت تو شیراز برقیها به داور دوتا سکه دادن!
مال زمان اون شکاری عوضی بود درسته؟ !

آره. به طور کاملا اتفاقی دیدم اون بخش از 90 رو.
آره زمان هموشون(!) بود فک کنم
ولی از صحتش بی اطلاع هستم و اینکه کی مقصر بود.....
در کل حالم بهم خورد از اون قسمت 90. خیلی خیلی بد و جانبدارانه گزارش میداد
حس میکنم این عادلخان کلا ضد فوتبال شیرازه
و همینجور اصرار داشت که باید با برق برخورد میشد و .....
و اینکه دلیل اینکه با برق برخورد نشده به خاطر نائب رئیسی آیت الهی یه! بابا آیت اللهی که اصلن اون موقع نائب رئیس نبود که! درست میگم؟

یک نکته ی دیگه!
من دوسه ماه پیش رفتم اون گل نظری رو فیلم گرفتم گذاشتم اینجا! (پست اول صفحه)
اصن نیگاش کردین؟ :22:

یاد امیرم بخیر. نامرد رفت دانشگویی ( :4: )شد دیگه یه ی سری بهمون نزد :22:

د رمورد پست اول صفحه هم ممنون ؛ حس و هوای استادیوم زنده شد!

یاد امیرخان هم بخیر؛ وعده ی گزارشای تهرونش هم عملی نشد!

HHAMI
22nd May, 2013, 09:56 PM
راستی یه چیزیو الان دقیقاً 9 روزه یادم رفته بگم!
گفتی خصومت عادل با فوتبال شیراز یادم اومد!

نظر سنجی هفته قبل 90 رو دیدی؟!!
یعنی برای اولین بار که سه ساعت به عادل بخاطر اون نظرسنجیش تو دلم فحش دادم!
مرتیکه اومده گهر و داماش رو توی نظرسنجی تیمای پرطرفدار قرار میده ولی از فجر خبری نیس :22:
خیلی خیلی خیلی متنفر شدم ازش اون شب!

الان تا حدودی بخشیدمش البته ولی هنوز برام قابل درک و هضم نیس که چرا اونجوری نظرسنجی گذاشت!
هیچ بی بخاری هم از مسئولای فجر نکرد یه زنگ بزنه به 90 و به این موضوع اعتراض کنه

Blanco
22nd May, 2013, 11:51 PM
میثم یه چی میگی واسه خودت
خب مردک توی بازیهای سرخابی شیراز 70 درصد ورزشگاه اینوری میشه معلومه عادل هم نمیاد اسم فجر رو بزاره توی نظر سنجی !
برعکس شمال و گهر و جاهای دیگه فقط 10-20 درصد رو میدن سرخابی !
همش به خاطر این داستانه وگرنه توی سایر بازیها شیراز تماشاچی خوب داره

حالا کدوم دانشگوی داره میره ؟؟:4:

HHAMI
23rd May, 2013, 12:41 AM
میثم یه چی میگی واسه خودت
خب مردک توی بازیهای سرخابی شیراز 70 درصد ورزشگاه اینوری میشه معلومه عادل هم نمیاد اسم فجر رو بزاره توی نظر سنجی !
برعکس شمال و گهر و جاهای دیگه فقط 10-20 درصد رو میدن سرخابی !
همش به خاطر این داستانه وگرنه توی سایر بازیها شیراز تماشاچی خوب داره

اصلاً دلیل نمیشه!
اولاً که هیچوقت تعداد تماشاچیای سرخابی بیشتر از فجر نمیشه! همیشه دقیقاً مساوی هستن!
بعدشم درسته اشکال از مردم شیرازه , نمیرن استادیوم ولی دلیل به این نیس که طرفدارش نیستن !
فجرم وقتی وضعیتش بحرانی میشه ورزشگاه 60-70درصد پر میشه!
نمونه: بازی با شاهین روزی که سقوط کردیم
نمونه: بازی با آلومینیوم روزی که قرار بود برگردیم
و دهها نمونه ی دیگه!

ببین مقایسه کردن شهری مث شیراز و تیمی مث فجر با گهر درود!!!! از صدتا فحش بدتر بود که عادل اینکارو کرد!
خیلی خیلی دوست دارم یه روز برم پیشش و دلیل این کارشو ازش بپرسم :Smilebb (74):

حالا کدوم دانشگوی داره میره ؟؟:4:

پارسال میگفت دانشگاه تهران قبول شده! دیگه خبری ازش نشد

Blanco
23rd May, 2013, 12:54 AM
چرا حرف مفت میزنی ؟
من خودم بازی پرسپولیس -فجر سال پیش توی شیراز بودم
هفتاد درصد استادیوم واسه هوادارای پرسپولیس بود
بعدم تو میگی مساوی
فقط توی اهواز سرخابی با تیمای اهوازی هوادارشون مساوی میشینه !!
دیگه کدوم شهر مساوی میشنن ؟؟

HHAMI
23rd May, 2013, 01:07 AM
خونسرد باش عبدی :4:
ببین من اکثراً بازیای سرخابی رو نمیرم ورزشگاه!
ولی اون چیزی که از تیوی میبینم یا هر وقت که رفتم درست از وسط نصف میشدن طرفدارای دو تیم!
حالا ایمان بیشتر ورزشگاه میره میتونه نظر بهتری بده ولی اون بازیایی که رفتم واقعاً همیشه نصف بودن تماشاچیای دو تیم

البته من که همیشه منتقد درجه یک مردم شیراز بودم بخاطر این غریبه پرستیشون
خودم زمانی استقلالی بودم اونم از نوع دعوا کن و گریه زاری کن و ...! ولی فکر میکنم تیم شهر باید در اولویت باشه
از سال 82 اینو فهمیدم :4:

Blanco
23rd May, 2013, 01:33 AM
تو رو باید برد گلادار اونجا با گلاداری ها محشور کرد !
حرف حساب حالیت نیست

HHAMI
4th June, 2013, 05:48 PM
دیشب حدود 2-3 بامداد دوتا خبر از نقل و انتقالات فجر دیدم روحم شاد شد :4:
1-خبر جدایی خالد شفیعی و پیوستنش به گسترش فولاد تبریز :4:

2-خبر بازگشت مهرداد کریمیان به شیراز... از اون زمانی که تو برق بازی میکرد علاقه ی وافری داشتم به بازیش. خیلی چشم نواز بازی میکنه و بی حاشیه و بی ادعا
امسال اگه بود خیلی به دردمون میخورد. من واقعاً فلسفه ی رفتنش به مس رو نفهمیدم! فقط پول؟! چقدر؟! :22:
بهرحال خوشحالم که برگشت

allvllir15
11th June, 2013, 02:09 PM
منه بی معرفت رو هنوزم راه می دید اینجا ؟؟!!:nervous::Smilebb (89)::2::cry:

HHAMI
11th June, 2013, 02:28 PM
منه بی معرفت رو هنوزم راه می دید اینجا ؟؟!!:nervous::Smilebb (89)::2::cry:

شومو؟!!!
:4:

کجویی مرد حسابی؟ :22: یکساااااااااال غیبت آخه؟!!!
لهجتم که برگشته :22: :4:

میوی قشـــــــــــــــــــنگ تعریف میکنی کجو بودی چیکارا کِردی و ... !
یه تحلیل مفصلم ارائه میدی از فصلی که گذشت و ... بعدش تصمیم میگیریم در موردت :4:

راستی سلام :4:
خیـــــــــلی خوش برگشتی کاکو

allvllir15
13th June, 2013, 05:08 PM
نمی دونم کلا چی شد که حس نوشتن و اینا پرید از سرم:( به صورت کاملا غیرعادی و عجیب!

اما تمام بازی ها رو رفتم. بازی های فجر با استقلال با راه آهن با نفت و با سایپا حتی!!!
بازی با استقلال دقیقا اولین روزی بود که رسیدم. بابام هم همرام بود. اومده بود تا کمکم کنه واسه جاگیر شدن و امورات ثبت نام. رفتیم طبقه دوم روبه روی دوربین. اون روزا استقلال هنوز اوج نگرفته و برعکس فجر خیلی آماده تر و عالی! شاید اگه یه کم جسورانه تر بازی کرده بودیم و دو تا شوت نظری زاویه بهتری پیدا می کرد اون بازی رو تو آزادی می بردیم. بازی 30 یا 31 شهریور فجر با استقلال، یکی از بهترین بازی های کل فصل فجر بود.

بعد از اون دیگه مشغول جا افتادن تو شهر جدید بودم :دی : مشغول یاد گرفتن خیابونا و جاهای مختلف ، مترو بازی ، پارک بازی و ارزیابی دوستان جدید و عادت کردن به زندگی خوابگاهی. گاهی تنها سوار مترو می شدم و در ایستگاهی عجیب پیاده می شدم و خیابونا رو گز می کردم و دوباره با همون مترو بر می گشتم :دی ترم اول هم درس ها زیاد نبود کاری زیاد نداشتیم . یه چند بار هم با همکلاسی های جدید رفتیم چرخیدیم تا پایگاه زندگی در شهر جدید مستحکم تر بشه :دی!

یه دوره هم به طرز عجیبی دست فروش شدم و سی دی فیلم می فروختم :دی تا اینکه سرم شلوغ تر شد. دیدم نمی شه و و قت نمی کنم!!

حدود آذر بازی راه آهن- فجر بود. فرداش یه میان ترم داشتم. خیلی دو دل بودم که برم یا نه، که رفتم آخر.. اکباتان رو تالا نرفته بودم. یه ورزشگاه خیلی خیلی کوچیک و فسقلی، و دره پیت! سرجمع 100 نفر هم تماشاگر نداشت. منم دقیقا بالاسر دایی بودم :دی همه ش داشت داد می زد. از همه بیشتر هم سر عباسفرد داد می زد. کلا دایی عصبانی که میشه تازه خنده دارتر می شه :دی... فجر خیلی خوب بازی کرد نیمه اول رو ! عالی بود ، دوسه تا موقعیت خیلی خوب رو از دست داد. هی من تمام قامت بلند می شدم، هی مردم بر می گشتن نگاه می کردن، من ضایع می شدم! :دی راه آهن کلا 10 دقیقه بازی رو دست گرفت و تو همون ده دقیقه یه گل صد در صد آفساید زد و پیروز شد! طرفدارای راه آهنی که اومدن ورزشگاه بیشتر یه مشت ترک بودن که به خاطر دایی اومده بودن ورزشگاه... تو راه برگشت بودم ، ناراحت و غمگین .. که یهو خبر دادن به علت آلودگی هوا ، دو روز تعطیل ! اولش زیاد خوشحال نشدم گفتم احتمالا فقط ابتدایی راهنمایی اینا تعطیل هستن ولی خبر رسید کلا تا دکترا و پرفسورا تعطیلن:21: خیلی ذوق کردم. چون خودمو نمی بخشیدم واسه یه امتحان کنسل شده نرم فجر و دایی رو نبینم :دی

راستی این وسط بازی های ایران - کره و ایران - ازبکستان هم قسمت شد از نزدیک نگاه کنیم. اولیش که واقعا حس فوق العاده ای بود، وقتی بردیم ، وقتی توپ نکونام گل شد، وقتی سوت پایان زده شد.... عالی بود.. ان قد اون حس خوب بود و همه جوگیر بودن که اگه یه مین می ذاشتن اون وسط می گفتن واسه نجات کشور برید رو مین، همه می رفتن با کله :دی
جایگاه ما هم کنار کره ای ها بود. هی اونا طبل می زدن هی ما هماهنگ با طبلشون داد می زدیم ایران :21: تشویق کره ای ها را تو ذهنتون بیارید ، ریتمش اینجوره : دیدین دیدین دییییین... کره :دی اونا دیدین دیدین دییییین رو می گفتن ما یه صدا داد می زدیم ایرااااان :دی یه چند تا تماشاگر خوش ذوق هم دو تا عدد خیلی بزرگ شش و دو ساخته بودن گذاشته بودن کنار هم ، هی نشون این کره ای های حالا دیگه منفور می دادن. ایشالا سه شنبه هم بچه ها جلو این مربی آشغال کره کم نیارن تا بازم بسوزه که تیمش از ایران ده نفره باخت....
بازی با ازبکستان اما داستان متفاوتی داشت! هوا خیلی خیلی بد بود اون روز. بارون شدید میومد + تگرگ!! ما تقریبا 2 ساعت زودتر رفتیم. اما به خاطر تگرگ طبقه اول هم به زور پر شده بود! البته با شروع بازی دیگه خبری از تگرگ نشد. اما حدود یک ساعت و نیم قبل بازی چنان تگرگ دونه درشتی زد که همه جاهایی که واسه خودشون و دوستاشون گرفته بودن ول کردن و پناه بردن به قسمت کوچیک سقف دار ورزشگاه ( حد فاصل طبقه اول و دوم)... ایران بد بازی نکرد اون بازی رو ، گل محمدنوری که کاملا سالم بود ، یه سر هم قوچانی نژاد از دو قدمی زد بیرون... روی یه ضربه ایستگاهی گل روخوردیم . بازم آخرای بازی حقمون بود گل مساوی رو بزنیم. اما چیزی که عوض داره گله نداره ، ما هم ازبکستان رو شخمی بردیم تو تاشکند :دی

آخر بازی هم همه یکصدا فریاد زدن بی غیرتا بی غیرتا ...

ادامه دارد..